Славия бие като гост Ботев (Враца) с 2:0

Славия бие с 2:0 при гостуването си на Ботев (Враца)

Снимка: ПФК "Славия"

Славия победи с 2:0 домакините от Ботев (Враца) в мач от XIX кръг на футболния шампионат. Първото попадения бе на Янис Карабельов през първото полувреме. В продължението на двубоя Емил Стоев вкара на бившия си тим за 2:0.

През втората част на мача Попадийн бе изгонен от терена и остави о"белите" в намален състав. Въпреки това софиянци се поздравиха с успеха. Ботев не е печелил в първенството от 5 октомври, когато спечели у дома срещу Ботев (Пд), пише topsport.bg.

С актив от 29 точки Славия се изкачва до петото място в подреждането. От миналата седмица вече са продажба новите календари на първия състав на Славия за 2020 година. Те могат да бъдат закупени в кафето в сектор "А" на стадион "Славия", както и в спортен магазин на ул. "Алабин" номер 16-20, под Българска стопанска камара, съобщават от клуба.