Тема: ток

comment 0
visibility 1053
ЧЕЗ Електро България отчете 13% ръст на безкасовите плащания през март

ЧЕЗ Електро България отчете 13% ръст на безкасовите плащания през март

През първите три месеца на годината 317 000 битови клиенти на „ЧЕЗ Електро България“ АД използваха банките, интернет, терминални устройства или мобилния си телефон, за да платят сметките си за ток. Броят на транзакциите за периода януари - март е над 922 000, с което достигна близо 23% от общия брой плащания през тези месеци и отбеляза ръст с 13% спрямо същия период на миналата година. Статистиката регистрира и ръст от 18% при интернет плащанията с над 103 000 плащания повече спрямо януари – март на 2019 г. Анализът сочи, че клиентите на ЧЕЗ Електро са предпочели възможностите, които осигуряват начините за плащане на сметки от разстояние в ситуация на извънредно положение поради опасността от заразяване с коронавирус. Клиентите са осъществили плащанията на сметките си по интернет, чрез интернет банкиране, системите на ePay.bg, ОББ, Icard.bg и Транскарт или с платежно нареждане. Безкасовите начини на плащане спестяват време и усилия на потребителите и ги правят независими от мястото и работното време на касите за плащане в брой. Средно на месец 307 000 клиенти на „ЧЕЗ Електро България“ АД се възползват от предлаганите от Дружеството 9 начина за безкасово плащане - по банков път чрез директен дебит, банкомат или платежно нареждане, по интернет чрез интернет банкиране, системите на ePay.bg, ОББ, Icard.bg и Транскарт или директно през сайта на ЧЕЗ, с sms през системите на ePay и Icard, които дават на клиентите и достатъчно сигурност. Над 25% от клиентите на дружеството предпочетоха да получават и месечните си фактури за електрическа енергия онлайн. Електронна фактура може да бъде заявена на www.cez.bg, през фейсбук-профила на ЧЕЗ Електро @cezelectrobg, на телефон 0700 10 010, както и в офисите на Изипей. Последвайте ни във фейсбук на нашата страница - @cezelectrobg, с актуална информация за електронните услуги, които предлагаме за улеснение на клиентите.

comment 0
visibility 2615
ЧЕЗ Електро

ЧЕЗ преустановява планираните дейности по електроразпределителната мрежа

Дружествата продължават да обслужват клиенти чрез имейл и телефон, организацията на работа на клиентските центрове се променя Във връзка с обявеното от Народното събрание извънредно положение на територията на Република България, „ЧЕЗ Разпределение България" АД спира планираните дейности по електроразпределителната мрежа. За осигуряване непрекъснатост на електрозахранването за хората, които работят от вкъщи, ще се изпълняват само неотложни дейности по поддръжка и ремонт на мрежата. С цел ограничаване разпространението на вирусни инфекции, компаниите от Групата на ЧЕЗ в България предприемат и мерки за защита на своите клиенти и служители, като временно променят организацията на дейността на клиентските си центрове. Превантивните мерки влизат в сила считано от 16.03.2020 г. и са инициирани във връзка с разпоредените със заповед на министъра на здравеопазването противоепидемични мерки на територията на страната и препоръките на Националния оперативен щаб. Обслужването на клиентите на дружествата от Групата ЧЕЗ в България ще се осъществява основно по имейл и телефон. Компаниите обявяват каналите си за комуникация: имейл адрес klienti@cez-rp.bg за ЧЕЗ Разпределение България, info@cezelectro.bg за ЧЕЗ Електро България и денонощна информационна линия 0700 10 010 за двете дружества. Информация за размер на дължими суми и смущения в електрозахранването може да бъде получена чрез същите канали.Центровете за обслужване на клиенти ще работят с клиенти от 09:00 ч. до 15:00 ч. от понеделник до петък. В центровете се допуска брой хора, равен на броя гишета за обслужване в конкретния център. Компанията призовава гражданите да бъдат търпеливи, ако се налага изчакване извън сградите. Създадена е организация за обслужване клиентите във възможно най-кратки срокове. Компанията призовава за разбиране при евентуални забавяния, породени от създалата се обстановка. Здравето на клиентите, служителите ни и техните близки е с най-висок приоритет. Ръководството на ЧЕЗ следи ситуацията и при промяна на превантивните мерки ще информира своевременно своите клиенти. ЧЕЗ напомня, че компанията предлага разнообразие от електронни услуги. За плащане на сметки клиентите могат да се възползват от безкасовите начини за плащане: по банков път чрез директен дебит, банкомат или платежно нареждане, по интернет чрез интернет банкиране, системите на ePay.bg, ОББ, Icard.bg и Транскарт или директно през сайта на ЧЕЗ, с sms през системите на ePay и Icard. Проверка на текущи задължения за електроенергия може да бъде направена чрез sms. Регистрация за услугата може да се извърши чрез еднократен sms на номер 170077, със съдържание цифрите на клиентския номер, който може да се намери във фактурата за електроенергия. Клиентът заплаща еднократно изходящото съобщение според тарифния си план, без увеличение на цената. След регистрация проверката на задължения се извършва с кратко съобщение с текст „smetka" на 170077, без увеличение на цената, според конкретния тарифен план на клиента. Всички разходи по изпращане на информативните sms-и се поемат от „ЧЕЗ Електро България" АД. Услугата може да се заяви и онлайн на www.cez.bg Клиентите, които получават своята месечна фактура на хартия по куриер, могат да заявят електронна фактура напълно безплатно чрез обаждане на 0700 10 010 или онлайн на сайта www.cez.bg , секция „Е-услуги".В „Е-услуги" клиентите на ЧЕЗ могат да се възползват и от други дистанционни методи на обслужване като деклариране на показания, справки за текущи ремонти и аварии и др.

comment 0
visibility 2282
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 24-28 февруари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 24 – 28 февруари 2020 г., включително: София-Град Община Банкя   На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-Та  Парка, IX Кв.43а  , Александър Стамболийски  3,1, Иван Вазов  До ТП - Банята,До Банята,1,Кафене,4,До Банята-Търг.Обект,2,4а, Княз Борис I/Д.Благоев/  4 УПИ Iх,Кв.43а,Пл.Божур,4 Пазара - Фото,2,4 Ъгъл Ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект,4,4 Търговски Обект,6,7,2б, Майор Коста Паница/Толбухин  1 До Банята,1, Трапезица  1,2, УПИ I-За Парк Кв.82  , УПИ II-2419  , Цар Симеон  1 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Майор Юрий Гагарин  36 Община Витоша   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Александър Пушкин  104,108,106,112, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Иваница Данчев  , Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Пантелей Николов/624/  4,2а, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Резньовете  , Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, УПИ Xvi-1073  , Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , VIII-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,ПИ 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Войнишко Въстание  Поща,63, Горелица  3,2, Горелица  , Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14 На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , II-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, ПИрин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  София:   XxxIII-1027, Кв.20а  , Кумата  75 Ж,75 Д,75 Е,75 Г, Лескова Гора/Витоша/  №6,4 На 25.02.2020 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ -  София:   614-Та  2а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Ген. Кутузов  53а, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Морени/Червена Искра/  1, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:45 Ч./ -  София:   197/В.З.Малинова Долина/  15 Роза,А Роза,25 Орхидея,25,15 Роза, Арх. Никола Лазаров  23 Магнолия,21 Мимоза,15 Роза,21 Мимоза,15 Роза На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  София:   Малинова Долина  УПИ XvIII-474, 483, Кв.5, София Парк  122,136,140,123,138,139,122,124,142,132,134,123,141,137 На 27.02.2020 Г. /08:45 - 16:45 Ч./ -  София:   410/Драгалевци/  Ул.410/Ул.509, Драгалевци  Кв.61, Илинден/Драгалевци/  15б,15а,15г,15в,13, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  Вила,24 На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   17-Та /Кв.Симеоново/  От Ляво, 601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, I-271 Кв. 42  , IX-6, Кв.А  , Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Божур  1, Бор  6б,4,15,13,11,18,5,3,30,2,20,32,7,24,26,14,10,20а,2,28, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Здравец  23,9,17,20,21,26,18,15,22,24, Здравец / Симеоново  17,16, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момин Кладенец/Антон Недялк  15,7,27,23,1,17,8,7а,12,10,5а,16,4,6,19,3,11,5,21,14,10,25,13,9, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Погледец / Симеоново  №10, Погледец/Марко Добрев/  13,19,7,2,4а,11,8,2,4,23а,15,6,17,5,7,9, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Прека Поляна  8, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  1,1,3,4, Роза  8,10а, Симеоново  , Симеоновска  7,13,3,Ул. Божур,12,9,9а,1,11,10,8,5,11,4, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  150,312,166,148, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Теменуга  4, Теменуга / Симеоново  1,2,2а,4,3,6,10,5, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 28.02.2020 Г. /01:00 - 02:30 Ч./ -  София:   Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  13,14,5а,21,5,9а,17,16 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 614-Та  2а, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Ген. Кутузов  53а, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Любляна/Й.Вишевградски/  9 9,43 8,47,43 Р-Н Овче Купер,45,43,49,И Н.Петков, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Никола Петков/П.Напетов/  9 9,11 6,9 14,9 11,4 10,9 12,9 10,87 6, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Синята Скала  36, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Средорек  30,8 7, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис III/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Явор/Цв.Божков/  14,   9 На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:45 Ч./ -  Владая:   27-Ма  8 Ул.27, Балабановец  7,14,2,13,8,№ 9 А,19,21,1,4,11,10,5,15,17,12,6,3,16,22, Бели Брег  25,4,36,19,23,24,№22,17,15, Бор  8а,3,12,5,9,2,6,7,1, Боровинка  1, Бургийска Скала  7,5,13,14,2,16,12а,9,20,10,4,12,18,3,15,8,6,17,1, Калиница  6, Рудище  11,8а,5,3,12,6,2,16,4,10,1,7, Сианит  2,10,8,12,6, Шипето  1г,6 На 29.02.2020 Г. /10:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  24 7а,/Ул.Т.Каблешков,24,35 7а, Бъкстон  5,7,7а,6, Тодор Каблешков  14 Община Връбница   На 24.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  251,247,245,257,До Бл.247 На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  276 На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда 5  О 535,С/У 535,Магазин,535 На 26.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Волуяк:   12084.2700.1457  , 40-Та  2,№2, 41-Ва  2а,2,3б, 50-Та  , Гара Волуяк  УПИ 1435, Кв.75, Зорница/Петър Малинов/  82,115,96,106,76а,127,115а,80в,119б,90 А,78а,80,103,108,78,102а,107,105,111,123а,119,100,109,123,84,104,90,107а,88,98,121,117,86,101,113,80а,80б,103а,92,113а,84а,94,102,14 Нова Ул. Панорама, Орхидея  2, Ул.Зорница,УПИ Іі-1487, Кв.75  , Ул.Калатея,ПИ 12084.2700.1712  , УПИ 1-2357 Кв.52а  , УПИ Xvi-1344,Кв.76  , УПИ-VIII-1438  , Хvііі-1173 На 26.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Световрачене:   Тракийска Могила  5 На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  276, 275 На 27.02.2020 Г. /08:00 - 12:30 Ч./ -  Индустриална Зона Обеля На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Обеля 2  275 На 27.02.2020 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Жк. Обеля - 1 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Волуяк:   Божур  5,8,4а,7,4,12,2,6,3,3 УПИ 19-1120 Кв.28,14,10,1, Еделвайс  10, Здравец  3,1,7, Незабравка  5,9,12,7,14, Никодим Тодоров  21,35,31,50,29,38,52,48,25,54,33,46,40,27,42,44, Пламък  15, Роза  4,7,16,18,13,26,10,28,9,5,24,11,8,12,3,6,14, Синчец  29,46,30,47,45,33а,34,40,32,41,50,43,37,33,42,№33, Теменуга  8,10а,10,6,9а, Червено Знаме  15,11,14,19,13,32,12,17 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/  18 Община Възраждане   На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Георг Вашингтон  28,24 Община Искър   На 25.02.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Кривина, Общ. Столична:   Градина/3-Та/  , Демокрация/П.Йосифов/  Павилион, Искър/Кр.Раковски/  60, Свети Спас/26-Та/  2,Павилион,7,Черква, Стопански Двор  Павилион, Тодор Радунчев  4 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  73 Община Красно Село   На 24.02.2020 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  София:   Хан Персиян/Пресиян/  19,21,18, Юнак  11-13 На 24.02.2020 Г. /10:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Александър Македонски  12, Хан Персиян/Пресиян/   ,15,6-8 На 24.02.2020 Г. /13:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Александър Македонски  3,1, Григор Начевич   ,7,11  .16   .5,11,9 ,6 , Хан Персиян/Пресиян/  19, Церова Гора  4,№10,3,5,6,1 На 24.02.2020 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Юнак  9,24 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Момкова Баня  13 На 25.02.2020 Г. /10:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Емине  23-25,23,21, Отечество  25, Хан Персиян/Пресиян/  16, Церова Гора  12-14,12,16, Юнак  22,20,24 На 25.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Ул. П-Р Д-Р Дим. Атанасов    4-6, Лерин  62,67,64, Смърч  29,27, Хайдушка Гора  49, 51, 52, 55, 56, 58, 59-61 Вх. А,Б, Г, 61, 62; На 26.02.2020 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Доспат  2, Лайош Кошут  53,55-59,55-57,55,55-57 Гар. На 26.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ами Буе  80-82,80-82,88 3,3 88 ,57, Ул. „Софийски Герой“    1, Цар Борис III/Девети Септ.  23 Маг.6,19 23,3 25,27,25 25,21 21,27,23,21 Магазин 4,21,3 21,3 23,25,21 На 26.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  19 Маг.7а,19 Еврофутбол,19,19,3 19,21 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Сотир Андонов  114-А,Бл.114а,114-А 114-А,114,114-А,114а,114а, Феликс Каниц  Т-Ст М/У Бл.113 И Бл.114а, Хиподрума  1 114,114 А,114-А На 27.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  11, Найден Геров  1 114,114 Б,114 114,2,114, Софийски Герой  Помещение Към Трафопост,До Бл.114, Хиподрума  114 На 27.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.120 На 27.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Хиподрума  Бл.121 ,122 На 28.02.2020 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  46 ,48,50  , Найден Геров  2,6 На 28.02.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Гешов  , Акад.Иван Евстратиев Гешов  Т.448,9,90, Крива Река  2, Предел  16а,11,5,1а,7,1б,3,1 На 28.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  41 На 28.02.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Софийски Герой  Бл.116,117, Урвич  39,13 Община Кремиковци   На 24.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 26.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Бели ЛиПИ /Кремиковци/  1а,1, Боримечката /Кремиковци/  4,3 Къща,1,7,5,6, Бузлуджа  7,3,2,5а,4,2а,5,9,6, Георги Бенковски /Кремиковци/  17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1, Илинден /Кремиковци/  5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9, Крали Марко /Кремиковци/  10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15, Кремиковска  12, Кремиковци  , Митрополит Кулевит /Кремиковци/  3,4,5,1,2,7,6, Оборище /Кремиковци/  3,5,1,2, Панайот Волов /Кремиковци/  5,1,6,3,8, Поручик Орозов  , Пробуда /Кремиковци/  9,11, Радивой /Кремиковци/  4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/  4,6,1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,31,40,17,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43, Светлина /Кремиковци/  2,1,4,1а, Стефан Караджа /Кремиковци/  16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а, Ул.Радивоя  2 На 24.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   УПИ I-38,39 Кв.12 М-Ст Г.Богров На 28.02.2020 Г. /08:15 - 12:30 Ч./ -  Бухово:   1 Май  1, Богдан Дечев  1,4,5,8,2,3,13,7, Брегалница  6, Мургаш  2,1, Никола Бонев  8а,33,13,37,21,17,27,10а,16а Маг.Хран.Стоки,25,29,12а,11а,11а,31,11,9а,10,23,Обект № 92,16а,13 До Пощата, Панайот Волов  1,4,6, Стефан Куцаров  10,2,4, Струма  2а,10,6,8, Трети Март/9 Септември/  44,58,52,54,42,43,45а,46,41,37,47,45,39,56,50,48, Чавдар Войвода/Чавдар/  1,7,6,2,3,8,5, Чемшир  1,3, Янтра  8,9,24,4,3,17,26,2,15,21,23,14,20,13,1,22,19,25 На 28.02.2020 Г. /08:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Никола Бонев  12а На 28.02.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Бреза  2а, Бреза /Сеславци/  8,5,1,3,2,6, Кокиче /Сеславци/  2,1,4,3, Митко Палаузов /Сеславци/  1, Сеславци  Ул.Цанко Церковски,2 Ул.Чавдар №2, Стара Планина /Сеславци/  3,11,13,15,9,7,5,1, Стефан Караджа /Сеславци/  29,11,28,24,16,12,2,14,13,20,31,6,38,9,Идент.68134.8270.286,17,18,3,27,32,36,19,26,4,10,15,25,7,21,1, Стопански Двор  , Цанко Церковски /Сеславци/  10,27,9,25,13,22,29,4,21,17,6,14,8,20,11,18,24,5,15,12,16,23,7, Чавдар /Сеславци/  1,5,1а,7,3, Явор /Сеславци/  7,6,5,2,1,3,10,12 Община Лозенец   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  София:   2-За Дет.Градина Кв.35  , Атанас Дуков  7, Борис Руменов/482-Ра/  36, Димитър Бояджиев/475-Та/  12, Лозенец-УПИ I1258,Кв.12  , Местност Кръстова Вада  Кв.Г-2 П-Л 1095,Строеж-Имот1659 Кв.10, Могилата  3,10,Кв.51, Сашо Николов-Сладура/483-Та  3, УПИ II- 1350,1351,1352,1353,1354  , Филип Кутев  5а,4 Складове,6,137,Кв.138 Местност Кръстова Вада,2,4,4-8, Флора Кънева  УПИ-X-2363, Кв.139, Хижите  140, Черни Връх  110,94,102,61а На 24.02.2020 Г. /01:00 - 03:00 Ч./ -  София:   Йордан Стубел/444-Та/  1, Могилата    2.,10 Фирма Gilat Roysat , Филип Кутев  6 Бет.Възел,4, Шаварски Път  123 На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Черноризец Храбър  4 На 28.02.2020 Г. /02:00 - 03:00 Ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  6 &Quot;Силвър Община Люлин   На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723 На 25.02.2020 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Тодор Влайков  19 Гараж 5,19 Ат.14,19 Маг.6,19 Ат.10,19 Гараж 4,19 Гар.6,19,19 Ателие 5,19 Гараж 3, Тодор Г.Влайков  19 Он И Асансьор На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,716 На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,716,718 На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  719,723,718 На 27.02.2020 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Люлин 3  342,1 До Бл.344,341,343,До 343,М/У Бл.343 И Бл.344 Крш,342/Ляво/,344 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  709,721 На 28.02.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Европа/Баба Парашкева/  162,138,142,1,160,152,140,176,174,164,162а,144,158,140а,177,166,146,171 Школа, Ж.К.Обеля Ііі-Модерно Предградие  ПИ 1226,К.Л.150, Околовръстен Път  О ПИ 2398/Кв.1, Сливница  177, Фиповци ПИ 68134.4400  , Шосе Банкя  3б Община Младост   На 28.02.2020 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Търг.Център,До Кооперативния Пазар Фурна Младост 1 На 24.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 425 Вход 5 На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1а  53б,530,521,532 Ул.Анна Ахматова,ТП До Бл 522,522,536,522,522,520,521,537,552,529 На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш  2 На 26.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 28.02.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 4  Блок 425 Вход 2 На 28.02.2020 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост 3  До 351б,До 356,356 Община Надежда   На 24.02.2020 Г. /13:15 - 16:30 Ч./ -  София:   214-Та/Връбница/  7,4,3а,2,6,5,1,3,9а,2а,2б, 215-Та/Връбница/  3а,7, 271-Ва/Връбница/  Зад Тополофикация,Зад Топлофикация,3,1, 276-Та/Връбница/  11, Владимир Зограф  12,96,Паметници,112 Паметници,86,112а Каменоделска Работилница,112а,90,98,112а Паметници,92, Ломско Шосе  И Бул.Баба Парашкева, Надежда 1  , Надежда 3  328,До 328, Надежда 5  Гробище Бакърена Ф/Ка, Надежда 6  Гумаджийница На 24.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Свобода   13 Вх-А На 25.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Свобода  Бл.13 Вх-Б На 26.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Свобода   Бл.13 Вх-В На 27.02.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Свобода   Бл.13 Вх-Г Община Нови Искър   На 25.02.2020 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  ЧеПИнци, Общ. Столична:   202044  , 3-Та  , 80409.5993.87  , Георги Никифоров  33,35,37,18, Железничарска/Реката/  7, Зора  16,25,22,29,31,18,27,20, Напредък  11,6, Отечество  22,15,10,24,7,19,25,12,29а,14,23,13,17,20а,18,11,16, Пресвета/Полет/  5,1,9,17,8,10,4,23,7,19,15,2,11,25,17а,21,13,6, Реката/Иван Пугачов/  27, Светльовци/Михаил Светлов/  3, Стара Планина/Милчо Иванов/  8,32,21а,30,46,10,23,14,13а,28,38,51а,45,33,44,Цех За Мебели,49,2,43,47,42,26,51,17,13,43а,36,20,16,39,53,15а,15,48,21,34,22,18,40,4,35,24,12,6,25,41,29, Училищна  3, Хiх-160,Кв.97  , Читалищна/Тодор Пецов/  34,40,13,3,30,24,36,22,1,17,19,32,28,38,5 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  Нови Искър:   00357.5353.227  , 00357.883  , Бачо Киро/Спасена Милева/  2,20,26,22,11,5,16,10,8,6,14,3,13, Бялата Могила  3,10,2,6а,8,5,4,6,1,7, В.З. Кореа  Клон Б Ст.21,Клон Д Ст.49,Клон Д Ст.73,Клон Д Ст.75,Клон А Ст.29,Къща,Клон Д Ст.60,Клон Д Ст.74,Клон А Ст.19,Клон А Ст.86,Клон А Ст.85,Клон Д Ст.36,Клон Б Ст.43,Клон А Ст.80,Клон А Ст.24,Клон А Ст.8,Клон Д Ст.30,Клон Д Ст.66,Клон Д Ст.15,Клон А Ст.60,Клон А Ст.33,Вила,Клон Б Ст.6,Клон Д Ст.,Клон А Ст.9,Клон Б Ст.45,Клон Б Ст.27,Клон Д Ст.19,Клон Д Ст.26,Клон Д Ст.63,Клон Д Ст.25,Клон А Ст.27,Клон Б Ст.9,Клон Д Ст.21,Клон Д Ст.8,Клон А Ст.21,Клон А Ст.70,Клон Б Ст.42,Клон А Ст.12,Клон Б Ст.22,Клон Д Ст.24,Клон Д Ст.23,Клон Д Ст.16,Клон А Ст.72,Клон А Ст.56,Клон Д Ст.64,Клон Д Ст.20,Клон Б Ст.2,Клон Д Ст.41,Клон А Ст.54,Клон Д Ст.83,Клон А Ст.51,Клон А Ст.3,Клон А Ст.35,Клон Б Ст.46,Клон Б Ст.,Клон Д Ст.29,Клон Б Ст.32,Клон А Ст.28,Клон Д Ст.12,Клон А Ст.50,Клон Д Ст.11,Клон Д Ст.80,Клон Б Ст.23,Клон Б Ст.19,Клон Б Ст.47,Клон А Ст.87,Клон А Ст.4,Клон Б Ст.5,Клон А Ст.77,Клон 6 Ст 49,Клон Б Ст.14,Клон Д Ст.69,Клон Д Ст.39,Клон А Ст.17,Клон Д Ст.37,Клон Д Ст.17,Клон Д Ст.77,Клон А Ст.32,Клон Д Ст.40,Клон Д Ст.13,Клон А Ст.14,Клон А Ст.18,Клон Б Ст.11,Клон Б Ст.48,Клон Б Ст.35,Клон Б Ст.49,Клон Б Ст.16,Клон А Ст.15,Клон Б Ст.26,Клон Д Ст.67,Клон Б Ст.13,Клон Д Ст.32, В.З.Кореа,М. Лозята, Имот № 011015  , Вилна  6,7,10,11,5,4,2,8,3,1, Водопад  2,18,39 В.З. Кореа Клон Б Ст.39, Вяра/Двепартизанки/  12,42,29,10,32,11,20,2,27,5,22,7,46,28,40,14,25,1,3,17,26,4,16,8,44,15,6,34,51,9,23,21,19,38,36,18,30,44а,13, Гниляне  ПИ 00357.5932.1022, Долна Лака  2,6,3,1,4, Здравец  11,5,7,13,1,3, Изгрев  , КаПИна  2, Ливадите  3,1а,4,1,6,2,5,УПИ XlvIII,7 С.Гниляне,2а, Лозянски Дол  14,50,17,10,42,20,40,2,44,19,7,48,36,41,ПИ №847,№13,18,5,1,34,12,3,26,22,8,43,36а,46,37,4,6,5а,7а,15,16,38,11, Лозята  3,7,2,16,8,7а,6,14,5,4,12, Минзухар  25,3,2,1,7,23 Клон Д Ст.74,4,5,9,УПИ XxvII-147, Кв.285,11, Надежда  42,1,26,6,7,14,18,13,8а УПИ 3-380 Кв. 118,40,36,24,16,46,3,32,10,8,9,5,28,38,44,22,2,12,48,20,4,34, Надежда/Веска Гълъбова/  13 Кв. Гниляне, Нарцис  6,2а,4,2, Ракета  2,4, Смолничето  20,10,1,12,8,22,6,18,2,16,6а, Спортна  4,19,5,4а,27,10,13,6,7,8,3,15,11,25,9,17,1,2, УПИ Хlvі-16010,Кв117 Гниляне  , Христо Ботев  140,105б, Христо Ботев/23 Септември/  133а,136,137,107а,117,132,126,115,147,118,145,109,113,134,116,109а,129,104,131,111,Хр. Стоки,133,102,112,130,124,106,135,105б,107,141,120,105,143,127,140 Кв Изгрев,128,114,123,121,101,125,83,73,88,77,69,83,90,81,86,79,71,75,71а, Чемшир  1,5,3, Шипка  11,7,3,2 Кв Гниляне,Фургон,5,1,9,17 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  Подгумер:   Спортист  5 ТП Спортист 5 На 27.02.2020 Г. /09:45 - 15:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1 Ул.Лозянски Дол Им 000132,   Кооперативен Блок На 28.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Нови Искър:   Искърско Дефиле  121 Дсп Връбница Администр.Сграда На 28.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Нови Искър:   Мест.Падината На 28.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Подгумер:   Лилячето  1 Околовр. Път На 28.02.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Световрачене:   Пунга  6,3,15,4,5,17,7,1,11,9,13,21,19, Синчец/Йордан Стоянов/  35,41,39,33,27,26,22,29,24,18,37,20,23,21 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Войнеговци:   11884.5588.83  , 538  , 577  , В.З Воинеговци Кл. В  Стб  , В.З. Войнеговци  Клон В Ст.87,Клон В Ст.35,Клон В Ст.81,Клон В Ст.44,Клон Е Ст.25,Клон В Ст.78,Клон В Ст.119,Клон В Ст.112,Клон В Ст.95,УПИ Ххv-518,Клон В Ст.141,Клон Е Ст.33,Клон В Ст.124,Клон В Ст.146,Клон В Ст.99,Клон В Ст.115,Клон Е Ст.24,Клон В Ст.109,Клон В Ст.15,Клон В Ст.130,Клон В Ст.75,Клон Е Ст.26,Клон Е Ст.29,Клон В Ст.54,Клон В Ст.73,Клон В Ст.151,Клон В Ст.31,Клон В Ст.147,Клон В Ст.70,Клон В Ст.118,Клон В Ст.50,Клон В Ст.101,Клон В Ст.65,Клон В Ст.77,Клон В Ст.71,Клон Е Ст.41,Клон В Ст.21,Клон В Ст.52,Клон В Ст.84,Клон В Ст.36,Клон В Ст.33,Клон В Ст.67,Клон В Ст.129,Клон В Ст.98,Клон В Ст.51,Клон В Ст.53,Клон Е Ст.43,Клон В Ст.125,Клон Е Ст.28,Клон В,Клон В Ст.34,Клон В Ст.131,Клон В Ст.74,ПИ №588   Стълб В 112,Клон В Ст.47,Вила,Къща,Клон Е Ст.47,Клон Е Ст.45,Клон В Ст.126,Клон В Ст.123,Клон В Ст.64,Клон В Ст.79,Клон В Ст.49,Клон В Ст.85,ПИ 297,Клон В Ст.116,Клон В Ст.92,Клон В Ст.143,Клон В Ст.122,Клон В Ст.86,Клон В Ст.146,Клон В Ст.149,Клон В Ст.32,Клон Е Ст.37,Клон В Ст.105,Клон В Ст.83,Клон Е Ст.44,Клон В Ст.63,Клон В Ст.145,Клон В Ст.150,Клон Е Ст.31,Клон Е Ст.36,Клон В Ст.117,Клон В Ст.48,Клон В Ст.148,Клон В Ст.132,Клон В Ст.120,Клон В Ст.121,Клон В Ст.22,Клон Е Ст.27,Клон Е Ст.30,Клон В Ст.91,999 В.З. Русия,Клон В Ст.94,Клон В Ст.82,Кл.В С/У Ст.68,Клон В Ст.152,Клон Е Ст.32,Клон В Ст.,Клон В Ст.104,Клон В Ст.72,Клон В Ст.108, Горска Поляна/Септември/  Стълб 117, Имот  526, Магарански Ливади  11884, Местн.Вировете  , Местн.Магарински Ливади  Местност Пясъчна Кариера  , ПИ 11884.5957.31  , ПИ 11884.9557.35.125  , ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133  , ПИ312  И312, Стара Планина/Венче Найдено  10, УПИ I-406 Кв.16 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Нови Искър:   М.Средни Рид Пл 12  , Местн.Вонеговци  Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид  , Св.Св.Кирил И Методий  Къща На 28.02.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   В.З. Войняговци ПИ 11884.5957.39  , В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1 Община Оборище   На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Панайот Волов  6,25 Офис 1,25 Офис,25,27 Оф.1,13,8,27 Офис 2,25 Офис 2,27 Офис 3,10,25 Гараж 1,11,27,15, Стара Планина  32,44 1,25 Оф.2,25,31/33,42,25 Оф.3,44,27,25 Оф.1,35,40,31-33,34,38,46,28, Христо Ковачев  1,3,7,5,7-11, Чаталджа  9 Офис,2,5,13,9 Фис,25,15,27,4-6 Маг.1,4-6,2-А,3,1,21,23,7,9 Община Овча Купел   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 27.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Боряна  31,36,36 А, Бързарица  22,24,22 А,20, Драгоман  27 А,27 Б,42,27, Иван Андонов/491-Ва/  10а,10, Иван Радоев/456-Та/  10а, Иван Радоев/Уляна Громова/  15б,12,17,16,19,16а,10,11,15а,18,15, М-Т Овча Купел УПИ XIII-9919 Кв.34  , Народно Хоро  49,47 На 25.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Войводина Могила  13б,3,11,17,13,5,11а,13а,9,19,17а,15, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Зелена Ливада  4а,9,4,7,6,2,7 Партер-Офис,8а,5,10,8,12, Костур  8,6,10,УПИ Xvi-28, Летовищна  7,1,6,3, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Овча Купел  17-19, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 26.02.2020 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   Обиколна  54 На 26.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Крушовски Връх  46, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, Президент Линкълн  29 Асансьор Вх.Б,БкТП Круш.Връх≪Бул.Линкълн,29 Паркинг,29,29 Детски Кът,29 Общи Нужди Вх.Б,29 Асансьор Вх.А,29 ПИцария, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 27.02.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Букет  50 На 28.02.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 689-Та/Витоша/  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, XvIII-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  ПИ 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище ПИ №195, Дон  50,30, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Мала Курия  17,21,14,31,29,7,11,13,2,30,9,23а,15,17а,4,5а,5,12,10, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,УПИ 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,УПИ V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, Полк.Стойно Бачийски/Филип  113,129,127,126,125,134,131,132,123,130,111,124,128,114,121, Ул. Мала Кория  5б, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , УПИ Ххііі-383,Кв.9  , Цар Борис III/Девети Септ.  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ Община Панчарево   На 25.02.2020 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Симеоново  1 Под Симеоново Община Подуяне   На 24.02.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.86 Вх.Е  , Сухата Река Бл.87 Вх.А На 25.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Левски Зона В  35, Левски Зона Г  36,35,ТПс/Убл.35,36,35, Левски Зона Г  10,10,10 На 26.02.2020 Г. /08:30 - 14:15 Ч./ -  София:   Въстаник  7,1,3,2,6,5,8, Ильо Войвода  37,26,28,41,45,39,43,33, Кочо Честименски  23,11,15,21,19а,17,16,19,13,14, Скайлер  9,5,7,11 Градинката На 26.02.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Б,В На 27.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   571-Ва/Кв.Левски/  1а, XvII-147,Кв.25  , Левски Зона Г  10,1,До 10, Поп Грую  104б,106а Пав.Закуски Пред Маг.Домко,Плувно Развлекателен Комплекс На 27.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Левски Зона В  40, Левски Зона Г  40,40, Станислав Доспевски  40 На 29.02.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.115 Вх.Б  , Сухата Река Бл.68 Вх.В Община Сердика   На 26.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Дупница/Дуп.Комуна/  20, Кирил Пърличев/П.Мангов/  20,7,5,8,2,14а,14,7а,6,4,16,12,18,5а,10,4-А, Мара Бунева/Социалистическа  38,40, Мир  1,3, Първа Българска Армия  72,137,139, Свързочник  10,8,5а,6, Съзнание  5,13а,5а,13,3 Магазин,3,9,11,7,14,15,10, Химик  2,1,4,8,9а,7,10,5,2а,11,8а,12,6,9, Христо Батанджиев/Ал.Матрос  22,9а,17,29,25 Къща,3,5,21,16,10,31,8,7,12,23,9,14,18,15,11а,19,23а,29а,6,4,28,20,27,26,13,24 На 28.02.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Знаме На Труда  3,7,8,2,4,14,12,6,11,10,5,1,9, Локорска  5,2,12,16,18,3а,10,4,8,3,1б,1а-1б,1а,13,16а,6,11,16-А,14, Мара Бунева/Социалистическа  12,3 Кв.Орландовци-Бит.Услуги,17,9 Кв.Орландовци-Бит.Услуги,18,9 Магазин Бърза Закуска,9,20,22,24,3,5,10,4,7,2,16,7 Магазин,13 Кв.Орландовци-Бит.Услуги,8,14,1,13,15, Първа Българска Армия  111,101,121,117,115,125,109,107,119,99,103,107а,105,123, Софийски Герой  10, София  6,12,20,4,9,1,8б,13,17,2,15,11,8а,3,10,5,8,7,14,16,13*, Съзнание  23,27а,28,27,26,22,29,18,25,19,21,17,31 На 28.02.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/  3а,3, Първа Българска Армия  13 Община Студентски Град   На 25.02.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  10б, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20а,18,23, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  5,3,9,1, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  2,3,11,8,12,20,10,5, 7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс  7, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  2,4, Климент Охридски  108,104,108а,67,110,112,102, Константин Муравиев  3а, М.Малинова Долина-Изток  , Малинова Долина  5,14, Росянка/710-Та/  9, Станимир Станимиров  10,14,6 На 24.02.2020 Г. /09:45 - 13:30 Ч./ -  София:   Александър Малинов  30 На 25.02.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  София:   XIII-348 Кв. 128  , Св. Климент Охридски  103 Община Триадица   На 24.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Бурел/Цона Петкова/  38;42-44;46;50, Стрелбище  Бл.7 Вх.В,Г,Д,Е На 25.02.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Околовръстен Път   73 На 25.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Стрелбище  Бл.96 Вх.А,Б На 25.02.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  София:   Стрелбище  Пазар-Въжарови,Пазар, Тулча/Петър Богданов/  № 39, 41, 43, 42, 44, 46 , Хайдушка Гора  №93 (Пазара Ем. Маркав), Червена Роза  42 На 25.02.2020 Г. /11:30 - 12:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  16 Фитнес,14,16, Твърдишки Проход  5 А И Б, 16;19, Хайдушка Гора  108,106 32,89,112,110,91 На 26.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  113 Вх.Д, Стрелбище  Бл.11 Вх.А,Б, Хайдушка Гора  147 На 26.02.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Емилиян Станев    2 Бл.1 Вх. А На 27.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  Бл.113 Вх.Б,В,Г На 27.02.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Златишки Проход  57 На 28.02.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Златни Врата  Бл.4 Вх.А,Б, Кестенова Гора  Бл.113 Вх.А, Никола Славков  21,39

Реклама
comment 0
visibility 4745
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 27-31 януари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 27 януари – 31 януари  2020 г, включително:   СОФИЯ ГРАД   Община Банкя   На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски 38а, 46, 52, 40, 32, 36, 38, 34, 44, Витоша/М. Палаузов/ 5а, 5б, Листопад/Пирин/ 3, 4, 1, 6, Пирот 19, 6, 16, 11, 2а, 5, 26, 17, 23, 3, 8, 1, 25, 20, 9, 24, 28, 21, 15, 4, 2, 13, 22, 10, 29, 27, Сочи 8, 2, 22, 18, 6, 16, 4, 12, 1, 20, 10, Странджа 5, 2б, 10, 4, 8, 2, 9, 6, 1, 7, Христо Смирненски 44, 21а, 42, 40, 19, 21, 23, 25, 19а, Юрий Гагарин 38 Община Витоша   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 38-ма 7 в. з. Малинова Долина-Герена, 29, IV-1949, Кв. 9, Арапица 8, Башлийски Езера 6, 11 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва 12-14 ул. Казаните, VII-1762, Кв. 116, в. з. Симеоново - Драгалевци, Витоша Кв. 102 П-Лхх-207, Горска Поляна П-Л1005, 46, 49, Драгалевци УПИ ХХХІV-1630, Кв. 121, Кв. 102, 1 М. Драгалевци Разширение Север, Драгалевци-разширение-Север, Казаните 8, 6а, Казаните /Симеоново/ 18 А, УПИ ХХІ-227 Кв. 116, Кв. Драгалевци, УПИ VII=1109, Кимчовец 10, Вила, Момино Венче/Драгалевци/ УПИ ІІІ-805 Кв. 120, ПИ ХХІII-225 Кв. 116, УПИ XI-212, Кв. 120, УПИ XXVII-1126, Кв. 116, 18 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 203, 203-та 25 Пречиствателна Станция, 14, 21 Е - Малинова Долина, 17 Жил. Сграда Д, 25 Общи Нужди, 13 А, 25 Жил. Сграда З, 13 Ж, 25, 12, 417, 18, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Бистришко Шосе 53, 51, В. З Малинова Долина УПИ 2699, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Малинова Долина 203 25, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Проф. Теодор Горанов 25 Жил. Сграда И, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Брусенска 13а, 2, 5, 4, 3, 13, 11, 1, 15, 7, 7а, 9, Бръшлян/620-та/ 3, Ген. Кутузов 44, 46, 59, 53, 53 А, 55, 57, 48, 61, 42, 40, 42а, 50, Копрен 2, 10, 3, Морени/Червена Искра/ 17 Общ. Витоша, Петко Войвода 3, 4а, 8, 10, 6, Райска Градина/Аврора/ 61, 60а, 69, Студен Кладенец 2, Цар Борис III/Девети Септ. 311, 317 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 27.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Майстор Мил. Радомирец/667/ 2, 5, 7, 9, 16, 18, 23, 24, 26 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 28-ма /Ж. К. Бункера/ 9, 13, 11, 29-та /Ул. 38, 22, 21, 31, 32, 17, 20, 25, 28а, 7, 15, 34, Бункера, 16, 34 в. з. Малинова Долина, 26, 29, 24, 28, 17а, 13, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 9, 33-та /Ж. К. Бункера/ 19, Вила, 28, 5, 26, 20, 11, 12, 34-та /Ж. К. Бункера/ Ъгъла на ул. 38, 5, 3, 7, М. Герена УПИ Ііі - 575, 10, 35-та /Ж. К. Бункера/ 2, 1, 7, 3, 5, 37-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 8, 10, 4, 1, 6, 5, 2, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 2, Вила, 5, 21, 13, 10, 39-та /Ж. К. Бункера/ 4, 40-та /Ж. К. Бункера/ 12 М. Герена, УПИ Vі-726, Кв. 15, 3, 2а, 10, 1, 5, 4, 9, 41-ва /Ж. К. Бункера/ 15, 8, 19, местност Герена, 17, 14, 15а, 4, 13, 11, 5, 9, 18, 2, 42-ра /Ж. К. Бункера/ 7, 4, 15, 12, 13, 5, 10, 8, №16, 18, 14, 11, 20, 2, 43-та /Ж. К. Бункера/ 8, 23 А, 4, 12, 18, 16, 10, 24, 28, 30, 14, 20, 44-та /Ж. К. Бункера/ 8, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, XIII-639 Кв. 6 М. Малинова Долина Р-Н Панчарево, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, в. з. Дупките ул. 29-та №38, Строеж, в. з. Малинова Долина -Герена, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, ул. Преслап и ул. Трещеник, УПИ І-590, 1492, Кв. 17, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Войводина Могила 53б, 53 Б, 53 А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 197/В. З. Малинова Долина/ 15 Роза, А Роза, 25 Орхидея, 25, 15 Роза, 601-ва 2, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Арх. Никола Лазаров 23 Магнолия, 21 Мимоза, 15 Роза, 21 Мимоза, 15 Роза, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Теменуга/Ник. Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв. 70, 13, 23, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Еровете 12 Общ. Витоша, 4, 12, 16, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Камен Дял 12, 1, 3, 10, 9, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 7, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Люти Дол 7а, 41, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полско Цвете Кв. 7 Парцел 642, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Преки Път/Димитър Монов/ 81, 67, 90, 82, 75, 73, 71, 94а, 79, 88, 96, 94, 86, 77, Райска Градина/Аврора/ 1, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Смесна Китка 32, 12, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, Явор/Цв. Божков/ 14, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: ЕВЛИЯ ЧЕЛЕБИ/МАРА ПЕТЛЯКОВА 43 В1, 43 В2, 43 В4а, 43 В3, 43Б, 43 Е, 43 С, 43 В5, 43 В4, 43 В2, 43 Д, 43 В3 На 30.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Местн. Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите, Парк Витоша Хижа Витоша, 1, Планина Витоша Община Връбница   На 27.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: 10-та/Обеля/ 1, Ломско Шосе 236, 236а, 230, 234, 244, 104, 238, 242, 232, 240, 228, 234б, Обелски Път/Об. Шосе/ 8 С-У бл. 279, 3, Обеля 2 С/У 278, до 278, С/У 279, Авто къща, до 276, ТП до бл. 276, 278, ПИ 174 Кл. 117/Ломско Шосе На 27.01.2020 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  София: 3020-та/Връбница/ 31, 46, 34, Захарна Фабрика 1 Кв. 5 Нпз Орион Тп. МВР., Нпз Орион УПИ VII-824, Суходол 13, ул. 3019-та ПИ 68134. 2821. 2557 На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515 На 27.01.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 УПИ І-833, Кв. 1а, Обеля 2 ул. 105, 276, 275 На 28.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 235, Обеля 250, Обеля 2 242, 242 А, 242а, 250, Срещу 244, 247, 251, до 247 На 28.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 2 234, 241, до 234 На 29.01.2020 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  София: жк. Обеля бл. 231 На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 515, 516 На 29.01.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 233, Обеля 2 233, 226, 238, 238, 234, 232-Б, 237, до 233 На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5 516 На 30.01.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Обеля 2 243, 245 На 31.01.2020 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 2 279, 275-Офис Клуб Бсп, 279-Битови Услуги, О 279, 275 На 31.01.2020 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Бившо Ткзс - Строителство, 68134. 2815. 346, Връбница-1 Бивш Стоп. Двор, Лазарица 26, Ломско Шосе 216, 222, 218, 199, 216, 195, 224, 210, 191, 210 Складова База, 226, 220, След Моста Вдясно, 212 Бивше Ткзс, 193, 220б, 218а, Пи243, 210 Складова База В Тп, 210, местност Стария Мост Помпа, Обелски Път/Об. Шосе/ 5, 7, 3, Обеля 2 272, ПИ 267, Кв. 21 Община Възраждане   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Опълченска 21, 19, 15, Осогово/Пело Пеловски/ 60 Стоматологичен Кабинет, 52 Офис, 52, 58 Автосервиз, 52 Ж. К. Зона Б-5-Офис, 60 Маг. Хр. Стоки, 60, Пиротска/Трети Април/ 81, 79, 71, 77, 73, 83, 85, Тодор Александров/Н. Цанов/, Шар Планина 47, 53, 40, 46, 45, 44 Община Изгрев   На 27.01.2020 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  София: 170-та/Изгрев/ 26, Г. М. Димитров 54 На 27.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Антон П. Чехов 55, 66-2 66, 58, 64, 68, 66, 55, 66 66, 59 217, 64 82, 57-2, 57, Земляне/Тинтява/ 28, Райко Алексиев/Тодор Петров 29, 103, 29, 50, Тарас Шевченко 3, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 28, 7, 1, 29, Тодор Александров/Н. Цанов/ 48, Тодор Стоянов 30, 30, 28, УПИ I-1699 УПИ VIII-1699, УПИ III-1706 М. Изток -Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ 28 На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДИАНАБАД Блок 47вх Д и Ж, 48 Вх. Л, 47-48 Вх. А и Ж, Блок 43 Вх. Б, Е На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Райко Алексиев/Тодор Петров 21 Община Илинден   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски 7; 11; 12; 8 В; 13 А; 8; 1 А; 1; 3 Б;, Захарна Фабрика 47 Б На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/ 310 Вх. А, Вх. Б; 315б А; 315б Б На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков 16, 12, Зайчар 54-56, 45, 52, 58, 54-56 Ателие 3, 116, 72, 62, 54-56 Гараж 1, 78, 54-56 Гараж 2, 60, 50, 41, 82, 54-56 Ат 4, Константин Величков Кафе- Аперитив, 3, 1, Св. Св. Кирил и Методий 169, Света Троица/Вълчо Иванов/ 106, 106, Сливница Между ул. Царибродска и Бул. Д. Петков, Царибродска/Никола Шопов/ 4, 9, 59, 7, 10, 8 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 43 Б; 45 А; 45 Б; 46 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика 46; 46; 46а Б; 46а В Община Искър   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ДРУЖБА 1 Блок 98 Вх. А, 99 Вх. В, Г, Е, Блок 25 Община Красно Село   На 31.01.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 6; бл. 8; бл. 78, ул. Добрич От 1 до 5;, ул. Плиска 1, ул. Балканджи Йово 18,  (Църква Рождество Богороди, ул. Балканджи Йово Номера От 1 до 23 Нечетни, Цар Борис III/Девети Септ. От 62 до 72(Четни); 74 -76 Вх. А и Вх. Б; На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Метличина Поляна/Васил Ленк бл. 38 Вх. Б На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 41, Хайдушка Гора 59, Хубча 7 На 27.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Х. Поляна 59 Вм ул. Кюстенджа, Хризантема 15, 17 Вм, Гебедже 6, 10, Гебедже 8, 9, 11, Кюстенджа 7. 10, Х. Поляна 55вх Б 57, Черна Вода 22, 24, 26, 28, 15, 17, Вм На 27.01.2020 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  София: Драгшан 2-4, 2-6, 2, Лагера 58, 59, Цар Борис III/Девети Септ. 54 59, 59, 20 58, 12 59 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лерин 60, Пирински Проход 5 На 28.01.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: Ж. К. Г. Делчев Експериментален бл. 11, бл. 12, бл. 13; На 29.01.2020 г. /09:09 - 16:15 ч./ -  София: Дечко Йорданов 36 Магазин;, Хайдушка Гора 59 На 29.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Ж. К. Лагера бл. 80 Б, Баба Илийца (Т-маркет), № 2 бл. 80 А;, Хайдушка Поляна 3 Вх. А, Вх. Б и Вх. В; 57 (Офиси); 57-59 Вх. А и Вх. Б, Хр. Матов ≪ Баба Илийца, Христо Матов/Дочо Михайлов/ 9 На 29.01.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  СОФИЯ: БАБА ИЛИЙЦА 1, ЛАГЕРА бл. 40, бл. 27 Вх. А и Б., ул. ХРИСТО МАТОВ 9стр. На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Дебър 39, Хайдушка Гора 54 На 30.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  СОФИЯ: ул. Хубча №16 Медицински Център, 656-та/Красно Село/ 1, 1А, 3, 5, 7, 2, 2А, 4, 4А, 6, 8, ЧДГ 101 Защо, Красно Село бл. 195, Магазини Пицария, Красно Село 207-А, 207А, ЗАД бл. 207 На 30.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Йончев 5 392 А, 5, 5 Ателие 1, Княгиня Клементина/Д. Милано 39-41, 39, Лелинска Чука 4 392а, 4 392 А, 4, Пчела 142-Ро Оу Веселин Ханчев Пгиче „Св. Методий“; Стол, Пчела 8, 7, 6, ул. „Ген. Стефан Тошев“ 15дкц, 17, Царица Елеонора/Коста Пе 18, 22 На 31.01.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 80, 82, 84, 86, Вх. А и Вх. Б Община Кремиковци   На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Еделвайс /Кремиковци/ 13, 6, 8, 3, 15, 18, 14, 11, 16, 7, 1, 9, 2, 4, 10, 5, Еделвайс/Общ. Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18, 6, 4, 5, 10, 16, Кремиковци 31, 38, 41, 33, 36, 37, 35, 32, 34, 40, 39, 44, 42, 11, Люляк /Кремиковци/ 3, 1, 4, 2, Момина Сълза /Кремиковци/ 4, 6, 3а, 3, 8, 5, 2, 7, 1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2, 4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26, 11, 9, 8, 18, 29, 28, 14, 12, 25, 27, 19, 20, 16, 6, 22, 23, 10, 13а, 30, 15а, 15, 34, 21, 24, 32, 13, 17, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/ 94, 81, 104, 93, 73, 75, 69, 85, 92, 67, 84, 79, 88, 91, 98, 83, 71, 88а, 86, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/ 14, 13, 16, 25, 9, 18, 17, 21, 20, 22, 19, 11, 12, 15, 5, 7, 1, Света Вода /Кремиковци/ 6а, 3а, 5, 7, 8, 6, 4, 3, 1, Света Петка /Кремиковци/ 4, 4а, 1, 2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9, 5, 3, 7, 1 На 01.02.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ 695 Община Лозенец   На 28.01.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София: Галичица 4, 6а, 12, 6, 8, 8а, 10, 2, 14, 13, Джеймс Баучер/Антон Иванов 51, 33б, 122, 33 Б, 33, Трепетлика 1, 7, 1, 5, 7а Община Люлин   На 27.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 28.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 727, 711 На 29.01.2020 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  София: Люлин 6 629, до 629, 627, до 627, Петър Горанов/Чернигов/ На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7 738, 711 Община Младост   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Вилна Зона Бункера На 27.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 209А Вх 1, 10, 11, 12 и 13, Младост 3 Блок 353 Вход 2 На 27.01.2020 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София: Младост 2 до бл. 239/Преустроени Гаражи В, 0 218, 217, до 217, до 219, между бл. 239 и 217, 239, 218, до 219, до 239, 238, 237, до 218, 217, 218а, до 217, ТП до 239, 217 Пристройката, Кв 11 УПИ 2-2104, Младост 2 УПИ II-2104 Кв. 11 На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Панчарево: 55419. 6702. 289 М. Детски Град, 55419. 6703. 152 ул. Симеоновско Шосе, 55419. 6703. 270, 68134. 6723. 147, Детски Град Строително Табло, Фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134. 6722. 74, М. Лозето-Знаме на Мира УПИ II-189, Кв. 1/Пи 68134. 6722. 8, Местн. Лъката, Самоковско Шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3 На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Горубляне ПИ 68134. 6722. 39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен Път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, до Кпп За Панчарево, Самоковско Шосе до Бензиностанция ОмвВ Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина На 27.01.2020 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Младост 1 10, 10 Т\Ст, 1 до бл. 5 Вх. В, 6, 5 На 28.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ: МЛАДОСТ 3 Блок 353 Вход 3 На 28.01.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 28а, Младост 1 29, 28а, 132, 28 А, до 28/29, 29 В Трафопост На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Йерусалим 6, Младост 1 24, УПИ II-96, 97, 98, Кв. 48, 24а На 29.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 5 На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Александър Малинов 31, 33 548, 55, 33, Младост 1а 548 Оф. 405, 548 Оф. 204б, 548, 548 Маг. 106б, 548 Оф. 501а, 548 Маг. 107а, 548а, 33, 548 Оф. 204а, 523, 549, 548 Оф. 205, 33 548, 549, 548 На 30.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3 Блок 353 Вход 6 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1 40, + 39, 1 41, 40, 41, 41, 41, 141, 39, 39, Чудна Градина 8 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ в. з. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, в. з. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 69, 83, Топик на ул. 6, 79, 55, 76, 51, 53, 47, 49, 3, 57, 65, 59, 45, 73, 81, 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3224, 532 Хотнишки Водопад, 6-та /Ж. К. Бункера/ 31, 23, Бистришко Шосе 92, №91, Липа 77, Луда Река 8 в. з. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина Бункера, Пспв Бистрица, 2б, 16, ул. Широки Път, УПИ II-2281, 2282, Кв. 11, В. З Мал. Д., УПИ XXVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14 На 30.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Индустриална Горубляне На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1а 524, 527, до бл. 525, 524, ТП Блок 527 На 31.01.2020 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  София: Горубляне Община Надежда   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лев Толстой 51-Павилион, 53, 51, Надежда 2 253, 252, Толстой 53 На 01.02.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Лев Толстой бл. 57 Вх. Г, Д, Е Община Нови Искър   На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: Балкан 1, 5, 6, 8, 2, 6а, 7, 3, 4, Бреза 22, 13, 16, 20, 11, 24, 12, 26, 18, 7, 9, 14, Варна 4, 2, 2а, Гина Кунчева/Шопска Комуна/ 17, 24, 14, 10, 6, 16, 2а, 22, 12, 18, 11, 9, 4, 1а, 13, 7, 20, 2, 15, 5, 3, Жеравна 1, Зорница/Салют/ 2 Склад 1, 2, 3, и Гараж №21, 2, 6, 1, 5, 3, Иглика 10, 18, Искърско Дефиле 255, 265, С/У Пощата-Часовникар, срещу Пощата, 253, 257 до МВР, 257, 263, 267, 259, 271, 269, 261, 225, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 16, 12, 14, П-Н № 5, 6, 10 Община Овча Купел   На 29.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: Малобучински Път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21 На 27.01.2020 г. /08:15 - 09:30 ч./ -  София: 094015, местност Суходол ПИ 68134. 3957. 244, Траян Танев 44 Б, 97 Стопански Двор, 78 3, 78 2, 93, 78 1, 78, 85, УПИ VIII-1187, Кв. 44а На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлинска Котловина 9, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Vііі-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ХХХ-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/ На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VIII-9969, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, Венец 1, Горна Баня УПИ ХlVіі-989 Кв. 55, УПИ XLVІІ-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлинска Котловина 9, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-ІІІ-928 Кв. 72, 61, Обиколна 54, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИХІІІ-57, Кв. 28, УПИ Vііі-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до Арз/ На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: в. з. Люлин Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, 206, 647-ма/560/Овча Купел/ 3, 1, 5, 4, 7, 6, Кв. 61, 8, 740-та/Овча Купел/ 5а, 747-ма/Овча Купел/ 1, 5, 2, 3, 749-та/Овча Купел/ 2, 1, 4, 5, 2а, 3, 759-та/Овча Купел/ 22а, 760-та/Овча Купел/ 4, 6, VII-263, VIII-9969, XVI-190, XVII-191. Mr 68134. 4324. 191 М. Люлин, XVIII-21 Кв. 96, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 5, Бойчо Бойчев 93, 84, 109, 82, 97, 101а, 101, 86, 88, 95, 91, в. з. Люлин Кв. 8, УПИ ХVі-108 Кв. 14, Кв. 10 П-Л 71, Кв. 7 П-Л 3-15, Кв. 20, Кв. 14, Кв. 4 П-Л 207, Кв. 18, УПИ Хі-246 Кв. 2, ул. Калина, Кв. 17, М. Бонсови Поляни, Кв. 9 П-Л 12-17, Кв. 12 П-Л 14, Кв. 14 П-Л 24, Кв. 9, Кв. 14 П-Л 2, Вила, Кв. 13, Кв. 11 ул. Калина, ПИ 68134. 1897. 510, Кв. 3, Кв. 6 П-Л 35, Кв. 10, в. з. Люлин УПИ-Ххііі-219 Кв. 4, в. з. Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Венец 1, Вз. Люлин УПИ III-171 Кв. 11, Георги Бенковски 6, Горна Баня УПИ ХLVІІ-989 Кв. 55, УПИ XlVіі-989 Кв. 55, УПИ ІІІ-1147 Кв 71а в. з. Г Баня, ул. Обзор №29, срещу ул. Обзор 52, Горна Баня ПИ 196, К. Л. №397, М. Подложище Землище, М. Подлозище ПИ №195, Дон 50, 30, Каменица 44, 48, 23, 60, 36 А, 58, 40, 36, 50, 31 Стр. Табло, 21, 54, 31, 38, 19, Каменица, УПИ IV-102, Кв. 59, Лазур/Горна Баня/ и Обзор, Люлин Кв. 1, Люлинска Котловина 9, Люлинска Скала 3, М. в. з. Горна Баня, Маджарица 37, 35, Местн. В. З Люлин, Местн. В. З Люлин, УПИ III-340, Кв. 9, местност Бонсови Поляни Кв. 19 Вз Люлин, Кв. 21 в. з. Люлин, Червена Роза 10, Кв. 21-7, Кв. 6, Кв. 4 П-Л VІІ, в. з. Люлин, Кв. 10, Кърлежа, Герена 7, Кв. 19, Кв. 10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, Кв. 14, Кв. 21, УПИ IV-234 Кв. 3, Кв. 4, Вила, Т. Ливад, Кв. 9 Вз Люлин, Кв. 18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 Кв. 11, Кв. 18, Урал 19-Г. Б., ул. 63, Кв. 7 П-Л 146, Кв. 15, УПИ 8-229, Кв. 17, УПИ XIx-226 Кв. 4, Луд Гидия, Кв. 7, Кв. 4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, Кв. 6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, Кв. 9, Кв. 13, Кв. Кърлежа, УПИ Ix-58 Кв. 18, Кв. 12 в.з. Люлин, Кв. 60 в.з. Люлин, Кв. 21 Вз Люлин, П-Л 1-339, Кв. 6 Вз Люлин, УПИ XI Кв. 6 П-Л №181, Кв. 40, 57 Бенковски, Кв. 2, УПИ VII-196 Кв. 17, Кв. 3 П-Л VІ, Кюпо, бл. Кърлежа, Кв. 3, П-Л 7, Кв. 1, Кв. 8, Невен/Горна Баня/ 7, . 7, Николай Хрелков 69, 65, 71, 43, 75, 73б, 45, 57, 67, 65б, 73а, 65а, 61, 41, 77, 73, 63а, 39, 53, 49, 37, 47, 70, 55, 63, 59, Обзор 60, 34а, 44, 54, 36, 64, 59, 42, 51, 58, 34, 24, 40а, 48, Ст. срещу 48, 18, 28 къща, 56, 54а, 52, 38, 28, 46, 65, 40, и 747, 53, 26а, 63, 26, УПИ-Ііі-928 Кв. 72, 61, Овча Купел Вз. Люлин УПИ Хі -249, Овча Купел, Околовръстен Път 949в, ПИ 1898. 28, М. в. з. Леските, Подлозище 11а, 16а, 10, 28, УПИ 198, Стр. Табло, 11, 16б, 15, 13, 4, 32, 21, 13а, Имот 197, 25а, Вила №22, 19, 22а, 22, 27, Пл. №290, К. Л. 396, 23, Кв. 1, 7, УПИ V-926 Кв. 45, 20, Автокъща, 2, 10а, 17, 60, 30, 21б, 14а, 16, 20а, 18а, 15а, 18, 25б, 48, 53, 14, Пъстроцветна 14, Софийска Панорама 11, 7, 11а, 7а, 5, 1, 9, София, Горна Баня, УПИхііі-57, Кв. 28, УПИ 13-251, 252, Кв. 1, УПИ VІІІ-208, Кв. 1, К. Л. 397, М. Подлозище, УПИ Xl-989. Кв. 55, УПИ XXIII-9970, Кв. 59, УПИ ІІІ-170, Кв. 15 М. в. з. Люлин, УПИ Ххх-1146, 1147, Кв. 55, УПИ-I-1387, Кв. 71а, Цветна Градина Местн. Барите-2, Черни Връх до АРЗ/ На 29.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 30а, Овча Купел 2 Търг. Център, Търг. Център Кафе1, Търговски Център-Овча Купел 2, Тц Пред бл. 32, Търг. Център Кафе 1, Тц, 26, 27, 30а-видео, 30а, Тц-До бл. 32, между бл. 31 и бл. 33, Търг. Център 2 На 29.01.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, Бор Кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа в. з. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски Пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински Път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол Път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Разсадника, Суходол Кв. Манилов Дол 16-18, Суходолски Път Вила, УПИ VIII-13, Кв. 7 Малобучински Път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 Кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол На 29.01.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  СОФИЯ: БОРЯНА 24, БОРЯНА Украйнско Посолство На 30.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 696-та/Овча Купел/ 5, 6 На 31.01.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Загребска/Атанас Мискетов/ 3, 4, 26, 32 Община Панчарево   На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Герман: 2512 М. Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец Стопански Двор, 44063. 6207. 815, 44063. 6207. 817, 44063. 6214. 333, 44063. 6234. 4127, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 3294к. Л. Г-9-8б, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, Кв. 1, Проф. Никола Маринов 17, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец ПИ, Стопански Двор Горни Лозен Склад, Автосервиз, М. Райовец, Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Местн. Ефенди Мост На 28.01.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Стопански Двор С. Д. Лозен М. Сахтяница, МТП Чикерица -Герман 43-05-87/ На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бистришко Шосе Община Подуяне   На 28.01.2020 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: 563-та/Кв. Левски/ 20, Левски Зона Г 34, 33, 33, ТП до 34, 121, 12а Климент Бояджиев, 32, 32, П-Л І-118 Кв. 15, Поручик Георги Кюмюрджиев 2а На 27.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. Б На 30.01.2020 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: жк. Левски Г, Левски Г ул. Г. Кюмюрджиев, Левски Зона Г 44в, 44а, 44б, 45, УПИ X-363, Кв. 6 Левски Зона Г На 31.01.2020 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Сухата Река бл. 103 Вх. В Община Сердика   На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Невски 8, 9, 10, 7, 6, 4б, 4а, 3, 5, 4, 2, 1, Боян Магесник/Свилен Русев/ УПИ 1/, Железопътна/23-ти Януари/ 22, 24, 18а, 24а, 20, Мир 4, Николай Райнов/Рационализат 18, 16, 1б, 20, 1, Христо Станишев/Чавдарче/ 35, 44, 29, 48, 52, 37, 45, 31, 46а, 33, 41, 46, 39, 50, Цигов Чарк/Цветан Трайков/ 5, 11, 3, 4, 6, 12, 8, 18, 15, 17, 14, 2а, 13, 21, 22, 19, 20 УПИ XI-879, Кв. 55, 7, 9, 10, 24, 16, 2, 1, ул. Чавдарче/Ул. Н. Райнов 9, ул. Чавдарче/Ул. Н. Райнов 9 На 27.01.2020 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: Княз Борис I 203, Селиолу/Шопски Отряд/ 8, 1, 3, 6, 10, 4, 5, Цар Самуил 124, 128, 126, 122, 126-128, 124-126 На 28.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 29.01.2020 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Железопътна/23-ти Януари/ 17, 20, 17 ТП до бл. 3, 2, 1, /Мара Бунева, 15 Магазин 3, 15, 15 Фитнес-Център, 20, 15 Сладкарница, 15 Магазин 2, 15 Шив. Цех2, Съзнание 1 1, 3, 1, 3, 3, 3, 3, Христо Батанджиев/Ал. Матрос 4, 5, Христо Станишев/Чавдарче/ 26-28, 26-28, 26 На 29.01.2020 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Проф. Иван Георгов/Цв. Антов/ 1б Община Средец   На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов Номер 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьов Нансен 25а, Цар Шишман 1, Чехов 65а Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьоф Нансен 25а, Цар Шишман 1, Чехов 65а Вх. А На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Евл. и Хр. Георгиеви 46 Вх. А Вх. Б На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Аксаков 50, Васил Левски 79, Васил Левски 26, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 2, 11, Гурко 41, 45, Любен Каравелов 28, Паренсов 27, Раковски 180, 178, 170, 193, 193в,, Света Неделя 19 и Блок 47 Вха, Б, В, Ф. Кюри 10, Фритьоф Нансен 25а, Чехов 65а Вх. А, Шишман 1 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков 50, Васил Левски 79, Г. С. Раковски 122, Георги С. Раковски 122, 120, 120, Георги С. Раковски 120 Вх Б, А, 122 Вх. А, 130, 134, 138, 153 Вх. А, 180, 178, 170, 193в, 193а, Граф Игнатиев 18, 5, Гурко 41, 45, Паренсов 27, Петко Р. Славейков 2а, 3, 1, 4а, 4, Солунска/Васил Коларов/ 1, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/ 69, 67, 65, Хан Крум 4, 2, Цар Шишман 1 На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/ 39 Община Студентски Град   На 27.01.2020 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Витоша 6 Община Триадица   На 27.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 3, Кестенова Гора 2, 6, 8, 12 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  СОФИЯ: ”ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, МОТОПИСТА бл. 2Е Вх. 1 На 28.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Костина 4, 6, Хайдушка Гора 137, 143, Червена Роза 44-46, 42-44 На 29.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 7, Костенски Водопад 14, Твърдишки Проход 15-А, Б, 25 На 30.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 9, 19, 21, Гоце Делчев 155-157, Стрелбище 5б-А, Б, 128-Б, В. На 31.01.2020 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бадемова Гора 11в, Стрелбище 22а-А, Б, 23а-В.

comment 0
visibility 6894
ток

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 20-24 януари

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 20 – 24 януари 2020 г., включително:   Област София-Град Община Витоша   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   31-Ва  12, Камен Рид  1, Пейова Бука  8, Соколна  1 Къща, Упи Xi-562,Кв.11  М.Малинова Долина-Герена На 20.01.2020 Г. /08:30 - 12:00 Ч./ -  София:   230-Та , 68134.1979.792, Vi-1055,Кв.108,Ул.Наум,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Ул. Наум 12а,70, Ваклинец  4а,2,8,12,7,10,23,11,13а,15,5,6,3,9,14,1,13,20,4, Драгалевци  , Драгалевци,Упи Ix-1316,Кв.105  , Захари Зограф  13,11,14,12а,20,18,17,16,12,15, Калето  26а,1, Капина  1а,5,14,5а,12,1,2,8,4,10,3, Кимчовец  3б,4,2,3,6,1, Крушова Градина  29,31а,33,30б,17,37,28,20,23,29б,18,35, Маестро Георги Атанасов  34а,49,33,37,26,39,35,28,39а,32, Маточина  1, Ненко Балкански  12, Отец Генадий  13,20,9,18,7,17,21,15,11,19,14,17,2,6,10,4,1,5,8,3,12,Хр Морфова/Отец Генадий, Панайот Пипков  53,42,44,49,51,20,26,30,41,32,27а,47,32а,38,№24,43,35,27,39,34 Помпа,25а,31,28,34,40,21,36,37,25, Проф.Стефан Георгиев/Драгалевци  4, Св.Наум /Драгалевци  28а,48,22,24,32,31а,30а,25,43,27,11б,22а,11,13,16а,29, Христина Морфова  39,15,20,36,22,23,57,18,14,33,31,16,34,12,41,27,53,42,19,37,49,61,43,25,45,21,47,51,24,55,40,40а,26,28,17,55а,30,14а,29,59,26,63-A,61а, Ябълкова Градина  27,25,21,28,23,30,26,64,47,61,70,44,43,57,65,54,38,58,39а,76,55а,36а,48,37а,68,73,56,74,62,63,46,34,31а,39,67,50,72,60,69,Кв.94,33,35,42,53,51,71,41,66,45,40,55,59,36,31,52,32а,32 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Боженци/Никола Паликарски/  2,1, Войводина Могила  64,66,82,60,56а,58,70,82а,54,56,62,87,70а,68,84,60а,73, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Евлия Челеби/Мара Петлякова  78,41,70а,41а,80,74,98,74а,96,68,86,1,76,90,70,92,72,84,94а,37,76а,94, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Звездица/Георги К.Дим./  5,5а,11,7,6,8,9,4, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Княжевска/Валентин Андреев/  4,8,6,7,1 188,10,2а,11,9,2, Комините  6,3,4,2,8,5,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Пл.Сред Село  , Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Сред Село  3,5,8,4,6,3а,2,1,7, Упи Iii- 542, Кв. 66 М.Карпузица  , Цар Борис Iii/Девети Септ.  272,272а, Явор/Цв.Божков/  14,   Павилион На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , Viii-1004aкв.33  , Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Войнишко Въстание  Поща,63, Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Морените  9,2 Упи Ііі-1551, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Упи Ii-104 Кв.33  , Упи V-986 Кв.51  , Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14 На 20.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , Ii-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 20.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 20.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Манастирски Ливади-Запад  Упи Xiii-2237, Кв.27, Синанишко Езеро  29, Тодор Каблешков   №69 Вх.А На 20.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бъкстон  4,5 На 20.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  24 7а,/Ул.Т.Каблешков,24,35 7а, Бул.Бр.Бъкстон   Бул. Бъкстон Бл. 1, Бл. 2, Бл. 3, Бл. 4 Вх. А, Б, В, Бл. 16  67 Одз, Бл. 6, Бл.10, Магазин До Бл. 10, Ул. Ген. Суворов 5, Кафе Лили;, Бъкстон  5,7,7а,6, Тодор Каблешков  14 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Люти Дол  32 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  2, 2-Ра /Ж.К.Бункера/  69,83,Топик На Ул.6,79,55,76,51,53,47,49,3,57,65,59,45,73,81, 3224  , 532  Хотнишки Водопад, 6-Та /Ж.К.Бункера/  31,23, 601-Ва  2, 67-Ма  3,1, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Липа  77, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Малинова Долина  Бункера, Пспв Бистрица,2б, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  128 1-Охрана,165,258,140,138,128 1,67,163б,163а,128 1--Магазин 1,165б, Скакавица  3, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Упи Ii-2281,2282,Кв.11, В.З Мал.Д.  , Явор/Цв.Божков/  14 На 21.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Тодор Каблешков   69 На 22.01.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  2,3, 16-Та /В.З.Малинова Долина/  7,21,13,На Ъгъла Ул.16,8,18,12,20,24,14,6,15,3,9,23,11,19,16,17,В. З. Бункера 999 Упи Vіі, 2-Ра /Ж.К.Бункера/  87,89, 25-Та /Ж.К.Бункера/  11,9,5,3,1,17,21, Бистришко Шосе  92,№91, Луда Река  8 В.З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина  16, Ул. Широки Път  , Упи Xxvi-3212,Кв.9  Ул.Широки Път №14 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Беловодски Път  34 Фитнес,34, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Явор/Цв.Божков/  14 На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   230-Та  , 68134.1979.792  , Vi-1055,Кв.108,Ул.Наум  , В.З. Симеоново - Драгалевци  Ул. Наум 12а,70, Ваклинец  4а,2,8,12,7,10,23,11,13а,15,5,6,3,9,14,1,13,20,4, Драгалевци  , Драгалевци,Упи Ix-1316,Кв.105  , Захари Зограф  13,11,14,12а,20,18,17,16,12,15, Калето  26а,1, Капина  1а,5,14,5а,12,1,2,8,4,10,3, Кимчовец  3б,4,2,3,6,1, Крушова Градина  29,31а,33,30б,17,37,28,20,23,29б,18,35, Люти Дол  32, Маестро Георги Атанасов  34а,49,33,37,26,39,35,28,39а,32, Маточина  1, Ненко Балкански  12, Отец Генадий  13,20,9,18,7,17,21,15,11,19,14,17,2,6,10,4,1,5,8,3,12,Хр Морфова/Отец Генадий, Панайот Пипков  53,42,44,49,51,20,26,30,41,32,27а,47,32а,38,№24,43,35,27,39,34 Помпа,25а,31,28,34,40,21,36,37,25, Проф.Стефан Георгиев/Драгалевци  4, Св.Наум /Драгалевци  28а,48,22,24,32,31а,30а,25,43,27,11б,22а,11,13,16а,29, Христина Морфова  39,15,20,36,22,23,57,18,14,33,31,16,34,12,41,27,53,42,19,37,49,61,43,25,45,21,47,51,24,55,40,40а,26,28,17,55а,30,14а,29,59,26,63-A,61а, Ябълкова Градина  27,25,21,28,23,30,26,64,47,61,70,44,43,57,65,54,38,58,39а,76,55а,36а,48,37а,68,73,56,74,62,63,46,34,31а,39,67,50,72,60,69,Кв.94,33,35,42,53,51,71,41,66,45,40,55,59,36,31,52,32а,32 На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   13-Та /Ж.К.Бункера/  10, 16-Та /В.З.Малинова Долина/  14,42,53, 17-Та /Ж.К.Бункера/  9,4,3,6, 18-Та /Ж.К.Бункера/  7,1,4,3,5,Кв.8, 19-Та/275/  12,4,10,1,16,5, 22-Ра /Ж.К.Бункера/  , 23-Та /Ж.К.Бункера/  5, 25-Та /Ж.К.Бункера/  27,25,33,45,31,23,35,29,27а, 26-Та /Ж.К.Бункера/  4,8,2,3,5,6,10,7, 27-Ма /Ж.К.Бункера/  16,20,34а,42,40,36,22,26,52,14,10,38,12,30,27,18,46,24,34,44, 28-Ма /Ж.К.Бункера/  16,7, 29-Та  4,10,2,3,6,1а,14,12,1,Вила, 30-Та  3,5,2, 31-Ва /Ж.К.Бункера/  6,9,2,3,41,4,7,5, 32-Ра /Ж.К.Бункера/  13,1,15,12,8,5,4,7,3,11, 33-Та /Ж.К.Бункера/  10,4,1,8,7,6,2, 34-Та /Ж.К.Бункера/  1,2,4, 38-Ма /Ж.К.Бункера/  9, 601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, Viii-581, Кв.10 Малинова Долина  , X-639,Кв. 6  , В.З. Бункера  Вила,Разширение/, Вз.Малинова Долина-Герена,Упи Ii-562,Кв.11  , Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Зелени Връх  3, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Малинова Долина  Ул. 25 № 41,П-Л 11-573, Маргаритка  7, Мургана  2, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Папур  33, Пейова Бука  7, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Соколна  4, Ул. Трилистник  5, Упи І-Снс Кв.12/Ул.Луда Река 12  , Явор/Цв.Божков/  14 На 23.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Бъкстон  №29 Вх.В На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   230-Та  , Ангел Букурещлиев  14,1а,6,12,3,7,10,5,8,5а,1,2, Капина  1а,5,14,5а,12,1,2,8,4,10,3, Люти Дол  32, Маестро Георги Атанасов  33,37,26,39,35,28,39а,32,24,22,33,22а,29,31, Отец Генадий  Хр Морфова/Отец Генадий,17, Панайот Пипков  20,26,30,41,32,27а,47,32а,38,№24,43,35,27,39,34 Помпа,25а,31,28,34,40,21,36,37,25, Папрат  41,18, Христина Морфова  39,15,20,36,22,23,57,18,14,33,31,16,34,12,41,27,53,42,19,37,49,61,43,25,45,21,47,51,24,55,40,40а,26,28,17,55а,30,14а,29,59,1,17,6,4а,4,5,9,14,3,13,10,8,2,7,11, Ябълкова Градина  27,25,21,28,23,30,26,64,47,61 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   16-Та /В.З.Малинова Долина/  4, 29-Та  39,62,Вила,34,27, 38-Ма /Ж.К.Бункера/  36, 601-Ва  2, 724-Та  15а,10,9,17,Вила,11,19,25,14,12,15, 724-Та/Витоша/  Вила,8,11а,С/У № 9,15,12,4,3,9,3а, В.З. Бункера  П-Л 909, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Еровете  12 Общ.Витоша,4,12,16, Еровете  13, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Камен Дял  12,1,3,10,9,6,5,4,8,11,2,7, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  28а,24,35,19,26,37,14а,39,10,36,19а,10б Вила,31,32,9,23а,23,29,36а,34,11,Вила,33,16,13,12,14,15,7,8,25,38,13а,30,27а,35а,27,22,10а,17,21,30а,18,28,20, Маргаритка  7, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Полско Цвете  Кв.7 Парцел 642, Преки Път/Димитър Монов/  81,67,90,82,75,73,71,94а,79,88,96,94,86,77, Райска Градина/Аврора/  1, Смесна Китка  32,12, Смрика  21,23,27,26,24, Явор/Цв.Божков/  14 На 24.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Бъкстон  №29 - Вх. Г Община Връбница   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Волуяк:   Божур  31,18,43,16,41,22,14,39,21,24,27,23,28,В Двора На Ткзс,19,25,20,17,Бивш Стоп. Двор,35,15,№37,30,26,37,32,29,33, Огоста  Мдм Тим Импекс Оод -Склад, Пламък  7, Сердика  5,Бившо Ткзс В Стоп. Двор, Упи Xv-380 Кв.30 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Надежда 6  615 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Връбница-2  0 6 17,636, Златен Клас  Упи Iv-590,617 617, Надежда 6  636 - Хранителни Стоки,636,Со Район Връбница,617,Сладкарница В Тп На 20.01.2020 Г. /12:00 - 16:15 Ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   Алеко Константинов/Васил Го  4,7,6,3,9,8,9 Р-Н Връбница,2,5,1, Захари Стоянов  7,13,46,32,48,29,39,36,19,41,30,18,5,17,42,40,14,28,12,31,38,11,26,16,21,44,33,35,22,8,24,37,9,20,10,15,23,56,25,9а, Ивайло  1, Иван Вазов  14,55,21,27,3,31,19,26,6,39,25,53,10,37,23,4,57,61,22,35,33,20,12,36,59,24, Любен Каравелов  2а,11,23,2б,9,19,14,36,28,17,27,1,29,34,2,6,22,16,25,8,31,33,3,20,21,4,10,24,7, Мичур  41, Момина Сълза/13/  7,5,15,10,6,1,16,2,3,13,11,9,18,3a,14,8,4,12, Папрат  6,13,7,2,8,12,1,10,11,3,5,9,18,4, Пенчо Славейков  4,1, Росна Китка/31/  63,27, Упи Xxii-925,Кв.9  , Хайдутин/11/  16,5,11,9,7,14,18, Явор/12/  12,1,5,4,2,13,11,6,3,10,16,14,7,8,9 На 20.01.2020 Г. /12:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Захари Стоянов На 22.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Надежда 5  522 На 23.01.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./ -  София:   357-Ма/Връбница/  10,4,3, 363-Та/Връбница/  1, 364-Та/Връбница/  5, Адам Мицкевич/Раб.Класа/  №1,1, Ведрина  7,2,4,3, Европа/Баба Парашкева/  8 6,4,6,8,8 5,8 3,4,8 4,5, Подкрепа  36,30,16,38,15,34,14, Сливница  6, Упи 1-682,Кв.46 Община Възраждане   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Перник  87, Царибродска/Никола Шопов/  №77-83 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Царибродска/Никола Шопов/  №77-83 На 21.01.2020 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  София:   Перник  87 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Царибродска/Никола Шопов/  №75, 77-83 На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски  96,88,127,90, Люлин 4  417,419, Осогово/Пело Пеловски/  38-40,32,35,32-34,36,№30,30, Цар Симеон  85 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Пиротска/Трети Април/  130 Вх.Б,130 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Георг Вашингтон  28,24 Община Изгрев   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 47 Вх.А,Б,В,Д,Ж,   Блок 47-48 Вход А,Ж,   Блок 43 Вх. Б На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 47 Вх.А,Б,В,Д,Ж,   Блок 47-48 Вход А,Ж,   Блок 43 Вх. Б, Димчо Дебелянов  5,18,14 84,84,16,7, Драган Цанков  21, Фредерик Жолио Кюри  156 2,16 155,17 2,15 3,15,19 1,17,16,156 3,15 156 Община Илинден   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Илинден  79, Найчо Цанов  172, Пиротска/Трети Април/  79,79, Тодор Александров/Н.Цанов/  177,179 79 Община Искър   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Бусманци:   004035  , 0109.1425.652  , 10-Та  Площада,Центъра, 6-Ти Май(Ул.8-Ма)  4,6,2,10, 736  , I-649, Кв.5б  , Iii-134, Кв.12  , V-44  , V-512, Кв.56  7, Xvi-271, Кв.26  , Xxxiv-644 Кв.11  Вр.За Строителство, Асен Игнатов(Ул.16-Та)  8,2,14,22,4,6,9,5,7,21,13,11,10,1,12,3,15,16,23,25,20,18,19,32,28,24,29,27,26, Беговица(Ул.2-Ра)  10,8,6,29,1,23,13,15,9,4,7,2,5,19,17,11,21,3, Владимир Георгиев(Ул.4-Та)  22,25,30а,24,32,21,23,19,30,26,27,34,40,29,31,36,38,4,2,7,6,12,10,13,5,1,17,14,16,8,20,11,3,9,15,18, Вучко Игнатов/Ул.23-Та/  5,14,8,9,7,4,1,6,2,3,10,11,12, Ген.Гурко(27 И 10)  50,50,3,21,6,22,12,5,8,8б,4,26,1,№1,18,11,14,16,2,7,10,17,13,9,15,20,8а,19,30,Помпа,Упи 24-340,28,24,42а,42,12,59,40,61,63,57,32,25,30,23,31,27,40,39,51,43,33,36,49,25,44,35,53,34,41,38,46,45,48,55,29,37, Гълъбец(Ул.25-Та)  14,6,5,11,12,3,8,1,4,9,2,7,10, Д-Р Ив.Стаменов/Ул.24-Та/  4,2,3,1,13,9,7,12,6,10,11,8,15, Детска Радост(Ул.30-Та)  6,4,2,1,3, Елин Пелин  2, Кирил И Методий(12 И 14)  14,15,3,8,11,10,12,5,16,13,2,9,1,6,7, Крива Ливада(Ул.3-Та)  17,5,23,28,15,9,18,21,1,26,8,11,25,32,4,22,2,3,6,19,16,30,13,14,20,12,34,24,10,40,42,27,27а,31,33,36,29,38,35, Лашова(Ул.15-Та)  1,5,8,4,2,3,6,2а,10,5а,4, Ловджийска(Ул.22-Ра)  4,2,1,3, Милин Камък(Ул.17-Та)  6,4,2,1,8,3,7,5, Мома Ирина (Ул.5-Та)  6,4,2,8,10, П-Л Vііі, Кв.19  Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул.11-Та)  30,13,10,24,1,14,18,9,5,26,16,4,7,12,11,3,28,34,36,5,40,17,15,42,38,44,19, Пробуда(Ул.6-Та)  2,5,1,3,7,13,20,11,15,9,17,12,6,19,14,8,10,16,4,21,23,25, Просвета(Ул.1-Ва)  4,3 А,6,11,16,65 Оу,9,2,3,14,10,13,12,8,7,5,22,30,15,21 Упи Xix-389,388,386 Кв.26а,26,19,18,17,23,16,20,24, Пчелина(Ул.20-Та)  1,10,14,5,11,2,8,12,6,16,7,4,3,№11,9, Родината(Ул.21-Ва)  56,24,3,20,5,7,2,18,22,4,12,14,8,10,1,6,32,25,54,26,42,30,48,50,36,52,34,28,11,38,46,17,40а,21,40,23,19,13,9, Средно Ливаде(Ул.31-Ва)  5,8,3,4,2,7,11,6,13,9,10,1, Сух Искър(Ул.13-Та)  3,4,5,1,2, Татарски Път(Ул.26 И 28)  34,17,15,40,44,7,13,36,28,11,20,32,5,9,38,19,3,30,22,26,42,24,12,10,14,2,16,8,1,4,6, Троянски Път/18 И 19/  1,6,2,8,3,11,5,7,4, Циклама(Ул.7-Ма)  14,Пи 607, К.Л. 509,510,7,9,11,13,1,8,2,10,4,6, Чукура(Ул.29-Та)  6,2,8,4,10,4а На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Казичене:   Фармапарк  19 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Кривина, Общ. Столична:   Балкан/Костадин Георгиев/  19-21, Градина/3-Та/  4 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2020 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Бусманци  До Гробищата,Ул.Гурко 50,Помпа,А.Игнатов 31,Стоп.Двор,Помощно Стопанство,39а,17 Ул.Владимир Георгиев,Ул Сух Искър 7,Стар Тп, Ген. Гурко  39, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 1  Блок 170, Вха, Блок 62 Вх. Б,В,Г,Д,Е, Блок 71 Вх.1,2,3,4,6 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба  Блок 170, Вха, Блок 62 Вх. Б,В,Г,Д,Е, Блок 71 Вх.1,2,3,4,6 Община Красно Село   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  42 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Луи Айер/Никола Каменов/  9 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Пирински Проход  31, Смърч  26 На 20.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Славия/Девети Септември/  Еврофутбол, Моят Магазин (Отпред), Бл. 3, Бл. 4, Бл. 5, Бл. 2 Вх. А И Б, Бл. 1, Магазини Пред Бл. 1, Бл. 11 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Метличина Поляна/Васил Ленк  Бл.38 Вх.Б На 21.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Лагера  Упи Xi-900, Кв.53,42,43, Лагера  Бл.42, Лагера   Бл.43 На 21.01.2020 Г. /10:15 - 12:00 Ч./ -  София:   Майор Горталов    3-5 Вх А И Б ,Бл.31б,Бл.31а 31б,13,13а,,14,16,18,Хидрофорна Уредба, Тодор Каблешков    4,6, Цар Борис Iii/Девети Септ.    Iii 167,169 На 21.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ген. Суворов  2,4,4,16,6,8,14,14а,16,18,20, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  1е, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/   Експериментален Бл.1, Бл.2, Бл.3, Бл.4, Бл.10 ., Майор Горталов  14б,Бл.31а,14а ,1 Пицария ,3-5,7,9, Мотописта  5,10е, Мотописта  4е,10,2е,10е, Чучулига  6.8 На 22.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ген.Стефан Тошев     24 , 26;, Дечко Йорданов   36 , 38 , 40, Дойран  28а,28,26, Красно Село  Бл.,202,203, Красно Село    Бл.5 ; Бл.6 , Бл.192 , Лелинска Чука  3,5, Пирински Проход     24 , 24а , 25 , 26 На 22.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Гоце Делчев/Емил Марков/  Упи 32-Кв.314, Дебър  16,17,26,19,29,16-26 ,22 Дг 93 „Чуден Свят“, Дебър    39 , Дойран  22, Красно Село  3, Красно Село    Бл.2а, Бл.5, Бл.7,  Одз  93 Чуден Свят , Хубча  8а,№8 На 23.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бъкстон  15 Зад Бл.207а,205, Красно Село  Бл.206,205,204,207, Пчела  27,4,206,4 Зад Бл.207а На 23.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Братя Бъкстон  1 196, 197, 198, Завалска Китка  2 Ателие,6,4,2,2 Гараж 1,2 А,2,2 Гараж, Красно Село  198,196,195,197, Красно Село  Бл.208а,207,204а,205, Оф Клуб + Кафе Срещу Хали Борово  , Пчела  15, Хубча  24,24 Ат.1,24 Ат.3,24 Ат.2,22,195, Царица Елеонора/Коста Пе  17а,23а,21,14,25,16,10,12,14 Портиер На 24.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бул.Т.Каблешков    №72,И 74-Комбо 1 , Ж.К. Гоце Делчев  Бл. 241 От Вх.А До Вх.Ж,Бл.237вх .А,Б,И В,Бл.236 От Вх.А До Вх.Ж,Сграда До Тп Бл.236, Ж.К.Гоце Делчев    Бл.238вх 8,9 И 10 Бл.232,231 , И Офис Tv Net,Бл.239 Вх А,Б,В И Г На 24.01.2020 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ж.К. Г. Делчев    Бл. 234, 235, 236, 237; Магазин Сба, Иван Йончев  3, Красно Село  Бл. 200 ,201, Ул.Леринска Чука     3.5.7 Община Кремиковци   На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Еделвайс /Кремиковци/  13,6,8,3,15,18,14,11,16,7,1,9,2,4,10,5, Еделвайс/Общ.Надежда/  16, Княз Борис 1 /Кремиковци/  18,6,4,5,10,16, Кремиковци  31,38,41,33,36,37,35,32,34,40,39,44,42,11, Люляк /Кремиковци/  3,1,4,2, Момина Сълза /Кремиковци/  4,6,3а,3,8,5,2,7,1, Панайот Волов /Кремиковци/  2,4, Райна Княгиня /Кремиковци/  26,11,9,8,18,29,28,14,12,25,27,19,20,16,6,22,23,10,13а,30,15а,15,34,21,24,32,13,17, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  94,81,104,93,73,75,69,85,92,67,84,79,88,91,98,83,71,88а,86, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/  14,13,16,25,9,18,17,21,20,22,19,11,12,15,5,7,1, Света Вода /Кремиковци/  6а,3а,5,7,8,6,4,3,1, Света Петка /Кремиковци/  4,4а,1,2, Стефан Халачев /Кремиковци/  20, Странджа /Кремиковци/  9,5,3,7,1 Община Люлин   На 20.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 8  802 На 21.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-A,743,734,735 На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-A,743,736 На 23.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-Б,743,744,736 На 24.01.2020 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 7  731-Б,741,742 Община Младост   На 20.01.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  София:   Александър Малинов  79б,79а,79б,79б, Александър Малинов  79б,79б,79б,79а На 20.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 4 Вх 1 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  София:   В.З. Малинова Долина - Ок.Път  Упи Xl-862 Кв.7, Малинова Долина Кв.4,Iii-2800  , София Парк  16 З,16а,Бл.16в,Бл.16в,Бл.16д 16д,16 З,16 Б На 21.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 4 Вх 2 На 21.01.2020 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ -  София:   Младост 3  319,320 На 21.01.2020 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Младост 3  Пред Бл.350,394,349,1 348,До 350,До 349,346,348,350 На 22.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 261в Вх 1 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 11:30 Ч./ -  София:   Младост 4  485,485 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Младост  2 248а, Младост 2  231,2 234,30 Тц,231,234,Срещу Бл.236,235,М/У Бл.235 И Бл. 236,236, Свети Киприян/К.Каприелов/  30 Тц,30 Тц Маг.11, Упи Iii-129, Кв. 12 На 22.01.2020 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Александър Малинов  Прякя С Ул.Св.Киприян-Тб3-1439, Андрей Ляпчев/Универсиада/  74,72, Малкият Принц  4, Младост 2  224 С/У,224,223 До Бл.223,223,230,225,До 224,С/У 224,224,До Бл.222,224до, Проф. Д-Р Васил Златарски  4,4 На 23.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 261в Вх 2 На 24.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 261г Вх 1 На 24.01.2020 Г. /09:15 - 17:00 Ч./ -  София:   Д-Р Атанас Москов  5, Д-Р Атанас Москов  5, Младост 3  438, Младост 4  439а,435,425,До 435,439, Младост 4  До 435,438,435,439, Упи 2-539 Кв. 13 Община Надежда   На 20.01.2020 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Жк. Толстой Бл 28  , Лев Толстой  51-Павилион,53,51, Толстой  53 Община Оборище   На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Васил Левски  112, Оборище  93 Община Овча Купел   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   206  , 759-Та/Овча Купел/  22а, 760-Та/Овча Купел/  4,6, Xviii-21 Кв.96  , Бисерно Изворче/Горна Баня/  5, Бойчо Бойчев  93,84,109,82,97,101а,101,86,88,95,91, Горна Баня  Пи 196,К.Л.№397,М.Подложище Землище,М.Подлозище Пи №195, Дон  50,30, Люлинска Котловина  9, Маджарица  37,35, Николай Хрелков  69,65,71,43,75,73б,45,57,67,65б,73а,65а,61,41,77,73,63а,39,53,49,37,47,70,55,63,59, Околовръстен Път  949в, Подлозище  11а,16а,10,28,Упи 198,Стр.Табло,11,16б,15,13,4,32,21,13а,Имот 197,25а,Вила №22,19,22а,22,27,Пл.№290,К.Л.396,23,Кв.1,7,Упи V-926 Кв.45,20,Автокъща,2,10а,17,60,30,21б,14а,16,20а,18а,15а,18,25б,48,53,14, Упи Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище  , Цветна Градина  Местн.Барите-2, Черни Връх  До Арз/ На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   647-Ма/560/Овча Купел/  3,1,5,4,7,6,Кв.61,8, 740-Та/Овча Купел/  5а, 747-Ма/Овча Купел/  1,5,2,3, 749-Та/Овча Купел/  2,1,4,5,2а,3, Viii-9969  , Венец  1, Горна Баня  Упи Хlvіі-989 Кв.55,Упи Xlvіі-989 Кв.55,Упи Ііі-1147 Кв 71а В.З.Г Баня,Ул. Обзор №29,С/У Ул.Обзор 52, Каменица  44,48,23,60,36 А,58,40,36,50,31 Стр.Табло,21,54,31,38,19, Каменица,Упи Iv-102,Кв.59  , Лазур/Горна Баня/  И Обзор, М.В.З.Горна Баня  , Невен/Горна Баня/  7,.7, Обзор  60,34а,44,54,36,64,59,42,51,58,34,24,40а,48,Ст.С/У 48,18,28 Къща,56,54а,52,38,28,46,65,40,И 747,53,26а,63,26,Упи-Ііі-928 Кв.72,61, Овча Купел  , Софийска Панорама  11,7,11а,7а,5,1,9, София,Горна Баня,Упихііі-57,Кв.28  , Упи Xl-989.Кв.55  , Упи Xxiii-9970,Кв.59  , Упи Ххх-1146,1147,Кв.55  , Упи-I-1387,Кв.71а На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   740-Та/Овча Купел/  Строеж,23,26,27,25,24, Белите Борове  32, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/  , В.З. Горна Баня  Ул.Стубело, Две Липи, Вейниче, В.З. Горна Баня Упи I-920  Кв 81 Упи I-920, В.З. Горна Баня, Упи Xі-1055, Кв.80  , Вейниче  7, Горна Баня  Упи Vііі-1144 Кв.84,Упи Хvі-1012 Кв.54,Кв.556,П-Л 468 К.Л.465, Две Липи  11,9,В.З.Горна Баня Упи Хvі-1048, М-Т Горна Баня  Упи Xxix-1004, Кв.54, М. Стубело  , Обзор  82,Кв.54,82,68,71,82 Упи-933 Кв.80,М.Биримирска Поляна,Кв.54в, Олдашевец  2,3, Равнище/Кънчо Стоилов/  , Св.Крал/Кирковска Трибуна/  46 На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Овча Купел  405  Вх.Е, Ж, Овча Купел 2  31 Вх.Б, Г На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   575-Та/Кв.Левски/  26, 756-Та/Овча Купел/  7, 757-Ма/Овча Купел/  29а,26,29,№24, 760-Та/Овча Купел/  3,2а,2, Бисерно Изворче/Горна Баня/  , Лозище  25 Кв.Горна Баня, Николай Хрелков  35,33а,29,33, Подлозище  105 На 23.01.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Житница   22, 24, Склад За Строителни Материали, Цех Бъргър, Складове За Млечни Продукти &Quot;Герма 95&Quot;, Домостроителен Комбинат Община Панчарево   На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Кокаляне:   37914.6848.1617  , Вилна Зона Бяла Нива  , Грамада  5,11,10,12, Димитър Благоев  39,38,26, Лъката  16,20,18,21,17а,11а,19,14, Петров Кладенец  21, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев  35,36,33,10,32,14,4,27,45,12,51,39,3,18,20,41,6,53,40,24,Упи 2804,Къща,13 На 21.01.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Цар Иван Асен Ii  53,28 На 26.01.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Вилна Община Подуяне   На 23.01.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   571-Ва/Кв.Левски/  1а, Xvii-147,Кв.25  , Левски Зона В  36,36, Левски Зона Г  28,29,С/У 29,28,29,36,28,С/У 29/Кафе Сладкарница,До 28 Тп,Супермаркет &Quot;Ивел&Quot; Добл.29,29,28,1 До Бл28,28,С/У 29/Кафе Сладкарница,29,28,С/У 29,До 28 Тп,36,Супермаркет &Quot;Ивел&Quot; Добл.29,36,29, Левски Зона Г  10,1,До 10, Металург  27,27, Поп Грую  104б,106а Пав.Закуски Пред Маг.Домко,Плувно Развлекателен Комплекс, Станислав Доспевски На 20.01.2020 Г. /08:45 - 11:15 Ч./ -  София:   Васил Петлешков  112,34,112, Кап. Георги Мамарчев  34,32,30, Панайот Хитов  7 Арт Колеж,11,7, Панайот Хитов/Вела Пеева/  12,10,8, Хаджи Димитър  112 А,Тп До Бл.113,113,113 Б,112а,112,114,113 На 21.01.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Владимир Вазов  Ъгъла С Ул.Доспевски- Магазин,Ул.Ст.Доспевски-Кв.Левски В,69, Ген. Климент Бояджиев  1, Левски Зона Г  Упи 3 60 Кв.17,Кв.17 Имот 60,Упи 3 60св.17,Упи 360 Кв.17,31,31,30,Тп До Бл.31,31, Станислав Доспевски  101,101, Упи Ix-,Кв.21  Пи-68134.601.172 На 22.01.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Васил Кънчев  40 Офис /Автосервиз,11,36,40 Мазин-Офис,34, Резбарска  117,178,25 Авточасти,177,7,1, Хаджи Димитър  178,До 130,6,11,11а На 22.01.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Хаджи Димитър Бл.54 Вх.А,Б На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Поручик Георги Кюмюрджиев  16, Поручик Неделчо Бончев/Искъ  10, Упи Vi -69,220,221 Кв. 25 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Цанко Дюстабанов 3а Община Сердика   На 21.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лавандула  10, Николай Райнов  8,2, Николай Райнов/Рационализат  8,10,2, Поручик Орозов  11,2,9-А,13,21,23,2-А,13-А,15,25,4,5,19,7,17,8,6,3,9, Роман  5,9, Роман/Септемврийче/  8,6,1,3,5,9,2,6а,4,7, Столетник  6, Сулина  20,16,16г,16б,22,16в,26,24,16а,18, Училищна  25,13-А,10,23,21,17,19,15б,8,12-14,9,15-Б,15а,11,15,13,15-В, Христо Станишев/Чавдарче/  47,54а,60а,59а,60,49,62,53,55,55а,51,54б,54,61,56 На 21.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл.207 Вх-Б На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Карлово  14 На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Банишора  26 Вх-Б, Фондови Жилища  215а Вх-В На 22.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл.207 Вх-В На 23.01.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл.207 Вх-Г Община Студентски Град   На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Методи Попов  11 Вх.А И Вх. В Община Триадица   На 20.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Кестенова Гора   25, Тулча/Петър Богданов/  44,37 На 20.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  23 На 21.01.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Гоце Делчев/Емил Марков/  103,113, Тулча/Петър Богданов/  43,41 На 21.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Тодор Джебаров    47-49 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   ”Гоце Делчев,Мотописта    Бл.2е Вх.1 На 22.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Нишава/Георги Аврамов/  163, Стрелбище  7б На 23.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Червена Роза  95 На 24.01.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Нишава/Георги Аврамов/  98

comment 0
visibility 377
ЧЕЗ

Два пъти за ден спира тока заради скъсан кабел

Направомерни изкопни дейности са причинили скъсване на 10 киловолтов кабел на ЧЕЗ, информират от дружеството.  Това е прекъснало електричеството на около 1200 домакинства в столичните „Дружба 1“ и Гара Искър. Припомняме, че малко по-рано през деня отново изкопни дейности причиниха скъсване на кабел на ЧЕЗ и оставиха 1000 домакинства в центъра на София за повече от час без ток. В понеделник квартал „Лозенец“ остана без ток за 40 минути по същата причина.

comment 0
visibility 610
строители

Несъобразени строителни работи оставиха 3000 в "Горубляне" без ток

3000 домакинства и фирми в "Горубляне" днес останаха близо 40 минути без ток заради несъобразени изкопни работи на строители. Фирмата е скъсала кабел 20 kV, собственост на ЧЕЗ Разпределение България. Екипи на компанията бързо са отстранили повредата и са върнали съоръженията към нормален режим на работа.   ЧЕЗ Разпределение България за пореден път напомня на фирмите да координират с  компанията поне две седмици предварително къде и кога ще извършват изкопни дейности.    

comment 0
visibility 1538
трамваи

Трамваи 20 и 22 не вървят в столицата заради липсата на ток

Липсата на ток остави без трамваи 20 и 22 хората, които ползват пътните артерии като "Дондуков" и бул. "Янко Сакъзов". Таблата по спирките, които преди година бяха подменени и в момента имат много възможности, не изписват и дума, за предупредят хората за аварията. На спирката на "Операта" има струпване от хора. И никой не знае кога ще дойдат трамваите, видя Столица.bg.   От Центъра за градска мобилност потвърдиха пред Столица.bg,че мотрисите не вървят заради липсата на ток. Но казаха, че не знаят, кога трамваите отново ще тръгнат.     

comment 0
visibility 394
ЧЕЗ

Трима от община Бойчиновци хванати да крадат ток

Мобилни групи на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД София са подали сигнали за незаконно прикачван към елмрежата в община Бойчиновци, съобщава 24 часа. Засечени били една жена и двама мъже, които крадат ток. Проверката установила незаконно неотчитащо се прикачване към мрежата от 58-годишен собственик на бакалията в Бойчиновци. Установена е и кражба на ток в с. Портитовци от мъж и жена. Образувани са досъдебни производства по трите случая.

comment 0
visibility 859
планирани прекъсвания

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 21-25 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 21.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 5, Вила, 18, 22, 3, 21а, 32, Кв. 2, 162, 28, 30, 1б, 20, 7, 15, 9, 6, 26, 4, 14, 24, 19, 16, 22-ра/Кв. Малинова Долина/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 23-та/Кв. Малинова Долина/, 29-та, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7а, 4, 8а, 10 Камбаните, 8, 6, 16, 20, 3, 11, 9, 12, 1, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та /Ж. К. Бункера/, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс 4, 7, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс 12, 8-ма /Драгалевци/, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 22, VI-94, В. З Малинова Долина II-ра Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, В. З. Дупките, В. З. Малинова Долина 2б М. Дупките, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В. З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Полски Бряст, Полски Бряст №33, ул. Св. Йоан Кръстител(6-та), УПИ II-76, Кв. 12, УПИ III-73, Кв. 12, УПИ VI-1764, Кв. 14, Шибил На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ ІІІ-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: IX, Кв. 5 На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Грамос 3, 8, 9а, Камен Дял 1, 12, Преки Път/Димитър Монов/ 67, 75, 79, 81, 96 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  София: 14-та /Кв. Симеоново/ 14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10, 16-та /Кв. Симеоново/ 8, 18-та /Кв. Симеоново/ 9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8, 19-та /Кв. Симеоново/ 1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4, 19-та/275/ 2, 22-ра/Обеля/ 7, 22/Кв. Симеоново/ 15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17, 9-та 37 Ъгъл Жасмин 15а, XxIx-445, Кв. 23, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Симеоново Север УПИ III Кв. 52, Горска Ела 7 Стр. Табло, Жасмин 17, 1, 11, 3, Симеоновско Шосе 240, 262, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134, УПИ ХхV-436, Кв. 23 На 22.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. След Владая На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Акад. Петър Динеков/445-та/ 8е Ела, 8в къща Върба, 8 Б, 8а Акация, 8 Акация Север, 8а, 8 В къща Върба, 1, 8г къща Габър, 8г Габер, 8в, 8 къща Върба, 8 Дъб, 7, 8 Ат. 2, 8 Г, 8а Ж. К. Ботаника, 8, 8е, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Витоша, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1 На 22.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Брусенска 9, Кавак/Цвета Юрукова/ 13 На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ -  София: 22/Кв. Симеоново/ 19, 62-ра /Кв. Симеоново/ 9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21, 63-та /Кв. Симеоново/ 3, 2, 6, 1, 7, 4, 5, 64-та /Кв. Симеоново/ 5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2, 65-та /Кв. Симеоново/ 12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7, 67-ма 5, 68-ма /Кв. Симеоново/ Ул Св. Магдалена, 17, Ъгъла С ул. 64, 10, 12, Ъгъла С ул. 63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С ул. 63 №2б, 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 45, Акад. Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв. Симеоново/ 18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5, Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 16, Вельо Топаловски 16, Горска Ела 11, 5, 2а, Златен Век 47, 43, Неофит Хилендарски 21а, 11, Света Магдалина 28, 2, 2а, 26, Симеоново М. Симеоново-Север Кв. 38, ул. 62, Симеоновско Шосе 260, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр. Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 19, 13, 17а, 17, 11а, УПИ VIII -526, Кв. 19 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Байкал 17, Бистришко Шосе 92, №91, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Гергана 24 УПИ V-374 Кв. 20, Герганица 16, 12, 24, 20а, 20, 17, 13, 15а, 19, 16а, 18, 14, 21, 16б, 11, 15, 22, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Малинова Долина 16, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Орешарска 16, 20, 18а, 10, 18, 12, 10а, 14, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Скакавица 1а, 8, 1, 2, 3, 4, 6, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, Терелик 12, 10, 4, 8, 2, 28а, 6, 2а, ул. Широки Път, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 23.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин 54б, Иван Сусанин 54а, Фердинанд Урбих 1 На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/ул. Луда Река 12 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, XI-260 Кв. 51, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Василий Врач/409/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 9, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Димитър Яблански 24, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХХIХ-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Проф. Тодор Боров/407/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1, 6, 11, 8, 15, 12, 10, 4, 2, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Симеоново-Драгалевци I Част УПИ XVI-224 Кв. 2, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 Община ВРЪБНИЦА   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Волуяк: Божур 31, 18, 43, 16, 41, 22, 14, 39, 21, 24, 27, 23, 28, в двора на ТКЗС, 19, 25, 20, 17, Бивш Стоп. Двор, 35, 15, №37, 30, 26, 37, 32, 29, 33, Огоста Мдм Тим Импекс ООД -Склад, Пламък 7, Сердика 5, Бившо ТКЗС В Стоп. Двор, УПИ XV-380 Кв. 30 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 67 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: ІІІ-771, Илиянци, Рожен 86, 25, 88 УПИ V-477, УПИ Ix-521, Кв. 24, 16, Северна Скоростна Тангента Км2+870 На 23.10.2019 г. /05:00 - 14:00 ч./ -  София: Надежда -5 524 Вх. А На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 119 Вх. В На 24.10.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I 2, 87, 93, 12, 79, 69-71, 3, 73, 89-91, 55, 85, 62 2, 95, 91, Пордим 16, 7, Св. Св. Кирил И Методий 114, 91, 111, 113, 93-95, 138, 93, 114, 109, 93 3, Софроний Врачански 65, 20а, 67, 44, Христо Ботев 113, 115, 111, 111 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георг Вашингтон 32, 43, 34, 30, 36, 26, Княз Борис I 178, 178, 172, 161, 163, 169а, 170, 172, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 166, 174, 166, 171, 155, 176, 153, Лозенград 7, 3, 5, Св. Св. Кирил И Методий 96, 94, 96б, 61 Паркинг и Магазин, 90, 92, Сливница 166, Стефан Стамболов/Георги Ки 42в, 40, 46, 48, 42а, 42б, 44, 48, 42г, Цар Симеон 100, 102, 104, 98, 98 Община ИЗГРЕВ   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад Блок 41, 43 Вход Б, В, Д, М, Е Община ИСКЪР   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба Бл. 271 На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До Бл. 271, Полковник Христо Арнаудов 11 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 2 225, 224 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Илия Бешков 3 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш 132 Община КРАСНО СЕЛО   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад 104, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 94, Манастирски Ливади 110, Мотописта 223, 10е, 2е, 4е, 24е, 47е, 25е, 26е На 21.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 173, 175, 167 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 413-та/Триядица 1, 4, 6а, Гоце Делчев 247, 231, 3е, 1е, 233, 234, 235, Луи Айер/Никола Каменов/ 13, 15, 19, 60, 80, 93а, 149, 63, 65, 67, Манастирски Ливади 240, Мотописта 238, 231 На 24.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Жк. Лагера ул. Баба Илийца Бл. 1; Бл. 28, ул. Хайдушка Поляна № 10-12; Бл. 84 Вх. Б и Вх. В; Бл. 83 На 24.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Баба Илийца 2, 42, 42, 02, 42 1, 38 02, Балчик 18, Лагера 83-84, ТП, Хайдушка Поляна 8 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 691-ва/Красно Село/ 1, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 22, 24а, 37, 35а, Славия/Девети Септември/ 21, 24, Стрелбище 18а, 19а, 22, 23, Хайдушко Изворче 26а, 40, 41, Хризантема 10-12, 18-20 Община КРЕМИКОВЦИ   На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 13-та/Враждебна/ 15, 14, 13, 11, 10, 14-та/Враждебна/ 24, 22, 15, 20, 16-та/Враждебна/ 22, 18, 37, 22а, 20, 29, 16, 39, 27, 18а, 31, 35, 20а, 17-та/273/ 4, 29-та/Враждебна/ 12, 15, 10, 13, 21, 6, 17, 16, 16а, 20, 9, 4, 8, 18, 15а, 2, 14, 19, 30-та/Враждебна/ 62, 36, 16, 38, 44, 64, 58, 42, 17, 52, 30, 24, 46, 21, 29, 60, Водна Помпа, 31, 25, 32-ра/Враждебна/ 13, 8а, 9, 15, 3, 14а, 12, 5, 7, 10, 14, 35-та/Враждебна/ 9, 10, 5, 6, 3, 7, 4, 2, 1, 15, 8, 16, 11а, 14, 11, 12, 36-та/Враждебна/ 5, 1, 12, 14, 9, 3, 2, 10, 7, 1а, 6, 4, 8, 37-ма/Враждебна/ 8, 6, 5, 3, 11, 10, 12, 8-ма /Враждебна/ 81, 73, Враждебна ул. 3-та/Ул. 30, ул. 30-та/Ул. 32-ра, махала Япаджа 31 На 23.10.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Маджаров /Челопечене/ 53, Борис Петров /Челопечене/ 9, 7, 5, 9, 10, 6, Гилица /Челопечене/ 13, Йордан Димчев /Челопечене/ 36, 12, 28, 32а, 30, 34, 16, 13, 29, 17, 39, 21, 10, 44, 26, 22, 19, 15, 27, 20, 18, 36, 24, 40, 33, 31, 8, 42, 32, 11, 43, 41, 14, 38, 9, 25, Лъката /Челопечене/ 8, 3, 9а, 16, 15, 14, 12, 13, 9, 10, 5, 6, 7, 2, Петър Христов /Челопечене/ 17, 11а, Старо Селище /Челопечене/ 10, 12, 14, 7, 9, 8, Стоян Шонев /Челопечене/ 11, 29, 20, 34, 9, 16, 14, 24, 17, 25, 1а, 32, 30, 8, 13, 8, 7, 25а, 27, 22, 23, 10, 28, 26, 12, 19, 18, 21, Челопечене Площада, Площа На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Горни Богров: Асен Златаров 1а, 11, 9, 5, 3, 4, 12б, 8, 15, 12 А, 6, 12, 2, 1, 10, 6 А, 7, 12 Б, Кладенците 9, 1, 7а, 3, 7, Мест. Кучешки Кладенци, Морава/Георги Димитров/ 16, 34, 26, 30, 18, 12, 28, 22, 17, 24, 20, 32, 22, 9, Мургаш 8, 2, 4, 6, 4, 10, Никола Вапцаров 9, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 8, Стефан Караджа 20, 22, 18, 17, 16, 16, 15, Чавдар 9, 3, 11, 2, 7, 1, 6, 4, 5, 2а, 13 На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: Стефан Киров 6, Чавдар 1 На 24.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1 10, 1, на Разклона, Пазар Животни, 12, 7, До Бензиностанцията, 14, Помпа, 11, 6, 4, 5, 9, 11 20, 7, 5, 10, 4, 7, 12, 3, 18, 18, 6, 1, 16, 12 4, 19, 12, 5, №17, 11, 14, 13, 17, 11, 13, 6, 9, 7, 4, 13 28, 6, 12, 7, 15, 17, 8, 24, 2а, 17, 30, 14, 10, 9, 13, ПИ 22304. 7891. 241. 1, 4, 20, 14, 27, 15б, 2 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 24, 12, 11а УПИ Іі-107, 108 Кв. 4, 35 Кв. 4, 4 7, 5, 1, 3, 9, 3а, 4, 7 7, 18, 2, 16, 4, 10, 13, 20, 1, 12, 8, 14, 8 10, 9, 12, 13, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ Іх, Кв. 24 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Проф. Жечо Атанасов 2 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 20, Иван Радоев/456-та/ 2а На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 2 На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Никола Недев 6, 8 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 2а, 18, 20, 20а, Иван Радоев/Уляна Громова/ 8, Никола Недев 4, 6 На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 24, 28а, 28 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 8 Община ЛЮЛИН   На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Димитър Талев 19, 15, 17, Люлин 110, 108, 110, Люлин 10 108, Одз 86 Асен Босев, Одз 86, До Крш Бл. 108, 110, 169, Македония 6, 8а, 2, 8, 6а, 2а Община МЛАДОСТ   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 485 Вх 2 На 23.10.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: Младост 1 50, 50 До, До 42 На 23.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов 319, 18, 18 Гуми Център, 18а, До 31, 1, Младост 1 42а, Хмс/Кафе, 16, 34б, 50, До 42а, 33, 3, Пред 43, До 43, До 43-42, До, 31, 32, 42, 42-А На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 401 Вх От 1 До 7 На 24.10.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Иван Арабаджиев 2, Младост 1 43, 42 На 24.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 45, Младост 1 44а, 1 до Бл. 44, До Бл. 44а, До Бл. 44, 44, 44, 44а, 45 На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 403 Вх 1 До 7 Община НАДЕЖДА   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Надежда 1 146 Вх. Б Община НОВИ ИСКЪР   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Негован: Езерата На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 022016 На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Чепинско Шосе Бивш Бригадирски Лагер, Бивш Бригадирски Лагер На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: 17009, 3-та Имот Пл 206001, II 86, 90 Кв. 2, Чепинско Шосе Враждебна Асфалтова База, 42, В Бившата Зеленчукова Градина Община ОБОРИЩЕ   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Янко Сакъзов 64 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 25.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Букет 50 Община ПАНЧАРЕВО   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6970. 18. 1, Богдана ПИ 2981, ПИ 04234, 16, 2980, Кл. 978-06-53, 14, Вилна Зона Бистрица къща, Строителство, Липа 30, 33, 13, 36, 28, 1, 18, 22, 36 Вилна Зона Бистрица, 35, 41, 27, №11, Пролет 2, Просвета/Комсомолска/ 59, УПИ V-За Коо, №15, Чучулига 3 На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация 1, Самоковско Шосе 1, Кантон Златна Рибка, Пред Златна Рибка На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В. З Китката ПИ 276, Василица Вила, П№254, Вец Кокаляне Строителство на Стопанска Сгра, Старата Вец Кокаляне, Вила, Вилна Зона Китката Вила, Имот 284, къща, Вила, къща, Парцел 186, 999, Бунгало, Кад. №209, къща, Кад. № 184, Вила, Кад №205, Кад. №173, №174-175, Кад №280, 35, XVII-97 Кв. 4а, къща, Вила, ПИ 98, УПИ 4 Кв. 87, Вилна Зона Терасите Водна Помпа, 1, Вила, ПИ 90, Китката 35, ПИ 334, 3, Парцел 336, 33, 6а, 37/32, М. Барище, Месност Роба, местност Свлачището, ПИ 37914. 6839. 166, Пукнат Камък/34/ 17, Слатин Дол 14, 19, Теменуга 17, 46, 26, 11, Юзината На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София Община ПОДУЯНЕ   На 22.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Е На 23.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 107 Вх. А, Б На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 106 Вх. А, Б На 25.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Левски Зона Г Бл. 5в Община СЕРДИКА   На 23.10.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Бенковски Календерска 5, Новачки 2, Новачки 11, Календерска 3, Логачка 7, Новачки 21, Новачки 9, Крушица 20, Логачка 1, Новачки 15а, Логачка 9, Крушица 22, Крушица 18, Крушица 12, Новачки 8, Новачки 19, Новачки 25а, Крушица 11, Крушица 24, Логачка 3, Крушица 21, Логачка 12, Новачки 6, 454, Календерска 1, Новачки 1, Календерска 7, Крушица 28, Новачки 4, 454, Крушица 17, Новачки 2а, Крушица 14, Зеленска 2, Новачки 27, Крушщица 16, Новачки 15, Новачки 5, Календерска 1а, Крушица 16а, Логачка 2, Крушица 9, Календерска 2, Новачки 10, Крушица 13, Новачки 3, Новачки, Крушица 15, Календерска 4, Крушица 16, Новачки 25, Новачки 13, Логачка П-Л 80 Кл 161, Крушица 10, Новачки 29, Крушица 26, Календерска 8, Крушица 9, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 34, 27, 38, 32, 29, 40а, 36, 25, Логачка 9 Водна Помпа, 9, Новачки 8б Стр. Т, 8б, 33 Новачки 33, 25а, 15а Кв. Бенковски, 7 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войвода/Народна Победа/ 9 А, 12, 11, 10, 13, 6, 16, 3, 2, 5, 1, 14, 8, 7, 15, 4, 9, 18 къща, Емборе 8, 4, 11, 12, 16, 10, 3, 14, 1, 15, 13, 9, 7, Кирил Пърличев/П. Мангов/ 59, Копринарска 17, 16, 14, 21, 18, 13, 11, 20, 15, 5-А, Мелодия/Партизанска Песен/ 3, 2, 1, Петър Б. Величков 71, Планинско Цвете 8, 12, 14, 2, 6, 10, 4, Първа Българска Армия 45, 58, 64, 50, 54, 59, 46, 42, 66, 60, 1, 52, 62, 55, 57, №48, 44, 53, 61, 56, 49, 51, 39, 35, 47, 37, Снежник 6, 3, 2, 1, 9, 15, 11, 5, 4, 19, 17, 7, 21, 23, 13, Съзнание 56, 60, 55, 53а, 58а, 64, 56а, 54, 51, 62, 53, 58, 70, 72, 74, 55а, 61, 66, 54, 76, 59, 68 Община СЛАТИНА   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Слатина 13, 1 13, Христо Смирненски 13, 3 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Камчия 1, 4, Христо Смирненски 4 На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: *Слатина До Бл. 5*, Слатина 13, 5, Христо Смирненски 5, 13, 4 На 22.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Голаш 6 Община СРЕДЕЦ   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Граф Игнатиев 39 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Хан Омуртаг 54, 52, 50, 58 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва Кв. Мал. Долина/Студентс 7, къща, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7, Инж. Стоимен Сарафов 10б, Климент Охридски 66, 38, 78, 61к, 50, къща, 40, 62, 48, 56, 34, 76, 25, 82, 60, 86, 44, 42, 36, 58а, 54, До36, 58, 84, 80, 18, 74, 72, 68, 61, Малинова Долина 7а, ПИ 68134. 1604. 744, Св. Климент Охридски 46, УПИ VI-1816, Кв. 56 На 22.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: I-745 Кв. 15, Xx-789 1426 1427, Бистришко Шосе, В. З. Малинова Долина - Ок. Път, Малинова Долина, местност Малинова Долина, Приятели, Рачо Петков Казанджията, София Парк, УПИ XlII-819, Кв. 7, УПИ ХІ-1427, 1136, Кв. 7, ХІІ-789 На 23.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: Малинова Долина, Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а, София Парк Община ТРИАДИЦА   На 23.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов Подлез България, Подлез Д Несторов/, Тп Подлез Керамичен Техн, Подлеза, Бул България и Бул Иван Гешов, Бул. България ≫Димитър Несторов, Светофарна Уредба, България Подлез Бул. П. Ю. Тодоров, Подлез Бул. П. Ю. Тдоров, Подлез Несторов, Бул. П. Ю. Тодоров - Подлез, Т. 526, България\Д Несторов, Бул. България/Бул. Д. Нестеров, Подлеза, Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/, Св. Георги Софийски/Георги С 1 На 21.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Манастирски Ливади Бл. 140 На 22.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Д, С, Е На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Бул. Витоша 102 Ресторант Интрига, Бул. Витоша/П. Евтимий, България 1, Подлез Ндк, Под Естакада/Ндк/, Павилион, Витоша Ндк-Базар, Подлез Ндк, 98, Патриарх Евтимий 1, Пл. България 1, УПИ II, ПИ 252, Кв. 187а, Цар Самуил 2, Шандор Петьофи Ъгъла С Бул. Витоша На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 124, 256а, 261, 114, 251, 244, 243, 253, Деян Белишки 40-42, 46, 62, Костенски Водопад/Васил Дим 47, 65, Луи Айер/Никола Каменов/ . 11, Славовица 17-19, 42 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 254, 254а, 255, 257, 102, Костенски Водопад/Васил Дим 1а, 25, 1, Стрелбище 27, 1а, 3а, 28, 2, 3, 24 На 25.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Акад. Иван Гешов № 19 Сбалбб „Св. София“ Еад, Св. Георги Софийски 1 Гараж Вма, Св. Георги Софийски/Георги С 1, Хан Персиян/Пресиян/ 2, ул. Хан Персиян/Ул. Акад. Гешов Р

comment 0
visibility 2185
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 14-18 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14.10 – 18.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. София-Град Община Банкя   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Момина Сълза  51, 18, 50, 71, 58, 42, 61а, 40, 52, 58а, 55, 59, 54, 60, 30, 46, 71а, 44, 62, 67, 45, 38, С/У Трафопоста, 52а, 43, 65а, 63, 49, 61, 22, 48, 56,  Спътник  3, 12, 5, 14, 3 Жк Изгрев УПИ 15-239 Кв.24, 4, 6, 5а, 11, 10, 9, 2, 7а, 10а, 8, 1,    Къща На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Цк На Бкп 2-Ри  Цк На Бкп 2-Ри,  Шейново  8б Дом 2 На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Шейново  8б Община Витоша   На 14.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/ ,  201/В.З.Малинова Долина/ ,  202/В.З.Малинова Долина/ ,  205/В.З.Малинова Долина/ ,  Арх. Георги Фингов ,  Арх. Станчо Белковски/205-Та/ ,  Ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Виров Дол  10, 12, 10, 8,  Витошки Гранит  5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Жълта Вода  1, 4, 8, 2, 10, 12, 5,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  37, 40, 39, 41, 38,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3,  Момина Сълза  18,  Морените  1, 7, 3, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27, 23, 25, 11, 21, 14, 12,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Самоковище ,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  УПИ XVII-Сонс,  Кв. 69 ,  Юрушки Мостове  22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/ ,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/ ,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Момина Сълза / Кв.Суходол  20,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 111, 82, 99а, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мало Бучино:   Димотика  1,  УПИ II-3857.8  Кв.14а На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  II-3477,  Кв.916,  Буков Дол  5, 6, 4, 3, 1,  Войнишко Въстание  112,  Здравец  13,  Кайлъка  11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13,  Лесковец  9,  Марин Чукар  40, 15,  Ново Село  2, 4, 3, 6, Владая, 1,  Пирин/Дупките/  15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5,  Суха Лешница  Вила,  Хеброс  28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая,  Войнишко Въстание  122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131,  Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   29-Та,  София Парк На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  201/В.З.Малинова Долина/,  202/В.З.Малинова Долина/,  203-Та,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  34-Та /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5,  V-260, 2010,  Kв.13,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Архитект Васильов И Цолов,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Проф. Теодор Горанов,  УПИ І-590, 1492, Кв.17,  УПИ І-896 Кв.15,  УПИ ХV-626 Кв.3,    М.Бункера 20 На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   13-Та /Ж.К.Бункера/,  33-Та /Ж.К.Бункера/,  София Парк На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос,  202/В.З.Малинова Долина/,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  206/В.З.Малинова Долина/,  28-Ма /Ж.К.Бункера/,  29-Та,  31-Ва /Ж.К.Бункера/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  37-Ма /Ж.К.Бункера/,  38-Ма,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  IV-1949,  Кв.9,  VIII-581,  Кв.10 Малинова Долина,  XV-85,  438,  84,  1824,  Кв.18,  Арапица,  Арх. Иван Данчов,  Арх. Станчо Белковски,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   14-Та /Кв.Симеоново/  14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10,  16-Та /Кв.Симеоново/  8,  18-Та /Кв.Симеоново/  9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8,  19-Та /Кв.Симеоново/  1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4,  19-Та/275/  2,  22-Ра/Обеля/  7,  22/Кв.Симеоново/  15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17,  9-Та  37 Ъгъл Жасмин 15а,  XxIx-445,  Кв.23,  В.З. Симеоново - Драгалевци,  В.З.Симеоново Север  УПИ III Кв.52,  Горска Ела  7 Стр.Табло,  Жасмин  17, 1, 11, 3,  Симеоновско Шосе  240, 262,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134,  УПИ ХхV-436, Кв.23 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Боев Рид  6,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  73,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Катеричка  2, 1, 3, 5,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  14, 11,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Маргаритка  15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Пернишко Шосе  27, 25,  Плиска  23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25,  Плиска  7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Приплат  45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Сребрист Бор  8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Шаварница  4, 2 А, 1, 2, 6,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  71, 77, 42, 61, 75,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Маргаритка  7,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Офелиите /Владая/  3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Цар Борис III/Девети Септ.  201, 201а На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Миле Попйорданов/Бр.Огън/  4 4, 4 На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Мур  20 А, Б, В,   21,  23 На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:45 Ч./ -  София:   22/Кв.Симеоново/  19,  62-Ра /Кв.Симеоново/  9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21,  63-Та /Кв.Симеоново/  3, 2, 6, 1, 7, 4, 5,  64-Та /Кв.Симеоново/  5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2,  65-Та /Кв.Симеоново/  12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7,  67-Ма  5,  68-Ма /Кв.Симеоново/  Ул Св.Магдалена, 17, Ъгъла С Ул.64, 10, 12, Ъгъла С Ул.63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С Ул.63 №2б, 6,  9-Та /Кв.Симеоново/  45,  Акад.Стоян Аргиров/502/,  Босилек /Кв.Симеоново/  18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5,  Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/  16,  Вельо Топаловски  16,  Горска Ела  11, 5, 2а,  Златен Век  47, 43,  Неофит Хилендарски  21а, 11,  Света Магдалина  28, 2, 2а, 26,  Симеоново  М.Симеоново-Север Кв.38, Ул.62,  Симеоновско Шосе  260,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр.Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130,  Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  19, 13, 17а, 17, 11а,  УПИ VIII -526,  Кв.19 На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/,  Арх. Никола Лазаров На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентски Град/,  Бяла Река,  В.З Малинова Долина II-Ра Дупките УПИ Ix-156, Кв.2,  Клен,  Малинова Долина,  УПИ XIV-3307, Кв.1,  УПИ УПИ  III - 3307 Кв. 1 На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Еделвайс  35, 7,  Калдъръмче  11, 9, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир, Имот 1809,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, 50, 45,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат,  УПИ XxV-26,  Кв.3,  Чехълче  5 На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   1-Ва  М.С-Во Д-Ци УПИ VII - 818 Кв 6,  401/201/  5,  402-Ра  4, 6, 1, 3, 2,  403/Драгалевци/  Вила, 3, 9, 1, 7,  404-Та  8, 2, 7а, 5, 4, 6, 10, 3, 1,  404/Драгалевци/  7б,  405-Та  1,  406-Та  Ул.406/Ул.Наум, 20, 10, 22, 6, Кв.Драгалевци, 3, 7 Кв.51, 16, 1, 12, 14, 18, 8, 24а, 4,  410-Та  15, 19, 1а, 8, 5, 2, 20, 30, 24, 14, 17, 20 Драгалевци, 10, 4, Кв.20-С/У 32, 18, 12, 13, 9, 16, 1, 6, 3, 11,  Акад.Атанaс Илиев  УПИ Ix-149 Кв.149,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Чучура 3, УПИ XIV_1720,  Кв.51, Вила,  В.З.Симеоново-Драгалевци  УПИ XxVIII Кв.20,  В.З.Симеоново-Драгалевци IIч.  УПИ XV-453 Кв.20,  Ваклинец  20,  Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  5, 4, 8, 1, 7, 6, Вила, 3, 15,  Вера Недкова  8,  Горски Синчец  7,  Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  4а, 3, 7, 15а, 24, 13, 20а, 19, 16, 6, 1, 20, 2, 4, 9, 11, 15, 17, 18, 14,  М-Т Драгалевци-Раширение-Юг  УПИ XIx Кв.110,  Наум  36,  Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  12, 13,  Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3, Вила, 14,  Св.Наум /Драгалевци  14, 15, 23, 20а, 21, 14а, 31а, 12, 18а, 19а, 17, 20, 16а, 31, 19, 1, 12а, 18, 39, 16, 33, Ул. 406, 52,  Св.Наум/Трайчо Костов/  53 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   9-Та  21,  УПИ V-712 Кв.1/Р-Н Панчарево/ На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35,  101-Ва  Ктп Бел Вали,  13-Та /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  85,  27-Ма /Ж.К.Бункера/  4, 6а, 8а УПИ VII -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло,  28-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина Ііч, 14,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  36-Та /Ж.К.Бункера/  7, 1, 8, 11, 5, 9, 6,  39-Та /Ж.К.Бункера/  7, 2, 9а, 1, 9, 3,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  44-Та /Ж.К.Бункера/  3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2,  5-Та /Ж.К.Бункера/  5, 1, 3, 2, 4, 6,  6-Та /Ж.К.Бункера/  5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3,  7-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 5, 7, 8, 10,  8-Ма /Драгалевци/  Бункера,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2,  V-281 Кв.3,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Бистришко Шосе  П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера  15, Вила,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Копринка  19 В.З.Бункера,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река /В.З. Малинова Долина/  2,  М.Бункера УПИ V170 Кв.18,  Малинова Долина  5 М.Бункера,  Ул.5-Та,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Река Палакари  6,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ ХV-626 Кв.3,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,    М.Бункера 20 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Иван Сусанин  45 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  197/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  Арх. Никола Лазаров,  Бяла Река,  Клен,  М.Малинова  Долина-Околовръстен Път,  Малинова Долина,  Местност Дупките,  Панорама София На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   II-607, К15 А,  В.З.Бункера, Ул.Духлата  1 УПИ VIII-50, Кв.4,  Духлата  18, 15,  Самодивски Езера  39 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Панчарево:   Иглика/8-Ма/ На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Поп Марко  УПИ XIII-852,  Кв.76 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  М.Бункера Кв.20,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47,  11-Та  7, 4, 6, 1, 3, 8, 13,  12-Та /Ж.К.Бункера/  7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6,  13-Та /Ж.К.Бункера/  17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21,  14-Та/Бункера/  2, 3, 4,  15-Та  10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  61,  25-Та /Ж.К.Бункера/  39,  29-Та  15-8, Ул. 15-Та № 2,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20,  9-Та  Бункера,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  26, 30, 32, 28,  IV-771, 1475,  Кв.20,  XIV-34, 134, Кв.4.  М.Бункера, Идент.04234.6907.1629,  Бистришко Шосе  Бункера  УПИVі Кв.20, 103, №42, 69,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  Еленски Езера  9, 18,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Здравец  4, 3, 8, 7, 6,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местн.В.З.Бункера,  Местн.В.Збункера,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ I - 607,  Кв.15а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Юрушка Църква  24 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Грамос  6, 2, 4,  Планинец  1, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  85,  Райска Градина/Аврора/  18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33,  Цар Борис III/Девети Септ.  285, 283, 279в, 281 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Байкал  11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9,  Герганица  7 Офис 1, 7, 9а,  Иваница Данчев  15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4,  Орешарска  Кв.17, 6, 8, 4, 2,  Севастократор Калоян/Алекса  51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 До Бл.22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78а,  Мур  10,  15,  29,  31а,  43 На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/ На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентски/,  55419.6701.344,  55419.6701.413,  XlV-821,  Кв.27,  В.З. Дупките,  М.Детски Град-Дупките,  М.Дупките-Сухата Река Пи №345,  Малинова Долина,  Местност Дупките На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  2, 3,  16-Та /В.З.Малинова Долина/  7, 21, 13, На Ъгъла Ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ VII,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  87, 89,  25-Та /Ж.К.Бункера/  11, 9, 5, 3, 1, 17, 21,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Бистришко Шосе  92, №91,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река  8 В.З. Малинова Долина-Герена,  Малинова Долина  16,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  Ул. Широки Път,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ XxVI-3212, Кв.9  Ул.Широки Път №14,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6 На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Пирин  77 Община Връбница   На 15.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сливница  578 На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Жк.Обеля  Ул.14та  ; Бл.4 Обеля Община Възраждане   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Охридско Езеро  3 На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ген. Цончев  2, 10, 8, 12, 6,  Незнаен Воин  6,  Хмелница  3,  Цани Гинчев  14, 12 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски  30, 32, 30 Б, 30б, 30а, 36, 34, 28,  Тодор Александров/Н.Цанов/  13, 19,  Цар Самуил  81, 56, 54, 58, 83, 60, 79, 62, 52 Община Изгрев   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 41 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   157-Ма  5,  Акад.Тодор Павлов  2,  Г.М.Димитров  60 60 На 15.10.2019 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  41 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок41 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок 41 Община Искър   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Димитър Пешев  Дружба Іі С/У Бл.510,  Дружба 2  С/У 501, 511, С/У 511, 501, Тп До 510, 510, 502, До 501, Пред 501 На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  1 302, 302,  Ж.К.Дружба  Бл.307 На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  401а, 401 На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Дружба 2  402 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  До 501, 502, 503, До 502 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Искърско Шосе  П-Л 237 Община Красна Поляна   На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  35, 51-53, 55, 37, 55, 49,  Пчиня  24, 12, 26,  Разсадник Коньовица  До Бл24,  Разсадника  1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243,  Самодивско Изворче  47 Къща, 47 Община Красно Село   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ул.Житница    №3 Бл.2 На 14.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Хайдушко Изворче  9 Община Кремиковци   На 14.10.2019 Г. /09:15 - 12:15 Ч./ -  София:   Ботунец 1  2 4,  Ботунец 2  4, 2 4, 3, 2, 2 Тп.До Бл.3,  Искър /Ботунец 1/  7, 3б Община Младост   На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Гаритидж Парк На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 281 Вх 4 На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Геритидж Парк На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх А На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   111-Та/Младост/  1 9,  Кв. Полигона  12, 4,  Местност Полигона  4, 11, 2, 9,  Младост 1  11, 4,  Проф.Петър Мутафчиев/Ген.Ив  4,  Цариградско Шосе/Тракия/  113а,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 А На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Угърчин:   Кичира На 15.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бул.Цариградско Шосе/Ул.Моллов,  Зелени Площи Парк &Quot;Въртопо&Quot;,  Младост  30а,  Младост 1  30а, До 30а, 30,  Цариградско Шосе/Тракия/  Пред 12 На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх Б На 16.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Местност Полигона  7, 10,  Местност Полигона  8,  Младост 1  Зад С.Прес,  Младост 1  8,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 На 16.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  10, 10 Т\Ст, 1 До Бл.5 Вх.В, 6, 5 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   Александър Малинов  № 51 Вх 2 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   1-Ва  С\У Бл.1,  Кв. Полигона  До 1,  Местност Полигона  5, 4, 31, 3, 6, 5, 1, 9, 2,  Младост 1  6 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 4  449, 447, 456, 457, 448 Община Надежда   На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда  120,  Надежда 1  115, 119, 3 120, До Блок 118, 114, 120, 120,  Сава Филаретов/Й.Лютибродск  1 Община Нови Искър   На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Мировяне:   Алеко Константинов/Васил На  17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8,  Васил Левски /Асен Белев/  3а,  Каптажа  17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9,  Месембрия  2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12,  Минзухар  2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а,  Момина Сълза/Партизан/  1, 3, 5, 2, 7, 6, 4,  Петко Каравелов/Пионер/  12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Мировяне:   Козлодуйски Бряг  6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3,  Орлин  29, 25, 28, 11, 10а, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27,  Ястреб  12, 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7а, 5 Община Оборище   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   11-Ти Август  28,  5-008/Искър/  66, 62,  Васил Левски  109, 32, 107, 105,  Дунав  22,  Искър  54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Магазин 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Офис 6, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64,  Росица  14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11,  Чумерна/Коста Янков/  3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7 Община Овча Купел   На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  152 Община Панчарево   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Железница,  Общ. Столична:   В.З Ярема  Имот 248 Кв. 27,  В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30,  В.З. Ярема Ул.9-Та  3,  УПИ ХVI-226,  Кв.25,  Ярема/20та/  26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241,  Кв.27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   38-Ма В.З.Беликата,  55419.6708.3174  М.Беликата,  XVI-358  М.Беликата,  Акация/В.З.Беликата/  10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево Ул.Ака,  Беликата  Кв.35 УПИ V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153, Пи  501, УПИ VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 Кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 Кв.26,  Божур/В.З.Беликата/  8,  Вилна Зона Беликата  Ул. Беликата До Новия Вец, УПИ Vі -306 Кв.21, УПИ Ііі-538, Кв.37, УПИ XIII-166 Кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 Кв. 34, УПИ ХVII-332, УПИ Х-478,  Кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 Кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428  Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ VIIі - 566 Кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 Кв.24, УПИ VIIі-378 Кв.26, УПИ V-415  Кв 30, УПИ 11-424 Кв.30, УПИ Іх - 378 Кв. 76, УПИ ХVII-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325, УПИ  ХVIIі  - 407 Кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 Кв.33, УПИ V-432 Кв.34, УПИ Ііі -339 Кв.20, УПИ VIIі  -183 Кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 Кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VII - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 Кв.34, УПИ  VIIі  -183 Кв.12, УПИ IV-157 Кв.14, УПИ Ііі-643, Кв.32, УПИ Хіі,  Кв.27, УПИ Хіх -205 Кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 Кв.33, УПИ Іі-470 Кв.34, УПИ XIII Кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 Кв. 27, УПИ V-337,  Кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV Кв.34, Вила,  Липа/В.З.Беликата/  5, 1,  Люляк/30-Та/  3,  Мак/В.З.Беликата/,  Морава/В.З.Беликата/  8,  Нарцис/В.З.Беликата/  26,  Полски Хвощ  3,  Топола/В.З.Беликата/  15,    № . На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   І - 817,  Кв.24а,  Акация  13,  Беликата,  София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 Кв.13 Община Сердика   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Враня  67 На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-А На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Фондови 209б-Б На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Подполковник Калитин  211, 210, 211а, С/У Бл 211, 32,  Фондови Жилища  209б-Вх-В На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл. 4 На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-Г На 19.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда   12 На 19.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда 12  Ул. Пробуда 12 Община Слатина   На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч.; 08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул.Донка Ушлинова  2 Община Средец   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Аксаков  7 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Ангел Кънчев  14 Община Студентски Град   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  10б,  4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20а, 18, 23,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  5, 3, 9, 1,  6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс  7,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  2, 4,  Климент Охридски  108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102,  Константин Муравиев  3а,  М.Малинова Долина-Изток,  Малинова Долина  5, 14,  Росянка/710-Та/  9,  Станимир Станимиров  10, 14, 6 Община Триадица   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/   5, 6, 7,  Бурел/Цона Петкова/  43-45, 47, 66, 68, 72-76, 72а, 62а,  България   5, 9, 11,  Витоша  53, 95,  Д-Р Стефан Сарафов  10, 24,  Майор Първан Тошев   8, 16 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша  71, 93, 166-168,  Деде Агач   60а, 50,  Димитър Манов   10,  Косово Поле   11,  Мила Родина   9, 11, 14,  Стрелбище   41, 91, 92,  Янко Забунов / Требич  34, 50 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   18, 24, 28, 32, 36, 38,  Ивайло   9,  Иван Денкоглу  1, 2, 3, 11, 22, 17, 24, 26,  Княз Борис I   65, 73, 77, 89, 91, 92, 94, 98а, 100, 102,  Лавеле   21, 23, 32,  Цар Асен   3, 17, 19, 20, 29, 38, 43 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./ -  София:   Богатица/Йордан Стоянов/  16, 20,  Кожух Планина   Ул. Кожух Планина 7  + Магазини; На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Алабин И.Вл.  8, 2, 14, 10, 22, 38, 42, 46, 23, 16-20,  Петър Парчевич   7, 13, 21, 29, 31,  Солунска/Васил Коларов/  57, 65, 60, 58, 63, 56, 61, 54, 59,  Три Уши/Адалберт Антонов/  5, 11,  Уилям Гладстон   7, 9, 11, 13,  Христо Ботев  16, 16а, 24, 26, 34, 36, 38,  Цар Самуил   1 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   46, 48, 50, 60, 64, 66, 68, 78, 76,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/   21-23, 22б, 25, 27,  Княз Борис I  57, 66, 64,  Неофит Рилски  12, 21, 34, 32, 37, 31, 28,  Хан Аспарух  3, 7, 13, 29, 31, 16

comment 0
visibility 585
ЧЕЗ, кабели, ток

Строителна фирма остави без ток 3000 в Дружба 1 и Гара Искър

Строителни дейности на частна фирма прекъснаха няколко 10-киловолтови кабела, собственост на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, в столичния Дружба 1. В резултат на това без електрозахранване за около час останаха 3000 клиенти на дружеството в Дружба 1 и Гара Искър, съобщиха от пресцентъра компанията. Предният ден строителна фирма скъса кабел 20 киловолта и остави без ток близо 2000 клиенти на ЧЕЗ в софийското село Лозен. „Сега е краят на строителния сезон и очевидно фирмите бързат да завършат проектите си, но е недопустимо това да се случва за сметка на комфорта на нашите клиенти. Навременното съгласуване на строителните дейности ще ограничи късането на кабели и ще сведе до минимум неудобствата за домакинствата и бизнеса“, заяви Васил Василев, директор „Експлоатация и поддържане“ в ЧЕЗ Разпределение България. Нормално строителните проекти би трябвало предварително да се координират с ЧЕЗ. В голяма част от случаите, обаче, тези изисквания не се спазват. Често пъти информацията за започващите строителни дейности се получава предходния ден или в деня на тяхното стартиране, което прави реакцията на ЧЕЗ невъзможна, показва практиката.

comment 0
visibility 1045
Ток, инциденти ЧЕЗ

Лозен за час без ток заради строителни работи

Несъобразени изкопни дейности оставиха без ток 2000 клиенти на ЧЕЗ в село Лозен, това съобщават от пресцентъра на компанията. От ЧЕЗ твърдят, че това е следствие на строителните работи, които не са съгласувани с тях. А това води до неудобство на бизнеса и домакинствата.  При изкопни работи, които не са съгласувани с ЧЕЗ е скъсан кабел 20 киловолта, който е собственост на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД. Това е довело в понеделник по обяд без електрозахранване за около час да останат близо 2000 клиенти на дружеството без ток в Лозен, Столична община. Освен това често пъти информацията за започващите строителни дейности се получава предходния ден или в деня на тяхното стартиране, което прави реакцията на ЧЕЗ Разпределение невъзможна, категорични са от компанията.

comment 0
visibility 6407
Планови спирания на тока в София

Планирани прекъсвания на електрозахранването в София от 30 септември до 4 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30.09 – 04.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. София-Град Община Банкя   На 05.10.2019 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ - Банкя, Общ. Столична: Витоша/М.Палаузов/ 12а,22,9,4,11,6,18,5,1,7,3,5а,8,10,13,16,2,20,2а,12, Восток 6, Гургулят 1,7,11,3,8,2б,2а,5, Есперанто 20,8,3,2,12,14,5,7,18,13,18а,11,4,22,16, Петко Д.Петков 15,9,1а,20,3,7,22,12,8,14,16,26, Теменуга I 6,1,5,7,4, Христо Смирненски 16а,1,32,7,34,18,38,1а,28а,30а,13а,36,26,10а,17,3а,28,24,9,30,11,5,13,78,14,10,14а,24а,34а,15, Царибродска/Г.Димитров/ 6,13 А,8,20,17,5,15,9,10,11а,12,13,14,18,2б,11,14а,21,16,19, Юрий Гагарин 9,4а,2,12,4,5,9а,16,1а,10,3а,3,7,11,6,6а,1,14,8,6б На 05.10.2019 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ - София: Есперанто 13 Община Витоша   На 02.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - Ботевград: В.З.Зелин На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая: 22-Ра , 22-Ра , 27-Ма 3,8 Ул.27, Алеко Константинов/К.Димитр 65,53,39,51,59,41, Амбарица 7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец № 9 А,9, Бели Брег 21,18,18 1 Етаж,14,12,22,20,11,40,16,10,8,36,9, Бор 6, Букова Гора 2, Бургийска Скала 1, Войнишко Въстание 85,89,73, Върбите 2,3,4,5,1, Горелица 3,2, Дупките 3, Ела 2,1,4,4а, Елен 3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница 2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница 18, Здравец 2,6,10,4,7,3,5,1, Ивето 16 Упи І - -375 Кв 85,17,19,24,13,20,22,23,18,6,3,15,16,21, К.Димитров 32,28,34,30, Китен 7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Китен 6, Лесковец 6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец 3,1, Любомир Миланов № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 2, Марин Чукар 16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза 18, Подкраище 30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Равнище 28,38 А,36, Реката 2,4, Реката 3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Суха Лешница 4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Хеброс Вила, Чаладинка 21,18,9,10,19,11,13,17,23,25,8,14,2,6,15,4,16,27,12,20,22, Червена Трева , Язбине 7,5,1,14,№11,12,15, Язбино 2, Янкино Усое 14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое 20,19,18,14 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Александър Пушкин Знаме На Мира,28,30, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Братя Бъкстон 58,70, В.З. Владая , Велики Прелом , Ветрушка 16,1а,13,8,18а,12,17а,17,18,14,15,1,10, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войводина Могила 81,101,87а,87,99а,85,95,91,97а,97,99,89,83, Войводина Могила 134,140,146,144,142,136,132,128, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Д-Р Д.Съселов 2,2а, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 46, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К.Дим./ 1,3, Знаме На Мира 3,4,2,1, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Кв.Княжево Упи I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а,3,1,2-А,2,2а, Маринковица 13а,13, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Околовръстен Път , Планинец 1, Поибрене 6а,2,10,9,6,4, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Цар Борис Iii 359, Цар Борис Iii/Девети Септ. 389,365,383,387,361,395,401,369,361 Княжево,393,409 А,1,403,379,399,359,385,367,377,391,405,397,375,401а, Цар Борис Iii/Девети Септ. 308,288,282,296,300,294,284,302,306,298,310,290, Цар Борис Iii/Девети Септ. 249,Ул. Ветрушка,235,229,233,239,237,255,231, Цар Борис Iii/Девети Септ. 368,1,376,378,398,390а,392,384,386,382,388,394,400,380а,366,372,370,364,390, Цар Борис III/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188 На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Андезит 3,1а,4, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Боянска /Драгалевци/ 36,32,30, Боянска /Драгалевци/ 34, Боянски Възход , Братя Бъкстон 58,70, Велики Прелом , Витошка Поляна 26,29,27, Витошко Лале /Павлово/ 7,5, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войводина Могила 134,140,146,144,142,136,132,128, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Ген. Суворов 70,72,147,96,86,76а,74,78а,90,94,78б,80,84б,82,84а,98,78, Голяма Могила 3б,7, Градина 9,7,№15,2,7а,1, Детски Мир 52,4,5а,3,1а,2а,1,5,2, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Здравец 7, Здравец 3, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Кумата 99,П-Л 293,П-Л 826,90 Упи І -826 Кв.26, Кумата 79,78,87,79,77,Ъгъл Ул.Андезит,81,83,85,79 1, Лазурна 5,3,7,1, Любляна/Й.Вишевградски/ 68 Упи Xxvii - 272 Кв 42,62а,56а 1-Тяло,56а 4-Тяло,60б,62 Гар.4,72,58в,56а 3-Тяло,53,56,56 1-Тяло,56а 6-Тяло,64,74,57,59,70,78,62,61,56 Тяло 6,66а,56 2-Тяло,56а Тяло-1,76,58,80,65, Любляна/Й.Вишевградски/ 53,45 9,43 8, Маринковица 13а,13, Местност Киноцентъра Вила,Ііі Част, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Никола Петков/П.Напетов/ 4,85,9 13,7 4,9 5,3,5,11 4, Никола Петков/П.Напетов/ 13, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Околовръстен Път , Планинец 1, Поибрене 6а,2,10,9,6,4, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Преки Път/Димитър Монов/ 3,17,5,15а,15,7,Кв.269, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец 26, Равна/Киноцентър/ 9,8,1,6,2,14,12,4, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Средорек 10 10,10,1а,1, Средорек 12 6,8 7,2 3,5,4 2,6 1, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Упи Xi-291 Кв.26 , Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Цар Борис Iii/Девети Септ. 368,1,376,378,398,390а,392,384,386,382,388,394,400,380а,366,372,370,364,390, Тупик На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая: 22-Ра , Амбарица 7,1,5,4,13,11,2,9,3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85,89,73, Горелица 3,2, Ела 2,1,4,4а, Елен 3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница 2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница 18, Здравец 2,6,10,4,7,3,5,1, Китен 7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец 6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец 3,1, Любомир Миланов № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, М.Владая Кв.75 Кв.75, Марин Чукар 16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза 18, Подкраище 30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Реката 2,4, Реката 3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Суха Лешница 4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Янкино Усое 14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое 20,19,18,14 На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Княжево: Вардар 1 На 02.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Света Екатерина/Катюша/ № 3 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 68134.2042.2643,До Кв.9 Кв. Симеоново, Обръщалото На Автобус №67, Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Балеви Ливади 11,2,8,6,4, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Боянски Възход , Братя Бъкстон 58,70, В.З. Симеоново - Драгалевци , Велики Прелом , Витоша-Вец Симеоново Гробищата, Витошка Поляна 26,29,27, Витошки Езера 8,1а,3,10,5,4,2,1,3а, Витошко Лале /Павлово/ 7,5, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Ген. Суворов 70,72,147,96,86,76а,74,78а,90,94,78б,80,84б,82,84а,98,78, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Еминица 10 Къща,43б, Зелена Гора 4,2,2а,6, Каменица 45,53а,41а,41б,36,43,37а,45а,39,51а,32а,53,36а,41в,39а,51,38,34б,41,49,47а,43б,34а,47, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Кв.Симеоново Бивш Стопански Двор, План 516, Киселица /Кв.Симеоново/ 5,7а,6,7,9,13,15,11,2, Лазурна 5,3,7,1, Любляна/Й.Вишевградски/ 68 Упи Xxvii - 272 Кв 42,62а,56а 1-Тяло,56а 4-Тяло,60б,62 Гар.4,72,58в,56а 3-Тяло,53,56,56 1-Тяло,56а 6-Тяло,64,74,57,59,70,78,62,61,56 Тяло 6,66а,56 2-Тяло,56а Тяло-1,76,58,80,65, Любляна/Й.Вишевградски/ 53,45 9,43 8, М.Карпузица Упи I-77 Кв 22 , Маринковица 13а,13, Местност Стария Мост 15, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Никола Петков/П.Напетов/ 4,85,9 13,7 4,9 5,3,5,11 4, Никола Петков/П.Напетов/ 13, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Околовръстен Път , Омая/703-Та/ 10а,16,12,14,10,10 1,19, Падината 7,3,6,2,15,11,4,9,1,5,18,13,8,14,12,20,10, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 1-3,5, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Преки Път/Димитър Монов/ 3,17,5,15а,15,7,Кв.269, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец 26, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Симеоново Ткзс Симеоново,Кв.Симеоново Стопански Двор/Р-, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 231,188,67,184,223,190,188а,233,С-У Апк,366,192,192а,193,Църква,194а,350,Упи Іі-818 Кв.4а,221,194,196,374,182,192б,Упи Іv-635 Кв.2а,229,225, Средорек 10 10,10,1а,1, Средорек 12 6,8 7,2 3,5,4 2,6 1, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/ 16,9,8,7,2,22,11,10а,6,14,4,10,18,24,5,17,15,3,5а, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Упи Vi-2227 , Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Чемшир /Симеоново/ 7,5,9,3, Чифлишка 3, 1,Посл.Сп.Рейс 67 На 03.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Деспот Слав/Дим.Сурлев/ 14а, 14б На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 717-Та/Витоша/ 27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/ 18а,24,18,16, 718-Та/Витоша/ 9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/ 8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/ 19,17а,11а,36,20,32,35, 720-Та/Витоша/ 7,2,6,4,5, 722-Ра/Витоша/ 11,1,2 Княжево,3,4, 724-Та/Витоша/ Вила, 776-Та 12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/ 12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56,66, Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Белмекен 13,13,36-37,20,15,16, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Боянски Възход , Братя Бъкстон 58,70, Бъкстон 36-37,36,До Бл.38,38, Велики Прелом , Виден Табаков 5, Витошка Поляна 26,29,27, Витошко Лале /Павлово/ 7,5, Витошко Цвете/Княжево/ 9,13 В.З Килиите, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Ген. Суворов 70,72,147,96,86,76а,74,78а,90,94,78б,80,84б,82,84а,98,78, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Казбек 38, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Лазурна 5,3,7,1, Любляна/Й.Вишевградски/ 68 Упи Xxvii - 272 Кв 42,62а,56а 1-Тяло,56а 4-Тяло,60б,62 Гар.4,72,58в,56а 3-Тяло,53,56,56 1-Тяло,56а 6-Тяло,64,74,57,59,70,78,62,61,56 Тяло 6,66а,56 2-Тяло,56а Тяло-1,76,58,80,65, Любляна/Й.Вишевградски/ 53,45 9,43 8, Люти Дол 7а,41, Маринковица 13а,13, Мусала 6,2,7,7,4, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Никола Петков/П.Напетов/ 4,85,9 13,7 4,9 5,3,5,11 4, Никола Петков/П.Напетов/ 13, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Околовръстен Път , Пирин 8,13, Планинец 1, Полско Цвете 29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Полско Цвете 54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Преки Път/Димитър Монов/ 3,17,5,15а,15,7,Кв.269, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец 26, Роза 8,10а, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Синята Скала 36, Синята Скала 64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Средорек 10 10,10,1а,1, Средорек 12 6,8 7,2 3,5,4 2,6 1, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10,6,4,12, Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Църквище 27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, 9, 5,7,3 Ул.Детелина,11,16 На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Миле Попйорданов/Бр.Огън/ 4 4,4 На 04.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Преки Път/Димитър Монов/ 39 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая: 22-Ра , Амбарица 7,1,5,4,13,11,2,9,3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85,89,73, Горелица 3,2, Ела 2,1,4,4а, Елен 3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница 18, Елешница 2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Здравец 2,6,10,4,7,3,5,1, Китен 7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец 3,1, Лесковец 6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Любомир Миланов № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, М.Владая Кв.75 Кв.75, Марин Чукар 16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза 18, Подкраище 30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Реката 3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Реката 2,4, Суха Лешница 4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Янкино Усое 20,19,18,14, Янкино Усое 14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 717-Та/Витоша/ 27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/ 18а,24,18,16, 718-Та/Витоша/ 9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/ 8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/ 19,17а,11а,36,20,32,35, 720-Та/Витоша/ 7,2,6,4,5, 722-Ра/Витоша/ 11,1,2 Княжево,3,4, 724-Та/Витоша/ Вила, 776-Та 12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/ 12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56,66, Белмекен 13,13,36-37,20,15,16, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 6,3,8,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Бъкстон 36-37,36,До Бл.38,38, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9,13 В.З Килиите, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войводина Могила 81,101,87а,87,99а,85,95,91,97а,97,99,89,83, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Д-Р Д.Съселов 2,2а, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К.Дим./ 1,3, Казбек 38, Капка 10,5,3а,1,8,6, Кв.Княжево Упи I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а,3,1,2-А,2,2а, Люти Дол 7а,41, Мусала 6,2,7,7,4, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Пирин 8,13, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 68,64,60а,52,74,62,64а,49а,47,53,49,55,59,61,58,41,70,51,43,66,62а,60,72,45, Полско Цвете 29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Полско Цвете 54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Поточе 8,5,7,4,3,10а,12,6,10,14, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Роза 8,10а, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Синята Скала 36, Синята Скала 64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Сърнела/Паскал Иванов/ 34, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10,6,4,12, Цар Борис Iii 359, Цар Борис Iii/Девети Септ. 389,365,383,387,361,395,401,369,361 Княжево,393,409 А,1,403,379,399,359,385,367,377,391,405,397,375,401а, Цар Борис Iii/Девети Септ. 308,288,282,296,300,294,284,302,306,298,310,290, Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Църквище 27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, 9, 5,7,3 Ул.Детелина,11,16 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Княжево: Ал.Стамболийски , Вардар 1 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Дупница: Бистрица 51 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Мало Бучино: Димотика 1, Упи Ii-3857.8 Кв.14а На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Мърчево: Втора На 30.09.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - Владая: 22-Ра , Ii-3477, Кв.916 , Буков Дол 5,6,4,3,1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец 9, Марин Чукар 40,15, Ново Село 2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 30.09.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София: 1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка На 30.09.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Евлия Челеби/Мара Петлякова 22, Подножие 1а Община Връбница   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ - Волуяк: Божур 31,18,43,16,41,22,14,39,21,24,27,23,28,В Двора На Ткзс,19,25,20,17,Бивш Стоп. Двор,35,15,№37,30,26,37,32,29,33, Огоста Мдм Тим Импекс Оод -Склад, Пламък 7, Сердика 5,Бившо Ткзс В Стоп. Двор, Упи Xv-380 Кв.30 На 01.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 67 На 03.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София: Връбница-2 0 6 17,636, Златен Клас Упи Iv-590,617 617, Надежда 6 636 - Хранителни Стоки,636,Со Район Връбница,617,Сладкарница В Тп На 30.09.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София: Обеля - Инд.Зона Кълвача Газ,Ресторант Гозба,Изопор Община Възраждане   На 02.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София: Александър Стамболийски 103, Българска Морава/Жеко Димит 15,16, Зона Б-5 До Бл.4,15,16,Кв.335, Партений Нишавски/Любо Карт 15 Община Искър   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ - София: Дружба 2 225,224 На 01.10.2019 Г. /10:30 - 14:30 Ч./ - София: Дружба 2 412,До Бл.412 И Бл.417,417,418,С/У 417 На 02.10.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - София: Ул.Канала 95 Община Красно Село   На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Ул.Кюстендил 52,54, Ул.Лерин 4,6,8,10,12 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Баба Илийца 2,3, Балканджи Йово 5,9,15-19,18,20,29, Каварна 4-8,7, Лагера 42, Плиска/Д-Р Петър Вичев/ 23-27,54,56-58, Цар Борис Iii/Девети Септ. 100 На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Бузлуджа 29, Кратово 8а, Лерин 3, Свети Иван Рилски 24, Хиподрума 107,108, Цар Борис Iii/Девети Септ. 77,61, Чепино 1,1-9 Община Кремиковци   На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Еделвайс /Кремиковци/ 13,6,8,3,15,18,14,11,16,7,1,9,2,4,10,5, Еделвайс/Общ.Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18,6,4,5,10,16, Кремиковци 31,38,41,33,36,37,35,32,34,40,39,44,42,11, Люляк /Кремиковци/ 3,1,4,2, Момина Сълза /Кремиковци/ 4,6,3а,3,8,5,2,7,1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2,4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26,11,9,8,18,29,28,14,12,25,27,19,20,16,6,22,23,10,13а,30,15а,15,34,21,24,32,13,17, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 94,81,104,93,73,75,69,85,92,67,84,79,88,91,98,83,71,88а,86, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/ 14,13,16,25,9,18,17,21,20,22,19,11,12,15,5,7,1, Света Вода /Кремиковци/ 6а,3а,5,7,8,6,4,3,1, Света Петка /Кремиковци/ 4,4а,1,2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9,5,3,7,1 На 02.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Кремиковци Бл.103 Вх.А На 03.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Кремиковци 103 Вх.Б Община Младост   На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Ана Ахматова 1,9, Младост 1 514, Младост 1а 506а,505а,514,501,501,До Бл.514,505а,Срещу Бл.501 На 01.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Младост 1 Блок 23 Вх 1, Младост 1 Блок 13а Вх В На 02.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Младост 1 Блок 71а Вх 2 На 03.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Младост 1 Блок 29а Вх А,Б И В На 30.09.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Кв. Полигона Блок 43 Вх А Община Овча Купел   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Войводина Могила 52,52 Г На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 668-Ма/Овча Купел/ 5,3 40, Ливада 10,1,2,6,11 11,12,2а,8,4,3,11,16, Любляна/Й.Вишевградски/ 23,23а,23а,25,19а, Народен Герой 6 10,6,6 6/Трезор/,6 10,6 Трезор,6 6,6 6, Овча Купел 2 29,029,Срещу 149 Соу,Кафе-Аперитив, Упи Iii-222,Кв.Овча Купел Община Панчарево   На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6914.10 , Xvi-681,Кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, Кв.4,100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33,27 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Панчарево: В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14 , Вилна Зона Градище Къща,Вила, Детски Град , Касанин Дол 2, Косана 2, Косана Упи Iii-159 39, Косанин Дол Упи Iii, Местност Косанин Дол Къща,999,Строителство,18,Барака,Упи Ххі -185 Кв 21,1,Имот 00017,Кл.А Ст.33,Упи Ix-151 Кв.39, Местност Ширините , Сини Връх 7, Упи Xix-1 Кв.6 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: В.З.Косанин Дол, Упи Ххіі-201,Кв.21 , Вз Косанин Дол Упи Хххvііі-398 Кв.2, Местност Косанин Дол Вила, Търново 15, Пречиствателно Съоражение На 03.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 3-Ти Март На 03.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Симеоновско Шосе 271 На 03.10.2019 Г. /08:45 - 17:00 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6924.16 , 101-Ва , 114 В.З.Зли Камък, 3-Ти Март , Бистришка Четворка/68-Ма/ , Бистришко Шосе Пи 04234.6941.43 , Буйновско Ждрело 24 Вила,24 Вила,24 Вила,24 Вила, В.З Калугерово Ливаде , В.З.Калугерово Ливаде Пи 3202 , В.З.Шумако Упи Хvііі-2976, Кв.2 , Вилна Зона Бистрица Упи 11-1939 Кв.19, Вилна Зона Калфин Дол Вила,34 Ул.1-Ва,М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Манастира Вила, Вилна Зона Шумако , М.Бялата Кал В.З Бункера , М.Калугерица , М.Калугерица Пи 2162 , М.Калугерица Упи 2433;Пи 04234.6938.2433. , Спортист/3-Та/ 18,Упи Хvі-3015 Кв. 19,Упи Іх-2462, Кв.19 На 03.10.2019 Г. /08:45 - 17:00 Ч./ - Панчарево: 04234.6930.61 ,В.З Шумако , Ii-167,236,Кв.6- Калфин Дол, 28 На 03.10.2019 Г. /08:45 - 17:00 Ч./ - София: 1-Ва 18а,22 В.З.Калфин Дол-Бистрица,27 Ул.1-Ва Отклонение Кв.4, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ №9, 71-Ва /Кв.Симеоново/ 74, 74-Та 12, Бистрица М. Калугерово Ливаде, Бистришко Шосе 101,101 3,101 7,101 1,101 6,101 4,101 5, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан , В.З. Калфин Дол, Ул. Правец , В.З.Калфин Дол Пи 11985 , Вилна Зона Калфин Дол , Зелен Бор /Кв. Симеоново/ 10,15,8,13,17,7,2,4,3,6,9,12,11, Калугерица С.Бистрица,Вила, М.Калфин Дол Упи I-175 Кв.20, Манастирски Ливади Вила, Симеоново 21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе 204, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ Вила,14 Калфин Дол,412,Вила,232,204а,242,234,384,230,218,267,222,202,269,220,216,208,234а,238,233,206,200,212,237,С/У Ул1, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/ 16,34,8,24,12,10,5,9,6,28,4, Шумако / Симеоново В.З.Калфин Дол Упи Іх Кв.1,12,15,17, Вила №18,Вила,Упи Cxii,Упи 10,Къща,Вила,Бистрица - Калфин Дол,Вила На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Железница, Общ. Столична: В.З Ярема Имот 248 Кв. 27 , В.З Ярема Упи Iii-289 Кв. 30 , В.З. Ярема Ул.9-Та 3, Упи Хvi-226, Кв.25 , Ярема/20та/ 26,Упи24 Кв27,12-25,Упи Ххvі-241, Кв.27,14-216,Вила,Упи16-24,37   Община Подуяне   На 04.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София: 1-Ва 1 Автогара Подуяне С/У Бл.18, Автогара Подуяне , Александър Екзарх 45, Ботевградско Шосе/Мизия/ Кв.148, Подуенска Автогара,Подуене Автогара,Автогара, Русалски Лък Пазар Герена,Автогара,1,2а Баничарн.,1 Автогара,2а, Сухата Река Пав.25 Пазар Герена,Пав.8 Пазар Герена,Пав.3 Пазар Герена,Пав.13 Пазар Герена,Пав.17 Пазар Герена,Пав.7 Пазар Герена,Пав.58 Пазар Герена,Пазар Герена Пав.35,Павилион 9 Пазар Герена,Пав.26-27 Пазар Герена,Т. №66 Пазар Герена,Пав.31 Пазар Герена,Пав.36 Пазар Герена,Пав.37 Пазар Герена,Пав.1 Пазар Герена,Пав.33 Пазар Герена,Пав.15-16 Пазар Герена,Пав.11 Пазар Герена,Пазар Герена,Пазар Герена,Пазара,Пав.24 Пазар Герена,Пав.45,Пав.10 Пазар Герена,Пав.21 Пазар Герена,Пав.19 Пазар Герена,Пав.34 Пазар Герена,Пав.32 Пазар Герена,Пав.23 Пазар Герена,До Стад. Герена,Пав.20 Пазар Герена,Пав.12 Пазар Герена,Пав18 Пазар Герена,Пав.14 Пазар Герена,Пав.28 Пазар Герена,Пав.29 Пазар Герена, Сухата Река 1 19,15-19,19,19-Битови Услуги, Тодорини Кукли Пазар Герена,Ключар,Пав.39/40,Пазар Герена Пав.22, Тодорини Кукли До Бл.19,1,19, Автогара Подуепазара /Герена/ На 02.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ - София: Резбарска 31 На 03.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.104 Вх.А,Б,В,Г На 04.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.104 Вх.Д Община Сердика   На 03.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: 259-Та/477/Сердика/ 3, Железопътна/23-Ти Януари/ 115,111, Ком/Комсомолец/ 29d,31,29а,29, Лястовица/Сашо Кофарджиев/ 49,38а,43,57,30,16,39,19,21,32,26,43 А,47,18,28,40,42а,38,35,37,51,25,34а,41,42,36а,45,29,31,24,23,20,27,29а,33,36, Моравча/П.Щърбанов/ 31а,26,27,29,28,31,32,29а,32а,40,33,30, Петър Б.Величков 30,37б,38,27,33,36,35,37в,34а,28,37а,26,40,32,31,37,34, София 60,110,68,67,61а,58,72,62а,123,66,64,63,59,77,69,75,65,62,60а,73,61,71 Община Слатина   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - София: Яворов/Ленин/ Бл.71 Вх.А,Б На 01.10.2019 Г. /10:30 - 11:30 Ч./ - София: Бетховен Л.В. 2, Едисон 19-21,15,15,17,17,17, Трудолюбие 15 Оф.2,15,15 Офис 3 На 02.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - София: Яворов/Ленин/ 66,45,65,43,46,38,63,35,70,44,42,37,41,36,64 На 02.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - София: Шипченски Проход Бл.240 Вх.Г На 04.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Александър Фон Хумболт 29,35-А,31,1,26 Фирма,26, Лидице 155,18,8,11,6 155,10,10 Магазин 1,13,156 На 04.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ - София: Шипченски Проход 47 На 04.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - София: Едисон 35, 37 Община Средец   На 01.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Аксаков 10а,14 Втори И Трети Етаж,22,24,18,11а,16,10 Маг.,10,9 9,11,9,14,7а,12, Любен Каравелов 6 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Васил Левски 25 На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Луи Леже 10 Община Студентски Град   На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Шибил 8,6 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: 1-Ва/ В.З. Малинова Долина/ 38а,Вила,34,18,1а, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 34,56,54,46,42,В.З.Асамблея,59,Вила,36,1,23, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 16,29а,15,17,33а,36,40,28,42,23,44,22,13,19,25,32,39,21,33,38,35, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 15,27,25,19 Бункера М.Дупките,21,20,21а,23,19, 5-Та /Ж.К.Бункера/ 53а, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 33,34,42,49 В.З.Асамблея,46,53,1,59,31а,48,14,36,40,25,5а,41,35,45,19,56,29,47,54,27,58,52, 8-Ма /Драгалевци/ 30 Ул.3-Та,Мал.Долина-Дупките, Бяла Река 3, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б , Есен/В.З. Малинова Долина/ 29, Клен 36, М.Малинова Долина-Околовръстен Път , Малинова Долина Кв.12,Кв.4,Бункера Ii Лява Пресечка,Камбани Мтм, Местност Киноцентъра Ііі Част, Околовръстен Път М.Бункера, Полк.Антон Кръстев №13,20,№15, Полски Бряст 55, Полски Бряст №33 , Упи Iii-73, Кв.12 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 10б, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 20а,18,23, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 5,3,9,1, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 2,3,11,8,12,20,10,5, 7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс 7, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 2,4, Климент Охридски 108,104,108а,67,110,112,102, Константин Муравиев 3а, М.Малинова Долина-Изток , Малинова Долина 5,14, Росянка/710-Та/ 9, Станимир Станимиров 10,14,6 Община Триадица   На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Боянски Водопад №106,103, България 49б Секция 1,Секция 2, Луи Айер/Никола Каменов/ 136, Манастирски Ливади Бл.60а,63,9,15а ;, Тодор Джебаров/417/ 73 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Спас Соколов 3 Секция А,3 Секция Б На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Христо Белчев/Гаврил Генов/ 20 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Доспат 42 На 30.09.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Бул. „Витоша“ 134, 22 Оу-Кратковремени Смущения , Витоша 108 ,110 ,112 ,114 ,116 ,118 ,120 ,134, Доспат 37, Тунджа 49,47 , Удово 10 ,2 ,4 ,6 ,8, Цар Асен 100 ,104 ,106 ,107 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: България 73,81, Хайдушка Поляна 55,57-59,96  

comment 0
visibility 1746
тока чез

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 24-29 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община Витоша   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 кв. 1/Р-Н Панчарево/ На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 7 Панчарево В. З. Бункера, В. З. Бункера УПИ 603 кв. 5, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва КТП Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр. Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В. З. М. Долина ІІЧ, 14, 318/Киноцентър/ 6, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 кв. 3, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, Борован 27, 19, 22, 20, 25, 23, Бяла Ружа/728-ма/ 1, 4, 2а, 3, 6а, 1, 2, 5, 4а, 6, В. З. Бункера 15, Вила, Велики Прелом 2 А, Войводина Могила 134, 140, 146, 144, 142, 136, 132, 128, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 31, 26, 18, 19, 18 А, 15, 5, 39, 51, 32, 35, 12, 21, 29, 24а, 30, 49, 34, 25, 45, 43, 35а, 23, 17, 47, 41, 7, 24, 28, 39а, 3, 32а, 16, 34а, 9, 20, 11, 37, 33, 22, 31а, 27, 13, 10, 1, 14, Грамос 6, 2, 4, Грамос 8, 3, 7, Димитър Пешев 18, Евлия Челеби/Мара Петлякова 32, 42-А, 40, 54, 13, 32а, 28б, 33, 44, 35, 29, 31, 13а, 15, 33 Склад, 36, 50, Упи ХVі-228 кв. 40, 27, 17, 58, 25, 23, 17, 34, 21, 17а, 48, 25а, 42, 52, Еровете 20, 26, 18, Живописна/702-ра/ 5, 3, 10, 8, 2, 1, Копринка 19 В. З. Бункера, Кореняците/Дим. Пъшков/ 8а, 18, 10, 27, 18, 25, 12, 21, 16, 14, 10, 23, Луда Река /В. З. Малинова Долина/ 2, Любляна/Й. Вишевградски/ 76, 74, 80, М. Бункера УПИ V170 кв. 18, Малинова Долина 5 М. Бункера, ул. 5-та, Никола Петков/П. Напетов/ 2а, 8, 4, 6, 8а, 2, Никола Петков/П. Напетов/ 32, Омая/703-та/ 5, Омая/703-та/ 17 Б, 17 А, Планинец 1, 7, Планинец 11, Плитвишки Езера /В. З. Бункера/ 18, Повет/705-та/ 2, Подножие 4, 14, 3б, 2, 1, 2а, 6, 10а, 8, 2, № 16, 12, 1б, Поибрене 6а, 2, 10, 9, 6, 4, Полк. Стойно Бачийски/Филип 8, 9, 7, 11, 10, 8а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 2, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Река Палакари 6, УПИ VI-364, Kb. 184в, УПИ ХV-626 кв. 3, Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281, Цар Борис III/Девети Септ. 368, 1, 376, 378, 398, 390а, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380а, 366, 372, 370, 364, 390, М. Бункера 20 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая кв. 75 кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Василашко Езеро 94 На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Евлия Челеби/Мара Петлякова 46 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: 76-та 9, 4, 11, 15, 7, 2а, 6, 5, 17, 8, 1, 13, 3, 77-ма /Кв. Симеоново/ 1, 3, Тупика, 5, 2, 78-ма /Кв. Симеоново/ 2, 4, 3, 1, 5, 6, 8, 11, 9, 7, В. З. Симеоново - Драгалевци ул. Шумако №25, УПИ ХХІ-372, кв. 42, Симеоново VII-299 кв. 19, Шумако / Симеоново 22, 19, 20, 17, Ягода 19 На 25.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Света Магдалена, Света Магдалина Астра, Орхидея, Вила Невен, --Астра, 82 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 774/В. З. Беловодски Път/ 82, 82-ра /Кв. Симеоново/ 2, 17а, 2 Св. Магдалина, Акация/Бояна/ 5, 11, 14, 28, 1, 20, 26, 9, 7, 12, 11а, 3, 13, 16, Беловодски Път 45а, 62а Хотел, 87, Кв. 25а, 64, 62а Вилна Сграда, 82а, 142, 91, 90, Кв. 25а V-768, 95, 70, 102, 129, 76, 96, 94 къща, 86, 82, 92, 93, 85, 62а, 131, 66, 98, 78, 135, 89, 103, 105, 104, 84, 89а, 106, 101 Витоша Път Златни Мостове, 80, 102-А, 99, 51, 94, 72, Бялата Чешма/Кв. Бояна/ 4, 8, 5, 2а, 6, 3, 1, Света Магдалена 19, Света Магдалина 82, Ул. 60 Края, 73а, 74, Синята Скала 55, 53, Стар Беловодски Път 63, 51, 43, 38, 53, 77, 32, 56, 49, 65, 39, 41, 81, 69, 30, 73, 67, 57, 59, 47, 28, 55, 61, 42, 36-А, 40, Сълзица 5, 1, 6, 3, 9, 2, 8, Кв. 21, 10, 4, 7, УПИ III-107 кв. 30 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Пушкин 62, 58, 56, 60, Велики Прелом 12б, 12а, Карамфил 4, 8, 6, 10, 12, 20, Маринковица 3а, 1, 3, 5, Михаил Панталеев 1, 1а, 4, 6, 3а, 5 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, Ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, кв. 76 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, Ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИ VІ кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18 На 25.09.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София: 203-та В. З. Киноцентъра І Ч, 207-ма 3, 6, 3а, 9, 5, 12а, Георги Георгиев-Гец 15, Григор Вачков 2, УПИ-XVII-89. 1071, Кв. 4, 22а В. З. Габеро-Азмата На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин 50, 52а, 52, Будилник 25, Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Велики Прелом 14, 18, 12, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 8, 8 2, 8 3, 8 1, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Никола Петков/П. Напетов/ 5, 11, 25а, 3, 7а, 27, Стр. Табло, 33, 28, 12, 7, 25, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 58, 45б, 62, 56, 64а, 41, 49, 45, 60, 66, 47, 62а, И Ок. Път, 53, 51, 39в, 64, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, На Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж.К.Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Бистришко Шосе 92, №91, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, ул. Широки Път, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14 На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 31 На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж.К.Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж.К.Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/ 5, 25-та /Ж.К.Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж.К.Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж.К.Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж.К.Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж.К.Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж.К.Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 9, VIII-581, кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, Упи II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс кв. 12/Ул. Луда Река 12 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Пирин 77 На 27.09.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1 Община Възраждане   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски 89, 89а, 89б, 89в, 101, 87, 89г, 89 Маг, Антим I 102, 100, 96, 92, 90, 94, 98, Ген. Скобелев 64, Марко Балабанов 2 А, Опълченска 1, Позитано 86, Св. Св. Кирил и Методий 132, 134, 130, 128, 136, Сливница 142, 142 А, 146а, 146, 146, Софроний Врачански 91, 48, 101, 93, 50, 95, 60, 99, 89, Средна Гора 43, Христо Ботев 123а, Ъгъла и Сливница, 127, 123, 125, 121, 119, 129, 119 Апартамент Община Искър   На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, кв. 5б, III-134, кв. 12, V-44, V-512, кв. 56 7, XVI-271, кв. 26, XxxIV-644 кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, Упи 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски Път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски Път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, Пи 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Казичене: Фармапарк 19 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  София: Бусманци До Гробищата, Ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, Ул Сух Искър 7, Стар Тп, Ген. Гурко 39, кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119 На 25.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: ул. Канала 95 На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182 Община Красна Поляна   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Алеко Туранджа/Ком. Манифест 35, 51-53, 55, 37, 55, 49, Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60, Пчиня 24, 12, 26, Разсадник Коньовица До Бл24, Разсадника 1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243, Самодивско Изворче 47 къща, 47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Добротич 16, Златна Добруджа 12, 14, 3а, 3в, 12а, 7, 3б, Колю Фичето 47, 17, 47 кв. Красна Поляна-Бит. Услуги, 49, 45, Никола Мушанов 147, Уста Генчо 15, 19, 25, 17, 44а, 11а, 21, 48, 36, 23, 29, 40, 27, 11, 4а На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бул. Вардар≪Бул. Възкресение, Вардар/Яне Сандански/ 24 2, Пред Бл. 31б, № 7 № 12, 24-2, И Бул. Възкресение, Възкресение/Стоян Лепоев/; С Вардар на Ж. П. Линия, 33б, 1, 29, 27, 31; С Бул. Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар До Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия, 33 1, Красна Поляна I Част 1 31 Б, Красна Поляна III Част 31-Б, 331б, 31б, Никола Мушанов До Бл. 231, 1, Орлица 31б, Пчиня 331, 331 Община Красно Село   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово Бл. 228а, Метличина Поляна/Васил Ленк 29, Вх. А, Б, Родопски Извор Бл. 235, Солун 31, 41, 45, 45-47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл. 2, Хайдушка Гора 28, 48-52, Вх. А На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Искърски Пролом 8, 14-16, 11-12, Кюстендил/Атанас Ненов/ 23, Нишава/Георги Аврамов/ 35, 45, 47, Проф. Д-Р Димитър Атанасов 7, 13б, 17, 19, Ястребец 9 Бл. 4 Община Лозенец   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Миджур 18 На 29.09.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  София: 1-ва ул. Шаварски път 3 Община Люлин   На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 8 Бл. 883 На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/ С/У 107, Люлин 107, 10, Люлин 10 Пред 149, Павилион, 149, 109-П, До 107, 109, С/У 107, 107, 109п, Орион и ул. Гоце Делчев На 26.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Йосиф Щросмайер Павилион, Пазара Община Младост   На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 280 Вх В На 24.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 4 447, 444 А, 446, 445, 444а, До 444 На 25.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 4 449, 447, 456, 457, 448 На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 280 Вх Г На 26.09.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  София: Младост 4 474, До 474 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1а 53б, 530, 521, 532 ул. Анна Ахматова, Тп До Бл 522, 522, 536, 522, 522, 520, 521, 537, 552, 529 На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Арх. Станчо Белковски 1 На 26.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 409, 406, Тп До 409 На 27.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 451, Младост 4 453, 451, 450, 452 На 27.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 Бл. 469а На 28.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Александър Малинов кв. 24, Младост 2 Бизнес Парк 1 Спорт Депо, Младост 4 КТП Околовр. път Община Надежда   На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Екзарх Стефан/Георги Костов 75, Свети Климент 43, 62, 64 Община Оборище   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бачо Киро 35б На 24.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София: Велико Търново/Г. Г. Деж/ 37, 33, 35, Оборище 41, 20, 22 А, 24, 18, 27 29, 16, 51, 22, Проф. Асен Златаров 22, 20 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Цар Симеон 82 Вх. А Община Овча Купел   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Христо Стефчов/Кирил Михов/ 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 740-та/Овча Купел/ 32, 34 Ул Обзор, 746-та/Овча Купел/ 4, 8 Горна Баня, 747-ма/Овча Купел/ 4, 748-ма/Горна Баня/ 5, 10, 6, 1, 4, 7, 3, 8, Каменица 56, 43, 50а, 62, 64а, 68а, 52, 29, Обзор 74, 76 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, Ix-9854, кв. 516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, 21, Еделвайс/Общ. Овча Купел/ 30, Николай Хрелков 29, Перуника 25, Перуника/Ол. Кошевой/ 21, 1 На 26.09.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: 736-та/Овча Купел/ 4, 12, 8, 10, 6, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 8, Буен Поток 5, 5а, 7, 1а, 13, 6, 4, И Велик Завет, 3, 3а, 2, 11, 8, Велик Завет 1, 7, 9, 5, 4, 2, 3, 4а, 11, 6, Венец 8, Вечерница 3, 5, 1, 7, 7а, Войнишка Песен 6, 13, 8, 15, 9, 10, 11, 12, 3, 17, 1, 4, 5, 7, Горна Баня кв. 19, Извор 22, 7, 18, 8, 5 Каптажа, Извора /Горна Баня/ 4, Крива Падина 1, Лазурно Утро 1, Лилия 18, 17а, 17, 18а, Люлинска Котловина 7, 5, 3, Люлинско Поточе 3а, 22, 7, 50, Маргаритка 3, 5, 7, 4, 2, Мечово Усое 11, 2а, 7, 12, 1а, 19, 13, 10, 15, 4, 5, 16, 3, 17, 2, 1, 14, 9, 18, Нестинарка 12, Упи XIII-939, Кв. 19а, 4, 6, Никола Петков/П. Напетов/ 107, 105, 103, 71, 61, Опълченец/Кв. Горна Баня 2а, Острушка 1б, 4, 1, Палма 6, 2, 1, Пладнище/Рилски Партизани/ 4, Кв. 19, Планиница 9, Полет 2, 5, 6, 3, 4, 8, 4а, Равнище/Кънчо Стоилов/ 11, 40, 23, 10, 11а, 24а, 21, 29, 34, 17, 22, 16, 7, 19, 28, 26, 39, 15, 13, 37, 9, 38, 30, 31, 12, 20, 41, 8а, 18, 14, 33а, 24, Райловско Градище 10, 1, 6, 14, 8, 3, Фиданка/Селиолу/ 10, 7, 5, 4а, 2а, 10а, 3, 4, 8, 1, 6, 6а, 2, 12, Цветан Вучков/Вл. Константин 11, 1, №9, 3, 7, 8, 7а, 6, 12, 2, 4, 10, 5, Чардаклия УПИ Vііі- 939, Кв. 19 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Бор/9-та/ 25, Малобучински път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, М Равнище Пи089006 Суходол, Кв. Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53, Бор кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Веселин Бешевлиев 24, Игрище П-Л 24/878, П-Л, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В. З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, Упи Ііі-19, Кв 1, М-Т Средни Рид-Суходол ПИ 68134. 3927. 40, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Голяма Могила ПИ 68134. 4141. 802, местност Горен Смърдан Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, До Колите, Строеж, 35, Вила, Голяма Могила, местност Суходол път За Банкя До Язовира, До Болницата, 26, Вила, До Язовира, До Болницата, Серумен Институт, Суходолско Шосе, Язовира До Суходол, Игрището, До Болница За Наркомани, Евр. Ливади, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан, Николай Хрелков 16 Смърдан, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Орех №37, 35, Падина 17 кв. Суходол, 18б К. Л. 373, Равнище/Кв. Суходол/ 1, Равнище/Кънчо Стоилов/ Им. 1056, Стр. Табло, Разсадника, Смърдан Вила, 15, 6, 15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б, Станислав Ангелов Игрището, Суходол кв. Манилов Дол 16-18, 1, Пи 1274, Суходолски път Вила, Траян Танев №2, 1, 97, УПИ VIII-13, Кв. 7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол Община Панчарево   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: В. З Ярема Имот 248 кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В. З. Ярема ул. 9-та 3, УПИ ХVI-226, кв. 25, Ярема/20та/ 26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241, кв. 27, 14-216, вила, УПИ16-24, 37 Община Подуяне   На 24.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 108 Вх. А, Б На 25.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Б, В На 26.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Г На 27.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Д Община Сердика   На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Банишора 69 Стълби, 69 Асансьор, 1, 69 Стълби, 69, 69а Стълби, 69а, 1 69, 69, 69а Асансьор, 69 Асансьор, Асансьор 69, Кавала 1-3 70а, Клокотница 70, 35-37, 35, 1, 34, 35-37 1, Охрид/Станка Първанова/ 1 Банишора, 69-В, 9, 5, 3, 13, 11, 7, Софроний Врачански 125, 135, 117, 72, 70 къща, 70, 129, 131, 137, 111, 119, 133, 68, 125, 70, 74, 115, Странджа 115, 132, Струга, Христо Ботев 131, 133 Община Слатина   На 25.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, Акад. Георги Бончев 26, 2, 1, 3, 2, 2*Бан, 2 2, 6, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, Ген. Столетов 21, Цариградско Шосе/Тракия/ 125 5, Шипченски Проход 70 На 26.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Рибарица 5 На 26.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Каймакчалан 61 На 27.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Стоил Войвода 17 На 27.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Едисон 30 Община Средец   На 28.09.2019 г. /09:00 - 18:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч./ -  София: Народно Събрание 1 Община Студентски Град   На 24.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: 8-ми Декември УПИ 3 2200, 1473, Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд До 24, №8, 4, Джон Ленън 2, Студентски Град Общежитие 24, 25 На 25.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов/Арсо П кв. Студ. Град Бл. 80, 80, 80 Студентски Град На 25.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Бул. Симеоновско Шосе 93 На 29.09.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Климент Охридски 148 Община Триадица   На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Бул. „Витоша“ 134, 22 Оу-Кратковремени Смущения, Витоша 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 134, Доспат 37, Тунджа 49, 47, Удово 10, 2, 4, 6, 8, Цар Асен 100, 104, 106, 107 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Патриарх Евтимий 92, 94, 96 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово 223а, Луи Айер/Никола Каменов/ 113, Вх. В, Метличина Поляна 29, Вх. В, Пирински Проход 39, 43    

comment 0
visibility 704
добро дело

Добро дело: Патрулка даде ток на закъсала кола на "Сливница"

Полицейски автомобил даде ток на закъсал автомобил на столичния булевард "Сливница". Това съобщиха в социалната мрежа шофьори, минаващи по трасето.   Коментарите в интернет за случката бяха разнопосочни. Имаше такива, които казаха, че не обичат катаджии, но уважават служителите на реда за дадената помощ. Повечето обаче обсъждаха, че закъсалата кола най-вероятно се е  карала от млад шофьор, та е убил акумулатора. И че и двете машини са сравнително нови. Други пък решиха, че авариралият автомобил има проблеми с тока и не зарежда. Трети отсъдиха, че "има хора и между гадовете".   

comment 0
visibility 4147
прекъсвания на тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 9-13 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 – 13 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 12.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: София 101 Община ВИТОША   На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 Кв. 1/Р-Н Панчарево/ На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва 7 Панчарево вилна зона Бункера, вилна зона Бункера УПИ 603 Кв. 5, 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж. К. Бункера/, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 85, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр. табло, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 вилна зона М. Долина Ііч, 14, 36-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж. К. Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж. К. Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж. К. Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж. К. Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв. 3, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, вилна зона Бункера 15, Вила, Копринка 19 вилна зона Бункера, Луда Река /В. З. Малинова Долина/ 2, М. Бункера УПИ V170 Кв. 18, Малинова Долина 5 М. Бункера, ул. 5-та, Плитвишки Езера /В. З. Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв. 3, М. Бункера 20 На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Карамфил 3, 5 На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 2, 4, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Люти Дол 7а, 41, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а табло 4, 14 табло 3, табло 6, 18 табло 2, 23 табло 2, 15 табло 4, 3, 13 табло 5, табло 5, 25 табло 1, 11 табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Беловодски път 119 72-Часови Проби На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, вилна зона Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76 На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 вилна зона Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, вилна зона Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн. вилна зона Бункера, Местн. В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 774/В. З. Беловодски път/ 82, Акация/Бояна/ 5, 11, 14, 28, 1, 20, 26, 9, 7, 12, 11а, 3, 13, 16, Беловодски път 45а, 62а Хотел, 87, Кв. 25а, 64, 62а Вилна Сграда, 82а, 142, 91, 90, Кв. 25а V-768, 95, 70, 102, 129, 76, 96, 94 Къща, 86, 82, 92, 93, 85, 62а, 131, 66, 98, 78, 135, 89, 103, 105, 104, 84, 89а, 106, 101 Витоша път Златни Мостове, 80, 102-А, 99, 51, 94, 72, Бялата Чешма/Кв. Бояна/ 4, 8, 5, 2а, 6, 3, 1, Синята Скала 55, 53, Стар Беловодски път 63, 51, 43, 38, 53, 77, 32, 56, 49, 65, 39, 41, 81, 69, 30, 73, 67, 57, 59, 47, 28, 55, 61, 42, 36-А, 40, Сълзица 5, 1, 6, 3, 9, 2, 8, Кв. 21, 10, 4, 7 На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117 На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, вилна зона Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Бистришко Шосе 92, №91, Герганица 7 офис 1, 7, 9а, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Луда Река 8 вилна зона Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до Бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, ул. Широки път, УПИ XXVI-3212, Кв. 9 ул. Широки път №14 На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин Знаме на Мира, 28, 30, Ветрушка 16, 1а, 13, 8, 18а, 12, 17а, 17, 18, 14, 15, 1, 10, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Знаме на Мира 3, 4, 2, 1, Цар Борис III/Девети Септ. 249, ул. Ветрушка, 235, 229, 233, 239, 237, 255, 231 На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 Къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, вилна зона Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Зелени Връх 3, Люти Дол 7а, 41, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/Ул. Луда Река 12, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Кота 1050 27 На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 4, 29-та 39, 62, Вила, 34, 27, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 36, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, вилна зона Бункера П-Л 909, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Люти Дол 7а, 41, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 13.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Паша Христова 9, Синанишко Езеро 29 Община ВРЪБНИЦА   На 11.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 2 270, до 264, 269, 265, до 269, 1 269, до 252 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:06 ч./ -  София: Средна Гора 100, 96 Община ИЗГРЕВ   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, К. Кисимов Блок 303, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Ф. Ж. Кюри 14, Чехов 65 На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Асен Пейков 36, Люлякова Градина 17 36б, 17 36, 36 Б На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници, Чехов 65 На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Чехов 65 На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов Блок 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Чехов 65 Община ИСКЪР   На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 507 Вх А, 508 Вх. А, В, 511, 512, 516, 527 Вх. Б, Г, 404вх. А, Г, Д, Блок 405 Вх. А, В, 406 Вх. Г На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Казичене: Белица, Васил Левски/Черв. Армия/ Склад Търговска Лига, Околовръстен път 436, 422 На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: 597, М. Ливадето, М. Лъката ПИ 39791. 6021. 62, Околовръстен път, Стопански Двор Склад, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето, УПИ № 15133/666/К. Л. -2-8-В На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  София: Гара Искър Летищен Комплекс УПИ 10 Кв. 2, Кривина, Околовръстен път 467, 461а, 414, 454 Казичене На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 506, 507, 2, 509 На 10.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София: Гара Искър ул. 5004 6 На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  Бусманци: 07106, 1403, 488, 07106. 1427. 129, М. Прогоно, Просвета(Ул. 1-ва) 9 М. Прогомо, УПИ Х-71, Кв. 33 На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  Казичене: 1605, 3-ти Март №20, 35239, 6110, 1433 П-Л IX -1176 Кв. 4, 35239. 6106. 2245, XI-1023, Кв. 41 ул. Хан Крум №27, XVI-1516, Кв. 32, XXI-1300. 1301. Кв. 70, Александър Стамболийски 52, 65, 44, 54, 59, 57, 67, 50, 48, 53, 61, 42, 46, 71, 40, 69, 38, 33, 13, 24, 11, 37, 1, 3, 20, 2, 14, 26, 12, 53, 10, 31а, 31, 43, 17, 9, 16, 47, 34, 5, 49, 18, 37а, 12а, 27, 28, 7, 15, 6, 30, 45, 22, 25, 41, 21, 23, 39, 19, 4, Аличо/Траян Кардашки/ 40, 34, 19, 26, 55, 31, 21, 45, 57, 44, 18, 39а, 38, 36, 32а, 30, 46, 16, 22, 43, 48, 32, 39, 25, 37, 15, 47, 28, 35, 49, 27, 17, 33, 23, 20, 24, 42, 51, 29, 52, 1, 3, 2, 13, 6, 11, 7, 8, 5, 9, 4, 10, Апостол Ламбов 13, 11, 5, 4а, 3, 9, 1, 8, 2, 6, 4, Балевица 3, 1, 2, 9, 4, 17, 12, 15, 6, 5, 7, 4а, 10, 41, 13, 11, 8, Васил Левски/Черв. Армия/ 2, 6, Видните 2/54, 33, 3, 8, 64, 12, 34 ул. 3, 32, 14, 65, 63, 23, 21, 11а, 7, УПИ Іх-27 Кв 85, 59, 71, УПИі- 64кв. 87, 28, 79, 16, 55, 6, 44, 70, 35, 1, 47, 78, ул. 1, 72, 49, 40, 41, 10/81, 19, 69, 2, 37, 56, 26, Къща, 999, 57, 58, 10, 61, 46, 25, 62, 27, 5, 54, 73, №45, 17, 11, 60, 66, 31, 29, 30, 42, 36а, 6/9, 39, 10/83, 24, 45, 53, 16, Видрица 7 Бойлери, Витоша 26, 24, 1, 8, 2, 9, 6, 11, 4, 8а, 5, 3, 7, 15, 39, 25, 27, 14, 23, 16а, 10, 18, 19, 8, 16, 33, 29, 12, 17, 20, 31, 35, 21, 37а, Гарата Павилион, Гарата ТКЗС, Георги Бенковски 27, 25а, 70, 29, 68, 72, 23, 82, 25, 36, 28, 11, 30, 38, 50, 18, 42, 1, 6, 52, 54, 20, 62, 5, 34, 10, 12, 46, 58, 22, 40а, 3, 56, 48, 9, 13, 32, 4, къща, 24, 7, 2, 40, 19, 16, 56а, 21, 15, 7а, 64, 44, 14, 8, Димитър Ашов 33, 31, 14, 17, 27, 10, 6, 29, 18, 13, 28, 5, 26, 19, 3, 2а, 8, 12, 35, 20, 15, 22, 11, 24, 23, 16, 30, 4, 7, 9, 2, 25, 1, Дружба ТП Хлебозав, Дъбрава 11, 1, 6, 8, 9, 3, 7, 5, 12, 5, 10, 2, 12, 9, 11, Дюла 13, 3, 6, 8, 11, 7, 1, 4, 10, 2, 5, 9, Изгрев 2, 8, 7, 5, 6, 9, 1, 4, 3, Изток 6, Илия Велинов 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11, 16а, 23, 27, къща, 29, 20, 16, 25, 12, 31, Кирил и Методи 6, 16, 20, 11, 2, 15, 3, 13а, 10, 9, 18, 4, 21, 14, 8, 19, 12, 13, 7, 1, Кокиче 5, 9, 3, 1, 7, Кръстю Пастухов/Владо Благо 4, 2, Липите 8, 9, 10, 4, 3, 6, 2, Любен Каравелов/Димитър Мут 37, 44, 50, 41, 35, 54, 46, 37, 48, 56, 21, 22, 7а, 8, 32, 3, 29, 38, 9, 1, 13, 7 А, 28, 24, 19, 26, 27, 20 А, 11, 40, 15а, 17, 34, 16, 18, 30, 15, 4, 12 А, 23, 20, 6, 36, 25, 10, 14, 12, 31, 42, 5, Местн. Стопански Двор, Мито Войнишки 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29а, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8, 22, 35, 20, 51, 18, 37, 49, 39, 24, 14а, 43, 42, 27, 26, 31, 41, 33, 47, 45, 53, Младост 10, 4, 9, 13, 7, 1, 16, 2, 12, 14, 15, 18, 11, 5, 6, 3, 8, 20, Момин Кладенец 16, 18, 4, 1, 6, 3, 7, 9а, 2, 12, 5, 14, 9, 10, 8, 11, Мургаш 1, Никола Петков/Кирил Маджаро 44, 40, 38, 11, 78, 53, 74, 51, 49, 76, 41, 45, 50, 39, 31, 37, 46, 47, 64, 52, 68, 72, 38, 60, 48, 35, 43, 58, 62, 54, 56, 66, 33, 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, Книжарница, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22, Околовръстен път Езерото, 1 Бензиностанция, Кв. Видните-Бетонов Център, 42, Околовръстна 44, 26, 54, 58, 34, 48а, 62, 22, 24, 38, 36, 56, 30, 52, 48, 66, 20, 40, 28, 50, 46, 60, 3, 3, 10, 16, 2, 14, 4, 12, 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70, Пейо Яворов 4, 19, 3, 16, 2, 13, 14, 6, 11, 17, 9, 8, 18, 12, 10, 7, 15, 1, 16, ПИ 35239. 6110. 1897, ПИ Идн. 35239. 6110, път 18, Серафим Стоев 6, 6, 6, 6, Стопански Двор ул В. Висотски №4, Склад За Негоривни Материали, 2 Вл. Висоцки 2, 22, Складова База Верта, ул. Трети Март 2 УПИ XIV-1176, Кв. 4, ул. Циклама 7, УПИ XIII-248, УПИ XIx-387, УПИ ХххII-151, Кв. 1 до ул. 5, Хаджи Димитър 5, 11, 8, 10а, 14, 12, 9, 3, 20, 4, №12, 18, 7, 16а, 16, 10, 13, Хан Аспарух/Кооперативна/ 47, 54, 41, 45, 52, 56, 43, 5а, 6, 18, 7, 9, 20, 38а, 44, 25, 36, 46, 17, 34а, 32, 27, 37, 19, 42, 39, 29, 52, 26, 33, 30, 40, 48, 34, 28, 50, Хан Крум/Дружба/ 23, 25, 30, 24, 16, 9, 10, 5, 18, 15, 29, 13, 3, 4, 17, 2, 7, 19, 1, 22, 12, 20, 11, 14, 26, Христо Ботев 59, 16, 63, 18, /Ул. Цар Борис, 47, 51, 49, 59а, 61, 24, П. Яворов, 37, 55, 45, 53, 39, 33, 10, 13, 3, 12, 4, 8, 31, 14, 11, 5, 29, 15а, 2а, 21, 19, 15, 2, 23, 1, 17, 7, 35, 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 38, 44, 21, 9, 50, 11, 46, 6, 14, 16, 17, 13, 10, 15, 18, 5, 1, 8, 22, 7, 13, 34, 48, 52, 16, 1, 64, 68, 58, 21, 50, 56, 37, 5, 20, 12, 28, 38, 39, 43, 23, 45, 19, 3, 4, 2, 35, 31, 32, 30, 54, 29, 25, 36, 26, 42, 4а, 24, 22, С/У Аптеката, 41, 27, 60, Цар Симеон/Ален Мак/ 12, 8, 9, 4, 10, 19, 13, 11, 14, 1, 7, 3, 6, 2, 17, 15 На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  София: 1-ва Казичене Затвора, Казичене, Казичене Затвора, 11-та 84, 212-та, Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182, 34, 106, 31, 170, 52, 265, 172, 176, 66, 273, 5, 53, 69, 86а, 25, 109, 162, 87, 23, 269, 102, 107, 123, 10, 6, 95, 166, 174, 121, 2, 152, 103, 74, 40, 1, 256, 261, 167, 111, 42, 71, 67, 29б, 125, 82, 19, 32, 168а, 70, 63, 43, 37, 165, 173, 22, 51, 145, 28, 161, 300, 177, 116, 88, 118, 22а, 4, 146, 54, 151, 120, 101, 11, 79, 168, 89, 108, 39, 150, 68, Пи-381 и Пи-382, 84, 29а, 110, 33, 58, 274, 49, 266, 29, 18, 65, 57, 147, 279, 104, 41, 259, 21, 60, 72, 90, 272, 94, 46, 144, 267, 30, 55, 9, 270, 268, 275, 76, 26, 262, 127, 276, 35, 170а, 164, 105, 61, 47, 44, 24, УПИ IV-137 Кв 8, 115, 126, 45, 98, 100, 163, 16, 8, ТП, 81, 169, 40а, 59, 85, 78, 3, 271, 80, 171, 260, 263, 96, 15, 97, 99, 64, 83, 112, ТП Оф Клуб, 160, 93, 48, 75, 73, 91, 124, 38, 27, 122, ПИ 331, 50, 36, 62, 17, 56, Видните №2, Гара Искър 10, Димитър Миленков 91, Складова База, 85, 188, 275, 247, 280, 246, 267, 156, 288, 98, 82, 204, 262, 248б, 293, 284, 176, 101, 274, 253, 231, 135, 283, 143, 207, 229, 150, 285, 214, 84, 232, 173, 148, 88, 99, 192, 94, 162, 177, 252, 104, 96, 163, 281, 294, 221, 105, 236а, 249, 205, 1, 248а, 217, 159, 154, 153, 287, 242, 272, 289, 62, 211, 182, 107, 106, 256, 258, 228, 147, 241, 171, 259, 189, 158, 170, 177а, 64, 273, 95, 160, 251, 174, 181, 157, 243а, 97, 77, 227, 90, 201, 164, 179, 102, 202, 93, 185, 144, 86, 100, УПИ ХхI-502, Кв. 19, 63, 225, 244, 287а, 235, 282, 87, 206, 83, 227а, 233, 169, 142, 89, 212, 190, 292, 277, 211а, 279, 289а, 184, 141, 269, 151, 278, 152, 240, 230, 167, 226, 265, 178, 155, 92, 203, 255, 208, 191, 216, П. Имот 247, 254а, 234, 219, 224, 172, 260, 145, 270, 215, 276, 195, 168, 230а, 243, 222, 237, 261, 290, 217а, 161, 180, 157 А, 223, 250, 103, 149, 268, 264, 165, 239, 34, 13, 49, 24 А, 72, 124, 27, 27б, 69, 45, 65, 121, 71, 108, 6, 51, 116, 1 ПИ 07106. 1432. 32, 17, 1, 200, 27а, 113, 137, 59, 40, 132, 10, 114, 107, 47, 80, 31, 57, 55а, 36, 52, 16, 14, 73, 11, 26, 134, 18, 109, 115, 67, 54, 1 А, 61 къща, 117, 127, 60, 50, 131, 38, 199, 23, 126, 5, 75, 43, 33, 26 А, 35, 1 Б, 42, 70, 79, 30, 7а, 198, 139, 21, 48, 37, 32, 2, 24, 58, 111, 110, 77, 197, 125, 44, 25, 78, 15, 112, 4, 52 магазин за хр. стоки, 66, 46, 7, 22, 9, 119, 20, 19, 55, 138, 128, 28, 53, 130, 136, 8, 40а, 120, 39, 68, 56, 3, 122, 74, 54 А, 12, 29, 118, 196, 41, 129, Кв. Абдовица УПИ I Кв. 17а, Кв. Димитър Миленков ПИ II-415 Кв. 3, Любен Каравелов 28, 20, 15 А, 9, 26, 4, 14, 38, 27, 52, 39, 44, 41, Младост 3 1 Срещу Бл. 341, Мургаш 1, 4, 5, 3, Никола Петков/П. Напетов/ 2, 6, 27, 36, 78, 52, 72, 58, Околовръстен път М. Нпз Казичене-Запад, Кв. 1, П-Л I, Поручик Неделчо Бончев/Искъ 10, Стопански Двор, ул. Витоша и ул. Никола Петков, УПИ VI-24 Кв. 4, Хаджи Димитър 6, Хан Крум 5, 21, Христофор Колумб, Циклама 5, 7/65, 6/64 На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май (Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, Кв. 5б, III-134, Кв. 12, V-44, V-512, Кв. 56 7, XVI-271, Кв. 26, XXxIV-644 Кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, Кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 Кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  Казичене: Фармапарк 19 На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  София: Бусманци до Гробищата, ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, ул Сух Искър 7, Стар ТП, Ген. Гурко 39, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4 На 12.09.2019 г. /08:15 - 17:30 ч./ -  София: Бусманци На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 261, 251, С/У 261, 252, 260 На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 07106, 1403, 488, 07106. 1427. 129, М. Прогоно, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, Кв. 5б, III-134, Кв. 12, V-44, V-512, Кв. 56 7, XVI-271, Кв. 26, XXxIV-644 Кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, Кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 9 М. Прогомо, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIX-389, 388, 386 Кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината (Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър (Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, УПИ Х-71, Кв. 33, Циклама(Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Казичене: 1605, 3-ти Март №20, 35239, 6110, 1433 П-Л IX -1176 Кв. 4, 35239. 6106. 2245, XI-1023, Кв. 41 ул. Хан Крум №27, XVI-1516, Кв. 32, XXI-1300. 1301. Кв. 70, Александър Стамболийски 52, 65, 44, 54, 59, 57, 67, 50, 48, 53, 61, 42, 46, 71, 40, 69, 38, 33, 13, 24, 11, 37, 1, 3, 20, 2, 14, 26, 12, 53, 10, 31а, 31, 43, 17, 9, 16, 47, 34, 5, 49, 18, 37а, 12а, 27, 28, 7, 15, 6, 30, 45, 22, 25, 41, 21, 23, 39, 19, 4, Аличо/Траян Кардашки/ 40, 34, 19, 26, 55, 31, 21, 45, 57, 44, 18, 39а, 38, 36, 32а, 30, 46, 16, 22, 43, 48, 32, 39, 25, 37, 15, 47, 28, 35, 49, 27, 17, 33, 23, 20, 24, 42, 51, 29, 52, 1, 3, 2, 13, 6, 11, 7, 8, 5, 9, 4, 10, Апостол Ламбов 13, 11, 5, 4а, 3, 9, 1, 8, 2, 6, 4, Балевица 3, 1, 2, 9, 4, 17, 12, 15, 6, 5, 7, 4а, 10, 41, 13, 11, 8, Васил Левски/Черв. Армия/ 2, 6, Видните 2/54, 33, 3, 8, 64, 12, 34 ул. 3, 32, 14, 65, 63, 23, 21, 11а, 7, УПИ Іх-27 Кв 85, 59, 71, УПИі- 64кв. 87, 28, 79, 16, 55, 6, 44, 70, 35, 1, 47, 78, ул. 1, 72, 49, 40, 41, 10/81, 19, 69, 2, 37, 56, 26, къща, 999, 57, 58, 10, 61, 46, 25, 62, 27, 5, 54, 73, №45, 17, 11, 60, 66, 31, 29, 30, 42, 36а, 6/9, 39, 10/83, 24, 45, 53, 16, Видрица 7 Бойлери, Витоша 26, 24, 1, 8, 2, 9, 6, 11, 4, 8а, 5, 3, 7, 15, 39, 25, 27, 14, 23, 16а, 10, 18, 19, 8, 16, 33, 29, 12, 17, 20, 31, 35, 21, 37а, Гарата Павилион, Гарата Ткзс, Георги Бенковски 27, 25а, 70, 29, 68, 72, 23, 82, 25, 36, 28, 11, 30, 38, 50, 18, 42, 1, 6, 52, 54, 20, 62, 5, 34, 10, 12, 46, 58, 22, 40а, 3, 56, 48, 9, 13, 32, 4, къща, 24, 7, 2, 40, 19, 16, 56а, 21, 15, 7а, 64, 44, 14, 8, Димитър Ашов 33, 31, 14, 17, 27, 10, 6, 29, 18, 13, 28, 5, 26, 19, 3, 2а, 8, 12, 35, 20, 15, 22, 11, 24, 23, 16, 30, 4, 7, 9, 2, 25, 1, Дружба ТП Хлебозав, Дъбрава 11, 1, 6, 8, 9, 3, 7, 5, 12, 5, 10, 2, 12, 9, 11, Дюла 13, 3, 6, 8, 11, 7, 1, 4, 10, 2, 5, 9, Изгрев 2, 8, 7, 5, 6, 9, 1, 4, 3, Изток 6, Илия Велинов 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11, 16а, 23, 27, къща, 29, 20, 16, 25, 12, 31, Кирил и Методи 6, 16, 20, 11, 2, 15, 3, 13а, 10, 9, 18, 4, 21, 14, 8, 19, 12, 13, 7, 1, Кокиче 5, 9, 3, 1, 7, Кръстю Пастухов/Владо Благо 4, 2, Липите 8, 9, 10, 4, 3, 6, 2, Любен Каравелов/Димитър Мут 37, 44, 50, 41, 35, 54, 46, 37, 48, 56, 21, 22, 7а, 8, 32, 3, 29, 38, 9, 1, 13, 7 А, 28, 24, 19, 26, 27, 20 А, 11, 40, 15а, 17, 34, 16, 18, 30, 15, 4, 12 А, 23, 20, 6, 36, 25, 10, 14, 12, 31, 42, 5, Местн. Стопански Двор, Мито Войнишки 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29а, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8, 22, 35, 20, 51, 18, 37, 49, 39, 24, 14а, 43, 42, 27, 26, 31, 41, 33, 47, 45, 53, Младост 10, 4, 9, 13, 7, 1, 16, 2, 12, 14, 15, 18, 11, 5, 6, 3, 8, 20, Момин Кладенец 16, 18, 4, 1, 6, 3, 7, 9а, 2, 12, 5, 14, 9, 10, 8, 11, Мургаш 1, Никола Петков/Кирил Маджаро 44, 40, 38, 11, 78, 53, 74, 51, 49, 76, 41, 45, 50, 39, 31, 37, 46, 47, 64, 52, 68, 72, 38, 60, 48, 35, 43, 58, 62, 54, 56, 66, 33, 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, Книжарница, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22, Околовръстен път Езерото, 1 Бензиностанция, Кв. Видните-Бетонов Център, 42, Околовръстна 44, 26, 54, 58, 34, 48а, 62, 22, 24, 38, 36, 56, 30, 52, 48, 66, 20, 40, 28, 50, 46, 60, 3, 3, 10, 16, 2, 14, 4, 12, 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70, Пейо Яворов 4, 19, 3, 16, 2, 13, 14, 6, 11, 17, 9, 8, 18, 12, 10, 7, 15, 1, 16, ПИ 35239. 6110. 1897, ПИ Идн. 35239. 6110, път 18, Серафим Стоев 6, 6, 6, 6, Стопански Двор ул В. Висотски №4, Склад За Негоривни Материали, 2 Вл. Висоцки 2, 22, Складова База Верта, ул. Трети Март 2 УПИ XIV-1176, Кв. 4, ул. Циклама 7, УПИ XIII-248, УПИ XIx-387, УПИ ХххII-151, Кв. 1 до ул. 5, Фармапарк 19, Хаджи Димитър 5, 11, 8, 10а, 14, 12, 9, 3, 20, 4, №12, 18, 7, 16а, 16, 10, 13, Хан Аспарух/Кооперативна/ 47, 54, 41, 45, 52, 56, 43, 5а, 6, 18, 7, 9, 20, 38а, 44, 25, 36, 46, 17, 34а, 32, 27, 37, 19, 42, 39, 29, 52, 26, 33, 30, 40, 48, 34, 28, 50, Хан Крум/Дружба/ 23, 25, 30, 24, 16, 9, 10, 5, 18, 15, 29, 13, 3, 4, 17, 2, 7, 19, 1, 22, 12, 20, 11, 14, 26, Христо Ботев 59, 16, 63, 18, /Ул. Цар Борис, 47, 51, 49, 59а, 61, 24, П. Яворов, 37, 55, 45, 53, 39, 33, 10, 13, 3, 12, 4, 8, 31, 14, 11, 5, 29, 15а, 2а, 21, 19, 15, 2, 23, 1, 17, 7, 35, 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 38, 44, 21, 9, 50, 11, 46, 6, 14, 16, 17, 13, 10, 15, 18, 5, 1, 8, 22, 7, 13, 34, 48, 52, 16, 1, 64, 68, 58, 21, 50, 56, 37, 5, 20, 12, 28, 38, 39, 43, 23, 45, 19, 3, 4, 2, 35, 31, 32, 30, 54, 29, 25, 36, 26, 42, 4а, 24, 22, С/У Аптеката, 41, 27, 60, Цар Симеон/Ален Мак/ 12, 8, 9, 4, 10, 19, 13, 11, 14, 1, 7, 3, 6, 2, 17, 15 На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  София: 1-ва Казичене Затвора, Казичене, Казичене Затвора, 11-та 84, 212-та, Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182, 34, 106, 31, 170, 52, 265, 172, 176, 66, 273, 5, 53, 69, 86а, 25, 109, 162, 87, 23, 269, 102, 107, 123, 10, 6, 95, 166, 174, 121, 2, 152, 103, 74, 40, 1, 256, 261, 167, 111, 42, 71, 67, 29б, 125, 82, 19, 32, 168а, 70, 63, 43, 37, 165, 173, 22, 51, 145, 28, 161, 300, 177, 116, 88, 118, 22а, 4, 146, 54, 151, 120, 101, 11, 79, 168, 89, 108, 39, 150, 68, Пи-381 и Пи-382, 84, 29а, 110, 33, 58, 274, 49, 266, 29, 18, 65, 57, 147, 279, 104, 41, 259, 21, 60, 72, 90, 272, 94, 46, 144, 267, 30, 55, 9, 270, 268, 275, 76, 26, 262, 127, 276, 35, 170а, 164, 105, 61, 47, 44, 24, УПИ IV-137 Кв 8, 115, 126, 45, 98, 100, 163, 16, 8, ТП, 81, 169, 40а, 59, 85, 78, 3, 271, 80, 171, 260, 263, 96, 15, 97, 99, 64, 83, 112, ТП Оф Клуб, 160, 93, 48, 75, 73, 91, 124, 38, 27, 122, ПИ 331, 50, 36, 62, 17, 56, Бусманци до Гробищата, ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, ул Сух Искър 7, Стар ТП, Видните №2, Гара Искър 10, Ген. Гурко 39, Димитър Миленков 91, Складова База, 85, 188, 275, 247, 280, 246, 267, 156, 288, 98, 82, 204, 262, 248б, 293, 284, 176, 101, 274, 253, 231, 135, 283, 143, 207, 229, 150, 285, 214, 84, 232, 173, 148, 88, 99, 192, 94, 162, 177, 252, 104, 96, 163, 281, 294, 221, 105, 236а, 249, 205, 1, 248а, 217, 159, 154, 153, 287, 242, 272, 289, 62, 211, 182, 107, 106, 256, 258, 228, 147, 241, 171, 259, 189, 158, 170, 177а, 64, 273, 95, 160, 251, 174, 181, 157, 243а, 97, 77, 227, 90, 201, 164, 179, 102, 202, 93, 185, 144, 86, 100, УПИ ХхI-502, Кв. 19, 63, 225, 244, 287а, 235, 282, 87, 206, 83, 227а, 233, 169, 142, 89, 212, 190, 292, 277, 211а, 279, 289а, 184, 141, 269, 151, 278, 152, 240, 230, 167, 226, 265, 178, 155, 92, 203, 255, 208, 191, 216, П. Имот 247, 254а, 234, 219, 224, 172, 260, 145, 270, 215, 276, 195, 168, 230а, 243, 222, 237, 261, 290, 217а, 161, 180, 157 А, 223, 250, 103, 149, 268, 264, 165, 239, 34, 13, 49, 24 А, 72, 124, 27, 27б, 69, 45, 65, 121, 71, 108, 6, 51, 116, 1 ПИ 07106. 1432. 32, 17, 1, 200, 27а, 113, 137, 59, 40, 132, 10, 114, 107, 47, 80, 31, 57, 55а, 36, 52, 16, 14, 73, 11, 26, 134, 18, 109, 115, 67, 54, 1 А, 61 къща, 117, 127, 60, 50, 131, 38, 199, 23, 126, 5, 75, 43, 33, 26 А, 35, 1 Б, 42, 70, 79, 30, 7а, 198, 139, 21, 48, 37, 32, 2, 24, 58, 111, 110, 77, 197, 125, 44, 25, 78, 15, 112, 4, 52 Магазин За Хр. Стоки, 66, 46, 7, 22, 9, 119, 20, 19, 55, 138, 128, 28, 53, 130, 136, 8, 40а, 120, 39, 68, 56, 3, 122, 74, 54 А, 12, 29, 118, 196, 41, 129, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1, Кв. Абдовица УПИ I Кв. 17а, Кв. Димитър Миленков ПИ II-415 Кв. 3, Любен Каравелов 28, 20, 15 А, 9, 26, 4, 14, 38, 27, 52, 39, 44, 41, Младост 3 1 Срещу Бл. 341, Мургаш 1, 4, 5, 3, Никола Петков/П. Напетов/ 2, 6, 27, 36, 78, 52, 72, 58, Околовръстен път М. Нпз Казичене-Запад, Кв. 1, П-Л I, Поручик Неделчо Бончев/Искъ 10, Стопански Двор, ул. Витоша и ул. Никола Петков, УПИ VI-24 Кв. 4, Хаджи Димитър 6, Хан Крум 5, 21, Христофор Колумб, Циклама 5, 7/65, 6/64 На 13.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски 91, 62, 31а, 85, 60, 68, 66, 72, 58, 64, ТП Банята, 73, 60, 83, 77, 75, Васил Левски/Черв. Армия/ 42 УПИ IV-454, Kв. 23, 43, 38а, 47, 36, 50, 46, 44, 40, 33, 27, 23, 32, 34, 39, 52, 45, 48, 29, 38, 54, 41, 30, 15, 42, 25, 13, 28, 35, 46, 21, 31, 64, 37, 17, 58, 56, 62, Георги Бенковски 84, 31, 80, 90, 92, 66, 33, 86, 88, 74, Кръстю Пастухов/Владо Благо 8, 1, 14, 9, 7, 12, 5, 10, Липите 18, 15, 22, 17, 16, 13, 20, 10, 14а, 9, 12, 11, 14, 16, Момин Кладенец 30, 38а, 28, 23, 22, 26, 36, 13, 20, 19, 32, 38, 21, 15, 24, 34, 17, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес 2, 2 А, 1, 9, 10, 6, 9, 5, 3, 4, 7, 9а, 8, Спас Андреев 2, 4, 5, 14, 6, 10, 7, 9, 13, 17, 8, 3, 4, 6, Троянов път 20а, 61, 16, 53а, 59, 29, 14, 37а, 34, 27, 37, 33, 51, 24, 16а, 28, 26, 21, 38а, 41, 46, 48, 44, 23, 12, 42, 24, 25, 40, 39, 20, 45, 31, 55, 49, 32, 41, 30, 61, 47, 43, 53, 36, 35, 19, 38, 18, 17, Хан Крум/Дружба/ къща, 9, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 72, 74, 45, 70, 62, 47, 51, 76, 53, 78 На 13.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов Община КРАСНО СЕЛО   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 20-ти Април 11, 12, 16, Бузлуджа 7, 8, 1б, 1, 34, 24, 5, 1 Колелото на Руски Паметник, 2, 4-6, Ген. Скобелев 42, 52-54, 71, 44, 67, 48, 65, 63, 50, 75, 46, 69, 52, 77/75, 73, 54, 77, Голо Бърдо 8, Лайош Кошут 1, 16, 22, 27, Христо Ботев 3, 11, 17, 27, 31, 33, 35, 37 На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Тотлебен 5, 7, Дукатска Планина 13-19, Лайош Кошут 37, 49, 51, 53, 55-57, Люлин Планина/Ник. Кофарджи 17, Македония 1, 13, 17, Пенчо Славейков 5, 15а, Тунджа 18 На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ами Буе 5, 6, 8, 17-23, 54, 55, Владайска/Димо Хаджидимов/ 20, 30, Дамян Груев/Ген. Христо Миха 7, 13, 14, 16, 28, 44, 21, 42, Димитър Трайкович 1б, 5, Дукатска Планина 21, Константин Иречек 6, Свети Иван Рилски 15 Община КРЕМИКОВЦИ   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кремиковци: Бл. 102а На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кремиковци: Бл. 102 Б Община ЛОЗЕНЕЦ   На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Криволак 28, 32, 33, Лале 5, 7, 8, Липа 4-6, 7, 8, 9, Лозенска Планина 4, Милин Камък 48, 66, Плачковица 5, Развигор 2, 3, Свети Теодосий Търновски 60, Черни Връх 25, 33, Якубица 2, 14, 16 На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/ 9, 17, 25, 35, Бисер 2, Вежен 2, Димитър Хаджикоцев 14, 77, 94, 108, Розова Долина 22, Цветна Градина 47-51, 55-А, 55, 34, 57, 53-А, 30, 45, 54, 52, 25, 50, 47 офис, 45а, 32, 43, 47, 45-А, 36, 53, Черни Връх 14 На 10.09.2019 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  София: Миджур 11 На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/ 109, Атанас Дуков 36 2, Бяла 1, Димитър Хаджикоцев 108, Котел 11, III-356 Кв. 220, 9, 6, 8, 2, 4 На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Св. Наум/Трайчо Костов/ 14 Вх. Б Община ЛЮЛИН   На 09.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Сливница 441 На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 2 С-У 361, Люлин 3 361 На 13.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Кв. Божурище Промишлена Зона Община МЛАДОСТ   На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 Блок 259а Вха На 09.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Детска Мечта 20, Младост 4 до 443 На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 Блок 259а Вхб На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Младост 3 302, 302 УПИ VІІ-2153, Кв. 2б На 10.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 до Бл. 405, Фантастико, ТП С/У 405, 407, 405, супер Бл. 409, Пред М-Н Фантастико, до супера, 405, 405 до, ул. Ал. Паскалев Срещу Фантастико На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3 Блок 254 На 11.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 425а, Младост 4 425а, 418, 425, 418, 418 Магазин 4, 3 425а, 418 Секция Г Магаз. 2, 425а, 418, . 425, 418 Магазин 4, 425, 280 На 11.09.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Младост ТП С/У С. Пив На 11.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 до Бл. 401, до 401, 404, 401 На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 389, до 358, 355, 358, 359, Младост 3 до 363, 362, 359, ТП Бл. 341, Имот N 01152, до Бл. 367, 361, 363, до Бл. 342 На 12.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 3 до 364, 364 На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3 Блок 244 На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 425а, Младост 3 390, Младост 4 425а, 418, 425, 418, 418 Магазин 4, 3 425а, 418 Секция Г Магаз. 2, 425а, 418, . 425, 418 Магазин 4, 425, 280 Община НАДЕЖДА   На 09.09.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София: Рожен 139 Община НОВИ ИСКЪР   На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Доброславци: Помпена Станция Соф. Вода 9 Община ОБОРИЩЕ   На 10.09.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  София: Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 ателие 3, 31 гараж 1, 31 гараж 2, 31 гараж 3, 31 ателие 1, 31 офис, 31 гараж 4, 31 Магазин 3, 31 ателие 4, 31 ателие 5, 31 офис 5, 31, 31 ателие 2, 31 Аптека На 14.09.2019 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  София: Московска 7 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Войводина Могила 52, 52 Г, 60 На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Бързарица 16в На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, IX-9854, Кв. 516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33 На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/ 23 На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Овча Купел 2 149 У-Ще, 149, УПИ III ПИ 68134. 4333. 9867, Кв. 12 Община ПАНЧАРЕВО   На 09.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 1914 Кв. Г-11-3-Г, 3-ти Март, 92034, Витошко Лале 19, 17, 21, Никола Крушкин/2-ра/ 5, 5, 13а, 2, 3, Паметника/Иван Балин/ 3, 9, 7, 11, 11, 4, 4, Спортист/3-та/ 7, 8, 5, 12, 13, 19, 17, 15, 27, 2, 15, 1а, 3, 11, 25, 21, ТП, УПИ Іі-2295 Кв 19, 9, 9, 4, 1, Цар Асенов път 1, Цар Асенов път и ул. Крушкин На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация 1, 9, 2, 4, 7, 6, 8, 1, 3, П С Искър, Ален Мак 15, 1, 3, 9, 25, 11, 27, 5, 19, 13, 21, 29, 31, 17, 23, 7, Белия Камък 3, 2, 4, 6, 5, Божур 11, 13, 5, 4, 3, 6, 14, 9, 1, 7, 10, Борова Гора 11, 13, 3, 5, 9, 1, 7, 19, 2, Вец Пасарел 41, 60, 30, 56, 3, 49, 16, 1, 21, 2, 12, 70, 34, 35, 47, 4а, 11, 5, 52, 23, 13, 51, 42, 3, 7, 37, 48, 9, 10, 33, 22, 33а, 64 А, 36, 4, 2, 44, 18, 27, 25, 14а, 40, 58, 14, 32, 4, 54а, 6, 68, 64, 28, 46, 43, 66, 31, 1, 74, 62, 29, 45, 54, 50, 38, 26, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Върба 6, 8, 3, 4, 7, 5, Градина 34, Детелина 1, 9, 8, 5, 7, 2, 3, Димитър Вучков 8, 7, 4, 5, 12, 3, 6, 10, 2, Дъбова Кория 9, 8а, 1, 12а, 3, 5, 6, 4, 12, 2, 7, 8, 10, Еделвайс 5, 4, 2, 1, 2а, 3, Здравец 22, 12, 13, 3, 10, 1, 15, 2, 4, 1а, 9а, 24, къща, 20, 18, 14, 7, 16, Иглика 1 Площада, Искър 5, 2, 16, 26, 12, 24, 46, 44, 3, 48, 42, 52, 54, 36, 10а, 50, 32, 18, 10, 1, 22, 20, 7, 34, 58, 14, Кап. Петко Войвода 8, 14, 16, 13, 19, 12, 35, 23а, 8а, 6, 29, 15, 17, 33, 22, 20, 24, 10, 31, 23, 25, 27, 18, 4, 3, 2, Минзухар 1, 4, 5, 2, 5а, 3, Момина Скала 5, 1, 4, 2, 7, 3, ПИ 105, К. Л. Г-10-13-В, Ракита 16, 8, 18, 2, 4, 12, 14, 6, 10, Русама/6-та/ 1, 2, 4, 3, Самоковско Шосе 1, Кантон Златна Рибка, Пред Златна Рибка, Детски Дом, къща, Ресторант, 8, 10, Синчец 6, 10, 4, 3, 8, 1, 2, 9, Теменуга 2 Здравец11, 2, 2а, 1, 3, ул. Здравец УПИ ІV-419, Кв. 43, Урвич 20, 3, 30, 28, 22, 24, 15, 13, 9, 12, 26, 19, 16, 11, 1, 14, 18, 10, 21, 32, Хризантема/8-ма/ 6, 12, 3, 8, 10, 1, 2, 4, 7, 9, 13, 5, 11, 14, Чайка 1, 6, 2, 5, 3, 5а, 4, 8, Щъркелови Гнезда 5, 3, 2, 10, 1, 6, 8, 4 На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, Александър Генков/Г. Панков/ Язовир Кокаляне, В. З Китката ПИ 276, Василица Вила, П№254, Вец Кокаляне Строителство на Стопанска Сгра, Старата Вец Кокаляне, Вила, Кантон, Бент Кокаляне Пасарел, Вилна Зона Китката Вила, Имот 284, къща, Вила, къща, Парцел 186, 999, Бунгало, Кад. №209, къща, Кад. № 184, Вила, Кад №205, Кад. №173, №174-175, Кад №280, 35, XVII-97 Кв. 4а, къща, Вила, ПИ 98, УПИ 4 Кв. 87, Вилна Зона Терасите Водна Помпа, 1, Вила, ПИ 90, Китката 35, ПИ 334, 3, Парцел 336, 33, 6а, 37/32, М. Барище, Месност Роба, Местн. Свлачището, ПИ 37914. 6839. 166, Пукнат Камък/34/ 17, Слатин Дол 14, 19, Теменуга 17, 46, 26, 11, Юзината На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/ Язовир Кокаляне, ВЕЦ Кокаляне Кантон, Бент Кокаляне Пасарел На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Герман: 979 /Vіі-123/, Брайново 19, вилна зона Терасите, вилна зона Лозето М. Терасите Пл. 804, Вилна Зона Лозето УПИ III-84, Кв. 5, ПИ Идент. 14831. 6502. 711, Лозето, М. Терасите, ПИ 3092, ПИ-14831. 6515. 746, Старият път 20, Терасите ПИ 14831. 6515. 756, УПИ II-84 Кв. 5 вилна зона Лозето, УПИ Vіі-86а, 86б Кв. 3 М. Лозето, УПИ Х-129 М. Лозето На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143 На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Буйновско Ждрело 24 Вила, 24 Вила, 24 Вила, В. З Калугерово Ливаде, вилна зона Калугерово Ливаде ПИ 3202, вилна зона Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв. 2, Вилна Зона Калфин Дол Вила, 34 ул. 1-ва, М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Шумако, М. Калугерица, М. Калугерица ПИ 2162, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433. На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 04234. 6930. 61, В. З Шумако, II-167, 236, Кв. 6-, Калфин Дол, 28 На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва 18а, 22 вилна зона Калфин Дол-Бистрица, 27 ул. 1-ва Отклонение Кв. 4, 71-ва /Кв. Симеоново/ 74, 74-та 12, Бистрица М. Калугерово Ливаде, вилна зона Калфин Дол ул. Полежан, вилна зона Калфин Дол, ул. Правец, вилна зона Калфин Дол ПИ 11985, Вилна Зона Калфин Дол, Калугерица С. Бистрица, Вила, М. Калфин Дол УПИ I-175 Кв. 20, Манастирски Ливади Вила, Симеоново 21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ Вила, 14 Калфин Дол, С/У ул1, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, 34, 8, 24, 12, 10, 5, 9, 6, 28, 4, Шумако / Симеоново вилна зона Калфин Дол УПИ Іх Кв. 1, 12, 15, 17, Вила №18, УПИ CxII, УПИ 10, къща, Вила, Бистрица - Калфин Дол, Вила На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана: вилна зона Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро, М. Язовир Искър, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър Кл. Б Ст. 11, Кл. Б Ст. 4, Кл. А Ст. 7а, Кл. А Ст. 9, 5, Кл. А Ст. 6, Кл. А Ст. 17а, ПИ 1025, Кл. Б Ст. 6, Строителство, Водна Помпа, Кл. А Ст. 17, Кл. А Ст. 10, Кл. Б Ст. 7, Кл. А Ст. 5, Кл. Б Ст. 10, Кл. Б Ст. 16, Кл. А Ст. 12, Кл. Б Ст. 3, 2, Кл. А Ст. 13, Кл. А Ст. 4, Ресторант, Вила, Кл. Б, Кл. Б Ст. 17, Кл. Б Ст. 13, Кл. А Ст. 8, Кл. Б Ст. 11, Кл. Б Ст. 15, Кл. А Ст. 7, Клон А Ст. 6а, Автосервиз, Кл. А Ст. 16, 3, 6, Кл. А Ст. 6а На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Искър Кв. 1 М. Чашката, 3 На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра Язовир Искър На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Витоша-Вец Симеоново Язовир Искър, Искърско Шосе 1 Община СЛАТИНА   На 09.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Хубавка 6 На 11.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Лидице 29, 31 На 12.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: ул. Ив. Шаблин 5 - Язовири и Каскади На 12.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Шипченски Проход 49 Община СРЕДЕЦ   На 11.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/ 6 На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: 6-ти Септември 21 На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Иван Вазов 1 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 9, 15, 16, 18, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 103, 104, 105, 108 На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 1, 2, 5, 6, 14, 16а, 16б, 16в, 16д, 16е, 16ж, 90, 91, 92, 93, 109, 110, 111, 112, 113, 115 Община ТРИАДИЦА   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Княз Борис I 56 На 11.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Богатица/Йордан Стоянов/ 16, 20, Кожух Планина 7  

comment 0
visibility 1700
сметки за ток и вода

Четворна такса за общежитие на студентите в София заради тока и водата

Четири пъти по-висока става таксата за общежитията на студентите в столицата заради сметките за ток и вода. Това показва проучване на "Монитор". Месечната сума на човек от общежитие на Техническия университет може да стигне до 150 лева заради водата и тока. Студент, който живее в един от по-старите блокове, обяснява пред медията, че наемът е 45 лева, но зимата сметките стават солидни. И в УНСС сумата се вдига заради битовите сметки. Наемът там е 46 лв. на човек в стая за трима. Но общата сума зависи от това колко ще бъдат начислени сметките. Тогава, когато младежите са по 10 дни в стаята, токът е най-солен, разказват възпитаници на икономическия ВУЗ. За студенти, които са в блоковете на Софийския университет, месечната такса може да е само 30 лв. Толкова се плаща за сметки и наем от 18 лева в тройна стая, оборудвана с легло и бюра, в един от хубавите блокове. Има обаче и възпитаници на ВУЗ-а, които плащат малко повече и издръжката им може да излезе по 80 лв. заради по-високи сметки. Новоприетите младежи в Медицинския университет спешно се ориентират към търсене на квартира, ако не попаднат в някой от хубавите блокове на учебното заведение. Момичетата,които не са от София, са подали молба за общежитие. Но ако стаите не са хубави или поне приемливи, те ще се съберат по четири- пет и ще си търсят да наемат апартамент. Един от новопостъпилите в Технически университет - София пък ще се спасява при по-голям роднина от същия ВУЗ. Става дума за братовчед четвъртокурсник. Той вече е направил ремонт на стаята в общежитието. И двамата ще делят една стая.  

comment 0
visibility 971
скъсан кабел

Час и половина без ток в "Младост"2 заради скъсан кабел

За близо час и половина над 1100 абонати останаха без ток на територията на "Младост" 2. Причината- при несъобразени изкопни работи на строителна фирма е скъсан кабел 10 кV, собственост на ЧЕЗ Разпределение България, съобщиха от компанията. Засегнати бяха и доста от трафопостовете, които захранват Школата на МВР-Симеоново. Екипи на дружеството отстраниха повредата.  

comment 0
visibility 482
ЧЕЗ

Над 5000 столичани без ток заради скъсани кабели

Без ток останаха повече от 5000 столичани заради скъсани при строителни дейности кабели, съобщават от електро дружеството. 2600 жители на столичния квартал "Младост 1" са били без ток почти час и петнадесет минути. Малко по-късно отново е скъсан друг кабел, 20 киловолта. Това предизвиква спиране на тока за приблизително 35 минути на 2700 жители на кварталите „Манастирски ливади- Изток“  и „Гоце Делчев“. От енергоразпределителното дружество споделят, че ще се изготвят констативни протоколи за нанесени имуществени вреди на извършителите. За съжаление, често сторителните фирми не съгласуват ремонтите си с дружеството и това води до аварии и непредвидени спирания на електричеството.

comment 0
visibility 502
ЧЕЗ

Авария остави Герман, Горубляне и Дружба без ток

Скъсан кабел е причината Горубляне, Дружба и с. Герман да останат без ток.  Електрозахранващ кабел е бил прекъснат при извършени ремонтни дейности в сградата на столичното ВИК. На мястото на прекъсването са пристигнали аварийни екипи. Работи се за възможно най-бързото отстраняване на проблема и възстановяване на електрозахранването в засегнатите домакинства.

comment 0
visibility 1015
Без ток в Студентски град и кв. Витоша

Авария в подстанция в Студентски остави без ток десетки сгради

Авария на одстанци остави без ток Студентски град и квартал Витоша, район Лозенец снощи около 21 часа. Първи за спряно електрозахранване сигнализира живеещи в кв. Витоша в социалната мрежа. За около два часа без ток бяха "Изток", "Лозенец", "Яворов", Драгалевци и др. Първо се чуло гърмене, а след това се вдигнали черни облаци пушек, разказаха очевидци. Веднага са изпратени аварийни екипи и проблемът е отстранен.  Повредата е била в подстанция на енергодружеството, съобщиха от ЧЕЗ.  Снощи токът изгасна и на стадион "Герена" и прекъсна мачът Левски - Берое.  Екип на ЧЕЗ ще провери дали проблемът е в тях или в захранването на стадиона.

comment 0
visibility 1116
Прекъсвания на тока, планирани

Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в София от 12 до 16 август

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 - 16 август 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на официалния сайт на дружеството. СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Горска Теменуга/Ник.Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв.70, 13, 23, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Явор/Цв.Божков/ 14 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Виров Дол 8, 5, 7, 2, 4, 3, 6, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 3, 5, 10, 7, 12, 6, 3 А, 10а, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 29, 25, 19, 16, 13, 21, 18, ул. Елен и Страната, 15, 14, 27, 23, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Любомир Миланов 36, 49, 44, 42, 45, 43, 47, М.Владая Кв.75 Кв.75, Момина Сълза 3, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/ 7а, 4, 8, 7, 6, 13, 20, 9, 11, 5, 1, 3, Реката 2, 4, Страната 4, 10, 14, 8, 12, 13, 6, 16, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Юрушки Мостове 8, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Офелиите /Владая/ 12 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 187-ма Кв.Мал.Долина/Младос 2, 20, Кафе, 6, 4, 22, 18, 192-ра Кв.Мал.Долина/Младос 7, 192/В.З.Малинова Долина/ 6, 1, 8, 11, 4, 193/В.З.Малинова Долина/ 6, 196/В.З.Малинова Долина/ 8, 23, 16, 9, 11, 13, 21, 10, 17, 12, 15, 7, 14, 198/В.З.Малинова Долина/ 2, 201/В.З.Малинова Долина/ 13, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 4, 6, 2, Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5, Архитект Васильов и Цолов 26, Бистришко Шосе 1а, 3, 11, 15, 1, 9, 16, 13, 7, В.З. Малинова Долина УПИ-Ix, Малинова Долина ул.Златна Рибка, УПИ XxxIx-20 Кв.14, Малинова Долина I-598 Кв.1а На 12.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра, 27-ма 3, 8 ул.27, Алеко Константинов/К.Димитр 65, 39, 53, 51, 59, 41, Балабановец № 9 А, 9, Бели Брег 21, 18, 18 1 Етаж, 14, 12, 22, 20, 11, 40, 16, 10, 8, 36, 9, Бор 6, Бургийска Скала 1, Върбите 2, 3, 4, 5, 1, Дупките 3, Ивето 16 УПИ І - -375 Кв 85, 17, 19, 24, 13, 20, 22, 23, 18, 6, 3, 15, 16, 21, К.Димитров 32, 28, 34, 30, Китен 6, Малка Поляна 2, Равнище 28, 38 А, 36, Хеброс Вила, Чаладинка 21, 18, 9, 10, 19, 11, 13, 17, 23, 25, 8, 14, 2, 6, 15, 4, 16, 27, 12, 20, 22, Червена Трева, Язбине 7, 5, 1, 14, №11, 12, 15, Язбино 2 На 12.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: В.З. Владая На 12.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен /Филиповци 39 А, Ген. Суворов 58, 60, 62, 68 На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 187-ма Кв.Мал.Долина/Младос 20, 201/В.З.Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 202/В.З.Малинова Долина/ Ъгъл ул.205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, Ъгъл ул.204, 1, 203-та Ъгъла ул.202, Строеж, 204-та 2, 204/В.З.Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В.З.Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл.623 К.Л.739 Стр.Т, 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В.З.Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 Кв. 15, В.З.Малинова Долина-IIa УПИ XVI-194 Кв 6, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В.З.Малинова Долина Ііч, Валозите В.З.Зл.Рибка, 2 Валозите, Кв.15 Парцел VI-460, В.З.Малинова Долина Іі- А Ч, Валозите, В.З.Златна Рибка, УПИ І-896 Кв.15, 13 На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 39, 34, 2, 29, 36, 5, 1-ва /Драгалевци/ 35, 2а, 25, 26, 40, 24, 5а, 38, 30, 18, 41, 43, 23, 20, 37, 32, 33, 42, 21, 7а, 10-та/Драгалевци/ 2, 1 Над Дерето, 1, 101-ва 5а, 5а, 12, 5, 7а, 1, 2 Киноцентъра Част 1, 12а, 10, 3, 1а, 4, 2, 11, 6, 101-ва/Драгалевци/ 7, 8, 1, 9, 102-ра 7а, 6, Кв.24 УПИ Ххііі-891, 2, 13, 4, 9, 7, 102/Драгалевци/ 3, 103/Драгалевци/ 1, 3, 104-та/В.З. Киноцентър/ 18, 9, 6, 7, 13, 11, 31, 27, 1, 12, 22, 20, 8, 25, 6, 3, 33, 21, 17, 14, 24, 104-та/Драгалевци/ 17, 3, 10, 5, 105-та/Драгалевци/ 18, 111-та/Драгалевци/ 1, 2, 6, 2-ра /Драгалевци/ 1, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 22, 25, 3-та /Кв.Обеля/ 29, 3-та /Кв.Симеоново/ 16, 4-та /Кв.Симеоново/ ул. Е.Божилова, 4-та/Драгалевци/ 32, 25, 36, 23а, 16, 12, 20, 6, 8, 4, 2, 11, 26, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 2в, 6-та/Драгалевци/ 12а, 10, 7-ма/Драгалевци/ 2, 8-ма /Драгалевци/ 4, 6, 12, 9-та 5, 6, 4, 3, 8, 1, 2, 9/Драгалевци/ 7, № 2, XxV-742, Кв.43, В.З. Киноцентър УПИ V-309 Кв.22а, В.З.Киноцентър I Ч. Пи 68134.1970.858 УПИ VI-858 Кв.44, Димитър Кантакузин 22, 26, 28, 32, 30, 34, 24, 19, 20, 17, Драгалевци 31 ул. 3-та, 30а, Екатерина Божилова 42, 24, 19, 29, 21, 23, 27а, 17, 28, 38, 34, 40, 27, 2, 10, 20, 22, 3, 13, 7, 24, 9, 5, 14, 1, Емил Манолов 2, Местност Стария Мост 31, Нарцис/Методи К.Димитров/ 21, 23а, 23, 19/А, 24, 21, 27, 24, 33, 29, 31, 25, 35, 23, 28, 33, 26, Проф. Боян Пенев 2г, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/ 16, 27, 14, 42, Проф.Любомир Пипков №4 Киноцентъра Част 1, Проф.Марин Големинов/485/ 5а, УПИ XI-2873, Кв.1, УПИ XxI-550, Кв.6, УПИ XxIII-819, Кв.24, Чемшир /Драгалевци/ 28, 32, 30, 28, 36, 34, 38 На 13.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Суворов 70, 76а, 78б, 80, 84б, Кота 1050 19, 39 На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бела Дона 5, 8, 14, 1, 6, 7, 4, 1а, 9, 3, 12, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Драгалевци Поща, Драгалевци, Крайречна 22, 26, 20, 28, 18, 20 А, Крайречна 30, 36, Крайречна /Драгалевци/ 18, Маестро Георги Атанасов 9а, 15, 1, 5, 13а, 16, 13, 17, 19, 7, 4, 6, 8, 3, 2а, 2, 9, 3а, Маестро Георги Атанасов 10б Гараж, 10а Гараж, 10а Галерия, 10б, 10а, Нарцис/Методи К.Димитров/ 4, 1 Драгалевци, 14, 14 А, 2, Офелиите /Владая/ 12, Папрат №3а, 20, Папрат 20, 45, 24, 47, Цар Иван Александър/Симеон 6 На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 201/В.З.Малинова Долина/ 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, Ъгъл ул.204, Вила, 16, 12, 14, Арх. Георги Фингов 10, В.З. Владая, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша ул.204 На 14.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бай Михал 16, 17, Братя Бъкстон 42, 56, 58, Вихрен/Петър Тонев/ 29 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 Кв.1/Р-Н Панчарево/ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва КТП Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина Ііч, 14, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв.3, VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, В.З. Бункера 15, Вила, Копринка 19 В.З.Бункера, Луда Река /В.З. Малинова Долина/ 2, М.Бункера УПИ V170 Кв.18, Малинова Долина 5 М.Бункера, ул.5-та, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв.3, М.Бункера 20 На 15.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Братя Бъкстон 68, 70, Симеон Радев/Кирил Янев/ 225 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В.З.Бункера, ул.Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв.4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Иглика/8-ма/ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв.76 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва М.Бункера Кв.20, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв.20, XIV-34, 134, Кв.4. М.Бункера, Идент.04234.6907.1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв.20, 103, №42, 69, В.З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн.В.З.Бункера, Местн.В.Збункера, УПИ I - 607, Кв.15а, Юрушка Църква 24 На 16.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Равен 3, Чинар 5 На 17.08.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: ІV, Кв.87, Манаст.Ливади, Околовръстен Път Община ВРЪБНИЦА   На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - СОФИЯ: ОБЕЛСКО ШОСЕ, ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА Ресторант, Кълвача Газ, Вторични Суровини, Изопор На 16.08.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - СОФИЯ: Връбница Бл.503, 504 И Сервиз Хеед, Връбница-1 До Бл.520, Надежда 5 Маг. Лидл, Надежда 5 Хотел Надежда, Тишина Бакърена Ф-Ка Пи /1681, П-Л №1762.1766 Бакърена фабрика, Бакърена фабрика ул.Тишина П-Л1747, Гп Бакърена Фабрика, Гробищен Парк, Хан Кубрат 67, 71, 69 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски 103, Българска Морава/Жеко Димит 15, 16, Зона Б-5 До Бл.4, 15, 16, Кв.335, Партений Нишавски/Любо Карт 15 На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Брегалница 82, 95, 58, 89, 72, 78, 91, 70, 99а, 54, 121, 80, 56, 93, 119, 64, 60, 127, 109, 125, 107, 113, 52, 52 Стълби, 62, 117, 105, 70, 111, 97, 101, Св.Св.Кирил и Методий 141, 143, 141, Сливница 112б, ул. Брегалница и ул. Цар Симеон, Цар Симеон 206, 206 Магазин На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Батолова Воденица/Темелко Ненков/ 2, Гюешево/Ламби Кандев/ 14, Камен Андреев 9, 9а, Сердика 18а, 18а -Ппс Sf1321, Помещение Към ТП До Бл.20, 18, 19, 18а, О 18а, 20, 20, О 18а, 19, 1 18а На 14.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София: Ген. Скобелев Зона Б5, 2, Зона Б-5 3, До 5, А 2, 6, 2, Партений Нишавски/Любо Карт 1, Дом За Стари Хора На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 41 Б; Павилион; 12 Б; 14 Б; 15 Б; 105; 124 Б; Рест. Вагона; 88; 91; Кафе; 122 Б; 121 Б; 120 А; 129; 68; 82 На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Красна Поляна I Част Пазар Росица, Позитано 144, 152 На 15.08.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Алдомировска №144; 146; 152 Община ИЛИНДЕН   На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Захарна Фабрика 356 Бирария; 44; 39 Аб; 44 Вх.А; 110-То Училище; 63 А; 59; 61; 62 А; 62 Г; Зах Фабрика Товарна Гара /Това; 46; 62 Б На 15.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София: Илинден 118, Илия Кутев/608/ 118, Коньовица/Мико Папо/ 65, Света Троица/Вълчо Иванов/ 118, 117, Тодор Александров/Н.Цанов/, Цар Симеон 271, Чавдарица/Пандо Типов/ ТП Бл.118 Община ИСКЪР   На 14.08.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: Дружба Бл.515, 516, 517, Дружба 2 514, 519, 515 На 15.08.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: Дружба Бл.220, 221, 218, Дружба 2 228, ТП ДО 205, ТП ДО 226, срещу 228, 219, до бл.224, 1 ДО БЛ.219, 227, 210, пазар, ТП до бл.219 Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красна Поляна I Част 15; 17 А; 17 Б; 17 В; 20; 24 Б; 24 Г; 24 Д; 25 Б; 26 Д; 26 Е; 26 Б; 26в А; 26в В; 26в Г; 32; 33; 34; 35б А; 35б Б; 36б; 36б А; 36б Б; 37б Б; 38б А; 9; Пазар Росица На 13.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София: Братин Дол 26 На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красна Поляна II Част 225; 226; 234 Б; 234 В; 234 Г; 27; 28а А; 29 В; 34 Б; 7 А; Ул.Добротич-Бит.Услуги; 31б А; 329а Б; 331 А; 331 В; 331 Г; 331; 331 Б; 331а В; 332 Б; 332 В; 337б Г; 339 Б; 343 А; 345 А На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60 На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайлов 109, 115, 108, 114, 116, Суходолска 2 До Бл.114 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Разсадник Коньовица 77 Б; 82 Б; , Разсадника 75 А; 75 Б; 76 А; 76 Б; 78 А; 65 А; 65 В; 65 Г; 23 Б; 23 В; 23а А; 22; 25 В; 87 Д; 87 В; 87 5; 87 и; 87 З; 87 Б; 20 Г; 20 А; 20 Б; 20 Д; 20б А; 20б Б На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красна Поляна I Част 132а А; 145 А; 202 А; 20а; 225; 225а; , Разсадника 9 Б; 9 В; 9 А; 14 А; 13; 26 Б; 30а В; 87 А; 61 Б; 13 Б; 11 Г; 12 Д; 12 Е; 31 Б; 14а Б; 31 Д; 28 В; 28 Г; 131в Б; 131в В; 131в Г Община КРЕМИКОВЦИ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: 1 Май 1, Бухово 14а, Данаил Бенев 3, 6, 2, 5, 8, 1, Захари Попов 2, 1, 4, 8, 3, 5, Никола Бонев 30, 19/Кафе Аперитив, 17а, 13а, 26 Битов Комбинат, 19а, 18, 16, 18а, 24, 14а, До Бл.18, 22, 13 На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Горни Богров: 16448.7776.54, XVIII-324, 321, Кв.18, Александър Стамболийски 3, 1, Площада, 4, 7, 5, 9, 1, 2, 1, Асен Златаров 1а, 11, 9, 5, 3, 4, 12б, 8, 15, 12 А, 6, 12, 2, 1, 10, 6 А, 7, 12 Б, Ботунски път 2, 5, 3, 1, 5, 1а, Васил Левски 10, 3, 8, 13а, 19, 19а, 21, 16, 23, Манастира, 17, 4, 18, 5, 14, 25, 15, 1, 9, 13, 9, 11, 31, 22, 28, 26, 20, 39, 29, 43а, 47, 12, 28, 36, 33, 24, 43, 31, 41, 39, 35, 37, 32, 30, 51, 45, 45, Здравец 13а, 9, 7, 15, 17, 13, 26, 1, 28, 5, 3, 11, 7, 11, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, 8, Кладенците 9, 1, 7а, 3, 7, Люлин/Лиляна Димитрова/ 5, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 12, 7, 10, 8а, 4, М. Шабаница Пи 16448.7742.32, М.Шабаница, Пи 16448.7721.566, Мест.Кучешки Кладенци, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата 6, 4, 3, 1, 5, 2, Местн.Долна Махала М.Горни Богров УПИ Vіі-285, 4, 10, 6, 6, 12, 8, 3, Местн.Кръста 1, 2, 5, Морава/Георги Димитров/ 7а9, 5, 2, 9, 6, 10, 1, 8, 13, 3, 12, 15, 7, 16, 34, 26, 30, 18, 12, 28, 22, 17, 24, 20, 32, 22, 9, Мургаш 8, 2, 4, 6, 4, 10, Мусала/Васил Коларов/ 1, 3, 4, Незабравка 6, 5, 2а, 1, 6, 3, 34, Никола Вапцаров 6, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 8, Обреща 3, 5, 1, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб, 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, 11, 12, 10, 20, 16, 14, 14, 8, 11, 8, 18, 7, 13, 9, 15, 9, Рибарица 1, 2, 3 А, 3, 3 Б, 5, Стара Планина/Ганчо Шопа/ 4, 3, 7, 1, 4, 5, 2, 6, 14, 12, 10, 11, 16, 12, 9, 9, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 8, 6, 20, 22, 18, 17, 16, 16, 15, 11, 12, 5, 7, 13, 7, 14, 14, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, 9а, 11, 6, 7а, 4, 10, 7, 6, 8, 9, Трайчо Костов 2, 12, 6, 7, 36, 3, 5, 5, 10, 3, 8, 14, Трети Март/9 Септември/ 9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, 36, 51, 30, 57, 65, 53, 63, 28, 32, 61, 67, 59, 55, 34, 49, 47, 24, 24, Общ. Кремиковци, 29, 41, 35, 37, 26, 18, 31, 45, 39, 43, 22, 14, 20, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Х-493, Кв.42, Идент.16448.7721.546, Хан Богров Читалище, Хемус 3, 1, 5, Пи 553, Хемус, Идент.16448.7721.801, Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, 14, 18, 31, 23, 22, 15, 10, 34, 3, 17, 12, 23, 25, 21, 8, 13, 28, 16, 37, 30, 9, 19, 6, 5, 26, 31, 13, 7, 4, 27, 19, 36, 35, 37, 11, 34, 64, 65, 71, 68, 67, 66, 63, 63, 63, 69, 70, 61, 58, 56, 56, 59, 54, 54, 57, 55, 53, 53, 56а, 61, 60, Чавдар 9, 3, 11, 2, 7, 1, 6, 4, 5, 2а, 13, Черковна/Мироско Райчев/ 23, 5, 13 А, 10, 3, 13, 6, 12, 13, 23, 2, 8, 19, 21, 8, 22, 15, 20а, 4, 19, 16, Черква, 18, 19 А, 17, 11, 20, 14, 1, 1, 24, Шабаница 38, 21, 40, 38, 27, 25, 23, 36, 40, 23, 25, 27, 23а, 21, 10, 18, 36-28, 30, 15а, 19, Пи 10023 Кв.Б-4 11-5, 30a, 1, 30, 32, 8, 26, 20, 6, 16, 24, 15, 22, 30a, 17, 42-34, 4, 28, 12, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Долни Богров: 1 1, 54, 109, 51а, 59, 69, 111, 91, 62, 47, 105, 84, 66, 55, 67, 90, 61, 68, 103, 58, 79, 53, 75, 51, 86, 87, 107, 113, 48, 46, 77, 52, 101, 70, 57, 56, 70, 64, 73, 60, 93, 50, 78, 49, 76, 88, 7, Помпа До ул.1-ва №17, 68, 74, Манастир, 10, 1, на Разклона, Пазар Животни, 12, 7, До Бензиностанцията, 14, Помпа, 11, 6, 4, 5, 9, 1, 36, 28, 16, 20, 23, 41, 21, 39, 33, 18, 29, 37, 45, 40, 31, 43, 1, 27, 13, 44, 24, 42, 35, 25, 17, 43а, 1-ва 97, 10 9, 2, 6, 11, 3а, 13, 10, 15, 14, 5а, 1, 3, 7, 12, 16, № 21, 19, 14а, 11 20, 7, 5, 10, 4, 7, 12, 3, 18, 18, 6, 1, 16, 12 2, 3, 2а, 4, 19, 12, 5, №17, 11, 14, 13, 17, 11, 13, 6, 9, 7, 4, 13 1, 3, 10, 8, 4, 6, 32, 38, 42, 28, 6, 12, 7, 15, 17, 8, 24, 2а, 17, 30, 14, 10, 9, 13, ПИ 22304.7891.241.1, 4, 20, 14, 27, 15б, 14 14, 23, 20, 12, 4, 19, 21, 11, 2, 1, 5, 10, 8, 7, 3, 18, 2/3, 6, 16, 15 33, 1, 36, 5, 24, 3, 31, 11, 38, 22, 37, 7, 20, 15, 19, 8, 18, 17, 19а, 9, 4, 6, 13, 2, 65, 74, 47, 62, 45, 78, 52, 76, 68, 60, 44, 64, 69, 72, 59, 48, 46, 66, 64, 56, 67, 50, 43, 50, 45а, 49, 16 9, 6, 7, 8, 18, 3, 1а, 1, 20, 15, 10, 4а, 28, 12, 4, 5, 24, 62, 57, 80, 70, 58, 47, 52, 76, 45, 55, 37, 78, 60, 82, 61, 66, 41, 35, 2, 2а, 48, 27, 26, 28, 54, 38, 34, 46, 25, 26, 30, 42, 32, Пи 22304.7891.9821, 22, 19, Пи Идент.22304.7891.9813, 68 Идент.22304.7891.678, 2 278, 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 24, 12, 11а УПИ ІІ-107, 108 Кв.4, 20 10, 4, 7, 8, 11, 2, 1, 3, 9, 6, 5, 14, Кв.38, 13, и 31ул, 21 1а, 8, 10, 11, 4, 9, 12, 1, 15, 7, 5, 24 22, 21, 15, 26, 16, 10, 18, 39, 21, 1, 2, 12, 6, 9, 5, 14, 9, 7, 25 5а, 5, 2, 6, 3, 10, 17, 14, 22, 16, 10а, 20, 19, 13, 26 9, 5, 3, 7, 2, 4, 9, 27 2, 7, 3, 28 3, 7, 4, 2, 10, 8, 12, 16, 1, 20, 14, 22, 26, 29 3, 7, 1, 4, 2, 3 3, 1, 21, 37, 2, 17, 27, 39а, 35, 33, 15, 39, 4, 21, 13, 11, 19, 23, 29 А, 31 29, 33, 3, 16, 18, 27, 31, 20, Помпа, 1, 22, №14, 34, 25, 13, Парц.40, 24, 17, 26, 21, 33 3, 35 12, 18, 2, 28а, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24, 19, 11, 5, 37, 31, 41, 17, 15, 23, 39, 21, 3, 27, Помпа, 33, 7, 1, Кв.4, 36 11, 12, 1, 10, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4, 37 10, Строителство на Ограда, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5, 38 5а, 8, 4, 10, 5, 3, 1, 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, Помпа, 15, 6, 12, 4 7, 5, 1, 3, 9, 3а, 4, 16, 16а, 32, 18, 14, 22, 28, 26, 12, 20, 30, 24, 40 7, 39 До Склада, 1, 1а, 11, 9, 41 4, 2, 1а, 10, 1, 5 2, 6, 4, 32, 39, 24, 20, 22, 3, 20а, 40, 34, 16, 44, 42, 46, 7 6, 7, 18, 2, 16, 4, 10, 13, 20, 1, 12, 8, 14, 8 5, 1, 7, 2, 3, 10, 9, 12, 13, 9 4, 1, 7, 8, 3, 2, I-642, Кв.44, ІХ-356 Кв.18, №692, Кв.Б-2-91а Землището на С.Долни Богров, Стопански Двор Чочая, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ IV-376 Кв.28, УПИ ІХ, Кв.24 На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - София: 1-ва 31, 59, 12-та/Враждебна/ 3, XXVI-900 Кв.8, Ботевградско Шосе/Мизия/ 555 Помпа, 695, Долни Богров, Пл.31 и 32, 346 М.Враждебна Имот 266/16, Долна Махала 2, Долни Богров ул.9 -2, Стопански двор, Сметището, 24 ул.5-та, ул.31, 1 ТКЗС, УПИ 691, УПИ 70006 М. Кориите, Складова база, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци 15 Д. Богров ул.40, Долни Богров М. Герена, Незабравка 2, Стефан Киров 6, Чавдар 1, Чепинско Шосе 15 На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Яна: Безименна На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Никола Бонев 19 На 14.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Бачо Киро /Кремиковци/ 2, 6, 1, 3, 5, Димитър Казака /Кремиковци/ 2, 19, 3, 11, 14, 6, 5, 10, 1, 9, 4, 12, 7, Иглика /Кремиковци/ 1, Кремиковска 3, 34, 1а, 11, 17, 7, 13, 15, 36, 5, 32, Кремиковци 1, Минзухар /Кремиковци/ 4, Мургаш /Кремиковци/ 4, 1, 10, 2, 6, 3, Панайот Волов /Кремиковци/ 12, 16, 10, 14, 9, 7а, 7, 11, Райна Княгиня /Кремиковци/ 1, 5, 2, 7, 3, 4, Река Елешница /Кремиковци/ 9, 3-А, 2, 7, 3, Руднична /Кремиковци/ 2, 5, 3, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 57, 63, Света Петка /Кремиковци/ 3, 7, 12, 9, 8, 10, 16, 6, Славянка /Кремиковци/ 3, 1, 18, 8, 14, 5, 10, Чавдар /Кремиковци/ 14, 8, 11, 30, 15, 10, 32, 24, 18, 13, 25, 5, 16, 2, 4, 1 На 14.08.2019 г. /09:45 - 15:15 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Желява: 24-ти Май/Георги Димитров/ 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27, Бене Цендин/Мургаш/ 63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4, Благой Тодоров/9 Септември/ 1 къща, Васил Левски 16а, 25, 16, Ген.Николай Желявски/1 Май/ 30, 6, 10, Местност Добри Дол 2 Вила, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 22, 28, 26, Стара Планина 6, Стефан Караджа 4 На 14.08.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ 276, 274, 272, Враждебна На 14.08.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Григорево: УПИ III -283 Кв.20 На 14.08.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - ЖЕЛЯВА: 24-ти Май/Георги Димитров/ 19, 29204.7604.17, XX-300, Кв.32 Временно Строителство, Александър Стамболийски 1, 15, Васил Левски 2, 19, 8, Герена/Иван Шонев/ 14, Кирил И Методий 4, 11, 12, 23, 8, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 4, 12а, Пи № 72, Стара Планина 11, Стоян Мечката 4 къща, 2, 6, Стоян Мисирски 14, Тодораки Пешев/Христо Ботев 1, Тоне Крайчев 13, 1, В.З.Лозята Община ЛОЗЕНЕЦ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Липа 17-А Община ЛЮЛИН   На 12.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./ - София: Люлин 6 До Бл.622, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/ 90 Битов Комбинат На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 8 814, Пред 814, 814, 813, До 813, До 814 На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Беравица 32, Класова Борба 19, Кореняк 15а, 15, Люлин 9, Търново 27, 23, 21, 23а Община МЛАДОСТ   На 12.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 54б Вх 1 На 14.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 1а На 14.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов 111, Александър Малинов 111, Бизнес Парк София 1, 1 Сграда 9 На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 3 364, Западно от Бл. 355, До 364, 1 364 На 14.08.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 На 15.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 1А, Младост 1 Блок 3 Вх 5 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов 79б, 79а, 79б, 79б На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов 79б, 79б, 79б, 79а На 16.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 3 Вх 9 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 4 429, 431, 432, 4 429, - 429, срещу Бл 431, 429 На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Д-Р Атанас Москов 7 С-У Бл.439, Младост 4 437, 426, До 426, 437 437, До 437 Община НОВИ ИСКЪР   На 14.08.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Подгумер: Стопански Двор Община ОБОРИЩЕ   На 16.08.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви 118 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 12.08.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - София: 659-та/Овча Купел/ 7, 660-та/Овча Купел/ 4, 6а, 2, 6, 661-ва/Овчв Купел/ 6, 4, 662-ра/Овча Купел/ 2, 5, 1, 3, 663-та/Овча Купел/ 6, 4б, 4а, 4, 5, 3, Кукуряк/651-ва/ 19, 23, 26а, 23а, 21, 11, 24б, 24а, 32, 24, 13, Овча Купел 608, Овча Купел 1 608 На 12.08.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - София: Гръстниче 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7а, Лотос 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63, Николай Хрелков 38б УПИ ХІІІ - 12 Кв.63, До Бл.3, 40, 38б, 38а, 42, 44, 52, 25б, 38, 51, 36, 38в, 29 61, 29а, 50, 34, 46, Перуника 17, 19, Перуника/Ол.Кошевой/ 20, 17а, 17 А, 17 На 12.08.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София: 742-ра/Овча Купел/, 744-та/Горна Баня/ 7, 4, 3, 10, №6-8, 7а, 5, 1, 12, В.З.Горна Баня, Дъга 35, 17а, 13, 17, 15а В.З. Горна Баня, 22, 25, 39а, 43, 37, 33, 9, 18, 31, 11, 19, 45, 41, 15, 29, 22а, 16, 39, 23, Кристал 22, Маджарица, Маркова Баня 13, 22, 24, 9, 7, 19, 11, Мечта 8, 7, 2, 11, 1, 10, 3, 15, 13, 9, Пладнище/Рилски Партизани/ 36, 27, 38, 3, 22, 29, 35, 31, 34, УПИ-506 Кв.9 На 13.08.2019 г. /08:30 - 14:00 ч./ На 15.08.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Ангел Стоянов /Суходол/ 20а, 1, Бели Брод 6 УПИ ХVІ-876 1318 Кв.46, 5а, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ ХХVІ 1318 Кв.46, 16, 22, 14а, 12, 2, 5, 4, 18а, Дъб 15, 23, 31а, 17, 9, 12, №17а, 18, 31, 7, Игрище 5а, 6, Кирил Христов 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6а, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26а, 21, 12, Местност Суходол Сечище Под Гробището, Овче Поле 2, Орех 30, 53, Перла 54, 35, Прохладен Кът 14, Станислав Ангелов 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4а, 21, 22, 19, Стоичко Станиславов 11а, 12, 13, 11, 1, 1а, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23, Суходол Срещу Гробището, Стоп.Двор, Траян Танев 80, 76а, 72б, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72а, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68а, 69, 68, 74а, 54, 66, ХI-352 Кв.44а, Христо Андонов 3, 3а, 2, 1, 7, 4 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Дар 4, Суходолска 2, 185б, 2а, 185а, 179 На 15.08.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 764-та/Красна Поляна Овча К, 767-ма/Овча Купел/ 6, 1, Монтевидео/Пионерски Път/ 41, Овча Купел 410, 409, Овча Купел 1 409, 409, 410, 409, 406, 407, 410, Овча Купел 2 410, 410, Промишлена 13 Община ПАНЧАРЕВО   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро, М.Язовир Искър, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър Кл. Б Ст.11, Кл.Б Ст.4, Кл.А Ст.7а, Кл.А Ст.9, 5, Кл.А Ст.6, Кл.А Ст.17а, Пи 1025, Кл.Б Ст.6, Строителство, Водна Помпа, Кл.А Ст.17, Кл.А Ст.10, Кл.Б Ст.7, Кл.А Ст.5, Кл.Б Ст.10, Кл.Б Ст.16, Кл.А Ст.12, Кл.Б Ст.3, 2, Кл.А Ст.13, Кл.А Ст.4, Ресторант, Вила, Кл.Б, Кл.Б Ст.17, Кл.Б Ст.13, Кл.А Ст.8, Кл.Б Ст.11, Кл.Б Ст.15, Кл.А Ст.7, Клон А Ст.6а, Автосервиз, Кл.А Ст.16, 3, 6, Кл.А Ст.6а На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Искър Кв.1 М.Чашката, 3 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра Язовир Искър На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Витоша-Вец Симеоново Язовир Искър, Искърско Шосе 1 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: В.З.Кантона, махала Масова Вила На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6914.10, XVI-681, Кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, Кв.4, 100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33, 27 На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - ПАНЧАРЕВО: В.З КОСАНИН ДОЛ УПИ І-122 КВ.14, ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ къща, ВИЛА, ДЕТСКИ ГРАД, КАСАНИН ДОЛ 2, КОСАНА 2, КОСАНА УПИ III-159 39, КОСАНИН ДОЛ УПИ III, МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ къща, 999, СТРОИТЕЛСТВО, 18, БАРАКА, УПИ Ххі -185 Кв 21, 1, ИМОТ 00017, КЛ.А СТ.33, УПИ IX-151 КВ.39, МЕСТНОСТ ШИРИНИТЕ, СИНИ ВРЪХ 7, УПИ XIX-1 КВ.6 На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: В.З.Косанин Дол, УПИ ХХІІ-201, Кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХХХVІІІ-398 Кв.2, Местност Косанин Дол Вила, Търново 15, Пречиствателно Съоражение На 13.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: В.З.Косанин Дол УПИ XxxV-608.2202 Кв.6, Вилна Зона Косанин Дол УПИ V-141, Кв.40а, Пи 04234.6915.2730 На 13.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Панчарево: В.З.Касанин Дол, УПИ Х-148, Кв.39, В.З.Косанин Дол, Косанин Дол, Местн.Косанин Дол, Местност Косанин Дол УПИ 2205 Кв.10 Р-Н Панчарево, УПИ9-158 Кв. 40, УПИ 16-155 Кв.39, 11 Сграда 1, УПИ 6-3005 Кв.39, Кв.40а, Местност Ширините 7 къща 1, 10 Пл№2145, 6, 7 къща 9, 7, 7 къща 2, 7 къща 10, 5 На 13.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Местност Косанин Дол Вила На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 3296 М.Райовец Стопански Двор, М.Стопански Двор УПИ XlI 2506, Пи 113141, М.Райовец, Пи 44063.6214.4757, Стопански Двор, Стопански Двор М.Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен М.Райовец На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Стопански Двор С.Д.Лозен М.Сахтяница На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: 2512 М.Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: В.З.Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Чорбаджийска Вила, Махала Славкова Вила На 15.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Георги Бенковски/Ал. Динков 10, 15, 7, 9а, 1, 13, 14, 4, 6, 2, 5, 11, 12, Димитровче 3, 5, 1, Кипарис/22/ 5, 7, Масларица/13-та/ 15, 14, 24, 28, 19, 11, 7, 13, 9, 18, 30, 22, 16, 10, 17, 20, 26а, 12, Могила/16-та/ 33, 47, 27, 25, 14, 16, 71, 65а, 22, 39, 8, 55, 10, 45, 12, 59, 63, 57, 24, 51, 49, 21, 53, 19, 23, 61, 35, 37, 29, 43, 20, Рашовец 20, 16, 34 Ярмомелка, 34, 30, 28, 14, 32, 18, 10, Роза 3, 8, 5, 1, 2, 6, 4, 7, Рудината/10-та/ 2а, 1, 4, 6, 9, 8, 3, 15, 7, 2, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 17, 12, 13а, 2, 1а, 8, 19, 11, 10, 4, 15, 14, 9, 5, 7, 1, 6, Сергин Сердарски/11-та/ 31, 30, 10, 14, 27, 13, 3, 24а, 6, 4, 18, 24, 22, 28, 29, 32, 15, 16, 5, 2, 7, 20, 21б, 12, 21а, 25, 23, 8, 21, 1, Суходол/27/ 1, 2, 4, 5, Съединение/Георги Димитров/ 177, 183, 157, 150, 197, 144, 175, 162, 173, 167, 159, 160, 152, 158, 209, 187, 168, 140, 193, 146, 195, 171, 134, 148, 164, 166, 185, 170, 163, 138, 154, 142, 181, 179, 156, 165, УПИ 14-373, 155, 161, 169, 189, Теменуга 8, 5, 24, 26, 16, 2, 3, Христо Ботев/Ненко Попов/ 16, 14, 23, 12 На 15.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Суходол 3 На 16.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Борова Гора 13а, 19, 7, 11, 15, 1, 29, 14, 25, 12, 16, 6, 9, 8, 3, 10, 17, 21, 4, 27, 18, 23, 13, Васил Левски/Люти Дол 4, 1, 6, 16, 9, 14, 2б, 8, 3, 7, 11, 10, 14а, 12, Вилна Зона Караджин ул.Заградена Поляна, Габер 1, 2, 5, 1а, Единство 5, 12, 11, 3, 15, 8а, 7, 2, 9, 4, 10, 13, 8, 1, 23, Заградена Поляна/36/ 1, Вила, 14, 6а, 12, 3, 8, 19, 9, 2, 4, 16, 22, 6, 13, Караджин/31/ 8, Имот2331, 13, къща, 9, 17, 20, 1, 15, 14, 3, 16, 4, 5, 10, 2, 19, 11, 7, 12, М. Караджин 44063.6229.1821, Минзухар/37/ 5, 3, 1, Пролетна/Комсомолска/ 13, 5, 16, 11, 6, 6а, 10, 3, 9, 4, 7, 12, 14, 2, Стадиона 3, 8, 9, Зад Пол21, къща, 12, Строителство, 11, 1, 5, 7, 6, Съединение/Георги Димитров/ 120, 114 Община ПОДУЯНЕ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.4 Вх.А, Б На 13.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.4 Вх.В, Г На 14.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.5 Вх.А, Б На 15.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.5 Вх.В, Г На 16.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.4 Вх.Е, Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.6 Вх.А Община СЕРДИКА   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 259-та/477/Сердика/ 3, Железопътна/23-ти Януари/ 115, 111, Ком/Комсомолец/ 29d, 31, 29а, 29, Лястовица/Сашо Кофарджиев/ 49, 38а, 43, 57, 30, 16, 39, 19, 21, 32, 26, 43 А, 47, 18, 28, 40, 42а, 38, 35, 37, 51, 25, 34а, 41, 42, 36а, 45, 29, 31, 24, 23, 20, 27, 29а, 33, 36, Моравча/П.Щърбанов/ 31а, 26, 27, 29, 28, 31, 32, 29а, 32а, 40, 33, 30, Петър Б.Величков 30, 37б, 38, 27, 33, 36, 35, 37в, 34а, 28, 37а, 26, 40, 32, 31, 37, 34, София 60, 110, 68, 67, 61а, 58, 72, 62а, 123, 66, 64, 63, 59, 77, 69, 75, 65, 62, 60а, 73, 61, 71 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: VI-1032, 1032 Кв.50, Ген. Столетов 23 Община СРЕДЕЦ   За периода 14-15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Съборна 11а Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дъбница 7, Дървеница 11, 12, 13, 15, 48, 49, Дървенишка Река 9, 11, 19, 19а, 22, 7, 25, 2а, Софийско Поле 3 Община ТРИАДИЦА   На 15.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Алабин И.Вл. 22 Хотел Алабин, Магазини Областна управа