Тема: спиране

comment 0
visibility 575
кризисен център за бездомни - София

Кризисният център за бездомни в София спира приема заради Covid-19

Кризисният център за бездомни в София няма да осъществява нов прием на хора заради коронавируса. Това заяви директорът на Кризисния център за настаняване на бездомни лица Пепи Джуренов, цитиран от “Фокус”.   "В момента в Кризисния център има 75 човека, които са настанени още в петък", каза Джуренов. Той обясни, че няма да бъдат настанявани повече лица в центъра заради карантината, която бе въведена в петък във връзка с коронавируса на територията на страната.   "Има промени в центъра. Който е влязъл, не може да излезе, а ако излезе, после не може да се върне", обясни той. Джуренов заяви, че въпреки новите мерки за безопасност нощта в Кризисния център е преминала спокойно.  

comment 0
visibility 4437
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 27-31 януари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 27 януари – 31 януари  2020 г, включително:   СОФИЯ ГРАД   Община Банкя   На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски 38а, 46, 52, 40, 32, 36, 38, 34, 44, Витоша/М. Палаузов/ 5а, 5б, Листопад/Пирин/ 3, 4, 1, 6, Пирот 19, 6, 16, 11, 2а, 5, 26, 17, 23, 3, 8, 1, 25, 20, 9, 24, 28, 21, 15, 4, 2, 13, 22, 10, 29, 27, Сочи 8, 2, 22, 18, 6, 16, 4, 12, 1, 20, 10, Странджа 5, 2б, 10, 4, 8, 2, 9, 6, 1, 7, Христо Смирненски 44, 21а, 42, 40, 19, 21, 23, 25, 19а, Юрий Гагарин 38 Община Витоша   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 38-ма 7 в. з. Малинова Долина-Герена, 29, IV-1949, Кв. 9, Арапица 8, Башлийски Езера 6, 11 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва 12-14 ул. Казаните, VII-1762, Кв. 116, в. з. Симеоново - Драгалевци, Витоша Кв. 102 П-Лхх-207, Горска Поляна П-Л1005, 46, 49, Драгалевци УПИ ХХХІV-1630, Кв. 121, Кв. 102, 1 М. Драгалевци Разширение Север, Драгалевци-разширение-Север, Казаните 8, 6а, Казаните /Симеоново/ 18 А, УПИ ХХІ-227 Кв. 116, Кв. Драгалевци, УПИ VII=1109, Кимчовец 10, Вила, Момино Венче/Драгалевци/ УПИ ІІІ-805 Кв. 120, ПИ ХХІII-225 Кв. 116, УПИ XI-212, Кв. 120, УПИ XXVII-1126, Кв. 116, 18 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 203, 203-та 25 Пречиствателна Станция, 14, 21 Е - Малинова Долина, 17 Жил. Сграда Д, 25 Общи Нужди, 13 А, 25 Жил. Сграда З, 13 Ж, 25, 12, 417, 18, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Бистришко Шосе 53, 51, В. З Малинова Долина УПИ 2699, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Малинова Долина 203 25, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Проф. Теодор Горанов 25 Жил. Сграда И, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Брусенска 13а, 2, 5, 4, 3, 13, 11, 1, 15, 7, 7а, 9, Бръшлян/620-та/ 3, Ген. Кутузов 44, 46, 59, 53, 53 А, 55, 57, 48, 61, 42, 40, 42а, 50, Копрен 2, 10, 3, Морени/Червена Искра/ 17 Общ. Витоша, Петко Войвода 3, 4а, 8, 10, 6, Райска Градина/Аврора/ 61, 60а, 69, Студен Кладенец 2, Цар Борис III/Девети Септ. 311, 317 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Майстор Мил. Радомирец/667/ 2, 5, 7, 9, 16, 18, 23, 24, 26 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 28-ма /Ж. К. Бункера/ 9, 13, 11, 29-та /Ул. 38, 22, 21, 31, 32, 17, 20, 25, 28а, 7, 15, 34, Бункера, 16, 34 в. з. Малинова Долина, 26, 29, 24, 28, 17а, 13, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 9, 33-та /Ж. К. Бункера/ 19, Вила, 28, 5, 26, 20, 11, 12, 34-та /Ж. К. Бункера/ Ъгъла на ул. 38, 5, 3, 7, М. Герена УПИ Ііі - 575, 10, 35-та /Ж. К. Бункера/ 2, 1, 7, 3, 5, 37-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 8, 10, 4, 1, 6, 5, 2, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 2, Вила, 5, 21, 13, 10, 39-та /Ж. К. Бункера/ 4, 40-та /Ж. К. Бункера/ 12 М. Герена, УПИ Vі-726, Кв. 15, 3, 2а, 10, 1, 5, 4, 9, 41-ва /Ж. К. Бункера/ 15, 8, 19, местност Герена, 17, 14, 15а, 4, 13, 11, 5, 9, 18, 2, 42-ра /Ж. К. Бункера/ 7, 4, 15, 12, 13, 5, 10, 8, №16, 18, 14, 11, 20, 2, 43-та /Ж. К. Бункера/ 8, 23 А, 4, 12, 18, 16, 10, 24, 28, 30, 14, 20, 44-та /Ж. К. Бункера/ 8, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, XIII-639 Кв. 6 М. Малинова Долина Р-Н Панчарево, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, в. з. Дупките ул. 29-та №38, Строеж, в. з. Малинова Долина -Герена, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, ул. Преслап и ул. Трещеник, УПИ І-590, 1492, Кв. 17, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Войводина Могила 53б, 53 Б, 53 А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 197/В. З. Малинова Долина/ 15 Роза, А Роза, 25 Орхидея, 25, 15 Роза, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Арх. Никола Лазаров 23 Магнолия, 21 Мимоза, 15 Роза, 21 Мимоза, 15 Роза, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: ЕВЛИЯ ЧЕЛЕБИ/МАРА ПЕТЛЯКОВА 43 В1, 43 В2, 43 В4а, 43 В3, 43Б, 43 Е, 43 С, 43 В5, 43 В4, 43 В2, 43 Д, 43 В3 На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Местн. Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите, Парк Витоша Хижа Витоша, 1, Планина Витоша Община Връбница   На 27.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: 10-та/Обеля/ 1, Ломско Шосе 236, 236а, 230, 234, 244, 104, 238, 242, 232, 240, 228, 234б, Обелски Път/Об. Шосе/ 8 С-У бл. 279, 3, Обеля 2 С/У 278, до 278, С/У 279, Авто къща, до 276, ТП до бл. 276, 278, ПИ 174 Кл. 117/Ломско Шосе На 27.01.2020 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  София: 3020-та/Връбница/ 31, 46, 34, Захарна Фабрика 1 Кв. 5 Нпз Орион Тп. МВР., Нпз Орион УПИ VII-824, Суходол 13, ул. 3019-та ПИ 68134. 2821. 2557 На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515 На 27.01.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 УПИ І-833, Кв. 1а, Обеля 2 ул. 105, 276, 275 На 28.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 235, Обеля 250, Обеля 2 242, 242 А, 242а, 250, Срещу 244, 247, 251, до 247 На 28.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 2 234, 241, до 234 На 29.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 231 На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515, 516 На 29.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 233, Обеля 2 233, 226, 238, 238, 234, 232-Б, 237, до 233 На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 516 На 30.01.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Обеля 2 243, 245 На 31.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 2 279, 275-Офис Клуб Бсп, 279-Битови Услуги, О 279, 275 На 31.01.2020 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Бившо Ткзс - Строителство, 68134. 2815. 346, Връбница-1 Бивш Стоп. Двор, Лазарица 26, Ломско Шосе 216, 222, 218, 199, 216, 195, 224, 210, 191, 210 Складова База, 226, 220, След Моста Вдясно, 212 Бивше Ткзс, 193, 220б, 218а, Пи243, 210 Складова База В Тп, 210, местност Стария Мост Помпа, Обелски Път/Об. Шосе/ 5, 7, 3, Обеля 2 272, ПИ 267, Кв. 21 Община Възраждане   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Опълченска 21, 19, 15, Осогово/Пело Пеловски/ 60 Стоматологичен Кабинет, 52 Офис, 52, 58 Автосервиз, 52 Ж. К. Зона Б-5-Офис, 60 Маг. Хр. Стоки, 60, Пиротска/Трети Април/ 81, 79, 71, 77, 73, 83, 85, Тодор Александров/Н. Цанов/, Шар Планина 47, 53, 40, 46, 45, 44 Община Изгрев   На 27.01.2020 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  София: 170-та/Изгрев/ 26, Г. М. Димитров 54 На 27.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Антон П. Чехов 55, 66-2 66, 58, 64, 68, 66, 55, 66 66, 59 217, 64 82, 57-2, 57, Земляне/Тинтява/ 28, Райко Алексиев/Тодор Петров 29, 103, 29, 50, Тарас Шевченко 3, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 28, 7, 1, 29, Тодор Александров/Н. Цанов/ 48, Тодор Стоянов 30, 30, 28, УПИ I-1699 УПИ VIII-1699, УПИ III-1706 М. Изток -Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ 28 На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДИАНАБАД Блок 47вх Д и Ж, 48 Вх. Л, 47-48 Вх. А и Ж, Блок 43 Вх. Б, Е На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Райко Алексиев/Тодор Петров 21 Община Илинден   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски 7; 11; 12; 8 В; 13 А; 8; 1 А; 1; 3 Б;, Захарна Фабрика 47 Б На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б; 315б А; 315б Б На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков 16, 12, Зайчар 54-56, 45, 52, 58, 54-56 Ателие 3, 116, 72, 62, 54-56 Гараж 1, 78, 54-56 Гараж 2, 60, 50, 41, 82, 54-56 Ат 4, Константин Величков Кафе- Аперитив, 3, 1, Св. Св. Кирил и Методий 169, Света Троица/Вълчо Иванов/ 106, 106, Сливница Между ул. Царибродска и Бул. Д. Петков, Царибродска/Никола Шопов/ 4, 9, 59, 7, 10, 8 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 43 Б; 45 А; 45 Б; 46 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 46; 46; 46а Б; 46а В Община Искър   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДРУЖБА 1 Блок 98 Вх. А, 99 Вх. В, Г, Е, Блок 25 Община Красно Село   На 31.01.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 6; бл. 8; бл. 78, ул. Добрич От 1 до 5;, ул. Плиска 1, ул. Балканджи Йово 18,  (Църква Рождество Богороди, ул. Балканджи Йово Номера От 1 до 23 Нечетни, Цар Борис III/Девети Септ. От 62 до 72(Четни); 74 -76 Вх. А и Вх. Б; На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Метличина Поляна/Васил Ленк бл. 38 Вх. Б На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 41, Хайдушка Гора 59, Хубча 7 На 27.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Х. Поляна 59 Вм ул. Кюстенджа, Хризантема 15, 17 Вм, Гебедже 6, 10, Гебедже 8, 9, 11, Кюстенджа 7. 10, Х. Поляна 55вх Б 57, Черна Вода 22, 24, 26, 28, 15, 17, Вм На 27.01.2020 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  София: Драгшан 2-4, 2-6, 2, Лагера 58, 59, Цар Борис III/Девети Септ. 54 59, 59, 20 58, 12 59 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 60, Пирински Проход 5 На 28.01.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Ж. К. Г. Делчев Експериментален бл. 11, бл. 12, бл. 13; На 29.01.2020 г. /09:09 - 16:15 ч./ -  София: Дечко Йорданов 36 Магазин;, Хайдушка Гора 59 На 29.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 80 Б, Баба Илийца (Т-маркет), № 2 бл. 80 А;, Хайдушка Поляна 3 Вх. А, Вх. Б и Вх. В; 57 (Офиси); 57-59 Вх. А и Вх. Б, Хр. Матов ≪ Баба Илийца, Христо Матов/Дочо Михайлов/ 9 На 29.01.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  СОФИЯ: БАБА ИЛИЙЦА 1, ЛАГЕРА бл. 40, бл. 27 Вх. А и Б., ул. ХРИСТО МАТОВ 9стр. На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Дебър 39, Хайдушка Гора 54 На 30.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  СОФИЯ: ул. Хубча №16 Медицински Център, 656-та/Красно Село/ 1, 1А, 3, 5, 7, 2, 2А, 4, 4А, 6, 8, ЧДГ 101 Защо, Красно Село бл. 195, Магазини Пицария, Красно Село 207-А, 207А, ЗАД бл. 207 На 30.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Йончев 5 392 А, 5, 5 Ателие 1, Княгиня Клементина/Д. Милано 39-41, 39, Лелинска Чука 4 392а, 4 392 А, 4, Пчела 142-Ро Оу Веселин Ханчев Пгиче „Св. Методий“; Стол, Пчела 8, 7, 6, ул. „Ген. Стефан Тошев“ 15дкц, 17, Царица Елеонора/Коста Пе 18, 22 На 31.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 80, 82, 84, 86, Вх. А и Вх. Б Община Кремиковци   На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Еделвайс /Кремиковци/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16, 7, 1, 9, 2, 4, 10, 5, Еделвайс/Общ. Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18, 6, 4, 5, 10, 16, Кремиковци 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11, Люляк /Кремиковци/ 3, 1, 4, 2, Момина Сълза /Кремиковци/ 4, 6, 3а, 3, 8, 5, 2, 7, 1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2, 4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26, 11, 9, 8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13а, 30, 15а, 15, 34, 21, 24, 32, 13, 17, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92, 67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88а, 86, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/ 14, 13, 16, 25, 9, 18, 17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1, Света Вода /Кремиковци/ 6а, 3а, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1, Света Петка /Кремиковци/ 4, 4а, 1, 2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9, 5, 3, 7, 1 На 01.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ 695 Община Лозенец   На 28.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Галичица 4, 6а, 12, 6, 8, 8а, 10, 2, 14, 13, Джеймс Баучер/Антон Иванов 51, 33б, 122, 33 Б, 33, Трепетлика 1, 7, 1, 5, 7а Община Люлин   На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 727, 711 На 29.01.2020 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  София: Люлин 6 629, до 629, 627, до 627, Петър Горанов/Чернигов/ На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 711 Община Младост   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Бункера На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 209А Вх 1, 10, 11, 12 и 13, Младост 3 Блок 353 Вход 2 На 27.01.2020 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: Младост 2 до бл. 239/Преустроени Гаражи В, 0 218, 217, до 217, до 219, между бл. 239 и 217, 239, 218, до 219, до 239, 238, 237, до 218, 217, 218а, до 217, ТП до 239, 217 Пристройката, Кв 11 УПИ 2-2104, Младост 2 УПИ II-2104 Кв. 11 На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Панчарево: 55419. 6702. 289 М. Детски Град, 55419. 6703. 152 ул. Симеоновско Шосе, 55419. 6703. 270, 68134. 6723. 147, Детски Град Строително Табло, Фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134. 6722. 74, М. Лозето-Знаме на Мира УПИ II-189, Кв. 1/Пи 68134. 6722. 8, Местн. Лъката, Самоковско Шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3 На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Горубляне ПИ 68134. 6722. 39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен Път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, до Кпп За Панчарево, Самоковско Шосе до Бензиностанция ОмвВ Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Младост 1 10, 10 Т\Ст, 1 до бл. 5 Вх. В, 6, 5 На 28.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: МЛАДОСТ 3 Блок 353 Вход 3 На 28.01.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 28а, Младост 1 29, 28а, 132, 28 А, до 28/29, 29 В Трафопост На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Йерусалим 6, Младост 1 24, УПИ II-96, 97, 98, Кв. 48, 24а На 29.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 5 На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Александър Малинов 31, 33 548, 55, 33, Младост 1а 548 Оф. 405, 548 Оф. 204б, 548, 548 Маг. 106б, 548 Оф. 501а, 548 Маг. 107а, 548а, 33, 548 Оф. 204а, 523, 549, 548 Оф. 205, 33 548, 549, 548 На 30.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 6 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1 40, + 39, 1 41, 40, 41, 41, 41, 141, 39, 39, Чудна Градина 8 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ в. з. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, в. з. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 69, 83, Топик на ул. 6, 79, 55, 76, 51, 53, 47, 49, 3, 57, 65, 59, 45, 73, 81, 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3224, 532 Хотнишки Водопад, 6-та /Ж. К. Бункера/ 31, 23, Бистришко Шосе 92, №91, Липа 77, Луда Река 8 в. з. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина Бункера, Пспв Бистрица, 2б, 16, ул. Широки Път, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д., УПИ XXVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14 На 30.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Индустриална Горубляне На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1а 524, 527, до бл. 525, 524, ТП Блок 527 На 31.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Горубляне Община Надежда   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лев Толстой 51-Павилион, 53, 51, Надежда 2 253, 252, Толстой 53 На 01.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Лев Толстой бл. 57 Вх. Г, Д, Е Община Нови Искър   На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: Балкан 1, 5, 6, 8, 2, 6а, 7, 3, 4, Бреза 22, 13, 16, 20, 11, 24, 12, 26, 18, 7, 9, 14, Варна 4, 2, 2а, Гина Кунчева/Шопска Комуна/ 17, 24, 14, 10, 6, 16, 2а, 22, 12, 18, 11, 9, 4, 1а, 13, 7, 20, 2, 15, 5, 3, Жеравна 1, Зорница/Салют/ 2 Склад 1, 2, 3, и Гараж №21, 2, 6, 1, 5, 3, Иглика 10, 18, Искърско Дефиле 255, 265, С/У Пощата-Часовникар, срещу Пощата, 253, 257 до МВР, 257, 263, 267, 259, 271, 269, 261, 225, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 16, 12, 14, П-Н № 5, 6, 10 Община Овча Купел   На 29.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: Малобучински Път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21 На 27.01.2020 г. /08:15 - 09:30 ч./ -  София: 094015, местност Суходол ПИ 68134. 3957. 244, Траян Танев 44 Б, 97 Стопански Двор, 78 3, 78 2, 93, 78 1, 78, 85, УПИ VIII-1187, Кв. 44а На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлинска Котловина 9, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Vііі-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/ На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XLVІІ-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлинска Котловина 9, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Обиколна 54, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Vііі-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/ На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: в. з. Люлин Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VII-263, VIII-9969, XVI-190, XVII-191. Mr 68134. 4324. 191 М. Люлин, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, в. з. Люлин Кв. 8, УПИ ХVі-108 Кв. 14, Кв. 10 П-Л 71, Кв. 7 П-Л 3-15, Кв. 20, Кв. 14, Кв. 4 П-Л 207, Кв. 18, УПИ Хі-246 Кв. 2, ул. Калина, Кв. 17, М. Бонсови Поляни, Кв. 9 П-Л 12-17, Кв. 12 П-Л 14, Кв. 14 П-Л 24, Кв. 9, Кв. 14 П-Л 2, Вила, Кв. 13, Кв. 11 ул. Калина, ПИ 68134. 1897. 510, Кв. 3, Кв. 6 П-Л 35, Кв. 10, в. з. Люлин УПИ-Ххііі-219 Кв. 4, в. з. Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Венец 1, Вз. Люлин УПИ III-171 Кв. 11, Георги Бенковски 6, Горна Баня УПИ ХLVІІ-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлин Кв. 1, Люлинска Котловина 9, Люлинска Скала 3, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Местн. В. З Люлин, Местн. В. З Люлин, УПИ III-340, Кв. 9, местност Бонсови Поляни Кв. 19 Вз Люлин, Кв. 21 в. з. Люлин, Червена Роза 10, Кв. 21-7, Кв. 6, Кв. 4 П-Л VІІ, в. з. Люлин, Кв. 10, Кърлежа, Герена 7, Кв. 19, Кв. 10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, Кв. 14, Кв. 21, УПИ IV-234 Кв. 3, Кв. 4, Вила, Т. Ливад, Кв. 9 Вз Люлин, Кв. 18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 Кв. 11, Кв. 18, Урал 19-Г. Б., ул. 63, Кв. 7 П-Л 146, Кв. 15, УПИ 8-229, Кв. 17, УПИ XIx-226 Кв. 4, Луд Гидия, Кв. 7, Кв. 4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, Кв. 6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, Кв. 9, Кв. 13, Кв. Кърлежа, УПИ Ix-58 Кв. 18, Кв. 12 в.з. Люлин, Кв. 60 в.з. Люлин, Кв. 21 Вз Люлин, П-Л 1-339, Кв. 6 Вз Люлин, УПИ XI Кв. 6 П-Л №181, Кв. 40, 57 Бенковски, Кв. 2, УПИ VII-196 Кв. 17, Кв. 3 П-Л VІ, Кюпо, бл. Кърлежа, Кв. 3, П-Л 7, Кв. 1, Кв. 8, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-Ііі-928 Кв. 72, 61, Овча Купел Вз. Люлин УПИ Хі -249, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, ПИ 1898. 28, М. в. з. Леските, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Пъстроцветна 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИхііі-57, Кв. 28, УПИ 13-251, 252, Кв. 1, УПИ VІІІ-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ІІІ-170, Кв. 15 М. в. з. Люлин, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до АРЗ/ На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 30а, Овча Купел 2 Търг. Център, Търг. Център Кафе1, Търговски Център-Овча Купел 2, Тц Пред бл. 32, Търг. Център Кафе 1, Тц, 26, 27, 30а-видео, 30а, Тц-До бл. 32, между бл. 31 и бл. 33, Търг. Център 2 На 29.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, Бор Кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа в. з. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски Пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински Път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол Път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Разсадника, Суходол Кв. Манилов Дол 16-18, Суходолски Път Вила, УПИ VIII-13, Кв. 7 Малобучински Път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 Кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол На 29.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  СОФИЯ: БОРЯНА 24, БОРЯНА Украйнско Посолство На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 696-та/Овча Купел/ 5, 6 На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Загребска/Атанас Мискетов/ 3, 4, 26, 32 Община Панчарево   На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Герман: 2512 М. Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец Стопански Двор, 44063. 6207. 815, 44063. 6207. 817, 44063. 6214. 333, 44063. 6234. 4127, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 3294к. Л. Г-9-8б, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, Кв. 1, Проф. Никола Маринов 17, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец ПИ, Стопански Двор Горни Лозен Склад, Автосервиз, М. Райовец, Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Местн. Ефенди Мост На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Стопански Двор С. Д. Лозен М. Сахтяница, МТП Чикерица -Герман 43-05-87/ На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бистришко Шосе Община Подуяне   На 28.01.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: 563-та/Кв. Левски/ 20, Левски Зона Г 34, 33, 33, ТП до 34, 121, 12а Климент Бояджиев, 32, 32, П-Л І-118 Кв. 15, Поручик Георги Кюмюрджиев 2а На 27.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. Б На 30.01.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: жк. Левски Г, Левски Г ул. Г. Кюмюрджиев, Левски Зона Г 44в, 44а, 44б, 45, УПИ X-363, Кв. 6 Левски Зона Г На 31.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. В Община Сердика   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Невски 8, 9, 10, 7, 6, 4б, 4а, 3, 5, 4, 2, 1, Боян Магесник/Свилен Русев/ УПИ 1/, Железопътна/23-ти Януари/ 22, 24, 18а, 24а, 20, Мир 4, Николай Райнов/Рационализат 18, 16, 1б, 20, 1, Христо Станишев/Чавдарче/ 35, 44, 29, 48, 52, 37, 45, 31, 46а, 33, 41, 46, 39, 50, Цигов Чарк/Цветан Трайков/ 5, 11, 3, 4, 6, 12, 8, 18, 15, 17, 14, 2а, 13, 21, 22, 19, 20 УПИ XI-879, Кв. 55, 7, 9, 10, 24, 16, 2, 1, ул. Чавдарче/Ул. Н. Райнов 9, ул. Чавдарче/Ул. Н. Райнов 9 На 27.01.2020 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: Княз Борис I 203, Селиолу/Шопски Отряд/ 8, 1, 3, 6, 10, 4, 5, Цар Самуил 124, 128, 126, 122, 126-128, 124-126 На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Железопътна/23-ти Януари/ 17, 20, 17 ТП до бл. 3, 2, 1, /Мара Бунева, 15 Магазин 3, 15, 15 Фитнес-Център, 20, 15 Сладкарница, 15 Магазин 2, 15 Шив. Цех2, Съзнание 1 1, 3, 1, 3, 3, 3, 3, Христо Батанджиев/Ал. Матрос 4, 5, Христо Станишев/Чавдарче/ 26-28, 26-28, 26 На 29.01.2020 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Проф. Иван Георгов/Цв. Антов/ 1б Община Средец   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов Номер 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьов Нансен 25а, Цар Шишман 1, Чехов 65а Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьоф Нансен 25а, Цар Шишман 1, Чехов 65а Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Евл. и Хр. Георгиеви 46 Вх. А Вх. Б На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьоф Нансен 25а, Чехов 65а Вх. А, Шишман 1 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Васил Левски 79, Г. С. Раковски 122, Георги С. Раковски 122, 120, 120, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 18, 5, Гурко 41, 45, Паренсов 27, Петко Р. Славейков 2а, 3, 1, 4а, 4, Солунска/Васил Коларов/ 1, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/ 69, 67, 65, Хан Крум 4, 2, Цар Шишман 1 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/ 39 Община Студентски Град   На 27.01.2020 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Витоша 6 Община Триадица   На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 3, Кестенова Гора 2, 6, 8, 12 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ”ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, МОТОПИСТА бл. 2Е Вх. 1 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Костина 4, 6, Хайдушка Гора 137, 143, Червена Роза 44-46, 42-44 На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 7, Костенски Водопад 14, Твърдишки Проход 15-А, Б, 25 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 9, 19, 21, Гоце Делчев 155-157, Стрелбище 5б-А, Б, 128-Б, В. На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 11в, Стрелбище 22а-А, Б, 23а-В.

comment 0
visibility 1625
вода

В "Младост"1 започват новата седмица без вода

„Софийска вода“ предприема планирани ремонти в понеделник, 13 януари, в някои части на столицата, което ще наложи спиране на водата на някои места.   Заради подмяната на сградно водопроводно отклонение до бл. 91Б жк. „Младост“ 1 се налага спиране на водоподаването от 09:00  до 21:00 часа на живеещите в района на бл. 89, бл. 91Б вх. А и Б, бл. 91, заведение до бл. 89 вх. А, сервиз за гуми до бл. 91А.   Ако ремонтите продължат повече от 12 часа ще бъде доставена вода с водоноска пред бл. 89 вх. В.  

Реклама
comment 0
visibility 423
Знак забранено спирането и паркирането

Местните избори затварят улици около Арена Армеец

Движението около зала Арена Армеец ще бъде спряно заради местните избори на 27 октомври т. г. В най-голямата столична зала се намира Общинската избирателна комисия на София и там ще се предават бюлетини и документация. От Столична община съобщиха, че се създава организация на движение. Край зала Арена Армеец движението ще бъде спряно от 18.00 часа на 27 октомври до приключване на транспортирането и предаването на изборните материали. Там ще бъдат забранени престоят и паркирането на пътни превозни средства, както и по бул."Асен Йорданов", между Площад на авиацията и бул."Шипченски проход". От 20.00 часа на 27 октомври до приключване на транспортирането и предаването на изборните материали ще се ограничи движението по бул. "Асен Йорданов" между Площад на авиацията и бул. "Шипченски проход", предупреждават от Московска 33.

comment 0
visibility 917
авария

"Витоша" и "Овча купел" без вода заради авария на водопровод

Авария на стратегически водопровод ще бъде причина за спирането на водата в столичните райони "Витоша" и "Овча купел", съобщават от "Софийска вода". Пресъхването на кранчетата започва от утре на обяд. Ето и в каква последователност ще става спирането на водата: кв. "Драгалевци" - от 12:00 на 8.10.2019г. до 00:00 ч. на 09.10.2019г. в.з. "Малинова долина" – от 12:30 ч. на 08.10.2019г. до 00:30 ч. на 09.10.2019г. кв. "Киноцентъра" - от 13:00 ч. на 08.10.2019. . до 01:00 ч. на 09.10.2019г. c. "Владая" - района заключен между ЖП линия „София-Перник“, ул.„Лесковец“, ул.“Войнишко въстание“ ,ул.“Любомир Миланов“,ул. „Акад. П. Стайнов“, ул.“Равнище“ и в.з. Приплат - от 12:00ч. на 08.10.2019.г. до 00:00ч. на 09.10.2019. кв. "Бояна" - от 14:30 ч. на 08.10.2019. до 02:30 ч. на 09.10.2019г. в.з "Беловодски път" - от 15:00 ч. на 08.10.2019г. . до 03:00 ч. на 09.10.2019г. в.з. "Килиите" - от 15:30 ч. на 08.10.2019г. . до 03:30 ч. на 09.10.2019г. в.з. "Мала кория" - от 15:30 ч. на 08.10.2019г. . до 03:30 ч. на 09.10.2019г. кв. "Княжево", района заключен между ул. “Панорамен път”, “Проф. Державин”, бул. “Цар Борис III”, “Ген. Михаил Кутузов”, “Карамфил”, “Бойна слава”, “Клек”, “Сребриста липа” и “Бял равнец”- от 15:30 ч. на 08.10.2019г. . до 03:30 ч. на 09.10.2019г. кв. "Княжево", района заключен между бул. “Цар Борис” III и ул. “Княжевска”, ЖП линията „София - Перник“ и ул. “Владайско въстание”- от 15:30 ч. на 08.10.2019г. . до 03:30 ч. на 09.10.2019г. кв. "Горна Баня" и в.з. Горна баня – от 15:30 ч. на 08.10.2019г. . до 03:30 ч. на 09.10.2019г.  

comment 0
visibility 2407
БНР

Цацаров разпореди проверка заради спирането на "Хоризонт"

Главният прокурор Сотир Цацаров е разпоредил проверка за спиране излъчването на програма „Хоризонт“ на БНР днес между 06:00 и 11:00 часа, оповестено в 21.16 ч. на 12.09.2019 г. Официалното обяснение е било предварително планирана техническа профилактика.   Анализът на ситуацията се прави от ДАНС, СЕМ и КРС и е под прякото ръководство на зам.-главния прокурор Иван Гешев, съобщават от Прокуратурата.    Ето част от официалното съобщение по случая:  "На всеки от тези органи са поставени конкретни задачи, като още в рамките на днешния ден органите на ДАНС е разпоредено снемане на обяснения от генералния директор на БНР. Определен е тридневен срок на проверката".    

comment 0
visibility 376
забрана за спиране

"Design Weekend" променя движението в центъра на столицата

Събитието "Design Weekend" от инициативата КвАРТал-а, което ще се проведе днес, 17 август, на ул. „Веслец“ от 16 до 21 ч. Това ще наложи някои промени в движението на автомобили в района, за да се осигури безпрепятствено провеждане на мероприятието. От 10.00 до 18.00 часа на 17.08.2019 г. е забранен престоят и паркирането на автомобили на ул. „Веслец“ между ул. „Екзарх Йосиф“ и ул. „Цар Симеон“. От 12.00 до 18.00 часа на 17.08.2019 г. е забранено влизането на автомобили по ул. „Веслец“ между ул. „Екзарх Йосиф“ и ул. „Цар Симеон“.

comment 0
visibility 502
забранено спирането

Забрана за спиране в центъра заради снимки на клип

Снимките на рекламен клип налагат някои промени в организацията на движение в центъра на столицата, съобщават от Пресцентъра на Столична община. От 20.30ч. на 16.08.2019г. до 10.30 ч. на 17.08.2019г. ще бъде забранен престоят и паркирането на автомобили на ул.“Св.Кл.Охридски“ между локалното пътно платно на бул.“Цар Освободител“ и ул.“Шипка“. Изключение ще се прави за автомобилите на снимачния екип и извън местата за платено паркиране „служебен абонамент“. 

comment 0
visibility 15097
Спират топлата вода

Къде в София "Топлофикация" спира топлата вода

"Топлофикация" София спира топлата вода в централни столични квартали. Причината е профилактика и неотложни ремонтни дейности по топлопреносната мрежа, предупреждават от общинското дружество. Без топла вода за 12 дни остават кварталите "Гео Милев" и "Слатина" от  00:00 ч. на 8 август до 24:00 ч. на 20 август т. г. Сградите в кв. "Цар Иван Асен II" и блоковете   1 до 27, 77 и 78 в кв. "Яворов" - блокове от 1 до 27, 77 и 78, както и кв. "Подуяне", Център и Редута ще се обслужват от ТЕЦ "София".  За повече информация клиентите на Топлофикация могат да получат на тел. 0 700 11 111. От 00.00 часа на 26 до 12.00 часа на 31 август т. г. ще се спре топлоподаването към следните райони:- ж.к. „Фондови Жилища”, ж.к. „Св. Троица”, ж.к. „Банишора”, ж.к. „Зона Б-5, Б-18, Б-19;- Част от ж.к. „Илинден” в района между ул. „Цар Симеон”, ул. „Зоглафски манастир”, ул. „Л. Весов”, ул. „Хисаря”, бул. „Тодор Александров”, бул. „К. Величков“;- Част от кв. „Лозенец” в района между бул. „Евлоги и Христо Георгиеви”, ул. „Крум Попов”, ул. „Ц. Церковски” и ул. „Иглика” ;- Част от ж.к. „Толстой” в района между ул. „Будинци”, ул. „Ген. Жостов”, ул. „Елов Дол”, бул. „Илиянци” и ул. „Хан Кубрат”;- Централна градска част между бул. „Хр. Ботев”, бул. „Македония”, ул. „Доспат”, бул. „Прага”, бул. „Патриарх Евтимий”, ул. „Фритьоф Нансен”, бул.„Евлоги и Христо Георгиеви”, бул. „Ген. Данаил Николаев”, ул. „Каменоделска”, ул. „История Славянобългарска” и бул. „Княгиня Мария Луиза”. "Топлофикация" София ще извършва ремонтни дейности, които изискват цялостно спиране на ТЕЦ "София". През същия период и "Софийска вода" ще извърши основен ремонт на индустриален водопровод, който захранва топлоизточника.

comment 0
visibility 500
вода

Без вода остават утре в "Люлин" 1

Планов ремонт ще остави без вода жители на "Люлин" 1 - ул. 732, Складово – промишлена зона „Модерно предградие“ в район „Люлин“ от 09.00 до 20.00 ч., на 30 юли. Засегнати от спирането на водата ще бъдат живеещите на следните улици: - ул. 732 - ул. 733 бул. „Панчо Владигеров“ бул. „Сливница“ При продължителност на строително-ремонтните работи над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. 732 ъгъла с ул. 733.

comment 0
visibility 1021
Среща заради тока

Спиранията на тока в район „Искър“ заради голям ремонт и кражби

След предложение на кмета на район „Искър“ Ивайло Цеков на 18 юни в Министерство на енергетиката се проведе среща с министър Теменужка Петкова. Повода за това събиране са честите спирания на тока в кварталите „Дружба“, „Абдовица“ и „Димитър Миленков“. От разговорите става ясно, че спиранията на електрозахранването са заради ремонти дейности по цялостна подмяна на оборудването на основната подстанция, от която се осъществява захранването на района. Те са на стойност около 4,5 млн. лв за обновяване на оборудването и увеличаване на мощностите ѝ с цел покриване на необходимостта от захранване на новите абонати в района. Другата причина за честите спирания на тока са кражби на „заземители“ от трафопостове в района и други нарушения на целостта на мрежата, като умишлено запалване на шахта на "ЧЕЗ Разпределение България". В срещата участваха и множество граждани и НПО организации. Те подчертаха сериозните трудности за свързване с оператор на електроразпределителното дружество и липсата на своевременно уведомяване при възникнали аварийни ситуации. Районният кмет настоя за подобряване на комуникацията и своевременно уведомяване на районната администрация за проблеми с електроподаването. Получените данни ще бъдат публикувани на сайта на районната община и в нейната страница в социалната мрежа. Главният оперативен директор на "ЧЕЗ Разпределение България" Виктор Станчев, съобщи, че ремонтните дейности, ще приключат до средата на месец ноември, като вече са на етап, при който изпълнението им няма да води до нарушаване на електроподаването към абонатите в район „Искър“. За да се защитят устройствата на компанията ще бъдат монтирани СОТ устройства в трафопостовете, за да се преодолее проблема с нерегламентираното проникване и кражби на елементи на мрежата в тях. Очаква се до дни да бъдат монтирани и сигнализатори за дистанционно диагностициране на аварийно прекъсване на захранването.

comment 0
visibility 5654
ЧЕЗ Спиране на ток

Планово спиране на тока в София от 17 до 21 юни

Планови спирания на тока за периода 17-21 юни ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ. СОФИЯ ГРАД Община БАНКЯ БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВЪРШЕЦ 8 ; ПЕЙО ЯВОРОВ10,27А,23,16,2,21,15,25А,17,5,7,9,23А,4,21А,9А,13,8,12,19,25,11,3 ; СТЕФАНСТАМБОЛОВ/БУДИШИН/38,40,34,21,38Б,19,19А,15,17,29,28А,32,27,30,23,25А,13,25,23А,40А ; ХИСАРЯ 222.06.201909:15 -14:15Профилактика на съоръженияБАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ХИСАРЯ 222.06.201909:15 -15:15Профилактика на съоръжения Община ВИТОША ВЛАДАЯ 22-РА ВИРОВ ДОЛ 8,5,7,2,4,3,6 ; ЕЛА 3,5,10,7,12,6,3 А,10А ; ЕЛЕН29,25,19,16,13,21,18,УЛ. ЕЛЕН И СТРАНАТА,15,14,27,23 ; ЛЮБОМИР МИЛАНОВ36,49,44,42,45,43,47 ; МОМИНА СЪЛЗА 3 ; ПРОФ.ИВ.ШИШМАНОВ/БАБА ЛИНА/7А,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3 ; СТРАНАТА 4,10,14,8,12,13,6,16 ; ЮРУШКИ МОСТОВЕ 8;СОФИЯ ; ОФЕЛИИТЕ /ВЛАДАЯ/ 1217.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 717-ТА/ВИТОША/ 18А,24,18,16 ; 719-ТА/ВИТОША/ 19,17А,11А,36,20,32,35 ; 722-РА/ВИТОША/ 11,1,2 КНЯЖЕВО,3,4 ; 724-ТА/ВИТОША/ ВИЛА ; 781-ВА/ВИТОША/ 12,3,10,1 ;АКАД. МИХАИЛ АРНАУДОВ 56,66 ; ВИДЕН ТАБАКОВ 5 ; ВИТОШКО ЦВЕТЕ/КНЯЖЕВО/9,13 в.з Килиите ; ДЕТЕЛИНА ДЕТЕЛИНА/КНЯЖЕВО/ кв 18 вз килиите,3 М. КИЛИИТЕ ;ЛЮТИ ДОЛ 7А,41 ; ПОЛСКО ЦВЕТЕ54,50,107,73,36,33,48,66,50А,70,63,46Д,52,22,76,27А,44,62,10А,40,101,65,24,24А,46,21,53,ВИЛА,61,67,75,78,48A,71,16,29А,95,68 ; СИНЯТА СКАЛА64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64Д,60Б,56Б,57,64Г,31 ; УТРИННА РОСА 10,6,4,12 ;ЦЪРКВИЩЕ 27,9,11,16А,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22 ; 5,7,3УЛ.ДЕТЕЛИНА,11,1617.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 717-ТА/ВИТОША/ 27,25,2А,31 ; 718-ТА/ВИТОША/ 9,2,7,3,1,5,10,8 ; 719-ТА/ВИТОША/ 8 КНЯЖЕНО,1,15,11А,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23 ; 720-ТА/ВИТОША/7,2,6,4,5 ; 776-ТА 12,14,3,10,3А,8,2,1,9,4,7,5 ; АКАД. МИХАИЛ АРНАУДОВ 58А ; ПОЛСКОЦВЕТЕ29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16А,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26Б,38,26,12,13 ;РОЗА 8,10А ; СИНЯТА СКАЛА 36 ; УТРИННА РОСА 9 ; 917.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА ПЕРНИШКО ШОСЕ 1,13,5,11А,9,21,15,7,23,3 ; ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 18 ;ПРИПЛАТ 33,21,7,11А,15,19,17,30,27,20,12,6,5,10,34,2,26,2ПР,28,9,14,32,35,11,31,22,13,24,9А,8,25,4,3,29,15А ;СОФИЯ ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 2,35УЛ. ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА17.06.201909:45 -16:15Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ БЪКСТОН 19, 2417.06.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ БЪКСТОН 19, 2417.06.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ БАЙКАЛ 2,1 ; ТРИ КЛАДЕНЦИ 517.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ ЕДЕЛВАЙС 317.06.201909:30 -13:15Ремонт на електрически съоръженияСОФИЯ МЕСТНОСТ ЧЕРНИЯ КОС 10,КВ.5,70,6,УПИ VІІ-81,КВ.5,XV-93 КВ.4№68134.1897.93.2,40,17,37,8,33,29,ВИЛА17.06.201909:15 -16:15Ремонт на електрически съоръженияСОФИЯ КОТА 1050 137 ; КУПЕНИТЕ 18А,19,8,20,15А,18,22,22,14,16 ; НАРОДЕН ПЕВЕЦ8,10 ; ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/ 636 2,636 ; ПРОФ. ДОЧО ЛЕКОВ /636-ТА Р-НВИТОША/ 217.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪРПОТОК 29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАДСТАДИОНА,8,5 ; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ;КИТЕН 6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ; ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ;ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3 ;СОФИЯ ; ВОЙНИШКОВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,2117.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА ВИРОВ ДОЛ 8,5,7,2,4,3,6 ; ЕЛА 3,5,10,7,12,6,3 А,10А ; ЕЛЕН29,25,19,16,13,21,18,УЛ. ЕЛЕН И СТРАНАТА,15,14,27,23 ; ЛЮБОМИР МИЛАНОВ36,49,44,42,45,43,47 ; МОМИНА СЪЛЗА 3 ; ПРОФ.ИВ.ШИШМАНОВ/БАБА ЛИНА/7А,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3 ; СТРАНАТА 4,10,14,8,12,13,6,16 ; ЮРУШКИ МОСТОВЕ 8;СОФИЯ ; ОФЕЛИИТЕ /ВЛАДАЯ/ 1218.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ГЕРЕНА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 3,1,5,7,4,6,2 ; ЗАХАРИ ЗОГРАФ37,21,19,30,27,40,22,52,31,44,29,46,33,48,39А,34,32,34А,43,37А,25,28,39,35,43А,25А,36,42,41,23,50,26,26А,24 ; КРУШОВА ГРАДИНА51,34,62,49,48,37А,30,63А,61,24,38,43,59А,46,39,40,22,45,55А,52,57,47,57А,55,60,32,42,36,41,5418.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА ПЕРНИШКО ШОСЕ 1,13,5,11А,9,21,15,7,23,3 ; ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 18 ;ПРИПЛАТ 33,21,7,11А,15,19,17,30,27,20,12,6,5,10,34,2,26,2ПР,28,9,14,32,35,11,31,22,13,24,9А,8,25,4,3,29,15А ;СОФИЯ ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 2,35УЛ. ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА18.06.201909:45 -16:15Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ВИТОШКО ЛАЛЕ /ПАВЛОВО/ 12,14 ; МАРИНКОВИЦА 2А, 6, 7, 7А, 9, 13, 16, 18А,25, 2918.06.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ БОЖУР 218.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ МОМИНА СЪЛЗА / КВ.СИМЕОНОВО 13,15Б18.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ БРАТЯ БЪКСТОН 31,40,31Г,31Б ; БЪКСТОН 27,27,31,27 40,31,40,40 ; КАЗБЕК 33 ;ТОДОР КАБЛЕШКОВ 27 А,И БЪКСТОН,33,БУЛ. БЪКСТОН/УЛ.Т.КАБЛЕШКОВ18.06.201908:45 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪРПОТОК 29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАДСТАДИОНА,8,5 ; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ;КИТЕН 6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ; ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ;ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3 ;СОФИЯ ; ВОЙНИШКОВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,2118.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 1-ВА 54,56 ; 1-ВА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 48,55,49,55А,44,47,53,52А ; 1-ВА/СТУДЕНТСКА/52,50 ; 2-РА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 49 В.З.КИНОЦЕНТЪРА,56,52,50 ; 2-РА/278/ 54 ; ГЕНАДИМИТРОВА 47 ; ПРОФ.АЛЕКСАНДЪР РАЙЧЕВ/КВ.ВИТОША/ 53,№54 ДРАГАЛЕВЦИ,4619.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПИЦАРИЯ,Ц.СЕЛО,79 Х-Л ЦАРСКО СЕЛО19.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ XI-260 кв.51 ВАСИЛИЙ ВРАЧ/409/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 2,9 ;ДИМИТЪР ЯБЛАНСКИ 24 ; ПРОФ.ТОДОР БОРОВ/407/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/1,6,11,8,15,12,10,4,2 ; СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ I ЧАСТ УПИ XVI-224 КВ.219.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪРПОТОК 29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАДСТАДИОНА,8,5 ; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ;КИТЕН 6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ; ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ;ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3 ;СОФИЯ ; ВОЙНИШКОВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,2119.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения ВЛАДАЯ 22-РА ВИРОВ ДОЛ 8,5,7,2,4,3,6 ; ЕЛА 3,5,10,7,12,6,3 А,10А ; ЕЛЕН 29,25,19,16,13,21,18,УЛ. ЕЛЕН И СТРАНАТА,15,14,27,23 ; ЛЮБОМИР МИЛАНОВ36,49,44,42,45,43,47 ; МОМИНА СЪЛЗА 3 ; ПРОФ.ИВ.ШИШМАНОВ/БАБА ЛИНА/7А,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3 ; СТРАНАТА 4,10,14,8,12,13,6,16 ; ЮРУШКИ МОСТОВЕ 8;СОФИЯ ; ОФЕЛИИТЕ /ВЛАДАЯ/ 1219.06.201909:00 - 16.15 Подмяна на електрически съоръжения 16:15 ВЛАДАЯ 22-РА ВИРОВ ДОЛ 8,5,7,2,4,3,6 ; ЕЛА 3,5,10,7,12,6,3 А,10А ; ЕЛЕН29,25,19,16,13,21,18,УЛ. ЕЛЕН И СТРАНАТА,15,14,27,23 ; ЛЮБОМИР МИЛАНОВ36,49,44,42,45,43,47 ; МОМИНА СЪЛЗА 3 ; ПРОФ.ИВ.ШИШМАНОВ/БАБА ЛИНА/7А,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3 ; СТРАНАТА 4,10,14,8,12,13,6,16 ; ЮРУШКИ МОСТОВЕ 8;СОФИЯ ; ОФЕЛИИТЕ /ВЛАДАЯ/ 1220.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияБОТЕВГРАД В.З.ЗЕЛИН ;СОФИЯ ; ПРОФ.ИВАН ДУЙЧЕВ/ЗНАМЕНОСЕЦ 1, 2, 4, 5, 7, 10,11, 17, 19, 21, 23, 29 ; СИМЕОН РАДЕВ/КИРИЛ ЯНЕВ/ 33, 41, 48, 53, 62, 8620.06.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ 10-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 3,14,8,2А,10,7,9,2,12,4,6 ; 11-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 5 ;13-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 2,3,8,12,1,4,5,6 ; 14-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 3 СЛАДКАРСКАРАБ.,19,22,15Б,20 ; 16-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 10,4 УЛ. БОЯН НИЧЕВ4,15,12,17А,11,6,9,1,17,14,№ 13,16 ; 17-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 4,8,2,6А,6,5,3 ; 1-ВАУЛ.СИМЕОНОВСКА 16 ; 20-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 8,6,10,4,5 ; 21-ВА /КВ.СИМЕОНОВО/ 5 ;22/КВ.СИМЕОНОВО/ 31,29,27 ; 6-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 10А ; 7-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 6 ;9-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 17,24,32,14,17А,8,33,2 ТРАФОПОСТ 9 ; В.З. СИМЕОНОВО -ДРАГАЛЕВЦИ В.З.СИМ.-ДРАГ.УПИ XII-1199 ДРАГАЛЕВЦИ ВИЛА ; ДЯДО ЙОЦО 5-А ;ЖАСМИН 18,26 ; ЗЛАТЕН ВЕК30,39,11,43,4,21,12,19,20,15,26,23,28,18,13А,35,41,13,31,22,2,10 ; НИКОЛА ПИКОЛО 4А ;СИМЕОНОВО 3А УЛ.21,6 УЛ.21 ; СИМЕОНОВСКА23,22,28,27,19,15,18,24,18А,29,17,14А,16,20,26,14,25,15А ; СИМЕОНОВСКОШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 22,14020.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ АКАД.ПЕТЪР ДИНЕКОВ/445-ТА/ 8Е ЕЛА,8В КЪЩА ВЪРБА,8 Б,8А АКАЦИЯ,8АКАЦИЯ СЕВЕР,8А,8 В КЪЩА ВЪРБА,1,8Г КЪЩА ГАБЪР,8Г ГАБЕР,8В,8 КЪЩА ВЪРБА,8ДЪБ,7,8 АТ.2,8 Г,8А Ж.К.БОТАНИКА,8,8Е ; ВИТОША20.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪРПОТОК 29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАДСТАДИОНА,8,5 ; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ;КИТЕН 6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ; ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ;ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3 ;СОФИЯ ; ВОЙНИШКОВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,2120.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА ВИРОВ ДОЛ 8,5,7,2,4,3,6 ; ЕЛА 3,5,10,7,12,6,3 А,10А ; ЕЛЕН29,25,19,16,13,21,18,УЛ. ЕЛЕН И СТРАНАТА,15,14,27,23 ; ЛЮБОМИР МИЛАНОВ36,49,44,42,45,43,47 ; МОМИНА СЪЛЗА 3 ; ПРОФ.ИВ.ШИШМАНОВ/БАБА ЛИНА/21.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения7А,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3 ; СТРАНАТА 4,10,14,8,12,13,6,16 ; ЮРУШКИ МОСТОВЕ 8;СОФИЯ ; ОФЕЛИИТЕ /ВЛАДАЯ/ 12СОФИЯ ВИХРЕН/ПЕТЪР ТОНЕВ/ 11,9 ; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 215,219,21121.06.201908:45 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ГЕН. СУВОРОВ 75, 79, 93, 103, 111, 163А ; ИВАН СУСАНИН 31, 37, 39, 40 ;ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/ 621.06.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ Симеоновско шосе 17321.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪРПОТОК 29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАДСТАДИОНА,8,5 ; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ;КИТЕН 6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ; ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ;ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3 ;СОФИЯ ; ВОЙНИШКОВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,2121.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения Община ВРЪБНИЦА СОФИЯ 269-ТА/ВРЪБНИЦА/ 6,8,4 ; ГАЙДАРЧЕ 3,7,2,6,5А,5 ; ЗЛАТЕН КЛАС УЛ.СТОИЛДУДОВ ; ЛОМСКО ШОСЕ С/У№254,183А,254 УПИ І-178 КВ.-5,127,189,190,179,177,202,206,183,189А ; ОСТРОВА 1,9,4,2 ; ПАРЦЕЛ226,ПЛ.№52,КАД.ЛИСТ №136 ПЕТЪР МИХАЙЛОВ 1417.06.201909:30 -16:15Изнасяне на електромерни таблаМИРОВЯНЕ ПОДЕЛЕНИЕ 34430,18.06.201909:45 -14:30Профилактика на съоръжения Община ИЛИНДЕН СОФИЯ ЗАХАРНА ФАБРИКА 48А ;56 ;56 1 ;58 ;59 ;61 ;62 А ;62 Г ;63 А ;69 ;77 ;ЗАХФАБРИКА ТОВАРНА ГАРА /ТОВА ;УПИ ІV КВ.3 М. НПЗ ЗАХАРНА Ф-КА17.06.201909:00 -16:00Подмяна на електромериСОФИЯ ЗАПАДЕН ПАРК 101 ; ЗАХАРНА ФАБРИКА 110-ТО УЧИЛИЩЕ ;120 А ;124 Б ;126 В;130 ;18 Б ;2 А ;31 Б ;356 БИРАРИЯ ;39 АБ ;44 ;44 ВХ.А ;46 ;47 А18.06.201909:00 -16:00Подмяна на електромери Община ИСКЪР СОФИЯ Дружба бл.21817.06.201908:30 -16:30Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ДРУЖБА 72,70,71 ; ДРУЖБА 1 70,72,73,73 ; ТИРАНА Ж.К. ДРУЖБА 1, ДО БЛ. 73КРШ 311117.06.201908:30 -16:30Подмяна на електрически съоръжения Община КРАСНА ПОЛЯНАСОФИЯ НИКОЛА МУШАНОВ 12020.06.201909:30 -11:30Профилактика на съоръженияСОФИЯ ЗАПАДЕН ПАРК/ХРИСТО МИХАЙЛОВ 62 А ;62 Б20.06.201909:00 -16:00Подмяна на електромериСОФИЯ ЗАПАДЕН ПАРК/ХРИСТО МИХАЙЛОВ 62 В ;63 ;63 А ;81 ;83 ;86 Б ;92 ;94 ;95 ;9621.06.201909:00 -16:00Подмяна на електромери Община КРАСНО СЕЛО СОФИЯ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 1 102,1 СПИРКА ДО БЛ.102 ; ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ЕМИЛ МАРКОВ/102,101,102 ; ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ЖК ЕМИЛ МАРКОВ/ 101,22,102 ; КОСТЕНСКИВОДОПАД/ВАСИЛ ДИМ 1 10117.06.201909:00 -15:30Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ЗВЪНИКА 11 ; СТРЕЛБИЩЕ БЛ.114 ВХ.В;БЛ.112 ВХ.А,Б,В ; ЦАР БОРИС III 6, 7, 8,9, 1017.06.201909:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ ХАЙДУШКА ПОЛЯНА 4, 8, 8419.06.201909:00 -16:15Подмяна на електромери  Община КРЕМИКОВЦИ БУХОВО 1 МАЙ ;СОФИЯ ; ГЕРГАНА /СЕСЛАВЦИ/ 3,5,4,7,8,1 ; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 5 ;ЛИПА /СЕСЛАВЦИ/ 1,3,7,2 ; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 1 ; МУРГАШ /СЕСЛАВЦИ/ 24,32СКЛАД,22,6,26,16,30,2А,4,32,2,10,12,МАГАЗИН ЗА ПРОМ.СТОКИ,14 ; СЕСЛАВЦИЯЗОВИРА - СКЛАД ; СТАРА ПЛАНИНА СЕСЛАВЦИ ; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ПАРКА С/У УЧИЛИЩЕ,УПИ-ХІV КВ.12 ДО ЧИТАЛИЩЕТО,27 ; ТИНТЯВА /СЕСЛАВЦИ/7,11,1,8,9,10,15,2,4,14,6,5 ; ТОДОР КАБЛЕШКОВ /СЕСЛАВЦИ/5,10,17,15,13А,13,2,11,7,4,15А,3,8,9,6 ; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 917.06.201909:00 -16:15Подмяна/реконструкция на електромерни таблаСОФИЯ ВИРОВЕТЕ,Р-Н КРЕМИКОВЦИ ЖАК ДЮКЛО 69,59 ; М.ВИРОВЕТЕ ЧЕПИНСКОШОСЕ 50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32А,54,56,46,32,41,3717.06.201909:00 -16:30Изнасяне на електромерни таблаБУХОВО 1 МАЙ ;СОФИЯ ; ГЕРГАНА /СЕСЛАВЦИ/ 3,5,4,7,8,1 ; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 5 ;ЛИПА /СЕСЛАВЦИ/ 1,3,7,2 ; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 1 ; МУРГАШ /СЕСЛАВЦИ/ 24,32СКЛАД,22,6,26,16,30,2А,4,32,2,10,12,МАГАЗИН ЗА ПРОМ.СТОКИ,14 ; СЕСЛАВЦИЯЗОВИРА - СКЛАД ; СТАРА ПЛАНИНА СЕСЛАВЦИ ; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ПАРКА С/У УЧИЛИЩЕ,УПИ-ХІV КВ.12 ДО ЧИТАЛИЩЕТО,27 ; ТИНТЯВА /СЕСЛАВЦИ/7,11,1,8,9,10,15,2,4,14,6,5 ; ТОДОР КАБЛЕШКОВ /СЕСЛАВЦИ/5,10,17,15,13А,13,2,11,7,4,15А,3,8,9,6 ; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 918.06.201909:00 -16:15Подмяна/реконструкция на електромерни таблаСОФИЯ Враждебна МВР18.06.201913:00 -16:30Профилактика на съоръжения СОФИЯ ВРАЖДЕБНА 118.06.201913:00 -16:30Профилактика на съоръженияСОФИЯ ВИРОВЕТЕ,Р-Н КРЕМИКОВЦИ ЖАК ДЮКЛО 69,59 ; М.ВИРОВЕТЕ ЧЕПИНСКОШОСЕ 50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32А,54,56,46,32,41,3718.06.201909:00 -16:30Изнасяне на електромерни таблаСОФИЯ ВРАЖДЕБНА ЛЕТИЩЕ19.06.201908:45 -13:00Профилактика на съоръженияСОФИЯ ВИРОВЕТЕ,Р-Н КРЕМИКОВЦИ ЖАК ДЮКЛО 69,59 ; М.ВИРОВЕТЕ ЧЕПИНСКОШОСЕ 50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32А,54,56,46,32,41,3719.06.201909:00 -16:30Изнасяне на електромерни таблаСОФИЯ 12-ТА/ВРАЖДЕБНА/ ПАВИЛИОН ДОЧИТАЛИЩЕТО,8,1,16,11,7,6,12А,18,9,12,3,13,2,4,14,5А,10,5 ; 62-РА/ВРАЖДЕБНА/ 3,1,220.06.201909:00 -16:30Подмяна/реконструкция на електромерни таблаГОРНИ БОГРОВ 16448.7776.54 XVIII-324,321, КВ.18 АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ3,1,ПЛОЩАДА,4,9,7,1,5,2,1 ; АСЕН ЗЛАТАРОВ 1А,2,5,15,9,1,6 А,8,11,7,12 А,6,12Б,12Б,4,12,3,10 ; БОТУНСКИ ПЪТ 1А,5,1,2,3 ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ10,3,8,13А,19,19А,21,16,23,МАНАСТИРА,17,4,18,5,14,25,15,1,9,13,11,31,37,28,43А,12,22,20,36,24,35,47,51,43,41,39,26,33,32,30,29,45 ; ЗДРАВЕЦ 9,28,15,26,1,13,5,13А,17,7,11,3 ; КИРИЛИ МЕТОДИЙ 6,3,4,1,2А,2,8 ; КЛАДЕНЦИТЕ 7,7А,9,3,1 ; ЛЮЛИН/ЛИЛЯНА ДИМИТРОВА/5,1,6,3,4,8,9,12,10,7,8А,4 ; М. ШАБАНИЦА ПИ 16448.7742.32 ; МЕСТ.КУЧЕШКИ КЛАДЕНЦИместн. Б.Убрещ МЕСТН.ВОДЕНИЦАТА 6,4,3,5,2,1 ; МЕСТН.ДОЛНА МАХАЛА М.ГОРНИБОГРОВ УПИ VІІ-285,3,10,6,12,4,8 ; МЕСТН.КРЪСТА 5,2,1 ; МОРАВА/ГЕОРГИ ДИМИТРОВ/7А9,10,9,6,8,1,5,13,3,2,15,12,7,9,20,16,34,26,30,18,28,17,24,12,32,22 ; МУРГАШ 2,8,6,4,10 ;МУСАЛА/ВАСИЛ КОЛАРОВ/ 1,3,4 ; М.ШАБАНИЦА,ПИ 16448.7721.566 НЕЗАБРАВКА34,5,2А,6,1,3 ; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 2,1,4,9,8,3,7,5 ; ОБРЕЩА 3,1,5 ; ПОП ГРУЙО1,2,9,3,11,7,4,6,11Б,7 ДЪРВОДЕЛСКА РАБ.,5 ; РЕНДОВА/ТОЛБУХИН/6,2,1,4,3,11,20,12,10,16,14,15,8,18,7,13,9,9 ; РИБАРИЦА 1,2,3 А,3,3 Б,5 ; СТАРАПЛАНИНА/ГАНЧО ШОПА/ 2,1,5,7,4,3,14,10,6,16,12,9,11 ; СТЕФАН КАРАДЖА3,10,2,4,8,6,20,22,18,17,16,15,11,12,13,5,7,14 ; СТУБЕЛА/ЛЕНИН/5,2,5А,3,4,1,9А,11,6,7А,4,10,7,8,9 ; ТРАЙЧО КОСТОВ 2,6,14,8,7,3,5,12,10,36 ; ТРЕТИМАРТ/9 СЕПТЕМВРИ/ 9,23,25,ПАВИЛИОН,1,6,10,21,15,12 ЛЕКАРСКИКАБИНЕТ,19,5,2,11,8,17,3,7,4,61,32,63,28,67,51,53,36,65,30,55,59,57,34,49,24,18,45,ОБЩ.КРЕМИКОВЦИ,47,35,41,37,29,26,14,31,39,43,22,20 ; УЛ.В.ЛЕВСКИ/АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ20.06.201908:45 -09:45Профилактика на съоръженияУПИ III-КВ.29 М. ГОРНИ БОГРОВ Х-493,КВ.42,ИДЕНТ.16448.7721.546 ХАН БОГРОВЧИТАЛИЩЕ ; ХЕМУС 1,3,5,ПИ 553 ; ХЕМУС,ИДЕНТ.16448.7721.801 ХРИСТО БОТЕВ46,49,51,№48,50,47,43,44,39,41,42,45,40,14,18,31,23,11,25,12,5,30,34,3,17,21,8,28,15,10,9,19,6,27,26,13,7,4,16,36,35,22,37,70,67,68,71,63,66,69,65,64,56А,55,56,59,54,53,58,61,57,60 ;ЧАВДАР 9,11,3,4,13,6,2,5,7,2А,1 ; ЧЕРКОВНА/МИРОСКО РАЙЧЕВ/ 18,11,13А,10,13,20А,20,2,ЧЕРКВА,14,21,12,3,8,22,5,15,6,19,19 А,17,16,23,4,1,24 ; ШАБАНИЦА36,21,23А,38,27,25,40,23,10,17,30,6,15А,19,ПИ 10023 КВ.Б-4 11-5,1,32,22,26,20,24,18,30A,36-28,8,42-34,15,4,16,28,12 ; ШИПКА 4 А,1,12,3,10,4,8,2,6А ;ДОЛНИ БОГРОВ ; 11,54,51А,109,59,69,111,91,62,47,105,84,66,55,67,90,61,68,103,58,79,53,75,51,86,87,107,113,48,46,77,52,101,70,57,56,64,73,60,93,50,78,49,76,88,7,ПОМПА ДО УЛ.1-ВА№17,74,68,МАНАСТИР,10,14,1,НА РАЗКЛОНА,ДОБЕНЗИНОСТАНЦИЯТА,9,11,ПОМПА,6,7,4,5,12,ПАЗАРЖИВОТНИ,1,36,28,16,20,23,41,21,39,33,18,29,37,45,40,31,43,1,27,13,44,24,42,35,25,17,43А ;10 9,2,6,11,3А,13,10,15,14,5А,1,3,7,12,16,№ 21,19,14А ; 11 6,1,16,10,5,4,7,20,3,12,18 ; 122,3,2А,14,19,5,12,9,13,17,11,№17,4,7,6 ; 131,3,10,8,4,6,32,38,42,13,12,7,17,15Б,24,2А,6,14,9,8,30,20,4,10,28,15,27,ПИ 22304.7891.241.1 ;14 14,23,20,12,4,19,21,11,2,1,5,10,8,7,3,18,2/3,6,16 ; 1533,1,36,5,24,3,31,11,38,22,37,7,20,15,19,8,18,17,19А,9,4,6,13,2,69,76,45А,67,49,43,44,59,74,78,64,62,52,46,48,56,66,65,72,68,47,50,45,60 ; 169,6,7,8,18,3,1А,1,20,15,10,4А,28,12,4,5,24,62,57,80,70,58,47,52,76,45,55,37,78,60,82,61,66,41,35,2,2А,22,34,25,ПИ 22304.7891.9821,48,46,26,54,42,30,27,38,32,28,ПИИДЕНТ.22304.7891.9813,68 ИДЕНТ.22304.7891.678,19 ; 1-ВА 97 ; 2278,23,29,13,10,19,20,9,5,7,2,14,15,26,18,11,17,16,29,24,12,11А УПИ ІІ-107,108 КВ.4 ; 2010,4,7,8,11,2,1,3,9,6,5,14,13,И 31УЛ,КВ.38 ; 21 1А,8,10,11,4,9,12,1,15,7,5 ; 2421,16,15,10,39,26,18,22,1,2,12,6,9,5,14,7 ; 25 5А,5,2,6,3,10,17,14,22,16,10А,20,19,13 ; 269,5,3,7,2,4,9 ; 27 2,7,3 ; 28 3,7,4,2,10,8,12,16,1,20,14,22,26 ; 29 3,7,1,4,2 ; 33,1,21,37,2,17,27,39А,35,33,15,39,4,21,13,11,19,23,29 А ; 313,18,27,16,31,20,22,25,33,34,13,№14,1,ПОМПА,ПАРЦ.40,24,17,26,21,29 ; 33 3 ; 3512,18,2,28А,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24,19,11,5,37,31,41,17,15,23,39,21,3,27,ПОМПА,33,7,1,КВ.4 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,СТРОИТЕЛСТВО НАОГРАДА,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5А,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,ПОМПА,15,6,12 ; 47,1,5,3,9,3А,4,16,16А,32,18,14,22,28,26,12,20,30,24 ; 40 9,39 ДО СКЛАДА,1,1А,11,7 ; 414,2,1А,10,1 ; 5 2,6,4,32,39,24,20,22,3,20А,40,34,16,44,42,46 ; №692,КВ.Б-2-91А ЗЕМЛИЩЕТОНА С.ДОЛНИ БОГРОВ ; 7 6,7,2,16,4,18,12,13,1,8,20,10,14 ; 8 5,1,7,2,3,10,9,12,13 ; 94,1,7,8,3,2 ; I-642 ,КВ.44 СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ УПИ 9-245 КВ 16 УПИ IV-376 КВ.28УПИ ІХ, КВ.24 ІХ-356 КВ.18 ;СОФИЯ ; 12-ТА/ВРАЖДЕБНА/ 3 ; 1-ВА 31,59 ; I-37,42 ,КВ.1абул.Ботевгр.шосе и Околовр.път ; БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ 555ПОМПА,525,525,525,525,695,ДОЛНИ БОГРОВ,ПЛ.31 И 32,346 М.ВРАЖДЕБНА ИМОТ 266/16; ВРАЖДЕБНА ДОЛНА МАХАЛА 2 ; ДОЛНИ БОГРОВ УЛ.9 -2,СТОП.ДВОР,СМЕТИЩЕТО,24 УЛ.5-ТА,УЛ.31,1 ТКЗС,УПИ 691,УПИ 70006 М.КОРИИТЕ,СКЛ. БАЗА ; ДОЛНИ БОГРОВ, М.ГЕРЕНО КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВУЛ.40,ДОЛНИ БОГРОВ М. ГЕРЕНА ; НЕЗАБРАВКА 2 ; СТЕФАН КИРОВ 6 ; ЧАВДАР 1 ;ЧЕПИНСКО ШОСЕ 15 ;ЯНА ; БЕЗИМЕННАСОФИЯ20.06.201909:00 -13:00Профилактика на съоръженияГОРНИ БОГРОВ 16448.7776.54 XVIII-324,321, КВ.18 АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ3,1,ПЛОЩАДА,4,9,7,1,5,2,1 ; АСЕН ЗЛАТАРОВ 1А,2,5,15,9,1,6 А,8,11,7,12 А,6,12Б,12Б,4,12,3,10 ; БОТУНСКИ ПЪТ 1А,5,1,2,3 ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ10,3,8,13А,19,19А,21,16,23,МАНАСТИРА,17,4,18,5,14,25,15,1,9,13,11,31,37,28,43А,12,22,20,36,24,35,47,51,43,41,39,26,33,32,30,29,45 ; ЗДРАВЕЦ 9,28,15,26,1,13,5,13А,17,7,11,3 ; КИРИЛИ МЕТОДИЙ 6,3,4,1,2А,2,8 ; КЛАДЕНЦИТЕ 7,7А,9,3,1 ; ЛЮЛИН/ЛИЛЯНА ДИМИТРОВА/5,1,6,3,4,8,9,12,10,7,8А,4 ; М. ШАБАНИЦА ПИ 16448.7742.32 ; МЕСТ.КУЧЕШКИ КЛАДЕНЦИместн. Б.Убрещ МЕСТН.ВОДЕНИЦАТА 6,4,3,5,2,1 ; МЕСТН.ДОЛНА МАХАЛА М.ГОРНИБОГРОВ УПИ VІІ-285,3,10,6,12,4,8 ; МЕСТН.КРЪСТА 5,2,1 ; МОРАВА/ГЕОРГИ ДИМИТРОВ/7А9,10,9,6,8,1,5,13,3,2,15,12,7,9,20,16,34,26,30,18,28,17,24,12,32,22 ; МУРГАШ 2,8,6,4,10 ;МУСАЛА/ВАСИЛ КОЛАРОВ/ 1,3,4 ; М.ШАБАНИЦА,ПИ 16448.7721.566 НЕЗАБРАВКА34,5,2А,6,1,3 ; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 2,1,4,9,8,3,7,5 ; ОБРЕЩА 3,1,5 ; ПОП ГРУЙО1,2,9,3,11,7,4,6,11Б,7 ДЪРВОДЕЛСКА РАБ.,5 ; РЕНДОВА/ТОЛБУХИН/6,2,1,4,3,11,20,12,10,16,14,15,8,18,7,13,9,9 ; РИБАРИЦА 1,2,3 А,3,3 Б,5 ; СТАРАПЛАНИНА/ГАНЧО ШОПА/ 2,1,5,7,4,3,14,10,6,16,12,9,11 ; СТЕФАН КАРАДЖА3,10,2,4,8,6,20,22,18,17,16,15,11,12,13,5,7,14 ; СТУБЕЛА/ЛЕНИН/5,2,5А,3,4,1,9А,11,6,7А,4,10,7,8,9 ; ТРАЙЧО КОСТОВ 2,6,14,8,7,3,5,12,10,36 ; ТРЕТИМАРТ/9 СЕПТЕМВРИ/ 9,23,25,ПАВИЛИОН,1,6,10,21,15,12 ЛЕКАРСКИКАБИНЕТ,19,5,2,11,8,17,3,7,4,61,32,63,28,67,51,53,36,65,30,55,59,57,34,49,24,18,45,ОБЩ.КРЕМИКОВЦИ,47,35,41,37,29,26,14,31,39,43,22,20 ; УЛ.В.ЛЕВСКИ/АЛ.СТАМБОЛИЙСКИУПИ III-КВ.29 М. ГОРНИ БОГРОВ Х-493,КВ.42,ИДЕНТ.16448.7721.546 ХАН БОГРОВЧИТАЛИЩЕ ; ХЕМУС 1,3,5,ПИ 553 ; ХЕМУС,ИДЕНТ.16448.7721.801 ХРИСТО БОТЕВ46,49,51,№48,50,47,43,44,39,41,42,45,40,14,18,31,23,11,25,12,5,30,34,3,17,21,8,28,15,10,9,19,6,27,26,13,7,4,16,36,35,22,37,70,67,68,71,63,66,69,65,64,56А,55,56,59,54,53,58,61,57,60 ;ЧАВДАР 9,11,3,4,13,6,2,5,7,2А,1 ; ЧЕРКОВНА/МИРОСКО РАЙЧЕВ/ 18,11,13А,10,13,20А,20,2,ЧЕРКВА,14,21,12,3,8,22,5,15,6,19,19 А,17,16,23,4,1,24 ; ШАБАНИЦА36,21,23А,38,27,25,40,23,10,17,30,6,15А,19,ПИ 10023 КВ.Б-4 11-5,1,32,22,26,20,24,18,30A,36-28,8,42-34,15,4,16,28,12 ; ШИПКА 4 А,1,12,3,10,4,8,2,6А ;ДОЛНИ БОГРОВ ; 11,54,51А,109,59,69,111,91,62,47,105,84,66,55,67,90,61,68,103,58,79,53,75,51,86,87,107,113,48,46,77,52,101,70,57,56,64,73,60,93,50,78,49,76,88,7,ПОМПА ДО УЛ.1-ВА№17,74,68,МАНАСТИР,10,14,1,НА РАЗКЛОНА,ДО20.06.201913:00 -15:00Профилактика на съоръженияБЕНЗИНОСТАНЦИЯТА,9,11,ПОМПА,6,7,4,5,12,ПАЗАРЖИВОТНИ,1,36,28,16,20,23,41,21,39,33,18,29,37,45,40,31,43,1,27,13,44,24,42,35,25,17,43А ;10 9,2,6,11,3А,13,10,15,14,5А,1,3,7,12,16,№ 21,19,14А ; 11 6,1,16,10,5,4,7,20,3,12,18 ; 122,3,2А,14,19,5,12,9,13,17,11,№17,4,7,6 ; 131,3,10,8,4,6,32,38,42,13,12,7,17,15Б,24,2А,6,14,9,8,30,20,4,10,28,15,27,ПИ 22304.7891.241.1 ;14 14,23,20,12,4,19,21,11,2,1,5,10,8,7,3,18,2/3,6,16 ; 1533,1,36,5,24,3,31,11,38,22,37,7,20,15,19,8,18,17,19А,9,4,6,13,2,69,76,45А,67,49,43,44,59,74,78,64,62,52,46,48,56,66,65,72,68,47,50,45,60 ; 169,6,7,8,18,3,1А,1,20,15,10,4А,28,12,4,5,24,62,57,80,70,58,47,52,76,45,55,37,78,60,82,61,66,41,35,2,2А,22,34,25,ПИ 22304.7891.9821,48,46,26,54,42,30,27,38,32,28,ПИИДЕНТ.22304.7891.9813,68 ИДЕНТ.22304.7891.678,19 ; 1-ВА 97 ; 2278,23,29,13,10,19,20,9,5,7,2,14,15,26,18,11,17,16,29,24,12,11А УПИ ІІ-107,108 КВ.4 ; 2010,4,7,8,11,2,1,3,9,6,5,14,13,И 31УЛ,КВ.38 ; 21 1А,8,10,11,4,9,12,1,15,7,5 ; 2421,16,15,10,39,26,18,22,1,2,12,6,9,5,14,7 ; 25 5А,5,2,6,3,10,17,14,22,16,10А,20,19,13 ; 269,5,3,7,2,4,9 ; 27 2,7,3 ; 28 3,7,4,2,10,8,12,16,1,20,14,22,26 ; 29 3,7,1,4,2 ; 33,1,21,37,2,17,27,39А,35,33,15,39,4,21,13,11,19,23,29 А ; 313,18,27,16,31,20,22,25,33,34,13,№14,1,ПОМПА,ПАРЦ.40,24,17,26,21,29 ; 33 3 ; 3512,18,2,28А,8,22,10,4,6,34,26,40,30,44,38,32,36,24,19,11,5,37,31,41,17,15,23,39,21,3,27,ПОМПА,33,7,1,КВ.4 ; 36 11,12,1,8,16,3,2,6,14,18,7,9,4 ; 37 10,СТРОИТЕЛСТВО НАОГРАДА,4,6,2,3,8,7,5 ; 38 5А,8,4,10,5,3,1 ; 39 4,5,8,9,7,2,ПОМПА,15,6,12 ; 47,1,5,3,9,3А,4,16,16А,32,18,14,22,28,26,12,20,30,24 ; 40 9,39 ДО СКЛАДА,1,1А,11,7 ; 414,2,1А,10,1 ; 5 2,6,4,32,39,24,20,22,3,20А,40,34,16,44,42,46 ; №692,КВ.Б-2-91А ЗЕМЛИЩЕТОНА С.ДОЛНИ БОГРОВ ; 7 6,7,2,16,4,18,12,13,1,8,20,10,14 ; 8 5,1,7,2,3,10,9,12,13 ; 94,1,7,8,3,2 ; I-642 ,КВ.44 СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ УПИ 9-245 КВ 16 УПИ IV-376 КВ.28УПИ ІХ, КВ.24 ІХ-356 КВ.18 ;СОФИЯ ; 12-ТА/ВРАЖДЕБНА/ 3 ; 1-ВА 31,59 ; I-37,42 ,КВ.1абул.Ботевгр.шосе и Околовр.път ; БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ 555ПОМПА,525,525,525,525,695,ДОЛНИ БОГРОВ,ПЛ.31 И 32,346 М.ВРАЖДЕБНА ИМОТ 266/16; ВРАЖДЕБНА ДОЛНА МАХАЛА 2 ; ДОЛНИ БОГРОВ УЛ.9 -2,СТОП.ДВОР,СМЕТИЩЕТО,24 УЛ.5-ТА,УЛ.31,1 ТКЗС,УПИ 691,УПИ 70006 М.КОРИИТЕ,СКЛ. БАЗА ; ДОЛНИ БОГРОВ, М.ГЕРЕНО КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВУЛ.40,ДОЛНИ БОГРОВ М. ГЕРЕНА ; НЕЗАБРАВКА 2 ; СТЕФАН КИРОВ 6 ; ЧАВДАР 1 ;ЧЕПИНСКО ШОСЕ 15 ;ЯНА ; БЕЗИМЕННАСОФИЯ ВИРОВЕТЕ,Р-Н КРЕМИКОВЦИ ЖАК ДЮКЛО 69,59 ; М.ВИРОВЕТЕ ЧЕПИНСКОШОСЕ 50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32А,54,56,46,32,41,3720.06.201909:00 -16:30Изнасяне на електромерни таблаСОФИЯ 12-ТА/ВРАЖДЕБНА/ ПАВИЛИОН ДОЧИТАЛИЩЕТО,8,1,16,11,7,6,12А,18,9,12,3,13,2,4,14,5А,10,5 ; 62-РА/ВРАЖДЕБНА/ 3,1,221.06.201909:00 -16:30Подмяна/реконструкция на електромерни таблаСОФИЯ ВИРОВЕТЕ,Р-Н КРЕМИКОВЦИ ЖАК ДЮКЛО 69,59 ; М.ВИРОВЕТЕ ЧЕПИНСКО ШОСЕ 50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32А,54,56,46,32,41,37 21.06.2019 09:00 - 16.30  Изнасяне на електромерни табла Община ЛОЗЕНЕЦ СОФИЯ X-1268,КВ.63 СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 166 ; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/164,97Г,152,160,90,98,166А,ВИЛА 565,166 ТДО СПА,102,84,166 ОН,166 АС,166КОТЛЕ,97А,166,94,148,100,96А,96 ; УПИ VIII-1268,КВ.6317.06.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 102В СГРАДА 9 ; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/115,104Б,106,1113А,102,106Б,108,106Б КЪЩА 20,102В,106Б,198,113,113А,19819.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръжения21.06.201909:00 -15:00Подмяна/реконструкция на електромерни таблаСОФИЯ 68134.1972.1566 М. ДРАГАЛЕВЦИ 68134.1972.2907 ; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТИМОТ1415,1 СИМЕОНОВО,МЕБ.МАГ.,187,ИМОТ 1317 ; СИМЕОНОВО ПИ 904,К.Л.684,702 ;СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 146 ; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 142 КРЪСТОВИЩЕОКОЛ.ПЪТ,150 УПИ-ІІІ-1307-2044-1947 КВ.10А,ОКОЛОВРЪСТЕВ ПЪТ,С.ШОСЕОКОЛОВ.ПЪТ/,144,86Б,140,94,ИМ.143921.06.201909:15 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ДЖЕЙМС БАУЧЕР/АНТОН ИВАНОВ 23,1722.06.201908:00 -14:30Подмяна на електрически съоръжения Община ЛЮЛИНСОФИЯ ЛЮЛИН 8 805 вх. В ; Р-Н ЛЮЛИН-9 917, 91817.06.201909:30 -15:15Подмяна на електромериСОФИЯ ЛЮЛИН 8 805 вх. Г ; Р-Н ЛЮЛИН-9 98118.06.201909:30 -15:15Подмяна на електромериСОФИЯ ЛЮЛИН 8 817 П19.06.201909:30 -15:15Подмяна на електромериСОФИЯ Р-Н ЛЮЛИН-8 83220.06.201909:30 -15:15Подмяна на електромериСОФИЯ Люлин 9 983, 984, 985 ; Р-Н ЛЮЛИН-8 83221.06.201909:30 -15:15Подмяна на електромери Община МЛАДОСТСОФИЯ МЛАДОСТ 3 Блок 38017.06.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 3 Блок 38018.06.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 3 Блок 38019.06.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 3 Блок 38020.06.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ блок 37721.06.201908:00 -16:15Подмяна на електромери Община НАДЕЖДАСОФИЯ НАРОДНИ БУДИТЕЛИ/ИВ.МИХАЙЛО В ДВОРА НА 153 СОУ,2 КВ.СВОБОДА,2,ДО153-ТО18.06.201909:00 -16:15Подмяна на силови трансформаториСОФИЯ ЙОРДАН ХАДЖИКОНСТАНТИНОВ 45 ПАЗАР-ТОЛСТОЙ ; ЛЕВ ТОЛСТОЙ 43,48 ;ТОЛСТОЙ С/У СОУ 54,С/У 54-ТО СОУ,ПАВ.5 ДО БЛ.48,43,ДО БЛ.48,ДО БЛ.48 ПАЗАР ;УЛ.ГЕН ЖОСТОВ/УЛ.ЙОРДАН ХАДЖИКОНСТАНТИНОВ18.06.201909:00 -16:15Подмяна на силови трансформаториСОФИЯ ВАРДАР 238 ; НАДЕЖДА 2 240,239,238,238,, 24019.06.201909:00 -16:15Подмяна на силови трансформаториСОФИЯ ЛОМСКО ШОСЕ 0,1 ; НАДЕЖДА 3 11 УЛ.БЕЛИ ДУНАВ,ТП ДО БЛ.327,КОЛЕЛОТОТР.№7,КОЛЕЛОТО НА ТР.№7 ; ПОДПОРУЧИК ФУТЕКОВ 10 ; ПОДП.ФУТЕКОВ 020.06.201908:30 -15:30Ремонт на електрически съоръженияСОФИЯ БЕЛИ ДУНАВ С/У БЛ.327 ; НАДЕЖДА 3 326,327 ; ПОДПОРУЧИК ФУТЕКОВ 120.06.201908:30 -15:30Ремонт на електрически съоръжения Община НОВИ ИСКЪРВОЙНЕГОВЦИ 11884.5588.83 538 577 В.З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В.З. ВОЙНЕГОВЦИКЛОН В СТ.87,КЛОН В СТ.35,КЛОН В СТ.81,КЛОН В СТ.44,КЛОН Е СТ.25,КЛОН ВСТ.119,КЛОН В СТ.78,КЛОН В СТ.112,КЛОН В СТ.95,УПИ ХХV-518,КЛОН В СТ.141,КЛОН ЕСТ.33,КЛОН В СТ.124,КЛОН В СТ.99,КЛОН В СТ.146,КЛОН В СТ.115,КЛОН Е СТ.24,КЛОН ВСТ.109,КЛОН В СТ.15,КЛОН В СТ.130,КЛОН В СТ.75,КЛОН Е СТ.26,КЛОН Е СТ.29,КЛОН ВСТ.54,КЛОН В СТ.73,КЛОН В СТ.151,КЛОН В СТ.31,КЛОН В СТ.147,КЛОН В СТ.70,КЛОН ВСТ.118,КЛОН В СТ.50,КЛОН В СТ.101,КЛОН В СТ.65,КЛОН В СТ.77,КЛОН В СТ.71,КЛОН ЕСТ.41,КЛОН В СТ.21,КЛОН В СТ.52,КЛОН В СТ.84,КЛОН В СТ.36,КЛОН В СТ.33,КЛОН ВСТ.67,КЛОН В СТ.129,КЛОН В СТ.98,КЛОН В СТ.51,КЛОН В СТ.53,КЛОН Е СТ.43,КЛОН ВСТ.125,КЛОН Е СТ.28,КЛОН В,КЛОН В СТ.34,КЛОН В СТ.131,КЛОН В СТ.74,ПИ №588СТЪЛБ В 112,КЛОН В СТ.47,ВИЛА,КЪЩА,КЛОН Е СТ.47,КЛОН Е СТ.45,КЛОН ВСТ.126,КЛОН В СТ.123,КЛОН В СТ.64,КЛОН В СТ.79,КЛОН В СТ.49,КЛОН В СТ.85,ПИ297,КЛОН В СТ.116,КЛОН В СТ.92,КЛОН В СТ.143,КЛОН В СТ.122,КЛОН В СТ.86,КЛОН ВСТ.146,КЛОН Е СТ.37,КЛОН В СТ.105,КЛОН В СТ.149,КЛОН В СТ.32,КЛОН В СТ.83,КЛОН ЕСТ.44,КЛОН В СТ.63,КЛОН В СТ.145,КЛОН В СТ.150,КЛОН Е СТ.31,КЛОН Е СТ.36,КЛОН ВСТ.117,КЛОН В СТ.48,КЛОН В СТ.148,КЛОН В СТ.132,КЛОН В СТ.120,КЛОН В СТ.22,КЛОН ВСТ.121,КЛОН Е СТ.27,КЛОН Е СТ.30,КЛОН В СТ.91,999 В.З. РУСИЯ,КЛОН В СТ.94,КЛОН ВСТ.82,КЛ.В С/У СТ.68,КЛОН В СТ.152,КЛОН Е СТ.32,КЛОН В СТ.,КЛОН В СТ.104,КЛОН В17.06.201909:00 -16:15Изнасяне на електромерни таблаСТ.72,КЛОН В СТ.108 ; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117 ; ИМОТ 526 ;МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884 ; МЕСТН.МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНАКАРИЕРА ПИ 11884.5957.31 ПИ 11884.9557.35.125 ПИ 2 КВ.Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312И312 ; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10 ; УПИ I-406 КВ.16 ;НОВИ ИСКЪР ;местн.ВОНЕГОВЦИ ПЛ.13 ; М.СРЕДНИ РИД ПЛ 12 С.ВОЙНЯГОВЦИ, М.СРЕДНИ РИДСВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ КЪЩА ;СОФИЯ ; В.З. ВОЙНЯГОВЦИ ПИ 11884.5957.39 В.З.ВОЙНЯГОВЦИ ПИ №11884.5963.1НОВИ ИСКЪР КИТКА ТАТАРСКА ;ПОДГУМЕР ; 57011.5534.40 БРЕЗИТЕ 1,6,5А,5,9 ;КИТКА 6,12,3,7,УПИ ІІ 436,9,1А,М.ЧЕШМАТА ИМ.019057,1,8 ; КРУШОВА 5,3,2 ; МУРГАШ1,3,5 ; ПИ 57011.5548.48 СТУБЕЛА 1 ; ТАТАР МАХАЛА/ВЕСЕЛИН МЛАДЕН6,16,14,9,12,8А,4,21,8,34,10,19,20,13,18,31,27 ; ТИНТЯВА 3 ; ЧЕМШИР 2,1,6,4,317.06.201908:45 -16:15Изнасяне на електромерни таблаВОЙНЕГОВЦИ 11884.5588.83 538 577 В.З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В.З. ВОЙНЕГОВЦИКЛОН В СТ.87,КЛОН В СТ.35,КЛОН В СТ.81,КЛОН В СТ.44,КЛОН Е СТ.25,КЛОН ВСТ.119,КЛОН В СТ.78,КЛОН В СТ.112,КЛОН В СТ.95,УПИ ХХV-518,КЛОН В СТ.141,КЛОН ЕСТ.33,КЛОН В СТ.124,КЛОН В СТ.99,КЛОН В СТ.146,КЛОН В СТ.115,КЛОН Е СТ.24,КЛОН ВСТ.109,КЛОН В СТ.15,КЛОН В СТ.130,КЛОН В СТ.75,КЛОН Е СТ.26,КЛОН Е СТ.29,КЛОН ВСТ.54,КЛОН В СТ.73,КЛОН В СТ.151,КЛОН В СТ.31,КЛОН В СТ.147,КЛОН В СТ.70,КЛОН ВСТ.118,КЛОН В СТ.50,КЛОН В СТ.101,КЛОН В СТ.65,КЛОН В СТ.77,КЛОН В СТ.71,КЛОН ЕСТ.41,КЛОН В СТ.21,КЛОН В СТ.52,КЛОН В СТ.84,КЛОН В СТ.36,КЛОН В СТ.33,КЛОН ВСТ.67,КЛОН В СТ.129,КЛОН В СТ.98,КЛОН В СТ.51,КЛОН В СТ.53,КЛОН Е СТ.43,КЛОН ВСТ.125,КЛОН Е СТ.28,КЛОН В,КЛОН В СТ.34,КЛОН В СТ.131,КЛОН В СТ.74,ПИ №588СТЪЛБ В 112,КЛОН В СТ.47,ВИЛА,КЪЩА,КЛОН Е СТ.47,КЛОН Е СТ.45,КЛОН ВСТ.126,КЛОН В СТ.123,КЛОН В СТ.64,КЛОН В СТ.79,КЛОН В СТ.49,КЛОН В СТ.85,ПИ297,КЛОН В СТ.116,КЛОН В СТ.92,КЛОН В СТ.143,КЛОН В СТ.122,КЛОН В СТ.86,КЛОН ВСТ.146,КЛОН Е СТ.37,КЛОН В СТ.105,КЛОН В СТ.149,КЛОН В СТ.32,КЛОН В СТ.83,КЛОН ЕСТ.44,КЛОН В СТ.63,КЛОН В СТ.145,КЛОН В СТ.150,КЛОН Е СТ.31,КЛОН Е СТ.36,КЛОН ВСТ.117,КЛОН В СТ.48,КЛОН В СТ.148,КЛОН В СТ.132,КЛОН В СТ.120,КЛОН В СТ.22,КЛОН ВСТ.121,КЛОН Е СТ.27,КЛОН Е СТ.30,КЛОН В СТ.91,999 В.З. РУСИЯ,КЛОН В СТ.94,КЛОН ВСТ.82,КЛ.В С/У СТ.68,КЛОН В СТ.152,КЛОН Е СТ.32,КЛОН В СТ.,КЛОН В СТ.104,КЛОН ВСТ.72,КЛОН В СТ.108 ; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117 ; ИМОТ 526 ;МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884 ; МЕСТН.МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНАКАРИЕРА ПИ 11884.5957.31 ПИ 11884.9557.35.125 ПИ 2 КВ.Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312И312 ; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10 ; УПИ I-406 КВ.16 ;НОВИ ИСКЪР ;местн.ВОНЕГОВЦИ ПЛ.13 ; М.СРЕДНИ РИД ПЛ 12 С.ВОЙНЯГОВЦИ, М.СРЕДНИ РИДСВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ КЪЩА ;СОФИЯ ; В.З. ВОЙНЯГОВЦИ ПИ 11884.5957.39 В.З.ВОЙНЯГОВЦИ ПИ №11884.5963.118.06.201909:00 -16:15Изнасяне на електромерни таблаНОВИ ИСКЪР КИТКА ТАТАРСКА ;ПОДГУМЕР ; 57011.5534.40 БРЕЗИТЕ 1,6,5А,5,9 ;КИТКА 6,12,3,7,УПИ ІІ 436,9,1А,М.ЧЕШМАТА ИМ.019057,1,8 ; КРУШОВА 5,3,2 ; МУРГАШ1,3,5 ; ПИ 57011.5548.48 СТУБЕЛА 1 ; ТАТАР МАХАЛА/ВЕСЕЛИН МЛАДЕН18.06.201908:45 -16:15Изнасяне на електромерни табла6,16,14,9,12,8А,4,21,8,34,10,19,20,13,18,31,27 ; ТИНТЯВА 3 ; ЧЕМШИР 2,1,6,4,3ВОЙНЕГОВЦИ 11884.5588.83 538 577 В.З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В.З. ВОЙНЕГОВЦИКЛОН В СТ.87,КЛОН В СТ.35,КЛОН В СТ.81,КЛОН В СТ.44,КЛОН Е СТ.25,КЛОН ВСТ.119,КЛОН В СТ.78,КЛОН В СТ.112,КЛОН В СТ.95,УПИ ХХV-518,КЛОН В СТ.141,КЛОН ЕСТ.33,КЛОН В СТ.124,КЛОН В СТ.99,КЛОН В СТ.146,КЛОН В СТ.115,КЛОН Е СТ.24,КЛОН ВСТ.109,КЛОН В СТ.15,КЛОН В СТ.130,КЛОН В СТ.75,КЛОН Е СТ.26,КЛОН Е СТ.29,КЛОН ВСТ.54,КЛОН В СТ.73,КЛОН В СТ.151,КЛОН В СТ.31,КЛОН В СТ.147,КЛОН В СТ.70,КЛОН ВСТ.118,КЛОН В СТ.50,КЛОН В СТ.101,КЛОН В СТ.65,КЛОН В СТ.77,КЛОН В СТ.71,КЛОН ЕСТ.41,КЛОН В СТ.21,КЛОН В СТ.52,КЛОН В СТ.84,КЛОН В СТ.36,КЛОН В СТ.33,КЛОН ВСТ.67,КЛОН В СТ.129,КЛОН В СТ.98,КЛОН В СТ.51,КЛОН В СТ.53,КЛОН Е СТ.43,КЛОН ВСТ.125,КЛОН Е СТ.28,КЛОН В,КЛОН В СТ.34,КЛОН В СТ.131,КЛОН В СТ.74,ПИ №588СТЪЛБ В 112,КЛОН В СТ.47,ВИЛА,КЪЩА,КЛОН Е СТ.47,КЛОН Е СТ.45,КЛОН ВСТ.126,КЛОН В СТ.123,КЛОН В СТ.64,КЛОН В СТ.79,КЛОН В СТ.49,КЛОН В СТ.85,ПИ297,КЛОН В СТ.116,КЛОН В СТ.92,КЛОН В СТ.143,КЛОН В СТ.122,КЛОН В СТ.86,КЛОН ВСТ.146,КЛОН Е СТ.37,КЛОН В СТ.105,КЛОН В СТ.149,КЛОН В СТ.32,КЛОН В СТ.83,КЛОН ЕСТ.44,КЛОН В СТ.63,КЛОН В СТ.145,КЛОН В СТ.150,КЛОН Е СТ.31,КЛОН Е СТ.36,КЛОН ВСТ.117,КЛОН В СТ.48,КЛОН В СТ.148,КЛОН В СТ.132,КЛОН В СТ.120,КЛОН В СТ.22,КЛОН ВСТ.121,КЛОН Е СТ.27,КЛОН Е СТ.30,КЛОН В СТ.91,999 В.З. РУСИЯ,КЛОН В СТ.94,КЛОН ВСТ.82,КЛ.В С/У СТ.68,КЛОН В СТ.152,КЛОН Е СТ.32,КЛОН В СТ.,КЛОН В СТ.104,КЛОН ВСТ.72,КЛОН В СТ.108 ; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117 ; ИМОТ 526 ;МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884 ; МЕСТН.МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНАКАРИЕРА ПИ 11884.5957.31 ПИ 11884.9557.35.125 ПИ 2 КВ.Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312И312 ; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10 ; УПИ I-406 КВ.16 ;НОВИ ИСКЪР ;местн.ВОНЕГОВЦИ ПЛ.13 ; М.СРЕДНИ РИД ПЛ 12 С.ВОЙНЯГОВЦИ, М.СРЕДНИ РИДСВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ КЪЩА ;СОФИЯ ; В.З. ВОЙНЯГОВЦИ ПИ 11884.5957.39 В.З.ВОЙНЯГОВЦИ ПИ №11884.5963.119.06.201909:00 -16:15Изнасяне на електромерни таблаНОВИ ИСКЪР КИТКА ТАТАРСКА ;ПОДГУМЕР ; 57011.5534.40 БРЕЗИТЕ 1,6,5А,5,9 ;КИТКА 6,12,3,7,УПИ ІІ 436,9,1А,М.ЧЕШМАТА ИМ.019057,1,8 ; КРУШОВА 5,3,2 ; МУРГАШ1,3,5 ; ПИ 57011.5548.48 СТУБЕЛА 1 ; ТАТАР МАХАЛА/ВЕСЕЛИН МЛАДЕН6,16,14,9,12,8А,4,21,8,34,10,19,20,13,18,31,27 ; ТИНТЯВА 3 ; ЧЕМШИР 2,1,6,4,319.06.201908:45 -16:15Изнасяне на електромерни таблаНОВИ ИСКЪР КИТКА ТАТАРСКА ;ПОДГУМЕР ; 57011.5534.40 БРЕЗИТЕ 1,6,5А,5,9 ;КИТКА 6,12,3,7,УПИ ІІ 436,9,1А,М.ЧЕШМАТА ИМ.019057,1,8 ; КРУШОВА 5,3,2 ; МУРГАШ1,3,5 ; ПИ 57011.5548.48 СТУБЕЛА 1 ; ТАТАР МАХАЛА/ВЕСЕЛИН МЛАДЕН6,16,14,9,12,8А,4,21,8,34,10,19,20,13,18,31,27 ; ТИНТЯВА 3 ; ЧЕМШИР 2,1,6,4,320.06.201908:45 -16:15Изнасяне на електромерни таблаВОЙНЕГОВЦИ 11884.5588.83 538 577 В.З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В.З. ВОЙНЕГОВЦИКЛОН В СТ.87,КЛОН В СТ.35,КЛОН В СТ.81,КЛОН В СТ.44,КЛОН Е СТ.25,КЛОН ВСТ.119,КЛОН В СТ.78,КЛОН В СТ.112,КЛОН В СТ.95,УПИ ХХV-518,КЛОН В СТ.141,КЛОН ЕСТ.33,КЛОН В СТ.124,КЛОН В СТ.99,КЛОН В СТ.146,КЛОН В СТ.115,КЛОН Е СТ.24,КЛОН ВСТ.109,КЛОН В СТ.15,КЛОН В СТ.130,КЛОН В СТ.75,КЛОН Е СТ.26,КЛОН Е СТ.29,КЛОН В20.06.201909:00 -16:15Изнасяне на електромерни таблаСТ.54,КЛОН В СТ.73,КЛОН В СТ.151,КЛОН В СТ.31,КЛОН В СТ.147,КЛОН В СТ.70,КЛОН ВСТ.118,КЛОН В СТ.50,КЛОН В СТ.101,КЛОН В СТ.65,КЛОН В СТ.77,КЛОН В СТ.71,КЛОН ЕСТ.41,КЛОН В СТ.21,КЛОН В СТ.52,КЛОН В СТ.84,КЛОН В СТ.36,КЛОН В СТ.33,КЛОН ВСТ.67,КЛОН В СТ.129,КЛОН В СТ.98,КЛОН В СТ.51,КЛОН В СТ.53,КЛОН Е СТ.43,КЛОН ВСТ.125,КЛОН Е СТ.28,КЛОН В,КЛОН В СТ.34,КЛОН В СТ.131,КЛОН В СТ.74,ПИ №588СТЪЛБ В 112,КЛОН В СТ.47,ВИЛА,КЪЩА,КЛОН Е СТ.47,КЛОН Е СТ.45,КЛОН ВСТ.126,КЛОН В СТ.123,КЛОН В СТ.64,КЛОН В СТ.79,КЛОН В СТ.49,КЛОН В СТ.85,ПИ297,КЛОН В СТ.116,КЛОН В СТ.92,КЛОН В СТ.143,КЛОН В СТ.122,КЛОН В СТ.86,КЛОН ВСТ.146,КЛОН Е СТ.37,КЛОН В СТ.105,КЛОН В СТ.149,КЛОН В СТ.32,КЛОН В СТ.83,КЛОН ЕСТ.44,КЛОН В СТ.63,КЛОН В СТ.145,КЛОН В СТ.150,КЛОН Е СТ.31,КЛОН Е СТ.36,КЛОН ВСТ.117,КЛОН В СТ.48,КЛОН В СТ.148,КЛОН В СТ.132,КЛОН В СТ.120,КЛОН В СТ.22,КЛОН ВСТ.121,КЛОН Е СТ.27,КЛОН Е СТ.30,КЛОН В СТ.91,999 В.З. РУСИЯ,КЛОН В СТ.94,КЛОН ВСТ.82,КЛ.В С/У СТ.68,КЛОН В СТ.152,КЛОН Е СТ.32,КЛОН В СТ.,КЛОН В СТ.104,КЛОН ВСТ.72,КЛОН В СТ.108 ; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117 ; ИМОТ 526 ;МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884 ; МЕСТН.МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНАКАРИЕРА ПИ 11884.5957.31 ПИ 11884.9557.35.125 ПИ 2 КВ.Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312И312 ; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10 ; УПИ I-406 КВ.16 ;НОВИ ИСКЪР ;местн.ВОНЕГОВЦИ ПЛ.13 ; М.СРЕДНИ РИД ПЛ 12 С.ВОЙНЯГОВЦИ, М.СРЕДНИ РИДСВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ КЪЩА ;СОФИЯ ; В.З. ВОЙНЯГОВЦИ ПИ 11884.5957.39 В.З.ВОЙНЯГОВЦИ ПИ №11884.5963.1НОВИ ИСКЪР КИТКА ТАТАРСКА ;ПОДГУМЕР ; 57011.5534.40 БРЕЗИТЕ 1,6,5А,5,9 ;КИТКА 6,12,3,7,УПИ ІІ 436,9,1А,М.ЧЕШМАТА ИМ.019057,1,8 ; КРУШОВА 5,3,2 ; МУРГАШ1,3,5 ; ПИ 57011.5548.48 СТУБЕЛА 1 ; ТАТАР МАХАЛА/ВЕСЕЛИН МЛАДЕН6,16,14,9,12,8А,4,21,8,34,10,19,20,13,18,31,27 ; ТИНТЯВА 3 ; ЧЕМШИР 2,1,6,4,321.06.201908:45 -16:15Изнасяне на електромерни таблаВОЙНЕГОВЦИ 11884.5588.83 538 577 В.З ВОИНЕГОВЦИ КЛ. В СТБ В.З. ВОЙНЕГОВЦИКЛОН В СТ.87,КЛОН В СТ.35,КЛОН В СТ.81,КЛОН В СТ.44,КЛОН Е СТ.25,КЛОН ВСТ.119,КЛОН В СТ.78,КЛОН В СТ.112,КЛОН В СТ.95,УПИ ХХV-518,КЛОН В СТ.141,КЛОН ЕСТ.33,КЛОН В СТ.124,КЛОН В СТ.99,КЛОН В СТ.146,КЛОН В СТ.115,КЛОН Е СТ.24,КЛОН ВСТ.109,КЛОН В СТ.15,КЛОН В СТ.130,КЛОН В СТ.75,КЛОН Е СТ.26,КЛОН Е СТ.29,КЛОН ВСТ.54,КЛОН В СТ.73,КЛОН В СТ.151,КЛОН В СТ.31,КЛОН В СТ.147,КЛОН В СТ.70,КЛОН ВСТ.118,КЛОН В СТ.50,КЛОН В СТ.101,КЛОН В СТ.65,КЛОН В СТ.77,КЛОН В СТ.71,КЛОН ЕСТ.41,КЛОН В СТ.21,КЛОН В СТ.52,КЛОН В СТ.84,КЛОН В СТ.36,КЛОН В СТ.33,КЛОН ВСТ.67,КЛОН В СТ.129,КЛОН В СТ.98,КЛОН В СТ.51,КЛОН В СТ.53,КЛОН Е СТ.43,КЛОН ВСТ.125,КЛОН Е СТ.28,КЛОН В,КЛОН В СТ.34,КЛОН В СТ.131,КЛОН В СТ.74,ПИ №588СТЪЛБ В 112,КЛОН В СТ.47,ВИЛА,КЪЩА,КЛОН Е СТ.47,КЛОН Е СТ.45,КЛОН ВСТ.126,КЛОН В СТ.123,КЛОН В СТ.64,КЛОН В СТ.79,КЛОН В СТ.49,КЛОН В СТ.85,ПИ297,КЛОН В СТ.116,КЛОН В СТ.92,КЛОН В СТ.143,КЛОН В СТ.122,КЛОН В СТ.86,КЛОН ВСТ.146,КЛОН Е СТ.37,КЛОН В СТ.105,КЛОН В СТ.149,КЛОН В СТ.32,КЛОН В СТ.83,КЛОН ЕСТ.44,КЛОН В СТ.63,КЛОН В СТ.145,КЛОН В СТ.150,КЛОН Е СТ.31,КЛОН Е СТ.36,КЛОН В21.06.201909:00 -16:15Изнасяне на електромерни таблаСТ.117,КЛОН В СТ.48,КЛОН В СТ.148,КЛОН В СТ.132,КЛОН В СТ.120,КЛОН В СТ.22,КЛОН ВСТ.121,КЛОН Е СТ.27,КЛОН Е СТ.30,КЛОН В СТ.91,999 В.З. РУСИЯ,КЛОН В СТ.94,КЛОН ВСТ.82,КЛ.В С/У СТ.68,КЛОН В СТ.152,КЛОН Е СТ.32,КЛОН В СТ.,КЛОН В СТ.104,КЛОН ВСТ.72,КЛОН В СТ.108 ; ГОРСКА ПОЛЯНА/СЕПТЕМВРИ/ СТЪЛБ 117 ; ИМОТ 526 ;МАГАРАНСКИ ЛИВАДИ 11884 ; МЕСТН.МАГАРИНСКИ ЛИВАДИ МЕСТНОСТ ПЯСЪЧНАКАРИЕРА ПИ 11884.5957.31 ПИ 11884.9557.35.125 ПИ 2 КВ.Б-14-6 -Б СТЪЛБ 133 ПИ312И312 ; СТАРА ПЛАНИНА/ВЕНЧЕ НАЙДЕНО 10 ; УПИ I-406 КВ.16 ;НОВИ ИСКЪР ;местн.ВОНЕГОВЦИ ПЛ.

comment 0
visibility 531
Винетки

Временно няма да се продават електронни винетки

Поради планирана актуализация на системата за винетки тя няма да работи днес от 17 до 19 часа. Препоръчва се всички планирали пътуване тази вечер да закупят винетка преди 17 часа, за да избегнат глоби, съобщават от АПИ. В столицата винетки няма да може да се купят никъде. Като се очаква системата да заработи след 19 часа за всички обекти за продажба.

comment 0
visibility 12209
Топлофикация София

График на летните ремонти на „Топлофикация София” в „Надежда“, „Люлин“ и „Обеля“

„Топлофикация София” обяви графика си за неотложните летни ремонти за кварталите топлоснабдявани от Отоплителна централа „Люлин“. Без вода ще са част от кварталите в периода 5 юни 18 септември. Както следва: - ж.к. „Надежда“- 3 част, ж.к. „Обеля“-1, ж.к. „Свобода“ - от 5 юни до 7 юни 2019 г. - ж.к. „Люлин“- 4 и 5 микрорайони – от 10 юни до 14 юни 2019 г. - ж.к. „Люлин“ – 1 и 2 микрорайони – от 17 юни до 21 юни 2019г. - ж.к. „Люлин“ – 7 и 8 микрорайони – от 24 юни до 28 юни 2019 г. - ж.к. „Люлин“ – 9 микрорайон – от 3 юли до 5 юли 2019г. - ж.к. „Люлин“- 3 микрорайон - от 9 септември до 13 септември 2019 г. - ж.к. „Люлин“- 6 и 10 микрорайони - от 16 септември до 20 септември 2019 г. - ж.к. „Надежда“- 5 част – от 9 септември до 13 септември 2019 г. - ж.к. „Надежда“- 6 част – от 16 септември до 18 септември 2019 г. Информация за всички срокове е публикувана и на сайта на дружеството. Абонатите може да получат подробни данни и като се обадят на телефон 0 700 11 111. Междувременно тази седмица от дружеството извършват неотложни ремонти и в други района на София, а повече информация може да намерите на нашия сайт.

comment 0
visibility 5650
Топлофикация София

Ремонти спират топлата вода в различни части на столицата

След като приключи отоплителния сезон в София, ред е на неотложните ремонти по топлопреносната мрежа на „Топлофикация-София“, информират от дружеството. Ще бъдат ремонтирани и профилактирани тези участъци, в които са се случвали най-често аварии през изминалия период. Това ще наложи временното спиране на топлата вода в съответните райони. В периода 13 – 20 май ще бъде спряна водата в ж.к. „Младост-1“, ж.к. „Мусагеница“, ж.к. „Дървеница“, ж.к. „Студентски град“, кв. „Витоша“ и всички резиденции на бул. „Симеоновско шосе“. ж.к. „Младост-1“: - от бл. № 1 до бл. № 79 В - от бл. № 121 до № №150; - УМБАЛ „Света Ана“ ж.к. „Мусагеница“ от бл. № 80 до бл. № 110 ж.к. „Дървеница“ - бл. 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 21, 23, 28, 33 34, 35, 36, 38, 40, 42, 42А, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49 - ул. „Дъбница“ бл. № 3А,5,7,11,16,18,20, - ул. „Константин Игнатов“ бл. №1,1А,2,3,4,5,6,8; - ул. „Айдемир“ бл.№13, - ул. „Проф. Стоян Киркович“ бл. №1,1А,3,5,12,27; - ул. „Андрей Ляпчев“ бл. №7, 9, 11; - ул. „Яна“ бл. №-1,2,4; - ул. „Белимел“ бл. 00 4,10,24;  - ул. „Иван Боримечка“ бл. №22; - ул. „Климент Охридски“ №№ 5,7,9;   ж. к. „Студентски град“ - всички общежития от бл. №1 до бл. № 61,НСА,УНСС,МГУ,ЛТУ,ХТМУ,ТУ-зала „Октомври“;   кв. „Витоша“  - хотел „Вега“, - офис сграда „Трелеборг“, - НХА, - ул. „Никола Габровски“ №90, - ул. „Проф. Хр. Вакарелски“№ 1, 3,5, 5А; - ул. „Акад. Й. Трифонов“ №1,4,18; - ул. „Проф. Г. Златарски“ №3,5,18; - бул. „Симеоновско шосе“ №1, - бул. „Г. М. Димитров“ №38; - бл. №1,2,3,6,7; резиденциите на бул. „Симеоновско шосе“ Република Афганистан, Емирство Кувейт, Ислямска република Иран, Република Индонезия, Китайска народна република, Сирия, Алжирска народно-демократична република, Кралство Мароко, Боливарска република Венецуела, Кралство Белгия, Кралство Испания Република Аржентина. В периода 13 – 17 май ще спре топлата вода в района на бул. „Сливница“, бул. „Христо Ботев“, ул. „Цар Симеон“, ул. „Княз Борис I“, ул. „Пиротска“, ул. „Триадица“, ул. „Сердика“, бул. „Княз Александър Дондуков“, ул. „Веслец“, ул. „Екзарх Йосиф“, ул. „Георг Вашингтон“, ул. „Цар Симеон“, бул. „Княгиня Мария Луиза“, ул. „Струма“, ул. „Св.св. Кирил и Методий“, ул.“Бачо Киро“ и ул. „Поп Богомил“ както следва: Ул. „Поп Богомил“ – 26, 30, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50 Ул. Георг Вашингтон” – 10, 19, 17, 21, 24, 33, 47 Ул. „Цар Симеон” – 90А Ул. „Братя Миладинови” – 58, 57, 53 Ул. „Христо Ботев” –100, 102, 104, 112, 114, 118, 148 Бул. „Княгиня Мария Луиза” – 2, 23, 25, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 57, 59 79, 81 Ул. „Княз Борис” I - 135, 141, 165 Бул. „Сливница” – 152, 148 Ул. “Гривица” – 12 Ул. „Св.св. Кирил и Методий” – 47, 57, 59, 63, 64, 68, 70, 78, 85, 88, 89, 116, 118, 124 А-Б Ул. „Иларион Макариополски” – 6, 10 Ул. “Веслец” – 5, 39, 37, 45, 47, 54, 56 Ул. „Сердика” – 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 8, 12, 27 Бул. „Княз Александър Дондуков” – 3, 5 Ул. „Екзарх Йосиф” – 12, 14, 15, 16 Ул. „Пиротска” – 18, 5, 7 Ул. „Триадица” – 4, 5А, 6, 8 Ул. „Искър” - 2, Пл. „Бански” – 1 В периода 13 – 19 май ще спре водата в: ж.к. „Лагера“  - бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; - ул. “Драгшан”№2, 3, 5 - ул. “Евстати Пелагонйски”№5, 7, 13 - ул. “Мокренски Проход”№3, 7, 23, 31, 33 - ул. “Мъглен”№3, 5, 26 - ул. “Пиърс О’Махони”№7, 10, 39 - ул. “Смолянска”№10, 12, 18 - ул. “Троянски проход”№16, 29 - ул. “Хайдушка поляна”№4 - бул. “Цар Борис ІІІ”№54, 58 - ул. “Плиска” №52, №56, №83 - ул. “Кюстенджа” №5, №6, №10, №13 - ул. “Балчик” № 8, №9 - ул. “Гебедже” № 2, №6, №8 - ул. “Съвет на Европа” №15, №22, №24 - ул. ” Хризантема” № 19 - ул. “Хайдушка поляна” бл.3, бл.8, №7,  №9, №18, №20, №55, №8, №12 - ул. “Добрич” - трафопост до № 24 - ул. “Баба Илийца” бл.1, бл.2, бл.3, бл.80, №37, 38, №42, №47   кв. „Хиподрума“   бл.112, 113, 114А, 138, бл.139Б, бл.139В, бл.132, бл.133, бл.134, бл.134А ул. “Сотир Андонов”№3 ул. “Софийски Герои”№1, 3 бул. “Цар Борис ІІІ”№1, 7, 11, 15, 19, 21, 25   кв. „Крива река“ ул. “Абоба” №1 бул. “Акад. Иван Гешов”№1, 9, 26, 44, 46 ул. “Ами Буе”№1, 2, 17, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 51, 57, 58, 61, 63, 66, 68, 72 ул. “Благатица”№2 ул. “Богдановец”№1, 2, 4, 6, 8 ул. “Виктор Григорович”№1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 18, 27, 31, 34, 38 бул. “Ген. Тотлебен”№31, 33, 35, 39, 43, 67, 71, 77, 79, 85, 89, 9 ул. “Даскал Манол”№7, 12, 13, 15, 18 ул. “Добрила”№8, 10 ул. “Захари Круша”№5, 24, 26 ул. “Константин Иречек”№2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29 бул. “Пенчо Славейков”№2, 6, 10, 18 ул. “Предел”№1, 5, 7, 11 ул. “Райко Жинзифов”№4, 5, 10, 20, 24, 28 бул. “Св. Георги Софийски”№26, 28, 38, 46, 50, 54, 56, 70, 72, 72, 15Б ул. “Феликс Каниц”№2, 6, 10, 11, 14, 15, 20, 26, 32, 34, 38, 40, 44 ул. “Яков Крайков”№1, 4, 21, 27

comment 0
visibility 5271
ЧЕЗ табела

Планово спиране на тока от 13 до 18 май в столицата

Планови спирания на тока за периода 13-18 май ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ. Община БАНКЯБАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1 ; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11,9-11,1,7,26,20,8,28,ПИ 02659.2195.2730,9,7А,26А,24 ; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 13.05.201909:00 - 16:15Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1 ; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11,9-11,1,7,26,20,8,28,ПИ 02659.2195.2730,9,7А,26А,24 ; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 14.05.201909:00 -16:15Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1 ; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11,9-11,1,7,26,20,8,28,ПИ 02659.2195.2730,9,7А,26А,24 ; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 15.05.201909:00 - 16:15Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 43,63,46 ;ИВАНЯНЕ ; БОГДАНОВ ДОЛ9,1,7,17,11,13,4,10,12,5,8,16,2,21,14 ; ДУНАВ 3,6,5,4,9 ; ЛЮТИ БРОД 1 ; ОРЛОВО ГНЕЗДО 1 ;ПИРИН 1,2,8,5,4,3,6 ; РОДОПЧАНКА 1 ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ/Л.АЛЕ57,28,36,23,54,34А,33,55Б,67,19,43,24,55,21,38,40,22,13,59,42,49,34,31,26,63,20,22А,61,29,25,39,15,30,45,44,29,65,37,27,51,41,35,50,32,17,48,53 ; ТИМОК 5,5А,3,3А ; ТЪРНОВО 8,8А УПИ 19-273КВ.14,3,2,10,4 ; ХЕМУС 6,4,2 ; ЩАСТИЕ 2А,7,3,7А,1,8,5,4,9,6 15.05.201909:00 - 16:15Изграждане на съоръжения БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А,5,4,6А,6,3А ; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ3A,3,4А,№5,3,4Г,1 СКЛАД,1А,2,1,3,4А,4 ; МАДАРСКИ КОННИК 14 ; СОФИЯ46,44,51,36А,54,52,34,44,53,50,41,48,55,53,59,36 А,63-65,52А,40,50,52Б,49,53,57,63-65,8,45,50,47,43,48А,56,65,58,65А,67А,44,36,61,44,39,63-65,37 ; СТЕФАНСТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130,116,128,132,124,118,126,136,132А,114,136А,114А,134,126А;СОФИЯ ; ШОСЕ БАНКЯ 4 15.05.201909:00 -16:15Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 43,63,46 ;ИВАНЯНЕ ; БОГДАНОВ ДОЛ9,1,7,17,11,13,4,10,12,5,8,16,2,21,14 ; ДУНАВ 3,6,5,4,9 ; ЛЮТИ БРОД 1 ; ОРЛОВО ГНЕЗДО 1 ;ПИРИН 1,2,8,5,4,3,6 ; РОДОПЧАНКА 1 ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ/Л.АЛЕ57,28,36,23,54,34А,33,55Б,67,19,43,24,55,21,38,40,22,13,59,42,49,34,31,26,63,20,22А,61,29,25,39,15,30,45,44,29,65,37,27,51,41,35,50,32,17,48,53 ; ТИМОК 5,5А,3,3А ; ТЪРНОВО 8,8А УПИ 19-273КВ.14,3,2,10,4 ; ХЕМУС 6,4,2 ; ЩАСТИЕ 2А,7,3,7А,1,8,5,4,9,6 16.05.201909:00 - 16:15Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 43,63,46 ;ИВАНЯНЕ ; БОГДАНОВ ДОЛ9,1,7,17,11,13,4,10,12,5,8,16,2,21,14 ; ДУНАВ 3,6,5,4,9 ; ЛЮТИ БРОД 1 ; ОРЛОВО ГНЕЗДО 1 ;ПИРИН 1,2,8,5,4,3,6 ; РОДОПЧАНКА 1 ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ/Л.АЛЕ57,28,36,23,54,34А,33,55Б,67,19,43,24,55,21,38,40,22,13,59,42,49,34,31,26,63,20,22А,61,29,25,39,15,30,45,44,29,65,37,27,51,41,35,50,32,17,48,53 ; ТИМОК 5,5А,3,3А ; ТЪРНОВО 8,8А УПИ 19-273КВ.14,3,2,10,4 ; ХЕМУС 6,4,2 ; ЩАСТИЕ 2А,7,3,7А,1,8,5,4,9,6 17.05.201909:00 - 16:15Изнасяне на електромерни табла   Община ВИТОША СОФИЯ МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ ИЗТОК ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 45 13.05.201909:00 - 16:00Подмяна на силови трансформатори СОФИЯ 1-ВА СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ С/У ПЕРЛА ; 319-ТА 11 ; 405/ДРАГАЛЕВЦИ/415/ДРАГАЛЕВЦИ/ КВ.59 А ; 415-ТА 3 КВ.ДРАГАЛЕВЦИ П.К. 9 ; В.З. СИМЕОНОВО -ДРАГАЛЕВЦИ КВ.59 ПАРЦ.12-1220 ; ДРАГАЛЕВЦИ ПОД ГРАДИЩЕТО-ПОД ЛИФТА/ ; ЗАБУКВИТЕ/415/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,7,2,8,4,1,3Б,ВИЛА,3А,3,21 ; ЗАХАРИ ЗОГРАФ5,54,58,УЛ.ЗАХАРИ ЗОГРАФ/ЗА БУКВИТЕ,47,53А,56,46,45,51,64 ; КРУШОВА ГРАДИНА 1,8,2,11А,4,11,9,5,12,3,13,16,6А,7,14,6,10,11А ; ОГЮСТ ДОЗОН/414/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 3; СИМЕОНОВО УПИ X 1250 ПАРЦЕЛ X ; УПИ III-1626, КВ. 58 УПИ XV-994,KB.92М.ДРАГАЛЕВЦИ ХИЛЕНДАРСКИ МАНАСТИР/417/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/6,ВИЛА,7,3,7Б,2,59А,7А,ЪГЪЛА УЛ.454 №3,5,1Б,1,1А,4 13.05.201909:00 - 16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 304-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 4,9,2,6,7,3,12 ; 305-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/9,18,14,12,2,4,13,6,5,3,16,10,8,11 ; 308-МА 8А ; 308-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,2 ; 324-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 7,5,7 В.З. КИНОЦЕНТЪРА ІІЧ,10,12,1,14,9,3 ; 325-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,8,12,10 ;326-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 1,10,7,4,9,5,4А,3,6 ; АНДРЕЙ БАЧКОВСКИ 2 ; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛЛЕШНИКОВА ГОРА /УЛ 305/ ; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА 2 ; УЛ.МАТИ БОЛГАРИЯ 8 13.05.201909:00 - 16:15Подмяна на електрически съоръжения ВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪР ПОТОК29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАД СТАДИОНА,8,5; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ; КИТЕН6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА 18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ;ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ; ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3;СОФИЯ ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21 13.05.201909:00 - 16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ГЕН. СУВОРОВ 58,60, 68 ; СИМЕОН РАДЕВ/КИРИЛ ЯНЕВ/ 30, 32 13.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ 773-ТА/ВИТОША/ КВ.29 ; ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 5 ; САША ПОПОВ14,8,6,3,2,8,12,10,16,13,7,4,18,10,15,9 УПИ V- 282,КВ. 29,14,5,11,18 ; СЕКВОЯ 1А,1А,1А УПИ IX751, КВ.29 13.05.201908:45 -16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 1-ВА СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ С/У ПЕРЛА ; 319-ТА 11 ; 405/ДРАГАЛЕВЦИ/415/ДРАГАЛЕВЦИ/ КВ.59 А ; 415-ТА 3 КВ.ДРАГАЛЕВЦИ П.К. 9 ; В.З. СИМЕОНОВО -ДРАГАЛЕВЦИ КВ.59 ПАРЦ.12-1220 ; ДРАГАЛЕВЦИ ПОД ГРАДИЩЕТО-ПОД ЛИФТА/ ; ЗАБУКВИТЕ/415/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,7,2,8,4,1,3Б,ВИЛА,3А,3,21 ; ЗАХАРИ ЗОГРАФ5,54,58,УЛ.ЗАХАРИ ЗОГРАФ/ЗА БУКВИТЕ,47,53А,56,46,45,51,64 ; КРУШОВА ГРАДИНА 1,8,2,11А,4,11,9,5,12,3,13,16,6А,7,14,6,10,11А ; ОГЮСТ ДОЗОН/414/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 3; СИМЕОНОВО УПИ X 1250 ПАРЦЕЛ X ; УПИ III-1626, КВ. 58 УПИ XV-994,KB.92М.ДРАГАЛЕВЦИ ХИЛЕНДАРСКИ МАНАСТИР/417/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/6,ВИЛА,7,3,7Б,2,59А,7А,ЪГЪЛА УЛ.454 №3,5,1Б,1,1А,4 13.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 304-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 4,9,2,6,7,3,12 ; 305-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/9,18,14,12,2,4,13,6,5,3,16,10,8,11 ; 308-МА 8А ; 308-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,2 ; 324-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 7,5,7 В.З. КИНОЦЕНТЪРА ІІЧ,10,12,1,14,9,3 ; 325-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,8,12,10 ;326-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 1,10,7,4,9,5,4А,3,6 ; АНДРЕЙ БАЧКОВСКИ 2 ; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛЛЕШНИКОВА ГОРА /УЛ 305/ ; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА 2 ; УЛ.МАТИ БОЛГАРИЯ 8 13.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения ВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪР ПОТОК29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАД СТАДИОНА,8,5; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ; КИТЕН6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА 18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ;ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ; ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3;СОФИЯ ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21 13.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ГЕН. СУВОРОВ 58,60, 68 ; СИМЕОН РАДЕВ/КИРИЛ ЯНЕВ/ 30, 32 13.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ 773-ТА/ВИТОША/ КВ.29 ; ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 5 ; САША ПОПОВ14,8,6,3,2,8,12,10,16,13,7,4,18,10,15,9 УПИ V- 282,КВ. 29,14,5,11,18 ; СЕКВОЯ 1А,1А,1А УПИ IX751, КВ.29 13.05.201908:45 -16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БОЙНА СЛАВА/615/ 21 ; ВЪРБА/704-ТА/ 6,4 ; ДЪБОВА ГОРА СТР.ТАБЛО ; ИВАНБАГРЯНОВ 12 ; КАРАМФИЛ 22 13.05.201909:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ СТУДЕН КЛАДЕНЕЦ 66,64,36,40-42 13.05.201910:00 -12:30Оперативни превключвания СОФИЯ КАРАМФИЛ 18,20,1,46 ; МАРИНКОВИЦА 2В,2Б,2Б,2В 14.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения  СОФИЯ 12-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 7А,7,3,4,1,5,2А,2 ; 15-ТА 10 ; 22/КВ.СИМЕОНОВО/41,35,47,43,12,35А,49,39,45,37,49А ; 403/ДРАГАЛЕВЦИ/ НА СТЪЛБА ; 503/ДРАГАЛЕВЦИ/ 6 ;504-ТА/СЛАТИНА/ В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ; 507-МА/В.З. СИМЕОНОВОДРАГАРЕВЦИ/ 2,16 ; 7-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 11,13,12 ; БЪЛГАРСКИАПОКРИФ/505А//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 3А,1,2 ; В.З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИГОРСКА ЕЛА УПИ XI-723 КВ.26,33 ; ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК/504/В.З.СИМЕОНОВОДРАГАЛЕВЦИ/ 19,6,4,10,2,8,3,5 ; НОВА ЗЕМЯ 10 ; ПРЕСПАНСКИТЕКАМБАНИ/505/В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 10,12,7,15,1А,13,5,1,4,6,9,2,8 ;ПРОФ.АЛЕКСАНДЪР БУРМОВ26,19,2,24,10,23,13А,8,5,6,11,9,21,18,28,22,ВИЛА,13,7,12,20,3,14,17,4 ; ПРОФ.ЙОРДАНИВАНОВ/508//В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 2,6,4,8 ; СИМЕОНОВСКА34,1,36,43,47,45,38,32,30 14.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения  СОФИЯ 304-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 4,9,2,6,7,3,12 ; 305-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/9,18,14,12,2,4,13,6,5,3,16,10,8,11 ; 308-МА 8А ; 308-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,2 ; 324-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 7,5,7 В.З. КИНОЦЕНТЪРА ІІЧ,10,12,1,14,9,3 ; 325-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,8,12,10 ;326-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 1,10,7,4,9,5,4А,3,6 ; АНДРЕЙ БАЧКОВСКИ 2 ; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛЛЕШНИКОВА ГОРА /УЛ 305/ ; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА 2 ; УЛ.МАТИ БОЛГАРИЯ 8 14.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения ВЛАДАЯ 22-РА АСАНОВА ЧЕШМА ДЯСНО,В.З.АСАНОВА ЧЕШМА,ВИЛА ; БИСТЪР ПОТОК29,22,31,КВ.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21 ; БОЕВ РИД 4,2 ; БОРИКА 10,7 ЗАД СТАДИОНА,8,5; БРЕЗОВА ГОРА 12,23,25,5 ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ 33,25,24,41А ; КИТЕН6,4,16,1,14,2Б,2,8,12,3 ; ОРНИЦА 18А,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8А,12,14,9,6,36,40,7,4,32 ;ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 25 ; ПРИПЛАТ ВИЛА ; ПРОЛЕТ 5,11,1,7,9,3 ; ЧЕРВЕНА ТРЕВА 8,4,3;СОФИЯ ; ВОЙНИШКО ВЪСТАНИЕ49,15,16,4,31,20,47,19,3,37А,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21 14.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БЪКСТОН 13, 14, 17, 18 14.05.201908:00 -08:15Подмяна на електромери СОФИЯ БРАТЯ БЪКСТОН 70,70 СГРАДА 1 14.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромери СОФИЯ КАРАМФИЛ 17,36,34,30,44,15А,15,13,32,17А,34А,24 ; МАЙСКА РОЗА 7,2,5,9,8,3,1 ;МАЛОМИР 5,1А,5А,3,4,1 ; МЕСТНОСТ ГЪРДОВА ГЛАВА УПИ I-754 КВ.208А ; НАЙДЕННИКОЛОВ/607/ 6 ; РЕЗНЬОВЕТЕ 16А ; СТОИЛ СЛАТИНСКИ/622/ 11,8,8А,9,6,4 ; ЧУКАР14,7,3,5,5А,10,8,6,4,КВ.208А,3А 14.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ XX-999,кв.14 М.ГЪРДОВА ГЛАВА ; ГРАМОС С/У 20,22 ; ДЪБОВА ГОРА 5 ; ЕРОВЕТЕ28,29,21,36,27В ; ЛУИ АЙЕР/НИКОЛА КАМЕНОВ/ кв.42 ; ЛУННА ПАПРАТ/669/ 10,6,1 ;М.ГЪРДОВА ГЛАВА УПИ I-930,438 КВ.15А ; МЕСТНОСТ ГЪРДОВА ГЛАВА 64,КЪЩА,60,62 ;ПЛАНИНЕЦ 8 ; ПРОХЛАДА 15А 15.05.201912:00 -16:15Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ЙОАН КУКУЗЕЛ/418/ /В.З.СИМЕОНОВО-ДРАГАЛЕВЦИ/ 13,14,5А,21,5,9А,17,16 15.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 201-ВА 22,28,3,16,7,18 ; 201-ВА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 15 УПИ ХV-347,1980,1986,2006,2045 15.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 304-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 4,9,2,6,7,3,12 ; 305-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/9,18,14,12,2,4,13,6,5,3,16,10,8,11 ; 308-МА 8А ; 308-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,2 ; 324-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 7,5,7 В.З. КИНОЦЕНТЪРА ІІЧ,10,12,1,14,9,3 ; 325-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,8,12,10 ;326-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 1,10,7,4,9,5,4А,3,6 ; АНДРЕЙ БАЧКОВСКИ 2 ; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛЛЕШНИКОВА ГОРА /УЛ 305/ ; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА 2 ; УЛ.МАТИ БОЛГАРИЯ 8 15.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ БАЙ МИХАЛ 5, 7, 9, 10, 16, 17, 21 ; ВИХРЕН 29, 38, 41, 44, 45 15.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ КУМАТА 77Л,77М,77 З,77Б,77Г,77,77Д,77Е,77И,77А,77К,77В,77Ж 15.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН 50,52А,52 ; БУДИЛНИК 25 ; ВЕЛИКИ ПРЕЛОМ 14,18,12,7 ;ГЕН. КУТУЗОВ 8,8 2,8 3,8 1 ; НИКОЛА ПЕТКОВ/П.НАПЕТОВ/5,11,25А,3,7А,27,СТР.ТАБЛО,33,28,12,7,25 ; ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/58,45Б,62,56,64А,41,49,45,60,66,47,62А,И ОК.ПЪТ,53,51,39В,64 15.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН 110,122 ; БАЙКАЛ 19 ; БОЯНА 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения   СОФИЯ 48-МА /КВ.СИМЕОНОВО/ 7,16,11,5,15,2,13,22А,18,6,4,14,3,8,12А,9,10,12 ; 54-ТА/КВ.СИМЕОНОВО/ 11,12 ; 56-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 60,9,7,1,6,4,3,5 ; 57-МА /КВ.СИМЕОНОВО/1,58,5,2 ; 58-МА /В.З. СИМЕОНОВО СЕВЕР-ВИТОША/ 2А,8,3А,3,12,2,6,4,5,7,14 ; 61-ВА/КВ.СИМЕОНОВО/ 1А ; БОСИЛЕК 28 ; БОСИЛЕК /КВ.СИМЕОНОВО/ 34,30,УЛ.СВ.МАГДАЛЕНА,11,28,8А СТР.ТАБЛО/СЛОБЯЕМА КЪЩА ; МАТЕЙ ГРАМАТИК 3 ; СВЕТАМАГДАЛИНА 23,15,14 КЪЩА,7А,5,10,20,32,17,7 КВ.13,6,12,7,2,14,18,24,19,22,26,4,13,8 ;СИМЕОНОВО УЛ.60 №3 ; УПИ-ІІ-543,КВ.15 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 54-ТА /КВ.СИМЕОНОВО/ 16 ; БОСИЛЕК /КВ.СИМЕОНОВО/ 13 ; МАТЕЙ ГРАМАТИК 3 ;СВЕТА МАГДАЛИНА 12Д,21А,26-Н,11,21 ; УПИ X-394,кв.13 в.з Симеоново-север ,ул.МатейГраматик 5 ; УПИ XVI-483,КВ.19 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 203-ТА В.З.КИНОЦЕНТЪРА І Ч. ; 207-МА 3,6,3А,9,5,12А ; ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ-ГЕЦ 15 ;ГРИГОР ВАЧКОВ 2 ; УПИ-XVII-89.1071,КВ.4 22А В.З.ГАБЕРО-АЗМАТА 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 201-ВА 22,28,3,16,7,18 ; 201-ВА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 15 УПИ ХV-347,1980,1986,2006,2045 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения   СОФИЯ 304-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 4,9,2,6,7,3,12 ; 305-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/9,18,14,12,2,4,13,6,5,3,16,10,8,11 ; 308-МА 8А ; 308-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,2 ; 324-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 7,5,7 В.З. КИНОЦЕНТЪРА ІІЧ,10,12,1,14,9,3 ; 325-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,8,12,10 ;326-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 1,10,7,4,9,5,4А,3,6 ; АНДРЕЙ БАЧКОВСКИ 2 ; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛЛЕШНИКОВА ГОРА /УЛ 305/ ; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА 2 ; УЛ.МАТИ БОЛГАРИЯ 8 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ВИХРЕН/ПЕТЪР ТОНЕВ/ 45 А, Б 16.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 3,2,1А,1,2 А,4А,2А,4,6 ; БЪЛГАРИЯ ГЕРГАНИЦА9А,5,4,6,8,8А,3,3А ; ИВАНИЦА ДАНЧЕВ 27 ; ИЛИЯ КУТЕВ/608/ 1,5,9,7,3 ; ПАНОРАМЕН ПЪТПОЕТИЧНА/606/ 7,3,3А,6,12,11,14А,5,2,8,10,1,6А,9,1А ; СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА77,79 ; СТАР БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 2 ; ЦЪРКОВНА 14 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения   СОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 158,166 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ РОЗАРИУМ 2А 17.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 203-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 20,26А ; 209-ТА/457/ 13 ; 209-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 9,11 ; 210-ТАНАКРАЯ ; 211-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 3,13,ВИЛА,6,9,15,7,8,4,2 ; 212-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/4,14,8,2,5,1,9,16,11,7 ; Д-Р КРЪСТЬО КРЪСТЕВ/211-ТА 15 ; НЕВЕНА КОКАНОВА 11,№8,9,№5,11 АП2 ; УЛ.НЕЙЧО ПОПОВ-УЛ.Н.КОКАНОВА 17.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 304-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 4,9,2,6,7,3,12 ; 305-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/9,18,14,12,2,4,13,6,5,3,16,10,8,11 ; 308-МА 8А ; 308-МА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,2 ; 324-ТА/ДРАГАЛЕВЦИ/ 7,5,7 В.З. КИНОЦЕНТЪРА ІІЧ,10,12,1,14,9,3 ; 325-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 6,8,12,10 ;326-ТА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 1,10,7,4,9,5,4А,3,6 ; АНДРЕЙ БАЧКОВСКИ 2 ; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛЛЕШНИКОВА ГОРА /УЛ 305/ ; МЕСТНОСТ КИНОЦЕНТЪРА 2 ; УЛ.МАТИ БОЛГАРИЯ 8 17.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АКАД.ПЕТЪР ДИНЕКОВ/445-ТА/ 8Е ЕЛА,8В КЪЩА ВЪРБА,8 Б,8А АКАЦИЯ,8 АКАЦИЯСЕВЕР,8А,8 В КЪЩА ВЪРБА,1,8Г КЪЩА ГАБЪР,8Г ГАБЕР,8В,8 КЪЩА ВЪРБА,8 ДЪБ,7,8 АТ.2,8Г,8А Ж.К.БОТАНИКА,8,8Е ; ВИТОША 17.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияБОТЕВГРАД В.З.ЗЕЛИН ;СОФИЯ ; 633-ТА/ВИТОША/ № 6 ; АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН 41,32,ИПРЕКИ ПЪТ,13,34,104,25,42,38,34 СГРАДА Б,32,26,29,36,38 ГАР.6,/ПРЕКИПЪТ,45,21,48,50,44,27,34,40 ; БУДИЛНИК7,2,10,20,17,14А,12,11,13Б,22,5,14,24,4,8,16,9,15,3,6,13 ; ВОДЕНИЧНИЦА /АЛ.ПУШКИН/41,33,43,1 ; КОТА 1050 28,26 ; КУПЕНИТЕ 1,3,6,4,12,2,4,№2 ; НАРОДЕН ПЕВЕЦ 12 ;ПЕЛИСТЕР 16,19,15А,6А,14,19А,17,13А,18,15 ; ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/27,35,46,45Б,50,37,52,45,54,48 ; ПРОФ. ДОЧО ЛЕКОВ /636-ТА Р-Н ВИТОША/ 5 ; ПРОФ.ИВАНДУЙЧЕВ/ЗНАМЕНОСЕЦ10,9,25,13,24,28А,14,11,6,21,19,8,16,20,29,23,7,3,5,27,28,15,24А,1,23А,17,2,4 ; СИМЕОНРАДЕВ/КИРИЛ ЯНЕВ/ 64,82,41,66,61,37А,63,48,35,62,86,39,33,80,59,45,60,37 18.05.201908:00 -14:30Подмяна на електрически съоръжения Община ВРЪБНИЦА ВОЛУЯК ДРУЖБА 35,32,26,34,27,36,38,31,33 ; ДУНАВ 1,5,3,7,2,8А,8,4,3А ; ЗАВОЯ 1,13,5,ДОКМЕТСТВОТО,21,32,17,11,3,7А,15 ; ЗОРНИЦА/ПЕТЪР МАЛИНОВ/6,10,77,33,4А,27,54,2,79,29,43,6А,12,23,35,25 ЦЕНТЪР,53А,8,39,4,45,51,41,53,25,О,49,61А,47,37 ;МАЛИНА 1А ; МЛАДОСТ 51 ; ОПЪЛЧЕНЕЦ 4,2 ; СВОБОДА29,27,40,22,25,34,28,36,30,44,32,46,42,33,48 ; ТЕМЕНУГА 4,3,2,1,5 ;СОФИЯ ; ДУНАВ 1ЗАВОЯ ;ОСОГОВО/ПЕЛО ПЕЛОВСКИ/ 50 ; СВОБОДА 34 15.05.201908:30 -12:30Подмяна на електрически съоръженияЖИТЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА 025005 029017 20-ТА ЦЕХ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА МЕБЕЛИ,ТКЗС; МОГИЛА №4 ; МОГИЛА/27МА/ 3,5 ; РАВНИЩЕ/14ТА/ 8,8А,3,4,7,12,1,6 ; УПИ II-550,кв.31а,р-нНови Искър УПИ XVII-289,КВ.23 ;СОФИЯ ; ЖИТНИЦА 16.05.201909:15 -16:15Ремонт на АС част на съоръжения   Община ВЪЗРАЖДАНЕ СОФИЯ АЛДОМИРОВСКА/ДИМИТЪР БАКОВС 90 ; ИНЖ.ИВАН ИВАНОВ 59,33,63 ; ПЕРНИК90 13.05.201909:00 -16:00Подмяна на електромериСОФИЯ ЗАЙЧАР 177,183,187,189,212,214,216,226,250 14.05.201909:00-16:00Подмяна на електромериСОФИЯ СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 145 15.05.201909:00-16:00Подмяна на електромериСОФИЯ ОВЧЕ ПОЛЕ 96,104-106,101,115 15.05.201909:00-16:00Подмяна на електромери СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 96 МАГ.1,127,96 ; БРЕГАЛНИЦА55,30,46,42,26,44,51,36,57,53,45 ; ПИРОТСКА/ТРЕТИ АПРИЛ/ 91,95,89 16.05.201908:30-16:30Ремонт на електрически съоръженияСОФИЯ ОВЧЕ ПОЛЕ 136 16.05.201909:00-16:00Подмяна на електромериСОФИЯ ИНЖ.ИВАН ИВАНОВ 70,84,70,74,86,88,70-74 16.05.201909:00-16:00Подмяна на електромери Община ИЗГРЕВ СОФИЯ САМОКОВ 10,10, 16.05.201909:30-16:30Подмяна/реконструкция на електромернитабла Община ИЛИНДЕН СОФИЯ ИЛИНДЕН 135 ; СВЕТА ТРОИЦА/ВЪЛЧО ИВАНОВ/ 135,138,О 135,ДО 135 15.05.201909:00 -15:30Изграждане на съоръжения Община ИСКЪР КАЗИЧЕНЕ 35239,6110,1433 П-Л IX -1176 кв.4 ПИ 35239.6110.1897 ПИ ИДН.35239.6110СТОПАНСКИ ДВОР СКЛАД ЗА НЕГОРИВНИ МАТЕРИАЛИ,2 ВЛ. ВИСОЦКИ 2 ; УЛ. ТРЕТИ МАРТ2 УПИ XIV-1176, КВ.4 17.05.201908:30 - 16:30Подмяна на силови трансформаториСОФИЯ ГАРА ИСКЪР 18.05.201909:00 -14:00Ремонт на електрически съоръжения Община КРАСНА ПОЛЯНА СОФИЯ АЛДОМИРОВСКА/ДИМИТЪР БАКОВС 138-140 ; Александър Стамболийски 227 ;229;239 14.05.201909:00 -16:00Подмяна на електромериСОФИЯ РАЗСАДНИКА 87 ; САМОДИВСКО ИЗВОРЧЕ 10 17.05.201909:00 -16:00Подмяна на електромериСОФИЯ АЛЕКО ТУРАНДЖА/КОМ.МАНИФЕСТ ДО БЛ.23 ; ВАРДАР 22А ; РАЗСАДНИКА ДОБЛ.22А/А,22А 17.05.201909:00 -16:00Подмяна на електромери Община КРАСНО СЕЛО СОФИЯ КНЯГИНЯ КЛЕМЕНТИНА 36 13.05.201909:00 - 16:15Подмяна на електромериСОФИЯ Борово бл.218вх Г,Д,Е,Ж,З.бл.217вх А,Б,В.бл.214А аптека ,бл.214вх Д,Е,Ж,З,И,Й. ;Дойран къща до бл.214. 13.05.201909:30 -11:30Ремонт на електрически съоръженияСОФИЯ СВЕТА МАРИНА/БАНДЕРА/ 44 15.05.201909:00 -16:15Подмяна на електромери   Община КРЕМИКОВЦИ СОФИЯ КРЕМИКОВЦИ ;ЯНА ; БАЙКУШ БЕЗИМЕННА ЗАД ГАРАТА ; БОТЕВГРАДСКО ШОСЕХРАМ,31,25,23,22,20,21,27,22А,СЕЛСКОСТОПАНСКИ ДВОР ; ДИМИТЪР СТОИЧКОВ1,9,10,8,4,6,7 ; ИГЛИКА 4,3 ; НИКОЛА АТАНАСОВ9,4,15,18,20,21,7,23,11,№23,13,6,10,16,25,17,5,3,1,19 ; НИКОЛА ВАПЦАРОВ №1,7,3,15,1,9,17,11; ПЕНЬО ПЕНЕВ 4,3,2 ; СВ.АНА/9-ТИ СЕПТЕМВРИ/ 13,1,5,ПИ 87401.7501.836,15,9,11 ; СТАРАПЛАНИНА 35,4,17,48,12,5,15,64,3,37,54,56,7,2,52,20,58,14,27,9,60,8,62,22,46,13 ; ХРИСТОСМИРНЕНСКИ 11,7,3,9,5,8,6,2 ; ЯНЕЩИЦА 8,64,6,24,26,18,28,4,22,14 ; ЯНКО ВЕЛЬОВ6,16,8,18,2,15,10,13,11,5,4,14 13.05.201909:00 -14:15Ремонт на електрически съоръженияБУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11 ;СОФИЯ ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ.СВ.Г.ПОБЕДОНОСЕЦ ;ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4А,4,2 ; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4,7,8,10,2,8А,5 ;ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1,3,4,2 ; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22,24,18,20,28А,26,28 ;КРЕМИКОВСКА 6,2 ; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12 ; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ/КРЕМИКОВЦИ/ 9,13 ВИЛА,8,11 ВИЛА ; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7,2,7А,3,5,4 ; ПРОЛЕТ/КРЕМИКОВЦИ/ 4,1,10,6А,8,6 ; СВ.ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9А,24А,5А,12,11,3А,18,34,18А,70,22 ; УПИ 302089, МЕСТНОСТТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; ХIV-415,КВ.67 ХАДЖИ ДИМИТЪР/КРЕМИКОВЦИ/ 3,11,10,18,2,15,17,10А,8 ЯРМОМЕЛКА,2А,6,19,8,4,1,14,13 ; ЯГОДА/КРЕМИКОВЦИ/ 1 ; 6,1А 13.05.201909:00 -16:15Подмяна/реконструкция на електромернитаблаСОФИЯ Кремиковци бл.14, бл.12 бл. 13 14.05.2019 09:00 - 16.30 ч. Подмяна/реконструкция на електромерни табла БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11 ;СОФИЯ ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ.СВ.Г.ПОБЕДОНОСЕЦ ;ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4А,4,2 ; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4,7,8,10,2,8А,5 ;ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1,3,4,2 ; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22,24,18,20,28А,26,28 ;КРЕМИКОВСКА 6,2 ; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12 ; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ/КРЕМИКОВЦИ/ 9,13 ВИЛА,8,11 ВИЛА ; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7,2,7А,3,5,4 ; ПРОЛЕТ/КРЕМИКОВЦИ/ 4,1,10,6А,8,6 ; СВ.ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9А,24А,5А,12,11,3А,18,34,18А,70,22 ; УПИ 302089, МЕСТНОСТТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; ХIV-415,КВ.67 ХАДЖИ ДИМИТЪР/КРЕМИКОВЦИ/ 3,11,10,18,2,15,17,10А,8 ЯРМОМЕЛКА,2А,6,19,8,4,1,14,13 ; ЯГОДА/КРЕМИКОВЦИ/ 1 ; 6,1А 14.05.201909:00 -16:15Подмяна/реконструкция наелектромерни таблаСОФИЯ БАЙКАЛ /КРЕМИКОВЦИ/ 8,10,1,6,7,5,2,4 ; БАЛАТОН /КРЕМИКОВЦИ/ 7,4,5,6,3,8 ;БОРОВА ГОРА /КРЕМИКОВЦИ/ 1,4 ; ВИТИНЯ /КРЕМИКОВЦИ/ 1,9,3,4,8,2,6 ; ДИМИТЪР КАЗАКА/КРЕМИКОВЦИ/ 11А,19,8 ; ИЗГРЕВ /КРЕМИКОВЦИ/ 1 ; КРЕМИКОВСКА 42,1,3 ; КРЕМИКОВЦИУПИ ХV-61,КВ.8 ; МАЛИНА /КРЕМИКОВЦИ/ 12,2,3,8,7,14,5 ; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 4 ; МУРГАШ/КРЕМИКОВЦИ/ 5,9,11,8,7,12 ; РАВНЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 5,1А,8,4,1,3,2А ; РЕКА ЕЛЕШНИЦА/КРЕМИКОВЦИ/ 6,25,29,19,27,8,10,11 ; РУДНИЧНА /КРЕМИКОВЦИ/ 14,6 ; СВ.ГЕОРГИПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 33 ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ /КРЕМИКОВЦИ/ 24,26 ;СТАРА ПЛАНИНА /КРЕМИКОВЦИ/ 5,9,37,7,16,6,1,4,3 ; ХАЙДУШКО КЛАДЕНЧЕ /КРЕМИКОВЦИ/7А,18,14,2,16,17А,12,1,17,7,11,9 ; ЦАР КАЛОЯН /КРЕМИКОВЦИ/37,13,7,35,39,33,5,43,25,1,47,3,11,15,21,31,23,19,17,41,9 ; ЧАВДАР /КРЕМИКОВЦИ/20,22,19,17,31 ; ШЕЙНОВО /КРЕМИКОВЦИ/ 2,3,4,5,6 ; ШИПКА /КРЕМИКОВЦИ/ 8,2,3,6,1,10,7,5 15.05.201909:00 -16:30Подмяна на електромери БУХОВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ 11 ;СОФИЯ ; 1-ВА КРЕМИКОВЦИ УЛ.СВ.Г.ПОБЕДОНОСЕЦ ;ВЪЗРАЖДАНЕ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4А,4,2 ; ГЕРГАНА /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4,7,8,10,2,8А,5 ;ЗДРАВЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 1,3,4,2 ; ИЛИНДЕН /КРЕМИКОВЦИ/ 22,24,18,20,28А,26,28 ;КРЕМИКОВСКА 6,2 ; КРЕМИКОВСКО ШОСЕ 10-12 ; КРЕМИКОВЦИ МИТРОПОЛИТ КУЛЕВИТ/КРЕМИКОВЦИ/ 9,13 ВИЛА,8,11 ВИЛА ; ПРОБУДА /КРЕМИКОВЦИ/ 7,2,7А,3,5,4 ; ПРОЛЕТ/КРЕМИКОВЦИ/ 4,1,10,6А,8,6 ; СВ.ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/13,30,20,14,10,24,2,16,28,1,32,4,3,9А,24А,5А,12,11,3А,18,34,18А,70,22 ; УПИ 302089, МЕСТНОСТТЪРНЕ ФИЛИП ТОТЮ /КРЕМИКОВЦИ/ 3,4,8,2,9,1,7,5 ; ХIV-415,КВ.67 ХАДЖИ ДИМИТЪР/КРЕМИКОВЦИ/ 3,11,10,18,2,15,17,10А,8 ЯРМОМЕЛКА,2А,6,19,8,4,1,14,13 ; ЯГОДА/КРЕМИКОВЦИ/ 1 ; 6,1А 15.05.201909:00 -16:15Подмяна/реконструкция наелектромерни табла ГОРНИ БОГРОВ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 3,1,ПЛОЩАДА,4,9,7,1,5,2,1 ; АСЕНЗЛАТАРОВ 1А,12 А,6,2,15,5,9,6 А,1,12Б,12 Б,8,4,12,11,3,7,10 ; БОТУНСКИ ПЪТ 1А,3,5,1,2 ;ВАСИЛ ЛЕВСКИ10,3,17,13А,4,8,19,18,19А,21,5,14,16,25,15,1,23,МАНАСТИРА,13,11,9,31,35,24,47,51,37,43,28,41,43А,39,22,12,20,26,33,32,30,29,36,45 ; ЗДРАВЕЦ 13А,15,17,26,7,11,3,1,13,5,9 ; КИРИЛ ИМЕТОДИЙ 6,1,2А,3,2,4,8 ; КЛАДЕНЦИТЕ 9,3,1,7,7А ; ЛЮЛИН/ЛИЛЯНА ДИМИТРОВА/5,3,1,6,4,8,9,8А,12,10,7 ; М. ШАБАНИЦА ПИ 16448.7742.32 ; местн. Б.УбрещМЕСТН.ВОДЕНИЦАТА 6,4,1,3,5,2 ; МЕСТН.ДОЛНА МАХАЛА М.ГОРНИ БОГРОВ УПИ VІІ285,4,8,10,6,3,12 ; МЕСТН.КРЪСТА 5,2,1 ; МОРАВА/ГЕОРГИ ДИМИТРОВ/7А9,10,8,1,13,5,9,3,6,2,15,7,12,28,17,20,24,16,12,34,26,30,32,18,22,9 ; МУРГАШ 2,10,8,6,4 ;МУСАЛА/ВАСИЛ КОЛАРОВ/ 1,3,4 ; М.ШАБАНИЦА,ПИ 16448.7721.566 НЕЗАБРАВКА1,5,2А,3,34,6 ; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 5,1,4,3,9,7,8,2 ; ОБРЕЩА 3,1,5 ; ПОП ГРУЙО1,7,4,6,11Б,2,9,7 ДЪРВОДЕЛСКА РАБ.,3,5,11 ; РЕНДОВА/ТОЛБУХИН/6,2,1,4,3,14,15,20,8,18,7,13,9,12,10,11,16,9 ; РИБАРИЦА 3 Б,2,3 А,3,5,1 ; СТАРАПЛАНИНА/ГАНЧО ШОПА/ 4,3,1,2,5,7,12,9,10,11,6,14,16 ; СТЕФАН КАРАДЖА3,10,2,8,4,6,20,17,22,16,18,15,7,12,13,14,5,11 ; СТУБЕЛА/ЛЕНИН/5,2,5А,3,4,1,9А,10,11,7,6,7А,8,4,9 ; ТРАЙЧО КОСТОВ 2,6,14,8,7,36,3,5,12,10 ; ТРЕТИ МАРТ/9СЕПТЕМВРИ/ 4,23,19,5,25,2,ПАВИЛИОН,1,11,8,17,6,10,3,21,15,7,9,12 ЛЕКАРСКИКАБИНЕТ,53,36,32,63,65,30,28,67,55,59,51,57,34,61,37,29,26,14,31,24,18,45,39,43,ОБЩ.КРЕМИКОВЦИ,22,47,49,20,35,41 ; УЛ.В.ЛЕВСКИ/АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ УПИ III-КВ.29 М. ГОРНИБОГРОВ ХАН БОГРОВ ЧИТАЛИЩЕ ; ХЕМУС 5,ПИ 553,3,1 ; ХРИСТО БОТЕВ39,49,41,51,42,№48,50,45,47,40,43,46,44,14,18,10,31,9,19,6,23,27,25,11,26,7,12,5,13,4,30,34,3,17,16,21,36,8,35,28,22,15,37,70,71,67,68,63,66,69,65,64,56А,53,58,61,55,56,57,60,59,54 ; ЧАВДАР9,11,7,3,4,13,6,2,5,2А,1 ; ЧЕРКОВНА/МИРОСКО РАЙЧЕВ/ 6,11,13 А,19,10,19А,13,20А,17,16,20,2,ЧЕРКВА,14,21,12,3,8,23,22,5,18,4,15,1,24 ; ШАБАНИЦА27,21,25,23,40,23А,38,36,10,20,30,17,6,15А,19,ПИ 10023 КВ.Б-4 11-5,24,1,30A,18,36-28,8,42-34,32,15,22,26,4,16,28,12 ; ШИПКА 4 А,3,10,4,1,8,2,6А ;ДОЛНИ БОГРОВ ; 11,107,113,48,51А,46,69,59,109,77,111,52,91,101,62,47,70,105,84,57,66,55,56,67,90,64,61,73,68,60,93,50,78,58,103,49,76,79,88,53,75,54,51,86,87,7,ПОМПА ДО УЛ.1-ВА№17,74,68,МАНАСТИР,11,ПОМПА,14,1,6,4,7,НА РАЗКЛОНА,5,12,ДОБЕНЗИНОСТАНЦИЯТА,9,ПАЗАРЖИВОТНИ,10,1,31,28,43,27,1,16,20,23,13,41,44,21,39,33,24,42,34,35,18,29,37,25,45,17,40,36,43А ;10 9,13,2,10,6,15,14,5А,11,1,3,3А,7,12,16,№ 21,19,14А ; 11 12,1,16,10,5,18,6,4,7,20,3 ; 122,3,2А,14,19,№17,4,5,7,12,6,9,13,17,11 ; 136,3,10,1,8,4,32,38,42,8,30,12,20,4,7,17,10,28,15Б,15,24,27,ПИ 22304.7891.241.1,6,14,13,9 ; 147,3,23,12,20,4,19,21,18,11,2/3,6,2,1,5,10,8,16,14 ; 1511,1,36,5,38,24,22,37,33,31,3,7,17,15,19,19А,21,8,9,4,6,13,2,18,69,62,76,52,45А,46,48,56,66,67,49,43,59,44,74,65,78,72,68,64,50,47,45,60 ; 169,10,6,4А,7,8,3,18,28,12,4,5,24,1,20,15,62,78,60,82,61,57,80,66,70,58,47,41,52,35,45,76,55,37,2,2А,54,42,30,34,27,25,48,46,32,28,26,19,22 ; 1-ВА 97 ; 2278,9,2,7,5,14,13,15,10,26,19,20,18,11,16,17,29,12,24,11А УПИ ІІ-107,108 КВ.4,23 ; 209,4,7,6,8,11,5,14,2,1,3,10,13,И 31УЛ,КВ.38 ; 21 1А,8,10,1,11,15,7,4,9,5,14,12 ; 2439,26,16,18,15,22,10,21,6,9,5,14,2,7,12,1 ; 25 10,5,2,6,3,16,14,10А,20,19,22,13,17 ; 26 2,4,3,9,7,5 ;27 2,7,3 ; 28 1,7,4,20,2,14,10,22,34,8,12,16,26,3 ; 29 3,7,2,1,4 ; 33,1,4,2,17,27,13,11,19,39А,35,23,29 А,37,33,15,39,21 ; 313,№14,27,16,18,1,31,20,ПОМПА,ПАРЦ.40,24,17,26,21,22,29,25,34,33,13 ; 33 3 ; 356,18,34,40,2,26,30,28А,44,32,38,8,22,36,24,10,12,4,21,3,11,5,27,37,31,41,17,ПОМПА,33,15,23,1,39,19,КВ.4 ; 36 14,12,1,18,7,9,4,11,8,3,16,2,6 ; 37 7,СТРОИТЕЛСТВО НА ОГРАДА,5,4,6,2,3,8 ; 385А,5,3,8,1,4,10 ; 39 15,6,5,8,9,12,4,7,2,ПОМПА ; 49,3А,1,5,4,3,7,22,16А,28,26,32,12,20,30,24,18,14,14А ; 40 1А,39 ДО СКЛАДА,11,9,7,1 ; 4110,1,2,1А,4 ; 5 2,6,4,46,39,24,20,44,42,22,3,40,34,16,32 ; 7 14,13,1,8,2,16,4,7,20,10,18,12 ; 85,1,7,2,3,12,13,10,9 ; 9 4,2,1,7,3,8 ; СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ УПИ IV-376 КВ.28 УПИ ІХ, КВ.24ІХ-356 КВ.18 ;СОФИЯ ; 12-ТА/ВРАЖДЕБНА/ 3 ; 1-ВА 31,59 ; БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ПОМПА,695,ДОЛНИ БОГРОВ ; ДОЛНА МАХАЛА 2 ; ДОЛНИ БОГРОВ УЛ.9 -2,СТОП.ДВОР,СМЕТИЩЕТО,24 УЛ.5-ТА,УЛ.31,1 ТКЗС,УПИ 691,УПИ 70006 М. КОРИИТЕ,СКЛ.БАЗА ; ДОЛНИ БОГРОВ, М.ГЕРЕНО КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВ УЛ.40,ДОЛНИ БОГРОВ М.ГЕРЕНА ; НЕЗАБРАВКА 2 ; ЧАВДАР 1 ; ЧЕПИНСКО ШОСЕ 15 16.05.201911:00 -12:00Профилактика на съоръжения ГОРНИ БОГРОВ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 3,1,ПЛОЩАДА,4,9,7,1,5,2,1 ; АСЕНЗЛАТАРОВ 1А,12 А,6,2,15,5,9,6 А,1,12Б,12 Б,8,4,12,11,3,7,10 ; БОТУНСКИ ПЪТ 1А,3,5,1,2 ;ВАСИЛ ЛЕВСКИ10,3,17,13А,4,8,19,18,19А,21,5,14,16,25,15,1,23,МАНАСТИРА,13,11,9,31,35,24,47,51,37,43,28,41,43А,39,22,12,20,26,33,32,30,29,36,45 ; ЗДРАВЕЦ 13А,15,17,26,7,11,3,1,13,5,9 ; КИРИЛ ИМЕТОДИЙ 6,1,2А,3,2,4,8 ; КЛАДЕНЦИТЕ 9,3,1,7,7А ; ЛЮЛИН/ЛИЛЯНА ДИМИТРОВА/5,3,1,6,4,8,9,8А,12,10,7 ; М. ШАБАНИЦА ПИ 16448.7742.32 ; местн. Б.УбрещМЕСТН.ВОДЕНИЦАТА 6,4,1,3,5,2 ; МЕСТН.ДОЛНА МАХАЛА М.ГОРНИ БОГРОВ УПИ VІІ285,4,8,10,6,3,12 ; МЕСТН.КРЪСТА 5,2,1 ; МОРАВА/ГЕОРГИ ДИМИТРОВ/7А9,10,8,1,13,5,9,3,6,2,15,7,12,28,17,20,24,16,12,34,26,30,32,18,22,9 ; МУРГАШ 2,10,8,6,4 ;МУСАЛА/ВАСИЛ КОЛАРОВ/ 1,3,4 ; М.ШАБАНИЦА,ПИ 16448.7721.566 НЕЗАБРАВКА1,5,2А,3,34,6 ; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 5,1,4,3,9,7,8,2 ; ОБРЕЩА 3,1,5 ; ПОП ГРУЙО1,7,4,6,11Б,2,9,7 ДЪРВОДЕЛСКА РАБ.,3,5,11 ; РЕНДОВА/ТОЛБУХИН/6,2,1,4,3,14,15,20,8,18,7,13,9,12,10,11,16,9 ; РИБАРИЦА 3 Б,2,3 А,3,5,1 ; СТАРАПЛАНИНА/ГАНЧО ШОПА/ 4,3,1,2,5,7,12,9,10,11,6,14,16 ; СТЕФАН КАРАДЖА3,10,2,8,4,6,20,17,22,16,18,15,7,12,13,14,5,11 ; СТУБЕЛА/ЛЕНИН/5,2,5А,3,4,1,9А,10,11,7,6,7А,8,4,9 ; ТРАЙЧО КОСТОВ 2,6,14,8,7,36,3,5,12,10 ; ТРЕТИ МАРТ/9СЕПТЕМВРИ/ 4,23,19,5,25,2,ПАВИЛИОН,1,11,8,17,6,10,3,21,15,7,9,12 ЛЕКАРСКИКАБИНЕТ,53,36,32,63,65,30,28,67,55,59,51,57,34,61,37,29,26,14,31,24,18,45,39,43,ОБЩ.КРЕМИКОВЦИ,22,47,49,20,35,41 ; УЛ.В.ЛЕВСКИ/АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ УПИ III-КВ.29 М. ГОРНИБОГРОВ ХАН БОГРОВ ЧИТАЛИЩЕ ; ХЕМУС 5,ПИ 553,3,1 ; ХРИСТО БОТЕВ39,49,41,51,42,№48,50,45,47,40,43,46,44,14,18,10,31,9,19,6,23,27,25,11,26,7,12,5,13,4,30,34,3,17,16,21,36,8,35,28,22,15,37,70,71,67,68,63,66,69,65,64,56А,53,58,61,55,56,57,60,59,54 ; ЧАВДАР9,11,7,3,4,13,6,2,5,2А,1 ; ЧЕРКОВНА/МИРОСКО РАЙЧЕВ/ 6,11,13 А,19,10,19А,13,20А,17,16,20,2,ЧЕРКВА,14,21,12,3,8,23,22,5,18,4,15,1,24 ; ШАБАНИЦА27,21,25,23,40,23А,38,36,10,20,30,17,6,15А,19,ПИ 10023 КВ.Б-4 11-5,24,1,30A,18,36-28,8,42-34,32,15,22,26,4,16,28,12 ; ШИПКА 4 А,3,10,4,1,8,2,6А ;ДОЛНИ БОГРОВ ; 11,107,113,48,51А,46,69,59,109,77,111,52,91,101,62,47,70,105,84,57,66,55,56,67,90,64,61,73,68,60,93,50,78,58,103,49,76,79,88,53,75,54,51,86,87,7,ПОМПА ДО УЛ.1-ВА№17,74,68,МАНАСТИР,11,ПОМПА,14,1,6,4,7,НА РАЗКЛОНА,5,12,ДОБЕНЗИНОСТАНЦИЯТА,9,ПАЗАРЖИВОТНИ,10,1,31,28,43,27,1,16,20,23,13,41,44,21,39,33,24,42,34,35,18,29,37,25,45,17,40,36,43А ;10 9,13,2,10,6,15,14,5А,11,1,3,3А,7,12,16,№ 21,19,14А ; 11 12,1,16,10,5,18,6,4,7,20,3 ; 122,3,2А,14,19,№17,4,5,7,12,6,9,13,17,11 ; 136,3,10,1,8,4,32,38,42,8,30,12,20,4,7,17,10,28,15Б,15,24,27,ПИ 22304.7891.241.1,6,14,13,9 ; 147,3,23,12,20,4,19,21,18,11,2/3,6,2,1,5,10,8,16,14 ; 1511,1,36,5,38,24,22,37,33,31,3,7,17,15,19,19А,21,8,9,4,6,13,2,18,69,62,76,52,45А,46,48,56,66,67,49,43,59,44,74,65,78,72,68,64,50,47,45,60 ; 169,10,6,4А,7,8,3,18,28,12,4,5,24,1,20,15,62,78,60,82,61,57,80,66,70,58,47,41,52,35,45,76,55,37,2,2А, 54,42,30,34,27,25,48,46,32,28,26,19,22 ; 1-ВА 97 ; 2278,9,2,7,5,14,13,15,10,26,19,20,18,11,16,17,29,12,24,11А УПИ ІІ-107,108 КВ.4,23 ; 209,4,7,6,8,11,5,14,2,1,3,10,13,И 31УЛ,КВ.38 ; 21 1А,8,10,1,11,15,7,4,9,5,14,12 ; 2439,26,16,18,15,22,10,21,6,9,5,14,2,7,12,1 ; 25 10,5,2,6,3,16,14,10А,20,19,22,13,17 ; 26 2,4,3,9,7,5 ;27 2,7,3 ; 28 1,7,4,20,2,14,10,22,34,8,12,16,26,3 ; 29 3,7,2,1,4 ; 33,1,4,2,17,27,13,11,19,39А,35,23,29 А,37,33,15,39,21 ; 313,№14,27,16,18,1,31,20,ПОМПА,ПАРЦ.40,24,17,26,21,22,29,25,34,33,13 ; 33 3 ; 356,18,34,40,2,26,30,28А,44,32,38,8,22,36,24,10,12,4,21,3,11,5,27,37,31,41,17,ПОМПА,33,15,23,1,39,19,КВ.4 ; 36 14,12,1,18,7,9,4,11,8,3,16,2,6 ; 37 7,СТРОИТЕЛСТВО НА ОГРАДА,5,4,6,2,3,8 ; 385А,5,3,8,1,4,10 ; 39 15,6,5,8,9,12,4,7,2,ПОМПА ; 49,3А,1,5,4,3,7,22,16А,28,26,32,12,20,30,24,18,14,14А ; 40 1А,39 ДО СКЛАДА,11,9,7,1 ; 4110,1,2,1А,4 ; 5 2,6,4,46,39,24,20,44,42,22,3,40,34,16,32 ; 7 14,13,1,8,2,16,4,7,20,10,18,12 ; 85,1,7,2,3,12,13,10,9 ; 9 4,2,1,7,3,8 ; СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ УПИ IV-376 КВ.28 УПИ ІХ, КВ.24ІХ-356 КВ.18 ;СОФИЯ ; 12-ТА/ВРАЖДЕБНА/ 3 ; 1-ВА 31,59 ; БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ПОМПА,695,ДОЛНИ БОГРОВ ; ДОЛНА МАХАЛА 2 ; ДОЛНИ БОГРОВ УЛ.9 -2,СТОП.ДВОР,СМЕТИЩЕТО,24 УЛ.5-ТА,УЛ.31,1 ТКЗС,УПИ 691,УПИ 70006 М. КОРИИТЕ,СКЛ.БАЗА ; ДОЛНИ БОГРОВ, М.ГЕРЕНО КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВ УЛ.40,ДОЛНИ БОГРОВ М.ГЕРЕНА ; НЕЗАБРАВКА 2 ; ЧАВДАР 1 ; ЧЕПИНСКО ШОСЕ 15 16.05.201909:30 -10:00Профилактика на съоръжения ДОЛНИ БОГРОВ 1 1 16.05.201909:30 -12:00Профилактика на съоръжения Община ЛОЗЕНЕЦ СОФИЯ МОГИЛАТА 2.,10 фирма Gilat Roysat ,Автосервиз Могилата ; ФИЛИП КУТЕВ 6БЕТ.ВЪЗЕЛ,4Автокъша до бетонов възел 13.05.201910:30 -14:30Подмяна на електромериСОФИЯ ЕКАТЕРИНА НЕНЧЕВА/448-МА/ 8,10,6,2. ; Могилата автомивка ЧАВДАРМУТАФОВ/452-РА/ 73,34,71,69,65,55,53,51,86. ; ЯНА ЯЗОВА/447-МА/ 2 14.05.201911:00 -15:00Подмяна на електромериСОФИЯ ВЕЛЧОВА ЗАВЕРА 1 ; ЕЛИН ПЕЛИН 13,15,35,41,43 ; МИТРОПОЛИТ КИРИЛВИДИНСКИ 10 ; СВЕТА ГОРА 2,4 ; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 15,21,23,27,29-37,41,47 ; ЯНКОСОФ. ВОЙВОДА 10,14,15 14.05.201909:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ ИВАН РАДОЕВ/456-ТА/ 34 15.05.201909:30 -12:30Подмяна на електромериСОФИЯ Симеоновско шосе 72 ; "Проф. Васил Стоин 3 15.05.201913:30 -16:00Подмяна на електромериСОФИЯ ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО УПИ-XVII-1592,1593, 1707 КВ.121 ; ОКОЛОВРЪСТЕНПЪТ 193 М.ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО 16.05.201913:00 -16:00Подмяна на електромериСОФИЯ БИГЛА 6 ; КРИЧИМ/ПЕТКО ЕНЕВ/ 3,3А,9,9А,12-14 ; МИНЗУХАР 5 ; ПЛАЧКОВИЦА 1 16.05.201909:00 -16:15Подмяна на електромери СОФИЯ М.ХЛАДИЛНИКА УПИ V-1475.1781 ФИЛИП КУТЕВ 7 04 районна служба ПБЗН истр.табла 17.05.201911:00 -15:00Подмяна на електромериСОФИЯ X-1268,КВ.63 СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 166 ; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/164,97Г,152,160,90,98,166А,ВИЛА 565,166 ТДО СПА,102,84,166 ОН,166 АС,166КОТЛЕ,97А,166,94,148,100,96А,96 ; УПИ VIII-1268,КВ.63 17.05.201909:00 -16:15Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ 404/ДРАГАЛЕВЦИ/ 7 ; ВАСИЛ КИРКОВ 2 ; ВЕДРИНА 3 ; ЗЛАТОВРЪХ/ЛУКА КУНИН/51-59 ; КРИЧИМ/ПЕТКО ЕНЕВ/ 72,76,74 ; ПЕЙО К.ЯВОРОВ 8 ; СТОЯН МИХАЙЛОВСКИ 6,20-22,26,30 ; ЯКУБИЦА 9А 17.05.201909:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ ДЖЕЙМС БАУЧЕР/АНТОН ИВАНОВ 103 18.05.201909:00 - 14:15Подмяна на електромери Община ЛЮЛИН СОФИЯ АРХ.ЛАЗАР ПАРАШКЕВАНОВ 16В ; ЛЮЛИН 1 023,024,24А,1 025,013,023,025 13.05.201908:45 -16:30Изнасяне на електромерни таблаСОФИЯ ЛЮЛИН 6 621 13.05.201909:30 -15:15Подмяна на електромериСОФИЯ ЛЮЛИН 6 621 14.05.201909:30 -15:15Подмяна на електромери СОФИЯ АРХ.ГЕОРГИ НЕНОВ/3029/701/ № 38,32 ; ГЕОРГИ ДРАЖЕВ 6 Ж.К. ЛЮЛИН 3 ; ДОБРИНЕМИРОВ/702-ЛЮЛИН/ М/У СИКОНКО И ЕКОПЕТРОЛИУМ ; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 17 Ж.К.ЛЮЛИН 3, ПОКРИТ ПАЗАР,17 Ж.К. ЛЮЛИН 3,17 ЛЮЛИН 3, ПОКРИТ ПАЗАР ; ЛЮЛИН 2ПИРЕЛИ ООД АВТОКЪЩА ; ЛЮЛИН 3 ПОКРИТ ПАЗАР,ДО ДОМ НАУСЛУГИТЕ,ТЪР.ЦЕНТЪР,ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР,УЛ.301/302,ДО БЛ.330,330,МАГАЗИН 7-ТЪР.ЦЕНТЪР,ПАЗАР САН МАРИНО ПАВ.27,УЛ.301 С/У БЛ.380,САН МАРИНО,ТЪРГОВСКОПОМЕЩЕНИЕ,329-330,ТЪР.ЦЕНТЪР ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР,С/У 330,САН.МАРИНО,ТЪРОВСКИЦЕНТЪР ЛЮЛИН,ТП ДО БЛ.330,ПАРКИНГ,КООП. ПАЗАР КВ.47/ЗООМАГАЗИН/,301 ДОМИН.СУВЕНИР,МАГАЗИН 39,ТК - САН МАРИНО ; ФОРТОВ ПЪТ 47А 15.05.201909:00 -16:15Изграждане на съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 6 621 15.05.201909:30 -15:15Подмяна на електромериСОФИЯ ЛЮЛИН 905,906 ; ЛЮЛИН 9 906,905,908,906А,ДО 905,908А 15.05.201913:30 -16:30Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ АРХ.ГЕОРГИ НЕНОВ/3029/701/ № 38,32 ; ГЕОРГИ ДРАЖЕВ 6 Ж.К. ЛЮЛИН 3 ; ДОБРИНЕМИРОВ/702-ЛЮЛИН/ М/У СИКОНКО И ЕКОПЕТРОЛИУМ ; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 17 Ж.К.ЛЮЛИН 3, ПОКРИТ ПАЗАР,17 Ж.К. ЛЮЛИН 3,17 ЛЮЛИН 3, ПОКРИТ ПАЗАР ; ЛЮЛИН 2ПИРЕЛИ ООД АВТОКЪЩА ; ЛЮЛИН 3 ПОКРИТ ПАЗАР,ДО ДОМ НАУСЛУГИТЕ,ТЪР.ЦЕНТЪР,ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР,УЛ.301/302,ДО БЛ.330,330,МАГАЗИН 7-ТЪР.ЦЕНТЪР,ПАЗАР САН МАРИНО ПАВ.27,УЛ.301 С/У БЛ.380,САН МАРИНО,ТЪРГОВСКОПОМЕЩЕНИЕ,329-330,ТЪР.ЦЕНТЪР ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР,С/У 330,САН.МАРИНО,ТЪРОВСКИЦЕНТЪР ЛЮЛИН,ТП ДО БЛ.330,ПАРКИНГ,КООП. ПАЗАР КВ.47/ЗООМАГАЗИН/,301 ДОМИН.СУВЕНИР,МАГАЗИН 39,ТК - САН МАРИНО ; ФОРТОВ ПЪТ 47А 16.05.201908:45 -16:15Изграждане на съоръженияСОФИЯ ЛЮЛИН 6 622 16.05.2019 09:30 - 15.15 Подмяна на електромериСОФИЯ ЛУИ ПАСТЬОР/СИМ.ДИМ.-ШАБАН/ ЛЮЛИН 913,913-Б,911 ; ЛЮЛИН 9 ДО913А,911,913,911А,С/У 911,913А,913Б 17.05.201909:00 -12:30Подмяна на електрически съоръженияСОФИЯ ЛЮЛИН 6 622 17.05.201909:30 -15:15Подмяна на електромериСОФИЯ жк.Люлин бл.916 вх"В" Вх.Г" 17.05.201913:00 -16:30Подмяна на електрически съоръжения   Община МЛАДОСТ СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР МАЛИНОВ 6 ; МЛАДОСТ 1А 513 13.05.201912:00 -14:00Изграждане на съоръженияСОФИЯ МЛАДОСТ 2 МЛАДОСТ 2-ТЦ 13.05.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 2 Бл 202 вх А 13.05.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 4 409,406,ТП ДО 409 13.05.2019 09:00 - 12.00Изграждане на съоръженияСОФИЯ МЛАДОСТ 2 Бл 242 вх 3 14.05.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 2 МЛАДОСТ 2-ТЦ 14.05.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 2 Бл 293 15.05.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ МЛАДОСТ 2 бл 240 вх 1 16.05.201908:00 -16:15Подмяна на електромериСОФИЯ Д-Р АТАНАС МОСКОВ 5 ; МЛАДОСТ 3 438 ; МЛАДОСТ 4 ДО 435,438,435,439 16.05.201910:00 -13:00Изграждане на съоръженияСОФИЯ Д-Р АТАНАС МОСКОВ 5 ; МЛАДОСТ 4 439А,435,425,ДО 435,439 ; УПИ 2-539 КВ. 13 16.05.201910:00 -13:00Изграждане на съоръженияСОФИЯ МЛАДОСТ 2 бл 240 вх 2 17.05.201908:00 -16:15Подмяна на електромериКУЛА VI-056013,056014 КВ.56 ;СОФИЯ ; АРХ. БОГДАН ТОМАЛЕВСКИ 10 ; МЛАДОСТ 4 ТП ДОБЛ.602,602,М.КАМБАНИТЕ 17.05.201908:45 -16:00Изграждане на съоръженияСОФИЯ 4-390 392 КВ. 35 М. ЖГ КАМБАНИТЕ АРХ. БОГДАН ТОМАЛЕВСКИ 10 17.05.201909:15 -16:15Изграждане на съоръжения Община НОВИ ИСКЪР МИРОВЯНЕ АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ НА 31 В ДВОРА НА ТКЗС ;СОФИЯ ;СТОПАНСКИ ДВОР С.МИРОВЯНЕ УПИ 1-725 14.05.201909:30 -14:30Ремонт на електрически съоръжения Община ОБОРИЩЕ СОФИЯ СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 14,24,21 13.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ БОГДАН 11,3 14.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ ДУНАВ 6,12,15, 15.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР ДОНДУКОВ 22Б,40 16.05.201909:30 -15:30Подмяна на електромериСОФИЯ ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ 96 17.05.201909:30-15:30

comment 0
visibility 718
радиатор

"Топлофикация" спира парното в София

"Топлофикация" започва спиране на парното в София от днес, 30 април, съобщиха от общинското дружество.Успоредно с това стартира кампания за отчитане на топломерите и изготвяне на изравнителните сметки за периода 1 май 2018-30 април 2019 година. В тази връзка "Топлофикация" призовава клиентите да осигурят достъп до всички жилища, дори и тези, в които отоплителните тела не се ползват или са свалени. Ще има две дати за отчет на уредите от топлинните счетоводители. Посещението на една от датите задължително трябва да е в извънработно време. Ако хората не могат да осигурят достъп до домовете си на тези дати, трябва да се свържат с топлинния си счетоводител и да поискат дата за индивидуален отчет, която се заплаща според ценоразписа на дадената фирма.  

comment 0
visibility 5602
Парно

Къде ще спират топлата вода през май в София

Части от столицата ще бъдат без топла вода през месец май. Причината за това са стартиращите неотложните ремонти и профилактика по топлопреносната мрежа в участъците с повишена аварийност през последните месеци, съобщават от „Топлофикация София”. От 8 май до 10 май 2019 г. без топла вода ще са клиентите в района между бул. „Александър Стамболийски“, бул. „Витоша“, ул. „Неофит Рилски“ и бул. „Христо Ботев“. За същия период ще се наложи и затваряне на ул. „Княз Борис I“ в района между ул. „И. Денкоглу“ и ул. „Солунска“, както и ул. „Кърниградска“ в района между ул. „Княз Борис I“ и ул. „Цар Асен I“ за автомобили. От 13 май до 20 май 2019г. /вкл./ ще бъде спряно подаването на топла вода към всички сгради в ж.к. „Младост-1“, ж.к. „Мусагеница“, ж.к. „Дървеница“, ж.к. „Студентски град“, кв. „Витоша“ и всички резиденции на бул. „Симеоновско шосе“.  Без топла вода ще са следните сгради: Ж.к. „Младост-1“: от бл. № 1 до бл. № 79 В и от бл. № 121 до № №150; УМБАЛ „Света Ана“,  ж.к. „Мусагеница“ от бл. № 80 до бл. № 110, ж.к. „Дървеница“ блокове №№ 15,16,17, 18, 18А, 19,21, 23,28,33 34,35,36,38,,40,42,42А,43,44,45,45А,46,47,48,49, ул. „Дъбница“ бл. №№ 3А,5,7,11,16,18,20, ул. „Константин Игнатов“ бл. №№1,1А,2,3,4,5,6,8; ул. „Айдемир“ бл.№13, ул. „Проф. Стоян Киркович“ бл. №№1,1А,3,5,12,27; ул. „Андрей Ляпчев“ бл. №№ 7, 9, 11; ул. „Яна“ бл. №№ 1,2,4; ул. „Белимел“ бл. 4,10,24; ул. „Иван Боримечка“ бл. №22; ул. „Климент Охридски“ №№ 5,7,9; ж. к. Студентски град“ - всички общежития от бл. №1 до бл. № 61,НСА,УНСС,МГУ,ЛТУ,ХТМУ,ТУ-зала „Октомври“; кв. „Витоша“ -хотел „Вега“, офис сграда „Трелеборг“,НХА, ул. „Никола Габровски“ №90, ул. „Проф. Хр. Вакарелски“№№ 1, 3,5, 5А; ул. „Акад. Й. Трифонов“ №№1,4,18; ул. „Проф. Г. Златарски“ №№ 3,5,18; бул. „Симеоновско шосе“ №1, бул. „Г. М. Димитров“ №38;  кв. „Витоша“ бл. №№1,2,3,6,7; резиденциите на бул. „Симеоновско шосе“ - Република Афганистан, Емирство Кувейт, Ислямска република Индонезия, Република Индонезия, Китайска народна република, Сирия, Алжирска народно-демократична република, Кралство Мароко, Боливарска република Венецуела, Кралство Белгия, Кралство Испания и Република Аржентина. От 13 май до 16 май 2019 г. ще бъде спряна топлата вода към сградите в района между бул. „Сливница“, бул. „Христо Ботев“, ул. „Цар Симеон“, ул. „Княз Борис I“, ул. „Пиротска“, ул. „Триядица“, ул. „Сердика“, бул. „Княз Александър Дондуков“, ул. „Веслец“, ул. „Екзарх Йосиф“, ул. „Георг Вашингтон“, ул. „Цар Симеон“, бул. „Княгиня Мария Луиза“, ул. „Струма“, ул. „Св.св. Кирил и Методий“, ул.“Бачо Киро“ и ул. Поп Богомил“. От 13 май до 19 май 2019 г. топлата вода в сградите, намиращи се в: - Част от ж.к „Лагера“ между ул. „Христо Матов“, бул. „Цар Борис III“, бул. „Акад. Иван Гешов“, ул. „Костенец“, ул. „Житница“,ул. „Съвет на Европа“ и ул. „Плиска“;-Част от кв. „Хиподрума“ между ул. „Софийски герои“, ул. „Найден Геров“, бул. „Акад. Иван Гешов“ и бул. „Цар Борис III“;- Част от кв. „Крива река“ между бул. „Акад. Иван Гешов“, ул. „Свети Георги Софийски“, ул. „Константин Иречек“ и бул. „Ген. Едуард И. Тотлебен“. От 20 май до 22 май 2019 г. без топлоподаване ще останат сградите в района между бул. „Патриарх Евтимий“, ул. „Фритьоф Нансен“, бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ и ул. „Граф Игнатиев“, както и между бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“, ул. „Крум Попов“, ул. „Милин камък“, ул. „Орфей“, ул. „Розова долина“, ул. „Калиакра“ и ул. „Иглика“. От 27 май до 31 май 2019 г. ще бъде спряно топлоподаването към следните райони: - Част от ж.к. „Лагера“ между ул. „Плиска“, ул. „Хризантема“, ул. „Житница“, бул. „Цар Борис III“ и ул. „Христо Матов“; - Част от кв. „Хиподрума“ между ул. „Лерин“, ул. „Кюстендил“, ул. „Видлич“ и бул. „Цар Борис III “; -Част от кв. „Красно село“ между ул. „Хайдушка гора“, ул. „Дойран“ и ул. „Кюстендил“; - Ж.к. „Бели брези“ между ул. „Смърч“, ул. „Битоля“, бул. „Гоце Делчев“, бул. „България“, ул. „Кюстендил“ и ул. „Дойран“; - Част от ж.к „Стрелбище“ между бул. „Гоце Делчев“,ул. „Твърдишки проход“,ул. „Нишава“, ул. „Руен“, ул. „Добри Христов“, ул. „Дедеагач“, ул. „Нишава“ и бул. „България“;

comment 0
visibility 960
Топлофикация София

Парното в София ще работи най-рано до 30 април

Парното в София ще спре да работи след 30 април, когато приключва отоплителният сезон. За да бъде спряно по-рано трябва да са налице определи условия, като например три последователни дни със температура над 12 градуса и разбира се трайна прогноза от синоптиците за затопляне, съобщават от "Топлофикация София". Към момента обаче тези условия не са получени и за това парното ще продължи да работи и на Великден. От общинското дружество уверяват гражданите, че ако някоя сграда пожелае да бъде спряно по-рано отоплението, желанието им ще бъде изпълнено след подаване на заявление от всички живущи. Към днешна дата само няколко сгради са се възползвали от тази опция. Като основно са бизнес сгради и училища. Според "Топлофикация София" тази година месец април е доста по-студен и за това сезона ще е продължи по-дълго от предходния.

comment 0
visibility 978
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в периода от 8 до 13 април

Планирани спирания на тока ще има от 8 до 13 април т. г. на територията на Столична община. За прекъсване на електроснабдяването предупрежадват от ЧЕЗ Разпределение. Вижте, кога и в колко часа ще сте без ток. СОФИЯ ГРАД Район БАНКЯБАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 114, 85, 124, 91, 122, 116, 95, 120, 87, 126, 118, 128, 93, 89; ВОСТОК 9, 15, 1, 11, 15, 4, 6, 3, 13, 3, 9, 5, 7, 5; ЕСПЕРАНТО 2, 2; МАКСИМ ГОРКИ 5; ПЕТКО Д.ПЕТКОВ 11А, 24, 13, 11; СВИЛЕН МИЛАНОВ 1А, 2; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 17, 25А, 23, 25, 33, 16, 27, 10, 19, 20, 12, 29, 22, 21, 15, 13, 31; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 2А, 2, 4 08.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 893 КВ.70 БОР 16, 39, 35А, 19А, 20, 14, 27, 35, 18, 33, 30, УПИ 9/1706 КВ.45А, 37, 15, 23, 41, 37А, 28А, 26А, 28, 31, 32, 21, 24, 17, 22, 29; БУЛАИР М/У 27/29, 56, 60, 21, 78, 74, 72, 64А, 70, 52, 48, 25, 76, 27, 54, 29, 74А, 27А ИМОТ ПЛ. №2133, 50, 78А, 19, 46, 58, 62, 68, 66; ВЕЖЕН 1, 5, 7; МОМИНА СЪЛЗА 5, 12, 25, 16, 4, 28, 14, 10, 24, 11, 39, 24А, 7, 8, 15, 19, 21, 6, 9, 23, 1А, 13, 1, 28А, 27, 2, 2А, 18А, 17, 20; ОБОРИЩЕ 2, 2А, 7, 3, 4, 10, 1; РОЗА 33, 60А, 68, 36А, 35, 40, 37А, 41, 34, 44, 72, 46, УПИ ІV-643, КВ.52, 64А, 37, 70, 62А, 43, 42, 64, 39, 48, 36, 58, 57, 31, 74, 76, 60, №62, 45, 38, 50, 66; ШИПКА 1, 2, 3, №2, 4, 5 08.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659.2195.2730, 9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 08.04.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 20 АПРИЛ 5, 9; ГЕН.СТЕФАН СЛАВЧЕВ 2, 3; ГЕОРГИ САВА РАКОВСКИ 23; ШЕЙНОВО 4, 7, 65, 15А, 25, 15, 13, 11, 5, 8, 9, №4, 1, 2;ЖИТЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; ВЪЗРОЖДЕНСКА 17;СОФИЯ; V-1719 КВ.80 А; ШЕЙНОВО 2, 8, 15; 3 09.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 893 КВ.70 БОР 16, 39, 35А, 19А, 20, 14, 27, 35, 18, 33, 30, УПИ 9/1706 КВ.45А, 37, 15, 23, 41, 37А, 28А, 26А, 28, 31, 32, 21, 24, 17, 22, 29; БУЛАИР М/У 27/29, 56, 60, 21, 78, 74, 72, 64А, 70, 52, 48, 25, 76, 27, 54, 29, 74А, 27А ИМОТ ПЛ. №2133, 50, 78А, 19, 46, 58, 62, 68, 66; ВЕЖЕН 1, 5, 7; МОМИНА СЪЛЗА 5, 12, 25, 16, 4, 28, 14, 10, 24, 11, 39, 24А, 7, 8, 15, 19, 21, 6, 9, 23, 1А, 13, 1, 28А, 27, 2, 2А, 18А, 17, 20; ОБОРИЩЕ 2, 2А, 7, 3, 4, 10, 1; РОЗА 33, 60А, 68, 36А, 35, 40, 37А, 41, 34, 44, 72, 46, УПИ ІV-643, КВ.52, 64А, 37, 70, 62А, 43, 42, 64, 39, 48, 36, 58, 57, 31, 74, 76, 60, №62, 45, 38, 50, 66; ШИПКА 1, 2, 3, №2, 4, 5 09.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659.2195.2730, 9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 09.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 114, 85, 124, 91, 122, 116, 95, 120, 87, 126, 118, 128, 93, 89; ВОСТОК 9, 15, 1, 11, 15, 4, 6, 3, 13, 3, 9, 5, 7, 5; ЕСПЕРАНТО 2, 2; МАКСИМ ГОРКИ 5; ПЕТКО Д.ПЕТКОВ 11А, 24, 13, 11; СВИЛЕН МИЛАНОВ 1А, 2; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 17, 25А, 23, 25, 33, 16, 27, 10, 19, 20, 12, 29, 22, 21, 10.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 893 КВ.70 БОР 16, 39, 35А, 19А, 20, 14, 27, 35, 18, 33, 30, УПИ 9/1706 КВ.45А, 37, 15, 23, 41, 37А, 28А, 26А, 28, 31, 32, 21, 24, 17, 22, 29; БУЛАИР М/У 27/29, 56, 60, 21, 78, 74, 72, 64А, 70, 52, 48, 25, 76, 27, 54, 29, 74А, 27А ИМОТ ПЛ. №2133, 50, 78А, 19, 46, 58, 62, 68, 66; ВЕЖЕН 1, 5, 7; МОМИНА СЪЛЗА 5, 12, 25, 16, 4, 28, 14, 10, 24, 11, 39, 24А, 7, 8, 15, 19, 21, 6, 9, 23, 1А, 13, 1, 28А, 27, 2, 2А, 18А, 17, 20; ОБОРИЩЕ 2, 2А, 7, 3, 4, 10, 1; РОЗА 33, 60А, 68, 36А, 35, 40, 37А, 41, 34, 44, 72, 46, УПИ ІV-643, КВ.52, 64А, 37, 70, 62А, 43, 42, 64, 39, 48, 36, 58, 57, 31, 74, 76, 60, №62, 45, 38, 50, 66; ШИПКА 1, 2, 3, №2, 4, 5 10.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659.2195.2730, 9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 10.04.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА 11-ТА ВИЛА; БУЛАИР 14А, 8, 8Б, 2, 4, 14, 10, 8А, 1; РЕПУБЛИКАНСКА 21, 11, 3Б, 15, 8, 23, 22, 32, 16, 36, 6, 12, 20, 26, 1, 2, 10, 27, 28, 14, 9, 16А, 24, 19, 4, 18, 38, 13, 5, 25, 17, 15А, 30, 7, 3; ЦАР СИМЕОН 2, 1, 13, 5, 9А, 9, 21-23, 7 11.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИ КОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36, 61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118, 126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А;СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 11.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ПЕЙО ЯВОРОВ 1; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 9/11, 9-11, 1, 7, 26, 20, 8, 28, ПИ 02659.2195.2730, 9, 7А, 26А, 24; УПИ ХІІ-720 КВ.81А ХИСАРЯ 11.04.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 114, 85, 124, 91, 122, 116, 95, 120, 87, 126, 118, 128, 93, 89; ВОСТОК 9, 15, 1, 11, 15, 4, 6, 3, 13, 3, 9, 5, 7, 5; ЕСПЕРАНТО 2, 2; МАКСИМ ГОРКИ 5; ПЕТКО Д.ПЕТКОВ 11А, 24, 13, 11; СВИЛЕН МИЛАНОВ 1А, 2; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 17, 25А, 23, 25, 33, 16, 27, 10, 19, 20, 12, 29, 22, 21, 15, 13, 31; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 2А, 2, 4 11.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ГЕО МИЛЕВ 21, 17, 11, 20, 34, 38, 19, 22, 23, 36, 24; РОПОТАМО 40, 31, 27, 36, 29, 30, 38, 21, 32, 19, 25; РУЙ 8, 1А, 1, 2А, 2, 4; САКАР/ЧЕВЕНА ЗВЕЗДА/ 1, 11, 6, 3, 4, 2, 5; ТИНТЯВА/СЪРП И ЧУК/ 9, 9А, 8А, 12, 8, 11, 7, 17, 11А, 15, 10; ТЪРНОВ РИД/ПАРТИЗАНСКА/ 12, 32, 19, 10, 25, 11, 28, 20, 5, 17, 22, 21, 34, 8, 18В, 13, 1, 6, 18, 15, 16, 18А, 30, 4, 3, 34А, 14, 9, 23; УПИ ХІ519, КВ.4 ЦАР СИМЕОН 65, 63, 53, 88, 57, 78, 80, 78А, 59А, 80А, 61, 69, 67, 67Б, 71, 82, 55 12.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ ОБЩ. СТОЛИЧНА ЕДЕЛВАЙС 8А, 5, 4, 6А, 6, 3А; ИВАНЯНСКО ШОСЕ/МЛАДА ГВАРДИ 3A, 3, 4А, №5, 3, 4Г, 1 СКЛАД, 1А, 2, 1, 3, 4А, 4; МАДАРСКИ КОННИК 14; СОФИЯ 46, 44, 51, 36А, 54, 52, 34, 44, 53, 50, 41, 48, 55, 53, 59, 36 А, 63-65, 52А, 40, 50, 52Б, 49, 53, 57, 63-65, 8, 45, 50, 47, 43, 48А, 56, 65, 58, 65А, 67А, 44, 36, 61, 44, 39, 63-65, 37; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/БУДИШИН/ 130, 116, 128, 132, 124, 118, 126, 136, 132А, 114, 136А, 114А, 134, 126А;СОФИЯ; ШОСЕ БАНКЯ 4 12.04.2019 08:00 - 16:15  БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВИТОША/М.ПАЛАУЗОВ/ 12А, 22, 9, 4, 11, 6, 18, 7, 8, 10, 13, 16, 2, 20, 2А, 12; ВОСТОК 6; ГУРГУЛЯТ 1, 3, 2Б, 2А; ЕСПЕРАНТО 20, 8, 3, 2, 12, 14, 5, 7, 18, 13, 18А, 11, 4, 22, 16; ПЕТКО Д.ПЕТКОВ 26, 9, 1А, 20, 3, 7, 22, 12, 8, 14, 10, 16; ТЕМЕНУГА I 1; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 16А, 1, 32, 7, 34, 18, 38, 1А, 28А, 30А, 13А, 36, 26, 10А, 17, 3А, 28, 24, 9, 30, 11, 5, 13, 78, 10, 14, 24А, 14А, 34А, 15; ЦАРИБРОДСКА/Г.ДИМИТРОВ/ 9, 5; ЮРИЙ ГАГАРИН 9, 4А, 2, 12, 4, 5, 9А, 16, 1А, 10, 3А, 3, 7, 11, 6, 6А, 1, 14, 8, 6Б;СОФИЯ; ЕСПЕРАНТО 13 12.04.2019 08:00 - 16:15  Район Витоша СОФИЯ ИВАН БАГРЯНОВ МЕСТНОСТ ГЪРДОВА ГЛАВА 27, 27 УЛ.ДОБРИ БОЖИЛОВ №5, 27 УЛ."ДОБРИ БОЖИЛОВ" №5 08.04.2019 09:15 - 16:15  СОФИЯ 732-РА/ВИТОША/ 12, 18, 7, 16, 14, 9, 10; 775-ТА/ВИТОША/ 8, 22, 18, 20, 2, 3, 10, 14, 14, 6; XXXV-768 КВ.18А БОЯНА УПИ III-730, КВ.20А, 731 И 733; В.З.БОЯНА УПИ XXV-776, КВ.20А ЕМАНУИЛ ПОПДИМИТРОВ/432-РА/ 8; КАЛОЯНОВА КРЕПОСТ/731/ 13, 40, 15, 44, 27, 25, 48, 21, 28, 19А, 42, 26, 23, 21, 38, 19, 15, 36, 52, 17, 50, 30, 33, 29; КВ.1 8УПИ ІІІ-75 КУМАТА 61А, 75, 65, 61, 71, 49, 52, 40, 67, 63, 50, 48, 54, 59, 58, 62 КВ.БОЯНА, 46, 51, 56, 73, 69, 63А, 44, 67А; ПОДГРАМАДА 47, 42, 38А, 38, 40, 40А, С/У32, 44, 36, 38А, 34; ПРОЛЕТ/БОЯНА/ 1; РАДЕЦКИ/733/-КВ.БОЯНА 13, 9А, 20, 16 2, 12, 9, 18 1, ПОСЛЕДНА, 22, 11; РОЗАРИУМ 1 08.04.2019 09:15 - 16:15  СОФИЯ БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 4В; ПАНОРАМЕН ПЪТ 20А, 20С 09.04.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ВИТОШКИ БОР/712-ТА/ 19, 17, 13, 23, 15; ГОРСКА ТЕМЕНУГА/НИК.ПЕТРИНИ 7, 1, 2, 5, 3; КАПИНА 16, 14, 22, 18, 10А, 26, 22 КНЯЖЕВО, 12, 24, 28, 4, 8, 20, 24А, 6; СМРИКА 13, 13А, 18А, 6, 5, 10, 16, 15, 2, 4, 22, 19, 30, 7, 2А, 9, 1, 8, 14, 11, 32, 12, 18; ЯВОР/ВИТОША/ УПИХ-КВ.50; ЯВОР/ЦВ.БОЖКОВ/ 18, 16, 14 09.04.2019 09:00 - 16:15  СОФИЯ ДАСКАЛ СТОЯН ПОПАНДРЕЕВ 20А 2, 20Б 1, 28; УПИ XXXvi-992 09.04.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ XL2-702 КВ.45А 45А; БЪЛГАРИЯ БОЯНА, УПИ - Х-761, 820, КВ. 50; ВЗ. БОЯНА УПИ XXXIII-884 КВ.45 10.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БОЙНА СЛАВА/615/ 21; ВЪРБА/704-ТА/ 6, 4; ДЪБОВА ГОРА СТР.ТАБЛО; ИВАН БАГРЯНОВ 12; КАРАМФИЛ 22 10.04.2019 09:15 - 16:15  СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН 85; ДЪБОВА ГОРА 1, 5 11.04.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ВОЙВОДИНА МОГИЛА 134, 140, 146, 144, 142, 136, 132, 128; ПОИБРЕНЕ 6А, 2, 10, 9, 6, 4; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 368, 1, 376, 378, 398, 390А, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380А, 366, 372, 370, 364, 390 11.04.2019 09:00 - 16:15  СОФИЯ ГОРСКА ПОЛЯНА 2А, 4, 2, 4А, 3, 7, 5, 1; ДРАГАЛЕВЦИ ДРАГАН ЦАНКОВ 4, 5, 3, 8, 1, 6; КАЛИНА МАЛИНА/ПАВЕЛ ЛИЛОВ/ 6, 2, 5, 7, 4, 1; КРАЙРЕЧНА 12; КРАЙРЕЧНА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 12; ЛЕШНИКОВА ГОРА УЛ. ГОРСКА ПОЛЯНА, 15; МАЛИНА / ДРАГАЛЕВЦИ 1, 1А, 6, 4, 9; ЦВЕТАРСКА 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2А, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 11.04.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ПАНОРАМЕН ПЪТ 44 11.04.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения ВЛАДАЯ ПЕРНИШКО ШОСЕ 27, 25; ПЛИСКА 23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25; ПРИПЛАТ 45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15; ШАВАРНИЦА 4, 2 А, 1, 2, 6 12.04.2019 10:00 - 16:15  СОФИЯ БОЯНСКА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 32, 30, 28А, 28; КУМАТА 79 12.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БОЯНА ПР ГР ПАРК СВ АРХ МИХАЙЛ, 1 СВ АРХ МИХАЙЛ; гробищен парк Бояна, кв.1 ДАСКАЛ СТОЯН ПОПАНДРЕЕВ 50 12.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ МУСАЛА 1; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ СЕПТ. 215 13.04.2019 - 14.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания СОФИЯ Мусала 1 13.04.2019 09:15 - 12:15  Район Връбница БАЛША АКАЦИЯ/СЕПТЕМВРИЙСКА СЛАВА/ 4, 1, 12, 3, 7, 3, 5, 8, 6; БАНИШОРА/4ТА/ 9, 2, 11, 36, 6, 5, 1, 4, 34, 30, 21, 26, 32, 17 А, 9А, 22, 30А, 14, 15, 10, 34А, 28, 12, 8, 16, 42, 17, 13, 7, 3, 19, 15А, 9Б, 24; БОРОВА/ВАСИЛ КОЛАРОВ/ 08.04.2019 15:00 - 16:30 ЧЕЗ - Други - Оперативни превключвания 30, 1, 5, 7, 26, 6, 10, 19, 24, 20, 13, 28, 12А, 8, 32, 2, 14, 34А, 34, 4, ПОЩА, 3, 9, 36, 17, 22, 12, 2А; БРЕСТА/22РА/ 2, 1, 3; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/7МА/ 2, 3, 5, 6, 3А; ВРЪПЛИНА/3ТА/ 10, 3, 9, 1, 6, 12, 2, 7, 5, 15, 11, 8, 4, 17, 13; ВЪЗРОЖДЕНСКА/5ТА/ 1, 6, 4, 8, 2, 3; ГАДЖОВИЦА/10ТА/ 7, 4, 1, 3, 5; ИВАН ДЕНКОГЛУ/1ВА/ 5, 1, 6, 13, 1А, 16, 8, 23, 12, 15, 7, 3, 19, 4, 21, 2, 22, 14, 11, 18, 25, 20, 19А, 29, 28, 36, 50 СТР.Т, 32, 33, 52, 43, 48, 35А, 51, 56, 59, 46, 42, 50, 26, 37, 30, 38, 58, 54, 53, 41, 55, 49, 47, 27, 45, 34, 60, 40, 39, 35, 24; ЛИПА/ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ/ 11, 30, 32, 26, 3, 4, 28, 6, 12, 19, 9, 21, 17, 16, 36А, 15, 36, 23, 5, 2, 1, 34, 38, 24; ЛЮЛЯК/24ТА/ 5, 6, 12, 14, 1, 7, 2, 4, 8, 14А; МЕДНА ГЛАВА/17ТА/ 1, 3, 5, 7, 16, СТРОЕЖ, 2, 6, 4, 12, 22-2087; МИР/19ТА/ 6, 8, 1, 4, 2, 3; ОРЕХОВА/2РА/ 2, 10, 1, 8, 6, 8А, 12, 2А, 4; ПИ 02511, 4604, 1132 КВ.10 ПРОСВЕТА/8МА/ 2, 4; РАКОВСКА/МЛАДА ГВАРДИЯ/ 16, 9, 6, 8, 7, 12, 1, 2, 13, 20, 4, 10, 11, 14, 18; СВИЛЕН ДИМИТРОВ 3, 5; СВОБОДА/11ТА/ 8, 22, 32А, 30, 36, 44, 24, 32, 25, 34, 26, 49, 33, 15, 5, 17, 9, 3, 7, 6, 10, 11, 21, 20, 4, 19, 2, 23, 16, 18, 13, 12; СПОРТИСТ/12ТА/ 5, 2, 1, 7, УПИ III-160 КВ.8, УПИ 12-160 КВ.68, 9, 4, 10; СРЕДОРЕК/20ТА/ 5, 9, 4, 7, 6, 3, 1; СТАРА ПЛАНИНА/14ТА/ ЦЕНТЪРА, 35, 20, 28А, 33, 37, 27А, 56, 27, 36, 45, 74, 41, 30, 34, 24, 38, 70, 47, 18, 23, 43, 40А, 29, 46, 68, 58, 42, 28, 52, 29А, 32, 60, 25, 39, 50, 44, 62, 1, 40, 48, 2, 7, 10, 11, 8А, 4, 1, 8, 12А, 17, 9, 16, 6, 13, 19, 12, 10А, 14, 15, 5; УПИ III-462 КВ.39 УПИ XXXII-029019 ХРИСТО БОТЕВ/16ТА/ 8, 11, 18, 6, 13, 2, 3, 5; ЧАВДАР ВОЙВОДА/13ТА/ 7, 10, 5, 9, 16, 8, 12, 15, 1, 4, 6, 13, 2, 3; ЧЕМШИР/15ТА/ 4, 1, 2, 3; ШИПЧЕНСКИ ПРОХОД/26ТА/ 2; ЮРИЙ ГАГАРИН/25ТА/ 1, 4, 7, 3, 5, 6; КАФЕ АПЕРАТИВ, ПИВНИЦА, КАЗАНА, ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, 1;ГОЛЯНОВЦИ;;ДОБРОСЛАВЦИ; V824, 825 БОРОВА ГОРА 2, 5, 8, 6-8, 6, 1, 10, 7, 1, 1; БРАНИЩЕ/БЛАГОЙ ТОДОРОВ/ 10, 16, 9, 13, 12, 8, 15, 11, 4, 5, 8, 2, 1, 3А, 6, 3; БРИГАДИРСКА 11, 5, 6, 4, 3, 7; БУНТОВНИК 11, 8, 2, 9, 4, 1, 10; БЪРДО 4, 8, 3, 13, 6, 5, 11, 7, 2, 1, 9; БЯЛ КАМЪК 1, 6, 7, 15, 10, 4, 8, 5, 2, 12, 9; БЯЛА ЗЕМЯ 4, 2, 1; ВАЛОГА 5, 1, 9, 7; ВОДЕНИЦАТА 2, 3, 6, 5, 4, 1, 7; ГАБРОВНИЦА 19-А, 27, 5, 13, 35, 25, 31, 9А, 1, 4, 23, 29, 7, 19; ГАРДЕНИЯ 11; ГЕЛКОВА ПАДИНА/СТЕФАН ПЕТРО 7, ВРЕМЕННО СТРОИТЕЛНО ТАБЛО, 3, 2, 11, 9, 4, 5, 6, 1; ГЕОРГИ ВЕЛЕВ 8, 12, 6, 10, 5, 1, 4, 17, 2, 7, 3, 11, 14, 9; ГРАДИНАРСКА 8, 6, 2, 10, 7, 3, 4, УПИ 9-577 КВ.6, 13, 23, 19, 22, 15, ПИ 21662.4819.976, 9, 2; ГРАДИЩЕ 5, 8, 14, 6, 10, 1, 12, 4, 7, 3; ГРАМАДИТЕ 1, 5, 3, 9, 2, 2В, 7; ДЕТСКА ПЕСЕН 6, 4, 13, 9, 2, 11, 1; ДОБРОСЛАВСКО ШОСЕ/ГЕРГИН ИЛ 54, 7А, 17, 27, 2, 6, 42, 22, 18, 13, 32, 36, 30, 5, 16А, 8, 12, 23, 26, 24, 10, 16, 4, 15, 2Б, 14, 40, 9, 19, 44, 20, ДО КМЕТСТВОТО, 38, 63, 76, 54, 47, 84, 80, 68, 78, 86, 60, 72, 56, 70, 58, 45, 34, 69, 53, 63А, 74, 41, 82, 64, 62, 75, 39, 55, СКЛАДОВИ ПОМЕЩЕНИЯ, 31, 29, 48, 50, 28, 44А; ДОБРОСЛАВЦИ УПИ 847 КВ. 46 ЖИТЕНСКИ ПЪТ 1, 4, 8, 2, 3, 6, 10, 5, 1, 7, 25, 31, 20, 13, 21, 14, 22, 12, 15, 8, 17, 23, 11, 19, 16, 15; ЗДРАВЕЦ/ПЪРВАН ПИЖОВ/ 27, 20, 10, 19А, 15 УПИ 8-511, КВ.16, 32, 34, 23, 19Б, 18, ПИ 21662.4820.1053, 15, 19, 21, 3, 25, 17Б, 9, 7, 5, 2Б, 11, 1, 13; КОСМОНАВТ 19, 6, 25, 2, 5, 18, 15, 20, 14, 3, 13, 23, 11, 5А, 12, 10, 1, 7, 9, 4, 8, 21; КРЪСТА 3, 1; ЛЕТЕЦ 1, 18, 4A, 12, 2, 10, 5, 4, 3, 16, 0, 8, 14; ЛОЖЕВ ДОЛ 2, 3, 6, 10, 5, 4, 8; МАСЛАРСКА 1, 2, 6; 08.04.2019 15:00 - 16:30  М.ГЕРЕНЧЕТО, ПИ № 086031, 086045 МЕГДАНА 2, 6, 1, 3, 1, 6А, 10; м.МОГИЛКА, ПИ 21662.4760.19 МОГИЛКА 4, 11, 6, 10, 5, 12, 7, 2, 9, 16, 14, 1, 3; МОНОВА МОГИЛА/СИМЕОН АНГЕЛК 17, 15, 26, 18, 30, 14, 11, 20А, 22, 16, 28, 34, 19, 24, 13, 32, 9, 3, 10, 1, 2, 8, 4А, 12, 4, 5, 7; М.ПЕСОКО М.У ПОЛЕТО, ИМОТ № 102004 ОВОЩНА ГРАДИНА 9, 1, 10, 5, 13, 11, 6, 4, 8, 7, 3; ОТАВА ДО ТП, 12, 4, 8А, 8, 20, 10, 2, 7, 6А, 16, 6, 3, 3 СТОПАНСКИ ДВОР, 3 ДО ТКЗС, 34, 3; ПАМЕТНИКА 3, 2, 1, 5, 9, 7, 4, 6; ПАНЧОВИЦА/СТАНИСЛАВ ВАСИЛЕВ 13, 4, 16, 1, 2, 10, 12, 5, 9, 7, 6, 3, 11, 14; ПАРАШУТИСТ 3, 4, 5, 1, 10, 2, 6, 12, 16; ПЕШОВИЦА 9, 5, 17, 4, 2, 15, 13, 7, 11, 1; ПИ № 097027 М.РУЛЯ ПИ 124024 ПИ 21662.4842.10 ПЪРВАНОВА ЧЕШМА 8, 16, 1, 10, 11, 6, 13, 2, 3; РАКИТА 15, 10, 2, 8, 7, 1, 16, 11, 6, 9, 18, 3 А, 14, 3; СРЕДОРЕК 3, 5, 4, 7, 6, 8, 2, 11; СТАДИОН 2, 1; СТАНИСЛАВ ДЕНКОВ 7, 2, 4, 1, 3, 5; СТАРОТО УЧИЛИЩЕ/БОЙЧО МИЛЕВ 18, 1, 5, 11, №12, 13, 9, 7, 4, 3, 8, 19, 16, 15, 6, 10, 2; СЪЛЗИЦА 13, 4, 8, 2; ТИПЧЕНИЦА 2, 4, 1, 3, 4; УЛ. СТАДИОН УПИ XIV-718 УПИ ІІ-617, КВ.35 СТОПАНСКИ ДВОР УПИ I-830, КВ. 52А УПИ IX-847 УПИ XII-858, КВ.46 УПИ ХІІІ-91, КВ.45 УРШАК 5, 4, 17А, 12, 6, 7, 21, 27, 17, 9, 1, 15, 20, 8, 13, 15А, 21А, 3, 19, 18; ШИРИНАТА 1, 1, 9, 6, 2, 1, 5, 13, 4, 11, 8А, 8, 10, 12; ШУМКА/БОРИСЛАВ ЗАНЕВ/ 1, №6, 3, 2;ЖИТЕН, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 20-ТА АКАЦИЯ/10ТА/ 16, 2, 11, УПИ 9-118, КВ.4, 10, 14, 3, 6, 13, 5, 12, 8, 4; БОЖУР/18ТА/ 17, 19, 4, 3, 15, 1, 8, 12, 13, 5, 11, 7, 6, 9; БОР/23ТА/ 6, 8, 2, 12, ДО ЧЕРКВАТА, 5, 10, 3; БРЕЗА/4ТА/ 3, 1, 4, 6; ДОБРОСЛАВСКИ ПЪТ/9ТА/ 2, 10, 10А, 13, 3, 1, 11, 4; 08.04.2019 15:00 - 16:30  ЖИТНИЦА/ПРОЛЕТАРСКА ПОБЕДА/ 14, 1А, 27, ЦЪРКВА, ПОЩА, В КМЕТСТВОТО, 2Г, 21, 11, 23, 7, 29, 6, 9, 19, 13, 20 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, 4, 33, 5, 16, 26, 1, 24, 2В, 2А, 28, 3, 8, 17, 15, 2Б, 25, 2, 12, 14А, 10; КАЛОЯН/2РА/ 9, 10, 4А, 4, 15, 7, 12, 16, 3, 17, 24, 14, 22, 18, 2, 13, 6, 11, 1, 8, 5; КОКИЧЕ/12ТА/ 12, 5, 10, 4, 9, 3, 2, 1, 6, 8; КРИВА РЕКА/16ТА/ 3, 5, 1; ЛАЛЕ/13ТА/ 1, 6, 13, 3, 4; ЛИПА/11ТА/ 2, 1, 5, 7, 3, 11, 4, 8, 15А, 15; ЛЮЛЯК/КОМСОМОЛСКА/ ФУРГОН, 11, 2, 8, 490, ДО НОМЕР 9, 7, 12, 9, 21, 35, 4, И УЛ. СТУБЕЛА, 3, 10, 26; НАДЕЖДА/ЮРИЙ ГАГАРИН/ 2, 9, 1А, 3, 8, 5, 7, 16, 7А, 6, 1, 14, 20, 18, 8А ФУРГОН, 12, 13, 22, 13; ОТЕЦ ПАИСИЙ/7МА/ 6, 4, 2, 7, 5, 9, 11, 3; РАВНИЩЕ/14ТА/ 16; СТУБЕЛ/17ТА/ И УЛ. НАДЕЖДА 22, 5, 4, 1, 2, 3, 21 БИВШ ФБЖ-ВИТОША, УПИ ІІІ - 14, КВ.3, 7, 12, 19, 9, 10, 14, 16, 23, 17, 21, 13; ТЕМЕНУГА/5ТА/ 3, 4, 2, 6, 8; ТЪРГОВСКА/ЙОРДАНКА НИКОЛОВА 1, 3, 6, 2, 8, 4; ХАН АСПАРУХ/8МА/ 14, 16, 3, 12, 10, 4, 8, 2, 5, 9, 6, 7, 1, 18;МИРОВЯНЕ; АЛЕН МАК 3, 4; ЛЕДЕНИКА УПИ № 564011, 2А, 1, 3, 7, ИМОТ 709, 9, 4, 2, 5; МИРОВСКО ШОСЕ 55, 44, 32, 37, 42 СЛАДКАРСКА РАБОТИЛНИЦА, 36, 42, 40, 34, 38; 08.04.2019 15:00 - 16:30  ПЛАНИНЕЦ 8, 2, 10, 13, 4, 3, 9, 12, 11, 7А, 9А, 7, 6, 5, 1; РАДЕЦКИ 7А, 5, 7, 1, 3, 3А; СИНИ ВИР 15; ТОПОЛА 32, 10, 12;МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 3-ТИ МАРТ/СЕПТЕМВРИ/ 2, 4, 3, 11, СТРОЕЖ, 5, 10, 8, 7A, 6, 12, 7, 3, 9, 1; 49206.2684.42 АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ ГО 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, 18, 12, 11, 16, 10, 17, 15, 13, 10А, 14, 4, 7, 6, 3, 9, 8, 9 Р-Н ВРЪБНИЦА, 2, 5, 1; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 27, 21, 25, 22, 23, 19, 17, 24, 29, 30, 3, 2, 1, 6, 4, 3А, 15, 16, 13, 20, 18, 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9А; БЛАТО/21/ 6, 4, 2, 8, 26, 16, 20, 25 Р-Н ВРЪБНИЦА, 12, 28, 10, 30, 21, 24, 14, 22, 18; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 58, 41, 39, 58 ПАВИЛИОН, 35 Р-Н ВРЪБНИЦА, 35, 41 БИВШЕ ТКЗС - СКЛАДОВА БАЗА, 51, В СТОПАНСКИ ДВОР, 143, 3, ИМ.113013, 154, 152, 19, 26А, 28, ПОЩА, 30, 24, 17 Р-Н ВРЪБНИЦА, 15, 26, 22, 34, 38, 54, 18 Р-Н ВРЪБНИЦА, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, 6, 9, 18 Р-Н ВРЪБНИЦА, 13, 1, 2, 12, 4, 7, 14, 20, 9А, 11, 10; ВЪРБА/9/ 3, 11, 9, 1, 14, 16; ЕДЕЛВАЙС/2/ 9А, 6, 2Б, 7, О, 2, 8; ЕМИЛИЯН СТАНЕВ/22/ 4, 10, 9, 1, 7, 11, 2, 6, 13, 5; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 9, 28; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 5, 7, 13, 46, 32, 48, 39, 29, 36, 19, 41, 30, 18, 5, 17, 42, 40, 14, 28, 12, 31, 38, 11, 26, 16, 21, 33, 44, 35, 22, 8, 24, 37, 9, 20, 10, 15, 23, 56, 25, 9А, 4, 3, 6, 2, 1; ИВАЙЛО 1, 2; ИВАН ВАЗОВ 3, 3А, 9, 7, 2, 5, 41, 19, 45, 28, 43, 23, 49, 24, 47, 4, 13, 15, 14, 55, 21, 27, 3, 31, 19, 26, 6, 39, 25, 53, 10, 37, 23, 4, 57, 61, 22, 35, 33, 20, 12, 36, 59, 24; ЙОРДАН ЙОВКОВ/24/ 8, 16, 3, 5, 6, 12, 11, 4, 10, 2, 14; КЛАДАНЧЕТО 2, 1, 2Б, 3, 4, 6; КОСТА СПАСОВ 1, 5, 6, 2, 4; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 31, 2А, 11, 23, 2Б, 9, 19, 14, 36, 28, 17, 27, 1, 29, 34, 2, 6, 22, 16, 25, 8, 31, 33, 3, 20, 21, 4, 10, 24, 7, 15, 1; МАГАРАНИЦА 3; МАЙСКИ ДЕН/27/ 1 ЗДРАВНА СЛУЖБА, 3, 7, 5; 08.04.2019 15:00 - 16:30  МИЧУР 45, 42, 47, 44, 27, 6, 21, 19А, 34, 31А, 56Б, 48, 52, 56, 31Б, 58, 19, 46, 37, 40, 38, 30, 31, 23, 28, 62, 54, 43, 35, 25, 39, 33, 29, 7А, 22, 5, 9, 13, 7, 12, 15, 10, 9Б, 3, 26, 8, 1, 24, 6, 11, 16, 4, 2, 14, 20, 18, 88, 76, 81, 84A, 80, 25, 55, 51, 72, 86, 78, 68, 68A, 49, 53, 41, 17; МИЧУР /УПИ V, КВ.24/ 38; МИЧУР, УПИ I-611, КВ.23 М.ЛОМСКО ШОСЕ УПИ III-119 КВ.4А М.МАГАРАНИЦА, ПИ 49206.2667.36 МОМИНА СЪЛЗА/13/ 11, 2, 20, 19, 22, 24, 26, 7, 5, 15, 10, 6, 1, 16, 2, 3, 13, 11, 9, 18, 3A, 14, 8, 4, 12; НАРЦИС/19/ 14, 3, 29, 16, 11, 2, 33, 5, 4, 7, 10, 12, 1, 16А, 35, 6, 50, 20, 17, 3А, 24, 22, 8, 15, 27, 25, 13, 31, 18; ОРХИДЕЯ/8/ 1, 8, 2, 3, 5, 7, 4; ПАПРАТ 20, 19, 15, 22, 20А, 17, 6, 13, 7, 2, 8, 12, 1, 10, 11, 3, 5, 9, 18, 4; ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ 4, 1; ПЛАМЪК/25/ 11, 9А, 7, 9, 4, 12, 23, 8, 17, 10, 18, 16, 19, 1A, 2, 22, 1, 15, 13;08.04.2019 15:00 - 16:30 ЧЕЗ - Други - Оперативни превключвания РЕПУБЛИКА/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20; РОСИЦА 16, 14, 18, 4, 8, 6, 13, 12А, 19, 9, 10, 12, 3, 2; РОСНА КИТКА/31/ 27, 4, 26, 9, 11, 25, УПИ І-10714 КВ.14А, 25А, 12, 5, 18, 20, 15, 22, 10, 13, 3, 2, 17, 63, 27; РУЙНИ ВОДИ СКЛАД ЗА ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ; СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 23, 11, 17, 14, 3, 7, 33, 28, 25, 18А, 27, 8, 9, 4, 20, 12, 2, 31, 29, 5, 1, 19, 13, 45, 24, 17А, 18, 32, 24Б, 22, 16, 24А, 6, 15, 10, 21, 22Б, В ДВОРА НА БИВШЕТО ТКЗС, 27; УЛ.БОРО 10; УПИ VIII-655, 656 УПИ XXII-925, КВ.9 ХАЙДУТИН/11/ 16, 5, 11, 9, 7, 14, 18, 6, 1, 2, 3, 4; ХРИСТО БОТЕВ/АЛЕКСЕЙ ГНИЛИЧ 7, 8, 1, 12, 5A, 5, 4, 26, 6, 17, 13, 2, 11, 19А, 28, 19, 3, 9; ЧИЧОВЦИ/26/ 1, 6, 4, 2, 8, 3; ЯВОР/12/ 12, 1, 5, 4, 2, 13, 11, 6, 3, 10, 16, 14, 7, 8, 9;НОВИ ИСКЪР; ЗДРАВЕЦ 19 С.ДОБРОСЛАВЦИ; КУРИЛО СТАДИОН 1А;СОФИЯ; ДЕТЕЛИНА 18 ВОЛУЯК ДО ПЛОДОХРАНИЛИЩЕТО; ЗАХАРИ СТОЯНОВ КРЕМИКОВЦИ 1; ЛОМСКО ШОСЕ 248, 252, 256, 254А, 246, 246Г, 244Р, 1, 246, ИМОТ ПЛ.№136, 164, ЕТ ВЕСЕЛИН ПАВЛОВ-АСТАРТА 21; МРАМОРСКО ШОСЕ СТРОЕЖ; НАДЕЖДА ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 651Г; ПИ 68134.2814.472 СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ 9, 1; УПИ VІІІ-250 КВ.4 УПИ- МРАМОР Т.ЛЕСИМПЕКС ЕООД - ФЕРМА, АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА, ПРОИЗВОДСТВЕНА БАЗА, НЕОСТИЛ 3 ООД СТРОЕЖ, МАНАСТИР СВЕТИ СТРАТИЛАТ, В ДВОРА НА БИВШОТО ТКЗС, МАРЕКС 2 ООД СТРОЕЖ 08.04.2019 15:00 - 16:30 ЧЕЗ - Други - Оперативни превключвания Район Илинден СОФИЯ ЗАЙЧАР 109, 132, 86, 92, 113, 101, 120 85, 105, 98, 118, 124, 90, 84, 104- А, 116, 103, 122, 102, 104 114, 130, 100, 99, 120, 104, 126; ЗОНА Б-18 ДО БЛ.333; КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ 93; ПИРОТСКА/ТРЕТИ АПРИЛ/ 134; СВЕТА ТРОИЦА/ВЪЛЧО ИВАНОВ/ 334, 331А, 20, 335, 331, 333, 332, 333Б; ЦАР СИМЕОН 1 314, 215, 331А, 221, 217, 219; ЦАРИБРОДСКА 61, 61-63; ЦАРИБРОДСКА/НИКОЛА ШОПОВ/ 51-59, 59, 51-59, 55, 70 ВЪЗРАЖДАНЕ, 70, 70 ПАРТЕР, 65-69 08.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения Район Искър СОФИЯ ДРУЖБА 2 блок 310А вх.А; Христо Вакарелски 16, 18 10.04.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ДРУЖБА 2 дружба 2 блок 310Авх.А; Христо Вакарелски 16, 18 11.04.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Район Красно Село СОФИЯ ОВЧА КУПЕЛ 2В 08.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АЛАБИН И.ВЛ. 2, 8, 8 МАГАЗИН 4, 9, 8 МАГАЗИН №5-1, 14, БУЛ.ХРИСТО БОТЕВ И УЛ.АЛАБИН, 6, 4; ИВАЙЛО 19, 17, 20, 21, 15, 15-17, 24, 23, 18; ЛАЙОШ КОШУТ 2; МАКЕДОНИЯ 1, 7, 3, 9 А; МАКЕДОНИЯ/ДИМИТЪР БЛАГОЕВ/ 9 А, 9, 1, 9-Б, 3, 9А, 7, 9Б, 4; ПЛ. МАКЕДОНИЯ ТРИ УШИ/АДАЛБЕРТ АНТОНОВ/ 11; ХРИСТО БОТЕВ 31, 35, 37, 33, 39, 41 09.04.2019 08:00 - 16:30  СОФИЯ БЕЛИТЕ БРЕЗИ 1; КОЛОМАН КОСТУР ОВЧА КУПЕЛ ПРЕД МАГ.345- АВТОГАРА ОВ.КУПЕЛ, ПРЕД АВТОГАРА ОВЧА КУПЕЛ, ДО КОЛЕЛОТО, 5, АВТОГАРАТА, 2А, 7, 9, 2В, 2, 3, 13, 1, 1, пред АВТОГАРА "ОВЧА КУПЕЛ"; СЛАВИЯ/ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ/ АВТОГАРА ОВ.КУПЕЛ; ЦАР БОРИС III/ДЕВЕТИ 10.04.2019 10:00 - 15:00  СЕПТ. ОВЧА КУПЕЛ, 132; БИЛЕТЕН ЦЕНТЪР СОФИЯ ЖИТНИЦА 32 12.04.2019 08:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения Район Кремиковци ДОЛНИ БОГРОВ 35 12, 18, 2, 28А, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24; 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4; 37 10, СТРОИТЕЛСТВО НА ОГРАДА, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5; 38 5А, 8, 4, 10, 5, 3, 1; 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, ПОМПА, 15, 6, 12; 40 9, 39 ДО СКЛАДА, 1, 1А, 11, 7; 41 4, 2, 1А, 10, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ;СОФИЯ; ДОЛНИ БОГРОВ УПИ 691, УПИ 70006 М. КОРИИТЕ, СКЛ. БАЗА; КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВ УЛ.40 08.04.2019 09:00 - 16:30  СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 08.04.2019 09:00 - 16:15  ДОЛНИ БОГРОВ 35 12, 18, 2, 28А, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24; 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4; 37 10, СТРОИТЕЛСТВО НА ОГРАДА, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5; 38 5А, 8, 4, 10, 5, 3, 1; 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, ПОМПА, 15, 6, 12; 40 9, 39 ДО СКЛАДА, 1, 1А, 11, 7; 41 4, 2, 1А, 10, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ;СОФИЯ; ДОЛНИ БОГРОВ УПИ 691, УПИ 70006 М. КОРИИТЕ, СКЛ. БАЗА; КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВ УЛ.40 09.04.2019 09:00 - 16:30  СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 09.04.2019 09:00 - 16:15  ДОЛНИ БОГРОВ 35 12, 18, 2, 28А, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24; 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4; 37 10, СТРОИТЕЛСТВО НА ОГРАДА, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5; 38 5А, 8, 4, 10, 5, 3, 1; 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, ПОМПА, 15, 6, 12; 40 9, 39 ДО 10.04.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СКЛАДА, 1, 1А, 11, 7; 41 4, 2, 1А, 10, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ;СОФИЯ; ДОЛНИ БОГРОВ УПИ 691, УПИ 70006 М. КОРИИТЕ, СКЛ. БАЗА; КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВ УЛ.40 ЯНА 10.04.2019 12:30 - 14:30  ЯНА 10.04.2019 09:15 - 12:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ.ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15, 9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ.68134.8270.286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21, 17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3; ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 10.04.2019 09:00 - 16:15  ДОЛНИ БОГРОВ 35 12, 18, 2, 28А, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24; 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4; 37 10, СТРОИТЕЛСТВО НА ОГРАДА, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5; 38 5А, 8, 4, 10, 5, 3, 1; 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, ПОМПА, 15, 6, 12; 40 9, 39 ДО СКЛАДА, 1, 1А, 11, 7; 41 4, 2, 1А, 10, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ;СОФИЯ; ДОЛНИ БОГРОВ УПИ 691, УПИ 70006 М. КОРИИТЕ, СКЛ. БАЗА; КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВ УЛ.40 11.04.2019 09:00 - 16:30  СОФИЯ АНГЕЛ МАДЖАРОВ /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 46, 73, 76, 82, 80, 69, 78, 67, 61, 71, ЧЕРКВА, 59, 65, 63, 67Б; ВАЧОВА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 5, 3, 2; ДИМИТЪР П. ДИМИТРОВ /КВ. ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 3; ДОЛО /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 4; ЙОРДАН ДИМЧЕВ /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 38, 36, 37, 47, 52, 46Б, 23, 62, 46, 33, 45, 60, 58, 46В, 35, 40, 54, 56, 48, 49; КЕЖОВА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 3; КОМСОМОЛСКА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 8, 20, 37, 21, 17, 35, 16, 6, 7, 11А, 5, 31, 33, 22, 18, 23, 10, 19, 13, 12, 11, 29, 14, 3, 4, 9, 27, МАНАСТИР, 25, 2; МАНАСТИРА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 29, 25, 37, 18А, 11; МАНАСТИРСКА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 15; МИХАИЛ ГЕЛЕВ /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 7, 11, 14, 3, 1, 9, 8, 13, 6, 12, 4А, 10, 4, 2, 15, 5; ПАНОВА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 2, 6, 4, 12, 14, 8; РИДО /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 3, ГРАДИНА, 7, 1, 11, 13, 9, 15, 2; СЕПТЕМВРИЙЦИ /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 7, 16, 12, 19, 10А, 1, 14, 9, 9А, 8, 5, 11, 18, 15, 13, 17, 6, 4, 2; СТОПАНСКА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ СТОПАНСКИ ДВОР; СТОЯН ШОНЕВ /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 27А, 32-А, 27; ЧЕЛОПЕЧЕНЕ СТРОЕЖ НА КЪЩА, 3 ВОЙНИШКА ЧЕШМА 11.04.2019 09:00 - 16:15  ДОЛНИ БОГРОВ 35 12, 18, 2, 28А, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24; 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4; 37 10, СТРОИТЕЛСТВО НА ОГРАДА, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5; 38 5А, 8, 4, 10, 5, 3, 1; 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, ПОМПА, 15, 6, 12; 40 9, 39 ДО 12.04.2019 09:00 - 16:30  СКЛАДА, 1, 1А, 11, 7; 41 4, 2, 1А, 10, 1; СТОПАНСКИ ДВОР ЧОЧАЯ;СОФИЯ; ДОЛНИ БОГРОВ УПИ 691, УПИ 70006 М. КОРИИТЕ, СКЛ. БАЗА; КРЕМИКОВЦИ 15 Д. БОГРОВ УЛ.40 12.04.2019 09:00 - 16:30  Район Лозенец  ЧАВДАР МУТАФОВ/452-РА/ 28, 30 61 08.04.2019 12:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БАБУНА ПЛАНИНА 1; ЗЛАТОВРЪХ/ЛУКА КУНИН/ 52; КОРАБ ПЛАНИНА 55; КРИЧИМ 63;65 08.04.2019 10:00 - 16:15  Иван Пейчев 2, 4.1А бл.1 бл.2 09.04.2019 11:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БЕЛОМОРСКИ ПРОХОД 1 ВХ.А;Б;В; 2 ВХ.А;Б;В 09.04.2019 10:00 - 16:15  ул.ДРАГАЛЕВСКА 8-14;39; МАЙОР ТОМПСЪН 5 ВХ.А;Б;БЛ.74;БЛ.75 10.04.2019 10:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ АРХ.ЙОРДАН МИЛАНОВ 26; МИТРОПОЛИТ КИРИЛ ВИДИНСКИ 2;13; ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ 11;15;17;23 11.04.2019 10:00 - 16:15  ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ 16, 4, 8, 2, 26, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38 12.04.2019 10:00 - 16:15  СОФИЯ ДОБРИ ВОЙНИКОВ 9; ДРАГАН ЦАНКОВ 12-16; ПАПА ЙОАН ПАВЕЛ II 2; САВА ОГНЯНОВ 1 13.04.2019 09:00 - 14:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма  Район Люлин ЛЮЛИН 2 бл.214 08.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 2 бл.205, бл.207 09.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 2 БЛОК 225 10.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 2 БЛОК 226 11.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 2 БЛОК 230, 234, 235 12.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 6 БЛ.636 ВХ.А 08.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 6 БЛ.636 ВХ.Б 09.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 6 БЛ.636 ВХ.В 10.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 6 БЛ.637 ВХ.А 11.04.2019 09:30 - 15:30  ЛЮЛИН 6 БЛ.637 ВХ.Б 12.04.2019 09:30 - 15:30  Район Младост  МЛАДОСТ 2 блок 241 вх 1 08.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 1А Блок 554 вх 1 08.04.2019 08:00 - 16:15  АЛЕКСАНДЪР МАЛИНОВ МЕЖДУ БЛ. 55 И БЛ. 67 - АВТОКЪ, ЗАД БЛ 67, ДО 67, 38, /УПИ VIII-291, 38; МЛАДОСТ ДО 67 ДО БИТОВ КОМБИНАТ, ДО 66/БИТОВ К-Т, 67, ДО 67, ПРЕД 67; МЛАДОСТ 1 ДО БЛ. 66, 66, 55, 67, 67, М/У ВХ.1 И ВХ.2, ДО БЛ 55/56, 67 08.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на съоръжения  МЛАДОСТ 2 блок 241 вх 2 и 3 09.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 1А Блок 554 вх 1 09.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 блок 241 вх 4 10.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 1А Блок 554 вх 2 10.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 блок 241 вх 5 11.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 1А Блок 554 вх 2 11.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 2 бл 259А вх А 12.04.2019 08:00 - 16:15  МЛАДОСТ 1А Блок 554 вх 2 12.04.2019 08:00 - 16:15  Район Надежда НАДЕЖДА 1 бл.150 10.04.2019 08:45 - 16:15б Район Нови Искър СВЕТОВРАЧЕНЕ 65601.54561 ВОЙНИШКИ ПЪТ 1, 1А; ДРУЖБА 2, 1, 6, 3, 4, 3 "АЖБ"; ЖЕЛЕЗОПЪТНА 66, 46, 62, 50, 72, 56, 40, 64, 54, 82, 72А, 38, 74, 68, 50, 76, 80, 82, 82, 78, БИВШ СТОП. ДВОР, 44; ЗДРАВЕЦ 19, 27, 14, 15, 23, 21, 16, 37, 43, 29, 41, 31, 11, 39, 10, 25, 8, 13, 45, 20, 12, 35, 17, 18, 9; КОКИЧЕ 1, 4, 3; ЛИПА 10, 4А, 1А, 7, 8, 6, 3, 9, 2, 5, 1, 4; ЛОКОРСКИ ПЪТ М. МОГИЛАТА Ж.П.ПРЕЛЕЗ; 09.04.2019 09:30 - 16:15б МАКЕДОНСКА 10, 24, 12, 30; МЛАДОСТ/ВИНЕ ТОДОРОВ/ 18; СОФИЙСКА/ИВАН ПАРЕВ/ 70 СЛКАД МЕТАЛИ, 70 СКЛАД, 57, 60 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, 67А, 47, 65, 53, 55, 67, 49 НОВИ ИСКЪР, 61, 51, 63, 49, 69; ТРАКИЙСКА МОГИЛА 2, 7А, 5, 13, 3, 16, 18, 14, 9, 1, 2А, 11В, 4, 6, 1; УПИ-І-559 КВ.51 СВЕТОВРАЧЕНЕ 65601.54561 ВОЙНИШКИ ПЪТ 1, 1А; ДРУЖБА 2, 1, 6, 3, 4, 3 "АЖБ"; ЖЕЛЕЗОПЪТНА 66, 46, 62, 50, 72, 56, 40, 64, 54, 82, 72А, 38, 74, 68, 50, 76, 80, 82, 82, 78, БИВШ СТОП. ДВОР, 44; ЗДРАВЕЦ 19, 27, 14, 15, 23, 21, 16, 37, 43, 29, 41, 31, 11, 39, 10, 25, 8, 13, 45, 20, 12, 35, 17, 18, 9; КОКИЧЕ 1, 4, 3; ЛИПА 10, 4А, 1А, 7, 8, 6, 3, 9, 2, 5, 1, 4; ЛОКОРСКИ ПЪТ М. МОГИЛАТА Ж.П.ПРЕЛЕЗ; МАКЕДОНСКА 10, 24, 12, 30; МЛАДОСТ/ВИНЕ ТОДОРОВ/ 18; СОФИЙСКА/ИВАН ПАРЕВ/ 70 СЛКАД МЕТАЛИ, 70 СКЛАД, 57, 60 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, 67А, 47, 65, 53, 55, 67, 49 НОВИ ИСКЪР, 61, 51, 63, 49, 69; ТРАКИЙСКА МОГИЛА 2, 7А, 5, 13, 3, 16, 18, 14, 9, 1, 2А, 11В, 4, 6, 1; УПИ-І-559 КВ.51 10.04.2019 09:30 - 16:15 ДОБРОСЛАВЦИ БОРОВА ГОРА ПИ 21662.4815.27;СОФИЯ; 1-ВА 1 ДОЛНА БОРОВА ГОРА 10.04.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СВЕТОВРАЧЕНЕ 21 АПРИЛ 7, 8, 6, 3, 16, 10, 15, 2, 5, 8А, 1, 14, 13; 3-ТИ МАРТ/19 АПРИЛ/ 1; 65601.5479.607 ЖЕЛЕЗОПЪТНА БИВШ СТОП. ДВОР; ЗДРАВЕЦ ИСКЪР 2, 3, 15, 7, 4, 13, 5, 6, 1, 10, 11, 7А, 9, 8; ЛЕСНОВСКА РЕКА 10, 5, 6, 9, 14, 12, 4, 13, 2, 8, 6А, 3; ПОЛЯНАТА/КООПЕРАТИВЕН ТРУД/ 7, 13, СКЛАД, 15, 11, 3, 2, 17, 19, 9; ПРОБУДА/АЛЕКСАНДЪР ЦВЕТАНОВ 2А, 2, 5, 3, 6; СВЕТОВРАЧЕНЕ УПИІ-358 КВ.37 ЧАВДАР ВОЙВОДА/ЧАВДАРЦИ/ 9, 17, 30, 7, 10, 12, 18, 14, 32А, 28, 26, 34, 13, 4, 24, 15, 3, 6, 22, 2, 8, 16, 11, 5; ЧЕРКОВНА/ВАСИЛ СТЕФЧЕВ/ 21, 25, 22, 23, 14 11.04.2019 09:30 - 16:15 СВЕТОВРАЧЕНЕ 3-ТИ МАРТ/19 АПРИЛ/ 2, 10, 12, 8, 4, 1А, 1, 2А, 14А, 14, 6; ЖЕЛЕЗОПЪТНА 20; ИСКЪР 12; МИЛАДИН ЦВЕТКОВ 2, 13, 7, 16, 12, 8, 11, 6, 14, 15, 9, 10, 4; ПИ 024008 ПОЛЯНАТА/КООПЕРАТИВЕН ТРУД/ 1А, 2 АВТОКАНТАР; СИНЧЕЦ/ЙОРДАН СТОЯНОВ/ 5, 12, 7, 8, 15, 1, 4, 2, 19, 3, 9, 6, 11, 14, 13; СОФИЙСКА/ИВАН ПАРЕВ/ УЧИЛИЩЕ, 22, ДО У-ЩЕТО-КНИЖАР, 32, 44, 20, 13А, 30 УПИ VІІІ-336 КВ.29, 28, 21, 18, 24, 19, 44 ОБЩ. НОВИ ИСКЪР, 17, 15, 13, 30, 26; ЧАВДАР ВОЙВОДА/ЧАВДАРЦИ/ 19, 2;СОФИЯ; ЗДРАВЕЦ 1 12.04.2019 09:30 - 16:15 Район Оборище РОСИЦА 7, 9 08.04.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БАЧО КИРО 16, 25 09.04.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР ДОНДУКОВ 22А 10.04.2019 09:30 - 15:30 БУДАПЕЩА 8, 7, 13, 12А, 14, 5; ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 11; ДОНДУКОВ КОРСАКОВ КНЯЗ 9, 11, 15; КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР ДОНДУКОВ ЪГЪЛА УЛ.БАЧО КИРО, 11, 9, 15 11.04.2019 09:15 - 16:15 КРАКРА 6, 0, 8, 2, 4; УПИ-I-10, 26, КВ.536 ЯНКО САКЪЗОВ 18, 10 А, 16, 10, 2, 12, 20, 10 В, 10 Б, 14; ЯНКО САКЪЗОВ/ГЕН.ВЛАДИМИР 12 12.04.2019 09:15 - 16:15 Район Овча Купел ГРЪСТНИЧЕ 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18; ЕДЕЛВАЙС/ОБЩ.ОВЧА КУПЕЛ/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7А; ЛОТОС 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63; НИКОЛАЙ ХРЕЛКОВ 38Б УПИ ХІІІ - 12 КВ.63, до бл.3, 40, 38Б, 38А, 42, 44, 52, 25Б, 38, 51, 36, 38В, 29 61, 29А, 50, 34, 46; ПЕРУНИКА 17; ПЕРУНИКА/ОЛ.КОШЕВОЙ/ 20, 17А, 17 А, 13, 17 08.04.2019 09:00 - 16:15 ГРЪСТНИЧЕ 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18; ЕДЕЛВАЙС/ОБЩ.ОВЧА КУПЕЛ/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7А; ЛОТОС 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63; НИКОЛАЙ ХРЕЛКОВ 38Б УПИ ХІІІ - 12 КВ.63, до бл.3, 40, 38Б, 38А, 42, 44, 52, 25Б, 38, 51, 36, 38В, 29 61, 29А, 50, 34, 46; ПЕРУНИКА 17; ПЕРУНИКА/ОЛ.КОШЕВОЙ/ 20, 17А, 17 А, 13, 17 09.04.2019 09:00 - 16:15 ОВЧА КУПЕЛ 2В 09.04.2019 10:00 - 14:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ МЕСТНОСТ БОНСОВИ ПОЛЯНИ 425 М.КОЗАРНИЦИ 09.04.2019 09:00 - 16:15   ГОРНА БАНЯ 4 УЛ. УРАЛ, ПЛОЩАДА НА ГОРНА БАНЯ; ЖАМБИЛИЦА 15, 13, 10, 8, 1, 3, 2, 11, 16, 12, 7, 5, 9; ОВЧА КУПЕЛ 1 КОЛИЧКА ЗА СЛАДОЛЕД ПРЕД БЛ 505; ПЛАНИНИЦА 26А, 17, 15, 28, 26, 16, 30, 34, 28А, 36, 32; УРАЛ 7, 5А, 17А, 11А, 2, 15, 11, 4, 7А, 19 ГОРНА БАНЯ, 17, 19; ХРИСТО СТЕФЧОВ/КИРИЛ МИХОВ/ 7, 1, 11, 14, 9, 10, 12, 13, ПАВ, 16, 4, 8, 6 10.04.2019 09:00 - 16:15 ИНЖ.БОРИСЛАВ ОГОЙСКИ/КР.ВАС 1; НИКОЛА ПЕТКОВ/П.НАПЕТОВ/ 47, 52 10.04.2019 09:00 - 16:15 Овча Купел 12.04.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения  ОБИКОЛНА 2Б, 130, 2, 2; ОВЧА КУПЕЛ 2А, 2 2, 2Б, 2; ОВЧА КУПЕЛ 2 2 2А, 2, 3, ДО БЛ.3; ПРЕЗИДЕНТ ЛИНКЪЛН УПИ-V 1268 13.04.2019 14:00 - 17:00 Район Панчерево КОКАЛЯНЕ 491 КИТКАТА ВЕЦ КОКАЛЯНЕ СТРОИТЕЛСТВО НА СТОПАНСКА СГРА; ВИЛНА ЗОНА КИТКАТА ВИЛА, ИМОТ 284, КЪЩА; КИТКАТА 35, ПИ 334; М.БАРИЩЕ МЕСТН.СВЛАЧИЩЕТО ТЕМЕНУГА 17, 46, 26 08.04.2019 09:15 - 16:15 МАЛИНОВА ДОЛИНА ПОД ЛИФТА СИМЕОНОВО, СРЕДОРЕК ПОД ЛИФТА; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 1; СИМЕОНОВО 1 ПОД СИМЕОНОВО 08.04.2019 12:00 - 16:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на АС част на съоръжения ПЛАНА МАХ.ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА, КЪЩА; МАХ.МАСОВА ВИЛА, ПОМПА; МАХ.ТОДОРОВА 08.04.2019 09:00 - 16:30 ПАНЧАРЕВО БАТИЙНИЦА/24-ТА/ 3А, ТП КЛОН-В, 1, 9; ВУКОВА КОРИЯ/ЛИЛЯНА ДИМИТРО 17, 1, 19; ДЕБЕЛО ГУНО 4, ВИЛА; ЗДРАВЕЦ/9-ТА/ 1, 3 М.ДЕБЕЛО ГУНО, 3 М. ДЕЕБЛО ГУНО; ИВАН ШИШМАН 11; КУРИЯТА 7, 12, 5, 4, 3, 6, 34, 19, 28, 11, 1, 17В, 13, 32, 17, 4-6, 30, 15, 9; ПЕТЪР МЕНДЖИЙСКИ 19, 32, 30, 20, 1, 17, 42, 23, 22, 40, 13, 21, 36, 24, 15, 26, 34, 28, 18, 38, 44; ; ПАНЧ ДЪРВОД. 09.04.2019 09:15 - 16:15 ПЛАНА МАХ.ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА, КЪЩА; МАХ.МАСОВА ВИЛА, ПОМПА; МАХ.ТОДОРОВА 09.04.2019 09:00 - 16:30 ГЕРМАН ЗОНА ЗА ОТДИХ;КОКАЛЯНЕ; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/ЛИЛЯНА ДИМИТРО 2А, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1А, 4; ВЕЦ КОКАЛЯНЕ 4, ВИЛА, 1, 3, 2; ВИЛНА ЗОНА КИТКАТА КЛ.А СТ.13, КЪЩА, ВИЛА; ИСКЪР 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 65, 59, 48, 50, 56; ЛАТИНКА 4, 12А, 20А, 9, 27, 8А, 12, 22, 11, 3, 13, М.ШАБАДИНА, 17, 1, 7, 10; ЛЮЛЯЦИТЕ 2, 3, 4, 1, 2Б; МЕСТН.СВЛАЧИЩЕТО ПЕТЪР БЕРОН 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1; ПРОЛЕТ 18, 4, 10, 2, 6А, 12, 23А, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3А; РОСА 11; САМОКОВСКО ШОСЕ 34 Б, 32 А, КАФЕНЕ, 34 А, 30Б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28 10.04.2019 09:15 - 16:15 ПЛАНА МАХ.ГОРНА КАЛЕНДАРОВА МАХ.КАЛЕНДАРОВА 2, ВИЛА, КЪЩА; МАХ.МАСОВА ВИЛА, ПОМПА; МАХ.ТОДОРОВА 10.04.2019 09:00 - 16:30 БИСТРИЦА 04234.6950.3084, в.з Градище;ПАНЧАРЕВО; ВЗ ГРАДИЩЕ ИДЕНТ.042346950625 ВЗ КОСАНИН ДОЛ П-Л ІV-197, КВ.2 ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ ПИ 04234.6950.550, УЛ.1- ВА -- 10, ПИ 1965, 22, УЛ6 УПИ ХИТ4097, 11, 24, КЪЩА, ВИЛА; ВИ Район Сердика ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 08.04.2019 08:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ОПОРСКА РЕКА 1, 3 09.04.2019 09:00 - 16:15 ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 09.04.2019 08:30 - 16:15 ИНДУСТРИАЛНА 5, 7А, 3 09.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ ЛАВАНДУЛА 10; НИКОЛАЙ РАЙНОВ 8, 2; НИКОЛАЙ РАЙНОВ/РАЦИОНАЛИЗАТ 8, 10, 2; ПОРУЧИК ОРОЗОВ 11, 2, 9-А, 13, 21, 23, 2-А, 13-А, 15, 25, 4, 5, 19, 7, 17, 8, 6, 3, 9; РОМАН 5, 9; РОМАН/СЕПТЕМВРИЙЧЕ/ 8, 6, 1, 3, 5, 9, 2, 6А, 4, 7; СТОЛЕТНИК 6; СУЛИНА 20, 16, 16Г, 16Б, 22, 16В, 26, 24, 16А, 18; УЧИЛИЩНА 25, 13-А, 10, 23, 21, 17, 19, 15Б, 8, 12-14, 9, 15-Б, 15А, 11, 15, 13, 15-В; ХРИСТО СТАНИШЕВ/ЧАВДАРЧЕ/ 47, 54А, 60А, 59А, 60, 49, 62, 53, 55, 55А, 51, 54Б, 54, 61, 56 10.04.2019 09:00 - 16:15 ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 10.04.2019 08:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ БОГДАН МОЦЕВ 6, 9А, 5, 3, 9, 10, 1, 4, 8, 2; ВЕЛА ЧОРБОВА 53, 53А, 36, 53В, 34, 51Г, 47А, 38, 55, 40А, 47Б, 47, 53Б, 32, 40Б, 42, 49, 51А, 30, 44; ЛАВАНДУЛА 14; РОЯК/СТ.ДИМИТРОВ/ 67, 63, 65; СОЛЕНИЦИТЕ 1, 2; СУЛИНА 14Б, 3, 3А, 8, 7А, 12, 5, 6, 4, 14Г, 14, 2Б, 2А, 2, 10, 1, 7; УЧИЛИЩНА 4, 6, 2 10.04.2019 09:00 - 16:15 202-РА/СЕРДИКА/ 1; ЗАВОДСКА 5, 8, 10, 4, 14; ПИ 59 С ИДЕНТИФ.68134, 511, 59 КОНТЕЙНЕР 11.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 11.04.2019 08:30 - 16:15 КОЗЛОДУЙ 114 вх-Б 11.04.2019 09:30 - 15:30 ВЕЛА ЧОРБОВА 15; ВЛАХ КАМЪК 7, 12, 4, 9, 1, 3, 4А, 5, 11, 8, 13, 2; 11.04.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - ЖЕЛЕЗОПЪТНА/23-ТИ ЯНУАРИ/ 2А, 7, 5, 2, 3, 4, 1, 10, 8, 12; КАЛАЧ 36, 29, 30, 34, 31А, 29А, 35А, 31, 28А, 26А, 33, 35, 32, 37; КЕСТЕН/ДИМ.ТОШКОВ/ 23, 44, 13А, 11, 26, 7, 48, 11Б, 38А, 29, 24, 5, 42, 17, 13, 30, 9А, 25, 21, 32, 9, 27, 34, 22, 32А, 15, 46, 28, 24А, 19, 17А, 40, 36; ОРЛАНДОВЦИ 1; ПЪРВА БЪЛГАРСКА АРМИЯ 151, 155, 149, 163, 159, 159А, 82, 153, 161, 147, 157, 76; СИНИТЕ КАМЪНИ 16, 13, 15, 12, 8, 1, 16-А, 18, 9, 11, 19, 7, 2, 3, 4, 14, 13-А, 2-А, 17, 10, 6, 21, 25, 20, 5; ТОДОР КРЪШКОВ 6Б, 14, 12, 10, 13, 11, 9, 8, 8А, 7 Изграждане на телекомуникационни средства ,ОХРИД 71 12.04.2019 09:30 - 15:30 ЖАК ДЮКЛО 12, 31, 6, 33, 25А, 15, 53, 35, 3, 10А, 41А, 45, 10, 8, 29, 17, 27, 7, 21, 25, 43, 11, 39, 55, 5, 14, 2, 3А, 49А, 19, 23, 9, 1, 49, 51, 19А, 37, 19Б; ЛАВАНДУЛА 55, 39, 57, 45, 53, 41, 49, 47, 43, 51, 43А, 45А; ЛИПОВ ЦВЯТ 13А, 23, 17, 23А 12.04.2019 08:30 - 16:15 Район Студентски град АНГЕЛ КАРАЛИЙЧЕВ/433-ТА/ 28 08.04.2019 09:00 - 11:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 21 ви век 11, 21; ВИТОША-ВЕЦ СИМЕОНОВО 79 А, Б; Дианабад блок 60; ПЪСТЪР СВЯТ 7; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 79; Христо Вакареслки 11, 5, 4, 3 09.04.2019 09:00 - 16:00 Район Подуяне  Д-Р АЛБЕРТ ЛОНГ 11-15 08.04.2019 09:00 - 15:00 ГИНЦИ 32; РЕЗБАРСКА 27 П-Л № 996, ПИ 1119 09.04.2019 09:15 - 13:15 ВЪСТАНИК 4 09.04.2019 09:00 - 15:00 ЛЯСКОВЕЦ 18 10.04.2019 09:00 - 15:00 СОФИЯ ЛЕВСКИ ЗОНА Г БЛ.8 ВХ.А 11.04.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Район Триадица  ул. Борис Руменов №10 вх. А, Б;; ул. Хага №5 вх. А, Б, В; 10.04.2019 10:00 - 11:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания СОФИЯ АЛАБИН И.ВЛ. АЛАБИН И САМУИЛ; ПОЗИТАНО 9, 9А М.17, 7 3, 9А 7, 9А 7, 7 МАГ.4, 9 1, 9, 9 ОФИС, 7, 9 2, 7, 9 1, 9 2, 9 1-2, 9А МАГАЗИН №23, 9 1/Б, 7 ОФ.3, 9 7, 9А 1, 9 1; ТРИ УШИ/АДАЛБЕРТ АНТОНОВ/ 6 А, 10Б, 10 МАГ, 10Б, 9, 10А 5, 6А 5, 10 ТАБЛО СУТЕРЕН, 66 4, 9, 10 ОФ.1, 10А ОФИС 17-А, 10 6, 10А МАГ.6, 10А МАГАЗИН 1, 10А, 8, 10, 10 ОФ 3А, 6А, 10 6, 6 А 5, 8, 6, 10 ОФ 3, №6Б 10.04.2019 08:00 - 16:30  АЛАБИН И.ВЛ. АЛАБИН И САМУИЛ; ПОЗИТАНО 9, 9А М.17, 7 3, 9А 7, 9А 7, 7 МАГ.4, 9 1, 9, 9 ОФИС, 7, 9 2, 7, 9 1, 9 2, 9 1-2, 9А МАГАЗИН №23, 9 1/Б, 7 ОФ.3, 9 7, 9А 1, 9 1; ТРИ УШИ/АДАЛБЕРТ АНТОНОВ/ 6 А, 10Б, 10 МАГ, 10Б, 9, 10А 5, 6А 5, 10 ТАБЛО СУТЕРЕН, 66 4, 9, 10 ОФ.1, 10А ОФИС 17-А, 10 6, 10А МАГ.6, 10А МАГАЗИН 1, 10А, 8, 10, 10 ОФ 3А, 6А, 10 6, 6 А 5, 8, 6, 10 ОФ 3, №6Б 10.04.2019 08:00 - 16:30 АСЕН ЙОРДАНОВ/486-ТА/ № 1, 1А, 2, 2А, 4А, 5, 6, 8, 10, 12, 24, 28, 32, 33;; ГАТЬО ШИШКОВ/492-РА/ №&

comment 0
visibility 1052
ТОК ЧЕЗ

Паднало дърво остави без ток 20 000 в София

Дърво падна върху електропровод на ЕСО, остави 20 000 хиляди столичани без ток. Временно е било спряно захранването на няколко столични квартала, а също и няколко села в района на Витоша, съобщават от ЧЕЗ. Към момента за захранването е възстановено от алтернативен източник. Заради спирането на тока, разгневени абонати загряха социалната мрежа. Голяма част от тях питат защо от ЧЕЗ не подрязват дърветата в близост до електропроводите и защо винаги се чака да стане инцидент и всички да останат без ток.

comment 0
visibility 729
Протест на таксита затваря ул. 11 август

Протест на такситата затваря ул. "Оборище", "Левски" и зоната около "Ал. Невски"

Протест на такситата затваря утре, 21 март т. г. улици в центъра на София, предупредиха от Столичнва община. Заради недоволството, организирано от Национален таксиметров синдикат се създава временна организация на движение. От 7.00 часа до приключване на мероприятието на 21.03.2019 г. се забраняват престоят и паркирането на пътни превозни средства на северозападната дъга на пл. „Св. Ал. Невски“. Автомобили не трябва да спират между ул. „Оборище“ и ул. „11-ти август“, зад църквата „Св. София“. Също така на ул. „Оборище“ между ул. „Г.С.Раковски“ и пл. „Св. Ал. Невски“ ще бъде забранено движението и паркирането, както и на ул. „Оборище“ между бул. „Васил Левски“ и пл. „Св. Александър Невски“. Забраната е вализна и за югоизточната дъга на пл. „Св. Ал. Невски“. За времето от 13.00 часа до 14.30 часа на 21.03.2019 г. се разрешава паркирането на автомобилите, участващи в шествието на крайна дясна пътна лента на бул. „Цариградско шосе” между 7-ми километър и Враня в посока център, извън обхвата на спирките на масов градски транспорт и зоните за престрояване.

comment 0
visibility 1744
Прекъсване на електроснабдяването

Къде в София планово спират тока от 18 до 22 март

Планирани спирания на тока ще има от 18 до 22 март т. г. на територията на Столична община. За прекъсване на електроснабдяването предупрежадват от ЧЕЗ Разпределение. Вижте, кога и в колко часа ще сте без ток. СОФИЯ ГРАДОбщина БАНКЯБАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА VI-584, КВ. 1 БРЕЗА 3, 2, 1; ВЕНЕРА 5, 3, 6, 10, 8, 2, 4; ГЕО МИЛЕВ 18, 1, 3, 2, 18А, 11, 9, 5, 7; ИСКРА 10, 12, 6, 22, 15, 32А, УПИ 1-2033, КВ. 14А, 9, 17, 8Б, 18, 14Б, 13, 8А, 5, 8, 4-1, 16, 12А, 11, 14, 34; КОС 4, 5, 1, 2; КУКУВИЦА 24, 18, 19, 16, 13, 10, 24А, 22, 12, 20; ЦАР СИМЕОН №90, 73, 96, 87, 102, 79, 87-Г, КВ. 6А, 77, УПИ 32-582 КВ. 26, 75, 94, 98, 92, 83Г, 81, 83, 87Б, 85, 87А, 112, 100 18.03.2019. 09:00 - 12:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма -Подмяна на електромери БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 126А; ВИТОША/М. ПАЛАУЗОВ/ 5А, 1, 3, 5;ГУРГУЛЯТ 9, 8, 7, 5, 10, 11; ПЕТКО Д. ПЕТКОВ 15; ТЕМЕНУГА I 4, 5, 7, 6;ЦАРИБРОДСКА/Г. ДИМИТРОВ/ 2А, 11А, 1, 14, 20, 17, 2, 19, 13 А, 16, 18, 2Б, 12, 10, 21, 8, 15, 13, 11, 14А, 6 18.03.2019 12:00 - 14:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ГЕО МИЛЕВ 21, 17, 11, 20, 34, 38, 19, 22, 23, 36, 24;РОПОТАМО 40, 31, 27, 36, 29, 30, 38, 21, 32, 19, 25; РУЙ 8, 1А, 1, 2А, 2, 4;САКАР/ЧЕВЕНА ЗВЕЗДА/ 1, 11, 6, 3, 4, 2, 5; ТИНТЯВА/СЪРП И ЧУК/ 9, 9А, 8А, 12, 8,11, 7, 17, 11А, 15, 10; ТЪРНОВ РИД/ПАРТИЗАНСКА/ 12, 32, 19, 10, 25, 11, 28, 20, 5, 17, 22, 21, 34, 8, 18В, 13, 1, 6, 18, 15, 16, 18А, 30, 4, 3, 34А, 14, 9, 23; УПИ ХІ-519, КВ. 4 ЦАР СИМЕОН 65, 63, 53, 88, 57, 78, 80, 78А, 59А, 80А, 61, 69, 67, 67Б, 71, 82, 55 18.03.2019 11:00 - 13:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма -Подмяна на електромери БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 132; МАХАЛА КЛИСУРСКА УПИ XXXI-189 КВ. 25,КЛИСУРА ФОРТА, КЛИСУРА ФОРТА ПОМПИ, МАНАСТИР СВЕТА ПЕТКА, ПОМПА;ПИ 37280. 2133. 120;ЗЛАТУША; ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА БУНГАЛО, ПИ 54. 384,КЪЩА, ВИЛА;КЛИСУРА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 2-РА 2, 1, ВИЛА; 4-ТА ВИЛА, 20, 3, 18, 4,10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8; 5-ТА 21, 6, 1, 2, 13; 6-ТА 4, 2, 5, 14, 21; 7-МА 1, 3, 6, 10, 3А, 5, 22, 4, 14, 7, 8; 8-МА 1А, 12, 7, 15, 19А, 21, 2, 14, 6, 23, 14А, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21А, 20А; VI-264, КВ. 27 XXXVI-499 UL=25 БАЛКАНСКА 31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39А, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25А, 29, 35А, 33, 47, 18, 55, 64, 2А, 23, 3А, 13, 10, 4, 5, 14, 14А, 14В, 4А, 6, 2, 2 ОВЧАРНИК, 7 СГРАДА ЗА ТЪРГОВИЯ КЪМ ТП УПИ VІІІ КВ. 3, 15, 8, 3, 21, 1А, 17, 19, 11, 1, 1Б, 12А, НАД 39; МАНАСТИРСКА МАХАЛА ВИТКОВИЦА ВИЛА, КЛОН Б СТ. 21, КЛОН А СТ. 6, УПИVII-411, КВ. 15, КЛОН Б СТ. 2, КЛОН А СТ. 1, КЛОН А СТ. 21, КЛОН Б СТ. 5, ВИЛА, КЛОН А СТ. 19, КЛОН А СТ. 14, КЛОН Б СТ. 1, КЛОН А СТ. 22, ПОМПА, КЛОН А СТ. , КЛОН А СТ. 15, КЛОН Б СТ. 6, КЛОН Б СТ. 3, КЛОН А СТ. 3, КЛОН А СТ. 25; МАХАЛА ПЛОЧА ВИЛА; МАХАЛА РАДОВО ТКЗС, УПИ 14-240 КВ. 17, ВИЛА, ВИЛА, КЛОН А СТ. 14, КЛОН А СТ. 3, КЛОН А СТ. 13, СТРОИТЕЛСТВО, КЛОН  А СТ. 11, КЛОН В СТ. 3, КЛОН Б СТ. 10, КЛОН Б СТ. 2, КЛОН А СТ. 4, КЛОН В СТ. 14, КЛОН В СТ. 7, КЛОН Б СТ. 4, КЛОН В СТ. 2, КЛОН В СТ. 21, КЛОН В СТ. 4, КЛОН А СТ. 10, КЛОН В СТ. 8, КЛОН А СТ. 2, КЛОН В СТ. 9, КЛОН А СТ. 6, КЛОН В СТ. 22, КЛОН В СТ. 29-30, КЛОН А СТ. 20, КЪЩА, КЛОН В СТ. 1, КЛОН В СТ. 44, КЛОН В СТ. 10; МАХАЛА ЩЕТНИЦА СТРОЕЖ, ВИЛА, КЪЩА, В. З. ЩЕТЕНИЦА, 355; М. ЗАГРЯНА 19.03.2019 08:00 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи ПАНОРАМА 11; ПАРЦЕЛ 010005 М. ЛАЛОВЕЦ РАДОВА МАХАЛА СТАРО СЕЛО 4, 12,8, 5, 2, ВИЛА, 9, ТКЗС, 3А, 3, 7, 6, ВИЛА; О УПИ 10-255 КВ. 27, 1 УПИ ІІІ 79 КВ. 5;МАЛА РАКОВИЦА; 54. 277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54. 515 БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВИТОША/М. ПАЛАУЗОВ/ 23; ГЕРГИНА 3, 16 СТРОЕЖ, 5, 18 СТРОЕЖ; ЛИСТОПАД/ПИРИН/ 7, 5, 12А, 12, 10; ПРЕСЛАВ/КР. КЮЛЯВКОВ/ 16, 5, 1, 6,10 ЖИЛИЩНА СГРАДА, 8, 4, 2; СТРАНДЖА 13, 2А, 14, 16, 12; УПИ IV-1856, КВ. 15ЮРИЙ ГАГАРИН 36, 24, 13, 33, 22, 27, 50, 38, 48, 26, 23, 54, 44, 36А, 15, 25, 28, 19, 10, 42, 22А, 40, 52, 39, 35, 37, 21, 17, 34, 46; ЯНТРА/ЯЗОВИРКА/ 1, 10 19.03.201910:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА XXY-1772 КВ. 159 АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 76, 74;ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 8; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 13А, 4, 16, 4А, 10, 6, 25, 35А, 5, 2, 12,18А, 11, 13, 9, 31, 23 VI-2402 кв. 153, 7, 21, 18, 1, 33А, 14; ИВАЙЛО ДО 36А ПИ 1754 ДО КВ 36А, 3, 6 ЯРМОМЕЛКА, 8, 5, 4, 2; МАХАЛА КЛИСУРСКА ХРИСТОСМИРНЕНСКИ 43, 31, 70, 33А, 49, 47, 37, 58Б, 64, 29, 50, 35, 46А, 50А, 44, 39, 46, 60, 45, 27, 52, 58, 41, 25А, 33, 59, 62, 58А, 58В; ХХІV-2265, КВ. 158 ЮРИЙ ГАГАРИН 41, 45, 66, 62, 47, 58, 49, 72, 70, 64, 56, 68, 72А, 41А, 74, 43, 60; ЯГОДА 6, 4, 18, 20, 8, 5;СОФИЯ; ИВАЙЛО 18, 16 19.03.2019 10:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери БАНКЯ, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАРНА 132; МАХАЛА КЛИСУРСКА УПИ XXXI-189 КВ. 25,КЛИСУРА ФОРТА, КЛИСУРА ФОРТА ПОМПИ, МАНАСТИР СВЕТА ПЕТКА, ПОМПА;ПИ 37280. 2133. 120;ЗЛАТУША; ВИЛНА ЗОНА ВИТОШИЦА БУНГАЛО, ПИ 54. 384,КЪЩА, ВИЛА;КЛИСУРА, ОБЩ. СТОЛИЧНА; 2-РА 2, 1, ВИЛА; 4-ТА ВИЛА, 20, 3, 18, 4,10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8; 5-ТА 21, 6, 1, 2, 13; 6-ТА 4, 2, 5, 14, 21; 7-МА 1, 3, 6, 10, 3А, 5, 22, 4, 14, 7, 8; 8-МА 1А, 12, 7, 15, 19А, 21, 2, 14, 6, 23, 14А, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21А, 20А; VI-264, КВ. 27 XXXVI-499 UL=25 БАЛКАНСКА 31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39А, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25А, 29, 35А, 33, 47, 18, 55, 64, 2А, 23, 3А, 13, 10, 4, 5, 14, 14А, 14В, 4А, 6, 2, 2 ОВЧАРНИК, 7 СГРАДА ЗА ТЪРГОВИЯ КЪМ ТП УПИ VІІІ КВ. 3, 15, 8, 3, 21, 1А, 17, 19, 11, 1, 1Б, 12А, НАД 39; МАНАСТИРСКА МАХАЛА ВИТКОВИЦА ВИЛА, КЛОН Б СТ. 21, КЛОН А СТ. 6, УПИVII-411, КВ. 15, КЛОН Б СТ. 2, КЛОН А СТ. 1, КЛОН А СТ. 21, КЛОН Б СТ. 5, ВИЛА, КЛОН А СТ. 19, КЛОН А СТ. 14, КЛОН Б СТ. 1, КЛОН А СТ. 22, ПОМПА, КЛОН А СТ. , КЛОН А СТ. 15, КЛОН Б СТ. 6, КЛОН Б СТ. 3, КЛОН А СТ. 3, КЛОН А СТ. 25; МАХАЛА ПЛОЧА ВИЛА; МАХАЛА РАДОВО ТКЗС, УПИ 14-240 КВ. 17, ВИЛА, ВИЛА, КЛОН А СТ. 14, КЛОН А СТ. 3, КЛОН А СТ. 13, СТРОИТЕЛСТВО, КЛОН А СТ. 11, КЛОН В СТ. 3, КЛОН Б СТ. 10, КЛОН Б СТ. 2, КЛОН А СТ. 4, КЛОН В СТ. 14, КЛОН В СТ. 7, КЛОН Б СТ. 4, КЛОН В СТ. 2, КЛОН В СТ. 21, КЛОН В СТ. 4, КЛОН А СТ. 10, КЛОН В СТ. 8, КЛОН А СТ. 2, КЛОН В СТ. 9, КЛОН А СТ. 6, КЛОН В СТ. 22, КЛОН В СТ. 29-30, КЛОН А СТ. 20, КЪЩА, КЛОН В СТ. 1, КЛОН В СТ. 44, КЛОН В СТ. 10; МАХАЛА ЩЕТНИЦА СТРОЕЖ, ВИЛА, КЪЩА, В. З. ЩЕТЕНИЦА, 355; М. ЗАГРЯНА ПАНОРАМА 11; ПАРЦЕЛ 010005 М. ЛАЛОВЕЦ РАДОВА МАХАЛА СТАРО СЕЛО 4, 12, 8, 5, 2, ВИЛА, 9, ТКЗС, 3А, 3, 7, 6, ВИЛА; О УПИ 10-255 КВ. 27, 1 УПИ ІІІ 79 КВ. 5;МАЛА РАКОВИЦА; 54. 277 МЕСТНОСТ ВИТОШИЦА ИМОТ 54. 515 21.03.2019 08:45 - 16:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Кастрене по въздушни електропроводи Община ВИТОШАСОФИЯ ГОРСКА ПОЛЯНА ДРАГАЛЕВЦИ КРУШОВА ГРАДИНА ХМЕЛ 18.03.201909:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 3, 2, 1А, 1, 2 А, 4А, 2А, 4, 6; БЪЛГАРИЯ ГЕРГАНИЦА 9А,5, 4, 6, 8, 8А, 3, 3А; ИВАНИЦА ДАНЧЕВ 27; ИЛИЯ КУТЕВ/608/ 1, 5, 9, 7, 3;ПАНОРАМЕН ПЪТ ПОЕТИЧНА/606/ 7, 3, 3А, 6, 12, 11, 14А, 5, 2, 8, 10, 1, 6А, 9, 1А;СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА 77, 79; СТАР БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 2; ЦЪРКОВНА14 18.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 28; ПАНОРАМЕН ПЪТ 47, 223, 38А 18.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ КОПИТОТО 7, 6А, №9, 7А, 6, 8; ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 20, 14, 8М БОЯНА, 1, 10, 3, 12, 4, 2 18.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания СОФИЯ БОЯНА 1 РЕЗИДЕНЦИЯ; БУКИТЕ 3, 8А, 6, 10А, 4, 9, 10, 7А, 1, 1А, 5, 4А, 7, 8; БЪКСТОН 1; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО 23; КОПИТОТО 2, 4, 1, 3, 5; КУМАТА 6, 4, 10, 5, 1, 13 кв. Бояна, 3; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 5, 9, 11, 1, 19, 15, 17, 13, 7; РАЛЕВИЦА 26, 41, 28, 30А, 28А, 30 18.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма -Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ БОЯНЕЦ БОЯНСКА РЕКА ДЕСИСЛАВА ИВАНИЦА ДАНЧЕВ КАРАМФИЛМАРИНИ КРУШИ ПАНТЕЛЕЙ НИКОЛОВ/624/ РЕЗНЬОВЕТЕ 19.03.201909:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 732-РА/ВИТОША/ 12, 18, 7, 16, 14, 9, 10; 775-ТА/ВИТОША/ 8, 22, 18, 20, 2, 3, 10, 14, 14, 6; XXXV-768 КВ. 18А БОЯНА УПИ III-730, КВ. 20А, 731 И 733; В. З. БОЯНА УПИ XXV-776, КВ. 20А ЕМАНУИЛ ПОПДИМИТРОВ/432-РА/ 8; КАЛОЯНОВАКРЕПОСТ/731/ 13, 40, 15, 44, 27, 25, 48, 21, 28, 19А, 42, 26, 23, 21, 38, 19, 15, 36, 52, 17, 50, 30, 33, 29; КВ. 1 8УПИ ІІІ-75 КУМАТА 61А, 75, 65, 61, 71, 49, 52, 40, 67, 63, 50, 48, 54, 59, 58, 62 КВ. БОЯНА, 46, 51, 56, 73, 69, 63А, 44, 67А; ПОДГРАМАДА 47, 42, 38А, 38, 40, 40А, С/У32, 44, 36, 38А, 34; ПРОЛЕТ/БОЯНА/ 1; РАДЕЦКИ/733/-КВ. БОЯНА 13, 9А, 20, 16 2, 12, 9, 18 1, ПОСЛЕДНА, 22, 11; РОЗАРИУМ 1 19.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ IX 1339. 1378 КВ. 3 В. З. ПАНОРАМЕН ПЪТ-СПЕЦ. НУЖДИ-БЕЛОВОДСИПЪТ БОЯНСКА ПЕСЕН/774/ 40; БЯЛ РАВНЕЦ/621-ВА/ 9, 11; ВАСИЛ ЧЕКАЛАРОВ 35ВИЛА23, 49; ПАНОРАМЕН ПЪТ 45, 2, 26, 24А, 63, 60 ВИЛА 30, 25, 65, 1А 1, 24, 61, 32, 24 ЗАД 24А; ПЕТКО ВОЙВОДА 34 19.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ БАЙКАЛ 11А, 12, 11, 14, 13, 7, 9; ГЕРГАНИЦА 7 ОФИС 1, 7, 9А; ИВАНИЦАДАНЧЕВ 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15А, 12, 9А, 10, 17, 2, 3, 5 КВ. БОЯНА, 9, 13, 21, 2А, 5, 4; ОРЕШАРСКА КВ. 17, 6, 8, 4, 2; СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32А, 36А, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 ДО БЛ. 22, 34, 39, 45 РЕСТОРАНТ ЛИМОНЧЕТО, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30А 19.03.201909:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ КОПИТОТО 7, 6А, №9, 7А, 6, 8; ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 20, 14, 8М БОЯНА, 1, 10, 3, 12, 4, 2 19.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания СОФИЯ БОЯНА 1 РЕЗИДЕНЦИЯ; БУКИТЕ 3, 8А, 6, 10А, 4, 9, 10, 7А, 1, 1А, 5, 4А, 7, 8;БЪКСТОН 1; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО 23; КОПИТОТО 2, 4, 1, 3, 5; КУМАТА 6, 4, 10, 5, 1,13 кв. Бояна, 3; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 5, 9, 11, 1,19, 15, 17, 13, 7; РАЛЕВИЦА 26, 41, 28, 30А, 28А, 30 19.03.2019 09:00 -16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ В. З. СИМЕОНОВО - ДРАГАЛЕВЦИ ЗЕЛЕНА ГОРА 2А; КВ. СИМЕОНОВОБИВШ СТОПАНСКИ ДВОР, ПЛАН 516; СИМЕОНОВО ТКЗС СИМЕОНОВО, КВ.СИМЕОНОВО СТОПАНСКИ ДВОР/Р-; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 231, С-УАПК; СТУДЕНО КЛАДЕНЧЕ /КВ. СИМЕОНОВО/ 6, 8, 22 20.03.2019 12:00 - 16:15ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН 62, 58, 56, 60; ВЕЛИКИ ПРЕЛОМ 12Б, 12А;КАРАМФИЛ 4, 8, 6, 10, 12, 20; МАРИНКОВИЦА 3А, 1, 3, 5; МИХАИЛ ПАНТАЛЕЕВ 1,1А, 4, 6, 3А, 5 20.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма -Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ 1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 21, 5, 16, 12,30, 10А, № 19, 32, 24, 22, 28, 10В, 7, 6А, 4В, 13, 10Б, 6, 10Г, 10Д, 18, 12А, 11, 26, 9, №21а, 10; СЕКВОЯ 6, 6А, 4, 2; ЦВЕТНА 7 20.03.2019 09:00 -16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БАЙКАЛ 11А, 12, 11, 14, 13, 7, 9; ГЕРГАНИЦА 7 ОФИС 1, 7, 9А; ИВАНИЦАДАНЧЕВ 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15А, 12, 9А, 10, 17, 2, 3, 5 КВ. БОЯНА, 9, 13, 21, 2А, 5, 4; ОРЕШАРСКА КВ. 17, 6, 8, 4, 2; СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32А, 36А, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 ДО БЛ. 22, 34, 39, 45 РЕСТОРАНТ ЛИМОНЧЕТО, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30А 20.03.201909:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ КОПИТОТО 7, 6А, №9, 7А, 6, 8; ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 20, 14, 8 М БОЯНА, 1, 10, 3, 12, 4, 2 20.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания СОФИЯ БОЯНА 1 РЕЗИДЕНЦИЯ; БУКИТЕ 3, 8А, 6, 10А, 4, 9, 10, 7А, 1, 1А, 5, 4А, 7, 8;БЪКСТОН 1; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО 23; КОПИТОТО 2, 4, 1, 3, 5; КУМАТА 6, 4, 10, 5, 1,13 кв. Бояна, 3; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 5, 9, 11, 1,19, 15, 17, 13, 7; РАЛЕВИЦА 26, 41, 28, 30А, 28А, 30 20.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ МЕСТНОСТ ЧЕРНИЯ КОС 10, КВ. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, КВ. 5, XV-93 КВ. 4№68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, ВИЛА 20.03.2019 08:00 - 16:15 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ БОЯНСКА ПЕСЕН/774/ БОЯНСКА РЕКА ИВАНИЦА ДАНЧЕВ КАРАМФИЛМАЛОМИР МЕСТНОСТ ГЪРДОВА ГЛАВА ПАНОРАМЕН ПЪТ ПАНТЕЛЕЙ НИКОЛОВ/624/ ПАНЧЕРИЦА РЕЗНЬОВЕТЕ РЕЗНЬОВЕТЕ/ДЕНЧО МИНКОВ/ ЧУКАР 20.03.201909:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ СТАР БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 46 20.03.2019 09:30 - 13:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактични изпитвания и измервания БИСТРИЦА, ОБЩ. СТОЛИЧНА БУЙНОВСКО ЖДРЕЛО 24 ВИЛА;СОФИЯ; 2-РА /КВ.МАЛ. ДОЛИНА-СТУДЕНТСКИ ГРАД/ №9; ЗЕЛЕН БОР /КВ. СИМЕОНОВО/ 10, 15, 8, 13,17, 7, 2, 4, 3, 6, 9, 12, 11; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ 204; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ.ШОСЕ/ 412, ВИЛА, 232, 204А, 242, 234, 384, 230, 218, 267, 222, 202, 269, 220, 216, 208, 21.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения 234А, 238, 233, 206, 200, 212, 237; ВИЛА СОФИЯ КАРАМФИЛ 17, 36, 34, 30, 44, 15А, 15, 13, 32, 17А, 34А, 24; МАЙСКА РОЗА 7, 2, 5, 9, 8, 3, 1; МАЛОМИР 5, 1А, 5А, 3, 4, 1; МЕСТНОСТ ГЪРДОВА ГЛАВА УПИ I-754 КВ. 208А; НАЙДЕН НИКОЛОВ/607/ 6; РЕЗНЬОВЕТЕ 16А; СТОИЛ СЛАТИНСКИ/622/ 11, 8, 8А, 9, 6, 4; ЧУКАР 14, 7, 3, 5, 5А, 10, 8, 6, 4, КВ. 208А, 3А 21.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ЕРОВЕТЕ 7, 9, 22, 28, 18А, 15, 17, 11, 24; ЛУННА ПАПРАТ/669/ 1, 4, №2, 2;ПРЕКИ ПЪТ/ДИМИТЪР МОНОВ/ 65А, 65; ПРОХЛАДА 15-А, 6, 14, 7, 16, 12, 7-В, 4, 5,13, 12А, 20А, 11, 15А, 9, 10, 20, 8, 18 21.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БАЙКАЛ 11А, 12, 11, 14, 13, 7, 9; ГЕРГАНИЦА 7 ОФИС 1, 7, 9А; ИВАНИЦАДАНЧЕВ 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15А, 12, 9А, 10, 17, 2, 3, 5 КВ. БОЯНА, 9, 13, 21, 2А, 5, 4; ОРЕШАРСКА КВ. 17, 6, 8, 4, 2; СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32А, 36А, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 ДО БЛ. 22, 34, 39, 45 РЕСТОРАНТ ЛИМОНЧЕТО, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30А 21.03.201909:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ КОПИТОТО 7, 6А, №9, 7А, 6, 8; ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 20, 14, 8М БОЯНА, 1, 10, 3, 12, 4, 2 21.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания СОФИЯ БОЯНА 1 РЕЗИДЕНЦИЯ; БУКИТЕ 3, 8А, 6, 10А, 4, 9, 10, 7А, 1, 1А, 5, 4А, 7, 8;БЪКСТОН 1; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО 23; КОПИТОТО 2, 4, 1, 3, 5; КУМАТА 6, 4, 10, 5, 1,13 кв. Бояна, 3; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 5, 9, 11, 1,19, 15, 17, 13, 7; РАЛЕВИЦА 26, 41, 28, 30А, 28А, 30 21.03.2019 09:00 -16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ БАЙКАЛ БЕЛИТЕ БРЕЗИ БОЯНА ВОДЕНИЧНИЦА /АЛ. ПУШКИН/ОРЕШАРСКА СБОРИЩЕ СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА СКАКАВИЦА ТРИКЛАДЕНЦИ 21.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма -Подмяна на електромери СОФИЯ БРУСЕНСКА 13А, 2, 5, 4, 3, 13, 11, 1, 15, 7, 7А, 9; БРЪШЛЯН/620-ТА/ 3; ГЕН.КУТУЗОВ 44, 46, 59, 53, 53 А, 55, 57, 48, 61, 42, 40, 42А, 50; КОПРЕН 2, 10, 3;МОРЕНИ/ЧЕРВЕНА ИСКРА/ 17 ОБЩ. ВИТОША; ПЕТКО ВОЙВОДА 6, 4А, 8, 10;РАЙСКА ГРАДИНА/АВРОРА/ 61, 60А, 69; СТУДЕН КЛАДЕНЕЦ 2; ЦАР БОРИСIII/ДЕВЕТИ СЕПТ. 311, 317 22.03.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ПАНОРАМЕН ПЪТ РАЗС. , Г. РАЗСАДНИК №62 22.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ 1-ВА БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 15\17/; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ 19, 15, 17А, 21, 5, 16, 12,30, 10А, № 19, 32, 24, 22, 28, 10В, 7, 6А, 4В, 13, 10Б, 6, 10Г, 10Д, 18, 12А, 11, 26, 9, №21а, 10; СЕКВОЯ 6, 6А, 4, 2; ЦВЕТНА 7 22.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ АНДЕЗИТ 3, 1А, 4; БОЯНСКА /ДРАГАЛЕВЦИ/ 34; ГОЛЯМА МОГИЛА 7, 3Б;ДЕТСКИ МИР 52, 3, 1А, 5, 5А, 2А, 2, 1, 4; ЗДРАВЕЦ 3; КУМАТА 79, 87, 83, ЪГЪЛ УЛ.АНДЕЗИТ, 77, 79 1, 78, 81, 85 22.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БАЙКАЛ 11А, 12, 11, 14, 13, 7, 9; ГЕРГАНИЦА 7 ОФИС 1, 7, 9А; ИВАНИЦАДАНЧЕВ 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15А, 12, 9А, 10, 17, 2, 3, 5 КВ. БОЯНА, 9, 13, 21, 2А, 5, 4; 22.03.2019 09:00 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически ОРЕШАРСКА КВ. 17, 6, 8, 4, 2; СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА 51, 43, 45, 81, 36,63, 32А, 36А, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 ДО БЛ. 22, 34, 39, 45 РЕСТОРАНТ ЛИМОНЧЕТО, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30А съоръжения СОФИЯ КОПИТОТО 7, 6А, №9, 7А, 6, 8; ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 20, 14, 8М БОЯНА, 1, 10, 3, 12, 4, 2 22.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Нови присъединявания СОФИЯ БОЯНА 1 РЕЗИДЕНЦИЯ; БУКИТЕ 3, 8А, 6, 10А, 4, 9, 10, 7А, 1, 1А, 5, 4А, 7, 8;БЪКСТОН 1; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО 23; КОПИТОТО 2, 4, 1, 3, 5; КУМАТА 6, 4, 10, 5, 1,13 кв. Бояна, 3; ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК 5, 9, 11, 1,19, 15, 17, 13, 7; РАЛЕВИЦА 26, 41, 28, 30А, 28А, 30 22.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения СОФИЯ 732-РА/ВИТОША/ БОЯНСКА КИТКА/КВ. БОЯНА/ КАЛОЯНОВА КРЕПОСТ/731/КУМАТА ОБОРИЩЕ ПОДГРАМАДА ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪКСЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН/АЛЕКСА;ЯНА; ЖП БЛОК-ГАРАТА ИГЛИКА ЯНКО ВЕЛЬОВ 22.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери ВЛАДАЯ 22-РА ПЕРНИШКО ШОСЕ 1, 13, 5, 11А, 9, 21, 15, 7, 23, 3; ПРЕВАЛСКИЕЗЕРА 18; ПРИПЛАТ 33, 21, 7, 11А, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 ПР, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9А, 8, 25, 4, 3, 29, 15А;СОФИЯ; ВОЙНИШКОВЪСТАНИЕ 2, 35 УЛ. ПРЕВАЛСКИ ЕЗЕРА 22.03.2019 08:00 - 17:00 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ползватели на мрежата - Ремонт на електрически съоръжения ВЛАДАЯ 22-РА 1 22.03.2019 08:00 - 17:00 ЧЕЗ - Други - Оперативни превключвания ВЛАДАЯ ЕДЕЛВАЙС 3 22.03.2019 08:00 - 17:00 ЧЕЗ - Други - Оперативни превключвания Община ВРЪБНИЦАСОФИЯ ул. Обелско шосе №11 №11 19.03.2019  14:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ ГО 4, 7, 6, 3, 9, 8, 9 Р-НВРЪБНИЦА, 2, 5, 1; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 7, 13, 46, 32, 48, 39, 29, 36, 19, 41, 30, 18, 5,17, 42, 40, 14, 28, 12, 31, 38, 11, 26, 16, 21, 44, 33, 35, 22, 8, 24, 37, 9, 20, 10, 15, 23, 56, 25, 9А; ИВАЙЛО 1; ИВАН ВАЗОВ 14, 55, 21, 27, 3, 31, 19, 26, 6, 39, 25, 53, 10, 37, 23, 4, 57, 61, 22, 35, 33, 20, 12, 36, 59, 24; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 2А, 11, 23, 2Б, 9, 19, 14, 36, 28, 17, 27, 1, 29, 34, 2, 6, 22, 16, 25, 8, 31, 33, 3, 20, 21, 4, 10, 24, 7, 15; МИЧУР 41; МОМИНА СЪЛЗА/13/ 7, 5, 15, 10, 6, 1, 16, 2, 3, 13, 11, 9, 18, 3A, 14, 8, 4, 12; ПАПРАТ 6, 13, 7, 2, 8, 12, 1, 10, 11, 3, 5, 9, 18, 4; ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ 4, 1; РОСНА КИТКА/31/ 63, 27; УПИ XXII-925, КВ. 9 ХАЙДУТИН/11/ 16, 5, 11, 9, 7, 14, 18; ЯВОР/12/ 12, 1, 5, 4, 2, 13, 11, 6, 3, 10, 16, 14, 7, 8, 9;СОФИЯ; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 19.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ 357-МА/ВРЪБНИЦА/ 47, 42, 51, 35А, 55, 38, 31, 48А, 39, 48, 52, 53А, 43, 37, 54, 33, 45, 35, 49, 53, 29, 50, 47А, 56, 32, 41, 401; 359-ТА/ВРЪБНИЦА/ 9, 10; 361-ВА/ВРЪБНИЦА/ 2, 4, 6, 1; 367-МА/ВРЪБНИЦА/ УПИ 12 -608 КВ. 50, УПИ VIII - 632, КВ. 49; 373-ТА/ВРЪБНИЦА/ 2, 3, 15, 13, 7, 5; 374-ТА/ВРЪБНИЦА/ 7А, 6А, 6, 2, 7, 6Б, 5, 9, 3, 1; 375-ТА/ВРЪБНИЦА/ 3, 2, 5, 1; 376-ТА/ВРЪБНИЦА/ 8, 1, 2, 10, 3; 378- 20.03.2019 08:30 - 12:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на АС част насъоръжения МА/ВРЪБНИЦА/ 29, 11А, 30, 27, 22, 32, 12, 28, 16, 31, 11, 14, 20А, 26, 10, 13, 8, 25, 24, 33, 19, 9А, 9, 8А, 21, 15; АДАМ МИЦКЕВИЧ/РАБ. КЛАСА/ 45А; ИВАН ДИМ. НЕНОВ 4, 6, 8, 7, 5, 10Б, 7А, 12, 2, 10, 10А; МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ ИВАН НЕНОВ 5; НАДЕЖДА 6, 2, 7, 4, 11, 10, 3А, 5, 1, 3, 8; СВЕТЛА 1, 11, 2, 9, 7, 5, 3, 4, 1 А;СПРАВЕДЛИВОСТ/ЧЕРВЕНИ ЕСКАД 35, 29А, 44, 29, 36, 31, 38, 30, 32, 39, 41, 33, 37,46; СТЕФАН ДУНЬОВ/СЕДМИ КОНГРЕС 49А, 6, 49, 59, 47, 45, 30, 43 УПИ 9-608 КВ.50, И УЛ. СВЕТЛА, 55, 41, 49Б, 51, 51А СОФИЯ 369-ТА/ВРЪБНИЦА/ 13; 377-МА/ВРЪБНИЦА/ 5; 378-МА/ВРЪБНИЦА/ 28А, 44, 55, 33, 49А, 51А, 39, 36, 45, 51, 34, 35, 43, 53А, 42, 37, 36А, 49, 38, 41; 379- ТА/ВРЪБНИЦА/ 1, 17, 2, 11, 16, 6, 12, 20, 15, 22, 39, 4, 12А, 14, 11А; АНТОН КЕЦКАРОВ 67; БРАТЯ СТАНИСЛАВОВИ 80, 100, 86, 88, 78А, 76, 100, 78, 82, 89, 84; МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ СТАРАТА ЦЪРКВА/ЙОРДАН М. ПЕТ 72, 83А, 79, 87, 73 УПИ V-237, КВ. 17, 81, 64, 62, 66А, 58, 70, 81Б, 81А, 66, 77, 68, 72А, 71, 85, 75, 83 20.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА 3-ТИ МАРТ/СЕПТЕМВРИ/ 5, 10, 8, 7A, 6, 12, 7, 3, 9, 1;АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 15, 16, 13, 20, 18; ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКОШОСЕ 19, 26А, 28, ПОЩА, 30, 24, 17 Р-Н ВРЪБНИЦА, 15, 26, 22, 34; ЗАХАРИСТОЯНОВ 4, 3, 6, 2, 1; КОСТА СПАСОВ 1, 5, 6, 2, 4; МАЙСКИ ДЕН/27/ 3, 7, 5; МИЧУР17; ПЛАМЪК/25/ 15, 13; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 23, 11, 17, 14, 3, 7, 33, 28, 25,18А, 27, 8, 9, 4, 20, 12, 2, 31, 29, 5, 1, 19, 13, 45, 24, 17А, 18, 32, 24Б, 22, 16, 24А, 6, 15, 10, 21, 22Б; ЧИЧОВЦИ/26/ 3;СОФИЯ; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 9, 1 20.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА 3-ТИ МАРТ/СЕПТЕМВРИ/ 3, 11, СТРОЕЖ; АЛЕКСАНДЪРСТАМБОЛИЙСКИ 21, 25, 22, 23, 19, 17, 24, 29, 30; БЛАТО/21/ 26, 16, 20, 25 Р-НВРЪБНИЦА, 12, 28, 10, 30, 21, 24, 14, 22, 18; МИЧУР 7А, 22, 5, 9, 13, 7, 12, 15, 10, 9Б, 3, 26, 8, 1, 24, 6, 11, 16, 4, 2, 14, 20, 18; НАРЦИС/19/ 14, 3, 29, 16, 11, 2, 33, 5, 4, 7, 10, 12, 1, 16А, 35, 6, 50, 20, 17, 3А, 24, 22, 8, 15, 27, 25, 13, 31, 18; ПЛАМЪК/25/ 12, 23, 8, 17, 10, 18, 16, 19; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 27; ЧИЧОВЦИ/26/ 6, 4, 2, 8 21.03.2019 09:30 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери МРАМОР, ОБЩ. СТОЛИЧНА ВАСИЛ ЛЕВСКИ/МРАМОРСКО ШОСЕ 58, 41, 39, 58ПАВИЛИОН, 35 Р-Н ВРЪБНИЦА, 35, 41 БИВШЕ ТКЗС - СКЛАДОВА БАЗА, 51, ВСТОПАНСКИ ДВОР; М. МАГАРАНИЦА, ПИ 49206. 2667. 36 РУЙНИ ВОДИ СКЛАД ЗАХРАНИТЕЛНИ СТОКИ; УПИ VIII-655, 656;СОФИЯ; МАРЕКС 2 ООД СТРОЕЖ 22.03.201909:45 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ВЪЗРАЖДАНЕСОФИЯ ЛЪВОВ МОСТ 2; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ 65, 102, 100, 104, 69, 98, 67;СЛИВНИЦА 164; СТЕФАН СТАМБОЛОВ/ГЕОРГИ КИ 60-62, 41, 43А, 43; ЦАР САМУИЛ90, 104, 102, 137, 147, 96, 100, 145, 94, 98 22.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения Община ИЗГРЕВСОФИЯ Ангел Кънчев 35; Васил Левски 44; Гладстоун 46; Евлоги Георгиев 85, 99, 77; Паренсов 49, 43Б, 41, 39, 28, 26; Петър Берон 3; Раковски 159; Христо Белчев номер 50 22.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ИЛИНДЕНСОФИЯ СВЕТА ТРОИЦА/ВЪЛЧО ИВАНОВ/ 358 18.03.2019 08:45 - 15:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ЗАХАРНА ФАБРИКА 356 БИРАРИЯ; СВЕТА ТРОИЦА/ВЪЛЧО ИВАНОВ/ 356, 1356, 358 18.03.2019 09:00 - 15:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения Община ИСКЪРКАЗИЧЕНЕ АЛИЧО/ТРАЯН КАРДАШКИ/ 52; ВИТОША 15; ДРУЖБА ТП ХЛЕБОЗАВ;ИЛИЯ ВЕЛИНОВ 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11; КИРИЛ И МЕТОДИ 1; КОКИЧЕ 5,9, 3, 1, 7; МИТО ВОЙНИШКИ 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29А, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8; НИКОЛА ПЕТКОВ/КИРИЛ МАДЖАРО 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, КНИЖАРНИЦА, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22; ОКОЛОВРЪСТНА 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70; ПЪТ 18 ХРИСТО БОТЕВ 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30;СОФИЯ; НИКОЛА ПЕТКОВ/П. НАПЕТОВ/ 2, 6, 27, 36; УЛ. ВИТОША И УЛ. НИКОЛА ПЕТКОВ 18.03.201910:00 - 13:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ДИМИТЪР ПЕШЕВ 4; ДРУЖБА 2 514, Р. ИСКЪР, 510, 513; ИСКЪРСКО ШОСЕ5; ПЛОВДИВСКО ШОСЕ 19 18.03.2019 08:30 - 12:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ДРУЖБА 3; ДРУЖБА 1 4, СРЕЩУ 181, 3, СРЕЩУ 181; М. ЮЖНА ГР. ТЕРИТ. IЧАСТ УПИ 1988 И ПИ 910 КВ 1А ХРИСТОФОР КОЛУМБ 1 21.03.2019 10:00 - 16:30ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна/реконструкция на електромерни табла Община КРАСНО СЕЛОСОФИЯ БЕЛИТЕ БРЕЗИ бл. 24, 25, 27, 28, 29. павилиони на спирката на 204. 35, 26,ДСК 18.03.2019 09:30 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ДАСКАЛ МАНОЛ 1, 3, 5, 7, ; КРИВА РЕКА 2, 4, 1, 3, 5; ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ16, 18, 32, 34 18.03.2019 13:00 - 14:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Пренастройка на защити и автоматики СОФИЯ Патриарх Евтимий 72. 74, 76, 78; Хан Аспарух 12, 14, 16, 1822; ЦАР АСЕН 59, 57, 55, 61. 63, 18.03.2019 10:00 - 11:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка -Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ бул. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ЕМИЛ МАРКОВ/ 39; ВОРИНО/АТ. ДАМЯНОВ/ 31, 32, 36,37, 38, 40, 41, 49, 51, 53, 55, 52, 54, 56; Ж. К Бели Брези бл. 78; Лерин 48; Хайдушка Гора бл. 46 18.03.2019 13:15 - 15:30 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка -Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ ж. к. Лагера бл. 56 и бл. 55 19.03.2019 10:30 - 13:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на силови трансформатори СОФИЯ ЛАГЕРА бл. 33, 34 20.03.2019 10:30 - 13:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на силови трансформатори СОФИЯ ул. Княгиня Клементина ж. к. Красно село 21, 26, 30 20.03.2019 10:00 -15:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ бул. Гоце Делчев 67 ресторант, 69 бирария , 34ДСК 35 ЦКБ; ж. к. Бели Брези бл. 32, 33, 34 21.03.2019 09:30 - 11:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка -Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ жк. ”Стрелбище бл. 107, вх. Б 21.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери  СОФИЯ Дойран 19; ХАЙДУШКА ГОРА 38, 48-52, 54, 48 21.03.2019 13:00 - 15:30ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Ремонт на електрически съоръжения СОФИЯ жк. ”Стрелбище бл. 107, вх. Б 22.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община КРЕМИКОВЦИСОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15,9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1;СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21,17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3;ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 18.03.2019 09:00 - 16:15  ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла БУХОВО 1 МАЙ;СОФИЯ; ГЕРГАНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 5, 4, 7, 8, 1; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/5; ЛИПА /СЕСЛАВЦИ/ 1, 3, 7, 2; МАЛИНА /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /СЕСЛАВЦИ/ 24, 32 СКЛАД, 22, 6, 26, 16, 30, 2А, 4, 32, 2, 10, 12, МАГАЗИН ЗА ПРОМ. СТОКИ, 14;СЕСЛАВЦИ ЯЗОВИРА - СКЛАД; СТАРА ПЛАНИНА СЕСЛАВЦИ; СТАРА ПЛАНИНА/СЕСЛАВЦИ/ ПАРКА С/У УЧИЛИЩЕ, УПИ-ХІV КВ. 12 ДО ЧИТАЛИЩЕТО, 27; ТИНТЯВА/СЕСЛАВЦИ/ 7, 11, 1, 8, 9, 10, 15, 2, 4, 14, 6, 5; ТОДОР КАБЛЕШКОВ /СЕСЛАВЦИ/ 5,10, 17, 15, 13А, 13, 2, 11, 7, 4, 15А, 3, 8, 9, 6; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 9 18.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ ПРЕД ПАРКИНГА ГЕН ГУРКО; КРЕМИКОВЦИ СЕСЛАВЦИ Цариградско шосе/Тракия/ 599; ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ/ТРАКИЯ/ БТА 18.03.2019 15:30 - 16:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ЕСО - Профилактика на защити и автоматики СОФИЯ ЕВЛОГИ И ХРИСТО ГЕОРГИЕВИ ПРЕД ПАРКИНГА ГЕН ГУРКО; КРЕМИКОВЦИ СЕСЛАВЦИ Цариградско шосе/Тракия/ 599; ЦАРИГРАДСКО 18.03.2019 08:30 -09:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ЕСО - ШОСЕ/ТРАКИЯ/ БТА Профилактика на защити и автоматики СОФИЯ ГИЛИЦА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 32, 16, 3, 21, 8, 7, 18, 19, 20, 24, 17, 2, 6, 9, 15, 13, 14, 1, 11, 12, 9А, ПОМПА, 10; ДОЛО /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 10, 18; ЛАТИНКА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 14, 27, 6, 25, 33, 7Б, 31, 15, 9, 11, 29; ЛЕСНОВСКА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 16, 25, 33А, 11, 17, 29, 15, 29 ПОМПА, ЪГЪЛА УЛ. ЛАТИНКА, 27, 13; СПОРТИСТ 1; СПОРТИСТ/ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 13, 28, 21, 5, 34, 7А, 7, 11, 32, 30, 3, 1, 2, 18, 36, 10, 24, 6, 4, 40, 22, 8, 38, 9, 14, 16, 26, 20; СТОПАНСКА /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 7, 5; УПИ VI-670/ЧЕЛОПЕЧЕНЕ ЧЕЛОПЕЧЕНЕ УПИ ХІV-22 КВ. 7; ЯНЕ СТОЯНОВ /ЧЕЛОПЕЧЕНЕ/ 11, 15 С. ЧЕЛОПЕЧЕНЕ, 16, 10, 1, 28, 15, 5 19.03.2019 09:15 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изграждане на телекомуникационни средства СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15,9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1;СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21,17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3;ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 19.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15,9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1;СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21,17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3;ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 20.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ЕДЕЛВАЙС /КРЕМИКОВЦИ/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16, 7, 1, 9, 2, 4, 10, 5;ЕДЕЛВАЙС/ОБЩ. НАДЕЖДА/ 16; КНЯЗ БОРИС 1 /КРЕМИКОВЦИ/ 18, 6, 4, 5, 10, 16;КРЕМИКОВЦИ 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11; ЛЮЛЯК/КРЕМИКОВЦИ/ 3, 1, 4, 2; МОМИНА СЪЛЗА /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 6, 3А, 3, 8, 5, 2, 7, 1;ПАНАЙОТ ВОЛОВ /КРЕМИКОВЦИ/ 2, 4; РАЙНА КНЯГИНЯ /КРЕМИКОВЦИ/ 26, 11, 9,8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13А, 30, 15А, 15, 34, 21, 24, 32, 13,17; СВ. ГЕОРГИ ПОБЕДОНОСЕЦ /КРЕМИКОВЦИ/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92, 67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88А, 86; СВЕТА ВОДА /КРЕМИКОВЦИ/ 6А, 3А, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1; СВЕТА ПЕТКА /КРЕМИКОВЦИ/ 4, 4А, 1, 2; СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ /КРЕМИКОВЦИ/ 14, 13, 16, 25, 9, 18, 17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1; СТЕФАН ХАЛАЧЕВ /КРЕМИКОВЦИ/ 20; СТРАНДЖА /КРЕМИКОВЦИ/ 9, 5, 3, 7, 1 20.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ. 21.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15,9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1;СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21,17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3;ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 БУХОВО, УЛ. ЯНТРА 40 22.03.2019 08:30 -16:30 Чуждо съоръжение - Съоръжения на ЕСО - Профилактика на защити иавтоматики СОФИЯ БРЕЗА 2А; БРЕЗА /СЕСЛАВЦИ/ 8, 5, 1, 3, 2, 6; КОКИЧЕ /СЕСЛАВЦИ/ 2, 1, 4, 3; МИТКО ПАЛАУЗОВ /СЕСЛАВЦИ/ 1; МУРГАШ /КРЕМИКОВЦИ/ 4; СЕСЛАВЦИ УЛ.ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ, 2 УЛ. ЧАВДАР №2; СТАРА ПЛАНИНА /СЕСЛАВЦИ/ 3, 11, 13, 15,9, 7, 5, 1; СТЕФАН КАРАДЖА /СЕСЛАВЦИ/ 29, 11, 28, 24, 16, 2, 12, 14, 20, 13, 31, 6, 38, 9, 17, ИДЕНТ. 68134. 8270. 286, 18, 27, 3, 32, 26, 19, 36, 4, 10, 25, 15, 7, 21, 1;СТОПАНСКИ ДВОР ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ /СЕСЛАВЦИ/ 10, 27, 9, 25, 13, 22, 4, 29, 21,17, 6, 8, 14, 20, 11, 18, 24, 5, 15, 12, 16, 23, 7; ЧАВДАР /СЕСЛАВЦИ/ 1, 5, 1А, 7, 3;ЯВОР /СЕСЛАВЦИ/ 7, 6, 5, 2, 1, 3, 10, 12 22.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Изнасяне на електромерни табла СОФИЯ ботевградско шосе, кв. Враждебна 258 22.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери  Община ЛОЗЕНЕЦСОФИЯ СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 110 БЛ. 9;БЛ. 10;БЛ. 11;БЛ. 14;БЛ. 15 18.03.2019 10:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЙОРДАН РАДИЧКОВ 5 ВХ. А;Б;В 19.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ К\КА МУЗЕЙ ЗЕМЯ И ХОРА/ 20.03.2019 09:00 - 16:00 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ЙОРДАН РАДИЧКОВ 5 ВХ. Г; ПРОФ. СТАНЧО ВАКЛИНОВ 6 ВХ. А;ВХ. Б;СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 110 БЛ. 12;БЛ. 16;БЛ. 17 21.03.201909:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ НИЛС БОР 2;2А;4;7; СИМЕОНОВСКО ШОСЕ/ВОЛ. ШОСЕ/ 6;4А; СТЕФАНГЕЧЕВ 13; ЧАВДАР МУТАФОВ/452-РА/ 2;2А;6;12;26;53 22.03.2019 09:00 - 16:15ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община ЛЮЛИНСОФИЯ ЛЮЛИН 5 515, 514, ДО 514 18.03.2019 09:45 - 12:00 ЧЕЗ - Ремонт и поддръжка - Профилактика на телекомуникационни средства СОФИЯ БАЛАТОН 1, 4, 2, 3; БРЪШЛЯНСКА НИЗИНА 10, 8, 6, 1, 7, 5А, 6А, 5, 2, 7А, 4;ВЕТРЕН 7, 6, 5, 4; КАП. НИКОЛА БОЖКОВ/КР. САМОХО 3, 4А СЛКАД, 7, 5, 5 18.03.2019 09:15 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически СЛАДКАРНИЦА, 8А, 4, 1, 8, 6, 5А; КЛАСОВА БОРБА 2, 3, 2А, 1, 2А; КРИМ 12; ЛЮЛИН9 983, 983, О 983, 983, 981; МИНСК 3, 2А, 6А, 7А, 8, 5, 7, 6; ТОДОР Г. ВЛАЙКОВ 15;ТЪРНОВО 0 до бл. 983 съоръжения СОФИЯ ЛЮЛИН 10 ДО 101, V-4 КВ. 30А, 158, 159 20.03.2019 09:30 - 16:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрическисъоръжения Община НАДЕЖДАСОФИЯ НАДЕЖДА 3 321 вх-А 18.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ НАДЕЖДА 3 325 вх-Г 19.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери СОФИЯ ЧУДОМИР/НАРОДЕН СТРАЖ/ 1 НАДЕЖДА, 18, 16, 8, 16, 6, ПАЗАРА, ПИЦА,7, 25, 2, 11 20.03.2019 09:00 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма -Подмяна на електрически съоръжения СОФИЯ ЖИТЕН/КОМБАЙНА/ 3 22.03.2019 09:30 - 15:30 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електромери Община НОВИ ИСКЪРНОВИ ИСКЪР 00357. 5353. 227 00357. 883 БАЧО КИРО/СПАСЕНА МИЛЕВА/ 2, 20, 26,22, 11, 5, 16, 10, 8, 6, 14, 3, 13; В. З. КОРЕА КЛОН Б СТ. 21, КЛОН Д СТ. 49, КЛОН ДСТ. 73, КЛОН Д СТ. 75, КЛОН А СТ. 29, КЪЩА, КЛОН Д СТ. 60, КЛОН Д СТ. 74, КЛОНА СТ. 19, КЛОН А СТ. 86, КЛОН А СТ. 85, КЛОН Д СТ. 36, КЛОН Б СТ. 43, КЛОН А СТ.80, КЛОН А СТ. 24, КЛОН А СТ. 8, КЛОН Д СТ. 30, КЛОН Д СТ. 66, КЛОН Д СТ. 15,КЛОН А СТ. 60, КЛОН А СТ. 33, ВИЛА, КЛОН Б СТ. 6, КЛОН Д СТ. , КЛОН А СТ. 9,КЛОН Б СТ. 45, КЛОН Б СТ. 27, КЛОН Д СТ. 19, КЛОН Д СТ. 26, КЛОН Д СТ. 63, КЛОН Д СТ. 25, КЛОН А СТ. 27, КЛОН Б СТ. 9, КЛОН Д СТ. 21, КЛОН Д СТ. 8, КЛОН А СТ. 21, КЛОН А СТ. 70, КЛОН Б СТ. 42, КЛОН А СТ. 12, КЛОН Б СТ. 22, КЛОН Д СТ. 24, КЛОН Д СТ. 23, КЛОН Д СТ. 16, КЛОН А СТ. 72, КЛОН А СТ. 56, КЛОН Д СТ. 64, КЛОН Д СТ. 20, КЛОН Б СТ. 2, КЛОН Д СТ. 41, КЛОН А СТ. 54, КЛОН Д СТ. 83, КЛОН А СТ. 51, КЛОН А СТ. 3, КЛОН А СТ. 35, КЛОН Б СТ. 46, КЛОН Б СТ. , КЛОН Д СТ. 29, КЛОН Б СТ. 32, КЛОН А СТ. 28, КЛОН Д СТ. 12, КЛОН А СТ. 50, КЛОН Д СТ. 11, КЛОН Д СТ. 80, КЛОН Б СТ. 23, КЛОН Б СТ. 19, КЛОН Б СТ. 47, КЛОН А СТ. 87, КЛОН А СТ. 4, КЛОН Б СТ. 5, КЛОН А СТ. 77, КЛОН 6 СТ 49, КЛОН Б СТ. 14, КЛОН Д СТ. 69, КЛОН Д СТ. 39, КЛОН А СТ. 17, КЛОН Д СТ. 37, КЛОН Д СТ. 17, КЛОН Д СТ. 77, КЛОН А СТ. 32, КЛОН Д СТ. 40, КЛОН Д СТ. 13, КЛОН А СТ. 14, КЛОН А СТ. 18, КЛОН Б СТ. 11, КЛОН Б СТ. 48, КЛОН Б СТ. 35, КЛОН Б СТ. 49, КЛОН Б СТ. 16, КЛОН А СТ. 15, КЛОН Б СТ. 26, КЛОН Д СТ. 67, КЛОН Б СТ. 13, КЛОН Д СТ. 32; В. З. КОРЕА, М. ЛОЗЯТА, ИМОТ № 011015 ВИЛНА 6, 7, 10, 11, 5, 4, 2, 8, 3, 1; ВОДОПАД 2, 18, 39 В. З. КОРЕА КЛОН Б СТ. 39; ВЯРА/ДВЕПАРТИЗАНКИ/ 12, 42, 29, 10, 32, 11, 20, 2, 27, 5, 22, 7, 46, 19.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения 28, 40, 14, 25, 1, 3, 17, 26, 4, 16, 8, 44, 15, 6, 34, 51, 9, 23, 21, 19, 38, 36, 18, 30, 44А, 13; ГНИЛЯНЕ ПИ 00357. 5932. 1022; ЗДРАВЕЦ 11, 5, 7, 13, 1, 3; ИЗГРЕВ ЛИВАДИТЕ 3, 1А, 4, 1, 6, 2, 5, УПИ XLVIII, 7 С. ГНИЛЯНЕ, 2А; ЛОЗЯНСКИ ДОЛ 14, 50, 17, 10, 42, 20, 40, 2, 44, 19, 7, 48, 36, 41, ПИ №847, №13, 18, 5, 1, 34, 12, 3, 26, 22, 8, 43, 36А, 46, 37, 4, 6, 5А, 7А, 15, 16, 38, 11; МИНЗУХАР 11, 3, 2, 1, 7, 23 КЛОН Д СТ. 74, 4, 5, 9, УПИ XXVII-147, КВ. 285; НАДЕЖДА 42, 1, 26, 6, 7, 14, 18, 13, 8А УПИ 3-380 КВ. 118, 40, 36, 24, 16, 46, 3, 32, 10, 8, 9, 5, 28, 38, 44, 22, 2, 12, 20, 48, 4, 34; НАДЕЖДА/ВЕСКА ГЪЛЪБОВА/ 13 КВ. ГНИЛЯНЕ; НАРЦИС 6, 2А, 4, 2; РАКЕТА 2, 4; СПОРТНА 4, 19, 5, 4А, 27, 10, 13, 6, 7, 8, 3, 15, 11, 25, 9, 17, 1, 2; УПИ ХLVІ-16010, КВ117 ГНИЛЯНЕ ХРИСТО БОТЕВ 140, 105Б; ХРИСТО БОТЕВ/23 СЕПТЕМВРИ/ 133А, 136, 137, 107А,  117, 132, 126, 115, 147, 118, 145, 109, 113, 134, 116, 109А, 129, 104, 131, 111, ХР. СТОКИ, 133, 102, 112, 130, 124, 106, 135, 105Б, 107, 141, 120, 105, 143, 127, 140 КВ ИЗГРЕВ, 128, 114, 123, 121, 101, 125; ЧЕМШИР 1, 5, 3; ШИПКА 11, 7, 3, 2 КВ ГНИЛЯНЕ, ФУРГОН, 5, 1, 9, 17;ПОДГУМЕР; СПОРТИСТ 5 ТП СПОРТИСТ 5;СОФИЯ; 1-ВА 1 УЛ. ЛОЗЯНСКИ ДОЛ ИМ 000132; КООПЕРАТИВЕН БЛОК НОВИ ИСКЪР БИСЕР 10, 8, 4, 2; ВРАНЯ 5 КВ. ГНИЛЯНЕ, 2, 19, 36, 13, 8, 34, 32, 10, 24, 26А, 2А, 7, 5, 30, 12, 4, 26, 14, 6, 16, 28, 22; ГЕРОЙ 1, 8, 10, 9, 4; ГНИЛЯНЕ ЗОРА/ИНТЕРБРИГАДИР/ 9, 5, 10, 1А, 12, 4, 2, 1, 8 КВ. ГНИЛЯНЕ, 14, 3, 11А, 15, 11, 7, 8; кв. ГНИЛЯНЕ ЛАТИНКА 19, 23, 5, 7, 13, 16, 4, 11, 12, 8, 15, 14, 9, 18; местн. ШУМАКА кв. ГНИЛЯНЕ ОБНОВЛЕНИЕ 6, 8, 2, 3, 7, 1, 9, 4 КЪЩА, 5; ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ/БОДРА СМЯНА 2, 7, 10, 3, 2А, 4; СТУДЕНЕЦ 3, 5, 1, 9; СЪГЛАСИЕ/КООПЕРАТИВ/ 5; ТОПОЛИТЕ СТОП. ДВОР, В ДВОРА НА ТКЗС, 29, 18, 6,2; ХРИСТО БОТЕВ/23 СЕПТЕМВРИ/ 36, 9, №3, 3А, 2, 14, 8, 54, 41, 46, 18, 38, 3, 42, 31, 35, 26, 52, 17, 151, 28, 12, 13, 48, 27, 34, 24, 15, 19, 21, 50, 40, 5, 16А, 10, 23, 16, 22, 31А, 56, 12А, 39, 44, 32, 30, 11, 29, 33, 9А, 7, 25, 20; ЧЕРЕШИТЕ 18, И УЛ.ГЕРОЙ;СОФИЯ; 681. 4357. 345 ЗДРАВЕН ПУНКТ 20.03.2019 09:30 - 16:15 ЧЕЗ - Инвестиционна програма - Подмяна на електрически съоръжения ДОБРОСЛАВЦИ БРАНИЩЕ/БЛАГОЙ ТОДОРОВ/ 4, 5, 8, 2, 1, 3А, 6, 3; БЯЛ КАМЪК 1;ГАБРОВНИЦА 19-А, 27, 5, 13, 35, 25, 31, 9А, 1, 4, 23, 29, 7, 19; ГЕОРГИ ВЕЛЕВ 8, 12, 6, 10, 5, 1, 4, 17, 2, 7, 3, 11, 14; ГРАДИНАРСКА 8, 6, 2, 10, 7, 3, 4; ГРАМАДИТЕ 1, 5, 3, 9, 2, 2В, 7; ДЕТСКА ПЕСЕН 6, 4, 13, 9, 2, 11, 1; ДОБРОСЛА