ПФК Левски пусна информация за противоепидемичните мерки преди мача с Ботев Враца

-

Снимка: Facebook

ПФК Левски пусна информация за феновете относно противоепидемичните мерки преди мача с Ботев Враца, който предстои днес от 17:30 часа на стадион "Герена" в столицата. Отборът ще е домакин в последния мач от 15-ия кръг на efbet Лига.

Ето какво пишат от официалния сайт на "синия" клуб:

"Уважаеми привърженици,

С цел максимално улеснение за Вас и спазване на мерките разпоредени от здравните власти, в понеделник, 22 ноември, до касите пред Сектор „А“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ „ПФК Левски“ съвместно с медико-диагностична лаборатория “Мед-Диа” oтвoрят мобилна лаборатория зa антигенен тест срещу SARS - CoV-2.

Пунктът отваря в 11:00 часа и ще работи до края на първото полувреме на мача с „Ботев“ (Враца), като времето за получаване на резултат от антигенен тест е 15 минути. Всеки един резултат ще може да бъде видян и свален от уеб страницата на лабораторията след въвеждане на персонални ID и парола, което ще бъде удостоверено и чрез получаване на “зелен сертификат” одобрен от Министерството на Здравеопазването. Цената на антигенния тест е 10 лева.

Входовете на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ ще бъдат отворени в 16:30 часа".