Тема: ремонти

comment 0
visibility 257
вода

Лозенец, Враждебна и с. Лозен започват седмицата без вода

„Софийска вода“ предприема планирани ремонти по водопроводната си мрежа. Това ще наложи спирането на водата на 19 август, понеделник, в някои столични райони. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Георги Бенковски“ с. Лозен, от 09:30 до 18:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „ Георги Бенковски“ от ул. „Могила“ до ул. „Масларица“ ул. „Рашовец“ от ул. „Св. Спас“ до ул. „Георги Бенковски ул. „Могила“ от ул. „Св. Спас“ до ул. „Георги Бенковски“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноски на ул. „Могила“ на ъгъла с  ул. „Георги Бенковски “.  Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „4-та“ кв. „Враждебна“, от 09:30  до 16:30 ч. ще спре водоподаването на живеещите в района на ул. „4-та“ от ул. „61-ва“ до бул. „Ботевградско шосе“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Презвитер Козма“ жк. „Лозенец“, от 10:00  до 17:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Презвитер Козма“ от  ул. „Св. Теодосий Търновски" до  бул. „Черни връх" Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноски на ул. „Презвитер Козма“ на кръстовището с ул. „Теодосий Търновски“. 

comment 0
visibility 1997
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в София от 19 до 23 август

ЧЕЗ осъществява инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на град София, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19 - 23 август 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Община Витоша   На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/  1а Вила, Акад.Стоян Аргиров/502/  8-10,1,8,Кв.225 П-Л 12-1087,Вила,6, В.З. Симеоново - Драгалевци  1а Хvіі-757, Драгалевци  4 Ул.501, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  22,11,5а,20,13,8,10,12,19,6,18,1,Дясно,Кв.21 П-Л 1 755,17,14,Ъгъла Ул.502,16,15, Симеоново  10 Ул.502 На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Букова Гора  2, Виров Дол  8,5,7,2,4,3,6, Войнишко Въстание  85,89,73, Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Ела  3,5,10,7,12,6,3 А,10а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елен  29,25,19,16,13,21,18,Ул. Елен И Страната,15,14,27,23, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Любомир Миланов  36,49,44,42,45,43,47, М.Владая Кв.75  Кв.75, Момина Сълза  3, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  7а,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3, Реката  2,4, Страната  4,10,14,8,12,13,6,16, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Юрушки Мостове  8, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9 На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а На 19.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 27-Ма  3,8 Ул.27, Алеко Константинов/К.Димитр  65,39,53,51,59,41, Балабановец  № 9 А,9, Бели Брег  21,18,18 1 Етаж,14,12,22,20,11,40,16,10,8,36,9, Бор  6, Бургийска Скала  1, Върбите  2,3,4,5,1, Дупките  3, Ивето  16 Упи І - -375 Кв 85,17,19,24,13,20,22,23,18,6,3,15,16,21, К.Димитров  32,28,34,30, Китен  6, Малка Поляна  2, Равнище  28,38 А,36, Хеброс  Вила, Чаладинка  21,18,9,10,19,11,13,17,23,25,8,14,2,6,15,4,16,27,12,20,22, Червена Трева  , Язбине  7,5,1,14,№11,12,15, Язбино  2 На 19.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   В.З. Владая На 20.08.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Ген. Суворов  5, Казбек  8,12б,10,1,12,12,12 12б, Слънце  10,8,2,4,6, Слънце /Драгалевци/  2, Цар Борис Iii/Девети Септ.  171,177,169,195,181,167 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Xx-999,Кв.14  М.Гърдова Глава, Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Грамос  С/У 20,22, Дъбова Гора  5, Еровете  28,29,21,36,27в, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Луи Айер/Никола Каменов/  Кв.42, Лунна Папрат/669/  10,6,1, М.Гърдова Глава  Упи I-930,438 Кв.15а, Местност Гърдова Глава  64,Къща,60,62, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Планинец  8, Прохлада  15а, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   643-Та/Витоша Овча Купел/  11,3,13,7,5,7-А,1,9-А,12,29,15,6,2, Xx-999,Кв.14  М.Гърдова Глава, Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/  15, Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Грамос  С/У 20,22, Дрян  5, Дрян/643-Та/  9б,9в, Дрян/643-Та/  Вила,4,6,11, Дъбова Гора  5, Еровете  28,29,21,36,27в, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Луи Айер/Никола Каменов/  Кв.42, Лунна Папрат/669/  13,17 С/У Тп-Стр.Табло, Лунна Папрат/669/  10,6,1, М.Гърдова Глава  Упи I-930,438 Кв.15а, Местност Гърдова Глава  63,61,Кв.12,59,17а,61а,60а, Местност Гърдова Глава  64,Къща,60,62, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Планинец  19,31,21,27,29,17,8,10,25,12,23, Планинец  8, Прохлада  33,46,35,44,10,42-А,25,37,50,48, Прохлада  15а, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а, Упи Xv-2083,2086 На 21.08.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Акад.Петър Динеков/445-Та/  8е Ела,8в Къща Върба,8 Б,8а Акация,8 Акация Север,8а,8 В Къща Върба,1,8г Къща Габър,8г Габер,8в,8 Къща Върба,8 Дъб,7,8 Ат.2,8 Г,8а Ж.К.Ботаника,8,8е, Витоша На 21.08.2019 Г. /11:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  71,75 /Вх.Откъм Ул.Майст.Павел От Кр, Бъкстон  67,79,77,71 А, Българска Легия  4 А,29 А,36 А,30а,11,35,7,17 Б,23 Гараж 3,8,41 А,32,39,24,6 В,17,36,25,23,5,29,37,19,14а,2 А,26,7 А,31,34,17 А,41,6,16 Б,6 Б,33,27 А,4, Василашко Езеро  58, Иван Сусанин  62, Крум Попов  26, Майстор Алекси Рилец/664/  13,1,25,29,1,33а,11,29,7,5,23,Помпа,5а,27,Дзи,7а,1,34,3,39,15,35а,Ман.Ливади Ул.664/Ул.Род.Извор,15,9,37,3а,28,41,1а,35, Майстор Д.Софиянлията/666/  3,7,8,1,4,5,2,9, Майстор Мил.Радомирец/667/  7,14,30,19,20а,17а,15,4,20,16,13,22,25,26,21а,8,2,28,24,17,23,5,12,27,18,1,6,9,21, Майстор Павел От Кримин/665  19,18,4,22а,14,28,26,13,1,12,17,6,11,5а,9,22,15,28,8, Родопски Извор  75,102,98а,103,97а,98,79,97,101,100,77, Упи Ii-1506,Кв.53  , Упи V-1008 Манастирски Ливади Кв.53 На 22.08.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Момина Сълза / Кв.Симеоново  13,15б На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   643-Та/Витоша Овча Купел/  11,3,13,7,5,7-А,1,9-А,12,29,15,6,2, Xx-999,Кв.14  М.Гърдова Глава, Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/  15, Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Герганица  7 Офис 1,7,9а, Грамос  С/У 20,22, Дрян  5, Дрян/643-Та/  Вила,4,6,11, Дъбова Гора  5, Еровете  28,29,21,36,27в, Иваница Данчев  15,6,8,7,11,25,23,15а,12,9а,10,17,2,3,5 Кв. Бояна,9,13,21,2а,5,4, Луи Айер/Никола Каменов/  Кв.42, Лунна Папрат/669/  13,17 С/У Тп-Стр.Табло, Лунна Папрат/669/  10,6,1, М.Гърдова Глава  Упи I-930,438 Кв.15а, Местност Гърдова Глава  63,61,Кв.12,59,17а,61а,60а, Местност Гърдова Глава  64,Къща,60,62, Орешарска  Кв.17,6,8,4,2, Офелиите /Владая/  12, Планинец  19,31,21,27,29,17,8,10,25,12,23, Планинец  8, Прохлада  33,46,35,44,10,42-А,25,37,50,48, Прохлада  15а, Севастократор Калоян/Алекса  51,43,45,81,36,63,32а,36а,63,49,40,53,41,35,32,44,30,42,63 До Бл.22,34,39,45 Ресторант Лимончето,47,55,61,4 63,59,57,38,37,30а На 22.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец  1,2, 4, 5, 7,  10, 11, 17, 18, Симеон Радев/Кирил Янев/  33, 41, 48, 53, 62, 86 Община Изгрев   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/  126,126 Община Искър   На 20.08.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Гара Искър На 20.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Дружба 2  506,507,2,509 На 21.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч.; 08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Цариградско Шосе/Тракия/  66,72,72,72,72,72 На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  226 - Партер,226,210,228,223,206,С/У 209,218,217,209  Упи 1213,226 Партер,Рум С/У 205, Илия Бешков  Имот 239 И 257, М/У Дружба 1 И 2  , Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  1,До 226 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  До Тп 314,До Бл.315, Вх.Г,318,1 До Бл.315,314,315 Община Красна Поляна   На 20.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  35,51-53,55,37,55,49, Пчиня  24,12,26, Разсадник Коньовица  До Бл24, Разсадника  1 24,87,24,24 Партер,87,243, Самодивско Изворче  47 Къща,47 Община Красно Село   На 20.08.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  София:   Хиподрума   Бл. 16; Бл.17; Бл. 18; Бл. 19; Община Кремиковци   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Вировете,Р-Н Кремиковци  , Жак Дюкло  69,59, М.Вировете  , Чепинско Шосе  50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32а,54,56,46,32,41,37 Община Младост   На 19.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Димитър Моллов/Акад.Е.Павло  24 Жк Младост,24 Жк Младост 1,24 Младост 1,24, Младост 1  Окр.Болница,20,22,23,27,До Бл.18, До Окръжна Болница,23 На 19.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  148,146 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Д-Р Стоян Чомаков  1, Младост 1  14,15,13, Младост 1  19,18,16а На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Боте Бърборков  34, Виднище / Горубляне  3,7,15,5,17,9,11а Упи Xxvii 9084 Кв.47,11,1,7а,13, Висока Ела  3,1,3а, Георги Зоев  12,6,10 А,10,4,1,8,2, Горубляне  Упи Iii-227, Кв.47, Искър / Горубляне  36,29,Строеж,31 А,27,37,58,34,34 А,31,54,17 А,33,48а,48,56,37а,29 А,35,60,42,62,46,30,64,32,40,50,15,52,38,44,31а,48 А, Манол Велев  9, Освобождение / Горубляне  5,3,4,6а,20,18,8,16а,11,10,6,7,1,12,14,2,9, Павел Красов / Горубляне  35,40, Петър Дипларов  22,26,11,18,21,13,23,17,20,27,16,30,12,Жилищна Сграда,36,19,24,34,32,14,25,9,18 А,16 А,38, Самоковско Шосе  39,43,№37,45,49,39а,31,51,41,37,35,47,33,39б, Цветна Градина /Горубляне  11 На 20.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1 На 21.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост 1  1 153,156,156,156 На 21.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост  28а, Младост 1  29,28а,132,28 А,До 28/29,29 В Трафопост На 22.08.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Малинов  111 На 22.08.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Малинов  111, Бизнес Парк София  1,1 Сграда 9 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Жк. Младост 1,  Упи Vi Кв. 27  , Младост 1  70,77б,69,79б,С\У Бл.70,Уо Младост1 Тп Бл.69 Вх.6,Тп Бл.69,До Бл.69,69 На 22.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Д-Р Стоян Чомаков  1, Митр.Серафим Сливенски/Г.Же  10, Младост 1  С/У 17,До 16,Ст Бл.17,Пред Бл. 18,13а,17,Зад Бл.16,16,181 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Йерусалим  1, Младост 1  25,До Бл.25,1 24,Битов Комбинат До Бл.124,24, Цариградско Шосе/Тракия/  60 На 23.08.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  25, Цариградско Шосе/Тракия/  62,Сп.Окр.Болница\Касетка Община Нови Искър   На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Негован:   Езерата На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Нови Искър:   022016 На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Гара Искър  5006, Чепинско Шосе  Бивш  Бригадирски Лагер,Бивш Бригадирски Лагер На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Чепинци, Общ. Столична:   17009  , 3-Та  Имот Пл 206001, Ii 86, 90 Кв.2  , Чепинско Шосе  В Бившата Зеленчукова Градина,42 Община Оборище   На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Дондуков Корсаков Княз  68, Княз Александър Дондуков  73,69,79,79-81 Гараж3,79-81 Маг.1,71,77,75,83,79-81,79-81,79-81 Гараж 2, Панайот Волов  2-4,4а,4,2-4 А Община Овча Купел   На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Горна Баня  4 Ул. Урал,Площада На Горна Баня, Жамбилица  15,13,10,8,1,3,2,11,16,12,7,5,9, Овча Купел 1  Количка За Сладолед Пред Бл 505, Планиница  26а,17,15,28,26,16,30,34,28а,36,32, Упи Xii-5465,5472 Кв.13  , Урал  7,5а,17а,11а,2,15,11,4,7а,19 Горна Баня,17,19, Христо Стефчов/Кирил Михов/  7,1,11,14,9,10,12,13,Пав.,16,4,8,6 На 19.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   600-Та/Овча Купел/  2, 659-Та/Овча Купел/  7, 661-Ва/Овча Купел/  6, 662-Ра/Овча Купел/  2, 5, 663-Та/Овча Купел/  3, 5, 6, Ахелой  1, 2, Кукуряк/651-Ва/  12, 24, 24а, Любляна/Й.Вишевградски/  8,6,12,15,2,9,Кв 37а  Упи Xv-1198,8 Общи Нужди,4,2 А, Обиколна  8 На 20.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Коломан  2, Овча Купел  44, 48, 48а, 51, 63, 65, 65а, 70, 73, 75, 79а, 79б На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Валозите  2,7,3,1, Георги Богровски/Методи Шат  6,3,7,9,8,13,5,3а,2,11,1а, Никола Петков/П.Напетов/  110,110а,116,110а,136а,173,98 98,79,98 А,102,91,101,160,108,112,112а,98 3,103,144,97,98 1,142,89,110,99,104,95,101,112а,98 2,87,106,93,91а, Николай Хрелков  7,3, Планиница  10,16,8,14,12 Г.Баня, Упи V-9, Кв.46  , Фиданка/Селиолу/  2, Христо Стефчов/Кирил Михов/  1,5 На 21.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Овча Купел  411, Овча Купел 1  411а,Пред  Бл 411,421,П/Д Бл.411,До Бл.412,411,412,411 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мало Бучино:   46721.3581.698.2  , Xix - 700  , Бор/9-Та/  3,1,2,5 А,7,5, Демокрация/3-Та/  5,7,15,6,12,18 А,4,1,2,18,17,8,Упи І Кв.6б,14,11,3,5 А,13, Еделвайс/6-Та/  34,42,46,32,38,П-Л 14703-Стр.Табло,44,Стр.Табло,40,36,30, Ком/10-Та/  1,3, Люлин/2-Ра/  18,10,20,2,17 Упи Vііі-729, Кв.4а, М.Мерата,8,4а,14,22,6,22 А,12,24,4 А,16, Орлица  1 А, Стопански Двор  , Тих Кът  Стопански Двор,2 П-Л 718-Стр.Табло, Упи Vi-729/Пи 46721,3851,729/Кв.4а  , Упи Vii-729  , Филип Б.Костов/1-Ва/  19,9,7 А,11,18а,2,5,12,25,24 А,18,16,15,14,35,16 А,4,30,28,13,29,39,6,10,21,27,7,№ 5,31,26,20,9а Къща,33 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Демокрация  №9,М.Мало Бучино, Овча Купел  Мало Бучино Упиіі-798 Кв.65, С.Мало Бучино,Упиххіv-702,Кв.4а На 23.08.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Войводина Могила  2, 4, Институтска  8,10, 17, Коста Илиев   5, 7а, 8, 9, 11, Любляна/Й.Вишевградски/  7, Овча Купел   21, Овча Купел   17-19, Роден Кът  1, Чукар  11 Община Панчарево   На 19.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   04234.6914.10  , Xvi-681,Кв.1  В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол  9, Вилна Зона Косанин Дол  X-430, Кв.4,100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/  15, Попов Извор  33,27 На 19.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14  , Вилна Зона Градище  Къща,Вила, Детски Град  , Касанин Дол  2, Косана  2, Косана Упи Iii-159  39, Косанин Дол  Упи Iii, Местност Косанин Дол  Къща,999,Строителство,18,Барака,Упи Ххі -185 Кв 21,1,Имот 00017,Кл.А Ст.33,Упи Ix-151 Кв.39, Местност Ширините  , Сини Връх  7, Упи Xix-1 Кв.6 На 19.08.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  София:   В.З.Косанин Дол, Упи Ххіі-201,Кв.21  , Вз Косанин Дол Упи Хххvііі-398  Кв.2, Местност Косанин Дол  Вила, Търново  15,   Пречиствателно Съоражение На 19.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 20.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Плана:   В.З.Кантона  , Мах.Календарова  1,Вила, Мах.Манчева  , Мах.Масова  Вила, Мах.Масова  Вила,2,Работилница,Къща, Мах.Чорбаджийска  Вила, Махала Славкова  Вила На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Герман:   Вилна Зона Враня  Вила В Ул.11 20,Строителство На Жилищна Сграда,Ул. 8 № 1,Строителство,Строеж На Ограда,11,2,Кв.20 Упи 14-400,1,1а, Герман  , Дружба/23-Та/  38, Иглика/7-Ма/  4,8,2,6 Вила,Строителство,3,7,11, Искър/32-Ра/  9, Кокиче/4-Та/  1 Строителство,Вила В Парцел 41,2,4, Липа/10-Та/  8 Вила,2,7,5 Помпа,4,6,10,1, Минзухар/6-Та/  7 Вила,7,6, Младежка/12-Та/  7 Вила,6,18,10,12,11,15 Цех,9, Осми Март/15-Та/  Вила, Старата Чешма/Апостол Янков  3, Старият Път  8, Явор/9-Та/  5,1,7 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Казичене:   Местн. Дявалско Круше  , Александър Стамболийски  Стопански Двор, Аличо/Траян Кардашки/  Стопански Двор, Вп 52150  1, Гарата  , Местн. Дяволско Круше  Пи 35239.6110.75, Серафим Стоев  5,7,6,6, Стопански Двор  Агромелиор.,Строителство,Склад,Бивша Кравеферма,Тп Ткзс,Пред Кравек., Упи Vii1605,2701 Кв,16 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   44063,6207,4430  , 44063.6201.33 М.Садина  , 44063.6207.410  Ул.Стар Лозенски Път, Xvi-168, Кв.17  , Арда/В.З.Врана-Лозен/  №4,4, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/  2-6, Веслец/В.З.Врана-Лозен/  6,9, Вилна Зона Враня  , Вилна Зона Враня Триъгълника  , Висо/В.З.Врана-Лозен/  44,Строеж На Търговски Център,Магазин Строителни Материали,Фургон,58,41, Ерма/В.З.Врана-Лозен/  4,3,5 Строеж, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз  2 Вила, М.Врана Лозен Триъгълника  Упи Vii-296, Кв.7, М.Мала Круша  , Марица/В.З.Врана-Лозен/  11,1,Враня-Триъгълника П-Л 184   Бс, Местн.Крушите  , Местност Висо  Пи 44063.6207.926, Пи 44063.6207.4748 М.Висо  , Рила/В.З.Врана-Лозен/  3, Родопи/В.З.Врана-Лозен/  1, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/  2,2, Стар Лозенски Път  37,84,28,44 Павилион,16,30,2,52,51,9,23,55,1,36,8,2,37,Склад,Сервиз За Гуми, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз  22,26*,47,20, Стопански Двор Горни Лозен  Пи79002 К.Л. Г8-7-Б, Г-8-8-А, Съединение/Георги Димитров/  , Тимок/В.З.Врана-Лозен/  3, Упи Vіі-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен  , Упи Xix-40,Кв.12  М.Враня Лозен Триъгълника, Упи Xvi-168 Кв.17  , Упи Іі 351 Кв.19  , Хх-4492,4493, 4494  Кв. 21, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/  4 На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   3-Та/В.З.Малинова Долина/  3, М.Враня Лозен Триъгълника Пи 44063.6207.4777  ,   Къща На 20.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 21.08.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва/Студентска/  10, 11-Та  12, 14831.6520.403.4.2  Ул.Стар Лозенски Път №36, 492,Кв,31-Панчерево  , Xviii 115 М.Враня Лозен Триъг.  , Ам Тракия До Мотел Черна Котка  , Борис Христов/Фильо Запрано  9, Бяло Поле  2-6, Враня  Ул 1 Мтп,Ул 1, Враня-Лозен-Триъгълника  , Гара Искър  Ул.5004\6, М-Ст Стопански Двор, Упи Ii - 1553  , М. Врана Лозен Триъгълника Упи  I-363.456, Местност Враня  5,4,Враня-Триъгълника Упиvіі-415,3,Строителство,Кв.7 Пл.10-90,Барака,Вила В Ул.11 №3,Административна Сграда,6,Вила В Ул.2 №10,Вила В Ул.5-Та №6,Упи 9-402 Кв.7,11,Враня Ул.2  №13,Упи 1-415,Ул.8 №1,Пл.321,Ул.12 №18,Ул.5 №6,Къща,10,Къща В Ул.11 №16,12,Къща,Строително Табло,12-13,Строеж В Кв.4-Л 69,Враня-Триъ-М.Висо П-Л Xiii-404,Вила В Ул.1 №20,Ул.1 №8,14 Враня,Вила,Работилница,Имот 158,Барака,Къща,Офис На Ул.1 №17,Стар Лозенски Път 36,1, Околовръстен Път  Враня Околовр.Път,370,М/У Ам Тракия И Лозенски Път,1, Пловдивско Шосе  84,86в,94,102,108,96,86,88а,93,106а,100,92,26,82,102, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/  16, Родопи  7, Стопански Двор  Казичене, Ул. Стар Лозенски Път  , Хі-292  , Хі-426  , Христофор Колумб  43, Цариградско Шосе/Тракия/  98,Кпп Враня,Павилион Искър,До Кпп,82 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Георги Бенковски/Ал. Динков  10,15,7,9а,1,13,14,4,6,2,5,11,12, Димитровче  3,5,1, Кипарис/22/  5,7, Масларица/13-Та/  15,14,24,28,19,11,7,13,9,18,30,22,16,10,17,20,26а,12, Могила/16-Та/  33,47,27,25,14,16,71,65а,22,39,8,55,10,45,12,59,63,57,24,51,49,21,53,19,23,61,35,37,29,43,20, Рашовец  20,16,34 Ярмомелка,34,30,28,14,32,18,10, Роза  3,8,5,1,2,6,4,7, Рудината/10-Та/  2а,1,4,6,9,8,3,15,7,2, Св.Спас/Янаки Чокерски/  17,12,13а,2,1а,8,19,11,10,4,15,14,9,5,7,1,6, Сергин Сердарски/11-Та/  31,30,10,14,27,13,3,24а,6,4,18,24,22,28,29,32,15,16,5,2,7,20,21б,12,21а,25,23,8,21,1, Суходол/27/  1,2,4,5, Съединение/Георги Димитров/  177,183,157,150,197,144,175,162,173,167,159,160,152,158,209,187,168,140,193,146,195,171,134,148,164,166,185,170,163,138,154,142,181,179,156,165,Упи 14-373,155,161,169,189, Теменуга  8,5,24,26,16,2,3, Христо Ботев/Ненко Попов/  16,14,23,12 На 22.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Суходол  3 На 23.08.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Борова Гора  13а,19,7,11,15,1,29,14,25,12,16,6,9,8,3,10,17,21,4,27,18,23,13, Васил Левски/Люти Дол  4,1,6,16,9,14,2б,8,3,7,11,10,14а,12, Вилна Зона Караджин  Ул.Заградена Поляна, Габер  1,2,5,1а, Единство  5,12,11,3,15,8а,7,2,9,4,10,13,8,1,23, Заградена Поляна/36/  1,Вила,14,6а,12,3,8,19,9,2,4,16,22,6,13, Караджин/31/  8,Имот2331,13,Къща,9,17,20,1,15,14,3,16,4,5,10,2,19,11,7,12, М. Караджин  44063.6229.1821  , Минзухар/37/  5,3,1, Пролетна/Комсомолска/  13,5,16,11,6,6а,10,3,9,4,7,12,14,2, Стадиона  3,8,9,Зад Пол21,Къща,12,Строителство,11,1,5,7,6, Съединение/Георги Димитров/  120,114 Община Сердика   На 20.08.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Дунав  78,76,68,Управление Топлофикация,72,63,61,67,70,65,80,74,72а, Панагюрище  16,24,26,32-34,37,22,36,28,20,29,28а,30 А,30, Родопи  60,56,50,49,52,43,47, Сливница  285,281, Тимок/Васка Ненчева/  51 Аптека,36,69,65 Къща,57,40,42,61,46,55,49,65,30,38,32,63,51 Община Слатина   На 21.08.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.08.2019 Г. /11:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  София:   Гара Искър  До Аерогара София,8 Свинарник,Пз Искър Север,8 Ул.5011, Подпоручик Йордан Тодоров  20 Община Студентски Град   На 22.08.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ст.Град  Виф, Студентски Град

comment 0
visibility 1019
вода

Спира водата в квартал Васил Левски

„Софийска вода“ стартира планиран ремонт на мрежата си в кв.“Васил Левски“ на 13 август, вторник. Това ще наруши водоподаването на част от абонатите. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Саранци“ кв. „Васил Левски“, от 09:30  до 17:30 ч. ще бъде спряна  водата на живеещи в района на: ул. „Летоструй“, ул. „Рилска обител“, ул. „Стоян Попов“, бул. „Ботевградско шосе“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурено алтернативно водоснабдяване с водоноски на ул. „Саранци“№7А. Ремонтът ще подобри качеството на услугата и ще намали вероятността от бъдещи аварии.

Реклама
comment 0
visibility 450
Фандъкова проверява текущите ремонти по София

Обновиха маркировката на велоалеята до парка на НДК (СНИМКИ)

Кметът на София Йорданка Фандъкова провери днес изпълнението на текущи ремонти в различни квартали на града. Заедно с реконструкцията на основни улици и булеварди в града, продължава работата по текущите ремонти. Те са част от цялостната програма на Столичната община за ремонт на пътната инфраструктура. Ежегодно се изграждат около 30 вътрешноквартални улици заедно с тротоарите. Изцяло нов тротоар се изгражда до училище 128 „Алберт Айнщайн" на ул. "Проф.Васил Златарски" в "Младост". Обновяват се и разбитите тротоари на ул."Чаталджа" в район Оборище. Там се поставя нова настилка от унипаваж, а по настояване на кмета се подменят и бордюрите. Обновява се паважната настилка по ул."Йосиф Петров" и се ремонтира пл."Велчова завера" в район „Лозенец". На нова маркировка ще се радват велосипедистите по велоалеята, която е на тротоара до парка на НДК. Фандъкова е възложила обновяване на пътната маркировка по пътните платна и на пешеходните пътеки. Приоритетно ще се възстанови маркировката около училища и детски градини преди началото на учебната година. Обновяват се и тръбно-решетъчни парапети по улиците и пътни знаци. На екипите, които извършват текущи ремонти, е възложена работа по пътната настилка на ул."Родолюбие" в район „Сердика". Там в момента се извършва фрезоване и асфалтиране. Същите дейности се извършват и на ул."Кап.Тодор Ночев" в район „Лозенец", ул."Димитър Пешев" в район „Искър", ул. Незабравка в район „Изгрев". Ремонт паважната настилка сеизвършва на ул. "Слатинска".  

comment 0
visibility 463
Проверка на ремонтите в село Кокаляне

Фандъкова провери ремонти, изграждат детска площадка в Кокаляне (СНИМКИ)

Кметът на София Йорданка Фандъкова направи внезапна проверка на ремонтите дейности в село Кокаляне, район Панчарево днес. В момента так се извършват текущи ремонти на няколко места. Местните жители разговаряха с кмета и отново припомниха, че очакват в Кокаляне да се изгради канализация. Тя обясни, че вече има идейни проекти. Със столичния кмет хората обсъдиха обектите, които се ремонтират сега и подобряването на градската среда. Една от локациите при проверката в Кокаляне бе и стадионът. Фандъкова заяви, че ще предложи да спортното съоръжение да се предостави за ползване от местния спортен клуб. В момента в селото изгражда нова улица "Стефан Караджа", редят се бордюри, оформя се основата за полагане на първи пласт асфалт, което най-вероятно ще стане в понеделник. Текущ ремонт се извършва и на друга основна улица в населеното място – ул."Околовръстна". Там се извършва фрезоване и подготовка за асфалтови работи по пътното платно. В процес на изпълнение в село Кокаляне е нова детска площадка, която се финансира от бюджета на Столичната община. Площадката се очаква с нетърпение от най-малките.

comment 0
visibility 499
Ремонтирания физкултурен салон

Възстановяват стълбите по ул. "Багра" към "Цар Борис III" (СНИМКИ)

Учениците на 26-о училище "Йордан Йовков" в кв. Княжево ще започнат новата учебна година в два нови, ремонтирани салона за физическо. Обновяването приключи миналата седмица, похвалиха се от район Витоша в социалната мрежа.  Другата добра новина е, че е започнала реконструкцията на стълбите между ул. "Багра" и бул. " Цар Борис III". Жителите на кв. Драгалевци пък вече имат сцена, която беше възстановена. Ремонтът завърши и са обновени и пейките. Започнаха строителни дейности по изграждането на две нови детски площадки на ул. "Крайречна" в квартала. В кв. Бояна продължава работата по подмяна на пейките на сцената в парк "Воденичница". Тази седмица започна и полагане на изкуствена тревна настилка, на футболното игрище в двора на училище "Иван Вазов" в кв. Павлово. "Трябва да се вдигне височината на оградата на училището, откъм реката, за да се опази новата придобивка", загрижени са за опазването на съоръжението граждани. В социалната мрежа живеещи в район Витоша продължават да задават въпроси към районната администрация. "Очакваме да направите повече подобрения в района на Княжево, как вървят нещата с лифта?", пишат граждани. Продължават проблемите с изхвърлянето на боклука по ул. Найден Николов. Две седмици кофите не са изхвърляни, оплакват се потърпевшите. "Предстои и цялостен ремонт във второ училище. Там ще бъдат обновени пет класни стаи и окачен таван на физкултурния салон. Във всички коридори от първи до четвърти етаж е поставен окачен таван и ново осветление", съобщават от район Витоша.

comment 0
visibility 311
Ремонти по бул. България

Ремонтират два надлеза на бул. "България"

Обновяване и ремонт се извършва на двата надлеза над бул. "България", които са в участъка от бул. Черни връх  до бул. Витоша, научи Столица.bg. На първия се извършва саниране на долната част на връхната конструкция. Това е показал оглед на експерти преди две седмици. На това съоръжение се изгражда и колекторна система за отвеждане на водата. На втория - пътна връзка на "България" с бул. Витоша ще се прави нова хидроизолация. Освен това ще се поставят асфалтови пластове. Предвижда се и ремонт на тротоарите, както и саниране на парапети. Продължават строителните дейности по бул. "България" в отсечката от бул. Черни връх до "Гешов". Ремонтите трябва да приключат до края на август. В момента булевардът не е затворен, а движението се извършва по ремонтираното вече южно платно.  

comment 0
visibility 335
Ремонт на тротоари в 9 столични района

В 9 столични района продължават текущи ремонти

Текущи ремонти на улици и тротоари продължават в 9 столични района - Слатина, Панчарево, Красно село, Красна поляна, Лозенец, Младост, Панчарево, Слатина и Средец. В цяла София работят 25 строителни екипа, съобщиха от Столична община. В момента се подменя настилка на тротоарите по ул. Малкара от бул. Княз Ал. Дондуков до ул. Стара планина. Старата настилка се отстранява, насипва се трошен камък и се полага унипаваж. Ремонтните дейности по улицата ще приключат в края на тази седмица.  

comment 0
visibility 425
вода

Спират водата в Хаджи Димитър и Желява

Планирани ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще причинят спирането на водата в два столични района на 24 юли, сряда. Заради пресвързване на уличен водопровод на ул. „Каменоделска“ НПЗ „Хаджи Димитър“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Каменоделска“ ул. „Малашевска“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Каменоделска“ ъгъла с ул. „Малашевска“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Стоян Мисирски“ с. Желява, от 09:00 до 16:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на ул. „Васил Левски“ от №1 до №18. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред кметството.

comment 0
visibility 942
вода

В Княжево, Бояна и Горна баня пресъхват чешмите

Планиран ремонт на водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложи прекъсване на водоснабдяването на значителен брой столични райони на 23 и 24 юли, вторник и сряда. Заради монтаж на измервателно устройство след ПСПВ Мала Църква, и ремонт на спирателен кран ще бъде спряна водата на живеещите в района на: с. Плана – от 14:00 ч. на 23.07.2019г. до 02:00 ч. на 24.07.2019г. с. Железница - от 14:00 ч. на 23.07.2019г. до 02:00 ч. на 24.07.2019г.   с. Бистрица - от 13:30 ч. на 23.07.2019г. до 01:30 ч. на 24.07.2019г.   с. Панчарево /висока зона/ и с. Кокаляне /висока зона/ - от 14:30 ч. на 23.07.2019г. до 02:30 ч. на 24.07.2019г. в.з. „Косанин дол“ - от 14:30 ч. на 23.07.2019г. до 02:30 ч. на 24.07.2019г в.з. „Ловджийска чешма“ – от 14:30 ч. на 23.07.2019г. до 02:30 ч. на 24.07.2019г. в.з. „Бункера“ – горна част – от 14:30 ч. на 23.07.2019г.  до 02:30ч. на 24.07.2019г в.з. „Градище“ – от 14:30 ч. на 23.07.2019г. до 02:30 ч. на 24.07.2019г.  кв. „Симеоново“, в.з. „Симеоново – Драгалевци“, кв. „Драгалевци“ - от 14:00 на 23.07.2019г. до 02:00 ч. на 24.07.2019г. в.з. „Малинова долина“ – от 14:30 ч. на 23.07.2019г.  до 02:00 ч. на 24.07.2019г кв. „Киноцентъра“ - от 15:00 ч. на 23.07.2019г. до 03:00 ч. на 24.07.2019г.  Владая - района заключен между ЖП линия „София-Перник“, ул. „Лесковец“, ул.“Войнишко въстание“ , ул.“Любомир Миланов“,ул. „Акад. П. Стайнов“, ул.“Равнище“ и в.з. „Приплат“ - от 14:00ч. на 23.07.2019г. до 02:00ч. на 24.07.2019г. кв. „Бояна“- от 16:30 ч. на 23.07.2019г.  до 04:30 ч. на 24.07.2019г. в.з „Беловодски път“- от 17:00 ч. на 23.07.2019г. до 05:00 ч. на 24.07.2019г. в.з. „Килиите“ - от 17:30 ч. на 23.07.2019г. до 05:30 ч. на 24.07.2019г. в.з. „Мала кория“- от 17:30 ч. на 23.07.2019г. до 05:30 ч. на 24.07.2019г. кв. „Княжево“, района заключен между ул. “Панорамен път”, ул.“Проф. Державин”, бул. “Цар Борис III”,ул. “Ген. Михаил Кутузов”, ул.“Карамфил”, ул.“Бойна слава”, ул.“Клек”, ул.“Сребриста липа” и ул.“Бял равнец”- от 17:30 ч. на 23.07.2019г. до 05:30 ч. на 24.07.2019г кв. „Княжево“, района заключен между бул. “Цар Борис” III и ул. “Княжевска”, ЖП линията „София - Перник“ и ул. “Владайско въстание”-  от 17:30 ч. на 23.07.2019г. до 05:30 ч. на 24.07.2019г кв. „Горна баня“ и в.з. „Горна баня“ – от 17:30 ч. на 23.07.2019г. до 05:30 ч. на 24.07.2019г.   Ако ремонтните дейности продължат повече от дванадесет часа, ще се осигури водоснабдяване с водоноски на адреси:   с. Бистрица - на площада от 01:30 ч. на 24.07.2019г. кв. „Симеоново“ – на площада от 02:00 ч. на 24.07.2019г. кв. „Драгалевци“ - на площада от 02:00 ч. на 24.07.2019г. кв. „Княжево“ - ул. “Войводина могила” и ул. „Стойчо Бачийски“ от 05:30 ч. на 24.07.2019г. кв. „Горна баня“ на площада до хотел „Горна баня“ от 05:30 ч. на 24.07.2019г.   Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Феликс Каниц“ кв. „Крива река“ на 23 юли, вторник, от 09:00 до 19:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на ул.“Феликс Каниц“  от ул. „Богдановец“ до ул. „Яков Крайков“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Яков Крайков“ ъгъла с ул. „Феликс Каниц“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на бул. „Никола Петков“ местност “Гърдова глава“, от 09:00 до 21:00 ч. на 23 юли, вториник, ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Карамфил“ от ул. „Ген. Михаил Кутузов“ до ул. „Маринковица“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Карамфил“ ъгъла с ул. „Ген. Михаил Кутузов“.

comment 0
visibility 899
вода

Горна баня и Симеоново-север започват седмицата без вода

Планови ремонти по мрежата на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата в някои части на столицата на 22 юли, понеделник. Заради превключване на уличен водопровод на ул. 646 кв. „Горна баня“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. "Дон“ от ул. 646 до ул. „Лозище“, ул. 646 от ул. „Дон“ до ул. „Орхидея“ и част от местност „Подлозище“ Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Света Мария Магдалена“ вилна зона „Симеоново - север“, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Света Мария Магдалена“, ул. 82, ул. 83, ул. 85, ул. „Шумако“ ул. 82 от №7 до ул. „Света Мария Магдалена“ ул. 83 от №1 до №4А Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на ул. „Света Мария Магдалена“ ъгъла с ул. 82.

comment 0
visibility 1048
автобуси

Автобуси 111 и 314 с нови маршрути заради ремонта на ул. "Витошки камбани"

Разширението на ул. "Витошки камбани" внася доста изменения в трафика на автомобилите и колите на градския транспорт, които ползват Софийския околовръстен път, съобщават от Столична община. Измененията влизат в сила от днес и ще продължат до 22 юли. Забранява се влизането на коли през кръговото кръстовище: ул.„Рачо Петков Казанджията" - южно локално пътно платно на Софийски околовръстен път.Изменения има и в трасето на автобус 111. Те ще продължат до полунощ на 22 юли. - в посока към ж.к. Младост 1: преди ул. „Рачо Петков Казанджията" наляво по източната пътна връзка на бул. „Александър Малинов", по централното пътно платно на бул.„Александър Малинов" и след кръстовището бул. „Александър Малинов" - ул.„Самара" по маршрута си; - в посока към ж.к. „Люлин 1, 2": по променения маршрут между ул. „Самара" и Околовръстен път /след кръстовище бул. „Александър Малинов" – ул. „Самара" направо по централното пътно платно на бул. „Александър Малинов", надясно по крайна дясна пътна връзка на бул. „Александър Малинов" към Околовръстен път, по Околовръстен път. Заради разширението още един автобус ще има променено разписание- 314. - в посока към с. Бистрица: от ж.к. „Младост 1" по маршрута до кръстовище бул. „Александър Малинов" – ул. „Самара", направо по централното пътно платно на бул. „Александър Малинов", надясно по крайна дясна пътна връзка на бул. „Александър Малинов" към Околовръстен път, по северното локално пътно платно на Околовръстен път до кръговото кръстовище на Околовръстен път на бул. „Св. Климент Охридски" - ул. „Бистришко шосе", по ул.„Бистришко шосе" и след кръстовище ул.„Бистришко шосе" - ул.„Рачо Петков Казанджията" по маршрута си; - в посока към ж.к. Младост 1: от с. Бистрица по маршрута до кръстовище ул. „Бистришко шосе" - ул. „Рачо Петков Казанджията", по ул. „Бистришко шосе", по южния локал на Околовръстен път и преди ул.„Рачо Петков Казанджията" по източната пътна връзка на бул.„Александър Малинов", по централното пътно платно на бул.„Александър Малинов", надясно по ул.„Самара" и по маршрута си. Закриват се спирки: - с код 2624 „Резиденшъл парк София" за автобусна линия № 111; - с код 2649 „Местност Камбаните" за автобусни линии №№ 111 и 314; - с код 2491 „МЕТРОСТАНЦИЯ БИЗНЕС ПАРК" само за автобусни линии №№ 111 и 314 (остава действаща за А 413); - временната спирка с код 6511 „Кино Арена II" само за автобусна линия № 314 в посока с. Бистрица (остава действаща за А 413); - двупосочна с кодове 2650 и 2651 „Ул. Рачо Петков Казанджията" за автобусна линия № 314; - двупосочна с кодове 2652 и 2653 „Ж.к. София парк" за автобусна линия № 314; - двупосочна с кодове 6429 и 6264 „Бистришко шосе" за автобусна линия № 314. Разкрива се временна спирка с код 6514 „Рачо Петков - Казанджията" в южния локал на Околовръстен път на 100 метра преди ул. „Рачо Петков Казанджията" (преди левия завой към източната пътна връзка на бул. „Александър Малинов") в посока ж.к. „Младост 1", за автобусни линии №№ 111 и 314.          

comment 0
visibility 622
ремонти

"Овча купел "1 без топла вода заради ремонти на "Топлофикация София"

Заради извършване на профилактика и ремонти ще бъде прекъсната топлата вода в квартал "Овча купел "1. Това съобщават от "Топлофикация София" ЕАД. Неудобството за хората ще започне от 00.00 часа на 1 август 2019 г. и ще продължи до 24.00 часа на 15 август 2019 г. Ето и кои сгради ще бъдат засегнати: блокове №№ 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 8, 65, 601 - 612 (включително) ул. „Буземска” № 13 (бл. 3), № 15 (бл. 2), № 17 (бл. 1); ул. „Народно хоро” № 34 и № 35, ул. „662” № 5, ул. „663” № 2, БК „Горна Баня” - ул. „Месечинка” № 8;

comment 0
visibility 323
жилищна сграда

Повечето от сградите в София се нуждаят от ремонт

Голяма част от сградите в София се нуждаят от някакъв ремонт. Това е факт и проблемът се задълбочава, каза Стоян Банков, професионален домоуправител, пред Bulgaria ON AIR. Банков смята, че трябва да се вземат спешни мерки по този въпрос. Той предлага да бъде изготвена карта на сградите в страната. Трябва да се следват определени стъпки и да се поеме отговорност от собствениците. Държавата също трябва да съдейства, за да има максимално добри резултати. Масово се шири безхаберие сред собствениците на имоти. Проблемите, свързани с етажната собственост, идва от невъзможността да се стигне до разбирателство между съседите за нужните ремонти по сградата. В същото време Законът за управление на етажната собственост не винаги помага в планирането на ремонтите в жилищните сгради и разрешаването на междусъседските проблеми.

comment 0
visibility 2094
вода

Без вода остават в Центъра, Овча купел 1 и Изток

Планови ремонти на „Софийска вода“ ще предизвикат спиране на водата в някои столични райони на 18 юли, четвъртък. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение и пожарен хидрант на бул. „Президент Линкълн“ жк. „Овча купел“ 1, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на бул. „Президент Линкълн“ от ул. „Промишлена“ до бул.“Монтевидео“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Самоков“ жк. „Изток“, от 09:30 до 20:30 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Д-р Стамен Григоров“, по ул. „Тарас Шевченко“ от ул. “Самоков“ до ул.“Антон П. Чехов“ ул. „Чарлз Дарвин“ №13, №15, №17 Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Хан Аспарух“ Център, от 09:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Хан Аспарух“ от ул. „Ангел Кънчев“ до ул.“Георги С. Раковски“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Отец Генадий“ кв. „Драгалевци“, от 10:00 до 18:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Наум“, ул. „Свети Горазд“, ул. „Ябълкова градина“, ул. „Отец Генадий“ Заради монтаж на пожарен хидрант на ул. „Летоструй“ местност „Бели брег“ гр. Банкя, от 10:00 до 17:00 ч. спират водата на  живеещите в района на: ул. „Летоструй“ от ул. „Бели брег“ до края на улицата ул. „Елин Пелин“, ул. „Сердика“, ул. „Кипарис“ Заради монтаж на пожарен хидрант на ул. „Георги Бенковски“ с. Лозен, от 13:00 до 21:00 ч. спират водата на живеещите в района на: ул. „Георги Бенковски “, ул. „Масларица“, ул. „Св. Спас“, ул. „Могила“ Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Пролет“ кв. „Бояна“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на ул. „Пролет“.  

comment 0
visibility 661
ремонти

Ремонт променя маршрутите на автобуси 111 и 260 (СНИМКИ)

Ремонтни дейности в локалното пътно платно на бул. "Никола Петков" променят движението на автобусите с номера 111 и 260, съобщават от Столична община. Изменението важи за отсечката от ул. "Любляна" до бул. "Цар Борис III". Заради извършващите се дейности колите на градския транспорт се движат по основното пътно платно.  

comment 0
visibility 548
вода

Драгалевци, Васил Левски и Калфин дол остават без вода

Планови ремонти на „Софийска вода“ ще причинят спиране на водата в някои столични райони на 17 юли, сряда. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Големи дол“ вилна зона „Калфин дол“, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: вилна зона „Бункера“, вилна зона „Калфин дол“, вилна зона „Шумака“, жк. „Терасите“ Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Любен Каравелов“ с. Казичене, от 10:00 до 18:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Любен Каравелов“, ул. Мито Войнишки“, ул. „Никола Петков“, ул. „Цар Борис III“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Eделвайс“ с. Мировяне, от 09:30 до 19:30 ч. ще спре водата на  живеещите в района на: ул. „Чавдар войвода“, ул. „Парашутист“, ул. „Канала“, ул. „Еделвайс“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Баба Тонка“ кв. „Васил Левски“, от 09:30 до 16:30 ч. ще спре водоподаването на живеещите в района на ул. „Баба Тонка“ от ул. „Велбъжд“ до ул.“Летоструй“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Хмел“ кв. „Драгалевци“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Хмел“. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Доброславско шосе“ с. Доброславци, от 09:00 до 18:00 ч. спират водата на живеещите в района на: ул. „Липа“ –бивш стопански двор ул. „Градина“ от ул. „Бунтовник“ до ул. „Житенски път“ ул. „Царско село“  

comment 0
visibility 2738
вода

Овча купел, Челопечене и Банишора започват седмицата без вода

„Софийска вода“ предприема планови ремонти по водопроводната си мрежа на 15 юли, понеделник, което ще предизвика временно спиране на водоподаването в някои столични райони. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Маестро Кънев“ жк. „Овча купел“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Маестро Кънев“ от ул. „697“ до ул. „688“ ул. „Рождество“ от ул. „Камелия“ до ул. „Маестро Кънев“ ул. „688“ от ул. „Камелия“ до ул. „Маестро Кънев“   Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Йордан Димчев“ кв. „Челопечене“, от 09:00 до 16:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. "Йордан Димчев", ул. "Петър Стойнов", ул. "Стари Искър", ул. "Лъката". Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Струга“ жк. „Банишора“, от 09:30 до 18:30 ч. ще спре водоподаването на живеещите в района на: ул. „Струга“ от „бул. Княгиня Мария Луиза“ до бул. „Христо Ботев“ бул. „Христо Ботев“ от ул. „Струга“ до „бул. Княгиня Мария Луиза“ - четни номера.  

comment 0
visibility 7630
Планирани прекъсвания на ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в София от 15 до 19 юли

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 юли 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община Банкя   На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Железничарска 4, 8, 2, 12, 14, 4а, 20, 9, 6, 18, 28, 10, 5, 14а, 1, 7, 3, 24, Зора 3, 2а, 1, 2, 3а, Искра 3, 2, 7, №7, 1, 2б, 5, 2а, Кос 3, Кукувица 11, 5а, 8, 5, 7, 4, 2, 9, 6, 3, Рила 44, 30, 13, 11, 42, 1а, 24а УПИ 18-1362 Кв.13. В.З. Банкя, 8, 9, 40, 46, 20, 24а, 34, 22а, 32, 16, 36, 38, 24, 7, Средна Гора 20, 31, 16, 22а, 34, 28, 38, 20а, 49, 47, 18, 22, 29, 33а, 24, 16а, 35-А, 36, 37, 35, 35а, 26, 39, 16б, 30, Цар Симеон 86а На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Иваняне: Богданов Дол 1 На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Гео Милев 21, 17, 11, 20, 34, 38, 19, 22, 23, 36, 24, Ропотамо 40, 31, 27, 36, 29, 30, 38, 21, 32, 19, 25, Руй 8, 1а, 1, 2а, 2, 4, Сакар/Чевена Звезда/ 1, 11, 6, 3, 4, 2, 5, Тинтява/Сърп и Чук/ 9, 9а, 8а, 12, 8, 11, 7, 17, 11а, 15, 10, Търнов Рид/Партизанска/ 12, 32, 19, 10, 25, 11, 28, 20, 5, 17, 22, 21, 34, 8, 18в, 13, 1, 6, 18, 15, 16, 18а, 30, 4, 3, 34а, 14, 9, 23, УПИ ХІ-519, Кв.4, Цар Симеон 65, 63, 53, 88, 57, 78, 80, 78а, 59а, 80а, 61, 69, 67, 67б, 71, 82, 55 На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Бели Брег УПИ XVІ-5029 Кв.11, Строеж, Боримечката 1, 3, 13, 13а, 2, 8, 18, 5, 20, 12а, 11а, 11, 22, 16, 15, 10, 4, 23, 14, 12, Бреза 5, 3, 1а, 1, 4б, 4, Бряст 6, 1, 7, 3, 9, 5, 4, Варна 218г, 167, 152, 176, 184, 160, 155в, 186, 152, 200а, 135, 154, 133, 147, 202, 151а, 216, 155е, 172, 150а, 170, 200, 212а, 127, 131, 143, 155ж, 141, 142, 174, 129а, 198, 155д, 146, 117, 180, 129, 166а, 133а, 155г, 208а, 135а, 156, 178, 182, 148, 159, 208, 194, 125, 149, 196, 210, 212, 192, 145, 188, 206, 160а, 159а, 150, 190, 198а, 155, 204, 214, 151, 158, 119, 153, 167а, 218, 163, 161, 222 Кв. Вердикал УПИ Vіі-37, Кв.31, 218а, 165, 179, 167, 171, 175, 173, 220, 230, 177, 228, 226, 169, Вердикалска Река 1 Под Църквата, Върба 6, 4, 10, 8, 13, Георги Бенковски 2а УПИ ХV-2164, Кв.59, Димитровград 15, 2, 17, 9, 5, Елин Пелин 6а, 2, 8а, 10, 10а, 8, 6, 8б, Камчия/25-та/ 10, 7, 25, 23, 5, 19, 11, 4, 9, 21, 18, 1, Карамфил 13, 5, 2, 3а, 9, 12, 15, 7, 8, 10, 6, 4, 3, 1, Кв. Вердикал УПИ V-385а Кв.22, Кв.Вердикал ПИ 02659.2196.2013, Кипарис/Димитровград/ 19, 3, 11а, 23, 24, 11, 7, 1, 15а, Летоструй/Антон Иванов/ 7, 10, 12, Липа 1, 3, 7, 1а, 3а, УПИ 11-324 А Кв.10, Малина 6, 15, 4, 7, 6а, 8, 13, 5, 9, 1, 3, №6, 2, Методи Иванов 2, 6, 27, 20, 9а, 16а, 1, 14, 11, 7, 19, 3, 10, 17, 22, 12, 4, 29, 30, 24, 21, 25, 5, 9, 31, 16, 13, 15, 51, 36, 38, 49, 42а, 37а, 53, 30, 52, 32, 40, 41, 40а, 46, 44, 37, 61, 34, 48, 50, 39, 47, 45, 43, Окол 2а, 4, 6, О Няма Номер, 10, 8, 4а, Орех 2, 8а, 4, Фургон, 6, 8, Перуника/Х Конгрес на Бкп/ 2, Петър Никифоров 8, 7, 3а, 10 УПИ 7-513 Кв.38, 18, 4 Кв.Вердикал, 6, 13, 1, 5б, 2, 15, 3, 5, 20, 10, 14, Мест.Кошарите, 12, 5а, 4, 9, ПИ 02659.2196, Плиска/Перуника/ 3, 2, Нежил.Сграда, 4, 2б, 1, Пожаревски път 17, 5, 15а, 8, 13, 6, 4, 3 къща, 1, 9, 15, 7, Райко Даскалов 55а, 55, Имот 259-22, 32, 22б, 34, 29, 30, 51, 41, 27, 42в, 42, 21, 44а, 33, 26а, 23, 22а, Над Улицата-Метален Склад, 26, 28, 24, 39 УПИ Vі-340 Кв.9, 35, 53, 40, 57а, 44, 22, 46, 19, 5, 17, 12, 1, 3, Черква, 8а, 14, 20а, 20, 10, 21, 4, 13, 11, 6, 10а, 23, къща, 19, 2, 7, 16, 15, 7а, 8, 18, Родолюбие, Родолюбие/27-ма/ 5, 2а, 3а, 28а, 1, 3б, 30, 3, 8, 14, 2 Село Вердикал-Селско Стоп, 18, 4, 31, 6, 12, 7, 2, Ручей 29, 4а, 23а, 24, 27, 1, 37, 26, 23 М.Кв.Вердикал, 22, 7, 33, 14, 35, 3, 15, 21, 16, 25, 9, 18, 19, 20, 11, 43, 1 Кв. Изгрев, 39а, 12, 17, 2, 48, 10, 4, 6, 46, 5, 8, Свилен Миланов Реката, Сердика 16, 3, 1, 6, 13, 1а, 5, 17, 14, 15, 7, 12, 9, 11, 8, Скакач 15, 9, 1, 11, 13, О, 3, Слънчев Бряг 60, 33, 60а, 46, 64а, 50, 66, 62а, Слънчев Бряг - Боримечка, 48а, 52, 68, 64, 70, 23, 56, 48, 62, 27, 70а, 25, 72, Стефан Стамболов/Будишин/ Над Бензиностанцията, 214, Стръмна 5, 2, 7, 4, 8, 14, Реката, 10, 9, 3, Тунджа/Газибарска/ 4, 2а, 5, 3, 7, 1а, УПИ III - 3015, Кв. 27, УПИ I-3008 М.Бели Брег, УПИ I-83, Кв.21, УПИ VII-3015, Кв.27 М.Бели Брег, УПИ -XII-52, Хумата 8, 6, 10, 12, 4, Язовирски път 2, 5, 6, 7, 8, 7 къща, 8 къща, 3а, Янтра/Язовирка/ 16, 2, 8в, ПИ 0659, 2196, 2212 На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Иваняне: 32216.2310.68 ул.Летоструй; ул. Елин Пелин На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: София Складови Помещ.УПИ Кв.13, Строителство Община Витоша   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина ІІ, 14, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв.3, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, В.З. Бункера 15, Вила, Копринка 19 В.З.Бункера, Луда Река /В.З. Малинова Долина/ 2, М.Бункера УПИ V170 Кв.18, Малинова Долина 5 М.Бункера, ул.5-та, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв.3, М.Бункера 20 На 15.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Народен Певец 8 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: В.З.Бункера, ул.Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв.4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: Асанова Чешма Вила, В.З.Приплат, М.Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, местност Герена Вила, Манастир, местност Кладенеца В.З.Приплат, местност Св.Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XxV-26, Кв.3, Чехълче 5 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Панчарево: Иглика/8-ма/ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв.76 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва М.Бункера Кв.20, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 18, 13, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 77, 52, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв.20, XIV-34, 134, Кв.4. М.Бункера, Идент.04234.6907.1629, Бистришко Шосе Бункера УПИ Vі Кв.20, 103, №42, 69, В.З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн.В.З.Бункера, Местн.В.Збункера, УПИ I - 607, Кв.15а, Юрушка Църква 24 На 17.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч./ - София: 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В.З.Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж.К.Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Бистришко Шосе 92, №91, Луда Река 8 В.З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, ул. Широки път, УПИ XxVI-3212, Кв.9 ул.Широки път №14 На 17.07.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/ 13 В.З.С- Во - Север, 74-та 45, 36, 47, 34, 76-та 34, 36, 3в, 32, 78-ма /Кв.Симеоново/ 34, 83-та /Кв.Симеоново/ 21, 19а, 13, 10, 5, 2, 16, 4, 4а, 1, 3, 19, 84-та /В.З. Симеоново Север/ 3, 9, 5, 5 къща А, 1, 6, 12, 10, 4, 5 къща Б, 7, 2, 8, 85-та /В.З. Симеоново Север/ 2а, 14, 4, 10, 2, 7, 12, 1, 6, 13, 3, 9, 16, 11, 15, 5, 86-та /Кв.Симеоново/ 11, 5, 3, 8, 4, 9, 6, 2, 88-ма /Кв.Симеоново/ 4, 5, Кв.67 Стр.Табло, 1, 6, 2, 3, В.З. Симеоново-Север, В.З.Симеоново Север УПИ II-124 Кв.47, В.З.Симеоново-Север УПИ V-593 Кв.67, Неофит Хилендарски 26, Света Магдалина 60, 61, 55, 70, 67, 73, 59-61, 76, 57, 53, 68, 64, 52, 65, 63, 58, ул.Шумака, 59, 56, 54, 66, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, Шумако / Симеоново 31 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв.11 М.Малинова Долина-Герена На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 13-та /Ж.К.Бункера/ 10, 16-та /В.З.Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж.К.Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв.8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/ 5, 25-та /Ж.К.Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж.К.Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж.К.Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж.К.Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж.К.Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж.К.Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 9, VIII-581, Кв.10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В.З. Бункера Вила, Разширение/, Вз.Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв.11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв.12/Ул.Луда Река 12 На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 16-та /В.З.Малинова Долина/ 4, 29-та 39, 62, Вила, 34, 27, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 36, В.З. Бункера П-Л 909 На 19.07.2019 г. /14:00 - 16:15 ч./ - София: Буката 6, 5, 2, 4, 1, 3, Венец 15, 4а, 8, 12, 16, 14, 12, 5, 6а, 13, 6, 1, 8, 7, 17, 19, 9, 11, 18, 10, Витошки Езера 2, 2а, Каменица 20, 18, 28, 35, 27, 37, 12, 29, 26, 30, 13, 15, 17, 16, 33, 21, 14, 31, 24, 25, 23, 28а, 19, 22, Китка 1а, 5, Китка/Д.Пасков, 10, 9, 2а, 4, 7, 8, 6, 2, 1, 3, 11, Крайречна 14, 17, 12, 15а, 14а, 10, М-Т Кв.Симеоново УПИ III-Озеленяване, Кв.12, Момина Сълза / Кв.Симеоново 12, 9, 15, 10, 1, 5, 17, 15а, 12а, 14, 8а, 7, 16, 8, 19, Панорама 7, Прека Поляна 8, Проф. Димитър Пасков №9, Симеоново УПИ XIV-649, Кв.30, Симеоновско Шосе 205-207 Сграда 2, 205-207 Сграда 1, 326, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 168, 180, Т/П, 217, 174, 176а, 211, 213, 215, 1, 170, 215а, 205, 176, 166 Т Вент, 219а, 318, 201, 219, 203, 166, УПИ I-, Кв.34, Шумако / Симеоново 6, 2, 4, 1, 7 Община Връбница   На 17.07.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 58, 41, 39, 58 Павилион, 35 Р-Н Връбница, 35, 41 Бивше Ткзс - Складова База, 51, В Стопански Двор, М.Магараница, ПИ 49206.2667.36, Руйни Води Склад За Хранителни Стоки, УПИ VIII-655, 656 На 17.07.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Марекс 2 Оод Строеж На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Житен, Общ. Столична: 025005, 029017, 20-та Цех За Производство на Мебели, Ткзс, Възрожденска 9, №3, Доброславски път/9та/ Зелена Градина, Житница/Пролетарска Победа/ 38, 49а, 50, Стопански Двор, 42 А, 51, 30, 39, Помпа, 77а, 45, 64, 36, 32, 60, 47, 55, 40, Квартал Аметица Зем.Земя, 33а, Стопанска Двор, 48, 49, 58, 60а, 34, 39а, 41, Стоп. Двор- Помпа, 56, 44, 53, 10, 57, 54, 37, 61, 32а, 43, Здравец/19та/ 4, 10, 8, 1, 3, 6, 2, 5, Златен Клас/25та/ 1а, 5, 3, Калоян/2ра/ 27, 19, 23, 2, 30, 25, 21, Костинбродски път/21ва/ 18, 4, 6, 2, 16, 8, 14, Крива Река/16та/ 2е, 14, 33, 23, 25, 12, 35, 2, 11, 21, 6, 37, 41, 13, 39, 31, 15, 17, 29, 8, 16, 18, 10, 20, 45, Липа/11та/ 15, 10, 23, 14, 17, 12, 21, Мак/22ра/ 8, 7, 1, 2, 3, 4, 6, 10, Минзухар/15та/ 2, 4, Врем.Ел.Захр.За Фургон, Могила №4, Могила/27ма/ 3, 5, Равнище/14та/ 8, 8а, 3, 4, 7, 12, 1, 6, УПИ II-550, Кв.31а, Р-Н Нови Искър, УПИ XVII-289, Кв.23 На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Житница На 19.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Алеко Константинов/Васил Го 18, 12, 11, 16, 10, 17, 15, 13, 10а, 14, Еделвайс/2/ 9а, 6, 2б, 7, О, 2, 8, Ивайло 2, Иван Вазов 41, 19, 45, 28, 43, 23, 49, 24, 47, 4, 13, 15, Мичур 88, 76, 81, 84a, 80, 25, 55, 51, 72, 86, 78, 68, 68a, 49, 53, Мичур, УПИ I-611, Кв.23, Момина Сълза/13/ 20, 19, 22, 24, 26, Росна Китка/31/ 4, 26, 9, 11, 25, УПИ І-10714 Кв.14а, 25а, 12, 5, 18, 20, 15, 22, 10, 13, 3, 2, 17, Хайдутин/11/ 6, 1, 2, 3, 4 На 19.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: УПИ - Мрамор Община Възраждане   На 20.07.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - София: Александър Стамболийски 73, Бул.Ал.Стамболийски ТП Бнб 3 Община Изгрев   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132- Ра Изгрев 18, 14, 15, Г.М. Димитров 62, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Ж. Кюри Номер 21, 20, 69, 46а, 44, 48, Методи Попов Номер 13, Незабравка Блок 315, Номер 33, Пиер Дегейтър 4, 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 80, 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Фредерик Жолио Кюри Бл.89 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132-ра /Изгрев 14, 15, 18, Г.М.Димитров 62,, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Жолио Кюри Номер 21, 20, 69, 46а, 44, 48, Блок 302, 303, 312, 313, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов 13, Незабравка Блок 315, Пиер Дегейтър 4, 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132-ра/Изгрев Номер 18, 14, 15, Г.М. Димитров 62, Г.М.Димитров 62, 14, №62, 62, 62, 62 62, 58, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Ж. Кюри Блок 302, 303, Номер 20, Блок 312, 313, Номер 46а, 44, 48, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов Номер 13, Блок3, Незабравка Блок 315, Никола Габровски 61, Парфюмерия, Павилион, 31б, Хран. Стоки, Павилион За Цветя, Павилион За Бърза Закуска, С / У Г-3 Павилион, До Бл 33, Пиер Дегейтър 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311 Номер 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132/ Изгрев Номер 18, 14, 15, Г.М.Димитров 62, Гагарин Блок 65а, Дегейтър Номер 4, 6, 6-8, 10б, Дианабад Блок 41, 38,, Ж. Кюри Блок 302, 303, Номер 20, 44, 46а, 48, Блок 312, 313, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов Блок 3, Незабравка Номер 33, Блок 315, Никола Габровски 61, Парфюмерия, Павилион, 31б, Хран. Стоки, Павилион За Цветя, Павилион За Бърза Закуска, С / У Г-3 Павилион, До Бл 33, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 60, 70, Тарас Шевченко Блок 204 Община Илинден   На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Пловдив 20, 20, Света Троица/Вълчо Иванов/ 364, 354, 354, 354а, ТП До 354, 357 Община Искър   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба 1 Бл.105 Община Красно Село   На 17.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Лагера Бл. 60, Акад.Иван Евстратиев Гешов 24, 24-26, 26, Пиърс Омахони/Ева Волицер/ 2-4,, 6, 8, 10-14, 3, 5, 7 На 15.07.2019 г. /08:00 - 13:31 ч./ - София: Македония 20 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.3 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.2, Бл.108а Вх.А, Б На 16.07.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Гебедже 2, Житница 8, Кюстенджа 4, Лагера, Съвет на Европа/Черна Вода/ 25, Хайдушка Поляна 57-59, 18, 20 1, 57, 20 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/. Бл.102 Вх.А, Риккардо Ваккарини Бл.5, Бл.7 Вх.А, Б На 17.07.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Житница 9б, 11, 7, 9, Лагера Бл. 38 Вх. А и Б, Бл. 39 Вх. А и Б, Хайдушка Поляна 24, 22 На 18.07.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София: Лагера Бл. 24, Бл. 25, Ц.Д.Г. 114, Бл. 17, Бл. 18, Бл. 26, Цар Борис III/Девети Септ. 54 A На 18.07.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Баба Илийца Бл.1; Бл.2 ;, Балчик 18, Хайдушка Поляна № 10-12; № 7 Бл.84 Вх.Б и Вх.В; № 10-12; Бл.8 На 19.07.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Даскал Манол 16, 15, №12, 12, 13, Добрила 1, Ж.К. Крива Река Бл.9, 10 и Бл. 11;, Райко Жинзифов 11, 10, 20, Яков Крайков/Макаренко/ 15 На 19.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Богдановец От № 8 До № 20, Даскал Манол № 18, Захари Круша № 2 -10;, Феликс Каниц 2, 4, 8, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20 и 21, Яков Крайков/Макаренко/ № 16 19-То Соу, 18 и 20, 27 Вх А, Б, В, Г, Д, Е и Ж Община Кремиковци   На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горни Богров: 16448.7776.54, XVIII-324, 321, Кв.18, Александър Стамболийски 3, 1, Площада, 4, 9, 7, 1, 5, 2, 1, Асен Златаров 1а, 2, 5, 15, 9, 1, 6 А, 8, 11, 7, 12 А, 6, 12б, 12 Б, 4, 12, 3, 10, Ботунски път 1а, 5, 1, 2, 3, Васил Левски 10, 3, 8, 13а, 19, 19а, 21, 16, 23, Манастира, 17, 4, 18, 5, 14, 25, 15, 1, 9, 13, 11, 31, 37, 28, 43а, 12, 22, 20, 36, 24, 35, 47, 51, 43, 41, 39, 26, 33, 32, 30, 29, 45, Здравец 9, 28, 15, 26, 1, 13, 5, 13а, 17, 7, 11, 3, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, 8, Кладенците 7, 7а, 9, 3, 1, Люлин/Лиляна Димитрова/ 5, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 12, 10, 7, 8а, 4, М. Шабаница ПИ 16448.7742.32, М.Шабаница, ПИ 16448.7721.566, Мест.Кучешки Кладенци, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата 6, 4, 3, 5, 2, 1, Местн.Долна махала М.Горни Богров УПИ Vіі-285, 3, 10, 6, 12, 4, 8, Местн.Кръста 5, 2, 1, Морава/Георги Димитров/ 7а9, 10, 9, 6, 8, 1, 5, 13, 3, 2, 15, 12, 7, 9, 20, 16, 34, 26, 30, 18, 28, 17, 24, 12, 32, 22, Мургаш 2, 8, 6, 4, 10, Мусала/Васил Коларов/ 1, 3, 4, Незабравка 34, 5, 2а, 6, 1, 3, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 9, 8, 3, 7, 5, Обреща 3, 1, 5, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб, 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, 11, 20, 12, 10, 16, 14, 15, 8, 18, 7, 13, 9, 9, Рибарица 1, 2, 3 А, 3, 3 Б, 5, Стара Планина/Ганчо Шопа/ 2, 1, 5, 7, 4, 3, 14, 10, 6, 16, 12, 9, 11, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 8, 6, 20, 22, 18, 17, 16, 15, 11, 12, 13, 5, 7, 14, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, 9а, 11, 6, 7а, 4, 10, 7, 8, 9, Трайчо Костов 2, 6, 14, 8, 7, 3, 5, 12, 10, 36, Трети Март/9 Септември/ 9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, 61, 32, 63, 28, 67, 51, 53, 36, 65, 30, 55, 59, 57, 34, 49, 24, 18, 45, Общ. Кремиковци, 47, 35, 41, 37, 29, 26, 14, 31, 39, 43, 22, 20, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Х-493, Кв.42, Идент.16448.7721.546, Хан Богров Читалище, Хемус 1, 3, 5, ПИ 553, Хемус, Идент.16448.7721.801, Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, 14, 18, 31, 23, 11, 25, 12, 5, 30, 34, 3, 17, 21, 8, 28, 15, 10, 9, 19, 6, 27, 26, 13, 7, 4, 16, 36, 35, 22, 37, 70, 67, 68, 71, 63, 66, 69, 65, 64, 56а, 55, 56, 59, 54, 53, 58, 61, 57, 60, Чавдар 9, 11, 3, 4, 13, 6, 2, 5, 7, 2а, 1, Черковна/Мироско Райчев/ 18, 11, 13 А, 10, 13, 20а, 20, 2, Черква, 14, 21, 12, 3, 8, 22, 5, 15, 6, 19, 19 А, 17, 16, 23, 4, 1, 24, Шабаница 36, 21, 23а, 38, 27, 25, 40, 23, 10, 17, 30, 6, 15а, 19, ПИ 10023 Кв.Б-4 11-5, 1, 32, 22, 26, 20, 24, 18, 30a, 36-28, 8, 42-34, 15, 4, 16, 28, 12, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Вировете, Р-Н Кремиковци, Жак Дюкло 69, 59, М.Вировете, Чепинско Шосе 50, 58, 34, 36, 52, 30, 33, 48, 2, 44, П-Л 014006, 32а, 54, 56, 46, 32, 41, 37 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1 1, 54, 51а, 109, 59, 69, 111, 91, 62, 47, 105, 84, 66, 55, 67, 90, 61, 68, 103, 58, 79, 53, 75, 51, 86, 87, 107, 113, 48, 46, 77, 52, 101, 70, 57, 56, 64, 73, 60, 93, 50, 78, 49, 76, 88, 7, Помпа До ул.1-ва №17, 74, 68, Манастир, 10, 14, 1, на Разклона, До Бензиностанцията, 9, 11, Помпа, 6, 7, 4, 5, 12, Пазар Животни, 1, 36, 28, 16, 20, 23, 41, 21, 39, 33, 18, 29, 37, 45, 40, 31, 43, 1, 27, 13, 44, 24, 42, 35, 25, 17, 43а, 1-ва 97, 10 9, 2, 6, 11, 3а, 13, 10, 15, 14, 5а, 1, 3, 7, 12, 16, № 21, 19, 14а, 11 6, 1, 16, 10, 5, 4, 7, 20, 3, 12, 18, 12 2, 3, 2а, 14, 19, 5, 12, 9, 13, 17, 11, №17, 4, 7, 6, 13 1, 3, 10, 8, 4, 6, 32, 38, 42, 13, 12, 7, 17, 15б, 24, 2а, 6, 14, 9, 8, 30, 20, 4, 10, 28, 15, 27, ПИ 22304.7891.241.1, 14 14, 23, 20, 12, 4, 19, 21, 11, 2, 1, 5, 10, 8, 7, 3, 18, 2/3, 6, 16, 15 33, 1, 36, 5, 24, 3, 31, 11, 38, 22, 37, 7, 20, 15, 19, 8, 18, 17, 19а, 9, 4, 6, 13, 2, 69, 76, 45а, 67, 49, 43, 44, 59, 74, 78, 64, 62, 52, 46, 48, 56, 66, 65, 72, 68, 47, 50, 45, 60, 16 9, 6, 7, 8, 18, 3, 1а, 1, 20, 15, 10, 4а, 28, 12, 4, 5, 24, 62, 57, 80, 70, 58, 47, 52, 76, 45, 55, 37, 78, 60, 82, 61, 66, 41, 35, 2, 2а, 22, 34, 25, ПИ 22304.7891.9821, 48, 46, 26, 54, 42, 30, 27, 38, 32, 28, ПИ Идент.22304.7891.9813, 68 Идент.22304.7891.678, 19, 2 278, 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 29, 24, 12, 11а УПИ ІІ-107, 108 Кв.4, 20 10, 4, 7, 8, 11, 2, 1, 3, 9, 6, 5, 14, 13, и 31ул, Кв.38, 21 1а, 8, 10, 11, 4, 9, 12, 1, 15, 7, 5, 24 21, 16, 15, 10, 39, 26, 18, 22, 1, 2, 12, 6, 9, 5, 14, 7, 25 5а, 5, 2, 6, 3, 10, 17, 14, 22, 16, 10а, 20, 19, 13, 26 9, 5, 3, 7, 2, 4, 9, 27 2, 7, 3, 28 3, 7, 4, 2, 10, 8, 12, 16, 1, 20, 14, 22, 26, 29 3, 7, 1, 4, 2, 3 3, 1, 21, 37, 2, 17, 27, 39а, 35, 33, 15, 39, 4, 21, 13, 11, 19, 23, 29 А, 31 3, 18, 27, 16, 31, 20, 22, 25, 33, 34, 13, №14, 1, Помпа, Парц.40, 24, 17, 26, 21, 29, 33 3, 35 12, 18, 2, 28а, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24, 19, 11, 5, 37, 31, 41, 17, 15, 23, 39, 21, 3, 27, Помпа, 33, 7, 1, Кв.4, 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4, 37 10, Строителство на Ограда, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5, 38 5а, 8, 4, 10, 5, 3, 1, 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, Помпа, 15, 6, 12, 4 7, 1, 5, 3, 9, 3а, 4, 16, 16а, 32, 18, 14, 22, 28, 26, 12, 20, 30, 24, 40 9, 39 До Склада, 1, 1а, 11, 7, 41 4, 2, 1а, 10, 1, 5 2, 6, 4, 32, 39, 24, 20, 22, 3, 20а, 40, 34, 16, 44, 42, 46, 7 6, 7, 2, 16, 4, 18, 12, 13, 1, 8, 20, 10, 14, 8 5, 1, 7, 2, 3, 10, 9, 12, 13, 9 4, 1, 7, 8, 3, 2, I-642, Кв.44, Іх-356 Кв.18, №692, Кв.Б-2-91а Землището на С.Долни Богров, Стопански Двор Чочая, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ IV-376 Кв.28, УПИ ІХ, Кв.24 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 31, 59, 12-та/Враждебна/ 3, Ботевградско Шосе/Мизия/ 555 Помпа, 695, Долни Богров, Пл.31 и 32, 346 М.Враждебна Имот 266/16, Долна махала 2, Долни Богров ул.9 -2, Стоп.Двор, Сметището, 24 ул.5-та, ул.31, 1 Ткзс, УПИ 691, УПИ 70006 М. Кориите, Скл. База, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци 15 Д. Богров ул.40, Долни Богров М. Герена, Незабравка 2, Стефан Киров 6, Чавдар 1, Чепинско Шосе 15 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Яна: Безименна На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Г.Богров Цех Паркет На 16.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Хан Богров 22 Община Младост   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3 Блок 375 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1 2, Младост 2 2 На 16.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 443, 451, 442, До Бл.444, 444 На 17.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 428, До 422, 430, 428, ТП До 430 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 До Бл.405, Фантастико, ТП С/У 405, 407, 405, Супер Бл.409, Пред М-Н Фантастико, До Супера, 405, 405 До, ул.Ал.Паскалев Срещу Фантастико На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Горубляне Блок 42 Вх Г Община Надежда   На 16.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Ломско Шосе Имот Пл.№136 На 17.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Майор Дим.Думбалаков/Физкул 29-31, Панега 17 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Жорж Дантон 9, Теодор Теодоров/Св.Бъдеще/ 2 Община Нови Искър   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Войнеговци: 11884.5588.83, 538, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци Клон В Ст.87, Клон В Ст.35, Клон В Ст.81, Клон В Ст.44, Клон Е Ст.25, Клон В Ст.119, Клон В Ст.78, Клон В Ст.112, Клон В Ст.95, УПИ ХхV-518, Клон В Ст.141, Клон Е Ст.33, Клон В Ст.124, Клон В Ст.99, Клон В Ст.146, Клон В Ст.115, Клон Е Ст.24, Клон В Ст.109, Клон В Ст.15, Клон В Ст.130, Клон В Ст.75, Клон Е Ст.26, Клон Е Ст.29, Клон В Ст.54, Клон В Ст.73, Клон В Ст.151, Клон В Ст.31, Клон В Ст.147, Клон В Ст.70, Клон В Ст.118, Клон В Ст.50, Клон В Ст.101, Клон В Ст.65, Клон В Ст.77, Клон В Ст.71, Клон Е Ст.41, Клон В Ст.21, Клон В Ст.52, Клон В Ст.84, Клон В Ст.36, Клон В Ст.33, Клон В Ст.67, Клон В Ст.129, Клон В Ст.98, Клон В Ст.51, Клон В Ст.53, Клон Е Ст.43, Клон В Ст.125, Клон Е Ст.28, Клон В, Клон В Ст.34, Клон В Ст.131, Клон В Ст.74, ПИ №588 Стълб В 112, Клон В Ст.47, Вила, къща, Клон Е Ст.47, Клон Е Ст.45, Клон В Ст.126, Клон В Ст.123, Клон В Ст.64, Клон В Ст.79, Клон В Ст.49, Клон В Ст.85, ПИ 297, Клон В Ст.116, Клон В Ст.92, Клон В Ст.143, Клон В Ст.122, Клон В Ст.86, Клон В Ст.146, Клон Е Ст.37, Клон В Ст.105, Клон В Ст.149, Клон В Ст.32, Клон В Ст.83, Клон Е Ст.44, Клон В Ст.63, Клон В Ст.145, Клон В Ст.150, Клон Е Ст.31, Клон Е Ст.36, Клон В Ст.117, Клон В Ст.48, Клон В Ст.148, Клон В Ст.132, Клон В Ст.120, Клон В Ст.22, Клон В Ст.121, Клон Е Ст.27, Клон Е Ст.30, Клон В Ст.91, 999 В.З. Русия, Клон В Ст.94, Клон В Ст.82, Кл.В С/У Ст.68, Клон В Ст.152, Клон Е Ст.32, Клон В Ст, Клон В Ст.104, Клон В Ст.72, Клон В Ст.108, Горска Поляна/Септември/ Стълб 117, Имот 526, Магарански Ливади 11884, Местн.Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, ПИ 11884.5957.31, ПИ 11884.9557.35.125, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, Пи312 И312, Стара Планина/Венче Найдено 10, УПИ I-406 Кв.16 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Искър: М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: В.З. Войняговци ПИ 11884.5957.39, В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1 На 15.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Световрачене: 65601.54561, Войнишки път 1, 1а, Дружба 2, 1, 6, 3, 4, 3 Ажб, Железопътна 66, 46, 62, 50, 72, 56, 40, 64, 54, 82, 72а, 38, 74, 68, 50, 76, 80, 82, 82, 78, Бивш Стоп. Двор, 44, Здравец 19, 27, 14, 15, 23, 21, 16, 37, 43, 29, 41, 31, 11, 39, 10, 25, 8, 13, 45, 20, 12, 35, 17, 18, 9, Кокиче 1, 4, 3, Липа 10, 4а, 1а, 7, 8, 6, 3, 9, 2, 5, 1, 4, Локорски път, М. Могилата Ж.П.Прелез, Македонска 10, 24, 12, 30, Младост/Вине Тодоров/ 18, Софийска/Иван Парев/ 70 Слкад Метали, 70 Склад, 57, 60 Общ. Нови Искър, 67а, 47, 65, 53, 55, 67, 49 Нови Искър, 61, 51, 63, 49, 69, Тракийска Могила 2, 7а, 5, 13, 3, 16, 18, 14, 9, 1, 2а, 11в, 4, 6, 1, УПИ -І-559 Кв.51 На 17.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Нови Искър: Варна 1, Вечерница/Аврора/ 31, 33, 37, Искърско Дефиле До Пощата, Искърско Дефиле Ъгъл Чавдар Воеводй, Курило, Ливадски път 4, 5, 3, 1, 6, 2, Малко Бърдо 16, 4, 6, 7, 10, 14, 12, 7а, 8, 3, 5, 1, Нов Живот 14, 12, Славейче 3, 1, Смагово/Прогрес/ 19, Търговска 1, 11, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 38, 24, 20, 36, 32, 22, 34, 30, 40, Явор 5, 1, 2, 9, 6, 11, 7, 3 На 17.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - София: Търговска 1 На 18.07.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Доброславци: Борова Гора 2, 5, 8, 6-8, 6, 1, 10, 7, Бригадирска 11, Валога 5, 1, 9, 7, Воденицата 2, 3, 6, 5, 4, 1, 7, Гардения 11, Доброславско Шосе/Гергин Ил 31, 29, 48, 50, 28, 44а, Здравец/Първан Пижов/ 27, 20, 10, 19а, 15 УПИ 8-511, Кв.16, 32, 34, 23, 19б, 18, ПИ 21662.4820.1053, 15, 19, 21, 3, 25, 17б, Космонавт 19, 6, 25, 2, 5, 18, 15, 20, 14, 3, 13, 23, 11, 5а, 12, 10, 1, 7, 9, 4, 8, 21, Летец 1, 18, 4a, 12, 2, 10, 5, 4, 3, 16, 0, 8, 14, М.У Полето, Имот № 102004, Масларска 1, 2, 6, Монова Могила/Симеон Ангелк 17, 15, 26, 18, 30, 14, 11, 20а, 22, 16, 28, 34, 19, 24, 13, 32, 9, Паметника 1, 5, 9, 7, 4, 6, Парашутист 3, 4, 5, 1, 10, 2, 6, 12, 16, Сълзица 13, 4, 8, 2, УПИ I-830, Кв. 52а, Ширината 9, 6, 2, 1, 5, 13, 4, 11, 8а, 8, 10, 12, Шумка/Борислав Занев/ 1, №6, 3, 2 На 18.07.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Нови Искър: Здравец 19 С.Доброславци На 18.07.2019 г. /10:45 - 11:15 ч./ - Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/ 10, 16, 9, 13, 12, 8, 15, 11, Бърдо 4, 8, 3, 13, 6, 5, 11, 7, 2, 1, 9, Доброславско Шосе/Гергин Ил 54, Житенски път 1, 4, 8, 2, 3, 6, 10, 5, Мегдана 2, 6, 1, Отава До ТП, 12, 4, 8а, 8, 20, 10, 2, 7, 6а, 16, 6, 3, Паметника 3, Панчовица/Станислав Василев 13, 4, 16, 1, 2, 10, 12, 5, 9, 7, 6, 3, 11, 14, Пешовица 9, 5, 17, 4, 2, 15, 13, 7, 11, 1, Първанова Чешма 8, 16, 1, 10, 11, 6, 13, 2, 3, Стадион 2, Типченица 2, 4, 1, 3, Уршак 5, 4, 17а, 12, 6, 7, 21, 27, 17, 9, 1, 15, 20, 8, 13, 15а, 21а, 3, 19, 18, Ширината 1 На 18.07.2019 г. /11:30 - 12:15 ч./ - Доброславци: Борова Гора 1, Бунтовник 11, 8, 2, 9, 4, 1, 10, Бял Камък 6, 7, 15, 10, 4, 8, 5, 2, 12, 9, Георги Велев 9, Градинарска УПИ 9-577 Кв.6, 13, 23, 19, 22, 15, ПИ 21662.4819.976, 9, 2, Житенски път 1, 7, 25, 31, 20, 13, 21, 14, 22, 12, 15, 8, 17, 23, 11, 19, 16, Ложев Дол 2, 3, 6, 10, 5, 4, 8, М.Геренчето, ПИ № 086031, 086045, М.Песоко, Могилка 4, 11, 6, 10, 5, 12, 7, 2, 9, 16, 14, 1, 3, Средорек 11 На 18.07.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Доброславци: V-824, 825, Бригадирска 5, 6, 4, 3, 7, Бяла Земя 4, 2, 1, Гелкова Падина/Стефан Петро 7, Временно Строително Табло, 3, 2, 11, 9, 4, 5, 6, 1, Градище 5, 8, 14, 6, 10, 1, 12, 4, 7, 3, Доброславско Шосе/Гергин Ил 7а, 17, 27, 2, 6, 42, 22, 18, 13, 32, 36, 30, 5, 16а, 8, 12, 23, 26, 24, 10, 16, 4, 15, 2б, 14, 40, 9, 19, 44, 20, До Кметството, 38, Доброславци УПИ 847 Кв. 46, Житенски път 15, Здравец/Първан Пижов/ 9, 7, 5, 2б, 11, 1, 13, Кръста 3, 1, Мегдана 3, 1, 6а, 10, Монова Могила/Симеон Ангелк 3, 10, 1, 2, 8, 4а, 12, 4, 5, 7, Паметника 2, ПИ 21662.4842.10, ПИ № 097027 М.Руля, Стадион 1, Станислав Денков 7, 2, 4, 1, 3, 5, Типченица 4, ул. Стадион УПИ XIV-718, УПИ XII-858, Кв.46, Ширината 1 На 18.07.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Нови Искър: Стадион 1а На 19.07.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Нови Искър: Враня В Стоп. Двор, 23, Ъгъла ул. Тополите, Герена 11, 9, 6, 5б, Гниляне, Зора/Интербригадир/ 16, Искър/Сепетемврийци/ 3, 5, 2, 7, Капина 1, 5, 8, 4, 7, 3а, 3, Когичин Кладенец 5, 9, 7, 2, 3а, 8а, 6, 3, 1, 2а, 8, 6а, Милин Камък 12, 2, 1, 4, 3, 5, 8, 10, 6, 5а, 7, Муртеница 2, 4, 3, 2б, 2а, Околчица 2, 5, 11, 7, 9, 1, 20, 4, 15, 8, 3, 6, 5а, ПИ 00357.5295.156, Просвета 4, 3, 2, Спортист 1, 9, 6, 3, 4, 7, 2, 5, Съгласие/Кооператив/ 7а, 14, 14а, 20, 3, 9, 8, 4, 6, 7, 18, 4а, 43, 12, Тополите 15, №11, 5, 2а, 9, 7, 17, 3, Трапезица 11, 24, 25, 13, 16, 10, 26, 8, 14, 1, 18, 4а, 4, 22, 12, 2, 20, 5, 3, и ул.Герена, 9, 7, Христо Ботев 52, Христо Ботев/23 Септември/ 84, 59, 65, 66, 53, 82, 57а, 55, 80а, 57, 64, 72, 69, 74, 43а, 39, 45, 58, на Спирката на Рейса, 80, 61, 70, 63, 67, 78, 47, 43, 76, Черешите 19, 21, 13, 23, 5, 11, 3, 2, 6, 12, 18, 17, 4, 13 Кв. Гниляне, 14, 7, 9, 15, 9а, 8, 1, Янтра 8а, 2, 5, 8, Читалище Отец Паисий На 19.07.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ - София: 1-ва, Гниляне На 19.07.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Нови Искър: Бялата Могила 3, 10, 2, 6а, 8, 5, 4, 6, 1, 7, Долна Лака 2, 6, 3, 1, 4, Капина 2, Лозята 3, 7, 2, 16, 8, 7а, 6, 14, 5, 4, 12, Смолничето 20, 10, 1, 12, 8, 22, 6, 18, 2, 16, 6а, Христо Ботев/23 Септември/ 83, 73, 88, 77, 69, 83, 90, 81, 86, 79, 71, 75, 71а Община Оборище   На 15.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 11-ти Август 28, 5-008/Искър/ 66, 62, Васил Левски 109, 32, 107, 105, Дунав 22, Искър 54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Магазин 2, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Офис 6, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64, Росица 14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11, Чумерна/Коста Янков/ 3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7 На 15.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Христо Ковачев 22, 28, 34 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Черковна/Паун Грозданов/ 42, 50а, 58, 44, 50, 50а Подуяне-Център, Търг.Обект, 50а Подуяне-Център-Ателие, Офис, 50б, 52, №60 На 16.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Левски 106б, 106в, Тракия 6, 8 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Анжело Ронкали/Тодор Стайко 5 Ас, 5, 14, 16, 15, 5 Абонатна, 7, 1, 5 Он, 13, 3, 9, 4, 6, 12, 2, 11, Върбица/Димитър Попов/ 4, 7, Евлоги и Христо Георгиеви 167, 165, 163, Оборище 67, 65, 63, Проф.Асен Златаров 7 Бщежитие, 3, 7 Св.Франциск, 9, 5, 7 На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Васил Априлов 7, 7-12, 7-7, 5-3, 12, 5, 9, 5-1, 0, 7-8, 7-6, 7-9, 7-11, 10, 7-10, 2, 4, Евлоги и Христо Георгиеви 141, Чаталджа 17-19 Гараж 3, 28, 17-19 Гараж 7, 17-19 Гараж 10, 10, 17-19 Гараж 6, 34, 26, 17-19 Он-Сутерен, 29, 12, 22, 36, 17-19 Гараж 8, 24, 16, 17-19 Абонатна, 17-19 Гараж 9, 17-19 Гараж 5, 31, 17-19 Гараж 4, 17-19 Гараж 1, 20, 38, 17-19 Гараж 11, 17-19 Гараж 2, 38-40, 17/19, 25, 42, 32, 14, 17-19, 17-19 Офис 4, 17-19 Офис 2, 30, 17-19 Асансьор, 32-36 На 20.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 46, 48, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 46, 48, Св.Св.Кирил и Методий 51, 47, 53, 49, 68, 78, 68 Партер, 68 Ателие, 55, Св.Св.Кирил и Методий 53, 78, 68 Ателие, 55, 47, 68 Партер, 51, 49, 68 Община Овча Купел   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 640-та/Овча Купел/ 14, 12, 642-ра/Овча Купел/ 3, 2, 4, 2, 1, 1, 2а, 3, 670-та/Овча Купел/ 16, 10 А, 14 А, 4, 10 А, 12, 2, 6, 16, 14, 8, 18, 20, 16 А, 18, 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Божидарица 4, 2, 2в, 1, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Градище 3а, 2, 3 УПИ Vі - 13 Кв 22, 2, 1, 1, Гръстниче 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 30, Ехо 8, 6, 4, Жамбилица 15, 8, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас 52 А, 31, 33, 25 А, 24, 29, 22, Лотос 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63, Лотос 16, 10, 7, 11, 9, 19-7, 19/3, 13, 20, 19, 12, 14, 3а, 6, 21а, 2а, 19-5, 5, 19-4, 4, 21, 8, 3, Никола Петков/П.Напетов/ 64, 67а, 69, № 163, 80, 130, 79, 57, 132, и Ехо, 74б, 70, 63, 67, Николай Хрелков 38б УПИ Хііі - 12 Кв.63, До Бл.3, 40, 38б, 38а, 42, 44, 52, 25б, 38, 51, 36, 38в, 29 61, 29а, 50, 34, 46, Николай Хрелков 29, Николай Хрелков 27, 32, 30, 30а, 28, Овча Купел, Овча Купел 2 Гараж, 17, Отец Михал/Стефан Досев/ 2, 10, Перуника 17, Перуника 19, 25, Перуника/Ол.Кошевой/ 20, 17а, 17 А, 13, 17, Перуника/Ол.Кошевой/ 21, Перуника/Ол.Кошевой/ 11, 3, 14, Планиница 34, 29, 31, 40, 36, 21, 46, 44а, 27, 33, 46а, 42, 31а, 23, 19, 25, 38, 21, 23а, 27а, Прибойница 21, 1, 17а, 18, 3, 23, 19а, 7, 13а, и Лотос, 11, 11а, 11 къща, 2, 4-6, 15, 2, 10, 27, 2а, 8а, 19, 17, 5, 12, 16, 14, 25, Ракита 7, 4, 2, 4а, УПИ VIII-13 Кв.48, Урал 20, 1 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 30, Николай Хрелков 29, Перуника 19, 25, Перуника/Ол.Кошевой/ 21, 1 На 16.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 До Бл.414, Бл.414 На 17.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: местност Бонсови Поляни 425 М.Козарници На 17.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 411, Овча Купел 1 411а, Пред Бл 411 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 Бл 422 На 19.07.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Овча Купел 518, Овча Купел 1 552, 514, 518, М.2 522, 522, 520, 520, Овча Купел 2 518, 514, До 522, 520, 522 На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 Бл.421 На 19.07.2019 г. /11:00 - 13:15 ч./ - София: Овча Купел Зад 605, 1, 604, 605, Овча Купел 1 605, 604 До, 604 Община Панчарево   На 17.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Казичене: Вп 52150 1, Серафим Стоев 6, 6 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: В.З.Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Масова Вила, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 44063.6207.815, 44063.6207.817, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, Пл.№2621, Кв.1, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор Горни Лозен Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Местн.Ефенди Мост Община Подуяне   На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.3 Вх.А, Б На 16.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.3 Вх.В, Г На 17.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.2 Вх.А, Б На 18.07.2019 г. /08:45 - 14:15 ч./ - София: Арчарица 21 Гар.7, 21 Он, 21 Гар.5, 21 Гар.6, 21 Аб, 21 Ас, 21 Гар.3, 21 Гар.2, 21, 21 Г.4, 21 Г.1, Хаджи Димитър ТП До Бл.95 Кафе, 94, 95 На 18.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.2 Вх.В, Г Община Сердика   На 16.07.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 120, 122а, 122, 112а, 120а, 126, 122, 112, 116, 122а, 114, 124а, 120а, 120, 124б, 118, В 122, 116а, 116, 118, 122в, 114, Христо Ботев 122 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Пражка Пролет/Кирил Николов 20, 18 1, 1, Фондови Жилища 2/Зад Бл.218, 218-А, 1, 1-А Община Средец   На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Алабин И.Вл. 35, 33, 13 Магазин 13, 3, 29, 31, Витоша 1а, 1, 3, 7, Граф Игнатиев 16, Позитано 1, 3, Цар Калоян 1, 5 На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Витоша 65, 63, 67 На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Граф Игнатиев 68 Община Триадица   На 15.07.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Димитър Дюлгеров №20, 20а, Емилиян Станев/490/ №5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 4, 10, 10а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; ул. 490 N:4 На 15.07.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Манастирски Ливади Изток Бл.64.66 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.102 Вх.Е, Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.1 Вх.Б, В, Г, Стрелбище 19а Вх.А   СОФИЙСКА ОБЛАСТ   Община Антон   На 17.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Антон: България 87, 86, 104, 90, 84, 85, 96, 89, 102, 108, 81, 94, 110, 98, 100, 92, Вежен 8, 10, 2, 6, 4, Граничар 4, 2, Дружба 10, 2, 4, 17, 11а, 3, 11, 9, 8, Зорница 1, 2, 4, 6, 10, 3, извън регулация Работилница и Мостови Кантар, Стопанска Сграда, Склад, Изгрев 15, 7, 19, 4, 21, 13, 5, 6, 3, 14, 9, 11, 8, 10, Панайот Волов 7, 5, 8, Средна Гора 55, 40 А, 44, 51, 9, 47, 34, 49, 42, 36, 57, 53, Стара Планина 79, 81, 76, 80, 74, 75, 69, 70, 68, 82, 85, 72, 73, 84, 83, 77, Шипка 24, 25, 22, 27, 26, 28, 29, 32, 19, 20, 20080705 На 18.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Антон: България 47, Васил Боримечков 5, Васил Левски 7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12, Въртопа 20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1, Георги С.Раковски 20, Двадесет и Четвърти Май 8, Европа 39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47, Елин Пелин 10, 3, 31, 15, 21, 9, 5, 13, 11, 19, 17, 7, 12, Панайот Волов 2, Стара Планина 60, 57, 35, 49, 42, 5, 59, 46, 36, 37, 41, 52, 32, 43, 53, 56 А, 38, 50, 61, 48, 34, 30, 44, Хан Аспарух 19, 11, 19 А, 17, 12, 6, 15, 21, 10, 20080706 Община Божурище   На 15.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Хераково Община Ботевград   На 16.07.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Илия Стоянов 2, Цар Освободител 24, 55, 35а, 28, 33а, 31, 26, 24б На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 20, 18, България 3, България 4, 2, 6, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Гурко 66, 48, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Курорт Зелин, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв.1, 52, Бунгало, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Павитта 30, Панайот Волов 1, Саранск 24, Свети Св. Кирил и Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Седемнайсти Ноември 35а, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, УПИ IV-737.75, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5 ул.13 Та, Вила, 136 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Княз Борис I 6, 3, 2, 10, 4, 8, 9, 1, 12, Сан Стефано 2, 1, 3, Стефан Караджа 1а, 1, Трети Март 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, Шести Септември 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Ръждавец На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: Боговина 92, 10, 90, 81, 88, Вълчи Град 34, 30, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Една Българка (М.Найденова 82а, Кочо Честименски (М.Найдено 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Начо Иванов 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Павел Бързашки 18, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 28, 12, 26, 5, 25, Писана 98, Пречеста, Станковска Курия, Шести Септември (9-ти Iх) 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: 6, къща, Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Бузлуджа 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Витиня 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Витиня 22, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Калето 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 12, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 59, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, Преслав 9, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, Софрони Врачански 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Страншки Рът 12, 4, 6, 5, 10, 8, Страншки Рът 2, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 5, 7, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 8, 18, 20, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) Сграда Пк - Селянин, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Освободител( 17 Ятаци) 5, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, България 1, Витиня 1, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 11, 15, 10 А, 4, 4 Стая №5 и 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Трети Март 91, 87, 89 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: Хан Крум 9, 9 1 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, Лозята УПИ XXVII, Кв.31, Вилна Зона На 15.07.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Правец: Бор, 173 На 15.07.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Разлив На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Бузлуджа 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, Витиня 22, Витиня 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Калето 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 12, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 59, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, Преслав 9, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Славейков (Васил Коларов) 2, Софрони Врачански 1, Софрони Врачански 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Страншки Рът 12, 4, 6, 5, 10, 8, Страншки Рът 2, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 5, 7, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) Сграда Пк - Селянин, Трети Март (Иван Гълъбов) 8, 18, 20, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Освободител( 17 Ятаци) 5, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г.Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д.Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М.Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп.Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап.Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М.Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв.9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н.Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30 На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, 14, 12, 9, 7, 11, Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 84, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 101, 105, 82а, 68, 127, 74, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 87, 93, 50, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 43, 44, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, 22, 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, извън регулация До С. Врачеш, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 29, 36, 23, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Оборище 14, 1, 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Опълченска (Яташка) 2, 3, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, 12, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 59, 46, 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 10, 6, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Страншки Рът 2, 12, 4, 6, 5, 10, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 5, 7, 9, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 1 На 16.07.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 3, България 4, 2, 6, България 20, 18, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Гурко 66, 48, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Курорт Зелин, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв.1, 52, Бунгало, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Павитта 30, Панайот Волов 1, Саранск 24, Свети Св. Кирил и Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Седемнайсти Ноември 35а, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, УПИ IV-737.75, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5 ул.13 Та, 136, Вила Община Годеч   На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, Свобода 1 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Годеч: VI-1405, Кв.130, М.Свинарника, махала Джуричова Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, Местн.Цоланова, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, ПИ 004087 Найденова Махала, Русе 35, Софийско Шосе 50, Хан Аспарух 1а, Цикура, Цоланова 9, 13 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Софийско Шосе 13 Община Долна баня   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Люляк 1, 4, 10, 6, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 1, 11, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 7, 8, Търговска 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, Цанко Церковски 1, Цех За Мебели, 6, 4, 5, 3, 2, Уо ТП Венетица, Яне Сандански 8, 14, 9, 6, 2, 3, 4, 12, 7, 16, 10, 1, 3 Община Драгоман   На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ Vііі-149, Кв.20, Вила, Вила, къща На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Калотина: Втора 6 къща, Първа 78, къща На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ ХI-92, Кв.15, къща, УПИ Vііі-233, Кв.16, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Начево: Вила На 15.07.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Драгоман: Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Космина 3, 4, 28, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон, Спортист 4, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, Шести Септември На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15 На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Калотина: къща На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ Хі-239, Кв.23 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Несла: 000136, къща, къща На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бахалин: Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99, Бурел 2, Градище 1, ул.Елин Пелин 3, УПИ I-318.Kb 34, Вила, 37, 6, УПИ Хі-24, Кв.3 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Село: Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Грълска Падина: махала Горно Ново Село На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Космина 3, 4, 28, 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Средна Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камбелевци: ХІІ-22, Вила, УПИ ІХ-Общ.Кв.6 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуковезер: УПИ -II, Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ялботина На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишан На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Невля: Вила На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово: Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 Кв.8, УПИ ХIII, Кв. 11, Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв.23, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Цръклевци: къща, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ Vііі-149, Кв.20, Вила, Вила, къща На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С.Раковски 9, 7, До 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елин Пелин 13, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 12, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 29, 32, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 24, 3, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 Кв.Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова Махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ -І, Кв.138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура Вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ Vіі-1523, 1663, Кв.114, УПИ 12-1314, УПИ Vі-1523, Кв.114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, махала Трап На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лопушня: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5, къща, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шума: извън регулация, П-Л XIx-53, Кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ -VII-78, Вила, къща, Вила, УПИ VVII-71в.1 На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Годеч На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Калотина: Втора 1, Калотина, Първа 17 На 19.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Липинци: Вила, къща Община Елин Пелин   На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов 1, Арда 21, 3, 13, 23, 7, 5, 1, 9, 19, 18, 11, Георги Бенковски 9, 11, 5, 17, 29, 15, 31, 23, 33, 13, 7, 1, 21, 3, 25, 27, Детелина 1, 10, 14, 12, Дюла 4а, 1, 9, 8а, 2, 8, 3, 4, 6, Изгрев 2, 1, 3, Керамик 14, 29, 34, 51, 39, 38, 36, 30, 31, 37, 32, 6, 33, 24, 41, 28, 8, 45, 34, 12, 18, 26, 14, 16, 47, 20, Кирил и Методий 116, 101, 107, 120, 99, 108, 105, 106, 109, 100, 104, 112, 115, 98, 103, 118, 113, 122, 114, 28, 31, 30, 42, 20, 32, 36, 24, 44, 5, 1, 40, 13, 29, 2б, 10, 25, 6, 39, 33, 4, 8, 34, 18, 12, 37, 19, 26, 23, 27, 15, 14, 21, 7, 3, 16, 35, 51, 50, 48, 45, 47, 46, 75, 74, 72, 60, 76, 68, 64, 59, 66, 71, 78, 61, 63, 65, 79, 99, 70, 69, 55, 73, 67, 86, 87, 82, 85, 92, 91, 90, 100, 84, 83, 95, 89, 80, 93, 96, 81, 88, 94, Крушовица 28, 36, 14, 16, 34, 36а, 36б, 32, 30, 18, 10, 8, 20, 26, 24, 22, 6, 12, 38, Лесновска 52, 24, 12, 33, 37, 31, №34, 2, 27, 4, 35, 1, 18, 29, 25, 22, 11, 13, 15, 21, 36, 30, 38, 39, 16, 19, 17, 3, 32, 26, Липа 23, 11, 9, 13, 1, 25, 3, 19, 5, 21, 7, 2, 27, 4, 14, 6, 29, 26, 12, 25, 8, 18, 20, 10, 24, Люляк 7, 18, 9, 13, 8, 1, 10, 5, 16, 2, 7, 15, 11, 6, 3, 12, 14, 4, Марица 13, 18, 1, 24, 1741, 16, 20, 3, 7, 17, 15, 11, 22, 5, 9, 23, 21, 19, 25, 13, 8, 6, 4, 2, 10, 44а, Отец Паисий 9, 11, 2, 5, 13, 6, 3, 1, 4, Първи Май 3, 25, 19, 11, 6, 27, 21, 17, 2, 13, 12, 15, 8, 23, 10, 9, 1, 4, 5, 31, 7, 1, Синанец 57, 59, 21, 82, 78, 84, 61, 80, 69, 88, 63, 86, 67, 4, 2, 10, 5, 11, 8, 12, 9, 1, 13, 6, 7, 27, 31, 14, 19, 34, 50, 20, 24, 28, 32, 18, 35, 44, 23, 26, 54, 15, 29, 37, 30, 21, 40, 56, 38, 33, 52, 25, 46, 36, 17, 47, 72, 51, 45, 74, 39, 49, 60, 53, 68, 76, 64, 43, 58, 66, 62, Стефан Стефанов 1, 14, №2, 12, 8а, 10, 4, №8, №3, 6, 16, Стп Явор С.Гара, Теменуга 3, 35, 19, 31, 21, 37, 1, 7, 13, 17, 27, 25, 15, 29, 5, 11, 33, Топола 2, 7, 5, 4, 10, 1, 11, 6, 4а, 3, Тунджа 1, 6а, 8, 4, 3, 7, 5, 9, УПИ XV-298, Кв. 39, Хан Крум 58, 64, 29, 50, 48, 17, 19, 52, 31, 62, 21а, 21, 27, 54, 25, 56, 60, 14, 2, 20, 22, 4, 8, 32, 10, 26, 28, 16, 6, 12, 1ж, 24, 18, 5, 44, 40, 9, 38, 3, 42, 7, 15, 34, 13, 11, 46, 1, Хемус 2, 15, 7, 10, 3, 4, 9, 16, 13, 12, 20, 8, 6, 5, 11, 18, 14, 17, 19, 1, Явор 3, 14, 8, 11, 5, 1, 9, 7, 2, 6, 4, 10, 12 На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 098028, Алеко Константинов 5 Склад Гара, 5, 3, Арда, Георги Бенковски 19, Детелина 18, 2, 16, 8, 7, 4, 5, 3, 6, Дюла 7, 57, Изгрев, Керамик 43, Кирил и Методий 102, 110, 38, 22, 2, 9, 43, 49, 56, 62, 57, № 63, 77, Лесновска 54, 60, 56, 62, 64, 58, 7, 45, 9, 5, 47, 41, 14, 8а, 20, 23, 43, 8, 6, 10, 44, 49, 55, 50, 48, 40, 57, 46, 61, 58, 51, 63, 53, 42, 52, Липа 28, Люляк, Отец Паисий 7, С. Гара, Синанец 71, 65, 75, 3, 16, 42, 48, 22, 41, Теменуга 39, Топола 8, 9, Тунджа 2а, 10, 6, № 9, Хан Крум 23, 30, 36, 16, 2а, Ограда, 14 На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Равно Поле: ПИ 039003, Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280, Кв.31, V// Кв.28, VIII-196024, XII-365, Кв.41, XVI-333, Кв.46, XxIV-346 Кв. 39, XxVIII-346 Кв. 39, Акация 22, 15, 18, 17, 19, 13, 4, 6, 5, 14, 2, 13, 9, 3, 10, Бариовска 17, 3, 10а, 6, 1, 8, 14, 19а, 18, 7, 9, 16, 5, 20, 19, 12, 15, 10, 11, 26, 21, 31, 22, 23, 33, 25, 24, Благой Кръплев 13, 9, 3, 1, 11, 6, 4, 11а, 5, 8, 7, Букет 7, 9, 3, 2, 9а, 1, 11, Васил Левски 15, 28, 26, 30, 9, 19, 31, 33, 17а, 5, 5а, 25, 16, 3, 10, 6, 4, 20, 18, 17, 27, 23, 21, 8а, 22, 35а, 8, 11, 7, 24, 12, 35б, 1, Венера 3, 1, Верила Автосервиз Паркинг, Вила, Заведение, 33, 28 Магазин, 28, 13, 15, 23, № 1, 4, 5, 14, 8, 6, 1, 4а, 12, 2, 7, 10, Геренска 6, 2, 10, 7, 4, 22, 1, 18, Градинарска 5, 1, 7, 3, 9, Двора на Дзс, Дереджик 5, 6, 11, 12, 9, 1, 8, 7, 10, 3, 14, 13, 19, 10, 20, 15, 21, 18, Житен Клас 46, 34, 38, 23, 27, 48, 36, 21, 25, 44, 44а, 40, 42, 31, 35, 30, 17, 24, 21, 14, 23, 30, 19, 26, Завоя 6, 14, 12, 4, 2, 10, Зора 7, 13, 15, Иван Вазов 32, 41, 43, 45, 33, 49, 47, 39, 35, 37, 31, 11, 17, 26, 14, 16, 32, 29, 19, 22, 21, 18, 27, 24, 15, 25, 20, 23, 30, 28, 6, 1, 10, 4, 11, 5, 2, 3, 8, Иван Мишов 13, 1, 5, 7, 15, 12, 23, 14, 11, 21, 2, 17, 10, 19, 16, 25, 4, 20, Изгрев 5, 8, 3, 7, 1, 4, 2, 6, Киро Ст. Киров 26, 49, 22, 20, 2, 18, 3, 4, 10, 24, 12, 16, 9, 7, 8, 19, 31, 19, Кокиче 7, 10, 12, 2, 6, 11, 4, 3, 8, 14, Лазар Добрич 3, 1, 2, 6, 4, 7, 13, 8, 11, Жилищна Сграда, 12, Латинка 4, 3, 1, 6, 2, 5, Лилия 8, 2а, 11, 14, 7, 10, 9, 5, 3, 2, 4, Мак 3, 5, 1, Минерален Извор 7, 6, 10, 12, 8, Минзухар 10, 8, 6, 3, 2, 4, Младост 2, 7, 3, 1, 1а, 5, 4, Николай Сандов Велев 29, 25, 28, 30, 32, 34, 13, 5, 18, 6, 23, 20, 1, 4, 3, 14, 7, 2, 9, 11, 12, 16, 19, 17, 26, 25, 10, 8, 20, 26, Пет Могили 1, 2, 5, 3, 9, 12, 4, 6, 7, 5, 10, 8, 11, ПИ 025030, Поляна 2, 4, 6, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет 22, 13, 20, 15, 29, 19, 21, 17, 14, 35а, 16, 30, 25, 33, 35, 26, 37, 31, 23, 39, 41а, 44, 42, 43, 45, 49, 46, 38, 41, 35а, 36, 42а, 47, 34, 51, 11, 5, 10, 8, 49, 26, 22, 7, 3, 24, 12, 6, Синчец 18, 8, 12, 16, 3, 5, 10, Славянска 7, 12а, 8, 10, 11, 6а, 6, 3, 4, Теменуга 5, 9 УПИ Ііі-333, Кв.46, 8а, 10, 8, 7, 6, 12, 11, Топола 5, 7, 3, 22, 4, 8, 6, 2, УПИ I, Кв.58, ул.Верила, УПИ I-196024 Кв.51, УПИ II 196024, УПИ III-196024, Кв.51б, УПИ Ix - 151, Кв.26, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ VI-196024 Кв.516, УПИ VI-27, Кв.69, УПИ VII-196024, Кв.51б, УПИ XI-17 Кв.66, УПИ XVIII Кв.2, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XxVI-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИ -Ix, Кв.3, УПИ Vіі-16, Кв.66, УПИ Vііі-16, Кв.66, Урожай 3, 6, 4, 2, 1, Хан Аспарух 19, 14, 21, 9, 10, 1, 2, 11, 12, 4, 15, 13, 5, 8, 6, 17, 25, 18, 16, 20, 23, 22, 29, 27, Чекалска 6, 5, 1, 4, 10, 2, № 22, Черковна 5, 9, 4, 8, 2, 1, 12, 6, 3, 10, 20, 22, 18, 15а, 15, 16, Шопска 18, 10, 12, 4, 9, 6, 2, 11, 16, 3, 13, 5, 1, 46, ПИ №Vі - 55, 56 Кв. 6, 1, УПИ V-196024 Кв.51 На 16.07.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Равно Поле: ПИ 039003, Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280, Кв.31, V// Кв.28, VIII-196024, XII-365, Кв.41, XVI-333, Кв.46, XxIV-346 Кв. 39, XxVIII-346 Кв. 39, Акация 22, 15, 18, 17, 19, 13, 4, 6, 5, 14, 2, 13, 9, 3, 10, Бариовска 17, 3, 10а, 6, 1, 8, 14, 19а, 18, 7, 9, 16, 5, 20, 19, 12, 15, 10, 11, 26, 21, 31, 22, 23, 33, 25, 24, Благой Кръплев 13, 9, 3, 1, 11, 6, 4, 11а, 5, 8, 7, Букет 7, 9, 3, 2, 9а, 1, 11, Васил Левски 15, 28, 26, 30, 9, 19, 31, 33, 17а, 5, 5а, 25, 16, 3, 10, 6, 4, 20, 18, 17, 27, 23, 21, 8а, 22, 35а, 8, 11, 7, 24, 12, 35б, 1, Венера 3, 1, Верила 4, 5, 14, 8, 6, 1, 4а, 12, 2, 7, 10, Заведение, 33, 28 Магазин, 28, 13, 15, 23, № 1, Геренска 6, 2, 10, 7, 4, 22, 1, 18, Градинарска 5, 1, 7, 3, 9, Двора на Дзс, Дереджик 5, 6, 11, 12, 9, 1, 8, 7, 10, 3, 14, 13, 19, 10, 20, 15, 21, 18, Житен Клас 46, 34, 38, 23, 27, 48, 36, 21, 25, 44, 44а, 40, 42, 31, 35, 30, 17, 24, 21, 14, 23, 30, 19, 26, Завоя 6, 14, 12, 4, 2, 10, Зора 7, 13, 15, Иван Вазов 32, 41, 43, 45, 33, 49, 47, 39, 35, 37, 31, 11, 17, 26, 14, 16, 32, 29, 19, 22, 21, 18, 27, 24, 15, 25, 20, 23, 30, 28, 6, 1, 10, 4, 11, 5, 2, 3, 8, Иван Мишов 13, 1, 5, 7, 15, 12, 23, 14, 11, 21, 2, 17, 10, 19, 16, 25, 4, 20, Изгрев 5, 8, 3, 7, 1, 4, 2, 6, Киро Ст. Киров 26, 49, 22, 20, 2, 18, 3, 4, 10, 24, 12, 16, 9, 7, 8, 19, 31, 19, Кокиче 7, 10, 12, 2, 6, 11, 4, 3, 8, 14, Лазар Добрич 3, 1, 2, 6, 4, 7, 13, 8, 11, Жилищна Сграда, 12, Латинка 4, 3, 1, 6, 2, 5, Лилия 8, 2а, 11, 14, 7, 10, 9, 5, 3, 2, 4, Мак 3, 5, 1, Минерален Извор 7, 6, 10, 12, 8, Минзухар 10, 8, 6, 3, 2, 4, Младост 2, 7, 3, 1, 1а, 5, 4, Николай Сандов Велев 29, 25, 28, 30, 32, 34, 13, 5, 18, 6, 23, 20, 1, 4, 3, 14, 7, 2, 9, 11, 12, 16, 19, 17, 26, 25, 10, 8, 20, 26, Пет Могили 1, 2, 5, 3, 9, 12, 4, 6, 7, 5, 10, 8, 11, ПИ 025030, Поляна 2, 4, 6, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет 22, 13, 20, 15, 29, 19, 21, 17, 14, 35а, 16, 30, 25, 33, 35, 26, 37, 31, 23, 39, 41а, 44, 42, 43, 45, 49, 46, 38, 41, 35а, 36, 42а, 47, 34, 51, 11, 5, 10, 8, 49, 26, 22, 7, 3, 24, 12, 6, Синчец 18, 8, 12, 16, 3, 5, 10, Славянска 7, 12а, 8, 10, 11, 6а, 6, 3, 4, Теменуга 5, 9 УПИ Ііі-333, Кв.46, 8а, 10, 8, 7, 6, 12, 11, Топола 5, 7, 3, 22, 4, 8, 6, 2, УПИ I, Кв.58, ул.Верила, УПИ I-196024 Кв.51, УПИ II 196024, УПИ III-196024, Кв.51б, УПИ Ix - 151, Кв.26, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ VI-196024 Кв.516, УПИ VI-27, Кв.69, УПИ VII-196024, Кв.51б, УПИ XI-17 Кв.66, УПИ XVIII Кв.2, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XxVI-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИ -Ix, Кв.3, УПИ Vіі-16, Кв.66, УПИ Vііі-16, Кв.66, Урожай 3, 6, 4, 2, 1, Хан Аспарух 19, 14, 21, 9, 10, 1, 2, 11, 12, 4, 15, 13, 5, 8, 6, 17, 25, 18, 16, 20, 23, 22, 29, 27, Чекалска 6, 5, 1, 4, 10, 2, № 22, Черковна 5, 9, 4, 8, 2, 1, 12, 6, 3, 10, 20, 22, 18, 15а, 15, 16, Шопска 18, 10, 12, 4, 9, 6, 2, 11, 16, 3, 13, 5, 1, 46, ПИ №VІ - 55, 56 Кв. 6, 1, УПИ V-196024 Кв.51 На 16.07.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Равно Поле: М.Конска Ливада Община Етрополе   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бойковец: Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, Ябланица На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Лопян: В.З.Лопян, Кв.6, Втора 1, 3, 5, Девети Септември 5, 7, 1, 3, Йончо Ботев 15, 27, 11, 13, 21, 9, 32, 5, 7, 19, 17, 18, 16, 14, 12, 33, 29, Калина Вескова 8, 2, 28, 18, 6, 4, 24, 26, 1, 10, 12, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, местност Растака, Никола Михайлов 54, 68, 120, 74, 126, 138, 158, 140, 43, 128, 48, 98, 122, 104, 112, 21, 156, 162, 134, 76, 150, 86, 124, 50, 66, 52, 116, 90, 84, 144, 152, 64, 106, 41, 94, 82, 25, 33, 23, 35, 7, 114, 45, 130, 80, 56, 142, 110, 88, 146, 136, 13, 49, 78, 72, 92, 15, 148, 108, 96, 37, 160, 60, 154, 102, 100, Никола П.Цановски 2, Планинско Цвете 1 Вила, 1, 3, Първа 1, 3, Седма 111, 109, Трета 12, 1, 4, 8, 2, 3, 10, УПИ І-211, Кв.29, Цвятко Янков 12, 107, 101, 40, 37, 43, 56, 91, 2, 76, 65, 61, 63, 89, 71, 109, 22, 16, 42, 79, 48, 31, 54, 103, 87, 24, 6, 93, 8, 70, 75, 64, 81, 4, 10, 41, 44, 83, 85, 33, 73, 50, 39, 77, 38, 53, 67, 46, 68, 99, 105, 30, 29, 69, 111, 59, 14, 28, Вила На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци Вила, махала Габрика Мтп, Мтп, махала Димитровци къща, махала Дола, махала Златовци къща, махала Кардашица, махала Костадиновец къща, махала Репавище, махала Рударец къща, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин къща, УПИ -Хі-8, Кв.4, ТП, ТП, Стопанска Сграда, къща, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман къща, махала Лъга 1, махала Преход къща, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци, къща, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Средни Рът: махала Бечовското къща, махала Голяма Глава къща, махала Дунавското къща, махала Койчовци къща, махала Кондурите къща, махала Куваница къща, махала Мончово Търне къща, махала Средни Рът къща, махала Краева Бачия къща, махала Кръста къща, махала Марково Равнище къща, махала Скр. Колиби къща, къща, къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, махала Дивчов Рът къща, 104, махала Драганско къща, махала Дръвница къща, махала Манастирица ТП, къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1 На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица, къща, Мтп, къща, *0*, Вила, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Боженица: махала Ласковци На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци В Землището на Стр. Полигон, махала Мусатете къща, махала Пешната Лъка къща, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: І, Кв.16, 128 ;, 171, 1, 4, 3, 27-Ми Ноември 1, 8, 24, 2, 4, 18, 22, 20, 1, VI, Кв.73, Акация 4, 2, 2б, Александър Атанасов 21, 14, 18, 23, 18а, 27, 32, 28, 24, 22, 17, 15, 25, 16, 38, 40, 26, 36, 30, 13, 31, 19, 12, 31, 34, 10, 6, 8, 9, Александър Михайлов 3, 6, 9, 8, 13, 7, 11, 2, 5, Александър Спасов 2, 4, 7, 5, 6, 1, 3, 8, 10, Александър Стамболийски 35, 43, 28, 39, 47, 27, 23, 20, 33, 19, 48, 44, 24, 17, 37, 46, 32, 21, 36, 38, 30, 18, 45, 22, 25, 29, 41, 42, 40, 34, 127, 119, 131, 125, 143, 109, 149, 133, 113, 137, 117, 145, 139, 123, 115, 111, 135, 121, 147, 141, 72, 76, 81, 99, 97, 67, 83, 66, 101, 74, 60, 105, 82, 61, 92, 59, 84, 107, 91, 68, 73, 79, 93, 63, 85, 86, 70, 57, 65, 95, 69, 100, 102, 78, 75, 71, 90, 64, 77, 87, 104, 62, 103, 108, 89, 94, 51, 54, 56, 58, 49, 55, 50, 57, 53, 52, Асеновска 10, 8, 12, 3, 4, 2, 9, 11, 6, 6, 1, 5, 7, Богатирска 9, 8, 2, 5а, 7, 11, 3, 3, Братя Миладинови 2, Васил Левски 15, 10, 6, 4, 13, 14, 8, 1, 9, 2, 5, 12, 16, 7, 4а, 11, 17, 24, 22, 26, 20, 27, 19, 18, 23, Васил Овчаров 14, 5, 11, 7, 8, 22, 16, 13, 1, 18, 10, 12, 9, 20, 3, 6, 15, 17, 4, Владимир Заимов 2, 5, 3, Генерал Гурко 20, 17, 4, 21, 13, 11, 29, 9, 24, 3, 23, 12, 16, 7, 27, 19, 5, 6, 1, 31, 22, 25, 15, 20, 18, Георги Антонов 59, 77, 72, 74, 64, 56, 61, 45, 69, 71, 67, 63, 81, 62, 73, 75, 65, 79, Георги Бакалов 16, Георги Димитров 2, 6, 5, 8, 14, 12, 16, 2, 3, 10, 7, 18, 1, 1, 5, 3, 1, 2 на Ъгъла на Бившия Месокомбинат, Георги Цариградски 6, 2, 3, 4, Григор Гошев 14, 2, 5, 8, 4, 3, 16, 6, 11, 12, 1, 7, 9, 10, Григор Михайлов 9, 10, 1, 3, 6, 13, 7, 22, 11, 4, 8, 2, Дандевил 29, 9, 19, 10, 7, 34, 22, 24, 21, 23, 28, 17, 26, 25 Б, 37, 15, 27, 31, 14, 16, 33, 12, 35, 13, 40, 5, 18, 30, 36, 32, 20, 11, 25, 60, 56, 42, 52, 66, 46, 39, 58, 48, 54, 38, 40, 4, 1, 6, 8, 10, 2, 3, Двадесет и Седми Ноември 8а, 8, 22, 10, 16, 14, 12, 20, 24, 4, 00, 07, 27, 7, Оптика, Девети Септември 24, 21, 26, 12, 6, 6, 11, 15, 9, 10, 16, 5, 7, 22, 13, 18, 20, 8, 14, 17, Димитър Благоев 22, 26, 20, 24, 11, 17, 13, 15, 28, 14, 12, 16, 9, 18, 19, Димитър Гръбчев 24, 53, 35, 45, 30, 47, 51, 31, 27, 29, 33, 38, 49, 28, 26, 36, 41, 32, 43, 42, 22, 34, 40, 39, Дончо Тепавичаров 5, 6, 4, 2, 7, 1, 3, Екатерина и Цеко Костови 5, 3, 8, 12, Екзарх Йосиф 6, 4, 8, Елаците 4, 5, 8, 10, 6, 2, 3, 1, Елин Пелин 3, 1, 7, 5, Зольовец 2, 12, 2а, Иван Вазов 1, Иван Канджаков 3, 11, 6, 5, 4, 2, 8, 7, 9, 10, 1, Изгрев 6, 4, 5, 7, 2, 11, 3, 1, 9, Йордан Кесяков 17, 5, 3, 9, 13, 7, 10, 14, 4, 6, 8, 22, 29, 27, 30, 19, 34, 20, 28, 21, 25, 16, 31, 32, 26, 23, 18, Калина Вескова 1, 6, 8, 2, 4, 3, Каменица 6, 1, 9, 2, 5, 3, 4, 7, Кв. 178, Кв.178, Квартал 73 27, Кирил и Методий 2, 15, 3, 7, 11, 4, 5, 13, 1, 6, 9, Кочо Честименски 19, 8, 7, 14, 3, 15, 17, 5, 2, 6, 9, 11, 4, 21, 12, 1, 10, 23, Крушака 5, 9, 15, 4, Лековец 8, 1, 4, 2, 6, 1, Ленин 10, 18, 4, 1, 15, 11, 3, 7, 13, 2, 20, 17, 16, 12, 8, 5, 6, 9, 1, Максим Горки 16, 9, Малина 2, Малка Баба 4, 3, 1, 6, 2, 8, 7, 5, 9, 10, Малки Искър 43, 33, 29, 26, 45, 27, 28, 39, 41, 33, 25, 35, 31, 47, 30, 5, 9, 1, 7, 3, 1, 3, 44, 48, 36, Производствена Сграда, 67, 57, 17, 59 А, 49, 55, 63, 61, 69, 61а, 71, Хале, 79, 59, 77, 75, 34, 65, 53, 15, 16, 18, 10, 14, 17, 23, 6, 81, 27, 3, 17, 25, 8, 23а, Промишлена Сграда, 18, 22, 16, 20, 27, 24, Мария Мишева 8, 6, 3, 1, 7, 2, 5, 9, 4, Марко Проданов 16, 18, 9, 21, 11, 17, 7, 19, 15, 12, 6, 1, 5, 8, 2, 4, 10, 3, Млада Гвардия 31, 5, 27, 25, 13, 1, 3, 29, 19, 7, 15, 9, 17, 11, 23, 21, Младост 7, 2, 5, 1, 6, 3, 8, 4, 9, Московска 14, 16, 21, 10, 7, 27, 23, 13, 15, 8, 3, 20, 24, 26, 17, 22, 25, 5, 12, 1, 18, 19, 9, 6, 11, Недялко Йосифов 27, 11, 45, 3, 14, 9, 18, 41, 4, 39, 28, 32, 21, 17, 29, 26, 49, 13, 31, 38, 23, 35, 37, 51, 12, 7, 24, 1, 5, 8, 6, 16, 20, 10, 36, 43, 25, 47, 33, Никола Вапцаров 11, 9, 6, Опълченска 1, 3, 5, Осем 8 6, 8, 28, 6, 4, 13, 8 3, 8 11, 10, 12, 7, 3, 11, 9, 8 28, 27, 1, 8 35, 25, 8 21, 23, 17, 26, 8 16, 8 32, 2, 8 26, 8 17, 21, . 18, 18, Партизански 76, 68, 72, 66, 86, 51, 74, 62, 37, 88, 80, 82, 64, 78, 70, 1 В, 1, 3, Пейо Кринчев 1, 6, 4, 3, Победа 6, 3, 10, 4, 1, Полковник Гридзевски 3, 2, 4, 1, 5, 7, Преслав 2, 1, 4, 3, Пролетарска 13, 2, 10, 12, 16, 11, 1, 4, 3, 6, 14, 5, 8, Раковска 3, 2, 1, 4а, 4, Рудината 2, 4, 6, Руски 126, 134, 120, 117, 125, 113, 124, 129, 122, 127, 132, 119, 138, 123, 128, 136, 130, 121, 46, 44, 118, 112, 114, 107, 116, 91, 94 27 Ноември, 94, 96, 89, 87, Бл. 27 Ноември, 88, 83, 27 Ноември, 86, 94, 112, 99, 27-Ми Ноември, 94 27-Ми Ноември, 94 Базова Станция Ер 130, 84, 114, 97, 95, Павилион Реп, 100, 1, 98, 100 1, 112, 50, 18, 44, 46, 189, 128, 171, 194, 188 1, 188, 164, 159, 163, 172, 176, 157, 182, 174, 161, 169, 178, 180, 165, 184, 166, 204, 155, 168, Сашка 3, 2, 8, 6, 5, 7, 4, 1, Свобода 2, 7, 4, 10, 13, 8, 3, 1, 11, 9, 5, Сергей Румянцев 13, 9, 5, 4, 1, 15, 7, 3, 2, На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Правец: Опълченска 6 На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски 9 На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: 6-211, 212 Кв. 24 На 18.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Балинска къща, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Дачовци, махала Дрена къща, махала Кратунете къща, Мтп, махала Манговци, махала Цековци къща, къща, ТП, къща, ТП На 18.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол 117001, М.Гайдарско, махала Гроздене Мтп, къща, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци къща, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв.5, Мтп, къща, ТП, махала Кръстьовци Община Златица   На 19.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Вежен, Владислав Варненчик 23, 27, 32, 33, 39, 35, 1, 46, 43, 15, 18, 26, 28, 34, 31, 9, 25, 26 А, 44, 37, 5, Генерал Брок 2, 6, 8, 4, Гео Милев 4, 3, 1, 12, Георги Раковски 13, 6, Гергана 1, Ивайло 2, 14, 4, 6, 8, 1, извън регулация УПИ XII-1410 Кв.167, Козница 4, 15, 17, 13, 5, 1, 16, 12, 3, 19, 10, 6, 11, 22, Любен Каравелов 9, 7, 4, 3, 1, 11, Неофит Рилски 1, Опълченска 31, 35, Патриарх Евтимий 6, 3, 2, 5, 7, 1, 8, 4, Тополница 16, 21, 29, 27, 22, 15, 17, 13, 1, 18, 31, 25, Цар Калоян 4, 6, 1, 10, 14, 8, 18, 20081202 Община Ихтиман   На 15.07.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10, УПИ V-123, Кв. 11, УПИ VI- 183 Кв.11, Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ ІІІ-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман На 15.07.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Вакарел: 913048, 987 Парцел XII, Александър Стамболийски 22 5, 24, 13, 22 6, 34, 17, 22, 16, 11, 14, 30, 12, 15, 9, 20, 38, 18, 2, 44, 46, 40, 4, 2, 1, 1, 8, 10, 6, 3, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 13, 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 1, 2, Бальовци, Васил Левски 1а, 43, 37, 30, 9, 48, 14, 51, 57, 21, 45, 3, 16, 36, 29, 20, 56, 23, 1, 7, 11, 31, 39, 5, 29а, 4, 27, 60, 44, 18, 15, 17, 26, 55, 32, 47, 49, 58, 12, 40, 50, 24, 66, 10, 49а, 2, 13, 27а, 25, 22, 42, 34, 6, 28, 59, 52, 38, Сладкарница, 8, 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща, 110, 112, 126, 124, 128, 120, 79, 114, 81, 122, 75, Веслец 5, 60, 4, 2, Витоша 8, 12, 25, 10, 19, 23, 21, 15, 43, 9, 26, 20, 31, 16, 4, 3, 22, 24, 7, 17, 27, 29, 39, 55, 1, 37, 49, 6, 28, 41, 5, 30, 11, 33, 2, 51, 14, 18, 53, 13, 35, 47, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, Димитър Паунов 10, 18, 16, 7, 20, 22, 12, Дренов Рът, Еделвайс 3, 1, Еледжик 2, 13, 9, 7, 21, 11, 19, 1, 15, 5, 17, 4, 6, 10, 3, 14, 29, 25, 12, 16, 27, 18, Магазин Хр.Стоки 2, Елин Пелин 29, 44, 36, 54, 25, 45, 50, 30, 33, 41, 58, 28, 38, 39, 17, 42, Скара и Хр.Стоки, 27, 19, 26, 35, 31, 32, 40, 23, 43, 34, 21, 48, 46, 37, 56, 52, 60, 11, Млекопункт, 9, 18, 8, 10, Фурна, 16, 20, Склад Рпк, 12, 17, 1, 22, 15, 4, Железничарска 22, 16, 24, 18, 20, 54, 58, 62, 60, 56, 64, 6, 2, 10, 3, 8, 1, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, извън регулацията Бензиностанция, Искър 10, 8, 11, 5, 9, 2, 4, 12, 6, Кирил и Методи 7, 2, 1, 3, 5, 4, 8, 10, 6, Костадинка Трайкова 32, 34, 28, 39, 30, 36, 26, 44, 50, 42, 52, 48, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люлин 10, 6, 11, 6а, 2, 16, 15, 18, 7, 14, 13, 3, 8, 19, 17, 5, 1, 4, 9, 12, 22, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037 Масивна Сграда/Кооп.Стол, махала Бельовци Парцел VII Кв.9, махала Дренов Рът Вила, Младост 3, 5, 9, 1, 7, 6, 13, 10, 11, 2, 4, 8, 15, 12, 14, 31, 16, 17, 24, 23, 37, 19, 18, 21, 25, 26, Никола Вапцаров 12, 10, 6, 14, 4, 2, 8, Никола Петков 2, 5, 16, 14, 10, 1, 9, 4, 8, 7, 12, 3, 11, 6, 15, 22, 30, 17, 23, 21, 38, 19, 40, 28, 18, 24, 36, 26, 13, Оборище 3, Паисий Хилендарски 2, 6, 4, Пейо Яворов 28, 18, 2, 32, 13, 10, 4, 12, 11, 6, 14, 16, 1, ПИ 130, М. Дренов Ръд, Пирин 4, 1, 8, 6, 7, 5, 9, 10, Самуил 30, Свети Патриарх Евтимий 34, 13, 9, 17, 38, 36, 15, 28, 32, 11, 40, 6, 1, 10, 2, 12, 3, 22, 20, 6, 26, 18, 16, 5, 24, 7, 1, 14, Средна Гора 13, 5, 15, 3, 17, 2, 1 Ресторант, 4, Магазин Хр.Стоки, 1, 11, Магазин Трикотаж и Текстил, 9, Стефан Стамболов 1, 10, 9, УПИ V-391, Кв.38, УПИ X-394 Кв.34, УПИ -II-838, Кв.62, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух 1, 2, 11, 9, 15, 7, 6, 4, 3, 5, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 7, 8, 9, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, Христо Смирненски 6, 1 5, 3, 1 6, 4, 5, 2, 14, 16, 9, 17, 11, 13, 8, 15, 12, 10, 7, 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, 11, 9, 38, 30, 28, 19, 24, 22, 42, 26, 32, 40, 36, 17, 34, 15, Чавдар Войвода 1, 2, 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Чешма Ангелина 12, Чинар 1, 7, 8, 6, 2, Шипка 8, 15, 1, 4, 13, 11, 2, 6, 5, 7, 9, 3, 17, Янтра 2, 8, 4, 1, 9, 3, 12, 1, 5, 13, 6, ПИ 265049, Екатте 10029, 5, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, ТП 3 Вет.Лечебница, 22, 3 На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, къща Община Костенец   На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Горна Василица: махала Нова, 000147, 3-479 Кв.68 махала Пердова, VI-43, махала Гледжова, махала Нова Вила, махала Пердова Жилищна Сграда, Вила, къща, Фургон, Нова, Пердова, УПИ II-883, Кв.100, 1 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Търговска 1, Кв121, Оранжерия На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка 7, 11, М.Камилата На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален Мак 4, 1, 2, 9, 5, 3, 11, 6, 8, Брезовица 8, Венера 2, 4, Дрена 2, 3, 1, 5, 9, 11, 7, Еделвайс 1, 7, 3, 4, 9, 2, 11, 16, 6, №11, 8, 14, 22, 15, 9, 10, 18, Княз Борис 85, 52, 98, 91, 99, 50, 67, 6, 45, 44, 26, 12, 27, 14, 65, 33, 51, 9, 13, 15, Круша 2, 4, Лоза 8, 3, Луна 10, 28, 15, 16, 7, 5, 24, 26, 12, 13, 9, 11, 22, 8, 2, 4, 6, Мусала 3, 5, 9, 7, 4, 11, 2, 13, 1, Победа 10, 6, 8, 2, 4, Пчела 8, 2, 4, Радост 73, 75, 67, 71, 65, 77, 69, 17, 55, 39, 61, 43, 59, 11, 9, 53, 1, 47, 7, 37, 23, 41, 63, 3, 19, 25, 5, 45, 33, 27, 15, 57, 13, 35, Ружа Главно Табло, Свежест 5, 7, 17, 16, 14, 2, 9, 3, 8, 4, 15, 10, 19, 12, 22, 11, 18, 6, Славянска №29, 19, 5, 29, 31, 17, 25, 7, Оу Христо Смирненски, 15, 9, 33, 13, 23, 27, 11, 21, Стара Планина 68, 10, 64, 34, 62, 78, 36, 52, 18, 2, 42, 76, 80, 44, 46, 50, 16, 30, 70, 20, 6, 60, 74, 14, 38, 66, 28, 58, 48, 56, 4, 54, 40, 72, 32, Тодор Ненчев 101, 79, 99, 48, 95, 54, 93, 87, 77, 83, 35, 75, 49, 43, 53, 20, 6, 29, 24, 77, 44, 31, 38, 25, 36, 47, 59, 46, 37, 42, 65, 34, 69, 18, 40, 16, 57, 22, 30, 32, 41, 8, 10, 63, 28, 4, 73, 61, 1, 21, 17, 11, 23, 7, 5, 3, 19, 2, 15, Христо Ботев 35, 37, 18, 67, Българска Патриаршия Св.Синод, 39, 29, 20, 45, 23, 16, 47, 31, 26, 43, 22, Кафе Аператив Романтика, 33, 28, 41, 3, 11, 4, 6, 1, 13, 19, 21, 7, 5, 17, 2, 9, 15, Ягода 2, 8, 6, 4 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Очуша: Мартинска, махала Каменчанска Махала, Вила, Уотп М.Каменчанци, махала Кулева Уотп М.Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М.Кьосева, Вила, Махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М.Шехтова, Вила, УПИ ХV-39, Кв.7 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ III-168 Кв 20, УПИ XxIII-75, Кв.7, УПИ ХіV-174, Кв.20, Уо Мтп М.Подгорие На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани Вила №12, Строеж, Вила, 26 ул.Рила, Помпа, 16, П-Л VII-9, Кв.1, къща, Офис, Почивна Станция, Сграда, Помпа, Почивна Станция, Сграда, Офис, Вила, П-Л VII-9, Кв.1, 26 ул.Рила, къща, Строеж, Вила №12, 16, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, ул.Рила, УПИ II-396, Кв.2, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ -425, Кв.1, Ххіі-419, Вила На 16.07.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Очуша: Мартинска, махала Кулева Уотп М.Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М.Кьосева, Вила, Махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М.Шехтова, Вила Община Костинброд   На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Безден: Ix-60, Кв.12, С.Безден Общ.Костинброд УПИ Хііі-78, УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица, Вила, Вз Бистрица На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина: 126.145, М.Сивил, 147, 55 М.Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, махала Севил На 16.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Костинброд: УПИ 8 Кв.232 ПИ 38978.900.7511, УПИ VIII, Кв. 233 На 17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 101, 433, 92, Батковци, Бригандия, Двадесет и Втора, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, местност Бригадия На 17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Бригандия На 17.07.2019 г. /11:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Драва 11, Заяковица ПИ 38978.273.29, М.Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Кокиче 1, 3, Маслово 1, Роса 1, Успех 11, Стопански Двор Маслово На 17.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 719030, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 17, 22, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 31, 2, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 30, 19, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Клокотница 7, 2, Македония 4, 2, Марица 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Парижка Комуна 2, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Славянска 23, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, УПИ XV-3798 Кв.2, Юрий Гагарин Строеж на Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април 6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а, Еделвайс 29, 50, 44, 48, 25, 46, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа 3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13, Малина 31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 27, 1, 8, 3, 19, 4, 21, Момчил Войвода 1, 9, 3, 1а, 8 II Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15, Незабравка 1, 3, 6, 2, 4, 5, Обединена 17, 19, 17а, 9, 21, 27, Петър Берон 6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1, Роза 8, 2, 6, 4, 3, 1, Спортист 10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5, Средна Гора 2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7, Фондови Жилища 138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133, Цар Самуил 10, 12, 16а, 24, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6, Цветна 5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9 Община Мирково   На 16.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Мирково: 48324, 200, 860, Васил Левски 5, 3, 12, 14, 4, 11, 20, 6, 16, извън регулация Стопанска Сграда, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев 41, Никола Пантов 38, Никола Петков 38а, 29, 15, 21, 20, 23, 17, 34, 27, 24, 30, 25, 26, 32, 22, 19, 42, 28, Опълченска 34, 48, 19 А, 54, 30, 21, 40, 32, 17, 15, 44, 19, 46, 52, 38, 42, 23, 13 А, 50, Пенчо Славейков 1, 4, 5, 7, 2, 6, 3, Средна Гора 17, 20080226 На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Мирково: Васил Левски 2, Георги Раковски 21, 25, 37, 14, 6, 2, 23, 31, 24 Б, 11, 10, 35, 29, 5, 9, 20, 27, 24 А, 4, 7, 18, 3, 13, 12, 16, 8, 22, Захари Груев 15, Никола Пантов 27, 22, 24, 39, 37, 14, 26, 31, 41, 33, 25, 20, 29, 28, 32, 43, Опълченска 14, 9, 22, 3, 13, 24, 2 А, 11, 20, 5, 10, 2, 12, 2 Б, 7, 16, 7 А, 1, 4, 8 А, 2г, 2 В, 6, 8, Поп Недельо 21, 11, 18, 34, 26, 22, 36, 30, 40, 19, 16, 13, 28, 14, 12, 32, 20, 17, 38, Христо Ботев 22, 30, 26, 24, 23, 19, 28, 17, 20080227 Община Правец   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Баренска къща На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий ТП, 28, махала Боянско къща, Стр.На Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10 На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - С.Разлив На 15.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30, Стопанска Сграда, ТП Община Самоков   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей Махала, Почивни Домове 1, 13 На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горни Окол: 128, Кв.16, IV-18, Кв.2 В.З.Калковско Манаст, Ix-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, Парцел VI--43 Кв.5, ПИ 5, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, 361 На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Окол: 1433, П-Л 150 Кв. 19, Ренов Дол ПИ №1572, УПИ VІ-162, Кв.20, къща, Вила На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56, Ренов Дол, Язовир Искър местност Сеята На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Драгушиново: СКЗ Драгушиново На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 9271, ПИ 000733, Яз.Искър, М.Коеджик На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Дългата Поляна, Лавандула, местност Дългата Поляна Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила, местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Мало Равнище Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,, Вила, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Пашо Вила, местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч.Ст-Я, ПИ 325, Помпа, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Ресторант, Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Червената Земя Стоп.Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 2 2, 1 Офис, 3 Стоп.Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч.База, Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч.База, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Прогледна Ограда, М-Ст Коеджик УПИ 731, М-Ст Суг.Алчник УПИ 726-727, М-Ст Суг.Алчник УПИ 724-725, М-Ст Коеджик УПИ 732, М-Ст Коеджик УПИ 729, М-Ст Коеджик УПИ 744-750, М-Ст Коеджик УПИ 730, М-Ст Суг.Алчник УПИ 891-892, М-Ст Коеджик УПИ 728, Поч.База, Ветроходна База на Язовир Искъ, Софийско Шосе, Татарски Брод На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Широки Дол: 1-ва 1, 86, 82, 84, 95, 97, 10, 101а, 107, 99, 93, 80, 87, 91, 89, 21, 40, 1, 29, 23, 2, 56, 47, 41, 22, 17, 26, 36, 35, 33, 42, 55, 11, 53, 30, 37, 62, 71, 44, 7, 14, 45, 15, 69d, 75, 5, 9, 31, 60, 51, 64, 73, 24, 61, 66, 59, 8, 39, 12, 58, 3, 69, 20, 46, 54, 10-та 1, 14, 10, 4, 12, 11-та 8, 4, 1, 10, 7, 5, 3, 12-та 4, 1, 2, 6, 13-та 5, 4, 12, 8, 14, 31, 10, 35, 33, 20, 16, 17, Параклис, 13, 29, 18, 15, 14-та 10, 14, 6, 12, 4, 15-та 1, 2, 19, 3, 13, 15, 7, 11, 5, 16-та 5, 4, 9, 5, 13, 1, 3, 7, 15, 2, 6, 17-та 7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13, 18-та 33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 8, 18, 1, 11, 12, 30, 14, 17, 2, 7, 5, 9, 19-та 9, 5, 1, 3, 7, 2-ра 6, 7, 11, 1, 2, 4, 5, 3, 10, 9, 20-та 17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8, 21-ва 1, 3, 7, 5, 2, 9, 22-ра 13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9, 23-та 22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 5, 1, 3, 6, 8, 18, 10, 4, 7, 19, 15, 2, 18а, 24-та 3, 1, 10, 7, 8, 5, 2, 25-та 5, 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2, 26-та 12, 16, 15, 13, 5, 3, 1, 8, 10, 13, 27-ма 27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 5, 10, 4, 7, 6, 12, 15, 23, 8, 17, 21, 1, 9, 13, 2, 11, 28-ма 6, 2, 14, 8, 29-та 2, 6, 8, 15, 13, 21, 7, 9, 12, 25, 10, 17, 3-та 19, 5, 17, 15, 14, 6, 1, 13, 8, 30-та 26, 12, 20, 14, 17, къща, 8, 18, 27, 29, 31, 23, 28, 33, 10, 22, 19, 21, 16, 9, 1, 11, 15, 7, 5, 3, 6, 13, 4, 2, 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43, 31-ва 33, 25, 21, 20, 31, 28, къща, 23, 29, 19, 15, 11, 13, 6, 8, 21, 3, 7, 1, 9, 32-ра 5, 4, 8, 3, 6, 1, 33-та 11, 24, 22, 13, 26, 9, 7, 15, 10, 12, 16, 2, 14, 4, 4-та 2, 5-та 21, 17, 6-та 3, 6, 2, 1, 7-ма 5а, 1, 3, 5, 9-та 28, 18, 16, 3, 25, 10, 7, 35, 41, 2, 34, 15, 37, 13, къща, 27, 9, 39, 11, 5а, 32, 17, 1, 33, 4, 26, 31, 6, 29, 8, 19, М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10, П-Л I - 568, ПИ 83291.1000.664, П-Л Іі Кв.392, 14, 16 На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56 На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ - Самоков: Лавандула, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Пашо Вила, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Язовир Искър Поч.База, Прогледна Ограда На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула, Общ.Самоков На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265, 22472.7449.174 На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков: 52249.5.381, Скз Ново Село На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч.База, Вила, Стоп.Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч.База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19 На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Шипочане На 15.07.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265 На 15.07.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч.База, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч.База На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Окол: 1433, Ренов Дол ПИ №1572 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Дългата Поляна Вила, местност Мало Равнище Вила, Вила, местност Мечката, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Щъркелово Гнездо Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Татарски Брод На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10 Община Своге   На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Губислав На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дружево: Вила, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 46, 22, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща, Вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Левище На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща, махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ -XV-46, махала Лак, Вила, Вила, махала Старо Село, къща, Вила, 2 На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3, Вила На 19.07.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Добравица На 19.07.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Искрец: Божица 42, 31, Габер 39, 18, 16, 14, 26, Иван Вазов 19, Искра 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, ХхIх-608, Кв.34, Явор 5 На 19.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Владо Тричков: 100 2, махала Голяма Лъка, махала Клисура, махала Пехчаница Вила, махала Ромча, ул.126 махала Голема Лъка Община Сливница   На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Алдомировци: ТП Гара Алдомировци На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ТП Мелницата На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв.19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, Вила На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Безден: .УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, В.З. Бистрица УПИ ХVі-164, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ 77, 24, ПИ №243, Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ VII-116, Кв.1, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица, УПИ -Ix-510, Кв.5а, Вила, къща, ПИ 77.41, Вила, Вила, Вила, Вз Бистрица На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, УПИ IX-115 Кв.26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25 Преместваем Обект, къща, къща, №, Вила На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Беледие Хан, Белидие Хан, Мес. Беледие Хан На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан къща На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, махала Беледие Хан, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ Іі-62 Кв 32, Беледие Хан На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Опицвет: УПИ XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв.32, УПИ XV-86 Кв.23, УПИ Іі-255, Кв.25, УПИ ХV-18, Кв. 2, УПИ ІІІ-Общ, Кв.42 На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ПИ №67372.26.118 Местн. Сарай На 15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ ІІ-62 Кв 32 На 15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Петърч: 068032 На 15.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци: 21-ва 3, 36-та 3, 41-ва 107, III-288 Кв.48, IV, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Детелина (Д.Благоев) 3, Здравец (Бр.Станиславови) 21, 6, Иван Вазов УПИ І-641, Кв.1, УПИ 11-616 Кв 8, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Кметство, ТП Дулерови На 15.07.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, къща, №, Вила На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов 17, 23, 24, 25, 20, 22, 28, 19, 27, 29, 26, 21, Войнишка Махала, Георги С. Раковски 8 А, 21, 38, 22, 12, 16, 35, 10, 24, 40, 28, 17, 33, 37, 34, 41, 23, 36, 32, 30, 20, 18, 19, 15, 14, 16а, 42, 29, 26, 25, 43, 27, Гургулят 7, 16, 9, 5, 11, 14, 13, 12, 3, 15, 8, 10, 1, 6, Капитан Радко Димитриев 46, 48, Михаил Георгиев Кенин 27, 19, 28, 30, 36, 38, 35, 34, 15, 26, 25, 21, 32, 24, 17, Паисий Хилендарски 6, Шейново 2, Юрий Гагарин 31, 27, 110 УПИ V-1624 Кв. 35, 84, 86, 100, 74, 98, 35, 114, 80, 76, 37, 82, 108, 39, 78, 25, 96, 102, 29, 43, 112, ТП Мелницата    

comment 0
visibility 936
вода

Младост 1 осъмва без вода

Планов ремонт на „Софийска вода" ще стане причина за спирането на водата в Младост 1 на 12 юли, пeтък. Заради реконструкция на уличен водопровод на бул. „Андрей Сахаров“ жк. „Младост“ 1, от 09:00  до 21:00 ч. ще бъде спряно водоподаването в бл. 66 и пицария до бл. 66. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски пред бл. 66. Ремонтът цели по-добро управление на водопроводната мрежа и ограничаване на зоните на евентуални бъдещи аварии във водоснабдяването.

comment 0
visibility 970
Барбалов

Барбалов предупреди фирмите за качество и срок на ремонтите

Среща между зам.-кмета на София Дончо Барбалов и фирмите, с които Столична община е сключила договори за текуща поддръжка на транспортната инфраструктура в града, бе проведена преди дни. На срещата присъстваха и експерти от дирекция "Транспортна инфраструктура" към СО. Пред ръководствата на фирмите г-н Барбалов подчерта, че за СО е приоритет всички пътища и улици в София да бъдат поддържани в добро състояние. Това важи както за големите транспортни артерии, така и за всяка малка квартална улица или тротоар. Там, където е необходимо да се извършва ремонт, трябва да се работи качествено и в срок, за да не бъдат затруднявани гражданите и гостите на столицата. За целта е необходимо фирмите да мобилизират максимален ресурс от работници и машини, чрез които да се осигурява бързото отстраняване на проблемите по уличните настилки. Зам.-кметът напомни, че от страна на Столична община непрекъснато ще бъдат извършвани проверки за спазване на технологията на работа и при установяване на нарушения на фирмите ще бъдат налагани строги санкции.      

comment 0
visibility 421
вода

Спират водата в Банишора, Яна и Малинова долина

Ремонти по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще причини спиране на водата в някои части на столицата на 11 юли, четвъртък. Заради монтаж на спирателен кран на бул. „Княгиня Мария Луиза“ жк. „Банишора“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на бул. „Княгиня Мария Луиза“ от Централна железопътна  гара- София  до надлез „Надежда“ /северната страна/. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на бул. „Княгиня Мария Луиза“ пред Транспортна болница. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Миньорска“ с. Яна, от 09:00 до 16:00 ч. няма да имат вода живеещите в района на: ул. "Васил Левски", ул. Юрий Гатарин", ул. "Миньорска", ул. "Стефан Стамболов". Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на бул. „Св. Климент Охридски“ кв. „Малинова долина“, от 09:00 до 17:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на бул. „Св. Климент Охридски“ от № 26 до № 72 и от № 59В до № 61К. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Гълъбец“ с. Бусманци, от 09:00 до 14:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Гълъбец“, ул. „Вучко Игнатов – Даскала“.

comment 0
visibility 477
вода

Банишора, Крива река и Доброслвци остават без вода

Планови ремонти на водопроводната мрежа на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата в някои части на столицата на 10 юли, сряда. Заради изпълнение на инвестиционен проект за подмяна на уличен водопровод на ул. „Райко Жинзифов“ кв. „Крива река“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Яков Крайков“ от ул. „Виктор Григорович “ до ул. „Добрила“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Свищов“ жк. „Банишора“, от 09:30 до 18:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Свищов“, ул. „Яворова чука“, ул. „Враня“ от ул. „Свищов“ до ул. „Опълченска“, бул. „Сливница“ от ул. „Калофер“ до ул. „Опълченска“. Заради прекъсване на сградно водопроводно отклонение на ул. „Тодор Пеев“ вилна зона „Симеоново - Драгалевци“, от 10:00 до 17:00 ч. ще спре водоподаването на живеещите в района на ул. „Тодор Пеев“ от № 8 до ул. „ Горска ела“ и по ул. „ Йоасаф Бдински“ от  ул. „ Митрополит Партени Зографски“ до  ул. „ Тодор Пеев.“ Заради реконстукция на уличен водопровод на ул. „Доброславско шосе“ с. Доброславци, от 09:00 до 18:00 ч. без вода остават живеещите в района на: ул. „Липа“ –бивш стопански двор ул. „Градина“ от ул. „Бунтовник“ до ул. „Житенски път“ ул. „Царско село“