Септември София се класира за полуфиналите на Купата на България

ФК Септември София

Снимка: ФК Септември София

Тимът на Септември София се класира за полуфиналите на Купата на България. Отбора се справи изключително лесно с отбора на Струмска слава, побеждавайки с 2:0.

Столичните футболисти вкараха по един гол и в двете полувремена. Първо Иван Тилев се разписа от дузпа, а през втората част с гол се отчете и резервата Георги Русев. Септември контролираше събитията на терена през цялото време, те не допускаха никакви колебания и успяха да победят.

Така те се присъединиха към отборите на ЦСКА и Локомотив Пловдив. Жребият за следващата фаза ще бъде изтеглен веднага след последния мач днес между Ботев Пловдив и Черно море.