Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 11-15 ноември

ЧЕЗ

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 11 ноември - 15 ноември  2019 г, включително:

София-град

Община БАНКЯ  

На 11.11.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Вършец 8, Пейо Яворов 10, 27а, 23, 16, 2, 21, 15, 25а, 17, 5, 7, 9, 23а, 4, 21а, 9а, 13, 8, 12, 19, 25, 11, 3, Стефан Стамболов/Будишин/ 38, 40, 34, 21, 38б, 19, 19а, 15, 17, 29, 28а, 32, 27, 30, 23, 25а, 13, 25, 23а, 40а, Хисаря 2

На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Иван Вазов 8, 6, 14, 7, 7а, Рила 3, 10, 10а, 14, 22, 6, 12, ПИ 1568 Кв. 119, 8, 5, 4, 8а, 3а, Сливница 25, 21, 17а, 19, 13, 17, 23, С/У 25, 15, Средна Гора 10, 11, 25, 13, 21, 19, 16, 5, 12, 25а, 27, 4, 8, 1, 15, 9, 7, Цар Симеон След Мо, Шипка 4а, 2, 1, 8, 4, 7, 6в, 6 Строеж, 3

На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Сливница

Община ВИТОША  

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-Ра , 22-Ра , 22-Ра , VIII-1004aкв.33 , Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв.33 , УПИ V-986 Кв.51 , Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-Ра , II-3477, Кв.916 , Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая , Горелица , Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ Xx-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24

На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Княжево:  Ал.Стамболийски

На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва 5 Ул. Цар Крум, 1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-Ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-Ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-Ра/Витоша/ 2а, 777-Ма 8, Александровска/Ил.Манов/ , Войводина Могила 162, 160, 166, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, М-Т Кв.Драгалевци УПИ XIV-126 Кв.52, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, Мащерка 14, местност  Черния Кос Фургон, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-Та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III 428г, Цар Борис III 359, Цар Борис III , Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, местност  10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, местност  10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цар Борис III/Девети Септ. местност  10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност  10км.№3, 481, 493а, местност  10км. №8, местност  10км. №18, 477, местност  10км №2а, 489, местност  10км., 475, 491, местност  10км, местност  10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност  10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, местност  10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17

На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бай Михал  17, Братя Бъкстон  56, Воденичница /Ал.Пушкин/  59, Камчатка  6 А, Кота 1050  7, 9, Симеон Радев/Кирил Янев/ 83, 86

На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Братя Бъкстон 11, Бъкстон 11, 12, 19, 24, 26, 28, Саша Попов 21, 29, 20, Секвоя 28, 37, 39, УПИ VII-701, Кв.6

На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Суворов 70, 72, 147, 96, 86, 76а, 74, 78а, 90, 94, 78б, 80, 84б, 82, 84а, 98, 78, Кота 1050 31а 136 ;, Никола Петков/П.Напетов/  26, 28, 32, 49, Преки Път/Димитър Монов/ 21-23

На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Грамос  8, Еровете 6, 16, Камен Дял  12, Никола Петков/П.Напетов/ 10, Преки Път/Димитър Монов/ 75,  76, Райска Градина/Аврора/  30

На 11.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ж.К.Братя Бъкстон Бл.8, Ул.Ген .Суворов  14а, 16, 18

На 12.11.2019 Г. /10:15 - 16:15 Ч./ -  София:  Иван Сусанин 66, Пирин 56, Родопски Извор 66а

На 11.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:  Местн.Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите , Парк Витоша , Парк Витоша 1, Парк Витоша Хижа Витоша, Парк Витоша , Планина Витоша

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Парк Витоша

На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 284, 302, 314, 314а, 334, 348, 367, 372, 403, 415, 441, 443

Община ВРЪБНИЦА  

На 11.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  3-Ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27

На 12.11.2019 г. /08:00 - 11:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  Ул.Боро 10

На 12.11.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София:  3020-Та/Връбница/ 34

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Алдомировска/Димитър Баковс 117, 115, 119, 144 Ъгъла С Позитано, 121, Александър Стамболийски 163, 159, 155, 155, 157, 161, 163, Инж.Иван Иванов 41, 17, 17а, 19, 23-25, 27, 11, Позитано 136, Сердика 1 Баталова Воденица

На 16.11.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 15, Между Лавеле и Витоша,  Пл.Св.Неделя 4

На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, Кв.194, 3

Община ИЛИНДЕН  

На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  III Кв.41 , Алея на Усл. УПИ II , Виктор Павлов 129, Алея на Услугите, Виктор Павлов УПИ II Кв.41 , Илинден Бл.129/130, 129/130, Разсадника 129-130, Света Троица/Вълчо Иванов/ 129-130, 1 129, 130, 1 129\130, 1 129/130

На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Илинден 134, 131а, Разсадника 131а, 131б, Света Троица/Вълчо Иванов/ 134, 134, 131а, 131б, О До134

Община ИСКЪР  

На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  11-Ти Август 40, Александър Малинов , Дружба 124, Дружба 1 123, Тп М/У 123-124, 80, Тп М/У Бл.123 и 124, 123 - Източна Страна, 80, До 124, 123, 124, Дружба 2 252, Младост 1а 555, Младост 3 363, Младост 4 До 433, Тирана 21

На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Димитър Миленков

На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 186, Дружба 1 46, 43, 186, 186 Ул.5019, 187

На 12.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Дружба До 108 У Ще, Дружба 1 90, 127, До 92

На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 1 99, 105, 105, 99, 66, Жк.Дружба 1 УПИ Іі, Кв.59 Клуб До 108 Соу

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28

На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Илинден 57, 62, 64, 63, 61, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Найчо Цанов 209, 64, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Света Троица/Вълчо Иванов/ , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28

На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 186 11, 186 М-У Бл.11 и Бл.12, Илинден 16, 12, 15, 14, 11, 13, Съборна 2а, 2

На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Възкресение/Стоян Лепоев/ 64, 62, Красна Поляна I Част 20, 20а, 22, Красна Поляна II Част 233, Методи Кусевич 2, 1, Радичевци 5

Община КРАСНО СЕЛО  

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Акад.Иван Евстратиев Гешов  100, Бурел/Цона Петкова/  41, 42-44, 56, Григор Начевич 3, 7, Котленски Проход  20, Мила Родина  18, 20-22, Нишава/Георги Аврамов/  159, 163, Стрелбище  7, 4б, 7а, 12а, 128, 4а, 16а, 17а, 13а, Хайдушка Гора  147, Церова Гора 4

На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баба Илийца  37, 37а, Бузлуджа  51, Владайска/Димо Хаджидимов/  99-101, 103, 42, 46, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  67, 101, 150, 3, Добрич/Димитър Дончев/  2, Метличина Поляна/Васил Ленк  15, 48-50, Найден Геров  6, Тунджа  25, 40, Феликс Каниц  52, Цар Асен  64, 69, 70, 71, 72, Цар Борис III/Девети Септ. 19б 19, 3, 23, Шандор Петьофи  59

На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Балша/Д-Р Минчо Нейчев/  35, 14, 38, Витоша 111, 115, 117, 121, 129, 192, Димитър Манов  74, 25а, 27а, Йордан Йовков  9, Краище/Тодор Атанасов/  21, 3, 16, 37, Михаил Буботинов  32, 5, Стефан Малинов  2, Ярослав Вешин  16, 42, 46, 68

На 15.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Завалска Китка 12, Княгиня Клементина/Д.Милано 34 Ателие 5, 34

На 14.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Карпати № 6, 8, 10

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 12.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  1-ВА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ П-Л 2/2, 20, 19, 18, 14А, 17, 21А, 21, 16, 14, 22, 2-РА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 45, 3-ТА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 11, 44А, 13, 44, 8, 8 ВОДНА ПОМПА, 5, 9, 6, 7, 10, 4, 3, 1, 41229.269.213 , БАТАРЕЯ 84А, 62А, 62, 76, 65, 79, 68А, 68, 66, ЗАД ЧЕРНО КАФЕ, 72, 69, 70, 84, 76В, 76А, 63, 76А ЛЯТНА КУХНЯ и ЧАСТ ОТ КЪЩА, 69А, 74, 89, 61, 75, 77, 73, 76Б, ЗАД КАФЕТО, 64, 71, 67, 77Б, 78, БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ 256, ВРАЖДЕБНА 1, М.НОВА махала, ПИ 68134.8592.32, 46 М.НОВА махала - СКЛАДОВЕ, УПИ 1-79, КВ.2в, ПИ 165052, 3 УЛ.3-ТА, местност  СТАРИЯ МОСТ НОВА махала П.Л 356, НОВА махала 4А, ПИ 68134.854.5.

На 15.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Балкан 12

На 13.11.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София:  Враждебна Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел, М. Япаджа , махала Япаджа 27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а, УПИ XIV-209 , Кв.2 , Челопешко Шосе Ъгъла С Ул.Япаджа, Япаджа

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ул. Арарат  №8, 10; Ресторант Делвите, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /  № 3 Вх. А, Б, В; 5, 8, 10, 19, 19а, 21, 21а;

На 12.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Асен Разцветников/431-Ва/ 24, 28а, 28

На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Банат/Курск/  17, 19, Данаил Дечев  7, Димитър Търкаланов/Кап.Д.Сп 12, Кишинев 8-10, 3, 1, Козяк 4, 15, 13, 21, 41, 1, 3, 21а, 37, Орел  1-3, Ран Босилек/461-Ва/ 3, 7, Рилски Езера  1-3, 24, 26, 23, Руй Планина 12, 4, Сребърна/Първомайска/ 1, Страцин  5, 11, 15, Христо Ценов  10, Черни Връх  50, 51д, 59, 84

На 11.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Георги Райчев/434-Та/ 11

На 15.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-Та  24

Община ЛЮЛИН  

На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Мир Хиподрума, Б - Хиподрума, До Хиподрума, А - Хиподрума, Стефан Стамболов/Будишин/ 187, 208

На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Иваняне:  Пи:32216.2325.102, М. Завойте

На 13.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин 3 Тц

На 13.11.2019 г. /14:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 7 49 Ул. Царица Йоана

На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Филиповци Ул.Банско Шосе №13, Шосе Банкя Имот №008030 Склад, 23, 13

Община МЛАДОСТ  

На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кула:  VI-056013, 056014 Кв.56

На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-Та/Младост 4/ , Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76

На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  4-390 392 Кв. 35 М. Жг Камбаните , Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 1а Блок 555 Вх А, Б и В

На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 4 Тп До Бл.602, 602, М.Камбаните

На 15.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  В.З. МАЛИНОВА ДОЛИНА - ОК.ПЪТ УПИ XL-862 КВ.7, МАЛИНОВА ДОЛИНА КВ.4, III-2800 , СОФИЯ ПАРК 16 З, 16А, Бл.16В, Бл.16В, БЛ.16Д 16Д, 16 З, 16 Б

На 11.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1 Блок 3 Вх 7, 8 и 10

На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 523 Вх 1 и 6

На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 536 Вх 1 и 2

На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 551

На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 4 474, До 474

Община НАДЕЖДА  

На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Болярска/Ст.Пешев/ 49, 27, 45, №53, Панега 19, Чепеларе 26

На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  НАДЕЖДА 1 319вх-А, Б, З, К, , Бл.322 Вх-Б, Д, Е, Бл.335 Вх-А, В

На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Триъгълника:  Лок Депо Надежда Тп 31-457а , Лок Депо Тп 31-457б , Лок Депо Тп 31-902 , Пилотно Осветление Тп 31-909

Община НОВИ ИСКЪР  

На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  МИРОВЯНЕ:  48393.4989.570 , АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ на 11, ВАСИЛ ЛЕВСКИ /АСЕН БЕЛЕВ/ 7, 9, 1, 14, 4, 5, 3, 11, ВИШНОВСКА 4, ИГЛИКА 11, 8, 5, 3, 13, 1, 6, 12, 2, КАНАЛА 1, 3, КАПТАЖА 17, 6, 4, 2, 13, КОЗЛОДУЙСКИ БРЯГ 6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3, ЛЕДЕНИКА 2, ЛЕЯРНА 4, 6, 3, 2А, 8, 1, ЛЮБИМЕЦ 1, МИРОВСКО ШОСЕ 21, 2, 21А, МОМИНА СЪЛЗА/ПАРТИЗАН/ 9, ОРЛИН 29, 25, 28, 11, 10А, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27, ПАРАШУТИСТ 19, 37, ПЕРУНИКА/1 МАЙ/ 20, 8Б, 18, 16 КЪЩА, 2, 24, 22, 1, 28, 12, 14, 18а, 6, 10, 4, 8, СПОРТИСТ 31, ХРИСТО БОТЕВ/КАПИТАН ГАСТЕЛ 14, 1, 10, ДО КМЕТСТВОТО, 6, 4, 12, 2, 16, 8, 14А, ЧАВДАР ВОЙВОДА/ЧАВДАР/ 2, 1, 1 ЧИТАЛИЩЕ-ХРИСТО БОТЕВ, ЯСТРЕБ 12., 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7А, 5

На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мировяне:  Алеко Константинов/Васил на 17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8, Блато 2а, 1б, 8, 4, 1а, 1, 6, 3, Васил Левски /Асен Белев/ 3а, Вишновска № 1, 3, 2, Еделвайс/Стефан Черкезов/ 3, 1, Иван Вазов/Восток/ 4, 7, 6, 2, 9, 5, 3, Иглика 13, Каптажа 17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9, М.Долно Ливаге ПИ 48393.5009.11 , Малуша 2, 4, 6, Месембрия 2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12, Минзухар 2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а, Мировско Шосе 15, 1, 17, 9, 13, 11, 18, 4, 22а, 24, 3а, 6, 16, 14а, ПИ 48393, 50103, 36, 8, 11б, 28, 20, 2, 10, 14, 11а, Стр. Табло, 17а, 5, 3, 9а, 7, 22, 5а, 26, 12, Мировско Шосе Пи.48393, 4997, 992 , Момина Сълза/Партизан/ 1, 3, 5, 2, 7, 6, 4, Парашутист 44а, 21, 7, 7а, 40, 3, 22, 19, 15, 11, 16, 1, 28, 44, 24, 20а, 4, 10, 17, 30, 50, 38, 8, 2, 18, 14, 32, 34, 46, 42, 23, 13, 12, 6, 28а, Петко Каравелов/Пионер/ 12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4, Планинец 8, 5а, Първенец 10, Спортист 17б, 18, 6, 22, 12, 13, 9, 16, 4, 17, 14, 24, 10, 3, 11, 16а, 7, 5, 2, 20, 8, УПИ I-850, Кв. 54а , УПИ ІV-807, 808 , Хвойна 5, 2, 3, 4, 6, 1, Чавдар Войвода/Чавдар/ 6, 12, 15, 5, 8, 3, 3а, 20, 7, 19а, 29, 31, 28, 21, 30, 18, 11, 4, 35, 26, 13, 24, 33, 32, 23, 16, 19, 10, 27, 22, 25, 9, 17, 34

На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околвръстен Път До С. Мировяне , Околовръстен Път / Требич 606

Община ОБОРИЩЕ  

На 13.11.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:  Евлоги и Христо Георгиеви 86, 90, 100, 102, 104, 92, 96, 94, 88, Мърфи 16, 15, 5, 8, 4, 12, 18, 22, 7, 14, 20, 13, 10, 1, 9, Мърфи 13, Оборище 73, 71, Оборище 42, Проф.Джовани Горини 5, 1, 3, 7, Русалка 6, 11, 15, 13, 17, Русалка 2, 1, Франсис Де Пресансе/Патрис 2, 6, 4, 8

На 16.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Московска 3, 3 Маг.

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-Та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а Кв.62, 2, 737-Ма 1, 8, 2, 6, 750-Та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, Ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  663-Та/Овча Купел/ 4б, 672-Ра/Овча Купел/ 1, 3 А, 5, 3, 7, 5 А, 7 А, 9, Бойчо Огнянов 2, 1б, 16, 22, 15 Б, 3, 1, 20, 10, 15, 8, 15 А, 3 А, 6, 18, 5, 1а, 12, Буземска 2, Драгоман 11, 4, 12 А, 9 А, 7, 12, 6, 16, 5, 9, 1, 14, 2, 3, 18, 10, Земеделска/Яташка/ 2, Крушовски Връх 9, 19, 5, 2, 14, 11, 1, 23, 1 Срещу Адреса, 7, 8, 11а, 3а, 3, 6, 12, Лечебен Извор 1, Любляна/Й.Вишевградски/ 8, 6, 12, 15, 2, 9, Кв 37а Упи Xv-1198, 8 Общи Нужди, 4, 2 А, Момина Баня 4, 1 А, 2, 1, Момкова Баня 4, 5 Б, 5 А, Народно Хоро 5, 8, 6, 4, 6а, 4 Упи Хі-309 Кв.13б, 4а, 3, 1, 2, Овча Купел 10, 3 1, 43, 6, 39, 6 1, 35а, 35, 12, 43а, 29, 6 1, 1, 37, 25, 8, 17-19, 12а

На 13.11.2019 Г. /08:30 - 12:15 Ч./ -  София:  Враждебна Стопански Двор, Ткзс Стоп.Двор, М. Япаджа , Махала Япаджа Местност  Япаджа

На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:  Ул.Братя Прошек И Ул.761

Община Панчарево  

На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Упи Xi 2528. Кв. 44

На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Герман:  Пи 14831.6540, 2730 , 14831 М.Терасите, 14831.6501.21027 , 14831.6507.14 Вр.За Стр., 14831.6507.168 , 14831.6507.235 , 14831.6507.243 М.Терасите, Божур/Ален Мак/ 18, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/ 30, 49, 20, 22, 26а, 43а, 51 Упи 8-256, Кв.41, 47, 18, 43, 45, 24, 28, 26, 39, 41, 16, В.З. Терасите 999, В.Пеева/27-Ма/ 16, Вилна Зона Лозето , Герман , Градина/21-Ва/ 20, Упи X 814 Кв:34а, 31, 37, 28, 29, 33, 20а, 26, 37а, 35а, 22, 31а, 35, Дружба/23-Та/ 24, 11, 22, 17, 15, 13, 20, Емилиян Станев/18-Та/ 7, 5, 12, Идентификатор 14831.6507.31 М.Терасите, М. Смереката, 14831.6541.60 , М.Смреката , М.Терасите , М.Терасите Пи 14831.6508.208 , Мест. Терасите Ул. Втора, Местност  Зимника Пи 241, Местност  Смреката 11, Незабравка/22-Ра/ 11, 14, 5 А, 6, 4, 5, 10, 16, 7, 9а, 3, 9, 8, Пи С Идентификатор 14831.6507.269 , Терасите , Хан Аспарух/29-Та/ Строеж, 23, 38, 21, 12, 14, 25а, 15, 5, 27, 35, 19, Упи Іv-852 Кв 31а, 18, 37, Кв 31а Упи V-681, 3а, 36, 29, 33, 13, 6, 9, 7, 3, 25, 17, Хан Крум/31-Ва/ 25а, 25, Цар Симеон Велики/Митко Пал 14

На 13.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  22472 , Албена/41-Ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, Къща, Кв46 Упи I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-Та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина , Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, Къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, Къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305.308 Кв.52 , Ул.Диляна Упи 305, 307, Кв.52 , Упи I 205, Кв. 9 , Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, Къща, Ясен 2, 12, 6, 4

На 14.11.2019 Г. /08:00 - 17:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  Вилна Зона Пасарелско Езеро Кв.3 Кв.3, П-Л І-32, Кв.3, Упи Iii-73, Кв.6

На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Железница, Общ. Столична:  М.Чемерник

На 12.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кокаляне:  Вец Кокаляне Старата Вец Кокаляне, Вила, Юзината

На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Панчарево:  Косанин Дол Упи X-2307, Кв.44

На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:  1-Ва В.З.Терасите Пи347-Герман, Незабравка 14,  Вз Терасите Кл. А Ст. 29 с.Герман

На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ VII-50 Кв. 49

Община ПОДУЯНЕ  

На 14.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботевградско Шосе 229 , Дунавски Лебед 19

На 13.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.104 Вх.Б

На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.А

На 12.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.Б

Община СЕРДИКА  

На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА 16-Вх-А, Б, Бл.20, Бл.40

На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА Бл.22 Вх-А, Бл.24 Вх-А, Б, , Бл.28 Вх-А, Б

На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Клокотница 29, Христо Ботев 131

Община СЛАТИНА  

На 15.11.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.249

Община СРЕДЕЦ  

На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:  Д-Р Г.Вълкович 2

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  68134.1604.4167 , АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 2, 10 2, 12, 1, 10, 12 1, 4, 6 1, ДЪРВЕНИЦА 3, 2, 3-ГАРАЖ 2, 1-МАГАЗИН 1, 1, 3-ОН, 1-ГАРАЖ 4, 26, ЖЕКО ВОЙВОДА 21, 21А, ЗЕЛЕНА ПОЛЯНА 4, 9, 3, 14, УПИ III-1657, КВ.9а, М.Дървеница, 8, 30, М.ДЪРВЕНИЦА ПИ 68134.1604.2163 , ПРОФ.ЦВЕТАН ЛАЗАРОВ/МОМ.ЧЕШ 35

На 11.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76

На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, В.З. Малинова Долин- Бункера 1, София Парк Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Приятели 1, София Парк Паркинг/12-Р Къщи, 37, 32, Парково Осветление Кв.12, 34, 31, 16е, Парково Осветление Кв.12, 16 Ж, 29, 28, 30, Уо Касета 3, 38, 42, 39, 27, - 40, Бл.16д 16д, 43, 33, 35, 36, 41, Гараж, УПИ Хі-1427, 1136, Кв.7 , Хіі-789 36

На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  София Парк 1 1, 158, 7 7, 157, 3 3, 152, 161, 5 5, 150, 4 4, 6 6, 159, 160, 155, 2 2

На 13.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  София Парк 77, 70, 93, 92, ул.72, 69, 91, 78, 90, 71 - 71, 79

Община ТРИАДИЦА  

На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Бул.Черни Връх Комплекс Тюлип. , Димитър Манчев 1б 2, 1в F, 1в 3, 1г 4, 1а 1, 1в 3, 1г 4

На 12.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Асен Йорданов  №63, 64, 66, 68, 70, 72, 74; ,  Ул. Борис Руменов  № 12, 14, Строежи, Ул. Аспарух Лешников  № 2, 4, 1, 3, 3а, 5;, Ул. Сашо Николов(Сладура)  № 1, 5, 7-9, 11, 13, 15, 19, 23, 2, Хага №4, 6, 8, 10;

На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва , X-442 , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Ген. Иван Колев/489/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Димитър Дюлгеров , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , Кръстова Вада , УПИ VIII-222 , УПИ XII-505, 508, 509, Кв.30 , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх

На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , IV 1039, 1085, 1086 Кв.55 , Ix-1308, Кв.55а , Акад.Вера Мутафчиева , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Георги Янакиев , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Манфред Вьорнер/495/ , местност  Кръстова Вада , Мичман Тодор Саев/496/ , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх

На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , V-1145, 111, 1071, Кв.3 , V-1186, Кв.15 , VI-1125 , X-838, Кв 101, Ме Кръстова Вада , Акад.Вера Мутафчиева , Асен Йорданов/486-Та/ , Ген. Иван Колев/489/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , местност  Кръстова Вада , Сребърна/Първомайска/ , УПИ IV-1434, Кв.41 , УПИ Ііі-1426, Кв.54 , Черни Връх

На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Адриана Будевска  2, 3-5, 7, Александър Македонски  2, 4, 12, Бурел/Цона Петкова/  54, Витоша  146б, Д-Р Стефан Сарафов  1, 72, Енос  6, 9, 11, 17-19, 5, Майор Първан Тошев  18, 18-20, 22-24, Милосърдна  12, Никола Славков  11, 33, Орфано  4, Петко Ю.Тодоров/Мл.Проход/ 20, Порто Лагос  8

На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Акад.Вера Мутафчиева 6, Витоша 18, 24, 16, 18б, Емилиян Станев/490/  №2 Бл. 3, Бл.4, Бл.5

На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Акад.Иван Буреш , Асен Найденов/493/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Нелсън Мандела , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Сребърна/Първомайска/ , УПИ I-272, Кв.21 , УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , УПИ V-2227, Кв.80 , Флора Кънева , Черни Връх

На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , М. Кръстова Вада УПИ III-461 , местност  Кръстова Вада , Проф.Георги Йолов , Черни Връх

На 15.11.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-Та/ 61, 60, 61 Он Вх.А, Сашо Николов-Сладура/483-Та 6а

На 14.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ 24а 1, 24г 4, 24в 3, 24б 2

На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Кръстова Вада 999с/У Тп , Автосервиз Max Gear :  , Ул. Флора Кънева 52 Сервиз 52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115 , 115 Къща и Офиси ,   115 Бл. А, Б и В Автомивка Автосервиз , Гумаджия , Автоморга ,  190 и 7 Броя Къщи 119 149а, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190

На 14.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , Флора Кънева 45а, 43

На 13.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Черни Връх  75

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Какво ще ползвате през зимата, за да е по-чист въздуха в София?
  • Собствения си автомобил (32%, 24 Гласове)
  • Отполение на дърва и въглища (11%, 8 Гласове)
  • Градския транспорт (55%, 41 Гласове)
  • Не ме интересува (1%, 1 Гласове)
Общо гласували: 74 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Хората, които са непрекъснато кисели, в следващия сиживот се прераждат в туршия

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Близо 3500 без ток в Горна баня и Суходол заради скъсани от строи......

Близо 3500 клиенти от Горна баня и Суходол са били тази сутрин без ток заради скъсани кабели. Причината за аварията&nbsp...

Прочети още keyboard_arrow_right