Тема: ток

comment 0
visibility 247
строители

Несъобразени строителни работи оставиха 3000 в "Горубляне" без ток

3000 домакинства и фирми в "Горубляне" днес останаха близо 40 минути без ток заради несъобразени изкопни работи на строители. Фирмата е скъсала кабел 20 kV, собственост на ЧЕЗ Разпределение България. Екипи на компанията бързо са отстранили повредата и са върнали съоръженията към нормален режим на работа.   ЧЕЗ Разпределение България за пореден път напомня на фирмите да координират с  компанията поне две седмици предварително къде и кога ще извършват изкопни дейности.    

comment 0
visibility 1317
трамваи

Трамваи 20 и 22 не вървят в столицата заради липсата на ток

Липсата на ток остави без трамваи 20 и 22 хората, които ползват пътните артерии като "Дондуков" и бул. "Янко Сакъзов". Таблата по спирките, които преди година бяха подменени и в момента имат много възможности, не изписват и дума, за предупредят хората за аварията. На спирката на "Операта" има струпване от хора. И никой не знае кога ще дойдат трамваите, видя Столица.bg.   От Центъра за градска мобилност потвърдиха пред Столица.bg,че мотрисите не вървят заради липсата на ток. Но казаха, че не знаят, кога трамваите отново ще тръгнат.     

comment 0
visibility 266
ЧЕЗ

Трима от община Бойчиновци хванати да крадат ток

Мобилни групи на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД София са подали сигнали за незаконно прикачван към елмрежата в община Бойчиновци, съобщава 24 часа. Засечени били една жена и двама мъже, които крадат ток. Проверката установила незаконно неотчитащо се прикачване към мрежата от 58-годишен собственик на бакалията в Бойчиновци. Установена е и кражба на ток в с. Портитовци от мъж и жена. Образувани са досъдебни производства по трите случая.

Реклама
comment 0
visibility 639
планирани прекъсвания

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 21-25 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 21.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 5, Вила, 18, 22, 3, 21а, 32, Кв. 2, 162, 28, 30, 1б, 20, 7, 15, 9, 6, 26, 4, 14, 24, 19, 16, 22-ра/Кв. Малинова Долина/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 23-та/Кв. Малинова Долина/, 29-та, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7а, 4, 8а, 10 Камбаните, 8, 6, 16, 20, 3, 11, 9, 12, 1, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та /Ж. К. Бункера/, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс 4, 7, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс 12, 8-ма /Драгалевци/, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 22, VI-94, В. З Малинова Долина II-ра Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, В. З. Дупките, В. З. Малинова Долина 2б М. Дупките, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В. З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Полски Бряст, Полски Бряст №33, ул. Св. Йоан Кръстител(6-та), УПИ II-76, Кв. 12, УПИ III-73, Кв. 12, УПИ VI-1764, Кв. 14, Шибил На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ ІІІ-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: IX, Кв. 5 На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Грамос 3, 8, 9а, Камен Дял 1, 12, Преки Път/Димитър Монов/ 67, 75, 79, 81, 96 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  София: 14-та /Кв. Симеоново/ 14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10, 16-та /Кв. Симеоново/ 8, 18-та /Кв. Симеоново/ 9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8, 19-та /Кв. Симеоново/ 1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4, 19-та/275/ 2, 22-ра/Обеля/ 7, 22/Кв. Симеоново/ 15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17, 9-та 37 Ъгъл Жасмин 15а, XxIx-445, Кв. 23, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Симеоново Север УПИ III Кв. 52, Горска Ела 7 Стр. Табло, Жасмин 17, 1, 11, 3, Симеоновско Шосе 240, 262, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134, УПИ ХхV-436, Кв. 23 На 22.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. След Владая На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Акад. Петър Динеков/445-та/ 8е Ела, 8в къща Върба, 8 Б, 8а Акация, 8 Акация Север, 8а, 8 В къща Върба, 1, 8г къща Габър, 8г Габер, 8в, 8 къща Върба, 8 Дъб, 7, 8 Ат. 2, 8 Г, 8а Ж. К. Ботаника, 8, 8е, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Витоша, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1 На 22.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Брусенска 9, Кавак/Цвета Юрукова/ 13 На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ -  София: 22/Кв. Симеоново/ 19, 62-ра /Кв. Симеоново/ 9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21, 63-та /Кв. Симеоново/ 3, 2, 6, 1, 7, 4, 5, 64-та /Кв. Симеоново/ 5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2, 65-та /Кв. Симеоново/ 12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7, 67-ма 5, 68-ма /Кв. Симеоново/ Ул Св. Магдалена, 17, Ъгъла С ул. 64, 10, 12, Ъгъла С ул. 63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С ул. 63 №2б, 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 45, Акад. Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв. Симеоново/ 18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5, Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 16, Вельо Топаловски 16, Горска Ела 11, 5, 2а, Златен Век 47, 43, Неофит Хилендарски 21а, 11, Света Магдалина 28, 2, 2а, 26, Симеоново М. Симеоново-Север Кв. 38, ул. 62, Симеоновско Шосе 260, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр. Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 19, 13, 17а, 17, 11а, УПИ VIII -526, Кв. 19 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Байкал 17, Бистришко Шосе 92, №91, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Гергана 24 УПИ V-374 Кв. 20, Герганица 16, 12, 24, 20а, 20, 17, 13, 15а, 19, 16а, 18, 14, 21, 16б, 11, 15, 22, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Малинова Долина 16, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Орешарска 16, 20, 18а, 10, 18, 12, 10а, 14, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Скакавица 1а, 8, 1, 2, 3, 4, 6, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, Терелик 12, 10, 4, 8, 2, 28а, 6, 2а, ул. Широки Път, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 23.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин 54б, Иван Сусанин 54а, Фердинанд Урбих 1 На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/ул. Луда Река 12 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, XI-260 Кв. 51, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Василий Врач/409/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 9, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Димитър Яблански 24, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХХIХ-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Проф. Тодор Боров/407/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1, 6, 11, 8, 15, 12, 10, 4, 2, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Симеоново-Драгалевци I Част УПИ XVI-224 Кв. 2, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207 Община ВРЪБНИЦА   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Волуяк: Божур 31, 18, 43, 16, 41, 22, 14, 39, 21, 24, 27, 23, 28, в двора на ТКЗС, 19, 25, 20, 17, Бивш Стоп. Двор, 35, 15, №37, 30, 26, 37, 32, 29, 33, Огоста Мдм Тим Импекс ООД -Склад, Пламък 7, Сердика 5, Бившо ТКЗС В Стоп. Двор, УПИ XV-380 Кв. 30 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 67 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: ІІІ-771, Илиянци, Рожен 86, 25, 88 УПИ V-477, УПИ Ix-521, Кв. 24, 16, Северна Скоростна Тангента Км2+870 На 23.10.2019 г. /05:00 - 14:00 ч./ -  София: Надежда -5 524 Вх. А На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 119 Вх. В На 24.10.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I 2, 87, 93, 12, 79, 69-71, 3, 73, 89-91, 55, 85, 62 2, 95, 91, Пордим 16, 7, Св. Св. Кирил И Методий 114, 91, 111, 113, 93-95, 138, 93, 114, 109, 93 3, Софроний Врачански 65, 20а, 67, 44, Христо Ботев 113, 115, 111, 111 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георг Вашингтон 32, 43, 34, 30, 36, 26, Княз Борис I 178, 178, 172, 161, 163, 169а, 170, 172, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 166, 174, 166, 171, 155, 176, 153, Лозенград 7, 3, 5, Св. Св. Кирил И Методий 96, 94, 96б, 61 Паркинг и Магазин, 90, 92, Сливница 166, Стефан Стамболов/Георги Ки 42в, 40, 46, 48, 42а, 42б, 44, 48, 42г, Цар Симеон 100, 102, 104, 98, 98 Община ИЗГРЕВ   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад Блок 41, 43 Вход Б, В, Д, М, Е Община ИСКЪР   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба Бл. 271 На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До Бл. 271, Полковник Христо Арнаудов 11 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 2 225, 224 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Илия Бешков 3 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш 132 Община КРАСНО СЕЛО   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад 104, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 94, Манастирски Ливади 110, Мотописта 223, 10е, 2е, 4е, 24е, 47е, 25е, 26е На 21.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 173, 175, 167 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 413-та/Триядица 1, 4, 6а, Гоце Делчев 247, 231, 3е, 1е, 233, 234, 235, Луи Айер/Никола Каменов/ 13, 15, 19, 60, 80, 93а, 149, 63, 65, 67, Манастирски Ливади 240, Мотописта 238, 231 На 24.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Жк. Лагера ул. Баба Илийца Бл. 1; Бл. 28, ул. Хайдушка Поляна № 10-12; Бл. 84 Вх. Б и Вх. В; Бл. 83 На 24.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Баба Илийца 2, 42, 42, 02, 42 1, 38 02, Балчик 18, Лагера 83-84, ТП, Хайдушка Поляна 8 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 691-ва/Красно Село/ 1, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 22, 24а, 37, 35а, Славия/Девети Септември/ 21, 24, Стрелбище 18а, 19а, 22, 23, Хайдушко Изворче 26а, 40, 41, Хризантема 10-12, 18-20 Община КРЕМИКОВЦИ   На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 13-та/Враждебна/ 15, 14, 13, 11, 10, 14-та/Враждебна/ 24, 22, 15, 20, 16-та/Враждебна/ 22, 18, 37, 22а, 20, 29, 16, 39, 27, 18а, 31, 35, 20а, 17-та/273/ 4, 29-та/Враждебна/ 12, 15, 10, 13, 21, 6, 17, 16, 16а, 20, 9, 4, 8, 18, 15а, 2, 14, 19, 30-та/Враждебна/ 62, 36, 16, 38, 44, 64, 58, 42, 17, 52, 30, 24, 46, 21, 29, 60, Водна Помпа, 31, 25, 32-ра/Враждебна/ 13, 8а, 9, 15, 3, 14а, 12, 5, 7, 10, 14, 35-та/Враждебна/ 9, 10, 5, 6, 3, 7, 4, 2, 1, 15, 8, 16, 11а, 14, 11, 12, 36-та/Враждебна/ 5, 1, 12, 14, 9, 3, 2, 10, 7, 1а, 6, 4, 8, 37-ма/Враждебна/ 8, 6, 5, 3, 11, 10, 12, 8-ма /Враждебна/ 81, 73, Враждебна ул. 3-та/Ул. 30, ул. 30-та/Ул. 32-ра, махала Япаджа 31 На 23.10.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Маджаров /Челопечене/ 53, Борис Петров /Челопечене/ 9, 7, 5, 9, 10, 6, Гилица /Челопечене/ 13, Йордан Димчев /Челопечене/ 36, 12, 28, 32а, 30, 34, 16, 13, 29, 17, 39, 21, 10, 44, 26, 22, 19, 15, 27, 20, 18, 36, 24, 40, 33, 31, 8, 42, 32, 11, 43, 41, 14, 38, 9, 25, Лъката /Челопечене/ 8, 3, 9а, 16, 15, 14, 12, 13, 9, 10, 5, 6, 7, 2, Петър Христов /Челопечене/ 17, 11а, Старо Селище /Челопечене/ 10, 12, 14, 7, 9, 8, Стоян Шонев /Челопечене/ 11, 29, 20, 34, 9, 16, 14, 24, 17, 25, 1а, 32, 30, 8, 13, 8, 7, 25а, 27, 22, 23, 10, 28, 26, 12, 19, 18, 21, Челопечене Площада, Площа На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Горни Богров: Асен Златаров 1а, 11, 9, 5, 3, 4, 12б, 8, 15, 12 А, 6, 12, 2, 1, 10, 6 А, 7, 12 Б, Кладенците 9, 1, 7а, 3, 7, Мест. Кучешки Кладенци, Морава/Георги Димитров/ 16, 34, 26, 30, 18, 12, 28, 22, 17, 24, 20, 32, 22, 9, Мургаш 8, 2, 4, 6, 4, 10, Никола Вапцаров 9, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 8, Стефан Караджа 20, 22, 18, 17, 16, 16, 15, Чавдар 9, 3, 11, 2, 7, 1, 6, 4, 5, 2а, 13 На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: Стефан Киров 6, Чавдар 1 На 24.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1 10, 1, на Разклона, Пазар Животни, 12, 7, До Бензиностанцията, 14, Помпа, 11, 6, 4, 5, 9, 11 20, 7, 5, 10, 4, 7, 12, 3, 18, 18, 6, 1, 16, 12 4, 19, 12, 5, №17, 11, 14, 13, 17, 11, 13, 6, 9, 7, 4, 13 28, 6, 12, 7, 15, 17, 8, 24, 2а, 17, 30, 14, 10, 9, 13, ПИ 22304. 7891. 241. 1, 4, 20, 14, 27, 15б, 2 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 24, 12, 11а УПИ Іі-107, 108 Кв. 4, 35 Кв. 4, 4 7, 5, 1, 3, 9, 3а, 4, 7 7, 18, 2, 16, 4, 10, 13, 20, 1, 12, 8, 14, 8 10, 9, 12, 13, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ Іх, Кв. 24 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Проф. Жечо Атанасов 2 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 20, Иван Радоев/456-та/ 2а На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 2 На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Никола Недев 6, 8 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 2а, 18, 20, 20а, Иван Радоев/Уляна Громова/ 8, Никола Недев 4, 6 На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 24, 28а, 28 На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 8 Община ЛЮЛИН   На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Димитър Талев 19, 15, 17, Люлин 110, 108, 110, Люлин 10 108, Одз 86 Асен Босев, Одз 86, До Крш Бл. 108, 110, 169, Македония 6, 8а, 2, 8, 6а, 2а Община МЛАДОСТ   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 485 Вх 2 На 23.10.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: Младост 1 50, 50 До, До 42 На 23.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов 319, 18, 18 Гуми Център, 18а, До 31, 1, Младост 1 42а, Хмс/Кафе, 16, 34б, 50, До 42а, 33, 3, Пред 43, До 43, До 43-42, До, 31, 32, 42, 42-А На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 401 Вх От 1 До 7 На 24.10.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Иван Арабаджиев 2, Младост 1 43, 42 На 24.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 45, Младост 1 44а, 1 до Бл. 44, До Бл. 44а, До Бл. 44, 44, 44, 44а, 45 На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 403 Вх 1 До 7 Община НАДЕЖДА   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Надежда 1 146 Вх. Б Община НОВИ ИСКЪР   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Негован: Езерата На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 022016 На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Чепинско Шосе Бивш Бригадирски Лагер, Бивш Бригадирски Лагер На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: 17009, 3-та Имот Пл 206001, II 86, 90 Кв. 2, Чепинско Шосе Враждебна Асфалтова База, 42, В Бившата Зеленчукова Градина Община ОБОРИЩЕ   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Янко Сакъзов 64 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 25.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Букет 50 Община ПАНЧАРЕВО   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6970. 18. 1, Богдана ПИ 2981, ПИ 04234, 16, 2980, Кл. 978-06-53, 14, Вилна Зона Бистрица къща, Строителство, Липа 30, 33, 13, 36, 28, 1, 18, 22, 36 Вилна Зона Бистрица, 35, 41, 27, №11, Пролет 2, Просвета/Комсомолска/ 59, УПИ V-За Коо, №15, Чучулига 3 На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация 1, Самоковско Шосе 1, Кантон Златна Рибка, Пред Златна Рибка На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В. З Китката ПИ 276, Василица Вила, П№254, Вец Кокаляне Строителство на Стопанска Сгра, Старата Вец Кокаляне, Вила, Вилна Зона Китката Вила, Имот 284, къща, Вила, къща, Парцел 186, 999, Бунгало, Кад. №209, къща, Кад. № 184, Вила, Кад №205, Кад. №173, №174-175, Кад №280, 35, XVII-97 Кв. 4а, къща, Вила, ПИ 98, УПИ 4 Кв. 87, Вилна Зона Терасите Водна Помпа, 1, Вила, ПИ 90, Китката 35, ПИ 334, 3, Парцел 336, 33, 6а, 37/32, М. Барище, Месност Роба, местност Свлачището, ПИ 37914. 6839. 166, Пукнат Камък/34/ 17, Слатин Дол 14, 19, Теменуга 17, 46, 26, 11, Юзината На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София Община ПОДУЯНЕ   На 22.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Е На 23.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 107 Вх. А, Б На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 106 Вх. А, Б На 25.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Левски Зона Г Бл. 5в Община СЕРДИКА   На 23.10.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Бенковски Календерска 5, Новачки 2, Новачки 11, Календерска 3, Логачка 7, Новачки 21, Новачки 9, Крушица 20, Логачка 1, Новачки 15а, Логачка 9, Крушица 22, Крушица 18, Крушица 12, Новачки 8, Новачки 19, Новачки 25а, Крушица 11, Крушица 24, Логачка 3, Крушица 21, Логачка 12, Новачки 6, 454, Календерска 1, Новачки 1, Календерска 7, Крушица 28, Новачки 4, 454, Крушица 17, Новачки 2а, Крушица 14, Зеленска 2, Новачки 27, Крушщица 16, Новачки 15, Новачки 5, Календерска 1а, Крушица 16а, Логачка 2, Крушица 9, Календерска 2, Новачки 10, Крушица 13, Новачки 3, Новачки, Крушица 15, Календерска 4, Крушица 16, Новачки 25, Новачки 13, Логачка П-Л 80 Кл 161, Крушица 10, Новачки 29, Крушица 26, Календерска 8, Крушица 9, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 34, 27, 38, 32, 29, 40а, 36, 25, Логачка 9 Водна Помпа, 9, Новачки 8б Стр. Т, 8б, 33 Новачки 33, 25а, 15а Кв. Бенковски, 7 На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войвода/Народна Победа/ 9 А, 12, 11, 10, 13, 6, 16, 3, 2, 5, 1, 14, 8, 7, 15, 4, 9, 18 къща, Емборе 8, 4, 11, 12, 16, 10, 3, 14, 1, 15, 13, 9, 7, Кирил Пърличев/П. Мангов/ 59, Копринарска 17, 16, 14, 21, 18, 13, 11, 20, 15, 5-А, Мелодия/Партизанска Песен/ 3, 2, 1, Петър Б. Величков 71, Планинско Цвете 8, 12, 14, 2, 6, 10, 4, Първа Българска Армия 45, 58, 64, 50, 54, 59, 46, 42, 66, 60, 1, 52, 62, 55, 57, №48, 44, 53, 61, 56, 49, 51, 39, 35, 47, 37, Снежник 6, 3, 2, 1, 9, 15, 11, 5, 4, 19, 17, 7, 21, 23, 13, Съзнание 56, 60, 55, 53а, 58а, 64, 56а, 54, 51, 62, 53, 58, 70, 72, 74, 55а, 61, 66, 54, 76, 59, 68 Община СЛАТИНА   На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Слатина 13, 1 13, Христо Смирненски 13, 3 На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Камчия 1, 4, Христо Смирненски 4 На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: *Слатина До Бл. 5*, Слатина 13, 5, Христо Смирненски 5, 13, 4 На 22.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Голаш 6 Община СРЕДЕЦ   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Граф Игнатиев 39 На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Хан Омуртаг 54, 52, 50, 58 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва Кв. Мал. Долина/Студентс 7, къща, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7, Инж. Стоимен Сарафов 10б, Климент Охридски 66, 38, 78, 61к, 50, къща, 40, 62, 48, 56, 34, 76, 25, 82, 60, 86, 44, 42, 36, 58а, 54, До36, 58, 84, 80, 18, 74, 72, 68, 61, Малинова Долина 7а, ПИ 68134. 1604. 744, Св. Климент Охридски 46, УПИ VI-1816, Кв. 56 На 22.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: I-745 Кв. 15, Xx-789 1426 1427, Бистришко Шосе, В. З. Малинова Долина - Ок. Път, Малинова Долина, местност Малинова Долина, Приятели, Рачо Петков Казанджията, София Парк, УПИ XlII-819, Кв. 7, УПИ ХІ-1427, 1136, Кв. 7, ХІІ-789 На 23.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: Малинова Долина, Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а, София Парк Община ТРИАДИЦА   На 23.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов Подлез България, Подлез Д Несторов/, Тп Подлез Керамичен Техн, Подлеза, Бул България и Бул Иван Гешов, Бул. България ≫Димитър Несторов, Светофарна Уредба, България Подлез Бул. П. Ю. Тодоров, Подлез Бул. П. Ю. Тдоров, Подлез Несторов, Бул. П. Ю. Тодоров - Подлез, Т. 526, България\Д Несторов, Бул. България/Бул. Д. Нестеров, Подлеза, Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/, Св. Георги Софийски/Георги С 1 На 21.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Манастирски Ливади Бл. 140 На 22.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Д, С, Е На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Бул. Витоша 102 Ресторант Интрига, Бул. Витоша/П. Евтимий, България 1, Подлез Ндк, Под Естакада/Ндк/, Павилион, Витоша Ндк-Базар, Подлез Ндк, 98, Патриарх Евтимий 1, Пл. България 1, УПИ II, ПИ 252, Кв. 187а, Цар Самуил 2, Шандор Петьофи Ъгъла С Бул. Витоша На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 124, 256а, 261, 114, 251, 244, 243, 253, Деян Белишки 40-42, 46, 62, Костенски Водопад/Васил Дим 47, 65, Луи Айер/Никола Каменов/ . 11, Славовица 17-19, 42 На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 254, 254а, 255, 257, 102, Костенски Водопад/Васил Дим 1а, 25, 1, Стрелбище 27, 1а, 3а, 28, 2, 3, 24 На 25.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Акад. Иван Гешов № 19 Сбалбб „Св. София“ Еад, Св. Георги Софийски 1 Гараж Вма, Св. Георги Софийски/Георги С 1, Хан Персиян/Пресиян/ 2, ул. Хан Персиян/Ул. Акад. Гешов Р

comment 0
visibility 1780
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 14-18 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14.10 – 18.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. София-Град Община Банкя   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Момина Сълза  51, 18, 50, 71, 58, 42, 61а, 40, 52, 58а, 55, 59, 54, 60, 30, 46, 71а, 44, 62, 67, 45, 38, С/У Трафопоста, 52а, 43, 65а, 63, 49, 61, 22, 48, 56,  Спътник  3, 12, 5, 14, 3 Жк Изгрев УПИ 15-239 Кв.24, 4, 6, 5а, 11, 10, 9, 2, 7а, 10а, 8, 1,    Къща На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   Цк На Бкп 2-Ри  Цк На Бкп 2-Ри,  Шейново  8б Дом 2 На 14.10.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  София:   Шейново  8б Община Витоша   На 14.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/ ,  201/В.З.Малинова Долина/ ,  202/В.З.Малинова Долина/ ,  205/В.З.Малинова Долина/ ,  Арх. Георги Фингов ,  Арх. Станчо Белковски/205-Та/ ,  Ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Виров Дол  10, 12, 10, 8,  Витошки Гранит  5, 3, 16, 36, 43, 12, 25, 29, 34, 37, 8, 14, 23, 22, 15, 4, 45, 40, 24а, 18, 31, 33, 28, 39, 20, 7, 10, 2, 19, 18а, 11, 17, 41, 27, 13, 30, 9, 35, 6, 26,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Жълта Вода  1, 4, 8, 2, 10, 12, 5,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  37, 40, 39, 41, 38,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  11, 17а, 27, 20, 6, 7, 8, 15а, 12, 10, 1, 32, 26, 17, 19, 21, 14, 24, 4, 15, 3,  Момина Сълза  18,  Морените  1, 7, 3, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27, 23, 25, 11, 21, 14, 12,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Самоковище ,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  УПИ XVII-Сонс,  Кв. 69 ,  Юрушки Мостове  22, 26, 21, 1, 10, 14, 17, 23, 16, 18, 25, 4, 20, 24, 28, 7, 5, 6, 9, 15, 12, 2,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра ,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/ ,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/ ,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Момина Сълза / Кв.Суходол  20,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 111, 82, 99а, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мало Бучино:   Димотика  1,  УПИ II-3857.8  Кв.14а На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  II-3477,  Кв.916,  Буков Дол  5, 6, 4, 3, 1,  Войнишко Въстание  112,  Здравец  13,  Кайлъка  11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13,  Лесковец  9,  Марин Чукар  40, 15,  Ново Село  2, 4, 3, 6, Владая, 1,  Пирин/Дупките/  15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5,  Суха Лешница  Вила,  Хеброс  28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 14.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая,  Войнишко Въстание  122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131,  Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   29-Та,  София Парк На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   198/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  201/В.З.Малинова Долина/,  202/В.З.Малинова Долина/,  203-Та,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  34-Та /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5,  V-260, 2010,  Kв.13,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Архитект Васильов И Цолов,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Проф. Теодор Горанов,  УПИ І-590, 1492, Кв.17,  УПИ І-896 Кв.15,  УПИ ХV-626 Кв.3,    М.Бункера 20 На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   13-Та /Ж.К.Бункера/,  33-Та /Ж.К.Бункера/,  София Парк На 15.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос,  202/В.З.Малинова Долина/,  204-Та,  204/В.З.Малинова Долина/,  205/В.З.Малинова Долина/,  206/В.З.Малинова Долина/,  28-Ма /Ж.К.Бункера/,  29-Та,  31-Ва /Ж.К.Бункера/,  32-Ра /Ж.К.Бункера/,  35-Та /Ж.К.Бункера/,  37-Ма /Ж.К.Бункера/,  38-Ма,  38-Ма /Ж.К.Бункера/,  41-Ва /Ж.К.Бункера/,  IV-1949,  Кв.9,  VIII-581,  Кв.10 Малинова Долина,  XV-85,  438,  84,  1824,  Кв.18,  Арапица,  Арх. Иван Данчов,  Арх. Станчо Белковски,  Башлийски Езера,  Бистришко Шосе,  Малинова Долина,  Мургана На 15.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   14-Та /Кв.Симеоново/  14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10,  16-Та /Кв.Симеоново/  8,  18-Та /Кв.Симеоново/  9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8,  19-Та /Кв.Симеоново/  1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4,  19-Та/275/  2,  22-Ра/Обеля/  7,  22/Кв.Симеоново/  15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17,  9-Та  37 Ъгъл Жасмин 15а,  XxIx-445,  Кв.23,  В.З. Симеоново - Драгалевци,  В.З.Симеоново Север  УПИ III Кв.52,  Горска Ела  7 Стр.Табло,  Жасмин  17, 1, 11, 3,  Симеоновско Шосе  240, 262,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134,  УПИ ХхV-436, Кв.23 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Боев Рид  6,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  73,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Катеричка  2, 1, 3, 5,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  14, 11,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Маргаритка  15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Пернишко Шосе  27, 25,  Плиска  23, 34, 9, 11, 35, 31, 21, 36, 13, 40, 32, 19, 27, 38, 33, 17, 29, 25,  Плиска  7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Приплат  45, 48, 40, 39, 41, 44, 37, 42, № 15,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Сребрист Бор  8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Шаварница  4, 2 А, 1, 2, 6,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  71, 77, 42, 61, 75,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Маргаритка  7,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Офелиите /Владая/  3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Цар Борис III/Девети Септ.  201, 201а На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Миле Попйорданов/Бр.Огън/  4 4, 4 На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Мур  20 А, Б, В,   21,  23 На 15.10.2019 Г. /09:30 - 16:45 Ч./ -  София:   22/Кв.Симеоново/  19,  62-Ра /Кв.Симеоново/  9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21,  63-Та /Кв.Симеоново/  3, 2, 6, 1, 7, 4, 5,  64-Та /Кв.Симеоново/  5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2,  65-Та /Кв.Симеоново/  12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7,  67-Ма  5,  68-Ма /Кв.Симеоново/  Ул Св.Магдалена, 17, Ъгъла С Ул.64, 10, 12, Ъгъла С Ул.63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С Ул.63 №2б, 6,  9-Та /Кв.Симеоново/  45,  Акад.Стоян Аргиров/502/,  Босилек /Кв.Симеоново/  18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5,  Български Апокриф/505а//В.З.Симеоново-Драгалевци/  16,  Вельо Топаловски  16,  Горска Ела  11, 5, 2а,  Златен Век  47, 43,  Неофит Хилендарски  21а, 11,  Света Магдалина  28, 2, 2а, 26,  Симеоново  М.Симеоново-Север Кв.38, Ул.62,  Симеоновско Шосе  260,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр.Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130,  Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/  19, 13, 17а, 17, 11а,  УПИ VIII -526,  Кв.19 На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/,  Арх. Никола Лазаров На 16.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентски Град/,  Бяла Река,  В.З Малинова Долина II-Ра Дупките УПИ Ix-156, Кв.2,  Клен,  Малинова Долина,  УПИ XIV-3307, Кв.1,  УПИ УПИ  III - 3307 Кв. 1 На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Еделвайс  35, 7,  Калдъръмче  11, 9, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир, Имот 1809,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, 50, 45,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат,  УПИ XxV-26,  Кв.3,  Чехълче  5 На 16.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   1-Ва  М.С-Во Д-Ци УПИ VII - 818 Кв 6,  401/201/  5,  402-Ра  4, 6, 1, 3, 2,  403/Драгалевци/  Вила, 3, 9, 1, 7,  404-Та  8, 2, 7а, 5, 4, 6, 10, 3, 1,  404/Драгалевци/  7б,  405-Та  1,  406-Та  Ул.406/Ул.Наум, 20, 10, 22, 6, Кв.Драгалевци, 3, 7 Кв.51, 16, 1, 12, 14, 18, 8, 24а, 4,  410-Та  15, 19, 1а, 8, 5, 2, 20, 30, 24, 14, 17, 20 Драгалевци, 10, 4, Кв.20-С/У 32, 18, 12, 13, 9, 16, 1, 6, 3, 11,  Акад.Атанaс Илиев  УПИ Ix-149 Кв.149,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Чучура 3, УПИ XIV_1720,  Кв.51, Вила,  В.З.Симеоново-Драгалевци  УПИ XxVIII Кв.20,  В.З.Симеоново-Драгалевци IIч.  УПИ XV-453 Кв.20,  Ваклинец  20,  Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  5, 4, 8, 1, 7, 6, Вила, 3, 15,  Вера Недкова  8,  Горски Синчец  7,  Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  4а, 3, 7, 15а, 24, 13, 20а, 19, 16, 6, 1, 20, 2, 4, 9, 11, 15, 17, 18, 14,  М-Т Драгалевци-Раширение-Юг  УПИ XIx Кв.110,  Наум  36,  Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  12, 13,  Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3, Вила, 14,  Св.Наум /Драгалевци  14, 15, 23, 20а, 21, 14а, 31а, 12, 18а, 19а, 17, 20, 16а, 31, 19, 1, 12а, 18, 39, 16, 33, Ул. 406, 52,  Св.Наум/Трайчо Костов/  53 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   9-Та  21,  УПИ V-712 Кв.1/Р-Н Панчарево/ На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35,  101-Ва  Ктп Бел Вали,  13-Та /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  85,  27-Ма /Ж.К.Бункера/  4, 6а, 8а УПИ VII -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло,  28-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина Ііч, 14,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  36-Та /Ж.К.Бункера/  7, 1, 8, 11, 5, 9, 6,  39-Та /Ж.К.Бункера/  7, 2, 9а, 1, 9, 3,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  44-Та /Ж.К.Бункера/  3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2,  5-Та /Ж.К.Бункера/  5, 1, 3, 2, 4, 6,  6-Та /Ж.К.Бункера/  5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3,  7-Ма /Ж.К.Бункера/  3, 5, 7, 8, 10,  8-Ма /Драгалевци/  Бункера,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2,  V-281 Кв.3,  VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина,  Бистришко Шосе  П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера  15, Вила,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Копринка  19 В.З.Бункера,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река /В.З. Малинова Долина/  2,  М.Бункера УПИ V170 Кв.18,  Малинова Долина  5 М.Бункера,  Ул.5-Та,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Плитвишки Езера /В.З.Бункера/  18,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Река Палакари  6,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ ХV-626 Кв.3,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,    М.Бункера 20 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра,  Амбарица  7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3,  Букова Гора  2,  Войнишко Въстание  85, 89, 73,  Горелица  3, 2,  Ела  2, 1, 4, 4а,  Елен  3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2,  Елешница  2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8,  Елешница  18,  Здравец  2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1,  Китен  7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30,  Лесковец  6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4,  Лесковец  3, 1,  Любомир Миланов  № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65,  М.Владая Кв.75  Кв.75,  Марин Чукар  16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14,  Момина Сълза  18,  Подкраище  30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3,  Реката  2, 4,  Реката  3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5,  Суха Лешница  4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9,  Янкино Усое  14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9,  Янкино Усое  20, 19, 18, 14 На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Иван Сусанин  45 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  197/В.З.Малинова Долина/,  2-Ра /Ж.К.Бункера/,  2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/,  3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град,  Арх. Никола Лазаров,  Бяла Река,  Клен,  М.Малинова  Долина-Околовръстен Път,  Малинова Долина,  Местност Дупките,  Панорама София На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   II-607, К15 А,  В.З.Бункера, Ул.Духлата  1 УПИ VIII-50, Кв.4,  Духлата  18, 15,  Самодивски Езера  39 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Панчарево:   Иглика/8-Ма/ На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Поп Марко  УПИ XIII-852,  Кв.76 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва  М.Бункера Кв.20,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47,  11-Та  7, 4, 6, 1, 3, 8, 13,  12-Та /Ж.К.Бункера/  7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6,  13-Та /Ж.К.Бункера/  17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21,  14-Та/Бункера/  2, 3, 4,  15-Та  10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  61,  25-Та /Ж.К.Бункера/  39,  29-Та  15-8, Ул. 15-Та № 2,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20,  9-Та  Бункера,  9-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  26, 30, 32, 28,  IV-771, 1475,  Кв.20,  XIV-34, 134, Кв.4.  М.Бункера, Идент.04234.6907.1629,  Бистришко Шосе  Бункера  УПИVі Кв.20, 103, №42, 69,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Бункера,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  Еленски Езера  9, 18,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Здравец  4, 3, 8, 7, 6,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Местн.В.З.Бункера,  Местн.В.Збункера,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  УПИ I - 607,  Кв.15а,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6,  Юрушка Църква  24 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Грамос  6, 2, 4,  Планинец  1, 7,  Преки Път/Димитър Монов/  85,  Райска Градина/Аврора/  18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33,  Цар Борис III/Девети Септ.  285, 283, 279в, 281 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Байкал  11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9,  Герганица  7 Офис 1, 7, 9а,  Иваница Данчев  15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4,  Орешарска  Кв.17, 6, 8, 4, 2,  Севастократор Калоян/Алекса  51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 До Бл.22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78,  Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко   78а,  Мур  10,  15,  29,  31а,  43 На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   197/В.З.Малинова Долина/ На 18.10.2019 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентски/,  55419.6701.344,  55419.6701.413,  XlV-821,  Кв.27,  В.З. Дупките,  М.Детски Град-Дупките,  М.Дупките-Сухата Река Пи №345,  Малинова Долина,  Местност Дупките На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  Симеоново-Драгалевци С/У Перла,  1-Ва/ В.З. Малинова Долина/  2, 3,  16-Та /В.З.Малинова Долина/  7, 21, 13, На Ъгъла Ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ VII,  2-Ра /Ж.К.Бункера/  87, 89,  25-Та /Ж.К.Бункера/  11, 9, 5, 3, 1, 17, 21,  311/Драгалевци/,  311/Киноцентър/  19, 12, 22а, 8, 9, 23, 3, 7, 10а, 14, 24, 17, 22 Кв.27 УПИ -Іх, 25, 18, 21,  314-Та /Драгалевци/  5,  316-Та /Драгалевци/  5, 6, 7,  317-Та  24, 4, 20, 14, 18, 6, 16, 2, 10,  318/Киноцентър/  21, 2, 13, 11, 3, 23, 5, 4, 15, 19, 7, 8,  319-Та  11,  405/Драгалевци/,  415-Та  3 Кв.Драгалевци П.К. 9,  415/Драгалевци/  Кв.59 А,  Бистришко Шосе  92, №91,  Боженци/Никола Паликарски/  9, 9а, 7, 11, 12, 10,  В.З. Симеоново - Драгалевци  Кв.59 Парц.12-1220,  В.З. Симеоново - Драгалевци  13 Ул.311,  Войнишко Въстание  100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117,  Доброволец  31, 33,  Драгалевци  Под Градището-Под Лифта/,  Драгалевци  УПИ I-483, 484,  Кв.24, Местност Шевовица/,  За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21,  Захари Зограф  13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15,  Захари Зограф  5, 54, 58, Ул.Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64,  Захарий Княжевски  №12, 8,  Кимчовец  3б, 4, 2, 3, 6, 1,  Крушова Градина  29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35,  Крушова Градина  1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а,  Луда Река  8 В.З. Малинова Долина-Герена,  Малинова Долина  16,  Местност Черния Кос  10, Кв.5, 70, 6, УПИ VII-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила,  Митрополит Климент  17, 1,  Ненко Балкански  12,  Огюст Дозон/414/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  3,  Подгорица  7, 10, 6, 5, 12, 8,  Поточе  18, 24, 28, 22, 18а, 20, 16, 26,  Росянка/710-Та/  2, 5, 1, 3,  Симеоново  УПИ X 1250 Парцел X,  Сърнела/Паскал Иванов/  36, 8а, 13, 11, 20, 5, 9, 7, 17, 30, 22, 10, 15, 28, 34, 36, 26, 12, 32, 8, 7а, 16, 1, 24, 5а,  Ул. Широки Път,  УПИ III-1626,  Кв. 58,  УПИ XV-994, Kb.92 М.Драгалевци,  УПИ XxVI-3212, Кв.9  Ул.Широки Път №14,  Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/  6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла Ул.454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4,  Цаньо Калчев  6 На 18.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Пирин  77 Община Връбница   На 15.10.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сливница  578 На 18.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Жк.Обеля  Ул.14та  ; Бл.4 Обеля Община Възраждане   На 16.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Охридско Езеро  3 На 16.10.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Ген. Цончев  2, 10, 8, 12, 6,  Незнаен Воин  6,  Хмелница  3,  Цани Гинчев  14, 12 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Александър Стамболийски  30, 32, 30 Б, 30б, 30а, 36, 34, 28,  Тодор Александров/Н.Цанов/  13, 19,  Цар Самуил  81, 56, 54, 58, 83, 60, 79, 62, 52 Община Изгрев   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 41 На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   157-Ма  5,  Акад.Тодор Павлов  2,  Г.М.Димитров  60 60 На 15.10.2019 Г. /09:01 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  41 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок41 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Дианабад  Блок 43,  Дианабад  Блок 41 Община Искър   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Димитър Пешев  Дружба Іі С/У Бл.510,  Дружба 2  С/У 501, 511, С/У 511, 501, Тп До 510, 510, 502, До 501, Пред 501 На 15.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  1 302, 302,  Ж.К.Дружба  Бл.307 На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  401а, 401 На 16.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Дружба 2  402 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Дружба 2  До 501, 502, 503, До 502 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Искърско Шосе  П-Л 237 Община Красна Поляна   На 15.10.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Алеко Туранджа/Ком.Манифест  35, 51-53, 55, 37, 55, 49,  Пчиня  24, 12, 26,  Разсадник Коньовица  До Бл24,  Разсадника  1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243,  Самодивско Изворче  47 Къща, 47 Община Красно Село   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Ул.Житница    №3 Бл.2 На 14.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Хайдушко Изворче  9 Община Кремиковци   На 14.10.2019 Г. /09:15 - 12:15 Ч./ -  София:   Ботунец 1  2 4,  Ботунец 2  4, 2 4, 3, 2, 2 Тп.До Бл.3,  Искър /Ботунец 1/  7, 3б Община Младост   На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Гаритидж Парк На 14.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 281 Вх 4 На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Малинова Долина   Геритидж Парк На 15.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх А На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   111-Та/Младост/  1 9,  Кв. Полигона  12, 4,  Местност Полигона  4, 11, 2, 9,  Младост 1  11, 4,  Проф.Петър Мутафчиев/Ген.Ив  4,  Цариградско Шосе/Тракия/  113а,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 А На 15.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Угърчин:   Кичира На 15.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бул.Цариградско Шосе/Ул.Моллов,  Зелени Площи Парк &Quot;Въртопо&Quot;,  Младост  30а,  Младост 1  30а, До 30а, 30,  Цариградско Шосе/Тракия/  Пред 12 На 16.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2  Блок 280 Вх Б На 16.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Местност Полигона  7, 10,  Местност Полигона  8,  Младост 1  Зад С.Прес,  Младост 1  8,  Цариградско Шосе/Тракия/  113 На 16.10.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 1  10, 10 Т\Ст, 1 До Бл.5 Вх.В, 6, 5 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./   На 18.10.2019 Г. /08:30 - 16:45 Ч./ -  София:   Александър Малинов  № 51 Вх 2 На 17.10.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   1-Ва  С\У Бл.1,  Кв. Полигона  До 1,  Местност Полигона  5, 4, 31, 3, 6, 5, 1, 9, 2,  Младост 1  6 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Младост 4  449, 447, 456, 457, 448 Община Надежда   На 15.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Надежда  120,  Надежда 1  115, 119, 3 120, До Блок 118, 114, 120, 120,  Сава Филаретов/Й.Лютибродск  1 Община Нови Искър   На 17.10.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Мировяне:   Алеко Константинов/Васил На  17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8,  Васил Левски /Асен Белев/  3а,  Каптажа  17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9,  Месембрия  2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12,  Минзухар  2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а,  Момина Сълза/Партизан/  1, 3, 5, 2, 7, 6, 4,  Петко Каравелов/Пионер/  12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4 На 17.10.2019 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  Мировяне:   Козлодуйски Бряг  6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3,  Орлин  29, 25, 28, 11, 10а, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27,  Ястреб  12, 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7а, 5 Община Оборище   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   11-Ти Август  28,  5-008/Искър/  66, 62,  Васил Левски  109, 32, 107, 105,  Дунав  22,  Искър  54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Магазин 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Офис 6, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64,  Росица  14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11,  Чумерна/Коста Янков/  3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7 Община Овча Купел   На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Цар Борис III/Девети Септ.  152 Община Панчарево   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Железница,  Общ. Столична:   В.З Ярема  Имот 248 Кв. 27,  В.З Ярема УПИ III-289 Кв. 30,  В.З. Ярема Ул.9-Та  3,  УПИ ХVI-226,  Кв.25,  Ярема/20та/  26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241,  Кв.27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   38-Ма В.З.Беликата,  55419.6708.3174  М.Беликата,  XVI-358  М.Беликата,  Акация/В.З.Беликата/  10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево Ул.Ака,  Беликата  Кв.35 УПИ V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153, Пи  501, УПИ VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 Кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 Кв.26,  Божур/В.З.Беликата/  8,  Вилна Зона Беликата  Ул. Беликата До Новия Вец, УПИ Vі -306 Кв.21, УПИ Ііі-538, Кв.37, УПИ XIII-166 Кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 Кв. 34, УПИ ХVII-332, УПИ Х-478,  Кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 Кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428  Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ VIIі - 566 Кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 Кв.24, УПИ VIIі-378 Кв.26, УПИ V-415  Кв 30, УПИ 11-424 Кв.30, УПИ Іх - 378 Кв. 76, УПИ ХVII-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325, УПИ  ХVIIі  - 407 Кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 Кв.33, УПИ V-432 Кв.34, УПИ Ііі -339 Кв.20, УПИ VIIі  -183 Кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 Кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VII - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 Кв.34, УПИ  VIIі  -183 Кв.12, УПИ IV-157 Кв.14, УПИ Ііі-643, Кв.32, УПИ Хіі,  Кв.27, УПИ Хіх -205 Кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 Кв.33, УПИ Іі-470 Кв.34, УПИ XIII Кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 Кв. 27, УПИ V-337,  Кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV Кв.34, Вила,  Липа/В.З.Беликата/  5, 1,  Люляк/30-Та/  3,  Мак/В.З.Беликата/,  Морава/В.З.Беликата/  8,  Нарцис/В.З.Беликата/  26,  Полски Хвощ  3,  Топола/В.З.Беликата/  15,    № . На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   І - 817,  Кв.24а,  Акация  13,  Беликата,  София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 Кв.13 Община Сердика   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Враня  67 На 14.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-А На 15.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Фондови 209б-Б На 16.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Подполковник Калитин  211, 210, 211а, С/У Бл 211, 32,  Фондови Жилища  209б-Вх-В На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  Бл. 4 На 17.10.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Фондови Жилища  209б Вх-Г На 19.10.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда   12 На 19.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул. Пробуда 12  Ул. Пробуда 12 Община Слатина   На 14.10.2019 Г. /08:15 - 16:15 Ч.; 08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Ул.Донка Ушлинова  2 Община Средец   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Аксаков  7 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Ангел Кънчев  14 Община Студентски Град   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  10б,  4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  20а, 18, 23,  5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  5, 3, 9, 1,  6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс  2, 3, 11, 8, 12, 20, 10, 5,  7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс  7,  8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/  2, 4,  Климент Охридски  108, 104, 108а, 67, 110, 112, 102,  Константин Муравиев  3а,  М.Малинова Долина-Изток,  Малинова Долина  5, 14,  Росянка/710-Та/  9,  Станимир Станимиров  10, 14, 6 Община Триадица   На 14.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Балша/Д-Р Минчо Нейчев/   5, 6, 7,  Бурел/Цона Петкова/  43-45, 47, 66, 68, 72-76, 72а, 62а,  България   5, 9, 11,  Витоша  53, 95,  Д-Р Стефан Сарафов  10, 24,  Майор Първан Тошев   8, 16 На 15.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша  71, 93, 166-168,  Деде Агач   60а, 50,  Димитър Манов   10,  Косово Поле   11,  Мила Родина   9, 11, 14,  Стрелбище   41, 91, 92,  Янко Забунов / Требич  34, 50 На 16.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   18, 24, 28, 32, 36, 38,  Ивайло   9,  Иван Денкоглу  1, 2, 3, 11, 22, 17, 24, 26,  Княз Борис I   65, 73, 77, 89, 91, 92, 94, 98а, 100, 102,  Лавеле   21, 23, 32,  Цар Асен   3, 17, 19, 20, 29, 38, 43 На 17.10.2019 Г. /08:30 - 17:00 Ч./ -  София:   Богатица/Йордан Стоянов/  16, 20,  Кожух Планина   Ул. Кожух Планина 7  + Магазини; На 17.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Алабин И.Вл.  8, 2, 14, 10, 22, 38, 42, 46, 23, 16-20,  Петър Парчевич   7, 13, 21, 29, 31,  Солунска/Васил Коларов/  57, 65, 60, 58, 63, 56, 61, 54, 59,  Три Уши/Адалберт Антонов/  5, 11,  Уилям Гладстон   7, 9, 11, 13,  Христо Ботев  16, 16а, 24, 26, 34, 36, 38,  Цар Самуил   1 На 18.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Витоша   46, 48, 50, 60, 64, 66, 68, 78, 76,  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/   21-23, 22б, 25, 27,  Княз Борис I  57, 66, 64,  Неофит Рилски  12, 21, 34, 32, 37, 31, 28,  Хан Аспарух  3, 7, 13, 29, 31, 16

comment 0
visibility 389
ЧЕЗ, кабели, ток

Строителна фирма остави без ток 3000 в Дружба 1 и Гара Искър

Строителни дейности на частна фирма прекъснаха няколко 10-киловолтови кабела, собственост на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, в столичния Дружба 1. В резултат на това без електрозахранване за около час останаха 3000 клиенти на дружеството в Дружба 1 и Гара Искър, съобщиха от пресцентъра компанията. Предният ден строителна фирма скъса кабел 20 киловолта и остави без ток близо 2000 клиенти на ЧЕЗ в софийското село Лозен. „Сега е краят на строителния сезон и очевидно фирмите бързат да завършат проектите си, но е недопустимо това да се случва за сметка на комфорта на нашите клиенти. Навременното съгласуване на строителните дейности ще ограничи късането на кабели и ще сведе до минимум неудобствата за домакинствата и бизнеса“, заяви Васил Василев, директор „Експлоатация и поддържане“ в ЧЕЗ Разпределение България. Нормално строителните проекти би трябвало предварително да се координират с ЧЕЗ. В голяма част от случаите, обаче, тези изисквания не се спазват. Често пъти информацията за започващите строителни дейности се получава предходния ден или в деня на тяхното стартиране, което прави реакцията на ЧЕЗ невъзможна, показва практиката.

comment 0
visibility 235
Ток, инциденти ЧЕЗ

Лозен за час без ток заради строителни работи

Несъобразени изкопни дейности оставиха без ток 2000 клиенти на ЧЕЗ в село Лозен, това съобщават от пресцентъра на компанията. От ЧЕЗ твърдят, че това е следствие на строителните работи, които не са съгласувани с тях. А това води до неудобство на бизнеса и домакинствата.  При изкопни работи, които не са съгласувани с ЧЕЗ е скъсан кабел 20 киловолта, който е собственост на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД. Това е довело в понеделник по обяд без електрозахранване за около час да останат близо 2000 клиенти на дружеството без ток в Лозен, Столична община. Освен това често пъти информацията за започващите строителни дейности се получава предходния ден или в деня на тяхното стартиране, което прави реакцията на ЧЕЗ Разпределение невъзможна, категорични са от компанията.

comment 0
visibility 6107
Планови спирания на тока в София

Планирани прекъсвания на електрозахранването в София от 30 септември до 4 октомври

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30.09 – 04.10.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. София-Град Община Банкя   На 05.10.2019 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ - Банкя, Общ. Столична: Витоша/М.Палаузов/ 12а,22,9,4,11,6,18,5,1,7,3,5а,8,10,13,16,2,20,2а,12, Восток 6, Гургулят 1,7,11,3,8,2б,2а,5, Есперанто 20,8,3,2,12,14,5,7,18,13,18а,11,4,22,16, Петко Д.Петков 15,9,1а,20,3,7,22,12,8,14,16,26, Теменуга I 6,1,5,7,4, Христо Смирненски 16а,1,32,7,34,18,38,1а,28а,30а,13а,36,26,10а,17,3а,28,24,9,30,11,5,13,78,14,10,14а,24а,34а,15, Царибродска/Г.Димитров/ 6,13 А,8,20,17,5,15,9,10,11а,12,13,14,18,2б,11,14а,21,16,19, Юрий Гагарин 9,4а,2,12,4,5,9а,16,1а,10,3а,3,7,11,6,6а,1,14,8,6б На 05.10.2019 Г. /08:00 - 14:30 Ч./ - София: Есперанто 13 Община Витоша   На 02.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - Ботевград: В.З.Зелин На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая: 22-Ра , 22-Ра , 27-Ма 3,8 Ул.27, Алеко Константинов/К.Димитр 65,53,39,51,59,41, Амбарица 7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец № 9 А,9, Бели Брег 21,18,18 1 Етаж,14,12,22,20,11,40,16,10,8,36,9, Бор 6, Букова Гора 2, Бургийска Скала 1, Войнишко Въстание 85,89,73, Върбите 2,3,4,5,1, Горелица 3,2, Дупките 3, Ела 2,1,4,4а, Елен 3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница 2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница 18, Здравец 2,6,10,4,7,3,5,1, Ивето 16 Упи І - -375 Кв 85,17,19,24,13,20,22,23,18,6,3,15,16,21, К.Димитров 32,28,34,30, Китен 7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Китен 6, Лесковец 6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец 3,1, Любомир Миланов № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, М.Владая Кв.75 Кв.75, Малка Поляна 2, Марин Чукар 16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза 18, Подкраище 30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Равнище 28,38 А,36, Реката 2,4, Реката 3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Суха Лешница 4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Хеброс Вила, Чаладинка 21,18,9,10,19,11,13,17,23,25,8,14,2,6,15,4,16,27,12,20,22, Червена Трева , Язбине 7,5,1,14,№11,12,15, Язбино 2, Янкино Усое 14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое 20,19,18,14 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Александър Пушкин Знаме На Мира,28,30, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Братя Бъкстон 58,70, В.З. Владая , Велики Прелом , Ветрушка 16,1а,13,8,18а,12,17а,17,18,14,15,1,10, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войводина Могила 81,101,87а,87,99а,85,95,91,97а,97,99,89,83, Войводина Могила 134,140,146,144,142,136,132,128, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Д-Р Д.Съселов 2,2а, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 46, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К.Дим./ 1,3, Знаме На Мира 3,4,2,1, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Кв.Княжево Упи I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а,3,1,2-А,2,2а, Маринковица 13а,13, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Околовръстен Път , Планинец 1, Поибрене 6а,2,10,9,6,4, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Цар Борис Iii 359, Цар Борис Iii/Девети Септ. 389,365,383,387,361,395,401,369,361 Княжево,393,409 А,1,403,379,399,359,385,367,377,391,405,397,375,401а, Цар Борис Iii/Девети Септ. 308,288,282,296,300,294,284,302,306,298,310,290, Цар Борис Iii/Девети Септ. 249,Ул. Ветрушка,235,229,233,239,237,255,231, Цар Борис Iii/Девети Септ. 368,1,376,378,398,390а,392,384,386,382,388,394,400,380а,366,372,370,364,390, Цар Борис III/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188 На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Андезит 3,1а,4, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Боянска /Драгалевци/ 36,32,30, Боянска /Драгалевци/ 34, Боянски Възход , Братя Бъкстон 58,70, Велики Прелом , Витошка Поляна 26,29,27, Витошко Лале /Павлово/ 7,5, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войводина Могила 134,140,146,144,142,136,132,128, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Ген. Суворов 70,72,147,96,86,76а,74,78а,90,94,78б,80,84б,82,84а,98,78, Голяма Могила 3б,7, Градина 9,7,№15,2,7а,1, Детски Мир 52,4,5а,3,1а,2а,1,5,2, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Здравец 7, Здравец 3, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Кумата 99,П-Л 293,П-Л 826,90 Упи І -826 Кв.26, Кумата 79,78,87,79,77,Ъгъл Ул.Андезит,81,83,85,79 1, Лазурна 5,3,7,1, Любляна/Й.Вишевградски/ 68 Упи Xxvii - 272 Кв 42,62а,56а 1-Тяло,56а 4-Тяло,60б,62 Гар.4,72,58в,56а 3-Тяло,53,56,56 1-Тяло,56а 6-Тяло,64,74,57,59,70,78,62,61,56 Тяло 6,66а,56 2-Тяло,56а Тяло-1,76,58,80,65, Любляна/Й.Вишевградски/ 53,45 9,43 8, Маринковица 13а,13, Местност Киноцентъра Вила,Ііі Част, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Никола Петков/П.Напетов/ 4,85,9 13,7 4,9 5,3,5,11 4, Никола Петков/П.Напетов/ 13, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Околовръстен Път , Планинец 1, Поибрене 6а,2,10,9,6,4, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Преки Път/Димитър Монов/ 3,17,5,15а,15,7,Кв.269, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец 26, Равна/Киноцентър/ 9,8,1,6,2,14,12,4, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Средорек 10 10,10,1а,1, Средорек 12 6,8 7,2 3,5,4 2,6 1, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Упи Xi-291 Кв.26 , Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Цар Борис Iii/Девети Септ. 368,1,376,378,398,390а,392,384,386,382,388,394,400,380а,366,372,370,364,390, Тупик На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая: 22-Ра , Амбарица 7,1,5,4,13,11,2,9,3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85,89,73, Горелица 3,2, Ела 2,1,4,4а, Елен 3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница 2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница 18, Здравец 2,6,10,4,7,3,5,1, Китен 7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец 6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец 3,1, Любомир Миланов № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, М.Владая Кв.75 Кв.75, Марин Чукар 16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза 18, Подкраище 30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Реката 2,4, Реката 3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Суха Лешница 4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Янкино Усое 14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое 20,19,18,14 На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Княжево: Вардар 1 На 02.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Света Екатерина/Катюша/ № 3 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 68134.2042.2643,До Кв.9 Кв. Симеоново, Обръщалото На Автобус №67, Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Балеви Ливади 11,2,8,6,4, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Боянски Възход , Братя Бъкстон 58,70, В.З. Симеоново - Драгалевци , Велики Прелом , Витоша-Вец Симеоново Гробищата, Витошка Поляна 26,29,27, Витошки Езера 8,1а,3,10,5,4,2,1,3а, Витошко Лале /Павлово/ 7,5, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Ген. Суворов 70,72,147,96,86,76а,74,78а,90,94,78б,80,84б,82,84а,98,78, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Еминица 10 Къща,43б, Зелена Гора 4,2,2а,6, Каменица 45,53а,41а,41б,36,43,37а,45а,39,51а,32а,53,36а,41в,39а,51,38,34б,41,49,47а,43б,34а,47, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Кв.Симеоново Бивш Стопански Двор, План 516, Киселица /Кв.Симеоново/ 5,7а,6,7,9,13,15,11,2, Лазурна 5,3,7,1, Любляна/Й.Вишевградски/ 68 Упи Xxvii - 272 Кв 42,62а,56а 1-Тяло,56а 4-Тяло,60б,62 Гар.4,72,58в,56а 3-Тяло,53,56,56 1-Тяло,56а 6-Тяло,64,74,57,59,70,78,62,61,56 Тяло 6,66а,56 2-Тяло,56а Тяло-1,76,58,80,65, Любляна/Й.Вишевградски/ 53,45 9,43 8, М.Карпузица Упи I-77 Кв 22 , Маринковица 13а,13, Местност Стария Мост 15, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Никола Петков/П.Напетов/ 4,85,9 13,7 4,9 5,3,5,11 4, Никола Петков/П.Напетов/ 13, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Околовръстен Път , Омая/703-Та/ 10а,16,12,14,10,10 1,19, Падината 7,3,6,2,15,11,4,9,1,5,18,13,8,14,12,20,10, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 1-3,5, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Преки Път/Димитър Монов/ 3,17,5,15а,15,7,Кв.269, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец 26, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Симеоново Ткзс Симеоново,Кв.Симеоново Стопански Двор/Р-, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 231,188,67,184,223,190,188а,233,С-У Апк,366,192,192а,193,Църква,194а,350,Упи Іі-818 Кв.4а,221,194,196,374,182,192б,Упи Іv-635 Кв.2а,229,225, Средорек 10 10,10,1а,1, Средорек 12 6,8 7,2 3,5,4 2,6 1, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/ 16,9,8,7,2,22,11,10а,6,14,4,10,18,24,5,17,15,3,5а, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Упи Vi-2227 , Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Чемшир /Симеоново/ 7,5,9,3, Чифлишка 3, 1,Посл.Сп.Рейс 67 На 03.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Деспот Слав/Дим.Сурлев/ 14а, 14б На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 717-Та/Витоша/ 27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/ 18а,24,18,16, 718-Та/Витоша/ 9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/ 8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/ 19,17а,11а,36,20,32,35, 720-Та/Витоша/ 7,2,6,4,5, 722-Ра/Витоша/ 11,1,2 Княжево,3,4, 724-Та/Витоша/ Вила, 776-Та 12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/ 12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56,66, Александър Пушкин 83,45,65,71,47,67, Белмекен 13,13,36-37,20,15,16, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Боянски Възход , Братя Бъкстон 58,70, Бъкстон 36-37,36,До Бл.38,38, Велики Прелом , Виден Табаков 5, Витошка Поляна 26,29,27, Витошко Лале /Павлово/ 7,5, Витошко Цвете/Княжево/ 9,13 В.З Килиите, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Воденичница /Ал.Пушкин/ 63,61,65 А,59,75,81,67,49,57,79,73,69,47, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Ген. Суворов 70,72,147,96,86,76а,74,78а,90,94,78б,80,84б,82,84а,98,78, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Казбек 38, Камчатка 5 1,7,9 А,2,6 А,8,5,11,9,4,6,5 2,7 А,1, Лазурна 5,3,7,1, Любляна/Й.Вишевградски/ 68 Упи Xxvii - 272 Кв 42,62а,56а 1-Тяло,56а 4-Тяло,60б,62 Гар.4,72,58в,56а 3-Тяло,53,56,56 1-Тяло,56а 6-Тяло,64,74,57,59,70,78,62,61,56 Тяло 6,66а,56 2-Тяло,56а Тяло-1,76,58,80,65, Любляна/Й.Вишевградски/ 53,45 9,43 8, Люти Дол 7а,41, Маринковица 13а,13, Мусала 6,2,7,7,4, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Никола Петков/П.Напетов/ 4,85,9 13,7 4,9 5,3,5,11 4, Никола Петков/П.Напетов/ 13, Никола Петков/П.Напетов/ 32,17, Околовръстен Път , Пирин 8,13, Планинец 1, Полско Цвете 29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Полско Цвете 54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Преки Път/Димитър Монов/ 3,17,5,15а,15,7,Кв.269, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/ М.Павлово-Бъкстон Кв.337, Проф.Иван Дуйчев/Знаменосец 26, Роза 8,10а, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Симеон Радев/Кирил Янев/ 65,87,73,79,89,83,91,81,85, Синята Скала 36, Синята Скала 64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Средорек 10 10,10,1а,1, Средорек 12 6,8 7,2 3,5,4 2,6 1, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10,6,4,12, Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Църквище 27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, 9, 5,7,3 Ул.Детелина,11,16 На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Миле Попйорданов/Бр.Огън/ 4 4,4 На 04.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Преки Път/Димитър Монов/ 39 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Владая: 22-Ра , Амбарица 7,1,5,4,13,11,2,9,3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85,89,73, Горелица 3,2, Ела 2,1,4,4а, Елен 3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница 18, Елешница 2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Здравец 2,6,10,4,7,3,5,1, Китен 7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец 3,1, Лесковец 6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Любомир Миланов № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, М.Владая Кв.75 Кв.75, Марин Чукар 16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза 18, Подкраище 30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Реката 3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Реката 2,4, Суха Лешница 4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Янкино Усое 20,19,18,14, Янкино Усое 14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 717-Та/Витоша/ 27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/ 18а,24,18,16, 718-Та/Витоша/ 9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/ 8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/ 19,17а,11а,36,20,32,35, 720-Та/Витоша/ 7,2,6,4,5, 722-Ра/Витоша/ 11,1,2 Княжево,3,4, 724-Та/Витоша/ Вила, 776-Та 12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 781-Ва/Витоша/ 12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56,66, Белмекен 13,13,36-37,20,15,16, Белоток 1,2,4, Боженци/Никола Паликарски/ 6,3,8,4, Боженци/Никола Паликарски/ 9,9а,7,11,12,10, Бъкстон 36-37,36,До Бл.38,38, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9,13 В.З Килиите, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Войводина Могила 57,49,51,59,Упи Xviii-114 Кв 85,55, Войводина Могила 81,101,87а,87,99а,85,95,91,97а,97,99,89,83, Войнишко Въстание 100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Д-Р Д.Съселов 2,2а, Детелина , Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите, Доброволец 31,33, Евлия Челеби/Мара Петлякова 49, Звездица/Георги К.Дим./ 1,3, Казбек 38, Капка 10,5,3а,1,8,6, Кв.Княжево Упи I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а,3,1,2-А,2,2а, Люти Дол 7а,41, Мусала 6,2,7,7,4, Никола Петков/П.Напетов/ 1, Пирин 8,13, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 68,64,60а,52,74,62,64а,49а,47,53,49,55,59,61,58,41,70,51,43,66,62а,60,72,45, Полско Цвете 29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Полско Цвете 54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Поточе 8,5,7,4,3,10а,12,6,10,14, Поточе 18,24,28,22,18а,20,16,26, Роза 8,10а, Росянка/710-Та/ 2,5,1,3, Синята Скала 36, Синята Скала 64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Сърнела/Паскал Иванов/ 34, Сърнела/Паскал Иванов/ 36,8а,13,11,20,5,9,7,17,30,22,10,15,28,34,36,26,12,32,8,7а,16,1,24,5а, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10,6,4,12, Цар Борис Iii 359, Цар Борис Iii/Девети Септ. 389,365,383,387,361,395,401,369,361 Княжево,393,409 А,1,403,379,399,359,385,367,377,391,405,397,375,401а, Цар Борис Iii/Девети Септ. 308,288,282,296,300,294,284,302,306,298,310,290, Цар Борис Iii/Девети Септ. 216,180,240а,206 1,204,192,Т.354,178а,236,220 Спирка Охрид,186,224,238,214,218,240,190,232,234,242,182,184а,178,202,208,268,188, Църквище 27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, 9, 5,7,3 Ул.Детелина,11,16 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Княжево: Ал.Стамболийски , Вардар 1 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Дупница: Бистрица 51 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Мало Бучино: Димотика 1, Упи Ii-3857.8 Кв.14а На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - Мърчево: Втора На 30.09.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - Владая: 22-Ра , Ii-3477, Кв.916 , Буков Дол 5,6,4,3,1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец 9, Марин Чукар 40,15, Ново Село 2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15 На 30.09.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ - София: 1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка На 30.09.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Евлия Челеби/Мара Петлякова 22, Подножие 1а Община Връбница   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ - Волуяк: Божур 31,18,43,16,41,22,14,39,21,24,27,23,28,В Двора На Ткзс,19,25,20,17,Бивш Стоп. Двор,35,15,№37,30,26,37,32,29,33, Огоста Мдм Тим Импекс Оод -Склад, Пламък 7, Сердика 5,Бившо Ткзс В Стоп. Двор, Упи Xv-380 Кв.30 На 01.10.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 67 На 03.10.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ - София: Връбница-2 0 6 17,636, Златен Клас Упи Iv-590,617 617, Надежда 6 636 - Хранителни Стоки,636,Со Район Връбница,617,Сладкарница В Тп На 30.09.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ - София: Обеля - Инд.Зона Кълвача Газ,Ресторант Гозба,Изопор Община Възраждане   На 02.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София: Александър Стамболийски 103, Българска Морава/Жеко Димит 15,16, Зона Б-5 До Бл.4,15,16,Кв.335, Партений Нишавски/Любо Карт 15 Община Искър   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ - София: Дружба 2 225,224 На 01.10.2019 Г. /10:30 - 14:30 Ч./ - София: Дружба 2 412,До Бл.412 И Бл.417,417,418,С/У 417 На 02.10.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ - София: Ул.Канала 95 Община Красно Село   На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Ул.Кюстендил 52,54, Ул.Лерин 4,6,8,10,12 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Баба Илийца 2,3, Балканджи Йово 5,9,15-19,18,20,29, Каварна 4-8,7, Лагера 42, Плиска/Д-Р Петър Вичев/ 23-27,54,56-58, Цар Борис Iii/Девети Септ. 100 На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Бузлуджа 29, Кратово 8а, Лерин 3, Свети Иван Рилски 24, Хиподрума 107,108, Цар Борис Iii/Девети Септ. 77,61, Чепино 1,1-9 Община Кремиковци   На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Еделвайс /Кремиковци/ 13,6,8,3,15,18,14,11,16,7,1,9,2,4,10,5, Еделвайс/Общ.Надежда/ 16, Княз Борис 1 /Кремиковци/ 18,6,4,5,10,16, Кремиковци 31,38,41,33,36,37,35,32,34,40,39,44,42,11, Люляк /Кремиковци/ 3,1,4,2, Момина Сълза /Кремиковци/ 4,6,3а,3,8,5,2,7,1, Панайот Волов /Кремиковци/ 2,4, Райна Княгиня /Кремиковци/ 26,11,9,8,18,29,28,14,12,25,27,19,20,16,6,22,23,10,13а,30,15а,15,34,21,24,32,13,17, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 94,81,104,93,73,75,69,85,92,67,84,79,88,91,98,83,71,88а,86, Св.Св.Кирил И Методий /Кремиковци/ 14,13,16,25,9,18,17,21,20,22,19,11,12,15,5,7,1, Света Вода /Кремиковци/ 6а,3а,5,7,8,6,4,3,1, Света Петка /Кремиковци/ 4,4а,1,2, Стефан Халачев /Кремиковци/ 20, Странджа /Кремиковци/ 9,5,3,7,1 На 02.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Кремиковци Бл.103 Вх.А На 03.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Кремиковци 103 Вх.Б Община Младост   На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Ана Ахматова 1,9, Младост 1 514, Младост 1а 506а,505а,514,501,501,До Бл.514,505а,Срещу Бл.501 На 01.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Младост 1 Блок 23 Вх 1, Младост 1 Блок 13а Вх В На 02.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Младост 1 Блок 71а Вх 2 На 03.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Младост 1 Блок 29а Вх А,Б И В На 30.09.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: Кв. Полигона Блок 43 Вх А Община Овча Купел   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ - София: Войводина Могила 52,52 Г На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: 668-Ма/Овча Купел/ 5,3 40, Ливада 10,1,2,6,11 11,12,2а,8,4,3,11,16, Любляна/Й.Вишевградски/ 23,23а,23а,25,19а, Народен Герой 6 10,6,6 6/Трезор/,6 10,6 Трезор,6 6,6 6, Овча Купел 2 29,029,Срещу 149 Соу,Кафе-Аперитив, Упи Iii-222,Кв.Овча Купел Община Панчарево   На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6914.10 , Xvi-681,Кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, Кв.4,100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33,27 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Панчарево: В.З Косанин Дол Упи І-122 Кв.14 , Вилна Зона Градище Къща,Вила, Детски Град , Касанин Дол 2, Косана 2, Косана Упи Iii-159 39, Косанин Дол Упи Iii, Местност Косанин Дол Къща,999,Строителство,18,Барака,Упи Ххі -185 Кв 21,1,Имот 00017,Кл.А Ст.33,Упи Ix-151 Кв.39, Местност Ширините , Сини Връх 7, Упи Xix-1 Кв.6 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: В.З.Косанин Дол, Упи Ххіі-201,Кв.21 , Вз Косанин Дол Упи Хххvііі-398 Кв.2, Местност Косанин Дол Вила, Търново 15, Пречиствателно Съоражение На 03.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 3-Ти Март На 03.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Симеоновско Шосе 271 На 03.10.2019 Г. /08:45 - 17:00 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6924.16 , 101-Ва , 114 В.З.Зли Камък, 3-Ти Март , Бистришка Четворка/68-Ма/ , Бистришко Шосе Пи 04234.6941.43 , Буйновско Ждрело 24 Вила,24 Вила,24 Вила,24 Вила, В.З Калугерово Ливаде , В.З.Калугерово Ливаде Пи 3202 , В.З.Шумако Упи Хvііі-2976, Кв.2 , Вилна Зона Бистрица Упи 11-1939 Кв.19, Вилна Зона Калфин Дол Вила,34 Ул.1-Ва,М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Манастира Вила, Вилна Зона Шумако , М.Бялата Кал В.З Бункера , М.Калугерица , М.Калугерица Пи 2162 , М.Калугерица Упи 2433;Пи 04234.6938.2433. , Спортист/3-Та/ 18,Упи Хvі-3015 Кв. 19,Упи Іх-2462, Кв.19 На 03.10.2019 Г. /08:45 - 17:00 Ч./ - Панчарево: 04234.6930.61 ,В.З Шумако , Ii-167,236,Кв.6- Калфин Дол, 28 На 03.10.2019 Г. /08:45 - 17:00 Ч./ - София: 1-Ва 18а,22 В.З.Калфин Дол-Бистрица,27 Ул.1-Ва Отклонение Кв.4, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ №9, 71-Ва /Кв.Симеоново/ 74, 74-Та 12, Бистрица М. Калугерово Ливаде, Бистришко Шосе 101,101 3,101 7,101 1,101 6,101 4,101 5, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан , В.З. Калфин Дол, Ул. Правец , В.З.Калфин Дол Пи 11985 , Вилна Зона Калфин Дол , Зелен Бор /Кв. Симеоново/ 10,15,8,13,17,7,2,4,3,6,9,12,11, Калугерица С.Бистрица,Вила, М.Калфин Дол Упи I-175 Кв.20, Манастирски Ливади Вила, Симеоново 21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе 204, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ Вила,14 Калфин Дол,412,Вила,232,204а,242,234,384,230,218,267,222,202,269,220,216,208,234а,238,233,206,200,212,237,С/У Ул1, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/ 16,34,8,24,12,10,5,9,6,28,4, Шумако / Симеоново В.З.Калфин Дол Упи Іх Кв.1,12,15,17, Вила №18,Вила,Упи Cxii,Упи 10,Къща,Вила,Бистрица - Калфин Дол,Вила На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Железница, Общ. Столична: В.З Ярема Имот 248 Кв. 27 , В.З Ярема Упи Iii-289 Кв. 30 , В.З. Ярема Ул.9-Та 3, Упи Хvi-226, Кв.25 , Ярема/20та/ 26,Упи24 Кв27,12-25,Упи Ххvі-241, Кв.27,14-216,Вила,Упи16-24,37   Община Подуяне   На 04.10.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ - София: 1-Ва 1 Автогара Подуяне С/У Бл.18, Автогара Подуяне , Александър Екзарх 45, Ботевградско Шосе/Мизия/ Кв.148, Подуенска Автогара,Подуене Автогара,Автогара, Русалски Лък Пазар Герена,Автогара,1,2а Баничарн.,1 Автогара,2а, Сухата Река Пав.25 Пазар Герена,Пав.8 Пазар Герена,Пав.3 Пазар Герена,Пав.13 Пазар Герена,Пав.17 Пазар Герена,Пав.7 Пазар Герена,Пав.58 Пазар Герена,Пазар Герена Пав.35,Павилион 9 Пазар Герена,Пав.26-27 Пазар Герена,Т. №66 Пазар Герена,Пав.31 Пазар Герена,Пав.36 Пазар Герена,Пав.37 Пазар Герена,Пав.1 Пазар Герена,Пав.33 Пазар Герена,Пав.15-16 Пазар Герена,Пав.11 Пазар Герена,Пазар Герена,Пазар Герена,Пазара,Пав.24 Пазар Герена,Пав.45,Пав.10 Пазар Герена,Пав.21 Пазар Герена,Пав.19 Пазар Герена,Пав.34 Пазар Герена,Пав.32 Пазар Герена,Пав.23 Пазар Герена,До Стад. Герена,Пав.20 Пазар Герена,Пав.12 Пазар Герена,Пав18 Пазар Герена,Пав.14 Пазар Герена,Пав.28 Пазар Герена,Пав.29 Пазар Герена, Сухата Река 1 19,15-19,19,19-Битови Услуги, Тодорини Кукли Пазар Герена,Ключар,Пав.39/40,Пазар Герена Пав.22, Тодорини Кукли До Бл.19,1,19, Автогара Подуепазара /Герена/ На 02.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ - София: Резбарска 31 На 03.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.104 Вх.А,Б,В,Г На 04.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ - София: Хаджи Димитър Бл.104 Вх.Д Община Сердика   На 03.10.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - София: 259-Та/477/Сердика/ 3, Железопътна/23-Ти Януари/ 115,111, Ком/Комсомолец/ 29d,31,29а,29, Лястовица/Сашо Кофарджиев/ 49,38а,43,57,30,16,39,19,21,32,26,43 А,47,18,28,40,42а,38,35,37,51,25,34а,41,42,36а,45,29,31,24,23,20,27,29а,33,36, Моравча/П.Щърбанов/ 31а,26,27,29,28,31,32,29а,32а,40,33,30, Петър Б.Величков 30,37б,38,27,33,36,35,37в,34а,28,37а,26,40,32,31,37,34, София 60,110,68,67,61а,58,72,62а,123,66,64,63,59,77,69,75,65,62,60а,73,61,71 Община Слатина   На 01.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - София: Яворов/Ленин/ Бл.71 Вх.А,Б На 01.10.2019 Г. /10:30 - 11:30 Ч./ - София: Бетховен Л.В. 2, Едисон 19-21,15,15,17,17,17, Трудолюбие 15 Оф.2,15,15 Офис 3 На 02.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - София: Яворов/Ленин/ 66,45,65,43,46,38,63,35,70,44,42,37,41,36,64 На 02.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - София: Шипченски Проход Бл.240 Вх.Г На 04.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Александър Фон Хумболт 29,35-А,31,1,26 Фирма,26, Лидице 155,18,8,11,6 155,10,10 Магазин 1,13,156 На 04.10.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ - София: Шипченски Проход 47 На 04.10.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ - София: Едисон 35, 37 Община Средец   На 01.10.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Аксаков 10а,14 Втори И Трети Етаж,22,24,18,11а,16,10 Маг.,10,9 9,11,9,14,7а,12, Любен Каравелов 6 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Васил Левски 25 На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Луи Леже 10 Община Студентски Град   На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - Бистрица, Общ. Столична: Шибил 8,6 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: 1-Ва/ В.З. Малинова Долина/ 38а,Вила,34,18,1а, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 34,56,54,46,42,В.З.Асамблея,59,Вила,36,1,23, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 16,29а,15,17,33а,36,40,28,42,23,44,22,13,19,25,32,39,21,33,38,35, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 15,27,25,19 Бункера М.Дупките,21,20,21а,23,19, 5-Та /Ж.К.Бункера/ 53а, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 33,34,42,49 В.З.Асамблея,46,53,1,59,31а,48,14,36,40,25,5а,41,35,45,19,56,29,47,54,27,58,52, 8-Ма /Драгалевци/ 30 Ул.3-Та,Мал.Долина-Дупките, Бяла Река 3, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б , Есен/В.З. Малинова Долина/ 29, Клен 36, М.Малинова Долина-Околовръстен Път , Малинова Долина Кв.12,Кв.4,Бункера Ii Лява Пресечка,Камбани Мтм, Местност Киноцентъра Ііі Част, Околовръстен Път М.Бункера, Полк.Антон Кръстев №13,20,№15, Полски Бряст 55, Полски Бряст №33 , Упи Iii-73, Кв.12 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 10б, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 20а,18,23, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 5,3,9,1, 6-Та Кв.Мал.Долина/Студентс 2,3,11,8,12,20,10,5, 7-Ма Кв.Мал.Долина/Студентс 7, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 2,4, Климент Охридски 108,104,108а,67,110,112,102, Константин Муравиев 3а, М.Малинова Долина-Изток , Малинова Долина 5,14, Росянка/710-Та/ 9, Станимир Станимиров 10,14,6 Община Триадица   На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Боянски Водопад №106,103, България 49б Секция 1,Секция 2, Луи Айер/Никола Каменов/ 136, Манастирски Ливади Бл.60а,63,9,15а ;, Тодор Джебаров/417/ 73 На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: Спас Соколов 3 Секция А,3 Секция Б На 01.10.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ - София: Христо Белчев/Гаврил Генов/ 20 На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - София: Доспат 42 На 30.09.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ - София: Бул. „Витоша“ 134, 22 Оу-Кратковремени Смущения , Витоша 108 ,110 ,112 ,114 ,116 ,118 ,120 ,134, Доспат 37, Тунджа 49,47 , Удово 10 ,2 ,4 ,6 ,8, Цар Асен 100 ,104 ,106 ,107 На 30.09.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ - София: България 73,81, Хайдушка Поляна 55,57-59,96  

comment 0
visibility 1546
тока чез

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 24-29 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община Витоша   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 кв. 1/Р-Н Панчарево/ На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 7 Панчарево В. З. Бункера, В. З. Бункера УПИ 603 кв. 5, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва КТП Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр. Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В. З. М. Долина ІІЧ, 14, 318/Киноцентър/ 6, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 кв. 3, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, Борован 27, 19, 22, 20, 25, 23, Бяла Ружа/728-ма/ 1, 4, 2а, 3, 6а, 1, 2, 5, 4а, 6, В. З. Бункера 15, Вила, Велики Прелом 2 А, Войводина Могила 134, 140, 146, 144, 142, 136, 132, 128, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 31, 26, 18, 19, 18 А, 15, 5, 39, 51, 32, 35, 12, 21, 29, 24а, 30, 49, 34, 25, 45, 43, 35а, 23, 17, 47, 41, 7, 24, 28, 39а, 3, 32а, 16, 34а, 9, 20, 11, 37, 33, 22, 31а, 27, 13, 10, 1, 14, Грамос 6, 2, 4, Грамос 8, 3, 7, Димитър Пешев 18, Евлия Челеби/Мара Петлякова 32, 42-А, 40, 54, 13, 32а, 28б, 33, 44, 35, 29, 31, 13а, 15, 33 Склад, 36, 50, Упи ХVі-228 кв. 40, 27, 17, 58, 25, 23, 17, 34, 21, 17а, 48, 25а, 42, 52, Еровете 20, 26, 18, Живописна/702-ра/ 5, 3, 10, 8, 2, 1, Копринка 19 В. З. Бункера, Кореняците/Дим. Пъшков/ 8а, 18, 10, 27, 18, 25, 12, 21, 16, 14, 10, 23, Луда Река /В. З. Малинова Долина/ 2, Любляна/Й. Вишевградски/ 76, 74, 80, М. Бункера УПИ V170 кв. 18, Малинова Долина 5 М. Бункера, ул. 5-та, Никола Петков/П. Напетов/ 2а, 8, 4, 6, 8а, 2, Никола Петков/П. Напетов/ 32, Омая/703-та/ 5, Омая/703-та/ 17 Б, 17 А, Планинец 1, 7, Планинец 11, Плитвишки Езера /В. З. Бункера/ 18, Повет/705-та/ 2, Подножие 4, 14, 3б, 2, 1, 2а, 6, 10а, 8, 2, № 16, 12, 1б, Поибрене 6а, 2, 10, 9, 6, 4, Полк. Стойно Бачийски/Филип 8, 9, 7, 11, 10, 8а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 2, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Река Палакари 6, УПИ VI-364, Kb. 184в, УПИ ХV-626 кв. 3, Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281, Цар Борис III/Девети Септ. 368, 1, 376, 378, 398, 390а, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380а, 366, 372, 370, 364, 390, М. Бункера 20 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая кв. 75 кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Василашко Езеро 94 На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Евлия Челеби/Мара Петлякова 46 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: 76-та 9, 4, 11, 15, 7, 2а, 6, 5, 17, 8, 1, 13, 3, 77-ма /Кв. Симеоново/ 1, 3, Тупика, 5, 2, 78-ма /Кв. Симеоново/ 2, 4, 3, 1, 5, 6, 8, 11, 9, 7, В. З. Симеоново - Драгалевци ул. Шумако №25, УПИ ХХІ-372, кв. 42, Симеоново VII-299 кв. 19, Шумако / Симеоново 22, 19, 20, 17, Ягода 19 На 25.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Света Магдалена, Света Магдалина Астра, Орхидея, Вила Невен, --Астра, 82 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 774/В. З. Беловодски Път/ 82, 82-ра /Кв. Симеоново/ 2, 17а, 2 Св. Магдалина, Акация/Бояна/ 5, 11, 14, 28, 1, 20, 26, 9, 7, 12, 11а, 3, 13, 16, Беловодски Път 45а, 62а Хотел, 87, Кв. 25а, 64, 62а Вилна Сграда, 82а, 142, 91, 90, Кв. 25а V-768, 95, 70, 102, 129, 76, 96, 94 къща, 86, 82, 92, 93, 85, 62а, 131, 66, 98, 78, 135, 89, 103, 105, 104, 84, 89а, 106, 101 Витоша Път Златни Мостове, 80, 102-А, 99, 51, 94, 72, Бялата Чешма/Кв. Бояна/ 4, 8, 5, 2а, 6, 3, 1, Света Магдалена 19, Света Магдалина 82, Ул. 60 Края, 73а, 74, Синята Скала 55, 53, Стар Беловодски Път 63, 51, 43, 38, 53, 77, 32, 56, 49, 65, 39, 41, 81, 69, 30, 73, 67, 57, 59, 47, 28, 55, 61, 42, 36-А, 40, Сълзица 5, 1, 6, 3, 9, 2, 8, Кв. 21, 10, 4, 7, УПИ III-107 кв. 30 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Пушкин 62, 58, 56, 60, Велики Прелом 12б, 12а, Карамфил 4, 8, 6, 10, 12, 20, Маринковица 3а, 1, 3, 5, Михаил Панталеев 1, 1а, 4, 6, 3а, 5 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, Ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, кв. 76 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, Ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИ VІ кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18 На 25.09.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София: 203-та В. З. Киноцентъра І Ч, 207-ма 3, 6, 3а, 9, 5, 12а, Георги Георгиев-Гец 15, Григор Вачков 2, УПИ-XVII-89. 1071, Кв. 4, 22а В. З. Габеро-Азмата На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин 50, 52а, 52, Будилник 25, Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Велики Прелом 14, 18, 12, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 8, 8 2, 8 3, 8 1, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Никола Петков/П. Напетов/ 5, 11, 25а, 3, 7а, 27, Стр. Табло, 33, 28, 12, 7, 25, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 58, 45б, 62, 56, 64а, 41, 49, 45, 60, 66, 47, 62а, И Ок. Път, 53, 51, 39в, 64, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, На Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж.К.Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Бистришко Шосе 92, №91, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, ул. Широки Път, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14 На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 31 На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж.К.Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж.К.Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/ 5, 25-та /Ж.К.Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж.К.Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж.К.Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж.К.Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж.К.Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж.К.Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 9, VIII-581, кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, Упи II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс кв. 12/Ул. Луда Река 12 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Пирин 77 На 27.09.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1 Община Възраждане   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски 89, 89а, 89б, 89в, 101, 87, 89г, 89 Маг, Антим I 102, 100, 96, 92, 90, 94, 98, Ген. Скобелев 64, Марко Балабанов 2 А, Опълченска 1, Позитано 86, Св. Св. Кирил и Методий 132, 134, 130, 128, 136, Сливница 142, 142 А, 146а, 146, 146, Софроний Врачански 91, 48, 101, 93, 50, 95, 60, 99, 89, Средна Гора 43, Христо Ботев 123а, Ъгъла и Сливница, 127, 123, 125, 121, 119, 129, 119 Апартамент Община Искър   На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, кв. 5б, III-134, кв. 12, V-44, V-512, кв. 56 7, XVI-271, кв. 26, XxxIV-644 кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, Упи 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски Път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски Път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, Пи 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Казичене: Фармапарк 19 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  София: Бусманци До Гробищата, Ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, Ул Сух Искър 7, Стар Тп, Ген. Гурко 39, кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119 На 25.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: ул. Канала 95 На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182 Община Красна Поляна   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Алеко Туранджа/Ком. Манифест 35, 51-53, 55, 37, 55, 49, Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60, Пчиня 24, 12, 26, Разсадник Коньовица До Бл24, Разсадника 1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243, Самодивско Изворче 47 къща, 47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Добротич 16, Златна Добруджа 12, 14, 3а, 3в, 12а, 7, 3б, Колю Фичето 47, 17, 47 кв. Красна Поляна-Бит. Услуги, 49, 45, Никола Мушанов 147, Уста Генчо 15, 19, 25, 17, 44а, 11а, 21, 48, 36, 23, 29, 40, 27, 11, 4а На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бул. Вардар≪Бул. Възкресение, Вардар/Яне Сандански/ 24 2, Пред Бл. 31б, № 7 № 12, 24-2, И Бул. Възкресение, Възкресение/Стоян Лепоев/; С Вардар на Ж. П. Линия, 33б, 1, 29, 27, 31; С Бул. Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар До Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия, 33 1, Красна Поляна I Част 1 31 Б, Красна Поляна III Част 31-Б, 331б, 31б, Никола Мушанов До Бл. 231, 1, Орлица 31б, Пчиня 331, 331 Община Красно Село   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово Бл. 228а, Метличина Поляна/Васил Ленк 29, Вх. А, Б, Родопски Извор Бл. 235, Солун 31, 41, 45, 45-47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл. 2, Хайдушка Гора 28, 48-52, Вх. А На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Искърски Пролом 8, 14-16, 11-12, Кюстендил/Атанас Ненов/ 23, Нишава/Георги Аврамов/ 35, 45, 47, Проф. Д-Р Димитър Атанасов 7, 13б, 17, 19, Ястребец 9 Бл. 4 Община Лозенец   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Миджур 18 На 29.09.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  София: 1-ва ул. Шаварски път 3 Община Люлин   На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 8 Бл. 883 На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Емил Марков/ С/У 107, Люлин 107, 10, Люлин 10 Пред 149, Павилион, 149, 109-П, До 107, 109, С/У 107, 107, 109п, Орион и ул. Гоце Делчев На 26.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Йосиф Щросмайер Павилион, Пазара Община Младост   На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 280 Вх В На 24.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 4 447, 444 А, 446, 445, 444а, До 444 На 25.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 4 449, 447, 456, 457, 448 На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 блок 280 Вх Г На 26.09.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  София: Младост 4 474, До 474 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Младост 1а 53б, 530, 521, 532 ул. Анна Ахматова, Тп До Бл 522, 522, 536, 522, 522, 520, 521, 537, 552, 529 На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Арх. Станчо Белковски 1 На 26.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 409, 406, Тп До 409 На 27.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 451, Младост 4 453, 451, 450, 452 На 27.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 Бл. 469а На 28.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Александър Малинов кв. 24, Младост 2 Бизнес Парк 1 Спорт Депо, Младост 4 КТП Околовр. път Община Надежда   На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Екзарх Стефан/Георги Костов 75, Свети Климент 43, 62, 64 Община Оборище   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бачо Киро 35б На 24.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София: Велико Търново/Г. Г. Деж/ 37, 33, 35, Оборище 41, 20, 22 А, 24, 18, 27 29, 16, 51, 22, Проф. Асен Златаров 22, 20 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Цар Симеон 82 Вх. А Община Овча Купел   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Христо Стефчов/Кирил Михов/ 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 740-та/Овча Купел/ 32, 34 Ул Обзор, 746-та/Овча Купел/ 4, 8 Горна Баня, 747-ма/Овча Купел/ 4, 748-ма/Горна Баня/ 5, 10, 6, 1, 4, 7, 3, 8, Каменица 56, 43, 50а, 62, 64а, 68а, 52, 29, Обзор 74, 76 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, Ix-9854, кв. 516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, 21, Еделвайс/Общ. Овча Купел/ 30, Николай Хрелков 29, Перуника 25, Перуника/Ол. Кошевой/ 21, 1 На 26.09.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: 736-та/Овча Купел/ 4, 12, 8, 10, 6, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 8, Буен Поток 5, 5а, 7, 1а, 13, 6, 4, И Велик Завет, 3, 3а, 2, 11, 8, Велик Завет 1, 7, 9, 5, 4, 2, 3, 4а, 11, 6, Венец 8, Вечерница 3, 5, 1, 7, 7а, Войнишка Песен 6, 13, 8, 15, 9, 10, 11, 12, 3, 17, 1, 4, 5, 7, Горна Баня кв. 19, Извор 22, 7, 18, 8, 5 Каптажа, Извора /Горна Баня/ 4, Крива Падина 1, Лазурно Утро 1, Лилия 18, 17а, 17, 18а, Люлинска Котловина 7, 5, 3, Люлинско Поточе 3а, 22, 7, 50, Маргаритка 3, 5, 7, 4, 2, Мечово Усое 11, 2а, 7, 12, 1а, 19, 13, 10, 15, 4, 5, 16, 3, 17, 2, 1, 14, 9, 18, Нестинарка 12, Упи XIII-939, Кв. 19а, 4, 6, Никола Петков/П. Напетов/ 107, 105, 103, 71, 61, Опълченец/Кв. Горна Баня 2а, Острушка 1б, 4, 1, Палма 6, 2, 1, Пладнище/Рилски Партизани/ 4, Кв. 19, Планиница 9, Полет 2, 5, 6, 3, 4, 8, 4а, Равнище/Кънчо Стоилов/ 11, 40, 23, 10, 11а, 24а, 21, 29, 34, 17, 22, 16, 7, 19, 28, 26, 39, 15, 13, 37, 9, 38, 30, 31, 12, 20, 41, 8а, 18, 14, 33а, 24, Райловско Градище 10, 1, 6, 14, 8, 3, Фиданка/Селиолу/ 10, 7, 5, 4а, 2а, 10а, 3, 4, 8, 1, 6, 6а, 2, 12, Цветан Вучков/Вл. Константин 11, 1, №9, 3, 7, 8, 7а, 6, 12, 2, 4, 10, 5, Чардаклия УПИ Vііі- 939, Кв. 19 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: Бор/9-та/ 25, Малобучински път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, М Равнище Пи089006 Суходол, Кв. Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53, Бор кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Веселин Бешевлиев 24, Игрище П-Л 24/878, П-Л, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В. З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, Упи Ііі-19, Кв 1, М-Т Средни Рид-Суходол ПИ 68134. 3927. 40, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Голяма Могила ПИ 68134. 4141. 802, местност Горен Смърдан Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, До Колите, Строеж, 35, Вила, Голяма Могила, местност Суходол път За Банкя До Язовира, До Болницата, 26, Вила, До Язовира, До Болницата, Серумен Институт, Суходолско Шосе, Язовира До Суходол, Игрището, До Болница За Наркомани, Евр. Ливади, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан, Николай Хрелков 16 Смърдан, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Орех №37, 35, Падина 17 кв. Суходол, 18б К. Л. 373, Равнище/Кв. Суходол/ 1, Равнище/Кънчо Стоилов/ Им. 1056, Стр. Табло, Разсадника, Смърдан Вила, 15, 6, 15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б, Станислав Ангелов Игрището, Суходол кв. Манилов Дол 16-18, 1, Пи 1274, Суходолски път Вила, Траян Танев №2, 1, 97, УПИ VIII-13, Кв. 7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол Община Панчарево   На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична: В. З Ярема Имот 248 кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В. З. Ярема ул. 9-та 3, УПИ ХVI-226, кв. 25, Ярема/20та/ 26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241, кв. 27, 14-216, вила, УПИ16-24, 37 Община Подуяне   На 24.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 108 Вх. А, Б На 25.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Б, В На 26.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Г На 27.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Д Община Сердика   На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Банишора 69 Стълби, 69 Асансьор, 1, 69 Стълби, 69, 69а Стълби, 69а, 1 69, 69, 69а Асансьор, 69 Асансьор, Асансьор 69, Кавала 1-3 70а, Клокотница 70, 35-37, 35, 1, 34, 35-37 1, Охрид/Станка Първанова/ 1 Банишора, 69-В, 9, 5, 3, 13, 11, 7, Софроний Врачански 125, 135, 117, 72, 70 къща, 70, 129, 131, 137, 111, 119, 133, 68, 125, 70, 74, 115, Странджа 115, 132, Струга, Христо Ботев 131, 133 Община Слатина   На 25.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, Акад. Георги Бончев 26, 2, 1, 3, 2, 2*Бан, 2 2, 6, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, Ген. Столетов 21, Цариградско Шосе/Тракия/ 125 5, Шипченски Проход 70 На 26.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Рибарица 5 На 26.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Каймакчалан 61 На 27.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Стоил Войвода 17 На 27.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Едисон 30 Община Средец   На 28.09.2019 г. /09:00 - 18:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч./ -  София: Народно Събрание 1 Община Студентски Град   На 24.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: 8-ми Декември УПИ 3 2200, 1473, Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд До 24, №8, 4, Джон Ленън 2, Студентски Град Общежитие 24, 25 На 25.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов/Арсо П кв. Студ. Град Бл. 80, 80, 80 Студентски Град На 25.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Бул. Симеоновско Шосе 93 На 29.09.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Климент Охридски 148 Община Триадица   На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Бул. „Витоша“ 134, 22 Оу-Кратковремени Смущения, Витоша 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 134, Доспат 37, Тунджа 49, 47, Удово 10, 2, 4, 6, 8, Цар Асен 100, 104, 106, 107 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Патриарх Евтимий 92, 94, 96 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово 223а, Луи Айер/Никола Каменов/ 113, Вх. В, Метличина Поляна 29, Вх. В, Пирински Проход 39, 43    

comment 0
visibility 525
добро дело

Добро дело: Патрулка даде ток на закъсала кола на "Сливница"

Полицейски автомобил даде ток на закъсал автомобил на столичния булевард "Сливница". Това съобщиха в социалната мрежа шофьори, минаващи по трасето.   Коментарите в интернет за случката бяха разнопосочни. Имаше такива, които казаха, че не обичат катаджии, но уважават служителите на реда за дадената помощ. Повечето обаче обсъждаха, че закъсалата кола най-вероятно се е  карала от млад шофьор, та е убил акумулатора. И че и двете машини са сравнително нови. Други пък решиха, че авариралият автомобил има проблеми с тока и не зарежда. Трети отсъдиха, че "има хора и между гадовете".   

comment 0
visibility 3933
прекъсвания на тока

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 9-13 септември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 – 13 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 12.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: София 101 Община ВИТОША   На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 Кв. 1/Р-Н Панчарево/ На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва 7 Панчарево вилна зона Бункера, вилна зона Бункера УПИ 603 Кв. 5, 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж. К. Бункера/, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 85, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр. табло, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 вилна зона М. Долина Ііч, 14, 36-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж. К. Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж. К. Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж. К. Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж. К. Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж. К. Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв. 3, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, вилна зона Бункера 15, Вила, Копринка 19 вилна зона Бункера, Луда Река /В. З. Малинова Долина/ 2, М. Бункера УПИ V170 Кв. 18, Малинова Долина 5 М. Бункера, ул. 5-та, Плитвишки Езера /В. З. Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв. 3, М. Бункера 20 На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Карамфил 3, 5 На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 2, 4, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Люти Дол 7а, 41, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а табло 4, 14 табло 3, табло 6, 18 табло 2, 23 табло 2, 15 табло 4, 3, 13 табло 5, табло 5, 25 табло 1, 11 табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Беловодски път 119 72-Часови Проби На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, вилна зона Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/ На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76 На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 вилна зона Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, вилна зона Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн. вилна зона Бункера, Местн. В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 774/В. З. Беловодски път/ 82, Акация/Бояна/ 5, 11, 14, 28, 1, 20, 26, 9, 7, 12, 11а, 3, 13, 16, Беловодски път 45а, 62а Хотел, 87, Кв. 25а, 64, 62а Вилна Сграда, 82а, 142, 91, 90, Кв. 25а V-768, 95, 70, 102, 129, 76, 96, 94 Къща, 86, 82, 92, 93, 85, 62а, 131, 66, 98, 78, 135, 89, 103, 105, 104, 84, 89а, 106, 101 Витоша път Златни Мостове, 80, 102-А, 99, 51, 94, 72, Бялата Чешма/Кв. Бояна/ 4, 8, 5, 2а, 6, 3, 1, Синята Скала 55, 53, Стар Беловодски път 63, 51, 43, 38, 53, 77, 32, 56, 49, 65, 39, 41, 81, 69, 30, 73, 67, 57, 59, 47, 28, 55, 61, 42, 36-А, 40, Сълзица 5, 1, 6, 3, 9, 2, 8, Кв. 21, 10, 4, 7 На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117 На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ вилна зона Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, вилна зона Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Бистришко Шосе 92, №91, Герганица 7 офис 1, 7, 9а, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Луда Река 8 вилна зона Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до Бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, ул. Широки път, УПИ XXVI-3212, Кв. 9 ул. Широки път №14 На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Пушкин Знаме на Мира, 28, 30, Ветрушка 16, 1а, 13, 8, 18а, 12, 17а, 17, 18, 14, 15, 1, 10, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Знаме на Мира 3, 4, 2, 1, Цар Борис III/Девети Септ. 249, ул. Ветрушка, 235, 229, 233, 239, 237, 255, 231 На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 Къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, вилна зона Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Зелени Връх 3, Люти Дол 7а, 41, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/Ул. Луда Река 12, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Кота 1050 27 На 13.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 4, 29-та 39, 62, Вила, 34, 27, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 36, 717-та/Витоша/ 27, 25, 2а, 31, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 718-та/Витоша/ 9, 2, 7, 3, 1, 5, 10, 8, 719-та/Витоша/ 8 Княжено, 1, 15, 11а, 10, 6, 22, 4, 5, 12, 11, 17, 9, 16, 21, 7, 23, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 720-та/Витоша/ 7, 2, 6, 4, 5, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 776-та 12, 14, 3, 10, 3а, 8, 2, 1, 9, 4, 7, 5, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, Акад. Михаил Арнаудов 58а, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, вилна зона Бункера П-Л 909, Виден Табаков 5, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В. З Килиите, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка, Люти Дол 7а, 41, Полско Цвете 29, 14, 28, 21, 9, 5, 15, 32, 7, 25, 8, 16а, 2, 3, 30, 22, 18, 36, 45, 1, 16, 31, 43, 17, 27, 20, 26б, 38, 26, 12, 13, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Роза 8, 10а, Синята Скала 36, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Утринна Роса 9, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22, 9, 5, 7, 3 ул. Детелина, 11, 16 На 13.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Паша Христова 9, Синанишко Езеро 29 Община ВРЪБНИЦА   На 11.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 2 270, до 264, 269, 265, до 269, 1 269, до 252 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:06 ч./ -  София: Средна Гора 100, 96 Община ИЗГРЕВ   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, К. Кисимов Блок 303, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Ф. Ж. Кюри 14, Чехов 65 На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Асен Пейков 36, Люлякова Градина 17 36б, 17 36, 36 Б На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници, Чехов 65 На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Чехов 65 На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин 65а, Дианабад Блок 45вх. Б, В, Д, Е, Ж, 42, Драган Цанков Блок 1 Вх. Б, Ном3мер2, 3, 4, 5, Кисимов Блок 303, Кюри 14, Самоков Съюз на Бг Художници до Блок 305, Чехов 65 Община ИСКЪР   На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 507 Вх А, 508 Вх. А, В, 511, 512, 516, 527 Вх. Б, Г, 404вх. А, Г, Д, Блок 405 Вх. А, В, 406 Вх. Г На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Казичене: Белица, Васил Левски/Черв. Армия/ Склад Търговска Лига, Околовръстен път 436, 422 На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: 597, М. Ливадето, М. Лъката ПИ 39791. 6021. 62, Околовръстен път, Стопански Двор Склад, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето, УПИ № 15133/666/К. Л. -2-8-В На 09.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  София: Гара Искър Летищен Комплекс УПИ 10 Кв. 2, Кривина, Околовръстен път 467, 461а, 414, 454 Казичене На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 506, 507, 2, 509 На 10.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София: Гара Искър ул. 5004 6 На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  Бусманци: 07106, 1403, 488, 07106. 1427. 129, М. Прогоно, Просвета(Ул. 1-ва) 9 М. Прогомо, УПИ Х-71, Кв. 33 На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  Казичене: 1605, 3-ти Март №20, 35239, 6110, 1433 П-Л IX -1176 Кв. 4, 35239. 6106. 2245, XI-1023, Кв. 41 ул. Хан Крум №27, XVI-1516, Кв. 32, XXI-1300. 1301. Кв. 70, Александър Стамболийски 52, 65, 44, 54, 59, 57, 67, 50, 48, 53, 61, 42, 46, 71, 40, 69, 38, 33, 13, 24, 11, 37, 1, 3, 20, 2, 14, 26, 12, 53, 10, 31а, 31, 43, 17, 9, 16, 47, 34, 5, 49, 18, 37а, 12а, 27, 28, 7, 15, 6, 30, 45, 22, 25, 41, 21, 23, 39, 19, 4, Аличо/Траян Кардашки/ 40, 34, 19, 26, 55, 31, 21, 45, 57, 44, 18, 39а, 38, 36, 32а, 30, 46, 16, 22, 43, 48, 32, 39, 25, 37, 15, 47, 28, 35, 49, 27, 17, 33, 23, 20, 24, 42, 51, 29, 52, 1, 3, 2, 13, 6, 11, 7, 8, 5, 9, 4, 10, Апостол Ламбов 13, 11, 5, 4а, 3, 9, 1, 8, 2, 6, 4, Балевица 3, 1, 2, 9, 4, 17, 12, 15, 6, 5, 7, 4а, 10, 41, 13, 11, 8, Васил Левски/Черв. Армия/ 2, 6, Видните 2/54, 33, 3, 8, 64, 12, 34 ул. 3, 32, 14, 65, 63, 23, 21, 11а, 7, УПИ Іх-27 Кв 85, 59, 71, УПИі- 64кв. 87, 28, 79, 16, 55, 6, 44, 70, 35, 1, 47, 78, ул. 1, 72, 49, 40, 41, 10/81, 19, 69, 2, 37, 56, 26, Къща, 999, 57, 58, 10, 61, 46, 25, 62, 27, 5, 54, 73, №45, 17, 11, 60, 66, 31, 29, 30, 42, 36а, 6/9, 39, 10/83, 24, 45, 53, 16, Видрица 7 Бойлери, Витоша 26, 24, 1, 8, 2, 9, 6, 11, 4, 8а, 5, 3, 7, 15, 39, 25, 27, 14, 23, 16а, 10, 18, 19, 8, 16, 33, 29, 12, 17, 20, 31, 35, 21, 37а, Гарата Павилион, Гарата ТКЗС, Георги Бенковски 27, 25а, 70, 29, 68, 72, 23, 82, 25, 36, 28, 11, 30, 38, 50, 18, 42, 1, 6, 52, 54, 20, 62, 5, 34, 10, 12, 46, 58, 22, 40а, 3, 56, 48, 9, 13, 32, 4, къща, 24, 7, 2, 40, 19, 16, 56а, 21, 15, 7а, 64, 44, 14, 8, Димитър Ашов 33, 31, 14, 17, 27, 10, 6, 29, 18, 13, 28, 5, 26, 19, 3, 2а, 8, 12, 35, 20, 15, 22, 11, 24, 23, 16, 30, 4, 7, 9, 2, 25, 1, Дружба ТП Хлебозав, Дъбрава 11, 1, 6, 8, 9, 3, 7, 5, 12, 5, 10, 2, 12, 9, 11, Дюла 13, 3, 6, 8, 11, 7, 1, 4, 10, 2, 5, 9, Изгрев 2, 8, 7, 5, 6, 9, 1, 4, 3, Изток 6, Илия Велинов 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11, 16а, 23, 27, къща, 29, 20, 16, 25, 12, 31, Кирил и Методи 6, 16, 20, 11, 2, 15, 3, 13а, 10, 9, 18, 4, 21, 14, 8, 19, 12, 13, 7, 1, Кокиче 5, 9, 3, 1, 7, Кръстю Пастухов/Владо Благо 4, 2, Липите 8, 9, 10, 4, 3, 6, 2, Любен Каравелов/Димитър Мут 37, 44, 50, 41, 35, 54, 46, 37, 48, 56, 21, 22, 7а, 8, 32, 3, 29, 38, 9, 1, 13, 7 А, 28, 24, 19, 26, 27, 20 А, 11, 40, 15а, 17, 34, 16, 18, 30, 15, 4, 12 А, 23, 20, 6, 36, 25, 10, 14, 12, 31, 42, 5, Местн. Стопански Двор, Мито Войнишки 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29а, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8, 22, 35, 20, 51, 18, 37, 49, 39, 24, 14а, 43, 42, 27, 26, 31, 41, 33, 47, 45, 53, Младост 10, 4, 9, 13, 7, 1, 16, 2, 12, 14, 15, 18, 11, 5, 6, 3, 8, 20, Момин Кладенец 16, 18, 4, 1, 6, 3, 7, 9а, 2, 12, 5, 14, 9, 10, 8, 11, Мургаш 1, Никола Петков/Кирил Маджаро 44, 40, 38, 11, 78, 53, 74, 51, 49, 76, 41, 45, 50, 39, 31, 37, 46, 47, 64, 52, 68, 72, 38, 60, 48, 35, 43, 58, 62, 54, 56, 66, 33, 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, Книжарница, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22, Околовръстен път Езерото, 1 Бензиностанция, Кв. Видните-Бетонов Център, 42, Околовръстна 44, 26, 54, 58, 34, 48а, 62, 22, 24, 38, 36, 56, 30, 52, 48, 66, 20, 40, 28, 50, 46, 60, 3, 3, 10, 16, 2, 14, 4, 12, 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70, Пейо Яворов 4, 19, 3, 16, 2, 13, 14, 6, 11, 17, 9, 8, 18, 12, 10, 7, 15, 1, 16, ПИ 35239. 6110. 1897, ПИ Идн. 35239. 6110, път 18, Серафим Стоев 6, 6, 6, 6, Стопански Двор ул В. Висотски №4, Склад За Негоривни Материали, 2 Вл. Висоцки 2, 22, Складова База Верта, ул. Трети Март 2 УПИ XIV-1176, Кв. 4, ул. Циклама 7, УПИ XIII-248, УПИ XIx-387, УПИ ХххII-151, Кв. 1 до ул. 5, Хаджи Димитър 5, 11, 8, 10а, 14, 12, 9, 3, 20, 4, №12, 18, 7, 16а, 16, 10, 13, Хан Аспарух/Кооперативна/ 47, 54, 41, 45, 52, 56, 43, 5а, 6, 18, 7, 9, 20, 38а, 44, 25, 36, 46, 17, 34а, 32, 27, 37, 19, 42, 39, 29, 52, 26, 33, 30, 40, 48, 34, 28, 50, Хан Крум/Дружба/ 23, 25, 30, 24, 16, 9, 10, 5, 18, 15, 29, 13, 3, 4, 17, 2, 7, 19, 1, 22, 12, 20, 11, 14, 26, Христо Ботев 59, 16, 63, 18, /Ул. Цар Борис, 47, 51, 49, 59а, 61, 24, П. Яворов, 37, 55, 45, 53, 39, 33, 10, 13, 3, 12, 4, 8, 31, 14, 11, 5, 29, 15а, 2а, 21, 19, 15, 2, 23, 1, 17, 7, 35, 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 38, 44, 21, 9, 50, 11, 46, 6, 14, 16, 17, 13, 10, 15, 18, 5, 1, 8, 22, 7, 13, 34, 48, 52, 16, 1, 64, 68, 58, 21, 50, 56, 37, 5, 20, 12, 28, 38, 39, 43, 23, 45, 19, 3, 4, 2, 35, 31, 32, 30, 54, 29, 25, 36, 26, 42, 4а, 24, 22, С/У Аптеката, 41, 27, 60, Цар Симеон/Ален Мак/ 12, 8, 9, 4, 10, 19, 13, 11, 14, 1, 7, 3, 6, 2, 17, 15 На 12.09.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  София: 1-ва Казичене Затвора, Казичене, Казичене Затвора, 11-та 84, 212-та, Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182, 34, 106, 31, 170, 52, 265, 172, 176, 66, 273, 5, 53, 69, 86а, 25, 109, 162, 87, 23, 269, 102, 107, 123, 10, 6, 95, 166, 174, 121, 2, 152, 103, 74, 40, 1, 256, 261, 167, 111, 42, 71, 67, 29б, 125, 82, 19, 32, 168а, 70, 63, 43, 37, 165, 173, 22, 51, 145, 28, 161, 300, 177, 116, 88, 118, 22а, 4, 146, 54, 151, 120, 101, 11, 79, 168, 89, 108, 39, 150, 68, Пи-381 и Пи-382, 84, 29а, 110, 33, 58, 274, 49, 266, 29, 18, 65, 57, 147, 279, 104, 41, 259, 21, 60, 72, 90, 272, 94, 46, 144, 267, 30, 55, 9, 270, 268, 275, 76, 26, 262, 127, 276, 35, 170а, 164, 105, 61, 47, 44, 24, УПИ IV-137 Кв 8, 115, 126, 45, 98, 100, 163, 16, 8, ТП, 81, 169, 40а, 59, 85, 78, 3, 271, 80, 171, 260, 263, 96, 15, 97, 99, 64, 83, 112, ТП Оф Клуб, 160, 93, 48, 75, 73, 91, 124, 38, 27, 122, ПИ 331, 50, 36, 62, 17, 56, Видните №2, Гара Искър 10, Димитър Миленков 91, Складова База, 85, 188, 275, 247, 280, 246, 267, 156, 288, 98, 82, 204, 262, 248б, 293, 284, 176, 101, 274, 253, 231, 135, 283, 143, 207, 229, 150, 285, 214, 84, 232, 173, 148, 88, 99, 192, 94, 162, 177, 252, 104, 96, 163, 281, 294, 221, 105, 236а, 249, 205, 1, 248а, 217, 159, 154, 153, 287, 242, 272, 289, 62, 211, 182, 107, 106, 256, 258, 228, 147, 241, 171, 259, 189, 158, 170, 177а, 64, 273, 95, 160, 251, 174, 181, 157, 243а, 97, 77, 227, 90, 201, 164, 179, 102, 202, 93, 185, 144, 86, 100, УПИ ХхI-502, Кв. 19, 63, 225, 244, 287а, 235, 282, 87, 206, 83, 227а, 233, 169, 142, 89, 212, 190, 292, 277, 211а, 279, 289а, 184, 141, 269, 151, 278, 152, 240, 230, 167, 226, 265, 178, 155, 92, 203, 255, 208, 191, 216, П. Имот 247, 254а, 234, 219, 224, 172, 260, 145, 270, 215, 276, 195, 168, 230а, 243, 222, 237, 261, 290, 217а, 161, 180, 157 А, 223, 250, 103, 149, 268, 264, 165, 239, 34, 13, 49, 24 А, 72, 124, 27, 27б, 69, 45, 65, 121, 71, 108, 6, 51, 116, 1 ПИ 07106. 1432. 32, 17, 1, 200, 27а, 113, 137, 59, 40, 132, 10, 114, 107, 47, 80, 31, 57, 55а, 36, 52, 16, 14, 73, 11, 26, 134, 18, 109, 115, 67, 54, 1 А, 61 къща, 117, 127, 60, 50, 131, 38, 199, 23, 126, 5, 75, 43, 33, 26 А, 35, 1 Б, 42, 70, 79, 30, 7а, 198, 139, 21, 48, 37, 32, 2, 24, 58, 111, 110, 77, 197, 125, 44, 25, 78, 15, 112, 4, 52 магазин за хр. стоки, 66, 46, 7, 22, 9, 119, 20, 19, 55, 138, 128, 28, 53, 130, 136, 8, 40а, 120, 39, 68, 56, 3, 122, 74, 54 А, 12, 29, 118, 196, 41, 129, Кв. Абдовица УПИ I Кв. 17а, Кв. Димитър Миленков ПИ II-415 Кв. 3, Любен Каравелов 28, 20, 15 А, 9, 26, 4, 14, 38, 27, 52, 39, 44, 41, Младост 3 1 Срещу Бл. 341, Мургаш 1, 4, 5, 3, Никола Петков/П. Напетов/ 2, 6, 27, 36, 78, 52, 72, 58, Околовръстен път М. Нпз Казичене-Запад, Кв. 1, П-Л I, Поручик Неделчо Бончев/Искъ 10, Стопански Двор, ул. Витоша и ул. Никола Петков, УПИ VI-24 Кв. 4, Хаджи Димитър 6, Хан Крум 5, 21, Христофор Колумб, Циклама 5, 7/65, 6/64 На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май (Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, Кв. 5б, III-134, Кв. 12, V-44, V-512, Кв. 56 7, XVI-271, Кв. 26, XXxIV-644 Кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, Кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 Кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  Казичене: Фармапарк 19 На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч./ -  София: Бусманци до Гробищата, ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, ул Сух Искър 7, Стар ТП, Ген. Гурко 39, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 12.09.2019 г. /08:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 17:30 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4 На 12.09.2019 г. /08:15 - 17:30 ч./ -  София: Бусманци На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 261, 251, С/У 261, 252, 260 На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 07106, 1403, 488, 07106. 1427. 129, М. Прогоно, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, Кв. 5б, III-134, Кв. 12, V-44, V-512, Кв. 56 7, XVI-271, Кв. 26, XXxIV-644 Кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, УПИ 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, Кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 9 М. Прогомо, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIX-389, 388, 386 Кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината (Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър (Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, УПИ Х-71, Кв. 33, Циклама(Ул. 7-ма) 14, ПИ 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  Казичене: 1605, 3-ти Март №20, 35239, 6110, 1433 П-Л IX -1176 Кв. 4, 35239. 6106. 2245, XI-1023, Кв. 41 ул. Хан Крум №27, XVI-1516, Кв. 32, XXI-1300. 1301. Кв. 70, Александър Стамболийски 52, 65, 44, 54, 59, 57, 67, 50, 48, 53, 61, 42, 46, 71, 40, 69, 38, 33, 13, 24, 11, 37, 1, 3, 20, 2, 14, 26, 12, 53, 10, 31а, 31, 43, 17, 9, 16, 47, 34, 5, 49, 18, 37а, 12а, 27, 28, 7, 15, 6, 30, 45, 22, 25, 41, 21, 23, 39, 19, 4, Аличо/Траян Кардашки/ 40, 34, 19, 26, 55, 31, 21, 45, 57, 44, 18, 39а, 38, 36, 32а, 30, 46, 16, 22, 43, 48, 32, 39, 25, 37, 15, 47, 28, 35, 49, 27, 17, 33, 23, 20, 24, 42, 51, 29, 52, 1, 3, 2, 13, 6, 11, 7, 8, 5, 9, 4, 10, Апостол Ламбов 13, 11, 5, 4а, 3, 9, 1, 8, 2, 6, 4, Балевица 3, 1, 2, 9, 4, 17, 12, 15, 6, 5, 7, 4а, 10, 41, 13, 11, 8, Васил Левски/Черв. Армия/ 2, 6, Видните 2/54, 33, 3, 8, 64, 12, 34 ул. 3, 32, 14, 65, 63, 23, 21, 11а, 7, УПИ Іх-27 Кв 85, 59, 71, УПИі- 64кв. 87, 28, 79, 16, 55, 6, 44, 70, 35, 1, 47, 78, ул. 1, 72, 49, 40, 41, 10/81, 19, 69, 2, 37, 56, 26, къща, 999, 57, 58, 10, 61, 46, 25, 62, 27, 5, 54, 73, №45, 17, 11, 60, 66, 31, 29, 30, 42, 36а, 6/9, 39, 10/83, 24, 45, 53, 16, Видрица 7 Бойлери, Витоша 26, 24, 1, 8, 2, 9, 6, 11, 4, 8а, 5, 3, 7, 15, 39, 25, 27, 14, 23, 16а, 10, 18, 19, 8, 16, 33, 29, 12, 17, 20, 31, 35, 21, 37а, Гарата Павилион, Гарата Ткзс, Георги Бенковски 27, 25а, 70, 29, 68, 72, 23, 82, 25, 36, 28, 11, 30, 38, 50, 18, 42, 1, 6, 52, 54, 20, 62, 5, 34, 10, 12, 46, 58, 22, 40а, 3, 56, 48, 9, 13, 32, 4, къща, 24, 7, 2, 40, 19, 16, 56а, 21, 15, 7а, 64, 44, 14, 8, Димитър Ашов 33, 31, 14, 17, 27, 10, 6, 29, 18, 13, 28, 5, 26, 19, 3, 2а, 8, 12, 35, 20, 15, 22, 11, 24, 23, 16, 30, 4, 7, 9, 2, 25, 1, Дружба ТП Хлебозав, Дъбрава 11, 1, 6, 8, 9, 3, 7, 5, 12, 5, 10, 2, 12, 9, 11, Дюла 13, 3, 6, 8, 11, 7, 1, 4, 10, 2, 5, 9, Изгрев 2, 8, 7, 5, 6, 9, 1, 4, 3, Изток 6, Илия Велинов 1, 10, 5, 6, 15, 7, 9, 17, 13, 3, 2, 11, 16а, 23, 27, къща, 29, 20, 16, 25, 12, 31, Кирил и Методи 6, 16, 20, 11, 2, 15, 3, 13а, 10, 9, 18, 4, 21, 14, 8, 19, 12, 13, 7, 1, Кокиче 5, 9, 3, 1, 7, Кръстю Пастухов/Владо Благо 4, 2, Липите 8, 9, 10, 4, 3, 6, 2, Любен Каравелов/Димитър Мут 37, 44, 50, 41, 35, 54, 46, 37, 48, 56, 21, 22, 7а, 8, 32, 3, 29, 38, 9, 1, 13, 7 А, 28, 24, 19, 26, 27, 20 А, 11, 40, 15а, 17, 34, 16, 18, 30, 15, 4, 12 А, 23, 20, 6, 36, 25, 10, 14, 12, 31, 42, 5, Местн. Стопански Двор, Мито Войнишки 5, 19, 6, 1, 10, 11, 23, 9, 29а, 4, 12, 17, 25, 2, 7, 21, 15, 27, 29, 13, 8, 22, 35, 20, 51, 18, 37, 49, 39, 24, 14а, 43, 42, 27, 26, 31, 41, 33, 47, 45, 53, Младост 10, 4, 9, 13, 7, 1, 16, 2, 12, 14, 15, 18, 11, 5, 6, 3, 8, 20, Момин Кладенец 16, 18, 4, 1, 6, 3, 7, 9а, 2, 12, 5, 14, 9, 10, 8, 11, Мургаш 1, Никола Петков/Кирил Маджаро 44, 40, 38, 11, 78, 53, 74, 51, 49, 76, 41, 45, 50, 39, 31, 37, 46, 47, 64, 52, 68, 72, 38, 60, 48, 35, 43, 58, 62, 54, 56, 66, 33, 24, 34, 8, 12, 7, 10, 32, 16, 18, 3, 27, 30, 23, 28, 5, 36, 6, 15, 19, Книжарница, 26, 17, 21, 20, 25, 13, 22, Околовръстен път Езерото, 1 Бензиностанция, Кв. Видните-Бетонов Център, 42, Околовръстна 44, 26, 54, 58, 34, 48а, 62, 22, 24, 38, 36, 56, 30, 52, 48, 66, 20, 40, 28, 50, 46, 60, 3, 3, 10, 16, 2, 14, 4, 12, 21, 76, 25, 27, 19, 23, 21 А, 13, 74, 15, 17, 72, 78, 70, Пейо Яворов 4, 19, 3, 16, 2, 13, 14, 6, 11, 17, 9, 8, 18, 12, 10, 7, 15, 1, 16, ПИ 35239. 6110. 1897, ПИ Идн. 35239. 6110, път 18, Серафим Стоев 6, 6, 6, 6, Стопански Двор ул В. Висотски №4, Склад За Негоривни Материали, 2 Вл. Висоцки 2, 22, Складова База Верта, ул. Трети Март 2 УПИ XIV-1176, Кв. 4, ул. Циклама 7, УПИ XIII-248, УПИ XIx-387, УПИ ХххII-151, Кв. 1 до ул. 5, Фармапарк 19, Хаджи Димитър 5, 11, 8, 10а, 14, 12, 9, 3, 20, 4, №12, 18, 7, 16а, 16, 10, 13, Хан Аспарух/Кооперативна/ 47, 54, 41, 45, 52, 56, 43, 5а, 6, 18, 7, 9, 20, 38а, 44, 25, 36, 46, 17, 34а, 32, 27, 37, 19, 42, 39, 29, 52, 26, 33, 30, 40, 48, 34, 28, 50, Хан Крум/Дружба/ 23, 25, 30, 24, 16, 9, 10, 5, 18, 15, 29, 13, 3, 4, 17, 2, 7, 19, 1, 22, 12, 20, 11, 14, 26, Христо Ботев 59, 16, 63, 18, /Ул. Цар Борис, 47, 51, 49, 59а, 61, 24, П. Яворов, 37, 55, 45, 53, 39, 33, 10, 13, 3, 12, 4, 8, 31, 14, 11, 5, 29, 15а, 2а, 21, 19, 15, 2, 23, 1, 17, 7, 35, 47, 42, 26, 71, 44, 40, 65, 34, 38, 32, 69, 30, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 38, 44, 21, 9, 50, 11, 46, 6, 14, 16, 17, 13, 10, 15, 18, 5, 1, 8, 22, 7, 13, 34, 48, 52, 16, 1, 64, 68, 58, 21, 50, 56, 37, 5, 20, 12, 28, 38, 39, 43, 23, 45, 19, 3, 4, 2, 35, 31, 32, 30, 54, 29, 25, 36, 26, 42, 4а, 24, 22, С/У Аптеката, 41, 27, 60, Цар Симеон/Ален Мак/ 12, 8, 9, 4, 10, 19, 13, 11, 14, 1, 7, 3, 6, 2, 17, 15 На 12.09.2019 г. /15:00 - 17:30 ч./ -  София: 1-ва Казичене Затвора, Казичене, Казичене Затвора, 11-та 84, 212-та, Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182, 34, 106, 31, 170, 52, 265, 172, 176, 66, 273, 5, 53, 69, 86а, 25, 109, 162, 87, 23, 269, 102, 107, 123, 10, 6, 95, 166, 174, 121, 2, 152, 103, 74, 40, 1, 256, 261, 167, 111, 42, 71, 67, 29б, 125, 82, 19, 32, 168а, 70, 63, 43, 37, 165, 173, 22, 51, 145, 28, 161, 300, 177, 116, 88, 118, 22а, 4, 146, 54, 151, 120, 101, 11, 79, 168, 89, 108, 39, 150, 68, Пи-381 и Пи-382, 84, 29а, 110, 33, 58, 274, 49, 266, 29, 18, 65, 57, 147, 279, 104, 41, 259, 21, 60, 72, 90, 272, 94, 46, 144, 267, 30, 55, 9, 270, 268, 275, 76, 26, 262, 127, 276, 35, 170а, 164, 105, 61, 47, 44, 24, УПИ IV-137 Кв 8, 115, 126, 45, 98, 100, 163, 16, 8, ТП, 81, 169, 40а, 59, 85, 78, 3, 271, 80, 171, 260, 263, 96, 15, 97, 99, 64, 83, 112, ТП Оф Клуб, 160, 93, 48, 75, 73, 91, 124, 38, 27, 122, ПИ 331, 50, 36, 62, 17, 56, Бусманци до Гробищата, ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, ул Сух Искър 7, Стар ТП, Видните №2, Гара Искър 10, Ген. Гурко 39, Димитър Миленков 91, Складова База, 85, 188, 275, 247, 280, 246, 267, 156, 288, 98, 82, 204, 262, 248б, 293, 284, 176, 101, 274, 253, 231, 135, 283, 143, 207, 229, 150, 285, 214, 84, 232, 173, 148, 88, 99, 192, 94, 162, 177, 252, 104, 96, 163, 281, 294, 221, 105, 236а, 249, 205, 1, 248а, 217, 159, 154, 153, 287, 242, 272, 289, 62, 211, 182, 107, 106, 256, 258, 228, 147, 241, 171, 259, 189, 158, 170, 177а, 64, 273, 95, 160, 251, 174, 181, 157, 243а, 97, 77, 227, 90, 201, 164, 179, 102, 202, 93, 185, 144, 86, 100, УПИ ХхI-502, Кв. 19, 63, 225, 244, 287а, 235, 282, 87, 206, 83, 227а, 233, 169, 142, 89, 212, 190, 292, 277, 211а, 279, 289а, 184, 141, 269, 151, 278, 152, 240, 230, 167, 226, 265, 178, 155, 92, 203, 255, 208, 191, 216, П. Имот 247, 254а, 234, 219, 224, 172, 260, 145, 270, 215, 276, 195, 168, 230а, 243, 222, 237, 261, 290, 217а, 161, 180, 157 А, 223, 250, 103, 149, 268, 264, 165, 239, 34, 13, 49, 24 А, 72, 124, 27, 27б, 69, 45, 65, 121, 71, 108, 6, 51, 116, 1 ПИ 07106. 1432. 32, 17, 1, 200, 27а, 113, 137, 59, 40, 132, 10, 114, 107, 47, 80, 31, 57, 55а, 36, 52, 16, 14, 73, 11, 26, 134, 18, 109, 115, 67, 54, 1 А, 61 къща, 117, 127, 60, 50, 131, 38, 199, 23, 126, 5, 75, 43, 33, 26 А, 35, 1 Б, 42, 70, 79, 30, 7а, 198, 139, 21, 48, 37, 32, 2, 24, 58, 111, 110, 77, 197, 125, 44, 25, 78, 15, 112, 4, 52 Магазин За Хр. Стоки, 66, 46, 7, 22, 9, 119, 20, 19, 55, 138, 128, 28, 53, 130, 136, 8, 40а, 120, 39, 68, 56, 3, 122, 74, 54 А, 12, 29, 118, 196, 41, 129, Кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1, Кв. Абдовица УПИ I Кв. 17а, Кв. Димитър Миленков ПИ II-415 Кв. 3, Любен Каравелов 28, 20, 15 А, 9, 26, 4, 14, 38, 27, 52, 39, 44, 41, Младост 3 1 Срещу Бл. 341, Мургаш 1, 4, 5, 3, Никола Петков/П. Напетов/ 2, 6, 27, 36, 78, 52, 72, 58, Околовръстен път М. Нпз Казичене-Запад, Кв. 1, П-Л I, Поручик Неделчо Бончев/Искъ 10, Стопански Двор, ул. Витоша и ул. Никола Петков, УПИ VI-24 Кв. 4, Хаджи Димитър 6, Хан Крум 5, 21, Христофор Колумб, Циклама 5, 7/65, 6/64 На 13.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски 91, 62, 31а, 85, 60, 68, 66, 72, 58, 64, ТП Банята, 73, 60, 83, 77, 75, Васил Левски/Черв. Армия/ 42 УПИ IV-454, Kв. 23, 43, 38а, 47, 36, 50, 46, 44, 40, 33, 27, 23, 32, 34, 39, 52, 45, 48, 29, 38, 54, 41, 30, 15, 42, 25, 13, 28, 35, 46, 21, 31, 64, 37, 17, 58, 56, 62, Георги Бенковски 84, 31, 80, 90, 92, 66, 33, 86, 88, 74, Кръстю Пастухов/Владо Благо 8, 1, 14, 9, 7, 12, 5, 10, Липите 18, 15, 22, 17, 16, 13, 20, 10, 14а, 9, 12, 11, 14, 16, Момин Кладенец 30, 38а, 28, 23, 22, 26, 36, 13, 20, 19, 32, 38, 21, 15, 24, 34, 17, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес 2, 2 А, 1, 9, 10, 6, 9, 5, 3, 4, 7, 9а, 8, Спас Андреев 2, 4, 5, 14, 6, 10, 7, 9, 13, 17, 8, 3, 4, 6, Троянов път 20а, 61, 16, 53а, 59, 29, 14, 37а, 34, 27, 37, 33, 51, 24, 16а, 28, 26, 21, 38а, 41, 46, 48, 44, 23, 12, 42, 24, 25, 40, 39, 20, 45, 31, 55, 49, 32, 41, 30, 61, 47, 43, 53, 36, 35, 19, 38, 18, 17, Хан Крум/Дружба/ къща, 9, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 72, 74, 45, 70, 62, 47, 51, 76, 53, 78 На 13.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов Община КРАСНО СЕЛО   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 20-ти Април 11, 12, 16, Бузлуджа 7, 8, 1б, 1, 34, 24, 5, 1 Колелото на Руски Паметник, 2, 4-6, Ген. Скобелев 42, 52-54, 71, 44, 67, 48, 65, 63, 50, 75, 46, 69, 52, 77/75, 73, 54, 77, Голо Бърдо 8, Лайош Кошут 1, 16, 22, 27, Христо Ботев 3, 11, 17, 27, 31, 33, 35, 37 На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ген. Тотлебен 5, 7, Дукатска Планина 13-19, Лайош Кошут 37, 49, 51, 53, 55-57, Люлин Планина/Ник. Кофарджи 17, Македония 1, 13, 17, Пенчо Славейков 5, 15а, Тунджа 18 На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ами Буе 5, 6, 8, 17-23, 54, 55, Владайска/Димо Хаджидимов/ 20, 30, Дамян Груев/Ген. Христо Миха 7, 13, 14, 16, 28, 44, 21, 42, Димитър Трайкович 1б, 5, Дукатска Планина 21, Константин Иречек 6, Свети Иван Рилски 15 Община КРЕМИКОВЦИ   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кремиковци: Бл. 102а На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кремиковци: Бл. 102 Б Община ЛОЗЕНЕЦ   На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Криволак 28, 32, 33, Лале 5, 7, 8, Липа 4-6, 7, 8, 9, Лозенска Планина 4, Милин Камък 48, 66, Плачковица 5, Развигор 2, 3, Свети Теодосий Търновски 60, Черни Връх 25, 33, Якубица 2, 14, 16 На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/ 9, 17, 25, 35, Бисер 2, Вежен 2, Димитър Хаджикоцев 14, 77, 94, 108, Розова Долина 22, Цветна Градина 47-51, 55-А, 55, 34, 57, 53-А, 30, 45, 54, 52, 25, 50, 47 офис, 45а, 32, 43, 47, 45-А, 36, 53, Черни Връх 14 На 10.09.2019 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  София: Миджур 11 На 10.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/ 109, Атанас Дуков 36 2, Бяла 1, Димитър Хаджикоцев 108, Котел 11, III-356 Кв. 220, 9, 6, 8, 2, 4 На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Св. Наум/Трайчо Костов/ 14 Вх. Б Община ЛЮЛИН   На 09.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Сливница 441 На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 2 С-У 361, Люлин 3 361 На 13.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Кв. Божурище Промишлена Зона Община МЛАДОСТ   На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 Блок 259а Вха На 09.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Детска Мечта 20, Младост 4 до 443 На 10.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 Блок 259а Вхб На 10.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Младост 3 302, 302 УПИ VІІ-2153, Кв. 2б На 10.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 до Бл. 405, Фантастико, ТП С/У 405, 407, 405, супер Бл. 409, Пред М-Н Фантастико, до супера, 405, 405 до, ул. Ал. Паскалев Срещу Фантастико На 11.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3 Блок 254 На 11.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 425а, Младост 4 425а, 418, 425, 418, 418 Магазин 4, 3 425а, 418 Секция Г Магаз. 2, 425а, 418, . 425, 418 Магазин 4, 425, 280 На 11.09.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Младост ТП С/У С. Пив На 11.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 4 до Бл. 401, до 401, 404, 401 На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 389, до 358, 355, 358, 359, Младост 3 до 363, 362, 359, ТП Бл. 341, Имот N 01152, до Бл. 367, 361, 363, до Бл. 342 На 12.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Младост 3 до 364, 364 На 13.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3 Блок 244 На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 3 425а, Младост 3 390, Младост 4 425а, 418, 425, 418, 418 Магазин 4, 3 425а, 418 Секция Г Магаз. 2, 425а, 418, . 425, 418 Магазин 4, 425, 280 Община НАДЕЖДА   На 09.09.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София: Рожен 139 Община НОВИ ИСКЪР   На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Доброславци: Помпена Станция Соф. Вода 9 Община ОБОРИЩЕ   На 10.09.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  София: Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 ателие 3, 31 гараж 1, 31 гараж 2, 31 гараж 3, 31 ателие 1, 31 офис, 31 гараж 4, 31 Магазин 3, 31 ателие 4, 31 ателие 5, 31 офис 5, 31, 31 ателие 2, 31 Аптека На 14.09.2019 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  София: Московска 7 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 09.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Войводина Могила 52, 52 Г, 60 На 10.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Бързарица 16в На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, IX-9854, Кв. 516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33 На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/ 23 На 12.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Овча Купел 2 149 У-Ще, 149, УПИ III ПИ 68134. 4333. 9867, Кв. 12 Община ПАНЧАРЕВО   На 09.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 1914 Кв. Г-11-3-Г, 3-ти Март, 92034, Витошко Лале 19, 17, 21, Никола Крушкин/2-ра/ 5, 5, 13а, 2, 3, Паметника/Иван Балин/ 3, 9, 7, 11, 11, 4, 4, Спортист/3-та/ 7, 8, 5, 12, 13, 19, 17, 15, 27, 2, 15, 1а, 3, 11, 25, 21, ТП, УПИ Іі-2295 Кв 19, 9, 9, 4, 1, Цар Асенов път 1, Цар Асенов път и ул. Крушкин На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация 1, 9, 2, 4, 7, 6, 8, 1, 3, П С Искър, Ален Мак 15, 1, 3, 9, 25, 11, 27, 5, 19, 13, 21, 29, 31, 17, 23, 7, Белия Камък 3, 2, 4, 6, 5, Божур 11, 13, 5, 4, 3, 6, 14, 9, 1, 7, 10, Борова Гора 11, 13, 3, 5, 9, 1, 7, 19, 2, Вец Пасарел 41, 60, 30, 56, 3, 49, 16, 1, 21, 2, 12, 70, 34, 35, 47, 4а, 11, 5, 52, 23, 13, 51, 42, 3, 7, 37, 48, 9, 10, 33, 22, 33а, 64 А, 36, 4, 2, 44, 18, 27, 25, 14а, 40, 58, 14, 32, 4, 54а, 6, 68, 64, 28, 46, 43, 66, 31, 1, 74, 62, 29, 45, 54, 50, 38, 26, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Върба 6, 8, 3, 4, 7, 5, Градина 34, Детелина 1, 9, 8, 5, 7, 2, 3, Димитър Вучков 8, 7, 4, 5, 12, 3, 6, 10, 2, Дъбова Кория 9, 8а, 1, 12а, 3, 5, 6, 4, 12, 2, 7, 8, 10, Еделвайс 5, 4, 2, 1, 2а, 3, Здравец 22, 12, 13, 3, 10, 1, 15, 2, 4, 1а, 9а, 24, къща, 20, 18, 14, 7, 16, Иглика 1 Площада, Искър 5, 2, 16, 26, 12, 24, 46, 44, 3, 48, 42, 52, 54, 36, 10а, 50, 32, 18, 10, 1, 22, 20, 7, 34, 58, 14, Кап. Петко Войвода 8, 14, 16, 13, 19, 12, 35, 23а, 8а, 6, 29, 15, 17, 33, 22, 20, 24, 10, 31, 23, 25, 27, 18, 4, 3, 2, Минзухар 1, 4, 5, 2, 5а, 3, Момина Скала 5, 1, 4, 2, 7, 3, ПИ 105, К. Л. Г-10-13-В, Ракита 16, 8, 18, 2, 4, 12, 14, 6, 10, Русама/6-та/ 1, 2, 4, 3, Самоковско Шосе 1, Кантон Златна Рибка, Пред Златна Рибка, Детски Дом, къща, Ресторант, 8, 10, Синчец 6, 10, 4, 3, 8, 1, 2, 9, Теменуга 2 Здравец11, 2, 2а, 1, 3, ул. Здравец УПИ ІV-419, Кв. 43, Урвич 20, 3, 30, 28, 22, 24, 15, 13, 9, 12, 26, 19, 16, 11, 1, 14, 18, 10, 21, 32, Хризантема/8-ма/ 6, 12, 3, 8, 10, 1, 2, 4, 7, 9, 13, 5, 11, 14, Чайка 1, 6, 2, 5, 3, 5а, 4, 8, Щъркелови Гнезда 5, 3, 2, 10, 1, 6, 8, 4 На 09.09.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, Александър Генков/Г. Панков/ Язовир Кокаляне, В. З Китката ПИ 276, Василица Вила, П№254, Вец Кокаляне Строителство на Стопанска Сгра, Старата Вец Кокаляне, Вила, Кантон, Бент Кокаляне Пасарел, Вилна Зона Китката Вила, Имот 284, къща, Вила, къща, Парцел 186, 999, Бунгало, Кад. №209, къща, Кад. № 184, Вила, Кад №205, Кад. №173, №174-175, Кад №280, 35, XVII-97 Кв. 4а, къща, Вила, ПИ 98, УПИ 4 Кв. 87, Вилна Зона Терасите Водна Помпа, 1, Вила, ПИ 90, Китката 35, ПИ 334, 3, Парцел 336, 33, 6а, 37/32, М. Барище, Месност Роба, Местн. Свлачището, ПИ 37914. 6839. 166, Пукнат Камък/34/ 17, Слатин Дол 14, 19, Теменуга 17, 46, 26, 11, Юзината На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/ Язовир Кокаляне, ВЕЦ Кокаляне Кантон, Бент Кокаляне Пасарел На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Герман: 979 /Vіі-123/, Брайново 19, вилна зона Терасите, вилна зона Лозето М. Терасите Пл. 804, Вилна Зона Лозето УПИ III-84, Кв. 5, ПИ Идент. 14831. 6502. 711, Лозето, М. Терасите, ПИ 3092, ПИ-14831. 6515. 746, Старият път 20, Терасите ПИ 14831. 6515. 756, УПИ II-84 Кв. 5 вилна зона Лозето, УПИ Vіі-86а, 86б Кв. 3 М. Лозето, УПИ Х-129 М. Лозето На 09.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143 На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Буйновско Ждрело 24 Вила, 24 Вила, 24 Вила, В. З Калугерово Ливаде, вилна зона Калугерово Ливаде ПИ 3202, вилна зона Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв. 2, Вилна Зона Калфин Дол Вила, 34 ул. 1-ва, М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Шумако, М. Калугерица, М. Калугерица ПИ 2162, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433. На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 04234. 6930. 61, В. З Шумако, II-167, 236, Кв. 6-, Калфин Дол, 28 На 09.09.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва 18а, 22 вилна зона Калфин Дол-Бистрица, 27 ул. 1-ва Отклонение Кв. 4, 71-ва /Кв. Симеоново/ 74, 74-та 12, Бистрица М. Калугерово Ливаде, вилна зона Калфин Дол ул. Полежан, вилна зона Калфин Дол, ул. Правец, вилна зона Калфин Дол ПИ 11985, Вилна Зона Калфин Дол, Калугерица С. Бистрица, Вила, М. Калфин Дол УПИ I-175 Кв. 20, Манастирски Ливади Вила, Симеоново 21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ Вила, 14 Калфин Дол, С/У ул1, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, 34, 8, 24, 12, 10, 5, 9, 6, 28, 4, Шумако / Симеоново вилна зона Калфин Дол УПИ Іх Кв. 1, 12, 15, 17, Вила №18, УПИ CxII, УПИ 10, къща, Вила, Бистрица - Калфин Дол, Вила На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана: вилна зона Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро, М. Язовир Искър, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър Кл. Б Ст. 11, Кл. Б Ст. 4, Кл. А Ст. 7а, Кл. А Ст. 9, 5, Кл. А Ст. 6, Кл. А Ст. 17а, ПИ 1025, Кл. Б Ст. 6, Строителство, Водна Помпа, Кл. А Ст. 17, Кл. А Ст. 10, Кл. Б Ст. 7, Кл. А Ст. 5, Кл. Б Ст. 10, Кл. Б Ст. 16, Кл. А Ст. 12, Кл. Б Ст. 3, 2, Кл. А Ст. 13, Кл. А Ст. 4, Ресторант, Вила, Кл. Б, Кл. Б Ст. 17, Кл. Б Ст. 13, Кл. А Ст. 8, Кл. Б Ст. 11, Кл. Б Ст. 15, Кл. А Ст. 7, Клон А Ст. 6а, Автосервиз, Кл. А Ст. 16, 3, 6, Кл. А Ст. 6а На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Искър Кв. 1 М. Чашката, 3 На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра Язовир Искър На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Витоша-Вец Симеоново Язовир Искър, Искърско Шосе 1 Община СЛАТИНА   На 09.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Хубавка 6 На 11.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Лидице 29, 31 На 12.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: ул. Ив. Шаблин 5 - Язовири и Каскади На 12.09.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Шипченски Проход 49 Община СРЕДЕЦ   На 11.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Цар Освободител/Руски/ 6 На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: 6-ти Септември 21 На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Иван Вазов 1 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 9, 15, 16, 18, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 102, 103, 104, 105, 108 На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: София Парк 1, 2, 5, 6, 14, 16а, 16б, 16в, 16д, 16е, 16ж, 90, 91, 92, 93, 109, 110, 111, 112, 113, 115 Община ТРИАДИЦА   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Княз Борис I 56 На 11.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Богатица/Йордан Стоянов/ 16, 20, Кожух Планина 7  

comment 0
visibility 734
сметки за ток и вода

Четворна такса за общежитие на студентите в София заради тока и водата

Четири пъти по-висока става таксата за общежитията на студентите в столицата заради сметките за ток и вода. Това показва проучване на "Монитор". Месечната сума на човек от общежитие на Техническия университет може да стигне до 150 лева заради водата и тока. Студент, който живее в един от по-старите блокове, обяснява пред медията, че наемът е 45 лева, но зимата сметките стават солидни. И в УНСС сумата се вдига заради битовите сметки. Наемът там е 46 лв. на човек в стая за трима. Но общата сума зависи от това колко ще бъдат начислени сметките. Тогава, когато младежите са по 10 дни в стаята, токът е най-солен, разказват възпитаници на икономическия ВУЗ. За студенти, които са в блоковете на Софийския университет, месечната такса може да е само 30 лв. Толкова се плаща за сметки и наем от 18 лева в тройна стая, оборудвана с легло и бюра, в един от хубавите блокове. Има обаче и възпитаници на ВУЗ-а, които плащат малко повече и издръжката им може да излезе по 80 лв. заради по-високи сметки. Новоприетите младежи в Медицинския университет спешно се ориентират към търсене на квартира, ако не попаднат в някой от хубавите блокове на учебното заведение. Момичетата,които не са от София, са подали молба за общежитие. Но ако стаите не са хубави или поне приемливи, те ще се съберат по четири- пет и ще си търсят да наемат апартамент. Един от новопостъпилите в Технически университет - София пък ще се спасява при по-голям роднина от същия ВУЗ. Става дума за братовчед четвъртокурсник. Той вече е направил ремонт на стаята в общежитието. И двамата ще делят една стая.  

comment 0
visibility 374
скъсан кабел

Час и половина без ток в "Младост"2 заради скъсан кабел

За близо час и половина над 1100 абонати останаха без ток на територията на "Младост" 2. Причината- при несъобразени изкопни работи на строителна фирма е скъсан кабел 10 кV, собственост на ЧЕЗ Разпределение България, съобщиха от компанията. Засегнати бяха и доста от трафопостовете, които захранват Школата на МВР-Симеоново. Екипи на дружеството отстраниха повредата.  

comment 0
visibility 398
ЧЕЗ

Над 5000 столичани без ток заради скъсани кабели

Без ток останаха повече от 5000 столичани заради скъсани при строителни дейности кабели, съобщават от електро дружеството. 2600 жители на столичния квартал "Младост 1" са били без ток почти час и петнадесет минути. Малко по-късно отново е скъсан друг кабел, 20 киловолта. Това предизвиква спиране на тока за приблизително 35 минути на 2700 жители на кварталите „Манастирски ливади- Изток“  и „Гоце Делчев“. От енергоразпределителното дружество споделят, че ще се изготвят констативни протоколи за нанесени имуществени вреди на извършителите. За съжаление, често сторителните фирми не съгласуват ремонтите си с дружеството и това води до аварии и непредвидени спирания на електричеството.

comment 0
visibility 420
ЧЕЗ

Авария остави Герман, Горубляне и Дружба без ток

Скъсан кабел е причината Горубляне, Дружба и с. Герман да останат без ток.  Електрозахранващ кабел е бил прекъснат при извършени ремонтни дейности в сградата на столичното ВИК. На мястото на прекъсването са пристигнали аварийни екипи. Работи се за възможно най-бързото отстраняване на проблема и възстановяване на електрозахранването в засегнатите домакинства.

comment 0
visibility 830
Без ток в Студентски град и кв. Витоша

Авария в подстанция в Студентски остави без ток десетки сгради

Авария на одстанци остави без ток Студентски град и квартал Витоша, район Лозенец снощи около 21 часа. Първи за спряно електрозахранване сигнализира живеещи в кв. Витоша в социалната мрежа. За около два часа без ток бяха "Изток", "Лозенец", "Яворов", Драгалевци и др. Първо се чуло гърмене, а след това се вдигнали черни облаци пушек, разказаха очевидци. Веднага са изпратени аварийни екипи и проблемът е отстранен.  Повредата е била в подстанция на енергодружеството, съобщиха от ЧЕЗ.  Снощи токът изгасна и на стадион "Герена" и прекъсна мачът Левски - Берое.  Екип на ЧЕЗ ще провери дали проблемът е в тях или в захранването на стадиона.

comment 0
visibility 912
Прекъсвания на тока, планирани

Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в София от 12 до 16 август

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 - 16 август 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на официалния сайт на дружеството. СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Горска Теменуга/Ник.Петрини 15, 9, 8, 17, 19, 21, 4, 11, 14, Кв.70, 13, 23, Жеравна/Никола Парапунов/ 10, 6, 15, 5, 11, 21, 1, 7, 12, 19, 4, 17, 13, 1а, 3, 9, Изгрев 6, 20, 18, 16, 4, 7, 11, 9, 12, 8, 3, 1, 5, 10, 14, Искра 12, 2, 6, 4а, 10, 18, 14, 9, 4, 7, 5, 7а, 11, 16, Калинка 20а, 18, 17, 16, 12, 15, 22, 20, 19, 9, Коприва 2, 1, 7, 6, 4, 5, Смрика 21, 23, 27, 26, 24, Явор/Цв.Божков/ 14 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Виров Дол 8, 5, 7, 2, 4, 3, 6, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 3, 5, 10, 7, 12, 6, 3 А, 10а, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 29, 25, 19, 16, 13, 21, 18, ул. Елен и Страната, 15, 14, 27, 23, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Любомир Миланов 36, 49, 44, 42, 45, 43, 47, М.Владая Кв.75 Кв.75, Момина Сълза 3, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/ 7а, 4, 8, 7, 6, 13, 20, 9, 11, 5, 1, 3, Реката 2, 4, Страната 4, 10, 14, 8, 12, 13, 6, 16, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Юрушки Мостове 8, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Офелиите /Владая/ 12 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 187-ма Кв.Мал.Долина/Младос 2, 20, Кафе, 6, 4, 22, 18, 192-ра Кв.Мал.Долина/Младос 7, 192/В.З.Малинова Долина/ 6, 1, 8, 11, 4, 193/В.З.Малинова Долина/ 6, 196/В.З.Малинова Долина/ 8, 23, 16, 9, 11, 13, 21, 10, 17, 12, 15, 7, 14, 198/В.З.Малинова Долина/ 2, 201/В.З.Малинова Долина/ 13, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 4, 6, 2, Ix-455, 464, 473, 475, Кв.5, Архитект Васильов и Цолов 26, Бистришко Шосе 1а, 3, 11, 15, 1, 9, 16, 13, 7, В.З. Малинова Долина УПИ-Ix, Малинова Долина ул.Златна Рибка, УПИ XxxIx-20 Кв.14, Малинова Долина I-598 Кв.1а На 12.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра, 27-ма 3, 8 ул.27, Алеко Константинов/К.Димитр 65, 39, 53, 51, 59, 41, Балабановец № 9 А, 9, Бели Брег 21, 18, 18 1 Етаж, 14, 12, 22, 20, 11, 40, 16, 10, 8, 36, 9, Бор 6, Бургийска Скала 1, Върбите 2, 3, 4, 5, 1, Дупките 3, Ивето 16 УПИ І - -375 Кв 85, 17, 19, 24, 13, 20, 22, 23, 18, 6, 3, 15, 16, 21, К.Димитров 32, 28, 34, 30, Китен 6, Малка Поляна 2, Равнище 28, 38 А, 36, Хеброс Вила, Чаладинка 21, 18, 9, 10, 19, 11, 13, 17, 23, 25, 8, 14, 2, 6, 15, 4, 16, 27, 12, 20, 22, Червена Трева, Язбине 7, 5, 1, 14, №11, 12, 15, Язбино 2 На 12.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: В.З. Владая На 12.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Вихрен /Филиповци 39 А, Ген. Суворов 58, 60, 62, 68 На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 187-ма Кв.Мал.Долина/Младос 20, 201/В.З.Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 202/В.З.Малинова Долина/ Ъгъл ул.205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, Ъгъл ул.204, 1, 203-та Ъгъла ул.202, Строеж, 204-та 2, 204/В.З.Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В.З.Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл.623 К.Л.739 Стр.Т, 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В.З.Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 Кв. 15, В.З.Малинова Долина-IIa УПИ XVI-194 Кв 6, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В.З.Малинова Долина Ііч, Валозите В.З.Зл.Рибка, 2 Валозите, Кв.15 Парцел VI-460, В.З.Малинова Долина Іі- А Ч, Валозите, В.З.Златна Рибка, УПИ І-896 Кв.15, 13 На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 39, 34, 2, 29, 36, 5, 1-ва /Драгалевци/ 35, 2а, 25, 26, 40, 24, 5а, 38, 30, 18, 41, 43, 23, 20, 37, 32, 33, 42, 21, 7а, 10-та/Драгалевци/ 2, 1 Над Дерето, 1, 101-ва 5а, 5а, 12, 5, 7а, 1, 2 Киноцентъра Част 1, 12а, 10, 3, 1а, 4, 2, 11, 6, 101-ва/Драгалевци/ 7, 8, 1, 9, 102-ра 7а, 6, Кв.24 УПИ Ххііі-891, 2, 13, 4, 9, 7, 102/Драгалевци/ 3, 103/Драгалевци/ 1, 3, 104-та/В.З. Киноцентър/ 18, 9, 6, 7, 13, 11, 31, 27, 1, 12, 22, 20, 8, 25, 6, 3, 33, 21, 17, 14, 24, 104-та/Драгалевци/ 17, 3, 10, 5, 105-та/Драгалевци/ 18, 111-та/Драгалевци/ 1, 2, 6, 2-ра /Драгалевци/ 1, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град 22, 25, 3-та /Кв.Обеля/ 29, 3-та /Кв.Симеоново/ 16, 4-та /Кв.Симеоново/ ул. Е.Божилова, 4-та/Драгалевци/ 32, 25, 36, 23а, 16, 12, 20, 6, 8, 4, 2, 11, 26, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 2в, 6-та/Драгалевци/ 12а, 10, 7-ма/Драгалевци/ 2, 8-ма /Драгалевци/ 4, 6, 12, 9-та 5, 6, 4, 3, 8, 1, 2, 9/Драгалевци/ 7, № 2, XxV-742, Кв.43, В.З. Киноцентър УПИ V-309 Кв.22а, В.З.Киноцентър I Ч. Пи 68134.1970.858 УПИ VI-858 Кв.44, Димитър Кантакузин 22, 26, 28, 32, 30, 34, 24, 19, 20, 17, Драгалевци 31 ул. 3-та, 30а, Екатерина Божилова 42, 24, 19, 29, 21, 23, 27а, 17, 28, 38, 34, 40, 27, 2, 10, 20, 22, 3, 13, 7, 24, 9, 5, 14, 1, Емил Манолов 2, Местност Стария Мост 31, Нарцис/Методи К.Димитров/ 21, 23а, 23, 19/А, 24, 21, 27, 24, 33, 29, 31, 25, 35, 23, 28, 33, 26, Проф. Боян Пенев 2г, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/ 16, 27, 14, 42, Проф.Любомир Пипков №4 Киноцентъра Част 1, Проф.Марин Големинов/485/ 5а, УПИ XI-2873, Кв.1, УПИ XxI-550, Кв.6, УПИ XxIII-819, Кв.24, Чемшир /Драгалевци/ 28, 32, 30, 28, 36, 34, 38 На 13.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Суворов 70, 76а, 78б, 80, 84б, Кота 1050 19, 39 На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бела Дона 5, 8, 14, 1, 6, 7, 4, 1а, 9, 3, 12, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Драгалевци Поща, Драгалевци, Крайречна 22, 26, 20, 28, 18, 20 А, Крайречна 30, 36, Крайречна /Драгалевци/ 18, Маестро Георги Атанасов 9а, 15, 1, 5, 13а, 16, 13, 17, 19, 7, 4, 6, 8, 3, 2а, 2, 9, 3а, Маестро Георги Атанасов 10б Гараж, 10а Гараж, 10а Галерия, 10б, 10а, Нарцис/Методи К.Димитров/ 4, 1 Драгалевци, 14, 14 А, 2, Офелиите /Владая/ 12, Папрат №3а, 20, Папрат 20, 45, 24, 47, Цар Иван Александър/Симеон 6 На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 201/В.З.Малинова Долина/ 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, Ъгъл ул.204, Вила, 16, 12, 14, Арх. Георги Фингов 10, В.З. Владая, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша ул.204 На 14.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бай Михал 16, 17, Братя Бъкстон 42, 56, 58, Вихрен/Петър Тонев/ 29 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 Кв.1/Р-Н Панчарево/ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва КТП Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина Ііч, 14, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв.3, VII-670, Кв.4, М.Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, В.З. Бункера 15, Вила, Копринка 19 В.З.Бункера, Луда Река /В.З. Малинова Долина/ 2, М.Бункера УПИ V170 Кв.18, Малинова Долина 5 М.Бункера, ул.5-та, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв.3, М.Бункера 20 На 15.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Братя Бъкстон 68, 70, Симеон Радев/Кирил Янев/ 225 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В.З.Бункера, ул.Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв.4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Иглика/8-ма/ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв.76 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва М.Бункера Кв.20, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв.20, XIV-34, 134, Кв.4. М.Бункера, Идент.04234.6907.1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв.20, 103, №42, 69, В.З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн.В.З.Бункера, Местн.В.Збункера, УПИ I - 607, Кв.15а, Юрушка Църква 24 На 16.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Равен 3, Чинар 5 На 17.08.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: ІV, Кв.87, Манаст.Ливади, Околовръстен Път Община ВРЪБНИЦА   На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - СОФИЯ: ОБЕЛСКО ШОСЕ, ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА Ресторант, Кълвача Газ, Вторични Суровини, Изопор На 16.08.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - СОФИЯ: Връбница Бл.503, 504 И Сервиз Хеед, Връбница-1 До Бл.520, Надежда 5 Маг. Лидл, Надежда 5 Хотел Надежда, Тишина Бакърена Ф-Ка Пи /1681, П-Л №1762.1766 Бакърена фабрика, Бакърена фабрика ул.Тишина П-Л1747, Гп Бакърена Фабрика, Гробищен Парк, Хан Кубрат 67, 71, 69 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски 103, Българска Морава/Жеко Димит 15, 16, Зона Б-5 До Бл.4, 15, 16, Кв.335, Партений Нишавски/Любо Карт 15 На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Брегалница 82, 95, 58, 89, 72, 78, 91, 70, 99а, 54, 121, 80, 56, 93, 119, 64, 60, 127, 109, 125, 107, 113, 52, 52 Стълби, 62, 117, 105, 70, 111, 97, 101, Св.Св.Кирил и Методий 141, 143, 141, Сливница 112б, ул. Брегалница и ул. Цар Симеон, Цар Симеон 206, 206 Магазин На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Батолова Воденица/Темелко Ненков/ 2, Гюешево/Ламби Кандев/ 14, Камен Андреев 9, 9а, Сердика 18а, 18а -Ппс Sf1321, Помещение Към ТП До Бл.20, 18, 19, 18а, О 18а, 20, 20, О 18а, 19, 1 18а На 14.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София: Ген. Скобелев Зона Б5, 2, Зона Б-5 3, До 5, А 2, 6, 2, Партений Нишавски/Любо Карт 1, Дом За Стари Хора На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 41 Б; Павилион; 12 Б; 14 Б; 15 Б; 105; 124 Б; Рест. Вагона; 88; 91; Кафе; 122 Б; 121 Б; 120 А; 129; 68; 82 На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Красна Поляна I Част Пазар Росица, Позитано 144, 152 На 15.08.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Алдомировска №144; 146; 152 Община ИЛИНДЕН   На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Захарна Фабрика 356 Бирария; 44; 39 Аб; 44 Вх.А; 110-То Училище; 63 А; 59; 61; 62 А; 62 Г; Зах Фабрика Товарна Гара /Това; 46; 62 Б На 15.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София: Илинден 118, Илия Кутев/608/ 118, Коньовица/Мико Папо/ 65, Света Троица/Вълчо Иванов/ 118, 117, Тодор Александров/Н.Цанов/, Цар Симеон 271, Чавдарица/Пандо Типов/ ТП Бл.118 Община ИСКЪР   На 14.08.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: Дружба Бл.515, 516, 517, Дружба 2 514, 519, 515 На 15.08.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: Дружба Бл.220, 221, 218, Дружба 2 228, ТП ДО 205, ТП ДО 226, срещу 228, 219, до бл.224, 1 ДО БЛ.219, 227, 210, пазар, ТП до бл.219 Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красна Поляна I Част 15; 17 А; 17 Б; 17 В; 20; 24 Б; 24 Г; 24 Д; 25 Б; 26 Д; 26 Е; 26 Б; 26в А; 26в В; 26в Г; 32; 33; 34; 35б А; 35б Б; 36б; 36б А; 36б Б; 37б Б; 38б А; 9; Пазар Росица На 13.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч./ - София: Братин Дол 26 На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красна Поляна II Част 225; 226; 234 Б; 234 В; 234 Г; 27; 28а А; 29 В; 34 Б; 7 А; Ул.Добротич-Бит.Услуги; 31б А; 329а Б; 331 А; 331 В; 331 Г; 331; 331 Б; 331а В; 332 Б; 332 В; 337б Г; 339 Б; 343 А; 345 А На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60 На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайлов 109, 115, 108, 114, 116, Суходолска 2 До Бл.114 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Разсадник Коньовица 77 Б; 82 Б; , Разсадника 75 А; 75 Б; 76 А; 76 Б; 78 А; 65 А; 65 В; 65 Г; 23 Б; 23 В; 23а А; 22; 25 В; 87 Д; 87 В; 87 5; 87 и; 87 З; 87 Б; 20 Г; 20 А; 20 Б; 20 Д; 20б А; 20б Б На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красна Поляна I Част 132а А; 145 А; 202 А; 20а; 225; 225а; , Разсадника 9 Б; 9 В; 9 А; 14 А; 13; 26 Б; 30а В; 87 А; 61 Б; 13 Б; 11 Г; 12 Д; 12 Е; 31 Б; 14а Б; 31 Д; 28 В; 28 Г; 131в Б; 131в В; 131в Г Община КРЕМИКОВЦИ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бухово: 1 Май 1, Бухово 14а, Данаил Бенев 3, 6, 2, 5, 8, 1, Захари Попов 2, 1, 4, 8, 3, 5, Никола Бонев 30, 19/Кафе Аперитив, 17а, 13а, 26 Битов Комбинат, 19а, 18, 16, 18а, 24, 14а, До Бл.18, 22, 13 На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Горни Богров: 16448.7776.54, XVIII-324, 321, Кв.18, Александър Стамболийски 3, 1, Площада, 4, 7, 5, 9, 1, 2, 1, Асен Златаров 1а, 11, 9, 5, 3, 4, 12б, 8, 15, 12 А, 6, 12, 2, 1, 10, 6 А, 7, 12 Б, Ботунски път 2, 5, 3, 1, 5, 1а, Васил Левски 10, 3, 8, 13а, 19, 19а, 21, 16, 23, Манастира, 17, 4, 18, 5, 14, 25, 15, 1, 9, 13, 9, 11, 31, 22, 28, 26, 20, 39, 29, 43а, 47, 12, 28, 36, 33, 24, 43, 31, 41, 39, 35, 37, 32, 30, 51, 45, 45, Здравец 13а, 9, 7, 15, 17, 13, 26, 1, 28, 5, 3, 11, 7, 11, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, 8, Кладенците 9, 1, 7а, 3, 7, Люлин/Лиляна Димитрова/ 5, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 12, 7, 10, 8а, 4, М. Шабаница Пи 16448.7742.32, М.Шабаница, Пи 16448.7721.566, Мест.Кучешки Кладенци, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата 6, 4, 3, 1, 5, 2, Местн.Долна Махала М.Горни Богров УПИ Vіі-285, 4, 10, 6, 6, 12, 8, 3, Местн.Кръста 1, 2, 5, Морава/Георги Димитров/ 7а9, 5, 2, 9, 6, 10, 1, 8, 13, 3, 12, 15, 7, 16, 34, 26, 30, 18, 12, 28, 22, 17, 24, 20, 32, 22, 9, Мургаш 8, 2, 4, 6, 4, 10, Мусала/Васил Коларов/ 1, 3, 4, Незабравка 6, 5, 2а, 1, 6, 3, 34, Никола Вапцаров 6, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 8, Обреща 3, 5, 1, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб, 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, 11, 12, 10, 20, 16, 14, 14, 8, 11, 8, 18, 7, 13, 9, 15, 9, Рибарица 1, 2, 3 А, 3, 3 Б, 5, Стара Планина/Ганчо Шопа/ 4, 3, 7, 1, 4, 5, 2, 6, 14, 12, 10, 11, 16, 12, 9, 9, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 8, 6, 20, 22, 18, 17, 16, 16, 15, 11, 12, 5, 7, 13, 7, 14, 14, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, 9а, 11, 6, 7а, 4, 10, 7, 6, 8, 9, Трайчо Костов 2, 12, 6, 7, 36, 3, 5, 5, 10, 3, 8, 14, Трети Март/9 Септември/ 9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, 36, 51, 30, 57, 65, 53, 63, 28, 32, 61, 67, 59, 55, 34, 49, 47, 24, 24, Общ. Кремиковци, 29, 41, 35, 37, 26, 18, 31, 45, 39, 43, 22, 14, 20, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Х-493, Кв.42, Идент.16448.7721.546, Хан Богров Читалище, Хемус 3, 1, 5, Пи 553, Хемус, Идент.16448.7721.801, Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, 14, 18, 31, 23, 22, 15, 10, 34, 3, 17, 12, 23, 25, 21, 8, 13, 28, 16, 37, 30, 9, 19, 6, 5, 26, 31, 13, 7, 4, 27, 19, 36, 35, 37, 11, 34, 64, 65, 71, 68, 67, 66, 63, 63, 63, 69, 70, 61, 58, 56, 56, 59, 54, 54, 57, 55, 53, 53, 56а, 61, 60, Чавдар 9, 3, 11, 2, 7, 1, 6, 4, 5, 2а, 13, Черковна/Мироско Райчев/ 23, 5, 13 А, 10, 3, 13, 6, 12, 13, 23, 2, 8, 19, 21, 8, 22, 15, 20а, 4, 19, 16, Черква, 18, 19 А, 17, 11, 20, 14, 1, 1, 24, Шабаница 38, 21, 40, 38, 27, 25, 23, 36, 40, 23, 25, 27, 23а, 21, 10, 18, 36-28, 30, 15а, 19, Пи 10023 Кв.Б-4 11-5, 30a, 1, 30, 32, 8, 26, 20, 6, 16, 24, 15, 22, 30a, 17, 42-34, 4, 28, 12, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Долни Богров: 1 1, 54, 109, 51а, 59, 69, 111, 91, 62, 47, 105, 84, 66, 55, 67, 90, 61, 68, 103, 58, 79, 53, 75, 51, 86, 87, 107, 113, 48, 46, 77, 52, 101, 70, 57, 56, 70, 64, 73, 60, 93, 50, 78, 49, 76, 88, 7, Помпа До ул.1-ва №17, 68, 74, Манастир, 10, 1, на Разклона, Пазар Животни, 12, 7, До Бензиностанцията, 14, Помпа, 11, 6, 4, 5, 9, 1, 36, 28, 16, 20, 23, 41, 21, 39, 33, 18, 29, 37, 45, 40, 31, 43, 1, 27, 13, 44, 24, 42, 35, 25, 17, 43а, 1-ва 97, 10 9, 2, 6, 11, 3а, 13, 10, 15, 14, 5а, 1, 3, 7, 12, 16, № 21, 19, 14а, 11 20, 7, 5, 10, 4, 7, 12, 3, 18, 18, 6, 1, 16, 12 2, 3, 2а, 4, 19, 12, 5, №17, 11, 14, 13, 17, 11, 13, 6, 9, 7, 4, 13 1, 3, 10, 8, 4, 6, 32, 38, 42, 28, 6, 12, 7, 15, 17, 8, 24, 2а, 17, 30, 14, 10, 9, 13, ПИ 22304.7891.241.1, 4, 20, 14, 27, 15б, 14 14, 23, 20, 12, 4, 19, 21, 11, 2, 1, 5, 10, 8, 7, 3, 18, 2/3, 6, 16, 15 33, 1, 36, 5, 24, 3, 31, 11, 38, 22, 37, 7, 20, 15, 19, 8, 18, 17, 19а, 9, 4, 6, 13, 2, 65, 74, 47, 62, 45, 78, 52, 76, 68, 60, 44, 64, 69, 72, 59, 48, 46, 66, 64, 56, 67, 50, 43, 50, 45а, 49, 16 9, 6, 7, 8, 18, 3, 1а, 1, 20, 15, 10, 4а, 28, 12, 4, 5, 24, 62, 57, 80, 70, 58, 47, 52, 76, 45, 55, 37, 78, 60, 82, 61, 66, 41, 35, 2, 2а, 48, 27, 26, 28, 54, 38, 34, 46, 25, 26, 30, 42, 32, Пи 22304.7891.9821, 22, 19, Пи Идент.22304.7891.9813, 68 Идент.22304.7891.678, 2 278, 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 24, 12, 11а УПИ ІІ-107, 108 Кв.4, 20 10, 4, 7, 8, 11, 2, 1, 3, 9, 6, 5, 14, Кв.38, 13, и 31ул, 21 1а, 8, 10, 11, 4, 9, 12, 1, 15, 7, 5, 24 22, 21, 15, 26, 16, 10, 18, 39, 21, 1, 2, 12, 6, 9, 5, 14, 9, 7, 25 5а, 5, 2, 6, 3, 10, 17, 14, 22, 16, 10а, 20, 19, 13, 26 9, 5, 3, 7, 2, 4, 9, 27 2, 7, 3, 28 3, 7, 4, 2, 10, 8, 12, 16, 1, 20, 14, 22, 26, 29 3, 7, 1, 4, 2, 3 3, 1, 21, 37, 2, 17, 27, 39а, 35, 33, 15, 39, 4, 21, 13, 11, 19, 23, 29 А, 31 29, 33, 3, 16, 18, 27, 31, 20, Помпа, 1, 22, №14, 34, 25, 13, Парц.40, 24, 17, 26, 21, 33 3, 35 12, 18, 2, 28а, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24, 19, 11, 5, 37, 31, 41, 17, 15, 23, 39, 21, 3, 27, Помпа, 33, 7, 1, Кв.4, 36 11, 12, 1, 10, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4, 37 10, Строителство на Ограда, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5, 38 5а, 8, 4, 10, 5, 3, 1, 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, Помпа, 15, 6, 12, 4 7, 5, 1, 3, 9, 3а, 4, 16, 16а, 32, 18, 14, 22, 28, 26, 12, 20, 30, 24, 40 7, 39 До Склада, 1, 1а, 11, 9, 41 4, 2, 1а, 10, 1, 5 2, 6, 4, 32, 39, 24, 20, 22, 3, 20а, 40, 34, 16, 44, 42, 46, 7 6, 7, 18, 2, 16, 4, 10, 13, 20, 1, 12, 8, 14, 8 5, 1, 7, 2, 3, 10, 9, 12, 13, 9 4, 1, 7, 8, 3, 2, I-642, Кв.44, ІХ-356 Кв.18, №692, Кв.Б-2-91а Землището на С.Долни Богров, Стопански Двор Чочая, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ IV-376 Кв.28, УПИ ІХ, Кв.24 На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - София: 1-ва 31, 59, 12-та/Враждебна/ 3, XXVI-900 Кв.8, Ботевградско Шосе/Мизия/ 555 Помпа, 695, Долни Богров, Пл.31 и 32, 346 М.Враждебна Имот 266/16, Долна Махала 2, Долни Богров ул.9 -2, Стопански двор, Сметището, 24 ул.5-та, ул.31, 1 ТКЗС, УПИ 691, УПИ 70006 М. Кориите, Складова база, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци 15 Д. Богров ул.40, Долни Богров М. Герена, Незабравка 2, Стефан Киров 6, Чавдар 1, Чепинско Шосе 15 На 12.08.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Яна: Безименна На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Никола Бонев 19 На 14.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - София: Бачо Киро /Кремиковци/ 2, 6, 1, 3, 5, Димитър Казака /Кремиковци/ 2, 19, 3, 11, 14, 6, 5, 10, 1, 9, 4, 12, 7, Иглика /Кремиковци/ 1, Кремиковска 3, 34, 1а, 11, 17, 7, 13, 15, 36, 5, 32, Кремиковци 1, Минзухар /Кремиковци/ 4, Мургаш /Кремиковци/ 4, 1, 10, 2, 6, 3, Панайот Волов /Кремиковци/ 12, 16, 10, 14, 9, 7а, 7, 11, Райна Княгиня /Кремиковци/ 1, 5, 2, 7, 3, 4, Река Елешница /Кремиковци/ 9, 3-А, 2, 7, 3, Руднична /Кремиковци/ 2, 5, 3, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/ 57, 63, Света Петка /Кремиковци/ 3, 7, 12, 9, 8, 10, 16, 6, Славянка /Кремиковци/ 3, 1, 18, 8, 14, 5, 10, Чавдар /Кремиковци/ 14, 8, 11, 30, 15, 10, 32, 24, 18, 13, 25, 5, 16, 2, 4, 1 На 14.08.2019 г. /09:45 - 15:15 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Желява: 24-ти Май/Георги Димитров/ 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27, Бене Цендин/Мургаш/ 63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4, Благой Тодоров/9 Септември/ 1 къща, Васил Левски 16а, 25, 16, Ген.Николай Желявски/1 Май/ 30, 6, 10, Местност Добри Дол 2 Вила, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 22, 28, 26, Стара Планина 6, Стефан Караджа 4 На 14.08.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ 276, 274, 272, Враждебна На 14.08.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Григорево: УПИ III -283 Кв.20 На 14.08.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - ЖЕЛЯВА: 24-ти Май/Георги Димитров/ 19, 29204.7604.17, XX-300, Кв.32 Временно Строителство, Александър Стамболийски 1, 15, Васил Левски 2, 19, 8, Герена/Иван Шонев/ 14, Кирил И Методий 4, 11, 12, 23, 8, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 4, 12а, Пи № 72, Стара Планина 11, Стоян Мечката 4 къща, 2, 6, Стоян Мисирски 14, Тодораки Пешев/Христо Ботев 1, Тоне Крайчев 13, 1, В.З.Лозята Община ЛОЗЕНЕЦ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Липа 17-А Община ЛЮЛИН   На 12.08.2019 г. /08:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./ - София: Люлин 6 До Бл.622, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/ 90 Битов Комбинат На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 8 814, Пред 814, 814, 813, До 813, До 814 На 13.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Беравица 32, Класова Борба 19, Кореняк 15а, 15, Люлин 9, Търново 27, 23, 21, 23а Община МЛАДОСТ   На 12.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 54б Вх 1 На 14.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 1а На 14.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов 111, Александър Малинов 111, Бизнес Парк София 1, 1 Сграда 9 На 14.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 3 364, Западно от Бл. 355, До 364, 1 364 На 14.08.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 На 15.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 1А, Младост 1 Блок 3 Вх 5 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов 79б, 79а, 79б, 79б На 15.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов 79б, 79б, 79б, 79а На 16.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1 Блок 3 Вх 9 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 4 429, 431, 432, 4 429, - 429, срещу Бл 431, 429 На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Д-Р Атанас Москов 7 С-У Бл.439, Младост 4 437, 426, До 426, 437 437, До 437 Община НОВИ ИСКЪР   На 14.08.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Подгумер: Стопански Двор Община ОБОРИЩЕ   На 16.08.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви 118 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 12.08.2019 г. /10:00 - 14:30 ч./ - София: 659-та/Овча Купел/ 7, 660-та/Овча Купел/ 4, 6а, 2, 6, 661-ва/Овчв Купел/ 6, 4, 662-ра/Овча Купел/ 2, 5, 1, 3, 663-та/Овча Купел/ 6, 4б, 4а, 4, 5, 3, Кукуряк/651-ва/ 19, 23, 26а, 23а, 21, 11, 24б, 24а, 32, 24, 13, Овча Купел 608, Овча Купел 1 608 На 12.08.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - София: Гръстниче 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7а, Лотос 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63, Николай Хрелков 38б УПИ ХІІІ - 12 Кв.63, До Бл.3, 40, 38б, 38а, 42, 44, 52, 25б, 38, 51, 36, 38в, 29 61, 29а, 50, 34, 46, Перуника 17, 19, Перуника/Ол.Кошевой/ 20, 17а, 17 А, 17 На 12.08.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София: 742-ра/Овча Купел/, 744-та/Горна Баня/ 7, 4, 3, 10, №6-8, 7а, 5, 1, 12, В.З.Горна Баня, Дъга 35, 17а, 13, 17, 15а В.З. Горна Баня, 22, 25, 39а, 43, 37, 33, 9, 18, 31, 11, 19, 45, 41, 15, 29, 22а, 16, 39, 23, Кристал 22, Маджарица, Маркова Баня 13, 22, 24, 9, 7, 19, 11, Мечта 8, 7, 2, 11, 1, 10, 3, 15, 13, 9, Пладнище/Рилски Партизани/ 36, 27, 38, 3, 22, 29, 35, 31, 34, УПИ-506 Кв.9 На 13.08.2019 г. /08:30 - 14:00 ч./ На 15.08.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Ангел Стоянов /Суходол/ 20а, 1, Бели Брод 6 УПИ ХVІ-876 1318 Кв.46, 5а, 41, 6, 20, 8, 18, 7, 10, 6 УПИ ХХVІ 1318 Кв.46, 16, 22, 14а, 12, 2, 5, 4, 18а, Дъб 15, 23, 31а, 17, 9, 12, №17а, 18, 31, 7, Игрище 5а, 6, Кирил Христов 10, 18, 19, 9, 30, 20, 13, 7, 8, 16, 6а, 22, 3, 11, 4, 6, 2, 15, 5, 1, 17, 14, 26а, 21, 12, Местност Суходол Сечище Под Гробището, Овче Поле 2, Орех 30, 53, Перла 54, 35, Прохладен Кът 14, Станислав Ангелов 17, 20, 10, 6, 8, 2, 12, 1, 28, 18, 15, 13, 4а, 21, 22, 19, Стоичко Станиславов 11а, 12, 13, 11, 1, 1а, 10, 9, 3, 14, 7, 5, 2, 15, 23, Суходол Срещу Гробището, Стоп.Двор, Траян Танев 80, 76а, 72б, 76, 81, 71, 79, 73, 56, 64, 85, 72а, 51, 65, 49, 63, 61, 60, 51-55, 74, 726, 52, 83, 53, 72, 59, 67, 62, 77, 57, 70, 47, 78, 68а, 69, 68, 74а, 54, 66, ХI-352 Кв.44а, Христо Андонов 3, 3а, 2, 1, 7, 4 На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Дар 4, Суходолска 2, 185б, 2а, 185а, 179 На 15.08.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 764-та/Красна Поляна Овча К, 767-ма/Овча Купел/ 6, 1, Монтевидео/Пионерски Път/ 41, Овча Купел 410, 409, Овча Купел 1 409, 409, 410, 409, 406, 407, 410, Овча Купел 2 410, 410, Промишлена 13 Община ПАНЧАРЕВО   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро, М.Язовир Искър, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър Кл. Б Ст.11, Кл.Б Ст.4, Кл.А Ст.7а, Кл.А Ст.9, 5, Кл.А Ст.6, Кл.А Ст.17а, Пи 1025, Кл.Б Ст.6, Строителство, Водна Помпа, Кл.А Ст.17, Кл.А Ст.10, Кл.Б Ст.7, Кл.А Ст.5, Кл.Б Ст.10, Кл.Б Ст.16, Кл.А Ст.12, Кл.Б Ст.3, 2, Кл.А Ст.13, Кл.А Ст.4, Ресторант, Вила, Кл.Б, Кл.Б Ст.17, Кл.Б Ст.13, Кл.А Ст.8, Кл.Б Ст.11, Кл.Б Ст.15, Кл.А Ст.7, Клон А Ст.6а, Автосервиз, Кл.А Ст.16, 3, 6, Кл.А Ст.6а На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кокаляне: Искър Кв.1 М.Чашката, 3 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 22-ра Язовир Искър На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Витоша-Вец Симеоново Язовир Искър, Искърско Шосе 1 На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: В.З.Кантона, махала Масова Вила На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6914.10, XVI-681, Кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, Кв.4, 100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33, 27 На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - ПАНЧАРЕВО: В.З КОСАНИН ДОЛ УПИ І-122 КВ.14, ВИЛНА ЗОНА ГРАДИЩЕ къща, ВИЛА, ДЕТСКИ ГРАД, КАСАНИН ДОЛ 2, КОСАНА 2, КОСАНА УПИ III-159 39, КОСАНИН ДОЛ УПИ III, МЕСТНОСТ КОСАНИН ДОЛ къща, 999, СТРОИТЕЛСТВО, 18, БАРАКА, УПИ Ххі -185 Кв 21, 1, ИМОТ 00017, КЛ.А СТ.33, УПИ IX-151 КВ.39, МЕСТНОСТ ШИРИНИТЕ, СИНИ ВРЪХ 7, УПИ XIX-1 КВ.6 На 13.08.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: В.З.Косанин Дол, УПИ ХХІІ-201, Кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХХХVІІІ-398 Кв.2, Местност Косанин Дол Вила, Търново 15, Пречиствателно Съоражение На 13.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: В.З.Косанин Дол УПИ XxxV-608.2202 Кв.6, Вилна Зона Косанин Дол УПИ V-141, Кв.40а, Пи 04234.6915.2730 На 13.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Панчарево: В.З.Касанин Дол, УПИ Х-148, Кв.39, В.З.Косанин Дол, Косанин Дол, Местн.Косанин Дол, Местност Косанин Дол УПИ 2205 Кв.10 Р-Н Панчарево, УПИ9-158 Кв. 40, УПИ 16-155 Кв.39, 11 Сграда 1, УПИ 6-3005 Кв.39, Кв.40а, Местност Ширините 7 къща 1, 10 Пл№2145, 6, 7 къща 9, 7, 7 къща 2, 7 къща 10, 5 На 13.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Местност Косанин Дол Вила На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 3296 М.Райовец Стопански Двор, М.Стопански Двор УПИ XlI 2506, Пи 113141, М.Райовец, Пи 44063.6214.4757, Стопански Двор, Стопански Двор М.Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен М.Райовец На 13.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Стопански Двор С.Д.Лозен М.Сахтяница На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: 2512 М.Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира На 14.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: В.З.Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Чорбаджийска Вила, Махала Славкова Вила На 15.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Георги Бенковски/Ал. Динков 10, 15, 7, 9а, 1, 13, 14, 4, 6, 2, 5, 11, 12, Димитровче 3, 5, 1, Кипарис/22/ 5, 7, Масларица/13-та/ 15, 14, 24, 28, 19, 11, 7, 13, 9, 18, 30, 22, 16, 10, 17, 20, 26а, 12, Могила/16-та/ 33, 47, 27, 25, 14, 16, 71, 65а, 22, 39, 8, 55, 10, 45, 12, 59, 63, 57, 24, 51, 49, 21, 53, 19, 23, 61, 35, 37, 29, 43, 20, Рашовец 20, 16, 34 Ярмомелка, 34, 30, 28, 14, 32, 18, 10, Роза 3, 8, 5, 1, 2, 6, 4, 7, Рудината/10-та/ 2а, 1, 4, 6, 9, 8, 3, 15, 7, 2, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 17, 12, 13а, 2, 1а, 8, 19, 11, 10, 4, 15, 14, 9, 5, 7, 1, 6, Сергин Сердарски/11-та/ 31, 30, 10, 14, 27, 13, 3, 24а, 6, 4, 18, 24, 22, 28, 29, 32, 15, 16, 5, 2, 7, 20, 21б, 12, 21а, 25, 23, 8, 21, 1, Суходол/27/ 1, 2, 4, 5, Съединение/Георги Димитров/ 177, 183, 157, 150, 197, 144, 175, 162, 173, 167, 159, 160, 152, 158, 209, 187, 168, 140, 193, 146, 195, 171, 134, 148, 164, 166, 185, 170, 163, 138, 154, 142, 181, 179, 156, 165, УПИ 14-373, 155, 161, 169, 189, Теменуга 8, 5, 24, 26, 16, 2, 3, Христо Ботев/Ненко Попов/ 16, 14, 23, 12 На 15.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: Суходол 3 На 16.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Борова Гора 13а, 19, 7, 11, 15, 1, 29, 14, 25, 12, 16, 6, 9, 8, 3, 10, 17, 21, 4, 27, 18, 23, 13, Васил Левски/Люти Дол 4, 1, 6, 16, 9, 14, 2б, 8, 3, 7, 11, 10, 14а, 12, Вилна Зона Караджин ул.Заградена Поляна, Габер 1, 2, 5, 1а, Единство 5, 12, 11, 3, 15, 8а, 7, 2, 9, 4, 10, 13, 8, 1, 23, Заградена Поляна/36/ 1, Вила, 14, 6а, 12, 3, 8, 19, 9, 2, 4, 16, 22, 6, 13, Караджин/31/ 8, Имот2331, 13, къща, 9, 17, 20, 1, 15, 14, 3, 16, 4, 5, 10, 2, 19, 11, 7, 12, М. Караджин 44063.6229.1821, Минзухар/37/ 5, 3, 1, Пролетна/Комсомолска/ 13, 5, 16, 11, 6, 6а, 10, 3, 9, 4, 7, 12, 14, 2, Стадиона 3, 8, 9, Зад Пол21, къща, 12, Строителство, 11, 1, 5, 7, 6, Съединение/Георги Димитров/ 120, 114 Община ПОДУЯНЕ   На 12.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.4 Вх.А, Б На 13.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.4 Вх.В, Г На 14.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.5 Вх.А, Б На 15.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.5 Вх.В, Г На 16.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.4 Вх.Е, Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.6 Вх.А Община СЕРДИКА   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 259-та/477/Сердика/ 3, Железопътна/23-ти Януари/ 115, 111, Ком/Комсомолец/ 29d, 31, 29а, 29, Лястовица/Сашо Кофарджиев/ 49, 38а, 43, 57, 30, 16, 39, 19, 21, 32, 26, 43 А, 47, 18, 28, 40, 42а, 38, 35, 37, 51, 25, 34а, 41, 42, 36а, 45, 29, 31, 24, 23, 20, 27, 29а, 33, 36, Моравча/П.Щърбанов/ 31а, 26, 27, 29, 28, 31, 32, 29а, 32а, 40, 33, 30, Петър Б.Величков 30, 37б, 38, 27, 33, 36, 35, 37в, 34а, 28, 37а, 26, 40, 32, 31, 37, 34, София 60, 110, 68, 67, 61а, 58, 72, 62а, 123, 66, 64, 63, 59, 77, 69, 75, 65, 62, 60а, 73, 61, 71 На 16.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: VI-1032, 1032 Кв.50, Ген. Столетов 23 Община СРЕДЕЦ   За периода 14-15.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Съборна 11а Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 12.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дъбница 7, Дървеница 11, 12, 13, 15, 48, 49, Дървенишка Река 9, 11, 19, 19а, 22, 7, 25, 2а, Софийско Поле 3 Община ТРИАДИЦА   На 15.08.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Алабин И.Вл. 22 Хотел Алабин, Магазини Областна управа  

comment 0
visibility 1340
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 29 юли-2 август

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.  Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 юли - 2 август  2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.   СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 01.08.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 13-та 4, 6а, 6, 8, 2, С/У Кв. 45, 16-та 2, 13, 8, 17, 11, 6, 12, В. З. Градоман ПИ Пл. №84, 1, 20, Над Черквата Посл. Стълб, 16, 21, 7, 16-та 15 Градоман . 15, 18-та 5, 8, 10, 8 Вила, Арбанаси/Възход/ 3, Кв. Градоман ПИ 018071, 22, 7, 19, 15, 18, 21, 8, 11, 23, 6, 4, 13, 9, 17, Бизовица 16 В. З. Градоман, 2, В. З. Градоман Вила, Ул. 17 до Центъра, В. З. Градоман Вила, В. З. Градоман, Градоман УПИ Ххі-543, Кв6, Детелина 3, 1, Детелина 4, 6, 5, 10, 2а, Вила, 2, Ела 14, 12, 23 Градоман, Кокиче 6, 2, 1, Лилия 11, 11 Кв. Градоман, 33, 24 Вила, 37, Мальовица/Комсомолска/ 10, Мусала/15-та/ 1, 6, 15, 9, 16, 8, 17, 3, 19, 4, 14, 13, 5, 7, 12, ПИ 02659. 2190. 567, УПИ VІ-162, Кв. 4 В. З. Градоман, УПИ ІХ-208, Кв. 9, Хризантема 10, Цар Симеон 173, 194, 163, 186а, 91, 192, 169, 171, 155, 198, 157, 200, 165, 175, 196, 161, 190, 159, 167, Цар Симеон 216, 218, 214, 224а, 222, 202, 208, 224, 206, 220, 198, 226, М. Бизовица На 01.08.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Митрополит Панарет 12, 12, Вилна Зона На 02.08.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Гео Милев 21, 17, 11, 20, 34, 38, 19, 22, 23, 36, 24, Ропотамо 40, 31, 27, 36, 29, 30, 38, 21, 32, 19, 25, Руй 8, 1а, 1, 2а, 2, 4, Сакар/Чевена Звезда/ 1, 11, 6, 3, 4, 2, 5, Тинтява/Сърп И Чук/ 9, 9а, 8а, 12, 8, 11, 7, 17, 11а, 15, 10, Търнов Рид/Партизанска/ 12, 32, 19, 10, 25, 11, 28, 20, 5, 17, 22, 21, 34, 8, 18в, 13, 1, 6, 18, 15, 16, 18а, 30, 4, 3, 34а, 14, 9, 23, УПИ Хі-519, Кв. 4, Цар Симеон 65, 63, 53, 88, 57, 78, 80, 78а, 59а, 80а, 61, 69, 67, 67б, 71, 82, 55 Община ВИТОША   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: Асанова Чешма Вила, В. З. Приплат, М. Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М. Горелица, Калдъръмче 11, 9, местност Герена Вила, Манастир, местност Кладенеца В. З. Приплат, местност Св. Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат до Бълг. Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, къща, Ул. Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, Чехълче 5 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21, Офелиите /Владая/ 12 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, Асанова Чешма Дясно, В. З. Асанова Чешма, Вила, Бистър Поток 29, 22, 31, Кв. 2, 35, 30, 26, 24, 32, 20, 33, 25, 37, 21, Боев Рид 4, 2, Борика 10, 7 Зад Стадиона, 8, 5, Брезова Гора 12, 23, 25, 5, Виров Дол 8, 5, 7, 2, 4, 3, 6, Войнишко Въстание 33, 25, 24, 41а, Ела 3, 5, 10, 7, 12, 6, 3 А, 10а, Елен 29, 25, 19, 16, 13, 21, 18, Ул. Елен И Страната, 15, 14, 27, 23, Китен 6, 4, 16, 1, 14, 2б, 2, 8, 12, 3, Любомир Миланов 36, 49, 44, 42, 45, 43, 47, Момина Сълза 3, Орница 18а, 10, 38, 1, 34, 18, 5, 28, 20, 30, 8, 2, 8а, 12, 14, 9, 6, 36, 40, 7, 4, 32, Превалски Езера 25, Приплат Вила, Пролет 5, 11, 1, 7, 9, 3, Проф. Ив. Шишманов/Баба Лина/ 7а, 4, 8, 7, 6, 13, 20, 9, 11, 5, 1, 3, Страната 4, 10, 14, 8, 12, 13, 6, 16, Червена Трева 8, 4, 3, Юрушки Мостове 8 На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Боженци/Никола Паликарски/ 2, 1, Войводина Могила 64, 66, 82, 60, 56а, 58, 70, 82а, 54, 56, 62, 87, 70а, 68, 84, 60а, 73, Евлия Челеби/Мара Петлякова 78, 41, 70а, 41а, 80, 74, 98, 74а, 96, 68, 86, 1, 76, 90, 70, 92, 72, 84, 94а, 37, 76а, 94, Звездица/Георги К. Дим. / 5, 5а, 11, 7, 6, 8, 9, 4, Княжевска/Валентин Андреев/ 5 Произв. Цех, 4, 8, 6, 7, 1 188, 10, 2а, 11, 9, 2, Комините 6, 3, 4, 2, 8, 5, 7, Сред Село 3, 5, 8, 4, 6, 3а, 2, 1, 7, УПИ III- 542, Кв. 66 М. Карпузица, Цар Борис III/Девети Септ. 272, 272а, Павилион На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 16-та /В. З. Малинова Долина/ 62, 73, 11, 60, 71, 67, 63, 32, 69, 66, 75, 65, 64, 60а, 58 Разширение, 22-ра /Ж. К. Бункера/ 11, 12, 10, 23, 9, 16, 17, 2, 1, 7, 14, 4, 8, 6, 23-та /Ж. К. Бункера/ 30, 23-1а, 28, 24, 25-та /Ж. К. Бункера/ 57, 53, 49, 43, 47, 41, 51, 55, 29-та Бункера, 39 В. З. Малинова Долина, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 15, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 22, 43, 18, 20, 11, 4-та Кв. Малинова Долина/Студентс 6а, 5-та /Ж. К. Бункера/ 11, 5-та Кв. Малинова Долина/Студентс 24а, 13, 15, 30, 9, 3, 1, 14, 3а, 18, 16, 12, 22, 8, 32, 5, 6, 24, 6-та /Ж. К. Бункера/ 37, 49, 43, 45, 41, 43 къща, 6-та Кв. Малинова Долина/Студентс 7, 8, 11, М. Дупките-Камбаните, Моста, 10, 4, Вила, 5 М. Дупките-Камбаните, 6, 2, 3, IX-18, Кв. 12, Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Байкал 19, Башлийски Езера 47, 28, Богова Стъпка 1, 8, 1а, 5, 3, 7, 3а, 1 А, 6, 2, 4, 9, В. З Малинова Долина II-ра Б. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, В. З. Владая, Вз Малинова Долина-Герена УПИ XIII-344, Кв. 12, Герганица 7 Офис 1, 7, 9а, Герганица 10а, 12, 2, 10, 6, Десислава 13, 13 А, 9 А, 6, 28, 20, 12 А, 1, 10, 32d, 22 А, 32, 9, 22, 26 А, 24, 26, 3, 16, 15, 11, 18, 30, 14, 19, 21, 12, 34, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Малинова Долина БМ-Дупките, Бункера ПИ 1508 К. Л. 758, Бункера I Етаж, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до Бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, Севастократор Калоян/Алекса 65, 67, 73, 71, 69, 75, УПИ VI-1764, Кв. 14 На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   на 30.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   на 31.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   на 01.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   на 02.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, 27-ма 3, 8. 27, Алеко Константинов/К. Димитр 65, 39, 53, 51, 59, 41, Балабановец № 9 А, 9, Бели Брег 21, 18, 18 1 Етаж, 14, 12, 22, 20, 11, 40, 16, 10, 8, 36, 9, Бор 6, Бургийска Скала 1, Върбите 2, 3, 4, 5, 1, Дупките 3, Ивето 16 УПИ І - -375 Кв 85, 17, 19, 24, 13, 20, 22, 23, 18, 6, 3, 15, 16, 21, К. Димитров 32, 28, 34, 30, Китен 6, Малка Поляна 2, Равнище 28, 38 А, 36, Хеброс Вила, Чаладинка 21, 18, 9, 10, 19, 11, 13, 17, 23, 25, 8, 14, 2, 6, 15, 4, 16, 27, 12, 20, 22, Червена Трева, Язбине 7, 5, 1, 14, №11, 12, 15, Язбино 2 На 30.07.2019 г. /08:00 - 11:00 ч./ -  София: Борово 6, 5, Родопски Извор 235, 233, 234 На 30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 38а, Вила, 34, 18, 1а, 2-ра /Кв. Малинова Долина-Студентски Град/ 34, 56, 54, 46, 42, В. З. Асамблея, 59, Вила, 36, 1, 23, 3-та /Кв. Малинова Долина/Студентски Град 16, 29а, 15, 17, 33а, 36, 40, 28, 42, 23, 44, 22, 13, 19, 25, 32, 39, 21, 33, 38, 35, 4-та Кв. Малинова Долина/Студентс 15, 27, 25, 19 Бункера М. Дупките, 21, 20, 21а, 23, 19, 5-та /Ж. К. Бункера/ 53а, 5-та Кв. Малинова Долина/Студентс 33, 34, 42, 49 В. З. Асамблея, 46, 53, 1, 59, 31а, 48, 14, 36, 40, 25, 5а, 41, 35, 45, 19, 56, 29, 47, 54, 27, 58, 52, 8-ма /Драгалевци/ 30. 3-та, Малинова Долина-Дупките, Бяла Река 3, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В. З. Малинова Долина/ 29, М. Малинова Долина-Околовръстен Път, Малинова Долина Кв. 12, Кв. 4, Бункера II Лява Пресечка, Околовръстен Път М. Бункера, Полски Бряст 55, Полски Бряст №33 На 30.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Байкал 19, Богова Стъпка 1, 8, 1а, 5, 3, 7, 3а, 1 А, 6, 2, 4, 9, В. З. Владая, Герганица 7 Офис 1, 7, 9а, Герганица 10а, 12, 2, 10, 6, Десислава 13, 13 А, 9 А, 6, 28, 20, 12 А, 1, 10, 32d, 22 А, 32, 9, 22, 26 А, 24, 26, 3, 16, 15, 11, 18, 30, 14, 19, 21, 12, 34, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до Бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, Севастократор Калоян/Алекса 65, 67, 73, 71, 69, 75 На 30.07.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва Беловодски Път 15\17/, Беловодски Път 19, 15, 17а, 21, 5, 16, 12, 30, 10а, № 19, 32, 24, 22, 28, 10в, 7, 6а, 4в, 13, 10б, 6, 10г, 10д, 18, 12а, 11, 26, 9, №21а, 10, Секвоя 6, 6а, 4, 2, Цветна 7 На 30.07.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: 69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/ 13 В. З. С- Во - Север, 74-та 45, 36, 47, 34, 76-та 34, 36, 3в, 32, 78-ма /Кв. Симеоново/ 34, 83-та /Кв. Симеоново/ 21, 19а, 13, 10, 5, 2, 16, 4, 4а, 1, 3, 19, 84-та /В. З. Симеоново Север/ 3, 9, 5, 5 къща А, 1, 6, 12, 10, 4, 5 къща Б, 7, 2, 8, 85-та /В. З. Симеоново Север/ 2а, 14, 4, 10, 2, 7, 12, 1, 6, 13, 3, 9, 16, 11, 15, 5, 86-та /Кв. Симеоново/ 11, 5, 3, 8, 4, 9, 6, 2, 88-ма /Кв. Симеоново/ 4, 5, Кв. 67 Стр. Табло, 1, 6, 2, 3, В. З. Симеоново-Север, В. З. Симеоново Север УПИ II-124 Кв. 47, В. З. Симеоново-Север УПИ V-593 Кв. 67, Неофит Хилендарски 26, Света Магдалина 60, 61, 55, 70, 67, 73, 59-61, 76, 57, 53, 68, 64, 52, 65, 63, 58, ул. Шумака, 59, 56, 54, 66, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, Шумако / Симеоново 31 На 30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Шибил 8, 6 На 31.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 187-ма Кв. Малинова Долина/Младос 2, 20, Кафе, 6, 4, 22, 18, 192-ра Кв. Малинова Долина/Младос 7, 192/В. З. Малинова Долина/ 6, 1, 8, 11, 4, 193/В. З. Малинова Долина/ 6, 196/В. З. Малинова Долина/ 8, 23, 16, 9, 11, 13, 21, 10, 17, 12, 15, 7, 14, 198/В. З. Малинова Долина/ 2, 201/В. З. Малинова Долина/ 13, 8-ма /Кв. Малинова Долина-Студентски Град/ 4, 6, 2, IX-455, 464, 473, 475, Кв. 5, Архитект Васильов И Цолов 26, Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Байкал 19, Бистришко Шосе 1а, 3, 11, 15, 1, 9, 13, 16, Богова Стъпка 1, 8, 1а, 5, 3, 7, 3а, 1 А, 6, 2, 4, 9, В. З. Владая, Герганица 7 Офис 1, 7, 9а, Герганица 10а, 12, 2, 10, 6, Десислава 13, 13 А, 9 А, 6, 28, 20, 12 А, 1, 10, 32d, 22 А, 32, 9, 22, 26 А, 24, 26, 3, 16, 15, 11, 18, 30, 14, 19, 21, 12, 34, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Малинова Долина . Златна Рибка, УПИ XXxIX-20 Кв. 14, Малинова Долина I-598 Кв. 1а, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, Севастократор Калоян/Алекса 65, 67, 73, 71, 69, 75 На 01.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войнишко Въстание 49, 15, 16, 4, 31, 20, 47, 19, 3, 37а, 34, 37, 25, 29, 53, 23, 13, 18, 22, 9, 41, 43, 11, 30, 1, 17, 24, 35, 45, 28, 57, 55, 39, 27, 21, Дрян/643-та/ 9б, 9в, Офелиите /Владая/ 12 На 01.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 187-ма кв. Малинова Долина/Младост 20, 201/В. З. Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 202/В. З. Малинова Долина/ Ъгъл. 205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, Ъгъл. 204, 1, 203-та Ъгъла. 202, Строеж, 204-та 2, 204/В. З. Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В. З. Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл. 623 К. Л. 739 Стр. Т., 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В. З. Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, 643-та/Витоша Овча Купел/ 11, 3, 13, 7, 5, 7-А, 1, 9-А, 12, 29, 15, 6, 2, Абанос /Ж. К. Гърдова Глава/ 15, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Байкал 19, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе И. 203, Богова Стъпка 1, 8, 1а, 5, 3, 7, 3а, 1 А, 6, 2, 4, 9, В. М. Долина УПИ V-460 Кв. 15, В. З. Владая, Герганица 7 Офис 1, 7, 9а, Герганица 10а, 12, 2, 10, 6, Десислава 13, 13 А, 9 А, 6, 28, 20, 12 А, 1, 10, 32d, 22 А, 32, 9, 22, 26 А, 24, 26, 3, 16, 15, 11, 18, 30, 14, 19, 21, 12, 34, Дрян 5, Дрян/643-та/ Вила, 4, 6, 11, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Лунна Папрат/669/ 13, 17 С/У ТП-Стр. Табло, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В. З. Малинова Долина Ііч, Валозите В. З. Зл. Рибка, 2 Валозите, Кв. 15 Парцел VI-460, В. З. Малинова Долина Іі- А Ч., Валозите, В. З. Златна Рибка, местност Гърдова Глава 63, 61, Кв. 12, 59, 17а, 61а, 60а, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Планинец 19, 31, 21, 27, 29, 17, 8, 10, 25, 12, 23, Прохлада 33, 46, 35, 44, 10, 42-А, 25, 37, 50, 48, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до Бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, Севастократор Калоян/Алекса 65, 67, 73, 71, 69, 75, УПИ І-896 Кв. 15, 13 На 02.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 201/В. З. Малинова Долина/ 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, Ъгъл. 204, Вила, 16, 12, 14, 643-та/Витоша Овча Купел/ 11, 3, 13, 7, 5, 7-А, 1, 9-А, 12, 29, 15, 6, 2, Абанос /Ж. К. Гърдова Глава/ 15, Арх. Георги Фингов 10, Байкал 11а, 12, 11, 14, 13, 7, 9, Байкал 19, Богова Стъпка 1, 8, 1а, 5, 3, 7, 3а, 1 А, 6, 2, 4, 9, В. З. Владая, Герганица 7 Офис 1, 7, 9а, Герганица 10а, 12, 2, 10, 6, Десислава 13, 13 А, 9 А, 6, 28, 20, 12 А, 1, 10, 32d, 22 А, 32, 9, 22, 26 А, 24, 26, 3, 16, 15, 11, 18, 30, 14, 19, 21, 12, 34, Дрян 5, Дрян/643-та/ Вила, 4, 6, 11, Иваница Данчев 15, 6, 8, 7, 11, 25, 23, 15а, 12, 9а, 10, 17, 2, 3, 5 Кв. Бояна, 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Лунна Папрат/669/ 13, 17 С/У ТП-Стр. Табло, местност Гърдова Глава 63, 61, Кв. 12, 59, 17а, 61а, 60а, Орешарска Кв. 17, 6, 8, 4, 2, Планинец 19, 31, 21, 27, 29, 17, 8, 10, 25, 12, 23, Прохлада 33, 46, 35, 44, 10, 42-А, 25, 37, 50, 48, Севастократор Калоян/Алекса 51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до Бл. 22, 34, 39, 45 Ресторант Лимончето, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57, 38, 37, 30а, Севастократор Калоян/Алекса 65, 67, 73, 71, 69, 75, . 201 В. З. Бункера Р-Н Витоша . 204 На 02.08.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Майстор Д. Софиянлията/666/ 44, Майстор Мил. Радомирец/667/ 44, 44 Магазин, 44 Хидрофор, Ралевица 44, 40, 44а Община ВРЪБНИЦА   На 30.07.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: Ломско Шосе Ет Веселин Павлов-Астарта 21, 256, 254а, 164 На 30.07.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе Им. 113013 На 02.08.2019 г. /11:45 - 12:00 ч./ -  София: 2-ра /Толева махала/ 10, Накрая На., 6, 3-та /Толева махала/ 27, 7, 4-та /Толева махала/ 19, 13, 5-та /Толева махала/ 14, 8, 10, 7-ма /Толева махала/ 2, О УПИ 4/1, 8-ма /Драгалевци/ 3 Кв. Република, Дружба /Толева махала/ УПИ 17-155 кв. 29, Европа/Баба Парашкева/ 211, Република 1 Мотел Божур, Мтс-181- 999, Автомивка-М. Божур, къща, 13, Мтс-181, 1, О УПИ 6-139 Кв. 20, 12. 4, Толева махала, . Дафиново Клонче 12, . Живи Камъчета 8, . Сибирски Синчец 13, УПИ ХIV-149, Кв. 29 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 30.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гюешево/Ламби Кандев/ 21, 27, 29, Охридско Езеро 2, Сердика 1 21, 22, 23, 21 На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Д-Р Калинков/Ив. Перчемлиев/ 18, 18-20, Иван Перчемлиев 18-20, 20, 19-20, Царибродска 156, Царибродска/Никола Шопов/ 156 На 01.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс 83, 77, 75, 100, Димитър Петков 58, 66, 64 Маг., 62, 64, 64 64, 60, 64-А, 75, 57, Западен Парк/Христо Михайло 25, Зона Б-18 14, О 14, Инж. Иван Иванов 57, 61, 63а, Перник 100, 86, 86 Хим. Чистене, 102, 98, 94, 88, Пиротска/Трети Април/ 131, 120 120, 123, 129, 122, 130, 132, 127, 125, 120, 133, 120, Тодор Александров/Н. Цанов/ 120-128, 120 Община ИЗГРЕВ   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Методи Попов 65a, Елемаг Блок 304, Константин Кисимов Блок 303, 304, Кюри Номер 20, Самоков Блок 305 На 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин Блок 65а, Елемаг Блок 304, Константин Кисимов Блок 303, 304, Самоков до Блок 305, Ф. Кюри Номер 20 На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гагарин Блок 65а, Елемаг Блок 304, Константин Кисимов Блок 304, Кюри Номер 20, Самоков до Блок 305 На 31.07.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Димчо Дебелянов 5, 18, 14 84, 84, 16, 7, Драган Цанков 21, Фредерик Жолио Кюри 156 2, 16 155, 17 2, 15 3, 15, 19 1, 17, 16, 156 3, 15 156 Община ИЛИНДЕН   На 30.07.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  София: Сава Михайлов 57, 60, Света Троица/Вълчо Иванов/ 20. Сава Михайлов №60 На 31.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Гевгелийски 9, 8, 8, до 8, Попчево/Павел Попандов/ 39, 39, 8, Сава Михайлов 8 Община ИСКЪР   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 302, 304, 306, 309, 310, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 516, 523, 527, 404, 401, 401a, 405, 406, 407, 408, 88, 86, 98 На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 до 252, до 262, С/У 251, 208, 264, 261, 255, Пред 262, 264, С/У 253, 209, 254, ТП до 251, 262, 262, 253, С/У 252, Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш Зад Параклиса, Павилион За Цветя На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бусманци: Ген. Гурко(27 И 10) Нпз Казичене-Запад На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Казичене: 35239. 6109. 1926. 1 Базова Станция, 35239. 6109. 2258 М. Нпз Казичене-Запад, Видните УПИ 24-120 Кв. 1, УПИ 19-120 Кв 1, УПИ 23-120 Кв. 1, Видрица 4, Дружба, Индустриална Зона, Кв. 4 УПИ VIII М. Нпз Казичене -Запад, М. Нпз-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв. 1, Фармапарк 5 На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Нпз Казичане 35239, 6109, 1926 На 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 до 404, 401, 401а, 404, 401, 404, * 401, 410, 404 На 01.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Казичене: Аличо/Траян Кардашки/ 1, 3, 2, 13, 6, 11, 7, 8, 5, 9, 4, 10, Витоша 39, 25, 27, 14, 23, 16а, 10, 18, 19, 8, 16, 33, 29, 12, 17, 20, 31, 35, 21, 37а, Гарата, Дъбрава 11, 1, 6, 8, 9, 12, Дюла 13, 3, 6, 8, 11, 7, 1, 4, 10, 2, 5, 9, Изгрев 2, 8, 7, 5, 6, 9, 1, 4, 3, Любен Каравелов/Димитър Мут 37, Пейо Яворов 4, 19, 3, 16, 2, 13, 14, 6, 11, 17, 9, 8, 18, 12, 10, 7, 15, Хан Аспарух/Кооперативна/ 38а, 44, 25, 36, 46, 17, 34а, 32, 27, 37, 19, 42, 39, 29, 52, 26, 33, 30, 40, 48, 34, 28, 50, Христо Ботев 59, 16, 63, 18, /Ул. Цар Борис, 47, 51, 49, 59а, 61, 24, П. Яворов, 37, 55, 45, 53, 39, Цар Борис III/Дим. Благоев/ 11, 44, 21, 9 Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Разсадник Коньовица 65, Разсадника Пред 65, С/У 65, 65, Хъшове С/У 65 На 02.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло 109, 115, 108, 114, 116, Суходолска 2 до Бл. 114 Община КРАСНО СЕЛО   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Македония 23 На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Борово 53-55, 41, 43, 59, 52, Златишки Проход 4, Красно Село Кв. Борово 41, Нишава/Георги Аврамов/ 131, Родопски Извор 42, Солун 47, 59, Топли Дол 1, 2б, Червена Роза 34, 42 На 30.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Битоля 62-65, Ворино/Ат. Дамянов/ 61, Ген. Стефан Тошев/Д. Зехтинко 8, 10, Гоце Делчев/Емил Марков/ 7, 10, 17, 32, 34, 43, 52, Евстати Пелагонийски 3-7, Красно Село 16, 18, Родопски Извор 3, 4, Хан Паган 1, 5, 7 На 31.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Белите Брези 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, Братя Бъкстон 207а, Ворино/Ат. Дамянов/ 19, Гоце Делчев/Емил Марков/ 53, 63, Красно Село Бл. 200, 203 Вх. Б, 205 Вх. Б, Бл. 207, 208, Проф. Д-Р Димитър Атанасов 6-8 На 02.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Иван Йончев 392а, 3, 392, 5, 6, Княгиня Клементина/Д. Милано 39-41, Красно Село 208, 204а, 195, 196, 197, 198, Пчела 2а Община КРЕМИКОВЦИ   На 29.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   на 31.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Бачо Киро /Кремиковци/ 2, 6, 1, 3, 5, Димитър Казака /Кремиковци/ 2, 19, 3, 11, 14, 6, 5, 10, 1, 9, 4, 12, 7, Иглика /Кремиковци/ 1, Кремиковска 3, 34, 1а, 11, 17, 7, 13, 15, 36, 5, 32, Кремиковци 1, Минзухар /Кремиковци/ 4, Мургаш /Кремиковци/ 4, 1, 10, 2, 6, 3, Панайот Волов /Кремиковци/ 12, 16, 10, 14, 9, 7а, 7, 11, Райна Княгиня /Кремиковци/ 1, 5, 2, 7, 3, 4, Река Елешница /Кремиковци/ 9, 3-А, 2, 7, 3, Руднична /Кремиковци/ 2, 5, 3, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/ 57, 63, Света Петка /Кремиковци/ 3, 7, 12, 9, 8, 10, 16, 6, Славянка /Кремиковци/ 3, 1, 18, 8, 14, 5, 10, Чавдар /Кремиковци/ 14, 8, 11, 30, 15, 10, 32, 24, 18, 13, 25, 5, 16, 2, 4, 1 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: . Йоан Екзарх № 1 На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Милин Камък 11 На 01.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Банат/Курск/ 24-26 Вх. А, Б, Галичица 24, 28, Кораб Планина/Илия Филипов/ 34 Вх. А, Б, Плачковица 1, 3, 5, Рилски Езера 14-16, Якубица 14, 16 Община ЛЮЛИН   На 29.07.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  София: Европа/Баба Парашкева/ 171 На 29.07.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: 383-та/Люлин/ 8, 2, 6, 4, Иван Бойчев 20, Кореняк 18а, 17, Люлин 9 до Поликлиниката-Поща, до 12 Поликлиника, Търново 13, 17, 11, 9, 3а, 1а, 1, 3 На 31.07.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: 400/380/Люлин/ 0 до 909, Люлин 912, 909, Люлин 9 9 909, 909а, ТП до Бл. 912, 912, 909 Община МЛАДОСТ   На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 485 Вх 1-1 На 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 37 На 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 71а Вх А На 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 71а Вх Б На 02.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 68134. 4085. 9708, Виднище / Горубляне 25, 21, 27, 31, 23, 31 А, 29, Горубляне къща, Искър / Горубляне 45 А, 84, 66, 88, 78, 74, 68, 47, 72, 43, 82, 43а, 41, 39, 51, 80, 70, 76, 49, 45, 86, Минзухар 13, 10, 12, 6, 9, 20, 2, 16, 8, 7, 3, 17, 14, 15, 1, 4, 11, Младост М Виднището №27, Освобождение / Горубляне 22, Павел Красов / Горубляне 25, 29, 27, 27 УПИ 2-1943 К В44, 31, 23, Палма, Пловдивско Шосе 11, 64, 15, Селището 2, 5, 12 А, 16, 14, 14 А, 2 А, 14а, 4, 10, 6, 12, 8, 18, УПИ Ііі-1266, Кв. 82 М. Горубляне, Цветна Градина /Горубляне 26, 17, 28, 22, 24, 23, 19, 13, 18, 16, 25а, 27, 31, 21, 29, 15, 33, 7, 20, 25, 35, 20 УПИхі328кв46 На 02.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 12-ти Април / Горубляне 1, 3-ти Май / Горубляне/ 24, 26, 22а, 24 А, 7, 22, 9, 17, Васил Пешев /Кв. Горубляне/ 4, Горубляне, Долците 6, 8 А, 10, 12, 2, 4, 8, Музейна / Горубляне 20, 11, 3 А, 16, 10, 9, 6, 4, 5, 7, 1, 4, 6 А, 3, 18, 2, 8, 14, Пети Ноември /Горубляне 10, 15, 12, Пионерска 16, 26, 34а ПИ Идент. 68134. 4087. 5325, Самоковско Шосе, УПИ I-392, Кв. 38, Цветна Градина 12а, Цветна Градина /Горубляне 2, 8, 4, 3, 10, 12, 1, 2а, 4а, 6 Община НОВИ ИСКЪР   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Нови Искър: М. Средни Рид Пл 12, местност Вонеговци Пл. 13, С. Войняговци, М. Средни Рид, Св. Св. Кирил И Методий къща На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: В. З. Войняговци ПИ 11884. 5957. 39, В. З. Войняговци ПИ №11884. 5963. 1 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Войнеговци: 11884. 5588. 83, 538, 577, В. З Воинеговци Кл. В Стб, В. З. Войнеговци Клон В Ст. 87, Клон В Ст. 35, Клон В Ст. 81, Клон В Ст. 44, Клон Е Ст. 25, Клон В Ст. 119, Клон В Ст. 78, Клон В Ст. 112, Клон В Ст. 95, УПИ ХхV-518, Клон В Ст. 141, Клон Е Ст. 33, Клон В Ст. 124, Клон В Ст. 99, Клон В Ст. 146, Клон В Ст. 115, Клон Е Ст. 24, Клон В Ст. 109, Клон В Ст. 15, Клон В Ст. 130, Клон В Ст. 75, Клон Е Ст. 26, Клон Е Ст. 29, Клон В Ст. 54, Клон В Ст. 73, Клон В Ст. 151, Клон В Ст. 31, Клон В Ст. 147, Клон В Ст. 70, Клон В Ст. 118, Клон В Ст. 50, Клон В Ст. 101, Клон В Ст. 65, Клон В Ст. 77, Клон В Ст. 71, Клон Е Ст. 41, Клон В Ст. 21, Клон В Ст. 52, Клон В Ст. 84, Клон В Ст. 36, Клон В Ст. 33, Клон В Ст. 67, Клон В Ст. 129, Клон В Ст. 98, Клон В Ст. 51, Клон В Ст. 53, Клон Е Ст. 43, Клон В Ст. 125, Клон Е Ст. 28, Клон В, Клон В Ст. 34, Клон В Ст. 131, Клон В Ст. 74, Пи №588 Стълб В 112, Клон В Ст. 47, Вила, къща, Клон Е Ст. 47, Клон Е Ст. 45, Клон В Ст. 126, Клон В Ст. 123, Клон В Ст. 64, Клон В Ст. 79, Клон В Ст. 49, Клон В Ст. 85, Пи 297, Клон В Ст. 116, Клон В Ст. 92, Клон В Ст. 143, Клон В Ст. 122, Клон В Ст. 86, Клон В Ст. 146, Клон Е Ст. 37, Клон В Ст. 105, Клон В Ст. 149, Клон В Ст. 32, Клон В Ст. 83, Клон Е Ст. 44, Клон В Ст. 63, Клон В Ст. 145, Клон В Ст. 150, Клон Е Ст. 31, Клон Е Ст. 36, Клон В Ст. 117, Клон В Ст. 48, Клон В Ст. 148, Клон В Ст. 132, Клон В Ст. 120, Клон В Ст. 22, Клон В Ст. 121, Клон Е Ст. 27, Клон Е Ст. 30, Клон В Ст. 91, 999 В. З. Русия, Клон В Ст. 94, Клон В Ст. 82, Кл. В С/У Ст. 68, Клон В Ст. 152, Клон Е Ст. 32, Клон В Ст., Клон В Ст. 104, Клон В Ст. 72, Клон В Ст. 108, Горска Поляна/Септември/ Стълб 117, Имот 526, Магарански Ливади 11884, местност Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, ПИ 11884. 5957. 31, ПИ 11884. 9557. 35. 125, ПИ 2 Кв. Б-14-6 -Б Стълб 133, Пи312 И312, Стара Планина/Венче Найдено 10, УПИ I-406 Кв. 16 На 01.08.2019 г. /09:40 - 10:40 ч./ -  Нови Искър: Божур/Комуна/ 4, 3, 2, 1, 8, 6, 7, 5, Вечерница/Аврора/ 29, №11, 21, 3, 13, 9, 5, 7а, 17, 1, 15, 7, 27, 25, 19, Жп. Гара Курило, 11, Гина Кунчева/Шопска Комуна/ 41, 23а, 47, 29, 31а, 27, 19, 34, 31, 36, 32, 25, 21, 23, 45, 38, 30, 26, 42, 33, 37, 43, 28, 40, 39, 24а, 44, 46, Иглика 8, 5, 4, 3, 1, 2, 2а, 6, Искърско Дефиле 128, 257, 227, 217, 241, 219, 249, 245, 134, 231, 148а, 150б, 136, 152, 156, 138, 154, 215, 122, 239, 140, 150, 225, 233, 132, 221, 243, 251а, 235, 130, 223, 237, 142, 146, 229, 251, 247, 124, 126, 148, Курило, Малко Бърдо 2, Мартеничка 2, 6, 8, 4, 5а, 1, 7, 5, Момина Сълза 9, 6, 1, 4, 5, 2, 7, 8, 11, 12, 3, 10, Нов Живот 10, 3, 5, 1, 11, 8, 4, 6, 9, 7, 2, 9а, 13, Преслав 1, Роден Кът 6, 1, 4, 4а, 3, 2, Смагово/Прогрес/ 10, 9, 13, 14, 3, 15, 6, 7, 17, 5, 2, 8, 12, 1, 11, Търговска 12, 10, 9, 25, 21, 5, 14, 4, 10а, 27, 17, 6, 19а, 3, 2а, 23, 2, 15, 17б, 13, 18 Битов Комбинат, Ж. К. Курило, 19, 5а, 12 Маг. Хс, 18, 22, 12 Офис, 1, 7, 16 1 На 01.08.2019 г. /09:40 - 10:40 ч./ -  София: 1-ва 1 Курило Гарата, Търговска На 01.08.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Нови Искър: Беласица 39, 45, 44, 42, 48, 46, 41, 40, 37, 43, 47, Веслец 20, 13, 17, 15, 42, 22, 24, 18, 12, 19, 16, 21, 14, 26, Върбовка 6 1, 13, 4 Барака, 26, 9, 7, 4 1, 6 6, 5, 7а, 4, Фургон, Лале 29, 28 На 01.08.2019 г. /11:45 - 12:20 ч./ -  Нови Искър: 00357. 5261. 41, Кременица/Работническа/ 9, 10, 5, 7 6, 1, 15 11, 8, 7, 23, 33 3, 3, 22 3, 7 7, 2, Юрий Гагарин 12, 2, 11, 1, 5, 6, Барака 2, 4, 13, Барака 1, 5 На 01.08.2019 г. /11:45 - 12:20 ч./ -  София: Майор Юрий Гагарин На 01.08.2019 г. /13:15 - 13:40 ч./ -  Нови Искър: 00357. 5345. 1033, Връх Могилата 4, Жълтурче 11, 17, 19, 9, 4а Вила, 15, 13, 21, 2, 4, 12, Вила, 1б, 10, 1, 16, 14, 20, 24, 22, Кестен 16, 14 Минстрой, 13, 9, 11, Кокиче 8а, 6, 10, 8, 16, 14, Курило, Ласка 6, 7, 28, Вила, 204, 8, 4, 9, 5, Мимоза 9, Тодорини Кукли 19а, 25, 13, 11, 12, 6, 8, 6а, 16, 21, 17, 23, 19, 10, 15, 14 На 01.08.2019 г. /13:15 - 13:40 ч./ -  София: Вз. Ласка УПИ 13/122 На 01.08.2019 г. /14:00 - 14:20 ч./ -  Нови Искър: Варна 1, Вечерница/Аврора/ 31, 33, 37, Искърско Дефиле до Пощата, Искърско Дефиле Ъгъл Чавдар Воеводй, Курило, Ливадски Път 4, 5, 3, 1, 6, 2, Малко Бърдо 16, 4, 6, 7, 10, 14, 12, 7а, 8, 3, 5, 1, Нов Живот 14, 12, Славейче 3, 1, Смагово/Прогрес/ 19, Търговска 1, 11, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 38, 24, 20, 36, 32, 22, 34, 30, 40, Явор 5, 1, 2, 9, 6, 11, 7, 3 На 01.08.2019 г. /14:00 - 14:20 ч./ -  София: Търговска 1 На 01.08.2019 г. /14:45 - 15:20 ч./ -  Нови Искър: Билка 13, 16а, 4, 1б, 1, 12, 5, 8, №18б, 10, 11, 19, 18, 7, 20, 23, 17, 16, 21, 18а, 2, 15, 14, 22, 5a, 9, Голо Бърдо 22, 24, 15, 16, Искърско Дефиле 166а, Космонавт 20, 11, 3, 5, 11а, 13, 10, 16, 24, 11 Курило, 9, 15, 14, 12, 19, 22, 17, 18, 28, 8, Крушетата УПИ -17-883 Кв. 46, 12, 1а, 10, 3, 26, 7, 2, 8, 2г, 4, 6, 1, Ливадски Път 10, 27, 7, 9, 12, 13, 11, Малко Бърдо 20, 30, 26, 13а, 32, 15, 26а, 17, 18, 24, 28, 9, 11, 13, Перла 2, Смагово/Прогрес/ 74, 23, 28, 29, 25 УПИ 4-817 Кв. 42, 27а, 19б, 24, 21, 25, 23а, 27, 26, 22, 33, 31, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 5, 41, 45, 19, 17, 7, 23, 29, 21, 1, 3, 17а, 7а, 13, 35, 9, 25, 11 На 02.08.2019 г. /09:45 - 10:00 ч./ -  Мировяне: Вишновска 5, 1, 7, 9, 8, 3а, 6, 10, Еделвайс/Стефан Черкезов/ 13, 11, 19, 15, 27а, 5, 17, 21, 27, 9, 7, 23, Канала 32, Каптажа 8, 10, 21, Леярна 2, Орлин 26, Парашутист 37б, 31, 35, 39, 37а, 37, Спортист 36а, 39б, 32, 35, 34, 50, 39, 37, 21, 27а, 25, 26, 40, 19, 23а, 31, 42, 30, 41, 45, 52, 23, 46, 39 Б, 39а, 36, 28, 31а, 27, 43, 29, 38, Хвойна 7, 10, 8, 11, 12, 13, Ястреб 18 На 02.08.2019 г. /10:30 - 11:15 ч./ -  Мировяне: 48393. 4989. 570, Алеко Константинов/Васил на 11, Васил Левски /Асен Белев/ 7, 9, 1, 14, 4, 5, 3, 11, Вишновска 4, Иглика 11, 8, 5, 3, 13, 1, 6, 12, 2, Канала 1, 3, Каптажа 17, 6, 4, 2, 13, Козлодуйски Бряг 6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3, Леденика 2, Леярна 4, 6, 3, 2а, 8, 1, Любимец 1, Мировско Шосе 21, 2, 21а, Момина Сълза/Партизан/ 9, Орлин 29, 25, 28, 11, 10а, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27, Парашутист 19, 37, Перуника/1 Май/ 20, 8б, 18, 16 къща, 2, 24, 22, 1, 28, 12, 14, 18а, 6, 10, 4, 8, Спортист 31, Христо Ботев/Капитан Гастел 14, 1, 10, до Кметството, 6, 4, 12, 2, 16, 8, 14а, Чавдар Войвода/Чавдар/ 2, 1, 1 Читалище-Христо Ботев, Ястреб 12., 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7а, 5 Община ОБОРИЩЕ   На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Бул Мадрид / Бул. Евлоги Георгиев, Шипка 3, 11, 5, 13б, 17, 3 Мазе, 25, 21, 17 Апартамент, 9, 13, 7, 19, 15 На 30.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Оборище 8, 6 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 29.07.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Архитект Франк Лойд Райт 1б, 2 Ат. 2, 8, 2, 4, Иван Радоев/456-та/ Арх. Франк Лойд Райд №4, Камелия/Христо Ноков/ 17-21, Народно Хоро УПИ XV- 1005, Кв. 26а, Рождество/Парт. Подвиг/ 8, 17-21 На 29.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Костур 18, Народен Герой 6 10, 6, 6 6/Трезор/, 6 10, 6 Трезор, 6 6, 6 6 На 30.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: местност Бонсови Поляни 425 М. Козарници На 30.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Загребска/Атанас Мискетов/ 6, 14, 16, 17, 21, 24, 30, 32а, 36 На 31.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/ 46а, 42 На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 659-та/Овча Купел/, Ген. Ковачев 8, 4, 3, 2, Зелена Ливада 602, Кукуряк/651-ва/ 1, Лиза Кало 11, 9, 7а, 18, Лиляче/Лиза Кало/ 7а, местност Бонсови Поляни 425 М. Козарници, Обиколна 16 /Стефан Кънев Кв. 213, Овча Купел 603, 602, Овча Купел 602, Овча Купел 1 602, Овча Купел 1 602, Президент Линкълн до 602, УПИ Ііі, Кв. 116, Стефан Кънев/Георги Ковачев 12, 2, 3, 10, 6, Теменужка/653-та/ 2, 4, 1, 6, 8, 10, 3, 2а, 1а На 01.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Земеделска/Яташка/ 4, 6, 7, Любляна/Й. Вишевградски/ 9 На 02.08.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/ 23 Община ПАНЧАРЕВО   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Бор 10, Буката 5, 7, 2, 4, 1, 3, Валозите 11, Васил Левски/Лиляна Димитро 22, 33, 44а, 30, 47, 33 А, 42, 43, 32, 57, 47б, 41, 38, 49, 40, 26, 39, 29, 51, 53, 37, 47а, 28, 20, 31, 27, 44, 55, 35, 16, 45, 18, 25, 55а, Вилна Зона Бяла Нива, Ген. Кирил Ботев/Александър 10, 12, 5, 8, 10а, 6, 1, 3, 14, Грамада 9, Димитър Благоев 16, 28, 18, 22, 25, 26, 11, 13, 14, 21, 9, 20, 7, 19, 23, 6, 29, 24, 1, 4, 17, 18а, 8, 5, 2, 10, 3, 15/17, Държов Дол 11, 2, 9, 13, 12, 5, 15, 16, 7, 10, 8, 6, 4, 18, 3, Ела 8, 2, 4, Искър къща, 28, Липова Падина 9, 5, 6, 1, 8, 3, 10, 2, 4, 7, Лъката 12, 4, 5, 7, 3, 1, 11, 13, 6, 10, 2, Петров Кладенец 6, 2, 5, 13, 3, 10, 12, 9, 14, 4, 7, 8, Самоковско Шосе 24, 22, 12, 20, 28, 7 А, 30, 10, 16, 14, Симеон Халачев/Плажа/ 2, 1, 4, 3, Тополите 6, Цар Иван Асен II/Петър Янев 35, 10, Явор 1, 19, 8, 6, 7, 16, 3, 2, 12, 15, 4, 5, 13, 11 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Самоковско Шосе 22 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана: В. З. Кантона, махала Масова Вила На 30.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро Кв. 3 Кв. 3, П-Л І-32, Кв. 3, УПИ III-73, Кв. 6 На 30.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6938. 3726, 13-та 1, 3-ти Март 15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11, 73-та до Магистрала, Васил Левски/69-та/ 18, Ведрина Цв. Градина 12, Ведрина 12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/ Манастир, Клисурговец/Йордан Апостоло 9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8, Люляк 6, 4, 9, 3, 5, 1, местност Големият Чукар, Младен Ангелов/39-та/ 28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ М. Ливагето, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 1 А, 4 А, 5 А, М Ливагето, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ 17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10, Тинтява/36-та/ 26, 41, 30, 37, 22, 24, Помпа, 39, 32, 18а, Тинтява/36-та/ 16, Помпа, 18, УПИII-1630, Кв 88а, Цветна Градина//59-та/ 12, 2 А, 14, 5, 1, 9, 13, 2, 10, 6, 8, 15, 11, 4, Чемшир 7, 6, 4а, Ягода/56-та/ 13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А На 30.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, 29150, 7102, 309, 29150. 7102. 1151, 29150. 7102. 993, 29150. 7107. 521, 29150. 7107. 904, 29150. 7110. 1236. 1, 68134. 7110. 1, 854, V-931, Кв. 59, X, №29150. 7107. 1632, Ален Мак 4, 1, 3, 5, 8, 10, 2, Стоп. Двор, Ален Мак, Белишако, Белишако, Боровец 3, 10, 8, 4, 2, 5, 6, Брезовица, В. З Ярема Имот 248 Кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, В. З. Ярема. 9-та 3, Ваклинови Кошари, Ведена/8ма/ 4, 13а, 4, 17, 12, 9, 16, 19, 11, 23а, 1, 15, 23, 8, 14а, 3, 29, 13, 31, 6, 2, 7, 21, 14, 5, 10, 18, Вилна Зона Брезовица, Вилна Зона Ярема УПИ VII-252, Кв. 27, Витево Вила, Вителски Дол 11, 13, 2, 3, 9а, 5, 7, 8 Параклис, 4, 15, 9, 11а, 19, 1, 17, 10, къща, Водна Помпа, Витоша/21ва/ 8а, 10, 7а, 4, 3, 2, 1, 13, 7, 6, 8, 40, 5, Местовст Белите Брези, 13, Долна Планина М. Гладни Рид ПИ 007105, Долна Планина, Дрен 1, 3, 2, 4, 5, Дъбова Гора/11та/ 15, 2, 13, 9, 2а, 8, 11, 7, 1, 5, 6, 3, 4, Еделвайс 3, 5а, 4, 7, 5, Здравец/10та/ 4, 1, 6, 2, 8, 5, Иглика, Иглика 5, 7, 10, 1, 3, 6, 8, 2, 4, 9а, 15, 9, 12, 13, 9б, 11, Изгрев/Велин Вукадинов/ 6 А, 7, 6, 3, 5, 1, 8, 30, 20, 2, 12, 4, 10, 16, 14, 18, 11, 19, 33, 28, 42, 15, 24, 21, 37, 13, 17, 26, 40, 35, 23, 32, 29, 30, 34, 31, 25, 27, 38, 44, Искърска/Христо Петков/ 1, 4, 5, 6, 20, 8, Читалище, 16, 9, Дискотека, 15, 2, Павилион, 7, 11, 22, УПИ XXIX, Кв. 41, 14, 3, 17, 34, 28, 24, 27, 23, 25 А, 25, 28а, 30, 26, Калугер М. Калугер, Кимов Дол/13та/ 7, 1, 6, 3, 5, 2, 4, Крушкини Кошари къща, Пл. N957, Вила, Пи 143001, Лева Река/7ма/ 7, 10, 3, 8, 4, 6, Ленище/24та/ 6, 4, 2, къща, УПИ ХХХІІ+861 Кв. 1, 1, Лозенска Планина/3та/ 3, 10, 12, 4а, 8а, 4, №6, 8, 6, Люляк 9а, 4, 12, 13, 1, 2, 21, 5, 9, 23, 15, 17, 10, 8, 11, 19, 25, 25а, 6, 3, 7, М. Запальето 29150. 7110. 1192, Мала Железница/25та/ 2, 6, 1, 6а, 5, 6, Манастирище/23та/ 13, 19, 10, 3, 1, 5, 21, 4, къща, 12, 15, 9, 14, 11, 8, 16, 7, 2, 17, 43, 39, 26, 28, 31, 33, 24, 37, 29, 33 А, 27, 51, 44, 18, 34, 41, 42, 45, 50, 36, 46, 22, 30, 48, 40, 35, 38, 25, 47, 32, 23, 49, Мангови Кошари, махала Ленище, местност Пандачки Кошари, местност Елата Вила, Вилна Сграда, къща, местност Елата къща, Имот 75, Пл. 000815, Пи 29150. 7110. 99, Вила, Вила, 76, Стопанска Сграда, 44, Вила, Водна Помпа, къща, Вила, местност Ковачки Кошари Вила, местност Ковачки Кошари Вила, Вила, Вила, 1, Кл. 72-83-97 И 22-16-91, местност Мангови Кошари Вила, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари 1, Вила, 5, 1 Вила, местност Пържови Кошари, местност Умни Дол Вила, 7, 23, местност Цареви Кошари 12, 24, 14, 17, 19, 31, къща, Вила №22, 3, М. Брезовица, 11, Вила, 23, 5, 16 Вила, 28, 6, Ст54, Вила, местност Чемерник 1, къща, 21, 39, 3, Вила, 56, 69, 62, 4, 19, къща, 14, 28, Имот 734, 8, 68, 47, 50, 52, 78, 2, 25, 55, 9, 41, 45, 40, 10, 26, 15, 6, 46, 38, 49, 27, 71, 20, 23, Идн 29150. 7106. 478 М. Белишако, 43, 48, 74, 5, Кв. 54 УПИ 5-597, 77, 36, 66, 32, Пи 139034, Имот139043, 35, 11, 12, 22, 30, 34, 63, 17, 13, 31, 60, Вила №68, 57, 54, 75, 70, 64, 33, 16, 29, Момин Проход 1, 6, 8, 3, 2, ПИ 29150. 7102. 995, ПИ 29150. 7110. 973, ПИ 979 К. Л Г-19-2г, Пл. 972, Плана Планина/4та/ 3, 5, 1, 1а, 5 Овчарник, Плана Планина/4та/ 1, 3, 37, 23, 42, 27, 38, 39, 30, 46, 36, 19, 34, 35, 40, 48, 11, 25, 29, 31, 28, 31а, 33, 21, 6, 4, 8, 4а, 13, 22, 17, 15, 8а, 12, 18, 11, 10, 7а, 20, 16, 7, 24, 14, Пробуда 5а, 4а, 11, 3, 5, 3а, 1а, 10, 9, 7, 1, 12, 2, 8, 23а, 6, 36, 30, 14, 33, 12, 16, 22, 28, 32, 13, 24, 25, 34, 23, 14а, 26, 27, 18, 31, 29, 35, 21, Самоковско Шосе/1ва/ 29, 36, 28, 24, 26, 38, 35, 18, 43, 49, 34, 20, 44, 33, 31, 40, 41, 22, 35а, 47, 37, 53, 63, 1 ПИ №943 К. Л. Г-19-3-Бс, 4, 44, 56 А, 85, 59, 55, 42, 91, 65, 71, 64, 79, 83, 61, 63, 75, 54, 66, 48, 60, 73, 77, 58, 56, 67, 69, 71 Стопанска Постройка, 87, 81, 52 А, 52, 57, 50, 62, 89, 46, Самоковско Шосе/1ва/ 6, 27а, 21, 25, 17, 2, 27, 19, 27 А, 12, 1, 23, 29, 3, 13, 11, 16, 8, 9, 5, 4, 10, 14, Стамболова Река 6, 3, 1, 4, Стамболова Река 5, 7, 29, 19, 27, 15, 25, 31, 9, 17, 5а, 21, 35, 33, 22, 4, Тупанкови Кошари, Тупанкови Кошари Пи-981, УПИ VІ-674 Кв. 38, УПИ ІІІ Кв. 25, УПИ ІІІ-404 Кв. 17, УПИ ХVI-226, Кв. 25, УПИ Хі-866 Кв. 28а, Урвич/Цветан Милев/ 2а, 1, 6, 14, 12, 16, 2, 4, 5, 5а, Урвич/Цветан Милев/ 27, 24, 38, 34, 25, 11, 17, 28, 19, 15, 18, 26, 13, 20, 30, 32, 22, 7, 21, 36, 23, ХХІІ, Центъра, Черни Връх 9, 5, 15, 11, 17, 3, 5а, 7, 13, 4, №2, 2, Шипка 4, 1, 5, 7, 3, Ярема В. З. Ярема, Ярема/20та/ 5, 7, 13, 3, 11, 1, Ярема/20та/ Вила, 26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХхVі-241, Кв. 27, 14-216, Вила, УПИ16-24, 37, Вила, УПИі-30 Кв35а, М. Високи Рид, П-Л12 Кв3, № ., 9, 20, Вила, УПИ Іх Кв. 39, къща, Уп На 30.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1, М. Високи Рид, 32, 66, В. З Ярема, М. Високи Рид, 67 М. Ковачевци, В. З. Ярема, В. З. Ярема М. Високи Рид Пи1, В. З. Ярема Поз Имот 4, УПИ II-317, Кв. 37, УПИ IX-317, Кв. 37 На 30.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Панчарево: Детски Град, Лъката, УПИ XII-328, Кв. 38 На 30.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Плана: 56624. 7202. 153, IX - 6, XVI-58, В. З. Кантона, М. Църна Трева М. Църна Трева ПИ 17052-Прогледна Ограда, махала Горна Календарова, махала Джамбова Вила, 3, махала Календарова 2, Вила, къща, 1, Вила, 1, Вила, 2, махала Кьосева Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, Помпа, Вила, Вила, 2, Работилница, къща, Вила, къща, махала Новачка Вила, махала Риджова Вила, Вила, Имот 180, къща, махала Тодорова Вила, 250, Помпа, 1, къща, Стопанска Постройка, махала Чорбаджийска Вила, местност Мечито Нпи 024112, Вила, махала Бурнаска махала Елата, 15 Вила, Вила, Стопанска Постройка, къща, Пи 155, 1, 4 Тунел, махала Велчева, махала Славкова Вила, махала Турмачка Вила, Имот. 569, Помпа, Имот №419, Водна Помпа, Ярмомелка, къща, махала Чаршийска УПИ VІІ-9 Кв. 7, Вила, къща, УПИ XVI, Водна Помпа, местност Елата, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, Кв. 11 На 30.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Самоков: IV-324, Кв. 38, XII-5 Кв. 12, В. З. Ярема, В. З. Ярема УПИ VI, Кв. 37, В. З. Ярема УПИ XVII-227 Кв. 25, В. З. Ярема УПИ XVI-28 Кв. 15, В. З. Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23, УПИ XI-178, Кв. 22 В. З. Ярема, Ярема На 30.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: 1-ва 30, УПИ ІV Кв. 41 ІІ, 2-ра/278/ 6, Климент Охридски 166, Пробуда 14, Самоковско Шосе 6, Стопански Двор С. Железница, В. З. Ярема, 3 В. З. Ярема На 31.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 8-Ми Март 2, 2а, 1, 8, 11, 10, XIII-705, Кв. 94, XXIV-1656 Кв. 92, Алеко/15-та/ 70, 68, 62, 58, 54 А, 56, 31, 54, 43 Кв. 93, 66, 70, 60, Бистришко Бранище 27, 29, 39, 9, Букет 21, 31, 1, 7, 26, 23, 35, 1, 28, 12, Кв92 П-Л ХХІІІ-1656, 13а, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира Вила, Върла Поляна/111-та/ 69а, 1, 23, 16, 66, 41, 25, 15, 41, 19-21, 15а, Дъбова Гора 16, 9, 22, 3, 118, Калина/44-та/ 18, 5, 14, Капина 26, 6-8, 3, 3, 46, 4, 13, 11, 21, 7, 7а Вила, 15, 30, 24, 20, Космонавт 9, 11, 3, 28, 4, 5, 7, Малина 8, 5, 1, 4, 9, 6, 8, Момин Проход 6, 7, 3, Парцел XVII-515, Росица 3б, 20 Вила, 3б, 4, 3, 18 Вила, УПИ VІІІ-415. 1612, Кв. 2, 1, 19, 20, Синигер УПИ VII-495, Кв. 6а, УПИ IX-3634, 3635, Кв. 97, УПИ IX-505 Кв 6, Черни Връх 4а, Плажа-Упи Хх-3018 Кв. 5, 12, УПИ ХІІ-507, 5, 6, 33, 33а, 6, 9, 2, 2, 6, 10, 14, Чучулига 3, 3, 3, 3, Ябълкова Градина 10, 21, 22, 18, 38, П-Л 17, 20, 32, 48, 34, 35, Янчовска Река 66, 27, 67, 66, 69 На 31.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Ябълкова Градина На 31.07.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 44063. 6201. 33 М. Садина На 01.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 101-ва 1, Бреза 28а, 30, 28, 16, 22, 32, 13, 20, 9, В. З. Бистрица - Разширение, Вилна Зона Бистрица къща, Вила №43, Еделвайс 5, Липа 1, 9, 3, Минзухар 2а, 2, 1, 5, Пролет, Просвета/Комсомолска/ 17, 30, 32, 49, 18, 44, 16, 23, 15, 38, 36, 19, 13, 22, 34, 19б, 28, 33, 11, 19а, 21, 27, 37, 24, 64, 45, 31, 25, 65, 26, 45а, 20, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ 42, 44, 41, Чучулига 3, Шипка 11, 2, 7 На 01.08.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: IV-1529, Кв. 25 Община СЕРДИКА   На 01.08.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Банишора 69 Стълби, 69 Асансьор, 1, 69 Стълби, 69, 69а Стълби, 69а, 1 69, 69, 69а Асансьор, 69 Асансьор, Асансьор 69, Кавала 1-3 70а, Клокотница 70, 35-37, 35, 1, 34, 35-37 1, Охрид/Станка Първанова/ 1 Банишора, 69-В, 9, 5, 3, 13, 11, 7, Софроний Врачански 125, 135, 117, 72, 70 къща, 70, 129, 131, 137, 111, 119, 133, 68, 125, 70, 74, 115, Странджа 115, 132, Струга, Христо Ботев 131, 133 На 03.08.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: . Проф. Иван Георгов Ф-ма Маус Община СЛАТИНА   На 01.08.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  София: Шипченски Проход 67 На 01.08.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 73, Шипченски Проход 1, 2а, 2, Кв. 11 На 29.07.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: 22-ри Септември 5 Община СРЕДЕЦ   На 29.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Витоша 65, 63, 67, 61 На 30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Струмица 3, 1 На 02.08.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Фритьоф Нансен 15, 17, 13 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 29.07.2019 г. /08:45 - 14:30 ч./ -  София: 8-Ми Декември 1, 1, Бул. 8-Ми Декември 1, Дървеница 7, 7а, Климент Охридски 12 1, 12, 8 1, 8, 1, 1, Студентски Град Зад 7, 7а, 8, 1 8, 9, 7, 9, 1 7, 7, Шипка 1-3 На 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дървеница Блок 11, 12, 13, 15, 48, 49, Дървенишка Река 9, 21, 19, 19а, 11, 13, 25, 2а, Софийско Поле 3 На 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дървеница Блок 11, 12, 13, 15, 48, 49, Дървенишка Река 9, 21, 19, 19а, 11, 13, 25, Софийско Поле 3 Община ТРИАДИЦА   На 30.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Шандор Петьофи 56 На 04.08.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Г. Софийски 1, Св. Георги Софийски/Георги С 1   СОФИЙСКА ОБЛАСТ   Община Божурище   На 29.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./   на 01.08.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гурмазово: IV-020070, XI-020018 Кв. 44, Гурмазовско Шосе 7, ПИ 001140, Стопански Двор, УПИ 6-292 Кв 26, УПИ III-001141, Кв. 39, УПИ-VII-008035 Кв. 34, Яне Сандански 26, 32, къща, Навес За Минерални Торове, Фургон На 29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, Вила На 29.07.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Пролеша: 70 Лятна Кухня, IV-Училище, VI-70, Кв. 7, Васил Левски 74, Христо Ботев 90, къща, 51 На 31.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гурмазово: IV-024064, Парцел Іі-77, Кв. 28, УПИ III-112 Кв. 11, къща На 31.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гурмазово: XXIII-82 Кв. 32, ПИ 001019 М. Матерка, УПИ ІV-38, Кв. 4, М Матерка Кв 35, Вила Община Ботевград   На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Бенковска 27, 20, 19, 23, 12, 22, 24, 21, 18, 16, 26, 14, 17, Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, Бузлуджа 2, 5, 1, 7, 4, 6, 8, България 9, 13, 11 6, 11, България 3, Васил Левски 39 26, 28, 27а, 37а, 36, 39, 41, 41, 34, 32, 27, 33, 35, 37, 26, 30, 25, 39, 29, 31, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Георги С. Раковски 25, 2, 23, Захари Стоянов 37, 1, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния Път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Идентификатор 05815. 305. 1. 117, Искър 7, 19, 2, 13, 10, 3, 15, 8, 5, 11, 6, 12, 1, 4, 9, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв. 1, 52, Бунгало, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Незнайният Войн 4а, 4, Павитта 30, Панайот Волов 1, Парка, Павилион, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Свети Св. Кирил И Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Свобода 2, 3б, 8, 10, 4, 12, 2 Пионер-Партер, 3а, 2 Пионер, 6, Седемнайсти Ноември 45, 43, 44, 47, 37, 40, 41, 38, 39, 46, 42, Седемнайсти Ноември 35а, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 17, 31, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стефан Стамболов 32, 35, 33, 36, 23а, 40, 38, 23а, 37, 31, 45, 29, 41, 34, 42, 39, 43, 23, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 83, 87, 85 3, 83 2, 80, 97, 81а, 78, 84, 85, 87 Вапцаров, 93, 82, 95, 87а, 99, 81, 72, 74, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, УПИ IV-737. 75, Хан Крум 18, 20, 16, 15, 24, 22, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5. 13 Та, Вила, 136, 81 На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Княз Борис I 6, 3, 2, 10, 4, 8, 9, 1, 12, Сан Стефано 2, 1, 3, Стефан Караджа 1а, 1, Трети Март 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, Шести Септември 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5 На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Бор 1, 2, 8, 4, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Ивайло 14, Извор 9, Кокиче 1, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 58, Победа 3, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Ръждавец На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково: Боговина 92, 10, 90, 81, 88, Вълчи Град 34, 30, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Една Българка (М. Найденова 82а, Кочо Честименски (М. Найдено 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Начо Иванов 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Павел Бързашки 18, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 28, 12, 26, 5, 25, Писана 98, Пречеста, Станковска Курия, Шести Септември (9-ти Iх) 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120 На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково: 6, къща, Вила На 29.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски 9, 7, 11, 1, 17, 5, 15, 13, 3, Дико Илиев 5, 2, Зелинград 46, 38, 36, 48, Капитан Ушаков 34, 38, Любен Каравелов 42, 46, 50, 40, 5, 48, 7, 17, 44, 32, 33, 31, 19, 9, 34, 23, 28, 3, 36, 29, 20, 21, 30, 38, 18, 24, 11, 35, 27, 15, 13, 25, 34, 26, 22, 1, Патриарх Евтимий 58, 73, 75, 65, 79, 63, 55, 69, 68, 64, 61, 48, 60, 77, 66, 71, 62, 67, 57, 59, 70, Площад 20 1, 4, 3, 2, Подпор. Волков 2, 5, 4, 3, Свети Св. Кирил И Методий 12, 29, 35, 23, 36, 27, 42, 26, 16, 7, 11, 45, 42, 17, 34, 41, 28, 39, 19, 33, 32, 25, 48, 13, 31, 37, 30, 18, 24, 47, 15, 21, 38, 9, 47б, 20, 14, 40, ТП 20, Хан Аспарух 10, 24, 18, 19, 22, 17, 14, 21, 16, 26, 28, 20, 12, 6, Цар Самуил 51, 18, 36, 22, 20, 57а, 55, 47, 24, 45, 53, 33, 30, 39, 34, 57, 31, 40, 26, 43, 28, 32, 49, 41, 37, 35, 18а, 38, 20 На 29.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Безименна 2, Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, Георги С. Раковски (Р. Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, извън регулацията, Кирил И Методий 2, 6, 4, 8, 12, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Новаченка (Филип Кръстев) 4, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, Опълченска 1, Осма 1, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, Съединение (Ленин) 20, УПИ IX-238 Кв. 12, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24 На 29.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: България 7, Гурко 2 На 29.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21 На 29.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Скравена: Койдановец 1, 7 На 29.07.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Васил Левски Жилищна Сграда Секция В, Магазин 1, Жилищна Сграда Секция А, Жилищно Сгродо Секциа А, Жилищна Сграда-Секция С, Магазин 3, къща, Магазин 2, Жилищна Сграда Секция Аа19, Жилищно Сгродо Секция А, Жилищна Сграда Секця В, Магазин 4/Сладкарница/, къща 9, Жилищна Сграда Секция Б, Улично Осветление, Изгрев 11 Б, 11в, 11 А, местност Широко Ливаде На 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Академик Стоян Романски 32 6, 32, 16 Мост Чавдар, Бенковска 27, 20, 19, 23, 12, 22, 24, 21, 18, 16, 26, 14, 17, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 1, България 9, 13, 11 6, 11, Васил Левски 39 26, 28, 27а, 37а, 36, 39, 41, 41, 34, 32, 27, 33, 35, 37, 26, 30, 25, 39, 29, 31, Витиня 1, Георги С. Раковски 25, 2, 23, до Сграда Ткзс, Захари Стоянов 37, 1, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния Път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Идентификатор 05815. 305. 1. 117, Искър 7, 19, 2, 13, 10, 3, 15, 8, 5, 11, 6, 12, 1, 4, 9, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Кооперативен Пазар, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв. 1, 52, Бунгало, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Павитта 30, Панайот Волов 1, Парка, Павилион, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Свети Св. Кирил И Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 11, 15, 10 А, 4, 4 Стая №5 И 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 17, 31, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Седемнайсти Ноември 45, 43, 44, 47, 37, 40, 41, 38, 39, 46, 42, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стефан Стамболов 32, 35, 33, 36, 23а, 40, 38, 23а, 37, 31, 45, 29, 41, 34, 42, 39, 43, 23, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 91, 87, 89, УПИ IV-737. 75, Хан Крум 18, 20, 16, 15, 24, 22, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5. 13 Та, Вила, 81 На 30.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Ботевград: АМ Хемус На 30.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Етрополе: Георги Антонов 20 На 30.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Правец: Бор 1, Владин Рът, Езерото 14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 30, 31, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, Езерото УПИ Іі Кв. 117, извън регулация, до гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска къща, махала Пушкарско къща, махала Скърнава 8, къща, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов 29, Скърнава, ТП, 173 На 30.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска къща, махала Груевска къща, махала до Ресторанта, махала Куевска ТП, къща, махала Маргинска Мтп, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско къща, Фелиов Рът Имот070034, ТП, къща, 56, М. Блатото, ТП, къща На 30.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Александър Стамболийски 34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30, Беласица 30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31, Бистрица 23, Вардар 8, 1, 4, 2, 6, Васил Левски 20, 19, 16, 22, 14, 12, 24, Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386, Д-Р Димитър Василев 14, Зелин 10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6, Лозята УПИ XXVII, Кв. 31, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов) 28, Никола Ракитин 1, 7, 4, 5, Панчовска (Панчо Геровски) 41, 47, 45, 39, 37, 44, 49, 43, 42, 46, Ракитин 2, 1, Стубелска 40, 29, Хаджи Димитър 41, 42, 38, 40, 45, 43, Хан Аспарух 5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20., 7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12, Цар Борис 12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3, Цар Иван Шишман 48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47, Цар Освободител 79, 75, Черниш 49, Шипка 12, 13, 14, 10, 9, Вилна Зона, Лагер, Павилион На 30.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Правец: Бор 1, извън регулация, до гр. Правец На 30.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Разлив: 13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска къща, махала Куевска ТП, къща, махала Маргинска Мтп, махала Сираковско На 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Академик Стоян Романски 32 6, 32, 16 Мост Чавдар, Бенковска 27, 20, 19, 23, 12, 22, 24, 21, 18, 16, 26, 14, 17, Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 1, България 9, 13, 11 6, 11, България 3, България 9, 13, 11 6, 11, България 4, 2, 6, Васил Левски 39 26, 28, 27а, 37а, 36, 39, 41, 41, 34, 32, 27, 33, 35, 37, 26, 30, 25, 39, 29, 31, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Витиня 1, Георги С. Раковски 25, 2, 23, до Сграда Ткзс, Захари Стоянов 37, 1, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния Път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Искър 7, 19, 2, 13, 10, 3, 15, 8, 5, 11, 6, 12, 1, 4, 9, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Кооперативен Пазар, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв. 1, 52, Бунгало, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Павитта 30, Панайот Волов 1, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Саранск 24, Свети Св. Кирил И Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 11, 15, 10 А, 4, 4 Стая №5 И 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 17, 31, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Седемнайсти Ноември 35а, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 17, 31, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Седемнайсти Ноември 45, 43, 44, 47, 37, 40, 41, 38, 39, 46, 42, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стефан Стамболов 32, 35, 33, 36, 23а, 40, 38, 23а, 37, 31, 45, 29, 41, 34, 42, 39, 43, 23, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 91, 87, 89, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, УПИ IV-737. 75, Хан Крум 18, 20, 16, 15, 24, 22, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5. 13 Та, Вила, 81, 136, 81 На 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски 32 6, 32, 16 Мост Чавдар, Бенковска 27, 20, 19, 23, 12, 22, 24, 21, 18, 16, 26, 14, 17, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, Бузлуджа 2, 5, 1, 7, 4, 6, 8, България 9, 13, 11 6, 11, Васил Левски 39 26, 28, 27а, 37а, 36, 39, 41, 41, 34, 32, 27, 33, 35, 37, 26, 30, 25, 39, 29, 31, Велчо Шунтов 6, 20, 12, 14, 24, 11, 13, 8, 5, 22, 4, 16, 18, 10, Георги С. Раковски 25, 2, 23, Захари Стоянов 37, 1, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния Път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Искър 7, 19, 2, 13, 10, 3, 15, 8, 5, 11, 6, 12, 1, 4, 9, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Капитан Ушаков 5, 16, 15, 29, 34, 6, 13, 2, 32, 10, 1, 21, 7, 12, 26, 3, 7, 17, 28, 19, 45, 9, 30, 22, 18, 22, 23, 14, 4, 24, 27, 25, 11, 8, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв. 1, 52, Бунгало, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Незнайният Войн 4а, 4, Павитта 30, Панайот Волов 1, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Преслав 49, 47, 41, 52, 54, 51, 43, 53, 58, 56, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Саранск 15, Свети Св. Кирил И Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Свети Св. Кирил И Методий 53, 69, 57, 61, 59, 55, 77, 75, 73, 65, 79, 71, 47, 51, 67, 49, 85, 63, Свобода 2, 3б, 8, 10, 4, 12, 2 Пионер-Партер, 3а, 2 Пионер, 6, Седемнайсти Ноември 45, 43, 44, 47, 37, 40, 41, 38, 39, 46, 42, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 17, 31, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стефан Стамболов 32, 35, 33, 36, 23а, 40, 38, 23а, 37, 31, 45, 29, 41, 34, 42, 39, 43, 23, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Стубеля 53, Темуша 5, 1, 7, ТП Бузлуджа, Трети Март 83, 87, 85 3, 83 2, 80, 97, 81а, 78, 84, 85, 87 Вапцаров, 93, 82, 95, 87а, 99, 81, 72, 74, УПИ IV-737. 75, Хан Аспарух 26, Хан Крум 18, 20, 16, 15, 24, 22, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Хх-154, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5. 13 Та, Вила, 81 На 01.08.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  С. Разлив: Военно Поделение. На 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 9, 13, 11 6, 11, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния Път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв. 1, 52, Бунгало, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Павитта 30, Панайот Волов 1, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Свети Св. Кирил И Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 17, 31, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, УПИ IV-737. 75, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5. 13 Та, Вила, 81 На 02.08.2019 г. /08:00 - 16:51 ч./ -  Ботевград: Зелинград 24, 22, 33, 27, 26, 23, 25, 35, 20, 21, 31, 14, 18, 16, Капитан Ушаков 2, Мадара 16, 17, 14а, 18, 10, 20, 2, 6, 14, 2, 22, 13, 8, 5, 12, 24, 19, 21, 23, 28, 26, 9, 4, 1, 15, Патриарх Евтимий 80, 83, 85, 87, 78, 97, 95, 89, 82, 81, 93, 74, Плиска 79, 65, 71, 75, 77, 67, 63, 61, 73, 69, Преслав 17, 42, 33, 30, 19, 13, 17, 21, 25, 40, 15, 5, 36, 3, 26, 7, 44, 15, 11, 29, 35, 34, 23, 13, 9, 32, 27, 31, 38, 37, 28, Хан Аспарух 42, 44, 47, № 48, 40, 49, 61, 48, 51, 53, 57, 38, 46, 45, 30, 59, 27, 43, 32, 34, 36, 55 На 02.08.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, до Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 02.08.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, 14, 12, 9, 7, 11, Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 84, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 101, 105, 82а, 68, 127, 74, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 87, 93, 50, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 43, 44, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, 22, 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, извън регулация до С. Врачеш, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил И Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 29, 36, 23, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Оборище 14, 1, 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Опълченска (Яташка) 2, 3, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, 12, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 59, 46, 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 10, 6, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Страншки Рът 2, 12, 4, 6, 5, 10, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 5, 7, 9, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 1 На 02.08.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, . 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д. Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М. Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп. Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап. Тодор Тодоров 2, Кирил И Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н. Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30 На 02.08.2019 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 02.08.2019 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Врачеш: Бела Трафопост, Севаст Огнян (Партизанска) 6 Община Годеч   На 30.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Туден: XXVII-280 Кв. 26, Кв. Мрамор УПИ Vііі-155 Кв. 23, Мрамор Кв. 22 УПИ XVі- 150, ПИ 73417. 7. 217, Вила, къща На 02.08.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Годеч: Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Ком, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, махала Трап, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Свобода 1, Старо Село, Теменуга 1, 8, 2, 4, 6, Трап Бунгало, 60, 9, 25, махала Трап Община Долна баня   На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Георги С. Раковски 19, 2, 12, 13, 7, 9, 14, 34, 24, 21, 8, 23, 20, 17, 1, 16, 22, 28, 26, 11, 18, 5, 32, 30, 15, 6, 10, Деница 19, 23, 20, 22, 28, 21, 25, 24, 26, 27, 15, Димитър Благоев 7, 36, 19, 38, 22, 17, 13, 43, 12, 39, 16, 41, 25, 49, 20, 34, 2, 11, 24, 14, 4, 35, 26, 23, 33, 28, 31, 37, 10, 18, 32, 9, 5, 6, 3, 15, 45, 21, 30, Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Ибър 52, 50, 27, 7, 37, 5, 48, 10, 9, 39, 38, 47, 40, 26, 44, 33, 31, 56, 24, 11, 29, 2, 25, 20, 14, 15, 45, 13, 34, 46, 3, 54, 22, 19, 8, 60, 58, 41, 16, 4, 43, 6, 23, 42, 32, 21, 28, 36, 15а, 12, Иван Вазов 2, 5, 9, 7, 3, 20, 8, 1, 23, 21, 18, 25, 12, 14, 16, 4, 10, 6, 15, Люляк 1, 4, 10, 6, Малина 7, 11, 13, 12, 1, 19, 3, 21, 9, 15, 16, 2, 23, 4, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 1, 11, Оборище 25, 5, 19, 7, 27, 26, 9, 8, 20, 22, 17, 3, 23, 2, 13, 33, 29, 24, 14, 4, 1, 18, 10, 31, 6, 12, 16, 11, 15, 37, 21, Уо ТП № 1, Опълченска 4, 10, 7, 3, 11, 5, 6, 2, 14, 9, 12, 13, 1, Пейо Яворов 9, 5, 1, 3, 7, 6, 10, 4, 8, Райко Даскалов 5, 1, 3, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 7, 8, Септемврийци 4, 8, 2, 1, 3, Търговска 33, 66, 35, 72, 37, 1, 25, 80, 82, 23, 19, 31, 92, 84, 4, 78, 68, 74, 70, 90, 76, 88, 64, 86, 17, 29, 21, Търговска 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 2, 1, 6, 8, Цанко Церковски 1, Цех За Мебели, 6, 4, 5, 3, 2, Уо ТП Венетица, Ягода 1, 9, 6, 11, 7, 3, Яне Сандански 8, 14, 9, 6, 2, 3, 4, 12, 7, 16, 10, 1, 1, 3 На 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Люляк 1, 4, 10, 6, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 1, 11, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 7, 8, Търговска 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, Цанко Церковски 1, Цех За Мебели, 6, 4, 5, 3, 2, Уо ТП Венетица, Яне Сандански 8, 14, 9, 6, 2, 3, 4, 12, 7, 16, 10, 1, 3 Община Драгоман   На 29.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Големо Малово: УПИ І-340, Кв. 32а, УПИ ХI-92, Кв. 15, къща, УПИ VІІІ-233, Кв. 16, Вила На 29.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Несла: къща На 29.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: Вила На 30.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камък На 30.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Цръклевци На 30.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 31.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Несла: 000136, къща На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Липинци: Вила, къща На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чепърлинци На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беренде Извор: УПИ I-1 Кв. 1, Вила На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130кв. 13, Вила На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Върбница: къща, Вила На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоил На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоман: Акация 1, Владимир Поптомов 21, 7, 29, 31, 9, 11, 27, 5, 3, 23, 25, 1, 13, 19, Врътковица, Върбица 2, 4, Генерал Гурко 14, 17, 21, 11, 13, 9, 7, 19, 18, Георги Бенковски 4, 8, 5, 6, 2, 14, 7, Димитър Полянов 8, 2, 3, 10, 9, 4, 5, 1, 14, 12, Дрян 8, 4, 10, 6, Дунав 1, 3, 6, Евлоги Георгиев 6, 1, 5, 9, 4, 3, Елин Пелин 22, 3, 18, 5, 12, 2, 1, 14, 9, Иван Вазов 36, 32, 50, 6, 12, 30, 18, 1, 2, 20, 43, 2 Вила, 10, 34, 4, 3, Калина 1, Козлодуй 3, Кондел 24, 6, Липа 1, 4, 3, 6, Люлин 2, 14, 16, 12, Международно Шосе 14, 13, 16, 3, 7, 8, 4, 9, 2, 15, 11, 20, 6, 24, Билборд, Миньор къща, 20, Мусала 3, 1, 2, 5, Осми Март 4, Осогово 3, 1, Патриарх Евтимий 9, Поп Андрей 6, 3, 10, 4, 1, 8, Поток 19, 17, Свети Георги 1, 10, 8, 18, Свети Иван Рилски 2, 19, 40, 33, 38 къща, 34, 55 Вила, 80, 41, Струма 2а, УПИ IV-1038 Кв. 78, УПИ XXI-392 Кв. 31, УПИ Х-966 Кв. 105, Филип Тотю 7, 20, Шейново 1, Явор 13, 20, 11, 32, 10, 7, 18, 4, 22, 8, 35, 21, 27, 42, 13, 36, 17, 5, 29, 14, 46, 6, 3, 24, 12, 26, 20, 1, 9, 16, 11, 15, 23, 28, 31, 38, 25, 30, 44, 53, 58, 72, 78, 10, 62, 43, 82, 68, 54, 47, 4, 61, 70, 45, 49, 3, 52, 8, 42, 60, 74, 2, 14, 64, 66, 48, 65, 57, 50, 63, 56, 51, 41, 59 На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ XI-4 Кв. 2, УПИ-ХІ-257, Кв. 12 На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калотина: Втора 6 къща, Калотина Военен, къща, Първа 78, 1 Бензиностанция, къща, къща, къща, Ул. Границата На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Драгоман: къща На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мургаш: УПИ XIII- 96 Кв. 10, УПИ ХІІ-17, Кв2, къща, къща На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Бърдо: Вила, къща На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Прекръсте На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разбоище: Мес Стойков Връх, къща, № . На 30.07.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Туден: 015065, IV-86 Кв. 3, XXVII-280 Кв. 26, Кв. Мрамор УПИ VІІІ-155 Кв. 23, М. Марков Дол, махала Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVі- 150, ПИ 73417. 7. 217, Труден, УПИ I Кв. 6, Вила, къща, Вила, Вила На 30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Беренде Извор: УПИ I-1 Кв. 1 На 30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Калотина: Втора 6 къща, Първа 78, къща, къща На 30.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман: къща, Вила На 31.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Василовци, Общ. Драгоман: Вила, къща На 31.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 01.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман: махала Под Камъка, къща На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Начево: Вила На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бахалин: Вила На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вишан На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ ХІ-239, Кв. 23 На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: VІІ-99, Бурел 2, Градище 1, Елин Пелин 3, УПИ I-318. Kb 34, Вила, 37, 6, УПИ ХІ-24, Кв. 3 На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Село: Вила На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Грълска Падина: махала Горно Ново Село На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Невля: Вила На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Космина 3, 4, 28, 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Средна Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1 На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Камбелевци: ХІІ-22, Вила, УПИ ІХ-Общ. Кв. 6 На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Несла: 000136, къща, къща На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чуковезер: УПИ-II, Вила На 31.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   на 02.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман: къща На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман: Градище 1, УПИ I-318. Kb 34 На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила На 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ялботина На 01.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман На 01.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман На 02.08.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Мало Малово: УПИ IV-15 Община Елин Пелин   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Григорево: XVI-128, 129, Кв. 15, Никола Вапцаров 19, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ II-341, УПИ II-349-Пстд, Кв. 35, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХII-150, Кв. 13, УПИ Хіх-262, Кв. 18, Къка Община Етрополе   На 29.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Етрополе: 27-ми Ноември 11, 1, 9, 5, 7, 3, Александър Стамболийски 57, Васил Петлешков 6, 4, 1, 2, 7, Георги Антонов 4, 4 1, 1, Георги Димитров 8, 10, Гладстон 1, 4, 3, 2, 5, Двадесет и Седми Ноември 11, 1, 3, 26 Тодор Доков, 13, 5, 9, Димитър Благоев 8, 4, 10, 2, 7, 3, 1, 6, 5, Димитър Гръбчев 20, 7, 16, 2, 8, 12, 4, 21, 6, 13, 23, 10, 15, 18, 17, 19, 5, Екатерина и Цеко Костови 6, 2, 3, 4, Иван Вазов 17, 15, 6, 7, 11, 13, 2, 5, 4, 9, Любен Каравелов 6, 5, 7, 4, 1, 3, 9, 2, 8, Люляк 4, 8, 6, 2, М. Равнище №210042, Максим Горки 2, 6, 5, 1, 3, 8, 7, 14, Марийка Гаврилова 11, 13, 3, 18, 10, 1, 5, 8, 9, 4, 13, 7, 12, 2, 16, 6, 14, Никола Михайлов 11, 12, 24, 1, 14, 8, 5, 6, 20, 9, 4, 10, 2, 3, 18, Партизански 6, 13, 16, 4, 18, 8, 12, 2, 1, 14, 10, Партизански 19, 3, 11, 13, 9, 17, 7, 15, Пионер 10, 13, 20, 3, 14, 18, 16, 22, 11, 8, 5, 1, 2, 12, 4, 6, 15, 9, Победа 16, 15, 11, 7, 9, 8, 19, 13, 21, 14, 12, 12, 17, Раковска 13, 9, 6, 7, 15, 8, Руски 57, 59, 53, 61а, 61, 49, 55, 18, 47, Руски 56, 73, 69, 75а, 74, 69, 66, 54, 82, 62, 80, 50, 68, 69а, 78, 81, 70, 52, 76, 82, 64, 77, 60, 58, Тодор Доков 21, къща, Аптека, Магазин За Обувки На 31.07.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Осиковица: махала Балинска къща, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Дачовци, махала Дрена къща, махала Кратунете къща, Мтп, махала Манговци, махала Цековци къща, къща, ТП, къща, ТП На 31.07.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол 117001, М. Гайдарско, махала Гроздене Мтп, къща, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци къща, Общ. Правец, АМ Хемус, П-Л VI-61, Кв. 5, Мтп, къща, ТП, Мах. Кръстьовци Община Ихтиман   На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полянци: XIX-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ ІІІ-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1 На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман На 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: местност Полиовци На 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костадинкино: махала Полиовци УПИ Ххі-80, Кв. 8, Полиовци УПИ XXIII-79, 81, Кв. 8 Община Костенец   На 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка 4, Липа 58, Морава 24, 26, 8, 20, 12, 32, 14, 25, 30, 4, 27, 29, 21, 13, 2, 31, 15, 9, 17, 16, 10, 6, 28, 18, 19, 23, 22, 11, 34, Очушница 9, 3, 4, 7, 5, Панайот Волов 9, 14, 6, 12, 10, 26, 7, 15, 8, Уотп Апк Стар, 18, 5, 2, 16, 4, 20, 1, 22, Пердова 17, 7, 4, 9, 13, 6, 1, 5, 3, 11, 15, 2, Пчелинска 17, 23, 7, 41, 3, 39а, 5, 19, 21, Янтра 4, 12, 6, 8, 10, 1, 5, 6а, 14, 2, 3 На 30.07.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Очуша: Мартинска, махала Каменчанска махала, Вила, Уотп М. Каменчанци, махала Кулева Уотп М. Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М. Кьосева, Вила, Махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М. Шехтова, Вила, УПИ ХV-39, Кв. 7 На 30.07.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: махала Нова, 000147, 3-479 Кв. 68 махала Пердова, VI-43, махала Гледжова, махала Нова Вила, махала Пердова Жилищна Сграда, Вила, къща, Фургон, Нова, Пердова, УПИ II-883, Кв. 100, 1 На 30.07.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Търговска 1, Кв121, Оранжерия На 30.07.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка 7, 11, М. Камилата На 30.07.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Момин Проход: Ален Мак 4, 1, 2, 9, 5, 3, 11, 6, 8, Брезовица 8, Венера 2, 4, Дрена 2, 3, 1, 5, 9, 11, 7, Еделвайс 1, 7, 3, 4, 9, 2, 11, 16, 6, №11, 8, 14, 22, 15, 9, 10, 18, Княз Борис 85, 52, 98, 91, 99, 50, 67, 6, 45, 44, 26, 12, 27, 14, 65, 33, 51, 9, 13, 15, Круша 2, 4, Лоза 8, 3, Луна 10, 28, 15, 16, 7, 5, 24, 26, 12, 13, 9, 11, 22, 8, 2, 4, 6, Мусала 3, 5, 9, 7, 4, 11, 2, 13, 1, Победа 10, 6, 8, 2, 4, Пчела 8, 2, 4, Радост 73, 75, 67, 71, 65, 77, 69, 17, 55, 39, 61, 43, 59, 11, 9, 53, 1, 47, 7, 37, 23, 41, 63, 3, 19, 25, 5, 45, 33, 27, 15, 57, 13, 35, Ружа Главно Табло, Свежест 5, 7, 17, 16, 14, 2, 9, 3, 8, 4, 15, 10, 19, 12, 22, 11, 18, 6, Славянска №29, 19, 5, 29, 31, 17, 25, 7, Оу Христо Смирненски, 15, 9, 33, 13, 23, 27, 11, 21, Стара Планина 68, 10, 64, 34, 62, 78, 36, 52, 18, 2, 42, 76, 80, 44, 46, 50, 16, 30, 70, 20, 6, 60, 74, 14, 38, 66, 28, 58, 48, 56, 4, 54, 40, 72, 32, Тодор Ненчев 101, 79, 99, 48, 95, 54, 93, 87, 77, 83, 35, 75, 49, 43, 53, 20, 6, 29, 24, 77, 44, 31, 38, 25, 36, 47, 59, 46, 37, 42, 65, 34, 69, 18, 40, 16, 57, 22, 30, 32, 41, 8, 10, 63, 28, 4, 73, 61, 1, 21, 17, 11, 23, 7, 5, 3, 19, 2, 15, Христо Ботев 35, 37, 18, 67, Българска Патриаршия Св. Синод, 39, 29, 20, 45, 23, 16, 47, 31, 26, 43, 22, Кафе Аператив Романтика, 33, 28, 41, 3, 11, 4, 6, 1, 13, 19, 21, 7, 5, 17, 2, 9, 15, Ягода 2, 8, 6, 4 На 30.07.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Подгорие: П-Л XIX, Кв. 6, УПИ III-168 Кв 20, УПИ XXIII-75, Кв. 7, УПИ ХІV-174, Кв. 20, Уо МТП М. Подгорие На 30.07.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани Вила №12, Строеж, Вила, 26. Рила, Помпа, 16, П-Л VII-9, Кв. 1, къща, Офис, Почивна Станция, Сграда, Помпа, Почивна Станция, Сграда, Офис, Вила, П-Л VII-9, Кв. 1, 26. Рила, къща, Строеж, Вила №12, 16, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, Рила, УПИ II-396, Кв. 2, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, Ххіі-419, Вила На 30.07.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка 11, М. Камилата Община Костинброд   На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: местност Раниславци, УПИ III-10, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща На 29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, Махала Севил На 29.07.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Богьовци: XIX-198, 264, Кв. 13, Имот 5340057, ПИ 534. 50, УПИ I-193 Кв. 16, УПИ II -29, Кв. 9, къща, № ., Вила На 29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Костинброд: 4498, М. Кока Кола, II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Балкан, Бели Брези 1а, 7а, 3, 1, 5, 6, 4, 7, 8, 10, 12, 9, 14, Белица 9, 4, 27, 3, 22, 6, 11, 2, 8, 7, 5, 1, 11, 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, 27, 3, 26, 25, 9, 22, 18, 28, 20а, 44, 1, 23, 11, 30, 7, 38, 29, 48, 52, 19, 20, 13, 16, 36, 5, 36а, 16а, 32, 40, 24, 46, 42, 15, 34, 21, Г. М. Димитров 21 УПИ ХіV-3745, Кв. 76, 17, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, 25, 33, 15, 11а, 27, 23, 13, 31, 28, 21, 7, 9, 6, 17, 18, 11, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Драва 11, Жп Мост 15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Захари Стоянов 2, Заяковица ПИ 38978. 273. 29, М. Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Искър 3, 4а, 8, 2, 4, 9, 1, 7, 5, 1б, 2б, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче 1, 3, Копривщица 4, Малина 5, Марица 5, 3, 2, 1, 8, 6, 4, Маслово 1, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 28, 24б, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Обединена 72, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, 24, Панайот Волов 41д, 41б, 41в, 1, Петровден къща, 4, 2, Пирин 4 къща, 8, 3, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 7, 4, 8, Райна Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, 21, 12, 35а, 22, 30, 35, 25, 33, 28, 23, 15, 17, 31, 11, 19а, 26, 29, 27, 32, 20, 10, 19, 13, 9, 14, 18, 16, Роса 1, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а, 2, УПИ XXV-3317, Кв. 76г, УПИ ХIII-3346, Кв. 76а, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Успех 11, Черно Море 3, 6, 4, 8, 2, 6, 5, 7, 1, Стопански Двор Маслово, 1, 360, 12, 37, 24, 25, 22, 16, 31, 15, 28, 29, 20, 30, 26, 14, 32, 21, 41, 17, 27, 19, 13, 39, 18, 38, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12 На 29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Опицвет На 29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание 2, 1, 3, 4, 7, 5, Атанас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бреза 5, 14, 7, 8, 10, 16, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 20, 21, 47, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, 6, 7, 11, 5, 1, 4, 29, 9, Васил Левски 5, 31, 25, 26, 24, 27, 15, 36, 11, 13, 14, 23, 10 Вила, 12, 10, 32, 3, 28, 30, 29, 34, 17, 19, 20, 21, Виолина 7, 8, 1, 6, 9, 5, 3, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, 8, 6, 4, 3, 10, 1, Гарата къща, Герена 1, 3, Детелина 2, 3, 1, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, 10, 39, 16, 55, 41, 47, 45, 49, 33, 14, 20, 31, 35, 12, 26, 18, 53, 37, 43, 24, 51, 9, 5, 3, 7, 11, 1, Здравец 10, 8, 6, 3, 1, 10, 4, 5, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Иглика 5, 7, 1, 3, 2, 6, Искър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 44, 76, 42, 63, 64, 81, 46, 31, 8, 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, Кокиче 1 къща, 3, 4, 2, Ком 26, 7, 14, 5, 4, 6, № 16, 10, 3, 2, 8, 16, 11, Кооператор 2, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми Март 14, 9, 18, 3, 5, 8, 1, 2, 10, 7, 4, 6, Площада, Първи Май 4, 2, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Синчец 2, 3, Слатина 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Спортист 1, 3, 5, Тантил Стойчев 31, 26, 25, 21, 30, 23, 29, 27, 24, 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, 15, 11, Тополница 17, 18, УПИ 019024, М. Под Село/Ливаге/, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ IX-651, Кв. 41, УПИ VII Кв. 34, УПИ VII-596 Кв. 50, УПИIX-1009, Кв. 57, Утуката, Хан Аспарух 9, 27 УПИ ХхVііі-806, Кв. 52, 22, 42, 11, 44, 32, 6, 33, 28, 36, 8, 20, 24, 5, 38, 14, 4, 18, 40, 3, 1, 34, 21, 19, 23, 10, 29, 46, 7, 65, 64, 19, 82, 57, 58, 35, 39, 67, 51, 47, 52, 41, 49, 37, 48, 70, 54, 43, 78, 76, 68, 66, 72, 56, 60, 74, 80, 50, 71, 53, 69, 59, 61, 62, 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, Христо Ботев 34, 37, 23, 25, 26, 24, 9, 12, 13, 27, 22, 18, 14, 7, 16, 23, 5а, 5, 15, 2б, 2, 4, 19, 21, 11, 20, 8, 2 Б, 10, 29, 31, 3, Цветна 7, 4, 5, 1, 9, Шести Септември 5, 9, 7, 11, 3, Шопска Комуна 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68, 24, 29, 9, 20, 12, 2, 14, 18, 15, 7, 19, 13, 5, 27, 23, 21, 8, 6, 25, 10, 11, 57, 65, 67, 53, 59, 55, 49, 44, 56, 61, 63, 47, 58, 42, къща, 60, 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 65, 4, 3, 1, 56, Завод Срещу Гарата, 13, 85, 11, 32, 19, 33, 13, 19 Вила, 38, 28, 30 На 29.07.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./   на 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Хераково: ПИ 145016 На 29.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Безден: IX-60, Кв. 12, С. Безден Общ. Костинброд УПИ Хііі-78, УПИ Хіі-47, Кв. 10 В. З. Бистрица, Вила, Вз Бистрица На 30.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./   на 01.08.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М. Пояке, местност Пояке Имот 150. 8, Поляке, С. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ ІІІ-321, Кв. 20, Вила, УПИ 431, Кв. 26 На 30.07.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: В. З. Градец Кв. 48, М. Страната, Вила На 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 16-1929 Кв. 120, II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Бели Брези 8, 10, 12, 9, 14, Белица 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Г. М. Димитров 21 УПИ ХІV-3745, Кв. 76, 17, Дванадесети Април 6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Еделвайс 29, 50, 44, 48, 25, 46, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Захари Стоянов 2, Иван Вазов 38, 34, 52, 42, 49, 26, 46, 28, 30, 39, 45, 51, 47, 48, 44а, 41, 33, 55, 59, 43, 37, 35, 44, 50, 32, 39а, 36, 56, 53, 41а, Изгрев 45, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел Хіі, Ком 8, 6, 7, 13, 1а, 1, 2, 5а, 5, 9, 11, 7а, 3, 3а, 10, 15, Копривщица 4, Липа 3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13, Ломско Шосе 71, 73, 62, 65, 59, 72, 63, 57, 64, 51, 66, 53, 55, 70, 68, 76, 74, 69, 67, 61, Люляк 1, 4, 3, Малина 31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 27, 1, 8, 3, 19, 4, 21, Малина 5, махала Лешков Връх, местност Стубела, Мир 6, Момчил Войвода 1, 9, 3, 1а, 8 II Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 28, 24б, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Мургаш 14, Незабравка 1, 3, 6, 2, 4, 5, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Обединена 17, 19, 17а, 9, 21, 27, Петър Берон 6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1, ПИ 3951 Кв. 255, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 7, 4, 8, Роза 8, 2, 6, 4, 3, 1, Спортист 10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5, Средна Гора 2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7, УПИ XXV-3317, Кв. 76г, УПИ ХIII-3346, Кв. 76а, Фондови Жилища 138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133, Цар Калоян 88, 15, 58, 56, 44, 52, 19, 3, 54, 21а, 23, 27, 60, 29, 40, 21, 31, 34, 32, 26, 42, 25, 24а, 46, 24, 60а, 30, 50, 28, 48, 36, 62, 27б, 38, Цар Самуил 10, 12, 16а, 24, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6, Цветна 5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9, УПИ Ххіх-3689, Кв. 123, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12   Петърч: Атанас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 20, 21, 47, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Герена 1, 3, Детелина 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 44, 76, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слатина 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката, Шопска Комуна 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68 На 02.08.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Блато 26, 24, 18, 22, 20, 10, 6, 8, 12, 14, Бяло Море 19, 15, 11, 5, 21, 4, 14, 16, 8, 1, 12, 9, 17, 2, 7, 18, 6, 10, 3, Велчова Завера 42, 28б, 18, 24, 20, 16, Гоце Делчев 8, Драва 24, 8, 30, 11, 10, 5, 12, 13, 2, 17, 3, 22, 7, 18, 28, 4, 26, 15, 20, Извор 1, 2, 3, 6, Капитан Райчо 1, 3, 6, 8, 2, 4, Марица 13, Маслово 11, 17, 31, 13, 37, 23, 27, 35, 19, 21, 15, 29, 25, Рожен 8, 2, 19, 21, 1, 11, 17, Софроний Врачански 25, 20, 14, 30, 30а, Страцин 18, 3, 16, 2, 13, 17, 5, 8, 6, 20, 24, 12, 15, 9, 11, 1, 7, 4, 22, Турист 2, 4, Явор 2, 6, 4, 8, М. Лъката На 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Безден: III-174, IX-60, Кв. 12, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, Кв. 25, С. Безден Общ. Костинброд УПИ Хііі-78, УПИ 77. 9, УПИ Хіі-47, Кв. 10 В. З. Бистрица, Вила, къща, Пи 77. 41, Вила, Вила, Вз Бистрица На 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Богьовци: XIX-198, 264, Кв. 13, Имот 5340057, Общ. Костинброд, ПИ 534. 50, УПИ I-193 Кв. 16, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ IX-115 Кв. 26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв. 25 Преместваем Обект, къща, къща, № ., Вила На 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Беледие Хан, Белидие Хан, Мес. Беледие Хан На 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан къща На 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Костинброд: 4498, М. Кока Кола, II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Балкан, Бели Брези 1а, 7а, 3, 1, 5, 6, 4, 7, 8, 10, 12, 9, 14, Белица 9, 4, 27, 3, 22, 6, 11, 2, 8, 7, 5, 1, 11, 36, 10, 34, 28, 33, 24, 16, 29, 39, 31, 22, 25, 21а, 27, 37, 41, 14, 23, 21б, 18а, 11, 8, 13, 21, 18, 30, 39а, 26, 34а, 35, 19, 17, 20, 12, 15, 19а, Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, 27, 3, 26, 25, 9, 22, 18, 28, 20а, 44, 1, 23, 11, 30, 7, 38, 29, 48, 52, 19, 20, 13, 16, 36, 5, 36а, 16а, 32, 40, 24, 46, 42, 15, 34, 21, Г. М. Димитров 21 УПИ ХіV-3745, Кв. 76, 17, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, 25, 33, 15, 11а, 27, 23, 13, 31, 28, 21, 7, 9, 6, 17, 18, 11, Дванадесети Април 1, 5, 3, 4, 2, Драва 11, Жп Мост 15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Захари Стоянов 2, Заяковица ПИ 38978. 273. 29, М. Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Искър 3, 4а, 8, 2, 4, 9, 1, 7, 5, 1б, 2б, Кап. Петко Войвода 2, 5, 6, Кв 76 Апарцел ХІІ, Кокиче 1, 3, Копривщица 4, Малина 5, Марица 5, 3, 2, 1, 8, 6, 4, Маслово 1, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода 27, 38, 41, 49, 33, 53, 31, 6, 26, 32, 18, 25, 51, 24, 14, 29, 28, 24б, 22, 43, 36, 23, 37, 17, 20, 47, 10, 12, 39, 40, 8, 30, 35, Никола Д. Петков 12а, 8, 9, 49, 12, 38, 18, 10, 36, 40, 1, 24, 51, 16, Обединена 72, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, 24, Панайот Волов 41д, 41б, 41в, 1, Петровден къща, 4, 2, Пирин 4 къща, 8, 3, Поп Харитон 2, 5, 6, 3, 7, 4, 8, Райна Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, 21, 12, 35а, 22, 30, 35, 25, 33, 28, 23, 15, 17, 31, 11, 19а, 26, 29, 27, 32, 20, 10, 19, 13, 9, 14, 18, 16, Роса 1, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а, 2, УПИ XXV-3317, Кв. 76г, УПИ ХIII-3346, Кв. 76а, УПИ ХІ-3106, Кв. 235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, Успех 11, Черно Море 3, 6, 4, 8, Беледие Хан, Стопански Двор Маслово, 1, 360, 12, 37, 24, 25, 22, 16, 31, 15, 28, 29, 20, 30, 26, 14, 32, 21, 41, 17, 27, 19, 13, 39, 18, 38, 5, 15, 44, 3, 7, 43, 1, 11, 14, 45, 13, 9, 10, 76, 42, 12, 2, 6, 5, 7, 1 На 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Опицвет: УПИ XII-250, Кв. 25, 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв. 32, УПИ XV-86 Кв. 23, УПИ Іі-255, Кв. 25, УПИ ХV-18, Кв. 2, УПИ ІІІ-Общ., Кв. 42 На 02.08.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 20, 21, 47, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Гарата къща, Герена 1, 3, Детелина 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 44, 76, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слатина 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката, Шопска Комуна 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68, 56, Завод Срещу Гарата Община Мирково   На 30.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Мирково: Александър Стамболийски 81, 80, 90, 102, 79, 86, 76, 85, 82, 88, 94, 92, 83, 74, 78, Бачо Киро 6, 3 А, 9, 3, 5, 7, 8, 4, 11, 1, 12, 16, 2, Бузлуджа 2, 10, 4, 8, Генерал Дендевил 10, 6, 11, 9, 7, 8, 4, 3, 5, 2, Градище 33, 31, 2, 13, 15, 19 А, 21, 17, 3, 23, 27, 1, 29, 9, 19, 11, 25, Димитър Стоянов 10, 8, 7, 4, 3, 4 А, 1, 9, 5, 6, 2, Емил Марков 15, Захари Стоянов 5, 3, 8, 10, 12, 4, 6, 1, 2, Зора 6, 8, 3, 9, 4, 13 къща, 2, 15, 11, 5, 17, 7, извън регулация, местност Попов Тор 12, 34, Вила, 16, 1, 230, 21, 38, 26, 13, местност Корията Вила, местност Кукув Дол Вила, местност Чуштарла Вила, Опълченска 92, 84, 55, 57, 96, 100, 53, 59, 98, 94, 86, 51, 88, 90, Орела 15, 8, 251, 13, 3, 1, 8 А, 7, 9, 2а, 11, 5, 4, 17, Поп Недельо 96, 63, 20080614, 2 На 31.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Мирково: 48324, 200, 860, Васил Левски 5, 3, 12, 14, 4, 11, 20, 6, 16, извън регулация Стопанска Сграда, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев 41, Никола Пантов 38, Никола Петков 38а, 29, 15, 21, 20, 23, 17, 34, 27, 24, 30, 25, 26, 32, 22, 19, 42, 28, Опълченска 34, 48, 19 А, 54, 30, 21, 40, 32, 17, 15, 44, 19, 46, 52, 38, 42, 23, 13 А, 50, Пенчо Славейков 1, 4, 5, 7, 2, 6, 3, Средна Гора 17, 20080226 На 01.08.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Мирково: Акация 4, 1, 5, 2, 6, 3, Александър Стамболийски 62, 71, 68, 73, 69, 70, 60, 63, 77, 75, 22, 66, 58, Васил Петлешков 5, 3, 7, 9, 6, 8, 1, Д-Р Г. М. Димитров 1, Димчо Дебелянов 4, 5, 2, 3, 6, Здравец 5, 2, 3, 8, 6, 1, Иванчо Зографа 5, 3 А, 3, 1, 2, 4, Ильо Войвода 9, 5, 7, 11, 3, 2, 1, 17, 15, 16, 10, 13, 6, 8, Кирил и Методий 6, 4, Крайречна 44, местност Попов Тор Вила, Овчарник, Недельо Кюлафлиев 6, 15, 9, 17, 2, 1, 13, 11, 7, 3, 4, 8, 19, Отец Паисий 4, 3, Радин Кладенец 3, 9, 7, 5а, 2, 1, 5, 4, Райна Княгиня 4, 3, 5, 6, 2 А, 8, 2, 1, Стара Планина 6, 14, 9, 11, 13, 5, 8, 2, 10, 1, 19, 15, 12, 7, 4, Тиха 1, 6, 2, 7, 4, 9, Тодор Йончев 11, 13, 7, 1, 15, 2, 8, 5, 6, Устрем 11, Филип Тотю 10, 8, 7, 6, 4, 2, 9, 5, 1, 12, 3, Цвятко Караджов 32, 31, 30, 20, 24, 28, 29, 26, 21, 38, 19, 22, 20080231 На 02.08.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Мирково: 000592 местност Бърдо, Александър Стамболийски 25, Бреза 1, Димитър Томев 2, 1, 3, 6, 4, Крайречна 13, 28, 10, 17, 1, 6, 16, 26, 12, 7, 36, 22, 34, 8, 18, 20, 11, 3, 42, 38, 5, 27, 9, Петър Берон 2, 1, Петър Мечкаров 14, 11, 1, 10, 9, 12, 13, 17, 3, 4, 5, 7, Поручик Неделчо Бончев 7, 1, 3, 5, 8, 4, 10, 6, Ручей 14, 12, 5, 10, 7, 3, 6, 4, 1, 20080233 Община Пирдоп и Община Челопеч   На 29.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Пирдоп: Върбите 6, 8, 4, 2, Генерал Паприков 9, 5, 4, 1, 3, 2, 11, 7, Иван Джуров 5, 1, 4, 12, 3, 6, 11, 2, 10, 8, 9, 7, извън регулация, Княз Александър Батенберг 28, 24, 29, 26, 27, 30, 31, 34, 35, 32, Никола Пушкаров 16, 12, 6, 1, 4, 7, 8, 5, 14, 20, 3, 10, Паскал 37, 33, 34, 35, 38, 32, 42, 30, 40, 36, 39, Ръжана 5, 13, 2, 4, 1, 6, 3, 8, 9, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, 20, 19, 6 А, 13, 1, 14, 15, 3, 7, 12, 18, 11, 21, 8, 9 А, 19б, 9 Б, 17, 6, 10, 16, Сергей Румянцев 25, 32, 8, 21, 28, 6, 24 Б, 22 А, 36, 26, 37, 30, 33, 31, 24 A, 24, 39, 12, 41а, 18, 17б, 5, 20, 14, 41, 35, 1, 16, 22 Б, 1а, 46, 34, 38, 23а, 10 На 29.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А, 3, 7, 1, 2, България 14, 17а, 19, 15, Европа 5, 9, 7, 2, 11, 1, Здравец 12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7, извън регулация, местност Тифула, Опълченска 10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4, Средна Гора 16, 10, 6, 2, 20, 14, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9, Хан Крум 18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7, Цар Борис Ііі 12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9, 20080802 На 29.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал. Стамболийски 12, 14, 10, 9, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Ален Мак 4, 3, 2, 5, 1, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, 7, 11, 9, 12, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Георги Пирдопски 21, 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Дебелска 1, 4, 2, 12, 6, Димитър Пенев 3, 6, 2, 8, 1, Димитър Шопов 14, 6, 15, 8, 13, 16, 2, 7, 18, 3, 4, 11, 5, 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 95, 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 27, 62, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, 24, 30, 27, 19, 31, 17, 29, 25, 22, 20, 1, 13, 9, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 7, 16, 12, 15, 5, 6, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Иван Костадинов-Агронома 9, Извор 1, 3, 5, 2, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Куфарита 2, 4, Летците 21, 25, 14, 13, 12, 15, 20, 23, 17, 18, 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, Люляк 2, 4, местност Спасови Могили Преч. Станция, Мир 1, 5, 3, Момин Камък 2, 4, 5, 3, 1, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 48, 28, 38, Пета 2, Първа 2, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 1, 2, 1, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6 На 29.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Копривщица: Бор 7, Борносузова 7, 1, 5, 9, 2, Васил Икономов 5, 2, 7, 3, 1, Вельо Врачев 9, 6, Генерилото 16, 20, 11, 25, 15, 17, 21, 19, Георги Бенковски 3, Георги Тиханек 20, 14, 1, 18, 16, 8, 9, 12, 5, 2, 6, 13, 4, 10, Георги Тосунов 5, 3, 7, 1, Гергьовден 6, Груйо Ценов 15, 17, 12, 26, 28, 10, 8, 16, 5, 6, 18, 3, 30 А, 20а, 20, 32, 11, 13, 36, 14, 30, 42, 7, 22, 19, 40 А, 34, 40, Димчо Дебелянов 26 А, 29, Дончо Плачков 5, Иван Бората 18, 27, 16, 14, 23, Иван Келчев 16 къща, 15, извън регулация, Костадин Доганов 48, 50, 40, 25, 38, 53, 27, 41, 24, 30, 56а, 37, 26, 20, 55, 22, 18, 8, 21, 43, 16, 31, 47, 32, 51, 29, 35, 54, 46, 56, 44, 36, 33, 45, 52, 28, Косьовец 7, 2, 14, 10, 6, 8, 3, 5, 18, 4, 12, Любен Каравелов 3, М. Попска Река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода 42, 10, 3, 21, 9, 13, 5, 7, 17, 14, 12, 2, 19, 6, 15, 11, 36, 40, 8, 2, Марин Тодоров 4, 1, 2, 5, 6, 3, 7, Матея Кривиралчев 2, 3, 8, 1, 6, 4, 5, местност Попадия 1, местност Равна Поляна Опитно Поле, Михаил Маджаров 16, 12, 22, 24, 12 А, 4, 10, 18, 6, 2, 14, 7, Михаил Цицелков 39, 26, 16, 32, 44, 12, 9, 24, 14, 18, 48, 30, 12 А, 44а, 13, 52, 50, 29, 19 А, 15, 38, 8, 42, 36, 28, 21, 31, 22, Найден Попстоянов 28, 24, 26, 34, Нешо Шабанов 50, 30, 46, 36, 54, 60, 19, 23, 17, 58, 21, 29, 26, 17 А, 38, 44, 34, 22, 56, 31, 24, 13, 52, 11, 42, 25, 54а, 15, Никола Гайтанеков 2а, 1а, 2, 1, 3, 4, Панчо Мрънков 3, Патьо Млъчков 6, 8, Петровден 3, 1, Полковник Кесяков 2, 17, 19, 9, 3, 1, 4, 15, 11, 7, Попска Река 10, Първа Пушка 37, 27, 41, 21, 45, 23, 17, 25, 15, 39, 35, 19, 11, 29, Райна Кацарова (Бор) 6, Райново Дере 2, Ралчо Войвода 3, 4, 5, 2, 1, Рашко Х. Стойчев 8, Стайко Филипов 3, 7, 11, 25, 13, 15, 1, 6, 9, 23, 4, 19, 17, 8, Тодор Душанцалията 12, 28, 1, 10, 9, Тодор Каблешков 9, 11, 14, 18, 7, 5, 16, 15, 21, 12, 10, 25, 13, 17, 19, Тороманова 7, 14, 13, 17, 12, 6, 19, 10, 5, 4 A, 11, 2, 1, 3, 16, 4, 9, 18, Хаджи Ненчо Палавеев 6, 10, 8, 2, 137, 20080815, 20080818, 20080817, 20080816 На 29.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Пирдоп: Еленско, извън регулация На 29.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски 8 На 29.07.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Пирдоп: извън регулация Община Правец   На 29.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Видраре: махала Джамбазите, махала Семкова къща, Пи-083145 М. Мариновото На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец: В. Пенчов 20, Васил Левски 118, 133, 157, 143, 163, 147, 145, 134, 139, 136, 122, 106, 124, 151, 126, 104, 137, 155, 130, 110, 114, 128, 161, 132, 108, 133а, 141, 165, 112, 100, 159, 102, 120, Възраждане 64, 72а, 59, 57, 68, 72, 86, 60, 43, 38, 88, 39, 78, 46, 29, 25, 52, 53, 82, 33, 31, 56, 58, ТП, 54, 49, Градешница, Градешница 7, 2, 8, 10, 1, 6, Градище 5, 1, 3а, 3, 4 къща, Григор Гошев 27, Епископ Генадий ТП, 28, Здравец 7, 28, 24, 26, 22, 20, Лесковец 4, 11, 10, 14, 9, 12, 2, 5, махала Боянско къща, Стр. На Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, махала Пушкарско къща, местност Топилата къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, Пета 5, 3, Поп Марко 15, 26, Първа 1, Свети Анастасий 2, 4, 1, Трета 4, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Чавдар Войвода 1, 2, 4, 7, 5, Четвърта 3, 5, Шеста 1, 2, Ясен 10, Фургон, 110 На 29.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Правец: Бор 7, В. Пенчов 26, Възраждане 98, 65, 96, 67, 69, 92, ТП, 58, 61, 100, Градешница, махала Живковска Воденицата, махала Поповска, махала Пушкарско къща, 67, местност Топилата къща, Седма 3, УПИ Х Кв. 57, Чавдар Войвода ТП, Шеста 4, Бунгало На 29.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   на 30.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   на 31.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   на 01.08.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./   на 02.08.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30, Стопанска Сграда, ТП Община Самоков   На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18, къща На 29.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново На 29.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков: 52249. 5. 381, Скз Ново Село На 29.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч. База, Вила, Стоп. Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч. База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19 На 29.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч. База, Вила, Стоп. Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч. База На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 018265, 22472. 7449. 174 На 29.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радуил: 10-та 3, 6, 4, 10, 7, 5, 8, 11-та, 12-та 10, 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, 13-та 7, 6-та 6, 1, 7-ма 7, 1, 8, 9, 8-ма 2, 5, 1, 8, 4, 9-та 1, 7, 5, 3, Ибър 37, 12, 46, 34., 9, 39, 10, 11, 48, 3, 26, 14, 24, 31, 25, 28, 17, 13, 21, 40, 5, 44, 32, 36, 23, 30, 27, 22, 54, 16, 50, 38, 15, 35, 42, Малина 8, 5, Мария Капитанска 12, 4, Моловица 2, 1, 4, 5, 3, Никола Капитански 25, 26, 2, 11, 3, 6, 10, 4, 9, 27, 13, 17, 15, 23, 5, 7, 19, Ореше, Панайот Волов 9, 2, 3, 4, 6, 10, 5, 8, Пенко Капитански 16, 14, 69, Пионерска 86а, 101, 107, 62, 115, 113, 82, 69, 103, 86, 84, 72, 64, 77, 78, 33, 66, 74, 95, 89, 80, 85, 105, 81, 93, 88, 70, 111, 76, 91, Туювка 5, 2., 4, 3, 1, 12, 8, Явор 5, 7, 8, 5 На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21, УПИ XI-206, Кв. 13, 135, 1 УПИ Парцел 79 На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Белчин: 1-ва 2а, 6, 11, 8, 15, 31, 3, 19, 27а, 5, 13, 4, 25, 19а, 16, 9, 17, 23, 10-та 11, 2, 3, 4, 11-та 10, 2, 1, 12-та 9, 1, 10, 2, 6, 4, 10а, 7, 3, 11, 8, 4а, 13-та 11, 15, 6, 9, 4, 17, 10, 2, 13, 7, 21, 14, 8, 14-та 12, 20, 11, 8, 19, 21, 22, 24, 28, 23, 16, 13, 10, 26, 14, 18, 15, 9, 15-та 5, 9, 2, 3, 11, 13, 4, 16-та 20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3, 18-та 4а, 4, 6, 2, 19-та 3, 24, 10, 14, 26, 11а, 20, 8, 16, 5, 1а, 18, 1, 6, 22а, 4, №19, 7, 2а, 22, 11, 12, 2, 2-ра 5а, 17, 18, 16, 9, 13, 15, 11, 14, 7а, 2, 12, 20-та 2, 5, 21-ва 5, 15, 11, 6, 13, 17, 7, 9, 22-ра 3, 8, 4, 6, 2, 1, 7, 10, 23-та 1, Скз Белчин, 2, 6, 3, 8, 286, 3-та 14, 17, 20, 28, 9, 27, 6, 21, 2, 26, 4, 19, 12а, 1, 11, 10, 25, 12, 8, 4-та 2, 1, 6, 3, 5, 6а, 5-та 18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11, 5, 3, 1, 4, 9, 7, 6-та 20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18, 19, 1, 3, 7-ма 24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, №10, 4, 19 Б, 19, 22, 5, 11, 20, 24, 3, 8-ма 5, 4, 3, 6, 2, 11, 14, 9-та 1, 4, 56, 3, 7, 5, Витоша 31, 20, 37а, 2, 5, 25, 16, 35, 6, 24, 13, 9, 29, 8, 10, 7, 37, 11, 33, 4, 12, 1, 19, 3, 27, 22, 15, 18, 23, 14, Георги Димитров 26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 7, 21а, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10, Иван Вазов 6, 15, 2, 24, 23, 12, 19, 25, 27, 26, 4, 7, 1, 14, 11, 9, 3, 21, 8, 5, 28, 10, 17, Имот №15, В Р-Н 54 УПИ-XXIX М. Радивец, Имот №16, Имот №2, Р-Н 51, М. Радивец, М. Радивец, Пл. 1 Кв 1, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, УПИ-IX Кв. 20, Христо Ботев 34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29, 28 А, 1, 1 А, 13а, 26, 9, 8а, 28, 50, 12, 13, 18, 14, 3, 2, 15, 8, 20, 24, 22, 10, 7, 6, 30, 12а, 54, 4, 70, 5а, 54, 46а, 43, 78, 49, 55, 74, 41, 85, 80, 64а, 77, 65, 67, 76, 35а, 86, 50, 53, 58, 83, 71, 63, 44, 75, 69, 88а, 57, 73, 68, 51, 48, 88, 95, 66, 64, 89, 56, 47, 81, 62, 60, 87, 72, 45, 78а, 79а, 52, 59, 91, 82, 90, 93, 37, 84, Юрий Гагарин 39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15, 41, 5, 5а, 7, 1, 3, 9, 7а, 2, Вила, Снек Бар Плувен Басейн Преместваем Обект На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация, УПИ 013170, М. Загувна На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва 6 А, 11, 3, 10, 1, 13, 5, 9, 14, 6, 2, 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 23-та 2, 6, 4, 24-та 2, 4, 3, 25-та 110, 84, 25, 108, 97, 119, 100, 127, 99, 106, 131, 107, 88, 80, 121, 105, 94, 90, 117, 102, 109, 129, 86, 98, 115, 133, 101, 109 А, 113, 123, 104, 9, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 41, 10, 15, Стоп. Двор, 37, 45, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 36, 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, Склад, Ткзс, 26-та 52 А, 41, 43, 50, 62, 48, 46, 56, 64, 58, 66, 44, 35, 52, 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 29, 7, 2, 4, 2 А, 6, 3, 10, 5, 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 5, 7, 13, 3, 4-та 3, 5, 1, 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 24, 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 50-та 3, 14, 18, 6, 10, 7, 4, 2, 8, 15, 5, 12, 51-ва 4, 2, 3, 52-ра 14, 4, 12, 3, 5, 1, 7, 8, 6, 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 54-та 16, 13, 20, 14, 2, 19, 11, 10, 9, 8, 12, 6, 18, 55-та 3, 5, 1, 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58, къща, Местност Лопаров Юрт, 3 На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368, ПИ 57697. 13. 27, Вила На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Рельово: №000527, извън регулация, ПИ 68, Кв. 60, УПИ -I Кв. 65, УПИ IV-Общински, Кв. 35, УПИ V, Кв. 46, УПИ VII- 82, Кв. 5, Скз Рельово На 29.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ярлово: УПИ Хіі-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва 3, 16, 2, 17, 5, 4, 13, 14, 11, 6, 15, 1, 7, 3, 8, 9, 6, 8, 22, 16, 14, 11, 12, 10, 21, 1, 17, 18, 7, 9, 15, 10-та 15, 13, 16, 11, 17, 4, 14, 10, 1, 6, 9, 2, 19, 3, 20, 12, 19, 9, 11, 13, 17, 21, 7, 15, 5, 11-та 18, 2, 10, 4, 3, 11, 21, 8, 7, 1, 16, 23, 5, 14, 17, 15, 13, 19, 12-та 6, 3, 4, 9, 1, 2, 7, 11, 13-та 4, 24, 1, 9, 23, 25, 10, 8, 11, 20, 3, 7, 26, 6, 15-та 6, 11, 6, 4, 8, 2, 18, 9, 7, 16-та 7, 1, 23, 15, 26, 10, 4, 18, 28, 9, 3, 13, 8, 24, 19, 16, 12, 11, 6, 2, 5, 14, 20, 17, 21, 17-та 6, 17, 3, 11, 10, 21, 12, 13, 8, 9, 25, 19, 23, 2, 18-та 33, 52, 7, 31, 19, 41, 32, 56, 35, 40, 51, 9, 2 1, 15, 37, 30, 12, 39, 50, 29, 34, 2, 24, 26, 55, 23, 28, 22, 11, 38, 48, 49, 4, 16, 59, 18, 53, 44, 47, 19а, 8, 6, 3, 1, 42, 5, 43, 57, 54, 60, 46, 45, 13, 14, 25, 17, 31, 51, 5, 19, 35, 46, 33, 20, 50, 17, 52, 23, 41, 45, 1, 4, 11, 12, 43, 15, 29, 6, 3, 16, 37, 47, 27, 9, 30, 48, 49, 18, 13, 14, 39, 10, 7, 22, 48, 42, 19-та 18, 23, 10, 20, 21, 19, 5, 2-ра 38а, 22, 12, 20, 6, 26, 8, 1, 24, 3, 2, 18, 28, 10, 15, 13, 11, 5, 7, 4, 17, 14, 19, 16, 1, 22, 12, 3, 20, 10, 24, 15, 19, 25, 21, 2, 11, 4, 17, 13, 16, 5, 6, 8, 18, 23, 7, 20-та 7, 4, 12, 9, 5, 15, 17, 3, 14, 6, 16, 24, 2, 1, 21-ва 1 1, 5, 7, 8а, 2, 22, 21, 18, 19, 4, 26, 11, 12, 2, 27, 1, 13, 23, 28, 14, 25, 8, 6, 16, 3, 21 1, 1, 2 2, 17, 9, 24, 22-ра 4, 1, 11, 17, 13, 21, 15, 10, 8, 19, 2, 34, 7, 6, 5, 36, 9, 23-та 13, 16, 7, 8, 18, 5, 1, 4, 20, 3, 6, 2, 10, 15, 25-та 3, 4, 7, 6, 2, 5, 11, 9, 2, 3, 7, 8, 6, 4, 5, 26-та 15, 19, 43, 31, 1, 10, 11, 45, 6, 23, 9, 2, 44, 24, 59, 13, 36, 61, 12, 8, 4, 25, 16, 14, 38, 42, 35, 20, 34, 55, 5, 51, 33, 46, 18, 26, 21, 40, 3, 41, 5а, 27, 17, 57, 53, 29, 22, 28, 32, 7, 37, 66, 47, 3, 1, 5, 9, 8, 27-ма 10, 3, 11, 4, 2, 19, 6, 51, 1, 12, 56, 24а, 54а, 4, 20, 16, 24, 22, 14, 10, 32, 2, 5, 1, 24а, 8, 3, 6, 18, 18, 13, 32, 54, 55, 47, 2, 48, 35, 38, 24, 46, 49, 30, 16, 11, 19, 12, 8, 62, 59, 26, 6, 22, 29, 31, 9, 10, 45, 21, 40, 33, 39, 1, 7, 37, 41, 20, 42, 58, 17, 63, 4, 3, 14, 23, 43, 5, 60, 50, 57, 28-ма №30, 13, 15, 4, 8, 5, 11, 7, 1, 2, 29-та 11, 2, 44, 29, 21, 33, 39, 38, 5, 36, 3, 1, 23, 15, 31, 26, 10, 18, 27, 25, 35, 4, 14, 30, 7, 8, 19, 37, 13, 16, 12, 41, 32, 40, 34, 42, 20, 24, 3-та 5, 7, 3, 1, 5, 9, 2, 4, 6, 30-та 11, 1, 8, 4, 15, 13, 2, 9, 3, 6, 32-ра 72, 2, 9, 4, 7, 1, 3, 5, 8, 11, 6, 2, 7, 3, 9, 4, 5, 5, 7, 2, 1, 9, 16, 10, 6, 8, 33-та 7, 2, 4, 34-та 11, 26, 3, 2, 23, 17, 7, 5, 15, 28, 27, 21, 19, 9, 13, 29, 1, 35-та 9, 1, 4, 17, 25, 11, 5, 21, 19, 3, 2, 23, 15, 7, 13, 29, 27, 36-та 5, 8, 7, 93, 2 2, 27, 21, 11, 32, 31, 14, 15, 94, 20, 74, 44, 27, 4, 12, 73, 43, 64, 18, 54, 50, 65, 61, 42, 34, 46, 6, 48, 14, 60, 2, 57, 25, 9, 69, 40, 13, 22, 19, 28, 38, 20, 52, 1, 92, 30, 26, 58, 49, 63, 33, 16, 59, 21, 11, 17, 24, 39, 15, 32, 45, 31, 37, 66, 68, 35, 56, 10, 75, 3, 62, 37-ма 20, 6, 38-ма 19, 12, 9, 22, 11, 27, 2, 8, 30, 5, 28, 33, 10, 3, 14, 29, 6, 32, 31, 23, 18, 15, 20, 17, 4, 35, 7, 13, 16, 25, 26, 21, 16, 42, 16, 39-та 13, 9, 11, 2, 7, 6, 3, 1, 10, 8, 17, 15, 5, 1, 2, 3, 5, 4-та 12, 46, 14, 39, 28, 15, 7, 3, 4, 34, 5, 9, 43, 13, 10, 45, 48, 17, 36, 32, 40, 29, 41, 8, 30, 11, 31, 2, 27, 6, 37, 1, 2, 42-ра 18, 43-та 22, 12, 3, 8, 1, 4, 24, 6, 15, 11, 20, 7, 2, 19, 10, 13, 14, 16, 25, 5, 45-та 45, 5-та 8, 11, 10, 13, 15, 14, 5, 2, 1, 4, 6, 7, 3, 6-та 3, 7-ма 13, 14, 12, 15, 4, 6, 9, 14а, 11, 3, 7, 1, 5, 10, 2, 8, 16, 18, 17, 8-ма 2, 8, 9, 11, 1, 7, 9-та 11, 4, 7, 3, 6, 8, 1, 9, 5, 2, X-710 Кв. 63, Борова Гора 2, 4, В Парцел 1, Кв. 35, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка местност Св. Петка, ПИ 87552. 132. 17, ПИ 87552. 2. 109, Стоп. Двор, УПИ XIII 23 Кв. 1, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16, 2, Стопански Двор, 71, Дивечово Стопанство На 29.07.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Белчин: 1-ва 2а, 6, 11, 8, 15, 31, 3, 19, 27а, 5, 13, 4, 25, 19а, 16, 9, 17, 23, 10-та 11, 2, 3, 4, 11-та 10, 2, 1, 12-та 9, 1, 10, 2, 6, 4, 10а, 7, 3, 11, 8, 4а, 13-та 11, 15, 6, 9, 4, 17, 10, 2, 13, 7, 21, 14, 8, 14-та 12, 20, 11, 8, 19, 21, 22, 24, 28, 23, 16, 13, 10, 26, 14, 18, 15, 9, 15-та 5, 9, 2, 3, 11, 13, 4, 16-та 20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3, 18-та 4а, 4, 6, 2, 19-та 3, 24, 10, 14, 26, 11а, 20, 8, 16, 5, 1а, 18, 1, 6, 22а, 4, №19, 7, 2а, 22, 11, 12, 2, 2-ра 5а, 17, 18, 16, 9, 13, 15, 11, 14, 7а, 2, 12, 20-та 2, 5, 21-ва 5, 15, 11, 6, 13, 17, 7, 9, 22-ра 3, 8, 4, 6, 2, 1, 7, 10, 23-та 1, Скз Белчин, 2, 6, 3, 8, 286, 3-та 14, 17, 20, 28, 9, 27, 6, 21, 2, 26, 4, 19, 12а, 1, 11, 10, 25, 12, 8, 4-та 2, 1, 6, 3, 5, 6а, 5-та 18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11, 5, 3, 1, 4, 9, 7, 6-та 20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18, 19, 1, 3, 7-ма 24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, №10, 4, 19 Б, 19, 22, 5, 11, 20, 24, 3, 8-ма 5, 4, 3, 6, 2, 11, 14, 9-та 1, 4, 56, 3, 7, 5, Витоша 31, 20, 37а, 2, 5, 25, 16, 35, 6, 24, 13, 9, 29, 8, 10, 7, 37, 11, 33, 4, 12, 1, 19, 3, 27, 22, 15, 18, 23, 14, Георги Димитров 26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 7, 21а, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10, Иван Вазов 6, 15, 2, 24, 23, 12, 19, 25, 27, 26, 4, 7, 1, 14, 11, 9, 3, 21, 8, 5, 28, 10, 17, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, УПИ-IX Кв. 20, Христо Ботев 34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29, 28 А, 1, 1 А, 13а, 26, 9, 8а, 28, 50, 12, 13, 18, 14, 3, 2, 15, 8, 20, 24, 22, 10, 7, 6, 30, 12а, 54, 4, 70, 5а, 54, 46а, 43, 78, 49, 55, 74, 41, 85, 80, 64а, 77, 65, 67, 76, 35а, 86, 50, 53, 58, 83, 71, 63, 44, 75, 69, 88а, 57, 73, 68, 51, 48, 88, 95, 66, 64, 89, 56, 47, 81, 62, 60, 87, 72, 45, 78а, 79а, 52, 59, 91, 82, 90, 93, 37, 84, Юрий Гагарин 39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15, 41, 5, 5а, 7, 1, 3, 9, 7а, 2, Снек Бар Плувен Басейн Преместваем Обект На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда 14, 6, 9, 4, 2, 12, 8, 11, 5, 1, 7, 15, 10, 3, Асен Карастоянов 53, 21, 16, 38, 25, 50, 20, 36, 49, 6, 30, 26, 24, 28, 3, 22, 29, 15, 14, 13, 33, 23, 55, 18, 41, 11, 25, 48, 12, 37, 39, 44, 51, 19, 34, 47, 17, 52, 31, 45, 32, 43, 27, 5, Бреза 8, Генерал Гурко 11, 42, 19, 34, 44, 15, 23, 36, 21, 16, №13, 28, 32, 18, 40, 24, 22, 26, 9, 25, 27, 30, Генерал Столетов 5, Граф Игнатиев 4, 16, 14, 9, 2, 8, 1, 6, 5, 7, Димитър Димов 24, 41, 25, 30, 38, 37, 20, 55, 30, 42, 35, 27, 19, 22, 12, 26, 49, 18, 28, 44, 23, 29, 32, 31, 16, 14, 40, 47, 39, 45, 36, 34, 21, Еделвайс 9, 7, 2, 1, 2, 3, 5, 1, 5, 6, 4, Здравец 670а, 446а, 506, 641а, 587, 672а, 654б, 667а, 633а, 608, 656, 625, 648, 671, 574, 641, 523в, 599, 629, 311, 649, 451, 614 В, 576, 637, 600, 592, 566а, 606, 448, 563, 633, 666, 656а, 641б, 589, 627б, 446г, 566е, 667б, 642а, 598, 651, 654, 629а, 446, 555б, 523, 591, 609, 630, 635, 601, 672, 667, 602, 595, 669, 616, 656в, 615, 599а, 642, 583, 607, 360, 630г, 523а, 557, 622, 464ж, 671а, 605, 597, 588, 649а, 464д, 546, 643, 627а, 606а, 652а, 593, 653, 605б, 631а, 671б, 606г, 514, 566д, 639, 610, 612, 650, 652, 448в, 580, 590, 634, 445, 631, 555, 633б, 632, 630б, 673, 584, 588а, 647, 566г, 464 З, 655, 464в, 642б, 614, 594, Здравец 128, 61, 177, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 110, Пред Квл, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 143, Срещу Х-Л Айсберг, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 143, Срещу Х-Л Айсберг, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 86, Пред Бчк, Курорт Боровец ПИ 65231. 918. 263. 3, Пи 65231. 919. 390. 1, Ски Гардероб, Мотел Бреза, Курорт Боровец ПИ 65231. 919. 390. 1, Поч. База, Пи 65231. 918. 263. 3, Бистро, Спортна База, Хотел-Ресторант, Курорт Боровец Хотел-Ресторант, Лек. Кабинет, Поч. База, Пи 65231. 919. 390. 1, Бистро, Почивна База, Хотел, Ски Гардероб, Курорт Боровец Ресторант Бор, Поща, Пи 65231. 918. 263. 3, Бистро, Пансион, Черква, Курорт Боровец ПИ 65231. 918. 263. 3, Мотел Бреза, Ски Гардероб, Пи 65231. 919. 390. 1, Митр. Доситей Самоковски 1, 3, 5, Незабравка 1, 4, 3, 10, 8, 6, Николай Николаевич 1, Плана Планина 2, 12, 1, 1, 7, 4, 10, 11, 3, 6, 2, 5, 14, Проф. Васил Захариев 3, Явор 2 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва 56, 36, 53, 1, 58, Вила, 30, 23, 29, 42, 21, 6, 22, 45, 32, 37, 35, 60, Училище, 40, 31, 5, 49, 43, 146, 38, 1 А, 24, 11, 34, 64, 28, 9, 3, 19, 27, 7, 25, 26, 17, 39, 50, 51, 15, 2-ра 6, 4, 1, 12, 3, 5, 10, 7, 14, 2, 3-та 2, 3, 7, 1, 4-та 6, 2, 4, 5-та 5, 11, 13, 3, 9, 1, 6-та 3, 17, 1, 2, 7-ма 15, 11, 3, 1, 52, 7, 27, 23, 5, 16, 21, 13, 9, 29, 17, 35, 25 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей махала, Почивни Домове 1, 13 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, 361 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, къща На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Дългата Поляна Вила, местност Дългата Поляна Вила, местност Мало Равнище Вила, Вила, местност Мало Равнище Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, местност Мало Равнище Вила, местност Мало Равнище Вила, Вила, местност Мечката, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Щъркелово Гнездо Павилион, Поч. База, Ресторант, Поч. База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, местност Щъркелово Гнездо, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Татарски Брод На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10 На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков: Иван Йончев 5, Константин Фотинов 7, 3, 5, 9, 11, Манастирска 7, 6, 2, 9, 10, 4, 15, 19, 11, 3, 8, 17, Неофит Рилски 6, 1, 8, 4, 3, 2, Никола Карастоянов 4, 6, 2, Софроний Врачански 10, 10 Юрий Гагарин, 12, Цар Борис III 75, 28, 36, 58, 47, 40, 42, 71, 61, 24, 46, 68, 43, 45, 52, №43, 55, 65, 30, 54, 67, 32, 38, 63, 69, 26, 22, 64, 50, 48, 44, 3 24, Магазин, 59 На 30.07.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Самоков: Софийско Шосе 15, 17, 15 Блок Слатина, 15 Слатина На 31.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Самоков: Абаджийска 1, Павилион, Генерал Велиаминов 13, 10, 12, 16, 7, 5, 15, 4, 3, 9, 11, 6, 14, 1, 2, Граф Игнатиев 9, 23, 42, 11, 17, 38, 36, 46, 30, 24, 22, 44, 26, 25, 40, 34, 20, 19, 21, Димитър Димов 12, 15, 19, 10, 2, 1, 3, 11, 5, 8, 13, 7, 6, 17, 4, Елица 1, Житна Чаршия 14, 24, 45, 12, 30, 39, 33, 10, 47, 23, 16, 27, 31, 43, 36, 20, 34, 41, 25, 18, 32, 29, 26, 37, 35, Искър 47, 53, 49, 31, Незабравка 14, Търговска 59, 30, 43, 44 А, 46а, 22, 40, 36, 42, 38, 48, 41, 28, 55а, 46, 47, 11, 34, 26, 24, 57, 31, УПИ 65231. 906. 319, Хр. Захариев 12, 4, 10, 2, 1, 6, Шейново 2, 12, 11, 7, 10, 9, 5, 4, 15, 1, 6, Автогара На 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: 1-ва 3, 15-та 6, 16-та 7, 1, 23, 15, 26, 10, 4, 18, 28, 9, 3, 13, 8, 24, 19, 16, 12, 11, 6, 2, 5, 14, 17-та 6, 18-та 33, 52, 7, 31, 19, 41, 32, 56, 35, 40, 51, 9, 2 1, 15, 37, 30, 12, 39, 50, 29, 34, 2, 24, 26, 55, 23, 28, 22, 11, 38, 48, 49, 4, 16, 59, 18, 53, 44, 47, 19а, 8, 6, 3, 1, 42, 5, 43, 57, 54, 60, 46, 45, 13, 14, 25, 17, 19-та 18, 21-ва 1 1, 5, 7, 8а, 2, 22, 21, 18, 19, 4, 26, 11, 12, 2, 27, 1, 13, 23, 28, 14, 25, 8, 6, 16, 3, 21 1, 1, 2 2, 17, 9, 22-ра 4, 1, 11, 17, 13, 21, 15, 10, 8, 19, 2, 34, 7, 6, 5, 36, 9, 23-та 13, 16, 7, 8, 18, 5, 1, 4, 20, 3, 6, 2, 10, 15, 25-та 3, 4, 7, 6, 2, 5, 11, 9, 26-та 15, 19, 43, 31, 1, 10, 11, 45, 6, 23, 9, 2, 44, 24, 59, 13, 36, 61, 12, 8, 4, 25, 16, 14, 38, 42, 35, 20, 34, 55, 5, 51, 33, 46, 18, 26, 21, 40, 3, 41, 5а, 27, 17, 57, 53, 29, 22, 28, 32, 7, 37, 66, 47, 27-ма 10, 3, 11, 4, 2, 19, 6, 51, 1, 12, 56, 24а, 28-ма №30, 3-та 5, 36-та 5, 8, 7, 93, 2 2, 27, 21, 11, 32, 31, 14, 37-ма 20, 38-ма 19, 12, 9, 22, 11, 27, 2, 8, 30, 5, 28, 33, 10, 3, 14, 29, 6, 32, 31, 23, 18, 15, 20, 17, 4, 35, 7, 13, 16, 25, 26, 21, 39-та 13, 9, 11, 2, 7, 6, 3, 1, 10, 8, 17, 15, 5, 45-та 45, 5-та 8, 11, 10, Борова Гора 2, 4, УПИ XIII 23 Кв. 1, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16, 2 На 01.08.2019 г. /09:10 - 16:30 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки 2, 12, 3, 7, 5, 10, 8, 6, 14, 4, Бачо Киро 11, 1, България 96, 106, 100, 92, 94, 104, 112, 102, №92, 98, Димчо Дебелянов 21, 3 Рила, 14, 10, 4, 5, 11, 3, 6, 8, 17, 2, 15, 18, 9, 19, 12, 7, 16, Захари Зограф 3, Офис, 1 Офис, 1, 2, Иван Доспевски 42, 18, 35, 25, 14, 32, 40, 22, 6, 29, 1, 23, 7, 21, 30, 9, 26, 34, 38, 50, 16, 15, 20, 52, 3, 17, 33, 5, 24, 46, 13, 44, 28, 10, 31, 27, 36, 19, 48, Македония 34, 12, Ларгото, 17, 8, 21, 9, Магазин, 27, 15, 14, Офис, Ларгото - Площада, 25, 10, 20, 34 А, 29, 2, 7, 25, 16, 19, 23, 11, 34, 6, 18, Отец Паисий 23, 14, 1, 4, 3, 7, 10, 17, 5, 2, 8, 15, 1 3, 19, 9, 16, 1 1, Проф. Васил Захариев 1, 6, 3, Рилски Скиор 4, 2, 34, 20а, 30, 36, 16, 6, 24, 38, 28, 32, 18, 1, 3, 8, 12, 26, 20, 22, 10, Рупите 5, 2, 3, 4, 1, Търговска 14, 2, 18, №13, 6, 31, 4, 29, 7, 9, 27, 2 А, 12, 15, 11, 17, 5, 10, 8, 35, 21, 33, 19, 13а, Хан Кубрат 6, 2а, 1, 8, 10, 7, 2, 5, 4, Христо Зографски 10, 30, 20, 5, 6, 15, 2, 40, 46, 29, 14, 11, 27, 34, 42, 17, 37, 21, 18, 28, 36, 44, 39, 23, 20, 8, 32, 48, 16, 38, 4, 31, 1, 12, 9, 25, 26, 13, 35, 7, 33, 19, Цар Борис III 1 На 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей: 1-ва 26, 49, 66, 10-та 3, 11-та 6, 13-та 2, 11, 9, 1, 13, 14-та 1, 15-та 1, 3, 16-та 18, 17-та №6, 18-та 1, 2-ра 16, 45, 15, 30, 2, 26, 14, 27, 3, 13, 29, 9, 7, 6, 47, 17, 20, 18, 8, 19, 4, 21-ва 6, 22-ра 27, 24-та 8, 26-та 12, 2, 6, 27-ма 14, 18, 9, 28-ма 9, 11, 3, 29-та 1, 3-та 4, 8, 9, 2, 5, 3, 30-та 8, 4-та 8, 42, 40, 13, 5, 6, 14, 46, 15, 1, 10, 7, 5-та 13, 1, 8, 2, 7-ма 59, 32, 14, 73, 12, 46, 69, 49, 30, 44, 71, 8-ма 24, 36, 21, 33, 28, 42, 25, 34, 9, 39, 30, 29, 1, 19, 23, 5, 35, 9-та 1, Площада 15, 4, 12 Община Своге   На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Реброво: махала Преслъп Вила На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Томпсън: махала Купен, махала Равнище, махала Брънбарите, Тодор Каблешков 14, къща, Вила, къща На 29.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Церецел: Общ. Своге Мтп Церецел, Вила, Вила, Вила На 29.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Своге: Бобковица Вила, махала Раньов Дол На 29.07.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Своге: Ангел Кънчев 10, 2, 12, 4, 9, 6, 1, 14, 8, 7, Дреновско Храсте, Дунав 12, 23, 21, 19, 20, 14, 11, 17, 24, 7, 29, 4, 13, 10, 25, Искърски Пролом 1, 5, 7, 3, 11, 9, 13, Люлин 2, Мургаш 2, Неврелов Дол 15, 2, 12, 1, 9, Райко Даскалов 1, Рединска Китка №8, Средна Гора 1, Чайка 5, 4, 3, 7, 6 На 30.07.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Добърчин: М. Люшничец, Вила На 30.07.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Искрец: 048015, 055051м. Ливадите, I-133, Кв. 21, VII-630, Кв. 59, Vііі-369, Кв. 16, Акация 1, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, Кв. 25, 13, 15, УПИ Х-418, Кв. 210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 39, 18, 16, 14, 26, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 къща, 19, Извирало, Искра 11 къща, 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, Кв. Коньовци, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, махала Баломир Вила, махала Божица, махала Букет 231, Вила, Мах. Букет и Коньовци, 228, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък 245, махала Коньовци Вила, махала Кукла Вила, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел 10, Меча Поляна 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, Прекрутовци, Самоковска 19, Санаториума, Стара Планина 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 къща, 16, УПИ I-436 Кв. 28, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща, 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХхIх-608, Кв. 34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, Вила, 125, 0, 1 На 30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ. Своге Мтп Свиново, Слатина, Осп Свиново На 30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бракьовци: местност Полеглица На 30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: 06272. 159. 9901, Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9 На 30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ IX-485 Кв. 14, УПИ Ііі-209 Кв. 20, къща, къща, Вила На 30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Добравица На 30.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Завидовци: Вила, Цъфти Трън На 30.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Искрец: I-133, Кв. 21, махала Букет махала Букет и Коньовци, махала Коньовци Вила На 31.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Своге: Добри Чинтулов 4 къща, 3, 2, Искър 6г, 3, 1, Кирил и Методи 12, 4, 8, 3, 6, 7, 14, 18, 1а, 1, 16, 10, Отец Паисий 2, 6, 12, 4, 2 къща, 10, Шипка 1, 3, 5 къща, Юрий Гагарин 24 На 31.07.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Церово, Общ. Своге: VII-223, Кв. 48, Иван Вазов 1, Искър 11, 25, 21, 19, 3, 23, 1, Неофит Рилски 6, Никола Й. Вапцаров 9, 18, 8, Околовръстна, Осми Март 9, 7, 6, 8, Прогрес 5, 9, 7, 3, 8, Свобода 21, 8, 13, 23, 6, 10, 19, 17, 11, 12, 14, Трети Март 26, 18, 5, 10, 13, 22, 20, 4, 9, Шипка 6, 2, 3, 8 На 01.08.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Своге: 1778, махала Орлин, Орлин Вила, къща На 01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Костинброд: Ширината На 01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Свидня: 3-ти Март 41, Еверест № 10, 4, 7, 15, 11, 13, 9, Л. Каравелов 13, 17, 12, 23, 8., 32, 24, 21, 17, 7, 14, 28, 26, 5, 16, 22, 10, 18, 19, 15, 25, 9, 30, 8, Любен Каравелов 8, М. Падеж, Манастирска Ливада, махала Батул-Турски Пролог, махала Манастирска Ливада 220, Вила, 221, Бунгало, 219, махала Дашовци, махала Кардашово 239, 210, 203, Вила, 236, 241, махала Стоевци, Оборище 11, Отец Паисий 54, 36, Правец 204, Преслап, Първи Май 20, 9, 7, 18, 16, 22, Свобода 11, 3, 1, 9, 7, Стара Планина 18, 3, 9, 16, 10, 13, 7, 14, 1, 11, 5, 12, Чавдар 8, Шипка 1, 5, 3, 6, Вила На 01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, махала Старо Село, местност Старо Село Сглобяема Жилищна Сграда, Паликарци, 1, Вила, Фургон, Махала Севил, Вила На 01.08.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Чибаовци: 101. 146, 101. 289 Кв. 63а, XIV-204, Имот 111. 10, Кв5 12, М. Разкръсте, Пи 101, П-Л Іі-224, Кв. 27, ПИ 038151, ПИ 266, Вила, Вила, Вила, Пи 038023, 038030 Кв. 8 На 01.08.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Своге: Кв. Домишлярете, махала Домишлярете, Слатина Вила На 01.08.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Редина: и 73040, М. Шурдилица, М. Текьова Нива На 01.08.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Своге: Дреновско Храсте 1 На 02.08.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Свидня: 3-ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, къща, 21, 27, 7, 17, 16, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, Еверест 1, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, махала Гераковци Вила, махала Дашовци, Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М. Гераковци, Пи №14 На 02.08.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Свидня: М. Падеж, махала Стоевци, Преслап Община Сливница   На 29.07.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./   на 02.08.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Безден: УПИ ІV-126, Кв. 2 В. З. Бистрица, В. З. Бистрица УПИ ХVі-164, УПИ VII-116, Кв. 1, УПИ-IX-510, Кв. 5а, Вила На 29.07.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./   на 02.08.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Опицвет: Под Костело Землище С. Опицвет На 29.07.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./   на 02.08.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България 5, Алеко Константинов 24, 27, 17, 18, 20, 25, 22, 23, 19, 21, 7, 12, 3, 11, 13, 8а, 16, 15, 4, 6, 9, 5, 1, 2, 8, 10, 14, Ален Мак 4, 2, 1, Васил Друмев 1, 6 УПИ ХVI-844, 2, 5, 4, 3, 7 къща, Васил Петлешков 11, 10, 8, 6, 13, 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4, Генерал Гурко 1, 7, 3, 9, 14, 5, Гео Милев 2, 14, 37, 43, 5, 9, 33, 31, 29, 35, 13, 17, 15, 45, 16 Склад, 6, 47, 16, 39, 11, 19, 21, 25, 1, 45а, 27, 4, 1а, Георги Бенковски 3, 1, 5, 2, 17, 10, 2, 25, 18, 12, 29, 23, 9, 16, 7, 11, 20, 4, 15, 8, 19, 21, 32, 22, 2 А, 30, 24, 26, 13, 27, 14, 28, 6, Д-Р Димитър Китов 16, 14, 12, 7, 9, 8, 18, 6, 1, 10, 3, 4, Еделвайс 16, 14, 1, 6, 2, 3, 8, 10, Жп. Гара Топливо-Склад, Иван Вазов 48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, 1, 96, 118, 120, 94, 102, 108, 112, 110, 63, 116, 106, 122, 6, 126, 104, 114, 124, 100, 90, 130, 98, 62, 39, 84, 82, 54, 90, 78, 47, 60, 88, 58, 43, 64, 80, 86, 68, 50, 48, 74, 56, 66, 72, 70, 45, 49, Иван Германов 7, 11, 10, 12, 6, 5, 10а, 3, 9, 8, 2, 1, 4, Искър 3, 1, Капитан Атанас Узунов 18, 20, 11, 9, 9, 18, 11, 20, 2, 4, 6, 1, 1а, 3, 14, 7, 16а, 8, 5, 12, 20, Капитан Радко Димитриев 27, 33, 19, 14, 11, 4, 40, 18, 30, 22, 3, 21, 31, 12, 23, 36, 15, 1, 28, 24, 36а, 16, 25, 2, 7, 6, 34, 38, 20, 8, 32, 9, 10, 17, 5, 26, Кирил и Методий 13, Княз Александър I-Батенберг 24, 31, 26, 18, 27, 29, 31, 24, 18, 27, 26, 29, 6, 12, 15, 7, 7а, 9, 14, 3, 8, 11, 9а, 4, 10, Константин Величков 11, 17, 5 къща, 15, 19, 3, 5, 1, 9, 13, 7, Лев Толстой 9, 4, 3, 8, 14, 11, 19, 2, 1, 6, 5, 12, 16, 7, 10, 15, 17, 13, Люляк 3, 3а, 1, Максим Горки 6, 7, 6, 3, 7, 1, 22, 5, 16, 1, 18 къща, 2, 4, Мир 6, 6, 1, 3, 2, 4, Неделище 58, 38, 50, 44, 22, 26, 60, 32, 16, 46, 24, 10, 30, 54, 38а, 42, 42а, 40, 2, 14, 8, 56, 34, 18, 52, 6, 20, 12, 36, 4, 58а, 28, 34, 30, 58а, 40, 38а, 28, 50, 12, 24, 10, 2, 58, 38, 16, 8, 20, 52, 22, 6, 32, 54, 56, 18, 36, 46, 44, 4, 60, 26, 42, 14, 42а, 98, 92, 74, 88, 86, 78, 66, 82, 76, 92а, 66а, 62, 86а, 100, 98, 94, 68, 80, 90а, 72, 90, 84, 64, 84а, 102, 88а, 70, 96, Нешо Бончев 3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски 1, 1, 40, 30, 32, 29, 34, 36, 28, 28а, 33 1, 35, 31, 33, 19, 7, 2, 7а, 7, 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6, Панайот Волов 16, 16, 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, 29, 25, 14, 27, 6, 16, 8, 23, 10, 21, 31, 4, 10а, 19, 12, Панайот Хитов 9, 11, 10, 14, 1, 12, 4, 7, 8, 13, 5, 2, 16, 6, 18, 3, Пейо Яворов 2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, 21, Пушкин 2, 1, Първа 1, 4, 2, Сан Стефано 8, 6, Свети Климент Охридски 8, 16, 5, 21, 17, 9а, 19, 9, 10, 7, 25, 14, 11, 20, 12, 27, 13, 3, 1, 18, 4, 23, 6, 2, 23, 20, 5, 4, 13, 17, 21, 8, 1, 2, 7, 14, 6, 25, 3, 27, 18, 9а, 11, 9, 10, 19, 12, 16, 51, 52, 46, 22, 59, 35, 43, 55, 58, 40, 49, 24, 38, 36, 47а, 30, 39, 61, 37а, 54, 28, 33, 44, 63, 31, 56, 52а, 29, 32, 42, 26, 50, 48, 41, 47, 53, 57, 45, 113, 62, 90, 92, 125, 78, 77, 109, 69, 87, 65, 85, 95, 73, 111, 76, 68, 96, 71, 101, 91, 108, 82, 119, 89, 105, 80, 102, 99, 84, 97, 123, 117, 86, 106, 98, 81, 103, 94, 64, 67, 70, 107, 83, 66, 121, 115, 60, 127, 93, 79, 72, 104, 74, 88, 75, 100, Сливница УПИ Хі-997, Кв. 65, Стефан Караджа 1, 3, Съединение 2, 1, Тодор Влайков 22, 15, 19, 28, 13, 21, 17, 30, 34, 23, 26, 24, 32, 19, 28, 24, 21, 13, 30, 15, 23, 17, 22, 34, 32, 26, 2, 14, 16, 5, 6, 12, 8, 4, 10, 7, 1, 3, 20, 11, 9, 26, 18, Филип Тотю 5, 6, 1, 4, 9, 11, 3, 2, 7, Хаджи Димитър 4, 5, 7, 11, 13, 3, 10, 9, 6, 19, 8, 14, 17, 15, Хан Аспарух 4, 18, 2а, 15, 5, 8, 16, 19, 11, 9, 7, 13, 6, 20, 1, 3, 19а, 13а, 2, 17, 5а, 12, 6а, 10, 14, 20а, 16, 2а, 7, 13, 6, 11, 19, 5, 12, 9, 15, 5а, 17, 10, 8, 3, 4, 20а, 18, 13а, 19а, 14, 20, 2, 1, 6а, 33, 23а, 46, 42, 34а, 25, 38, 32, 50, 34, 22, 24, 27, 48а, 21, 24а, 31, 44, 29, 39а, 23, 28, 37, 26, 39, 40, 41, 48, 62, 59а, 75, 70, 53, 52, 82, 57, 60, 61, 65, 78, 72а, 56, 79, 64, 69, 71а, 51, 67, 81а, 71, 60а, 47, 59, 66, 49, 54, 45, 67а, 73, 70а, 55, 49а, 74, 72, 58, 57а, 81, 77а, 75а, 63, 53а, 77, 76, 74а, 79а, 80, 51а, 80а, 68, Хан Крум 1, 2, Хан Кубрат 2, 4, 6, 8, Цар Симеон Велики 10, 16, 42, 6, 8, 4, 14, 36, 26, 30, 2, 40, 20, 38, 12, 28, 22, 32, 34, 24, 47, 55, 49, 53, 17, 39, 5, 11 къща, 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, 76, 48, 54, 66, 52, 88, 58, 74, 46, 72, 80, 86, 82, 62, 70, 64, 60, 68, 44, Чавдар Войвода 3, 11, 17, 4, 2, 19, 5, 15, 7, 6, 9, 1, 8, 13, Черни Връх 13, 1, 3, 18, 11, 15, 9, 8, 12, 6, 10, 7, 2, 5, 4, 16, 20, Черно Море 1, 13, 15, 9, 12, 7, 17, 2, 11, 3, 8, 14, 21, 5, Юрий Гагарин 6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4, 24, 20, 26, 22, 28, 21, 15, 13, 1, 9, 17, 18, 11, 84. Климент Охридски, УПИ ХіV-1885, Кв. 66, 3, Сервиз На 29.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4, Георги Бенковски 3, 1, 5, 2, Иван Вазов 48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, Капитан Атанас Узунов 2, 4, 6, 1, 1а, Максим Горки 6, 7, 6, Нешо Бончев 3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7, Паисий Хилендарски 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6, Панайот Волов 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, Пейо Яворов 2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, Сливница УПИ Хі-997, Кв. 65, Стефан Караджа 1, 3, Цар Симеон Велики 17, 39, 5, 11 къща, 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, Юрий Гагарин 6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4 На 29.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Драготинци На 29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Алдомировци: Алдомировска (Г. Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв. 19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, Вила На 29.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 30.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 31.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 01.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 02.08.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала Строеж В УПИ Vі-86, 87, къща, Войнишка махала 1, , къща, Строеж, Гълъбовци 5, 3, Девети Май 2, 1, 3, Капитан Радко Димитриев 49, 47, 39, 54, 58, 52, 50, 41, 59, 45, 55, 51, 58а, 53, 57, 61, Кооператор 6, 8, 2, 14, 12, 4, 10, Кореняк, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Липите 3, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Младост 5, 23, 19, Победа 4, 6, 2, Работник 16, 20, 7, № 50, 52, 34, 36, 46, 30, 1, 54, 21, 15, 27, 3, 42, 13, 40, 25а, 44, 10, 32, 19, 26, 2, 8, 14, 9, 17, 24, 4, 18, 11, 28, 22, 12, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58, Ракита 6, 4, 2, Труд 2, ТП Мелницата На 29.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Драготинци: къща На 30.07.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бърдо На 30.07.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Драгоил: М. Крива Бара / Кв. 12, местност Локва Пи-025022 На 30.07.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Калотина: Втора 1, Гкпп Калотина, Калотина, Първа 17, Границата На 30.07.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Чорул: УПИ-Іх-130, Кв. 18 На 30.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бърложница: УПИ Іх-Общ, Кв. 2 На 30.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Братушково: V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300, Вила, къща На 31.07.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ротминстър А. Бендерев 1 На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бърля: УПИ Х, Кв. 24 На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Връдловци: 82, Вила, 1, къща На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Годеч: Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 4, 6, 2, Бор 1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова Мтп, Вила, Заводска 4, Иван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игнат Емануилов 2, 1, 4а, Йовкина № ., Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М. Молак, махала Елечанова Вила, махала Молак, Молак УПИ Іі-215, Кв. 18, Вила, къща, УПИ I64 Кв. 7, VIII-142, Колиба, Вила, Строеж, Имот. 2036, Молашка 3, 4, 1, 2, 6, Никола Й. Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 6, 7, 44, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 5, 20, 56, 43, 37, 34, 30, 10, 2, 18, 32, 33, 54, 26, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 17, 13, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски 5, Свобода 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344, Кв. 45, Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Царина 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14, Явор 4, 2, 10, № ., 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25 На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв. 26 На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18 На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Комщица: УПИ-XII, Вила На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Равна, Общ. Годеч: къща На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ропот На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Смолча: Вила На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Станинци На 01.08.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чепърлинци: Обект Гърмище На 01.08.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгоман Община Чавдар   На 29.07.2019 г. /09:00 - 15:14 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар: Витоша 2, Георги Димитров 71, 58, 36, 38, 81, 53, 87, 46, 69, 34, 61, 60, 65, 50, 85, 63, 52, 48, 40, 55, 83, 79, 67, 42, Гурко 5, 14, 4 А, 10, 12, 7, 6, 8, 1, 3, 4, Дечо Стефанов 7, 2, 15, 11, 28, 8, 3, 18, 1, 24, 19, 20, 10, 21, 22, 13, 6, 4, 16, 14, 23, 7а, 9, 17, 26, 5, 12, Иван Узунов 9, 21, 17, 26, 28, 30, 20, 11, 24, 33, 36, 22, 12, 10, 25, 16, 13, 34, 19, 32, 15, Кокиче 4, 1, 2, 17, 9, 5, 13, 19, 15, 8, 11, 3, 6, 7, Любен Каравелов 6, 5, 7, 11, 4, 2, 9, 10, 13, 15, 3, Люляк 4, 3, 5, 1, Малина 13, 15 А, 17, 27, 29, 5, 23, 1, 25, 9, 33, Нешо Узунов 27, 25, 32, 24, 16, 14, 23, 18, 17, 30, 33, 21, 19, 31, 29, 34, 26, 2, 22, Опълченска 10, 4, 6, 18, 3а, 14, 8, 2, 16, Плиска 6, 2, 8, 1, 3, 4, Стефан Караджа 13, 15, 17, 9, 2, 1, 3, 5, 11, Христо Ботев 4, 20080224    

comment 0
visibility 8121
Планирани прекъсвания на ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на електрозахранването в София от 15 до 19 юли

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 - 19 юли 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община Банкя   На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Железничарска 4, 8, 2, 12, 14, 4а, 20, 9, 6, 18, 28, 10, 5, 14а, 1, 7, 3, 24, Зора 3, 2а, 1, 2, 3а, Искра 3, 2, 7, №7, 1, 2б, 5, 2а, Кос 3, Кукувица 11, 5а, 8, 5, 7, 4, 2, 9, 6, 3, Рила 44, 30, 13, 11, 42, 1а, 24а УПИ 18-1362 Кв.13. В.З. Банкя, 8, 9, 40, 46, 20, 24а, 34, 22а, 32, 16, 36, 38, 24, 7, Средна Гора 20, 31, 16, 22а, 34, 28, 38, 20а, 49, 47, 18, 22, 29, 33а, 24, 16а, 35-А, 36, 37, 35, 35а, 26, 39, 16б, 30, Цар Симеон 86а На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Иваняне: Богданов Дол 1 На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Гео Милев 21, 17, 11, 20, 34, 38, 19, 22, 23, 36, 24, Ропотамо 40, 31, 27, 36, 29, 30, 38, 21, 32, 19, 25, Руй 8, 1а, 1, 2а, 2, 4, Сакар/Чевена Звезда/ 1, 11, 6, 3, 4, 2, 5, Тинтява/Сърп и Чук/ 9, 9а, 8а, 12, 8, 11, 7, 17, 11а, 15, 10, Търнов Рид/Партизанска/ 12, 32, 19, 10, 25, 11, 28, 20, 5, 17, 22, 21, 34, 8, 18в, 13, 1, 6, 18, 15, 16, 18а, 30, 4, 3, 34а, 14, 9, 23, УПИ ХІ-519, Кв.4, Цар Симеон 65, 63, 53, 88, 57, 78, 80, 78а, 59а, 80а, 61, 69, 67, 67б, 71, 82, 55 На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Бели Брег УПИ XVІ-5029 Кв.11, Строеж, Боримечката 1, 3, 13, 13а, 2, 8, 18, 5, 20, 12а, 11а, 11, 22, 16, 15, 10, 4, 23, 14, 12, Бреза 5, 3, 1а, 1, 4б, 4, Бряст 6, 1, 7, 3, 9, 5, 4, Варна 218г, 167, 152, 176, 184, 160, 155в, 186, 152, 200а, 135, 154, 133, 147, 202, 151а, 216, 155е, 172, 150а, 170, 200, 212а, 127, 131, 143, 155ж, 141, 142, 174, 129а, 198, 155д, 146, 117, 180, 129, 166а, 133а, 155г, 208а, 135а, 156, 178, 182, 148, 159, 208, 194, 125, 149, 196, 210, 212, 192, 145, 188, 206, 160а, 159а, 150, 190, 198а, 155, 204, 214, 151, 158, 119, 153, 167а, 218, 163, 161, 222 Кв. Вердикал УПИ Vіі-37, Кв.31, 218а, 165, 179, 167, 171, 175, 173, 220, 230, 177, 228, 226, 169, Вердикалска Река 1 Под Църквата, Върба 6, 4, 10, 8, 13, Георги Бенковски 2а УПИ ХV-2164, Кв.59, Димитровград 15, 2, 17, 9, 5, Елин Пелин 6а, 2, 8а, 10, 10а, 8, 6, 8б, Камчия/25-та/ 10, 7, 25, 23, 5, 19, 11, 4, 9, 21, 18, 1, Карамфил 13, 5, 2, 3а, 9, 12, 15, 7, 8, 10, 6, 4, 3, 1, Кв. Вердикал УПИ V-385а Кв.22, Кв.Вердикал ПИ 02659.2196.2013, Кипарис/Димитровград/ 19, 3, 11а, 23, 24, 11, 7, 1, 15а, Летоструй/Антон Иванов/ 7, 10, 12, Липа 1, 3, 7, 1а, 3а, УПИ 11-324 А Кв.10, Малина 6, 15, 4, 7, 6а, 8, 13, 5, 9, 1, 3, №6, 2, Методи Иванов 2, 6, 27, 20, 9а, 16а, 1, 14, 11, 7, 19, 3, 10, 17, 22, 12, 4, 29, 30, 24, 21, 25, 5, 9, 31, 16, 13, 15, 51, 36, 38, 49, 42а, 37а, 53, 30, 52, 32, 40, 41, 40а, 46, 44, 37, 61, 34, 48, 50, 39, 47, 45, 43, Окол 2а, 4, 6, О Няма Номер, 10, 8, 4а, Орех 2, 8а, 4, Фургон, 6, 8, Перуника/Х Конгрес на Бкп/ 2, Петър Никифоров 8, 7, 3а, 10 УПИ 7-513 Кв.38, 18, 4 Кв.Вердикал, 6, 13, 1, 5б, 2, 15, 3, 5, 20, 10, 14, Мест.Кошарите, 12, 5а, 4, 9, ПИ 02659.2196, Плиска/Перуника/ 3, 2, Нежил.Сграда, 4, 2б, 1, Пожаревски път 17, 5, 15а, 8, 13, 6, 4, 3 къща, 1, 9, 15, 7, Райко Даскалов 55а, 55, Имот 259-22, 32, 22б, 34, 29, 30, 51, 41, 27, 42в, 42, 21, 44а, 33, 26а, 23, 22а, Над Улицата-Метален Склад, 26, 28, 24, 39 УПИ Vі-340 Кв.9, 35, 53, 40, 57а, 44, 22, 46, 19, 5, 17, 12, 1, 3, Черква, 8а, 14, 20а, 20, 10, 21, 4, 13, 11, 6, 10а, 23, къща, 19, 2, 7, 16, 15, 7а, 8, 18, Родолюбие, Родолюбие/27-ма/ 5, 2а, 3а, 28а, 1, 3б, 30, 3, 8, 14, 2 Село Вердикал-Селско Стоп, 18, 4, 31, 6, 12, 7, 2, Ручей 29, 4а, 23а, 24, 27, 1, 37, 26, 23 М.Кв.Вердикал, 22, 7, 33, 14, 35, 3, 15, 21, 16, 25, 9, 18, 19, 20, 11, 43, 1 Кв. Изгрев, 39а, 12, 17, 2, 48, 10, 4, 6, 46, 5, 8, Свилен Миланов Реката, Сердика 16, 3, 1, 6, 13, 1а, 5, 17, 14, 15, 7, 12, 9, 11, 8, Скакач 15, 9, 1, 11, 13, О, 3, Слънчев Бряг 60, 33, 60а, 46, 64а, 50, 66, 62а, Слънчев Бряг - Боримечка, 48а, 52, 68, 64, 70, 23, 56, 48, 62, 27, 70а, 25, 72, Стефан Стамболов/Будишин/ Над Бензиностанцията, 214, Стръмна 5, 2, 7, 4, 8, 14, Реката, 10, 9, 3, Тунджа/Газибарска/ 4, 2а, 5, 3, 7, 1а, УПИ III - 3015, Кв. 27, УПИ I-3008 М.Бели Брег, УПИ I-83, Кв.21, УПИ VII-3015, Кв.27 М.Бели Брег, УПИ -XII-52, Хумата 8, 6, 10, 12, 4, Язовирски път 2, 5, 6, 7, 8, 7 къща, 8 къща, 3а, Янтра/Язовирка/ 16, 2, 8в, ПИ 0659, 2196, 2212 На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Иваняне: 32216.2310.68 ул.Летоструй; ул. Елин Пелин На 18.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - София: София Складови Помещ.УПИ Кв.13, Строителство Община Витоша   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 7 Панчарево В.З.Бункера, В.З.Бункера УПИ 603 Кв.5, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва Ктп Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр.Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В.З.М. Долина ІІ, 14, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 Кв.3, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, В.З. Бункера 15, Вила, Копринка 19 В.З.Бункера, Луда Река /В.З. Малинова Долина/ 2, М.Бункера УПИ V170 Кв.18, Малинова Долина 5 М.Бункера, ул.5-та, Плитвишки Езера /В.З.Бункера/ 18, Река Палакари 6, УПИ ХV-626 Кв.3, М.Бункера 20 На 15.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Народен Певец 8 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: В.З.Бункера, ул.Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв.4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: Асанова Чешма Вила, В.З.Приплат, М.Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, местност Герена Вила, Манастир, местност Кладенеца В.З.Приплат, местност Св.Петка №27, Пернишко Шосе Над Шосето, Приплат До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XxV-26, Кв.3, Чехълче 5 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Панчарево: Иглика/8-ма/ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв.76 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва М.Бункера Кв.20, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М.Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В.З.Бункера, 18, 13, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 77, 52, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв.20, XIV-34, 134, Кв.4. М.Бункера, Идент.04234.6907.1629, Бистришко Шосе Бункера УПИ Vі Кв.20, 103, №42, 69, В.З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв.20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, Местн.В.З.Бункера, Местн.В.Збункера, УПИ I - 607, Кв.15а, Юрушка Църква 24 На 17.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч./ - София: 1-ва/ В.З. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В.З.Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул.16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж.К.Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Бистришко Шосе 92, №91, Луда Река 8 В.З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, ул. Широки път, УПИ XxVI-3212, Кв.9 ул.Широки път №14 На 17.07.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/ 13 В.З.С- Во - Север, 74-та 45, 36, 47, 34, 76-та 34, 36, 3в, 32, 78-ма /Кв.Симеоново/ 34, 83-та /Кв.Симеоново/ 21, 19а, 13, 10, 5, 2, 16, 4, 4а, 1, 3, 19, 84-та /В.З. Симеоново Север/ 3, 9, 5, 5 къща А, 1, 6, 12, 10, 4, 5 къща Б, 7, 2, 8, 85-та /В.З. Симеоново Север/ 2а, 14, 4, 10, 2, 7, 12, 1, 6, 13, 3, 9, 16, 11, 15, 5, 86-та /Кв.Симеоново/ 11, 5, 3, 8, 4, 9, 6, 2, 88-ма /Кв.Симеоново/ 4, 5, Кв.67 Стр.Табло, 1, 6, 2, 3, В.З. Симеоново-Север, В.З.Симеоново Север УПИ II-124 Кв.47, В.З.Симеоново-Север УПИ V-593 Кв.67, Неофит Хилендарски 26, Света Магдалина 60, 61, 55, 70, 67, 73, 59-61, 76, 57, 53, 68, 64, 52, 65, 63, 58, ул.Шумака, 59, 56, 54, 66, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, Шумако / Симеоново 31 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв.11 М.Малинова Долина-Герена На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 13-та /Ж.К.Бункера/ 10, 16-та /В.З.Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж.К.Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв.8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/ 5, 25-та /Ж.К.Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж.К.Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж.К.Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж.К.Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж.К.Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж.К.Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 9, VIII-581, Кв.10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В.З. Бункера Вила, Разширение/, Вз.Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв.11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв.12/Ул.Луда Река 12 На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 16-та /В.З.Малинова Долина/ 4, 29-та 39, 62, Вила, 34, 27, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 36, В.З. Бункера П-Л 909 На 19.07.2019 г. /14:00 - 16:15 ч./ - София: Буката 6, 5, 2, 4, 1, 3, Венец 15, 4а, 8, 12, 16, 14, 12, 5, 6а, 13, 6, 1, 8, 7, 17, 19, 9, 11, 18, 10, Витошки Езера 2, 2а, Каменица 20, 18, 28, 35, 27, 37, 12, 29, 26, 30, 13, 15, 17, 16, 33, 21, 14, 31, 24, 25, 23, 28а, 19, 22, Китка 1а, 5, Китка/Д.Пасков, 10, 9, 2а, 4, 7, 8, 6, 2, 1, 3, 11, Крайречна 14, 17, 12, 15а, 14а, 10, М-Т Кв.Симеоново УПИ III-Озеленяване, Кв.12, Момина Сълза / Кв.Симеоново 12, 9, 15, 10, 1, 5, 17, 15а, 12а, 14, 8а, 7, 16, 8, 19, Панорама 7, Прека Поляна 8, Проф. Димитър Пасков №9, Симеоново УПИ XIV-649, Кв.30, Симеоновско Шосе 205-207 Сграда 2, 205-207 Сграда 1, 326, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 168, 180, Т/П, 217, 174, 176а, 211, 213, 215, 1, 170, 215а, 205, 176, 166 Т Вент, 219а, 318, 201, 219, 203, 166, УПИ I-, Кв.34, Шумако / Симеоново 6, 2, 4, 1, 7 Община Връбница   На 17.07.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 58, 41, 39, 58 Павилион, 35 Р-Н Връбница, 35, 41 Бивше Ткзс - Складова База, 51, В Стопански Двор, М.Магараница, ПИ 49206.2667.36, Руйни Води Склад За Хранителни Стоки, УПИ VIII-655, 656 На 17.07.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ - София: Марекс 2 Оод Строеж На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Житен, Общ. Столична: 025005, 029017, 20-та Цех За Производство на Мебели, Ткзс, Възрожденска 9, №3, Доброславски път/9та/ Зелена Градина, Житница/Пролетарска Победа/ 38, 49а, 50, Стопански Двор, 42 А, 51, 30, 39, Помпа, 77а, 45, 64, 36, 32, 60, 47, 55, 40, Квартал Аметица Зем.Земя, 33а, Стопанска Двор, 48, 49, 58, 60а, 34, 39а, 41, Стоп. Двор- Помпа, 56, 44, 53, 10, 57, 54, 37, 61, 32а, 43, Здравец/19та/ 4, 10, 8, 1, 3, 6, 2, 5, Златен Клас/25та/ 1а, 5, 3, Калоян/2ра/ 27, 19, 23, 2, 30, 25, 21, Костинбродски път/21ва/ 18, 4, 6, 2, 16, 8, 14, Крива Река/16та/ 2е, 14, 33, 23, 25, 12, 35, 2, 11, 21, 6, 37, 41, 13, 39, 31, 15, 17, 29, 8, 16, 18, 10, 20, 45, Липа/11та/ 15, 10, 23, 14, 17, 12, 21, Мак/22ра/ 8, 7, 1, 2, 3, 4, 6, 10, Минзухар/15та/ 2, 4, Врем.Ел.Захр.За Фургон, Могила №4, Могила/27ма/ 3, 5, Равнище/14та/ 8, 8а, 3, 4, 7, 12, 1, 6, УПИ II-550, Кв.31а, Р-Н Нови Искър, УПИ XVII-289, Кв.23 На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Житница На 19.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: Алеко Константинов/Васил Го 18, 12, 11, 16, 10, 17, 15, 13, 10а, 14, Еделвайс/2/ 9а, 6, 2б, 7, О, 2, 8, Ивайло 2, Иван Вазов 41, 19, 45, 28, 43, 23, 49, 24, 47, 4, 13, 15, Мичур 88, 76, 81, 84a, 80, 25, 55, 51, 72, 86, 78, 68, 68a, 49, 53, Мичур, УПИ I-611, Кв.23, Момина Сълза/13/ 20, 19, 22, 24, 26, Росна Китка/31/ 4, 26, 9, 11, 25, УПИ І-10714 Кв.14а, 25а, 12, 5, 18, 20, 15, 22, 10, 13, 3, 2, 17, Хайдутин/11/ 6, 1, 2, 3, 4 На 19.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: УПИ - Мрамор Община Възраждане   На 20.07.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - София: Александър Стамболийски 73, Бул.Ал.Стамболийски ТП Бнб 3 Община Изгрев   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132- Ра Изгрев 18, 14, 15, Г.М. Димитров 62, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Ж. Кюри Номер 21, 20, 69, 46а, 44, 48, Методи Попов Номер 13, Незабравка Блок 315, Номер 33, Пиер Дегейтър 4, 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 80, 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Фредерик Жолио Кюри Бл.89 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132-ра /Изгрев 14, 15, 18, Г.М.Димитров 62,, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Жолио Кюри Номер 21, 20, 69, 46а, 44, 48, Блок 302, 303, 312, 313, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов 13, Незабравка Блок 315, Пиер Дегейтър 4, 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132-ра/Изгрев Номер 18, 14, 15, Г.М. Димитров 62, Г.М.Димитров 62, 14, №62, 62, 62, 62 62, 58, Гагарин Блок 65а, Дианабад Блок 38, 41, Ж. Кюри Блок 302, 303, Номер 20, Блок 312, 313, Номер 46а, 44, 48, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов Номер 13, Блок3, Незабравка Блок 315, Никола Габровски 61, Парфюмерия, Павилион, 31б, Хран. Стоки, Павилион За Цветя, Павилион За Бърза Закуска, С / У Г-3 Павилион, До Бл 33, Пиер Дегейтър 6, 6-8, 10б, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311 Номер 70, 60, Тарас Шевченко Блок 204 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132/ Изгрев Номер 18, 14, 15, Г.М.Димитров 62, Гагарин Блок 65а, Дегейтър Номер 4, 6, 6-8, 10б, Дианабад Блок 41, 38,, Ж. Кюри Блок 302, 303, Номер 20, 44, 46а, 48, Блок 312, 313, Константин Кисимов Блок 303, 304, Методи Попов Блок 3, Незабравка Номер 33, Блок 315, Никола Габровски 61, Парфюмерия, Павилион, 31б, Хран. Стоки, Павилион За Цветя, Павилион За Бърза Закуска, С / У Г-3 Павилион, До Бл 33, Райко Алексиев Блок 42, Самоков Блок 305, 306, 311, Номер 60, 70, Тарас Шевченко Блок 204 Община Илинден   На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - София: Пловдив 20, 20, Света Троица/Вълчо Иванов/ 364, 354, 354, 354а, ТП До 354, 357 Община Искър   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба 1 Бл.105 Община Красно Село   На 17.07.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Лагера Бл. 60, Акад.Иван Евстратиев Гешов 24, 24-26, 26, Пиърс Омахони/Ева Волицер/ 2-4,, 6, 8, 10-14, 3, 5, 7 На 15.07.2019 г. /08:00 - 13:31 ч./ - София: Македония 20 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.3 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.2, Бл.108а Вх.А, Б На 16.07.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Гебедже 2, Житница 8, Кюстенджа 4, Лагера, Съвет на Европа/Черна Вода/ 25, Хайдушка Поляна 57-59, 18, 20 1, 57, 20 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/. Бл.102 Вх.А, Риккардо Ваккарини Бл.5, Бл.7 Вх.А, Б На 17.07.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - София: Житница 9б, 11, 7, 9, Лагера Бл. 38 Вх. А и Б, Бл. 39 Вх. А и Б, Хайдушка Поляна 24, 22 На 18.07.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София: Лагера Бл. 24, Бл. 25, Ц.Д.Г. 114, Бл. 17, Бл. 18, Бл. 26, Цар Борис III/Девети Септ. 54 A На 18.07.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Баба Илийца Бл.1; Бл.2 ;, Балчик 18, Хайдушка Поляна № 10-12; № 7 Бл.84 Вх.Б и Вх.В; № 10-12; Бл.8 На 19.07.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Даскал Манол 16, 15, №12, 12, 13, Добрила 1, Ж.К. Крива Река Бл.9, 10 и Бл. 11;, Райко Жинзифов 11, 10, 20, Яков Крайков/Макаренко/ 15 На 19.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Богдановец От № 8 До № 20, Даскал Манол № 18, Захари Круша № 2 -10;, Феликс Каниц 2, 4, 8, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20 и 21, Яков Крайков/Макаренко/ № 16 19-То Соу, 18 и 20, 27 Вх А, Б, В, Г, Д, Е и Ж Община Кремиковци   На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горни Богров: 16448.7776.54, XVIII-324, 321, Кв.18, Александър Стамболийски 3, 1, Площада, 4, 9, 7, 1, 5, 2, 1, Асен Златаров 1а, 2, 5, 15, 9, 1, 6 А, 8, 11, 7, 12 А, 6, 12б, 12 Б, 4, 12, 3, 10, Ботунски път 1а, 5, 1, 2, 3, Васил Левски 10, 3, 8, 13а, 19, 19а, 21, 16, 23, Манастира, 17, 4, 18, 5, 14, 25, 15, 1, 9, 13, 11, 31, 37, 28, 43а, 12, 22, 20, 36, 24, 35, 47, 51, 43, 41, 39, 26, 33, 32, 30, 29, 45, Здравец 9, 28, 15, 26, 1, 13, 5, 13а, 17, 7, 11, 3, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, 8, Кладенците 7, 7а, 9, 3, 1, Люлин/Лиляна Димитрова/ 5, 1, 6, 3, 4, 8, 9, 12, 10, 7, 8а, 4, М. Шабаница ПИ 16448.7742.32, М.Шабаница, ПИ 16448.7721.566, Мест.Кучешки Кладенци, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата 6, 4, 3, 5, 2, 1, Местн.Долна махала М.Горни Богров УПИ Vіі-285, 3, 10, 6, 12, 4, 8, Местн.Кръста 5, 2, 1, Морава/Георги Димитров/ 7а9, 10, 9, 6, 8, 1, 5, 13, 3, 2, 15, 12, 7, 9, 20, 16, 34, 26, 30, 18, 28, 17, 24, 12, 32, 22, Мургаш 2, 8, 6, 4, 10, Мусала/Васил Коларов/ 1, 3, 4, Незабравка 34, 5, 2а, 6, 1, 3, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 9, 8, 3, 7, 5, Обреща 3, 1, 5, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб, 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, 11, 20, 12, 10, 16, 14, 15, 8, 18, 7, 13, 9, 9, Рибарица 1, 2, 3 А, 3, 3 Б, 5, Стара Планина/Ганчо Шопа/ 2, 1, 5, 7, 4, 3, 14, 10, 6, 16, 12, 9, 11, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 8, 6, 20, 22, 18, 17, 16, 15, 11, 12, 13, 5, 7, 14, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, 9а, 11, 6, 7а, 4, 10, 7, 8, 9, Трайчо Костов 2, 6, 14, 8, 7, 3, 5, 12, 10, 36, Трети Март/9 Септември/ 9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, 61, 32, 63, 28, 67, 51, 53, 36, 65, 30, 55, 59, 57, 34, 49, 24, 18, 45, Общ. Кремиковци, 47, 35, 41, 37, 29, 26, 14, 31, 39, 43, 22, 20, ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Х-493, Кв.42, Идент.16448.7721.546, Хан Богров Читалище, Хемус 1, 3, 5, ПИ 553, Хемус, Идент.16448.7721.801, Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, 14, 18, 31, 23, 11, 25, 12, 5, 30, 34, 3, 17, 21, 8, 28, 15, 10, 9, 19, 6, 27, 26, 13, 7, 4, 16, 36, 35, 22, 37, 70, 67, 68, 71, 63, 66, 69, 65, 64, 56а, 55, 56, 59, 54, 53, 58, 61, 57, 60, Чавдар 9, 11, 3, 4, 13, 6, 2, 5, 7, 2а, 1, Черковна/Мироско Райчев/ 18, 11, 13 А, 10, 13, 20а, 20, 2, Черква, 14, 21, 12, 3, 8, 22, 5, 15, 6, 19, 19 А, 17, 16, 23, 4, 1, 24, Шабаница 36, 21, 23а, 38, 27, 25, 40, 23, 10, 17, 30, 6, 15а, 19, ПИ 10023 Кв.Б-4 11-5, 1, 32, 22, 26, 20, 24, 18, 30a, 36-28, 8, 42-34, 15, 4, 16, 28, 12, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Вировете, Р-Н Кремиковци, Жак Дюкло 69, 59, М.Вировете, Чепинско Шосе 50, 58, 34, 36, 52, 30, 33, 48, 2, 44, П-Л 014006, 32а, 54, 56, 46, 32, 41, 37 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1 1, 54, 51а, 109, 59, 69, 111, 91, 62, 47, 105, 84, 66, 55, 67, 90, 61, 68, 103, 58, 79, 53, 75, 51, 86, 87, 107, 113, 48, 46, 77, 52, 101, 70, 57, 56, 64, 73, 60, 93, 50, 78, 49, 76, 88, 7, Помпа До ул.1-ва №17, 74, 68, Манастир, 10, 14, 1, на Разклона, До Бензиностанцията, 9, 11, Помпа, 6, 7, 4, 5, 12, Пазар Животни, 1, 36, 28, 16, 20, 23, 41, 21, 39, 33, 18, 29, 37, 45, 40, 31, 43, 1, 27, 13, 44, 24, 42, 35, 25, 17, 43а, 1-ва 97, 10 9, 2, 6, 11, 3а, 13, 10, 15, 14, 5а, 1, 3, 7, 12, 16, № 21, 19, 14а, 11 6, 1, 16, 10, 5, 4, 7, 20, 3, 12, 18, 12 2, 3, 2а, 14, 19, 5, 12, 9, 13, 17, 11, №17, 4, 7, 6, 13 1, 3, 10, 8, 4, 6, 32, 38, 42, 13, 12, 7, 17, 15б, 24, 2а, 6, 14, 9, 8, 30, 20, 4, 10, 28, 15, 27, ПИ 22304.7891.241.1, 14 14, 23, 20, 12, 4, 19, 21, 11, 2, 1, 5, 10, 8, 7, 3, 18, 2/3, 6, 16, 15 33, 1, 36, 5, 24, 3, 31, 11, 38, 22, 37, 7, 20, 15, 19, 8, 18, 17, 19а, 9, 4, 6, 13, 2, 69, 76, 45а, 67, 49, 43, 44, 59, 74, 78, 64, 62, 52, 46, 48, 56, 66, 65, 72, 68, 47, 50, 45, 60, 16 9, 6, 7, 8, 18, 3, 1а, 1, 20, 15, 10, 4а, 28, 12, 4, 5, 24, 62, 57, 80, 70, 58, 47, 52, 76, 45, 55, 37, 78, 60, 82, 61, 66, 41, 35, 2, 2а, 22, 34, 25, ПИ 22304.7891.9821, 48, 46, 26, 54, 42, 30, 27, 38, 32, 28, ПИ Идент.22304.7891.9813, 68 Идент.22304.7891.678, 19, 2 278, 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 29, 24, 12, 11а УПИ ІІ-107, 108 Кв.4, 20 10, 4, 7, 8, 11, 2, 1, 3, 9, 6, 5, 14, 13, и 31ул, Кв.38, 21 1а, 8, 10, 11, 4, 9, 12, 1, 15, 7, 5, 24 21, 16, 15, 10, 39, 26, 18, 22, 1, 2, 12, 6, 9, 5, 14, 7, 25 5а, 5, 2, 6, 3, 10, 17, 14, 22, 16, 10а, 20, 19, 13, 26 9, 5, 3, 7, 2, 4, 9, 27 2, 7, 3, 28 3, 7, 4, 2, 10, 8, 12, 16, 1, 20, 14, 22, 26, 29 3, 7, 1, 4, 2, 3 3, 1, 21, 37, 2, 17, 27, 39а, 35, 33, 15, 39, 4, 21, 13, 11, 19, 23, 29 А, 31 3, 18, 27, 16, 31, 20, 22, 25, 33, 34, 13, №14, 1, Помпа, Парц.40, 24, 17, 26, 21, 29, 33 3, 35 12, 18, 2, 28а, 8, 22, 10, 4, 6, 34, 26, 40, 30, 44, 38, 32, 36, 24, 19, 11, 5, 37, 31, 41, 17, 15, 23, 39, 21, 3, 27, Помпа, 33, 7, 1, Кв.4, 36 11, 12, 1, 8, 16, 3, 2, 6, 14, 18, 7, 9, 4, 37 10, Строителство на Ограда, 4, 6, 2, 3, 8, 7, 5, 38 5а, 8, 4, 10, 5, 3, 1, 39 4, 5, 8, 9, 7, 2, Помпа, 15, 6, 12, 4 7, 1, 5, 3, 9, 3а, 4, 16, 16а, 32, 18, 14, 22, 28, 26, 12, 20, 30, 24, 40 9, 39 До Склада, 1, 1а, 11, 7, 41 4, 2, 1а, 10, 1, 5 2, 6, 4, 32, 39, 24, 20, 22, 3, 20а, 40, 34, 16, 44, 42, 46, 7 6, 7, 2, 16, 4, 18, 12, 13, 1, 8, 20, 10, 14, 8 5, 1, 7, 2, 3, 10, 9, 12, 13, 9 4, 1, 7, 8, 3, 2, I-642, Кв.44, Іх-356 Кв.18, №692, Кв.Б-2-91а Землището на С.Долни Богров, Стопански Двор Чочая, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ IV-376 Кв.28, УПИ ІХ, Кв.24 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва 31, 59, 12-та/Враждебна/ 3, Ботевградско Шосе/Мизия/ 555 Помпа, 695, Долни Богров, Пл.31 и 32, 346 М.Враждебна Имот 266/16, Долна махала 2, Долни Богров ул.9 -2, Стоп.Двор, Сметището, 24 ул.5-та, ул.31, 1 Ткзс, УПИ 691, УПИ 70006 М. Кориите, Скл. База, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци 15 Д. Богров ул.40, Долни Богров М. Герена, Незабравка 2, Стефан Киров 6, Чавдар 1, Чепинско Шосе 15 На 16.07.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Яна: Безименна На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Г.Богров Цех Паркет На 16.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Горни Богров: Хан Богров 22 Община Младост   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3 Блок 375 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 1 2, Младост 2 2 На 16.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 443, 451, 442, До Бл.444, 444 На 17.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 428, До 422, 430, 428, ТП До 430 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4 До Бл.405, Фантастико, ТП С/У 405, 407, 405, Супер Бл.409, Пред М-Н Фантастико, До Супера, 405, 405 До, ул.Ал.Паскалев Срещу Фантастико На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Горубляне Блок 42 Вх Г Община Надежда   На 16.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: Ломско Шосе Имот Пл.№136 На 17.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Майор Дим.Думбалаков/Физкул 29-31, Панега 17 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Жорж Дантон 9, Теодор Теодоров/Св.Бъдеще/ 2 Община Нови Искър   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Войнеговци: 11884.5588.83, 538, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци Клон В Ст.87, Клон В Ст.35, Клон В Ст.81, Клон В Ст.44, Клон Е Ст.25, Клон В Ст.119, Клон В Ст.78, Клон В Ст.112, Клон В Ст.95, УПИ ХхV-518, Клон В Ст.141, Клон Е Ст.33, Клон В Ст.124, Клон В Ст.99, Клон В Ст.146, Клон В Ст.115, Клон Е Ст.24, Клон В Ст.109, Клон В Ст.15, Клон В Ст.130, Клон В Ст.75, Клон Е Ст.26, Клон Е Ст.29, Клон В Ст.54, Клон В Ст.73, Клон В Ст.151, Клон В Ст.31, Клон В Ст.147, Клон В Ст.70, Клон В Ст.118, Клон В Ст.50, Клон В Ст.101, Клон В Ст.65, Клон В Ст.77, Клон В Ст.71, Клон Е Ст.41, Клон В Ст.21, Клон В Ст.52, Клон В Ст.84, Клон В Ст.36, Клон В Ст.33, Клон В Ст.67, Клон В Ст.129, Клон В Ст.98, Клон В Ст.51, Клон В Ст.53, Клон Е Ст.43, Клон В Ст.125, Клон Е Ст.28, Клон В, Клон В Ст.34, Клон В Ст.131, Клон В Ст.74, ПИ №588 Стълб В 112, Клон В Ст.47, Вила, къща, Клон Е Ст.47, Клон Е Ст.45, Клон В Ст.126, Клон В Ст.123, Клон В Ст.64, Клон В Ст.79, Клон В Ст.49, Клон В Ст.85, ПИ 297, Клон В Ст.116, Клон В Ст.92, Клон В Ст.143, Клон В Ст.122, Клон В Ст.86, Клон В Ст.146, Клон Е Ст.37, Клон В Ст.105, Клон В Ст.149, Клон В Ст.32, Клон В Ст.83, Клон Е Ст.44, Клон В Ст.63, Клон В Ст.145, Клон В Ст.150, Клон Е Ст.31, Клон Е Ст.36, Клон В Ст.117, Клон В Ст.48, Клон В Ст.148, Клон В Ст.132, Клон В Ст.120, Клон В Ст.22, Клон В Ст.121, Клон Е Ст.27, Клон Е Ст.30, Клон В Ст.91, 999 В.З. Русия, Клон В Ст.94, Клон В Ст.82, Кл.В С/У Ст.68, Клон В Ст.152, Клон Е Ст.32, Клон В Ст, Клон В Ст.104, Клон В Ст.72, Клон В Ст.108, Горска Поляна/Септември/ Стълб 117, Имот 526, Магарански Ливади 11884, Местн.Магарински Ливади, местност Пясъчна Кариера, ПИ 11884.5957.31, ПИ 11884.9557.35.125, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, Пи312 И312, Стара Планина/Венче Найдено 10, УПИ I-406 Кв.16 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Искър: М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: В.З. Войняговци ПИ 11884.5957.39, В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1 На 15.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Световрачене: 65601.54561, Войнишки път 1, 1а, Дружба 2, 1, 6, 3, 4, 3 Ажб, Железопътна 66, 46, 62, 50, 72, 56, 40, 64, 54, 82, 72а, 38, 74, 68, 50, 76, 80, 82, 82, 78, Бивш Стоп. Двор, 44, Здравец 19, 27, 14, 15, 23, 21, 16, 37, 43, 29, 41, 31, 11, 39, 10, 25, 8, 13, 45, 20, 12, 35, 17, 18, 9, Кокиче 1, 4, 3, Липа 10, 4а, 1а, 7, 8, 6, 3, 9, 2, 5, 1, 4, Локорски път, М. Могилата Ж.П.Прелез, Македонска 10, 24, 12, 30, Младост/Вине Тодоров/ 18, Софийска/Иван Парев/ 70 Слкад Метали, 70 Склад, 57, 60 Общ. Нови Искър, 67а, 47, 65, 53, 55, 67, 49 Нови Искър, 61, 51, 63, 49, 69, Тракийска Могила 2, 7а, 5, 13, 3, 16, 18, 14, 9, 1, 2а, 11в, 4, 6, 1, УПИ -І-559 Кв.51 На 17.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Нови Искър: Варна 1, Вечерница/Аврора/ 31, 33, 37, Искърско Дефиле До Пощата, Искърско Дефиле Ъгъл Чавдар Воеводй, Курило, Ливадски път 4, 5, 3, 1, 6, 2, Малко Бърдо 16, 4, 6, 7, 10, 14, 12, 7а, 8, 3, 5, 1, Нов Живот 14, 12, Славейче 3, 1, Смагово/Прогрес/ 19, Търговска 1, 11, Чавдар Войвода/Чавдарци/ 38, 24, 20, 36, 32, 22, 34, 30, 40, Явор 5, 1, 2, 9, 6, 11, 7, 3 На 17.07.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ - София: Търговска 1 На 18.07.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Доброславци: Борова Гора 2, 5, 8, 6-8, 6, 1, 10, 7, Бригадирска 11, Валога 5, 1, 9, 7, Воденицата 2, 3, 6, 5, 4, 1, 7, Гардения 11, Доброславско Шосе/Гергин Ил 31, 29, 48, 50, 28, 44а, Здравец/Първан Пижов/ 27, 20, 10, 19а, 15 УПИ 8-511, Кв.16, 32, 34, 23, 19б, 18, ПИ 21662.4820.1053, 15, 19, 21, 3, 25, 17б, Космонавт 19, 6, 25, 2, 5, 18, 15, 20, 14, 3, 13, 23, 11, 5а, 12, 10, 1, 7, 9, 4, 8, 21, Летец 1, 18, 4a, 12, 2, 10, 5, 4, 3, 16, 0, 8, 14, М.У Полето, Имот № 102004, Масларска 1, 2, 6, Монова Могила/Симеон Ангелк 17, 15, 26, 18, 30, 14, 11, 20а, 22, 16, 28, 34, 19, 24, 13, 32, 9, Паметника 1, 5, 9, 7, 4, 6, Парашутист 3, 4, 5, 1, 10, 2, 6, 12, 16, Сълзица 13, 4, 8, 2, УПИ I-830, Кв. 52а, Ширината 9, 6, 2, 1, 5, 13, 4, 11, 8а, 8, 10, 12, Шумка/Борислав Занев/ 1, №6, 3, 2 На 18.07.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Нови Искър: Здравец 19 С.Доброславци На 18.07.2019 г. /10:45 - 11:15 ч./ - Доброславци: Бранище/Благой Тодоров/ 10, 16, 9, 13, 12, 8, 15, 11, Бърдо 4, 8, 3, 13, 6, 5, 11, 7, 2, 1, 9, Доброславско Шосе/Гергин Ил 54, Житенски път 1, 4, 8, 2, 3, 6, 10, 5, Мегдана 2, 6, 1, Отава До ТП, 12, 4, 8а, 8, 20, 10, 2, 7, 6а, 16, 6, 3, Паметника 3, Панчовица/Станислав Василев 13, 4, 16, 1, 2, 10, 12, 5, 9, 7, 6, 3, 11, 14, Пешовица 9, 5, 17, 4, 2, 15, 13, 7, 11, 1, Първанова Чешма 8, 16, 1, 10, 11, 6, 13, 2, 3, Стадион 2, Типченица 2, 4, 1, 3, Уршак 5, 4, 17а, 12, 6, 7, 21, 27, 17, 9, 1, 15, 20, 8, 13, 15а, 21а, 3, 19, 18, Ширината 1 На 18.07.2019 г. /11:30 - 12:15 ч./ - Доброславци: Борова Гора 1, Бунтовник 11, 8, 2, 9, 4, 1, 10, Бял Камък 6, 7, 15, 10, 4, 8, 5, 2, 12, 9, Георги Велев 9, Градинарска УПИ 9-577 Кв.6, 13, 23, 19, 22, 15, ПИ 21662.4819.976, 9, 2, Житенски път 1, 7, 25, 31, 20, 13, 21, 14, 22, 12, 15, 8, 17, 23, 11, 19, 16, Ложев Дол 2, 3, 6, 10, 5, 4, 8, М.Геренчето, ПИ № 086031, 086045, М.Песоко, Могилка 4, 11, 6, 10, 5, 12, 7, 2, 9, 16, 14, 1, 3, Средорек 11 На 18.07.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Доброславци: V-824, 825, Бригадирска 5, 6, 4, 3, 7, Бяла Земя 4, 2, 1, Гелкова Падина/Стефан Петро 7, Временно Строително Табло, 3, 2, 11, 9, 4, 5, 6, 1, Градище 5, 8, 14, 6, 10, 1, 12, 4, 7, 3, Доброславско Шосе/Гергин Ил 7а, 17, 27, 2, 6, 42, 22, 18, 13, 32, 36, 30, 5, 16а, 8, 12, 23, 26, 24, 10, 16, 4, 15, 2б, 14, 40, 9, 19, 44, 20, До Кметството, 38, Доброславци УПИ 847 Кв. 46, Житенски път 15, Здравец/Първан Пижов/ 9, 7, 5, 2б, 11, 1, 13, Кръста 3, 1, Мегдана 3, 1, 6а, 10, Монова Могила/Симеон Ангелк 3, 10, 1, 2, 8, 4а, 12, 4, 5, 7, Паметника 2, ПИ 21662.4842.10, ПИ № 097027 М.Руля, Стадион 1, Станислав Денков 7, 2, 4, 1, 3, 5, Типченица 4, ул. Стадион УПИ XIV-718, УПИ XII-858, Кв.46, Ширината 1 На 18.07.2019 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Нови Искър: Стадион 1а На 19.07.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ - Нови Искър: Враня В Стоп. Двор, 23, Ъгъла ул. Тополите, Герена 11, 9, 6, 5б, Гниляне, Зора/Интербригадир/ 16, Искър/Сепетемврийци/ 3, 5, 2, 7, Капина 1, 5, 8, 4, 7, 3а, 3, Когичин Кладенец 5, 9, 7, 2, 3а, 8а, 6, 3, 1, 2а, 8, 6а, Милин Камък 12, 2, 1, 4, 3, 5, 8, 10, 6, 5а, 7, Муртеница 2, 4, 3, 2б, 2а, Околчица 2, 5, 11, 7, 9, 1, 20, 4, 15, 8, 3, 6, 5а, ПИ 00357.5295.156, Просвета 4, 3, 2, Спортист 1, 9, 6, 3, 4, 7, 2, 5, Съгласие/Кооператив/ 7а, 14, 14а, 20, 3, 9, 8, 4, 6, 7, 18, 4а, 43, 12, Тополите 15, №11, 5, 2а, 9, 7, 17, 3, Трапезица 11, 24, 25, 13, 16, 10, 26, 8, 14, 1, 18, 4а, 4, 22, 12, 2, 20, 5, 3, и ул.Герена, 9, 7, Христо Ботев 52, Христо Ботев/23 Септември/ 84, 59, 65, 66, 53, 82, 57а, 55, 80а, 57, 64, 72, 69, 74, 43а, 39, 45, 58, на Спирката на Рейса, 80, 61, 70, 63, 67, 78, 47, 43, 76, Черешите 19, 21, 13, 23, 5, 11, 3, 2, 6, 12, 18, 17, 4, 13 Кв. Гниляне, 14, 7, 9, 15, 9а, 8, 1, Янтра 8а, 2, 5, 8, Читалище Отец Паисий На 19.07.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ - София: 1-ва, Гниляне На 19.07.2019 г. /11:30 - 12:00 ч./ - Нови Искър: Бялата Могила 3, 10, 2, 6а, 8, 5, 4, 6, 1, 7, Долна Лака 2, 6, 3, 1, 4, Капина 2, Лозята 3, 7, 2, 16, 8, 7а, 6, 14, 5, 4, 12, Смолничето 20, 10, 1, 12, 8, 22, 6, 18, 2, 16, 6а, Христо Ботев/23 Септември/ 83, 73, 88, 77, 69, 83, 90, 81, 86, 79, 71, 75, 71а Община Оборище   На 15.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 11-ти Август 28, 5-008/Искър/ 66, 62, Васил Левски 109, 32, 107, 105, Дунав 22, Искър 54-56, 54-56 Офис 3, 66, 54-56 Гараж 2, 54-56 Ресторант, 54-56 Магазин 2, 54-56 Гараж5, 54 Офис, 54-56 Офис 6, 54-56 Гараж 3-4, 54-56 Оф.5, 58, 54-56 Гараж 6, 54-56 Офис2, 60, 54-56 Гараж 5, 54-56 Офис 7, 54-56 Магазин 1, 64, Росица 14, 6, 13, 15, 10, 8, 12, 17, 19, 21, 4, 11, Чумерна/Коста Янков/ 3 Офис Т3, 3 Гараж 4, 3 Гараж 1, 3 Ателие 2, 3 Гараж 3, 11, 9, 3 Ателие 1, 3 Гараж 2, 4 Медиц.Център, 3 Офис Т2, 3, 7 На 15.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Христо Ковачев 22, 28, 34 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Черковна/Паун Грозданов/ 42, 50а, 58, 44, 50, 50а Подуяне-Център, Търг.Обект, 50а Подуяне-Център-Ателие, Офис, 50б, 52, №60 На 16.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Васил Левски 106б, 106в, Тракия 6, 8 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Анжело Ронкали/Тодор Стайко 5 Ас, 5, 14, 16, 15, 5 Абонатна, 7, 1, 5 Он, 13, 3, 9, 4, 6, 12, 2, 11, Върбица/Димитър Попов/ 4, 7, Евлоги и Христо Георгиеви 167, 165, 163, Оборище 67, 65, 63, Проф.Асен Златаров 7 Бщежитие, 3, 7 Св.Франциск, 9, 5, 7 На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Васил Априлов 7, 7-12, 7-7, 5-3, 12, 5, 9, 5-1, 0, 7-8, 7-6, 7-9, 7-11, 10, 7-10, 2, 4, Евлоги и Христо Георгиеви 141, Чаталджа 17-19 Гараж 3, 28, 17-19 Гараж 7, 17-19 Гараж 10, 10, 17-19 Гараж 6, 34, 26, 17-19 Он-Сутерен, 29, 12, 22, 36, 17-19 Гараж 8, 24, 16, 17-19 Абонатна, 17-19 Гараж 9, 17-19 Гараж 5, 31, 17-19 Гараж 4, 17-19 Гараж 1, 20, 38, 17-19 Гараж 11, 17-19 Гараж 2, 38-40, 17/19, 25, 42, 32, 14, 17-19, 17-19 Офис 4, 17-19 Офис 2, 30, 17-19 Асансьор, 32-36 На 20.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 46, 48, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 46, 48, Св.Св.Кирил и Методий 51, 47, 53, 49, 68, 78, 68 Партер, 68 Ателие, 55, Св.Св.Кирил и Методий 53, 78, 68 Ателие, 55, 47, 68 Партер, 51, 49, 68 Община Овча Купел   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 640-та/Овча Купел/ 14, 12, 642-ра/Овча Купел/ 3, 2, 4, 2, 1, 1, 2а, 3, 670-та/Овча Купел/ 16, 10 А, 14 А, 4, 10 А, 12, 2, 6, 16, 14, 8, 18, 20, 16 А, 18, 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Божидарица 4, 2, 2в, 1, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Градище 3а, 2, 3 УПИ Vі - 13 Кв 22, 2, 1, 1, Гръстниче 21, 22, 16, 19, 15, 17, 18, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 10, 12, 9, 1, 8, 5, 6, 3, 4, 3, 11, 7а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 30, Ехо 8, 6, 4, Жамбилица 15, 8, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас 52 А, 31, 33, 25 А, 24, 29, 22, Лотос 62, 61, 60, 63, 3, 1, 2, 17 63, Лотос 16, 10, 7, 11, 9, 19-7, 19/3, 13, 20, 19, 12, 14, 3а, 6, 21а, 2а, 19-5, 5, 19-4, 4, 21, 8, 3, Никола Петков/П.Напетов/ 64, 67а, 69, № 163, 80, 130, 79, 57, 132, и Ехо, 74б, 70, 63, 67, Николай Хрелков 38б УПИ Хііі - 12 Кв.63, До Бл.3, 40, 38б, 38а, 42, 44, 52, 25б, 38, 51, 36, 38в, 29 61, 29а, 50, 34, 46, Николай Хрелков 29, Николай Хрелков 27, 32, 30, 30а, 28, Овча Купел, Овча Купел 2 Гараж, 17, Отец Михал/Стефан Досев/ 2, 10, Перуника 17, Перуника 19, 25, Перуника/Ол.Кошевой/ 20, 17а, 17 А, 13, 17, Перуника/Ол.Кошевой/ 21, Перуника/Ол.Кошевой/ 11, 3, 14, Планиница 34, 29, 31, 40, 36, 21, 46, 44а, 27, 33, 46а, 42, 31а, 23, 19, 25, 38, 21, 23а, 27а, Прибойница 21, 1, 17а, 18, 3, 23, 19а, 7, 13а, и Лотос, 11, 11а, 11 къща, 2, 4-6, 15, 2, 10, 27, 2а, 8а, 19, 17, 5, 12, 16, 14, 25, Ракита 7, 4, 2, 4а, УПИ VIII-13 Кв.48, Урал 20, 1 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, Еделвайс/Общ.Овча Купел/ 30, Николай Хрелков 29, Перуника 19, 25, Перуника/Ол.Кошевой/ 21, 1 На 16.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 До Бл.414, Бл.414 На 17.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: местност Бонсови Поляни 425 М.Козарници На 17.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 411, Овча Купел 1 411а, Пред Бл 411 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 Бл 422 На 19.07.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Овча Купел 518, Овча Купел 1 552, 514, 518, М.2 522, 522, 520, 520, Овча Купел 2 518, 514, До 522, 520, 522 На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 1 Бл.421 На 19.07.2019 г. /11:00 - 13:15 ч./ - София: Овча Купел Зад 605, 1, 604, 605, Овча Купел 1 605, 604 До, 604 Община Панчарево   На 17.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Казичене: Вп 52150 1, Серафим Стоев 6, 6 На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плана: В.З.Кантона, махала Календарова 1, Вила, махала Манчева, махала Масова Вила, 2, Работилница, къща, махала Масова Вила, махала Чорбаджийска Вила, махала Славкова Вила На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 44063.6207.815, 44063.6207.817, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, Пл.№2621, Кв.1, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор Горни Лозен Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Местн.Ефенди Мост Община Подуяне   На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.3 Вх.А, Б На 16.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.3 Вх.В, Г На 17.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.2 Вх.А, Б На 18.07.2019 г. /08:45 - 14:15 ч./ - София: Арчарица 21 Гар.7, 21 Он, 21 Гар.5, 21 Гар.6, 21 Аб, 21 Ас, 21 Гар.3, 21 Гар.2, 21, 21 Г.4, 21 Г.1, Хаджи Димитър ТП До Бл.95 Кафе, 94, 95 На 18.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл.2 Вх.В, Г Община Сердика   На 16.07.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 120, 122а, 122, 112а, 120а, 126, 122, 112, 116, 122а, 114, 124а, 120а, 120, 124б, 118, В 122, 116а, 116, 118, 122в, 114, Христо Ботев 122 На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Пражка Пролет/Кирил Николов 20, 18 1, 1, Фондови Жилища 2/Зад Бл.218, 218-А, 1, 1-А Община Средец   На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Алабин И.Вл. 35, 33, 13 Магазин 13, 3, 29, 31, Витоша 1а, 1, 3, 7, Граф Игнатиев 16, Позитано 1, 3, Цар Калоян 1, 5 На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Витоша 65, 63, 67 На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Граф Игнатиев 68 Община Триадица   На 15.07.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ - София: Димитър Дюлгеров №20, 20а, Емилиян Станев/490/ №5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 4, 10, 10а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; ул. 490 N:4 На 15.07.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - София: Манастирски Ливади Изток Бл.64.66 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.102 Вх.Е, Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.1 Вх.Б, В, Г, Стрелбище 19а Вх.А   СОФИЙСКА ОБЛАСТ   Община Антон   На 17.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Антон: България 87, 86, 104, 90, 84, 85, 96, 89, 102, 108, 81, 94, 110, 98, 100, 92, Вежен 8, 10, 2, 6, 4, Граничар 4, 2, Дружба 10, 2, 4, 17, 11а, 3, 11, 9, 8, Зорница 1, 2, 4, 6, 10, 3, извън регулация Работилница и Мостови Кантар, Стопанска Сграда, Склад, Изгрев 15, 7, 19, 4, 21, 13, 5, 6, 3, 14, 9, 11, 8, 10, Панайот Волов 7, 5, 8, Средна Гора 55, 40 А, 44, 51, 9, 47, 34, 49, 42, 36, 57, 53, Стара Планина 79, 81, 76, 80, 74, 75, 69, 70, 68, 82, 85, 72, 73, 84, 83, 77, Шипка 24, 25, 22, 27, 26, 28, 29, 32, 19, 20, 20080705 На 18.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Антон: България 47, Васил Боримечков 5, Васил Левски 7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12, Въртопа 20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1, Георги С.Раковски 20, Двадесет и Четвърти Май 8, Европа 39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47, Елин Пелин 10, 3, 31, 15, 21, 9, 5, 13, 11, 19, 17, 7, 12, Панайот Волов 2, Стара Планина 60, 57, 35, 49, 42, 5, 59, 46, 36, 37, 41, 52, 32, 43, 53, 56 А, 38, 50, 61, 48, 34, 30, 44, Хан Аспарух 19, 11, 19 А, 17, 12, 6, 15, 21, 10, 20080706 Община Божурище   На 15.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Хераково Община Ботевград   На 16.07.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Илия Стоянов 2, Цар Освободител 24, 55, 35а, 28, 33а, 31, 26, 24б На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 20, 18, България 3, България 4, 2, 6, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Гурко 66, 48, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Курорт Зелин, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв.1, 52, Бунгало, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Павитта 30, Панайот Волов 1, Саранск 24, Свети Св. Кирил и Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Седемнайсти Ноември 35а, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, УПИ IV-737.75, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5 ул.13 Та, Вила, 136 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Княз Борис I 6, 3, 2, 10, 4, 8, 9, 1, 12, Сан Стефано 2, 1, 3, Стефан Караджа 1а, 1, Трети Март 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, Шести Септември 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Ръждавец На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Литаково: Боговина 92, 10, 90, 81, 88, Вълчи Град 34, 30, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Една Българка (М.Найденова 82а, Кочо Честименски (М.Найдено 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Начо Иванов 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Павел Бързашки 18, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 28, 12, 26, 5, 25, Писана 98, Пречеста, Станковска Курия, Шести Септември (9-ти Iх) 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: 6, къща, Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Бузлуджа 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Витиня 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Витиня 22, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Калето 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 12, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 59, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, Преслав 9, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, Софрони Врачански 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Страншки Рът 12, 4, 6, 5, 10, 8, Страншки Рът 2, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 5, 7, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 8, 18, 20, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) Сграда Пк - Селянин, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Освободител( 17 Ятаци) 5, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, България 1, Витиня 1, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 11, 15, 10 А, 4, 4 Стая №5 и 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Трети Март 91, 87, 89 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Ботевград: Хан Крум 9, 9 1 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв.38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21 На 15.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, Лозята УПИ XXVII, Кв.31, Вилна Зона На 15.07.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Правец: Бор, 173 На 15.07.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Разлив На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Бузлуджа 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, Витиня 22, Витиня 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Калето 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Оборище 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 12, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Освобождение (9-ти Септемвр 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 59, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, Преслав 9, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Славейков (Васил Коларов) 2, Софрони Врачански 1, Софрони Врачански 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Страншки Рът 12, 4, 6, 5, 10, 8, Страншки Рът 2, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 5, 7, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 27, 13, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) Сграда Пк - Селянин, Трети Март (Иван Гълъбов) 8, 18, 20, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Освободител( 17 Ятаци) 5, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г.Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д.Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М.Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп.Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап.Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М.Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв.9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н.Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30 На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 16.07.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, 14, 12, 9, 7, 11, Ален Мак 1, 2, 4, 1а, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Баба Тонка 2, 6, 3, 7, 8, 1, 2а, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 84, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 101, 105, 82а, 68, 127, 74, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 87, 93, 50, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 43, 44, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, 13, 30, 31, 27, 23, 38, 25, 15, 24, 32, 29, 21, 12, 10, 11, 14, 18, 9, 7, 34, 28, 22, 19, 20, 36, 16, 5, 17, Васил Левски 29, 32, 35, 33, 26, 31, 27, 30, 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 15, 4, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, 22, 7, 1, 8, 5, 3, 6, 2, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, извън регулация До С. Врачеш, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, 1, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Мургаш 21, 22, 41, 18, 33, 7, 45, 9, 5, 1, 26, 13, 16, 29, 36, 23, 3, 38, 15, 11, 4, 31, 28, 46, 20, 37, 51, 12, 14, 35, 24, 47, 49, 19, 2, Оборище 14, 1, 6, 10, 14, 5, 8, 2, 12, 1, 3, 7, 13, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Опълченска (Яташка) 2, 3, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 11, 16, 6б, 7, 8, 5, 14, 15, 12, 19, 6, 17, 21, 22, 13, 20, 18, 4, 9, 12, Отец Пайсий 2, 4, 9, 7, 3, 5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 59, 46, 52, 41, 53, 47, 57, 58, 39, 46, 59, 49, 42, 48, 56, 51, 55, 45, 50, 43, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, 2, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 7, 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Радовец 1, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, 3, 2, 5, 4а, 4, Славейков (Васил Коларов) 2, 8, 4, 2, 2а, 3, Софрони Врачански 1, 3, 6, 2, 9, 4, 7, 8, 5, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 10, 6, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Страншки Рът 2, 12, 4, 6, 5, 10, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 5, 7, 9, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 191а, 182а, 168, 165, 176, 156, 188а, 178, 190, 164, 180, 189, 1980, 151, 214, 181, 155, 161, 162, 196, 166, 153, 207, 173, 206, 175, 158, 195, 154, 197, 152, 205, 215, 174, 160, 188, 216, 186, 208, 231, 184, 179, 169, 199, 193, 225, 157, 142, 227, 159, 201, 210, 163, 146, 177, 221, 148, 194, 172, 218, 212, 144, 200, 170, 182, 167, 149, 171, 204, 183, 150, 187, 213, 223, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 118, 75, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 1 На 16.07.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда Ткзс Краварник Зелена Бара, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Бенковска 6, 2а, 7, 11, 4, 1, 9, 5, 4а, 8, 3, 2, Бузлуджа 17, 9, 32, 58, 39, 10, 13, 50, 35, 52, 29, 12, 36, 41, 15, 38, 56, 11, 26, 25, 8, 20, 40, 45, 37, 44, 18, 21, 46, 16, 34, 42, 43, 14, 48, 54, 33, 30, 31, 28, 19, 22, 27, България 3, България 4, 2, 6, България 20, 18, Васил Левски 5, 1, 10, 13, 15, 11, 6, 22, 17, 7, 24, 3, 16, 9, 18, 23, 8, 14, 19, 12, 21, Гурко 66, 48, Захари Стоянов 8, Зелин-10-А, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-19-А 13, Зелин-20-А 10, 20, Зелин-22-А 22, Зелин-25-А 7, 8, 3, Зелин-26-А 3, 2, 9 Вила, Зелин-30-А 3, 4, Зелин-31-А 27, Зелин-34-А 12, Зелин-36-А 8 къща, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 6, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Леската 19, 5, 17, 37, Зелин-Средния път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Зелинград 9, 8в, 3, 7, 6, 1, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 13, Каблешков 10, 3а, 3, 6, 14, 12, 5, 8, 4, 9, 7, 16, 2, 1, Казармен, Княз Борис I 21, 24, 36, 32, 17, 31, 19, 33, 22, 23, 34, 28, 13, 15, 25, 27, 36а, 44, 16, 29, 14, 42, 35, 37, 20, 11, Курорт Зелин, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, Курорт Зелин 32, УПИ XVIII-1261 Кв.1, 52, Бунгало, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Павитта 30, Панайот Волов 1, Саранск 24, Свети Св. Кирил и Методий 4, 10, 2, 6, 3, 1, 8, 1а, 5, Седемнайсти Ноември 35а, Славейков 18, 23, 16, 20, 14, 27, Стамен Панчев 19, 33, 21, 42, 40, 62, 17, 56, 48, 54, 46, 38, 27, 45, 52, 35, 44, 41, 60, 58, 37, 31, 39, 43, 36, 25, 23, 50, Стубеля 53, ТП Бузлуджа, Трети Март 9, 35 С, 11, 7, 35 Магазин 1, 15, 21, 17, 27, 83, 33, 25, 23, 13, 19, 35 Магазин 2, 29, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68, УПИ IV-737.75, Цар Самуил 4, 10, 8, 2, 7, 5, 13, 11, 6, Чеканица 5 ул.13 Та, 136, Вила Община Годеч   На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Годеч: Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, Свобода 1 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Годеч: VI-1405, Кв.130, М.Свинарника, махала Джуричова Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, Местн.Цоланова, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, ПИ 004087 Найденова Махала, Русе 35, Софийско Шосе 50, Хан Аспарух 1а, Цикура, Цоланова 9, 13 На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Годеч: Софийско Шосе 13 Община Долна баня   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Люляк 1, 4, 10, 6, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 1, 11, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 7, 8, Търговска 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, Цанко Церковски 1, Цех За Мебели, 6, 4, 5, 3, 2, Уо ТП Венетица, Яне Сандански 8, 14, 9, 6, 2, 3, 4, 12, 7, 16, 10, 1, 3 Община Драгоман   На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ Vііі-149, Кв.20, Вила, Вила, къща На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Калотина: Втора 6 къща, Първа 78, къща На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ ХI-92, Кв.15, къща, УПИ Vііі-233, Кв.16, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Начево: Вила На 15.07.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Драгоман: Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Космина 3, 4, 28, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон, Спортист 4, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, Шести Септември На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15 На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Калотина: къща На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Владиславци: УПИ XVII-36, УПИ VI-37, УПИ VII-33, къща, УПИ Хі-239, Кв.23 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долно Ново Село, Общ. Драгоман На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Несла: 000136, къща, къща На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бахалин: Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Габер, Общ. Драгоман: Vіі-99, Бурел 2, Градище 1, ул.Елин Пелин 3, УПИ I-318.Kb 34, Вила, 37, 6, УПИ Хі-24, Кв.3 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горно Село: Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Грълска Падина: махала Горно Ново Село На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгоман: Акация 9, 4, 1, Еделвайс 10, 8, 18, 2, 12, 16, 22, 4, 6, 14, 28, 20, 24, Железничар 55, 75, 73, 53, 77, 25, 7, 57, 29, 17, 5, 13, 41, 69, 11, 55, 31, 59, 45, 63, 9, 21, 77, 1, 3, 27, 61, 33, 67, 71, 23, 65, 15, 19, 43, 51, 49, 47, Иглика 8, 2, 6, 4, 9, 1, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето 18, Космина 3, 4, 28, 1, Нишава 1, 5, 2, 10, 9, 3, 7, 6, 11, 8, 13, Петнадесети Кантон 15, Спортист 4, 6, 3, 2, 5, 4, 1, 7, Средна Гора 2, 1, 4, 11, 9, 13, 3, 6, 5, Странджа 11, 2, 10, 8, 7, 12, 9, 6, 5, 1, Христо Ботев 42, Шести Септември 36, 30, 32, 28, 42, 38, 34, 40, 7, Ярловци, 2, 1 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Камбелевци: ХІІ-22, Вила, УПИ ІХ-Общ.Кв.6 На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Круша, Общ. Драгоман: къща На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чеканец, Общ. Драгоман: къща, Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Чуковезер: УПИ -II, Вила На 16.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Ялботина На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вишан На 16.07.2019 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долна Невля: Вила На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Мало Малово: Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бучин Проход: Местн.Раниславци, път II - 81, УПИ III-10, УПИ III-105 Кв.8, УПИ ХIII, Кв. 11, Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, къща, УПИ 1076 П-Л V, Кв.23, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Цръклевци: къща, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ Vііі-149, Кв.20, Вила, Вила, къща На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72, VI-1405, Кв.130, Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 местност Мало Поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С.Раковски 9, 7, До 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ Іх-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, Вила, 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 Вила, Елин Пелин 13, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 12, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли Дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 29, 32, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 24, 3, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, Искър 1 Кв.Старо Село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, махала Джуричова 3 къща, Вила, къща, 75 Вила, Вила №15, махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, местност Ваге Параклис, Найденова махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а къща, Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова Махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ ХVі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско Шосе 37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, Склад, 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул.3-та №35а, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв72, УПИ Іі-837, УПИ -І, Кв.138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура Вила, къща, Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ Vіі-1523, 1663, Кв.114, УПИ 12-1314, УПИ Vі-1523, Кв.114, къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, махала Трап На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Лопушня: 008010, УПИ IV-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5, къща, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Мало Малово: УПИ IV-15, Вила На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Шума: извън регулация, П-Л XIx-53, Кв.3, Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11, УПИ ХV-23, УПИ -VII-78, Вила, къща, Вила, УПИ VVII-71в.1 На 17.07.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Годеч На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Калотина: Втора 1, Калотина, Първа 17 На 19.07.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Липинци: Вила, къща Община Елин Пелин   На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов 1, Арда 21, 3, 13, 23, 7, 5, 1, 9, 19, 18, 11, Георги Бенковски 9, 11, 5, 17, 29, 15, 31, 23, 33, 13, 7, 1, 21, 3, 25, 27, Детелина 1, 10, 14, 12, Дюла 4а, 1, 9, 8а, 2, 8, 3, 4, 6, Изгрев 2, 1, 3, Керамик 14, 29, 34, 51, 39, 38, 36, 30, 31, 37, 32, 6, 33, 24, 41, 28, 8, 45, 34, 12, 18, 26, 14, 16, 47, 20, Кирил и Методий 116, 101, 107, 120, 99, 108, 105, 106, 109, 100, 104, 112, 115, 98, 103, 118, 113, 122, 114, 28, 31, 30, 42, 20, 32, 36, 24, 44, 5, 1, 40, 13, 29, 2б, 10, 25, 6, 39, 33, 4, 8, 34, 18, 12, 37, 19, 26, 23, 27, 15, 14, 21, 7, 3, 16, 35, 51, 50, 48, 45, 47, 46, 75, 74, 72, 60, 76, 68, 64, 59, 66, 71, 78, 61, 63, 65, 79, 99, 70, 69, 55, 73, 67, 86, 87, 82, 85, 92, 91, 90, 100, 84, 83, 95, 89, 80, 93, 96, 81, 88, 94, Крушовица 28, 36, 14, 16, 34, 36а, 36б, 32, 30, 18, 10, 8, 20, 26, 24, 22, 6, 12, 38, Лесновска 52, 24, 12, 33, 37, 31, №34, 2, 27, 4, 35, 1, 18, 29, 25, 22, 11, 13, 15, 21, 36, 30, 38, 39, 16, 19, 17, 3, 32, 26, Липа 23, 11, 9, 13, 1, 25, 3, 19, 5, 21, 7, 2, 27, 4, 14, 6, 29, 26, 12, 25, 8, 18, 20, 10, 24, Люляк 7, 18, 9, 13, 8, 1, 10, 5, 16, 2, 7, 15, 11, 6, 3, 12, 14, 4, Марица 13, 18, 1, 24, 1741, 16, 20, 3, 7, 17, 15, 11, 22, 5, 9, 23, 21, 19, 25, 13, 8, 6, 4, 2, 10, 44а, Отец Паисий 9, 11, 2, 5, 13, 6, 3, 1, 4, Първи Май 3, 25, 19, 11, 6, 27, 21, 17, 2, 13, 12, 15, 8, 23, 10, 9, 1, 4, 5, 31, 7, 1, Синанец 57, 59, 21, 82, 78, 84, 61, 80, 69, 88, 63, 86, 67, 4, 2, 10, 5, 11, 8, 12, 9, 1, 13, 6, 7, 27, 31, 14, 19, 34, 50, 20, 24, 28, 32, 18, 35, 44, 23, 26, 54, 15, 29, 37, 30, 21, 40, 56, 38, 33, 52, 25, 46, 36, 17, 47, 72, 51, 45, 74, 39, 49, 60, 53, 68, 76, 64, 43, 58, 66, 62, Стефан Стефанов 1, 14, №2, 12, 8а, 10, 4, №8, №3, 6, 16, Стп Явор С.Гара, Теменуга 3, 35, 19, 31, 21, 37, 1, 7, 13, 17, 27, 25, 15, 29, 5, 11, 33, Топола 2, 7, 5, 4, 10, 1, 11, 6, 4а, 3, Тунджа 1, 6а, 8, 4, 3, 7, 5, 9, УПИ XV-298, Кв. 39, Хан Крум 58, 64, 29, 50, 48, 17, 19, 52, 31, 62, 21а, 21, 27, 54, 25, 56, 60, 14, 2, 20, 22, 4, 8, 32, 10, 26, 28, 16, 6, 12, 1ж, 24, 18, 5, 44, 40, 9, 38, 3, 42, 7, 15, 34, 13, 11, 46, 1, Хемус 2, 15, 7, 10, 3, 4, 9, 16, 13, 12, 20, 8, 6, 5, 11, 18, 14, 17, 19, 1, Явор 3, 14, 8, 11, 5, 1, 9, 7, 2, 6, 4, 10, 12 На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 098028, Алеко Константинов 5 Склад Гара, 5, 3, Арда, Георги Бенковски 19, Детелина 18, 2, 16, 8, 7, 4, 5, 3, 6, Дюла 7, 57, Изгрев, Керамик 43, Кирил и Методий 102, 110, 38, 22, 2, 9, 43, 49, 56, 62, 57, № 63, 77, Лесновска 54, 60, 56, 62, 64, 58, 7, 45, 9, 5, 47, 41, 14, 8а, 20, 23, 43, 8, 6, 10, 44, 49, 55, 50, 48, 40, 57, 46, 61, 58, 51, 63, 53, 42, 52, Липа 28, Люляк, Отец Паисий 7, С. Гара, Синанец 71, 65, 75, 3, 16, 42, 48, 22, 41, Теменуга 39, Топола 8, 9, Тунджа 2а, 10, 6, № 9, Хан Крум 23, 30, 36, 16, 2а, Ограда, 14 На 16.07.2019 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ - Равно Поле: ПИ 039003, Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280, Кв.31, V// Кв.28, VIII-196024, XII-365, Кв.41, XVI-333, Кв.46, XxIV-346 Кв. 39, XxVIII-346 Кв. 39, Акация 22, 15, 18, 17, 19, 13, 4, 6, 5, 14, 2, 13, 9, 3, 10, Бариовска 17, 3, 10а, 6, 1, 8, 14, 19а, 18, 7, 9, 16, 5, 20, 19, 12, 15, 10, 11, 26, 21, 31, 22, 23, 33, 25, 24, Благой Кръплев 13, 9, 3, 1, 11, 6, 4, 11а, 5, 8, 7, Букет 7, 9, 3, 2, 9а, 1, 11, Васил Левски 15, 28, 26, 30, 9, 19, 31, 33, 17а, 5, 5а, 25, 16, 3, 10, 6, 4, 20, 18, 17, 27, 23, 21, 8а, 22, 35а, 8, 11, 7, 24, 12, 35б, 1, Венера 3, 1, Верила Автосервиз Паркинг, Вила, Заведение, 33, 28 Магазин, 28, 13, 15, 23, № 1, 4, 5, 14, 8, 6, 1, 4а, 12, 2, 7, 10, Геренска 6, 2, 10, 7, 4, 22, 1, 18, Градинарска 5, 1, 7, 3, 9, Двора на Дзс, Дереджик 5, 6, 11, 12, 9, 1, 8, 7, 10, 3, 14, 13, 19, 10, 20, 15, 21, 18, Житен Клас 46, 34, 38, 23, 27, 48, 36, 21, 25, 44, 44а, 40, 42, 31, 35, 30, 17, 24, 21, 14, 23, 30, 19, 26, Завоя 6, 14, 12, 4, 2, 10, Зора 7, 13, 15, Иван Вазов 32, 41, 43, 45, 33, 49, 47, 39, 35, 37, 31, 11, 17, 26, 14, 16, 32, 29, 19, 22, 21, 18, 27, 24, 15, 25, 20, 23, 30, 28, 6, 1, 10, 4, 11, 5, 2, 3, 8, Иван Мишов 13, 1, 5, 7, 15, 12, 23, 14, 11, 21, 2, 17, 10, 19, 16, 25, 4, 20, Изгрев 5, 8, 3, 7, 1, 4, 2, 6, Киро Ст. Киров 26, 49, 22, 20, 2, 18, 3, 4, 10, 24, 12, 16, 9, 7, 8, 19, 31, 19, Кокиче 7, 10, 12, 2, 6, 11, 4, 3, 8, 14, Лазар Добрич 3, 1, 2, 6, 4, 7, 13, 8, 11, Жилищна Сграда, 12, Латинка 4, 3, 1, 6, 2, 5, Лилия 8, 2а, 11, 14, 7, 10, 9, 5, 3, 2, 4, Мак 3, 5, 1, Минерален Извор 7, 6, 10, 12, 8, Минзухар 10, 8, 6, 3, 2, 4, Младост 2, 7, 3, 1, 1а, 5, 4, Николай Сандов Велев 29, 25, 28, 30, 32, 34, 13, 5, 18, 6, 23, 20, 1, 4, 3, 14, 7, 2, 9, 11, 12, 16, 19, 17, 26, 25, 10, 8, 20, 26, Пет Могили 1, 2, 5, 3, 9, 12, 4, 6, 7, 5, 10, 8, 11, ПИ 025030, Поляна 2, 4, 6, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет 22, 13, 20, 15, 29, 19, 21, 17, 14, 35а, 16, 30, 25, 33, 35, 26, 37, 31, 23, 39, 41а, 44, 42, 43, 45, 49, 46, 38, 41, 35а, 36, 42а, 47, 34, 51, 11, 5, 10, 8, 49, 26, 22, 7, 3, 24, 12, 6, Синчец 18, 8, 12, 16, 3, 5, 10, Славянска 7, 12а, 8, 10, 11, 6а, 6, 3, 4, Теменуга 5, 9 УПИ Ііі-333, Кв.46, 8а, 10, 8, 7, 6, 12, 11, Топола 5, 7, 3, 22, 4, 8, 6, 2, УПИ I, Кв.58, ул.Верила, УПИ I-196024 Кв.51, УПИ II 196024, УПИ III-196024, Кв.51б, УПИ Ix - 151, Кв.26, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ VI-196024 Кв.516, УПИ VI-27, Кв.69, УПИ VII-196024, Кв.51б, УПИ XI-17 Кв.66, УПИ XVIII Кв.2, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XxVI-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИ -Ix, Кв.3, УПИ Vіі-16, Кв.66, УПИ Vііі-16, Кв.66, Урожай 3, 6, 4, 2, 1, Хан Аспарух 19, 14, 21, 9, 10, 1, 2, 11, 12, 4, 15, 13, 5, 8, 6, 17, 25, 18, 16, 20, 23, 22, 29, 27, Чекалска 6, 5, 1, 4, 10, 2, № 22, Черковна 5, 9, 4, 8, 2, 1, 12, 6, 3, 10, 20, 22, 18, 15а, 15, 16, Шопска 18, 10, 12, 4, 9, 6, 2, 11, 16, 3, 13, 5, 1, 46, ПИ №Vі - 55, 56 Кв. 6, 1, УПИ V-196024 Кв.51 На 16.07.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Равно Поле: ПИ 039003, Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280, Кв.31, V// Кв.28, VIII-196024, XII-365, Кв.41, XVI-333, Кв.46, XxIV-346 Кв. 39, XxVIII-346 Кв. 39, Акация 22, 15, 18, 17, 19, 13, 4, 6, 5, 14, 2, 13, 9, 3, 10, Бариовска 17, 3, 10а, 6, 1, 8, 14, 19а, 18, 7, 9, 16, 5, 20, 19, 12, 15, 10, 11, 26, 21, 31, 22, 23, 33, 25, 24, Благой Кръплев 13, 9, 3, 1, 11, 6, 4, 11а, 5, 8, 7, Букет 7, 9, 3, 2, 9а, 1, 11, Васил Левски 15, 28, 26, 30, 9, 19, 31, 33, 17а, 5, 5а, 25, 16, 3, 10, 6, 4, 20, 18, 17, 27, 23, 21, 8а, 22, 35а, 8, 11, 7, 24, 12, 35б, 1, Венера 3, 1, Верила 4, 5, 14, 8, 6, 1, 4а, 12, 2, 7, 10, Заведение, 33, 28 Магазин, 28, 13, 15, 23, № 1, Геренска 6, 2, 10, 7, 4, 22, 1, 18, Градинарска 5, 1, 7, 3, 9, Двора на Дзс, Дереджик 5, 6, 11, 12, 9, 1, 8, 7, 10, 3, 14, 13, 19, 10, 20, 15, 21, 18, Житен Клас 46, 34, 38, 23, 27, 48, 36, 21, 25, 44, 44а, 40, 42, 31, 35, 30, 17, 24, 21, 14, 23, 30, 19, 26, Завоя 6, 14, 12, 4, 2, 10, Зора 7, 13, 15, Иван Вазов 32, 41, 43, 45, 33, 49, 47, 39, 35, 37, 31, 11, 17, 26, 14, 16, 32, 29, 19, 22, 21, 18, 27, 24, 15, 25, 20, 23, 30, 28, 6, 1, 10, 4, 11, 5, 2, 3, 8, Иван Мишов 13, 1, 5, 7, 15, 12, 23, 14, 11, 21, 2, 17, 10, 19, 16, 25, 4, 20, Изгрев 5, 8, 3, 7, 1, 4, 2, 6, Киро Ст. Киров 26, 49, 22, 20, 2, 18, 3, 4, 10, 24, 12, 16, 9, 7, 8, 19, 31, 19, Кокиче 7, 10, 12, 2, 6, 11, 4, 3, 8, 14, Лазар Добрич 3, 1, 2, 6, 4, 7, 13, 8, 11, Жилищна Сграда, 12, Латинка 4, 3, 1, 6, 2, 5, Лилия 8, 2а, 11, 14, 7, 10, 9, 5, 3, 2, 4, Мак 3, 5, 1, Минерален Извор 7, 6, 10, 12, 8, Минзухар 10, 8, 6, 3, 2, 4, Младост 2, 7, 3, 1, 1а, 5, 4, Николай Сандов Велев 29, 25, 28, 30, 32, 34, 13, 5, 18, 6, 23, 20, 1, 4, 3, 14, 7, 2, 9, 11, 12, 16, 19, 17, 26, 25, 10, 8, 20, 26, Пет Могили 1, 2, 5, 3, 9, 12, 4, 6, 7, 5, 10, 8, 11, ПИ 025030, Поляна 2, 4, 6, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет 22, 13, 20, 15, 29, 19, 21, 17, 14, 35а, 16, 30, 25, 33, 35, 26, 37, 31, 23, 39, 41а, 44, 42, 43, 45, 49, 46, 38, 41, 35а, 36, 42а, 47, 34, 51, 11, 5, 10, 8, 49, 26, 22, 7, 3, 24, 12, 6, Синчец 18, 8, 12, 16, 3, 5, 10, Славянска 7, 12а, 8, 10, 11, 6а, 6, 3, 4, Теменуга 5, 9 УПИ Ііі-333, Кв.46, 8а, 10, 8, 7, 6, 12, 11, Топола 5, 7, 3, 22, 4, 8, 6, 2, УПИ I, Кв.58, ул.Верила, УПИ I-196024 Кв.51, УПИ II 196024, УПИ III-196024, Кв.51б, УПИ Ix - 151, Кв.26, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ V-263 Кв.22, УПИ VI-196024 Кв.516, УПИ VI-27, Кв.69, УПИ VII-196024, Кв.51б, УПИ XI-17 Кв.66, УПИ XVIII Кв.2, УПИ XxV-205 Кв 39, УПИ XxVI-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИ -Ix, Кв.3, УПИ Vіі-16, Кв.66, УПИ Vііі-16, Кв.66, Урожай 3, 6, 4, 2, 1, Хан Аспарух 19, 14, 21, 9, 10, 1, 2, 11, 12, 4, 15, 13, 5, 8, 6, 17, 25, 18, 16, 20, 23, 22, 29, 27, Чекалска 6, 5, 1, 4, 10, 2, № 22, Черковна 5, 9, 4, 8, 2, 1, 12, 6, 3, 10, 20, 22, 18, 15а, 15, 16, Шопска 18, 10, 12, 4, 9, 6, 2, 11, 16, 3, 13, 5, 1, 46, ПИ №VІ - 55, 56 Кв. 6, 1, УПИ V-196024 Кв.51 На 16.07.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Равно Поле: М.Конска Ливада Община Етрополе   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бойковец: Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, Ябланица На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Лопян: В.З.Лопян, Кв.6, Втора 1, 3, 5, Девети Септември 5, 7, 1, 3, Йончо Ботев 15, 27, 11, 13, 21, 9, 32, 5, 7, 19, 17, 18, 16, 14, 12, 33, 29, Калина Вескова 8, 2, 28, 18, 6, 4, 24, 26, 1, 10, 12, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, местност Растака, Никола Михайлов 54, 68, 120, 74, 126, 138, 158, 140, 43, 128, 48, 98, 122, 104, 112, 21, 156, 162, 134, 76, 150, 86, 124, 50, 66, 52, 116, 90, 84, 144, 152, 64, 106, 41, 94, 82, 25, 33, 23, 35, 7, 114, 45, 130, 80, 56, 142, 110, 88, 146, 136, 13, 49, 78, 72, 92, 15, 148, 108, 96, 37, 160, 60, 154, 102, 100, Никола П.Цановски 2, Планинско Цвете 1 Вила, 1, 3, Първа 1, 3, Седма 111, 109, Трета 12, 1, 4, 8, 2, 3, 10, УПИ І-211, Кв.29, Цвятко Янков 12, 107, 101, 40, 37, 43, 56, 91, 2, 76, 65, 61, 63, 89, 71, 109, 22, 16, 42, 79, 48, 31, 54, 103, 87, 24, 6, 93, 8, 70, 75, 64, 81, 4, 10, 41, 44, 83, 85, 33, 73, 50, 39, 77, 38, 53, 67, 46, 68, 99, 105, 30, 29, 69, 111, 59, 14, 28, Вила На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци Вила, махала Габрика Мтп, Мтп, махала Димитровци къща, махала Дола, махала Златовци къща, махала Кардашица, махала Костадиновец къща, махала Репавище, махала Рударец къща, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин къща, УПИ -Хі-8, Кв.4, ТП, ТП, Стопанска Сграда, къща, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман къща, махала Лъга 1, махала Преход къща, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци, къща, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Средни Рът: махала Бечовското къща, махала Голяма Глава къща, махала Дунавското къща, махала Койчовци къща, махала Кондурите къща, махала Куваница къща, махала Мончово Търне къща, махала Средни Рът къща, махала Краева Бачия къща, махала Кръста къща, махала Марково Равнище къща, махала Скр. Колиби къща, къща, къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, махала Дивчов Рът къща, 104, махала Драганско къща, махала Дръвница къща, махала Манастирица ТП, къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1 На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица, къща, Мтп, къща, *0*, Вила, ТП На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Боженица: махала Ласковци На 15.07.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:45 - 11:45 ч./ На 17.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци В Землището на Стр. Полигон, махала Мусатете къща, махала Пешната Лъка къща, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Етрополе: І, Кв.16, 128 ;, 171, 1, 4, 3, 27-Ми Ноември 1, 8, 24, 2, 4, 18, 22, 20, 1, VI, Кв.73, Акация 4, 2, 2б, Александър Атанасов 21, 14, 18, 23, 18а, 27, 32, 28, 24, 22, 17, 15, 25, 16, 38, 40, 26, 36, 30, 13, 31, 19, 12, 31, 34, 10, 6, 8, 9, Александър Михайлов 3, 6, 9, 8, 13, 7, 11, 2, 5, Александър Спасов 2, 4, 7, 5, 6, 1, 3, 8, 10, Александър Стамболийски 35, 43, 28, 39, 47, 27, 23, 20, 33, 19, 48, 44, 24, 17, 37, 46, 32, 21, 36, 38, 30, 18, 45, 22, 25, 29, 41, 42, 40, 34, 127, 119, 131, 125, 143, 109, 149, 133, 113, 137, 117, 145, 139, 123, 115, 111, 135, 121, 147, 141, 72, 76, 81, 99, 97, 67, 83, 66, 101, 74, 60, 105, 82, 61, 92, 59, 84, 107, 91, 68, 73, 79, 93, 63, 85, 86, 70, 57, 65, 95, 69, 100, 102, 78, 75, 71, 90, 64, 77, 87, 104, 62, 103, 108, 89, 94, 51, 54, 56, 58, 49, 55, 50, 57, 53, 52, Асеновска 10, 8, 12, 3, 4, 2, 9, 11, 6, 6, 1, 5, 7, Богатирска 9, 8, 2, 5а, 7, 11, 3, 3, Братя Миладинови 2, Васил Левски 15, 10, 6, 4, 13, 14, 8, 1, 9, 2, 5, 12, 16, 7, 4а, 11, 17, 24, 22, 26, 20, 27, 19, 18, 23, Васил Овчаров 14, 5, 11, 7, 8, 22, 16, 13, 1, 18, 10, 12, 9, 20, 3, 6, 15, 17, 4, Владимир Заимов 2, 5, 3, Генерал Гурко 20, 17, 4, 21, 13, 11, 29, 9, 24, 3, 23, 12, 16, 7, 27, 19, 5, 6, 1, 31, 22, 25, 15, 20, 18, Георги Антонов 59, 77, 72, 74, 64, 56, 61, 45, 69, 71, 67, 63, 81, 62, 73, 75, 65, 79, Георги Бакалов 16, Георги Димитров 2, 6, 5, 8, 14, 12, 16, 2, 3, 10, 7, 18, 1, 1, 5, 3, 1, 2 на Ъгъла на Бившия Месокомбинат, Георги Цариградски 6, 2, 3, 4, Григор Гошев 14, 2, 5, 8, 4, 3, 16, 6, 11, 12, 1, 7, 9, 10, Григор Михайлов 9, 10, 1, 3, 6, 13, 7, 22, 11, 4, 8, 2, Дандевил 29, 9, 19, 10, 7, 34, 22, 24, 21, 23, 28, 17, 26, 25 Б, 37, 15, 27, 31, 14, 16, 33, 12, 35, 13, 40, 5, 18, 30, 36, 32, 20, 11, 25, 60, 56, 42, 52, 66, 46, 39, 58, 48, 54, 38, 40, 4, 1, 6, 8, 10, 2, 3, Двадесет и Седми Ноември 8а, 8, 22, 10, 16, 14, 12, 20, 24, 4, 00, 07, 27, 7, Оптика, Девети Септември 24, 21, 26, 12, 6, 6, 11, 15, 9, 10, 16, 5, 7, 22, 13, 18, 20, 8, 14, 17, Димитър Благоев 22, 26, 20, 24, 11, 17, 13, 15, 28, 14, 12, 16, 9, 18, 19, Димитър Гръбчев 24, 53, 35, 45, 30, 47, 51, 31, 27, 29, 33, 38, 49, 28, 26, 36, 41, 32, 43, 42, 22, 34, 40, 39, Дончо Тепавичаров 5, 6, 4, 2, 7, 1, 3, Екатерина и Цеко Костови 5, 3, 8, 12, Екзарх Йосиф 6, 4, 8, Елаците 4, 5, 8, 10, 6, 2, 3, 1, Елин Пелин 3, 1, 7, 5, Зольовец 2, 12, 2а, Иван Вазов 1, Иван Канджаков 3, 11, 6, 5, 4, 2, 8, 7, 9, 10, 1, Изгрев 6, 4, 5, 7, 2, 11, 3, 1, 9, Йордан Кесяков 17, 5, 3, 9, 13, 7, 10, 14, 4, 6, 8, 22, 29, 27, 30, 19, 34, 20, 28, 21, 25, 16, 31, 32, 26, 23, 18, Калина Вескова 1, 6, 8, 2, 4, 3, Каменица 6, 1, 9, 2, 5, 3, 4, 7, Кв. 178, Кв.178, Квартал 73 27, Кирил и Методий 2, 15, 3, 7, 11, 4, 5, 13, 1, 6, 9, Кочо Честименски 19, 8, 7, 14, 3, 15, 17, 5, 2, 6, 9, 11, 4, 21, 12, 1, 10, 23, Крушака 5, 9, 15, 4, Лековец 8, 1, 4, 2, 6, 1, Ленин 10, 18, 4, 1, 15, 11, 3, 7, 13, 2, 20, 17, 16, 12, 8, 5, 6, 9, 1, Максим Горки 16, 9, Малина 2, Малка Баба 4, 3, 1, 6, 2, 8, 7, 5, 9, 10, Малки Искър 43, 33, 29, 26, 45, 27, 28, 39, 41, 33, 25, 35, 31, 47, 30, 5, 9, 1, 7, 3, 1, 3, 44, 48, 36, Производствена Сграда, 67, 57, 17, 59 А, 49, 55, 63, 61, 69, 61а, 71, Хале, 79, 59, 77, 75, 34, 65, 53, 15, 16, 18, 10, 14, 17, 23, 6, 81, 27, 3, 17, 25, 8, 23а, Промишлена Сграда, 18, 22, 16, 20, 27, 24, Мария Мишева 8, 6, 3, 1, 7, 2, 5, 9, 4, Марко Проданов 16, 18, 9, 21, 11, 17, 7, 19, 15, 12, 6, 1, 5, 8, 2, 4, 10, 3, Млада Гвардия 31, 5, 27, 25, 13, 1, 3, 29, 19, 7, 15, 9, 17, 11, 23, 21, Младост 7, 2, 5, 1, 6, 3, 8, 4, 9, Московска 14, 16, 21, 10, 7, 27, 23, 13, 15, 8, 3, 20, 24, 26, 17, 22, 25, 5, 12, 1, 18, 19, 9, 6, 11, Недялко Йосифов 27, 11, 45, 3, 14, 9, 18, 41, 4, 39, 28, 32, 21, 17, 29, 26, 49, 13, 31, 38, 23, 35, 37, 51, 12, 7, 24, 1, 5, 8, 6, 16, 20, 10, 36, 43, 25, 47, 33, Никола Вапцаров 11, 9, 6, Опълченска 1, 3, 5, Осем 8 6, 8, 28, 6, 4, 13, 8 3, 8 11, 10, 12, 7, 3, 11, 9, 8 28, 27, 1, 8 35, 25, 8 21, 23, 17, 26, 8 16, 8 32, 2, 8 26, 8 17, 21, . 18, 18, Партизански 76, 68, 72, 66, 86, 51, 74, 62, 37, 88, 80, 82, 64, 78, 70, 1 В, 1, 3, Пейо Кринчев 1, 6, 4, 3, Победа 6, 3, 10, 4, 1, Полковник Гридзевски 3, 2, 4, 1, 5, 7, Преслав 2, 1, 4, 3, Пролетарска 13, 2, 10, 12, 16, 11, 1, 4, 3, 6, 14, 5, 8, Раковска 3, 2, 1, 4а, 4, Рудината 2, 4, 6, Руски 126, 134, 120, 117, 125, 113, 124, 129, 122, 127, 132, 119, 138, 123, 128, 136, 130, 121, 46, 44, 118, 112, 114, 107, 116, 91, 94 27 Ноември, 94, 96, 89, 87, Бл. 27 Ноември, 88, 83, 27 Ноември, 86, 94, 112, 99, 27-Ми Ноември, 94 27-Ми Ноември, 94 Базова Станция Ер 130, 84, 114, 97, 95, Павилион Реп, 100, 1, 98, 100 1, 112, 50, 18, 44, 46, 189, 128, 171, 194, 188 1, 188, 164, 159, 163, 172, 176, 157, 182, 174, 161, 169, 178, 180, 165, 184, 166, 204, 155, 168, Сашка 3, 2, 8, 6, 5, 7, 4, 1, Свобода 2, 7, 4, 10, 13, 8, 3, 1, 11, 9, 5, Сергей Румянцев 13, 9, 5, 4, 1, 15, 7, 3, 2, На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Правец: Опълченска 6 На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски 9 На 15.07.2019 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: 6-211, 212 Кв. 24 На 18.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Балинска къща, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Дачовци, махала Дрена къща, махала Кратунете къща, Мтп, махала Манговци, махала Цековци къща, къща, ТП, къща, ТП На 18.07.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол 117001, М.Гайдарско, махала Гроздене Мтп, къща, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци къща, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв.5, Мтп, къща, ТП, махала Кръстьовци Община Златица   На 19.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Вежен, Владислав Варненчик 23, 27, 32, 33, 39, 35, 1, 46, 43, 15, 18, 26, 28, 34, 31, 9, 25, 26 А, 44, 37, 5, Генерал Брок 2, 6, 8, 4, Гео Милев 4, 3, 1, 12, Георги Раковски 13, 6, Гергана 1, Ивайло 2, 14, 4, 6, 8, 1, извън регулация УПИ XII-1410 Кв.167, Козница 4, 15, 17, 13, 5, 1, 16, 12, 3, 19, 10, 6, 11, 22, Любен Каравелов 9, 7, 4, 3, 1, 11, Неофит Рилски 1, Опълченска 31, 35, Патриарх Евтимий 6, 3, 2, 5, 7, 1, 8, 4, Тополница 16, 21, 29, 27, 22, 15, 17, 13, 1, 18, 31, 25, Цар Калоян 4, 6, 1, 10, 14, 8, 18, 20081202 Община Ихтиман   На 15.07.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10, УПИ V-123, Кв. 11, УПИ VI- 183 Кв.11, Вила На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ ІІІ-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв 1 На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман На 15.07.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ - Вакарел: 913048, 987 Парцел XII, Александър Стамболийски 22 5, 24, 13, 22 6, 34, 17, 22, 16, 11, 14, 30, 12, 15, 9, 20, 38, 18, 2, 44, 46, 40, 4, 2, 1, 1, 8, 10, 6, 3, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 13, 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 1, 2, Бальовци, Васил Левски 1а, 43, 37, 30, 9, 48, 14, 51, 57, 21, 45, 3, 16, 36, 29, 20, 56, 23, 1, 7, 11, 31, 39, 5, 29а, 4, 27, 60, 44, 18, 15, 17, 26, 55, 32, 47, 49, 58, 12, 40, 50, 24, 66, 10, 49а, 2, 13, 27а, 25, 22, 42, 34, 6, 28, 59, 52, 38, Сладкарница, 8, 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща, 110, 112, 126, 124, 128, 120, 79, 114, 81, 122, 75, Веслец 5, 60, 4, 2, Витоша 8, 12, 25, 10, 19, 23, 21, 15, 43, 9, 26, 20, 31, 16, 4, 3, 22, 24, 7, 17, 27, 29, 39, 55, 1, 37, 49, 6, 28, 41, 5, 30, 11, 33, 2, 51, 14, 18, 53, 13, 35, 47, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, Димитър Паунов 10, 18, 16, 7, 20, 22, 12, Дренов Рът, Еделвайс 3, 1, Еледжик 2, 13, 9, 7, 21, 11, 19, 1, 15, 5, 17, 4, 6, 10, 3, 14, 29, 25, 12, 16, 27, 18, Магазин Хр.Стоки 2, Елин Пелин 29, 44, 36, 54, 25, 45, 50, 30, 33, 41, 58, 28, 38, 39, 17, 42, Скара и Хр.Стоки, 27, 19, 26, 35, 31, 32, 40, 23, 43, 34, 21, 48, 46, 37, 56, 52, 60, 11, Млекопункт, 9, 18, 8, 10, Фурна, 16, 20, Склад Рпк, 12, 17, 1, 22, 15, 4, Железничарска 22, 16, 24, 18, 20, 54, 58, 62, 60, 56, 64, 6, 2, 10, 3, 8, 1, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, извън регулацията Бензиностанция, Искър 10, 8, 11, 5, 9, 2, 4, 12, 6, Кирил и Методи 7, 2, 1, 3, 5, 4, 8, 10, 6, Костадинка Трайкова 32, 34, 28, 39, 30, 36, 26, 44, 50, 42, 52, 48, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люлин 10, 6, 11, 6а, 2, 16, 15, 18, 7, 14, 13, 3, 8, 19, 17, 5, 1, 4, 9, 12, 22, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037 Масивна Сграда/Кооп.Стол, махала Бельовци Парцел VII Кв.9, махала Дренов Рът Вила, Младост 3, 5, 9, 1, 7, 6, 13, 10, 11, 2, 4, 8, 15, 12, 14, 31, 16, 17, 24, 23, 37, 19, 18, 21, 25, 26, Никола Вапцаров 12, 10, 6, 14, 4, 2, 8, Никола Петков 2, 5, 16, 14, 10, 1, 9, 4, 8, 7, 12, 3, 11, 6, 15, 22, 30, 17, 23, 21, 38, 19, 40, 28, 18, 24, 36, 26, 13, Оборище 3, Паисий Хилендарски 2, 6, 4, Пейо Яворов 28, 18, 2, 32, 13, 10, 4, 12, 11, 6, 14, 16, 1, ПИ 130, М. Дренов Ръд, Пирин 4, 1, 8, 6, 7, 5, 9, 10, Самуил 30, Свети Патриарх Евтимий 34, 13, 9, 17, 38, 36, 15, 28, 32, 11, 40, 6, 1, 10, 2, 12, 3, 22, 20, 6, 26, 18, 16, 5, 24, 7, 1, 14, Средна Гора 13, 5, 15, 3, 17, 2, 1 Ресторант, 4, Магазин Хр.Стоки, 1, 11, Магазин Трикотаж и Текстил, 9, Стефан Стамболов 1, 10, 9, УПИ V-391, Кв.38, УПИ X-394 Кв.34, УПИ -II-838, Кв.62, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух 1, 2, 11, 9, 15, 7, 6, 4, 3, 5, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 7, 8, 9, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, Христо Смирненски 6, 1 5, 3, 1 6, 4, 5, 2, 14, 16, 9, 17, 11, 13, 8, 15, 12, 10, 7, 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, 11, 9, 38, 30, 28, 19, 24, 22, 42, 26, 32, 40, 36, 17, 34, 15, Чавдар Войвода 1, 2, 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Чешма Ангелина 12, Чинар 1, 7, 8, 6, 2, Шипка 8, 15, 1, 4, 13, 11, 2, 6, 5, 7, 9, 3, 17, Янтра 2, 8, 4, 1, 9, 3, 12, 1, 5, 13, 6, ПИ 265049, Екатте 10029, 5, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, ТП 3 Вет.Лечебница, 22, 3 На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, къща Община Костенец   На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Горна Василица: махала Нова, 000147, 3-479 Кв.68 махала Пердова, VI-43, махала Гледжова, махала Нова Вила, махала Пердова Жилищна Сграда, Вила, къща, Фургон, Нова, Пердова, УПИ II-883, Кв.100, 1 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Търговска 1, Кв121, Оранжерия На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка 7, 11, М.Камилата На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален Мак 4, 1, 2, 9, 5, 3, 11, 6, 8, Брезовица 8, Венера 2, 4, Дрена 2, 3, 1, 5, 9, 11, 7, Еделвайс 1, 7, 3, 4, 9, 2, 11, 16, 6, №11, 8, 14, 22, 15, 9, 10, 18, Княз Борис 85, 52, 98, 91, 99, 50, 67, 6, 45, 44, 26, 12, 27, 14, 65, 33, 51, 9, 13, 15, Круша 2, 4, Лоза 8, 3, Луна 10, 28, 15, 16, 7, 5, 24, 26, 12, 13, 9, 11, 22, 8, 2, 4, 6, Мусала 3, 5, 9, 7, 4, 11, 2, 13, 1, Победа 10, 6, 8, 2, 4, Пчела 8, 2, 4, Радост 73, 75, 67, 71, 65, 77, 69, 17, 55, 39, 61, 43, 59, 11, 9, 53, 1, 47, 7, 37, 23, 41, 63, 3, 19, 25, 5, 45, 33, 27, 15, 57, 13, 35, Ружа Главно Табло, Свежест 5, 7, 17, 16, 14, 2, 9, 3, 8, 4, 15, 10, 19, 12, 22, 11, 18, 6, Славянска №29, 19, 5, 29, 31, 17, 25, 7, Оу Христо Смирненски, 15, 9, 33, 13, 23, 27, 11, 21, Стара Планина 68, 10, 64, 34, 62, 78, 36, 52, 18, 2, 42, 76, 80, 44, 46, 50, 16, 30, 70, 20, 6, 60, 74, 14, 38, 66, 28, 58, 48, 56, 4, 54, 40, 72, 32, Тодор Ненчев 101, 79, 99, 48, 95, 54, 93, 87, 77, 83, 35, 75, 49, 43, 53, 20, 6, 29, 24, 77, 44, 31, 38, 25, 36, 47, 59, 46, 37, 42, 65, 34, 69, 18, 40, 16, 57, 22, 30, 32, 41, 8, 10, 63, 28, 4, 73, 61, 1, 21, 17, 11, 23, 7, 5, 3, 19, 2, 15, Христо Ботев 35, 37, 18, 67, Българска Патриаршия Св.Синод, 39, 29, 20, 45, 23, 16, 47, 31, 26, 43, 22, Кафе Аператив Романтика, 33, 28, 41, 3, 11, 4, 6, 1, 13, 19, 21, 7, 5, 17, 2, 9, 15, Ягода 2, 8, 6, 4 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Очуша: Мартинска, махала Каменчанска Махала, Вила, Уотп М.Каменчанци, махала Кулева Уотп М.Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М.Кьосева, Вила, Махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М.Шехтова, Вила, УПИ ХV-39, Кв.7 На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ III-168 Кв 20, УПИ XxIII-75, Кв.7, УПИ ХіV-174, Кв.20, Уо Мтп М.Подгорие На 16.07.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани Вила №12, Строеж, Вила, 26 ул.Рила, Помпа, 16, П-Л VII-9, Кв.1, къща, Офис, Почивна Станция, Сграда, Помпа, Почивна Станция, Сграда, Офис, Вила, П-Л VII-9, Кв.1, 26 ул.Рила, къща, Строеж, Вила №12, 16, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, ул.Рила, УПИ II-396, Кв.2, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ -425, Кв.1, Ххіі-419, Вила На 16.07.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Очуша: Мартинска, махала Кулева Уотп М.Кулева, Вила, махала Кьосева Уотп М.Кьосева, Вила, Махала, махала Мартинска Пансион, Вила, Магазин, Уотп, махала Шатърска Магазин, махала Шехтова Вила, Уо-Тп М.Шехтова, Вила Община Костинброд   На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Безден: Ix-60, Кв.12, С.Безден Общ.Костинброд УПИ Хііі-78, УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица, Вила, Вз Бистрица На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина: 126.145, М.Сивил, 147, 55 М.Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, махала Севил На 16.07.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Костинброд: УПИ 8 Кв.232 ПИ 38978.900.7511, УПИ VIII, Кв. 233 На 17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 101, 433, 92, Батковци, Бригандия, Двадесет и Втора, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, местност Бригадия На 17.07.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Бригандия На 17.07.2019 г. /11:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: Акация 5, 6, 4, 2, 10, 8, Драва 11, Заяковица ПИ 38978.273.29, М.Заековица, 3, Извор 6, 14, 22, 18, Вила, 3а, 20, 10, 12, 5, 16, Кокиче 1, 3, Маслово 1, Роса 1, Успех 11, Стопански Двор Маслово На 17.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 719030, Баба Тонка 3, 5, 1, 15, 7, 8, 6, 11, 12, 9, 13, Блато 7, 1, 7в, 9, 6, 15, 11, 2, 3, 5, Велчова Завера 20, 15, 10, 32, 12, 17, 22, 21, 16, 13, 5, 1, 7, 31, 2, 27, 35, 6, 33, 29, 23, 11, 3, 4, 25, 8а, 30, 19, Гоце Делчев 7, 6, 4 А, 5, 9, 3, 2, 4, 8, 1, Клокотница 7, 2, Македония 4, 2, Марица 10, 11, 8, 9, 12, 7, Маслово 3, 12, 1, 9, 7, 8, 14, 4, 5, 17, 10, 2, Орлово Гнездо 11, 30, 14, 32, 18, 22, 7, 6, 26, 3, 24, 28, 9, 10, 1, 16, 20, 2, Парижка Комуна 2, Прохлада 4, 1, 3, 6, 2, Рожен 7, 5, 3, 9, 11, Славянска 23, Софроний Врачански 1, 2, 17, 3, 10, 6, 4, 9, 8, 5, 7, 15, Средорек 3, 4, 5, 2, 1, УПИ XV-3798 Кв.2, Юрий Гагарин Строеж на Жилищна Сграда, 73, 77, 84, 87, 67, 74, 78, 66, 64, 59, 80, 82, 69, 58, 65а, 48, 71, 63, 75, 61, 55, 76, 72, Явор 2 На 18.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април 6, 8, 26, 24, 4, 16, 7, 28, 11, 30, 10, 12, 20, 18, 13, 9, 8а, Еделвайс 29, 50, 44, 48, 25, 46, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Липа 3, 4, 6, 9, 1а, 5, 11, 1, 2, 8, 7, 13, Малина 31а, 13, 7, 14, 31, 22, 15, 2, 23, 25, 6, 5, 9, 17, 20, № 15, 16, 29, 18, 11, 10, 27, 1, 8, 3, 19, 4, 21, Момчил Войвода 1, 9, 3, 1а, 8 II Район, 11, 17а, 7, 5, 21, 17, 13, 15, Незабравка 1, 3, 6, 2, 4, 5, Обединена 17, 19, 17а, 9, 21, 27, Петър Берон 6, 12, 16, 26, 8, 14, 10, 2, 4, 1, Роза 8, 2, 6, 4, 3, 1, Спортист 10, 3, 4, 13, 6, 8, 9, 1, 7, 15, 11, 2, 5, Средна Гора 2, 8, 8а, 5, 4, 3, 1, 7, Фондови Жилища 138, 135, 130, 132, 131, 126, 137, 125, 136, 129, 134, 127, 134, 133, Цар Самуил 10, 12, 16а, 24, 2, 24, 14, 22, 18, 4, 20, 26, 16, 2а, 1, 8, 26, 6, Цветна 5, 1, 4, 7, 9а, 2, 6, 8, 3, 9 Община Мирково   На 16.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Мирково: 48324, 200, 860, Васил Левски 5, 3, 12, 14, 4, 11, 20, 6, 16, извън регулация Стопанска Сграда, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев 41, Никола Пантов 38, Никола Петков 38а, 29, 15, 21, 20, 23, 17, 34, 27, 24, 30, 25, 26, 32, 22, 19, 42, 28, Опълченска 34, 48, 19 А, 54, 30, 21, 40, 32, 17, 15, 44, 19, 46, 52, 38, 42, 23, 13 А, 50, Пенчо Славейков 1, 4, 5, 7, 2, 6, 3, Средна Гора 17, 20080226 На 15.07.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Мирково: Васил Левски 2, Георги Раковски 21, 25, 37, 14, 6, 2, 23, 31, 24 Б, 11, 10, 35, 29, 5, 9, 20, 27, 24 А, 4, 7, 18, 3, 13, 12, 16, 8, 22, Захари Груев 15, Никола Пантов 27, 22, 24, 39, 37, 14, 26, 31, 41, 33, 25, 20, 29, 28, 32, 43, Опълченска 14, 9, 22, 3, 13, 24, 2 А, 11, 20, 5, 10, 2, 12, 2 Б, 7, 16, 7 А, 1, 4, 8 А, 2г, 2 В, 6, 8, Поп Недельо 21, 11, 18, 34, 26, 22, 36, 30, 40, 19, 16, 13, 28, 14, 12, 32, 20, 17, 38, Христо Ботев 22, 30, 26, 24, 23, 19, 28, 17, 20080227 Община Правец   На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Баренска къща На 15.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий ТП, 28, махала Боянско къща, Стр.На Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10 На 15.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - С.Разлив На 15.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 16.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 17.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 18.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ На 19.07.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Равнище: I Кв.29, УПИ II-196 Кв.8, УПИ IV-327 Кв. 30, Стопанска Сграда, ТП Община Самоков   На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей Махала, Почивни Домове 1, 13 На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горни Окол: 128, Кв.16, IV-18, Кв.2 В.З.Калковско Манаст, Ix-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, Парцел VI--43 Кв.5, ПИ 5, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, 361 На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Окол: 1433, П-Л 150 Кв. 19, Ренов Дол ПИ №1572, УПИ VІ-162, Кв.20, къща, Вила На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56, Ренов Дол, Язовир Искър местност Сеята На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Драгушиново: СКЗ Драгушиново На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: 9271, ПИ 000733, Яз.Искър, М.Коеджик На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Дългата Поляна, Лавандула, местност Дългата Поляна Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила, местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Мало Равнище Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,, Вила, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Пашо Вила, местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч.Ст-Я, ПИ 325, Помпа, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Ресторант, Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Червената Земя Стоп.Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 2 2, 1 Офис, 3 Стоп.Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч.База, Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч.База, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Прогледна Ограда, М-Ст Коеджик УПИ 731, М-Ст Суг.Алчник УПИ 726-727, М-Ст Суг.Алчник УПИ 724-725, М-Ст Коеджик УПИ 732, М-Ст Коеджик УПИ 729, М-Ст Коеджик УПИ 744-750, М-Ст Коеджик УПИ 730, М-Ст Суг.Алчник УПИ 891-892, М-Ст Коеджик УПИ 728, Поч.База, Ветроходна База на Язовир Искъ, Софийско Шосе, Татарски Брод На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър На 15.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Широки Дол: 1-ва 1, 86, 82, 84, 95, 97, 10, 101а, 107, 99, 93, 80, 87, 91, 89, 21, 40, 1, 29, 23, 2, 56, 47, 41, 22, 17, 26, 36, 35, 33, 42, 55, 11, 53, 30, 37, 62, 71, 44, 7, 14, 45, 15, 69d, 75, 5, 9, 31, 60, 51, 64, 73, 24, 61, 66, 59, 8, 39, 12, 58, 3, 69, 20, 46, 54, 10-та 1, 14, 10, 4, 12, 11-та 8, 4, 1, 10, 7, 5, 3, 12-та 4, 1, 2, 6, 13-та 5, 4, 12, 8, 14, 31, 10, 35, 33, 20, 16, 17, Параклис, 13, 29, 18, 15, 14-та 10, 14, 6, 12, 4, 15-та 1, 2, 19, 3, 13, 15, 7, 11, 5, 16-та 5, 4, 9, 5, 13, 1, 3, 7, 15, 2, 6, 17-та 7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13, 18-та 33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 8, 18, 1, 11, 12, 30, 14, 17, 2, 7, 5, 9, 19-та 9, 5, 1, 3, 7, 2-ра 6, 7, 11, 1, 2, 4, 5, 3, 10, 9, 20-та 17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8, 21-ва 1, 3, 7, 5, 2, 9, 22-ра 13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9, 23-та 22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 5, 1, 3, 6, 8, 18, 10, 4, 7, 19, 15, 2, 18а, 24-та 3, 1, 10, 7, 8, 5, 2, 25-та 5, 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2, 26-та 12, 16, 15, 13, 5, 3, 1, 8, 10, 13, 27-ма 27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 5, 10, 4, 7, 6, 12, 15, 23, 8, 17, 21, 1, 9, 13, 2, 11, 28-ма 6, 2, 14, 8, 29-та 2, 6, 8, 15, 13, 21, 7, 9, 12, 25, 10, 17, 3-та 19, 5, 17, 15, 14, 6, 1, 13, 8, 30-та 26, 12, 20, 14, 17, къща, 8, 18, 27, 29, 31, 23, 28, 33, 10, 22, 19, 21, 16, 9, 1, 11, 15, 7, 5, 3, 6, 13, 4, 2, 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43, 31-ва 33, 25, 21, 20, 31, 28, къща, 23, 29, 19, 15, 11, 13, 6, 8, 21, 3, 7, 1, 9, 32-ра 5, 4, 8, 3, 6, 1, 33-та 11, 24, 22, 13, 26, 9, 7, 15, 10, 12, 16, 2, 14, 4, 4-та 2, 5-та 21, 17, 6-та 3, 6, 2, 1, 7-ма 5а, 1, 3, 5, 9-та 28, 18, 16, 3, 25, 10, 7, 35, 41, 2, 34, 15, 37, 13, къща, 27, 9, 39, 11, 5а, 32, 17, 1, 33, 4, 26, 31, 6, 29, 8, 19, М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10, П-Л I - 568, ПИ 83291.1000.664, П-Л Іі Кв.392, 14, 16 На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56 На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ - Самоков: Лавандула, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Пашо Вила, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Язовир Искър Поч.База, Прогледна Ограда На 15.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 17.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.07.2019 г. /07:45 - 16:30 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 19.07.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула, Общ.Самоков На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265, 22472.7449.174 На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков: 52249.5.381, Скз Ново Село На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч.База, Вила, Стоп.Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч.База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19 На 15.07.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Шипочане На 15.07.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265 На 15.07.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч.База, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч.База На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Окол: 1433, Ренов Дол ПИ №1572 На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, къща На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Дългата Поляна Вила, местност Мало Равнище Вила, Вила, местност Мечката, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Щъркелово Гнездо Павилион, Поч.База, Ресторант, Поч.База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Татарски Брод На 15.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10 Община Своге   На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Губислав На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дружево: Вила, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 46, 22, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща, Вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, Вила На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Левище На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща, махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл.№165, Кв.39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ -XV-46, махала Лак, Вила, Вила, махала Старо Село, къща, Вила, 2 На 15.07.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв.3, Вила На 19.07.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Добравица На 19.07.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Искрец: Божица 42, 31, Габер 39, 18, 16, 14, 26, Иван Вазов 19, Искра 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, ХхIх-608, Кв.34, Явор 5 На 19.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Владо Тричков: 100 2, махала Голяма Лъка, махала Клисура, махала Пехчаница Вила, махала Ромча, ул.126 махала Голема Лъка Община Сливница   На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Алдомировци: ТП Гара Алдомировци На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ТП Мелницата На 15.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Алдомировци: Алдомировска (Г.Димитров) 33, 11, 6, Парцел Три, Кв.19, Седма 3 къща, Четвърта 2, къща, Вила На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Безден: .УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, III-174, Ix-60, Кв.12, VII-66, В.З. Бистрица УПИ ХVі-164, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ 77, 24, ПИ №243, Кв.25, С.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ VII-116, Кв.1, УПИ ХІІ-47, Кв.10 В.З.Бистрица, УПИ -Ix-510, Кв.5а, Вила, къща, ПИ 77.41, Вила, Вила, Вила, Вз Бистрица На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, Общ.Костинброд, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, УПИ IX-115 Кв.26, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХІІ-127 Кв.25 Преместваем Обект, къща, къща, №, Вила На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Беледие Хан, Белидие Хан, Мес. Беледие Хан На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан къща На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, махала Беледие Хан, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ Іі-62 Кв 32, Беледие Хан На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Опицвет: УПИ XII-250, Кв.25, 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, Имот 014001, УПИ XIV-169 Кв.32, УПИ XV-86 Кв.23, УПИ Іі-255, Кв.25, УПИ ХV-18, Кв. 2, УПИ ІІІ-Общ, Кв.42 На 15.07.2019 г. /10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ПИ №67372.26.118 Местн. Сарай На 15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ ІІ-62 Кв 32 На 15.07.2019 г. /10:15 - 14:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ - Петърч: 068032 На 15.07.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Алдомировци: 21-ва 3, 36-та 3, 41-ва 107, III-288 Кв.48, IV, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Детелина (Д.Благоев) 3, Здравец (Бр.Станиславови) 21, 6, Иван Вазов УПИ І-641, Кв.1, УПИ 11-616 Кв 8, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Кметство, ТП Дулерови На 15.07.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Богьовци: XIx-198, 264, Кв.13, Имот 5340057, ПИ 534.50, УПИ I-193 Кв.16, УПИ II -29, Кв.9, къща, №, Вила На 18.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.07.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Априлов 17, 23, 24, 25, 20, 22, 28, 19, 27, 29, 26, 21, Войнишка Махала, Георги С. Раковски 8 А, 21, 38, 22, 12, 16, 35, 10, 24, 40, 28, 17, 33, 37, 34, 41, 23, 36, 32, 30, 20, 18, 19, 15, 14, 16а, 42, 29, 26, 25, 43, 27, Гургулят 7, 16, 9, 5, 11, 14, 13, 12, 3, 15, 8, 10, 1, 6, Капитан Радко Димитриев 46, 48, Михаил Георгиев Кенин 27, 19, 28, 30, 36, 38, 35, 34, 15, 26, 25, 21, 32, 24, 17, Паисий Хилендарски 6, Шейново 2, Юрий Гагарин 31, 27, 110 УПИ V-1624 Кв. 35, 84, 86, 100, 74, 98, 35, 114, 80, 76, 37, 82, 108, 39, 78, 25, 96, 102, 29, 43, 112, ТП Мелницата    

comment 0
visibility 687
ремонт на трафопост

Ремонт на трафопост оставя данъчните на "Витоша" без ток

Планирана реконструкция на трафопост на 5 юли ще прекъсне тока в сградата на бул. "Цар Борис III" №25. Там се намира отдел "Общински приходи" на район "Витоша". Това съобщиха от ЧЕЗ Електроразпределение.  Ремонт на същия трафопост се прави и миналия месец. Тогава електрозахранването на същия адрес бе прекъснато на 21 и 28 юни. Гражданите от столицата могат да плащат местните си налози във всеки от останалите 21 данъчни отдела на районните администрации, по електронен път или чрез различни финансови институции.

comment 0
visibility 1146
ТЕЦ ИЗТОК

В сила влизат новите цени на тока, парното и топлата вода

От днес влизат в сила новите цени на тока, парното и топлата вода. Поскъпването на тока е за абонатите в столицата е с 3,5%. При парното и топлата вода то е с 4,3%. След увеличението столичани ще плащат по около 3.99 лв повече за мегаватчас подгряване на вода или по 96.79 лв. без ддс. Също от днес пенсиите се увеличават с 12 лева, до 219 лв. за стаж и възраст. Според разчетите средната пенсия вече ще бъде 386 лева.

comment 0
visibility 1853
ЧЕЗ Спиране на ток

Планови прекъсвания на тока в София за периода 1-5 юли

Планови спирания на тока за периода 1-5 юли ще има на територията на София. Прекъсването на електрическото захранване е с цел подобряване на мрежата и нови инвестиции, съобщават от ЧЕЗ.София град Община ВИТОША На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , Асанова Чешма  Дясно,В.З.Асанова Чешма,Вила, Бистър Поток  29,22,31,Кв.2,35,30,26,24,32,20,33,25,37,21, Боев Рид  4,2, Борика  10,7 Зад Стадиона,8,5, Брезова Гора  12,23,25,5, Виров Дол  8,5,7,2,4,3,6, Войнишко Въстание  33,25,24,41а, Ела  3,5,10,7,12,6,3 А,10а, Елен  29,25,19,16,13,21,18,Ул. Елен И Страната,15,14,27,23, Китен  6,4,16,1,14,2б,2,8,12,3, Любомир Миланов  36,49,44,42,45,43,47, Момина Сълза  3, Орница  18а,10,38,1,34,18,5,28,20,30,8,2,8а,12,14,9,6,36,40,7,4,32, Превалски Езера  25, Приплат  Вила, Пролет  5,11,1,7,9,3, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  7а,4,8,7,6,13,20,9,11,5,1,3, Страната  4,10,14,8,12,13,6,16, Червена Трева  8,4,3, Юрушки Мостове  8 На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Бяло Поле  Кв.31, Василашко Езеро  82,80, Войнишко Въстание  49,15,16,4,31,20,47,19,3,37а,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21, Иван Сусанин  70 1,73,62а,76,76,73,74,74,70 2,72,76а, Майстор Алекси Рилец/664/  38, Офелиите /Владая/  12, Петър Папакочев  6, Ралевица  87 На 01.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - -София:   Беловодски Път  4в, Панорамен Път  20а,20с, Резньовете  12,3 На 01.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -София:   Братя Бъкстон  13, Бъкстон  13, 14, 17, 18 На 02.07.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ - -София:   Мур  7 1,7 На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Войнишко Въстание  49,15,16,4,31,20,47,19,3,37а,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21, Офелиите /Владая/  12 На 02.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - -София:   732-Ра/Витоша/  12,18,7,16,14,9,10, 775-Та/Витоша/  8,22,18,20,2,3,10,14,14,6, Xi-260 Кв.51  , Xxxv-768 Кв.18а  , Бояна  Упи Iii-730, Кв.20а,731 И 733, В.З.Бояна Упи Xxv-776, Кв.20а  , Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  2,9, Димитър Яблански  24, Емануил Попдимитров/432-Ра/  8, Калоянова Крепост/731/  13,40,15,44,27,25,48,21,28,19а,42,26,23,21,38,19,15,36,52,17,50,30,33,29, Кв.1 8упи Ііі-75  , Кумата  61а,75,65,61,71,49,52,40,67,63,50,48,54,59,58,62 Кв.Бояна,46,51,56,73,69,63а,44,67а, Подграмада  47,42,38а,38,40,40а,С/У32,44,36,38а,34, Пролет/Бояна/  1, Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/  1,6,11,8,15,12,10,4,2, Радецки/733/-Кв.Бояна  13,9а,20,16 2,12,9,18 1,Последна,22,11, Розариум  1, Симеоново-Драгалевци I Част  Упи Xvi-224 Кв.2 На 02.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -София:   Бъкстон  19, 24 На 02.07.2019 г. /09:45 - 13:15 ч./ - -Владая:   Пернишко Шосе  27,25, Плиска  23,34,9,11,35,31,21,36,13,40,32,19,27,38,33,17,29,25, Приплат  45,48,40,39,41,44,37,42,№ 15, Шаварница  4,2 А,1,2,6 На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   201-Ва  36,19,4,14,20,38,1,10,17,24,40,26, 201-Ва/Драгалевци/  5,34,8 Кино Център Іч,2, 201а/Драгалевци/  5 А, 203-Та/Драгалевци/  1, Александър Пушкин  84 Б,84 Тяло Б,84 А,84,86, Боянска /Драгалевци/  17,11,19,14а,16,9,13,22,24,№21,12,2,16а,15,6,10,18,5,4,14, Войнишко Въстание  49,15,16,4,31,20,47,19,3,37а,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21, Драгалевци  М.Равен Герен -Ботаническа Г-На, Пи 1985, Дъбова Гора  6б,10,3,6а,5,8а,8,9,6,4а,7,4, Нарцис/Методи К.Димитров/  Ул. 203, Околовръстен Път  , Офелиите /Владая/  12, Резньовете  86 На 03.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -София:   Иван Сусанин  17, 18, 19, 22, 25, 26, Симеон Радев/Кирил Янев/  31, 73 На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Байкал  17, Войнишко Въстание  49,15,16,4,31,20,47,19,3,37а,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21, Герганица  16,12,24,20а,20,17,13,15а,19,16а,18,14,16б,21,11,15,22, Момина Сълза / Кв.Симеоново  13,15б, Орешарска  16,20,18а,10,18,12,10а,14, Офелиите /Владая/  12, Скакавица  1а,8,1,2,3,4,6, Терелик  12,10,4,8,2,28а,6,2а На 04.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -София:   Цар Борис Iii/Девети Септ.  253,225а На 05.07.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - -София:   Вихрен/Петър Тонев/  11,9, Цар Борис Iii/Девети Септ.  215,219,211 На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Александър Пушкин  84 Б,84 Тяло Б,84 А,84,86, Войнишко Въстание  49,15,16,4,31,20,47,19,3,37а,34,37,25,29,53,23,13,18,22,9,41,43,11,30,1,17,24,35,45,28,57,55,39,27,21, Дъбова Гора  6б,10,3,6а,5,8а,8,9,6,4а,7,4, Офелиите /Владая/  12, Резньовете  86 На 05.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - -София:   Местност Черния Кос  10,Кв.5,70,6,Упи Vіі-81,Кв.5,Xv-93 Кв.4 №68134.1897.93.2,40,17,37,8,33,29,Вила На 05.07.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ - -Владая:   Еделвайс  3 На 05.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -София:   Купените  8,9, 10, 14, 16, 18, 18а, Преки Път/Димитър Монов/  27,38, 40, 44 Община ВРЪБНИЦА-  На 02.07.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - -СОФИЯ:   ЖК.ОБЕЛЯ  Бл.231 На 02.07.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - -СОФИЯ:   ЖК.ОБЕЛЯ-2  Бл.231 На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -СОФИЯ:   ЖК.ОБЕЛЯ-2  Бл.235, ОБЕЛЯ 2  234,241,ДО 234 На 06.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Сливница  Толева Махала Община ВЪЗРАЖДАНЕ-  На 04.07.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ - -София:   Българска Морава/Жеко Димит  123, Овче Поле  112,150,143,152,159,151,153,144,164,157,167,161,144-146,163,165, Овчо Поле/Емил Шекерджийски  144,98,98-10,143, Св.Св.Кирил И Методий  182,№153,186,149,151,184, Цар Симеон  222 Къща,224,228,159,161,169 Магазин За Авточасти,214,165,220 Ъгъла С Овче Поле,169,155,226,216,157,218,167,220,163 На 03.07.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - -София:   Гюешево/Ламби Кандев/  73,63,13а 14а,64,69,73-75, Охридско Езеро  44-50, Сердика  15-А,Траф. До 15-А,15а,1 15а,1 15,13а,15а Община ИЛИНДЕН-  На 02.07.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - -София:   Георче Петров  2,120, Коньовица/Мико Папо/  117,117, Преображение  До 120,1,1.,До Бл. 2 Б,До 120,2а,1 Б1,1,2-1,61, Ружа  1, Света Троица/Вълчо Иванов/  120,117 Община ИСКЪР-  На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - -София:   Дружба 2  226,202,251,252,258,262,270,271,273,274,255,256,275,409,410,412,413,414,415,416,418,420,421,422,423,305,311,312,314,318.319,320,321,322 Община КРАСНО СЕЛО-  На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Битоля  18 Бл.62 65 Вх.А, Ворино/Ат.Дамянов/  16 На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Борово  222а Вх.А,Б,В На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Борово  Бл.222а Вх.Е,Бл.8 Вх.А,Б На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Борово  Бл.8 Вх.В,Г,Д На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Борово  Бл.8 Вх.Е, Родопски Извор   34,36,40, Солун   108 Община КРЕМИКОВЦИ-  На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -София:   Вировете,Р-Н Кремиковци  , Жак Дюкло  69,59, М.Вировете  , Чепинско Шосе  50,58,34,36,52,30,33,48,2,44,П-Л 014006,32а,54,56,46,32,41,37 Община ЛОЗЕНЕЦ-  На 03.07.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ - -София:   Бул. Симеоновско Шосе    68,56 ,58, Ул. „Академик Петър Динеков    11, Ул. Димитър Шишманов     Бл.3 ,2,4,9а,9б,3,2, Ул. Яна Язова   19,17,11,108а15,13    19,17,11,108а15,13 ,5.7 На 03.07.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - -София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  66а ,66.Хотел Брод , Яна Язова/447-Ма/  10а,14,14а На 02.07.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ - -София:   Чавдар Мутафов/452-Ра/   28 ,30 61 Община ЛЮЛИН-  На 01.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -София:   Панчо Владигеров  74 На 04.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -СОФИЯ:   ЛЮЛИН 1  Бл.030,Бл.015 На 05.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -СОФИЯ:   ЛЮЛИН 1  Бл.032,Бл.016,Бл.017,Бл.018 Община МЛАДОСТ-  На 01.07.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - -Бистрица, Общ. Столична:   Ветрената Мелница  6, Вилна Зона Косанин Дол  1, Есенни Мотиви  4 На 01.07.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - -Панчарево:   Xxxii-3174 Кв. 42а Косанин Дол  , В.З Косанин Дол Упи Хіх-2197 Кв.41  , В.З.Косанин Дол  , Вилна Зона Градище  , Касанин Дол  Упи Vі-2064 Кв.42а, Косанин Дол  Идент.04234.6915.2031.1, Местност Косанин Дол  Офис И Сервизна База,Кв.41 Упи 14-2219,999, Упи Хххvіі-2198 Кв.6 На 01.07.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - -София:   Местност Косанин Дол  Вила На 02.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - -София:   Александър Малинов  1, Младост 1  2, Младост 1  220, Младост 2  2, Младост 2  До 220,1 220,220а,До 222,220,220 А На 03.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -София:   Младост 1  Блок 11 Вх А На 03.07.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - -София:   Младост 1  10,10 Т\Ст,1 До Бл.5 Вх.В,6,5 На 04.07.2019 г. /08:00 - 14:00 ч./ - -София:   Освобождение / Горубляне  16 1,2, Цветна Градина /Горубляне  16,№14,9 На 04.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -София:   Младост 1  Блок 11 Вх А, Младост 1  Блок 11 Вх Б На 04.07.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ - -София:   Боте Бърборков  8,20 А,30,19,32,15,34,26,24,13,36,9,28,11,29,6,5,1,22,23 А,2,25,7,3,23,18,17,14,12,4,10,23 Б,21,20,27,16, Горубляне  10, Деян Попов  2а,8а,8б,3,4,12,8,8г,8в,15,9а,5,10,11,14,7,2,9,8д,8е,1а,6,13, Искър / Горубляне  13,9,15,17,4,21,16,6,28,14,18,10,12,9 А,11,26,8,2,22,20,21 А,17 А,19,21 Б,25,23, Лазар Плачков  18а, Манол Велев  3 А,1,5,7,9,3,11, Петър Дипларов  6,7,4 А,6 А,5 А,5,8, Самоковско Шосе  53, Шамако  8,12,6,6 А,4,1,9 А,5,2,12 Б,10,3,14, Шумако / Симеоново  16,   1 На 05.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -СОФИЯ:   МЛАДОСТ 1  Блок 132 Вх 1 Община НАДЕЖДА-  На 03.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -София:   Бял Люляк   2 На 04.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -СОФИЯ:   СВОБОДА  Бл.10А Вх.А Община НОВИ ИСКЪР-  На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -Войнеговци:   11884.5588.83  , 538  , 577  , В.З Воинеговци Кл. В  Стб  , В.З. Войнеговци  Клон В Ст.87,Клон В Ст.35,Клон В Ст.81,Клон В Ст.44,Клон Е Ст.25,Клон В Ст.119,Клон В Ст.78,Клон В Ст.112,Клон В Ст.95,Упи Ххv-518,Клон В Ст.141,Клон Е Ст.33,Клон В Ст.124,Клон В Ст.99,Клон В Ст.146,Клон В Ст.115,Клон Е Ст.24,Клон В Ст.109,Клон В Ст.15,Клон В Ст.130,Клон В Ст.75,Клон Е Ст.26,Клон Е Ст.29,Клон В Ст.54,Клон В Ст.73,Клон В Ст.151,Клон В Ст.31,Клон В Ст.147,Клон В Ст.70,Клон В Ст.118,Клон В Ст.50,Клон В Ст.101,Клон В Ст.65,Клон В Ст.77,Клон В Ст.71,Клон Е Ст.41,Клон В Ст.21,Клон В Ст.52,Клон В Ст.84,Клон В Ст.36,Клон В Ст.33,Клон В Ст.67,Клон В Ст.129,Клон В Ст.98,Клон В Ст.51,Клон В Ст.53,Клон Е Ст.43,Клон В Ст.125,Клон Е Ст.28,Клон В,Клон В Ст.34,Клон В Ст.131,Клон В Ст.74,Пи №588   Стълб В 112,Клон В Ст.47,Вила,Къща,Клон Е Ст.47,Клон Е Ст.45,Клон В Ст.126,Клон В Ст.123,Клон В Ст.64,Клон В Ст.79,Клон В Ст.49,Клон В Ст.85,Пи 297,Клон В Ст.116,Клон В Ст.92,Клон В Ст.143,Клон В Ст.122,Клон В Ст.86,Клон В Ст.146,Клон Е Ст.37,Клон В Ст.105,Клон В Ст.149,Клон В Ст.32,Клон В Ст.83,Клон Е Ст.44,Клон В Ст.63,Клон В Ст.145,Клон В Ст.150,Клон Е Ст.31,Клон Е Ст.36,Клон В Ст.117,Клон В Ст.48,Клон В Ст.148,Клон В Ст.132,Клон В Ст.120,Клон В Ст.22,Клон В Ст.121,Клон Е Ст.27,Клон Е Ст.30,Клон В Ст.91,999 В.З. Русия,Клон В Ст.94,Клон В Ст.82,Кл.В С/У Ст.68,Клон В Ст.152,Клон Е Ст.32,Клон В Ст.,Клон В Ст.104,Клон В Ст.72,Клон В Ст.108, Горска Поляна/Септември/  Стълб 117, Имот  526, Магарански Ливади  11884, Местн.Магарински Ливади  , Местност Пясъчна Кариера  , Пи 11884.5957.31  , Пи 11884.9557.35.125  , Пи 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133  , Пи312  И312, Стара Планина/Венче Найдено  10, Упи I-406 Кв.16 На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -Нови Искър:   М.Средни Рид Пл 12  , Местн.Вонеговци  Пл.13, С.Войняговци, М.Средни Рид  , Св.Св.Кирил И Методий  Къща На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   В.З. Войняговци Пи 11884.5957.39  , В.З. Войняговци Пи №11884.5963.1 На 03.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 04.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - -Нови Искър:   В.З. Подгумер  Ст.№43а, Местност Бялата Могила  , Местност Къпина  , Св.Св.Кирил И Методий На 03.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 04.07.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - -Подгумер:   В.З. Подгумер  Пи №159  , Вилна Зона Подгумер  Клон 3 Ст.17,Клон 1 Ст.39,Клон 2 Ст.19,Клон 1 Ст.50,Клон 3 Ст.13,Клон 3 Ст.3,Клон 1 Ст.13,Клон Б Ст.38-39,Клон 2 Ст.54,Клон 1 Ст.7,Клон Б Ст.67,Клон 2 Ст.42,Клон Б Ст.29,Клон Б Ст.38,Клон 1 Ст.11,Клон 1 Ст.18,Клон Б Ст.52,Клон 2 Ст.30-52,Клон Б Ст.42,Клон 2 Ст.15,Клон 2 Ст.28,Клон 3 Ст.14,Клон 3 Ст.1,Клон 2 Ст.9,Клон 1 Ст.36,Клон 3 Ст.11,Клон 2 Ст.29,Клон 3 Ст.4,Клон Б Ст.30,Клон 1 Ст.38,Клон 2 Ст.44,Клон Б Ст.61,Клон Б Ст.31,Клон Б Ст.64,Клон 2 Ст.39,Клон 1 Ст.29,Клон 2 Ст.15а,Клон 2 Ст.17,Клон 1 Ст.16,Клон 1 Ст.40,Клон 2 Ст.47,Клон Б Ст.28,Клон 1 Ст.46,Клон 1 Ст.33,Клон 2 Ст.40,Клон 1 Ст.15,Клон 1 Ст.23,Клон 1 Ст.14,Клон 1 Ст.21,Клон Б Ст.55,Клон 2 Ст.27,Клон Б Ст.38-36,Вила,Клон 3 Ст.2,Клон 1 Ст.41,Клон 3 Ст.5,Клон 2 Ст.12,Клон 1 Ст.49,Клон 2 Ст.13,Клон 3 Ст.6,Клон 3 Ст.18,Клон 2 Ст.56,Клон 2 Ст.30-53,Клон 1 Ст.31,Клон Б Ст.54,Клон 2 Ст.30,Клон 2 Ст.33,Клон Б Ст.40,Клон Б Ст.61-63,Клон 2 Ст.38,Клон 3 Ст.19,Клон Б Ст.57,Клон 1 Ст.10,Клон 2 Ст.32,Клон 1 Ст.3,Клон Б Ст.33,Клон Б Ст.27,Клон Б Ст.56,Клон Б Ст.69,Клон 2 Ст.3,Клон 2 Ст.31-60,Клон2 Ст.3,Клон 1 Ст.35,Клон 1 Ст.48,Клон 2 Ст.26,Клон 1 Ст.2,Клон 2 Ст.21,Клон 2 Ст.16,Клон 2 Ст.7,Клон 1 Ст.20,Клон 2 Ст.49,Клон 2 Ст.22,Клон 1 Ст.30,Клон 1 Ст.12, Кирил И Методий  №34 Клон 1 Стълб 43, П/Л64 № 7 Община ОБОРИЩЕ-  На 02.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 03.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - -София:   Алеко Константинов  8,7,11,2,6 А,6,13,12,3-5,1,9,10, Васил Друмев  2,7,2б,3,1,5,9,8, Джовани Горини  8 Гараж3/3,8 Склад,10,10 Магазин 3,8 Гараж 2/2,8 Гараж1/1,8,8 Гараж, Мърфи  2, Оборище  77,85,50б,52,83,50а,75,48,50,87,81,69, Проф.Джовани Горини  8 Кафе-Клуб,8,8 Маг.1,10, Султан Тепе  9,17,12,6,10-12 Б 1,10,4,8,7,2,16 Община ОВЧА КУПЕЛ-  На 05.07.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - -София:   Акад.Михаил Маджаров  22 Община ПАНЧАРЕВО-  На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - -Железница, Общ. Столична:   В.З Ярема  Имот 248 Кв. 27  , В.З Ярема Упи Iii-289 Кв. 30  , В.З. Ярема Ул.9-Та  3, Вилна Зона Ярема  Упи Vii-252, Кв.27, Упи Хvi-226, Кв.25  , Ххіі  , Ярема/20та/  26,Упи24 Кв27,12-25,Упи Ххvі-241, Кв.27,14-216,Вила,Упи16-24,37 На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - -Самоков:   В.З. Ярема Упи Xvii-227 Кв.25  , В.З.Ярема Упи Xxii-176 Кв.23 На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - -Плана:   Мах.Риджова  Вила, Махала Велчева На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Панчарево:   55419.6701.3177 М.Детски Град  , 618м.Детски Град На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -София:   352 Детски Град  , Детски Град/  Упи : Xv 3269 Кв 22 А  , М.Детски Град-Дупките -Пи 555,556,554,724,548 На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Плана:   Мах.Календарова  1,Вила, Мах.Манчева  , Мах.Масова  Вила,2,Работилница,Къща, Мах.Чорбаджийска  Вила, Махала Славкова  Вила На 02.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - -Панчарево:   22-Ра  , Бор  6,10,5,1,17,8, Васил Левски/9 Септември/  , Вилна Зона Ловджийска Чешма  60,Къща, Елин Пелин/Ленин/  21,9, Ленището/Малчика/  6, Ловджийска Чешма  Упи Ххі-1148,Кв.2, Петко Войвода  12,6,1а,7,5,14,3,4,1,2,10,8,9, Риляник/Георги Димитров/  3,13а,15,2а,19,17,5,7,11,13,1,9,19а, Самоковско Шосе  30,28,204, Шуманец/Димитър Благоев/  7,12,2,6,20,17,23,26,16,14,18,18а,29а,29,24,8,25а,4,31,13,15,3,33,11,25,9,5,27,22,20а,19,35 На 02.07.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - -София:   Гео Милев  4 Панчарево На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Кокаляне:   Александър Генков/Г.Панков/  , Вилна Зона Бяла Нива  , Грамада  6,8,9,7,7а,3,1, Димитър Благоев  2,30,22,10, Държов Дол  19, Зора  10а,10,5,15,21,Ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч,11,2,1,16,8, Иван Шишман  8,30,9,36,24,29,19,18,5,2,32,28,26,10,11,34,6,16,15,1,17, Изгрев  1,3,2, Искър  21а,№8,49а,22,19,26,22а,37,45,21,39г,36,38,16,23,15,30,39а,14,28,25,17,57,46,40,24,47,18,49,И Ул.Шишман,26а,27,44,39, Латинка  2, Лъката  17,18,19,31, Малчика  8,9,4,2,5,10,6,1,7, Местн.Свлачището  Упи 3-954 Кв 40, Михово Блато  11,15,7,8,5,13,Оптичен Шкаф,3,1, Орниче  13,6,2,14,12,10,4,8,16, Петров Кладенец  20,11, Петър Берон  9, Родолюбие  1,26,30,2, Роза  12, Роса  8,6,7,1,9,11,4,Упи2-983 Кв.40,15а,Упи Xi-112,5, Слатин Дол  11,6,18,9-11,5,4,12,8,30,7,1а, Тодорини Кукли  10,16,7,4,13а,152,13,11,2,6,12,9,17,14,15, Тополите  6,24,8,22,5,9,23,2а,2,13,15,19,29,12,21,4,32,3,10,27,17,26,14,11,18,7,30,18а,25, Трудолюбие  1,2,3, Упи Ix-1173,2011 Кв.25  , Урвич  14, Явор На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Панчарево:   Кв.Кокаляне На 03.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -София:   Ген. Паренсов  30а, Искър  33,22а На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Кокаляне:   Бор  10, Буката  5,7,2,4,1,3, Валозите  11, Васил Левски/Лиляна Димитро  22,33,44а,30,47,33 А,42,43,32,57,47б,41,38,49,40,26,39,29,51,53,37,47а,28,20,31,27,44,55,35,16,45,18,25,55а, Вилна Зона Бяла Нива  , Ген.Кирил Ботев/Александър  10,12,5,8,10а,6,1,3,14, Грамада  9, Димитър Благоев  16,28,18,22,25,26,11,13,14,21,9,20,7,19,23,6,29,24,1,4,17,18а,8,5,2,10,3,15/17, Държов Дол  11,2,9,13,12,5,15,16,7,10,8,6,4,18,3, Ела  8,2,4, Искър  Къща,28, Липова Падина  9,5,6,1,8,3,10,2,4,7, Лъката  12,4,5,7,3,1,11,13,6,10,2, Петров Кладенец  6,2,5,13,3,10,12,9,14,4,7,8, Самоковско Шосе  24,22,12,20,28,7 А,30,10,16,14, Симеон Халачев/Плажа/  2,1,4,3, Тополите  6, Цар Иван Асен Ii/Петър Янев  35,10, Явор  1,19,8,6,7,16,3,2,12,15,4,5,13,11 На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Плана:   Мах.Календарова  1,Вила, Мах.Календарова  1,Вила, Мах.Манчева  , Мах.Манчева  , Мах.Масова  Вила,2,Работилница,Къща, Мах.Масова  Вила,2,Работилница,Къща, Мах.Чорбаджийска  Вила, Мах.Чорбаджийска  Вила, Махала Славкова  Вила, Махала Славкова  Вила На 04.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -София:   Самоковско Шосе  22 На 05.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - -Бистрица, Общ. Столична:   3-Ти Март  , 8-Ми Март  2,2а,1,8,11,10, Xiii-705,Кв.94  , Xxiv-1656 Кв.92  , Xxvii-3658  , Алеко/15-Та/  70,68,62,58,54 А,56,31,54,43 Кв.93,66,70,60, Бистришко Бранище  27,29,39,9, Божур  1,3, Букет  21,31,1,7,26,23,35,1,28,12,Кв92 П-Л Ххііі-1656,13а, Вилна Зона Бистрица  , Вилна Зона Манастира  Вила, Витоша  4,2,6, Върла Поляна/111-Та/  69а,1,23,16,66,41,25,15,41,19-21,15а, Дъбова Гора  16,9,22,3,118, Еделвайс  1,10,3,8,3а,2,6,7, Калина/44-Та/  18,5,14, Калугерица/П. Ценков/  2,11,14,12,8,3, Капина  26,6-8,3,3,46,4,13,11,21,7,7а Вила,15,30,24,20, Кооперативен Труд  10,4,3,12,10а,6,8, Космонавт  9,11,3,28,4,5,7, Мали Дол/Йордан Терзийски/  4,6,3,2, Малина  8,5,1,4,9,6,8, Младост/37-Ма/  5,1, Момин Проход  6,7,3, Никола Крушкин/2-Ра/  63а,53,72,63,82,55,78,74,80,84,61,63,57, Парцел Xvii-515  , Пролет  , Просвета/Комсомолска/  10,7,9,14,12,4,2,11,5,8,6,3,10б,10а,1,2а, Росица  3б,20 Вила,3б,4,3,18 Вила,Упи Vііі-415.1612,Кв.2,1,19,20, Св.Св.Кирил И Методий/Пионе  5,1,3, Синигер  Упи Vii-495, Кв.6а, Упи Ix-3634,3635, Кв.97  , Упи Ix-505 Кв 6  , Черни Връх  4а,Плажа-Упи Хх-3018 Кв.5,12,Упи Хіі-507,5,6,33,33а,6,9,2,2,6,10,14, Чучулига  3,3,3,3, Щастливеца  10,6,5,4,12,8,9,3а,3,1,2,7, Ябълкова Градина  10,21,22,18,38,П-Л 17,20,32,48,34,35, Янчовска Река  66,27,67,66,69 На 05.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - -София:   Никола Крушкин-Чолака/494-Т  78, Ябълкова Градина На 05.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -Панчарево:   В.З.Косанин Дол Община ПОДУЯНЕ-  На 04.07.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - -София:   1-Ва  1 Кв.Суха Река Бл.84, Байлово  35, Витиня  20,4,6,22,20, Виткова Ливада  19, Друшлявица  6а,7,3а,7а,13а,17,10а,14а,14,11а,2а,15,10,11,8,1,3,12,5,2,13,9,6,4, Лепенец  1, Сухата Река  89,88,88,85,85а,90, Тодорини Кукли  98 На 01.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - -София:   Сухата Река Бл.14 Вх.В,Г На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Левски Зона Г  Срещу Бл.5,5,До Бл.4,Помещение В Трафопост До Бл.5,5,6б,5,5,До 4,4,4,6б,5в,Магазин,8а,   Левски Г  Пред Бл.5/ На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - -София:   549-Та/Подуяне/  78, 549-Та/Подуяне/  №75,75,75а,75 Стр.Табло,Кв.15, Владимир Вазов  112 До Бл.33,Срещу Оранжериите-Бит.Услуги,112 34, Екатте 99117 Имот 103019  , Резбарска  32, Резбарска  Упи9, Стефан Караджа  Тп До 32,32, Упи Vi-1185 Пи 68134.605.1185  , Хаджи Димитър  1 32,33, Хаджи Димитър  33 На 02.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - -София:   Ул.Теофил Ганев На 02.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - -София:   Сухата Река Бл.14 Вх.Д,Е На 04.07.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - -СОФИЯ:   ПЕТРОХАН  219, СУХАТА РЕКА  221,&Quot; 219А,219А,219,219,ТП ЗАД БЛ.221,ДО БЛ 219А ТРАФОПОСТ,221А,221Б, УПИ І, КВ.18Б  , ХРИСТАКИ ПАВЛОВИЧ  15 СУХА РЕКА,15 Община СЕРДИКА-  На 05.07.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - -СОФИЯ:   БОДРА СМЯНА  Бл.1 Вх.А, ЛАЗАР МИХАЙЛОВ/ХР.МАНОВ/  95 На 01.07.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - -София:   Княз Борис I  185 Община СЛАТИНА-  На 03.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - -София:   Акад.Никола Обрешков Бл.143 Вх.Б  , Трудолюбие 10-12 На 01.07.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - -София:   Цветан Радославов/Лазар Ста  10,6,12,123,12а,5,8,5 На 02.07.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ - -София:   Детелин Войвода  4 Гар.6,4 Гар.1,4 Гар.2,4 Гар.№10,4 Гар.4,4 Гар.№13,4 Гар.№12,4 Гар.7,4,4 Гар.№11,4 Гар.5,4 Гараж №9 На 02.07.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - -София:   Бричебор  15,23,19,16-16а,24,17, Велчо Атанасов  17,15 Гараж 6,15 Магазин 4,15 Офис,15 Гараж 13,15 Магазин Хс,15 Гараж 8,15 Гараж2,19,15,1 Гараж 1,15 Гар.10,15 Гараж 9,16,16 Гар.3,15 Гараж 5,18,15 Гараж 3,20,18 Ат.12,9-11 Офис 1, Иларион Драгостинов  10,10,8,8, Кобилино Бранище  18 Магазин 1,18 Гараж 3,18 Ателие,18 Ателие 1,18,18 Гараж 1,16,18 Гараж 2 На 03.07.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - -София:   Владово  2 Медицински Ц-Р 2,1,2 Медицински Ц-Р 4,2 Ателие 1,2 Медицински Ц-Р 3,2 Общи Нужди,2 Абонатна,2 Мед.Ц-Р 1,2 Гараж,2,2 Асансьор,2 Ателие 2, Гео Милев  136,132 Маг.8,132,132 Маг.3,123 Офис 16,132 Тавани,132 Маг.10,132 Маг.1,132 Офис 17, Слатинска/Червена Армия/  101 А На 04.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - -София:   Цветан Радославов/Лазар Ста Бл.7 Вх.А,Б На 05.07.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - -София:   Едисон 19-21  , Кочани 7 Община СРЕДЕЦ-  На 02.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - -София:   Георги С.Раковски  165 На 03.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - -София:   Патриарх Евтимий  66 На 04.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - -София:   Патриарх Евтимий  36б На 05.07.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - -София:   Св. Климент Охридски  2 Гараж,2 Община ТРИАДИЦА-  На 01.07.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - -София:   Ул. Д-Р. Борис Вълчев    1  До 31 :, Димитър Манчев     32,32а,36,38,49,51,53,57., Емилиан  Станев    55,59,63,65,67,69,71,73,75,77,79,74, Йосив Брадати    1,3,5,7,38,40,42, Марин Големинов     5,7,9,11,13,15, Н.Крушкин Чолака    16.18 , Ул. 494    31, 33, 30, 26, 29 , Ул. Д-Р. Борис Вълчев    2 До 20, Ул. Емилиян Станев    74 До 146 , Ул. Емилиян Станев    79до 89 Б , Ул. Никола Крушкин Чолака    20 На 01.07.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ - -София:   Димитър Манчев     32,32а,36,38,49,51,53,57, Емилиян Станев/490/  55,59,63,65,67,69,71,73,75,77,79, Йосиф Брадати  1,3,5,7,38,40,42, Никола Крушкин-Чолака/494-Т  16,17, Проф.Марин Големинов/485/   5,7,9,11,13,15. На 04.07.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - -СОФИЯ:   488-МА/ТРИЯДИЦА/  3А,15, 493-ТА  21,18Б,6,20,15А,22,12,10,4Б,8А,С/У БМВ СЕРВИЗ,23,12А,5А,15,9,17А,4,24,12Б,14,8,10А,5,11,18,11А, 496-ТА  11, АСЕН ЙОРДАНОВ/486-ТА/  35,КВ.55А,26, АСЕН НАЙДЕНОВ/493/  5,16,11А,2А,КВ.76, ГАТЬО ШИШКОВ/492-РА/  6,6А,7,УПИ 1914 КВ.56,2,6,14,12,27,8А,11,8,10А,10,9Б,4,23,2А,13 Р-Т Феите №7,13,9,15, ЕМИЛИЯН СТАНЕВ/490/  30,30А, ИВАН АНДОНОВ/491-ВА/  5,9,8,1,4Б,3А,10,2А,1А,4А,8Б,4,3,6,7,2Б, ЛЮБА ВЕЛИЧКОВА/497-МА/  20,18, М-Т КРЪСТОВА ВАДА  УПИ XVIII-261,КВ.22, МАНФРЕД ВЬОРНЕР/495/  11,1,ПИ 1132,5,3,15, МЕСТНОСТ КРЪСТОВА ВАДА  КВ 19 Р-Н ЛОЗЕНЕЦ,ИМ. 1308,УЛ.492,АВТОСЕРВИЗ,КВ. 142,УЛ.СРЕБЪРНА 28,П-Л318 КВ.52, МИЧМАН ТОДОР САЕВ/496/  3,13А,15А,ПИ 68134.1006.231,10,9,27,17,20А,5,1,7А,5А,7,13,11,ИМОТ 817,2, НИКОЛА КРУШКИН-ЧОЛАКА/494-Т  12А,16,6,23,28,9,КВ54,4Б,ИДЕНТ.68134.1007.59,2А,8,40,20,9А,3,1,18,21,4А,5,12,70,302,С/У 20 7,7АКВ.55А,8А,7,10,18А,15,13,2, СРЕБЪРНА   4 Автомивка На 05.07.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - -СОФИЯ:   ЛУИ АЙЕР    160 ,От №155 До Околовръстен Път От №107 До 155 ,130,136 От №80до 114

comment 0
visibility 947
Среща заради тока

Спиранията на тока в район „Искър“ заради голям ремонт и кражби

След предложение на кмета на район „Искър“ Ивайло Цеков на 18 юни в Министерство на енергетиката се проведе среща с министър Теменужка Петкова. Повода за това събиране са честите спирания на тока в кварталите „Дружба“, „Абдовица“ и „Димитър Миленков“. От разговорите става ясно, че спиранията на електрозахранването са заради ремонти дейности по цялостна подмяна на оборудването на основната подстанция, от която се осъществява захранването на района. Те са на стойност около 4,5 млн. лв за обновяване на оборудването и увеличаване на мощностите ѝ с цел покриване на необходимостта от захранване на новите абонати в района. Другата причина за честите спирания на тока са кражби на „заземители“ от трафопостове в района и други нарушения на целостта на мрежата, като умишлено запалване на шахта на "ЧЕЗ Разпределение България". В срещата участваха и множество граждани и НПО организации. Те подчертаха сериозните трудности за свързване с оператор на електроразпределителното дружество и липсата на своевременно уведомяване при възникнали аварийни ситуации. Районният кмет настоя за подобряване на комуникацията и своевременно уведомяване на районната администрация за проблеми с електроподаването. Получените данни ще бъдат публикувани на сайта на районната община и в нейната страница в социалната мрежа. Главният оперативен директор на "ЧЕЗ Разпределение България" Виктор Станчев, съобщи, че ремонтните дейности, ще приключат до средата на месец ноември, като вече са на етап, при който изпълнението им няма да води до нарушаване на електроподаването към абонатите в район „Искър“. За да се защитят устройствата на компанията ще бъдат монтирани СОТ устройства в трафопостовете, за да се преодолее проблема с нерегламентираното проникване и кражби на елементи на мрежата в тях. Очаква се до дни да бъдат монтирани и сигнализатори за дистанционно диагностициране на аварийно прекъсване на захранването.