Тема: прекъсвания

comment 0
visibility 820
ЧЕЗ преустанови планираните прекъсвания на тока

ЧЕЗ: Преустановени са планираните прекъсвания на тока

От 15.03.2020 г. „ЧЕЗ Разпределение България“ АД не извършва планирани дейности по електроразпределителната мрежа, които изискват прекъсване на електрозахранването. Компанията осъществява единствено аварийни и превантивни ремонти по мрежата по спешност и в условия на извънредно положение, за да поддържа надеждна и качествена услуга за българските граждани, голяма част от които работят и учат от вкъщи. За сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването, използвайте информационна линия 0 700 10 010, имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg.  

comment 0
visibility 616
ЧЕЗ преустанови планираните прекъсвания на тока

ЧЕЗ преустанови планираните прекъсвания на тока

От 15.03.2020 г. „ЧЕЗ Разпределение България“ АД преустанови планираните дейности по електроразпределителната мрежа на обслужваната от дружеството територия в Западна България, които изискват прекъсване на електрозахранването. Компанията извършва единствено аварийни и превантивни ремонти по мрежата по спешност и в условия на извънредно положение, за да поддържа надеждна и качествена услуга за българските граждани, голяма част от които работят и учат от вкъщи.   За сигнали за липса или влошено качество на електрозахранването, гражданите може да използват  информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството.  

comment 0
visibility 725
ЧЕЗ преустановява планираните прекъсвания

ЧЕЗ преустановява планираните прекъсвания

„ЧЕЗ Разпределение България“ АД преустановява от 15 март т. г. планираните дейности по електроразпределителната мрежа на обслужваната от дружеството територия в Западна България, които изискват прекъсване на електрозахранването. Компанията извършва аварийни и превантивни ремонти по мрежата по спешност и в условия на извънредно положение, за да поддържа надеждна и качествена услуга за българските граждани, голяма част от които работят и учат от вкъщи, съобщиха от централата на енергоразпределителното дружество. За сигнали за липса или влошено качество на електрозахранването, използвайте информационна линия 0 700 10 010, имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството.

Реклама
comment 0
visibility 1371
планирани прекъсвания на тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 9-13 март

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 – 13 март 2020 г., включително:   София-град Община Банкя   На 09.03.2020 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Антим I  4в, Беласица  8, Ботьо Петков  10,8,1,2,5,6,7, Княз Борис I/Д.Благоев/  36,61а,59,57,71,60,53,48а,38,65,46,63,52,61,48,47а,50,42,58,55,67,54,УПИ Iх-1317,Кв.92, Люлин  2, Персенк  2, Пи 02659.2193.1243  , Трапезица  32,40,5а,24,18,15а,36,26,34,25,18в,42,23,38,22,18а,28,20,9а,7,13,44,19,17,5,15,30,11,18е,9,29, Христо Ботев  10,20,23,29,21,18,27,26,28,30,12,21 Вила,11,31,15,26а,25,19,16,8а,17,8б,13,14,22 Община Витоша   На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  ,VIIi-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,Пи 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  Поща,63, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Горелица  , Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Момина Сълза  18, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14 На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , VIIi-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,Пи 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  Поща,63, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Горелица  , Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  18, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  3,1, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Реката  2,4, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  20,19,18,14, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9 На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , II-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Утринна Роса  9, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Цар Борис IIi/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9 На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   614-Та  2а, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Ген. Кутузов  53а, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9 На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   714-Та/Витоша/  , 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31,18а,24,18,16, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23,30,58,19,17а,11а,36,20,32,35, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  11,1,2 Княжево,3,4, 722-Ра/Витоша/  2а, 724-Та/Витоша/  Вила, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов  58а,56,66, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Виден Табаков  5, Витошко Цвете/Княжево/  9,13 В.З Килиите, Войводина Могила  162,160,166, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Детелина  2,Вила,7а,10, Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите,В.З.Килийте, Княжевска/Валентин Андреев/  25, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Любляна/Й.Вишевградски/  9 9,43 8,47,43 Р-Н Овче Купер,45,43,49,И Н.Петков, Люти Дол  7а,41, Мала Курия  Бул.Цар Борис IIi,2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Никола Петков/П.Напетов/  9 9,11 6,9 14,9 11,4 10,9 12,9 10,87 6, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полк.Стойно Бачийски/Филип  125, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13,23,8,54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Роза  8,10а, Синята Скала  36,29,36,96,110,102,58б,91,98,60,24,108,60б,112,104,88,64,84,Ул.781, Ул.719,36,74,81,90,64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Синята Скала  36, Средорек  30,8 7, УПИ Iv-438  Кв.14а  , Утринна Роса  9,10,6,4,12, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi  428г, Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Цар Борис IIi/Девети Септ.  412,414,434в,430,517,430а,519,420,410,515,468,404а,446,434,406,474,444,511,438,513,Черения Кос/Долната,404,434а,440а,454,Местност 10км. №23,436,432в,466,426а,428а,Местност 10км № 23 Челен Кос,523,422,458,432а,521,402,442,464,428в,464а, Църквище  27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9,11,9,15,10,5,7,3 Ул.Детелина,11,16,   9 На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   714-Та/Витоша/  , 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31,18а,24,18,16, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23,30,58,19,17а,11а,36,20,32,35, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  11,1,2 Княжево,3,4, 722-Ра/Витоша/  2а, 724-Та/Витоша/  Вила, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов  58а,56,66, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Виден Табаков  5, Витошко Цвете/Княжево/  9,13 В.З Килиите, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Детелина  2,Вила,7а,10, Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите,В.З.Килийте, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  7а,41, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13,23,8,54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Роза  8,10а, Синята Скала  36,29,36,96,110,102,58б,91,98,60,24,108,60б,112,104,88,64,84,Ул.781, Ул.719,36,74,81,90,64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Синята Скала  36, Смрика  21,23,27,26,24, УПИ Iv-438  Кв.14а  , Утринна Роса  9,10,6,4,12, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2, Явор/Цв.Божков/  14,   9,11,9,15,10,5,7,3 Ул.Детелина,11,16,   9 На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Смрика  21,23,27,26,24, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Георги Рилски  31, УПИххііі-638 Кв 31 Община Връбница   На 13.03.2020 Г. /09:45 - 14:00 Ч./ -  Волуяк:   Минзухар  1,7,2,5,62,3, Никола Карастоянов  1,3, Панорама  20 На 10.03.2020 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  София:   Обеля  До Бл.117, Обеля 1  1 117 На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  260 Вх. А На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. А На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. Б На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. В, Г ;278 ;279 На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  262 Вх. Б Община Възраждане   На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Зона Б-5-3  25, Сердика  20 На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сердика  20,19 Община Изгрев   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Антон П.Чехов  1,6,10,88в, 14а,14б На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Антон П.Чехов  1,6,10,88в,14а,14б,18,20,22,34,27,25,26,28,30,32,34,27 Община Илинден   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Света Троица/Вълчо Иванов/  145в,145 В, Света Троица/Вълчо Иванов/  1 145 В,319,326,До 145в,321,327,145в, УПИ I, Кв.8 Община Искър   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Казичене:   II-1596,1597  24, Васил Левски  , Васил Левски/Черв.Армия/  9,12,1,11,10,8,3,7,24,5, Вп 52150  Пром, Дружба  Склад, Мито Войнишки  55,74,61,44,63,42,57,40,53,34,59а,32, Общ.Димитър Благоев  , Общ.Стела Благоева  8, Отец Паисий/Победа/  3а, Пи 1526,Кв.79,М.Нпз-Промишлена Зона  , С Ид. 35239.6102.36, Xxv-36, Кв. 79  , Стария Искър  3,2,1,8,5, Троянов Път  1,4,28,3,2, Хаджи Димитър  15,17, Хан Аспарух/Кооперативна/  16,4,10,1,5,5а,2,3,6,14,12,8, Христо Попбожилов  34, Цар Борис IIi/Дим.Благоев/  120,124,57,55,130а,67,92,80,114,61,106,116,108,88,84,134 А,63,94,65,104,102,112,98,134,1134а,96,100,59,110,86,128, Яворов На 15.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Брюксел  7, Полигона На 10.03.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Цар Борис IIi/Девети Септ.  124 Община Красно Село   На 09.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Битоля  6 На 09.03.2020 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  , Красно Село  Бл.191, Пирински Проход  35  36 Су „Максим Горки“, Пчела  1а,1 На 12.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./ -  София:   Доспат    15,14,16,18,17,19,20,, Прага  28,26,24,30, Свети Иван Рилски    30, 32, 34,21,24, Стрешер/Божидар Митров/  2, 3;, Тунджа   20, 22;, Шандор Петьофи  16, 18, 20,22,24 23, 25; На 13.03.2020 Г. /10:15 - 12:00 Ч./ -  София:   Ж.К.Гоце Делчев       Бл.29,30,31,И 36 , Ул.Кестенова Гора     №51, Червена Роза  60 На 10.03.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Кв.Гоце Делчев     Бл.37,42 На 09.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Коломан  6, Коломан   Ресторант Градина Славия, Цар Борис IIi/Девети Септ.  7-9,5,7,7-9 Хиподрума На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  11 А, Б ;12 А На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  14 А, Б , В ;12 Б На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  15 А, Б , В ;16 А На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Люлин Планина/Ник.Кофарджи  11 На 11.03.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Пирински Проход  55,61а, Хайдушка Гора  2, Цар Борис IIi/Девети Септ.  93-95 , Бек Офис Софийска Вода Община Кремиковци   На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Горни Богров:   Александър Стамболийски  3,1,Площада, Васил Левски  10,3,8,13а,19,19а,21,16,23,Манастира,17,4,18,5,14,25,15,1, Кирил И Методий  6,3,4,1,2а,2, Люлин/Лиляна Димитрова/  5,1,6,3,4, Местн. Б.Убрещ  , Мусала/Васил Коларов/  1,3,4, Обреща  3, Поп Груйо  1,2,9,3,11,7,4,6,11б,7 Дърводелска Раб.,5, Рендова/Толбухин/  6,2,1,4,3, Рибарица  1,2,3 А,3,3 Б,5, Стефан Караджа  3,10,2,4,8,6, Стубела/Ленин/  5,2,5а,3,4,1, Трайчо Костов  2, Трети Март/9 Септември/  9,23,25,Павилион,1,6,10,21,15,12 Лекарски Кабинет,19,5,2,11,8,17,3,7,4, УПИ IIi-Кв.29 М. Горни Богров  , Хан Богров  Читалище, Хемус,Идент.16448.7721.801  , Христо Ботев  46,49,51,№48,50,47,43,44,39,41,42,45,40, Шипка  4 А,1,12,3,10,4,8,2,6а На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Бели Липи /Кремиковци/  1а,1, Боримечката /Кремиковци/  4,3 Къща,1,7,5,6, Бузлуджа  7,3,2,5а,4,2а,5,9,6, Георги Бенковски /Кремиковци/  17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1, Илинден /Кремиковци/  5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9, Крали Марко /Кремиковци/  10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15, Кремиковска  12, Кремиковци  , Митрополит Кулевит /Кремиковци/  3,4,5,1,2,7,6, Оборище /Кремиковци/  3,5,1,2, Панайот Волов /Кремиковци/  5,1,6,3,8, Поручик Орозов  , Пробуда /Кремиковци/  9,11, Радивой /Кремиковци/  4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/  4,6,1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,31,40,17,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43, Светлина /Кремиковци/  2,1,4,1а, Стефан Караджа /Кремиковци/  16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а, Ул.Радивоя  2 Община Лозенец   На 09.03.2020 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/  1,5, Димитър Хаджикоцев  4 На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Галичица  18а,20,26, Криволак  49,51,65, Крум Попов  51 Вх.А,Б На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Джеймс Баучер/Антон Иванов  60-64, Кричим/Петко Енев/  12, Плачковица  2 На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Димитър Хаджикоцев  21,41,69-71,80,92 ;, Милевска Планина  6, Църноок  5 На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Криволак  55,45,61,53,34 Вх.А,Б, Крум Попов  47 Вх.А,Б На 14.03.2020 Г. /07:30 - 12:00 Ч./ -  София:   Милин Камък  66,64,Свети Наум,60,64 Стом.Кабинет,Кабинет 2, Св.Наум/Трайчо Костов/  36,48,30 На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Неразделни  10 На 12.03.2020 Г. /13:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Рилски Езера   № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14; На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Сребърна/Първомайска/  15,21, Хенрик Ибсен  15, Черни Връх  90 Община Люлин   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 14:15 Ч./ -  София:   Захари Стоянов  6 На Спирката На 111, Люлин  До 421, Люлин 3  До Кооп Паз.,Рус. Пазар,-Руски Пазар-Бате Ради,Рус.Пазар,Рус.Пазар -Коп.Паз.,Руски Пазар,До 421,Павилион 21,Кооп.Пазар,Общ Пазари,Общ.Пазар, Люлин 4  422,До 422,Павилион №18,Руски Пазар,Павилиони,Рус.Пазар,422,До Бл.421,422,Руски Пазар Пав.24,До Бл.422,На Изток . 421,Пазари Запад, Панчо Владигеров  Руски Пазар, Петър Бонев  4 До Бл.422 На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 10  146, 145, 143. На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 10  146, 145, 143/117, 118/ На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 2  235 Вх. А  ;239 На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 2  238 Вх. Б  ;240 На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 3  343, 344, 345 Община Младост   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/  2а, Брюксел  1, Искърско Шосе  , М-Къро - 1 Част На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 1 На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 2 На 11.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 3 На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 4 На 13.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 5 На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 2  285,206,209а,206а,206,206б,288а,206б,207а,&Quot;.&Quot; 285-Магазин,209,&Quot;.&Quot; 285 Фризьор,&Quot;.&Quot; 285 -Кафе, Свети Киприян/К.Каприелов/  60 Жк Младост 2,52,60 Младост 2,52 Жк Младост 2,60 Кв.Младост 2,60,60 Младост 2,52 Младост 2,60 Жк Младост 2,56 На 13.03.2020 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров  2 На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Цариградско Шосе/Тракия/  7-Ми Килот,119 Община Надежда   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Гуслари/Торпедо/  54, Лев Толстой  35, Толстой  35,1 39 Община Нови Искър   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Локорско:   Веско Веселинов  11,13,21,17,3,1,7,5,19а,15, Георги Зозов  16,8,3,18,1,12,22,24,20,2,6,4,14,7,9,10,5, Данаил Ласков  9а,13,4,1,2,5,9, Димитър Тошков  31,22,12,8 Къща,4,2,6,10,18,14, Илия Манов  10,18,14,28,16,20,22,30,32,8,26,24,6,12, Ненко Колев  10,5,2,1,12,3,8 Жил. Сграда,6, Петко Симеонов  1,8,5,9,7,3,11,2,С/У№11,17,4,15, Покрив Цех №2 Екотоп  , Славе Турчев  17,11,19,5,23,9,21,4 УПИ 5-382 Кв.13а,3,2б,19а,1,13, Стопански Двор,УПИ 12-582,Кв.49  , ТУПИк  3,1, Турска Ливада На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Мировяне:   Петко Каравелов/Пионер/  2 На 10.03.2020 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Нови Искър:   Брястовете  2,6,8, Димитър Вачев/Сърп И Чук/  8,11,1,12,9,10,4,3,5,6,7,2, Заводско Шосе  22а,1,22,23,5,21,2,20,28,25,32,3,24,34,30,27,6,4,29, Зенит  1,15 1, Кътински Път  11 Къща,16,9б,5,3,12,8,9а,18,7,13,7а,11,10,5а,8а,2,14,4,6,9, Лозарски Път  6а,6,2,4, Невен  24, Отдих  11,32а,21,7,30,1а,17,36,9,19,38а,12,1,22,10,34,38,14,26,42,3,20,2,13,18,44,32,8,28,5,15,16,40, Спас Бенев/Червена Звезда/  1,4,2, Шопска  20,17,Ъгъла С Ул.Спас Бенев,28,22,2,11,16,14а,24,12а,12,13,14,15,9,18 На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/  10,12 Община Оборище   На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.А На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Б На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.В И Вх.Г На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Д На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Е На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Център  11-Ти Август( 1,12,5,9,12,2,4, ;Дунав(3б,7 ;Янко Сакъзов/Ген.Владимир(21б,17,15,19, ;Полк.Борис Дрангов/Потемкин (6, ;Димитър Греков/Емил Попов/ (1, ;Княз Александър Дондуков(1,69,56,79-81,85-87 На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Център  Георги Бенковски (12 Б ;Дондуков Корсаков Княз(26а,34,34а,34в,38 ;Московска(25,27а,27б,29а,29б,29,39,37 ;11-Ти Август ;Г.С.Раковски(86,86б,88 ;Тракия (52,20,26 Община Овча Купел   На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   663-Та/Овча Купел/  4б, 672-Ра/Овча Купел/  1,3 А,5,3,7,5 А,7 А,9, Бойчо Огнянов  2,1б,16,22,15 Б,3,1,20,10,15,8,15 А,3 А,6,18,5,1а,12, Буземска  2, Драгоман  11,4,12 А,9 А,7,12,6,16,5,9,1,14,2,3,18,10, Земеделска/Яташка/  2, Крушовски Връх  9,19,5,2,14,11,1,23,1 Срещу Адреса,7,8,11а,3а,3,6,12, Лечебен Извор  1, Любляна/Й.Вишевградски/  8,6,12,15,2,9,Кв 37а  УПИ Xv-1198,8 Общи Нужди,4,2 А, Момина Баня  4,1 А,2,1, Момкова Баня  4,5 Б,5 А, Народно Хоро  5,8,6,4,6а,4 УПИ Хі-309 Кв.13б,4а,3,1,2, Овча Купел  10,3 1,43,6,39,6 1,35а,35,12,43а,29,6 1,1,37,25,8,17-19,12а На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   689-Та/Витоша/  , Мала Курия  17,21,14,31,29,7,11,13,2,30,9,23а,15,17а,4,5а,5,12,10, Полк.Стойно Бачийски/Филип  113,129,127,126,125,134,131,132,123,130,111,124,128,114,121, Ул. Мала Кория  5б, УПИ Ххііі-383,Кв.9  , Цар Борис IIi/Девети Септ. На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Буен Поток  27,20,18,25,15,12,14,33,23,10,31,16,21,9,19,17,29,22,8, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3  , В.З.Горна Баня  УПИ II-4330,2123 Кв.11а, Велик Завет  10,20,23,21,18,11,17,14,16,12,15,19, Войнишка Песен  21,14, Горна Баня  Кв.14, Доброволец  2, Дъга  4,10,7,8,16,14,7а,5,12,3,20,21,6,4а,2, Ехо  34,14,УПИ Vіі-8,10,28,24,18,22,16,20,12, Каменист Път  5,13а,7,2,4,11,3,13, Кристал  5,18,26а,2,24,3,1,14,26,20,3а,6,4,12,10,28,22,30 И Дъга, Лазурно Утро  8,2,6,5,3а,9,4а,3,11,4, Люлинско Поточе  2, Маркова Баня  5а,19,3,17,20,14,2,6,10,12,26,5,18,4,16,8,1, Мечово Усое  26,24,28,27, Мечта  15, Нестинарка  2, Овча Купел  В.З.Горна Баня, Патриот  9а,1,2,6а,5,3,7,4,9, Пладнище/Рилски Партизани/  12,8,6,19,18,5б,11,28,14,2а,15,1,21,10,13,25,23,2,Ул.Пладнище И Ул.Дъга,20,9,4,16,26,35а,7,17,3, Равнище/Кънчо Стоилов/  39,29, Чардаклия  28,8,27,2,3,22,4,23,5,25,1,20,7 На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Букет  64,53,62,45,49,66,47,60, Евлия Челеби/Мара Петлякова  14,4,16,10,2,1, Житница  1, Калояново  4,12, Любляна/Й.Вишевградски/  52, Монтевидео/Пионерски Път/  21а, Никола Петков/П.Напетов/  37а,31,45,43,36,33,37,013,25,47,17,29,27,35,13,15,19,3,19а,53,21 На 09.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/  21 Община Подуяне   На 12.03.2020 Г. /08:45 - 14:15 Ч./ -  София:   546-Та/Кв.Левски/  16 Он,16 На 10.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   576-Та/Левски/  7а,3а,5а,3а,7,3, 578-Ма/Кв.Левски/  13,9а, 579-Та/Кв.Левски/  №2, Левски Зона В  16,12,13-Общо Помещение,13,14,15,Бл.16 16,21,18,17, Левски Зона Г  15, Летоструй  77б,77в, Станислав Доспевски  71,Пав.12,До 17-Пав.3,Пазар Пав.10,До 17-Пазар,До 17-Пав.14,До 17-Пав.18,До 17,Пазар Пав.15,До 17-Пав.16,До 17-Пазара,До Бл.17,До 17-Пав.8,До 17-Пав.9,Зад 17 Търг.К-С На 09.03.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Видбол  6, Къкринско Ханче  31, Уошбърн  11,16,15,18,13,7,9, Хаджи Димитър  102,Тп До 102,103 На 14.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Г,Д На 13.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Е Община Сердика   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Бенковски  Парцел 16, Глас Народен  13а,4а,3,6,10,7,13,13б,11,5,4,9,14,8,3а, Долна Махала  3а,4,8,3,1,15 Кв 74 П-Л 14/16,5,УПИ Xi, Кв.74, М. Бенковски,1а,5а,9,7, Единство  53,16,14,2,51,18,20,22,12,55, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150,127,148,121,130,125,136,145,128,133,124,117,113,105а,146,132,131,109,114,112,139,120,137,138,107,123,151,129,142,126,122,113-А,118,116,115,119-А,144,114-А,143,111,134, Обрадовски Път  15,24,5,17,3,6,32,7,18,20,10,26,30,2,28,4,П-Л 15-17,16,8,12,19,32а,9,1,14, Обрадовци  , Околовръстен Път  34, Селска Поляна  4,4а,6,2 На 12.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Илиянци/Лиляна Димитрова/  12-14 На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Широк Център  Будапеща (84 ;Родопи(8 ;Веслец(71 ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.(91 ;Козлодуй(35,45,53,51,61,63,67,73,41,69 ;Родопи(2,16,30,32,12,34, ;Тимок/Васка Ненчева/ (61,21 ;Сливница(241,265,281,285,287,291,301,303 ;Константин Стоилов(45 ;Панагюрище(44,42,16,14,23,19 ;Сливница (,237, ;Тимок/Васка Ненчева/(18,38,20 ;Дунав (73, ;Братя Миладинови(83, ;Сливница(215,217,219,229, ;Листопад(6,8 ;Кръстец(6,10,12 ;Цар Самуил(114,122,153,128,124, ;Христо Ботев(145,141,139,135,133,131 На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Широк Център  Козлодуй(18,3,23,25,27,29 ;Родопи(60,25,17,7,62 ;Тимок/Васка Ненчева/(6,16, ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.(97,127, ;Цветан Минков/Милиционерска(9,2,3 ;Княз Борис I (190,194,200,210,213,205,191,209,194,217 ;Козлодуй(52,42,38,34,72, ;Клокотница(11,13,15,21,23, ;Козлодуй ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. ;Христо Ботев(171,167,165,163,157,173, Община Средец   На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:13-Ти Март 11,19, 6-Ти Септември 28,39,34,43, 51,55,38, Ангел Кънчев  34,39,43, Васил Левски  1а,4,6,10,11,12,16,20,28б,30,58а,42,59,61,63,65,71,73, Витоша  65,69b, Г.С.Раковски  157a, Ген. Паренсов   31,29,6,14,8 На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   13-Ти Март  11,19, 6-Ти Септември  38,51,55, Ангел Кънчев  (34,39,43, Васил Левски  59,61,63,65,71,73,1а,4,6,10,11,12,16,20,28б,30,84,86,82а,82б,82в,82г,76,74,72,70,68а,68б,68в,68г,84,60,64,66, Витоша  65,69б, Ген. Гурко  70,72,74,76б,76а, Ген. Паренсов  6,14,8,33,22б,24,28 На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Васил Левски  84,86,82а,82б,82в,82г,76,74,72,70,68а,68б,68в,68г,84,60,64,66 ;, Ген. Гурко  70,72,74,76б,76а,   (70,72,74,76б,76а, Ген. Паренсов  22б,24,28,33 Община Триадица   На 12.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бадемова Гора  5,7,9,11, Ж.К.Стрелбище    Бл. 1 Б Вх. А И Б. Бл. 7 Б Вх. А, Б И В. Бл. 2 Б Вх. А,, Костина  4,2 На 10.03.2020 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Бузлуджа  62,64. , Доспат   35, 37,39,50, 52, 54;  , Свиленица  3,3а., Цар Асен  80б,80а,101,95 Гар.2,93,95 Гар.3,96,95 Гар.5,95 Ат.5,95 Ат2,95,95-99,95 Ат3,95 Ат.7,95 80,88,90,92,94,96,89, 93, 95, 98,99, 101, 103 На 13.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Витоша   190, 192, 194, 196, 198., Димитър Манов  75-83, Краище/Тодор Атанасов/  1 На 12.03.2020 Г. /13:30 - 14:30 Ч./ -  София:   Витоша  134 ,22 Средно Училище „Георги С. Раковски“, Княз Борис   10, Пенчо Славейков   39,41,, Свиленица  5,8,10.9,11,13,15,14,12, Тунджа  41,43,48,50., Цар Асен   114,116,118,120. На 13.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  12,8,2,2,113,12 Офис Център,6,12 Офис , 4, 6,  , Нишава/Георги Аврамов/  107, 111, 115, 117, 119., Стрелбище  Бл .113 На 11.03.2020 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  16 Фитнес,14,16, Твърдишки Проход  19,15,15,15, Хайдушка Гора  108,106 32,89,112,110,91,106 На 10.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ресторант Тинтява ; ,Фонтани Кафета На Входа На Южен Парк   , Южен Парк  Ул.Бяла Черква,Бънджи Скок,Алея Роналд Рейгън,Вход От Ул.Бяла Черква, Южен Парк На 10.03.2020 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Южен Парк  База Озеленяване ; Кафе Шатрата; Уо; Помпена Станция

comment 0
visibility 2097
прекъсвания на тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 2-6 март

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 2-6 март  2020 г, включително: СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 05.03.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: ЦК на БКП 2-ри ЦК на БКП 2-ри На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Шейново 8б Дом 2 На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Шейново 8б Община ВИТОША   На 02.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва Беловодски път 15\17/, 601-ва 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ вила, 724-та/Витоша/ вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Беловодски път 19, 15, 17а, 21, 5, 16, 12, 30, 10а, № 19, 32, 24, 22, 28, 10в, 7, 6а, 4в, 13, 10б, 6, 10г, 10д, 18, 12а, 11, 26, 9, №21а, 10, Букара/Дим.Грънчаров/ 24 А, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв.70, 13, 23, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Иван Сусанин 59 Гараж 4 В, 59 Гар.В3, 61, 59, 59, 59, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, Момина Сълза / Кв.Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ , Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Радин Дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Секвоя 6, 6а, 4, 2, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Утринна Роса 9, ХI - 200 0 Ме.Гърдова Глава, Кв.181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветна 7, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв.Божков/ 14, 5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16, 9 На 02.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра , 22-ра , 22-ра , VIII-1004aкв.33 , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, Пи 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Виров Дол 10, 12, 10, 8, Витошки Гранит 5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26, Владая , Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Горелица , Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Жълта Вода 1, 4, 8, 2, 10, 12, 5, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 37, 40, 39, 41, 38, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Момина Сълза 11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Морените 1, 7, 3, 5, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/ 27, 23, 25, 11, 21, 14, 12, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Самоковище , Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ Xx-331, Кв.21, 1, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ II-104 Кв.33 , УПИ V-986 Кв.51 , УПИ XVII-Сонс, Кв. 69 , Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Юрушки Мостове 22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 02.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Братя Бъкстон 26, Бъкстон 23, 23, 21 На 02.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра , II-3477, Кв.916 , Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 02.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 04.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 601-ва 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 714-та/Витоша/ , 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 30, 58, 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра , 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ вила, 724-та/Витоша/ вила, 724-та/Витоша/ вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 774/В.З.Беловодски път/ 65, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, I-649, 650, Кв.7в.З.Белов.Път , XxxI-1203, Кв. 2 , Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акация/Бояна/ 18а, Беловодски път 108, 47, 63, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ I-334, 61, 62, 62а, 40, 63а, 52а, 38, 38а, 45, 43, 60, 77, 67, 1 Авт. 62, 52, 42, 58, 56, 54, 57, 36, 73, 41, Букара/Дим.Грънчаров/ 24 А, Виден Табаков 5, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Владимир Дим.-майстора/772- 29, 7, 26, 22, 20, 14, 4, 52, 39, 16, 11, 6, 37, 36, 13а, 25, 34, 38а, 48, 31, 27, 40, 18, 19, 35, 11а, 24, 23а, 30, 5, 38, 13, 25б, 15а, 15, 25а, 28, 32, 42, 6б, 50, 17, 2, 9, 44, 12, 16а, 1, 3, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв.70, 13, 23, Детелина , Детелина 2, вила, 7а, 10, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, В.З.Килийте, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Къси Дол/В.З.Беловодски път/ 5, 3, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, Меча Поляна 20, 4, 14, 4а, Момина Сълза / Кв.Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ , Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Планинарска Песен 2, 1, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, 23, 8, 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Радин Дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Роза 8, 10а, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, 29, 36, 96, 110, 102, 58б, 91, 98, 60, 24, 108, 60б, 112, 104, 88, 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60 На 04.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 614-та/Витоша/ 7, Беловодски път 34 Ск, 12, Секвоя 14, 35, 41, 19а, 10, 21, 13, 8, 60, 33, 12, 3, 1, Сребърна Гора /В.З. Беловодски път/ , Стар Беловодски път 8 На 05.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин 104, 108, 106, 112, Иваница Данчев , Пантелей Николов/624/ 4, 2а, Резньовете , УПИ XVI-1073 На 05.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Дупница: Бистрица 51 На 05.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Княжево: Вардар 1 На 05.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Мърчево: Втора На 05.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Белоток 1, 2, 4, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Планинец 1, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т.354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188 На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 601-ва 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 714-та/Витоша/ , 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 30, 58, 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ вила, 724-та/Витоша/ вила, 724-та/Витоша/ вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 58а, 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Букара/Дим.Грънчаров/ 24 А, Виден Табаков 5, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв.70, 13, 23, Детелина , Детелина 2, вила, 7а, 10, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, В.З.Килийте, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, Момина Сълза / Кв.Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ , Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, 23, 8, 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Радин Дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Роза 8, 10а, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 36, 29, 36, 96, 110, 102, 58б, 91, 98, 60, 24, 108, 60б, 112, 104, 88, 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, УПИ IV-438 Кв.14а , Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Утринна Роса 9, 10, 6, 4, 12, Утринна Роса 9, ХI - 200 0 Ме.Гърдова Глава, Кв.181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 3 На 05.03.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 626-та/Витоша/ 12, 8, 2, 1, 3, 627-ма/Витоша/ 2, 8, 6, 4, VIII-963, 947, Кв.25 , XxVIII-563б , Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/ 10 Кв 14, 6, 13, 11, 7, 5, Бойна Слава/615/ 1, 11, 2, 15, 2а, 6, Ботко Войвода/611/ 1а, 1, Димитър Съсълов /Жк. Гърдова Глава/ 6, 5, Добри Божилов № 20, местност Гърдова Глава вила, 62, Панчерица Кв.25, 3 Сграда Б, 2, 7, И Бойна Слава, Кв.26, 3 Сграда А, София 13 На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 601-ва 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 614-та 2а, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ вила, 724-та/Витоша/ вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Букара/Дим.Грънчаров/ 24 А, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Ген. Кутузов 53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв.70, 13, 23, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, Момина Сълза / Кв.Суходол 20, Морени/Червена Искра/ 1, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ , Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Радин Дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, ХI - 200 0 Ме.Гърдова Глава, Кв.181, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв.Божков/ 14, 9, 5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 Община ВРЪБНИЦА   На 02.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 6 622, 623, 637, 638 На 02.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Братя Станиславови 45, 57, 54, 76, 53, 51, 57б, 72, 35, 63, 46, 53а, 37, 74, 70, 76а, 39, 65, 49, 38, 60, 69, 47, 68, 63, 42, 55, 59, 61, Светла 23, 22, 21 На 04.03.2020 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Волуяк: 12084.2700.1457 , 40-та 2, №2, 41-ва 2а, 2, 3б, 50-та , Гара Волуяк УПИ 1435, Кв.75, Зорница/Петър Малинов/ 82, 115, 96, 106, 76а, 127, 115а, 80в, 119б, 90 А, 78а, 80, 103, 108, 78, 102а, 107, 105, 111, 123а, 119, 100, 109, 123, 84, 104, 90, 107а, 88, 98, 121, 117, 86, 101, 113, 80а, 80б, 103а, 92, 113а, 84а, 94, 102, 14 Нова ул. Панорама, Орхидея 2, ул.Зорница, УПИ Іі-1487, Кв.75 , ул.Калатея, Пи 12084.2700.1712 , УПИ 1-2357 Кв.52а , УПИ XVI-1344, Кв.76 , УПИ-VIII-1438 , ХVііі-1173 На 04.03.2020 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Световрачене: Тракийска Могила 5 На 04.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 2 257 A, Б На 05.03.2020 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/ 3, 11, Строеж, Александър Стамболийски 21, 25, 22, 23, 19, 17, 24, 29, 30, Блато/21/ 26, 16, 20, 25 Р-Н Връбница, 12, 28, 10, 30, 21, 24, 14, 22, 18, Мичур 7а, 22, 5, 9, 13, 7, 12, 15, 10, 9б, 3, 26, 8, 1, 24, 6, 11, 16, 4, 2, 14, 20, 18, Нарцис/19/ 14, 3, 29, 16, 11, 2, 33, 5, 4, 7, 10, 12, 1, 16а, 35, 6, 50, 20, 17, 3а, 24, 22, 8, 15, 27, 25, 13, 31, 18, Пламък/25/ 12, 23, 8, 17, 10, 18, 16, 19, Росица 5, Св.Св.Кирил и Методий 27, Чичовци/26/ 6, 4, 2, 8 На 05.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 2 257 В На 06.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 2 257 Г На 07.03.2020 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София: 357-ма/Връбница/ 10, 4, 3, 363-та/Връбница/ 1, 364-та/Връбница/ 5, Адам Мицкевич/Раб.Класа/ №1, 1, Ведрина 7, 2, 4, 3, Европа/Баба Парашкева/ 8 6, 4, 6, 8, 8 5, 8 3, 4, 8 4, 5, Подкрепа 36, 30, 16, 38, 15, 34, 14, Сливница 6, УПИ 1-682, Кв.46 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 02.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Св.Св.Кирил и Методий №93 Бл.3 Вх.Б, В, Г На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Св.Св.Кирил и Методий №93 Бл.3 Вх.Б, В, Г, Средна Гора 93, Странджа 98-100 На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антим I Бл.2 Вх.Б, В, Г На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Антим I Бл.2 Вх.Б, В, Г, Зона Б-5-3 25 Община ИЛИНДЕН   На 04.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс 18, 2, Враня 103, 105, 100, 92, 109, 88, 101, 94, 96, 111, Димитър Петков 15, Зайчар 46, Перник 5, 17, 7, 2, 11, 6, 9, 15, 4, 10, 1, Св.Св.Кирил и Методий 212, Сливница 214 Община ИСКЪР   На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 Блок 208 Вх. Б, 218 Вх.Б, 217 Вх. А Община КРАСНО СЕЛО   На 02.03.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Акад.Иван Евстратиев Гешов 40, 44, 1, 46 Сек.А, 42, 46 Стом.К-Т, 46, 44-48, Акад.Иван Евстратиев Гешов 102, 104, Феликс Каниц 50, 54, 13, 48, 11 На 02.03.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Пирински Проход 27-29 Фитнес, 27-29 Маг.1, 27-29, 31 На 02.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Княгиня Клементина/Д.Милано 24а, 28, Пирински Проход 5 На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Лагера До Бл.39, 39 На 04.03.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/ 57, 61 На 04.03.2020 г. /10:15 - 12:00 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/ 50, 48 На 04.03.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София: Ворино/Ат.Дамянов/ 3, 5-7, 1, 5, Хайдушка Гора 8-12, 15, 13 На 04.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Гоце Делчев 2, Гоце Делчев/Емил Марков/ 32, 34, 2, 24, Дойран 18, Красно Село 2 На 05.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Драгшан 52 На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дебър 3 Паркинг На 05.03.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Дойран 9, 15 Офис1, 15 Он, 15 Офис 3, 9а, 9-11, 15, 15 Офис 5, 15 Офис 8, Лерин 41, 39 На 05.03.2020 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София: Дебър /Хубча Паркинг , Пирински Проход 19, 23 1, 21, 23, ул. Хубча № 10, 12, 14. На 05.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Борово Бл.220, 13а, 219, 221, Невестина Скала 13, 13а, Родопски Извор 59, Света Марина/Бандера/ 48-50, 48 Он, 52, 54, 48, 35, Тодор Каблешков 219, 221, 68, Ястребец 39-А, 40, 39, 38 На 06.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Драгшан 2, А, Б;;5-7 На 06.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Момкова Баня 13 На 06.03.2020 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  София: Невестина Скала 3 А, 1, 3 Б, 1а, 3, Родопски Извор 50, 50-52, 56 А, 50-52 Гараж 4, 56 На 06.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Цар Борис III 159а, Цар Борис III/Девети Септ. 159 Община КРЕМИКОВЦИ   На 02.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 04.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2020 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 1, Бели Липи /Кремиковци/ 1а, 1, Боримечката /Кремиковци/ 4, 3 къща, 1, 7, 5, 6, Бузлуджа 7, 3, 2, 5а, 4, 2а, 5, 9, 6, Георги Бенковски /Кремиковци/ 17, 13, 12, 3а, 3б, 4, 7, 5, 3, 9, 6, 15, 1, Илинден /Кремиковци/ 5, 11, 10, 3, 23, 8, 17, 25, 15, 6 вила, 21, 9, Крали Марко /Кремиковци/ 10, 6, 8, 12, 9, 17, 5, 4, 14, 13, 25, 3, 7, 21, 23, 1, 15, Кремиковска 12, Кремиковци , Митрополит Кулевит /Кремиковци/ 3, 4, 5, 1, 2, 7, 6, Оборище /Кремиковци/ 3, 5, 1, 2, Панайот Волов /Кремиковци/ 5, 1, 6, 3, 8, Поручик Орозов , Пробуда /Кремиковци/ 9, 11, Радивой /Кремиковци/ 4, 3, Търговски Обект, 2, 1, 5, 4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/ 4, 6, 1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 55, 21а, 46, 56, 59, 36, 15, 37а, 35, 58, 62, 70, 78, 53, 90, 47, 68, 82, 23, 50, 44, 37б, 29, 49, 80, 37, 80а, 74, 31, 40, 17, 66, 27, 72, 54, 21, 51, 42, 48, 76, 19, 39, 60, 52, 41, 38, 64, 84, 43, Светлина /Кремиковци/ 2, 1, 4, 1а, Стефан Караджа /Кремиковци/ 16, 20, 18, 14, 12, 6, 22, 10, 8, 4, 2, 22а, ул.Радивоя 2 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 04.03.2020 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  София: УПИ V-1267 Кв.96а , VIII-1172, Кв 96а , Бела Дона 14, В.З. Драгалевци-Стадиона, VII , Вълшебно Биле/Кв.Драгалевци/ 11, Глухарче 6, 4а, 2, 4, Горска Поляна 12, 9, 6, 8, 1, 10, 6а, Драгалевско Шосе 185, Драгалевци Кв.130 Пл.13/, УПИ III-1148, Кв.128, УПИ 15-1583 Кв.129/, Драгалевци Разширение-Север Іі Част , Драгалевци-разширение Север IV-1651 Кв.129, Драгалевци-разширение-Север УПИ Vі-150, Кв.Драгалвци Разш.Север УПИ XxxIII-1187 , Крайречна 8 А, 10, 5, 2 А, 4, 9, 1, 3, 6, 2, 11, 7, Крайречна /Драгалевци/ 8, Лешникова Гора 1а, М.Драгалевци УПИ V-1181, Кв.35, Мащерка 1а, 6, 3, 1, 4а, 2, 8, 7, 5а, 4, 6а, 10, 5, Папрат 1а, 11, 7, 5, 1, 2, 13, №3а, 9, Черни Връх 187, 183в, 183б, 187а, 189, 181б, 183, Кв 128 На 05.03.2020 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  София: Димитър Хаджикоцев 9.9а, 13, 15, 15а, 1726.28, Никола Козлев , 5, 3 На 06.03.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/ 21, 27, 29 А и Б, 31, Димитър Хаджикоцев 7 А и Б, 9 А, 11, 13, 15, 17, 18, 32, 34, 34 А, 36, 38 и 40, №20 13 Дкц , Димитър Хаджикоцев 7, 7а, Зорница 2, 4, Никола Козлев 2, 4, 6, Цветна Градина 7, 13, 15, 17, Цветна Градина 1 1, 5-11, 5/11, 25, 13, 1, 5, 21, 23, 19, 19 Ат.3 На 07.03.2020 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София: Атанас Дуков 36 2, 36 3, Богатица/Йордан Стоянов/ 20, Горски пътник 43а Маг, 44, 55, 37, 48, 31, 53, 46, 39, 50, 41, 33, 35, 43, 51, 56, 55а, 52, Джеймс Баучер/Антон Иванов 118, 118, 124, 120, 114, 114 114, 120 120, 120, 116, 114, Персенк 119, Червена Стена 46 Община ЛЮЛИН   На 02.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 2 231 Вх. А, Вх. Б;276 Вх. Б, Люлин 7 Бл.712, 724-А, 722 А На 04.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 2 276 Вх. В, Вх. Г, Люлин 7 Бл.712, 724 А-Б, 722 Б На 04.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 05.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 3 До 340, 340 На 05.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 2 276 Вх. Е, Люлин 2 219 Вх. А, Б, Г, Люлин 7 Бл.712, 724-Б, 722 В На 06.03.2020 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 2 230 Вх. А На 06.03.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 2 276 Вх. Д, Люлин 7 Бл.712, 724-Г, 722 Г На 06.03.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 233, 232, 240, Люлин 2 ТП ул.207-ма, До Бл.233 , 280, 280/282, 1 До Бл. 231, 240, До 232, 233, 232, 280, Зад Бл 280 Гагаж 5, 280 Община МЛАДОСТ   На 02.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 1 и 2 На 02.03.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 285, 206, 209а, 206а, 206, 206б, 288а, 206б, 207а, 285-магазин, 209, 285 Фризьор, 285 -Кафе, Свети Киприян/К.Каприелов/ 60 Жк Младост 2, 52, 60 Младост 2, 52 Жк Младост 2, 60 Кв.Младост 2, 60, 60 Младост 2, 52 Младост 2, 60 Жк Младост 2, 56 На 04.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 3 На 04.03.2020 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 115 На 04.03.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1 219а, Младост 2 219, 219, С\У Бл.220, 219б, 219a, 225, 220, 219, 219в На 05.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 4 и 5 На 06.03.2020 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София: Боте Бърборков 8, 20 А, 30, 19, 32, 15, 34, 26, 24, 13, 36, 9, 28, 11, 29, 6, 5, 1, 22, 23 А, 2, 25, 7, 3, 23, 18, 17, 14, 12, 4, 10, 23 Б, 21, 20, 27, 16, Горубляне 10, Деян Попов 2а, 8а, 8б, 3, 4, 12, 8, 8г, 8в, 15, 9а, 5, 10, 11, 14, 7, 2, 9, 8д, 8е, 1а, 6, 13, Искър / Горубляне 13, 9, 15, 17, 4, 21, 16, 6, 28, 14, 18, 10, 12, 9 А, 11, 26, 8, 2, 22, 20, 21 А, 17 А, 19, 21 Б, 25, 23, Лазар Плачков 18а, Манол Велев 3 А, 1, 5, 7, 9, 3, 11, Петър Дипларов 6, 7, 4 А, 6 А, 5 А, 5, 8, Самоковско Шосе 53, Шамако 8, 12, 6, 6 А, 4, 1, 9 А, 5, 2, 12 Б, 10, 3, 14, Шумако / Симеоново 16, 1 На 06.03.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 426 Вх 6 Община НАДЕЖДА   На 02.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 2 266 Вх-А На 04.03.2020 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: Дравски Бой 23 Автомивка, 25, 12, 27, 16, Екзарх Стефан/Георги Костов 44, 31, 25а, Кирил Дрангов/Сашо Михов/ 78, 78а, Ломско Шосе 76, 46, 48, 60, 48, 84, 68, 70, 40, 50, 58а, 54, 62, 64, 56, 88, 72-74, 86, 88 Магазин, 58, 74, 80, 38, 50, 52, Свети Климент 3, 14, 10, 9, 29, 2, 8, 5, 8а, 6, 11, 21, 31, 26, 8б, 19, 4, 12, 18, 27, 16, 23, 7, 22, 24, 10а, 20, Свети Климент/Ямб.Стачка/ 11 На 04.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 2 266 Вх-Б На 05.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 2 266 Вх-В На 06.03.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Надежда 4 436 Вх-В Община НОВИ ИСКЪР   На 04.03.2020 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: Брезова Гора 2, 14, 10, 12, 8, 5, 4, 7, 6, 1, 3, Вихрен 9, 5, 6, 3, 2, 12, 1, 10, 4, 8, Градина 8, 9, 7, 4, 12, 1 А, 2, 10, 6, 9а, 1, Добър Миле 2, Искърско Дефиле 200, 319а, 301, 291, 214, 299, 218, 307, 297, 186, 196, 194, 182, 317, 319, 188, 212, 285, 216а, 192, 303, 305, 208, 204, 190, 216в, 180, 216б, 206, 202, 184, 313, 323, 289, 216, 210, 311, 309, 281, Кестен 5, 2, 3, 4, 1, 7, 10, 8, Кокиче 3, 1, 2, 4, Космонавт 26, Курило , Ливадски път 33, 34, 32, 38, 44, 29, 36, 29а, 39, 40, 31, 37, 35, 42, Лозарска 1, 3, Малко Бърдо 46, Мальовица 57, 59, Мимоза 8, 6, 1, 4, 1а, 5, 3, 7, 2, Надежда 5, Първи Май 1, Св.Иван Рилски/Гео Милев/ 4, 1, 15, 7, 11, 3, 21, 19, 1а, 5, 9, 2, 13, 17, Свежест 7, 1, 22, 26, 3, 4, 8, 16, 10, 8а, 17, 2, 5а, 5, 20, 14, 13, 9, 6, 12, 24, 15, 11, Стара Планина 9, 4, 13, 7, 10, 14, 15, 5, 6, 16, 12, 17, 3, 11, 1, 18, 2, Теменуга 1а, 6, 7, 13, 2, 1, 17, 11, 15, 5, 3, 10, 9, 4, 19, Тодорини Кукли 11, 8а, 18, Циклама 13, 14, 11, 12, 6, 7, 5, 1, 10, 4, 8, 3, 2, 9, Шести Септември/Единство/ 12, 4, 10, 6, 2, 8 Община ОБОРИЩЕ   На 02.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Бачо Киро 17 А На 05.03.2020 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Дунав 57, 57 Гараж 4, 57 Гараж 5, 57 Гараж 3, 57 Гараж2, 47, 57 Магазин 2, 55, 57 Гараж 1, 57 Склад 5, 57 Магазин 1, 47 Гараж 7, Сливница 192 На 06.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Васил Левски 94, 96 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 02.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 689-та/Витоша/ , Мала Курия 17, 21, 14, 31, 29, 7, 11, 13, 2, 30, 9, 23а, 15, 17а, 4, 5а, 5, 12, 10, Полк.Стойно Бачийски/Филип 113, 129, 127, 126, 125, 134, 131, 132, 123, 130, 111, 124, 128, 114, 121, ул. Мала Кория 5б, УПИ Ххііі-383, Кв.9 , Цар Борис III/Девети Септ. На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 689-та/Витоша/ , Иван Радоев/Уляна Громова/ 32, Маестро Кънев/В.Марков/ 57, 72, Мала Курия 17, 21, 14, 31, 29, 7, 11, 13, 2, 30, 9, 23а, 15, 17а, 4, 5а, 5, 12, 10, Полк.Стойно Бачийски/Филип 113, 129, 127, 126, 125, 134, 131, 132, 123, 130, 111, 124, 128, 114, 121, ул. Мала Кория 5б, УПИ Ххііі-383, Кв.9 , УПИ-VIII-902 , Цар Борис III/Девети Септ. На 05.03.2020 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  София: Обиколна 54 Община ПАНЧАРЕВО   На 02.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кокаляне: 004053 , Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, Поделение 26480, Бор М Спас Пи 2223, Вец Кокаляне вила, Вилна Зона Батиница Пи 55419.6710.2827, вила, Вилна Зона Бяла Нива Пи 37914.6848.3072, М. Бяла Нива Пи 1773 , М.Овнарница , Пи 1834 М. Бялата Нива , Тополите 16 На 02.03.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Панчарево: Батийница/24-та/ Пи 1572 На 02.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3453 , 2491 , 44063.6212.3555 , 44063.6216.3165 , 44063.6216.3559 , 44063.6216.3580 , 44063.6216.429 , 44063.6216.517 , Акация/43/ , Вилна М. Пилев Азмак, М. Димовска Бара Пи 520257 , М. Димовска Бара Пи 2655 , местност Пилев Азмак , Пи 3469 , Пилев Азмак , Стопански Двор Долни Лозен в Двора, Водна Помпа, Телчарник №16, Склад и Временни Постройки, Скл. на Едро, Стопанска Сграда, С/У Вратата, Каменоделска Работилница, С/У Стоп.Двор, Телчарник, 2, Строителство, Пи 3129, Автопарк, Къща, Съединение/Георги Димитров/ Фургон, 224, Пи 44063.6216.405 На 02.03.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Долни Лозен Пи 3238 На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 854 , местностКовачки Кошари вила, 1, Кл.72-83-97 и 22-16-91, Пл.972 На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: С.Лозен , Самоковски път/78/ АМ Тракия С.Лозен, Стопански Двор Горни Лозен На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 272 Община ПОДУЯНЕ   На 02.03.2020 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: Видбол 6, Къкринско Ханче 31, Уошбърн 11, 16, 15, 18, 13, 7, 9, Хаджи Димитър 102, ТП До 102, 103 На 02.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.28 Вх.Д , Хаджи Димитър Бл.29 Вх.А На 04.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.29 Вх.Б, В На 05.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Левски Зона в 8, 9, До 8, 7, 8, Поп Грую 77 На 05.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.28 Вх.Б, Г На 06.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.29 Вх.Г, Д На 07.03.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.151 Вх.Е , Хаджи Димитър Бл.28 Вх.В Община СЕРДИКА   На 04.03.2020 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София: Антим I 112, 110, 108, Козлодуй 78, 76, 113, 109, 80, 193, 82, 111, 72, Кресна 4, Сливница 195, 197, 193, Софроний Врачански 107, 105, 109, Христо Ботев 131, 133, 137 На 04.03.2020 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 98 Община СЛАТИНА   На 02.03.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Баба Тонка 7, 5а, 14, 10а, 1а, 5б, 3а, 3, 12, 10, 12а, 7а, 5, 9, Григорий Цамблак 38а, Д-Р Иван Селимински 29, 54а, 25а, 27, 27а, 25, 52, 54, 54, Иван Добровски 24, Княгиня Косара 42, 37, 33а, 44, 48, УПИ IV-489, Кв.280, 37а, 38, 46, 29а, 34, 40, 35, 41, 33, 36, 29, 39, 41а, Летоструй 173, 165, 171, 150, 157, 152, 169, 177, 162, 169а, 163в, 132, 148, 153, 161, 154а, 175, 154б, Поп Грую 5а, 6а, 4в, 6, 6б, Саранци 46, 24, 42, 26а, 36а, 44, 29, 35, 27, 36, 24а, 31, 34, 32, 25, 38, 37, 26, 32а, Станислав Доспевски 4, 2, 3, 1, Стоян Попов 4в, 14а, 10, 14, 14б, 16 Община СРЕДЕЦ   На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горник: в Левски 4 На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Граф Игнатиев 9а, 9, 7б, 13а Магазин За Дрехи, 7, 7, 13 Б, 11, 13, 13а Магазин, 13а, Дякон Игнатий/Васил Левски/ 4 На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Витоша 45 На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Юри Венелин 44 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Г.М.Димитров , Проф.Георги Златарски/454-Т 10а, 10б, Симеоновско Шосе 9, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 1 Витоша-Вец-Симеоново, 1 Маг.10, 11, 7, 1а, 1, 1, Цариградско Шосе/Тракия/ Община ТРИАДИЦА   На 02.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Кестенова Гора 18, Нишава/Георги Аврамов/ 159-163 Вх.Б, Стрелбище 159-163, Твърдишки Проход 15 Вх.Б, Тулча/Петър Богданов/ 47 На 04.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Стрелбище Бл.97 Вх.А;Бл.107 Вх.А На 04.03.2020 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: Доспат 23, 28, 30-34, 28а, 30, 34, 24, 32, Прага 19, 13, 17, 15, Разслатица 2, Тунджа 21, 13, 21-23, 25, 7, 20, 12, 21-25, 21 Гар.5 На 05.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Стрелбище Бл.97 Вх.Б;Бл.107 Вх.Б На 06.03.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Дамян Груев/Ген.Христо Миха 10-12 Партер Бифш Банков Офис На 06.03.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Стрелбище Бл.6б, Вх.А;Б На 06.03.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София: Златишки Проход 57

comment 0
visibility 2056
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 24-28 февруари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 24 – 28 февруари 2020 г., включително: София-Град Община Банкя   На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-Та  Парка, IX Кв.43а  , Александър Стамболийски  3,1, Иван Вазов  До ТП - Банята,До Банята,1,Кафене,4,До Банята-Търг.Обект,2,4а, Княз Борис I/Д.Благоев/  4 УПИ Iх,Кв.43а,Пл.Божур,4 Пазара - Фото,2,4 Ъгъл Ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект,4,4 Търговски Обект,6,7,2б, Майор Коста Паница/Толбухин  1 До Банята,1, Трапезица  1,2, УПИ I-За Парк Кв.82  , УПИ II-2419  , Цар Симеон  1 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Майор Юрий Гагарин  36 Община Витоша   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Александър Пушкин  104,108,106,112, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Иваница Данчев  , Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Пантелей Николов/624/  4,2а, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Резньовете  , Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, УПИ Xvi-1073  , Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , VIII-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,ПИ 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Войнишко Въстание  Поща,63, Горелица  3,2, Горелица  , Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14 На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , II-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, ПИрин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  София:   XxxIII-1027, Кв.20а  , Кумата  75 Ж,75 Д,75 Е,75 Г, Лескова Гора/Витоша/  №6,4 На 25.02.2020 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ -  София:   614-Та  2а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Ген. Кутузов  53а, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Морени/Червена Искра/  1, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:45 Ч./ -  София:   197/В.З.Малинова Долина/  15 Роза,А Роза,25 Орхидея,25,15 Роза, Арх. Никола Лазаров  23 Магнолия,21 Мимоза,15 Роза,21 Мимоза,15 Роза На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  София:   Малинова Долина  УПИ XvIII-474, 483, Кв.5, София Парк  122,136,140,123,138,139,122,124,142,132,134,123,141,137 На 27.02.2020 Г. /08:45 - 16:45 Ч./ -  София:   410/Драгалевци/  Ул.410/Ул.509, Драгалевци  Кв.61, Илинден/Драгалевци/  15б,15а,15г,15в,13, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  Вила,24 На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   17-Та /Кв.Симеоново/  От Ляво, 601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, I-271 Кв. 42  , IX-6, Кв.А  , Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Божур  1, Бор  6б,4,15,13,11,18,5,3,30,2,20,32,7,24,26,14,10,20а,2,28, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Здравец  23,9,17,20,21,26,18,15,22,24, Здравец / Симеоново  17,16, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момин Кладенец/Антон Недялк  15,7,27,23,1,17,8,7а,12,10,5а,16,4,6,19,3,11,5,21,14,10,25,13,9, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Погледец / Симеоново  №10, Погледец/Марко Добрев/  13,19,7,2,4а,11,8,2,4,23а,15,6,17,5,7,9, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Прека Поляна  8, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  1,1,3,4, Роза  8,10а, Симеоново  , Симеоновска  7,13,3,Ул. Божур,12,9,9а,1,11,10,8,5,11,4, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  150,312,166,148, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Теменуга  4, Теменуга / Симеоново  1,2,2а,4,3,6,10,5, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 28.02.2020 Г. /01:00 - 02:30 Ч./ -  София:   Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  13,14,5а,21,5,9а,17,16 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Любляна/Й.Вишевградски/  9 9,43 8,47,43 Р-Н Овче Купер,45,43,49,И Н.Петков, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Никола Петков/П.Напетов/  9 9,11 6,9 14,9 11,4 10,9 12,9 10,87 6, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Средорек  30,8 7, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  Владая:   27-Ма  8 Ул.27, Балабановец  7,14,2,13,8,№ 9 А,19,21,1,4,11,10,5,15,17,12,6,3,16,22, Бели Брег  25,4,36,19,23,24,№22,17,15, Бор  8а,3,12,5,9,2,6,7,1, Боровинка  1, Бургийска Скала  7,5,13,14,2,16,12а,9,20,10,4,12,18,3,15,8,6,17,1, Калиница  6, Рудище  11,8а,5,3,12,6,2,16,4,10,1,7, Сианит  2,10,8,12,6, Шипето  1г,6 На 29.02.2020 Г. /10:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  24 7а,/Ул.Т.Каблешков,24,35 7а, Бъкстон  5,7,7а,6, Тодор Каблешков  14 Община Връбница   На 24.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  251,247,245,257,До Бл.247 На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  276 На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда 5  О 535,С/У 535,Магазин,535 На 26.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Волуяк:   12084.2700.1457  , 40-Та  2,№2, 41-Ва  2а,2,3б, 50-Та  , Гара Волуяк  УПИ 1435, Кв.75, Зорница/Петър Малинов/  82,115,96,106,76а,127,115а,80в,119б,90 А,78а,80,103,108,78,102а,107,105,111,123а,119,100,109,123,84,104,90,107а,88,98,121,117,86,101,113,80а,80б,103а,92,113а,84а,94,102,14 Нова Ул. Панорама, Орхидея  2, Ул.Зорница,УПИ Іі-1487, Кв.75  , Ул.Калатея,ПИ 12084.2700.1712  , УПИ 1-2357 Кв.52а  , УПИ Xvi-1344,Кв.76  , УПИ-VIII-1438  , Хvііі-1173 На 26.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Световрачене:   Тракийска Могила  5 На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  276, 275 На 27.02.2020 Г. /08:00 - 12:30 Ч./ -  Индустриална Зона Обеля На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  275 На 27.02.2020 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Жк. Обеля - 1 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Волуяк:   Божур  5,8,4а,7,4,12,2,6,3,3 УПИ 19-1120 Кв.28,14,10,1, Еделвайс  10, Здравец  3,1,7, Незабравка  5,9,12,7,14, Никодим Тодоров  21,35,31,50,29,38,52,48,25,54,33,46,40,27,42,44, Пламък  15, Роза  4,7,16,18,13,26,10,28,9,5,24,11,8,12,3,6,14, Синчец  29,46,30,47,45,33а,34,40,32,41,50,43,37,33,42,№33, Теменуга  8,10а,10,6,9а, Червено Знаме  15,11,14,19,13,32,12,17 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/  18 Община Възраждане   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Георг Вашингтон  28,24 Община Искър   На 25.02.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Кривина, Общ. Столична:   Градина/3-Та/  , Демокрация/П.Йосифов/  Павилион, Искър/Кр.Раковски/  60, Свети Спас/26-Та/  2,Павилион,7,Черква, Стопански Двор  Павилион, Тодор Радунчев  4 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  73 Община Красно Село   На 24.02.2020 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  София:   Хан Персиян/Пресиян/  19,21,18, Юнак  11-13 На 24.02.2020 Г. /10:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Александър Македонски  12, Хан Персиян/Пресиян/   ,15,6-8 На 24.02.2020 Г. /13:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Александър Македонски  3,1, Григор Начевич   ,7,11  .16   .5,11,9 ,6 , Хан Персиян/Пресиян/  19, Церова Гора  4,№10,3,5,6,1 На 24.02.2020 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Юнак  9,24 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Момкова Баня  13 На 25.02.2020 Г. /10:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Емине  23-25,23,21, Отечество  25, Хан Персиян/Пресиян/  16, Церова Гора  12-14,12,16, Юнак  22,20,24 На 25.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Ул. П-Р Д-Р Дим. Атанасов    4-6, Лерин  62,67,64, Смърч  29,27, Хайдушка Гора  49, 51, 52, 55, 56, 58, 59-61 Вх. А,Б, Г, 61, 62; На 26.02.2020 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Доспат  2, Лайош Кошут  53,55-59,55-57,55,55-57 Гар. На 26.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ами Буе  80-82,80-82,88 3,3 88 ,57, Ул. „Софийски Герой“    1, Цар Борис III/Девети Септ.  23 Маг.6,19 23,3 25,27,25 25,21 21,27,23,21 Магазин 4,21,3 21,3 23,25,21 На 26.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  19 Маг.7а,19 Еврофутбол,19,19,3 19,21 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Сотир Андонов  114-А,Бл.114а,114-А 114-А,114,114-А,114а,114а, Феликс Каниц  Т-Ст М/У Бл.113 И Бл.114а, Хиподрума  1 114,114 А,114-А На 27.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  11, Найден Геров  1 114,114 Б,114 114,2,114, Софийски Герой  Помещение Към Трафопост,До Бл.114, Хиподрума  114 На 27.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.120 На 27.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.121 ,122 На 28.02.2020 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  46 ,48,50  , Найден Геров  2,6 На 28.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Гешов  , Акад.Иван Евстратиев Гешов  Т.448,9,90, Крива Река  2, Предел  16а,11,5,1а,7,1б,3,1 На 28.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  41 На 28.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Софийски Герой  Бл.116,117, Урвич  39,13 Община Кремиковци   На 24.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Бели ЛиПИ /Кремиковци/  1а,1, Боримечката /Кремиковци/  4,3 Къща,1,7,5,6, Бузлуджа  7,3,2,5а,4,2а,5,9,6, Георги Бенковски /Кремиковци/  17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1, Илинден /Кремиковци/  5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9, Крали Марко /Кремиковци/  10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15, Кремиковска  12, Кремиковци  , Митрополит Кулевит /Кремиковци/  3,4,5,1,2,7,6, Оборище /Кремиковци/  3,5,1,2, Панайот Волов /Кремиковци/  5,1,6,3,8, Поручик Орозов  , Пробуда /Кремиковци/  9,11, Радивой /Кремиковци/  4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/  4,6,1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,31,40,17,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43, Светлина /Кремиковци/  2,1,4,1а, Стефан Караджа /Кремиковци/  16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а, Ул.Радивоя  2 На 24.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   УПИ I-38,39 Кв.12 М-Ст Г.Богров На 28.02.2020 Г. /08:15 - 12:30 Ч./ -  Бухово:   1 Май  1, Богдан Дечев  1,4,5,8,2,3,13,7, Брегалница  6, Мургаш  2,1, Никола Бонев  8а,33,13,37,21,17,27,10а,16а Маг.Хран.Стоки,25,29,12а,11а,11а,31,11,9а,10,23,Обект № 92,16а,13 До Пощата, Панайот Волов  1,4,6, Стефан Куцаров  10,2,4, Струма  2а,10,6,8, Трети Март/9 Септември/  44,58,52,54,42,43,45а,46,41,37,47,45,39,56,50,48, Чавдар Войвода/Чавдар/  1,7,6,2,3,8,5, Чемшир  1,3, Янтра  8,9,24,4,3,17,26,2,15,21,23,14,20,13,1,22,19,25 На 28.02.2020 Г. /08:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Никола Бонев  12а На 28.02.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Бреза  2а, Бреза /Сеславци/  8,5,1,3,2,6, Кокиче /Сеславци/  2,1,4,3, Митко Палаузов /Сеславци/  1, Сеславци  Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2, Стара Планина /Сеславци/  3,11,13,15,9,7,5,1, Стефан Караджа /Сеславци/  29,11,28,24,16,12,2,14,13,20,31,6,38,9,Идент.68134.8270.286,17,18,3,27,32,36,19,26,4,10,15,25,7,21,1, Стопански Двор  , Цанко Церковски /Сеславци/  10,27,9,25,13,22,29,4,21,17,6,14,8,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7, Чавдар /Сеславци/  1,5,1а,7,3, Явор /Сеславци/  7,6,5,2,1,3,10,12 Община Лозенец   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  София:   2-За Дет.Градина Кв.35  , Атанас Дуков  7, Борис Руменов/482-Ра/  36, Димитър Бояджиев/475-Та/  12, Лозенец-УПИ I1258,Кв.12  , Местност Кръстова Вада  Кв.Г-2 П-Л 1095,Строеж-Имот1659 Кв.10, Могилата  3,10,Кв.51, Сашо Николов-Сладура/483-Та  3, УПИ II- 1350,1351,1352,1353,1354  , Филип Кутев  5а,4 Складове,6,137,Кв.138 Местност Кръстова Вада,2,4,4-8, Флора Кънева  УПИ-X-2363, Кв.139, Хижите  140, Черни Връх  110,94,102,61а На 24.02.2020 Г. /01:00 - 03:00 Ч./ -  София:   Йордан Стубел/444-Та/  1, Могилата    2.,10 Фирма Gilat Roysat , Филип Кутев  6 Бет.Възел,4, Шаварски Път  123 На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Черноризец Храбър  4 На 28.02.2020 Г. /02:00 - 03:00 Ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  6 &Quot;Силвър Община Люлин   На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723 На 25.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Тодор Влайков  19 Гараж 5,19 Ат.14,19 Маг.6,19 Ат.10,19 Гараж 4,19 Гар.6,19,19 Ателие 5,19 Гараж 3, Тодор Г.Влайков  19 Он И Асансьор На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,716 На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,716,718 На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,718 На 27.02.2020 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Люлин 3  342,1 До Бл.344,341,343,До 343,М/У Бл.343 И Бл.344 Крш,342/Ляво/,344 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  709,721 На 28.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Европа/Баба Парашкева/  162,138,142,1,160,152,140,176,174,164,162а,144,158,140а,177,166,146,171 Школа, Ж.К.Обеля Ііі-Модерно Предградие  ПИ 1226,К.Л.150, Околовръстен Път  О ПИ 2398/Кв.1, Сливница  177, Фиповци ПИ 68134.4400  , Шосе Банкя  3б Община Младост   На 28.02.2020 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Търг.Център,До Кооперативния Пазар Фурна Младост 1 На 24.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 425 Вход 5 На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1а  53б,530,521,532 Ул.Анна Ахматова,ТП До Бл 522,522,536,522,522,520,521,537,552,529 На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  2 На 26.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 425 Вход 2 На 28.02.2020 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост 3  До 351б,До 356,356 Община Надежда   На 24.02.2020 Г. /13:15 - 16:30 Ч./ -  София:   214-Та/Връбница/  7,4,3а,2,6,5,1,3,9а,2а,2б, 215-Та/Връбница/  3а,7, 271-Ва/Връбница/  Зад Тополофикация,Зад Топлофикация,3,1, 276-Та/Връбница/  11, Владимир Зограф  12,96,Паметници,112 Паметници,86,112а Каменоделска Работилница,112а,90,98,112а Паметници,92, Ломско Шосе  И Бул.Баба Парашкева, Надежда 1  , Надежда 3  328,До 328, Надежда 5  Гробище Бакърена Ф/Ка, Надежда 6  Гумаджийница На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Свобода   13 Вх-А На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Свобода  Бл.13 Вх-Б На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Свобода   Бл.13 Вх-В На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Свобода   Бл.13 Вх-Г Община Нови Искър   На 25.02.2020 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  ЧеПИнци, Общ. Столична:   202044  , 3-Та  , 80409.5993.87  , Георги Никифоров  33,35,37,18, Железничарска/Реката/  7, Зора  16,25,22,29,31,18,27,20, Напредък  11,6, Отечество  22,15,10,24,7,19,25,12,29а,14,23,13,17,20а,18,11,16, Пресвета/Полет/  5,1,9,17,8,10,4,23,7,19,15,2,11,25,17а,21,13,6, Реката/Иван Пугачов/  27, Светльовци/Михаил Светлов/  3, Стара Планина/Милчо Иванов/  8,32,21а,30,46,10,23,14,13а,28,38,51а,45,33,44,Цех За Мебели,49,2,43,47,42,26,51,17,13,43а,36,20,16,39,53,15а,15,48,21,34,22,18,40,4,35,24,12,6,25,41,29, Училищна  3, Хiх-160,Кв.97  , Читалищна/Тодор Пецов/  34,40,13,3,30,24,36,22,1,17,19,32,28,38,5 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  Нови Искър:   00357.5353.227  , 00357.883  , Бачо Киро/Спасена Милева/  2,20,26,22,11,5,16,10,8,6,14,3,13, Бялата Могила  3,10,2,6а,8,5,4,6,1,7, В.З. Кореа  Клон Б Ст.21,Клон Д Ст.49,Клон Д Ст.73,Клон Д Ст.75,Клон А Ст.29,Къща,Клон Д Ст.60,Клон Д Ст.74,Клон А Ст.19,Клон А Ст.86,Клон А Ст.85,Клон Д Ст.36,Клон Б Ст.43,Клон А Ст.80,Клон А Ст.24,Клон А Ст.8,Клон Д Ст.30,Клон Д Ст.66,Клон Д Ст.15,Клон А Ст.60,Клон А Ст.33,Вила,Клон Б Ст.6,Клон Д Ст.,Клон А Ст.9,Клон Б Ст.45,Клон Б Ст.27,Клон Д Ст.19,Клон Д Ст.26,Клон Д Ст.63,Клон Д Ст.25,Клон А Ст.27,Клон Б Ст.9,Клон Д Ст.21,Клон Д Ст.8,Клон А Ст.21,Клон А Ст.70,Клон Б Ст.42,Клон А Ст.12,Клон Б Ст.22,Клон Д Ст.24,Клон Д Ст.23,Клон Д Ст.16,Клон А Ст.72,Клон А Ст.56,Клон Д Ст.64,Клон Д Ст.20,Клон Б Ст.2,Клон Д Ст.41,Клон А Ст.54,Клон Д Ст.83,Клон А Ст.51,Клон А Ст.3,Клон А Ст.35,Клон Б Ст.46,Клон Б Ст.,Клон Д Ст.29,Клон Б Ст.32,Клон А Ст.28,Клон Д Ст.12,Клон А Ст.50,Клон Д Ст.11,Клон Д Ст.80,Клон Б Ст.23,Клон Б Ст.19,Клон Б Ст.47,Клон А Ст.87,Клон А Ст.4,Клон Б Ст.5,Клон А Ст.77,Клон 6 Ст 49,Клон Б Ст.14,Клон Д Ст.69,Клон Д Ст.39,Клон А Ст.17,Клон Д Ст.37,Клон Д Ст.17,Клон Д Ст.77,Клон А Ст.32,Клон Д Ст.40,Клон Д Ст.13,Клон А Ст.14,Клон А Ст.18,Клон Б Ст.11,Клон Б Ст.48,Клон Б Ст.35,Клон Б Ст.49,Клон Б Ст.16,Клон А Ст.15,Клон Б Ст.26,Клон Д Ст.67,Клон Б Ст.13,Клон Д Ст.32, В.З.Кореа,М. Лозята, Имот № 011015  , Вилна  6,7,10,11,5,4,2,8,3,1, Водопад  2,18,39 В.З. Кореа Клон Б Ст.39, Вяра/Двепартизанки/  12,42,29,10,32,11,20,2,27,5,22,7,46,28,40,14,25,1,3,17,26,4,16,8,44,15,6,34,51,9,23,21,19,38,36,18,30,44а,13, Гниляне  ПИ 00357.5932.1022, Долна Лака  2,6,3,1,4, Здравец  11,5,7,13,1,3, Изгрев  , КаПИна  2, Ливадите  3,1а,4,1,6,2,5,УПИ XlvIII,7 С.Гниляне,2а, Лозянски Дол  14,50,17,10,42,20,40,2,44,19,7,48,36,41,ПИ №847,№13,18,5,1,34,12,3,26,22,8,43,36а,46,37,4,6,5а,7а,15,16,38,11, Лозята  3,7,2,16,8,7а,6,14,5,4,12, Минзухар  25,3,2,1,7,23 Клон Д Ст.74,4,5,9,УПИ XxvII-147, Кв.285,11, Надежда  42,1,26,6,7,14,18,13,8а УПИ 3-380 Кв. 118,40,36,24,16,46,3,32,10,8,9,5,28,38,44,22,2,12,48,20,4,34, Надежда/Веска Гълъбова/  13 Кв. Гниляне, Нарцис  6,2а,4,2, Ракета  2,4, Смолничето  20,10,1,12,8,22,6,18,2,16,6а, Спортна  4,19,5,4а,27,10,13,6,7,8,3,15,11,25,9,17,1,2, УПИ Хlvі-16010,Кв117 Гниляне  , Христо Ботев  140,105б, Христо Ботев/23 Септември/  133а,136,137,107а,117,132,126,115,147,118,145,109,113,134,116,109а,129,104,131,111,Хр. Стоки,133,102,112,130,124,106,135,105б,107,141,120,105,143,127,140 Кв Изгрев,128,114,123,121,101,125,83,73,88,77,69,83,90,81,86,79,71,75,71а, Чемшир  1,5,3, Шипка  11,7,3,2 Кв Гниляне,Фургон,5,1,9,17 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  Подгумер:   Спортист  5 ТП Спортист 5 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1 Ул.Лозянски Дол Им 000132,   Кооперативен Блок На 28.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Нови Искър:   Искърско Дефиле  121 Дсп Връбница Администр.Сграда На 28.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Нови Искър:   Мест.Падината На 28.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Подгумер:   Лилячето  1 Околовр. Път На 28.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Световрачене:   Пунга  6,3,15,4,5,17,7,1,11,9,13,21,19, Синчец/Йордан Стоянов/  35,41,39,33,27,26,22,29,24,18,37,20,23,21 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Войнеговци:   11884.5588.83  , 538  , 577  , В.З Воинеговци Кл. В  Стб  , В.З. Войнеговци  Клон В Ст.87,Клон В Ст.35,Клон В Ст.81,Клон В Ст.44,Клон Е Ст.25,Клон В Ст.78,Клон В Ст.119,Клон В Ст.112,Клон В Ст.95,УПИ Ххv-518,Клон В Ст.141,Клон Е Ст.33,Клон В Ст.124,Клон В Ст.146,Клон В Ст.99,Клон В Ст.115,Клон Е Ст.24,Клон В Ст.109,Клон В Ст.15,Клон В Ст.130,Клон В Ст.75,Клон Е Ст.26,Клон Е Ст.29,Клон В Ст.54,Клон В Ст.73,Клон В Ст.151,Клон В Ст.31,Клон В Ст.147,Клон В Ст.70,Клон В Ст.118,Клон В Ст.50,Клон В Ст.101,Клон В Ст.65,Клон В Ст.77,Клон В Ст.71,Клон Е Ст.41,Клон В Ст.21,Клон В Ст.52,Клон В Ст.84,Клон В Ст.36,Клон В Ст.33,Клон В Ст.67,Клон В Ст.129,Клон В Ст.98,Клон В Ст.51,Клон В Ст.53,Клон Е Ст.43,Клон В Ст.125,Клон Е Ст.28,Клон В,Клон В Ст.34,Клон В Ст.131,Клон В Ст.74,ПИ №588   Стълб В 112,Клон В Ст.47,Вила,Къща,Клон Е Ст.47,Клон Е Ст.45,Клон В Ст.126,Клон В Ст.123,Клон В Ст.64,Клон В Ст.79,Клон В Ст.49,Клон В Ст.85,ПИ 297,Клон В Ст.116,Клон В Ст.92,Клон В Ст.143,Клон В Ст.122,Клон В Ст.86,Клон В Ст.146,Клон В Ст.149,Клон В Ст.32,Клон Е Ст.37,Клон В Ст.105,Клон В Ст.83,Клон Е Ст.44,Клон В Ст.63,Клон В Ст.145,Клон В Ст.150,Клон Е Ст.31,Клон Е Ст.36,Клон В Ст.117,Клон В Ст.48,Клон В Ст.148,Клон В Ст.132,Клон В Ст.120,Клон В Ст.121,Клон В Ст.22,Клон Е Ст.27,Клон Е Ст.30,Клон В Ст.91,999 В.З. Русия,Клон В Ст.94,Клон В Ст.82,Кл.В С/У Ст.68,Клон В Ст.152,Клон Е Ст.32,Клон В Ст.,Клон В Ст.104,Клон В Ст.72,Клон В Ст.108, Горска Поляна/Септември/  Стълб 117, Имот  526, Магарански Ливади  11884, Местн.Вировете  , Местн.Магарински Ливади  Местност Пясъчна Кариера  , ПИ 11884.5957.31  , ПИ 11884.9557.35.125  , ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133  , ПИ312  И312, Стара Планина/Венче Найдено  10, УПИ I-406 Кв.16 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Нови Искър:   М.Средни Рид Пл 12  , Местн.Вонеговци  Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид  , Св.Св.Кирил И Методий  Къща На 28.02.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   В.З. Войняговци ПИ 11884.5957.39  , В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1 Община Оборище   На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Панайот Волов  6,25 Офис 1,25 Офис,25,27 Оф.1,13,8,27 Офис 2,25 Офис 2,27 Офис 3,10,25 Гараж 1,11,27,15, Стара Планина  32,44 1,25 Оф.2,25,31/33,42,25 Оф.3,44,27,25 Оф.1,35,40,31-33,34,38,46,28, Христо Ковачев  1,3,7,5,7-11, Чаталджа  9 Офис,2,5,13,9 Фис,25,15,27,4-6 Маг.1,4-6,2-А,3,1,21,23,7,9 Община Овча Купел   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Боряна  31,36,36 А, Бързарица  22,24,22 А,20, Драгоман  27 А,27 Б,42,27, Иван Андонов/491-Ва/  10а,10, Иван Радоев/456-Та/  10а, Иван Радоев/Уляна Громова/  15б,12,17,16,19,16а,10,11,15а,18,15, М-Т Овча Купел УПИ XIII-9919 Кв.34  , Народно Хоро  49,47 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Войводина Могила  13б,3,11,17,13,5,11а,13а,9,19,17а,15, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Зелена Ливада  4а,9,4,7,6,2,7 Партер-Офис,8а,5,10,8,12, Костур  8,6,10,УПИ Xvi-28, Летовищна  7,1,6,3, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Овча Купел  17-19, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 26.02.2020 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   Обиколна  54 На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Крушовски Връх  46, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, Президент Линкълн  29 Асансьор Вх.Б,БкТП Круш.Връх≪Бул.Линкълн,29 Паркинг,29,29 Детски Кът,29 Общи Нужди Вх.Б,29 Асансьор Вх.А,29 ПИцария, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 27.02.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Букет  50 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 689-Та/Витоша/  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Мала Курия  17,21,14,31,29,7,11,13,2,30,9,23а,15,17а,4,5а,5,12,10, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, Полк.Стойно Бачийски/Филип  113,129,127,126,125,134,131,132,123,130,111,124,128,114,121, Ул. Мала Кория  5б, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , УПИ Ххііі-383,Кв.9  , Цар Борис III/Девети Септ.  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ Община Панчарево   На 25.02.2020 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Симеоново  1 Под Симеоново Община Подуяне   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.86 Вх.Е  , Сухата Река Бл.87 Вх.А На 25.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Левски Зона В  35, Левски Зона Г  36,35,ТПс/Убл.35,36,35, Левски Зона Г  10,10,10 На 26.02.2020 Г. /08:30 - 14:15 Ч./ -  София:   Въстаник  7,1,3,2,6,5,8, Ильо Войвода  37,26,28,41,45,39,43,33, Кочо Честименски  23,11,15,21,19а,17,16,19,13,14, Скайлер  9,5,7,11 Градинката На 26.02.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Б,В На 27.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   571-Ва/Кв.Левски/  1а, XvII-147,Кв.25  , Левски Зона Г  10,1,До 10, Поп Грую  104б,106а Пав.Закуски Пред Маг.Домко,Плувно Развлекателен Комплекс На 27.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Левски Зона В  40, Левски Зона Г  40,40, Станислав Доспевски  40 На 29.02.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.115 Вх.Б  , Сухата Река Бл.68 Вх.В Община Сердика   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Дупница/Дуп.Комуна/  20, Кирил Пърличев/П.Мангов/  20,7,5,8,2,14а,14,7а,6,4,16,12,18,5а,10,4-А, Мара Бунева/Социалистическа  38,40, Мир  1,3, Първа Българска Армия  72,137,139, Свързочник  10,8,5а,6, Съзнание  5,13а,5а,13,3 Магазин,3,9,11,7,14,15,10, Химик  2,1,4,8,9а,7,10,5,2а,11,8а,12,6,9, Христо Батанджиев/Ал.Матрос  22,9а,17,29,25 Къща,3,5,21,16,10,31,8,7,12,23,9,14,18,15,11а,19,23а,29а,6,4,28,20,27,26,13,24 На 28.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Знаме На Труда  3,7,8,2,4,14,12,6,11,10,5,1,9, Локорска  5,2,12,16,18,3а,10,4,8,3,1б,1а-1б,1а,13,16а,6,11,16-А,14, Мара Бунева/Социалистическа  12,3 Кв.Орландовци-Бит.Услуги,17,9 Кв.Орландовци-Бит.Услуги,18,9 Магазин Бърза Закуска,9,20,22,24,3,5,10,4,7,2,16,7 Магазин,13 Кв.Орландовци-Бит.Услуги,8,14,1,13,15, Първа Българска Армия  111,101,121,117,115,125,109,107,119,99,103,107а,105,123, Софийски Герой  10, София  6,12,20,4,9,1,8б,13,17,2,15,11,8а,3,10,5,8,7,14,16,13*, Съзнание  23,27а,28,27,26,22,29,18,25,19,21,17,31 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/  3а,3, Първа Българска Армия  13 Община Студентски Град   На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  10б, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20а,18,23, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  5,3,9,1, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  2,3,11,8,12,20,10,5, 7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс  7, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  2,4, Климент Охридски  108,104,108а,67,110,112,102, Константин Муравиев  3а, М.Малинова Долина-Изток  , Малинова Долина  5,14, Росянка/710-Та/  9, Станимир Станимиров  10,14,6 На 24.02.2020 Г. /09:45 - 13:30 Ч./ -  София:   Александър Малинов  30 На 25.02.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  София:   XIII-348 Кв. 128  , Св. Климент Охридски  103 Община Триадица   На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Бурел/Цона Петкова/  38;42-44;46;50, Стрелбище  Бл.7 Вх.В,Г,Д,Е На 25.02.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Околовръстен Път   73 На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Стрелбище  Бл.96 Вх.А,Б На 25.02.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  София:   Стрелбище  Пазар-Въжарови,Пазар, Тулча/Петър Богданов/  № 39, 41, 43, 42, 44, 46 , Хайдушка Гора  №93 (Пазара Ем. Маркав), Червена Роза  42 На 25.02.2020 Г. /11:30 - 12:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  16 Фитнес,14,16, Твърдишки Проход  5 А И Б, 16;19, Хайдушка Гора  108,106 32,89,112,110,91 На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  113 Вх.Д, Стрелбище  Бл.11 Вх.А,Б, Хайдушка Гора  147 На 26.02.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Емилиян Станев    2 Бл.1 Вх. А На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  Бл.113 Вх.Б,В,Г На 27.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Златишки Проход  57 На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Златни Врата  Бл.4 Вх.А,Б, Кестенова Гора  Бл.113 Вх.А, Никола Славков  21,39

comment 0
visibility 4104
тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 10-14 февруари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 10 февруари – 14 февруари  2020 г, включително:   СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Варна 218г, 167, Вердикалска Река, Кв.Вердикал ПИ 02659.2196.2013, ПИ 02659.2196, Райко Даскалов 55а, Родолюбие, Родолюбие/27-ма/ 5, 2а, 3а, 28а, 1, 3б, 30, 3, 8, 14, 2 Село Вердикал-Селско Стоп, 18, 4, 31, 6, 12, 7, 2, Свилен Миланов Реката,  ПИ 0659, 2196, 2212 На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  София Складови Помещ.Упи Кв.13 Община ВИТОША   На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  1-ва Беловодски път 15\17/, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, XXXIII-1027, Кв.20а, XІІІ-987 Кв.188, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Александровска/Ил.Манов/, Беловодски път 19, 15, 17а, 21, 5, 16, 12, 30, 10а, № 19, 32, 24, 22, 28, 10в, 7, 6а, 4в, 13, 10б, 6, 10г, 10д, 18, 12а, 11, 26, 9, №21а, 10, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Добри Божилов 40, Кумата 75 Ж, 75 Д, 75 Е, 75 Г, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лескова Гора/Витоша/ №6, 4, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, местност Гърдова Глава, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Секвоя 6, 6а, 4, 2, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Цветна 7, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Владая, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ  III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ  Xx-331, Кв.21, 1, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Сърна 10, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ  II-104 Кв.33, УПИ  V-986 Кв.51, Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 614-та/Витоша/ 7, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 774/В.З.Беловодски път/ 65, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, I-649, 650, Кв.7в.З.Белов.Път, XXXI-1203, Кв. 2, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акация/Бояна/ 18а, Александровска/Ил.Манов/, Беловодски път 34 Ск, 12, Беловодски път 108, 47, 63, 55, 83, 79, 49, 44, 71, УПИ  I-334, 61, 62, 62а, 40, 63а, 52а, 38, 38а, 45, 43, 60, 77, 67, 1 Авт. 62, 52, 42, 58, 56, 54, 57, 36, 73, 41, Васил Чекаларов 28, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Владимир Дим.-майстора/772- 29, 7, 26, 22, 20, 14, 4, 52, 39, 16, 11, 6, 37, 36, 13а, 25, 34, 38а, 48, 31, 27, 40, 18, 19, 35, 11а, 24, 23а, 30, 5, 38, 13, 25б, 15а, 15, 25а, 28, 32, 42, 6б, 50, 17, 2, 9, 44, 12, 16а, 1, 3, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Къси Дол/В.З.Беловодски път/ 5, 3, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, Меча Поляна 20, 4, 14, 4а, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Панорамен път 47, 223, 38а, Планинарска Песен 2, 1, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Секвоя 14, 35, 41, 19а, 10, 21, 13, 8, 60, 33, 12, 3, 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Сребърна Гора /В.З. Беловодски път/, Стамен Панчев/771/ 8, 16, 2, 1а, 18, 11, 7, 5, 3, 1, 3 УПИ  Vіі, Кв.6, 12, 4, 9, 6, 14, 20, 22, Стар Беловодски път 8, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 11.02.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Пушкин 104, 108, 106, 112, Иваница Данчев, Пантелей Николов/624/ 4, 2а, Резньовете, УПИ  XVI-1073 На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 714-та/Витоша/, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 30, 58, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Академик Сандърс, Александровска/Ил.Манов/, Александровска/Ил.Манов/, Бойна Слава/615/ 21, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Върба/704-та/ 6, 4, Детелина 2, Вила, 7а, 10, Детелина, Детелина/Княжево/ В.З.Килийте, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Дъбова Гора Стр.Табло, Иван Багрянов 12, Карамфил 22, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете 8, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Синята Скала 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  11, 9, 15, 10,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Владая, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ  III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ  Xx-331, Кв.21, 1, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Сърна 10, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ  II-104 Кв.33, УПИ  V-986 Кв.51, Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 714-та/Витоша/, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 30, 58, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Александровска/Ил.Манов/, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина 2, Вила, 7а, 10, Детелина, Детелина/Княжево/ В.З.Килийте, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете 8, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Синята Скала 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  11, 9, 15, 10,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 13.02.2020 г. /13:15 - 15:00 ч./ -  София:  Бъкстон Бл.8, Ген .Суворов 14а, 16, 18  14а, 16, 18 На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/Офелиите 25, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Владая, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 1, 5, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ  III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ  Xx-331, Кв.21, 1, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ  II-104 Кв.33, УПИ  V-986 Кв.51, Чаладинка 24, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  600-на/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 2, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 714-та/Витоша/, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 30, 58, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, срещу  № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Александровска/Ил.Манов/, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина 2, Вила, 7а, 10, Детелина, Детелина/Княжево/ В.З.Килийте, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 7а, 41, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Люти Дол 32, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Маргаритка 7, местност Черния Кос Фургон, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Поибрене 6 до Алекс. Мост, Полско Цвете 8, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Синята Скала 64, 84, ул.781, ул.719, 36, 74, 81, 90, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност 10км.№3, 481, 493а, местност 10км. №8, местност 10км. №18, 477, местност 10км №2а, 489, местност 10км, 475, 491, местност 10км, местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност 10км №3, 469, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  11, 9, 15, 10,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 Община ВРЪБНИЦА   На 10.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  Връбница-2 632, Надежда 6 632 На 10.02.2020 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Европа/Баба Парашкева/ 138 На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 234, 235 На 10.02.2020 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:  Надежда 635, Надежда 1 634, 634, Надежда 4 634, Надежда 6 634, 635, 636, 634, 635 На 11.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  Обеля 1 107, 108, 110, 110-111, срещу  108, Обеля 1 Между Бл.103 И 108 На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 231, 232 На 11.02.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:  Обеля 113, Обеля 1 116, 113, Панчо Владигеров ТП Обеля 1 до Бл. 115 На 12.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  13-та/Обеля/ 17 На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 233, 225, 227, 228 На 12.02.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  София:  Жк.Обеля  212 На 13.02.2020 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  София:  Обеля 2 215, 214 На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 239 Вх. А На 13.02.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София:  106-та 34, Обеля 2 срещу  220, срещу  212, 215, 220, 219 На 14.02.2020 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  София:  Обеля Бл.219 На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2 238 Вх. Г На 14.02.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София:  10-та/Обеля/ 7, Обеля 109 222, Обеля 2 Кв.18, 228, до 222 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Зона Б-18 11 На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Зона Б-18 11 ;, Тодор Александров/Н.Цанов/ 133, 141, 133 На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Димитър Петков 100 Б ;100 А ;, Зона Б-18 13, 14 На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Пиротска/Трети Април/ 130, 141 Община ИЗГРЕВ   На 12.02.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Антон П.Чехов 55, 66-2 66, 58, 64, 68, 66, 55, 66 66, 59 217, 64 82, 57-2, 57, Земляне/Тинтява/ 28, Райко Алексиев/Тодор Петров 29, 103, 29, 50, Тарас Шевченко 3, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/ 28, 7, 1, 29, Тодор Александров/Н.Цанов/ 48, Тодор Стоянов 30, 30, 28, УПИ  I-1699 УПИ  VIII-1699, УПИ  III-1706 М. Изток -Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ 28 Община ИЛИНДЕН   На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Света Троица/Вълчо Иванов/ . 357 ;. 362 Б ;. 362 В ;. 362 Г ;С/У 362 А ;. 361 Б ;. 354а На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Света Троица/Вълчо Иванов/ 1 145 В, 319, 326, до 145в, 321, 327, 145в Община ИСКЪР   На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне 1 Пл.Шосе, до Газостанцията, Дружба 2 срещу  OmV Горубляне, Авто Парк. Под Моста, ТП Окръжно пътно, Копенхаген, Пловдивско Шосе 3, 1, 9, Самоковско Шосе 1, 1 Авто Мивка, Цариградско Шосе/Тракия/ Община КРАСНО СЕЛО   На 10.02.2020 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  София:  Бул. Гоце Делчев  15;, Ворино/Ат.Дамянов/ 17, 19 Гар.2, 19, 16, 19 Маг.3, 19-21, 19а, 18, 23, 21, Дебър 17 Офис Б-1, 17 Офис А-1, Дойран 10а Ат 15, 10а Тон, 10а, 10 А, Лерин  22, 24 Вх. А, Б, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33 :, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 4-6, Хайдушка Гора 18, 19 Вх. А, Б, 20, 23, 25а И Б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34;, Царево Село 1, 6, 6-8, 6 Маг.3 На 10.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красно Село Бл.15 На 11.02.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Ж.К. Манастирски Ливади - Изток:  ул. Акад. Г. Наджаков  №8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28 На 11.02.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Бул.Гоце Делчев   39,, Ж.К Бели Брези  Бл.78,, ул.Ворино  31, 32, 36, 37, 38, 40, 41, 49, 51, 53, 55, 52, 54, 56, Хайдушка Гора    Бл.46 На 11.02.2020 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  София:  Дебър 14, Дечко Йорданов  64 Вх.А, Б И Офиси, Ж.К.Красно Село   Бл.14, Ж.К.Красно Село Бл.14а Вх.А, Б И В Бл.14а Вх.А, Б И В На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Момкова Баня 13 На 13.02.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Славия/Девети Септември/ Бл.19, 20, Цар Борис III/Девети Септ. 130 Детска Градина 136 На 13.02.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев/Емил Марков/ 4, Пав.15, Дебър 4 Пазар Красно Село, 6, 3, 5, 1, 8, 2, Княгиня Клементина/Д.Милано Павилион на Трафопоста, 1, 3, 6, Красно Село Пазара, Славия/Девети Септември/ .Ж.К.Славия Бл.15, 16, 21, 22, 24, 25, София, Бул. Цар Борис III  128 132соу Ваня Войнова, Хубча 16, 16 Лек.Кабинет, Цар Борис III/Девети Септ. 127, 127 Магазин На 14.02.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София:  Дебър 1, 00, 3, Дечко Йорданов, Княгиня Клементина/Д.Милано до Бл.186, Красно Село 183 Тк Елит, 186, 183, 137, 181-184, 188, 184, 128, 189, 181, Маг.4 181, 184, 182, 183, 184 Тк Елит, Маг.6 184, Медет 4 срещу  Бл.182, Пирински Проход Кв.305, Цар Борис III/Девети Септ. 135, 139 Офис 3, 137, 181, 127, 139 Офис 2, 183-184, 139, 129, 133, 141, 184, 117, 135а, 184, 119, 121, 115, 123, 135а Магазин 3, 135б, 125 На 14.02.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София:  Красно Село  Бл. 201а На 15.02.2020 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Виктор Григорович 8, 8, Райко Жинзифов 5 А, 5, 4, 5, 1, Феликс Каниц 4, Яков Крайков/Макаренко/ 21 Ателие №8, 12-14, 21, 38, 2, 8-10, 21-23, 19, 12, 21 Магазин Община КРЕМИКОВЦИ   На 10.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Байкал /Кремиковци/ 8, 10, 1, 6, 7, 5, 2, 4, Балатон /Кремиковци/ 7, 4, 5, 3, 6, 8, Витиня /Кремиковци/ 1, 9, 3, 4, 8, 2, 6, Изгрев /Кремиковци/ 1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 33, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/ 24, 26, Стара Планина /Кремиковци/ 5, 9, 37, 7, 16, 6, 1, 4, 3, Цар Калоян /Кремиковци/ 37, 13, 7, 35, 33, 39, 5, 43, 25, 1, 47, 3, 11, 15, 21, 31, 23, 19, 17, 41, 9, Шейново /Кремиковци/ 2, 3, 4, 5, 6, Шипка /Кремиковци/ 8, 2, 3, 6, 1, 10, 7, 5 На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Батарея 50, 57а, 58а, 56а, 56, 55, 101, 102, 45а, 51, 55а, 55б, 53, 52а, 55в, 54, 69а, 61, 52, 62, 88, 62а, 103, 59, 100, 27, 57, Ботевградско Шосе/Мизия/ 316 В.Помпа, 33, 361, 58, 455, 34, 300, П-Л 71, 51, 316, 35, 28, 441, 85, Враждебна При Караулката, Стопански Двор, срещу  Ботевгр.Шосе 62, Парцел379-Водна Помпа, Кв.Враждебна М.Батареята УПИ  VII-1939, Кв.4 ПИ 68134.8555.1939, Кремиковско Шосе 6, махала Япаджа 8а, 13, 24 до Ситроен, Склад За Търговия, 8, Стопански Двор, Челопешко Шосе 4, Япаджа 11а На 11.02.2020 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бухово:  Парокотелно На 11.02.2020 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:  Евлоги И Христо Георгиеви Пред Паркинга Ген Гурко, Кремиковци, Сеславци, Цариградско Шосе/Тракия/ 599, Цариградско Шосе/Тракия/ Бта На 13.02.2020 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  София:  Владимир Вазов 77, 81 УПИ  І-1101 Кв.299, УПИ  І-1101, Кв.299, 79 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Сребърна/Първомайска/ 15 Маг.4, 15, 10, 15 Маг.5, 15 Маг.6, Хенрих Ибсен 15, Черни Връх 90 На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Джеймс Баучер/Антон Иванов 60-64, Кричим 12, Плачковица 2 На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Галичица 20, Криволак 49, 51, 65, Крум Попов 51 А, Б На 12.02.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Бунтовник №19а, 19в, 21, 29, 29а, 31, 39, 41, 49, 33-35магазин.25-27  №30, Вх, А И Б, Бл.32, 42, 44, 44а,  Милевска Планина №16 На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Криволак 45, 34, А, Б, 53, 55, 61, Крум Попов 47 А, Б На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Димитър Хаджикоцев 21, 69-70, 80, 92, Милевска Планина 6, Църноок 5 Община ЛЮЛИН   На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 3 340, 343, 352 На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 3 341, 344 На 15.02.2020 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:  Добринова Скала/11 Конгрес 20, Ицках Грациани 28 Ж.К. Люлин 2, 37, Люлин 1 1 1, Люлин 2 264, 263, 263, 261-Партер, 262, 262,, 261, 263, 261, Зад 262, 261-Кафе Аперитив, до 262 - Център За Гуми, Околовръстен път 773 Люлин -разширение Община МЛАДОСТ   На 10.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 261а Вх 1 На 10.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Малинов 31, 33 548, 55, 33, Младост 1а 548 Оф.405, 548 Оф.204б, 548, 548 Маг.106б, 548 Оф.501а, 548 Маг.107а, 548а, 33, 548 Оф.204а, 523, 549, 548 Оф.205, 33 548, 549, 548 На 10.02.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:  XXIX-1913 Кв.3, XXV-1915 Кв.3, Въртопо 47 На 11.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 261а Вх 2 На 11.02.2020 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София:  Младост 2 328, Младост 3 328 На 11.02.2020 г. /08:15 - 17:00 ч./ -  София:  ТП 12-283 до Бл.328 На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 261б Вх 1 На 12.02.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 2 215, 215, ТП до Бл.215 На 12.02.2020 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:  Младост 1а 523, 523а, 528, 525, 522 На 13.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 258а Вх 1 На 13.02.2020 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  София:  Младост 4 Травопост до Бл.452, 454 На 14.02.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2 Блок 206б На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 1 219а, Младост 2 219, 219, срещу Бл.220, 219б, 219a, 225, 220, 219, 219в Община НАДЕЖДА   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Възрожденска 1 къща, Епископ Евгени Босилков/Бор 14, 16, 12-14, 12, 3, 5, Ломско Шосе 69, 67, 71, Надежда 1 139, ТП срещу  Бл.139, 140, 140, 13, Недко Войвода/Вела Пискова/ 15 Кафе, 15 Магазин 4, 4-6, 22, 18, 19, 15, 16, Старозагорско Въстание 44, 34-38 Г.16, 36-38, 39, 34, 34-38, №37, 34-36, 36, 32а, 34-38 Г.14, 34-38 Г.15, Хаджи Мано Стоянов/Ремсист/ 12, Хан Кубрат 51, Пазар Хан Кубрат, Осветление, Пазара, Строително Табло-Пазар, 1, 138, 1 Пазара, 1 Община НОВИ ИСКЪР   На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Войнеговци:  11884.5588.83, 11884.596.247, 11884.5964.154, 11884.5964.404, 538, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци клон В Ст.87, клон В Ст.35, клон В Ст.81, клон В Ст.44, клон Е Ст.25, клон В Ст.78, клон В Ст.119, клон В Ст.112, клон В Ст.95, УПИ  ХХV-518, клон В Ст.141, клон Е Ст.33, клон В Ст.124, клон В Ст.146, клон В Ст.99, клон В Ст.115, клон Е Ст.24, клон В Ст.109, клон В Ст.15, клон В Ст.130, клон В Ст.75, клон Е Ст.26, клон Е Ст.29, клон В Ст.54, клон В Ст.73, клон В Ст.151, клон В Ст.31, клон В Ст.147, клон В Ст.70, клон В Ст.118, клон В Ст.50, клон В Ст.101, клон В Ст.65, клон В Ст.77, клон В Ст.71, клон Е Ст.41, клон В Ст.21, клон В Ст.52, клон В Ст.84, клон В Ст.36, клон В Ст.33, клон В Ст.67, клон В Ст.129, клон В Ст.98, клон В Ст.51, клон В Ст.53, клон Е Ст.43, клон В Ст.125, клон Е Ст.28, клон В, клон В Ст.34, клон В Ст.131, клон В Ст.74, ПИ №588  Стълб В 112, клон В Ст.47, Вила, къща, клон Е Ст.47, клон Е Ст.45, клон В Ст.126, клон В Ст.123, клон В Ст.64, клон В Ст.79, клон В Ст.49, клон В Ст.85, ПИ 297, клон В Ст.116, клон В Ст.92, клон В Ст.143, клон В Ст.122, клон В Ст.86, клон В Ст.146, клон В Ст.149, клон В Ст.32, клон Е Ст.37, клон В Ст.105, клон В Ст.83, клон Е Ст.44, клон В Ст.63, клон В Ст.145, клон В Ст.150, клон Е Ст.31, клон Е Ст.36, клон В Ст.117, клон В Ст.48, клон В Ст.148, клон В Ст.132, клон В Ст.120, клон В Ст.121, клон В Ст.22, клон Е Ст.27, клон Е Ст.30, клон В Ст.91, 999 В.З. Русия, клон В Ст.94, клон В Ст.82, Кл.В срещу  Ст.68, клон В Ст.152, клон Е Ст.32, клон В Ст, клон В Ст.104, клон В Ст.72, клон В Ст.108, клон В Ст, клон В Ст.41, клон В Ст.40, клон В Ст.27, клон В Ст.30, клон В Ст.37, клон В Ст.39, клон В Ст.38, клон В Ст.42, клон В Ст.28, клон В Ст.29, Горска Поляна/Септември/ Стълб 117, Имот 526, Магарански Ливади 11884, Местн.Вировете, Местн.Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, П И11884.5964.403, ПИ 11884.5957.31, ПИ 11884.9557.35.125, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ 312 И312, Стара Планина/Венче Найдено 10, УПИ  I-406 Кв.16 На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:  359, ул. Кочо Честименски, М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил И Методий къща На 10.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  В.З. Войняговци ПИ 11884.5957.39, В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1 На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Нови Искър:  Връх Могилата 4, Жълтурче 11, 17, 19, 9, 4а Вила, 15, 13, 21, 2, 4, 12, Вила, 1б, 10, 1, 16, 14, 20, 24, 22, Кестен 16, 14 Минстрой, 13, 9, 11, Кокиче 8а, 6, 10, 8, 16, 14 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, Ix-9854, Кв.516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33 На 10.02.2020 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  762-ра/Овча Купел/ 6, 3, 1, 4, 8, 9, 9а, № 2, 763-та/Красна Поляна Овча К 10, 12, Монтевидео/Пионерски път/ Пред Бл.501, 84а, 92, 86, 88, 90, Овча Купел Бл. 407б, 403, 1 407а, Овча Купел 1 407а, 405, 404, 501, Овча Купел 2 404 На 11.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  16, 46721.3581.698.2, XIX - 700, Бански път 1, 7, Бенковска/В.З.Симоница/ 29 УПИ  І - Ткзс Кв.6, 27, 7, 11, 8, 12, 13, 31 Кв.5 П-Л 30, 22, 2, Вила, 19, 29, 28, 1, 4, 9, 10, Бор/9-та/ 3, 1, 2, 5 А, 7, 5, Борис Найденов/11-та/ 3, 2, 1, Боян Б.Костов/4-та/ 3, Бузлуджа/В.З.Симоница/ 1, Васил Левски/В.З.Симоница/ 1, 7, 9, Вид/В.З.Пладнище/ Вила, 6, 3, 4, Витоша/7-ма/ 1, 3, Демокрация/3-та/ 5, 7, 15, 6, 12, 18 А, 4, 1, 2, 18, 17, 8, УПИ  І Кв.6б, 14, 11, 3, 5 А, 13, Димотика 5, 19-21, 1, 7, 9, 3, 11, Дъб/13-та/ 16, 18, 10, Вила, 8, 14, 22, 12, Барака, Еделвайс/6-та/ 34, 42, 46, 32, 38, П-Л 14703-Стр.Табло, 44, Стр.Табло, 40, 36, 30, Язовир, 8 А, 20, 28, 6, 5-1, 8, 10, П-Л 307, 1, 26, 12, 20 А, 16, Искър/В.З.Пладнище/ И ул.Мургаш, 1а, 7, 9, Вила, УПИ  23-724, 15, 1, 31 Стпански Двор С Две Сгради, Кокиче 15, 12б, 2, 11, И Реката, Вз, 12, Кольо Фичето 3, 13, 15, 7, 21, 11, 9, 5, Ком/10-та/ 1, 3, Липа/12-та/ 9, 17, 3, 19, 13, 7, 2, 5, 15, Люлин/2-ра/ 18, 10, 20, 2, 17 УПИ  Vііі-729, Кв.4а, М.Мерата, 8, 4а, 14, 22, 6, 22 А, 12, 24, 4 А, 16, 4, 16, 1, 13, 21, 5, 65, 50, 27 А, 42, 34, 60, 9, Кв.18/П-Л 2, 31 А, 17, 58, 15, 37, 1, 3, 43, 52, 54, 27, 38, 33, 30, 17 А, 39, 26, 45, 29, 28, 41, УПИ  Іх-230, Кв.12, 32, 40, 56 А, 23, 56, 39 А, 31, 52а, 35 А, 35, М. Извън Селото 1, 1, Малобучински път/Ман.Дол/, Мургаш/В.З.Пладнище/ № 20, Вила, 1, 12, 5, 31, 7, 3, 8, Никола Петков/8-ма/ 10, 12, И Витоша, 6 А, 4, 8, 2 Б, 14, 2 А, 1, 6, 7, 3, 2, Овча Могила, Орлица 1 А, 42, 3, 38, 12, 28, 40, 22, 30, 10, 58, 6, 18, 20, 50, 26, 1, 16, 32, ПИ 46721.3856.63, 54 А, 48, 8, 56, 52, 24 А, 44, 15, 46, 54 Б, 14, 52 А, 24, 44, 8, Осъм 3, 9, 5, 2, Пирин/В.З.Пладнище/ 16 Вила, 5, 28, 15, 12, 14, 25, 11, 37, 35, 4, 19, 1, 43, 16 Вила, 22, 34, 47, 17, 2, 53, 3, 29, 26, 20, 24, 39, Вила, 16 Вила, Раковска/В.З.Симоница/ 6, 4, 8, 10, 7, 1, 15, 9, Рила 25, 36, 40, И ул.Осъм, 18, 6, 38, 23, 27, 14, 24, 8, 15, 17, 46, 35, 33, 28, 19, 45, 39, Вила, 4, 32, 50, 3, 31, 49, 21, 2, 29, 7, 30, 12, 10, 34, Родопи/В.З.Пладнище/ 33, 52, 34, 55, 7, 11, 23, 2, 32, 45, 25, 42, 54, 29, 37, 13 Вила, 29а, 8, 58, 27, 15, 3, 49, 51, 18, 60, 9, 17, 46, 61, 53, 19, 36, 14, 21, 50, 35, 1, 48, 41, 44, 47, Вила, 22, Свежест 11, Селище, Стара Планина/5-та/ 3, 7, 5, 1, Вила, 3, Стефан Караджа/В.З.Симоница 4, 39, 6, Стопански Двор, Странджа 1, 6, Вила, 18, 22, 16, 24, 21, 3, 11, 14, 8, 10, 12, 5, 17, 15, Тих Кът Стопански Двор, 2 П-Л 718-Стр.Табло, 2, УПИ  III-893 Кв.10, УПИ  VI-1028, Кв.18, УПИ  VI-729/ПИ 46721, 3851, 729/Кв.4а, УПИ  VII-729, УПИ  XVI-319 Кв.16, Филип Б.Костов/1-ва/ 19, 9, 7 А, 11, 18а, 2, 5, 12, 25, 24 А, 18, 16, 15, 14, 35, 16 А, 4, 30, 28, 13, 29, 39, 6, 10, 21, 27, 7, № 5, 31, 26, 20, 9а къща, 33, 57, 32, 55, 47, 77, 45, 65, 50, 71, 69, П-Л 768, 61, 67, 81, 53, 59, 73, 63, 43, П-Л 772, 36, 41, 42, 30, 48, 52, 49, 85, 51, 49 А, 1, 3а, 3, Хаджи Димитър/В.З.Симоница/ 7, 32, 4, 53, 21, 6, 33, 31, 1, 9, 14, 39, 19, 29, 24, 22, 18, 25, 2, 16, 20, 55, 11, 12, 13, 28, Вила, 47, Христо Ботев/В.З.Симоница/ Вила, 18, 14, 10, 11, 16, 7, 6, 3, 12, Янтра/В.З.Пладнище/ 8, Вила, 30, 13, 11, 9, 17а, 17, 6, 4, 10, 12, И ул.Рила На 11.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва М.Мало Бучино П.Л850, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация №9, М.Мало Бучино, Искър 21 В.З.Мало Бучино, Кокиче, Колю Фичето 5, Милин Камък 17, Мургаш 8, Овча Купел Мало Бучино УПИ ІІ-798 Кв.65, Пирин 4, 10, 31 УПИ  Ix-500, Кв.135, 9 ПИ 46721.3852.948, Рила/Вас.Главинов/ 22, Родопи 46, С.Мало Бучино, УПИ ХХІV-702, Кв.4а, Странджа 2 Мало Бучино На 12.02.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малобучински път 1, местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  740-та/Овча Купел/ Строеж, 23, 26, 27, 25, 24, Белите Борове 32, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, В.З. Горна Баня ул.Стубело, Две Липи, Вейниче, В.З. Горна Баня УПИ  I-920 Кв 81 УПИ  I-920, В.З. Горна Баня, УПИ  Xі-1055, Кв.80, Вейниче 7, Горна Баня УПИ  Vііі-1144 Кв.84, УПИ  ХVІ-1012 Кв.54, Кв.556, П-Л 468 К.Л.465, Две Липи 11, 9, В.З.Горна Баня УПИ  ХVі-1048, М-Т Горна Баня УПИ  XXIX-1004, Кв.54, М. Стубело, Обзор 82, Кв.54, 82, 68, 71, 82 УПИ -933 Кв.80, М.Биримирска Поляна, Кв.54в, Олдашевец 2, 3, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 46 На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  Градомански път/В.З.Симоница/ 6, 14, 2, 18, 4, Дерето, 16, 10, 12 На 13.02.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Пирин 79а, Прохладен Кът 6, 10 На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Овча Купел, ул. Обиколна 54 На 14.02.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Ангел Стоянов /Суходол/ 20а, 1, Бели Брод 6 УПИ  ХVІ-876 1318 Кв.46, 5а, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ  ХХVІ 1318 Кв.46, 16, 22, 14а, 12, 2, 5, 4, 18а, Дъб 15, 23, 31а, 17, 9, 12, №17а, 18, 31, 7, Игрище 5а, 6, Кирил Христов 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6а, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26а, 21, 12, местност Суходол Сечище Под Гробището, Овче Поле 2, Орех 30, 53, Перла 54, 35, Прохладен Кът 14, Станислав Ангелов 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4а, 21, 22, 19, Стоичко Станиславов 11а, 12, 13, 11, 1, 1а, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23, Суходол Срещу Гробището, Стоп.Двор, Траян Танев 80, 76а, 72б, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72а, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68а, 69, 68, 74а, 54, 66, ХI-352 Кв.44а, Христо Андонов 3, 3а, 2, 1, 7, 4 Община ПАНЧАРЕВО   На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Васил Левски/69-та/ 18, Ведрина 12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/ УПИ  IX -213 Кв.88а, Клисурговец/Йордан Апостоло 9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8, Люляк 6, 4, 9, 3, 5, 1, Младен Ангелов/39-та/ 28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29, 17а, Стефан Стамболов/Ник.Попов/ 17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10, Тинтява/36-та/ 16, Помпа, 18, УПИ II-1630, Кв 88а, Чемшир 7, 6, 4а, Ягода/56-та/ 13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Герман:  Вилна Зона Враня Вила В ул.11 20, Строителство на Жилищна Сграда, ул. 8 № 1, Строителство, Строеж на Ограда, 11, 2, Кв.20 УПИ  14-400, 1, 1а, Герман, Дружба/23-та/ 38, Иглика/7-ма/ 4, 8, 2, 6 Вила, Строителство, 3, 7, 11, Искър/32-ра/ 9, Кокиче/4-та/ 1 Строителство, Вила В Парцел 41, 2, 4, Липа/10-та/ 8 Вила, 2, 7, 5 Помпа, 4, 6, 10, 1, Минзухар/6-та/ 7 Вила, 7, 6, Младежка/12-та/ 7 Вила, 6, 18, 10, 12, 11, 15 Цех, 9, Осми Март/15-та/ Вила, Старата Чешма/Апостол Янков 3, Старият път 8, Явор/9-та/ 5, 1, 7 На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Казичене:  Местн. Дявалско Круше, Александър Стамболийски Стопански Двор, Аличо/Траян Кардашки/ Стопански Двор, Вп 52150 1, Гарата, Местн. Дяволско Круше ПИ 35239.6110.75, Серафим Стоев 5, 7, 6, 6, Стопански Двор Агромелиор, Строителство, Склад, Бивша Кравеферма, ТП ТКЗС, Пред Кравек,  УПИ  VII1605, 2701 Кв, 16 На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  44063, 6207, 4430, 44063.6201.33 М.Садина, 44063.6207.410 ул.Стар Лозенски път, XVI-168, Кв.17, Акация/43/ 1, Арда/В.З.Врана-Лозен/ №4, 4, Блазна, Бор/47/ 1, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/ 2-6, Веслец/В.З.Врана-Лозен/ 6, 9, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Враня Триъгълника, Висо/В.З.Врана-Лозен/ 44, Строеж на Търговски Център, Магазин Строителни Материали, Фургон, 58, 41, Ерма/В.З.Врана-Лозен/ 4, 3, 5 Строеж, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз 2 Вила, М.Врана Лозен Триъгълника УПИ  VII-296, Кв.7, М.Мала Круша, Малина/15-та/ 1, Марица/В.З.Врана-Лозен/ 11, 1, Враня-Триъгълника П-Л 184  Бс, Местн.Крушите, местност Висо ПИ 44063.6207.926, ПИ 44063.6207.4748 М.Висо, Рила/В.З.Врана-Лозен/ 3, Родопи/В.З.Врана-Лозен/ 1, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/ 2, 2, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36, Стар Лозенски път 37, 84, 28, 44 Павилион, 16, 30, 2, 52, 51, 9, 23, 55, 1, 36, 8, 2, 37, Склад, Сервиз За Гуми, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз 22, 26*, 47, 20, Стопански Двор Горни Лозен Пи79002 К.Л. Г8-7-Б, Г-8-8-А, Съединение/Георги Димитров/, Тимок/В.З.Врана-Лозен/ 3, УПИ  Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен, УПИ  XIx-40, Кв.12 М.Враня Лозен Триъгълника, УПИ  XVI-168 Кв.17, УПИ  Іі 351 Кв.19, Хх-4492, 4493, 4494 Кв. 21, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/ 4 На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Панчарево:  3-та/В.З.Малинова Долина/ 3, М.Враня Лозен Триъгълника ПИ 44063.6207.4777,  къща На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:  039036 М. Садината, 1-ва/Студентска/ 10, 11-та 12, 14831.6520.403.4.2 ул.Стар Лозенски път №36, 492, Кв, 31-Панчерево, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Ам Тракия до Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано 9, Бяло Поле 2-6, Враня ул 1 Мтп, ул 1, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър ул.5004\6, М-Ст Стопански Двор, УПИ  II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника УПИ  I-363.456, местност Враня 5, 4, Враня-Триъгълника УПИ Vіі-415, 3, Строителство, Кв.7 Пл.10-90, Барака, Вила В ул.11 №3, Административна Сграда, 6, Вила В ул.2 №10, Вила В ул.5-та №6, УПИ  9-402 Кв.7, 11, Враня ул.2 №13, УПИ  1-415, ул.8 №1, Пл.321, ул.12 №18, ул.5 №6, къща, 10, къща В ул.11 №16, 12, къща, Строително Табло, 12-13, Строеж В Кв.4-Л 69, Враня-Триъ-М.Висо П-Л XIII-404, Вила В ул.1 №20, ул.1 №8, 14 Враня, Вила, Работилница, Имот 158, Барака, къща, Офис на ул.1 №17, Стар Лозенски път 36, 1, Околовръстен път Враня Околовр.Път, 370, М/У Ам Тракия И Лозенски път, 1, Пловдивско Шосе 84, 86в, 94, 102, 108, 96, 86, 88а, 93, 106а, 100, 92, 26, 82, 102, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/ 16, Родопи 7, Стопански Двор Казичене, ул. Стар Лозенски път, Хі-292, Хі-426, Христофор Колумб 43, Цариградско Шосе/Тракия/ 98, 1 Автомагистрала Тракия, Кпп Враня, Павилион Искър, до Кпп, 82 Община ПОДУЯНЕ   На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ангиста 212, Васил Левски 123, 125, 121, 129 /Сточна Гара/, Димитър Горов/Ана Маймунков 2, 4, Св.Св.Кирил И Методий 9, 7, 9а, 13, 4, 10, 12, 2, 5, 8, 6, 1, 9 къща, Сливница 204, 206 Пав.8, / Бул. Васил Левски, 212, 206 Пав.6, 182 Пав.6а, 212 Фирма, 212 Портиер, 212 212, 202, 206 Пав.5, 206 Пав.12, 206, 206 Пав.7, 206 Пав.34, 206 Пав.9, 206 Пав.3, 206 Пав.11, 206 Пав.2, 206 Пав.10, 208, 182 Пав.16, Ъгъла, 208а, Чумерна/Коста Янков/ 31, 34, 32, 35, 30, 33, Сточна Гара, 41, 28, 39, 37 На 11.02.2020 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  София:  Жк.Левски Г Бл.22в, Левски Зона Г 19 На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Буная/Никола Ботушев/ 36 На 13.02.2020 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  София:  Владимир Вазов 2, 39, 39, 39, Владимир Вазов 39, 39, 2, 39 Община СЕРДИКА   На 10.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а вх-А На 11.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а Вх-Б На 12.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дупница/Дуп.Комуна/ 1, 17а, 13, 11, 5, 17, 3, 7, 15, 12, 7а, 6, 2, 10а, 5а, 8, 10, 4, 9, Заводска 14, Мара Бунева/Социалистическа 18, 1, Орландовци Пазар Орландовци, Първа Българска Армия 127, 133, 135, 125, 129, 131, Посл.Спир. Тр. № 2 И 14, 1, Свързочник 18, 16, 9, 12, 14а, 14, 7, 11, София Посл.Спир. Трам. № 2 И 14, Христо Станишев/Чавдарче/ 1, 3, 7, 2, 9, 5 На 12.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а Вх-В На 13.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Кирил Пърличев/П.Мангов/ 9, Мара Бунева/Социалистическа 30, 26, Съзнание 21, 12, 23, 21 Общо Помещение, 20, 21 Ателие 2, 21 Ателие 1, 21 Ателие 3, 21 Ателие 5, 21 Общи Нужди, 22, 21 Ателие 4, Химик 3, 12 На 13.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Фондови Жилища 6а Вх-Г На 14.02.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Банишора 23 Вх-А На 15.02.2020 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Банишора 23 Вх-Б, В, Д Община СЛАТИНА   На 13.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Фон Хумболт 32 157, 33а, 28, 28а, 35а, 33, 35б, 35, 30, Гео Милев 134, 136, 149, 135, 157, Коста Лулчев/Асен Велчев/ 15, 15 Аптека, 19 158, 134, 21, 17, 158, УПИ  ХIII-424, Кв.166, 23, Прелом/Асен Халачев/ 5а Фирма, 10, 5, 5а, 8, 8а Община СРЕДЕЦ   На 10.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 39 На 11.02.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Шишман 29-31 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 12.02.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Малинова Долина, Малинова Долина УПИ  I, Малинова Долина УПИ  I Кв.30, Студентски Град 61 до Тп, УПИ  I-1348 Кв.22 На 14.02.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 10б, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс 20а, 18, 23, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс 5, 3, 9, 1, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс 2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5, 7-ма Кв.Мал.Долина/Студентс 7, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 2, 4, Климент Охридски 108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102, Константин Муравиев 3а, М.Малинова Долина-Изток, Малинова Долина 5, 14, Росянка/710-та/ 9, Станимир Станимиров 10, 14, 6 На 14.02.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Резиденпъл Парк Община ТРИАДИЦА   На 10.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:  Краище/Тодор Атанасов/ № 29 На 12.02.2020 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София:  Златишки Проход 57 На 12.02.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:  България 49б Т.Ц.2, 49б Аб-Ііі, 49б В.Г.Е. На 12.02.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  България 53 Сек.3, 53, 53 Сек.2, 53 Сек.1

comment 0
visibility 5853
тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 3-9 февруари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 03 – 09 февруари 2020 г., включително:   София-Град Община Банкя На 03.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - Банкя, Общ. Столична:  Ангел Каралийчев 2, Блян/Катюшите/ 2, 1а, 3, 1, 2а, Еделвайс 9, 13, 14, 15, 12, 16, 11, 10, София 18, 22, 20, 29, 33, 14, 24, 35, 30, 27, 32, 26, Спътник 5б, 7, Стефан Стамболов/Будишин/ 120, 122, Хъшове 1, 9, 2, 5, 3, 2а Кв.Изгрев УПИ 15-239, 7 Община Витоша На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  1-Ва 12-14 Ул.Казаните, VII-1762, Кв. 116 , В.З. Симеоново - Драгалевци , Витоша Кв.102 П-Лхх-207, Горска Поляна П-Л1005, 46, 49, Драгалевци УПИ ХххіV-1630, Кв.121, Кв.102, 1 М.Драгалевци Разширение Север, Драгалевци-Разширение-Север , Казаните 8, 6а, Казаните /Симеоново/ 18 А, УПИ Ххі-227 Кв.116, Кв.Драгалевци, УПИ VII=1109 , Кимчовец 10, Вила, Момино Венче/Драгалевци/ УПИ Ііі-805 Кв.120, Пи ХхіII-225 Кв.116 , УПИ XI-212, Кв.120 , УПИ XxVII-1126, Кв.116 ,  18 На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  601-Ва 2, 605-Та/Витоша/ 8, 4, 6, 2, 3, 711-Та/Витоша/ 1 Пряка На Бул.Цар Борис, 1, 717-Та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-Та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-Ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-Та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-Та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-Та/Витоша/ Вила, 781-Ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, І-Озел. И Коо, Кв.26, , Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войводина Могила 122, 118, 120, 124, 137, 114, 123, 139, 112, 141, 108б, 108, 135, 130, 133, 145, 116, 126, 131, 110, 143, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Княжевска/Валентин Андреев/ 1, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лунна Папрат/669/ 1, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 32, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 93 Габлото На В.Могила 110, 103, 105, 111, 107а, 89, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Прохлада 6, 2 Ас, 2, 1.1, Селище 7, 13д, 13г, 13, 3, 5, 15, 9, Кантона, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III 330, 372, Цар Борис III/Девети Септ. 358, 346, 340б, 338, 348, 344, 336, 366, 330, 334, 362, 340, 332, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 Ул.Детелина, 11, 16 На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая:  22-Ра , 22-Ра , 22-Ра , VIII-1004aкв.33 , Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв.33 , УПИ V-986 Кв.51 , Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 03.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 04.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 05.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 06.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 07.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - Владая:  22-Ра , II-3477, Кв.916 , Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 03.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 04.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 05.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 07.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка На 04.02.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ - София:  Бъкстон 25, Вихрен/Петър Тонев/ 34, 25, 35а, 35, 40, 33, 29, 23, 31, 37, 38, 27, Голям Братан 6, 1, 5, 7, 2, 3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 34 Апартамент Б, 30, 34, 26, 29, 38, 28а, 28, Юнашка Песен 228 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  101-Ва 14, 106-Та 5, 13, 4, 2 Киноцентъра 1, 2, 9, 11, 1, 7, 15, 107-Ма/Драгалевци/ 6, 10, П-Л 203, 8, 1, 16, 2, И Ул.109, 12, 108-Ма 1, 4, 5, 2, 3, 108/Драгалевци/ 6, 13-Та/Драгалевци/ 4, 1, 3, 202/Драгалевци/ 2, 3, 1, 5, 204-Та 9а, 12, 6, 8, 10, 4, 204-Та/Драгалевци/ 1, 9а, 7, 5, 205-Та /Драгалевци/ 5, 209-Та/457/ 23, 4-Та/Драгалевци/ 46, 35, 31, 5-Та /Кв.Симеоново/ 7 Кв.Драгалевци, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 5, 9, 11, 2, 8, 4, 7, 10, 12, 6 Ул.5а, 12 Ул.5а, 17, 18, 14, 6-Та/Драгалевци/ 16, 15, 24, 20, 13, 17, 19, 21, 22, 18, 7-Ма/Драгалевци/ 2, 3, 5, 6, 1б, 12, 1, 8, 1в, 1а, IV-1053 Кв.30 , V-47, Кв.17 , XV-1074, Кв. 30 , XVIII - 584, Кв.7 , Боянска /Драгалевци/ 3, 51, 1, Веселин Стоянов/109/ В.З.Киноцентър/ 19, 7, 9, 6, 15а, 3, 14а, 12, 18, 13, 8, 17, 1, 4, 11, 15, 5, 14, 10, 12а, Вз Киноцентър 1 Част, УПИ XIII-1075 Ul=30, Димитър Ненов 4, 16, 14, Екатерина Божилова 48, 44, 33, Иван Богданов 17, Киноцентър I-Ва Част Прозирна Ограда, Марин Големинов 14, Местност Киноцентъра , Нарцис/Методи К.Димитров/ 58а, 60, 43, 54, 49, 62, 72, 52, 74, 64, 45, 51б, 70, 53, 39, 76, 51а, 56, 47, 51, 41а, 68, 58, Патриарх Йоан Дебърски 3, Проф. Боян Пенев 24, 11, 22, УПИ I -199, Кв.14 Киноцентър I Б Част, УПИ VIII-1134, Кв.15 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  601-Ва 2, 605-Та/Витоша/ 8, 4, 6, 2, 3, 711-Та/Витоша/ 1 Пряка На Бул.Цар Борис, 1, 717-Та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-Та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-Ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-Та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-Та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-Та/Витоша/ Вила, 781-Ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, І-Озел. И Коо, Кв.26, , Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войводина Могила 122, 118, 120, 124, 137, 114, 123, 139, 112, 141, 108б, 108, 135, 130, 133, 145, 116, 126, 131, 110, 143, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Княжевска/Валентин Андреев/ 1, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 32, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 93 Габлото На В.Могила 110, 103, 105, 111, 107а, 89, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Селище 7, 13д, 13г, 13, 3, 5, 15, 9, Кантона, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III 330, 372, Цар Борис III/Девети Септ. 358, 346, 340б, 338, 348, 344, 336, 366, 330, 334, 362, 340, 332, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 Ул.Детелина, 11, 16 На 05.02.2020 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ - София:  740-Та/Овча Купел/ , 741-Ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-Ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня XV-1327 Кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, И Ул.742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2 На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  601-Ва 2, 605-Та/Витоша/ 8, 4, 6, 2, 3, 711-Та/Витоша/ 1 Пряка На Бул.Цар Борис, 1, 717-Та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-Та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-Ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-Та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-Та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-Та/Витоша/ Вила, 781-Ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, І-Озел. И Коо, Кв.26, , Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Бистришко Шосе 56, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войводина Могила 122, 118, 120, 124, 137, 114, 123, 139, 112, 141, 108б, 108, 135, 130, 133, 145, 116, 126, 131, 110, 143, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Георги Рилски 31, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Княжевска/Валентин Андреев/ 1, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 32, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 93 Габлото На В.Могила 110, 103, 105, 111, 107а, 89, Полско Цвете Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Селище 7, 13д, 13г, 13, 3, 5, 15, 9, Кантона, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, УПИххііі-638 Кв 31 , Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Цар Борис III 330, 372, Цар Борис III/Девети Септ. 358, 346, 340б, 338, 348, 344, 336, 366, 330, 334, 362, 340, 332, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 Ул.Детелина, 11, 16 На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  732-Ра/Витоша/ 20, Боянско Езеро 16, 8, 18, 1 А, 1-3, 4, 1, 2, 22, 12, 10, 20, 6, 5, 14, 3, Братя Бъкстон 132, 134, Брезовица 9, 13, 3, №10, 4, 8, 6, 5, 10, 11, 2, 7, Живата Вода 2, 1, 9, 3, 7 А, 5 А, 2 А, 5, 7, Кв. Бояна УПИ Іі - 493 Кв.2 , Момина Скала 1, 2, 5 А, 7, 13, 5, 6, 9, 3, 12, 12 А, 16, 7 А, 11, 4, 8, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък 28, 26, Сборище 4а, 4б, 4в, 4, 5, Сговорна Дружина 2, Севастократор Калоян/Алекса 29 На 06.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Проф. Ал. Райчев На 06.02.2020 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ - София:  1-Ва 12а, 6, 12, 4 Кв.Симеоново, 66-Та /Кв.Симеоново/ 1, 2, 5, 3, 7, 9, 4, 67-Ма 2, 8, 6, 4, 73-Та /Кв.Симеоново/ 3, 1, 2, 74-Та 1, 2, 4, 3, 11, 4, Неофит Хилендарски 10, Симеоново 3 Ул.21, 4, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 144, 169, 142, 150, 159, 155, 144а, 175, 167, 146, 171, 294, 163б, 142а, 152, 161а, 173, 163а, 169, 175, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/ 3, 6, 7, 8, 8а, 1, 5, 2, Ягода 2, 8, 1, 2, 7, 5, 5, 3, 6, 4, 4а Община Връбница На 03.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ - София:  269-Та/Връбница/ 6, 8, 4, Гайдарче 3, 7, 2, 6, 5а, 5, Златен Клас Ул.Стоил Дудов, Ломско Шосе С/У№254, 183а, 254 УПИ І-178 Кв.-5, 127, 189, 190, 179, 177, 202, 206, 183, 189а, Острова 1, 9, 4, 2, Парцел 226, Пл.№52, Кад.Лист №136 , Петър Михайлов 14 На 03.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София:  Надежда 5 522, 523, 524, 526. На 03.02.2020 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ - София:  3020-Та/Връбница/ 31, 46, 34, Захарна Фабрика 1   Кв.5 Нпз Орион Тп. Мвр., Нпз Орион УПИ VII-824 , Суходол 13, Ул.3019-Та Пи 68134.2821.2557 На 03.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ - София:  Ломско Шосе 535, Надежда 5 535 На 04.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ - София:  Връбница-1 До Бл.509, До 509, 507, Надежда 5 507, 507в, До 507, 506, 5070 На 04.02.2020 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ - София:  Надежда 5 506 Вх.Б На 04.02.2020 Г. /13:15 - 16:30 Ч./ - София:  Алеко Богориди 529 529, Връбница-1 530 Маг.4, 528, Надежда 5 528, 530, 530 На 05.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ - София:  Връбница-2 637, 638а, 638б, 368а, Надежда 6 637, 1 До 637,  637 На 05.02.2020 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ - София:  Надежда 5 509 Вх.А На 05.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ - София:  Асен Трайков 20, Златен Клас 5 5, 4, 5, №5, Надежда 6 616, 616, Тп 601, 602, 601, Росна Китка/Връбница/ 6 До 602, 3, Тп Между Бл. 602 И Бл. 601 На 06.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ - София:  Надежда 6 608, О 607, 607 На 06.02.2020 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ - София:  Надежда 5 509 Вх.В На 06.02.2020 Г. /13:15 - 16:30 Ч./ - София:  Връбница-1 609, Надежда 6 М/У 609-610, До 623, До 609, 609, Тричко Велев 11 На 07.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ - София:  Връбница-2 623, 621, Златен Клас 623 623, Надежда 6 621, 1 621, 622, 623 На 07.02.2020 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ - София:  Надежда 5 509, 510, 529, 530, 533 На 07.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ - София:  Атанас Цветанов 7б, 6, 7, 5, 7а, 12, Гайдарче 13, 15, 17, 11, Надежда 6 622, Тп От Към Бл. 622 Община Възраждане На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Александър Стамболийски 96, 88, 127, 90, Люлин 4 417, 419, Осогово/Пело Пеловски/ 38-40, 32, 35, 32-34, 36, №30, 30, Цар Симеон 85 Община Изгрев На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Димчо Дебелянов 5, 18, 14 84, 84, 16, 7, Драган Цанков 21, Фредерик Жолио Кюри 156 2, 16 155, 17 2, 15 3, 15, 19 1, 17, 16, 156 3, 15 156 Община Илинден На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Илинден 79, Найчо Цанов 172, Пиротска/Трети Април/ 79, 79, Тодор Александров/Н.Цанов/ 177, 179 79 Община Искър На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Казичене:  XI-1023, Кв.41 Ул.Хан Крум №27, Александър Стамболийски 52, 65, 44, 54, 59, 57, 67, 50, 48, 53, 61, 42, 46, 71, 40, 69, 38, Балевица 3, 1, 2, Георги Бенковски 27, 25а, 70, 29, 68, 72, 23, 82, 25, Дъбрава 5, 10, 2, 12, 9, 11, Кръстю Пастухов/Владо Благо 4, 2, Липите 8, 9, 10, 4, 3, 6, 2, Любен Каравелов/Димитър Мут 21, 22, 7а, 8, 32, 3, 29, 38, 9, 1, 13, 7 А, 28, 24, 19, 26, 27, 20 А, 11, 40, 15а, 17, 34, 16, 18, 30, 15, 4, 12 А, 23, 20, 6, 36, 25, 10, 14, 12, 31, 42, 5, Момин Кладенец 16, 18, Никола Петков/Кирил Маджаро 41, 45, 50, 39, 31, 37, 46, 47, 64, 52, 68, 72, 38, 60, 48, 35, 43, 58, 62, 54, 56, 66, 33, Пейо Яворов 1, 16, Хан Аспарух/Кооперативна/ 18, 7, 9, 20, Хан Крум/Дружба/ 23, 25, 30, 24, 16, 9, 10, 5, 18, 15, 29, 13, 3, 4, 17, 2, 7, 19, 1, 22, 12, 20, 11, 14, 26, Христо Ботев 35, Цар Борис III/Дим.Благоев/ 13, 34, 48, 52, 16, 1, 64, 68, 58, 21, 50, 56, 37, 5, 20, 12, 28, 38, 39, 43, 23, 45, 19, 3, 4, 2, 35, 31, 32, 30, 54, 29, 25, 36, 26, 42, 4а, 24, 22, С/У Аптеката, 41, 27, 60 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Любен Каравелов 28, 20, 15 А, 9, 26, 4, 14, 38, 27, Никола Петков/П.Напетов/ 52, 72, 58, Хан Крум 5, 21 Община Красна Поляна На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Красна Поляна II Част 41 А ;41 Б ;241 Б На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Красна Поляна II Част 42 А ;42 Б На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Разсадник Коньовица 65, Разсадника Пред 65, С/У 65, 65, Хъшове С/У 65 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Красна Поляна II Част 43 В ;44 А На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Красна Поляна II Част  ;44 Б ;43 В ;45 В На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Красна Поляна II Част 45 А ;45 ;46 А ;46 A ;46 В ;16 А ;203 А ;214 А ;14 Б ;29 В ;28 Б ;, Сирма Войвода 12 Община Красно Село На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Дойран  15 Вх.А, Хайдушка Гора  40 Вх.А На 03.02.2020 Г. /10:00 - 12:15 Ч./ - София:  Красно Село   Бл.208 , Ул. „Ладога“  3, Лидъл, 5 Бистро Ладога На 03.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - София:  Красно Село  Бл. 208, Ул. „Тодор Каблешков  37 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Дойран 15, Вх.А, Хайдушка Гора  40, Вх.Б На 04.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - София:  .Ул.И.Йончев  №6 Бл.1 И Бл.2, Красно Село Бл.189 Вх А И Б  Бл.189 Вх А И Б На 04.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - София:  Княгиня Клементина/Д.Милано 188, 24, Красно Село 187, 189, 188, 185, До 188 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Нишава/Георги Аврамов/ 36, Смърч  30, Хайдушка Гора 48-52, Вх.Б На 05.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - София:  Белите Брези  Бл.19, Бл. 23, Бл.20, Бл.21 И Бл.22, Ул.Нишава 66, Дорис Тенди, 3 Двете Халби На 05.02.2020 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - София:  Братя Бъкстон 1 196, 197, 198, Завалска Китка 2 Ателие, 6, 4, 2, 2 Гараж 1, 2 А, 2, 2 Гараж, Красно Село 198, 196, 195, 197, Пчела 15, Хубча 24, 24 Ат.1, 24 Ат.3, 24 Ат.2, 22, 195, Царица Елеонора/Коста Пе 17а, 23а, 21, 14, 25, 16, 10, 12, 14 Портиер На 06.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - София:  Красно Село 189, 189, 189а, 189 Стар-12, Никола Грамовски 1 А, 1 На 06.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ - София:  Лагера  Бл. 95 И Бл. 95; Ул. Баба Илийца  37, 39, 41, 43, 45 И 47., Ул. Балчик  17;, Ул. Кюстенджа  13-15 На 07.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ - София:  Гоце Делчев/Емил Марков/  37, 39, 38, 42, 44, 46, Latte Cafe;, Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.15, Бл.15а, №52, Дебър 30, Дебър  №42, 44 И 46, Дойран  31, 35, 37, Красно Село  Бл. 9 Вх. 1, 2, 3, 4, 5, 6;, Ул. Дебър  30 Детска Градина; На 07.02.2020 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ - София:  Съвет На Европа/Черна Вода/ 1а Вх.А, Вх.Б, Клиника, Офиси, Магазини, 1 Вх.А, Стоматолиг, Аг Клиника Надежда, Офис Хладилна Техника, Магазини, Студио За Красота, 1 Вх. Б И Магазини, Цар Борис III/Девети Септ.  98 Вх.А, Вх.Б, 100, 102 Община Кремиковци На 03.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./  На 04.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./  На 05.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./  На 06.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./  На 07.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Байкал /Кремиковци/ 8, 10, 1, 6, 7, 5, 2, 4, Балатон /Кремиковци/ 7, 4, 5, 3, 6, 8, Витиня /Кремиковци/ 1, 9, 3, 4, 8, 2, 6, Изгрев /Кремиковци/ 1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 33, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/ 24, 26, Стара Планина /Кремиковци/ 5, 9, 37, 7, 16, 6, 1, 4, 3, Цар Калоян /Кремиковци/ 37, 13, 7, 35, 33, 39, 5, 43, 25, 1, 47, 3, 11, 15, 21, 31, 23, 19, 17, 41, 9, Шейново /Кремиковци/ 2, 3, 4, 5, 6, Шипка /Кремиковци/ 8, 2, 3, 6, 1, 10, 7, 5 На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Еделвайс /Кремиковци/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16, 7, 1, 9, 2, 4, 10, 5, Еделвайс/Общ.Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18, 6, 4, 5, 10, 16, Кремиковци 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11, Люляк /Кремиковци/ 3, 1, 4, 2, Момина Сълза /Кремиковци/ 4, 6, 3а, 3, 8, 5, 2, 7, 1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2, 4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26, 11, 9, 8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13а, 30, 15а, 15, 34, 21, 24, 32, 13, 17, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92, 67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88а, 86, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/ 14, 13, 16, 25, 9, 18, 17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1, Света Вода /Кремиковци/ 6а, 3а, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1, Света Петка /Кремиковци/ 4, 4а, 1, 2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9, 5, 3, 7, 1 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Батарея 50, 57а, 58а, 56а, 56, 55, 101, 102, 45а, 51, 55а, 55б, 53, 52а, 55в, 54, 69а, 61, 52, 62, 88, 62а, 103, 59, 100, 27, 57, Ботевградско Шосе/Мизия/ 316 В.Помпа, 33, 361, 58, 455, 34, 300, П-Л 71, 51, 316, 35, 28, 441, 85, Враждебна При Караулката, Стопански Двор, С/У Ботевгр.Шосе 62, Парцел379-Водна Помпа, Еделвайс /Кремиковци/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16, 7, 1, 9, 2, 4, 10, 5, Еделвайс/Общ.Надежда/ 16, Кв.Враждебна М.Батареята УПИ VII-1939, Кв.4 Пи 68134.8555.1939, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18, 6, 4, 5, 10, 16, Кремиковско Шосе 6, Кремиковци 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11, Люляк /Кремиковци/ 3, 1, 4, 2, Махала Япаджа 8а, 13, 24 До Ситроен, Склад За Търговия, 8, Момина Сълза /Кремиковци/ 4, 6, 3а, 3, 8, 5, 2, 7, 1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2, 4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26, 11, 9, 8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13а, 30, 15а, 15, 34, 21, 24, 32, 13, 17, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92, 67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88а, 86, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/ 14, 13, 16, 25, 9, 18, 17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1, Света Вода /Кремиковци/ 6а, 3а, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1, Света Петка /Кремиковци/ 4, 4а, 1, 2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Стопански Двор , Странджа /Кремиковци/ 9, 5, 3, 7, 1, Челопешко Шосе 4, Япаджа 11а На 08.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Ботевградско Шосе/Мизия/ 695   Община Лозенец На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Галичица №18 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Горски Пътник №6-8 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Арх.Йордан Миланов 3, Стоян Михайловски 20-22 На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Златовръх/Лука Кунин/ 9, 11, 13, 21-23, 22, 32, 52, Пейо К.Яворов 50-56, 42, 58 На 07.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Добри Войников 37 На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Евлоги И Христо Георгиеви 14, Крум Попов 12, Кокиче, 8 Крум Попов/Кокиче, 10, 8, 16, 6, 14, Момин Кладенец/Антон Недялк 3, 5 Община Люлин На 03.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София:  Люлин 10 107 Вх.Б, Люлин 7 711 На 04.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София:  Люлин 10 107 Вх.В, Люлин 7 711 На 05.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София:  Люлин 10 107 Вх.Г ;106 Вх.А ;Орион 33а На 06.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София:  Люлин 10 107 Вх.Д ;106 Вх.Б ;Орион 33а На 07.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София:  Люлин 10 108 Вх.В ;106 П ;120 Вх.В, А, Б ;121 Община Младост На 03.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 1 Блок 30 Вх Г На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Аксаков  6 На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Бул.Ал.Малинов/Ул.Анна Ахматова , Младост 1а М/У 502, 505, Пред 502, 502, С/У 502, 505, 503 На 03.02.2020 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - София:  Александър Малинов 23, Кръстю Раковски 6, Младост 1 , Младост 1а 503, Пазар, Младост 1а Пазара Пав.33/Маг., 1 503, Пазара До Бл.503, До 503, С/У 503, 508, 504, 1 На 03.02.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ - София:  Кръстю Раковски 30, Младост 1а С/У Бл.509, 510, 508, 509, 552, До Бл.509, 1 508 На 04.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./  На 05.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 1 Блок 30 Вх Д На 04.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Д-Р София Аврамова 3 511, 3, Младост 1а 510а, 511, 510а/Н.Тяло, Тпс/У 511 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Ана Ахматова 1 Ж.К. Младост 1а, Младост 1а 522, 539 На 06.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 1 Блок 6 Вх А На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1а 53б, 530, 521, 532 Ул.Анна Ахматова, Тп До Бл 522, 522, 536, 522, 522, 520, 521, 537, 552, 529 На 07.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 1 Блок 6 Вх Б На 07.02.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ - София:  Младост 1 1а/До Тото, 1а, 1г, Тп До Бл.2, 1в, 1д, В, 2, 1в Вдясно От Входа, Ъгъла, Цариградско Шосе/Тракия/ 325 На 07.02.2020 Г. /11:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1 1д, 1ж, 1в До Вх. Община Надежда На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Възрожденска 1 Къща, Епископ Евгени Босилков/Бор 14, 16, 12-14, 12, 3, 5, Ломско Шосе 69, 67, 71, Надежда 1 139, Тп С/У Бл.139, 140, 140, 13, Недко Войвода/Вела Пискова/ 15 Кафе, 15 Магазин 4, 4-6, 22, 18, 19, 15, 16, Старозагорско Въстание 44, 34-38 Г.16, 36-38, 39, 34, 34-38, №37, 34-36, 36, 32а, 34-38 Г.14, 34-38 Г.15, Хаджи Мано Стоянов/Ремсист/ 12, Хан Кубрат 51, Пазар Хан Кубрат, Осветление, Пазара, Строително Табло-Пазар, 1, 138, 1 Пазара, 1 На 03.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - София:  Толстой 57 Вх-А На 04.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - София:  Толстой 57 Вх-Б На 05.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - София:  Лев Толстой 57 Вх-В На 06.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - София:  Лев Толстой 57 Вх-З На 07.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ - София:  Лев Толстой 57 Вх-Ж Община Овча Купел На 04.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  094015 , Местност Суходол Пи 68134.3957.244, Траян Танев 44 Б, 97 Стопански Двор, 78 3, 78 2, 93, 78 1, 78, 85, УПИ VIII-1187, Кв.44а На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  206 , 647-Ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв.61, 8, 740-Та/Овча Купел/ 5а, 747-Ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-Та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-Та/Овча Купел/ 22а, 760-Та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969 , XVIII-21 Кв.96 , Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв.55, УПИ XlVіі-989 Кв.55, УПИ Ііі-1147 Кв 71а В.З.Г Баня, Ул. Обзор №29, С/У Ул.Обзор 52, Горна Баня Пи 196, К.Л.№397, М.Подложище Землище, М.Подлозище Пи №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр.Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв.59 , Лазур/Горна Баня/ И Обзор, Люлинска Котловина 9, М.В.З.Горна Баня , Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, .7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст.С/У 48, 18, 28 Къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, И 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-Ііі-928 Кв.72, 61, Овча Купел , Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр.Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл.№290, К.Л.396, 23, Кв.1, 7, УПИ V-926 Кв.45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИхііі-57, Кв.28 , УПИ Vііі-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище , УПИ Xl-989.Кв.55 , УПИ XxIII-9970, Кв.59 , УПИ Ххх-1146, 1147, Кв.55 , УПИ-I-1387, Кв.71а , Цветна Градина Местн.Барите-2, Черни Връх До Арз/ На 03.02.2020 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - София:  674-Та/Овча Купел/ 9б, 9, 1, 7, 7а, 3, Ъгъл С Бул.Президент Линкълн, 9а, 11, 5, 753-Та/Овча Купел/ 87, Босилек 4, 8, 1, 2, 6, Житница Тп, 23, Земляне 4, 2, 9, 3, 6, Земляне/Тинтява/ 7, Коломан 2, Никола Мушанов 151, Обиколна 2, Овча Купел 77а, 52, 67а, 48 А, 73, 87 Пав, 77, 79а, 40, 89а, 42, 51а, 87, 46, 72, 75, 44, 48а, 65, 71, 70, 6, 79б, 79, 68, 67, 69, 69а, 51, 38, 66, 48, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/ 5, 7а На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  206 , 647-Ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв.61, 8, 740-Та/Овча Купел/ 5а, 747-Ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-Та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-Та/Овча Купел/ 22а, 760-Та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969 , XVIII-21 Кв.96 , Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв.55, УПИ XlVіі-989 Кв.55, УПИ Ііі-1147 Кв 71а В.З.Г Баня, Ул. Обзор №29, С/У Ул.Обзор 52, Горна Баня Пи 196, К.Л.№397, М.Подложище Землище, М.Подлозище Пи №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр.Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв.59 , Лазур/Горна Баня/ И Обзор, Люлинска Котловина 9, М.В.З.Горна Баня , Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, .7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст.С/У 48, 18, 28 Къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, И 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-Ііі-928 Кв.72, 61, Обиколна 54, Овча Купел , Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр.Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл.№290, К.Л.396, 23, Кв.1, 7, УПИ V-926 Кв.45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИхііі-57, Кв.28 , УПИ Vііі-208, Кв.1, К.Л.397, М.Подлозище , УПИ Xl-989.Кв.55 , УПИ XxIII-9970, Кв.59 , УПИ Ххх-1146, 1147, Кв.55 , УПИ-I-1387, Кв.71а , Цветна Градина Местн.Барите-2, Черни Връх До Арз/ На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  736-Та/Овча Купел/ 4, 12, 8, 10, 6, VII - 939 , Буен Поток 5, 5а, 7, 1а, 13, 6, 4, И Велик Завет, 3, 3а, 2, 11, 8, Велик Завет 1, 7, 9, 5, 4, 2, 3, 4а, 11, 6, Венец 8, Вечерница 3, 5, 1, 7, 7а, Войнишка Песен 6, 13, 8, 15, 9, 10, 11, 12, 3, 17, 1, 4, 5, 7, Горна Баня Кв.19, Извор 22, 7, 18, Крива Падина 1, Лазурно Утро 1, Лилия 18, 17а, 17, 18а, Люлинска Котловина 7, 5, 3, Люлинско Поточе 3а, 22, 7, 50, Маргаритка 3, 5, 7, 4, 2, Нестинарка 12, УПИ XIII-939, Кв.19а, 4, 6, Никола Петков/П.Напетов/ 107, 105, 103, Опълченец/Кв.Горна Баня 2а, Острушка 1б, 4, 1, Пладнище/Рилски Партизани/ 4, Кв.19, Планиница 9, Полет 2, 5, 6, 3, 4, 8, 4а, Равнище/Кънчо Стоилов/ 11, 40, 23, 10, 11а, 24а, 21, 29, 34, 17, 22, 16, 7, 19, 28, 26, 39, 15, 13, 37, 9, 38, 30, 31, 12, 20, 41, 8а, 18, 14, 33а, 24, Райловско Градище 10, 1, 6, 14, 8, 3, Чардаклия УПИ Vііі- 939, Кв.19 На 08.02.2020 Г. /08:30 - 14:30 Ч./ - София:  Букет 88, 92 Офис, 90, 94, Монтевидео/Пионерски Път/ 9, Никола Петков/П.Напетов/ 36 Община Подуяне На 04.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  1-Ва 1 УПИ Хііі-44, Кв. 6, До Бл.7 , Левски Зона Г 1 14, Пред 14, 14, М/У Тп До Бл7 И Бл.23, 23, 1 24, 24, 7 На 03.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - София:  Сухата Река Бл.17 Вх.А, В На 04.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Левски Г  7 На 05.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  571-Ва/Кв.Левски/ 1 Склад, Владимир Вазов 43, 1, 1, Левски Г  6, Левски Зона В 5, 7, Тп До Бл.6, Левски Зона Г 8, До 10, 6, 10, 8а, 7, Срещу Бл.10, 9, 7, 6, 6-7, 5, 10, 2б, 2в- М54, 2в- М47, 2в- Г 26, 2в- М48, 2в- М55, 2а, 2в- М44, 2в-М58, 2а, 2в- М42, 2б, 2в- М49, 2в- М44, 2б, 2в- М43, 2в-М40, 2в- М46, 2в- М51, 2в- М59, 2в- М56, 2в-М 58, 2в- М50, 2в- М46, 2в-М60, 2в- Г 28, 2в-М45, 2в- М47, 2в- М45, 2в- М53, 2в- М62, 2в-Г36, 2в- Г30, 2в- М61, 2в- М57, 2в, 2в, 3, 2в- Г29, 2в- М41, 2в, 2в- М53, 2в- М47, 2в- М50, 2б, 2в-М58, 2в- Г29, 2в- М55, 2в- М44, 2в- Г 28, 2в- М56, 2в-М45, 2в- М54, 2в-М60, 2в, 2в- М48, 2в- М41, 2в- М49, 2в- Г 26, 2в- М43, 2в-М 58, 2в- М57, 2в- М51, 2в- М62, 2в- М47, 2в- М61, 2а, 2в- Г30, 2б, 2в- М46, 2в-Г36, 2в- М42, 2а, 2в- М44, 2в- М45, 2в-М40, 3, 2в- М46, 2в- М59, 2б, Могилата 1, 1, 1, Поп Грую 123, До Бл.10, До Бл.10, 123 На 06.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - София:  Стефан Караджа Бл.151 Вх.Г, Д На 07.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - София:  Стефан Караджа Бл.151 Вх.А, В Община Сердика На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Банишора 50, Клокотница 48, 40-42, 67, 71, 55, 71, 44, 50, 38, 57-59, 36, М.Зона В-17 УПИ XIII-20, Кв.21, Опълченска 102, 102-104, 102а, 108, 106, 102-4 102-104, 102, 102 102-104, Охрид/Станка Първанова/ 30-Б, 32-36, 32-36 32-36, 36-Б, 20, 30-36, 32-36а, 22, 28, 32-36 Бърза Закуска, 32-36, 26, 32- 36, 20-24, Странджа 111, 109, 111 Стом.Кабинет На 04.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ - София:  Лавандула 10, Николай Райнов 8, 2, Николай Райнов/Рационализат 8, 10, 2, Поручик Орозов 11, 2, 9-А, 13, 21, 23, 2-А, 13-А, 15, 25, 4, 5, 19, 7, 17, 8, 6, 3, 9, Роман 5, 9, Роман/Септемврийче/ 8, 6, 1, 3, 5, 9, 2, 6а, 4, 7, Столетник 6, Сулина 20, 16, 16г, 16б, 22, 16в, 26, 24, 16а, 18, Училищна 25, 13-А, 10, 23, 21, 17, 19, 15б, 8, 12-14, 9, 15-Б, 15а, 11, 15, 13, 15-В, Христо Станишев/Чавдарче/ 47, 54а, 60а, 59а, 60, 49, 62, 53, 55, 55а, 51, 54б, 54, 61, 56 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Ген. Коста Георгиев/Ударник/ 2б, 21, 2а, 20, 15, 19, 1, 11, 14, 6, 16, 5, 9, 2, 17, 23а, 10, 22, 4, 12, Железопътна/23-Ти Януари/ 9, 14, 16, Николай Райнов/Рационализат 14, 12а, 5, 12, 5а, Поручик Орозов 19, Първа Българска Армия 141, 143, Свързочник 5, 1а, 3, 4, 2, 1, Столетник 2, 1, Христо Станишев/Чавдарче/ 24, 34а Къща, 12, 36, 40, 27а, 15, 42, 13, 20, 32, 30а, 27, 17, 22, 38, 6, 34, 11, 16, 10, 32а, 16-А, 25, 29, 23, 44, 14, 4, 8, 11а, 18, 19, 30, Чая 5б, 4, 5а, 6, 2, 3, 1, Чая/Миле Светльов/ 4 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Босилеградска 7, 4а, 11, 18, 4, 3, 11а, 10, 6а, 14, 2а, 5, 1, 9, 6, 16, 13, Кирил Пърличев/П.Мангов/ 17, 13, 22, 11а, 11б, Локорска 17, 19, 15, Мара Бунева/Социалистическа 19, 27, 28, 39, 35, 50, 54, 21, 42, 37, 46, 36, 33, 48, 23, 32, 31, 34, 29, 25, 44, 39а, 52 Община Слатина На 03.02.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 04.02.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ - София:  511-Та/Слатина/ 24, 20, 12, 512-Та/Слатина/ 29, 25а, 16, 28, 21, 10, 12, 17, 19, 33, 30, 15, 13, 26, 27а, 22а, 23, 27, 22, 24, 11, 32, 23а, 15а, 20, 14, 18, 31, 25, 513-Та/Слатина/ 19, 21, 17, 27, 25, 31, 17, 13, 23, 15, 29, 525-Та/Слатина/ 3, 5, 2, 1, 7, 4, 8, VI-1145.1005, Кв.2а, М.Биримирци , Владимир Минков-Лотков 6, 5г 4, 5б 8, 5 10, 1а 11, 1, 7а 7, 10, 5д 5, 2, 5в 3, 10а, 3а 2, 8, 7 7, 6, 10, 7, 8, 3 1, 5а 9, 7а 6 На 06.02.2020 Г. /09:00 - 14:15 Ч./ - София:  Слатинска/Червена Армия/ 101, Теменуга 3 Община Средец На 04.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ - София:  Евлоги И Христо Георгиеви , Сан Стефано 22 Жилищна Група Витоша Бх.Б, 22 Жилищна Група Витоша Бх.В, 22 Търговски Център, 24, 22, 22а, 22 Търговски Център, Цар Освободител/Руски/ 33 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Аксаков  6 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Аксаков 6 На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  13-Ти Март 17 На 06.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Ев.Георгиев 76 Вх.Б Община Студентски Град На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  196 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  197/В.З.Малинова Долина/ 17, 11 Калина, 9 Ирис, 13 Лилия, 15.3 Лилия, 17 Далия, 19 Камелия, 19, 13 Лилия, Арх. Никола Лазаров 13 Лилия На 07.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Приятели 1, София Парк Паркинг/12-Р Къщи, 37, 32, Парково Осветление Кв.12, 34, 31, 16е, Парково Осветление Кв.12, 16 Ж, 29, 28, 30, Уо Касета 3, 38, 42, 39, 27, - 40, Бл.16д 16д, 43, 33, 35, 36, 41, Гараж, УПИ Хі-1427, 1136, Кв.7 , Хіі-789 36 Община Триадица На 03.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Кестенова Гора 20-22, 24 На 04.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Кестенова Гора 114 На 04.02.2020 Г. /10:00 - 11:30 Ч./ - София:  Димитър Манчев  1 Комплекс Тюлип. На 05.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Твърдишки Проход 19          

comment 0
visibility 6585
ток

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 20-24 януари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 20 – 24 януари 2020 г., включително:   Област София-Град Община Витоша   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   31-Ва  12, Камен Рид  1, Пейова Бука  8, Соколна  1 Къща, Упи Xi-562,Кв.11  М.Малинова Долина-Герена На 20.01.2020 Г. /08:30 - 12:00 Ч./ -  София:   230-Та , 68134.1979.792, Vi-1055,Кв.108,Ул.Наум,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Ул. Наум 12а,70, Ваклинец  4а,2,8,12,7,10,23,11,13а,15,5,6,3,9,14,1,13,20,4, Драгалевци  , Драгалевци,Упи Ix-1316,Кв.105  , Захари Зограф  13,11,14,12а,20,18,17,16,12,15, Калето  26а,1, Капина  1а,5,14,5а,12,1,2,8,4,10,3, Кимчовец  3б,4,2,3,6,1, Крушова Градина  29,31а,33,30б,17,37,28,20,23,29б,18,35, Маестро Георги Атанасов  34а,49,33,37,26,39,35,28,39а,32, Маточина  1, Ненко Балкански  12, Отец Генадий  13,20,9,18,7,17,21,15,11,19,14,17,2,6,10,4,1,5,8,3,12,Хр Морфова/Отец Генадий, Панайот Пипков  53,42,44,49,51,20,26,30,41,32,27а,47,32а,38,№24,43,35,27,39,34 Помпа,25а,31,28,34,40,21,36,37,25, Проф.Стефан Георгиев/Драгалевци  4, Св.Наум /Драгалевци  28а,48,22,24,32,31а,30а,25,43,27,11б,22а,11,13,16а,29, Христина Морфова  39,15,20,36,22,23,57,18,14,33,31,16,34,12,41,27,53,42,19,37,49,61,43,25,45,21,47,51,24,55,40,40а,26,28,17,55а,30,14а,29,59,26,63-A,61а, Ябълкова Градина  27,25,21,28,23,30,26,64,47,61,70,44,43,57,65,54,38,58,39а,76,55а,36а,48,37а,68,73,56,74,62,63,46,34,31а,39,67,50,72,60,69,Кв.94,33,35,42,53,51,71,41,66,45,40,55,59,36,31,52,32а,32 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Боженци/Никола Паликарски/  2,1, Войводина Могила  64,66,82,60,56а,58,70,82а,54,56,62,87,70а,68,84,60а,73, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Евлия Челеби/Мара Петлякова  78,41,70а,41а,80,74,98,74а,96,68,86,1,76,90,70,92,72,84,94а,37,76а,94, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Звездица/Георги К.Дим./  5,5а,11,7,6,8,9,4, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Княжевска/Валентин Андреев/  4,8,6,7,1 188,10,2а,11,9,2, Комините  6,3,4,2,8,5,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Пл.Сред Село  , Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Сред Село  3,5,8,4,6,3а,2,1,7, Упи Iii- 542, Кв. 66 М.Карпузица  , Цар Борис Iii/Девети Септ.  272,272а, Явор/Цв.Божков/  14,   Павилион На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , Viii-1004aкв.33  , Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Войнишко Въстание  Поща,63, Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Морените  9,2 Упи Ііі-1551, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Упи Ii-104 Кв.33  , Упи V-986 Кв.51  , Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14 На 20.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , Ii-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 20.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 20.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Манастирски Ливади-Запад  Упи Xiii-2237, Кв.27, Синанишко Езеро  29, Тодор Каблешков   №69 Вх.А На 20.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бъкстон  4,5 На 20.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  24 7а,/Ул.Т.Каблешков,24,35 7а, Бул.Бр.Бъкстон   Бул. Бъкстон Бл. 1, Бл. 2, Бл. 3, Бл. 4 Вх. А, Б, В, Бл. 16  67 Одз, Бл. 6, Бл.10, Магазин До Бл. 10, Ул. Ген. Суворов 5, Кафе Лили;, Бъкстон  5,7,7а,6, Тодор Каблешков  14 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Люти Дол  32 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  2, 2-Ра /Ж.К.Бункера/  69,83,Топик На Ул.6,79,55,76,51,53,47,49,3,57,65,59,45,73,81, 3224  , 532  Хотнишки Водопад, 6-Та /Ж.К.Бункера/  31,23, 601-Ва  2, 67-Ма  3,1, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Липа  77, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Малинова Долина  Бункера, Пспв Бистрица,2б, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  128 1-Охрана,165,258,140,138,128 1,67,163б,163а,128 1--Магазин 1,165б, Скакавица  3, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Упи Ii-2281,2282,Кв.11, В.З Мал.Д.  , Явор/Цв.Божков/  14 На 21.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Тодор Каблешков   69 На 22.01.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  2,3, 16-Та /В.З.Малинова Долина/  7,21,13,На Ъгъла Ул.16,8,18,12,20,24,14,6,15,3,9,23,11,19,16,17,В. З. Бункера 999 Упи Vіі, 2-Ра /Ж.К.Бункера/  87,89, 25-Та /Ж.К.Бункера/  11,9,5,3,1,17,21, Бистришко Шосе  92,№91, Луда Река  8 В.З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина  16, Ул. Широки Път  , Упи Xxvi-3212,Кв.9  Ул.Широки Път №14 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Беловодски Път  34 Фитнес,34, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Явор/Цв.Божков/  14 На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   230-Та  , 68134.1979.792  , Vi-1055,Кв.108,Ул.Наум  , В.З. Симеоново - Драгалевци  Ул. Наум 12а,70, Ваклинец  4а,2,8,12,7,10,23,11,13а,15,5,6,3,9,14,1,13,20,4, Драгалевци  , Драгалевци,Упи Ix-1316,Кв.105  , Захари Зограф  13,11,14,12а,20,18,17,16,12,15, Калето  26а,1, Капина  1а,5,14,5а,12,1,2,8,4,10,3, Кимчовец  3б,4,2,3,6,1, Крушова Градина  29,31а,33,30б,17,37,28,20,23,29б,18,35, Люти Дол  32, Маестро Георги Атанасов  34а,49,33,37,26,39,35,28,39а,32, Маточина  1, Ненко Балкански  12, Отец Генадий  13,20,9,18,7,17,21,15,11,19,14,17,2,6,10,4,1,5,8,3,12,Хр Морфова/Отец Генадий, Панайот Пипков  53,42,44,49,51,20,26,30,41,32,27а,47,32а,38,№24,43,35,27,39,34 Помпа,25а,31,28,34,40,21,36,37,25, Проф.Стефан Георгиев/Драгалевци  4, Св.Наум /Драгалевци  28а,48,22,24,32,31а,30а,25,43,27,11б,22а,11,13,16а,29, Христина Морфова  39,15,20,36,22,23,57,18,14,33,31,16,34,12,41,27,53,42,19,37,49,61,43,25,45,21,47,51,24,55,40,40а,26,28,17,55а,30,14а,29,59,26,63-A,61а, Ябълкова Градина  27,25,21,28,23,30,26,64,47,61,70,44,43,57,65,54,38,58,39а,76,55а,36а,48,37а,68,73,56,74,62,63,46,34,31а,39,67,50,72,60,69,Кв.94,33,35,42,53,51,71,41,66,45,40,55,59,36,31,52,32а,32 На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   13-Та /Ж.К.Бункера/  10, 16-Та /В.З.Малинова Долина/  14,42,53, 17-Та /Ж.К.Бункера/  9,4,3,6, 18-Та /Ж.К.Бункера/  7,1,4,3,5,Кв.8, 19-Та/275/  12,4,10,1,16,5, 22-Ра /Ж.К.Бункера/  , 23-Та /Ж.К.Бункера/  5, 25-Та /Ж.К.Бункера/  27,25,33,45,31,23,35,29,27а, 26-Та /Ж.К.Бункера/  4,8,2,3,5,6,10,7, 27-Ма /Ж.К.Бункера/  16,20,34а,42,40,36,22,26,52,14,10,38,12,30,27,18,46,24,34,44, 28-Ма /Ж.К.Бункера/  16,7, 29-Та  4,10,2,3,6,1а,14,12,1,Вила, 30-Та  3,5,2, 31-Ва /Ж.К.Бункера/  6,9,2,3,41,4,7,5, 32-Ра /Ж.К.Бункера/  13,1,15,12,8,5,4,7,3,11, 33-Та /Ж.К.Бункера/  10,4,1,8,7,6,2, 34-Та /Ж.К.Бункера/  1,2,4, 38-Ма /Ж.К.Бункера/  9, 601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Viii-581, Кв.10 Малинова Долина  , X-639,Кв. 6  , В.З. Бункера  Вила,Разширение/, Вз.Малинова Долина-Герена,Упи Ii-562,Кв.11  , Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Зелени Връх  3, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Малинова Долина  Ул. 25 № 41,П-Л 11-573, Маргаритка  7, Мургана  2, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Папур  33, Пейова Бука  7, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Соколна  4, Ул. Трилистник  5, Упи І-Снс Кв.12/Ул.Луда Река 12  , Явор/Цв.Божков/  14 На 23.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Бъкстон  №29 Вх.В На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   230-Та  , Ангел Букурещлиев  14,1а,6,12,3,7,10,5,8,5а,1,2, Капина  1а,5,14,5а,12,1,2,8,4,10,3, Люти Дол  32, Маестро Георги Атанасов  33,37,26,39,35,28,39а,32,24,22,33,22а,29,31, Отец Генадий  Хр Морфова/Отец Генадий,17, Панайот Пипков  20,26,30,41,32,27а,47,32а,38,№24,43,35,27,39,34 Помпа,25а,31,28,34,40,21,36,37,25, Папрат  41,18, Христина Морфова  39,15,20,36,22,23,57,18,14,33,31,16,34,12,41,27,53,42,19,37,49,61,43,25,45,21,47,51,24,55,40,40а,26,28,17,55а,30,14а,29,59,1,17,6,4а,4,5,9,14,3,13,10,8,2,7,11, Ябълкова Градина  27,25,21,28,23,30,26,64,47,61 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   16-Та /В.З.Малинова Долина/  4, 29-Та  39,62,Вила,34,27, 38-Ма /Ж.К.Бункера/  36, 601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, В.З. Бункера  П-Л 909, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Явор/Цв.Божков/  14 На 24.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Бъкстон  №29 - Вх. Г Община Връбница   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Волуяк:   Божур  31,18,43,16,41,22,14,39,21,24,27,23,28,В Двора На Ткзс,19,25,20,17,Бивш Стоп. Двор,35,15,№37,30,26,37,32,29,33, Огоста  Мдм Тим Импекс Оод -Склад, Пламък  7, Сердика  5,Бившо Ткзс В Стоп. Двор, Упи Xv-380 Кв.30 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Надежда 6  615 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Връбница-2  0 6 17,636, Златен Клас  Упи Iv-590,617 617, Надежда 6  636 - Хранителни Стоки,636,Со Район Връбница,617,Сладкарница В Тп На 20.01.2020 Г. /12:00 - 16:15 Ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   Алеко Константинов/Васил Го  4,7,6,3,9,8,9 Р-Н Връбница,2,5,1, Захари Стоянов  7,13,46,32,48,29,39,36,19,41,30,18,5,17,42,40,14,28,12,31,38,11,26,16,21,44,33,35,22,8,24,37,9,20,10,15,23,56,25,9а, Ивайло  1, Иван Вазов  14,55,21,27,3,31,19,26,6,39,25,53,10,37,23,4,57,61,22,35,33,20,12,36,59,24, Любен Каравелов  2а,11,23,2б,9,19,14,36,28,17,27,1,29,34,2,6,22,16,25,8,31,33,3,20,21,4,10,24,7, Мичур  41, Момина Сълза/13/  7,5,15,10,6,1,16,2,3,13,11,9,18,3a,14,8,4,12, Папрат  6,13,7,2,8,12,1,10,11,3,5,9,18,4, Пенчо Славейков  4,1, Росна Китка/31/  63,27, Упи Xxii-925,Кв.9  , Хайдутин/11/  16,5,11,9,7,14,18, Явор/12/  12,1,5,4,2,13,11,6,3,10,16,14,7,8,9 На 20.01.2020 Г. /12:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Захари Стоянов На 22.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Надежда 5  522 На 23.01.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./ -  София:   357-Ма/Връбница/  10,4,3, 363-Та/Връбница/  1, 364-Та/Връбница/  5, Адам Мицкевич/Раб.Класа/  №1,1, Ведрина  7,2,4,3, Европа/Баба Парашкева/  8 6,4,6,8,8 5,8 3,4,8 4,5, Подкрепа  36,30,16,38,15,34,14, Сливница  6, Упи 1-682,Кв.46 Община Възраждане   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Перник  87, Царибродска/Никола Шопов/  №77-83 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Царибродска/Никола Шопов/  №77-83 На 21.01.2020 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  София:   Перник  87 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Царибродска/Никола Шопов/  №75, 77-83 На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски  96,88,127,90, Люлин 4  417,419, Осогово/Пело Пеловски/  38-40,32,35,32-34,36,№30,30, Цар Симеон  85 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Пиротска/Трети Април/  130 Вх.Б,130 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Георг Вашингтон  28,24 Община Изгрев   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 47 Вх.А,Б,В,Д,Ж,   Блок 47-48 Вход А,Ж,   Блок 43 Вх. Б На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 47 Вх.А,Б,В,Д,Ж,   Блок 47-48 Вход А,Ж,   Блок 43 Вх. Б, Димчо Дебелянов  5,18,14 84,84,16,7, Драган Цанков  21, Фредерик Жолио Кюри  156 2,16 155,17 2,15 3,15,19 1,17,16,156 3,15 156 Община Илинден   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Илинден  79, Найчо Цанов  172, Пиротска/Трети Април/  79,79, Тодор Александров/Н.Цанов/  177,179 79 Община Искър   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Бусманци:   004035  , 0109.1425.652  , 10-Та  Площада,Центъра, 6-Ти Май(Ул.8-Ма)  4,6,2,10, 736  , I-649, Кв.5б  , Iii-134, Кв.12  , V-44  , V-512, Кв.56  7, Xvi-271, Кв.26  , Xxxiv-644 Кв.11  Вр.За Строителство, Асен Игнатов(Ул.16-Та)  8,2,14,22,4,6,9,5,7,21,13,11,10,1,12,3,15,16,23,25,20,18,19,32,28,24,29,27,26, Беговица(Ул.2-Ра)  10,8,6,29,1,23,13,15,9,4,7,2,5,19,17,11,21,3, Владимир Георгиев(Ул.4-Та)  22,25,30а,24,32,21,23,19,30,26,27,34,40,29,31,36,38,4,2,7,6,12,10,13,5,1,17,14,16,8,20,11,3,9,15,18, Вучко Игнатов/Ул.23-Та/  5,14,8,9,7,4,1,6,2,3,10,11,12, Ген.Гурко(27 И 10)  50,50,3,21,6,22,12,5,8,8б,4,26,1,№1,18,11,14,16,2,7,10,17,13,9,15,20,8а,19,30,Помпа,Упи 24-340,28,24,42а,42,12,59,40,61,63,57,32,25,30,23,31,27,40,39,51,43,33,36,49,25,44,35,53,34,41,38,46,45,48,55,29,37, Гълъбец(Ул.25-Та)  14,6,5,11,12,3,8,1,4,9,2,7,10, Д-Р Ив.Стаменов/Ул.24-Та/  4,2,3,1,13,9,7,12,6,10,11,8,15, Детска Радост(Ул.30-Та)  6,4,2,1,3, Елин Пелин  2, Кирил И Методий(12 И 14)  14,15,3,8,11,10,12,5,16,13,2,9,1,6,7, Крива Ливада(Ул.3-Та)  17,5,23,28,15,9,18,21,1,26,8,11,25,32,4,22,2,3,6,19,16,30,13,14,20,12,34,24,10,40,42,27,27а,31,33,36,29,38,35, Лашова(Ул.15-Та)  1,5,8,4,2,3,6,2а,10,5а,4, Ловджийска(Ул.22-Ра)  4,2,1,3, Милин Камък(Ул.17-Та)  6,4,2,1,8,3,7,5, Мома Ирина (Ул.5-Та)  6,4,2,8,10, П-Л Vііі, Кв.19  Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул.11-Та)  30,13,10,24,1,14,18,9,5,26,16,4,7,12,11,3,28,34,36,5,40,17,15,42,38,44,19, Пробуда(Ул.6-Та)  2,5,1,3,7,13,20,11,15,9,17,12,6,19,14,8,10,16,4,21,23,25, Просвета(Ул.1-Ва)  4,3 А,6,11,16,65 Оу,9,2,3,14,10,13,12,8,7,5,22,30,15,21 Упи Xix-389,388,386 Кв.26а,26,19,18,17,23,16,20,24, Пчелина(Ул.20-Та)  1,10,14,5,11,2,8,12,6,16,7,4,3,№11,9, Родината(Ул.21-Ва)  56,24,3,20,5,7,2,18,22,4,12,14,8,10,1,6,32,25,54,26,42,30,48,50,36,52,34,28,11,38,46,17,40а,21,40,23,19,13,9, Средно Ливаде(Ул.31-Ва)  5,8,3,4,2,7,11,6,13,9,10,1, Сух Искър(Ул.13-Та)  3,4,5,1,2, Татарски Път(Ул.26 И 28)  34,17,15,40,44,7,13,36,28,11,20,32,5,9,38,19,3,30,22,26,42,24,12,10,14,2,16,8,1,4,6, Троянски Път/18 И 19/  1,6,2,8,3,11,5,7,4, Циклама(Ул.7-Ма)  14,Пи 607, К.Л. 509,510,7,9,11,13,1,8,2,10,4,6, Чукура(Ул.29-Та)  6,2,8,4,10,4а На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Казичене:   Фармапарк  19 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Кривина, Общ. Столична:   Балкан/Костадин Георгиев/  19-21, Градина/3-Та/  4 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Бусманци  До Гробищата,Ул.Гурко 50,Помпа,А.Игнатов 31,Стоп.Двор,Помощно Стопанство,39а,17 Ул.Владимир Георгиев,Ул Сух Искър 7,Стар Тп, Ген. Гурко  39, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 1  Блок 170, Вха, Блок 62 Вх. Б,В,Г,Д,Е, Блок 71 Вх.1,2,3,4,6 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба  Блок 170, Вха, Блок 62 Вх. Б,В,Г,Д,Е, Блок 71 Вх.1,2,3,4,6 Община Красно Село   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  42 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Луи Айер/Никола Каменов/  9 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Пирински Проход  31, Смърч  26 На 20.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Славия/Девети Септември/  Еврофутбол, Моят Магазин (Отпред), Бл. 3, Бл. 4, Бл. 5, Бл. 2 Вх. А И Б, Бл. 1, Магазини Пред Бл. 1, Бл. 11 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Метличина Поляна/Васил Ленк  Бл.38 Вх.Б На 21.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Лагера  Упи Xi-900, Кв.53,42,43, Лагера  Бл.42, Лагера   Бл.43 На 21.01.2020 Г. /10:15 - 12:00 Ч./ -  София:   Майор Горталов    3-5 Вх А И Б ,Бл.31б,Бл.31а 31б,13,13а,,14,16,18,Хидрофорна Уредба, Тодор Каблешков    4,6, Цар Борис Iii/Девети Септ.    Iii 167,169 На 21.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ген. Суворов  2,4,4,16,6,8,14,14а,16,18,20, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  1е, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/   Експериментален Бл.1, Бл.2, Бл.3, Бл.4, Бл.10 ., Майор Горталов  14б,Бл.31а,14а ,1 Пицария ,3-5,7,9, Мотописта  5,10е, Мотописта  4е,10,2е,10е, Чучулига  6.8 На 22.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ген.Стефан Тошев     24 , 26;, Дечко Йорданов   36 , 38 , 40, Дойран  28а,28,26, Красно Село  Бл.,202,203, Красно Село    Бл.5 ; Бл.6 , Бл.192 , Лелинска Чука  3,5, Пирински Проход     24 , 24а , 25 , 26 На 22.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Гоце Делчев/Емил Марков/  Упи 32-Кв.314, Дебър  16,17,26,19,29,16-26 ,22 Дг 93 „Чуден Свят“, Дебър    39 , Дойран  22, Красно Село  3, Красно Село    Бл.2а, Бл.5, Бл.7,  Одз  93 Чуден Свят , Хубча  8а,№8 На 23.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бъкстон  15 Зад Бл.207а,205, Красно Село  Бл.206,205,204,207, Пчела  27,4,206,4 Зад Бл.207а На 23.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  1 196, 197, 198, Завалска Китка  2 Ателие,6,4,2,2 Гараж 1,2 А,2,2 Гараж, Красно Село  198,196,195,197, Красно Село  Бл.208а,207,204а,205, Оф Клуб + Кафе Срещу Хали Борово  , Пчела  15, Хубча  24,24 Ат.1,24 Ат.3,24 Ат.2,22,195, Царица Елеонора/Коста Пе  17а,23а,21,14,25,16,10,12,14 Портиер На 24.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бул.Т.Каблешков    №72,И 74-Комбо 1 , Ж.К. Гоце Делчев  Бл. 241 От Вх.А До Вх.Ж,Бл.237вх .А,Б,И В,Бл.236 От Вх.А До Вх.Ж,Сграда До Тп Бл.236, Ж.К.Гоце Делчев    Бл.238вх 8,9 И 10 Бл.232,231 , И Офис Tv Net,Бл.239 Вх А,Б,В И Г На 24.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ж.К. Г. Делчев    Бл. 234, 235, 236, 237; Магазин Сба, Иван Йончев  3, Красно Село  Бл. 200 ,201, Ул.Леринска Чука     3.5.7 Община Кремиковци   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Еделвайс /Кремиковци/  13,6,8,3,15,18,14,11,16,7,1,9,2,4,10,5, Еделвайс/Общ.Надежда/  16, Княз Борис 1 /Кремиковци/  18,6,4,5,10,16, Кремиковци  31,38,41,33,36,37,35,32,34,40,39,44,42,11, Люляк /Кремиковци/  3,1,4,2, Момина Сълза /Кремиковци/  4,6,3а,3,8,5,2,7,1, Панайот Волов /Кремиковци/  2,4, Райна Княгиня /Кремиковци/  26,11,9,8,18,29,28,14,12,25,27,19,20,16,6,22,23,10,13а,30,15а,15,34,21,24,32,13,17, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  94,81,104,93,73,75,69,85,92,67,84,79,88,91,98,83,71,88а,86, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/  14,13,16,25,9,18,17,21,20,22,19,11,12,15,5,7,1, Света Вода /Кремиковци/  6а,3а,5,7,8,6,4,3,1, Света Петка /Кремиковци/  4,4а,1,2, Стефан Халачев /Кремиковци/  20, Странджа /Кремиковци/  9,5,3,7,1 Община Люлин   На 20.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 8  802 На 21.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-A,743,734,735 На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-A,743,736 На 23.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-Б,743,744,736 На 24.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-Б,741,742 Община Младост   На 20.01.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  София:   Александър Малинов  79б,79а,79б,79б, Александър Малинов  79б,79б,79б,79а На 20.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 4 Вх 1 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  София:   В.З. Малинова Долина - Ок.Път  Упи Xl-862 Кв.7, Малинова Долина Кв.4,Iii-2800  , София Парк  16 З,16а,Бл.16в,Бл.16в,Бл.16д 16д,16 З,16 Б На 21.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 4 Вх 2 На 21.01.2020 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост 3  319,320 На 21.01.2020 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Младост 3  Пред Бл.350,394,349,1 348,До 350,До 349,346,348,350 На 22.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 261в Вх 1 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Младост 4  485,485 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Младост  2 248а, Младост 2  231,2 234,30 Тц,231,234,Срещу Бл.236,235,М/У Бл.235 И Бл. 236,236, Свети Киприян/К.Каприелов/  30 Тц,30 Тц Маг.11, Упи Iii-129, Кв. 12 На 22.01.2020 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Александър Малинов  Прякя С Ул.Св.Киприян-Тб3-1439, Андрей Ляпчев/Универсиада/  74,72, Малкият Принц  4, Младост 2  224 С/У,224,223 До Бл.223,223,230,225,До 224,С/У 224,224,До Бл.222,224до, Проф. Д-Р Васил Златарски  4,4 На 23.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 261в Вх 2 На 24.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 261г Вх 1 На 24.01.2020 Г. /09:15 - 17:00 Ч./ -  София:   Д-Р Атанас Москов  5, Д-Р Атанас Москов  5, Младост 3  438, Младост 4  439а,435,425,До 435,439, Младост 4  До 435,438,435,439, Упи 2-539 Кв. 13 Община Надежда   На 20.01.2020 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Жк. Толстой Бл 28  , Лев Толстой  51-Павилион,53,51, Толстой  53 Община Оборище   На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Васил Левски  112, Оборище  93 Община Овча Купел   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, Xviii-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  Пи 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище Пи №195, Дон  50,30, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,Упи 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,Упи V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, Упи Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   647-Ма/560/Овча Купел/  3,1,5,4,7,6,Кв.61,8, 740-Та/Овча Купел/  5а, 747-Ма/Овча Купел/  1,5,2,3, 749-Та/Овча Купел/  2,1,4,5,2а,3, Viii-9969  , Венец  1, Горна Баня  Упи Хlvіі-989 Кв.55,Упи Xlvіі-989 Кв.55,Упи Ііі-1147 Кв 71а В.З.Г Баня,Ул. Обзор №29,С/У Ул.Обзор 52, Каменица  44,48,23,60,36 А,58,40,36,50,31 Стр.Табло,21,54,31,38,19, Каменица,Упи Iv-102,Кв.59  , Лазур/Горна Баня/  И Обзор, М.В.З.Горна Баня  , Невен/Горна Баня/  7,.7, Обзор  60,34а,44,54,36,64,59,42,51,58,34,24,40а,48,Ст.С/У 48,18,28 Къща,56,54а,52,38,28,46,65,40,И 747,53,26а,63,26,Упи-Ііі-928 Кв.72,61, Овча Купел  , Софийска Панорама  11,7,11а,7а,5,1,9, София,Горна Баня,Упихііі-57,Кв.28  , Упи Xl-989.Кв.55  , Упи Xxiii-9970,Кв.59  , Упи Ххх-1146,1147,Кв.55  , Упи-I-1387,Кв.71а На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   740-Та/Овча Купел/  Строеж,23,26,27,25,24, Белите Борове  32, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/  , В.З. Горна Баня  Ул.Стубело, Две Липи, Вейниче, В.З. Горна Баня Упи I-920  Кв 81 Упи I-920, В.З. Горна Баня, Упи Xі-1055, Кв.80  , Вейниче  7, Горна Баня  Упи Vііі-1144 Кв.84,Упи Хvі-1012 Кв.54,Кв.556,П-Л 468 К.Л.465, Две Липи  11,9,В.З.Горна Баня Упи Хvі-1048, М-Т Горна Баня  Упи Xxix-1004, Кв.54, М. Стубело  , Обзор  82,Кв.54,82,68,71,82 Упи-933 Кв.80,М.Биримирска Поляна,Кв.54в, Олдашевец  2,3, Равнище/Кънчо Стоилов/  , Св.Крал/Кирковска Трибуна/  46 На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Овча Купел  405  Вх.Е, Ж, Овча Купел 2  31 Вх.Б, Г На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   575-Та/Кв.Левски/  26, 756-Та/Овча Купел/  7, 757-Ма/Овча Купел/  29а,26,29,№24, 760-Та/Овча Купел/  3,2а,2, Бисерно Изворче/Горна Баня/  , Лозище  25 Кв.Горна Баня, Николай Хрелков  35,33а,29,33, Подлозище  105 На 23.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Житница   22, 24, Склад За Строителни Материали, Цех Бъргър, Складове За Млечни Продукти &Quot;Герма 95&Quot;, Домостроителен Комбинат Община Панчарево   На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Кокаляне:   37914.6848.1617  , Вилна Зона Бяла Нива  , Грамада  5,11,10,12, Димитър Благоев  39,38,26, Лъката  16,20,18,21,17а,11а,19,14, Петров Кладенец  21, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев  35,36,33,10,32,14,4,27,45,12,51,39,3,18,20,41,6,53,40,24,Упи 2804,Къща,13 На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Цар Иван Асен Ii  53,28 На 26.01.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Вилна Община Подуяне   На 23.01.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   571-Ва/Кв.Левски/  1а, Xvii-147,Кв.25  , Левски Зона В  36,36, Левски Зона Г  28,29,С/У 29,28,29,36,28,С/У 29/Кафе Сладкарница,До 28 Тп,Супермаркет &Quot;Ивел&Quot; Добл.29,29,28,1 До Бл28,28,С/У 29/Кафе Сладкарница,29,28,С/У 29,До 28 Тп,36,Супермаркет &Quot;Ивел&Quot; Добл.29,36,29, Левски Зона Г  10,1,До 10, Металург  27,27, Поп Грую  104б,106а Пав.Закуски Пред Маг.Домко,Плувно Развлекателен Комплекс, Станислав Доспевски На 20.01.2020 Г. /08:45 - 11:15 Ч./ -  София:   Васил Петлешков  112,34,112, Кап. Георги Мамарчев  34,32,30, Панайот Хитов  7 Арт Колеж,11,7, Панайот Хитов/Вела Пеева/  12,10,8, Хаджи Димитър  112 А,Тп До Бл.113,113,113 Б,112а,112,114,113 На 21.01.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Владимир Вазов  Ъгъла С Ул.Доспевски- Магазин,Ул.Ст.Доспевски-Кв.Левски В,69, Ген. Климент Бояджиев  1, Левски Зона Г  Упи 3 60 Кв.17,Кв.17 Имот 60,Упи 3 60св.17,Упи 360 Кв.17,31,31,30,Тп До Бл.31,31, Станислав Доспевски  101,101, Упи Ix-,Кв.21  Пи-68134.601.172 На 22.01.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Васил Кънчев  40 Офис /Автосервиз,11,36,40 Мазин-Офис,34, Резбарска  117,178,25 Авточасти,177,7,1, Хаджи Димитър  178,До 130,6,11,11а На 22.01.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Хаджи Димитър Бл.54 Вх.А,Б На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Поручик Георги Кюмюрджиев  16, Поручик Неделчо Бончев/Искъ  10, Упи Vi -69,220,221 Кв. 25 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Цанко Дюстабанов 3а Община Сердика   На 21.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лавандула  10, Николай Райнов  8,2, Николай Райнов/Рационализат  8,10,2, Поручик Орозов  11,2,9-А,13,21,23,2-А,13-А,15,25,4,5,19,7,17,8,6,3,9, Роман  5,9, Роман/Септемврийче/  8,6,1,3,5,9,2,6а,4,7, Столетник  6, Сулина  20,16,16г,16б,22,16в,26,24,16а,18, Училищна  25,13-А,10,23,21,17,19,15б,8,12-14,9,15-Б,15а,11,15,13,15-В, Христо Станишев/Чавдарче/  47,54а,60а,59а,60,49,62,53,55,55а,51,54б,54,61,56 На 21.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл.207 Вх-Б На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Карлово  14 На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Банишора  26 Вх-Б, Фондови Жилища  215а Вх-В На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл.207 Вх-В На 23.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл.207 Вх-Г Община Студентски Град   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Методи Попов  11 Вх.А И Вх. В Община Триадица   На 20.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Кестенова Гора   25, Тулча/Петър Богданов/  44,37 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  23 На 21.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Гоце Делчев/Емил Марков/  103,113, Тулча/Петър Богданов/  43,41 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Тодор Джебаров    47-49 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   ”Гоце Делчев,Мотописта    Бл.2е Вх.1 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Нишава/Георги Аврамов/  163, Стрелбище  7б На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Червена Роза  95 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Нишава/Георги Аврамов/  98

comment 0
visibility 2288
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 2-6 декември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 02 декември – 06 декември  2019 г, включително:   СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 02.12.2019 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 03.12.2019 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банкя, Общ. Столична:  7-ма 15, 13, 4, 6, Вила, 9, 1, 2, 7, 3, 11, Александър Стамболийски 118, 136, 103, 75, 69, 138, Бунгало, 89, 110, 107, 99, 93, 95, 77, 8, 81, 111, 109, 9а, 132, 105, 83, 126, 102, 87, 100, 73, 85, Вила, 105-107, 91, 71, 97, 112, 124, 140, 142, 116, 122, 79, 120 УПИ Хіі-17, кв.1, 6а, 108, 128, 130, 101, 113, 115, 11, 96, 114, 104, Горски път , Гоце Делчев 8, 5, 15, 11, 21, 6, 18, 17, 7, 9, 13, 19, 27, 22, 14, 12, 13а, 3, 29, 1, 20, 25, 4, 10, 21а, 2, Никола Йонков Вапцаров 13, 17, 19а, 21, 15, 11, 2, 1, 17а, 5, 15а, 3, 21а, 7, Пенчо Славейков/Д.Хаджидимо 1, ПИ 02659.2192, ПИ 02659.2249.96 , Христо Ясенов 9а, 3, 1, УПИ 17-34, 3а, 7, 8, 5, 11, 3 А, 17, 10, 13, 16, 23а, 19, 9, 15, 21, 23 На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  269 кв.42 , Ix-2931 , VII-7132, кв.41а , Авлига 3, 1, 6, 1а, 5, 8, Васил Петлешков 4, кв.39 УПИ ХІІІ-3000, Елиса №6, Изгрев , Кочо Честименски 2, Перуника/Х Конгрес На Бкп/ 21а, къща, 14, 24, 7, 22, 32, 28, 25, 20, 23, 11, 16, 21, 15, 26, 12, 27, 13, 19, 32а, 18, Райна Княгиня 1, 3, София 81, 68а, 98в, 75, 138, 173, 111, 74, 66, 137а, 132б до Хлебозавода, 119, УПИ 1-1735 кв.43, 114, 94, 62, 83, 69, 140, 62а, 139, 134, 118а-120, 122, 68, 102, 116, 91, 102б, 89, 92, 129, 100, 98, 108, 149, 98 З, и ул. Авлига, 132, 79, 84, 93, 103а, 81а, 76а, 135, 86, 98б, 103, 145, 71, 105, 106а, 120а, 77, 108в, 123, 73, 120, 130, 113, 118, 108г, 88, Строеж, 90, 98а, 115, 96а, 104, 82, Временно Строително Табло, 137, 100а, до Хлебозавода, 147, 76, 151, 102 А, 80, 127б, 94а, 78, 128, 141, 97, 67, 117, 106, 70, 128а, 121, 87, 85, № 117, 126, 130а, 110, 131, 95, 125, 101, 127, ул. София , УПИ VI кв.1 , УПИ VII-2743 кв.7 , УПИ ХхVііі-539, кв.43 , Хан Аспарух 4б кв. Изгрев, 4а, 4, 1, Чавдарица 4, 174, 1, 4а На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Иваняне:  ПИ 32216.2340.57 На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Алое 4, София 125, Хан Аспарух 4 На 03.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  02659.2194.3015 , 893 кв.70 , Бор 16, 39, 35а, 19а, 20, 14, 27, 35, 18, 33, 30, УПИ 9/1706 кв.45а, 37, 15, 23, 41, 37а, 28а, 28, 26а, 31, 32, 21, 24, 17, 22, 29, 14, 12, 6, 7, 1а, 19, 2, 3, 6а, 5, 10 Вила, Булаир М/У 27/29, 56, 60, 21, 78, 74, 72, 64а, 52, 70, 48, 25, 76, 27, 54, 29, 74а, 27а Имот Пл. №2133, 50, 78а, 19, 46, 58, 68, 62, 66, В.З Банкя, УПИ XXIII-870, кв.70 , Вежен 1, 5, 7, Ела 1, Иларион Макариополски/9 Сеп 28, 54, 54а, 50, 41, 31, 37а, 51, 62а, 39, 44а, 40, 52, 29, 47, 57, 46, 56, 48, 60, 45, 66, 35, 64, 68 Стр.Табло, 44, 37, 33, 56а, 62, 43, Момина Сълза 5, 12, 25, 16, 4а, 4, 28, 14, 10, 24, 11, 39, 24а, 7, 8, 15, 19, 21, 6, 9, 23, 1а, 13, 1, 28а, 27, 2, 2а, 18а, 17, 20, Оборище 2, 2а, 7, 3, 4, 10, 1, Роза 33, 60а, 68, 36а, 35, 40, 37а, 41, 34, 44, 72, 46, УПИ ІV-643, кв.52, 64а, 37, 70, 62а, 43, 42, 64, 39, 48, 36, 58, 57, 31, 74, 76, 60, №62, 45, 38, 50, 66, Цар Освободител 30, 62, 50, О Павилион, 38, 26а, 52, 58, 40, 22, 20, 24, 18, 48, №38, 78, 60, 64, 42, 66, 56б, 56, 34, 54, 28а, 78а, 24а, Шипка 1, 2, 3, №2, 4, 5 На 03.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Иларион Макариополски 42 На 03.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Ела/Стоян Стойков/ 2 На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  ул.Ручей ул.Ручей На 05.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  11-та Вила, Булаир 6, 2а, 14а, 8, 8б, 2, 4, 14, 10, 8а, 1, Лале 2, 7, 9, 8, 4г, 4, Републиканска 21, 11, 3б, 15, 8, 23, 22, 32, 16, 36, 6, 12, 20, 26, 1, 2, 10, 27, 28, 14, 9, 16а, 24, 19, 4, 18, 38, 13, 5, 25, 17, 15а, 30, 7, 3, Рила 20а, Ропотамо 22, 26, 11а, 14, 11д, 17, 24, 12, 28, 18, 16, 15, Свобода 8а, 10а, 8, 4, 6, 10, 2, 12, 1, Славейче 5, 1, 9, 5а, 10, 4, 8, 3, 6, 12, 14, Стефан Стамболов/Будишин/ 110, Тинтява/Сърп и Чук/ 4, 1, 2, 4а, 2а, 3, Цар Симеон 76, 26, 32, 23а, 29, 23, 28, 45, 9, 68, 51, 20, 34, 20а, 36, 72, 45а, 14а, 60, 17, 47, 21, 64, 14, 30, 44, 17а, 52, 37, 42, 16а, 51а, 31, 13, 25, 8, 56а, 59, 66, 56, 74а, 39, 25а, 35, 15, 33, 70, 19, 78, 16, 31а, 74, 50, 48, 43, 24, 46, 49, 40, 18, 38, 2, 1, 13, 5, 9а, 21-23, 9, 7 На 05.12.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  25-2311, кв. 119 , Булаир 6, 2а, Лале 2, 7, 9, 8, 4г, 4, Рила 20а, Ропотамо 22, 26, 11а, 14, 11д, 17, 24, 12, 28, 18, 16, 15, Свобода 8а, 10а, 8, 4, 6, 10, 2, 12, 1, Славейче 5, 1, 9, 5а, 10, 4, 8, 3, 6, 12, 14, Стефан Стамболов/Будишин/ 110, Тинтява/Сърп и Чук/ 4, 1, 2, 4а, 2а, 3, УПИ XXI-1253 кв.121 , Цар Симеон 49а, 42, 76, 26, 32, 23а, 29, 23, 28, 45, 9, 68, 51, 20, 34, 20а, 36, 72, 45а, 14а, 60, 17, 47, 21, 64, 14, 30, 44, 17а, 52, 37, 42, 16а, 51а, 31, 13, 25, 8, 56а, 59, 66, 56, 74а, 39, 25а, 35, 15, 33, 70, 19, 78, 16, 31а, 74, 50, 48, 43, 24, 46, 49, 40, 18, 38 На 06.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Изгрев , ПИ № 32216.2292.2254 , Стефан Стамболов/Будишин/ 146, 142, 148а, 156, 150, 154, 152, 152в, 144, 216, 148, 150а, 152б На 06.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Петър Будинов 156 Община ВИТОША   На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра , 22-ра , 22-ра , VIII-1004aкв.33 , Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая кв.75 кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ ІІІ-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 кв.33 , УПИ V-986 кв.51 , Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 02.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-ра , II-3477, кв.916 , Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 02.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 03.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 04.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 1-ва 5 ул. Цар Крум, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цветарска 25, 21 На 02.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  643-та/Витоша Овча Купел/  12, Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/  5, 13, Багра  9, 11, Грамос  3, Дрян/643-та/  4, Елша  5, 9, 22, Еровете  27в, Камен Дял  11, Медвен/Маргарита Георгиева/  6, Планинец  8, 21, Преки Път/Димитър Монов/  59а, Прохлада  24, 34, Цар Борис III/Девети Септ.  257б, 263а, 281,  295, 355 На 03.12.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София:  101-ва 14, 106-та 5, 13, 4, 2 Киноцентъра 1, 2, 9, 11, 1, 7, 15, 107-ма/Драгалевци/ 6, 10, П-Л 203, 8, 1, 16, 2, и ул.109, 12, 108-ма 1, 4, 5, 2, 3, 108/Драгалевци/ 6, 13-та/Драгалевци/ 4, 1, 3, 202/Драгалевци/ 2, 3, 1, 5, 204-та 9а, 12, 6, 8, 10, 4, 204-та/Драгалевци/ 1, 9а, 7, 5, 205-та /Драгалевци/ 5, 209-та/457/ 23, 4-та/Драгалевци/ 46, 35, 31, 5-та /Кв.Симеоново/ 7 кв.Драгалевци, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 5, 9, 11, 2, 8, 4, 7, 10, 12, 6 ул.5а, 12 ул.5а, 17, 18, 14, 6-та/Драгалевци/ 16, 15, 24, 20, 13, 17, 19, 21, 22, 18, 7-ма/Драгалевци/ 2, 3, 5, 6, 1б, 12, 1, 8, 1в, 1а, IV-1053 кв.30 , V-47, кв.17 , XV-1074, кв. 30 , XVIII - 584, кв.7 , Боянска /Драгалевци/ 3, 51, 1, Веселин Стоянов/109/ В.З.Киноцентър/ 19, 7, 9, 6, 15а, 3, 14а, 12, 18, 13, 8, 17, 1, 4, 11, 15, 5, 14, 10, 12а, Вз Киноцентър 1 Част , УПИ XIII-1075 Ul=30, Димитър Ненов 4, 16, 14, Екатерина Божилова 48, 44, 33, Иван Богданов 17, Киноцентър I-ва Част Прозирна Ограда, Марин Големинов 14, местност Киноцентъра , Нарцис/Методи К.Димитров/ 58а, 60, 43, 54, 49, 62, 72, 52, 74, 64, 45, 51б, 70, 53, 39, 76, 51а, 56, 47, 51, 41а, 68, 58, Патриарх Йоан Дебърски 3, Проф. Боян Пенев 24, 11, 22, УПИ I -199, кв.14 Киноцентър I Б Част, УПИ VIII-1134, кв.15 На 03.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  212-та/Драгалевци/  4, 16, Акад.Петър Динеков/445-та/  23, Кимчовец  33, Светулка  2 На 03.12.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София:  614-та 2а, Букара/Дим.Грънчаров/ 24 А, Ген. Кутузов 53а, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Морени/Червена Искра/ 1, Радин Дол 4, 8, 6, 4 Б, 2 А, 2а, 2, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, ХI - 200 0 Ме.Гърдова Глава, кв.181 На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Преслав 1, Цар Борис III/Девети Септ. 331, 311 Ателие1, 325, 311, 353, 311 Магазин, 355, 347, 315, 329, 351, 311 Ателие2, 357, 359, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 04.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  717-та/Витоша/  9, 722-ра/Витоша/  11, 776-та  12, Витошки Извори  3, 8, Люти Дол  10, 12, 13, 19, 32, Полско Цвете  22, 48а, 54, 66, Църквище 20 20, 22, 24 На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 05.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Владая:  Боев Рид  6, Елен  27, 29, Елен 19, 27, 29, Елешница  7, Любомир Миланов  53, 61, Маргаритка  10, Морените  3, Страната  8, Янкино Усое  1 На 06.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Люти Дол 7а, 41, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 06.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Владая:  Алеко Константинов/К.Димитр 12, 29, Бели Брег  9, Боровинка 14, Владая , Любомир Миланов  22, 29, Равнище 18, Спортист 1, Тополите  10, Чаладинка 24 На 06.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/ Община ВРЪБНИЦА   На 04.12.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Клиент Транстерминал Оод:  Обелско Шосе №11 На 02.12.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София:  Обеля 1 до 117, 116, 117, Панчо Владигеров 110 На 03.12.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  3-ти Март/Септември/ , Александър Стамболийски 27, Блато/21/ 6, 4, 2, 8, Васил Левски/Мраморско Шосе 6, 9, 18 Р-Н Връбница, 13, 1, 2, 12, 4, 7, 14, 20, 9а, 11, 10, Върба/9/ 3, 11, 9, 1, 14, 16, Емилиян Станев/22/ 4, 10, 9, 1, 7, 11, 2, 6, 13, 5, Кладанчето 2, 1, 2б, 3, 4, 6, Любен Каравелов 31, Мичур 45, 42, 47, 44, 27, 6, 21, 19а, 34, 31а, 56б, 48, 52, 56, 31б, 58, 19, 46, 37, 40, 38, 30, 31, 23, 28, 62, 54, 43, 35, 25, 39, 33, 29, Мичур /УПИ V, кв.24/ 38, Момина Сълза/13/ 11, 2, Орхидея/8/ 1, 8, 2, 5, 3, 7, 4, Папрат 20, 19, 15, 22, 20а, 17, Росица 16, 14, 18, 4, 8, 6, 13, 12а, 19, 9, 10, 12, 3, 2, Чичовци/26/ 1 На 03.12.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./   На 04.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 05.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  3-ти Март/Септември/ 5, 10, 8, 7a, 6, 12, 7, 3, 9, 1, Александър Стамболийски 15, 16, 13, 20, 18, Захари Стоянов 4, 3, 6, 2, 1, Коста Спасов 1, 5, 6, 2, 4, Пламък/25/ 15, 13, Св.Св.Кирил и Методий 23, 11, 17, 3, 14, 7, 33, 28, 25, 18а, 27, 8, 9, 4, 20, 12, 2, 31, 29, 5, 1, 19, 13, 45, 24, 17а, 18, 32, 24б, 22, 16, 24а, 6, 15, 10, 21, 22б Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 03.12.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Опълченска 35 На 07.12.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Княз Борис I 130, 120, 130 Казино, 180, 124, 122, Лавеле 18 Магазин За Облекла, 24, 20, 18, 26, 18а, 20-22, Лавеле / ул.Позитано , Манол Тошев 1, Позитано 16, Света София 3 Община ИЛИНДЕН   На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.12.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  София:  Илинден 79, Найчо Цанов 172, Пиротска/Трети Април/ 79, 79, Тодор Александров/Н.Цанов/ 177, 179 79 На 06.12.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:  Кукуш/Кирил Пчелински/ 2 Община ИСКЪР   На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гара Искър , Дружба до П/Ст София Изток, Дружба Бл.190, Дружба 1 191, 190, до 190, 192, Изток , Цариградско Шосе/Тракия/ На 04.12.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Гара Искър С\У 28 Поликлиника На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1 152, 67, Искърско Шосе 4 На 05.12.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София:  Асен Йорданов/Хо Ши Мин/ 14, Гара Искър И-Тут По Химия, Дружба 23, Искърско Шосе 14 Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 02.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100 , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 03.12.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 04.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100 , Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28, Тумба 23, 37, 17, 21 На 05.12.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.12.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100 , Тумба 23, 37, 17, 21 На 05.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 06.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 06.12.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Д-Р Калинков/Ив.Перчемлиев/ 17, 22, 19, Зайчар 242-248, 185, 226, 214, 177, 183, 181, 228, 230, 187, 189, 203, Константин Величков 183, 181, 147, 165 6, 179, 165 6, 185, 153, 6, 184, 165, 155, 163 6, Три Уши/Адалберт Антонов/ 119, Царибродска/Никола Шопов/ 176, 168, 150, 162, 158, 164, 156, 154, 152, 174 Община КРЕМИКОВЦИ   На 06.12.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Бухово:  Бухово Площада, 9, 103 ул. Мина Бухово №103, Никола Бонев 6, 9, 7, Янтра На 02.12.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 2 Бл.17 Вх.А, Б, В На 03.12.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Горни Богров:  16448.7776.54 , XVIII-324, 321, кв.18 , Александър Стамболийски 3, 1, Площада, 4, 7, 5, 9, 1, 2, 1, Асен Златаров 1а, 11, 9, 5, 3, 4, 12б, 8, 15, 12 А, 6, 12, 2, 1, 10, 6 А, 7, 12 Б, Ботунски път 2, 5, 3, 1, 5, 1а, Васил Левски 10, 3, 8, 13а, 19, 19а, 21, 16, 23, Манастира, 17, 4, 18, 5, 14, 25, 15, 1, 9, 13, 9, 11, 31, 22, 28, 26, 20, 39, 29, 43а, 47, 12, 28, 36, 33, 24, 43, 31, 41, 39, 35, 37, 32, 30, 51, 45, 45, Здравец 13а, 9, 7, 15, 17, 13, 26, 1, 28, 5, 3, 11, 7, 11, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, 8, Кладенците 9, 1, 7а, 3, 7, Люлин/Лиляна Димитрова/ 5, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 12, 7, 10, 8а, 4, М. Шабаница ПИ 16448.7742.32, М.Шабаница, ПИ 16448.7721.566 , Мест.Кучешки Кладенци , Местн. Б.Убрещ , Местн.Воденицата 6, 4, 3, 1, 5, 2, Местн.Долна махала М.Горни Богров УПИ Vіі-285, 4, 10, 6, 6, 12, 8, 3, Местн.Кръста 1, 2, 5, Морава/Георги Димитров/ 7а9, 5, 2, 9, 6, 10, 1, 8, 13, 3, 12, 15, 7, 16, 34, 26, 30, 18, 12, 28, 22, 17, 24, 20, 32, 22, 9, Мургаш 8, 2, 4, 6, 4, 10, Мусала/Васил Коларов/ 1, 3, 4, Незабравка 6, 5, 2а, 1, 6, 3, 34, Никола Вапцаров 6, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 8, Обреща 3, 5, 1, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб., 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, 11, 12, 10, 20, 16, 14, 14, 8, 11, 8, 18, 7, 13, 9, 15, 9, Рибарица 1, 2, 3 А, 3, 3 Б, 5, Стара Планина/Ганчо Шопа/ 4, 3, 7, 1, 4, 5, 2, 6, 14, 12, 10, 11, 16, 12, 9, 9, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 8, 6, 20, 22, 18, 17, 16, 16, 15, 11, 12, 5, 7, 13, 7, 14, 14, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, 9а, 11, 6, 7а, 4, 10, 7, 6, 8, 9, Трайчо Костов 2, 12, 6, 7, 36, 3, 5, 5, 10, 3, 8, 14, Трети Март/9 Септември/ 9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, 36, 51, 30, 57, 65, 53, 63, 28, 32, 61, 67, 59, 55, 34, 49, 47, 24, 24, Общ. Кремиковци, 29, 41, 35, 37, 26, 18, 31, 45, 39, 43, 22, 14, 20, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски , УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров , Х-493, кв.42, Идент.16448.7721.546 , Хан Богров Читалище, Хемус 3, 1, 5, ПИ 553, Хемус, Идент.16448.7721.801 , Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, 14, 18, 31, 23, 22, 15, 10, 34, 3, 17, 12, 23, 25, 21, 8, 13, 28, 16, 37, 30, 9, 19, 6, 5, 26, 31, 13, 7, 4, 27, 19, 36, 35, 37, 11, 34, 64, 65, 71, 68, 67, 66, 63, 63, 63, 69, 70, 61, 58, 56, 56, 59, 54, 54, 57, 55, 53, 53, 56а, 61, 60, Чавдар 9, 3, 11, 2, 7, 1, 6, 4, 5, 2а, 13, Черковна/Мироско Райчев/ 23, 5, 13 А, 10, 3, 13, 6, 12, 13, 23, 2, 8, 19, 21, 8, 22, 15, 20а, 4, 19, 16, Черква, 18, 19 А, 17, 11, 20, 14, 1, 1, 24, Шабаница 38, 21, 40, 38, 27, 25, 23, 36, 40, 23, 25, 27, 23а, 21, 10, 18, 36-28, 30, 15а, 19, ПИ 10023 кв.Б-4 11-5, 30a, 1, 30, 32, 8, 26, 20, 6, 16, 24, 15, 22, 30a, 17, 42-34, 4, 28, 12, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а На 03.12.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Долни Богров:  1 36, 28, 16, 20, 23, 41, 21, 39, 33, 18, 29, 37, 45, 40, 31, 43, 1, 27, 13, 44, 24, 42, 35, 25, 17, 43а, 54, 109, 51а, 59, 69, 111, 91, 62, 47, 105, 84, 66, 55, 67, 90, 61, 68, 103, 58, 79, 53, 75, 51, 86, 87, 107, 113, 48, 46, 77, 52, 101, 70, 57, 56, 70, 64, 73, 60, 93, 50, 78, 49, 76, 88, 7, Помпа до ул.1-ва №17, 68, 74, Манастир, 10, 1, На Разклона, пазар Животни, 12, 7, до Бензиностанцията, 14, Помпа, 11, 6, 4, 5, 9, 1, 1-ва 97, 10 9, 2, 6, 11, 3а, 13, 10, 15, 14, 5а, 1, 3, 7, 12, 16, № 21, 19, 14а, 11 20, 7, 5, 10, 4, 7, 12, 3, 18, 18, 6, 1, 16, 12 2, 3, 2а, 4, 19, 12, 5, №17, 11, 14, 13, 17, 11, 13, 6, 9, 7, 4, 13 1, 3, 10, 8, 4, 6, 32, 38, 42, 28, 6, 12, 7, 15, 17, 8, 24, 2а, 17, 30, 14, 10, 9, 13, ПИ 22304.7891.241.1, 4, 20, 14, 27, 15б, 14 14, 23, 20, 12, 4, 19, 21, 11, 2, 1, 5, 10, 8, 7, 3, 18, 2/3, 6, 16, 15 33, 1, 36, 5, 24, 3, 31, 11, 38, 22, 37, 7, 20, 15, 19, 8, 18, 17, 19а, 9, 4, 6, 13, 2, 65, 74, 47, 62, 45, 78, 52, 76, 68, 60, 44, 64, 69, 72, 59, 48, 46, 66, 64, 56, 67, 50, 43, 50, 45а, 49, 16 9, 6, 7, 8, 18, 3, 1а, 1, 20, 15, 10, 4а, 28, 12, 4, 5, 24, 62, 57, 80, 70, 58, 47, 52, 76, 45, 55, 37, 78, 60, 82, 61, 66, 41, 35, 2, 2а, 48, 27, 26, 28, 54, 38, 34, 46, 25, 26, 30, 42, 32, ПИ 22304.7891.9821, 22, 19, ПИ Идент.22304.7891.9813, 68 Идент.22304.7891.678, 2 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 24, 12, 11а УПИ Іі-107, 108 кв.4, 20 10, 4, 7, 8, 11, 2, 1, 3, 9, 6, 5, 14, кв.38, 13, и 31ул, 21 1а, 8, 10, 11, 4, 9, 12, 1, 15, 7, 5, 24 22, 21, 15, 26, 16, 10, 18, 39, 21, 1, 2, 12, 6, 9, 5, 14, 9, 7, 25 5а, 5, 2, 6, 3, 10, 17, 14, 22, 16, 10а, 20, 19, 13, 26 9, 5, 3, 7, 2, 4, 9, 27 2, 7, 3, 28 3, 7, 4, 2, 10, 8, 12, 16, 1, 20, 14, 22, 26, 29 3, 7, 1, 4, 2, 3 3, 1, 21, 37, 2, 17, 27, 39а, 35, 33, 15, 39, 4, 21, 13, 11, 19, 23, 29 А, 31 29, 33, 3, 16, 18, 27, 31, 20, Помпа, 1, 22, №14, 34, 25, 13, Парц.40, 24, 17, 26, 21, 33 3, 35 кв.4, 19, 11, 5, 37, 31, 41, 17, 15, 23, 39, 21, 3, 27, Помпа, 33, 7, 1, 4 7, 5, 1, 3, 9, 3а, 4, 16, 16а, 32, 18, 14, 22, 28, 26, 12, 20, 30, 24, 5 2, 6, 4, 32, 39, 24, 20, 22, 3, 20а, 40, 34, 16, 44, 42, 46, 7 6, 7, 18, 2, 16, 4, 10, 13, 20, 1, 12, 8, 14, 8 5, 1, 7, 2, 3, 10, 9, 12, 13, 9 4, 1, 7, 8, 3, 2, I-642 , кв. 44 , ІX-356 кв.18 , УПИ 9-245 Кв 16 , УПИ IV-376 кв.28 , УПИ ІX, кв.24 На 03.12.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  София:  1-ва 31, 59, 12-та/Враждебна/ 3, XXVI-900 кв.8 , Долна махала 2, Долни Богров ул.9 -2, 24 ул.5-та, ул.31, Кремиковци Долни Богров М. Герена, Незабравка 2, Стефан Киров 6, Чавдар 1 На 03.12.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Яна:  Безименна На 03.12.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София На 03.12.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 2 Бл.17 Вх.Г, Д На 04.12.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  София:  Враждебна Летище Враждебна На 04.12.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 2 Бл.2 Вх.А, Б На 05.12.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София:  Балкан /Ботунец 1/ 10, Сграда 2 Ет.1, 4, 6, 8, 12, Ботунец 1 23, 250, 25, 24, 22, Васил Левски /Ботунец 1/ 25, Витиня /Ботунец 1/ 4, 5, 1, 2, 6, 3, Отец Паисий /Ботунец 1/ 3, 4, 2, Свобода /Ботунец 1/ 7, 2, 7а, 5, 9, 3, 1 На 06.12.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  Никола Бонев 1 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  68134.1972.1566 , М. Драгалевци 68134.1972.2907, Околовръстен път Имот1415, 1 Симеоново, Меб.Маг., 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К.Л.684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 142 Кръстовище Окол.Път, 150 УПИ-Ііі-1307-2044-1947 кв.10а, Околовръстев Път, С.Шосе-Околов.Път/, 144, 86б, 140, 94, Им.1439 На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борис Арсов 9, Георги Райчев/434-та/ 11 Вх.Б, В На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борис Арсов 9, Георги Райчев/434-та/  11 Вх.В, Г На 03.12.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Бисер 2, 8, 10, 12, 14, 16, Кръчма Бисер и Магазини, Калиакра 13, 17, 19, 25, 27, 29, Кап. Андреев №2 , 4, Лозенец №1, Лозенец до ТП Калиакра 13 Магазин 345 и Нотариус На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борова Гора №26, Георги Райчев/434-та/ 11вх.Г, Д На 05.12.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:  Плачковица 19 На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Георги Райчев/434-та/ 11 Вх.Д На 06.12.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:  Криволак 50 Община ЛЮЛИН   На 03.12.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Добри Немиров/702-Люлин/ 5, 3 766, Люлин 766а, Люлин 7 769а Община МЛАДОСТ   На 02.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 4 Блок 426а Вх 1 и 2, Младост 4 Блок 439а Вх 1 На 02.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол:  Асеново На 02.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 4 496 На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Младост 1 Мусагеница Блок 96а, Блок 99 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е, З, Блок 99а Вх.Б, 99б Вх.Б, Блок 99 Вх. Е На 03.12.2019 г. /08:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ -  София:  Младост 4 423а, 422а На 03.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 4 Блок 404 Вх 1, Младост 4 Блок 405 Вх 1 и 4 На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Младост 1а:  Бл.553 ,  3 На 04.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 4 Блок 407 Вх 1 до 6 На 04.12.2019 г. /08:30 - 12:30 ч.; 11:00 - 15:30 ч./ -  Младост На 05.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 4 Блок 411 Вх 1 до 8 На 06.12.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 4 Блок 415 Вх 4, Младост 4 Блок 414 Вх 1 до 4 Община НАДЕЖДА   На 02.12.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Надежда 3 318 Вх-Б, В, Г, Бл.316 Вх-А, Б, Г, Бл.317-Вх-А, Б, Толстой 3 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 05.12.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Мало Бучино:  Бор/9-та/ 25, Малобучински Път/Ман.Дол/ 73, Милин Камък/В.З.Симоница/ , Разсадника/В.З.Ман.Дол/ 4, Рила 21 На 02.12.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Обиколна 54 На 05.12.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София:  1-ва М.Шевовица ул.Малина, М Равнище Пи089006 Суходол, кв.Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53 , Бор кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Веселин Бешевлиев 24, Игрище П-Л 24/878, П-Л, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В.З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол , УПИ Ііі-19, Кв 1 , М-Т Средни Рид-Суходол ПИ 68134.3927.40, М.Малинов Дол , Малина / Симеоново 5, Малобученски Пътупи XV-133кв.7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Голяма Могила ПИ 68134.4141.802, местност Горен Смърдан Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, Вила, Голяма Могила, местност Суходол път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, Вила, до Язовира, до Болницата, Серумен Институт, Суходолско Шосе, Язовира до Суходол, Игрището, до Болница За Наркомани, Евр.Ливади, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан, Николай Хрелков 16 Смърдан, Овча Купел М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица, Орех №37, 35, Падина 17 кв. Суходол, 18б К.Л.373, Равнище/Кв.Суходол/ 1, Равнище/Кънчо Стоилов/ Им.1056, Стр.Табло, Разсадника , Смърдан Вила, 15, 6, 15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б, Станислав Ангелов Игрището, Суходол кв.Манилов Дол 16-18, 1, ПИ 1274, Суходолска 189, Суходолски път Вила, Траян Танев №2, 1, 97, УПИ VIII-13, кв.7 Малобучински път №63, УПИ-III-232 , УПИ-X-153 кв.3 , Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица,  М. Манилов Дол Община ПАНЧАРЕВО   На 02.12.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./   На 05.12.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6950.3084, В.З Градище На 02.12.2019 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Градище 15 къща, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XXxV-745, кв.2, 45, Детски Град , Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, Ралица/В.З.Градище/ 24, Ружа/В.З.Градище/ На 02.12.2019 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  София:  Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път На 02.12.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Панчарево:  Беликата Вила, 10, 1, Вз Градище Идент.042346950625 , Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2 , Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ XX-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ ХІІ-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, Ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детски Град Вила, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, Косанин Дол , местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/ , Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Хіх-299 , Явор/6-та/ къща, Ягода/В.З.Беликата/ 43 На 02.12.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:  В.З. Косанин Дол УПИ XX-305 , местност Косанин Дол Вила, Ралица 10 На 02.12.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Герман:  ПИ 14831.6540, 2730 , 14831 М.Терасите, 14831.6501.21027 , 14831.6507.14 Вр.За Стр., 14831.6507.168 , 14831.6507.235 , 14831.6507.243 М.Терасите, Божур/Ален Мак/ 18, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/ 30, 49, 20, 22, 26а, 43а, 51 УПИ 8-256, кв.41, 47, 18, 43, 45, 24, 28, 26, 39, 41, 16, В.З. Терасите 999, В.Пеева/27-ма/ 16, Вилна Зона Лозето , Герман , Градина/21-ва/ 20, УПИ X 814 Кв:34а, 31, 37, 28, 29, 33, 20а, 26, 37а, 35а, 22, 31а, 35, Дружба/23-та/ 24, 11, 22, 17, 15, 13, 20, Емилиян Станев/18-та/ 7, 5, 12, Идентификатор 14831.6507.31 М.Терасите, М. Смереката, 14831.6541.60 , М.Смреката , М.Терасите , М.Терасите ПИ 14831.6508.208 , Мест. Терасите ул. Втора, местност Зимника ПИ 241, местност Смреката 11, Незабравка/22-ра/ 11, 14, 5 А, 6, 4, 5, 10, 16, 7, 9а, 3, 9, 8, ПИ С Идентификатор 14831.6507.269 , Терасите , Хан Аспарух/29-та/ Строеж, 23, 38, 21, 12, 14, 25а, 15, 5, 27, 35, 19, УПИ ІV-852 Кв 31а, 18, 37, Кв 31а УПИ V-681, 3а, 36, 29, 33, 13, 6, 9, 7, 3, 25, 17, Хан Крум/31-ва/ 25а, 25, Цар Симеон Велики/Митко Пал 14 На 02.12.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:  1-ва В.З.Терасите Пи347-Герман, Незабравка 14,  Вз Терасите Кл  А Ст 29 С.Гер На 05.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  22-ра , 55419.6706.1123 , Бор 6, 10, 5, 1, 17, 8, Васил Левски/9 Септември/ , Вилна Зона Ловджийска Чешма 60, къща, Елин Пелин/Ленин/ 21, 9, Ленището/Малчика/ 6, Ловджийска Чешма УПИ Ххі-1148, кв.2, Петко Войвода 12, 6, 1а, 7, 5, 14, 3, 4, 1, 2, 8, 10, 9, Риляник/Георги Димитров/ 3, 13а, 15, 2а, 19, 17, 5, 7, 11, 13, 1, 9, 19а, Самоковско Шосе 30, 28, 204, Шуманец/Димитър Благоев/ 7, 12, 2, 6, 20, 17, 23, 26, 16, 14, 18, 18а, 29а, 29, 24, 8, 25а, 4, 31, 13, 15, 3, 33, 11, 25, 9, 5, 27, 22, 20а, 19, 35 На 05.12.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Гео Милев 4 Панчарево На 05.12.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Панчарево:  Беликата Вила, 10, 1, Вз Градище Идент.042346950625 , Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2 , Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ XX-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І , Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, Вилна Зона Градище 15 къща, къща, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, Ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XXxV-745, кв.2, 45, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детски Град , Детски Град Вила, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, Косанин Дол , Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/ , Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Ралица/В.З.Градище/ 24, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/ , Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Хіх-299 , Явор/6-та/ къща, Ягода/В.З.Беликата/ 43 На 05.12.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София:  В.З. Косанин Дол УПИ XX-305 , местност Косанин Дол Вила, Ралица 10,  Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път На 06.12.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  22472 , Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина , Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305.308 кв.52 , ул.Диляна УПИ 305, 307, кв.52 , УПИ I 205, кв. 9 , Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4 Община ПОДУЯНЕ   На 04.12.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Хаджи Димитър Бл.103 Вх.Б Община СЕРДИКА   На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  259-та/477/Сердика/ 1 А, 1, 2, Знаме На Труда 22, 28, 19а, 26, 19, 16, 40а, 18, 36, 38, 24а, 21, 20, 15, 24, 15а, 34, 40, 17, 32, Кирил Пърличев/П.Мангов/ 28, 21, 23а, 30а, 26, 24, 35, 39, 34, 30, 27, 41, 36, 33а, 31, К.Пърличев/Ком, 23, 19, 29, 25, 32, 43, Ком 22, 1, Ком/Комсомолец/ 22, 20, 23, 21, 17, 19, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 31, Локорска 15а, Моравча/П.Щърбанов/ 18, Петър Богдан , София 24, 22, 31, 31а, 19, 21, Тайга 20, 18, 9, 34а, 30, 28а, 13а, 32а, 34, 28, 26, 22, 34б, 36, 34г, 38, 13, 34д, 24, 14, 11, 30а, 38а, 16 На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Безименна 8, 12, 2, 6, Бенковски , Горгосица 2, 10, 4, 8, 3, 6, 5, 4а, 1 А, 1, Лунна Нощ 4, 8, 5а, 2, 1, 12, 10, 14, 3, П-Л XIx-645, кв.24, 5, Перяновец 9 Самодивско Кладенче, 10, 3, Самодивско Кладенче 4, 12а, 3а, 8, 9, 6, 11, 2, 7, 4а, 10, 1, 5, 13 Община СЛАТИНА   На 02.12.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Цветан Радославов Бл.245 Вх.В На 03.12.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  София:  Елисавета Багряна/Кал.Веско 4 На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Гео Милев , Голаш 13, 16, Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 79, 71, до Блок 63, 63 3, 63, 55, 79, 63 Община СРЕДЕЦ   На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Аксаков 24а На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Аксаков 24б На 05.12.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Крали Марко 10, 12 ;, Петър Делян 1, 3, 5, 7 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 02.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 05.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дървеница Блок 13 Вх.Г, Блок 15 Вх. Д, Блок 21 Вх.Б, Блок 47 Вх.В, Блок 48 Вх.Г, Д, 49 Вх.А, Б, Блок 9 Вх.А На 03.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 04.12.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12 На 03.12.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Георги Златарски 37, Дървеница Блок 13 Вх.Г, Блок 15 Вх. Д, Блок 21 Вх.Б, Блок 47 Вх.В, Блок 48 Вх.Г, Д, 49 Вх.А, Б, Блок 9 Вх.А На 04.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Проф. Арх. Храбър Попов 7, Студентски Град ТП до Бл.54, 54 Община ТРИАДИЦА   На 02.12.2019 г. /08:15 - 09:30 ч./ -  София:  Емилиян Станев/490/ 12, 28, 9, 9а, 8 и Магазини На 02.12.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Площад България 1 1414 НДК Подлез  Ресторант - Пицария  Кривото На 02.12.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Манастирски Ливади 135, 136 На 03.12.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Витоша 18 На 03.12.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Георги Йолов 4 На 03.12.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Манастирски Ливади 68, 68, 68, 68, 68 Индекс В, 68 Индекс Б На 04.12.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Манастирски Ливади - Б 64, Манастирски Ливади-Изток На 05.12.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  България 81а, 81, 81 На 06.12.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  България 73, 75, 79 Офиси и Гаражи

comment 0
visibility 2800
тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 25-29 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 25 ноември - 29 ноември  2019 г., включително:   София-Град Община БАНКЯ На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Банкя, Общ. Столична:  Изворна 12, 10, Майор Коста Паница/Толбухин 37б, 37а, Тенев Баир 27, Упи 2-2419, 29, Строително Табло Община ВИТОША На 25.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ - София:  Местн.Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите, Парк Витоша Хижа Витоша, 1, Планина Витоша На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, Пи 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 Упи Xx-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Офелиите /Владая/ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Парк Витоша, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая:  22-Ра,  22-Ра, 22-Ра, Viii-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 2, 1, 3, 5, Катеричка 3, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 Упи Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Упи Ii-104 Кв.33, Упи V-986 Кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  626-Та/Витоша/ 12, 8, 2, 1, 3, 627-Ма/Витоша/ 2, 8, 6, 4, Viii-963, 947, Кв.25, Xxviii-563б, Бойна Слава/615/ 1, 11, 2, 15, 2а, 6, Ботко Войвода/611/ 1а, 1, Димитър Съсълов /Жк. Гърдова Глава/ 6, 5, Местност Гърдова Глава Вила, Панчерица Кв.25, 3 Сграда Б, 2, 7, И Бойна Слава, Кв.26, 3 Сграда А, София 13 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 1-Ва 5 Ул. Цар Крум, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т Кв.Драгалевци Упи Xiv-126 Кв.52, Мащерка 14, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис Iii/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - Владая:  22-Ра, Ii-3477, Кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Грамос  8, Камен Дял  1, 12, Преки Път/Димитър Монов/ 67, 81 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 26.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Ела/Стоян Стойков/  2, Елша  7, 26, Планинец  8, 21, Прохлада  24, 34, Цар Борис Iii/Девети Септ.  355, 236, 409б, Явор/Цв.Божков/  6 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  82-Ра /Кв.Симеоново/ 19, 40а, 15, 23, 25б, 27, 40, 83-Та /Кв.Симеоново/ 20, 9, 12, 7, 15, 6, 8, 17, 18, 5, 22, 20а, 24, 14, 84-Та /В.З. Симеоново Север/ 14, Xxvii-163, Офелиите /Владая/, Света Магдалина 75, 73, 69, 71 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Парк Витоша, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая:  22-Ра, 22-Ра, 22-Ра, Viii-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 2, 1, 3, 5, Катеричка 3, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 14, 11, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 Упи Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Сребрист Бор 2, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, Сърна 10, 11, Упи Ii-104 Кв.33, Упи V-986 Кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 1-Ва 5 Ул. Цар Крум, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, М-Т Кв.Драгалевци Упи Xiv-126 Кв.52, Мащерка 14, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цветарска 25, 21 На 27.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Люти Дол  10, 12, 13, 32, Полско Цвете  22, 48а, Църквище 7, 20, 22 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  82-Ра /Кв.Симеоново/ 19, 40а, 15, 23, 25б, 27, 40, 83-Та /Кв.Симеоново/ 20, 9, 12, 7, 15, 6, 8, 17, 18, 5, 22, 20а, 24, 14, 84-Та /В.З. Симеоново Север/ 14, Xxvii-163, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Света Магдалина 75, 73, 69, 71, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 28.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Александър Пушкин 4, 6, 8, 15, 22, Кота 1050 6, Купените 7 На 28.11.2019 Г. /11:00 - 16:15 Ч./  На 29.11.2019 Г. /11:00 - 16:15 Ч./ - София:  Братя Бъкстон 71, 75 /Вх.Откъм Ул.Майст.Павел От Кр, Бъкстон 67, 79, 77, 71 А, Българска Легия 4 А, 29 А, 36 А, 30а, 11, 35, 7, 17 Б, 23 Гараж 3, 8, 41 А, 32, 39, 24, 6 В, 17, 36, 25, 23, 5, 29, 37, 19, 14а, 2 А, 26, 7 А, 31, 34, 17 А, 41, 6, 16 Б, 6 Б, 33, 27 А, 4, Василашко Езеро 58, Иван Сусанин 62, Крум Попов 26, Майстор Алекси Рилец/664/ 13, 1, 25, 29, 1, 33а, 11, 29, 7, 5, 23, Помпа, 5а, 27, Дзи, 7а, 1, 34, 3, 39, 15, 35а, Ман.Ливади Ул.664/Ул.Род.Извор, 15, 9, 37, 3а, 28, 41, 1а, 35, Майстор Д.Софиянлията/666/ 3, 7, 8, 1, 4, 5, 2, 9, Майстор Мил.Радомирец/667/ 7, 14, 30, 19, 20а, 17а, 15, 4, 20, 16, 13, 22, 25, 26, 21а, 8, 2, 28, 24, 17, 23, 5, 12, 27, 18, 1, 6, 9, 21, Майстор Павел От Кримин/665 19, 18, 4, 22а, 14, 28, 26, 13, 1, 12, 17, 6, 11, 5а, 9, 22, 15, 28, 8, Родопски Извор 75, 102, 98а, 103, 97а, 98, 79, 97, 101, 100, 77, Упи Ii-1506, Кв.53, Упи V-1008 Манастирски Ливади Кв.53 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  101-Ва 14, 106-Та 5, 13, 4, 2 Киноцентъра 1, 2, 9, 11, 1, 7, 15, 107-Ма/Драгалевци/ 6, 10, П-Л 203, 8, 1, 16, 2, И Ул.109, 12, 108-Ма 1, 4, 5, 2, 3, 108/Драгалевци/ 6, 13-Та/Драгалевци/ 4, 1, 3, 202/Драгалевци/ 2, 3, 1, 5, 204-Та 9а, 12, 6, 8, 10, 4, 204-Та/Драгалевци/ 1, 9а, 7, 5, 205-Та /Драгалевци/ 5, 209-Та/457/ 23, 4-Та/Драгалевци/ 46, 35, 31, 5-Та /Кв.Симеоново/ 7 Кв.Драгалевци, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 5, 9, 11, 2, 8, 4, 7, 10, 12, 6 Ул.5а, 12 Ул.5а, 17, 18, 14, 6-Та/Драгалевци/ 16, 15, 24, 20, 13, 17, 19, 21, 22, 18, 7-Ма/Драгалевци/ 2, 3, 5, 6, 1б, 12, 1, 8, 1в, 1а, Iv-1053 Кв.30, V-47, Кв.17, Xv-1074, Кв. 30, Xviii - 584, Кв.7, Боянска /Драгалевци/ 3, 51, 1, Веселин Стоянов/109/ В.З.Киноцентър/ 19, 7, 9, 6, 15а, 3, 14а, 12, 18, 13, 8, 17, 1, 4, 11, 15, 5, 14, 10, 12а, Вз Киноцентър 1 Част, Упи Xiii-1075 Ul=30, Димитър Ненов 4, 16, 14, Екатерина Божилова 48, 44, 33, Иван Богданов 17, Киноцентър I-Ва Част Прозирна Ограда, Марин Големинов 14, Местност Киноцентъра, Нарцис/Методи К.Димитров/ 58а, 60, 43, 54, 49, 62, 72, 52, 74, 64, 45, 51б, 70, 53, 39, 76, 51а, 56, 47, 51, 41а, 68, 58, Патриарх Йоан Дебърски 3, Проф. Боян Пенев 24, 11, 22, Упи I -199, Кв.14 Киноцентър I Б Част, Упи Viii-1134, Кв.15 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 29.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Звездица/Георги К.Дим./  7, Комините  8, Сърнела/Паскал Иванов/  7 Община ВРЪБНИЦА На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - СОФИЯ:  13-ТА/ОБЕЛЯ/ 17, ОБЕЛЯ  Бл.210 ;Бл.211;Въздушна Мрежа По Ул.214та На 26.11.2019 Г. /12:45 - 15:00 Ч./ - София:  Адам Мицкевич/Раб.Класа/ 4в, 4 Община ВЪЗРАЖДАНЕ На 25.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Отец Паисий 44, 46 Община ИЗГРЕВ На 25.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - София:  Дианабад 53 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - София:  Дианабад 53, Пимен Зографски/Ал.Пеев/ 2а, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/ 15 Община ИСКЪР На 26.11.2019 Г. /09:00 - 11:15 Ч./ - София:  Цариградско Шосе/Тракия/ 7-Ми Килот, 119 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Дружба 184, Дружба 1 181, 184, 182, 1 181 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Дружба Бл.54, Дружба 183, Дружба 1 До Бл 183, 185, 183 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Дружба Тп До Бл 160, Дружба 1 161, 160, До 160, До Бл.160, 160, 160, Кап. Димитър Списаревски Община КРАСНА ПОЛЯНА На 25.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./  На 29.11.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ - София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, Пи 736, Кв.100, Тумба 23, 37, 17, 21 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 26.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./  На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./  На 29.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60 На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Западен Парк/Христо Михайло 32, 33, 112, 113, 31, 34, До Бл.110, Кукуш/Кирил Пчелински/ 1, Сава Михайлов 70 С/У Бл.118 На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Атанас Кирчев 24, Възкресение/Стоян Лепоев/ 53, След Паркинга, 1 До Бл.232, 234, Красна Поляна Ii Част 233, 46, 234, 232 Община КРАСНО СЕЛО На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  409-Та/Триядица/  11, 20, 27, 31, Бъкстон 8, България  73, 81, Ген. Суворов 4, 2, 5, Комплекс Бокар  20, 20а, Майор Горталов 14, 13, 5, 14а, 18, Манастирски Ливади - Б Бл.6, 7, 9, 64, Тодор Каблешков 2, 8, Цар Борис Iii/Девети Септ. 163, 165, 175, 181, Чучулига 4, 8, Шарл Шампо/407 И 414/  8, 10 На 26.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Луи Айер/Никола Каменов/ №9, №9 Магазини Община КРЕМИКОВЦИ На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Бухово:  1 Май 1, Богдан Дечев 1, 4, 5, 8, 2, 3, 13, 7, 29, 10, 12, 23, 17, 19, 27, 21, 31, 25, Брегалница 6, Готен 18, 25, 13, 35, 19, 32а, 38, 10, 3, 11, 7, 14, 37, 43, 48, 21, 44, 8, 50, 30, 41, 1, 39, 12, 2, 20, 24, 27, 9, 22, 40, 52, 4, №23, 36, 28, 33, 6, 16, 29, 26, 32, 5, Градина 11, 1, 31, 5, 7, Мургаш 2, 1, Никола Бонев 8а, 33, 13, 37, 21, 17, 27, 10а, 16а Маг.Хран.Стоки, 25, 29, 12а, 11а, 11а, 31, 11, 9а, 10, 23, Обект № 92, 16а, 13 До Пощата, Панайот Волов 1, 4, 6, Стефан Куцаров 10, 2, 4, Струма 2а, 10, 6, 8, Трети Март/9 Септември/ 44, 58, 52, 54, 42, 43, 45а, 46, 41, 37, 47, 45, 39, 56, 50, 48, 33, 2, 36, 35, 40, 38, Чавдар Войвода/Чавдар/ 1, 7, 6, 2, 3, 8, 5, 10, 15, 12, 17, 13, Чемшир 1, 3, Шейново 8, Шипка 3, 5 А, 5, 2, Янтра 8, 9, 24, 4, 3, 17, 26, 2, 15, 21, 23, 14, 20, 13, 1, 22, 19, 25 На 27.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Никола Бонев 12а На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Бухово:  1 Май 1, 22, Брегалница 13, 5, 11, Бухово 1 21, Детелина 1, 4, 5, 6, Тп До Бл.15а, Младежка/Комсомолска/ 6 Лекарски Кабинети, Никола Бонев 49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом, Трети Март/9 Септември/ 12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17, Шейново 2, 1, 6, 4, 3, 5, Шипка 8 На 28.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Младежка Искра 6, Никола Бонев 20, Шейново /Кремиковци/ 7 Община ЛОЗЕНЕЦ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ - София:  Презвитер Козма  54, 56, 56,  Ул.Свети Наум  66.Вха И Б На 25.11.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ - София:  Русалийски Проход 1 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Слав Караславов 8 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Чавдар Мутафов/452-Ра/ 35, 31 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 253, 124, 3-Е, 1е, 233, 114, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  44, 60, 66, Сребърна/Първомайска/  2, 15, 25, Стрелбище  2, 3, Хиподрума  107, 108, Чавдар Мутафов/452-Ра/  28а, Черни Връх 74-78, 74-76, 39, 20, 90, 20-66 На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Кричим/Петко Енев/ 44, Лозенец  Бл.20 Вх.А, Б И В, Магазин,, Приемна Мвр На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Чавдар Мутафов/452-Ра/ 35 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Чавдар Мутафов/452-Ра/ 37 На 28.11.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ - София:  Черни Връх 43 На 28.11.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ - София:  Бул.Черни Връх 43  43, Н.Й.Вапцаров  6 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Георги Райчев/434-Та/ 11 Вх.Е, Чавдар Мутафов/452-Ра/ 37 Община ЛЮЛИН На 25.11.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ - София:  Люлин 140, 140, Люлин 10 Магазин За Хранителни Стоки, 143, 140, 144, 141-Ателие, 140, 141, 141- Ателие № 1-1, 140, 143, 144, Магазин За Хранителни Стоки, 142 На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София:  Люлин 113, 114, Люлин 10 114, 104, 115-114, 113, 113п, 116, 114, До 113 Блок, 114, 0 До Бл.113 Община МЛАДОСТ На 25.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 325б Вх 1 И 2 На 25.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1 219а, Младост 2 219, 219, С\У Бл.220, 219б, 219a, 225, 220, 219, 219в На 26.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 325б Вх 3 И 4 На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  3-Ти Март, В.З.Косанин Дол, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, Местност Чипровица, Местност Чипровица На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - Панчарево:  Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Беликата, Касанин Дол На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./  На 27.11.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ - София:  Местност Косанин Дол Вила На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 4 474, До 474 На 27.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 373 Вх А До Ж На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София:  В.З. Малинова Долина - Ок.Път Упи Xl-862 Кв.7, В.З. Малинова Долина - Ок.Път Упи Xl-862 Кв.7, Малинова Долина Кв.4, Iii-2800, Малинова Долина Кв.4, Iii-2800, София Парк Бл.16в, 16а, Бл.16в, 16 З, Бл.16д 16д, 16 З, 16 Б, София Парк 16 З, 16а, Бл.16в, Бл.16в, Бл.16д 16д, 16 З, 16 Б На 27.11.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  3-Ти Март, В.З.Косанин Дол, М.Чипровица Пи 04234.6957.41, Местност Чипровица На 27.11.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ - Панчарево:  Вилна Зона Беликата, Касанин Дол На 28.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 304 Вх 1 И 2 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Мусагеница Блок 95 Вх. А, Б, В, Е, Ж, З, Д Блок 95 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е ;Блок 100, 101 Вх. А, Б, В, Г, Д, Еж, З, И, К, Л, М ;Блок 102 Всички Входове На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1а 560, Тп До 526, 526, 5261, 528, 560, 525, До 525, Младост 3 3 На 29.11.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София:  Младост 3 Блок 389 Вх А И Б На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Младост 1а 521, До Бл.521, 534, 520, 531, До 522, 532, 523, 532 С-Я А, 532 С-Я Б Община НАДЕЖДА На 25.11.2019 Г. /09:30 - 12:15 Ч./ - София:  Доло / Требич/ 62, 24, 67, 65 Цех За Алум. Дограма, 7, 7а, 12, Упи Хіі-456, Кв.36, 5, 65, 61 Кв.Требич, 69, 70, 6, 63, 9, 71, Леденика / Требич 22а, 20а, 27, 24, 22, 21, 19, Леска / Требич С/У 18, Любимец / Требич 27, 27а, 13, 23, 25, 29, 28, 22, 21, 25а, 31, 20, 2, 26, 18, 24, Охридско Езеро 5, 2, Кв. Требич, 4, 3, 1, 6, Охридско Езеро / Требич 8а, Равнец / Требич 57, 38а, 43, 32, 55, 50, 63, 53, 75, 48, 34, 59, 56, 51, 38, 49, 41, 61, 46, 42, 45, 40, 47, 39, 35, 36, 67, 52, 71, 37, 44, 65, 48б, С.Требич Ул.Доло Упи Хii-784 Кв.25, С.Требич Ул.Доло Упи Хvі-464к Кв.36, С.Требич Упи Хv-460а Кв.36, Спортист / Требич 38, 37, 39, И Ул.Леденика, Требич Упи Хііі-457, Янко Бакалов / Требич 14,  Кв. Требич - М. Лаго Им.4016 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Болярска/Ст.Пешев/ 22, 27, 35, 29, 26, 33, 37, Дечко Узунов/Бойчин.Бой/ 10, 2, 5, 7, 11, 4, 3, 6, 12, 1, 9, Иван Мърквичка 5, 1, Майор Дим.Думбалаков/Физкул 36, 14, 34, 32, 12, 16, 26, 7, 24, 38, 28, 22, 30, 18, Мара Белчева/Сем.Мичон/ 7, 9, 17, 27, 12, 15, 26, 11, 29, 19, 22, 23, 28, 18, 21, 25, 24, 16, 13, Никола Петров/Дедо Ив. Добр 12, 17, 13, 28, 19, 30, 11, 22, 10а, 24, 26, 14, 15, 9, 16, 18, 20, Панега 1, 13, 3, 7, 15, 5, 17, 9, 11, Проф.Петър Ников/Ген.Хр.Ник 8, 3, 11, 2а, 2, 9, 4, 6, 7, 5, 1, Свети Климент 40, 49, 38, 30а, 37, 44, 30, 42, 34, 39, 38а, 32, 46, 30-30а, Стефансон 40, 42, 44, Чепеларе 10, 8, 5, 14, 1а, 4, 1, 9, 3, 13, 28, 15, 19, 11, 20, 2, 18, 6, 16 На 28.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Надежда 330 Вх-А, В, Надежда 4 462 Вх-А, Б Бл-463-Вх-А, Б На 29.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Надежда 3 318 Вх-Б, В, Г, Бл.316 Вх-А, Б, Г, Бл.317-Вх-А, Б,, Толстой 3 Община НОВИ ИСКЪР На 25.11.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ - Доброславци:  Борова Гора 1, Бунтовник 11, 8, 2, 9, 4, 1, 10, Бял Камък 6, 7, 15, 10, 4, 8, 5, 2, 12, 9, Георги Велев 9, Градинарска Упи 9-577 Кв.6, 13, 23, 19, 22, 15, Пи 21662.4819.976, 9, 2, Житенски Път 1, 7, 25, 31, 20, 13, 21, 14, 22, 12, 15, 8, 17, 23, 11, 19, 16, Ложев Дол 2, 3, 6, 10, 5, 4, 8, М.Геренчето, Пи № 086031, 086045, М.Песоко, Могилка 4, 11, 6, 10, 5, 12, 7, 2, 9, 16, 14, 1, 3, Средорек 11 На 26.11.2019 Г. /09:30 - 13:15 Ч./ - Нови Искър:  В.З. Кореа Клон А Ст.2, Клон А Ст.24, Клон А Ст.53, Клон А Ст.38, Клон Б Ст.7, Клон Б Ст.32, Клон Д Ст, Клон Б Ст.13, Клон Б Ст.36, Клон А Ст.21, Клон А Ст.15, Клон А Ст.78, Клон Б Ст.21, Клон А Ст.59, Къща, Клон А Ст.31, Клон А Ст.52, Клон А Ст.14, Клон А Ст.13, Клон Б Ст, Клон А Ст.23, Клон А Ст.5, Клон А Ст.82, Клон А Ст.87, Клон Б Ст.10, Клон А Ст.26, Клон А Ст.40, Клон А Ст.27, Клон А Ст.58, Клон А Ст.39, Клон А Ст.16, Клон А Ст.80, Клон Б Ст.35, Клон А Ст.60, Клон Б Ст.27, Клон А Ст.76, Клон Б Ст.25, Клон Б Ст.19, Клон Б Ст.15, Клон А Ст.74, Клон А Ст.6, Клон А Ст.86, Клон А Ст.45, Клон А Ст.30, Клон Б Ст.2, Клон Б Ст.11, Клон А Ст.25, Клон А Ст.51, Клон Б Ст.28, Клон Б Ст.29, Клон А Ст.84, Клон А Ст.4, Клон А Ст.35, Клон А Ст, Клон Б Ст.18, Клон А Ст.85, Клон А Ст.22, Клон Б Ст.12, Клон А Ст.79, Клон Б Ст.9, Клон Б Ст.16, Вила, Клон Б Ст.8, Клон А Ст.75, Клон Б Ст.14, Клон А Ст.11, Вз.Радеви Круши, Гниляне, Местност Радеви Круши 999 Пи 905, Къща, Пл.№165 И 166 В.З.Кореа, Радеви Круши Клон А Ст.83 Община ОБОРИЩЕ На 29.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Алеко Константинов 28 На 25.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Бул Мадрид / Бул.Евлоги Георгиев, Бул.Е И Х Георг. И Бул.Я.Сакъзов, Върбица/Димитър Попов/ 3, 11, 7, 13, 5, 9, Евлоги И Христо Георгиеви 173, Зона Г-13-Юг, Упи Iж, Полк.Борис Дрангов/Потемкин 6, Проф.Милко Бичев/М.Рубенова, Стоян Заимов 1 Парк Заимов, Янко Сакъзов 80, 78, 74, 72, 80-86, 84, В Парк Вл.Заимов, 82, 86, Пав. С/У Театър София, 88, 76, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 86 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Васил Левски  111, Веслец 12, Цар Симеон  6, Чаталджа 12 На 26.11.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София:  Васил Априлов 1, Евлоги И Христо Георгиеви 86, Оборище 93, 102-Вх-Б На 27.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Васил Левски 104, 106, Васил Левски 106б, 106а, 108, 106в, 106, Врабча/Янко Забунов/ 22, 24, 30, 26, Врабча/Янко Забунов/ 28, 30, Княз Александър Дондуков 1, 58, 56, Панайот Волов 5, Панайот Волов 5, Янко Сакъзов 9, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 9, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 9 На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Васил Априлов 1, 4, 2, 6, 3, Марин Дринов 11, 13, 15, 17, Янко Сакъзов 56, 44, 54а, 46, 52, 54, 50, 42, 40, 48, 38, Янко Сакъзов/Ген.Владимир 52, 50 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Велико Търново/Г.Г.Деж/ 1, 4, 6, 2, Мадрид 1, Шипка 3-5 Община ОВЧА КУПЕЛ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./  На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  674-Та/Овча Купел/ 9б, 9, 1, 7, 7а, 3, Ъгъл С Бул.Президент Линкълн, 9а, 11, 5, 753-Та/Овча Купел/ 87, Босилек 4, 8, 1, 2, 6, Житница Тп, 23, Земляне 4, 2, 9, 3, 6, Земляне/Тинтява/ 7, Коломан 2, Никола Мушанов 151, Обиколна 2, Овча Купел 77а, 52, 67а, 48 А, 73, 87 Пав, 77, 79а, 40, 89а, 42, 51а, 87, 46, 72, 75, 44, 48а, 65, 71, 70, 6, 79б, 79, 68, 67, 69, 69а, 51, 38, 66, 48, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/ 5, 7а На 25.11.2019 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ - София:  Цар Борис Iii/Девети Септ. 152, 152 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  659-Та/Овча Купел/, Ген. Ковачев 8, 4, 3, 2, Зелена Ливада 602, Кукуряк/651-Ва/ 1, Лиза Кало 11, 9, 7а, 18, Лиляче/Лиза Кало/ 7а, Обиколна 16 /Стефан Кънев Кв.213, Овча Купел 603, 602, Овча Купел 602, Овча Купел 1 602, Овча Купел 1 602, Президент Линкълн До 602, Упи Ііі, Кв.116, Стефан Кънев/Георги Ковачев 12, 2, 3, 10, 6, Теменужка/653-Та/ 2, 4, 1, 6, 8, 10, 3, 2а, 1а Община ПАНЧАРЕВО На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична:  Упи Xxx-2312 Р-Н Панчарев На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Герман:  Пи 14831.6540, 2730, 14831 М.Терасите, 14831.6501.21027, 14831.6507.14 Вр.За Стр,  14831.6507.168, 14831.6507.235, 14831.6507.243 М.Терасите, Божур/Ален Мак/ 18, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/ 30, 49, 20, 22, 26а, 43а, 51 Упи 8-256, Кв.41, 47, 18, 43, 45, 24, 28, 26, 39, 41, 16, В.З. Терасите 999, В.Пеева/27-Ма/ 16, Вилна Зона Лозето, Герман, Градина/21-Ва/ 20, Упи X 814 Кв:34а, 31, 37, 28, 29, 33, 20а, 26, 37а, 35а, 22, 31а, 35, Дружба/23-Та/ 24, 11, 22, 17, 15, 13, 20, Емилиян Станев/18-Та/ 7, 5, 12, Идентификатор 14831.6507.31 М.Терасите, М. Смереката, 14831.6541.60, М.Смреката, М.Терасите, М.Терасите Пи 14831.6508.208, Мест. Терасите Ул. Втора, Местност Зимника Пи 241, Местност Смреката 11, Незабравка/22-Ра/ 11, 14, 5 А, 6, 4, 5, 10, 16, 7, 9а, 3, 9, 8, Пи С Идентификатор 14831.6507.269, Терасите, Хан Аспарух/29-Та/ Строеж, 23, 38, 21, 12, 14, 25а, 15, 5, 27, 35, 19, Упи Іv-852 Кв 31а, 18, 37, Кв 31а Упи V-681, 3а, 36, 29, 33, 13, 6, 9, 7, 3, 25, 17, Хан Крум/31-Ва/ 25а, 25, Цар Симеон Велики/Митко Пал 14 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Герман:  14831, 6506, 427, 14831.6506.417/14831.6506.418, 14831.6506.420 В.З Терасите, 14831.6506.421, 14831.6507.2468, 14831.6507.42, 14831.6507.5534 Местност Терасите, 14831.6540.28 Приемник На Ел.Енергия, 14831.6541.652, 425 М. Терасите, В.З. Терасите Пи 14831.6506.393, Герман, М. Смреката, М.Терасите Пи 14831.6505.430, Месност Терасите, Местност Зимника Къща, Вила, Местност Смреката 6, 11, Пи 7, Местност Терасите Пи 14831.6507.1, Пи-14831.6506.5357.1, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-Та/ 1, Явор/9-Та/ На 28.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Долни Пасарел:  22472, Албена/41-Ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, Къща, Кв46 Упи I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-Та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, Къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, Къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305.308 Кв.52, Ул.Диляна Упи 305, 307, Кв.52, Упи I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, Къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва В.З.Терасите Пи347-Герман, Незабравка 14,  Вз Терасите Кл А Ст 29 С.Гер На 27.11.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ - София:  45-Та /Кв.Симеоново/ 15, 11, 16 Пи 1301 К.Л. 702, 24, 8, 14, 10, 7, 12, 5, 9, 18, 1, 2, 4, 3, 47-Ма /Кв.Симеоново/ 12, 48-Ма /Кв.Симеоново/ 34, 32, 11, 49-Та /Кв.Симеоново/ 20, 17, 24, 15, 21, 25, 18, 27, 23, 16, 50-Та /Кв.Симеоново/ 15, 51-Ва /Кв.Симеоново/ 3, 3а, 13, 5, Ъгъла Ул.52-Ра, 7, 16, 11, 1а, 1б, 1, 2а, 4, 52-Ра /Кв.Симеоново/ 5, 3, 2а, 2, 1, 53-Та /Кв.Симеоново/ 10, 13, 12, 1, 11, 9, 7, 7а, 5, 3, Босилек /Кв.Симеоново/ 42, 51, 43, 60, 47, 40, 49а, 36, 56, 45, 49, 44, 53, 46, 37, 33, 51а, 50, 53 Офис, 24, 62, 52, 58, 41, 54, 39, 35, 64, 48, В.З. Симеоново - Драгалевци Кл.703 С/У Бензин.Омв, Иван Владислав 2, Околовръстен Път Срещу Омв Симеоново, Пи 68134.1973.177, Симеоново 1 Ул.49, Вилна Зона, С/У Бенз.Омв, С/У Omv;, К Л 703, Север Упи 702, 728 С/У Омв, Шумако / Симеоново На 27.11.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ - София:  Малинова Долина Под Лифта Симеоново, Средорек Под Лифта, Околовръстен Път 1 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Самоковско Шосе 32а Община СЕРДИКА На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София:  Банишора 26, 25, 23, 22, 27, Тп До 23, 23, 25, Тп До 23, 22, 24, 24, До Бл.25, Вишовград 3 Павилион, 3, Иван Тургенев 10, 12, 23, Подполковник Калитин 22а, 22, Офис 22, 24, 22а, 22б,  25 На 27.11.2019 Г. /12:45 - 17:00 Ч./ - София:  Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/ 25, 25 Произв.Цех Община СЛАТИНА На 25.11.2019 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ - София:  Асен Йорданов/Хо Ши Мин/ 9 На 25.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Едисон 14а Вх.А На 26.11.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София:  Гео Милев 13а, 15, 9, 9 Гараж-№7, 15 Гар.1, Кочани 15в, 4, 14, 17, 12а, 12в, 15и, 10б, 15ж, 15е, 19а, 15й, 8г, 15г, 17а, 20, 10а, 8а, 6, 19б, 17в, 10в, 8в, 15д, 17г, Христо Максимов 11, 20, 7, 12, 16, 4а, 24, 14, 18, 5, 3, 2, 9, 22, 4, 6, 15, 10, 5а На 26.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Цариградско Шосе 77 Бл.104 На 26.11.2019 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ - София:  Шипченски Проход 60, 69, 69а На 27.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  102-Ра 12 На 28.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Гео Милев Бл.136 На 29.11.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ - София:  Благородна 1а Община СРЕДЕЦ На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Ген. Гурко Номер 48 На 26.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./  На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Ген. Гурко 48, Мусагеница Блок 95 Вх. А, Б, В, Е, Ж, З, Д Блок 95 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е ;Блок 95 Вх. А, Б, В, Е, Ж, З, Д Блок 95 Вх.А, Б, В, Г, Д, Е ;Блок 100, 101 Вх. А, Б, В, Г, Д, Еж, З, И, К, Л, М ;Блок 102 Всички Входове На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София:  Дякон Игнатий  2 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  Патриарх Евтимий 50 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София:  1-Ва Кв.Мал.Долина/Студентс 7, Къща, 9, 15, 18, 12, 5, 10, 2, 8а, 3, 28, 26, 22, Кв 126, 7, 32а, 32, 34, 11, 23, 4, 19, 14, С/У Мпт, 36, 8, 29, 10а, 13, 1, 16, 1-Ва/ В.З. Малинова Долина/ Строително Табло, 3, Упи Viii-2712, 27, 20, 1-Ва/Студентска/ 14 М.Малинова Долина, 181-Ва/Младост/ 34, В.З. Американски Колеж, Ул.181, 182-Ра Кв.Мал.Долина/Младос 3, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 11, 10б, 7, 2, 6, 5, 9, 8, 4, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 7, 5, 3, 1, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 13, 16, 12, 11, 4, 9, 1, 15, 14, 6, 2, 8, 7, 1а, 5, 20а, 18, 23, 14, 18, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс4-Т, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 5, 3, 9, 1, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5, 7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс 2а, 8, 4, 1, 3, 5, 7, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 2, 4, Инж. Стоимен Сарафов 10б, 16, 25, 22, 30, 27, Климент Охридски 98, 100, 173, 108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102, 65, 90, 88, 61к, 94, 71, Пл.№1285, 92, 143, 1-17, 28, 66, 38, 78, 61к, 50, Къща, 40, 62, 48, 56, 34, 76, 25, 82, 60, 86, 44, 42, 36, 58а, 54, До36, 58, 84, 80, 18, 74, 72, 68, 61, Константин Муравиев 16, 12, 3а, М.Малинова Долина-Изток Пи 68134.1609.1966 Кв.64, Малинова Долина 7а, 5, 14, 236, 36, 10, Младост 4 В.З. Американски Колеж/, Околовръстен Път Околовръстен Път, Пи 68134.1604.744, Росянка/710-Та/ 9, Св. Климент Охридски 46, 65, Станимир Станимиров 10, 14, 6, Упи 8-2829 Кв. 136, Упи Vi-1816, Кв. 56, Упи Viii-227а, Кв.132 М.Малинова Долина-Изток На 25.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  Приятели 1, София Парк Паркинг/12-Р Къщи, 37, 32, Парково Осветление Кв.12, 34, 31, 16е, Парково Осветление Кв.12, 16 Ж, 29, 28, 30, Уо Касета 3, 38, 42, 39, 27, - 40, Бл.16д 16д, 43, 33, 35, 36, 41, Гараж, Упи Хі-1427, 1136, Кв.7, Хіі-789 36 На 26.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./  На 28.11.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, В.З. Малинова Долин- Бункера 1, София Парк Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95 На 27.11.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ - СОФИЯ:  Ж.ВОЙВОДА 1б На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София:  София Парк 1 1, 158, 7 7, 157, 3 3, 152, 161, 5 5, 150, 4 4, 6 6, 159, 160, 155, 2 2 Община ТРИАДИЦА На 25.11.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Ж.К. Стрелбище:  Ул.„Твърдишки Проход“ №5  №5 На 25.11.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ - София:  Ндк  Казино До Билетен На 25.11.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ - София:  България 1, Васил Левски 1, Пл.България 1, Фритьоф Нансен Подлез Фр.Нансен-В.Левски/ На 26.11.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ - София:  Нелсън Мандела   13 Бл.1, 2, 3, 4.5 На 27.11.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ - София:  Ул. Асен Йорданов  №63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;,  Ул. Борис Руменов  № 12, 14, Строежи, Ул. Аспарух Лешников  № 2, 4, 1, 3, 3а, 5;, Ул. Сашо Николов(Сладура)  № 1, 5, 7-9, 11, 13, 15, 19, 23, 2, Хага №4, 6, 8, 10; На 27.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Боянски Водопад  №106, 103, България 9, 49б, 53, 111, Витоша  Бл.95, Ген. Суворов  12, 14а, 18, Деде Агач  50, 60а, Емил Берзински  75, Майор Първан Тошев  8, 16, Орехова Гора/Борис Чолаев/  6-8, Тулча/Петър Богданов/  47 На 28.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  Алабин И.Вл.  22, 38, 42, 46, 14, Витоша 46, 48, 50, 60, 62, Неофит Рилски 12, 21, 32, 37, 34, Позитано  1, 3, Солунска/Васил Коларов/  52, 58, Три Уши/Адалберт Антонов/  11, 5, Хан Аспарух 7, 29, 16, 31, Христо Ботев  16, 24, 26, 38, 16а, Цар Асен 47, 55, 59, Цар Самуил  1, 22, 39 На 29.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София:  България  4, Витоша 18, 24, 28, 36, 38, 32, Владайска/Димо Хаджидимов/  44, Ген. Скобелев  62, 62а, 62б, Ген. Тотлебен  5, 7, Красно Село  209, 207, 208а, 19а, 200, Пенчо Славейков  5, Разград  6, 10, Солун  34, 35, Солунска/Васил Коларов/  25, 36, Феликс Каниц  4, 20, 50, Чепино  1, 1

comment 0
visibility 2812
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 18-22 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 18 ноември - 22 ноември  2019 г, включително: ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  11-та Парка, Ix кв.43а, Александър Стамболийски 3, 1, Иван Вазов до ТП - Банята, до Банята, 1, Кафене, 4, до Банята-Търг.Обект, 2, 4а, Княз Борис I/Д.Благоев/ 4 УПИ IХ, кв.43а, Пл.Божур, 4 Пазара - Фото, 2, 4 ъгъл ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект, 4, 4 Търговски Обект, 6, 7, 2б, Майор Коста Паница/Толбухин 1 до Банята, 1, Трапезица 1, 2, УПИ I-За Парк кв.82, УПИ II-2419, Цар Симеон 1 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Майор Юрий Гагарин 36 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски 55а, 61/63, 56, 29, 55б, 57, 35, 94, 59, 61, 27а, 54, 51, 31а, 68в, №94а, 17, 48, 43, 65а, 86, 76, 41, 90, 54а, 37а, 58, 56а, 49, 92, 31, 60а, 27, 43а, 39, 63, 49а, 84, 45, 94а, 68б, 68, 72, 70, 50, 88, 80, 25, 55, 68д, 68а, 66, 37, 52а, 47, 53, 100, 60, 68г, 88а, 52, 78, Георги Бенковски 15а, 7, 3, 1, 37, 5, 16, 6, 9, 22, 10, 23, 15, 20, 24, 1а, 21, 18, 1б, 2, 34, 33, 32, 28, 4, 1в, 19, 25, 19а, 27, 11, 14, 29, 30, 13, Искър 4, Родина 29а, 2, 19в, Слънчева Скала 8, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/ 84, УПИ ХІІІ-442 кв.78 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 31 Община ВИТОША   На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 273а, 285, 275, 279б, 297б Двуетажна Пристройка На 18.11.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София:  Бела Дона 10, 12, 7, Ваклинец 25, Глухарче 18, 16, 14, 10, 22, 12, 7, 8, 9, 5, 20, 11, 13, 9а, Деян Горинов 1а, 2, 1, 5, 3, 6, 4, Драгалевци ул. Папрат № 16, Карнобатски Проход 3, Карнобатски Проход/Папрат, 2а, ТП До, 4, 5, 1, 2, 6а, Маестро Георги Атанасов 27, 21, 18, 23а, 20, 23, 14, 25а, 25, Папрат 10, 31, 37, 25, 37а, 35, 16, 18, 14а, 27, 14, 33, 22, 29, 10а, 8, 39, 12, УПИ ХVIII-369, кв.36 Драгалевци На 18.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София:  740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня XV-1327 кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и ул.742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2 На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  Божур 2, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/ На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:  Ix, кв.5 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая кв.75 кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 кв.33, УПИ V-986 кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Божур 2, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИ VІІІ-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-ра, II-3477, кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Войводина Могила  95, 99, 99а, Евлия Челеби/Мара Петлякова 42, 58, Княжевска/Валентин Андреев/  №48, Цар Борис III/Девети Септ. 260, 264а На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:  Димитър Яблански 22, 24, 18, 22, 20, 15, 15, 15, 15, Лозенец ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, Марин Тодоров 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, Ради Радев 18, 18 В, 18, 18а, 18б, 18 В, 18 В, 18 В, 18б, 18а, 18, 18 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Боянска /Драгалевци/ 8, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Голи Връх 4, 2, 3, 6, 5, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Комините 9, 7, 13, 5, 8, 9б, 9а, 6, 5, 1, 4, 11, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Лешникова Гора 37, 27, 40, 23, 42а, 27а, 33а, 31а, 42б, 32, 48, 46, 44, 50, 42, 29, 27а, 33, 34, 40, 25, 31, 35, 38, 36, 39, Мавровец 7, 30, 7, ул. Лешникова Гора, 34, 32, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Мащерка 34, 23, 20, 19, 15, 31, 28, 40, 28, 29, 14а, 13, 38, 22, 20а, 42, 36, 24, 32, 30, 28а, 19а, 21, 25, 27, 17, 44, 26, 22, 16, 14, 18, 24, 22а, 11, Нарцис/Методи К.Димитров/ 13, 3а, 12, 18, 17, 19, 3 А, 16, 22, 8, 26, 13 А, 10, 6, 6-А, 20, 6, 14 А, 4, 15, 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветана Табакова 8, 8, 2, 12, 6, 1, 3, 4, 10, 5, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Чемшир /Драгалевци/ 27, 37, 33, 26, 26, 29 къща, 29, 31, 31, Черешов Цвят 1, 6, 14, 13, 4, 11, 7, 10, 8, 12, 9, 15 На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 19.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Доброволец  20, Капка 5, Полк.Стойно Бачийски/Филип  50, Поточе 14, Сърнела/Паскал Иванов/ 1, 8 На 20.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:15 - 17:15 ч./ -  София:  684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, кв.9, 689-та/Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, XV-731 За Жс, М. Мала Кория кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория ул.684 -, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория, УПИ VIII- 365, кв. 5, УПИ Vіі-404, кв.2, УПИ ХV-399 кв.3 М.Мала Кория На 20.11.2019 г. /08:45 - 17:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Люти Дол 7а, 41, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Христо Патрев 2, 4, 4а, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:45 ч./ -  София:  1-ва ул.Симеоновска 16, 10-та /Кв.Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв.Симеоново/ 5, 13-та /Кв.Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв.Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв.Симеоново/ 10, 4 ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв.Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв.Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв.Симеоново/ 5, 22/Кв.Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв.Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв.Симеоново/ 6, 9-та /Кв.Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Сим.-Драг.Упи XII-1199, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Никола Пиколо 4а, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а ул.21, 6 ул.21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, кв.25 На 20.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Княжевска/Валентин Андреев/  48, Полк.Стойно Бачийски/Филип 60, Поточе 9а, 19, 28, Росянка/710-та/  1, Сърнела/Паскал Иванов/ 46 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  601-ва 2, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Полско Цвете кв.7 Парцел 642, Смесна Китка 32, 12 На 21.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Буря  28, Дивна  5, Ирис/Мара Апостолова/  16, Никола Петков/П.Напетов/ 15, 33, 37а, 47, Цар Борис III/Девети Септ. 188, 216 На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Лъвски Рид 10 6, 6 4, Лъвски Рид 12, 6, 10 6, Ап.43-47, 10 6, 12 7, 12 7, Базова Станция 0698 Мур, 10, 12 Гар.3, Манастирски Ливади-Запад 6 На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бяло Поле  8, 8 Г, 31, Василашко Езеро  60, Вихрен/Петър Тонев/  50, Иван Сусанин  42а, 62а, 66, Ралевица 81 Община ВРЪБНИЦА   На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Доброславци:  ПИ 124024 На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мировяне:  Ален Мак 3, 4, Леденика УПИ № 564011, 2а, 1, 3, 7, Имот 709, 9, 4, 2, 5, Мировско Шосе 55, 44, 32, 37, 42 Сладкарска Работилница, 36, 42, 40, 34, 38, Планинец 8, 2, 10, 13, 4, 3, 9, 12, 11, 7а, 9а, 7, 6, 5, 1, Радецки 7а, 5, 7, 1, 3, 3а, Сини Вир 15, Топола 27, 25, 10, 5а, 12, 32, 13 На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Т.Лесимпекс Еоод - Ферма На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Владимир Зограф Паметници, Връбница-1 до Бл.520, Гробищен Парк УПИ VIII кв.2, Надежда 5 520, Гробищен Парк- Бак. Ф-Ка, 503, 504, Северен Парк-Гробищен Парк, Тишина Бакърена Ф-Ка ПИ /1681, П-Л №1762.1766 Бакърена Ф-Ка, Бак.Ф-Ка ул.Тишина П-Л1747, Гп Бакърена Фабрика, Гробищен Парк, ул.Тишина, УПИ І-1729, кв.3, Хан Кубрат 67, 71, 69 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 23.11.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, кв.194, 3 Община ИЗГРЕВ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дианабад Блок 30 Община ИСКЪР   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1 65, 67, 65, 66 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гара Искър, Дружба до П/Ст София Изток, Дружба Бл.190, Дружба 1 191, 190, до 190, 192, Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 107, Дружба 1 107, 112, до Бл109, 106, 119, до Бл.107 Вх.А, 111, Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28, Тумба 23, 37, 17, 21 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 23, 37, 17, 21 На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 Община КРАСНО СЕЛО   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  419-та  1, 2, 9, 10, 21б, 11, 15, 17, 18, 18а, 19, 20а, 8, 20, 24, 25, 29, 23, Боговец/Ивайло Виденов/ 1, 13, Йордан Бакалов-Стубел/419/  16а, 25, Лагера 34, 35, 47, 48, 49, 55, 13, 14, 39, Мокренски Проход  3, Околовръстен път  69, Пиърс Омахони/Ева Волицер/  6, 16, Смолянска  2, 18, 18-22, 30-34, Тодор Джебаров/417/  77, Цар Борис III/Девети Септ. 30, 59, 49 На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:  Дамян Груев/Ген.Христо Миха 20 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Звъника  7-9, Нишава/Георги Аврамов/  45, 55-57, Омайниче  4-12, Пирински Извор  25 А, 40, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 18-20, 32, Смилица  9а, 16, Хиподрума Бл.138, 106, 101, 102, 104, 111, 105, 23, 31, 32, 142, 18, 140, Юнак  128, 129 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези Бл.2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 12, 18, Битоля 2-4, Гребенец 1, 4, 6, 10, Искърски Пролом 2, 14-16, Кюстендил/Атанас Ненов/  21, 56, Нишава/Георги Аврамов/ Бл.133, 134, 6, 59, 61, 17, Цар Борис III/Девети Септ. 59 На 20.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Борово 1 228, 39, 228, 228а, 41, 50, 235, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 15, Ж.К. Борово Бл.228 А,, Красно Село кв.Борово 37, 41, 39, Родопски Извор 30-32, 235, Солун 74, Топли Дол 2г, 2г, ул. Борово  37, 39, 41,, ул. Солун  74, ул.Топли Дол  №2г На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баница  2, Ген. Тотлебен  89-93, 43-45, 33, 49, Гоце Делчев/Емил Марков/  53-55, Даскал Манол 7-11, Дойран 2, 9, 9-11, Княгиня Клементина/Д.Милано  24, 24а, Константин Иречек  1, 9, 19, 50, 6, Кюстендил/Атанас Ненов/  51, Лерин  14, 21, 51, Нишава/Георги Аврамов/  44, 34, Пенчо Славейков 15а, Прага  24, 38, Св.Георги Софийски/Георги С 3, 4, 24, 30, 32, 34, 3а, Свети Иван Рилски 20, 46, 60, Тунджа  18 На 21.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Ворино/Ат.Дамянов/  6, 8, 9, 10, 11, Гоце Делчев 15, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  5, 7, 9-11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, Сладкарница &Quot;Неделя&Quot;, Кюстендил/Атанас Ненов/ 63, 54, 58, Хайдушка Гора 4, 7, 5, 3, Царево Село 1, 1 Гараж 1 На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези  Бл.25, 27, 29, 30, 31, 32, 26, Борово 228а, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  8, 10, Голо Бърдо  Бл.6, 8, Горски пътник  10, 24, 30, 42, 44, Джеймс Баучер/Антон Иванов  103, Козяк 30, Родопски Извор 53-57, 235, 43, Славище  8, Хан Паган  1, 3, Ястребец  25, 26, 9 На 22.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 и 16, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча 10, 1, 2, 9, 3, 5, 6, 7а, 11, Цар Борис III 113, 115 и 117; Община КРЕМИКОВЦИ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.19 Вх.А, Б, Бл.20 Вх.А, Б На 19.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.24 Вх.А, Б, Бл.25 Вх.А, Б На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 1, 15, 11, 19, 1, 18, 10, 13, 17, 16, 8, 14, Андрей Стоичков 5, 24, 20, 3, 14, 23, 18, 12, 8, 2, 4, 19, 14а, 6, 10, 16, 25, 11, 22, 22а, 21, 13, 15, 27, Болнична 12, 2, 4, 16, 14, 6, 10, 8, Бухово 14а, Васил Левски 9, 2, 13, 10, 16, 3, 7, 1, 12, 4, 5, 17, 6, 15, 20, 14, 8, 21, 19, 11, Данаил Бенев 3, 6, 2, 5, 8, 1, Захари Попов 2, 1, 4, 8, 3, 5, Кирил и Методий 5, 4, 1, 7, 1а, 2, 3, 6, Лазар Пешев 8, 2, 5, 6, Никола Бонев 30, 19/Кафе Аперитив, 17а, 13а, 26 Битов Комбинат, 19а, 18, 16, 18а, 24, 14а, до Бл.18, 22, 13, 34, на Спирката до Културния Дом, 30, 32, 40 Водна Помпа, 36, 17, 40 А Водна Помпа, Росни Ливади 5, Сан Стефано/23 Септември/ 8, 12, 3, 2, 4, 5, 1, 7, 1а, 34, 28, 11, 18, 18а, 30, 10, 26, Стефан Витков 23, 24а, 19, 27, 2, 16, 22, 8, 21, 14, 26, 6, 29, 11а УПИ IV-391, 12, 11, 13, 5, 17, 34, 4, 28, 30, 7, 3, 25, 24, 32, 10, 1, Стоян Илиев 5, 1, 6, 4, 2, 3, Христо Ботев 20, 19, 24, 22, 18, Черница 1 На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  местност Стария Мост 16, Никола Бонев 19 На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 9, 3, 8а, 2, 4, 5, 1, 6, 7, 1, Атанас Спасов 8, 10, 1, 3, 5, 12, 14, 2, 4, Борча 1, Бухово 1, Васил Левски 25, 32, 29, 23, 16, 27, Витоша 9, 13, 3, 6, 2, 8, 7, 10, 5, 15, 4а, 4, 11, Георги Раковски Черквата, 3, 10, 22, 16, 7, 11, 1, 12, 18, 20, 5, 14, Гороцвет 13, 13а, 20, 8, 15, 4, 7, 18, 14, 9, 6, 12, 17, 22, 2, 1, 11, 10, 16, Данаил Бенев 9, 7, 12, 10, Дядо Милотин 5, 7, 3, 9, 1, Захари Попов 36, 44, 29, 33, 34, 46, 38, 16, 42, 10, 24, 28, 19, 30, 25, 26, 12, 11, Ектте 07140, 27, 9, 31, 32, 20, 13, 40, 24 С/У Стопанския Двор, 15, 23, 17, 18, Здравец 4, 2, 1, Иглика 3, 8, 2, 4, 5, 6, Камъка 4, 1, 6, 3, Никола Бонев 20, 12, на Площада, до Черквата, 8, 10, Рила 1, 11, 7, 3, 9, 2, Средо Бърдо ПИ 07140.8092.13, 5, 3, 1, 6, 4, Стара Планина 6а, 1, 7, 2, 4, 6, Стефан Витков 2, Стефан Караджа 18, 15, 4, 19, 3, 17, 6, 9, 7, 11, 1, 8, 23, 12, 2, 13, Теменужка 5, 6, 2, Христо Ботев 4, 2, 2а, 11, 13, 7, 8, 5, 12, 8а, 3, 6, 10, 17, Чучура 6, 4, 8, Шумни Дол 2, 5, 6, 1 На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Никола Бонев,  7 На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.22 Вх.А, Б, Бл.23 Вх.А, Б Община ЛОЗЕНЕЦ   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:45 - 16:45 ч./ -  София:  68134.1972.1566, М. Драгалевци 68134.1972.2907, Околовръстен път Имот1415, 1 Симеоново, Меб.Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К.Л.684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 142 Кръстовище Окол.Път, 150 УПИ-ІІІ-1307-2044-1947 кв.10а, Околовръстев път, С.Шосе-Околов.Път/, 144, 86б, 140, 94, Им.1439 За периода 20-21.11.2019 г. /17:00 - 00:30 ч./ -  София:  Джеймс Баучер/Антон Иванов 2, Димитър Димов  13, 15 107 Оу Хан Крум, Йоан Екзарх 48, 50.52.54.45 63 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Проф. Петър Шапкарев, Сашо Николов-Сладура/483-та, Черни Връх На 18.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ V-2227, кв.80, Черни Връх 157, 161 А, 157б Chemco Grup ; Строителен Магазин Boro На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198 На 19.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Академик Петър Динеков  11, Димитър .Шишманов  2, Яна Язова  5, 7 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-та На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:  Св.Наум/Трайчо Костов/ 70, 70а, 72, Хр.Стоки На 21.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 159 Затворен Комплекс (Бизнес Център), Ник Мар Община ЛЮЛИН   На 20.11.2019 г. /09:30 - 12:45 ч./ -  София:  391-ва/Люлин/ до 32, 32а, 34, 32, Люлин 6, Люлин 7 731, 732, 737, до 724, 736, до 731, С/У 737, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/ 57 На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 1 004, 010, Автосервиз Община МЛАДОСТ   На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1 На 18.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38, I-635, кв.38 На 18.11.2019 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38 На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1, Александър Малинов №51 Вх 3 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-та/Младост 4/, Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76 На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  X-159.2548, В.З.Косанин Дол УПИ XXXV-608.2202 кв.6, Вилна Зона Косанин Дол УПИ V-141, кв.40а, Есенни Мотиви 11, ПИ 04234.6915.2730 На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  XVII-2912, кв.10а, Xx-2298, Косанин Дол, В.З.Касанин Дол, УПИ Х-148, кв.39, В.З.Косанин Дол, Забел 13, Косанин Дол ПИ 55419.6704.2078, Местн.Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 2205 кв.10 Р-Н Панчарево, УПИ9-158 кв. 40, УПИ 16-155 кв.39, 11 Сграда 1, УПИ 6-3005 кв.39, кв.40а, ул. Забел 11, ПИ 2888, 11 Сграда №1, 11 Сграда 1, 12 Сграда 2, 12 Сграда №2, местност Ширините 7 къща 1, 10 Пл№2145, 6, 7 къща 9, 7, 7 къща 2, 7 къща 10, 5, П2816 Кв465, 27, 31, 2, 3, 3, 1, 1а, 4, 1б, 1, 11 Сграда 1, Ширините На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Д-Р София Аврамова 3 511, 3, Младост 1а 510а, 511, 510а/Н.Тяло, ТПс/У 511 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ -  KosanIn Dol:  3 2 На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 1а 507, 515, 512, 513 На 21.11.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София:  Самоковско Шосе 2 На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 5, Александър Малинов №51 Вх 6 Община НАДЕЖДА   На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София:  Гуслари/Торпедо/ 54, Лев Толстой 35, Толстой 35, 1 39 На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Рожен 78 Община ОБОРИЩЕ   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Бяло Море 25, Ген. Данаил Николаев/Цвятко 20, 22 /Бяло Море/, 20, 20 8гараж, Искър 100, 83, 81, 98, 96, Майор Агов 9, Петра 19, 11-13, 6-8 Гараж 3, 6-8 Гаражи 1 и 2, 6-8 Гараж 9, 6-8 Ателие 2, 10 Гараж 1, 6-8 Гараж 4, 10, Офис, 6-8 Бистро, 10, 6-8 Гараж 5, 6-8 Офис 4, 6-8 Ателие 1, 6-8 Офис 3, 10 Гараж 3, 6-8 Гараж 6, 6-8 Гараж 8, Чумерна/Коста Янков/ 5 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 13 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 103 Вх.Б На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дунав 31 На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 Ателие 3, 31 Гараж 1, 31 Гараж 2, 31 Гараж 3, 31 Ателие 1, 31 Офис, 31 Гараж 4, 31 Магазин 3, 31 Ателие 4, 31 Ателие 5, 31 Офис 5, 31, 31 Ателие 2, 31 Аптека Община ОВЧА КУПЕЛ   На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  Малобучински път/Ман.Дол/ 73, Милин Камък/В.З.Симоница/, Разсадника/В.З.Ман.Дол/ 4, Рила 21 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва М.Шевовица ул.Малина, Бор кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В.З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М.Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв.7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица, Разсадника, Суходол кв.Манилов Дол 16-18, Суходолски път Вила, УПИ VIII-13, кв.7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв.3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица,  М. Манилов Дол На 19.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 136в, 138, 136, 136б На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  В.З. Люлин  Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, VII-263, XVI-190, XVII-191.Mr 68134.4324.191 М.Люлин, В.З. Люлин кв.8, УПИ ХVі-108 кв.14, кв.10 П-Л 71, кв.7 П-Л 3-15, кв.20, кв.14, кв.4 П-Л 207, кв.18, УПИ Хі-246 кв.2, ул.Калина, кв.17, М.Бонсови Поляни, кв.9 П-Л 12-17, кв.12 П-Л 14, кв.14 П-Л 24, кв.9, кв.14 П-Л 2, Вила, кв. 13, кв.11 ул.Калина, ПИ 68134.1897.510, кв.3, кв.6 П-Л 35, кв.10, В.З.Люлин УПИ-Ххііі-219 кв.4, В.З.Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Вз.Люлин УПИ III-171 кв.11, Георги Бенковски 6, Люлин кв. 1, Люлинска Скала 3, Местн.В.З Люлин, Местн.В.З Люлин, УПИ III-340, кв.9, местност Бонсови Поляни кв.19 Вз Люлин, кв.21 В.З. Люлин, Червена Роза 10, кв.21-7, кв.6, кв.4 П-Л Vіі, В.З.Люлин, кв.10, Кърлежа, Герена 7, кв.19, кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, кв.14, кв.21, УПИ IV-234 кв.3, кв.4, Вила, Т.Ливад, кв.9 Вз Люлин, кв.18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 кв.11, кв.18, Урал 19-Г.Б, ул.63, кв.7 П-Л 146, кв.15, УПИ 8-229, кв.17, УПИ XIx-226 кв.4, Луд Гидия, кв.7, кв.4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, кв.6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, кв.9, кв.13, кв.Кърлежа, УПИ Ix-58 кв.18, кв.12 Вз Люлин, кв.60 Вз Люлин, кв.21 Вз Люлин, П-Л 1-339, кв.6 Вз Люлин, УПИ XI кв.6 П-Л №181, кв.40, 57 Бенковски, кв.2, УПИ VII-196 кв.17, кв.3 П-Л Vі, Кюпо, Бл.Кърлежа, кв.3, П-Л 7, кв.1, кв.8, Овча Купел Вз.Люлин УПИ Хі -249, ПИ 1898.28, М.В.З.Леските, Пъстроцветна 14, УПИ 13-251, 252, кв.1, УПИ Ііі-170, кв.15 М.В.З.Люлин На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а кв.62, 2, 737-ма 1, 8, 2, 6, 750-та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Бойчо Огнянов 1а, 14, 16а, 1в, Драгоман 10 Община ПАНЧАРЕВО   На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Градище Вила На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околовръстен път На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Кокаляне:  37914.6848.1617, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Болницата 1, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Грамада 5, 11, 10, 12, Димитър Благоев 39, 38, 26, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Петров Кладенец 21, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13 На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Панчарево:  55419.6707.1414, 55419.6717.1680, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Ружа/В.З.Градище/, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Топола/В.З.Беликата/, УПИ ІV-1216, кв.15 М.Дебело Гуно, Явор/6-та/ 10, 3 На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.Път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.2637, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6708.3174 М.Беликата, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Божур/В.З.Беликата/ 8, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVіі-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ Vііі -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ Vіі - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ Vііі -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ Хіі, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ Іі-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детски Град Вила, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Полски Хвощ 3, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ 15, Хіх-299, Явор/6-та/ къща, Ягода/В.З.Беликата/ 43,  № . На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ XX-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв.13, Урвич 4 На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6950.3084, В.З Градище На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Герман:  Зона За Отдих На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  Мекстн.Бялата Нива На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Ветрената Мелница 6, Вилна Зона Косанин Дол 1, Есенни Мотиви 4 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  XXXII-3174 кв. 42а Косанин Дол, В.З Косанин Дол УПИ Хіх-2197 кв.41, В.З.Косанин Дол, Вилна Зона Градище, Касанин Дол УПИ Vі-2064 кв.42а, Косанин Дол Идент.04234.6915.2031.1, местност Косанин Дол Офис и Сервизна База, кв.41 УПИ 14-2219, 999, УПИ ХХХVІІ-2198 кв.6 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305.308 кв.52, ул.Диляна УПИ 305, 307, кв.52, УПИ I 205, кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6914.10, XVI-681, кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, кв.4, 100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33, 27 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  В.З Косанин Дол УПИ І-122 кв.14, Вилна Зона Градище къща, Вила, Детски Град, Касанин Дол 2, Косана 2, Косана УПИ III-159 39, Косанин Дол УПИ III, местност Косанин Дол къща, 999, Строителство, 18, Барака, УПИ ХХІ -185 Кв 21, 1, Имот 00017, Кл.А Ст.33, УПИ IX-151 кв.39, местност Ширините, Сини Връх 7, УПИ XIX-1 кв.6 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол, УПИ ХХІІ-201, кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХХХVІІІ-398 кв.2, местност Косанин Дол Вила, Търново 15,  Пречиствателно Съоражение На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.1617, 37914.6848.2637, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата 1, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 5, 11, 10, 12, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 39, 38, 26, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 21, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6707.1414, 55419.6708.3174 М.Беликата, 55419.6717.1680, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Божур/В.З.Беликата/ 8, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVІІ-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ VІІІ -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.ІІ-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ   - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ VІІІ -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ ХІІ, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ ІІ-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Детски Град Вила, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Полски Хвощ 3, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ Xx-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИ ХІІ-541, 663 кв.13, Урвич 4, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път Община ПОДУЯНЕ   На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Клисура 2-4 Община СЕРДИКА   На 20.11.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:  XlIII-412 кв.2, Илиянци ПИ 807, кв.2, М.Нпз-Илиянци-Изт, УПИ VІ, кв.2, М.Нпз Илиянци-Изток, Илиянци/Лиляна Димитрова/ 94, Нпз Илиянци-Изток, НПЗ Илиянци/Изток ПИ1229 Кв2, УПИ VI 264 кв.2, УПИ ХХV-1166 На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 114б Община СЛАТИНА   На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10, 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/ 1а Вила, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 5, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2, 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, Акад.Стоян Аргиров/502/ 8-10, 1, 8, кв.225 П-Л 12-1087, Вила, 6, В.З. Симеоново - Драгалевци 1 на ул.506а, 5а на ул.506а, 1а ХVіі-757, Вз Симеоново-Драгалевци II Част УПИ XVII-788 Кв 61, Драгалевци 4 ул.501, Могилата Вила, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 22, 11, 5а, 20, 13, 8, 10, 12, 19, 6, 18, 1, Дясно, кв.21 П-Л 1 755, 17, 14, ъгъла ул.502, 16, 15, Павел Дованлийски 2, 2а, 13, 5, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25, 21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 32, 34, 16, 38, 12, 26, 20, 24а, 14, 22, 18, Сава Доброплодни/421/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново 10 ул.502, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 10а, 9, 10, 2, 8а, 17, 11, 18, 15, 22, 20, 13а, 5, 13, 3, 16, 4, 8, 7, 17, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12, 7а, 7, 6, 13, 8, 1 На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Гео Милев, Голаш 13, 16, Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 79, 71, до Блок 63, 63 3, 63, 55, 79, 63 На 22.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 39а На 20.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Цариградско Шосе Бл.103 На 21.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.251а Вх.А Община СРЕДЕЦ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Любен Каравелов 27 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 51 На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Иван Асен II 21 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  187-ма кв.Мал.Долина/Младос 20, 201/В.З.Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, ъгъл ул.204, Вила, 16, 12, 14, 202/В.З.Малинова Долина/ ъгъл ул.205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, ъгъл ул.204, 1, 203-та ъгъла ул.202, Строеж, 204-та 2, 204/В.З.Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В.З.Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл.623 К.Л.739 Стр.Т, 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В.З.Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, Арх. Георги Фингов 10, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 кв. 15, В.З.Малинова Долина-IIa УПИ XVI-194 Кв 6, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В.З.Малинова Долина Ііч, Валозите В.З.Зл.Рибка, 2 Валозите, кв.15 Парцел VI-460, В.З.Малинова Долина Іі- А Ч, Валозите, В.З.Златна Рибка, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша ул.204, УПИ І-896 кв.15,  13 На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 19.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12 Община ТРИАДИЦА   На 18.11.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./ -  София:  Княз Борис I  52, 54, 56, 60, 60а, 62;, Патриарх Евтимий 86, 88, 59, 61, Хан Аспарух 19, 21а, 15, 21б, 8, 10, 12, 16, 29, Цар Самуил 4, 7, 5, 3, 2, 4, 4а На 18.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Гет Сервиз; Бул. Черни Връх № 65; Гет Хотел и  Градина, Кръстова Вада УПИ VII-458, 459, кв.42, Светослав Минков 7, Черни Връх 69, 67, 105, 85 Импас На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Площад България 1 1414 Ндк Подлез  Ресторант - Пицария &Quot;Кривото&Quot; На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ №33 33а  18, 20, Емилиан Станев  57а, Ивайло Петров 6, 1 Жилищна Сграда Б На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  2-За Дет.Градина кв.35, Борис Руменов/482-ра/, Джон Атанасов/487-ма/, местност Кръстова Вада, Проф. Петър Шапкарев, Филип Кутев, Черни Връх На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-та/, Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Ген. Иван Колев/489/, местност Кръстова Вада, Сашо Николов-Сладура/483-та, Флора Кънева, Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец /, Черни Връх На 21.11.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Борис Руменов  №10 Вх. А, Б;, ул. Хага  №5 Вх. А, Б, В На 22.11.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Флора Кънева  52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115, А, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190, 142 На 22.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 71 А, 71а, 73 На 22.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  М.Кръстова Вада УПИ III кв.128, Черни Връх 147    

comment 0
visibility 953
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 11-15 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 11 ноември - 15 ноември  2019 г, включително: София-град Община БАНКЯ   На 11.11.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Вършец 8, Пейо Яворов 10, 27а, 23, 16, 2, 21, 15, 25а, 17, 5, 7, 9, 23а, 4, 21а, 9а, 13, 8, 12, 19, 25, 11, 3, Стефан Стамболов/Будишин/ 38, 40, 34, 21, 38б, 19, 19а, 15, 17, 29, 28а, 32, 27, 30, 23, 25а, 13, 25, 23а, 40а, Хисаря 2 На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Иван Вазов 8, 6, 14, 7, 7а, Рила 3, 10, 10а, 14, 22, 6, 12, ПИ 1568 Кв. 119, 8, 5, 4, 8а, 3а, Сливница 25, 21, 17а, 19, 13, 17, 23, С/У 25, 15, Средна Гора 10, 11, 25, 13, 21, 19, 16, 5, 12, 25а, 27, 4, 8, 1, 15, 9, 7, Цар Симеон След Мо, Шипка 4а, 2, 1, 8, 4, 7, 6в, 6 Строеж, 3 На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Сливница Община ВИТОША   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-Ра , 22-Ра , 22-Ра , VIII-1004aкв.33 , Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв.33 , УПИ V-986 Кв.51 , Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-Ра , II-3477, Кв.916 , Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая , Горелица , Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ Xx-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Княжево:  Ал.Стамболийски На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва 5 Ул. Цар Крум, 1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-Ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-Ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-Ра/Витоша/ 2а, 777-Ма 8, Александровска/Ил.Манов/ , Войводина Могила 162, 160, 166, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, М-Т Кв.Драгалевци УПИ XIV-126 Кв.52, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, Мащерка 14, местност  Черния Кос Фургон, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-Та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III 428г, Цар Борис III 359, Цар Борис III , Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, местност  10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, местност  10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цар Борис III/Девети Септ. местност  10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност  10км.№3, 481, 493а, местност  10км. №8, местност  10км. №18, 477, местност  10км №2а, 489, местност  10км., 475, 491, местност  10км, местност  10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност  10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, местност  10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бай Михал  17, Братя Бъкстон  56, Воденичница /Ал.Пушкин/  59, Камчатка  6 А, Кота 1050  7, 9, Симеон Радев/Кирил Янев/ 83, 86 На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Братя Бъкстон 11, Бъкстон 11, 12, 19, 24, 26, 28, Саша Попов 21, 29, 20, Секвоя 28, 37, 39, УПИ VII-701, Кв.6 На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Суворов 70, 72, 147, 96, 86, 76а, 74, 78а, 90, 94, 78б, 80, 84б, 82, 84а, 98, 78, Кота 1050 31а 136 ;, Никола Петков/П.Напетов/  26, 28, 32, 49, Преки Път/Димитър Монов/ 21-23 На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Грамос  8, Еровете 6, 16, Камен Дял  12, Никола Петков/П.Напетов/ 10, Преки Път/Димитър Монов/ 75,  76, Райска Градина/Аврора/  30 На 11.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ж.К.Братя Бъкстон Бл.8, Ул.Ген .Суворов  14а, 16, 18 На 12.11.2019 Г. /10:15 - 16:15 Ч./ -  София:  Иван Сусанин 66, Пирин 56, Родопски Извор 66а На 11.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:  Местн.Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите , Парк Витоша , Парк Витоша 1, Парк Витоша Хижа Витоша, Парк Витоша , Планина Витоша На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/ На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Парк Витоша На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 284, 302, 314, 314а, 334, 348, 367, 372, 403, 415, 441, 443 Община ВРЪБНИЦА   На 11.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  3-Ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27 На 12.11.2019 г. /08:00 - 11:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  Ул.Боро 10 На 12.11.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София:  3020-Та/Връбница/ 34 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Алдомировска/Димитър Баковс 117, 115, 119, 144 Ъгъла С Позитано, 121, Александър Стамболийски 163, 159, 155, 155, 157, 161, 163, Инж.Иван Иванов 41, 17, 17а, 19, 23-25, 27, 11, Позитано 136, Сердика 1 Баталова Воденица На 16.11.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 15, Между Лавеле и Витоша,  Пл.Св.Неделя 4 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, Кв.194, 3 Община ИЛИНДЕН   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  III Кв.41 , Алея на Усл. УПИ II , Виктор Павлов 129, Алея на Услугите, Виктор Павлов УПИ II Кв.41 , Илинден Бл.129/130, 129/130, Разсадника 129-130, Света Троица/Вълчо Иванов/ 129-130, 1 129, 130, 1 129\130, 1 129/130 На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Илинден 134, 131а, Разсадника 131а, 131б, Света Троица/Вълчо Иванов/ 134, 134, 131а, 131б, О До134 Община ИСКЪР   На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  11-Ти Август 40, Александър Малинов , Дружба 124, Дружба 1 123, Тп М/У 123-124, 80, Тп М/У Бл.123 и 124, 123 - Източна Страна, 80, До 124, 123, 124, Дружба 2 252, Младост 1а 555, Младост 3 363, Младост 4 До 433, Тирана 21 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Димитър Миленков На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 186, Дружба 1 46, 43, 186, 186 Ул.5019, 187 На 12.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Дружба До 108 У Ще, Дружба 1 90, 127, До 92 На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 1 99, 105, 105, 99, 66, Жк.Дружба 1 УПИ Іі, Кв.59 Клуб До 108 Соу Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Илинден 57, 62, 64, 63, 61, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Найчо Цанов 209, 64, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Света Троица/Вълчо Иванов/ , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 186 11, 186 М-У Бл.11 и Бл.12, Илинден 16, 12, 15, 14, 11, 13, Съборна 2а, 2 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Възкресение/Стоян Лепоев/ 64, 62, Красна Поляна I Част 20, 20а, 22, Красна Поляна II Част 233, Методи Кусевич 2, 1, Радичевци 5 Община КРАСНО СЕЛО   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Акад.Иван Евстратиев Гешов  100, Бурел/Цона Петкова/  41, 42-44, 56, Григор Начевич 3, 7, Котленски Проход  20, Мила Родина  18, 20-22, Нишава/Георги Аврамов/  159, 163, Стрелбище  7, 4б, 7а, 12а, 128, 4а, 16а, 17а, 13а, Хайдушка Гора  147, Церова Гора 4 На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баба Илийца  37, 37а, Бузлуджа  51, Владайска/Димо Хаджидимов/  99-101, 103, 42, 46, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  67, 101, 150, 3, Добрич/Димитър Дончев/  2, Метличина Поляна/Васил Ленк  15, 48-50, Найден Геров  6, Тунджа  25, 40, Феликс Каниц  52, Цар Асен  64, 69, 70, 71, 72, Цар Борис III/Девети Септ. 19б 19, 3, 23, Шандор Петьофи  59 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Балша/Д-Р Минчо Нейчев/  35, 14, 38, Витоша 111, 115, 117, 121, 129, 192, Димитър Манов  74, 25а, 27а, Йордан Йовков  9, Краище/Тодор Атанасов/  21, 3, 16, 37, Михаил Буботинов  32, 5, Стефан Малинов  2, Ярослав Вешин  16, 42, 46, 68 На 15.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Завалска Китка 12, Княгиня Клементина/Д.Милано 34 Ателие 5, 34 На 14.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Карпати № 6, 8, 10 Община КРЕМИКОВЦИ   На 12.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  1-ВА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ П-Л 2/2, 20, 19, 18, 14А, 17, 21А, 21, 16, 14, 22, 2-РА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 45, 3-ТА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 11, 44А, 13, 44, 8, 8 ВОДНА ПОМПА, 5, 9, 6, 7, 10, 4, 3, 1, 41229.269.213 , БАТАРЕЯ 84А, 62А, 62, 76, 65, 79, 68А, 68, 66, ЗАД ЧЕРНО КАФЕ, 72, 69, 70, 84, 76В, 76А, 63, 76А ЛЯТНА КУХНЯ и ЧАСТ ОТ КЪЩА, 69А, 74, 89, 61, 75, 77, 73, 76Б, ЗАД КАФЕТО, 64, 71, 67, 77Б, 78, БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ 256, ВРАЖДЕБНА 1, М.НОВА махала, ПИ 68134.8592.32, 46 М.НОВА махала - СКЛАДОВЕ, УПИ 1-79, КВ.2в, ПИ 165052, 3 УЛ.3-ТА, местност  СТАРИЯ МОСТ НОВА махала П.Л 356, НОВА махала 4А, ПИ 68134.854.5. На 15.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Балкан 12 На 13.11.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София:  Враждебна Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел, М. Япаджа , махала Япаджа 27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а, УПИ XIV-209 , Кв.2 , Челопешко Шосе Ъгъла С Ул.Япаджа, Япаджа Община ЛОЗЕНЕЦ   На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ул. Арарат  №8, 10; Ресторант Делвите, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /  № 3 Вх. А, Б, В; 5, 8, 10, 19, 19а, 21, 21а; На 12.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Асен Разцветников/431-Ва/ 24, 28а, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Банат/Курск/  17, 19, Данаил Дечев  7, Димитър Търкаланов/Кап.Д.Сп 12, Кишинев 8-10, 3, 1, Козяк 4, 15, 13, 21, 41, 1, 3, 21а, 37, Орел  1-3, Ран Босилек/461-Ва/ 3, 7, Рилски Езера  1-3, 24, 26, 23, Руй Планина 12, 4, Сребърна/Първомайска/ 1, Страцин  5, 11, 15, Христо Ценов  10, Черни Връх  50, 51д, 59, 84 На 11.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Георги Райчев/434-Та/ 11 На 15.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-Та  24 Община ЛЮЛИН   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Мир Хиподрума, Б - Хиподрума, До Хиподрума, А - Хиподрума, Стефан Стамболов/Будишин/ 187, 208 На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Иваняне:  Пи:32216.2325.102, М. Завойте На 13.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин 3 Тц На 13.11.2019 г. /14:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 7 49 Ул. Царица Йоана На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Филиповци Ул.Банско Шосе №13, Шосе Банкя Имот №008030 Склад, 23, 13 Община МЛАДОСТ   На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кула:  VI-056013, 056014 Кв.56 На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-Та/Младост 4/ , Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76 На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  4-390 392 Кв. 35 М. Жг Камбаните , Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 1а Блок 555 Вх А, Б и В На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 4 Тп До Бл.602, 602, М.Камбаните На 15.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  В.З. МАЛИНОВА ДОЛИНА - ОК.ПЪТ УПИ XL-862 КВ.7, МАЛИНОВА ДОЛИНА КВ.4, III-2800 , СОФИЯ ПАРК 16 З, 16А, Бл.16В, Бл.16В, БЛ.16Д 16Д, 16 З, 16 Б На 11.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1 Блок 3 Вх 7, 8 и 10 На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 523 Вх 1 и 6 На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 536 Вх 1 и 2 На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 551 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 4 474, До 474 Община НАДЕЖДА   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Болярска/Ст.Пешев/ 49, 27, 45, №53, Панега 19, Чепеларе 26 На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  НАДЕЖДА 1 319вх-А, Б, З, К, , Бл.322 Вх-Б, Д, Е, Бл.335 Вх-А, В На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Триъгълника:  Лок Депо Надежда Тп 31-457а , Лок Депо Тп 31-457б , Лок Депо Тп 31-902 , Пилотно Осветление Тп 31-909 Община НОВИ ИСКЪР   На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  МИРОВЯНЕ:  48393.4989.570 , АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ на 11, ВАСИЛ ЛЕВСКИ /АСЕН БЕЛЕВ/ 7, 9, 1, 14, 4, 5, 3, 11, ВИШНОВСКА 4, ИГЛИКА 11, 8, 5, 3, 13, 1, 6, 12, 2, КАНАЛА 1, 3, КАПТАЖА 17, 6, 4, 2, 13, КОЗЛОДУЙСКИ БРЯГ 6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3, ЛЕДЕНИКА 2, ЛЕЯРНА 4, 6, 3, 2А, 8, 1, ЛЮБИМЕЦ 1, МИРОВСКО ШОСЕ 21, 2, 21А, МОМИНА СЪЛЗА/ПАРТИЗАН/ 9, ОРЛИН 29, 25, 28, 11, 10А, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27, ПАРАШУТИСТ 19, 37, ПЕРУНИКА/1 МАЙ/ 20, 8Б, 18, 16 КЪЩА, 2, 24, 22, 1, 28, 12, 14, 18а, 6, 10, 4, 8, СПОРТИСТ 31, ХРИСТО БОТЕВ/КАПИТАН ГАСТЕЛ 14, 1, 10, ДО КМЕТСТВОТО, 6, 4, 12, 2, 16, 8, 14А, ЧАВДАР ВОЙВОДА/ЧАВДАР/ 2, 1, 1 ЧИТАЛИЩЕ-ХРИСТО БОТЕВ, ЯСТРЕБ 12., 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7А, 5 На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мировяне:  Алеко Константинов/Васил на 17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8, Блато 2а, 1б, 8, 4, 1а, 1, 6, 3, Васил Левски /Асен Белев/ 3а, Вишновска № 1, 3, 2, Еделвайс/Стефан Черкезов/ 3, 1, Иван Вазов/Восток/ 4, 7, 6, 2, 9, 5, 3, Иглика 13, Каптажа 17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9, М.Долно Ливаге ПИ 48393.5009.11 , Малуша 2, 4, 6, Месембрия 2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12, Минзухар 2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а, Мировско Шосе 15, 1, 17, 9, 13, 11, 18, 4, 22а, 24, 3а, 6, 16, 14а, ПИ 48393, 50103, 36, 8, 11б, 28, 20, 2, 10, 14, 11а, Стр. Табло, 17а, 5, 3, 9а, 7, 22, 5а, 26, 12, Мировско Шосе Пи.48393, 4997, 992 , Момина Сълза/Партизан/ 1, 3, 5, 2, 7, 6, 4, Парашутист 44а, 21, 7, 7а, 40, 3, 22, 19, 15, 11, 16, 1, 28, 44, 24, 20а, 4, 10, 17, 30, 50, 38, 8, 2, 18, 14, 32, 34, 46, 42, 23, 13, 12, 6, 28а, Петко Каравелов/Пионер/ 12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4, Планинец 8, 5а, Първенец 10, Спортист 17б, 18, 6, 22, 12, 13, 9, 16, 4, 17, 14, 24, 10, 3, 11, 16а, 7, 5, 2, 20, 8, УПИ I-850, Кв. 54а , УПИ ІV-807, 808 , Хвойна 5, 2, 3, 4, 6, 1, Чавдар Войвода/Чавдар/ 6, 12, 15, 5, 8, 3, 3а, 20, 7, 19а, 29, 31, 28, 21, 30, 18, 11, 4, 35, 26, 13, 24, 33, 32, 23, 16, 19, 10, 27, 22, 25, 9, 17, 34 На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околвръстен Път До С. Мировяне , Околовръстен Път / Требич 606 Община ОБОРИЩЕ   На 13.11.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:  Евлоги и Христо Георгиеви 86, 90, 100, 102, 104, 92, 96, 94, 88, Мърфи 16, 15, 5, 8, 4, 12, 18, 22, 7, 14, 20, 13, 10, 1, 9, Мърфи 13, Оборище 73, 71, Оборище 42, Проф.Джовани Горини 5, 1, 3, 7, Русалка 6, 11, 15, 13, 17, Русалка 2, 1, Франсис Де Пресансе/Патрис 2, 6, 4, 8 На 16.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Московска 3, 3 Маг. Община ОВЧА КУПЕЛ   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-Та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а Кв.62, 2, 737-Ма 1, 8, 2, 6, 750-Та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, Ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  663-Та/Овча Купел/ 4б, 672-Ра/Овча Купел/ 1, 3 А, 5, 3, 7, 5 А, 7 А, 9, Бойчо Огнянов 2, 1б, 16, 22, 15 Б, 3, 1, 20, 10, 15, 8, 15 А, 3 А, 6, 18, 5, 1а, 12, Буземска 2, Драгоман 11, 4, 12 А, 9 А, 7, 12, 6, 16, 5, 9, 1, 14, 2, 3, 18, 10, Земеделска/Яташка/ 2, Крушовски Връх 9, 19, 5, 2, 14, 11, 1, 23, 1 Срещу Адреса, 7, 8, 11а, 3а, 3, 6, 12, Лечебен Извор 1, Любляна/Й.Вишевградски/ 8, 6, 12, 15, 2, 9, Кв 37а Упи Xv-1198, 8 Общи Нужди, 4, 2 А, Момина Баня 4, 1 А, 2, 1, Момкова Баня 4, 5 Б, 5 А, Народно Хоро 5, 8, 6, 4, 6а, 4 Упи Хі-309 Кв.13б, 4а, 3, 1, 2, Овча Купел 10, 3 1, 43, 6, 39, 6 1, 35а, 35, 12, 43а, 29, 6 1, 1, 37, 25, 8, 17-19, 12а На 13.11.2019 Г. /08:30 - 12:15 Ч./ -  София:  Враждебна Стопански Двор, Ткзс Стоп.Двор, М. Япаджа , Махала Япаджа Местност  Япаджа На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:  Ул.Братя Прошек И Ул.761 Община Панчарево   На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Упи Xi 2528. Кв. 44 На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Герман:  Пи 14831.6540, 2730 , 14831 М.Терасите, 14831.6501.21027 , 14831.6507.14 Вр.За Стр., 14831.6507.168 , 14831.6507.235 , 14831.6507.243 М.Терасите, Божур/Ален Мак/ 18, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/ 30, 49, 20, 22, 26а, 43а, 51 Упи 8-256, Кв.41, 47, 18, 43, 45, 24, 28, 26, 39, 41, 16, В.З. Терасите 999, В.Пеева/27-Ма/ 16, Вилна Зона Лозето , Герман , Градина/21-Ва/ 20, Упи X 814 Кв:34а, 31, 37, 28, 29, 33, 20а, 26, 37а, 35а, 22, 31а, 35, Дружба/23-Та/ 24, 11, 22, 17, 15, 13, 20, Емилиян Станев/18-Та/ 7, 5, 12, Идентификатор 14831.6507.31 М.Терасите, М. Смереката, 14831.6541.60 , М.Смреката , М.Терасите , М.Терасите Пи 14831.6508.208 , Мест. Терасите Ул. Втора, Местност  Зимника Пи 241, Местност  Смреката 11, Незабравка/22-Ра/ 11, 14, 5 А, 6, 4, 5, 10, 16, 7, 9а, 3, 9, 8, Пи С Идентификатор 14831.6507.269 , Терасите , Хан Аспарух/29-Та/ Строеж, 23, 38, 21, 12, 14, 25а, 15, 5, 27, 35, 19, Упи Іv-852 Кв 31а, 18, 37, Кв 31а Упи V-681, 3а, 36, 29, 33, 13, 6, 9, 7, 3, 25, 17, Хан Крум/31-Ва/ 25а, 25, Цар Симеон Велики/Митко Пал 14 На 13.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  22472 , Албена/41-Ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, Къща, Кв46 Упи I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-Та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина , Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, Къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, Къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305.308 Кв.52 , Ул.Диляна Упи 305, 307, Кв.52 , Упи I 205, Кв. 9 , Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, Къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 14.11.2019 Г. /08:00 - 17:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  Вилна Зона Пасарелско Езеро Кв.3 Кв.3, П-Л І-32, Кв.3, Упи Iii-73, Кв.6 На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Железница, Общ. Столична:  М.Чемерник На 12.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кокаляне:  Вец Кокаляне Старата Вец Кокаляне, Вила, Юзината На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Панчарево:  Косанин Дол Упи X-2307, Кв.44 На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:  1-Ва В.З.Терасите Пи347-Герман, Незабравка 14,  Вз Терасите Кл. А Ст. 29 с.Герман На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ VII-50 Кв. 49 Община ПОДУЯНЕ   На 14.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботевградско Шосе 229 , Дунавски Лебед 19 На 13.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.104 Вх.Б На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.А На 12.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.Б Община СЕРДИКА   На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА 16-Вх-А, Б, Бл.20, Бл.40 На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА Бл.22 Вх-А, Бл.24 Вх-А, Б, , Бл.28 Вх-А, Б На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Клокотница 29, Христо Ботев 131 Община СЛАТИНА   На 15.11.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.249 Община СРЕДЕЦ   На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:  Д-Р Г.Вълкович 2 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  68134.1604.4167 , АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 2, 10 2, 12, 1, 10, 12 1, 4, 6 1, ДЪРВЕНИЦА 3, 2, 3-ГАРАЖ 2, 1-МАГАЗИН 1, 1, 3-ОН, 1-ГАРАЖ 4, 26, ЖЕКО ВОЙВОДА 21, 21А, ЗЕЛЕНА ПОЛЯНА 4, 9, 3, 14, УПИ III-1657, КВ.9а, М.Дървеница, 8, 30, М.ДЪРВЕНИЦА ПИ 68134.1604.2163 , ПРОФ.ЦВЕТАН ЛАЗАРОВ/МОМ.ЧЕШ 35 На 11.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, В.З. Малинова Долин- Бункера 1, София Парк Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Приятели 1, София Парк Паркинг/12-Р Къщи, 37, 32, Парково Осветление Кв.12, 34, 31, 16е, Парково Осветление Кв.12, 16 Ж, 29, 28, 30, Уо Касета 3, 38, 42, 39, 27, - 40, Бл.16д 16д, 43, 33, 35, 36, 41, Гараж, УПИ Хі-1427, 1136, Кв.7 , Хіі-789 36 На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  София Парк 1 1, 158, 7 7, 157, 3 3, 152, 161, 5 5, 150, 4 4, 6 6, 159, 160, 155, 2 2 На 13.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  София Парк 77, 70, 93, 92, ул.72, 69, 91, 78, 90, 71 - 71, 79 Община ТРИАДИЦА   На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Бул.Черни Връх Комплекс Тюлип. , Димитър Манчев 1б 2, 1в F, 1в 3, 1г 4, 1а 1, 1в 3, 1г 4 На 12.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Асен Йорданов  №63, 64, 66, 68, 70, 72, 74; ,  Ул. Борис Руменов  № 12, 14, Строежи, Ул. Аспарух Лешников  № 2, 4, 1, 3, 3а, 5;, Ул. Сашо Николов(Сладура)  № 1, 5, 7-9, 11, 13, 15, 19, 23, 2, Хага №4, 6, 8, 10; На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва , X-442 , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Ген. Иван Колев/489/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Димитър Дюлгеров , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , Кръстова Вада , УПИ VIII-222 , УПИ XII-505, 508, 509, Кв.30 , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , IV 1039, 1085, 1086 Кв.55 , Ix-1308, Кв.55а , Акад.Вера Мутафчиева , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Георги Янакиев , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Манфред Вьорнер/495/ , местност  Кръстова Вада , Мичман Тодор Саев/496/ , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , V-1145, 111, 1071, Кв.3 , V-1186, Кв.15 , VI-1125 , X-838, Кв 101, Ме Кръстова Вада , Акад.Вера Мутафчиева , Асен Йорданов/486-Та/ , Ген. Иван Колев/489/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , местност  Кръстова Вада , Сребърна/Първомайска/ , УПИ IV-1434, Кв.41 , УПИ Ііі-1426, Кв.54 , Черни Връх На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Адриана Будевска  2, 3-5, 7, Александър Македонски  2, 4, 12, Бурел/Цона Петкова/  54, Витоша  146б, Д-Р Стефан Сарафов  1, 72, Енос  6, 9, 11, 17-19, 5, Майор Първан Тошев  18, 18-20, 22-24, Милосърдна  12, Никола Славков  11, 33, Орфано  4, Петко Ю.Тодоров/Мл.Проход/ 20, Порто Лагос  8 На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Акад.Вера Мутафчиева 6, Витоша 18, 24, 16, 18б, Емилиян Станев/490/  №2 Бл. 3, Бл.4, Бл.5 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Акад.Иван Буреш , Асен Найденов/493/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Нелсън Мандела , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Сребърна/Първомайска/ , УПИ I-272, Кв.21 , УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , УПИ V-2227, Кв.80 , Флора Кънева , Черни Връх На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , М. Кръстова Вада УПИ III-461 , местност  Кръстова Вада , Проф.Георги Йолов , Черни Връх На 15.11.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-Та/ 61, 60, 61 Он Вх.А, Сашо Николов-Сладура/483-Та 6а На 14.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ 24а 1, 24г 4, 24в 3, 24б 2 На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Кръстова Вада 999с/У Тп , Автосервиз Max Gear :  , Ул. Флора Кънева 52 Сервиз 52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115 , 115 Къща и Офиси ,   115 Бл. А, Б и В Автомивка Автосервиз , Гумаджия , Автоморга ,  190 и 7 Броя Къщи 119 149а, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190 На 14.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , Флора Кънева 45а, 43 На 13.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Черни Връх  75

comment 0
visibility 1049
ток прекъсвания

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 4-8 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 04 ноември - 08 ноември  2019 г, включително: СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая: Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Офелиите /Владая/ На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв.33, УПИ V-986 Кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11 На 04.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Александровска/Ил.Манов/, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войводина Могила 162, 160, 166, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, местност Черния Кос Фургон, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Цар Борис III 359, Цар Борис III, Цар Борис III 428г, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, Местност 10км.№3, 481, 493а, Местност 10км. №8, Местност 10км. №18, 477, Местност 10км №2а, 489, Местност 10км., 475, 491, Местност 10км, Местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, Местност 10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, Местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, Местност 10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, Местност 10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 04.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 04.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Княжево: Ал.Стамболийски На 04.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 31а На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А На 05.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Александровска/Ил.Манов/, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войводина Могила 162, 160, 166, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, местност Черния Кос Фургон, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Цар Борис III 359, Цар Борис III, Цар Борис III 428г, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, Местност 10км.№3, 481, 493а, Местност 10км. №8, Местност 10км. №18, 477, Местност 10км №2а, 489, Местност 10км., 475, 491, Местност 10км, Местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, Местност 10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, Местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, Местност 10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, Местност 10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 05.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 218 На 05.11.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Братя Бъкстон 71, 75 /Вх.Откъм Ул.Майст.Павел От Кр, Бъкстон 67, 79, 77, 71 А, Българска Легия 4 А, 29 А, 36 А, 30а, 11, 35, 7, 17 Б, 23 Гараж 3, 8, 41 А, 32, 39, 24, 6 В, 17, 36, 25, 23, 5, 29, 37, 19, 14а, 2 А, 26, 7 А, 31, 34, 17 А, 41, 6, 16 Б, 6 Б, 33, 27 А, 4, Василашко Езеро 58, Иван Сусанин 62, Крум Попов 26, Майстор Алекси Рилец/664/ 13, 1, 25, 29, 1, 33а, 11, 29, 7, 5, 23, Помпа, 5а, 27, Дзи, 7а, 1, 34, 3, 39, 15, 35а, Ман.Ливади Ул.664/Ул.Род.Извор, 15, 9, 37, 3а, 28, 41, 1а, 35, Майстор Д.Софиянлията/666/ 3, 7, 8, 1, 4, 5, 2, 9, Майстор Мил.Радомирец/667/ 7, 14, 30, 19, 20а, 17а, 15, 4, 20, 16, 13, 22, 25, 26, 21а, 8, 2, 28, 24, 17, 23, 5, 12, 27, 18, 1, 6, 9, 21, Майстор Павел От Кримин/665 19, 18, 4, 22а, 14, 28, 26, 13, 1, 12, 17, 6, 11, 5а, 9, 22, 15, 28, 8, Родопски Извор 75, 102, 98а, 103, 97а, 98, 79, 97, 101, 100, 77, УПИ II-1506, Кв.53, УПИ V-1008 Манастирски Ливади Кв.53 На 06.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Александър Пушкин 34 На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 21 На 08.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Кв. Драгалевци Ул. Проф. Александър Райчев, Ул. Гена Димитрова, Ул. Проф. Боян Пенев, Ул. Река Агуля, Ул. Орлов Камък, Ул. Любомир Андрейчин, Ул. 7-ма На 08.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 20 А, Б, 23 Община ВРЪБНИЦА   На 05.11.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 265, Обеля 2 1 265, С/У 258, 261, 258, 265, До 260, ПИ 68134.2816 Община ИЗГРЕВ   На 06.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Латинка 4 Община ИЛИНДЕН   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Захарна Фабрика 110-То Училище, 3, С/У 110 Оу, 4, 47, 45, 43, 19, Кукуш/Кирил Пчелински/ 1, 2, 1 Прелеза На 07.11.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: Илинден 118, Илия Кутев/608/ 118, Коньовица/Мико Папо/ 65, Света Троица/Вълчо Иванов/ 118, 117, Тодор Александров/Н.Цанов/, Цар Симеон 271, Чавдарица/Пандо Типов/ Тп Бл.118 Община ИСКЪР   На 05.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Дружба До 108 У Ще, Дружба 1 90, 127, До 92 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балабана/Серафим Стойков/ Панчарево, Кв.5 П.V 442, Тодор Радунчев 8 Общ. Панчарево На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 310, Дружба 2 До Бл.311, Искърско Шосе 5 На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До 68 Еспу, До Пазара, Пи-68134.1505.2248.2, Кв.3 На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 Пазар, До 252, С/У 252, До Пазара На 09.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Розова Градина/Георги Димит 8, Тодор Радунчев 7, УПИ I-619, Кв.59, УПИ-617 Кв. 59 Община КРАСНО СЕЛО   На 05.11.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  София: Черна Вода, 22, 24, 26, 28, 15, 17, Черна Вода Вм, Гебедже 8, 9, 11, Гебедже 6, 10, Кюстенджа Кюстенджа 7.10, Х.Поляна 55вх Б 57., Х.Поляна 59 и Вм Ул.Кюстенджа, Хризантема 15, 17 Вм На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 20-ти Април 11, 12, 16, Ген. Скобелев 52, 46, 54, 65, 67, 69, 77, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 1-9, Завалска Китка 6, Иван Йончев 1, 3, 5, 6, Княгиня Клементина/Д.Милано 39-41, Красно Село 198, 1 198, Лайош Кошут 1, 16, 27, Македония 1, 13, 17, 31, 33, Прага 2, 6, 10, 14, 18, Христо Ботев 3, 13, 17, 27, 33, 35, 31, Царица Елеонора/Коста Пе 14, 23а, 17 На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Баба Илийца 2, 42, 95, Балканджи Йово 32, Балчик 8, Гебедже 1, 3, Житница 9, 9б, Кюстенджа 6, 8, Славия/Девети Септември/ 7, 13, 16, 36, Съвет на Европа/Черна Вода/ 15, Хайдушка Поляна Кафе-Градина, 32, Цар Борис III/Девети Септ. 110, 56, 60-64, 74-76, 92, 102, 124 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Баба Илийца 2, Бл.40, 80а, Ген. Скобелев 1, 5, 7, 4, 6, 21, 35, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.53е, 13е, Княз Борис I 9, 24, 25, 30, 40, Красно Село 185, 182, 186, 189, 181, Манастирски Ливади Бл.10, 21, 48, 12а, Петър Парчевич 12, 14, 20, 22-24, 26, 32, 34, 38 На 06.11.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  София: Хайдушка Поляна 28, Хайдушка Поляна 28 На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Братя Бъкстон 8, 24, 31б, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 15, Дамян Груев/Ген.Христо Миха 14, 16, 44, 7, 13, 21, 42, Дечко Йорданов 3, 36, Казбек 1, 8, Княгиня Клементина/Д.Милано 1, 4, 6, Красно Село 3, 5, 7, 184, 188, 189, 195, Пирински Проход 5а, 24, 24а, Тодор Каблешков 13, 37, 35 На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Ж.К.Лагера Бл.42, 43, Лагера УПИ XI-900, Кв.53, 42, 43, Лагера Бл.42, 43 На 08.11.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  София: Лагера Бл.80б, Христо Матов/Дочо Михайлов/ 9 Строителство Община КРЕМИКОВЦИ   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 30-та/Враждебна/ 70, 25, Идент.68134.8628.86, 68, 33, 41, 66, 35, 37-ма/Враждебна/ 1, 4, 40-та/Враждебна/ 33, 32, 29, 27, 30а, 23, 25, 30, 31б, 21, 31, 41-ва/Враждебна/ 14а, 7, 30, 26, 19, 18, 28, 21, 1б, 23, 1а, 34, 32, 15, 27, 14, 22, 12, 13, 11, 10, 1, 16, 24, 20, 9, 5, 29, 25, 42-ра/Враждебна/ 3, 1, 1а, 5, 43-та/Враждебна/ 1, 2, 4, 44-та/Враждебна/ 5, 7, 3, 4, 6, 45-та/Враждебна/ 9, 5, 15, 4, 10, 13, 17, 8, 1, 13а, 6б, 2, 2а, 11, 3, 46-та/Враждебна/ 35, 31, 41, 22, 24, 26, 18, 37 Къща, 27, 21, 33, 29, 39, 30, 28, 47-ма/Враждебна/ 26, 29, 31, 30, 17, 23, 27, 22, 28, 33, 19, 20, 32, 16, 24, 14, 19 Р-Ца, 20а, 18, 25, 48-ма/Враждебна/ 1, 49-та/Враждебна/ 5, 3, 50-та/Враждебна/ 3, 12, 14, 10, 5, 8, 15, 9, 7, 1, 13, 11, 59-та/Враждебна/ 12, 6, 4, 8, 2, 3, 1, 5, 10, 12а, 7, 68134, 8624, 25*, 8-ма /Враждебна/ 97, 86, 76, 74, 92, 80, 90, 94, 89, 82, 84, 102, 100, 99, 70, 104, 89а, 93, 88, 78, 95, 91, 92 Колелото, 8-ма /Драгалевци/ Ул.37-ма, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна Ул.8 ПИ 976, Кв.1, ПИ 68134.8624.285, М. Песеко, 22а Ул.41, УПИ ХVI-835, 836, Кв.13, УПИ-Ix, Кв.2 Кв.Враждебна На 06.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Батарея 50, 57а, 58а, 56а, 56, 55, 101, 102, 45а, 51, 55а, 55б, 53, 52а, 55в, 54, 69а, 61, 52, 62, 88, 62а, 103, 59, 100, 27, 57, Ботевградско Шосе/Мизия/ 316 В.Помпа, 33, 361, 58, 455, 34, 300, П-Л 71, 51, 316, 35, 28, 441, 85, Враждебна При Караулката, Стопански Двор, С/У Ботевгр.Шосе 62, Парцел379-Водна Помпа, Ул.Кривински път №6, Кв.Враждебна М.Батареята УПИ VII-1939, Кв.4 ПИ 68134.8555.1939, Кремиковско Шосе 6, Махала Япаджа 8а, 13, 24 До Ситроен, Склад За Търговия, 8, Нова Враждебна Кривинско Шосе, Стопански Двор, Челопешко Шосе 4, Япаджа 11а На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Желява: 24-ти Май/Георги Димитров/ 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27, Бене Цендин/Мургаш/ 63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4, Благой Тодоров/9 Септември/ 1 Къща, Васил Левски 16а, 25, 16, Ген.Николай Желявски/1 Май/ 30, 6, 10, местност Добри Дол 2 Вила, местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 22, 28, 26, Стара Планина 6, Стефан Караджа 4 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Нелсън Мандела, Светослав Минков, Черни Връх На 05.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 112, 112а 116, 110 В Вх А, Б, В.Гет Болница На 06.11.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Акад.Иван Буреш №23, 18, 21, 19, 16, 14, 17;, Арарат № 4, 12, 14, 16, 18, 20, Ул.Георги Янакиев №2, 2а, 3, 3а, 4;, Флора Кънева №15в, Къща От 1 До 11, 15б, 18; Частно Училище На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Иван Андонов/491-ва/, Нелсън Мандела, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Проф.Марин Големинов/485/ На 06.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  София: Ул. Поф. Станчо Ваклинов 9 - Къщи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8: На 07.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Д-Р Миньо Стоянов /Кръстова Вада/ 2, 2 Котелно, Черни Връх 69, 107-Склад Отоплителна Техника На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Черни Връх На 07.11.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Черни Връх 77 На 08.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Проф. Милчо Лалков / Лозенец / № 23, 25, 27; Дерма Вита Клиник На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бигла 33, 36, Ворино/Ат.Дамянов/ 3, 11, 40, Кораб Планина/Илия Филипов/ 15, 21, 25, 31, 33, Криволак 34, 55, 48, Крум Попов 34, 39,, Майор Томпсън 117, 118, Манастирски Ливади Бл.12, 10, 18, 29, 31, 76, 20, Персенк 7, 22, 24, Трепетлика 14, 16 Община МЛАДОСТ   На 04.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 242 Вх Б На 05.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 242 Вх 4 На 06.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 245 Вх 1 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 55419.6702.289 М.Детски Град, 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе, 55419.6703.270, 68134.6723.147, Детски Град Строително Табло, Фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134.6722.74, М.Лозето-Знаме на Мира УПИ II-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8, Местн.Лъката, Самоковско Шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Горубляне ПИ 68134.6722.39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, До Кпп За Панчарево, Самоковско Шосе До Бензиностанция Омв В Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина На 08.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 292 Община НАДЕЖДА   На 05.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Нови Искър: Додо Наков/Георги Токев/ Бивше Ткзс, Искърско Дефиле 31, Победа 33 На 05.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Владимир Конев / Требич 8, Павел Венков / Требич 18, Кв. Славовица Бившо Ткзс На 07.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Любородие/Комунист/ До 103, Надежда 1 Тп До Бл.103 и 104, О 104, 104 На 05.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 2 271 Вх-Б, В,, 272 Вх-Д, Е, З, И, Й Община ОБОРИЩЕ   На 06.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Сердика 6, 18 На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Г.Бенковски 32, 42, 44,, Княз Александър Дондуков 47 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Буен Поток 27, 20, 18, 25, 15, 12, 14, 33, 23, 10, 31, 16, 21, 9, 19, 17, 29, 22, 8, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3, В.З.Горна Баня УПИ II-4330, 2123 Кв.11а, Велик Завет 10, 20, 23, 21, 18, 11, 17, 14, 16, 12, 15, 19, Войнишка Песен 21, 14, Горна Баня Кв.14, Доброволец 2, Дъга 4, 10, 7, 8, 16, 14, 7а, 5, 12, 3, 20, 21, 6, 4а, 2, Ехо 34, 14, УПИ Vіі-8, 10, 28, 24, 18, 22, 16, 20, 12, Каменист път 5, 13а, 7, 2, 4, 11, 3, 13, Кристал 5, 18, 26а, 2, 24, 3, 1, 14, 26, 20, 3а, 6, 4, 12, 10, 28, 22, 30 и Дъга, Лазурно Утро 8, 2, 6, 5, 3а, 9, 4а, 3, 11, 4, Люлинско Поточе 2, Маркова Баня 5а, 19, 3, 17, 20, 14, 2, 6, 10, 12, 26, 5, 18, 4, 16, 8, 1, Мечово Усое 26, 24, 28, 27, Мечта 15, Нестинарка 2, Овча Купел В.З.Горна Баня, Патриот 9а, 1, 2, 6а, 5, 3, 7, 4, 9, Пладнище/Рилски Партизани/ 12, 8, 6, 19, 18, 5б, 11, 28, 14, 2а, 15, 1, 21, 10, 13, 25, 23, 2, Ул.Пладнище и Ул.Дъга, 20, 9, 4, 16, 26, 35а, 7, 17, 3, Равнище/Кънчо Стоилов/ 39, 29, Чардаклия 28, 8, 27, 2, 3, 22, 4, 23, 5, 25, 1, 20, 7 Община ПАНЧАРЕВО   На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март На 06.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март, Буйновско Ждрело 24 Вила, 24 Вила, 24 Вила, 24 Вила, В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVііі-2976, Кв.2, Вилна Зона Калфин Дол Вила, 34 Ул.1-ва, М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Шумако, М.Калугерица, М.Калугерица ПИ 2162, М.Калугерица УПИ 2433; ПИ 04234.6938.2433. На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Герман: 14831, 6506, 427, 14831.6506.417/14831.6506.418, 14831.6506.420 В.З Терасите, 14831.6506.421, 14831.6507.2468, 14831.6507.42, 14831.6507.5534 местност Терасите, 14831.6540.28 Приемник на Ел.Енергия, 14831.6541.652, 425 М. Терасите, В.З. Терасите ПИ 14831.6506.393, Герман, М. Смреката, М.Терасите ПИ 14831.6505.430, Месност Терасите, местност Зимника Къща, Вила, местност Смреката 6, 11, ПИ 7, местност Терасите ПИ 14831.6507.1, Пи-14831.6506.5357.1, УПИ14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/ 1, Явор/9-та/ На 06.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Панчарево: 04234.6930.61, В.З Шумако, II-167, 236, Кв.6-,, Калфин Дол, 28 На 06.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София: 1-ва 18а, 22 В.З.Калфин Дол-Бистрица, 27 Ул.1-ва Отклонение Кв.4, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ №9, 71-ва /Кв.Симеоново/ 74, 74-та 12, Бистрица М. Калугерово Ливаде, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Вилна Зона Калфин Дол, Зелен Бор /Кв. Симеоново/ 10, 15, 8, 13, 17, 7, 2, 4, 3, 6, 9, 12, 11, Калугерица С.Бистрица, Вила, М.Калфин Дол УПИ I-175 Кв.20, Манастирски Ливади Вила, Симеоново 21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе 204, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ Вила, 14 Калфин Дол, 412, Вила, 232, 204а, 242, 234, 384, 230, 218, 267, 222, 202, 269, 220, 216, 208, 234а, 238, 233, 206, 200, 212, 237, С/У Ул1, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, 34, 8, 24, 12, 10, 5, 9, 6, 28, 4, Шумако / Симеоново В.З.Калфин Дол УПИ Іх Кв.1, 12, 15, 17, Вила №18, Вила, УПИ CxII, УПИ 10, Къща, Вила, Бистрица - Калфин Дол, Вила На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Самоковско Шосе 32а На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Симеоновско Шосе 271 Община ПОДУЯНЕ   На 07.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.33 На 09.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Емануил Васкидович 51 Община СЕРДИКА   На 04.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 322 Вх-В, Г, Тец-София Бл.3 На 08.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Будапеща 78, 88, Г.С.Раковски 21, 31,, Клокотница 2, 4 Община СЛАТИНА   На 04.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Акад.Никола Обрешков/Ф.Козо 7 Вх.А, В, Хемус Бл.61 Вх.Б На 05.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Цветан Радославов/Лазар Ста Бл.251 Вх.В, Г На 06.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Слатина Бл.31а На 08.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Николай Коперник Бл.45 Вх.Б Община СРЕДЕЦ   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Любен Каравелов 29, 35, 33, 31, 27, 25, 21, 19, 17 На 08.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Иван Вазов 11 На 09.11.2019 г. /09:00 - 18:00 ч./ -  София: Народно Събрание 1, Народно Събрание 1 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 06.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12 На 07.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 21-ви Век 30 Община ТРИАДИЦА   На 05.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Ул. Асен Йорданов №58 Вх. А, Б, В; На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Арарат, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Флора Кънева На 05.11.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София: Ген. Иван Колев/489/ 7а, Рангел Вълчанов 10а 4, 10 Блок 3, 10, 10 2, 8, 10 3, УПИ XII-659, Кв.61 М.Кръстова Вада На 05.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 73, Сашо Николов-Сладура/483-та 7 На 06.11.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  София: Кръстова Вада 5, 1, 4, Нелсън Мандела 13д, 13г 3 На 07.11.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Емилиян Станев/490/ 1б На 08.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева 7 На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Емилиян Станев/490/, местност Кръстова Вада, Проф.Марин Големинов/485/, Рангел Вълчанов, Черни Връх На 08.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: 488-ма/Триядица/ 3а, 15, Асен Йорданов/486-та/ 26, Гатьо Шишков/492-ра/ 6а, 7, УПИ 1914 Кв.56, 2, 6, 14, 12, 27, 8а, 11, 8, 10а, 10, 9б, 4, 23, 2а, №7, 13, 9, 15, Емилиян Станев/490/ 30, 30а, Иван Андонов/491-ва/ 5, 9, 8, 1, 4б, 3а, 10, 2а, 1а, 4а, 8б, 4, 3, 6, 7, 2б, местност Кръстова Вада Ул.492, Автосервиз, Кв. 142, Ул.Сребърна 28, П-Л318 Кв.52, Н.Крушкин Чолака 7, 7а., Сребърна/Първомайска/ 2, 27, 22, 116 На 08.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: България 1 Подлез Ндк, Фитнес, Бинго Зала Нова, Ресторант Subway, Ресторант Кривото, Магазини, Билетен Центъ Магазини, Цктон, Фонтани, Цветарница, Филатерия, Суши Стар.Билетен Център На 09.11.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Позитано 9, 9а, 7,, Три Уши/Адалберт Антонов/ 10, 8, 4, 6, 10а

comment 0
visibility 2190
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 28 октомври- 01 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 28 октомври - 01 ноември  2019 г, включително: СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая: Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К. Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394. 1791. 2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, Кв. 21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Офелиите /Владая/ На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11 На 28.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 28.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 28.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бръшлян/620-та/ 3, 3а, Букара/Дим. Грънчаров/ 27, Петко Войвода 13, Студен Кладенец 26, Тис/619-та/ 3 На 29.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 186/В. З. Малинова Долина/, 187-ма Кв. Мал. Долина/Младос, 192/В. З. Малинова Долина/, 194/В. З. Малинова Долина/, 195/В. З. Малинова Долина/, 196/В. З. Малинова Долина/, 201/В. З. Малинова Долина/, 202/В. З. Малинова Долина/, 203-та, 39-та /Ж. К. Бункера/, Бистришко Шосе, Малинова Долина На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 54-та /Кв. Симеоново/, Босилек /Кв. Симеоново/, Матей Граматик, Света Магдалина 12д, 21а, 26-Н, 11, 21, Ул. 50-та, Ул. Ватопедска Грамота, Ул. Георги Пашаков, УПИ X-394, Кв. 13 В. З Симеоново-Север, Ул. Матей Граматик 5, УПИ XVI-483, Кв. 19 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Асен Георгиев/730/ 5, 4, 2 Строеж, 6, 8, 3, 1, 7, Белмекен 13, 13, 36-37, 20, 15, 16, Божур 2, Боянска Китка/Кв. Бояна/ 4, Брезите 20, 15а, 16, 18, 10, 14, 17, Бъкстон 36-37, 36, До Бл. 38, 38, Василашко Езеро 92 Магазин, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Георги Войтех/734-та Витоша 3, 4, 3а, 10, 6, 1, 4а, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Казбек 38, Кикиш 2, 9, 7, 11, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Краище /735-витоша/ 4, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Кумата 5, 12, 8, 6, 11, 45, 23, 41, 23а, 39, 14, 34, 47, 12а, 2, Ул. 730, 30, 13, 18, 36а, 16а, 36, 31, 21, 23в, 16, 15, 35а, 17, 35, 32, 8 Оф. 4, 26, 38, 33, 37, 19, 28, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Мусала 6, 2, 7, 7, 4, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Пирин 79, 77 Рекл. къща, 77, Пирин 8, 13, Подграмада 2, 17, 13, 15, 11а, 9, 11, 15а, 3, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 25, Проф. Илия Йосифов 5, Севастократор Калоян/Алекса 9, 10, 5, 5а, 14, 12, 3, 6, 7, Сев. Калоян/Брезите/, 4, 2, 1, 8, УПИ VII-353, Кв. 53, Ул. Малина, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Шишманова Конница/620/ 8, 5, 2, 3, 7 На 30.10.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София: 684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, Кв. 9, 689-та/Витоша/ 26а М. Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, XV-731 За Жс, Вз Горна Баня XV-1327 Кв. 51а, Вилна Зона Мала Кория и Вилна Зона Черен Кос Вилна Зона Мала Кория и Вилна Зона Черен Кос, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв. Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, М. Мала Кория Кв. 5 УПИ 9-365, М. Мала Кория Ул. 684 -, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и Ул. 742, 17, 12, 1, 23, 15, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / Ул. 684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, Кв. 3, 50, 70, 66, Местн. Мала Кория, местност Черен Кос Бензиностанция Газпром, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/ 2, УПИ VIII- 365, Кв. 5, УПИ VІІ-404, Кв. 2, УПИ ХV-399 Кв. 3 М. Мала Кория, Цар Борис III/Девети Септ. 509 На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Казбек 59 А На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва Ул. Симеоновска 16, 10-та /Кв. Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв. Симеоново/ 5, 13-та /Кв. Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв. Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв. Симеоново/ 10, 4 Ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв. Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв. Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв. Симеоново/ 5, 22/Кв. Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв. Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв. Симеоново/ 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Сим. -Драг. УПИ XII-1199, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Никола Пиколо 4а, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а Ул. 21, 6 Ул. 21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, Кв. 25, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11 На 31.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ралевица 72 На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Владая: Академик Петко Стайнов 16, 17, 22, Бистър Поток 3, 8, 9, Брезова Гора 3, Войнишко Въстание 29, Орница 18а, 28, 36, 7, 8а, Полски Синчец 1, 2 На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Равнище 1 Община ВРЪБНИЦА   На 30.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Надежда 6, Надежда -6 Атц Връбница Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 28.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12 На 01.11.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс 24, Инж. Иван Иванов 92-90, 94, 90, 102, 90-92 Секция А Магазин 2а, 90-92, 92, Одрин 145, 162, 143, 141, 164, Св. Св. Кирил и Методий 163, 157, 188, 194, 161, 192, 155, 192а, 159, Сливница 106, 108, 89, 104, 85, 87 На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски 54, 50, 56, /Бул. Сливница, 52, Антим I 19, 17, Възраждане 7, 6, Отец Паисий 20, 22, 29, 24, Софроний Врачански 1-А, 1, Тодор Александров/Н. Цанов/ 41, 43, 45 На 01.11.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Българска Морава/Жеко Димит 108а, 112, 135, 102, 141, 106, 121а, 92, 106а, 108, 119а, 127-127а, 114, 121, 133, 117, 131, 110, 143, 137, 100, Св. Св. Кирил и Методий 180, 145, Цар Симеон 212а Община ИЗГРЕВ   На 28.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 11 На 29.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  София: Дианабад 53, Пимен Зографски/Ал. Пеев/ 2а, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 15 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад Блок 41 Община ИСКЪР   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 310, Дружба 2 До Бл. 311, Искърско Шосе 5 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Дружба 2 Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До 68 Еспу, До Пазара, Дружба 2 Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б, Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Пи-68134. 1505. 2248. 2, Кв. 3 На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 Пазар, До 252, С/У 252, До Пазара На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б, Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 386-та/Красна Поляна/ 1, Вардар/Яне Сандански/ 3, 6, Младежка Искра 12, 11, 14, 10а, 9, 23, 16, 15, 5, 4, 28, 25, 17, 13, 18, 3, 6, 21, 7, 19, 8, 10, 1, 2, Освобождение 30, 20, 18, 26, 36, 12, 34, 30а, 22, 28, 14, 24, 32, 16, 20а, 12а, Ташкови Ливади/Батул. Битка/ 11, С/У 10 Ресторант, 5, 7а, 12, 15, 3, 6, 11а, 7, 9, 13, 2, 9а, 1, 4, Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 10, 8, 10а, 18а, 18 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло 17, 116, 15, 119, 117, Посл Спир 10, 19, 118, 18, 16, Суходолска 2 Посл. Спирка, 2 Посл. Сп. Община КРАСНО СЕЛО   На 28.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Ворино 11, Хайдушка Гора 20, Царево Село 2, 4 На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово 230, 231, 229, 228, 220, 5, 6, 9, 13, 13а, 11, 12, 217а, 222б, 53-55, Браила/Горник/ 2, Невестина Скала 13, 13а, 16, Пирински Проход 47 На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Манастирски Ливади: Каблешков Тролейбусна Спирка Срещу Т. Каблешков №22 Гет Бтк На 30.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Бул.  Гоце Делчев  1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Бул. Цар Борис III №113, 115, 117, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча №1, 2, 3, 5 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово 218, 214а, 214, 217, 215, 219, 223, 224, 226, Пирински Проход 30, 35, Родопски Извор 28, 30-32, Тодор Каблешков 40, Топли Дол 2, 4, Ястребец 8, 38 На 31.10.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Хубча №8 Община КРЕМИКОВЦИ   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: УПИ XXII-5, Кв. 13 На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Враждебна/ 2, 3-та /Враждебна/ 21, 23а, 11, 6, 20, 1, 31, 24, 17а, 18, 12а, 12, 22, 26, 9, 5, 19, 7, УПИ VI-163, 27, 15, 23, 13, 29, 16а, 8а, 8, 16, 17, 25, 3-та /Нова Враждебна/ 17, 39-та /Враждебна/ 3, 6, 7, 3 А, 2, 4, 1, 5, 3а, 9, 8, 4-та /Враждебна/ 17а, 3а, 12а, 13а, 9, 12б, 17, 14, 15, 19, 8, 13, 7, 5, 3, 6, 12, 10, 11, 8а, 16, 51-ва /Кв. Враждебна/ 6а, 10, 4, 2, 54-та /Враждебна/ 7, 4, 5, 8, 9, 6, 2, 9а, 10, 14, 12, 1, 11, 573-та/Кв. Левски/ 6, 58-ма /Враждебна/ 1а, 5, 7, 6, 8, 4, 3б, 10, 1, 9, 3, 3а, 68-ма /Враждебна/ 3а, 3, 2, 1, 5, 8-ма /Враждебна/ 4а, 15, 4, 17, 23а, 19, 21а, 16, 24, 22, 14, 13, 27, 25, 21, 6, 18, 10, 12, 20, 23, 20а, II-402, Ботевградско Шосе/Мизия/ 264, 260 Сграда Юнг, До Автокам Юнг, 337, 11, Сграда Юнг, 262, Кв. Връждебна Подлез, 384, Сграда Юнг, 339, 260, Враждебна Ул. 57-ма и Ул. 68-ма, УПИ ІХ-940, Кв. 55, УПИ ХХ-420, Кв. 54, 2 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Йордан Стубел/444-та/ 7 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 24, Бигла 7, 26, 30а, 52, 58, 57, 60, 43, 47, Галичица 8, 15, 22, 40, Драгалевска 8-14, Кораб Планина/Илия Филипов/ 54, 62, Кричим/Петко Енев/ 22-24, 25, 33, Майор Томпсън 51, 54, 108, Плачковица 13, Св. Наум/Трайчо Костов/ 33, 51 На 30.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Арх. Йордан Миланов 26 На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 28а, Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 28, Георги Райчев/434-та/ 11, Вх. А На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 68134. 1972. 1566, Георги Райчев/434-та/ 11 Вх. Б, Е, Златовръх/Лука Кунин/ 26, 31-35, 52, Кораб Планина/Илия Филипов/ 55, 65, 69, Кричим/Петко Енев/ 74, 82, Крум Попов 15, 20, М. Драгалевци 68134. 1972. 2907, Милин Камък 21, 51, Околовръстен Път Имот1415, 1 Симеоново, Меб. Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К. Л. 684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 142 Кръстовище Окол. Път, 150 Упи-Ііі-1307-2044-1947 Кв. 10а, Околовръстев Път, С. Шосе-Околов. Път/, 144, 86б, 140, 94, Им. 1439, Стоян Михайловски 20-22, 26, 30, Университетска 1, 7, 10, Христо Смирненски 16, 23, 29-37, 48, Цанко Церковски 18, Якубица 5, 7б Община ЛЮЛИН   На 29.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Люлин 7 До Метро Станция Западен Парк Община МЛАДОСТ   На 28.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 45 Вх 1 До 14 На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 46 Вх 1-6 На 29.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 1 121, 129, 123, 122, 29, 29а На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1 Бл. 103 На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 54 Вх 2-5 На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 285, 206, 209а, 206а, 206, 206б, 288а, 206б, 207а,  .   285-магазин, 209,  .   285 Фризьор,  .   285 -Кафе, Свети Киприян/К. Каприелов/ 60 Жк Младост 2, 52, 60 Младост 2, 52 Жк Младост 2, 60 Кв. Младост 2, 60, 60 Младост 2, 52 Младост 2, 60 Жк Младост 2, 56 На 30.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 1 11 На 30.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Цариградско Шосе/Ул. Д. Моллов-Бул. Ал. Малинов, Младост 1 11, 1 На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119 На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Бл 70 Вх А-Ж На 31.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 1 До Бл. 31 32, 38, 36, 31, 37, 32 На 01.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 49а Вх 1 и 2, Младост 1 Блок 49б Вх 1 Община НАДЕЖДА   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Толстой 34 Вх. А, Вх. Б Община ОБОРИЩЕ   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георги С. Раковски 82, 13-15, 68, 72, 80, 70, 78 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 29.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/ 23 На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Васил Попов 26, Гладиола 6, №27, 29, Гръстниче 8, 12, 22, 11, 19, 17, 18, 11а, 8а, 15, 10, 20, 16, 13, 14, Дон 18, 20б, Еделвайс/Общ. Овча Купел/ 18, 32, 24, 17, 23б, 23в, 20, 13, 21, 19, 34, 15, 22, 28, 26, 23а, 23, 14, Лотос № 3а, Обиколна 11, С/У 13, Обиколна С/У 13, С/У Бл. 13, До 13, Стр. Табло, Строеж, Срещу Блок 13, Овча Купел, До 11, 11, Обиколна - Околовръстен Път/, Обиколна 104, Овча Купел Пазар, Магазин 23, Пазар, Магазин 14, Овча Купел До 18, Овча Купел До 18, Овча Купел 18, Овча Купел 2 13, Пазара, Пазар-Павилион 8, 11, Пазар, 13а, До Бл. 11, 12а, 15, Овча Купел 2 До Бл. 11, С/У Бл. 13 Автомивка, 13, 11, Пазара Маг. 5, С/У 18, Овча Купел 2 17, 17а, 15, Овча Купел 2 18, Президент Линкълн 114, Президент Линкълн 114 М/У Бул. Президент Линкълн и Бойчо Бойчев, и Ул. Централна /Фасадата на ТП 42-233а/, Проф. Никола Милев 37, 35, 27а, 51, 43, 39а, 28, Кв. 33, 24, 20, 30, №33, 47а, 26, 33, 39, 30, 29, 47, 31, 22, Синьо Езеро 5, 1, 9, 8а, 8, 7, Пазар, До Бл. 18 На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: 16, 46721. 3581. 698. 2, XIx - 700, Бански Път 1, 7, Бенковска/В. З. Симоница/ 29 УПИ І - Ткзс Кв. 6, 27, 7, 11, 8, 12, 13, 31 Кв. 5 П-Л 30, 22, 2, Вила, 19, 29, 28, 1, 4, 9, 10, Бор/9-та/ 3, 1, 2, 5 А, 7, 5, Борис Найденов/11-та/ 3, 2, 1, Боян Б. Костов/4-та/ 3, Бузлуджа/В. З. Симоница/ 1, Васил Левски/В. З. Симоница/ 1, 7, 9, Вид/В. З. Пладнище/ Вила, 6, 3, 4, Витоша/7-ма/ 1, 3, Демокрация/3-та/ 5, 7, 15, 6, 12, 18 А, 4, 1, 2, 18, 17, 8, УПИ І Кв. 6б, 14, 11, 3, 5 А, 13, Димотика 5, 19-21, 1, 7, 9, 3, 11, Дъб/13-та/ 16, 18, 10, Вила, 8, 14, 22, 12, Барака, Еделвайс/6-та/ 34, 42, 46, 32, 38, П-Л 14703-Стр. Табло, 44, Стр. Табло, 40, 36, 30, Язовир, 8 А, 20, 28, 6, 5-1, 8, 10, П-Л 307, 1, 26, 12, 20 А, 16, Искър/В. З. Пладнище/ и Ул. Мургаш, 1а, 7, 9, Вила, УПИ 23-724, 15, 1, 31 Стпански Двор С Две Сгради, Кокиче 15, 12б, 2, 11, и Реката, Вз, 12, Кольо Фичето 3, 13, 15, 7, 21, 11, 9, 5, Ком/10-та/ 1, 3, Липа/12-та/ 9, 17, 3, 19, 13, 7, 2, 5, 15, Люлин/2-ра/ 18, 10, 20, 2, 17 УПИ Vііі-729, Кв. 4а, М. Мерата, 8, 4а, 14, 22, 6, 22 А, 12, 24, 4 А, 16, 4, 16, 1, 13, 21, 5, 65, 50, 27 А, 42, 34, 60, 9, Кв. 18/П-Л 2, 31 А, 17, 58, 15, 37, 1, 3, 43, 52, 54, 27, 38, 33, 30, 17 А, 39, 26, 45, 29, 28, 41, УПИ Іх-230, Кв. 12, 32, 40, 56 А, 23, 56, 39 А, 31, 52а, 35 А, 35, М. Извън Селото 1, 1, Малобучински Път/Ман. Дол/, Мургаш/В. З. Пладнище/ № 20, Вила, 1, 12, 5, 31, 7, 3, 8, Никола Петков/8-ма/ 10, 12, и Витоша, 6 А, 4, 8, 2 Б, 14, 2 А, 1, 6, 7, 3, 2, Овча Могила, Орлица 1 А, 42, 3, 38, 12, 28, 40, 22, 30, 10, 58, 6, 18, 20, 50, 26, 1, 16, 32, ПИ 46721. 3856. 63, 54 А, 48, 8, 56, 52, 24 А, 44, 15, 46, 54 Б, 14, 52 А, 24, 44, 8, Осъм 3, 9, 5, 2, Пирин/В. З. Пладнище/ 16 Вила, 5, 28, 15, 12, 14, 25, 11, 37, 35, 4, 19, 1, 43, 16 Вила, 22, 34, 47, 17, 2, 53, 3, 29, 26, 20, 24, 39, Вила, 16 Вила, Раковска/В. З. Симоница/ 6, 4, 8, 10, 7, 1, 15, 9, Рила 25, 36, 40, и Ул. Осъм, 18, 6, 38, 23, 27, 14, 24, 8, 15, 17, 46, 35, 33, 28, 19, 45, 39, Вила, 4, 32, 50, 3, 31, 49, 21, 2, 29, 7, 30, 12, 10, 34, Родопи/В. З. Пладнище/ 33, 52, 34, 55, 7, 11, 23, 2, 32, 45, 25, 42, 54, 29, 37, 13 Вила, 29а, 8, 58, 27, 15, 3, 49, 51, 18, 60, 9, 17, 46, 61, 53, 19, 36, 14, 21, 50, 35, 1, 48, 41, 44, 47, Вила, 22, Свежест 11, Селище, Стара Планина/5-та/ 3, 7, 5, 1, Вила, 3, Стефан Караджа/В. З. Симоница 4, 39, 6, Стопански Двор, Странджа 1, 6, Вила, 18, 22, 16, 24, 21, 3, 11, 14, 8, 10, 12, 5, 17, 15, Тих Кът Стопански Двор, 2 П-Л 718-Стр. Табло, 2, УПИ III-893 Кв. 10, УПИ VI-1028, Кв. 18, УПИ VI-729/Пи 46721, 3851, 729/Кв. 4а, УПИ VII-729, УПИ XVI-319 Кв. 16, Филип Б. Костов/1-ва/ 19, 9, 7 А, 11, 18а, 2, 5, 12, 25, 24 А, 18, 16, 15, 14, 35, 16 А, 4, 30, 28, 13, 29, 39, 6, 10, 21, 27, 7, № 5, 31, 26, 20, 9а къща, 33, 57, 32, 55, 47, 77, 45, 65, 50, 71, 69, П-Л 768, 61, 67, 81, 53, 59, 73, 63, 43, П-Л 772, 36, 41, 42, 30, 48, 52, 49, 85, 51, 49 А, 1, 3а, 3, Хаджи Димитър/В. З. Симоница/ 7, 32, 4, 53, 21, 6, 33, 31, 1, 9, 14, 39, 19, 29, 24, 22, 18, 25, 2, 16, 20, 55, 11, 12, 13, 28, Вила, 47, Христо Ботев/В. З. Симоница/ Вила, 18, 14, 10, 11, 16, 7, 6, 3, 12, Янтра/В. З. Пладнище/ 8, Вила, 30, 13, 11, 9, 17а, 17, 6, 4, 10, 12, и Ул. Рила На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Мало Бучино П. Л850, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация №9, М. Мало Бучино, Искър 21 В. З. Мало Бучино, Кокиче, Колю Фичето 5, Милин Камък 17, Мургаш 8, Овча Купел Мало Бучино Упиіі-798 Кв. 65, Пирин 4, 10, 31 УПИ Ix-500, Кв. 135, 9 ПИ 46721. 3852. 948, Рила/Вас. Главинов/ 22, Родопи 46, С. Мало Бучино, УпиххіV-702, Кв. 4а, Странджа 2 Мало Бучино На 31.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Монтевидео/Пионерски Път/ 39, Овча Купел 2 До Бл. 22, 25, До Бл. 22, 22, 23 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Обиколна 2б, 130, 2, 2, Овча Купел До Бл. 1, Овча Купел 2а, 2 2, 2б, 2, Овча Купел 6, Овча Купел 2 6а Партер, 5 5, 1, 5, 6а, 1а, 6, Овча Купел 2 2 2а, 2, 3, До Бл. 3, Овча Купел 2 3, 5, 6, 4, 1, 1, Тп37 Зад Бл. 3, 3, 1, ПИ 410, 503 Кв. 13, Президент Линкълн Упи-V 1268 Община ПАНЧАРЕВО   На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Васил Левски/69-та/ 18, Ведрина 12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/ УПИ IX -213 Кв. 88а, Клисурговец/Йордан Апостоло 9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8, Люляк 6, 4, 9, 3, 5, 1, Младен Ангелов/39-та/ 28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29, 17а, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ 17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10, Тинтява/36-та/ 16, Помпа, 18, УпиII-1630, Кв 88а, Чемшир 7, 6, 4а, Ягода/56-та/ 13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6972. 60, М. Ливадето, 3-ти Март 15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11, Ведрина Цв. Градина 12, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ М. Ливагето, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 1 А, 4 А, 5 А, М Ливагето, Тинтява/36-та/ 26, 41, 30, 37, 22, 24, Помпа, 39, 32, 18а, Цветна Градина//59-та/ 12, 2 А, 14, 5, 1, 9, 13, 2, 10, 6, 8, 15, 11, 4 На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец Стопански Двор, 44063. 6207. 815, 44063. 6207. 817, 44063. 6214. 333, 44063. 6234. 4127, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 3294к. Л. Г-9-8б, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, Кв. 1, Проф. Никола Маринов 17, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен Склад, Автосервиз, М. Райовец, Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Местн. Ефенди Мост На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  София: Стопански Двор С. Д. Лозен М. Сахтяница, МТП Чикерица -Герман 43-05-87/ На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Герман: 2512 М. Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Герман: 14831, 6506, 427, 14831. 6506. 417/14831. 6506. 418, 14831. 6506. 420 В. З Терасите, 14831. 6506. 421, 14831. 6507. 2468, 14831. 6507. 42, 14831. 6507. 5534 местност Терасите, 14831. 6540. 28 Приемник на Ел. Енергия, 14831. 6541. 652, 425 М. Терасите, В. З. Терасите ПИ 14831. 6506. 393, Герман, М. Смреката, М. Терасите ПИ 14831. 6505. 430, Месност Терасите, местност Зимника къща, Вила, местност Смреката 6, 11, ПИ 7, местност Терасите ПИ 14831. 6507. 1, Пи-14831. 6506. 5357. 1, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/ 1, Явор/9-та/ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Самоковско Шосе 32а На 01.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул. Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305. 308 Кв. 52, Ул. Диляна УПИ 305, 307, Кв. 52, УПИ I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4 Община ПОДУЯНЕ   На 28.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Витиня 3 На 29.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Петрохан 212 Община СЕРДИКА   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Сливница 223 Община СЛАТИНА   На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Атанас Узунов 8, Васил Кънчев Воц, Велчо Атанасов 19, 24 Ателие 12, 24 Гараж 2, 24 Магазин 4, 19, 24 Магазин 2, 24 Магазин 6, 26, 24 Ателие 10, 19, 24 Гараж 3, 22, 19в, 24 Магазин 1, 24, 24 Магазин 3, 24 Гараж 1, 24 Ателие 11, 24 Ателие 6, 24 Ателие 14, 19, 24 Ателие 9, 27, 24 Ателие 13, 24 Магазин 5, Кобилино Бранище 18 Магазин 3, Рибарица 17а, 1, 12, 17, 4, 6, 8 Маг. 6, 2, 16, 21, 20, 8, 14, 3, 5, 18, Слава 6 Гар. 3, 7, 6 Мезонет 11, 6 Гар. 2, 6 Гар. 4, 6 Мезонет 10, 6, 4 Гараж 4, 4, 4 Гараж 3, 6 Офис 2, 4 Гараж 1, 4 Гараж 2, 6 Гараж 5, 4 Ателие, 4 Гараж 5 На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Цветан Радославов/Лазар Ста Бл. 251 Вх. А, Б На 30.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Новаковска Битка 1-5 Вх. Б, В На 30.10.2019 г. /17:00 - 23:00 ч./ -  София: Георги Минчев/Дечо Стефанов 26 В, 26 Маг. №4, 26 Маг. №5, 26 3, 26, 26 Гар. 4, 26 1, 26а, 26 Гар. 8 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Слатина 8, Слатинска Река 1 8, 9, 9, Христо Смирненски 9, 8 На 31.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София: Хемус Бл. 23 Вх. Б На 31.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  София: Лидице 25 На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Шипченски Проход 248, 247 Община СРЕДЕЦ   На 31.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Сан Стефано 22 Жилищна Група Витоша Бх. А, 22 Търговски Център, 22 Учебен Център, 22 Жилищна Група Сан Стефано, 22 Учебен Център, 22 Офиси, 22 Жилищна Група Витоша Бх. А Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: София Парк 20, 48, 49, 44, 116, 45, 50, 21, 52, 117, 53, 51, 47, 46, Уо, 19 Община ТРИАДИЦА   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад Строеж, Казбек 45, Кръстю Сарафов 6, 8, 27, 28, Манастирски Ливади 68, Милин Камък 9, 49, 51, Папа Йоан Павел II 2, Стара Стена 3, Христо Смирненски 2 На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: УПИ ||-1509, Кв. 134, , Черни Връх 151 На 29.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  София: Иван Колев /Борис Велчев Вм, Черни Връх 154 На 30.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Бурел/Цона Петкова/ 43-45 На 30.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Сграда-F, 17, 17 17, 17 F, Проф. Марин Големинов/485/ 17а, 13, 17, Проф. Марин Големинов/485/ 1, 3, 5, 15 На 31.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17вх А, Б, В, УПИ XII-505, 508, 509, Кв. 30 М. Кръстова Вада На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Е, D. C София Гардънс

comment 0
visibility 819
планирани прекъсвания

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 21-25 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 21.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 5, Вила, 18, 22, 3, 21а, 32, Кв. 2, 162, 28, 30, 1б, 20, 7, 15, 9, 6, 26, 4, 14, 24, 19, 16, 22-ра/Кв. Малинова Долина/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 23-та/Кв. Малинова Долина/, 29-та, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7а, 4, 8а, 10 Камбаните, 8, 6, 16, 20, 3, 11, 9, 12, 1, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та /Ж. К. Бункера/, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс 4, 7, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс 12, 8-ма /Драгалевци/, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 22, VI-94, В. З Малинова Долина II-ра Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, В. З. Дупките, В. З. Малинова Долина 2б М. Дупките, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В. З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Полски Бряст, Полски Бряст №33, ул. Св. Йоан Кръстител(6-та), УПИ II-76, Кв. 12, УПИ III-73, Кв. 12, УПИ VI-1764, Кв. 14, Шибил На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ ІІІ-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: IX, Кв. 5 На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Грамос 3, 8, 9а, Камен Дял 1, 12, Преки Път/Димитър Монов/ 67, 75, 79, 81, 96 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  София: 14-та /Кв. Симеоново/ 14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10, 16-та /Кв. Симеоново/ 8, 18-та /Кв. Симеоново/ 9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8, 19-та /Кв. Симеоново/ 1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4, 19-та/275/ 2, 22-ра/Обеля/ 7, 22/Кв. Симеоново/ 15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17, 9-та 37 Ъгъл Жасмин 15а, XxIx-445, Кв. 23, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Симеоново Север УПИ III Кв. 52, Горска Ела 7 Стр. Табло, Жасмин 17, 1, 11, 3, Симеоновско Шосе 240, 262, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134, УПИ ХхV-436, Кв. 23 На 22.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. След Владая На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Акад. Петър Динеков/445-та/ 8е Ела, 8в къща Върба, 8 Б, 8а Акация, 8 Акация Север, 8а, 8 В къща Върба, 1, 8г къща Габър, 8г Габер, 8в, 8 къща Върба, 8 Дъб, 7, 8 Ат. 2, 8 Г, 8а Ж. К. Ботаника, 8, 8е, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Витоша, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1 На 22.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Брусенска 9, Кавак/Цвета Юрукова/ 13 На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ -  София: 22/Кв. Симеоново/ 19, 62-ра /Кв. Симеоново/ 9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21, 63-та /Кв. Симеоново/ 3, 2, 6, 1, 7, 4, 5, 64-та /Кв. Симеоново/ 5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2, 65-та /Кв. Симеоново/ 12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7, 67-ма 5, 68-ма /Кв. Симеоново/ Ул Св. Магдалена, 17, Ъгъла С ул. 64, 10, 12, Ъгъла С ул. 63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С ул. 63 №2б, 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 45, Акад. Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв. Симеоново/ 18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5, Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 16, Вельо Топаловски 16, Горска Ела 11, 5, 2а, Златен Век 47, 43, Неофит Хилендарски 21а, 11, Света Магдалина 28, 2, 2а, 26, Симеоново М. Симеоново-Север Кв. 38, ул. 62, Симеоновско Шосе 260, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр. Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 19, 13, 17а, 17, 11а, УПИ VIII -526, Кв. 19 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Байкал 17, Бистришко Шосе 92, №91, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Гергана 24 УПИ V-374 Кв. 20, Герганица 16, 12, 24, 20а, 20, 17, 13, 15а, 19, 16а, 18, 14, 21, 16б, 11, 15, 22, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Малинова Долина 16, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Орешарска 16, 20, 18а, 10, 18, 12, 10а, 14, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Скакавица 1а, 8, 1, 2, 3, 4, 6, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, Терелик 12, 10, 4, 8, 2, 28а, 6, 2а, ул. Широки Път, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 23.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин 54б, Иван Сусанин 54а, Фердинанд Урбих 1 На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/ул. Луда Река 12 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, XI-260 Кв. 51, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Василий Врач/409/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 9, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Димитър Яблански 24, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХХIХ-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Проф. Тодор Боров/407/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1, 6, 11, 8, 15, 12, 10, 4, 2, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Симеоново-Драгалевци I Част УПИ XVI-224 Кв. 2, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 Община ВРЪБНИЦА   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Волуяк: Божур 31, 18, 43, 16, 41, 22, 14, 39, 21, 24, 27, 23, 28, в двора на ТКЗС, 19, 25, 20, 17, Бивш Стоп. Двор, 35, 15, №37, 30, 26, 37, 32, 29, 33, Огоста Мдм Тим Импекс ООД -Склад, Пламък 7, Сердика 5, Бившо ТКЗС В Стоп. Двор, УПИ XV-380 Кв. 30 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 67 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: ІІІ-771, Илиянци, Рожен 86, 25, 88 УПИ V-477, УПИ Ix-521, Кв. 24, 16, Северна Скоростна Тангента Км2+870 На 23.10.2019 г. /05:00 - 14:00 ч./ -  София: Надежда -5 524 Вх. А На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 119 Вх. В На 24.10.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I 2, 87, 93, 12, 79, 69-71, 3, 73, 89-91, 55, 85, 62 2, 95, 91, Пордим 16, 7, Св. Св. Кирил И Методий 114, 91, 111, 113, 93-95, 138, 93, 114, 109, 93 3, Софроний Врачански 65, 20а, 67, 44, Христо Ботев 113, 115, 111, 111 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георг Вашингтон 32, 43, 34, 30, 36, 26, Княз Борис I 178, 178, 172, 161, 163, 169а, 170, 172, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 166, 174, 166, 171, 155, 176, 153, Лозенград 7, 3, 5, Св. Св. Кирил И Методий 96, 94, 96б, 61 Паркинг и Магазин, 90, 92, Сливница 166, Стефан Стамболов/Георги Ки 42в, 40, 46, 48, 42а, 42б, 44, 48, 42г, Цар Симеон 100, 102, 104, 98, 98 Община ИЗГРЕВ   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад Блок 41, 43 Вход Б, В, Д, М, Е Община ИСКЪР   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба Бл. 271 На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До Бл. 271, Полковник Христо Арнаудов 11 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 2 225, 224 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Илия Бешков 3 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш 132 Община КРАСНО СЕЛО   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад 104, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 94, Манастирски Ливади 110, Мотописта 223, 10е, 2е, 4е, 24е, 47е, 25е, 26е На 21.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 173, 175, 167 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 413-та/Триядица 1, 4, 6а, Гоце Делчев 247, 231, 3е, 1е, 233, 234, 235, Луи Айер/Никола Каменов/ 13, 15, 19, 60, 80, 93а, 149, 63, 65, 67, Манастирски Ливади 240, Мотописта 238, 231 На 24.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Жк. Лагера ул. Баба Илийца Бл. 1; Бл. 28, ул. Хайдушка Поляна № 10-12; Бл. 84 Вх. Б и Вх. В; Бл. 83 На 24.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Баба Илийца 2, 42, 42, 02, 42 1, 38 02, Балчик 18, Лагера 83-84, ТП, Хайдушка Поляна 8 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 691-ва/Красно Село/ 1, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 22, 24а, 37, 35а, Славия/Девети Септември/ 21, 24, Стрелбище 18а, 19а, 22, 23, Хайдушко Изворче 26а, 40, 41, Хризантема 10-12, 18-20 Община КРЕМИКОВЦИ   На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 13-та/Враждебна/ 15, 14, 13, 11, 10, 14-та/Враждебна/ 24, 22, 15, 20, 16-та/Враждебна/ 22, 18, 37, 22а, 20, 29, 16, 39, 27, 18а, 31, 35, 20а, 17-та/273/ 4, 29-та/Враждебна/ 12, 15, 10, 13, 21, 6, 17, 16, 16а, 20, 9, 4, 8, 18, 15а, 2, 14, 19, 30-та/Враждебна/ 62, 36, 16, 38, 44, 64, 58, 42, 17, 52, 30, 24, 46, 21, 29, 60, Водна Помпа, 31, 25, 32-ра/Враждебна/ 13, 8а, 9, 15, 3, 14а, 12, 5, 7, 10, 14, 35-та/Враждебна/ 9, 10, 5, 6, 3, 7, 4, 2, 1, 15, 8, 16, 11а, 14, 11, 12, 36-та/Враждебна/ 5, 1, 12, 14, 9, 3, 2, 10, 7, 1а, 6, 4, 8, 37-ма/Враждебна/ 8, 6, 5, 3, 11, 10, 12, 8-ма /Враждебна/ 81, 73, Враждебна ул. 3-та/Ул. 30, ул. 30-та/Ул. 32-ра, махала Япаджа 31 На 23.10.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Маджаров /Челопечене/ 53, Борис Петров /Челопечене/ 9, 7, 5, 9, 10, 6, Гилица /Челопечене/ 13, Йордан Димчев /Челопечене/ 36, 12, 28, 32а, 30, 34, 16, 13, 29, 17, 39, 21, 10, 44, 26, 22, 19, 15, 27, 20, 18, 36, 24, 40, 33, 31, 8, 42, 32, 11, 43, 41, 14, 38, 9, 25, Лъката /Челопечене/ 8, 3, 9а, 16, 15, 14, 12, 13, 9, 10, 5, 6, 7, 2, Петър Христов /Челопечене/ 17, 11а, Старо Селище /Челопечене/ 10, 12, 14, 7, 9, 8, Стоян Шонев /Челопечене/ 11, 29, 20, 34, 9, 16, 14, 24, 17, 25, 1а, 32, 30, 8, 13, 8, 7, 25а, 27, 22, 23, 10, 28, 26, 12, 19, 18, 21, Челопечене Площада, Площа На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Горни Богров: Асен Златаров 1а, 11, 9, 5, 3, 4, 12б, 8, 15, 12 А, 6, 12, 2, 1, 10, 6 А, 7, 12 Б, Кладенците 9, 1, 7а, 3, 7, Мест. Кучешки Кладенци, Морава/Георги Димитров/ 16, 34, 26, 30, 18, 12, 28, 22, 17, 24, 20, 32, 22, 9, Мургаш 8, 2, 4, 6, 4, 10, Никола Вапцаров 9, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 8, Стефан Караджа 20, 22, 18, 17, 16, 16, 15, Чавдар 9, 3, 11, 2, 7, 1, 6, 4, 5, 2а, 13 На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: Стефан Киров 6, Чавдар 1 На 24.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1 10, 1, на Разклона, Пазар Животни, 12, 7, До Бензиностанцията, 14, Помпа, 11, 6, 4, 5, 9, 11 20, 7, 5, 10, 4, 7, 12, 3, 18, 18, 6, 1, 16, 12 4, 19, 12, 5, №17, 11, 14, 13, 17, 11, 13, 6, 9, 7, 4, 13 28, 6, 12, 7, 15, 17, 8, 24, 2а, 17, 30, 14, 10, 9, 13, ПИ 22304. 7891. 241. 1, 4, 20, 14, 27, 15б, 2 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 24, 12, 11а УПИ Іі-107, 108 Кв. 4, 35 Кв. 4, 4 7, 5, 1, 3, 9, 3а, 4, 7 7, 18, 2, 16, 4, 10, 13, 20, 1, 12, 8, 14, 8 10, 9, 12, 13, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ Іх, Кв. 24 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Проф. Жечо Атанасов 2 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 20, Иван Радоев/456-та/ 2а На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 2 На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Никола Недев 6, 8 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 2а, 18, 20, 20а, Иван Радоев/Уляна Громова/ 8, Никола Недев 4, 6 На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 24, 28а, 28 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 8 Община ЛЮЛИН   На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Димитър Талев 19, 15, 17, Люлин 110, 108, 110, Люлин 10 108, Одз 86 Асен Босев, Одз 86, До Крш Бл. 108, 110, 169, Македония 6, 8а, 2, 8, 6а, 2а Община МЛАДОСТ   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 485 Вх 2 На 23.10.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: Младост 1 50, 50 До, До 42 На 23.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов 319, 18, 18 Гуми Център, 18а, До 31, 1, Младост 1 42а, Хмс/Кафе, 16, 34б, 50, До 42а, 33, 3, Пред 43, До 43, До 43-42, До, 31, 32, 42, 42-А На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 401 Вх От 1 До 7 На 24.10.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Иван Арабаджиев 2, Младост 1 43, 42 На 24.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 45, Младост 1 44а, 1 до Бл. 44, До Бл. 44а, До Бл. 44, 44, 44, 44а, 45 На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 403 Вх 1 До 7 Община НАДЕЖДА   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Надежда 1 146 Вх. Б Община НОВИ ИСКЪР   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Негован: Езерата На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 022016 На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Чепинско Шосе Бивш Бригадирски Лагер, Бивш Бригадирски Лагер На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: 17009, 3-та Имот Пл 206001, II 86, 90 Кв. 2, Чепинско Шосе Враждебна Асфалтова База, 42, В Бившата Зеленчукова Градина Община ОБОРИЩЕ   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Янко Сакъзов 64 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 25.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Букет 50 Община ПАНЧАРЕВО   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6970. 18. 1, Богдана ПИ 2981, ПИ 04234, 16, 2980, Кл. 978-06-53, 14, Вилна Зона Бистрица къща, Строителство, Липа 30, 33, 13, 36, 28, 1, 18, 22, 36 Вилна Зона Бистрица, 35, 41, 27, №11, Пролет 2, Просвета/Комсомолска/ 59, УПИ V-За Коо, №15, Чучулига 3 На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация 1, Самоковско Шосе 1, Кантон Златна Рибка, Пред Златна Рибка На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В. З Китката ПИ 276, Василица Вила, П№254, Вец Кокаляне Строителство на Стопанска Сгра, Старата Вец Кокаляне, Вила, Вилна Зона Китката Вила, Имот 284, къща, Вила, къща, Парцел 186, 999, Бунгало, Кад. №209, къща, Кад. № 184, Вила, Кад №205, Кад. №173, №174-175, Кад №280, 35, XVII-97 Кв. 4а, къща, Вила, ПИ 98, УПИ 4 Кв. 87, Вилна Зона Терасите Водна Помпа, 1, Вила, ПИ 90, Китката 35, ПИ 334, 3, Парцел 336, 33, 6а, 37/32, М. Барище, Месност Роба, местност Свлачището, ПИ 37914. 6839. 166, Пукнат Камък/34/ 17, Слатин Дол 14, 19, Теменуга 17, 46, 26, 11, Юзината На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София Община ПОДУЯНЕ   На 22.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Е На 23.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 107 Вх. А, Б На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 106 Вх. А, Б На 25.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Левски Зона Г Бл. 5в Община СЕРДИКА   На 23.10.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Бенковски Календерска 5, Новачки 2, Новачки 11, Календерска 3, Логачка 7, Новачки 21, Новачки 9, Крушица 20, Логачка 1, Новачки 15а, Логачка 9, Крушица 22, Крушица 18, Крушица 12, Новачки 8, Новачки 19, Новачки 25а, Крушица 11, Крушица 24, Логачка 3, Крушица 21, Логачка 12, Новачки 6, 454, Календерска 1, Новачки 1, Календерска 7, Крушица 28, Новачки 4, 454, Крушица 17, Новачки 2а, Крушица 14, Зеленска 2, Новачки 27, Крушщица 16, Новачки 15, Новачки 5, Календерска 1а, Крушица 16а, Логачка 2, Крушица 9, Календерска 2, Новачки 10, Крушица 13, Новачки 3, Новачки, Крушица 15, Календерска 4, Крушица 16, Новачки 25, Новачки 13, Логачка П-Л 80 Кл 161, Крушица 10, Новачки 29, Крушица 26, Календерска 8, Крушица 9, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 34, 27, 38, 32, 29, 40а, 36, 25, Логачка 9 Водна Помпа, 9, Новачки 8б Стр. Т, 8б, 33 Новачки 33, 25а, 15а Кв. Бенковски, 7 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войвода/Народна Победа/ 9 А, 12, 11, 10, 13, 6, 16, 3, 2, 5, 1, 14, 8, 7, 15, 4, 9, 18 къща, Емборе 8, 4, 11, 12, 16, 10, 3, 14, 1, 15, 13, 9, 7, Кирил Пърличев/П. Мангов/ 59, Копринарска 17, 16, 14, 21, 18, 13, 11, 20, 15, 5-А, Мелодия/Партизанска Песен/ 3, 2, 1, Петър Б. Величков 71, Планинско Цвете 8, 12, 14, 2, 6, 10, 4, Първа Българска Армия 45, 58, 64, 50, 54, 59, 46, 42, 66, 60, 1, 52, 62, 55, 57, №48, 44, 53, 61, 56, 49, 51, 39, 35, 47, 37, Снежник 6, 3, 2, 1, 9, 15, 11, 5, 4, 19, 17, 7, 21, 23, 13, Съзнание 56, 60, 55, 53а, 58а, 64, 56а, 54, 51, 62, 53, 58, 70, 72, 74, 55а, 61, 66, 54, 76, 59, 68 Община СЛАТИНА   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Слатина 13, 1 13, Христо Смирненски 13, 3 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Камчия 1, 4, Христо Смирненски 4 На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: *Слатина До Бл. 5*, Слатина 13, 5, Христо Смирненски 5, 13, 4 На 22.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Голаш 6 Община СРЕДЕЦ   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Граф Игнатиев 39 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Хан Омуртаг 54, 52, 50, 58 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва Кв. Мал. Долина/Студентс 7, къща, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7, Инж. Стоимен Сарафов 10б, Климент Охридски 66, 38, 78, 61к, 50, къща, 40, 62, 48, 56, 34, 76, 25, 82, 60, 86, 44, 42, 36, 58а, 54, До36, 58, 84, 80, 18, 74, 72, 68, 61, Малинова Долина 7а, ПИ 68134. 1604. 744, Св. Климент Охридски 46, УПИ VI-1816, Кв. 56 На 22.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: I-745 Кв. 15, Xx-789 1426 1427, Бистришко Шосе, В. З. Малинова Долина - Ок. Път, Малинова Долина, местност Малинова Долина, Приятели, Рачо Петков Казанджията, София Парк, УПИ XlII-819, Кв. 7, УПИ ХІ-1427, 1136, Кв. 7, ХІІ-789 На 23.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: Малинова Долина, Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а, София Парк Община ТРИАДИЦА   На 23.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов Подлез България, Подлез Д Несторов/, Тп Подлез Керамичен Техн, Подлеза, Бул България и Бул Иван Гешов, Бул. България ≫Димитър Несторов, Светофарна Уредба, България Подлез Бул. П. Ю. Тодоров, Подлез Бул. П. Ю. Тдоров, Подлез Несторов, Бул. П. Ю. Тодоров - Подлез, Т. 526, България\Д Несторов, Бул. България/Бул. Д. Нестеров, Подлеза, Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/, Св. Георги Софийски/Георги С 1 На 21.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Манастирски Ливади Бл. 140 На 22.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Д, С, Е На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Бул. Витоша 102 Ресторант Интрига, Бул. Витоша/П. Евтимий, България 1, Подлез Ндк, Под Естакада/Ндк/, Павилион, Витоша Ндк-Базар, Подлез Ндк, 98, Патриарх Евтимий 1, Пл. България 1, УПИ II, ПИ 252, Кв. 187а, Цар Самуил 2, Шандор Петьофи Ъгъла С Бул. Витоша На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 124, 256а, 261, 114, 251, 244, 243, 253, Деян Белишки 40-42, 46, 62, Костенски Водопад/Васил Дим 47, 65, Луи Айер/Никола Каменов/ . 11, Славовица 17-19, 42 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 254, 254а, 255, 257, 102, Костенски Водопад/Васил Дим 1а, 25, 1, Стрелбище 27, 1а, 3а, 28, 2, 3, 24 На 25.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Акад. Иван Гешов № 19 Сбалбб „Св. София“ Еад, Св. Георги Софийски 1 Гараж Вма, Св. Георги Софийски/Георги С 1, Хан Персиян/Пресиян/ 2, ул. Хан Персиян/Ул. Акад. Гешов Р

comment 0
visibility 2087
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 14-18 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14.10 – 18.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. София-Град Община Банкя   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Момина Сълза  51, 18, 50, 71, 58, 42, 61а, 40, 52, 58а, 55, 59, 54, 60, 30, 46, 71а, 44, 62, 67, 45, 38, С/У Трафопоста, 52а, 43, 65а, 63, 49, 61, 22, 48, 56,  Спътник  3, 12, 5, 14, 3 Жк Изгрев УПИ 15-239 Кв.24, 4, 6, 5а, 11, 10, 9, 2, 7а, 10а, 8, 1,    Къща На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Цк На Бкп 2-Ри  Цк На Бкп 2-Ри,  Шейново  8б Дом 2 На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Шейново  8б Община Витоша   На 14.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/ ,  201/В.З.Малинова Долина/ ,  202/В.З.Малинова Долина/ ,  205/В.З.Малинова Долина/ ,  Арх. Георги Фингов ,  Арх. Станчо Белковски/205-Та/ ,  Ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Виров Дол  10, 12, 10, 8,  Витошки Гранит  5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Жълта Вода  1, 4, 8, 2, 10, 12, 5,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  37, 40, 39, 41, 38,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3,  Момина Сълза  18,  Морените  1, 7, 3, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27, 23, 25, 11, 21, 14, 12,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Самоковище ,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  УПИ XVII-Сонс,  Кв. 69 ,  Юрушки Мостове  22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/ ,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/ ,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Момина Сълза / Кв.Суходол  20,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 111, 82, 99а, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мало Бучино:   Димотика  1,  УПИ II-3857.8  Кв.14а На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  II-3477,  Кв.916,  Буков Дол  5, 6, 4, 3, 1,  Войнишко Въстание  112,  Здравец  13,  Кайлъка  11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13,  Лесковец  9,  Марин Чукар  40, 15,  Ново Село  2, 4, 3, 6, Владая, 1,  Пирин/Дупките/  15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5,  Суха Лешница  Вила,  Хеброс  28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая,  Войнишко Въстание  122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131,  Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   29-Та,  София Парк На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  201/В.З.Малинова Долина/,  202/В.З.Малинова Долина/,  203-Та,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  34-Та /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5,  V-260, 2010,  Kв.13,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Архитект Васильов И Цолов,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Проф. Теодор Горанов,  УПИ І-590, 1492, Кв.17,  УПИ І-896 Кв.15,  УПИ ХV-626 Кв.3,    М.Бункера 20 На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   13-Та /Ж.К.Бункера/,  33-Та /Ж.К.Бункера/,  София Парк На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос,  202/В.З.Малинова Долина/,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  206/В.З.Малинова Долина/,  28-Ма /Ж.К.Бункера/,  29-Та,  31-Ва /Ж.К.Бункера/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  37-Ма /Ж.К.Бункера/,  38-Ма,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  IV-1949,  Кв.9,  VIII-581,  Кв.10 Малинова Долина,  XV-85,  438,  84,  1824,  Кв.18,  Арапица,  Арх. Иван Данчов,  Арх. Станчо Белковски,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   14-Та /Кв.Симеоново/  14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10,  16-Та /Кв.Симеоново/  8,  18-Та /Кв.Симеоново/  9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8,  19-Та /Кв.Симеоново/  1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4,  19-Та/275/  2,  22-Ра/Обеля/  7,  22/Кв.Симеоново/  15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17,  9-Та  37 Ъгъл Жасмин 15а,  XxIx-445,  Кв.23,  В.З. Симеоново - Драгалевци,  В.З.Симеоново Север  УПИ III Кв.52,  Горска Ела  7 Стр.Табло,  Жасмин  17, 1, 11, 3,  Симеоновско Шосе  240, 262,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134,  УПИ ХхV-436, Кв.23 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Боев Рид  6,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  73,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Катеричка  2, 1, 3, 5,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  14, 11,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Маргаритка  15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Пернишко Шосе  27, 25,  Плиска  23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25,  Плиска  7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Приплат  45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Сребрист Бор  8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Шаварница  4, 2 А, 1, 2, 6,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  71, 77, 42, 61, 75,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Маргаритка  7,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Офелиите /Владая/  3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Цар Борис III/Девети Септ.  201, 201а На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Миле Попйорданов/Бр.Огън/  4 4, 4 На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Мур  20 А, Б, В,   21,  23 На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:45 Ч./ -  София:   22/Кв.Симеоново/  19,  62-Ра /Кв.Симеоново/  9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21,  63-Та /Кв.Симеоново/  3, 2, 6, 1, 7, 4, 5,  64-Та /Кв.Симеоново/  5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2,  65-Та /Кв.Симеоново/  12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7,  67-Ма  5,  68-Ма /Кв.Симеоново/  Ул Св.Магдалена, 17, Ъгъла С Ул.64, 10, 12, Ъгъла С Ул.63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С Ул.63 №2б, 6,  9-Та /Кв.Симеоново/  45,  Акад.Стоян Аргиров/502/,  Босилек /Кв.Симеоново/  18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5,  Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/  16,  Вельо Топаловски  16,  Горска Ела  11, 5, 2а,  Златен Век  47, 43,  Неофит Хилендарски  21а, 11,  Света Магдалина  28, 2, 2а, 26,  Симеоново  М.Симеоново-Север Кв.38, Ул.62,  Симеоновско Шосе  260,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр.Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130,  Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  19, 13, 17а, 17, 11а,  УПИ VIII -526,  Кв.19 На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/,  Арх. Никола Лазаров На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентски Град/,  Бяла Река,  В.З Малинова Долина II-Ра Дупките УПИ Ix-156, Кв.2,  Клен,  Малинова Долина,  УПИ XIV-3307, Кв.1,  УПИ УПИ  III - 3307 Кв. 1 На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Еделвайс  35, 7,  Калдъръмче  11, 9, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир, Имот 1809,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, 50, 45,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат,  УПИ XxV-26,  Кв.3,  Чехълче  5 На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   1-Ва  М.С-Во Д-Ци УПИ VII - 818 Кв 6,  401/201/  5,  402-Ра  4, 6, 1, 3, 2,  403/Драгалевци/  Вила, 3, 9, 1, 7,  404-Та  8, 2, 7а, 5, 4, 6, 10, 3, 1,  404/Драгалевци/  7б,  405-Та  1,  406-Та  Ул.406/Ул.Наум, 20, 10, 22, 6, Кв.Драгалевци, 3, 7 Кв.51, 16, 1, 12, 14, 18, 8, 24а, 4,  410-Та  15, 19, 1а, 8, 5, 2, 20, 30, 24, 14, 17, 20 Драгалевци, 10, 4, Кв.20-С/У 32, 18, 12, 13, 9, 16, 1, 6, 3, 11,  Акад.Атанaс Илиев  УПИ Ix-149 Кв.149,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Чучура 3, УПИ XIV_1720,  Кв.51, Вила,  В.З.Симеоново-Драгалевци  УПИ XxVIII Кв.20,  В.З.Симеоново-Драгалевци IIч.  УПИ XV-453 Кв.20,  Ваклинец  20,  Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  5, 4, 8, 1, 7, 6, Вила, 3, 15,  Вера Недкова  8,  Горски Синчец  7,  Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  4а, 3, 7, 15а, 24, 13, 20а, 19, 16, 6, 1, 20, 2, 4, 9, 11, 15, 17, 18, 14,  М-Т Драгалевци-Раширение-Юг  УПИ XIx Кв.110,  Наум  36,  Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  12, 13,  Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3, Вила, 14,  Св.Наум /Драгалевци  14, 15, 23, 20а, 21, 14а, 31а, 12, 18а, 19а, 17, 20, 16а, 31, 19, 1, 12а, 18, 39, 16, 33, Ул. 406, 52,  Св.Наум/Трайчо Костов/  53 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   9-Та  21,  УПИ V-712 Кв.1/Р-Н Панчарево/ На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35,  101-Ва  Ктп Бел Вали,  13-Та /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  85,  27-Ма /Ж.К.Бункера/  4, 6а, 8а УПИ VII -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло,  28-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина Ііч, 14,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  36-Та /Ж.К.Бункера/  7, 1, 8, 11, 5, 9, 6,  39-Та /Ж.К.Бункера/  7, 2, 9а, 1, 9, 3,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  44-Та /Ж.К.Бункера/  3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2,  5-Та /Ж.К.Бункера/  5, 1, 3, 2, 4, 6,  6-Та /Ж.К.Бункера/  5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3,  7-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 5, 7, 8, 10,  8-Ма /Драгалевци/  Бункера,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2,  V-281 Кв.3,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Бистришко Шосе  П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера  15, Вила,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Копринка  19 В.З.Бункера,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река /В.З. Малинова Долина/  2,  М.Бункера УПИ V170 Кв.18,  Малинова Долина  5 М.Бункера,  Ул.5-Та,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Река Палакари  6,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ ХV-626 Кв.3,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,    М.Бункера 20 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Иван Сусанин  45 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  197/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  Арх. Никола Лазаров,  Бяла Река,  Клен,  М.Малинова  Долина-Околовръстен Път,  Малинова Долина,  Местност Дупките,  Панорама София На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   II-607, К15 А,  В.З.Бункера, Ул.Духлата  1 УПИ VIII-50, Кв.4,  Духлата  18, 15,  Самодивски Езера  39 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Панчарево:   Иглика/8-Ма/ На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Поп Марко  УПИ XIII-852,  Кв.76 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  М.Бункера Кв.20,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47,  11-Та  7, 4, 6, 1, 3, 8, 13,  12-Та /Ж.К.Бункера/  7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6,  13-Та /Ж.К.Бункера/  17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21,  14-Та/Бункера/  2, 3, 4,  15-Та  10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  61,  25-Та /Ж.К.Бункера/  39,  29-Та  15-8, Ул. 15-Та № 2,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20,  9-Та  Бункера,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  26, 30, 32, 28,  IV-771, 1475,  Кв.20,  XIV-34, 134, Кв.4.  М.Бункера, Идент.04234.6907.1629,  Бистришко Шосе  Бункера  УПИVі Кв.20, 103, №42, 69,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  Еленски Езера  9, 18,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Здравец  4, 3, 8, 7, 6,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местн.В.З.Бункера,  Местн.В.Збункера,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ I - 607,  Кв.15а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Юрушка Църква  24 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Грамос  6, 2, 4,  Планинец  1, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  85,  Райска Градина/Аврора/  18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33,  Цар Борис III/Девети Септ.  285, 283, 279в, 281 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Байкал  11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9,  Герганица  7 Офис 1, 7, 9а,  Иваница Данчев  15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4,  Орешарска  Кв.17, 6, 8, 4, 2,  Севастократор Калоян/Алекса  51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 До Бл.22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78а,  Мур  10,  15,  29,  31а,  43 На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/ На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентски/,  55419.6701.344,  55419.6701.413,  XlV-821,  Кв.27,  В.З. Дупките,  М.Детски Град-Дупките,  М.Дупките-Сухата Река Пи №345,  Малинова Долина,  Местност Дупките На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  2, 3,  16-Та /В.З.Малинова Долина/  7, 21, 13, На Ъгъла Ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ VII,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  87, 89,  25-Та /Ж.К.Бункера/  11, 9, 5, 3, 1, 17, 21,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Бистришко Шосе  92, №91,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река  8 В.З. Малинова Долина-Герена,  Малинова Долина  16,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  Ул. Широки Път,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ XxVI-3212, Кв.9  Ул.Широки Път №14,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6 На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Пирин  77 Община Връбница   На 15.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сливница  578 На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Жк.Обеля  Ул.14та  ; Бл.4 Обеля Община Възраждане   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Охридско Езеро  3 На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ген. Цончев  2, 10, 8, 12, 6,  Незнаен Воин  6,  Хмелница  3,  Цани Гинчев  14, 12 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски  30, 32, 30 Б, 30б, 30а, 36, 34, 28,  Тодор Александров/Н.Цанов/  13, 19,  Цар Самуил  81, 56, 54, 58, 83, 60, 79, 62, 52 Община Изгрев   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 41 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   157-Ма  5,  Акад.Тодор Павлов  2,  Г.М.Димитров  60 60 На 15.10.2019 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  41 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок41 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок 41 Община Искър   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Димитър Пешев  Дружба Іі С/У Бл.510,  Дружба 2  С/У 501, 511, С/У 511, 501, Тп До 510, 510, 502, До 501, Пред 501 На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  1 302, 302,  Ж.К.Дружба  Бл.307 На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  401а, 401 На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Дружба 2  402 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  До 501, 502, 503, До 502 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Искърско Шосе  П-Л 237 Община Красна Поляна   На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  35, 51-53, 55, 37, 55, 49,  Пчиня  24, 12, 26,  Разсадник Коньовица  До Бл24,  Разсадника  1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243,  Самодивско Изворче  47 Къща, 47 Община Красно Село   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ул.Житница    №3 Бл.2 На 14.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Хайдушко Изворче  9 Община Кремиковци   На 14.10.2019 Г. /09:15 - 12:15 Ч./ -  София:   Ботунец 1  2 4,  Ботунец 2  4, 2 4, 3, 2, 2 Тп.До Бл.3,  Искър /Ботунец 1/  7, 3б Община Младост   На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Гаритидж Парк На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 281 Вх 4 На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Геритидж Парк На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх А На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   111-Та/Младост/  1 9,  Кв. Полигона  12, 4,  Местност Полигона  4, 11, 2, 9,  Младост 1  11, 4,  Проф.Петър Мутафчиев/Ген.Ив  4,  Цариградско Шосе/Тракия/  113а,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 А На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Угърчин:   Кичира На 15.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бул.Цариградско Шосе/Ул.Моллов,  Зелени Площи Парк &Quot;Въртопо&Quot;,  Младост  30а,  Младост 1  30а, До 30а, 30,  Цариградско Шосе/Тракия/  Пред 12 На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх Б На 16.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Местност Полигона  7, 10,  Местност Полигона  8,  Младост 1  Зад С.Прес,  Младост 1  8,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 На 16.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  10, 10 Т\Ст, 1 До Бл.5 Вх.В, 6, 5 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   Александър Малинов  № 51 Вх 2 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   1-Ва  С\У Бл.1,  Кв. Полигона  До 1,  Местност Полигона  5, 4, 31, 3, 6, 5, 1, 9, 2,  Младост 1  6 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 4  449, 447, 456, 457, 448 Община Надежда   На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда  120,  Надежда 1  115, 119, 3 120, До Блок 118, 114, 120, 120,  Сава Филаретов/Й.Лютибродск  1 Община Нови Искър   На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Мировяне:   Алеко Константинов/Васил На  17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8,  Васил Левски /Асен Белев/  3а,  Каптажа  17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9,  Месембрия  2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12,  Минзухар  2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а,  Момина Сълза/Партизан/  1, 3, 5, 2, 7, 6, 4,  Петко Каравелов/Пионер/  12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Мировяне:   Козлодуйски Бряг  6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3,  Орлин  29, 25, 28, 11, 10а, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27,  Ястреб  12, 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7а, 5 Община Оборище   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   11-Ти Август  28,  5-008/Искър/  66, 62,  Васил Левски  109, 32, 107, 105,  Дунав  22,  Искър  54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Магазин 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Офис 6, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64,  Росица  14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11,  Чумерна/Коста Янков/  3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7 Община Овча Купел   На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  152 Община Панчарево   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Железница,  Общ. Столична:   В.З Ярема  Имот 248 Кв. 27,  В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30,  В.З. Ярема Ул.9-Та  3,  УПИ ХVI-226,  Кв.25,  Ярема/20та/  26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241,  Кв.27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   38-Ма В.З.Беликата,  55419.6708.3174  М.Беликата,  XVI-358  М.Беликата,  Акация/В.З.Беликата/  10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево Ул.Ака,  Беликата  Кв.35 УПИ V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153, Пи  501, УПИ VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 Кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 Кв.26,  Божур/В.З.Беликата/  8,  Вилна Зона Беликата  Ул. Беликата До Новия Вец, УПИ Vі -306 Кв.21, УПИ Ііі-538, Кв.37, УПИ XIII-166 Кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 Кв. 34, УПИ ХVII-332, УПИ Х-478,  Кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 Кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428  Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ VIIі - 566 Кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 Кв.24, УПИ VIIі-378 Кв.26, УПИ V-415  Кв 30, УПИ 11-424 Кв.30, УПИ Іх - 378 Кв. 76, УПИ ХVII-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325, УПИ  ХVIIі  - 407 Кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 Кв.33, УПИ V-432 Кв.34, УПИ Ііі -339 Кв.20, УПИ VIIі  -183 Кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 Кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VII - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 Кв.34, УПИ  VIIі  -183 Кв.12, УПИ IV-157 Кв.14, УПИ Ііі-643, Кв.32, УПИ Хіі,  Кв.27, УПИ Хіх -205 Кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 Кв.33, УПИ Іі-470 Кв.34, УПИ XIII Кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 Кв. 27, УПИ V-337,  Кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV Кв.34, Вила,  Липа/В.З.Беликата/  5, 1,  Люляк/30-Та/  3,  Мак/В.З.Беликата/,  Морава/В.З.Беликата/  8,  Нарцис/В.З.Беликата/  26,  Полски Хвощ  3,  Топола/В.З.Беликата/  15,    № . На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   І - 817,  Кв.24а,  Акация  13,  Беликата,  София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 Кв.13 Община Сердика   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Враня  67 На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-А На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Фондови 209б-Б На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Подполковник Калитин  211, 210, 211а, С/У Бл 211, 32,  Фондови Жилища  209б-Вх-В На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл. 4 На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-Г На 19.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда   12 На 19.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда 12  Ул. Пробуда 12 Община Слатина   На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч.; 08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул.Донка Ушлинова  2 Община Средец   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Аксаков  7 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Ангел Кънчев  14 Община Студентски Град   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  10б,  4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20а, 18, 23,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  5, 3, 9, 1,  6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс  7,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  2, 4,  Климент Охридски  108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102,  Константин Муравиев  3а,  М.Малинова Долина-Изток,  Малинова Долина  5, 14,  Росянка/710-Та/  9,  Станимир Станимиров  10, 14, 6 Община Триадица   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/   5, 6, 7,  Бурел/Цона Петкова/  43-45, 47, 66, 68, 72-76, 72а, 62а,  България   5, 9, 11,  Витоша  53, 95,  Д-Р Стефан Сарафов  10, 24,  Майор Първан Тошев   8, 16 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша  71, 93, 166-168,  Деде Агач   60а, 50,  Димитър Манов   10,  Косово Поле   11,  Мила Родина   9, 11, 14,  Стрелбище   41, 91, 92,  Янко Забунов / Требич  34, 50 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   18, 24, 28, 32, 36, 38,  Ивайло   9,  Иван Денкоглу  1, 2, 3, 11, 22, 17, 24, 26,  Княз Борис I   65, 73, 77, 89, 91, 92, 94, 98а, 100, 102,  Лавеле   21, 23, 32,  Цар Асен   3, 17, 19, 20, 29, 38, 43 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./ -  София:   Богатица/Йордан Стоянов/  16, 20,  Кожух Планина   Ул. Кожух Планина 7  + Магазини; На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Алабин И.Вл.  8, 2, 14, 10, 22, 38, 42, 46, 23, 16-20,  Петър Парчевич   7, 13, 21, 29, 31,  Солунска/Васил Коларов/  57, 65, 60, 58, 63, 56, 61, 54, 59,  Три Уши/Адалберт Антонов/  5, 11,  Уилям Гладстон   7, 9, 11, 13,  Христо Ботев  16, 16а, 24, 26, 34, 36, 38,  Цар Самуил   1 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   46, 48, 50, 60, 64, 66, 68, 78, 76,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/   21-23, 22б, 25, 27,  Княз Борис I  57, 66, 64,  Неофит Рилски  12, 21, 34, 32, 37, 31, 28,  Хан Аспарух  3, 7, 13, 29, 31, 16

comment 0
visibility 1917
тока прекъсвания

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 7-11 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 08.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Шейново 8б Дом 2 На 08.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Шейново 8б Община ВИТОША   На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Букара/Дим. Грънчаров/ 22а, Ген. Кутузов 61а, Петко Войвода 1, Студен Кладенец 13а, 6, 10 Б, 1, 7, 10, 13, 4, 10б, 8, 10 В, 11, №10б, 12а, 9, Цар Борис III/Девети Септ. 305 На 07.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Ж. К. Бункера/, 27-ма /Ж. К. Бункера/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 29-та, 297-ма, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 36-та /Ж. К. Бункера/, 39-та /Ж. К. Бункера/, 5-та /Ж. К. Бункера/, 6-та /Ж. К. Бункера/, V-281 Кв. 3, VI - 1330, Кв. 6, Бистришко Шосе, В. З. Бункера, Луда Река, Луда Река /В. З. Малинова Долина/, София Парк, УПИ V-712 Кв. 1/Р-Н Панчарево/, УПИ І-Снс Кв. 12/Ул. Луда Река 12, УПИ ХV-626 Кв. 3 На 07.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 635-та/Витоша/ 17, Боянски Възход 18-20, Братя Бъкстон 84, 53, 78, 55, 66, 68, 45, 49, 92а, 74, 80, Бъкстон 45 3, 49 5, Ген. Стефан Тошев/Д. Зехтинко 86, Ген. Суворов 111, 149а, 105, 149, 91, 103, 101, 40а, 95, 123, 97, 93, 109, 99, 68, 113, 93а, 107, Иван Сусанин 28, 25, 24, 30, 41, 43, 43, 27, 31, 20б, 21а, 26 А, 36, 38б, 37, 43 Портиер, 39, 18, 26 Б1, 26 Б-Б1, 43 Вентилация, 40, 38, 35, 22, 32, 40а, 21, 26а, 26, 20, 19, 33, 17, 26 2, 34, Манастирски Ливади-Запад, Никола Петков/П. Напетов/ 4, 24, 9, 28, 16, 11, 25, 42, 46, 37, 44, 30, 49, 41, 40а, 53, 26, 20, 45, 34, Преки път/Димитър Монов/ 4, Симеон Радев/Кирил Янев/ 31, УПИ XVI-1045, 1018, Кв. 42 На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Асанова Чешма вила, Букова Гора 2, В. З. Приплат, М. Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Горелица УПИ 694 -М. Горелица, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 18, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калдъръмче 11, 9, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 3, 1, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, местност Герена вила, Манастир, местност Кладенеца В. З. Приплат, местност Св. Петка №27, Момина Сълза 18, Пернишко Шосе Над Шосето, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Приплат До Бълг. Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, вила, 3, 56, 2 Пр, къща , ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Реката 2, 4, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, вила, 15, 1, 8, 9, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, Чехълче 5, Янкино Усое 20, 19, 18, 14, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Белоток 1, 2, 4, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Планинец 1, УПИ VIII, Кв. 21, В. З Приплат, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290 На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дупница: Бистрица 51 На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Княжево: Вардар 1 На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мърчево: Втора На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 07.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 29-та /Ж. К. Бункера/ Вили На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Ж. К. Бункера/ 69, 83, Топик на ул. 6, 79, 55, 76, 51, 53, 47, 49, 3, 57, 65, 59, 45, 73, 81, 3224, 532 Хотнишки Водопад, 6-та /Ж. К. Бункера/ 31, 23, Белоток 1, 2, 4, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Доброволец 1, 1а, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Липа 77, Малинова Долина Бункера, Пспв Бистрица, 2б, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Планинец 1, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д. , Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188 На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 18, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 3, 1, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Реката 2, 4, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 2-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 29-та, 3224, 36-та /Ж. К. Бункера/, 5-та /Ж. К. Бункера/, 532, 6-та /Ж. К. Бункера/, Башлийски Езера, Бистришко Шосе, В. З. Бункера, В. З. Дупките, В. З. Малинова Долина Іі Б Част, В. З. Малинова Долина -Герена, Липа, Малинова Долина, Папур, Соколна, София Парк, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д. На 09.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж. К. Бункера/, 197/В. З. Малинова Долина/, 198/В. З. Малинова Долина/, 203-та, 27-ма /Ж. К. Бункера/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 33-та /Ж. К. Бункера/, 34-та /Ж. К. Бункера/, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 Кв. 15, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Малинова Долина, Малинова Долина I-598 Кв. 1а, Река Палакари, Соколна, София Парк, УПИ XI-562, Кв. 11 На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 203-та/Драгалевци/ 20, 26а, 209-та/457/ 13, 209-та/Драгалевци/ 9, 11, 210-та Накрая, 211-та/Драгалевци/ 3, 13, вила, 6, 9, 15, 7, 8, 4, 2, 212-та/Драгалевци/ 4, 14, 8, 2, 5, 1, 9, 16, 11, 7, Д-Р Кръстьо Кръстев/211-та 15, Невена Коканова 11, № 8, 9, №5, 11 Ап2, ул. Нейчо Попов-Ул. Н. Коканова На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Белоток 1, 2, 4, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ , 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Планинец 1, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А На 10.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  198/В. З. Малинова Долина/: 198/В. З. Малинова Долина/, 202/В. З. Малинова Долина/, 204-та, 204/В. З. Малинова Долина/, 205/В. З. Малинова Долина/, V-260, 2010, Kв. 13 На 10.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Архитект Васильов и Цолов: Архитект Васильов и Цолов, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Проф. Теодор Горанов На 10.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 201/В. З. Малинова Долина/, 202/В. З. Малинова Долина/, 203-та, 29-та, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 34-та /Ж. К. Бункера/, 35-та /Ж. К. Бункера/, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 41-ва /Ж. К. Бункера/, Ix-455, 464, 473, 475, Кв. 5, V-260, 2010, Kв. 13, Башлийски Езера, В. З. Бункера, Малинова Долина, Мургана, София Парк, УПИ І-590, 1492, Кв. 17, УПИ І-896 Кв. 15 На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 633-та/Витоша/ № 6, Александър Пушкин 41, 32, и Преки път, 13, 34, 104, 25, 42, 34 Сграда Б, 38, 32, 26, 29, 36, 38 Гар. 6, /Преки път, 45, 21, 48, 50, 44, 27, 38, 34, 40, Белоток 1, 2, 4, Будилник 7, 2, 10, 20, 17, 14а, 12, 11, 13б, 22, 5, 14, 24, 4, 8, 16, 9, 15, 3, 6, 13, В. З. Симеоново - Драгалевци Кл. 703 С/У Бензин. Омв, Воденичница /Ал. Пушкин/ 41, 33, 43, 1, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Кота 1050 28, 26, Купените 1, 3, 6, 4, 12, 2, 4, №2, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Народен Певец 12, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Околовръстен път Срещу Омв Симеоново, Пелистер 16, 19, 15а, 6а, 14, 19а, 17, 13а, 18, 15, Планинец 1, Преки път/Димитър Монов/ 27, 35, 46, 45б, 50, 37, 52, 45, 54, 48, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/ 5, Проф. Иван Дуйчев/Знаменосец 10, 9, 25, 13, 24, 28а, 14, 11, 6, 21, 19, 8, 16, 20, 29, 23, 7, 3, 5, 27, 28, 15, 24а, 1, 23а, 17, 2, 4, Симеон Радев/Кирил Янев/ 64, 82, 41, 66, 61, 37а, 63, 48, 35, 62, 86, 39, 33, 80, 59, 45, 60, 37, Симеоново Вилна Зона, С/У Бенз. Омв, С/У OmV&Quot, К Л 703, Север УПИ 702, 728 С/У Омв, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Шумако / Симеоново На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: В. З. Зелин На 11.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: София Парк На 11.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 13-та /Ж. К. Бункера/, 187-ма Кв. Мал. Долина/Младос, 202/В. З. Малинова Долина/, 204-та, 204/В. З. Малинова Долина/, 205/В. З. Малинова Долина/, 206/В. З. Малинова Долина/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 29-та, 31-ва /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 33-та /Ж. К. Бункера/, 35-та /Ж. К. Бункера/, 37-ма /Ж. К. Бункера/, 38-ма, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 41-ва /Ж. К. Бункера/, IV-1949, Кв. 9, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, XV-85, 438, 84, 1824, Кв. 18, Арапица, Арх. Иван Данчов, Арх. Станчо Белковски, Башлийски Езера, Бистришко Шосе, Малинова Долина, Мургана На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 633-та/Витоша/ № 6, Александър Пушкин 41, 32, и Преки път, 13, 34, 104, 25, 42, 34 Сграда Б, 38, 32, 26, 29, 36, 38 Гар. 6, /Преки път, 45, 21, 48, 50, 44, 27, 38, 34, 40, Белоток 1, 2, 4, Будилник 7, 2, 10, 20, 17, 14а, 12, 11, 13б, 22, 5, 14, 24, 4, 8, 16, 9, 15, 3, 6, 13, Воденичница /Ал. Пушкин/ 41, 33, 43, 1, Войводина Могила 57, 49, 51, 59, УПИ XVIII-114 Кв 85, 55, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Кота 1050 28, 26, Купените 1, 3, 6, 4, 12, 2, 4, №2, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Народен Певец 12, Никола Петков/П. Напетов/ 1, Пелистер 16, 19, 15а, 6а, 14, 19а, 17, 13а, 18, 15, Планинец 1, Преки път/Димитър Монов/ 27, 35, 46, 45б, 50, 37, 52, 45, 54, 48, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/ 5, Проф. Иван Дуйчев/Знаменосец 10, 9, 25, 13, 24, 28а, 14, 11, 6, 21, 19, 8, 16, 20, 29, 23, 7, 3, 5, 27, 28, 15, 24а, 1, 23а, 17, 2, 4, Симеон Радев/Кирил Янев/ 64, 82, 41, 66, 61, 37а, 63, 48, 35, 62, 86, 39, 33, 80, 59, 45, 60, 37, Цар Борис III/Девети Септ. 216, 180, 240а, 206 1, 204, 192, Т. 354, 178а, 236, 220 Спирка Охрид, 186, 224, 238, 214, 218, 240, 190, 232, 234, 242, 182, 184а, 178, 202, 208, 268, 188, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290 Община ВРЪБНИЦА   На 07.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 113 На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Обеля 2 Бл. 276 Вх. А На 10.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Адам Мицкевич/Раб. Класа/ 4в, 4 Община ИЗГРЕВ   На 09.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: 157-ма 5, Акад. Тодор Павлов 2, Г. М. Димитров 60 60, Дианабад 48, 47, 60 - Маг. За Компютри, 47-48, 57, 60 Община ИСКЪР   На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 2 271, Пи 1152 Кв 33, 270, Зад Бл. 271 Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Разсадник Коньовица 25, Разсадника 25, Пред 25, 106, Самодивско Изворче 43, 43, УПИ Ix-379, 380. Kb. 99 На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Красна Поляна III Част 337, 37а, 337а, 337б, 37б, Уста Генчо На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: 1-ва ул. Н. Мушанов 114/, Горнобански/Комун. Манифест 112, 114, 114, Горнобански/Комун. Манифест 114, Никола Мушанов 114а, 112, 114, 114, Никола Мушанов 114, Спас Вацов Община КРАСНО СЕЛО   На 07.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Лагера Бл. 42, 43 На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Кюстендил 52, 54, ул. Лерин 4, 6, 8, 10, 12 На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Хайдушко Изворче Бл. 3 Вх. Б На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Браила/Горник/ 19а, 24, България . Бл. 3, 4, Красно Село Бл. 208а, 207, 207а, 200, 201, 208б, 209, Разград 6, 10, 35а, Солун 34, 35 На 12.10.2019 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  София: 20-ти Април 11, Лайош Кошут 15, Кв. 309 УПИ Vі, 23, 11, 22, 17, 4, 25, 27, 29, 31, 24, 21, 13, 79 8 Община КРЕМИКОВЦИ   На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Ботунец 1 12, 11, 2 11, 2 12, Ботунец 2 2 12, 11, 2 11 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бяла 1, 3, Вискяр Планина 12-14, 15-17, Димитър Хаджикоцев 100, Елин Връх/Димитър Стоянов/ 48, Кап. Тодор Ночев 32а, 32б, Люботрън/Ангел Гергов/ 30, 38, 42, Попово 8, 10, Цветна Градина 21, Черни Връх 46 На 08.10.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София: Вец Симеоново, Околовръстен път На 08.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Голо Бърдо 9, 11, 16, 20, Червена Стена 33, 58 На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вискяр Планина 6, Горски пътник 13, 9, 15, 12-14, 7, 1-3, 5-7, 40, 48, 45, Любата 2, 24, Червена Стена 33, Черни Връх 18, 20, 22, 26 На 09.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 36 На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вискяр Планина 19, Добър Юнак 13, 19, Златен Рог 20, 22, Лудокамчийски Проход 91, Розова Долина 6, Цанко Церковски 67, 79, Черни Връх 32, 78, Южен Парк Бл. 4, 5-6 На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Вежен 14, 18, 19, 24, 25, Джеймс Баучер/Антон Иванов 91, 99-101, 114, 116, Крум Попов 69, 71, 77, Лозенска Планина 9, Любата 5, 11, 15, Милевска Планина 9, 12, Св. Наум/Трайчо Костов/ 27, Червена Стена 4, 26, 42, Черни Връх 11, 15, 19, 31 Община ЛЮЛИН   На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин До Бл. 135, 136, Люлин 10 135, 131, 137, 136, 134 На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 10 131, 132, 134 На 10.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 3 311 На 09.10.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 4 464, 464, До Бл. 402 Община МЛАДОСТ   На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 261а, 261б, 261в На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 261г, 261д, 261е На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 238 Вх 2, 3, 4, 5 и 6, Младост 2 Блок 239 Вх. 1, 3, 5, 6 и 7 На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 244 На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 3 Вх 2, 3, 4 и 6 Община НОВИ ИСКЪР   На 09.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  Говедарци: Двадесет и Първа 3 На 09.10.2019 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Нови Искър: Искърско Дефиле 73, Летец 8, Военно Общ. , 5, 10, 6, 4, 7, Военни Жилища №2, 13, 9, 12, 1, 3, 2, 11 На 09.10.2019 г. /11:45 - 12:45 ч./ -  Нови Искър: Боровец 2, 22, 12, 17, 8, 9, 18, 5, 25, 4, 15, 10, 26, 20, 19, 23, 24, 6, 13, 7, 11, 14, 27, 16, 3, 28, 1, 29, 21, Детска Песен 8, 9, 1, 15, 19, 17, 10, 12, 3, 7, 18, 18 Маг. За Пакет. Стоки, 14, 6, 5, 4, 16, 2, 11, 13, 8а, Иван Вазов/Радка Танева/ 4, 14, 2, 18, 20, 22, 6, 16, 24, 6а, 10, 8, 12, Инд. 00357. 5176. 21, Искърско Дефиле 81, 57, 75, 77, 106, 92, 100, 79, 102, 67, 71, 63, 61, 65, 98, 90, 83, Кумарица, Летец 25, 29, 13, 21, 19, 33, 27, 17, 15, 31, 23, Липите 10, 33, Ропотамо 4а, 1, 3, 4, 5, 2, Светлина 30, 22, 20, 2, 12б, 28, 12, 14, 8, 16, 18, 24, 34, 32, 6, 10, 4, 12в, 38, Снежанка 20, 12, 11, 14, 7, 16а, 15, 10, 17, 22, 5, 1, 8, 24, 16, 6, 18, 9б, 2, 9, 4, 19, 6 Авточасти, 13, 3, Стадион 20, 16, 22, Татарска 5, 10, 8, 3, 4, 6, 1, 2, Царевец 7, 1, 5, 3, 8, 2, 4, 6, 3а На 09.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  Нови Искър: Еделвайс 13, 6, 14, 8, 1, 15, 16, 7, 18, 11, 16а, 11а, 9, 12, 5, 19, 13а, 20, 3, 4, 17, Иван Вазов/Радка Танева/ 1, 7а, 9, 15 Кв. Кумарица, 5, 15, 13, 7, 3, Искърско Дефиле 120, 93, 87, 116, 89, 97, 109 УПИ XIV-1100, Кв. 198, 120а, 85, 101, 110, 103, 105, 99, 108, 112а, 107, 91, Ком 9, 22, 6, 11, 8, 2а, 1, 5, 18, 3, 2, 7, 10, 4а, Летец 1, 26, 11, 2, 20, 2а, 9, 18, 10, 3, 24, 12, 6, 14, 8, 16, 22, Старата Върба 8, 5, 11, 13, 2, 6, 9, 14, 4, 7а, 10, 3, 16, 12, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 26, 24, 26 1, 26, 1, 22, 20, 28 На 09.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  София: Хаджи Димитър 1 1, 26 1 На 10.10.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Нови Искър: Богдан Войвода/Червена Гвар 1а, 6, 3, 5, 1, 8, 2, 4, Две Могили 8, 9, 11, 7, 4, 2, 6, 15, 13, 3, 1, 5, Деко Бебев/Ремсист/ 7, 2, 11, 6, 4, 9, 1, 3, 2а, 2б, 5, 8, Дядо Стоил 16, 9, 4, 3, 1, 6, 1а, 2а, 11а, 7, 2, 8, 10, 14, 12, 10а, 5, Иван Вазов/Радка Танева/ 36, 23, 32, 42, 40, 25, 24, 38, 27, 28, 21, 34, 26, 30, 19, Иван Фелдшера 4, 2, 9, 7, 1, 11, 13, 3, 6, 5, Йове Войвода 6, 2а, 7а, 3, 12, 8, 2, 4, 1, 9а, 9, 7, 10, 7б, 11, 12а, 5, Кумарица 11, 18, 4, 16, 20, 2, 12, 8, 7, 6, 5, 3, 9, 14, 13, 5а, 1, 10, 10а, Маргарита 11, 4, 7, 5, 9, 12, 1, 8, 10, 14, 6, 15, Оборище 3, 1, 2, Поп Боне Найденов/Павел Даш 22, 24, Ропотамо 6, 11, 8, 7, 9, 10, Св. Климент Охридски/Ангел О 8, 6, 1, 4, 2, 3, 5, Светлина 50, 48, 38, 34, 26, 66а, 66, 46, 58, 60, 62, 36, 42, 54, 64, 52, 44а Кв. Кумарица, 40, 56, Стадион 14, Стефан Караджа 1, 2, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 58, 15, 62, 9, 23, 40, 48, 30а, 64, 11, 50, 60, 30, 19, 13, 66, 38, 46, 11а, 17, 36, 54, 42, 29, 21, 56, 46а На 10.10.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: Светлина 26, 24 На 10.10.2019 г. /11:45 - 12:45 ч./ -  Нови Искър: Акациите 2, 3, Вировете 4, 11, 10, 1, 5, 13, 2, 19, 9, 1а, 7, 6, Две Могили 37, Дъбиците 4, 3, 5, 2, 1, 7, 6, 8, Кумарица 55, Ткзс - Краварника, Н. Искър-Ткзс Кумарица, 67, Н. Искър - Стоп. Двор Кумарица, Н. Искър-Стоп. Двор, Стопанси Двор, 57, Малина 6, 9, 16, 1, 2, 11, 15, 12, 2а, 5, 2б, 9б, 10, 7а, 4, 8, 7, 13, Светлина 90, 84, 78, 80, 76, 86 На 10.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  Нови Искър: Вировете 2а, Вуте Велев 8, 10, 5, 6, 6а, 11, 12, 4а, 7, 3, 9, 2, Черква, 4, Две Могили 34, 29, 33а, 10, 15а, 26, 28, 27, 33, 30, 32, 35, 37, 31, Деко Бебев/Ремсист/ 19, 15, 12а, 10, 13, 21, 17, 12, Димитър Иванов/Никола Деков 25, 3, 17, 23а, 12, 27, 15, 8, 19, 23, 2, 4, 9, 14, 18, 14а, 11, 16, 21, 13, 16а, 5, 10, 7, 6, Дядо Стоил 17, 11, 13, 15, Йеромонах Теодоси Кумаришки 2, 12, 5, 1, 10, №12, 3, 7, 4, 9, 6, Коце Петров Бургов/Антон Ив 2, 3, 4, 8, 1, Кумарица 44, 17, 19, 31а, 26, 34, 28, 37, 40а, 48, 21, 22а, 22, 51, 29, 32а, 25, 27, 49, 42а, 53, 52, 54, 36, 24, 31, 45, 30, 41, 40, 50а, 23, 36а, 43, 47, 42, 38, 39, 32, 35, Леярска 15, 3, 1а, 5, Люляк 8, 14, 6, 2, 10, 4, 1, 12, Миролюбива 3, №3, 1, Незабравка 1а, 3, 1, 2а, 2, 4, Поп Боне Найденов/Павел Даш 2а, 4, 16, 1, 8, 23, 11а, 19, 14, 9, 4а, 10, 13, 21, 20, 11, 7, 25, 2б, 17, 5, 15а УПИ Х-803 Кв. 213, 3, 6, 18, 12, 21 къща , Свещ. Юрдан Ангелов/Владимир 1а, 4, 6, 1, 2, Спортист 9, Стадион 8, 12, 2, УПИ XI-804 Кв. 213, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 27, 33, 29 На 10.10.2019 г. /14:00 - 15:45 ч./ -  София: Стадиона На 11.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Нови Искър: Брястовете 2, 6, 8, Димитър Вачев/Сърп и Чук/ 8, 11, 1, 12, 9, 10, 4, 3, 5, 6, 7, 2, Заводско Шосе 22а, 1, 22, 23, 5, 21, 2, 20, 28, 25, 32, 3, 24, 34, 30, 27, 6, 4, 29, Зенит 1, 15 1, Кътински път 11 къща , 16, 9б, 5, 3, 12, 8, 9а, 18, 7, 13, 7а, 11, 10, 5а, 8а, 2, 14, 4, 6, 9, Лозарски път 6а, 6, 2, 4, Невен 24, Отдих 11, 32а, 21, 7, 30, 1а, 17, 36, 9, 19, 38а, 12, 1, 22, 10, 34, 38, 14, 26, 42, 3, 20, 2, 13, 18, 44, 32, 8, 28, 5, 15, 16, 40, Спас Бенев/Червена Звезда/ 1, 4, 2, Шопска 20, 17, Ъгъла С ул. Спас Бенев, 28, 22, 2, 11, 16, 14а, 24, 12а, 12, 13, 14, 15, 9, 18 На 11.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Банска 1, 5, 3, 5а, 9, 7а, 7, Зенит 2, Калиакра 1, 4, 10, 16а, 12, 2, 14, 18, 9, 11, 8, 3а, 3, 5, 16, 7, 6, 5а, Кв. Кумарица Площада, Кв. Кумарица, ул. Хаджи Димитър, Кв. Кумарица-Площада, Кумарица С/У 26-Кв. Кумарица/ Център -, Летец 2, Пи 00357. 513. 4, Пи 00357л5358л1102, Площад Свети Дух, Средец 5, 1а, 1, 4, 7, 6, 9, 2, Стое Джуров/Тракторист/ 5, 10, 16, 14, 3, 8а, 2, 4, 8, 6, Хаджи Димитър/Бузлуджа/ 16, 6, 14, 12, 3, 18, 1, 5, 2, 8, 7а, 2а, 26 С/У Бл. 1, 4, 10, 7 На 11.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Бузлуджа 1 На 11.10.2019 г. /14:00 - 15:20 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Вировете 2, Две Могили 15а, 21, 20, 16, 12, 19, 24, 23, 14, 18, 25, 22, 21а, 17, 15в, Зимница 2а, 1, 5, 3, 2, 6, 5а, Искърско Дефиле 131, 139, 131а, 123, 143а, 133, 149, 129, 141, 135, 137, 143, 147, Китка 7, 4, 3, 6, 2, 4а, 5, Коце Петров Бургов/Антон Ив 1, Кумарица 1, Кътински път 20, Невен 4, 19а, 26, 3, 17, 5а, 10, 2, 13, 14, 15, 6, 18, 11, 5, 8, 2а, 9, 19, 21, Отдих 44, Плиска 5, 3, 6а, 4, 2, 1, 6, Светлина 68, 72, 74, 70б, 70, Шопска 1, 8, 2, 4, 7, 3, 5, 6 Община ОБОРИЩЕ   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Оборище 17 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: 46721. 3581. 698. 2, XIx - 700, Бор/9-та/ 3, 1, 2, 5 А, 7, 5, Демокрация/3-та/ 5, 7, 15, 6, 12, 18 А, 4, 1, 2, 18, 17, 8, УПИ І Кв. 6б, 14, 11, 3, 5 А, 13, Еделвайс/6-та/ 34, 42, 46, 32, 38, П-Л 14703-Стр. Табло, 44, Стр. Табло, 40, 36, 30, Ком/10-та/ 1, 3, Люлин/2-ра/ 18, 10, 20, 2, 17 УПИ Vііі-729, Кв. 4а, М. Мерата, 8, 4а, 14, 22, 6, 22 А, 12, 24, 4 А, 16, Орлица 1 А, Стопански Двор, Тих Кът Стопански Двор, 2 П-Л 718-Стр. Табло, УПИ VI-729/Пи 46721, 3851, 729/Кв. 4а, УПИ VII-729, Филип Б. Костов/1-ва/ 19, 9, 7 А, 11, 18а, 2, 5, 12, 25, 24 А, 18, 16, 15, 14, 35, 16 А, 4, 30, 28, 13, 29, 39, 6, 10, 21, 27, 7, № 5, 31, 26, 20, 9а къща , 33 На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Бански път 1, 7, Бански път, Борис Найденов/11-та/ 3, 2, 1, Боян Б. Костов/4-та/ 3, Витоша/7-ма/ 1, 3, Димотика 5, 19-21, 1, 7, 9, 3, 11, Дъб/13-та/ 16, 18, 10, вила, 8, 14, 22, 12, Еделвайс/6-та/ Язовир, Еделвайс/6-та/ 8 А, 20, 28, 6, 5-1, 8, 10, П-Л 307, 1, 26, 12, 20 А, 16, Кокиче 15, 12б, 2, 11, и Реката, Вз, 12, Кольо Фичето 3, 13, 15, 7, 21, 11, 9, 5, Липа/12-та/ 9, 17, 3, 19, 13, 7, 2, 5, 15, Люлин/2-ра/ 4, 16, Люлин/2-ра/ 13, 21, 5, 65, 50, 27 А, 42, 34, 60, 9, Кв. 18/П-Л 2, 31 А, 17, 58, 15, 37, 1, 3, 43, 52, 54, 27, 38, 33, 30, 17 А, 39, 26, 45, 29, 28, 41, УПИ Іх-230, Кв. 12, 32, 40, 56 А, 23, 56, 39 А, 31, 52а, 35 А, 35, М. Извън Селото 1, Никола Петков/8-ма/ 10, 12, и Витоша, 6 А, 4, 8, 2 Б, 14, 2 А, 1, 6, 7, 3, 2, Овча Могила, Орлица 42, 3, 38, 12, 28, 40, 22, 30, 10, 58, 6, 18, 20, 50, 26, 1, 16, 32, Пи 46721. 3856. 63, 54 А, 48, 8, 56, 52, 24 А, 44, 15, 46, 54 Б, 14, 52 А, 24, Пирин/В. З. Пладнище/ 16 вила, Свежест 11, Селище, Стара Планина/5-та/ 3, 7, 5, УПИ VI-1028, Кв. 18, УПИ XVI-319 Кв. 16, Филип Б. Костов/1-ва/ 57, 32, 55, 47, 77, 45, 65, 50, 71, 69, П-Л 768, 61, 67, 81, 53, 59, 73, 63, 43, П-Л 772, 36, 41, 42, 30, 48, 52, 49, 85, 51, 49 А, Филип Б. Костов/1-ва/ 1, 3а, 3 На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Мало Бучино П. Л850, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Кокиче, Колю Фичето 5 На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Демокрация №9, М. Мало Бучино, Овча Купел Мало Бучино УПИ іі-798 Кв. 65, С. Мало Бучино, УПИ ххіV-702, Кв. 4а Община ПАНЧАРЕВО   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза вила, 22, къща , Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул. Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща , Барака, 19, 16, вила, 23, Дълга Поляна 10а, вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща , 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305. 308 Кв. 52, ул. Диляна УПИ 305, 307, Кв. 52, УПИ I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща , Ясен 2, 12, 6, 4 На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: В. З Ярема Имот 248 Кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, В. З. Ярема ул. 9-та 3, УПИ ХVI-226, Кв. 25, Ярема/20та/ 26, УПИ 24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241, Кв. 27, 14-216, вила, УПИ 16-24, 37 На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Беликата вила, 10, 1, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, Кв. 6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 Кв. 1, УПИ XX-245 Кв. 16, вила, 1, УПИ Vі-228 Кв. 16, 2, УПИ ХІ- 255, Кв. 18, Кв 18 УПИ 12-256, къща , УПИ VІІІ - 271, УПИ III-3 Кв. 1, вила №7, УПИ ХVі - 239 Кв. 16, При Казана, УПИ 5-201 Кв. 15, УПИ ІІ - 78 Кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 Кв. 10, УПИ ХХІІ-590 Кв. 16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 Кв. 9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ -Хіх-95 УПИ , УПИ 8 Кв 3, Пи 55419. 6708. 281. 1 ул. Невен 19, Кв. 1 УПИ ХІІ-11, Кв. 16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 Кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 Кв. 1, Невен/В. З. Беликата/ 22, 69, Роза/В. З. Беликата/ 5, Синигер/В. З. Беликата/ 12, Хіх-299, Ягода/В. З. Беликата/ 43 Община ПОДУЯНЕ   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Батак 19 Община СЕРДИКА   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лъвов Мост 5, 6, 4, 3, Сливница 237 Аптека, 237, 178, 172 Община СЛАТИНА   За периода 10-11.10.2019 г. /17:00 - 01:00 ч./ -  София: 22-ри Септември 5 На 07.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Александър Жендов 1 На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: Гео Милев 44 Бл. 35 На 08.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Манастирска/Васил Воденичар 41 Вх. А, Б, В На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Иларион Драгостинов 25, Кадемлия/Георги Дамянов Йот №30, 31, Острец 34, 24, 16 Маг. , 20, 16 Офис, 22, 18, 29, 35а, 31, 16, 35, 33, 37 Община СРЕДЕЦ   На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Витоша 15 На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/ 12 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 10б, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс 20а, 18, 23, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс 5, 3, 9, 1, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс 2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс 7, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 2, 4, Климент Охридски 108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102, Константин Муравиев 3а, М. Малинова Долина-Изток, Малинова Долина 5, 14, Росянка/710-та/ 9, Станимир Станимиров 10, 14, 6 На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 22, 23, 24, 25, 70 На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52, 53 На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 58, 59, 61, 66, 69, 71 На 10.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 67, 68, 72 Община ТРИАДИЦА   На 09.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: 485-та Кв. 101 Строеж, № 10, 10а, До №14 На 10.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: Иван Денкоглу 20, 18, 22, 12 -14, Княз Борис I 67, 99, 81, 92 Магазин, 91, 73б, 89, 77, 97, 71, 98а, 85, 75, 93, 114, 95, 92, 116, 73, 94, 83 ул. Алабин, 69, 83, 96, 98 Б, 65, ул. Алабин, 98, Кърниградска/Гочо Гопин/ 6, 2, 8, 10, 2а, 3, 4, 2б, 12, Солунска/Васил Коларов/ 36, 38, Цар Асен 10, 12 На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Цар Асен I 85

comment 0
visibility 1702
тока чез

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 24-29 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община Витоша   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 кв. 1/Р-Н Панчарево/ На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 7 Панчарево В. З. Бункера, В. З. Бункера УПИ 603 кв. 5, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва КТП Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр. Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В. З. М. Долина ІІЧ, 14, 318/Киноцентър/ 6, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 кв. 3, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, Борован 27, 19, 22, 20, 25, 23, Бяла Ружа/728-ма/ 1, 4, 2а, 3, 6а, 1, 2, 5, 4а, 6, В. З. Бункера 15, Вила, Велики Прелом 2 А, Войводина Могила 134, 140, 146, 144, 142, 136, 132, 128, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 31, 26, 18, 19, 18 А, 15, 5, 39, 51, 32, 35, 12, 21, 29, 24а, 30, 49, 34, 25, 45, 43, 35а, 23, 17, 47, 41, 7, 24, 28, 39а, 3, 32а, 16, 34а, 9, 20, 11, 37, 33, 22, 31а, 27, 13, 10, 1, 14, Грамос 6, 2, 4, Грамос 8, 3, 7, Димитър Пешев 18, Евлия Челеби/Мара Петлякова 32, 42-А, 40, 54, 13, 32а, 28б, 33, 44, 35, 29, 31, 13а, 15, 33 Склад, 36, 50, Упи ХVі-228 кв. 40, 27, 17, 58, 25, 23, 17, 34, 21, 17а, 48, 25а, 42, 52, Еровете 20, 26, 18, Живописна/702-ра/ 5, 3, 10, 8, 2, 1, Копринка 19 В. З. Бункера, Кореняците/Дим. Пъшков/ 8а, 18, 10, 27, 18, 25, 12, 21, 16, 14, 10, 23, Луда Река /В. З. Малинова Долина/ 2, Любляна/Й. Вишевградски/ 76, 74, 80, М. Бункера УПИ V170 кв. 18, Малинова Долина 5 М. Бункера, ул. 5-та, Никола Петков/П. Напетов/ 2а, 8, 4, 6, 8а, 2, Никола Петков/П. Напетов/ 32, Омая/703-та/ 5, Омая/703-та/ 17 Б, 17 А, Планинец 1, 7, Планинец 11, Плитвишки Езера /В. З. Бункера/ 18, Повет/705-та/ 2, Подножие 4, 14, 3б, 2, 1, 2а, 6, 10а, 8, 2, № 16, 12, 1б, Поибрене 6а, 2, 10, 9, 6, 4, Полк. Стойно Бачийски/Филип 8, 9, 7, 11, 10, 8а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 2, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Река Палакари 6, УПИ VI-364, Kb. 184в, УПИ ХV-626 кв. 3, Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281, Цар Борис III/Девети Септ. 368, 1, 376, 378, 398, 390а, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380а, 366, 372, 370, 364, 390, М. Бункера 20 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая кв. 75 кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Василашко Езеро 94 На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Евлия Челеби/Мара Петлякова 46 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: 76-та 9, 4, 11, 15, 7, 2а, 6, 5, 17, 8, 1, 13, 3, 77-ма /Кв. Симеоново/ 1, 3, Тупика, 5, 2, 78-ма /Кв. Симеоново/ 2, 4, 3, 1, 5, 6, 8, 11, 9, 7, В. З. Симеоново - Драгалевци ул. Шумако №25, УПИ ХХІ-372, кв. 42, Симеоново VII-299 кв. 19, Шумако / Симеоново 22, 19, 20, 17, Ягода 19 На 25.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Света Магдалена, Света Магдалина Астра, Орхидея, Вила Невен, --Астра, 82 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 774/В. З. Беловодски Път/ 82, 82-ра /Кв. Симеоново/ 2, 17а, 2 Св. Магдалина, Акация/Бояна/ 5, 11, 14, 28, 1, 20, 26, 9, 7, 12, 11а, 3, 13, 16, Беловодски Път 45а, 62а Хотел, 87, Кв. 25а, 64, 62а Вилна Сграда, 82а, 142, 91, 90, Кв. 25а V-768, 95, 70, 102, 129, 76, 96, 94 къща, 86, 82, 92, 93, 85, 62а, 131, 66, 98, 78, 135, 89, 103, 105, 104, 84, 89а, 106, 101 Витоша Път Златни Мостове, 80, 102-А, 99, 51, 94, 72, Бялата Чешма/Кв. Бояна/ 4, 8, 5, 2а, 6, 3, 1, Света Магдалена 19, Света Магдалина 82, Ул. 60 Края, 73а, 74, Синята Скала 55, 53, Стар Беловодски Път 63, 51, 43, 38, 53, 77, 32, 56, 49, 65, 39, 41, 81, 69, 30, 73, 67, 57, 59, 47, 28, 55, 61, 42, 36-А, 40, Сълзица 5, 1, 6, 3, 9, 2, 8, Кв. 21, 10, 4, 7, УПИ III-107 кв. 30 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Пушкин 62, 58, 56, 60, Велики Прелом 12б, 12а, Карамфил 4, 8, 6, 10, 12, 20, Маринковица 3а, 1, 3, 5, Михаил Панталеев 1, 1а, 4, 6, 3а, 5 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, Ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, кв. 76 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, Ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИ VІ кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18 На 25.09.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София: 203-та В. З. Киноцентъра І Ч, 207-ма 3, 6, 3а, 9, 5, 12а, Георги Георгиев-Гец 15, Григор Вачков 2, УПИ-XVII-89. 1071, Кв. 4, 22а В. З. Габеро-Азмата На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин 50, 52а, 52, Будилник 25, Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Велики Прелом 14, 18, 12, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 8, 8 2, 8 3, 8 1, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Никола Петков/П. Напетов/ 5, 11, 25а, 3, 7а, 27, Стр. Табло, 33, 28, 12, 7, 25, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 58, 45б, 62, 56, 64а, 41, 49, 45, 60, 66, 47, 62а, И Ок. Път, 53, 51, 39в, 64, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, На Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж.К.Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Бистришко Шосе 92, №91, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, ул. Широки Път, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14 На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 31 На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж.К.Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж.К.Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/ 5, 25-та /Ж.К.Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж.К.Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж.К.Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж.К.Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж.К.Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж.К.Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 9, VIII-581, кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, Упи II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс кв. 12/Ул. Луда Река 12 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Пирин 77 На 27.09.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1 Община Възраждане   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски 89, 89а, 89б, 89в, 101, 87, 89г, 89 Маг, Антим I 102, 100, 96, 92, 90, 94, 98, Ген. Скобелев 64, Марко Балабанов 2 А, Опълченска 1, Позитано 86, Св. Св. Кирил и Методий 132, 134, 130, 128, 136, Сливница 142, 142 А, 146а, 146, 146, Софроний Врачански 91, 48, 101, 93, 50, 95, 60, 99, 89, Средна Гора 43, Христо Ботев 123а, Ъгъла и Сливница, 127, 123, 125, 121, 119, 129, 119 Апартамент Община Искър   На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, кв. 5б, III-134, кв. 12, V-44, V-512, кв. 56 7, XVI-271, кв. 26, XxxIV-644 кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, Упи 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски Път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски Път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, Пи 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Казичене: Фармапарк 19 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  София: Бусманци До Гробищата, Ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, Ул Сух Искър 7, Стар Тп, Ген. Гурко 39, кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119 На 25.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: ул. Канала 95 На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182 Община Красна Поляна   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Алеко Туранджа/Ком. Манифест 35, 51-53, 55, 37, 55, 49, Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60, Пчиня 24, 12, 26, Разсадник Коньовица До Бл24, Разсадника 1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243, Самодивско Изворче 47 къща, 47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Добротич 16, Златна Добруджа 12, 14, 3а, 3в, 12а, 7, 3б, Колю Фичето 47, 17, 47 кв. Красна Поляна-Бит. Услуги, 49, 45, Никола Мушанов 147, Уста Генчо 15, 19, 25, 17, 44а, 11а, 21, 48, 36, 23, 29, 40, 27, 11, 4а На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бул. Вардар≪Бул. Възкресение, Вардар/Яне Сандански/ 24 2, Пред Бл. 31б, № 7 № 12, 24-2, И Бул. Възкресение, Възкресение/Стоян Лепоев/; С Вардар на Ж. П. Линия, 33б, 1, 29, 27, 31; С Бул. Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар До Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия, 33 1, Красна Поляна I Част 1 31 Б, Красна Поляна III Част 31-Б, 331б, 31б, Никола Мушанов До Бл. 231, 1, Орлица 31б, Пчиня 331, 331 Община Красно Село   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово Бл. 228а, Метличина Поляна/Васил Ленк 29, Вх. А, Б, Родопски Извор Бл. 235, Солун 31, 41, 45, 45-47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл. 2, Хайдушка Гора 28, 48-52, Вх. А На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Искърски Пролом 8, 14-16, 11-12, Кюстендил/Атанас Ненов/ 23, Нишава/Георги Аврамов/ 35, 45, 47, Проф. Д-Р Димитър Атанасов 7, 13б, 17, 19, Ястребец 9 Бл. 4 Община Лозенец   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Миджур 18 На 29.09.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  София: 1-ва ул. Шаварски път 3 Община Люлин   На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 8 Бл. 883 На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/ С/У 107, Люлин 107, 10, Люлин 10 Пред 149, Павилион, 149, 109-П, До 107, 109, С/У 107, 107, 109п, Орион и ул. Гоце Делчев На 26.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Йосиф Щросмайер Павилион, Пазара Община Младост   На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 280 Вх В На 24.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 4 447, 444 А, 446, 445, 444а, До 444 На 25.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 4 449, 447, 456, 457, 448 На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 280 Вх Г На 26.09.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  София: Младост 4 474, До 474 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1а 53б, 530, 521, 532 ул. Анна Ахматова, Тп До Бл 522, 522, 536, 522, 522, 520, 521, 537, 552, 529 На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Арх. Станчо Белковски 1 На 26.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 409, 406, Тп До 409 На 27.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 451, Младост 4 453, 451, 450, 452 На 27.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 Бл. 469а На 28.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Александър Малинов кв. 24, Младост 2 Бизнес Парк 1 Спорт Депо, Младост 4 КТП Околовр. път Община Надежда   На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Екзарх Стефан/Георги Костов 75, Свети Климент 43, 62, 64 Община Оборище   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бачо Киро 35б На 24.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София: Велико Търново/Г. Г. Деж/ 37, 33, 35, Оборище 41, 20, 22 А, 24, 18, 27 29, 16, 51, 22, Проф. Асен Златаров 22, 20 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Цар Симеон 82 Вх. А Община Овча Купел   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Христо Стефчов/Кирил Михов/ 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 740-та/Овча Купел/ 32, 34 Ул Обзор, 746-та/Овча Купел/ 4, 8 Горна Баня, 747-ма/Овча Купел/ 4, 748-ма/Горна Баня/ 5, 10, 6, 1, 4, 7, 3, 8, Каменица 56, 43, 50а, 62, 64а, 68а, 52, 29, Обзор 74, 76 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, Ix-9854, кв. 516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, 21, Еделвайс/Общ. Овча Купел/ 30, Николай Хрелков 29, Перуника 25, Перуника/Ол. Кошевой/ 21, 1 На 26.09.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: 736-та/Овча Купел/ 4, 12, 8, 10, 6, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 8, Буен Поток 5, 5а, 7, 1а, 13, 6, 4, И Велик Завет, 3, 3а, 2, 11, 8, Велик Завет 1, 7, 9, 5, 4, 2, 3, 4а, 11, 6, Венец 8, Вечерница 3, 5, 1, 7, 7а, Войнишка Песен 6, 13, 8, 15, 9, 10, 11, 12, 3, 17, 1, 4, 5, 7, Горна Баня кв. 19, Извор 22, 7, 18, 8, 5 Каптажа, Извора /Горна Баня/ 4, Крива Падина 1, Лазурно Утро 1, Лилия 18, 17а, 17, 18а, Люлинска Котловина 7, 5, 3, Люлинско Поточе 3а, 22, 7, 50, Маргаритка 3, 5, 7, 4, 2, Мечово Усое 11, 2а, 7, 12, 1а, 19, 13, 10, 15, 4, 5, 16, 3, 17, 2, 1, 14, 9, 18, Нестинарка 12, Упи XIII-939, Кв. 19а, 4, 6, Никола Петков/П. Напетов/ 107, 105, 103, 71, 61, Опълченец/Кв. Горна Баня 2а, Острушка 1б, 4, 1, Палма 6, 2, 1, Пладнище/Рилски Партизани/ 4, Кв. 19, Планиница 9, Полет 2, 5, 6, 3, 4, 8, 4а, Равнище/Кънчо Стоилов/ 11, 40, 23, 10, 11а, 24а, 21, 29, 34, 17, 22, 16, 7, 19, 28, 26, 39, 15, 13, 37, 9, 38, 30, 31, 12, 20, 41, 8а, 18, 14, 33а, 24, Райловско Градище 10, 1, 6, 14, 8, 3, Фиданка/Селиолу/ 10, 7, 5, 4а, 2а, 10а, 3, 4, 8, 1, 6, 6а, 2, 12, Цветан Вучков/Вл. Константин 11, 1, №9, 3, 7, 8, 7а, 6, 12, 2, 4, 10, 5, Чардаклия УПИ Vііі- 939, Кв. 19 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Бор/9-та/ 25, Малобучински път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, М Равнище Пи089006 Суходол, Кв. Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53, Бор кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Веселин Бешевлиев 24, Игрище П-Л 24/878, П-Л, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В. З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, Упи Ііі-19, Кв 1, М-Т Средни Рид-Суходол ПИ 68134. 3927. 40, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Голяма Могила ПИ 68134. 4141. 802, местност Горен Смърдан Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, До Колите, Строеж, 35, Вила, Голяма Могила, местност Суходол път За Банкя До Язовира, До Болницата, 26, Вила, До Язовира, До Болницата, Серумен Институт, Суходолско Шосе, Язовира До Суходол, Игрището, До Болница За Наркомани, Евр. Ливади, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан, Николай Хрелков 16 Смърдан, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Орех №37, 35, Падина 17 кв. Суходол, 18б К. Л. 373, Равнище/Кв. Суходол/ 1, Равнище/Кънчо Стоилов/ Им. 1056, Стр. Табло, Разсадника, Смърдан Вила, 15, 6, 15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б, Станислав Ангелов Игрището, Суходол кв. Манилов Дол 16-18, 1, Пи 1274, Суходолски път Вила, Траян Танев №2, 1, 97, УПИ VIII-13, Кв. 7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол Община Панчарево   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: В. З Ярема Имот 248 кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В. З. Ярема ул. 9-та 3, УПИ ХVI-226, кв. 25, Ярема/20та/ 26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241, кв. 27, 14-216, вила, УПИ16-24, 37 Община Подуяне   На 24.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 108 Вх. А, Б На 25.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Б, В На 26.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Г На 27.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Д Община Сердика   На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Банишора 69 Стълби, 69 Асансьор, 1, 69 Стълби, 69, 69а Стълби, 69а, 1 69, 69, 69а Асансьор, 69 Асансьор, Асансьор 69, Кавала 1-3 70а, Клокотница 70, 35-37, 35, 1, 34, 35-37 1, Охрид/Станка Първанова/ 1 Банишора, 69-В, 9, 5, 3, 13, 11, 7, Софроний Врачански 125, 135, 117, 72, 70 къща, 70, 129, 131, 137, 111, 119, 133, 68, 125, 70, 74, 115, Странджа 115, 132, Струга, Христо Ботев 131, 133 Община Слатина   На 25.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, Акад. Георги Бончев 26, 2, 1, 3, 2, 2*Бан, 2 2, 6, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, Ген. Столетов 21, Цариградско Шосе/Тракия/ 125 5, Шипченски Проход 70 На 26.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Рибарица 5 На 26.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Каймакчалан 61 На 27.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Стоил Войвода 17 На 27.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Едисон 30 Община Средец   На 28.09.2019 г. /09:00 - 18:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч./ -  София: Народно Събрание 1 Община Студентски Град   На 24.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: 8-ми Декември УПИ 3 2200, 1473, Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд До 24, №8, 4, Джон Ленън 2, Студентски Град Общежитие 24, 25 На 25.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов/Арсо П кв. Студ. Град Бл. 80, 80, 80 Студентски Град На 25.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Бул. Симеоновско Шосе 93 На 29.09.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Климент Охридски 148 Община Триадица   На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Бул. „Витоша“ 134, 22 Оу-Кратковремени Смущения, Витоша 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 134, Доспат 37, Тунджа 49, 47, Удово 10, 2, 4, 6, 8, Цар Асен 100, 104, 106, 107 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Патриарх Евтимий 92, 94, 96 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово 223а, Луи Айер/Никола Каменов/ 113, Вх. В, Метличина Поляна 29, Вх. В, Пирински Проход 39, 43    

comment 0
visibility 3770
прекъсвания на тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 16-20 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 - 20 септември 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.   София-град Община ВИТОША   На 19.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Буйновско Ждрело  24 Вила На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Буйновско Ждрело  24 Вила, Буйновско Ждрело  24 Вила, Буйновско Ждрело  24 Вила, В.З Калугерово Ливаде  , В.З.Калугерово Ливаде Пи 3202  , В.З.Шумако Упи Хvііі-2976, Кв.2  , Вилна Зона Калфин Дол  М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Калфин Дол  Вила,34 Ул.1-Ва, Вилна Зона Шумако  , М.Калугерица  , М.Калугерица Пи 2162  , М.Калугерица Упи 2433;Пи 04234.6938.2433. На 16.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 17.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 18.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:    22-Ра  , Ii-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 16.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:   22-Ра  , Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Букова Гора  2, Войнишко Въстание  85,89,73, Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, М.Владая Кв.75  Кв.75, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14 На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:   Димотика  1, Упи Ii-3857.8  Кв.14а На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  ПАНЧАРЕВО:   04234.6930.61 ,В.З ШУМАКО  , II-167,236,КВ.6,КАЛФИН ДОЛ ,   28 На 17.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва  11,10,3, 1-Ва /Драгалевци/  2б,8,4,17,5 1-Ва А,2,19,6,15,№2,5,13,10, 1-Ва/Студентска/  8а,Кв.3,7а,2а, 10-Та/Драгалевци/  1б Къща,1а, 2-Ра /Драгалевци/  3а,`1, 2-Ра /Ж.К.Бункера/  69,83,Топик На Ул.6,79,55,76,51,53,47,49,3,57,65,59,45,73,81, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град  11,16,8, 3-Та /Кв.Обеля/  4, 3224  , 532  Хотнишки Водопад, 6-Та /Ж.К.Бункера/  31,23, В.З. Драгалевци-Стадиона  , Димитър Кантакузин  4,15а,7,9,12а,6,15,3,8,13а,2,5,27,32, Драгалевци  12 Ул.3-Та,Кв 43 П-Л Ххiх-729 А/, Драган Цанков  7, Йоасаф Бдински  3, Киноцентър I-Ва Част  , Ламар  5, Лешникова Гора  Гробищата, Липа  77, Малина / Симеоново  Упи 25-45, Малинова Долина  Бункера, Пспв Бистрица,2б, Местност Киноцентъра  Упи Iv-734, Папрат  Спирка Гробища,Пред Гробището Цветя, Пи 1978 Кв.149  , Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/  7-А, Теодосий Икономов  14 Драгалевци, Упи Ii-2281,2282,Кв.11, В.З Мал.Д.  , Цветарска  25, Чемшир /Драгалевци/  18,5,10,8,7,6,20,23,4,14а,16,14б,2а,24,3,15,13,9,25,19,11,18а,2,17,21,16а, Черни Връх  191б,230,189 Фургон,228а,230а,230б,207 На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва  18а,22 В.З.Калфин Дол-Бистрица,27 Ул.1-Ва Отклонение Кв.4, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  №9, 49-Та /Кв.Симеоново/  4,9,10,3,9а,8,11,13,12,2,7,6,14,1,5, 61-Ва /Кв.Симеоново/  3,5,6,7,8,2,9,1, 69-Та/В.З. Симеоново Север-Витоша/  13 В.З.С- Во - Север, 69-Та/В.З. Симеоново Север-Витоша/  12,2,5,4,10,3,13,7а,2а,1,7,9,11,3а,8, 74-Та  45,36,47,34, 76-Та  34,36,3в,32, 78-Ма /Кв.Симеоново/  34, 83-Та /Кв.Симеоново/  21,19а,13,10,5,2,16,4,4а,1,3,19, 84-Та /В.З. Симеоново Север/  3,9,5,5 Къща  А,1,6,12,10,4,5 Къща Б,7,2,8, 85-Та /В.З. Симеоново Север/  2а,14,4,10,2,7,12,1,6,13,3,9,16,11,15,5, 86-Та /Кв.Симеоново/  11,5,3,8,4,9,6,2, 88-Ма /Кв.Симеоново/  4,5,Кв.67 Стр.Табло,1,6,2,3, 88-Ма /Кв.Симеоново/  10,41, Байкал  8, Бистрица  М. Калугерово Ливаде, Босилек /Кв.Симеоново/  25,19,32,34,23,27,38,36,29,21,31,38а,26, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан  , В.З. Калфин Дол, Ул. Правец  , В.З. Симеоново-Север  , В.З.Калфин Дол Пи 11985  , В.З.Симеоново Север Упи Ii-124  Кв.47, В.З.Симеоново-Север  Упи V-593 Кв.67, Вилна Зона Калфин Дол  , Зелен Бор /Кв. Симеоново/  10,15,8,13,17,7,2,4,3,6,9,12,11, Калугерица  С.Бистрица,Вила, Калугерица  , Манастирски Ливади  Вила, Неофит Хилендарски  26, Света Магдалина  60,61,55,70,67,73,59-61,76,57,53,68,64,52,65,58,63,Ул.Шумака,59,56,54,66, Света Магдалина  32,44,48,40,33,46,37,39,31,51,30,44а,37а,49,34,47,38а,28,43,36,42,29, Симеоново  , Симеоново  21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе  204, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  412,Вила,232,204а,242,234,384,230,218,267,222,202,269,220,216,208,234а,238,233,206,200,212,237, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  С/У Ул1, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  16, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  16,34,8,24,12,10,5,9,6,28,4, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  42,38,36а,21,40, Шумако / Симеоново  31, Шумако / Симеоново  17, Шумако / Симеоново  ,   Вила,   Бистрица - Калфин Дол,Вила,   Упи Cxii,Упи 10,Къща,Вила На 16.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 17.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 18.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 18.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   203-Та/Драгалевци/  20,26а, 209-Та/457/  13, 209-Та/Драгалевци/  9,11, 210-Та  Накрая, 211-Та/Драгалевци/  3,13,Вила,6,9,15,7,8,4,2, 212-Та/Драгалевци/  4,14,8,2,5,1,9,16,11,7, Д-Р Кръстьо Кръстев/211-Та  15, Невена Коканова  11,№ 8,9,№5,11 Ап2, Ул.Нейчо Попов-Ул.Н.Коканова На 18.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   45-Та /Кв.Симеоново/  15,11,16 Пи 1301 К.Л. 702,24,8,14,10,7,12,5,9,18,1,2,4,3, 47-Ма /Кв.Симеоново/  12, 48-Ма /Кв.Симеоново/  34,32,11, 49-Та /Кв.Симеоново/  20,17,24,15,21,25,18,27,23,16, 50-Та /Кв.Симеоново/  15, 51-Ва /Кв.Симеоново/  3,3а,13,5,Ъгъла Ул.52-Ра,7,16,11,1а,1б,1,2а,4, 52-Ра /Кв.Симеоново/  5,3,2а,2,1, 53-Та /Кв.Симеоново/  10,13,12,1,11,9,7,7а,5,3, Босилек /Кв.Симеоново/  42,51,43,60,47,40,49а,36,56,45,49,44,53,46,37,33,51а,50,53 Офис,24,62,52,58,41,54,39,35,64,48, Иван Владислав  2, Пи 68134.1973.177  , Симеоново  1 Ул.49 На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   49-Та /Кв.Симеоново/  4,9,10,3,9а,8,11,13,12,2,7,6,14,1,5, 601-Ва  2, 61-Ва /Кв.Симеоново/  3,5,6,7,8,2,9,1, 69-Та/В.З. Симеоново Север-Витоша/  13 В.З.С- Во - Север, 69-Та/В.З. Симеоново Север-Витоша/  12,2,5,4,10,3,13,7а,2а,1,7,9,11,3а,8, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 74-Та  45,36,47,34, 76-Та  34,36,3в,32, 78-Ма /Кв.Симеоново/  34, 83-Та /Кв.Симеоново/  21,19а,13,10,5,2,16,4,4а,1,3,19, 84-Та /В.З. Симеоново Север/  3,9,5,5 Къща  А,1,6,12,10,4,5 Къща Б,7,2,8, 85-Та /В.З. Симеоново Север/  2а,14,4,10,2,7,12,1,6,13,3,9,16,11,15,5, 86-Та /Кв.Симеоново/  11,5,3,8,4,9,6,2, 88-Ма /Кв.Симеоново/  4,5,Кв.67 Стр.Табло,1,6,2,3, 88-Ма /Кв.Симеоново/  10,41, Байкал  8, Босилек /Кв.Симеоново/  25,19,32,34,23,27,38,36,29,21,31,38а,26, В.З. Симеоново-Север  , В.З.Симеоново Север Упи Ii-124  Кв.47, В.З.Симеоново-Север  Упи V-593 Кв.67, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Неофит Хилендарски  26, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Света Магдалина  60,61,55,70,67,73,59-61,76,57,53,68,64,52,65,58,63,Ул.Шумака,59,56,54,66, Света Магдалина  32,44,48,40,33,46,37,39,31,51,30,44а,37а,49,34,47,38а,28,43,36,42,29, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  16, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  42,38,36а,21,40, Смесна Китка  32,12, Шумако / Симеоново  31 На 16.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   711-Та/Витоша/  3, Боженци/Никола Паликарски/  № 5, Боженци/Никола Паликарски/  2,1, Бяло Поле  8 Г,8,16а,14,№12,16, Василашко Езеро  И Б.Легия, Войводина Могила  78,84,72,74, Войводина Могила  64,66,82,60,56а,58,70,82а,54,56,62,87,70а,68,84,60а,73, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Евлия Челеби/Мара Петлякова  78,41,70а,41а,80,74,98,74а,96,68,86,1,76,90,70,92,72,84,94а,37,76а,94, Звездица/Георги К.Дим./  5,5а,11,7,6,8,9,4, Княжевска/Валентин Андреев/  4,8,6,7,1 188,10,2а,11,9,2, Комините  6,3,4,2,8,5,7, Люлински Път/Народно Въстание/ 4,5а,13,5,9,7а,6а,8,7,6,11,11а,7б,Пл.Сред Село, Полк.Стойно Бачийски/Филип  110,104,71,65,67,77,94,88,85,63,84,81,79,69,92,67а,75,83,54,78,76,102,112,82,80,74,100,78а,104а,86,73,108,96,90,98,61а,80а, Поточе  9,30,15,32,7а,17,28,19,11,9а,13, Проф.Велизар Велков  25, Розмарин/709-Та/  2,3,1, Сред Село  3,5,8,4,6,3а,2,1,7, Сърнела/Паскал Иванов/  36,38,46,29,25,50,23,42,44,27,40,21,25а,44а,19,48, Упи Iii- 542, Кв. 66 М.Карпузица  , Цар Борис III/Девети Септ.  272,272а,   Павилион На 17.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   711-Та/Витоша/  3, Боженци/Никола Паликарски/  № 5, Боженци/Никола Паликарски/  2,1, Войводина Могила  78,84,72,74, Войводина Могила  64,66,82,60,56а,58,70,82а,54,56,62,87,70а,68,84,60а,73, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Дамяница  9, Евлия Челеби/Мара Петлякова  78,41,70а,41а,80,74,98,74а,96,68,86,1,76,90,70,92,72,84,94а,37,76а,94, Звездица/Георги К.Дим./  5,5а,11,7,6,8,9,4, Княжевска/Валентин Андреев/  4,8,6,7,1 188,10,2а,11,9,2, Комините  6,3,4,2,8,5,7, Кореняците/Дим.Пъшков/  31,31,22-А,22, Люлински Път/Народно Въстание/  4,5а,13,5,9,7а,6а,8,7,6,11,11а,7б, Пл.Сред Село  , Подножие  15,1а, Полк.Стойно Бачийски/Филип  110,104,71,65,67,77,94,88,85,63,84,81,79,69,92,67а,75,83,54,78,76,102,112,82,80,74,100,78а,104а,86,73,108,96,90,98,61а,80а, Поточе  9,30,15,32,7а,17,28,19,11,9а,13, Розмарин/709-Та/  2,3,1, Сред Село  3,5,8,4,6,3а,2,1,7, Сърнела/Паскал Иванов/  36,38,46,29,25,50,23,42,44,27,40,21,25а,44а,19,48, Упи Iii- 542, Кв. 66 М.Карпузица  , Цар Борис Iii/Девети Септ.  272,272а,   Павилион На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   711-Та/Витоша/  3, Боженци/Никола Паликарски/  9,9а,7,11,12,10, Боженци/Никола Паликарски/  2,1, Боженци/Никола Паликарски/  № 5, В.З. Симеоново - Драгалевци  Кл.703 С/У Бензин.Омв, Войводина Могила  78,84,72,74, Войводина Могила  64,66,82,60,56а,58,70,82а,54,56,62,87,70а,68,84,60а,73, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Доброволец  31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова  78,41,70а,41а,80,74,98,74а,96,68,86,1,76,90,70,92,72,84,94а,37,76а,94, Звездица/Георги К.Дим./  5,5а,11,7,6,8,9,4, Княжевска/Валентин Андреев/  4,8,6,7,1 188,10,2а,11,9,2, Комините  6,3,4,2,8,5,7, Люлински Път/Народно Въстание/  4,5а,13,5,9,7а,6а,8,7,6,11,11а,7б, Майстор Д.Софиянлията/666/  5а, Майстор Мил.Радомирец/667/  10,7а, Майстор Павел От Кримин/665  8,3, Околовръстен Път  Срещу Омв Симеоново, Пл.Сред Село  , Полк.Стойно Бачийски/Филип  110,104,71,65,67,77,94,88,85,63,84,81,79,69,92,67а,75,83,54,78,76,102,112,82,80,74,100,78а,104а,86,73,108,96,90,98,61а,80а, Поточе  18,24,28,22,18а,20,16,26, Поточе  9,30,15,32,7а,17,28,19,11,9а,13, Розмарин/709-Та/  2,3,1, Росянка/710-Та/  2,5,1,3, Симеоново  Вилна Зона,С/У Бенз.Омв,С/У &Quot;Omv&Quot;,К Л 703,Север Упи 702,728 С/У Омв, Сред Село  3,5,8,4,6,3а,2,1,7, Сърнела/Паскал Иванов/  36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Сърнела/Паскал Иванов/  36,38,46,29,25,50,23,42,44,27,40,21,25а,44а,19,48, Упи Iii- 542, Кв. 66 М.Карпузица  , Цар Борис Iii/Девети Септ.  272,272а, Шумако / Симеоново  ,   Павилион На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   711-Та/Витоша/  3, Боженци/Никола Паликарски/  9,9а,7,11,12,10, Боженци/Никола Паликарски/  2,1, Боженци/Никола Паликарски/  № 5, Войводина Могила  78,84,72,74, Войводина Могила  64,66,82,60,56а,58,70,82а,54,56,62,87,70а,68,84,60а,73, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Доброволец  31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова  78,41,70а,41а,80,74,98,74а,96,68,86,1,76,90,70,92,72,84,94а,37,76а,94, Звездица/Георги К.Дим./  5,5а,11,7,6,8,9,4, Княжевска/Валентин Андреев/  4,8,6,7,1 188,10,2а,11,9,2, Комините  6,3,4,2,8,5,7, Люлински Път/Народно Въстание/  4,5а,13,5,9,7а,6а,8,7,6,11,11а,7б, М.Карпузица Упи I-77 Кв 22  , Омая/703-Та/  10а,16,12,14,10,10 1,19, Омая/703-Та/  17 Б,17 А, Пл.Сред Село  , Полк.Стойно Бачийски/Филип  110,104,71,65,67,77,94,88,85,63,84,81,79,69,92,67а,75,83,54,78,76,102,112,82,80,74,100,78а,104а,86,73,108,96,90,98,61а,80а, Полк.Стойно Бачийски/Филип  2, Полк.Стойно Бачийски/Филип  1-3,5, Поточе  18,24,28,22,18а,20,16,26, Поточе  9,30,15,32,7а,17,28,19,11,9а,13, Розмарин/709-Та/  2,3,1, Росянка/710-Та/  2,5,1,3, Сред Село  3,5,8,4,6,3а,2,1,7, Сърнела/Паскал Иванов/  36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Сърнела/Паскал Иванов/  36,38,46,29,25,50,23,42,44,27,40,21,25а,44а,19,48, Упи Iii- 542, Кв. 66 М.Карпузица  , Цар Борис Iii/Девети Септ.  272,272а,   Павилион На 19.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:   71-Ва /Кв.Симеоново/  74, 74-Та  12, М.Калфин Дол  Упи I-175 Кв.20 На 18.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   82-Ра /Кв.Симеоново/  19,40а,15,23,25б,27,40, 83-Та /Кв.Симеоново/  20,9,12,7,15,6,8,17,18,5,22,20а,24,14, 84-Та /В.З. Симеоново Север/  14, Xxvii-163  , Света Магдалина  75,73,69,71 На 16.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Ix 1339.1378 Кв.3 В.З.Панорамен Път-Спец.Нужди-Беловодси Път  , Боянска Песен/774/  40, Бял Равнец/621-Ва/  9,11, Васил Чекаларов  35 Вила23,49, Панорамен Път  45,2,26,24а,63,60 Вила 30,25,65,1а 1,24,61,32,24 Зад 24а, Петко Войвода  34 На 20.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Боженци/Никола Паликарски/  9,9а,7,11,12,10, Боженци/Никола Паликарски/  2,1, Боженци/Никола Паликарски/  6,3,8,4, Войводина Могила  64,66,82,60,56а,58,70,82а,54,56,62,87,70а,68,84,60а,73, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Доброволец  31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова  78,41,70а,41а,80,74,98,74а,96,68,86,1,76,90,70,92,72,84,94а,37,76а,94, Звездица/Георги К.Дим./  5,5а,11,7,6,8,9,4, Капка  10,5,3а,1,8,6, Княжевска/Валентин Андреев/  4,8,6,7,1 188,10,2а,11,9,2, Комините  6,3,4,2,8,5,7, Пл.Сред Село  , Полк.Стойно Бачийски/Филип  68,64,60а,52,74,62,64а,49а,47,53,49,55,59,61,58,41,70,51,43,66,62а,60,72,45, Поточе  18,24,28,22,18а,20,16,26, Поточе  8,5,7,4,3,10а,12,6,10,14, Росянка/710-Та/  2,5,1,3, Сред Село  3,5,8,4,6,3а,2,1,7, Сърнела/Паскал Иванов/  36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Сърнела/Паскал Иванов/  34, Упи Iii- 542, Кв. 66 М.Карпузица  , Цар Борис Iii/Девети Септ.  272,272а,   Павилион На 19.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Бяло Поле  3 На 20.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Войводина Могила  134,140,146,144,142,136,132,128, Поибрене  6а,2,10,9,6,4, Цар Борис Iii/Девети Септ.  368,1,376,378,398,390а,392,384,386,382,388,394,400,380а,366,372,370,364,390 На 20.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Иван Сусанин  45, 64 На 16.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Кота 1050  27 На 18.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Мур  23 На 17.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Пирин  38 На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе  271 На 19.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  Вила,14 Калфин Дол, Шумако / Симеоново  В.З.Калфин Дол Упи Іх Кв.1,12,15,   Вила №18 Община ВРЪБНИЦА   На 20.09.2019 г. /09:50 - 16:15 ч./ -  София:   Връбница-2  0 6 17,636, Златен Клас  Упи Iv-590,617 617, Надежда 6  636 - Хранителни Стоки,636,Со Район Връбница,617,Сладкарница В Тп На 18.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:   ОБЕЛЯ 1  Бл.106 И 110   Община КРАСНО СЕЛО   На 16.09.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  СОФИЯ:   БУЛ.ЦАР БОРИС 3     113, 115 И 117;, ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ  1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 И 16, КЮСТЕНДИЛ/АТАНАС НЕНОВ/  66, ХУБЧА  1, 2, 3 И 5 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 16.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/  109 ,111,113,115, Котел  2,4,6,8,5 Община ЛЮЛИН   На 19.09.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   Васил Левски/Мраморско Шосе  Биомет Еоод На 17.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:   Добринова Скала/11 Конгрес  562, Люлин 5  561,563,562, Люлин 5  До Бл.561 Тп На 18.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Европа/Баба Парашкева/  151 На 19.09.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София:   Люлин  Кооперативен Пазар Люлин На 19.09.2019 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  София:   Люлин 3  362 Община МЛАДОСТ   На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   68134.4085.9708  , Виднище / Горубляне  25,35,21,27,31,23,31 А,29, Горубляне  Къща, Искър / Горубляне  45 А,84,66,88,78,74,68,47,72,43,82,43а,41,39,51,80,70,76,49,45,86, Минзухар  13,10,12,6,9,20,2,16,8,7,3,17,14,15,1,4,11, Младост  М Виднището №27, Младост 1а  523,523а,528,525,522, Освобождение / Горубляне  22, Павел Красов / Горубляне  25,29,27,27 Упи 2-1943 К В44,31,23, Палма  , Пловдивско Шосе  11,64,15, Селището  2,5,12 А,16,14,14 А,2 А,14а,4,10,6,12,8,18, Упи Ііі-1266, Кв.82 М.Горубляне  , Цветна Градина /Горубляне  26,17,28,22,24,23,19,13,18,16,25а,27,31,21,29,15,33,7,20,25,35,20 Упихі328кв46 На 17.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ:   МЛАДОСТ 1А  53Б,530,521,532 УЛ.АННА АХМАТОВА,Тп До Бл 522,522,536,522,522,520,521,537,552,529 На 19.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:   МЛАДОСТ 2  Блок 280 Вх А На 20.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:   МЛАДОСТ 2  Блок 280 Вх Б На 16.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:   МЛАДОСТ 2  Блок 281 Вх 1, МЛАДОСТ 2  Блок 281 Вх 3 На 17.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:   МЛАДОСТ 2  Блок 281 Вх 3 На 18.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:   МЛАДОСТ 2  Блок 281 Вх 4 На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 2  Пред Тц,Рум Магазин 55,Рум Търг.Ц-Р,Рум Търг Ц-Р,С/У 217,Търговски Център,До Рум,Рум Търг Ц-Р,Ул.&Quot;Антон Попов,Рум Търг. Ц-Р,Жк Младост 2 Тц 2 Ет Маг.30 На 16.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Младост 3  324,323,До Бл.327,324,332,323а,324а,С/У 326,До Бл.327 На 17.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4  414, Между Вх. 2 И Вх. 3,414,413,Тп До 414 На 18.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4  443,451,442,До Бл.444,444 На 18.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:   Младост 4  До Бл.415,Пи 68134.4,416,415,415а,417,423 На 16.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 4  Тп Зад 411,411 Община НАДЕЖДА   На 20.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Екзарх Стефан/Георги Костов  75, Свети Климент  43,62,64 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 20.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:   46721.3581.698.2  , Xix - 700  , Бор/9-Та/  3,1,2,5 А,7,5, Демокрация/3-Та/  5,7,15,6,12,18 А,4,1,2,18,17,8,Упи І Кв.6б,14,11,3,5 А,13, Еделвайс/6-Та/  34,42,46,32,38,П-Л 14703-Стр.Табло,44,Стр.Табло,40,36,30, Ком/10-Та/  1,3, Люлин/2-Ра/  18,10,20,2,17 Упи Vііі-729, Кв.4а, М.Мерата,8,4а,14,22,6,22 А,12,24,4 А,16, Орлица  1 А, Стопански Двор  , Тих Кът  Стопански Двор,2 П-Л 718-Стр.Табло, Упи Vi-729/Пи 46721,3851,729/Кв.4а  , Упи Vii-729  , Филип Б.Костов/1-Ва/  19,9,7 А,11,18а,2,5,12,25,24 А,18,16,15,14,35,16 А,4,30,28,13,29,39,6,10,21,27,7,№ 5,31,26,20,9а Къща,33 На 17.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, Xviii-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  Пи 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище Пи №195, Дон  50,30, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,Упи 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,Упи V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, Упи Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 20.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Демокрация  №9,М.Мало Бучино, Овча Купел  Мало Бучино Упиіі-798 Кв.65, С.Мало Бучино,Упиххіv-702,Кв.4а На 16.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/  Упи 3 Кв 109,До 420,Упи 3 Кв 106,63,До Бл 419,420,До 419,До Бл.420, Овча Купел  До 420,419, Овча Купел 1  До Бл.420,З/Д Бл.523,421,420,419 Община ПАНЧАРЕВО   На 20.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6914.10  , Xvi-681,Кв.1  В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол  9, Вилна Зона Косанин Дол  X-430, Кв.4,100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/  15, Попов Извор  33,27 На 20.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6924.16  , 101-Ва  , 114  В.З.Зли Камък, Бистришка Четворка/68-Ма/  , Бистришко Шосе  Пи 04234.6941.43  , Вилна Зона Бистрица  Упи 11-1939 Кв.19, Вилна Зона Манастира  Вила, М.Бялата Кал В.З Бункера  , Спортист/3-Та/  18,Упи Хvі-3015 Кв. 19,Упи Іх-2462, Кв.19 На 17.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   0423.6992.6  , 04234,6969,3492  , 04234.6924.16  , 04234.6966.3835, Ме Манастира  , 04234.6970.18.1  , 04234.6972.60,М.Ливадето  , 04234.6979.364  , 04234.6983.2093  , 04234.6988.2988  М.Кукул, 04234.6990.333  , 101-Ва  1,М.Рудище Пи 515068 Стр.Табло,1, 114  В.З.Зли Камък, 3-Ти Март  15,3,13,1,2,7,9,5,11, 8-Ми Март  2,2а,1,8,11,10, Xiii-705,Кв.94  , Xviii-573,Кв.43а  , Xxiv-1656 Кв.92  , Xxvii-18 Кв.15  , Xxvii-3658  , Іv-516013  , Ііі-234  , Алеко/15-Та/  34,32,38,40а,19,40,38а,29,6,36,24,2,16,20,30,1,30,36а,7,32а,13,28,31,8,15,10,33,12,23,3,21,11,42,2,8,22,14,18,33,14,9,21,27а,17,25,52а,50,46,44,37,70,68,62,58,54 А,56,31,54,43 Кв.93,66,70,60, Бановец/45-Та/  2,15,4,12,8,13,11,7,9,6,Центъра Упи 17 Кв 2307,10,13,17,11, Беликата  1,1 А,8,9,4,5,10,2,3,4 А,7,9 А,11,6 А,13,14, Бистрица-Център,Кв.40  , Бистришка Четворка/68-Ма/  4,7,5,8,1,2,6,2а,10,3, Бистришко Бранище  27,29,39,9,Р-Н Панчарево М.Бистрица Упи I, Бистришко Шосе  Пи 04234.6941.43  , Богдана  Кв.38 Имот 10,Кв.38 Имот 2,14,Кв.38 Им.9вила,Пи276,Мтп 983-12-61,Пи 27048 Кв.27,Мтп 70-64-27,Пи 2981,Пи04234,16,2980,Кл.978-06-53,14, Божур  1,3, Борова Гора  2,4,9,1,5,7,9,6,3,11,13,4,15,24,31,16,35,25,33,17,18,26,30,10,34,21,27,38а,36,22,14,38,20,12,32,40, Бреза  12,7,8,10,2,28а,30,28,16,22,32,13,20,9, Буйновско Ждрело  24 Вила,24 Вила,24 Вила,24 Вила, Букет  21,31,1,7,26,23,35,1,28,12,Кв92 П-Л Ххііі-1656,13а, Бучаро/Методи Гергов/  4,1,2,3, В.З Калугерово Ливаде  , В.З. Бистрица - Разширение  , В.З.Калугерово Ливаде Пи 3202  , В.З.Шумако Упи Хvііі-2976, Кв.2  , Васил Левски/69-Та/  4,12,14а,8,6,10,4,11,3,1б,1,15,5а,14,7,9,1в,2, Ведрина  Цв.Градина 12, Венец/Тане Джуков/  9,3,5а,10,5,1,8,2,4, Вечерница/62-Ра/  11,4,10,1,6,2,5,12,6а,3, Вилна Зона Бистрица  Упи Xii Кв.42,191а Вила,Вила №115,Пи 515068 М.&Quot; Рудище&Quot;,Упи 11-1939 Кв.19,Къща,Строителство,Къща,Вила №43,Упи 14-52 Кв 40, Вилна Зона Калфин Дол  Вила,34 Ул.1-Ва,М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Манастира  Вила,Вила,Вила,Упи 17-323 Кв 3м Р-Н Панчарево,Вила,Вила,Вила, Вилна Зона Шумако  , Витоша  4,2,6, Витошко Лале  13,14а,20,28,21,40,22,25,23,Упи 12-36,27,14,16,24,Кв 13,32,15,26,Кв13а Упи 15-2990,34,42,,,38,18,1,2,2а,8,3,6,10,6 Ъ/Л Ул.Зорница, Втори Юни/124-Та/  2, Върла Поляна/111-Та/  69а,1,23,16,66,41,25,15,41,19-21,15а,14,6,11,3,13,2,5,13а,8,1а,9,12,14, Гората  10, Горски Път  4-6,28,20,28а,11,1,7,9,16,15а,32,36,17, Гъбешница/52-Ра/  2,6,4,11,14,9,5,12,10,8, Детелина/8-Ма/  8,3,5,6,2,7, Дъбова Гора  16,9,22,3,118, Еделвайс  1,10,3,8,3а,2,6,7,5, Загрене/Крум Карчин/  10,12,2,7,6,3,8,5,4,1,1-А, Здравец  19,1а,2,8а,5а,9,7,12,8,15,5,17,6, Зорница/63-Та/  11,22,2,3а,12,1,17,13,15,6,Ъ/Л С Ул.Вечерница,2а,16,7,10,3, Ивайло/42-Ра/  4,7,8,6а,17,10,1,19,13,3,15,5а,5,6,26,28,63,29,Ъ/Л С Ул.Младен Ангелов,18,24а,61,41,34,14,31,12,35,55,21,39,43,24,33,42,22,32,38,37,45,30,47,50,25,39а, Ивата  1,6, Иглика  3, Калина/44-Та/  1,18,5,14,7,5,2,6,4,8,3,2а, Калугерица/П. Ценков/  10,18,32,26,10,13,24,14,17,11,5,31,8,1,12,4,2,11,14,12,8,3,2,34,26,11,5,2а,8а,12,8,4,2,9, Каменоделска/7-Ма/  2,4, Капина  26,6-8,3,3,46,4,13,11,21,7,7а Вила,15,30,24,20, Катунище/Григор Гергов/  13,10,12,12а,3,11,1,2,9,12,8,4,4а,6,13,2б,2в,5, Клисурговец/Йордан Апостоло  14,12,11, Кооперативен Труд  10,4,3,12,10а,6,8, Космонавт  9,11,3,28,4,5,7, Криволак/Ален Мак/  6,9,17,15,1,1а,3,8,13,11,2,4а,5,4, Латинка/64-Та/  2,Б,1,4, Липа  1,9,3,47,30,33,13,36,28,1,18,22,36 Вилна Зона Бистрица,35,41,27,№11, М. Хумата  , М.Бялата Кал В.З Бункера  , М.В.З.Бистрица Вила Бреза  , М.В.З.Бистрица Вила Морена  , М.Калугерица  , М.Калугерица Пи 2162  , М.Калугерица Упи 2433;Пи 04234.6938.2433.  , М.Петрефетин Упи I-842 Кв.45  , М.Рудищата  , М.Хумата Пи 04234.6980.317  , Мали Дол/Йордан Терзийски/  5,3,1,4,6,3,2, Малина  8,5,1,4,9,6,8, Марина Поляна/9-Та/  2а,Стр.,2,Упи 2372 Кв 8,12,7,16,1,22,10,25,П-Л Іі-2036,3,Упи 19-2238 Кв 5 Б,Строителство,4,18,5,11,14,13,3а,6,8,15, Махала Богдана Пи 321  , Местн. Стоилова Ливада  , Минзухар  2а,2,1,5, Младен Ангелов/39-Та/  3,7,6,4,2а, На 16.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   3-Ти Март На 17.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Буйновско Ждрело  24 Вила На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Герман:   1193, М.Терасите, Кл.Г-10-Б  , 1202, Местност Терасите  , 1203  , 1204  , 1227 Терасите , 1229  , 1230  , 1244  , 1250  , 1253 К.Л.Г-10-Б-Б , 1300 , 148.31.6507.1245,  М. Терасите  , 14831,6506,427  , 14831.6505.148  , 14831.6506.417/14831.6506.418  , 14831.6506.420  В.З Терасите, 14831.6506.421  , 14831.6506.5366  М.Терасите, 14831.6507.1257  , 14831.6507.1258  , 14831.6507.2468  , 14831.6507.42  , 14831.6507.5534  Местност Терасите, 14831.6540.28  Приемник На Ел.Енергия, 14831.6541.652  , 2299  , 425  М. Терасите, В.З. Терасите  Пи 14831.6506.393, В.З.Терасите Пи 1249  , В.З.Терасите Пи1317  , Герман  , М. Смреката  , М. Терасите  , М.Терасите Пи 14831.6505.430  , Месност Терасите  , Местност Зимника  , Местност Зимника  Къща,Вила, Местност Смреката  6,11,Пи 7, Местност Терасите  Пи 14831.6507.1, Пи-14831.6506.5357.1  , С Имот 1266,Герман,М.Терасите  , Терасите  999 Пи 1260, Терасите 999  , Упи14831л6506л429  , Хан Аспарух/29-Та/  1, Явор/9-Та/ На 17.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Долни Пасарел:   Акация  1, Самоковско Шосе  1,Кантон Златна Рибка,Пред Златна Рибка На 17.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел:   Вилна Зона Пасарелско Езеро  Упи 22472.7302.263 На 17.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   139020  , 29150,7102,309  , 29150.7102.1151  , 29150.7102.397  , 29150.7102.993  , 29150.7107.521  , 29150.7107.904,  , V-931, Кв.59  , №29150.7107.1632  , Ален Мак  4,1,3,5,8,10,2,Стоп.Двор, Белишако  , Боровец  3,10,8,4,2,5,6, Брезовица  , Ваклинови Кошари  , Вилна Зона Брезовица  , Витоша/21ва/  8а,10,7а,4,3,2,1,13,7,6,8,40,5,Местовст Белите Брези,13, Долна Планина  М.Гладни Рид;  Пи 007105, Еделвайс  3,5а,4,7,5, Иглика  , Изгрев/Велин Вукадинов/  6 А,7,6,3,5,1,8,30,20,2,12,4,10,16,14,18,11,19,33,28,42,15,24,21,37,13,17,26,40,35,23,32,29,30,34,31,25,27,38,44, Искърска/Христо Петков/  1,4,5,6,20,8,Читалище,16,9,Дискотека,15,2,Павилион,7,11,22,Упи Xxix , Кв.41,14,3,17,34,28,24,27,23,25 А,25,28а,30,26, Калугер  М.Калугер, Кимов Дол/13та/  7,1,6,3,5,2,4, Крушкини Кошари  Къща,Пл. N957,Вила,Пи 143001, Люляк  9а,4,12,13,1,2,21,5,9,23,15,17,10,8,11,19,25,25а,6,3,7, М.Плужина, Пи 29150.7102.1156  , Манастирище/23та/  13,19,10,3,1,5,21,4,Къща,12,15,9,14,11,8,16,7,2,17,43,39,26,28,31,33,24,37,29,33 А,27,51,44,18,34,41,42,45,50,36,46,22,30,48,40,35,38,25,47,32,23,49, Мангови Кошари  , Махала Ленище  , Месност Брезовица  , Местн.Елата  Вила,Вилна Сграда,Къща, Местн.Ковачки Кошари  Вила, Местн.Мангови Кошари  Вила, Местн.Пържови Кошари  1,Вила,5,1 Вила, Местн.Умни Дол  Вила,7,23, Местн.Цареви Кошари  12,24,14,17,19,31,Къща,Вила №22,3,М.Брезовица,11,Вила,23,5,16 Вила,28,6,Ст54,Вила, Местн.Чемерник  1,Къща,21,39,3,Вила,56,69,62,4,19,Къща,14,28,Имот 734,8,68,47,50,52,78,2,25,55,9,41,45,40,10,26,15,6,46,38,49,27,71,20,23,Идн 29150.7106.478 М. Белишако,43,48,74,5,Кв.54 Упи 5-597,77,36,66,32,Пи 139034,Имот139043,35,11,12,22,30,34,63,17,13,31,60,Вила №68,57,54,75,70,64,33,16,29, Момин Проход  1,6,8,3,2, Пи 29150.7102.995  , Пи 979 К.Л Г-19-2г  , Плана Планина/4та/  3,5,1,1а,5 Овчарник, Самоковско Шосе/1ва/  29,36,28,24,26,38,35,18,43,49,34,20,44,33,31,40,41,22,35а,47,37,53,63,1 Пи №943 К.Л.Г-19-3-Бс,4,44,56 А,85,59,55,42,91,65,71,64,79,83,61,63,75,54,66,48,60,73,77,58,56,67,69,71 Стопанска Постройка,87,81,52 А,52,57,50,62,89,46, Стамболова Река  6,3,1,4, Тупанкови Кошари  , Упи Vі-674 Кв.38  , Упи Ііі-404 Кв.17  , Урвич/Цветан Милев/  2а,1,6,14,12,16,2,4,5,5а, Центъра  , Черни Връх  9,5,15,11,17,3,5а,7,13,4,№2,2, Ярема/20та/  5,7,13,3,11,1 На 16.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   В.З Ярема  Имот 248 Кв. 27  , В.З Ярема Упи Iii-289 Кв. 30  , В.З. Ярема Ул.9-Та  3, Упи Хvi-226, Кв.25  , Ярема/20та/  26,Упи24 Кв27,12-25,Упи Ххvі-241, Кв.27,14-216,Вила,Упи16-24,37 На 17.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   04234.6930.61 ,В.З Шумако  , Ii-167,236,Кв.6,Калфин Дол, Беликата  12, Детски Град  , Лъката  ,   28 На 20.09.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14  , Вилна Зона Градище  Къща,Вила, Детски Град  , Касанин Дол  2, Косана  2, Косана Упи III-159  39, Косанин Дол  Упи III, Местност Косанин Дол  Къща,999,Строителство,18,Барака,Упи Ххі -185 Кв 21,1,Имот 00017,Кл.А Ст.33,Упи Ix-151 Кв.39, Местност Ширините  , Сини Връх  7, Упи Xix-1 Кв.6 На 17.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Сапарева Баня:   Джуганица  18 На 17.09.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва  18а,22 В.З.Калфин Дол-Бистрица,27 Ул.1-Ва Отклонение Кв.4, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  №9, 45-Та /Кв.Симеоново/  15,11,16 Пи 1301 К.Л. 702,24,8,14,10,7,12,5,9,18,1,2,4,3, 47-Ма /Кв.Симеоново/  12, 48-Ма /Кв.Симеоново/  34,32,11, 49-Та /Кв.Симеоново/  20,17,24,15,21,25,18,27,23,16,4,9,10,3,9а,8,11,13,12,2,7,6,14,1,5, 50-Та /Кв.Симеоново/  15, 51-Ва /Кв.Симеоново/  3,3а,13,5,Ъгъла Ул.52-Ра,7,16,11,1а,1б,1,2а,4, 52-Ра /Кв.Симеоново/  5,3,2а,2,1, 53-Та /Кв.Симеоново/  10,13,12,1,11,9,7,7а,5,3, 61-Ва /Кв.Симеоново/  3,5,6,7,8,2,9,1, 69-Та/В.З. Симеоново Север-Витоша/  12,2,5,4,10,3,13,7а,2а,1,7,9,11,3а,8, 71-Ва /Кв.Симеоново/  74, 74-Та  12, 82-Ра /Кв.Симеоново/  19,40а,15,23,25б,27,40, 83-Та /Кв.Симеоново/  20,9,12,7,15,6,8,17,18,5,22,20а,24,14, 84-Та /В.З. Симеоново Север/  14, 88-Ма /Кв.Симеоново/  10,41, Iv-1529,Кв.25  , Xxvii-163  , Ба