Заради миене на "Софийски околовръстен път – Южна дъга" се забранява влизането на пътни превозни средства по централното северно и южно пътно платно на СОП - в участъка от бул. „Александър Малинов“ до бензиностанция „ЕКО“, съобщават от Столичен инспекторат. Движението на ППС ще се извършва в локалните пътни платна в същия участък. Мярката ще е в сила от 23:00 часа на 12 септември до 5:00 часа на 13 септември.
От 23:00 часа на 13 септември до 05:00 часа на 14 септември се забранява влизането на пътни превозни средства по централното северно пътно платно на СОП в участъка от бензиностанция „ЕКО“ до бул. „България“. Движението на ППС ще се извършва в северното локално пътно платно в същия участък.
От 23:00 часа на 14 септември до 05:00 часа на 15 септември се забранява влизането на пътни превозни средства по централното южно пътно платно на СОП в участъка от бул. „България“ до бензиностанция „ЕКО“. Движението на ППС ще се извършва в локалното южно пътно платно в същия участък.
Коментари
Последни
Бели гълъби в памет на деца, загинали на пътя, полетяха над София
Бели гълъби в памет на децата, загинали на пътя, полетяха днес над София, съобщава Нова телевизия. О... Прочети още...
Криминалисти арестуваха в София 18-годишния от Пазарджик
Криминалисти задържаха в София 18-годишното момче, което на 29 септември т. г., прободе смъртоносно ... Прочети още...
Екип на софийската АПП спаси от реклама бл. 602 в Овча купел (СНИМКИ)
Пореден инцидент предотвратиха екипите на общинската дирекция "Аварийна помощ и превенция" вчера в с... Прочети още...
Времето и предстоящите събития в София на 1 октомври 2023 г.
Времето на 1 октомври 2023 г. Обаци и слънце ще се редуват днес над София, сутринта е облачна ... Прочети още...
Виж също
closeПриключи мисията "Жълти павета", отвориха за движение "Цар Освоб......
Приключи дългоочакваното пренареждане на жълтите павета по централния столичен булевард "Цар Освободител". От днес...
Прочети още keyboard_arrow_right