Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 18-22 ноември

ЧЕЗ

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 18 ноември - 22 ноември  2019 г, включително:

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  11-та Парка, Ix кв.43а, Александър Стамболийски 3, 1, Иван Вазов до ТП - Банята, до Банята, 1, Кафене, 4, до Банята-Търг.Обект, 2, 4а, Княз Борис I/Д.Благоев/ 4 УПИ IХ, кв.43а, Пл.Божур, 4 Пазара - Фото, 2, 4 ъгъл ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект, 4, 4 Търговски Обект, 6, 7, 2б, Майор Коста Паница/Толбухин 1 до Банята, 1, Трапезица 1, 2, УПИ I-За Парк кв.82, УПИ II-2419, Цар Симеон 1

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Майор Юрий Гагарин 36

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски 55а, 61/63, 56, 29, 55б, 57, 35, 94, 59, 61, 27а, 54, 51, 31а, 68в, №94а, 17, 48, 43, 65а, 86, 76, 41, 90, 54а, 37а, 58, 56а, 49, 92, 31, 60а, 27, 43а, 39, 63, 49а, 84, 45, 94а, 68б, 68, 72, 70, 50, 88, 80, 25, 55, 68д, 68а, 66, 37, 52а, 47, 53, 100, 60, 68г, 88а, 52, 78, Георги Бенковски 15а, 7, 3, 1, 37, 5, 16, 6, 9, 22, 10, 23, 15, 20, 24, 1а, 21, 18, 1б, 2, 34, 33, 32, 28, 4, 1в, 19, 25, 19а, 27, 11, 14, 29, 30, 13, Искър 4, Родина 29а, 2, 19в, Слънчева Скала 8, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/ 84, УПИ ХІІІ-442 кв.78

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 31

Община ВИТОША  

На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 273а, 285, 275, 279б, 297б Двуетажна Пристройка

На 18.11.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София:  Бела Дона 10, 12, 7, Ваклинец 25, Глухарче 18, 16, 14, 10, 22, 12, 7, 8, 9, 5, 20, 11, 13, 9а, Деян Горинов 1а, 2, 1, 5, 3, 6, 4, Драгалевци ул. Папрат № 16, Карнобатски Проход 3, Карнобатски Проход/Папрат, 2а, ТП До, 4, 5, 1, 2, 6а, Маестро Георги Атанасов 27, 21, 18, 23а, 20, 23, 14, 25а, 25, Папрат 10, 31, 37, 25, 37а, 35, 16, 18, 14а, 27, 14, 33, 22, 29, 10а, 8, 39, 12, УПИ ХVIII-369, кв.36 Драгалевци

На 18.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София:  740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня XV-1327 кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и ул.742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2

На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  Божур 2, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:  Ix, кв.5

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая кв.75 кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 кв.33, УПИ V-986 кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Божур 2, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИ VІІІ-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2

На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-ра, II-3477, кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Войводина Могила  95, 99, 99а, Евлия Челеби/Мара Петлякова 42, 58, Княжевска/Валентин Андреев/  №48, Цар Борис III/Девети Септ. 260, 264а

На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:  Димитър Яблански 22, 24, 18, 22, 20, 15, 15, 15, 15, Лозенец ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, Марин Тодоров 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, Ради Радев 18, 18 В, 18, 18а, 18б, 18 В, 18 В, 18 В, 18б, 18а, 18, 18

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Боянска /Драгалевци/ 8, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Голи Връх 4, 2, 3, 6, 5, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Комините 9, 7, 13, 5, 8, 9б, 9а, 6, 5, 1, 4, 11, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Лешникова Гора 37, 27, 40, 23, 42а, 27а, 33а, 31а, 42б, 32, 48, 46, 44, 50, 42, 29, 27а, 33, 34, 40, 25, 31, 35, 38, 36, 39, Мавровец 7, 30, 7, ул. Лешникова Гора, 34, 32, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Мащерка 34, 23, 20, 19, 15, 31, 28, 40, 28, 29, 14а, 13, 38, 22, 20а, 42, 36, 24, 32, 30, 28а, 19а, 21, 25, 27, 17, 44, 26, 22, 16, 14, 18, 24, 22а, 11, Нарцис/Методи К.Димитров/ 13, 3а, 12, 18, 17, 19, 3 А, 16, 22, 8, 26, 13 А, 10, 6, 6-А, 20, 6, 14 А, 4, 15, 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветана Табакова 8, 8, 2, 12, 6, 1, 3, 4, 10, 5, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Чемшир /Драгалевци/ 27, 37, 33, 26, 26, 29 къща, 29, 31, 31, Черешов Цвят 1, 6, 14, 13, 4, 11, 7, 10, 8, 12, 9, 15

На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2

На 19.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Доброволец  20, Капка 5, Полк.Стойно Бачийски/Филип  50, Поточе 14, Сърнела/Паскал Иванов/ 1, 8

На 20.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:15 - 17:15 ч./ -  София:  684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, кв.9, 689-та/Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, XV-731 За Жс, М. Мала Кория кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория ул.684 -, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория, УПИ VIII- 365, кв. 5, УПИ Vіі-404, кв.2, УПИ ХV-399 кв.3 М.Мала Кория

На 20.11.2019 г. /08:45 - 17:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Люти Дол 7а, 41, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Христо Патрев 2, 4, 4а, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16

На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:45 ч./ -  София:  1-ва ул.Симеоновска 16, 10-та /Кв.Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв.Симеоново/ 5, 13-та /Кв.Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв.Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв.Симеоново/ 10, 4 ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв.Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв.Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв.Симеоново/ 5, 22/Кв.Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв.Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв.Симеоново/ 6, 9-та /Кв.Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Сим.-Драг.Упи XII-1199, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Никола Пиколо 4а, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а ул.21, 6 ул.21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, кв.25

На 20.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Княжевска/Валентин Андреев/  48, Полк.Стойно Бачийски/Филип 60, Поточе 9а, 19, 28, Росянка/710-та/  1, Сърнела/Паскал Иванов/ 46

На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  601-ва 2, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Полско Цвете кв.7 Парцел 642, Смесна Китка 32, 12

На 21.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Буря  28, Дивна  5, Ирис/Мара Апостолова/  16, Никола Петков/П.Напетов/ 15, 33, 37а, 47, Цар Борис III/Девети Септ. 188, 216

На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила

На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17

На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Лъвски Рид 10 6, 6 4, Лъвски Рид 12, 6, 10 6, Ап.43-47, 10 6, 12 7, 12 7, Базова Станция 0698 Мур, 10, 12 Гар.3, Манастирски Ливади-Запад 6

На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бяло Поле  8, 8 Г, 31, Василашко Езеро  60, Вихрен/Петър Тонев/  50, Иван Сусанин  42а, 62а, 66, Ралевица 81

Община ВРЪБНИЦА  

На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Доброславци:  ПИ 124024

На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мировяне:  Ален Мак 3, 4, Леденика УПИ № 564011, 2а, 1, 3, 7, Имот 709, 9, 4, 2, 5, Мировско Шосе 55, 44, 32, 37, 42 Сладкарска Работилница, 36, 42, 40, 34, 38, Планинец 8, 2, 10, 13, 4, 3, 9, 12, 11, 7а, 9а, 7, 6, 5, 1, Радецки 7а, 5, 7, 1, 3, 3а, Сини Вир 15, Топола 27, 25, 10, 5а, 12, 32, 13

На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Т.Лесимпекс Еоод - Ферма

На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Владимир Зограф Паметници, Връбница-1 до Бл.520, Гробищен Парк УПИ VIII кв.2, Надежда 5 520, Гробищен Парк- Бак. Ф-Ка, 503, 504, Северен Парк-Гробищен Парк, Тишина Бакърена Ф-Ка ПИ /1681, П-Л №1762.1766 Бакърена Ф-Ка, Бак.Ф-Ка ул.Тишина П-Л1747, Гп Бакърена Фабрика, Гробищен Парк, ул.Тишина, УПИ І-1729, кв.3, Хан Кубрат 67, 71, 69

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 23.11.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, кв.194, 3

Община ИЗГРЕВ  

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дианабад Блок 30

Община ИСКЪР  

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1 65, 67, 65, 66

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гара Искър, Дружба до П/Ст София Изток, Дружба Бл.190, Дружба 1 191, 190, до 190, 192, Изток, Цариградско Шосе/Тракия/

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 107, Дружба 1 107, 112, до Бл109, 106, 119, до Бл.107 Вх.А, 111, Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А

На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28, Тумба 23, 37, 17, 21

На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 23, 37, 17, 21

На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28

Община КРАСНО СЕЛО  

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  419-та  1, 2, 9, 10, 21б, 11, 15, 17, 18, 18а, 19, 20а, 8, 20, 24, 25, 29, 23, Боговец/Ивайло Виденов/ 1, 13, Йордан Бакалов-Стубел/419/  16а, 25, Лагера 34, 35, 47, 48, 49, 55, 13, 14, 39, Мокренски Проход  3, Околовръстен път  69, Пиърс Омахони/Ева Волицер/  6, 16, Смолянска  2, 18, 18-22, 30-34, Тодор Джебаров/417/  77, Цар Борис III/Девети Септ. 30, 59, 49

На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:  Дамян Груев/Ген.Христо Миха 20

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Звъника  7-9, Нишава/Георги Аврамов/  45, 55-57, Омайниче  4-12, Пирински Извор  25 А, 40, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 18-20, 32, Смилица  9а, 16, Хиподрума Бл.138, 106, 101, 102, 104, 111, 105, 23, 31, 32, 142, 18, 140, Юнак  128, 129

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези Бл.2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 12, 18, Битоля 2-4, Гребенец 1, 4, 6, 10, Искърски Пролом 2, 14-16, Кюстендил/Атанас Ненов/  21, 56, Нишава/Георги Аврамов/ Бл.133, 134, 6, 59, 61, 17, Цар Борис III/Девети Септ. 59

На 20.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Борово 1 228, 39, 228, 228а, 41, 50, 235, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 15, Ж.К. Борово Бл.228 А,, Красно Село кв.Борово 37, 41, 39, Родопски Извор 30-32, 235, Солун 74, Топли Дол 2г, 2г, ул. Борово  37, 39, 41,, ул. Солун  74, ул.Топли Дол  №2г

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баница  2, Ген. Тотлебен  89-93, 43-45, 33, 49, Гоце Делчев/Емил Марков/  53-55, Даскал Манол 7-11, Дойран 2, 9, 9-11, Княгиня Клементина/Д.Милано  24, 24а, Константин Иречек  1, 9, 19, 50, 6, Кюстендил/Атанас Ненов/  51, Лерин  14, 21, 51, Нишава/Георги Аврамов/  44, 34, Пенчо Славейков 15а, Прага  24, 38, Св.Георги Софийски/Георги С 3, 4, 24, 30, 32, 34, 3а, Свети Иван Рилски 20, 46, 60, Тунджа  18

На 21.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Ворино/Ат.Дамянов/  6, 8, 9, 10, 11, Гоце Делчев 15, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  5, 7, 9-11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, Сладкарница &Quot;Неделя&Quot;, Кюстендил/Атанас Ненов/ 63, 54, 58, Хайдушка Гора 4, 7, 5, 3, Царево Село 1, 1 Гараж 1

На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези  Бл.25, 27, 29, 30, 31, 32, 26, Борово 228а, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  8, 10, Голо Бърдо  Бл.6, 8, Горски пътник  10, 24, 30, 42, 44, Джеймс Баучер/Антон Иванов  103, Козяк 30, Родопски Извор 53-57, 235, 43, Славище  8, Хан Паган  1, 3, Ястребец  25, 26, 9

На 22.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 и 16, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча 10, 1, 2, 9, 3, 5, 6, 7а, 11, Цар Борис III 113, 115 и 117;

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.19 Вх.А, Б, Бл.20 Вх.А, Б

На 19.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.24 Вх.А, Б, Бл.25 Вх.А, Б

На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 1, 15, 11, 19, 1, 18, 10, 13, 17, 16, 8, 14, Андрей Стоичков 5, 24, 20, 3, 14, 23, 18, 12, 8, 2, 4, 19, 14а, 6, 10, 16, 25, 11, 22, 22а, 21, 13, 15, 27, Болнична 12, 2, 4, 16, 14, 6, 10, 8, Бухово 14а, Васил Левски 9, 2, 13, 10, 16, 3, 7, 1, 12, 4, 5, 17, 6, 15, 20, 14, 8, 21, 19, 11, Данаил Бенев 3, 6, 2, 5, 8, 1, Захари Попов 2, 1, 4, 8, 3, 5, Кирил и Методий 5, 4, 1, 7, 1а, 2, 3, 6, Лазар Пешев 8, 2, 5, 6, Никола Бонев 30, 19/Кафе Аперитив, 17а, 13а, 26 Битов Комбинат, 19а, 18, 16, 18а, 24, 14а, до Бл.18, 22, 13, 34, на Спирката до Културния Дом, 30, 32, 40 Водна Помпа, 36, 17, 40 А Водна Помпа, Росни Ливади 5, Сан Стефано/23 Септември/ 8, 12, 3, 2, 4, 5, 1, 7, 1а, 34, 28, 11, 18, 18а, 30, 10, 26, Стефан Витков 23, 24а, 19, 27, 2, 16, 22, 8, 21, 14, 26, 6, 29, 11а УПИ IV-391, 12, 11, 13, 5, 17, 34, 4, 28, 30, 7, 3, 25, 24, 32, 10, 1, Стоян Илиев 5, 1, 6, 4, 2, 3, Христо Ботев 20, 19, 24, 22, 18, Черница 1

На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  местност Стария Мост 16, Никола Бонев 19

На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 9, 3, 8а, 2, 4, 5, 1, 6, 7, 1, Атанас Спасов 8, 10, 1, 3, 5, 12, 14, 2, 4, Борча 1, Бухово 1, Васил Левски 25, 32, 29, 23, 16, 27, Витоша 9, 13, 3, 6, 2, 8, 7, 10, 5, 15, 4а, 4, 11, Георги Раковски Черквата, 3, 10, 22, 16, 7, 11, 1, 12, 18, 20, 5, 14, Гороцвет 13, 13а, 20, 8, 15, 4, 7, 18, 14, 9, 6, 12, 17, 22, 2, 1, 11, 10, 16, Данаил Бенев 9, 7, 12, 10, Дядо Милотин 5, 7, 3, 9, 1, Захари Попов 36, 44, 29, 33, 34, 46, 38, 16, 42, 10, 24, 28, 19, 30, 25, 26, 12, 11, Ектте 07140, 27, 9, 31, 32, 20, 13, 40, 24 С/У Стопанския Двор, 15, 23, 17, 18, Здравец 4, 2, 1, Иглика 3, 8, 2, 4, 5, 6, Камъка 4, 1, 6, 3, Никола Бонев 20, 12, на Площада, до Черквата, 8, 10, Рила 1, 11, 7, 3, 9, 2, Средо Бърдо ПИ 07140.8092.13, 5, 3, 1, 6, 4, Стара Планина 6а, 1, 7, 2, 4, 6, Стефан Витков 2, Стефан Караджа 18, 15, 4, 19, 3, 17, 6, 9, 7, 11, 1, 8, 23, 12, 2, 13, Теменужка 5, 6, 2, Христо Ботев 4, 2, 2а, 11, 13, 7, 8, 5, 12, 8а, 3, 6, 10, 17, Чучура 6, 4, 8, Шумни Дол 2, 5, 6, 1

На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Никола Бонев,  7

На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.22 Вх.А, Б, Бл.23 Вх.А, Б

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:45 - 16:45 ч./ -  София:  68134.1972.1566, М. Драгалевци 68134.1972.2907, Околовръстен път Имот1415, 1 Симеоново, Меб.Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К.Л.684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 142 Кръстовище Окол.Път, 150 УПИ-ІІІ-1307-2044-1947 кв.10а, Околовръстев път, С.Шосе-Околов.Път/, 144, 86б, 140, 94, Им.1439

За периода 20-21.11.2019 г. /17:00 - 00:30 ч./ -  София:  Джеймс Баучер/Антон Иванов 2, Димитър Димов  13, 15 107 Оу Хан Крум, Йоан Екзарх 48, 50.52.54.45 63

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Проф. Петър Шапкарев, Сашо Николов-Сладура/483-та, Черни Връх

На 18.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ V-2227, кв.80, Черни Връх 157, 161 А, 157б Chemco Grup ; Строителен Магазин Boro

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198

На 19.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Академик Петър Динеков  11, Димитър .Шишманов  2, Яна Язова  5, 7

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-та

На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:  Св.Наум/Трайчо Костов/ 70, 70а, 72, Хр.Стоки

На 21.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 159 Затворен Комплекс (Бизнес Център), Ник Мар

Община ЛЮЛИН  

На 20.11.2019 г. /09:30 - 12:45 ч./ -  София:  391-ва/Люлин/ до 32, 32а, 34, 32, Люлин 6, Люлин 7 731, 732, 737, до 724, 736, до 731, С/У 737, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/ 57

На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 1 004, 010, Автосервиз

Община МЛАДОСТ  

На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1

На 18.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38, I-635, кв.38

На 18.11.2019 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38

На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1, Александър Малинов №51 Вх 3

На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол

На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-та/Младост 4/, Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76

На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  X-159.2548, В.З.Косанин Дол УПИ XXXV-608.2202 кв.6, Вилна Зона Косанин Дол УПИ V-141, кв.40а, Есенни Мотиви 11, ПИ 04234.6915.2730

На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  XVII-2912, кв.10а, Xx-2298, Косанин Дол, В.З.Касанин Дол, УПИ Х-148, кв.39, В.З.Косанин Дол, Забел 13, Косанин Дол ПИ 55419.6704.2078, Местн.Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 2205 кв.10 Р-Н Панчарево, УПИ9-158 кв. 40, УПИ 16-155 кв.39, 11 Сграда 1, УПИ 6-3005 кв.39, кв.40а, ул. Забел 11, ПИ 2888, 11 Сграда №1, 11 Сграда 1, 12 Сграда 2, 12 Сграда №2, местност Ширините 7 къща 1, 10 Пл№2145, 6, 7 къща 9, 7, 7 къща 2, 7 къща 10, 5, П2816 Кв465, 27, 31, 2, 3, 3, 1, 1а, 4, 1б, 1, 11 Сграда 1, Ширините

На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила

На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Д-Р София Аврамова 3 511, 3, Младост 1а 510а, 511, 510а/Н.Тяло, ТПс/У 511

На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ -  KosanIn Dol:  3 2

На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 1а 507, 515, 512, 513

На 21.11.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София:  Самоковско Шосе 2

На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 5, Александър Малинов №51 Вх 6

Община НАДЕЖДА  

На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София:  Гуслари/Торпедо/ 54, Лев Толстой 35, Толстой 35, 1 39

На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Рожен 78

Община ОБОРИЩЕ  

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Бяло Море 25, Ген. Данаил Николаев/Цвятко 20, 22 /Бяло Море/, 20, 20 8гараж, Искър 100, 83, 81, 98, 96, Майор Агов 9, Петра 19, 11-13, 6-8 Гараж 3, 6-8 Гаражи 1 и 2, 6-8 Гараж 9, 6-8 Ателие 2, 10 Гараж 1, 6-8 Гараж 4, 10, Офис, 6-8 Бистро, 10, 6-8 Гараж 5, 6-8 Офис 4, 6-8 Ателие 1, 6-8 Офис 3, 10 Гараж 3, 6-8 Гараж 6, 6-8 Гараж 8, Чумерна/Коста Янков/ 5

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 13

На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 103 Вх.Б

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дунав 31

На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 Ателие 3, 31 Гараж 1, 31 Гараж 2, 31 Гараж 3, 31 Ателие 1, 31 Офис, 31 Гараж 4, 31 Магазин 3, 31 Ателие 4, 31 Ателие 5, 31 Офис 5, 31, 31 Ателие 2, 31 Аптека

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  Малобучински път/Ман.Дол/ 73, Милин Камък/В.З.Симоница/, Разсадника/В.З.Ман.Дол/ 4, Рила 21

На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва М.Шевовица ул.Малина, Бор кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В.З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М.Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв.7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица, Разсадника, Суходол кв.Манилов Дол 16-18, Суходолски път Вила, УПИ VIII-13, кв.7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв.3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица,  М. Манилов Дол

На 19.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 136в, 138, 136, 136б

На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  В.З. Люлин  Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, VII-263, XVI-190, XVII-191.Mr 68134.4324.191 М.Люлин, В.З. Люлин кв.8, УПИ ХVі-108 кв.14, кв.10 П-Л 71, кв.7 П-Л 3-15, кв.20, кв.14, кв.4 П-Л 207, кв.18, УПИ Хі-246 кв.2, ул.Калина, кв.17, М.Бонсови Поляни, кв.9 П-Л 12-17, кв.12 П-Л 14, кв.14 П-Л 24, кв.9, кв.14 П-Л 2, Вила, кв. 13, кв.11 ул.Калина, ПИ 68134.1897.510, кв.3, кв.6 П-Л 35, кв.10, В.З.Люлин УПИ-Ххііі-219 кв.4, В.З.Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Вз.Люлин УПИ III-171 кв.11, Георги Бенковски 6, Люлин кв. 1, Люлинска Скала 3, Местн.В.З Люлин, Местн.В.З Люлин, УПИ III-340, кв.9, местност Бонсови Поляни кв.19 Вз Люлин, кв.21 В.З. Люлин, Червена Роза 10, кв.21-7, кв.6, кв.4 П-Л Vіі, В.З.Люлин, кв.10, Кърлежа, Герена 7, кв.19, кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, кв.14, кв.21, УПИ IV-234 кв.3, кв.4, Вила, Т.Ливад, кв.9 Вз Люлин, кв.18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 кв.11, кв.18, Урал 19-Г.Б, ул.63, кв.7 П-Л 146, кв.15, УПИ 8-229, кв.17, УПИ XIx-226 кв.4, Луд Гидия, кв.7, кв.4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, кв.6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, кв.9, кв.13, кв.Кърлежа, УПИ Ix-58 кв.18, кв.12 Вз Люлин, кв.60 Вз Люлин, кв.21 Вз Люлин, П-Л 1-339, кв.6 Вз Люлин, УПИ XI кв.6 П-Л №181, кв.40, 57 Бенковски, кв.2, УПИ VII-196 кв.17, кв.3 П-Л Vі, Кюпо, Бл.Кърлежа, кв.3, П-Л 7, кв.1, кв.8, Овча Купел Вз.Люлин УПИ Хі -249, ПИ 1898.28, М.В.З.Леските, Пъстроцветна 14, УПИ 13-251, 252, кв.1, УПИ Ііі-170, кв.15 М.В.З.Люлин

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а кв.62, 2, 737-ма 1, 8, 2, 6, 750-та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин

На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Бойчо Огнянов 1а, 14, 16а, 1в, Драгоман 10

Община ПАНЧАРЕВО  

На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Градище Вила

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околовръстен път

На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Кокаляне:  37914.6848.1617, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Болницата 1, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Грамада 5, 11, 10, 12, Димитър Благоев 39, 38, 26, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Петров Кладенец 21, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13

На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Панчарево:  55419.6707.1414, 55419.6717.1680, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Ружа/В.З.Градище/, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Топола/В.З.Беликата/, УПИ ІV-1216, кв.15 М.Дебело Гуно, Явор/6-та/ 10, 3

На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.Път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път

На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.2637, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор

На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6708.3174 М.Беликата, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Божур/В.З.Беликата/ 8, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVіі-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ Vііі -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ Vіі - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ Vііі -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ Хіі, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ Іі-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детски Град Вила, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Полски Хвощ 3, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ 15, Хіх-299, Явор/6-та/ къща, Ягода/В.З.Беликата/ 43,  № .

На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ XX-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв.13, Урвич 4

На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6950.3084, В.З Градище

На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Герман:  Зона За Отдих

На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  Мекстн.Бялата Нива

На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Ветрената Мелница 6, Вилна Зона Косанин Дол 1, Есенни Мотиви 4

На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  XXXII-3174 кв. 42а Косанин Дол, В.З Косанин Дол УПИ Хіх-2197 кв.41, В.З.Косанин Дол, Вилна Зона Градище, Касанин Дол УПИ Vі-2064 кв.42а, Косанин Дол Идент.04234.6915.2031.1, местност Косанин Дол Офис и Сервизна База, кв.41 УПИ 14-2219, 999, УПИ ХХХVІІ-2198 кв.6

На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила

На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305.308 кв.52, ул.Диляна УПИ 305, 307, кв.52, УПИ I 205, кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4

На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6914.10, XVI-681, кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, кв.4, 100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33, 27

На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  В.З Косанин Дол УПИ І-122 кв.14, Вилна Зона Градище къща, Вила, Детски Град, Касанин Дол 2, Косана 2, Косана УПИ III-159 39, Косанин Дол УПИ III, местност Косанин Дол къща, 999, Строителство, 18, Барака, УПИ ХХІ -185 Кв 21, 1, Имот 00017, Кл.А Ст.33, УПИ IX-151 кв.39, местност Ширините, Сини Връх 7, УПИ XIX-1 кв.6

На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол, УПИ ХХІІ-201, кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХХХVІІІ-398 кв.2, местност Косанин Дол Вила, Търново 15,  Пречиствателно Съоражение

На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.1617, 37914.6848.2637, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата 1, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 5, 11, 10, 12, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 39, 38, 26, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 21, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор

На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6707.1414, 55419.6708.3174 М.Беликата, 55419.6717.1680, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Божур/В.З.Беликата/ 8, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVІІ-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ VІІІ -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.ІІ-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ   - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ VІІІ -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ ХІІ, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ ІІ-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Детски Град Вила, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Полски Хвощ 3, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/

На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ Xx-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИ ХІІ-541, 663 кв.13, Урвич 4, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път

Община ПОДУЯНЕ  

На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Клисура 2-4

Община СЕРДИКА  

На 20.11.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:  XlIII-412 кв.2, Илиянци ПИ 807, кв.2, М.Нпз-Илиянци-Изт, УПИ VІ, кв.2, М.Нпз Илиянци-Изток, Илиянци/Лиляна Димитрова/ 94, Нпз Илиянци-Изток, НПЗ Илиянци/Изток ПИ1229 Кв2, УПИ VI 264 кв.2, УПИ ХХV-1166

На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 114б

Община СЛАТИНА  

На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10, 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/ 1а Вила, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 5, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2, 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, Акад.Стоян Аргиров/502/ 8-10, 1, 8, кв.225 П-Л 12-1087, Вила, 6, В.З. Симеоново - Драгалевци 1 на ул.506а, 5а на ул.506а, 1а ХVіі-757, Вз Симеоново-Драгалевци II Част УПИ XVII-788 Кв 61, Драгалевци 4 ул.501, Могилата Вила, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 22, 11, 5а, 20, 13, 8, 10, 12, 19, 6, 18, 1, Дясно, кв.21 П-Л 1 755, 17, 14, ъгъла ул.502, 16, 15, Павел Дованлийски 2, 2а, 13, 5, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25, 21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 32, 34, 16, 38, 12, 26, 20, 24а, 14, 22, 18, Сава Доброплодни/421/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново 10 ул.502, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 10а, 9, 10, 2, 8а, 17, 11, 18, 15, 22, 20, 13а, 5, 13, 3, 16, 4, 8, 7, 17, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12, 7а, 7, 6, 13, 8, 1

На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Гео Милев, Голаш 13, 16, Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 79, 71, до Блок 63, 63 3, 63, 55, 79, 63

На 22.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 39а

На 20.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Цариградско Шосе Бл.103

На 21.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.251а Вх.А

Община СРЕДЕЦ  

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Любен Каравелов 27

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 51

На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Иван Асен II 21

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  187-ма кв.Мал.Долина/Младос 20, 201/В.З.Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, ъгъл ул.204, Вила, 16, 12, 14, 202/В.З.Малинова Долина/ ъгъл ул.205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, ъгъл ул.204, 1, 203-та ъгъла ул.202, Строеж, 204-та 2, 204/В.З.Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В.З.Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл.623 К.Л.739 Стр.Т, 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В.З.Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, Арх. Георги Фингов 10, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 кв. 15, В.З.Малинова Долина-IIa УПИ XVI-194 Кв 6, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В.З.Малинова Долина Ііч, Валозите В.З.Зл.Рибка, 2 Валозите, кв.15 Парцел VI-460, В.З.Малинова Долина Іі- А Ч, Валозите, В.З.Златна Рибка, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша ул.204, УПИ І-896 кв.15,  13

На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76

На 19.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12

Община ТРИАДИЦА  

На 18.11.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./ -  София:  Княз Борис I  52, 54, 56, 60, 60а, 62;, Патриарх Евтимий 86, 88, 59, 61, Хан Аспарух 19, 21а, 15, 21б, 8, 10, 12, 16, 29, Цар Самуил 4, 7, 5, 3, 2, 4, 4а

На 18.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Гет Сервиз; Бул. Черни Връх № 65; Гет Хотел и  Градина, Кръстова Вада УПИ VII-458, 459, кв.42, Светослав Минков 7, Черни Връх 69, 67, 105, 85 Импас

На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Площад България 1 1414 Ндк Подлез  Ресторант - Пицария &Quot;Кривото&Quot;

На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ №33 33а  18, 20, Емилиан Станев  57а, Ивайло Петров 6, 1 Жилищна Сграда Б

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  2-За Дет.Градина кв.35, Борис Руменов/482-ра/, Джон Атанасов/487-ма/, местност Кръстова Вада, Проф. Петър Шапкарев, Филип Кутев, Черни Връх

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-та/, Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Ген. Иван Колев/489/, местност Кръстова Вада, Сашо Николов-Сладура/483-та, Флора Кънева, Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец /, Черни Връх

На 21.11.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Борис Руменов  №10 Вх. А, Б;, ул. Хага  №5 Вх. А, Б, В

На 22.11.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Флора Кънева  52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115, А, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190, 142

На 22.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 71 А, 71а, 73

На 22.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  М.Кръстова Вада УПИ III кв.128, Черни Връх 147

 

 

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Какво ще ползвате през зимата, за да е по-чист въздуха в София?
  • Собствения си автомобил (28%, 40 Гласове)
  • Отполение на дърва и въглища (7%, 10 Гласове)
  • Градския транспорт (61%, 86 Гласове)
  • Не ме интересува (4%, 5 Гласове)
Общо гласували: 141 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Хората, които са непрекъснато кисели, в следващия сиживот се прераждат в туршия

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Планирани прекъсвания на тока в София за периода 9 - 13 декември ......

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията...

Прочети още keyboard_arrow_right