Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 12-16 октомври

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 12-16 октомври

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 12 октомври – 16 октомври  2020 г,  включително:

София-Град  

Община Витоша  

На 12.10.2020 г.    /09:00 - 15:30 ч. / -  Кв. Княжево:   Бръшлян/620-та/   3,  Ген. Кутузов   36,  Елша   1,  Лунна Папрат/669/   13,  2,  4,  Никола Петков/П.Напетов/   8а,  Планинец   12,  Преки Път/Димитър Монов/   76а,  55,  81,  88,  Тис/619-Та/   3,  Цар Борис III/Девети Септ.   341

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  78а и ул. Мур, 78, 78 и ул. Мур, 78

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. /   На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. /   На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. /   На 16.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Владая:   22-ра  ,  Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена  ,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко шосе  Над Шосето,  Приплат  33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а,  Приплат  До Бълг.  Пиво, 22, Моста С Панели, Р-т Соф. Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54,  УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат  ,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  ,  УПИ XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Iv-1463 , Кв.45  ,  Българска Легия  36б, 36в,  Иван Сусанин  42,  Казбек  Паркинг,  Кедър / Требич  8,  Кедьр  8, 3,  Майстор Д.Софиянлията/666/  1в Б, 1в, 1 А, 42, 1е, 1 Б, 1ба, 1б, 1б Б, 1б, 1б А

На 13.10.2020 г.    /08:46 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Борис Димовски  12, 10,  Иван Сусанин  61, 66, 63

На 13.10.2020 г.    /08:46 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Майстор Павел От Кримин/665  32, 31,  Никола Мавродиев  6, 6 А, 6 -Б, 6-Б, 6б, 6а А, 6а

На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Драгалевци:   В.З.Драгалевци Разш.Север  XXXII-1232, 1187 Кв.96а,  Горски Дух  5, 5а УПИ IX-1405, 1403,  Кв.119,  Драгалевци  II-324 Кв.118,  УПИ 35-1570 Кв. 96  ,  УПИ XI-1507 Кв.117  ,  УПИ XXVI-1553,  Кв.96 М. Драгалевци  ,  УПИ ХV-1680

На 13.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Павлово:   Ген. Суворов   75,  Кота 1050   3б,  Крушова Градина   12,  Никола Петков/П.Напетов/   20,  29,  34,  Равен   1

На 13.10.2020 г.    /10:16 - 13:30 ч. / -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   Парк Витоша

На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Майстор Алекси Рилец/664/  16 Магазин 3, 16, 16 Магазин 2, 16 Портиер, 16а Магазин 1,  Манастирски Ливади-Запад  УПИ XXIII - 1636,  Родопски Извор  106 Магазин 1, 106 Магазин 3, 106, 106 Магазин 2, 106 Снек Бар

На 14.10.2020 г.    /09:16 - 16:31 ч. / -  Кв. Киноцентър:   203-та /Драгалевци/  20, 26а,  209-Та/457/  13,  209-та/Драгалевци/  9, 11,  210-та  Накрая,  211-та/Драгалевци/  3, 13, Вила, 6, 9, 15, 7, 8, 4, 2,  212-та/Драгалевци/  4, 14, 8, 2, 5, 1, 9, 16, 11, 7,  Д-Р Кръстьо Кръстев/211-та  15,  Невена Коканова  11, № 8, 9, №5, 11 Ап. 2,  Ул. Нейчо Попов-Ул. Н.Коканова

На 14.10.2020 г.    /09:16 - 16:31 ч. /   На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   201-Ва  36, 19, 4, 14, 20, 38, 1, 10, 17, 24, 40, 26,  201-Ва/Драгалевци/  5, 34, 8 Кино Център Іч, 2,  201а/Драгалевци/  5 А,  203-Та/Драгалевци/  1,  Боянска /Драгалевци/  17, 11, 19, 14а, 16, 9, 13, 22, 24, 12, №21, 2, 16а, 15, 6, 10, 18, 5, 4, 14,  Драгалевци  М.Равен Герен -Ботаническа Г-На,  ПИ 1985,  Нарцис/Методи К.Димитров/  Ул.  203,  Околовръстен Път

На 14.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Владая:   Боровинка   19,  Войводина Могила   97а,  Звездица/Георги К.Дим./   3,  Люлински Път/Народно Въстание/   3а,  Никола Петков/П.Напетов/   47,  Приплат   15,  Равнище   50,  Цар Борис III/Девети Септ.   276,  295,  397,  425,  453,  455,  344,  346,  330,  Цар Борис III/Девети Септ.   218

На 14.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Драгалевци:   Крушова Градина   12

На 14.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Павлово:   Кота 1050   31а,  136,  137

На 14.10.2020 г.    /09:31 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Борис Димовски  8, №8, 10б, 10,  Манастирски Ливади-Запад  УПИ I 1741, Кв.37, УПИ1-1741 Кв.37, Апартамент, УПИ 1 1741 Кв.37, УПИ 1 Кв.37, УПИ І 1741 Кв.37, УПИ1-1741 Кв.37 Ап.8, УПИ I 1741 Кв.37, 3 УПИ I 1741 Кв.37, УПИ 1 1741 Кв 37, УПИ І 1741,  Кв.37

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Владая:   22-ра  ,  Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена  ,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.  Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54,  Приплат  33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а,  УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат  ,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  ,  УПИ XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Бъкстон:   Мур  10а, с/у Тупика, ул. Мур и Родопски Извор/, 10, 8, с/у Мур 25, 34, ул. Мур След Училището,  Пирин  17,  Родопски Извор  63, 62д, 64, 64 Гараж 2, 64а, 61а, 65, 64а Гараж 7

На 15.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Княжево:   Бъкстон   38,  Бял Нарцис/Нарцис/   9,  Вихрен/Петър Тонев/   23,  25,  45,  38,  Войводина Могила   58,  62,  Доброволец   29,  Звездица/Георги К.Дим./   4,  Капка   8,  Полк.Стойно Бачийски/Филип   51,  74,  Поточе   10,  Сърнела/Паскал Иванов/  4а

На 15.10.2020 г.    /09:31 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Мур  21, 23, 21,  Пирин  №61,  Родопски Извор  62в

На 16.10.2020 г.    /08:46 - 16:30 ч. / -  Кв. Бъкстон:   Мур  20в В, 20/В, 20б Б, 20а А, 20 В В, 20б, 20б В, 20а, 20в, 20/В В

На 16.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Иван Сусанин  66а,  Манастирски Ливади-Запад  5, 3 Гараж 2,  Петър Папакочев  10, 1, 3,  Ралевица  78,  УПИ 1-1238 Кв. 55

На 16.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Бъкстон:   Деспот Слав/Дим.Сурлев/   1,  Преки Път/Димитър Монов/   35

На 16.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Иван Сусанин   45 А, В,  Лъвски Рид   14,  Пирин   44-46,  Пирин   58,  Пирин   89,  Синанишко Езеро   9,  7,  13

На 16.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Павлово:   Кота 1050   26

Община Връбница  

На 12.10.2020 г.    /13:31 - 16:31 ч. / -  Кв. Модерно Предградие:   357-Ма/Връбница/  47, 42, 51, 35а, 55, 38, 31, 48а, 39, 48, 52, 53а, 43, 37, 54, 33, 45, 35, 49, 50, 53, 29, 47а, 56, 32, 41, 401,  359-Та/Връбница/  9, 10,  361-ва/Връбница/  2, 4, 6, 1,  367-ма/Връбница/  УПИ 12 -608 Кв.50, УПИ VIII - 632,  Кв.49,  373-та/Връбница/  5, 3, 15, 7, 13, 2,  374-та/Връбница/  7а, 6а, 6, 2, 7, 6б, 5, 9, 3, 1,  375-Та/Връбница/  3, 2, 5, 1,  376-Та/Връбница/  8, 1, 2, 10, 3,  378-Ма/Връбница/  29, 11а, 30, 27, 22, 32, 12, 28, 16, 31, 11, 18, 14, 20а, 26, 10, 13, 8, 25, 33, 24, 19, 9а, 9, 8а, 21, 15,  Адам Мицкевич/Раб.Класа/  45а,  Иван Дим.Ненов  4, 6, 8, 7, 5, 10б, 7а, 12, 2, 10, 10а,  Модерно Предградие  Иван Ненов 5,  Надежда  6, 2, 7, 4, 11, 10, 3а, 5, 1, 3, 8,  Светла  1, 11, 2, 9, 7, 5, 3, 4, 1 А,  Справедливост/Червени Ескад  35, 29а, 44, 29, 31, 36, 38, 30, 32, 39, 41, 33, 37, 46,  Стефан Дуньов/Седми Конгрес  51а, 6, 49, 59, 47, 45, 30, 43 УПИ 9-608 Кв.50, И Ул. Светла, 55, 41, 49б, 51, 49а

На 13.10.2020 г.    /09:16 - 15:31 ч. / -  Кв. Модерно Предградие:   367-Ма/Връбница/  80, 78

На 13.10.2020 г.    /09:31 - 16:16 ч. / -  Жк  Обеля - II:   Обеля  265,  Обеля 2  1 265, С/У 258, 261, 258, 265, До 260,  Пи 68134.2816

На 15.10.2020 г.    /13:31 - 16:30 ч. / -  Кв. Модерно Предградие:   3020-Та/Връбница/  34

На 16.10.2020 г.    /09:16 - 12:00 ч. / -  Мрамор,  Общ. Столична:   Ул. Боро  10

Община Възраждане  

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   Александър Стамболийски  96, 88, 127, 90,  Люлин 4  417, 419,  Осогово/Пело Пеловски/  38-40, 32, 35, 32-34, 36, №30, 30,  Цар Симеон  85

На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   Екзарх Йосиф  80,  Пиротска/Трети Април/  22 Безистен /Магазин/, 22 Фризьорски Салон, 22, 22-Б Безистен, 16, 24, 18, 20, 26, 22а,  Стефан Стамболов/Георги Ки  22, 20,  Тодор Александров/Н.Цанов/  ,  Цар Самуил  87, 95, 82, 103, 115, 105, 107, 80, 84

На 18.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   Сливница  Ул. Опълченска

Община Изгрев  

На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Жк  Изток:   Атанас Далчев/Коларовска/  7

Община Илинден  

На 12.10.2020 г.    /09:00 - 16:30 ч. / -  Жк  Илинден Общ.Илинден:   Света Троица/Вълчо Иванов/  119 Б ;119 В

На 13.10.2020 г.    /09:00 - 16:30 ч. / -  Жк  Илинден Общ.Илинден:   Света Троица/Вълчо Иванов/  124 Б

На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк  Света Троица:   Илинден  39, 38, 33, 36, 28, 32, 41, 31, 42, 26, 1 43, 37, 40, 43, 34, 29, 30, 35, 27,  Красна Поляна I Част  29,  Пиротска/Трети Април/  175,  Тодор Александров/Н.Цанов/  177,  Хисаря

На 14.10.2020 г.    /09:00 - 16:30 ч. / -  Жк  Илинден Общ.Илинден:   Света Троица/Вълчо Иванов/  124 В

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк  Илинден Общ.Илинден:   Илинден  72, 74, 73, 70, 67,  Илинден  72, 74, 73, 70, 67

Община Искър  

На 16.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба  109,  Дружба 1  72,  Дружба 1  99,  128

На 12.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба 1  191,  Дружба 1  Бл. 100,  Дружба 1  Бл.120,  Дружба 1  Бл. 102

На 13.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба 1  Бл.120,  Дружба 1  Бл. 100,  Дружба 1  98,  Дружба 1  191

На 14.10.2020 г.    /09:00 - 12:00 ч. /   На 15.10.2020 г.    /09:00 - 12:00 ч. /   На 16.10.2020 г.    /09:00 - 12:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба  119

На 14.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба  109,  Дружба 1  98,  Дружба 1  Бл.120,  Дружба 1  191,  Дружба 1  Бл. 100

На 15.10.2020 г.    /08:46 - 13:30 ч. / -  Казичене:   Ул. Циклама  7

На 15.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба  109,  Дружба 1  99,  128,  Дружба 1  72,  Дружба 1  98

На 17.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба 1  99,  128,  Дружба 1  72

На 18.10.2020 г.    /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк  Дружба 1:   Дружба 1  72

Община Красна Поляна  

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк  Разсадника:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  37, 35 Ж.К.Разсадника-Дървод.Работилн, 39,  Коньовица/Мико Папо/  2,  Надежда  1,  Позитано  80, 173 80, 173 80 Б, 173 80, 76,  Пчиня  20, 12,  Разсадник Коньовица  77,  Разсадник Коньовица  23,  Разсадника  22, 23а, 23, 22, До 22,  Разсадника  9, 76, Бл.9,  Райна Княгиня  7

На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк  Красна Поляна:   Братин Дол  7,  Булина Ливада/Р.Петков/  1 16, 16, До Бл.26-А,  Красна Поляна I Част  3, 2, 1, 102, 101, 16в, 103

На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк  Западен Парк:   Западен Парк/Христо Михайло  109, 115, 108, 114, 116,  Западен Парк/Христо Михайло  113, 1 2, 2, 4, 3,  Суходолска  2 До Бл.114,  Суходолска  1, 13, 3, 2 До Бл.4

Община Красно Село  

На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк  Славия:   Овча Купел  2в

На 15.10.2020 г.    /10:00 - 16:16 ч. / -  Жк  Хиподрума:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  44-48, 46,  Ами Буе  80-82,  Гоце Делчев/Емил Марков/   Бл.22, 1, 101, 106, 69, 102, 110, 113,  Златишки Проход   60, 64, 68,  Луи Айер/Никола Каменов/  115, 252,  Метличина Поляна/Васил Ленк   10, 15, 29, 38, 48-50,  Стрелбище   Бл.18а, 19а, 22,  Феликс Каниц  1,  Цар Борис Iii/Девети Септ.   7, 24, 41

На 16.10.2020 г.    /10:00 - 16:16 ч. / -  Красно Село Център:   409-Та/Триядица/   20, 27, 31,  Акад.Иван Евстратиев Гешов   15, 120,  Ами Буе   24, 34, 36, 84, 84-86,  Баница   2,  Владайска/Димо Хаджидимов/   20, 30,  Ген. Тотлебен  4, 6, 31, 35-37,  Манастирски Ливади  Бл.135, 136,  Позитано   11,  Силиврия   42, 44-46,  Софийски Герой   3,  Тодор Джебаров/417/   43а,  Феликс Каниц   4, 113,  Цар Борис Iii/Девети Септ.   3, 19, 19б,  Шарл Шампо/407 И 414/   29,  Яков Крайков/Макаренко/   2, 8-10

Община Кремиковци  

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. /   На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. /   На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Бухово:   1 Май  1, 22,  Брегалница  13, 5, 11,  Бухово  1 21,  Детелина  1, 4, 5, 6, Тп До Бл.15а,  Младежка Искра  6,  Младежка/Комсомолска/  6 Лекарски Кабинети,  Никола Бонев  49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом,  Никола Бонев  20,  Трети Март/9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17,  Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5,  Шейново /Кремиковци/  7,  Шипка  8

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. /   На 16.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Бухово:   1 Май  1, 22,  Брегалница  13, 5, 11,  Бухово  1 21,  Детелина  1, 4, 5, 6, Тп До Бл.15а,  Младежка Искра  6,  Младежка/Комсомолска/  6 Лекарски Кабинети,  Никола Бонев  20,  Никола Бонев  49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом,  Трети Март/9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17,  Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5,  Шейново /Кремиковци/  7,  Шипка  8

Община Люлин  

На 12.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. /   На 13.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк  Люлин -Ix:   Босилеград  8

На 12.10.2020 г.    /09:31 - 12:31 ч. / -  Жк  Люлин - I:   732-Ра/Люлин/  3, 6, 12, 10, 4, 5, 8а, 1, 3а,  733-Та/Люлин/  17, 15, 13, 9, 15а,  Европа/Баба Парашкева/  С/У Мотопфое, 114, 108,  Обелско Шосе  18,  Сливница  112а, 112, 112,  Сливница Кв.52 ПИ 1205а

На 14.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк  Люлин -Ix:   Майстор Манол  3

На 15.10.2020 г.    /09:16 - 12:00 ч. / -  Жк  Люлин - Vii:   Люлин 3  Тц

На 15.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк  Люлин - Vi:   Люлин 6  669 А

На 16.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк  Люлин - V:   Люлин 5  513,  523п,  546,  512

На 16.10.2020 г.    /13:01 - 16:00 ч. / -  Жк  Люлин -Ix:   Люлин 7  49 Ул.  Царица Йоана

Община Младост  

На 16.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  В.З. Американски Колеж:   Малинова Долина  Климент Охридски 129; 182-ра Кв.Мал.Долина/Младос 1, 2, 14, 12, 30, 34, 40;183-та Кв.Мал.Долина/Младос, 12.14, 16,  ;184-та Кв.Мал.Долина/Младос, 3, 9, 16, 24, 26, 28, 30, 20, 36 ;185-та Кв.Мал.Долина/Младос 6, 7, 13, 15, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ;186-та Кв.Мал.Долина/Младос 2, 5, 7, 10, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28 ;190-та Кв.Мал.Долина/Младос 5, 1, 7, 9, 13, 17,

На 12.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 1:   14а Б, 24 ;Младост 1 39 ;Младост 1 12 ;Младост 1 32 ;Младост 1 10 ;Младост 1 54в 54-4

На 12.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 2:   219 ;Младост 2 222 ;Младост 2 223 ;Младост 2 224 ;Младост 2 226

На 12.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 3:   324а, Б ;Младост 3 303 А, Б

На 12.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Полигона:   Кв. Полигона  Местност Полигона 4 В ;Местност Полигона 11

На 12.10.2020 г.    /09:30 - 16:00 ч. /   На 13.10.2020 г.    /09:30 - 16:00 ч. /   На 14.10.2020 г.    /09:30 - 16:00 ч. /   На 15.10.2020 г.    /09:30 - 16:00 ч. /   На 16.10.2020 г.    /09:30 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 1:   Младост 1  Ж.К Младост 1 Бл.1б

На 13.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 3:   Младост 3  Младост 3 305 А,  Б ;Младост 3 307,  А,  В, Г, Д ;Младост 3 308 Б, В, Г 309 А, Б ;Младост 3 317 Б.А ;Младост 3 318 Б, В, Г, Д ;Младост 3 321  А, Б В ;Младост 3 320 А, Б, В, Г , 322, 321 ;Младост 3 313 ;Младост 3 310 ;Младост 3 321  А, Б В ;Младост 3 336 ;Младост 3 335 ;Младост 3 334 ;Младост 3 333 ;Младост 3 332 ;Младост 3 341 ;Младост 3 325, 6

На 14.10.2020 г.    /09:30 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 3:   342 ;Младост 3 304 ;Младост 3 302 А, Б ;Младост 3 301

На 15.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 1:   1а, 1г ;Младост 1 1-В, 1-Ж, 1-Д

На 15.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 3:   302-3, 4

На 16.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 1:   Младост 1  бл. 1

На 16.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк  Младост 1а:   Младост 1а  Андрей Сахаров 1

Община Надежда  

На 12.10.2020 г.    /09:30 - 16:30 ч. / -  Жк  Надежда Част І:   Надежда 1  108-Вх-Б

На 12.10.2020 г.    /09:31 - 15:16 ч. / -  Жк  Надежда Част Іі:   Анастас Лозанчев/Синдикалис  8, 15, 4 Павилион, 6, 3 Магазин, 2,  Жорж Дантон/Фр.Революция/  6, 5, 4, 10,  Илинденско Въстание  19, 8,  Любородие/Комунист/  5, 3, 7, 1, 4,  Надежда 1  1, 2, / Ул. Любородие-До Шел, Ул. &Quot;Атанас Лозанчев&Quot; № 3, Ул. &Quot;Христофор Жефарович&Quot; №2,  Христо Силянов/Бородински Б  75, 91, 69, 72 А, 72б, 72-Б, 67, 72-В, 71, 72а, 72-Г, 72-А Пав.12, 73, 72-А,  Ъгъла Наул. Атанас Лозанчев

Община Нови Искър  

На 14.10.2020 г.    /09:46 - 12:31 ч. / -  Кътина:   1-Ва  3,  41010.4901.19  ,  Акация/Венко Рашков/  Ален Мак  11, 7, 10, 5, 6,  Балкан  2, 6, 8,  Еделвайс/Шопски Парт.Отряд/  3,  Езеро  12,  Езеро/Васил Коларов/  7, 13, 3, 6, 14, 1, 5, 9, 2, 10, 11,  Здравец  14а, 12, 13, 6, 17, 9, 10, 7, 8, 15, 2, 4, 5, 11, Вила,  Здравчи Камък  4, 5, 8, 11, 15, 6, 3, Вила, 9, 2, 1,  Кв.20  ,  Кокиче/Окт.Революция/  5,  Локомотив  8, 1,  Младежка/Комсомолска/  Вила, 35, 43, 32, 4, 18, 16, 41, 21,  Моста  ,  Никола Христов  7, 13, 2, 1, 3, 8,  Пи-38079,  Р-Н Нови Искър  ,  Професорска  1, 5, 10, 3, 6, 2, 8, 3а, 4,  Синия Вир  33, 31, 7, 15, 31а, 4, 21, 25, 19, 3, 1, 2, 17, 9, 11, 22, 14, 18, 10, 35, 20, 12, 23, 9а, Вила, 16а, 6,  Сливница  38, 19, 28, 23, 52, 24, 21, 26, 50, 34а, 30, 17, 36, 34, 49, 29, 32, 40, 54, 48, 27, 13, 44, 42, 60, До 60, 61 Вила, 15, 53, 43,    3, 9

На 14.10.2020 г.    /13:16 - 16:00 ч. / -  Кътина:   41010.4479.517  ,  41010.4479.530  Местност Могилата,  Брадковица  Вила,  Еделвайс  8,  Еделвайс/Шопски Парт.Отряд/  3, 9, 10, 1, 2, 4, 5, 6, 11,  Езеро/Васил Коларов/  9, 26, 14, 39, 20, 27, 29, 16, 23, 13, 8, 21,  Местност Малио Дол  Къща,  Местност Манастирчето  ,  Никола Христов  7,  Пи 40436.5396.719  ,  Пи 4895.9  ,  Пи № 41010.4479.98  ,  Пирамидите/Никола Желязков/  П-Л 23, 8, 87, 20а, 2, 10, П-Л 8, 9, Вила, 7, 13, П-Л 143, 11, 5, О, 59, 30, В.З. Могилата Ул. Пирамидите П-, 4, Пи 41010.4479, 2030 Ул.  Пирамидите, 20, 33, 25, 15, 12, 1, 6,  С-У Черквата На Пирамидите  ,  Синия Вир  55, 30, 24, 39, 1, 45, 18, 53, 28, Вила, 37,  Сливница  46,    П-Л 92, Вила

На 14.10.2020 г.    /13:16 - 16:16 ч. / -  Световрачене:   65601.54561  ,  Войнишки Път  1, 1а,  Дружба  2, 1, 6, 3, 4, 3 Ажб,  Железопътна  66, 46, 62, 50, 72, 56, 40, 64, 54, 82, 72а, 38, 74, 68, 50, 76, 80, 82, 82, 78, Бивш Стоп. Двор, 44,  Здравец  19, 27, 14, 15, 23, 21, 16, 37, 43, 29, 41, 31, 11, 39, 10, 25, 8, 13, 45, 20, 12, 35, 17, 18, 9,  Кокиче  1, 4, 3,  Липа  10, 4а, 1а, 7, 8, 6, 3, 9, 2, 5, 1, 4,  Локорски Път  ,  М. Могилата  Ж.П.Прелез,  Македонска  10, 24, 12, 30,  Младост/Вине Тодоров/  18,  Пи 65601.5463.4  ,  Софийска/Иван Парев/  70 Слкад Метали, 70 Склад, 57, 60 Общ. Нови Искър, 67а, 47, 65, 53, 55, 67, 49 Нови Искър, 61, 51, 63, 49, 69,  Тракийска Могила  2, 7а, 5, 13, 3, 16, 18, 14, 9, 1, 2а, 11в, 4, 6, 1,  УПИ-І-559 Кв.51

На 15.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Чепинци,  Общ. Столична:   Ангел Илчов-Гело  ,  Възрожденска/Дойчин Манолов  37, 46, 32, 6, 10, 4, 51, 2, 61, 42, 54а, 39, 52, 65, 67, 34, 68, 57, 11, 5, 5а, 54, 41а, 43а, 50, 36, 7, 40, 41, Vii-835, 33, 55, 31, 9, 35, 38, 43, 8, 44, 12, 53, 56, 49, 63, 59, 47, 43б,  Генади Никифоров  1, 6, 2, 8, 7, 10,  Георги Никифоров  65, 67а, 52, 63, 62, 59, 4, 42, 46, 44, 54, 3, 67, 61, 56, 48, 2, 50, 5,  Герена  5, 3, 7, 12, 10, 1,  Долец  2, 25, 7, 14, 3, 10, 6, 12, 9, 16, 5,  Изгрев  4, 2, 1, 3,  Комитин Петре/Пролет/  28, 17, 6, 21, 3, 19, 9, 5, 22, 27, 23, 14, 18, 24, 16, 12, 10а, 25, 2, 1, 20, 11, 29, 4, 10, 13, 26,  Манастирска/Чавдарци/  11, 20, 10а, 22, 5, 13а, 27, 18, 21, 17, 9, 25, 33, 10, 16, 29 УПИ 19-695 Кв. 12, 14, 23, 12, 31, 19,  Надежда  7, 3, 1, 4, 5, 2,  С.Ленково  Светлина  6, 21, 15, 3, 10, 5, 8, 12, 11, 4, 7, 13, 17, 9, 14,  Светльовци/Михаил Светлов/  1, 16, 12, 10, 18, 8,  Спортист  1, 3,  Стара Планина/Милчо Иванов/  8,  Читалищна/Тодор Пецов/  12, 14, 1

Община Овча Купел  

На 16.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  В.З.Люлин:   Р- Овча Купел  ,  111-Та/Младост/  99,  Vii-263  XVI-190  ,  XVII-191.Mr 68134.4324.191  М.Люлин,  В.З. Люлин  Кв.8, УПИ ХVІ-108 Кв.14, Кв.10 П-Л 71, Кв.7 П-Л 3-15, Кв.20, Кв.14, Кв.4 П-Л 207, Кв.18, УПИ ХІ-246 Кв.2, Ул. Калина, Кв.17, М.Бонсови Поляни, Кв.9 П-Л 12-17, Кв.12 П-Л 14, Кв.14 П-Л 24, Кв.9, Кв.14 П-Л 2, Вила, Кв. 13, Кв.11 Ул. Калина, Пи 68134.1897.510, Кв.3, Кв.6 П-Л 35, Кв.10,  В.З.Люлин  УПИ-ХХІІІ-219 Кв.4,  В.З.Люлин УПИ V -1075 ,  Кв 10  ,  Вз.Люлин УПИ III-171 Кв.11  ,  Георги Бенковски  6,  Люлин  Кв. 1,  Люлинска Скала  3,  Местн.В.З Люлин  ,  Местн.В.З Люлин,  УПИ III-340, Кв.9  ,  Местност Бонсови Поляни  Кв.19 Вз Люлин, Кв.21 В.З. Люлин, Червена Роза 10, Кв.21-7, Кв.6, Кв.4 П-Л VІІ, В.З.Люлин, Кв.10, Кърлежа, Герена 7, Кв.19, Кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, Кв.14, Кв.21, УПИ IV-234 Кв.3, Кв.4, Вила, Т.Ливад, Кв.9 Вз Люлин, Кв.18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ Ii-176 Кв.11, Кв.18, Урал 19-Г.  Б,  Ул. 63, Кв.7 П-Л 146, Кв.15, УПИ 8-229, Кв.17, УПИ Xix-226 Кв.4, Луд Гидия, Кв.7, Кв.4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, Кв.6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, Кв.9, Кв.13, Кв.Кърлежа, УПИ IX-58 Кв.18, Кв.12 В.з. Люлин, Кв.60 В.з. Люлин, Кв.21 Вз Люлин, П-Л 1-339, Кв.6 Вз Люлин, УПИ XI Кв.6 П-Л №181, Кв.40, 57 Бенковски, Кв.2, УПИ VII-196 Кв.17, Кв.3 П-Л VІ, Кюпо, Бл.Кърлежа, Кв.3, П-Л  7, Кв.1, Кв.8,  Овча Купел  В.з.Люлин УПИ ХІ -249,  Пи 1898.28, М.В.З.Леските  ,  Пъстроцветна  14,  УПИ  13-251, 252, Кв.1  ,  УПИ ІІІ-170, Кв.15 М.В.З.Люлин

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:31 ч. / -  Кв. Горна Баня:   Белите Борове  1, 3,  Поглед  4, 3, 1, 10, 6, 12,  Равнище/Кънчо Стоилов/  65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2

На 15.10.2020 г.    /09:16 - 16:16 ч. / -  Жк  Овча Купел І:   663-Та/Овча Купел/  4б,  672-Ра/Овча Купел/  1, 3 А, 5, 3, 7, 5 А, 7 А, 9,  Бойчо Огнянов  2, 1б, 16, 22, 15 Б, 3, 1, 20, 10, 15, 8, 15 А, 3 А, 6, 18, 5, 1а, 12,  Буземска  2,  Драгоман  11, 4, 12 А, 9 А, 7, 12, 6, 16, 5, 9, 1, 14, 2, 3, 18, 10,  Земеделска/Яташка/  2,  Крушовски Връх  9, 19, 5, 2, 14, 11, 1, 23, 1 Срещу Адреса, 7, 8, 11а, 3а, 3, 6, 12,  Лечебен Извор  1,  Любляна/Й.Вишевградски/  8, 6, 12, 15, 2, 9, Кв 37а  УПИ XV-1198, 8 Общи Нужди, 4, 2 А,  Момина Баня  4, 1 А, 2, 1,  Момкова Баня  4, 5 Б, 5 А,  Народно Хоро  5, 8, 6, 4, 6а, 4 УПИ ХІ-309 Кв.13б, 4а, 3, 1, 2,  Овча Купел  10, 3 1, 43, 6, 39, 6 1, 35а, 35, 12, 43а, 29, 6 1, 1, 37, 25, 8, 17-19, 12а

На 16.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк  Овча Купел І:   663-та/Овча Купел/  2,  687-ма/Овча Купел/  1, 3,  688-Ма/Овча Купел/  32а, 5, 2, 32,  Буземска  15 2, 17 1, 17 1, 15 2, 13 3, 17 1,  Камелия/Христо Ноков/  3, 2, №1,  Маестро Кънев/В.Марков/  64, 49

Община Панчарево  

На 12.10.2020 г.    /08:46 - 16:30 ч. ; 09:46 - 16:30 ч. / -  Панчарево:   Вилна Зона Градище  Вила

На 12.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 13.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 14.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 15.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 16.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. / -  Долни Пасарел:   М-Т Летелица  ПИ 22472.7415.56,  Местност Кръсни Поток  ,  Ренов Дол  ,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 12.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 13.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 14.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 15.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 16.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. / -  Панчарево:   9271  ,  Пи000733, Яз.Искър, М.Коеджик

На 13.10.2020 г.    /08:01 - 16:30 ч. / -  Герман:   Околовръстен Път  371,  Патриарх Герман/9 Септември

На 13.10.2020 г.    /10:01 - 16:30 ч. / -  Герман:   Богатир/В.З.Врана-Герман/

На 13.10.2020 г.    /10:16 - 16:30 ч. / -  Герман:   Воденицата/В.З.Врана-Герман

На 14.10.2020 г.    /08:30 - 17:30 ч. / -  Панчарево:   55419.6703=133  ,  II-470,  Кв.14  ,  IV-160.3119 Кв.18а  ,  XXI-3124,  3125,  Кв.5  ,  Детски Град  Бунгало, Фургон, Барака, 43, УПИ УПИ XXVI-118 Кв.5 М. Детски Град, УПИ VІІ- 513, Кв.5,  Детски Град  ,  М. Детски Град  ,  Самоковско Шосе  179,  Самоковско Шосе  80, 32, До Хотел Галант, 167, Идент.55419.6702.417, 4а, 110, 141, Строителство, 64, 4, 6,  УПИ VI-643,  Кв.5 М. Детски Град  ,  УПИ XII-118 Кв.5 М.Детски Град  ,  Черешова Градина  15,    Къща, Помпа

На 14.10.2020 г.    /08:46 - 16:30 ч. / -  Герман:   Дружба/23-Та/  с/у Бавар.Къща Търг.  Комплекс,  Патриарх Герман/9 Септември  Им.47

На 14.10.2020 г.    /09:31 - 16:30 ч. / -  Герман:   Патриарх Герман/9 Септември  Над Манастира

На 14.10.2020 г.    /10:31 - 16:30 ч. / -  Герман:   Околовръстен Път  360

На 15.10.2020 г.    /08:31 - 16:30 ч. / -  Герман:   Околовръстен Път  373

Община Подуяне  

На 12.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк  Левски Г:   Левски Зона Г Бл.5 Вх. А

На 13.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк  Левски Г:   Левски Зона Г Бл.36 Вх. А, Б

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Подуяне:   Блага Димитрова/Вл.Тричков/  8, 1, 13, №21, 19, 11,  Бричебор  2, 1,  Велчо Атанасов  14,  Карлъка  5, 4, 15, 12, 12а, 7, 17,  Петър Богдан  10, 8, 2, 6, 1, 4, 3,  Юндола  10-12

На 16.10.2020 г.    /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк  Левски Г:   Левски Зона Г Бл.36 Вх. Д

На 17.10.2020 г.    /09:30 - 14:00 ч. / -  Жк  Левски Г:   Левски Зона Г Бл.5 Вх. Б

Община Сердика  

На 12.10.2020 г.    /09:16 - 16:16 ч. /   На 13.10.2020 г.    /09:16 - 16:16 ч. / -  Жк  Банишора:   Vi-1032, 1032 Кв.50  ,  Ген. Столетов  23

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  40, 47, 55, 55 Кметство, 47, 60, 48, 56, 46, 52, 49, 58, 52 Кв.Бенковски, 45

На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  104, 92, 98, 85, 99, 94а, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 Кв.Бенковски, 93, 103, 95

На 13.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Бенковски:   Бодра Смяна  Бл.1 Вх-Б, В

На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  70, 57 Кв.Бенковски, 65, 1 До Битовия Комбинат, 71, 46, 37

На 14.10.2020 г.    /09:16 - 12:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   259-Та/477/Сердика/  3,  Железопътна/23-Ти Януари/  115, 111,  Ком/Комсомолец/  29d, 31, 29а, 29,  Лястовица/Сашо Кофарджиев/  49, 38а, 43, 57, 30, 16, 39, 19, 21, 32, 26, 43 А, 47, 18, 28, 40, 42а, 38, 35, 37, 51, 25, 34а, 41, 42, 36а, 45, 29, 31, 24, 23, 20, 27, 29а, 33, 36,  Моравча/П.Щърбанов/  31а, 26, 27, 29, 28, 31, 32, 29а, 32а, 40, 33, 30,  Петър Б.Величков  30, 37б, 38, 27, 33, 36, 35, 37в, 34а, 28, 37а, 26, 40, 32, 31, 37, 34,  София  60, 110, 68, 67, 61а, 58, 72, 62а, 123, 66, 64, 63, 59, 77, 69, 75, 65, 62, 60а, 73, 61, 71

На 14.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Орландовци:   Химик  3

На 14.10.2020 г.    /09:31 - 15:16 ч. / -  Жк  Банишора:   Банишора  26, 25, 23, 22, 27, Тп До 23, 23, 25, Тп До 23, 22,  24, 24, До Бл.25,  Банишора  22, ТП До 23, 23, 24, 23, 25, 27, Тп До 23, До Бл.25, 22,  24, 26, 25,  Вишовград  3 Павилион, 3,  Вишовград  3 Павилион, 3,  Иван Тургенев  10, 12, 23,  Иван Тургенев  10, 23, 12,  Подполковник Калитин  22б, 22, 24, Офис 22, 22а, 22а,  Подполковник Калитин  22а, 22, Офис 22, 24, 22а, 22б,    25,    25

На 14.10.2020 г.    /12:01 - 15:45 ч. / -  Кв. Орландовци:   Димитър Гущанов/Ат.Ванцети/  5, 10, 7, 5а, 8, 7а, 14, 12,  Ком  26,  Ком/Комсомолец/  37, 28а, 26, 35, 28, 30, 25, 24, 39d, 39, 35а, 29, 27, 26а, 33, 32,  Лястовица/Сашо Кофарджиев/  50, 46, 48,  Петър Б.Величков  25, 18, 16, 21, 24, 22, 27, 23, 26, 15, 29, 13а, 22а, 17, 19,  София  48, 41, 52, 54, 46а, 58, 50, 41а, 56, 53, 46, 39, 49

На 15.10.2020 г.    /09:00 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   Железопътна/23-Ти Януари/  51, 45, 47, 49, 53, 49а, 55а, 55,  Костадин Т.Петров  11, 7, 10, 8, 3, 9, 14, 5, 1, 16, 12, 6,  Костадин Трайков  ,  Локорска  47,  Мара Бунева/Социалистическа  80а, 64, 57, 41, 74, 72, 55, 56, 88, 76, 84а, И Ул. Пощенска-Павилион, 47, 62, 57-А, 78, 82, 45а, 78а, 80, 68, 43, 45, 53, 60, 58, 86,  Подем  2-Б, 12, 14, 6, 5-А, 12а, 2-А, 10, 8-А, 4, 9, 8, 11, 5, 16, 1, 2, 7, 14-А, 3-А, 3,  Пощенска  22, 16, 10, 12а, 17, 18, 14, 19, 13, 12б, 10б, 20, 21а, 12, 10а, 15, 21,  Свобода  14, 2, 6, 7, 10а, 4, 5, 9, 3, 10, 9а, 8, 1а

На 15.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв. Орландовци:   Съзнание  20, 21

На 15.10.2020 г.    /09:31 - 15:16 ч. / -  Кв. Военна Рампа:   Илиянци  5, 3, До Бл.5, 4, 7, 2, 1, 6

На 16.10.2020 г.    /09:01 - 15:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   Кирил Пърличев/П.Мангов/  29а,  Локорска  35, 41-А, 25, 33, 26, 37, 39, 21, 27, 29, 20, 23, 34, 30, 31а, 24, 28, 19, 32-А, 41, 31, 22, 32, 30а, 45,  Подем  16-А, 16б, 18, 13а, 15, 13, 16-Б,  Пощенска  24,  София  28, 27, 18, 34, 30, 25, 29, 23, 32, 25а,  Съзнание  34, 35а, 36, 30, 34а, 26, 32, 35, 33, 37, 33а,  Тайга  8, 3, 4, 7, 2, 10, 1, 7а, 6

На 16.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  90-А, 90, 80, 70, 70д, 74в, 76, 86, 82, 78, 84, 83, 81, 74, 88

На 16.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Жк  Банишора:   Враня  57-59

На 16.10.2020 г.    /09:31 - 15:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   279-Та/Сердика/  8а, 2, 14, 1, 12, 16, 3, 1а, 1а Кв.Орландовци, 10,  Овчарска  22, 22б, 22, 22в, 22б, 22 3, 22, 28, 22 Б, 22 В,  Свобода  УПИ I-1140а , Кв.52 М.Орландовци, 15а, 21, 16, 18, 20, 22а, 17, 34, 15, 25, 24, 14а, 22, 13, 23, 28, 32, 23а, 30, 11, 23б, 26,  Христо Станишев/Чавдарче/  63

Община Слатина  

На 12.10.2020 г.    /08:16 - 16:30 ч. / -  София:   Кв.Горубляне/Ул. Роса

На 12.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. /   На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. /   На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. /   На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. /   На 16.10.2020 г.    /09:01 - 16:16 ч. / -  София:   Войнишко Въстание  2, 35 Ул.  Превалски Езера

На 12.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 13.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 14.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 15.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. /   На 16.10.2020 г.    /15:00 - 16:00 ч. / -  София:   1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 13.10.2020 г.    /08:01 - 16:30 ч. / -  София:   в.з.Врана

На 13.10.2020 г.    /08:31 - 16:30 ч. / -  Жк  Христо Смирненски:   592-Ра/Слатина/  2а,  Владово  19, 18а, 21, 20, 18, 22, 17а,  Нектар  2,  Слатинска Река  12, 14,  Спътник  10, 15а, 12, 15, 10а

На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Редута:   Асенова Крепост  /Ул.  Ат. Узунов До Бл.25,  Атанас Узунов  17, 15, 5а, 13, 25, 3, 17а, 1, 59, 26, 5, 21, 35, 3а, 1а, 8,  Атанас Цветанов  До Бл.1,  Васил Кънчев  Воц,  Велчо Атанасов  19, 24 Ателие 12, 24 Гараж 2, 24 Магазин 4, 19, 24 Магазин 2, 24 Магазин 6, 26, 24 Ателие 10, 19, 24 Гараж 3, 22, 19в, 24 Магазин 1, 24, 24 Магазин 3, 24 Гараж 1, 24 Ателие 11, 24 Ателие 6, 24 Ателие 14, 19, 24 Ателие 9, 27, 24 Ателие 13, 24 Магазин 5,  Иларион Драгостинов  36, 21-Хранителни Стоки, 21, 21б, 21, 21 Фризиорски Салон,  Кобилино Бранище  18 Магазин 3,  Марагидик/Симеон Славов/  64, 64, 62, 66-68, 64-66, 64 66,  Рибарица  22 4 - Гараж №6, 22, 22 4, 17а, 1, 12, 17, 4, 6, 8 Маг.  6, 2, 16, 21, 20, 8, 14, 3, 5, 18,  Слава  6 Гар.3, 7, 6 Мезонет 11, 6 Гар.2, 6 Гар.4, 6 Мезонет 10, 6, 4 Гараж 4, 4, 4 Гараж 3, 6 Офис 2, 4 Гараж 1, 4 Гараж 2, 6 Гараж 5, 4 Ателие, 4 Гараж 5

На 15.10.2020 г.    /09:00 - 16:30 ч. / -  София:   Опълченска  82,  Пиротска/Трети Април/  39, 48,  Софроний Врачански  13, 55,  Средна Гора  73, 77,  Странджа  75,  Тодор Александров/Н.Цанов/  41,  Христо Ботев  65

На 15.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Редута:   Георги Пеячевич  21, 6, 20, 13, 15а, 11, 5, 18, 19, 26, 3, 8, 1, 15, 9, 22, 10, 28, 14, 7, 4, 16, 15 А, 17,  Живко Николов  4, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 5, 1, 8, 10, 5,  Кадин Връх  4, 6б, 4а, 2, 1, 6,  Карлъка  10а, 10,  Кобилино Бранище  17, 10, 13, 6, 19, 12, 8, 14, 15,  Петър Богдан  4, 12,  Юндола  2, 23, 27, 15, 17, 16, 14, 6, 4, 21, 3, 25, 29, 8, 19, 11, 6а

На 16.10.2020 г.    /09:00 - 16:30 ч. / -  София:   Александър Стамболийски  127 В ;,  Антим I  42 ;,  Брегалница  95 ;91 ;64 ;30 ;,  Българска Морава/Жеко Димит  135 ;80 ;,  Инж.Иван Иванов  50 ;,  Кирил И Методий /Сеславци/  119,  Овче Поле  132-134,  Одрин  83,  Опълченска  19,  Осогово/Пело Пеловски/  60,  Пиротска/Трети Април/  102 ;,  Разсадника  9 А ;81 А,  Райна Княгиня  79,  Св.Св.Кирил И Методий  149 ;,  Сердика  18а В ;9,  Сливница  130,  Странджа  104

На 17.10.2020 г.    /09:01 - 16:00 ч. / -  Жк  Христо Смирненски:   Шипченски Проход  60, 69, 69а

Община Студентски Град  

На 13.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  Студентски Град:   Кв.274 УПИ 9, До 58, Ул. Антон Найденов 16, 58, 59, 58-Б

На 14.10.2020 г.    /09:01 - 16:30 ч. / -  в.з.Малинова Долина Общ. Студентски Град:   Малинова Долина  В.З. Малинова Долина-Бункера 1, в.з. Малинова Долин- Бункера 1,  София Парк  Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95

Община Триадица  

На 12.10.2020 г.    /10:00 - 16:16 ч. / -  Жк  Стрелбище:   Акад. Иван Евстратиев Гешов   104,  Александър Македонски   4, 12,  Бадемова Гора   5, 9,  България   9, 11, 34,  Витоша   99, 101,  Деде Агач   11а, 26,  Енос   6, 7, 10, 11,  Здраве   15,  Майор Първан Тошев   8, 15, 24, 25,  Никола Славков   11, 17, 33,  Родосто   5, 7,  Стрелбище   2б, 16а,  Твърдишки Проход  9, 21, 27,  Хан Персиян/Пресиян/   15, 18,  Церова Гора   4, 12-14

На 12.10.2020 г.    /10:01 - 10:30 ч. / -  Кв. Кръстова Вада:   485-та  39 Д-Р Боррис Вълчев, 17б, Кв.101 Строеж, № 34, 39 Д-Р Борис Вълчев,  Ген. Иван Колев/489/  48в, 16,  Димитър Манчев  34, 32б, 32а,  Емилиян Станев/490/  55, 10а, 69, 38, 7, 21г, 12а, 73, 65, 12, 24, 5, 20, 58, 25а, 22, 64, 40, 78, 33б, 19а, 11, 63б, 31, 21, 74б, 19, 71б, 18, 12д, 72, 23в, 48, 39, 69к, 9б, 25в, 3, 26а, 26б, 67, 9а, 10в, 48а, 71-З, 2, 15 Зад Фурната, 23, 16б, 12в, 16, 33 Помпа,  Йосиф Брадати  1,  Никола Крушкин-Чолака/494-Т  17,  Проф.Марин Големинов/485/  УПИ 428,  УПИ Ii-390, Кв.77

На 13.10.2020 г.    /09:30 - 15:30 ч. / -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Бай Михал   11,  Братя Бъкстон   28,  58,  Бъкстон .  24,  Бяло Поле   14а,  Воденичница /Ал.Пушкин/   79,  Габровница/639-Та/   3,  Иван Сусанин   66,  Камчатка   6,  Пирин   8,  Проф.Велизар Велков   25,  Симеон Радев/Кирил Янев/   9

На 13.10.2020 г.    /10:00 - 16:16 ч. / -  Жк  Иван Вазов:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/  14,  Витоша   111, 115-117, 133, 137, 182,  Деде Агач   40, 51, 60а,  Добри Христов/421-Ва/   3, 31, 33,  Йордан Йовков   7, 8, 14,  Краище/Тодор Атанасов/  30,  Мила Родина  9, 11, 13,  Михаил Буботинов   36,  Нишава/Георги Аврамов/   123,  Пазар Иван Вазов  ,  Стрелбище  Бл.8, 40, 93, 99, 100, 103,  Янко Забунов/Петър Топалов   28, 33, 35,  Ярослав Вешин  29б, 40

На 14.10.2020 г.    /08:31 - 16:00 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади - Изток:   Манастирски Ливади  60б, 60а, 60а, ,  60б,  Манастирски Ливади - Б  61, 61в, ,  61, 61 61, 61, 61 Апартамент, 61, 61, 61

На 14.10.2020 г.    /10:00 - 16:16 ч. / -  Жк  Стрелбище:   Витоша   108, 188, 192, 200, 202,  Димитър Манов   66, 74,  Княз Борис I   20, 42а, 44б, 50, 27,  Краище/Тодор Атанасов/   3, 19, 21,  Михаил Буботинов   7, 22, 32,  Неофит Рилски   12,  Прага  17,  Стрелбище  Бл.1, 1а, 2, 3, 3а, 24, 25, 26, 27, 28,  Тунджа   25, 32, 40, 59,  Удово   6,  Цар Асен   50, 52, 63, 69, 70, 71, 72, 77

На 15.10.2020 г.    /09:00 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Ген. Скобелев  21

 

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Как смятате, че трябва да е таксуването след въвеждането на новата тикет-система в София?
  • На разстояние (36%, 86 Гласове)
  • На време (16%, 38 Гласове)
  • И двете (разстояние и време) (18%, 44 Гласове)
  • Сега си е добре, да остане фиксирана цената (26%, 61 Гласове)
  • Не мога да преценя (4%, 9 Гласове)
Общо гласували: 238 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Умът ти е като някое дистанционно, винаги липсва, когато ти трябва.

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Спират водата в Орландовци и Изток...

Планови ремонти на „Софийска вода“ в сряда, 28 октомври, ще наложат спирането на водата в някои столични рай...

Прочети още keyboard_arrow_right