Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 7-11 октомври

тока прекъсвания

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

 Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 08.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Шейново 8б Дом 2

На 08.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Шейново 8б

Община ВИТОША  

На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Букара/Дим. Грънчаров/ 22а, Ген. Кутузов 61а, Петко Войвода 1, Студен Кладенец 13а, 6, 10 Б, 1, 7, 10, 13, 4, 10б, 8, 10 В, 11, №10б, 12а, 9, Цар Борис III/Девети Септ. 305

На 07.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Ж. К. Бункера/, 27-ма /Ж. К. Бункера/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 29-та, 297-ма, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 36-та /Ж. К. Бункера/, 39-та /Ж. К. Бункера/, 5-та /Ж. К. Бункера/, 6-та /Ж. К. Бункера/, V-281 Кв. 3, VI - 1330, Кв. 6, Бистришко Шосе, В. З. Бункера, Луда Река, Луда Река /В. З. Малинова Долина/, София Парк, УПИ V-712 Кв. 1/Р-Н Панчарево/, УПИ І-Снс Кв. 12/Ул. Луда Река 12, УПИ ХV-626 Кв. 3

На 07.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 635-та/Витоша/ 17, Боянски Възход 18-20, Братя Бъкстон 84, 53, 78, 55, 66, 68, 45, 49, 92а, 74, 80, Бъкстон 45 3, 49 5, Ген. Стефан Тошев/Д. Зехтинко 86, Ген. Суворов 111, 149а, 105, 149, 91, 103, 101, 40а, 95, 123, 97, 93, 109, 99, 68, 113, 93а, 107, Иван Сусанин 28, 25, 24, 30, 41, 43, 43, 27, 31, 20б, 21а, 26 А, 36, 38б, 37, 43 Портиер, 39, 18, 26 Б1, 26 Б-Б1, 43 Вентилация, 40, 38, 35, 22, 32, 40а, 21, 26а, 26, 20, 19, 33, 17, 26 2, 34, Манастирски Ливади-Запад, Никола Петков/П. Напетов/ 4, 24, 9, 28, 16, 11, 25, 42, 46, 37, 44, 30, 49, 41, 40а, 53, 26, 20, 45, 34, Преки път/Димитър Монов/ 4, Симеон Радев/Кирил Янев/ 31, УПИ XVI-1045, 1018, Кв. 42

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Асанова Чешма вила, Букова Гора 2, В. З. Приплат, М. Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Горелица УПИ 694 -М. Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 18, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калдъръмче 11, 9, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 3, 1, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, местност Герена вила, Манастир, местност Кладенеца В. З. Приплат, местност Св. Петка №27, Момина Сълза 18, Пернишко Шосе Над Шосето, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Приплат До Бълг. Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, вила, 3, 56, 2 Пр, къща , ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Реката 2, 4, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, вила, 15, 1, 8, 9, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, Чехълче 5, Янкино Усое 20, 19, 18, 14, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Белоток 1, 2, 4, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Планинец 1, УПИ VIII, Кв. 21, В. З Приплат, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дупница: Бистрица 51

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Княжево: Вардар 1

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мърчево: Втора

На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка

На 07.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 29-та /Ж. К. Бункера/ Вили

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Ж. К. Бункера/ 69, 83, Топик на ул. 6, 79, 55, 76, 51, 53, 47, 49, 3, 57, 65, 59, 45, 73, 81, 3224, 532 Хотнишки Водопад, 6-та /Ж. К. Бункера/ 31, 23, Белоток 1, 2, 4, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Доброволец 1, 1а, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Липа 77, Малинова Долина Бункера, Пспв Бистрица, 2б, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Планинец 1, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д. , Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 18, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 3, 1, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Реката 2, 4, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9

На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 2-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 29-та, 3224, 36-та /Ж. К. Бункера/, 5-та /Ж. К. Бункера/, 532, 6-та /Ж. К. Бункера/, Башлийски Езера, Бистришко Шосе, В. З. Бункера, В. З. Дупките, В. З. Малинова Долина Іі Б Част, В. З. Малинова Долина -Герена, Липа, Малинова Долина, Папур, Соколна, София Парк, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д.

На 09.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж. К. Бункера/, 197/В. З. Малинова Долина/, 198/В. З. Малинова Долина/, 203-та, 27-ма /Ж. К. Бункера/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 33-та /Ж. К. Бункера/, 34-та /Ж. К. Бункера/, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 Кв. 15, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Малинова Долина, Малинова Долина I-598 Кв. 1а, Река Палакари, Соколна, София Парк, УПИ XI-562, Кв. 11

На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 203-та/Драгалевци/ 20, 26а, 209-та/457/ 13, 209-та/Драгалевци/ 9, 11, 210-та Накрая, 211-та/Драгалевци/ 3, 13, вила, 6, 9, 15, 7, 8, 4, 2, 212-та/Драгалевци/ 4, 14, 8, 2, 5, 1, 9, 16, 11, 7, Д-Р Кръстьо Кръстев/211-та 15, Невена Коканова 11, № 8, 9, №5, 11 Ап2, ул. Нейчо Попов-Ул. Н. Коканова

На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Белоток 1, 2, 4, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ , 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Планинец 1, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А

На 10.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  198/В. З. Малинова Долина/: 198/В. З. Малинова Долина/, 202/В. З. Малинова Долина/, 204-та, 204/В. З. Малинова Долина/, 205/В. З. Малинова Долина/, V-260, 2010, Kв. 13

На 10.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Архитект Васильов и Цолов: Архитект Васильов и Цолов, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Проф. Теодор Горанов

На 10.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 201/В. З. Малинова Долина/, 202/В. З. Малинова Долина/, 203-та, 29-та, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 34-та /Ж. К. Бункера/, 35-та /Ж. К. Бункера/, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 41-ва /Ж. К. Бункера/, Ix-455, 464, 473, 475, Кв. 5, V-260, 2010, Kв. 13, Башлийски Езера, В. З. Бункера, Малинова Долина, Мургана, София Парк, УПИ І-590, 1492, Кв. 17, УПИ І-896 Кв. 15

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 633-та/Витоша/ № 6, Александър Пушкин 41, 32, и Преки път, 13, 34, 104, 25, 42, 34 Сграда Б, 38, 32, 26, 29, 36, 38 Гар. 6, /Преки път, 45, 21, 48, 50, 44, 27, 38, 34, 40, Белоток 1, 2, 4, Будилник 7, 2, 10, 20, 17, 14а, 12, 11, 13б, 22, 5, 14, 24, 4, 8, 16, 9, 15, 3, 6, 13, В. З. Симеоново - Драгалевци Кл. 703 С/У Бензин. Омв, Воденичница /Ал. Пушкин/ 41, 33, 43, 1, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Кота 1050 28, 26, Купените 1, 3, 6, 4, 12, 2, 4, №2, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Народен Певец 12, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Околовръстен път Срещу Омв Симеоново, Пелистер 16, 19, 15а, 6а, 14, 19а, 17, 13а, 18, 15, Планинец 1, Преки път/Димитър Монов/ 27, 35, 46, 45б, 50, 37, 52, 45, 54, 48, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/ 5, Проф. Иван Дуйчев/Знаменосец 10, 9, 25, 13, 24, 28а, 14, 11, 6, 21, 19, 8, 16, 20, 29, 23, 7, 3, 5, 27, 28, 15, 24а, 1, 23а, 17, 2, 4, Симеон Радев/Кирил Янев/ 64, 82, 41, 66, 61, 37а, 63, 48, 35, 62, 86, 39, 33, 80, 59, 45, 60, 37, Симеоново Вилна Зона, С/У Бенз. Омв, С/У OmV&Quot, К Л 703, Север УПИ 702, 728 С/У Омв, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Шумако / Симеоново

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин

На 11.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: София Парк

На 11.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 13-та /Ж. К. Бункера/, 187-ма Кв. Мал. Долина/Младос, 202/В. З. Малинова Долина/, 204-та, 204/В. З. Малинова Долина/, 205/В. З. Малинова Долина/, 206/В. З. Малинова Долина/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 29-та, 31-ва /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 33-та /Ж. К. Бункера/, 35-та /Ж. К. Бункера/, 37-ма /Ж. К. Бункера/, 38-ма, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 41-ва /Ж. К. Бункера/, IV-1949, Кв. 9, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, XV-85, 438, 84, 1824, Кв. 18, Арапица, Арх. Иван Данчов, Арх. Станчо Белковски, Башлийски Езера, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Мургана

На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 633-та/Витоша/ № 6, Александър Пушкин 41, 32, и Преки път, 13, 34, 104, 25, 42, 34 Сграда Б, 38, 32, 26, 29, 36, 38 Гар. 6, /Преки път, 45, 21, 48, 50, 44, 27, 38, 34, 40, Белоток 1, 2, 4, Будилник 7, 2, 10, 20, 17, 14а, 12, 11, 13б, 22, 5, 14, 24, 4, 8, 16, 9, 15, 3, 6, 13, Воденичница /Ал. Пушкин/ 41, 33, 43, 1, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Кота 1050 28, 26, Купените 1, 3, 6, 4, 12, 2, 4, №2, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Народен Певец 12, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Пелистер 16, 19, 15а, 6а, 14, 19а, 17, 13а, 18, 15, Планинец 1, Преки път/Димитър Монов/ 27, 35, 46, 45б, 50, 37, 52, 45, 54, 48, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/ 5, Проф. Иван Дуйчев/Знаменосец 10, 9, 25, 13, 24, 28а, 14, 11, 6, 21, 19, 8, 16, 20, 29, 23, 7, 3, 5, 27, 28, 15, 24а, 1, 23а, 17, 2, 4, Симеон Радев/Кирил Янев/ 64, 82, 41, 66, 61, 37а, 63, 48, 35, 62, 86, 39, 33, 80, 59, 45, 60, 37, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290

Община ВРЪБНИЦА  

На 07.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 113

На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Обеля 2 Бл. 276 Вх. А

На 10.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Адам Мицкевич/Раб. Класа/ 4в, 4

Община ИЗГРЕВ  

На 09.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: 157-ма 5, Акад. Тодор Павлов 2, Г. М. Димитров 60 60, Дианабад 48, 47, 60 - Маг. За Компютри, 47-48, 57, 60

Община ИСКЪР  

На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 2 271, Пи 1152 Кв 33, 270, Зад Бл. 271

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Разсадник Коньовица 25, Разсадника 25, Пред 25, 106, Самодивско Изворче 43, 43, УПИ Ix-379, 380. Kb. 99

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Красна Поляна III Част 337, 37а, 337а, 337б, 37б, Уста Генчо

На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва ул. Н. Мушанов 114/, Горнобански/Комун. Манифест 112, 114, 114, Горнобански/Комун. Манифест 114, Никола Мушанов 114а, 112, 114, 114, Никола Мушанов 114, Спас Вацов

Община КРАСНО СЕЛО  

На 07.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Лагера Бл. 42, 43

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Кюстендил 52, 54, ул. Лерин 4, 6, 8, 10, 12

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Хайдушко Изворче Бл. 3 Вх. Б

На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Браила/Горник/ 19а, 24, България . Бл. 3, 4, Красно Село Бл. 208а, 207, 207а, 200, 201, 208б, 209, Разград 6, 10, 35а, Солун 34, 35

На 12.10.2019 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  София: 20-ти Април 11, Лайош Кошут 15, Кв. 309 УПИ Vі, 23, 11, 22, 17, 4, 25, 27, 29, 31, 24, 21, 13, 79 8

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Ботунец 1 12, 11, 2 11, 2 12, Ботунец 2 2 12, 11, 2 11

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бяла 1, 3, Вискяр Планина 12-14, 15-17, Димитър Хаджикоцев 100, Елин Връх/Димитър Стоянов/ 48, Кап. Тодор Ночев 32а, 32б, Люботрън/Ангел Гергов/ 30, 38, 42, Попово 8, 10, Цветна Градина 21, Черни Връх 46

На 08.10.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София: Вец Симеоново, Околовръстен път

На 08.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Голо Бърдо 9, 11, 16, 20, Червена Стена 33, 58

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вискяр Планина 6, Горски пътник 13, 9, 15, 12-14, 7, 1-3, 5-7, 40, 48, 45, Любата 2, 24, Червена Стена 33, Черни Връх 18, 20, 22, 26

На 09.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 36

На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вискяр Планина 19, Добър Юнак 13, 19, Златен Рог 20, 22, Лудокамчийски Проход 91, Розова Долина 6, Цанко Церковски 67, 79, Черни Връх 32, 78, Южен Парк Бл. 4, 5-6

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вежен 14, 18, 19, 24, 25, Джеймс Баучер/Антон Иванов 91, 99-101, 114, 116, Крум Попов 69, 71, 77, Лозенска Планина 9, Любата 5, 11, 15, Милевска Планина 9, 12, Св. Наум/Трайчо Костов/ 27, Червена Стена 4, 26, 42, Черни Връх 11, 15, 19, 31

Община ЛЮЛИН  

На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин До Бл. 135, 136, Люлин 10 135, 131, 137, 136, 134

На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 10 131, 132, 134

На 10.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 3 311

На 09.10.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 4 464, 464, До Бл. 402

Община МЛАДОСТ  

На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 261а, 261б, 261в

На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 261г, 261д, 261е

На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 238 Вх 2, 3, 4, 5 и 6, Младост 2 Блок 239 Вх. 1, 3, 5, 6 и 7

На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 244

На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 3 Вх 2, 3, 4 и 6

Община НОВИ ИСКЪР  

На 09.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  Говедарци: Двадесет и Първа 3

На 09.10.2019 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Нови Искър: Искърско Дефиле 73, Летец 8, Военно Общ. , 5, 10, 6, 4, 7, Военни Жилища №2, 13, 9, 12, 1, 3, 2, 11

На 09.10.2019 г. /11:45 - 12:45 ч./ -  Нови Искър: Боровец 2, 22, 12, 17, 8, 9, 18, 5, 25, 4, 15, 10, 26, 20, 19, 23, 24, 6, 13, 7, 11, 14, 27, 16, 3, 28, 1, 29, 21, Детска Песен 8, 9, 1, 15, 19, 17, 10, 12, 3, 7, 18, 18 Маг. За Пакет. Стоки, 14, 6, 5, 4, 16, 2, 11, 13, 8а, Иван Вазов/Радка Танева/ 4, 14, 2, 18, 20, 22, 6, 16, 24, 6а, 10, 8, 12, Инд. 00357. 5176. 21, Искърско Дефиле 81, 57, 75, 77, 106, 92, 100, 79, 102, 67, 71, 63, 61, 65, 98, 90, 83, Кумарица, Летец 25, 29, 13, 21, 19, 33, 27, 17, 15, 31, 23, Липите 10, 33, Ропотамо 4а, 1, 3, 4, 5, 2, Светлина 30, 22, 20, 2, 12б, 28, 12, 14, 8, 16, 18, 24, 34, 32, 6, 10, 4, 12в, 38, Снежанка 20, 12, 11, 14, 7, 16а, 15, 10, 17, 22, 5, 1, 8, 24, 16, 6, 18, 9б, 2, 9, 4, 19, 6 Авточасти, 13, 3, Стадион 20, 16, 22, Татарска 5, 10, 8, 3, 4, 6, 1, 2, Царевец 7, 1, 5, 3, 8, 2, 4, 6, 3а

На 09.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  Нови Искър: Еделвайс 13, 6, 14, 8, 1, 15, 16, 7, 18, 11, 16а, 11а, 9, 12, 5, 19, 13а, 20, 3, 4, 17, Иван Вазов/Радка Танева/ 1, 7а, 9, 15 Кв. Кумарица, 5, 15, 13, 7, 3, Искърско Дефиле 120, 93, 87, 116, 89, 97, 109 УПИ XIV-1100, Кв. 198, 120а, 85, 101, 110, 103, 105, 99, 108, 112а, 107, 91, Ком 9, 22, 6, 11, 8, 2а, 1, 5, 18, 3, 2, 7, 10, 4а, Летец 1, 26, 11, 2, 20, 2а, 9, 18, 10, 3, 24, 12, 6, 14, 8, 16, 22, Старата Върба 8, 5, 11, 13, 2, 6, 9, 14, 4, 7а, 10, 3, 16, 12, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 26, 24, 26 1, 26, 1, 22, 20, 28

На 09.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  София: Хаджи Димитър 1 1, 26 1

На 10.10.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Нови Искър: Богдан Войвода/Червена Гвар 1а, 6, 3, 5, 1, 8, 2, 4, Две Могили 8, 9, 11, 7, 4, 2, 6, 15, 13, 3, 1, 5, Деко Бебев/Ремсист/ 7, 2, 11, 6, 4, 9, 1, 3, 2а, 2б, 5, 8, Дядо Стоил 16, 9, 4, 3, 1, 6, 1а, 2а, 11а, 7, 2, 8, 10, 14, 12, 10а, 5, Иван Вазов/Радка Танева/ 36, 23, 32, 42, 40, 25, 24, 38, 27, 28, 21, 34, 26, 30, 19, Иван Фелдшера 4, 2, 9, 7, 1, 11, 13, 3, 6, 5, Йове Войвода 6, 2а, 7а, 3, 12, 8, 2, 4, 1, 9а, 9, 7, 10, 7б, 11, 12а, 5, Кумарица 11, 18, 4, 16, 20, 2, 12, 8, 7, 6, 5, 3, 9, 14, 13, 5а, 1, 10, 10а, Маргарита 11, 4, 7, 5, 9, 12, 1, 8, 10, 14, 6, 15, Оборище 3, 1, 2, Поп Боне Найденов/Павел Даш 22, 24, Ропотамо 6, 11, 8, 7, 9, 10, Св. Климент Охридски/Ангел О 8, 6, 1, 4, 2, 3, 5, Светлина 50, 48, 38, 34, 26, 66а, 66, 46, 58, 60, 62, 36, 42, 54, 64, 52, 44а Кв. Кумарица, 40, 56, Стадион 14, Стефан Караджа 1, 2, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 58, 15, 62, 9, 23, 40, 48, 30а, 64, 11, 50, 60, 30, 19, 13, 66, 38, 46, 11а, 17, 36, 54, 42, 29, 21, 56, 46а

На 10.10.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: Светлина 26, 24

На 10.10.2019 г. /11:45 - 12:45 ч./ -  Нови Искър: Акациите 2, 3, Вировете 4, 11, 10, 1, 5, 13, 2, 19, 9, 1а, 7, 6, Две Могили 37, Дъбиците 4, 3, 5, 2, 1, 7, 6, 8, Кумарица 55, Ткзс - Краварника, Н. Искър-Ткзс Кумарица, 67, Н. Искър - Стоп. Двор Кумарица, Н. Искър-Стоп. Двор, Стопанси Двор, 57, Малина 6, 9, 16, 1, 2, 11, 15, 12, 2а, 5, 2б, 9б, 10, 7а, 4, 8, 7, 13, Светлина 90, 84, 78, 80, 76, 86

На 10.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  Нови Искър: Вировете 2а, Вуте Велев 8, 10, 5, 6, 6а, 11, 12, 4а, 7, 3, 9, 2, Черква, 4, Две Могили 34, 29, 33а, 10, 15а, 26, 28, 27, 33, 30, 32, 35, 37, 31, Деко Бебев/Ремсист/ 19, 15, 12а, 10, 13, 21, 17, 12, Димитър Иванов/Никола Деков 25, 3, 17, 23а, 12, 27, 15, 8, 19, 23, 2, 4, 9, 14, 18, 14а, 11, 16, 21, 13, 16а, 5, 10, 7, 6, Дядо Стоил 17, 11, 13, 15, Йеромонах Теодоси Кумаришки 2, 12, 5, 1, 10, №12, 3, 7, 4, 9, 6, Коце Петров Бургов/Антон Ив 2, 3, 4, 8, 1, Кумарица 44, 17, 19, 31а, 26, 34, 28, 37, 40а, 48, 21, 22а, 22, 51, 29, 32а, 25, 27, 49, 42а, 53, 52, 54, 36, 24, 31, 45, 30, 41, 40, 50а, 23, 36а, 43, 47, 42, 38, 39, 32, 35, Леярска 15, 3, 1а, 5, Люляк 8, 14, 6, 2, 10, 4, 1, 12, Миролюбива 3, №3, 1, Незабравка 1а, 3, 1, 2а, 2, 4, Поп Боне Найденов/Павел Даш 2а, 4, 16, 1, 8, 23, 11а, 19, 14, 9, 4а, 10, 13, 21, 20, 11, 7, 25, 2б, 17, 5, 15а УПИ Х-803 Кв. 213, 3, 6, 18, 12, 21 къща , Свещ. Юрдан Ангелов/Владимир 1а, 4, 6, 1, 2, Спортист 9, Стадион 8, 12, 2, УПИ XI-804 Кв. 213, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 27, 33, 29

На 10.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  София: Стадиона

На 11.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Нови Искър: Брястовете 2, 6, 8, Димитър Вачев/Сърп и Чук/ 8, 11, 1, 12, 9, 10, 4, 3, 5, 6, 7, 2, Заводско Шосе 22а, 1, 22, 23, 5, 21, 2, 20, 28, 25, 32, 3, 24, 34, 30, 27, 6, 4, 29, Зенит 1, 15 1, Кътински път 11 къща , 16, 9б, 5, 3, 12, 8, 9а, 18, 7, 13, 7а, 11, 10, 5а, 8а, 2, 14, 4, 6, 9, Лозарски път 6а, 6, 2, 4, Невен 24, Отдих 11, 32а, 21, 7, 30, 1а, 17, 36, 9, 19, 38а, 12, 1, 22, 10, 34, 38, 14, 26, 42, 3, 20, 2, 13, 18, 44, 32, 8, 28, 5, 15, 16, 40, Спас Бенев/Червена Звезда/ 1, 4, 2, Шопска 20, 17, Ъгъла С ул. Спас Бенев, 28, 22, 2, 11, 16, 14а, 24, 12а, 12, 13, 14, 15, 9, 18

На 11.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Банска 1, 5, 3, 5а, 9, 7а, 7, Зенит 2, Калиакра 1, 4, 10, 16а, 12, 2, 14, 18, 9, 11, 8, 3а, 3, 5, 16, 7, 6, 5а, Кв. Кумарица Площада, Кв. Кумарица, ул. Хаджи Димитър, Кв. Кумарица-Площада, Кумарица С/У 26-Кв. Кумарица/ Център -, Летец 2, Пи 00357. 513. 4, Пи 00357л5358л1102, Площад Свети Дух, Средец 5, 1а, 1, 4, 7, 6, 9, 2, Стое Джуров/Тракторист/ 5, 10, 16, 14, 3, 8а, 2, 4, 8, 6, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 16, 6, 14, 12, 3, 18, 1, 5, 2, 8, 7а, 2а, 26 С/У Бл. 1, 4, 10, 7

На 11.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Бузлуджа 1

На 11.10.2019 г. /14:00 - 15:20 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Вировете 2, Две Могили 15а, 21, 20, 16, 12, 19, 24, 23, 14, 18, 25, 22, 21а, 17, 15в, Зимница 2а, 1, 5, 3, 2, 6, 5а, Искърско Дефиле 131, 139, 131а, 123, 143а, 133, 149, 129, 141, 135, 137, 143, 147, Китка 7, 4, 3, 6, 2, 4а, 5, Коце Петров Бургов/Антон Ив 1, Кумарица 1, Кътински път 20, Невен 4, 19а, 26, 3, 17, 5а, 10, 2, 13, 14, 15, 6, 18, 11, 5, 8, 2а, 9, 19, 21, Отдих 44, Плиска 5, 3, 6а, 4, 2, 1, 6, Светлина 68, 72, 74, 70б, 70, Шопска 1, 8, 2, 4, 7, 3, 5, 6

Община ОБОРИЩЕ  

На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Оборище 17

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: 46721. 3581. 698. 2, XIx - 700, Бор/9-та/ 3, 1, 2, 5 А, 7, 5, Демокрация/3-та/ 5, 7, 15, 6, 12, 18 А, 4, 1, 2, 18, 17, 8, УПИ І Кв. 6б, 14, 11, 3, 5 А, 13, Еделвайс/6-та/ 34, 42, 46, 32, 38, П-Л 14703-Стр. Табло, 44, Стр. Табло, 40, 36, 30, Ком/10-та/ 1, 3, Люлин/2-ра/ 18, 10, 20, 2, 17 УПИ Vііі-729, Кв. 4а, М. Мерата, 8, 4а, 14, 22, 6, 22 А, 12, 24, 4 А, 16, Орлица 1 А, Стопански Двор, Тих Кът Стопански Двор, 2 П-Л 718-Стр. Табло, УПИ VI-729/Пи 46721, 3851, 729/Кв. 4а, УПИ VII-729, Филип Б. Костов/1-ва/ 19, 9, 7 А, 11, 18а, 2, 5, 12, 25, 24 А, 18, 16, 15, 14, 35, 16 А, 4, 30, 28, 13, 29, 39, 6, 10, 21, 27, 7, № 5, 31, 26, 20, 9а къща , 33

На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Бански път 1, 7, Бански път, Борис Найденов/11-та/ 3, 2, 1, Боян Б. Костов/4-та/ 3, Витоша/7-ма/ 1, 3, Димотика 5, 19-21, 1, 7, 9, 3, 11, Дъб/13-та/ 16, 18, 10, вила, 8, 14, 22, 12, Еделвайс/6-та/ Язовир, Еделвайс/6-та/ 8 А, 20, 28, 6, 5-1, 8, 10, П-Л 307, 1, 26, 12, 20 А, 16, Кокиче 15, 12б, 2, 11, и Реката, Вз, 12, Кольо Фичето 3, 13, 15, 7, 21, 11, 9, 5, Липа/12-та/ 9, 17, 3, 19, 13, 7, 2, 5, 15, Люлин/2-ра/ 4, 16, Люлин/2-ра/ 13, 21, 5, 65, 50, 27 А, 42, 34, 60, 9, Кв. 18/П-Л 2, 31 А, 17, 58, 15, 37, 1, 3, 43, 52, 54, 27, 38, 33, 30, 17 А, 39, 26, 45, 29, 28, 41, УПИ Іх-230, Кв. 12, 32, 40, 56 А, 23, 56, 39 А, 31, 52а, 35 А, 35, М. Извън Селото 1, Никола Петков/8-ма/ 10, 12, и Витоша, 6 А, 4, 8, 2 Б, 14, 2 А, 1, 6, 7, 3, 2, Овча Могила, Орлица 42, 3, 38, 12, 28, 40, 22, 30, 10, 58, 6, 18, 20, 50, 26, 1, 16, 32, Пи 46721. 3856. 63, 54 А, 48, 8, 56, 52, 24 А, 44, 15, 46, 54 Б, 14, 52 А, 24, Пирин/В. З. Пладнище/ 16 вила, Свежест 11, Селище, Стара Планина/5-та/ 3, 7, 5, УПИ VI-1028, Кв. 18, УПИ XVI-319 Кв. 16, Филип Б. Костов/1-ва/ 57, 32, 55, 47, 77, 45, 65, 50, 71, 69, П-Л 768, 61, 67, 81, 53, 59, 73, 63, 43, П-Л 772, 36, 41, 42, 30, 48, 52, 49, 85, 51, 49 А, Филип Б. Костов/1-ва/ 1, 3а, 3

На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Мало Бучино П. Л850, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Кокиче, Колю Фичето 5

На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Демокрация №9, М. Мало Бучино, Овча Купел Мало Бучино УПИ іі-798 Кв. 65, С. Мало Бучино, УПИ ххіV-702, Кв. 4а

Община ПАНЧАРЕВО  

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза вила, 22, къща , Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул. Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща , Барака, 19, 16, вила, 23, Дълга Поляна 10а, вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща , 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305. 308 Кв. 52, ул. Диляна УПИ 305, 307, Кв. 52, УПИ I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща , Ясен 2, 12, 6, 4

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: В. З Ярема Имот 248 Кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, В. З. Ярема ул. 9-та 3, УПИ ХVI-226, Кв. 25, Ярема/20та/ 26, УПИ 24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241, Кв. 27, 14-216, вила, УПИ 16-24, 37

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Беликата вила, 10, 1, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, Кв. 6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 Кв. 1, УПИ XX-245 Кв. 16, вила, 1, УПИ Vі-228 Кв. 16, 2, УПИ ХІ- 255, Кв. 18, Кв 18 УПИ 12-256, къща , УПИ VІІІ - 271, УПИ III-3 Кв. 1, вила №7, УПИ ХVі - 239 Кв. 16, При Казана, УПИ 5-201 Кв. 15, УПИ ІІ - 78 Кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 Кв. 10, УПИ ХХІІ-590 Кв. 16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 Кв. 9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ -Хіх-95 УПИ , УПИ 8 Кв 3, Пи 55419. 6708. 281. 1 ул. Невен 19, Кв. 1 УПИ ХІІ-11, Кв. 16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 Кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 Кв. 1, Невен/В. З. Беликата/ 22, 69, Роза/В. З. Беликата/ 5, Синигер/В. З. Беликата/ 12, Хіх-299, Ягода/В. З. Беликата/ 43

Община ПОДУЯНЕ  

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Батак 19

Община СЕРДИКА  

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лъвов Мост 5, 6, 4, 3, Сливница 237 Аптека, 237, 178, 172

Община СЛАТИНА  

За периода 10-11.10.2019 г. /17:00 - 01:00 ч./ -  София: 22-ри Септември 5

На 07.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Александър Жендов 1

На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: Гео Милев 44 Бл. 35

На 08.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Манастирска/Васил Воденичар 41 Вх. А, Б, В

На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Иларион Драгостинов 25, Кадемлия/Георги Дамянов Йот №30, 31, Острец 34, 24, 16 Маг. , 20, 16 Офис, 22, 18, 29, 35а, 31, 16, 35, 33, 37

Община СРЕДЕЦ  

На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Витоша 15

На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/ 12

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 10б, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс 20а, 18, 23, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс 5, 3, 9, 1, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс 2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс 7, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 2, 4, Климент Охридски 108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102, Константин Муравиев 3а, М. Малинова Долина-Изток, Малинова Долина 5, 14, Росянка/710-та/ 9, Станимир Станимиров 10, 14, 6

На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 22, 23, 24, 25, 70

На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52, 53

На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 58, 59, 61, 66, 69, 71

На 10.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 67, 68, 72

Община ТРИАДИЦА  

На 09.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 485-та Кв. 101 Строеж, № 10, 10а, До №14

На 10.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: Иван Денкоглу 20, 18, 22, 12 -14, Княз Борис I 67, 99, 81, 92 Магазин, 91, 73б, 89, 77, 97, 71, 98а, 85, 75, 93, 114, 95, 92, 116, 73, 94, 83 ул. Алабин, 69, 83, 96, 98 Б, 65, ул. Алабин, 98, Кърниградска/Гочо Гопин/ 6, 2, 8, 10, 2а, 3, 4, 2б, 12, Солунска/Васил Коларов/ 36, 38, Цар Асен 10, 12

На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Цар Асен I 85

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Кого ще подкрепите на местните избори в София?
  • Йорданка Фандъкова (ГЕРБ /СДС/) (49%, 629 Гласове)
  • Мая Манолова (БСП/други) (13%, 171 Гласове)
  • Борислав Игнатов (ДБ) (9%, 119 Гласове)
  • Борис Бонев (СС) (14%, 181 Гласове)
  • Ангел Джамбазки (ВМРО) (10%, 122 Гласове)
  • Друг / няма да гласувам (4%, 56 Гласове)
Общо гласували: 1278 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Умът ти е като някое дистанционно, винаги липсва, когато ти трябва.

Коментари

Реклама

Последни

Виж също

close

Без вода остават Модерно предградие и Бистрица...

Планови ремонти на Софийска вода по водопроводната мрежа в петък, 18 октомври, ще наложи спирането на водата в някои сто...

Прочети още keyboard_arrow_right