Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 23 – 27 ноември

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 23 – 27 ноември

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 23 – 27 ноември  2020 г.,   включително:

София-Град  

Община Витоша  

На 23.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ   VІІ-81, Кв.5, Xv-93 Кв.4 № 68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  Кв. Княжево:   643-та/Витоша Овча Купел/   1,  Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/  ,  Бръшлян /620-та/   3,  Бяло Поле   14а,  Манастирски Ливади-Запад  Кв.86,  Планинец   12,  Прохлада   2,  Тис/619-та/   №1,  Цар Борис III/Девети Септ.   319

На 23.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Братя Бъкстон  31б,  България  98, 98 Оф12, 98 Офис 10, 98 Кафе, 98, 98 Маг.1.5, 98 Магазин 1.6, 98, 98 Офис 1, 98 Магазин 5, 98, 98, 98 Офис 14,  Красно Село  ,  Мур  72

На 23.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Братя Бъкстон  31б,  България  98 Оф12, 98 Маг.1.5, 98, 98, 98, 98 Офис 10, 98 Офис 1, 98 Магазин 1.6, 98, 98 Офис 14, 98 Магазин 5, 98 Кафе, 98,  Красно Село  ,  Мур  72

На 23.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Княжево:   713-та/Витоша/  7, 4, 8, 10,  XVIII-63, Кв.40  Ул.Николай Державин №12,  Ардино  7, 1, 2,  Багра  6а, 11, 6, 15, 8а, 1, 17а, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15а,  Д-Р Д.Съселов  4,  Ела/Стоян Стойков/  8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8а, 3, 11, 1а,  Елша  22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11а, 3, 17, 13а, 12б,  Калинка  2,  Медвен/Маргарита Георгиева/  9, 5,  Панорамен Път  2 Бар Шишарка,  Проф.Николай Державин  3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17а, 24, 4, 3а, 10, 14, 16, 11а, 13, 5а, 5,  УПИ   XII-1126,  Кв. 63  ,  Цар Борис III/Девети Септ.  409а, 409б,  Явор/Малчика/  2,  Явор/Цв.Божков/  10, 3, 2, 5, 1, 10а, 8, 6

На 24.11.2020 г.  /08:01 - 12:00 ч. / -  Кв. Павлово:   Белмекен  29

На 24.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Бяло Поле  17

На 24.11.2020 г.  /09:16 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Бяло Поле  3, 1

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  в.з.Беловодски Път:   Булаир/613/  2,  Панорамен Път  20а

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Владая:   1736,  К.Л. В-8-7-А  ,  Блокови Жилища Гарата  ,  Жп Гара Владая  ,  ПИ  1111394, 1797, 1743  ,  ПИ  11394.1797.1743  ,  ПИ  1741, К.Л.№В-8-7-А

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Бъкстон:   Казбек  30, 30 1, 30, 30 А,  Манастирски Ливади  А,  Тодор Каблешков  49, 39, 47

На 26.11.2020 г.  /09:16 - 16:16 ч. / -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   1-Ва  Ул.Симеоновска 16,  10-та /Кв.Симеоново/  3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6,  11-та /Кв.Симеоново/  5,  13-та /Кв.Симеоново/  2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6,  14-та /Кв.Симеоново/  20, 19, 22, 15б,  16-та /Кв.Симеоново/  1а, 4 Ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 10,  17-та /Кв.Симеоново/  4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3,  20-та /Кв.Симеоново/  8, 6, 10, 4, 5,  21-Ва /Кв.Симеоново/  5,  22/Кв.Симеоново/  31, 29, 27,  6-та /Кв.Симеоново/  10а,  7-Ма /Кв.Симеоново/  6,  9-та /Кв.Симеоново/  17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9,  В.З. Симеоново - Драгалевци  ,  в.з.Сим.-Драг.УПИ   XII-1199  ,  Драгалевци  Вила,  Дядо Йоцо  5-А,  Жасмин  18, 26,  Златен Век  30, 39, 11, 4, 21, 12, 19, 15, 20, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 13, 31, 22, 2, 10,  Никола Пиколо  4а,  Проф. Боян Ничев  3,  Симеоново  за Ул. 21, 6 Ул.21,  Симеоновска  23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 17, 29, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а,  Симеоновско Шосе  ,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  22, 140,  УПИ   XV-1218 Кв.51  ,  УПИ   XV-738, 737, Кв.25

На 26.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. / -  Кв. Княжево:   711-та/Витоша/  3,  Боженци/Никола Паликарски/  № 5,  Войводина Могила  78, 84, 72, 74,  Люлински Път/Народно Въстание/  4, 5а, 13, 5, 9, 7а, 6а, 8, 7, 6, 11, 11а, 7б,  Полк.Стойно Бачийски/Филип  110, 104, 71, 65, 67, 77, 94, 88, 85, 63, 84, 81, 79, 69, 92, 67а, 75, 83, 54, 78, 76, 102, 112, 82, 80, 74, 100, 78а, 104а, 86, 73, 108, 96, 90, 98, 61а, 80а,  Поточе  9, 30, 15, 32, 7а, 17, 28, 19, 11, 9а, 13,  Розмарин/709-та/  2, 3, 1,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 38, 46, 25, 29, 50, 23, 42, 44, 27, 40, 21, 25а, 44а, 19, 48

На 27.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Българска Легия  1,  Бяла Акация  1, 3, 5, 2,  Бяло Поле  УПИ   ХІІ-582 Кв.31, 15, 31 8, 29, 10, 14а, 13, №12, 12, 8 А, 15 А, 14, 16, 11,  Манастирски Ливади УПИ   Х-499  Кв.31,  Манастирски Ливади-Запад  XI-561, VI-2326 Кв.58,  Проф.Велизар Велков  14а,  Ралевица  81 2, 81, 81 1

Община Връбница  

На 24.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Волуяк:   257022  ,  Божур  29, 28, Бивш Стоп. Двор, 22, 14, 26, 27, 18, 43, 30, 41, 17, В Двора На Ткзс, 24, 25, 33, 35, 37, 39, 30, 20, №37, 21, 15, 19, 32, 31, 23, 16,  Огоста  Мдм Тим Импекс Оод -Склад,  Пламък  7,  Сердика  5, Бившо Ткзс В Стоп. Двор,  Стопански Двор  ,  УПИ   Xv-380 Кв.30

На 24.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Мрамор,  Общ. Столична:   Васил Левски/Мраморско Шосе  67

Община Възраждане  

На 23.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   Царибродска/Никола Шопов/  102, 100

На 24.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   IX-5 Кв.219  ,  Александър Стамболийски  108-16, 114-28, 108-28, 114-30, 108-17, 108-4, 114-22, 108-18, 114-13, 108-12, 114-1 №114-116, 114-34, 108-27, 114-10, 114-3, 114-26, 108-9, 108-34, 108-19, 108-8, 114-11, 108-5, 114 2, 114-19, 108-23, 114-37, 114-33, 108-35, 114-14, 104, 108-30, 114-18, 108-7, 114-32, 114-12, 108-20, 108-2, 108, 114-17, 108-25, 108-10, 108-6, 114-35, 114-2, 114-4, 114-25, 108-26, 114-9, 108-36, 114-1, 114-5, 114, 108-32, 114-20, 114-24, 108-31, 108-13, 114-23, 114-21, 114-36, 108-11, 114-7, 108-22, 114-6, 108-33, 104, 114-8, 114-16, 108-24, 108-29, 108-15, 114-31, 108-14, 102, 114-27, 108-21,  Българска Морава/Жеко Димит  38, 42, 63, 61, 71, 65,  Младост 1а  562,  Опълченска  76, 50, 76 Оф.2, 66, 52, 38,  Отец Паисий  29,  Средна Гора  103, 113, 107, 78, 78 Маг.6, 105, 121, 131, 123, 111, 129, 94, 84-86, 92, 90, 127, 101, 80, 88, 133, 82, 78 Маг.3,  Цар Симеон  137, 170 Авточасти, 139, 141, 180, 178, 176, 174, 170, 135

На 24.11.2020 г.  /09:16 - 16:16 ч. / -  Жк.Зона Б-18:   Алдомировска/Димитър Баковс  120-122,  Перник  №109-111, 109-, 109-1 109-111, 109/1 109/111, 109, 109 109-111, 109-1

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк.Зона Б-19:   ул.Перник  120

На 26.11.2020 г.  /09:16 - 16:16 ч. / -  Център - София Общ.Възраждане:   Българска Морава/Жеко Димит  72-74 Б, 72-74 А, 97

На 27.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк.Зона Б-19:   Зона Б-19  11-12,  Зона Б-5  1 11,  12,  Перник  11-12, До 11-12, 121, 176, 176 11-12

Община Изгрев  

На 28.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Жк.Изток:   Г. М.Димитров  42

На 26.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Изток:   Цариградско Шосе/Тракия/  5 А, Б , 4 А, Б ; 22а ; 30

Община Илинден  

На 24.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  Жк.Света Троица:   Илинден  39, 38, 33, 36, 28, 32, 41, 31, 42, 26, 1 43, 37, 40, 43, 34, 29, 30, 35, 27,  Красна Поляна I Част  29,  ПИ ротска/Трети Април/  175,  Тодор Александров/Н.Цанов/  177,  Хисаря

Община Искър  

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  507 Вх Б,  508 В, Г,  510 Б,  511 А, В, Г, 512, 514 Г, 516 А, Б, 517 Б, В, 518,  527 Вх В, 519 А, Б,  523 А,  519 А,  Дружба 2  507 Вх Б,  508 В, Г

На 24.11.2020 г.  /08:31 - 13:00 ч. / -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  292

На 24.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  507 Вх Б,  508 В, Г,  Дружба 2  507 Вх Б,  508 В, Г,  510 Б,  511 А, В, Г, 512, 514 Г, 516 А, Б, 517 Б, В, 518,  527 Вх В, 519 А, Б,  523 А,  519 А

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 15:00 ч. / -  Жк.Дружба 1:   Дружба  С/У Пощата, До 15,  Дружба 1  Павилион 10, Пазар, УПИ   2025 Кв 70, В Пазара, Ул.5030 До Пощата, Кв.22 ул.Тушеделииванов, Пазара-Пав14, До Бл.20 Пазара, С/У Пощата, Пазара, 17, До Бл.17, Пазар-Павилиони Осветление

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Дружба 2:   Дружба 2  507 Вх Б,  508 В, Г,  510 Б,  511 А, В, Г, 512, 514 Г, 516 А, Б, 517 Б, В, 518,  527 Вх В, 519 А, Б,  523 А,  519 А,  Излак  4   Вх А И Б

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Кв. Гара Искър:   Яна/Дървеница/  Яна/Дървеница/ 4, 2

На 26.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Дружба 2:   Делийска Воденица  330,  Дружба 2  Блок 213 Б,  215 В,  216 Вх В, 217 Вх А, Б,  218 Вх.Б ;Блок 284 Вх В, Г, Д, Ж, 285 Вх Б,  Дружба 2  223 Вх. Б, 224 Вх В,  225 Вх. Аи Б,  Излак  4   Вх А И Б

На 26.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Жк.Дружба 1:   Амстердам  До Бл.165, 8, 15,  Гара Искър  ,  Димитър Пешев  9 Нпз Искър-Юг Кв 13,  Дружба  166,  Дружба 1  169, 168, ТП Бл.171, До 167, 167, 166

На 26.11.2020 г.  /09:31 - 16:00 ч. / -  Жк.Дружба 2:   VIII-1418 И Ix-1313  ,  Дружба 2  До 202, ТП До 212, ТП До Бл.212, 216, В Рум, До Бл.212, 212, 212, 202,  Обиколна  202,  УПИ   II-1509,  Кв 511,  М.Дружба  ,  УПИ   VIII-1418, Кв.511

На 28.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Дружба 2:   Делийска Воденица  330

Община Красна Поляна  

На 27.11.2020 г.  /08:46 - 11:30 ч. ; 14:45 - 17:16 ч. / -  Жк.Западен Парк:   68134.1102.50  ,  В.З. Смърдана  Ул.Фортов Път- Смърдан, Вила,  ПИ  68134.1102.214  ,  Райна Княгиня  ,  Смърдан  ,  Фортов Път  32, 110, Долен, 35, 38а Долен- До ТП, Помпа, 42, 82, 20, 1, Барака, 135а, 9, 21 Долен, 36, 44а, 117а, 94, 42-44, 17, 117б, О, 159, М. Смърдана-До ТП На Фортов Пъ,  Цар Борис Iii / Красна Поляна  2

На 24.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк.Красна Поляна:   Красна Поляна I Част  23, 26, 24, 24, 26, 20,  Красна Поляна I Част  23, 26, 24, 24, 26, 20,  Одоровци/Коца Трайкова/  39, 29,  Одоровци/Коца Трайкова/  39, 29

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк.Западен Парк:   Западен Парк/Христо Михайло  25, 13, 28, 24, 30, 26, 14, 12, 29

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк.Красна Поляна:   Братин Дол  7,  Булина Ливада/Р.Петков/  1 16, 16, До Бл.26-А,  Красна Поляна I Част  3, 2, 1, 102, 101, 16в, 103

На 27.11.2020 г.  /08:46 - 11:30 ч. ; 14:45 - 17:16 ч. / -  Жк.Красна Поляна:   Западен Район

На 28.11.2020 г.  /08:30 - 12:00 ч. / -  Жк.Красна Поляна:   Никола Мушанов  120

Община Красно Село  

На 25.11.2020 г.  /09:16 - 16:16 ч. / -  Жк.Славия:   Белите Брези  1,  Коломан  ,  Костур  ,  Овча Купел  Пред Маг.345-Автогара Ов.Купел, Пред Автогара Овча Купел, До Колелото, 5, Автогарата, 2а, 7, 9, 2в, 2, 3, 13, 1, 1, Пред Автогара Овча Купел,  Славия/Девети Септември/  Автогара Ов.Купел,  Цар Борис III/Девети Септ.  Овча Купел, 132,    Билетен Център

На 23.11.2020 г.  /08:01 - 18:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /08:01 - 18:00 ч. / -  Жк.Хиподрума:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  36, 38 Маг,  38,  Богдановец  16, 16 139б, 12, 1, 20, 10, 8, 18,  Даскал Манол  18, 18 27,  Добрила  8,  Захари Круша  2, 20, 2-10, 19 10, 19,  Яков Крайков/Макаренко/  27 Кафе, 2-10, 27 Магазин, 16, 27, 19а, 18, 2, 19, 27е

На 23.11.2020 г.  /11:01 - 13:00 ч. / -  Кв. Белите Брези:   Битоля  6,  Дойран  1,  Искърски Пролом     – 2, 4, 6, 8, 10 И 12 ;,  Нишава/Георги Аврамов/  62-70, 62, 62 Гар.6, 55-57, 59, 61 6

Община Кремиковци  

На 23.11.2020 г.  /08:31 - 12:30 ч. / -  Кв. Враждебна:   Ii-1137,  Кв.1а  1,  Владимир Вазов  89а,  Враждебна  Газостанция-Траф,  Газостанция

На 23.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. / -  Жк.Ботунец І Част:   Ботунец 1  ,  Ботунец 2  ,  Българка /Ботунец 1/  2,  В.Николов /Ботунец 1/  8, 3, 5, 6, 10,  Васил Левски /Ботунец 1/  15, 4, 11, 19, 10, 25, 13, 21, 18, 23, 9, 24, 17,  Витиня  17,  Витиня /Ботунец 1/  17, 18, 20 Гараж, 20,  Зорница /Ботунец 1/  4, 1, 1 На Площада, 2,  Извор /Ботунец 1/  13, 2, 5, 11, 7, 28, 12, 1, 10, 3, 4, 9, 26, 6, 24, 16, 20, 22, 8,  Искър /Ботунец 1/  8, 1, 12, 18, 16, 14, 4, 6, 10,  Мусала /Ботунец 1/  9, 4а, 2, 12, 8, 3, 7, 6, 10, 17,  Надежда /Ботунец 1/  5, 2а, 3, 2,  Свобода /Ботунец 1/  9,  Ст.Костов /Ботунец 1/  18, 20а, 16, 22, 16а, 20, 2,  Тракийска Могила /Ботунец 1/  7,  УПИ   I-145а,  Кв.18  ,  Шопска /Ботунец 1/  7, 11, 13, 4, 3

На 25.11.2020 г.  /08:30 - 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /08:30 - 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 - 16:20 ч. / -  Жк.Ботунец І Част:   Балкан  ,  Балкан /Ботунец 1/  12а, 20, 3, 28, 22а, 24, 22, 26,  Ботунец 1  250, До Жпгара-М.Стария Мост ПИ 416пави,  Българка /Ботунец 1/  7, 4, 6, 5, 3, 1,  Васил Левски  26а,  Васил Левски /Ботунец 1/  27, 28, 36, 31, 29, 26, 32, 30,  Витиня /Ботунец 1/  14, 15, 16, 7, 10, 12, 11, 9, 16а, 8, 13,  Гилица /Ботунец 1/  2, 3, 1,  Стопански Двор

Община Лозенец  

На 23.11.2020 г.  /09:01 - 10:00 ч. / -  Жк.Лозенец:   Стоян Михайловски  32, 30, 26

На 23.11.2020 г.  /14:01 - 16:10 ч. / -  Жк.Лозенец:   Вишнева  12

На 25.11.2020 г.  /14:01 - 16:00 ч. / -  Жк.Лозенец:   1-Ва  3-5 Ул.Димитър Хаджикоцев 3-5,  Димитър Хаджикоцев  5, 6 Г-12, 53-5, 3-5, 8, 6

На 26.11.2020 г.  /10:31 - 12:30 ч. / -  Жк.Лозенец:   Драган Цанков  8

На 26.11.2020 г.  /13:01 - 16:00 ч. / -  Жк.Лозенец:   Димитър Хаджикоцев  7, 7а,  Цветна Градина  1 1, 5-11, 5/11, 25, 13, 1, 5, 21, 23, 19, 19 Ат.3

Община Люлин  

На 23.11.2020 г.  /09:30 - 15:00 ч. / -  Жк.Люлин -Ix:   Люлин 8  807  Г

На 23.11.2020 г.  /09:46 - 16:00 ч. / -  Жк.Люлин - Vi:   Джавахарлал Неру  Т.602,  Люлин  ,  Люлин 6  До 601, 606, Кооп. Пазар, 606, 601, До 608, 601, 608, 606,  Панчо Владигеров  1, 20 Център Бистро, И Бул. Джавахарлал Неру

На 24.11.2020 г.  /09:46 - 16:00 ч. / -  Жк.Люлин - V:   Люлин 5  533, До 532, 532

На 25.11.2020 г.  /09:46 - 16:16 ч. / -  Жк.Люлин -Iii:   Захари Стоянов  33, 31, 29,  Люлин  317, 319,  Люлин 3  317, До 318, 319, Пред Бл.318, 318,  Петър Бонев  4а С/У Бл.319

На 26.11.2020 г.  /09:46 - 16:16 ч. / -  Жк.Люлин -Ix:   Димитър Талев  12, Фурна,  Искра-21 Ад, С/У 913,  Луи Пастьор/Сим.Дим.-Шабан/  С/У 913 - Слад-Ца Атлантик, Пред 911, 10, Пред 913, Луи Пастьор/Сим.Дим.-Шабан/, 3, №10, 9, До Бл.911, Пред 913 - Видеокасети,  Люлин 9  Дп 913, До 913б, 913, До 913, Ул.Шабан

На 27.11.2020 г.  /09:46 - 16:00 ч. / -  Жк.Люлин -Ix:   Ген. Асен Николов/Ив.Ботев/  12,  Люлин 9  С/У 982, 1 982, 982, До 981, 981, Павилион, До Бл.981, 982а,  Р-Н Люлин-9  ,  Търново  1,  Юмрукчал  8, Павилион, 6

Община Младост  

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Младост 1 110 А, В

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.478 Вх.Б И В ;Ж.К Младост 4 Бл.267 Вх.2, 5 И 6 ;Ж.К Младост 4 Бл.474 Вх.А.Б И В ;Ж.К Младост 4 Бл.472

На 24.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.469 Вх.А.Б И В ;Ж.К Младост 4 Бл.473 Вх.А.Б И В

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.465 Вх.1 До 7

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Мусагеница:   Бели Мел  Бели Мел 10 А, Б ;,  Въртопо  45,  Въртопо  Въртопо 47 А, Б ;,  Дървеница  Дървеница 1 Б ;Дъбница 3-5 А, Б ;,  Младост 1  Младост 1 97 А

На 26.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.460 Вх.А ;Ж.К Младост 4 Бл.464 Вх.А ;Ж.К Младост 4 Бл.441 Вх.А

На 27.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Младост 1 25 А, Б ;Младост 1 16 В Д, Е ;Младост 1 26 А

На 27.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Ж.К Младост 4 Бл.482 Вх.1 И 2 ;Ж.К Младост 4 Бл.487 Вх.1 ;,  Младост 4  Младост 4 437 ;Младост 4 444, 445, 444а ;Младост 4 451 ;Младост 4 439 А, Б, В ;Младост 4 441 А, Б ;Младост 4 407  1, 3, 6,

Община Надежда  

На 23.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Жк.Надежда Част ІІ:   Надежда 2  272 Вх-А

На 24.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Жк.Надежда Част ІІ:   Надежда 2  272 Вх-В

На 25.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Жк.Свобода:   Надежда 4  415 Вх-Б, 414 Вх-А

На 25.11.2020 г.  /11:31 - 15:16 ч. / -  Кв. Илиянци:   Петър Панайотов/281-Ва/  10а, 24б, 1 10а, 24,  Свобода  10а, 10а

На 26.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Жк.Надежда Част ІІ:   Свети Климент  62, 64

На 27.11.2020 г.  /09:30 - 15:30 ч. / -  Жк.Свобода:   Надежда 4  405 Вх-А, Б

Община Оборище  

На 24.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Кракра  1

На 24.11.2020 г.  /09:16 - 15:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Бул Мадрид / Бул.Евлоги Георгиев  ,  Върбица/Димитър Попов/  3, 11, 7, 13, 5, 9,  Евлоги И Христо Георгиеви  173,  Зона Г-13-Юг,  УПИ   Iж  ,  Парк Заимов  ,  Янко Сакъзов  80, 78, 74, 72, 80-86, 84, 82, В Парк Вл.Заимов, 86, Пав. С/У Театър София, 88, 76,  Янко Сакъзов/Ген.Владимир  86

На 26.11.2020 г.  /09:01 - 15:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Будапеща  23, 23/А/,  Георги С.Раковски  26,  Екзарх Йосиф  59

На 26.11.2020 г.  /12:16 - 15:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Будапеща  17

На 27.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Оборище:   Проф.Асен Златаров  9

Община Овча Купел  

На 24.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  Жк.Овча Купел І:   Боряна  59,  61,  63,  Камелия/Христо Ноков/   40,  Монтевидео/ПИ онерски Път/   86,  Народно Хоро   76

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  Жк.Овча Купел І:   688-Ма/Овча Купел/  32,   32а,  692-Ра/Овча Купел/   6,  10а,  10б,  Бързарица   4а,  8,  Монтевидео/Пионерски Път/   10,  18,  21а,  36

На 26.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  Кв. Горна Баня:   Ела/Стоян Стойков/   7,  9,  КаПИ на   28,  Марта   1, 7а,  9,  10,  Смрика  16

На 26.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  Кв. Горна Баня:   647-Ма/560/Овча Купел/  3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв.61, 8,  740-та/Овча Купел/  5а,  747-Ма/Овча Купел/  1, 5, 2, 3,  749-та/Овча Купел/  2, 1, 4, 5, 2а, 3,  VIII-9969  ,  Венец  1,  Горна Баня  УПИ   ХLVІІ-989 Кв.55, УПИ   XLVІІ-989 Кв.55, УПИ   ІІІ-1147 Кв 71а в.з. Г Баня, Ул. Обзор №29, с/у ул.Обзор 52,  Каменица  44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр.Табло, 21, 54, 31, 38, 19,  Каменица, УПИ   IV-102, Кв.59  ,  Лазур/Горна Баня/  И Обзор,  М.В.З.Горна Баня  ,  Невен/Горна Баня/  7, 7,  Обзор  60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст.С/У 48, 18, 28 Къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, И 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ  -ІІІ-928 Кв.72, 61,  Овча Купел  ,  Софийска Панорама  11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9,  София, Горна Баня, УПИ  ХІІІ-57, Кв.28  ,  УПИ   Xl-989.Кв.55  ,  УПИ   XXIII-9970, Кв.59  ,  УПИ   ХХХ-1146, 1147, Кв.55  УПИ  -I-1387, Кв.71а

На 27.11.2020 г.  /08:46 - 11:30 ч. ; 14:45 - 17:16 ч. / -  Кв. Горна Баня:   646-та/Овча Купел/  7 А, 23, 15, 13а ,  25, 7а, 19 ,  22, 12, 11, 9a, 17, 16 ,  20, 19, 26, 31, 13 ,  41, 32 ,  33, 13, 28, 24, 35, 55, 53, 47, 45, 57, 40, 51 ,  35, 55 ,  38, 51, 34 ,  36, 49 , ъгъла с ул.Дон,  647-ма/560/Овча Купел/  5, 6, 3, 1, 4, Кв.61, 7, 8,  740-та/Овча Купел/  5а,  747-Ма/Овча Купел/  3, 1, 5, 2,  749-та/Овча Купел/  2, 5, 2а, 1, 3, 4, 5,  752-Ра/Овча Купел/  7, 14, 10, 9, 9, 8, 12, 3, 13, 2, 12а, 3, 15,  753-та  17, 14,  753-та/Овча Купел/  8, 11, 4, 12, 13, 7, 5, 3, 6, 15, 9, 2, 1, 10, 34а, 2а,  754-та/Овча Купел/  4, 9, 2, 7, 17, 15, 2 ,  10, 10а, 12, 8, 14, 11, 6,  755-та/Овча Купел/  6, 8, 12, 1, 5, 4, 2, 3, 8а,  756-та/Овча Купел/  20,  VIII-9969  ,  X-13,  Кв.84  ,  В.З Овча Купел УПИ   І-449 Кв.94б  ,  Венец  1,  Вечерница  21,  Горна Баня  УПИ   XLVІІ-989 Кв.55, с/у ул.Обзор 52, УПИ   ХLVІІ-989 Кв.55, УПИ   ІІІ-1147 Кв 71а В.З.Г Баня, Ул. Обзор №29, Ул. Обзор №29, 5а, 1,  Горна Баня, УПИ  ХІІІ-432 Кв.64а  ,  Диамант/Горна Баня/  8, УПИ   XVI-408 Кв.81, 19, 24, 24, II-187,  Димитър Шишманов/446-та/  11, 5 УПИ   Ххх-7 Мг. Баня, 1, 20,  Дон  31, 42а, 46, 50, Кв.90, 48, 40, 44, 46, УПИ   Xv-130 Кв.94, 44г, 48а, П-Л268, 38, 41, 29, 23, 27, 44, 33, 58, 34, 39, 32, 41, 37, 37, 38, 48, 30, 50, 25, 35, 46а, 33а, 15а,  Еделвайс/Общ.Овча Купел/  42, 46, 29, 40, 38, 46, 52, 52, 31, 33, 48, 38, 50, 44, 27, 25,  Каменица  19, 44, 50а, 54, 23, 60, 56, 36 А, 40, 36, 50, 58, 31 Стр.Табло, 29, 21, 52, 31, 48, 50, 38, 38,  Каменица, УПИ   Iv-102, Кв.59  ,  Козлодуй  102-106,  Лазур/Горна Баня/  И Обзор,  Лилия  6-8, 6-8,  Лозище  30, 23, 3, 6, ПИ  68134.4325.1515, 7, 30, 27, 1,  М.В.З.Горна Баня  ,  Невен/Горна Баня/  7, .7,  Обзор  60, Ст.С/У 48, 61, 44, 51, 34, 54, 36, 42, 24, 34, 58, 48, 28, 18, 38, 54а, 56, 46, 63, 64, 60, 28 Къща, 40, И 747, 65, 26а, 52, 40а, 63, УПИ  -ІІІ-928 Кв.72, 53, 59, 34а, 26,  Овча Купел  ,  Ореховски Дол  7, 7, 7,  Орхидея  ,  ПИ  251, К.Л.420, М.Киселица  ,  Подлозище  ,  Равнище/Кънчо Стоилов/  5,  Райко Даскалов  3,  Ридо  14,  Роза  34, 26, и Ул.646, 25, 28, 38, 26, 21, 29, 32, 16, 29, 21, 27, 30, 18, 36,  Софийска Панорама  5, 7а, 9, 7, 11а, 1, 11,  София, Горна Баня, УПИ  ХІІІ-57, Кв.28  ,  Суходолска  221 М.Трудови Казарми, 189,  УПИ   II-1146, 1147, Кв.71а  ,  УПИ   III-Общ,   Кв.90  Ид 68134.4161.9052,  УПИ   IX - 101 , Кв 94 Р-Н Овча Купел  ,  УПИ   Xl-989.Кв.55  ,  УПИ   XXIII-9970, Кв.59  ,  УПИ   ХII-358 Кв. 64а Кв. Горна Баня  ,  УПИ   ХХVІІ-3, Кв.93, М.Горна Баня  ,  УПИ   ХХХ-1146, 1147, Кв.55  ,  УПИ  - I-542,  Кв 90а  ,  УПИ  -I-1387, Кв.71а

На 27.11.2020 г.  /08:46 - 11:30 ч. ; 14:45 - 17:16 ч. / -  Кв. Суходол:   094015  ,  1-ва  Кв Суходол ПИ  877 Кв.7, М. Смърдан Им088040,  2-Ри Юни  7, 18, 20, 35б, 49, 11, 3, 12, 29, 2, 22, 25, 17, 41, 5, 33, 1, 35, 9, 35а, 10, 21, 14, 26, 24, 16, 6, 8, 9а, 4, 23, 19, 27а, 13, 31, 15, 27,  68134.111.357  М.Смърдана,  68134.1113.215  ,  68134.3913.7  ,  68134.3939.20 М.Бачище, Кв.Суходол  ,  Ангел Стоянов /Суходол/  9, 7, 2, 4, 5, 1, 11,  Банска Бистрица  3, 6, Къща №6, 1, 5, 4,  Барите  533,  Бегония  4, 2, 3, 1, 6, 6, 3,  Бранище  ,  Брегалница  2, 12, 6а, 1, 8, 4, 7, 6, 5, 3,  Бъдеще  2, 3 УПИ   Іvкв.2а, 10, 6, 5, 7а, 12, 3, 8, 9а, 5, 9 /Суходолска, 4, 9, 7а, М.Падина, 1а, 7, 12, ПИ  1058 К.Л.351,  В.З. Смърдана  Вила, Р-Н Кр.Поляна ПИ  Долен, 10 Долен Смардан, Горен, Къща, Горен,  Воденицата  9,  Градина  10, 17, 12, 14, 11, 22, 15, 21а, 23, 16, 6, 3, 5, 8, 2, 4, 13, 19, 21, 1,  Дар  4,  Дъб  1, 4, 2, 8, 3, 10, 6, 5,  Жоте Илков  18, 16, 3, 17, 16, 6, 5, 7, 15, 10, 19, 1, 11, 8, 9, 13, 14, 4, 12, 2,  Златна Есен  5а, 6, 9, 2, 1, 4, 3, 8, 7, 3а, 5,  Кв.Суходол,  М.Бачище,  ПИ  68134.3939.22  ,  Кирил Христов  42, 52, 34а, 48, 40а, 32а, 50, 26, 23, 36, 22, 25, 46, 37, 66, 64, 30б, 28, 44, 26а, 33, 32, 27, 39, 31, 64а, 40, 30, 29, 30-32, 38, 34, 35, 70, 59, 61, 70а, 55а, 57, 76, 78, 74, 63, 72, 47, 43а, 43, 53, 54, 68а, 64, 66, 55, 49, 68, 60, 62, 58, 56, 51, 45, 41,  Люлинска  21, 12а, 25, 12, 24, 19, 36, 14, 17б, 32, 33, 6, 34, 16, 30, 18, 22, 17а, П-Л 890 С/У25, 23, 26, 27, 11, 37, 15а, 10, 28, 20, 13, 15, 3, 2, 6, 5, 4, 8, 7, 10, 26а, 31,  М.Смърдан  ПИ  68134.1113.151,  М.Трудови Казарми УПИ   VIII  ,  Местн.Падината  ,  Местн.Суходол  ,  Местност Горен Смърдан  68134.1113.60,  Местност Долни Смърдан  999,  Местност Манилов Дол  ,  Местност Суходол  ПИ  68134.3957.244, Вила, Окол.Път,  Момина Сълза / Кв. Симеоново  11, 48, 52,  Момина Сълза / Кв. Суходол  26, 22, 8, 36, 10, 14, 24, 32, 40а, 28, 42а, 11, 2, 40, 7, 20, 4, 1, 6, 3, 34, 16, 5, 30, 18, 42, 12, 38, 9, 42а, 19, 21, 50, 17, №48, 15, 44,  Овча Купел  М-Ст Барите УПИ   6-48 Кв374,  Овче Поле  24, 20, 9а, 14, 18, 7, 22, 26, 17, 21, 30, 34, 32, 17в, 28, 19, 11, 5, 10, 14, 12,  Овчо Поле/Емил Шекерджийски  16, 2,  Околовръстен Път  ТП Параклиса, 47 Езерото, Пл.604 К.Л.305, Местност Смърдан, Склад, Км.22, 710, С/У Манастира, Вила, ПИ 653,  Орех  18, УПИ   ХХVІІІ - 846 Кв 41, 13, 21 Кв.Суходол, 6,  Павел Младенов  5, 4, 10, 9, 3, 6а, 7, 6, 2, 4а, 8, 1,  Падина  13, Кв.Суходол, Стр.Табло, 6 Стр.Табло,  Перла  27а, 48, 8, 37а, 38, 33а, 39, 20, 50, 42, 44, 12, 21, 37, 13, 40, 16, 18б, 41, 23, 46, 52, 30, 26, 28, 10, 27, 32, 15, 6, 24, 33, 17, 14, 29, 18а, 22, 19, 31, 10а Стара Ул.Воденицата, 8а УПИ   ХII-100, Кв.18, 34 Здр.Служба, 25,  ПИ  68134.4141  ,  ПИ 38134.3913.8  ,  Прилеп  7, 9, 17, 5, 11, 1, 2, 15, 3, УПИ   Хх-1324 Суходол, 13, 19, Кв.40,  Смърдан  49,  Справедливост/Червени Ескад  1, 3, 4, 2,  Среброструй  6 УПИ   III Кв.1а,  Стоичко Станиславов  27в, 26, 30, 22а, 44, 34, 20, 36, 28, 24, 18, 18а, 42, 38, 32, 23, 21, 25, № 23,  Суходол  1, П-Л 28, 1 Смърдана, 1,  Суходолска  2, 183, 175, 175, 62, 2, 185б, 185а, 2а, 185а, 179, 195, 189, М.Трудови Казарми, 100, 201 М.Падина, 199 Гаражна База До Ф-Ма Надин, 175, 2а,  Траян Танев  24, 31, 23, 14а, 25, 11, 16, 22, 26, 12, 29, 26б, 18, 20, 28, 26а, 19, 13, 9а, 21, 15, 14, 3, 3а, 9, 5, 8, 1б, 1, 4, 2, 6, 2а, 1а, 2б, 2в, 12, 7, 10, 44 Б, 97 Стопански Двор, 78 3, 78 2, 93, 78 1, 78, 85, 58, 60, 10, 16, 32, 24, 21, 22, Суходолско Езеро 5, 1, 14, 97 Стопански Двор, 97, 41, 50, 47, 43, 44, 40, 46, 43а, 48, 39, 32, 31, 40, 30, 38, 34, 33, 36, 35, 32 Читалище, 39а, 29, 37, УПИ   I,  Кв. 14,  Трети Март  2 Суходол, 6, 8, 14, 12, 18, 4, 10, 32, 24, 22, 28, 16, 18, 30,  Труд  2, 15, 8, 6, 20, 9а, 18, 3, 10, 14, 24, 7, 11, 5, 9, 4, 16, 20а, 13, 12, 17,  ул. Прилеп УПИ    XXI- 3934.18  ,  УПИ   II-731  ,  УПИ   IX-229 Кв.1  ,  УПИ   VIII-1187, Кв.44а  ,  УПИ   XLV-689  Фортов Път  36,  Щит  11, 3,  Явор/Малчика/  10 УПИ   VІІ413 Кв.9,  Явор/Цв.Божков/  1, 12, 4, 10, 5, 8, 6, 7, 9, 2а, 3,    9 М. Воденицата, Къща №9

На 27.11.2020 г.  /08:46 - 11:30 ч. ; 14:45 - 17:16 ч. / -  Мало Бучино:   М.Граовски Път,  Пирин /В.З.Пладнище/  16 Вила,  Рила  39

На 27.11.2020 г.  /08:46 - 17:16 ч. / -  Кв. Суходол:   1-Ва  Кв Суходол ПИ  877 Кв.7, М. Смърдан Им088040,  Барите  533,  Бъдеще  9а, 5, 9 /Суходолска, 4, 9, 7а, М.Падина, 1а, 7, 12, ПИ  1058 К.Л.351,  Кирил Христов  47, 43а, 43, 53, 54, 68а, 64, 66, 55, 49, 68, 60, 62, 58, 56, 51, 45, 41, 70, 59, 61, 70а, 55а, 57, 76, 78, 74, 63, 72,  Люлинска  3, 2, 6, 5, 4, 8, 7, 10,  Местност Суходол  Вила, Окол.Път,  Момина Сълза / Кв.Симеоново  48, 52,  Момина Сълза / Кв.Суходол  19, 21, 50, 17, №48, 15, 44, 42а,  Овча Купел  М-Ст Барите УПИ   6-48 Кв374,  Овче Поле  17, 21, 30, 34, 32, 17в, 28, 19, 11,  Околовръстен Път  ПИ 653, Местност Смърдан, Склад,  Орех  21 Кв.Суходол, 6,  ПИ  68134.4141  ,  Смърдан  ,  Суходолска  199 Гаражна База До Ф-Ма Надин, 201 М.Падина,  Траян Танев  10, 16, 32, 24, 21, 22, Суходолско Езеро 5, 1, 14, 14, 3, 3а, 9, 5, 8, 1б, 1, 4, 2, 6, 2а, 1а, 2б, 2в, 12, 7, 10,  Трети Март  2 Суходол, 6, 8, 14, 12, 18, 4, 10, 32, 24, 22, 28, 16, 18, 30,  УПИ   Ix-229 Кв.1  ,  УПИ   XLV-689

На 27.11.2020 г.  /09:00 - 15:30 ч. / -  Жк.Овча Купел І:   Витошка Поляна   4,  Войводина Могила   10,  Земеделска/Яташка/   5,  Институтска   8,  Ливада   2а,  8,  Любляна/Й.Вишевградски/   23,  40

На 27.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Жк.Овча Купел І:   Иван Радоев/Уляна Громова/  32,  Маестро Кънев/В.Марков/  57, 72,  ПИ  68134.4333.9581 Монтевидео  ,  УПИ  -VIII-902

Община Панчарево  

На 24.11.2020 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Бистрица,  Общ. Столична:   Алеко/15-та/  32, 34,  Борова Гора  38, 15, 36, 12, 27, 10, 35, 24, 21, 31, 40, 17, 32, 18, 25, 26, 30, 20, 22, 34, 14, 33, 16, 38а,  Вилна Зона Бистрица  ,  Калугерица/П. Ценков/  4, 26, 2, 8а, 5, 8, 9, 2а, 12, 11,  Катунище/Григор Гергов/  12, 4, 4а, 13, 8, 12а, 10,  Морените  4,  Просвета/Комсомолска/  24б, 30,  Стара Река/20-та/  1, 5, 10, 8, 9, 18, 11, 3, 4, 7, 2, 6,  Стефан Стамболов/Ник.Попов/  89, 92, 88, 101, 81, 117, 80, 105, 99, 77, 76а, 75а, 96, 95, 80а, 103, 107а, 97, 78а, 91, 75, 83, 72, 84, 87, 113, 90, 79, 76, 115, 109, 107, 94, 85, 111, 119, 82, 93, 78, 86, 98,  Шипка  12, 19, 1, 15, 2, 3, 2а, 11, 3, 14, 8, 2, 20, 5, 4, 14, 16, 13, 6

На 23.11.2020 г.  /08:01 - 10:00 ч. ; 08:01 - 16:00 ч. ; 15:01 - 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /08:01 - 16:00 ч. ; 08:01 - 10:00 ч. ; 15:01 - 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:01 - 16:00 ч. ; 08:01 - 10:00 ч. ; 15:01 - 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /08:01 - 16:00 ч. ; 08:01 - 10:00 ч. ; 15:01 - 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /08:01 - 10:00 ч. ; 08:01 - 16:00 ч. ; 15:01 - 16:00 ч. / -  Панчарево:   9271  ,  ПИ 000733, Яз.Искър, М.Коеджик

На 23.11.2020 г.  /08:01 - 16:00 ч. ; 08:01 - 10:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /08:01 - 10:00 ч. ; 08:01 - 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:01 - 10:00 ч. ; 08:01 - 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /08:01 - 10:00 ч. ; 08:01 - 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /08:01 - 10:00 ч. ; 08:01 - 16:00 ч. / -  Долни Пасарел:   22472.7406.145  ,  VII-102  ,  Местност Кръсни Поток  ,  Ренов Дол  ,  Ренов Дол-Язоври Искър  ,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Долни Пасарел:   Вец Пасарел  20, 2 Площада, 24,  Кап. Петко Войвода  4, Къща,  Кап.Дим.Списаревски  8, 2, 6, 2а, Читалище, 14, 11, Църква, 3, 5, 7, 3, 4, 13, 13а, 9, 17, 15, 12, 19, 15, 1,  Момин Камък  1, 18, 13, 6, 17, 29, 21, 27, 9, 4, 10а, 12, 29а, 31, 21, 20, 12, 3, 19, 14, 27, 23, 10, 14, 2, 11, 8, 1, 15, 16, 5, 7,  Просвета  2, 1, 3, 6,  Самоковско Шосе,  Суха Река  3, 1, 2,  Трепетлика  4, 27, 1, 3, 2, 7, Вила, 28, 6, 26,  Урвич  1, 4, 4,  Хвойна  17

На 23.11.2020 г.  /15:01 - 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /15:01 - 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /15:01 - 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /15:01 - 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /15:01 - 16:00 ч. / -  Долни Пасарел:   22472.7406.145  ,  VII-102  ,  М-Т Летелица  ПИ  22472.7415.56,  Местност Кръсни Поток  ,  ПИ  22472.7441.137  ,  Ренов Дол  ,  Ренов Дол-Язоври Искър  ,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 24.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  Герман:   Патриарх Герман/9 Септември  Им.47

На 24.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. / -  Герман:   Патриарх Герман/9 Септември  2 УПИ   VІІ-849, Кв. 46а,  УПИ   IX-711.712 Кв.46а

На 25.11.2020 г.  /08:00 - 09:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД; 15:00 - 16:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ -  Враня:   Извън Регулация,  До С.Враня  ,  Извън Регулация,  До С.Враня  ,    1 ПИ  024003

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 13:00 ч. / -  В.З.Косанин Дол:   Местност Косанин Дол  Вила,  УПИ   I-2180,  Кв. 10б , В.З. Косанин Дол

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 13:00 ч. / -  Панчарево:   Xvii-2912, Кв.10а  ,  Забел  13,  Косанин Дол  ,  Местност Косанин Дол  1, ПИ  2888, Ул. Забел 11,  Местност Ширините  П2816 Кв465, 27, 31,  Ширините

На 25.11.2020 г.  /10:46 - 14:30 ч. / -  Герман:   Хан Крум/31-Ва/  9

На 25.11.2020 г.  /11:00 - 16:30 ч. / -  Лозен,  Общ. Столична:   Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/  2-6, 2-6,  Бяло Поле  2-6,  Местност Враня  Офис На Ул.1 №17,  Стар Лозенски Път  84, 30, 52

На 26.11.2020 г.  /08:30 - 16:30 ч. / -  Лозен,  Общ. Столична:   Бор/47/  8, 2, 4а, 5, 3, 4, 1, 6,  Бузлуджа/69/  5, 11, 2, 8а, 3, 8, 12, 7а, 13, 1, 6, 10, 12а, 2, 4, 7,  Габер  ,  Дъб/46/  3, 4, 5, 1, 2, 2, 2а, 1а,  Липа/48/  9, 10, 8, 10а, 12,  Съединение/Георги Димитров/  86, 82, 78, 97, 103, 109, 107, 92, 99, 76, 94, 105а, 90, 105, 101, 88, 95, 84, 80, 103,  Цветна Градина/73/  4, 5, 5а, 10а, 12, 14, 2, 3, 1, 7, 6, 10,  Чемшир/71/  3, 4, 2, 1,  Явор/44/  7,  Ясен/45/  2, 1

На 26.11.2020 г.  /09:16 - 16:30 ч. / -  Панчарево:   Вилна Зона Градище  2 Вила, Къща, Вила, Вила, Къща, Вила, Вила, Къща, УПИ   Ix-1014 Кв:3, ПИ  2970, Къща, Къща, Вила, Къща, Вила, Вила,  Деница/В.З.Градище/  6,  Местност Косанин Дол  Вила, Вила,  Младежка/В.З.Градище/  31, 5, 9, 2, 10, Вила,  Незабравка/В.З.Градище/  15, 23 Вила,  Ралица  10,  Ралица/В.З.Градище/  6,  Тинтява/В.З.Градище/  9, 13,  Топола/В.З.Беликата/  ,  Явор/6-та/  Къща

Община Подуяне  

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.55  Вх.А  ,  Хаджи Димитър Бл.55  Вх.Б  ,  Хаджи Димитър Бл.55а  Вх.А  ,  Хаджи Димитър Бл.55а  Вх.Б  ,  Хаджи Димитър Бл.55в  Вх.А  ,  Хаджи Димитър Бл.55в  Вх.Б  ,  Хаджи Димитър Бл.55г  Вх.А  ,  Хаджи Димитър Бл.55г  Вх.Б

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Жк.Сухата Река:   Владимир Вазов Бл.208 Вх.Б, Г  ,  Владимир Вазов Бл.209 Вх.Б  ,  Сухата Река Бл.11 Вх.Б, В  ,  Сухата Река Бл.12 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е  ,  Сухата Река Бл.13 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е

На 25.11.2020 г.  /08:31 - 16:30 ч. / -  Жк.Хаджи Димитър:   Въстаник  4,  Скайлер  118, 20,  Филип Тотю  40, 40 Гараж,  Хаджи Димитър  118, 115

На 26.11.2020 г.  /08:31 - 16:30 ч. / -  Кв. Подуяне:   Живко Николов  24 Жилищна Група- Боримечката,  Кутловица  41, 41, 41,  Марагидик/Симеон Славов/  26, 24 Жил.Група - Боримечката

На 27.11.2020 г.  /09:30 - 11:30 ч. / -  Жк.Левски В:   Левски Зона В Бл.2

На 28.11.2020 г.  /09:00 - 14:00 ч. / -  Жк.Сухата Река:   Сухата Река Бл.115 Вх.А  ,  Сухата Река Бл.17 Вх.Б

Община Сердика  

На 23.11.2020 г.  /08:46 - 16:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Опълченска  100, 100, 1,  Охрид/Станка Първанова/  38, 25, 23, 25а, 21, 27, 29

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:16 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 12:16 ч. / -  Кв. Орландовци:   202-Ра/Сердика/  3, 4, 6, 6 2, Колектор,  Тец София  Подстанция, 4, Подстанция Военна Рампа 3, 4 Б, 3 3 ТЕЦ  София, 1, 3, 11

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Централна Гр.Част София Общ.Сердика:   Сливница  213а

На 25.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Бенковски  Парцел 108 Кн.89 Развъдник, 3,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  109,  111,  113,  115,  117,  119,  121,  123

На 27.11.2020 г.  /09:01 - 16:16 ч. / -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  129,  131,  133,  135,  137,  139,  141,  143,  145, УПИ   XXХIII-1120,  Кв.95

Община Слатина  

На 23.11.2020 г.  /08:30 - 16:30 ч. / -  София:   Ул.Калина Малина 15

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:30 ч. / -  Кв. Редута:   Братован 3-5  ,  Велчо Атанасов 19  ,  Велчо Атанасов 49  ,  Живко Николов 25-27, 32-27  ,  Иларион Драгостинов 39  ,  Кадемлия 31  ,  Кобилино Бранище 11  ,  Околчица 6-1 А  ,  Петър Митов 3, 5, 7

На 24.11.2020 г.  /08:31 - 16:30 ч. / -  Кв. Редута:   Братя Жекови  5, 3, 2, 1, 2а,  Иларион Драгостинов  29, 28, 32, 35, 39, 38, 33 Г3, 39 Ресторант, 33, 31, 30, 37а, 33 Магазин 2,  Каймакчалан  79, 20, 67, 63, 69, 24 Гараж 1, 81, 49, 24 Гараж 3, 24 Гараж 4, 51, 36а, 24 Гараж 2, 24, 36, 38, 77, 47а, 73, 57, 53, 22, 67, 30, 24 Гараж 5, 65, 55, 24 Гараж 6, 16, 26, 40, 55, 26 Маг.2, 59, 26, 42а, 75, 32, 71, №63, 49а, 61, 75, 18, 24 Гараж 8, 34, 65а, 24 Гараж 7, 28

На 25.11.2020 г.  /08:31 - 16:30 ч. / -  Кв. Редута:   Братя Жекови  2а, 4,  Велчо Атанасов  44 Маневрено Хале, 39 Маг.2, 39 Маг.3, 44 П.Г.3, 44 П.Г.4, 44, 44 П.Г.2, 44 П.Г.1, 44 Офис, 37, 39, 35, 44 Над.Г.4, 44 Бистро, 39 Маг.4,  Каймакчалан  10, №14

На 26.11.2020 г.  /08:30 - 16:30 ч. / -  Жк.Гео Милев:   Калина Малина/Павел Лилов/  11, 15, 13,  Разлъка/Мет.Белишки/  6, 5 Офис, 12, 8, 5, 10, 12,  Хемус  12, 11, 14

На 28.11.2020 г.  /09:01 - 16:30 ч. / -  София:   Ул.Л.Станчев  20

Община Средец  

На 26.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Център - София Общ.Средец:   Хан Аспарух  66,  Хан Крум   4 ; 6 Б, 10, 16, 22, 26, 21, 19, 9а, 7а, 7, 5

 

Община Студентски Град  

На 23.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Студентски Град:   г. М.Димитров  65 Вха,  Димитър Стефанов  11г, 11а, 11в, 11д

На 24.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Дървеница:   Андрей Ляпчев/Универсиада/  Андрей Ляпчев/Универсиада/ 4 ;,  Дървеница  Дървеница 12 А, В ;Дървеница 38 А,  Б ;,  Дървеница  Дървеница 46 А, Б,  9a ;,  Пловдивско Поле  Пловдивско Поле 19 А, Б ;Пловдивско Поле  Зад 19

На 24.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Студентски Град:   Акад.Стефан Младенов/Арсо П  80 ;,  Атанас Манчев   22,  г. М.Димитров  65 Вха,  Димитър Стефанов  11г, 11а, 11в, 11д

На 24.11.2020 г.  /12:01 - 16:00 ч. / -  Студентски Град:   21 Век/449-та Студентска/  42

На 25.11.2020 г.  /08:46 - 16:30 ч. / -  Жк.Дървеница:   Дървеница  УПИ   Iii 1184,  Кв 5,  ПИ  68134.1603.1184, 35, 35,  Пловдивско Поле  36,  Софийско Поле  3 Абонатна, 18, 3

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Жк.Дървеница:   Дървеница  Перперикон 7, 8 ;,  Зелена Поляна  Зелена Поляна 16 ;,  Овчаренски Водопад   2

На 25.11.2020 г.  /09:00 - 16:00 ч. / -  Студентски Град:   Климент Охридски  Климент Охридски 49, 68, 88, 90 ;  Малинова Долина   25 Б,  ; 29 А, Б

Община Триадица  

На 24.11.2020 г.  /13:31 - 16:00 ч. / -  Жк.Стрелбище:   Гоце Делчев/Емил Марков/  № 105

На 25.11.2020 г.  /09:16 - 16:00 ч. / -  Кв.Манаст.Ливади - Изток:   Ивелин Димитров  18, 22, 16

На 25.11.2020 г.  /11:01 - 13:00 ч. / -  Ж.К. Южен Парк:   Козяк  33-35,  Южен Парк

На 27.11.2020 г.  /10:01 - 12:00 ч. / -  Център - София Общ. Триадица:   Княз Борис I  51, 80, 45, 47, 76, 82, 49, 84, 74,  Петър Парчевич  19, 15, 21,  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/  18,  Цар Борис III/Девети Септ.  76,  Цар Самуил  16

На 28.11.2020 г.  /09:30 - 12:00 ч. / -  Жк.Стрелбище:   Нишава/Георги Аврамов/  167-171 Ет Марина - Марина Георгиева

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Как смятате, че трябва да е таксуването след въвеждането на новата тикет-система в София?
  • На разстояние (38%, 126 Гласове)
  • На време (15%, 49 Гласове)
  • И двете (разстояние и време) (17%, 58 Гласове)
  • Сега си е добре, да остане фиксирана цената (26%, 88 Гласове)
  • Не мога да преценя (4%, 12 Гласове)
Общо гласували: 333 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Умът ти е като някое дистанционно, винаги липсва, когато ти трябва.

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Без вода в части от Промишлена зона "Искър"...

Планови ремонти на „Софийска вода“ в петък, 4 декември, ще наложат спирането на водата в някои столични райо...

Прочети още keyboard_arrow_right