Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 9-13 март

планирани прекъсвания на тока

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 – 13 март 2020 г., включително:

 

София-град

Община Банкя  

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Антим I  4в, Беласица  8, Ботьо Петков  10,8,1,2,5,6,7, Княз Борис I/Д.Благоев/  36,61а,59,57,71,60,53,48а,38,65,46,63,52,61,48,47а,50,42,58,55,67,54,УПИ Iх-1317,Кв.92, Люлин  2, Персенк  2, Пи 02659.2193.1243  , Трапезица  32,40,5а,24,18,15а,36,26,34,25,18в,42,23,38,22,18а,28,20,9а,7,13,44,19,17,5,15,30,11,18е,9,29, Христо Ботев  10,20,23,29,21,18,27,26,28,30,12,21 Вила,11,31,15,26а,25,19,16,8а,17,8б,13,14,22

Община Витоша  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  ,VIIi-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,Пи 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  Поща,63, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Горелица  , Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Момина Сълза  18, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , VIIi-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,Пи 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  Поща,63, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Горелица  , Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  18, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  3,1, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Реката  2,4, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  20,19,18,14, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , II-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Утринна Роса  9, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Цар Борис IIi/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   614-Та  2а, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Ген. Кутузов  53а, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   714-Та/Витоша/  , 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31,18а,24,18,16, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23,30,58,19,17а,11а,36,20,32,35, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  11,1,2 Княжево,3,4, 722-Ра/Витоша/  2а, 724-Та/Витоша/  Вила, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов  58а,56,66, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Виден Табаков  5, Витошко Цвете/Княжево/  9,13 В.З Килиите, Войводина Могила  162,160,166, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Детелина  2,Вила,7а,10, Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите,В.З.Килийте, Княжевска/Валентин Андреев/  25, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Любляна/Й.Вишевградски/  9 9,43 8,47,43 Р-Н Овче Купер,45,43,49,И Н.Петков, Люти Дол  7а,41, Мала Курия  Бул.Цар Борис IIi,2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Никола Петков/П.Напетов/  9 9,11 6,9 14,9 11,4 10,9 12,9 10,87 6, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полк.Стойно Бачийски/Филип  125, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13,23,8,54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Роза  8,10а, Синята Скала  36,29,36,96,110,102,58б,91,98,60,24,108,60б,112,104,88,64,84,Ул.781, Ул.719,36,74,81,90,64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Синята Скала  36, Средорек  30,8 7, УПИ Iv-438  Кв.14а  , Утринна Роса  9,10,6,4,12, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi  428г, Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Цар Борис IIi/Девети Септ.  412,414,434в,430,517,430а,519,420,410,515,468,404а,446,434,406,474,444,511,438,513,Черения Кос/Долната,404,434а,440а,454,Местност 10км. №23,436,432в,466,426а,428а,Местност 10км № 23 Челен Кос,523,422,458,432а,521,402,442,464,428в,464а, Църквище  27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9,11,9,15,10,5,7,3 Ул.Детелина,11,16,   9

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   714-Та/Витоша/  , 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31,18а,24,18,16, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23,30,58,19,17а,11а,36,20,32,35, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  11,1,2 Княжево,3,4, 722-Ра/Витоша/  2а, 724-Та/Витоша/  Вила, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов  58а,56,66, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Виден Табаков  5, Витошко Цвете/Княжево/  9,13 В.З Килиите, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Детелина  2,Вила,7а,10, Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите,В.З.Килийте, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  7а,41, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13,23,8,54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Роза  8,10а, Синята Скала  36,29,36,96,110,102,58б,91,98,60,24,108,60б,112,104,88,64,84,Ул.781, Ул.719,36,74,81,90,64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Синята Скала  36, Смрика  21,23,27,26,24, УПИ Iv-438  Кв.14а  , Утринна Роса  9,10,6,4,12, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2, Явор/Цв.Божков/  14,   9,11,9,15,10,5,7,3 Ул.Детелина,11,16,   9

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Смрика  21,23,27,26,24, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2, Явор/Цв.Божков/  14,   9

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Георги Рилски  31, УПИххііі-638 Кв 31

Община Връбница  

На 13.03.2020 Г. /09:45 - 14:00 Ч./ -  Волуяк:   Минзухар  1,7,2,5,62,3, Никола Карастоянов  1,3, Панорама  20

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  София:   Обеля  До Бл.117, Обеля 1  1 117

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  260 Вх. А

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. А

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. Б

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. В, Г ;278 ;279

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  262 Вх. Б

Община Възраждане  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Зона Б-5-3  25, Сердика  20

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сердика  20,19

Община Изгрев  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Антон П.Чехов  1,6,10,88в, 14а,14б

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Антон П.Чехов  1,6,10,88в,14а,14б,18,20,22,34,27,25,26,28,30,32,34,27

Община Илинден  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Света Троица/Вълчо Иванов/  145в,145 В, Света Троица/Вълчо Иванов/  1 145 В,319,326,До 145в,321,327,145в, УПИ I, Кв.8

Община Искър  

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Казичене:   II-1596,1597  24, Васил Левски  , Васил Левски/Черв.Армия/  9,12,1,11,10,8,3,7,24,5, Вп 52150  Пром, Дружба  Склад, Мито Войнишки  55,74,61,44,63,42,57,40,53,34,59а,32, Общ.Димитър Благоев  , Общ.Стела Благоева  8, Отец Паисий/Победа/  3а, Пи 1526,Кв.79,М.Нпз-Промишлена Зона  , С Ид. 35239.6102.36, Xxv-36, Кв. 79  , Стария Искър  3,2,1,8,5, Троянов Път  1,4,28,3,2, Хаджи Димитър  15,17, Хан Аспарух/Кооперативна/  16,4,10,1,5,5а,2,3,6,14,12,8, Христо Попбожилов  34, Цар Борис IIi/Дим.Благоев/  120,124,57,55,130а,67,92,80,114,61,106,116,108,88,84,134 А,63,94,65,104,102,112,98,134,1134а,96,100,59,110,86,128, Яворов

На 15.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Брюксел  7, Полигона

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Цар Борис IIi/Девети Септ.  124

Община Красно Село  

На 09.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Битоля  6

На 09.03.2020 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  , Красно Село  Бл.191, Пирински Проход  35  36 Су „Максим Горки“, Пчела  1а,1

На 12.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./ -  София:   Доспат    15,14,16,18,17,19,20,, Прага  28,26,24,30, Свети Иван Рилски    30, 32, 34,21,24, Стрешер/Божидар Митров/  2, 3;, Тунджа   20, 22;, Шандор Петьофи  16, 18, 20,22,24 23, 25;

На 13.03.2020 Г. /10:15 - 12:00 Ч./ -  София:   Ж.К.Гоце Делчев       Бл.29,30,31,И 36 , Ул.Кестенова Гора     №51, Червена Роза  60

На 10.03.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Кв.Гоце Делчев     Бл.37,42

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Коломан  6, Коломан   Ресторант Градина Славия, Цар Борис IIi/Девети Септ.  7-9,5,7,7-9 Хиподрума

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  11 А, Б ;12 А

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  14 А, Б , В ;12 Б

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  15 А, Б , В ;16 А

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Люлин Планина/Ник.Кофарджи  11

На 11.03.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Пирински Проход  55,61а, Хайдушка Гора  2, Цар Борис IIi/Девети Септ.  93-95 , Бек Офис Софийска Вода

Община Кремиковци  

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Горни Богров:   Александър Стамболийски  3,1,Площада, Васил Левски  10,3,8,13а,19,19а,21,16,23,Манастира,17,4,18,5,14,25,15,1, Кирил И Методий  6,3,4,1,2а,2, Люлин/Лиляна Димитрова/  5,1,6,3,4, Местн. Б.Убрещ  , Мусала/Васил Коларов/  1,3,4, Обреща  3, Поп Груйо  1,2,9,3,11,7,4,6,11б,7 Дърводелска Раб.,5, Рендова/Толбухин/  6,2,1,4,3, Рибарица  1,2,3 А,3,3 Б,5, Стефан Караджа  3,10,2,4,8,6, Стубела/Ленин/  5,2,5а,3,4,1, Трайчо Костов  2, Трети Март/9 Септември/  9,23,25,Павилион,1,6,10,21,15,12 Лекарски Кабинет,19,5,2,11,8,17,3,7,4, УПИ IIi-Кв.29 М. Горни Богров  , Хан Богров  Читалище, Хемус,Идент.16448.7721.801  , Христо Ботев  46,49,51,№48,50,47,43,44,39,41,42,45,40, Шипка  4 А,1,12,3,10,4,8,2,6а

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Бели Липи /Кремиковци/  1а,1, Боримечката /Кремиковци/  4,3 Къща,1,7,5,6, Бузлуджа  7,3,2,5а,4,2а,5,9,6, Георги Бенковски /Кремиковци/  17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1, Илинден /Кремиковци/  5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9, Крали Марко /Кремиковци/  10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15, Кремиковска  12, Кремиковци  , Митрополит Кулевит /Кремиковци/  3,4,5,1,2,7,6, Оборище /Кремиковци/  3,5,1,2, Панайот Волов /Кремиковци/  5,1,6,3,8, Поручик Орозов  , Пробуда /Кремиковци/  9,11, Радивой /Кремиковци/  4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/  4,6,1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,31,40,17,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43, Светлина /Кремиковци/  2,1,4,1а, Стефан Караджа /Кремиковци/  16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а, Ул.Радивоя  2

Община Лозенец  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/  1,5, Димитър Хаджикоцев  4

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Галичица  18а,20,26, Криволак  49,51,65, Крум Попов  51 Вх.А,Б

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Джеймс Баучер/Антон Иванов  60-64, Кричим/Петко Енев/  12, Плачковица  2

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Димитър Хаджикоцев  21,41,69-71,80,92 ;, Милевска Планина  6, Църноок  5

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Криволак  55,45,61,53,34 Вх.А,Б, Крум Попов  47 Вх.А,Б

На 14.03.2020 Г. /07:30 - 12:00 Ч./ -  София:   Милин Камък  66,64,Свети Наум,60,64 Стом.Кабинет,Кабинет 2, Св.Наум/Трайчо Костов/  36,48,30

На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Неразделни  10

На 12.03.2020 Г. /13:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Рилски Езера   № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14;

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Сребърна/Първомайска/  15,21, Хенрик Ибсен  15, Черни Връх  90

Община Люлин  

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 14:15 Ч./ -  София:   Захари Стоянов  6 На Спирката На 111, Люлин  До 421, Люлин 3  До Кооп Паз.,Рус. Пазар,-Руски Пазар-Бате Ради,Рус.Пазар,Рус.Пазар -Коп.Паз.,Руски Пазар,До 421,Павилион 21,Кооп.Пазар,Общ Пазари,Общ.Пазар, Люлин 4  422,До 422,Павилион №18,Руски Пазар,Павилиони,Рус.Пазар,422,До Бл.421,422,Руски Пазар Пав.24,До Бл.422,На Изток . 421,Пазари Запад, Панчо Владигеров  Руски Пазар, Петър Бонев  4 До Бл.422

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 10  146, 145, 143.

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 10  146, 145, 143/117, 118/

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 2  235 Вх. А  ;239

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 2  238 Вх. Б  ;240

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 3  343, 344, 345

Община Младост  

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/  2а, Брюксел  1, Искърско Шосе  , М-Къро - 1 Част

На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 1

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 2

На 11.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 3

На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 4

На 13.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 5

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 2  285,206,209а,206а,206,206б,288а,206б,207а,&Quot;.&Quot; 285-Магазин,209,&Quot;.&Quot; 285 Фризьор,&Quot;.&Quot; 285 -Кафе, Свети Киприян/К.Каприелов/  60 Жк Младост 2,52,60 Младост 2,52 Жк Младост 2,60 Кв.Младост 2,60,60 Младост 2,52 Младост 2,60 Жк Младост 2,56

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров  2

На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Цариградско Шосе/Тракия/  7-Ми Килот,119

Община Надежда  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Гуслари/Торпедо/  54, Лев Толстой  35, Толстой  35,1 39

Община Нови Искър  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Локорско:   Веско Веселинов  11,13,21,17,3,1,7,5,19а,15, Георги Зозов  16,8,3,18,1,12,22,24,20,2,6,4,14,7,9,10,5, Данаил Ласков  9а,13,4,1,2,5,9, Димитър Тошков  31,22,12,8 Къща,4,2,6,10,18,14, Илия Манов  10,18,14,28,16,20,22,30,32,8,26,24,6,12, Ненко Колев  10,5,2,1,12,3,8 Жил. Сграда,6, Петко Симеонов  1,8,5,9,7,3,11,2,С/У№11,17,4,15, Покрив Цех №2 Екотоп  , Славе Турчев  17,11,19,5,23,9,21,4 УПИ 5-382 Кв.13а,3,2б,19а,1,13, Стопански Двор,УПИ 12-582,Кв.49  , ТУПИк  3,1, Турска Ливада

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Мировяне:   Петко Каравелов/Пионер/  2

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Нови Искър:   Брястовете  2,6,8, Димитър Вачев/Сърп И Чук/  8,11,1,12,9,10,4,3,5,6,7,2, Заводско Шосе  22а,1,22,23,5,21,2,20,28,25,32,3,24,34,30,27,6,4,29, Зенит  1,15 1, Кътински Път  11 Къща,16,9б,5,3,12,8,9а,18,7,13,7а,11,10,5а,8а,2,14,4,6,9, Лозарски Път  6а,6,2,4, Невен  24, Отдих  11,32а,21,7,30,1а,17,36,9,19,38а,12,1,22,10,34,38,14,26,42,3,20,2,13,18,44,32,8,28,5,15,16,40, Спас Бенев/Червена Звезда/  1,4,2, Шопска  20,17,Ъгъла С Ул.Спас Бенев,28,22,2,11,16,14а,24,12а,12,13,14,15,9,18

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/  10,12

Община Оборище  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.А

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Б

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.В И Вх.Г

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Д

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Е

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Център  11-Ти Август( 1,12,5,9,12,2,4, ;Дунав(3б,7 ;Янко Сакъзов/Ген.Владимир(21б,17,15,19, ;Полк.Борис Дрангов/Потемкин (6, ;Димитър Греков/Емил Попов/ (1, ;Княз Александър Дондуков(1,69,56,79-81,85-87

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Център  Георги Бенковски (12 Б ;Дондуков Корсаков Княз(26а,34,34а,34в,38 ;Московска(25,27а,27б,29а,29б,29,39,37 ;11-Ти Август ;Г.С.Раковски(86,86б,88 ;Тракия (52,20,26

Община Овча Купел  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   663-Та/Овча Купел/  4б, 672-Ра/Овча Купел/  1,3 А,5,3,7,5 А,7 А,9, Бойчо Огнянов  2,1б,16,22,15 Б,3,1,20,10,15,8,15 А,3 А,6,18,5,1а,12, Буземска  2, Драгоман  11,4,12 А,9 А,7,12,6,16,5,9,1,14,2,3,18,10, Земеделска/Яташка/  2, Крушовски Връх  9,19,5,2,14,11,1,23,1 Срещу Адреса,7,8,11а,3а,3,6,12, Лечебен Извор  1, Любляна/Й.Вишевградски/  8,6,12,15,2,9,Кв 37а  УПИ Xv-1198,8 Общи Нужди,4,2 А, Момина Баня  4,1 А,2,1, Момкова Баня  4,5 Б,5 А, Народно Хоро  5,8,6,4,6а,4 УПИ Хі-309 Кв.13б,4а,3,1,2, Овча Купел  10,3 1,43,6,39,6 1,35а,35,12,43а,29,6 1,1,37,25,8,17-19,12а

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   689-Та/Витоша/  , Мала Курия  17,21,14,31,29,7,11,13,2,30,9,23а,15,17а,4,5а,5,12,10, Полк.Стойно Бачийски/Филип  113,129,127,126,125,134,131,132,123,130,111,124,128,114,121, Ул. Мала Кория  5б, УПИ Ххііі-383,Кв.9  , Цар Борис IIi/Девети Септ.

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Буен Поток  27,20,18,25,15,12,14,33,23,10,31,16,21,9,19,17,29,22,8, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3  , В.З.Горна Баня  УПИ II-4330,2123 Кв.11а, Велик Завет  10,20,23,21,18,11,17,14,16,12,15,19, Войнишка Песен  21,14, Горна Баня  Кв.14, Доброволец  2, Дъга  4,10,7,8,16,14,7а,5,12,3,20,21,6,4а,2, Ехо  34,14,УПИ Vіі-8,10,28,24,18,22,16,20,12, Каменист Път  5,13а,7,2,4,11,3,13, Кристал  5,18,26а,2,24,3,1,14,26,20,3а,6,4,12,10,28,22,30 И Дъга, Лазурно Утро  8,2,6,5,3а,9,4а,3,11,4, Люлинско Поточе  2, Маркова Баня  5а,19,3,17,20,14,2,6,10,12,26,5,18,4,16,8,1, Мечово Усое  26,24,28,27, Мечта  15, Нестинарка  2, Овча Купел  В.З.Горна Баня, Патриот  9а,1,2,6а,5,3,7,4,9, Пладнище/Рилски Партизани/  12,8,6,19,18,5б,11,28,14,2а,15,1,21,10,13,25,23,2,Ул.Пладнище И Ул.Дъга,20,9,4,16,26,35а,7,17,3, Равнище/Кънчо Стоилов/  39,29, Чардаклия  28,8,27,2,3,22,4,23,5,25,1,20,7

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Букет  64,53,62,45,49,66,47,60, Евлия Челеби/Мара Петлякова  14,4,16,10,2,1, Житница  1, Калояново  4,12, Любляна/Й.Вишевградски/  52, Монтевидео/Пионерски Път/  21а, Никола Петков/П.Напетов/  37а,31,45,43,36,33,37,013,25,47,17,29,27,35,13,15,19,3,19а,53,21

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/  21

Община Подуяне  

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 14:15 Ч./ -  София:   546-Та/Кв.Левски/  16 Он,16

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   576-Та/Левски/  7а,3а,5а,3а,7,3, 578-Ма/Кв.Левски/  13,9а, 579-Та/Кв.Левски/  №2, Левски Зона В  16,12,13-Общо Помещение,13,14,15,Бл.16 16,21,18,17, Левски Зона Г  15, Летоструй  77б,77в, Станислав Доспевски  71,Пав.12,До 17-Пав.3,Пазар Пав.10,До 17-Пазар,До 17-Пав.14,До 17-Пав.18,До 17,Пазар Пав.15,До 17-Пав.16,До 17-Пазара,До Бл.17,До 17-Пав.8,До 17-Пав.9,Зад 17 Търг.К-С

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Видбол  6, Къкринско Ханче  31, Уошбърн  11,16,15,18,13,7,9, Хаджи Димитър  102,Тп До 102,103

На 14.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Г,Д

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Е

Община Сердика  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Бенковски  Парцел 16, Глас Народен  13а,4а,3,6,10,7,13,13б,11,5,4,9,14,8,3а, Долна Махала  3а,4,8,3,1,15 Кв 74 П-Л 14/16,5,УПИ Xi, Кв.74, М. Бенковски,1а,5а,9,7, Единство  53,16,14,2,51,18,20,22,12,55, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150,127,148,121,130,125,136,145,128,133,124,117,113,105а,146,132,131,109,114,112,139,120,137,138,107,123,151,129,142,126,122,113-А,118,116,115,119-А,144,114-А,143,111,134, Обрадовски Път  15,24,5,17,3,6,32,7,18,20,10,26,30,2,28,4,П-Л 15-17,16,8,12,19,32а,9,1,14, Обрадовци  , Околовръстен Път  34, Селска Поляна  4,4а,6,2

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Илиянци/Лиляна Димитрова/  12-14

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Широк Център  Будапеща (84 ;Родопи(8 ;Веслец(71 ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.(91 ;Козлодуй(35,45,53,51,61,63,67,73,41,69 ;Родопи(2,16,30,32,12,34, ;Тимок/Васка Ненчева/ (61,21 ;Сливница(241,265,281,285,287,291,301,303 ;Константин Стоилов(45 ;Панагюрище(44,42,16,14,23,19 ;Сливница (,237, ;Тимок/Васка Ненчева/(18,38,20 ;Дунав (73, ;Братя Миладинови(83, ;Сливница(215,217,219,229, ;Листопад(6,8 ;Кръстец(6,10,12 ;Цар Самуил(114,122,153,128,124, ;Христо Ботев(145,141,139,135,133,131

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Широк Център  Козлодуй(18,3,23,25,27,29 ;Родопи(60,25,17,7,62 ;Тимок/Васка Ненчева/(6,16, ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.(97,127, ;Цветан Минков/Милиционерска(9,2,3 ;Княз Борис I (190,194,200,210,213,205,191,209,194,217 ;Козлодуй(52,42,38,34,72, ;Клокотница(11,13,15,21,23, ;Козлодуй ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. ;Христо Ботев(171,167,165,163,157,173,

Община Средец  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:13-Ти Март 11,19, 6-Ти Септември 28,39,34,43, 51,55,38, Ангел Кънчев  34,39,43, Васил Левски  1а,4,6,10,11,12,16,20,28б,30,58а,42,59,61,63,65,71,73, Витоша  65,69b, Г.С.Раковски  157a, Ген. Паренсов   31,29,6,14,8

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   13-Ти Март  11,19, 6-Ти Септември  38,51,55, Ангел Кънчев  (34,39,43, Васил Левски  59,61,63,65,71,73,1а,4,6,10,11,12,16,20,28б,30,84,86,82а,82б,82в,82г,76,74,72,70,68а,68б,68в,68г,84,60,64,66, Витоша  65,69б, Ген. Гурко  70,72,74,76б,76а, Ген. Паренсов  6,14,8,33,22б,24,28

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Васил Левски  84,86,82а,82б,82в,82г,76,74,72,70,68а,68б,68в,68г,84,60,64,66 ;, Ген. Гурко  70,72,74,76б,76а,   (70,72,74,76б,76а, Ген. Паренсов  22б,24,28,33

Община Триадица  

На 12.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бадемова Гора  5,7,9,11, Ж.К.Стрелбище    Бл. 1 Б Вх. А И Б. Бл. 7 Б Вх. А, Б И В. Бл. 2 Б Вх. А,, Костина  4,2

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Бузлуджа  62,64. , Доспат   35, 37,39,50, 52, 54;  , Свиленица  3,3а., Цар Асен  80б,80а,101,95 Гар.2,93,95 Гар.3,96,95 Гар.5,95 Ат.5,95 Ат2,95,95-99,95 Ат3,95 Ат.7,95 80,88,90,92,94,96,89, 93, 95, 98,99, 101, 103

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Витоша   190, 192, 194, 196, 198., Димитър Манов  75-83, Краище/Тодор Атанасов/  1

На 12.03.2020 Г. /13:30 - 14:30 Ч./ -  София:   Витоша  134 ,22 Средно Училище „Георги С. Раковски“, Княз Борис   10, Пенчо Славейков   39,41,, Свиленица  5,8,10.9,11,13,15,14,12, Тунджа  41,43,48,50., Цар Асен   114,116,118,120.

На 13.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  12,8,2,2,113,12 Офис Център,6,12 Офис , 4, 6,  , Нишава/Георги Аврамов/  107, 111, 115, 117, 119., Стрелбище  Бл .113

На 11.03.2020 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  16 Фитнес,14,16, Твърдишки Проход  19,15,15,15, Хайдушка Гора  108,106 32,89,112,110,91,106

На 10.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ресторант Тинтява ; ,Фонтани Кафета На Входа На Южен Парк   , Южен Парк  Ул.Бяла Черква,Бънджи Скок,Алея Роналд Рейгън,Вход От Ул.Бяла Черква, Южен Парк

На 10.03.2020 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Южен Парк  База Озеленяване ; Кафе Шатрата; Уо; Помпена Станция

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Какво мислите за Covid-19?
  • Притеснявам се и стоя вкъщи (36%, 214 Гласове)
  • Мисля, че се преувеличава (20%, 121 Гласове)
  • Мерките трябва да са още по-строги (32%, 191 Гласове)
  • Трябва да се изгради обществен имунитет след преболедуване (10%, 58 Гласове)
  • Нас не ни лови, ракия да има (1%, 8 Гласове)
Общо гласували: 592 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Хората, които са непрекъснато кисели, в следващия сиживот се прераждат в туршия

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Ремонтират аварийната лента на "Хемус", движението е затруднено к......

Поради ремонти на магистрала "Хемус" от 10 до 15 часа движението в тунел "Правешки ханове", в посока Варна, ще се осъщес...

Прочети още keyboard_arrow_right