Локомотив (София) се разделя с алжирец

Снимка: Столица.bg

Първият мач като титуляр за френския нападател се оказа и последен

Първият мач като титуляр за френския нападател Карим Бухмиди от над 3 месеца се оказа и последен за него с екипа на Локомотив (София). В понеделник етническият алжирец бе привикан от ръководството на “железничарите”, за да се обсъди прекратяването на контракта му, пише “24 часа”.

Решението за изгонването му е взето след загубата с 1:2 от Локо в Пловдив. Бухмиди стана причина столичани да получат първия гол, а на това отгоре ги остави с човек по-малко. Десетина минути след почивката нападателят игра с ръка в наказателното поле на гостите. След консултация със системата за видеонаблюдение главният съдия Волен Чинков даде дузпа за пловдивчани и показа жълт картон на Бухмиди.