Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 8-11 септември

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 8-11 септември

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 08 септември – 11 септември  2020 г, включително:

София-Град  

Община Банкя  

На 09.09.2020 г. /09:46 - 16:00 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Вихрен  3,  Добруджа  3, 2, 5, 4, 1, 6,  Иларион Макариополски/9 Сеп  22, 17а, 9, 12, 21б, 13, 21, 8, 25, 10, 3, 1, 14, 20, 26, 21а, 19, 23, 19а, 2а, 6, 24, 27, 17, 15, 2, 18, 7, 16, 4,  Марица  4, 2, 6,  Росица  7, 2, 5, 3, 4,  Сливница  5,  Тракия  1, 4, 3,  Цар Освободител  1, 18, 1 До ЖП Гарата, 3, 1 ЖП Гара,  Цар Освободител/Руски/  18

Община Витоша  

На 08.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 09.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 10.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 11.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Владая:   22-ра  ,  Академик Петко Стайнов  19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18,  Бели Брег  8, 4, 1, 3, 6,  Боровинка  5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7,  Малка Поляна  1, 5,  Приплат  33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а,  Равнище  50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3,  Тополите  12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4,  Чаладинка  24

За периода 08-11.09.2020 г. /08:31 - 17:00 ч./ -  София:   Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6,  УПИ  VІІ-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Цар Борис III/Девети Септ.  509

На 08.09.2020 г. /08:16 - 10:30 ч./   На 11.09.2020 г. /14:00 - 17:30 ч./ -  София:   684-та/Витоша/  20, 1, 5, 3, 4,  УПИ  XII-421, Кв.9,  689-та/Витоша/  26а М.Мала Кория, 2, 11,  УПИ  XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15,  695-та /Витоша/  8, 18, 26, 14,  XV-731 За Жс  ,  М. Мала Кория  Кв.5  УПИ  9-365,  М.Мала Кория Ул.684  -,  Мала Курия  56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / Ул. 684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, Кв.3, 50, 70, 66,  Местн.Мала Кория  ,   УПИ  VIII- 365,  Кв. 5  ,   УПИ  VІІ-404, Кв.2  ,   УПИ  ХV-399 Кв.3 М.Мала Кория

На 08.09.2020 г. /09:01 - 12:16 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   М-Т Манастирски Ливади Запад   УПИ  XVI-1163д Кв 76,  Майстор Алекси Рилец/664/  17 Гар.4, 17 Гар.6, 17 Гар.1, 17 Гар.5, 17 Гар.3, 17 Гар.2, 17,  Хан Аспарух  17

На 08.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 09.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 10.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 11.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Войнишко Въстание  2, 35 ул. Превалски Езера,  Офелиите /Владая/

На 08.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  София:   Манастирски Ливади  Казбек ,  Офелиите /Владая/  1, 14, 16

На 08.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 09.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 10.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 11.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Владая:   Алеко Константинов /К.Димитр  7а,  Балабановец  1,  Боровинка  4,  Калиница  5, 3, 4, 1,  Любомир Миланов  20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22,  Сребрист Бор  2,  Сърна  10, 11,  Шипето  4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1

На 08.09.2020 г. /09:01 - 16:31 ч./ -  София:   Боянски Възход  33, 73, 35, 43, 41б, 34, 63, 44, 42, 72, 71, 41, 62, 70, 65, 39, 77, 31, 41а, 38, 59, 69, 40, 67, 66, 29, 32, 37, 36, 64, 30,  Вихрен/Петър Тонев/  41, 50,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  80, 82,  Родопски Извор  66а

На 09.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  София:   Василашко Езеро  86а, 86, Оф.1, 86б,  Ген. Суворов  № 30, 41,  Казбек   УПИ  IX-610,  Кв.257,  Лъвски Рид  21, 19,  Офелиите /Владая/  1, 14, 16,  Ралевица  88, 86,  Тодор Каблешков  13

На 10.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  София:   Борово  ,  България  100,  Бяло Поле  Кв.31, 9б,  Василашко Езеро  ,  Офелиите /Владая/  1, 14, 16,  Пеш. Подлез На Бул.България  ,  Ралевица  ,   УПИ  VII-1504 Кв.30 М.Манастирски Ливади Запад

На 10.09.2020 г. /10:01 - 12:16 ч./ -  София:   Беловодски Път  4в,  Панорамен Път  32, 20с, 20а

На 11.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  София:   България  102 Бц Белисимо, 102 Б Ц Белисимо, 102 Оф.1, 102 Оф.22, 102 Оф.24, 102, 102 Оф.2, 102 Оф.10, 102 Офис 8, 102 Офис 20, 102 Оф.3, 102 Оф.60,  Казбек  59 А Манастирски Ливади Запад, 59а 1, 59 1,  Офелиите /Владая/  1, 14, 16

На 11.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Владая:   Цар Борис III/Девети Септ.  След Владая

Община Връбница  

На 08.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  жк Обеля - I:   Обеля 1   бл. 117

На 09.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  жк Обеля - I:   Обеля 1  бл. 107

На 09.09.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  София:   Европа/Баба Парашкева/  2 1, 2, 2а

На 10.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 11.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Модерно Предградие:   Методи Македонски  20

Община Илинден  

На 10.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  жк.Света Троица:   Света Троица /Вълчо Иванов/  367а, 365б, 365

Община Искър  

На 10.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк.Дружба 1:   Дружба 1  194; 195,  Дружба 2  252

На 08.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк.Дружба 1:   Дружба 1  Бл. 160,  Дружба 1  194; 195,  Дружба 1  Бл. 129

На 08.09.2020 г. /09:11 - 14:00 ч./ -  жк.Дружба 2:   Дружба 2  312

На 09.09.2020 г. /08:46 - 16:00 ч.; 09:01 - 16:00 ч./ -  София:    УПИ  I-1152,  Кв. 19, Искър Север Ii

На 09.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Дружба 1:   Дружба 1  Бл. 160,  Дружба 1  194; 195,  Дружба 1  Бл. 129,  Дружба 2  252

На 09.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 10.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 11.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк.Дружба 2:   Дружба 2  Бл. 202 Вх А,  Дружба 2  227,  Дружба 2  211,  Дружба 2  Бл. 302,  Дружба 2  Бл. 254

На 09.09.2020 г. /09:11 - 14:00 ч./   На 10.09.2020 г. /09:11 - 14:00 ч./   На 11.09.2020 г. /09:11 - 14:00 ч./ -  жк.Дружба 2:   Дружба 2  284; 276; 311

На 11.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  жк.Дружба 1:   Дружба 2  252

Община Красна поляна  

На 08.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  София:   Западен Парк/Христо Михайло  100, До 110, с/у  114, 104, 109, 110, 103, 106, с/у  107, 107, 105, 100a, 111,  Суходолска  2 До Бл.110

На 09.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Западен Парк/Христо Михайло  109, 115, 108, 114, 116,  Суходолска  2 До Бл.114

На 10.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Западен Парк/Христо Михайло  32, 33, 112, 113, 31, 34, До Бл.110,  Кукуш/Кирил Пчелински/  1,  Сава Михайлов  70 с/у  Бл.118

На 11.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Западен Парк/Христо Михайло  22, 23, 14, 35, 36, 21, 37

Община Красно село  

На 08.09.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ -  жк Борово:   Ястребец  26 В, 26 Б, 8, 26 А

На 09.09.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ -  жк Красно Село:   Борово  223,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  223, 1 223

На 09.09.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  жк Борово:   „Ген. Стефан Тошев“    34 Одз №8 Таврия,  Природа  2, 34,  Ястребец  2 Топлофикация София

На 10.09.2020 г. /09:31 - 12:00 ч./ -  София:   Борово  10, 222б,  Солун  112, 110а, 106, 106 А, 108

На 10.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Кв. Белите Брези:   Дебър   16, 26, 29,  Княгиня Клементина/Д.Милано   4, 6, 18,  Красно Село   Бл.188, 189, 193,  Луи Айер/Никола Каменов/  Бл.186 Вх.А, Б, 187,  Манастирски Ливади  13а, 14а,  Цар Борис III/Девети Септ.   125, 135

На 10.09.2020 г. /13:01 - 15:00 ч./ -  София:   Борово  222а, 12, 222 А, 11, 222, 222б,  Родопски Извор  1, 2,  Тодор Каблешков  с/у  Бл.222а, 49, Зад  Бл.222а, 222а

На 11.09.2020 г. /09:31 - 12:30 ч./ -  Жк Красно Село:   България  1, 2, 50 2,  Гоце Делчев/Емил Марков/  76, 32, 76 32,  Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  32,  Красно Село  33, 32,  Солун  33

На 11.09.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ -  Жк.Красно Село:   Красно Село  19,  Солун  33, 20, 19

Община Лозенец  

На 08.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Лозенец:   Д-Р Марин Русев  4,  Димитър Димов  6, 11, 16, 22, 26,  Добри Войников  9, 29, 45, 53,  Драгалевска  23-29, 15, 31, 30,  Драган Цанков  8,  Евлоги и Христо Георгиеви  10,  Елин Пелин  28, 43,  Журналист /Йорданка Николов  1,  Златовръх/Лука Кунин/  13, 15, 26, 51-59,  Йоан Екзарх  53,  Кокиче  16,  Кораб Планина/Илия Филипов/  22, 34, 46, 47, 65, 73,  Криволак  5,  Кричим/Петко Енев/  25, 33, 67, 78, 82

На 09.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Лозенец:   Крум Попов  8, 15, 17, 19, 26,  Кръстю Сарафов  6, 26, 28, 29, 34, 14б,  Люботрън/Ангел Гергов/  10,  Майор Томпсън  Бл.8, 118, 49, 51,  Миджур  2, 8, 11, 18, 19, 21,  Милин Камък  3, 10, 20, 31, 32, 33, 35, 49, 59, 67,  Минзухар  2, 5,  Митрополит Кирил Видински  4,  Момин Кладенец/Антон Недялк  5,  Неразделни  11, 12, 14,  Никола Й.Вапцаров  Бл.36, 37

На 10.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Лозенец:   Кричим/Петко Енев/  25, 56, 23, 52, 70 25, 50, 54-56, 58,  Орфей  5, 9,  Пейо К.Яворов  14-16, 24-26, 34-36, 42,  Персенк  Бл.1, 5, 7, 119, 15, 22, , 34, 31, 39,  Плачковица  4, 13, 117,  Презвитер Козма  29, 45, 56,  Розова Долина  11, 12,  Св.Наум/Трайчо Костов/  43, 49, 62, 66-68,  Света Гора  13, 17,  Стара Стена  1,  Стоян Михайловски  4, 10, 30,  Трепетлика  5,  Христо Смирненски  1а, 6, 13, 44, 45, 46а, 53, 60, 74-76

На 11.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Лозенец:   Цанко Церковски  7, 17, 26, 30, 34, 54, 67, 75, 87,  Черни Връх  41,  Черноризец Храбър  Бл.3, 59,  Яворец  11,  Якубица  8, 10, 20, 25,  Янко Соф. Войвода  7, 11, 17, 24

Община Младост  

На 08.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Младост 1:   Младост 1  Младост 1 30а -А,  30а-Б ;,  Младост 1  Младост 1  122 А,  Б 123 А, Б, 129 А, Б ;128 А, Б , 127 А , 126 А, Б , 125 А, Б , 124 В, Г, Д

На 08.09.2020 г. /08:01 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 3  344

На 08.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 1  Бл. 2 Вх. В

На 08.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 3  343, 345, 344,  Филип Аврамов  От Страната На 25 -то Дкц

На 09.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 1  Бл. 2 Вх. Г

На 09.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  жк Полигона:   Кв. Полигона  Местност Полигона 4 А, В Местност Полигона 5 А, В, Г ,  6 Г ;Местност Полигона 8

На 10.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 2  Блок 245 Вх 2

На 10.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Младост 1 31 А, Б, В, Г, Д ;Младост 1 32

На 10.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Полигона:   Местност Полигона  Местност Полигона 10 Местност Полигона 11 ;Кв. Полигона 55 А

На 11.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 2  Блок 254а Вх 1

На 11.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Младост 1:   Младост 1  Младост 1 49 ;Младост 1 50 Младост 1 41 , 33 ;Младост 1 10 ;Андрей Сахаров ;Младост 1 69 ;Младост 1 44 ;Младост 1 66 Младост 1 67 ;Младост 1 52 ;Младост 1 54 В

Община Надежда  

На 11.09.2020 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   Локомотивно Депо Надежда

На 09.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  София:   Априлско Въстание  4, 10, 3, 5, 7, 1, 12, 14, 2 Маг. Пром. Стоки, 6-8, 2, 2 Ек.Стефан Овтопаркинг,  Войвода/Народна Победа/  2,  Екзарх Стефан/Георги Костов  7, 13, 9,  Ломско Шосе  22, 8, 14, 2, 6, 4-6, 1, 20, 24, 18, 12, 10,  Недко Войвода/Вела  ПИ скова/  10, 37, 35, 29, 33, 36, 34, 32, 31, 27, 38, 30,  Република  7, 9,  Стражица  7 Тър.Обект 3, 7 Общи Нужди, 7 Тър.Обект 1, 1, 7 Кафе, 7, 7 Асансьор, 7 Абонатна, 3, 7 Търговски Обект 2, 7 Гаражи,   УПИ  XVI-691,  Кв.13  М.Надежда 2а и 2б

На 11.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Априлско Въстание  37а, 40, 39, 41, 37,  Будинци/Любчо Атов/  12, 13, 14, 17,  Княз Георгий Лвов/Февр.Рево  40, 21, 40 А,  Лев Толстой  62, 61, ОДЗ До Бл.48, 48,  Толстой  66, 62, 60, Ул. Ген.Жостов 1, Ул. Ген. Жостов 1

Община Нови Искър  

На 10.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  Негован:   Езерата,  НАПОИТЕЛНИ СИСТЕМИ КЛОН СОФИЯ ЕАД                                

На 10.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:   022016

На 10.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  София:   Гара Искър  5006,  Чепинско Шосе  Бивш  Бригадирски Лагер, Бивш Бригадирски Лагер

На 10.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  Чепинци,  Общ. Столична:   17009  ,  3-та  Имот Пл 206001,  II 86,  90 Кв.2  ,  Чепинско шосе  Враждебна Асфалтова База, 42, В Бившата Зеленчукова Градина

Община Оборище  

На 08.09.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./ -  София:   Марагидик/Симеон Славов/  9

На 09.09.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./ -  София:   Черковна/Паун Грозданов/  71

На 10.09.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./ -  София:   Черковна/Паун Грозданов/  56

На 11.09.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./ -  София:   Велико Търново/Г.Г.Деж/  22

Община Овча Купел  

На 08.09.2020 г. /09:01 - 13:00 ч./ -  Жк.Овча Купел І:   Войводина Могила  13б, 3, 11, 17, 13, 5, 11а, 13а, 9, 19, 17а, 15,  Зелена Ливада  4а, 9, 4, 7, 6, 2, 7 Партер-Офис, 8а, 5, 10, 8, 12,  Костур  8, 6, 10,  УПИ  XVI-28,  Летовищна  7, 1, 6, 3,  Овча Купел  17-19

Община Панчарево  

На 09.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница,  Общ. Столична:   Ален Мак  ,  Ведена/8ма/  4,  Вителски Дол  11, 13, 2, 3, 9а, 5, 7, 8 Параклис, 4, 15, 9, 11а, 19, 1, 17, 10,  Дъбова Гора/11та/  15, 2, 13, 9, 2а, 8, 11, 7, 1, 5, 6, 3, 4,  Здравец/10та/  4, 1, 6, 2, 8, 5,  Иглика  9а, 15, 9, 12, 13, 9б, 11,  Лева Река/7ма/  7,  Мала Железница/25та/  5, 6,  Плана Планина/4та/  6, 4, 8, 4а, 13, 22, 17, 15, 8а, 12, 18, 11, 10, 7а, 20, 16, 7, 24, 14,  Стамболова Река  5, 7, 29, 19, 27, 15, 25, 31, 9, 17, 5а, 21,  Урвич/Цветан Милев/  27, 24, 38, 34, 25, 11, 17, 28, 19, 15, 18, 26, 13, 20, 30, 32, 22, 7, 21, 36, 23,  Шипка  4, 1, 5, 7, 3

На 08.09.2020 г. /08:46 - 18:30 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   Акация/43/  1,  Акация/43/  ,  Блазна  ,  Бор/47/  1,  Малина/15-та/  1,  Св.Спас/Янаки Чокерски/  36

На 09.09.2020 г. /08:00 - 18:30 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   Акация/43/

На 09.09.2020 г. /08:31 - 18:30 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   Акация/43/  1,  Блазна  ,  Бор/47/  1,  Малина/15-та/  1,  Св.Спас/Янаки Чокерски/  36

На 09.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Панчарево:   Вилна Зона Градище  Вила,  УПИ  IX-1014 Кв:3,  ПИ  2970, Къща,  Деница/В.З.Градище/  6,  Местност Косанин Дол  Вила,  Младежка/В.З.Градище/  2, 10, 31, 9, 5, Вила,  Незабравка/В.З.Градище/  15, 23 Вила,  Ралица/В.З.Градище/  6

На 10.09.2020 г. /08:46 - 18:30 ч./   На 11.09.2020 г. /08:16 - 18:30 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   44063.6201.33 М.Садина

На 10.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кокаляне:   Бор  М Спас  ПИ  2223,  Вилна Зона Бяла Нива   ПИ  37914.6848.3072,   ПИ  1834 М. Бялата Нива  ,  Тополите  16

На 11.09.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   38-Ма В.З.Беликата  ,  55419.6708.3174  М.Беликата,  XVI-358  М.Беликата,  І - 817,  Кв.24а  ,  Акация  13,  Акация/В.З.Беликата/  10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево Ул.Ака,  Беликата  ,  Беликата  Кв.35  УПИ  V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153,  ПИ   501,  УПИ  VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167,  УПИ  19-452 Кв 33,  УПИ  ХІ-444 Кв. 33, 2, Вила,  УПИ  X- 379 Кв.26,  Божур/В.З.Беликата/  8,  Вилна Зона Беликата  Ул. Беликата До Новия Вец,  УПИ  VІ -306 Кв.21,  УПИ  ІІІ-538, Кв.37,  УПИ  XIII-166 Кв.14,  УПИ  ХІІ-460,  УПИ  30-491 Кв. 34,  УПИ  ХVІІ-332,  УПИ  Х-478,  Кв.34, Акация № 5а,  УПИ  IV-344 Кв.22, Панчарево В.З.Беликата У ПИ  -VІ-, Кв 14 П-Л 5, Кв  УПИ  Х  ПИ - 405, У ПИ  10-428  Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24,  УПИ  7-416 Кв 30, Кв 34  УПИ  16-Снс,  УПИ  VІІІ - 566 Кв. 31,  УПИ  5-345 Кв 22,  УПИ  VІ-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33  УПИ  3-451, Кв 27  УПИ  ІІ,  УПИ  ІІІ 386 Кв.24,  УПИ  VІІІ-378 Кв.26,  УПИ  V-415  Кв 30,  УПИ  11-424 Кв.30,  УПИ  ІХ - 378 Кв. 76,  УПИ  ХVІІ-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325,  УПИ   ХVІІІ  - 407 Кв.29,  УПИ  6-416 Кв 30, Кв 33  УПИ  21-454,  УПИ  Iv-461 Кв.33,  УПИ  V-432 Кв.34,  УПИ  ІІІ -339 Кв.20,  УПИ  VІІІ  -183 Кв.12, Кв 33  УПИ  1-567, Кв 32  УПИ  4-431, В У ПИ  -ХХV Имот.№324 К21,  УПИ  Х ІІ-168кв. 13 Кв.Панчарев,  УПИ  616 Кв 31, В 23  УПИ  VІІ - 353 /Вила/,  УПИ  404-13 Кв 27,  УПИ  ХХVІ-492 Кв.34,  УПИ   VІІІ  -183 Кв.12,  УПИ  IV-157 Кв.14,  УПИ  ІІІ-643, Кв.32,  УПИ  ХІІ,  Кв.27,  УПИ  ХІХ -205 Кв.15,  УПИ  2-155 Кв. 14,  УПИ  5-451 Кв.33,  УПИ  ІІ-470 Кв.34,  УПИ  XIII Кв.13, Кв. 30  УПИ  10-423,  УПИ  ХV - 406 Кв. 27,  УПИ  V-337,  Кв.20,  УПИ  14-329, 1, Кв 21  УПИ  18-333,  УПИ  ХV Кв.34, Вила,  Липа /в.з.Беликата/  5, 1,  Люляк/30-та/  3,  Мак /в.з.Беликата/  ,  Морава/в.з.Беликата/  8,  Нарцис/в.з.Беликата/  26,  Полски Хвощ  3,  София, р-н Панчарево, УПИ  ХІІ-541, 663 Кв.13  ,  Топола/в.з.Беликата/  15.

Община Подуяне  

На 10.09.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  Жк.Сухата Река:   Батуня  28, 77, 36, 75, 32, 36а, 30а, 30, 32а,  Вършец  28, 14, 18, 20, 15, 14а, 16, 30, 11а, 13,  Въча  13, 4, 1, 4а, 3, 19, 6, 7, 5, 6а, 11, 9, 19 Къща, 8

На 08.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Левски Зона Г Бл.10 Вх.Е

На 09.09.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  Кв. Левски:   Ботевградско шосе/Мизия/  168в, 1, 164, 168г, 166, 160, 168а, 174а, ул. Летоструй, 174б, 176, 219, 168б, 168, 1664, 174в, 156а,  Ген. Георги Вазов/Иван Пенев  20б,  Ген. Инзов  14, 30, 28, 10а, 32, След Летос, 36, 33, 26, 16, 18, 16а, 31, 10б, 10, 20, 25, 14а, 37, 13, 34, 17, 12а, 11, 37а, 38, 280, 21, 9, 19, 15, 23, 12,  Григорий Цамблак  44,  Дряновски Манастир  41а, 48, 53а Кв.Левски-Помпа, 52, 50, 53а,  Дунавски Лебед  44, 37, 33, 40а, 31, 35, 42, 37а, 40,  Летоструй  126, 128, 120, 131, 124а, 122, 118а, 118,   ПИ  750,  Кв.4036

На 09.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Левски Зона Г Бл.10 Вх.Ж

На 10.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Левски Зона Г Бл.10 Вх.З

На 11.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Левски Зона Г Бл.10 Вх.И

На 12.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Левски Зона В Бл.19 Вх.Г  ,  Левски Зона В Бл.9 Вх.А

Община Сердика  

На 08.09.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  София:   Будапеща  82, 90, 84, 69, 71, 78, 86, 67, 88, 80, 73,  Веслец  72,  Георги С.Раковски  1,  Козлодуй  39, 49, 27, 23, 37, 29, 25, 33, 31, 41, 4, 61, 63, 59, 57, 35, 53, 43, 55, 51, 45,  Родо ПИ   17, 12, 2, 13, 5, 8, 11, 14, 7, 13 Партерно Пом,     16, 3, 1, 15, 18, 19, 9

На 10.09.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ -  София:   Веслец  57, 61, 63, 71, 69, 59, 68, 64, 67, 62, 72, 74, 66,  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.  80,  Козлодуй  69, 18, 67, 65

Община Слатина  

На 11.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Асенова Крепост  25, 27а, 23, 21, 27, 29, 29, 27а, 23, 21, 27, 25,  Атанас Узунов  43, 29, 33, 35, 37, 24, 12, 22а, 20, 46, 44, 29а, 43, 35, 24, 29, 33, 20, 37, 46, 44, 22а, 29а, 12,  Братован  1,  Детелин Войвода  2,  Кадемлия/Георги Дамянов Йот  33, 30а, 28б, 36, 39, 45а, 32, 47, 53, 41, 27, 42, 30б, 35, 45, 28а, 29, 49, 40, 37, 34, 43, 44, 38, 29, 40, 43, 45, 38, 28а, 37, 35, 42, 49, 45а, 33, 28б, 30а, 47, 27, 30б, 41, 39, 53, 32, 34, 36, 44,  Марагидик/Симеон Славов/  68, 68,  Околчица  23, 2, 25, 15а, 17а, 27, 2, 17, 13, 19, 3, 15, 17, 25, 13, 2, 19, 15а, 15, 2, 27, 3, 23, 17а,  Острец  34, 36, 39, 39, 36, 34,  Поп Харитон/Парт.Битка/  8, 12, 4, 10, 6, 8, 10, 4, 6, 12,   УПИ  Xli-1427, Кв.206а  ,  Царичина  11, 10, 12, 11, 12, 10

На 08.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 09.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 10.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 11.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  София:   Батарея  М.Прогоно- Имот 296

На 10.09.2020 г. /09:01 - 12:30 ч./ -  София:   Аерогарата  Бензиностация, Табо 2, Тбо 2, Табло 2, Офис 1, 2, Табо 1, , Табо 1,  Георги Икономов /214/  Табо 1

Община Студентски град  

На 09.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  София:   Проф. Д-Р Боян Боянов  2,  Студентски Град  60, 59, 59б, 59

Община Триадица  

На 08.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Жк.Иван Вазов:   Адриана Будевска   8,  Акад.Иван Евстратиев Гешов   100, 104,  Александър Македонски   4,  Витоша  99, 101,  Енос   6, 10,  Здраве   15, 23,  Милосърдна   8,  Никола Славков   11, 17, 33, 39, 41,  Орфано   3,  Порто Лагос   15,  Родосто   7,  Хан Персиян/Пресиян/   15, 18,  Ярослав Вешин   7

На 09.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Бузлуджа   49, 54,  Доспат   27,  Княз Борис I  3, 5, 9, 25, 42, 44, 50, 27, 20, 73, 83, 85, 95, 99,  Неофит Рилски   12, 35,  Патриарх Евтимий  45, 51, 53, 67, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 98,  Прага   17,  Тунджа   25, 32, 40,  Удово   6,  Христо Ботев   2, 6, 6б, 18, 30,  Цар Асен   50, 52, 63, 69, 70, 71, 72, 77,  Шандор Петьофи   48, 51, 59, 63, 65

На 11.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Доспат  3, 7-9, 6а, 4, 5, 11, 13,  Дукатска Планина   5, 16,  Лайош Кошут   34, 39, 49, 55-57,  Люлин Планина/Ник.Кофарджи   17,  Пенчо Славейков   5,  Тунджа  7, 22,  Шандор Петьофи   5а, 9, 28, 30

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Ще пуснете ли детето/децата си на детска градина?
  • Да, веднага. (38%, 86 Гласове)
  • Да, но когато видя как се спазват мерките. (13%, 28 Гласове)
  • Не, още има Covid-19 (21%, 47 Гласове)
  • Не, имам възможност да работя от вкъщи. (12%, 26 Гласове)
  • Нямам дете/деца (17%, 37 Гласове)
Общо гласували: 224 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Умът ти е като някое дистанционно, винаги липсва, когато ти трябва.

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Част от Панчарево остава без вода...

Планови ремонти на „Софийска вода“ във сряда, 23 септември, ще наложат спирането на водоподаването в част от...

Прочети още keyboard_arrow_right