Времето в София

Въздухът в София

Анкета

Трябва ли да има Книжен пазар на Славейков?
  • Да, ембламатично е (14%, 700 Гласове)
  • Да, празно изглежда без книжен пазар (3%, 144 Гласове)
  • Не, има толкова книжарници наоколо (32%, 1644 Гласове)
  • Не, така ми харесва повече (51%, 2569 Гласове)
  • Не мога да преценя (0%, 16 Гласове)
Общо гласували: 5073 Обратно към гласуване
comment 0
visibility 2887
Ремонт на трамвайното трасе на 20 и 22 на ЖШенския пазар

Приключва основният ремонт на релсите на трамвай 20 и 22 (СНИМКИ)

Ремонтът на релсовия път на трамвай 20 и 22 приключва и в събота ще се движат по целия си маршрут. В момента продължава основиня ремонт на релсите в участъците на "Пиротска" и Женския пазар. Затова вече седмица в тази част от маршрута се движат автобуси с номера 20 и 22. Обновяване на трасето на трамвай 20 ще има и в участъка на ул. "Асен Йорданов". Вече се работи по проекта, а ремонтът ще бъде през пролетта на 2020 г. Това е заключителната фаза от цялостната реконструкция на "Асен Йорданов" и "Искърско шосе".  

comment 0
visibility 481
вода

Бистрица, Малинова долина и Манастирски ливади остават без вода

Планови ремонти на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата в четвъртък, 28 ноември, в някои столични райони. Зарди извършване на строително-монтажни работи в ПСПВ „Бистрица“, от 10:00 до 17:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: Южна част на бул. „Околовръстен път“ между пътя за лифт „Симеоново“ до бул. „Симеоновско шосе“; бул. „Околовръстен път“ между бул. „Черни връх“ до бул. „България“ - бензиностанция „Шел“, база на „Волф“, Езиково училище и частна детска градина „ЕСПА“ ЖСК Малинова долина кв. „Витоша“ – карето между: бул. „Симеоновско шосе“, ул. „Проф. Васил Арнаудов“, ул. „Проф. Георги Манев“ и бул. „Околовръстен път“, в което влизат комплекси: „Макси“, „Преслав“ и „Градина“; кв. „Кръстова вада“ - карето между: бул. „Черни връх“ от №91 до №151, ул. „Димитър Манев“, ул. „ген. Иван Колев“ и бул. „Околовръстен път“ ; кв. Манастирски ливади изток – карето между ул. „Луи Айер“, ул. „Шарл Шампо“, бул. „Околовръстен път“ и ул. „Йордан Бакалов Стубел“; кв. „Малинова долина“ – карето между ул.“Бистришко шосе“, ул.“Проф. Теодор Горанов“, ул.“Проф. Юрдан Дачков“ и ул.“Околовръстен път“ Вода с водоноски ще бъде осигурено на адреси: Вилна зона „Киноцентъра“III -та част на ул. „Градина“ №23 Частно езиково училище „ЕСПА“ - от 10:00ч. до 17:00ч. на 18.11.2019г. ЖСК Малинова долина - пред бл.29 от 22:00ч. на 28.11.2019г. кв. „Манастирски ливади-изток“ - ул. „Луи Айер“ колелото на автобуса от 22:00ч. на 28.11.2018г.   Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на бул. „Джеймс Баучер“ жк. „Лозенец“, от 10:00 до 18:30 ч., ще бъде спряна водатат на  живеещите в района на: бул. „Джеймс Баучър“ от ул. „Милин камък“ до ул. „Екзарх Йосиф“, Математически факултет на СУ.  

comment 0
visibility 316
Ремонт на ул. Париж

Авария на канал затвори ул. Париж (ВИДЕО/СНИМКИ)

Авария на мръсния канал в центъра на София затвори ул. Париж. От вчера там се извършва подмяна на канализационна тръба от Софийска вода. Изкопните дейности продължават и днес. Два дни улицата е затворена за движение в участъка от ул. Московска към бул. Дондуков, видя Столица.bg. До края на деня ремонтът ще приключи и движението ще бъде възстановено, обещаха работниците. Те работиха вчера цял ден и днес продължават, за да отстранят спуканата тръба.

Реклама
comment 0
visibility 1159
вода

Спират водата в Надежда и Центъра

Планови ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ на 27 ноември, сряда, ще наложат спирането на водата в някои столични райони. Заради подмяна на спирателен кран на ул. „Хан Кубрат“ жк. „Надежда“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водатат на живеещите в района на: жк. „Надежда“ 1 – бл. 122, бл. 123, ул. „Демир Капия“ от ул. „Сава Филаретов“ до ул. „Илинденско въстание“ ул. „Жорж Дантон“ от ул. „Царевец“ до ул. „Възрожденска“, ул. „Железен мост“, ул. „проф. Янаки Моллов“, ул. „23 – ти декември“, ул. „Кирил Дрангов“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа „Софийска вода”, ще се достави вода с водоноска пред бл. 122. От 23:00 часа на 27 ноември 2019 г. (сряда) до 06:00 часа на 28 ноември 2019г. (четвъртък), заради тест на налягането във водопроводната мрежа в по бул. „Ген. Данаил Николаев“ Център, ще спре водата на живеещите в района на: бул. „Васил Левски“, бул. „Ген. Данаил Николаев“, ул. „Проф. Милко Бичев“, бул. „Янко Сакъзов“ Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Искър“ ъгъла с ул. „Христо Ковачев“.    

comment 0
visibility 250
вода

Без вода остават Долни Богров, Кокаляне и Горна баня

Планирани ремонтни дейности на „Софийска вода“ във вторник, 26 ноември, ще наложат спиране на водоподаването в някои столични райони. Заради изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. 15 -та с. Долни Богров, от 9:00  до 21:00 ч. ще бъде спряна водатат на живеещите в района на с. Долни Богров. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури вода с водоноска на ул. 15 ъгъла с ул. 16. Заради  реконструкция на уличен водопровод на ул. „Димитър Благоев“ с. Кокаляне, от 09:00 до 21:00 часа ще спре водата на живеещите в района на вилна зона „Кокалянски ханчета“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Петър Берон“ ъгъла с ул. „Ведена“. Заради монтаж на спирателен кран на ул. „Бойчо Бойчев“ кв. „Горна баня“, от 09:00 до 15:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на: ул. „Бойчо Бойчев“, ул. „Подлозище“, ул. „Торни Смърдан“, ул. „Траян Танев“ №1 ул. „Веселин Бешевлиев“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа „Софийска вода”, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Бойчо Бойчев“ ъгъла с ул. „Подлозище“.

comment 0
visibility 3908
вода

Надежда 2, Лев Толстой и Красно започват седмицата без вода

Планирани ремонти на „Софийска вода“ на 25 ноември, понеделник, ще наложат спирането на водата в някои столични райони. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение до бл. 43 жк. „Лев Толстой“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: жк. „Лев Толстой“ жк. „Надежда“ 2- района между ул. „Дравски бой“, ул. „Ген. Никола Жеков“ бул. „Рожен“, бул. „Ломско шосе“ , ул. „Република“, ул. „Йордан Хаджиконстантинов Джинот“. Ако ремонтните дейности продължат повече 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска в жк. „Надежда“2 ул. „Йордан Хаджиконстантинов Джинот“ ъгъла с ул. „Република“. От 23:00 часа на 25 ноември 2019 г. (понеделник) до 05:00 часа на 26 ноември 2019г. (вторник), заради тест на налягането във водопроводната мрежа в жк. „Красно село“, ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: жк. „Красно село“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Ген. Стефан Тошев“ пред 20 ДКЦ; ул. „Дечко Йорданов“ до бл. 185.

comment 0
visibility 508
Перловска река

Ремонт стеснява пътното платно на бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“

Временно ще бъде стеснено платното на бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ заради ремонт, съобщават от пресцентъра на Столична община. В събота, 23 ноември, от 9.30ч. до 12.00 ч. заради на бетонни работи по коритото на Перловска река ще се наложи временно стесняване пътното платно на бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ и ул.“Гурко“ към Софийски университет. Екип на Аварийно спасителното звено ще осъществи аварийни укрепителни дейности по коритото.

comment 0
visibility 2694
тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 25-29 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 25 ноември - 29 ноември  2019 г., включително:   София-Град Община БАНКЯ На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Банкя, Общ. Столична:  Изворна 12, 10, Майор Коста Паница/Толбухин 37б, 37а, Тенев Баир 27, Упи 2-2419, 29, Строително Табло Община ВИТОША На 25.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ - София:  Местн.Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите, Парк Витоша Хижа Витоша, 1, Планина Витоша На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, Пи 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 Упи Xx-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Офелиите /Владая/ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Парк Витоша, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая:  22-Ра,  22-Ра, 22-Ра, Viii-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 2, 1, 3, 5, Катеричка 3, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 Упи Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Упи Ii-104 Кв.33, Упи V-986 Кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  626-Та/Витоша/ 12, 8, 2, 1, 3, 627-Ма/Витоша/ 2, 8, 6, 4, Viii-963, 947, Кв.25, Xxviii-563б, Бойна Слава/615/ 1, 11, 2, 15, 2а, 6, Ботко Войвода/611/ 1а, 1, Димитър Съсълов /Жк. Гърдова Глава/ 6, 5, Местност Гърдова Глава Вила, Панчерица Кв.25, 3 Сграда Б, 2, 7, И Бойна Слава, Кв.26, 3 Сграда А, София 13 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 1-Ва 5 Ул. Цар Крум, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т Кв.Драгалевци Упи Xiv-126 Кв.52, Мащерка 14, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис Iii/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - Владая:  22-Ра, Ii-3477, Кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Грамос  8, Камен Дял  1, 12, Преки Път/Димитър Монов/ 67, 81 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 26.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Ела/Стоян Стойков/  2, Елша  7, 26, Планинец  8, 21, Прохлада  24, 34, Цар Борис Iii/Девети Септ.  355, 236, 409б, Явор/Цв.Божков/  6 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  82-Ра /Кв.Симеоново/ 19, 40а, 15, 23, 25б, 27, 40, 83-Та /Кв.Симеоново/ 20, 9, 12, 7, 15, 6, 8, 17, 18, 5, 22, 20а, 24, 14, 84-Та /В.З. Симеоново Север/ 14, Xxvii-163, Офелиите /Владая/, Света Магдалина 75, 73, 69, 71 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Парк Витоша, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая:  22-Ра, 22-Ра, 22-Ра, Viii-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 2, 1, 3, 5, Катеричка 3, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 14, 11, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 Упи Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Сърна 10, 11, Упи Ii-104 Кв.33, Упи V-986 Кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 1-Ва 5 Ул. Цар Крум, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, М-Т Кв.Драгалевци Упи Xiv-126 Кв.52, Мащерка 14, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цветарска 25, 21 На 27.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Люти Дол  10, 12, 13, 32, Полско Цвете  22, 48а, Църквище 7, 20, 22 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  82-Ра /Кв.Симеоново/ 19, 40а, 15, 23, 25б, 27, 40, 83-Та /Кв.Симеоново/ 20, 9, 12, 7, 15, 6, 8, 17, 18, 5, 22, 20а, 24, 14, 84-Та /В.З. Симеоново Север/ 14, Xxvii-163, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Света Магдалина 75, 73, 69, 71, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 28.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Александър Пушкин 4, 6, 8, 15, 22, Кота 1050 6, Купените 7 На 28.11.2019 Г. /11:00 - 16:15 Ч./  На 29.11.2019 Г. /11:00 - 16:15 Ч./ - София:  Братя Бъкстон 71, 75 /Вх.Откъм Ул.Майст.Павел От Кр, Бъкстон 67, 79, 77, 71 А, Българска Легия 4 А, 29 А, 36 А, 30а, 11, 35, 7, 17 Б, 23 Гараж 3, 8, 41 А, 32, 39, 24, 6 В, 17, 36, 25, 23, 5, 29, 37, 19, 14а, 2 А, 26, 7 А, 31, 34, 17 А, 41, 6, 16 Б, 6 Б, 33, 27 А, 4, Василашко Езеро 58, Иван Сусанин 62, Крум Попов 26, Майстор Алекси Рилец/664/ 13, 1, 25, 29, 1, 33а, 11, 29, 7, 5, 23, Помпа, 5а, 27, Дзи, 7а, 1, 34, 3, 39, 15, 35а, Ман.Ливади Ул.664/Ул.Род.Извор, 15, 9, 37, 3а, 28, 41, 1а, 35, Майстор Д.Софиянлията/666/ 3, 7, 8, 1, 4, 5, 2, 9, Майстор Мил.Радомирец/667/ 7, 14, 30, 19, 20а, 17а, 15, 4, 20, 16, 13, 22, 25, 26, 21а, 8, 2, 28, 24, 17, 23, 5, 12, 27, 18, 1, 6, 9, 21, Майстор Павел От Кримин/665 19, 18, 4, 22а, 14, 28, 26, 13, 1, 12, 17, 6, 11, 5а, 9, 22, 15, 28, 8, Родопски Извор 75, 102, 98а, 103, 97а, 98, 79, 97, 101, 100, 77, Упи Ii-1506, Кв.53, Упи V-1008 Манастирски Ливади Кв.53 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  101-Ва 14, 106-Та 5, 13, 4, 2 Киноцентъра 1, 2, 9, 11, 1, 7, 15, 107-Ма/Драгалевци/ 6, 10, П-Л 203, 8, 1, 16, 2, И Ул.109, 12, 108-Ма 1, 4, 5, 2, 3, 108/Драгалевци/ 6, 13-Та/Драгалевци/ 4, 1, 3, 202/Драгалевци/ 2, 3, 1, 5, 204-Та 9а, 12, 6, 8, 10, 4, 204-Та/Драгалевци/ 1, 9а, 7, 5, 205-Та /Драгалевци/ 5, 209-Та/457/ 23, 4-Та/Драгалевци/ 46, 35, 31, 5-Та /Кв.Симеоново/ 7 Кв.Драгалевци, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 5, 9, 11, 2, 8, 4, 7, 10, 12, 6 Ул.5а, 12 Ул.5а, 17, 18, 14, 6-Та/Драгалевци/ 16, 15, 24, 20, 13, 17, 19, 21, 22, 18, 7-Ма/Драгалевци/ 2, 3, 5, 6, 1б, 12, 1, 8, 1в, 1а, Iv-1053 Кв.30, V-47, Кв.17, Xv-1074, Кв. 30, Xviii - 584, Кв.7, Боянска /Драгалевци/ 3, 51, 1, Веселин Стоянов/109/ В.З.Киноцентър/ 19, 7, 9, 6, 15а, 3, 14а, 12, 18, 13, 8, 17, 1, 4, 11, 15, 5, 14, 10, 12а, Вз Киноцентър 1 Част, Упи Xiii-1075 Ul=30, Димитър Ненов 4, 16, 14, Екатерина Божилова 48, 44, 33, Иван Богданов 17, Киноцентър I-Ва Част Прозирна Ограда, Марин Големинов 14, Местност Киноцентъра, Нарцис/Методи К.Димитров/ 58а, 60, 43, 54, 49, 62, 72, 52, 74, 64, 45, 51б, 70, 53, 39, 76, 51а, 56, 47, 51, 41а, 68, 58, Патриарх Йоан Дебърски 3, Проф. Боян Пенев 24, 11, 22, Упи I -199, Кв.14 Киноцентър I Б Част, Упи Viii-1134, Кв.15 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 29.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Звездица/Георги К.Дим./  7, Комините  8, Сърнела/Паскал Иванов/  7 Община ВРЪБНИЦА На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - СОФИЯ:  13-ТА/ОБЕЛЯ/ 17, ОБЕЛЯ  Бл.210 ;Бл.211;Въздушна Мрежа По Ул.214та На 26.11.2019 Г. /12:45 - 15:00 Ч./ - София:  Адам Мицкевич/Раб.Класа/ 4в, 4 Община ВЪЗРАЖДАНЕ На 25.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Отец Паисий 44, 46 Община ИЗГРЕВ На 25.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - София:  Дианабад 53 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - София:  Дианабад 53, Пимен Зографски/Ал.Пеев/ 2а, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/ 15 Община ИСКЪР На 26.11.2019 Г. /09:00 - 11:15 Ч./ - София:  Цариградско Шосе/Тракия/ 7-Ми Килот, 119 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Дружба 184, Дружба 1 181, 184, 182, 1 181 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Дружба Бл.54, Дружба 183, Дружба 1 До Бл 183, 185, 183 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Дружба Тп До Бл 160, Дружба 1 161, 160, До 160, До Бл.160, 160, 160, Кап. Димитър Списаревски Община КРАСНА ПОЛЯНА На 25.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 29.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ - София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, Пи 736, Кв.100, Тумба 23, 37, 17, 21 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 26.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./  На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 29.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60 На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Западен Парк/Христо Михайло 32, 33, 112, 113, 31, 34, До Бл.110, Кукуш/Кирил Пчелински/ 1, Сава Михайлов 70 С/У Бл.118 На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Атанас Кирчев 24, Възкресение/Стоян Лепоев/ 53, След Паркинга, 1 До Бл.232, 234, Красна Поляна Ii Част 233, 46, 234, 232 Община КРАСНО СЕЛО На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  409-Та/Триядица/  11, 20, 27, 31, Бъкстон 8, България  73, 81, Ген. Суворов 4, 2, 5, Комплекс Бокар  20, 20а, Майор Горталов 14, 13, 5, 14а, 18, Манастирски Ливади - Б Бл.6, 7, 9, 64, Тодор Каблешков 2, 8, Цар Борис Iii/Девети Септ. 163, 165, 175, 181, Чучулига 4, 8, Шарл Шампо/407 И 414/  8, 10 На 26.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Луи Айер/Никола Каменов/ №9, №9 Магазини Община КРЕМИКОВЦИ На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Бухово:  1 Май 1, Богдан Дечев 1, 4, 5, 8, 2, 3, 13, 7, 29, 10, 12, 23, 17, 19, 27, 21, 31, 25, Брегалница 6, Готен 18, 25, 13, 35, 19, 32а, 38, 10, 3, 11, 7, 14, 37, 43, 48, 21, 44, 8, 50, 30, 41, 1, 39, 12, 2, 20, 24, 27, 9, 22, 40, 52, 4, №23, 36, 28, 33, 6, 16, 29, 26, 32, 5, Градина 11, 1, 31, 5, 7, Мургаш 2, 1, Никола Бонев 8а, 33, 13, 37, 21, 17, 27, 10а, 16а Маг.Хран.Стоки, 25, 29, 12а, 11а, 11а, 31, 11, 9а, 10, 23, Обект № 92, 16а, 13 До Пощата, Панайот Волов 1, 4, 6, Стефан Куцаров 10, 2, 4, Струма 2а, 10, 6, 8, Трети Март/9 Септември/ 44, 58, 52, 54, 42, 43, 45а, 46, 41, 37, 47, 45, 39, 56, 50, 48, 33, 2, 36, 35, 40, 38, Чавдар Войвода/Чавдар/ 1, 7, 6, 2, 3, 8, 5, 10, 15, 12, 17, 13, Чемшир 1, 3, Шейново 8, Шипка 3, 5 А, 5, 2, Янтра 8, 9, 24, 4, 3, 17, 26, 2, 15, 21, 23, 14, 20, 13, 1, 22, 19, 25 На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Никола Бонев 12а На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Бухово:  1 Май 1, 22, Брегалница 13, 5, 11, Бухово 1 21, Детелина 1, 4, 5, 6, Тп До Бл.15а, Младежка/Комсомолска/ 6 Лекарски Кабинети, Никола Бонев 49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом, Трети Март/9 Септември/ 12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17, Шейново 2, 1, 6, 4, 3, 5, Шипка 8 На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Младежка Искра 6, Никола Бонев 20, Шейново /Кремиковци/ 7 Община ЛОЗЕНЕЦ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ - София:  Презвитер Козма  54, 56, 56,  Ул.Свети Наум  66.Вха И Б На 25.11.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - София:  Русалийски Проход 1 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Слав Караславов 8 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Чавдар Мутафов/452-Ра/ 35, 31 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 253, 124, 3-Е, 1е, 233, 114, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  44, 60, 66, Сребърна/Първомайска/  2, 15, 25, Стрелбище  2, 3, Хиподрума  107, 108, Чавдар Мутафов/452-Ра/  28а, Черни Връх 74-78, 74-76, 39, 20, 90, 20-66 На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Кричим/Петко Енев/ 44, Лозенец  Бл.20 Вх.А, Б И В, Магазин,, Приемна Мвр На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Чавдар Мутафов/452-Ра/ 35 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Чавдар Мутафов/452-Ра/ 37 На 28.11.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ - София:  Черни Връх 43 На 28.11.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ - София:  Бул.Черни Връх 43  43, Н.Й.Вапцаров  6 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Георги Райчев/434-Та/ 11 Вх.Е, Чавдар Мутафов/452-Ра/ 37 Община ЛЮЛИН На 25.11.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ - София:  Люлин 140, 140, Люлин 10 Магазин За Хранителни Стоки, 143, 140, 144, 141-Ателие, 140, 141, 141- Ателие № 1-1, 140, 143, 144, Магазин За Хранителни Стоки, 142 На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София:  Люлин 113, 114, Люлин 10 114, 104, 115-114, 113, 113п, 116, 114, До 113 Блок, 114, 0 До Бл.113 Община МЛАДОСТ На 25.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 325б Вх 1 И 2 На 25.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1 219а, Младост 2 219, 219, С\У Бл.220, 219б, 219a, 225, 220, 219, 219в На 26.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 325б Вх 3 И 4 На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  3-Ти Март, В.З.Косанин Дол, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, Местност Чипровица, Местност Чипровица На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Панчарево:  Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Беликата, Касанин Дол На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./  На 27.11.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ - София:  Местност Косанин Дол Вила На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 4 474, До 474 На 27.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 373 Вх А До Ж На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София:  В.З. Малинова Долина - Ок.Път Упи Xl-862 Кв.7, В.З. Малинова Долина - Ок.Път Упи Xl-862 Кв.7, Малинова Долина Кв.4, Iii-2800, Малинова Долина Кв.4, Iii-2800, София Парк Бл.16в, 16а, Бл.16в, 16 З, Бл.16д 16д, 16 З, 16 Б, София Парк 16 З, 16а, Бл.16в, Бл.16в, Бл.16д 16д, 16 З, 16 Б На 27.11.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  3-Ти Март, В.З.Косанин Дол, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, Местност Чипровица На 27.11.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ - Панчарево:  Вилна Зона Беликата, Касанин Дол На 28.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 304 Вх 1 И 2 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Мусагеница Блок 95 Вх. А, Б, В, Е, Ж, З, Д Блок 95 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е ;Блок 100, 101 Вх. А, Б, В, Г, Д, Еж, З, И, К, Л, М ;Блок 102 Всички Входове На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1а 560, Тп До 526, 526, 5261, 528, 560, 525, До 525, Младост 3 3 На 29.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 389 Вх А И Б На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1а 521, До Бл.521, 534, 520, 531, До 522, 532, 523, 532 С-Я А, 532 С-Я Б Община НАДЕЖДА На 25.11.2019 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - София:  Доло / Требич/ 62, 24, 67, 65 Цех За Алум. Дограма, 7, 7а, 12, Упи Хіі-456, Кв.36, 5, 65, 61 Кв.Требич, 69, 70, 6, 63, 9, 71, Леденика / Требич 22а, 20а, 27, 24, 22, 21, 19, Леска / Требич С/У 18, Любимец / Требич 27, 27а, 13, 23, 25, 29, 28, 22, 21, 25а, 31, 20, 2, 26, 18, 24, Охридско Езеро 5, 2, Кв. Требич, 4, 3, 1, 6, Охридско Езеро / Требич 8а, Равнец / Требич 57, 38а, 43, 32, 55, 50, 63, 53, 75, 48, 34, 59, 56, 51, 38, 49, 41, 61, 46, 42, 45, 40, 47, 39, 35, 36, 67, 52, 71, 37, 44, 65, 48б, С.Требич Ул.Доло Упи Хii-784 Кв.25, С.Требич Ул.Доло Упи Хvі-464к Кв.36, С.Требич Упи Хv-460а Кв.36, Спортист / Требич 38, 37, 39, И Ул.Леденика, Требич Упи Хііі-457, Янко Бакалов / Требич 14,  Кв. Требич - М. Лаго Им.4016 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Болярска/Ст.Пешев/ 22, 27, 35, 29, 26, 33, 37, Дечко Узунов/Бойчин.Бой/ 10, 2, 5, 7, 11, 4, 3, 6, 12, 1, 9, Иван Мърквичка 5, 1, Майор Дим.Думбалаков/Физкул 36, 14, 34, 32, 12, 16, 26, 7, 24, 38, 28, 22, 30, 18, Мара Белчева/Сем.Мичон/ 7, 9, 17, 27, 12, 15, 26, 11, 29, 19, 22, 23, 28, 18, 21, 25, 24, 16, 13, Никола Петров/Дедо Ив. Добр 12, 17, 13, 28, 19, 30, 11, 22, 10а, 24, 26, 14, 15, 9, 16, 18, 20, Панега 1, 13, 3, 7, 15, 5, 17, 9, 11, Проф.Петър Ников/Ген.Хр.Ник 8, 3, 11, 2а, 2, 9, 4, 6, 7, 5, 1, Свети Климент 40, 49, 38, 30а, 37, 44, 30, 42, 34, 39, 38а, 32, 46, 30-30а, Стефансон 40, 42, 44, Чепеларе 10, 8, 5, 14, 1а, 4, 1, 9, 3, 13, 28, 15, 19, 11, 20, 2, 18, 6, 16 На 28.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Надежда 330 Вх-А, В, Надежда 4 462 Вх-А, Б Бл-463-Вх-А, Б На 29.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Надежда 3 318 Вх-Б, В, Г, Бл.316 Вх-А, Б, Г, Бл.317-Вх-А, Б,, Толстой 3 Община НОВИ ИСКЪР На 25.11.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ - Доброславци:  Борова Гора 1, Бунтовник 11, 8, 2, 9, 4, 1, 10, Бял Камък 6, 7, 15, 10, 4, 8, 5, 2, 12, 9, Георги Велев 9, Градинарска Упи 9-577 Кв.6, 13, 23, 19, 22, 15, Пи 21662.4819.976, 9, 2, Житенски Път 1, 7, 25, 31, 20, 13, 21, 14, 22, 12, 15, 8, 17, 23, 11, 19, 16, Ложев Дол 2, 3, 6, 10, 5, 4, 8, М.Геренчето, Пи № 086031, 086045, М.Песоко, Могилка 4, 11, 6, 10, 5, 12, 7, 2, 9, 16, 14, 1, 3, Средорек 11 На 26.11.2019 Г. /09:30 - 13:15 Ч./ - Нови Искър:  В.З. Кореа Клон А Ст.2, Клон А Ст.24, Клон А Ст.53, Клон А Ст.38, Клон Б Ст.7, Клон Б Ст.32, Клон Д Ст, Клон Б Ст.13, Клон Б Ст.36, Клон А Ст.21, Клон А Ст.15, Клон А Ст.78, Клон Б Ст.21, Клон А Ст.59, Къща, Клон А Ст.31, Клон А Ст.52, Клон А Ст.14, Клон А Ст.13, Клон Б Ст, Клон А Ст.23, Клон А Ст.5, Клон А Ст.82, Клон А Ст.87, Клон Б Ст.10, Клон А Ст.26, Клон А Ст.40, Клон А Ст.27, Клон А Ст.58, Клон А Ст.39, Клон А Ст.16, Клон А Ст.80, Клон Б Ст.35, Клон А Ст.60, Клон Б Ст.27, Клон А Ст.76, Клон Б Ст.25, Клон Б Ст.19, Клон Б Ст.15, Клон А Ст.74, Клон А Ст.6, Клон А Ст.86, Клон А Ст.45, Клон А Ст.30, Клон Б Ст.2, Клон Б Ст.11, Клон А Ст.25, Клон А Ст.51, Клон Б Ст.28, Клон Б Ст.29, Клон А Ст.84, Клон А Ст.4, Клон А Ст.35, Клон А Ст, Клон Б Ст.18, Клон А Ст.85, Клон А Ст.22, Клон Б Ст.12, Клон А Ст.79, Клон Б Ст.9, Клон Б Ст.16, Вила, Клон Б Ст.8, Клон А Ст.75, Клон Б Ст.14, Клон А Ст.11, Вз.Радеви Круши, Гниляне, Местност Радеви Круши 999 Пи 905, Къща, Пл.№165 И 166 В.З.Кореа, Радеви Круши Клон А Ст.83 Община ОБОРИЩЕ На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Алеко Константинов 28 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Бул Мадрид / Бул.Евлоги Георгиев, Бул.Е И Х Георг. И Бул.Я.Сакъзов, Върбица/Димитър Попов/ 3, 11, 7, 13, 5, 9, Евлоги И Христо Георгиеви 173, Зона Г-13-Юг, Упи Iж, Полк.Борис Дрангов/Потемкин 6, Проф.Милко Бичев/М.Рубенова, Стоян Заимов 1 Парк Заимов, Янко Сакъзов 80, 78, 74, 72, 80-86, 84, В Парк Вл.Заимов, 82, 86, Пав. С/У Театър София, 88, 76, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 86 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Васил Левски  111, Веслец 12, Цар Симеон  6, Чаталджа 12 На 26.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Васил Априлов 1, Евлоги И Христо Георгиеви 86, Оборище 93, 102-Вх-Б На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Васил Левски 104, 106, Васил Левски 106б, 106а, 108, 106в, 106, Врабча/Янко Забунов/ 22, 24, 30, 26, Врабча/Янко Забунов/ 28, 30, Княз Александър Дондуков 1, 58, 56, Панайот Волов 5, Панайот Волов 5, Янко Сакъзов 9, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 9, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 9 На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Васил Априлов 1, 4, 2, 6, 3, Марин Дринов 11, 13, 15, 17, Янко Сакъзов 56, 44, 54а, 46, 52, 54, 50, 42, 40, 48, 38, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 52, 50 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Велико Търново/Г.Г.Деж/ 1, 4, 6, 2, Мадрид 1, Шипка 3-5 Община ОВЧА КУПЕЛ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  674-Та/Овча Купел/ 9б, 9, 1, 7, 7а, 3, Ъгъл С Бул.Президент Линкълн, 9а, 11, 5, 753-Та/Овча Купел/ 87, Босилек 4, 8, 1, 2, 6, Житница Тп, 23, Земляне 4, 2, 9, 3, 6, Земляне/Тинтява/ 7, Коломан 2, Никола Мушанов 151, Обиколна 2, Овча Купел 77а, 52, 67а, 48 А, 73, 87 Пав, 77, 79а, 40, 89а, 42, 51а, 87, 46, 72, 75, 44, 48а, 65, 71, 70, 6, 79б, 79, 68, 67, 69, 69а, 51, 38, 66, 48, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/ 5, 7а На 25.11.2019 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ - София:  Цар Борис Iii/Девети Септ. 152, 152 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  659-Та/Овча Купел/, Ген. Ковачев 8, 4, 3, 2, Зелена Ливада 602, Кукуряк/651-Ва/ 1, Лиза Кало 11, 9, 7а, 18, Лиляче/Лиза Кало/ 7а, Обиколна 16 /Стефан Кънев Кв.213, Овча Купел 603, 602, Овча Купел 602, Овча Купел 1 602, Овча Купел 1 602, Президент Линкълн До 602, Упи Ііі, Кв.116, Стефан Кънев/Георги Ковачев 12, 2, 3, 10, 6, Теменужка/653-Та/ 2, 4, 1, 6, 8, 10, 3, 2а, 1а Община ПАНЧАРЕВО На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  Упи Xxx-2312 Р-Н Панчарев На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Герман:  Пи 14831.6540, 2730, 14831 М.Терасите, 14831.6501.21027, 14831.6507.14 Вр.За Стр,  14831.6507.168, 14831.6507.235, 14831.6507.243 М.Терасите, Божур/Ален Мак/ 18, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/ 30, 49, 20, 22, 26а, 43а, 51 Упи 8-256, Кв.41, 47, 18, 43, 45, 24, 28, 26, 39, 41, 16, В.З. Терасите 999, В.Пеева/27-Ма/ 16, Вилна Зона Лозето, Герман, Градина/21-Ва/ 20, Упи X 814 Кв:34а, 31, 37, 28, 29, 33, 20а, 26, 37а, 35а, 22, 31а, 35, Дружба/23-Та/ 24, 11, 22, 17, 15, 13, 20, Емилиян Станев/18-Та/ 7, 5, 12, Идентификатор 14831.6507.31 М.Терасите, М. Смереката, 14831.6541.60, М.Смреката, М.Терасите, М.Терасите Пи 14831.6508.208, Мест. Терасите Ул. Втора, Местност Зимника Пи 241, Местност Смреката 11, Незабравка/22-Ра/ 11, 14, 5 А, 6, 4, 5, 10, 16, 7, 9а, 3, 9, 8, Пи С Идентификатор 14831.6507.269, Терасите, Хан Аспарух/29-Та/ Строеж, 23, 38, 21, 12, 14, 25а, 15, 5, 27, 35, 19, Упи Іv-852 Кв 31а, 18, 37, Кв 31а Упи V-681, 3а, 36, 29, 33, 13, 6, 9, 7, 3, 25, 17, Хан Крум/31-Ва/ 25а, 25, Цар Симеон Велики/Митко Пал 14 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Герман:  14831, 6506, 427, 14831.6506.417/14831.6506.418, 14831.6506.420 В.З Терасите, 14831.6506.421, 14831.6507.2468, 14831.6507.42, 14831.6507.5534 Местност Терасите, 14831.6540.28 Приемник На Ел.Енергия, 14831.6541.652, 425 М. Терасите, В.З. Терасите Пи 14831.6506.393, Герман, М. Смреката, М.Терасите Пи 14831.6505.430, Месност Терасите, Местност Зимника Къща, Вила, Местност Смреката 6, 11, Пи 7, Местност Терасите Пи 14831.6507.1, Пи-14831.6506.5357.1, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-Та/ 1, Явор/9-Та/ На 28.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Долни Пасарел:  22472, Албена/41-Ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, Къща, Кв46 Упи I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-Та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, Къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, Къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305.308 Кв.52, Ул.Диляна Упи 305, 307, Кв.52, Упи I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, Къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва В.З.Терасите Пи347-Герман, Незабравка 14,  Вз Терасите Кл А Ст 29 С.Гер На 27.11.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - София:  45-Та /Кв.Симеоново/ 15, 11, 16 Пи 1301 К.Л. 702, 24, 8, 14, 10, 7, 12, 5, 9, 18, 1, 2, 4, 3, 47-Ма /Кв.Симеоново/ 12, 48-Ма /Кв.Симеоново/ 34, 32, 11, 49-Та /Кв.Симеоново/ 20, 17, 24, 15, 21, 25, 18, 27, 23, 16, 50-Та /Кв.Симеоново/ 15, 51-Ва /Кв.Симеоново/ 3, 3а, 13, 5, Ъгъла Ул.52-Ра, 7, 16, 11, 1а, 1б, 1, 2а, 4, 52-Ра /Кв.Симеоново/ 5, 3, 2а, 2, 1, 53-Та /Кв.Симеоново/ 10, 13, 12, 1, 11, 9, 7, 7а, 5, 3, Босилек /Кв.Симеоново/ 42, 51, 43, 60, 47, 40, 49а, 36, 56, 45, 49, 44, 53, 46, 37, 33, 51а, 50, 53 Офис, 24, 62, 52, 58, 41, 54, 39, 35, 64, 48, В.З. Симеоново - Драгалевци Кл.703 С/У Бензин.Омв, Иван Владислав 2, Околовръстен Път Срещу Омв Симеоново, Пи 68134.1973.177, Симеоново 1 Ул.49, Вилна Зона, С/У Бенз.Омв, С/У Omv;, К Л 703, Север Упи 702, 728 С/У Омв, Шумако / Симеоново На 27.11.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ - София:  Малинова Долина Под Лифта Симеоново, Средорек Под Лифта, Околовръстен Път 1 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Самоковско Шосе 32а Община СЕРДИКА На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Банишора 26, 25, 23, 22, 27, Тп До 23, 23, 25, Тп До 23, 22, 24, 24, До Бл.25, Вишовград 3 Павилион, 3, Иван Тургенев 10, 12, 23, Подполковник Калитин 22а, 22, Офис 22, 24, 22а, 22б,  25 На 27.11.2019 Г. /12:45 - 17:00 Ч./ - София:  Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/ 25, 25 Произв.Цех Община СЛАТИНА На 25.11.2019 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ - София:  Асен Йорданов/Хо Ши Мин/ 9 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Едисон 14а Вх.А На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Гео Милев 13а, 15, 9, 9 Гараж-№7, 15 Гар.1, Кочани 15в, 4, 14, 17, 12а, 12в, 15и, 10б, 15ж, 15е, 19а, 15й, 8г, 15г, 17а, 20, 10а, 8а, 6, 19б, 17в, 10в, 8в, 15д, 17г, Христо Максимов 11, 20, 7, 12, 16, 4а, 24, 14, 18, 5, 3, 2, 9, 22, 4, 6, 15, 10, 5а На 26.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Цариградско Шосе 77 Бл.104 На 26.11.2019 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ - София:  Шипченски Проход 60, 69, 69а На 27.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  102-Ра 12 На 28.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Гео Милев Бл.136 На 29.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Благородна 1а Община СРЕДЕЦ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Ген. Гурко Номер 48 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Ген. Гурко 48, Мусагеница Блок 95 Вх. А, Б, В, Е, Ж, З, Д Блок 95 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е ;Блок 95 Вх. А, Б, В, Е, Ж, З, Д Блок 95 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е ;Блок 100, 101 Вх. А, Б, В, Г, Д, Еж, З, И, К, Л, М ;Блок 102 Всички Входове На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Дякон Игнатий  2 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Патриарх Евтимий 50 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Кв.Мал.Долина/Студентс 7, Къща, 9, 15, 18, 12, 5, 10, 2, 8а, 3, 28, 26, 22, Кв 126, 7, 32а, 32, 34, 11, 23, 4, 19, 14, С/У Мпт, 36, 8, 29, 10а, 13, 1, 16, 1-Ва/ В.З. Малинова Долина/ Строително Табло, 3, Упи Viii-2712, 27, 20, 1-Ва/Студентска/ 14 М.Малинова Долина, 181-Ва/Младост/ 34, В.З. Американски Колеж, Ул.181, 182-Ра Кв.Мал.Долина/Младос 3, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 11, 10б, 7, 2, 6, 5, 9, 8, 4, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 7, 5, 3, 1, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 13, 16, 12, 11, 4, 9, 1, 15, 14, 6, 2, 8, 7, 1а, 5, 20а, 18, 23, 14, 18, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс4-Т, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 5, 3, 9, 1, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5, 7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс 2а, 8, 4, 1, 3, 5, 7, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 2, 4, Инж. Стоимен Сарафов 10б, 16, 25, 22, 30, 27, Климент Охридски 98, 100, 173, 108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102, 65, 90, 88, 61к, 94, 71, Пл.№1285, 92, 143, 1-17, 28, 66, 38, 78, 61к, 50, Къща, 40, 62, 48, 56, 34, 76, 25, 82, 60, 86, 44, 42, 36, 58а, 54, До36, 58, 84, 80, 18, 74, 72, 68, 61, Константин Муравиев 16, 12, 3а, М.Малинова Долина-Изток Пи 68134.1609.1966 Кв.64, Малинова Долина 7а, 5, 14, 236, 36, 10, Младост 4 В.З. Американски Колеж/, Околовръстен Път Околовръстен Път, Пи 68134.1604.744, Росянка/710-Та/ 9, Св. Климент Охридски 46, 65, Станимир Станимиров 10, 14, 6, Упи 8-2829 Кв. 136, Упи Vi-1816, Кв. 56, Упи Viii-227а, Кв.132 М.Малинова Долина-Изток На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Приятели 1, София Парк Паркинг/12-Р Къщи, 37, 32, Парково Осветление Кв.12, 34, 31, 16е, Парково Осветление Кв.12, 16 Ж, 29, 28, 30, Уо Касета 3, 38, 42, 39, 27, - 40, Бл.16д 16д, 43, 33, 35, 36, 41, Гараж, Упи Хі-1427, 1136, Кв.7, Хіі-789 36 На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, В.З. Малинова Долин- Бункера 1, София Парк Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95 На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - СОФИЯ:  Ж.ВОЙВОДА 1б На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  София Парк 1 1, 158, 7 7, 157, 3 3, 152, 161, 5 5, 150, 4 4, 6 6, 159, 160, 155, 2 2 Община ТРИАДИЦА На 25.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Ж.К. Стрелбище:  Ул.„Твърдишки Проход“ №5  №5 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - София:  Ндк  Казино До Билетен На 25.11.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - София:  България 1, Васил Левски 1, Пл.България 1, Фритьоф Нансен Подлез Фр.Нансен-В.Левски/ На 26.11.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ - София:  Нелсън Мандела   13 Бл.1, 2, 3, 4.5 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ - София:  Ул. Асен Йорданов  №63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;,  Ул. Борис Руменов  № 12, 14, Строежи, Ул. Аспарух Лешников  № 2, 4, 1, 3, 3а, 5;, Ул. Сашо Николов(Сладура)  № 1, 5, 7-9, 11, 13, 15, 19, 23, 2, Хага №4, 6, 8, 10; На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Боянски Водопад  №106, 103, България 9, 49б, 53, 111, Витоша  Бл.95, Ген. Суворов  12, 14а, 18, Деде Агач  50, 60а, Емил Берзински  75, Майор Първан Тошев  8, 16, Орехова Гора/Борис Чолаев/  6-8, Тулча/Петър Богданов/  47 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Алабин И.Вл.  22, 38, 42, 46, 14, Витоша 46, 48, 50, 60, 62, Неофит Рилски 12, 21, 32, 37, 34, Позитано  1, 3, Солунска/Васил Коларов/  52, 58, Три Уши/Адалберт Антонов/  11, 5, Хан Аспарух 7, 29, 16, 31, Христо Ботев  16, 24, 26, 38, 16а, Цар Асен 47, 55, 59, Цар Самуил  1, 22, 39 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  България  4, Витоша 18, 24, 28, 36, 38, 32, Владайска/Димо Хаджидимов/  44, Ген. Скобелев  62, 62а, 62б, Ген. Тотлебен  5, 7, Красно Село  209, 207, 208а, 19а, 200, Пенчо Славейков  5, Разград  6, 10, Солун  34, 35, Солунска/Васил Коларов/  25, 36, Феликс Каниц  4, 20, 50, Чепино  1, 1

comment 0
visibility 446
вода

Спират водата в Лозенец

Планови ремоти на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата в столичния квартал „Лозенец“ в четвъртък, 21 ноември. Заради подмяна на спирателен кран на ул. „Лозенска планина“ жк. „Лозенец“, от 10:00  до 18:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: бул. „Черни връх“, ул. „Плана планина“, ул. „Св. Теодосий Търновски“, ул. „Йоан Екзарх“ ул. „Гребен планина“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул.“Св. Теодосий Търновски“ ъгъла с ул.“Йоан Екзарх“.

comment 0
visibility 3565
вода

Лозенец, Младост 1 и Център остават без вода

Планови ремонти на „Софийска вода“ на 20 ноември, сряда, ще наложат спиране на водата в някои столични райони. Заради извършване на тест на налягането във водопроводната мрежа по бул. „Патриарх Евтимий“ и ул. „Христо Белчев“ Център, от 23:00 часа на 20 ноември (сряда) до 04:00 часа на 21 ноември (четвъртък) ще спре водата на живеещите в района на: бул. „Витоша“, бул. „Цар Освободител“, ул. „Александър Батемберг“ , ул. „Алабин“, ул. „Георги С. Раковски, ул. „Граф Игнатиев“ бул. „Патриарх Евтимий“ Заради извършване на строително-монтажни работи на ул. „Чумерна“ Център, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Чумерна“ от ул. „Искър“ до ул. „Росица“ ул. „Росица“ от бул. „Васил Левски“ до ул. „Дунав“ ул. „Искър“ от бул. „Васил Левски“ до ул. „Дунав“ Заради монтаж на спирателни кранове на ул. „Трепетлика“ кв. „Лозенец“, от 10:00 до 20:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Персенк“ от ул. „Драгалевска“ до ул. „Плачковица“ ул. „Трепетлика“ от ул. „Кричим“ до ул. „Майор Томпсън“ Заради подмяна на сградно водопроводно отклоненние до бл. 94 жк. „Младост“1, от 09:00 до 17:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: бл. 94 вх. А, Б, бл.98, бл. 98А, ул. „Полк. Георги Янков“ № 17, 8-мо СУ „Васил Левски“ , Професионален колеж и първа ЧПГ по охрана и сигурност „Св. Георги Победоносец“  на  ул. „Полк. Георги Янков“ № 3 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред бл. 94.

comment 0
visibility 1375
вода

Спират водата в Белите брези, Борово и Центъра

Заради планирани ремонтни дейности на „Софийска вода“ във вторник, 19 ноември, временно ще бъде спряна водата в някои столични райони. Заради извършване на тест на налягането във водопроводната мрежа в жк. „Белите брези",  от 23:00 часа на 19 ноември (вторник) до 05:00 часа на 20 ноември(сряда) ще бъде спряна водата на живеещите в: - жк. „Белите брези" - бул. „Гоце Делчев, бул. „България“ и ул. „Кюстендил“ - ж.к. „Борово“ – ул. „Грамада“, ул. „Пирински проход“ и бул. „България“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Дойран“ ъгъла с ул. „Ворино“. Заради извършване на тест на налягането във водопроводната мрежа в Център, от 23:00 часа на 19 ноември (вторник) до 04:00 часа на 20 ноември сряда) ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“, ул. „Граф Игнатиев“, бул. „Патриарх Евтимии“, бул. „Витоша“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Алабин“ ъгъла с ул. „Цар Калоян“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклоненние на ул. „Боян Магесник“ кв. „Подуене“, от 09:30 до 18:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Боян Магесник“ от ул. „Асенова крепост“ до ул. „Велчо Атанасов“ ул. „Погледец“ от ул. „Боян Магесник“ до ул. „Бричебор“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Боян Магесник“ ъгъла с ул. „Иларион Драгостинов“.

comment 0
visibility 2024
вода

Карпузица, Горна баня и Витоша започват седмицата без вода

„Софийска вода“ ще извършва планови ремонти в понеделник, 18 ноември по водопроводната си мрежа.   Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Буря“ кв. „Карпузица“, от 09:00 до 21:00 часа ще бъде спряна водата на живеещите в района на: кв. „Карпузица“ -  ул. „Ива“ кв. „Горна баня“  ж.п. линия „София –Перник“,  ул. „Ехо“, ул. „Извор“, ул. „Топло изворче“, ул. „Вечерница“, бул. „Никола Петков“, ул. „Георги Богровски“, ул. „Планиница“, ул. „Лотос“   ул. „Гръстниче ,   ул. „Урал“,   ул. „Градище“,   ул. „Синьо езеро“,   ул. „Дон“,   ул. „Подлозище“   Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска в кв. „Горна баня“ ул. „Николай Хрелков“ ъгъла с бул. „Никола Петков“. Заради превключване на уличен водопровод на ул. „Чавдар Мутафов“ кв. „Витоша“ , от 10:00 до 22:00 часа ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на ул.“Данаил Крапчев“ №10, ул. „Иван Пейчев“ №1, №2, №4, №10 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури вода с водоноска на ул.“Иван Пейчев“

comment 0
visibility 2723
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 18-22 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 18 ноември - 22 ноември  2019 г, включително: ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  11-та Парка, Ix кв.43а, Александър Стамболийски 3, 1, Иван Вазов до ТП - Банята, до Банята, 1, Кафене, 4, до Банята-Търг.Обект, 2, 4а, Княз Борис I/Д.Благоев/ 4 УПИ IХ, кв.43а, Пл.Божур, 4 Пазара - Фото, 2, 4 ъгъл ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект, 4, 4 Търговски Обект, 6, 7, 2б, Майор Коста Паница/Толбухин 1 до Банята, 1, Трапезица 1, 2, УПИ I-За Парк кв.82, УПИ II-2419, Цар Симеон 1 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Майор Юрий Гагарин 36 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски 55а, 61/63, 56, 29, 55б, 57, 35, 94, 59, 61, 27а, 54, 51, 31а, 68в, №94а, 17, 48, 43, 65а, 86, 76, 41, 90, 54а, 37а, 58, 56а, 49, 92, 31, 60а, 27, 43а, 39, 63, 49а, 84, 45, 94а, 68б, 68, 72, 70, 50, 88, 80, 25, 55, 68д, 68а, 66, 37, 52а, 47, 53, 100, 60, 68г, 88а, 52, 78, Георги Бенковски 15а, 7, 3, 1, 37, 5, 16, 6, 9, 22, 10, 23, 15, 20, 24, 1а, 21, 18, 1б, 2, 34, 33, 32, 28, 4, 1в, 19, 25, 19а, 27, 11, 14, 29, 30, 13, Искър 4, Родина 29а, 2, 19в, Слънчева Скала 8, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/ 84, УПИ ХІІІ-442 кв.78 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 31 Община ВИТОША   На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 273а, 285, 275, 279б, 297б Двуетажна Пристройка На 18.11.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София:  Бела Дона 10, 12, 7, Ваклинец 25, Глухарче 18, 16, 14, 10, 22, 12, 7, 8, 9, 5, 20, 11, 13, 9а, Деян Горинов 1а, 2, 1, 5, 3, 6, 4, Драгалевци ул. Папрат № 16, Карнобатски Проход 3, Карнобатски Проход/Папрат, 2а, ТП До, 4, 5, 1, 2, 6а, Маестро Георги Атанасов 27, 21, 18, 23а, 20, 23, 14, 25а, 25, Папрат 10, 31, 37, 25, 37а, 35, 16, 18, 14а, 27, 14, 33, 22, 29, 10а, 8, 39, 12, УПИ ХVIII-369, кв.36 Драгалевци На 18.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София:  740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня XV-1327 кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и ул.742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2 На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  Божур 2, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/ На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:  Ix, кв.5 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая кв.75 кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 кв.33, УПИ V-986 кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Божур 2, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИ VІІІ-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-ра, II-3477, кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Войводина Могила  95, 99, 99а, Евлия Челеби/Мара Петлякова 42, 58, Княжевска/Валентин Андреев/  №48, Цар Борис III/Девети Септ. 260, 264а На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:  Димитър Яблански 22, 24, 18, 22, 20, 15, 15, 15, 15, Лозенец ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, Марин Тодоров 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, Ради Радев 18, 18 В, 18, 18а, 18б, 18 В, 18 В, 18 В, 18б, 18а, 18, 18 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Боянска /Драгалевци/ 8, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Голи Връх 4, 2, 3, 6, 5, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Комините 9, 7, 13, 5, 8, 9б, 9а, 6, 5, 1, 4, 11, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Лешникова Гора 37, 27, 40, 23, 42а, 27а, 33а, 31а, 42б, 32, 48, 46, 44, 50, 42, 29, 27а, 33, 34, 40, 25, 31, 35, 38, 36, 39, Мавровец 7, 30, 7, ул. Лешникова Гора, 34, 32, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Мащерка 34, 23, 20, 19, 15, 31, 28, 40, 28, 29, 14а, 13, 38, 22, 20а, 42, 36, 24, 32, 30, 28а, 19а, 21, 25, 27, 17, 44, 26, 22, 16, 14, 18, 24, 22а, 11, Нарцис/Методи К.Димитров/ 13, 3а, 12, 18, 17, 19, 3 А, 16, 22, 8, 26, 13 А, 10, 6, 6-А, 20, 6, 14 А, 4, 15, 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветана Табакова 8, 8, 2, 12, 6, 1, 3, 4, 10, 5, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Чемшир /Драгалевци/ 27, 37, 33, 26, 26, 29 къща, 29, 31, 31, Черешов Цвят 1, 6, 14, 13, 4, 11, 7, 10, 8, 12, 9, 15 На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 19.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Доброволец  20, Капка 5, Полк.Стойно Бачийски/Филип  50, Поточе 14, Сърнела/Паскал Иванов/ 1, 8 На 20.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:15 - 17:15 ч./ -  София:  684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, кв.9, 689-та/Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, XV-731 За Жс, М. Мала Кория кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория ул.684 -, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория, УПИ VIII- 365, кв. 5, УПИ Vіі-404, кв.2, УПИ ХV-399 кв.3 М.Мала Кория На 20.11.2019 г. /08:45 - 17:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Люти Дол 7а, 41, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Христо Патрев 2, 4, 4а, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:45 ч./ -  София:  1-ва ул.Симеоновска 16, 10-та /Кв.Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв.Симеоново/ 5, 13-та /Кв.Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв.Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв.Симеоново/ 10, 4 ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв.Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв.Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв.Симеоново/ 5, 22/Кв.Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв.Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв.Симеоново/ 6, 9-та /Кв.Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Сим.-Драг.Упи XII-1199, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Никола Пиколо 4а, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а ул.21, 6 ул.21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, кв.25 На 20.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Княжевска/Валентин Андреев/  48, Полк.Стойно Бачийски/Филип 60, Поточе 9а, 19, 28, Росянка/710-та/  1, Сърнела/Паскал Иванов/ 46 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  601-ва 2, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Полско Цвете кв.7 Парцел 642, Смесна Китка 32, 12 На 21.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Буря  28, Дивна  5, Ирис/Мара Апостолова/  16, Никола Петков/П.Напетов/ 15, 33, 37а, 47, Цар Борис III/Девети Септ. 188, 216 На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Лъвски Рид 10 6, 6 4, Лъвски Рид 12, 6, 10 6, Ап.43-47, 10 6, 12 7, 12 7, Базова Станция 0698 Мур, 10, 12 Гар.3, Манастирски Ливади-Запад 6 На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бяло Поле  8, 8 Г, 31, Василашко Езеро  60, Вихрен/Петър Тонев/  50, Иван Сусанин  42а, 62а, 66, Ралевица 81 Община ВРЪБНИЦА   На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Доброславци:  ПИ 124024 На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мировяне:  Ален Мак 3, 4, Леденика УПИ № 564011, 2а, 1, 3, 7, Имот 709, 9, 4, 2, 5, Мировско Шосе 55, 44, 32, 37, 42 Сладкарска Работилница, 36, 42, 40, 34, 38, Планинец 8, 2, 10, 13, 4, 3, 9, 12, 11, 7а, 9а, 7, 6, 5, 1, Радецки 7а, 5, 7, 1, 3, 3а, Сини Вир 15, Топола 27, 25, 10, 5а, 12, 32, 13 На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Т.Лесимпекс Еоод - Ферма На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Владимир Зограф Паметници, Връбница-1 до Бл.520, Гробищен Парк УПИ VIII кв.2, Надежда 5 520, Гробищен Парк- Бак. Ф-Ка, 503, 504, Северен Парк-Гробищен Парк, Тишина Бакърена Ф-Ка ПИ /1681, П-Л №1762.1766 Бакърена Ф-Ка, Бак.Ф-Ка ул.Тишина П-Л1747, Гп Бакърена Фабрика, Гробищен Парк, ул.Тишина, УПИ І-1729, кв.3, Хан Кубрат 67, 71, 69 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 23.11.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, кв.194, 3 Община ИЗГРЕВ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дианабад Блок 30 Община ИСКЪР   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1 65, 67, 65, 66 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гара Искър, Дружба до П/Ст София Изток, Дружба Бл.190, Дружба 1 191, 190, до 190, 192, Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 107, Дружба 1 107, 112, до Бл109, 106, 119, до Бл.107 Вх.А, 111, Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28, Тумба 23, 37, 17, 21 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 23, 37, 17, 21 На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 Община КРАСНО СЕЛО   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  419-та  1, 2, 9, 10, 21б, 11, 15, 17, 18, 18а, 19, 20а, 8, 20, 24, 25, 29, 23, Боговец/Ивайло Виденов/ 1, 13, Йордан Бакалов-Стубел/419/  16а, 25, Лагера 34, 35, 47, 48, 49, 55, 13, 14, 39, Мокренски Проход  3, Околовръстен път  69, Пиърс Омахони/Ева Волицер/  6, 16, Смолянска  2, 18, 18-22, 30-34, Тодор Джебаров/417/  77, Цар Борис III/Девети Септ. 30, 59, 49 На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:  Дамян Груев/Ген.Христо Миха 20 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Звъника  7-9, Нишава/Георги Аврамов/  45, 55-57, Омайниче  4-12, Пирински Извор  25 А, 40, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 18-20, 32, Смилица  9а, 16, Хиподрума Бл.138, 106, 101, 102, 104, 111, 105, 23, 31, 32, 142, 18, 140, Юнак  128, 129 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези Бл.2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 12, 18, Битоля 2-4, Гребенец 1, 4, 6, 10, Искърски Пролом 2, 14-16, Кюстендил/Атанас Ненов/  21, 56, Нишава/Георги Аврамов/ Бл.133, 134, 6, 59, 61, 17, Цар Борис III/Девети Септ. 59 На 20.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Борово 1 228, 39, 228, 228а, 41, 50, 235, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 15, Ж.К. Борово Бл.228 А,, Красно Село кв.Борово 37, 41, 39, Родопски Извор 30-32, 235, Солун 74, Топли Дол 2г, 2г, ул. Борово  37, 39, 41,, ул. Солун  74, ул.Топли Дол  №2г На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баница  2, Ген. Тотлебен  89-93, 43-45, 33, 49, Гоце Делчев/Емил Марков/  53-55, Даскал Манол 7-11, Дойран 2, 9, 9-11, Княгиня Клементина/Д.Милано  24, 24а, Константин Иречек  1, 9, 19, 50, 6, Кюстендил/Атанас Ненов/  51, Лерин  14, 21, 51, Нишава/Георги Аврамов/  44, 34, Пенчо Славейков 15а, Прага  24, 38, Св.Георги Софийски/Георги С 3, 4, 24, 30, 32, 34, 3а, Свети Иван Рилски 20, 46, 60, Тунджа  18 На 21.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Ворино/Ат.Дамянов/  6, 8, 9, 10, 11, Гоце Делчев 15, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  5, 7, 9-11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, Сладкарница &Quot;Неделя&Quot;, Кюстендил/Атанас Ненов/ 63, 54, 58, Хайдушка Гора 4, 7, 5, 3, Царево Село 1, 1 Гараж 1 На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези  Бл.25, 27, 29, 30, 31, 32, 26, Борово 228а, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  8, 10, Голо Бърдо  Бл.6, 8, Горски пътник  10, 24, 30, 42, 44, Джеймс Баучер/Антон Иванов  103, Козяк 30, Родопски Извор 53-57, 235, 43, Славище  8, Хан Паган  1, 3, Ястребец  25, 26, 9 На 22.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 и 16, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча 10, 1, 2, 9, 3, 5, 6, 7а, 11, Цар Борис III 113, 115 и 117; Община КРЕМИКОВЦИ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.19 Вх.А, Б, Бл.20 Вх.А, Б На 19.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.24 Вх.А, Б, Бл.25 Вх.А, Б На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 1, 15, 11, 19, 1, 18, 10, 13, 17, 16, 8, 14, Андрей Стоичков 5, 24, 20, 3, 14, 23, 18, 12, 8, 2, 4, 19, 14а, 6, 10, 16, 25, 11, 22, 22а, 21, 13, 15, 27, Болнична 12, 2, 4, 16, 14, 6, 10, 8, Бухово 14а, Васил Левски 9, 2, 13, 10, 16, 3, 7, 1, 12, 4, 5, 17, 6, 15, 20, 14, 8, 21, 19, 11, Данаил Бенев 3, 6, 2, 5, 8, 1, Захари Попов 2, 1, 4, 8, 3, 5, Кирил и Методий 5, 4, 1, 7, 1а, 2, 3, 6, Лазар Пешев 8, 2, 5, 6, Никола Бонев 30, 19/Кафе Аперитив, 17а, 13а, 26 Битов Комбинат, 19а, 18, 16, 18а, 24, 14а, до Бл.18, 22, 13, 34, на Спирката до Културния Дом, 30, 32, 40 Водна Помпа, 36, 17, 40 А Водна Помпа, Росни Ливади 5, Сан Стефано/23 Септември/ 8, 12, 3, 2, 4, 5, 1, 7, 1а, 34, 28, 11, 18, 18а, 30, 10, 26, Стефан Витков 23, 24а, 19, 27, 2, 16, 22, 8, 21, 14, 26, 6, 29, 11а УПИ IV-391, 12, 11, 13, 5, 17, 34, 4, 28, 30, 7, 3, 25, 24, 32, 10, 1, Стоян Илиев 5, 1, 6, 4, 2, 3, Христо Ботев 20, 19, 24, 22, 18, Черница 1 На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  местност Стария Мост 16, Никола Бонев 19 На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 9, 3, 8а, 2, 4, 5, 1, 6, 7, 1, Атанас Спасов 8, 10, 1, 3, 5, 12, 14, 2, 4, Борча 1, Бухово 1, Васил Левски 25, 32, 29, 23, 16, 27, Витоша 9, 13, 3, 6, 2, 8, 7, 10, 5, 15, 4а, 4, 11, Георги Раковски Черквата, 3, 10, 22, 16, 7, 11, 1, 12, 18, 20, 5, 14, Гороцвет 13, 13а, 20, 8, 15, 4, 7, 18, 14, 9, 6, 12, 17, 22, 2, 1, 11, 10, 16, Данаил Бенев 9, 7, 12, 10, Дядо Милотин 5, 7, 3, 9, 1, Захари Попов 36, 44, 29, 33, 34, 46, 38, 16, 42, 10, 24, 28, 19, 30, 25, 26, 12, 11, Ектте 07140, 27, 9, 31, 32, 20, 13, 40, 24 С/У Стопанския Двор, 15, 23, 17, 18, Здравец 4, 2, 1, Иглика 3, 8, 2, 4, 5, 6, Камъка 4, 1, 6, 3, Никола Бонев 20, 12, на Площада, до Черквата, 8, 10, Рила 1, 11, 7, 3, 9, 2, Средо Бърдо ПИ 07140.8092.13, 5, 3, 1, 6, 4, Стара Планина 6а, 1, 7, 2, 4, 6, Стефан Витков 2, Стефан Караджа 18, 15, 4, 19, 3, 17, 6, 9, 7, 11, 1, 8, 23, 12, 2, 13, Теменужка 5, 6, 2, Христо Ботев 4, 2, 2а, 11, 13, 7, 8, 5, 12, 8а, 3, 6, 10, 17, Чучура 6, 4, 8, Шумни Дол 2, 5, 6, 1 На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Никола Бонев,  7 На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.22 Вх.А, Б, Бл.23 Вх.А, Б Община ЛОЗЕНЕЦ   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:45 - 16:45 ч./ -  София:  68134.1972.1566, М. Драгалевци 68134.1972.2907, Околовръстен път Имот1415, 1 Симеоново, Меб.Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К.Л.684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 142 Кръстовище Окол.Път, 150 УПИ-ІІІ-1307-2044-1947 кв.10а, Околовръстев път, С.Шосе-Околов.Път/, 144, 86б, 140, 94, Им.1439 За периода 20-21.11.2019 г. /17:00 - 00:30 ч./ -  София:  Джеймс Баучер/Антон Иванов 2, Димитър Димов  13, 15 107 Оу Хан Крум, Йоан Екзарх 48, 50.52.54.45 63 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Проф. Петър Шапкарев, Сашо Николов-Сладура/483-та, Черни Връх На 18.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ V-2227, кв.80, Черни Връх 157, 161 А, 157б Chemco Grup ; Строителен Магазин Boro На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198 На 19.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Академик Петър Динеков  11, Димитър .Шишманов  2, Яна Язова  5, 7 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-та На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:  Св.Наум/Трайчо Костов/ 70, 70а, 72, Хр.Стоки На 21.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 159 Затворен Комплекс (Бизнес Център), Ник Мар Община ЛЮЛИН   На 20.11.2019 г. /09:30 - 12:45 ч./ -  София:  391-ва/Люлин/ до 32, 32а, 34, 32, Люлин 6, Люлин 7 731, 732, 737, до 724, 736, до 731, С/У 737, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/ 57 На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 1 004, 010, Автосервиз Община МЛАДОСТ   На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1 На 18.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38, I-635, кв.38 На 18.11.2019 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38 На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1, Александър Малинов №51 Вх 3 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-та/Младост 4/, Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76 На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  X-159.2548, В.З.Косанин Дол УПИ XXXV-608.2202 кв.6, Вилна Зона Косанин Дол УПИ V-141, кв.40а, Есенни Мотиви 11, ПИ 04234.6915.2730 На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  XVII-2912, кв.10а, Xx-2298, Косанин Дол, В.З.Касанин Дол, УПИ Х-148, кв.39, В.З.Косанин Дол, Забел 13, Косанин Дол ПИ 55419.6704.2078, Местн.Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 2205 кв.10 Р-Н Панчарево, УПИ9-158 кв. 40, УПИ 16-155 кв.39, 11 Сграда 1, УПИ 6-3005 кв.39, кв.40а, ул. Забел 11, ПИ 2888, 11 Сграда №1, 11 Сграда 1, 12 Сграда 2, 12 Сграда №2, местност Ширините 7 къща 1, 10 Пл№2145, 6, 7 къща 9, 7, 7 къща 2, 7 къща 10, 5, П2816 Кв465, 27, 31, 2, 3, 3, 1, 1а, 4, 1б, 1, 11 Сграда 1, Ширините На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Д-Р София Аврамова 3 511, 3, Младост 1а 510а, 511, 510а/Н.Тяло, ТПс/У 511 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ -  KosanIn Dol:  3 2 На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 1а 507, 515, 512, 513 На 21.11.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София:  Самоковско Шосе 2 На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 5, Александър Малинов №51 Вх 6 Община НАДЕЖДА   На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София:  Гуслари/Торпедо/ 54, Лев Толстой 35, Толстой 35, 1 39 На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Рожен 78 Община ОБОРИЩЕ   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Бяло Море 25, Ген. Данаил Николаев/Цвятко 20, 22 /Бяло Море/, 20, 20 8гараж, Искър 100, 83, 81, 98, 96, Майор Агов 9, Петра 19, 11-13, 6-8 Гараж 3, 6-8 Гаражи 1 и 2, 6-8 Гараж 9, 6-8 Ателие 2, 10 Гараж 1, 6-8 Гараж 4, 10, Офис, 6-8 Бистро, 10, 6-8 Гараж 5, 6-8 Офис 4, 6-8 Ателие 1, 6-8 Офис 3, 10 Гараж 3, 6-8 Гараж 6, 6-8 Гараж 8, Чумерна/Коста Янков/ 5 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 13 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 103 Вх.Б На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дунав 31 На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 Ателие 3, 31 Гараж 1, 31 Гараж 2, 31 Гараж 3, 31 Ателие 1, 31 Офис, 31 Гараж 4, 31 Магазин 3, 31 Ателие 4, 31 Ателие 5, 31 Офис 5, 31, 31 Ателие 2, 31 Аптека Община ОВЧА КУПЕЛ   На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  Малобучински път/Ман.Дол/ 73, Милин Камък/В.З.Симоница/, Разсадника/В.З.Ман.Дол/ 4, Рила 21 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва М.Шевовица ул.Малина, Бор кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В.З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М.Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв.7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица, Разсадника, Суходол кв.Манилов Дол 16-18, Суходолски път Вила, УПИ VIII-13, кв.7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв.3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица,  М. Манилов Дол На 19.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 136в, 138, 136, 136б На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  В.З. Люлин  Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, VII-263, XVI-190, XVII-191.Mr 68134.4324.191 М.Люлин, В.З. Люлин кв.8, УПИ ХVі-108 кв.14, кв.10 П-Л 71, кв.7 П-Л 3-15, кв.20, кв.14, кв.4 П-Л 207, кв.18, УПИ Хі-246 кв.2, ул.Калина, кв.17, М.Бонсови Поляни, кв.9 П-Л 12-17, кв.12 П-Л 14, кв.14 П-Л 24, кв.9, кв.14 П-Л 2, Вила, кв. 13, кв.11 ул.Калина, ПИ 68134.1897.510, кв.3, кв.6 П-Л 35, кв.10, В.З.Люлин УПИ-Ххііі-219 кв.4, В.З.Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Вз.Люлин УПИ III-171 кв.11, Георги Бенковски 6, Люлин кв. 1, Люлинска Скала 3, Местн.В.З Люлин, Местн.В.З Люлин, УПИ III-340, кв.9, местност Бонсови Поляни кв.19 Вз Люлин, кв.21 В.З. Люлин, Червена Роза 10, кв.21-7, кв.6, кв.4 П-Л Vіі, В.З.Люлин, кв.10, Кърлежа, Герена 7, кв.19, кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, кв.14, кв.21, УПИ IV-234 кв.3, кв.4, Вила, Т.Ливад, кв.9 Вз Люлин, кв.18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 кв.11, кв.18, Урал 19-Г.Б, ул.63, кв.7 П-Л 146, кв.15, УПИ 8-229, кв.17, УПИ XIx-226 кв.4, Луд Гидия, кв.7, кв.4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, кв.6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, кв.9, кв.13, кв.Кърлежа, УПИ Ix-58 кв.18, кв.12 Вз Люлин, кв.60 Вз Люлин, кв.21 Вз Люлин, П-Л 1-339, кв.6 Вз Люлин, УПИ XI кв.6 П-Л №181, кв.40, 57 Бенковски, кв.2, УПИ VII-196 кв.17, кв.3 П-Л Vі, Кюпо, Бл.Кърлежа, кв.3, П-Л 7, кв.1, кв.8, Овча Купел Вз.Люлин УПИ Хі -249, ПИ 1898.28, М.В.З.Леските, Пъстроцветна 14, УПИ 13-251, 252, кв.1, УПИ Ііі-170, кв.15 М.В.З.Люлин На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а кв.62, 2, 737-ма 1, 8, 2, 6, 750-та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Бойчо Огнянов 1а, 14, 16а, 1в, Драгоман 10 Община ПАНЧАРЕВО   На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Градище Вила На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околовръстен път На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Кокаляне:  37914.6848.1617, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Болницата 1, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Грамада 5, 11, 10, 12, Димитър Благоев 39, 38, 26, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Петров Кладенец 21, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13 На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Панчарево:  55419.6707.1414, 55419.6717.1680, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Ружа/В.З.Градище/, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Топола/В.З.Беликата/, УПИ ІV-1216, кв.15 М.Дебело Гуно, Явор/6-та/ 10, 3 На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.Път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.2637, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6708.3174 М.Беликата, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Божур/В.З.Беликата/ 8, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVіі-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ Vііі -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ Vіі - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ Vііі -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ Хіі, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ Іі-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детски Град Вила, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Полски Хвощ 3, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ 15, Хіх-299, Явор/6-та/ къща, Ягода/В.З.Беликата/ 43,  № . На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ XX-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв.13, Урвич 4 На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6950.3084, В.З Градище На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Герман:  Зона За Отдих На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  Мекстн.Бялата Нива На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Ветрената Мелница 6, Вилна Зона Косанин Дол 1, Есенни Мотиви 4 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  XXXII-3174 кв. 42а Косанин Дол, В.З Косанин Дол УПИ Хіх-2197 кв.41, В.З.Косанин Дол, Вилна Зона Градище, Касанин Дол УПИ Vі-2064 кв.42а, Косанин Дол Идент.04234.6915.2031.1, местност Косанин Дол Офис и Сервизна База, кв.41 УПИ 14-2219, 999, УПИ ХХХVІІ-2198 кв.6 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305.308 кв.52, ул.Диляна УПИ 305, 307, кв.52, УПИ I 205, кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6914.10, XVI-681, кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, кв.4, 100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33, 27 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  В.З Косанин Дол УПИ І-122 кв.14, Вилна Зона Градище къща, Вила, Детски Град, Касанин Дол 2, Косана 2, Косана УПИ III-159 39, Косанин Дол УПИ III, местност Косанин Дол къща, 999, Строителство, 18, Барака, УПИ ХХІ -185 Кв 21, 1, Имот 00017, Кл.А Ст.33, УПИ IX-151 кв.39, местност Ширините, Сини Връх 7, УПИ XIX-1 кв.6 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол, УПИ ХХІІ-201, кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХХХVІІІ-398 кв.2, местност Косанин Дол Вила, Търново 15,  Пречиствателно Съоражение На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.1617, 37914.6848.2637, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата 1, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 5, 11, 10, 12, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 39, 38, 26, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 21, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6707.1414, 55419.6708.3174 М.Беликата, 55419.6717.1680, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Божур/В.З.Беликата/ 8, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVІІ-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ VІІІ -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.ІІ-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ   - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ VІІІ -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ ХІІ, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ ІІ-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Детски Град Вила, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Полски Хвощ 3, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ Xx-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИ ХІІ-541, 663 кв.13, Урвич 4, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път Община ПОДУЯНЕ   На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Клисура 2-4 Община СЕРДИКА   На 20.11.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:  XlIII-412 кв.2, Илиянци ПИ 807, кв.2, М.Нпз-Илиянци-Изт, УПИ VІ, кв.2, М.Нпз Илиянци-Изток, Илиянци/Лиляна Димитрова/ 94, Нпз Илиянци-Изток, НПЗ Илиянци/Изток ПИ1229 Кв2, УПИ VI 264 кв.2, УПИ ХХV-1166 На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 114б Община СЛАТИНА   На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10, 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/ 1а Вила, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 5, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2, 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, Акад.Стоян Аргиров/502/ 8-10, 1, 8, кв.225 П-Л 12-1087, Вила, 6, В.З. Симеоново - Драгалевци 1 на ул.506а, 5а на ул.506а, 1а ХVіі-757, Вз Симеоново-Драгалевци II Част УПИ XVII-788 Кв 61, Драгалевци 4 ул.501, Могилата Вила, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 22, 11, 5а, 20, 13, 8, 10, 12, 19, 6, 18, 1, Дясно, кв.21 П-Л 1 755, 17, 14, ъгъла ул.502, 16, 15, Павел Дованлийски 2, 2а, 13, 5, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25, 21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 32, 34, 16, 38, 12, 26, 20, 24а, 14, 22, 18, Сава Доброплодни/421/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново 10 ул.502, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 10а, 9, 10, 2, 8а, 17, 11, 18, 15, 22, 20, 13а, 5, 13, 3, 16, 4, 8, 7, 17, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12, 7а, 7, 6, 13, 8, 1 На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Гео Милев, Голаш 13, 16, Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 79, 71, до Блок 63, 63 3, 63, 55, 79, 63 На 22.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 39а На 20.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Цариградско Шосе Бл.103 На 21.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.251а Вх.А Община СРЕДЕЦ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Любен Каравелов 27 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 51 На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Иван Асен II 21 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  187-ма кв.Мал.Долина/Младос 20, 201/В.З.Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, ъгъл ул.204, Вила, 16, 12, 14, 202/В.З.Малинова Долина/ ъгъл ул.205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, ъгъл ул.204, 1, 203-та ъгъла ул.202, Строеж, 204-та 2, 204/В.З.Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В.З.Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл.623 К.Л.739 Стр.Т, 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В.З.Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, Арх. Георги Фингов 10, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 кв. 15, В.З.Малинова Долина-IIa УПИ XVI-194 Кв 6, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В.З.Малинова Долина Ііч, Валозите В.З.Зл.Рибка, 2 Валозите, кв.15 Парцел VI-460, В.З.Малинова Долина Іі- А Ч, Валозите, В.З.Златна Рибка, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша ул.204, УПИ І-896 кв.15,  13 На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 19.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12 Община ТРИАДИЦА   На 18.11.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./ -  София:  Княз Борис I  52, 54, 56, 60, 60а, 62;, Патриарх Евтимий 86, 88, 59, 61, Хан Аспарух 19, 21а, 15, 21б, 8, 10, 12, 16, 29, Цар Самуил 4, 7, 5, 3, 2, 4, 4а На 18.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Гет Сервиз; Бул. Черни Връх № 65; Гет Хотел и  Градина, Кръстова Вада УПИ VII-458, 459, кв.42, Светослав Минков 7, Черни Връх 69, 67, 105, 85 Импас На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Площад България 1 1414 Ндк Подлез  Ресторант - Пицария &Quot;Кривото&Quot; На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ №33 33а  18, 20, Емилиан Станев  57а, Ивайло Петров 6, 1 Жилищна Сграда Б На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  2-За Дет.Градина кв.35, Борис Руменов/482-ра/, Джон Атанасов/487-ма/, местност Кръстова Вада, Проф. Петър Шапкарев, Филип Кутев, Черни Връх На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-та/, Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Ген. Иван Колев/489/, местност Кръстова Вада, Сашо Николов-Сладура/483-та, Флора Кънева, Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец /, Черни Връх На 21.11.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Борис Руменов  №10 Вх. А, Б;, ул. Хага  №5 Вх. А, Б, В На 22.11.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Флора Кънева  52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115, А, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190, 142 На 22.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 71 А, 71а, 73 На 22.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  М.Кръстова Вада УПИ III кв.128, Черни Връх 147    

comment 0
visibility 853
вода

Люлин 5, Лозенец и Горна баня остават без вода

Планирани ремонти на „Софийска вода“ на 14 ноември, четвъртък, ще наложат временно спиране на водата в някои столични квартали. Зарди изграждане на уличен водопровод на бул. „Д-р Петър Дертлиев“ жк. „Люлин“ 5, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водоподаването на живеещи в района на: бл. 546 А, бл. 546 Б, бл. 546 В, бл. 561, бл. 562, бл. 563, бл. 564, бл. 565 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска при бл. 546В ъгъла с бл. 565. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Горски пътник“ жк. „Лозенец“, от 10:00 до 18:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Горски пътник“ от бул. „Черни връх“ до ул. „Милевска планина“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Горски пътник“ ъгъла с ул. „Милевска планина“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Обзор“ кв. „Горна баня“, от 10:00 до 13:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Обзор“ от №12 до №34. Ако ремонтните дейности се проточат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Обзор“ ъгъла с ул. 647.

comment 0
visibility 303
скъсани кабели

Близо 3500 без ток в Горна баня и Суходол заради скъсани от строители кабели

Близо 3500 клиенти от Горна баня и Суходол са били тази сутрин без ток заради скъсани кабели. Причината за аварията  се оказали несъобразени изкопни работи на строителни фирми. Скъсани са два кабела 20 киловолта на ЧЕЗ Разпределение. Заради инцидента за общо 90 минути е било прекъснато електрозахранването на абонатите.    ЧЕЗ Разпределение България призовава фирмите да координират с компанията поне две седмици предварително къде и кога ще извършват изкопни дейности.