Ценна победа на „Септември“ (София) над „Дунав“

ФК "Септември" София

Снимка: Стандарт

Момчетата на „Септември“(София) постигнаха ценна победа над „Дунав“ с 2:1. Това беше среща от 19-я кръг на шампионата.

С гол от страна на гостите поведе Борислав Балджийски в 17-та минута. Домакините не останаха длъжници през втората част, когато Стилиян Николов и резервата Крис Гади вкараха голове. Сега „Септември“ е на една точка след „Дунав“, пише Стандарт.

Още в началото мача започна добре за домакините. В 17-та минута, обаче, гостите отбелязаха гол. До края на полувремето домакините не успяха да изравнят резултата.

Двата гола домакините отбелязаха във втората половина на срещата. В средата на второто полувреме имаше спор за дузпа, но съдията прецени, че няма основание. Божидар Васев получи два жълти картона и бе изгонен в 84-та минута на мача.

Редактор: Десислава Михалева