Къде спират тока в София-град и Софийска област

  • ЧЕЗ Спиране на ток

    Снимка: Столица.bg

Ще има планирано прекъсване на електрозахранването на територията обслужвана от ЧЕЗ в периода между 25 февруари - 1 март в София-Град и Софийска област. Това се случва, тъй като ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.

Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

От ЧЕЗ Разпределение предоставиха на Столица.bg, списък с местата на който ще има временни прекъсвания на тока:

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД 

Район Витоша

На 25.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14

На 25.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  бояна ул. Сребърна гора 6

На 26.02.2019 09:15 - 16:30  МУСАЛА 1; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 215

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7

На 27.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14

На 27.02.2019 09:30 - 16:30  АТАНАС ЯРАНОВ 10, 4; ИВАН МИЛЕВ 17; ИЛИНА ЦЪРКВА

На 27.02.2019 10:00 - 11:00  ВАСИЛ ЧАКАЛАРОВ 51; ПАНОРАМЕН ПЪТ 24В, 51 ВИЛА 27, 66, 63

На 27.02.2019 10:00 - 11:00  ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 49; ПАНОРАМЕН ПЪТ 24 ЗАД 24А, 26, 24А, 63, 60 ВИЛА 30, 25, 1А 1, 32

На 27.02.2019 09:30 - 16:30  112, 114 ДРАГАЛЕВЦИ

На 27.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7

На 01.03.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14

На 01.03.2019 08:45 - 16:00  БОРИС АРСОВ 9; ЙОРДАН РАДИЧКОВ № 5 комплекс Буена Виста

На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ГЕОРГИ РИЛСКИ 31; УПИХХІІІ-638 КВ 31

На 01.03.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7

Район Връбница

На 25.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213

На 25.02.2019 09:30 - 13:15  ОБЕЛЯ 2 УЛ. № 108-МА, 253, 252

На 25.02.2019 09:30 - 13:15  ОБЕЛЯ 2 УЛ. № 108-МА, УЛ. 108-МА

На 26.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213

На 27.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213

На 28.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 215

На 01.03.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 215

Район Възраждане

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 73-75, 63, 13А 14А, 64, 69; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 44-50; СЕРДИКА 15-А, ТРАФ. ДО 15-А, 15А, 1 15А, 1 15, 13А, 15А

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 73-75, 63, 13А 14А, 64, 69; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 44-50; СЕРДИКА 15-А, ТРАФ. ДО 15-А, 15А, 1 15А, 1 15, 13А, 15А

На 27.02.2019 09:30 - 15:45  АРХ. ПЕТКО МОМЧИЛОВ/КУЗМАН Ш 2, 8; ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 77, 65, 11, 78, 71; НЕЗНАЕН ВОИН 2, 9 1, 10-12, 2, 9 2; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 52, 56, 54; СЕРДИКА 1; СИНИ ВИР ДО 9 - АВТОМИВКА; ЦАНИ ГИНЧЕВ 14

На 27.02.2019 09:00 - 16:15  ул. бр. Миладинови-12

На 27.02.2019 09:00 - 16:15  АКАД. ИВАН ГЕШОВ №Ж2 АКАД. ИВАН ЕВСТРАТИЕВ ГЕШОВ 6; КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ 1; СЕРДИКА 8; СИНИ ВИР 7, ДО 9 - ПАРКИНГ

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ЛЪВОВ МОСТ 2; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 65, 102, 100, 104, 69, 98, 67; СЛИВНИЦА 164; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 60-62, 41, 43А, 43; ЦАР САМУИЛ 90, 104, 102, 137, 147, 96, 100, 145, 94, 98

Район Изгрев

На 27.02.2019 09:00 - 15:00  АНТОН П. ЧЕХОВ 40, 53, 37, 43, 44, 46, 50, 47, 45, 37, 40, 41, 46, 49, 40, 35, 43, 43А, 42, 48, 39, 42, 41; ЕУЖЕН ПОАТИЕ 4, 1, 3, 5, 6 74; ПИЕР ДЕГЕЙТЪР 1, 2; РАЙКО АЛЕКСИЕВ/ТОДОР ПЕТРОВ 46А, 46А, 46Б, 46; ТАРАС ШЕВЧЕНКО 11, 11, 11-2, 11, 11-4, 11-3; ТОДОР СТОЯНОВ 20, 26, 17, 24, 22, 20 20, 20, 46 46 Б, 18, 15

Район Искър

На 25.02.2019 09:30 - 14:30  ДРУЖБА 1 ТП ДО БЛ. 64, 6, 5

На 26.02.2019 09:30 - 16:30  ДРУЖБА 58; ДРУЖБА 1 ДО БЛ. 57, 60, 59, 58, 58-59, 57; КАП. ДИМИТЪР СПИСАРЕВСКИ 32; КРЪСТЮ ПАСТУХОВ/УЛАН БАТОР/

На 27.02.2019 09:30 - 13:30  ДРУЖБА 3; ДРУЖБА 1 4, СРЕЩУ 181, 3, СРЕЩУ 181; М. ЮЖНА ГР. ТЕРИТ. I ЧАСТ УПИ 1988 И ПИ 910 КВ 1А ХРИСТОФОР КОЛУМБ 1

На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ДРУЖБА 1 бл. 6 вх. В и вх. Г

На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ДРУЖБА 6 вх. А Вх. Б

Район Красна Поляна

На 26.02.2019 10:00 - 15:00  ПАВЕЛ ШАТЕВ/ДОКЕР/ 54

Район Красно Село

На 25.02.2019 09:00 - 16:15  МАЙОР ГОРТАЛОВ 14, 13, 5, 1, 9, 1, 14Б, 7, 18; ТОДОР КАБЛЕШКОВ 2, 8; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 161

На 26.02.2019 09:30 - 13:00  бул. Т. каблешков №72, и 74-Комбо 1; ж. к. Гоце Делчев бл. 238вх 8, 9 и 10 бл. 232, 231 , и офис tv net, бл. 239 вх А, Б, В и Г

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 222А ВХ. Г; СОЛУН 33, 34, 35

На 27.02.2019 09:30 - 13:00  ЛАГЕРА бл. 43, 42

На 27.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 222А ВХ. Е; НЕВЕСТИНА СКАЛА 13; СОЛУН 108

На 28.02.2019 10:00 - 14:00  БЕЛИТЕ БРЕЗИ 1 30, 31, 30

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 230, 228, 229, 57; РОДОПСКИ ИЗВОР 235; СОЛУН 60

На 01.03.2019 09:30 - 14:00  БИТОЛЯ 108, 107; ОМАЙНИЧЕ 4-12 109; СМИЛИЦА 16, 16; ХИПОДРУМА 107, 107, 107, 106, 109, 110, 108, 108

На 01.03.2019 09:00 - 16:15  БИТОЛЯ 62-65 ВХ. Г, Д, Ж

Район Кремиковци

На 26.02.2019 09:00 - 12:15 БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 32, 1, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А

На 27.02.2019 09:00 - 16:30  8-МА /ВРАЖДЕБНА/ БИТОВ КОМБИНАТ, 28А; 8-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 28А; ВРАЖДЕБНА 2 57-МА

На 28.02.2019 09:00 - 14:15 БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 32, 1, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ. ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12

На 28.02.2019 09:00 - 13:15 ДОЛНИ БОГРОВ 1 1

На 01.03.2019 09:15 - 16:15 ГОРНИ БОГРОВ РЕНДОВА/ТОЛБУХИН/ 2; ; КВ. ГОРНИ БОГРОВ, БИВШО ТКЗС КРЕМИКОВЦИ ХАН ГОРНИ БОГРОВ

На 01.03.2019 09:15 - 16:30  м. МОГИЛИТЕ ПИ 68134. 8592. 182

На 01.03.2019 09:00 - 16:15  БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ. ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12

Район Лозенец

На 26.02.2019 09:00 - 16:00  КОНСТАНТИН ПЕТКАНОВ/437-МА/ 23 , 34 бл. А вх А, B. Cл. . B вх. А, B, C, D, E, F

На 27.02.2019 09:45 - 15:00  1-ВА УЛ. ШАВАРСКИ ПЪТ 3

На 27.02.2019 08:30 - 15:00  МОГИЛАТА №7 вх. А, Б, В, Г + магазини; №9 фирма БИЛД 9А, 4, 4А, 6, 8, 12, 16 7, 5, 6, 12

На 27.02.2019 08:30 - 15:00  МОГИЛАТА №15 вх. А, Б; №17 , вх. А, Б; №32; №38 , 9, 9A11, 13, 8, 10, 18, 21; Чавдар Мутафов 38

На 27.02.2019 09:45 - 15:00  1-ВА УЛ. ШАВАРСКИ ПЪТ 3

На 28.02.2019 08:30 - 15:00  СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 48 , 42 гостилница Краси; ул. Екатерина Ненчева 2; ЯНА ЯЗОВА/447-МА/ 3

Район Люлин

На 25.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. А

На 26.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. Б

На 26.02.2019 09:30 - 14:00  ЛЮЛИН 420, 417, 421; ЛЮЛИН 4 417, ДО БЛ. 420, 421, 417П, ТП ДО БЛ. 422, ДО 417, 420, ДО 421

На 27.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. В

На 28.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. Г

Район Младост

На 25.02.2019 09:00 - 16:30  ИНЖ. ГЕОРГИ БЕЛОВ КВ 6 П. 5081 НПЗ ГОРУБЛЯНЕ

На 26.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 3 бл 368 вх Г

На 26.02.2019 09:15 - 16:30  МЛАДОСТ 3 ДО 367, 378, 370, 369, 367

На 27.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 280 вх А

На 27.02.2019 08:45 - 16:30  МЛАДОСТ 3 ДО 368, 369, 370, 368

На 28.02.2019 09:30 - 14:30  I КВ. 44 ЗА ОЖС МЛАДОСТ 1 98А, 95, 97, 1 94А, ДО БЛ 98, 94, 94А; ПОЛК. ГЕОРГИ ЯНКОВ ДО БЛ. 104

На 28.02.2019 08:45 - 16:30  МЛАДОСТ 4 483, 482- АТЕЛИЕ 2, 482 - МАГ. 11, 482

На 28.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 280 вх Б

На 01.03.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 281А вх 1

Район Надежда

На 25.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 139 вх. Е

На 26.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. А

На 27.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. Б

На 27.02.2019 09:15 - 16:15  ЖОРЖ ДАНТОН/ФР. РЕВОЛЮЦИЯ/ 2, 4, 4А, 1; ЛОМСКО ШОСЕ 104, 90, 112 МАГ. №3, 112 МАГ. №2, 102, 112, 96, 114, 118, 110, 108, 106-А, 94 МАГАЗИН, 98, 112 МАГАЗИН 1, 94, 106, 100, 96 ПАВИЛИОН, 92; СВЕТИ КЛИМЕНТ 57, 53, 54, 48, 52, 56, 50, 59, 55; СВЕТИ КЛИМЕНТ/ЯМБ. СТАЧКА/ 50

На 28.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. В

На 01.03.2019 09:30 - 15:30  НАДЕЖДА 2 бл. 264 вх. Б и вх. Д

Район Нови Искър

На 27.02.2019 09:30 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5594. 30 11884. 5595. 112 IX-50 ВАСИЛ ЛЕВСКИ/12-ТА/ 5, ПОЩА, 1, 3; В. З. ВОЙНЕГОВЦИ КЪЩА, 1 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, КЛОН В СТ. 151, КЛОН В СТ. 141, КЛОН Е СТ. ; ВЪРШЕЦ/КОСТАДИН ТАКЕВ/ 14, 18, 2А, 7, 3, 5, 8А, 26, 12, 18А, 16, 15, 1, 4В, 20, 6, 2, 4, 21А, 10, 4Б, 6А, 4А; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ 3, 4, 7, 2; ДЕТЕЛИНА/ЦВЕТАН ИВАНОВ/ 2, 3, 4, 1; ЕДЕЛВАЙС/СТЕФАН МИТРОВ/ 3, 1, 6, 7, 2, 4; КОКИЧЕ/ВЪСТАНИЦИ/ 3, 5, 4А, 2, 1, 4, 7, 8; МЕСТН. ЖЪЛТИЯ ПЯСЪК 1; МЕСТН. СТАРАТА МАХАЛА КЪЩА, МЕСТН. СТАРАТА МАХАЛА; МЕСТН. ЧУЧУРКАТА ПИ 11884. 5602. 271 ПИ 324 к. л. Б-13-6-А ЖИЛИЩНА СГРАДА р-н НОВИ ИСКЪР; ПИ 363 к. л. Б-13-6-А ЖИЛИЩНА СГРАДА р-н НОВИ ИСКЪР; РЕКАТА/ДИМИТЪР ИВАНОВ/ 8, 5, 13, 10, 12А, 6, 12; РОЗА 8, 5, 4, 3А, 9, 1, 2, 2А; РОСИЦА 11А, 25, 7, 21, 15, 18, 1А, 23, 25А, 5, 17, 12, 3, 22, 9, 27, 10, 11; РУСАЛКА/РАДОЙ СПАСОВ/ 4, 2, 1, 3; СИНЧЕЦ/ФИЛИП НАЙДЕНОВ/ 5, 1А, 3, 2, 1, 4, 8; СПОРТИСТ/КОНСТАНТИН ВАСИЛЕВ 5, 23, 25, 17, 15, 2, 21, 7, 11, 16, 14, 9, 4, 9А, 3, 1, 10, 13, 6; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 32, 28, 33, 24, 38, МЕЖДУ ВИЛИТЕ И СЕЛОТО, 13, ПЛОЩАДА, 30, 7, 8, 36, 17, 18, М. ДАБО, 5, 34, 10, 29, 15, 26, 19, 8А, 12, 23, 14, 20, О ВИЛНА ЗОНА-ВОДОЕМА, 11, 25, 9, 27, 40, 5А, 35, 21; СТАРОСЕЛСКА 4; УПИ |X-9, КВ. 25 УПИ XV-415 ХХVI-100, КВ. 20, ИДЕНТ. 11884. 5964. 100 ЧЕРНОМОРЕЦ/МЛАДЕН ПЕЕВ/ 12, 2, 7, 4, 10, 2А, 11, 8 КЪЩА, 6А, 19А, 5, 1, 6, 13, 3, 7А, 3Б, 3А; НОВИ ИСКЪР; ВОЙНЯГОВЦИ М. СТ РУСИЯТА; ; 1-ВА 1 ВОЙНЯГОВЦИ, КЪЩА

На 28.02.2019 09:45 - 15:00 НОВИ ИСКЪР 127-МА ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 137, 131А, 123; КРЕМЕНИЦА/РАБОТНИЧЕСКА/ 10, 12; КУМАРИЦА 1; НЕВЕН 6; ПЛИСКА 6А; ПОБЕДА 37; ; ПОБЕДА 37

На 28.02.2019 09:30 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5615. 678 В. З. ВОЙНЕГОВЦИ СТОПАНСКИ ДВОР; ВЪРШЕЦ/КОСТАДИН ТАКЕВ/ 16; ДЕТСКИ СВЯТ ДЕТСКА ГРАДИНА № 37, 9, 3; КАМЪКЪТ 13, 5, 16, 14, 9; РЕКАТА/ДИМИТЪР ИВАНОВ/ 7, 3, 4Б, 4, 2А, 9, 2, 4А, 1, 1А, 11; РОСИЦА ЪГЪЛА С УЛ. КАМЪКА, 4, 2, 2А, 4А, О УПИ 2/212 КВ. 475; РУСАЛКА/РАДОЙ СПАСОВ/ 8; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 4, С/У ТКЗС, ДВОРА НА ТКЗС, 6, 2, 1А, 2Б, 1, 3, СТОПАНСКИ ДВОР, 10; ФЕНЕРА/АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ/ 13, 17, 6, 2, 7А, 5, 3, 19, 2А, 11, 21, 8, 9, 4, 1, 13А, 1А, 12, 7; ЧЕРНОМОРЕЦ/МЛАДЕН ПЕЕВ/ 12, 13

На 28.02.2019 - На 01.03.2019 10:30 - 15:00 НОВИ ИСКЪР 20-ТА

На 01.03.2019 09:00 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5588. 83 538 577 В. З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В. З. ВОЙНЕГОВЦИ КЛОН В СТ. 87, КЛОН В СТ. 35, КЛОН В СТ. 81, КЛОН В СТ. 44, КЛОН Е СТ. 25, КЛОН В СТ. 119, КЛОН В СТ. 78, КЛОН В СТ. 112, КЛОН В СТ. 95, УПИ ХХV-518, КЛОН В СТ. 141, КЛОН Е СТ. 33, КЛОН В СТ. 124, КЛОН В СТ. 146, КЛОН В СТ. 99, КЛОН В СТ. 115, КЛОН Е СТ. 24, КЛОН В СТ. 109, КЛОН В СТ. 15, КЛОН В СТ. 130, КЛОН В СТ. 75, КЛОН Е СТ. 26, КЛОН Е СТ. 29, КЛОН В СТ. 54, КЛОН В СТ. 73, КЛОН В СТ. 151, КЛОН В СТ. 31, КЛОН В СТ. 147, КЛОН В СТ. 70, КЛОН В СТ. 118, КЛОН В СТ. 50, КЛОН В СТ. 101, КЛОН В СТ. 65, КЛОН В СТ. 77, КЛОН В СТ. 71, КЛОН Е СТ. 41, КЛОН В СТ. 21, КЛОН В СТ. 52, КЛОН В СТ. 84, КЛОН В СТ. 36, КЛОН В СТ. 33, КЛОН В СТ. 129, КЛОН В СТ. 98, КЛОН В СТ. 67, КЛОН В СТ. 51, КЛОН В СТ. 53, КЛОН Е СТ. 43, КЛОН В СТ. 125, КЛОН Е СТ. 28, КЛОН В, КЛОН В СТ. 34, КЛОН В СТ. 131, КЛОН В СТ. 74, ПИ №588 СТЪЛБ В 112, КЛОН В СТ. 47, ВИЛА, КЪЩА, КЛОН Е СТ. 47, КЛОН В СТ. 126, КЛОН В СТ. 123, КЛОН Е СТ. 45, КЛОН В СТ. 64, КЛОН В СТ. 79, КЛОН В СТ. 49, КЛОН В СТ. 85, ПИ 297, КЛОН В СТ. 122, КЛОН В СТ. 116, КЛОН В СТ. 143, КЛОН В СТ. 92, КЛОН В СТ. 86, КЛОН Е СТ. 37, КЛОН В СТ. 105, КЛОН В СТ. 149, КЛОН В СТ. 32, КЛОН В СТ. 83, КЛОН Е СТ. 44, КЛОН В СТ. 63, КЛОН В СТ. 145, КЛОН В СТ. 150, КЛОН Е СТ. 31, КЛОН Е СТ. 36, КЛОН В СТ. 117, КЛОН В СТ. 48, КЛОН В СТ. 148, КЛОН В СТ. 132, КЛОН В СТ. 120, КЛОН В СТ. 121, КЛОН В СТ. 22, КЛОН Е СТ. 27, КЛОН Е СТ. 30, КЛОН В СТ. 91, 999 В. З. РУСИЯ, КЛОН В СТ. 94, КЛОН В СТ. 82, КЛ. В С/У СТ. 68, КЛОН В СТ. 152, КЛОН Е СТ. 32, КЛОН В СТ. , КЛОН В СТ. 104, КЛОН В СТ. 72, КЛОН В СТ. 108; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117; ИМОТ 526; МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884; МЕСТН. МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНА КАРИЕРА ПИ 11884. 5957. 31 ПИ 11884. 9557. 35. 125 ПИ 2 КВ. Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312 И312; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10; УПИ I-406 КВ. 16; НОВИ ИСКЪР; местн. ВОНЕГОВЦИ ПЛ. 13; М. СРЕДНИ РИД ПЛ 12 С. ВОЙНЯГОВЦИ, М. СРЕДНИ РИД СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ КЪЩА; ; В. З. ВОЙНЯГОВЦИ ПИ №11884. 5963. 1

Район Оборище

На 25.02.2019 - На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ВРЪБНИЦА-1 7; ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 169, 169 БЪЛГ. -СЪВ. ДРУЖБА, 171

На 26.02.2019 17:00 - 23:15  БУДАПЕЩА 23/А/, 23/Б/, 23Б, 23; ВЕСЛЕЦ 13, 22, 18; ДОНДУКОВ КОРСАКОВ КНЯЗ 7А; ЕКЗАРХ ЙОСИФ 34, 57, 30 Б, 45, 47, 55, 53, 30Б, 20, 28 МАГАЗИН 3, 51, 24, 32, 53А, 22, 28, 28 МАГАЗИН 1, 28 МАГАЗИН 2, 30, 43, 53Б, 53/Б/, 53/А/, 36, 26, 49; ИСКЪР 7/2/, 7/4/, 7

На 01.03.2019 09:15 - 16:15  ВРЪБНИЦА-1 7; ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 169, 169 БЪЛГ. -СЪВ. ДРУЖБА, 171

Район Овча купел 

На 25.02.2019 09:00 - 16:15  647-МА/560/ОВЧА КУПЕЛ/ 5, 1; 749-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 1; ГОРНА БАНЯ УЛ. ОБЗОР №29; КАМЕНИЦА 44, 21, 19; ОБЗОР 26А; ОВЧА КУПЕЛ

На 25.02.2019 09:00 - 16:15  742-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3

На 25.02.2019 09:00 - 16:15  Горна баня ул. Акад. Михаил Маджаров 22

На 25.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607

На 25.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 БЛ. 27

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ДОБРОВОЛЕЦ 2; КАМЕНИСТ ПЪТ 2; ЛАЗУРНО УТРО 4; МАРКОВА БАНЯ 26; ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3; ЧАРДАКЛИЯ 4

На 26.02.2019 08:45 - 16:15  Горна баня

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ИВАН РАДОЕВ/УЛЯНА ГРОМОВА/ 32; МАЕСТРО КЪНЕВ/В. МАРКОВ/ 57, 72; УПИ-VIII-902

На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607

На 26.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 29

На 26.02.2019 09:00 - 16:30  бул. Цар Борис III Агенция по кадастър

На 27.02.2019 09:00 - 16:15  756-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 20; ДОН 46А, 50, 46, 48, 44, 40, 44Г, 58, 41; ЛОЗИЩЕ 30, 23; РАЙКО ДАСКАЛОВ 3

На 27.02.2019 08:45 - 16:15  БИРИМИРСКИ ПОЛЯНИ/КВ. ГОРНА БАНЯ/ В. З. ГОРНА БАНЯ УЛ. СТУБЕЛО, ДВЕ ЛИПИ, ВЕЙНИЧЕ; ДВЕ ЛИПИ 9; ОБЗОР 82 УПИ-933 КВ. 80, 68, 71; ОЛДАШЕВЕЦ 2, 3; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/

На 27.02.2019 09:15 - 16:15  УПИ ХII-358 КВ. 64А КВ. ГОРНА БАНЯ

На 27.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607

На 27.02.2019 11:00 - 12:00  АНГЕЛ СТОЯНОВ /СУХОДОЛ/ 20А, 1; БЕЛИ БРОД 6 УПИ ХVІ-876 1318 КВ. 46, 5А, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ ХХVІ 1318 КВ. 46, 16, 22, 14А, 12, 2, 5, 4, 18А; ДЪБ 15, 23, 31А, 17, 9, 12, №17А, 18, 31, 7; ИГРИЩЕ 5А, 6; КИРИЛ ХРИСТОВ 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6А, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26А, 21, 12; МЕСТНОСТ СУХОДОЛ СЕЧИЩЕ ПОД ГРОБИЩЕТО; ОВЧЕ ПОЛЕ 2; ОРЕХ 30; ПЕРЛА 54, 35; ПРОХЛАДЕН КЪТ 14; СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4А, 21, 22, 19; СТОИЧКО СТАНИСЛАВОВ 11А, 12, 13, 11, 1, 1А, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23; СУХОДОЛ СРЕЩУ ГРОБИЩЕТО, СТОП. ДВОР; ТРАЯН ТАНЕВ 80, 76А, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72А, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68А, 69, 68, 74А, 54, 66; ХI-352 КВ. 44А ХРИСТО АНДОНОВ 3, 3А, 2, 1, 7, 4

На 27.02.2019 09:30 - 15:30  ВИТОШКА ПОЛЯНА 4

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  756-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 20; ДОН 46А, 50, 46, 48, 44, 40, 44Г, 58, 41; ЛОЗИЩЕ 30, 23; РАЙКО ДАСКАЛОВ 3

На 28.02.2019 09:30 - 16:15  ИВАН ХАДЖИЙСКИ 9; ОБИКОЛНА 13, С/У 32, 78 ОК2, 78, 78 ОК-2, 105 ПРЕД ББЛ. 35; ОВЧА КУПЕЛ ДО 30, 33, 32В, М/У ВХ. А И ВХ. Б; ОВЧА КУПЕЛ 2 320, 33, 33А, ДО 33 ТП - 20, 32-33, ДО 32, 32, 2 33 ГЖ, 33Г, ДО 32, 33ГЖ, 32, 33, 32А, ДО БЛ. 31; ПРЕЗИДЕНТ ЛИНКЪЛН 76 УПИ ХLV-212, 235, КВ. 14; ФЕНИКС СРЕЩУ БЛ. 21 И БЛ. 33

На 28.02.2019 09:15 - 16:15  БИРИМИРСКИ ПОЛЯНИ/КВ. ГОРНА БАНЯ/ В. З. ГОРНА БАНЯ УЛ. СТУБЕЛО, ДВЕ ЛИПИ, ВЕЙНИЧЕ; ДВЕ ЛИПИ 9; ОБЗОР 82 УПИ-933 КВ. 80, 68, 71; ОЛДАШЕВЕЦ 2, 3; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ОБЗОР 2

На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607

На 28.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 1 515

На 01.03.2019 09:00 - 16:15  ДОБРОВОЛЕЦ 2; КАМЕНИСТ ПЪТ 2; ЛАЗУРНО УТРО 4; МАРКОВА БАНЯ 26; ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3; ЧАРДАКЛИЯ 4

На 01.03.2019 09:30 - 16:15  Горна баня ул/ Люлински поток

На 01.03.2019 08:45 - 16:15  МАДЖАРИЦА 57; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ 69

На 01.03.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607

На 01.03.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 33

Район Панчарево

На 26.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА Минзухар

На 27.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ул. Сълзица

На 28.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВЕДРИНА 2А, 15, 8; КЛИСУРГОВЕЦ/ЙОРДАН АПОСТОЛО 2; ЛЮЛЯК 6, 3; МЛАДЕН АНГЕЛОВ/39-ТА/ 32; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/НИК. ПОПОВ/ 18, 13, 16; ТИНТЯВА/36-ТА/ ПОМПА; УПИII-1630, КВ 88А ЯГОДА/56-ТА/ 2 А, 12, 8, 9, 11, 19, 1, 17

На 01.03.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА 04234. 6988. 2988 М. КУКУЛ; МАХАЛА БОГДАНА ПИ 321 ПЛАНИНСКИ ГЛЕДКИ

На 01.03.2019 10:00 - 12:00 ГЕРМАН ВИЛНА ЗОНА ВРАНЯ 1, 1А, КВ. 20 УПИ 14-400; ДРУЖБА/23-ТА/ 38; СТАРАТА ЧЕШМА/АПОСТОЛ ЯНКОВ 3; КАЗИЧЕНЕ; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ СТОПАНСКИ ДВОР; АЛИЧО/ТРАЯН КАРДАШКИ/ СТОПАНСКИ ДВОР; ВП 52150 1; ГАРАТА МЕСТН. ДЯВОЛСКО КРУШЕ ПИ 35239. 6110. 75; СЕРАФИМ СТОЕВ 6, 6; СТОПАНСКИ ДВОР АГРОМЕЛИОР. , ТП ТКЗС, СКЛАД, ПРЕД КРАВЕК. ; УПИ VII1605, 2701 КВ, 16; ЛОЗЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 44063. 6201. 33 М. САДИНА АКАЦИЯ/43/ 1; ВИСО/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ МАГАЗИН СТРОИТЕЛНИ МАТЕРИАЛИ; МАЛИНА/15-ТА/ 1; РОПОТАМО/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ 2; СТАР ЛОЗЕНСКИ ПЪТ 8; СЪЕДИНЕНИЕ/ГЕОРГИ ДИМИТРОВ/ ЧЕРНО МОРЕ/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ 4; ; 492, КВ, 31-ПАНЧЕРЕВО ГАРА ИСКЪР УЛ. 5004\6; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ВРАНЯ ОКОЛОВР. ПЪТ, 370, 1; ПЛОВДИВСКО ШОСЕ 106А, 88А, 102; СТОПАНСКИ ДВОР КАЗИЧЕНЕ; ХРИСТОФОР КОЛУМБ 43

Район Подуяне

На 25.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 139 ВХ. А, Б

На 26.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 139 ВХ. В, Г

На 26.02.2019 09:00 - 16:30  Хаджи Димитър ул. теофил ганев; ХД бл. 143 , ХД бл. 23 ХД бл. 40

На 27.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 69 ВХ. Б

На 01.03.2019 09:30 - 15:00  СУХАТА РЕКА БЛ. 49 ВХ. Б, В

Район Сердика

На 26.02.2019 09:15 - 16:15  БЕНКОВСКИ ПАРЦЕЛ 16; ГЛАС НАРОДЕН 13А, 4А, 3, 6, 10, 7, 13, 13Б, 11, 5, 4, 9, 14, 3А, 8; ДОЛНА МАХАЛА 3А, 4, 8, 3, 1, 15 КВ 74 П-Л 14/16, 5, УПИ XI, КВ. 74, М. БЕНКОВСКИ, 1А, 5А, 7; ЕДИНСТВО 53, 16, 14, 2, 51, 18, 20, 22, 12, 55; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105А, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134; ОБРАДОВСКИ ПЪТ 15, 24, 5, 17, 3, 6, 32, 7, 18, 20, 10, 26, 30, 2, 28, 4, П-Л 15-17, 16, 8, 12, 19, 32А, 9, 1, 14; ОБРАДОВЦИ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 34; СЕЛСКА ПОЛЯНА 4, 4А, 6, 2

На 27.02.2019 09:15 - 16:15  ГЕЛЕ КИТОВ 2, 6, 8, 11, 5, 15-17, 12В, 7, УПИ, 13, 69, 4-А, 4, 15, 1; ГЛАС НАРОДЕН 12, 10; ГОРНА МАХАЛА 2, СТОП. СГР. ПИ 014122, 4; ЕДИНСТВО 10, 4, 45, 8, 43, 2, 47, 49, 12; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 104, 92, 98, 85, 99, 94А, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 КВ. БЕНКОВСКИ, 93, 103, 95; ОБРАДОВЦИ 2, 99, 1, 1 А; РОДНА ПЕСЕН 2, 1А, 4, 3, 18, 21, 14, 1, 17, 8, 16, 9, 7А, 13, 19, 7, 11, 5, 6, 15; РОДОЛЮБИЕ СЕВЕРНА 3; СТАР КЛАДЕНЕЦ 9А, 9, 7, 3, 20, 1А, 5, 1Б, 1; ЯШАРИЦА 5, 6, 13, 8, 7, 4, 5А, 1, 2, 11, 3, 9

На 28.02.2019 09:15 - 16:15  БЕЗИМЕННА 16; БЕНКОВСКИ 8, 28; БИРИМИРСКА ВОДА 2, 5; БИРИМИРСКИ ИЗВОР 19, 14 а, 22, 1, 37А, 24А, 41, 9, 37, 32, 20А, 28, 3, 8, 31, УПИ III-916, КВ. 38А, 23, 29, 10, 15, 30, 39А, 35, 7, 39, 21, 11, 20, 27, 17, 24, 33, 5, 16, 13; БОЯН БОЛГАР 1, 8А, 10, 2, 15А, 14, 9, 5, 13, 3, 8, 11, 6, 12, 7; ГОРГОСИЦА 19, 13; ИВАН КРАЛИЧА 16, 2, 10, 4, 22, 12, 3, 15, 1, 9А, 9, 13 СКЛАД, 13, 7, 11, 5, 20, 6; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 41, 43, 35, 51, 37; ЛУННА НОЩ 6; НПЗИЛИЯНЦИ/ИЗТОК КВ. 15 ОЛДАШЕВЕЦ 11А, 4, 5, 7, 9, 1, 3; ПЕРЯНОВЕЦ 16, 11, 11 СТР. ТАБЛО; ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 2, 12, 8, 3, 9, 7, 6, 2А, 4, 5; САМОДИВСКО КЛАДЕНЧЕ 12, 10, 3, 2; УСПЕХ 23А, 19А, 20, №28А, 28, 19, 23, 26, 22, 21, 17, 25, 3, 21А, 24; ХОРИЗОНТ 1, 3, 2, 5, 1А

Район Студентски Град

На 25.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 11, блок 1; Дървеница блок 3, 2, 1; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдисвско поле 11, 15

На 25.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8

На 25.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 26; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ

На 26.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО блок 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 56; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ

На 26.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8

На 27.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 15

На 27.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8

На 27.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8

На 27.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински блок 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО блок 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад блок 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 56; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ

На 28.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8

На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 15, 11

На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ГЕРМАНОВ 7; АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 11 КВ. ДЪРВЕНИЦА, 9, 9, 11, 1, 7 ТК, 7, 11 51

На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 11, 15

На 01.03.2019 09:00 - 16:00  Дървеница блок 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8

На 01.03.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 11, 15

Район Триадица

На 25.02.2019 08:00 - 16:00  МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ 89, 86 86А, 111 МАГАЗИН 4, 111, 86, 111 МАГАЗИН 3, 86А, УПИ V, VІ, VІІ, ХVІ КВ. 19, 86

На 27.02.2019 09:00 - 11:00  СТРЕЛБИЩЕ 11А, 17А, 16А, 15А, 12А, 13А, 15А, 15; ХАЙДУШКА ГОРА 16А, 141, № 141, 137

На 28.02.2019 08:45 - 15:00  УЛ. Проф. Петър Шапкарев 12Б, 12А; ЧЕРНИ ВРЪХ 107, 103

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Божурище

На 25.02.2019 08:30 - 09:30 БОЖУРИЩЕ 022145 8-МИ МАРТ 1А; I-015169 КВ. 13, КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ V-9605, кв. 84 VI -002024 АТОН 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16; ДАЛИЯ 3, 5, 6, 19 КЪЩА 19, 13, 2, 4, 1; ДВОРА НА АПК 1; ДЕВЕТИ МАЙ ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 11, 6, 13, 3, 16, 15, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 КВ. 4, 12, 2, VIII-022188 КВ. 10, 7, КВ. 10, 13 ИМОТ002044, 9, 17, 18, УПИ IV-015063, 5, 5, КЪЩА; ЕДЕЛВАЙС 33, 29, 35А, 27А, 37А, 42, 27, 29А, 44, 31, 25А, 35, 37; ИСКЪР 30; КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ ЛЯСТОВИЦА 2; МУРА 2, 3; ПИ 65 КВ. 9ТИ СЕПТЕМВРИ РИЛА 8, 8А, 16, 14А, 10А, 4А, 12, 10, 14, 12А, 6, 25; РУЕН 3Б; СТАРА ПЛАНИНА 5, 3, 7, 1; ТКЗС КВ. 21 УПИ I-015092, 015093, 015094 КВ. 12 УПИ V -002004 КВ. 4 УПИ V-02249 КВ. 10 УПИ XII -38 КВ. 3 УПИ XIII -002004 КВ. 4 УПИ УПИ XXXI-1004 КВ. 4 УПИ ХІІІ-015133 ФЕНИКС 13, 15, 22; ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ 3; ЩЪРКЕЛ 11; КВАРТАЛ, КВ. 9ІХ УПИ IV-22КВ. 5, 56, 85, 53, 4, 6; ГУРМАЗОВО; I-212, КВ. 20 II-020068 44 IV-020070 IV-024064 XI-020018 КВ. 44 XXIII-82 КВ. 32 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 79; ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 4; ПАРЦЕЛ ІІ-77, КВ. 28 ПИ 001140 ПИ 001019 М. МАТЕРКА СТОПАНСКИ ДВОР УПИ І-254 КВ. 25 УПИ 6-292 КВ 26 УПИ II-021103 КВ. 43 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ III-112 КВ. 11 УПИ IX-159, кв. 14 УПИ ІV-38, КВ. 4 УПИ VI-020069, КВ. 44 УПИ VII-270, КВ. 24 УПИ XIV-157 КВ. 14 УПИ Х-299 КВ. 29 ВРЕМЕННО ЕЛ. ЗАХРАНВАНЕ ЗА СТРОИТЕЛСТВО; УПИ-II-022022 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; М. ШЕОВИЦА, М МАТЕРКА КВ 35, ВИЛА, КЪЩА, УПИ VІІІ-008013, КВ. 34, КЪЩА, ВИЛА, ПОМПА, КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН; ДЕЛЯН, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; IV-052034 ПИСАТЕЛ СПАС АНТОНОВ 2; ХVIII-115, КВ. 15 ОБЩИНА БОЖУРИЩЕ, УПИ VІІ-23, КВ. 8, КЪЩА; ЗЛАТУША; №ІІІ а-56 КВ 5 ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА УПИ II-214 КВ. 20 УПИ X-59 кв. 25 КЪЩА, УПИ ІІІ-226, КВ. 22, КЪЩА, ВИЛА; МАЛА РАКОВИЦА; С. МАЛА РАКОВИЦА УПИ VI-5, КВ. 2 ; ПОЖАРЕВО, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; 123. 106 123. 211 VІІІ-485, КВ. 34 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 69; ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - ГУНДИ 17; КАЗАНА 14А; КОСМОНАВТ АЛ. АЛЕКСАНДРОВ 33, 26; КОСМОНАВТ ГЕОРГИ ИВАНОВ 71, 186, 172, 119, 82; МЕСТНОСТ МОГИЛА МОГИЛА ПЕЙО ЯВОРОВ 6, 10; ПИ 123. 274 ПЧЕЛА 4; УПИ ІІ 379/КВ27 УПИ 1-034007 , КВ1, М. ДОБЪР МЪЖ УПИ 3-227 КВ. 18 УПИ VI-105 КВ. 8 УПИ- XII-148 КВ. 10 УПИ XXI, КВ. 17 УПИ ХІІ-369, КВ. 29 УПИ ХVІІ-ОБЩ, КВ. 19 УПИ-190КВ 15 УПИ-IX-485, КВ. 34 УПИV-016025 КВ. 1 КЪЩА, КЪЩА, М. ГУНОТО, , КЪЩА, ВИЛА, ВИЛА, УЛ. КОКИЧЕ №11, МЕСНОСТ МОГИЛА; РОСОМАН; 63121. 133. 9 I-30, КВ. 6 ГРАНИТ М. ПАДИНАТА УПИ IV-58, КВ. 9 УПИ XIV-145 УПИ ХIII-144 КВ. 22 ЧЕРКВА П-ЛІІІ-99, КВ. 15, ВИЛА; ХЕРАКОВО; XIII-43 КВ. 9 ПИ 000189 РИДО 21; УПИ I-155010, кв. 47 УПИ II-155010 КВ. 47 УПИ VIII - 321 УПИ XVII-262 , КВ. 22 ЦАРИЦА ЙОАННА 13; ЧЕРКОВНА 23А, 6; УПИ ХIV-326 КВ. 32, № . , КЪЩА, ВИЛА, УПИ ХІХ-32, КВ. 11, УПИ ХХ-32, КВ. 11, УПИ XVII-68 КВ. 5, ВИЛА, КЪЩА

На 25.02.2019 15:30 - 16:30 БОЖУРИЩЕ 022145 8-МИ МАРТ 1А; I-015169 КВ. 13, КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ V-9605, кв. 84 VI -002024 АТОН 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16; ДАЛИЯ 3, 5, 6, 19 КЪЩА 19, 13, 2, 4, 1; ДВОРА НА АПК 1; ДЕВЕТИ МАЙ ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 11, 6, 13, 3, 16, 15, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 КВ. 4, 12, 2, VIII-022188 КВ. 10, 7, КВ. 10, 13 ИМОТ002044, 9, 17, 18, УПИ IV-015063, 5, 5, КЪЩА; ЕДЕЛВАЙС 33, 29, 35А, 27А, 37А, 42, 27, 29А, 44, 31, 25А, 35, 37; ИСКЪР 30; КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ ЛЯСТОВИЦА 2; МУРА 2, 3; ПИ 65 КВ. 9ТИ СЕПТЕМВРИ РИЛА 8, 8А, 16, 14А, 10А, 4А, 12, 10, 14, 12А, 6, 25; РУЕН 3Б; СТАРА ПЛАНИНА 5, 3, 7, 1; ТКЗС КВ. 21 УПИ I-015092, 015093, 015094 КВ. 12 УПИ V -002004 КВ. 4 УПИ V-02249 КВ. 10 УПИ XII -38 КВ. 3 УПИ XIII -002004 КВ. 4 УПИ УПИ XXXI-1004 КВ. 4 УПИ ХІІІ-015133 ФЕНИКС 13, 15, 22; ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ 3; ЩЪРКЕЛ 11; КВАРТАЛ, КВ. 9ІХ УПИ IV-22КВ. 5, 56, 85, 53, 4, 6; ГУРМАЗОВО; I-212, КВ. 20 II-020068 44 IV-020070 IV-024064 XI-020018 КВ. 44 XXIII-82 КВ. 32 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 79; ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 4; ПАРЦЕЛ ІІ-77, КВ. 28 ПИ 001140 ПИ 001019 М. МАТЕРКА СТОПАНСКИ ДВОР УПИ І-254 КВ. 25 УПИ 6-292 КВ 26 УПИ II-021103 КВ. 43 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ III-112 КВ. 11 УПИ IX-159, кв. 14 УПИ ІV-38, КВ. 4 УПИ VI-020069, КВ. 44 УПИ VII-270, КВ. 24 УПИ XIV-157 КВ. 14 УПИ Х-299 КВ. 29 ВРЕМЕННО ЕЛ. ЗАХРАНВАНЕ ЗА СТРОИТЕЛСТВО; УПИ-II-022022 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; М. ШЕОВИЦА, М МАТЕРКА КВ 35, ВИЛА, КЪЩА, УПИ VІІІ-008013, КВ. 34, КЪЩА, ВИЛА, ПОМПА, КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН; ДЕЛЯН, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; IV-052034 ПИСАТЕЛ СПАС АНТОНОВ 2; ХVIII-115, КВ. 15 ОБЩИНА БОЖУРИЩЕ, УПИ VІІ-23, КВ. 8, КЪЩА; ЗЛАТУША; №ІІІ а-56 КВ 5 ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА УПИ II-214 КВ. 20 УПИ X-59 кв. 25 КЪЩА, УПИ ІІІ-226, КВ. 22, КЪЩА, ВИЛА; МАЛА РАКОВИЦА; С. МАЛА РАКОВИЦА УПИ VI-5, КВ. 2 ; ПОЖАРЕВО, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; 123. 106 123. 211 VІІІ-485, КВ. 34 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 69; ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - ГУНДИ 17; КАЗАНА 14А; КОСМОНАВТ АЛ. АЛЕКСАНДРОВ 33, 26; КОСМОНАВТ ГЕОРГИ ИВАНОВ 71, 186, 172, 119, 82; МЕСТНОСТ МОГИЛА МОГИЛА ПЕЙО ЯВОРОВ 6, 10; ПИ 123. 274 ПЧЕЛА 4; УПИ ІІ 379/КВ27 УПИ 1-034007 , КВ1, М. ДОБЪР МЪЖ УПИ 3-227 КВ. 18 УПИ VI-105 КВ. 8 УПИ- XII-148 КВ. 10 УПИ XXI, КВ. 17 УПИ ХІІ-369, КВ. 29 УПИ ХVІІ-ОБЩ, КВ. 19 УПИ-190КВ 15 УПИ-IX-485, КВ. 34 УПИV-016025 КВ. 1 КЪЩА, КЪЩА, М. ГУНОТО, , КЪЩА, ВИЛА, ВИЛА, УЛ. КОКИЧЕ №11, МЕСНОСТ МОГИЛА; РОСОМАН; 63121. 133. 9 I-30, КВ. 6 ГРАНИТ М. ПАДИНАТА УПИ IV-58, КВ. 9 УПИ XIV-145 УПИ ХIII-144 КВ. 22 ЧЕРКВА П-ЛІІІ-99, КВ. 15, ВИЛА; ХЕРАКОВО; XIII-43 КВ. 9 ПИ 000189 РИДО 21; УПИ I-155010, кв. 47 УПИ II-155010 КВ. 47 УПИ VIII - 321 УПИ XVII-262 , КВ. 22 ЦАРИЦА ЙОАННА 13; ЧЕРКОВНА 23А, 6; УПИ ХIV-326 КВ. 32, № . , КЪЩА, ВИЛА, УПИ ХІХ-32, КВ. 11, УПИ ХХ-32, КВ. 11, УПИ XVII-68 КВ. 5, ВИЛА, КЪЩА

На 26.02.2019 10:00 - 15:00 ХЕРАКОВО V-130086, М. САВИНА ВОДИЕНИЦА 75 УПИ ХV-545, КВ. 70, М. КАНТОН 455, ВИЛА 39

На 26.02.2019 09:30 - 11:00 ПРОЛЕША IX-108, КВ. 16 ИВАН ВАЗОВ 12; УЛ. КОКИЧЕ УПИ І-027035 М. БЪШИНА ПАДИНА УПИ VІ-040021 КВ. 65 ОБЩ. БОЖУРИЩЕ УПИ V-041067 КВ. 66 УПИ VІІ-108, КВ. 16 УПИ V-29 КВ. 11 УПИХІ-102 кв. 15 ЦАР КАЛОЯН УПИ IV-040022 КВ. 71 УПИ ХV-041057, 041167 КВ. 66, КЪЩА

На 26.02.2019 14:00 - 16:00 ГУРМАЗОВО IV-020070 XI-020018 КВ. 44 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ПИ 001140 СТОПАНСКИ ДВОР УПИ 6-292 КВ 26 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв. 20, II-020068 44, IV-020070, IV-024064, XI-020018 Кв. 44, XXIII-82 Кв. 32, Гурмазовско Шосе, Гурмазовско Шосе 7, Любен Каравелов, Парцел Іі-77, Кв. 28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ III-112 Кв. 11, УПИ Ix-159,Кв. 14, УПИ VI-020069, Кв. 44, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ XIV-157 Кв. 14, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ ІV-38, Кв. 4, УПИ Х-299 Кв. 29, УПИ-II-022022, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв. 15

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ II-214 Кв. 20, УПИ X-59 Кв. 25

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мала Раковица: С. Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв. 2

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123. 106, 123. 211, Vііі-485,Кв. 34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, местност Могила, Могила, Пейо Яворов, ПИ 123. 274, Пчела, УПИ 1-034007, Кв1,М. Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв. 8, УПИ XXI, Кв. 17, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, Кв. 19, УПИ Хіі-369, Кв. 29, УПИ- XII-148 Кв. 10, УПИ-190кв 15, УПИ-Ix-485,Кв. 34, УПИV-016025 Кв. 1

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Росоман: 63121. 133. 9, I-30, Кв. 6, Гранит, М. Падината, УПИ IV-58, Кв. 9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хераково: XIII-43 Кв. 9, ПИ 000189, Ридо, УПИ I-155010,Кв. 47, УПИ II-155010 Кв. 47, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262, Кв. 22, Царица Йоанна, Черковна

На 26.02.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Пролеша: Ix-108, Кв. 16, Иван Вазов, ул. Кокиче, УПИ V-041067 Кв. 66, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ Vі-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vіі-108, Кв. 16, УПИ І-027035 М. Бъшина Падина, УПИхі-102 Кв. 15, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71

На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон

На 26.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово: IV-020070, XI-020018 Кв. 44, Гурмазовско Шосе 7, ПИ 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански

Ботевград

На 25.02.2019 08:30 - 15:00 ТРУДОВЕЦ 563032 м-ст Пазарника ВИЛНА ЗОНА ЖИЛИЩНА СГРАДА, ВИЛА, 19 ВИЛА; ЛОЗЯТА УПИ XXVII , КВ. 31; ВИЛНА ЗОНА

На 25.02.2019 09:45 - 16:15 БОТЕВГРАД БЪЛГАРИЯ 8, 8 8, 8А; ГУРКО 12, 4, 11, 14 ФУРНА, 8, 6, 14, 10, 2; СЕДЕМНАЙСТИ НОЕМВРИ 7 СИНЧЕЦ, 7

На 25.02.2019 09:00 - 15:15 БОТЕВГРАД БЪЛГАРИЯ 12, 20, 10; ВИТОША 2, 4 4, 4

На 25.02.2019 08:00 - 16:15 РАШКОВО 6, КЪЩА, ВИЛА

На 25.02.2019 08:00 - 16:15 БОТЕВГРАД АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 96, 98; БОЖКО БОЖИЛОВ 85, 78, 74, 87, 72, 91, 80, 81, 76, 83, 89, 93; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 28 28, 26, 25, 26, ЖСК ЗОРА, 24, 23, 28, 27, 28, 27; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 20, 51, 22, 12. , 51А; ИВАН ВАЗОВ 28, 74, 78, 25, 27, 4, 72, 76, 27, 23, 24, 28, 82, 70, 84, 80, 26, 86, 26, 2; ОПЪЛЧЕНСКА 18, 12, 11, 10, 20, 31, 34, 17, 16, 34, 13, 32, 27, 28А, 14, 15, 30; ОРХАНИЕ 9, 5; СТАРА ПЛАНИНА 62, 58, 56, 45, 57, 47, 54, 51, 64, 59, 53, 50, 43, 42, 49, 44, 66, 46, 52, 60, 55, 68, 48

На 25.02.2019 08:00 - 16:15 БОТЕВГРАД ЗЕЛИН-10-А ЗЕЛИН-19-А 13; ЗЕЛИН-20-А 10, 20; ЗЕЛИН-22-А 22; ЗЕЛИН-25-А 7, 8, 3; ЗЕЛИН-26-А 3, 2, 9 ВИЛА; ЗЕЛИН-30-А 3, 4; ЗЕЛИН-31-А 27; ЗЕЛИН-34-А 12; ЗЕЛИН-36-А 8 КЪЩА; ЗЕЛИН-7-А 6; ЗЕЛИН-Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ 70 ВИЛА; ЗЕЛИН-ЛЕСКАТА 19, 5, 17, 37; КАЗАРМЕН КУРОРТ ЗЕЛИН 32, УПИ XVIII-1261 КВ. 1, 52, БУНГАЛО; СТУБЕЛЯ 53; УПИ IV-737. 75 ЧЕКАНИЦА 5 УЛ. 13 ТА

На 25.02.2019 08:30 - 16:15 НОВАЧЕНЕ, ОБЩ. БОТЕВГРАД III-709, КВ. 38 АСПАРУХ 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23; БОРИС I (МЕТОДИ АНТОНОВ) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15; ВАСИЛ ДРУМЕВ 1, 2, 8, 14, 6, 4; ДОНДУКОВ 10; ДУНАВ 5, 6, 8, 1; ИВАЙЛО 6, 8, 1, 2, 4; МЕДВЕН 18, 3; ОПЪЛЧЕНСКА 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3; РУДАРКА 2, 8, 13, 15, 6, 17; ХРИСТО БОТЕВ 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21; СКРАВЕНА; КОЙДАНОВЕЦ 1, 7

На 25.02.2019 08:30 - 16:15 БОЖЕНИЦА ДОЛАПИЩЕТО МАХАЛА БЛИЗНАКОВЦИ МАХАЛА БРУСЕН 10 КЪЩА; МАХАЛА ДОНЧОВЦИ МАХАЛА КРЪСТА КЪЩА; МАХАЛА МУРТА МАХАЛА ПЛОЧА МАХАЛА УРВИЧ 1, 9, 11; МАХАЛА УСОЙНАТА КЪЩА

На 26.02.2019 08:30 - 15:00 ТРУДОВЕЦ 563032 м-ст Пазарника ВИЛНА ЗОНА ЖИЛИЩНА СГРАДА, ВИЛА, 19 ВИЛА; ЛОЗЯТА УПИ XXVII , КВ. 31; ВИЛНА ЗОНА

На 26.02.2019 09:15 - 14:00 БОТЕВГРАД АМ ХЕМУС; ЕТРОПОЛЕ; ГЕОРГИ АНТОНОВ 20; ПРАВЕЦ; БОР 1; ВАСИЛ ЛЕВСКИ ВЛАДИН РЪТ ЕЗЕРОТО 12, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, 14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 30, 31, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33; ЕЗЕРОТО УПИ ІІ КВ. 117 ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ, ДО ГР. ПРАВЕЦ КВ. ЕЗЕРОТО ЛЕСКОВЕЦ МАХАЛА ПОПОВСКА КЪЩА; МАХАЛА ПУШКАРСКО КЪЩА; МАХАЛА СКЪРНАВА 8, КЪЩА; месност орниче МЕСТНОСТ ХРИСТОВОТО НАНИН ДОЛ ОРНИЧЕ СЕРПУХОВ 29; СКЪРНАВА ТП, 173; РАЗЛИВ; 000134 №061016 М. КАМЕНЯКА 13022 МАХАЛА ЩАПАЛСКА МАХАЛА БАГЕЛЕЙСКА МАХАЛА БОНОВСКА МАХАЛА ВЛЪЧКОВСКА КЪЩА; МА

Редактор: Дилян Янакиев

Времето в София

Въздухът в София

Този месец Ви питаме

Трябва ли да бъдат повишени заплатите на служителите в столичния градски транспорт?
  • Да. Заслужават по-високи заплати. (57%, 71 Гласове)
  • Не. И сега получават по-високи заплати от здравните работници и учителите. (28%, 35 Гласове)
  • Не. Преди избори винаги искат увеличение (3%, 4 Гласове)
  • Да. Имат много извънреден труд (12%, 15 Гласове)
Общо гласували: 125 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Люлин. Телефонно обаждане през нощта:
- Абе, вие нормални ли сте!? Ако не намалите или спрете музиката, ще извикам полиция!
- Ако не ви харесва, отидете да живеете в Обеля.
- Аз се обаждам от Обеля.

Късмет на деня

Обърнете повече внимание на вътрешната красота днес – кожен салон, затоплящи се седалки, климатроник …

Коментари

Реклама

Последни

comment 0
visibility 178
Александър Невски

Времето и предстоящите събития на 23 март 2019 г. в София

Времето на 23 март 2019 г. Уикенда започва с топло, слънчево и много приятно време в София. Минималната температура е 3 градуса, а максималната ще достигне 19 градуса. Ще има лек вятър, сочи Prognozata.bg. Предстоящи събития за 23 март 2019 г. 09:00 часа ще се състои ХIII Национален танцов фестивал "Ритъмът в сърцето ми" в Зала "Триадица" 09.00 часа  В залата за тежка атлетика на Национална спортна академия (НСА) ще се състои първи кръг от Републиканското първенство по силов трибой с екипировка. 10:00 часа Започва Slingo Fest - Слинго в Inter Expo Center - Интер Експо Център 10.30 часа В парк-хотел „Москва“ ще се проведе VII редовен конгрес на ПП „ВМРО – Българско национално движение“. Сред официалните гости са премиерът и председател на ПП ГЕРБ Бойко Борисов 10.00 часа Интер Експо Център ще бъде домакин на второто издание на Silingo Fest.  10.00 часа В кино „Одеон“ ще се състои тържествена церемония, на която Ян Енглерт ще бъде удостоен с почетното звание Doctor honoris causa на НАТФИЗ. 10.00 часа В зала „Младост“ ще се проведе Четиринадесетото издание на международния турнир по спортни танци International Dance CUP Montana OPEN 2019.  12:00 часа Започва Работилница с грамофон в Столична библиотека 12.00 часа В Ритуалната зала на Централните софийски гробища ще се състои поклонение пред доц. д-р Игор Дамянов - бивш министър на образованието и дългогодишен преподавател в УНСС. 14.00 часа В Руския културно-информационен център ще започне Ден на авиацията и космоса. 15.00 часа Университетски театър на Нов български университет бъде домакин на концерт по повод края на майсторския клас на проф. Сузана Клинчарова.  15.30 часа В гербовата зала на „Дондуков“ 2 държавният глава Румен Радев ще се срещне с атлетите, които представиха страната ни на Световните Спешъл Олимпикс игри в Абу Даби 2019.  16.30 часа В гербовата зала на „Дондуков“ 2 държавният глава Румен Радев ще удостои с почетен плакет „Св. св. Кирил и Методий“ известния полски актьор и общественик Ян Енглерт в знак на признание на неговия значим принос към съвременното изкуство и популяризирането на българската култура.  17.00 часа Николай Пеев ще представи книгата си „Интервюто“ в Литературен клуб „Перото“ 19.00 часа В зала 1 на НДК ще се проведе галаконцерт „Детска мелодия на годината“.  19.00 часа 10-ата юбилейна церемония по връчване на наградите „Сивина“ ще се състои в Столичен куклен театър 19.00 часа В Национален музей „Земята и хората“ ще се състои концерта „Барок и романтизъм“, посветен на първа пролет и рождението на Й. С. Бах (21 март 1685). 19:00 часа  Тигърът на ТР Сфумато в Театрална работилница "Сфумато" Прочети още...

Реклама

Виж също

close

Центъра, „Красно село“ и „Витоша“ цял ден ще са без вода...

По-продължително спиране на водоснабдяването в някои столични райони на 22 март, петък, ще бъде причинено от планови рем...

Прочети още keyboard_arrow_right