Започва поетапно ограничаване на движението в двете посоки на АМ „Хемус“, от км 0 до км 9, в района на София, съобщават от АПИ. Причината е изпитване на трасето, което се провежда днес, 8 декември и ще продължи от 9 до 17 часа.
Първо ще се ограничи движението от км 8 до км 0 на АМ „Хемус“ в посока София, като трафикът ще се пренасочва от пътен възел „Яна“ при км 8 по първокласния път I-1 Горни Богров – Долни Богров – до пътната връзка с АМ „Хемус“ при км 0.
След завършване на дейностите в платното за София, ще се възстанови движението към столицата и ще се ограничи трафикът в посока Варна от км 1 до км 8 на АМ „Хемус“. Движението ще се пренасочва при км 1 по първокласния път I-1 София – Долни Богров – Горни Богров – до пътен възел „Яна“ на АМ „Хемус“, където трафикът ще продължи по автомагистралата.
Коментари
Последни
Делото "Семерджиев": Търсят кръвната му проба, за да я изследват пак
Днешното съдебно заседание приключи без да стане окончателно ясно дали Георги Семерджиев е шофирал с... Прочети още...
Седмица с емблематични филми отбелязва 85 години от рождението на Невена Коканова
„Кино икона“, „филмова легенда“, „първата дама на българското кино&ldq... Прочети още...
Млада шофьорка на бус заседна под моста на Слатинска река
Млада водачка на бус се заклещи под моста на Слатинска река в столицата, показаха във фейсбук очевид... Прочети още...
Под стража остава мъжът, излъгал жена, че ще се ожени за нея
45-годишен мъж, обвинен за трафик на жена с цел развратни действия остава с най-тежката мярка за нео... Прочети още...
Виж също
closeВъзстановяват движението по столичните улици "Гурко" и "6-ти септ......
Движението по централните столични улици “Ген. Гурко“ и “6-ти септември“ ще бъде възстановено от...
Прочети още keyboard_arrow_right