Времето в София

Въздухът в София

Анкета

Ще пуснете ли детето/децата си на детска градина?
  • Да, веднага. (41%, 27 Гласове)
  • Да, но когато видя как се спазват мерките. (20%, 13 Гласове)
  • Не, още има Covid-19 (23%, 15 Гласове)
  • Не, имам възможност да работя от вкъщи. (15%, 10 Гласове)
  • Нямам дете/деца (2%, 1 Гласове)
Общо гласували: 66 Обратно към гласуване
comment 0
visibility 328
скъсани кабели

Близо 3500 без ток в Горна баня и Суходол заради скъсани от строители кабели

Близо 3500 клиенти от Горна баня и Суходол са били тази сутрин без ток заради скъсани кабели. Причината за аварията  се оказали несъобразени изкопни работи на строителни фирми. Скъсани са два кабела 20 киловолта на ЧЕЗ Разпределение. Заради инцидента за общо 90 минути е било прекъснато електрозахранването на абонатите.    ЧЕЗ Разпределение България призовава фирмите да координират с компанията поне две седмици предварително къде и кога ще извършват изкопни дейности.   

comment 0
visibility 1183
Йорданка Фандъкова на проверка на обект в зона 2

Преработват проектите на пл. "Ал. Невски" и Западен парк

Реконструкцията на плодащ "Александър Невски" ще започне през пролетта. Няма да допусна компромис с качеството, заяви кметът на София Йорданка Фандъкова в интервю пред БНТ, тази сутрин. "Препроектирането се изпълнява в момента, но през зимата няма как да започнат строителните работи. Няма да допусна да се правят компромиси с качеството на пл. "Александър Невски". При всички случаи реконструкция, в която настоях да се запази историческия вид на пространството, да се запазят паветата, да се предвидят подходящи осветителни тела, които не са високите мачти, предвидени предварително в проекта, тези промени вече са факт и са направени. Другите изменения се правят, а те са по отношение на отводняването. Ще се работи напролет и през лятото, когато времето позволява", коментира Йорданка Фандъкова.  Тя обясни, че няма да се затваря изцяло движението по време на реконструкцията. Строителните дейности ще се извършват поетапно. "Поучихме се от грешките, в желанието ни много бързо направим всичко. По-добре е да се работи поетапно. В същото време започнахме да подготвяме исканията за промените, както бях обещала, за носенето на професионална отговорност на проектанти, надзорници и изпълнители". Проектант на пл. "Александър Невски" и на ул. "Граф Игнатиев" е арх. Иво Панталеев от АДА. Той стана известен с водната стена на пл. "Гарибалди", която беше наречена от гражданите "кучешка тоалетна", "надгробна площа" и след седмица бе премахната по настояване на кмета Йорданка Фандъкова и граждани. Столичният кмет каза, че препроектиране се прави и на Западен парк, чийто ремонт е на път да се превърне в исторически след почти година и половина забавяне. "Там също се наложи преработване на проекта. Хората трябва да знаят, че наистина се налагат сериозни законодателни промени, защото ние месеци наред преговаряхме с проектанта за преработка на проекта, който имаше сериозни пропуски. И едва към лятото трябваше да се съгласи, защото той носи авторските права. Ако ние прекратим договора, авторските права остават при него и ние не можем да променим проекта. Това е един омагьосан кръг, от който хората не се интересуват и не би трябвало, защото за тях са важни резултатите. Но точно това беше поводът ние да подготвим искането за тези промени. Затова аз лично ще настоявам за тях и да се случат в много кратки срокове, за да може да отпушим този процес и той да върви по-добре като организация и качество. А и всеки - проектанти, надзорници и изпълнители, да знае, че когато работят с публични средства в града, те трябва да носят не само финансовата отговорност, която носят и аз налагам много сериозни санкции, но и професионалната си отговорност, и да отговарят с името си затова", каза Йорданка Фандъкова.

comment 0
visibility 513
вода

Спират водата по Околовръстното и в кв. Витоша

Планови ремонтни дейности по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ на 13 ноември, сряда, ще наложат спирането на водата в някои столични райони. Заради извършване на строително-монтажни работи на Пречиствателна станция за питейни води „Бистрица“, от 12:00 до 20:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: Южна част на бул. „Околовръстен път“ между пътя за лифт „Симеоново“ до бул. „Симеоновско шосе“; Южна част на бул. „Околовръстен път“ между бул. „Черни връх“ до бул. „България“ - бензиностанция „Шел“, база на „Волф“, Езиково училище и частна детска градина „ЕСПА“; ЖСК „Малинова долина“ кв. „Витоша“ – карето между: бул. „Симеоновско шосе“, ул. „Проф. Васил Арнаудов“, ул. „Проф. Георги Манев“ и бул. „Околовръстен път“, в което влизат комплекси: „Макси“, „Преслав“ и „Градина“; кв. „Мирчо Драганов“ - карето между: бул. „Черни връх“ от №91 до №151, ул. „Димитър Манев“, ул. „ген. Иван Колев“ и бул. „Околовръстен път“; кв. „Манастирски ливади изток“ – карето между ул. „Луи Айер“, ул. „Шарл Шампо“, бул. „Околовръстен път“ и ул. „Йордан Бакалов Стубел“;   Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода  с водоноски на адрес: ЖСК „Малинова долина“ - пред бл.29 от 00:00ч. на 14.11.2019г. кв. „Манастирски ливади-изток“ - ул. „Луи Айер“, колелото на автобуса от 00:00ч. на 14.11.2018г

Реклама
comment 0
visibility 354
вода

Кремиковци, Сеславци и Долни Богров остават без вода

Планови ремонти по мрежата на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата на 12 ноември, вторник, в някои столични райони. Зарди ремонт на водопроводно съоръжение в кв. „Кремиковци“, от 10:00 до 16:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на: кв. „Кремиковци“, кв. „Сеславци“, с. Желява, с. Яна Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска пред затвор „Кремиковци“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. 16 -та с. Долни Богров, от 9:00  до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на с. Долни Богров. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул.1-ва №35. Заради ремонт на уличен водопровод на бул. „Цариградско шосе“ вилна зона „Врана-Лозен-Триъгълника“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Стар лозенски път“, бул. „Цариградско шосе“ от № 164  до № 268 бул. „Цариградско шосе“ от № 361 до  № 433 „Институт по генетика  на растенията“ на ул. „Околовръстен път“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Стара планина“ ъгъла с ул. „Пирин“.    

comment 0
visibility 446
ЧЕЗ

Несъобразени изкопни работи оставиха 4000 домакинства в "Надежда" без ток

Токът на 4000 домакинства и фирми от "Надежда" е бил спрян тази сутрин заради несъобразени изкопни работи на строители. Машините на фирмата са скъсали кабел 20 kV, собственост на ЧЕЗ Разпределение България.      Екипи на компанията са работили максимално експедитивно и са отстранили повредата. И са върнали съоръженията към нормален режим на работа, съобщават от ЧЕЗ.   От там отново напомнят на фирмите да координират с  компанията поне две седмици предварително къде и кога ще извършват изкопни дейности.     

comment 0
visibility 999
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 11-15 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 11 ноември - 15 ноември  2019 г, включително: София-град Община БАНКЯ   На 11.11.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Вършец 8, Пейо Яворов 10, 27а, 23, 16, 2, 21, 15, 25а, 17, 5, 7, 9, 23а, 4, 21а, 9а, 13, 8, 12, 19, 25, 11, 3, Стефан Стамболов/Будишин/ 38, 40, 34, 21, 38б, 19, 19а, 15, 17, 29, 28а, 32, 27, 30, 23, 25а, 13, 25, 23а, 40а, Хисаря 2 На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Иван Вазов 8, 6, 14, 7, 7а, Рила 3, 10, 10а, 14, 22, 6, 12, ПИ 1568 Кв. 119, 8, 5, 4, 8а, 3а, Сливница 25, 21, 17а, 19, 13, 17, 23, С/У 25, 15, Средна Гора 10, 11, 25, 13, 21, 19, 16, 5, 12, 25а, 27, 4, 8, 1, 15, 9, 7, Цар Симеон След Мо, Шипка 4а, 2, 1, 8, 4, 7, 6в, 6 Строеж, 3 На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Сливница Община ВИТОША   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-Ра , 22-Ра , 22-Ра , VIII-1004aкв.33 , Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв.33 , УПИ V-986 Кв.51 , Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-Ра , II-3477, Кв.916 , Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая , Горелица , Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ Xx-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Княжево:  Ал.Стамболийски На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва 5 Ул. Цар Крум, 1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-Ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-Ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-Ра/Витоша/ 2а, 777-Ма 8, Александровска/Ил.Манов/ , Войводина Могила 162, 160, 166, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, М-Т Кв.Драгалевци УПИ XIV-126 Кв.52, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, Мащерка 14, местност  Черния Кос Фургон, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-Та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III 428г, Цар Борис III 359, Цар Борис III , Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, местност  10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, местност  10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цар Борис III/Девети Септ. местност  10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност  10км.№3, 481, 493а, местност  10км. №8, местност  10км. №18, 477, местност  10км №2а, 489, местност  10км., 475, 491, местност  10км, местност  10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност  10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, местност  10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бай Михал  17, Братя Бъкстон  56, Воденичница /Ал.Пушкин/  59, Камчатка  6 А, Кота 1050  7, 9, Симеон Радев/Кирил Янев/ 83, 86 На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Братя Бъкстон 11, Бъкстон 11, 12, 19, 24, 26, 28, Саша Попов 21, 29, 20, Секвоя 28, 37, 39, УПИ VII-701, Кв.6 На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Суворов 70, 72, 147, 96, 86, 76а, 74, 78а, 90, 94, 78б, 80, 84б, 82, 84а, 98, 78, Кота 1050 31а 136 ;, Никола Петков/П.Напетов/  26, 28, 32, 49, Преки Път/Димитър Монов/ 21-23 На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Грамос  8, Еровете 6, 16, Камен Дял  12, Никола Петков/П.Напетов/ 10, Преки Път/Димитър Монов/ 75,  76, Райска Градина/Аврора/  30 На 11.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ж.К.Братя Бъкстон Бл.8, Ул.Ген .Суворов  14а, 16, 18 На 12.11.2019 Г. /10:15 - 16:15 Ч./ -  София:  Иван Сусанин 66, Пирин 56, Родопски Извор 66а На 11.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:  Местн.Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите , Парк Витоша , Парк Витоша 1, Парк Витоша Хижа Витоша, Парк Витоша , Планина Витоша На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/ На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Парк Витоша На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 284, 302, 314, 314а, 334, 348, 367, 372, 403, 415, 441, 443 Община ВРЪБНИЦА   На 11.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  3-Ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27 На 12.11.2019 г. /08:00 - 11:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  Ул.Боро 10 На 12.11.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София:  3020-Та/Връбница/ 34 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Алдомировска/Димитър Баковс 117, 115, 119, 144 Ъгъла С Позитано, 121, Александър Стамболийски 163, 159, 155, 155, 157, 161, 163, Инж.Иван Иванов 41, 17, 17а, 19, 23-25, 27, 11, Позитано 136, Сердика 1 Баталова Воденица На 16.11.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 15, Между Лавеле и Витоша,  Пл.Св.Неделя 4 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, Кв.194, 3 Община ИЛИНДЕН   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  III Кв.41 , Алея на Усл. УПИ II , Виктор Павлов 129, Алея на Услугите, Виктор Павлов УПИ II Кв.41 , Илинден Бл.129/130, 129/130, Разсадника 129-130, Света Троица/Вълчо Иванов/ 129-130, 1 129, 130, 1 129\130, 1 129/130 На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Илинден 134, 131а, Разсадника 131а, 131б, Света Троица/Вълчо Иванов/ 134, 134, 131а, 131б, О До134 Община ИСКЪР   На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  11-Ти Август 40, Александър Малинов , Дружба 124, Дружба 1 123, Тп М/У 123-124, 80, Тп М/У Бл.123 и 124, 123 - Източна Страна, 80, До 124, 123, 124, Дружба 2 252, Младост 1а 555, Младост 3 363, Младост 4 До 433, Тирана 21 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Димитър Миленков На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 186, Дружба 1 46, 43, 186, 186 Ул.5019, 187 На 12.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Дружба До 108 У Ще, Дружба 1 90, 127, До 92 На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 1 99, 105, 105, 99, 66, Жк.Дружба 1 УПИ Іі, Кв.59 Клуб До 108 Соу Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Илинден 57, 62, 64, 63, 61, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Найчо Цанов 209, 64, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Света Троица/Вълчо Иванов/ , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 186 11, 186 М-У Бл.11 и Бл.12, Илинден 16, 12, 15, 14, 11, 13, Съборна 2а, 2 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Възкресение/Стоян Лепоев/ 64, 62, Красна Поляна I Част 20, 20а, 22, Красна Поляна II Част 233, Методи Кусевич 2, 1, Радичевци 5 Община КРАСНО СЕЛО   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Акад.Иван Евстратиев Гешов  100, Бурел/Цона Петкова/  41, 42-44, 56, Григор Начевич 3, 7, Котленски Проход  20, Мила Родина  18, 20-22, Нишава/Георги Аврамов/  159, 163, Стрелбище  7, 4б, 7а, 12а, 128, 4а, 16а, 17а, 13а, Хайдушка Гора  147, Церова Гора 4 На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баба Илийца  37, 37а, Бузлуджа  51, Владайска/Димо Хаджидимов/  99-101, 103, 42, 46, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  67, 101, 150, 3, Добрич/Димитър Дончев/  2, Метличина Поляна/Васил Ленк  15, 48-50, Найден Геров  6, Тунджа  25, 40, Феликс Каниц  52, Цар Асен  64, 69, 70, 71, 72, Цар Борис III/Девети Септ. 19б 19, 3, 23, Шандор Петьофи  59 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Балша/Д-Р Минчо Нейчев/  35, 14, 38, Витоша 111, 115, 117, 121, 129, 192, Димитър Манов  74, 25а, 27а, Йордан Йовков  9, Краище/Тодор Атанасов/  21, 3, 16, 37, Михаил Буботинов  32, 5, Стефан Малинов  2, Ярослав Вешин  16, 42, 46, 68 На 15.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Завалска Китка 12, Княгиня Клементина/Д.Милано 34 Ателие 5, 34 На 14.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Карпати № 6, 8, 10 Община КРЕМИКОВЦИ   На 12.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  1-ВА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ П-Л 2/2, 20, 19, 18, 14А, 17, 21А, 21, 16, 14, 22, 2-РА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 45, 3-ТА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 11, 44А, 13, 44, 8, 8 ВОДНА ПОМПА, 5, 9, 6, 7, 10, 4, 3, 1, 41229.269.213 , БАТАРЕЯ 84А, 62А, 62, 76, 65, 79, 68А, 68, 66, ЗАД ЧЕРНО КАФЕ, 72, 69, 70, 84, 76В, 76А, 63, 76А ЛЯТНА КУХНЯ и ЧАСТ ОТ КЪЩА, 69А, 74, 89, 61, 75, 77, 73, 76Б, ЗАД КАФЕТО, 64, 71, 67, 77Б, 78, БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ 256, ВРАЖДЕБНА 1, М.НОВА махала, ПИ 68134.8592.32, 46 М.НОВА махала - СКЛАДОВЕ, УПИ 1-79, КВ.2в, ПИ 165052, 3 УЛ.3-ТА, местност  СТАРИЯ МОСТ НОВА махала П.Л 356, НОВА махала 4А, ПИ 68134.854.5. На 15.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Балкан 12 На 13.11.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София:  Враждебна Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел, М. Япаджа , махала Япаджа 27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а, УПИ XIV-209 , Кв.2 , Челопешко Шосе Ъгъла С Ул.Япаджа, Япаджа Община ЛОЗЕНЕЦ   На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ул. Арарат  №8, 10; Ресторант Делвите, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /  № 3 Вх. А, Б, В; 5, 8, 10, 19, 19а, 21, 21а; На 12.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Асен Разцветников/431-Ва/ 24, 28а, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Банат/Курск/  17, 19, Данаил Дечев  7, Димитър Търкаланов/Кап.Д.Сп 12, Кишинев 8-10, 3, 1, Козяк 4, 15, 13, 21, 41, 1, 3, 21а, 37, Орел  1-3, Ран Босилек/461-Ва/ 3, 7, Рилски Езера  1-3, 24, 26, 23, Руй Планина 12, 4, Сребърна/Първомайска/ 1, Страцин  5, 11, 15, Христо Ценов  10, Черни Връх  50, 51д, 59, 84 На 11.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Георги Райчев/434-Та/ 11 На 15.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-Та  24 Община ЛЮЛИН   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Мир Хиподрума, Б - Хиподрума, До Хиподрума, А - Хиподрума, Стефан Стамболов/Будишин/ 187, 208 На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Иваняне:  Пи:32216.2325.102, М. Завойте На 13.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин 3 Тц На 13.11.2019 г. /14:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 7 49 Ул. Царица Йоана На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Филиповци Ул.Банско Шосе №13, Шосе Банкя Имот №008030 Склад, 23, 13 Община МЛАДОСТ   На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кула:  VI-056013, 056014 Кв.56 На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-Та/Младост 4/ , Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76 На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  4-390 392 Кв. 35 М. Жг Камбаните , Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 1а Блок 555 Вх А, Б и В На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 4 Тп До Бл.602, 602, М.Камбаните На 15.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  В.З. МАЛИНОВА ДОЛИНА - ОК.ПЪТ УПИ XL-862 КВ.7, МАЛИНОВА ДОЛИНА КВ.4, III-2800 , СОФИЯ ПАРК 16 З, 16А, Бл.16В, Бл.16В, БЛ.16Д 16Д, 16 З, 16 Б На 11.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1 Блок 3 Вх 7, 8 и 10 На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 523 Вх 1 и 6 На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 536 Вх 1 и 2 На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 551 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 4 474, До 474 Община НАДЕЖДА   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Болярска/Ст.Пешев/ 49, 27, 45, №53, Панега 19, Чепеларе 26 На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  НАДЕЖДА 1 319вх-А, Б, З, К, , Бл.322 Вх-Б, Д, Е, Бл.335 Вх-А, В На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Триъгълника:  Лок Депо Надежда Тп 31-457а , Лок Депо Тп 31-457б , Лок Депо Тп 31-902 , Пилотно Осветление Тп 31-909 Община НОВИ ИСКЪР   На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  МИРОВЯНЕ:  48393.4989.570 , АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ на 11, ВАСИЛ ЛЕВСКИ /АСЕН БЕЛЕВ/ 7, 9, 1, 14, 4, 5, 3, 11, ВИШНОВСКА 4, ИГЛИКА 11, 8, 5, 3, 13, 1, 6, 12, 2, КАНАЛА 1, 3, КАПТАЖА 17, 6, 4, 2, 13, КОЗЛОДУЙСКИ БРЯГ 6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3, ЛЕДЕНИКА 2, ЛЕЯРНА 4, 6, 3, 2А, 8, 1, ЛЮБИМЕЦ 1, МИРОВСКО ШОСЕ 21, 2, 21А, МОМИНА СЪЛЗА/ПАРТИЗАН/ 9, ОРЛИН 29, 25, 28, 11, 10А, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27, ПАРАШУТИСТ 19, 37, ПЕРУНИКА/1 МАЙ/ 20, 8Б, 18, 16 КЪЩА, 2, 24, 22, 1, 28, 12, 14, 18а, 6, 10, 4, 8, СПОРТИСТ 31, ХРИСТО БОТЕВ/КАПИТАН ГАСТЕЛ 14, 1, 10, ДО КМЕТСТВОТО, 6, 4, 12, 2, 16, 8, 14А, ЧАВДАР ВОЙВОДА/ЧАВДАР/ 2, 1, 1 ЧИТАЛИЩЕ-ХРИСТО БОТЕВ, ЯСТРЕБ 12., 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7А, 5 На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мировяне:  Алеко Константинов/Васил на 17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8, Блато 2а, 1б, 8, 4, 1а, 1, 6, 3, Васил Левски /Асен Белев/ 3а, Вишновска № 1, 3, 2, Еделвайс/Стефан Черкезов/ 3, 1, Иван Вазов/Восток/ 4, 7, 6, 2, 9, 5, 3, Иглика 13, Каптажа 17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9, М.Долно Ливаге ПИ 48393.5009.11 , Малуша 2, 4, 6, Месембрия 2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12, Минзухар 2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а, Мировско Шосе 15, 1, 17, 9, 13, 11, 18, 4, 22а, 24, 3а, 6, 16, 14а, ПИ 48393, 50103, 36, 8, 11б, 28, 20, 2, 10, 14, 11а, Стр. Табло, 17а, 5, 3, 9а, 7, 22, 5а, 26, 12, Мировско Шосе Пи.48393, 4997, 992 , Момина Сълза/Партизан/ 1, 3, 5, 2, 7, 6, 4, Парашутист 44а, 21, 7, 7а, 40, 3, 22, 19, 15, 11, 16, 1, 28, 44, 24, 20а, 4, 10, 17, 30, 50, 38, 8, 2, 18, 14, 32, 34, 46, 42, 23, 13, 12, 6, 28а, Петко Каравелов/Пионер/ 12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4, Планинец 8, 5а, Първенец 10, Спортист 17б, 18, 6, 22, 12, 13, 9, 16, 4, 17, 14, 24, 10, 3, 11, 16а, 7, 5, 2, 20, 8, УПИ I-850, Кв. 54а , УПИ ІV-807, 808 , Хвойна 5, 2, 3, 4, 6, 1, Чавдар Войвода/Чавдар/ 6, 12, 15, 5, 8, 3, 3а, 20, 7, 19а, 29, 31, 28, 21, 30, 18, 11, 4, 35, 26, 13, 24, 33, 32, 23, 16, 19, 10, 27, 22, 25, 9, 17, 34 На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околвръстен Път До С. Мировяне , Околовръстен Път / Требич 606 Община ОБОРИЩЕ   На 13.11.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:  Евлоги и Христо Георгиеви 86, 90, 100, 102, 104, 92, 96, 94, 88, Мърфи 16, 15, 5, 8, 4, 12, 18, 22, 7, 14, 20, 13, 10, 1, 9, Мърфи 13, Оборище 73, 71, Оборище 42, Проф.Джовани Горини 5, 1, 3, 7, Русалка 6, 11, 15, 13, 17, Русалка 2, 1, Франсис Де Пресансе/Патрис 2, 6, 4, 8 На 16.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Московска 3, 3 Маг. Община ОВЧА КУПЕЛ   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-Та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а Кв.62, 2, 737-Ма 1, 8, 2, 6, 750-Та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, Ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  663-Та/Овча Купел/ 4б, 672-Ра/Овча Купел/ 1, 3 А, 5, 3, 7, 5 А, 7 А, 9, Бойчо Огнянов 2, 1б, 16, 22, 15 Б, 3, 1, 20, 10, 15, 8, 15 А, 3 А, 6, 18, 5, 1а, 12, Буземска 2, Драгоман 11, 4, 12 А, 9 А, 7, 12, 6, 16, 5, 9, 1, 14, 2, 3, 18, 10, Земеделска/Яташка/ 2, Крушовски Връх 9, 19, 5, 2, 14, 11, 1, 23, 1 Срещу Адреса, 7, 8, 11а, 3а, 3, 6, 12, Лечебен Извор 1, Любляна/Й.Вишевградски/ 8, 6, 12, 15, 2, 9, Кв 37а Упи Xv-1198, 8 Общи Нужди, 4, 2 А, Момина Баня 4, 1 А, 2, 1, Момкова Баня 4, 5 Б, 5 А, Народно Хоро 5, 8, 6, 4, 6а, 4 Упи Хі-309 Кв.13б, 4а, 3, 1, 2, Овча Купел 10, 3 1, 43, 6, 39, 6 1, 35а, 35, 12, 43а, 29, 6 1, 1, 37, 25, 8, 17-19, 12а На 13.11.2019 Г. /08:30 - 12:15 Ч./ -  София:  Враждебна Стопански Двор, Ткзс Стоп.Двор, М. Япаджа , Махала Япаджа Местност  Япаджа На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:  Ул.Братя Прошек И Ул.761 Община Панчарево   На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Упи Xi 2528. Кв. 44 На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Герман:  Пи 14831.6540, 2730 , 14831 М.Терасите, 14831.6501.21027 , 14831.6507.14 Вр.За Стр., 14831.6507.168 , 14831.6507.235 , 14831.6507.243 М.Терасите, Божур/Ален Мак/ 18, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/ 30, 49, 20, 22, 26а, 43а, 51 Упи 8-256, Кв.41, 47, 18, 43, 45, 24, 28, 26, 39, 41, 16, В.З. Терасите 999, В.Пеева/27-Ма/ 16, Вилна Зона Лозето , Герман , Градина/21-Ва/ 20, Упи X 814 Кв:34а, 31, 37, 28, 29, 33, 20а, 26, 37а, 35а, 22, 31а, 35, Дружба/23-Та/ 24, 11, 22, 17, 15, 13, 20, Емилиян Станев/18-Та/ 7, 5, 12, Идентификатор 14831.6507.31 М.Терасите, М. Смереката, 14831.6541.60 , М.Смреката , М.Терасите , М.Терасите Пи 14831.6508.208 , Мест. Терасите Ул. Втора, Местност  Зимника Пи 241, Местност  Смреката 11, Незабравка/22-Ра/ 11, 14, 5 А, 6, 4, 5, 10, 16, 7, 9а, 3, 9, 8, Пи С Идентификатор 14831.6507.269 , Терасите , Хан Аспарух/29-Та/ Строеж, 23, 38, 21, 12, 14, 25а, 15, 5, 27, 35, 19, Упи Іv-852 Кв 31а, 18, 37, Кв 31а Упи V-681, 3а, 36, 29, 33, 13, 6, 9, 7, 3, 25, 17, Хан Крум/31-Ва/ 25а, 25, Цар Симеон Велики/Митко Пал 14 На 13.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  22472 , Албена/41-Ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, Къща, Кв46 Упи I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-Та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина , Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, Къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, Къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305.308 Кв.52 , Ул.Диляна Упи 305, 307, Кв.52 , Упи I 205, Кв. 9 , Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, Къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 14.11.2019 Г. /08:00 - 17:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  Вилна Зона Пасарелско Езеро Кв.3 Кв.3, П-Л І-32, Кв.3, Упи Iii-73, Кв.6 На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Железница, Общ. Столична:  М.Чемерник На 12.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кокаляне:  Вец Кокаляне Старата Вец Кокаляне, Вила, Юзината На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Панчарево:  Косанин Дол Упи X-2307, Кв.44 На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:  1-Ва В.З.Терасите Пи347-Герман, Незабравка 14,  Вз Терасите Кл. А Ст. 29 с.Герман На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ VII-50 Кв. 49 Община ПОДУЯНЕ   На 14.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботевградско Шосе 229 , Дунавски Лебед 19 На 13.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.104 Вх.Б На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.А На 12.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.Б Община СЕРДИКА   На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА 16-Вх-А, Б, Бл.20, Бл.40 На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА Бл.22 Вх-А, Бл.24 Вх-А, Б, , Бл.28 Вх-А, Б На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Клокотница 29, Христо Ботев 131 Община СЛАТИНА   На 15.11.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.249 Община СРЕДЕЦ   На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:  Д-Р Г.Вълкович 2 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  68134.1604.4167 , АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 2, 10 2, 12, 1, 10, 12 1, 4, 6 1, ДЪРВЕНИЦА 3, 2, 3-ГАРАЖ 2, 1-МАГАЗИН 1, 1, 3-ОН, 1-ГАРАЖ 4, 26, ЖЕКО ВОЙВОДА 21, 21А, ЗЕЛЕНА ПОЛЯНА 4, 9, 3, 14, УПИ III-1657, КВ.9а, М.Дървеница, 8, 30, М.ДЪРВЕНИЦА ПИ 68134.1604.2163 , ПРОФ.ЦВЕТАН ЛАЗАРОВ/МОМ.ЧЕШ 35 На 11.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, В.З. Малинова Долин- Бункера 1, София Парк Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Приятели 1, София Парк Паркинг/12-Р Къщи, 37, 32, Парково Осветление Кв.12, 34, 31, 16е, Парково Осветление Кв.12, 16 Ж, 29, 28, 30, Уо Касета 3, 38, 42, 39, 27, - 40, Бл.16д 16д, 43, 33, 35, 36, 41, Гараж, УПИ Хі-1427, 1136, Кв.7 , Хіі-789 36 На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  София Парк 1 1, 158, 7 7, 157, 3 3, 152, 161, 5 5, 150, 4 4, 6 6, 159, 160, 155, 2 2 На 13.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  София Парк 77, 70, 93, 92, ул.72, 69, 91, 78, 90, 71 - 71, 79 Община ТРИАДИЦА   На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Бул.Черни Връх Комплекс Тюлип. , Димитър Манчев 1б 2, 1в F, 1в 3, 1г 4, 1а 1, 1в 3, 1г 4 На 12.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Асен Йорданов  №63, 64, 66, 68, 70, 72, 74; ,  Ул. Борис Руменов  № 12, 14, Строежи, Ул. Аспарух Лешников  № 2, 4, 1, 3, 3а, 5;, Ул. Сашо Николов(Сладура)  № 1, 5, 7-9, 11, 13, 15, 19, 23, 2, Хага №4, 6, 8, 10; На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва , X-442 , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Ген. Иван Колев/489/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Димитър Дюлгеров , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , Кръстова Вада , УПИ VIII-222 , УПИ XII-505, 508, 509, Кв.30 , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , IV 1039, 1085, 1086 Кв.55 , Ix-1308, Кв.55а , Акад.Вера Мутафчиева , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Георги Янакиев , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Манфред Вьорнер/495/ , местност  Кръстова Вада , Мичман Тодор Саев/496/ , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , V-1145, 111, 1071, Кв.3 , V-1186, Кв.15 , VI-1125 , X-838, Кв 101, Ме Кръстова Вада , Акад.Вера Мутафчиева , Асен Йорданов/486-Та/ , Ген. Иван Колев/489/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , местност  Кръстова Вада , Сребърна/Първомайска/ , УПИ IV-1434, Кв.41 , УПИ Ііі-1426, Кв.54 , Черни Връх На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Адриана Будевска  2, 3-5, 7, Александър Македонски  2, 4, 12, Бурел/Цона Петкова/  54, Витоша  146б, Д-Р Стефан Сарафов  1, 72, Енос  6, 9, 11, 17-19, 5, Майор Първан Тошев  18, 18-20, 22-24, Милосърдна  12, Никола Славков  11, 33, Орфано  4, Петко Ю.Тодоров/Мл.Проход/ 20, Порто Лагос  8 На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Акад.Вера Мутафчиева 6, Витоша 18, 24, 16, 18б, Емилиян Станев/490/  №2 Бл. 3, Бл.4, Бл.5 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Акад.Иван Буреш , Асен Найденов/493/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Нелсън Мандела , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Сребърна/Първомайска/ , УПИ I-272, Кв.21 , УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , УПИ V-2227, Кв.80 , Флора Кънева , Черни Връх На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , М. Кръстова Вада УПИ III-461 , местност  Кръстова Вада , Проф.Георги Йолов , Черни Връх На 15.11.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-Та/ 61, 60, 61 Он Вх.А, Сашо Николов-Сладура/483-Та 6а На 14.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ 24а 1, 24г 4, 24в 3, 24б 2 На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Кръстова Вада 999с/У Тп , Автосервиз Max Gear :  , Ул. Флора Кънева 52 Сервиз 52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115 , 115 Къща и Офиси ,   115 Бл. А, Б и В Автомивка Автосервиз , Гумаджия , Автоморга ,  190 и 7 Броя Къщи 119 149а, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190 На 14.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , Флора Кънева 45а, 43 На 13.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Черни Връх  75

comment 0
visibility 303
вода

Спират временно водата в Малинова долина

Планирани ремонти на „Софийска вода“ в сряда, 06 ноември, ще наложат спирането на водата в столичния квартал Малинова долина. Заради монтаж на спирателни кранове под резервоар „Колежа“, от 10:00  до 22:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на кв. „Малинова долина“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на бул.“Св. Климент Охридски“ъгъла с ул. 5; бул. „Св. Климент Охридски“ №68.

comment 0
visibility 350
ремонти

Затварят улица "Дунав" заради пробив на топлопровод

Заради пробив на главен топлопровод утре 06.11.2019 г. се налагат изкопни работи на ул. „Дунав“. Заради аварията улицата ще бъде затворена в отсечката от  ул. „Московска“ до ул. „Врабча“, съобщават от Столична община.  Ще се работи до завършване на обекта.    В момента се извършват изкопни работи в централна градска част на ул. „Гурко“ в посока ул. „Раковски“.    

comment 0
visibility 428
вода

Част от Банишора остава без вода

Планови ремонти на „Софийска вода“ във вторник, 05 ноември, ще наложи спирането на водата в части на столицата. Заради подмяна на спирателен кран на ул. „Беласица“ жк. „Банишора“, от 09:30  до 18:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Струга“, ул. „Странджа“, ул. „Опълченска“, бул. „Княгиня Мария Луиза“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул.“Опълченска“ до бл. 54.

comment 0
visibility 1085
ток прекъсвания

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 4-8 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 04 ноември - 08 ноември  2019 г, включително: СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая: Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Офелиите /Владая/ На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв.33, УПИ V-986 Кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11 На 04.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Александровска/Ил.Манов/, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войводина Могила 162, 160, 166, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, местност Черния Кос Фургон, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Цар Борис III 359, Цар Борис III, Цар Борис III 428г, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, Местност 10км.№3, 481, 493а, Местност 10км. №8, Местност 10км. №18, 477, Местност 10км №2а, 489, Местност 10км., 475, 491, Местност 10км, Местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, Местност 10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, Местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, Местност 10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, Местност 10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 04.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 04.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 05.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Княжево: Ал.Стамболийски На 04.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 31а На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А На 05.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Александровска/Ил.Манов/, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войводина Могила 162, 160, 166, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, местност Черния Кос Фургон, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Цар Борис III 359, Цар Борис III, Цар Борис III 428г, Цар Борис III/Девети Септ. местност 10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, Местност 10км.№3, 481, 493а, Местност 10км. №8, Местност 10км. №18, 477, Местност 10км №2а, 489, Местност 10км., 475, 491, Местност 10км, Местност 10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, Местност 10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, Местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, Местност 10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, Местност 10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 05.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 218 На 05.11.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Братя Бъкстон 71, 75 /Вх.Откъм Ул.Майст.Павел От Кр, Бъкстон 67, 79, 77, 71 А, Българска Легия 4 А, 29 А, 36 А, 30а, 11, 35, 7, 17 Б, 23 Гараж 3, 8, 41 А, 32, 39, 24, 6 В, 17, 36, 25, 23, 5, 29, 37, 19, 14а, 2 А, 26, 7 А, 31, 34, 17 А, 41, 6, 16 Б, 6 Б, 33, 27 А, 4, Василашко Езеро 58, Иван Сусанин 62, Крум Попов 26, Майстор Алекси Рилец/664/ 13, 1, 25, 29, 1, 33а, 11, 29, 7, 5, 23, Помпа, 5а, 27, Дзи, 7а, 1, 34, 3, 39, 15, 35а, Ман.Ливади Ул.664/Ул.Род.Извор, 15, 9, 37, 3а, 28, 41, 1а, 35, Майстор Д.Софиянлията/666/ 3, 7, 8, 1, 4, 5, 2, 9, Майстор Мил.Радомирец/667/ 7, 14, 30, 19, 20а, 17а, 15, 4, 20, 16, 13, 22, 25, 26, 21а, 8, 2, 28, 24, 17, 23, 5, 12, 27, 18, 1, 6, 9, 21, Майстор Павел От Кримин/665 19, 18, 4, 22а, 14, 28, 26, 13, 1, 12, 17, 6, 11, 5а, 9, 22, 15, 28, 8, Родопски Извор 75, 102, 98а, 103, 97а, 98, 79, 97, 101, 100, 77, УПИ II-1506, Кв.53, УПИ V-1008 Манастирски Ливади Кв.53 На 06.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Александър Пушкин 34 На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 21 На 08.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Кв. Драгалевци Ул. Проф. Александър Райчев, Ул. Гена Димитрова, Ул. Проф. Боян Пенев, Ул. Река Агуля, Ул. Орлов Камък, Ул. Любомир Андрейчин, Ул. 7-ма На 08.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Мур 20 А, Б, 23 Община ВРЪБНИЦА   На 05.11.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Обеля 265, Обеля 2 1 265, С/У 258, 261, 258, 265, До 260, ПИ 68134.2816 Община ИЗГРЕВ   На 06.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Латинка 4 Община ИЛИНДЕН   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Захарна Фабрика 110-То Училище, 3, С/У 110 Оу, 4, 47, 45, 43, 19, Кукуш/Кирил Пчелински/ 1, 2, 1 Прелеза На 07.11.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София: Илинден 118, Илия Кутев/608/ 118, Коньовица/Мико Папо/ 65, Света Троица/Вълчо Иванов/ 118, 117, Тодор Александров/Н.Цанов/, Цар Симеон 271, Чавдарица/Пандо Типов/ Тп Бл.118 Община ИСКЪР   На 05.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Дружба До 108 У Ще, Дружба 1 90, 127, До 92 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Балабана/Серафим Стойков/ Панчарево, Кв.5 П.V 442, Тодор Радунчев 8 Общ. Панчарево На 06.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 310, Дружба 2 До Бл.311, Искърско Шосе 5 На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До 68 Еспу, До Пазара, Пи-68134.1505.2248.2, Кв.3 На 07.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 Пазар, До 252, С/У 252, До Пазара На 09.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кривина, Общ. Столична: Розова Градина/Георги Димит 8, Тодор Радунчев 7, УПИ I-619, Кв.59, УПИ-617 Кв. 59 Община КРАСНО СЕЛО   На 05.11.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  София: Черна Вода, 22, 24, 26, 28, 15, 17, Черна Вода Вм, Гебедже 8, 9, 11, Гебедже 6, 10, Кюстенджа Кюстенджа 7.10, Х.Поляна 55вх Б 57., Х.Поляна 59 и Вм Ул.Кюстенджа, Хризантема 15, 17 Вм На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 20-ти Април 11, 12, 16, Ген. Скобелев 52, 46, 54, 65, 67, 69, 77, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 1-9, Завалска Китка 6, Иван Йончев 1, 3, 5, 6, Княгиня Клементина/Д.Милано 39-41, Красно Село 198, 1 198, Лайош Кошут 1, 16, 27, Македония 1, 13, 17, 31, 33, Прага 2, 6, 10, 14, 18, Христо Ботев 3, 13, 17, 27, 33, 35, 31, Царица Елеонора/Коста Пе 14, 23а, 17 На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Баба Илийца 2, 42, 95, Балканджи Йово 32, Балчик 8, Гебедже 1, 3, Житница 9, 9б, Кюстенджа 6, 8, Славия/Девети Септември/ 7, 13, 16, 36, Съвет на Европа/Черна Вода/ 15, Хайдушка Поляна Кафе-Градина, 32, Цар Борис III/Девети Септ. 110, 56, 60-64, 74-76, 92, 102, 124 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Баба Илийца 2, Бл.40, 80а, Ген. Скобелев 1, 5, 7, 4, 6, 21, 35, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.53е, 13е, Княз Борис I 9, 24, 25, 30, 40, Красно Село 185, 182, 186, 189, 181, Манастирски Ливади Бл.10, 21, 48, 12а, Петър Парчевич 12, 14, 20, 22-24, 26, 32, 34, 38 На 06.11.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  София: Хайдушка Поляна 28, Хайдушка Поляна 28 На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Братя Бъкстон 8, 24, 31б, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 15, Дамян Груев/Ген.Христо Миха 14, 16, 44, 7, 13, 21, 42, Дечко Йорданов 3, 36, Казбек 1, 8, Княгиня Клементина/Д.Милано 1, 4, 6, Красно Село 3, 5, 7, 184, 188, 189, 195, Пирински Проход 5а, 24, 24а, Тодор Каблешков 13, 37, 35 На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Ж.К.Лагера Бл.42, 43, Лагера УПИ XI-900, Кв.53, 42, 43, Лагера Бл.42, 43 На 08.11.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  София: Лагера Бл.80б, Христо Матов/Дочо Михайлов/ 9 Строителство Община КРЕМИКОВЦИ   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 30-та/Враждебна/ 70, 25, Идент.68134.8628.86, 68, 33, 41, 66, 35, 37-ма/Враждебна/ 1, 4, 40-та/Враждебна/ 33, 32, 29, 27, 30а, 23, 25, 30, 31б, 21, 31, 41-ва/Враждебна/ 14а, 7, 30, 26, 19, 18, 28, 21, 1б, 23, 1а, 34, 32, 15, 27, 14, 22, 12, 13, 11, 10, 1, 16, 24, 20, 9, 5, 29, 25, 42-ра/Враждебна/ 3, 1, 1а, 5, 43-та/Враждебна/ 1, 2, 4, 44-та/Враждебна/ 5, 7, 3, 4, 6, 45-та/Враждебна/ 9, 5, 15, 4, 10, 13, 17, 8, 1, 13а, 6б, 2, 2а, 11, 3, 46-та/Враждебна/ 35, 31, 41, 22, 24, 26, 18, 37 Къща, 27, 21, 33, 29, 39, 30, 28, 47-ма/Враждебна/ 26, 29, 31, 30, 17, 23, 27, 22, 28, 33, 19, 20, 32, 16, 24, 14, 19 Р-Ца, 20а, 18, 25, 48-ма/Враждебна/ 1, 49-та/Враждебна/ 5, 3, 50-та/Враждебна/ 3, 12, 14, 10, 5, 8, 15, 9, 7, 1, 13, 11, 59-та/Враждебна/ 12, 6, 4, 8, 2, 3, 1, 5, 10, 12а, 7, 68134, 8624, 25*, 8-ма /Враждебна/ 97, 86, 76, 74, 92, 80, 90, 94, 89, 82, 84, 102, 100, 99, 70, 104, 89а, 93, 88, 78, 95, 91, 92 Колелото, 8-ма /Драгалевци/ Ул.37-ма, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна Ул.8 ПИ 976, Кв.1, ПИ 68134.8624.285, М. Песеко, 22а Ул.41, УПИ ХVI-835, 836, Кв.13, УПИ-Ix, Кв.2 Кв.Враждебна На 06.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Батарея 50, 57а, 58а, 56а, 56, 55, 101, 102, 45а, 51, 55а, 55б, 53, 52а, 55в, 54, 69а, 61, 52, 62, 88, 62а, 103, 59, 100, 27, 57, Ботевградско Шосе/Мизия/ 316 В.Помпа, 33, 361, 58, 455, 34, 300, П-Л 71, 51, 316, 35, 28, 441, 85, Враждебна При Караулката, Стопански Двор, С/У Ботевгр.Шосе 62, Парцел379-Водна Помпа, Ул.Кривински път №6, Кв.Враждебна М.Батареята УПИ VII-1939, Кв.4 ПИ 68134.8555.1939, Кремиковско Шосе 6, Махала Япаджа 8а, 13, 24 До Ситроен, Склад За Търговия, 8, Нова Враждебна Кривинско Шосе, Стопански Двор, Челопешко Шосе 4, Япаджа 11а На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Желява: 24-ти Май/Георги Димитров/ 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27, Бене Цендин/Мургаш/ 63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4, Благой Тодоров/9 Септември/ 1 Къща, Васил Левски 16а, 25, 16, Ген.Николай Желявски/1 Май/ 30, 6, 10, местност Добри Дол 2 Вила, местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 22, 28, 26, Стара Планина 6, Стефан Караджа 4 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Нелсън Мандела, Светослав Минков, Черни Връх На 05.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 112, 112а 116, 110 В Вх А, Б, В.Гет Болница На 06.11.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Акад.Иван Буреш №23, 18, 21, 19, 16, 14, 17;, Арарат № 4, 12, 14, 16, 18, 20, Ул.Георги Янакиев №2, 2а, 3, 3а, 4;, Флора Кънева №15в, Къща От 1 До 11, 15б, 18; Частно Училище На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Иван Андонов/491-ва/, Нелсън Мандела, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Проф.Марин Големинов/485/ На 06.11.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  София: Ул. Поф. Станчо Ваклинов 9 - Къщи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8: На 07.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Д-Р Миньо Стоянов /Кръстова Вада/ 2, 2 Котелно, Черни Връх 69, 107-Склад Отоплителна Техника На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Черни Връх На 07.11.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  София: Черни Връх 77 На 08.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Проф. Милчо Лалков / Лозенец / № 23, 25, 27; Дерма Вита Клиник На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бигла 33, 36, Ворино/Ат.Дамянов/ 3, 11, 40, Кораб Планина/Илия Филипов/ 15, 21, 25, 31, 33, Криволак 34, 55, 48, Крум Попов 34, 39,, Майор Томпсън 117, 118, Манастирски Ливади Бл.12, 10, 18, 29, 31, 76, 20, Персенк 7, 22, 24, Трепетлика 14, 16 Община МЛАДОСТ   На 04.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 242 Вх Б На 05.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 242 Вх 4 На 06.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 245 Вх 1 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 55419.6702.289 М.Детски Град, 55419.6703.152 Ул.Симеоновско Шосе, 55419.6703.270, 68134.6723.147, Детски Град Строително Табло, Фургон, Лъката Строителство, Водна Помпа, М. Градина ПИ 68134.6722.74, М.Лозето-Знаме на Мира УПИ II-189, Кв.1/Пи 68134.6722.8, Местн.Лъката, Самоковско Шосе Склад За Строителни Материали, 167, 110, Тенис Корт, Лозето, Черешова Градина 1, 3а, 3 На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Горубляне ПИ 68134.6722.39, Крайречна 5, 10 А, 1 А, 3, 12, 10, Крушите 1, 3, 5, 7, 9, Лазар Плачков 4, 5, 8, 3, 7, 1, 2, 6, 6 А, 7а, Малина / Горубляне 1, 5, Градина Изток, 27, 3, Околовръстен път 11, 8, 290, 323, 9, 10, 319, 12, 7, 6, До Кпп За Панчарево, Самоковско Шосе До Бензиностанция Омв В Поко, 97, 82, 149, 97 А, 87, 99 Горубляне, 101, 107, Царица 14, 12, Черешова Градина На 08.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 2 Блок 292 Община НАДЕЖДА   На 05.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Нови Искър: Додо Наков/Георги Токев/ Бивше Ткзс, Искърско Дефиле 31, Победа 33 На 05.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Владимир Конев / Требич 8, Павел Венков / Требич 18, Кв. Славовица Бившо Ткзс На 07.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Любородие/Комунист/ До 103, Надежда 1 Тп До Бл.103 и 104, О 104, 104 На 05.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 2 271 Вх-Б, В,, 272 Вх-Д, Е, З, И, Й Община ОБОРИЩЕ   На 06.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Сердика 6, 18 На 07.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Г.Бенковски 32, 42, 44,, Княз Александър Дондуков 47 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Буен Поток 27, 20, 18, 25, 15, 12, 14, 33, 23, 10, 31, 16, 21, 9, 19, 17, 29, 22, 8, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3, В.З.Горна Баня УПИ II-4330, 2123 Кв.11а, Велик Завет 10, 20, 23, 21, 18, 11, 17, 14, 16, 12, 15, 19, Войнишка Песен 21, 14, Горна Баня Кв.14, Доброволец 2, Дъга 4, 10, 7, 8, 16, 14, 7а, 5, 12, 3, 20, 21, 6, 4а, 2, Ехо 34, 14, УПИ Vіі-8, 10, 28, 24, 18, 22, 16, 20, 12, Каменист път 5, 13а, 7, 2, 4, 11, 3, 13, Кристал 5, 18, 26а, 2, 24, 3, 1, 14, 26, 20, 3а, 6, 4, 12, 10, 28, 22, 30 и Дъга, Лазурно Утро 8, 2, 6, 5, 3а, 9, 4а, 3, 11, 4, Люлинско Поточе 2, Маркова Баня 5а, 19, 3, 17, 20, 14, 2, 6, 10, 12, 26, 5, 18, 4, 16, 8, 1, Мечово Усое 26, 24, 28, 27, Мечта 15, Нестинарка 2, Овча Купел В.З.Горна Баня, Патриот 9а, 1, 2, 6а, 5, 3, 7, 4, 9, Пладнище/Рилски Партизани/ 12, 8, 6, 19, 18, 5б, 11, 28, 14, 2а, 15, 1, 21, 10, 13, 25, 23, 2, Ул.Пладнище и Ул.Дъга, 20, 9, 4, 16, 26, 35а, 7, 17, 3, Равнище/Кънчо Стоилов/ 39, 29, Чардаклия 28, 8, 27, 2, 3, 22, 4, 23, 5, 25, 1, 20, 7 Община ПАНЧАРЕВО   На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март На 06.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март, Буйновско Ждрело 24 Вила, 24 Вила, 24 Вила, 24 Вила, В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVііі-2976, Кв.2, Вилна Зона Калфин Дол Вила, 34 Ул.1-ва, М Калугерово Ливаде, Вилна Зона Шумако, М.Калугерица, М.Калугерица ПИ 2162, М.Калугерица УПИ 2433; ПИ 04234.6938.2433. На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Герман: 14831, 6506, 427, 14831.6506.417/14831.6506.418, 14831.6506.420 В.З Терасите, 14831.6506.421, 14831.6507.2468, 14831.6507.42, 14831.6507.5534 местност Терасите, 14831.6540.28 Приемник на Ел.Енергия, 14831.6541.652, 425 М. Терасите, В.З. Терасите ПИ 14831.6506.393, Герман, М. Смреката, М.Терасите ПИ 14831.6505.430, Месност Терасите, местност Зимника Къща, Вила, местност Смреката 6, 11, ПИ 7, местност Терасите ПИ 14831.6507.1, Пи-14831.6506.5357.1, УПИ14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/ 1, Явор/9-та/ На 06.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Панчарево: 04234.6930.61, В.З Шумако, II-167, 236, Кв.6-,, Калфин Дол, 28 На 06.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София: 1-ва 18а, 22 В.З.Калфин Дол-Бистрица, 27 Ул.1-ва Отклонение Кв.4, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/ №9, 71-ва /Кв.Симеоново/ 74, 74-та 12, Бистрица М. Калугерово Ливаде, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Вилна Зона Калфин Дол, Зелен Бор /Кв. Симеоново/ 10, 15, 8, 13, 17, 7, 2, 4, 3, 6, 9, 12, 11, Калугерица С.Бистрица, Вила, М.Калфин Дол УПИ I-175 Кв.20, Манастирски Ливади Вила, Симеоново 21-24 Калугерско Ливаде, Симеоновско Шосе 204, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ Вила, 14 Калфин Дол, 412, Вила, 232, 204а, 242, 234, 384, 230, 218, 267, 222, 202, 269, 220, 216, 208, 234а, 238, 233, 206, 200, 212, 237, С/У Ул1, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 16, 34, 8, 24, 12, 10, 5, 9, 6, 28, 4, Шумако / Симеоново В.З.Калфин Дол УПИ Іх Кв.1, 12, 15, 17, Вила №18, Вила, УПИ CxII, УПИ 10, Къща, Вила, Бистрица - Калфин Дол, Вила На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Самоковско Шосе 32а На 06.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Симеоновско Шосе 271 Община ПОДУЯНЕ   На 07.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Хаджи Димитър Бл.33 На 09.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Емануил Васкидович 51 Община СЕРДИКА   На 04.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Надежда 322 Вх-В, Г, Тец-София Бл.3 На 08.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Будапеща 78, 88, Г.С.Раковски 21, 31,, Клокотница 2, 4 Община СЛАТИНА   На 04.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Акад.Никола Обрешков/Ф.Козо 7 Вх.А, В, Хемус Бл.61 Вх.Б На 05.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Цветан Радославов/Лазар Ста Бл.251 Вх.В, Г На 06.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Слатина Бл.31а На 08.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Николай Коперник Бл.45 Вх.Б Община СРЕДЕЦ   На 06.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Любен Каравелов 29, 35, 33, 31, 27, 25, 21, 19, 17 На 08.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Иван Вазов 11 На 09.11.2019 г. /09:00 - 18:00 ч./ -  София: Народно Събрание 1, Народно Събрание 1 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 04.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 05.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 06.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.11.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12 На 07.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 21-ви Век 30 Община ТРИАДИЦА   На 05.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Ул. Асен Йорданов №58 Вх. А, Б, В; На 05.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Арарат, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Флора Кънева На 05.11.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София: Ген. Иван Колев/489/ 7а, Рангел Вълчанов 10а 4, 10 Блок 3, 10, 10 2, 8, 10 3, УПИ XII-659, Кв.61 М.Кръстова Вада На 05.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 73, Сашо Николов-Сладура/483-та 7 На 06.11.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  София: Кръстова Вада 5, 1, 4, Нелсън Мандела 13д, 13г 3 На 07.11.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Емилиян Станев/490/ 1б На 08.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева 7 На 08.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Емилиян Станев/490/, местност Кръстова Вада, Проф.Марин Големинов/485/, Рангел Вълчанов, Черни Връх На 08.11.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: 488-ма/Триядица/ 3а, 15, Асен Йорданов/486-та/ 26, Гатьо Шишков/492-ра/ 6а, 7, УПИ 1914 Кв.56, 2, 6, 14, 12, 27, 8а, 11, 8, 10а, 10, 9б, 4, 23, 2а, №7, 13, 9, 15, Емилиян Станев/490/ 30, 30а, Иван Андонов/491-ва/ 5, 9, 8, 1, 4б, 3а, 10, 2а, 1а, 4а, 8б, 4, 3, 6, 7, 2б, местност Кръстова Вада Ул.492, Автосервиз, Кв. 142, Ул.Сребърна 28, П-Л318 Кв.52, Н.Крушкин Чолака 7, 7а., Сребърна/Първомайска/ 2, 27, 22, 116 На 08.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: България 1 Подлез Ндк, Фитнес, Бинго Зала Нова, Ресторант Subway, Ресторант Кривото, Магазини, Билетен Центъ Магазини, Цктон, Фонтани, Цветарница, Филатерия, Суши Стар.Билетен Център На 09.11.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Позитано 9, 9а, 7,, Три Уши/Адалберт Антонов/ 10, 8, 4, 6, 10а

comment 0
visibility 371
вода

Спират водата в част от „Овча купел“

Рамонтни дейности на „Софийска вода“ в сряда, 30 октомври, ще наложат спиране на вдоата в част от столичния квартал „Овча купел“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Боряна“ кв. „Овча купел“, от 10:00  до 22:00 ч ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Боряна“ от бул. „Монтевидео“ до ул. „Народен герой“, ул. 693 ул. 686. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул.“Боряна“ ъгъла с ул. 693.

comment 0
visibility 2090
вода

"Овча купел" остава на сухо

Планирани ремонти на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата във вторник, 29 октомври, в столичния квартал „Овча купел“. Заради подмяна на сградно водопроводно отклонение на бул. „Никола Петков“ кв. „Овча купел“, от 10:00  до 22:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на бул. „Никола Петков“ от ул. „Киевска“ до ул. „Любляна“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури вода с водоноска на бул.“Никола Петков“ ъгъла с ул. „Загребска“.

comment 0
visibility 2251
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 28 октомври- 01 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 28 октомври - 01 ноември  2019 г, включително: СОФИЯ ГРАД   Община ВИТОША   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая: Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К. Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394. 1791. 2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, Кв. 21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Офелиите /Владая/ На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ III-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11 На 28.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 28.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 31.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 28.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бръшлян/620-та/ 3, 3а, Букара/Дим. Грънчаров/ 27, Петко Войвода 13, Студен Кладенец 26, Тис/619-та/ 3 На 29.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 186/В. З. Малинова Долина/, 187-ма Кв. Мал. Долина/Младос, 192/В. З. Малинова Долина/, 194/В. З. Малинова Долина/, 195/В. З. Малинова Долина/, 196/В. З. Малинова Долина/, 201/В. З. Малинова Долина/, 202/В. З. Малинова Долина/, 203-та, 39-та /Ж. К. Бункера/, Бистришко Шосе, Малинова Долина На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 54-та /Кв. Симеоново/, Босилек /Кв. Симеоново/, Матей Граматик, Света Магдалина 12д, 21а, 26-Н, 11, 21, Ул. 50-та, Ул. Ватопедска Грамота, Ул. Георги Пашаков, УПИ X-394, Кв. 13 В. З Симеоново-Север, Ул. Матей Граматик 5, УПИ XVI-483, Кв. 19 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Асен Георгиев/730/ 5, 4, 2 Строеж, 6, 8, 3, 1, 7, Белмекен 13, 13, 36-37, 20, 15, 16, Божур 2, Боянска Китка/Кв. Бояна/ 4, Брезите 20, 15а, 16, 18, 10, 14, 17, Бъкстон 36-37, 36, До Бл. 38, 38, Василашко Езеро 92 Магазин, Вихрен/Петър Тонев/ 25, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Георги Войтех/734-та Витоша 3, 4, 3а, 10, 6, 1, 4а, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Казбек 38, Кикиш 2, 9, 7, 11, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Краище /735-витоша/ 4, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Кумата 5, 12, 8, 6, 11, 45, 23, 41, 23а, 39, 14, 34, 47, 12а, 2, Ул. 730, 30, 13, 18, 36а, 16а, 36, 31, 21, 23в, 16, 15, 35а, 17, 35, 32, 8 Оф. 4, 26, 38, 33, 37, 19, 28, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Мусала 6, 2, 7, 7, 4, Ненко Балкански 12, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Пирин 79, 77 Рекл. къща, 77, Пирин 8, 13, Подграмада 2, 17, 13, 15, 11а, 9, 11, 15а, 3, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 25, Проф. Илия Йосифов 5, Севастократор Калоян/Алекса 9, 10, 5, 5а, 14, 12, 3, 6, 7, Сев. Калоян/Брезите/, 4, 2, 1, 8, УПИ VII-353, Кв. 53, Ул. Малина, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Шишманова Конница/620/ 8, 5, 2, 3, 7 На 30.10.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София: 684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, Кв. 9, 689-та/Витоша/ 26а М. Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, 740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, XV-731 За Жс, Вз Горна Баня XV-1327 Кв. 51а, Вилна Зона Мала Кория и Вилна Зона Черен Кос Вилна Зона Мала Кория и Вилна Зона Черен Кос, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв. Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, М. Мала Кория Кв. 5 УПИ 9-365, М. Мала Кория Ул. 684 -, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и Ул. 742, 17, 12, 1, 23, 15, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / Ул. 684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, Кв. 3, 50, 70, 66, Местн. Мала Кория, местност Черен Кос Бензиностанция Газпром, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св. Крал/Кирковска Трибуна/ 2, УПИ VIII- 365, Кв. 5, УПИ VІІ-404, Кв. 2, УПИ ХV-399 Кв. 3 М. Мала Кория, Цар Борис III/Девети Септ. 509 На 30.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Казбек 59 А На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва Ул. Симеоновска 16, 10-та /Кв. Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв. Симеоново/ 5, 13-та /Кв. Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв. Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв. Симеоново/ 10, 4 Ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв. Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв. Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв. Симеоново/ 5, 22/Кв. Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв. Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв. Симеоново/ 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Сим. -Драг. УПИ XII-1199, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Маргаритка 7, Ненко Балкански 12, Никола Пиколо 4а, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а Ул. 21, 6 Ул. 21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, Кв. 25, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11 На 31.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ралевица 72 На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Владая: Академик Петко Стайнов 16, 17, 22, Бистър Поток 3, 8, 9, Брезова Гора 3, Войнишко Въстание 29, Орница 18а, 28, 36, 7, 8а, Полски Синчец 1, 2 На 01.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Равнище 1 Община ВРЪБНИЦА   На 30.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Надежда 6, Надежда -6 Атц Връбница Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 28.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12 На 01.11.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс 24, Инж. Иван Иванов 92-90, 94, 90, 102, 90-92 Секция А Магазин 2а, 90-92, 92, Одрин 145, 162, 143, 141, 164, Св. Св. Кирил и Методий 163, 157, 188, 194, 161, 192, 155, 192а, 159, Сливница 106, 108, 89, 104, 85, 87 На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски 54, 50, 56, /Бул. Сливница, 52, Антим I 19, 17, Възраждане 7, 6, Отец Паисий 20, 22, 29, 24, Софроний Врачански 1-А, 1, Тодор Александров/Н. Цанов/ 41, 43, 45 На 01.11.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: Българска Морава/Жеко Димит 108а, 112, 135, 102, 141, 106, 121а, 92, 106а, 108, 119а, 127-127а, 114, 121, 133, 117, 131, 110, 143, 137, 100, Св. Св. Кирил и Методий 180, 145, Цар Симеон 212а Община ИЗГРЕВ   На 28.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 11 На 29.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  София: Дианабад 53, Пимен Зографски/Ал. Пеев/ 2а, Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/ 15 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад Блок 41 Община ИСКЪР   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 310, Дружба 2 До Бл. 311, Искърско Шосе 5 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Дружба 2 Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До 68 Еспу, До Пазара, Дружба 2 Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б, Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Пи-68134. 1505. 2248. 2, Кв. 3 На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 Пазар, До 252, С/У 252, До Пазара На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б, Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б, Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш Блок 217 Вх. А, Б, Г, 223 Вх. Б На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 405 Вх. А, В, 406 Г, 407 Вх. А, 408 Вх. Б Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 386-та/Красна Поляна/ 1, Вардар/Яне Сандански/ 3, 6, Младежка Искра 12, 11, 14, 10а, 9, 23, 16, 15, 5, 4, 28, 25, 17, 13, 18, 3, 6, 21, 7, 19, 8, 10, 1, 2, Освобождение 30, 20, 18, 26, 36, 12, 34, 30а, 22, 28, 14, 24, 32, 16, 20а, 12а, Ташкови Ливади/Батул. Битка/ 11, С/У 10 Ресторант, 5, 7а, 12, 15, 3, 6, 11а, 7, 9, 13, 2, 9а, 1, 4, Трънски Майстор/Трънски Отряд/ 10, 8, 10а, 18а, 18 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло 17, 116, 15, 119, 117, Посл Спир 10, 19, 118, 18, 16, Суходолска 2 Посл. Спирка, 2 Посл. Сп. Община КРАСНО СЕЛО   На 28.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Ворино 11, Хайдушка Гора 20, Царево Село 2, 4 На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово 230, 231, 229, 228, 220, 5, 6, 9, 13, 13а, 11, 12, 217а, 222б, 53-55, Браила/Горник/ 2, Невестина Скала 13, 13а, 16, Пирински Проход 47 На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Манастирски Ливади: Каблешков Тролейбусна Спирка Срещу Т. Каблешков №22 Гет Бтк На 30.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Бул.  Гоце Делчев  1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Бул. Цар Борис III №113, 115, 117, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча №1, 2, 3, 5 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Борово 218, 214а, 214, 217, 215, 219, 223, 224, 226, Пирински Проход 30, 35, Родопски Извор 28, 30-32, Тодор Каблешков 40, Топли Дол 2, 4, Ястребец 8, 38 На 31.10.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Хубча №8 Община КРЕМИКОВЦИ   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: УПИ XXII-5, Кв. 13 На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 2-ра /Враждебна/ 2, 3-та /Враждебна/ 21, 23а, 11, 6, 20, 1, 31, 24, 17а, 18, 12а, 12, 22, 26, 9, 5, 19, 7, УПИ VI-163, 27, 15, 23, 13, 29, 16а, 8а, 8, 16, 17, 25, 3-та /Нова Враждебна/ 17, 39-та /Враждебна/ 3, 6, 7, 3 А, 2, 4, 1, 5, 3а, 9, 8, 4-та /Враждебна/ 17а, 3а, 12а, 13а, 9, 12б, 17, 14, 15, 19, 8, 13, 7, 5, 3, 6, 12, 10, 11, 8а, 16, 51-ва /Кв. Враждебна/ 6а, 10, 4, 2, 54-та /Враждебна/ 7, 4, 5, 8, 9, 6, 2, 9а, 10, 14, 12, 1, 11, 573-та/Кв. Левски/ 6, 58-ма /Враждебна/ 1а, 5, 7, 6, 8, 4, 3б, 10, 1, 9, 3, 3а, 68-ма /Враждебна/ 3а, 3, 2, 1, 5, 8-ма /Враждебна/ 4а, 15, 4, 17, 23а, 19, 21а, 16, 24, 22, 14, 13, 27, 25, 21, 6, 18, 10, 12, 20, 23, 20а, II-402, Ботевградско Шосе/Мизия/ 264, 260 Сграда Юнг, До Автокам Юнг, 337, 11, Сграда Юнг, 262, Кв. Връждебна Подлез, 384, Сграда Юнг, 339, 260, Враждебна Ул. 57-ма и Ул. 68-ма, УПИ ІХ-940, Кв. 55, УПИ ХХ-420, Кв. 54, 2 Община ЛОЗЕНЕЦ   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Йордан Стубел/444-та/ 7 На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 24, Бигла 7, 26, 30а, 52, 58, 57, 60, 43, 47, Галичица 8, 15, 22, 40, Драгалевска 8-14, Кораб Планина/Илия Филипов/ 54, 62, Кричим/Петко Енев/ 22-24, 25, 33, Майор Томпсън 51, 54, 108, Плачковица 13, Св. Наум/Трайчо Костов/ 33, 51 На 30.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Арх. Йордан Миланов 26 На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 28а, Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 28, Георги Райчев/434-та/ 11, Вх. А На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 68134. 1972. 1566, Георги Райчев/434-та/ 11 Вх. Б, Е, Златовръх/Лука Кунин/ 26, 31-35, 52, Кораб Планина/Илия Филипов/ 55, 65, 69, Кричим/Петко Енев/ 74, 82, Крум Попов 15, 20, М. Драгалевци 68134. 1972. 2907, Милин Камък 21, 51, Околовръстен Път Имот1415, 1 Симеоново, Меб. Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К. Л. 684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 142 Кръстовище Окол. Път, 150 Упи-Ііі-1307-2044-1947 Кв. 10а, Околовръстев Път, С. Шосе-Околов. Път/, 144, 86б, 140, 94, Им. 1439, Стоян Михайловски 20-22, 26, 30, Университетска 1, 7, 10, Христо Смирненски 16, 23, 29-37, 48, Цанко Церковски 18, Якубица 5, 7б Община ЛЮЛИН   На 29.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Люлин 7 До Метро Станция Западен Парк Община МЛАДОСТ   На 28.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 45 Вх 1 До 14 На 29.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 46 Вх 1-6 На 29.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 1 121, 129, 123, 122, 29, 29а На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1 Бл. 103 На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 54 Вх 2-5 На 30.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2 285, 206, 209а, 206а, 206, 206б, 288а, 206б, 207а,  .   285-магазин, 209,  .   285 Фризьор,  .   285 -Кафе, Свети Киприян/К. Каприелов/ 60 Жк Младост 2, 52, 60 Младост 2, 52 Жк Младост 2, 60 Кв. Младост 2, 60, 60 Младост 2, 52 Младост 2, 60 Жк Младост 2, 56 На 30.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 1 11 На 30.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Цариградско Шосе/Ул. Д. Моллов-Бул. Ал. Малинов, Младост 1 11, 1 На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119 На 31.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Бл 70 Вх А-Ж На 31.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Младост 1 До Бл. 31 32, 38, 36, 31, 37, 32 На 01.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1 Блок 49а Вх 1 и 2, Младост 1 Блок 49б Вх 1 Община НАДЕЖДА   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Толстой 34 Вх. А, Вх. Б Община ОБОРИЩЕ   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георги С. Раковски 82, 13-15, 68, 72, 80, 70, 78 Община ОВЧА КУПЕЛ   На 29.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/ 23 На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Васил Попов 26, Гладиола 6, №27, 29, Гръстниче 8, 12, 22, 11, 19, 17, 18, 11а, 8а, 15, 10, 20, 16, 13, 14, Дон 18, 20б, Еделвайс/Общ. Овча Купел/ 18, 32, 24, 17, 23б, 23в, 20, 13, 21, 19, 34, 15, 22, 28, 26, 23а, 23, 14, Лотос № 3а, Обиколна 11, С/У 13, Обиколна С/У 13, С/У Бл. 13, До 13, Стр. Табло, Строеж, Срещу Блок 13, Овча Купел, До 11, 11, Обиколна - Околовръстен Път/, Обиколна 104, Овча Купел Пазар, Магазин 23, Пазар, Магазин 14, Овча Купел До 18, Овча Купел До 18, Овча Купел 18, Овча Купел 2 13, Пазара, Пазар-Павилион 8, 11, Пазар, 13а, До Бл. 11, 12а, 15, Овча Купел 2 До Бл. 11, С/У Бл. 13 Автомивка, 13, 11, Пазара Маг. 5, С/У 18, Овча Купел 2 17, 17а, 15, Овча Купел 2 18, Президент Линкълн 114, Президент Линкълн 114 М/У Бул. Президент Линкълн и Бойчо Бойчев, и Ул. Централна /Фасадата на ТП 42-233а/, Проф. Никола Милев 37, 35, 27а, 51, 43, 39а, 28, Кв. 33, 24, 20, 30, №33, 47а, 26, 33, 39, 30, 29, 47, 31, 22, Синьо Езеро 5, 1, 9, 8а, 8, 7, Пазар, До Бл. 18 На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: 16, 46721. 3581. 698. 2, XIx - 700, Бански Път 1, 7, Бенковска/В. З. Симоница/ 29 УПИ І - Ткзс Кв. 6, 27, 7, 11, 8, 12, 13, 31 Кв. 5 П-Л 30, 22, 2, Вила, 19, 29, 28, 1, 4, 9, 10, Бор/9-та/ 3, 1, 2, 5 А, 7, 5, Борис Найденов/11-та/ 3, 2, 1, Боян Б. Костов/4-та/ 3, Бузлуджа/В. З. Симоница/ 1, Васил Левски/В. З. Симоница/ 1, 7, 9, Вид/В. З. Пладнище/ Вила, 6, 3, 4, Витоша/7-ма/ 1, 3, Демокрация/3-та/ 5, 7, 15, 6, 12, 18 А, 4, 1, 2, 18, 17, 8, УПИ І Кв. 6б, 14, 11, 3, 5 А, 13, Димотика 5, 19-21, 1, 7, 9, 3, 11, Дъб/13-та/ 16, 18, 10, Вила, 8, 14, 22, 12, Барака, Еделвайс/6-та/ 34, 42, 46, 32, 38, П-Л 14703-Стр. Табло, 44, Стр. Табло, 40, 36, 30, Язовир, 8 А, 20, 28, 6, 5-1, 8, 10, П-Л 307, 1, 26, 12, 20 А, 16, Искър/В. З. Пладнище/ и Ул. Мургаш, 1а, 7, 9, Вила, УПИ 23-724, 15, 1, 31 Стпански Двор С Две Сгради, Кокиче 15, 12б, 2, 11, и Реката, Вз, 12, Кольо Фичето 3, 13, 15, 7, 21, 11, 9, 5, Ком/10-та/ 1, 3, Липа/12-та/ 9, 17, 3, 19, 13, 7, 2, 5, 15, Люлин/2-ра/ 18, 10, 20, 2, 17 УПИ Vііі-729, Кв. 4а, М. Мерата, 8, 4а, 14, 22, 6, 22 А, 12, 24, 4 А, 16, 4, 16, 1, 13, 21, 5, 65, 50, 27 А, 42, 34, 60, 9, Кв. 18/П-Л 2, 31 А, 17, 58, 15, 37, 1, 3, 43, 52, 54, 27, 38, 33, 30, 17 А, 39, 26, 45, 29, 28, 41, УПИ Іх-230, Кв. 12, 32, 40, 56 А, 23, 56, 39 А, 31, 52а, 35 А, 35, М. Извън Селото 1, 1, Малобучински Път/Ман. Дол/, Мургаш/В. З. Пладнище/ № 20, Вила, 1, 12, 5, 31, 7, 3, 8, Никола Петков/8-ма/ 10, 12, и Витоша, 6 А, 4, 8, 2 Б, 14, 2 А, 1, 6, 7, 3, 2, Овча Могила, Орлица 1 А, 42, 3, 38, 12, 28, 40, 22, 30, 10, 58, 6, 18, 20, 50, 26, 1, 16, 32, ПИ 46721. 3856. 63, 54 А, 48, 8, 56, 52, 24 А, 44, 15, 46, 54 Б, 14, 52 А, 24, 44, 8, Осъм 3, 9, 5, 2, Пирин/В. З. Пладнище/ 16 Вила, 5, 28, 15, 12, 14, 25, 11, 37, 35, 4, 19, 1, 43, 16 Вила, 22, 34, 47, 17, 2, 53, 3, 29, 26, 20, 24, 39, Вила, 16 Вила, Раковска/В. З. Симоница/ 6, 4, 8, 10, 7, 1, 15, 9, Рила 25, 36, 40, и Ул. Осъм, 18, 6, 38, 23, 27, 14, 24, 8, 15, 17, 46, 35, 33, 28, 19, 45, 39, Вила, 4, 32, 50, 3, 31, 49, 21, 2, 29, 7, 30, 12, 10, 34, Родопи/В. З. Пладнище/ 33, 52, 34, 55, 7, 11, 23, 2, 32, 45, 25, 42, 54, 29, 37, 13 Вила, 29а, 8, 58, 27, 15, 3, 49, 51, 18, 60, 9, 17, 46, 61, 53, 19, 36, 14, 21, 50, 35, 1, 48, 41, 44, 47, Вила, 22, Свежест 11, Селище, Стара Планина/5-та/ 3, 7, 5, 1, Вила, 3, Стефан Караджа/В. З. Симоница 4, 39, 6, Стопански Двор, Странджа 1, 6, Вила, 18, 22, 16, 24, 21, 3, 11, 14, 8, 10, 12, 5, 17, 15, Тих Кът Стопански Двор, 2 П-Л 718-Стр. Табло, 2, УПИ III-893 Кв. 10, УПИ VI-1028, Кв. 18, УПИ VI-729/Пи 46721, 3851, 729/Кв. 4а, УПИ VII-729, УПИ XVI-319 Кв. 16, Филип Б. Костов/1-ва/ 19, 9, 7 А, 11, 18а, 2, 5, 12, 25, 24 А, 18, 16, 15, 14, 35, 16 А, 4, 30, 28, 13, 29, 39, 6, 10, 21, 27, 7, № 5, 31, 26, 20, 9а къща, 33, 57, 32, 55, 47, 77, 45, 65, 50, 71, 69, П-Л 768, 61, 67, 81, 53, 59, 73, 63, 43, П-Л 772, 36, 41, 42, 30, 48, 52, 49, 85, 51, 49 А, 1, 3а, 3, Хаджи Димитър/В. З. Симоница/ 7, 32, 4, 53, 21, 6, 33, 31, 1, 9, 14, 39, 19, 29, 24, 22, 18, 25, 2, 16, 20, 55, 11, 12, 13, 28, Вила, 47, Христо Ботев/В. З. Симоница/ Вила, 18, 14, 10, 11, 16, 7, 6, 3, 12, Янтра/В. З. Пладнище/ 8, Вила, 30, 13, 11, 9, 17а, 17, 6, 4, 10, 12, и Ул. Рила На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Мало Бучино П. Л850, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация №9, М. Мало Бучино, Искър 21 В. З. Мало Бучино, Кокиче, Колю Фичето 5, Милин Камък 17, Мургаш 8, Овча Купел Мало Бучино Упиіі-798 Кв. 65, Пирин 4, 10, 31 УПИ Ix-500, Кв. 135, 9 ПИ 46721. 3852. 948, Рила/Вас. Главинов/ 22, Родопи 46, С. Мало Бучино, УпиххіV-702, Кв. 4а, Странджа 2 Мало Бучино На 31.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Монтевидео/Пионерски Път/ 39, Овча Купел 2 До Бл. 22, 25, До Бл. 22, 22, 23 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Обиколна 2б, 130, 2, 2, Овча Купел До Бл. 1, Овча Купел 2а, 2 2, 2б, 2, Овча Купел 6, Овча Купел 2 6а Партер, 5 5, 1, 5, 6а, 1а, 6, Овча Купел 2 2 2а, 2, 3, До Бл. 3, Овча Купел 2 3, 5, 6, 4, 1, 1, Тп37 Зад Бл. 3, 3, 1, ПИ 410, 503 Кв. 13, Президент Линкълн Упи-V 1268 Община ПАНЧАРЕВО   На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Васил Левски/69-та/ 18, Ведрина 12, 1, 11, 8, 15, 5, 14, 16, 9 А, 2а, 4, 7, 13, 9, 10, Ивайло/42-ра/ УПИ IX -213 Кв. 88а, Клисурговец/Йордан Апостоло 9, 2, 11, 6, 3, 1, 5, 7, 4, 10, 14, 8, Люляк 6, 4, 9, 3, 5, 1, Младен Ангелов/39-та/ 28, 36, 33, 38, 40, 32, 34, 37, 27, 31, 29, 17а, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ 17, 9, 19, 14, 23, 8, 21, 22, 13, 16, 15 А, 20а, 18, 20, 24, 15, 10, Тинтява/36-та/ 16, Помпа, 18, УпиII-1630, Кв 88а, Чемшир 7, 6, 4а, Ягода/56-та/ 13, 10, 12, 15, 7, 18, 8, 16, 6, 9, 14, 5, 11, 20, 19, 1, 17, 2, 4, 2 А На 29.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6972. 60, М. Ливадето, 3-ти Март 15, 3, 13, 1, 2, 7, 9, 5, 11, Ведрина Цв. Градина 12, Стефан Стамболов/Ник. Попов/ М. Ливагето, 1, 5, 4, 3, 6, 2, 1 А, 4 А, 5 А, М Ливагето, Тинтява/36-та/ 26, 41, 30, 37, 22, 24, Помпа, 39, 32, 18а, Цветна Градина//59-та/ 12, 2 А, 14, 5, 1, 9, 13, 2, 10, 6, 8, 15, 11, 4 На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец Стопански Двор, 44063. 6207. 815, 44063. 6207. 817, 44063. 6214. 333, 44063. 6234. 4127, Висо/В. З. Врана-Лозен/, Детелина/91/ Дърводелска Работилница, Лозенска Планина/20/ Двора на Ткзс, М. Мала Круша, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 3294к. Л. Г-9-8б, ПИ 44063. 6214. 4757, Пл. №2621, Кв. 1, Проф. Никола Маринов 17, Рашовец Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен Склад, Автосервиз, М. Райовец, Автоуслуги, Склад, Работилница, Краварник, Пункт За Вторични Суровини, Ярмомелна, Имот 2515, Съединение/Георги Димитров/ На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Местн. Ефенди Мост На 30.10.2019 г. /08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  София: Стопански Двор С. Д. Лозен М. Сахтяница, МТП Чикерица -Герман 43-05-87/ На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Герман: 2512 М. Осоето, Вилна Зона Кариерата Вила, Месност Терасите 1500, Патриарх Герман/9 Септември Манастира На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Герман: 14831, 6506, 427, 14831. 6506. 417/14831. 6506. 418, 14831. 6506. 420 В. З Терасите, 14831. 6506. 421, 14831. 6507. 2468, 14831. 6507. 42, 14831. 6507. 5534 местност Терасите, 14831. 6540. 28 Приемник на Ел. Енергия, 14831. 6541. 652, 425 М. Терасите, В. З. Терасите ПИ 14831. 6506. 393, Герман, М. Смреката, М. Терасите ПИ 14831. 6505. 430, Месност Терасите, местност Зимника къща, Вила, местност Смреката 6, 11, ПИ 7, местност Терасите ПИ 14831. 6507. 1, Пи-14831. 6506. 5357. 1, Упи14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/ 1, Явор/9-та/ На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Самоковско Шосе 32а На 01.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул. Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305. 308 Кв. 52, Ул. Диляна УПИ 305, 307, Кв. 52, УПИ I 205, Кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4 Община ПОДУЯНЕ   На 28.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Витиня 3 На 29.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: Петрохан 212 Община СЕРДИКА   На 29.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Сливница 223 Община СЛАТИНА   На 29.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Атанас Узунов 8, Васил Кънчев Воц, Велчо Атанасов 19, 24 Ателие 12, 24 Гараж 2, 24 Магазин 4, 19, 24 Магазин 2, 24 Магазин 6, 26, 24 Ателие 10, 19, 24 Гараж 3, 22, 19в, 24 Магазин 1, 24, 24 Магазин 3, 24 Гараж 1, 24 Ателие 11, 24 Ателие 6, 24 Ателие 14, 19, 24 Ателие 9, 27, 24 Ателие 13, 24 Магазин 5, Кобилино Бранище 18 Магазин 3, Рибарица 17а, 1, 12, 17, 4, 6, 8 Маг. 6, 2, 16, 21, 20, 8, 14, 3, 5, 18, Слава 6 Гар. 3, 7, 6 Мезонет 11, 6 Гар. 2, 6 Гар. 4, 6 Мезонет 10, 6, 4 Гараж 4, 4, 4 Гараж 3, 6 Офис 2, 4 Гараж 1, 4 Гараж 2, 6 Гараж 5, 4 Ателие, 4 Гараж 5 На 29.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Цветан Радославов/Лазар Ста Бл. 251 Вх. А, Б На 30.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Новаковска Битка 1-5 Вх. Б, В На 30.10.2019 г. /17:00 - 23:00 ч./ -  София: Георги Минчев/Дечо Стефанов 26 В, 26 Маг. №4, 26 Маг. №5, 26 3, 26, 26 Гар. 4, 26 1, 26а, 26 Гар. 8 На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Слатина 8, Слатинска Река 1 8, 9, 9, Христо Смирненски 9, 8 На 31.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София: Хемус Бл. 23 Вх. Б На 31.10.2019 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  София: Лидице 25 На 01.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Шипченски Проход 248, 247 Община СРЕДЕЦ   На 31.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Сан Стефано 22 Жилищна Група Витоша Бх. А, 22 Търговски Център, 22 Учебен Център, 22 Жилищна Група Сан Стефано, 22 Учебен Център, 22 Офиси, 22 Жилищна Група Витоша Бх. А Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 29.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 30.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: София Парк 20, 48, 49, 44, 116, 45, 50, 21, 52, 117, 53, 51, 47, 46, Уо, 19 Община ТРИАДИЦА   На 28.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад Строеж, Казбек 45, Кръстю Сарафов 6, 8, 27, 28, Манастирски Ливади 68, Милин Камък 9, 49, 51, Папа Йоан Павел II 2, Стара Стена 3, Христо Смирненски 2 На 29.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: УПИ ||-1509, Кв. 134, , Черни Връх 151 На 29.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  София: Иван Колев /Борис Велчев Вм, Черни Връх 154 На 30.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Бурел/Цона Петкова/ 43-45 На 30.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Сграда-F, 17, 17 17, 17 F, Проф. Марин Големинов/485/ 17а, 13, 17, Проф. Марин Големинов/485/ 1, 3, 5, 15 На 31.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17вх А, Б, В, УПИ XII-505, 508, 509, Кв. 30 М. Кръстова Вада На 31.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Е, D. C София Гардънс

comment 0
visibility 420
вода

Прекъсват водоснабдяването в Бояна

Планови ремонти на „Софийска вода“ в петък, 25 октомври, ще наложи спирането на водата в част от столичния квартал Бояна. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Шишманова конница“ кв. „Бояна“, от 09:00  до 21:00 часа ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Брезите“ от ул. „Матей Преображенски“ до ул. „Шишманова конница“ ул. „Шишманова конница“ от ул. „Кикиш“ до ул. „Асен Георгиев“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул.“Шишманова конница“ ъгъла с ул. „Кикиш“.

comment 0
visibility 2823
вода

Горубляне, Кремиковци и Дружба 1 остават без вода

Планови ремонтини дейности на „Софийска вода“ в четвъртък, 24 октомври, ще наложат спиране на водоподаването в някои столични райони. Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Ален мак“ кв. „Горубляне“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на кв. „Горубляне“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноски на  ул. „Самоковско шосе“ ъгъла с ул. „Деян Попов“; ул. „Самоковско шосе“ ъгъла с ул. „Цветна градина“. Заради превключване на уличен водопровод в района на помпена станция „Кремиковци“, от 10:00 до 18:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: кв. „Кремиковци“, кв. „Сеславци“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури вода с водоноска в кв. Кремиковци“ - ул. „Радивоя“ ъгъла с ул. „Св. Георги Победоносец“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение в жк. „Дружба“ 1, от 09:30 до 17:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Обиколна“ от бл. 202 до бул. „Цветан Лазаров“ бул. „Цветан Лазаров“ от ул. „Обиколна“ до бул. „Копенхаген“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури вода с водоноска на бул. „Цветан Лазаров“ ъгъла с ул. „Обиколна“.

Ремонти

Ремонтите са ежедневие не само във всеки един дом, но и във всяко населено място. Това е валидно и за столицата. В милионния град всеки ден се извършват десетки ремонти. Това включва аварийни ремонти, планови ремонти  и всякакви други ремонтни дейности. Разбира се, тези ремонти създават неудобство на гражданите и често стават причина за тяхното недоволство. Факт е обаче, че няма как да се развива и модернизира града без необходимите преустройства.

Ремонти на улици и булеварди

Ремонти на улици и булеварди

В последните години в София се прави масова модернизация на инфраструктурата, за да бъде наистина града съвременен и европейски. Разбираемо е гражданите да са изключително критични към ремонти, които не отговарят на техническите изисквания или са направени проформа. Общината прави необходимите проверки и налага предвидените санкции на ремонти, които не са спазили правилата или са явно некачествени.

Съвсем пресни са примерите с ремонтите на ул. „Граф Игнатиев“ и ул. „Иван Вазов“. „Граф Игнатиев“ беше затворен дълго време. Ремонтите там бяха доста сериозни. Разбира се, недоволството на гражданите огромно. Започвайки от некачествено изпълнение на настилката, вибрациите, появяващи се при преминаване на трамвай и достигайки до перките, около улицата кипяха огромни скандали. За момента всичко вече е утихнало.

Ремонтите, които бяха предприети за обновяване на Централната градска част, също се оказаха ‚препъни камък‘.

Като цяло, заради строежа на метрото, всеки движещ се из София има впечатлението, че ремонти има на всяка улица и булевард.

Ремонти на „Софийска вода“

Ремонти на „Софийска вода“

„Софийска вода“ провежда планови ремонти ежедневно. Постепенно се сменят остарелите части от водопроводната мрежа, за да се гарантира на столичани качествена услуга. За да няма неприятни изненади, от дружеството пускат ежедневна информация кои райони ще бъдат засегнати от спиране на водата заради ремонти и след колко време могат да разчитат да се възстанови услугата. Разбира се, не са рядкост и аварийните ремонти. Мрежата е много стара и авариите стават бързо. Аварийните екипи се стремят да отстраняват проблемите бързо и често ремонтите приключват за часове. За предстоящи ремонти столичани могат да научат и от сайта на дружеството, както и да използват услугата за SMS известяване.

Ремонти на „Топлофикация София“

Ремонти на „Топлофикация София“

„Топлофикация София“ ежегодно прави профилактични ремонти, предимно през летните месеци. Така се предотвратяват до голяма степен аварийните ремонти в разгара на отоплителния сезон. Гражданите често недоволстват от сметките, които получават  за отоплението и топлата вода, но няма спор, че това е най-практичния начин за отопление на дома. Най-неприятно е, когато навън температурите са минусови, а парното не работи заради авария. Аварийните екипи се стремят да отстранят проблема възможно най-бързо и ремонтите започват веднага, но всичко зависи от вида на аварията.

Ремонти на столични площади

Ремонти на столични площади

Както вече беше споменато по-горе, в София текат ремонти след ремонти. Напълно обновен наскоро беше емблематичния столичен площад „Славейков“.  Много въпроси си задаваха столичани докато вървяха ремонтите по настилката, перголите и др. Всичко си дойде на мястото, когато отново бе монтирана пейката заедно със статуите на Славейкови на площада. Разбира се, и с ремонтите на други площади имаше недоразумения. Площад „Гарибалди“ направо взриви обществеността с гранитния водопад, който беше монтиран и демонтиран в рамките само на 24 часа. Площадът пред църквата „Св. Седмочисленици“ също не беше одобрен от обществеността.

Ремонти на столични паркове

Ремонти на столични паркове

Сред ремонтите на парковете в столицата най-грандиозният е този на парк Възраждане. Медията не веднъж е писала за това как се движат ремонтните дейности по аквапарка във Възраждане. Факт е, че в последно време се предприеха редицаремонти в парковете с цел те да станат по-приветливи и привлекателни за хората. Да бъдат кътчета за отдих и глътка свеж въздух в градската среда.

Ремонти бяха извършени и в столичния Южен парк, Западен парк, парк Дружба.

Ремонти на детски площадки

Ремонти на детски площадки

Ремонтите на столичните паркове логично вървят паралелно с ремонтите на детски площадки в различни квартали в столицата. Много от тези площадки не бяха обновявани от години, а това е опасно за здравето на децата. Наред с ремонтите на съществуващите  вече детски площадки, се изграждат и редица нови в междублоковите пространства и в градските паркове. Парковете се сдобиват с фитнес уреди на открито. Ремонтите продължават и сега, а контролът върху тях е много по-строг от преди.

Ремонти на ЧЕЗ

Ремонти на ЧЕЗ

Дружеството предприема планови ремонти по електропроводната си мрежа на територията на София, за да оптимизира съоръженията си и да предлага по-качествена услуга. За съжаление, все по-често се налага да се правят и аварийни ремонти.Строителните фирми понякога не се съобразяват с това да се свържат с дружеството преди да започнат изкопни дейности. Достатъчно е да бъде прекъснат един кабел, за да останат без ток хиляди домакинства. Ремонтите стартират веднага и проблемът се отстранява възможно най-бързо.

Преди да се предприемат планови ремонти, ЧЕЗ предупреждава предварително своите абонати, за да не създава допълнително напрежение.

Ремонти на училищни сгради, детски градини и ясли

Ремонти на училищни сгради, детски градини и ясли

Столична община направи и продължава да прави ремонти на голяма част от училищата на нейна територия. Целта е децата да учат в отлични условия, да не се налага да са на две смени и да имат подходящо място за физическа активност и спортни дейности.

Стороежи и ремонти се извършват и в детските градини и ясли. Строят се нови детски градини и се разширяват и модернизират старите. Така ще се преодолее недостига на места за деца в забавачките. Осигуряват се и необходимите помещения за активна спортна дейност на децата.

Ремонти на сгради в столицата

Множество сгради в София се налага периодично да бъдат ремонтирани, тъй като са остарели и фасадите им често става прекалено опасни за минавашите граждани покрай тях.  

Ремонти на подлези в София

Повечето от подлезите в столицата не са в особено добро състояние и ремонтите в тях са наложителни, тъй като се използват активно от гражданите. Те трябва да гарантират сигурността на гражданите и не е редно състоянието им да бъде запуснато в продължение на години. Спомняме си инциденти, при които граждани пострадаха, пропадайки в през решетка на подлез. Ремотите не трябва да са в следствие инциденти, а планирани действия на общната. Всеки район трябва да поддържа съоръженията на териотрията си, за да гарантира безопасното придвижване на гражданите.

Ремонтите в столицата вероятно вече идват в повече на столичани, но това е необхдимо за модернизиране на града и превръщането му в европейска столица.

Ремонти на улици и булеварди

Ремонти на „Софийска вода“

Ремонти на „Топлофикация София“

Ремонти на столични площади

Ремонти на столични паркове

Ремонти на детски площадки

Ремонти на ЧЕЗ

Ремонти на училищни сгради, детски градини и ясли

Прочетете още