comment 0
visibility 182
вода

Спират водата в Банкя, Горубляне и Надежда - 1

„Софийска вода“ ще извърши планови ремонти на 21 май, вторник, по водопроводната мрежа, което ще наложи спиране на водоподаването в някои столични райони. Заради ремонт на уличен водопровод и монтаж на спирателен кран на ул. „Ясен“ вилна зона „Банкя, гр. Банкя“, от 10:00 до 20:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: кв. „Вердикал“ вилна зона „Банкя“ гр. Банкя Ще се подсигури вода с водоноски на ул. „Восток“ №2, ул. „Петко Д. Петков“ и ул. „Царибродса“ . Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа водоноска ще има на адрес ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ ъгъла с ул. „Александър Стамболийски“. Заради монтаж на пожарен хидрант на ул. „Позитано“ жк. „Разсадника - Коньовица“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Позитано“ от ул. „Алеко Туранджа“ до ул. „Троян“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Обреща“ кв. „Горубляне“, от 09:30 до 17:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Обреща“ , по ул. „Самоковско шосе“ от ул. „Обреща“ до ул. „Цариградско шосе“ Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Магнолия“ жк. „Надежда“ 1, от 09:00 до 19:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Магнолия“. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на бул. „Симеоновско шосе“ кв. „Симеоново - север“, от 10:00 до 18:30 ч. ще бъде прекъснато водоснабдяването на живеещите в района на ул. „Св. Мария Магдалена“ от бул. „Симеоновско шосе“ до ул. „Босилек“ и ул. „Поп Пейо“. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Мичман Тодор Саев“ кв. „Кръстова вада“, от 09:30 до 16:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Мичман Тодор Саев“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Кремиковско шосе“ кв. „Кремиковци“, от 09:30 до 17:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ЗСК „Кремиковци“, жп гара Кремиковци Прочети още...

Времето в София

Въздухът в София

comment 0
visibility 578
вода

Спират водата в Зона Б-5, Овча купел и Красна поляна

Предварително предвидени ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ на 17 май, петък, ще станат причина за спирането на водата в някои столични райони. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение до бл. 14 жк. „Зона Б-5“ от 10:00 до 16:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Одрин“ от бул. „Александър Стамболийски“ до ул. „Партений Нишавски“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Монтевидео“ кв. „Овча купел“ , от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на: ул. „Монтевидео“, ул. „Гайтанци“, ул. 315, ул. „Президент Линкълн“ Възможно е временно повишаване  мътността на водата след възстановяване на водоподаването. Заради подмяна на водомерен възел на бул. „Възкресение“ жк. „Красна поляна“ от 09:00 до 12:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на ул. „Румяна“. Заради диагностика на уличен водопровод в кв. „Абдовица“ №63,  от 09:30 до 16:30 ч. ще бъде спряна воодатат на живеещите в района на кв. „Абдовица“ от №1 до №160. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Кораб планина“ жк. „Лозенец“, от 10:30 до 19:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на ул. „Кораб планина“ от ул. „Трепетлика“ до ул. „Плачковица“. Заради изграждане на уличен водопровод на ул. „Загребска“ кв. „Овча купел“, от 08:00 до 20:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на ул. „Загребска“ от ул. „Ново село“ до ул. „Любляна“.   Прочети още...

comment 0
visibility 657
вода

Центъра и Малинова долина цял ден остават без вода

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложат спиране на водата в някои столични райони на 16 май, четвърътък. Заради пресвързване на уличен водопровод на ул. „Едуард Генов“ жк. „Малинова долина“, от 10:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Едуард Генов“ , бл. 22, бл. 23, бл. 25, бл. 26, бл. 27 Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Кузман Шапкарев“ Център, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Ген. Гурко“, ул. „Дякон Игнатий“, ул. „Иван Вазов“, ул. „Георги С. Раковски“ Възможно е да има краткосрочно помътняване на водата след пускането й. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Божур“ с. Волуяк, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Божур“, ул. „Здравец“, ул. „Червено знаме“, ул. „Зорница“, ул. „Малина“ Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Цар Симеон“ Център район „Възраждане“, 10:00 до 17:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на ул. „Цар Симеон“ от бул. „Стефан Стамболов“ до ул. „Георг Вашингтон“. Заради подмяна на пожарен хидрант на ул. „Сехово“ жк. „Гевгелийски“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Сехово“ от ул. „Сава Михайлов“ до ул. „Попчево“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на бул. „Сливница“ жк. „Банишора“, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: бул. „Сливница“ №195, бул. „Христо Ботев“ №131 ул. „Софроний Врачански“ от бул. „Сливница“ до ул. „Козлодуй“. Заради подмяна и монтаж на спирателни кранове на ул. 565 жк. „Левски“ В, от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. 565.   Прочети още...

comment 0
visibility 520
вода

Спират водата в Овча купел, Лозенец и Горубляне

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ на 15 май ще наложат прекъсване на водоснабдяването в някои части на столицата.  Заради подмяна на пожарен хидрант на ул. „Леденче“ кв. „Овча купел“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: бул. „Президент Линкълн“, ул. „Кърпикожух“, ул. „Месечинка“, ул. „Кукуряк“. Заради ремонт на хидрофорна уредба на ул. „Мала планина“ жк. „Лозенец“, от 09:30 до 16:30 ч. ще бъде спряна водатат на живеещите в района на ул. „Мала планина“ бл. 36 и бл. 37. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Железопътна“ кв. „Орландовци“, от 09:00 до 17:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на ул. „Железопътна“  от ул. „Кестен“ до ул. „Столетник“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Роса“ кв. „Горубляне“, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Роса“ №44 и №46 , по ул. „Поручик Мороз“ от ул. „Роса“ до ул. „Павел Красов“, по ул. „Преслав“ от ул. „Поручик Мороз“ до края на улицата. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Стоян Камбарев“ жк. „Студентски град“, от 09:30 до 18:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Стоян Камбарев“.  

Прочети още keyboard_arrow_right
Реклама
comment 0
visibility 556
вода

Подуяне, Банкя и Малинова долина цял ден ще са без вода

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата на 08 май, сряда, в някои столични райони. Заради  подмяна на спирателни кранове на ул. „Иван Щерев“ кв. „Подуене“, от 10:00 до 22:00 ч. ще спре водата на  живеещите: по ул. „Иван Щерев“ от ул. „Атанас Узунов“ до ул. „Румен войвода“ по ул. „Иван Миланов“ от ул. „Иван Щерев“ до ул. „Братя Пешеви“ по ул. „Детелин войвода“ от ул. „Иван Щерев“ до ул. „Братя Пешеви“ по ул. „Румен войвода“ от ул. „Иван Щерев“ до ул. „Детелин войвода“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Иван Щерев“ ъгъла с ул. „Детелина войвода“ . Заради  изграждане на уличен водопровод на ул. „Георги Русев“ жк. „Малинова долина“, от 10:00 до 22:00 ч. ще спре водоподаването на живеещите по бул. „Симеоновско шосе“ от ул. „Околовръстен път“ до ул. „Проф. Иван Странски“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа,  ще се достави вода  с водоноска на ул. „Георги Русев“ ъгъла с бл. 23. Заради  пресвързване на уличен водопровод в вилна зона „Иваняне“, гр. Банкя, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на вилна зона „Иваняне“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Богдан“ ъгъла с ул. „Мусала“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Хаджи Мано Стоянов“ жк. „Надежда“ , от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите по ул. „Хаджи Мано Стоянов“ от бул. „Ломско шосе“ до ул. „Екзарх Стефан“. Ако ремонтните дейности продължат повече 12 часа, еода ще се достави с водоноска на бул. „Ломско шосе“ ъгъла с ул. „Хаджи Мано Стоянов“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. 2 кв. „Враждебна“ , от 09:30 до 17:30 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. 1, ул.2, ул. 60, ул. 61 Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Божур“ с. Кривина, от 11:00 до 18:00 ч. спират водата на живеещите по ул. „Божур“ от ул. „Демокрация“ до ул. „Латинка“ и ул. „Просвета“№7,9,11. Прочети още...

Този месец Ви питаме

Трябва ли да бъдат повишени заплатите на служителите в столичния градски транспорт?
  • Да. Заслужават по-високи заплати. (50%, 233 Гласове)
  • Не. И сега получават по-високи заплати от здравните работници и учителите. (29%, 134 Гласове)
  • Не. Преди избори винаги искат увеличение (9%, 43 Гласове)
  • Да. Имат много извънреден труд (11%, 52 Гласове)
Общо гласували: 462 Обратно към гласуване
comment 0
visibility 640
споделено трасе

Проектират ново споделено трасе от "Сливница" до "Никола Мушанов" (СНИМКИ)

Ново споделено трасе за трамваи и автобуси се проектира от "Сливница" до улица "Никола Мушанов". Това съобщи днес заместник-кметът на София Дончо Барбалов. Рано сутринта той направи проверка на ремонтираното през есента споделено трасе от "Сливница" до кръстовището с "Иван Евстатиев Гешов". Участъци от това трасе в момента се ремонтират, за да се запълни оставената от предишния изпълнител фуга около трамвайните релси. "В момента това е временно решение и се прави нов проект за споделеното трасе тъй като това е проектирано през 1999 година. От геоложките проучвания се оказва,че това трасе няма да издържи натоварването на 10-тонните автобуси, които от есента се движат по трамвайните релси. Не е в аварийно състояние, но тогава технологията е била такава и за това се налага новото проектиране", каза Дончо Барбалов. До средата на месец май фугата на трамвайните релси ще бъде запълнена и трасето ще бъде готово. Предишният изпълнител на поръчката беше фирма "Амфисия", но тя некачествено изпълни ремонта за около 1 милион лева и беше отстранена. Ремонтът се пое да се довърши от общинската "Софинвест". Некачествената работа не е платена на "Амфисия", уточни Барбалов.   Прочети още...

comment 0
visibility 650
вода

„Крива река“, Кътина и Лозен започват седмицата без вода

„Софийска вода“ предприема планови ремонти на 22 април, понеделник, по водопроводната мрежа в столицата, което ще наложи спирането на водата в някои райони. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Яков Крайков“ кв. „Крива река“, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на по ул. „Яков Крайков“ от ул. „Св. Георги Софийски“ до ул. „Виктор Григорович“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Яков Трайков“ ъгъла с ул. „Даскал Манол“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Професорска“ с. Кътина, от 09:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Сливница“ (четни номера), ул. „Младежка“, ул. „Летец“, ул. „Професорска“ Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Свети Спас“ с. Лозен, от 09:30 до 17:30 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Свети Спас“, по ул. „Рудината“ от ул. „Сергин Сердарски“ до ул. „Георги Бенковски“. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Богданци“ жк. „Гевгелийски“, от 10:00 до 17:0 0 ч. ще бъде спряна вода на живеещите по ул. „Богданци“ от ул. „Мировци“ до ул. „Гевгели“.  

Прочети още keyboard_arrow_right
comment 0
visibility 104459
ЧЕЗ Спиране на ток

Къде спират тока в София-град и Софийска област

Ще има планирано прекъсване на електрозахранването на територията обслужвана от ЧЕЗ в периода между 25 февруари - 1 март в София-Град и Софийска област. Това се случва, тъй като ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. От ЧЕЗ Разпределение предоставиха на Столица.bg, списък с местата на който ще има временни прекъсвания на тока: ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  Район Витоша На 25.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 25.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  бояна ул. Сребърна гора 6 На 26.02.2019 09:15 - 16:30  МУСАЛА 1; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 215 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 27.02.2019 09:30 - 16:30  АТАНАС ЯРАНОВ 10, 4; ИВАН МИЛЕВ 17; ИЛИНА ЦЪРКВА На 27.02.2019 10:00 - 11:00  ВАСИЛ ЧАКАЛАРОВ 51; ПАНОРАМЕН ПЪТ 24В, 51 ВИЛА 27, 66, 63 На 27.02.2019 10:00 - 11:00  ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 49; ПАНОРАМЕН ПЪТ 24 ЗАД 24А, 26, 24А, 63, 60 ВИЛА 30, 25, 1А 1, 32 На 27.02.2019 09:30 - 16:30  112, 114 ДРАГАЛЕВЦИ На 27.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 01.03.2019 08:45 - 16:00  БОРИС АРСОВ 9; ЙОРДАН РАДИЧКОВ № 5 комплекс Буена Виста На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ГЕОРГИ РИЛСКИ 31; УПИХХІІІ-638 КВ 31 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 Район Връбница На 25.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213 На 25.02.2019 09:30 - 13:15  ОБЕЛЯ 2 УЛ. № 108-МА, 253, 252 На 25.02.2019 09:30 - 13:15  ОБЕЛЯ 2 УЛ. № 108-МА, УЛ. 108-МА На 26.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213 На 27.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213 На 28.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 215 На 01.03.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 215 Район Възраждане На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 73-75, 63, 13А 14А, 64, 69; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 44-50; СЕРДИКА 15-А, ТРАФ. ДО 15-А, 15А, 1 15А, 1 15, 13А, 15А На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 73-75, 63, 13А 14А, 64, 69; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 44-50; СЕРДИКА 15-А, ТРАФ. ДО 15-А, 15А, 1 15А, 1 15, 13А, 15А На 27.02.2019 09:30 - 15:45  АРХ. ПЕТКО МОМЧИЛОВ/КУЗМАН Ш 2, 8; ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 77, 65, 11, 78, 71; НЕЗНАЕН ВОИН 2, 9 1, 10-12, 2, 9 2; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 52, 56, 54; СЕРДИКА 1; СИНИ ВИР ДО 9 - АВТОМИВКА; ЦАНИ ГИНЧЕВ 14 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  ул. бр. Миладинови-12 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  АКАД. ИВАН ГЕШОВ №Ж2 АКАД. ИВАН ЕВСТРАТИЕВ ГЕШОВ 6; КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ 1; СЕРДИКА 8; СИНИ ВИР 7, ДО 9 - ПАРКИНГ На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ЛЪВОВ МОСТ 2; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 65, 102, 100, 104, 69, 98, 67; СЛИВНИЦА 164; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 60-62, 41, 43А, 43; ЦАР САМУИЛ 90, 104, 102, 137, 147, 96, 100, 145, 94, 98 Район Изгрев На 27.02.2019 09:00 - 15:00  АНТОН П. ЧЕХОВ 40, 53, 37, 43, 44, 46, 50, 47, 45, 37, 40, 41, 46, 49, 40, 35, 43, 43А, 42, 48, 39, 42, 41; ЕУЖЕН ПОАТИЕ 4, 1, 3, 5, 6 74; ПИЕР ДЕГЕЙТЪР 1, 2; РАЙКО АЛЕКСИЕВ/ТОДОР ПЕТРОВ 46А, 46А, 46Б, 46; ТАРАС ШЕВЧЕНКО 11, 11, 11-2, 11, 11-4, 11-3; ТОДОР СТОЯНОВ 20, 26, 17, 24, 22, 20 20, 20, 46 46 Б, 18, 15 Район Искър На 25.02.2019 09:30 - 14:30  ДРУЖБА 1 ТП ДО БЛ. 64, 6, 5 На 26.02.2019 09:30 - 16:30  ДРУЖБА 58; ДРУЖБА 1 ДО БЛ. 57, 60, 59, 58, 58-59, 57; КАП. ДИМИТЪР СПИСАРЕВСКИ 32; КРЪСТЮ ПАСТУХОВ/УЛАН БАТОР/ На 27.02.2019 09:30 - 13:30  ДРУЖБА 3; ДРУЖБА 1 4, СРЕЩУ 181, 3, СРЕЩУ 181; М. ЮЖНА ГР. ТЕРИТ. I ЧАСТ УПИ 1988 И ПИ 910 КВ 1А ХРИСТОФОР КОЛУМБ 1 На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ДРУЖБА 1 бл. 6 вх. В и вх. Г На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ДРУЖБА 6 вх. А Вх. Б Район Красна Поляна На 26.02.2019 10:00 - 15:00  ПАВЕЛ ШАТЕВ/ДОКЕР/ 54 Район Красно Село На 25.02.2019 09:00 - 16:15  МАЙОР ГОРТАЛОВ 14, 13, 5, 1, 9, 1, 14Б, 7, 18; ТОДОР КАБЛЕШКОВ 2, 8; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 161 На 26.02.2019 09:30 - 13:00  бул. Т. каблешков №72, и 74-Комбо 1; ж. к. Гоце Делчев бл. 238вх 8, 9 и 10 бл. 232, 231 , и офис tv net, бл. 239 вх А, Б, В и Г На 26.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 222А ВХ. Г; СОЛУН 33, 34, 35 На 27.02.2019 09:30 - 13:00  ЛАГЕРА бл. 43, 42 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 222А ВХ. Е; НЕВЕСТИНА СКАЛА 13; СОЛУН 108 На 28.02.2019 10:00 - 14:00  БЕЛИТЕ БРЕЗИ 1 30, 31, 30 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 230, 228, 229, 57; РОДОПСКИ ИЗВОР 235; СОЛУН 60 На 01.03.2019 09:30 - 14:00  БИТОЛЯ 108, 107; ОМАЙНИЧЕ 4-12 109; СМИЛИЦА 16, 16; ХИПОДРУМА 107, 107, 107, 106, 109, 110, 108, 108 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  БИТОЛЯ 62-65 ВХ. Г, Д, Ж Район Кремиковци На 26.02.2019 09:00 - 12:15 БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 32, 1, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А На 27.02.2019 09:00 - 16:30  8-МА /ВРАЖДЕБНА/ БИТОВ КОМБИНАТ, 28А; 8-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 28А; ВРАЖДЕБНА 2 57-МА На 28.02.2019 09:00 - 14:15 БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 32, 1, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А На 28.02.2019 09:00 - 16:15  БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ. ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 На 28.02.2019 09:00 - 13:15 ДОЛНИ БОГРОВ 1 1 На 01.03.2019 09:15 - 16:15 ГОРНИ БОГРОВ РЕНДОВА/ТОЛБУХИН/ 2; ; КВ. ГОРНИ БОГРОВ, БИВШО ТКЗС КРЕМИКОВЦИ ХАН ГОРНИ БОГРОВ На 01.03.2019 09:15 - 16:30  м. МОГИЛИТЕ ПИ 68134. 8592. 182 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ. ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 Район Лозенец На 26.02.2019 09:00 - 16:00  КОНСТАНТИН ПЕТКАНОВ/437-МА/ 23 , 34 бл. А вх А, B. Cл. . B вх. А, B, C, D, E, F На 27.02.2019 09:45 - 15:00  1-ВА УЛ. ШАВАРСКИ ПЪТ 3 На 27.02.2019 08:30 - 15:00  МОГИЛАТА №7 вх. А, Б, В, Г + магазини; №9 фирма БИЛД 9А, 4, 4А, 6, 8, 12, 16 7, 5, 6, 12 На 27.02.2019 08:30 - 15:00  МОГИЛАТА №15 вх. А, Б; №17 , вх. А, Б; №32; №38 , 9, 9A11, 13, 8, 10, 18, 21; Чавдар Мутафов 38 На 27.02.2019 09:45 - 15:00  1-ВА УЛ. ШАВАРСКИ ПЪТ 3 На 28.02.2019 08:30 - 15:00  СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 48 , 42 гостилница Краси; ул. Екатерина Ненчева 2; ЯНА ЯЗОВА/447-МА/ 3 Район Люлин На 25.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. А На 26.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. Б На 26.02.2019 09:30 - 14:00  ЛЮЛИН 420, 417, 421; ЛЮЛИН 4 417, ДО БЛ. 420, 421, 417П, ТП ДО БЛ. 422, ДО 417, 420, ДО 421 На 27.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. В На 28.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. Г Район Младост На 25.02.2019 09:00 - 16:30  ИНЖ. ГЕОРГИ БЕЛОВ КВ 6 П. 5081 НПЗ ГОРУБЛЯНЕ На 26.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 3 бл 368 вх Г На 26.02.2019 09:15 - 16:30  МЛАДОСТ 3 ДО 367, 378, 370, 369, 367 На 27.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 280 вх А На 27.02.2019 08:45 - 16:30  МЛАДОСТ 3 ДО 368, 369, 370, 368 На 28.02.2019 09:30 - 14:30  I КВ. 44 ЗА ОЖС МЛАДОСТ 1 98А, 95, 97, 1 94А, ДО БЛ 98, 94, 94А; ПОЛК. ГЕОРГИ ЯНКОВ ДО БЛ. 104 На 28.02.2019 08:45 - 16:30  МЛАДОСТ 4 483, 482- АТЕЛИЕ 2, 482 - МАГ. 11, 482 На 28.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 280 вх Б На 01.03.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 281А вх 1 Район Надежда На 25.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 139 вх. Е На 26.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. А На 27.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. Б На 27.02.2019 09:15 - 16:15  ЖОРЖ ДАНТОН/ФР. РЕВОЛЮЦИЯ/ 2, 4, 4А, 1; ЛОМСКО ШОСЕ 104, 90, 112 МАГ. №3, 112 МАГ. №2, 102, 112, 96, 114, 118, 110, 108, 106-А, 94 МАГАЗИН, 98, 112 МАГАЗИН 1, 94, 106, 100, 96 ПАВИЛИОН, 92; СВЕТИ КЛИМЕНТ 57, 53, 54, 48, 52, 56, 50, 59, 55; СВЕТИ КЛИМЕНТ/ЯМБ. СТАЧКА/ 50 На 28.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. В На 01.03.2019 09:30 - 15:30  НАДЕЖДА 2 бл. 264 вх. Б и вх. Д Район Нови Искър На 27.02.2019 09:30 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5594. 30 11884. 5595. 112 IX-50 ВАСИЛ ЛЕВСКИ/12-ТА/ 5, ПОЩА, 1, 3; В. З. ВОЙНЕГОВЦИ КЪЩА, 1 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, КЛОН В СТ. 151, КЛОН В СТ. 141, КЛОН Е СТ. ; ВЪРШЕЦ/КОСТАДИН ТАКЕВ/ 14, 18, 2А, 7, 3, 5, 8А, 26, 12, 18А, 16, 15, 1, 4В, 20, 6, 2, 4, 21А, 10, 4Б, 6А, 4А; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ 3, 4, 7, 2; ДЕТЕЛИНА/ЦВЕТАН ИВАНОВ/ 2, 3, 4, 1; ЕДЕЛВАЙС/СТЕФАН МИТРОВ/ 3, 1, 6, 7, 2, 4; КОКИЧЕ/ВЪСТАНИЦИ/ 3, 5, 4А, 2, 1, 4, 7, 8; МЕСТН. ЖЪЛТИЯ ПЯСЪК 1; МЕСТН. СТАРАТА МАХАЛА КЪЩА, МЕСТН. СТАРАТА МАХАЛА; МЕСТН. ЧУЧУРКАТА ПИ 11884. 5602. 271 ПИ 324 к. л. Б-13-6-А ЖИЛИЩНА СГРАДА р-н НОВИ ИСКЪР; ПИ 363 к. л. Б-13-6-А ЖИЛИЩНА СГРАДА р-н НОВИ ИСКЪР; РЕКАТА/ДИМИТЪР ИВАНОВ/ 8, 5, 13, 10, 12А, 6, 12; РОЗА 8, 5, 4, 3А, 9, 1, 2, 2А; РОСИЦА 11А, 25, 7, 21, 15, 18, 1А, 23, 25А, 5, 17, 12, 3, 22, 9, 27, 10, 11; РУСАЛКА/РАДОЙ СПАСОВ/ 4, 2, 1, 3; СИНЧЕЦ/ФИЛИП НАЙДЕНОВ/ 5, 1А, 3, 2, 1, 4, 8; СПОРТИСТ/КОНСТАНТИН ВАСИЛЕВ 5, 23, 25, 17, 15, 2, 21, 7, 11, 16, 14, 9, 4, 9А, 3, 1, 10, 13, 6; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 32, 28, 33, 24, 38, МЕЖДУ ВИЛИТЕ И СЕЛОТО, 13, ПЛОЩАДА, 30, 7, 8, 36, 17, 18, М. ДАБО, 5, 34, 10, 29, 15, 26, 19, 8А, 12, 23, 14, 20, О ВИЛНА ЗОНА-ВОДОЕМА, 11, 25, 9, 27, 40, 5А, 35, 21; СТАРОСЕЛСКА 4; УПИ |X-9, КВ. 25 УПИ XV-415 ХХVI-100, КВ. 20, ИДЕНТ. 11884. 5964. 100 ЧЕРНОМОРЕЦ/МЛАДЕН ПЕЕВ/ 12, 2, 7, 4, 10, 2А, 11, 8 КЪЩА, 6А, 19А, 5, 1, 6, 13, 3, 7А, 3Б, 3А; НОВИ ИСКЪР; ВОЙНЯГОВЦИ М. СТ РУСИЯТА; ; 1-ВА 1 ВОЙНЯГОВЦИ, КЪЩА На 28.02.2019 09:45 - 15:00 НОВИ ИСКЪР 127-МА ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 137, 131А, 123; КРЕМЕНИЦА/РАБОТНИЧЕСКА/ 10, 12; КУМАРИЦА 1; НЕВЕН 6; ПЛИСКА 6А; ПОБЕДА 37; ; ПОБЕДА 37 На 28.02.2019 09:30 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5615. 678 В. З. ВОЙНЕГОВЦИ СТОПАНСКИ ДВОР; ВЪРШЕЦ/КОСТАДИН ТАКЕВ/ 16; ДЕТСКИ СВЯТ ДЕТСКА ГРАДИНА № 37, 9, 3; КАМЪКЪТ 13, 5, 16, 14, 9; РЕКАТА/ДИМИТЪР ИВАНОВ/ 7, 3, 4Б, 4, 2А, 9, 2, 4А, 1, 1А, 11; РОСИЦА ЪГЪЛА С УЛ. КАМЪКА, 4, 2, 2А, 4А, О УПИ 2/212 КВ. 475; РУСАЛКА/РАДОЙ СПАСОВ/ 8; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 4, С/У ТКЗС, ДВОРА НА ТКЗС, 6, 2, 1А, 2Б, 1, 3, СТОПАНСКИ ДВОР, 10; ФЕНЕРА/АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ/ 13, 17, 6, 2, 7А, 5, 3, 19, 2А, 11, 21, 8, 9, 4, 1, 13А, 1А, 12, 7; ЧЕРНОМОРЕЦ/МЛАДЕН ПЕЕВ/ 12, 13 На 28.02.2019 - На 01.03.2019 10:30 - 15:00 НОВИ ИСКЪР 20-ТА На 01.03.2019 09:00 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5588. 83 538 577 В. З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В. З. ВОЙНЕГОВЦИ КЛОН В СТ. 87, КЛОН В СТ. 35, КЛОН В СТ. 81, КЛОН В СТ. 44, КЛОН Е СТ. 25, КЛОН В СТ. 119, КЛОН В СТ. 78, КЛОН В СТ. 112, КЛОН В СТ. 95, УПИ ХХV-518, КЛОН В СТ. 141, КЛОН Е СТ. 33, КЛОН В СТ. 124, КЛОН В СТ. 146, КЛОН В СТ. 99, КЛОН В СТ. 115, КЛОН Е СТ. 24, КЛОН В СТ. 109, КЛОН В СТ. 15, КЛОН В СТ. 130, КЛОН В СТ. 75, КЛОН Е СТ. 26, КЛОН Е СТ. 29, КЛОН В СТ. 54, КЛОН В СТ. 73, КЛОН В СТ. 151, КЛОН В СТ. 31, КЛОН В СТ. 147, КЛОН В СТ. 70, КЛОН В СТ. 118, КЛОН В СТ. 50, КЛОН В СТ. 101, КЛОН В СТ. 65, КЛОН В СТ. 77, КЛОН В СТ. 71, КЛОН Е СТ. 41, КЛОН В СТ. 21, КЛОН В СТ. 52, КЛОН В СТ. 84, КЛОН В СТ. 36, КЛОН В СТ. 33, КЛОН В СТ. 129, КЛОН В СТ. 98, КЛОН В СТ. 67, КЛОН В СТ. 51, КЛОН В СТ. 53, КЛОН Е СТ. 43, КЛОН В СТ. 125, КЛОН Е СТ. 28, КЛОН В, КЛОН В СТ. 34, КЛОН В СТ. 131, КЛОН В СТ. 74, ПИ №588 СТЪЛБ В 112, КЛОН В СТ. 47, ВИЛА, КЪЩА, КЛОН Е СТ. 47, КЛОН В СТ. 126, КЛОН В СТ. 123, КЛОН Е СТ. 45, КЛОН В СТ. 64, КЛОН В СТ. 79, КЛОН В СТ. 49, КЛОН В СТ. 85, ПИ 297, КЛОН В СТ. 122, КЛОН В СТ. 116, КЛОН В СТ. 143, КЛОН В СТ. 92, КЛОН В СТ. 86, КЛОН Е СТ. 37, КЛОН В СТ. 105, КЛОН В СТ. 149, КЛОН В СТ. 32, КЛОН В СТ. 83, КЛОН Е СТ. 44, КЛОН В СТ. 63, КЛОН В СТ. 145, КЛОН В СТ. 150, КЛОН Е СТ. 31, КЛОН Е СТ. 36, КЛОН В СТ. 117, КЛОН В СТ. 48, КЛОН В СТ. 148, КЛОН В СТ. 132, КЛОН В СТ. 120, КЛОН В СТ. 121, КЛОН В СТ. 22, КЛОН Е СТ. 27, КЛОН Е СТ. 30, КЛОН В СТ. 91, 999 В. З. РУСИЯ, КЛОН В СТ. 94, КЛОН В СТ. 82, КЛ. В С/У СТ. 68, КЛОН В СТ. 152, КЛОН Е СТ. 32, КЛОН В СТ. , КЛОН В СТ. 104, КЛОН В СТ. 72, КЛОН В СТ. 108; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117; ИМОТ 526; МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884; МЕСТН. МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНА КАРИЕРА ПИ 11884. 5957. 31 ПИ 11884. 9557. 35. 125 ПИ 2 КВ. Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312 И312; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10; УПИ I-406 КВ. 16; НОВИ ИСКЪР; местн. ВОНЕГОВЦИ ПЛ. 13; М. СРЕДНИ РИД ПЛ 12 С. ВОЙНЯГОВЦИ, М. СРЕДНИ РИД СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ КЪЩА; ; В. З. ВОЙНЯГОВЦИ ПИ №11884. 5963. 1 Район Оборище На 25.02.2019 - На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ВРЪБНИЦА-1 7; ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 169, 169 БЪЛГ. -СЪВ. ДРУЖБА, 171 На 26.02.2019 17:00 - 23:15  БУДАПЕЩА 23/А/, 23/Б/, 23Б, 23; ВЕСЛЕЦ 13, 22, 18; ДОНДУКОВ КОРСАКОВ КНЯЗ 7А; ЕКЗАРХ ЙОСИФ 34, 57, 30 Б, 45, 47, 55, 53, 30Б, 20, 28 МАГАЗИН 3, 51, 24, 32, 53А, 22, 28, 28 МАГАЗИН 1, 28 МАГАЗИН 2, 30, 43, 53Б, 53/Б/, 53/А/, 36, 26, 49; ИСКЪР 7/2/, 7/4/, 7 На 01.03.2019 09:15 - 16:15  ВРЪБНИЦА-1 7; ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 169, 169 БЪЛГ. -СЪВ. ДРУЖБА, 171 Район Овча купел  На 25.02.2019 09:00 - 16:15  647-МА/560/ОВЧА КУПЕЛ/ 5, 1; 749-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 1; ГОРНА БАНЯ УЛ. ОБЗОР №29; КАМЕНИЦА 44, 21, 19; ОБЗОР 26А; ОВЧА КУПЕЛ На 25.02.2019 09:00 - 16:15  742-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3 На 25.02.2019 09:00 - 16:15  Горна баня ул. Акад. Михаил Маджаров 22 На 25.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 25.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 БЛ. 27 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ДОБРОВОЛЕЦ 2; КАМЕНИСТ ПЪТ 2; ЛАЗУРНО УТРО 4; МАРКОВА БАНЯ 26; ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3; ЧАРДАКЛИЯ 4 На 26.02.2019 08:45 - 16:15  Горна баня На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ИВАН РАДОЕВ/УЛЯНА ГРОМОВА/ 32; МАЕСТРО КЪНЕВ/В. МАРКОВ/ 57, 72; УПИ-VIII-902 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 26.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 29 На 26.02.2019 09:00 - 16:30  бул. Цар Борис III Агенция по кадастър На 27.02.2019 09:00 - 16:15  756-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 20; ДОН 46А, 50, 46, 48, 44, 40, 44Г, 58, 41; ЛОЗИЩЕ 30, 23; РАЙКО ДАСКАЛОВ 3 На 27.02.2019 08:45 - 16:15  БИРИМИРСКИ ПОЛЯНИ/КВ. ГОРНА БАНЯ/ В. З. ГОРНА БАНЯ УЛ. СТУБЕЛО, ДВЕ ЛИПИ, ВЕЙНИЧЕ; ДВЕ ЛИПИ 9; ОБЗОР 82 УПИ-933 КВ. 80, 68, 71; ОЛДАШЕВЕЦ 2, 3; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ На 27.02.2019 09:15 - 16:15  УПИ ХII-358 КВ. 64А КВ. ГОРНА БАНЯ На 27.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 27.02.2019 11:00 - 12:00  АНГЕЛ СТОЯНОВ /СУХОДОЛ/ 20А, 1; БЕЛИ БРОД 6 УПИ ХVІ-876 1318 КВ. 46, 5А, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ ХХVІ 1318 КВ. 46, 16, 22, 14А, 12, 2, 5, 4, 18А; ДЪБ 15, 23, 31А, 17, 9, 12, №17А, 18, 31, 7; ИГРИЩЕ 5А, 6; КИРИЛ ХРИСТОВ 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6А, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26А, 21, 12; МЕСТНОСТ СУХОДОЛ СЕЧИЩЕ ПОД ГРОБИЩЕТО; ОВЧЕ ПОЛЕ 2; ОРЕХ 30; ПЕРЛА 54, 35; ПРОХЛАДЕН КЪТ 14; СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4А, 21, 22, 19; СТОИЧКО СТАНИСЛАВОВ 11А, 12, 13, 11, 1, 1А, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23; СУХОДОЛ СРЕЩУ ГРОБИЩЕТО, СТОП. ДВОР; ТРАЯН ТАНЕВ 80, 76А, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72А, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68А, 69, 68, 74А, 54, 66; ХI-352 КВ. 44А ХРИСТО АНДОНОВ 3, 3А, 2, 1, 7, 4 На 27.02.2019 09:30 - 15:30  ВИТОШКА ПОЛЯНА 4 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  756-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 20; ДОН 46А, 50, 46, 48, 44, 40, 44Г, 58, 41; ЛОЗИЩЕ 30, 23; РАЙКО ДАСКАЛОВ 3 На 28.02.2019 09:30 - 16:15  ИВАН ХАДЖИЙСКИ 9; ОБИКОЛНА 13, С/У 32, 78 ОК2, 78, 78 ОК-2, 105 ПРЕД ББЛ. 35; ОВЧА КУПЕЛ ДО 30, 33, 32В, М/У ВХ. А И ВХ. Б; ОВЧА КУПЕЛ 2 320, 33, 33А, ДО 33 ТП - 20, 32-33, ДО 32, 32, 2 33 ГЖ, 33Г, ДО 32, 33ГЖ, 32, 33, 32А, ДО БЛ. 31; ПРЕЗИДЕНТ ЛИНКЪЛН 76 УПИ ХLV-212, 235, КВ. 14; ФЕНИКС СРЕЩУ БЛ. 21 И БЛ. 33 На 28.02.2019 09:15 - 16:15  БИРИМИРСКИ ПОЛЯНИ/КВ. ГОРНА БАНЯ/ В. З. ГОРНА БАНЯ УЛ. СТУБЕЛО, ДВЕ ЛИПИ, ВЕЙНИЧЕ; ДВЕ ЛИПИ 9; ОБЗОР 82 УПИ-933 КВ. 80, 68, 71; ОЛДАШЕВЕЦ 2, 3; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ОБЗОР 2 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 28.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 1 515 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  ДОБРОВОЛЕЦ 2; КАМЕНИСТ ПЪТ 2; ЛАЗУРНО УТРО 4; МАРКОВА БАНЯ 26; ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3; ЧАРДАКЛИЯ 4 На 01.03.2019 09:30 - 16:15  Горна баня ул/ Люлински поток На 01.03.2019 08:45 - 16:15  МАДЖАРИЦА 57; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ 69 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 01.03.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 33 Район Панчарево На 26.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА Минзухар На 27.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ул. Сълзица На 28.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВЕДРИНА 2А, 15, 8; КЛИСУРГОВЕЦ/ЙОРДАН АПОСТОЛО 2; ЛЮЛЯК 6, 3; МЛАДЕН АНГЕЛОВ/39-ТА/ 32; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/НИК. ПОПОВ/ 18, 13, 16; ТИНТЯВА/36-ТА/ ПОМПА; УПИII-1630, КВ 88А ЯГОДА/56-ТА/ 2 А, 12, 8, 9, 11, 19, 1, 17 На 01.03.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА 04234. 6988. 2988 М. КУКУЛ; МАХАЛА БОГДАНА ПИ 321 ПЛАНИНСКИ ГЛЕДКИ На 01.03.2019 10:00 - 12:00 ГЕРМАН ВИЛНА ЗОНА ВРАНЯ 1, 1А, КВ. 20 УПИ 14-400; ДРУЖБА/23-ТА/ 38; СТАРАТА ЧЕШМА/АПОСТОЛ ЯНКОВ 3; КАЗИЧЕНЕ; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ СТОПАНСКИ ДВОР; АЛИЧО/ТРАЯН КАРДАШКИ/ СТОПАНСКИ ДВОР; ВП 52150 1; ГАРАТА МЕСТН. ДЯВОЛСКО КРУШЕ ПИ 35239. 6110. 75; СЕРАФИМ СТОЕВ 6, 6; СТОПАНСКИ ДВОР АГРОМЕЛИОР. , ТП ТКЗС, СКЛАД, ПРЕД КРАВЕК. ; УПИ VII1605, 2701 КВ, 16; ЛОЗЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 44063. 6201. 33 М. САДИНА АКАЦИЯ/43/ 1; ВИСО/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ МАГАЗИН СТРОИТЕЛНИ МАТЕРИАЛИ; МАЛИНА/15-ТА/ 1; РОПОТАМО/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ 2; СТАР ЛОЗЕНСКИ ПЪТ 8; СЪЕДИНЕНИЕ/ГЕОРГИ ДИМИТРОВ/ ЧЕРНО МОРЕ/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ 4; ; 492, КВ, 31-ПАНЧЕРЕВО ГАРА ИСКЪР УЛ. 5004\6; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ВРАНЯ ОКОЛОВР. ПЪТ, 370, 1; ПЛОВДИВСКО ШОСЕ 106А, 88А, 102; СТОПАНСКИ ДВОР КАЗИЧЕНЕ; ХРИСТОФОР КОЛУМБ 43 Район Подуяне На 25.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 139 ВХ. А, Б На 26.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 139 ВХ. В, Г На 26.02.2019 09:00 - 16:30  Хаджи Димитър ул. теофил ганев; ХД бл. 143 , ХД бл. 23 ХД бл. 40 На 27.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 69 ВХ. Б На 01.03.2019 09:30 - 15:00  СУХАТА РЕКА БЛ. 49 ВХ. Б, В Район Сердика На 26.02.2019 09:15 - 16:15  БЕНКОВСКИ ПАРЦЕЛ 16; ГЛАС НАРОДЕН 13А, 4А, 3, 6, 10, 7, 13, 13Б, 11, 5, 4, 9, 14, 3А, 8; ДОЛНА МАХАЛА 3А, 4, 8, 3, 1, 15 КВ 74 П-Л 14/16, 5, УПИ XI, КВ. 74, М. БЕНКОВСКИ, 1А, 5А, 7; ЕДИНСТВО 53, 16, 14, 2, 51, 18, 20, 22, 12, 55; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105А, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134; ОБРАДОВСКИ ПЪТ 15, 24, 5, 17, 3, 6, 32, 7, 18, 20, 10, 26, 30, 2, 28, 4, П-Л 15-17, 16, 8, 12, 19, 32А, 9, 1, 14; ОБРАДОВЦИ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 34; СЕЛСКА ПОЛЯНА 4, 4А, 6, 2 На 27.02.2019 09:15 - 16:15  ГЕЛЕ КИТОВ 2, 6, 8, 11, 5, 15-17, 12В, 7, УПИ, 13, 69, 4-А, 4, 15, 1; ГЛАС НАРОДЕН 12, 10; ГОРНА МАХАЛА 2, СТОП. СГР. ПИ 014122, 4; ЕДИНСТВО 10, 4, 45, 8, 43, 2, 47, 49, 12; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 104, 92, 98, 85, 99, 94А, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 КВ. БЕНКОВСКИ, 93, 103, 95; ОБРАДОВЦИ 2, 99, 1, 1 А; РОДНА ПЕСЕН 2, 1А, 4, 3, 18, 21, 14, 1, 17, 8, 16, 9, 7А, 13, 19, 7, 11, 5, 6, 15; РОДОЛЮБИЕ СЕВЕРНА 3; СТАР КЛАДЕНЕЦ 9А, 9, 7, 3, 20, 1А, 5, 1Б, 1; ЯШАРИЦА 5, 6, 13, 8, 7, 4, 5А, 1, 2, 11, 3, 9 На 28.02.2019 09:15 - 16:15  БЕЗИМЕННА 16; БЕНКОВСКИ 8, 28; БИРИМИРСКА ВОДА 2, 5; БИРИМИРСКИ ИЗВОР 19, 14 а, 22, 1, 37А, 24А, 41, 9, 37, 32, 20А, 28, 3, 8, 31, УПИ III-916, КВ. 38А, 23, 29, 10, 15, 30, 39А, 35, 7, 39, 21, 11, 20, 27, 17, 24, 33, 5, 16, 13; БОЯН БОЛГАР 1, 8А, 10, 2, 15А, 14, 9, 5, 13, 3, 8, 11, 6, 12, 7; ГОРГОСИЦА 19, 13; ИВАН КРАЛИЧА 16, 2, 10, 4, 22, 12, 3, 15, 1, 9А, 9, 13 СКЛАД, 13, 7, 11, 5, 20, 6; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 41, 43, 35, 51, 37; ЛУННА НОЩ 6; НПЗИЛИЯНЦИ/ИЗТОК КВ. 15 ОЛДАШЕВЕЦ 11А, 4, 5, 7, 9, 1, 3; ПЕРЯНОВЕЦ 16, 11, 11 СТР. ТАБЛО; ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 2, 12, 8, 3, 9, 7, 6, 2А, 4, 5; САМОДИВСКО КЛАДЕНЧЕ 12, 10, 3, 2; УСПЕХ 23А, 19А, 20, №28А, 28, 19, 23, 26, 22, 21, 17, 25, 3, 21А, 24; ХОРИЗОНТ 1, 3, 2, 5, 1А Район Студентски Град На 25.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 11, блок 1; Дървеница блок 3, 2, 1; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдисвско поле 11, 15 На 25.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 25.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 26; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ На 26.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО блок 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 56; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ На 26.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 15 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински блок 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО блок 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад блок 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 56; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ На 28.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 15, 11 На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ГЕРМАНОВ 7; АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 11 КВ. ДЪРВЕНИЦА, 9, 9, 11, 1, 7 ТК, 7, 11 51 На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 11, 15 На 01.03.2019 09:00 - 16:00  Дървеница блок 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 01.03.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 11, 15 Район Триадица На 25.02.2019 08:00 - 16:00  МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ 89, 86 86А, 111 МАГАЗИН 4, 111, 86, 111 МАГАЗИН 3, 86А, УПИ V, VІ, VІІ, ХVІ КВ. 19, 86 На 27.02.2019 09:00 - 11:00  СТРЕЛБИЩЕ 11А, 17А, 16А, 15А, 12А, 13А, 15А, 15; ХАЙДУШКА ГОРА 16А, 141, № 141, 137 На 28.02.2019 08:45 - 15:00  УЛ. Проф. Петър Шапкарев 12Б, 12А; ЧЕРНИ ВРЪХ 107, 103 СОФИЙСКА ОБЛАСТ Божурище На 25.02.2019 08:30 - 09:30 БОЖУРИЩЕ 022145 8-МИ МАРТ 1А; I-015169 КВ. 13, КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ V-9605, кв. 84 VI -002024 АТОН 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16; ДАЛИЯ 3, 5, 6, 19 КЪЩА 19, 13, 2, 4, 1; ДВОРА НА АПК 1; ДЕВЕТИ МАЙ ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 11, 6, 13, 3, 16, 15, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 КВ. 4, 12, 2, VIII-022188 КВ. 10, 7, КВ. 10, 13 ИМОТ002044, 9, 17, 18, УПИ IV-015063, 5, 5, КЪЩА; ЕДЕЛВАЙС 33, 29, 35А, 27А, 37А, 42, 27, 29А, 44, 31, 25А, 35, 37; ИСКЪР 30; КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ ЛЯСТОВИЦА 2; МУРА 2, 3; ПИ 65 КВ. 9ТИ СЕПТЕМВРИ РИЛА 8, 8А, 16, 14А, 10А, 4А, 12, 10, 14, 12А, 6, 25; РУЕН 3Б; СТАРА ПЛАНИНА 5, 3, 7, 1; ТКЗС КВ. 21 УПИ I-015092, 015093, 015094 КВ. 12 УПИ V -002004 КВ. 4 УПИ V-02249 КВ. 10 УПИ XII -38 КВ. 3 УПИ XIII -002004 КВ. 4 УПИ УПИ XXXI-1004 КВ. 4 УПИ ХІІІ-015133 ФЕНИКС 13, 15, 22; ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ 3; ЩЪРКЕЛ 11; КВАРТАЛ, КВ. 9ІХ УПИ IV-22КВ. 5, 56, 85, 53, 4, 6; ГУРМАЗОВО; I-212, КВ. 20 II-020068 44 IV-020070 IV-024064 XI-020018 КВ. 44 XXIII-82 КВ. 32 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 79; ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 4; ПАРЦЕЛ ІІ-77, КВ. 28 ПИ 001140 ПИ 001019 М. МАТЕРКА СТОПАНСКИ ДВОР УПИ І-254 КВ. 25 УПИ 6-292 КВ 26 УПИ II-021103 КВ. 43 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ III-112 КВ. 11 УПИ IX-159, кв. 14 УПИ ІV-38, КВ. 4 УПИ VI-020069, КВ. 44 УПИ VII-270, КВ. 24 УПИ XIV-157 КВ. 14 УПИ Х-299 КВ. 29 ВРЕМЕННО ЕЛ. ЗАХРАНВАНЕ ЗА СТРОИТЕЛСТВО; УПИ-II-022022 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; М. ШЕОВИЦА, М МАТЕРКА КВ 35, ВИЛА, КЪЩА, УПИ VІІІ-008013, КВ. 34, КЪЩА, ВИЛА, ПОМПА, КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН; ДЕЛЯН, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; IV-052034 ПИСАТЕЛ СПАС АНТОНОВ 2; ХVIII-115, КВ. 15 ОБЩИНА БОЖУРИЩЕ, УПИ VІІ-23, КВ. 8, КЪЩА; ЗЛАТУША; №ІІІ а-56 КВ 5 ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА УПИ II-214 КВ. 20 УПИ X-59 кв. 25 КЪЩА, УПИ ІІІ-226, КВ. 22, КЪЩА, ВИЛА; МАЛА РАКОВИЦА; С. МАЛА РАКОВИЦА УПИ VI-5, КВ. 2 ; ПОЖАРЕВО, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; 123. 106 123. 211 VІІІ-485, КВ. 34 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 69; ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - ГУНДИ 17; КАЗАНА 14А; КОСМОНАВТ АЛ. АЛЕКСАНДРОВ 33, 26; КОСМОНАВТ ГЕОРГИ ИВАНОВ 71, 186, 172, 119, 82; МЕСТНОСТ МОГИЛА МОГИЛА ПЕЙО ЯВОРОВ 6, 10; ПИ 123. 274 ПЧЕЛА 4; УПИ ІІ 379/КВ27 УПИ 1-034007 , КВ1, М. ДОБЪР МЪЖ УПИ 3-227 КВ. 18 УПИ VI-105 КВ. 8 УПИ- XII-148 КВ. 10 УПИ XXI, КВ. 17 УПИ ХІІ-369, КВ. 29 УПИ ХVІІ-ОБЩ, КВ. 19 УПИ-190КВ 15 УПИ-IX-485, КВ. 34 УПИV-016025 КВ. 1 КЪЩА, КЪЩА, М. ГУНОТО, , КЪЩА, ВИЛА, ВИЛА, УЛ. КОКИЧЕ №11, МЕСНОСТ МОГИЛА; РОСОМАН; 63121. 133. 9 I-30, КВ. 6 ГРАНИТ М. ПАДИНАТА УПИ IV-58, КВ. 9 УПИ XIV-145 УПИ ХIII-144 КВ. 22 ЧЕРКВА П-ЛІІІ-99, КВ. 15, ВИЛА; ХЕРАКОВО; XIII-43 КВ. 9 ПИ 000189 РИДО 21; УПИ I-155010, кв. 47 УПИ II-155010 КВ. 47 УПИ VIII - 321 УПИ XVII-262 , КВ. 22 ЦАРИЦА ЙОАННА 13; ЧЕРКОВНА 23А, 6; УПИ ХIV-326 КВ. 32, № . , КЪЩА, ВИЛА, УПИ ХІХ-32, КВ. 11, УПИ ХХ-32, КВ. 11, УПИ XVII-68 КВ. 5, ВИЛА, КЪЩА На 25.02.2019 15:30 - 16:30 БОЖУРИЩЕ 022145 8-МИ МАРТ 1А; I-015169 КВ. 13, КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ V-9605, кв. 84 VI -002024 АТОН 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16; ДАЛИЯ 3, 5, 6, 19 КЪЩА 19, 13, 2, 4, 1; ДВОРА НА АПК 1; ДЕВЕТИ МАЙ ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 11, 6, 13, 3, 16, 15, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 КВ. 4, 12, 2, VIII-022188 КВ. 10, 7, КВ. 10, 13 ИМОТ002044, 9, 17, 18, УПИ IV-015063, 5, 5, КЪЩА; ЕДЕЛВАЙС 33, 29, 35А, 27А, 37А, 42, 27, 29А, 44, 31, 25А, 35, 37; ИСКЪР 30; КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ ЛЯСТОВИЦА 2; МУРА 2, 3; ПИ 65 КВ. 9ТИ СЕПТЕМВРИ РИЛА 8, 8А, 16, 14А, 10А, 4А, 12, 10, 14, 12А, 6, 25; РУЕН 3Б; СТАРА ПЛАНИНА 5, 3, 7, 1; ТКЗС КВ. 21 УПИ I-015092, 015093, 015094 КВ. 12 УПИ V -002004 КВ. 4 УПИ V-02249 КВ. 10 УПИ XII -38 КВ. 3 УПИ XIII -002004 КВ. 4 УПИ УПИ XXXI-1004 КВ. 4 УПИ ХІІІ-015133 ФЕНИКС 13, 15, 22; ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ 3; ЩЪРКЕЛ 11; КВАРТАЛ, КВ. 9ІХ УПИ IV-22КВ. 5, 56, 85, 53, 4, 6; ГУРМАЗОВО; I-212, КВ. 20 II-020068 44 IV-020070 IV-024064 XI-020018 КВ. 44 XXIII-82 КВ. 32 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 79; ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 4; ПАРЦЕЛ ІІ-77, КВ. 28 ПИ 001140 ПИ 001019 М. МАТЕРКА СТОПАНСКИ ДВОР УПИ І-254 КВ. 25 УПИ 6-292 КВ 26 УПИ II-021103 КВ. 43 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ III-112 КВ. 11 УПИ IX-159, кв. 14 УПИ ІV-38, КВ. 4 УПИ VI-020069, КВ. 44 УПИ VII-270, КВ. 24 УПИ XIV-157 КВ. 14 УПИ Х-299 КВ. 29 ВРЕМЕННО ЕЛ. ЗАХРАНВАНЕ ЗА СТРОИТЕЛСТВО; УПИ-II-022022 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; М. ШЕОВИЦА, М МАТЕРКА КВ 35, ВИЛА, КЪЩА, УПИ VІІІ-008013, КВ. 34, КЪЩА, ВИЛА, ПОМПА, КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН; ДЕЛЯН, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; IV-052034 ПИСАТЕЛ СПАС АНТОНОВ 2; ХVIII-115, КВ. 15 ОБЩИНА БОЖУРИЩЕ, УПИ VІІ-23, КВ. 8, КЪЩА; ЗЛАТУША; №ІІІ а-56 КВ 5 ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА УПИ II-214 КВ. 20 УПИ X-59 кв. 25 КЪЩА, УПИ ІІІ-226, КВ. 22, КЪЩА, ВИЛА; МАЛА РАКОВИЦА; С. МАЛА РАКОВИЦА УПИ VI-5, КВ. 2 ; ПОЖАРЕВО, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; 123. 106 123. 211 VІІІ-485, КВ. 34 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 69; ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - ГУНДИ 17; КАЗАНА 14А; КОСМОНАВТ АЛ. АЛЕКСАНДРОВ 33, 26; КОСМОНАВТ ГЕОРГИ ИВАНОВ 71, 186, 172, 119, 82; МЕСТНОСТ МОГИЛА МОГИЛА ПЕЙО ЯВОРОВ 6, 10; ПИ 123. 274 ПЧЕЛА 4; УПИ ІІ 379/КВ27 УПИ 1-034007 , КВ1, М. ДОБЪР МЪЖ УПИ 3-227 КВ. 18 УПИ VI-105 КВ. 8 УПИ- XII-148 КВ. 10 УПИ XXI, КВ. 17 УПИ ХІІ-369, КВ. 29 УПИ ХVІІ-ОБЩ, КВ. 19 УПИ-190КВ 15 УПИ-IX-485, КВ. 34 УПИV-016025 КВ. 1 КЪЩА, КЪЩА, М. ГУНОТО, , КЪЩА, ВИЛА, ВИЛА, УЛ. КОКИЧЕ №11, МЕСНОСТ МОГИЛА; РОСОМАН; 63121. 133. 9 I-30, КВ. 6 ГРАНИТ М. ПАДИНАТА УПИ IV-58, КВ. 9 УПИ XIV-145 УПИ ХIII-144 КВ. 22 ЧЕРКВА П-ЛІІІ-99, КВ. 15, ВИЛА; ХЕРАКОВО; XIII-43 КВ. 9 ПИ 000189 РИДО 21; УПИ I-155010, кв. 47 УПИ II-155010 КВ. 47 УПИ VIII - 321 УПИ XVII-262 , КВ. 22 ЦАРИЦА ЙОАННА 13; ЧЕРКОВНА 23А, 6; УПИ ХIV-326 КВ. 32, № . , КЪЩА, ВИЛА, УПИ ХІХ-32, КВ. 11, УПИ ХХ-32, КВ. 11, УПИ XVII-68 КВ. 5, ВИЛА, КЪЩА На 26.02.2019 10:00 - 15:00 ХЕРАКОВО V-130086, М. САВИНА ВОДИЕНИЦА 75 УПИ ХV-545, КВ. 70, М. КАНТОН 455, ВИЛА 39 На 26.02.2019 09:30 - 11:00 ПРОЛЕША IX-108, КВ. 16 ИВАН ВАЗОВ 12; УЛ. КОКИЧЕ УПИ І-027035 М. БЪШИНА ПАДИНА УПИ VІ-040021 КВ. 65 ОБЩ. БОЖУРИЩЕ УПИ V-041067 КВ. 66 УПИ VІІ-108, КВ. 16 УПИ V-29 КВ. 11 УПИХІ-102 кв. 15 ЦАР КАЛОЯН УПИ IV-040022 КВ. 71 УПИ ХV-041057, 041167 КВ. 66, КЪЩА На 26.02.2019 14:00 - 16:00 ГУРМАЗОВО IV-020070 XI-020018 КВ. 44 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ПИ 001140 СТОПАНСКИ ДВОР УПИ 6-292 КВ 26 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв. 20, II-020068 44, IV-020070, IV-024064, XI-020018 Кв. 44, XXIII-82 Кв. 32, Гурмазовско Шосе, Гурмазовско Шосе 7, Любен Каравелов, Парцел Іі-77, Кв. 28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ III-112 Кв. 11, УПИ Ix-159,Кв. 14, УПИ VI-020069, Кв. 44, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ XIV-157 Кв. 14, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ ІV-38, Кв. 4, УПИ Х-299 Кв. 29, УПИ-II-022022, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв. 15 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ II-214 Кв. 20, УПИ X-59 Кв. 25 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мала Раковица: С. Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв. 2 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123. 106, 123. 211, Vііі-485,Кв. 34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, местност Могила, Могила, Пейо Яворов, ПИ 123. 274, Пчела, УПИ 1-034007, Кв1,М. Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв. 8, УПИ XXI, Кв. 17, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, Кв. 19, УПИ Хіі-369, Кв. 29, УПИ- XII-148 Кв. 10, УПИ-190кв 15, УПИ-Ix-485,Кв. 34, УПИV-016025 Кв. 1 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Росоман: 63121. 133. 9, I-30, Кв. 6, Гранит, М. Падината, УПИ IV-58, Кв. 9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хераково: XIII-43 Кв. 9, ПИ 000189, Ридо, УПИ I-155010,Кв. 47, УПИ II-155010 Кв. 47, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262, Кв. 22, Царица Йоанна, Черковна На 26.02.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Пролеша: Ix-108, Кв. 16, Иван Вазов, ул. Кокиче, УПИ V-041067 Кв. 66, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ Vі-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vіі-108, Кв. 16, УПИ І-027035 М. Бъшина Падина, УПИхі-102 Кв. 15, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71 На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон На 26.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово: IV-020070, XI-020018 Кв. 44, Гурмазовско Шосе 7, ПИ 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански Ботевград На 25.02.2019 08:30 - 15:00 ТРУДОВЕЦ 563032 м-ст Пазарника ВИЛНА ЗОНА ЖИЛИЩНА СГРАДА, ВИЛА, 19 ВИЛА; ЛОЗЯТА УПИ XXVII , КВ. 31; ВИЛНА ЗОНА На 25.02.2019 09:45 - 16:15 БОТЕВГРАД БЪЛГАРИЯ 8, 8 8, 8А; ГУРКО 12, 4, 11, 14 ФУРНА, 8, 6, 14, 10, 2; СЕДЕМНАЙСТИ НОЕМВРИ 7 СИНЧЕЦ, 7 На 25.02.2019 09:00 - 15:15 БОТЕВГРАД БЪЛГАРИЯ 12, 20, 10; ВИТОША 2, 4 4, 4 На 25.02.2019 08:00 - 16:15 РАШКОВО 6, КЪЩА, ВИЛА На 25.02.2019 08:00 - 16:15 БОТЕВГРАД АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 96, 98; БОЖКО БОЖИЛОВ 85, 78, 74, 87, 72, 91, 80, 81, 76, 83, 89, 93; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 28 28, 26, 25, 26, ЖСК ЗОРА, 24, 23, 28, 27, 28, 27; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 20, 51, 22, 12. , 51А; ИВАН ВАЗОВ 28, 74, 78, 25, 27, 4, 72, 76, 27, 23, 24, 28, 82, 70, 84, 80, 26, 86, 26, 2; ОПЪЛЧЕНСКА 18, 12, 11, 10, 20, 31, 34, 17, 16, 34, 13, 32, 27, 28А, 14, 15, 30; ОРХАНИЕ 9, 5; СТАРА ПЛАНИНА 62, 58, 56, 45, 57, 47, 54, 51, 64, 59, 53, 50, 43, 42, 49, 44, 66, 46, 52, 60, 55, 68, 48 На 25.02.2019 08:00 - 16:15 БОТЕВГРАД ЗЕЛИН-10-А ЗЕЛИН-19-А 13; ЗЕЛИН-20-А 10, 20; ЗЕЛИН-22-А 22; ЗЕЛИН-25-А 7, 8, 3; ЗЕЛИН-26-А 3, 2, 9 ВИЛА; ЗЕЛИН-30-А 3, 4; ЗЕЛИН-31-А 27; ЗЕЛИН-34-А 12; ЗЕЛИН-36-А 8 КЪЩА; ЗЕЛИН-7-А 6; ЗЕЛИН-Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ 70 ВИЛА; ЗЕЛИН-ЛЕСКАТА 19, 5, 17, 37; КАЗАРМЕН КУРОРТ ЗЕЛИН 32, УПИ XVIII-1261 КВ. 1, 52, БУНГАЛО; СТУБЕЛЯ 53; УПИ IV-737. 75 ЧЕКАНИЦА 5 УЛ. 13 ТА На 25.02.2019 08:30 - 16:15 НОВАЧЕНЕ, ОБЩ. БОТЕВГРАД III-709, КВ. 38 АСПАРУХ 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23; БОРИС I (МЕТОДИ АНТОНОВ) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15; ВАСИЛ ДРУМЕВ 1, 2, 8, 14, 6, 4; ДОНДУКОВ 10; ДУНАВ 5, 6, 8, 1; ИВАЙЛО 6, 8, 1, 2, 4; МЕДВЕН 18, 3; ОПЪЛЧЕНСКА 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3; РУДАРКА 2, 8, 13, 15, 6, 17; ХРИСТО БОТЕВ 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21; СКРАВЕНА; КОЙДАНОВЕЦ 1, 7 На 25.02.2019 08:30 - 16:15 БОЖЕНИЦА ДОЛАПИЩЕТО МАХАЛА БЛИЗНАКОВЦИ МАХАЛА БРУСЕН 10 КЪЩА; МАХАЛА ДОНЧОВЦИ МАХАЛА КРЪСТА КЪЩА; МАХАЛА МУРТА МАХАЛА ПЛОЧА МАХАЛА УРВИЧ 1, 9, 11; МАХАЛА УСОЙНАТА КЪЩА На 26.02.2019 08:30 - 15:00 ТРУДОВЕЦ 563032 м-ст Пазарника ВИЛНА ЗОНА ЖИЛИЩНА СГРАДА, ВИЛА, 19 ВИЛА; ЛОЗЯТА УПИ XXVII , КВ. 31; ВИЛНА ЗОНА На 26.02.2019 09:15 - 14:00 БОТЕВГРАД АМ ХЕМУС; ЕТРОПОЛЕ; ГЕОРГИ АНТОНОВ 20; ПРАВЕЦ; БОР 1; ВАСИЛ ЛЕВСКИ ВЛАДИН РЪТ ЕЗЕРОТО 12, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, 14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 30, 31, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33; ЕЗЕРОТО УПИ ІІ КВ. 117 ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ, ДО ГР. ПРАВЕЦ КВ. ЕЗЕРОТО ЛЕСКОВЕЦ МАХАЛА ПОПОВСКА КЪЩА; МАХАЛА ПУШКАРСКО КЪЩА; МАХАЛА СКЪРНАВА 8, КЪЩА; месност орниче МЕСТНОСТ ХРИСТОВОТО НАНИН ДОЛ ОРНИЧЕ СЕРПУХОВ 29; СКЪРНАВА ТП, 173; РАЗЛИВ; 000134 №061016 М. КАМЕНЯКА 13022 МАХАЛА ЩАПАЛСКА МАХАЛА БАГЕЛЕЙСКА МАХАЛА БОНОВСКА МАХАЛА ВЛЪЧКОВСКА КЪЩА; МА

comment 0
visibility 17788
ЧЕЗ спира тока в различни райони на София

5 дни ще спират тока в различни райони на столицата

Планирани прекъсвания на тока ще има на територията на Столична община от днес, 28 януари 2019 г до 1 февруари 2019 г., предупреждават от ЧЕЗ. Разпределителното дружество обяви, че ще има кратковременни оперативни превключвания, за да се обезопасят съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. За район „Оборище“ прекъсвания на електрозахранването ще се извършат на 30.01.2019 г. /08:00 – 16:15 ч./ – София: ул. „Хр. Ковачев“, 30.01.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: бул. „Янко Сакъзов“, 31.01.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: ул. „Черковна“/“Паун Грозданов“/, 01.02.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./ – София: ул. „Васил Друмев“. От ЧЕЗ реализират инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Всекидневно има дейности за подмяна, изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване наклиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Вижте къде и кога ще спира токът:ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАДРайон Банкя На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Владо Марков, Майор КостаПаница/Толбухин, Перуника/Х Конгрес на Бкп/, Цар Калоян, Царевец Район Витоша На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бояна, Буките,Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък,Ралевица.На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: XIV-3047, Кв.148, Витоша, Витошка Зорница,Казаните, Черни Връх На 29.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Голяма Могила, Канала, М.Манастирски ЛивадиУПИ IV-834, 803, 835 Кв. 82б, местност Киноцентъра, Полк.Антон Кръстев, Прохлада, СветиСава, Тричкова МогилаНа 29.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Околовръстен пътНа 30.01.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: 721-ва/Витоша/, 722-Ра/Витоша/, 777-ма, Поибрене,Цар Борис III/Девети Септ., Църквище На 30.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Даскал Стоян Попандреев, местност КиноцентъраНа 31.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Васка Баларева, Голяма МогилаНа 31.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Сири ДолНа 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: МарушаНа 01.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Беловодски пътНа 01.02.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Иван Сусанин, Кота 1050, Маринковица Район Връбница На 28.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Житен, Общ. Столична: 025005, 029017, 20-та,Възрожденска, Доброславски път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Здравец/19та/, ЗлатенКлас/25та/, Калоян/2ра/, Костинбродски път/21ва/, Крива Река/16та/, Липа/11та/, Мак/22ра/,Минзухар/15та/, Могила, Могила/27ма/, Равнище/14та/, УПИ II-550, Кв.31а, Р-Н Нови Искър, УПИXVII-289, Кв.23 На 28.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: ЖитницаНа 29.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Житен, Общ. Столична: 20-та, Божур/18та/, Бор/23та/,Бреза/4та/, Доброславски път/9та/, Житница/Пролетарска Победа/, Калоян/2ра/, Липа/11та/, Люляк/Комсомолска/, Надежда/Юрий Гагарин/, Отец Паисий/7ма/, Равнище/14та/, Стубел/17та/,Теменуга/5та/, Търговска/Йорданка Николова, Хан Аспарух/8ма/ На 29.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: КурилоНа 29.01.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - София: Надежда 5, Тп До Бл. 539На 31.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - София: 1-ва, Връбница-1, Лазарица, Ломско Шосе,местност Стария Мост, Обелски път/Об.Шосе/, ПИ 267, Кв.21 Район Възраждане На 30.01.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ - София: Д-Р Калинков/Ив.Перчемлиев/, Димитър Петков,Зона Б-18, Зона Б-19, Позитано, Три Уши/Адалберт Антонов/, Царибродска/Никола Шопов/На 30.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Д-Р Калинков/Ив.Перчемлиев/, Иван Перчемлиев,Царибродска, Царибродска/Никола Шопов/ На 30.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Брегалница, Опълченска, Свети НиколаНови/Чавд.Отря, Цар СимеонНа 31.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Одрин 119На 31.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Цар Симеон  Район Изгрев На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински,Гагарин, Георги Златаров, Джерджински :, Дианабад, Е. Поатие, Йордан Трифонов, КирилПопов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Райко Алексиев, СимеоновскоШосе, Стефан Младенов, Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски, Цариградско Шосе, ЧеховНа 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински,Гагарин, Георги Златаров, Джерджински :, Дианабад, Е. Поатие, Йордан Трифонов, КирилПопов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Райко Алексиев:, СимеоновскоШосе, Стефан Младенов, Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски, Цариградско Шосе, ЧеховНа 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гагарин, Джерджински, Е. Поатие, ЦариградскоШосе, Чехов Район Искър На 28.01.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ - София: Проф.Станчо ВаклиновНа 29.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Казичене: Стопански ДворНа 29.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Арсов 6 Район Красна Поляна На 28.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 300-та/КраснаПоляна/, 301-ва А/Красна Поляна/, 301-ва/Красна Поляна/, 302-Ра/Красна Поляна/, 303-та/Красна Поляна/, 304-та/Красна Поляна/, 305-та/Красна Поляна/, 306-та/Красна Поляна/, 315-та/Красна Поляна/, 321-ва/Красна Поляна/, 323-та/Красна Поляна/, 68134.1109.1532, Банско,Възкресение/Стоян Лепоев/, Метохия, Мирни Дни, Нов Живот, Павел Шатев/Докер/, ПИ 736,Кв.100, Тумба На 29.01.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - София: 313-та/Красна Поляна/, 319-та/Красна Поляна/,Ботевград, Братска Дружба, Дръстър, Лайбниц, Несебър, Суходолска, Суходолска Парцел IIКв.5На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло, Суходолска, ТодорАлександров/Н.Цанов/ Район Красно СелоНа 29.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Доспат Район КремиковциНа 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 47-ма/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/На 31.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 51-ва /Кв.Враждебна/, 55-та/Кв.Враждебна/,Ботевградско Шосе/Мизия/, Мизия Район ЛозенецНа 30.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/На 31.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Чавдар Мутафов/452-Ра/На 01.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - София: Кирил Боюклийски Район ЛЮЛИННа 29.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Звънче, местност Смърдана-Южна Тангента,Смърдан, Фортов пътНа 30.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ - София: Димитър Талев, Люлин, Люлин 10,Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/На 30.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Джавахарлал Неру, Люлин, Люлин 7, Фортов пътНа 31.01.2019 г. /09:30 - 12:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ - София: 214-та/Връбница/, 221-ва/Люлин/,Люлин 2На 01.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Люлин, Люлин 10, Тома ДавидовНа 01.02.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ - София: Люлин 10 Район МладостНа 28.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2019 г. /08:00 -16:15 ч./ На 31.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София:Младост 3На 28.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: ШиндраНа 28.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Младост 4На 28.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 31-ва, Камен Рид, Пейова Бука,Соколна, УПИ XI-562, Кв.11 На 28.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 13-та /Ж.К.Бункера/, 16-та /В.З.Малинова Долина/,17-та /Ж.К.Бункера/, 18-та /Ж.К.Бункера/, 19-та/275/, 22-Ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/,25-та /Ж.К.Бункера/, 26-та /Ж.К.Бункера/, 27-ма /Ж.К.Бункера/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 29-та, 30-та,31-ва /Ж.К.Бункера/, 32-Ра /Ж.К.Бункера/, 33-та /Ж.К.Бункера/, 34-та /Ж.К.Бункера/, 38-ма/Ж.К.Бункера/, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-та /Ж.К.Бункера/, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс,6-та /Ж.К.Бункера/, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, Ix-18, Кв.12, VIII-581, Кв.10 Малинова Долина,X-639, Кв. 6, Башлийски Езера, В.З Малинова Долина II-Ра Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190,В.З. Бункера, Вз Малинова Долина-Герена, Вз.Малинова Долина-Герена, Упи II-562, Кв.11,Зелени Връх, Малинова Долина, Мургана, Папур, Пейова Бука, Соколна, ул. Трилистник, УПИVI-1764, Кв.14, УПИ І-СНС Кв.12/Ул.Луда Река 12 На 29.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Младост 3, Самоковско ШосеНа 30.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Околовръстен път, Самоковско ШосеНа 30.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона БункераНа 30.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - София: 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 16-та /В.З.МалиноваДолина/, 2-Ра /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 532, 6-та /Ж.К.Бункера/, Бистришко Шосе,Липа, Луда Река, Малинова Долина, ул. Широки пътНа 01.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Панчарево: 55419.6703.270, 68134.6723.147, Детски Град,М. Градина ПИ 68134.6722.74, Самоковско Шосе, Черешова ГрадинаНа 01.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Горубляне, Крайречна, Крушите, Лазар Плачков,Малина / Горубляне, Околовръстен път, Самоковско Шосе Район НадеждаНа 28.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Рожен, Св.Николай Чудотворец, СвободаНа 29.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: ХV Идент.68134.502.362 Район Нови ИскърНа 30.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Балша: Банишора/4та/, Борова/Васил Коларов/,Бреста/22ра/, Васил Левски/7ма/, Връплина/3та/, Възрожденска/5та/, Иван Денкоглу/1ва/,Орехова/2ра/, Просвета/8ма/, Свилен Димитров, Стара Планина/14та/, УПИ XXXII-029019 На 30.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Доброславци: М. Могилка, ПИ 21662.4760.19На 31.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - СофияНа 31.01.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Балша: Акация/Септемврийска Слава/, Бреста/22ра/,Гаджовица/10та/, Иван Денкоглу/1ва/, Липа/Девети Септември/, Мир/19та/, Раковска/МладаГвардия/, Свобода/11та/, Спортист/12та/, Средорек/20та/, Стара Планина/14та/, УПИ III-462Кв.39, Чавдар Войвода/13та/, Чемшир/15та/, Шипченски Проход/26та/На 01.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Балша: Акация/Септемврийска Слава/, Люляк/24та/, МеднаГлава/17та/, ПИ 02511, 4604, 1132 Кв.10, Свобода/11та/, Стара Планина/14та/, ХристоБотев/16та/, Юрий Гагарин/25та/ Район Овча КупелНа 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 637-ма/Овча Купел/, 640-та/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Горна Баня, Дрян/643-та/,Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Проф. Дочо Леков /636-та Р-НВитоша/, Харманлийско ВъстаниеНа 28.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2, ПрезидентЛинкълн На 28.01.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 640-та/Овча Купел/, 642-Ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Божидарица, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Лотос, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/,Планиница, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Ракита, УПИ VIII-13 Кв.48На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: БукетНа 29.01.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ На 30.01.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - София: Овча Купел, Овча Купел 2На 29.01.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски път/, Овча Купел, Овча Купел 1На 31.01.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Монтевидео/Пионерски път/, Обиколна, Овча Купел,Овча Купел 1, Овча Купел 2, Президент ЛинкълнНа 31.01.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: КаменицаНа 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Овча Купел Район ПодуянеНа 28.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 30.01.2019 г. /09:00 -16:15 ч./ На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: БабаТонка, Григорий Цамблак, Дряновски Манастир, Иван Добровски, Станислав Доспевски Район СердикаНа 31.01.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Воднянка, Лавандула, Липов Цвят, Пет Могили,Рояк/Ст.Димитров/На 01.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Дан Колов, Лавандула, Нов Градец, Орач, ПетМогили, Рояк/Ст.Димитров/, Сините Камъни, ЯсенНа 01.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Жак Дюкло, Лавандула, Липов Цвят Община Студентски ГрадНа 29.01.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: 1-ва Кв.Мал.Долина/Студентс, 3-та/Кв.Мал.Долина/Студентски Град, Инж. Стоимен Сарафов, Климент Охридски, МалиноваДолина, ПИ 68134.1604.744, Св. Климент ОхридскиНа 30.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински,Георги Златаров, Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, НиколаГабровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски На 31.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински,Георги Златаров, Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, НиколаГабровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо ВакарелскиНа 01.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 21-ви Век, Вец Симеоново, Висарион Белински,Георги Златаров, Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, НиколаГабровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Христо Вакарелски От ръководството на ЧЕЗ се извиняват на клиентите си за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. За повече информация и въпроси може да се цвъни на денонощната телефонна линия 0700 10 010.  

comment 0
visibility 8311
вода

Спират водата в „Люлин“, „Стрелбище“ и „Илинден“

Предварително планирани ремонтни дейности по водопроводната мрежа ще наложат спирането на водата в някои от районите в София на 7 март, четвъртък. Заради реконструкция на уличен водопровод и монтаж на спирателни кранове на ул. „Ген. Асен Николов“  жк. „Люлин“ 8, от 10:00 до 22:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: жк. „Люлин“ 8 бл.813 , бл. 817, бл. 817-П, бл. 818, бл. 881, бл. 882, бл. 883,  ж.к. „Люлин“ 9 бл. 981 бл. 982 бл. 983, ул. „Търново“ № 30, №35, №37, плувен басейн на 56 СОУ „Проф. Константин Иречек“ ул. „Търново“ № 39, ул. „Юмрукчал“, ул. „Крим“ № 28-30; ул. „Тодор Влайков“ № 19 и № 27 ул. „Ген. Асен Николов“ № 12, ОДЗ №139 „Панорама“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Ген. Асен Николов“ пред бл. 981. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Дедеагач“  жк. „Стрелбище“, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Тулча“, ул. „Твърдишки проход“, ул. „Траянова врата“, ул. „Нишава“ – ниска зона на бл. 91, бл. 94, бл. 99, бл. 101 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Твърдишки проход“ ъгъла с ул. „Роженски проход“. Заради подмяна на спирателен кран на ул.“Тодор Икономов“  жк. „Илинден“, от 10:00 до 20:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Божурище“, ул. „Иван Хаджиенев“, ул. „Иван Грозев“ бл. 129, бл. 130, бл. 132, бл. 134, бл. 131В Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа, ще се осигури вода с водоноска на ул. „Вардар“ ъгъла с ул. „Божурище“. Заради монтаж на спирателен кран на ул.“Балкан“ кв. „Ботунец“, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на жк. „Ботунец“ 1.             Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Балкан“ пред №14. Зарди монтаж на спирателен кран на ул.“Черковна“ кв. „Подуяне“, от 09:30 до 17:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Черковна“ от ул. „Султан тепе“ до ул. „Попова шапка“ ул. „Султан тепе“ от ул. „Черковна“ до ул. „Буная“ ул. „ Буная“ от ул. „Султан тепе“ до ул. „ Каймакчалан“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Султан тепе“ бл. 75В. Заради подмяна на спирателен кран на бул.“Цариградско шосе“ вилна зона „Врана – Лозен - Триъгълника“, от 10:00 до 15:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: бул. „Цариградско шосе“ от № 164 до АМ „Тракия първи километър“ вилна зона „Врана - Лозен – Триъгълника“ и Институт по генетика на растенията. Ако ремонтните дейности продължат над 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Висо“ пред сервиз „Пежо“. Поради спиране на вода за локаризиране на скрит теч в местност „Аврамица“ с. Клисура, от 09:00 до 16:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Балканска“ от ул. „Даскал Мито“ до ул. „Старо село“, ул. „Старо село“ и ул. „Аврамица“.             Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска в местност „Аврамица“ пред кметството. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“Христо Ботев“  с. Горни Богров, от 10:00 до 16:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „3-ти март“, ул. „Ботунски път“, ул. „Шабаница“, ул. „Рендова“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред кметството.

Реклама
comment 0
visibility 6513
Маршрут

Променят маршрута на автобусна линия № 120 заради подмяна на водопровод на ул. Летоструй

Подмяна на водопровода по ул. „Летоструй“, в участъка от ул. „Витиня до ул. „Бесарабия“, кв. „Васил Левски“ ще промени маршрута на автобусна линия № 120 и ще забрани влизането на пътни превозни средства в участъка. Промените ще бъдат в сила от 07.01.2019 г. до 08.02.2019 г. Маршрутът на автобус № 120 ше бъде: - в посока към Зоопарка - от кръстовище ул. „Летоструй“ - ул. „Рилска обител“ наляво по източното пътно платно на ул. „Рилска обител“, надясно по бул. „Ботевградско шосе“, надясно по източното пътно платно на ул. „Витиня“, наляво по ул. „Константин Фотинов“, надясно по западното пътно платно на ул. „Витиня“, наляво по ул. „Тодорини кукли“ и по маршрута си в посока към Зоопарка. - в посока към ж.к. „Левски Г“ – от кръстовище „Тодорини кукли“ - ул. „Витиня“ надясно по западното пътно платно на ул. „Витиня“, наляво по бул. „Ботевградско шосе“, наляво по източното пътно платно на ул. „Рилска обител“, надясно по ул. „Летоструй“ и по маршрута си в посока към ж.к. „Левски Г“. Закрива се двупосочна спирка „Ул. Бесарабия“ с кодове 1840 и 1842. Разкриват нова временна двупосочна спирка с кодове 6499, 6500 „СУ 130 Стефан Караджа“ на ул. „Рилска обител“ в района на кръстовището с ул. „Иван Чушков“.

comment 0
visibility 6461
Спиране на тока

Къде в София спират планово тока от първи до шести април

Планирани спирания на тока ще има от 1 до 6 април т. г. на територията на Столична община. За прекъсване на електроснабдяването предупрежадват от ЧЕЗ Разпределение. Вижте, кога и в колко часа ще сте без ток.Банкя, Общ. Столична Махала Клисурска Помпа ;Клисура, Общ.Столична ; Балканска Махала Радово Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29-30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; М.Загряна Радова Махала01.04.2019  08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; ИванянскоШосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4, Мадарски Конник 14 ; София, 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63- 65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ;Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а;София ; Шосе Банкя 4 01.04.2019 08:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Vi-789, Кв.12 Ангел Каралийчев 26а,26 ;Вз.Иваняне Ул.Мусала 38а ; Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала Връх Богдан 13,9,12а,8,28,32,10,Упи Ххii-719, Кв.9 ; Мусала/15-Та/ 70,38,34,20,12а,74,10,46,66,11,48,56,42,44,72,9,14,68,Къща,36,40,76; Петър Генчев /В.З.Иваняне/ 5 ; Упи Xvii- 726 Кв.9 Къща ;Иваняне ; Богданов Дол 24,8а,12,6 ;София ; Богдан 11 01.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Махала Клисурска Помпа ;Клисура, Общ.Столична ; Балканска Махала Радово Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29-30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; М.Загряна Радова Махала 02.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63- 65,52а,40,50,52б,49,53,57,63-65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 02.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Vi-789, Кв.12 Ангел Каралийчев 26а,26 ; Вз.Иваняне Ул.Мусала 38а ; Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала Връх Богдан 13,9,12а,8,28,32,10,Упи Ххii-719, Кв.9 ; Мусала /15-38/ 70,38,34,20,12а,74,10,46,66,11,48,56,42,44,72,9,14,68,Къща,36,40,76 ; Петър Генчев /В.З.Иваняне/ 5 ; Упи Xvii- 726 Кв.9 Къща ;Иваняне ; Богданов Дол 24,8а,12,6 ;София ; Богдан 11 02.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Махала Клисурска Помпа ;Клисура, Общ.Столична ; Балканска Махала Радово Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон ВСт.29-30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; М.Загряна Радова Махала 03.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична 20 Април 7,4,1,3 ; Александър Стамболийски 7,12,5,2а,2,6,10,1 ; Княз Борис I/Д.Благоев/Св.Св.Кирил И Методий 2,7,6а,3,11,9,5,1 ; Упи Хxi-930 Кв.89 ;София ; Александър Стамболийски 2 03.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Махала Клисурска Помпа ;Клисура, Общ. Столична ; Балканска Махала Радово Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29-30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; М.Загряна Радова Махала 04.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Варна 114,85,124,91,122,116,95,120,87,126,118,128,93,89 ; Восток9,15,1,11,15,4,6,3,13,3,9,5,7,5 ; Есперанто 2,2 ; Максим Горки 5 ; Петко Д.Петков 11а,24,13,11 ; Свилен Миланов 1а,2 ; Св.Св.Кирил И Методий 17,25а,23,25,33,16,27,10,19,20,12,29,22,21,15,13,31 ; Христо Смирненски 2а,2,4 04.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Vi-789, Кв.12 Ангел Каралийчев 26а,26 ; Вз.Иваняне Ул.Мусала 38а ; Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала Връх Богдан 13,9,12а,8,28,32,10,Упи Ххii-719, Кв.9 ; Мусала/15-Та/, 38,34,20,12а,74,10,46,66,11,48,56,42,44,72,9,14,68,Къща,36,40,76 ; Петър Генчев /В.З.Иваняне/ 5 ; Упи Xvii- 726 Кв.9 Къща ;Иваняне ; Богданов Дол 24,8а,12,6 ;София ; Богдан 11 04.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Махала Клисурска Помпа ;Клисура, Общ. Столична ; Балканска Махала Радово Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29-30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; М.Загряна Радова Махала 05.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Банкя, Общ. Столична Iii-258,Кв.75 Априлци 5 ; Балчик 1,4 ; Варна 16а,45а,28,12,35,11,19,68,8,6а,36,29,17,18,41,21,6,27,39,52а,42,9,43,14,30,34,54а,15,32,45,16,24,37,4,13,26,31,33,20,27-29,7,10,47,25,44 ; Вердикалска Река 5,33,37,34,20,35,28,37а ; Москва 28,22,19а,36  Къща,35,26а,40а,25,24,30,27,23,38,26,40,19,33,34,27в,31,29,21,21а, 32 ; Несебър 1,6,№1,2а,2,4а,2б,4 ; Пейо Яворов 27,4 ; Поморие 3,6,2,1,2а,4 ; Синеморец 1,12,11,7,16,4 ; Созопол 7,9,5,3,1 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 52,35,72,74,56,49,60а,51а,76,47,58,78,64,27а,48,70,68,50,37,46,55,66, 44,27,33,52а,31,51,53,62,74а,39,43,45,22,60 ; Тутракан Вр.Стр.ТЛо,5 05.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Vi-789, Кв.12 Ангел Каралийчев 26а,26 ; Вз.Иваняне Ул.Мусала 38а ; Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала Връх Богдан 13,9,12а,8,28,32,10,Упи Ххii-719, Кв.9 ; Мусала/15-Та/ 70,38,34,20,12а,74,10,46,66,11,48,56,42,44,72,9,14,68,Къща,36,40,76 ; Петър Генчев /В.З.Иваняне/ 5 ; Упи Xvii- 726 Кв.9 Къща ;Иваняне ; Богданов Дол 24,8а,12,6 ;София ; Богдан 11 05.04.2019 08:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Община Витоша София Бул. "България", №102 България 102 Бц Белисимо,102 Б Ц Белисимо,102 Оф.1,102 Оф.22,102 Оф.24,102,102 Оф.2,102 Оф.10,102 Офис 8,102 Офис 20,102 Оф.3,102 Оф.60 01.04.2019 09:00 - 12:15Чез - Инвестиционна Програма -Нови Присъединявания  София Байкал 11а,12,11,14,13,7,9 ; Герганица 7 Офис 1,7,9а ; Иваница Данчев 15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4 ; Орешарска Кв.17,6,8,4,2 ; Севастократор Калоян/Алекса 51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 ДоБл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а 01.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения  София Симеоновско Шосе 110 Макси Бл. 1, Бл. 12 ,Бл. 21, Бл. 22, Бл. 5 ; Бл. 2, Бл. 3, Бл. 4 01.04.2019 10:00 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери  София Деян Гьоргов/612/ 6 ; Панорамен Път 20 ; Росен 12 01.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Драгалевци Разш.Север-Упи Xxxvi-1381,Кв.126 В ; МоминоВенче/Драгалевци/ 18,29 ; Упи Xiv-2818, Кв.121 01.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения   София Гергьовче/Драгалевци/ 2,4 ; Кимчовец 7,21,5,8,12 ; Ненко Балкански 14,1 ; София,Кв.Драгалевци Упихіі-234 Кв.101 Упи Xiii143, Кв.115 В.З.Драгалевци Упи Xiii-243,Кв.115 М.Драгалевци Разширение Север 02.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Ул. Свети Сава 02.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Ремонт И Поддръжка - РемонтНа Електрически Съоръжения София Голяма Могила Ъгъла Ул.Тричкова Могила,94,Ъгъл Околовръстен Път ; Канала 11,5,13,7,2 ; Местност Киноцентъра Нац.Киноцентър 3,Киноцентър Іііч.-Упиv-1131/ ; М.Манастирски Ливади Упи Iv-834,803,835 Кв. 82б Полк.Антон Кръстев 4,3 ; Свети Сава 9а,12,14,18,19 ; Тричкова Могила 18,19,11,15,17,26,14,8,7,Барака,13,28 А,23б,30,16,28,32,25,23 А,5,20,21,9,22,1,24,12   02.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Ремонт И Поддръжка - РемонтНа Електрически Съоръжения  София Александър Пушкин 110,122 ; Байкал 19 ; Бояна 02.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения  София Васил Чекаларов 28 ; Панорамен Път 47,223,38а 02.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София 1-Ва /Драгалевци/ 304-Та /Драгалевци/ 3,2,7 ; 305-Та /Драгалевци/ 9,12,14,18,2,4,13,5,3,16,8,11 ; 308-Ма 8а ; 308-Ма /Драгалевци/ 6,2 ; 322-Ра /Драгалевци/ 5,9,13,4,3,8,10,15,11 Стр.Табло ; 323-Та /Драгалевци/ 20,10,16,18,3,14,6,22,8,24 ; 324- Та /Драгалевци/ 7,12,1,14,3 ; 325-Та /Драгалевци/ 6,8,12,10,5 ; 326- Та /Драгалевци/ 6,10,7,4,5,4а,3 ; Акад.Сандерс №47 ; Андрей Бачковски 2 ; Бойка Войвода 5а ; Драгалевци Ii -Част,Драгалевски Манастир/ ; Лешникова Гора Ул Лешникова Гора /Ул 305/ ;Мащерка 54,46,50,51,48 ; Планина Витоша Поп Тодор Врачански 14 ; Природен Парк Витоша Пи 68134.1978.277 ; Проф. Боньо Ангелов 4 03.04.2019 12:00 - 16:30Чез - Ремонт И Поддръжка - РемонтНа Електрически Съоръжения София Беловодски Път 3,2,1а,1,2 А,4а,2а,4,6 ; България Герганица 9а,5,4,6,8,8а,3,3а ; Иваница Данчев 27 ; ИлияКутев/608/ 1,5,9,7,3 ; Панорамен Път Поетична/606/ 7,3,3а,6,12,11,14а,5,2,8,10,1,6а,9,1а ; СевастократорКалоян/Алекса 77,79 ; Стар Беловодски Път 2 ; Църковна 14 03.04.2019 09:00 - 16:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения  София 406 -Та Ул.406/Ул.Наум ; Ваклинец 20 ; Вера Недкова 8 ;В.З.Симеоново -Драгалевци Упи Xxviii Кв.20 ; В.З.Симеоново-Драгалевци Iiч. Упи Xv -453 Кв.20 ; Горски Синчец 7 ; Наум 36 ;Св.Наум /Драгалевци/ 14,15,23,20а,21,14а,31а,12,18а,19а,17,20,16а,31,19,1,12а,18,39,16,33 ; Св.Наум/Трайчо Костов/ 53 03.04.2019 08:30- 17:15Чез- Ремонт И Поддръжка- РемонтНа Електрически Съоръжения  София Александър Пушкин 104,108,106,112 ; Иваница Данчев Пантелей Николов/624/ 4,2а ; Резньовете Упи Xvi-1073 03.04.2019 08:00- 08:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Студен Кладенец 66,64,36,40 -42 03.04.2019 09:00- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Димитър Яблански 15 Вх А И Б . ; Ради Радев 18 ,Детска Градина Басейн 03.04.2019 09:00- 12:00Чез- Инвестиционна Програма-Изграждане На Съоръжения София Драгалевци Разш.Север-Упи Xxxvi -1381,Кв.126 В ; Момино Венче/Драгалевци/ 18,29 ; Упи Xiv-2818, Кв.121 03.04.2019 09:00- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Бояна Ул.Д.С.Попандреев След Ул.Окол. Път ; България Околовръстен Път Пи 850, Кв.82а, Ман.Ливади Изток 03.04.2019 10:00- 14:15Чез- Ремонт И Поддръжка- Ремонт На Електрически Съоръжения София Асен Георгиев 03.04.2019 09:15- 16:15Чез - Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София 406-Та -Ул.Ваклинец / ; Xxv -1012,Кв.94 Ваклинец15а,М.Драгалевци Разширение -Юг Упи Ііі-1023,/Ул.Яб.Градина,40,Кв.104 ; В.З.Драгалевци Упи Ii-968123 Кв.11а ; Драгалевци Юг Кв 104 Пл Xvi -1<172/ ; Свети Горазд 12 ; Упи Xxiv-1694,Кв.94 Упи Xxvi -1013, Кв.94 Ябълкова Градина 77,70,76,74 Вила 03.04.2019 09:15- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София 15 -Та /Кв.Симеоново/ 3,4,1,6а,5,2,3а,8 ; Вз Симеоново -Драгалевци Vi -570 Кв.51 ; Нова Земя 6а ; Симеоновска 35,37,39,31,33,Ул. 15 04.04.2019 09:15- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Беловодски Път 34 Фитнес,34 04.04.2019 08:00- 16:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София 406-Та Ул.406/Ул.Наум ; Ваклинец 20 ; Вера Недкова 8 ; В.З.Симеоново-Драгалевци Упи Xxviii Кв.20 ; В.З.СимеоновоДрагалевци Iiч. Упи Xv-453 Кв.20 ; Горски Синчец 7 ; Наум 36 ; Св.Наум /Драгалевци 14,15,23,20а,21,14а,31а,12,18а,19а,17,20,16а,31,19,1,12а,18,39,16,33 ; Св.Наум/Трайчо Костов/ 53 04.04.2019 08:30 - 17:15Чез - Ремонт И Поддръжка - РемонтНа Електрически Съоръжения София 1654,2159 1-Ва Упи Ііі -1763 Кв 146 Мк. Вада ; Акад.Петър Динеков/445-Та/ 17,6 Кв.144 Под Стадиона,Кв.147/ ; Бяла Мура В.З. Киноцентъра-І Част ; Веселие/Драгалевци/ 1 Под Стадиона ; Драгалевци Под Стадиона,Кв.149 Имот Vіі-1273/,Под Стадиона / Кв.47/,Кв.147 П-Л - Іі/,Под Стадиона Драгалевци/,П-Л Ххv - 1459 Кв.147/ ; Къпинка 18в,6в,18а,18б,6а ; Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/ 2б ; Упи Vі-1171,Кв.149 Черни Връх Зад М-Н Фантастико На Бул.Ч.Вр 04.04.2019 08:30 - 17:15Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Драгалевско Шосе 185 ; Драгалевци Кв.130 Пл.13/ ; Драгалевци Разширение-Север Іі Част Драгалевци-Разширение Север Iv-1651 Кв.129 ; Черни Връх 187,183в,183б,187а,189,181б,183 04.04.2019 08:30 - 17:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна/Реконструкция НаЕлектромерни Табла София 17-Та /Кв.Симеоново/ 9,16,12,18,11,20,13,14а,12а,14,10,7 ; 1-Ва 18а ; 2-Ра /Кв.Симеоново/ 11 ; 3-Та /Кв.Симеоново/ 2,1 ; 5-Та /Кв.Симеоново/ 4 ; 6-Та /Кв.Симеоново/ 8а,1,6,8,7,3,9,11,7а,4,5 ; 9-Та 7 ; 9-Та /Кв.Симеоново/ 9,5 ; Бор 31,29,19,17,25,19а,14а,21а,27,34,38,36,21 ; Витошки Езера Мишова Орница №15,48 ; Здравец 28,26,25,30,27 ; Зелена Круша 15а,18,19,20,17,12а,13,8,10,6,16,15,21,12 ; Златен Век 7,3,5,1,7а ; Кв.Симеоново Упи Xvi-367 Кв.49 ; Мишова Орница /Кв. Симеоново/ 17,10,8,7,14,9,10а,13а,15,23,13,1,9а,12,5,10-Б,11,6 ; Младост 3 323а ; Неофит Хилендарски 26 ; Погледец / Симеоново 14,29 ; Погледец/Марко Добрев/ 22,27,31,26,20,12,18,18а,29а,24,16,25,35 ; Симеоново 1 ; Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/24,3,6,5а,30,2,1,10,4,22,20а,16,32,20,12,28,16а,14,8,5,34 ; Скакавица 22 05.04.2019 09:15 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения Бистрица, Общ. Столична Шибил 8,6 ;София ; 1-Ва/ В.З. Малинова Долина/ 38а,Вила,34,18,1а ;2 -Ра /Кв.Мал.Долина -Студентски Град/ 34,56,54,46,42,В.З.Асамблея,59,Вила,36,1,23 ; 3 -Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 16,29а,15,17,33а,36,40,28,42,23,44,22,13,19,25,32,39,21,33,38,35 ; 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 15,27,25,19 Бункера М.Дупките,21,20,21а,23,19 ; 5 -Та /Ж.К.Бункера/ 53а ; 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 33,34,42,49В.З.Асамблея,46,53,1,59,31а,48,14,36,40,25,5а,41,35,45,19,56,29,47, 54,27,58,52 ; 8-Ма /Драгалевци/ 30 Ул.3-Та,Мал.Долина -Дупките ;Бяла Река 3 ; Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б Есен/В.З. Малинова Долина/ 29 ; Малинова Долина Кв.12,Кв.4,Бункера Ii Лява Пресечка ; М.Малинова Долина -Околовръстен ПътОколовръстен Път М.Бункера ; Полски Бряст 55 ; Полски Бряст№33 05.04.2019 09:00- 16:15Чез- Ремонт И Поддръжка- РемонтНа Електрически Съоръжения София Андезит 3,1а,4 ; Боянска /Драгалевци/ 34 ; Голяма Могила 7,3б ; Детски Мир 52,3,1а,5,5а,2а,2,1,4 ; Здравец 3 ; Кумата 79,87,83,Ъгъл Ул.Андезит,77,79 1,78,81,85 05.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма-Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения  София 736-Та/Овча Купел/ 4,12,8,10,6 ; Vii - 939 Бисерно Изворче/Горна Баня/ 8 ; Буен Поток 5,5а,7,1а,13,6,4,И ВеликЗавет,3,3а,2,11,8 ; Велик Завет 1,7,9,5,4,2,3,4а,11,6 ; Венец 8 ; Вечерница 3,5,1,7,7а ; Войнишка Песен6,13,8,15,9,10,11,12,3,17,1,4,5,7 ; Горна Баня Кв.19 ; Извор 22,7,18,8,5 Каптажа ; Извора /Горна Баня/ 4 ; Крива Падина 1 ; Лазурно Утро 1 ; Лилия 18,17а,17,18а ; Люлинска Котловина 7,5,3 ; Люлинско Поточе 3а,22,7,50 ; Маргаритка 3,5,7,4,2 ; Мечово Усое 11,2а,7,12,1а,19,13,10,15,4,5,16,3,17,2,1,14,9,18 ; Нестинарка 12,Упи Xiii-939,Кв.19а,4,6 ; Никола Петков/П.Напетов/ 107,105,103,71,61 ; Опълченец/Кв.Горна Баня 2а ; Острушка 1б,4,1 ; Палма 6,2,1 ; Пладнище/Рилски Партизани/ 4,Кв.19 ; Планиница 9 ; Полет 2,5,6,3,4,8,4а ; Равнище/Кънчо Стоилов/ 11,40,23,10,11а,24а,21,29,34,17,22,16,7,19,28,26,39,15,13,37,9,38,30,31,12,20,41,8а,18,14,33а,24 ; Райловско Градище 10,1,6,14,8,3 ; Фиданка/Селиолу/ 10,7,5,4а,2а,10а,3,4,8,1,6,6а,2,12 ; ЦветанВучков/Вл.Константин 11,1,№9,7,8,7а,6,12,2,4,10,5 ; Чардаклия Упи Vііі- 939,Кв.19 05.04.2019 10:00 - 14:30Чез - Ремонт И Поддръжка - РемонтНа Електрически Съоръжения Район Връбница  София 3019-Та/Връбница/ 1 01.04.2019 09:15 - 16:30Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата -Подмяна На Електрически Съоръжения Мрамор, Общ. Столична 3-Ти Март/Септември/ 5,10,8,7a,6,12,7,3,9,1 ; Александър Стамболийски 15,16,13,20,18 ;Васил Левски/Мраморско Шосе 19,26а,28,Поща,30,24,17 Р-Н Връбница,15,26,22,34 ; Захари Стоянов 4,3,6,2,1 ; Коста Спасов 1,5,6,2,4 ; Майски Ден/27/ 3,7,5 ; Мичур 17 ; Пламък/25/ 15,13 ; Св.Св.Кирил И Методий 23,11,17,14,3,7,33,28,25,18а,27,8,9,4,20,12,2,31,29,5,1,19,13,45,24,17 а,18,32,24б,22,16,24а,6,15,10,21,22б ; Чичовци/26/ 3 ;София ; Св.Св.Кирил И Методий 9,1 01.04.2019 09:30 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения Балша Свобода/11та/ 8,22 ;Голяновци ; ;Доброславци ; Пи 124024;Житен, Общ. Столична ; 20 -Та Акация/10та/ 16,2,11,Упи 9-118, Кв.4,10,14,3,6,13,5,12,8,4 ; Божур/18та/ 17,19,4,3,15,1,8,12,13,5,11,7,6,9 ; Бор/23та/ 6,8,2,12,ДоЧерквата,5,10,3 ; Бреза/4та/ 3,1,4,6 ; Доброславски Път/9та/2,10,10а,13,3,1,11,4 ; Житница/Пролетарска Победа/ 14,1а,27,Църква,Поща,В Кметството,2г,21,11,23,7,29,6,9,19,13,20Общ. Нови Искър,4,33,5,16,26,1,24,2в,2а,28,3,8,17,15,2б,25,2,12,14а,10 ;Калоян/2ра/ 9,10,4а,4,15,7,12,16,3,17,24,14,22,18,2,13,6,11,1,8,5 ;Кокиче/12та/ 12,5,10,4,9,3,2,1,6,8 ; Крива Река/16та/ 3,5,1 ; Лале/13та/ 1,6,13,3,4 ; Липа/11та/ 2,1,5,7,3,11,4,8,15а,15 ;Люляк/Комсомолска/ Фургон,11,2,8,490,До Номер 9,7,12,9,21,35,4,ИУл. Стубела,3,10,26 ; Надежда/Юрий Гагарин/ 2,9,1а,3,8,5,7,16,7а,6,1,14,20,18,8а Фургон,12,13,22,13 ; ОтецПаисий/7ма/ 6,4,2,7,5,9,11,3 ; Равнище/14та/ 16 ; Стубел/17та/ ИУл. Надежда 22,5,4,1,2,3,21 Бивш Фбж -Витоша,Упи Ііі- 14, Кв.3,7,12,19,9,10,14,16,23,17,21,13 ; Теменуга/5та/ 3,4,2,6,8 ;Търговска/Йорданка Николова 1,3,6,2,8,4 ; Хан Аспарух/8ма/14,16,3,12,10,4,8,2,5,9,6,7,1,18 ;Мировяне ; Ален Мак 3,4 ;Леденика Упи № 564011,2а,1,3,7,Имот 709,9,4,2,5 ; Мировско Шосе55,44,32,37,42 Сладкарска Работилница,36,42,40,34,38 ; Планинец8,2,10,13,4,3,9,12,11,7а,9а,7,6,5,1 ; Радецки 7а,5,7,1,3,3а ; СиниВир 15 ; Топола 32,10,12 ;Мрамор, Общ. Столична ; 3-ТиМарт/Септември/ 2,4,3,11,Строеж,5,10,8,7a,6,12,7,3,9,1 ;49206.2684.42 Алеко Константинов/Васил Го 21,19,28,24,26,20,25,18,12,11,16,10,17,15,13,10а,14,4,7,6,3,9,8,9 Р-Н Връбница,2,5,1 ; Александър Стамболийски27,21,25,22,23,19,17,24,29,30,3,2,1,6,4,3а,15,16,13,20,18,5,14,8,12,9,7,6,9а ; Блато/21/ 6,4,2,8,26,16,20,25 Р-Н Връбница,12,28,10,30,21,24,14,22,18 ; Васил Левски/МраморскоШосе 58,41,39,58 Павилион,35 Р-Н Връбница,35,41 Бивше Ткзс -Складова База,51,В Стопански Двор,143,3,Им.113013,154,152,19,26а,28,Поща,30,24,17 Р-Н Връбница,15,26,22,34,38,54,18 Р-Н Връбница,36,42,52,48,33,35,23,29,44,46,27,50,6,9,18 Р-Н Връбница,13,1,2,12,4,7,14,20,9а,11,10 ; Върба/9/ 3,11,9,1,14,16 ;Еделвайс/2/ 9а,6,2б,7,О,2,8 ; Емилиян Станев/22/ 4,10,9,1,7,11,2,6,13,5 ; Захари Зограф 9,28 ; Захари Стоянов 5,7,13,46,32,48,39,29,36,19,41,30,18,5,17,42,40,14,28,12,31,38,11,26,16,21,33,44,35,22,8,24,37,9,20,10,15,23,56,25,9а,4,3,6,2,1 ; Ивайло 1,2 ; Иван Вазов3,3а,9,7,2,5,41,19,45,28,43,23,49,24,47,4,13,15,14,55,21,27,3,31,19,26 ,6,39,25,53,10,37,23,4,57,61,22,35,33,20,12,36,59,24 ; ЙорданЙовков/24/ 8,16,3,5,6,12,11,4,10,2,14 ; Кладанчето 2,1,2б,3,4,6 ; Коста Спасов 1,5,6,2,4 ; Любен Каравелов31,2а,11,23,2б,9,19,14,36,28,17,27,1,29,34,2,6,22,16,25,8,31,33,3,20, 21,4,10,24,7,15,1 ; Магараница 3 ; Майски Ден/27/ 1 ЗдравнаСлужба,3,7,5 ; Мичур 45,42,47,44,27,6,21,19а,34,31а,56б,48,52,56,31б,58,19,46,37,40,38,30,31,23,28,62,54,43,35,25,39,33,29,7а,22,5,9,13,7,12,15,10,9б,3,26,8,1,24,6,11,16,4,2,14,20,18,88,76,81,84a,80,25,55,51,72,86,78,68,68a,49,53,41,17 ; Мичур /Упи V, Кв.24/ 38 ; Мичур,Упи I-611,Кв.23М.Ломско Шосе Упи Iii-119 Кв.4а М.Магараница,Пи 49206.2667.36Момина Сълза/13/ 11,2,20,19,22,24,26,7,5,15,10,6,1,16,2,3,13,11,9,18,3a,14,8,4,12 ;Нарцис/19/ 14,3,29,16,11,2,33,5,4,7,10,12,1,16а,35,6,50,20,17,3а,24,22,8,15,27,25,13,31,18 ; Орхидея/8/ 1,8,2,3,5,7,4 ; Папрат 20,19,15,22,20а,17,6,13,7,2,8,12,1,10,11,3,5,9,18,4 ; ПенчоСлавейков 4,1 ; Пламък/25/ 11,9а,7,9,4,12,23,8,17,10,18,16,19,1a,2,22,1,15,13 ; Република/20/5,7,9,2,13,4,24,8,30,26,3,19,23,25,27,17,31,21,10,18,14,15,11,29,6,1,12,28,20 ; Росица 16,14,18,4,8,6,13,12а,19,9,10,12,3,2 ; РоснаКитка/31/ 27,4,26,9,11,25,Упи І-10714 Кв.14а,25а,12,5,18,20,15,22,10,13,3,2,17,63,27 ; Руйни Води СкладЗа Хранителни Стоки ; Св.Св.Кирил И Методий 23,11,17,14,3,7,33,28,25,18а,27,8,9,4,20,12,2,31,29,5,1,19,13,45,24,17а,18,32,24б,22,16,24а,6,15,10,21,22б,В Двора На Бившето Ткзс,27 ;Ул.Боро 10 ; Упи Viii-655,656 Упи Xxii-925,Кв.9 Хайдутин/11/16,5,11,9,7,14,18,6,1,2,3,4 ; Христо Ботев/Алексей Гнилич7,8,1,12,5a,5,4,26,6,17,13,2,11,19а,28,19,3,9 ; Чичовци/26/1,6,4,2,8,3 ; Явор/12/ 12,1,5,4,2,13,11,6,3,10,16,14,7,8,9 ;Нови Искър; Курило ;София ; Детелина 18 Волуяк До Плодохранилището ;Захари Стоянов Ломско Шосе 248,252,256,254а,246,246г,244р,1,246,Имот Пл.№136,164,ЕтВеселин Павлов-Астарта 21 ; Мраморско Шосе Строеж ; НадеждаОколовръстен Път 651г ; Пи 68134.2814.472 Св.Св.Кирил И Методий 9,1 ; Упи Vііі-250 Кв.4 Упи- Мрамор Т.Лесимпекс Еоод -Ферма,Марекс 2 Оод Строе 03.04.2019 09:30- 11:30Чез - Инвестиционна Програма- Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения  София Ж.К.Обеля Бл. 106, Бл.110 04.04.2019 09:45 - 11:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна/Реконструкция На Електромерни Табла/  Община Възраждане София Зона Б-18 1 7,5,4,7,3 04.04.2019 09:00 - 12:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Зона Б-3 Бл.26 04.04.2019 12:00 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Александър Стамболийски 145 17 ; Зона Б-511,17,17,11,11,1 11 ; Одрин 64 05.04.2019 09:00 - 12:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Българска Морава/Жеко Димитров/ 2 05.04.2019 12:00 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери Община ИзгревСофия Майор Юрий Гагарин 15,30,68,21 68,38 30,31,30,34 ; ТарасШевченко 15,204,1 69,2 204,69,204 02.04.2019 08:30 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Пиер Дегейтър 4 ,1,6 04.04.2019 09:30 - 16:30Чез - Ремонт И Поддръжка - РемонтНа Електрически Съоръжения Община Илинден София Света Троица/Вълчо Иванов/ 298 ; Хайдут Сидер 1,С\КаНа Тр.,П.Сп.На Т.3,П.Сп.Тр.3 01.04.2019 08:45 - 12:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Пловдив 20,20 ; Света Троица/Вълчо Иванов/364,354,354,354а,Тп До 354,357 03.04.2019 12:00 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Димитър Петков 16,12 ; Зайчар 54-56,45,52,58,54-56Ателие 3,116,72,62,54-56 Гараж 1,54-56 Гараж 2,60,50,41,82,54-56Ат 4 ; Константин Величков Кафе- Аперитив,3,1 ; СветаТроица/Вълчо Иванов/ 106,106 ; Св.Св.Кирил И Методий 169 ;Сливница Между Ул.Царибродска И Бул.Д.Петков ;Царибродска/Никола Шопов/ 4,9,59,7,10,8 03.04.2019 08:45 - 16:30Чез - Ремонт И Поддръжка -Профилактика На Съоръжения Община Красна Поляна Зап.Парк Зап.Парк Бл.43 Бл.43 01.04.2019 12:00 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма София Разсадника 10 ; Хъшове 02.04.2019 08:45 - 12:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Разсадника 1 20,90,13,61,М/У 20 И 20б,А 20,20 ;Св.Тома/Марко Фридман/ 20 ; Христо Благоев 25 02.04.2019 12:00 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Разсадник Коньовица 107 ; Разсадника 107,27 ;Самодивско Изворче Тп До Бл.27 03.04.2019 09:00 - 12:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Възкресение/Стоян Лепоев/ 64,62 ; Красна Поляна I Част20,20а,22 ; Красна Поляна Ii Част 233 ; Методи Кусевич 2,1 ;Радичевци 5 04.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения Община Красно Село София Белите Брези 1 ; Коломан Костур Овча Купел ПредМаг.345-Автогара Ов.Купел,Пред Автогара Овча Купел,ДоКолелото,5,Автогарата,2а,7,9,2в,2,3,13,1,1,Пред Автогара "ОвчаКупел" ; Славия/Девети Септември/ Автогара Ов.Купел ; Цар Борис Iii/Девети Септ. Овча Купел,132 ; Билетен Център 02.04.2019 10:00 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Ами Буе 25,26,28,43,47,49 02.04.2019 09:00 - 16:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна/Реконструкция НаЕлектромерни Табла София Хиподрума Бл.120 04.04.2019 11:15 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На СиловиТрансформатори София Владайска Река 31 ; Владайска/Димо Хаджидимов/23,27,19,31,23-25,21,29 ; Ивайло 25а,25 ; Македония 2,12,18,6,8,8-11,8-6,10,6-20,8-7 ; Македония/Димитър Благоев/ 16,8-5,2-2,4-10,6-7,4-19,4-5,10а,4-15,2-3,4-16,8,2-8,2,4-2,8-10,6-17,4-7,8-9,2-11,4-8,4-4,6-16,4-1,4-12,2-6,6-12,6-9,2-10,2-12,4-3,6-10,8-4,12,6,18,016,2-4,2-5,2а,2-9,4-11,2-7,4-14,6-15,8-8,10 1 А,4,6-14,8-12,6-11,8-2,10,8-1,4-13,8-3,6-8,4-18 ; Христо Ботев 47,53,49,51,49-11,49-12 06.04.2019 08:00 - 14:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения Община Кремиковци София Бреза 2а ; Бреза /Сеславци/ 8,5,1,3,2,6 ; Кокиче/Сеславци/ 2,1,4,3 ; Митко Палаузов /Сеславци/ 1 ; Мургаш/Кремиковци/ 4 ; Сеславци Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2 ;Стара Планина /Сеславци/ 3,11,13,15,9,7,5,1 ; Стефан Караджа/Сеславци/29,11,28,24,16,2,12,14,20,13,31,6,38,9,17,Идент.68134.8270.286,18,27,3,32,26,19,36,4,10,25,15,7,21,1 ; Стопански Двор ЦанкоЦерковски /Сеславци/ 10,27,9,25,13,22,4,29,21,17,6,8,14,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7 ;Чавдар /Сеславци/ 1,5,1а,7,3 ; Явор /Сеславци/ 7,6,5,2,1,3,10,12 01.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла София Бреза 2а ; Бреза /Сеславци/ 8,5,1,3,2,6 ; Кокиче /Сеславци/ 2,1,4,3 ; Митко Палаузов /Сеславци/ 1 ; Мургаш/Кремиковци/ 4 ; Сеславци Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2 ; Стара Планина /Сеславци/ 3,11,13,15,9,7,5,1 ; Стефан Караджа/Сеславци/ 29,11,28,24,16,2,12,14,20,13,31,6,38,9,17,Идент.68134.8270.286,18,27,3,32,26,19,36,4,10,25,15,7,21,1 ; Стопански Двор Цанко Церковски /Сеславци/10,27,9,25,13,22,4,29,21,17,6,8,14,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7 ; Чавдар /Сеславци/ 1,5,1а,7,3 ; Явор /Сеславци/ 7,6,5,2,1,3,10,12 02.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла София Ангел Маджаров /Челопечене/1,32,18,24,30,36,19,Тп,38,4,16,9,25,11 Упи V302,Кв.18,3,12,17,15,40,20,7,42,26,11,8,13,14,5,6,28,34,10 ; Гилица/Челопечене/ 13,20,19 Водна Помпа,Водна Помпа,2 ; Градина /Челопечене/ 8,1,4 ; Доло /Челопечене/ 1 ; Йордан Димчев/Челопечене/ 4,6,1,5,2,3,7 ; Карашка /Челопечене/ 1,5,3 ; Кв. Челопечене Пи 68134.8401.697, Кв.60 ; Китка /Челопечене/8,3,1,6,2,4 ; Кокиче /Челопечене/ 13,5,9,11,2,6,2а,3,4,1 ; Латинка /Челопечене/ 14,3,1,16,4 ; Лесновска /Челопечене/ 4,3,7,2,9 ; Пи 43Кв.49 Челопешко Шосе ; Спортист /Челопечене/ 5,3,7б,4,40 ; Стари Искър /Челопечене/ Железарска Работилница,4 ; СтопанскиДвор Челопечене ; Чавдар Войвода /Челопечене/ 4 ; Челопечене 1 ; Яне Стоянов /Челопечене/ 8,9,10а,12,3а,10,7,12а,5,11,18,6 ;Кв.Челопечене До Черния Мост 02.04.2019 08:45 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Ангел Маджаров /Челопечене/ 29,50,52,27,46,48 ; Карашка/Челопечене/ 4,15,23,13,21,12,19,25,10,2,9,27,8,20,14,16,11,6,17,18,7 ; Латинка/Челопечене/ 15,19,3,23 ; Лесновска /Челопечене/ 1 ; СлънчевоУтро /Челопечене/ 1,2,13,10,12,5,4,6,15,9,3,7,11,8 ; Стопанска/Челопечене/ 3 ; Челопечене Ткзс В.Левски ; Шопска Комуна/Челопечене/ 17,21 ; Яне Стоянов /Челопечене/ 20,13,21,17 02.04.2019 09:15 - 16:30Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери  София Бреза 2а ; Бреза /Сеславци/ 8,5,1,3,2,6 ; Кокиче/Сеславци/ 2,1,4,3 ; Митко Палаузов /Сеславци/ 1 ; Мургаш/Кремиковци/ 4 ; Сеславци Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2 ;Стара Планина /Сеславци/ 3,11,13,15,9,7,5,1 ; Стефан Караджа/Сеславци/ 29,11,28,24,16,2,12,14,20,13,31,6,38,9,17,Идент.68134.8270.286,18,27,3,32,26,19,36,4,10,25,15,7,21,1 ; Стопански Двор ЦанкоЦерковски /Сеславци/ 10,27,9,25,13,22,4,29,21,17,6,8,14,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7 ;Чавдар /Сеславци/ 1,5,1а,7,3 ; Явор /Сеславци/ 7,6,5,2,1,3,10,12 03.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла София Ангел Маджаров /Челопечене/ 53 ; Борис Петров/Челопечене/ 9,7,5,9,10,6 ; Гилица /Челопечене/ 13 ; ЙорданДимчев /Челопечене/ 36,12,28,32а,30,34,16,13,29,17,39,21,10,44,26,22,19,15,27,20,18,36,24,40,33,31,8,42,32,11,43,41,14,38,9,25 ; Лъката /Челопечене/8,3,9а,16,15,14,12,13,9,10,5,6,7,2 ; Петър Христов /Челопечене/17,11а ; Старо Селище /Челопечене/ 10,12,14,7,9,8 ; Стоян Шонев/Челопечене/ 11,29,20,34,9,16,14,24,17,25,1а,32,30,8,13,8,7,25а,27,22,23,10,28,26,12,19,18,21 ; Челопечене Площада,Площа 04.04.2019 08:45 - 16:30Чез - Инвестиционна Прогрограма Подмяна На Електромери София Бреза 2а ; Бреза /Сеславци/ 8,5,1,3,2,6 ; Кокиче /Сеславци/ 2,1,4,3 ; Митко Палаузов /Сеславци/ 1 ; Мургаш/Кремиковци/ 4 ; Сеславци Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2 ; Стара Планина /Сеславци/ 3,11,13,15,9,7,5,1 ; Стефан Караджа/Сеславци/ 29,11,28,24,16,2,12,14,20,13,31,6,38,9,17,Идент.68134.8270.286,18,27,3,32,26,19,36,4,10,25,15,7,21,1 ; Стопански Двор Цанко Церковски /Сеславци/10,27,9,25,13,22,4,29,21,17,6,8,14,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7 ; Чавдар /Сеславци/ 1,5,1а,7,3 ; Явор /Сеславци/ 7,6,5,2,1,3,10,12 04.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла София Бреза 2а ; Бреза /Сеславци/ 8,5,1,3,2,6 ; Кокиче /Сеславци/ 2,1,4,3 ; Митко Палаузов /Сеславци/ 1 ; Мургаш/Кремиковци/ 4 ; Сеславци Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2 ; Стара Планина /Сеславци/ 3,11,13,15,9,7,5,1 ; Стефан Караджа/Сеславци/ 29,11,28,24,16,2,12,14,20,13,31,6,38,9,17,Идент.68134.8270.286,18,27,3,32,26,19,36,4,10,25,15,7,21,1 ; Стопански Двор ЦанкоЦерковски /Сеславци/10,27,9,25,13,22,4,29,21,17,6,8,14,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7 ;Чавдар /Сеславци/ 1,5,1а,7,3 ; Явор /Сеславци/ 7,6,5,2,1,3,10,12 05.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изнасяне На Електромерни Табла  Община Лозенец София Кръстю Сарафов 40,42,44,46,48,50,52,54,49,51,55,59,61. ;Милин Камък 56,58 ; Свети Теодосий Търновски 3,7,9а, ;Св.Наум/Трайчо Костов/ 17а,19 02.04.2019 11:00 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На СиловиТрансформатори София "Ул.Мала Планина 36 Гдг №174 "Фют ; Ул.ДрагалевскаБл.32 Вх А,Б И В,Дмсгд ''Св.Иван Рилски '' 03.04.2019 11:00 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Силови Трансформатори София Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 108б, Ортопедична Болница„Витоша“ ,110 Френска Детска Градина "Виктор Юго" Блок Макси , 03.04.2019 10:00 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Георги Райчев/434-Та/ 21 ; Слав Караславов 20 ББл.1,2,9,7,5,4 04.04.2019 10:00 - 15:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София X-1268,Кв.63 Симеоновско Шосе 166 ; СимеоновскоШосе/Вол.Шосе/ 164,97г,152,160,90,98,166а,Вила 565,166 ТдоСпа,102,84,166 Он,166 Ас,166 Котле,97а,166,94,148,100,96а,96 ;Упи Viii-1268,Кв.63 05.04.2019 09:00 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На ЕлектрическиСъоръжения София Джеймс Баучер/Антон Иванов 26/05.04.2019 09:00 - 16:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна/Реконструкция НаЕлектромерни Табла/ София Георги Райчев/434-Та/ 5,7 ; Иван Радоев/456-Та/ 2в ;Проф.Ал.Балабанов/435-Та/ 2,2а 05.04.2019 10:15 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери София Слав Караславов 8,6б Вх А,Б,С,Д 05.04.2019 10:00 - 14:00Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна На Електромери Община Люлин София Филиповско Шосе 2,4,6,8,10,12,14 01.04.2019 09:30 - 16:15Чез - Инвестиционна Програма -Изграждане На Съоръжения София Филиповско Шосе 2,4,6,8,10,12,14,16 02.04.2019 08:00 - 08:15Чез - Инвестиционна Програма -Подмяна/Реконструкция На Електромерни Табла  Община Младост София Младост 1 Блок 22 Вх А 01.04.2019 08:00 - 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Младост 1 Блок 22 Вх Б 02.04.2019 08:00- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Младост 1 Блок 22 Вх В 03.04.2019 08:00- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Младост 1 77,70,71,70,72,До 70,До 77,До 72,71,ДоБл.72,72,До 70 / Хс 03.04.2019 09:15- 16:30Чез- Ремонт И Поддръжка- РемонтНа Електрически Съоръжения София Младост 1 Блок 22 Вх Г 04.04.2019 08:00- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Младост 4 435 05.04.2019 09:00- 12:00Чез- Инвестиционна Програма-Изграждане На Съоръжения София Младост 1 Блок 22 Вх Д 05.04.2019 08:00- 16:15Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Младост 4 До Бл.431,До 431,432,431,1 432,430 ; ФилипАврамов 38,1 05.04.2019 13:00- 16:00Чез- Инвестиционна Програма-Изграждане На Съоръжения София Младост 4 435 05.04.2019 10:00- 13:00Чез- Инвестиционна Програма-Изграждане На Съоръжения Община Надежда София Надежда 2 225 Вх-А,Б 01.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 246 Вх-Г 02.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 264 Вх-Е 03.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 264 Вх-Ж 04.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 264 Вх-З 05.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Пробуда 14 Рем. Техн. База Усм 05.04.2019 08:30- 16:15Чуждо Съоръжение- СъоръженияНа Ползватели На Мрежата-Профилактика На Съоръжения София Пробуда 14 05.04.2019 08:30- 16:15Чуждо Съоръжение- СъоръженияНа Ползватели На Мрежата-Профилактика На Съоръжения   Община НадеждаСофия Надежда 2 225 Вх-А,Б 01.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 246 Вх-Г 02.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 264 Вх-Е 03.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 264 Вх-Ж 04.04.2019 09:30 - 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Надежда 2 264 Вх- З 05.04.2019 09:30- 15:30Чез- Инвестиционна Програма-Подмяна На Електромери София Пробуда 14 Рем. Техн. База Усм 05.04.2019 08:30- 16:15Чуждо Съоръжение- СъоръженияНа Ползватели На Мрежата-Профилактика На Съоръжения София Пробуда 14 05.04.2019 08:30- 16:15Чуждо Съоръжение- СъоръженияНа Ползватели На Мрежата-Профилактика На Съоръжения  Община Нови Искър Кътина 41010,4483,368 Акация/Венко Рашков/ 43,Ъгъл С Ул.Христо Ботев,45 ; Латинка 20,16,4,8,34,35а,26,14,Вила,10,33,27,24,22,18,35,28 ; М&

comment 0
visibility 5994
Кметът на Триадица Николай Терзиев

Изграждането на колектор ще затрудни движението по ул. Сребърна

Затруднено ще бъде движението по ул. Сребърна през следавщите месеци, защото в зоната около Парадайз ще се изгражда канализация и колектор. Съоръжението е необходимо за отводняването на бул. Черни връх и кв. Кръстова вада. Това е част от проекта на Столична община за вътрешния ринг на София, за да се разтовари трафикът в центъра и да се намалят вредните емисии в столицата. Строителните дейности по колектора започват в неделя, на Цветница, предупреди кметът на район Триадица Николай Терзиев. Днес той беше заедно с кмета Фандъкова, зам.-кмета Дончо Барбалов и кмета на Лозенец Любомир Дреков на проверка за разширението по ул. Филип Кутев. Гражданите са предупредени за започването на строителството и затрудненията, които трябва да изтърпят. Реализирането на този канализационен план е изключително важно, защото това е връзката на втория клон в Кръстова вада, който се свързва с Перловския колектор на бул. Гоце Делчев и бул. Петко Ю. Тодоров. Освен че обхваща половината Кръстова вада, ще има къде да се отводни квартала, обхваща и части от Манастирски ливади Изток", обясни кметът на Триадица. С новия колектор ще се отводнява и пробива на "Т. Каблешков". Там в момента над 17 имота са в процедура на отчуждаване, като се надявам до края на годината да приключи и да стартират останалите процедури, за да могат да се свържат с отчуждаването до Парадайз, сиреч до Черни връх и да се приключи, обясни Николай Терзиев. По време на строителните дейности е създадена временаната организация на движението. Тя е съобразена с времето, когато сторителните дейности ще стигнат до светофара няма. Няма да се затваря улица Сребърна и затова от районното кметство са препоръчван на шофьорите обиколни маршрути, за да избегнат задръстванията.  Терзиев обеща, че основната работа ще се извърши през юли и август, когато в София е с най-слаб трафик на автомобили. Проектът трябва да приключи за 150 дни. Съобразено е на 15 септември т. г. да е изцяло отворен булевардът за първия учебен ден. До приключването проблеми с движението може да има по стесненията на малки участъци. Ще се работи на етапи и ще има временна организация на движението на по 70 - 100 м, предупредиха от Триадица. Хората отдавна чакат този канал и се радват, че най-после ще се изгради, коментира районният кмет.                

comment 0
visibility 5910
Реконструкция на ул. Филип Кутев

"Филип Кутев" става булевард с 4 ленти и трамвай (СНИМКИ)

Столичната улица "Филип Кутев" в "Лозенец" ще стане булевард с 4 ленти и трамвайно трасе. Това съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова. Заедно със заместника си Дончо Барбалов проверика дали разширението върви в график. И двамата са доволни от проверката, тъй като реконструкцията е в срок и този участък  скоро трябва да бъде завършен. Ул. "Филип Кутев" свърза бул. Черни връх и ул. Сребърна откъм Зоопарка. Участъкът е с дължина около 500 м, а вложените инвестиции по проекта са 3,5 млн. лв., каза Дончо Барбалов. Вече има поставено ледосветление, поставена е 19 км мрежа, бордюри, но предстои още доста работа. Проектът се реализира в срок и разширението по "Филип Кутев" от Черни връх до Симеоновско трябва да е готово и в средата юни да се възобнови движението по тази улица, каза Барбалов. "Този участък и изключително важен, защото е част от бъдещия вътрешен ринг на София заедно с бул. "Тодор Каблешков" откъм Триадица и ул. "Филип Кутев" до Симеоновско шосе. Работи се по всички участъци, като някъде все още отчуждаваме и разширяваме. В случая работим тази отсечка е половината от вътрешния булевард. Проектът е към финала", каза Йорданка Фандъкова. Този проект е много важен, защото доскоро е имало проблем с отводняването по бул. Черни връх, но при започването на проекта първо е изградена канализацията и водопровода от Софийска вода. Така се отводнява вече и Кръстова вада и изток. "Очаквам около средата на юни, когато изтича срокът на изпълнителя на проекта, да е напълно завършен участъкът с четири ленти по две в посока, изградено осветление и тротоари. В момента изцяло изпълнен ще бъде само единия тротоар, защото на другия е следващият етап на изграждане на булеварда", уточни столичният кмет. Фандъкова съобщи, че предстоят сега отчуждителни процедури и продължението на реконструкцията ще стигне до ул. Могилата, но в момента се работи по проекта. "Работим поетапно, но сериозно по цялостното протежение на вътрешния ринг. Това е стратегически проект, защото с него през следващите години ще се облекчи трафика в центъра на София. А също така и ще се намалят вредните емисии във въздуха", коментира кметът. От неделя, Цветница започва изграждането на важен канализационен колектор за отводняването на квартал Кръстова вада и на бъдещия пробив по "Т. Каблешков", който ще затрудни чувстствително движението по ул. Сребърна. За предстоящата организация на движението кметът на район Триадица е информирал гражданите. За да се работим по вътрешния ринг, трябва да се поряви търпение, за да се изгради и колекторът, призоваха от Столична община. Трамвайното трасе, което трябва да бъде изградено по цялото протежение на "Т. Каблешков", "Филип Кутев" до Симеоновско шосе  ще се прави, когато всички участъци са готови по новото трасе. В момента има процедура за изпълнител за разширението на "Т. Каблешков" под бул. България до Костенски водопад. Там по проект е предвидено по средата да има трамвайно трасе и в бъдеще то ще продължава и тук в участъка на "Филип Кутев", но това тепърва предстои, каза Фандъкова.   

comment 0
visibility 5665
Спиране на тока

Планирани прекъсвания на електрозахранването в периода от 22 до 25 април

Планирани спирания на тока ще има от 22 до 25 април т. г. на територията на Столична община. За прекъсване на електроснабдяването предупрежадват от ЧЕЗ Разпределение. Вижте, кога и в колко часа ще сте без ток. Община Банкя БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 20 АПРИЛ 5, 9; ГЕН. СТЕФАН СЛАВЧЕВ 2, 3;ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ 23; ШЕЙНОВО 4, 7, 65, 15А, 25, 15, 13, 11, 5, 8, 9, №4, 1,2; ЖИТЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; ВЪЗРОЖДЕНСКА 17; СОФИЯ; V-1719 КВ. 80 А;ШЕЙНОВО 2, 8, 15; 3 22.04.2019 09:00 - 16:15, Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659. 2195. 2730, 9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 22.04.2019 09:00 - 16:15, Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 20 АПРИЛ 5, 9; ГЕН. СТЕФАН СЛАВЧЕВ 2, 3;ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ 23; ШЕЙНОВО 4, 7, 65, 15А, 25, 15, 13, 11, 5, 8, 9, №4, 1,2; ЖИТЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; ВЪЗРОЖДЕНСКА 17; СОФИЯ; V-1719 КВ. 80 А;ШЕЙНОВО 2, 8, 15; 3 23.04.2019 09:00 - 16:15, Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКОШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИКОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36,61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118,126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А; СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 23.04.2019 09:00 - 16:15, Изнасяне на електромерни табла   БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА В. З. ГРАДОМАН ДЕТЕЛИНА КВ. ГРАДОМАН, 9, 31, 3,13, 27, 21, 12, 17, 29, С/У 19, 34, 14, 33, 23, 11, 19; ЗАРЯ 1; КОПРИВЩИЦА 14, 3,10А, 12, 6, 8, 5, 16, 1, 9, 7; КРАКРА 23, 29, 41, 32, 25, 37, 32А, 18, 35, 39, 34, 21, 14,33, 12, 33А, 16, 34А, 22, 20, 27, 36, 10, 30, 31; МАЛЬОВИЦА/КОМСОМОЛСКА/ 14, 8,2, 12, 6, 4, 6А, 10, 12А, 6Б; ОГРАЖДЕН 5, 17, 18, 6, 29, 3, 16, 11, 9A, 2, 4, 31, 13А, 3А,33, 9, 35, 10А, 21, 23, 22, 27, 1, 8, 7, 15, 14, 19; ПРИМОРСКА 9, 4, 2, 6, 5; ХАНКАРДАМ 2А, 2, 3; ХАН КРУМ 17, 5, 6, 13, 25, 18, 1, 19, 21, 15, 7, 4, 2, 8, 10, 11, 14, 16,12, 23, 3, 9; ХАН ОМУРТАГ 1; СОФИЯ; МАЛЬОВИЦА 4 КВ. ГРАДОМАН 23.04.2019 08:00 - 16:30, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 20 АПРИЛ 5, 9; ГЕН. СТЕФАН СЛАВЧЕВ 2, 3;ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ 23; ШЕЙНОВО 4, 7, 65, 15А, 25, 15, 13, 11, 5, 8, 9, №4, 1,2; ЖИТЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; ВЪЗРОЖДЕНСКА 17; СОФИЯ; V-1719 КВ. 80 А;ШЕЙНОВО 2, 8, 15; 3 24.04.2019 09:00 - 16:15, Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 17, 23, 15, 21, 1, 26, 24,9, 28, 30, 20, 3, 14, 16, 1А, 11, 19; БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 6, 2, 2Б, 8, 4; ДОБРУДЖАКНЯЗ БОРИС I/Д. БЛАГОЕВ/ 28, КВ. 43, 12, 18, 10, 24, 2, 26, 22, 16, 14, 32;ЛУТРАКИ/СВИЛЕН РУСЕВ/ 3, 5; ОТЕЦ ПАИСИЙ 7, 5; УПИ ХХVІІІ-229, 2258 КВ. 119 24.04.2019 08:00 - 16:30, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659. 2195. 2730, 9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 24.04.2019 09:00 - 16:15, Изнасяне наелектромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 114, 85, 124, 91, 122, 116, 95, 120, 87, 126, 118,128, 93, 89; ВОСТОК 9, 15, 1, 11, 15, 4, 6, 3, 13, 3, 9, 5, 7, 5; ЕСПЕРАНТО 2, 2;МАКСИМ ГОРКИ 5; ПЕТКО Д. ПЕТКОВ 11А, 24, 13, 11; СВИЛЕН МИЛАНОВ 1А, 2;СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 17, 25А, 23, 25, 33, 16, 27, 10, 19, 20, 12, 29, 22, 21, 15,13, 31; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 2А, 2, 4 25.04.2019 09:00 - 16:15,Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ИВАН ВАЗОВ 8, 6, 14, 7, 7А; РИЛА 3, 10, 10А, 14, 22,20А, 6, 12, ПИ 1568 КВ. 119, 8, 5, 4, 8А, 3А; СЛИВНИЦА 25, 21, 17А, 19, 13, 17, 23,С/У 25, 15; СРЕДНА ГОРА 10, 11, 25, 13, 21, 19, 16, 5, 12, 25А, 27, 4, 8, 1, 15, 9, 7;ЦАР СИМЕОН СЛЕД МО; ШИПКА 4А, 2, 1, 8, 4, 7, 6В, 6 СТРОЕЖ, 3; СОФИЯ;СЛИВНИЦА 25.04.2019 08:00 - 16:30, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА УПИ VІ-1445 ЖАН ДЬО ЛАФОНТЕН 18 А, 10Б, 18, 15 ДОХ-Л ХРАНКОВ, 14, 18А, 18 Б, 18, 8, 12А, 20; КНЯЗ БОРИС I/Д. БЛАГОЕВ/ 64, 66, 62;КРЕСНА 2. , 2 А, 3, 7, 2 Б, 2, 9, 1 ДО ХРАНКОВ; МЕТОДИ ИВАНОВ РЕКАТА;СИНЕМОРЕЦ 32, 45; ЧЕШМА II ЗАД БАНКЯ ПАЛАС; СОФИЯ; АРХ. ГЕОРГИНЕНОВ/3029/701/ 23; ЛЕНИЩЕТО 25.04.2019 08:00 - 16:30, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 269 КВ. 42 VII-7132, КВ. 41А АВЛИГА 3, 1, 6, 1А, 5, 8;ВАСИЛ ПЕТЛЕШКОВ 4, КВ. 39 УПИ ХІІІ-3000; ЕЛИСА №6; ИЗГРЕВ КОЧОЧЕСТИМЕНСКИ 2; ПЕРУНИКА/Х КОНГРЕС НА БКП/ 21А, КЪЩА, 14, 24, 7, 22, 32, 28,25, 20, 23, 11, 16, 21, 15, 26, 12, 27, 13, 19, 18, 32А; РАЙНА КНЯГИНЯ 1, 3; СОФИЯ81, 68А, 98В, 138, 75, 173, 111, 74, 66, 137А, 132Б ДО ХЛЕБОЗАВОДА, 119, УПИ 1-1735 КВ. 43, 114, 94, 83, 62, 140, 69, 62А, 139, 134, 118А-120, 122, 102, 68, 116, 91,102Б, 89, 92, 129, 100, 98, 149, 108, 98 З, И УЛ. АВЛИГА, 132, 79, 84, 93, 103А, 81А,76А, 135, 86, 98Б, 103, 145, 105, 71, 106А, 120А, 108В, 77, 73, 123, 120, 113, 118, 130,108Г, 88, СТРОЕЖ, 90, 98А, 104, 115, 96А, 82, ВРЕМЕННО СТРОИТЕЛНО ТАБЛО,137, 100А, ДО ХЛЕБОЗАВОДА, 147, 76, 151, 102 А, 80, 127Б, 94А, 78, 128, 141, 97, 67,117, 106, 70, 128А, 121, 87, 85, № 117, 126, 130А, 110, 131, 125, 95, 101, 127; УЛ.СОФИЯ УПИ VI КВ. 1 УПИ VII-2743 КВ. 7 УПИ ХХVІІІ-539, КВ. 43 ХАН АСПАРУХ 4БКВ. ИЗГРЕВ, 4А, 4, 1; ЧАВДАРИЦА 4, 174, 1, 4А; ИВАНЯНЕ; ПИ 32216. 2340. 57;СОФИЯ; АЛОЕ 4; СОФИЯ 125; ХАН АСПАРУХ 4 25.04.2019 08:00 - 16:30, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКОШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИКОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36,61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118,126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А; СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 25.04.2019 09:00 - 16:15, Изнасяне на електромерни табла ОБЩИНА ВИТОША СОФИЯ БОЯНСКИ ВОДОПАД КУМАТА 66А, 66Д; ЛЕСКОВА ГОРА/ВИТОША/ 24,22, №8, №6, 1; УПИ ХVІІІ-208, КВ. 3А ПЛ. ВИТОША НАЦ. КИНОЦЕНТЪР/ 22.04.2019 09:00 - 16:15,Нови присъединявания СОФИЯ БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 4В; ПАНОРАМЕН ПЪТ 20А, 20С 22.04.2019 09:15 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БОТКО ВОЙВОДА/611/ 14, 24А; РЕЗНЬОВЕТЕ 31 22.04.2019 09:15 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения   СОФИЯ 1-ВА 2 УЛ. ГЕН. КОВАЧЕВ; АЛЕКСАНДЪР КОСТОВ 8, 2, 7, 6, 9; АНГЕЛБУКУРЕЩЛИЕВ 20; ГЕН. КОВАЧЕВ 1, 3; ДРАГАЛЕВЦИ 1 ПЛ. ЦАР ИВАНАЛЕКСАНДЪР; ЕЛЕНА СНЕЖИНА 3, 2, 8А, 5, 9, 11, 4, 8, 7, 6, 1; КАМЕН ДЯЛ 7;КОЗЯК/АЛЕКСАНДЪР КОСТОВ/ 5, 8, 1, 2; НАРЦИС/МЕТОДИ К. ДИМИТРОВ/ наплощада; ЦАР ИВАН АЛЕКСАНДЪР/СИМЕОН 2, 5; ЯБЪЛКОВА ГРАДИНА 5, 6, 4А,8Б, 8, 4, 1, 2, 3, 10, 14, 9, 7, 12 22.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЪЛГАРСКА ЛЕГИЯ 1; БЯЛА АКАЦИЯ 2, 5; БЯЛО ПОЛЕ УПИ ХІІ-582 КВ.31, 15, 31 8, 29, 10, 14А, 13, №12, 10 А, 12, 8 А, 15 А, 14, 16, 11; МАНАСТИРСКИЛИВАДИ УПИ Х-499 КВ. 31; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ-ЗАПАД XI-561, VI-2326 КВ. 58;РАЛЕВИЦА 81 2, 81, 81 1 23.04.2019 09:00 - 14:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН 85; ДЪБОВА ГОРА 1, 5 23.04.2019 09:00 - 16:15 Подмяна наелектрически съоръженияСОФИЯ КАРАМФИЛ 18, 20, 1, 46; МАРИНКОВИЦА 2В, 2Б, 2Б, 2В 23.04.2019 09:00 - 16:15,Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 713-ТА/ВИТОША/ 7, 4, 8, 10; XVIII-63, кв. 40 ул. Николай Державин №12;АРДИНО 7, 1, 2; БАГРА 6А, 11, 6, 15, 8А, 1, 17А, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15А;Д-Р Д. СЪСЕЛОВ 4; ЕЛА/СТОЯН СТОЙКОВ/ 8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8А, 3, 11, 1А; ЕЛША22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11А, 3, 17, 13А,12Б; КАЛИНКА 2; МЕДВЕН/МАРГАРИТА ГЕОРГИЕВА/ 9, 5; ПАНОРАМЕН ПЪТ 2БАР ШИШАРКА; ПРОФ. НИКОЛАЙ ДЕРЖАВИН 3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17А,24, 4, 3А, 10, 14, 16, 11А, 13, 5А, 5; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 409А, 409Б;ЯВОР/МАЛЧИКА/ 2; ЯВОР/ЦВ. БОЖКОВ/ 10, 3, 2, 5, 1, 10А, 8, 6 23.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АКАД. ИЛЧО ДИМИТРОВ 7А, 7Б; АСЕН ЙОРДАНОВ/486-ТА/ ГАТЬОШИШКОВ/492-РА/ 6А; ЕКАТЕРИНА НЕНЧЕВА/448-МА/ 10; ЕМИЛИЯНСТАНЕВ/490/ 40; КРУШОВСКИ ВРЪХ 44; КРЪСТОВА ВАДА УПИ - II;МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ 29; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ-ЗАПАД УПИ V - 439, КВ. 31;РАЛЕВИЦА 85А, 85, 85Б, 85, №83, 85В, 85А, 85А, 83; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 36Ж; СУХОДОЛСКА 102; ТОДОР ДЖЕБАРОВ/417/ 73 23.04.2019 09:00 - 14:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АНДЕЗИТ 3, 1А, 4; БОЯНСКА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 34; ГОЛЯМА МОГИЛА 7,3Б; ДЕТСКИ МИР 52, 3, 1А, 5, 5А, 2А, 2, 1, 4; ЗДРАВЕЦ 3; КУМАТА 79, 87, 83,ЪГЪЛ УЛ. АНДЕЗИТ, 77, 79 1, 78, 81, 85 24.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 1-ВА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 304-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 3, 2, 7; 305-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 9, 12, 14, 18, 2, 4, 13, 5, 3, 16, 8, 11; 308-МА 8А; 308-МА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 6, 2; 322-РА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 5, 9, 13, 4, 3, 8, 10, 15, 11 СТР. ТАБЛО;323-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 20, 10, 16, 18, 3, 14, 6, 22, 8, 24; 324-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 7, 12,1, 14, 3; 325-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6, 8, 12, 10, 5; 326-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6, 10, 7, 4, 5,4А, 3; АКАД. САНДЕРС №47; АНДРЕЙ БАЧКОВСКИ 2; БОЙКА ВОЙВОДА 5А;ДРАГАЛЕВЦИ II -ЧАСТ, ДРАГАЛЕВСКИ МАНАСТИР/; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛЛЕШНИКОВА ГОРА /УЛ 305/; МАЩЕРКА 54, 46, 50, 51, 48; ПЛАНИНА ВИТОШАПОП ТОДОР ВРАЧАНСКИ 14; ПРИРОДЕН ПАРК ВИТОША ПИ 68134. 1978. 277;ПРОФ. БОНЬО АНГЕЛОВ 4 24.04.2019 12:00 - 16:30,  Ремонт на електрическисъоръжения СОФИЯ МНО ПАРК ЛЮЛИН 24.04.2019 09:15 - 16:30,  Подмяна на електрически съоръжения   СОФИЯ 410-ТА 42, 33, 40 ДРАГАЛЕВЦИ, 23, 36, 35, 39, КВ. 20, 38, ВИЛА, 27, 34, 32,31, 29; 416/ДРАГАЛЕВЦИ/ 9 ЕДНОФАМИЛНА ЖИЛИЩНА СГРАДА; XVІІ-844 КВ. 12СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ БЪЛГАРСКА ЛЕГЕНДА/416/ /В. З. СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ ЪГЪЛА УЛ. ВЕДА СЛОВЕНА/412/, 1, 17, 5А, 17А, 2, 3А, 9, 7, 15, 13, 2А,5; ВЕДА СЛОВЕНА/412/ /В. З. СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 1, 7, 3, 4А, 2, 6, 1А, 4, 9,5; В. З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ УЛ. МОСТА 6, ЧУЧУРА, МОСТ КВ. 1, МОСТ 5;ЗМЕЙ ГОРЯНИН/408/ /В. З. СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 21; ИВАНГОЛОГАНОВ/411/ /В. З. СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 2; ЙОАН КУКУЗЕЛ/418/ /В. З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 7, 15, 1, 19, 4, 18, 2, 10, 12, 6, 3, 8; МАНАСТИРСКИЛИВАДИ 20; СТЕФАН ВЕРКОВИЧ/419/ /В. З. СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 4, 7, 3, 5,6, 1, 11, 9, 8, 2, 13; ХИЛЕНДАРСКИ МАНАСТИР/417/В. З. СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 25; ЦАНИ ГИНЧЕВ/420/ /В. З. СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 1 24.04.2019 09:15 - 16:30, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 773-ТА/ВИТОША/ КВ. 29; ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 5; САША ПОПОВ 14, 8, 6,3, 2, 8, 12, 10, 16, 13, 7, 4, 18, 10, 15, 9 УПИ V- 282, КВ. 29, 14, 5, 11, 18; СЕКВОЯ 1А,1А, 1А УПИ IX-751, КВ. 29 24.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЯЛ РАВНЕЦ/621-ВА/ 9, 9 4; ПАНОРАМЕН ПЪТ 22Л, 24Ж 2, 24Ж 1, 24Ж;СВЕТИ НИКОЛА 3 25.04.2019 09:00 - 16:15, Нови присъединявания СОФИЯ АКАД. ПЕТЪР ДИНЕКОВ/445-ТА/ 5; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 13, 11, 14, 12А, 20,18, 17, 16, 12, 15, 15; КИМЧОВЕЦ 1, 4, 2, 3, 6, 4А, 6, 6А, 1; КРУШОВА ГРАДИНА 35,31А, 33, 30Б, 17, 37, 28, 20, 23, 29Б, 18, 29, 19, 21, 20 А, 25; ХМЕЛ 6, 9, 16, 11, 8, 18,12, 10, 7, 3, 13, 8А, 14, 1, 4, 2 25.04.2019 10:00 - 15:00, Ремонт на електрическисъоръжения   СОФИЯ МНО ПАРК ЛЮЛИН 25.04.2019 09:15 - 16:30, Подмяна на електрически съоръжения ВЛАДАЯ 22-РА II-3477, КВ. 916 БУКОВ ДОЛ 5, 6, 4, 3, 1; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ112; ЗДРАВЕЦ 13; КАЙЛЪКА 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9А, 13; ЛЕСКОВЕЦ9; МАРИН ЧУКАР 40, 15; НОВО СЕЛО 2, 4, 3, 6, ВЛАДАЯ, 1; ПИРИН/ДУПКИТЕ/15А ТАБЛО 4, 14 ТАБЛО 3, ТАБЛО 6, 18 ТАБЛО 2, 23 ТАБЛО 2, 15 ТАБЛО 4, 3, 13ТАБЛО 5, ТАБЛО 5, 25 ТАБЛО 1, 11 ТАБЛО 5; СУХА ЛЕШНИЦА ВИЛА; ХЕБРОС28, 10, 21, 13, 5, 37 ДО КАЗАНА, 22, 3, 8, 30, 8А, 9, 11, 15; СОФИЯ; 1-ВА ТПКАЙЛЪКА М. ВЛАДАЯ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 122, 137, 133, 121, 106А, 124, 139,114, 130, 106, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135А, 119, 135, 125, 112, 108, 131;ЗДРАВЕЦ ТРАФОПОСТ /УЛ. КАЙЛЪКА 25.04.2019 09:00 - 16:15,  Нови присъединявания СОФИЯ 410/ДРАГАЛЕВЦИ/ УЛ. 410/УЛ. 509; ДРАГАЛЕВЦИ КВ. 61;ИЛИНДЕН/ДРАГАЛЕВЦИ/ 15Б, 15А, 15Г, 15В, 13; ПРОФ. БОРИС ЙОЦОВ/410/ /В. З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ ВИЛА, 24 25.04.2019 09:00 - 16:30, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ В. З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ДРАГАЛЕВЦИ 7А, УЛ. ЕЛОВИЦА№57В, ВИЛНА ЗОНА; ДРАГАЛЕВЦИ РАЗШ. СЕВЕР УПИ IV 1152 КВ, 916;ЕЛОВИЦА /КВ. ДРАГАЛЕВЦИ/ 31 СГРАДА НАРЦИС, 440, 46, 38, 44, 46, №55А/55Б,44, 67; ЗАХАРИ ЗОГРАФ СТР. ТАБЛО/СГР. АЗАЛИЯ, 59Б, СТР. ТАБЛО/СГР.ТЕМЕНУГА, СТР. ТАБЛО/СГР. ЛОТОС, 59 Б, УПИ XI-1174, КВ. 91Б; УПИ II-877, КВ.91Б УПИ XVII-1054, КВ. 916 25.04.2019 09:00 - 16:30,  Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ МЕСТНОСТ БОТАНИЧЕСКА ГРАДИНА УПИ І-2174 КВ. 33, УПИ ІІ-2163, КВ.33 25.04.2019 10:00 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения   ОБЩИНА ВРЪБНИЦА МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 67 23.04.2019 09:45 - 16:00, Изграждане на съоръжения ВОЛУЯК БОЖУР 31, 18, 43, 16, 41, 22, 14, 39, 21, 24, 23, 27, 28, В ДВОРА НА ТКЗС,19, 25, 20, 17, БИВШ СТОП. ДВОР, 35, 15, №37, 30, 26, 37, 32, 29, 33; ОГОСТА МДМТИМ ИМПЕКС ООД -СКЛАД; ПЛАМЪК 7; СЕРДИКА 5, БИВШО ТКЗС В СТОП.ДВОР; УПИ XV-380 КВ. 30; МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА; I-758, II-758, КВ. 9РУЙНИ ВОДИ ПРОИЗВОДСТВЕНА СГРАДА, 2 23.04.2019 09:45 - 16:00, Неизпълнение на договорза продажба на ел. енергия   Община ВЪЗРАЖДАНЕСОФИЯ КНЯЗ БОРИС I 130, 120, 130 КАЗИНО, 180, 124, 122; ЛАВЕЛЕ 18 МАГАЗИНЗА ОБЛЕКЛА, 24, 20, 18, 26, 18А, 20-22; ЛАВЕЛЕ / УЛ. ПОЗИТАНО МАНОЛ ТОШЕВ1; ПОЗИТАНО 16; СВЕТА СОФИЯ 3 22.04.2019 08:00 - 15:30, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 1 ОДРИН; ЗОНА Б-5 14; ОДРИН 14, 14 22.04.2019 09:30 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения   Община ИЗГРЕВ СОФИЯ Дианабад 33, 23, 21; ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ/ТРАКИЯ/ 14, 13 22.04.2019 09:00 - 16:00,  Подмяна на електромери СОФИЯ ЕЛЕМАГ 6 22.04.2019 09:00 - 15:00, Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ ж. к. Изгрев Посолство ГДР 22.04.2019 09:00 - 15:00, Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ Дианабад 13, 14; ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ/ТРАКИЯ/ 21, 23, 33 23.04.2019 09:00 - 16:00,Подмяна наелектромери СОФИЯ Дианабад 21, 23, 33; ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ/ТРАКИЯ/ 13, 14 24.04.2019 09:00 - 16:00, Подмяна на електромери СОФИЯ Дианабад 21, 23, 33; ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ/ТРАКИЯ/ 13, 14 25.04.2019 09:00 - 16:00, Подмяна на електромери Община КРАСНА ПОЛЯНАСОФИЯ АЛАБИН И. ВЛ. 5, 17, 19, 27, 19 А, 9, 34, 3; КНЯЗ БОРИС I 99, 91, 89, 108,95, 114, 110, 93; ТРИ УШИ/АДАЛБЕРТ АНТОНОВ/ 2, 1, 3, 5, 11, 13, 9; ЦАРСАМУИЛ 44 МАГАЗИН СЕВЕРНО ОТ ВХОДА, 44 МАГАЗИН ЮЖНО ОТ ВХОДА, 44МАГАЗИН ЮЖЕН, 44, 40, 42, 44 МАГАЗИН ИЗТОЧЕН 23.04.2019 08:00 - 15:30, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла Община КРАСНО СЕЛО СОФИЯ ДОСПАТ 6А 22.04.2019 09:00 - 16:00, Подмяна на електромери СОФИЯ ЛАГЕРА бл. 21 23.04.2019 09:00 - 16:00, Подмяна на електромери СОФИЯ ГЕН. СУВОРОВ 4, 2, 5; МАЙОР ГОРТАЛОВ 14, 13, 5, 9 А, 7; ТОДОРКАБЛЕШКОВ 2, 8; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 161, 165, 181 24.04.2019 10:00 - 16:15, Подмяна на електромери СОФИЯ БОРОВО 218, 222А ВХ. Г, 223 ВХ. Г; ГОРСКИ ПЪТНИК 52, 54, 64, 66;КРАСНО СЕЛО БЛ. 17, 19 25.04.2019 10:00 - 16:15,  Подмяна на електромери Община КРЕМИКОВЦИ БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г.ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА/КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2;ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2;КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ/КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4;ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ/КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18,34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2,15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6,1А 22.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла   БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г.ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА/КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2;ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2;КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ/КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4;ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ/КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18,34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2,15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6,1А 23.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла ДОЛНИ БОГРОВ УПИ XXII-5, КВ. 13; СОФИЯ; 2-РА /ВРАЖДЕБНА/ 2; 39-ТА/ВРАЖДЕБНА/ 3, 6, 7, 3 А, 2, 4, 1, 5, 3А, 9, 8; 3-ТА /ВРАЖДЕБНА/ 21, 23А, 11, 6, 20, 1,31, 24, 17А, 18, 12А, 12, 22, 26, 9, 5, 19, 7, УПИ VI-163, 27, 15, 23, 13, 29, 16А, 8А, 8, 16,17, 25; 3-ТА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 17; 4-ТА /ВРАЖДЕБНА/ 17А, 3А, 12А, 13А, 9,12Б, 17, 14, 15, 19, 8, 13, 7, 5, 3, 6, 12, 10, 11, 8А, 16; 51-ВА /КВ. ВРАЖДЕБНА/ 6А, 10,4, 2; 54-ТА /ВРАЖДЕБНА/ 7, 4, 5, 8, 9, 6, 2, 9А, 10, 14, 12, 1, 11; 573-ТА/КВ.ЛЕВСКИ/ 6; 58-МА /ВРАЖДЕБНА/ 1А, 5, 7, 6, 8, 4, 3Б, 10, 1, 9, 3, 3А; 68-МА/ВРАЖДЕБНА/ 3А, 3, 2, 1, 5; 8-МА /ВРАЖДЕБНА/ 4А, 15, 4, 17, 23А, 19, 21А, 16, 24,22, 14, 13, 27, 25, 21, 6, 18, 10, 12, 20, 23, 20А; II-402 БОТЕВГРАДСКОШОСЕ/МИЗИЯ/ 264, 260 СГРАДА ЮНГ, ДО АВТОКАМ ЮНГ, 337, 11, СГРАДА ЮНГ,262, 384, СГРАДА ЮНГ, 339, 260; ВРАЖДЕБНА УЛ. 57-МА И УЛ. 68-МА, УПИ ІХ-940, КВ. 55, УПИ ХХ-420, КВ. 54, 2 23.04.2019 08:45 - 16:30, Подмяна на електромери БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г.ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА/КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2;ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2;КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ/КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4;ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ/КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18,34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2,15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6,1А 24.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна/реконструкция на електромерни табла БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г.ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА/КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2;ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2;КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ/КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4;ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ/КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18,34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2,15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6,1А 25.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна/реконструкция наелектромерни табла Община ЛОЗЕНЕЦ СОФИЯ БАНАТ 27; НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ 35; ОРЕЛ 11; РИЛСКИ ЕЗЕРА 14-16, 5, 9, 15, 1-3, 20-22, 24; СРЕБЪРНА/ПЪРВОМАЙСКА/ 3-9 22.04.2019 10:00 - 16:15, Подмяна на електромери СОФИЯ АНГЕЛ КАРАЛИЙЧЕВ/433-ТА/ 2А, 29, 29, 28, 26, 29; АСЕНРАЗЦВЕТНИКОВ/431-ВА/ N-1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19 и N-4, 6, 8, 10, 12, 22, 26, 34и 36. 10, 11, 7, 34, 20, 10, 36, 24, 12, 7А, 22, 1, 9, 14, 34, 14, 5; БРАТЯ ЧАКРИН /438-МА/ 2, 4; КОНСТАНТИН ПЕТКАНОВ/437-МА/ 12 , 10, ; ПРОФ. ВАСИЛ СТОИН/440-ТА/ 3А, 6; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 94, 96; ул. 441 N-7, 9 и механа;ул. А. Караличев 29; ул. Е. Попдимитров 1, 3 22.04.2019 10:00 - 15:00, Подмяна на електромери СОФИЯ АРСЕНАЛСКИ/ВЛАДО ГЕОРГИЕВ/ 4 22.04.2019 08:00 - 15:30, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ Асен Йорданов 78; Аспарух Лешников 1, 2, 3, 3а, 4, 5, ; АТАНАС ДУКОВ7; БОРИС РУМЕНОВ/482-РА/ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 15, 17, 19, 5, 5а;ДИМИТЪР БОЯДЖИЕВ/475-ТА/ 12; МОГИЛАТА 3, 10, КВ. 51; САШО НИКОЛОВСЛАДУРА/483-ТА 1, 3, ; ФИЛИП КУТЕВ 5А, 4 СКЛАДОВЕ, 6, 137, кв. 138 местностКръстова вада, 2, 4, 4-8, 7, 9; ХИЖИТЕ 140 23.04.2019 10:00 - 15:00, Подмяна на електромери СОФИЯ ТОДОР Ф. ЧИПЕВ 1 ОДЗ 175 8, 10, . стр. табло; ЧАВДАР МУТАФОВ/452-РА/ "№12А 24.04.2019 11:30 - 13:00, Нови присъединявания СОФИЯ Иван Радоев/456-та/: 6, 8, 1012, 14, 16, 18, 24, 5 , 7 и 15; Никола Недев 11 24.04.2019 10:00 - 15:00, Подмяна на електромери СОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ Симеоновско шосе 4 А, Клиника Свети Лазар,Банка Алианц, Сръбска скара, 4 Топливо, Мегатранс ЕООД, Мобиле, ; ЧавдарМутафов 5 А 25.04.2019 11:00 - 14:30, Подмяна на електромер Община ЛЮЛИНСОФИЯ ЛЮЛИН 6 628, 626 22.04.2019 09:15 - 15:15, Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 10 ДО 101, V-4 КВ. 30А, 158, 159, 161 22.04.2019 08:00 - 08:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 6 626 23.04.2019 09:15 - 15:15, Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 6 626 24.04.2019 09:15 - 15:15,Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 6 626 25.04.2019 09:15 - 15:15, Подмяна на електромери  Община МЛАДОСТ СОФИЯ МЛАДОСТ 4 Блок 416 вх 1 22.04.2019 08:00 - 16:15, Подмяна на електромери СОФИЯ МЛАДОСТ 4 Блок 416 вх 1 23.04.2019 08:00 - 16:15, Подмяна на електромери СОФИЯ МЛАДОСТ 4 Блок 423 24.04.2019 08:00 - 16:15, Подмяна на електромери СОФИЯ АЛЕН МАК / ГОРУБЛЯНЕ 4, 14, 12, 6, 7, 8, 15, 16, 3, 22, 9, 1 А, 5, 20, 18,ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК, 2, 11, 5 А, 10, 3 А, 12 А, 13, 1, 19, 17, 3Б;АСПАРУХ ЛЕШНИКОВ/484-ТА/ 3; ДЕЯН ПОПОВ 16; ИСКЪР / ГОРУБЛЯНЕ 3, 1, 5,1 А, 7; КРАЙРЕЧНА 4, 6, НА СВЕТОФАРА ЗА ПАНЧАРЕВО /ОКО, 8, 1, 6 А, 2;ЛАЗАР ПЛАЧКОВ 18, 9, 14, 20, 26, 16, 24, 15, 13, 10 АВТОСЕРВИЗ, 22, 10, 11;ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 13; ПЕТЪР ДИПЛАРОВ 1, 2, 3А, 4, 13, 3; САМОКОВСКОШОСЕ 71, 77, 75, 65, 73, 85, 60; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 62; ХАН АСПАРУХ /ГОРУБЛЯНЕ 2, 4, 3, 11, 7, 9, 10А, 1, 10, 17, 5, 15, 13, 6, 12, 8; ЦАРИЦА 9А, 7, 10ГОРУБЛЯНЕ, 12, 5, 8, 21, 15, 10, 11, 11А, 9, 1, 13, 6, 4, 3; ЦАРИЦА ЙОАННА 1 24.04.2019 08:45 - 16:00,  Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ МЛАДОСТ 4 Блок 423 25.04.2019 08:00 - 16:15, Подмяна на електромери Община НОВИ ИСКЪР СВЕТОВРАЧЕНЕ 65601. 54561 ВОЙНИШКИ ПЪТ 1, 1А; ДРУЖБА 2, 1, 6, 3, 4, 3"АЖБ"; ЖЕЛЕЗОПЪТНА 66, 46, 62, 50, 72, 56, 40, 64, 54, 82, 72А, 38, 74, 68, 50, 76,80, 82, 82, 78, БИВШ СТОП. ДВОР, 44; ЗДРАВЕЦ 19, 27, 14, 15, 23, 21, 16, 37, 43,29, 41, 31, 11, 39, 10, 25, 8, 13, 45, 20, 12, 35, 17, 18, 9; КОКИЧЕ 1, 4, 3; ЛИПА 10,4А, 1А, 7, 8, 6, 3, 9, 2, 5, 1, 4; ЛОКОРСКИ ПЪТ М. МОГИЛАТА Ж. П. ПРЕЛЕЗ;МАКЕДОНСКА 10, 24, 12, 30; МЛАДОСТ/ВИНЕ ТОДОРОВ/ 18; СОФИЙСКА/ИВАНПАРЕВ/ 70 СЛКАД МЕТАЛИ, 70 СКЛАД, 57, 60 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, 67А, 47, 65, 53,55, 67, 49 НОВИ ИСКЪР, 61, 51, 63, 49, 69; ТРАКИЙСКА МОГИЛА 2, 7А, 5, 13, 3, 16,18, 14, 9, 1, 2А, 11В, 4, 6, 1; УПИ-І-559 КВ. 51 24.04.2019 09:30 - 16:15, Изграждане на съоръжения НОВИ ИСКЪР МЕСТ. ПАДИНАТА; ПОДГУМЕР; ЛИЛЯЧЕТО 1 ОКОЛОВР. ПЪТ;СВЕТОВРАЧЕНЕ; ПУНГА 6, 3, 15, 4, 5, 17, 7, 1, 11, 9, 13, 21, 19; СИНЧЕЦ/ЙОРДАНСТОЯНОВ/ 35, 41, 39, 33, 27, 26, 22, 29, 24, 18, 37, 20, 23, 21 25.04.2019 09:30 - 16:15, Ремонт на електрически съоръжения Община ОБОРИЩЕ СОФИЯ ВАСИЛ ЛЕВСКИ 109 23.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна/реконструкция на електромерни табла Община ОВЧА КУПЕЛ СОФИЯ МЕСТНОСТ БОНСОВИ ПОЛЯНИ 425 М. КОЗАРНИЦИ 22.04.2019 08:45 - 16:15,Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ НИКОЛА ПЕТКОВ/П. НАПЕТОВ/ 56 23.04.2019 10:00 - 14:00, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ МАРИН ДРИНОВ 21; ОВЧА КУПЕЛ 2 9, ДО БЛ. 9; ПРОМИШЛЕНА ОВЧАКУПЕЛ УЛ. ПРОМИШЛЕНА/ 24.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ОВЧА КУПЕЛ 2 9, ТП ПРЕД БЛ. 9; ПРОМИШЛЕНА ОВЧА КУПЕЛ УЛ.ПРОМИШЛЕНА 25.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна на електрически съоръжения   Община ПАНЧАРЕВО ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИКОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ; ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М.ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ.КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31,КВ. 11 22.04.2019 09:00 - 16:30,  Изнасяне на електромерни табла ПАНЧАРЕВО 460. 157. 471 VI-752630490235 ВР. ЗА СТР. ; ДЕТСКИ ГРАДПАРЦЕЛ 361, УПИ V-235, КВ. 21А, В ПАРЦЕЛ 361; М. ДЕТСКИ ГРАД, ПИ №184МЕСТНОСТ ДУПКИТЕ 5. 5 М. ДУПКИТЕ ИМОТ 223 КЪЩА 5-5, 7. 4 КЪЩА7, 4, 7. 2КЪЩА7, 2, 7. 1 КЪЩА7, 1, 7. 3 КЪЩА 7, 3, 5. 4 КЪЩА5, 4, 9 КЪЩА 9, 5. 2 ИМОТ 223КЪЩА 5-2, 2 КЪЩА 2, 6. 2 КЪЩА 6. 2, 5 КЪЩА 5, 1 КЪЩА 1, ОБЩИ ЧАСТИ, 10КЪЩА10, 11 КЪЩА 11, 5. 7 М. ДУПКИТЕ ИМОТ 223 КЪЩА 5-7, 4 КЪЩА, 6. 1, 6. 4КЪЩА 6. 4, 5. 6 М. ДУПКИТЕ ИМОТ 223 КЪЩА 5-6, 6. 3 КЪЩА 6, 3, 5. 3 М. ДУПКИТЕИМОТ 223 КЪЩА 5-3, 8 КЪЩА 8 ВИЛНО СЕЛИЩЕ, 3 КЪЩА3, ДОМСЪВЕТ; ПИ-560,К. Л. 759, М. ДУПКИТЕ САМОКОВСКО ШОСЕ 110; УПИ І-752630490235; СОФИЯ;VII-178, КВ. 21А м-ст Детски град до Маунтин ВЮ 22.04.2019 09:00 - 16:30, Изграждане на съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569,ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВАВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКАПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА 22.04.2019 09:00 - 16:30, Изнасяне на електромерни табла ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИКОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ; ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М.ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ.КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31,КВ. 11 23.04.2019 09:00 - 16:30, Изнасяне на електромерни табла ПЛАНА МАХ. КАЛЕНДАРОВА 1, ВИЛА; МАХ. МАНЧЕВА 23.04.2019 08:45 - 16:30, Ремонт на електрически съоръжения ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА БЕЛИШАКО МЕСТН. ЕЛАТА КЪЩА, ИМОТ 75, ПЛ.000815, ПИ 29150. 7110. 99, ВИЛА, ВИЛА, 76, СТОПАНСКА СГРАДА, ВИЛА; МЕСТН.ПЪРЖОВИ КОШАРИ М. ЗАПАЛЬЕТО 29150. 7110. 1192 ПИ 29150. 7110. 973ТУПАНКОВИ КОШАРИ; ПЛАНА; 56624. 7202. 153 IX - 6 XVI-58 В. З. КАНТОНА М.ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛАБУРНАСКА 4 ТУНЕЛ, 15 ВИЛА, ВИЛА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, КЪЩА, ПИ 155, 1;МАХАЛА ВЕЛЧЕВА МАХАЛА СЛАВКОВА ВИЛА; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ.569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХАЛАЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ.ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА,КЪЩА, 1, ВИЛА, 1, ВИЛА, 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАНЧЕВА МАХ.МАСОВА ВИЛА, ПОМПА, ВИЛА, ВИЛА, 2, РАБОТИЛНИЦА, КЪЩА, ВИЛА, КЪЩА;МАХ. НОВАЧКА ВИЛА; МАХ. РИДЖОВА ВИЛА, ВИЛА, ИМОТ 180, КЪЩА; МАХ.ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА ВИЛА, МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА; ПИ 976 УПИ ІІІ-31,КВ. 11 23.04.2019 14:30 - 16:30, Ремонт на електрически съоръжения    ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА БЕЛИШАКО МЕСТН. ЕЛАТА КЪЩА, ИМОТ 75, ПЛ. 000815, ПИ 29150. 7110. 99, ВИЛА, ВИЛА, 76, СТОПАНСКА СГРАДА, ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ М. ЗАПАЛЬЕТО 29150. 7110. 1192 ПИ 29150. 7110. 973 ТУПАНКОВИ КОШАРИ; ПЛАНА; 56624. 7202. 153 IX - 6 XVI-58 В. З. КАНТОНА М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ, 15 ВИЛА, ВИЛА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, КЪЩА, ПИ 155, 1; МАХАЛА ВЕЛЧЕВА МАХАЛА СЛАВКОВА ВИЛА; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА, КЪЩА, 1, ВИЛА, 1, ВИЛА, 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАНЧЕВА МАХ. МАСОВА ВИЛА, ПОМПА, ВИЛА, ВИЛА, 2, РАБОТИЛНИЦА, КЪЩА, ВИЛА, КЪЩА; МАХ. НОВАЧКА ВИЛА; МАХ. РИДЖОВА ВИЛА, ВИЛА, ИМОТ 180, КЪЩА; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА ВИЛА, МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА; ПИ 976 УПИ ІІІ-31, КВ. 11 23.04.2019 08:45 - 10:45, Ремонт на електрически съоръжения   БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВИЛНА ЗОНА КОСАНИН ДОЛ; ПАНЧАРЕВО; XVII2912, КВ. 10А XX-2298 , КОСАНИН ДОЛ ЗАБЕЛ 13; КОСАНИН ДОЛ МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ УЛ. ЗАБЕЛ 11, ПИ 2888; МЕСТНОСТ ШИРИНИТЕ П2816 КВ465, 27, 31; ШИРИНИТЕ; СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА 23.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения КОКАЛЯНЕ АЛЕКСАНДЪР ГЕНКОВ/Г. ПАНКОВ/ 15, 20, 20А, 14, 17, 6А, 8, 18, 26, 22А, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13; ИСКЪР 3; КРЪСТАН МЛАДЕНОВ 20, 7, 5, 9, 15А, 22, 11, 18, 15, 13, 20А, 16; ОКОЛОВРЪСТНА 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ/СИМЕО 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2; СТЕФАН КАРАДЖА/ЛАЗАР СИМОВ/ 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2; ЦАР КАЛОЯН/ЛЮБЕН ЯНКОВ/ 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2 23.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА 23.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ; ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ. 11 24.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла КОКАЛЯНЕ БОР БУКАТА 19; ВЕЦ КОКАЛЯНЕ 3; ВИЛНА ЗОНА БАТИНИЦА ДЪРЖОВ ДОЛ 19, 20; ПЕТРОВ КЛАДЕНЕЦ 13; ПРОЛЕТ 33; САМОКОВСКО ШОСЕ 6А, 2, 270, 6 А, 258, 8; ТЕМЕНУГА 1; ТОПОЛИТЕ 19, 16; ЯВОР 14; ПАНЧАРЕВО; ДЕБЕЛО ГУНО ВИЛА; ЙОВАНЕЦ/НАЧО ИВАНОВ/ 44 ВЗ Д. ГУНО, 46, 40; ЛЪКАТА 7; ЛЮЛЯК/30-ТА/ 3, 2, 4, 1, 5; САМОКОВСКО ШОСЕ 33; СОФИЯ; САМОКОВСКО ШОСЕ 272 24.04.2019 09:00 - 16:30, Изграждане на съоръжения   ПАНЧАРЕВО ДЕБЕЛО ГУНО ВИЛА 24.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА 24.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ; ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ. 11 25.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА 25.04.2019 09:00 - 16:30, Изнасяне на електромерни табла   Община ПОДУЯНЕ СОФИЯ ХАДЖИ ДИМИТЪР 22, 21 24.04.2019 08:30 - 16:30, Подмяна/реконструкция на електромерни табла   Община СЕРДИКА СОФИЯ ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 22.04.2019 08:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 23.04.2019 08:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 24.04.2019 08:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 25.04.2019 08:30 - 16:15, Изнасяне на електромерни табла   СОФИЯ СЛИВНИЦА 247 25.04.2019 09:00 - 16:15, Подмяна/реконструкция на електромерни табла   Община СРЕДЕЦ СОФИЯ Райко Даскалов 2 23.04.2019 09:30 - 16:15, Подмяна/реконструкция на електромерни табла   СОФИЯ ГУРГУЛЯТ/Т. КИРКОВА В. БЛАГО/ 1 23.04.2019 10:00 - 16:30, Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ Райко Даскалов 1А 24.04.2019 09:30 - 16:30,  Подмяна/реконструкция на електромерни табла   Община СТУДЕНТСКИ ГРАД СОФИЯ 21 век 11, 21; Дианабад блок 60 вх. Г, 29вх. А; Пъстър свят номер 7 вх, . Б 22.04.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Александър Фол 2, 3; Атанас Иширков 22, 11; Георги Златарски 7, 9, 37; Жак Натан 11; Йордан Трифонов 19; Пъстър Свят 5; ул. 255 19; Христо Вакарелски 3 23.04.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 21ви век 11, 21; Дианабад блок 60 вх. Г, 29вх. А; ПЪСТЪР СВЯТ 7 23.04.2019 09:00 - 16:00, Подмяна на електромери СОФИЯ 1302 68134, 1610, 6157 М. МАЛИНОВА ДОЛИНА; 6-ТА КВ. МАЛ. ДОЛИНА/СТУДЕНТС 9; 8-МА /КВ. МАЛ. ДОЛИНА-СТУДЕНТСКИ ГРАД/ 12, 14, 18, 10, 7, 18А; 9-ТА КВ. МАЛ. ДОЛИНА/СТУДЕНТС 7, ВОДНА ПОМПА, 18, 8А, 1А, 6, 4, 3, 5, 2, 1, 4А, 8; XIII-348 КВ. 128 ВЪРТОПО ДЪРВЕНИЦА ХАНЧЕТО; ЕВГЕНИЙ СИЛЯНОВ 7А, КВ. 127 М. МАЛИНОВА ДОЛИНА-ИЗТОК, УПИ ХVII-333, , 5, 10; КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 150, 119, 115, 123, 125, 127, 119 ДО 36, 129, 134 СКЛАДОВА БАЗА, 132, 128, 83, 91, 99, 89, 67-А, 67, 111, 105, 103, 112, 109, 122, 95, 18, 124, 115, 87, 134, 120, 97, 69, 132, 73, 130, 93, 116, 114, 117, 107, 129, 148; МАЛИНОВА ДОЛИНА 5-Б; МАЛИНОВА ДОЛИНА ИЗТОК УПИХІІІ-348 КВ. 128; СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 81, 114А, 105Б, 103, 121; УПИ ІІІ-2148, КВ. 3 М. ПАРК ВЪРТОПО 23.04.2019 09:30 - 15:00, Ремонт на електрически съоръжения   СОФИЯ Александър Фол 2, 3; Атанас Иширков 11, 22; Жак Натан 11; Йордан Трифонов 11; ПРОФ. ГЕОРГИ ЗЛАТАРСКИ/454-Т 7, 9, 37; Пъстър Свят 5; ул. 255 та 19; Христо Вакареслки 3 24.04.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 21ви век 11, 21; Дианабад блок 60 вх. Г, 29вх. А; ПЪСТЪР СВЯТ 7 24.04.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ IV-2632, 3480C СТУДЕНТСКИ ГРАД 1 17, 17, 1 18, 16, 18; УПИ І, КВ. 120, М. СТУДЕНТСКИ ГРАД ДО БЛ. 18 24.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 255 та 19; Алексансър Фол 2, 3; Атанас Иширков 22, 11; Жак Натан 11; Йордан Трифонов 11; ПРОФ. ГЕОРГИ ЗЛАТАРСКИ/454-Т 7, 9, 37; Пъстър Свят 5; Христо Вакарелски 3 25.04.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 21-ви век 11, 21; Дианабад бло

comment 0
visibility 4554
вода

„Лозенец“, „Центъра“ и „Люлин“ 8 започва седмицата без вода

„Софийска вода“ е планирала ремонти на мрежата си на 8 април, понеделник, а това ще наложи спирането на водата в някои столични райони. Заради подмяна на спирателен кран на ул. „Милевска планина“ жк. „Лозенец“, от 10:00 до 19:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Бунтовник“ от ул. „Богатица“ до ул. „Николай Лилиев“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Бунтовник“ ъгъла с ул. „Милевска планина“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. „Константин Иречек“ Център, район „Красно село“, район „Красно село“, от 09:00  до 19:00 ч. ще спре водата на живеещите по ул. „Константин Иречек“ от ул. „Абоба“ до ул. „Яков Крайков“(нечетни номера). Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноски на ул. „Константин Иречек“ ъгъла с ул. „Абоба“. Заради подмяна на спирателни кранове на ул. 332 жк. „Люлин“ 8, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите: по бул. „Сливница“ от ул. „Филиповско шосе“ до бул. „Панчо Владигеров“ по ул. 332 от ул. 328 до бул. „Сливница“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа „Софийска вода”, ще бъде доставена вода с водоноска на бул. „Сливница“ ъгъла с ул. „Филиповско шосе“.

comment 0
visibility 4049
вода

„Люлин“ 8, Центъра и „Овча купел“ остават на сухо

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложат на 21 февруари, четвъртък, спиране на водата в някои части на столицата. Заради подмяна и превключване на уличен водопровод  на ул. „Патриарх Герман“ с. Герман, от 09:00 часа на 21 февруари 2019 г. до 05:00 на 22 февруари ще бъде спряна водата на  живеещите в района на: с. Лозен между ул. „Кайгана“, ул. „Св. Св. Кирил и Методий“, ул. „Еделвайс“, ул. „Бузлуджа“ ,ул. „Съединение“, ул. „Дъб“, ул. „Къси дол“, ул. „Акация“. Карето между ул. „Преслав“, ул. „Съединение“, ул. „Варовита“, ул. „Крушите“. Карето между ул. „Съединение“, ул. „Васил Левски“, ул. „Могила“,  ул. „Теменуга“; ул. „Съединение“ от ул. „Лозен“ № 97 до АМ „Тракия“, м. Чикерица, ул. „Околовръстен път“ № 360 – „Порше София Изток“, ул. „Манастирска воденица“ вилна зона „Врана – Герман“ – ул. „Ливадето“ и ул. „Чардаклийска кория“ вилна зона „Лозето“ – западно от ул. „Самоковско шосе“ местност „Пешуница“   От 09:30 часа до 20:00 ч. ще спре водоподаването в района на: кв.“Кремиковци“, кв.“Сеславци“ , с.Яна , база „Строй Инжект“ , Жандармерията       Ще се осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски на адрес:   в.з.Детски град – ул. „Синя светлина“ ъгъла с ул. „Понор“ с.Лозен – ул. „Съединение“ ъгъла с ул. „Ненко Германски“ с.Лозен – ул. „Явор“ ъгъла с ул. „Съединение“   Ще има осигурено алтернативно водоснабдяване на затвор „Кремиковци“  Заради реконструкция на уличен водопровод  на ул. „Ген. Асен Николов“ жк. „Люлин“ 8, от 10:00 до 22:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: жк. „Люлин“ 8 - бл. 817, бл. 817-П, бл. 818, бл. 881, бл. 882, бл. 883, жк. Люлин 9-бл. 981, бл. 982 и бл. 983, ул. „Търново“ № 30, № 35, № 37, плувен басейн на 56 СОУ „Проф. Константин Иречек“ и ул. „Търново“ № 39, ул. „Юмрукчал“, ул. „Крим“ № 28-30; ул. „Тодор Влайков“ № 19 и № 27 и ул. „Ген. Асен Николов“ № 12, ОДЗ №139 „Панорама“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред бл.981. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Иван Вазов“ Център, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Иван Вазов“ от ул. „Цар Иван Шишман“ до ул. „Георги С. Раковски“. ул. „6 – ти септември“ от бул. „Ген. Гурко“ до ул. „Славянска“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Славянска“ ъгъла с ул. „6 – ти септември“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Симеон Радев“ жк. „Бъкстон“, от 10:00 до 18:00 ч. без вода остават живеещите в района на ул. „Симеон Радев“ от ул. „Преки път“ до ул. „Иван Сусанин“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Симеон Радев “ ъгъла с ул. „Иван Сусанин“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „3-ти март“ кв. „Филиповци“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на кв. „Филиповци“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Боян Магесник“ кв. „Подуяне“, от 10:00 до 17:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Боян Магесник “ от ул. „Велчо Атанасов“ до ул. „Асенова крепост“, ул. „Погледец“ №1, №2, №3, №4 Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа, ще се достви вода с водоноска на ул. „Боян Магесник“ ъгъла с ул. „Иларион Драгостинов“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Зелена ливада“ кв. „Овча купел“, от 10:00 до 17:00 ч.ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Зелена ливада“ ул. „Летовищна“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Зелена ливада“ №10. Заради монтаж на пожарен хидрант на ул. 2-ра  кв. „Враждебна“, от 09:00 до 18:00 ч. вода няма да имат живеещите в района на ул. 2-ра от ул. 26 до ул. 25.

comment 0
visibility 3767
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в периода от 15 до 21 април

Планирани спирания на тока ще има от 15 до 21 април т. г. на територията на Столична община. За прекъсване на електроснабдяването предупрежадват от ЧЕЗ Разпределение. Вижте, кога и в колко часа ще сте без ток. СОФИЯ ГРАД Район БАНКЯ БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 15.04.2019 09:00 - 16:15 Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Кв.16 Xv-153,Кв.45 Авлига 5 ; Горски Път 17 ; Жул Леви 10 ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 16,Кв.Изгрев Ъгъл Ул.Ив.Шосе И Ул. Перуника,5,Строеж,6,8а,10,9,8,11д,2а,14,20,21,11в,15а,18а,7,17 Б,15,Махала Иваняне,10а,12,18,11,3б,19 ; Лилиум Строеж ; Лотос 24,13,15,8,10,1,5,14,17,19,9а,4,12,6,7,1а,9,18,2,20 Упи Хіі-2558 Кв.16,10а,16 ; Милениум 1,Метсност Стърната,Къща ; М-Ст Стърната Упи Xviii-1719 ,Кв,44 Орхидея 4 ; Перуника/Х Конгрес На Бкп/ 5,2,8,6,5а,3,10 ; Секвоя Къща,3,7 ; Стръмна Месност Стърната ; Къща ;Иваняне ; Местнст Страната Стърната,Секвоя 15.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Гео Милев 21,17,11,20,34,38,19,22,23,36,24 ; Ропотамо 40,31,27,36,29,30,38,21,32,19,25 ; Руй 8,1а,1,2а,2,4 ; Сакар/Чевена Звезда/ 1,11,6,3,4,2,5 ; Тинтява/Сърп И Чук/ 9,9а,8а,12,8,11,7,17,11а,15,10 ; Търнов Рид/Партизанска/ 12,32,19,10,25,11,28,20,5,17,22,21,34,8,18в,13,1,6,18,15,16,18а,30,4,3,34а,14,9,23 ; Упи Хі-519, Кв.4 Цар Симеон 65,63,53,88,57,78,80,78а,59а,80а,61,69,67,67б,71,82,55 15.04.2019 09:00 - 16:15- Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 16.04.2019 09:00 - 16:15  Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Варна 132 ; Махала Клисурска Упи Xxxi-189 Кв.25,Клисура Форта,Клисура Форта Помпи,Манастир Света Петка,Помпа ; Пи 37280.2133.120 ;Златуша ; Вилна Зона Витошица Бунгало,Пи 54.384,Къща,Вила ;Клисура, Общ. Столична ; 2-Ра 2,1,Вила ; 4-Та Вила,20,3,18,4,10,6,16,1 А,12,14,2,8 ; 5-Та 21,6,1,2,13 ; 6-Та 4,2,5,14,21 ; 7-Ма 1,3,6,10,3а,5,22,4,14,7,8 ; 8-Ма 1а,12,7,15,19а,21,2,14,6,23,14а,17,10,1,19,13,5,16,21а,20а ; Vi-264,Кв.27 Xxxvi-499 Ul=25 Балканска 31,35,37,39,16,22,20,39а,51,27,43,41,24,53,25а,29,35а,33,47,18,55,64,2а,23,3а,13,10,4,5,1 4,14а,14в,4а,6,2,2 Овчарник,7 Сграда За Търговия Към Тп Упи Vііі Кв.3,15,8,3,21,1а,17,19,11,1,1б,12а,Над 39 ; Манастирска Махала Витковица Вила,Клон Б Ст.21,Клон А Ст.6,Упиvii-411,Кв.15,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.1,Клон А Ст.21,Клон Б Ст.5,Вила,Клон А Ст.19,Клон А Ст.14,Клон Б Ст.1,Клон А Ст.22,Помпа,Клон А Ст.,Клон А Ст.15,Клон Б Ст.6,Клон Б Ст.3,Клон А Ст.3,Клон А Ст.25 ; Махала Плоча Вила ; Махала Радово Ткзс,Упи 14-240 Кв.17,Вила,Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29- 30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; Махала Щетница Строеж,Вила,Къща,В.З.Щетеница,355 ; М.Загряна Панорама 11 ; Парцел 010005 М.Лаловец Радова Махала Старо Село 4,12,8,5,2,Вила,9,Ткзс,3а,3,7,6,Вила ; О Упи 10-255 Кв. 27,1 Упи Ііі 79 Кв.5 ;Мала Раковица ; 54.277 Местност Витошица Имот 54.515 16.04.2019 08:30 - 16:30  Кастрене По Въздушни Електропроводи Банкя, Общ. Столична 02659.2196.833 Iii-2550, Кв.16 Xv-153,Кв.45 Авлига 5 ; Горски Път 17 ; Жул Леви 10 ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 16,Кв.Изгрев Ъгъл Ул.Ив.Шосе И Ул. Перуника,5,Строеж,6,8а,10,9,8,11д,2а,14,20,21,11в,15а,18а,7,17 Б,15,Махала Иваняне,10а,12,18,11,3б,19 ; Лилиум Строеж ; Лотос 24,13,15,8,10,1,5,14,17,19,9а,4,12,6,7,1а,9,18,2,20 Упи Хіі-2558 Кв.16,10а,16 ; Милениум 1,Метсност Стърната,Къща ; М-Ст Стърната Упи Xviii-1719 ,Кв,44 Орхидея 4 ; Перуника/Х Конгрес На Бкп/ 5,2,8,6,5а,3,10 ; Секвоя Къща,3,7 ; Стръмна Месност Стърната ; Къща ;Иваняне ; Местнст Страната Стърната,Секвоя 16.04.2019 09:00 - 16:15 Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична 11-Та Вила ; Булаир 14а,8,8б,2,4,14,10,8а,1 ; Републиканска 21,11,3б,15,8,23,22,32,16,36,6,12,20,26,1,2,10,27,28,14,9,16а,24,19,4,18,38,13,5,25,17,15а, 30,7,3 ; Цар Симеон 2,1,13,5,9а,9,21-23,7 16.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Пейо Яворов 1 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 9/11,9- 11,1,7,26,20,8,28,Пи 02659.2195.2730,9,7а,26а,24 ; Упи Хіі-720 Кв.81а Хисаря 17.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична София 130 17.04.2019 09:00 - 15:00 - Подмяна На Електромери Банкя, Общ. Столична 11-Та Хърсово - Местност ; Плана 24,22,24а,5 ; Св.Св.Кирил И Методий 58,64 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 58 ; Упи Xxіv-738 Кв.19б С.Иваняне ;Иваняне ; Какач 9,2,1,17,3,11а,17а,13,2б,11,15,5,4 ; Кокиче 6,8,1,2,4,10,5,3 ; Люти Брод 2 ; Орлово Гнездо 1,7 ; Плана 26,11,7,20,22,18,12,4,21,28,19,9,5а,10,Преди Стадиона,8,14,30,16,6,17 ; Св.Св.Кирил И Методий/Л.Але Над Гробищата,69,56,71,60,64,58 ; Упи V-53 Кв.6 Хърсово 2,5,1,4,6 ; Щастие 17.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Ул Сливница 17.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 18.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Варна 132 ; Махала Клисурска Упи Xxxi-189 Кв.25,Клисура Форта,Клисура Форта Помпи,Манастир Света Петка,Помпа ; Пи 37280.2133.120 ;Златуша ; Вилна Зона Витошица Бунгало,Пи 54.384,Къща,Вила ;Клисура, Общ. Столична ; 2-Ра 2,1,Вила ; 4-Та Вила,20,3,18,4,10,6,16,1 А,12,14,2,8 ; 5-Та 21,6,1,2,13 ; 6-Та 4,2,5,14,21 ; 7-Ма 1,3,6,10,3а,5,22,4,14,7,8 ; 8-Ма 1а,12,7,15,19а,21,2,14,6,23,14а,17,10,1,19,13,5,16,21а,20а ; Vi-264,Кв.27 Xxxvi-499 Ul=25 Балканска 31,35,37,39,16,22,20,39а,51,27,43,41,24,53,25а,29,35а,33,47,18,55,64,2а,23,3а,13,10,4,5,1 4,14а,14в,4а,6,2,2 Овчарник,7 Сграда За Търговия Към Тп Упи Vііі Кв.3,15,8,3,21,1а,17,19,11,1,1б,12а,Над 39 ; Манастирска Махала Витковица Вила,Клон Б Ст.21,Клон А Ст.6,Упиvii-411,Кв.15,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.1,Клон А Ст.21,Клон Б Ст.5,Вила,Клон А Ст.19,Клон А Ст.14,Клон Б Ст.1,Клон А Ст.22,Помпа,Клон А Ст.,Клон А Ст.15,Клон Б Ст.6,Клон Б Ст.3,Клон А Ст.3,Клон А Ст.25 ; Махала Плоча Вила ; Махала Радово Ткзс,Упи 14-240 Кв.17,Вила,Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29- 30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; Махала Щетница Строеж,Вила,Къща,В.З.Щетеница,355 ; М.Загряна Панорама 11 ; Парцел 010005 М.Лаловец Радова Махала Старо Село 4,12,8,5,2,Вила,9,Ткзс,3а,3,7,6,Вила ; О Упи 10-255 Кв. 27,1 Упи Ііі 79 Кв.5 ;Мала Раковица ; 54.277 Местност Витошица Имот 54.515 18.04.2019 08:30 - 16:30 Чез - Ремонт И Поддръжка - Кастрене По Въздушни Електропроводи Банкя, Общ. Столична Vi-789, Кв.12 Ангел Каралийчев 26а,26 ; Вз.Иваняне Ул.Мусала 38а ; Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала Връх Богдан 13,9,12а,8,28,32,10,Упи Ххii-719, Кв.9 ; Мусала/15-Та/ 70,38,34,20,12а,74,10,46,66,11,48,56,42,44,72,9,14,68,Къща,36,40,76 ; Петър Генчев /В.З.Иваняне/ 5 ; Упи Xvii- 726 Кв.9 Къща ;Иваняне ; Богданов Дол 24,8а,12,6 ;София ; Богдан 11 18.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Иван Вазов 8,6,14,7,7а ; Рила 3,10,10а,14,22,20а,6,12,Пи 1568 Кв. 119,8,5,4,8а,3а ; Сливница 25,21,17а,19,13,17,23,С/У 25,15 ; Средна Гора 10,11,25,13,21,19,16,5,12,25а,27,4,8,1,15,9,7 ; Цар Симеон След Мо ; Шипка 4а,2,1,8,4,7,6в,6 Строеж,3 ;София ; Сливница 18.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 19.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4, Ул Цар Симеон 19.04.2019 09:15 - 16:15 Чез - Изнасяне На Електромерни Табла Район Витоша Владая Асанова Чешма Вила ; В.З.Приплат,М.Герена Вилна Зона Приплат V-30 ; Горелица Упи 694 -М.Горелица ; Калдъръмче 11,9,5 ; Местност Герена Вила,Манастир ; Местност Кладенеца В.З.Приплат ; Местност Св.Петка №27 ; Пернишко Шосе Над Шосето ; Приплат До Бълг.Пиво,22,Моста С Панели,Р Т Соф Пиво,С Двата Бора,55 2 Пр,Ален Мак,52,2,Вила,3,56,2 Пр,Къща,Ул.Перуника 18,47,1,42,2 Пр,Пос В Дясно,54 ; Упи Xiii - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат Упи Xxv-26, Кв.3 Чехълче 5 15.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - - Нови Присъединявания София Мусала 1 ; Цар Борис Iii/Девети Септ. 215 15.04.2019 - 16.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Нови Присъединявания София Карамфил 18,20,1,46 ; Маринковица 2в,2б,2б,2в 15.04.2019 08:45 - 16:30 Чез - Подмяна На Електрически Съоръжения Васил Чекаларов 28 ; Панорамен Път 47,223,38а 15.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Гергьовче/Драгалевци/ 2,4 ; Кимчовец 7,21,5,8,12 ; Ненко Балкански 14,1 ; София,Кв.Драгалевци Упихіі-234 Кв.101 Упи Xiii-143, Кв.115 В.З.Драгалевци Упи Xiii243,Кв.115 М.Драгалевци-Разширение Север 15.04.2019 09:15 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Александър Пушкин 110,122 ; Байкал 19 ; Бояна 15.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София 406-Та -Ул.Ваклинец / ; Xxv-1012,Кв.94 Ваклинец 15а,М.Драгалевци Разширение-Юг Упи Ііі-1023,/Ул.Яб.Градина,40,Кв.104 ; В.З.Драгалевци Упи Ii-968123 Кв.11а ; Драгалевци Юг Кв 104 Пл Xvi-1<172/ ; Свети Горазд 12 ; Упи Xxiv-1694,Кв.94 Упи Xxvi-1013, Кв.94 Ябълкова Градина 77,70,76,74 Вила 16.04.2019 08:45 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Бояна Ул.Д.С.Попандреев След Ул.Окол. Път ; България Околовръстен Път Пи 850, Кв.82а, Ман.Ливади Изток 16.04.2019 10:00 - 14:15 Ремонт На Електрически Съоръжения София Брезите 8,8а,9,2,2а,10,7,11а,11,3,15,13,4,6,2б,5,1,4а ; Дренето 3,11,7,4а,6,2,8,9,13,5,4б,4 ; Каменно Здание 3 ; Кумата Кв.Бояна Ул.Кумата/Ул.Ралевица ; Ралевица 22а,17,35,15а,16,13,25,14,21,15,33,22,12,18а,23,19,27,10,31,18,20 ; Севастократор Калоян/Алекса 17,13,18,16,19,22,26,11,17а,24,23,24а,15,20,21 ; Упи Ххii-550 63 16.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Подмяна На Електрически Съоръжения София 730 Бояна 16.04.2019 09:45 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Беловодски Път 3,2,1а,1,2 А,4а,2а,4,6 ; България Герганица 9а,5,4,6,8,8а,3,3а ; Иваница Данчев 27 ; Илия Кутев/608/ 1,5,9,7,3 ; Панорамен Път Поетична/606/ 7,3,3а,6,12,11,14а,5,2,8,10,1,6а,9,1а ; Севастократор Калоян/Алекса 77,79 ; Стар Беловодски Път 2 ; Църковна 14 17.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Мусала 1 17.04.2019 09:15 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Голяма Могила 98 В ; Голяма Могила/В.З.Киноцентър/ 109б,100а,109а,107,98 Г,98а,98 ; Димитър Ил. Димитров 4,3 ; Местност Киноцентъра Кв.13; П-Л Іv 1300 17.04.2019 08:45 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София 15-Та /Кв.Симеоново/ 3,4,1,6а,5,2,3а,8 ; Вз Симеоново-Драгалевци Vi-570 Кв.51 ; Нова Земя 6а ; Симеоновска 35,37,39,31,33,Ул. 15 17.04.2019 09:30 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София 614-Та/Витоша/ 7 ; Беловодски Път 34 Ск,12,Кв.27 ; Владимир Дим.- Майстора/772- 2 ; Секвоя 14,16,29,17,5,35,27,41,19а,11,31,18,10,21,13,19,18а,23,25,60,8,33,7,12,3,9,15,1 ; Сребърна Гора /В.З. Беловодски Път/ Стар Беловодски Път 8 18.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Сири Дол 15д Фитнес Сгр.5,15д Сгр.5,15,153 Сгр.8,15в Сгр.3,15в,15а,15а Сгр.1,15е Еднофамилно Жилище,15ж Сгр.7,15б Сгр.2,15з Сгр.8,15г Сгр.4,15е Сгр.6 18.04.2019 08:45 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София 17-Та /Кв.Симеоново/ 9,16,12,18,11,20,13,14а,12а,14,10,7 ; 1-Ва 18а ; 2-Ра /Кв.Симеоново/ 11 ; 3-Та /Кв.Симеоново/ 2,1 ; 5-Та /Кв.Симеоново/ 4 ; 6-Та /Кв.Симеоново/ 8а,1,6,8,7,3,9,11,7а,4,5 ; 9-Та 7 ; 9-Та /Кв.Симеоново/ 9,5 ; Бор 31,29,19,17,25,19а,14а,21а,27,34,38,36,21 ; Витошки Езера Мишова Орница №15,48 ; Здравец 28,26,25,30,27 ; Зелена Круша 15а,18,19,20,17,12а,13,8,10,6,16,15,21,12 ; Златен Век 7,3,5,1,7а ; Кв.Симеоново Упи Xvi-367 Кв.49 ; Мишова Орница /Кв. Симеоново/ 17,10,8,7,14,9,10а,13а,15,23,13,1,9а,12,5,10-Б,11,6 ; Младост 3 323а ; Неофит Хилендарски 26 ; Погледец / Симеоново 14,29 ; Погледец/Марко Добрев/ 22,27,31,26,20,12,18,18а,29а,24,16,25,35 ; Симеоново 1 ; Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/ 24,3,6,5а,30,2,1,10,4,22,20а,16,32,20,12,28,16а,14,8,5,34 ; Скакавица 22 18.04.2019 09:15 - 16:15 Подмяна На Електрически Съоръжения София Голяма Могила 98 В ; Голяма Могила/В.З.Киноцентър/ 109б,100а,109а,107,98 Г,98а,98 ; Димитър Ил. Димитров 4,3 ; Местност Киноцентъра Кв.13; П-Л Іv 1300 19.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Беловодски Път 3,2,1а,1,2 А,4а,2а,4,6 ; България Герганица 9а,5,4,6,8,8а,3,3а ; Иваница Данчев 27 ; Илия Кутев/608/ 1,5,9,7,3 ; Панорамен Път Поетична/606/ 7,3,3а,6,12,11,14а,5,2,8,10,1,6а,9,1а ; Севастократор Калоян/Алекса 77,79 ; Стар Беловодски Път 2 ; Църковна 14 19.04.2019 09:00 - 16:30 Подмяна На Електрически Съоръжения София Голяма Могила Ъгъла Ул.Тричкова Могила,94,Ъгъл Околовръстен Път ; Канала 11,5,13,7,2 ; Местност Киноцентъра Нац.Киноцентър 3,Киноцентър Іііч.-Упиv-1131/ ; М.Манастирски Ливади Упи Iv-834,803,835 Кв. 82б Полк.Антон Кръстев 4,3 ; Свети Сава 9а,12,14,18,19 ; Тричкова Могила 18,19,11,15,17,26,14,8,7,Барака,13,28 А,23б,30,16,28,32,25,23 А,5,20,21,9,22,1,24,12 19.04.2019 09:15 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Бояна Упи Ххх-664, Кв.18а ; Витоша 79 ; Голяма Могила 92а,48,90,95,74,93,64,85,56,68,91,79,89,86,92,81,73,66,88,96,87,105,77,54,75 ; Голяма Могила/В.З.Киноцентър/ 76,83,94а ; Сири Дол Упи V-837 Кв.6а,14 ; Тричкова Могила 19.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Подмяна На Електрически Съоръжения Район Връбница  3019-Та/Връбница/ 1 16.04.2019 08:30 - 16:30  Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Район Възраждане София Александър Стамболийски 20б,20,20в,20а ; Княз Борис I 125,129,131,121,127,148,123 ; Лавеле 10,8,16,10-12 ; Тодор Александров/Н.Цанов/ Т.Александров/Ул.Княз Борис I,9,До Метростанция 7 16.04.2019 10:15 - 13:30 Чез - Ремонт И Поддръжка - Ремонт На Електрически Съоръжения София Александър Стамболийски 47,41,53,33,39,45а,Ул.Бр.Миладинови ; Братя Миладинови 3,3 А,12,5,1 ; Манол Тошев 1 ; Позитано 32,34,30 ; Цар Самуил 50,48 19.04.2019 08:00 - 15:30 Подмяна На Електрически Съоръжения Район Изгрев  Бойчо Войвода 2 ; Васил Априлов 17 ; Евлоги Георгиев 105 ; Загоре 8 ; Иван Асен 21 ; Климент Охридски 2 ; Огоста 8 ; Сан Стефано 23б ; Хаджи Димитър 12 ; Цар Шишман 18,41 ; Шипка 24 15.04.2019 09:00 - 16:00 Подмяна На Електромери 21 Век/449-Та Студентска/ 81 Б ; 6-Ти Септември 21 ; Айдемир 5 ; Акад.Стефан Младенов/Арсо П 16,9 ; Аксаков 240,3 ; Александър Невски Васил Левски 81 ; Витоша 83,1а,17 ; Вълко Радински 11 72 ; Гео Милев 1 Автогара Юг ; Георги С.Раковски Градина Реп ; Данте 1 А ; Дианабад 33,53,58,59 ; Дим.Страшимиров/451- Ва/ 8 ; Драган Цанков С\У Кат ; Дъбница 3а,3-5 ; Дякон Игнатий/Васил Левски/ 2 Ет.3 И Ет.4 ; Евлоги И Христо Георгиеви 8,15,4 ; Иван Денкоглу Ивац Войвода 17,9,15,14,7,3,5,11,30 ; Карнеги 22 ; Княз Александър Батемберг 4 ; Крали Марко 2 ; Любен Каравелов 89 ; Майор Юрий Гагарин 67 ; Младост 1 98в,100,До Тп Бл.87,100,86б,До 100,91,102 ; Народно Събрание 12 ; Никола Габровски 26,1 ; Николай В.Гогол 6 ; Петко Р.Славейков 2 ; Петър Делян 7/9,7/9 А ; Проф.Кирил Попов/Върбан Ген 51 ; Проф.Христо Вакарелски 12 ; Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/ Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 81 Б,83б,3,85 1,95,2,1,4,3 ; Славянска 28 ; Солунска/Васил Коларов/ 14 ; Студентски Град 1 55,81 Б,До Бл.26,1 57,60,59,81б,С/У 54,5 31-Ви Януари,Тп До Бл.61,Б ; Съборна 11,4 ; Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 63 ; Фредерик Жолио Кюри 87,13 ; Фритьоф Нансен 29а ; Христо Белчев/Гаврил Генов/ 45б ; Христо Георгиев 6,4 ; Цар Иван Асен Ii 68,95 ; Цар Освободител/Руски/ 29 ; Цариградско Шосе/Тракия/ 4-Км Кръгово Кръстовище ; Цариградско Шосе/Тракия/ Шипка 52 16.04.2019 09:00 - 16:00  Подмяна На Електромери Бойчо Войвода 2 ; Васил Априлов 17 ; Евлоги Георгиев 105 ; Загоре 8 ; Иван Асен 21 ; Климент Охридски 2 ; Огоста 8 ; Сан Стефано 23б ; Хаджи Димитър 12 ; Шипка 24 ; Шишман 18,41 17.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Бойчо Войвода 2 ; Васил Априлов 17 ; Евлоги Георгиев 105 ; Загоре 8 ; Иван Асен 21 ; Климент Охридски 2 ; Огоста 8 ; Сан Стефано 23б ; Хаджи Димитър 12 ; Цар Шишман 18,41 ; Шипка 24 18.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Подмяна На Електромери Район Искър Дружба 2 Блок 310а Вх А ; Христо Вакареслки 16,18 15.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Горубляне 1 Пл.Шосе,До Газостанцията ; Дружба 2 С/У Omv Горубляне,Авто Парк. Под Моста,Тп Окръжно Пътно ; Пловдивско Шосе 3,1,9 ; Цариградско Шосе/Тракия/ 16.04.2019 09:30 - 14:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Панчарево Вилна Зона Градище Вила 16.04.2019 08:00 - 17:30 Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Район Красно Село  Иван Йончев №6 Бл.1 И Бл.2 ; Красно Село Бл.189 Вх А И Б 15.04.2019 09:30 - 11:30 Чез - Инвестиционна Програма - Нови Присъединявания София Ворино/Ат.Дамянов/ 34 16.04.2019 09:00 - 15:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла София Бул.Гоце Делчев 39 ; Ворино/Ат.Дамянов/ 31,32,36,37,38,40,41,49,51,53,55,52,54,56 ; Ж.К Бели Брези Бл.78, ; Лерин 48 ; Хайдушка Гора Бл.46 , 17.04.2019 09:00 - 16:00 Подмяна На Електрически Съоръжения Коломан 6 18.04.2019 08:00 - 15:30  Подмяна На Електрически Район Кремиковци Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 15.04.2019 09:00 - 16:30  Изнасяне На Електромерни Табла София Іі-648, Кв.29б/Челопечене/ Ангел Маджаров /Челопечене/ 39,47,64,Хр.Стоки,54,51,49,Площада,72,159-То У-Ще,74,43,60,31,56,66,70 Кв. Челопечене,37,21,33,70,23,45,68,35,41 ; Борис Петров /Челопечене/ 4,2,1,5,3 ; Вачова /Челопечене/ 10,9,14,11 ; Гилица /Челопечене/ Кежова /Челопечене/ 8,4,19,13,10,7,5,11,17,6а,6,16,15,1,9 ; Латинка /Челопечене/ 4,2 ; Петър Христов /Челопечене/ 5,9,1,10,17,7,22,12,13,14,15,2,4,6,16,20,24,18,8 ; Пи 129002/Челопечене/ Калайджийски Гьол ; Спортист 28 ; Спортист /Челопечене/ 12 ; Стари Искър /Челопечене/ 15,3,12,7,35,1,33,31,17,5,29,25,9,27 ; Старо Селище /Челопечене/ 3,2,5,6,4 ; Стойно Кръстев /Челопечене/ 10,6,1,3,7,4,8,9,5,12 ; Стопанска /Челопечене/ 4 ; Стоян Шонев /Челопечене/ 1,6,2 ; Чавдар Войвода /Челопечене/ 10,5,1,4,8,6,3,2,12 ; Челопечене Площа 15.04.2019 09:15 - 16:15 - Подмяна На Електромери Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 15.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла София Бреза 2а ; Бреза /Сеславци/ 8,5,1,3,2,6 ; Кокиче /Сеславци/ 2,1,4,3 ; Митко Палаузов /Сеславци/ 1 ; Сеславци Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2 ; Стара Планина /Сеславци/ 3,11,13,15,9,7,5,1 ; Стефан Караджа /Сеславци/ 29,11,28,24,16,2,12,20,14,13,31,6,38,9,17,Идент.68134.8270.286,18,27,3,32,19,26,36,4,10,2 5,15,7,21,1 ; Стопански Двор Цанко Церковски /Сеславци/ 10,27,9,25,13,22,4,29,21,17,6,8,14,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7 ; Чавдар /Сеславци/ 1,5,1а,7,3 ; Явор /Сеславци/ 7,6,5,2,1,3,10,12 16.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 16.04.2019 09:00 - 16:15  Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 16.04.2019 09:00 - 16:30 - Изнасяне На Електромерни Табла Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 17.04.2019 09:00 - 16:30 Изнасяне На Електромерни Табла София 1-Ва 1 ; Бели Липи /Кремиковци/ 1а,1 ; Боримечката /Кремиковци/ 4,3 Къща,1,7,5,6 ; Бузлуджа 7,3,2,5а,4,2а,5,9,6 ; Георги Бенковски /Кремиковци/ 17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1 ; Илинден /Кремиковци/ 5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9 ; Крали Марко /Кремиковци/ 10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15 ; Кремиковска 12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 3,4,5,1,2,7,6 ; Оборище /Кремиковци/ 3,5,1,2 ; Панайот Волов /Кремиковци/ 5,1,6,3,8 ; Поручик Орозов Пробуда /Кремиковци/ 9,11 ; Радивой /Кремиковци/ 4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба ; Ралица /Кремиковци/ 4,6,1 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,3 1,17,40,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43 ; Светлина /Кремиковци/ 2,1,4,1а ; Стефан Караджа /Кремиковци/ 16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а ; Ул.Радивоя 2 17.04.2019 09:15 - 16:15 Подмяна На Електромери Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 17.04.2019 09:00 - 16:15 Подмяна/Реконструкция  Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 18.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 18.04.2019 09:00 - 16:15 Подмяна/Реконструкция На Електромерни Табла  Кремиковци Бл.12 Бл. 13 19.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а  Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 19.04.2019 09:00 - 16:15 Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Район Лозенец Димитър Шишманов/446-Та/ 4 Мез.,2,3,3а,3,7,3,3,9б,9,4,4,4 Гараж,2а,3а Офис 1,2а,11,1,9а,11,3,3а 15.04.2019 10:00 - 14:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изграждане На Съоръжения София Криволак 11,14 ; Миджур 1,2,29 ; Христо Смирненски 44,48,50,54,78 ; Цанко Церковски 37,42,52 15.04.2019 10:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Ул.Добър Юнак 5” 15.04.2019 09:00 - 16:00 - Изнасяне На Електромерни Табла София Неразделни 9 16.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла  Васил Корков 5,15,19 ; Галичица 40,42,44 ; Кораб Планина 50,54,66,64 ; Св.Наум/Трайчо Костов/ 33,35,37,43 16.04.2019 10:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Симеоновско Шосе 80 Блок Хотел Ресторант Св.Валентин ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ Бул.Симеоновско Шосе 72а,72б74,,74а,74б,76,78,80,82,84,86,90,Сервиз Хонда И Автомивка 16.04.2019 10:00 - 15:00 - Подмяна На Електромери София Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 110 В Вх А,Б,В.Гет Болница , 112,112а 116 17.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла София Димитър Търкаланов 18,6 ; Д-Р Миньо Стоянов /Кръстова Вада/ 2 ; Козяк 1,3,7,9,19 ; Никола Й.Вапцаров 18 ; Проф. Милчо Лалков / Лозенец / 3 Вх.В ; Страцин 2,6а 17.04.2019 10:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София 1749 488-Ма/Триядица/ 19а ; Йордан Стубел/444-Та/ 1 ; Могилата 32,2,4а,13,1г,2а,4,10 ; Филип Кутев 6 Бет.Възел,4 ; Шаварски Път 123 17.04.2019 08:00 - 15:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Упи І-190, Упи Ііі-1909 Кв.104 17.04.2019 14:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Константин Петканов/437-Ма/ 34 ; Проф. Васил Арнаудов 8 ; Ул. 437 No12 17.04.2019 09:30 - 13:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София X-1268,Кв.63 Симеоновско Шосе 166 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 164,97г,152,160,90,98,166а,Вила 565,166 Тдо Спа,102,84,166 Он,166 Ас,166 Котле,97а,166,94,148,100,96а,96 ; Упи Viii-1268,Кв.63 18.04.2019 09:15 - 16:00 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 88 ,88 Телевизия Европа 18.04.2019 13:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Емануил Попдимитров/432-Ра/ 15,17,13 18.04.2019 09:30 - 12:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Ангел Каралийчев/433-Та/ 25,25а,27,30,32,34,Ул.441 №7,10 Хотел Аякс ; Георги Райчев 1,2,3,5,8,9, ; Емануил Попдимитров/432-Ра 2,4,6,8,7,7а,9,10,11,13,21,23,25,26,27,28,29,31,33, ; Иван Радоев 28 ; Трифон Кунев 5,7,9,10,2 6,10,2,9 ; Ул.Асен Разцветников 2 ; Ул.Жечо Атанасов 8 ,2,2б,4,Бл.5 19.04.2019 11:00 - 15:00 - Подмяна На Електромери Район Люлин Люлин 6 Бл. 637, 628 15.04.2019 09:30 - 15:15  Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 16.04.2019 09:30 - 15:15  Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 17.04.2019 09:30 - 15:15  Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 18.04.2019 09:30 - 15:15 Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 19.04.2019 09:30 - 15:15  - Подмяна На електромери Район Младост Младост 3 Блок 374 Вх А 15.04.2019 08:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Младост 3 Блок 374 Вх А 16.04.2019 08:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 16.04.2019 15:30 - 17:30 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Паничарево Пречиствателна Ст-Я 16.04.2019 08:00 - 17:30 Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 16.04.2019 08:00 - 11:00 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения София Младост 3 Блок 374 Вх А 17.04.2019 08:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Панчарево Детски Град Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі464,465 Кв 6,Упи Iii-1023,3255 ; Детски Град Упи-Xiv-3246 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ;София ; Детски Град Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 18.04.2019 09:00 - 16:30 - Изграждане На Съоръжения София Младост 3 Блок 364 Вх 5 18.04.2019 08:00 - 16:15 - Подмяна На Електромери Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 20.04.2019 14:30 - 16:30 Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Профилактика На Съоръжения София Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 20.04.2019 09:00 - 16:30 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Профилактика На Съоръжения Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 20.04.2019 09:00 - 11:00 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Профилактика На Съоръжения София 101-Ва Полигона ; Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш 151  21.04.2019 09:00 - 16:00 Чуждо Съоръжение - Други - Оперативни Превключвания Район Нови Искър Световрачене Балкан 5 ; Възраждане/Гроздан Янакиев/ 10 ; Железопътна 32,28,34,30,22,24,26 ; Здравец 7,6,5,1,5 2,3,4,5а ; Зора/Червено Знаме/ 3,1,7 ; Люляк 2,6,4,8 ; Македонска 22,15,28,26,13 ; Миладин Цветков 1 ; Пролет 6,14,8,12,10,4 ; Софийска/Иван Парев/ 48,46,38,44,40,21,36,42,50 ; Студен Кладенец/Бригадирска 10 16.04.2019 09:30 - 15:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Нови Искър Детелина 13 ;Световрачене ; Балкан 6а,2,8,4,6,3 ; Войнишки Път 2,8,12,4 ; Възраждане/Гроздан Янакиев/ 5,4,2,Храм,7,3,6 ; Граничар 7,3,4,2,1,5 ; Детелина 4,10,13,8,1,9,5,3,12,2,15,11,17,7,6 ; Изгрев/Тодор Младенов/ 3,8,7,2,6,5,1,10,4 ; Македонска 14,3,2,16,8,5,6,1,9,4,11,18,20 ; Младост/Вине Тодоров/ 13,4,16,9,14,12,7,15,1,2,5,10,6,3,18,11 ; Софийска/Иван Парев/ 54,41,33,54 Общ. Нови Искър,60,29а,43,37а,37,50а,66,62,52,31,45,29,64,68,35,39 ; Стара Планина/Ален Мак/ 3,2,1 ; Студен Кладенец/Бригадирска 3,4,1,5,6,2 ; Упи Ii, Кв.19 Чавдар Войвода/Чавдарци/ 29,20,21,23,25,19,21а,27 ; Черковна/Васил Стефчев/ 11а,8,9,5,9а,6,13,3,1,21,11,2 ;София ; Цар Симеон 1 17.04.2019 08:30 - 15:30 Чез -  Подмяна На Електромери Световрачене 3-Ти Март/19 Април/ 34,20а,28,18,22,20,26,30,24,Пи 65601.5479.697,16 ; І-558 Гарата 1 ; Железопътна Гарата,1,6,18,1,3,10,4,12,16,8,14,1 Гарата ; Жп Гара Пирин 4а,6,10,4,6а ; Синчец/Йордан Стоянов/ 5,18 ; Софийска/Иван Парев/ 12,1а,2,7,6,1,14,3,4,8,5а,9,5,10,11 ; Цветна Градина/Веселин Млад 3,1а,12,10,6,1,8,2,5,4,7,9 18.04.2019 08:45 - 15:30 Подмяна На Електромери Негован Васил Левски/Атанас Алексан 30,26,38,36,21,32,46,40а,31,33,34,27,23,36а,40 ; Емануил Александров 35,25,36,24,41,20-22,37,32,Упи 9-727 Кв.43,20,18,38,39,44,29,№46,27,31,7 ; Иван Грозданов 36,34,32,31,27,31а,18,23,24,20,33а,33,29а,19,22,25,35,20а,21,30,26,29 ; Искърска 25,29,42,48,19,25а ;

comment 0
visibility 3560
Спиране на тока в София

Къде и кога ще сте без ток през идващата седмица

Спиране на тока ще има през предстоящата седмица от 11 до 15 март т. г. на територията на всички райони на Столична община, предупреждават от енергоразпеделителното дружество ЧЕЗ. Вижте на кога и за колко време ще сте без ток. 12.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи Община БАНКЯ БАНКЯ ОБЩ. СТОЛИЧНА МАХАЛА КЛИСУРСКА УПИ XXXI-189 КВ.25, КЛИСУРА ФОРТА, КЛИСУРА ФОРТА ПОМПИ;ЗЛАТУША; ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА БУНГАЛО, ПИ 54.384, КЪЩА, ВИЛА;КЛИСУРА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 2-РА 2, ВИЛА; 4-ТА ВИЛА; 5- ТА 21; 7-МА 10; 8-МА 15; XXXVI-499 UL=25 БАЛКАНСКА 25А, 35, 53, НАД 39; МАХАЛА ВИТКОВИЦА ВИЛА, КЛОН А СТ.25, ВИЛА, КЛОН А СТ.; МАХАЛА РАДОВО ТКЗС, ВИЛА, КЛОН А СТ.14, КЛОН А СТ.3, КЛОН А СТ.13, СТРОИТЕЛСТВО, КЛОН А СТ.11, КЛОН В СТ.3, КЛОН Б СТ.10, КЛОН Б СТ.2, КЛОН А СТ.4, КЛОН В СТ.14, КЛОН В СТ.7, КЛОН Б СТ.4, КЛОН В СТ.2, КЛОН В СТ.21, КЛОН В СТ.4, КЛОН А СТ.10, КЛОН В СТ.8, КЛОН А СТ.2, КЛОН В СТ.9, КЛОН А СТ.6, КЛОН В СТ.22, КЛОН В СТ.29-30, КЛОН А СТ.20, КЪЩА, КЛОН В СТ.1, КЛОН В СТ.44, КЛОН В СТ.10; МАХАЛА ЩЕТНИЦА ВИЛА; М.ЗАГРЯНА РАДОВА МАХАЛА СТАРО СЕЛО ВИЛА;МАЛА РАКОВИЦА; 54.277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54.515 14.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи Община ВИТОША КНЯЖЕВО БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА МАХАЛА КЛИСУРСКА УПИ XXXI-189 КВ.25, КЛИСУРА ФОРТА, КЛИСУРА ФОРТА ПОМПИ;ЗЛАТУША; ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА БУНГАЛО, ПИ 54.384, КЪЩА, ВИЛА;КЛИСУРА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 2-РА 2, ВИЛА; 4-ТА ВИЛА; 5- ТА 21; 7-МА 10; 8-МА 15; XXXVI-499 UL=25 БАЛКАНСКА 25А, 35, 53, НАД 39; МАХАЛА ВИТКОВИЦА ВИЛА, КЛОН А СТ.25, ВИЛА, КЛОН А СТ.; МАХАЛА РАДОВО ТКЗС, ВИЛА, КЛОН А СТ.14, КЛОН А СТ.3, КЛОН А СТ.13, СТРОИТЕЛСТВО, КЛОН А СТ.11, КЛОН В СТ.3, КЛОН Б СТ.10, КЛОН Б СТ.2, КЛОН А СТ.4, КЛОН В СТ.14, КЛОН В СТ.7, КЛОН Б СТ.4, КЛОН В СТ.2, КЛОН В СТ.21, КЛОН В СТ.4, КЛОН А СТ.10, КЛОН В СТ.8, КЛОН А СТ.2, КЛОН В СТ.9, КЛОН А СТ.6, КЛОН В СТ.22, КЛОН В СТ.29-30, КЛОН А СТ.20, КЪЩА, КЛОН В СТ.1, КЛОН В СТ.44, КЛОН В СТ.10; МАХАЛА ЩЕТНИЦА ВИЛА; М.ЗАГРЯНА РАДОВА МАХАЛА СТАРО СЕЛО ВИЛА;МАЛА РАКОВИЦА; 54.277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54.515 11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ;СОФИЯ; Д-Р Д.СЪСЕЛОВ 2, 2А; ЦАР БОРИС III 359; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 КНЯЖЕВО, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401А 11.03.2019 12:00 - 16:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ АНГЕЛ БУКУРЕЩЛИЕВ 2, 1А, 6, 12, 3, 7, 8, 1; МАЕСТРО ГЕОРГИ АТАНАСОВ 24, 22, 33, 29; ПАПРАТ 18; ХРИСТИНА МОРФОВА 1, 6, 4А, 4, 5, 9, 3, 13, 8, 2, 7, 11 12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения КНЯЖЕВО АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ;СОФИЯ; Д-Р Д.СЪСЕЛОВ 2, 2А; ЦАР БОРИС III 359; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 КНЯЖЕВО, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401А 13.03.2019 12:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЪЛГАРСКА ЛЕГИЯ 1; БЯЛА АКАЦИЯ 2, 5; БЯЛО ПОЛЕ УПИ ХІІ-582 КВ.31, 13.03.2019 12:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна 15, 31 8, 29, 10, 14А, 13, №12, 10 А, 12, 8 А, 15 А, 14, 16, 11; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ УПИ Х-499 КВ.31; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ-ЗАПАД XI-561, VI-2326 КВ.58; РАЛЕВИЦА 81 2, 81, 81 1 13.03.2019 09:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения СОФИЯ БЪКСТОН 24, 24, 24; ПИРИН 14, 10А, 14 МАГАЗИН №1, 14 ГАРАЖ №1, 12А, №14, 10, 12А; ЮНАШКА ПЕСЕН ДО 24 14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БОЯНА БЪЛГАРИЯ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ №1; БЯЛО ПОЛЕ КВ.32, ОКОЛОВР.ПЪТ 1; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО 65, 50, 48, 67, 57, 34, 60, 71, 55, 51, 42, 56; МАЙСТОР АЛЕКСИ РИЛЕЦ/664/ 31, 37Б УПИ V-1188, КВ.66, 33; МАЙСТОР Д.СОФИЯНЛИЯТА/666/ 8; МАЙСТОР МИЛ.РАДОМИРЕЦ/667/ МАЙСТОР ПАВЕЛ ОТ КРИМИН/665 31, 35, 21, 33, 25, 27, 23, 29; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ-ЗАПАД УПИ І - 450 452 КВ 72; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 13, 15; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ, УПИ XXIX РАЛЕВИЦА 69А, КВ.72, 57 12.03.2019 09:30 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ГОЛЯМА МОГИЛА ЪГЪЛ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ; КАНАЛА 5; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА КИНОЦЕНТЪР ІІІЧ.-УПИV-1131/; М.МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ УПИ IV-834, 803, 835 КВ. 82Б ПОЛК.АНТОН КРЪСТЕВ 4, 3; СВЕТИ САВА 19, 12; ТРИЧКОВА МОГИЛА 1, 11, 16, 25 14.03 9, 3, 1; 375-ТА/ВРЪБНИЦА/ 3, 2, 5, 1; 376-ТА/ВРЪБНИЦА/ 8, 1, 2, 10, 3; 378- МА/ВРЪБНИЦА/ 29, 11А, 30, 27, 22, 32, 12, 28, 16, 31, 11, 14, 20А, 26, 10, 13, 8, 25, 24, 33, 19, 9А, 9, 8А, 21, 15; АДАМ МИЦКЕВИЧ/РАБ.КЛАСА/ 45А; ИВАН ДИМ.НЕНОВ 4, 6, 8, 7, 5, 10Б, 7А, 12, 2, 10, 10А; МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ ИВАН НЕНОВ 5; НАДЕЖДА 6, 2, 7, 4, 11, 10, 3А, 5, 1, 3, 8; СВЕТЛА 1, 11, 2, 9, 7, 5, 3, 4, 1 А; СПРАВЕДЛИВОСТ/ЧЕРВЕНИ ЕСКАД 35, 29А, 44, 29, 36, 31, 38, 30, 32, 39, 41, 33, 37, 46; СТЕФАН ДУНЬОВ/СЕДМИ КОНГРЕС 49А, 6, 49, 59, 47, 45, 30, 43 УПИ 9-608 КВ.50, И УЛ.СВЕТЛА, 55, 41, 49Б, 51, 51А МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА 3-ТИ МАРТ/СЕПТЕМВРИ/ 2, 4; АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ ГО 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9А; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 38, 54, 18 Р-Н ВРЪБНИЦА, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 9; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 5; ИВАН ВАЗОВ 3, 3А, 9, 7, 2, 5; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 1; МАЙСКИ ДЕН/27/ 1 ЗДРАВНА СЛУЖБА; ПЛАМЪК/25/ 11, 9А, 7, 9, 4; РЕПУБЛИКА/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20; РОСНА КИТКА/31/ 27 13.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 3, 2, 1, 6, 4, 3А; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 28; ЙОРДАН ЙОВКОВ/24/ 8, 16, 3, 5, 6, 12, 11, 4, 10, 2, 14; ПЛАМЪК/25/ 1A, 2, 22, 1; ХРИСТО БОТЕВ/АЛЕКСЕЙ ГНИЛИЧ 7, 8, 1, 12, 5A, 5, 4, 26, 6, 17, 13, 2, 11, 19А, 28, 19, 3, 9 13.03.2019 14:45 - 15:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства ВОЛУЯК ДРУЖБА 5А; ЛОМСКО ШОСЕ О, ФЕРМА, 250; СИНЧЕЦ 21; ЦЪРНА БАРА 13.03.2019 13:30 - 14:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства СВЕТОВРАЧЕНЕ СОФИЙСКА/ИВАН ПАРЕВ/ 67 13.03.2019 12:00 - 12:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства ВОЛУЯК БРЕЗА 3, 2, 1, 2А; ДРУЖБА 5; ЛИПА 3, 1; ЯВОР 2, О;СОФИЯ; ЛИПА 1; ЛОМСКО ШОСЕ 271; УПИ XII-262 КВ.5 13.03.2019 10:30 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства СОФИЯ ОСОГОВО/ПЕЛО ПЕЛОВСКИ/ 50 13.03.2019 09:45 - 10:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства ВОЛУЯК ОГОСТА МДМ ТИМ ИМПЕКС ООД -СКЛАД; СЕРДИКА БИВШО ТКЗС В СТОП. ДВОР 14.03.2019 09:30 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА 3-ТИ МАРТ/СЕПТЕМВРИ/ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 27; БЛАТО/21/ 6, 4, 2, 8; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 6, 9, 18 Р-Н ВРЪБНИЦА, 13, 1, 2, 12, 4, 7, 14, 20, 9А, 11, 10; ВЪРБА/9/ 3, 11, 9, 1, 14, 16; ЕМИЛИЯН СТАНЕВ/22/ 4, 10, 9, 1, 7, 11, 2, 6, 13, 5; КЛАДАНЧЕТО 2, 1, 2Б, 3, 4, 6; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 31; МИЧУР 45, 42, 47, 44, 27, 6, 21, 19А, 34, 31А, 56Б, 48, 52, 56, 31Б, 58, 19, 46, 37, 40, 38, 30, 31, 23, 28, 62, 54, 43, 35, 25, 39, 33, 29; МИЧУР /УПИ V, КВ.24/ 38; МОМИНА СЪЛЗА/13/ 11, 2; ОРХИДЕЯ/8/ 1, 8, 2, 3, 5, 7, 4; ПАПРАТ 20, 19, 15, 22, 20А, 17; РОСИЦА 16, 14, 18, 4, 8, 6, 13, 12А, 19, 9, 10, 12, 3, 2; ЧИЧОВЦИ/26/ 1 1 14.03.2019 15:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания ВОЛУЯК НИКОДИМ ТОДОРОВ 44; СИНЧЕЦ 37 14.03.2019 13:45 - 14:45 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства ВОЛУЯК ЗОРНИЦА/ПЕТЪР МАЛИНОВ/ 78А;СВЕТОВРАЧЕНЕ; ТРАКИЙСКА МОГИЛА 5 14.03.2019 11:45 - 12:45 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства СОФИЯ КВ.ВОЛУЯК Горицвет ул.Ален мак 1;2;3;4;71/22/21; ул.Победа 2;41;3;7;9 2;4;6;8;10;1;3;5;;11;24 14.03.2019 09:30 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства ВОЛУЯК 35-ТА ГРАДИНА 2;СОФИЯ; ЗОРНИЦА 42 15.03.2019 09:30 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ ГО 18, 12, 11, 16, 10, 17, 15, 13, 10А, 14; ЕДЕЛВАЙС/2/ 9А, 6, 2Б, 7, О, 2, 8; ИВАЙЛО 2; ИВАН ВАЗОВ 41, 19, 45, 28, 43, 23, 49, 24, 47, 4, 13, 15; МИЧУР 88, 76, 81, 84A, 80, 25, 55, 51, 72, 86, 78, 68, 68A, 49, 53; МИЧУР, УПИ I-611, КВ.23 МОМИНА СЪЛЗА/13/ 20, 19, 22, 24, 26; РОСНА КИТКА/31/ 4, 26, 9, 11, 25, УПИ І-10714 КВ.14А, 25А, 12, 5, 18, 20, 15, 22, 10, 13, 3, 2, 17; ХАЙДУТИН/11/ 6, 1, 2, 3, 4;СОФИЯ; УПИ- МРАМОР 15.03.2019 09:30 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания ВОЛУЯК ДРУЖБА 49; ЗАВОЯ 28; ЗОРНИЦА/ПЕТЪР МАЛИНОВ/ 1; УПИ Х-1451, КВ.32 12.03.2019 09:15 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ВЪЗРАЖДАНЕ СОФИЯ СЕРДИКА О 16А, 15, 14, 13, 16А, 16 А, 1 14, 14 15.03.2019 09:00 - 15:00 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Профилактика на съоръжения Община ИЗГРЕВ СОФИЯ ж.к.Изгрев Посолство Германия 15.03.2019 09:00 - 15:00 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Профилактика на съоръжения СОФИЯ ЕЛЕМАГ 6 11.03.2019 09:30 - 15:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на съоръжения Община ИЛИНДЕН СОФИЯ БОЖУРИЩЕ/АТАНАС ПЕРЕКЛИЕВ/ 131В; ИЛИНДЕН 131В; РАЗСАДНИКА 131В; СВЕТА ТРОИЦА/ВЪЛЧО ИВАНОВ/ 131, 131В 11.03.2019 09:45 - 11:45 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Неизпълнение на договор за продажба на ел. енергия Община ИСКЪР КАЗИЧЕНЕ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ ТП БАНЯТА; БЕЛИЦА ДО ГРОБИЩЕТО, 10; ВАСИЛ ЛЕВСКИ ВАСИЛ ЛЕВСКИ/ЧЕРВ.АРМИЯ/ 17, СКЛАД ТЪРГОВСКА ЛИГА; ВП 52150 ПРОМИШЛЕНА ЗОНА 134; МИТО ВОЙНИШКИ 40; м.НПЗ-КАЗИЧЕНЕ ЗАПАД УПИ VIII-4 КВ.1 ОБЩ.ДИМИТЪР БЛАГОЕВ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ БЕТ.ВЪЗЕЛ, КОЖОБАЗА/УПИ III-458, 422, 436, 3 УЛ. ИНДУСТРИАЛНА, ПРОМ.ЗОНА МТП; ПВ Качиене ПРОГРЕС КЪЩА; СЕРАФИМ СТОЕВ 6, 6; СТАРИЯ ИСКЪР 2; ТРОЯНОВ ПЪТ 39, 41; ФАРМАПАРК 5; ХРИСТО ПОПБОЖИЛОВ 34; ЦАР БОРИС III/ДИМ.БЛАГОЕВ/ 120; ЯВОРОВ;КРИВИНА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; III - 617 XVIII-98 БАЛАБАНА/СЕРАФИМ СТОЙКОВ/ 4, 6, 8, 3, 1, 2, 26, 28, 32, 30, 21, 36, 11, 15, 17, 13, 19, 23, 34, ПАНЧАРЕВО, КВ.5 П.V 442, 24, 1, 9, 18, 10, 12, 22, 20, 5, 16, 14; БОЖУР/АТАНАС ВАРАДИНОВ/ 3, 5, 1, 15, 6, 7, 11А, 2, 9, 11, 4; ВИТОША/ТРАЙКО ТАСЕВ/ 2, 18, 3, 8, 16, 14, 12А, 4, 6, 1, 20, 5, 10, 7, 30А, 15, 9, 21, 11, 32, 2, 26, 7А, 11А, 30, 39, 24, 27, 35, 13, 17, 25, 28, 37, 23, 19, 22; ГРАДИНА/3-ТА/ 1, 7, 5, 1, 2, 4, 8, 3; ДЕМОКРАЦИЯ/П.ЙОСИФОВ/ ПАВИЛИОН, 51, 5, ПАВИЛИОН, 3, 2, 1-3, АПТЕКА, 1, 22, 26, 12, 13, 16, 21, 30, 23А, 10, 17, 31, 25А, 32, 28, 33, 41, 38, 20, 39Б, 27, 37, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, 19, 45, 14, 25, 39, 43, 47, 23, 29, 35, 24, 40, 11, 18, 5А, 9, 19, 6А, 8; ДЪГА/МИЛО ГОВЕДАРСКИ/ 3, 2, 4, 1; ЗАД СЕЛО/24-ТА/ ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ, 10, 12, 8, 6, 4, 22, 20, 16 Б; ИСКЪР/КР.РАКОВСКИ/ 60, 6, 50, 46, 31, 34, 28, 43, 47, 40, 25, 58Б, 51, 35, 41, 37, 33, 49, 45, 27, 54, 21, 10, 38, 39, 56, 42, 58А, 51Б, 29, 26, 48, 51А, 24, 32, 36, 53, 58, 23, 48А, 44, 52, 20, 7, 6, 13, 11, 14, 4, 19, 8, 8А, 3, 17, 30, 18, 1, 2, 16А, 10, 16, 15, 22, 12, 5, 9; ЙОСИФ ОБЕРБАУЕР 4, 5, 3, 1, 2; ЛАЗАР ПЕШЕВ/11/ ЛАТИНКА/НИКОЛА МИТЕВ/ 13, 9, 2, 1, 8, 16, 33, 19, 10, 28, 47, 6, 41, 14, 15, 29, 7, 4, 22, 35, 18, 45, 37, 12, 2, 43, 31, 11, 39, 21, 17, 5, 3; ЛЮЛЯК/ЯНКО КРЪСТЕВ/ 3, 5, 1, 6, 4, 2, 27, 17, 10, 25, 11, 9, 15, 21, 18, 19, 8, 16, 12, 14, 23, 13, 7; МИНЗУХАР/ФИЛИП ТАСЕВ/ 8, 6, 3, 12, 4, 9, 5, 14, 11, 16, 7, 10, 1, 2; М.ЛЪКАТА ПИ 39791.6021.62 12.03.2019 09:30 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПЯСЪЧНА КАРИЕРА, 1, ДО КОРАБЧЕТО; ПРОСВЕТА/ХРИСТО МАЧКОВ/ 6, 9, 2, 14, 1, 8, 3, 6А, 7, 5, 2, 1, 4; РАВНОПОЛСКИ ПЪТ/СИМЕОН НИКО 3, 10, 6, 12, 17, 9, 21, 13, 4, 8, 11, 1, 23, 5, 19, 14, 14А, 15, 16, 7, 2, 25; РИБАРНИКА/СИМЕОН МАЛИНОВ/ 3, 1, 5, 12, 6, 8, 1Б, 4, 1А, 7, 20, 10; РИЛА/СТАНОЙ ТОДОРОВ/ 10, 8, 4, 1, 6, 2; РИМСКА РАКЛА/РЕМСОВА СРЕЩА/ 7, 12, 5, 4, 2, 8, 14, 1, 16, 6, 3, 10; РОЗОВА ГРАДИНА/ГЕОРГИ ДИМИТ 17, 8, 1, 2, 7, 3, 5; РУЖА/7-МА/ 2, 10, 7, 8, 12, 6, 4, 9, 5, 1, 13; СВЕТИ СПАС/26-ТА/ 2, ПАВИЛИОН, 7, ЧЕРКВА, 1, 14А, 18, 12, 16, 14, 9; СТАНЦИЯТА 8, 10, 12, 2, 6, 14, 4; СТАРА ПЛАНИНА/НИКОЛА ТАСЕВ/ 2, 4, 3, 1, 7, 9; СТАРАТА РЕКА/МЕТОДИ ФИЛИПОВ 2, 5, 15, 17, 11, 19, 3, 2, 1, УПИ 466, 21, 7, 4, 19А, 1А, 4, 45, 23А, 27, 23, 8, 29, 35, 37, 43, 22, 12, 41, 39, 2, КЪЩА, 31, 25, 28, 32, 33, 18, 16, 26, 14, 49, 28А, 6, 47, 10; СТОПАНСКИ ДВОР ПАВИЛИОН, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, СКЛАД; СТРАНДЖА/СПАС ОРЕХАРСКИ/ 4, 3, 7, 2, 1, 6, 5, 2А; ТИХАТА/4-ТА/ 10, 8, 6, 3, 4, 1, 7, 9; ТОДОР РАДУНЧЕВ 2Г, 7, 8 ОБЩ. ПАНЧАРЕВО, 4; УЛ. ДЕМОКРАЦИЯ ПИ 475 КВ. 48 УПИ № 15133/666/К.Л.-2-8-В УПИ I-619, КВ.59;СОФИЯ; 1-ВА КАЗИЧЕНЕ УЛ.ВАВТАНИЦА 13; КРИВИНА ЛАТИНКА 12; МИНЗУХАР 12; НАДЕЖДА 1; НПЗ Казичане 35239, 6109, 1926 ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 467, 414, 454 КАЗИЧЕНЕ; ПРОМ. ЗОНА -СЕВЕР СОФИЯ ДРУЖБА 6; ДРУЖБА 1 ДО 6, 6, 5; ИСКЪР 6; ТИРАНА Ж.К. ДРУЖБА 1, ДО ЦДГ 121 13.03.2019 09:30 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ДРУЖБА 3, 8; ДРУЖБА 1 ДО 9, 9, 10, 3, 4, ТП ДО 9 14.03.2019 10:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ ДРУЖБА 1 ТП ДО БЛ.64, 6, 5 12.03.2019 09:00 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община КРАСНА ПОЛЯНА СОФИЯ 307-МА/КРАСНА ПОЛЯНА/ 1; 734-ТА/КРАСНА ПОЛЯНА/ 7, 1А, 5, 12, 14, 12, 2, 10, 8, 1, 6, 8, 4, 19, 9; БАНСКО 31, 40, 35, 21, 23, 28, 29, 27, 24, 30, 33, 36, 32; БЕЛОСЛАВ 10, 6А, 2, 4, 10, 3, 12, №3, 6, 8, 1, 5, 14; ВЛАДИМИР КУРТЕВ/КАЛИТКО/ 5, 18, 2, 4, 3, 8, 10, 1А, 8, 1, 4, 1Б, 6; ВРЪХ ТУМБА 1; КРЕПОСТ 1, 6, 2, 7, 1, 4, 3, 13, 8, 3, 10, 9, 11; МЕТАЛ 5, 8, 3, 7, 4, 7А, 6, 10, 1, 2; ПАВЕЛ ШАТЕВ/ДОКЕР/ 32; ТУМБА 1, 2А, 2, 4, 25, 11, 11, 2, 9, 19, 31, 13, 37, 33, 37, 27, 14, 10, 8, 10, 15, 17, 39, 18, 35, 19, 6, 11, 12, 14, 13, 10А 11.03.2019 09:00 - 13:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения Община КРАСНО СЕЛО СОФИЯ БРАИЛА/ГОРНИК/ 2, 8, 1; ГРАМАДА 2; ПИРИНСКИ ПРОХОД 46; ПОДУЕВО 1А, 1Б, 3, 5, 9, 4, 6, 8,; СОЛУН 41 бл.19 14.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ДОБРИЛА № 3 /ТИС/, 8, 10 и от 3, 5, 7, 9, 11; РАЙКО ЖИНЗИФОВ № 24-26 и 28; ВМА павилиони + кафе;; СВ.ГЕОРГИ СОФИЙСКИ/ГЕОРГИ С № 32, 34, 44, 50, 52, 54; СОФИЯ Хиподрума бл.36, вх.В” 15.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ВЛАДАЙСКА/ДИМО ХАДЖИДИМОВ/ 34 12 11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла Община КРЕМИКОВЦИ СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 12.03.2019 09:00 - 16:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 60; ЧЕЛОПЕЧЕНЕ войскови р-н 2138; ЧЕЛОПЕШКО ШОСЕ ЧЕПИНСКО ШОСЕ 129 13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 13.03.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 278-МА/ВРЪБНИЦА/ 3; 27-МА /ВРАЖДЕБНА/ 1; 59-ТА/ВРАЖДЕБНА/ 20; ВРАЖДЕБНА 8 НА ПЛОЩАДА 14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Ботевградско шосе , кв.Враждебна 258 15.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 16.03.2019 08:30 - 16:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ЕСО - Профилактика на защити и автоматики ГР. БУХОВО, УЛ. ЯНТРА № 40 11.03.2019 08:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ЛОЗЕНЕЦ СОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 110 12.03.2019 08:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 110 В вх А, Б, В.ГЕТ Болница 112, 112А 116 12.03.2019 09:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ул. Поф. Станчо Ваклинов 9 - къщи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8: 13.03.2019 09:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ТОДОР Ф. ЧИПЕВ 1 ОДЗ 175 8, 10, .стр.табло; ЧАВДАР МУТАФОВ/452-РА/ 12А 14.03.2019 08:30 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 161 , автокъща ISAUTO 15.03.2019 09:15 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ул. Чавдар Мутафов №39 вх. А, Б, В и магазини 11.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ЛЮЛИН СОФИЯ ЛЮЛИН 8 БЛ.882, ДО БЛ.882 11.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 426-ТРАФОПОСТ, 426; ЛЮЛИН 4 ДО БЛ.426, 426 11.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 2 263 12.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ТЪРНОВО 46 12.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 2 263, 264 12.03.2019 13:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 21, 020; ЛЮЛИН 1 22, ДО 021, 21, 021, 020, 022; ЛЮЛИН 6 021 13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ТЪРНОВО 46; ФИЛИПОВСКО ШОСЕ 15 13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ДОБРИНОВА СКАЛА/11 КОНГРЕС М.ЛЮЛИН-РАЗШИРЕНИЕ; ЛЮЛИН 1 БЛ.011 13.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 2 222, 221, 202, БИРАРИЯ РЕАЛ 14.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 1 БЛ.001 15.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 1 БЛ.001 11.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община МЛАДОСТ СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 блок 101 , 104, 98В вход А, вход В 11.03.2019 08:15 - 17:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВИЛНА ЗОНА КОСАНИН ДОЛ 1; ЕСЕННИ МОТИВИ 4;ПАНЧАРЕВО; В.З КОСАНИН ДОЛ УПИ ХІХ-2197 КВ.41 В.З.КАСАНИН ДОЛ, УПИ Х148, КВ.39 в.з.КОСАНИН ДОЛ В.З.КОСАНИН ДОЛ ЗАБЕЛ 13; КАСАНИН ДОЛ УПИ VІ-2064 КВ.42А; КОСАНИН ДОЛ ИДЕНТ.04234.6915.2031.1; местн.КОСАНИН ДОЛ МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ОФИС И СЕРВИЗНА БАЗА, ПИ 2888, УПИ 6-3005 КВ.39, УПИ9-158 КВ. 40, 11 СГРАДА 1; МЕСТНОСТ ШИРИНИТЕ 7 КЪЩА 1, 10 ПЛ№2145, 6, 7 КЪЩА 9, 7, 7 КЪЩА 2, 7 КЪЩА 10, 5, П2816 КВ465, 31, 1, 3, 3, 1; ШИРИНИТЕ;СОФИЯ; ДЕТСКИ ГРАД 1; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА, ВИЛА, ВИЛА 12.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 блок 101 , 104, 98В вход А, вход В 13.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 блок 101 , 104, 98В вход А, вход В 14.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 45; МЛАДОСТ 1 88 13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община НОВИ ИСКЪР НОВИ ИСКЪР ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 255 14.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери НОВИ ИСКЪР ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 255 15.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери НОВИ ИСКЪР ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 255 15.03.2019 15:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания ДОБРОСЛАВЦИ БОРОВА ГОРА 1; ГРАДИНАРСКА 22; ЖИТЕНСКИ ПЪТ 1 15.03.2019 14:00 - 14:50 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания ДОБРОСЛАВЦИ ДОБРОСЛАВСКО ШОСЕ/ГЕРГИН ИЛ 64;СОФИЯ; Доброславци 1 15.03.2019 13:00 - 13:50 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания ДОБРОСЛАВЦИ ГРАДИЩЕ 12, 6; ШИРИНАТА 1 15.03.2019 12:00 - 12:50 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания ДОБРОСЛАВЦИ ОТАВА ДО ТП 11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла Община ОБОРИЩЕ СОФИЯ РУСАЛКА 43 11.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ВЪРБИЦА/ДИМИТЪР ПОПОВ/ 6 12.03.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР ДОНДУКОВ 5 вх.Б 12.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ МАДРИД 17 13.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ДРАГОВИЦА 21 вх-Г 14.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БОГДАН 7 15.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БАЧО КИРО 5 ВХ-В, 6 11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения Община ОВЧА КУПЕЛ СОФИЯ БОСИЛЕК 16, 18, 11; ЗЕМЛЯНЕ/ТИНТЯВА/ 35; ОРЧО ВОЙВОДА 16, 24, 8Б, 22, 6, 20, 8, 14; ПЪРВЕНЕЦ 14; РОСНА 13, 17, 19, 21, 21А; СТРЕЛБИЩЕ 5 11.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 742-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 14; ПОГЛЕД 13, 15, 1, 14А, 12; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ 12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ХАРМАНЛИЙСКО ВЪСТАНИЕ 3Г 12.03.2019 10:00 - 14:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ 696-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 8; ИВАН РАДОЕВ/УЛЯНА ГРОМОВА/ 25, 23, 23А, 24, 20; НАРОДНО ХОРО 63, 56, 74, 70, 69, 52, 65, 83, 81, 67, 79; ПРОФ.МИХАЙЛО ПАРАШЧУК/690-Т 11 13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ВОЙВОДИНА МОГИЛА 13Б, 3, 11, 17, 13, 5, 11А, 13А, 9, 19, 17А, 15; ЗЕЛЕНА ЛИВАДА 4А, 9, 4, 7, 6, 2, 7 ПАРТЕР-ОФИС, 8А, 5, 8, 10, 12; КОСТУР 8, 6, 10, УПИ XVI-28; ЛЕТОВИЩНА 7, 1, 6, 3; ОВЧА КУПЕЛ 17-19 13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ Ореховски дол 14.03.2019 09:15 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Системи за телекомуникационно управление СОФИЯ ГЛАДИОЛА ГРЪСТНИЧЕ 11А; ПРОФ.НИКОЛА МИЛЕВ 35 14.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ Чардаклия 15.03.2019 09:15 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Системи за телекомуникационно управление СОФИЯ 752-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 9; 753-ТА 17; 753-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 34А; ВЕЧЕРНИЦА 21; ГОРНА БАНЯ 15.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ Горна Баня ул. Люлински поток 11.03.2019 08:00 - 17:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания Община ПАНЧАРЕВО ПАНЧАРЕВО КОСАНИН ДОЛ УПИ X-2307, КВ.44; МЕСТНОСТ ДУПКИТЕ МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ МТП КЛ.55-63-69; УПИ Х-347, КВ.27 В.З. КОСАНИН ДОЛ;СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА 12.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения ПАНЧАРЕВО БЕЛИКАТА /цялата/; БЕЛИКАТА УПИ XXI-485 КВ 485 ПЕТЪР МЕНДЖИЙСКИ 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,12А,14,16, БИСТРИШКИ ПЪТ, ВАСИЛ ЛЕВСКИ 1,6,6А, 13.03.2019 08:45 - 12:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на съоръжения ГЕРМАН ВИЛНА ЗОНА ВРАНЯ КВ.20 УПИ 14-400;СОФИЯ; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 1 14.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения ПАНЧАРЕВО ЗЛАТНА ЯБЪЛКА 1 СГРАДА 31, 1 СГРАДА 30, 1 СГРАДА 18, 1 СГРАДА 29, 1 СГРАДА 9;СОФИЯ; ДЕТСКИ ГРАД 15.03.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения ПАНИЧАРЕВО ул.Самоковско шосе 233 11.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ПОДУЯНЕ СОФИЯ ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ.119 ВХ.А, Б 12.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ.120 ВХ.А 12.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства Община СЕРДИКА СОФИЯ БЕНКОВСКИ ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 24, КРУШИЦА 2А, ВЕЛЕ МИТРЕВ 2, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 11, КАЛЕНДЕРСКА 16, ВЕЛЕ МИТРЕВ 10, 18 УЛ.ВЕЛЕ МИТРЕВ, ЗЕЛЕНСКА 10, ВЕЛЕ МИТРЕВ 5А, КАЛЕНДЕРСКА 10А, ВЕЛЕ МИТРЕВ 15, ВЕЛЕ МИТРЕВ 14, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 22, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 15, КРУШИЦА 4, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 30, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 26, ЗЕЛЕНСКА 17, ЗЕЛЕНСКА 6, КАЛЕНДЕРСКА 15Б, КАЛЕНДЕРСКА 18А, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 13, ВЕЛЕ МИТРЕВ 17, ЗЕЛЕНСКА 4А ВОДНА ПОМПА, ВЕЛЕ МИТРЕВ 1, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ, КАЛЕНДЕРСКА 15А, КАЛЕНДЕРСКА 10, ВЕЛЕ МИТРЕВ, ВЕЛЕ МИТРЕВ 13А, ВЕЛЕ МИТРЕВ 6, КАЛЕНДЕРСКА 11, ЗЕЛЕНСКА 6А, КРУШИЦА 2, ВЕЛЕ МИТРЕВ 6А, ПОП Г3ОРГИ ВЕЛИЧКОВ 13, ВЕЛЕ МИТРЕВ 5, КАЛЕНДЕРСКА 15Г, КАЛЕНДЕРСКА 13, КАЛЕНДЕРСКА 15В, ВЕЛЕ МИТРЕВ 18, КРЕШИЦА 3, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ13, КРУШИЦА 7А, ЗЕЛЕНСКА 5, ВЕЛЕ МИТРЕВ 13, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 14, ЛАЗАР МИХАЙЛОВ 60, ПАРТИЗ.КЛАДЕНЧЕ 17, ЗЕЛЕНСКА 4, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 17, УЛ.ВЕЛЕ МИТРЕВ 15, ВЕЛЕ МИТРЕВ 9, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 18, ЗЕЛЕНСКА 3, ВЕЛЕ МИТРЕВ 12, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 26А, 13.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла ПАРТИЗ.КЛАДЕНЧЕ 16, КАЛЕНДЕРСКА 14, КРУШИЦА 6, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 16, ЗЕЛЕНСКА 1, ВЕЛЕ МИТРЕВ 7, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 28, ПАРТ.КЛАДЕНЧЕ 30, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 21, ВЕЛЕ МИТРЕВ 8, ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 23, ВЕЛЕ МИТРЕВ 4, КАЛЕНДЕРСКА 15, КРУШИЦА 5, ЗЕЛЕНСКА 8; БЕНКОВСКИ, УЛ. ЗЕЛЕНСКА 8, УПИ XVI-718 8; БИРИМИРЦИ КМЕТСТВО; ЗЕЛЕНСКА 3, 1; КАЛЕНДЕРСКА 16, 17; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР.МАНОВ/ 40, 47, 55, 55 КМЕТСТВО, 47, 60, 48, 56, 46, 52, 49, 58, 52 КВ.БЕНКОВСКИ, 45; ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 20, 19 СОФИЯ ОПЪЛЧЕНСКА 100 вх. А 13.03.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ БЕНКОВСКИ 2, ЛОГАЧКА П-Л 733, ЗЕЛЕНСКА 11, 3, КАЛЕНДЕРСКА 20, 6, 16 ЛОГАЧКА16, КООПЕР. ТРУД 2, ОРАЛИЦА 15, 4, ДОЛИНА 2, ДОЛИНА 4, 5, ЗЕЛЕНСКА 17, ЗЕЛЕНСКА 7А, ЗЕЛЕНСКА 15, ОРАЛИЦАП 6, КООПЕР.ТРУД 4А, КООПЕР.ТРУД 10, ЗЕЛЕНСКА 7, ЗЕЛЕНСКА 9А, ОРАЛИЦА 6, 1, ЛОГАЧКА П-Л 80, ЗЕЛЕНСКА 13, КАЛЕНДЕРСКА 19, ДОЛИНА, ЛОГАЧКА, КООПЕР.ТРУД 8, КООПЕР.ТРУД 12, КООПЕР. ТРУД 8, ДОЛИНА 6, ЛОГАЧКА 18, ЗЕЛЕНСКА 14, ЗЕЛЕНСКА 10, КАЛЕНДЕРСКА 17; ЗАВОЙ 17, 7А, 22, 14, 13А, 21Б, 10Б, 1А, 18, 24, 9, 5, 21 ЗАВОЙ 21, 13, 7, 11, 19, 3А, 12А, 3, 1, 10А, 15; ЗЕЛЕНСКА 12 ЦЪРКВА СВ.ТЕОДОР, 9; КАЛЕНДЕРСКА 27, 31, 24, 23, 23А, 1, 31Б, 26, 25; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР.МАНОВ/ 62, 68, 70, 70А; ОРАЛИЦА 23, 4, 19, 15, 3, 17, 9, 21, /ЪГ.УЛ.ЛОГАЧКА, 5 5, 16; РУСКИ ВОИН 8, 1, 10 УПИ 378, КВ.55, 6, 1А 14.03.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ БЕЗИМЕННА 8, 12, 2, 6; БЕНКОВСКИ ГОРГОСИЦА 2, 10, 4, 8, 3, 6, 5, 4А, 1 А, 1; ЛУННА НОЩ 4, 8, 5А, 2, 1, 12, 10, 14, 3, П-Л XIX-645, КВ.24, 5; ПЕРЯНОВЕЦ 9 САМОДИВСКО КЛАДЕНЧЕ, 10; САМОДИВСКО КЛАДЕНЧЕ 4, 12А, 3А, 8, 9, 6, 11, 2, 7, 4А, 10, 1, 5, 13 13.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община СЛАТИНА СОФИЯ КАДИН ВРЪХ 11 13.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БРАТЯ ЖЕКОВИ 4 14.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БРИЧЕБОР 9 , 16-16А ГЕОРГИ ПЕЯЧЕВИЧ 16 15.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ КАДЕМЛИЯ/ГЕОРГИ ДАМЯНОВ ЙОТ 43 11.03.2019 09:30 - 13:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Профилактика на съоръжения Община СТУДЕНТСКИ ГРАД СОФИЯ Г.М.ДИМИТРОВ 100 11.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Атанас Иширков 7; Малинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 16, 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско Шосе 32 11.03.2019 09:15 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 181-ВА/МЛАДОСТ/ 34, В.З. АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ, УЛ.181; 182-РА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/МЛАДОС 3; 1-ВА/ В.З. МАЛИНОВА ДОЛИНА/ СТРОИТЕЛНО ТАБЛО, 3, УПИ VIII-2712, 27, 20; 1-ВА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС 9, 15, 18, 12, 5, 10, 2, 8А, 3, 28, 26, 22, КВ 126, 7, 32А, 32, 34, 11, 23, 4, 19, 14, С/У МПТ, 36, 8, 29, 10А, 13, 1, 16; 1-ВА/СТУДЕНТСКА/ 14 М.МАЛИНОВА ДОЛИНА; 2-РА /КВ.МАЛ.ДОЛИНАСТУДЕНТСКИ ГРАД/ 11; 3-ТА /КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТСКИ ГРАД 5, 3, 1; 4-ТА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС 14, 18, 4-ТА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС4-Т; 7-МА КВ.МАЛ.ДОЛИНА/СТУДЕНТС 2А, 8, 4, 1, 3, 5; ИНЖ. СТОИМЕН САРАФОВ 16, 25, 22, 30, 27; КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 92, 143, 1-17, 28; МАЛИНОВА ДОЛИНА 236, 36, 10; МЛАДОСТ 4 В.З. АМЕРИКАНСКИ КОЛЕЖ/; М.МАЛИНОВА ДОЛИНА-ИЗТОК ПИ 68134.1609.1966 КВ.64; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ; УПИ 8-2829 КВ. 136 УПИ VIII-227а, кв.132 м.Малинова долина-изток 12.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Атанас Иширков 7; МАлинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско шосе 32 13.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Атанас Иширков 7, 9; Малинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско шосе 25 14.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Атанас Иширков 7; МАлинова Долина 25; ПРОФ.ХРИСТО ВАКАРЕЛСКИ 18; Симеоновско Шосе 85И; Христо Данов 19; Цариградско шосе 32 14.03.2019 09:45 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Братя Чакрин № 12 Б , 12Б 15.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Бойчо Войвода 2; Васил Априлов 17; Виктор Юго 7; Евлоги Георгиев 105; ЗАгоре 8; Климент Охридски 2; Огоста 8; Сан Стефано 23Б; ХАджи Димитър 12; Цар Иван Асен 21; Цариградско шосе 33; Шипка 24 12.03.2019 09:15 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания Община ТРИАДИЦА СОФИЯ ЗДРАВЕ 15 15.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ЦАР АСЕН 30  

comment 0
visibility 2720
вода

Центърът, Подуяне и Хаджи Димитър остават цял ден без вода

„Софийска вода“ ще предприеме на 06 март, сряда, планирани ремонтни дейности по своята водопроводна мрежа. Това ще е причината някои части на столицата да останата без вода. Заради подмяна на уличен водопровод на ул. „Танкист“ местност „Орион“ община „Връбница“, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Христо Силянов“, ул. „Царевец“, ул. „Кумановски бой“, ул. „Хан Кубрат“, ул. „Любородие“, ул. „Танкист“, ул. 271, ул. „Владимир Зограф“, магазин Кауфланд Ако ремонтните дейности продъкжат повече от  12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Христо Силянов“ ъгъла с ул. „Хан Кубрат“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“Извора“ с. Негован, от 09:30 до 14:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Извора“ и ул. „Врачанска“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа „Софийска вода”, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Извора“ ъгъла с ул. „Лесопарк“. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „6-ти септември“ Център, от 09:00 до 20:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Ген. Гурко“ от  ул. „Цар Шишман“  до  ул. „6-ти  септември“ ул. „6-ти септември“ от  ул. „Ген. Паренсов  до ул.  „Иван Вазов“ Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа, ще се осигури вода с водоноска на ул. „Ген. Гурко“ ъгъла с ул. „6-ти септември “. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“Тополница“ жк. „Хаджи Димитър“, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Спас Гинев“, ул. „Острово“, ул. „Тополница“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Острово“ ъгъла с ул. „Тополница“. Заради пресвързване на уличен водопровод на ул. „Босилек“ вилна зона „Симеоново – север“, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Босилек“ от  бул. „Симеоновско шосе“  до  ул. „Босилек“ №56 ул. „Георги Пешаков“ от №10 до ул. „Босилек“ Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Босилек“ №56. Заради монтаж на спирателен кран на ул.“Мърфи“ кв. „Подуяне“, от 09:00 до 15:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Мърфи“ от  ул. „Русалка“  до  ул. „Оборище“ ул. „Русалка“ от ул. „Алеко Константинов“ до ул. „Мърфи“                Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще доставят вода с водоноска на ул. „Мърфи“ №8. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Камен рид“ вилна зона „Малинова долина – Герена“, от 09:30 до 19:30 ч. ще спре водатат на живеещите в района на: ул. „Луда река“, ул. „Върла река“, ул. „Дядовик“, ул. „Тичино“, ул. „Преспап“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурено водоснабдяване с водоноска на ул. „Соколна“ ъгъла с ул. „Дядовик“.

comment 0
visibility 2672
тролей 7

14 км е дълго трасето на новия тролей 7 в София, пускат го през април (СНИМКИ)

Цели 14 километра ще е новото тролейбусно трасе в столицата. Това ще е по линия 7 и се очаква да бъде пуснато през април. Днес при НДК на проверка бе ресорният зам.-кмет Дончо Барбалов. той искаше да се увери, че стройтелно ремонтните работи се изпълняват в срок. В момента се изгражда тролейбусното трасе и инфраструктурата по бул. "Фритьоф Нансен", бул. "Черни връх" и бул. "Арсеналски". Линията ще е от "Люлин" до кв. "Манастирски ливади" и ще замества досегашната линия №6, която беше спряна. Общо цялото трасе ще е дълго 14,8 км, а новата част от него е с дължина 3,5 км. Линията се обнови, за да се осигури удобоне транспорт на живеещите в Манастирски ливади и да имчат връзка с Лонец и центъра. Във връзка с изграждащата се тролейбусна линия 7 в неделя ще бъде затворено движението през тунела на НДК. Причината е, че там трябва да завърши изграждането на контактната мрежа за троите, обясни Дончо Барбалов.Стойността на трасето в частта електрическа мрежа е 1,5 милиона лева, а пътната част възлиза на 800 000 лева. Във връзка с пускането на седмицата ще има промени и при платеното паркиране по бул. Фритьоф Нансен. В момента автомобилите се паркират перпендикулярно на движението и ще трябва да спират успоредно. това означава, че може да се намалят местата за паркиране. Все още търсим решения да не се намалят местата драстично, каза Барбалов.

comment 0
visibility 2126
Поставяне на цветя на Гарибалди

Изберете: "Гарибалди", арх. Пантелеев или цветя пред водната стена (СНИМКИ)

Хуморът на столичани отново придоби огромни размери. Породен от водната стена на отворения вчера площад "Гарибалди", софиянци не спряха да се шегуват. Иронията е от тотално отричане на визията на централния площад до събитие в социалната мрежа - Масово поставяне на цветя на Паметника на Незнайния Архитект, с което се визира проектанта. До края на реконструкцията на "Графа", което включва и площад "Славейков" ще падне голямо забавление. Столичани от сега залагат, че и там ги очакват изненади. Повечето от гражданите оприличават водната стена на "Гарибалди" на надгробна плоча, заради черния цвят на полирания мрамор. Визията на площада е дело на проектанта Иво Пантелеев. 60-годишният архитект е завършил ВИАС през 1986 г. в специалност градоустройство. През 1991 - 1992 г. специализира урбанизъм в американския университет „Джон Хопкинс“. Той е съучредител на архитуктурно студио АДА, окето е проектирало реконструкцията на Зона 4 - ул. Граф Игнатиев и околните улици. Не за първи път столичани не харесват творчеството на арх. Панталеев. Неговият професионализъм и естетика получиха удар още през есента за настилката на градинката на "Свети Седмочисленици". Тогава арх. Панталеев заяви, че същите плочки са поставени на площад "Ленбаххаус" в Мюнхен. Едни от най-мащабните проекти на арх. иво Панталеев са жилищния комплекс БОКАР, жилищен комплекс Бъкстон-2000, Мега МОЛ Люлин и др. обществени сгради.