Къде и кога ще сте без ток през идващата седмица

  • Спиране на тока в София

    Снимка: Столица.bg

Спиране на тока ще има през предстоящата седмица от 11 до 15 март т. г. на територията на всички райони на Столична община, предупреждават от енергоразпеделителното дружество ЧЕЗ. Вижте на кога и за колко време ще сте без ток.

12.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи

Община БАНКЯ БАНКЯ

ОБЩ. СТОЛИЧНА МАХАЛА КЛИСУРСКА УПИ XXXI-189 КВ.25, КЛИСУРА ФОРТА, КЛИСУРА ФОРТА ПОМПИ;ЗЛАТУША; ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА БУНГАЛО, ПИ 54.384, КЪЩА, ВИЛА;КЛИСУРА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 2-РА 2, ВИЛА; 4-ТА ВИЛА; 5- ТА 21; 7-МА 10; 8-МА 15; XXXVI-499 UL=25 БАЛКАНСКА 25А, 35, 53, НАД 39; МАХАЛА ВИТКОВИЦА ВИЛА, КЛОН А СТ.25, ВИЛА, КЛОН А СТ.; МАХАЛА РАДОВО ТКЗС, ВИЛА, КЛОН А СТ.14, КЛОН А СТ.3, КЛОН А СТ.13, СТРОИТЕЛСТВО, КЛОН А СТ.11, КЛОН В СТ.3, КЛОН Б СТ.10, КЛОН Б СТ.2, КЛОН А СТ.4, КЛОН В СТ.14, КЛОН В СТ.7, КЛОН Б СТ.4, КЛОН В СТ.2, КЛОН В СТ.21, КЛОН В СТ.4, КЛОН А СТ.10, КЛОН В СТ.8, КЛОН А СТ.2, КЛОН В СТ.9, КЛОН А СТ.6, КЛОН В СТ.22, КЛОН В СТ.29-30, КЛОН А СТ.20, КЪЩА, КЛОН В СТ.1, КЛОН В СТ.44, КЛОН В СТ.10; МАХАЛА ЩЕТНИЦА ВИЛА; М.ЗАГРЯНА РАДОВА МАХАЛА СТАРО СЕЛО ВИЛА;МАЛА РАКОВИЦА; 54.277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54.515

14.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи

Община ВИТОША КНЯЖЕВО

БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА МАХАЛА КЛИСУРСКА УПИ XXXI-189 КВ.25, КЛИСУРА ФОРТА, КЛИСУРА ФОРТА ПОМПИ;ЗЛАТУША; ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА БУНГАЛО, ПИ 54.384, КЪЩА, ВИЛА;КЛИСУРА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 2-РА 2, ВИЛА; 4-ТА ВИЛА; 5- ТА 21; 7-МА 10; 8-МА 15; XXXVI-499 UL=25 БАЛКАНСКА 25А, 35, 53, НАД 39; МАХАЛА ВИТКОВИЦА ВИЛА, КЛОН А СТ.25, ВИЛА, КЛОН А СТ.; МАХАЛА РАДОВО ТКЗС, ВИЛА, КЛОН А СТ.14, КЛОН А СТ.3, КЛОН А СТ.13, СТРОИТЕЛСТВО, КЛОН А СТ.11, КЛОН В СТ.3, КЛОН Б СТ.10, КЛОН Б СТ.2, КЛОН А СТ.4, КЛОН В СТ.14, КЛОН В СТ.7, КЛОН Б СТ.4, КЛОН В СТ.2, КЛОН В СТ.21, КЛОН В СТ.4, КЛОН А СТ.10, КЛОН В СТ.8, КЛОН А СТ.2, КЛОН В СТ.9, КЛОН А СТ.6, КЛОН В СТ.22, КЛОН В СТ.29-30, КЛОН А СТ.20, КЪЩА, КЛОН В СТ.1, КЛОН В СТ.44, КЛОН В СТ.10; МАХАЛА ЩЕТНИЦА ВИЛА; М.ЗАГРЯНА РАДОВА МАХАЛА СТАРО СЕЛО ВИЛА;МАЛА РАКОВИЦА; 54.277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54.515

11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ;СОФИЯ; Д-Р Д.СЪСЕЛОВ 2, 2А; ЦАР БОРИС III 359; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 КНЯЖЕВО, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401А

11.03.2019 12:00 - 16:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения

СОФИЯ АНГЕЛ БУКУРЕЩЛИЕВ 2, 1А, 6, 12, 3, 7, 8, 1; МАЕСТРО ГЕОРГИ АТАНАСОВ 24, 22, 33, 29; ПАПРАТ 18; ХРИСТИНА МОРФОВА 1, 6, 4А, 4, 5, 9, 3, 13, 8, 2, 7, 11

12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

КНЯЖЕВО АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ;СОФИЯ; Д-Р Д.СЪСЕЛОВ 2, 2А; ЦАР БОРИС III 359; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 КНЯЖЕВО, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401А

13.03.2019 12:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ БЪЛГАРСКА ЛЕГИЯ 1; БЯЛА АКАЦИЯ 2, 5; БЯЛО ПОЛЕ УПИ ХІІ-582 КВ.31, 13.03.2019 12:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна 15, 31 8, 29, 10, 14А, 13, №12, 10 А, 12, 8 А, 15 А, 14, 16, 11; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ УПИ Х-499 КВ.31; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ-ЗАПАД XI-561, VI-2326 КВ.58; РАЛЕВИЦА 81 2, 81, 81 1

13.03.2019 09:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения

СОФИЯ БЪКСТОН 24, 24, 24; ПИРИН 14, 10А, 14 МАГАЗИН №1, 14 ГАРАЖ №1, 12А, №14, 10, 12А; ЮНАШКА ПЕСЕН ДО 24

14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ БОЯНА БЪЛГАРИЯ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ №1; БЯЛО ПОЛЕ КВ.32, ОКОЛОВР.ПЪТ 1; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО 65, 50, 48, 67, 57, 34, 60, 71, 55, 51, 42, 56; МАЙСТОР АЛЕКСИ РИЛЕЦ/664/ 31, 37Б УПИ V-1188, КВ.66, 33; МАЙСТОР Д.СОФИЯНЛИЯТА/666/ 8; МАЙСТОР МИЛ.РАДОМИРЕЦ/667/ МАЙСТОР ПАВЕЛ ОТ КРИМИН/665 31, 35, 21, 33, 25, 27, 23, 29; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ-ЗАПАД УПИ І - 450 452 КВ 72; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 13, 15; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ, УПИ XXIX РАЛЕВИЦА 69А, КВ.72, 57

12.03.2019 09:30 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ГОЛЯМА МОГИЛА ЪГЪЛ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ; КАНАЛА 5; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА КИНОЦЕНТЪР ІІІЧ.-УПИV-1131/; М.МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ УПИ IV-834, 803, 835 КВ. 82Б ПОЛК.АНТОН КРЪСТЕВ 4, 3; СВЕТИ САВА 19, 12; ТРИЧКОВА МОГИЛА 1, 11, 16, 25 14.03 9, 3, 1; 375-ТА/ВРЪБНИЦА/ 3, 2, 5, 1; 376-ТА/ВРЪБНИЦА/ 8, 1, 2, 10, 3; 378- МА/ВРЪБНИЦА/ 29, 11А, 30, 27, 22, 32, 12, 28, 16, 31, 11, 14, 20А, 26, 10, 13, 8, 25, 24, 33, 19, 9А, 9, 8А, 21, 15; АДАМ МИЦКЕВИЧ/РАБ.КЛАСА/ 45А; ИВАН ДИМ.НЕНОВ 4, 6, 8, 7, 5, 10Б, 7А, 12, 2, 10, 10А; МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ ИВАН НЕНОВ 5; НАДЕЖДА 6, 2, 7, 4, 11, 10, 3А, 5, 1, 3, 8; СВЕТЛА 1, 11, 2, 9, 7, 5, 3, 4, 1 А; СПРАВЕДЛИВОСТ/ЧЕРВЕНИ ЕСКАД 35, 29А, 44, 29, 36, 31, 38, 30, 32, 39, 41, 33, 37, 46; СТЕФАН ДУНЬОВ/СЕДМИ КОНГРЕС 49А, 6, 49, 59, 47, 45, 30, 43 УПИ 9-608 КВ.50, И УЛ.СВЕТЛА, 55, 41, 49Б, 51, 51А МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА 3-ТИ МАРТ/СЕПТЕМВРИ/ 2, 4; АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ ГО 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9А; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 38, 54, 18 Р-Н ВРЪБНИЦА, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 9; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 5; ИВАН ВАЗОВ 3, 3А, 9, 7, 2, 5; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 1; МАЙСКИ ДЕН/27/ 1 ЗДРАВНА СЛУЖБА; ПЛАМЪК/25/ 11, 9А, 7, 9, 4; РЕПУБЛИКА/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20; РОСНА КИТКА/31/ 27

13.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 3, 2, 1, 6, 4, 3А; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 28; ЙОРДАН ЙОВКОВ/24/ 8, 16, 3, 5, 6, 12, 11, 4, 10, 2, 14; ПЛАМЪК/25/ 1A, 2, 22, 1; ХРИСТО БОТЕВ/АЛЕКСЕЙ ГНИЛИЧ 7, 8, 1, 12, 5A, 5, 4, 26, 6, 17, 13, 2, 11, 19А, 28, 19, 3, 9

13.03.2019 14:45 - 15:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

ВОЛУЯК ДРУЖБА 5А; ЛОМСКО ШОСЕ О, ФЕРМА, 250; СИНЧЕЦ 21; ЦЪРНА БАРА

13.03.2019 13:30 - 14:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

СВЕТОВРАЧЕНЕ СОФИЙСКА/ИВАН ПАРЕВ/ 67

13.03.2019 12:00 - 12:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

ВОЛУЯК БРЕЗА 3, 2, 1, 2А; ДРУЖБА 5; ЛИПА 3, 1; ЯВОР 2, О;СОФИЯ; ЛИПА 1; ЛОМСКО ШОСЕ 271; УПИ XII-262 КВ.5

13.03.2019 10:30 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

СОФИЯ ОСОГОВО/ПЕЛО ПЕЛОВСКИ/ 50

13.03.2019 09:45 - 10:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

ВОЛУЯК ОГОСТА МДМ ТИМ ИМПЕКС ООД -СКЛАД; СЕРДИКА БИВШО ТКЗС В СТОП. ДВОР

14.03.2019 09:30 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА 3-ТИ МАРТ/СЕПТЕМВРИ/ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 27; БЛАТО/21/ 6, 4, 2, 8; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 6, 9, 18 Р-Н ВРЪБНИЦА, 13, 1, 2, 12, 4, 7, 14, 20, 9А, 11, 10; ВЪРБА/9/ 3, 11, 9, 1, 14, 16; ЕМИЛИЯН СТАНЕВ/22/ 4, 10, 9, 1, 7, 11, 2, 6, 13, 5; КЛАДАНЧЕТО 2, 1, 2Б, 3, 4, 6; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 31; МИЧУР 45, 42, 47, 44, 27, 6, 21, 19А, 34, 31А, 56Б, 48, 52, 56, 31Б, 58, 19, 46, 37, 40, 38, 30, 31, 23, 28, 62, 54, 43, 35, 25, 39, 33, 29; МИЧУР /УПИ V, КВ.24/ 38; МОМИНА СЪЛЗА/13/ 11, 2; ОРХИДЕЯ/8/ 1, 8, 2, 3, 5, 7, 4; ПАПРАТ 20, 19, 15, 22, 20А, 17; РОСИЦА 16, 14, 18, 4, 8, 6, 13, 12А, 19, 9, 10, 12, 3, 2; ЧИЧОВЦИ/26/ 1 1

14.03.2019 15:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания

ВОЛУЯК НИКОДИМ ТОДОРОВ 44; СИНЧЕЦ 37

14.03.2019 13:45 - 14:45 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

ВОЛУЯК ЗОРНИЦА/ПЕТЪР МАЛИНОВ/ 78А;СВЕТОВРАЧЕНЕ; ТРАКИЙСКА МОГИЛА 5

14.03.2019 11:45 - 12:45 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

СОФИЯ КВ.ВОЛУЯК Горицвет ул.Ален мак 1;2;3;4;71/22/21; ул.Победа 2;41;3;7;9 2;4;6;8;10;1;3;5;;11;24

14.03.2019 09:30 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства

ВОЛУЯК 35-ТА ГРАДИНА 2;СОФИЯ; ЗОРНИЦА 42

15.03.2019 09:30 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ ГО 18, 12, 11, 16, 10, 17, 15, 13, 10А, 14; ЕДЕЛВАЙС/2/ 9А, 6, 2Б, 7, О, 2, 8; ИВАЙЛО 2; ИВАН ВАЗОВ 41, 19, 45, 28, 43, 23, 49, 24, 47, 4, 13, 15; МИЧУР 88, 76, 81, 84A, 80, 25, 55, 51, 72, 86, 78, 68, 68A, 49, 53; МИЧУР, УПИ I-611, КВ.23 МОМИНА СЪЛЗА/13/ 20, 19, 22, 24, 26; РОСНА КИТКА/31/ 4, 26, 9, 11, 25, УПИ І-10714 КВ.14А, 25А, 12, 5, 18, 20, 15, 22, 10, 13, 3, 2, 17; ХАЙДУТИН/11/ 6, 1, 2, 3, 4;СОФИЯ; УПИ- МРАМОР

15.03.2019 09:30 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания

ВОЛУЯК ДРУЖБА 49; ЗАВОЯ 28; ЗОРНИЦА/ПЕТЪР МАЛИНОВ/ 1; УПИ Х-1451, КВ.32

12.03.2019 09:15 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община ВЪЗРАЖДАНЕ СОФИЯ СЕРДИКА О 16А, 15, 14, 13, 16А, 16 А, 1 14, 14

15.03.2019 09:00 - 15:00 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Профилактика на съоръжения

Община ИЗГРЕВ СОФИЯ ж.к.Изгрев Посолство Германия

15.03.2019 09:00 - 15:00 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Профилактика на съоръжения

СОФИЯ ЕЛЕМАГ 6

11.03.2019 09:30 - 15:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на съоръжения

Община ИЛИНДЕН СОФИЯ БОЖУРИЩЕ/АТАНАС ПЕРЕКЛИЕВ/ 131В; ИЛИНДЕН 131В; РАЗСАДНИКА 131В; СВЕТА ТРОИЦА/ВЪЛЧО ИВАНОВ/ 131, 131В

11.03.2019 09:45 - 11:45 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Неизпълнение на договор за продажба на ел. енергия

Община ИСКЪР КАЗИЧЕНЕ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ ТП БАНЯТА; БЕЛИЦА ДО ГРОБИЩЕТО, 10; ВАСИЛ ЛЕВСКИ ВАСИЛ ЛЕВСКИ/ЧЕРВ.АРМИЯ/ 17, СКЛАД ТЪРГОВСКА ЛИГА; ВП 52150 ПРОМИШЛЕНА ЗОНА 134; МИТО ВОЙНИШКИ 40; м.НПЗ-КАЗИЧЕНЕ ЗАПАД УПИ VIII-4 КВ.1 ОБЩ.ДИМИТЪР БЛАГОЕВ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ БЕТ.ВЪЗЕЛ, КОЖОБАЗА/УПИ III-458, 422, 436, 3 УЛ. ИНДУСТРИАЛНА, ПРОМ.ЗОНА МТП; ПВ Качиене ПРОГРЕС КЪЩА; СЕРАФИМ СТОЕВ 6, 6; СТАРИЯ ИСКЪР 2; ТРОЯНОВ ПЪТ 39, 41; ФАРМАПАРК 5; ХРИСТО ПОПБОЖИЛОВ 34; ЦАР БОРИС III/ДИМ.БЛАГОЕВ/ 120; ЯВОРОВ;КРИВИНА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; III - 617 XVIII-98 БАЛАБАНА/СЕРАФИМ СТОЙКОВ/ 4, 6, 8, 3, 1, 2, 26, 28, 32, 30, 21, 36, 11, 15, 17, 13, 19, 23, 34, ПАНЧАРЕВО, КВ.5 П.V 442, 24, 1, 9, 18, 10, 12, 22, 20, 5, 16, 14; БОЖУР/АТАНАС ВАРАДИНОВ/ 3, 5, 1, 15, 6, 7, 11А, 2, 9, 11, 4; ВИТОША/ТРАЙКО ТАСЕВ/ 2, 18, 3, 8, 16, 14, 12А, 4, 6, 1, 20, 5, 10, 7, 30А, 15, 9, 21, 11, 32, 2, 26, 7А, 11А, 30, 39, 24, 27, 35, 13, 17, 25, 28, 37, 23, 19, 22; ГРАДИНА/3-ТА/ 1, 7, 5, 1, 2, 4, 8, 3; ДЕМОКРАЦИЯ/П.ЙОСИФОВ/ ПАВИЛИОН, 51, 5, ПАВИЛИОН, 3, 2, 1-3, АПТЕКА, 1, 22, 26, 12, 13, 16, 21, 30, 23А, 10, 17, 31, 25А, 32, 28, 33, 41, 38, 20, 39Б, 27, 37, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, 19, 45, 14, 25, 39, 43, 47, 23, 29, 35, 24, 40, 11, 18, 5А, 9, 19, 6А, 8; ДЪГА/МИЛО ГОВЕДАРСКИ/ 3, 2, 4, 1; ЗАД СЕЛО/24-ТА/ ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ, 10, 12, 8, 6, 4, 22, 20, 16 Б; ИСКЪР/КР.РАКОВСКИ/ 60, 6, 50, 46, 31, 34, 28, 43, 47, 40, 25, 58Б, 51, 35, 41, 37, 33, 49, 45, 27, 54, 21, 10, 38, 39, 56, 42, 58А, 51Б, 29, 26, 48, 51А, 24, 32, 36, 53, 58, 23, 48А, 44, 52, 20, 7, 6, 13, 11, 14, 4, 19, 8, 8А, 3, 17, 30, 18, 1, 2, 16А, 10, 16, 15, 22, 12, 5, 9; ЙОСИФ ОБЕРБАУЕР 4, 5, 3, 1, 2; ЛАЗАР ПЕШЕВ/11/ ЛАТИНКА/НИКОЛА МИТЕВ/ 13, 9, 2, 1, 8, 16, 33, 19, 10, 28, 47, 6, 41, 14, 15, 29, 7, 4, 22, 35, 18, 45, 37, 12, 2, 43, 31, 11, 39, 21, 17, 5, 3; ЛЮЛЯК/ЯНКО КРЪСТЕВ/ 3, 5, 1, 6, 4, 2, 27, 17, 10, 25, 11, 9, 15, 21, 18, 19, 8, 16, 12, 14, 23, 13, 7; МИНЗУХАР/ФИЛИП ТАСЕВ/ 8, 6, 3, 12, 4, 9, 5, 14, 11, 16, 7, 10, 1, 2; М.ЛЪКАТА ПИ 39791.6021.62

12.03.2019 09:30 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПЯСЪЧНА КАРИЕРА, 1, ДО КОРАБЧЕТО; ПРОСВЕТА/ХРИСТО МАЧКОВ/ 6, 9, 2, 14, 1, 8, 3, 6А, 7, 5, 2, 1, 4; РАВНОПОЛСКИ ПЪТ/СИМЕОН НИКО 3, 10, 6, 12, 17, 9, 21, 13, 4, 8, 11, 1, 23, 5, 19, 14, 14А, 15, 16, 7, 2, 25; РИБАРНИКА/СИМЕОН МАЛИНОВ/ 3, 1, 5, 12, 6, 8, 1Б, 4, 1А, 7, 20, 10; РИЛА/СТАНОЙ ТОДОРОВ/ 10, 8, 4, 1, 6, 2; РИМСКА РАКЛА/РЕМСОВА СРЕЩА/ 7, 12, 5, 4, 2, 8, 14, 1, 16, 6, 3, 10; РОЗОВА ГРАДИНА/ГЕОРГИ ДИМИТ 17, 8, 1, 2, 7, 3, 5; РУЖА/7-МА/ 2, 10, 7, 8, 12, 6, 4, 9, 5, 1, 13; СВЕТИ СПАС/26-ТА/ 2, ПАВИЛИОН, 7, ЧЕРКВА, 1, 14А, 18, 12, 16, 14, 9; СТАНЦИЯТА 8, 10, 12, 2, 6, 14, 4; СТАРА ПЛАНИНА/НИКОЛА ТАСЕВ/ 2, 4, 3, 1, 7, 9; СТАРАТА РЕКА/МЕТОДИ ФИЛИПОВ 2, 5, 15, 17, 11, 19, 3, 2, 1, УПИ 466, 21, 7, 4, 19А, 1А, 4, 45, 23А, 27, 23, 8, 29, 35, 37, 43, 22, 12, 41, 39, 2, КЪЩА, 31, 25, 28, 32, 33, 18, 16, 26, 14, 49, 28А, 6, 47, 10; СТОПАНСКИ ДВОР ПАВИЛИОН, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, СКЛАД; СТРАНДЖА/СПАС ОРЕХАРСКИ/ 4, 3, 7, 2, 1, 6, 5, 2А; ТИХАТА/4-ТА/ 10, 8, 6, 3, 4, 1, 7, 9; ТОДОР РАДУНЧЕВ 2Г, 7, 8 ОБЩ. ПАНЧАРЕВО, 4; УЛ. ДЕМОКРАЦИЯ ПИ 475 КВ. 48 УПИ № 15133/666/К.Л.-2-8-В УПИ I-619, КВ.59;СОФИЯ; 1-ВА КАЗИЧЕНЕ УЛ.ВАВТАНИЦА 13; КРИВИНА ЛАТИНКА 12; МИНЗУХАР 12; НАДЕЖДА 1; НПЗ Казичане 35239, 6109, 1926 ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 467, 414, 454 КАЗИЧЕНЕ; ПРОМ. ЗОНА -СЕВЕР СОФИЯ ДРУЖБА 6; ДРУЖБА 1 ДО 6, 6, 5; ИСКЪР 6; ТИРАНА Ж.К. ДРУЖБА 1, ДО ЦДГ 121

13.03.2019 09:30 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ДРУЖБА 3, 8; ДРУЖБА 1 ДО 9, 9, 10, 3, 4, ТП ДО 9

14.03.2019 10:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла

СОФИЯ ДРУЖБА 1 ТП ДО БЛ.64, 6, 5

12.03.2019 09:00 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община КРАСНА ПОЛЯНА СОФИЯ 307-МА/КРАСНА ПОЛЯНА/ 1; 734-ТА/КРАСНА ПОЛЯНА/ 7, 1А, 5, 12, 14, 12, 2, 10, 8, 1, 6, 8, 4, 19, 9; БАНСКО 31, 40, 35, 21, 23, 28, 29, 27, 24, 30, 33, 36, 32; БЕЛОСЛАВ 10, 6А, 2, 4, 10, 3, 12, №3, 6, 8, 1, 5, 14; ВЛАДИМИР КУРТЕВ/КАЛИТКО/ 5, 18, 2, 4, 3, 8, 10, 1А, 8, 1, 4, 1Б, 6; ВРЪХ ТУМБА 1; КРЕПОСТ 1, 6, 2, 7, 1, 4, 3, 13, 8, 3, 10, 9, 11; МЕТАЛ 5, 8, 3, 7, 4, 7А, 6, 10, 1, 2; ПАВЕЛ ШАТЕВ/ДОКЕР/ 32; ТУМБА 1, 2А, 2, 4, 25, 11, 11, 2, 9, 19, 31, 13, 37, 33, 37, 27, 14, 10, 8, 10, 15, 17, 39, 18, 35, 19, 6, 11, 12, 14, 13, 10А

11.03.2019 09:00 - 13:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения

Община КРАСНО СЕЛО СОФИЯ БРАИЛА/ГОРНИК/ 2, 8, 1; ГРАМАДА 2; ПИРИНСКИ ПРОХОД 46; ПОДУЕВО 1А, 1Б, 3, 5, 9, 4, 6, 8,; СОЛУН 41 бл.19

14.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ДОБРИЛА № 3 /ТИС/, 8, 10 и от 3, 5, 7, 9, 11; РАЙКО ЖИНЗИФОВ № 24-26 и 28; ВМА павилиони + кафе;; СВ.ГЕОРГИ СОФИЙСКИ/ГЕОРГИ С № 32, 34, 44, 50, 52, 54; СОФИЯ Хиподрума бл.36, вх.В”

15.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ВЛАДАЙСКА/ДИМО ХАДЖИДИМОВ/ 34

12 11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла

Община КРЕМИКОВЦИ СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10,

11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12

12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла

СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12

12.03.2019 09:00 - 16:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Ремонт на електрически съоръжения

СОФИЯ КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 60; ЧЕЛОПЕЧЕНЕ войскови р-н 2138; ЧЕЛОПЕШКО ШОСЕ ЧЕПИНСКО ШОСЕ 129

13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла

СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12

13.03.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ 278-МА/ВРЪБНИЦА/ 3; 27-МА /ВРАЖДЕБНА/ 1; 59-ТА/ВРАЖДЕБНА/ 20; ВРАЖДЕБНА 8 НА ПЛОЩАДА

14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла

СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12

14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Ботевградско шосе , кв.Враждебна 258

15.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла

СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12

16.03.2019 08:30 - 16:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ЕСО - Профилактика на защити и автоматики

ГР. БУХОВО, УЛ. ЯНТРА № 40

11.03.2019 08:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община ЛОЗЕНЕЦ СОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 110

12.03.2019 08:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 110 В вх А, Б, В.ГЕТ Болница 112, 112А 116

12.03.2019 09:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ул. Поф. Станчо Ваклинов 9 - къщи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8:

13.03.2019 09:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ТОДОР Ф. ЧИПЕВ 1 ОДЗ 175 8, 10, .стр.табло; ЧАВДАР МУТАФОВ/452-РА/ 12А

14.03.2019 08:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 161 , автокъща ISAUTO

15.03.2019 09:15 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ул. Чавдар Мутафов №39 вх. А, Б, В и магазини

11.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община ЛЮЛИН СОФИЯ ЛЮЛИН 8 БЛ.882, ДО БЛ.882

11.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения

СОФИЯ ЛЮЛИН 426-ТРАФОПОСТ, 426; ЛЮЛИН 4 ДО БЛ.426, 426

11.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ЛЮЛИН 2 263

12.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ТЪРНОВО 46

12.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ЛЮЛИН 2 263, 264

12.03.2019 13:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ ЛЮЛИН 21, 020; ЛЮЛИН 1 22, ДО 021, 21, 021, 020, 022; ЛЮЛИН 6 021

13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ТЪРНОВО 46; ФИЛИПОВСКО ШОСЕ 15

13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ДОБРИНОВА СКАЛА/11 КОНГРЕС М.ЛЮЛИН-РАЗШИРЕНИЕ; ЛЮЛИН 1 БЛ.011

13.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ ЛЮЛИН 2 222, 221, 202, БИРАРИЯ РЕАЛ

14.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ЛЮЛИН 1 БЛ.001

15.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ЛЮЛИН 1 БЛ.001

11.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община МЛАДОСТ СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 блок 101 , 104, 98В вход А, вход В

11.03.2019 08:15 - 17:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания

БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВИЛНА ЗОНА КОСАНИН ДОЛ 1; ЕСЕННИ МОТИВИ 4;ПАНЧАРЕВО; В.З КОСАНИН ДОЛ УПИ ХІХ-2197 КВ.41 В.З.КАСАНИН ДОЛ, УПИ Х148, КВ.39 в.з.КОСАНИН ДОЛ В.З.КОСАНИН ДОЛ ЗАБЕЛ 13; КАСАНИН ДОЛ УПИ VІ-2064 КВ.42А; КОСАНИН ДОЛ ИДЕНТ.04234.6915.2031.1; местн.КОСАНИН ДОЛ МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ОФИС И СЕРВИЗНА БАЗА, ПИ 2888, УПИ 6-3005 КВ.39, УПИ9-158 КВ. 40, 11 СГРАДА 1; МЕСТНОСТ ШИРИНИТЕ 7 КЪЩА 1, 10 ПЛ№2145, 6, 7 КЪЩА 9, 7, 7 КЪЩА 2, 7 КЪЩА 10, 5, П2816 КВ465, 31, 1, 3, 3, 1; ШИРИНИТЕ;СОФИЯ; ДЕТСКИ ГРАД 1; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА, ВИЛА, ВИЛА

12.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 блок 101 , 104, 98В вход А, вход В

13.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 блок 101 , 104, 98В вход А, вход В

14.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 88

13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община НОВИ ИСКЪР НОВИ ИСКЪР ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 255

14.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

НОВИ ИСКЪР ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 255

15.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

НОВИ ИСКЪР ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 255

15.03.2019 15:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания

ДОБРОСЛАВЦИ БОРОВА ГОРА 1; ГРАДИНАРСКА 22; ЖИТЕНСКИ ПЪТ 1

15.03.2019 14:00 - 14:50 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания

ДОБРОСЛАВЦИ ДОБРОСЛАВСКО ШОСЕ/ГЕРГИН ИЛ 64;СОФИЯ; Доброславци 1

15.03.2019 13:00 - 13:50 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания

ДОБРОСЛАВЦИ ГРАДИЩЕ 12, 6; ШИРИНАТА 1

15.03.2019 12:00 - 12:50 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания

ДОБРОСЛАВЦИ ОТАВА ДО ТП

11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла

Община ОБОРИЩЕ СОФИЯ РУСАЛКА 43

11.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ВЪРБИЦА/ДИМИТЪР ПОПОВ/ 6

12.03.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла

СОФИЯ КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР ДОНДУКОВ 5 вх.Б

12.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ МАДРИД 17

13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ДРАГОВИЦА 21 вх-Г

14.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ БОГДАН 7

15.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ БАЧО КИРО 5 ВХ-В, 6

11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

Община ОВЧА КУПЕЛ СОФИЯ БОСИЛЕК 16, 18, 11; ЗЕМЛЯНЕ/ТИНТЯВА/ 35; ОРЧО ВОЙВОДА 16, 24, 8Б, 22, 6, 20, 8, 14; ПЪРВЕНЕЦ 14; РОСНА 13, 17, 19, 21, 21А; СТРЕЛБИЩЕ 5

11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ 742-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 14; ПОГЛЕД 13, 15, 1, 14А, 12; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/

12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ ХАРМАНЛИЙСКО ВЪСТАНИЕ 3Г

12.03.2019 10:00 - 14:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения

СОФИЯ 696-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 8; ИВАН РАДОЕВ/УЛЯНА ГРОМОВА/ 25, 23, 23А, 24, 20; НАРОДНО ХОРО 63, 56, 74, 70, 69, 52, 65, 83, 81, 67, 79; ПРОФ.МИХАЙЛО ПАРАШЧУК/690-Т 11

13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ ВОЙВОДИНА МОГИЛА 13Б, 3, 11, 17, 13, 5, 11А, 13А, 9, 19, 17А, 15; ЗЕЛЕНА ЛИВАДА 4А, 9, 4, 7, 6, 2, 7 ПАРТЕР-ОФИС, 8А, 5, 8, 10, 12; КОСТУР 8, 6, 10, УПИ XVI-28; ЛЕТОВИЩНА 7, 1, 6, 3; ОВЧА КУПЕЛ 17-19

13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ Ореховски дол

14.03.2019 09:15 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Системи за телекомуникационно управление

СОФИЯ ГЛАДИОЛА ГРЪСТНИЧЕ 11А; ПРОФ.НИКОЛА МИЛЕВ 35

14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ Чардаклия

15.03.2019 09:15 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Системи за телекомуникационно управление

СОФИЯ 752-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 9; 753-ТА 17; 753-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 34А; ВЕЧЕРНИЦА 21; ГОРНА БАНЯ

15.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения

СОФИЯ Горна Баня ул. Люлински поток

11.03.2019 08:00 - 17:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания

Община ПАНЧАРЕВО ПАНЧАРЕВО КОСАНИН ДОЛ УПИ X-2307, КВ.44; МЕСТНОСТ ДУПКИТЕ МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ МТП КЛ.55-63-69; УПИ Х-347, КВ.27 В.З. КОСАНИН ДОЛ;СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА

12.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения

ПАНЧАРЕВО БЕЛИКАТА /цялата/; БЕЛИКАТА УПИ XXI-485 КВ 485 ПЕТЪР МЕНДЖИЙСКИ 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,12А,14,16, БИСТРИШКИ ПЪТ, ВАСИЛ ЛЕВСКИ 1,6,6А,

13.03.2019 08:45 - 12:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на съоръжения

ГЕРМАН ВИЛНА ЗОНА ВРАНЯ КВ.20 УПИ 14-400;СОФИЯ; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 1

14.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения

ПАНЧАРЕВО ЗЛАТНА ЯБЪЛКА 1 СГРАДА 31, 1 СГРАДА 30, 1 СГРАДА 18, 1 СГРАДА 29, 1 СГРАДА 9;СОФИЯ; ДЕТСКИ ГРАД

15.03.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения

ПАНИЧАРЕВО ул.Самоковско шосе 233

11.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община ПОДУЯНЕ СОФИЯ ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ.119 ВХ.А, Б

12.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ.120 ВХ.А

12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства

Община СЕРДИКА СОФИЯ БЕНКОВСКИ ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 24, КРУШИЦА 2А, ВЕЛЕ МИТРЕВ 2, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 11, КАЛЕНДЕРСКА 16, ВЕЛЕ МИТРЕВ 10, 18 УЛ.ВЕЛЕ МИТРЕВ, ЗЕЛЕНСКА 10, ВЕЛЕ МИТРЕВ 5А, КАЛЕНДЕРСКА 10А, ВЕЛЕ МИТРЕВ 15, ВЕЛЕ МИТРЕВ 14, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 22, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 15, КРУШИЦА 4, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 30, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 26, ЗЕЛЕНСКА 17, ЗЕЛЕНСКА 6, КАЛЕНДЕРСКА 15Б, КАЛЕНДЕРСКА 18А, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 13, ВЕЛЕ МИТРЕВ 17, ЗЕЛЕНСКА 4А ВОДНА ПОМПА, ВЕЛЕ МИТРЕВ 1, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ, КАЛЕНДЕРСКА 15А, КАЛЕНДЕРСКА 10, ВЕЛЕ МИТРЕВ, ВЕЛЕ МИТРЕВ 13А, ВЕЛЕ МИТРЕВ 6, КАЛЕНДЕРСКА 11, ЗЕЛЕНСКА 6А, КРУШИЦА 2, ВЕЛЕ МИТРЕВ 6А, ПОП Г3ОРГИ ВЕЛИЧКОВ 13, ВЕЛЕ МИТРЕВ 5, КАЛЕНДЕРСКА 15Г, КАЛЕНДЕРСКА 13, КАЛЕНДЕРСКА 15В, ВЕЛЕ МИТРЕВ 18, КРЕШИЦА 3, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ13, КРУШИЦА 7А, ЗЕЛЕНСКА 5, ВЕЛЕ МИТРЕВ 13, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 14, ЛАЗАР МИХАЙЛОВ 60, ПАРТИЗ.КЛАДЕНЧЕ 17, ЗЕЛЕНСКА 4, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 17, УЛ.ВЕЛЕ МИТРЕВ 15, ВЕЛЕ МИТРЕВ 9, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 18, ЗЕЛЕНСКА 3, ВЕЛЕ МИТРЕВ 12, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 26А,

13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла

ПАРТИЗ.КЛАДЕНЧЕ 16, КАЛЕНДЕРСКА 14, КРУШИЦА 6, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 16, ЗЕЛЕНСКА 1, ВЕЛЕ МИТРЕВ 7, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 28, ПАРТ.КЛАДЕНЧЕ 30, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 21, ВЕЛЕ МИТРЕВ 8, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 23, ВЕЛЕ МИТРЕВ 4, КАЛЕНДЕРСКА 15, КРУШИЦА 5, ЗЕЛЕНСКА 8; БЕНКОВСКИ, УЛ. ЗЕЛЕНСКА 8, УПИ XVI-718 8; БИРИМИРЦИ КМЕТСТВО; ЗЕЛЕНСКА 3, 1; КАЛЕНДЕРСКА 16, 17; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР.МАНОВ/ 40, 47, 55, 55 КМЕТСТВО, 47, 60, 48, 56, 46, 52, 49, 58, 52 КВ.БЕНКОВСКИ, 45; ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 20, 19 СОФИЯ ОПЪЛЧЕНСКА 100 вх. А

13.03.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства

СОФИЯ БЕНКОВСКИ 2, ЛОГАЧКА П-Л 733, ЗЕЛЕНСКА 11, 3, КАЛЕНДЕРСКА 20, 6, 16 ЛОГАЧКА16, КООПЕР. ТРУД 2, ОРАЛИЦА 15, 4, ДОЛИНА 2, ДОЛИНА 4, 5, ЗЕЛЕНСКА 17, ЗЕЛЕНСКА 7А, ЗЕЛЕНСКА 15, ОРАЛИЦАП 6, КООПЕР.ТРУД 4А, КООПЕР.ТРУД 10, ЗЕЛЕНСКА 7, ЗЕЛЕНСКА 9А, ОРАЛИЦА 6, 1, ЛОГАЧКА П-Л 80, ЗЕЛЕНСКА 13, КАЛЕНДЕРСКА 19, ДОЛИНА, ЛОГАЧКА, КООПЕР.ТРУД 8, КООПЕР.ТРУД 12, КООПЕР. ТРУД 8, ДОЛИНА 6, ЛОГАЧКА 18, ЗЕЛЕНСКА 14, ЗЕЛЕНСКА 10, КАЛЕНДЕРСКА 17; ЗАВОЙ 17, 7А, 22, 14, 13А, 21Б, 10Б, 1А, 18, 24, 9, 5, 21 ЗАВОЙ 21, 13, 7, 11, 19, 3А, 12А, 3, 1, 10А, 15; ЗЕЛЕНСКА 12 ЦЪРКВА СВ.ТЕОДОР, 9; КАЛЕНДЕРСКА 27, 31, 24, 23, 23А, 1, 31Б, 26, 25; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР.МАНОВ/ 62, 68, 70, 70А; ОРАЛИЦА 23, 4, 19, 15, 3, 17, 9, 21, /ЪГ.УЛ.ЛОГАЧКА, 5 5, 16; РУСКИ ВОИН 8, 1, 10 УПИ 378, КВ.55, 6, 1А

14.03.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства

СОФИЯ БЕЗИМЕННА 8, 12, 2, 6; БЕНКОВСКИ ГОРГОСИЦА 2, 10, 4, 8, 3, 6, 5, 4А, 1 А, 1; ЛУННА НОЩ 4, 8, 5А, 2, 1, 12, 10, 14, 3, П-Л XIX-645, КВ.24, 5; ПЕРЯНОВЕЦ 9 САМОДИВСКО КЛАДЕНЧЕ, 10; САМОДИВСКО КЛАДЕНЧЕ 4, 12А, 3А, 8, 9, 6, 11, 2, 7, 4А, 10, 1, 5, 13

13.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

Община СЛАТИНА СОФИЯ КАДИН ВРЪХ 11

13.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ БРАТЯ ЖЕКОВИ 4

14.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ БРИЧЕБОР 9 , 16-16А ГЕОРГИ ПЕЯЧЕВИЧ 16

15.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ КАДЕМЛИЯ/ГЕОРГИ ДАМЯНОВ ЙОТ 43

11.03.2019 09:30 - 13:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Профилактика на съоръжения

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 100

11.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Атанас Иширков 7; Малинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 16, 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско Шосе 32

11.03.2019 09:15 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ 181-ВА/МЛАДОСТ/ 34, В.З. АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ, УЛ.181; 182-РА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/МЛАДОС 3; 1-ВА/ В.З. МАЛИНОВА ДОЛИНА/ СТРОИТЕЛНО ТАБЛО, 3, УПИ VIII-2712, 27, 20; 1-ВА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС 9, 15, 18, 12, 5, 10, 2, 8А, 3, 28, 26, 22, КВ 126, 7, 32А, 32, 34, 11, 23, 4, 19, 14, С/У МПТ, 36, 8, 29, 10А, 13, 1, 16; 1-ВА/СТУДЕНТСКА/ 14 М.МАЛИНОВА ДОЛИНА; 2-РА /КВ.МАЛ.ДОЛИНАСТУДЕНТСКИ ГРАД/ 11; 3-ТА /КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТСКИ ГРАД 5, 3, 1; 4-ТА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС 14, 18, 4-ТА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС4-Т; 7-МА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС 2А, 8, 4, 1, 3, 5; ИНЖ. СТОИМЕН САРАФОВ 16, 25, 22, 30, 27; КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 92, 143, 1-17, 28; МАЛИНОВА ДОЛИНА 236, 36, 10; МЛАДОСТ 4 В.З. АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ/; М.МАЛИНОВА ДОЛИНА-ИЗТОК ПИ 68134.1609.1966 КВ.64; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ; УПИ 8-2829 КВ. 136 УПИ VIII-227а, кв.132 м.Малинова долина-изток

12.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Атанас Иширков 7; МАлинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско шосе 32

13.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Атанас Иширков 7, 9; Малинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско шосе 25

14.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Атанас Иширков 7; МАлинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско шосе 32

14.03.2019 09:45 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Братя Чакрин № 12 Б , 12Б

15.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери

СОФИЯ Бойчо Войвода 2; Васил Априлов 17; Виктор Юго 7; Евлоги Георгиев 105; ЗАгоре 8; Климент Охридски 2; Огоста 8; Сан Стефано 23Б; ХАджи Димитър 12; Цар Иван Асен 21; Цариградско шосе 33; Шипка 24

12.03.2019 09:15 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания

Община ТРИАДИЦА СОФИЯ ЗДРАВЕ 15

15.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла

СОФИЯ ЦАР АСЕН 30

 

Редактор: Александра Никова

Времето в София

Въздухът в София

Този месец Ви питаме

Може ли София да се увеличи с още 1 млн. души?
  • Да (36%, 4 Гласове)
  • Не (45%, 5 Гласове)
  • Не мога да преценя (18%, 2 Гласове)
Общо гласували: 11 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Люлин. Телефонно обаждане през нощта:
- Абе, вие нормални ли сте!? Ако не намалите или спрете музиката, ще извикам полиция!
- Ако не ви харесва, отидете да живеете в Обеля.
- Аз се обаждам от Обеля.

Късмет на деня

Обърнете повече внимание на вътрешната красота днес – кожен салон, затоплящи се седалки, климатроник …

Коментари

Реклама

Последни

comment 0
visibility 57
Наградите Аскеер

65 постановки на столичните театри се бориха за "Аскеерите" (СНИМКИ)

На бляскава церемония снощи бяха връчени 29-те награди "Аскеер". Най-много статуетки взеха актьори участвали в постановки на Народен театър "Иван Вазов" в София. Общо 90 постановки от които 65 на столични театри, влязоха в битка за "Аскеерите" тази година. Приза за съвременна българска драматургия получи Александър Секулов за пиесата си "Дебелянов и ангелите", която спечели и наградата за най-добро представление. Валентит Ганев взе статуетката на Георги Чапкънов за водеща мъжка роля в спектакъла на НТ "Иван Вазов" -"Спускане от връх Морган". Радина Кърджилова си заслужи "Аскеер" за водеща женска роля за превъплъщението си в Сара в представлението "Любовникът" на Харолд Пинтър в НТ"Иван Вазов". Победителите в категорията за "Поддържаща роля" станаха Ирини Жамбонас за Елизе в "Аз обичам, ти обичаш, тя обича" в Малък градски театър "Зад канала" и Стоян Младенов за ролята на Ансел Смит в "Килър Джо", отново продукция на "Зад канала". Мира Каланова пък взе статуетката за ценографията си в представленията "Дебелянов и ангелите" в ДТ "Н.О. Масалитинов" - Пловдив и "Бащата" в НТ "Иван Вазов". За уникалната си музика в "Празникът" в Малък градски театър "Зад канала", "Драконът" в Драматичен театър "Стоян Бъчваров" - Варна и "Наблюдателите" в НТ "Иван Вазов", " Аскеер" получи Калин Николов. За най-добри костюми бе отличена Свила Величкоа за "Драконът" в Драматичен театър "Стоян Бъчваров" - Варна, "Наблюдателите" в НТ "Иван Вазов" и "Коя гад изяде кашкавала" в ДТ "Сава Огнянов" -Русе. Наградата за изгряваща зведа грабна Ненчо Кънев за ролята на Гаврюшка в ''Картоиграчи'' на ДТ "Иван Радоев" - Плевен.  Прочети още...

Реклама

Виж също

close

Планово спиране на тока в столицата от 27 до 31 май...

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията...

Прочети още keyboard_arrow_right