Тема: планирани прекъсвания

comment 0
visibility 9435
Планирани прекъсвания на тока

Планирани прекъсвания на тока в София за периода 9 - 13 декември 2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 декември – 13 декември 2019 г, включително: ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  Община БАНКЯ  На 09.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски 17, 15, 23, 21, 1, 26, 24, 9, 28, 30, 20, 14, 3, 16, 1а, 11, 19, Братя Миладинови 6, 2, 2б, 8, 4, Добруджа, Княз Борис I/Д. Благоев/ 28, кв. 43, 12, 18, 10, 4, 24, 2, 26, 22, 16, 14, 32, Лутраки/Свилен Русев/ 3, 5, Отец Паисий 7, 5, УПИ ХХVІІІ-229, 2258 кв. 119На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 20 Април 5, 9, Ген. Стефан Славчев 2, 3, Георги Сава Раковски 23, Шейново 4, 7, 65, 15а, 25, 15, 13, 11, 5, 8, 9, №4, 1, 2На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Житен, Общ. Столична: Възрожденска 17На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: V-1719 кв. 80 А, Шейново 2, 8, 15, 3На 11.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна 114, 85, 124, 91, 122, 116, 95, 120, 87, 126, 118, 128, 93, 89, Восток 9, 15, 1, 11, 15, 4, 6, 3, 13, 3, 9, 5, 7, 5, Есперанто 2, 2, Максим Горки 5, Петко Д. Петков 11а, 24, 10, 13, 11, Св. Св. Кирил и Методий 17, 25а, 23, 25, 6, 33, 16, 27, 10, 19, 20, 12, 29, 22, 21, 15, 31, Свилен Миланов 1а, 2, Христо Смирненски 2а, 2, 4На 11.12.2019 г. /09:30 - 19:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Методи Иванов 91, 75, №67, 80, 75а, 85, 69, 74, 66, 78, 55, 87, 71, 83а, 81, 82, 73, 83, Методи Иванов УПИ I- 972 Kw. 15, Окол 49, 33б, 47, 51, 33, 39а, 41, 39, 37, Свилен Миланов 9а, 1, 9, 8, 14, 7, 5, 3, 10а, 12, Ъгъла С М. Иванов, 15, Реката, 17, Требето 7, 9, 4Община ВИТОША  На 09.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва 3, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва /Драгалевци/ 1, 9, 1-ва/Студентска/ 8а, кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 2-ра /Драгалевци/ 14, 8а, 24, 25, 17, 33, 37, 11, 40, 28, 4, 35, 3, 43, 39, 10, 48, 3а, 38, 32, 2а, 44, 36, 22, 19, 15 кв. Драгалевци, 27, 41, 7, 6, 23, 46, 31, 13, 30, 9, 34, 12, 2, 31б, 17а, 18, 35а, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 17, 19а, 23, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 1, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Драгалевци, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Гена Димитрова 21, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХХIХ-729 А/, Драгалевци, Драган Цанков 7, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Йоасаф Бдински 3, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Киноцентър I-ва Част, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Ламар 3, 1, Лешникова Гора Гробищата, Лешникова Гора 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, Момина Сълза / кв. Суходол 20, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 кв. 149, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ XXVIII-660, кв. 3, Цветарска 25, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Чемшир /Драгалевци/ 22, 14, 2, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207На 09.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Виров Дол 10, 12, 10, 8, Витошки Гранит 5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Жълта Вода 1, 4, 8, 2, 10, 12, 5, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 37, 40, 39, 41, 38, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, М. Владая кв. 75 кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3, Момина Сълза 18, Морените 1, 7, 3, 5, Морените 9, 2 УПИ ІІІ-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/ 27, 23, 25, 11, 21, 14, 12, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Самоковище, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Сърна 10, 11, УПИ II-104 кв. 33, УПИ V-986 кв. 51, УПИ XVII-Сонс, кв. 69, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Юрушки Мостове 22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14На 09.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Грамос 6, 2, 4, Планинец 1, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281На 09.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 10.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 11.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, М-Т кв. Драгалевци УПИ XIV-126 кв. 52, Мащерка 14, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цветарска 25, 21На 09.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 10.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 11.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 12.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 13.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра, II-3477, кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15На 09.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 113-та 8а, 215/Драгалевци/ 13, В. З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци Под Лифта, Кимчовец 33, Комините 9, 7, 13, 5, 8, 9б, 9а, 6, 5, 1, 4, 11, ПИ 68134. 1982. 1014, Светулка 2, Черни Връх 191бНа 10.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 305-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/ 3, 4, 313-та /Драгалевци/ 88, 315-та/Драгалевци/ 7, 316-та /Драгалевци/ 11, 322-ра /Драгалевци/ 8, 323-та /Драгалевци/ 20, Андрей Бачковски 2, Лешникова Гора 62, 75а, 75д, 95, Подгорица 5, 7На 11.12.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 12.12.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Малинова Долина УПИ XVIII-474, 483, кв. 5, София Парк 122, 136, 140, 123, 138, 139, 122, 124, 142, 132, 134, 123, 141, 137На 11.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 104-та/В. З. Киноцентър/ 17, 105-та/Драгалевци/ 8 В. З. Киноцентър, 11, 6, 16, 12, 15, 8, 10, 7, 4, 28, 13, 9, 14, 17а, 1, 5, 17, 3, 20, 111-та/Драгалевци/ 10, 9, 8а, 203-та/Драгалевци/ 1, 4, 11, 204-та 141 20, 305-та /Драгалевци/, 313-та /Драгалевци/ 88, 315-та/Драгалевци/ 7, Веселин Стоянов/109/ В. З. Киноцентър/ 24, 21, 20, 22, Емануил Манолов, Киноцентъра IV-830 кв. 56, Нарцис/Методи К. Димитров/ 23а, 44, Проф. Любомир Пипков 3, № 7, Стойко Владиславов 2На 12.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва 3, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва /Драгалевци/ 1, 9, 1-ва/Студентска/ 8а, кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 2-ра /Драгалевци/ 14, 8а, 24, 25, 17, 33, 37, 11, 40, 28, 4, 35, 3, 43, 39, 10, 48, 3а, 38, 32, 2а, 44, 36, 22, 19, 15 кв. Драгалевци, 27, 41, 7, 6, 23, 46, 31, 13, 30, 9, 34, 12, 2, 31б, 17а, 18, 35а, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 17, 19а, 23, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 1, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Драгалевци, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Гена Димитрова 21, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драган Цанков 7, Йоасаф Бдински 3, Киноцентър I-ва Част, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Ламар 3, 1, Лешникова Гора Гробищата, Лешникова Гора 2, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, Момина Сълза / кв. Суходол 20, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 кв. 149, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ XxVIII-660, кв. 3, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Чемшир /Драгалевци/ 22, 14, 2, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207На 12.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 13.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. КайлъкаНа 12.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 113-та 29, 39, 31, 33, 36, 32, 35, 42, 38, 201-ва 20, 201а/Драгалевци/ 5 А, 204-та 24, 313-та /Драгалевци/ 88, 315-та/Драгалевци/ 7, Боянска /Драгалевци/ 25а, В. З. Симеоново - Драгалевци, Веселин Стоянов/109/ В. З. Киноцентър/ 24, 21, 20, 22, Здравец 7а, Кимчовец 33, местност Ботаническа Градина . УПИ І-2174 кв. 33, местност Киноцентъра УПИ XXIII-455 кв. 25, Проф. Любомир Пипков 3, № 7, Стойко Владиславов 2На 12.12.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София: Околовръстен път кв. 125, 185 Околовръстен път кв. 126-МебелеНа 13.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: София Парк Резиденшъл Парк 6аНа 13.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Беловодски път 33, Стар Беловодски път 13а, 35Община ВРЪБНИЦА  На 09.12.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 68134. 2815. 101, Връбница-2 603, 1 610, Надежда 1, Надежда 6 604, 610, 1 603, 603, до 603, Росна Китка/Връбница/ 4, Станке ДимитровНа 09.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 10.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 11.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/ 5, 10, 8, 7a, 6, 12, 7, 3, 9, 1, Александър Стамболийски 15, 16, 13, 20, 18, Блато/21/ 6, 4, 2, 8, Върба/9/ 3, 11, 9, 1, 14, 16, Захари Стоянов 4, 3, 6, 2, 1, Кладанчето 2, 1, 2б, 3, 4, 6, Коста Спасов 1, 5, 6, 2, 4, Мичур 45, 42, 47, 44, 27, 6, 21, 19а, 34, 31а, 56б, 48, 52, 56, 31б, 58, 19, 46, 37, 40, 38, 30, 31, 23, 28, 62, 54, 43, 35, 25, 39, 33, 29, Орхидея/8/ 1, 8, 2, 5, 3, 7, 4, Папрат 20, 19, 15, 22, 20а, 17, Пламък/25/ 15, 13, Св. Св. Кирил и Методий 23, 11, 17, 3, 14, 7, 33, 28, 25, 18а, 27, 8, 9, 4, 20, 12, 2, 31, 29, 5, 1, 19, 13, 45, 24, 17а, 18, 32, 24б, 22, 16, 24а, 6, 15, 10, 21, 22бНа 11.12.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Връбница-2 603, 610На 12.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 13.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Блато/21/ 6, 4, 2, 8, Върба/9/ 3, 11, 9, 1, 14, 16, Кладанчето 2, 1, 2б, 3, 4, 6, Мичур 45, 42, 47, 44, 27, 6, 21, 19а, 34, 31а, 56б, 48, 52, 56, 31б, 58, 19, 46, 37, 40, 38, 30, 31, 23, 28, 62, 54, 43, 35, 25, 39, 33, 29, Орхидея/8/ 1, 8, 2, 5, 3, 7, 4, Папрат 20, 19, 15, 22, 20а, 17На 13.12.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Връбница-2 603, 610Община ВЪЗРАЖДАНЕ  На 10.12.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ - София: Александър Стамболийски 47, 35, 41, 53, 33, 39, 45а, Ул. Бр. Миладинови, Братя Миладинови 3, 3 А, 12, 5, 1, Манол Тошев 1, Позитано 32, 34, 30, Цар Самуил 50, 48На 10.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Антим I 47, 44, 56, 60, 63, 55 Гараж, 55, 48, 58, 46, 57, 64 УПИ 8-8 9 кв. 139, 42, 50 къща, 55 Офис, 45, Отец Паисий 62, 61, 63, 65, 54, 56, 48, 52, 58, 64, 50, Пиротска/Трети Април/ 56, 56 Ателие, 54, 58, Цар Симеон 121, 117, 115, 119Община ИЗГРЕВ  На 10.12.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Акад. Илия Петров /130/ 1, Акад. Методи Попов, Ген. Щерю Атанасов/Райко Але 8, 8, 6, 11, Д-Р Г. Атанасович/115-та/ 2 321, Жетварка/Ил. Петров/ 1, Латинка 73, 38, 65, Никола Мирчев 37, 33 Изток-Юг, Фредерик Жолио Кюри 52, 52Община ИСКЪР  На 10.12.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Розова Градина/Георги Димит 8, Тодор Радунчев 7, УПИ I-619, кв. 59, УПИ-617 кв. 59На 11.12.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Кривина, Общ. Столична: III - 617, Балабана/Серафим Стойков/ 24, 1, 9, 18, 10, 12, 22, 20, 5, 16, 14, Витоша/Трайко Тасев/ 7, 30а, 15, 9, 21, 11, 32, 2, 26, 7а, 11а, 30, 39, 24, 27, 35, 13, 17, 25, 28, 37, 23, 19, 22, Градина/3-та/ 7, 5, 1, 2, 4, 8, 3, Демокрация/П. Йосифов/ 5, Павилион, 3, 2, 1-3, Аптека, 1, Искър/Кр. Раковски/ 50, 46, 31, 34, 28, 43, 47, 40, 25, 58б, 51, 35, 37, 33, 41, 49, 45, 27, 54, 21, 10, 38, 39, 56, 42, 58а, 51б, 29, 26, 48, 51а, 24, 32, 36, 53, 58, 23, 48а, 44, 52, Люляк/Янко Кръстев/ 3, 5, 1, 6, 4, 2, Минзухар/Филип Тасев/ 12, 4, 9, 5, 14, 11, 16, 7, 10, 1, 2, Околовръстен път, Просвета/Христо Мачков/ 2, 1, 4, Римска Ракла/Ремсова Среща/ 7, 12, 5, 4, 2, 8, 14, 1, 16, 6, 3, 10, Розова Градина/Георги Димит 1, 2, 7, 3, 5, Ружа/7-ма/ 2, 10, 7, 8, 12, 6, 4, 9, 5, 1, Свети Спас/26-та/ 1, Стара Планина/Никола Тасев/ 4, 3, 1, 7, 9, Старата Река/Методи Филипов 5, 15, 17, 11, 19, 3, 2, 1, УПИ 466, 21, 7, 4, 19а, 1а, Тихата/4-та/ 10, 8, 6, 3, 4, 1, 9, 7, УПИ I-619, кв. 59На 11.12.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Минзухар 12, Надежда 1На 11.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба до 108 У Ще, Дружба 1 90, 127, до 92Община КРАСНА ПОЛЯНА  На 09.12.2019 г. /08:00 - 12:30 ч./ - София: Братин Дол 15, Западен Парк/Христо Михайло до 137, Кенали 62а, 62, 60, 64, 15, Красна Поляна I Част 105, 15б, 7, 5, 6, 107, Проф. Вайганд 15б, 15 А, 15аНа 09.12.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ - София: Зайчар 106, Западен Парк/Христо Михайло 138, 136, 135, 137На 11.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 17, 116, 15, 119, 117, Посл Спир 10, 19, 118, 18, 16, Суходолска 2 Посл. Спирка, 2 Посл. Сп. Община КРЕМИКОВЦИ  На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин 3, Мургаш 11, В блок, В 1, В5, В 4На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Яна: Байкуш, Безименна 4, Ботевградско Шосе 17, 15, 13, 19, Готен 16, 9, 7, 11, 12, 10, 6, 5, 14, 3, 1, 8, Димитър Стоичков 29, 16, 25, 12, 26, 17, 24, 13, 23, 22, 18, 20, 27, 11, 14, 31, 28, 15, Жп блок-Гарата 20, Иглика 3, Кокиче/Тодор Митров/ 5, 7, 4, 3, Левски/Ленин/ 24 Здравен Център и Кметство, 22, 12, 30 А, 20, 16, 4, 2, 14, 26, 10, 32 Училището, 6, 18, Мургаш 8, 1, 17, 9, 5, 3, 15, 7, 6, 19, 13, Никола Атанасов 27, Първи Май 3, 6, 10, 12, 7, 2, 1, 14, 5, 4, 8, Синчец 3, 13, 11, 7, 10, 14, 12, 2, 6, 5, 8, 4, 17, 9, Стефан Стамболов/Йорд. Никол 11, 8, 19, 5, 10, 9, 4, 12, 2, 6, 15, 21, 13, 7, Христо Ботев/Георги Димитро 2, Ц. Стоилов 1, Юрий Гагарин 18, 24, 8, 10, 35, 7, 28, 6, 31, 33, 9, 16, 26, 17, 30, 34, 32, 20, 5, 22, 36, 23, 27, 29, 11, 15, 4, 13, 19, 25, 21, Янко Вельов 1, 7-9На 11.12.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: ул. Челопешко шосеОбщина МЛАДОСТ  На 09.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 блок 54а Вх 1 до 4На 10.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2 блок 246 Вх 1 и 2На 11.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2 блок 245а Вх 1, Младост 2 блок 254а Вх 1На 12.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2 блок 272 Вх А и БНа 13.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2 блок 285 Вх 1, Младост 2 блок 206Община НАДЕЖДА  На 13.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ломско Шосе 171, Надежда 1 бл. 111, 118, 119Община НОВИ ИСКЪР  На 12.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Нови Искър: Додо Наков/Георги Токев/ Бивше ТКЗС, Искърско Дефиле 54, Породин/Червена Река/ 7, Св. Св. Кирил и Методий 11На 12.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: СлавовицаОбщина ОВЧА КУПЕЛ  На 09.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мало Бучино: Малобучински път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21На 09.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, Бор кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В. З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Разсадника, Суходол кв. Манилов Дол 16-18, Суходолски път Вила, УПИ VIII-13, кв. 7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов ДолНа 09.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Народен Герой 16 1, 16 А, 16, 16б, 16а, 16вОбщина ПАНЧАРЕВО  На 10.12.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 44063. 6229. 1980, Альовица/34/ 20, 18, 21, 9, къща, 18а, 14, 36, 5, 24, 2, 17, 16, 4, 15, 13, 43, 19, Блазна/29/ 3, 10, 2, 8, 6, 7, 1, 5, 4, Бреза/30/ 13, 11, 6, 9, 3, 5, 4, 10, 8, 2, 1, 7, В. З. Караджин 44063. 6229. 2200, Вилна Вила, 28, 17, 29, 14а, 31, 1, 13, 7, 11, 30, 14, 24, 9, 21, 5, 22, 20, къща, Вилна Зона Караджин ПИ 44063, 6229, 3181, Връх Острокап/32/ 25, 3, 9, 8, 1, 23, 2, 5, 8а, 7, 4, 6, Ибровица 9, 7, 4, 12, 3, 5, 17, 14, Иван Пешев/Цветко Рогльов/ 40, 58, 60, 51, 42, 46, 50, 48, 56, 36, 15, 29, 35, 38, 33, 17а, 34, 52, 44, 31, 54, Караджин, Караджин/31/ 40, 22, 48, 44, Вилна, 23, 32а, 52, 64, Вила, 27, 26, 16, 56, 60, 29, 68, 37, 25, къща, 21, 54, 38, 62а, 32, 2, 50, 39, 33, 28, 36, 24, 30, 42, 34, 58, 35, М. Караджин ПИ 3166, кв. 143а, Наш Дом 3, къща, 6, 15, ПИ 44063, 6229, 3170, Ракита/19-та/ 14, 19, 11, 21, 27, 17, 26, 15, 22, УПИ Ix-1852 кв. 129На 10.12.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: 1-ва 2 Долни Лозен ул. Наш ДомНа 10.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Панчарево: 38-ма В. З. Беликата, 55419. 6708. 3174 М. Беликата, XVI-358 М. Беликата, Акация/В. З. Беликата/ 10, 18, 9, 1 В. З Беликата -Панчарево ул. Ака, Беликата кв. 35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, Пи 501, УПИ VI-4 кв. 19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв. 26, Божур/В. З. Беликата/ 8, Вилна Зона Беликата ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв. 21, УПИ ІІІ-538, кв. 37, УПИ XIII-166 кв. 14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVІІ-332, УПИ Х-478, кв. 34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв. 22, Панчарево В. З. Беликата УПИ-VІ-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв. 14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв. 24, УПИ Vііі-378 кв. 26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв. 30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVіі-401 кв. 27, кв. 21 Парцел 26-325, УПИ ХVІІІ - 407 кв. 29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв. 33, УПИ V-432 кв. 34, УПИ ІІІ -339 кв. 20, УПИ Vііі -183 кв. 12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот. №324 К21, УПИ Х. ІІ-168кв. 13 кв. Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VІІ - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХХVІ-492 кв. 34, УПИ VІІІ -183 кв. 12, УПИ IV-157 кв. 14, УПИ ІІІ-643, кв. 32, УПИ ХІІ, кв. 27, УПИ ХІХ -205 кв. 15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв. 33, УПИ ІІ-470 кв. 34, УПИ XIII кв. 13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв. 20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв. 34, Вила, Липа/В. З. Беликата/ 5, 1, Люляк/30-та/ 3, Мак/В. З. Беликата/, Морава/В. З. Беликата/ 8, Нарцис/В. З. Беликата/ 26, Полски Хвощ 3, Топола/В. З. Беликата/ 15, № . На 10.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: І - 817, кв. 24а, Акация 13, Беликата, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв. 13На 12.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, 55419. 6706. 1123, Бор 6, 10, 5, 1, 17, 8, Васил Левски/9 Септември/, Вилна Зона Ловджийска Чешма 60, къща, Елин Пелин/Ленин/ 21, 9, Ленището/Малчика/ 6, Ловджийска Чешма УПИ ХХІ-1148, кв. 2, Петко Войвода 12, 6, 1а, 7, 5, 14, 3, 4, 1, 2, 8, 10, 9, Риляник/Георги Димитров/ 3, 13а, 15, 2а, 19, 17, 5, 7, 11, 13, 1, 9, 19а, Самоковско Шосе 30, 28, 204, Шуманец/Димитър Благоев/ 7, 12, 2, 6, 20, 17, 23, 26, 16, 14, 18, 18а, 29а, 29, 24, 8, 25а, 4, 31, 13, 15, 3, 33, 11, 25, 9, 5, 27, 22, 20а, 19, 35На 12.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Гео Милев 4 ПанчаревоОбщина СЕРДИКА  На 09.12.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Безименна 8, 12, 2, 6, Бенковски, Горгосица 2, 10, 4, 8, 3, 6, 5, 4а, 1 А, 1, Лунна Нощ 4, 8, 5а, 2, 1, 12, 10, 14, 3, П-Л XIx-645, кв. 24, 5, Перяновец 9 Самодивско Кладенче, 10, 3, Самодивско Кладенче 4, 12а, 3а, 8, 9, 6, 11, 2, 7, 4а, 10, 1, 5, 13На 09.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора 39На 10.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора 18 Вх-В, бл. 17 Вх-А, Б, бл. 17а Вх-БНа 11.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора 41 Б, 21, 26-Вх-АНа 12.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора бл. 38, Георги С. Раковски 16, Опълченска бл. 41 Вх-В, Д,, Софроний Врачански 105, 107Община СЛАТИНА  На 09.12.2019 г. /11:00 - 12:15 ч./ - София: Едисон 38-42, 1, Кочани 2 А, 2а 2а, 2а А, 2а, 2а, Манастирска/Васил Воденичар 1б, 2-Б, 2б, Христо Максимов 5Община СРЕДЕЦ  На 09.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Аксаков 22На 12.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Хан Аспарух 42На 12.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 6-ти Септември 39На 13.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Неофит Рилски 60Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  На 09.12.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Малинова Долина В. З. Малинова Долина-Бункера 1, В. З. Малинова Долин- Бункера 1, София Парк Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95На 10.12.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: София Парк 1 1, 158, 7 7, 157, 3 3, 152, 161, 5 5, 150, 4 4, 6 6, 159, 160, 155, 2 2На 13.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: София Парк 118, 127, 126, 119, 129, 130, 131, 128, 120, 121, 125Община ТРИАДИЦА  На 13.12.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: ”Княз Борис I 88

comment 0
visibility 2774
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в София от 19 до 23 август

ЧЕЗ осъществява инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на град София, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19 - 23 август 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Община Витоша   На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/  1а Вила, Акад.Стоян Аргиров/502/  8-10,1,8,Кв.225 П-Л 12-1087,Вила,6, В.З. Симеоново - Драгалевци  1а Хvіі-757, Драгалевци  4 Ул.501, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  22,11,5а,20,13,8,10,12,19,6,18,1,Дясно,Кв.21 П-Л 1 755,17,14,Ъгъла Ул.502,16,15, Симеоново  10 Ул.502 На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Букова Гора  2, Виров Дол  8,5,7,2,4,3,6, Войнишко Въстание  85,89,73, Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Ела  3,5,10,7,12,6,3 А,10а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елен  29,25,19,16,13,21,18,Ул. Елен И Страната,15,14,27,23, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Любомир Миланов  36,49,44,42,45,43,47, М.Владая Кв.75  Кв.75, Момина Сълза  3, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  7а,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3, Реката  2,4, Страната  4,10,14,8,12,13,6,16, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Юрушки Мостове  8, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9 На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а На 19.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 27-Ма  3,8 Ул.27, Алеко Константинов/К.Димитр  65,39,53,51,59,41, Балабановец  № 9 А,9, Бели Брег  21,18,18 1 Етаж,14,12,22,20,11,40,16,10,8,36,9, Бор  6, Бургийска Скала  1, Върбите  2,3,4,5,1, Дупките  3, Ивето  16 Упи І - -375 Кв 85,17,19,24,13,20,22,23,18,6,3,15,16,21, К.Димитров  32,28,34,30, Китен  6, Малка Поляна  2, Равнище  28,38 А,36, Хеброс  Вила, Чаладинка  21,18,9,10,19,11,13,17,23,25,8,14,2,6,15,4,16,27,12,20,22, Червена Трева  , Язбине  7,5,1,14,№11,12,15, Язбино  2 На 19.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   В.З. Владая На 20.08.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Ген. Суворов  5, Казбек  8,12б,10,1,12,12,12 12б, Слънце  10,8,2,4,6, Слънце /Драгалевци/  2, Цар Борис Iii/Девети Септ.  171,177,169,195,181,167 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Xx-999,Кв.14  М.Гърдова Глава, Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Грамос  С/У 20,22, Дъбова Гора  5, Еровете  28,29,21,36,27в, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Луи Айер/Никола Каменов/  Кв.42, Лунна Папрат/669/  10,6,1, М.Гърдова Глава  Упи I-930,438 Кв.15а, Местност Гърдова Глава  64,Къща,60,62, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Планинец  8, Прохлада  15а, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   643-Та/Витоша Овча Купел/  11,3,13,7,5,7-А,1,9-А,12,29,15,6,2, Xx-999,Кв.14  М.Гърдова Глава, Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/  15, Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Грамос  С/У 20,22, Дрян  5, Дрян/643-Та/  9б,9в, Дрян/643-Та/  Вила,4,6,11, Дъбова Гора  5, Еровете  28,29,21,36,27в, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Луи Айер/Никола Каменов/  Кв.42, Лунна Папрат/669/  13,17 С/У Тп-Стр.Табло, Лунна Папрат/669/  10,6,1, М.Гърдова Глава  Упи I-930,438 Кв.15а, Местност Гърдова Глава  63,61,Кв.12,59,17а,61а,60а, Местност Гърдова Глава  64,Къща,60,62, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Планинец  19,31,21,27,29,17,8,10,25,12,23, Планинец  8, Прохлада  33,46,35,44,10,42-А,25,37,50,48, Прохлада  15а, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а, Упи Xv-2083,2086 На 21.08.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Акад.Петър Динеков/445-Та/  8е Ела,8в Къща Върба,8 Б,8а Акация,8 Акация Север,8а,8 В Къща Върба,1,8г Къща Габър,8г Габер,8в,8 Къща Върба,8 Дъб,7,8 Ат.2,8 Г,8а Ж.К.Ботаника,8,8е, Витоша На 21.08.2019 Г. /11:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  71,75 /Вх.Откъм Ул.Майст.Павел От Кр, Бъкстон  67,79,77,71 А, Българска Легия  4 А,29 А,36 А,30а,11,35,7,17 Б,23 Гараж 3,8,41 А,32,39,24,6 В,17,36,25,23,5,29,37,19,14а,2 А,26,7 А,31,34,17 А,41,6,16 Б,6 Б,33,27 А,4, Василашко Езеро  58, Иван Сусанин  62, Крум Попов  26, Майстор Алекси Рилец/664/  13,1,25,29,1,33а,11,29,7,5,23,Помпа,5а,27,Дзи,7а,1,34,3,39,15,35а,Ман.Ливади Ул.664/Ул.Род.Извор,15,9,37,3а,28,41,1а,35, Майстор Д.Софиянлията/666/  3,7,8,1,4,5,2,9, Майстор Мил.Радомирец/667/  7,14,30,19,20а,17а,15,4,20,16,13,22,25,26,21а,8,2,28,24,17,23,5,12,27,18,1,6,9,21, Майстор Павел От Кримин/665  19,18,4,22а,14,28,26,13,1,12,17,6,11,5а,9,22,15,28,8, Родопски Извор  75,102,98а,103,97а,98,79,97,101,100,77, Упи Ii-1506,Кв.53  , Упи V-1008 Манастирски Ливади Кв.53 На 22.08.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Момина Сълза / Кв.Симеоново  13,15б На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   643-Та/Витоша Овча Купел/  11,3,13,7,5,7-А,1,9-А,12,29,15,6,2, Xx-999,Кв.14  М.Гърдова Глава, Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/  15, Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Грамос  С/У 20,22, Дрян  5, Дрян/643-Та/  Вила,4,6,11, Дъбова Гора  5, Еровете  28,29,21,36,27в, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Луи Айер/Никола Каменов/  Кв.42, Лунна Папрат/669/  13,17 С/У Тп-Стр.Табло, Лунна Папрат/669/  10,6,1, М.Гърдова Глава  Упи I-930,438 Кв.15а, Местност Гърдова Глава  63,61,Кв.12,59,17а,61а,60а, Местност Гърдова Глава  64,Къща,60,62, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Планинец  19,31,21,27,29,17,8,10,25,12,23, Планинец  8, Прохлада  33,46,35,44,10,42-А,25,37,50,48, Прохлада  15а, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а На 22.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец  1,2, 4, 5, 7,  10, 11, 17, 18, Симеон Радев/Кирил Янев/  33, 41, 48, 53, 62, 86 Община Изгрев   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/  126,126 Община Искър   На 20.08.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Гара Искър На 20.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Дружба 2  506,507,2,509 На 21.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Цариградско Шосе/Тракия/  66,72,72,72,72,72 На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  226 - Партер,226,210,228,223,206,С/У 209,218,217,209  Упи 1213,226 Партер,Рум С/У 205, Илия Бешков  Имот 239 И 257, М/У Дружба 1 И 2  , Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  1,До 226 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  До Тп 314,До Бл.315, Вх.Г,318,1 До Бл.315,314,315 Община Красна Поляна   На 20.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  35,51-53,55,37,55,49, Пчиня  24,12,26, Разсадник Коньовица  До Бл24, Разсадника  1 24,87,24,24 Партер,87,243, Самодивско Изворче  47 Къща,47 Община Красно Село   На 20.08.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  София:   Хиподрума   Бл. 16; Бл.17; Бл. 18; Бл. 19; Община Кремиковци   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Вировете,Р-Н Кремиковци  , Жак Дюкло  69,59, М.Вировете  , Чепинско Шосе  50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32а,54,56,46,32,41,37 Община Младост   На 19.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Димитър Моллов/Акад.Е.Павло  24 Жк Младост,24 Жк Младост 1,24 Младост 1,24, Младост 1  Окр.Болница,20,22,23,27,До Бл.18, До Окръжна Болница,23 На 19.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  148,146 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Д-Р Стоян Чомаков  1, Младост 1  14,15,13, Младост 1  19,18,16а На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Боте Бърборков  34, Виднище / Горубляне  3,7,15,5,17,9,11а Упи Xxvii 9084 Кв.47,11,1,7а,13, Висока Ела  3,1,3а, Георги Зоев  12,6,10 А,10,4,1,8,2, Горубляне  Упи Iii-227, Кв.47, Искър / Горубляне  36,29,Строеж,31 А,27,37,58,34,34 А,31,54,17 А,33,48а,48,56,37а,29 А,35,60,42,62,46,30,64,32,40,50,15,52,38,44,31а,48 А, Манол Велев  9, Освобождение / Горубляне  5,3,4,6а,20,18,8,16а,11,10,6,7,1,12,14,2,9, Павел Красов / Горубляне  35,40, Петър Дипларов  22,26,11,18,21,13,23,17,20,27,16,30,12,Жилищна Сграда,36,19,24,34,32,14,25,9,18 А,16 А,38, Самоковско Шосе  39,43,№37,45,49,39а,31,51,41,37,35,47,33,39б, Цветна Градина /Горубляне  11 На 20.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1 На 21.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост 1  1 153,156,156,156 На 21.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост  28а, Младост 1  29,28а,132,28 А,До 28/29,29 В Трафопост На 22.08.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Малинов  111 На 22.08.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Малинов  111, Бизнес Парк София  1,1 Сграда 9 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Жк. Младост 1,  Упи Vi Кв. 27  , Младост 1  70,77б,69,79б,С\У Бл.70,Уо Младост1 Тп Бл.69 Вх.6,Тп Бл.69,До Бл.69,69 На 22.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Д-Р Стоян Чомаков  1, Митр.Серафим Сливенски/Г.Же  10, Младост 1  С/У 17,До 16,Ст Бл.17,Пред Бл. 18,13а,17,Зад Бл.16,16,181 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Йерусалим  1, Младост 1  25,До Бл.25,1 24,Битов Комбинат До Бл.124,24, Цариградско Шосе/Тракия/  60 На 23.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  25, Цариградско Шосе/Тракия/  62,Сп.Окр.Болница\Касетка Община Нови Искър   На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Негован:   Езерата На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Нови Искър:   022016 На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Гара Искър  5006, Чепинско Шосе  Бивш  Бригадирски Лагер,Бивш Бригадирски Лагер На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Чепинци, Общ. Столична:   17009  , 3-Та  Имот Пл 206001, Ii 86, 90 Кв.2  , Чепинско Шосе  В Бившата Зеленчукова Градина,42 Община Оборище   На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Дондуков Корсаков Княз  68, Княз Александър Дондуков  73,69,79,79-81 Гараж3,79-81 Маг.1,71,77,75,83,79-81,79-81,79-81 Гараж 2, Панайот Волов  2-4,4а,4,2-4 А Община Овча Купел   На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Горна Баня  4 Ул. Урал,Площада На Горна Баня, Жамбилица  15,13,10,8,1,3,2,11,16,12,7,5,9, Овча Купел 1  Количка За Сладолед Пред Бл 505, Планиница  26а,17,15,28,26,16,30,34,28а,36,32, Упи Xii-5465,5472 Кв.13  , Урал  7,5а,17а,11а,2,15,11,4,7а,19 Горна Баня,17,19, Христо Стефчов/Кирил Михов/  7,1,11,14,9,10,12,13,Пав.,16,4,8,6 На 19.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   600-Та/Овча Купел/  2, 659-Та/Овча Купел/  7, 661-Ва/Овча Купел/  6, 662-Ра/Овча Купел/  2, 5, 663-Та/Овча Купел/  3, 5, 6, Ахелой  1, 2, Кукуряк/651-Ва/  12, 24, 24а, Любляна/Й.Вишевградски/  8,6,12,15,2,9,Кв 37а  Упи Xv-1198,8 Общи Нужди,4,2 А, Обиколна  8 На 20.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Коломан  2, Овча Купел  44, 48, 48а, 51, 63, 65, 65а, 70, 73, 75, 79а, 79б На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Валозите  2,7,3,1, Георги Богровски/Методи Шат  6,3,7,9,8,13,5,3а,2,11,1а, Никола Петков/П.Напетов/  110,110а,116,110а,136а,173,98 98,79,98 А,102,91,101,160,108,112,112а,98 3,103,144,97,98 1,142,89,110,99,104,95,101,112а,98 2,87,106,93,91а, Николай Хрелков  7,3, Планиница  10,16,8,14,12 Г.Баня, Упи V-9, Кв.46  , Фиданка/Селиолу/  2, Христо Стефчов/Кирил Михов/  1,5 На 21.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Овча Купел  411, Овча Купел 1  411а,Пред  Бл 411,421,П/Д Бл.411,До Бл.412,411,412,411 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мало Бучино:   46721.3581.698.2  , Xix - 700  , Бор/9-Та/  3,1,2,5 А,7,5, Демокрация/3-Та/  5,7,15,6,12,18 А,4,1,2,18,17,8,Упи І Кв.6б,14,11,3,5 А,13, Еделвайс/6-Та/  34,42,46,32,38,П-Л 14703-Стр.Табло,44,Стр.Табло,40,36,30, Ком/10-Та/  1,3, Люлин/2-Ра/  18,10,20,2,17 Упи Vііі-729, Кв.4а, М.Мерата,8,4а,14,22,6,22 А,12,24,4 А,16, Орлица  1 А, Стопански Двор  , Тих Кът  Стопански Двор,2 П-Л 718-Стр.Табло, Упи Vi-729/Пи 46721,3851,729/Кв.4а  , Упи Vii-729  , Филип Б.Костов/1-Ва/  19,9,7 А,11,18а,2,5,12,25,24 А,18,16,15,14,35,16 А,4,30,28,13,29,39,6,10,21,27,7,№ 5,31,26,20,9а Къща,33 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Демокрация  №9,М.Мало Бучино, Овча Купел  Мало Бучино Упиіі-798 Кв.65, С.Мало Бучино,Упиххіv-702,Кв.4а На 23.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Войводина Могила  2, 4, Институтска  8,10, 17, Коста Илиев   5, 7а, 8, 9, 11, Любляна/Й.Вишевградски/  7, Овча Купел   21, Овча Купел   17-19, Роден Кът  1, Чукар  11 Община Панчарево   На 19.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6914.10  , Xvi-681,Кв.1  В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол  9, Вилна Зона Косанин Дол  X-430, Кв.4,100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/  15, Попов Извор  33,27 На 19.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14  , Вилна Зона Градище  Къща,Вила, Детски Град  , Касанин Дол  2, Косана  2, Косана Упи Iii-159  39, Косанин Дол  Упи Iii, Местност Косанин Дол  Къща,999,Строителство,18,Барака,Упи Ххі -185 Кв 21,1,Имот 00017,Кл.А Ст.33,Упи Ix-151 Кв.39, Местност Ширините  , Сини Връх  7, Упи Xix-1 Кв.6 На 19.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  София:   В.З.Косанин Дол, Упи Ххіі-201,Кв.21  , Вз Косанин Дол Упи Хххvііі-398  Кв.2, Местност Косанин Дол  Вила, Търново  15,   Пречиствателно Съоражение На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Плана:   В.З.Кантона  , Мах.Календарова  1,Вила, Мах.Манчева  , Мах.Масова  Вила, Мах.Масова  Вила,2,Работилница,Къща, Мах.Чорбаджийска  Вила, Махала Славкова  Вила На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Герман:   Вилна Зона Враня  Вила В Ул.11 20,Строителство На Жилищна Сграда,Ул. 8 № 1,Строителство,Строеж На Ограда,11,2,Кв.20 Упи 14-400,1,1а, Герман  , Дружба/23-Та/  38, Иглика/7-Ма/  4,8,2,6 Вила,Строителство,3,7,11, Искър/32-Ра/  9, Кокиче/4-Та/  1 Строителство,Вила В Парцел 41,2,4, Липа/10-Та/  8 Вила,2,7,5 Помпа,4,6,10,1, Минзухар/6-Та/  7 Вила,7,6, Младежка/12-Та/  7 Вила,6,18,10,12,11,15 Цех,9, Осми Март/15-Та/  Вила, Старата Чешма/Апостол Янков  3, Старият Път  8, Явор/9-Та/  5,1,7 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Казичене:   Местн. Дявалско Круше  , Александър Стамболийски  Стопански Двор, Аличо/Траян Кардашки/  Стопански Двор, Вп 52150  1, Гарата  , Местн. Дяволско Круше  Пи 35239.6110.75, Серафим Стоев  5,7,6,6, Стопански Двор  Агромелиор.,Строителство,Склад,Бивша Кравеферма,Тп Ткзс,Пред Кравек., Упи Vii1605,2701 Кв,16 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   44063,6207,4430  , 44063.6201.33 М.Садина  , 44063.6207.410  Ул.Стар Лозенски Път, Xvi-168, Кв.17  , Арда/В.З.Врана-Лозен/  №4,4, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/  2-6, Веслец/В.З.Врана-Лозен/  6,9, Вилна Зона Враня  , Вилна Зона Враня Триъгълника  , Висо/В.З.Врана-Лозен/  44,Строеж На Търговски Център,Магазин Строителни Материали,Фургон,58,41, Ерма/В.З.Врана-Лозен/  4,3,5 Строеж, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз  2 Вила, М.Врана Лозен Триъгълника  Упи Vii-296, Кв.7, М.Мала Круша  , Марица/В.З.Врана-Лозен/  11,1,Враня-Триъгълника П-Л 184   Бс, Местн.Крушите  , Местност Висо  Пи 44063.6207.926, Пи 44063.6207.4748 М.Висо  , Рила/В.З.Врана-Лозен/  3, Родопи/В.З.Врана-Лозен/  1, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/  2,2, Стар Лозенски Път  37,84,28,44 Павилион,16,30,2,52,51,9,23,55,1,36,8,2,37,Склад,Сервиз За Гуми, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз  22,26*,47,20, Стопански Двор Горни Лозен  Пи79002 К.Л. Г8-7-Б, Г-8-8-А, Съединение/Георги Димитров/  , Тимок/В.З.Врана-Лозен/  3, Упи Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен  , Упи Xix-40,Кв.12  М.Враня Лозен Триъгълника, Упи Xvi-168 Кв.17  , Упи Іі 351 Кв.19  , Хх-4492,4493, 4494  Кв. 21, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/  4 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   3-Та/В.З.Малинова Долина/  3, М.Враня Лозен Триъгълника Пи 44063.6207.4777  ,   Къща На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва/Студентска/  10, 11-Та  12, 14831.6520.403.4.2  Ул.Стар Лозенски Път №36, 492,Кв,31-Панчерево  , Xviii 115 М.Враня Лозен Триъг.  , Ам Тракия До Мотел Черна Котка  , Борис Христов/Фильо Запрано  9, Бяло Поле  2-6, Враня  Ул 1 Мтп,Ул 1, Враня-Лозен-Триъгълника  , Гара Искър  Ул.5004\6, М-Ст Стопански Двор, Упи Ii - 1553  , М. Врана Лозен Триъгълника Упи  I-363.456, Местност Враня  5,4,Враня-Триъгълника Упиvіі-415,3,Строителство,Кв.7 Пл.10-90,Барака,Вила В Ул.11 №3,Административна Сграда,6,Вила В Ул.2 №10,Вила В Ул.5-Та №6,Упи 9-402 Кв.7,11,Враня Ул.2  №13,Упи 1-415,Ул.8 №1,Пл.321,Ул.12 №18,Ул.5 №6,Къща,10,Къща В Ул.11 №16,12,Къща,Строително Табло,12-13,Строеж В Кв.4-Л 69,Враня-Триъ-М.Висо П-Л Xiii-404,Вила В Ул.1 №20,Ул.1 №8,14 Враня,Вила,Работилница,Имот 158,Барака,Къща,Офис На Ул.1 №17,Стар Лозенски Път 36,1, Околовръстен Път  Враня Околовр.Път,370,М/У Ам Тракия И Лозенски Път,1, Пловдивско Шосе  84,86в,94,102,108,96,86,88а,93,106а,100,92,26,82,102, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/  16, Родопи  7, Стопански Двор  Казичене, Ул. Стар Лозенски Път  , Хі-292  , Хі-426  , Христофор Колумб  43, Цариградско Шосе/Тракия/  98,Кпп Враня,Павилион Искър,До Кпп,82 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Георги Бенковски/Ал. Динков  10,15,7,9а,1,13,14,4,6,2,5,11,12, Димитровче  3,5,1, Кипарис/22/  5,7, Масларица/13-Та/  15,14,24,28,19,11,7,13,9,18,30,22,16,10,17,20,26а,12, Могила/16-Та/  33,47,27,25,14,16,71,65а,22,39,8,55,10,45,12,59,63,57,24,51,49,21,53,19,23,61,35,37,29,43,20, Рашовец  20,16,34 Ярмомелка,34,30,28,14,32,18,10, Роза  3,8,5,1,2,6,4,7, Рудината/10-Та/  2а,1,4,6,9,8,3,15,7,2, Св.Спас/Янаки Чокерски/  17,12,13а,2,1а,8,19,11,10,4,15,14,9,5,7,1,6, Сергин Сердарски/11-Та/  31,30,10,14,27,13,3,24а,6,4,18,24,22,28,29,32,15,16,5,2,7,20,21б,12,21а,25,23,8,21,1, Суходол/27/  1,2,4,5, Съединение/Георги Димитров/  177,183,157,150,197,144,175,162,173,167,159,160,152,158,209,187,168,140,193,146,195,171,134,148,164,166,185,170,163,138,154,142,181,179,156,165,Упи 14-373,155,161,169,189, Теменуга  8,5,24,26,16,2,3, Христо Ботев/Ненко Попов/  16,14,23,12 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Суходол  3 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Борова Гора  13а,19,7,11,15,1,29,14,25,12,16,6,9,8,3,10,17,21,4,27,18,23,13, Васил Левски/Люти Дол  4,1,6,16,9,14,2б,8,3,7,11,10,14а,12, Вилна Зона Караджин  Ул.Заградена Поляна, Габер  1,2,5,1а, Единство  5,12,11,3,15,8а,7,2,9,4,10,13,8,1,23, Заградена Поляна/36/  1,Вила,14,6а,12,3,8,19,9,2,4,16,22,6,13, Караджин/31/  8,Имот2331,13,Къща,9,17,20,1,15,14,3,16,4,5,10,2,19,11,7,12, М. Караджин  44063.6229.1821  , Минзухар/37/  5,3,1, Пролетна/Комсомолска/  13,5,16,11,6,6а,10,3,9,4,7,12,14,2, Стадиона  3,8,9,Зад Пол21,Къща,12,Строителство,11,1,5,7,6, Съединение/Георги Димитров/  120,114 Община Сердика   На 20.08.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Дунав  78,76,68,Управление Топлофикация,72,63,61,67,70,65,80,74,72а, Панагюрище  16,24,26,32-34,37,22,36,28,20,29,28а,30 А,30, Родопи  60,56,50,49,52,43,47, Сливница  285,281, Тимок/Васка Ненчева/  51 Аптека,36,69,65 Къща,57,40,42,61,46,55,49,65,30,38,32,63,51 Община Слатина   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.08.2019 Г. /11:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  София:   Гара Искър  До Аерогара София,8 Свинарник,Пз Искър Север,8 Ул.5011, Подпоручик Йордан Тодоров  20 Община Студентски Град   На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ст.Град  Виф, Студентски Град

comment 0
visibility 8542
Планирани прекъсвания на ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в София от 15 до 19 юли

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 юли 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община Банкя   На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Железничарска 4, 8, 2, 12, 14, 4а, 20, 9, 6, 18, 28, 10, 5, 14а, 1, 7, 3, 24, Зора 3, 2а, 1, 2, 3а, Искра 3, 2, 7, №7, 1, 2б, 5, 2а, Кос 3, Кукувица 11, 5а, 8, 5, 7, 4, 2, 9, 6, 3, Рила 44, 30, 13, 11, 42, 1а, 24а УПИ 18-1362 Кв.13. В.З. Банкя, 8, 9, 40, 46, 20, 24а, 34, 22а, 32, 16, 36, 38, 24, 7, Средна Гора 20, 31, 16, 22а, 34, 28, 38, 20а, 49, 47, 18, 22, 29, 33а, 24, 16а, 35-А, 36, 37, 35, 35а, 26, 39, 16б, 30, Цар Симеон 86а На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Иваняне: Богданов Дол 1 На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Гео Милев 21, 17, 11, 20, 34, 38, 19, 22, 23, 36, 24, Ропотамо 40, 31, 27, 36, 29, 30, 38, 21, 32, 19, 25, Руй 8, 1а, 1, 2а, 2, 4, Сакар/Чевена Звезда/ 1, 11, 6, 3, 4, 2, 5, Тинтява/Сърп и Чук/ 9, 9а, 8а, 12, 8, 11, 7, 17, 11а, 15, 10, Търнов Рид/Партизанска/ 12, 32, 19, 10, 25, 11, 28, 20, 5, 17, 22, 21, 34, 8, 18в, 13, 1, 6, 18, 15, 16, 18а, 30, 4, 3, 34а, 14, 9, 23, УПИ ХІ-519, Кв.4, Цар Симеон 65, 63, 53, 88, 57, 78, 80, 78а, 59а, 80а, 61, 69, 67, 67б, 71, 82, 55 На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Бели Брег УПИ XVІ-5029 Кв.11, Строеж, Боримечката 1, 3, 13, 13а, 2, 8, 18, 5, 20, 12а, 11а, 11, 22, 16, 15, 10, 4, 23, 14, 12, Бреза 5, 3, 1а, 1, 4б, 4, Бряст 6, 1, 7, 3, 9, 5, 4, Варна 218г, 167, 152, 176, 184, 160, 155в, 186, 152, 200а, 135, 154, 133, 147, 202, 151а, 216, 155е, 172, 150а, 170, 200, 212а, 127, 131, 143, 155ж, 141, 142, 174, 129а, 198, 155д, 146, 117, 180, 129, 166а, 133а, 155г, 208а, 135а, 156, 178, 182, 148, 159, 208, 194, 125, 149, 196, 210, 212, 192, 145, 188, 206, 160а, 159а, 150, 190, 198а, 155, 204, 214, 151, 158, 119, 153, 167а, 218, 163, 161, 222 Кв. Вердикал УПИ Vіі-37, Кв.31, 218а, 165, 179, 167, 171, 175, 173, 220, 230, 177, 228, 226, 169, Вердикалска Река 1 Под Църквата, Върба 6, 4, 10, 8, 13, Георги Бенковски 2а УПИ ХV-2164, Кв.59, Димитровград 15, 2, 17, 9, 5, Елин Пелин 6а, 2, 8а, 10, 10а, 8, 6, 8б, Камчия/25-та/ 10, 7, 25, 23, 5, 19, 11, 4, 9, 21, 18, 1, Карамфил 13, 5, 2, 3а, 9, 12, 15, 7, 8, 10, 6, 4, 3, 1, Кв. Вердикал УПИ V-385а Кв.22, Кв.Вердикал ПИ 02659.2196.2013, Кипарис/Димитровград/ 19, 3, 11а, 23, 24, 11, 7, 1, 15а, Летоструй/Антон Иванов/ 7, 10, 12, Липа 1, 3, 7, 1а, 3а, УПИ 11-324 А Кв.10, Малина 6, 15, 4, 7, 6а, 8, 13, 5, 9, 1, 3, №6, 2, Методи Иванов 2, 6, 27, 20, 9а, 16а, 1, 14, 11, 7, 19, 3, 10, 17, 22, 12, 4, 29, 30, 24, 21, 25, 5, 9, 31, 16, 13, 15, 51, 36, 38, 49, 42а, 37а, 53, 30, 52, 32, 40, 41, 40а, 46, 44, 37, 61, 34, 48, 50, 39, 47, 45, 43, Окол 2а, 4, 6, О Няма Номер, 10, 8, 4а, Орех 2, 8а, 4, Фургон, 6, 8, Перуника/Х Конгрес на Бкп/ 2, Петър Никифоров 8, 7, 3а, 10 УПИ 7-513 Кв.38, 18, 4 Кв.Вердикал, 6, 13, 1, 5б, 2, 15, 3, 5, 20, 10, 14, Мест.Кошарите, 12, 5а, 4, 9, ПИ 02659.2196, Плиска/Перуника/ 3, 2, Нежил.Сграда, 4, 2б, 1, Пожаревски път 17, 5, 15а, 8, 13, 6, 4, 3 къща, 1, 9, 15, 7, Райко Даскалов 55а, 55, Имот 259-22, 32, 22б, 34, 29, 30, 51, 41, 27, 42в, 42, 21, 44а, 33, 26а, 23, 22а, Над Улицата-Метален Склад, 26, 28, 24, 39 УПИ Vі-340 Кв.9, 35, 53, 40, 57а, 44, 22, 46, 19, 5, 17, 12, 1, 3, Черква, 8а, 14, 20а, 20, 10, 21, 4, 13, 11, 6, 10а, 23, къща, 19, 2, 7, 16, 15, 7а, 8, 18, Родолюбие, Родолюбие/27-ма/ 5, 2а, 3а, 28а, 1, 3б, 30, 3, 8, 14, 2 Село Вердикал-Селско Стоп, 18, 4, 31, 6, 12, 7, 2, Ручей 29, 4а, 23а, 24, 27, 1, 37, 26, 23 М.Кв.Вердикал, 22, 7, 33, 14, 35, 3, 15, 21, 16, 25, 9, 18, 19, 20, 11, 43, 1 Кв. Изгрев, 39а, 12, 17, 2, 48, 10, 4, 6, 46, 5, 8, Свилен Миланов Реката, Сердика 16, 3, 1, 6, 13, 1а, 5, 17, 14, 15, 7, 12, 9, 11, 8, Скакач 15, 9, 1, 11, 13, О, 3, Слънчев Бряг 60, 33, 60а, 46, 64а, 50, 66, 62а, Слънчев Бряг - Боримечка, 48а, 52, 68, 64, 70, 23, 56, 48, 62, 27, 70а, 25, 72, Стефан Стамболов/Будишин/ Над Бензиностанцията, 214, Стръмна 5, 2, 7, 4, 8, 14, Реката, 10, 9, 3, Тунджа/Газибарска/ 4, 2а, 5, 3, 7, 1а, УПИ III - 3015, Кв. 27, УПИ I-3008 М.Бели Брег, УПИ I-83, Кв.21, УПИ VII-3015, Кв.27 М.Бели Брег, УПИ -XII-52, Хумата 8, 6, 10, 12, 4, Язовирски път 2, 5, 6, 7, 8, 7 къща, 8 къща, 3а, Янтра/Язовирка/ 16, 2, 8в, ПИ 0659, 2196, 2212 На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Иваняне: 32216.2310.68 ул.Летоструй; ул. Елин Пелин На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: София Складови Помещ.УПИ Кв.13, Строителство Община Витоша   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина ІІ, 14, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв.3, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, В.З. Бункера 15, Вила, Копринка 19 В.З.Бункера, Луда Река /В.З. Малинова Долина/ 2, М.Бункера УПИ V170 Кв.18, Малинова Долина 5 М.Бункера, ул.5-та, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв.3, М.Бункера 20 На 15.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Народен Певец 8 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: В.З.Бункера, ул.Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв.4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: Асанова Чешма Вила, В.З.Приплат, М.Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, местност Герена Вила, Манастир, местност Кладенеца В.З.Приплат, местност Св.Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XxV-26, Кв.3, Чехълче 5 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Панчарево: Иглика/8-ма/ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв.76 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва М.Бункера Кв.20, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 18, 13, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 77, 52, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв.20, XIV-34, 134, Кв.4. М.Бункера, Идент.04234.6907.1629, Бистришко Шосе Бункера УПИ Vі Кв.20, 103, №42, 69, В.З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн.В.З.Бункера, Местн.В.Збункера, УПИ I - 607, Кв.15а, Юрушка Църква 24 На 17.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч./ - София: 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В.З.Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж.К.Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Бистришко Шосе 92, №91, Луда Река 8 В.З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, ул. Широки път, УПИ XxVI-3212, Кв.9 ул.Широки път №14 На 17.07.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/ 13 В.З.С- Во - Север, 74-та 45, 36, 47, 34, 76-та 34, 36, 3в, 32, 78-ма /Кв.Симеоново/ 34, 83-та /Кв.Симеоново/ 21, 19а, 13, 10, 5, 2, 16, 4, 4а, 1, 3, 19, 84-та /В.З. Симеоново Север/ 3, 9, 5, 5 къща А, 1, 6, 12, 10, 4, 5 къща Б, 7, 2, 8, 85-та /В.З. Симеоново Север/ 2а, 14, 4, 10, 2, 7, 12, 1, 6, 13, 3, 9, 16, 11, 15, 5, 86-та /Кв.Симеоново/ 11, 5, 3, 8, 4, 9, 6, 2, 88-ма /Кв.Симеоново/ 4, 5, Кв.67 Стр.Табло, 1, 6, 2, 3, В.З. Симеоново-Север, В.З.Симеоново Север УПИ II-124 Кв.47, В.З.Симеоново-Север УПИ V-593 Кв.67, Неофит Хилендарски 26, Света Магдалина 60, 61, 55, 70, 67, 73, 59-61, 76, 57, 53, 68, 64, 52, 65, 63, 58, ул.Шумака, 59, 56, 54, 66, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, Шумако / Симеоново 31 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв.11 М.Малинова Долина-Герена На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 13-та /Ж.К.Бункера/ 10, 16-та /В.З.Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж.К.Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв.8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/ 5, 25-та /Ж.К.Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж.К.Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж.К.Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж.К.Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж.К.Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж.К.Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 9, VIII-581, Кв.10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В.З. Бункера Вила, Разширение/, Вз.Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв.11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв.12/Ул.Луда Река 12 На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 16-та /В.З.Малинова Долина/ 4, 29-та 39, 62, Вила, 34, 27, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 36, В.З. Бункера П-Л 909 На 19.07.2019 г. /14:00 - 16:15 ч./ - София: Буката 6, 5, 2, 4, 1, 3, Венец 15, 4а, 8, 12, 16, 14, 12, 5, 6а, 13, 6, 1, 8, 7, 17, 19, 9, 11, 18, 10, Витошки Езера 2, 2а, Каменица 20, 18, 28, 35, 27, 37, 12, 29, 26, 30, 13, 15, 17, 16, 33, 21, 14, 31, 24, 25, 23, 28а, 19, 22, Китка 1а, 5, Китка/Д.Пасков, 10, 9, 2а, 4, 7, 8, 6, 2, 1, 3, 11, Крайречна 14, 17, 12, 15а, 14а, 10, М-Т Кв.Симеоново УПИ III-Озеленяване, Кв.12, Момина Сълза / Кв.Симеоново 12, 9, 15, 10, 1, 5, 17, 15а, 12а, 14, 8а, 7, 16, 8, 19, Панорама 7, Прека Поляна 8, Проф. Димитър Пасков №9, Симеоново УПИ XIV-649, Кв.30, Симеоновско Шосе 205-207 Сграда 2, 205-207 Сграда 1, 326, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 168, 180, Т/П, 217, 174, 176а, 211, 213, 215, 1, 170, 215а, 205, 176, 166 Т Вент, 219а, 318, 201, 219, 203, 166, УПИ I-, Кв.34, Шумако / Симеоново 6, 2, 4, 1, 7 Община Връбница   На 17.07.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 58, 41, 39, 58 Павилион, 35 Р-Н Връбница, 35, 41 Бивше Ткзс - Складова База, 51, В Стопански Двор, М.Магараница, ПИ 49206.2667.36, Руйни Води Склад За Хранителни Стоки, УПИ VIII-655, 656 На 17.07.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Марекс 2 Оод Строеж На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Житен, Общ. Столична: 025005, 029017, 20-та Цех За Производство на Мебели, Ткзс, Възрожденска 9, №3, Доброславски път/9та/ Зелена Градина, Житница/Пролетарска Победа/ 38, 49а, 50, Стопански Двор, 42 А, 51, 30, 39, Помпа, 77а, 45, 64, 36, 32, 60, 47, 55, 40, Квартал Аметица Зем.Земя, 33а, Стопанска Двор, 48, 49, 58, 60а, 34, 39а, 41, Стоп. Двор- Помпа, 56, 44, 53, 10, 57, 54, 37, 61, 32а, 43, Здравец/19та/ 4, 10, 8, 1, 3, 6, 2, 5, Златен Клас/25та/ 1а, 5, 3, Калоян/2ра/ 27, 19, 23, 2, 30, 25, 21, Костинбродски път/21ва/ 18, 4, 6, 2, 16, 8, 14, Крива Река/16та/ 2е, 14, 33, 23, 25, 12, 35, 2, 11, 21, 6, 37, 41, 13, 39, 31, 15, 17, 29, 8, 16, 18, 10, 20, 45, Липа/11та/ 15, 10, 23, 14, 17, 12, 21, Мак/22ра/ 8, 7, 1, 2, 3, 4, 6, 10, Минзухар/15та/ 2, 4, Врем.Ел.Захр.За Фургон, Могила №4, Могила/27ма/ 3, 5, Равнище/14та/ 8, 8а, 3, 4, 7, 12, 1, 6, УПИ II-550, Кв.31а, Р-Н Нови Искър, УПИ XVII-289, Кв.23 На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Житница На 19.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Алеко Константинов/Васил Го 18, 12, 11, 16, 10, 17, 15, 13, 10а, 14, Еделвайс/2/ 9а, 6, 2б, 7, О, 2, 8, Ивайло 2, Иван Вазов 41, 19, 45, 28, 43, 23, 49, 24, 47, 4, 13, 15, Мичур 88, 76, 81, 84a, 80, 25, 55, 51, 72, 86, 78, 68, 68a, 49, 53, Мичур, УПИ I-611, Кв.23, Момина Сълза/13/ 20, 19, 22, 24, 26, Росна Китка/31/ 4, 26, 9, 11, 25, УПИ І-10714 Кв.14а, 25а, 12, 5, 18, 20, 15, 22, 10, 13, 3, 2, 17, Хайдутин/11/ 6, 1, 2, 3, 4 На 19.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: УПИ - Мрамор Община Възраждане   На 20.07.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - София: Александър Стамболийски 73, Бул.Ал.Стамболийски ТП Бнб 3 Община Изгрев   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132- Ра Изгрев 18, 14, 15, Г.М. Димитров 62, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Ж. Кюри Номер 21, 20, 69, 46а, 44, 48, Методи Попов Номер 13, Незабравка Блок 315, Номер 33, Пиер Дегейтър 4, 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 80, 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Фредерик Жолио Кюри Бл.89 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132-ра /Изгрев 14, 15, 18, Г.М.Димитров 62,, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Жолио Кюри Номер 21, 20, 69, 46а, 44, 48, Блок 302, 303, 312, 313, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов 13, Незабравка Блок 315, Пиер Дегейтър 4, 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132-ра/Изгрев Номер 18, 14, 15, Г.М. Димитров 62, Г.М.Димитров 62, 14, №62, 62, 62, 62 62, 58, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Ж. Кюри Блок 302, 303, Номер 20, Блок 312, 313, Номер 46а, 44, 48, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов Номер 13, Блок3, Незабравка Блок 315, Никола Габровски 61, Парфюмерия, Павилион, 31б, Хран. Стоки, Павилион За Цветя, Павилион За Бърза Закуска, С / У Г-3 Павилион, До Бл 33, Пиер Дегейтър 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311 Номер 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132/ Изгрев Номер 18, 14, 15, Г.М.Димитров 62, Гагарин Блок 65а, Дегейтър Номер 4, 6, 6-8, 10б, Дианабад Блок 41, 38,, Ж. Кюри Блок 302, 303, Номер 20, 44, 46а, 48, Блок 312, 313, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов Блок 3, Незабравка Номер 33, Блок 315, Никола Габровски 61, Парфюмерия, Павилион, 31б, Хран. Стоки, Павилион За Цветя, Павилион За Бърза Закуска, С / У Г-3 Павилион, До Бл 33, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 60, 70, Тарас Шевченко Блок 204 Община Илинден   На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Пловдив 20, 20, Света Троица/Вълчо Иванов/ 364, 354, 354, 354а, ТП До 354, 357 Община Искър   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба 1 Бл.105 Община Красно Село   На 17.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Лагера Бл. 60, Акад.Иван Евстратиев Гешов 24, 24-26, 26, Пиърс Омахони/Ева Волицер/ 2-4,, 6, 8, 10-14, 3, 5, 7 На 15.07.2019 г. /08:00 - 13:31 ч./ - София: Македония 20 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.3 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.2, Бл.108а Вх.А, Б На 16.07.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Гебедже 2, Житница 8, Кюстенджа 4, Лагера, Съвет на Европа/Черна Вода/ 25, Хайдушка Поляна 57-59, 18, 20 1, 57, 20 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/. Бл.102 Вх.А, Риккардо Ваккарини Бл.5, Бл.7 Вх.А, Б На 17.07.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Житница 9б, 11, 7, 9, Лагера Бл. 38 Вх. А и Б, Бл. 39 Вх. А и Б, Хайдушка Поляна 24, 22 На 18.07.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София: Лагера Бл. 24, Бл. 25, Ц.Д.Г. 114, Бл. 17, Бл. 18, Бл. 26, Цар Борис III/Девети Септ. 54 A На 18.07.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Баба Илийца Бл.1; Бл.2 ;, Балчик 18, Хайдушка Поляна № 10-12; № 7 Бл.84 Вх.Б и Вх.В; № 10-12; Бл.8 На 19.07.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Даскал Манол 16, 15, №12, 12, 13, Добрила 1, Ж.К. Крива Река Бл.9, 10 и Бл. 11;, Райко Жинзифов 11, 10, 20, Яков Крайков/Макаренко/ 15 На 19.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Богдановец От № 8 До № 20, Даскал Манол № 18, Захари Круша № 2 -10;, Феликс Каниц 2, 4, 8, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20 и 21, Яков Крайков/Макаренко/ № 16 19-То Соу, 18 и 20, 27 Вх А, Б, В, Г, Д, Е и Ж Община Кремиковци   На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горни Богров: 16448.7776.54, XVIII-324, 321, Кв.18, Александър Стамболийски 3, 1, Площада, 4, 9, 7, 1, 5, 2, 1, Асен Златаров 1а, 2, 5, 15, 9, 1, 6 А, 8, 11, 7, 12 А, 6, 12б, 12 Б, 4, 12, 3, 10, Ботунски път 1а, 5, 1, 2, 3, Васил Левски 10, 3, 8, 13а, 19, 19а, 21, 16, 23, Манастира, 17, 4, 18, 5, 14, 25, 15, 1, 9, 13, 11, 31, 37, 28, 43а, 12, 22, 20, 36, 24, 35, 47, 51, 43, 41, 39, 26, 33, 32, 30, 29, 45, Здравец 9, 28, 15, 26, 1, 13, 5, 13а, 17, 7, 11, 3, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, 8, Кладенците 7, 7а, 9, 3, 1, Люлин/Лиляна Димитрова/ 5, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 12, 10, 7, 8а, 4, М. Шабаница ПИ 16448.7742.32, М.Шабаница, ПИ 16448.7721.566, Мест.Кучешки Кладенци, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата 6, 4, 3, 5, 2, 1, Местн.Долна махала М.Горни Богров УПИ Vіі-285, 3, 10, 6, 12, 4, 8, Местн.Кръста 5, 2, 1, Морава/Георги Димитров/ 7а9, 10, 9, 6, 8, 1, 5, 13, 3, 2, 15, 12, 7, 9, 20, 16, 34, 26, 30, 18, 28, 17, 24, 12, 32, 22, Мургаш 2, 8, 6, 4, 10, Мусала/Васил Коларов/ 1, 3, 4, Незабравка 34, 5, 2а, 6, 1, 3, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 9, 8, 3, 7, 5, Обреща 3, 1, 5, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб, 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, 11, 20, 12, 10, 16, 14, 15, 8, 18, 7, 13, 9, 9, Рибарица 1, 2, 3 А, 3, 3 Б, 5, Стара Планина/Ганчо Шопа/ 2, 1, 5, 7, 4, 3, 14, 10, 6, 16, 12, 9, 11, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 8, 6, 20, 22, 18, 17, 16, 15, 11, 12, 13, 5, 7, 14, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, 9а, 11, 6, 7а, 4, 10, 7, 8, 9, Трайчо Костов 2, 6, 14, 8, 7, 3, 5, 12, 10, 36, Трети Март/9 Септември/ 9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, 61, 32, 63, 28, 67, 51, 53, 36, 65, 30, 55, 59, 57, 34, 49, 24, 18, 45, Общ. Кремиковци, 47, 35, 41, 37, 29, 26, 14, 31, 39, 43, 22, 20, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Х-493, Кв.42, Идент.16448.7721.546, Хан Богров Читалище, Хемус 1, 3, 5, ПИ 553, Хемус, Идент.16448.7721.801, Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, 14, 18, 31, 23, 11, 25, 12, 5, 30, 34, 3, 17, 21, 8, 28, 15, 10, 9, 19, 6, 27, 26, 13, 7, 4, 16, 36, 35, 22, 37, 70, 67, 68, 71, 63, 66, 69, 65, 64, 56а, 55, 56, 59, 54, 53, 58, 61, 57, 60, Чавдар 9, 11, 3, 4, 13, 6, 2, 5, 7, 2а, 1, Черковна/Мироско Райчев/ 18, 11, 13 А, 10, 13, 20а, 20, 2, Черква, 14, 21, 12, 3, 8, 22, 5, 15, 6, 19, 19 А, 17, 16, 23, 4, 1, 24, Шабаница 36, 21, 23а, 38, 27, 25, 40, 23, 10, 17, 30, 6, 15а, 19, ПИ 10023 Кв.Б-4 11-5, 1, 32, 22, 26, 20, 24, 18, 30a, 36-28, 8, 42-34, 15, 4, 16, 28, 12, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Вировете, Р-Н Кремиковци, Жак Дюкло 69, 59, М.Вировете, Чепинско Шосе 50, 58, 34, 36, 52, 30, 33, 48, 2, 44, П-Л 014006, 32а, 54, 56, 46, 32, 41, 37 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1 1, 54, 51а, 109, 59, 69, 111, 91, 62, 47, 105, 84, 66, 55, 67, 90, 61, 68, 103, 58, 79, 53, 75, 51, 86, 87, 107, 113, 48, 46, 77, 52, 101, 70, 57, 56, 64, 73, 60, 93, 50, 78, 49, 76, 88, 7, Помпа До ул.1-ва №17, 74, 68, Манастир, 10, 14, 1, на Разклона, До Бензиностанцията, 9, 11, Помпа, 6, 7, 4, 5, 12, Пазар Животни, 1, 36, 28, 16, 20, 23, 41, 21, 39, 33, 18, 29, 37, 45, 40, 31, 43, 1, 27, 13, 44, 24, 42, 35, 25, 17, 43а, 1-ва 97, 10 9, 2, 6, 11, 3а, 13, 10, 15, 14, 5а, 1, 3, 7, 12, 16, № 21, 19, 14а, 11 6, 1, 16, 10, 5, 4, 7, 20, 3, 12, 18, 12 2, 3, 2а, 14, 19, 5, 12, 9, 13, 17, 11, №17, 4, 7, 6, 13 1, 3, 10, 8, 4, 6, 32, 38, 42, 13, 12, 7, 17, 15б, 24, 2а, 6, 14, 9, 8, 30, 20, 4, 10, 28, 15, 27, ПИ 22304.7891.241.1, 14 14, 23, 20, 12, 4, 19, 21, 11, 2, 1, 5, 10, 8, 7, 3, 18, 2/3, 6, 16, 15 33, 1, 36, 5, 24, 3, 31, 11, 38, 22, 37, 7, 20, 15, 19, 8, 18, 17, 19а, 9, 4, 6, 13, 2, 69, 76, 45а, 67, 49, 43, 44, 59, 74, 78, 64, 62, 52, 46, 48, 56, 66, 65, 72, 68, 47, 50, 45, 60, 16 9, 6, 7, 8, 18, 3, 1а, 1, 20, 15, 10, 4а, 28, 12, 4, 5, 24, 62, 57, 80, 70, 58, 47, 52, 76, 45, 55, 37, 78, 60, 82, 61, 66, 41, 35, 2, 2а, 22, 34, 25, ПИ 22304.7891.9821, 48, 46, 26, 54, 42, 30, 27, 38, 32, 28, ПИ Идент.22304.7891.9813, 68 Идент.22304.7891.678, 19, 2 278, 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 29, 24, 12, 11а УПИ ІІ-107, 108 Кв.4, 20 10, 4, 7, 8, 11, 2, 1, 3, 9, 6, 5, 14, 13, и 31ул, Кв.38, 21 1а, 8, 10, 11, 4, 9, 12, 1, 15, 7, 5, 24 21, 16, 15, 10, 39, 26, 18, 22, 1, 2, 12, 6, 9, 5, 14, 7, 25 5а, 5, 2, 6, 3, 10, 17, 14, 22, 16, 10а, 20, 19, 13, 26 9, 5, 3, 7, 2, 4, 9, 27 2, 7, 3, 28 3, 7, 4, 2, 10, 8, 12, 16, 1, 20, 14, 22, 26, 29 3, 7, 1, 4, 2, 3 3, 1, 21, 37, 2, 17, 27, 39а, 35, 33, 15, 39, 4, 21, 13, 11, 19, 23, 29 А, 31 3, 18, 27, 16, 31, 20, 22, 25, 33, 34, 13, №14, 1, Помпа, Парц.40, 24, 17, 26, 21, 29, 33 3, 35 12, 18, 2, 28а, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24, 19, 11, 5, 37, 31, 41, 17, 15, 23, 39, 21, 3, 27, Помпа, 33, 7, 1, Кв.4, 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4, 37 10, Строителство на Ограда, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5, 38 5а, 8, 4, 10, 5, 3, 1, 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, Помпа, 15, 6, 12, 4 7, 1, 5, 3, 9, 3а, 4, 16, 16а, 32, 18, 14, 22, 28, 26, 12, 20, 30, 24, 40 9, 39 До Склада, 1, 1а, 11, 7, 41 4, 2, 1а, 10, 1, 5 2, 6, 4, 32, 39, 24, 20, 22, 3, 20а, 40, 34, 16, 44, 42, 46, 7 6, 7, 2, 16, 4, 18, 12, 13, 1, 8, 20, 10, 14, 8 5, 1, 7, 2, 3, 10, 9, 12, 13, 9 4, 1, 7, 8, 3, 2, I-642, Кв.44, Іх-356 Кв.18, №692, Кв.Б-2-91а Землището на С.Долни Богров, Стопански Двор Чочая, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ IV-376 Кв.28, УПИ ІХ, Кв.24 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 31, 59, 12-та/Враждебна/ 3, Ботевградско Шосе/Мизия/ 555 Помпа, 695, Долни Богров, Пл.31 и 32, 346 М.Враждебна Имот 266/16, Долна махала 2, Долни Богров ул.9 -2, Стоп.Двор, Сметището, 24 ул.5-та, ул.31, 1 Ткзс, УПИ 691, УПИ 70006 М. Кориите, Скл. База, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци 15 Д. Богров ул.40, Долни Богров М. Герена, Незабравка 2, Стефан Киров 6, Чавдар 1, Чепинско Шосе 15 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Яна: Безименна На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Г.Богров Цех Паркет На 16.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Хан Богров 22 Община Младост   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3 Блок 375 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1 2, Младост 2 2 На 16.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 443, 451, 442, До Бл.444, 444 На 17.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 428, До 422, 430, 428, ТП До 430 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 До Бл.405, Фантастико, ТП С/У 405, 407, 405, Супер Бл.409, Пред М-Н Фантастико, До Супера, 405, 405 До, ул.Ал.Паскалев Срещу Фантастико На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Горубляне Блок 42 Вх Г Община Надежда   На 16.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Ломско Шосе Имот Пл.№136 На 17.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Майор Дим.Думбалаков/Физкул 29-31, Панега 17 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Жорж Дантон 9, Теодор Теодоров/Св.Бъдеще/ 2 Община Нови Искър   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Войнеговци: 11884.5588.83, 538, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци Клон В Ст.87, Клон В Ст.35, Клон В Ст.81, Клон В Ст.44, Клон Е Ст.25, Клон В Ст.119, Клон В Ст.78, Клон В Ст.112, Клон В Ст.95, УПИ ХхV-518, Клон В Ст.141, Клон Е Ст.33, Клон В Ст.124, Клон В Ст.99, Клон В Ст.146, Клон В Ст.115, Клон Е Ст.24, Клон В Ст.109, Клон В Ст.15, Клон В Ст.130, Клон В Ст.75, Клон Е Ст.26, Клон Е Ст.29, Клон В Ст.54, Клон В Ст.73, Клон В Ст.151, Клон В Ст.31, Клон В Ст.147, Клон В Ст.70, Клон В Ст.118, Клон В Ст.50, Клон В Ст.101, Клон В Ст.65, Клон В Ст.77, Клон В Ст.71, Клон Е Ст.41, Клон В Ст.21, Клон В Ст.52, Клон В Ст.84, Клон В Ст.36, Клон В Ст.33, Клон В Ст.67, Клон В Ст.129, Клон В Ст.98, Клон В Ст.51, Клон В Ст.53, Клон Е Ст.43, Клон В Ст.125, Клон Е Ст.28, Клон В, Клон В Ст.34, Клон В Ст.131, Клон В Ст.74, ПИ №588 Стълб В 112, Клон В Ст.47, Вила, къща, Клон Е Ст.47, Клон Е Ст.45, Клон В Ст.126, Клон В Ст.123, Клон В Ст.64, Клон В Ст.79, Клон В Ст.49, Клон В Ст.85, ПИ 297, Клон В Ст.116, Клон В Ст.92, Клон В Ст.143, Клон В Ст.122, Клон В Ст.86, Клон В Ст.146, Клон Е Ст.37, Клон В Ст.105, Клон В Ст.149, Клон В Ст.32, Клон В Ст.83, Клон Е Ст.44, Клон В Ст.63, Клон В Ст.145, Клон В Ст.150, Клон Е Ст.31, Клон Е Ст.36, Клон В Ст.117, Клон В Ст.48, Клон В Ст.148, Клон В Ст.132, Клон В Ст.120, Клон В Ст.22, Клон В Ст.121, Клон Е Ст.27, Клон Е Ст.30, Клон В Ст.91, 999 В.З. Русия, Клон В Ст.94, Клон В Ст.82, Кл.В С/У Ст.68, Клон В Ст.152, Клон Е Ст.32, Клон В Ст, Клон В Ст.104, Клон В Ст.72, Клон В Ст.108, Горска Поляна/Септември/ Стълб 117, Имот 526, Магарански Ливади 11884, Местн.Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, ПИ 11884.5957.31, ПИ 11884.9557.35.125, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, Пи312 И312, Стара Планина/Венче Найдено 10, УПИ I-406 Кв.16 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Искър: М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: В.З. Войняговци ПИ 11884.5957.39, В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1 На 15.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Световрачене: 65601.54561, Войнишки път 1, 1а, Дружба 2, 1, 6, 3, 4, 3 Ажб, Железопътна 66, 46, 62, 50, 72, 56, 40, 64, 54, 82, 72а, 38, 74, 68, 50, 76, 80, 82, 82, 78, Бивш Стоп. Двор, 44, Здравец 19, 27, 14, 15, 23, 21, 16, 37, 43, 29, 41, 31, 11, 39, 10, 25, 8, 13, 45, 20, 12, 35, 17, 18, 9, Кокиче 1, 4, 3, Липа 10, 4а, 1а, 7, 8, 6, 3, 9, 2, 5, 1, 4, Локорски път, М. Могилата Ж.П.Прелез, Македонска 10, 24, 12, 30, Младост/Вине Тодоров/ 18, Софийска/Иван Парев/ 70 Слкад Метали, 70 Склад, 57, 60 Общ. Нови Искър, 67а, 47, 65, 53, 55, 67, 49 Нови Искър, 61, 51, 63, 49, 69, Тракийска Могила 2, 7а, 5, 13, 3, 16, 18, 14, 9, 1, 2а, 11в, 4, 6, 1, УПИ -І-559 Кв.51 На 17.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Нови Искър: Варна 1, Вечерница/Аврора/ 31, 33, 37, Искърско Дефиле До Пощата, Искърско Дефиле Ъгъл Чавдар Воеводй, Курило, Ливадски път 4, 5, 3, 1, 6, 2, Малко Бърдо 16, 4, 6, 7, 10, 14, 12, 7а, 8, 3, 5, 1, Нов Живот 14, 12, Славейче 3, 1, Смагово/Прогрес/ 19, Търговска 1, 11, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 38, 24, 20, 36, 32, 22, 34, 30, 40, Явор 5, 1, 2, 9, 6, 11, 7, 3 На 17.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - София: Търговска 1 На 18.07.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Доброславци: Борова Гора 2, 5, 8, 6-8, 6, 1, 10, 7, Бригадирска 11, Валога 5, 1, 9, 7, Воденицата 2, 3, 6, 5, 4, 1, 7, Гардения 11, Доброславско Шосе/Гергин Ил 31, 29, 48, 50, 28, 44а, Здравец/Първан Пижов/ 27, 20, 10, 19а, 15 УПИ 8-511, Кв.16, 32, 34, 23, 19б, 18, ПИ 21662.4820.1053, 15, 19, 21, 3, 25, 17б, Космонавт 19, 6, 25, 2, 5, 18, 15, 20, 14, 3, 13, 23, 11, 5а, 12, 10, 1, 7, 9, 4, 8, 21, Летец 1, 18, 4a, 12, 2, 10, 5, 4, 3, 16, 0, 8, 14, М.У Полето, Имот № 102004, Масларска 1, 2, 6, Монова Могила/Симеон Ангелк 17, 15, 26, 18, 30, 14, 11, 20а, 22, 16, 28, 34, 19, 24, 13, 32, 9, Паметника 1, 5, 9, 7, 4, 6, Парашутист 3, 4, 5, 1, 10, 2, 6, 12, 16, Сълзица 13, 4, 8, 2, УПИ I-830, Кв. 52а, Ширината 9, 6, 2, 1, 5, 13, 4, 11, 8а, 8, 10, 12, Шумка/Борислав Занев/ 1, №6, 3, 2 На 18.07.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Нови Искър: Здравец 19 С.Доброславци На 18.07.2019 г. /10:45 - 11:15 ч./ - Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/ 10, 16, 9, 13, 12, 8, 15, 11, Бърдо 4, 8, 3, 13, 6, 5, 11, 7, 2, 1, 9, Доброславско Шосе/Гергин Ил 54, Житенски път 1, 4, 8, 2, 3, 6, 10, 5, Мегдана 2, 6, 1, Отава До ТП, 12, 4, 8а, 8, 20, 10, 2, 7, 6а, 16, 6, 3, Паметника 3, Панчовица/Станислав Василев 13, 4, 16, 1, 2, 10, 12, 5, 9, 7, 6, 3, 11, 14, Пешовица 9, 5, 17, 4, 2, 15, 13, 7, 11, 1, Първанова Чешма 8, 16, 1, 10, 11, 6, 13, 2, 3, Стадион 2, Типченица 2, 4, 1, 3, Уршак 5, 4, 17а, 12, 6, 7, 21, 27, 17, 9, 1, 15, 20, 8, 13, 15а, 21а, 3, 19, 18, Ширината 1 На 18.07.2019 г. /11:30 - 12:15 ч./ - Доброславци: Борова Гора 1, Бунтовник 11, 8, 2, 9, 4, 1, 10, Бял Камък 6, 7, 15, 10, 4, 8, 5, 2, 12, 9, Георги Велев 9, Градинарска УПИ 9-577 Кв.6, 13, 23, 19, 22, 15, ПИ 21662.4819.976, 9, 2, Житенски път 1, 7, 25, 31, 20, 13, 21, 14, 22, 12, 15, 8, 17, 23, 11, 19, 16, Ложев Дол 2, 3, 6, 10, 5, 4, 8, М.Геренчето, ПИ № 086031, 086045, М.Песоко, Могилка 4, 11, 6, 10, 5, 12, 7, 2, 9, 16, 14, 1, 3, Средорек 11 На 18.07.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Доброславци: V-824, 825, Бригадирска 5, 6, 4, 3, 7, Бяла Земя 4, 2, 1, Гелкова Падина/Стефан Петро 7, Временно Строително Табло, 3, 2, 11, 9, 4, 5, 6, 1, Градище 5, 8, 14, 6, 10, 1, 12, 4, 7, 3, Доброславско Шосе/Гергин Ил 7а, 17, 27, 2, 6, 42, 22, 18, 13, 32, 36, 30, 5, 16а, 8, 12, 23, 26, 24, 10, 16, 4, 15, 2б, 14, 40, 9, 19, 44, 20, До Кметството, 38, Доброславци УПИ 847 Кв. 46, Житенски път 15, Здравец/Първан Пижов/ 9, 7, 5, 2б, 11, 1, 13, Кръста 3, 1, Мегдана 3, 1, 6а, 10, Монова Могила/Симеон Ангелк 3, 10, 1, 2, 8, 4а, 12, 4, 5, 7, Паметника 2, ПИ 21662.4842.10, ПИ № 097027 М.Руля, Стадион 1, Станислав Денков 7, 2, 4, 1, 3, 5, Типченица 4, ул. Стадион УПИ XIV-718, УПИ XII-858, Кв.46, Ширината 1 На 18.07.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Нови Искър: Стадион 1а На 19.07.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Нови Искър: Враня В Стоп. Двор, 23, Ъгъла ул. Тополите, Герена 11, 9, 6, 5б, Гниляне, Зора/Интербригадир/ 16, Искър/Сепетемврийци/ 3, 5, 2, 7, Капина 1, 5, 8, 4, 7, 3а, 3, Когичин Кладенец 5, 9, 7, 2, 3а, 8а, 6, 3, 1, 2а, 8, 6а, Милин Камък 12, 2, 1, 4, 3, 5, 8, 10, 6, 5а, 7, Муртеница 2, 4, 3, 2б, 2а, Околчица 2, 5, 11, 7, 9, 1, 20, 4, 15, 8, 3, 6, 5а, ПИ 00357.5295.156, Просвета 4, 3, 2, Спортист 1, 9, 6, 3, 4, 7, 2, 5, Съгласие/Кооператив/ 7а, 14, 14а, 20, 3, 9, 8, 4, 6, 7, 18, 4а, 43, 12, Тополите 15, №11, 5, 2а, 9, 7, 17, 3, Трапезица 11, 24, 25, 13, 16, 10, 26, 8, 14, 1, 18, 4а, 4, 22, 12, 2, 20, 5, 3, и ул.Герена, 9, 7, Христо Ботев 52, Христо Ботев/23 Септември/ 84, 59, 65, 66, 53, 82, 57а, 55, 80а, 57, 64, 72, 69, 74, 43а, 39, 45, 58, на Спирката на Рейса, 80, 61, 70, 63, 67, 78, 47, 43, 76, Черешите 19, 21, 13, 23, 5, 11, 3, 2, 6, 12, 18, 17, 4, 13 Кв. Гниляне, 14, 7, 9, 15, 9а, 8, 1, Янтра 8а, 2, 5, 8, Читалище Отец Паисий На 19.07.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ - София: 1-ва, Гниляне На 19.07.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Нови Искър: Бялата Могила 3, 10, 2, 6а, 8, 5, 4, 6, 1, 7, Долна Лака 2, 6, 3, 1, 4, Капина 2, Лозята 3, 7, 2, 16, 8, 7а, 6, 14, 5, 4, 12, Смолничето 20, 10, 1, 12, 8, 22, 6, 18, 2, 16, 6а, Христо Ботев/23 Септември/ 83, 73, 88, 77, 69, 83, 90, 81, 86, 79, 71, 75, 71а Община Оборище   На 15.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 11-ти Август 28, 5-008/Искър/ 66, 62, Васил Левски 109, 32, 107, 105, Дунав 22, Искър 54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Магазин 2, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Офис 6, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64, Росица 14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11, Чумерна/Коста Янков/ 3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7 На 15.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Христо Ковачев 22, 28, 34 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Черковна/Паун Грозданов/ 42, 50а, 58, 44, 50, 50а Подуяне-Център, Търг.Обект, 50а Подуяне-Център-Ателие, Офис, 50б, 52, №60 На 16.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Левски 106б, 106в, Тракия 6, 8 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Анжело Ронкали/Тодор Стайко 5 Ас, 5, 14, 16, 15, 5 Абонатна, 7, 1, 5 Он, 13, 3, 9, 4, 6, 12, 2, 11, Върбица/Димитър Попов/ 4, 7, Евлоги и Христо Георгиеви 167, 165, 163, Оборище 67, 65, 63, Проф.Асен Златаров 7 Бщежитие, 3, 7 Св.Франциск, 9, 5, 7 На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Васил Априлов 7, 7-12, 7-7, 5-3, 12, 5, 9, 5-1, 0, 7-8, 7-6, 7-9, 7-11, 10, 7-10, 2, 4, Евлоги и Христо Георгиеви 141, Чаталджа 17-19 Гараж 3, 28, 17-19 Гараж 7, 17-19 Гараж 10, 10, 17-19 Гараж 6, 34, 26, 17-19 Он-Сутерен, 29, 12, 22, 36, 17-19 Гараж 8, 24, 16, 17-19 Абонатна, 17-19 Гараж 9, 17-19 Гараж 5, 31, 17-19 Гараж 4, 17-19 Гараж 1, 20, 38, 17-19 Гараж 11, 17-19 Гараж 2, 38-40, 17/19, 25, 42, 32, 14, 17-19, 17-19 Офис 4, 17-19 Офис 2, 30, 17-19 Асансьор, 32-36 На 20.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 46, 48, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 46, 48, Св.Св.Кирил и Методий 51, 47, 53, 49, 68, 78, 68 Партер, 68 Ателие, 55, Св.Св.Кирил и Методий 53, 78, 68 Ателие, 55, 47, 68 Партер, 51, 49, 68 Община Овча Купел   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 640-та/Овча Купел/ 14, 12, 642-ра/Овча Купел/ 3, 2, 4, 2, 1, 1, 2а, 3, 670-та/Овча Купел/ 16, 10 А, 14 А, 4, 10 А, 12, 2, 6, 16, 14, 8, 18, 20, 16 А, 18, 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Божидарица 4, 2, 2в, 1, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Градище 3а, 2, 3 УПИ Vі - 13 Кв 22, 2, 1, 1, Гръстниче 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 30, Ехо 8, 6, 4, Жамбилица 15, 8, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас 52 А, 31, 33, 25 А, 24, 29, 22, Лотос 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63, Лотос 16, 10, 7, 11, 9, 19-7, 19/3, 13, 20, 19, 12, 14, 3а, 6, 21а, 2а, 19-5, 5, 19-4, 4, 21, 8, 3, Никола Петков/П.Напетов/ 64, 67а, 69, № 163, 80, 130, 79, 57, 132, и Ехо, 74б, 70, 63, 67, Николай Хрелков 38б УПИ Хііі - 12 Кв.63, До Бл.3, 40, 38б, 38а, 42, 44, 52, 25б, 38, 51, 36, 38в, 29 61, 29а, 50, 34, 46, Николай Хрелков 29, Николай Хрелков 27, 32, 30, 30а, 28, Овча Купел, Овча Купел 2 Гараж, 17, Отец Михал/Стефан Досев/ 2, 10, Перуника 17, Перуника 19, 25, Перуника/Ол.Кошевой/ 20, 17а, 17 А, 13, 17, Перуника/Ол.Кошевой/ 21, Перуника/Ол.Кошевой/ 11, 3, 14, Планиница 34, 29, 31, 40, 36, 21, 46, 44а, 27, 33, 46а, 42, 31а, 23, 19, 25, 38, 21, 23а, 27а, Прибойница 21, 1, 17а, 18, 3, 23, 19а, 7, 13а, и Лотос, 11, 11а, 11 къща, 2, 4-6, 15, 2, 10, 27, 2а, 8а, 19, 17, 5, 12, 16, 14, 25, Ракита 7, 4, 2, 4а, УПИ VIII-13 Кв.48, Урал 20, 1 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 30, Николай Хрелков 29, Перуника 19, 25, Перуника/Ол.Кошевой/ 21, 1 На 16.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 До Бл.414, Бл.414 На 17.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: местност Бонсови Поляни 425 М.Козарници На 17.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 411, Овча Купел 1 411а, Пред Бл 411 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 Бл 422 На 19.07.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Овча Купел 518, Овча Купел 1 552, 514, 518, М.2 522, 522, 520, 520, Овча Купел 2 518, 514, До 522, 520, 522 На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 Бл.421 На 19.07.2019 г. /11:00 - 13:15 ч./ - София: Овча Купел Зад 605, 1, 604, 605, Овча Купел 1 605, 604 До, 604 Община Панчарево   На 17.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Казичене: Вп 52150 1, Серафим Стоев 6, 6 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: В.З.Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Масова Вила, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 44063.6207.815, 44063.6207.817, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, Пл.№2621, Кв.1, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор Горни Лозен Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Местн.Ефенди Мост Община Подуяне   На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.3 Вх.А, Б На 16.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.3 Вх.В, Г На 17.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.2 Вх.А, Б На 18.07.2019 г. /08:45 - 14:15 ч./ - София: Арчарица 21 Гар.7, 21 Он, 21 Гар.5, 21 Гар.6, 21 Аб, 21 Ас, 21 Гар.3, 21 Гар.2, 21, 21 Г.4, 21 Г.1, Хаджи Димитър ТП До Бл.95 Кафе, 94, 95 На 18.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.2 Вх.В, Г Община Сердика   На 16.07.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 120, 122а, 122, 112а, 120а, 126, 122, 112, 116, 122а, 114, 124а, 120а, 120, 124б, 118, В 122, 116а, 116, 118, 122в, 114, Христо Ботев 122 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Пражка Пролет/Кирил Николов 20, 18 1, 1, Фондови Жилища 2/Зад Бл.218, 218-А, 1, 1-А Община Средец   На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Алабин И.Вл. 35, 33, 13 Магазин 13, 3, 29, 31, Витоша 1а, 1, 3, 7, Граф Игнатиев 16, Позитано 1, 3, Цар Калоян 1, 5 На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Витоша 65, 63, 67 На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Граф Игнатиев 68 Община Триадица   На 15.07.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Димитър Дюлгеров №20, 20а, Емилиян Станев/490/ №5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 4, 10, 10а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; ул. 490 N:4 На 15.07.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Манастирски Ливади Изток Бл.64.66 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.102 Вх.Е, Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.1 Вх.Б, В, Г, Стрелбище 19а Вх.А   СОФИЙСКА ОБЛАСТ   Община Антон   На 17.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Антон: България 87, 86, 104, 90, 84, 85, 96, 89, 102, 108, 81, 94, 110, 98, 100, 92, Вежен 8, 10, 2, 6, 4, Граничар 4, 2, Дружба 10, 2, 4, 17, 11а, 3, 11, 9, 8, Зорница 1, 2, 4, 6, 10, 3, извън регулация Работилница и Мостови Кантар, Стопанска Сграда, Склад, Изгрев 15, 7, 19, 4, 21, 13, 5, 6, 3, 14, 9, 11, 8, 10, Панайот Волов 7, 5, 8, Средна Гора 55, 40 А, 44, 51, 9, 47, 34, 49, 42, 36, 57, 53, Стара Планина 79, 81, 76, 80, 74, 75, 69, 70, 68, 82, 85, 72, 73, 84, 83, 77, Шипка 24, 25, 22, 27, 26, 28, 29, 32, 19, 20, 20080705 На 18.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Антон: България 47, Васил Боримечков 5, Васил Левски 7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12, Въртопа 20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1, Георги С.Раковски 20, Двадесет и Четвърти Май 8, Европа 39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47, Елин Пелин 10, 3, 31, 15, 21, 9, 5, 13, 11, 19, 17, 7, 12, Панайот Волов 2, Стара Планина 60, 57, 35, 49, 42, 5, 59, 46, 36, 37, 41, 52, 32, 43, 53, 56 А, 38, 50, 61, 48, 34, 30, 44, Хан Аспарух 19, 11, 19 А, 17, 12, 6, 15, 21, 10, 20080706 Община Божурище   На 15.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Хераково Община Ботевград   На 16.07.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Илия Стоянов 2, Цар Освободител 24, 55, 35а, 28, 33а, 31, 26, 24б На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 20, 18, България 3, България 4, 2, 6, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Гурко 66, 48, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Курорт Зелин, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв.1, 52, Бунгало, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Павитта 30, Панайот Волов 1, Саранск 24, Свети Св. Кирил и Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Седемнайсти Ноември 35а, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, УПИ IV-737.75, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5 ул.13 Та, Вила, 136 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Княз Борис I 6, 3, 2, 10, 4, 8, 9, 1, 12, Сан Стефано 2, 1, 3, Стефан Караджа 1а, 1, Трети Март 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, Шести Септември 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Ръждавец На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: Боговина 92, 10, 90, 81, 88, Вълчи Град 34, 30, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Една Българка (М.Найденова 82а, Кочо Честименски (М.Найдено 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Начо Иванов 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Павел Бързашки 18, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 28, 12, 26, 5, 25, Писана 98, Пречеста, Станковска Курия, Шести Септември (9-ти Iх) 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: 6, къща, Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Бузлуджа 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Витиня 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Витиня 22, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Калето 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 12, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 59, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, Преслав 9, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, Софрони Врачански 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Страншки Рът 12, 4, 6, 5, 10, 8, Страншки Рът 2, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 5, 7, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 8, 18, 20, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) Сграда Пк - Селянин, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Освободител( 17 Ятаци) 5, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, България 1, Витиня 1, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 11, 15, 10 А, 4, 4 Стая №5 и 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Трети Март 91, 87, 89 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: Хан Крум 9, 9 1 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, Лозята УПИ XXVII, Кв.31, Вилна Зона На 15.07.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Правец: Бор, 173 На 15.07.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Разлив На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Бузлуджа 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, Витиня 22, Витиня 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Калето 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 12, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 59, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, Преслав 9, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Славейков (Васил Коларов) 2, Софрони Врачански 1, Софрони Врачански 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Страншки Рът 12, 4, 6, 5, 10, 8, Страншки Рът 2, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 5, 7, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) Сграда Пк - Селянин, Трети Март (Иван Гълъбов) 8, 18, 20, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Освободител( 17 Ятаци) 5, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г.Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д.Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М.Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп.Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап.Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М.Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв.9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н.Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30 На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, 14, 12, 9, 7, 11, Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 84, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 101, 105, 82а, 68, 127, 74, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 87, 93, 50, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 43, 44, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, 22, 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, извън регулация До С. Врачеш, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 29, 36, 23, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Оборище 14, 1, 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Опълченска (Яташка) 2, 3, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, 12, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 59, 46, 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 10, 6, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Страншки Рът 2, 12, 4, 6, 5, 10, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 5, 7, 9, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 1 На 16.07.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 3, България 4, 2, 6, България 20, 18, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Гурко 66, 48, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Курорт Зелин, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв.1, 52, Бунгало, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Павитта 30, Панайот Волов 1, Саранск 24, Свети Св. Кирил и Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Седемнайсти Ноември 35а, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, УПИ IV-737.75, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5 ул.13 Та, 136, Вила Община Годеч   На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, Свобода 1 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Годеч: VI-1405, Кв.130, М.Свинарника, махала Джуричова Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, Местн.Цоланова, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, ПИ 004087 Найденова Махала, Русе 35, Софийско Шосе 50, Хан Аспарух 1а, Цикура, Цоланова 9, 13 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Софийско Шосе 13 Община Долна баня   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Люляк 1, 4, 10, 6, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 1, 11, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 7, 8, Търговска 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, Цанко Церковски 1, Цех За Мебели, 6, 4, 5, 3, 2, Уо ТП Венетица, Яне Сандански 8, 14, 9, 6, 2, 3, 4, 12, 7, 16, 10, 1, 3 Община Драгоман   На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ Vііі-149, Кв.20, Вила, Вила, къща На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Калотина: Втора 6 къща, Първа 78, къща На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ ХI-92, Кв.15, къща, УПИ Vііі-233, Кв.16, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Начево: Вила На 15.07.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Драгоман: Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Космина 3, 4, 28, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон, Спортист 4, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, Шести Септември На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15 На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Калотина: къща На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ Хі-239, Кв.23 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Несла: 000136, къща, къща На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бахалин: Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99, Бурел 2, Градище 1, ул.Елин Пелин 3, УПИ I-318.Kb 34, Вила, 37, 6, УПИ Хі-24, Кв.3 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Село: Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Грълска Падина: махала Горно Ново Село На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Космина 3, 4, 28, 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Средна Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камбелевци: ХІІ-22, Вила, УПИ ІХ-Общ.Кв.6 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуковезер: УПИ -II, Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ялботина На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишан На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Невля: Вила На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово: Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 Кв.8, УПИ ХIII, Кв. 11, Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв.23, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Цръклевци: къща, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ Vііі-149, Кв.20, Вила, Вила, къща На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С.Раковски 9, 7, До 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елин Пелин 13, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 12, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 29, 32, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 24, 3, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 Кв.Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова Махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ -І, Кв.138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура Вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ Vіі-1523, 1663, Кв.114, УПИ 12-1314, УПИ Vі-1523, Кв.114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, махала Трап На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лопушня: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5, къща, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шума: извън регулация, П-Л XIx-53, Кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ -VII-78, Вила, къща, Вила, УПИ VVII-71в.1 На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Годеч На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Калотина: Втора 1, Калотина, Първа 17 На 19.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Липинци: Вила, къща Община Елин Пелин   На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов 1, Арда 21, 3, 13, 23, 7, 5, 1, 9, 19, 18, 11, Георги Бенковски 9, 11, 5, 17, 29, 15, 31, 23, 33, 13, 7, 1, 21, 3, 25, 27, Детелина 1, 10, 14, 12, Дюла 4а, 1, 9, 8а, 2, 8, 3, 4, 6, Изгрев 2, 1, 3, Керамик 14, 29, 34, 51, 39, 38, 36, 30, 31, 37, 32, 6, 33, 24, 41, 28, 8, 45, 34, 12, 18, 26, 14, 16, 47, 20, Кирил и Методий 116, 101, 107, 120, 99, 108, 105, 106, 109, 100, 104, 112, 115, 98, 103, 118, 113, 122, 114, 28, 31, 30, 42, 20, 32, 36, 24, 44, 5, 1, 40, 13, 29, 2б, 10, 25, 6, 39, 33, 4, 8, 34, 18, 12, 37, 19, 26, 23, 27, 15, 14, 21, 7, 3, 16, 35, 51, 50, 48, 45, 47, 46, 75, 74, 72, 60, 76, 68, 64, 59, 66, 71, 78, 61, 63, 65, 79, 99, 70, 69, 55, 73, 67, 86, 87, 82, 85, 92, 91, 90, 100, 84, 83, 95, 89, 80, 93, 96, 81, 88, 94, Крушовица 28, 36, 14, 16, 34, 36а, 36б, 32, 30, 18, 10, 8, 20, 26, 24, 22, 6, 12, 38, Лесновска 52, 24, 12, 33, 37, 31, №34, 2, 27, 4, 35, 1, 18, 29, 25, 22, 11, 13, 15, 21, 36, 30, 38, 39, 16, 19, 17, 3, 32, 26, Липа 23, 11, 9, 13, 1, 25, 3, 19, 5, 21, 7, 2, 27, 4, 14, 6, 29, 26, 12, 25, 8, 18, 20, 10, 24, Люляк 7, 18, 9, 13, 8, 1, 10, 5, 16, 2, 7, 15, 11, 6, 3, 12, 14, 4, Марица 13, 18, 1, 24, 1741, 16, 20, 3, 7, 17, 15, 11, 22, 5, 9, 23, 21, 19, 25, 13, 8, 6, 4, 2, 10, 44а, Отец Паисий 9, 11, 2, 5, 13, 6, 3, 1, 4, Първи Май 3, 25, 19, 11, 6, 27, 21, 17, 2, 13, 12, 15, 8, 23, 10, 9, 1, 4, 5, 31, 7, 1, Синанец 57, 59, 21, 82, 78, 84, 61, 80, 69, 88, 63, 86, 67, 4, 2, 10, 5, 11, 8, 12, 9, 1, 13, 6, 7, 27, 31, 14, 19, 34, 50, 20, 24, 28, 32, 18, 35, 44, 23, 26, 54, 15, 29, 37, 30, 21, 40, 56, 38, 33, 52, 25, 46, 36, 17, 47, 72, 51, 45, 74, 39, 49, 60, 53, 68, 76, 64, 43, 58, 66, 62, Стефан Стефанов 1, 14, №2, 12, 8а, 10, 4, №8, №3, 6, 16, Стп Явор С.Гара, Теменуга 3, 35, 19, 31, 21, 37, 1, 7, 13, 17, 27, 25, 15, 29, 5, 11, 33, Топола 2, 7, 5, 4, 10, 1, 11, 6, 4а, 3, Тунджа 1, 6а, 8, 4, 3, 7, 5, 9, УПИ XV-298, Кв. 39, Хан Крум 58, 64, 29, 50, 48, 17, 19, 52, 31, 62, 21а, 21, 27, 54, 25, 56, 60, 14, 2, 20, 22, 4, 8, 32, 10, 26, 28, 16, 6, 12, 1ж, 24, 18, 5, 44, 40, 9, 38, 3, 42, 7, 15, 34, 13, 11, 46, 1, Хемус 2, 15, 7, 10, 3, 4, 9, 16, 13, 12, 20, 8, 6, 5, 11, 18, 14, 17, 19, 1, Явор 3, 14, 8, 11, 5, 1, 9, 7, 2, 6, 4, 10, 12 На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 098028, Алеко Константинов 5 Склад Гара, 5, 3, Арда, Георги Бенковски 19, Детелина 18, 2, 16, 8, 7, 4, 5, 3, 6, Дюла 7, 57, Изгрев, Керамик 43, Кирил и Методий 102, 110, 38, 22, 2, 9, 43, 49, 56, 62, 57, № 63, 77, Лесновска 54, 60, 56, 62, 64, 58, 7, 45, 9, 5, 47, 41, 14, 8а, 20, 23, 43, 8, 6, 10, 44, 49, 55, 50, 48, 40, 57, 46, 61, 58, 51, 63, 53, 42, 52, Липа 28, Люляк, Отец Паисий 7, С. Гара, Синанец 71, 65, 75, 3, 16, 42, 48, 22, 41, Теменуга 39, Топола 8, 9, Тунджа 2а, 10, 6, № 9, Хан Крум 23, 30, 36, 16, 2а, Ограда, 14 На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Равно Поле: ПИ 039003, Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280, Кв.31, V// Кв.28, VIII-196024, XII-365, Кв.41, XVI-333, Кв.46, XxIV-346 Кв. 39, XxVIII-346 Кв. 39, Акация 22, 15, 18, 17, 19, 13, 4, 6, 5, 14, 2, 13, 9, 3, 10, Бариовска 17, 3, 10а, 6, 1, 8, 14, 19а, 18, 7, 9, 16, 5, 20, 19, 12, 15, 10, 11, 26, 21, 31, 22, 23, 33, 25, 24, Благой Кръплев 13, 9, 3, 1, 11, 6, 4, 11а, 5, 8, 7, Букет 7, 9, 3, 2, 9а, 1, 11, Васил Левски 15, 28, 26, 30, 9, 19, 31, 33, 17а, 5, 5а, 25, 16, 3, 10, 6, 4, 20, 18, 17, 27, 23, 21, 8а, 22, 35а, 8, 11, 7, 24, 12, 35б, 1, Венера 3, 1, Верила Автосервиз Паркинг, Вила, Заведение, 33, 28 Магазин, 28, 13, 15, 23, № 1, 4, 5, 14, 8, 6, 1, 4а, 12, 2, 7, 10, Геренска 6, 2, 10, 7, 4, 22, 1, 18, Градинарска 5, 1, 7, 3, 9, Двора на Дзс, Дереджик 5, 6, 11, 12, 9, 1, 8, 7, 10, 3, 14, 13, 19, 10, 20, 15, 21, 18, Житен Клас 46, 34, 38, 23, 27, 48, 36, 21, 25, 44, 44а, 40, 42, 31, 35, 30, 17, 24, 21, 14, 23, 30, 19, 26, Завоя 6, 14, 12, 4, 2, 10, Зора 7, 13, 15, Иван Вазов 32, 41, 43, 45, 33, 49, 47, 39, 35, 37, 31, 11, 17, 26, 14, 16, 32, 29, 19, 22, 21, 18, 27, 24, 15, 25, 20, 23, 30, 28, 6, 1, 10, 4, 11, 5, 2, 3, 8, Иван Мишов 13, 1, 5, 7, 15, 12, 23, 14, 11, 21, 2, 17, 10, 19, 16, 25, 4, 20, Изгрев 5, 8, 3, 7, 1, 4, 2, 6, Киро Ст. Киров 26, 49, 22, 20, 2, 18, 3, 4, 10, 24, 12, 16, 9, 7, 8, 19, 31, 19, Кокиче 7, 10, 12, 2, 6, 11, 4, 3, 8, 14, Лазар Добрич 3, 1, 2, 6, 4, 7, 13, 8, 11, Жилищна Сграда, 12, Латинка 4, 3, 1, 6, 2, 5, Лилия 8, 2а, 11, 14, 7, 10, 9, 5, 3, 2, 4, Мак 3, 5, 1, Минерален Извор 7, 6, 10, 12, 8, Минзухар 10, 8, 6, 3, 2, 4, Младост 2, 7, 3, 1, 1а, 5, 4, Николай Сандов Велев 29, 25, 28, 30, 32, 34, 13, 5, 18, 6, 23, 20, 1, 4, 3, 14, 7, 2, 9, 11, 12, 16, 19, 17, 26, 25, 10, 8, 20, 26, Пет Могили 1, 2, 5, 3, 9, 12, 4, 6, 7, 5, 10, 8, 11, ПИ 025030, Поляна 2, 4, 6, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет 22, 13, 20, 15, 29, 19, 21, 17, 14, 35а, 16, 30, 25, 33, 35, 26, 37, 31, 23, 39, 41а, 44, 42, 43, 45, 49, 46, 38, 41, 35а, 36, 42а, 47, 34, 51, 11, 5, 10, 8, 49, 26, 22, 7, 3, 24, 12, 6, Синчец 18, 8, 12, 16, 3, 5, 10, Славянска 7, 12а, 8, 10, 11, 6а, 6, 3, 4, Теменуга 5, 9 УПИ Ііі-333, Кв.46, 8а, 10, 8, 7, 6, 12, 11, Топола 5, 7, 3, 22, 4, 8, 6, 2, УПИ I, Кв.58, ул.Верила, УПИ I-196024 Кв.51, УПИ II 196024, УПИ III-196024, Кв.51б, УПИ Ix - 151, Кв.26, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ VI-196024 Кв.516, УПИ VI-27, Кв.69, УПИ VII-196024, Кв.51б, УПИ XI-17 Кв.66, УПИ XVIII Кв.2, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XxVI-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИ -Ix, Кв.3, УПИ Vіі-16, Кв.66, УПИ Vііі-16, Кв.66, Урожай 3, 6, 4, 2, 1, Хан Аспарух 19, 14, 21, 9, 10, 1, 2, 11, 12, 4, 15, 13, 5, 8, 6, 17, 25, 18, 16, 20, 23, 22, 29, 27, Чекалска 6, 5, 1, 4, 10, 2, № 22, Черковна 5, 9, 4, 8, 2, 1, 12, 6, 3, 10, 20, 22, 18, 15а, 15, 16, Шопска 18, 10, 12, 4, 9, 6, 2, 11, 16, 3, 13, 5, 1, 46, ПИ №Vі - 55, 56 Кв. 6, 1, УПИ V-196024 Кв.51 На 16.07.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Равно Поле: ПИ 039003, Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280, Кв.31, V// Кв.28, VIII-196024, XII-365, Кв.41, XVI-333, Кв.46, XxIV-346 Кв. 39, XxVIII-346 Кв. 39, Акация 22, 15, 18, 17, 19, 13, 4, 6, 5, 14, 2, 13, 9, 3, 10, Бариовска 17, 3, 10а, 6, 1, 8, 14, 19а, 18, 7, 9, 16, 5, 20, 19, 12, 15, 10, 11, 26, 21, 31, 22, 23, 33, 25, 24, Благой Кръплев 13, 9, 3, 1, 11, 6, 4, 11а, 5, 8, 7, Букет 7, 9, 3, 2, 9а, 1, 11, Васил Левски 15, 28, 26, 30, 9, 19, 31, 33, 17а, 5, 5а, 25, 16, 3, 10, 6, 4, 20, 18, 17, 27, 23, 21, 8а, 22, 35а, 8, 11, 7, 24, 12, 35б, 1, Венера 3, 1, Верила 4, 5, 14, 8, 6, 1, 4а, 12, 2, 7, 10, Заведение, 33, 28 Магазин, 28, 13, 15, 23, № 1, Геренска 6, 2, 10, 7, 4, 22, 1, 18, Градинарска 5, 1, 7, 3, 9, Двора на Дзс, Дереджик 5, 6, 11, 12, 9, 1, 8, 7, 10, 3, 14, 13, 19, 10, 20, 15, 21, 18, Житен Клас 46, 34, 38, 23, 27, 48, 36, 21, 25, 44, 44а, 40, 42, 31, 35, 30, 17, 24, 21, 14, 23, 30, 19, 26, Завоя 6, 14, 12, 4, 2, 10, Зора 7, 13, 15, Иван Вазов 32, 41, 43, 45, 33, 49, 47, 39, 35, 37, 31, 11, 17, 26, 14, 16, 32, 29, 19, 22, 21, 18, 27, 24, 15, 25, 20, 23, 30, 28, 6, 1, 10, 4, 11, 5, 2, 3, 8, Иван Мишов 13, 1, 5, 7, 15, 12, 23, 14, 11, 21, 2, 17, 10, 19, 16, 25, 4, 20, Изгрев 5, 8, 3, 7, 1, 4, 2, 6, Киро Ст. Киров 26, 49, 22, 20, 2, 18, 3, 4, 10, 24, 12, 16, 9, 7, 8, 19, 31, 19, Кокиче 7, 10, 12, 2, 6, 11, 4, 3, 8, 14, Лазар Добрич 3, 1, 2, 6, 4, 7, 13, 8, 11, Жилищна Сграда, 12, Латинка 4, 3, 1, 6, 2, 5, Лилия 8, 2а, 11, 14, 7, 10, 9, 5, 3, 2, 4, Мак 3, 5, 1, Минерален Извор 7, 6, 10, 12, 8, Минзухар 10, 8, 6, 3, 2, 4, Младост 2, 7, 3, 1, 1а, 5, 4, Николай Сандов Велев 29, 25, 28, 30, 32, 34, 13, 5, 18, 6, 23, 20, 1, 4, 3, 14, 7, 2, 9, 11, 12, 16, 19, 17, 26, 25, 10, 8, 20, 26, Пет Могили 1, 2, 5, 3, 9, 12, 4, 6, 7, 5, 10, 8, 11, ПИ 025030, Поляна 2, 4, 6, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет 22, 13, 20, 15, 29, 19, 21, 17, 14, 35а, 16, 30, 25, 33, 35, 26, 37, 31, 23, 39, 41а, 44, 42, 43, 45, 49, 46, 38, 41, 35а, 36, 42а, 47, 34, 51, 11, 5, 10, 8, 49, 26, 22, 7, 3, 24, 12, 6, Синчец 18, 8, 12, 16, 3, 5, 10, Славянска 7, 12а, 8, 10, 11, 6а, 6, 3, 4, Теменуга 5, 9 УПИ Ііі-333, Кв.46, 8а, 10, 8, 7, 6, 12, 11, Топола 5, 7, 3, 22, 4, 8, 6, 2, УПИ I, Кв.58, ул.Верила, УПИ I-196024 Кв.51, УПИ II 196024, УПИ III-196024, Кв.51б, УПИ Ix - 151, Кв.26, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ VI-196024 Кв.516, УПИ VI-27, Кв.69, УПИ VII-196024, Кв.51б, УПИ XI-17 Кв.66, УПИ XVIII Кв.2, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XxVI-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИ -Ix, Кв.3, УПИ Vіі-16, Кв.66, УПИ Vііі-16, Кв.66, Урожай 3, 6, 4, 2, 1, Хан Аспарух 19, 14, 21, 9, 10, 1, 2, 11, 12, 4, 15, 13, 5, 8, 6, 17, 25, 18, 16, 20, 23, 22, 29, 27, Чекалска 6, 5, 1, 4, 10, 2, № 22, Черковна 5, 9, 4, 8, 2, 1, 12, 6, 3, 10, 20, 22, 18, 15а, 15, 16, Шопска 18, 10, 12, 4, 9, 6, 2, 11, 16, 3, 13, 5, 1, 46, ПИ №VІ - 55, 56 Кв. 6, 1, УПИ V-196024 Кв.51 На 16.07.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Равно Поле: М.Конска Ливада Община Етрополе   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бойковец: Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, Ябланица На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Лопян: В.З.Лопян, Кв.6, Втора 1, 3, 5, Девети Септември 5, 7, 1, 3, Йончо Ботев 15, 27, 11, 13, 21, 9, 32, 5, 7, 19, 17, 18, 16, 14, 12, 33, 29, Калина Вескова 8, 2, 28, 18, 6, 4, 24, 26, 1, 10, 12, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, местност Растака, Никола Михайлов 54, 68, 120, 74, 126, 138, 158, 140, 43, 128, 48, 98, 122, 104, 112, 21, 156, 162, 134, 76, 150, 86, 124, 50, 66, 52, 116, 90, 84, 144, 152, 64, 106, 41, 94, 82, 25, 33, 23, 35, 7, 114, 45, 130, 80, 56, 142, 110, 88, 146, 136, 13, 49, 78, 72, 92, 15, 148, 108, 96, 37, 160, 60, 154, 102, 100, Никола П.Цановски 2, Планинско Цвете 1 Вила, 1, 3, Първа 1, 3, Седма 111, 109, Трета 12, 1, 4, 8, 2, 3, 10, УПИ І-211, Кв.29, Цвятко Янков 12, 107, 101, 40, 37, 43, 56, 91, 2, 76, 65, 61, 63, 89, 71, 109, 22, 16, 42, 79, 48, 31, 54, 103, 87, 24, 6, 93, 8, 70, 75, 64, 81, 4, 10, 41, 44, 83, 85, 33, 73, 50, 39, 77, 38, 53, 67, 46, 68, 99, 105, 30, 29, 69, 111, 59, 14, 28, Вила На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци Вила, махала Габрика Мтп, Мтп, махала Димитровци къща, махала Дола, махала Златовци къща, махала Кардашица, махала Костадиновец къща, махала Репавище, махала Рударец къща, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин къща, УПИ -Хі-8, Кв.4, ТП, ТП, Стопанска Сграда, къща, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман къща, махала Лъга 1, махала Преход къща, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци, къща, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Средни Рът: махала Бечовското къща, махала Голяма Глава къща, махала Дунавското къща, махала Койчовци къща, махала Кондурите къща, махала Куваница къща, махала Мончово Търне къща, махала Средни Рът къща, махала Краева Бачия къща, махала Кръста къща, махала Марково Равнище къща, махала Скр. Колиби къща, къща, къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, махала Дивчов Рът къща, 104, махала Драганско къща, махала Дръвница къща, махала Манастирица ТП, къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1 На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица, къща, Мтп, къща, *0*, Вила, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Боженица: махала Ласковци На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци В Землището на Стр. Полигон, махала Мусатете къща, махала Пешната Лъка къща, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: І, Кв.16, 128 ;, 171, 1, 4, 3, 27-Ми Ноември 1, 8, 24, 2, 4, 18, 22, 20, 1, VI, Кв.73, Акация 4, 2, 2б, Александър Атанасов 21, 14, 18, 23, 18а, 27, 32, 28, 24, 22, 17, 15, 25, 16, 38, 40, 26, 36, 30, 13, 31, 19, 12, 31, 34, 10, 6, 8, 9, Александър Михайлов 3, 6, 9, 8, 13, 7, 11, 2, 5, Александър Спасов 2, 4, 7, 5, 6, 1, 3, 8, 10, Александър Стамболийски 35, 43, 28, 39, 47, 27, 23, 20, 33, 19, 48, 44, 24, 17, 37, 46, 32, 21, 36, 38, 30, 18, 45, 22, 25, 29, 41, 42, 40, 34, 127, 119, 131, 125, 143, 109, 149, 133, 113, 137, 117, 145, 139, 123, 115, 111, 135, 121, 147, 141, 72, 76, 81, 99, 97, 67, 83, 66, 101, 74, 60, 105, 82, 61, 92, 59, 84, 107, 91, 68, 73, 79, 93, 63, 85, 86, 70, 57, 65, 95, 69, 100, 102, 78, 75, 71, 90, 64, 77, 87, 104, 62, 103, 108, 89, 94, 51, 54, 56, 58, 49, 55, 50, 57, 53, 52, Асеновска 10, 8, 12, 3, 4, 2, 9, 11, 6, 6, 1, 5, 7, Богатирска 9, 8, 2, 5а, 7, 11, 3, 3, Братя Миладинови 2, Васил Левски 15, 10, 6, 4, 13, 14, 8, 1, 9, 2, 5, 12, 16, 7, 4а, 11, 17, 24, 22, 26, 20, 27, 19, 18, 23, Васил Овчаров 14, 5, 11, 7, 8, 22, 16, 13, 1, 18, 10, 12, 9, 20, 3, 6, 15, 17, 4, Владимир Заимов 2, 5, 3, Генерал Гурко 20, 17, 4, 21, 13, 11, 29, 9, 24, 3, 23, 12, 16, 7, 27, 19, 5, 6, 1, 31, 22, 25, 15, 20, 18, Георги Антонов 59, 77, 72, 74, 64, 56, 61, 45, 69, 71, 67, 63, 81, 62, 73, 75, 65, 79, Георги Бакалов 16, Георги Димитров 2, 6, 5, 8, 14, 12, 16, 2, 3, 10, 7, 18, 1, 1, 5, 3, 1, 2 на Ъгъла на Бившия Месокомбинат, Георги Цариградски 6, 2, 3, 4, Григор Гошев 14, 2, 5, 8, 4, 3, 16, 6, 11, 12, 1, 7, 9, 10, Григор Михайлов 9, 10, 1, 3, 6, 13, 7, 22, 11, 4, 8, 2, Дандевил 29, 9, 19, 10, 7, 34, 22, 24, 21, 23, 28, 17, 26, 25 Б, 37, 15, 27, 31, 14, 16, 33, 12, 35, 13, 40, 5, 18, 30, 36, 32, 20, 11, 25, 60, 56, 42, 52, 66, 46, 39, 58, 48, 54, 38, 40, 4, 1, 6, 8, 10, 2, 3, Двадесет и Седми Ноември 8а, 8, 22, 10, 16, 14, 12, 20, 24, 4, 00, 07, 27, 7, Оптика, Девети Септември 24, 21, 26, 12, 6, 6, 11, 15, 9, 10, 16, 5, 7, 22, 13, 18, 20, 8, 14, 17, Димитър Благоев 22, 26, 20, 24, 11, 17, 13, 15, 28, 14, 12, 16, 9, 18, 19, Димитър Гръбчев 24, 53, 35, 45, 30, 47, 51, 31, 27, 29, 33, 38, 49, 28, 26, 36, 41, 32, 43, 42, 22, 34, 40, 39, Дончо Тепавичаров 5, 6, 4, 2, 7, 1, 3, Екатерина и Цеко Костови 5, 3, 8, 12, Екзарх Йосиф 6, 4, 8, Елаците 4, 5, 8, 10, 6, 2, 3, 1, Елин Пелин 3, 1, 7, 5, Зольовец 2, 12, 2а, Иван Вазов 1, Иван Канджаков 3, 11, 6, 5, 4, 2, 8, 7, 9, 10, 1, Изгрев 6, 4, 5, 7, 2, 11, 3, 1, 9, Йордан Кесяков 17, 5, 3, 9, 13, 7, 10, 14, 4, 6, 8, 22, 29, 27, 30, 19, 34, 20, 28, 21, 25, 16, 31, 32, 26, 23, 18, Калина Вескова 1, 6, 8, 2, 4, 3, Каменица 6, 1, 9, 2, 5, 3, 4, 7, Кв. 178, Кв.178, Квартал 73 27, Кирил и Методий 2, 15, 3, 7, 11, 4, 5, 13, 1, 6, 9, Кочо Честименски 19, 8, 7, 14, 3, 15, 17, 5, 2, 6, 9, 11, 4, 21, 12, 1, 10, 23, Крушака 5, 9, 15, 4, Лековец 8, 1, 4, 2, 6, 1, Ленин 10, 18, 4, 1, 15, 11, 3, 7, 13, 2, 20, 17, 16, 12, 8, 5, 6, 9, 1, Максим Горки 16, 9, Малина 2, Малка Баба 4, 3, 1, 6, 2, 8, 7, 5, 9, 10, Малки Искър 43, 33, 29, 26, 45, 27, 28, 39, 41, 33, 25, 35, 31, 47, 30, 5, 9, 1, 7, 3, 1, 3, 44, 48, 36, Производствена Сграда, 67, 57, 17, 59 А, 49, 55, 63, 61, 69, 61а, 71, Хале, 79, 59, 77, 75, 34, 65, 53, 15, 16, 18, 10, 14, 17, 23, 6, 81, 27, 3, 17, 25, 8, 23а, Промишлена Сграда, 18, 22, 16, 20, 27, 24, Мария Мишева 8, 6, 3, 1, 7, 2, 5, 9, 4, Марко Проданов 16, 18, 9, 21, 11, 17, 7, 19, 15, 12, 6, 1, 5, 8, 2, 4, 10, 3, Млада Гвардия 31, 5, 27, 25, 13, 1, 3, 29, 19, 7, 15, 9, 17, 11, 23, 21, Младост 7, 2, 5, 1, 6, 3, 8, 4, 9, Московска 14, 16, 21, 10, 7, 27, 23, 13, 15, 8, 3, 20, 24, 26, 17, 22, 25, 5, 12, 1, 18, 19, 9, 6, 11, Недялко Йосифов 27, 11, 45, 3, 14, 9, 18, 41, 4, 39, 28, 32, 21, 17, 29, 26, 49, 13, 31, 38, 23, 35, 37, 51, 12, 7, 24, 1, 5, 8, 6, 16, 20, 10, 36, 43, 25, 47, 33, Никола Вапцаров 11, 9, 6, Опълченска 1, 3, 5, Осем 8 6, 8, 28, 6, 4, 13, 8 3, 8 11, 10, 12, 7, 3, 11, 9, 8 28, 27, 1, 8 35, 25, 8 21, 23, 17, 26, 8 16, 8 32, 2, 8 26, 8 17, 21, . 18, 18, Партизански 76, 68, 72, 66, 86, 51, 74, 62, 37, 88, 80, 82, 64, 78, 70, 1 В, 1, 3, Пейо Кринчев 1, 6, 4, 3, Победа 6, 3, 10, 4, 1, Полковник Гридзевски 3, 2, 4, 1, 5, 7, Преслав 2, 1, 4, 3, Пролетарска 13, 2, 10, 12, 16, 11, 1, 4, 3, 6, 14, 5, 8, Раковска 3, 2, 1, 4а, 4, Рудината 2, 4, 6, Руски 126, 134, 120, 117, 125, 113, 124, 129, 122, 127, 132, 119, 138, 123, 128, 136, 130, 121, 46, 44, 118, 112, 114, 107, 116, 91, 94 27 Ноември, 94, 96, 89, 87, Бл. 27 Ноември, 88, 83, 27 Ноември, 86, 94, 112, 99, 27-Ми Ноември, 94 27-Ми Ноември, 94 Базова Станция Ер 130, 84, 114, 97, 95, Павилион Реп, 100, 1, 98, 100 1, 112, 50, 18, 44, 46, 189, 128, 171, 194, 188 1, 188, 164, 159, 163, 172, 176, 157, 182, 174, 161, 169, 178, 180, 165, 184, 166, 204, 155, 168, Сашка 3, 2, 8, 6, 5, 7, 4, 1, Свобода 2, 7, 4, 10, 13, 8, 3, 1, 11, 9, 5, Сергей Румянцев 13, 9, 5, 4, 1, 15, 7, 3, 2, На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Правец: Опълченска 6 На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски 9 На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: 6-211, 212 Кв. 24 На 18.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Балинска къща, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Дачовци, махала Дрена къща, махала Кратунете къща, Мтп, махала Манговци, махала Цековци къща, къща, ТП, къща, ТП На 18.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол 117001, М.Гайдарско, махала Гроздене Мтп, къща, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци къща, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв.5, Мтп, къща, ТП, махала Кръстьовци Община Златица   На 19.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Вежен, Владислав Варненчик 23, 27, 32, 33, 39, 35, 1, 46, 43, 15, 18, 26, 28, 34, 31, 9, 25, 26 А, 44, 37, 5, Генерал Брок 2, 6, 8, 4, Гео Милев 4, 3, 1, 12, Георги Раковски 13, 6, Гергана 1, Ивайло 2, 14, 4, 6, 8, 1, извън регулация УПИ XII-1410 Кв.167, Козница 4, 15, 17, 13, 5, 1, 16, 12, 3, 19, 10, 6, 11, 22, Любен Каравелов 9, 7, 4, 3, 1, 11, Неофит Рилски 1, Опълченска 31, 35, Патриарх Евтимий 6, 3, 2, 5, 7, 1, 8, 4, Тополница 16, 21, 29, 27, 22, 15, 17, 13, 1, 18, 31, 25, Цар Калоян 4, 6, 1, 10, 14, 8, 18, 20081202 Община Ихтиман   На 15.07.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10, УПИ V-123, Кв. 11, УПИ VI- 183 Кв.11, Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ ІІІ-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман На 15.07.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Вакарел: 913048, 987 Парцел XII, Александър Стамболийски 22 5, 24, 13, 22 6, 34, 17, 22, 16, 11, 14, 30, 12, 15, 9, 20, 38, 18, 2, 44, 46, 40, 4, 2, 1, 1, 8, 10, 6, 3, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 13, 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 1, 2, Бальовци, Васил Левски 1а, 43, 37, 30, 9, 48, 14, 51, 57, 21, 45, 3, 16, 36, 29, 20, 56, 23, 1, 7, 11, 31, 39, 5, 29а, 4, 27, 60, 44, 18, 15, 17, 26, 55, 32, 47, 49, 58, 12, 40, 50, 24, 66, 10, 49а, 2, 13, 27а, 25, 22, 42, 34, 6, 28, 59, 52, 38, Сладкарница, 8, 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща, 110, 112, 126, 124, 128, 120, 79, 114, 81, 122, 75, Веслец 5, 60, 4, 2, Витоша 8, 12, 25, 10, 19, 23, 21, 15, 43, 9, 26, 20, 31, 16, 4, 3, 22, 24, 7, 17, 27, 29, 39, 55, 1, 37, 49, 6, 28, 41, 5, 30, 11, 33, 2, 51, 14, 18, 53, 13, 35, 47, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, Димитър Паунов 10, 18, 16, 7, 20, 22, 12, Дренов Рът, Еделвайс 3, 1, Еледжик 2, 13, 9, 7, 21, 11, 19, 1, 15, 5, 17, 4, 6, 10, 3, 14, 29, 25, 12, 16, 27, 18, Магазин Хр.Стоки 2, Елин Пелин 29, 44, 36, 54, 25, 45, 50, 30, 33, 41, 58, 28, 38, 39, 17, 42, Скара и Хр.Стоки, 27, 19, 26, 35, 31, 32, 40, 23, 43, 34, 21, 48, 46, 37, 56, 52, 60, 11, Млекопункт, 9, 18, 8, 10, Фурна, 16, 20, Склад Рпк, 12, 17, 1, 22, 15, 4, Железничарска 22, 16, 24, 18, 20, 54, 58, 62, 60, 56, 64, 6, 2, 10, 3, 8, 1, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, извън регулацията Бензиностанция, Искър 10, 8, 11, 5, 9, 2, 4, 12, 6, Кирил и Методи 7, 2, 1, 3, 5, 4, 8, 10, 6, Костадинка Трайкова 32, 34, 28, 39, 30, 36, 26, 44, 50, 42, 52, 48, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люлин 10, 6, 11, 6а, 2, 16, 15, 18, 7, 14, 13, 3, 8, 19, 17, 5, 1, 4, 9, 12, 22, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037 Масивна Сграда/Кооп.Стол, махала Бельовци Парцел VII Кв.9, махала Дренов Рът Вила, Младост 3, 5, 9, 1, 7, 6, 13, 10, 11, 2, 4, 8, 15, 12, 14, 31, 16, 17, 24, 23, 37, 19, 18, 21, 25, 26, Никола Вапцаров 12, 10, 6, 14, 4, 2, 8, Никола Петков 2, 5, 16, 14, 10, 1, 9, 4, 8, 7, 12, 3, 11, 6, 15, 22, 30, 17, 23, 21, 38, 19, 40, 28, 18, 24, 36, 26, 13, Оборище 3, Паисий Хилендарски 2, 6, 4, Пейо Яворов 28, 18, 2, 32, 13, 10, 4, 12, 11, 6, 14, 16, 1, ПИ 130, М. Дренов Ръд, Пирин 4, 1, 8, 6, 7, 5, 9, 10, Самуил 30, Свети Патриарх Евтимий 34, 13, 9, 17, 38, 36, 15, 28, 32, 11, 40, 6, 1, 10, 2, 12, 3, 22, 20, 6, 26, 18, 16, 5, 24, 7, 1, 14, Средна Гора 13, 5, 15, 3, 17, 2, 1 Ресторант, 4, Магазин Хр.Стоки, 1, 11, Магазин Трикотаж и Текстил, 9, Стефан Стамболов 1, 10, 9, УПИ V-391, Кв.38, УПИ X-394 Кв.34, УПИ -II-838, Кв.62, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух 1, 2, 11, 9, 15, 7, 6, 4, 3, 5, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 7, 8, 9, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, Христо Смирненски 6, 1 5, 3, 1 6, 4, 5, 2, 14, 16, 9, 17, 11, 13, 8, 15, 12, 10, 7, 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, 11, 9, 38, 30, 28, 19, 24, 22, 42, 26, 32, 40, 36, 17, 34, 15, Чавдар Войвода 1, 2, 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Чешма Ангелина 12, Чинар 1, 7, 8, 6, 2, Шипка 8, 15, 1, 4, 13, 11, 2, 6, 5, 7, 9, 3, 17, Янтра 2, 8, 4, 1, 9, 3, 12, 1, 5, 13, 6, ПИ 265049, Екатте 10029, 5, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, ТП 3 Вет.Лечебница, 22, 3 На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, къща Община Костенец   На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Горна Василица: махала Нова, 000147, 3-479 Кв.68 махала Пердова, VI-43, махала Гледжова, махала Нова Вила, махала Пердова Жилищна Сграда, Вила, къща, Фургон, Нова, Пердова, УПИ II-883, Кв.100, 1 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Търговска 1, Кв121, Оранжерия На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка 7, 11, М.Камилата На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален Мак 4, 1, 2, 9, 5, 3, 11, 6, 8, Брезовица 8, Венера 2, 4, Дрена 2, 3, 1, 5, 9, 11, 7, Еделвайс 1, 7, 3, 4, 9, 2, 11, 16, 6, №11, 8, 14, 22, 15, 9, 10, 18, Княз Борис 85, 52, 98, 91, 99, 50, 67, 6, 45, 44, 26, 12, 27, 14, 65, 33, 51, 9, 13, 15, Круша 2, 4, Лоза 8, 3, Луна 10, 28, 15, 16, 7, 5, 24, 26, 12, 13, 9, 11, 22, 8, 2, 4, 6, Мусала 3, 5, 9, 7, 4, 11, 2, 13, 1, Победа 10, 6, 8, 2, 4, Пчела 8, 2, 4, Радост 73, 75, 67, 71, 65, 77, 69, 17, 55, 39, 61, 43, 59, 11, 9, 53, 1, 47, 7, 37, 23, 41, 63, 3, 19, 25, 5, 45, 33, 27, 15, 57, 13, 35, Ружа Главно Табло, Свежест 5, 7, 17, 16, 14, 2, 9, 3, 8, 4, 15, 10, 19, 12, 22, 11, 18, 6, Славянска №29, 19, 5, 29, 31, 17, 25, 7, Оу Христо Смирненски, 15, 9, 33, 13, 23, 27, 11, 21, Стара Планина 68, 10, 64, 34, 62, 78, 36, 52, 18, 2, 42, 76, 80, 44, 46, 50, 16, 30, 70, 20, 6, 60, 74, 14, 38, 66, 28, 58, 48, 56, 4, 54, 40, 72, 32, Тодор Ненчев 101, 79, 99, 48, 95, 54, 93, 87, 77, 83, 35, 75, 49, 43, 53, 20, 6, 29, 24, 77, 44, 31, 38, 25, 36, 47, 59, 46, 37, 42, 65, 34, 69, 18, 40, 16, 57, 22, 30, 32, 41, 8, 10, 63, 28, 4, 73, 61, 1, 21, 17, 11, 23, 7, 5, 3, 19, 2, 15, Христо Ботев 35, 37, 18, 67, Българска Патриаршия Св.Синод, 39, 29, 20, 45, 23, 16, 47, 31, 26, 43, 22, Кафе Аператив Романтика, 33, 28, 41, 3, 11, 4, 6, 1, 13, 19, 21, 7, 5, 17, 2, 9, 15, Ягода 2, 8, 6, 4 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Очуша: Мартинска, махала Каменчанска Махала, Вила, Уотп М.Каменчанци, махала Кулева Уотп М.Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М.Кьосева, Вила, Махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М.Шехтова, Вила, УПИ ХV-39, Кв.7 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ III-168 Кв 20, УПИ XxIII-75, Кв.7, УПИ ХіV-174, Кв.20, Уо Мтп М.Подгорие На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани Вила №12, Строеж, Вила, 26 ул.Рила, Помпа, 16, П-Л VII-9, Кв.1, къща, Офис, Почивна Станция, Сграда, Помпа, Почивна Станция, Сграда, Офис, Вила, П-Л VII-9, Кв.1, 26 ул.Рила, къща, Строеж, Вила №12, 16, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, ул.Рила, УПИ II-396, Кв.2, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ -425, Кв.1, Ххіі-419, Вила На 16.07.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Очуша: Мартинска, махала Кулева Уотп М.Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М.Кьосева, Вила, Махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М.Шехтова, Вила Община Костинброд   На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Безден: Ix-60, Кв.12, С.Безден Общ.Костинброд УПИ Хііі-78, УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица, Вила, Вз Бистрица На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина: 126.145, М.Сивил, 147, 55 М.Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, махала Севил На 16.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Костинброд: УПИ 8 Кв.232 ПИ 38978.900.7511, УПИ VIII, Кв. 233 На 17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 101, 433, 92, Батковци, Бригандия, Двадесет и Втора, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, местност Бригадия На 17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Бригандия На 17.07.2019 г. /11:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Драва 11, Заяковица ПИ 38978.273.29, М.Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Кокиче 1, 3, Маслово 1, Роса 1, Успех 11, Стопански Двор Маслово На 17.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 719030, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 17, 22, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 31, 2, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 30, 19, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Клокотница 7, 2, Македония 4, 2, Марица 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Парижка Комуна 2, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Славянска 23, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, УПИ XV-3798 Кв.2, Юрий Гагарин Строеж на Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април 6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а, Еделвайс 29, 50, 44, 48, 25, 46, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа 3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13, Малина 31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 27, 1, 8, 3, 19, 4, 21, Момчил Войвода 1, 9, 3, 1а, 8 II Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15, Незабравка 1, 3, 6, 2, 4, 5, Обединена 17, 19, 17а, 9, 21, 27, Петър Берон 6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1, Роза 8, 2, 6, 4, 3, 1, Спортист 10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5, Средна Гора 2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7, Фондови Жилища 138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133, Цар Самуил 10, 12, 16а, 24, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6, Цветна 5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9 Община Мирково   На 16.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Мирково: 48324, 200, 860, Васил Левски 5, 3, 12, 14, 4, 11, 20, 6, 16, извън регулация Стопанска Сграда, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев 41, Никола Пантов 38, Никола Петков 38а, 29, 15, 21, 20, 23, 17, 34, 27, 24, 30, 25, 26, 32, 22, 19, 42, 28, Опълченска 34, 48, 19 А, 54, 30, 21, 40, 32, 17, 15, 44, 19, 46, 52, 38, 42, 23, 13 А, 50, Пенчо Славейков 1, 4, 5, 7, 2, 6, 3, Средна Гора 17, 20080226 На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Мирково: Васил Левски 2, Георги Раковски 21, 25, 37, 14, 6, 2, 23, 31, 24 Б, 11, 10, 35, 29, 5, 9, 20, 27, 24 А, 4, 7, 18, 3, 13, 12, 16, 8, 22, Захари Груев 15, Никола Пантов 27, 22, 24, 39, 37, 14, 26, 31, 41, 33, 25, 20, 29, 28, 32, 43, Опълченска 14, 9, 22, 3, 13, 24, 2 А, 11, 20, 5, 10, 2, 12, 2 Б, 7, 16, 7 А, 1, 4, 8 А, 2г, 2 В, 6, 8, Поп Недельо 21, 11, 18, 34, 26, 22, 36, 30, 40, 19, 16, 13, 28, 14, 12, 32, 20, 17, 38, Христо Ботев 22, 30, 26, 24, 23, 19, 28, 17, 20080227 Община Правец   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Баренска къща На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий ТП, 28, махала Боянско къща, Стр.На Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10 На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - С.Разлив На 15.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30, Стопанска Сграда, ТП Община Самоков   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей Махала, Почивни Домове 1, 13 На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горни Окол: 128, Кв.16, IV-18, Кв.2 В.З.Калковско Манаст, Ix-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, Парцел VI--43 Кв.5, ПИ 5, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, 361 На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Окол: 1433, П-Л 150 Кв. 19, Ренов Дол ПИ №1572, УПИ VІ-162, Кв.20, къща, Вила На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56, Ренов Дол, Язовир Искър местност Сеята На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Драгушиново: СКЗ Драгушиново На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 9271, ПИ 000733, Яз.Искър, М.Коеджик На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Дългата Поляна, Лавандула, местност Дългата Поляна Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила, местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Мало Равнище Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,, Вила, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Пашо Вила, местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч.Ст-Я, ПИ 325, Помпа, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Ресторант, Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Червената Земя Стоп.Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 2 2, 1 Офис, 3 Стоп.Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч.База, Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч.База, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Прогледна Ограда, М-Ст Коеджик УПИ 731, М-Ст Суг.Алчник УПИ 726-727, М-Ст Суг.Алчник УПИ 724-725, М-Ст Коеджик УПИ 732, М-Ст Коеджик УПИ 729, М-Ст Коеджик УПИ 744-750, М-Ст Коеджик УПИ 730, М-Ст Суг.Алчник УПИ 891-892, М-Ст Коеджик УПИ 728, Поч.База, Ветроходна База на Язовир Искъ, Софийско Шосе, Татарски Брод На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Широки Дол: 1-ва 1, 86, 82, 84, 95, 97, 10, 101а, 107, 99, 93, 80, 87, 91, 89, 21, 40, 1, 29, 23, 2, 56, 47, 41, 22, 17, 26, 36, 35, 33, 42, 55, 11, 53, 30, 37, 62, 71, 44, 7, 14, 45, 15, 69d, 75, 5, 9, 31, 60, 51, 64, 73, 24, 61, 66, 59, 8, 39, 12, 58, 3, 69, 20, 46, 54, 10-та 1, 14, 10, 4, 12, 11-та 8, 4, 1, 10, 7, 5, 3, 12-та 4, 1, 2, 6, 13-та 5, 4, 12, 8, 14, 31, 10, 35, 33, 20, 16, 17, Параклис, 13, 29, 18, 15, 14-та 10, 14, 6, 12, 4, 15-та 1, 2, 19, 3, 13, 15, 7, 11, 5, 16-та 5, 4, 9, 5, 13, 1, 3, 7, 15, 2, 6, 17-та 7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13, 18-та 33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 8, 18, 1, 11, 12, 30, 14, 17, 2, 7, 5, 9, 19-та 9, 5, 1, 3, 7, 2-ра 6, 7, 11, 1, 2, 4, 5, 3, 10, 9, 20-та 17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8, 21-ва 1, 3, 7, 5, 2, 9, 22-ра 13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9, 23-та 22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 5, 1, 3, 6, 8, 18, 10, 4, 7, 19, 15, 2, 18а, 24-та 3, 1, 10, 7, 8, 5, 2, 25-та 5, 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2, 26-та 12, 16, 15, 13, 5, 3, 1, 8, 10, 13, 27-ма 27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 5, 10, 4, 7, 6, 12, 15, 23, 8, 17, 21, 1, 9, 13, 2, 11, 28-ма 6, 2, 14, 8, 29-та 2, 6, 8, 15, 13, 21, 7, 9, 12, 25, 10, 17, 3-та 19, 5, 17, 15, 14, 6, 1, 13, 8, 30-та 26, 12, 20, 14, 17, къща, 8, 18, 27, 29, 31, 23, 28, 33, 10, 22, 19, 21, 16, 9, 1, 11, 15, 7, 5, 3, 6, 13, 4, 2, 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43, 31-ва 33, 25, 21, 20, 31, 28, къща, 23, 29, 19, 15, 11, 13, 6, 8, 21, 3, 7, 1, 9, 32-ра 5, 4, 8, 3, 6, 1, 33-та 11, 24, 22, 13, 26, 9, 7, 15, 10, 12, 16, 2, 14, 4, 4-та 2, 5-та 21, 17, 6-та 3, 6, 2, 1, 7-ма 5а, 1, 3, 5, 9-та 28, 18, 16, 3, 25, 10, 7, 35, 41, 2, 34, 15, 37, 13, къща, 27, 9, 39, 11, 5а, 32, 17, 1, 33, 4, 26, 31, 6, 29, 8, 19, М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10, П-Л I - 568, ПИ 83291.1000.664, П-Л Іі Кв.392, 14, 16 На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56 На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ - Самоков: Лавандула, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Пашо Вила, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Язовир Искър Поч.База, Прогледна Ограда На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула, Общ.Самоков На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265, 22472.7449.174 На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков: 52249.5.381, Скз Ново Село На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч.База, Вила, Стоп.Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч.База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19 На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Шипочане На 15.07.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265 На 15.07.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч.База, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч.База На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Окол: 1433, Ренов Дол ПИ №1572 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Дългата Поляна Вила, местност Мало Равнище Вила, Вила, местност Мечката, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Щъркелово Гнездо Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Татарски Брод На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10 Община Своге   На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Губислав На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дружево: Вила, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 46, 22, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща, Вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Левище На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща, махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ -XV-46, махала Лак, Вила, Вила, махала Старо Село, къща, Вила, 2 На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3, Вила На 19.07.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Добравица На 19.07.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Искрец: Божица 42, 31, Габер 39, 18, 16, 14, 26, Иван Вазов 19, Искра 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, ХхIх-608, Кв.34, Явор 5 На 19.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Владо Тричков: 100 2, махала Голяма Лъка, махала Клисура, махала Пехчаница Вила, махала Ромча, ул.126 махала Голема Лъка Община Сливница   На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Алдомировци: ТП Гара Алдомировци На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ТП Мелницата На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв.19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, Вила На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Безден: .УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, В.З. Бистрица УПИ ХVі-164, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ 77, 24, ПИ №243, Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ VII-116, Кв.1, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица, УПИ -Ix-510, Кв.5а, Вила, къща, ПИ 77.41, Вила, Вила, Вила, Вз Бистрица На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, УПИ IX-115 Кв.26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25 Преместваем Обект, къща, къща, №, Вила На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Беледие Хан, Белидие Хан, Мес. Беледие Хан На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан къща На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, махала Беледие Хан, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ Іі-62 Кв 32, Беледие Хан На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Опицвет: УПИ XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв.32, УПИ XV-86 Кв.23, УПИ Іі-255, Кв.25, УПИ ХV-18, Кв. 2, УПИ ІІІ-Общ, Кв.42 На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ПИ №67372.26.118 Местн. Сарай На 15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ ІІ-62 Кв 32 На 15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Петърч: 068032 На 15.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци: 21-ва 3, 36-та 3, 41-ва 107, III-288 Кв.48, IV, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Детелина (Д.Благоев) 3, Здравец (Бр.Станиславови) 21, 6, Иван Вазов УПИ І-641, Кв.1, УПИ 11-616 Кв 8, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Кметство, ТП Дулерови На 15.07.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, къща, №, Вила На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов 17, 23, 24, 25, 20, 22, 28, 19, 27, 29, 26, 21, Войнишка Махала, Георги С. Раковски 8 А, 21, 38, 22, 12, 16, 35, 10, 24, 40, 28, 17, 33, 37, 34, 41, 23, 36, 32, 30, 20, 18, 19, 15, 14, 16а, 42, 29, 26, 25, 43, 27, Гургулят 7, 16, 9, 5, 11, 14, 13, 12, 3, 15, 8, 10, 1, 6, Капитан Радко Димитриев 46, 48, Михаил Георгиев Кенин 27, 19, 28, 30, 36, 38, 35, 34, 15, 26, 25, 21, 32, 24, 17, Паисий Хилендарски 6, Шейново 2, Юрий Гагарин 31, 27, 110 УПИ V-1624 Кв. 35, 84, 86, 100, 74, 98, 35, 114, 80, 76, 37, 82, 108, 39, 78, 25, 96, 102, 29, 43, 112, ТП Мелницата    

Реклама
comment 0
visibility 17768
ЧЕЗ

Планово спиране на тока в София от 24 до 28 юни

Планови спирания на тока за периода 24-28 юни ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ. Община БАНКЯ   На 24.06.2019 г. /08:45 - 11:00 ч./   На 28.06.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя,  Общ.  Столична: Вежен  1а, 11, 3, 4, 2,  Роза  78,  Шуманица  къща Община ВИТОША   На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра,  22-ра,  Асанова Чешма  Дясно, В. З. Асанова Чешма, Вила,  Бистър Поток  29, 22, 31, Кв. 2, 35, 30, 26, 24, 32, 20, 33, 25, 37, 21,  Боев Рид  4, 2,  Борика  10, 7 Зад Стадиона, 8, 5,  Брезова Гора  12, 23, 25, 5,  Виров Дол  8, 5, 7, 2, 4, 3, 6,  Войнишко Въстание  33, 25, 24, 41а,  Ела  3, 5, 10, 7, 12, 6, 3 А, 10а,  Елен  29, 25, 19, 16, 13, 21, 18, ул.  Елен и Страната, 15, 14, 27, 23,  Китен  6, 4, 16, 1, 14, 2б, 2, 8, 12, 3,  Любомир Миланов  36, 49, 44, 42, 45, 43, 47,  Момина Сълза  3,  Орница  18а, 10, 38, 1, 34, 18, 5, 28, 20, 30, 8, 2, 8а, 12, 14, 9, 6, 36, 40, 7, 4, 32,  Превалски Езера  25,  Приплат  Вила,  Пролет  5, 11, 1, 7, 9, 3,  Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/  7а, 4, 8, 7, 6, 13, 20, 9, 11, 5, 1, 3,  Страната  4, 10, 14, 8, 12, 13, 6, 16,  Червена Трева  8, 4, 3,  Юрушки Мостове  8 На 24.06.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 12-та /Кв. Симеоново/  7а, 7, 3, 4, 1, 5, 2а, 2,  15-та  10,  22/Кв. Симеоново/  41, 35, 47, 43, 12, 35а, 49, 39, 45, 37, 49а,  403/Драгалевци/  на Стълба,  503/Драгалевци/  6,  504-та/Слатина/  В. З.  Симеоново - Драгалевци,  507-ма/В. З.  Симеоново-Драгаревци/  2, 16,  7-ма /Кв. Симеоново/  11, 13, 12,  Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/  3а, 1, 2,  В. З.  Симеоново - Драгалевци,  Горска Ела  УПИ XI-723 Кв. 26, 33,  Железният Светилник/504/В. З. Симеоново-Драгалевци/  19, 6, 4, 10, 2, 8, 3, 5,  Нова Земя  10, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/  10, 12, 7, 15, 1а, 13, 5, 1, 4, 6, 9, 2, 8,  Проф. Александър Бурмов  26, 19, 2, 24, 10, 23, 13а, 8, 5, 6, 11, 9, 21, 18, 28, 22, Вила, 13, 7, 12, 20, 3, 14, 17, 4,  Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/  2, 6, 4, 8,  Симеоновска  34, 1, 36, 43, 47, 45, 38, 32, 30 На 24.06.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Братя Бъкстон  31, 40, 31г, 31б,  Бъкстон  27, 27, 31, 27 40, 31, 40, 40, Казбек  33,  Тодор Каблешков  27 А, И Бъкстон, 33, Бул.  Бъкстон/Ул. Т. Каблешков На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Офелиите /Владая/  12 На 24.06.2019 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Владая: Пернишко Шосе  27, 25,  Плиска  23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25,  Приплат  45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15,  Шаварница  4, 2 А, 1, 2, 6 На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва /Драгалевци/,  304-та /Драгалевци/  3, 2, 7,  305-та /Драгалевци/ 9, 12, 14, 18, 2, 4, 13, 5, 3, 16, 8, 11,  308-ма  8а,  308-ма /Драгалевци/  6, 2,  322-ра /Драгалевци/  5, 9, 13, 4, 3, 8, 10, 15, 11 Стр. Табло,  323-та /Драгалевци/  20, 10, 16, 18, 3, 14, 6, 22, 8, 24,  324-та /Драгалевци/  7, 12, 1, 14, 3,  325-та /Драгалевци/  6, 8, 12, 10, 5,  326-та /Драгалевци/  6, 10, 7, 4, 5, 4а, 3,  Акад. Сандерс  №47,  Андрей Бачковски  2,  Бойка Войвода  5а,  Драгалевци  II -Част, Драгалевски Манастир/,  Лешникова Гора  ул Лешникова Гора /Ул 305/,  Мащерка  54, 46, 50, 51, 48,  Планина Витоша,  Поп Тодор Врачански  14,  Природен Парк Витоша  ПИ 68134. 1978. 277,  Проф.  Боньо Ангелов  4 На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Беловодски път  34 Фитнес, 34,  В. З.  Симеоново - Драгалевци  Кл. 703 срещу Бензин. ОМВ,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Околовръстен път  Срещу ОМВ Симеоново,  Офелиите /Владая/  12, Симеоново  вилна зона, срещу Бенз. ОМВ, срещу Omv, К Л 703, Север УПИ 702, 728 срещу ОМВ,  Шумако / Симеоново На 25.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Купените  14 На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ix 1339. 1378 Кв. 3 В. З. Панорамен Път-Спец. Нужди-Беловодси път, Боянска Песен/774/  40,  Бял Равнец/621-ва/  9, 11,  Васил Чекаларов  35 Вила23, 49,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21, Йоан Кукузел/418/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  13, 14, 5а, 21, 5, 9а, 17, 16,  Офелиите /Владая/  12,  Панорамен път 45, 2, 26, 24а, 63, 60 Вила 30, 25, 65, 1а 1, 24, 61, 32, 24 Зад 24а,  Петко Войвода  34 На 26.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: местност Черния Кос  10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, Xv-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила На 26.06.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Владая: Еделвайс  3 На 26.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Белмекен  2а На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 410-та  42, 33, 40 Драгалевци, 23, 36, 35, 39, Кв. 20, 38, Вила, 27, 34, 32, 31, 29,  410/Драгалевци/  ул. 410/Ул. 509,  416/Драгалевци/  9 Еднофамилна Жилищна Сграда,  Xvіі-844 Кв. 12 Симеоново-Драгалевци,  Българска Легенда/416/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  Ъгъла ул. Веда Словена/412/, 1, 17, 5а, 17а, 2, 3а, 9, 7, 15, 13, 2а, 5,  В. З.  Симеоново - Драгалевци  ул. Моста 6, Чучура, Мост Кв. 1, Мост 5,  Веда Словена/412/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  1, 7, 3, 4а, 2, 6, 1а, 4, 9, 5,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Драгалевци  Кв. 61,  Змей Горянин/408/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  21,  Иван Гологанов/411/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  2, Илинден/Драгалевци/  15б, 15а, 15г, 15в, 13,  Йоан Кукузел/418/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  7, 15, 1, 19, 4, 18, 2, 10, 12, 6, 3, 8,  Манастирски Ливади  20,  Офелиите /Владая/  12,  Проф. Борис Йоцов/410/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  Вила, 24,  Стефан Веркович/419/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  4, 7, 3, 5, 6, 1, 11, 9, 8, 2, 13, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/  25,  Цани Гинчев/420/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  1 На 27.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва  54, 56,  1-ва /Драгалевци/  48, 55, 49, 55а, 44, 47, 53, 52а,  1-ва/Студентска/  52, 50,  2-ра /Драгалевци/  49 В. З. Киноцентъра, 56, 52, 50,  2-ра/278/  54,  Гена Димитрова  47,  Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/  53, №54 Драгалевци, 46 На 27.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин 5а На 28.06.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Вихрен/Петър Тонев/  11, 9,  Цар Борис III/Девети Септ. 215, 219, 211 На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 410/Драгалевци/  ул. 410/Ул. 509,  Войнишко Въстание  49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21,  Драгалевци  Кв. 61,  Илинден/Драгалевци/  15б, 15а, 15г, 15в, 13,  Офелиите /Владая/  12,  Проф. Борис Йоцов/410/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/  Вила, 24 На 28.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: местност Ботаническа Градина  УПИ І-2174 Кв. 33, УПИ Іі-2163, Кв. 33 На 28.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Народен Певец  8 На 28.06.2019 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  София: Акад. Петър Динеков/445-та/  5,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, 15,  Кимчовец  1, 4, 2, 3, 6, 4а, 6, 6а, 1,  Крушова Градина  35, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 29, 19, 21, 20 А, 25,  Хмел  6, 9, 16, 11, 8, 18, 12, 10, 7, 3, 13, 8а, 14, 1, 4, 2 Община ВРЪБНИЦА   На 24.06.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./   На 27.06.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./  На 28.06.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: 269-та/Връбница/  6, 8, 4,  Атанас Цветанов  7б, 6, 7, 5, 7а, 12,  Гайдарче  3, 7, 2, 6, 5а, 5,  Гайдарче  13, 15, 17, 11,  Остров  2, 4, 6,  Острова  1, 9, 4, 2 На 25.06.2019 г. /12:45 - 15:15 ч./ -  София: Ломско Шосе  1 На 26.06.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: 269-та/Връбница/  6, 8, 4,  Атанас Цветанов  7б, 6, 7, 5, 7а, 12,  Атанас Цветанов  7б, 6, 7, 5, 7а, 12,  Гайдарче  13, 15, 17, 11,  Гайдарче  13, 15, 17, 11,  Гайдарче  3, 7, 2, 6, 5а, 5,  Остров  2, 4, 6,  Остров  2, 4, 6,  Острова  1, 9, 4, 2 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 29.06.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I  5 Община ИЛИНДЕН   На 29.06.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Илинден  2, 3, 1, 4, 2,  Илинден  3, 2, 4, 1, 2,  Индже Войвода  2, 1, Индже Войвода  2, 1,  Константин Величков  1,  Константин Величков  1,  Парк Света Тройца,  Парк Света Тройца, Пиротска/Трети Април/  Парк Света Троица, 171, 171,  Пиротска/Трети Април/  171, Парк Света Троица, 171,  Света Троица/Вълчо Иванов/,  Света Троица/Вълчо Иванов/,  Тодор Александров/Н. Цанов/  1,  Тодор Александров/Н. Цанов/ 1,  Царица Йоанна  1,  Царица Йоанна Община ИСКЪР   На 25.06.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Бусманци: 0109. 1425. 652,  Беговица(Ул. 2-ра)  6, 29 На 27.06.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бусманци: 10-та  Площада,  III-134,  Кв. 12,  Асен Игнатов(Ул. 16-та)  8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15,  Владимир Георгиев(Ул. 4-та)  22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26,  Вучко Игнатов/Ул. 23-та/  5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12,  Ген. Гурко(27 и 10)  23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37,  Елин Пелин  2,  Кирил и Методий(12 и 14)  14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7,  Лашова(Ул. 15-та)  1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а,  Ловджийска(Ул. 22-ра)  4, 2, 1, 3,  Перуника(Ул. 11-та)  30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28,  Пробуда(Ул. 6-та)  2,  Просвета(Ул. 1-ва)  4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5,  Пчелина(Ул. 20-та)  1,  Родината(Ул. 21-ва)  56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6,  Сух Искър(Ул. 13-та)  3, 4, 5, 1, 2 На 27.06.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кривина,  Общ.  Столична: Балкан/Костадин Георгиев/  19-21 На 27.06.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бусманци  ул Сух Искър 7,  Ген.  Гурко  39,  Кв.  Бусманци,  Площад Елин Пелин №1 На 29.06.2019 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  София: Гара Искър Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 29.06.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София: Възкресение/Стоян Лепоев/  1,  Обеля  1,  Освобождение  4,  Парк Св. Св.  Петър и Павел,  Хъшове  11, 3, 1, 15, 13, 4 Парк Св. Св.  Петър и Павел, 7, 9, 1а, 5 Община КРАСНО СЕЛО   На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Димитър Манов 75  Бл. 83 Вх. А, Б, В,  Йордан Йовков Бл. 9 Вх. А,  Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/ Бл. 10 Вх. А, В, Г, Д, Е, Ж На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Манастирски Ливади  239б, 239 Вх. Б, В, 239а,  Русалийски Проход 1 Вх. А, Б,  Черни Връх 74-78 Вх. А На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Мотописта  238 Вх. 1, 2, 3, 4 На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Мотописта  238 Вх. 5, 7, 8, 9 Община КРЕМИКОВЦИ   На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 12-та/Враждебна/  павилион До Читалището, 8, 1, 16, 11, 7, 6, 12а, 18, 9, 12, 3, 13, 2, 4, 14, 5а, 10, 5,  62-ра/Враждебна/  3, 1, 2 На 28.06.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Кремиковско Шосе  13 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: X-1268, Кв. 63,  Симеоновско Шосе  166,  Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/  164, 97г, 152, 160, 90, 98, 166а, Вила 565, 166 Тдо Спа, 102, 84, 166 Он, 166 Ас, 166 Котле, 97а, 166, 94, 148, 100, 96а, 96,  УПИ VIII-1268, Кв. 63 На 24.06.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Чавдар Мутафов/452-ра/ 28, 30 61 Община ЛЮЛИН   На 24.06.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: 3011-та/Люлин/  7,  Люлин 7  Бл.  730,  Бл.  731,  Бл.  729 На 24.06.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 6  625 На 25.06.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7  Бл.  706,  ул.  Генерал Казимир Ернрот 34 На 26.06.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7  Бл.  701,  703,  704,  705,  ул.  Гоце Делчев 98,  100,  55 На 27.06.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7  Бл.  756,  711,  726,  732,  736 На 28.06.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7  Бл.  756,  785,  788,  789,  796,  ул.  Луи Пастьор  30 Община МЛАДОСТ   На 25.06.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва  Горубляне,  Самоковско Шосе  7 На 24.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3  Бл. 374 Вх Б На 25.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Горубляне  1 39, Общежитие 39, 38, 40,  Горубляне  До 42, 42, 41, К 4 Имот 2492,  Младост  38 На 26.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов  Между Бл.  55 и Бл.  67 - Автокъ, Зад Бл 67, До 67, 38, /Упи VIII-291, 38,  Младост  До 67 До Битов Комбинат, До 66/Битов К-Т, 67, До 67, Пред 67,  Младост 1  79в, 79,  Младост 1  До Бл.  66, 66, 55, 67, 67,  М/У Вх. 1 и Вх. 2, До Бл 55/56, 67 На 26.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 68134. 4085. 9708,  Виднище / Горубляне  25, 21, 27, 31, 23, 31 А, 29,  Горубляне  къща,  Искър / Горубляне  45 А, 84, 66, 88, 78, 74, 68, 47, 72, 43, 82, 43а, 41, 39, 51, 80, 70, 76, 49, 45, 86,  Минзухар  13, 10, 12, 6, 9, 20, 2, 16, 8, 7, 3, 17, 14, 15, 1, 4, 11,  Младост  М Виднището №27,  Освобождение / Горубляне  22, 16 1, 2,  Павел Красов / Горубляне  25, 29, 27, 27 УПИ 2-1943 К В44, 31, 23,  Палма,  Пловдивско Шосе  11, 64, 15,  Селището  2, 5, 12 А, 16, 14, 14 А, 2 А, 14а, 4, 10, 6, 12, 8, 18,  УПИ ІІІ-1266,  Кв. 82 М. Горубляне,  Цветна Градина /Горубляне  26, 17, 28, 22, 24, 23, 19, 13, 18, 16, 25а, 27, 31, 21, 29, 15, 33, 7, 20, 25, 35, 20 УПИХІ 328кв46, 16, №14, 9 На 26.06.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов  1, 1, 1 На 27.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3  Бл. 374 Вх В На 27.06.2019 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  София: Младост 1  38, 38а Тц/Зад/, срещу 38а, 38а, 38, 143, 37б,  Никола Генадиев  7, 7 На 28.06.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/  1, 113а Община НОВИ ИСКЪР   На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5588. 83,  538,  577,  В. З Воинеговци Кл.  В  Стб,  В. З.  Войнеговци  Клон В Ст. 87, Клон В Ст. 35, Клон В Ст. 81, Клон В Ст. 44, Клон Е Ст. 25, Клон В Ст. 119, Клон В Ст. 78, Клон В Ст. 112, Клон В Ст. 95, УПИ Ххv-518, Клон В Ст. 141, Клон Е Ст. 33, Клон В Ст. 124, Клон В Ст. 99, Клон В Ст. 146, Клон В Ст. 115, Клон Е Ст. 24, Клон В Ст. 109, Клон В Ст. 15, Клон В Ст. 130, Клон В Ст. 75, Клон Е Ст. 26, Клон Е Ст. 29, Клон В Ст. 54, Клон В Ст. 73, Клон В Ст. 151, Клон В Ст. 31, Клон В Ст. 147, Клон В Ст. 70, Клон В Ст. 118, Клон В Ст. 50, Клон В Ст. 101, Клон В Ст. 65, Клон В Ст. 77, Клон В Ст. 71, Клон Е Ст. 41, Клон В Ст. 21, Клон В Ст. 52, Клон В Ст. 84, Клон В Ст. 36, Клон В Ст. 33, Клон В Ст. 67, Клон В Ст. 129, Клон В Ст. 98, Клон В Ст. 51, Клон В Ст. 53, Клон Е Ст. 43, Клон В Ст. 125, Клон Е Ст. 28, Клон В, Клон В Ст. 34, Клон В Ст. 131, Клон В Ст. 74, ПИ №588 Стълб В 112, Клон В Ст. 47, Вила, къща, Клон Е Ст. 47, Клон Е Ст. 45, Клон В Ст. 126, Клон В Ст. 123, Клон В Ст. 64, Клон В Ст. 79, Клон В Ст. 49, Клон В Ст. 85, ПИ 297, Клон В Ст. 116, Клон В Ст. 92, Клон В Ст. 143, Клон В Ст. 122, Клон В Ст. 86, Клон В Ст. 146, Клон Е Ст. 37, Клон В Ст. 105, Клон В Ст. 149, Клон В Ст. 32, Клон В Ст. 83, Клон Е Ст. 44, Клон В Ст. 63, Клон В Ст. 145, Клон В Ст. 150, Клон Е Ст. 31, Клон Е Ст. 36, Клон В Ст. 117, Клон В Ст. 48, Клон В Ст. 148, Клон В Ст. 132, Клон В Ст. 120, Клон В Ст. 22, Клон В Ст. 121, Клон Е Ст. 27, Клон Е Ст. 30, Клон В Ст. 91, 999 В. З.  Русия, Клон В Ст. 94, Клон В Ст. 82, Кл. В срещу Ст. 68, Клон В Ст. 152, Клон Е Ст. 32, Клон В Ст., Клон В Ст. 104, Клон В Ст. 72, Клон В Ст. 108,  Горска Поляна/Септември/  Стълб 117,  Имот  526,  Магарански Ливади  11884, местност Магарински Ливади,  местност Пясъчна Кариера,  ПИ 11884. 5957. 31,  ПИ 11884. 9557. 35. 125,  ПИ 2 Кв. Б-14-6 -Б Стълб 133,  Пи312  И312,  Стара Планина/Венче Найдено  10,  УПИ I-406 Кв. 16 На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: М. Средни Рид Пл 12, местност Вонеговци  Пл. 13,  С. Войняговци,  М. Средни Рид,  Св. Св. Кирил и Методий  къща На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: В. З.  Войняговци ПИ 11884. 5957. 39,  В. З.  Войняговци ПИ №11884. 5963. 1 На 26.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 27.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: Китка,  Татарска На 26.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 27.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Подгумер: 57011. 5534. 40,  Брезите  1, 6, 5а, 5, 9,  Китка  6, 12, 3, 7, УПИ Іі 436, 9, 1а, М. Чешмата Им. 019057, 1, 8,  Крушова  5, 3, 2,  Мургаш  1, 3, 5,  ПИ 57011. 5548. 48,  Стубела  1,  Татар махала ала/Веселин Младен  6, 16, 14, 9, 12, 8а, 4, 21, 8, 34, 10, 19, 20, 13, 18, 31, 27,  Тинтява  3,  Чемшир  2, 1, 6, 4, 3 Община ОБОРИЩЕ   За периода 24-30.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бул. Дондуков - Партиен Дом На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Марин Дринов  24, 26, 28, 30,  Цар Симеон  39 Магазин 3, 39 Ателие 5, 39 Аателие 11, 39, 39 Ателие 3а, 37 Гараж 5, 52, 37 Ателие 1, 39 Ателие10/11, 37 Офис, 58, 62, 39 Ателие 6, 37 Гар. 1, 39 Магазин 4, 37 Ателие 2, 39 Ателие 1, 54, 39 Ателие 3, 37 Ателие 3, 37 Магазин, 37 Гараж 4, 39 Магазин 2, 37, 39 Ателие 8, 60, 39 Ателие 9, 39 Ателие 4/4, 39 Магазин 1, 64, 39 Ателие 2, 39 Ателие 7, 66 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 24.06.2019 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  София: В. З.  Смърдана  Горен,  Суходолска  175, 2а На 24.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел  602,  Овча Купел 1  602 На 24.06.2019 г. /10:30 - 13:15 ч./ -  София: Суходол  Суходол На 26.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Малобучински Път/Ман. Дол/  73,  Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/  4,  Рила  21 На 26.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва  М. Шевовица  ул. Малина,  Бор  Кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/  16 М Шевовица П- Л050016,  Липа  В. З.  Манилов Дол, 37 Мест.  Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол,  М Малинов Дол, УПИ Ііі-19,  Кв 1,  М. Малинов Дол,  Малина / Симеоново  5,  Малобученски Пътупи Xv-133кв. 7  47,  Малобучински път  19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53,  Медвен/Маргарита Георгиева/  Имот №050010,  местност Манилов Дол  Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, До Колите, Строеж, 35,  местност Суходол  път За Банкя До Язовира, До Болницата, 26,  местност Суходолско Землище  Вила, Манилов Дол, 21, 71,  Овча Купел  М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица,  Разсадника,  Суходол  Кв. Манилов Дол 16-18,  Суходолски път Вила,  УПИ VIII-13, Кв. 7  Малобучински път №63,  УПИ-III-232,  УПИ-X-153 Кв. 3,  Филиповци  М.  Манилов Дол- Шевовица,  М.  Манилов Дол На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Бор/9-та/  25,  Градомански Път/В. З. Симоница/  6, 14, 2, 18, 4, Дерето, 16, 10, 12 На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва  М Равнище Пи089006 Суходол,  1-ва  Кв. Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53,  Веселин Бешевлиев  24,  Игрище  П-Л 24/878, П-Л,  М-Т Средни Рид-Суходол  ПИ 68134. 3927. 40, местност Голяма Могила  ПИ 68134. 4141. 802,  местност Горен Смърдан  Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, местност Манилов Дол  Вила, Голяма Могила,  местност Суходол  Вила, До Язовира, До Болницата, Серумен Институт, Суходолско Шосе, Язовира До Суходол, Игрището, До Болница За Наркомани, Евр. Ливади,  местност Суходолско Землище  Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан,  Николай Хрелков  16 Смърдан,  Орех  №37, 35,  Падина  18б К. Л. 373,  Падина  17 Кв.  Суходол,  Равнище/Кв. Суходол/  1,  Равнище/Кънчо Стоилов/  Им. 1056, Стр. Табло,  Смърдан  15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б,  Смърдан  Вила, 15, 6,  Станислав Ангелов  Игрището,  Суходол, Суходол,  Суходол  ПИ 1274,  Суходол  1,  Суходолска  189,  Траян Танев  97,  Траян Танев  №2, 1 На 27.06.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Горица  6, 8 На 28.06.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Буря  26 Община ПАНЧАРЕВО   На 25.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица,  Общ.  Столична: 04234. 6938. 3726,  13-та 1,  73-та  До Магистрала,  Васил Левски/69-та/  18,  Ведрина  12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/  Манастир,  Клисурговец/Йордан Апостоло  9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8,  Люляк  6, 4, 9, 3, 5, 1, местност Големият Чукар,  Младен Ангелов/39-та/  28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29,  Стефан Стамболов/Ник. Попов/  17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10,  Тинтява/36-та/  16, Помпа, 18,  УПИII-1630, Кв 88а,  Чемшир  7, 6, 4а,  Ягода/56-та/  13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А На 24.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Герман: вилна зона Враня  1, 1а,  Искър/32-ра/  9,  Осми Март/15-та/  Вила, Старият път  8 На 24.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лозен,  Общ.  Столична: 44063. 6207. 410  ул. Стар Лозенски Път,  вилна зона Враня,  вилна зона Враня Триъгълника,  М. Врана Лозен Триъгълника,  Марица/В. З. Врана-Лозен/  1, Враня-Триъгълника П-Л 184 Бс,  Стар Лозенски път  37, 84, 28, 44 Павилион, 16, 30, 2, 52, 51, 9, 23, 55, 1, 36,  Стара Планина/В. З. Врана-Лоз  20,  Тимок/В. З. Врана-Лозен/  3,  УПИ XIx-40, Кв. 12  М. Враня Лозен Триъгълника На 24.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Панчарево: къща На 24.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва/Студентска/  10,  14831. 6520. 403. 4. 2  ул. Стар Лозенски път №36,  XvIII 115 М. Враня Лозен Триъг.,  Враня  ул 1,  Враня-Лозен-Триъгълника,  местност Враня  Вила В ул. 1 №20, ул. 1 №8, 14 Враня, Вила, Работилница, Имот 158, Барака, къща, Офис на ул. 1 №17, Стар Лозенски път 36, 1,  Пловдивско Шосе  82, 102,  Рила/В. З. Врана-Лозен-Триъгълника/,  ул.  Стар Лозенски път,  Цариградско Шосе/Тракия/  82 На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Железница,  Общ.  Столична: В. З Ярема  Имот 248 Кв.  27,  В. З Ярема УПИ III-289 Кв.  30,  В. З.  Ярема ул. 9-та  3,  вилна зона Ярема  УПИ VII-252,  Кв. 27,  УПИ ХVI-226,  Кв. 25,  ХХІІ,  Ярема/20та/  26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241,  Кв. 27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37 На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плана: махала . Календарова  1, Вила,  махала . Манчева,  махала . Риджова  Вила,  махала Велчева На 24.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 27.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: В. З.  Ярема УПИ XVII-227 Кв. 25,  В. З. Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23 На 25.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Железница,  Общ.  Столична: 29150. 7110. 1236. 1, 68134. 7110. 1,  854,  X,  Ален Мак  4, 1, 3, 5, 8, 10, 2, Стоп. Двор,  Белишако,  Боровец  3, 10, 8, 4, 2, 5, 6,  В. З Ярема Имот 248 Кв.  27,  В. З Ярема УПИ III-289 Кв.  30,  В. З.  Ярема ул. 9-та  3,  Ведена/8ма/  4, 13а, 4, 17, 12, 9, 16, 19, 11, 23а, 1, 15, 23, 8, 14а, 3, 29, 13, 31, 6, 2, 7, 21, 14, 5, 10, 18,  вилна зона Ярема  УПИ VII-252,  Кв. 27,  Витево  Вила,  Вителски Дол  11, 13, 2, 3, 9а, 5, 7, 8 Параклис, 4, 15, 9, 11а, 19, 1, 17, 10, къща, Водна Помпа,  Витоша/21ва/  8а, 10, 7а, 4, 3, 2, 1, 13, 7, 6, 8, 40, 5, 13,  Долна Планина,  Дрен  1, 3, 2, 4, 5,  Дъбова Гора/11та/  15, 2, 13, 9, 2а, 8, 11, 7, 1, 5, 6, 3, 4,  Еделвайс  3, 5а, 4, 7, 5,  Здравец/10та/  4, 1, 6, 2, 8, 5,  Иглика  5, 7, 10, 1, 3, 6, 8, 2, 4, 9а, 15, 9, 12, 13, 9б, 11,  Изгрев/Велин Вукадинов/  6 А, 7, 6, 3, 5, 1, 8, 30, 20, 2, 12, 4, 10, 16, 14, 18, 11, 19, 33, 28, 42, 15, 24, 21, 37, 13, 17, 26, 40, 35, 23, 32, 29, 30, 34, 31, 25, 27, 38, 44,  Искърска/Христо Петков/  1, 4, 5, 6, 20, 8, Читалище, 16, 9, Дискотека, 15, 2, Павилион, 7, 11, 22, УПИ XXIX,  Кв. 41, 14, 3, 17, 34, 28, 24, 27, 23, 25 А, 25, 28а, 30, 26,  Калугер  М. Калугер,  Кимов Дол/13та/  7, 1, 6, 3, 5, 2, 4,  Лева Река/7ма/  7, 10, 3, 8, 4, 6,  Ленище/24та/  6, 4, 2, къща, УПИ Хххіі+861 Кв. 1, 1,  Лозенска Планина/3та/  3, 10, 12, 4а, 8а, 4, №6, 8, 6,  Люляк  9а, 4, 12, 13, 1, 2, 21, 5, 9, 23, 15, 17, 10, 8, 11, 19, 25, 25а, 6, 3, 7,  М. Запальето 29150. 7110. 1192,  Мала Железница/25та/  2, 6, 1, 6а, 5, 6, Манастирище/23та/  13, 19, 10, 3, 1, 5, 21, 4, къща, 12, 15, 9, 14, 11, 8, 16, 7, 2, 17, 43, 39, 26, 28, 31, 33, 24, 37, 29, 33 А, 27, 51, 44, 18, 34, 41, 42, 45, 50, 36, 46, 22, 30, 48, 40, 35, 38, 25, 47, 32, 23, 49,  Мест. Пандачки Кошари, местност Елата  къща, Имот 75, Пл. 000815, ПИ 29150. 7110. 99, Вила, Вила, 76, Стопанска Сграда, 44, Вила, Водна Помпа, къща, Вила, местност Ковачки Кошари  Вила, Вила, Вила, 1, Кл. 72-83-97 и 22-16-91, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари, местност Чемерник  къща,  Момин Проход  1, 6, 8, 3, 2,  ПИ 29150. 7110. 973,  Пл. 972, Плана Планина/4та/  1, 3, 3, 5, 1, 1а, 37, 23, 42, 27, 38, 39, 30, 46, 36, 19, 34, 35, 40, 48, 11, 25, 29, 31, 28, 31а, 33, 21, 6, 4, 8, 4а, 13, 22, 17, 15, 8а, 12, 18, 11, 10, 7а, 20, 16, 7, 24, 14,  Пробуда  5а, 4а, 11, 3, 5, 3а, 1а, 10, 9, 7, 1, 12, 2, 8, 23а, 6, 36, 30, 14, 33, 12, 16, 22, 28, 32, 13, 24, 25, 34, 23, 14а, 26, 27, 18, 31, 29, 35, 21,  Самоковско Шосе/1ва/  6, 27а, 21, 25, 17, 2, 27, 19, 27 А, 12, 1, 23, 29, 3, 13, 11, 16, 8, 9, 5, 4, 10, 14, 63, 56 А, 85, 59, 55, 42, 91, 65, 71, 64, 79, 83, 61, 63, 75, 54, 66, 48, 60, 73, 77, 58, 56, 67, 69, 71 Стопанска Постройка, 87, 81, 52 А, 52, 57, 50, 62, 89, 46, 29, 36, 28, 24, 26, 38, 35, 18, 43, 49, 34, 20, 44, 33, 31, 40, 41, 22, 35а, 47, 37, 53,  Стамболова Река  5, 7, 29, 19, 27, 15, 25, 31, 9, 17, 5а, 21, 6, 3, 1, 4, 35, 33, 22, 4,  Тупанкови Кошари  Пи-981,  УПИ VІ-674 Кв. 38,  УПИ ІІІ Кв. 25,  УПИ ІІІ-404 Кв. 17,  УПИ ХVI-226,  Кв. 25,  УПИ ХІ-866 Кв.  28а,  Урвич/Цветан Милев/  27, 24, 38, 34, 25, 11, 17, 28, 19, 15, 18, 26, 13, 20, 30, 32, 22, 7, 21, 36, 23, 2а, 1, 6, 14, 12, 16, 2, 4, 5, 5а,  Ххіі,  Центъра,  Черни Връх  9, 5, 15, 11, 17, 3, 5а, 7, 13, 4, №2,  Шипка  4, 1, 5, 7, 3,  Ярема  В. З. Ярема,  Ярема/20та/  Вила, 5, 7, 13, 3, 11, 1, 26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241,  Кв. 27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37, Вила, УПИІ-30 Кв35а, М. Високи Рид, П-Л12 Кв3, № ., 9, 20, Вила, УПИ Іх Кв.  39, къща, УПИ 4-73 Кв 18, 15, 3, 2, 29, Кв 15 УПИ 14-24, УПИIII-148,  Ярема/20та/, УПИ XII, Кв. 41 На 25.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Панчарево: УПИ XII-328, Кв. 38 На 25.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: 1-ва  30, УПИ ІV  Кв. 41 ІІ,  2-ра/278/  6, Климент Охридски  166,  Пробуда  14,  Самоковско Шосе  6,  Стопански Двор  С. Железница,  В. З.  Ярема, 3 В. З. Ярема На 25.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ковачевци,  Общ.  Самоков: 1,  М.  Високи Рид,  32,  66, В. З Ярема, М. Високи Рид,  67 М. Ковачевци,  В. З.  Ярема,  В. З. Ярема М. Високи Рид Пи1,  В. З. Ярема Поз Имот 4,  УПИ II-317,  Кв. 37,  УПИ IX-317,  Кв. 37 На 25.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плана: 56624. 7202. 153,  Ix - 6,  XvI-58,  В. З. Кантона,  М.  Църна Трева  М.  Църна Трева ПИ 17052-Прогледна Ограда, махала . Горна Календарова,  махала . Джамбова  Вила, 3,  махала . Календарова  2, Вила, къща, 1, Вила, 1, Вила, 2, махала . Кьосева  Вила,  махала . Манчева,  махала . Масова  Вила, Помпа, Вила, Вила, 2, Работилница, къща, Вила, къща,  махала . Новачка  Вила,  махала . Риджова  Вила, Вила, Имот 180, къща,  махала . Тодорова  Вила, 250, Помпа, 1, къща, Стопанска Постройка,  махала . Чорбаджийска  Вила, Мест. Мечито Нпи 024112, Вила,  махала Бурнаска махала Елата, 15 Вила, Вила, Стопанска Постройка, къща, ПИ 155, 1, 4 Тунел,  махала Велчева,  махала Славкова Вила,  махала Турмачка  Вила, Имот. 569, Помпа, Имот №419, Водна Помпа, Ярмомелка, къща,  махала Чаршийска  УПИ Vіі-9 Кв. 7, Вила, къща, УПИ XvI, Водна Помпа,  местност Елата,  ПИ 976,  УПИ Ііі-31,  Кв. 11 На 25.06.2019 г. /08:15 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков: Iv-324, Кв. 38,  XII-5  Кв. 12,  В. З.  Ярема,  В. З.  Ярема УПИ VI,  Кв.  37,  В. З.  Ярема УПИ XVII-227 Кв. 25,  В. З. Ярема УПИ XVI-28 Кв. 15,  В. З. Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23,  УПИ XI-178, Кв. 22 В. З. Ярема,  Ярема На 25.06.2019 г. /08:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Железница,  Общ.  Столична: 68134. 7110. 1, местност Елата, местност Ковачки Кошари  Вила На 25.06.2019 г. /08:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /08:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плана: махала Бурнаска  махала Елата На 25.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица,  Общ.  Столична: 0423. 6992. 6,  04234, 6969, 3492,  04234. 6966. 3835,  Ме Манастира,  04234. 6979. 364,  04234. 6983. 2093,  04234. 6988. 2988  М. Кукул, 04234. 6990. 333,  101-ва  1, М. Рудище ПИ 515068 Стр. Табло, 1,  3-ти Март  15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11,  8-ми Март  2, 2а, 1, 8, 11, 10,  XIII-705, Кв. 94,  XvIII-573, Кв. 43а,  XxIv-1656 Кв. 92,  XxvII-18 Кв. 15,  XxvII-3658,  Іv-516013, Ііі-234,  Алеко/15-та/  34, 32, 38, 40а, 19, 40, 38а, 29, 6, 36, 24, 2, 16, 20, 30, 1, 30, 36а, 7, 32а, 13, 28, 31, 8, 15, 10, 33, 12, 23, 3, 21, 11, 42, 2, 8, 22, 14, 18, 33, 14, 9, 21, 27а, 17, 25, 52а, 50, 46, 44, 37, 70, 68, 62, 58, 54 А, 56, 31, 54, 43 Кв. 93, 66, 70, 60,  Бановец/45-та/  2, 15, 4, 12, 8, 13, 11, 7, 9, 6, Центъра УПИ 17 Кв 2307, 10, 13, 17, 11,  Беликата 1, 1 А, 8, 9, 4, 5, 10, 2, 3, 4 А, 7, 9 А, 11, 6 А, 13, 14,  Бистрица-Център, Кв. 40,  Бистришка Четворка/68-ма/  4, 7, 5, 8, 1, 2, 6, 2а, 10, 3,  Бистришко Бранище  27, 29, 39, 9, Р-Н Панчарево М. Бистрица УПИ I,  Богдана  Кв. 38 Имот 10, Кв. 38 Имот 2, 14, Кв. 38 Им. 9вила, Пи276, МТП 983-12-61, ПИ 27048 Кв. 27, МТП 70-64-27, ПИ 2981, Пи04234, 16, 2980, Кл. 978-06-53, 14,  Божур  1, 3,  Борова Гора  2, 4, 9, 1, 5, 7, 9, 6, 3, 11, 13, 4, 15, 24, 31, 16, 35, 25, 33, 17, 18, 26, 30, 10, 34, 21, 27, 38а, 36, 22, 14, 38, 20, 12, 32, 40,  Бреза  12, 7, 8, 10, 2, 28а, 30, 28, 16, 22, 32, 13, 20, 9,  Букет  21, 31, 1, 7, 26, 23, 35, 1, 28, 12, Кв92 П-Л ХХІІІ-1656, 13а,  Бучаро/Методи Гергов/  4, 1, 2, 3,  В. З.  Бистрица - Разширение, Васил Левски/69-та/  4, 12, 14а, 8, 6, 10, 4, 11, 3, 1б, 1, 15, 5а, 14, 7, 9, 1в, 2,  Ведрина  Цв. Градина 12,  Венец/Тане Джуков/  9, 3, 5а, 10, 5, 1, 8, 2, 4,  Вечерница/62-ра/  11, 4, 10, 1, 6, 2, 5, 12, 6а, 3,  вилна зона Бистрица  УПИ XII Кв. 42, 191а Вила, Вила №115, ПИ 515068 М.  Рудище, къща, Строителство, къща, Вила №43, УПИ 14-52 Кв 40,  вилна зона Манастира  Вила, Вила, УПИ 17-323 Кв 3м Р-Н Панчарево, Вила, Вила, Вила,  Витоша  4, 2, 6,  Витошко Лале  13, 14а, 20, 28, 21, 40, 22, 25, 23, УПИ 12-36, 27, 14, 16, 24, Кв 13, 32, 15, 26, Кв13а УПИ 15-2990, 34, 42, 38, 18, 1, 2, 2а, 8, 3, 6, 10, 6 Ъ/Л ул. Зорница,  Втори Юни/124-та/  2,  Върла Поляна/111-та/  69а, 1, 23, 16, 66, 41, 25, 15, 41, 19-21, 15а, 14, 6, 11, 3, 13, 2, 5, 13а, 8, 1а, 9, 12, 14,  Гората  10,  Горски път  4-6, 28, 20, 28а, 11, 1, 7, 9, 16, 15а, 32, 36, 17, Гъбешница/52-ра/  2, 6, 4, 11, 14, 9, 5, 12, 10, 8,  Детелина/8-ма/  8, 3, 5, 6, 2, 7,  Дъбова Гора  16, 9, 22, 3, 118, Еделвайс  1, 10, 3, 8, 3а, 2, 6, 7, 5,  Загрене/Крум Карчин/  10, 12, 2, 7, 6, 3, 8, 5, 4, 1, 1-А,  Здравец  19, 1а, 2, 8а, 5а, 9, 7, 12, 8, 15, 5, 17, 6,  Зорница/63-та/  11, 22, 2, 3а, 12, 1, 17, 13, 15, 6, Ъ/Л С ул. Вечерница, 2а, 16, 7, 10, 3, Ивайло/42-ра/  4, 7, 8, 6а, 17, 10, 1, 19, 13, 3, 15, 5а, 5, 6, 26, 28, 63, 29, Ъ/Л С ул. Младен Ангелов, 18, 24а, 61, 41, 34, 14, 31, 12, 35, 55, 21, 39, 43, 24, 33, 42, 22, 32, 38, 37, 45, 30, 47, 50, 25, 39а,  Ивата  1, 6,  Иглика  3,  Калина/44-та/  1, 18, 5, 14, 7, 5, 2, 6, 4, 8, 3, 2а,  Калугерица/П.  Ценков/  10, 18, 32, 26, 10, 13, 24, 14, 17, 11, 5, 31, 8, 1, 12, 4, 2, 11, 14, 12, 8, 3, 2, 34, 26, 11, 5, 2а, 8а, 12, 8, 4, 2, 9,  Каменоделска/7-ма/  2, 4,  Капина  26, 6-8, 3, 3, 46, 4, 13, 11, 21, 7, 7а Вила, 15, 30, 24, 20,  Катунище/Григор Гергов/  13, 10, 12, 12а, 3, 11, 1, 2, 9, 12, 8, 4, 4а, 6, 13, 2б, 2в, 5, Клисурговец/Йордан Апостоло  14, 12, 11,  Кооперативен Труд  10, 4, 3, 12, 10а, 6, 8,  Космонавт  9, 11, 3, 28, 4, 5, 7, Криволак/Ален Мак/  6, 9, 17, 15, 1, 1а, 3, 8, 13, 11, 2, 4а, 5, 4,  Латинка/64-та/  2, Б, 1, 4,  Липа  1, 9, 3, 47, 30, 33, 13, 28, 1, 18, 22, 36 вилна зона Бистрица, 41, 27, №11,  М.  Хумата,  М. В. З. Бистрица Вила Бреза,  М. В. З. Бистрица Вила Морена,  М. Петрефетин УПИ I-842 Кв. 45,  М. Рудищата,  М. Хумата ПИ 04234. 6980. 317,  Мали Дол/Йордан Терзийски/ 5, 3, 1, 4, 6, 3, 2,  Малина  8, 5, 1, 4, 9, 6, 8,  Марина Поляна/9-та/  2а, Стр., 2, УПИ 2372 Кв 8, 12, 7, 16, 1, 22, 10, 25, П-Л ІІ-2036, 3, УПИ 19-2238 Кв 5 Б, Строителство, 4, 18, 5, 11, 14, 13, 3а, 6, 8, 15,  махала Богдана ПИ 321, местност Стоилова Ливада,  Минзухар  2а, 2, 1, 5,  Младен Ангелов/39-та/  3, 7, 6, 4, 2а, 2, 13, 18, 25, 11, 24, 15, 11а, 26, 22, 21, 23, 12, 14, 10,  Младост/37-ма/  5, 1,  Момин Проход  6, 7, 3,  Морените  4,  Никола Крушкин/2-ра/  64а, 66, 29, 52, 68, 27, 59, 62, 60, 47, 70, 43, Ресторант, 31, 4, 49, 35, 64, 41, Павилион, 45, 39, Читалище, 37, магазин за хранителни стоки, 130в, 130г, 130а, 130д, 130б, 130, 101, 96, 94, 13, 8а, 4, 26, 20, 9, 32, 36, 21, 28, 16, 15, 4а, 30, 14, 24, 7, 17, 23, 8, 34, 6а, 6, 10, 22, 18, 12, Магазин, 63а, 53, 72, 63, 82, 55, 78, 74, 80, 84, 61, 63, 57, 21, 23, 54, 38, 50а, 50, 48, 58, 56, 52, 33, 52а, На Пазара, УПИ Хvііі Кв. 40,  Парцел XvII-515 На 25.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Железница,  Общ.  Столична: 139020,  29150, 7102, 309,  29150. 7102. 1151,  29150. 7102. 993,  29150. 7107. 521,  29150. 7107. 904,  V-931,  Кв. 59,  №29150. 7107. 1632,  Белишако,  Брезовица,  Ваклинови Кошари,  вилна зона Брезовица,  Витоша/21ва/  Местовст Белите Брези,  Долна Планина  М. Гладни Рид  ПИ 007105,  Крушкини Кошари  къща, Пл.  N957, Вила, ПИ 143001,  Мангови Кошари,  махала Ленище, местност Елата  Вила, Вилна Сграда, къща, местност Ковачки Кошари  Вила, местност Мангови Кошари  Вила, местност Пържови Кошари  1, Вила, 5, 1 Вила, местност Умни Дол  Вила, 7, 23, местност Цареви Кошари  12, 24, 14, 17, 19, 31, къща, Вила №22, 3, М. Брезовица, 11, Вила, 23, 5, 16 Вила, 28, 6, Ст54, Вила, местност Чемерник  1, 21, 39, 3, Вила, 56, 69, 62, 4, 19, къща, 14, 28, Имот 734, 8, 68, 47, 50, 52, 78, 2, 25, 55, 9, 41, 45, 40, 10, 26, 15, 6, 46, 38, 49, 27, 71, 20, 23, Идн 29150. 7106. 478 М.  Белишако, 43, 48, 74, 5, Кв. 54 УПИ 5-597, 77, 36, 66, 32, ПИ 139034, Имот139043, 35, 11, 12, 22, 30, 34, 63, 17, 13, 31, 60, Вила №68, 57, 54, 75, 70, 64, 33, 16, 29,  ПИ 29150. 7102. 995,  ПИ 979 К. Л Г-19-2г,  Плана Планина/4та/  5 Овчарник,  Самоковско Шосе/1ва/  4, 44, 1 ПИ №943 К. Л. Г-19-3-Бс,  Тупанкови Кошари,  Черни Връх  2 На 25.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Панчарево: Беликата  12,  Детски Град,  Лъката На 25.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Iv-1529, Кв. 25,  Бистрица  До Читалището, Янч. Река/Резньовете, ул. Ст. Стамболов 149,  Букет  48 Ат. 11, 48 Ат. 14, 48 Ат. 12, 48 Ателие 4, 48 Магазин 4, 48 Гараж 2, 48 Гараж 4, 48 Ателие  9, 48 Магазин 3, 48 Ателие  2, 48 Гараж 3, 48 Магазин 2, 48 Ателие  15, 48, 48 Магазин 5, 48 Ателие 16, 48 Ателие  10, 48 Ателие 3, 48 Ателие 17, 48 Ат. 5, 38, 36, 34, № 42, 48 Партер,  Горски Пътник  30,  Дианабад  12,  Незабравка/В. З.  Бистрица/  2,  Никола Крушкин-Чолака/494-Т  78,  Роза  22,  Синчец  38,  ул.  Манастирска Ктп,  ул.  Незабравка  7,  УПИ ІІ-2405,  Кв. 20а М. Бистрица,  УПИ Х-2181 Кв. 5,  Ябълкова Градина На 25.06.2019 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.06.2019 г. /15:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Пасарел: вилна зона Пасарелско Езеро  УПИ 22472. 7302. 263

comment 0
visibility 17715
ЧЕЗ

Планово спиране на тока в София от 10 до 14 юни

Планови спирания на тока за периода 10-14 юни ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ. СОФИЯ ГРАД Община ВИТОША На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, 22-ра, Асанова Чешма Дясно, В. З. Асанова Чешма, Вила, Бистър Поток 29, 22, 31, Кв. 2, 35, 30, 26, 24, 32, 20, 33, 25, 37, 21, Боев Рид 4, 2, Борика 10, 7 Зад Стадиона, 8, 5, Брезова Гора 12, 23, 25, 5, Виров Дол 8, 5, 7, 2, 4, 3, 6, Войнишко Въстание 33, 25, 24, 41а, Ела 3, 5, 10, 7, 12, 6, 3 А, 10а, Елен 29, 25, 19, 16, 13, 21, 18, Ул. Елен и Страната, 15, 14, 27, 23, Китен 6, 4, 16, 1, 14, 2б, 2, 8, 12, 3, Любомир Миланов 36, 49, 44, 42, 45, 43, 47, Момина Сълза 3, Орница 18а, 10, 38, 1, 34, 18, 5, 28, 20, 30, 8, 2, 8а, 12, 14, 9, 6, 36, 40, 7, 4, 32, Превалски Езера 25, Приплат Вила, Пролет 5, 11, 1, 7, 9, 3, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/ 7а, 4, 8, 7, 6, 13, 20, 9, 11, 5, 1, 3, Страната 4, 10, 14, 8, 12, 13, 6, 16, Червена Трева 8, 4, 3, Юрушки Мостове 8 На 10.06.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Ангел Букурещлиев 11, 16а, 16, 18, 13, 9, 11а, Маестро Георги Атанасов 41, 38, 34, 43, 41а, 40, 36, 45, 49, 47, Маточина 2а, 11а, 3, 15а, 11, 2, 1, 5, 8, 7, 15, 20, 13, 4, 6, 12, 3а, 9, 17, 4а, Наум 8, Папрат 43, 18а, Св. Наум /Драгалевци 6а, 1а, 4а, 2а, 2, 7, 4, 8, 1, 6, Ябълкова Градина 15а, 9, 24, 21, 15, 22, 14 Хотел, 17а, 18, 13, 14а, 11, 17, 19а, 16, 14, 19 На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 101-ва 27, 104-та/В. З. Киноцентър/ 23, 29, 105- та/Драгалевци/ 8 В. З. Киноцентър, 11, 6, 16, 12, 15, 8, 10, 7, 4, 28, 13, 9, 14, 17а, 1, 5, 17, 3, 20, 111-та/Драгалевци/ 10, 9, 8а, 113-та 29, 39, 31, 33, 36, 32, 35, 42, 38, 203-та/Драгалевци/ 36а, 204-та 24, 205-та /Драгалевци/ 15, 9, 5, 206-та 11 В. З. Драгалевци, 206-та/Драгалевци/ 4, 16, 18, 12, 8, 2, 12а, 15, 11, 10, 9, 20, 13, 14, 7, 3, 207-ма 24, 25, 2, 10, 20, 11, 8, 27, 30, 22, 15, 14, 7, 19, 13, 18, 28, 4, 31, 16, 32, 17, 207-ма/Драгалевци/ 12, 3, 5, 208-ма 8, 21, 6, 34, 17, 36, 24, 48, 44, 20, 1, 23, 32, 15, 18, 27, 14а, 9, 3, 11а, 38, 26, 2, 14, 16, 22, 3 Ул. 208а, 7, 46, 4, 25, 13, 208- ма/Драгалевци/ 22, 12, 305-та /Драгалевци/, 309-та /Драгалевци/ 1, 3, 310-та /Драгалевци/ 5, 9, 4, 7, 311/Драгалевци/, 311/Киноцентър/ 5, 4, 4а, 311/Киноцентър/ 19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 14, 10а, 24, 17, 22 Кв. 27 УПИ -ІХ, 25, 18, 21, 313-та /Драгалевци/ 88, 313-та /Драгалевци/ 8, 2, 4, 314-та /Драгалевци/ 1, 5, 315-та/Драгалевци/ 7, 316-та /Драгалевци/ 5, 6, 7, 317-та 24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10, 318/Киноцентър/ 21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8, В. З. Симеоново - Драгалевци 13 Ул. 311, Веселин Стоянов/109/ В. З. Киноцентър/ 24, 21, 20, 22, Войнишко Въстание 49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21, Драгалевци УПИ I-483, 484, Кв. 24, местност Шевовица/, Емануил Манолов, Захарий Княжевски №12, 8, Иван Кондов 21, 7, Киноцентъра IV-830 Кв. 56, Лешникова Гора 1, 75б, 75в, Лешникова Гора 104, 124, 78а, 129, 72, 123, 120, 99, 97, 108, 94, Ул. 313, 103, 90, 125, Ул. 206, 83, 87, 98, 81, 86, 85, 137, 100, 141, 117, 93, 106, 79а, 105, 75г, 101, 114, 75, 88, 92а, 122, 78, 93а, 112, 1, 89, 131 М. Габаро Азмата, 96, 82, 135, 119, 102, 92, 118, 127, 77, 80, 79, 121, 95, 143, местност Киноцентъра УПИ XxIII-455 Кв. 25, Митрополит Климент 17, 1, Николай Бинев 10, 30, 28а, 24, 36, Офелиите /Владая/ 12, Паскал Паскалев/Драгалевци/ 9, Подгорица 7, 10, 6, 5, 12, 8, Проф. Атанас Иширков 5а, 21, Проф. Любомир Пипков 3, № 7, София, Р-Н Витоша, УПИ VІІ-377, Кв. 7, Стойко Владиславов 2, УПИ VII-Снс На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:31 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:31 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:31 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:31 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:31 ч./ - София: 304-та /Драгалевци/ 4, 9, 2, 6, 7, 3, 12, 305-та /Драгалевци/ 9, 18, 14, 12, 2, 4, 13, 6, 5, 3, 16, 10, 8, 11, 308-ма 8а, 308-ма /Драгалевци/ 6, 2, 324-та /Драгалевци/ 7, 5, 7 В. З. Киноцентъра Ііч, 10, 12, 1, 14, 9, 3, 325-та /Драгалевци/ 6, 8, 12, 10, 326-та /Драгалевци/ 1, 10, 7, 4, 9, 5, 4а, 3, 6, Андрей Бачковски 2, Лешникова Гора ул. Лешникова Гора /Ул 305/, местност Киноцентъра 2, Ул. Мати Болгария 8 На 10.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бай Михал 5, 16, 21, Равен 1, 3, 5, Чинар 1, 5 На 10.06.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ - София: Буката 6, 5, 2, 4, 1, 3, Венец 15, 4а, 8, 12, 16, 14, 12, 5, 6а, 13, 6, 1, 8, 7, 17, 19, 9, 11, 18, 10, Витошки Езера 2, 2а, Каменица 20, 18, 28, 35, 27, 37, 12, 29, 26, 30, 13, 15, 17, 16, 33, 21, 14, 31, 24, 25, 23, 28а, 19, 22, Китка 1а, 5, Китка/Д. Пасков, 10, 9, 2а, 4, 7, 8, 6, 2, 1, 3, 11, Крайречна 14, 17, 12, 15а, 14а, 10, М-Т Кв. Симеоново УПИ IIIОзеленяване, Кв. 12, Момина Сълза / Кв. Симеоново 12, 9, 15, 10, 1, 5, 17, 15а, 12а, 14, 8а, 7, 16, 8, 19, Панорама 7, Прека Поляна 8, Проф. Димитър Пасков №9, Симеоново УПИ XIV-649, Кв. 30, Симеоновско Шосе 205-207 Сграда 2, 205-207 Сграда 1, 326, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 168, 180, Т/П, 217, 174, 176а, 211, 213, 215, 1, 170, 215а, 205, 176, 166 Т Вент, 219а, 318, 201, 219, 203, 166, УПИ I-, Кв. 34, Шумако / Симеоново 6, 2, 4, 1, 7 На 10.06.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - София: Байкал 2, 1, Три Кладенци 5 На 11.06.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Братя Бъкстон 31, 40, 31г, 31б, Бъкстон 27, 27, 31, 27 40, 31, 40, 40, В. З. Симеоново - Драгалевци Кл. 703 срещу Бензин. ОМВ, Казбек 33, Околовръстен път срещу ОМВ Симеоново, Симеоново Вилна Зона, срещу Бенз. ОМВ, срещу OmV , К Л 703, Север УПИ 702, 728 срещу ОМВ, Тодор Каблешков 27 А, и Бъкстон, 33, Бул. Бъкстон/Ул. Т. Каблешков, Шумако / Симеоново На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 101-ва 27, 104-та/В. З. Киноцентър/ 23, 29, 105- та/Драгалевци/ 8 В. З. Киноцентър, 11, 6, 16, 12, 15, 8, 10, 7, 4, 28, 13, 9, 14, 17а, 1, 5, 17, 3, 20, 111-та/Драгалевци/ 10, 9, 8а, 113-та 29, 39, 31, 33, 36, 32, 35, 42, 38, 203-та/Драгалевци/ 36а, 204-та 24, 205-та /Драгалевци/ 15, 9, 5, 206-та 11 В. З. Драгалевци, 206-та/Драгалевци/ 4, 16, 18, 12, 8, 2, 12а, 15, 11, 10, 9, 20, 13, 14, 7, 3, 207-ма 24, 25, 2, 10, 20, 11, 8, 27, 30, 22, 15, 14, 7, 19, 13, 18, 28, 4, 31, 16, 32, 17, 207-ма/Драгалевци/ 12, 3, 5, 208-ма 8, 21, 6, 34, 17, 36, 24, 48, 44, 20, 1, 23, 32, 15, 18, 27, 14а, 9, 3, 11а, 38, 26, 2, 14, 16, 22, 3 Ул. 208а, 7, 46, 4, 25, 13, 208- ма/Драгалевци/ 22, 12, 305-та /Драгалевци/, 309-та /Драгалевци/ 1, 3, 310-та /Драгалевци/ 5, 9, 4, 7, 311/Драгалевци/, 311/Киноцентър/ 5, 4, 4а, 311/Киноцентър/ 19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 14, 10а, 24, 17, 22 Кв. 27 УПИ -Іх, 25, 18, 21, 313-та /Драгалевци/ 88, 313-та /Драгалевци/ 8, 2, 4, 314- та /Драгалевци/ 1, 5, 315-та/Драгалевци/ 7, 316-та /Драгалевци/ 5, 6, 7, 317-та 24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10, 318/Киноцентър/ 21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, В. З. Симеоново - Драгалевци 13 Ул. 311, Веселин Стоянов/109/ В. З. Киноцентър/ 24, 21, 20, 22, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Драгалевци УПИ I-483, 484, Кв. 24, местност Шевовица/, Емануил Манолов, Захарий Княжевски №12, 8, Иван Кондов 21, 7, Киноцентъра IV830 Кв. 56, Лешникова Гора 1, 75б, 75в, Лешникова Гора 104, 124, 78а, 129, 72, 123, 120, 99, 97, 108, 94, Ул. 313, 103, 90, 125, Ул. 206, 83, 87, 98, 81, 86, 85, 137, 100, 141, 117, 93, 106, 79а, 105, 75г, 101, 114, 75, 88, 92а, 122, 78, 93а, 112, 1, 89, 131 М. Габаро Азмата, 96, 82, 135, 119, 102, 92, 118, 127, 77, 80, 79, 121, 95, 143, Люти Дол 7а, 41, местност Киноцентъра УПИ XXIII-455 Кв. 25, Митрополит Климент 17, 1, Николай Бинев 10, 30, 28а, 24, 36, Офелиите /Владая/ 12, Паскал Паскалев/Драгалевци/ 9, Подгорица 7, 10, 6, 5, 12, 8, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Проф. Атанас Иширков 5а, 21, Проф. Любомир Пипков 3, № 7, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, София, Р-Н Витоша, УПИ VІІ-377, Кв. 7, Стойко Владиславов 2, УПИ VII-СНС, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 5, 7, 3 Ул. Детелина, 11, 16 На 11.06.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Беловодски Път 34 Фитнес, 34 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 101-ва 27, 104-та/В. З. Киноцентър/ 23, 29, 105-та/Драгалевци/ 8 В. З. Киноцентър, 11, 6, 16, 12, 15, 8, 10, 7, 4, 28, 13, 9, 14, 17а, 1, 5, 17, 3, 20, 111-та/Драгалевци/ 10, 9, 8а, 113-та 29, 39, 31, 33, 36, 32, 35, 42, 38, 203-та/Драгалевци/ 36а, 204-та 24, 205-та /Драгалевци/ 15, 9, 5, 206-та 11 В. З. Драгалевци, 206-та/Драгалевци/ 4, 16, 18, 12, 8, 2, 12а, 15, 11, 10, 9, 20, 13, 14, 7, 3, 207-ма 24, 25, 2, 10, 20, 11, 8, 27, 30, 22, 15, 14, 7, 19, 13, 18, 28, 4, 31, 16, 32, 17, 207-ма/Драгалевци/ 12, 3, 5, 208-ма 8, 21, 6, 34, 17, 36, 24, 48, 44, 20, 1, 23, 32, 15, 18, 27, 14а, 9, 3, 11а, 38, 26, 2, 14, 16, 22, 3 Ул. 208а, 7, 46, 4, 25, 13, 208-ма/Драгалевци/ 22, 12, 305- та /Драгалевци/, 309-та /Драгалевци/ 1, 3, 310-та /Драгалевци/ 5, 9, 4, 7, 311/Драгалевци/, 311/Киноцентър/ 5, 4, 4а, 311/Киноцентър/ 19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 14, 10а, 24, 17, 22 Кв. 27 УПИ -Іх, 25, 18, 21, 313-та /Драгалевци/ 88, 313-та /Драгалевци/ 8, 2, 4, 314-та /Драгалевци/ 1, 5, 315-та/Драгалевци/ 7, 316-та /Драгалевци/ 5, 6, 7, 317-та 24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10, 318/Киноцентър/ 21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8, В. З. Симеоново - Драгалевци 13 Ул. 311, Веселин Стоянов/109/ В. З. Киноцентър/ 24, 21, 20, 22, Войнишко Въстание 49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21, Драгалевци УПИ I-483, 484, Кв. 24, местност Шевовица/, Емануил Манолов, Захарий Княжевски №12, 8, Иван Кондов 21, 7, Киноцентъра IV-830 Кв. 56, Лешникова Гора 1, 75б, 75в, Лешникова Гора 104, 124, 78а, 129, 72, 123, 120, 99, 97, 108, 94, Ул. 313, 103, 90, 125, Ул. 206, 83, 87, 98, 81, 86, 85, 137, 100, 141, 117, 93, 106, 79а, 105, 75г, 101, 114, 75, 88, 92а, 122, 78, 93а, 112, 1, 89, 131 М. Габаро Азмата, 96, 82, 135, 119, 102, 92, 118, 127, 77, 80, 79, 121, 95, 143, местност Киноцентъра УПИ XxIII-455 Кв. 25, Митрополит Климент 17, 1, Николай Бинев 10, 30, 28а, 24, 36, Офелиите /Владая/ 12, Паскал Паскалев/Драгалевци/ 9, Подгорица 7, 10, 6, 5, 12, 8, Проф. Атанас Иширков 5а, 21, Проф. Любомир Пипков 3, № 7, София, Р-Н Витоша, УпиVіі-377, Кв. 7, Стойко Владиславов 2, УПИ VII-Снс На 12.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Ix 1339. 1378 Кв. 3 В. З. Панорамен Път-Спец. Нужди-Беловодси Път, Боянска Песен/774/ 40, Бял Равнец/621-ва/ 9, 11, Васил Чекаларов 35 Вила23, 49, Йоан Кукузел/418/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 13, 14, 5а, 21, 5, 9а, 17, 16, Панорамен Път 45, 2, 26, 24а, 63, 60 Вила 30, 25, 65, 1а 1, 24, 61, 32, 24 Зад 24а, Петко Войвода 34 На 12.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен/Петър Тонев/ 45 А, Б На 13.06.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 410/Драгалевци/ Ул. 410/Ул. 509, Драгалевци Кв. 61, Илинден/Драгалевци/ 15б, 15а, 15г, 15в, 13, Проф. Борис Йоцов/410/ /В. З. СимеоновоДрагалевци/ Вила, 24 На 13.06.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - София: Кота 1050 22, 31а 136, 138, 137 На 13.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 410-та 42, 33, 40 Драгалевци, 23, 36, 35, 39, Кв. 20, 38, Вила, 27, 34, 32, 31, 29, 416/Драгалевци/ 9 Еднофамилна Жилищна Сграда, XVІІ-844 Кв. 12 Симеоново-Драгалевци, Българска Легенда/416/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ Ъгъла Ул. Веда Словена/412/, 1, 17, 5а, 17а, 2, 3а, 9, 7, 15, 13, 2а, 5, В. З. Симеоново - Драгалевци Ул. Моста 6, Чучура, Мост Кв. 1, Мост 5, Веда Словена/412/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1, 7, 3, 4а, 2, 6, 1а, 4, 9, 5, Змей Горянин/408/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 21, Иван Гологанов/411/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, Йоан Кукузел/418/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 7, 15, 1, 19, 4, 18, 2, 10, 12, 6, 3, 8, Манастирски Ливади 20, Стефан Веркович/419/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 4, 7, 3, 5, 6, 1, 11, 9, 8, 2, 13, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 25, Цани Гинчев/420/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1 На 13.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Братя Бъкстон 70, 70 Сграда 1 На 14.06.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 410/Драгалевци/ Ул. 410/Ул. 509, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/ 10, 1, 8, 4, 6, 7, 12а, 2а, 3, 14а, А, 4а, 14, 5, 12, 6а, Драгалевци Кв. 61, Илинден/Драгалевци/ 15б, 15а, 15г, 15в, 13, Монах Спиридон/501/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 23, Проф. Борис Йоцов/410/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ Вила, 24, Ул. Зографи Молерови 4, 2а На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/ 3, 2, 7, 305-та /Драгалевци/ 9, 12, 14, 18, 2, 4, 13, 5, 3, 16, 8, 11, 308-ма 8а, 308-ма /Драгалевци/ 6, 2, 322-ра /Драгалевци/ 5, 9, 13, 4, 3, 8, 10, 15, 11 Стр. Табло, 323-та /Драгалевци/ 20, 10, 16, 18, 3, 14, 6, 22, 8, 24, 324-та /Драгалевци/ 7, 12, 1, 14, 3, 325-та /Драгалевци/ 6, 8, 12, 10, 5, 326-та /Драгалевци/ 6, 10, 7, 4, 5, 4а, 3, Акад. Сандерс №47, Андрей Бачковски 2, Бойка Войвода 5а, Драгалевци II -Част, Драгалевски Манастир/, Лешникова Гора Ул Лешникова Гора /Ул 305/, Мащерка 54, 46, 50, 51, 48, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански 14, Природен Парк Витоша Пи 68134. 1978. 277, Проф. Боньо Ангелов 4 Община ВЪЗРАЖДАНЕ На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Александър Стамболийски 125;127 А;127;127 Б;127 В;145 Маг;147 В;142;150;152;154 Б;156 А;156 Б;134;186 На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Александър Стамболийски 96 А;96;96 Б;96 В;86;33;32;31;30 Б;29;28;27б;27а А;27а;265 Д;26;25;247;24;24;20в;104 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Братя Миладинови 10;10 А;29;3;33;37;38;42;43;47;48;56;57;68;7;72;86;92;, Лавеле 18 Магазин За Облекла, 24, 20, 18, 26, 18а, 20-22, Лавеле / Ул. Позитано 10;11;14;18;18а;20;20-22;8;, Ломска 1;1а;1б На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Осогово/Пело Пеловски/ 68 А;74;76;84;30;36;, Позитано 121;129;136а;138;144 Б;144 В;163;165;165-167 Б;165-167;165-167 А;171;173 А;173 На 13.06.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Сливница Ул. Опълченска На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Позитано 22;30;34;36;38;42;50;52;60;66;68;8;, Стефан Стамболов/Георги Ки 1;11;13;18;2;3;6;8 Община ИЗГРЕВ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Майор Юрий Гагарин 7, 6 На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад 18 На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад 31б На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дианабад 45 Община ИЛИНДЕН На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Вита/Христо Калайджиев/ Срещу Бл. 315-Б, Света Троица/Вълчо Иванов/ 149, 148, 315в, 315, 149, 315б Община ИСКЪР На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Божур/Атанас Варадинов/ 1, 15, 6, 7, 11а, 2, 9, 11, 4, Демокрация/П. Йосифов/ 22, 26, 12, 13, 16, 21, 30, 23а, 10, 17, 31, 25а, 32, 28, 41, 33, 38, 20, 39б, 27, 37, Стопанска Постройка, 19, 45, 14, 25, 39, 43, 47, 23, 29, 35, 24, 40, 11, 18, Зад Село/24-та/ 22, 20, 16 Б, Йосиф Обербауер 4, 5, 3, 1, 2, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/ 8, 16, 33, 19, 10, 28, 47, 6, 41, 14, 15, 29, 7, 4, 22, 35, 18, 45, 37, 12, 2, 43, 31, 11, 39, 21, 17, 5, 3, Равнополски Път/Симеон Нико 3, 10, 6, 12, 17, 9, 21, 13, 4, 8, 11, 1, 23, 5, 19, 14, 14а, 15, 16, 7, 2, 25, Рибарника/Симеон Малинов/ 3, 1, 5, 12, 6, 8, 1б, 4, 1а, 7, 20, 10, Станцията 8, 10, 12, 2, 6, 14, 4, Старата Река/Методи Филипов 4, 45, 23а, 27, 23, 8, 29, 35, 37, 43, 22, 12, 41, 39, 2, Къща, 31, 25, 28, 32, 33, 18, 16, 26, 14, 49, 28а, 6, 47, 10, Странджа/Спас Орехарски/ 4, 3, 7, 2, 1, 6, 5, 2а, Ул. Демокрация Пи 475 Кв. 48 На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Латинка 12 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Казичене: Аличо/Траян Кардашки/ 52, Витоша 15, Дружба ТП Хлебозав, Илия Велинов 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11, Кирил и Методи 1, Кокиче 5, 9, 3, 1, 7, Мито Войнишки 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29а, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8, Никола Петков/Кирил Маджаро 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, Книжарница, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22, Околовръстна 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70, Път 18, Христо Ботев 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Никола Петков/П. Напетов/ 2, 6, 27, 36, Ул. Витоша и Ул. Никола Петков На 13.06.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бусманци: 10-та Площада, III-134, Кв. 12, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Перуника(Ул. 11- та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, Пробуда(Ул. 6-та) 2, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, Пчелина(Ул. 20-та) 1, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2 На 13.06.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21 На 13.06.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Бусманци ул. Сух Искър 7, Ген. Гурко 39, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 15.06.2019 г. /09:00 - 17:00 ч./ - София: Гара Искър Дк Община КРАСНА ПОЛЯНА На 12.06.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Бул. Възкресение Шел На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 100, До 110, срещу 114, 104, 109, 110, 103, 106, срещу 107, 107, 105, 100a, 111, Суходолска 2 До Бл. 110 Община КРАСНО СЕЛО На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Балчик 1, Гебедже 11 На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Балчик 1, 5-7, Христо Матов 1, 3 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Балчик 1, Гебедже 10 На 12.06.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - София: Ж. К. Лагера Бл. 6; Бл. 8; Бл. 78, Балканджи Йово Номера От 1 До 23 Нечетни;, №18 (Църква Рождество Богородично ), Плиска/Д-Р Петър Вичев/ 1, Цар Борис III/Девети Септ. Номера От 62 До 72(Четни), 74 -76 На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Баба Илиица 42, Гебедже 10, Съвет на Европа/Черна Вода/ 24-26, Хризантема 11-13, 15-17, 19-21 На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Кюстенджа 17-19, Съвет на Европа 24-26, Хризантема 15-17, 19-21 Община КРЕМИКОВЦИ На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: 1 Май На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гергана /Сеславци/ 3, 5, 4, 7, 8, 1, Кокиче /Сеславци/ 5, Липа /Сеславци/ 1, 3, 7, 2, Малина /Сеславци/ 1, Мургаш /Сеславци/ 24, 32 Склад, 22, 6, 26, 16, 30, 2а, 4, 32, 2, 10, 12, Магазин За Пром. Стоки, 14, Сеславци Язовира - Склад, Стара Планина Сеславци, Стара Планина /Сеславци/ Парка срещу Училище, Упи-ХіV Кв. 12 До Читалището, 27, Тинтява /Сеславци/ 7, 11, 1, 8, 9, 10, 15, 2, 4, 14, 6, 5, Тодор Каблешков /Сеславци/ 5, 10, 17, 15, 13а, 13, 2, 11, 7, 4, 15а, 3, 8, 9, 6, Чавдар /Сеславци/ 9 На 11.06.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Враждебна Тп, Кокиче /Челопечене/ 2 Бензиностанция, Кремиковско Шосе 15, 15 Ферма Враждебна, 15 Инд. Зона, 15 Ферма Левски, 5 Тп, Стопански Двор Ткзс Левски, Челопеченско Шосе 37, 36, Чепинско Шосе На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гергана /Сеславци/ 3, 5, 4, 7, 8, 1, Кокиче /Сеславци/ 5, Кремиковци 4, 1, 9, 1, 3, 10, 2, Липа /Сеславци/ 1, 3, 7, 2, Малина /Сеславци/ 1, Мургаш /Сеславци/ 24, 32 Склад, 22, 6, 26, 16, 30, 2а, 4, 32, 2, 10, 12, Магазин За Пром. Стоки, 14, Петко Османов /Кремиковци/ 9, 1а, 17, 3, 3а, 1, 13, 5, Сеславци Язовира - Склад, Стара Планина Сеславци, Стара Планина /Сеславци/ Парка срещу Училище, Упи-ХіV Кв. 12 До Читалището, 27, Тинтява /Сеславци/ 7, 11, 1, 8, 9, 10, 15, 2, 4, 14, 6, 5, Тодор Каблешков /Сеславци/ 5, 10, 17, 15, 13а, 13, 2, 11, 7, 4, 15а, 3, 8, 9, 6, Чавдар /Сеславци/ 9 Община ЛОЗЕНЕЦ На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Банат 12, Рилски Езера 17, Хенрик Ибсен 17 На 10.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:30 - 16:45 ч./ - София: X-1268, Кв. 63, Симеоновско Шосе 166, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 164, 97г, 152, 160, 90, 98, 166а, Вила 565, 166 Тдо Спа, 102, 84, 166 Он, 166 Ас, 166 Котле, 97а, 166, 94, 148, 100, 96а, 96, УПИ VIII-1268, Кв. 63 На 11.06.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ - София: Кокиче № 1 Гет и Химическо Чистене, Крум Попов № 8, 10, 12;, Ул. Момин Кладенец № 2 На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Димитър Яблански 15 Вх. А На 11.06.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Горски Пътник 43, 43 А, 45, 47, 49, 58, 60, 62, 64, 66, 68 На 11.06.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - София: Кокиче 3, Момин Кладенец/Антон Недялк 7 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Димитър Яблански 15 Вх. Б, Драгалевска 8-14;23-29 На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Свети Св. Седмочисленици 6, 11, 15, 19 На 14.06.2019 г. /08:00 - 12:30 ч./ - София: Винсент Ван Гог 7 Международно Висше Бизнес Училище На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Свети Св. Седмочисленици 9 Бл. 3, Черни Връх 33е;Маг. 26-27, 33е 4, 33е Кафе 1, 33е, 33е Офис 2-5, 33е Офис 6, 33е Кафе 2 На 15.06.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ - София: Вежен 2 3, Черни Връх 16, 12, 14, 25 2, 10, 14 3, 18 2 Община ЛЮЛИН На 10.06.2019 г. /09:30 - 15:45 ч./ - София: Люлин 423 Вх. А На 10.06.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София: Люлин 5 546 На 11.06.2019 г. /09:30 - 15:45 ч./ - София: Люлин 423 Вх. Б;424 Вх. Б и В На 12.06.2019 г. /09:30 - 15:45 ч./ - София: Люлин 423 Вх. В;426 Вх. А и Б На 13.06.2019 г. /09:30 - 15:45 ч./ - София: Люлин 423 Вх. Г На 14.06.2019 г. /09:30 - 15:45 ч./ - София: Люлин 3 371, 370 Община МЛАДОСТ На 13.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Горубляне 1 34, 45, 44, 43, Самоковско Шосе До Т/Ст Ежк На 10.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Бл 54б Вх 2 На 10.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1 10, 10 Т\Ст, 1 До Бл. 5 Вх. В, 6, 5 На 10.06.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ - София: Горубляне 3, 31, 34, 4, 7, 21, 36, 12, 9, 30, До Автосервиза, Кв. 9 Бл. 20а, 28, 16, 27, До 1, До До Автосервиза Автосервиза, 13, М/У 36 и М/У Бл 3, 15, 20, 17, 37, 22, 24, 11, 5, 32, 8, 10, 25, 23, 19, 1, 14, 18, До 17, 29, 6, 26, 2, 33, 35, Самоковско Шосе 2в, Ул. Стадиона Горубляне 11 На 11.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Бл 59 Вх 6 На 12.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Бл 59 Вх 7 На 12.06.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Д-Р Стоян Чомаков 2, 4а, 4 А, 4а, Йерусалим 12, Младост 1 пред 12, 12 - Магазин 2, 5, срещу 12, До 12, До 13, 12 На 14.06.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2 Бл 259 Вх Б Община НАДЕЖДА На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Надежда 3 До Бл 302, 301, 302, До Блок 302, Станке Димитров, Хан Кубрат, Царевец, Ъгъла на Бели Дунав и Царевец На 11.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 236-та/Надежда/ 8, 8, жк. Надежда 445, Надежда 4 454, 455, 4 454, 455, 453, 454, 453, 453, 452, 4 М/У Бл. 454, 452, 452, 456 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Ген. Никола Жеков/П. Тодорова 14, 14, Йордан Хаджиконстантинов 133, М. Момкова махала II Част Кв. 9, Надежда 4 429, 426 А-Б, 428, 426а-А, 133, 431, 426, 426 А-А, 427, 426а, 430, Рожен 101, Свобода 8 Хр. Силянов, 42, ТП До Бл. 42, Христо Силянов/Бородински Б 8, 8-10 42 На 13.06.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Триъгълника Локомотивно Депо На 13.06.2019 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Нови Искър: М. Требич Ул. Погледец УПИ ХIV-5 На 13.06.2019 г. /09:45 - 14:15 ч./ - София: VII, Кв. 27 16, Грудово / Требич 29, 10, 27, 7, 13, 31, 11, 4, 12, 5, 12а, 9, 33, 1, 21, 25, 19, 8, 23а, 3, 23, Латин Борисов Колев / Требич 2, 14, Леденика / Требич 7, 2, 13, 6, 10, 14, 3, 4, 10=2 Стол на 63-То У-Ще, 1, 18, 20, 11, 12, 8, 5, 9, 10а, Любимец / Требич 1, 2, М. Требич Пи 68134. 1310. 1, Михаил Маринов / Требич 31, 28, 34, 37, 27, 26, 33, 41а, 30, 32, 35, 39а, 38, 43, 41, 25, 29, 39, 66, Погледец 30, 28а, Погледец / Требич 4, Погледец/Марко Добрев/ 20, 15, 8, 22, 18, 34, 7, 19, 32, 5, 3, 1, 2, 24, 11, 13, 14, 21а, 6, 23, 12, 10, 21, 28, 9, 38, 26, 16, Равнец / Требич 54, Спортист 59, Спортист / Требич 53, 46, 49, 52, 41, 48, 50, 45, 54, 58, 44, 55, 59, 47, 57, 51, 42, 60, 43, 44а, 40, Станислав Ангелов 1, Станислав Ангелов / Требич 4, 26, 18, 9, 6, 24, 20, 22, 3, 5, 16, 8, 7, 12, 10, 14, Требич 1 Ул. Латин Колев №1, 2 Латин Колев №2, Требич М. Герена Пи 1727 Пи1727, Янко Бакалов / Требич 6, 11, 10, 12, 8, 15, 3, 1, 4, 13, 18, 16, 7а, 2, 2а, 7, 5, 9, Янко Забунов / Требич 17, Янко Забунов/Петър Топалов 1, 7, 13, 9, 6, 4, 2, 17, 11, 15, 10, 12, 5, 3, Требич - Рибарник Община НОВИ ИСКЪР На 11.06.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 12.06.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Подгумер: Стопански Двор На 12.06.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Нови Искър: Изгрев 1 На 12.06.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Световрачене: М. Могилата, Синчец/Йордан Стоянов/ 18 На 12.06.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Гара Искър 5006 Община ОБОРИЩЕ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бачо Киро 35 На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Будапеща 26 Маг. 3, 26 Ат. 16, 26 Ателие №10, 13, 26 Ателие №15, 26 Ателие №13, 26, 26 Гараж 25№4, 12а, 26, 24блок, 26 Гараж №5, 26 Магазин 1, 26 Гараж №7, 15, 11, 26 Магазин 2, 26 Гараж 2, 26 Ателие №11, 26 Ателие №12, 24, 26 Ателие №14, 26 Гараж 3, 25, 27, Цар Симеон 39 Магазин 3, 39 Ателие 5, 39 Аателие 11, 39, 39 Ателие 3а, 37 Гараж 5, 52, 37 Ателие 1, 39 Ателие10/11, 37 Офис, 58, 62, 39 Ателие 6, 37 Гар. 1, 39 Магазин 4, 37 Ателие 2, 39 Ателие 1, 54, 39 Ателие 3, 37 Ателие 3, 37 Магазин, 37 Гараж 4, 39 Магазин 2, 37, 39 Ателие 8, 60, 39 Ателие 9, 39 Ателие 4/4, 39 Магазин 1, 64, 39 Ателие 2, 39 Ателие 7, 66 На 12.06.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ - София: Стоян Заимов 1 Парк Заимов На 13.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Янко Сакъзов 3, 11в На 14.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Димитър Греков 1, Тракия 40, 44 Община ОВЧА КУПЕЛ На 11.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Боряна 24, 26, 43-А, Букет 46, Никола Петков/П. Напетов/ 38, 50а Община ПАНЧАРЕВО На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: VII-7013, Патриарх Герман/9 Септември 81а, УПИ ІІ766, 767 Кв. 55а На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: махала Джамбова Вила, 3, махала Тодорова Вила, 250, Помпа, 1, Къща, Стопанска Постройка, махала Чорбаджийска Мест. Мечито Нпи 024112, Вила, махала Бурнаска 4 Тунел, махала Турмачка Вила, Имот. 569, Помпа, Имот №419, Водна Помпа, Ярмомелка, Къща На 10.06.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Кокаляне: 004053, 37914. 6848. 2637, Александър Генков/Г. Панков/ срещу Овчарника, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Бор М Спас Пи 2223, Вец Кокаляне Вила, Вилна Зона Батиница ПИ 55419. 6710. 2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914. 6848. 3072, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, Искър 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кръстан Младенов 2, М. Бяла Нива Пи 1773, М. Овнарница, Околовръстна 3, 5, 1, Пи 1834 М. Бялата Нива, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, Тополите 16, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, Пи 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17 На 10.06.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Мекстн. Бялата Нива На 10.06.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Панчарево: Батийница/24-та/ Пи 1572 На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 3-та/В. З. Малинова Долина/, 55419. 6707. 885. 5, Александър Стамболийски 5, 1, 7, 4, 3, 6, 11, 8, Бистришка Река 2б, 6, 2, 2а, Васил Левски/9 Септември/ 5, 8, 2, 6а, 12, 15, 10, 3, 6, 1, 4, 11, 7, Елин Пелин/Ленин/ 2, 1, 19, 5, 3, Шуманец/Димитър Благоев/ 6 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра, VI-За Балнеоложки Комплекс, Кв. 52, Самоковско Шосе Спортно Развлекателен Комплекс, 7, 164, Ресторант, 7 Стр. Т/Търг. К-С На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: IV-160. 3119 Кв. 18а На 13.06.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плана: махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, 2, Работилница, Къща, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Бор М Спас ПИ 2223, Вилна Зона Бяла Нива Пи 37914. 6848. 3072, Пи 1834 М. Бялата Нива, Тополите 16 Община ПОДУЯНЕ На 13.06.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Васил Кънчев 40 Офис /Автосервиз, 11, 36, 40 Мазин-Офис, 34, Резбарска 117, 178, 25 Авточасти, 177, 7, 1, Хаджи Димитър 178, До 130, 6, 11, 11а Община СЕРДИКА На 10.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Свобода 4, Съзнание 16 На 11.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Чернаев 2, Козлодуй 94 Вх-Б На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Тец София Тец София, 1, 3 На 12.06.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Габър 11, Сливница 141-143 На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: XlIII-412 Кв. 2, Илиянци Пи 807, Кв. 2, М. НпзИлиянци-Изт, УПИ VІ, Кв. 2, М. Нпз Илиянци-Изток, Илиянци/Лиляна Димитрова/ 94, Нпз Илиянци-Изток, НПЗ Илиянци/Изток ПИ1229 Кв2, ТЕЦ София ТЕЦ София, 2, УПИ VI 264 Кв. 2, УПИ ХХV-1166 На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княз Борис I 189 На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Проф. Иван Георгов/Цв. Антов/ 10 Община СЛАТИНА На 10.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Марагидик/Симеон Славов/ 34 На 11.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Каймакчалан 14 На 12.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Околчица 8 Бл. 3 Вх. Б На 13.06.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: 1-ва 1 До Бл. 1, Слатина ТП До Бл. 1а, Христо Смирненски 2, 1б На 13.06.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Детелин Войвода 39 На 14.06.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Иван Миланов 6 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД На 10.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 65, 75, 71, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1, 4 На 11.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, 8, Дим. Страшимиров/451-ва/ 18,, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1 На 12.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Студентски Град До 22 и 23, 22, До 22, 21, 1 До Бл. 22, М/У 21-22, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1, 4 На 13.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2-4, 2, Джон Ленън 2, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, 7, Христо Вакарелски 3, Яна 1, 4 На 14.06.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Борис Стефанов 2, 2-4, Джон Ленън 2, Джон Ленън 2, 8, Димитър Страшимиров 18, Дружба 1 47, 50, 56, 54, 55, 61, 62, 63, 64, 71, 75, Климент Охридски 105, 107, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 125, 128, 132, 97, Латинка Номер 24, Пъстър Свят 5, Стефан Младенов 10, Храбър Попов 3, Христо Вакарелоски 3, Яна 1, 4 Община ТРИАДИЦА На 10.06.2019 г. /08:30 - 11:30 ч./ - София: Твърдишки Проход 15 Вх. А и Вх. Б, 16, Хайдушка Гора 89, 108, 110, 112, 91. На 10.06.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - София: Шандор Петьофи 58 На 10.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Асен Йорданов 22, 22а, 24, 27, 27а, 29, 30,, 28а, 26а, 30а, Гатьо Шишков/492-ра/ 21, 23, 25, 19, 15, 8, 10, 6, 4, 2,, Емилиян Станев 38, 40 На 11.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Ж. К. Манастирски Ливади Изток, Бл. 110, Бл. 101, Бл. 93, Луи Айер/Никола Каменов/ 54а, Ул. 413 №5 На 12.06.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Тодор Джебаров/417/ 42 На 12.06.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - София: Манастирски Ливади 63 На 13.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Луи Айер/Никола Каменов/ №79 На 14.06.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - София: Ж. К. Манастирски Ливадиизток Бл. 100, Ул. 413 № 6, 8, 9, 19, 21        

comment 0
visibility 13778
ЧЕЗ

Планово спиране на тока от 20 до 23 май в София

Планови спирания на тока за периода 20-23 май ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ.  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 893 КВ.70 БОР 16,39,35А,19А,20,14,27,35,18,33,30,УПИ 9/1706КВ.45А,37,15,23,41,37А,28А,26А,28,31,32,21,24,17,22,29 ; БУЛАИР М/У 27/29,56,60,21,78,74,72,64А,70,52,48,25,76,27,54,29,74А,27А ИМОТ ПЛ. №2133,50,78А,19,46,58,62,68,66 ; ВЕЖЕН 1,5,7 ; МОМИНА СЪЛЗА 5,12,25,16,4,28,14,10,24,11,39,24А,7,8,15,19,21,6,9,23,1А,13,1,28А,27,2,2А,18А,17,20 ; ОБОРИЩЕ 2,2А,7,3,4,10,1 ; РОЗА 33,60А,68,36А,35,40,37А,41,34,44,72,46,УПИ ІV-643, КВ.52,64А,37,70,62А,43,42,64,39,48,36,58,57,31,74,76,60,№62,45,38,50,66 ; ШИПКА 1,2,3,№2,4,5 20.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ -  Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 17,23,15,21,1,26,24,9,28,30,20,3,14,16,1А,11,19 ; БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 6,2,2Б,8,4 ; ДОБРУДЖА КНЯЗ БОРИС I/Д.БЛАГОЕВ/ 28,КВ.43,12,18,10,24,2,26,22,16,14,32 ; ЛУТРАКИ/СВИЛЕН РУСЕВ/ 3,5 ; ОТЕЦ ПАИСИЙ 7,5 ; УПИ ХХVІІІ-229,2258 КВ.119 20.05. 2019 09:30 - 16:15 Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА VI-789, КВ.12 АНГЕЛ КАРАЛИЙЧЕВ 26А,26 ; ВЗ.ИВАНЯНЕ УЛ.МУСАЛА 38А ; ВЗ.ИВАНЯНЕ,УЛ.БОГДАН И УЛ.МУСАЛА ВРЪХ БОГДАН 13,9,12А,8,28,32,10,УПИ ХХII-719, КВ.9 ; МУСАЛА/15-ТА/ 70,38,34,20,12А,74,10,46,66,11,48,56,42,44,72,9,14,68,КЪЩА,36,40,76 ; ПЕТЪР ГЕНЧЕВ /В.З.ИВАНЯНЕ/ 5 ; УПИ XVII- 726 КВ.9 КЪЩА ;ИВАНЯНЕ ; БОГДАНОВ ДОЛ 24,8А,12,6 ;СОФИЯ ; БОГДАН 11 21.05. 2019 09:00 - 16:15 Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 893 КВ.70 БОР 16,39,35А,19А,20,14,27,35,18,33,30,УПИ 9/1706 КВ.45А,37,15,23,41,37А,28А,26А,28,31,32,21,24,17,22,29 ; БУЛАИР М/У 27/29,56,60,21,78,74,72,64А,70,52,48,25,76,27,54,29,74А,27А ИМОТ ПЛ. №2133,50,78А,19,46,58,62,68,66 ; ВЕЖЕН 1,5,7 ; МОМИНА СЪЛЗА 5,12,25,16,4,28,14,10,24,11,39,24А,7,8,15,19,21,6,9,23,1А,13,1,28А,27,2,2А,18А,17,20 ; ОБОРИЩЕ 2,2А,7,3,4,10,1 ; РОЗА 33,60А,68,36А,35,40,37А,41,34,44,72,46,УПИ ІV-643, КВ.52,64А,37,70,62А,43,42,64,39,48,36,58,57,31,74,76,60,№62,45,38,50,66 ; ШИПКА 1,2,3,№2,4,5 21.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 11-ТА ПАРКА ; IX КВ.43А АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 3,1 ; ИВАН ВАЗОВ ДО ТП - БАНЯТА,ДО БАНЯТА,1,КАФЕНЕ,4,ДО БАНЯТА-ТЪРГ.ОБЕКТ,2,4А ; КНЯЗ БОРИС I/Д.БЛАГОЕВ/ 4 УПИ IХ,КВ.43А,ПЛ.БОЖУР,4 ПАЗАРА - ФОТО,2,4 ЪГЪЛ УЛ.Х.ДИМИТЪР 7- ТЪРГ.ОБЕКТ,4,4 ТЪРГОВСКИ ОБЕКТ,6,7,2Б ; МАЙОР КОСТА ПАНИЦА/ТОЛБУХИН 1 ДО БАНЯТА,1 ; ТРАПЕЗИЦА 1,2 ; УПИ II-2419 УПИ I-ЗА ПАРК КВ.82 ЦАР СИМЕОН 1 ;СОФИЯ ; МАЙОР ЮРИЙ ГАГАРИН 36 22.05. 2019 09:00 - 16:15  Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА МОМИНА СЪЛЗА 56,18,50,71,58,42,61А,40,52,58А,55,59,54,60,46,30,71А,44,62,67,45,38,С/У ТРАФОПОСТА,52А,43,63,65А,61,49,48,22,51 ; СПЪТНИК 3,12,5,14,3 ЖК ИЗГРЕВ УПИ 15-239 КВ.24,4,6,5А,11,10,9,2,7А,10А,8,1 ; КЪЩА 23.05. 2019 09:00 - 16:15  Изнасяне на електромерни табла Община ВИТОША СОФИЯ БЪКСТОН 19, 24 20.05. 2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 403/ДРАГАЛЕВЦИ/ 3 ПОД ПЛАЖА ; 420-ТА/ТРИЯДИЦА/ 7 ; 421-ВА/ТРИЯДИЦА/ 10 ; 509- ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 5,13,8,12,6,4А,9,6А,11,16,1,10,14,9А,3,7 ; 510-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 3,4,2,11,12,10,15,8,6 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ДРАГАЛЕВЦИ МОГИЛАТА ВИЛА ; ПАВЕЛ ДОВАНЛИЙСКИ 5 ; САВА ДОБРОПЛОДНИ/421/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 11,5,4,2А,8,10,2,3,6,9,7 ; ХРИСТО БРЪЗИЦОВ/506//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 17 ; ЦАНИ ГИНЧЕВ/420/ /В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 11,9,10,15,3,12,7А,7,6,13,8,1 20.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ГОРСКА ЕЛА ПАРЦЕЛ II УЛ.11,59 ; СИМЕОНОВО -ДРАГАЛЕВЦИ КВ.52 УПИ-XI-632 20.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 12-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 7А,7,3,4,1,5,2А,2 ; 15-ТА 10 ; 22/КВ.СИМЕОНОВО/ 41,35,47,43,12,35А,49,39,45,37,49А ; 403/ДРАГАЛЕВЦИ/ НА СТЪЛБА ; 503/ДРАГАЛЕВЦИ/ 6 ; 504- ТА/СЛАТИНА/ В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ; 507-МА/В.З. СИМЕОНОВО-ДРАГАРЕВЦИ/ 2,16 ; 7-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 11,13,12 ; БЪЛГАРСКИ АПОКРИФ/505А//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 3А,1,2 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ГОРСКА ЕЛА УПИ XI-723 КВ.26,33 ; ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК/504/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 19,6,4,10,2,8,3,5 ; НОВА ЗЕМЯ 10 ; ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ/505/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 10,12,7,15,1А,13,5,1,4,6,9,2,8 ; ПРОФ.АЛЕКСАНДЪР БУРМОВ 26,19,2,24,10,23,13А,8,5,6,11,9,21,18,28,22,ВИЛА,13,7,12,20,3,14,17,4 ; ПРОФ.ЙОРДАН ИВАНОВ/508//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 2,6,4,8 ; СИМЕОНОВСКА 34,1,36,43,47,45,38,32,30 20.05. 2019 09:00 - 16:15  Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 505/ДРАГАЛЕВЦИ/ 16 ; 506/ДРАГАЛЕВЦИ/ 5А ; 508/ДРАГАЛЕВЦИ/ 34,18 ; 509-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 2А,2,4,7А ; 510-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 2 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ 1 НА УЛ.506А,5А НА УЛ.506А ; ПАВЕЛ ДОВАНЛИЙСКИ 2,2А ; ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ/505/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 26,22,20,31,25,21,29,19,17,23,26А,24,4,30,8,33 ; ПРОФ.ЙОРДАН ИВАНОВ/508//В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 32,34,16,38,12,26,20,24А,14,22,18 ; ХРИСТО БРЪЗИЦОВ/506//В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 10А,9,10,2,8А,17,11,18,22,15,20,13А,5,13,3,16,4,8,7 20.05. 2019 09:15 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ГЕН. СУВОРОВ 30, 36, 38 21.05. 2019 09:30 - 15:30 Подмяна на електромери СОФИЯ 403/ДРАГАЛЕВЦИ/ 3 ПОД ПЛАЖА ; 420-ТА/ТРИЯДИЦА/ 7 ; 421-ВА/ТРИЯДИЦА/ 10 ; 509- ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 5,13,8,12,6,4А,9,6А,11,16,1,10,14,9А,3,7 ; 510-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 3,4,2,11,12,10,15,8,6 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ДРАГАЛЕВЦИ МОГИЛАТА ВИЛА ; ПАВЕЛ ДОВАНЛИЙСКИ 5 ; САВА ДОБРОПЛОДНИ/421/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 11,5,4,2А,8,10,2,3,6,9,7 ; ХРИСТО БРЪЗИЦОВ/506//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 17 ; ЦАНИ ГИНЧЕВ/420/ /В.З.СИМЕОНОВО21.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения ДРАГАЛЕВЦИ/ 11,9,10,15,3,12,7А,7,6,13,8,1 СОФИЯ ГОРСКА ЕЛА ПАРЦЕЛ II УЛ.11,59 ; СИМЕОНОВО -ДРАГАЛЕВЦИ КВ.52 УПИ-XI-632 21.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 12-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 7А,7,3,4,1,5,2А,2 ; 15-ТА 10 ; 22/КВ.СИМЕОНОВО/ 41,35,47,43,12,35А,49,39,45,37,49А ; 403/ДРАГАЛЕВЦИ/ НА СТЪЛБА ; 503/ДРАГАЛЕВЦИ/ 6 ; 504- ТА/СЛАТИНА/ В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ; 507-МА/В.З. СИМЕОНОВО-ДРАГАРЕВЦИ/ 2,16 ; 7-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 11,13,12 ; БЪЛГАРСКИ АПОКРИФ/505А//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 3А,1,2 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ГОРСКА ЕЛА УПИ XI-723 КВ.26,33 ; ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК/504/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 19,6,4,10,2,8,3,5 ; НОВА ЗЕМЯ 10 ; ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ/505/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 10,12,7,15,1А,13,5,1,4,6,9,2,8 ; ПРОФ.АЛЕКСАНДЪР БУРМОВ 26,19,2,24,10,23,13А,8,5,6,11,9,21,18,28,22,ВИЛА,13,7,12,20,3,14,17,4 ; ПРОФ.ЙОРДАН ИВАНОВ/508//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 2,6,4,8 ; СИМЕОНОВСКА 34,1,36,43,47,45,38,32,30 21.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 505/ДРАГАЛЕВЦИ/ 16 ; 506/ДРАГАЛЕВЦИ/ 5А ; 508/ДРАГАЛЕВЦИ/ 34,18 ; 509-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 2А,2,4,7А ; 510-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 2 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ 1 НА УЛ.506А,5А НА УЛ.506А ; ПАВЕЛ ДОВАНЛИЙСКИ 2,2А ; ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ/505/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 26,22,20,31,25,21,29,19,17,23,26А,24,4,30,8,33 ; ПРОФ.ЙОРДАН ИВАНОВ/508//В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 32,34,16,38,12,26,20,24А,14,22,18 ; ХРИСТО БРЪЗИЦОВ/506//В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 10А,9,10,2,8А,17,11,18,22,15,20,13А,5,13,3,16,4,8,7 21.05. 2019 09:15 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ИВАН СУСАНИН 66А ; МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ-ЗАПАД 5,3 ГАРАЖ 2 ; ПЕТЪР ПАПАКОЧЕВ 10,3 ; РАЛЕВИЦА 78 ; УПИ 1-1238 КВ. 55 21.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ПАРК ВИТОША ХИЖА СРЕДЕЦ,х.Тинтява, ХИЖА КАМЕН ДЕЛ,ПЛАНИНСКА БАЗА ; ПЛАНИНА ВИТОША 21.05. 2019 09:30 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ВИХРЕН/ПЕТЪР ТОНЕВ/ 39А ; ГЕН. СУВОРОВ 58, 60, 62, 68 ; СИМЕОН РАДЕВ/КИРИЛ ЯНЕВ/ 32 22.05. 2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЗАХАРИ ЗОГРАФ 55A,57 22.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 403/ДРАГАЛЕВЦИ/ 3 ПОД ПЛАЖА ; 420-ТА/ТРИЯДИЦА/ 7 ; 421-ВА/ТРИЯДИЦА/ 10 ; 509- ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 5,13,8,12,6,4А,9,6А,11,16,1,10,14,9А,3,7 ; 510-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 3,4,2,11,12,10,15,8,6 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ДРАГАЛЕВЦИ МОГИЛАТА ВИЛА ; ПАВЕЛ ДОВАНЛИЙСКИ 5 ; САВА ДОБРОПЛОДНИ/421/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 11,5,4,2А,8,10,2,3,6,9,7 ; ХРИСТО БРЪЗИЦОВ/506//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 17 ; ЦАНИ ГИНЧЕВ/420/ /В.З.СИМЕОНОВО 22.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения ДРАГАЛЕВЦИ  11,9,10,15,3,12,7А,7,6,13,8,1 СОФИЯ ГОРСКА ЕЛА ПАРЦЕЛ II УЛ.11,59 ; СИМЕОНОВО -ДРАГАЛЕВЦИ КВ.52 УПИ-XI-632 22.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 12-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 7А,7,3,4,1,5,2А,2 ; 15-ТА 10 ; 22/КВ.СИМЕОНОВО/ 41,35,47,43,12,35А,49,39,45,37,49А ; 403/ДРАГАЛЕВЦИ/ НА СТЪЛБА ; 503/ДРАГАЛЕВЦИ/ 6 ; 504- ТА/СЛАТИНА/ В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ; 507-МА/В.З. СИМЕОНОВО-ДРАГАРЕВЦИ/ 2,16 ; 7-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 11,13,12 ; БЪЛГАРСКИ АПОКРИФ/505А//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 3А,1,2 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ГОРСКА ЕЛА УПИ XI-723 КВ.26,33 ; ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК/504/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 19,6,4,10,2,8,3,5 ; НОВА ЗЕМЯ 10 ; ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ/505/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 10,12,7,15,1А,13,5,1,4,6,9,2,8 ; ПРОФ.АЛЕКСАНДЪР БУРМОВ 26,19,2,24,10,23,13А,8,5,6,11,9,21,18,28,22,ВИЛА,13,7,12,20,3,14,17,4 ; ПРОФ.ЙОРДАН ИВАНОВ/508//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 2,6,4,8 ; СИМЕОНОВСКА 34,1,36,43,47,45,38,32,30 22.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 505/ДРАГАЛЕВЦИ/ 16 ; 506/ДРАГАЛЕВЦИ/ 5А ; 508/ДРАГАЛЕВЦИ/ 34,18 ; 509-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 2А,2,4,7А ; 510-ТА /В.З.СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ/ 2 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ 1 НА УЛ.506А,5А НА УЛ.506А ; ПАВЕЛ ДОВАНЛИЙСКИ 2,2А ; ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ/505/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 26,22,20,31,25,21,29,19,17,23,26А,24,4,30,8,33 ; ПРОФ.ЙОРДАН ИВАНОВ/508//В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 32,34,16,38,12,26,20,24А,14,22,18 ; ХРИСТО БРЪЗИЦОВ/506//В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 10А,9,10,2,8А,17,11,18,22,15,20,13А,5,13,3,16,4,8,7 22.05. 2019 09:15 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения БОТЕВГРАД В.З.ЗЕЛИН ;СОФИЯ ; 633-ТА/ВИТОША/ № 6 ; АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН 41,32,И ПРЕКИ ПЪТ,13,34,104,25,42,38,34 СГРАДА Б,32,26,29,36,38 ГАР.6,/ПРЕКИ ПЪТ,45,21,48,50,44,27,34,40 ; БУДИЛНИК 7,2,10,20,17,14А,12,11,13Б,22,5,14,24,4,8,16,9,15,3,6,13 ; ВОДЕНИЧНИЦА /АЛ.ПУШКИН/ 41,33,43,1 ; КОТА 1050 28,26 ; КУПЕНИТЕ 1,3,6,4,12,2,4,№2 ; НАРОДЕН ПЕВЕЦ 12 ; ПЕЛИСТЕР 16,19,15А,6А,14,19А,17,13А,18,15 ; ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/ 27,35,46,45Б,50,37,52,45,54,48 ; ПРОФ. ДОЧО ЛЕКОВ /636-ТА Р-Н ВИТОША/ 5 ; ПРОФ.ИВАН ДУЙЧЕВ/ЗНАМЕНОСЕЦ 10,9,25,13,24,28А,14,11,6,21,19,8,16,20,29,23,7,3,5,27,28,15,24А,1,23А,17,2,4 ; СИМЕОН РАДЕВ/КИРИЛ ЯНЕВ/ 64,82,41,66,61,37А,63,48,35,62,86,39,33,80,59,45,60,37 23.05. 2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ГЕРГЬОВЧЕ/ДРАГАЛЕВЦИ/ 2,4 ; КИМЧОВЕЦ 7,21,5,8,12 ; НЕНКО БАЛКАНСКИ 14,1 ; СОФИЯ,КВ.ДРАГАЛЕВЦИ УПИХІІ-234 КВ.101 УПИ XIII-143, КВ.115 В.З.ДРАГАЛЕВЦИ УПИ XIII243,кв.115 м.Драгалевци-разширение север 23.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 4В ; ПАНОРАМЕН ПЪТ 20А,20С 23.05. 2019 09:00 - 16:15 - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 54-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 16 ; БОСИЛЕК /КВ.СИМЕОНОВО/ 13 ; МАТЕЙ ГРАМАТИК 3 ; СВЕТА МАГДАЛИНА 12Д,21А,26-Н,11,21 ; УПИ X-394,кв.13 в.з Симеоново-север ,ул.Матей Граматик 5 ; УПИ XVI-483,КВ.19 23.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 48-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 7,16,11,5,15,2,13,22А,18,6,4,14,3,8,12А,9,10,12 ; 54-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 11,12 ; 56-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 60,9,7,1,6,4,3,5 ; 57-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 1,58,5,2 ; 58-МА /В.З. СИМЕОНОВО СЕВЕР-ВИТОША/ 2А,8,3А,3,12,2,6,4,5,7,14 ; 61-ВА /КВ.СИМЕОНОВО/ 1А ; БОСИЛЕК 28 ; БОСИЛЕК /КВ.СИМЕОНОВО/ 34,30,УЛ. СВ.МАГДАЛЕНА,11,28,8А СТР.ТАБЛО/СЛОБЯЕМА КЪЩА ; МАТЕЙ ГРАМАТИК 3 ; СВЕТА МАГДАЛИНА 23,15,14 КЪЩА,7А,5,10,20,32,17,7 КВ.13,6,12,7,2,14,18,24,19,22,26,4,13,8 ; СИМЕОНОВО УЛ.60 №3 ; УПИ-ІІ-543,КВ.15 23.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електромери Община ВЪЗРАЖДАНЕ СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 156 А,Б 21.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БРЕГАЛНИЦА 69,65-67 ; ПИРОТСКА/ТРЕТИ АПРИЛ/ РЕСТОРАНТ КОНТЕСА,80 21.05. 2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ 137 ;147 ;149-151 ;157-159 ;165 21.05. 2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери Община ИЗГРЕВ СОФИЯ Атанас Иширков 22 ; ДИАНАБАД блок 53,60 ; Йордан Трифонов 11 ; Крум Кюлявков 15,15А ; Николай Хайтов 32,34 21.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ДИАНАБАД блок 60 21.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Атанас Иширков 22 ; Г.М.ДИМИТРОВ 60 60 ; ДИАНАБАД 53,60 ; Йордан Трифонов 11 ; Крум Кюлявков 15,15А ; Николай Хайтов 32,34 22.05. 2019 09:15 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ДИАНАБАД 60 22.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ Атанас Иширков 22 ; ДИАНАБАД 53,60 ; Йордан Трифонов 11 ; Крум Кюлявков 15,15А ; Николай Хайтов 32,34 23.05. 2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери Община КРАСНА ПОЛЯНА СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 56 ; БУЛ. ВАРДАР/БУЛ.АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ ВАРДАР/ЯНЕ САНДАНСКИ/ 112,С/У 56,ПРЕД 56 ; ИЛИНДЕН 59,56,56,55,55,58 ; РАЗСАДНИКА ПАВИЛИОНИ 20.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на АС част на съоръжения СОФИЯ КРАСНА ПОЛЯНА II ЧАСТ 36 22.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ КРАСНА ПОЛЯНА II ЧАСТ 28А А ;15 А ;222 А ;222 Б 22.05. 2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери СОФИЯ КРАСНА ПОЛЯНА I ЧАСТ 1 12,12 23.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община КРАСНО СЕЛО СОФИЯ ВЛАДАЙСКА/ДИМО ХАДЖИДИМОВ/ 48,89,52,54,50 ; ГЕОРГИ ДАНЧОВ ЗОГРАФИНА 7,6,9,4,11,8 ; ДАМЯН ГРУЕВ/ГЕН.ХРИСТО МИХА 46,48,50,37 ; ДОБРУДЖАНСКИ КРАЙ/АТАНАС РО 21.05. 2019 08:00 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически 21,39 ; ЙОРДАНКА ФИЛАРЕТОВА 3 ; КИРИЛ ПЕЙЧИНОВИЧ 7,14,19,17,16,9,11 съоръжения СОФИЯ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ЖК ЕМИЛ МАРКОВ/ БЛ.257;БЛ.247;БЛ.22,БЛ.67,БЛ.68,БЛ.69,36 ; ЛУИ АЙЕР/НИКОЛА КАМЕНОВ/ 13,19 ; МЕТЛИЧИНА ПОЛЯНА/ВАСИЛ ЛЕНК 15 ; ТОДОР ДЖЕБАРОВ/417/ 43А 22.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ АКАД.ИВАН ЕВСТРАТИЕВ ГЕШОВ 2-4 ; ЕВСТАТИ ПЕЛАГОНИЙСКИ 7-11 ; ЛАГЕРА 53,55,56,62 ; СМОЛЯНСКА 12-16 23.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електромери Община КРЕМИКОВЦИ СОФИЯ АНГЕЛ ВОЙВОДА /СЕСЛАВЦИ/ 1,8,7,2,5,9,10,3,4,6 ; ГЕРГАНА /СЕСЛАВЦИ/ 15,9,13,12,11,17,18,23,16,14 ; ЕДЕЛВАЙС /СЕСЛАВЦИ/ 5,9,1,16,12,20,3,7,10,8,4,14,18,2 ; КИРИЛ И МЕТОДИЙ /СЕСЛАВЦИ/ 7,4,20,15,13,10,2А,30,8,5,11,16,18,24,9,26,28,6,1,2 ; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 2,6,4 ; СЕСЛАВЦИ ТИНТЯВА /СЕСЛАВЦИ/ 13 ; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 11,13,15 20.05. 2019 09:00 - 16:15 - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ ЕДЕЛВАЙС /КРЕМИКОВЦИ/ 13,6,8,3,15,18,14,11,16,7,1,9,2,4,10,5 ; ЕДЕЛВАЙС/ОБЩ.НАДЕЖДА/ 16 ; КНЯЗ БОРИС 1 /КРЕМИКОВЦИ/ 18,6,4,5,10,16 ; КРЕМИКОВЦИ 31,38,41,33,36,37,35,32,34,40,39,44,42,11 ; ЛЮЛЯК /КРЕМИКОВЦИ/ 3,1,4,2 ; МОМИНА СЪЛЗА /КРЕМИКОВЦИ/ 4,6,3А,3,8,5,2,7,1 ; ПАНАЙОТ ВОЛОВ /КРЕМИКОВЦИ/ 2,4 ; РАЙНА КНЯГИНЯ /КРЕМИКОВЦИ/ 26,11,9,8,18,29,28,14,12,25,27,19,20,16,6,22,23,10,13А,30,15А,15,34,21,24,32,13,17 ; СВ.ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 94,81,104,93,73,75,69,85,92,67,84,79,88,91,98,83,71,88А,86 ; СВЕТА ВОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 6А,3А,5,7,8,6,4,3,1 ; СВЕТА ПЕТКА /КРЕМИКОВЦИ/ 4,4А,1,2 ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ /КРЕМИКОВЦИ/ 14,13,16,25,9,18,17,21,20,22,19,11,12,15,5,7,1 ; СТЕФАН ХАЛАЧЕВ /КРЕМИКОВЦИ/ 20 ; СТРАНДЖА /КРЕМИКОВЦИ/ 9,5,3,7,1 20.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ АНГЕЛ ВОЙВОДА /СЕСЛАВЦИ/ 1,8,7,2,5,9,10,3,4,6 ; ГЕРГАНА /СЕСЛАВЦИ/ 15,9,13,12,11,17,18,23,16,14 ; ЕДЕЛВАЙС /СЕСЛАВЦИ/ 5,9,1,16,12,20,3,7,10,8,4,14,18,2 ; КИРИЛ И МЕТОДИЙ /СЕСЛАВЦИ/ 7,4,20,15,13,10,2А,30,8,5,11,16,18,24,9,26,28,6,1,2 ; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 2,6,4 ; СЕСЛАВЦИ ТИНТЯВА /СЕСЛАВЦИ/ 13 ; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 11,13,15 21.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ ЕДЕЛВАЙС /КРЕМИКОВЦИ/ 13,6,8,3,15,18,14,11,16,7,1,9,2,4,10,5 ; ЕДЕЛВАЙС/ОБЩ.НАДЕЖДА/ 16 ; КНЯЗ БОРИС 1 /КРЕМИКОВЦИ/ 18,6,4,5,10,16 ; КРЕМИКОВЦИ 31,38,41,33,36,37,35,32,34,40,39,44,42,11 ; ЛЮЛЯК /КРЕМИКОВЦИ/ 3,1,4,2 ; МОМИНА СЪЛЗА /КРЕМИКОВЦИ/ 4,6,3А,3,8,5,2,7,1 ; ПАНАЙОТ ВОЛОВ /КРЕМИКОВЦИ/ 2,4 ; РАЙНА КНЯГИНЯ /КРЕМИКОВЦИ/ 26,11,9,8,18,29,28,14,12,25,27,19,20,16,6,22,23,10,13А,30,15А,15,34,21,24,32,13,17 ; СВ.ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 94,81,104,93,73,75,69,85,92,67,84,79,88,91,98,83,71,88А,86 ; СВЕТА ВОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 6А,3А,5,7,8,6,4,3,1 ; СВЕТА ПЕТКА /КРЕМИКОВЦИ/ 4,4А,1,2 ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ /КРЕМИКОВЦИ/ 14,13,16,25,9,18,17,21,20,22,19,11,12,15,5,7,1 ; СТЕФАН ХАЛАЧЕВ /КРЕМИКОВЦИ/ 20 ; СТРАНДЖА /КРЕМИКОВЦИ/ 9,5,3,7,1 21.05. 2019 09:00 - 16:30 Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ КРЕМИКОВЦИ 27,29,15,29А,14,21,1,16,17,28,19,12,20,18,5,13,22,7,43,8,23,6,25,43,26,РЕП ДО СТОЛ 11,24 22.05. 2019 09:15 - 16:30 Подмяна на електромери СОФИЯ ЕДЕЛВАЙС /КРЕМИКОВЦИ/ 13,6,8,3,15,18,14,11,16,7,1,9,2,4,10,5 ; ЕДЕЛВАЙС/ОБЩ.НАДЕЖДА/ 16 ; КНЯЗ БОРИС 1 /КРЕМИКОВЦИ/ 18,6,4,5,10,16 ; КРЕМИКОВЦИ 31,38,41,33,36,37,35,32,34,40,39,44,42,11 ; ЛЮЛЯК /КРЕМИКОВЦИ/ 3,1,4,2 ; МОМИНА СЪЛЗА /КРЕМИКОВЦИ/ 4,6,3А,3,8,5,2,7,1 ; ПАНАЙОТ ВОЛОВ /КРЕМИКОВЦИ/ 2,4 ; РАЙНА КНЯГИНЯ /КРЕМИКОВЦИ/ 26,11,9,8,18,29,28,14,12,25,27,19,20,16,6,22,23,10,13А,30,15А,15,34,21,24,32,13,17 ; СВ.ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 94,81,104,93,73,75,69,85,92,67,84,79,88,91,98,83,71,88А,86 ; СВЕТА ВОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 6А,3А,5,7,8,6,4,3,1 ; СВЕТА ПЕТКА /КРЕМИКОВЦИ/ 4,4А,1,2 ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ /КРЕМИКОВЦИ/ 14,13,16,25,9,18,17,21,20,22,19,11,12,15,5,7,1 ; СТЕФАН ХАЛАЧЕВ /КРЕМИКОВЦИ/ 20 ; СТРАНДЖА /КРЕМИКОВЦИ/ 9,5,3,7,1 22.05. 2019 16:30 Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ АНГЕЛ ВОЙВОДА /СЕСЛАВЦИ/ 1,8,7,2,5,9,10,3,4,6 ; ГЕРГАНА /СЕСЛАВЦИ/ 15,9,13,12,11,17,18,23,16,14 ; ЕДЕЛВАЙС /СЕСЛАВЦИ/ 5,9,1,16,12,20,3,7,10,8,4,14,18,2 ; КИРИЛ И МЕТОДИЙ /СЕСЛАВЦИ/ 7,4,20,15,13,10,2А,30,8,5,11,16,18,24,9,26,28,6,1,2 ; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 2,6,4 ; СЕСЛАВЦИ ТИНТЯВА /СЕСЛАВЦИ/ 13 ; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 11,13,15 22.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ АНГЕЛ ВОЙВОДА /СЕСЛАВЦИ/ 1,8,7,2,5,9,10,3,4,6 ; ГЕРГАНА /СЕСЛАВЦИ/ 15,9,13,12,11,17,18,23,16,14 ; ЕДЕЛВАЙС /СЕСЛАВЦИ/ 5,9,1,16,12,20,3,7,10,8,4,14,18,2 ; КИРИЛ И МЕТОДИЙ /СЕСЛАВЦИ/ 7,4,20,15,13,10,2А,30,8,5,11,16,18,24,9,26,28,6,1,2 ; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 2,6,4 ; СЕСЛАВЦИ ТИНТЯВА /СЕСЛАВЦИ/ 13 ; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 11,13,15 23.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла Община ЛОЗЕНЕЦ СОФИЯ Йордан Стубел №2,25, №26 вх.А и вх. Б и №20 21.05. 2019 11:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЙОРДАН БАДЕВ/436-ТА/ 1,3,5,7,9,2,4,6,8,10. ; КОНСТАНТИН ПЕТКАНОВ/437-МА/ 4,11,13, 6.8 ; ул.435 №3 и 4 22.05. 2019 09:30 - 15:00  Нови присъединявания СОФИЯ ж.к.ГРАДИНА бл. 14, бл. 16 и бл. 29 : 22.05. 2019 11:00 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания Община ЛЮЛИН СОФИЯ ЛЮЛИН 2 235 ; ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ 66 Ж.К.ЛЮЛИН 2 20.05. 2019 09:30 - 15:05 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 6 624 20.05. 2019 09:30 - 15:15 Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 233,232,240 ; ЛЮЛИН 2 ТП"УЛ.207-МА, ДО БЛ.233",280,280/282,1 ДО БЛ. 231,240,ДО 232,233,232,280,ЗАД БЛ 280 ГАГАЖ 5,280 21.05. 2019 09:15 - 12:15  Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 6 624 21.05. 2019 09:30 - 15:15 Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 2 ПРЕД 239,ДО 239,ДО БЛ.211 ДЖУДО ЦЕНТЪР,ДО БЛ.239,239 ; УПИ-IX-610 КВ.20 22.05. 2019 09:30 - 12:30 Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 6 624 22.05. 2019 09:30 - 15:15  Подмяна на електромери СОФИЯ ЛЮЛИН 6 624 23.05. 2019 09:30 - 15:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община МЛАДОСТ СОФИЯ Александър Фол 2 ; Г.М.ДИМИТРОВ 45 ; Пъстър Свят 5 21.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ МЛАДОСТ 4 409,406,ТП ДО 409 21.05. 2019 09:00 - 13:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения СОФИЯ 12-ТИ АПРИЛ / ГОРУБЛЯНЕ 1 ; 3-ТИ МАЙ / ГОРУБЛЯНЕ/ 24,26,22А,24 А,7,22,9,17 ; ВАСИЛ ПЕШЕВ /КВ.ГОРУБЛЯНЕ/ 4 ; ГОРУБЛЯНЕ ДОЛЦИТЕ 6,8 А,10,12,2,4,8 ; МУЗЕЙНА / ГОРУБЛЯНЕ 20,11,3 А,16,10,9,6,4,5,7,1,4,6 А,3,18,2,8,14 ; ПЕТИ НОЕМВРИ /ГОРУБЛЯНЕ 10,15,12 ; ПИОНЕРСКА 16,26,34А ПИ ИДЕНТ.68134.4087.5325 ; САМОКОВСКО ШОСЕ УПИ I-392,кв.38 ЦВЕТНА ГРАДИНА 12А ; ЦВЕТНА ГРАДИНА /ГОРУБЛЯНЕ 2,8,4,3,10,12,1,2А,4А,6 21.05. 2019 09:00 - 16:00  Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ МЛАДОСТ 3 Блок 304 вх Б 22.05. 2019 08:00 - 16:15  Подмяна на електромери СОФИЯ БОТЕ БЪРБОРКОВ 8,20 А,30,19,32,15,34,26,24,13,36,9,28,11,29,6,5,1,22,23 А,2,25,7,3,23,18,17,14,12,4,10,23 Б,21,20,27,16 ; ГОРУБЛЯНЕ 10 ; ДЕЯН ПОПОВ 2А,8А,8Б,3,4,12,8,8Г,8В,15,9А,5,10,11,14,7,2,9,8Д,8Е,1А,6,13 ; ИСКЪР / ГОРУБЛЯНЕ 13,9,15,17,4,21,16,6,28,14,18,10,12,9 А,11,26,8,2,22,20,21 А,17 А,19,21 Б,25,23 ; ЛАЗАР ПЛАЧКОВ 18А ; МАНОЛ ВЕЛЕВ 3 А,1,5,7,9,3,11 ; ПЕТЪР ДИПЛАРОВ 6,7,4 А,6 А,5 А,5,8 ; САМОКОВСКО ШОСЕ 53 ; ШАМАКО 8,12,6,6 А,4,1,9 А,5,2,12 Б,10,3,14 ; ШУМАКО / СИМЕОНОВО 16 ; 1 22.05. 2019 09:00 - 16:00 Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ Д-Р СТОЯН ЧОМАКОВ 14 ; МЛАДОСТ 1 ДО 27,ПРЕД ОКР.Б-ЦА,1 27,27,ДО БЛ.27 22.05. 2019 10:00 - 14:15 Подмяна на електромери СОФИЯ МЛАДОСТ 3 Блок 304 вх В 23.05. 2019 08:00 - 16:15 Подмяна на електромери СОФИЯ Александър Фол 2 ; Г.М. Димитров 45 ; Пъстър Свят 5 23.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община НАДЕЖДА СОФИЯ ЕКЗАРХ СТЕФАН/ГЕОРГИ КОСТОВ 75 ; СВЕТИ КЛИМЕНТ 43,62,64 20.05. 2019 09:30 - 12:15  Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ СВОБОДА 26 20.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ НАДЕЖДА 4 422 вх. Б и вх. В 21.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ НАДЕЖДА 3 306 вх. В и вх. Г 21.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЕДЕК 10,2,3,6 ; БЛАГОВЕЦ 1 ; БОЛЯРСКА/СТ.ПЕШЕВ/ БОЛЯРСКА СТ.ПЕШЕВ/,50 ; ГЕОРГИ ДАНЧОВ ЗОГРАФИНА 5,4 ; ДЕЧКО УЗУНОВ/БОЙЧИН.БОЙ/ 17,21Б,28,24,20,32,18,19,15,30,16,26А,26,21 А,13,22 ; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 5,24,10,19,15,21,11,35,18,8,37,29,1,7 /БЕДЕК /№7,17,13,14,4,33,7,6,3,12,9 ; ИВАН МЪРКВИЧКА 18,20,11,15,13,17,14,24,12,22,9,16 ; МАЙОР ДИМ.ДУМБАЛАКОВ/ФИЗКУЛ 35,50 ; МРАМОР 3,1,8,2,6,4 ; ПАНЕГА 24,18,39 ; СТЕФАНСОН 58,64,46,48,68,62,56,50,52,70,66,54,60 ; ХАН КУБРАТ 3,14 АВТОРАБОТИЛНИЦА,4,12,2,14,1,9 ; ЧЕПЕЛАРЕ 17,38А,29,40,31 ; ЧУДОТВОРЦИ/СМЕЛИ ХОРА/ 1,4,2,3,5,6 ; ШИБОЙ 8,2,4 22.05. 2019 09:00 - 16:30 Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ ЛОМСКО ШОСЕ ИМОТ ПЛ.№136 22.05. 2019 09:45 - 13:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Профилактика на съоръжения СОФИЯ МАЙОР ДИМ.ДУМБАЛАКОВ/ФИЗКУЛ №2,5,10 ; СТЕФАНСОН 28 ЕТАЖНА СОБСТВЕНОСТ,26,28,28,28-30 23.05. 2019 09:00 - 16:30  Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ НАРОДНИ БУДИТЕЛИ/ИВ.МИХАЙЛО ДО БЛ.26,С/У БЛ 39 ; СВОБОДА 25,25,24,39/УЛ.281,39,21,26 23.05. 2019 09:30 - 14:00  Подмяна на електромери Община НОВИ ИСКЪР МИРОВЯНЕ ЕДЕЛВАЙС/СТЕФАН ЧЕРКЕЗОВ/ 1 ; ТКЗС ЦЕХ ЗА МЕТАЛНИ ЗАГОТОВКИ ;СОФИЯ ; 1-ВА С.МИРОВЯНЕ КВ.52 УПИ2-274,С.МИРОВЯНЕ КВ.25 УПИ 2-774 23.05. 2019 09:30 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения Община ОБОРИЩЕ СОФИЯ ул. Ал. Константинов 36,38,40, 42 20.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 11-ТИ АВГУСТ 28 ; 5-008/ИСКЪР/ 66,62 ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 109,32,107,105 ; ДУНАВ 22 ; ИСКЪР 54-56,54-56 ОФИС 3,66,54-56 ГАРАЖ 2,54-56 РЕСТОРАНТ,54-56 МАГАЗИН 2,54-56 ГАРАЖ5,54 ОФИС,54-56 ОФИС 6,54-56 ГАРАЖ 3-4,54-56 ОФ.5,58,54-56 ГАРАЖ 6,54-56 ОФИС2,60,54-56 ГАРАЖ 5,54-56 ОФИС 7,54-56 МАГАЗИН 1,64 ; РОСИЦА 14,6,13,15,10,8,12,17,19,21,4,11 ; ЧУМЕРНА/КОСТА ЯНКОВ/ 3 ОФИС Т3,3 ГАРАЖ 4,3 ГАРАЖ 1,3 АТЕЛИЕ 2,3 ГАРАЖ 3,11,9,3 АТЕЛИЕ 1,3 ГАРАЖ 2,4 МЕДИЦ.ЦЕНТЪР,3 ОФИС Т2,3,7 21.05. 2019 09:00 - 16:15 - Ремонт на АС част на съоръжения СОФИЯ ИСКЪР 72 вх. А и вх. Б 22.05. 2019 09:00 - 16:15  Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ 44 22.05. 2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ИСКЪР 54-56,54-56 ОФИС 3,66,54-56 ГАРАЖ 2,54-56 ,49,51,47РЕСТОРАНТ,54-56 23.05. 09:00 Инвестиционна програма - МАГАЗИН 2,54-56 ГАРАЖ5,54 ОФИС,54-56 ОФИС 6,54-56 ГАРАЖ 3-4,54-56 ОФ.5,58,54-56 ГАРАЖ 6,54-56 ОФИС2,60,54-56 ГАРАЖ 5,54-56 ОФИС 7,54-56 МАГАЗИН 1,64 ; РОСИЦА 14,6,13,15,10,8,12,17,19,21,4,11 2019 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ВЕЛИКО ТЪРНОВО/Г.Г.ДЕЖ/ 28 23.05. 2019 09:30 - 15:30 Подмяна на електромери СОФИЯ ПОП БОГОМИЛ 37,39,41,43 23.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ВАСИЛ ДРУМЕВ 7 23.05. 2019 09:00 - 16:15  Подмяна/реконструкция на електромерни табла Община ОВЧА КУПЕЛ СОФИЯ 663-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 4Б ; 672-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 1,3 А,5,3,7,5 А,7 А,9 ; БОЙЧО ОГНЯНОВ 2,1Б,16,22,15 Б,3,1,20,10,15,8,15 А,3 А,6,18,5,1А,12 ; БУЗЕМСКА 2 ; ДРАГОМАН 11,4,12 А,9 А,7,12,6,16,5,9,1,14,2,3,18,10 ; ЗЕМЕДЕЛСКА/ЯТАШКА/ 2 ; КРУШОВСКИ ВРЪХ 9,19,5,2,14,11,1,23,1 срещу адреса,7,8,11А,3,3А,6,12 ; ЛЕЧЕБЕН ИЗВОР 1 ; ЛЮБЛЯНА/Й.ВИШЕВГРАДСКИ/ 8,6,12,15,2,9,КВ 37А УПИ XV-1198,8 ОБЩИ НУЖДИ,4,2 А ; МОМИНА БАНЯ 4,1 А,2,1 ; МОМКОВА БАНЯ 4,5 Б,5 А ; НАРОДНО ХОРО 5,8,6,4,6А,4 УПИ ХІ-309 КВ.13Б,4А,3,1,2 ; ОВЧА КУПЕЛ 10,3 1,43,6,39,6 1,35А,35,12,43А,29,6 1,1,37,25,8,17-19,12А 20.05. 2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Подмяна на електромери СОФИЯ 663-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 4Б ; 672-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 1,3 А,5,3,7,5 А,7 А,9 ; БОЙЧО ОГНЯНОВ 2,1Б,16,22,15 Б,3,1,20,10,15,8,15 А,3 А,6,18,5,1А,12 ; БУЗЕМСКА 2 ; ДРАГОМАН 11,4,12 А,9 А,7,12,6,16,5,9,1,14,2,3,18,10 ; ЗЕМЕДЕЛСКА/ЯТАШКА/ 2 ; КРУШОВСКИ ВРЪХ 9,19,5,2,14,11,1,23,1 срещу адреса,7,8,11А,3,3А,6,12 ; ЛЕЧЕБЕН ИЗВОР 1 ; ЛЮБЛЯНА/Й.ВИШЕВГРАДСКИ/ 8,6,12,15,2,9,КВ 37А УПИ XV-1198,8 ОБЩИ НУЖДИ,4,2 А ; МОМИНА БАНЯ 4,1 А,2,1 ; МОМКОВА БАНЯ 4,5 Б,5 А ; НАРОДНО ХОРО 5,8,6,4,6А,4 УПИ ХІ-309 КВ.13Б,4А,3,1,2 ; ОВЧА КУПЕЛ 10,3 1,43,6,39,6 1,35А,35,12,43А,29,6 1,1,37,25,8,17-19,12А 21.05. 2019 08:00 - 16:15  Подмяна на електромери СОФИЯ ОВЧА КУПЕЛ 2В 22.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ 740-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ СТРОЕЖ,23,26,27,25,24 ; БЕЛИТЕ БОРОВЕ 32 ; БИРИМИРСКИ ПОЛЯНИ/КВ.ГОРНА БАНЯ/ ВЕЙНИЧЕ 7 ; В.З. ГОРНА БАНЯ УЛ.СТУБЕЛО, ДВЕ ЛИПИ, ВЕЙНИЧЕ ; В.З. ГОРНА БАНЯ УПИ I-920 КВ 81 УПИ I-920 ; в.з. Горна Баня, УПИ XІ-1055, кв.80 ГОРНА БАНЯ УПИ VІІІ-1144 КВ.84,УПИ ХVІ-1012 КВ.54,КВ.556,П-Л 468 К.Л.465 ; ДВЕ ЛИПИ 11,9,В.З.ГОРНА БАНЯ УПИ ХVІ-1048 ; М. СТУБЕЛО М-Т ГОРНА БАНЯ УПИ XXIX-1004, КВ.54 ; ОБЗОР 82,КВ.54,82,68,71,82 УПИ-933 КВ.80,М.БИРИМИРСКА ПОЛЯНА,КВ.54В ; ОЛДАШЕВЕЦ 2,3 ; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ СВ.КРАЛ/КИРКОВСКА ТРИБУНА/ 46 22.05. 2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 663-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 4Б ; 672-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 1,3 А,5,3,7,5 А,7 А,9 ; БОЙЧО ОГНЯНОВ 2,1Б,16,22,15 Б,3,1,20,10,15,8,15 А,3 А,6,18,5,1А,12 ; БУЗЕМСКА 2 ; ДРАГОМАН 11,4,12 А,9 22.05. 2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери А,7,12,6,16,5,9,1,14,2,3,18,10 ; ЗЕМЕДЕЛСКА/ЯТАШКА/ 2 ; КРУШОВСКИ ВРЪХ 9,19,5,2,14,11,1,23,1 срещу адреса,7,8,11А,3,3А,6,12 ; ЛЕЧЕБЕН ИЗВОР 1 ; ЛЮБЛЯНА/Й.ВИШЕВГРАДСКИ/ 8,6,12,15,2,9,КВ 37А УПИ XV-1198,8 ОБЩИ НУЖДИ,4,2 А ; МОМИНА БАНЯ 4,1 А,2,1 ; МОМКОВА БАНЯ 4,5 Б,5 А ; НАРОДНО ХОРО 5,8,6,4,6А,4 УПИ ХІ-309 КВ.13Б,4А,3,1,2 ; ОВЧА КУПЕЛ 10,3 1,43,6,39,6 1,35А,35,12,43А,29,6 1,1,37,25,8,17-19,12А СОФИЯ 663-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 4Б ; 672-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 1,3 А,5,3,7,5 А,7 А,9 ; БОЙЧО ОГНЯНОВ 2,1Б,16,22,15 Б,3,1,20,10,15,8,15 А,3 А,6,18,5,1А,12 ; БУЗЕМСКА 2 ; ДРАГОМАН 11,4,12 А,9 А,7,12,6,16,5,9,1,14,2,3,18,10 ; ЗЕМЕДЕЛСКА/ЯТАШКА/ 2 ; КРУШОВСКИ ВРЪХ 9,19,5,2,14,11,1,23,1 срещу адреса,7,8,11А,3,3А,6,12 ; ЛЕЧЕБЕН ИЗВОР 1 ; ЛЮБЛЯНА/Й.ВИШЕВГРАДСКИ/ 8,6,12,15,2,9,КВ 37А УПИ XV-1198,8 ОБЩИ НУЖДИ,4,2 А ; МОМИНА БАНЯ 4,1 А,2,1 ; МОМКОВА БАНЯ 4,5 Б,5 А ; НАРОДНО ХОРО 5,8,6,4,6А,4 УПИ ХІ-309 КВ.13Б,4А,3,1,2 ; ОВЧА КУПЕЛ 10,3 1,43,6,39,6 1,35А,35,12,43А,29,6 1,1,37,25,8,17-19,12А 23.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ОВЧА КУПЕЛ 2 34 ; ОВЧА КУПЕЛ 2 34 А,, 34А,34,34Б ; ФЕНИКС 34,34 23.05. 2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ МОНТЕВИДЕО/ПИОНЕРСКИ ПЪТ/ СТРАНИЧНО НА БЛ. 506 ; ОВЧА КУПЕЛ 1 506,509,З/Д БЛ.506 ; ОВЧА КУПЕЛ 2 509 23.05. 2019 08:00 - 16:15 Подмяна на електромери Община ПАНЧАРЕВО ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН.ЕЛАТА ВИЛА ; МЕСТН.ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ ;ПЛАНА ; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052- ПРОГЛЕДНА ОГРАДА ; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ.7,ВИЛА,,,КЪЩА,УПИ XVI,ВОДНА ПОМПА ; МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2 ; МАХ.КЬОСЕВА ВИЛА ; МАХ.МАСОВА ВИЛА,КЪЩА ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ.11 20.05. 2019 09:00 - 16:30 Изнасяне на електромерни табла КОКАЛЯНЕ В.З КИТКАТА ПИ 276 ВИЛНА ЗОНА КИТКАТА ПАРЦЕЛ 186,999,БУНГАЛО,КАД.№209,КЪЩА,КАД.№ 184,ВИЛА,КАД №205,КАД.№173, №174-175,КАД №280 ; КИТКАТА ПАРЦЕЛ 336 ; ТЕМЕНУГА 11 20.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения КОКАЛЯНЕ ВИЛНА ЗОНА ТЕРАСИТЕ ВОДНА ПОМПА,1,ВИЛА,ПИ 90 20.05. 2019 09:00 - 16:00 Изграждане на съоръжения ГЕРМАН ВАСИЛ СТОИЛОВ/НИКИФОР ТРАЙК 37А,2,21,5,4,3,27,10,6,19,15,9,26,39,14,18,35,23,17,29,31,8,11,16,37,13,7,24,1,12,25,33 ; ВИЛИТЕ ЛИВАДЕТО Г.П.ДАСКАЛА/ТЕМЕНУЖКА/ 12,14,10,8,5,4,17,3,1,9,13,7,15 ; ИГЛИКА/7-МА/ 8,14,2,5,6,10,4 ; ИСКЪР/32-РА/ 46,48,44 ; ЛИПА/10-ТА/ 2А,14А,1,4А,9,11,16,5,6,20А,8,12,2,10,3,7,18,7А,20 ; МИНЗУХАР/6-ТА/ 6,4,1,3,2,6А ; ПАТРИАРХ ГЕРМАН/9 СЕПТЕМВРИ 2,5,16,13А,2Б,18,5Г,3,5Б,6,14,1А,8,15,1,25,9,2Г,4,7,17,11,4А,11А,2В,13,17А,23,12,5А,19,21,5В ; ТРЕТИ МАРТ /3-ТА/ 1 ; ЯВОР/9-ТА/ 9,4,2,7 ;ЛОЗЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА ; АРДА/В.З.ВРАНА-ЛОЗЕН/ №4 20.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи ГЕРМАН БОГАТИР/В.З.ВРАНА-ГЕРМАН/ БОНЕ ХАДЖИБОНЕВ/БУЗЛУДЖА/ 13,9,7,11,11А ; ВИЛНА ЗОНА ЛОЗЕТО КОКИЧЕ/4-ТА/ 3,1,2,5,7 ; ПАТРИАРХ ГЕРМАН/9 СЕПТЕМВРИ 25А,27- 20.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни 31,31,22,20,32,24,28,26,30 ; СТАРАТА ЧЕШМА/АПОСТОЛ ЯНКОВ 1,7,4,3,6,5,8,2 ; ТРЕТИ МАРТ /3- ТА/ 14А,9А,12,5,15,2,7,11,16,4,13,9,17,18,8,6,3,10,14 ;СОФИЯ ; ПЛОЩАД ИВАН ВАЗОВ електропроводи ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА,ИМОТ.569,ПОМПА,ИМОТ №419,ВОДНА ПОМПА,ЯРМОМЕЛКА,КЪЩА ; МАХ.ДЖАМБОВА ВИЛА,3 ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ.11 21.05. 2019 09:00 - 16:30 Изнасяне на електромерни табла ПАНЧАРЕВО 22-РА Р-НТ ЛЕБЕД ; ВУКОВА КОРИЯ/ЛИЛЯНА ДИМИТРО 6,1А,3,7А,1,4 ; КУРИЯТА 7,2,4,5,9 ; ЛЕШНИК/РУМЯНЦЕВ/ 3,4,1,2,5 ; СИНИ ВИР 1,9,7,5,3 ; СТЕФАН ПЕТРОВ 2,3,1,5,7,5А ; УРВИЧ 1 ; ЮРИ ГАГАРИН 11,6,8,9,10,13,3,5,17,7,4,15А,2,15 ; ПАНЧ УЛ.25 ;СОФИЯ ; МАЙОР ЮРИЙ ГАГАРИН 5 ; СИНИ ВИР 9 21.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА,ИМОТ.569,ПОМПА,ИМОТ №419,ВОДНА ПОМПА,ЯРМОМЕЛКА,КЪЩА ; МАХ.ДЖАМБОВА ВИЛА,3 ; МАХ.ТОДОРОВА ВИЛА,250,ПОМПА,1,КЪЩА,СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ.МЕЧИТО НПИ 024112,ВИЛА 21.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА 04234.6938.3726 73-ТА ДО МАГИСТРАЛА ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/69-ТА/ 18 ; ВЕДРИНА 12,1,11,8,15,5,14,16,9 А,2А,4,7,13,9,10 ; ИВАЙЛО/42-РА/ МАНАСТИР ; КЛИСУРГОВЕЦ/ЙОРДАН АПОСТОЛО 9,2,11,6,3,1,5,7,4,10,14,8 ; ЛЮЛЯК 6,4,9,3,5,1 ; МЕСТНОСТ ГОЛЕМИЯТ ЧУКАР МЛАДЕН АНГЕЛОВ/39-ТА/ 28,36,33,38,40,32,34,37,27,31,29 ; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/НИК.ПОПОВ/ 17,9,19,14,23,8,21,22,13,16,15 А,20А,18,20,24,15,10 ; ТИНТЯВА/36-ТА/ 16,ПОМПА,18 ; УПИII-1630, КВ 88А ЧЕМШИР 7,6,4А ; ЯГОДА/56-ТА/ 13,10,12,15,7,18,8,16,6,9,14,5,11,20,19,1,17,2,4,2 А ;ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ; 68134.7110.1 854 X БЕЛИШАКО В.З ЯРЕМА ИМОТ 248 КВ. 27 В.З. ЯРЕМА УЛ.9-ТА 3 ; В.З ЯРЕМА УПИ III-289 КВ. 30 ВИЛНА ЗОНА ЯРЕМА УПИ VII-252, КВ.27 ; МЕСТН.ЕЛАТА КЪЩА,ИМОТ 75,ПЛ.000815,ПИ 29150.7110.99,ВИЛА,ВИЛА,76,СТОПАНСКА СГРАДА,ВИЛА ; МЕСТН.КОВАЧКИ КОШАРИ ВИЛА,ВИЛА,ВИЛА,1,КЛ.72-83-97 И 22-16-91 ; МЕСТН.ПЪРЖОВИ КОШАРИ М.ЗАПАЛЬЕТО 29150.7110.1192 ПИ 29150.7110.973 ПЛ.972 ТУПАНКОВИ КОШАРИ ПИ-981 ; УПИ ХVI-226, КВ.25 ХХІІ ЯРЕМА В.З.ЯРЕМА ; ЯРЕМА/20ТА/ 9,20,ВИЛА,УПИ ІХ КВ. 39,КЪЩА,УПИ 4-73 КВ 18,15,3,2,29,КВ 15 УПИ 14-24,УПИIII-148,26,УПИ24 КВ27,12-25,УПИ ХХVІ-241, КВ.27,14- 216,ВИЛА,УПИ16-24,37,ВИЛА,УПИІ-30 КВ35А,М.ВИСОКИ РИД,П-Л12 КВ3,№ . ; ЯРЕМА/20ТА/,УПИ XII,КВ.41 ;КОВАЧЕВЦИ, ОБЩ. САМОКОВ ; 1, м. високи рид 32 66,в.з Ярема,м.Високи рид 67 М.КОВАЧЕВЦИ В.З. ЯРЕМА В.З.ЯРЕМА М.ВИСОКИ РИД ПИ1 В.З.ЯРЕМА ПОЗ ИМОТ 4 УПИ II317, КВ.37 УПИ IX-317, КВ.37 ;ПАНЧАРЕВО ; УПИ XII-328,КВ.38 ;ПЛАНА ; 56624.7202.153 IX - 6 XVI-58 В.З.КАНТОНА М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА ; МАХАЛА БУРНАСКА МАХАЛА ЕЛАТА,15 ВИЛА,ВИЛА,СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА,КЪЩА,ПИ 155,1,4 22.05. 2019 14:30 - 16:30Ремонт на електрически съоръжения ТУНЕЛ ; МАХАЛА ВЕЛЧЕВА МАХАЛА СЛАВКОВА ВИЛА ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА,ИМОТ.569,ПОМПА,ИМОТ №419,ВОДНА ПОМПА,ЯРМОМЕЛКА,КЪЩА ; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ.7,ВИЛА,,,КЪЩА,УПИ XVI,ВОДНА ПОМПА ; МАХ.ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ.ДЖАМБОВА ВИЛА,3 ; МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2,ВИЛА,КЪЩА,1,ВИЛА,1,ВИЛА,2 ; МАХ.КЬОСЕВА ВИЛА ; МАХ.МАНЧЕВА МАХ.МАСОВА ВИЛА,ПОМПА,ВИЛА,ВИЛА,2,РАБОТИЛНИЦА,КЪЩА,ВИЛА,КЪЩА ; МАХ.НОВАЧКА ВИЛА ; МАХ.РИДЖОВА ВИЛА,ВИЛА,ИМОТ 180,КЪЩА ; МАХ.ТОДОРОВА ВИЛА,250,ПОМПА,1,КЪЩА,СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА ВИЛА,МЕСТ.МЕЧИТО НПИ 024112,ВИЛА ; ПИ 976 УПИ ІІІ-31, КВ.11 ЛЕБЕДА 22.05. 2019 09:15 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА,ИМОТ.569,ПОМПА,ИМОТ №419,ВОДНА ПОМПА,ЯРМОМЕЛКА,КЪЩА ; МАХ.ДЖАМБОВА ВИЛА,3 ; МАХ.ТОДОРОВА ВИЛА,250,ПОМПА,1,КЪЩА,СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ.МЕЧИТО НПИ 024112,ВИЛА 22.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН.ЕЛАТА ВИЛА ; МЕСТН.ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ ;ПЛАНА ; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052- ПРОГЛЕДНА ОГРАДА ; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ.7,ВИЛА,,,КЪЩА,УПИ XVI,ВОДНА ПОМПА ; МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2 ; МАХ.КЬОСЕВА ВИЛА ; МАХ.МАСОВА ВИЛА,КЪЩА ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ.11 22.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА 04234.6938.3726 73-ТА ДО МАГИСТРАЛА ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/69-ТА/ 18 ; ВЕДРИНА 12,1,11,8,15,5,14,16,9 А,2А,4,7,13,9,10 ; ИВАЙЛО/42-РА/ МАНАСТИР ; КЛИСУРГОВЕЦ/ЙОРДАН АПОСТОЛО 9,2,11,6,3,1,5,7,4,10,14,8 ; ЛЮЛЯК 6,4,9,3,5,1 ; МЕСТНОСТ ГОЛЕМИЯТ ЧУКАР МЛАДЕН АНГЕЛОВ/39-ТА/ 28,36,33,38,40,32,34,37,27,31,29 ; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/НИК.ПОПОВ/ 17,9,19,14,23,8,21,22,13,16,15 А,20А,18,20,24,15,10 ; ТИНТЯВА/36-ТА/ 16,ПОМПА,18 ; УПИII-1630, КВ 88А ЧЕМШИР 7,6,4А ; ЯГОДА/56-ТА/ 13,10,12,15,7,18,8,16,6,9,14,5,11,20,19,1,17,2,4,2 А ;ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА ; 29150.7110.1236.1 68134.7110.1 854 X БЕЛИШАКО В.З ЯРЕМА ИМОТ 248 КВ. 27 В.З. ЯРЕМА УЛ.9-ТА 3 ; В.З ЯРЕМА УПИ III-289 КВ. 30 ВИЛНА ЗОНА ЯРЕМА УПИ VII-252, КВ.27 ; МЕСТН.ЕЛАТА КЪЩА,ИМОТ 75,ПЛ.000815,ПИ 29150.7110.99,ВИЛА,ВИЛА,76,СТОПАНСКА СГРАДА,44,ВИЛА,ВОДНА ПОМПА,КЪЩА,ВИЛА ; МЕСТН.КОВАЧКИ КОШАРИ ВИЛА,ВИЛА,ВИЛА,1,КЛ.72-83-97 И 22-16-91 ; МЕСТН.ПЪРЖОВИ КОШАРИ М.ЗАПАЛЬЕТО 29150.7110.1192 ПИ 29150.7110.973 ПЛ.972 ТУПАНКОВИ КОШАРИ ПИ-981 ; УПИ ХVI-226, КВ.25 22.05. 2019 08:15 - 10:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения ХХІІ ЯРЕМА В.З.ЯРЕМА ; ЯРЕМА/20ТА/ 9,20,ВИЛА,УПИ ІХ КВ. 39,КЪЩА,УПИ 4-73 КВ 18,15,3,2,29,КВ 15 УПИ 14-24,УПИIII-148,26,УПИ24 КВ27,12-25,УПИ ХХVІ-241, КВ.27,14- 216,ВИЛА,УПИ16-24,37,ВИЛА,УПИІ-30 КВ35А,М.ВИСОКИ РИД,П-Л12 КВ3,№ . ; ЯРЕМА/20ТА/,УПИ XII,КВ.41 ;КОВАЧЕВЦИ, ОБЩ. САМОКОВ ; 1, м. високи рид 32 66,в.з Ярема,м.Високи рид 67 М.КОВАЧЕВЦИ В.З. ЯРЕМА В.З.ЯРЕМА М.ВИСОКИ РИД ПИ1 В.З.ЯРЕМА ПОЗ ИМОТ 4 УПИ II317, КВ.37 УПИ IX-317, КВ.37 ;ПАНЧАРЕВО ; УПИ XII-328,КВ.38 ;ПЛАНА ; 56624.7202.153 IX - 6 XVI-58 В.З.КАНТОНА М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА ; МАХАЛА БУРНАСКА МАХАЛА ЕЛАТА,15 ВИЛА,ВИЛА,СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА,КЪЩА,ПИ 155,1,4 ТУНЕЛ ; МАХАЛА ВЕЛЧЕВА МАХАЛА СЛАВКОВА ВИЛА ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА,ИМОТ.569,ПОМПА,ИМОТ №419,ВОДНА ПОМПА,ЯРМОМЕЛКА,КЪЩА ; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ.7,ВИЛА,,,КЪЩА,УПИ XVI,ВОДНА ПОМПА ; МАХ.ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ.ДЖАМБОВА ВИЛА,3 ; МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2,ВИЛА,КЪЩА,1,ВИЛА,1,ВИЛА,2 ; МАХ.КЬОСЕВА ВИЛА ; МАХ.МАНЧЕВА МАХ.МАСОВА ВИЛА,ПОМПА,ВИЛА,ВИЛА,2,РАБОТИЛНИЦА,КЪЩА,ВИЛА,КЪЩА ; МАХ.НОВАЧКА ВИЛА ; МАХ.РИДЖОВА ВИЛА,ВИЛА,ИМОТ 180,КЪЩА ; МАХ.ТОДОРОВА ВИЛА,250,ПОМПА,1,КЪЩА,СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА ВИЛА,МЕСТ.МЕЧИТО НПИ 024112,ВИЛА ; МЕСТНОСТ ЕЛАТА ПИ 976 УПИ ІІІ-31, КВ.11 ;САМОКОВ ; IV-324,кв.38 XII-5 КВ.12 ; В.З. ЯРЕМА В.З. ЯРЕМА УПИ VI, КВ. 37 В.З. ЯРЕМА УПИ XVII-227 КВ.25 В.З.ЯРЕМА УПИ XVI-28 КВ.15 В.З.ЯРЕМА УПИ XXII-176 КВ.23 УПИ XI-178,КВ.22 В.З.ЯРЕМА ЯРЕМА ;СОФИЯ ; 1-ВА 30,УПИ ІV КВ.41 ІІ ; 2-РА/278/ 6 ; КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ 166 ; В.З. ЯРЕМА,3 В.З. ЯРЕМА ПЛАНА МАХ.КАЛЕНДАРОВА 1,ВИЛА ; МАХ.МАНЧЕВА 22.05. 2019 08:15 - 16:30 Ремонт на електрически съоръжения ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН.ЕЛАТА ВИЛА ; МЕСТН.ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ ;ПЛАНА ; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052- ПРОГЛЕДНА ОГРАДА ; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ.7,ВИЛА,,,КЪЩА,УПИ XVI,ВОДНА ПОМПА ; МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2 ; МАХ.КЬОСЕВА ВИЛА ; МАХ.МАСОВА ВИЛА,КЪЩА ; 37А,2,21,5,4,3,27,10,6,19,15,9,26,39,14,18,35,23,17,29,31,8,11,16,37,13,7,24,1,12,25,33 ; ВИЛИТЕ 23.05. 2019 09:00 - 16:00  Кастрене по въздушни ЛИВАДЕТО Г.П.ДАСКАЛА/ТЕМЕНУЖКА/ 12,14,10,8,5,4,17,3,1,9,13,7,15 ; ИГЛИКА/7-МА/ 8,14,2,5,6,10,4 ; ИСКЪР/32-РА/ 46,48,44 ; ЛИПА/10-ТА/ 2А,14А,1,4А,9,11,16,5,6,20А,8,12,2,10,3,7,18,7А,20 ; МИНЗУХАР/6-ТА/ 6,4,1,3,2,6А ; ПАТРИАРХ ГЕРМАН/9 СЕПТЕМВРИ 2,5,16,13А,2Б,18,5Г,3,5Б,6,14,1А,8,15,1,25,9,2Г,4,7,17,11,4А,11А,2В,13,17А,23,12,5А,19,21,5В ; ТРЕТИ МАРТ /3-ТА/ 1 ; ЯВОР/9-ТА/ 9,4,2,7 ;ЛОЗЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА ; АРДА/В.З.ВРАНА-ЛОЗЕН/ №4 електропроводи ГЕРМАН БОГАТИР/В.З.ВРАНА-ГЕРМАН/ БОНЕ ХАДЖИБОНЕВ/БУЗЛУДЖА/ 13,9,7,11,11А ; ВИЛНА ЗОНА ЛОЗЕТО КОКИЧЕ/4-ТА/ 3,1,2,5,7 ; ПАТРИАРХ ГЕРМАН/9 СЕПТЕМВРИ 25А,27- 31,31,22,20,32,24,28,26,30 ; СТАРАТА ЧЕШМА/АПОСТОЛ ЯНКОВ 1,7,4,3,6,5,8,2 ; ТРЕТИ МАРТ /3- ТА/ 14А,9А,12,5,15,2,7,11,16,4,13,9,17,18,8,6,3,10,14 ;СОФИЯ ; ПЛОЩАД ИВАН ВАЗОВ 23.05. 2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА,ИМОТ.569,ПОМПА,ИМОТ №419,ВОДНА ПОМПА,ЯРМОМЕЛКА,КЪЩА ; МАХ.ДЖАМБОВА ВИЛА,3 ; МАХ.ТОДОРОВА ВИЛА,250,ПОМПА,1,КЪЩА,СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА ; МАХ.ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ.МЕЧИТО НПИ 024112,ВИЛА 23.05. 2019 09:00 - 16:30  Изнасяне на електромерни табла Община ПОДУЯНЕ СОФИЯ 571-ВА/КВ.ЛЕВСКИ/ 1А ; XVII-147,КВ.25 ЛЕВСКИ ЗОНА Г 10,1,ДО 10 ; ПОП ГРУЮ 104Б,106А ПАВ.ЗАКУСКИ ПРЕД МАГ.ДОМКО,ПЛУВНО РАЗВЛЕКАТЕЛЕН КОМПЛЕКС 20.05. 2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ БОТЮ ПЕТКОВ 22,65 ; КОНСТАНТИН ФОТИНОВ ТП ДО БЛ.23А,23 ; СТЕФАН БОГОРИДИ 77 ; СУХАТА РЕКА 1 22,23А,О 22,25,23,24 ; ТОДОРИНИ КУКЛИ ДО БЛ.22 20.05. 2019 09:00 - 16:15  Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ КОНСТАНТИН ФОТИНОВ 2 ; СУХАТА РЕКА 30,29 ; ЦАРЕВА ЛИВАДА 30 20.05. 2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЕЗИМЕННА 10 ; ВОДНЯНКА 9,10,10А ; ДАН КОЛОВ 14,3,14А,8А,4,6,12,10,8,2,3А ; ЛАВАНДУЛА 21А,21,23,19А,15,9,13,17,15А,19,11 ; РЕЗБАРСКА 3 20.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ БЕЗИМЕННА 10 ; ВОДНЯНКА 9,10,10А ; ДАН КОЛОВ 14,3,14А,8А,4,6,12,10,8,2,3А ; ЛАВАНДУЛА 21А,21,23,19А,15,9,13,17,15А,19,11 ; РЕЗБАРСКА 3 21.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ БАЙЛОВО 9,9,120 ; БОТЮ ПЕТКОВ 80,84,89,115,85,82,115,87,85А,85А,,87А,78,86,89А,77 ; КОНСТАНТИН ФОТИНОВ 71,116 ; САВА ЦОНЕВ 15,75,13,17,74,11,30,63,16 ; СУХАТА РЕКА 105,116,78,87,115,75,120 21.05. 2019 08:30 - 16:15  Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЕЗИМЕННА 10 ; ВОДНЯНКА 9,10,10А ; ДАН КОЛОВ 14,3,14А,8А,4,6,12,10,8,2,3А ; ЛАВАНДУЛА 21А,21,23,19А,15,9,13,17,15А,19,11 ; РЕЗБАРСКА 3 22.05. 2019 09:00 - 16:30 Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ СУХАТА РЕКА 1 87,91,86,87,ТП ДО БЛ.86 22.05. 08:30 - ЧЕЗ - Инвестиционна програма - 2019 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ СТЕФАН БОГОРИДИ 77,76 ; СУХАТА РЕКА 77 22.05. 2019 00:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЕЗИМЕННА 10 ; ВОДНЯНКА 9,10,10А ; ДАН КОЛОВ 14,3,14А,8А,4,6,12,10,8,2,3А ; ЛАВАНДУЛА 21А,21,23,19А,15,9,13,17,15А,19,11 ; РЕЗБАРСКА 3 23.05. 2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ 560-ТА/КВ.ЛЕВСКИ/ 20А,22,17А,10,8,12,18,15,24,20,16,9,26,7,19,21,17,19А ; 565- ТА/КВ.ЛЕВСКИ/ 26,13,22,15,24,20,18,16,13 ; Автостанция Изток БАБА ТОНКА 46,49,51,50,45,54А,54,52,60А,58,48,56,58А,52А ; БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ ГЕН. ИНЗОВ 38А,42 ; КНЯГИНЯ ТАМАРА 26,43,38,40,42,47,44,46,46А,45 23.05. 2019 08:30 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения  

comment 0
visibility 1827
ЧЕЗ

Планово спиране на тока за периода 7-11 май в София

Планови спирания на тока за периода 7-11 май ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ.  София-град Община БАНКЯ БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659. 2195. 2730, 9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ. 81А ХИСАРЯ 07.05.2019 09:00 - 16:15 Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА УПИ VІ-1445 ЖАН ДЬО ЛАФОНТЕН 18 А, 10Б, 18, 15 ДО Х-Л ХРАНКОВ, 14, 18А, 18 Б, 18, 8, 12А, 20; КНЯЗ БОРИС I/Д. БЛАГОЕВ/ 64, 66, 62; КРЕСНА 2. , 2 А, 3, 7, 2 Б, 2, 9, 1 ДО ХРАНКОВ; МЕТОДИ ИВАНОВ РЕКАТА; СИНЕМОРЕЦ 32, 45; ЧЕШМА II ЗАД БАНКЯ ПАЛАС;СОФИЯ; АРХ. ГЕОРГИ НЕНОВ/3029/701/ 23; ЛЕНИЩЕТО 07.05.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електр 6, ВИЛА; О УПИ 10-255 КВ. 27, 1 УПИ ІІІ 79 КВ. 5;МАЛА РАКОВИЦА; 54. 277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54. 515 БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИ КОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36, 61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118, 126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А;СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 08.05.2019 09:00 - 16:06 Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИ КОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36, 61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118, 126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А;СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 08.05.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИ КОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36, 61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118, 126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А;СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 09.05.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 17, 23, 15, 21, 1, 26, 24, 9, 28, 30, 20, 3, 14, 16, 1А, 11, 19; БРАТЯ МИЛАДИНОВИ 6, 2, 2Б, 8, 4; ДОБРУДЖА КНЯЗ БОРИС I/Д. БЛАГОЕВ/ 28, КВ. 43, 12, 18, 10, 24, 2, 26, 22, 16, 14, 32; ЛУТРАКИ/СВИЛЕН РУСЕВ/ 3, 5; ОТЕЦ ПАИСИЙ 7, 5; УПИ ХХVІІІ-229, 2258 КВ. 119 09.05.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИ КОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36, 61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118, 126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А;СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 09.05.2019 09:00 - 16:15 Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 132; МАХАЛА КЛИСУРСКА УПИ XXXI-189 КВ. 25, КЛИСУРА ФОРТА, КЛИСУРА ФОРТА ПОМПИ, МАНАСТИР СВЕТА ПЕТКА, ПОМПА; ПИ 37280. 2133. 120;ЗЛАТУША; ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА БУНГАЛО, ПИ 54. 384, КЪЩА, ВИЛА;КЛИСУРА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 2-РА 2, 1, ВИЛА; 4-ТА ВИЛА, 20, 3, 18, 4, 10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8; 5-ТА 21, 6, 1, 2, 13; 6-ТА 4, 2, 5, 14, 21; 7-МА 1, 3, 6, 10, 3А, 5, 22, 4, 14, 7, 8; 8-МА 1А, 12, 7, 15, 19А, 21, 2, 14, 6, 23, 14А, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21А, 20А; VI-264, КВ. 27 XXXVI-499 UL=25 БАЛКАНСКА 31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39А, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25А, 29, 35А, 33, 47, 18, 55, 64, 2А, 23, 3А, 13, 10, 4, 5, 14, 14А, 14В, 4А, 6, 2, 2 ОВЧАРНИК, 7 СГРАДА ЗА ТЪРГОВИЯ КЪМ ТП УПИ VІІІ КВ. 3, 15, 8, 3, 21, 1А, 17, 19, 11, 1, 1Б, 12А, НАД 39; МАНАСТИРСКА МАХАЛА ВИТКОВИЦА ВИЛА, КЛОН Б СТ. 21, КЛОН А СТ. 6, УПИVII-411, КВ. 15, КЛОН Б СТ. 2, КЛОН А СТ. 1, КЛОН А СТ. 21, КЛОН Б СТ. 5, ВИЛА, КЛОН А СТ. 19, КЛОН А СТ. 14, КЛОН Б СТ. 1, КЛОН А СТ. 22, ПОМПА, КЛОН А СТ. , КЛОН А СТ. 15, КЛОН Б СТ. 6, КЛОН Б СТ. 3, КЛОН А СТ. 3, КЛОН А СТ. 25; МАХАЛА ПЛОЧА ВИЛА; МАХАЛА РАДОВО ТКЗС, УПИ 14-240 КВ. 17, ВИЛА, ВИЛА, КЛОН А СТ. 14, КЛОН А СТ. 3, КЛОН А СТ. 13, СТРОИТЕЛСТВО, КЛОН А СТ. 11, КЛОН В СТ. 3, КЛОН Б СТ. 10, КЛОН Б СТ. 2, КЛОН А СТ. 4, КЛОН В СТ. 14, КЛОН В СТ. 7, КЛОН Б СТ. 4, КЛОН В СТ. 2, КЛОН В СТ. 21, КЛОН В СТ. 4, КЛОН А СТ. 10, КЛОН В СТ. 8, КЛОН А СТ. 2, КЛОН В СТ. 9, КЛОН А СТ. 6, КЛОН В СТ. 22, КЛОН В СТ. 29-30, КЛОН А СТ. 20, КЪЩА, КЛОН В СТ. 1, КЛОН В СТ. 44, КЛОН В СТ. 10; МАХАЛА ЩЕТНИЦА СТРОЕЖ, ВИЛА, КЪЩА, В. З. ЩЕТЕНИЦА, 355; М. ЗАГРЯНА ПАНОРАМА 11; ПАРЦЕЛ 010005 М. ЛАЛОВЕЦ РАДОВА МАХАЛА СТАРО СЕЛО 4, 12, 8, 5, 2, ВИЛА, 9, ТКЗС, 3А, 3, 7, 6, ВИЛА; О УПИ 10-255 КВ. 27, 1 УПИ ІІІ 79 КВ. 5;МАЛА РАКОВИЦА; 54. 277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54. 515 10.05.2019 08:30 - 16:30 Кастрене по въздушни електропроводи БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИ КОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36, 61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118, 126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А;СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 10.05.2019 09:00 - 16:15 Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659. 2195. 2730,9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ. 81А ХИСАРЯ, 10.05.2019 09:00 - 16:15 Изнасяне на електромерни табла  Община ВИТОША СОФИЯ ЖИВОПИСНА/702-РА/ 4А, 4; КОРЕНЯЦИТЕ/ДИМ. ПЪШКОВ/ 16, 21 07.05.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 605-ТА/ВИТОША/ 8, 4, 6, 2, 3; 711- ТА/ВИТОША/ 1 ПРЯКА НА БУЛ. ЦАР БОРИС, 1; ВОЙВОДИНА МОГИЛА 122, 118, 120, 124, 137, 114, 123, 139, 112, 141, 108Б, 108, 135, 130, 133, 145, 116, 126, 131, 110, 143; КНЯЖЕВСКА/ВАЛЕНТИН АНДРЕЕВ/ 1; М. ЦАР БОРИС №№№ УПИ V- 241 І-озел. и КОО, кв. 26, ПОЛК. СТОЙНО БАЧИЙСКИ/ФИЛИП 93 ГАБЛОТО НА В. МОГИЛА 110, 103, 105, 111, 107А, 89; СЕЛИЩЕ 7, 13Д, 13, 3, 5, 15, 9, КАНТОНА; ЦАР БОРИС III 330, 372; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 358, 346, 340Б, 338, 348, 344, 336, 366, 330, 334, 362, 340, 332 07.05.2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ГРАМОС 6, 2, 4; ПЛАНИНЕЦ 1, 7; ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/ 85; РАЙСКА ГРАДИНА/АВРОРА/ 18, 29, 3, 23, 36А, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9А, 24 2, 30, 39А, 35, 37, 32, 14, 19, 31, 1, 25, 18А, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16А, 24 1, 7, 17, 33; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 285, 283, 279В, 281 07.05.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ВИХРЕН/ПЕТЪР ТОНЕВ/ 39А 08.05.2019 09:00 - 15:30 Подмяна на електромери СОФИЯ БРУСЕНСКА 6 08.05.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ КНЯЖЕВСКА/ВАЛЕНТИН АНДРЕЕВ/ 17; КОРЕНЯЦИТЕ/ДИМ. ПЪШКОВ/ 53 08.05.2019 09:00 - 16:15  Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ПАРК ВИТОША ХИЖА СРЕДЕЦ, х. Тинтява, ХИЖА КАМЕН ДЕЛ, ПЛАНИНСКА БАЗА; ПЛАНИНА ВИТОША 09.05.2019 09:30 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ БОРОВАН 7, 11, 8 25, 5, 2А, 3А, 13, 16, 4, 13А, 2, 20, 9А, 3, 9; ЕВЛИЯ ЧЕЛЕБИ/МАРА ПЕТЛЯКОВА 22, 5, 3, 24, 7, 28, 19, 26, 28А, 9, 26А, 24А, 11; ЛЮБЛЯНА/Й. ВИШЕВГРАДСКИ/ 56А 5- ТЯЛО, 54, 54А; МИЛЕ ПОПЙОРДАНОВ/БР. ОГЪН/ 11А, 15А, 19, 15, 17, 13, 5А, 11, 2А, 5, 2, 3, 1, 3А, 9; СИЯЙНА/701-ВА/ 1, 4, 2А, 6, 14, 2Б, 7, 8, 12А, 10 09.05.2019 09:15 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ГОЛЯМ БРАТАН 10 09.05.2019 09:00 - 15:30 Подмяна на електромери СОФИЯ КУПЕНИТЕ 19; ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/ 17, 34А, 20, 23, 24, 40, 30, 13, 13 МАГ. 1, 14, 42, 27, 21, 12, 22, 21-23, 19, 38, 32, 25, 36, 25А, 28, 34; ПРОФ. ИВАН ДУЙЧЕВ/ЗНАМЕНОСЕЦ 18, 22; РАЛЕВИЦА 65; СИМЕОН РАДЕВ/КИРИЛ ЯНЕВ/ 60, 51 2Б, 51 А, 63 Б1, 51 2, 48, 49А, 62, 51 5, 51, 78, 47, 41, 53, 51 Б 10.05.2019 09:45 - 15:30 Подмяна на електромери СОФИЯ ВЪРБА/704-ТА/ 17, 14, 10, 1, 7, 11, 17А, 19, 3, 15А, 5, 19А, 12, 13, 9; ГЕРБЕР/708-МА/ 9 10.05.2019 09:00 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЯЛ НАРЦИС/НАРЦИС/ ул. Полк. Стойно Бачийски, 6, 16, 1, 2, 4А, 7, 10, 14, 5, 4, 8, 9; ДОБРОВОЛЕЦ 25, 29, 15, 26, 31, 19А, 31Б, 10, 25А, 7А, 22, 12, 17, 23, 27, 21, 18, 9, 6, 16, 8, 24, 30, 7, 2А, 20, 11, 28, 32А, 4, 32, 14, 19; ИВА/ДИМ. АПОСТОЛОВ/ 9, 11, 20, 14, 16, 18; ИРИС/МАРА АПОСТОЛОВА/ 36, 17А, 19А, 18A, 28, 21, 30, 34, 19; КНЯЖЕВСКА/ВАЛЕНТИН АНДРЕЕВ/ 25, 27; ЛАЗАРОПОЛЕ/ПАРТИЗАНСКА ПЪТЕ 17, 8, 9, 11, 4, 13, 6; ПОЛК. СТОЙНО БАЧИЙСКИ/ФИЛИП 50, 42, 35, 44; ПОТОЧЕ 1, 2; СЪРНЕЛА/ПАСКАЛ ИВАНОВ/ 4, 2, 4А, 6 10.05.2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ МЕСТНОСТ ЧЕРНИЯ КОС 10, КВ. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, КВ. 5, XV-93 КВ. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, ВИЛА; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 509 11.05.2019 08:00 - 22:15 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ЕСО - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ 684-ТА/ВИТОША/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, КВ. 9; 689-ТА/ВИТОША/ 26А М. МАЛА КОРИЯ, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28Г, 15; 695-ТА/ВИТОША/ 8, 18, 26, 14; 740-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 741- ВА/ОВЧА КУПЕЛ/ 6, 3; 742-РА/ОВЧА КУПЕЛ/ 3, 14, 1, 16, 12; XV-731 ЗА ЖС ВЗ ГОРНА БАНЯ XV-1327 КВ. 51А; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 15, 11А, 17, 18, 11, 16, 9А, 7, 9, 12А; ЛЕБЕД/КВ. ГОРНА БАНЯ/ 4; ЛЮЛИНСКО ПОТОЧЕ 31; М. МАЛА КОРИЯ КВ. 5 УПИ 9-365; МАДЖАРИЦА 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, И УЛ. 742, 17, 12, 1, 23, 15; МАЛА КУРИЯ 56, 33, 43А, 37А, 26, 25, 43, 14, 34, 29А, ВИЛА, 20, 31, 4 / УЛ. 684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10А, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, КВ. 3, 50, 70, 66; местн. МАЛА КОРИЯ м. Мала кория ул. 684 -; ПОГЛЕД 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14А, 12, 13, 20А, 30, 27, 27А, 36; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ СВ. КРАЛ/КИРКОВСКА ТРИБУНА/ 2; УПИ VІІ404, КВ. 2 УПИ VIII- 365, кв. 5 УПИ ХV-399 КВ. 3 М. МАЛА КОРИЯ 11.05.2019 08:00 - 22:15 Съоръжения на ЕСО - Ремонт на електрически съоръжения Община ВРЪБНИЦАВОЛУЯК БОЖУР 31, 18, 43, 16, 41, 22, 14, 39, 21, 24, 23, 27, 28, В ДВОРА НА ТКЗС, 19, 25, 20, 17, БИВШ СТОП. ДВОР, 35, 15, №37, 30, 26, 37, 32, 29, 33; ОГОСТА МДМ ТИМ ИМПЕКС ООД -СКЛАД; ПЛАМЪК 7; СЕРДИКА 5, БИВШО ТКЗС В СТОП. ДВОР; УПИ XV-380 КВ. 30;МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА; I-758, II-758, КВ. 9 ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 67; РУЙНИ ВОДИ ПРОИЗВОДСТВЕНА СГРАДА, 2 11.05.2019 09:45 - 16:00 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Неизпълнение на договор за продажба на ел. енергия Община ВЪЗРАЖДАНЕ СОФИЯ КНЯГИНЯ МАРИЯ ЛУИЗА/Г. ДИМ. 75, 67Б, 65, 67, 77, 63, 55, 59, 57, 67А, 67-Б, 67 А, 79, 67В, 61 07.05.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Подмяна на електромери СОФИЯ КНЯГИНЯ МАРИЯ ЛУИЗА/Г. ДИМ. 75, 67Б, 65, 67, 77, 63, 55, 59, 57, 67А, 67-Б, 67 А, 79, 67В, 61 08.05.2019 09:00 - 16:00  Подмяна на електромери СОФИЯ АЛДОМИРОВСКА/ДИМИТЪР БАКОВС 24; ИНЖ. ИВАН ИВАНОВ 92-90, 94, 90, 102, 90-92 СЕКЦИЯ А МАГАЗИН 2А, 90- 92, 92; ОДРИН 145, 162, 143, 141, 164; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 163, 157, 188, 194, 161, 192, 155, 192А, 159; СЛИВНИЦА 106, 108, 89, 104, 85, 87 08.05.2019 08:00 - 15:30 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ КНЯЗ БОРИС I 165, 171. , 167, 175 УПИ 13-2, КВ. 108, 182, 177, 163, 175, 186, 184, 169, 169А, 171, 180, 188; СЛИВНИЦА 164А, 168; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 51, 57, 59, 49, 34, 47, 53, 55, 57 МАЗЕТА, 43; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 167 09.05.2019 09:00 - 16:00  Подмяна на електромери СОФИЯ АРХ. ПЕТКО МОМЧИЛОВ/КУЗМАН Ш 6-8, 4; ВЛАДАЙСКА РЕКА ГЕН. ЦОНЧЕВ 1; КУЗМАН ШАПКАРЕВ/ПОП АНДРЕЙ/ 2, 4 09.05.2019 11:00 - 15:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ КНЯГИНЯ МАРИЯ ЛУИЗА/Г. ДИМ. 75, 67Б, 65, 67, 77, 63, 55, 59, 57, 67А, 67-Б, 67 А, 79, 67В, 61; ПОП БОГОМИЛ 45, 50, 44, 48; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 90, 59 09.05.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Подмяна на електромери СОФИЯ ГЕОРГ ВАШИНГТОН 32, 43, 34, 30, 26, 36; КНЯЗ БОРИС I 178, 172, 161, 169А, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 174, 166, 171, 155, 176; ЛОЗЕНГРАД 7, 3, 5; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 96, 94, 96Б, 61 ПАРКИНГ И МАГАЗИН, 90, 92; СЛИВНИЦА 166; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 42В, 40, 46, 48, 42А, 42Б, 44, 48, 42Г; ЦАР СИМЕОН 100, 102, 104, 98, 98 09.05.2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери СОФИЯ ГЕОРГ ВАШИНГТОН 47; КНЯЗ БОРИС I 1 И УЛ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 63; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 46 09.05.2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери СОФИЯ ГЕОРГ ВАШИНГТОН 47; КНЯЗ БОРИС I 1 И УЛ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 63; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 46 10.05.2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери СОФИЯ КНЯГИНЯ МАРИЯ ЛУИЗА/Г. ДИМ. 75, 67Б, 65, 67, 77, 63, 55, 59, 57, 67А, 67-Б, 67 А, 79, 67В, 61; ПОП БОГОМИЛ 45, 50, 44, 48; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 90, 59 10.05.2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери СОФИЯ ГЕОРГ ВАШИНГТОН 32, 43, 34, 30, 26, 36; КНЯЗ БОРИС I 178, 172, 161, 169А, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 174, 166, 171, 155, 176; ЛОЗЕНГРАД 7, 3, 5; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 96, 94, 96Б, 61 ПАРКИНГ И МАГАЗИН, 90, 92; СЛИВНИЦА 166; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 42В, 40, 46, 48, 42А, 42Б, 44, 48, 42Г; ЦАР СИМЕОН 100, 102, 104, 98, 98 10.05.2019 09:00 - 16:00 Подмяна на електромери Община ИЗГРЕВ  Ангел Кънчев 35; В. Левски 44; Гладстоун 46; Евлоги Георгиев 85, 99; Паренсов 26, 49, 43Б, 41, 39, 28; Петър Берон 3; Раковски 159; Христо Белчев 50 07.05.2019 09:15 - 16:00 Подмяна на електромери Община КРАСНО СЕЛО  БЕЛИТЕ БРЕЗИ БЛ. 25; ВОРИНО/АТ. ДАМЯНОВ/ 15, 23, 55; ДЕЧКО ЙОРДАНОВ 64; ЦАРЕВО СЕЛО 1, 5, 9 09.05.2019 09:45 - 16:00  Подмяна на електромери СОФИЯ БОРОВО бл. 223 вх. А и вх. Б 09.05.2019 13:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на АС част на съоръжения СОФИЯ ИВАН ЙОНЧЕВ 5, 5А; КАРПАТИ 10; КНЯГИНЯ КЛЕМЕНТИНА/Д. МИЛАНО 38; ЛЕЛИНСКА ЧУКА 4, БЛ. 392 А 10.05.2019 09:45 - 16:00  Подмяна на електромери Община КРЕМИКОВЦИ Кремиковци бл. 14, бл. 12 бл. 13 07.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11;СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А 07.05.2019 09:00 - 16:15  Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ Кремиковци бл. 14, бл. 12 бл. 13 08.05.2019 09:00 - 16:30 Подмяна/реконструкция на електромерни табла БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11;СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А 08.05.2019 09:00 - 16:30 Подмяна на електромери СОФИЯ Кремиковци бл. 14, бл. 12 бл. 13 09.05.2019 09:00 - 16:30  Подмяна/реконструкция на електромерни табла БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11;СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А 09.05.2019 09:00 - 16:15  Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ КРЕМИКОВЦИ 103, 102 09.05.2019 09:15 - 16:30 Подмяна на електромери СОФИЯ КРЕМИКОВЦИ 4А 09.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Подмяна на електромери СОФИЯ Кремиковци бл. 14, бл. 12 бл. 13 10.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ -  Подмяна/реконструкция на електромерни табла БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11;СОФИЯ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ. СВ. Г. ПОБЕДОНОСЕЦ; ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4А, 4, 2; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 7, 8, 10, 2, 8А, 5; ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1, 3, 4, 2; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22, 24, 18, 20, 28А, 26, 28; КРЕМИКОВСКА 6, 2; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 13 ВИЛА, 8, 11 ВИЛА; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7, 2, 7А, 3, 5, 4; ПРОЛЕТ /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 1, 10, 6А, 8, 6; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 30, 20, 14, 10, 24, 2, 16, 28, 1, 32, 4, 3, 9А, 24А, 5А, 12, 11, 3А, 18, 34, 18А, 70, 22; УПИ 302089, МЕСТНОСТ ТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 4, 8, 2, 9, 1, 7, 5; ХIV-415, КВ. 67 ХАДЖИ ДИМИТЪР /КРЕМИКОВЦИ/ 3, 11, 10, 18, 2, 15, 17, 10А, 8 ЯРМОМЕЛКА, 2А, 6, 19, 8, 4, 1, 14, 13; ЯГОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 1; 6, 1А 10.05.2019 09:00 - 16:15 Подмяна/реконструкция на електромерни табла СОФИЯ КРЕМИКОВЦИ 4, 1, 9, 1, 3, 10, 2; ПЕТКО ОСМАНОВ /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 1А, 17, 3, 3А, 1, 13, 5 10.05.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Подмяна/реконструкция на електромерни табла Община ЛОЗЕНЕЦ Екатерина Ненчева 8, 10, 6, 2; ЧАВДАР МУТАФОВ/452-РА/ 73, 34, 71, 69, 65, 55, 53, 51, 86. ; Яна Язова 2 , Могилата автомивка 07.05.2019 11:00 - 15:00 Подмяна на електромери СОФИЯ БЯЛА №8 07.05.2019 08:45 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ КРИЧИМ/ПЕТКО ЕНЕВ/ 33, 43, 47; ПЛАЧКОВИЦА 11, 07.05.2019 09:45 - 16:00 Подмяна на електромери СОФИЯ ЙОРДАН РАДИЧКОВ 4 ШЛОС; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 120 116, 118 08.05.2019 11:00 - 15:00 Подмяна на електромери СОФИЯ СТОЯН МИХАЙЛОВСКИ 4, 6, 8, + магазини 08.05.2019 13:00 - 16:00  Ремонт на АС част на съоръжения СОФИЯ КРИЧИМ/ПЕТКО ЕНЕВ/ 44-48 08.05.2019 09:45 - 16:00  Подмяна на електромери СОФИЯ Джеймс Баучер / Свети Наум павилиони и заведения ДЖЕЙМС БАУЧЕР/АНТОН ИВАНОВ 1 08.05.2019 09:30 - 12:30 Ремонт на АС част на съоръжения СОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ No36, 40 09.05.2019 09:00 - 12:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 26, 28, 30, 32;; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 2, 4, 6 + магазини и заведения 09.05.2019 09:30 - 12:30 Ремонт на АС част на съоръжения СОФИЯ МЛАДОСТ 1 50А, 50 А; ПРОФ. ГЕОРГИ ЗЛАТАРСКИ/454-Т 8; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 3, 7, 6, 3В, 3А, 11, 3Б; ЧАВДАР МУТАФОВ/452-РА/ 15 09.05.2019 13:15 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЕКАТЕРИНА НЕНЧЕВА/448-МА/ 4, 2; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 44 10.05.2019 11:00 - 15:00 Подмяна на електромери Община МЛАДОСТ СОФИЯ МЛАДОСТ 1 Блок 19 Вх Б 07.05.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 57, 68, 71; МЛАДОСТ 1 79, ДО БЛ. 79, 59, 61, 61В, 60, 61А, 61Д, 61Д, 60, 61-Г, С/У 68, 68; МЛАДОСТ 2 61 07.05.2019 10:00 - 13:00  Изграждане на съоръжения СОФИЯ АЛЕН МАК / ГОРУБЛЯНЕ 4, 14, 12, 6, 7, 8, 15, 16, 3, 22, 9, 1 А, 5, 20, 18, ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК, 2, 11, 5 А, 10, 3 А, 12 А, 13, 1, 19, 17, 3Б; АСПАРУХ ЛЕШНИКОВ/484-ТА/ 3; ДЕЯН ПОПОВ 16; ИСКЪР / ГОРУБЛЯНЕ 3, 1, 5, 1 А, 7; КРАЙРЕЧНА 4, 6, НА СВЕТОФАРА ЗА ПАНЧАРЕВО /ОКО, 8, 1, 6 А, 2; ЛАЗАР ПЛАЧКОВ 18, 9, 14, 20, 26, 16, 24, 15, 13, 10 АВТОСЕРВИЗ, 22, 10, 11; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 13; ПЕТЪР ДИПЛАРОВ 1, 2, 3А, 4, 13, 3; САМОКОВСКО ШОСЕ 71, 77, 75, 65, 73, 85, 60; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 62; ХАН АСПАРУХ / ГОРУБЛЯНЕ 2, 4, 3, 11, 7, 9, 10А, 1, 10, 17, 5, 15, 13, 6, 12, 8; ЦАРИЦА 9А, 7, 10 ГОРУБЛЯНЕ, 12, 5, 8, 21, 15, 10, 11, 11А, 9, 1, 13, 6, 4, 3; ЦАРИЦА ЙОАННА 1 07.05.2019 09:00 - 16:30 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ МЛАДОСТ 1 Блок 19 Вх В 08.05.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери ПАНЧАРЕВО ВИЛНА ЗОНА ЛОВДЖИЙСКА ЧЕШМА ДЕТСКИ ГРАД БУНГАЛО, 999 КЪЩА, ВИЛА, УПИ Х-22 КВ. 17, УПИ II-20, КВ. 17, 49 ВИЛА, МАГАЗИН, УПИ 25-85 КВ. 10, УПИ I КВ 21, УПИ 4-59, УПИ XVІІ-39 КВ. 24, 999, УПИ ІІІ-16 КВ. 21, БЛОК С УПИ VI КВ. 6, XXIV-3207 КВ. 6, УПИ ХІХ-464, КВ. 6, УПИ ХVІІІ-464, 465 КВ 6, УПИ III-1023, 3255; ДЕТСКИ ГРАД УПИ XII-30 КВ. 16 ДЕТСКИ ГРАД УПИ-XIV-3246 МЕСТНОСТ ЛОЗЕТО ВИЛА, 999 ВИЛА, 12, 1, 35 УЛ. ЗДРАВЕ, УПИ XI 313; ПРОФ. АСЕН КИСЕЛИНЧЕВ 11; САМОКОВСКО ШОСЕ ТРЕНИРОВЪЧНА ЗАЛА, 110; УПИ V-470, кв. 14, м. Детски град УПИ VIII-3213 КВ. 6 УПИ XVI- 3284 кв. 2, м. Детски град ХИТЪР ПЕТЪР УПИ XII-459 КВ. 2, 43 Б, 1, 43 А;СОФИЯ; ДЕТСКИ ГРАД МЕСТНОСТ СТАРИЯ МОСТ УПИ ХХ -37 КВ 16; местн. СТУДЕНТСКИ УПИ-ІІІ-170кв. 8; ХИТЪР ПЕТЪР УПИ II-355, 510, 511; ВИЛА КЛ В СТ. 39 08.05.2019 08:30 - 17:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ МЛАДОСТ 1 Блок 19 Вх Г 09.05.2019 08:00 - 16:15 Подмяна на електромери СОФИЯ МЛАДОСТ 4 471, 472 09.05.2019 10:00 - 12:00  Изграждане на съоръжения СОФИЯ МЛАДОСТ 1 Блок 19 Вх Д 10.05.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР МАЛИНОВ БИЗНЕС ПАРК, 601; МЛАДОСТ 4 ДО БЛ. 601, 602, 601, 601 10.05.2019 10:00 - 13:00 Изграждане на съоръжения Община НАДЕЖДА СОФИЯ НАДЕЖДА 2 226 вх-Б, В, 07.05.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БЕДЕК 1, 1 2; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 23-25 08.05.2019 09:15 - 16:15  Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ СВОБОДА 9 вх-Б 08.05.2019 09:30 - 15:30  Подмяна на електромери СОФИЯ БОЛЯРСКА/СТ. ПЕШЕВ/ 1; ВИОЛЕТКА 1-3; ИЛИЯНЦИ/ЛИЛЯНА ДИМИТРОВА/ 2 РЕСТОРАНТ; КНЯГИНЯ МАРИЯ ЛУИЗА/Г. ДИМ. т. 400, 126, 195; МАЙОР ДИМ. ДУМБАЛАКОВ/ФИЗКУЛ 5, 1, 3, 10; НАДЕЖДА 2 ПЕРУН /ЕЛТЕПЕ/ 13, 16; ПЕЩЕРА 1; СТЕФАНСОН 38, 5-Б, 22, 2, 1-2, 32, 34, 3, 16, 12, 24, 5-, 20, 8, 18, 1, 4, 5, 36, 10, 6, 1 1 09.05.2019 09:15 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ ИВАН МЪРКВИЧКА 3, 6, 10, 7, 8; ЛОМСКО ШОСЕ 1; МАЙОР ДИМ. ДУМБАЛАКОВ/ФИЗКУЛ 35, 29-31, 48, 46, 27, 44, 19, 29, 13, 17, 15, 33, 21, 25; ПАНЕГА 21, 16, 18, 31, 35, 6, 8, 27, 12, 4, 37, 10, 22, 19, 23, 2, 29, 33, 25; ЧАЙКА 1, 3, ГРАДИНКА, 5, 9, 7, 7 ГРАДИНКАТА, 11; ЧЕПЕЛАРЕ 36, 34, 22, 25, 23, 24, 38, 7, 30, 27, 21, 32; ШИБОЙ 6 10.05.2019 09:15 - 16:30 Изграждане на телекомуникационни средства Община НОВИ ИСКЪР 07.05.2019 09:30 - 16:00 Подмяна на електромери ПОДГУМЕР V100002 КВ. 3 ВИЛНА ЗОНА ПОДГУМЕР ВРАНЯК МЕСТН. ВРАНЯК 999; МЕСТНОСТ ИЗЛИВО ПИ №90; ПИ 570115531 СТАРА ПЛАНИНА/Л. ПАНЧЕВ/ СТРОЕЖ, АГРОКОМПЛЕКТ ЕАД, М. РЕКАТА /ДО АВТОСЕРВИЗА/; СТОПАНСКИ ДВОР 08.05.2019 09:15 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери НОВИ ИСКЪР КИТКА ТАТАРСКА;ПОДГУМЕР; 57011. 5534. 40 БРЕЗИТЕ 1, 6, 5А, 5, 9; КИТКА 6, 12, 3, 7, УПИ ІІ 436, 9, 1А, М. ЧЕШМАТА ИМ. 019057, 1, 8; КРУШОВА 5, 3, 2; МУРГАШ 1, 3, 5; ПИ 57011. 5548. 48 СТУБЕЛА 1; ТАТАР МАХАЛА/ВЕСЕЛИН МЛАДЕН 6, 16, 14, 9, 12, 8А, 4, 21, 8, 34, 10, 19, 20, 13, 18, 31, 27; ТИНТЯВА 3; ЧЕМШИР 2, 1, 6, 4, 3 09.05.2019 09:45 - 15:30  Подмяна на електромери Община ОБОРИЩЕ СОФИЯ ДОНДУКОВ КОРСАКОВ КНЯЗ 68, 82 ГАРАЖ 3, 88; ЗНАМЕ 2 ТМ 3, 2 ТГ7, 2 МАГ. 5, 2, 2 ГАРАЖ 4, 1, 2 ТА 4, 2 ТА1, 2 ТМ1, 2 ТГ1, 2 ТМ 6, 2 ТМ2, 2 ТМ 4, 2 ТА 2; КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР ДОНДУКОВ 820, 82 АТЕЛИЕ 5, 86Б 38, 86Б, 86, 86 38, 86 38, 82 АТЕЛИЕ, 68, 86А АТЕЛИЕ 1, 86А, 80-82, 82А, 82 АТЕЛИЕ 8, 86А АТЕЛИЕ 2, 82, 82 АТЕЛИЕ 1, 82 АТЕЛИЕ 3, 84, 82 АТЕЛИЕ 7, 86А 38; ПОРУЧИК ПАЧЕВ 1, 2; ТРАКИЯ 36, 15, 21, 44, 17, 38, 37, 40, 28, 17-19 ГАРАЖ 15, 1, 3, 34, 52, 31, 42, 22, 25, 32, 15 ОФИС 6, 5, 17-19 АТЕЛИЕ 1, 27, 20, 15 ОФИС 2, 44 ОФИС, 17- 19, 5, 24, 17-19, 26, 29, 46, 15 ОФИС 5, 23, 30, 17-19 ГАРАЖ 13, 48, 17-19 07.05.2019 09:30 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ЕКЗАРХ ЙОСИФ 24, 26 10.05.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ОВЧА КУПЕЛ СОФИЯ ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 168 07.05.2019 09:00 - 15:30  Подмяна на електромери СОФИЯ ОВЧА КУПЕЛ 2В 08.05.2019 09:00 - 16:00 Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ МИЛЕ ПОПЙОРДАНОВ/БР. ОГЪН/ 49 09.05.2019 09:30 - 16:15 Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 736-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 4, 12, 8, 10, 6; 738-МА 1А, 2, 4, 7, 7А, 5, 1; 739-ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 3, 7, 13, 4, 11, 15, 6, 1, 5, 10; 740- ТА/ОВЧА КУПЕЛ/ 2, КВ. 69, 10, 1, 15, 21, 17, 4, 6, И УЛ. ОБЗОР, КВ, 55А, 7, 12, 11; 743-ТА 4, 1; 743-ТА/ГОРНА БАНЯ/ СТР. ТАБЛО, 9, 2 СТР. ТАБЛО; 745-ТА/В. З. ГОРНА БАНЯ ОВЧА КУПЕЛ/ 5, 1; VII - 939 БЕЛИТЕ БОРОВЕ 20, 11А, 6, 14; БИСЕРНО ИЗВОРЧЕ/ГОРНА БАНЯ/ 8; БУЕН ПОТОК 35, 26, 31, 5, 5А, 7, 1А, 13, 6, 4, И ВЕЛИК ЗАВЕТ, 3, 3А, 2, 11, 8; ВЕЛИК ЗАВЕТ 1, 7, 9, 5, 4, 2, 3, 4А, 11, 6; ВЕНЕЦ 8; ВЕЧЕРНА ПРОХЛАДА/Г. БАНЯ/ 9, 5, 3А, 1, 3, 6, 7, 8; ВЕЧЕРНИЦА 21, 3, 5, 1, 7, 7А; ВОЙНИШКА ПЕСЕН 6, 13, 8, 15, 9, 10, 11, 12, 3, 17, 1, 4, 5, 7; ГОРНА БАНЯ КВ. 19; ДЪГА 48, 40, 42, 49, 57, 61, 46, 28, 47, 38, 36, 53, 63, 30, 44, 67, 51, 55; ИЗВОР 22, 7, 18, 8, 5 КАПТАЖА; ИЗВОРА /ГОРНА БАНЯ/ 4; КРИВА ПАДИНА 1; ЛАЗУРНО УТРО 1; ЛИЛИЯ 18, 17А, 17, 18А; ЛЮЛИНСКА КОТЛОВИНА 11, 13, 15, 9, 7, 5, 3; ЛЮЛИНСКО ПОТОЧЕ 7, 9, 1, 8, 5, 3, 12, 3А, 22, 7, 50; МАРГАРИТКА 3, 5, 7, 4, 2; местн. в. з. ГОРНА БАНЯ МЕЧОВО УСОЕ 11, 2А, 7, 12, 1А, 19, 13, 10, 15, 4, 5, 16, 3, 17, 2, 1, 14, 9, 18; НЕСТИНАРКА 12, УПИ XIII939, КВ. 19А, 4, 6; НИКОЛА ПЕТКОВ/П. НАПЕТОВ/ 107, 105, 103, 71, 61; ОВЧА КУПЕЛ М. ГОРНА БАНЯ КВ. 44 А; ОПЪЛЧЕНЕЦ/КВ. ГОРНА БАНЯ 2А; ОСТРУШКА 1Б, 4, 1; ПАЛМА 6, 2, 1; ПАНОРАМА 15; ПЛАДНИЩЕ/РИЛСКИ ПАРТИЗАНИ/ 38А, 7, 4, КВ. 19; ПЛАНЕТА 3, 19, 9, 7, 17-9, 4, 21, 6, 13, 5, 15, 1, 2; ПЛАНИНИЦА 9; ПОГЛЕД 2; ПОЛЕТ 2, 5, 6, 3, 4, 8, 4А; РАВНИЩЕ/КЪНЧО СТОИЛОВ/ 52, 47, 63, 43, 49, 42, 54, И УЛ. ЛЕБЕД, 50, 62, 59, 58А, 61, 45А, СТР. ТАБЛО, 46Б, 48, 57, 53, 56, 46, 55, 45, 58, 60, 11, 40, 23, 10, 11А, 24А, 21, 29, 34, 17, 22, 16, 7, 19, 28, 26, 39, 15, 13, 37, 9, 38, 30, 31, 12, 20, 41, 8А, 18, 14, 33А, 24; РАЙЛОВСКО ГРАДИЩЕ 9А, 11, 14, 16, 9, 10, 1, 6, 14, 8, 3; РОСНА КИТКА/6РНС/ 3, 1, 7, 2, 4, 5, 9А, 6, 9; САЛЮТ 4, 1, 2, 7, 5, 10; СВ. КРАЛ/КИРКОВСКА ТРИБУНА/ 13, 3, 9, 6, 14, 15, 10 КЪЩА, 18, 11, 1, 20, 4, 1А, 5, 13Б, 2; СМРИКА 14; СОФИЙСКА ПАНОРАМА 19, 6, 23, 4, 21, 16, 8, 27, 17; ФИДАНКА/СЕЛИОЛУ/ 10, 7, 5, 4А, 2А, 10А, 3, 4, 8, 1, 6, 6А, 2, 12; ЦВЕТАН ВУЧКОВ/ВЛ. КОНСТАНТИН 11, 1, №9, 7, 8, 7А, 6, 12, 2, 4, 10, 5; ЧАРДАКЛИЯ УПИ VІІІ- 939, КВ. 19; ЧЕРЕШОВА ГРАДИНА 8; ЧЕРЕШОВА ГРАДИНА/БРАТУШКИ/ 10, 68, 2, 7, 11, 16, 6, 24, 9 11.05.2019 18:00 - 22:15 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ЕСО - Ремонт на електрически съоръжения  Община ПАНЧАРЕВО ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ;ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ. 11 07.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ДОЛНИ ПАСАРЕЛ 22472 АЛБЕНА/41-ВА/ 4, 6, 8; БРЕЗА ВИЛА, 22, КЪЩА, кв46 УПИ I246, 21, 23; ГЕРГАНА/36-ТА/ 4А, 2, 4, 10, 5, 3, 12; ГРАДИНА 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6А, 1; ДЕТЕЛИНА ДИЛЯНА 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28А, 15, 7А, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 УЛ. ЯВОР 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29А, 1, 33; ДИМИТЪР ВУЧКОВ 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17А, 20, КЪЩА, БАРАКА, 19, 16, ВИЛА, 23; ДЪЛГА ПОЛЯНА 10А, ВИЛА, 2, 16, 21, 8, 9, 39, 45, КЪЩА, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43А, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12А, 6, 12, 25, 19, 34; ИГЛИКА 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11; ИЗВОР 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6; КАП. ПЕТКО ВОЙВОДА 29, 7; ЛЮЛЯК 4, 8, 10, 2, 6; РОЗА 1, 4, 8, 2, 4А, 5, 3, 6, 8 БС 2081, 7, 9; УЛ. ДИЛЯНА V-305. 308 КВ. 52 УЛ. ДИЛЯНА УПИ 305, 307, КВ. 52 ХВОЙНА 3, 15Б, 13, 4, 15, 17А, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11; ЧЕРЕША 1, 4, 6, 2, 5; ЯВОР 5, 5А, 7, КЪЩА; ЯСЕН 2, 12, 6, 4 07.05.2019 08:45 - 16:30 Изграждане на съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА 07.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ;ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ. 11 08.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА 04234. 6950. 3084, в. з Градище;ПАНЧАРЕВО; БЕЛИКАТА ВИЛА, 10, 1; ВЗ ГРАДИЩЕ ИДЕНТ. 042346950625 ВЗ КОСАНИН ДОЛ П-Л ІV-197, КВ. 2 ВИЛНА ЗОНА БЕЛИКАТА УПИ ХІІІ-672, КВ. 6, УПИ VІІІ- 268 КВ 9, УПИ 7-288 КВ 17, КВ 1 УПИ 3-3, КВ 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 КВ. 1, УПИ XX-245 КВ. 16, ВИЛА, 1, УПИ VІ-228 КВ. 16, 2, УПИ ХІ- 255, КВ. 18, КВ 18 УПИ 12-256, КЪЩА, УПИ VІІІ - 271, УПИ III-3 КВ. 1, ВИЛА №7, УПИ ХVІ - 239 КВ. 16, ПРИ КАЗАНА, УПИ 5-201 КВ. 15, УПИ ІІ - 78 КВ. 9, КВ5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 КВ. 10, УПИ ХХІІ-590 КВ. 16, П-Л 4980 КВ 9, УПИ ХІV-85 КВ. 9, КВ 16 УПИ 15-238, КВ 1 ПАРЦЕЛ 22, КВ 6 УПИ VІ -70 УПИ-ХІХ-95 УПИ, УПИ 8 КВ 3, ПИ 55419. 6708. 281. 1 УЛ. НЕВЕН 19, КВ. 1 УПИ ХІІ-11, КВ. 16 УПИ XI235, УПИ 25-240 КВ. 16, КВ 6 УПИ 21-97, КВ 10, ПАРЦЕЛ І , ИМОТ 278, ПАРЦЕЛ XV-14 КВ. 1; ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ ПИ 04234. 6950. 550, УЛ. 1- ВА -- 10, ПИ 1965, 22, УЛ6 УПИ ХИТ4097, 11, 24, КЪЩА, ВИЛА; ВИЛНА ЗОНА ЛОВДЖИЙСКА ЧЕШМА ВИЛА; ДЕНИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 26, 14, 9, 22; ДЕТСКИ ГРАД ВИЛА; ЗОРНИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 26, 30; КОСАНИН ДОЛ МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ УПИ 19-308 КВ29; МЛАДЕЖКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ НЕВЕН/В. З. БЕЛИКАТА/ 22, 69; РОЗА/В. З. БЕЛИКАТА/ 5; РУЖА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 3; СИНИГЕР/В. З. БЕЛИКАТА/ 12; СЪЛЗИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 18; ТИНТЯВА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 13; ХІХ-299 ЯВОР/6-ТА/ КЪЩА; ЯГОДА/В. З. БЕЛИКАТА/ 43;СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА; РАЛИЦА 10 08.05.2019 15:30 - 17:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Подмяна на електрически съоръжения БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА 04234. 6950. 3084, в. з Градище;ПАНЧАРЕВО; БЕЛИКАТА ВИЛА, 10, 1; ВЗ ГРАДИЩЕ ИДЕНТ. 042346950625 ВЗ КОСАНИН ДОЛ П-Л ІV-197, КВ. 2 ВИЛНА ЗОНА БЕЛИКАТА УПИ ХІІІ-672, КВ. 6, УПИ VІІІ- 268 КВ 9, УПИ 7-288 КВ 17, КВ 1 УПИ 3-3, КВ 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 КВ. 1, УПИ XX-245 КВ. 16, ВИЛА, 1, УПИ VІ-228 КВ. 16, 2, УПИ ХІ- 255, КВ. 18, КВ 18 УПИ 12-256, КЪЩА, УПИ VІІІ - 271, УПИ III-3 КВ. 1, ВИЛА №7, УПИ ХVІ - 239 КВ. 16, ПРИ КАЗАНА, УПИ 5-201 КВ. 15, УПИ ІІ - 78 КВ. 9, КВ5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 КВ. 10, УПИ ХХІІ-590 КВ. 16, П-Л 4980 КВ 9, УПИ ХІV-85 КВ. 9, КВ 16 УПИ 15-238, КВ 1 ПАРЦЕЛ 22, КВ 6 УПИ VІ -70 УПИ-ХІХ-95 УПИ, УПИ 8 КВ 3, ПИ 55419. 6708. 281. 1 УЛ. НЕВЕН 19, КВ. 1 УПИ ХІІ-11, КВ. 16 УПИ XI235, УПИ 25-240 КВ. 16, КВ 6 УПИ 21-97, КВ 10, ПАРЦЕЛ І , ИМОТ 278, ПАРЦЕЛ XV-14 КВ. 1; ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ ПИ 04234. 6950. 550, УЛ. 1- ВА -- 10, ПИ 1965, 22, УЛ6 УПИ ХИТ4097, 11, 24, КЪЩА, ВИЛА; ВИЛНА ЗОНА ЛОВДЖИЙСКА ЧЕШМА ВИЛА; 08.05.2019 08:00 - 10:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Подмяна на електрически съоръжения ДЕНИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 26, 14, 9, 22; ДЕТСКИ ГРАД ВИЛА; ЗОРНИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 26, 30; КОСАНИН ДОЛ МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ УПИ 19-308 КВ29; МЛАДЕЖКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ НЕВЕН/В. З. БЕЛИКАТА/ 22, 69; РОЗА/В. З. БЕЛИКАТА/ 5; РУЖА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 3; СИНИГЕР/В. З. БЕЛИКАТА/ 12; СЪЛЗИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 18; ТИНТЯВА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 13; ХІХ-299 ЯВОР/6-ТА/ КЪЩА; ЯГОДА/В. З. БЕЛИКАТА/ 43;СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА; РАЛИЦА 10 ПАНЧАРЕВО ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ ВИЛА 08.05.2019 08:30 - 17:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Подмяна на електрически съоръжения ПАНЧАРЕВО 22-РА 1; ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ КЪЩА, ВИЛА, 2 ВИЛА, ВИЛА, УПИ IX-1014 КВ:3, ПИ 2970, КЪЩА, 15 КЪЩА, КЪЩА, ВИЛА; ВИЛНА ЗОНА ЛОВДЖИЙСКА ЧЕШМА ВИЛА, 5, 17 ВИЛА, 28, УПИ XXXV-745, КВ. 2, 45; ДЕНИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 6; ДЕТСКИ ГРАД ЛОВДЖИЙСКА ЧЕШМА 58А, 23, 54, 1; МЕСТНОСТ ГРАОВИЩЕ ПИ 55419. 6709. 211; МЛАДЕЖКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 2, 10, 31, 9, 5, ВИЛА; НЕЗАБРАВКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 15, 23 ВИЛА; РАЛИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 24, 6; РУЖА/В. З. ГРАДИЩЕ/ ТИНТЯВА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 9; ТОПОЛА/В. З. БЕЛИКАТА/;СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА, ВИЛА; ПАНЧ СТОП. ДВОР, ПАНЧ БИСТР. ПЪТ 08.05.2019 08:15 - 10:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Подмяна на електрически съоръжения ПАНЧАРЕВО 22-РА 1; ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ КЪЩА, ВИЛА, 2 ВИЛА, ВИЛА, УПИ IX-1014 КВ:3, ПИ 2970, КЪЩА; ДЕНИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 6; МЛАДЕЖКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 2, 10, 31, 9, 5, ВИЛА; НЕЗАБРАВКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 15, 23 ВИЛА; РАЛИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 6; ТИНТЯВА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 9; ТОПОЛА/В. З. БЕЛИКАТА/;СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА, ВИЛА 08.05.2019 08:15 - 17:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Подмяна на електрически съоръжения ПАНЧАРЕВО 22-РА 1; ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ КЪЩА, ВИЛА, 2 ВИЛА, ВИЛА, УПИ IX-1014 КВ:3, ПИ 2970, КЪЩА, 15 КЪЩА, КЪЩА, ВИЛА; ВИЛНА ЗОНА ЛОВДЖИЙСКА ЧЕШМА ВИЛА, 5, 17 ВИЛА, 28, УПИ XXXV-745, КВ. 2, 45; ДЕНИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 6; ДЕТСКИ ГРАД ЛОВДЖИЙСКА ЧЕШМА 58А, 23, 54, 1; МЕСТНОСТ ГРАОВИЩЕ ПИ 55419. 6709. 211; МЛАДЕЖКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 2, 10, 31, 9, 5, ВИЛА; НЕЗАБРАВКА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 15, 23 ВИЛА; РАЛИЦА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 24, 6; РУЖА/В. З. ГРАДИЩЕ/ ТИНТЯВА/В. З. ГРАДИЩЕ/ 9; ТОПОЛА/В. З. БЕЛИКАТА/;СОФИЯ; МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ ВИЛА, ВИЛА; ПАНЧ СТОП. ДВОР, ПАНЧ БИСТР. ПЪТ 08.05.2019 08:15 - 17:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Подмяна на електрически съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА 08.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ;ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ. 11 09.05.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ПАНЧАРЕВО БЕЛИКАТА ВИЛА, 10, 1; ВИЛНА ЗОНА БЕЛИКАТА УПИ ХІІІ-672, КВ. 6, УПИ VІІІ- 268 КВ 9, УПИ 7-288 КВ 17, КВ 1 УПИ 3-3, КВ 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 КВ. 1, УПИ XX-245 КВ. 16, ВИЛА, 1, УПИ VІ-228 КВ. 16, 2, УПИ ХІ- 255, КВ. 18, КВ 18 УПИ 12-256, КЪЩА, УПИ VІІІ - 271, УПИ III-3 КВ. 1, ВИЛА №7, УПИ ХVІ - 239 КВ. 16, ПРИ КАЗАНА, УПИ 5-201 КВ. 15, УПИ ІІ - 78 КВ. 9, КВ5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 КВ. 10, УПИ ХХІІ-590 КВ. 16, П-Л 4980 КВ 9, УПИ ХІV-85 КВ. 9, КВ 16 УПИ 15-238, КВ 1 ПАРЦЕЛ 22, КВ 6 УПИ VІ -70 УПИ-ХІХ-95 УПИ, УПИ 8 КВ 3, ПИ 55419. 6708. 281. 1 УЛ. НЕВЕН 19, КВ. 1 УПИ ХІІ-11, КВ. 16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 КВ. 16, КВ 6 УПИ 21-97, КВ 10, ПАРЦЕЛ І , ИМОТ 278, ПАРЦЕЛ XV-14 КВ. 1; НЕВЕН/В. З. БЕЛИКАТА/ 22, 69; РОЗА/В. З. БЕЛИКАТА/ 5; СИНИГЕР/В. З. БЕЛИКАТА/ 12; ХІХ-299 ЯГОДА/В. З. БЕЛИКАТА/ 43 09.05.2019 08:45 - 16:00  Изграждане на съоръжения ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА БЕЛИШАКО МЕСТН. ЕЛАТА КЪЩА, ИМОТ 75, ПЛ. 000815, ПИ 29150. 7110. 99, ВИЛА, ВИЛА, 76, СТОПАНСКА СГРАДА, ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ М. ЗАПАЛЬЕТО 29150. 7110. 1192 ПИ 29150. 7110. 973 ТУПАНКОВИ КОШАРИ;ПЛАНА; 56624. 7202. 153 IX - 6 XVI-58 В. З. КАНТОНА М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ, 15 ВИЛА, ВИЛА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, КЪЩА, ПИ 155, 1; МАХАЛА ВЕЛЧЕВА МАХАЛА СЛАВКОВА ВИЛА; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА, КЪЩА, 1, ВИЛА, 1, ВИЛА, 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАНЧЕВА МАХ. МАСОВА ВИЛА, ПОМПА, ВИЛА, ВИЛА, 2, РАБОТИЛНИЦА, КЪЩА, ВИЛА, КЪЩА; МАХ. НОВАЧКА ВИЛА; МАХ. РИДЖОВА ВИЛА, ВИЛА, ИМОТ 180, КЪЩА; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА ВИЛА, МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА; ПИ 976 УПИ ІІІ-31, КВ. 11 09.05.2019 09:00 - 11:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА БЕЛИШАКО МЕСТН. ЕЛАТА КЪЩА, ИМОТ 75, ПЛ. 000815, ПИ 29150. 7110. 99, ВИЛА, ВИЛА, 76, СТОПАНСКА СГРАДА, ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ М. ЗАПАЛЬЕТО 29150. 7110. 1192 ПИ 29150. 7110. 973 ТУПАНКОВИ КОШАРИ;ПЛАНА; 56624. 7202. 153 IX - 6 XVI-58 В. З. КАНТОНА М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ, 15 ВИЛА, ВИЛА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, КЪЩА, ПИ 155, 1; МАХАЛА ВЕЛЧЕВА МАХАЛА СЛАВКОВА ВИЛА; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА, КЪЩА, 1, ВИЛА, 1, ВИЛА, 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАНЧЕВА МАХ. МАСОВА ВИЛА, ПОМПА, ВИЛА, ВИЛА, 2, РАБОТИЛНИЦА, КЪЩА, ВИЛА, КЪЩА; МАХ. НОВАЧКА ВИЛА; МАХ. РИДЖОВА ВИЛА, ВИЛА, ИМОТ 180, КЪЩА; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА ВИЛА, МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА; ПИ 976 УПИ ІІІ-31, КВ. 11 09.05.2019 08:30 - 16:30 Ремонт на електрически съоръжения ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА БЕЛИШАКО МЕСТН. ЕЛАТА КЪЩА, ИМОТ 75, ПЛ. 000815, ПИ 29150. 7110. 99, ВИЛА, ВИЛА, 76, СТОПАНСКА СГРАДА, ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ М. ЗАПАЛЬЕТО 29150. 7110. 1192 ПИ 29150. 7110. 973 ТУПАНКОВИ КОШАРИ;ПЛАНА; 56624. 7202. 153 IX - 6 XVI-58 В. З. КАНТОНА М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ, 15 ВИЛА, ВИЛА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА, КЪЩА, ПИ 155, 1; МАХАЛА ВЕЛЧЕВА МАХАЛА СЛАВКОВА ВИЛА; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА, КЪЩА, 1, ВИЛА, 1, ВИЛА, 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАНЧЕВА МАХ. МАСОВА ВИЛА, ПОМПА, ВИЛА, ВИЛА, 2, РАБОТИЛНИЦА, КЪЩА, ВИЛА, КЪЩА; МАХ. НОВАЧКА ВИЛА; МАХ. РИДЖОВА ВИЛА, ВИЛА, ИМОТ 180, КЪЩА; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА ВИЛА, МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА; ПИ 976 УПИ ІІІ-31, КВ. 11 09.05.2019 14:30 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250, ПОМПА, 1, КЪЩА, СТОПАНСКА ПОСТРОЙКА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА МЕСТ. МЕЧИТО НПИ 024112, ВИЛА 09.05.2019 09:00 - 16:30 Изнасяне на електромерни табла ЖЕЛЕЗНИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА МЕСТН. ЕЛАТА ВИЛА; МЕСТН. ПЪРЖОВИ КОШАРИ ТУПАНКОВИ КОШАРИ;ПЛАНА; IX - 6 XVI-58 М. ЦЪРНА ТРЕВА М. ЦЪРНА ТРЕВА ПИ 17052-ПРОГЛЕДНА ОГРАДА; МАХАЛА ЧАРШИЙСКА УПИ VІІ-9 КВ. 7, ВИЛА, , , КЪЩА, УПИ XVI, ВОДНА ПОМПА; МАХ. КАЛЕНДАРОВА 2; МАХ. КЬОСЕВА ВИЛА; МАХ. МАСОВА ВИЛА, КЪЩА; МАХ. ЧОРБАДЖИЙСКА УПИ ІІІ-31, КВ. 11 10.05.2019 09:00 - 16:30  Изнасяне на електромерни табла ДОЛНИ ПАСАРЕЛ АКАЦИЯ 9, 2, 4, 7, 6, 8, 1, 3; БЕЛИЯ КАМЪК 3, 2, 4, 6, 5; БОЖУР 11, 13, 5, 4, 3, 6, 14, 9, 1, 7, 10; БОРОВА ГОРА 11, 13, 3, 5, 9, 1, 7, 19, 2; ВЕЦ ПАСАРЕЛ 41, 60, 30, 56, 3, 49, 16, 1, 21, 2, 12, 70, 34, 35, 47, 4А, 11, 5, 52, 23, 13, 51, 42, 3, 7, 37, 48, 9, 10, 33, 22, 33А, 64 А, 36, 4, 2, 44, 18, 25, 27, 40, 14А, 58, 14, 32, 4, 54А, 6, 68, 64, 28, 46, 43, 66, 31, 1, 74, 62, 29, 45, 54, 50, 38, 26; ВИЛНА ЗОНА ПАСАРЕЛСКО ЕЗЕРО ВЪРБА 6, 8, 3, 2А, 4, 1, 7, 5, 10; ДЕТЕЛИНА 1, 9, 8, 5, 7, 2, 3; ДЪБОВА КОРИЯ 9, 8А, 1, 12А, 3, 5, 6, 4, 12, 2, 7, 8, 10; ИГЛИКА 1 ПЛОЩАДА; ИСКЪР 16, 26, 12, 24, 46, 44, 3, 48, 42, 52, 54, 36, 10А, 50, 32, 18, 10, 1, 22, 20, 7, 34, 58, 14; КАП. ПЕТКО ВОЙВОДА 11А, 3, 7, 1, 2, 4, 11, 5; МИНЗУХАР 1, 4, 5, 2, 5А, 3; МОМИНА СКАЛА 5, 1, 4, 2, 7, 3; РАКИТА 16, 8, 18, 2, 4, 12, 14, 6, 10; РУСАМА/6-ТА/ 1, 2, 4, 3; САМОКОВСКО ШОСЕ ДЕТСКИ ДОМ; УРВИЧ 20, 3, 30, 28, 22, 24, 15, 13, 9, 12, 26, 19, 16, 11, 1, 14, 18, 10, 21, 32; ХРИЗАНТЕМА/8-МА/ 6, 12, 3, 8, 10, 1, 2, 4, 7, 9, 13, 5, 11, 14; ЩЪРКЕЛОВИ ГНЕЗДА 5, 3, 2, 10, 1, 6, 8, 4 10.05.2019 09:00 - 16:00 Изграждане на съоръжения ПЛАНА МАХАЛА БУРНАСКА 4 ТУНЕЛ; МАХАЛА ТУРМАЧКА ВИЛА, ИМОТ. 569, ПОМПА, ИМОТ №419, ВОДНА ПОМПА, ЯРМОМЕЛКА, КЪЩА; МАХ. ДЖАМБОВА ВИЛА, 3; МАХ. ТОДОРОВА ВИЛА, 250,

comment 0
visibility 4740
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в периода от 15 до 21 април

Планирани спирания на тока ще има от 15 до 21 април т. г. на територията на Столична община. За прекъсване на електроснабдяването предупрежадват от ЧЕЗ Разпределение. Вижте, кога и в колко часа ще сте без ток. СОФИЯ ГРАД Район БАНКЯ БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 15.04.2019 09:00 - 16:15 Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Кв.16 Xv-153,Кв.45 Авлига 5 ; Горски Път 17 ; Жул Леви 10 ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 16,Кв.Изгрев Ъгъл Ул.Ив.Шосе И Ул. Перуника,5,Строеж,6,8а,10,9,8,11д,2а,14,20,21,11в,15а,18а,7,17 Б,15,Махала Иваняне,10а,12,18,11,3б,19 ; Лилиум Строеж ; Лотос 24,13,15,8,10,1,5,14,17,19,9а,4,12,6,7,1а,9,18,2,20 Упи Хіі-2558 Кв.16,10а,16 ; Милениум 1,Метсност Стърната,Къща ; М-Ст Стърната Упи Xviii-1719 ,Кв,44 Орхидея 4 ; Перуника/Х Конгрес На Бкп/ 5,2,8,6,5а,3,10 ; Секвоя Къща,3,7 ; Стръмна Месност Стърната ; Къща ;Иваняне ; Местнст Страната Стърната,Секвоя 15.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Гео Милев 21,17,11,20,34,38,19,22,23,36,24 ; Ропотамо 40,31,27,36,29,30,38,21,32,19,25 ; Руй 8,1а,1,2а,2,4 ; Сакар/Чевена Звезда/ 1,11,6,3,4,2,5 ; Тинтява/Сърп И Чук/ 9,9а,8а,12,8,11,7,17,11а,15,10 ; Търнов Рид/Партизанска/ 12,32,19,10,25,11,28,20,5,17,22,21,34,8,18в,13,1,6,18,15,16,18а,30,4,3,34а,14,9,23 ; Упи Хі-519, Кв.4 Цар Симеон 65,63,53,88,57,78,80,78а,59а,80а,61,69,67,67б,71,82,55 15.04.2019 09:00 - 16:15- Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 16.04.2019 09:00 - 16:15  Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Варна 132 ; Махала Клисурска Упи Xxxi-189 Кв.25,Клисура Форта,Клисура Форта Помпи,Манастир Света Петка,Помпа ; Пи 37280.2133.120 ;Златуша ; Вилна Зона Витошица Бунгало,Пи 54.384,Къща,Вила ;Клисура, Общ. Столична ; 2-Ра 2,1,Вила ; 4-Та Вила,20,3,18,4,10,6,16,1 А,12,14,2,8 ; 5-Та 21,6,1,2,13 ; 6-Та 4,2,5,14,21 ; 7-Ма 1,3,6,10,3а,5,22,4,14,7,8 ; 8-Ма 1а,12,7,15,19а,21,2,14,6,23,14а,17,10,1,19,13,5,16,21а,20а ; Vi-264,Кв.27 Xxxvi-499 Ul=25 Балканска 31,35,37,39,16,22,20,39а,51,27,43,41,24,53,25а,29,35а,33,47,18,55,64,2а,23,3а,13,10,4,5,1 4,14а,14в,4а,6,2,2 Овчарник,7 Сграда За Търговия Към Тп Упи Vііі Кв.3,15,8,3,21,1а,17,19,11,1,1б,12а,Над 39 ; Манастирска Махала Витковица Вила,Клон Б Ст.21,Клон А Ст.6,Упиvii-411,Кв.15,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.1,Клон А Ст.21,Клон Б Ст.5,Вила,Клон А Ст.19,Клон А Ст.14,Клон Б Ст.1,Клон А Ст.22,Помпа,Клон А Ст.,Клон А Ст.15,Клон Б Ст.6,Клон Б Ст.3,Клон А Ст.3,Клон А Ст.25 ; Махала Плоча Вила ; Махала Радово Ткзс,Упи 14-240 Кв.17,Вила,Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29- 30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; Махала Щетница Строеж,Вила,Къща,В.З.Щетеница,355 ; М.Загряна Панорама 11 ; Парцел 010005 М.Лаловец Радова Махала Старо Село 4,12,8,5,2,Вила,9,Ткзс,3а,3,7,6,Вила ; О Упи 10-255 Кв. 27,1 Упи Ііі 79 Кв.5 ;Мала Раковица ; 54.277 Местност Витошица Имот 54.515 16.04.2019 08:30 - 16:30  Кастрене По Въздушни Електропроводи Банкя, Общ. Столична 02659.2196.833 Iii-2550, Кв.16 Xv-153,Кв.45 Авлига 5 ; Горски Път 17 ; Жул Леви 10 ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 16,Кв.Изгрев Ъгъл Ул.Ив.Шосе И Ул. Перуника,5,Строеж,6,8а,10,9,8,11д,2а,14,20,21,11в,15а,18а,7,17 Б,15,Махала Иваняне,10а,12,18,11,3б,19 ; Лилиум Строеж ; Лотос 24,13,15,8,10,1,5,14,17,19,9а,4,12,6,7,1а,9,18,2,20 Упи Хіі-2558 Кв.16,10а,16 ; Милениум 1,Метсност Стърната,Къща ; М-Ст Стърната Упи Xviii-1719 ,Кв,44 Орхидея 4 ; Перуника/Х Конгрес На Бкп/ 5,2,8,6,5а,3,10 ; Секвоя Къща,3,7 ; Стръмна Месност Стърната ; Къща ;Иваняне ; Местнст Страната Стърната,Секвоя 16.04.2019 09:00 - 16:15 Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична 11-Та Вила ; Булаир 14а,8,8б,2,4,14,10,8а,1 ; Републиканска 21,11,3б,15,8,23,22,32,16,36,6,12,20,26,1,2,10,27,28,14,9,16а,24,19,4,18,38,13,5,25,17,15а, 30,7,3 ; Цар Симеон 2,1,13,5,9а,9,21-23,7 16.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Пейо Яворов 1 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 9/11,9- 11,1,7,26,20,8,28,Пи 02659.2195.2730,9,7а,26а,24 ; Упи Хіі-720 Кв.81а Хисаря 17.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична София 130 17.04.2019 09:00 - 15:00 - Подмяна На Електромери Банкя, Общ. Столична 11-Та Хърсово - Местност ; Плана 24,22,24а,5 ; Св.Св.Кирил И Методий 58,64 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 58 ; Упи Xxіv-738 Кв.19б С.Иваняне ;Иваняне ; Какач 9,2,1,17,3,11а,17а,13,2б,11,15,5,4 ; Кокиче 6,8,1,2,4,10,5,3 ; Люти Брод 2 ; Орлово Гнездо 1,7 ; Плана 26,11,7,20,22,18,12,4,21,28,19,9,5а,10,Преди Стадиона,8,14,30,16,6,17 ; Св.Св.Кирил И Методий/Л.Але Над Гробищата,69,56,71,60,64,58 ; Упи V-53 Кв.6 Хърсово 2,5,1,4,6 ; Щастие 17.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Ул Сливница 17.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 18.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Варна 132 ; Махала Клисурска Упи Xxxi-189 Кв.25,Клисура Форта,Клисура Форта Помпи,Манастир Света Петка,Помпа ; Пи 37280.2133.120 ;Златуша ; Вилна Зона Витошица Бунгало,Пи 54.384,Къща,Вила ;Клисура, Общ. Столична ; 2-Ра 2,1,Вила ; 4-Та Вила,20,3,18,4,10,6,16,1 А,12,14,2,8 ; 5-Та 21,6,1,2,13 ; 6-Та 4,2,5,14,21 ; 7-Ма 1,3,6,10,3а,5,22,4,14,7,8 ; 8-Ма 1а,12,7,15,19а,21,2,14,6,23,14а,17,10,1,19,13,5,16,21а,20а ; Vi-264,Кв.27 Xxxvi-499 Ul=25 Балканска 31,35,37,39,16,22,20,39а,51,27,43,41,24,53,25а,29,35а,33,47,18,55,64,2а,23,3а,13,10,4,5,1 4,14а,14в,4а,6,2,2 Овчарник,7 Сграда За Търговия Към Тп Упи Vііі Кв.3,15,8,3,21,1а,17,19,11,1,1б,12а,Над 39 ; Манастирска Махала Витковица Вила,Клон Б Ст.21,Клон А Ст.6,Упиvii-411,Кв.15,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.1,Клон А Ст.21,Клон Б Ст.5,Вила,Клон А Ст.19,Клон А Ст.14,Клон Б Ст.1,Клон А Ст.22,Помпа,Клон А Ст.,Клон А Ст.15,Клон Б Ст.6,Клон Б Ст.3,Клон А Ст.3,Клон А Ст.25 ; Махала Плоча Вила ; Махала Радово Ткзс,Упи 14-240 Кв.17,Вила,Вила,Клон А Ст.14,Клон А Ст.3,Клон А Ст.13,Строителство,Клон А Ст.11,Клон В Ст.3,Клон Б Ст.10,Клон Б Ст.2,Клон А Ст.4,Клон В Ст.14,Клон В Ст.7,Клон Б Ст.4,Клон В Ст.2,Клон В Ст.21,Клон В Ст.4,Клон А Ст.10,Клон В Ст.8,Клон А Ст.2,Клон В Ст.9,Клон А Ст.6,Клон В Ст.22,Клон В Ст.29- 30,Клон А Ст.20,Къща,Клон В Ст.1,Клон В Ст.44,Клон В Ст.10 ; Махала Щетница Строеж,Вила,Къща,В.З.Щетеница,355 ; М.Загряна Панорама 11 ; Парцел 010005 М.Лаловец Радова Махала Старо Село 4,12,8,5,2,Вила,9,Ткзс,3а,3,7,6,Вила ; О Упи 10-255 Кв. 27,1 Упи Ііі 79 Кв.5 ;Мала Раковица ; 54.277 Местност Витошица Имот 54.515 18.04.2019 08:30 - 16:30 Чез - Ремонт И Поддръжка - Кастрене По Въздушни Електропроводи Банкя, Общ. Столична Vi-789, Кв.12 Ангел Каралийчев 26а,26 ; Вз.Иваняне Ул.Мусала 38а ; Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала Връх Богдан 13,9,12а,8,28,32,10,Упи Ххii-719, Кв.9 ; Мусала/15-Та/ 70,38,34,20,12а,74,10,46,66,11,48,56,42,44,72,9,14,68,Къща,36,40,76 ; Петър Генчев /В.З.Иваняне/ 5 ; Упи Xvii- 726 Кв.9 Къща ;Иваняне ; Богданов Дол 24,8а,12,6 ;София ; Богдан 11 18.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Иван Вазов 8,6,14,7,7а ; Рила 3,10,10а,14,22,20а,6,12,Пи 1568 Кв. 119,8,5,4,8а,3а ; Сливница 25,21,17а,19,13,17,23,С/У 25,15 ; Средна Гора 10,11,25,13,21,19,16,5,12,25а,27,4,8,1,15,9,7 ; Цар Симеон След Мо ; Шипка 4а,2,1,8,4,7,6в,6 Строеж,3 ;София ; Сливница 18.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4 19.04.2019 09:00 - 16:15 - Изнасяне На Електромерни Табла Банкя, Общ. Столична Еделвайс 8а,5,4,6а,6,3а ; Иванянско Шосе/Млада Гварди 3a,3,4а,№5,3,4г,1 Склад,1а,2,1,3,4а,4 ; Мадарски Конник 14 ; София 46,44,51,36а,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52а,40,50,52б,49,53,57,63- 65,8,45,50,47,43,48а,56,65,58,65а,67а,44,36,61,44,39,63-65,37 ; Стефан Стамболов/Будишин/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132а,114,136а,114а,134,126а ;София ; Шосе Банкя 4, Ул Цар Симеон 19.04.2019 09:15 - 16:15 Чез - Изнасяне На Електромерни Табла Район Витоша Владая Асанова Чешма Вила ; В.З.Приплат,М.Герена Вилна Зона Приплат V-30 ; Горелица Упи 694 -М.Горелица ; Калдъръмче 11,9,5 ; Местност Герена Вила,Манастир ; Местност Кладенеца В.З.Приплат ; Местност Св.Петка №27 ; Пернишко Шосе Над Шосето ; Приплат До Бълг.Пиво,22,Моста С Панели,Р Т Соф Пиво,С Двата Бора,55 2 Пр,Ален Мак,52,2,Вила,3,56,2 Пр,Къща,Ул.Перуника 18,47,1,42,2 Пр,Пос В Дясно,54 ; Упи Xiii - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат Упи Xxv-26, Кв.3 Чехълче 5 15.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - - Нови Присъединявания София Мусала 1 ; Цар Борис Iii/Девети Септ. 215 15.04.2019 - 16.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Нови Присъединявания София Карамфил 18,20,1,46 ; Маринковица 2в,2б,2б,2в 15.04.2019 08:45 - 16:30 Чез - Подмяна На Електрически Съоръжения Васил Чекаларов 28 ; Панорамен Път 47,223,38а 15.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Гергьовче/Драгалевци/ 2,4 ; Кимчовец 7,21,5,8,12 ; Ненко Балкански 14,1 ; София,Кв.Драгалевци Упихіі-234 Кв.101 Упи Xiii-143, Кв.115 В.З.Драгалевци Упи Xiii243,Кв.115 М.Драгалевци-Разширение Север 15.04.2019 09:15 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Александър Пушкин 110,122 ; Байкал 19 ; Бояна 15.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София 406-Та -Ул.Ваклинец / ; Xxv-1012,Кв.94 Ваклинец 15а,М.Драгалевци Разширение-Юг Упи Ііі-1023,/Ул.Яб.Градина,40,Кв.104 ; В.З.Драгалевци Упи Ii-968123 Кв.11а ; Драгалевци Юг Кв 104 Пл Xvi-1<172/ ; Свети Горазд 12 ; Упи Xxiv-1694,Кв.94 Упи Xxvi-1013, Кв.94 Ябълкова Градина 77,70,76,74 Вила 16.04.2019 08:45 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Бояна Ул.Д.С.Попандреев След Ул.Окол. Път ; България Околовръстен Път Пи 850, Кв.82а, Ман.Ливади Изток 16.04.2019 10:00 - 14:15 Ремонт На Електрически Съоръжения София Брезите 8,8а,9,2,2а,10,7,11а,11,3,15,13,4,6,2б,5,1,4а ; Дренето 3,11,7,4а,6,2,8,9,13,5,4б,4 ; Каменно Здание 3 ; Кумата Кв.Бояна Ул.Кумата/Ул.Ралевица ; Ралевица 22а,17,35,15а,16,13,25,14,21,15,33,22,12,18а,23,19,27,10,31,18,20 ; Севастократор Калоян/Алекса 17,13,18,16,19,22,26,11,17а,24,23,24а,15,20,21 ; Упи Ххii-550 63 16.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Подмяна На Електрически Съоръжения София 730 Бояна 16.04.2019 09:45 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Беловодски Път 3,2,1а,1,2 А,4а,2а,4,6 ; България Герганица 9а,5,4,6,8,8а,3,3а ; Иваница Данчев 27 ; Илия Кутев/608/ 1,5,9,7,3 ; Панорамен Път Поетична/606/ 7,3,3а,6,12,11,14а,5,2,8,10,1,6а,9,1а ; Севастократор Калоян/Алекса 77,79 ; Стар Беловодски Път 2 ; Църковна 14 17.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Мусала 1 17.04.2019 09:15 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Голяма Могила 98 В ; Голяма Могила/В.З.Киноцентър/ 109б,100а,109а,107,98 Г,98а,98 ; Димитър Ил. Димитров 4,3 ; Местност Киноцентъра Кв.13; П-Л Іv 1300 17.04.2019 08:45 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София 15-Та /Кв.Симеоново/ 3,4,1,6а,5,2,3а,8 ; Вз Симеоново-Драгалевци Vi-570 Кв.51 ; Нова Земя 6а ; Симеоновска 35,37,39,31,33,Ул. 15 17.04.2019 09:30 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София 614-Та/Витоша/ 7 ; Беловодски Път 34 Ск,12,Кв.27 ; Владимир Дим.- Майстора/772- 2 ; Секвоя 14,16,29,17,5,35,27,41,19а,11,31,18,10,21,13,19,18а,23,25,60,8,33,7,12,3,9,15,1 ; Сребърна Гора /В.З. Беловодски Път/ Стар Беловодски Път 8 18.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Сири Дол 15д Фитнес Сгр.5,15д Сгр.5,15,153 Сгр.8,15в Сгр.3,15в,15а,15а Сгр.1,15е Еднофамилно Жилище,15ж Сгр.7,15б Сгр.2,15з Сгр.8,15г Сгр.4,15е Сгр.6 18.04.2019 08:45 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София 17-Та /Кв.Симеоново/ 9,16,12,18,11,20,13,14а,12а,14,10,7 ; 1-Ва 18а ; 2-Ра /Кв.Симеоново/ 11 ; 3-Та /Кв.Симеоново/ 2,1 ; 5-Та /Кв.Симеоново/ 4 ; 6-Та /Кв.Симеоново/ 8а,1,6,8,7,3,9,11,7а,4,5 ; 9-Та 7 ; 9-Та /Кв.Симеоново/ 9,5 ; Бор 31,29,19,17,25,19а,14а,21а,27,34,38,36,21 ; Витошки Езера Мишова Орница №15,48 ; Здравец 28,26,25,30,27 ; Зелена Круша 15а,18,19,20,17,12а,13,8,10,6,16,15,21,12 ; Златен Век 7,3,5,1,7а ; Кв.Симеоново Упи Xvi-367 Кв.49 ; Мишова Орница /Кв. Симеоново/ 17,10,8,7,14,9,10а,13а,15,23,13,1,9а,12,5,10-Б,11,6 ; Младост 3 323а ; Неофит Хилендарски 26 ; Погледец / Симеоново 14,29 ; Погледец/Марко Добрев/ 22,27,31,26,20,12,18,18а,29а,24,16,25,35 ; Симеоново 1 ; Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/ 24,3,6,5а,30,2,1,10,4,22,20а,16,32,20,12,28,16а,14,8,5,34 ; Скакавица 22 18.04.2019 09:15 - 16:15 Подмяна На Електрически Съоръжения София Голяма Могила 98 В ; Голяма Могила/В.З.Киноцентър/ 109б,100а,109а,107,98 Г,98а,98 ; Димитър Ил. Димитров 4,3 ; Местност Киноцентъра Кв.13; П-Л Іv 1300 19.04.2019 09:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Беловодски Път 3,2,1а,1,2 А,4а,2а,4,6 ; България Герганица 9а,5,4,6,8,8а,3,3а ; Иваница Данчев 27 ; Илия Кутев/608/ 1,5,9,7,3 ; Панорамен Път Поетична/606/ 7,3,3а,6,12,11,14а,5,2,8,10,1,6а,9,1а ; Севастократор Калоян/Алекса 77,79 ; Стар Беловодски Път 2 ; Църковна 14 19.04.2019 09:00 - 16:30 Подмяна На Електрически Съоръжения София Голяма Могила Ъгъла Ул.Тричкова Могила,94,Ъгъл Околовръстен Път ; Канала 11,5,13,7,2 ; Местност Киноцентъра Нац.Киноцентър 3,Киноцентър Іііч.-Упиv-1131/ ; М.Манастирски Ливади Упи Iv-834,803,835 Кв. 82б Полк.Антон Кръстев 4,3 ; Свети Сава 9а,12,14,18,19 ; Тричкова Могила 18,19,11,15,17,26,14,8,7,Барака,13,28 А,23б,30,16,28,32,25,23 А,5,20,21,9,22,1,24,12 19.04.2019 09:15 - 16:15 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Бояна Упи Ххх-664, Кв.18а ; Витоша 79 ; Голяма Могила 92а,48,90,95,74,93,64,85,56,68,91,79,89,86,92,81,73,66,88,96,87,105,77,54,75 ; Голяма Могила/В.З.Киноцентър/ 76,83,94а ; Сири Дол Упи V-837 Кв.6а,14 ; Тричкова Могила 19.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Подмяна На Електрически Съоръжения Район Връбница  3019-Та/Връбница/ 1 16.04.2019 08:30 - 16:30  Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Район Възраждане София Александър Стамболийски 20б,20,20в,20а ; Княз Борис I 125,129,131,121,127,148,123 ; Лавеле 10,8,16,10-12 ; Тодор Александров/Н.Цанов/ Т.Александров/Ул.Княз Борис I,9,До Метростанция 7 16.04.2019 10:15 - 13:30 Чез - Ремонт И Поддръжка - Ремонт На Електрически Съоръжения София Александър Стамболийски 47,41,53,33,39,45а,Ул.Бр.Миладинови ; Братя Миладинови 3,3 А,12,5,1 ; Манол Тошев 1 ; Позитано 32,34,30 ; Цар Самуил 50,48 19.04.2019 08:00 - 15:30 Подмяна На Електрически Съоръжения Район Изгрев  Бойчо Войвода 2 ; Васил Априлов 17 ; Евлоги Георгиев 105 ; Загоре 8 ; Иван Асен 21 ; Климент Охридски 2 ; Огоста 8 ; Сан Стефано 23б ; Хаджи Димитър 12 ; Цар Шишман 18,41 ; Шипка 24 15.04.2019 09:00 - 16:00 Подмяна На Електромери 21 Век/449-Та Студентска/ 81 Б ; 6-Ти Септември 21 ; Айдемир 5 ; Акад.Стефан Младенов/Арсо П 16,9 ; Аксаков 240,3 ; Александър Невски Васил Левски 81 ; Витоша 83,1а,17 ; Вълко Радински 11 72 ; Гео Милев 1 Автогара Юг ; Георги С.Раковски Градина Реп ; Данте 1 А ; Дианабад 33,53,58,59 ; Дим.Страшимиров/451- Ва/ 8 ; Драган Цанков С\У Кат ; Дъбница 3а,3-5 ; Дякон Игнатий/Васил Левски/ 2 Ет.3 И Ет.4 ; Евлоги И Христо Георгиеви 8,15,4 ; Иван Денкоглу Ивац Войвода 17,9,15,14,7,3,5,11,30 ; Карнеги 22 ; Княз Александър Батемберг 4 ; Крали Марко 2 ; Любен Каравелов 89 ; Майор Юрий Гагарин 67 ; Младост 1 98в,100,До Тп Бл.87,100,86б,До 100,91,102 ; Народно Събрание 12 ; Никола Габровски 26,1 ; Николай В.Гогол 6 ; Петко Р.Славейков 2 ; Петър Делян 7/9,7/9 А ; Проф.Кирил Попов/Върбан Ген 51 ; Проф.Христо Вакарелски 12 ; Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/ Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 81 Б,83б,3,85 1,95,2,1,4,3 ; Славянска 28 ; Солунска/Васил Коларов/ 14 ; Студентски Град 1 55,81 Б,До Бл.26,1 57,60,59,81б,С/У 54,5 31-Ви Януари,Тп До Бл.61,Б ; Съборна 11,4 ; Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 63 ; Фредерик Жолио Кюри 87,13 ; Фритьоф Нансен 29а ; Христо Белчев/Гаврил Генов/ 45б ; Христо Георгиев 6,4 ; Цар Иван Асен Ii 68,95 ; Цар Освободител/Руски/ 29 ; Цариградско Шосе/Тракия/ 4-Км Кръгово Кръстовище ; Цариградско Шосе/Тракия/ Шипка 52 16.04.2019 09:00 - 16:00  Подмяна На Електромери Бойчо Войвода 2 ; Васил Априлов 17 ; Евлоги Георгиев 105 ; Загоре 8 ; Иван Асен 21 ; Климент Охридски 2 ; Огоста 8 ; Сан Стефано 23б ; Хаджи Димитър 12 ; Шипка 24 ; Шишман 18,41 17.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Бойчо Войвода 2 ; Васил Априлов 17 ; Евлоги Георгиев 105 ; Загоре 8 ; Иван Асен 21 ; Климент Охридски 2 ; Огоста 8 ; Сан Стефано 23б ; Хаджи Димитър 12 ; Цар Шишман 18,41 ; Шипка 24 18.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Подмяна На Електромери Район Искър Дружба 2 Блок 310а Вх А ; Христо Вакареслки 16,18 15.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Горубляне 1 Пл.Шосе,До Газостанцията ; Дружба 2 С/У Omv Горубляне,Авто Парк. Под Моста,Тп Окръжно Пътно ; Пловдивско Шосе 3,1,9 ; Цариградско Шосе/Тракия/ 16.04.2019 09:30 - 14:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Панчарево Вилна Зона Градище Вила 16.04.2019 08:00 - 17:30 Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Район Красно Село  Иван Йончев №6 Бл.1 И Бл.2 ; Красно Село Бл.189 Вх А И Б 15.04.2019 09:30 - 11:30 Чез - Инвестиционна Програма - Нови Присъединявания София Ворино/Ат.Дамянов/ 34 16.04.2019 09:00 - 15:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла София Бул.Гоце Делчев 39 ; Ворино/Ат.Дамянов/ 31,32,36,37,38,40,41,49,51,53,55,52,54,56 ; Ж.К Бели Брези Бл.78, ; Лерин 48 ; Хайдушка Гора Бл.46 , 17.04.2019 09:00 - 16:00 Подмяна На Електрически Съоръжения Коломан 6 18.04.2019 08:00 - 15:30  Подмяна На Електрически Район Кремиковци Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 15.04.2019 09:00 - 16:30  Изнасяне На Електромерни Табла София Іі-648, Кв.29б/Челопечене/ Ангел Маджаров /Челопечене/ 39,47,64,Хр.Стоки,54,51,49,Площада,72,159-То У-Ще,74,43,60,31,56,66,70 Кв. Челопечене,37,21,33,70,23,45,68,35,41 ; Борис Петров /Челопечене/ 4,2,1,5,3 ; Вачова /Челопечене/ 10,9,14,11 ; Гилица /Челопечене/ Кежова /Челопечене/ 8,4,19,13,10,7,5,11,17,6а,6,16,15,1,9 ; Латинка /Челопечене/ 4,2 ; Петър Христов /Челопечене/ 5,9,1,10,17,7,22,12,13,14,15,2,4,6,16,20,24,18,8 ; Пи 129002/Челопечене/ Калайджийски Гьол ; Спортист 28 ; Спортист /Челопечене/ 12 ; Стари Искър /Челопечене/ 15,3,12,7,35,1,33,31,17,5,29,25,9,27 ; Старо Селище /Челопечене/ 3,2,5,6,4 ; Стойно Кръстев /Челопечене/ 10,6,1,3,7,4,8,9,5,12 ; Стопанска /Челопечене/ 4 ; Стоян Шонев /Челопечене/ 1,6,2 ; Чавдар Войвода /Челопечене/ 10,5,1,4,8,6,3,2,12 ; Челопечене Площа 15.04.2019 09:15 - 16:15 - Подмяна На Електромери Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 15.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла София Бреза 2а ; Бреза /Сеславци/ 8,5,1,3,2,6 ; Кокиче /Сеславци/ 2,1,4,3 ; Митко Палаузов /Сеславци/ 1 ; Сеславци Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2 ; Стара Планина /Сеславци/ 3,11,13,15,9,7,5,1 ; Стефан Караджа /Сеславци/ 29,11,28,24,16,2,12,20,14,13,31,6,38,9,17,Идент.68134.8270.286,18,27,3,32,19,26,36,4,10,2 5,15,7,21,1 ; Стопански Двор Цанко Церковски /Сеславци/ 10,27,9,25,13,22,4,29,21,17,6,8,14,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7 ; Чавдар /Сеславци/ 1,5,1а,7,3 ; Явор /Сеславци/ 7,6,5,2,1,3,10,12 16.04.2019 09:00 - 16:15 - Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 16.04.2019 09:00 - 16:15  Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 16.04.2019 09:00 - 16:30 - Изнасяне На Електромерни Табла Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 17.04.2019 09:00 - 16:30 Изнасяне На Електромерни Табла София 1-Ва 1 ; Бели Липи /Кремиковци/ 1а,1 ; Боримечката /Кремиковци/ 4,3 Къща,1,7,5,6 ; Бузлуджа 7,3,2,5а,4,2а,5,9,6 ; Георги Бенковски /Кремиковци/ 17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1 ; Илинден /Кремиковци/ 5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9 ; Крали Марко /Кремиковци/ 10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15 ; Кремиковска 12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 3,4,5,1,2,7,6 ; Оборище /Кремиковци/ 3,5,1,2 ; Панайот Волов /Кремиковци/ 5,1,6,3,8 ; Поручик Орозов Пробуда /Кремиковци/ 9,11 ; Радивой /Кремиковци/ 4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба ; Ралица /Кремиковци/ 4,6,1 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,3 1,17,40,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43 ; Светлина /Кремиковци/ 2,1,4,1а ; Стефан Караджа /Кремиковци/ 16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а ; Ул.Радивоя 2 17.04.2019 09:15 - 16:15 Подмяна На Електромери Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 17.04.2019 09:00 - 16:15 Подмяна/Реконструкция  Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 18.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а 18.04.2019 09:00 - 16:15 Подмяна/Реконструкция На Електромерни Табла  Кремиковци Бл.12 Бл. 13 19.04.2019 09:00 - 16:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Бухово Васил Левски 11 ;София ; 1-Ва Кремиковци Ул.Св.Г.Победоносец ; Възраждане /Кремиковци/ 3,4а,4,2 ; Гергана /Кремиковци/ 3,4,7,8,10,2,8а,5 ; Здравец /Кремиковци/ 1,3,4,2 ; Илинден /Кремиковци/ 22,24,18,20,28а,26,28 ; Кремиковска 6,2 ; Кремиковско Шосе 10-12 ; Кремиковци Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 9,13 Вила,8,11 Вила ; Пробуда /Кремиковци/ 7,2,7а,3,5,4 ; Пролет /Кремиковци/ 4,1,10,6а,8,6 ; Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9а,24а,5а,12,11,3а,18,34,18а,70,22 ; Упи 302089, Местност Търне Филип Тотю /Кремиковци/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; Хiv-415,Кв.67 Хаджи Димитър /Кремиковци/ 3,11,10,18,2,15,17,10а,8 Ярмомелка,2а,6,19,8,4,1,14,13 ; Ягода /Кремиковци/ 1 ; 6,1а  Долни Богров 35 12,18,2,28а,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,Строителство На Ограда,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5а,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,Помпа,15,6,12 ; 40 9,39 До Склада,1,1а,11,7 ; 41 4,2,1а,10,1 ; Стопански Двор Чочая ;София ; Долни Богров Упи 691,Упи 70006 М. Кориите,Скл. База ; Кремиковци 15 Д. Богров Ул.40 19.04.2019 09:00 - 16:15 Подмяна/Реконстр укция На Електромерни Табла Район Лозенец Димитър Шишманов/446-Та/ 4 Мез.,2,3,3а,3,7,3,3,9б,9,4,4,4 Гараж,2а,3а Офис 1,2а,11,1,9а,11,3,3а 15.04.2019 10:00 - 14:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изграждане На Съоръжения София Криволак 11,14 ; Миджур 1,2,29 ; Христо Смирненски 44,48,50,54,78 ; Цанко Церковски 37,42,52 15.04.2019 10:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Ул.Добър Юнак 5” 15.04.2019 09:00 - 16:00 - Изнасяне На Електромерни Табла София Неразделни 9 16.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла  Васил Корков 5,15,19 ; Галичица 40,42,44 ; Кораб Планина 50,54,66,64 ; Св.Наум/Трайчо Костов/ 33,35,37,43 16.04.2019 10:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Симеоновско Шосе 80 Блок Хотел Ресторант Св.Валентин ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ Бул.Симеоновско Шосе 72а,72б74,,74а,74б,76,78,80,82,84,86,90,Сервиз Хонда И Автомивка 16.04.2019 10:00 - 15:00 - Подмяна На Електромери София Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 110 В Вх А,Б,В.Гет Болница , 112,112а 116 17.04.2019 09:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Изнасяне На Електромерни Табла София Димитър Търкаланов 18,6 ; Д-Р Миньо Стоянов /Кръстова Вада/ 2 ; Козяк 1,3,7,9,19 ; Никола Й.Вапцаров 18 ; Проф. Милчо Лалков / Лозенец / 3 Вх.В ; Страцин 2,6а 17.04.2019 10:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София 1749 488-Ма/Триядица/ 19а ; Йордан Стубел/444-Та/ 1 ; Могилата 32,2,4а,13,1г,2а,4,10 ; Филип Кутев 6 Бет.Възел,4 ; Шаварски Път 123 17.04.2019 08:00 - 15:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електрически Съоръжения София Упи І-190, Упи Ііі-1909 Кв.104 17.04.2019 14:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Константин Петканов/437-Ма/ 34 ; Проф. Васил Арнаудов 8 ; Ул. 437 No12 17.04.2019 09:30 - 13:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София X-1268,Кв.63 Симеоновско Шосе 166 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 164,97г,152,160,90,98,166а,Вила 565,166 Тдо Спа,102,84,166 Он,166 Ас,166 Котле,97а,166,94,148,100,96а,96 ; Упи Viii-1268,Кв.63 18.04.2019 09:15 - 16:00 - Подмяна На Електрически Съоръжения София Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 88 ,88 Телевизия Европа 18.04.2019 13:00 - 16:00 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Емануил Попдимитров/432-Ра/ 15,17,13 18.04.2019 09:30 - 12:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Ангел Каралийчев/433-Та/ 25,25а,27,30,32,34,Ул.441 №7,10 Хотел Аякс ; Георги Райчев 1,2,3,5,8,9, ; Емануил Попдимитров/432-Ра 2,4,6,8,7,7а,9,10,11,13,21,23,25,26,27,28,29,31,33, ; Иван Радоев 28 ; Трифон Кунев 5,7,9,10,2 6,10,2,9 ; Ул.Асен Разцветников 2 ; Ул.Жечо Атанасов 8 ,2,2б,4,Бл.5 19.04.2019 11:00 - 15:00 - Подмяна На Електромери Район Люлин Люлин 6 Бл. 637, 628 15.04.2019 09:30 - 15:15  Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 16.04.2019 09:30 - 15:15  Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 17.04.2019 09:30 - 15:15  Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 18.04.2019 09:30 - 15:15 Подмяна На Електромери София Люлин 6 Бл. 634, 628 19.04.2019 09:30 - 15:15  - Подмяна На електромери Район Младост Младост 3 Блок 374 Вх А 15.04.2019 08:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери София Младост 3 Блок 374 Вх А 16.04.2019 08:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 16.04.2019 15:30 - 17:30 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Паничарево Пречиствателна Ст-Я 16.04.2019 08:00 - 17:30 Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 16.04.2019 08:00 - 11:00 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Подмяна На Електрически Съоръжения София Младост 3 Блок 374 Вх А 17.04.2019 08:00 - 16:15 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Панчарево Детски Град Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі464,465 Кв 6,Упи Iii-1023,3255 ; Детски Град Упи-Xiv-3246 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ;София ; Детски Град Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 18.04.2019 09:00 - 16:30 - Изграждане На Съоръжения София Младост 3 Блок 364 Вх 5 18.04.2019 08:00 - 16:15 - Подмяна На Електромери Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 20.04.2019 14:30 - 16:30 Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Профилактика На Съоръжения София Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 20.04.2019 09:00 - 16:30 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Профилактика На Съоръжения Панчарево 123 М-Ст Лъката 55419.6702.289 М.Детски Град ; 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе ; 55419.6703.270 55419,6703,3137 68134..6722.97 М.Градина, Ул.Четири Сезона ; 68134.6723.147 Вилна Зона Ловджийска Чешма Детски Град Бунгало,999 Къща,Вила,Упи Х-22 Кв.17,Упи Ii-20, Кв.17,49 Вила,Магазин,Упи 25-85 Кв.10,Упи I Кв 21,Упи 4-59,Упи Xvіі-39 Кв.24,999,Упи Ііі-16 Кв.21,Чер.Гр-Ни,Барака,98 Къща,Блок С Упи Vi Кв.6,Xxiv-3207 Кв.6,Упи Хіх-464,Кв.6,Упи Хvііі-464,465 Кв 6,Упи Iii1023,3255,Строително Табло ; Детски Град Упи Xii-30 Кв.16 Детски Град Упи-Xiv-3246 М. Градина Пи 68134.6722.74 Местност Лозето Вила,999 Вила,12,1,35 Ул.Здраве,Упи Xi 313 ; М.Лозето-Знаме На Мира Упи Ii-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8 ; М.Лъката Пи 136 Проф. Асен Киселинчев 11 ; Самоковско Шосе Тренировъчна Зала,101 К-С Радо Олрат,Склад За Строителни Материали,167,110,Тенис Корт,Лозето,110 ; Упи V470,Кв.14,М.Детски Град Упи Viii-3213 Кв. 6 Упи Xvi- 3284 Кв.2, М. Детски Град Хитър Петър Упи Xii-459 Кв.2,43 Б,1,43 А ; Черешова Градина 1,3а,3,1а,Къща ; Работилница,Помпа В Парцел 117 ;София ; Горубляне Детски Град Крайречна 5,10 А,1 А,3,12,10 ; Крушите 1,3,5,7,9 ; Лазар Плачков 4,5,8,3,7,1,2,6,6 А,7а ; Малина / Горубляне 1,5,Градина Изток,27,3 ; Местност Стария Мост Упи Хх -37 Кв 16 ; Местн.Студентски Упи-Ііі-170кв.8 ; Околовръстен Път 11,8,290,323,9,10,319,12,7,6,До Кпп За Панчарево ; Пи-033119 Самоковско Шосе 90 Горубляне,93а Резиденция Черешова Градина,2,До Бензиностанция "Омв" В Поко,97,82,97 А,87,99 Горубляне,101,107 ; Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 137 ; Хитър Петър Упи Ii355,510,511 ; Царица 14,12 ; Вила Кл В Ст.39 20.04.2019 09:00 - 11:00 Чуждо Съоръжение - Съоръжения На Ползватели На Мрежата - Профилактика На Съоръжения София 101-Ва Полигона ; Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш 151  21.04.2019 09:00 - 16:00 Чуждо Съоръжение - Други - Оперативни Превключвания Район Нови Искър Световрачене Балкан 5 ; Възраждане/Гроздан Янакиев/ 10 ; Железопътна 32,28,34,30,22,24,26 ; Здравец 7,6,5,1,5 2,3,4,5а ; Зора/Червено Знаме/ 3,1,7 ; Люляк 2,6,4,8 ; Македонска 22,15,28,26,13 ; Миладин Цветков 1 ; Пролет 6,14,8,12,10,4 ; Софийска/Иван Парев/ 48,46,38,44,40,21,36,42,50 ; Студен Кладенец/Бригадирска 10 16.04.2019 09:30 - 15:30 Чез - Инвестиционна Програма - Подмяна На Електромери Нови Искър Детелина 13 ;Световрачене ; Балкан 6а,2,8,4,6,3 ; Войнишки Път 2,8,12,4 ; Възраждане/Гроздан Янакиев/ 5,4,2,Храм,7,3,6 ; Граничар 7,3,4,2,1,5 ; Детелина 4,10,13,8,1,9,5,3,12,2,15,11,17,7,6 ; Изгрев/Тодор Младенов/ 3,8,7,2,6,5,1,10,4 ; Македонска 14,3,2,16,8,5,6,1,9,4,11,18,20 ; Младост/Вине Тодоров/ 13,4,16,9,14,12,7,15,1,2,5,10,6,3,18,11 ; Софийска/Иван Парев/ 54,41,33,54 Общ. Нови Искър,60,29а,43,37а,37,50а,66,62,52,31,45,29,64,68,35,39 ; Стара Планина/Ален Мак/ 3,2,1 ; Студен Кладенец/Бригадирска 3,4,1,5,6,2 ; Упи Ii, Кв.19 Чавдар Войвода/Чавдарци/ 29,20,21,23,25,19,21а,27 ; Черковна/Васил Стефчев/ 11а,8,9,5,9а,6,13,3,1,21,11,2 ;София ; Цар Симеон 1 17.04.2019 08:30 - 15:30 Чез -  Подмяна На Електромери Световрачене 3-Ти Март/19 Април/ 34,20а,28,18,22,20,26,30,24,Пи 65601.5479.697,16 ; І-558 Гарата 1 ; Железопътна Гарата,1,6,18,1,3,10,4,12,16,8,14,1 Гарата ; Жп Гара Пирин 4а,6,10,4,6а ; Синчец/Йордан Стоянов/ 5,18 ; Софийска/Иван Парев/ 12,1а,2,7,6,1,14,3,4,8,5а,9,5,10,11 ; Цветна Градина/Веселин Млад 3,1а,12,10,6,1,8,2,5,4,7,9 18.04.2019 08:45 - 15:30 Подмяна На Електромери Негован Васил Левски/Атанас Алексан 30,26,38,36,21,32,46,40а,31,33,34,27,23,36а,40 ; Емануил Александров 35,25,36,24,41,20-22,37,32,Упи 9-727 Кв.43,20,18,38,39,44,29,№46,27,31,7 ; Иван Грозданов 36,34,32,31,27,31а,18,23,24,20,33а,33,29а,19,22,25,35,20а,21,30,26,29 ; Искърска 25,29,42,48,19,25а ;