comment 0
visibility 181
вода

Спират водата в Банкя, Горубляне и Надежда - 1

„Софийска вода“ ще извърши планови ремонти на 21 май, вторник, по водопроводната мрежа, което ще наложи спиране на водоподаването в някои столични райони. Заради ремонт на уличен водопровод и монтаж на спирателен кран на ул. „Ясен“ вилна зона „Банкя, гр. Банкя“, от 10:00 до 20:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: кв. „Вердикал“ вилна зона „Банкя“ гр. Банкя Ще се подсигури вода с водоноски на ул. „Восток“ №2, ул. „Петко Д. Петков“ и ул. „Царибродса“ . Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа водоноска ще има на адрес ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ ъгъла с ул. „Александър Стамболийски“. Заради монтаж на пожарен хидрант на ул. „Позитано“ жк. „Разсадника - Коньовица“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Позитано“ от ул. „Алеко Туранджа“ до ул. „Троян“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Обреща“ кв. „Горубляне“, от 09:30 до 17:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Обреща“ , по ул. „Самоковско шосе“ от ул. „Обреща“ до ул. „Цариградско шосе“ Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Магнолия“ жк. „Надежда“ 1, от 09:00 до 19:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Магнолия“. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на бул. „Симеоновско шосе“ кв. „Симеоново - север“, от 10:00 до 18:30 ч. ще бъде прекъснато водоснабдяването на живеещите в района на ул. „Св. Мария Магдалена“ от бул. „Симеоновско шосе“ до ул. „Босилек“ и ул. „Поп Пейо“. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Мичман Тодор Саев“ кв. „Кръстова вада“, от 09:30 до 16:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Мичман Тодор Саев“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Кремиковско шосе“ кв. „Кремиковци“, от 09:30 до 17:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ЗСК „Кремиковци“, жп гара Кремиковци Прочети още...

Времето в София

Въздухът в София

comment 0
visibility 577
вода

Спират водата в Зона Б-5, Овча купел и Красна поляна

Предварително предвидени ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ на 17 май, петък, ще станат причина за спирането на водата в някои столични райони. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение до бл. 14 жк. „Зона Б-5“ от 10:00 до 16:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Одрин“ от бул. „Александър Стамболийски“ до ул. „Партений Нишавски“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Монтевидео“ кв. „Овча купел“ , от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на: ул. „Монтевидео“, ул. „Гайтанци“, ул. 315, ул. „Президент Линкълн“ Възможно е временно повишаване  мътността на водата след възстановяване на водоподаването. Заради подмяна на водомерен възел на бул. „Възкресение“ жк. „Красна поляна“ от 09:00 до 12:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на ул. „Румяна“. Заради диагностика на уличен водопровод в кв. „Абдовица“ №63,  от 09:30 до 16:30 ч. ще бъде спряна воодатат на живеещите в района на кв. „Абдовица“ от №1 до №160. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Кораб планина“ жк. „Лозенец“, от 10:30 до 19:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на ул. „Кораб планина“ от ул. „Трепетлика“ до ул. „Плачковица“. Заради изграждане на уличен водопровод на ул. „Загребска“ кв. „Овча купел“, от 08:00 до 20:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на ул. „Загребска“ от ул. „Ново село“ до ул. „Любляна“.   Прочети още...

comment 0
visibility 657
вода

Центъра и Малинова долина цял ден остават без вода

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложат спиране на водата в някои столични райони на 16 май, четвърътък. Заради пресвързване на уличен водопровод на ул. „Едуард Генов“ жк. „Малинова долина“, от 10:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Едуард Генов“ , бл. 22, бл. 23, бл. 25, бл. 26, бл. 27 Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Кузман Шапкарев“ Център, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Ген. Гурко“, ул. „Дякон Игнатий“, ул. „Иван Вазов“, ул. „Георги С. Раковски“ Възможно е да има краткосрочно помътняване на водата след пускането й. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Божур“ с. Волуяк, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Божур“, ул. „Здравец“, ул. „Червено знаме“, ул. „Зорница“, ул. „Малина“ Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Цар Симеон“ Център район „Възраждане“, 10:00 до 17:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на ул. „Цар Симеон“ от бул. „Стефан Стамболов“ до ул. „Георг Вашингтон“. Заради подмяна на пожарен хидрант на ул. „Сехово“ жк. „Гевгелийски“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Сехово“ от ул. „Сава Михайлов“ до ул. „Попчево“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на бул. „Сливница“ жк. „Банишора“, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: бул. „Сливница“ №195, бул. „Христо Ботев“ №131 ул. „Софроний Врачански“ от бул. „Сливница“ до ул. „Козлодуй“. Заради подмяна и монтаж на спирателни кранове на ул. 565 жк. „Левски“ В, от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. 565.   Прочети още...

comment 0
visibility 520
вода

Спират водата в Овча купел, Лозенец и Горубляне

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ на 15 май ще наложат прекъсване на водоснабдяването в някои части на столицата.  Заради подмяна на пожарен хидрант на ул. „Леденче“ кв. „Овча купел“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: бул. „Президент Линкълн“, ул. „Кърпикожух“, ул. „Месечинка“, ул. „Кукуряк“. Заради ремонт на хидрофорна уредба на ул. „Мала планина“ жк. „Лозенец“, от 09:30 до 16:30 ч. ще бъде спряна водатат на живеещите в района на ул. „Мала планина“ бл. 36 и бл. 37. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Железопътна“ кв. „Орландовци“, от 09:00 до 17:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на ул. „Железопътна“  от ул. „Кестен“ до ул. „Столетник“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Роса“ кв. „Горубляне“, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Роса“ №44 и №46 , по ул. „Поручик Мороз“ от ул. „Роса“ до ул. „Павел Красов“, по ул. „Преслав“ от ул. „Поручик Мороз“ до края на улицата. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Стоян Камбарев“ жк. „Студентски град“, от 09:30 до 18:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Стоян Камбарев“.  

Прочети още keyboard_arrow_right
Реклама
comment 0
visibility 556
вода

Подуяне, Банкя и Малинова долина цял ден ще са без вода

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата на 08 май, сряда, в някои столични райони. Заради  подмяна на спирателни кранове на ул. „Иван Щерев“ кв. „Подуене“, от 10:00 до 22:00 ч. ще спре водата на  живеещите: по ул. „Иван Щерев“ от ул. „Атанас Узунов“ до ул. „Румен войвода“ по ул. „Иван Миланов“ от ул. „Иван Щерев“ до ул. „Братя Пешеви“ по ул. „Детелин войвода“ от ул. „Иван Щерев“ до ул. „Братя Пешеви“ по ул. „Румен войвода“ от ул. „Иван Щерев“ до ул. „Детелин войвода“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Иван Щерев“ ъгъла с ул. „Детелина войвода“ . Заради  изграждане на уличен водопровод на ул. „Георги Русев“ жк. „Малинова долина“, от 10:00 до 22:00 ч. ще спре водоподаването на живеещите по бул. „Симеоновско шосе“ от ул. „Околовръстен път“ до ул. „Проф. Иван Странски“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа,  ще се достави вода  с водоноска на ул. „Георги Русев“ ъгъла с бл. 23. Заради  пресвързване на уличен водопровод в вилна зона „Иваняне“, гр. Банкя, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на вилна зона „Иваняне“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Богдан“ ъгъла с ул. „Мусала“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Хаджи Мано Стоянов“ жк. „Надежда“ , от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите по ул. „Хаджи Мано Стоянов“ от бул. „Ломско шосе“ до ул. „Екзарх Стефан“. Ако ремонтните дейности продължат повече 12 часа, еода ще се достави с водоноска на бул. „Ломско шосе“ ъгъла с ул. „Хаджи Мано Стоянов“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. 2 кв. „Враждебна“ , от 09:30 до 17:30 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. 1, ул.2, ул. 60, ул. 61 Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Божур“ с. Кривина, от 11:00 до 18:00 ч. спират водата на живеещите по ул. „Божур“ от ул. „Демокрация“ до ул. „Латинка“ и ул. „Просвета“№7,9,11. Прочети още...

Този месец Ви питаме

Трябва ли да бъдат повишени заплатите на служителите в столичния градски транспорт?
  • Да. Заслужават по-високи заплати. (50%, 233 Гласове)
  • Не. И сега получават по-високи заплати от здравните работници и учителите. (29%, 134 Гласове)
  • Не. Преди избори винаги искат увеличение (9%, 43 Гласове)
  • Да. Имат много извънреден труд (11%, 52 Гласове)
Общо гласували: 462 Обратно към гласуване
comment 0
visibility 640
споделено трасе

Проектират ново споделено трасе от "Сливница" до "Никола Мушанов" (СНИМКИ)

Ново споделено трасе за трамваи и автобуси се проектира от "Сливница" до улица "Никола Мушанов". Това съобщи днес заместник-кметът на София Дончо Барбалов. Рано сутринта той направи проверка на ремонтираното през есента споделено трасе от "Сливница" до кръстовището с "Иван Евстатиев Гешов". Участъци от това трасе в момента се ремонтират, за да се запълни оставената от предишния изпълнител фуга около трамвайните релси. "В момента това е временно решение и се прави нов проект за споделеното трасе тъй като това е проектирано през 1999 година. От геоложките проучвания се оказва,че това трасе няма да издържи натоварването на 10-тонните автобуси, които от есента се движат по трамвайните релси. Не е в аварийно състояние, но тогава технологията е била такава и за това се налага новото проектиране", каза Дончо Барбалов. До средата на месец май фугата на трамвайните релси ще бъде запълнена и трасето ще бъде готово. Предишният изпълнител на поръчката беше фирма "Амфисия", но тя некачествено изпълни ремонта за около 1 милион лева и беше отстранена. Ремонтът се пое да се довърши от общинската "Софинвест". Некачествената работа не е платена на "Амфисия", уточни Барбалов.   Прочети още...

comment 0
visibility 650
вода

„Крива река“, Кътина и Лозен започват седмицата без вода

„Софийска вода“ предприема планови ремонти на 22 април, понеделник, по водопроводната мрежа в столицата, което ще наложи спирането на водата в някои райони. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Яков Крайков“ кв. „Крива река“, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на по ул. „Яков Крайков“ от ул. „Св. Георги Софийски“ до ул. „Виктор Григорович“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Яков Трайков“ ъгъла с ул. „Даскал Манол“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Професорска“ с. Кътина, от 09:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Сливница“ (четни номера), ул. „Младежка“, ул. „Летец“, ул. „Професорска“ Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Свети Спас“ с. Лозен, от 09:30 до 17:30 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Свети Спас“, по ул. „Рудината“ от ул. „Сергин Сердарски“ до ул. „Георги Бенковски“. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Богданци“ жк. „Гевгелийски“, от 10:00 до 17:0 0 ч. ще бъде спряна вода на живеещите по ул. „Богданци“ от ул. „Мировци“ до ул. „Гевгели“.  

Прочети още keyboard_arrow_right
comment 0
visibility 675
„Св. Георги Софийски“, ул. „Яков Крайков“

Ремонт променя движението от ул. „Св.Георги Софийски“ до бул. „Ген. Едуард И. Тотлебен“

  От 2 до 15 март се променя движението по ул. „Св. Георги Софийски“, ул. „Яков Крайков“ и бул. „Ген. Едуард И. Тотлебен“ заради подмяна на водопроводи. За времето на ремонта се забранява влизането на автомобили по южното локално пътно платно на бул. „Ген. Едуард И. Тотлебен“ между ул. „Виктор Григорович“ и бул. „Пенчо Славейков“. Също така се забранява спирането по бул. „Пенчо Славейков“ на 40 м преди ул. „Абоба“ в посока бул. „Прага“. От 2 март до 15.03.2019 г. ще бъдат закрити всички парко места за платено паркиране по южното локално пътно платно на бул.„Ген. Едуард И. Тотлебен“ между бул. „Акад. Иван Е. Гешов“ и ул.„Богдановец“ и на бул. „Пенчо Славейков“ на 40 м преди ул. „Абоба“ в посока бул. „Прага“. За същият период се променя и маршрута на автобус № 604 в посока УМБАЛСМ „Пирогов” - от бул. „Акад. Иван Е. Гешов” той ще се движи по централното пътно платно на бул. „Ген. Едуард И. Тотлебен”, след това надясно по бул. „Пенчо Славейков”, от там надясно по ул „Св. Георги Софийски” и по маршрута си до гара „Искър”. Временно се закриват и спирките в южното локално пътно платно на бул. „Ген. Едуард И. Тотлебен” с кодове 0394 „бул. Цар Борис ІІІ” и 0760 „УМБАЛСМ Пиротов”. За периода на ремонта се обособява временна автобусна спирка „УМБАЛСМ Пирогов” на бул. „Пенчо Славейков” на 40 м преди ул. „Абоба” в посока бул. „Прага“. Автобусите по линия № 604 ще спират и на автобусна спирка с код 0392 на „бул. Цар Борис ІІІ” по маршрута на автобуси 74 и 260.

comment 0
visibility 657
вода

Лозенец, Кръстова вода и Димитър Миленков започват месеца без вода

Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“Добър юнак“ жк. „Лозенец“ на 1 март, петък, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Криволак“, ул. „Розова долина“, ул. „Цанко Церковски“, ул. „Капитан Андреев“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Цанко Церковски“ ъгъла с ул. „Капитан Андреев“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение в кв. „Димитър Миленков“ , от 09:00 до 17:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на кв. „Димитър Миленков “ от №200 до №300. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа,  ще се достави вода  с водоноска пред №240. Заради пресвързване на уличен водопровод в кв. „Кръстова вада“ , от 09:30 до 21:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: бул. „Черни връх“ №122 и №122А, ул. „Ген. Иван Колев“ №7А, №9А, ул. „Рангел Вълчанов“ №10. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода  с водоноска на адрес: бул. „Черни връх“ №122. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“Зорница“ с. Бистрица, от 09:00 до 17:00 ч. ще спре водоподаването на живеещите в района на ул. „Чипровица“ и ул. „Сълзица“. Ако ремонтните дейности продължат над 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Зорница“ ъгъла с ул. „Чипровица“. Заради монтаж на спирателен кран на ул.“Боянска река“ кв. „Бояна“, от 09:00 до 14:00 ч. ще бъде спряна водата  на живеещите в района на ул. „Панталей Николов“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Боянска река“ бл. 2.

comment 0
visibility 562
Ремонт на прохода Витиня

Затварят едната лента на "Витиня" от днес до 1 април

От днес до 1 април включително движението по пътя Ботевград – София в участъка при 210-ти километър, на прохода "Витиня", ще се преминава в една лента поради ремонт. Ограничено ще бъде движението в лентата в посока София. Трафикът ще се извършва двупосочно в платното за Ботевград и ще се регулира от светофарна уредба.

Реклама
comment 0
visibility 674
Карта на ул.Бистришко Шосе

Авариен ремонт променя движението по ул. „Бистришко шосе“

Поради авариен ремонт на дилатационни фуги на естакадата при ул. „Бистришко шосе“ ще бъде променено движението в района. От 08.00 часа до 13.00 часа на 03.03.2019 г. се забранява влизането на пътни превозни средства /ППС/ по две ленти от лявата страна на южното пътно платно на СОП /посока гр. Пловдив/ на естакадата при ул. „Бистришко шосе“ в участък от 270 метра. Движението на ППС ще се извършва в останалата една лента от пътното платно в същия участък.  От 13.00 часа до 18.00 часа на 03.03.2019 г. се забранява влизането на пътни превозни средства /ППС/ по две ленти от лявата страна на северното пътно платно на СОП /посока гр. Перник/ на естакадата при ул. „Бистришко шосе“ в участък от 40 метра. Движението на ППС ще се извършва в останалата една лента от пътното платно в същия участък.

comment 0
visibility 515
Спиране на водата

Спират водата в Подуяне, Манастирски ливади и Красно село

Заради монтаж на спирателен кран на ул.“Проф. Джовани Горини“ кв. „Подуяне“  на 28 февруари, четвъртък , от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Джовани Горини“ от ул. „Русалка“ до ул. „Оборище“ ул. „Русалка“ от ул. „Алеко Константинов“ до ул. „Мърфи“ ул. „Мърфи“ от ул. „Русалка“ до ул. „Оборище“ Ако ремонтните дейности продължат над  12 часа, ще се достви вода с водоноска на ул. „Русалка“ №10. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Фердинанд Урбих“ кв. „Манастирски ливади - запад“, от 10:00  до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Иван Сусанин“ от ул. „Ген. Стефан Тошев“ до ул. „Родопски извор“ ул. „Родопски извор“, ул.“Мур“, ул. „Ралевица“, ул. „Българска легия“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа , ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Родопски извор“ ъгъла с ул. „Фердинанд Урбих“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. „Без име“ жк. „Западен парк“, от 09:00  до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в: бл. 90, бл. 92, бл. 93, бл. 94, бл. 95 цех пред бл. 93   Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред бл. 93. Заради изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на бул. „Ген. Едуард Тотлебен“ кв. „Крива река“, от 09:00  до 19:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на бул. „Ген. Едуард Тотлебен“ (южен локал) от бул. „Академик Иван Гешов“ до бул. „Пенчо Славейков“. Ако ремонтните дейности продължат над 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред Министерство на отбраната. Заради подмяна на спирателни кранове на ул. „Св. Иван Рилски“ и бул. „Пенчо Славейков“ в кв. „Център“ Красно село, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Св. Иван Рилски“ от бул. „Пенчо Славейков“ до бул. „Ген. Скобелев“ и бул. „Пенчо Славейков“ от бул. „Прага“ до ул. „Люлин планина“. Заради монтаж на спирателен кран на ул.“Сава Михайлов“ жк. „Гевгелийски“, от 10:00 до 20:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Сава Михайлов“ №57, бл. 8 вх. В, вх. Г, вх. Е, вх. Д, вх. Ж. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул.“Каменоделска“ НПЗ „Хаджи Димитър“, от 10:00 до 15:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Каменоделска“ от ул. „Първа Българска армия“ до ул. „Кожарска“, ул. „Малашевска“, ул. „Кожарска“.

comment 0
visibility 812
вода

Авариен ремонт спира водата в жк. „Западен парк“

Спешен авариен ремот ще спре водоподаването в жк. „Западен парк“ в четвъртък, 28 февруари. От „Софиска вода“ информират, че жителите на квартала няма да имат вода от 9.00 ч. до 14.00 ч. Гражданите могат да получат изчерпателна информация за спирането на водата сайта на дружеството. “Софийска вода” АД се извинява за причиненото неудобство.

comment 0
visibility 433
вода

Без вода остават „Илинден“ и „Подуяне“

Ремонтни дейности на екипите на „Софийска вода“ ще причинят спирането на водата на абонатите в някои чати на столицата на 27 февруари, сряда. Заради подмяна на спирателен кран на бул.“Тодор Александров“ жк. „Илинден“, от 10:00 до 20:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на бул. „Тодор Александров“ №177, бл. 71. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на бул. „Тодор Александров“ ъгъла с ул. „Никола Сукнарев“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. “Шипка“ с. Герман, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Вела Пеева“, ул. „Христо Ботев“, ул. „Шипка“, ул. „Божур“, ул. „Хан Крум“ Ако ремонтните дейности продължат над 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Шипка“ ъгъла с ул. „Дружба“. Заради монтаж на спирателен кран на ул.“Мадарски конник“ кв. „Подуяне“, от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на ул. „Мадарски конник“ от ул. „Васил Друмев“ до ул. „Алеко Константинов“ ул. „Васил Друмев“ от ул. „Марица“ до бул. „Мадрид“  

comment 0
visibility 524
вода

„Илинден“, „Подуяне“ и „Христо Смирненски“ остават на сухо

Планирани ремонтни дейности по водопроводната мрежа за 26 февруари, вторник, ще наложет спирането на водата в някои райони на София. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“инж. Георги Белов“ НПЗ „Изток“, община „Младост“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Абагар“, ул. „инж. Георги Белов“ от № 17 до ул. „Самоковско шосе“, ул. „Самоковско шосе“ № 2, ул. „Цветна градина“ № 1, № 1А, № 3, № 5, ул. „Стадион“, фирма „Сомат жк. „Експериментален“ – от бл. 1 до бл. 37, бл. 38, бл. 39, бл. 40, бл. 41, бл. 42, бл. 43, бл. 44, бл. 45, хлебозавод „Елиаз“ „Флорина- България“ АД. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъд осигурена вода с водоноска пред бл. 28. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“Александър Момчев“ жк. „Христо Смирненски“, от 09:30 до 17:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на бл. 20 и бл. 21 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на адрес: бл. 21 пред вх. Г. Заради монтаж на спирателен кран на ул.“Алеко Константинов“ кв. „Подуяне“, от 09:00 до 17:00 ч. ще спре водоподаването на живеещите в района на: ул. „Алеко Константинов“ , ул. „Проф. Джовани Горини“, ул. „Оборище“, ул. „Султан тепе“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Султан тепе“ №3. Зарди подмяна на спирателен кран на бул.“Александър Стамболийски“ жк. „Илинден“, от 10:00 до 20:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Антон“ от бул. „Александър Стамболийски“ до ул. „Найчо Цанов“ локално на бул. „Александър Стамболийски“ – бл. 10, бл. 11 и бл. 12 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще  бъде доставена вода с водоноска на ул. „Найчо Цанов“ бл. 13. Зарди монтаж на спирателен кран на ул.“Митрополит Панарет“ жк. „Сухата река“, от 09:30 до 16:30 ч. ще спре впдата на живеещите в района на: ул. „Митрополит Панарет“, ул. „Христаки Павлович“  

comment 0
visibility 439
Без вода

Седмицата започва без вода в Лозен и "Орландовци"

Без вода започва седмицата за живеещите във вилна зона Врана - Лозен - Триъгълника и кв. Орландовци в столицата, предупреждават „Софийска вода”. Днес временно ще прекъсне водоснабдяването заради планирани ремонти. За подмяна на спирателен кран на бул. “Цариградско шосе“ във вилна зона „Врана – Лозен - Триъгълника“ няма да има водоснабдяване от 10.00 до 15.30 часа за живеещи в района на:бул. „Цариградско шосе“ от №164 до АМ „Тракия първи километър“, вилна зона „Врана – Лозен – Триъгълника“ и Институт по генетика на растенията При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигуриалтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Висо“ пред сервиз „Пежо“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. “Русалка“ кв. „Орландовци“ на сухо ще са от 09:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: по ул. „Русалка“ от ул. „Царево“ до ул. 254. При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигуриалтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Русалка“ ъгъла с ул. „254“. Концесионерът обещава, че ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. Повече информацията засегнатите от безводието могат да получат на телефон 080012121.

comment 0
visibility 458
вода

Част от „Орландовци“ остава цял ден без вода

Планирани ремонтни дейности по водопроводната мрежа на 25 февруари, понеделник, ще станат причина да спре водата в някои части на столицата. Заради подмяна на спирателен кран на бул. “Цариградско шосе“ вилна зона „Врана – Лозен- Триъгълника“, от 10:00 до 15:30 ч. ще спре водата в района на: бул. „Цариградско шосе“ от №164 до АМ „Тракия първи километър“, вилна зона „Врана – Лозен – Триъгълника“ Институт по генетика на растенията Ако ремонтните дейности продължат повече от 12, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Висо“ пред сервиз „Пежо“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул.“Русалка“ кв. „Орландовци“, от 09:00 до 19:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Русалка“ от ул. „Царево“ до ул. 254. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12, ще се достави вода с водоноска на ул. „Русалка“ ъгъла с ул. „254“.

comment 0
visibility 1223
ул.Ген. Паренсов

Започва ремонтът на "Ген. Паренсов" между "6-ти септември" и "Шишман"

От 25 февруари започва реконструкцията на ВиК мрежата по ул."Ген. Паренсов", в отсечката между ул. 6-ти септември и ул. "Шишман", съобщиха от пресцентъра на Столична община.Реконструкцията ще продължи до 11 април,при подходящи метеорологични условия. След това в участъка ще започне работата по проекта за обновяване на централната градска част. В участъка ще бъде пренареден паважът, изградени ще бъдат нови тротоари и ново озеленяване.  При добри метеорологични условия, цялостния ремонт трябва да приключи на 30 май.

comment 0
visibility 104459
ЧЕЗ Спиране на ток

Къде спират тока в София-град и Софийска област

Ще има планирано прекъсване на електрозахранването на територията обслужвана от ЧЕЗ в периода между 25 февруари - 1 март в София-Град и Софийска област. Това се случва, тъй като ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. От ЧЕЗ Разпределение предоставиха на Столица.bg, списък с местата на който ще има временни прекъсвания на тока: ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  Район Витоша На 25.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 25.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  бояна ул. Сребърна гора 6 На 26.02.2019 09:15 - 16:30  МУСАЛА 1; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 215 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 27.02.2019 09:30 - 16:30  АТАНАС ЯРАНОВ 10, 4; ИВАН МИЛЕВ 17; ИЛИНА ЦЪРКВА На 27.02.2019 10:00 - 11:00  ВАСИЛ ЧАКАЛАРОВ 51; ПАНОРАМЕН ПЪТ 24В, 51 ВИЛА 27, 66, 63 На 27.02.2019 10:00 - 11:00  ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 49; ПАНОРАМЕН ПЪТ 24 ЗАД 24А, 26, 24А, 63, 60 ВИЛА 30, 25, 1А 1, 32 На 27.02.2019 09:30 - 16:30  112, 114 ДРАГАЛЕВЦИ На 27.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  722-РА АКАЦИЯ/БОЯНА/ 18А; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 108, 63, 47, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62А, 40, 38, 38А, 45, 43, 77, 42, 58, 54, 57, 36, 73, 41; ВЛАДИМИР ДИМ. -МАЙСТОРА/772- 3, 4, 37, 38А, 23А, 38, 25Б, 32, 6Б, 2, 12; КЪСИ ДОЛ/В. З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ 5; МЕЧА ПОЛЯНА 20, 14 На 01.03.2019 08:45 - 16:00  БОРИС АРСОВ 9; ЙОРДАН РАДИЧКОВ № 5 комплекс Буена Виста На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ГЕОРГИ РИЛСКИ 31; УПИХХІІІ-638 КВ 31 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 16, 12, 30, 10А, 10В, 6А, 13, 10Б, 6, 10Д, 18, 12А, 11, 9, №21а, 10; ЦВЕТНА 7 Район Връбница На 25.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213 На 25.02.2019 09:30 - 13:15  ОБЕЛЯ 2 УЛ. № 108-МА, 253, 252 На 25.02.2019 09:30 - 13:15  ОБЕЛЯ 2 УЛ. № 108-МА, УЛ. 108-МА На 26.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213 На 27.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 213 На 28.02.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 215 На 01.03.2019 09:30 - 15:15  ОБЕЛЯ 2 БЛ. 215 Район Възраждане На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 73-75, 63, 13А 14А, 64, 69; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 44-50; СЕРДИКА 15-А, ТРАФ. ДО 15-А, 15А, 1 15А, 1 15, 13А, 15А На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 73-75, 63, 13А 14А, 64, 69; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 44-50; СЕРДИКА 15-А, ТРАФ. ДО 15-А, 15А, 1 15А, 1 15, 13А, 15А На 27.02.2019 09:30 - 15:45  АРХ. ПЕТКО МОМЧИЛОВ/КУЗМАН Ш 2, 8; ГЮЕШЕВО/ЛАМБИ КАНДЕВ/ 77, 65, 11, 78, 71; НЕЗНАЕН ВОИН 2, 9 1, 10-12, 2, 9 2; ОХРИДСКО ЕЗЕРО 52, 56, 54; СЕРДИКА 1; СИНИ ВИР ДО 9 - АВТОМИВКА; ЦАНИ ГИНЧЕВ 14 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  ул. бр. Миладинови-12 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  АКАД. ИВАН ГЕШОВ №Ж2 АКАД. ИВАН ЕВСТРАТИЕВ ГЕШОВ 6; КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ 1; СЕРДИКА 8; СИНИ ВИР 7, ДО 9 - ПАРКИНГ На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ЛЪВОВ МОСТ 2; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 65, 102, 100, 104, 69, 98, 67; СЛИВНИЦА 164; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 60-62, 41, 43А, 43; ЦАР САМУИЛ 90, 104, 102, 137, 147, 96, 100, 145, 94, 98 Район Изгрев На 27.02.2019 09:00 - 15:00  АНТОН П. ЧЕХОВ 40, 53, 37, 43, 44, 46, 50, 47, 45, 37, 40, 41, 46, 49, 40, 35, 43, 43А, 42, 48, 39, 42, 41; ЕУЖЕН ПОАТИЕ 4, 1, 3, 5, 6 74; ПИЕР ДЕГЕЙТЪР 1, 2; РАЙКО АЛЕКСИЕВ/ТОДОР ПЕТРОВ 46А, 46А, 46Б, 46; ТАРАС ШЕВЧЕНКО 11, 11, 11-2, 11, 11-4, 11-3; ТОДОР СТОЯНОВ 20, 26, 17, 24, 22, 20 20, 20, 46 46 Б, 18, 15 Район Искър На 25.02.2019 09:30 - 14:30  ДРУЖБА 1 ТП ДО БЛ. 64, 6, 5 На 26.02.2019 09:30 - 16:30  ДРУЖБА 58; ДРУЖБА 1 ДО БЛ. 57, 60, 59, 58, 58-59, 57; КАП. ДИМИТЪР СПИСАРЕВСКИ 32; КРЪСТЮ ПАСТУХОВ/УЛАН БАТОР/ На 27.02.2019 09:30 - 13:30  ДРУЖБА 3; ДРУЖБА 1 4, СРЕЩУ 181, 3, СРЕЩУ 181; М. ЮЖНА ГР. ТЕРИТ. I ЧАСТ УПИ 1988 И ПИ 910 КВ 1А ХРИСТОФОР КОЛУМБ 1 На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ДРУЖБА 1 бл. 6 вх. В и вх. Г На 01.03.2019 09:00 - 16:30  ДРУЖБА 6 вх. А Вх. Б Район Красна Поляна На 26.02.2019 10:00 - 15:00  ПАВЕЛ ШАТЕВ/ДОКЕР/ 54 Район Красно Село На 25.02.2019 09:00 - 16:15  МАЙОР ГОРТАЛОВ 14, 13, 5, 1, 9, 1, 14Б, 7, 18; ТОДОР КАБЛЕШКОВ 2, 8; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 161 На 26.02.2019 09:30 - 13:00  бул. Т. каблешков №72, и 74-Комбо 1; ж. к. Гоце Делчев бл. 238вх 8, 9 и 10 бл. 232, 231 , и офис tv net, бл. 239 вх А, Б, В и Г На 26.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 222А ВХ. Г; СОЛУН 33, 34, 35 На 27.02.2019 09:30 - 13:00  ЛАГЕРА бл. 43, 42 На 27.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 222А ВХ. Е; НЕВЕСТИНА СКАЛА 13; СОЛУН 108 На 28.02.2019 10:00 - 14:00  БЕЛИТЕ БРЕЗИ 1 30, 31, 30 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  БОРОВО 230, 228, 229, 57; РОДОПСКИ ИЗВОР 235; СОЛУН 60 На 01.03.2019 09:30 - 14:00  БИТОЛЯ 108, 107; ОМАЙНИЧЕ 4-12 109; СМИЛИЦА 16, 16; ХИПОДРУМА 107, 107, 107, 106, 109, 110, 108, 108 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  БИТОЛЯ 62-65 ВХ. Г, Д, Ж Район Кремиковци На 26.02.2019 09:00 - 12:15 БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 32, 1, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А На 27.02.2019 09:00 - 16:30  8-МА /ВРАЖДЕБНА/ БИТОВ КОМБИНАТ, 28А; 8-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 28А; ВРАЖДЕБНА 2 57-МА На 28.02.2019 09:00 - 14:15 БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11; ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 32, 1, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А На 28.02.2019 09:00 - 16:15  БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ. ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 На 28.02.2019 09:00 - 13:15 ДОЛНИ БОГРОВ 1 1 На 01.03.2019 09:15 - 16:15 ГОРНИ БОГРОВ РЕНДОВА/ТОЛБУХИН/ 2; ; КВ. ГОРНИ БОГРОВ, БИВШО ТКЗС КРЕМИКОВЦИ ХАН ГОРНИ БОГРОВ На 01.03.2019 09:15 - 16:30  м. МОГИЛИТЕ ПИ 68134. 8592. 182 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ. ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 Район Лозенец На 26.02.2019 09:00 - 16:00  КОНСТАНТИН ПЕТКАНОВ/437-МА/ 23 , 34 бл. А вх А, B. Cл. . B вх. А, B, C, D, E, F На 27.02.2019 09:45 - 15:00  1-ВА УЛ. ШАВАРСКИ ПЪТ 3 На 27.02.2019 08:30 - 15:00  МОГИЛАТА №7 вх. А, Б, В, Г + магазини; №9 фирма БИЛД 9А, 4, 4А, 6, 8, 12, 16 7, 5, 6, 12 На 27.02.2019 08:30 - 15:00  МОГИЛАТА №15 вх. А, Б; №17 , вх. А, Б; №32; №38 , 9, 9A11, 13, 8, 10, 18, 21; Чавдар Мутафов 38 На 27.02.2019 09:45 - 15:00  1-ВА УЛ. ШАВАРСКИ ПЪТ 3 На 28.02.2019 08:30 - 15:00  СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 48 , 42 гостилница Краси; ул. Екатерина Ненчева 2; ЯНА ЯЗОВА/447-МА/ 3 Район Люлин На 25.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. А На 26.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. Б На 26.02.2019 09:30 - 14:00  ЛЮЛИН 420, 417, 421; ЛЮЛИН 4 417, ДО БЛ. 420, 421, 417П, ТП ДО БЛ. 422, ДО 417, 420, ДО 421 На 27.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. В На 28.02.2019 09:30 - 15:15  ЛЮЛИН БЛ. 111 ВХ. Г Район Младост На 25.02.2019 09:00 - 16:30  ИНЖ. ГЕОРГИ БЕЛОВ КВ 6 П. 5081 НПЗ ГОРУБЛЯНЕ На 26.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 3 бл 368 вх Г На 26.02.2019 09:15 - 16:30  МЛАДОСТ 3 ДО 367, 378, 370, 369, 367 На 27.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 280 вх А На 27.02.2019 08:45 - 16:30  МЛАДОСТ 3 ДО 368, 369, 370, 368 На 28.02.2019 09:30 - 14:30  I КВ. 44 ЗА ОЖС МЛАДОСТ 1 98А, 95, 97, 1 94А, ДО БЛ 98, 94, 94А; ПОЛК. ГЕОРГИ ЯНКОВ ДО БЛ. 104 На 28.02.2019 08:45 - 16:30  МЛАДОСТ 4 483, 482- АТЕЛИЕ 2, 482 - МАГ. 11, 482 На 28.02.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 280 вх Б На 01.03.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 281А вх 1 Район Надежда На 25.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 139 вх. Е На 26.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. А На 27.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. Б На 27.02.2019 09:15 - 16:15  ЖОРЖ ДАНТОН/ФР. РЕВОЛЮЦИЯ/ 2, 4, 4А, 1; ЛОМСКО ШОСЕ 104, 90, 112 МАГ. №3, 112 МАГ. №2, 102, 112, 96, 114, 118, 110, 108, 106-А, 94 МАГАЗИН, 98, 112 МАГАЗИН 1, 94, 106, 100, 96 ПАВИЛИОН, 92; СВЕТИ КЛИМЕНТ 57, 53, 54, 48, 52, 56, 50, 59, 55; СВЕТИ КЛИМЕНТ/ЯМБ. СТАЧКА/ 50 На 28.02.2019 09:30 - 15:15  НАДЕЖДА 1 бл. 109 вх. В На 01.03.2019 09:30 - 15:30  НАДЕЖДА 2 бл. 264 вх. Б и вх. Д Район Нови Искър На 27.02.2019 09:30 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5594. 30 11884. 5595. 112 IX-50 ВАСИЛ ЛЕВСКИ/12-ТА/ 5, ПОЩА, 1, 3; В. З. ВОЙНЕГОВЦИ КЪЩА, 1 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, КЛОН В СТ. 151, КЛОН В СТ. 141, КЛОН Е СТ. ; ВЪРШЕЦ/КОСТАДИН ТАКЕВ/ 14, 18, 2А, 7, 3, 5, 8А, 26, 12, 18А, 16, 15, 1, 4В, 20, 6, 2, 4, 21А, 10, 4Б, 6А, 4А; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ 3, 4, 7, 2; ДЕТЕЛИНА/ЦВЕТАН ИВАНОВ/ 2, 3, 4, 1; ЕДЕЛВАЙС/СТЕФАН МИТРОВ/ 3, 1, 6, 7, 2, 4; КОКИЧЕ/ВЪСТАНИЦИ/ 3, 5, 4А, 2, 1, 4, 7, 8; МЕСТН. ЖЪЛТИЯ ПЯСЪК 1; МЕСТН. СТАРАТА МАХАЛА КЪЩА, МЕСТН. СТАРАТА МАХАЛА; МЕСТН. ЧУЧУРКАТА ПИ 11884. 5602. 271 ПИ 324 к. л. Б-13-6-А ЖИЛИЩНА СГРАДА р-н НОВИ ИСКЪР; ПИ 363 к. л. Б-13-6-А ЖИЛИЩНА СГРАДА р-н НОВИ ИСКЪР; РЕКАТА/ДИМИТЪР ИВАНОВ/ 8, 5, 13, 10, 12А, 6, 12; РОЗА 8, 5, 4, 3А, 9, 1, 2, 2А; РОСИЦА 11А, 25, 7, 21, 15, 18, 1А, 23, 25А, 5, 17, 12, 3, 22, 9, 27, 10, 11; РУСАЛКА/РАДОЙ СПАСОВ/ 4, 2, 1, 3; СИНЧЕЦ/ФИЛИП НАЙДЕНОВ/ 5, 1А, 3, 2, 1, 4, 8; СПОРТИСТ/КОНСТАНТИН ВАСИЛЕВ 5, 23, 25, 17, 15, 2, 21, 7, 11, 16, 14, 9, 4, 9А, 3, 1, 10, 13, 6; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 32, 28, 33, 24, 38, МЕЖДУ ВИЛИТЕ И СЕЛОТО, 13, ПЛОЩАДА, 30, 7, 8, 36, 17, 18, М. ДАБО, 5, 34, 10, 29, 15, 26, 19, 8А, 12, 23, 14, 20, О ВИЛНА ЗОНА-ВОДОЕМА, 11, 25, 9, 27, 40, 5А, 35, 21; СТАРОСЕЛСКА 4; УПИ |X-9, КВ. 25 УПИ XV-415 ХХVI-100, КВ. 20, ИДЕНТ. 11884. 5964. 100 ЧЕРНОМОРЕЦ/МЛАДЕН ПЕЕВ/ 12, 2, 7, 4, 10, 2А, 11, 8 КЪЩА, 6А, 19А, 5, 1, 6, 13, 3, 7А, 3Б, 3А; НОВИ ИСКЪР; ВОЙНЯГОВЦИ М. СТ РУСИЯТА; ; 1-ВА 1 ВОЙНЯГОВЦИ, КЪЩА На 28.02.2019 09:45 - 15:00 НОВИ ИСКЪР 127-МА ИСКЪРСКО ДЕФИЛЕ 137, 131А, 123; КРЕМЕНИЦА/РАБОТНИЧЕСКА/ 10, 12; КУМАРИЦА 1; НЕВЕН 6; ПЛИСКА 6А; ПОБЕДА 37; ; ПОБЕДА 37 На 28.02.2019 09:30 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5615. 678 В. З. ВОЙНЕГОВЦИ СТОПАНСКИ ДВОР; ВЪРШЕЦ/КОСТАДИН ТАКЕВ/ 16; ДЕТСКИ СВЯТ ДЕТСКА ГРАДИНА № 37, 9, 3; КАМЪКЪТ 13, 5, 16, 14, 9; РЕКАТА/ДИМИТЪР ИВАНОВ/ 7, 3, 4Б, 4, 2А, 9, 2, 4А, 1, 1А, 11; РОСИЦА ЪГЪЛА С УЛ. КАМЪКА, 4, 2, 2А, 4А, О УПИ 2/212 КВ. 475; РУСАЛКА/РАДОЙ СПАСОВ/ 8; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 4, С/У ТКЗС, ДВОРА НА ТКЗС, 6, 2, 1А, 2Б, 1, 3, СТОПАНСКИ ДВОР, 10; ФЕНЕРА/АЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ/ 13, 17, 6, 2, 7А, 5, 3, 19, 2А, 11, 21, 8, 9, 4, 1, 13А, 1А, 12, 7; ЧЕРНОМОРЕЦ/МЛАДЕН ПЕЕВ/ 12, 13 На 28.02.2019 - На 01.03.2019 10:30 - 15:00 НОВИ ИСКЪР 20-ТА На 01.03.2019 09:00 - 16:00 ВОЙНЕГОВЦИ 11884. 5588. 83 538 577 В. З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В. З. ВОЙНЕГОВЦИ КЛОН В СТ. 87, КЛОН В СТ. 35, КЛОН В СТ. 81, КЛОН В СТ. 44, КЛОН Е СТ. 25, КЛОН В СТ. 119, КЛОН В СТ. 78, КЛОН В СТ. 112, КЛОН В СТ. 95, УПИ ХХV-518, КЛОН В СТ. 141, КЛОН Е СТ. 33, КЛОН В СТ. 124, КЛОН В СТ. 146, КЛОН В СТ. 99, КЛОН В СТ. 115, КЛОН Е СТ. 24, КЛОН В СТ. 109, КЛОН В СТ. 15, КЛОН В СТ. 130, КЛОН В СТ. 75, КЛОН Е СТ. 26, КЛОН Е СТ. 29, КЛОН В СТ. 54, КЛОН В СТ. 73, КЛОН В СТ. 151, КЛОН В СТ. 31, КЛОН В СТ. 147, КЛОН В СТ. 70, КЛОН В СТ. 118, КЛОН В СТ. 50, КЛОН В СТ. 101, КЛОН В СТ. 65, КЛОН В СТ. 77, КЛОН В СТ. 71, КЛОН Е СТ. 41, КЛОН В СТ. 21, КЛОН В СТ. 52, КЛОН В СТ. 84, КЛОН В СТ. 36, КЛОН В СТ. 33, КЛОН В СТ. 129, КЛОН В СТ. 98, КЛОН В СТ. 67, КЛОН В СТ. 51, КЛОН В СТ. 53, КЛОН Е СТ. 43, КЛОН В СТ. 125, КЛОН Е СТ. 28, КЛОН В, КЛОН В СТ. 34, КЛОН В СТ. 131, КЛОН В СТ. 74, ПИ №588 СТЪЛБ В 112, КЛОН В СТ. 47, ВИЛА, КЪЩА, КЛОН Е СТ. 47, КЛОН В СТ. 126, КЛОН В СТ. 123, КЛОН Е СТ. 45, КЛОН В СТ. 64, КЛОН В СТ. 79, КЛОН В СТ. 49, КЛОН В СТ. 85, ПИ 297, КЛОН В СТ. 122, КЛОН В СТ. 116, КЛОН В СТ. 143, КЛОН В СТ. 92, КЛОН В СТ. 86, КЛОН Е СТ. 37, КЛОН В СТ. 105, КЛОН В СТ. 149, КЛОН В СТ. 32, КЛОН В СТ. 83, КЛОН Е СТ. 44, КЛОН В СТ. 63, КЛОН В СТ. 145, КЛОН В СТ. 150, КЛОН Е СТ. 31, КЛОН Е СТ. 36, КЛОН В СТ. 117, КЛОН В СТ. 48, КЛОН В СТ. 148, КЛОН В СТ. 132, КЛОН В СТ. 120, КЛОН В СТ. 121, КЛОН В СТ. 22, КЛОН Е СТ. 27, КЛОН Е СТ. 30, КЛОН В СТ. 91, 999 В. З. РУСИЯ, КЛОН В СТ. 94, КЛОН В СТ. 82, КЛ. В С/У СТ. 68, КЛОН В СТ. 152, КЛОН Е СТ. 32, КЛОН В СТ. , КЛОН В СТ. 104, КЛОН В СТ. 72, КЛОН В СТ. 108; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117; ИМОТ 526; МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884; МЕСТН. МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНА КАРИЕРА ПИ 11884. 5957. 31 ПИ 11884. 9557. 35. 125 ПИ 2 КВ. Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312 И312; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10; УПИ I-406 КВ. 16; НОВИ ИСКЪР; местн. ВОНЕГОВЦИ ПЛ. 13; М. СРЕДНИ РИД ПЛ 12 С. ВОЙНЯГОВЦИ, М. СРЕДНИ РИД СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ КЪЩА; ; В. З. ВОЙНЯГОВЦИ ПИ №11884. 5963. 1 Район Оборище На 25.02.2019 - На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ВРЪБНИЦА-1 7; ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 169, 169 БЪЛГ. -СЪВ. ДРУЖБА, 171 На 26.02.2019 17:00 - 23:15  БУДАПЕЩА 23/А/, 23/Б/, 23Б, 23; ВЕСЛЕЦ 13, 22, 18; ДОНДУКОВ КОРСАКОВ КНЯЗ 7А; ЕКЗАРХ ЙОСИФ 34, 57, 30 Б, 45, 47, 55, 53, 30Б, 20, 28 МАГАЗИН 3, 51, 24, 32, 53А, 22, 28, 28 МАГАЗИН 1, 28 МАГАЗИН 2, 30, 43, 53Б, 53/Б/, 53/А/, 36, 26, 49; ИСКЪР 7/2/, 7/4/, 7 На 01.03.2019 09:15 - 16:15  ВРЪБНИЦА-1 7; ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 169, 169 БЪЛГ. -СЪВ. ДРУЖБА, 171 Район Овча купел  На 25.02.2019 09:00 - 16:15  647-МА/560/ОВЧА КУПЕЛ/ 5, 1; 749-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 1; ГОРНА БАНЯ УЛ. ОБЗОР №29; КАМЕНИЦА 44, 21, 19; ОБЗОР 26А; ОВЧА КУПЕЛ На 25.02.2019 09:00 - 16:15  742-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3 На 25.02.2019 09:00 - 16:15  Горна баня ул. Акад. Михаил Маджаров 22 На 25.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 25.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 БЛ. 27 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ДОБРОВОЛЕЦ 2; КАМЕНИСТ ПЪТ 2; ЛАЗУРНО УТРО 4; МАРКОВА БАНЯ 26; ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3; ЧАРДАКЛИЯ 4 На 26.02.2019 08:45 - 16:15  Горна баня На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ИВАН РАДОЕВ/УЛЯНА ГРОМОВА/ 32; МАЕСТРО КЪНЕВ/В. МАРКОВ/ 57, 72; УПИ-VIII-902 На 26.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 26.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 29 На 26.02.2019 09:00 - 16:30  бул. Цар Борис III Агенция по кадастър На 27.02.2019 09:00 - 16:15  756-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 20; ДОН 46А, 50, 46, 48, 44, 40, 44Г, 58, 41; ЛОЗИЩЕ 30, 23; РАЙКО ДАСКАЛОВ 3 На 27.02.2019 08:45 - 16:15  БИРИМИРСКИ ПОЛЯНИ/КВ. ГОРНА БАНЯ/ В. З. ГОРНА БАНЯ УЛ. СТУБЕЛО, ДВЕ ЛИПИ, ВЕЙНИЧЕ; ДВЕ ЛИПИ 9; ОБЗОР 82 УПИ-933 КВ. 80, 68, 71; ОЛДАШЕВЕЦ 2, 3; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ На 27.02.2019 09:15 - 16:15  УПИ ХII-358 КВ. 64А КВ. ГОРНА БАНЯ На 27.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 27.02.2019 11:00 - 12:00  АНГЕЛ СТОЯНОВ /СУХОДОЛ/ 20А, 1; БЕЛИ БРОД 6 УПИ ХVІ-876 1318 КВ. 46, 5А, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ ХХVІ 1318 КВ. 46, 16, 22, 14А, 12, 2, 5, 4, 18А; ДЪБ 15, 23, 31А, 17, 9, 12, №17А, 18, 31, 7; ИГРИЩЕ 5А, 6; КИРИЛ ХРИСТОВ 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6А, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26А, 21, 12; МЕСТНОСТ СУХОДОЛ СЕЧИЩЕ ПОД ГРОБИЩЕТО; ОВЧЕ ПОЛЕ 2; ОРЕХ 30; ПЕРЛА 54, 35; ПРОХЛАДЕН КЪТ 14; СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4А, 21, 22, 19; СТОИЧКО СТАНИСЛАВОВ 11А, 12, 13, 11, 1, 1А, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23; СУХОДОЛ СРЕЩУ ГРОБИЩЕТО, СТОП. ДВОР; ТРАЯН ТАНЕВ 80, 76А, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72А, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68А, 69, 68, 74А, 54, 66; ХI-352 КВ. 44А ХРИСТО АНДОНОВ 3, 3А, 2, 1, 7, 4 На 27.02.2019 09:30 - 15:30  ВИТОШКА ПОЛЯНА 4 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  756-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 20; ДОН 46А, 50, 46, 48, 44, 40, 44Г, 58, 41; ЛОЗИЩЕ 30, 23; РАЙКО ДАСКАЛОВ 3 На 28.02.2019 09:30 - 16:15  ИВАН ХАДЖИЙСКИ 9; ОБИКОЛНА 13, С/У 32, 78 ОК2, 78, 78 ОК-2, 105 ПРЕД ББЛ. 35; ОВЧА КУПЕЛ ДО 30, 33, 32В, М/У ВХ. А И ВХ. Б; ОВЧА КУПЕЛ 2 320, 33, 33А, ДО 33 ТП - 20, 32-33, ДО 32, 32, 2 33 ГЖ, 33Г, ДО 32, 33ГЖ, 32, 33, 32А, ДО БЛ. 31; ПРЕЗИДЕНТ ЛИНКЪЛН 76 УПИ ХLV-212, 235, КВ. 14; ФЕНИКС СРЕЩУ БЛ. 21 И БЛ. 33 На 28.02.2019 09:15 - 16:15  БИРИМИРСКИ ПОЛЯНИ/КВ. ГОРНА БАНЯ/ В. З. ГОРНА БАНЯ УЛ. СТУБЕЛО, ДВЕ ЛИПИ, ВЕЙНИЧЕ; ДВЕ ЛИПИ 9; ОБЗОР 82 УПИ-933 КВ. 80, 68, 71; ОЛДАШЕВЕЦ 2, 3; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ОБЗОР 2 На 28.02.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 28.02.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 1 515 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  ДОБРОВОЛЕЦ 2; КАМЕНИСТ ПЪТ 2; ЛАЗУРНО УТРО 4; МАРКОВА БАНЯ 26; ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 3; ЧАРДАКЛИЯ 4 На 01.03.2019 09:30 - 16:15  Горна баня ул/ Люлински поток На 01.03.2019 08:45 - 16:15  МАДЖАРИЦА 57; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ 69 На 01.03.2019 09:00 - 16:15  ДРАГОМАН МАНЬОВО БЪРДО 2, 22, 14, 7-9, 15А, 16, 18, 4, 15, 5, 6, 13, 12, 12 А, 7, 20, 21, 17, 18-Б, 19, 1, 6 А, 8, 3, 1 А, 3 607 На 01.03.2019 09:30 - 15:30  ОВЧА КУПЕЛ 2 33 Район Панчарево На 26.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА Минзухар На 27.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ул. Сълзица На 28.02.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВЕДРИНА 2А, 15, 8; КЛИСУРГОВЕЦ/ЙОРДАН АПОСТОЛО 2; ЛЮЛЯК 6, 3; МЛАДЕН АНГЕЛОВ/39-ТА/ 32; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/НИК. ПОПОВ/ 18, 13, 16; ТИНТЯВА/36-ТА/ ПОМПА; УПИII-1630, КВ 88А ЯГОДА/56-ТА/ 2 А, 12, 8, 9, 11, 19, 1, 17 На 01.03.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА 04234. 6988. 2988 М. КУКУЛ; МАХАЛА БОГДАНА ПИ 321 ПЛАНИНСКИ ГЛЕДКИ На 01.03.2019 10:00 - 12:00 ГЕРМАН ВИЛНА ЗОНА ВРАНЯ 1, 1А, КВ. 20 УПИ 14-400; ДРУЖБА/23-ТА/ 38; СТАРАТА ЧЕШМА/АПОСТОЛ ЯНКОВ 3; КАЗИЧЕНЕ; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ СТОПАНСКИ ДВОР; АЛИЧО/ТРАЯН КАРДАШКИ/ СТОПАНСКИ ДВОР; ВП 52150 1; ГАРАТА МЕСТН. ДЯВОЛСКО КРУШЕ ПИ 35239. 6110. 75; СЕРАФИМ СТОЕВ 6, 6; СТОПАНСКИ ДВОР АГРОМЕЛИОР. , ТП ТКЗС, СКЛАД, ПРЕД КРАВЕК. ; УПИ VII1605, 2701 КВ, 16; ЛОЗЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 44063. 6201. 33 М. САДИНА АКАЦИЯ/43/ 1; ВИСО/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ МАГАЗИН СТРОИТЕЛНИ МАТЕРИАЛИ; МАЛИНА/15-ТА/ 1; РОПОТАМО/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ 2; СТАР ЛОЗЕНСКИ ПЪТ 8; СЪЕДИНЕНИЕ/ГЕОРГИ ДИМИТРОВ/ ЧЕРНО МОРЕ/В. З. ВРАНА-ЛОЗЕН/ 4; ; 492, КВ, 31-ПАНЧЕРЕВО ГАРА ИСКЪР УЛ. 5004\6; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ВРАНЯ ОКОЛОВР. ПЪТ, 370, 1; ПЛОВДИВСКО ШОСЕ 106А, 88А, 102; СТОПАНСКИ ДВОР КАЗИЧЕНЕ; ХРИСТОФОР КОЛУМБ 43 Район Подуяне На 25.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 139 ВХ. А, Б На 26.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 139 ВХ. В, Г На 26.02.2019 09:00 - 16:30  Хаджи Димитър ул. теофил ганев; ХД бл. 143 , ХД бл. 23 ХД бл. 40 На 27.02.2019 09:30 - 15:00  ХАДЖИ ДИМИТЪР БЛ. 69 ВХ. Б На 01.03.2019 09:30 - 15:00  СУХАТА РЕКА БЛ. 49 ВХ. Б, В Район Сердика На 26.02.2019 09:15 - 16:15  БЕНКОВСКИ ПАРЦЕЛ 16; ГЛАС НАРОДЕН 13А, 4А, 3, 6, 10, 7, 13, 13Б, 11, 5, 4, 9, 14, 3А, 8; ДОЛНА МАХАЛА 3А, 4, 8, 3, 1, 15 КВ 74 П-Л 14/16, 5, УПИ XI, КВ. 74, М. БЕНКОВСКИ, 1А, 5А, 7; ЕДИНСТВО 53, 16, 14, 2, 51, 18, 20, 22, 12, 55; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105А, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134; ОБРАДОВСКИ ПЪТ 15, 24, 5, 17, 3, 6, 32, 7, 18, 20, 10, 26, 30, 2, 28, 4, П-Л 15-17, 16, 8, 12, 19, 32А, 9, 1, 14; ОБРАДОВЦИ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 34; СЕЛСКА ПОЛЯНА 4, 4А, 6, 2 На 27.02.2019 09:15 - 16:15  ГЕЛЕ КИТОВ 2, 6, 8, 11, 5, 15-17, 12В, 7, УПИ, 13, 69, 4-А, 4, 15, 1; ГЛАС НАРОДЕН 12, 10; ГОРНА МАХАЛА 2, СТОП. СГР. ПИ 014122, 4; ЕДИНСТВО 10, 4, 45, 8, 43, 2, 47, 49, 12; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 104, 92, 98, 85, 99, 94А, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 КВ. БЕНКОВСКИ, 93, 103, 95; ОБРАДОВЦИ 2, 99, 1, 1 А; РОДНА ПЕСЕН 2, 1А, 4, 3, 18, 21, 14, 1, 17, 8, 16, 9, 7А, 13, 19, 7, 11, 5, 6, 15; РОДОЛЮБИЕ СЕВЕРНА 3; СТАР КЛАДЕНЕЦ 9А, 9, 7, 3, 20, 1А, 5, 1Б, 1; ЯШАРИЦА 5, 6, 13, 8, 7, 4, 5А, 1, 2, 11, 3, 9 На 28.02.2019 09:15 - 16:15  БЕЗИМЕННА 16; БЕНКОВСКИ 8, 28; БИРИМИРСКА ВОДА 2, 5; БИРИМИРСКИ ИЗВОР 19, 14 а, 22, 1, 37А, 24А, 41, 9, 37, 32, 20А, 28, 3, 8, 31, УПИ III-916, КВ. 38А, 23, 29, 10, 15, 30, 39А, 35, 7, 39, 21, 11, 20, 27, 17, 24, 33, 5, 16, 13; БОЯН БОЛГАР 1, 8А, 10, 2, 15А, 14, 9, 5, 13, 3, 8, 11, 6, 12, 7; ГОРГОСИЦА 19, 13; ИВАН КРАЛИЧА 16, 2, 10, 4, 22, 12, 3, 15, 1, 9А, 9, 13 СКЛАД, 13, 7, 11, 5, 20, 6; ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР. МАНОВ/ 41, 43, 35, 51, 37; ЛУННА НОЩ 6; НПЗИЛИЯНЦИ/ИЗТОК КВ. 15 ОЛДАШЕВЕЦ 11А, 4, 5, 7, 9, 1, 3; ПЕРЯНОВЕЦ 16, 11, 11 СТР. ТАБЛО; ПОП ГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ 2, 12, 8, 3, 9, 7, 6, 2А, 4, 5; САМОДИВСКО КЛАДЕНЧЕ 12, 10, 3, 2; УСПЕХ 23А, 19А, 20, №28А, 28, 19, 23, 26, 22, 21, 17, 25, 3, 21А, 24; ХОРИЗОНТ 1, 3, 2, 5, 1А Район Студентски Град На 25.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 11, блок 1; Дървеница блок 3, 2, 1; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдисвско поле 11, 15 На 25.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 25.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 26; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ На 26.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО блок 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 56; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ На 26.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 15 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 27.02.2019 09:00 - 16:00  21 ви Век 54, 52-54; Висарион Белински блок 6; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО блок 7; Георги Златаров 38, 39 вх. А; Дианабад блок 7; Йордан Трифонов 6, 6А вх А, Б; Кирил Попов 55, 27, 53А, 53; Малинова Долина кв. 20, УПИ XVI-147; Никола Габровски 56; Петър Джидров 2Ж, 2-3; Симеоновско Шосе 3А, 3, 3Б, 7, 3, 9, 97, 95Б, 81, 95; Стефан Младенов 2 вх А, Б; 9; Христо Вакарелски 13 вхБ На 28.02.2019 09:00 - 16:00  Дървеница 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 15, 11 На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ГЕРМАНОВ 7; АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 11 КВ. ДЪРВЕНИЦА, 9, 9, 11, 1, 7 ТК, 7, 11 51 На 28.02.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 11, 15 На 01.03.2019 09:00 - 16:00  Дървеница блок 15; ЖЕКО ВОЙВОДА 4, 5, 8 На 01.03.2019 09:00 - 16:00  АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 1, 11; Дървеница 1, 2, 3; Жеко Войвода 5; Перперикон 8; Пловдивско поле 11, 15 Район Триадица На 25.02.2019 08:00 - 16:00  МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ 89, 86 86А, 111 МАГАЗИН 4, 111, 86, 111 МАГАЗИН 3, 86А, УПИ V, VІ, VІІ, ХVІ КВ. 19, 86 На 27.02.2019 09:00 - 11:00  СТРЕЛБИЩЕ 11А, 17А, 16А, 15А, 12А, 13А, 15А, 15; ХАЙДУШКА ГОРА 16А, 141, № 141, 137 На 28.02.2019 08:45 - 15:00  УЛ. Проф. Петър Шапкарев 12Б, 12А; ЧЕРНИ ВРЪХ 107, 103 СОФИЙСКА ОБЛАСТ Божурище На 25.02.2019 08:30 - 09:30 БОЖУРИЩЕ 022145 8-МИ МАРТ 1А; I-015169 КВ. 13, КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ V-9605, кв. 84 VI -002024 АТОН 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16; ДАЛИЯ 3, 5, 6, 19 КЪЩА 19, 13, 2, 4, 1; ДВОРА НА АПК 1; ДЕВЕТИ МАЙ ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 11, 6, 13, 3, 16, 15, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 КВ. 4, 12, 2, VIII-022188 КВ. 10, 7, КВ. 10, 13 ИМОТ002044, 9, 17, 18, УПИ IV-015063, 5, 5, КЪЩА; ЕДЕЛВАЙС 33, 29, 35А, 27А, 37А, 42, 27, 29А, 44, 31, 25А, 35, 37; ИСКЪР 30; КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ ЛЯСТОВИЦА 2; МУРА 2, 3; ПИ 65 КВ. 9ТИ СЕПТЕМВРИ РИЛА 8, 8А, 16, 14А, 10А, 4А, 12, 10, 14, 12А, 6, 25; РУЕН 3Б; СТАРА ПЛАНИНА 5, 3, 7, 1; ТКЗС КВ. 21 УПИ I-015092, 015093, 015094 КВ. 12 УПИ V -002004 КВ. 4 УПИ V-02249 КВ. 10 УПИ XII -38 КВ. 3 УПИ XIII -002004 КВ. 4 УПИ УПИ XXXI-1004 КВ. 4 УПИ ХІІІ-015133 ФЕНИКС 13, 15, 22; ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ 3; ЩЪРКЕЛ 11; КВАРТАЛ, КВ. 9ІХ УПИ IV-22КВ. 5, 56, 85, 53, 4, 6; ГУРМАЗОВО; I-212, КВ. 20 II-020068 44 IV-020070 IV-024064 XI-020018 КВ. 44 XXIII-82 КВ. 32 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 79; ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 4; ПАРЦЕЛ ІІ-77, КВ. 28 ПИ 001140 ПИ 001019 М. МАТЕРКА СТОПАНСКИ ДВОР УПИ І-254 КВ. 25 УПИ 6-292 КВ 26 УПИ II-021103 КВ. 43 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ III-112 КВ. 11 УПИ IX-159, кв. 14 УПИ ІV-38, КВ. 4 УПИ VI-020069, КВ. 44 УПИ VII-270, КВ. 24 УПИ XIV-157 КВ. 14 УПИ Х-299 КВ. 29 ВРЕМЕННО ЕЛ. ЗАХРАНВАНЕ ЗА СТРОИТЕЛСТВО; УПИ-II-022022 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; М. ШЕОВИЦА, М МАТЕРКА КВ 35, ВИЛА, КЪЩА, УПИ VІІІ-008013, КВ. 34, КЪЩА, ВИЛА, ПОМПА, КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН; ДЕЛЯН, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; IV-052034 ПИСАТЕЛ СПАС АНТОНОВ 2; ХVIII-115, КВ. 15 ОБЩИНА БОЖУРИЩЕ, УПИ VІІ-23, КВ. 8, КЪЩА; ЗЛАТУША; №ІІІ а-56 КВ 5 ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА УПИ II-214 КВ. 20 УПИ X-59 кв. 25 КЪЩА, УПИ ІІІ-226, КВ. 22, КЪЩА, ВИЛА; МАЛА РАКОВИЦА; С. МАЛА РАКОВИЦА УПИ VI-5, КВ. 2 ; ПОЖАРЕВО, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; 123. 106 123. 211 VІІІ-485, КВ. 34 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 69; ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - ГУНДИ 17; КАЗАНА 14А; КОСМОНАВТ АЛ. АЛЕКСАНДРОВ 33, 26; КОСМОНАВТ ГЕОРГИ ИВАНОВ 71, 186, 172, 119, 82; МЕСТНОСТ МОГИЛА МОГИЛА ПЕЙО ЯВОРОВ 6, 10; ПИ 123. 274 ПЧЕЛА 4; УПИ ІІ 379/КВ27 УПИ 1-034007 , КВ1, М. ДОБЪР МЪЖ УПИ 3-227 КВ. 18 УПИ VI-105 КВ. 8 УПИ- XII-148 КВ. 10 УПИ XXI, КВ. 17 УПИ ХІІ-369, КВ. 29 УПИ ХVІІ-ОБЩ, КВ. 19 УПИ-190КВ 15 УПИ-IX-485, КВ. 34 УПИV-016025 КВ. 1 КЪЩА, КЪЩА, М. ГУНОТО, , КЪЩА, ВИЛА, ВИЛА, УЛ. КОКИЧЕ №11, МЕСНОСТ МОГИЛА; РОСОМАН; 63121. 133. 9 I-30, КВ. 6 ГРАНИТ М. ПАДИНАТА УПИ IV-58, КВ. 9 УПИ XIV-145 УПИ ХIII-144 КВ. 22 ЧЕРКВА П-ЛІІІ-99, КВ. 15, ВИЛА; ХЕРАКОВО; XIII-43 КВ. 9 ПИ 000189 РИДО 21; УПИ I-155010, кв. 47 УПИ II-155010 КВ. 47 УПИ VIII - 321 УПИ XVII-262 , КВ. 22 ЦАРИЦА ЙОАННА 13; ЧЕРКОВНА 23А, 6; УПИ ХIV-326 КВ. 32, № . , КЪЩА, ВИЛА, УПИ ХІХ-32, КВ. 11, УПИ ХХ-32, КВ. 11, УПИ XVII-68 КВ. 5, ВИЛА, КЪЩА На 25.02.2019 15:30 - 16:30 БОЖУРИЩЕ 022145 8-МИ МАРТ 1А; I-015169 КВ. 13, КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ V-9605, кв. 84 VI -002024 АТОН 10, 11, 10/12, 14, 4, 8, 16; ДАЛИЯ 3, 5, 6, 19 КЪЩА 19, 13, 2, 4, 1; ДВОРА НА АПК 1; ДЕВЕТИ МАЙ ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ 11, 6, 13, 3, 16, 15, 8, 10, 4, 14, 1, УПИ VІ-002003 КВ. 4, 12, 2, VIII-022188 КВ. 10, 7, КВ. 10, 13 ИМОТ002044, 9, 17, 18, УПИ IV-015063, 5, 5, КЪЩА; ЕДЕЛВАЙС 33, 29, 35А, 27А, 37А, 42, 27, 29А, 44, 31, 25А, 35, 37; ИСКЪР 30; КВ. ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ ЛЯСТОВИЦА 2; МУРА 2, 3; ПИ 65 КВ. 9ТИ СЕПТЕМВРИ РИЛА 8, 8А, 16, 14А, 10А, 4А, 12, 10, 14, 12А, 6, 25; РУЕН 3Б; СТАРА ПЛАНИНА 5, 3, 7, 1; ТКЗС КВ. 21 УПИ I-015092, 015093, 015094 КВ. 12 УПИ V -002004 КВ. 4 УПИ V-02249 КВ. 10 УПИ XII -38 КВ. 3 УПИ XIII -002004 КВ. 4 УПИ УПИ XXXI-1004 КВ. 4 УПИ ХІІІ-015133 ФЕНИКС 13, 15, 22; ШЕСТИ СЕПТЕМВРИ 3; ЩЪРКЕЛ 11; КВАРТАЛ, КВ. 9ІХ УПИ IV-22КВ. 5, 56, 85, 53, 4, 6; ГУРМАЗОВО; I-212, КВ. 20 II-020068 44 IV-020070 IV-024064 XI-020018 КВ. 44 XXIII-82 КВ. 32 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 79; ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 4; ПАРЦЕЛ ІІ-77, КВ. 28 ПИ 001140 ПИ 001019 М. МАТЕРКА СТОПАНСКИ ДВОР УПИ І-254 КВ. 25 УПИ 6-292 КВ 26 УПИ II-021103 КВ. 43 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ III-112 КВ. 11 УПИ IX-159, кв. 14 УПИ ІV-38, КВ. 4 УПИ VI-020069, КВ. 44 УПИ VII-270, КВ. 24 УПИ XIV-157 КВ. 14 УПИ Х-299 КВ. 29 ВРЕМЕННО ЕЛ. ЗАХРАНВАНЕ ЗА СТРОИТЕЛСТВО; УПИ-II-022022 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; М. ШЕОВИЦА, М МАТЕРКА КВ 35, ВИЛА, КЪЩА, УПИ VІІІ-008013, КВ. 34, КЪЩА, ВИЛА, ПОМПА, КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН; ДЕЛЯН, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; IV-052034 ПИСАТЕЛ СПАС АНТОНОВ 2; ХVIII-115, КВ. 15 ОБЩИНА БОЖУРИЩЕ, УПИ VІІ-23, КВ. 8, КЪЩА; ЗЛАТУША; №ІІІ а-56 КВ 5 ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА УПИ II-214 КВ. 20 УПИ X-59 кв. 25 КЪЩА, УПИ ІІІ-226, КВ. 22, КЪЩА, ВИЛА; МАЛА РАКОВИЦА; С. МАЛА РАКОВИЦА УПИ VI-5, КВ. 2 ; ПОЖАРЕВО, ОБЩ. БОЖУРИЩЕ; 123. 106 123. 211 VІІІ-485, КВ. 34 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ 69; ГЕОРГИ АСПАРУХОВ - ГУНДИ 17; КАЗАНА 14А; КОСМОНАВТ АЛ. АЛЕКСАНДРОВ 33, 26; КОСМОНАВТ ГЕОРГИ ИВАНОВ 71, 186, 172, 119, 82; МЕСТНОСТ МОГИЛА МОГИЛА ПЕЙО ЯВОРОВ 6, 10; ПИ 123. 274 ПЧЕЛА 4; УПИ ІІ 379/КВ27 УПИ 1-034007 , КВ1, М. ДОБЪР МЪЖ УПИ 3-227 КВ. 18 УПИ VI-105 КВ. 8 УПИ- XII-148 КВ. 10 УПИ XXI, КВ. 17 УПИ ХІІ-369, КВ. 29 УПИ ХVІІ-ОБЩ, КВ. 19 УПИ-190КВ 15 УПИ-IX-485, КВ. 34 УПИV-016025 КВ. 1 КЪЩА, КЪЩА, М. ГУНОТО, , КЪЩА, ВИЛА, ВИЛА, УЛ. КОКИЧЕ №11, МЕСНОСТ МОГИЛА; РОСОМАН; 63121. 133. 9 I-30, КВ. 6 ГРАНИТ М. ПАДИНАТА УПИ IV-58, КВ. 9 УПИ XIV-145 УПИ ХIII-144 КВ. 22 ЧЕРКВА П-ЛІІІ-99, КВ. 15, ВИЛА; ХЕРАКОВО; XIII-43 КВ. 9 ПИ 000189 РИДО 21; УПИ I-155010, кв. 47 УПИ II-155010 КВ. 47 УПИ VIII - 321 УПИ XVII-262 , КВ. 22 ЦАРИЦА ЙОАННА 13; ЧЕРКОВНА 23А, 6; УПИ ХIV-326 КВ. 32, № . , КЪЩА, ВИЛА, УПИ ХІХ-32, КВ. 11, УПИ ХХ-32, КВ. 11, УПИ XVII-68 КВ. 5, ВИЛА, КЪЩА На 26.02.2019 10:00 - 15:00 ХЕРАКОВО V-130086, М. САВИНА ВОДИЕНИЦА 75 УПИ ХV-545, КВ. 70, М. КАНТОН 455, ВИЛА 39 На 26.02.2019 09:30 - 11:00 ПРОЛЕША IX-108, КВ. 16 ИВАН ВАЗОВ 12; УЛ. КОКИЧЕ УПИ І-027035 М. БЪШИНА ПАДИНА УПИ VІ-040021 КВ. 65 ОБЩ. БОЖУРИЩЕ УПИ V-041067 КВ. 66 УПИ VІІ-108, КВ. 16 УПИ V-29 КВ. 11 УПИХІ-102 кв. 15 ЦАР КАЛОЯН УПИ IV-040022 КВ. 71 УПИ ХV-041057, 041167 КВ. 66, КЪЩА На 26.02.2019 14:00 - 16:00 ГУРМАЗОВО IV-020070 XI-020018 КВ. 44 ГУРМАЗОВСКО ШОСЕ 7 ПИ 001140 СТОПАНСКИ ДВОР УПИ 6-292 КВ 26 УПИ III-001141, КВ. 39 УПИ-VII-008035 КВ. 34 ЯНЕ САНДАНСКИ 26, 32; КЪЩА, НАВЕС ЗА МИНЕРАЛНИ ТОРОВЕ, ФУРГОН На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Гурмазово: I-212, Кв. 20, II-020068 44, IV-020070, IV-024064, XI-020018 Кв. 44, XXIII-82 Кв. 32, Гурмазовско Шосе, Гурмазовско Шосе 7, Любен Каравелов, Парцел Іі-77, Кв. 28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ III-112 Кв. 11, УПИ Ix-159,Кв. 14, УПИ VI-020069, Кв. 44, УПИ VII-270, Кв. 24, УПИ XIV-157 Кв. 14, УПИ І-254 Кв. 25, УПИ ІV-38, Кв. 4, УПИ Х-299 Кв. 29, УПИ-II-022022, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв. 15 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ II-214 Кв. 20, УПИ X-59 Кв. 25 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мала Раковица: С. Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв. 2 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123. 106, 123. 211, Vііі-485,Кв. 34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, местност Могила, Могила, Пейо Яворов, ПИ 123. 274, Пчела, УПИ 1-034007, Кв1,М. Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв. 8, УПИ XXI, Кв. 17, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, Кв. 19, УПИ Хіі-369, Кв. 29, УПИ- XII-148 Кв. 10, УПИ-190кв 15, УПИ-Ix-485,Кв. 34, УПИV-016025 Кв. 1 На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Росоман: 63121. 133. 9, I-30, Кв. 6, Гранит, М. Падината, УПИ IV-58, Кв. 9, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква На 25.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Хераково: XIII-43 Кв. 9, ПИ 000189, Ридо, УПИ I-155010,Кв. 47, УПИ II-155010 Кв. 47, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262, Кв. 22, Царица Йоанна, Черковна На 26.02.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Пролеша: Ix-108, Кв. 16, Иван Вазов, ул. Кокиче, УПИ V-041067 Кв. 66, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ Vі-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vіі-108, Кв. 16, УПИ І-027035 М. Бъшина Падина, УПИхі-102 Кв. 15, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71 На 26.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Хераково: V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон На 26.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Гурмазово: IV-020070, XI-020018 Кв. 44, Гурмазовско Шосе 7, ПИ 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141,Кв. 39, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански Ботевград На 25.02.2019 08:30 - 15:00 ТРУДОВЕЦ 563032 м-ст Пазарника ВИЛНА ЗОНА ЖИЛИЩНА СГРАДА, ВИЛА, 19 ВИЛА; ЛОЗЯТА УПИ XXVII , КВ. 31; ВИЛНА ЗОНА На 25.02.2019 09:45 - 16:15 БОТЕВГРАД БЪЛГАРИЯ 8, 8 8, 8А; ГУРКО 12, 4, 11, 14 ФУРНА, 8, 6, 14, 10, 2; СЕДЕМНАЙСТИ НОЕМВРИ 7 СИНЧЕЦ, 7 На 25.02.2019 09:00 - 15:15 БОТЕВГРАД БЪЛГАРИЯ 12, 20, 10; ВИТОША 2, 4 4, 4 На 25.02.2019 08:00 - 16:15 РАШКОВО 6, КЪЩА, ВИЛА На 25.02.2019 08:00 - 16:15 БОТЕВГРАД АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 96, 98; БОЖКО БОЖИЛОВ 85, 78, 74, 87, 72, 91, 80, 81, 76, 83, 89, 93; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 28 28, 26, 25, 26, ЖСК ЗОРА, 24, 23, 28, 27, 28, 27; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 20, 51, 22, 12. , 51А; ИВАН ВАЗОВ 28, 74, 78, 25, 27, 4, 72, 76, 27, 23, 24, 28, 82, 70, 84, 80, 26, 86, 26, 2; ОПЪЛЧЕНСКА 18, 12, 11, 10, 20, 31, 34, 17, 16, 34, 13, 32, 27, 28А, 14, 15, 30; ОРХАНИЕ 9, 5; СТАРА ПЛАНИНА 62, 58, 56, 45, 57, 47, 54, 51, 64, 59, 53, 50, 43, 42, 49, 44, 66, 46, 52, 60, 55, 68, 48 На 25.02.2019 08:00 - 16:15 БОТЕВГРАД ЗЕЛИН-10-А ЗЕЛИН-19-А 13; ЗЕЛИН-20-А 10, 20; ЗЕЛИН-22-А 22; ЗЕЛИН-25-А 7, 8, 3; ЗЕЛИН-26-А 3, 2, 9 ВИЛА; ЗЕЛИН-30-А 3, 4; ЗЕЛИН-31-А 27; ЗЕЛИН-34-А 12; ЗЕЛИН-36-А 8 КЪЩА; ЗЕЛИН-7-А 6; ЗЕЛИН-Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ 70 ВИЛА; ЗЕЛИН-ЛЕСКАТА 19, 5, 17, 37; КАЗАРМЕН КУРОРТ ЗЕЛИН 32, УПИ XVIII-1261 КВ. 1, 52, БУНГАЛО; СТУБЕЛЯ 53; УПИ IV-737. 75 ЧЕКАНИЦА 5 УЛ. 13 ТА На 25.02.2019 08:30 - 16:15 НОВАЧЕНЕ, ОБЩ. БОТЕВГРАД III-709, КВ. 38 АСПАРУХ 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23; БОРИС I (МЕТОДИ АНТОНОВ) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15; ВАСИЛ ДРУМЕВ 1, 2, 8, 14, 6, 4; ДОНДУКОВ 10; ДУНАВ 5, 6, 8, 1; ИВАЙЛО 6, 8, 1, 2, 4; МЕДВЕН 18, 3; ОПЪЛЧЕНСКА 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3; РУДАРКА 2, 8, 13, 15, 6, 17; ХРИСТО БОТЕВ 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21; СКРАВЕНА; КОЙДАНОВЕЦ 1, 7 На 25.02.2019 08:30 - 16:15 БОЖЕНИЦА ДОЛАПИЩЕТО МАХАЛА БЛИЗНАКОВЦИ МАХАЛА БРУСЕН 10 КЪЩА; МАХАЛА ДОНЧОВЦИ МАХАЛА КРЪСТА КЪЩА; МАХАЛА МУРТА МАХАЛА ПЛОЧА МАХАЛА УРВИЧ 1, 9, 11; МАХАЛА УСОЙНАТА КЪЩА На 26.02.2019 08:30 - 15:00 ТРУДОВЕЦ 563032 м-ст Пазарника ВИЛНА ЗОНА ЖИЛИЩНА СГРАДА, ВИЛА, 19 ВИЛА; ЛОЗЯТА УПИ XXVII , КВ. 31; ВИЛНА ЗОНА На 26.02.2019 09:15 - 14:00 БОТЕВГРАД АМ ХЕМУС; ЕТРОПОЛЕ; ГЕОРГИ АНТОНОВ 20; ПРАВЕЦ; БОР 1; ВАСИЛ ЛЕВСКИ ВЛАДИН РЪТ ЕЗЕРОТО 12, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, 14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 30, 31, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33; ЕЗЕРОТО УПИ ІІ КВ. 117 ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ, ДО ГР. ПРАВЕЦ КВ. ЕЗЕРОТО ЛЕСКОВЕЦ МАХАЛА ПОПОВСКА КЪЩА; МАХАЛА ПУШКАРСКО КЪЩА; МАХАЛА СКЪРНАВА 8, КЪЩА; месност орниче МЕСТНОСТ ХРИСТОВОТО НАНИН ДОЛ ОРНИЧЕ СЕРПУХОВ 29; СКЪРНАВА ТП, 173; РАЗЛИВ; 000134 №061016 М. КАМЕНЯКА 13022 МАХАЛА ЩАПАЛСКА МАХАЛА БАГЕЛЕЙСКА МАХАЛА БОНОВСКА МАХАЛА ВЛЪЧКОВСКА КЪЩА; МА

comment 0
visibility 1472
вода

В „Драгалевци“ и „Орландовци“ пресъхват чешмите

Планирани ремонтни дейности по мрежата на „Софийска вода“ на 22 февруари, петък, ще съдействат  за по-доброто управление на водопроводната мрежа. Това ще наложи спирането на водата в части на столицата. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул.“Локорска“ кв. „Орландовци“, от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на ул. „Съзнание“ от ул. „София“ до ул. „Локорска“. АКо ремонтните дейности се проточат повече от 12 часа „Софийска вода”, вода ще се достави с водоноска на ул. „Съзнание“ ъгъла с ул. „Локорска“. Заради монтаж на водомерен възел на ул.“Еловица“ кв. „Драгалевци“, от 10:00 до 15:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Кимчовец“, ул. „Казаните“, по ул. „Момино венче“ от ул. „Казаните“ до ул. „Кимчовец“ Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа,  ще бъде осигурена питейна вода с водоноска на ул. „Еловица“ ъгъла с ул. „Кимчовец“.

comment 0
visibility 4049
вода

„Люлин“ 8, Центъра и „Овча купел“ остават на сухо

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложат на 21 февруари, четвъртък, спиране на водата в някои части на столицата. Заради подмяна и превключване на уличен водопровод  на ул. „Патриарх Герман“ с. Герман, от 09:00 часа на 21 февруари 2019 г. до 05:00 на 22 февруари ще бъде спряна водата на  живеещите в района на: с. Лозен между ул. „Кайгана“, ул. „Св. Св. Кирил и Методий“, ул. „Еделвайс“, ул. „Бузлуджа“ ,ул. „Съединение“, ул. „Дъб“, ул. „Къси дол“, ул. „Акация“. Карето между ул. „Преслав“, ул. „Съединение“, ул. „Варовита“, ул. „Крушите“. Карето между ул. „Съединение“, ул. „Васил Левски“, ул. „Могила“,  ул. „Теменуга“; ул. „Съединение“ от ул. „Лозен“ № 97 до АМ „Тракия“, м. Чикерица, ул. „Околовръстен път“ № 360 – „Порше София Изток“, ул. „Манастирска воденица“ вилна зона „Врана – Герман“ – ул. „Ливадето“ и ул. „Чардаклийска кория“ вилна зона „Лозето“ – западно от ул. „Самоковско шосе“ местност „Пешуница“   От 09:30 часа до 20:00 ч. ще спре водоподаването в района на: кв.“Кремиковци“, кв.“Сеславци“ , с.Яна , база „Строй Инжект“ , Жандармерията       Ще се осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски на адрес:   в.з.Детски град – ул. „Синя светлина“ ъгъла с ул. „Понор“ с.Лозен – ул. „Съединение“ ъгъла с ул. „Ненко Германски“ с.Лозен – ул. „Явор“ ъгъла с ул. „Съединение“   Ще има осигурено алтернативно водоснабдяване на затвор „Кремиковци“  Заради реконструкция на уличен водопровод  на ул. „Ген. Асен Николов“ жк. „Люлин“ 8, от 10:00 до 22:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: жк. „Люлин“ 8 - бл. 817, бл. 817-П, бл. 818, бл. 881, бл. 882, бл. 883, жк. Люлин 9-бл. 981, бл. 982 и бл. 983, ул. „Търново“ № 30, № 35, № 37, плувен басейн на 56 СОУ „Проф. Константин Иречек“ и ул. „Търново“ № 39, ул. „Юмрукчал“, ул. „Крим“ № 28-30; ул. „Тодор Влайков“ № 19 и № 27 и ул. „Ген. Асен Николов“ № 12, ОДЗ №139 „Панорама“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред бл.981. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Иван Вазов“ Център, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Иван Вазов“ от ул. „Цар Иван Шишман“ до ул. „Георги С. Раковски“. ул. „6 – ти септември“ от бул. „Ген. Гурко“ до ул. „Славянска“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Славянска“ ъгъла с ул. „6 – ти септември“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Симеон Радев“ жк. „Бъкстон“, от 10:00 до 18:00 ч. без вода остават живеещите в района на ул. „Симеон Радев“ от ул. „Преки път“ до ул. „Иван Сусанин“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Симеон Радев “ ъгъла с ул. „Иван Сусанин“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „3-ти март“ кв. „Филиповци“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на  живеещите в района на кв. „Филиповци“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Боян Магесник“ кв. „Подуяне“, от 10:00 до 17:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Боян Магесник “ от ул. „Велчо Атанасов“ до ул. „Асенова крепост“, ул. „Погледец“ №1, №2, №3, №4 Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа, ще се достви вода с водоноска на ул. „Боян Магесник“ ъгъла с ул. „Иларион Драгостинов“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Зелена ливада“ кв. „Овча купел“, от 10:00 до 17:00 ч.ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Зелена ливада“ ул. „Летовищна“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Зелена ливада“ №10. Заради монтаж на пожарен хидрант на ул. 2-ра  кв. „Враждебна“, от 09:00 до 18:00 ч. вода няма да имат живеещите в района на ул. 2-ра от ул. 26 до ул. 25.

comment 0
visibility 1061
вода

Квартал „Витоша“ цял ден ще е без вода

Планови ремонти, предвидени от „Софийска вода“ ще оставят голяма част от столицата без вода на 20 февруари, сряда. Заради монтаж на спирателни кранове на ул. „Чавдар Мутафов“ кв. „Витоша“, от 09:30 до 21:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: бул. „Симеоновско шосе“, ул. „Чавдар Мутафов“, ул. „Тодор Чипев“, ул. „.Могилата“, ул. „.Йордан Стубел“, ул. „Иван Пейчев“, ул. “Трифон Кунев“, ул. „Асен Разцветников“ бул. „ Симеоновско шосе“. Възможно е да се повиши мътността на водата в: ж.к. „Дианабад“ кв. „Витоша“ района между бул. „ Симеоновско шосе“, ул. „21-ви век“, ул. „.Христо Вакарелски“, ул. „ Никола Габровски“ и бул. „Г. М. Димитров“. Ако ремонтните дейности продължат повече от  12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Екатерина Пенчева“ ъгъла с ул. „Чавдар Мутафов“. Заради превключване на уличен водопровод  на ул. „Тодор Джебаров“ кв. „Манастирски ливади“, от 10:00 до 19:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Тодор Джебаров“ от ул. „Тодор Каблешков“ до ул. „Григор Чешмеджиев“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се доставо вода с водоноска на ул. „Тодор Джебаров“ пред бл. 42. Заради подмяна на уличен водопровод  до бл. 216 жк. „Фондови жилища“, от 09:30 до 19:30 ч. ще спре водоподаването на живеещите в  бл. 210 и бл. 216. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Петър Богдан“ кв. „Подуене“, от 09:30 до 16:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Петър Богдан“ от ул. „Кобилино бранище“ до ул. „Блага Димитрова“ ул. „Бричебор“ от ул. „Велчо Атанасов“до ул. „Петър Богдан“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Бричебор“ ъгъла с ул. „Петър Богдан“. Заради изграждане на уличен водопровод  на ул. „Георги Велев“ с. Доброславци, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Градинарска“, ул. „Грамадите“, ул. „Първанова чешма“, ул. „Уршак“, ул. „Валога“, ул. „Житенски път“ Ако ремонтните дейности продължат повече  от 12 часа, ще бъде доставена вода с  водоноска на ул. „Бранище“ ъгъла с ул. „Доброславско шосе“. Заради монтаж на пожарен хидрант на ул. „Гео Милев“ жк. „Христо Смирненски“, от 10:00 до 18:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Гео Милев“ от ул. „Слатинска река“ до ул. „Слатинска“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Гео Милев“ ъгъла  с ул. „Владово“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. 714 кв. „Княжево“, от 10:00 до 22:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Синята скала“ от бул. „Цар Борис III“ до ул. „Полско цвете“, ул. 714, ул. „Христо Патрев“ ул. „Акад. Михаил Арнаудов“ от №23 до ул. „Витошки извори“ АКо ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Синята скала“ ъгъла с ул. 714. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Татар махала“ с. Подгумер, от 09:30 до 14:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Татар махала“, ул. „Стубел“, ул. „Китка“, ул. „Брезите“ Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Кежова“ кв. „Челопечене“, от 09:00 до 16:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Кежова“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доствена вода с водоноска на ул. „Кежова“ ъгъла с ул. „Вачова“.