Тема: 27

comment 0
visibility 4437
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 27-31 януари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 27 януари – 31 януари  2020 г, включително:   СОФИЯ ГРАД   Община Банкя   На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски 38а, 46, 52, 40, 32, 36, 38, 34, 44, Витоша/М. Палаузов/ 5а, 5б, Листопад/Пирин/ 3, 4, 1, 6, Пирот 19, 6, 16, 11, 2а, 5, 26, 17, 23, 3, 8, 1, 25, 20, 9, 24, 28, 21, 15, 4, 2, 13, 22, 10, 29, 27, Сочи 8, 2, 22, 18, 6, 16, 4, 12, 1, 20, 10, Странджа 5, 2б, 10, 4, 8, 2, 9, 6, 1, 7, Христо Смирненски 44, 21а, 42, 40, 19, 21, 23, 25, 19а, Юрий Гагарин 38 Община Витоша   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 38-ма 7 в. з. Малинова Долина-Герена, 29, IV-1949, Кв. 9, Арапица 8, Башлийски Езера 6, 11 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва 12-14 ул. Казаните, VII-1762, Кв. 116, в. з. Симеоново - Драгалевци, Витоша Кв. 102 П-Лхх-207, Горска Поляна П-Л1005, 46, 49, Драгалевци УПИ ХХХІV-1630, Кв. 121, Кв. 102, 1 М. Драгалевци Разширение Север, Драгалевци-разширение-Север, Казаните 8, 6а, Казаните /Симеоново/ 18 А, УПИ ХХІ-227 Кв. 116, Кв. Драгалевци, УПИ VII=1109, Кимчовец 10, Вила, Момино Венче/Драгалевци/ УПИ ІІІ-805 Кв. 120, ПИ ХХІII-225 Кв. 116, УПИ XI-212, Кв. 120, УПИ XXVII-1126, Кв. 116, 18 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 203, 203-та 25 Пречиствателна Станция, 14, 21 Е - Малинова Долина, 17 Жил. Сграда Д, 25 Общи Нужди, 13 А, 25 Жил. Сграда З, 13 Ж, 25, 12, 417, 18, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Бистришко Шосе 53, 51, В. З Малинова Долина УПИ 2699, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Малинова Долина 203 25, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Проф. Теодор Горанов 25 Жил. Сграда И, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Брусенска 13а, 2, 5, 4, 3, 13, 11, 1, 15, 7, 7а, 9, Бръшлян/620-та/ 3, Ген. Кутузов 44, 46, 59, 53, 53 А, 55, 57, 48, 61, 42, 40, 42а, 50, Копрен 2, 10, 3, Морени/Червена Искра/ 17 Общ. Витоша, Петко Войвода 3, 4а, 8, 10, 6, Райска Градина/Аврора/ 61, 60а, 69, Студен Кладенец 2, Цар Борис III/Девети Септ. 311, 317 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Майстор Мил. Радомирец/667/ 2, 5, 7, 9, 16, 18, 23, 24, 26 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 28-ма /Ж. К. Бункера/ 9, 13, 11, 29-та /Ул. 38, 22, 21, 31, 32, 17, 20, 25, 28а, 7, 15, 34, Бункера, 16, 34 в. з. Малинова Долина, 26, 29, 24, 28, 17а, 13, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 9, 33-та /Ж. К. Бункера/ 19, Вила, 28, 5, 26, 20, 11, 12, 34-та /Ж. К. Бункера/ Ъгъла на ул. 38, 5, 3, 7, М. Герена УПИ Ііі - 575, 10, 35-та /Ж. К. Бункера/ 2, 1, 7, 3, 5, 37-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 8, 10, 4, 1, 6, 5, 2, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 2, Вила, 5, 21, 13, 10, 39-та /Ж. К. Бункера/ 4, 40-та /Ж. К. Бункера/ 12 М. Герена, УПИ Vі-726, Кв. 15, 3, 2а, 10, 1, 5, 4, 9, 41-ва /Ж. К. Бункера/ 15, 8, 19, местност Герена, 17, 14, 15а, 4, 13, 11, 5, 9, 18, 2, 42-ра /Ж. К. Бункера/ 7, 4, 15, 12, 13, 5, 10, 8, №16, 18, 14, 11, 20, 2, 43-та /Ж. К. Бункера/ 8, 23 А, 4, 12, 18, 16, 10, 24, 28, 30, 14, 20, 44-та /Ж. К. Бункера/ 8, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, XIII-639 Кв. 6 М. Малинова Долина Р-Н Панчарево, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, в. з. Дупките ул. 29-та №38, Строеж, в. з. Малинова Долина -Герена, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, ул. Преслап и ул. Трещеник, УПИ І-590, 1492, Кв. 17, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Войводина Могила 53б, 53 Б, 53 А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 197/В. З. Малинова Долина/ 15 Роза, А Роза, 25 Орхидея, 25, 15 Роза, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Арх. Никола Лазаров 23 Магнолия, 21 Мимоза, 15 Роза, 21 Мимоза, 15 Роза, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: ЕВЛИЯ ЧЕЛЕБИ/МАРА ПЕТЛЯКОВА 43 В1, 43 В2, 43 В4а, 43 В3, 43Б, 43 Е, 43 С, 43 В5, 43 В4, 43 В2, 43 Д, 43 В3 На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Местн. Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите, Парк Витоша Хижа Витоша, 1, Планина Витоша Община Връбница   На 27.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: 10-та/Обеля/ 1, Ломско Шосе 236, 236а, 230, 234, 244, 104, 238, 242, 232, 240, 228, 234б, Обелски Път/Об. Шосе/ 8 С-У бл. 279, 3, Обеля 2 С/У 278, до 278, С/У 279, Авто къща, до 276, ТП до бл. 276, 278, ПИ 174 Кл. 117/Ломско Шосе На 27.01.2020 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  София: 3020-та/Връбница/ 31, 46, 34, Захарна Фабрика 1 Кв. 5 Нпз Орион Тп. МВР., Нпз Орион УПИ VII-824, Суходол 13, ул. 3019-та ПИ 68134. 2821. 2557 На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515 На 27.01.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 УПИ І-833, Кв. 1а, Обеля 2 ул. 105, 276, 275 На 28.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 235, Обеля 250, Обеля 2 242, 242 А, 242а, 250, Срещу 244, 247, 251, до 247 На 28.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 2 234, 241, до 234 На 29.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 231 На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515, 516 На 29.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 233, Обеля 2 233, 226, 238, 238, 234, 232-Б, 237, до 233 На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 516 На 30.01.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Обеля 2 243, 245 На 31.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 2 279, 275-Офис Клуб Бсп, 279-Битови Услуги, О 279, 275 На 31.01.2020 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Бившо Ткзс - Строителство, 68134. 2815. 346, Връбница-1 Бивш Стоп. Двор, Лазарица 26, Ломско Шосе 216, 222, 218, 199, 216, 195, 224, 210, 191, 210 Складова База, 226, 220, След Моста Вдясно, 212 Бивше Ткзс, 193, 220б, 218а, Пи243, 210 Складова База В Тп, 210, местност Стария Мост Помпа, Обелски Път/Об. Шосе/ 5, 7, 3, Обеля 2 272, ПИ 267, Кв. 21 Община Възраждане   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Опълченска 21, 19, 15, Осогово/Пело Пеловски/ 60 Стоматологичен Кабинет, 52 Офис, 52, 58 Автосервиз, 52 Ж. К. Зона Б-5-Офис, 60 Маг. Хр. Стоки, 60, Пиротска/Трети Април/ 81, 79, 71, 77, 73, 83, 85, Тодор Александров/Н. Цанов/, Шар Планина 47, 53, 40, 46, 45, 44 Община Изгрев   На 27.01.2020 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  София: 170-та/Изгрев/ 26, Г. М. Димитров 54 На 27.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Антон П. Чехов 55, 66-2 66, 58, 64, 68, 66, 55, 66 66, 59 217, 64 82, 57-2, 57, Земляне/Тинтява/ 28, Райко Алексиев/Тодор Петров 29, 103, 29, 50, Тарас Шевченко 3, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 28, 7, 1, 29, Тодор Александров/Н. Цанов/ 48, Тодор Стоянов 30, 30, 28, УПИ I-1699 УПИ VIII-1699, УПИ III-1706 М. Изток -Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ 28 На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДИАНАБАД Блок 47вх Д и Ж, 48 Вх. Л, 47-48 Вх. А и Ж, Блок 43 Вх. Б, Е На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Райко Алексиев/Тодор Петров 21 Община Илинден   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски 7; 11; 12; 8 В; 13 А; 8; 1 А; 1; 3 Б;, Захарна Фабрика 47 Б На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б; 315б А; 315б Б На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков 16, 12, Зайчар 54-56, 45, 52, 58, 54-56 Ателие 3, 116, 72, 62, 54-56 Гараж 1, 78, 54-56 Гараж 2, 60, 50, 41, 82, 54-56 Ат 4, Константин Величков Кафе- Аперитив, 3, 1, Св. Св. Кирил и Методий 169, Света Троица/Вълчо Иванов/ 106, 106, Сливница Между ул. Царибродска и Бул. Д. Петков, Царибродска/Никола Шопов/ 4, 9, 59, 7, 10, 8 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 43 Б; 45 А; 45 Б; 46 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 46; 46; 46а Б; 46а В Община Искър   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДРУЖБА 1 Блок 98 Вх. А, 99 Вх. В, Г, Е, Блок 25 Община Красно Село   На 31.01.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 6; бл. 8; бл. 78, ул. Добрич От 1 до 5;, ул. Плиска 1, ул. Балканджи Йово 18,  (Църква Рождество Богороди, ул. Балканджи Йово Номера От 1 до 23 Нечетни, Цар Борис III/Девети Септ. От 62 до 72(Четни); 74 -76 Вх. А и Вх. Б; На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Метличина Поляна/Васил Ленк бл. 38 Вх. Б На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 41, Хайдушка Гора 59, Хубча 7 На 27.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Х. Поляна 59 Вм ул. Кюстенджа, Хризантема 15, 17 Вм, Гебедже 6, 10, Гебедже 8, 9, 11, Кюстенджа 7. 10, Х. Поляна 55вх Б 57, Черна Вода 22, 24, 26, 28, 15, 17, Вм На 27.01.2020 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  София: Драгшан 2-4, 2-6, 2, Лагера 58, 59, Цар Борис III/Девети Септ. 54 59, 59, 20 58, 12 59 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 60, Пирински Проход 5 На 28.01.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Ж. К. Г. Делчев Експериментален бл. 11, бл. 12, бл. 13; На 29.01.2020 г. /09:09 - 16:15 ч./ -  София: Дечко Йорданов 36 Магазин;, Хайдушка Гора 59 На 29.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 80 Б, Баба Илийца (Т-маркет), № 2 бл. 80 А;, Хайдушка Поляна 3 Вх. А, Вх. Б и Вх. В; 57 (Офиси); 57-59 Вх. А и Вх. Б, Хр. Матов ≪ Баба Илийца, Христо Матов/Дочо Михайлов/ 9 На 29.01.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  СОФИЯ: БАБА ИЛИЙЦА 1, ЛАГЕРА бл. 40, бл. 27 Вх. А и Б., ул. ХРИСТО МАТОВ 9стр. На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Дебър 39, Хайдушка Гора 54 На 30.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  СОФИЯ: ул. Хубча №16 Медицински Център, 656-та/Красно Село/ 1, 1А, 3, 5, 7, 2, 2А, 4, 4А, 6, 8, ЧДГ 101 Защо, Красно Село бл. 195, Магазини Пицария, Красно Село 207-А, 207А, ЗАД бл. 207 На 30.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Йончев 5 392 А, 5, 5 Ателие 1, Княгиня Клементина/Д. Милано 39-41, 39, Лелинска Чука 4 392а, 4 392 А, 4, Пчела 142-Ро Оу Веселин Ханчев Пгиче „Св. Методий“; Стол, Пчела 8, 7, 6, ул. „Ген. Стефан Тошев“ 15дкц, 17, Царица Елеонора/Коста Пе 18, 22 На 31.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 80, 82, 84, 86, Вх. А и Вх. Б Община Кремиковци   На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Еделвайс /Кремиковци/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16, 7, 1, 9, 2, 4, 10, 5, Еделвайс/Общ. Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18, 6, 4, 5, 10, 16, Кремиковци 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11, Люляк /Кремиковци/ 3, 1, 4, 2, Момина Сълза /Кремиковци/ 4, 6, 3а, 3, 8, 5, 2, 7, 1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2, 4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26, 11, 9, 8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13а, 30, 15а, 15, 34, 21, 24, 32, 13, 17, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92, 67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88а, 86, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/ 14, 13, 16, 25, 9, 18, 17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1, Света Вода /Кремиковци/ 6а, 3а, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1, Света Петка /Кремиковци/ 4, 4а, 1, 2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9, 5, 3, 7, 1 На 01.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ 695 Община Лозенец   На 28.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Галичица 4, 6а, 12, 6, 8, 8а, 10, 2, 14, 13, Джеймс Баучер/Антон Иванов 51, 33б, 122, 33 Б, 33, Трепетлика 1, 7, 1, 5, 7а Община Люлин   На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 727, 711 На 29.01.2020 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  София: Люлин 6 629, до 629, 627, до 627, Петър Горанов/Чернигов/ На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 711 Община Младост   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Бункера На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 209А Вх 1, 10, 11, 12 и 13, Младост 3 Блок 353 Вход 2 На 27.01.2020 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: Младост 2 до бл. 239/Преустроени Гаражи В, 0 218, 217, до 217, до 219, между бл. 239 и 217, 239, 218, до 219, до 239, 238, 237, до 218, 217, 218а, до 217, ТП до 239, 217 Пристройката, Кв 11 УПИ 2-2104, Младост 2 УПИ II-2104 Кв. 11 На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Панчарево: 55419. 6702. 289 М. Детски Град, 55419. 6703. 152 ул. Симеоновско Шосе, 55419. 6703. 270, 68134. 6723. 147, Детски Град Строително Табло, Фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134. 6722. 74, М. Лозето-Знаме на Мира УПИ II-189, Кв. 1/Пи 68134. 6722. 8, Местн. Лъката, Самоковско Шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3 На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Горубляне ПИ 68134. 6722. 39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен Път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, до Кпп За Панчарево, Самоковско Шосе до Бензиностанция ОмвВ Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Младост 1 10, 10 Т\Ст, 1 до бл. 5 Вх. В, 6, 5 На 28.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: МЛАДОСТ 3 Блок 353 Вход 3 На 28.01.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 28а, Младост 1 29, 28а, 132, 28 А, до 28/29, 29 В Трафопост На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Йерусалим 6, Младост 1 24, УПИ II-96, 97, 98, Кв. 48, 24а На 29.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 5 На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Александър Малинов 31, 33 548, 55, 33, Младост 1а 548 Оф. 405, 548 Оф. 204б, 548, 548 Маг. 106б, 548 Оф. 501а, 548 Маг. 107а, 548а, 33, 548 Оф. 204а, 523, 549, 548 Оф. 205, 33 548, 549, 548 На 30.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 6 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1 40, + 39, 1 41, 40, 41, 41, 41, 141, 39, 39, Чудна Градина 8 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ в. з. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, в. з. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 69, 83, Топик на ул. 6, 79, 55, 76, 51, 53, 47, 49, 3, 57, 65, 59, 45, 73, 81, 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3224, 532 Хотнишки Водопад, 6-та /Ж. К. Бункера/ 31, 23, Бистришко Шосе 92, №91, Липа 77, Луда Река 8 в. з. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина Бункера, Пспв Бистрица, 2б, 16, ул. Широки Път, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д., УПИ XXVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14 На 30.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Индустриална Горубляне На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1а 524, 527, до бл. 525, 524, ТП Блок 527 На 31.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Горубляне Община Надежда   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лев Толстой 51-Павилион, 53, 51, Надежда 2 253, 252, Толстой 53 На 01.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Лев Толстой бл. 57 Вх. Г, Д, Е Община Нови Искър   На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: Балкан 1, 5, 6, 8, 2, 6а, 7, 3, 4, Бреза 22, 13, 16, 20, 11, 24, 12, 26, 18, 7, 9, 14, Варна 4, 2, 2а, Гина Кунчева/Шопска Комуна/ 17, 24, 14, 10, 6, 16, 2а, 22, 12, 18, 11, 9, 4, 1а, 13, 7, 20, 2, 15, 5, 3, Жеравна 1, Зорница/Салют/ 2 Склад 1, 2, 3, и Гараж №21, 2, 6, 1, 5, 3, Иглика 10, 18, Искърско Дефиле 255, 265, С/У Пощата-Часовникар, срещу Пощата, 253, 257 до МВР, 257, 263, 267, 259, 271, 269, 261, 225, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 16, 12, 14, П-Н № 5, 6, 10 Община Овча Купел   На 29.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: Малобучински Път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21 На 27.01.2020 г. /08:15 - 09:30 ч./ -  София: 094015, местност Суходол ПИ 68134. 3957. 244, Траян Танев 44 Б, 97 Стопански Двор, 78 3, 78 2, 93, 78 1, 78, 85, УПИ VIII-1187, Кв. 44а На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлинска Котловина 9, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Vііі-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/ На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XLVІІ-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлинска Котловина 9, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Обиколна 54, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Vііі-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/ На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: в. з. Люлин Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VII-263, VIII-9969, XVI-190, XVII-191. Mr 68134. 4324. 191 М. Люлин, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, в. з. Люлин Кв. 8, УПИ ХVі-108 Кв. 14, Кв. 10 П-Л 71, Кв. 7 П-Л 3-15, Кв. 20, Кв. 14, Кв. 4 П-Л 207, Кв. 18, УПИ Хі-246 Кв. 2, ул. Калина, Кв. 17, М. Бонсови Поляни, Кв. 9 П-Л 12-17, Кв. 12 П-Л 14, Кв. 14 П-Л 24, Кв. 9, Кв. 14 П-Л 2, Вила, Кв. 13, Кв. 11 ул. Калина, ПИ 68134. 1897. 510, Кв. 3, Кв. 6 П-Л 35, Кв. 10, в. з. Люлин УПИ-Ххііі-219 Кв. 4, в. з. Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Венец 1, Вз. Люлин УПИ III-171 Кв. 11, Георги Бенковски 6, Горна Баня УПИ ХLVІІ-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлин Кв. 1, Люлинска Котловина 9, Люлинска Скала 3, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Местн. В. З Люлин, Местн. В. З Люлин, УПИ III-340, Кв. 9, местност Бонсови Поляни Кв. 19 Вз Люлин, Кв. 21 в. з. Люлин, Червена Роза 10, Кв. 21-7, Кв. 6, Кв. 4 П-Л VІІ, в. з. Люлин, Кв. 10, Кърлежа, Герена 7, Кв. 19, Кв. 10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, Кв. 14, Кв. 21, УПИ IV-234 Кв. 3, Кв. 4, Вила, Т. Ливад, Кв. 9 Вз Люлин, Кв. 18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 Кв. 11, Кв. 18, Урал 19-Г. Б., ул. 63, Кв. 7 П-Л 146, Кв. 15, УПИ 8-229, Кв. 17, УПИ XIx-226 Кв. 4, Луд Гидия, Кв. 7, Кв. 4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, Кв. 6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, Кв. 9, Кв. 13, Кв. Кърлежа, УПИ Ix-58 Кв. 18, Кв. 12 в.з. Люлин, Кв. 60 в.з. Люлин, Кв. 21 Вз Люлин, П-Л 1-339, Кв. 6 Вз Люлин, УПИ XI Кв. 6 П-Л №181, Кв. 40, 57 Бенковски, Кв. 2, УПИ VII-196 Кв. 17, Кв. 3 П-Л VІ, Кюпо, бл. Кърлежа, Кв. 3, П-Л 7, Кв. 1, Кв. 8, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-Ііі-928 Кв. 72, 61, Овча Купел Вз. Люлин УПИ Хі -249, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, ПИ 1898. 28, М. в. з. Леските, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Пъстроцветна 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИхііі-57, Кв. 28, УПИ 13-251, 252, Кв. 1, УПИ VІІІ-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ІІІ-170, Кв. 15 М. в. з. Люлин, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до АРЗ/ На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 30а, Овча Купел 2 Търг. Център, Търг. Център Кафе1, Търговски Център-Овча Купел 2, Тц Пред бл. 32, Търг. Център Кафе 1, Тц, 26, 27, 30а-видео, 30а, Тц-До бл. 32, между бл. 31 и бл. 33, Търг. Център 2 На 29.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, Бор Кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа в. з. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски Пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински Път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол Път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Разсадника, Суходол Кв. Манилов Дол 16-18, Суходолски Път Вила, УПИ VIII-13, Кв. 7 Малобучински Път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 Кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол На 29.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  СОФИЯ: БОРЯНА 24, БОРЯНА Украйнско Посолство На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 696-та/Овча Купел/ 5, 6 На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Загребска/Атанас Мискетов/ 3, 4, 26, 32 Община Панчарево   На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Герман: 2512 М. Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец Стопански Двор, 44063. 6207. 815, 44063. 6207. 817, 44063. 6214. 333, 44063. 6234. 4127, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 3294к. Л. Г-9-8б, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, Кв. 1, Проф. Никола Маринов 17, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец ПИ, Стопански Двор Горни Лозен Склад, Автосервиз, М. Райовец, Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Местн. Ефенди Мост На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Стопански Двор С. Д. Лозен М. Сахтяница, МТП Чикерица -Герман 43-05-87/ На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бистришко Шосе Община Подуяне   На 28.01.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: 563-та/Кв. Левски/ 20, Левски Зона Г 34, 33, 33, ТП до 34, 121, 12а Климент Бояджиев, 32, 32, П-Л І-118 Кв. 15, Поручик Георги Кюмюрджиев 2а На 27.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. Б На 30.01.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: жк. Левски Г, Левски Г ул. Г. Кюмюрджиев, Левски Зона Г 44в, 44а, 44б, 45, УПИ X-363, Кв. 6 Левски Зона Г На 31.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. В Община Сердика   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Невски 8, 9, 10, 7, 6, 4б, 4а, 3, 5, 4, 2, 1, Боян Магесник/Свилен Русев/ УПИ 1/, Железопътна/23-ти Януари/ 22, 24, 18а, 24а, 20, Мир 4, Николай Райнов/Рационализат 18, 16, 1б, 20, 1, Христо Станишев/Чавдарче/ 35, 44, 29, 48, 52, 37, 45, 31, 46а, 33, 41, 46, 39, 50, Цигов Чарк/Цветан Трайков/ 5, 11, 3, 4, 6, 12, 8, 18, 15, 17, 14, 2а, 13, 21, 22, 19, 20 УПИ XI-879, Кв. 55, 7, 9, 10, 24, 16, 2, 1, ул. Чавдарче/Ул. Н. Райнов 9, ул. Чавдарче/Ул. Н. Райнов 9 На 27.01.2020 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: Княз Борис I 203, Селиолу/Шопски Отряд/ 8, 1, 3, 6, 10, 4, 5, Цар Самуил 124, 128, 126, 122, 126-128, 124-126 На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Железопътна/23-ти Януари/ 17, 20, 17 ТП до бл. 3, 2, 1, /Мара Бунева, 15 Магазин 3, 15, 15 Фитнес-Център, 20, 15 Сладкарница, 15 Магазин 2, 15 Шив. Цех2, Съзнание 1 1, 3, 1, 3, 3, 3, 3, Христо Батанджиев/Ал. Матрос 4, 5, Христо Станишев/Чавдарче/ 26-28, 26-28, 26 На 29.01.2020 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Проф. Иван Георгов/Цв. Антов/ 1б Община Средец   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов Номер 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьов Нансен 25а, Цар Шишман 1, Чехов 65а Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьоф Нансен 25а, Цар Шишман 1, Чехов 65а Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Евл. и Хр. Георгиеви 46 Вх. А Вх. Б На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьоф Нансен 25а, Чехов 65а Вх. А, Шишман 1 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Васил Левски 79, Г. С. Раковски 122, Георги С. Раковски 122, 120, 120, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 18, 5, Гурко 41, 45, Паренсов 27, Петко Р. Славейков 2а, 3, 1, 4а, 4, Солунска/Васил Коларов/ 1, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/ 69, 67, 65, Хан Крум 4, 2, Цар Шишман 1 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/ 39 Община Студентски Град   На 27.01.2020 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Витоша 6 Община Триадица   На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 3, Кестенова Гора 2, 6, 8, 12 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ”ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, МОТОПИСТА бл. 2Е Вх. 1 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Костина 4, 6, Хайдушка Гора 137, 143, Червена Роза 44-46, 42-44 На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 7, Костенски Водопад 14, Твърдишки Проход 15-А, Б, 25 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 9, 19, 21, Гоце Делчев 155-157, Стрелбище 5б-А, Б, 128-Б, В. На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 11в, Стрелбище 22а-А, Б, 23а-В.

comment 0
visibility 3436
ЧЕЗ

Планово спиране на тока в столицата от 27 до 31 май

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27-31.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.  СОФИЯ ГРАД  Община ВИТОША На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: 10-та/Драгалевци/ 5, 3, 4, 6 УПИ ХІ-638, кв. 28, 104-та/В. З. Киноцентър/ 2, 4, 12-та /Кв. Симеоново/ 7а, 7, 3, 4, 1, 5, 2а, 2, 15-та 10, 22/Кв.Симеоново/ 41, 35, 47, 43, 12, 35а, 49, 39, 45, 37, 49а, 403/Драгалевци/ На Стълба,403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10, 503/Драгалевци/ 6,504-та/Слатина/ В. З. Симеоново - Драгалевци, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/ 2, 16, 509-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/ 5, 13, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В. З.Симеоново - Драгалевци/ 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, 6-та/Драгалевци/ 1а, 9, 8, 4, 12, 2, 5, 14, 11,7, 1, 3, 6, 7-ма /Кв. Симеоново/ 11, 13, 12, 8-ма /Драгалевци/ /Ул. 6, 10, Байкал 17, БългарскиАпокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3а, 1, 2, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З.Симеоново - Драгалевци, Герганица 16, 12, 24, 20а, 20, 17, 13, 15а, 19, 16а, 18, 14, 16б, 21, 11,15, 22, Горска Ела УПИ XI-723 кв. 26, 33, Горска Ела Парцел II ул. 11, 59, Драгалевци,Драгалевци, Железният Светилник/504/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 19, 6, 4, 10, 2, 8, 3, 5,Могилата Вила, Нарцис/Методи К. Димитров/ 37, 32, 48, 36, 40, 48б, 42, 34, 30, 44а, 41, 38, 48а,44, 46, Нова Земя 10, Орешарска 16, 20, 18а, 10, 18, 12, 10а, 14, Павел Дованлийски 5,Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 10, 12, 7, 15, 1а, 13, 5, 1, 4, 6, 9, 2, 8,Проф. Александър Бурмов 26, 19, 2, 24, 10, 23, 13а, 8, 5, 6, 11, 9, 21, 18, 28, 22, Вила, 13, 7, 12,20, 3, 14, 17, 4, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 6, 4, 8, СаваДоброплодни/421/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново -Драгалевци кв. 52 УПИ-XI-632, Симеоновска 34, 1, 36, 43, 47, 45, 38, 32, 30, Скакавица 1а, 8, 1,2, 3, 4, 6, Терелик 12, 10, 4, 8, 2, 28а, 6, 2а, Тончо Жечев 9, Христо Бръзицов/506//В. З.Симеоново-Драгалевци/ 17, Цани Гинчев/420/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12,7а, 7, 6, 13, 8, 1 На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. София: Карамфил 17, 36, 34, 30, 44, 15а, 15, 13, 32, 17а, 34а,24, Майска Роза 7, 2, 5, 9, 8, 3, 1, Маломир 5, 1а, 5а, 3, 4, 1, Местност Гърдова Глава УПИ I-754кв. 208а, Найден Николов/607/ 6, Резньовете 16а, Стоил Слатински/622/ 11, 8, 8а, 9, 6, 4, Чукар14, 7, 3, 5, 5а, 10, 8, 6, 4, кв. 208а, 3а На 28.05.2019 г. 09:15 - 16:15 ч. На 29.05.2019 г. 09:15 - 16:15 ч. На 30.05.2019 г. 09:15 -16:15 ч. На 31.05.2019 г. 09:15 - 16:15 ч. София: 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 510-та /В. З.Симеоново - Драгалевци/ 2, В. З. Симеоново - Драгалевци 1 На ул. 506а, 5а На ул. 506а, ПавелДованлийски 2, 2а, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25,21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/32, 34, 16, 38, 12, 26, 20, 24а, 14, 22, 18, Христо Бръзицов/506//В. З. Симеоново-Драгалевци/10а, 9, 10, 2, 8а, 17, 11, 18, 22, 15, 20, 13а, 5, 13, 3, 16, 4, 8, 7 На 28.05.2019 г. 09:30 - 15:30 ч. София: Вихрен 40, 42, Кота 1050 20, 22, СимеонРадев/Кирил Янев/ 51 На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: 10-та/Драгалевци/ 5, 3, 4, 6 УПИ ХІ-638, кв. 28, 104-та/В. З. Киноцентър/ 2, 4, 12-та /Кв. Симеоново/ 7а, 7, 3, 4, 1, 5, 2а, 2, 15-та 10, 22/Кв.Симеоново/ 41, 35, 47, 43, 12, 35а, 49, 39, 45, 37, 49а, 403/Драгалевци/ На Стълба,403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10, 503/Драгалевци/ 6,504-та/Слатина/ В. З. Симеоново - Драгалевци, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/ 2, 16, 509-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/ 5, 13, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В. З.Симеоново - Драгалевци/ 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, 6-та/Драгалевци/ 1а, 9, 8, 4, 12, 2, 5, 14, 11,7, 1, 3, 6, 7-ма /Кв. Симеоново/ 11, 13, 12, 8-ма /Драгалевци/ /ул. 6, 10, БългарскиАпокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3а, 1, 2, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З.Симеоново - Драгалевци, Георги Рилски 31, Горска ела УПИ XI-723 кв. 26, 33, Горска елаПарцел II ул. 11, 59, Драгалевци, Драгалевци, Железният Светилник/504/В. З. СимеоновоДрагалевци/ 19, 6, 4, 10, 2, 8, 3, 5, Могилата Вила, Нарцис/Методи К. Димитров/ 37, 32, 48, 36,40, 48б, 42, 34, 30, 44а, 41, 38, 48а, 44, 46, Нова Земя 10, Павел Дованлийски 5, ПреспанскитеКамбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 10, 12, 7, 15, 1а, 13, 5, 1, 4, 6, 9, 2, 8, Проф.Александър Бурмов 26, 19, 2, 24, 10, 23, 13а, 8, 5, 6, 11, 9, 21, 18, 28, 22, Вила, 13, 7, 12, 20, 3,14, 17, 4, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 6, 4, 8, СаваДоброплодни/421/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново -Драгалевци кв. 52 УПИ-XI-632, Симеоновска 34, 1, 36, 43, 47, 45, 38, 32, 30, Тончо Жечев 9,УПИХХІІІ-638 Кв 31, Христо Бръзицов/506//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 17, Цани Гинчев/420//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12, 7а, 7, 6, 13, 8, 1На 29.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 410-та 42, 33, 40 Драгалевци, 23, 36, 35, 39, кв. 20,38, Вила, 27, 34, 32, 31, 29, 416/Драгалевци/ 9 Еднофамилна Жилищна Сграда, XVіі-844 кв. 12Симеоново-Драгалевци, Българска Легенда/416/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ Ъгъла ул. ВедаСловена/412/, 1, 17, 5а, 17а, 2, 3а, 9, 7, 15, 13, 2а, 5, В. З. Симеоново - Драгалевци ул. Моста 6,Чучура, Мост кв. 1, Мост 5, Веда Словена/412/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1, 7, 3, 4а, 2, 6, 1а,4, 9, 5, Змей Горянин/408/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 21, Иван Гологанов/411/ /В. З.Симеоново-Драгалевци/ 2, Йоан Кукузел/418/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 7, 15, 1, 19, 4, 18, 2,10, 12, 6, 3, 8, Манастирски Ливади 20, Стефан Веркович/419/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 4,7, 3, 5, 6, 1, 11, 9, 8, 2, 13, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 25, ЦаниГинчев/420/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1На 29.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Маринковица 22, 18а, 13, 25 А, 23 А, 21 А, 25, 11, 12,27, 21 Б, 7, 10, 15, 9, 18, 2 А, 6, 16, 19, 23, 7а, 8 А, 20, 29, 2На 29.05.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 10-та/Драгалевци/ 2, 1 Над Дерето, 1, 101-ва 5а, 2Киноцентъра Част 1, 12а, 1а, 10, 12, 3, 1, 5, 4, 2, 11, 6, 7а, 101-ва/Драгалевци/ 9, 8, 7, 1, 102-ра7а, 6, кв. 24 УПИ Ххііі-891, 2, 13, 4, 9, 7, 102/Драгалевци/ 3, 103/Драгалевци/ 1, 3, 104-та/В. З.Киноцентър/ 14, 9, 7, 20, 31, 27, 1, 12, 22, 17, 8, 25, 6, 33, 3, 24, 13, 11, 18, 21, 104-та/Драгалевци/17, 3, 10, 5, 105-та/Драгалевци/ 18, 111-та/Драгалевци/ 6, 2, 1, 4-та/Драгалевци/ 16, 12, 20, 6, 8,4, 2, 11, 26, 9-та 1, 2, 9/Драгалевци/ № 2, В. З. Киноцентър УПИ V-309 кв. 22а, ЕкатеринаБожилова 2, 10, 20, 22, 3, 1, 7, 24, 9, 13, 5, 14, Емил Манолов 2, Нарцис/Методи К. Димитров/ 27,23а, 23, 19/А, 24, 21, 31, 25, 33, 29, 35, 28, 26, Проф. Любомир Пипков №4 Киноцентъра Част 1,Проф. Марин Големинов/485/ 5а, УПИ XxIII-819, кв. 24, Чемшир /Драгалевци/ 28, 32, 30, 38, 36,34 На 30.05.2019 г. 08:45 - 16:30 ч. София: Бояна УПИ Ххх-664, кв. 18а, Витоша 79, ГолямаМогила 92а, 48, 90, 95, 74, 93, 64, 85, 56, 68, 91, 79, 89, 86, 92, 81, 73, 66, 88, 96, 87, 105, 77, 54,75, Голяма Могила/В. З. Киноцентър/ 76, 83, 94а, Сири Дол УПИ V-837 кв. 6а, 14, ТричковаМогила На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч.На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч.София: 10-та/Драгалевци/5, 3, 4, 6 УПИ Хі-638, кв. 28, 104-та/В. З. Киноцентър/ 2, 4, 12-та /Кв. Симеоново/ 7а, 7, 3, 4, 1, 5,2а, 2, 15-та 10, 22/Кв. Симеоново/ 41, 35, 47, 43, 12, 35а, 49, 39, 45, 37, 49а, 403/Драгалевци/ НаСтълба, 403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10,503/Драгалевци/ 6, 504-та/Слатина/ В. З. Симеоново - Драгалевци, 507-ма/В. З. СимеоновоДрагаревци/ 2, 16, 509-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/ 5, 13, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/ 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, 6-та/Драгалевци/1а, 9, 8, 4, 12, 2, 5, 14, 11, 7, 1, 3, 6, 7-ма /Кв. Симеоново/ 11, 13, 12, 8-ма /Драгалевци/ /Ул. 6, 10,Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3а, 1, 2, В. З. Симеоново - Драгалевци,В. З. Симеоново - Драгалевци, Горска ела УПИ XI-723 кв. 26, 33, Горска ела Парцел II ул. 11, 59,Драгалевци, Драгалевци, Железният Светилник/504/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 19, 6, 4, 10, 2,8, 3, 5, Могилата Вила, Нарцис/Методи К. Димитров/ 37, 32, 48, 36, 40, 48б, 42, 34, 30, 44а, 41,38, 48а, 44, 46, Нова Земя 10, Павел Дованлийски 5, Преспанските Камбани/505/В. З.Симеоново-Драгалевци/ 10, 12, 7, 15, 1а, 13, 5, 1, 4, 6, 9, 2, 8, Проф. Александър Бурмов 26, 19,2, 24, 10, 23, 13а, 8, 5, 6, 11, 9, 21, 18, 28, 22, Вила, 13, 7, 12, 20, 3, 14, 17, 4, Проф. ЙорданИванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 6, 4, 8, Сава Доброплодни/421/ /В. З. СимеоновоДрагалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново -Драгалевци кв. 52 УПИ-XI-632,Симеоновска 34, 1, 36, 43, 47, 45, 38, 32, 30, Тончо Жечев 9, Христо Бръзицов/506//В. З.Симеоново-Драгалевци/ 17, Цани Гинчев/420/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12,7а, 7, 6, 13, 8, 1 На 30.05.2019 г. 09:30 - 16:30 ч.На 31.05.2019 г. 09:30 - 16:30 ч.София: III-403, Kb46 Kb.Симеоново, Бяла Бреза 2а, 5, 4, 11, 9, 5а Симеоново, 3, 8, 7, 8а, 1, 2, 10, 6, Венец 4, 3, ВитошкиЕзера 31, 32, 9, Скакавица, 27, 44а, 30, 15, 21, 12, 24, 16, 36, 25, 33, 10а, 36а, 29а, 37, 17, 29, 18,46, 23, 42, 10б Стр. Табло, 28, 39, 26, 11, 38, 40, Голяма Брезовица 2, 4, 6, 1, 3, 8, Здравец 3а, 6,10, 5, 14, 7а, 1, 5а, 4, 1а, 3, 7, Здравец / Симеоново 10, Зелена Гора 10, 8, 2, 3, 12, 1, 7, ЗеленаКруша 7, 3, 5 Вила, 11, 11а, 5, 2, 9, 1, 9а, Крайречна 12, 32, 17, 28, 22, 26, 34, 20, Вила, 18а, 24,30, Малка Брезовица 8, 3, 2, 4, 7а, 6, 7а, 7, Мишова Орница /Кв. Симеоново/ 23, 19, Панорама25, 33, 23, 24, 14, 8, 22, 1, 31, 37а, 39, 19, 6, 27, 35, 13, 12 кв. Симеоново, 9, 32, 5, 21, 2, 43, 15ул. Панорама 15, 20, 11, 3, 28а, 28, 30, 26, 15а, 16, 10, 7, 37, Прека Поляна 6, 10, 3, 1, 4, 5, 7, 2,9, Симеоново УПИ XIV-392, кв. 45, Скакавец 1а, 11, 4, Скакавица 18, 3, 6, 10, 2, 8, 14, 13, 4, 5, 9,12, 1, 16, 15, 15а, 7, 20, Софийска Панорама 5, 18, 14, 33, 1, 29, 17, 15, 21, ВилаНа 31.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: 410/Драгалевци/ ул. 410/Ул. 509, Драгалевци кв. 61,Илинден/Драгалевци/ 15б, 15а, 15г, 15в, 13, Проф. Борис Йоцов/410/ /В. З. СимеоновоДрагалевци/ Вила, 24 Община ВРЪБНИЦА На 28.05.2019 г. 09:30 - 16:15 ч. София: 357-ма/Връбница/ 10, 4, 3, 363-та/Връбница/ 1, 364-та/Връбница/ 5, Адам Мицкевич/Раб. Класа/ №1, 1, Ведрина 7, 2, 4, 3, Европа/Баба Парашкева/8 6, 4, 6, 8, 8 5, 8 3, 4, 8 4, 5, Подкрепа 36, 30, 16, 38, 15, 34, 14, Сливница 6, УПИ 1-682, кв. 46На 31.05.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва Работническа Класа 4 Община ИЗГРЕВ На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:00 ч. София: 15, 15а, Атанас Иширков 22, Дианабад Блок 53. 60,Йордан Трифонов 11, Николай Хаитов 32, 34 На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:00 ч. София: Атанас Иширков 22, Дианабад 53, 60, ЙорданТрифонов 11, Крум Кюлявков 15, 15а, Николай Хайтов 32, 34 На 29.05.2019 г. 10:00 - 16:00 ч.София: Майор Юрий Гагарин 7 Община ИСКЪР На 30.05.2019 г. 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч. Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-таПлощада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, кв. 5б, III-134, кв. 12, V-44, XVI-271,кв. 26, XxxIV-644 кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21,13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29,1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23,19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18,Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6,22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44,35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец (ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10,Д-Р Ив. Стаменов /ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4,2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7,Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 21, 18, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13,14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а,10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, МомаИрина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л VІІІ, кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19,Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25,Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx389, 388, 386 кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25,54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул.31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8,1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама (Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509,510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4аНа 28.05.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Бусманци: 004035, V-44, Ген. Гурко(27 и 10) 3, 21, 6, 22, 12,5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28,24, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 13, 9, 7,12, 6, 10, 11, 8, 15, П-Л VІІІ, кв. 19 ритуална зала при гробището, Родината(Ул. 21-ва) 32, 25, 54,26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Татарски път(Ул. 26 и 28)12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6 На 29.05.2019 г. 09:30 - 16:00 ч. Бусманци: 10-та Центъра, XXXIV-644 кв. 11 вр. за строителство, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, Ген. Гурко(27 и 10) 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, Крива Ливада(Ул. 3-та) 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Мома Ирина(Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, Пробуда(Ул. 6-та) 5, 1, 3, 7, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11,6, 13, 9, 10, 1, Циклама(Ул. 7-ма) 8, 2, 10, 4, 6На 31.05.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Казичене: XVI-1516, кв. 32, Апостол Ламбов 13, 11, 5, 4а, 3,9, 1, 8, 2, 6, 4, Васил Левски/Червена Армия/ 2, 6, Видните 16, Витоша 1, 8, 2, 9, 6, 11, 4, 8а, 5, 3,7, Илия Велинов 16а, 23, 27, Къща, 29, 20, 16, 25, 12, 31, Любен Каравелов/Димитър Мут 44, 50,41, 35, 54, 46, 37, 48, 56, Мито Войнишки 22, 35, 20, 51, 18, 37, 12, 49, 39, 24, 14а, 43, 42, 27, 26,31, 41, 33, 47, 45, 53, Момин Кладенец 4, 1, 6, 3, 7, 9а, 2, 12, 5, 14, 9, 10, 8, 11, Мургаш 1, НиколаПетков/Кирил Маджаро 11, УПИ XIX-387, Хаджи Димитър 5, 11, 8, 10а, 14, 12, 9, 3, 20, 4, №12,18, 7, 16а, 16, 10, 13, Хан Аспарух/Кооперативна/ 5а, 6 На 30.05.2019 г. 09:00 - 10:00 ч.;  12:00 - 13:00 ч. Казичене: Фармапарк 19 На 30.05.2019 г. 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч.Кривина, Общ. Столична: Балкан/КостадинГеоргиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4 На 29.05.2019 г. 09:30 - 16:00 ч.Кривина, Общ. Столична: Градина/3-та/ 4 На 31.05.2019 г. 09:15 - 16:30 ч.  София: VIII-1418 и Ix-1313, Дружба 2 212, 202, ТП до 212,216, до бл. 212, до 202, 212, ТП до бл. 212, Младост 4 433, УПИ VIII-1418, кв. 511 На 29.05.2019 г. 09:30 - 16:00 ч. София: Бусманци На 30.05.2019 г. 09:00 - 12:00 ч. София: Бусманци А. Игнатов 31 На 30.05.2019 г. 09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч. София: Бусманци до Гробищата, ул. Гурко50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, УлСух Искър 7, Стар Тп, Ген. Гурко 39, кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 28.05.2019 г. 09:30 - 15:00 ч.София: Бусманци Помпа На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. София: Дружба 72, 70, Дружба 1 70, 72, 73, 73, Тирана Ж. К.Дружба 1, до бл. 73 Крш 3111 На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. София: Дружба ТП до бл. 160, Дружба 1 161, 160, до 160, добл. 160, 160, 160, Кап. Димитър Списаревски На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. София: Дружба 2 214, 211, 213, 22о, 221, 220, УПИ VIII-1418,кв. 511 На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. София: Дружба 2 267, 266, 254, до бл. 266, 254, 257, до257/ТП, 258 На 31.05.2019 г. 10:00 - 12:00 ч. София: Любен Каравелов 52, 39, 44, 41, Мургаш 1, 4, 5, 3,Хаджи Димитър 6 Община КРАСНО СЕЛО На 28.05.2019 г. 09:00 - 15:30 ч. София: Княгиня Клементина/Д. Милано 21, 26, 30 На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Гоце Делчев/Емил Марков/ 14 Вх. А, Б. В; 15, 32 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е, Красно Село 12а Вх. Б, Майор Горталов 14, 13, 5, 31-Б, 1, 13, 18, 14б, 31б, 13 Б,14 А, 7, 9а, Стоян Заимов 12 На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Владайска/Димо Хаджидимов/ 89, Ген. СтефанТошев/Д. Зехтинко 1-9, Григор Пърличев 7, Дамян Груев/Ген. Христо Миха 3, 5, 7, 13, 20, 23, 28-30, 34, 38, 42, Кирил Пейчинович 15, Княгиня Клементина/Д. Милано 28, Красно Село бл. 199,Пчела 8 На 31.05.2019 г. 08:30 - 10:00 ч. София: ул. Житница 5a Била На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Видлич 46, Лерин 24, 64, Нишава/Георги Аврамов/ 1,17, 134, Пирински Проход 23, 31, Хайдушка Гора 15, 26, 49, Хиподрума 133 Вх. А, Б, 134 Вх. А,Б, 141 Вх. А, Б, 144, 143, 145, 143 до Вх. В, Царево Село 6-8 Община КРЕМИКОВЦИ На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. Бухово: 1 Май На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. София: Еделвайс /Кремиковци/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16,7, 1, 9, 2, 4, 10, 5, Еделвайс/Общ. Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18, 6, 4, 5, 10, 16,Кремиковци 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11, Люляк /Кремиковци/ 3, 1, 4, 2,Момина Сълза /Кремиковци/ 4, 6, 3а, 3, 8, 5, 2, 7, 1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2, 4, РайнаКнягиня /Кремиковци/ 26, 11, 9, 8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13а, 30, 15а,15, 34, 21, 24, 32, 13, 17, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92,67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88а, 86, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/ 14, 13, 16, 25, 9, 18,17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1, Света Вода /Кремиковци/ 6а, 3а, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1, СветаПетка /Кремиковци/ 4, 4а, 1, 2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9, 5, 3,7, 1 На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч.На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Гергана/Сеславци/ 3, 5, 4, 7, 8, 1, Кокиче /Сеславци/ 5, Липа /Сеславци/ 1, 3, 7, 2, Малина /Сеславци/ 1,Мургаш /Сеславци/ 24, 32 Склад, 22, 6, 26, 16, 30, 2а, 4, 32, 2, 10, 12, Магазин За Пром. Стоки,14, Сеславци Язовира - Склад, Стара Планина Сеславци, Стара Планина /Сеславци/ Парка С/УУчилище, УПИ-ХіV кв. 12 до Читалището, 27, Тинтява /Сеславци/ 7, 11, 1, 8, 9, 10, 15, 2, 4, 14, 6,5, Тодор Каблешков /Сеславци/ 5, 10, 17, 15, 13а, 13, 2, 11, 7, 4, 15а, 3, 8, 9, 6, Чавдар/Сеславци/ Община ЛОЗЕНЕЦ На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч.София: Бузлуджа 10, 11, 15, 18, 19, 20, Кишинев 1, КрумПопов 69, 71, 75, 77, Лозенец 20, 22, Розова Долина 22, 24, Свети Иван Рилски 24 Вх. А, БНа 31.05.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Бул. Черни Връх 108, 106, 110, ул. Марин.Големинов 1 Автомивла Големинов /Ч. Връх Община ЛЮЛИН На 30.05.2019 г. 13:15 - 16:30 ч.София: Ген. Асен Николов/Ив. Ботев/ 18 814, 24, Красино 1С/У 814, Люлин 8 814, Пред 814, 814, 813, до 813, до 814 На 30.05.2019 г. 09:15 - 12:30 ч. София: Люлин 1 132, Люлин 10 133, 132, 133, 1 131, 135,132, 131, 134, 134, С/У 137, Орион 135 На 31.05.2019 г. 01:30 - 04:00 ч. София: Люлин 2 235, Панчо Владигеров 66 Ж. К. Люлин 2Община Младост На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:00 ч. На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:00 ч.На 30.05.2019 г. 09:00 -16:00 ч. София: Александър Фол 2, Г. М. Димитров 45, Пъстър Свят 5 На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч.  София: Младост 1 Блок 11 Вх А На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Младост 1 Блок11 Вх Б Община НАДЕЖДА На 29.05.2019 г. 09:15 - 16:15 ч. София: Болярска/Ст. Пешев/ 18, Ломско Шосе 11, 23, 15,Мара Белчева/Сем. Мичон/ 5, 2, 4, 6, 1, 3 На 28.05.2019 г. 09:15 - 16:00 ч. София: Ломско Шосе Имот Пл. №136 На 28.05.2019 г. 09:15 - 16:15 ч. София: Виолетка 2, Ломско Шосе 3 Гар. 8, 3-7, 3-7, 3 На 30.05.2019 г. 09:15 - 16:15 ч. София: Болярска/Ст. Пешев/ 39, 17, 20, 41, 13, 23, 21, 25, 14,28-30, 40, 44, 36, 43, 28/30, 12, 21 1, 5, 15, 45, 34, 18, 42, 3, 7, 38, 16, Иван Мърквичка 4, ЛомскоШосе 35, 33, 39, 19, 21, 31, 29, 25, 41, 27, Майор Дим. Думбалаков/Физкул 12, 42, 14, 1, МараБелчева/Сем. Мичон/ 10, 8, Никола Петров/Дедо Ив. Добр 10а, 8, 2, 7, 10, 3, 5, 4, 6, Перун/Елтепе/ 2. 4. 6, 11, 9, 5, 2. 4. 6 Б, 3, 7, 12, 8, 10, 14, Пещера 10, 6, 5, 3, 4, 8, 13, 7, 11, 2, 9  Община НОВИ ИСКЪР На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:00 ч.На 30.05.2019 г. 09:15 - 16:00 ч. Подгумер: СтопанскиДвор Община ОБОРИЩЕ На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: 5-008/Искър/ 21, Г. С. Раковски 68 Хр. Стоки, 68, 78,Георги С. Раковски 82, 13-15, 68, 72, 80, 70, 78, Искър 18, 26, 21, 20, 20 Партер, 24а, 28, 22, 25,24б, 26в, 24, 27, 29, Княз Александър Дондуков, Цар Симеон 4 Ап. Ателие, 4 подземен гараж. 3,1, 5а, 4 подземен гараж. 1, 4 офис, 4 подземен гараж. 4, 8, 9, 2, 4 надземен гараж. 3, 9 Партер, 4подземен гараж. 5, 10, 9 двора, 4, 4 подземен гараж. 2, 4 надземен гараж. 4, 12, 4 кафе, 4лекарски кабинет, 4 надземен гараж 2, 4 надземен гараж. 1, 5б На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Васил Левски 104, 106, Врабча/Янко Забунов/ 22, 24,30, 26, 17, 19, Княз Александър Дондуков 1, 58, 56 На 28.05.2019 г. 09:30 - 15:30 ч. София: Искър 7 На 29.05.2019 г. 09:30 - 15:30 ч. София: Росица 5, 3 На 30.05.2019 г. 09:30 - 15:30 ч. София: Чумерна 3 На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Будапеща 23, 23/А/, Екзарх Йосиф 59На 31.05.2019 г. 09:30 - 15:30 ч.София: Сердика 6 Община ОВЧА КУПЕЛНа 29.05.2019 г. 10:00 - 12:15 ч. София: Буря 26 На 30.05.2019 г. 09:30 - 15:30 ч. София: Загребска/Атанас Мискетов/ 6, 17, 21, 24, 30, 30а, 36 На 30.05.2019 г. 10:00 - 14:15 ч. София: Монтевидео/Пионерски път/ 21а, 21, 21, 21а На 30.05.2019 г. 12:00 - 16:00 ч. София: Овча Купел 2в На 31.05.2019 г. 09:30 - 15:30 ч. София: Костур 14, 18 Община ПАНЧАРЕВО На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. Долни Пасарел: Язовир Искър Кл. Б Ст. 12, Кл. Б Ст. 7, Кл. АСт. 20, Кл. Б Ст. 10, Кл. А Ст. 20а, Кл. Б Ст. 5а, Кл. А Ст. 15, Кл. А Ст. 5, Кл. Б Ст. 18, Вила, Кл. АСт. 11, Кл. А Ст. 9, Кл. А Ст. 8, Кл. Б Ст. 24, Кл. Б. Ст. 11, Кл. А Ст. 14, Кл. А Ст. 6а, Кл. А, Ст. 16,Кл. А Ст. 1, Кл. Б Ст. 5, Кл. Б Ст. 13, Кл. Б Ст. 19, Кл. А Ст. 10, Кл. А Ст. 4, Кл. Б Ст. 11, Кл. А Ст.5, Кл. Б Ст. 3, Кл. А Ст. 21, Кл. Б Ст. 9, Кл. Б Ст. 14 На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. Плана: махала Джамбова Вила, 3, махала Тодорова Вила, 250, Помпа, 1, Къща,Стопанска Постройка, махала Чорбаджийска местност Мечито Нпи 024112, Вила, махалаБурнаска 4 Тунел, махала Турмачка Вила, Имот. 569, Помпа, Имот №419, Водна Помпа,Ярмомелка, Къща На 29.05.2019 г. 09:15 - 16:30 ч. Герман: 14831, 6524, 510 М. Грамадето, Грамадето/В. З.Врана-Герман/, Дзуката, Дзуката Барата ПИ 2628, Липа/10-та/ до Автокъща Капитолия , М.Грамадето ПИ 013035, Патриарх Герман/9 Септември УПИ 420, ПИ 68134. 6531. 17На 30.05.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/На 30.05.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6938. 3726, 73-та доМагистрала, Ивайло/42-ра/ Манастир, Местност Големият Чукар На 30.05.2019 г. 09:30 - 16:30 ч. Бистрица, Общ. Столична: В. З. Косанин Дол На 30.05.2019 г. 09:30 - 16:30 ч.Панчарево: Касанин Дол На 30.05.2019 г.  09:30 - 16:30 ч. На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч.София: Местност КосанинДол Вила На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. Бистрица, Общ. Столична: Ветрената Мелница 6, ВилнаЗона Косанин Дол 1, Есенни Мотиви 4 На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. Панчарево: XXXII-3174 кв. 42а Косанин Дол, В. З КосанинДол УПИ ХІХ-2197 кв. 41, В. З. Косанин Дол, Вилна Зона Градище, Касанин Дол УПИ VІ-2064 кв.42а, Косанин Дол Идент. 04234. 6915. 2031. 1, Местност Косанин Дол Офис и Сервизна База,кв. 41 УПИ 14-2219, 999, УПИ ХХХVІІ-2198 кв. 6 На 31.05.2019 г. 09:15 - 16:30 ч. София: Самоковско Шосе 176 Б, 176 А Община СЕРДИКА На 28.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Воднянка 6, 11, 13, 3, 8, 4, 1, Лавандула 12, 10, 6, 8,7, 24, 47, Липов Цвят 4, 7, 2, 3, 13, 8, 6, 21, 19, 18, 11, 10, 9, 13а, Пет Могили 22а, 20, 30, 24, 13,26, 18, 28, 22, Рояк/Ст. Димитров/ 78, 75, 70, 81а, 70-А, 71, 72, 79, 75а, 68, 69, 73, 74, 83а, 76, 80,68-А, 81, 83, 77 На 29.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Воднянка 6, 11, 13, 3, 8, 4, 1, Георги С. Раковски 17,19, 48, 46, 50, Лавандула 12, 10, 6, 8, 7, 24, 47, Липов Цвят 4, 7, 2, 3, 13, 8, 6, 21, 19, 18, 11, 10, 9,13а, Пет Могили 22а, 20, 30, 24, 13, 26, 18, 28, 22, Рояк/Ст. Димитров/ 78, 75, 70, 81а, 70-А, 71,72, 79, 75а, 68, 69, 73, 74, 83а, 76, 80, 68-А, 81, 83, 77, Тимок/Васка Ненчева/ 44, 24, 47, 28, 43,26, 39-41, 39/41, 31, 16, 33, 31, 20, 45, 47, Христо Ботев 159На 30.05.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Воднянка 6, 11, 13, 3, 8, 4, 1, Лавандула 12, 10, 6, 8,7, 24, 47, Липов Цвят 4, 7, 2, 3, 13, 8, 6, 21, 19, 18, 11, 10, 9, 13а, Пет Могили 22а, 20, 30, 24, 13,26, 18, 28, 22, Рояк/Ст. Димитров/ 78, 75, 70, 81а, 70-А, 71, 72, 79, 75а, 68, 69, 73, 74, 83а, 76, 80,68-А, 81, 83, 77, Христо Ботев 167 На 31.05.2019 г. 09:00 - 16:15 ч. София: Александровска/Ил. Манов/ 13, 17, 16, 15, 4а, 6а, 9б,12, 6, 4, 7, 10, 8а, 1, 18, 16б, 7а, 5, 3, 20, 22, 8, 2, 14, Воднянка 6, 11, 13, 3, 8, 4, 1, Грънчарска 1,Калач 9, 10, 3, 15, 5, 12, 15-А, 2, 14, 7, 1, 8, 11, 13, 6, Каменоделска 11, 1, 4, 7, 10, 9, 8, 12-14, 6а,12, 6, Кожарска 2, №2, 2 Къща, 2а, Лавандула 12, 10, 6, 8, 7, 24, 47, Липов Цвят 4, 7, 2, 3, 13, 8,6, 21, 19, 18, 11, 10, 9, 13а, Пет Могили 22а, 20, 30, 24, 13, 26, 18, 28, 22, Първа БългарскаАрмия 5, Разливо 4, 1, 2, 8, 6, Рояк/Ст. Димитров/ 78, 75, 70, 81а, 70-А, 71, 72, 79, 75а, 68, 69, 73,74, 83а, 76, 80, 68-А, 81, 83, 77, Рояк/Ст. Димитров/ 8, 14, 10, 12, 16, 18, 20, 6, Сливница 321,Цар Самуил 110 Община СРЕДЕЦ На 28 май 09:30 - 16:30 ч. София: Иван Вазов 20, 10, 28, 11, 9, 13, 20, 15, № 9, 18, 5,19, 24-26, 30, 17, 32, 22, 19а, 7 На 30.05.2019 г. 09:00 - 16:30 ч. София: Женева 1 На 30.05.2019 г. 10:00 - 16:00 ч. София: Неофит Рилски 63а На 31.05.2019 г. 10:00 - 16:00 ч. София: Леонардо Да Винчи 9 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД На 29.05.2019 г. 14:00 - 16:00 ч. София: Студентски Град Пис Община ТРИАДИЦА На 28.05.2019 г. 10:00 - 14:00 ч.София: Кърниградска /Гочо Гопин/ 16 фирма „Силвеста“ЕООДНа 29.05.2019 г. 09:30 - 13:00 ч./ - София: Димитър Дюлгеров №20, 20А; , Емилиян Станев/490/№5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 4, 10, 10а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; , ул. 490N:4;На 29.05.2019 г. 12:30 - 16:00 ч. София: Емилиян Станев/490/ 41а На 30.05.2019 г. 11:00 - 15:30 ч. София: ул. Ген. Иван Колев 29, 14, 31 На 31.05.2019 г. 13:00 - 16:00 ч. София: Александър Бръзицов 11, Иван Колев бл. 497, ЧерниВръх 176      

comment 0
visibility 802
Владо Тричков

Жителите на с. Владо Тричков искат връщане на автобус 91

Живеещите в село Владо Тричков искат възстановяване на автобусната линия 91 от Столична община или удължаване на маршрута на 26 или 27. Гражданите в момента събират подписка, която да се внесе в община Своге и на Московска 33, за да се реши проблемът. Поводът за недоволството е разписанието на движещите се в момента маршрутни таксита, както и качеството на транспортната услуга по маршрут София - Своге. Голяма част от маршрутките са много стари, амортизирани, мръсни, вътре са със счупени седалки и трудно се движат по дефилето. Последният случай за проблем е с маршрутка от тази седмица. Заради силния дъжд бусчето протекло и пътуващите вътре били готови да си отварят чадърите. Живеещите в района питат, как тези автомобили са минали технически преглед. По възрастните хора споделят пред Столица.bg, че преди време от София са пуснали автобус с номер 91, който се е движел от Гара Север до центъра на селото, но по неясни причини е спрян. Оттогава по маршрута има само маршрутки на различни фирми. Жителката на Владо Тричково Роси Топалова сподели пред Столица.bg, че е най-добре да бъде удължен маршрутът на автобус 26 или 27. Само така ще се сложи край на постоянното тичане и бързане на всички, които искат да се приберат, но не успяват да хванат маршрутка. Според друг жител пускането на автобусна линия ще подобри транспорта в региона.

Реклама
comment 0
visibility 575
Опасна сграда в София

Столична община планира да събори 27 опасни сгради

До края на тази година общината столична община планира да събори 27 опасни сгради, съобщи арх. Влади Калинов - директор дирекция "Общинско строителство и контрол", пред Bulgaria on air. Той припомни, че миналата година са премахнати 21 такива сгради. Никой обаче не знае колко точно са опасните сгради. Нито в София, нито в България, каза арх Борислав Игнатов - председател на Камарата на архитектите в България.Като призова за промяна в закона, за да може общините да се по-скоро с проблема. Заради всички отсрочки, паспортизацията на сградите продължава да се движи много бавно и тромаво.