Времето в София

Въздухът в София

Анкета

Трябва ли да има Книжен пазар на Славейков?
  • Да, ембламатично е (60%, 597 Гласове)
  • Да, празно изглежда без книжен пазар (12%, 115 Гласове)
  • Не, има толкова книжарници наоколо (11%, 110 Гласове)
  • Не, така ми харесва повече (16%, 154 Гласове)
  • Не мога да преценя (1%, 12 Гласове)
Общо гласували: 988 Обратно към гласуване
comment 0
visibility 404
вода

Спират водата в Лозенец

Планови ремоти на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата в столичния квартал „Лозенец“ в четвъртък, 21 ноември. Заради подмяна на спирателен кран на ул. „Лозенска планина“ жк. „Лозенец“, от 10:00  до 18:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: бул. „Черни връх“, ул. „Плана планина“, ул. „Св. Теодосий Търновски“, ул. „Йоан Екзарх“ ул. „Гребен планина“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул.“Св. Теодосий Търновски“ ъгъла с ул.“Йоан Екзарх“.

comment 0
visibility 3502
вода

Лозенец, Младост 1 и Център остават без вода

Планови ремонти на „Софийска вода“ на 20 ноември, сряда, ще наложат спиране на водата в някои столични райони. Заради извършване на тест на налягането във водопроводната мрежа по бул. „Патриарх Евтимий“ и ул. „Христо Белчев“ Център, от 23:00 часа на 20 ноември (сряда) до 04:00 часа на 21 ноември (четвъртък) ще спре водата на живеещите в района на: бул. „Витоша“, бул. „Цар Освободител“, ул. „Александър Батемберг“ , ул. „Алабин“, ул. „Георги С. Раковски, ул. „Граф Игнатиев“ бул. „Патриарх Евтимий“ Заради извършване на строително-монтажни работи на ул. „Чумерна“ Център, от 09:00 до 18:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Чумерна“ от ул. „Искър“ до ул. „Росица“ ул. „Росица“ от бул. „Васил Левски“ до ул. „Дунав“ ул. „Искър“ от бул. „Васил Левски“ до ул. „Дунав“ Заради монтаж на спирателни кранове на ул. „Трепетлика“ кв. „Лозенец“, от 10:00 до 20:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Персенк“ от ул. „Драгалевска“ до ул. „Плачковица“ ул. „Трепетлика“ от ул. „Кричим“ до ул. „Майор Томпсън“ Заради подмяна на сградно водопроводно отклоненние до бл. 94 жк. „Младост“1, от 09:00 до 17:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: бл. 94 вх. А, Б, бл.98, бл. 98А, ул. „Полк. Георги Янков“ № 17, 8-мо СУ „Васил Левски“ , Професионален колеж и първа ЧПГ по охрана и сигурност „Св. Георги Победоносец“  на  ул. „Полк. Георги Янков“ № 3 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска пред бл. 94.

comment 0
visibility 1335
вода

Спират водата в Белите брези, Борово и Центъра

Заради планирани ремонтни дейности на „Софийска вода“ във вторник, 19 ноември, временно ще бъде спряна водата в някои столични райони. Заради извършване на тест на налягането във водопроводната мрежа в жк. „Белите брези",  от 23:00 часа на 19 ноември (вторник) до 05:00 часа на 20 ноември(сряда) ще бъде спряна водата на живеещите в: - жк. „Белите брези" - бул. „Гоце Делчев, бул. „България“ и ул. „Кюстендил“ - ж.к. „Борово“ – ул. „Грамада“, ул. „Пирински проход“ и бул. „България“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Дойран“ ъгъла с ул. „Ворино“. Заради извършване на тест на налягането във водопроводната мрежа в Център, от 23:00 часа на 19 ноември (вторник) до 04:00 часа на 20 ноември сряда) ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“, ул. „Граф Игнатиев“, бул. „Патриарх Евтимии“, бул. „Витоша“ Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Алабин“ ъгъла с ул. „Цар Калоян“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклоненние на ул. „Боян Магесник“ кв. „Подуене“, от 09:30 до 18:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на: ул. „Боян Магесник“ от ул. „Асенова крепост“ до ул. „Велчо Атанасов“ ул. „Погледец“ от ул. „Боян Магесник“ до ул. „Бричебор“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул. „Боян Магесник“ ъгъла с ул. „Иларион Драгостинов“.

Реклама
comment 0
visibility 1953
вода

Карпузица, Горна баня и Витоша започват седмицата без вода

„Софийска вода“ ще извършва планови ремонти в понеделник, 18 ноември по водопроводната си мрежа.   Заради реконструкция на уличен водопровод на ул. „Буря“ кв. „Карпузица“, от 09:00 до 21:00 часа ще бъде спряна водата на живеещите в района на: кв. „Карпузица“ -  ул. „Ива“ кв. „Горна баня“  ж.п. линия „София –Перник“,  ул. „Ехо“, ул. „Извор“, ул. „Топло изворче“, ул. „Вечерница“, бул. „Никола Петков“, ул. „Георги Богровски“, ул. „Планиница“, ул. „Лотос“   ул. „Гръстниче ,   ул. „Урал“,   ул. „Градище“,   ул. „Синьо езеро“,   ул. „Дон“,   ул. „Подлозище“   Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска в кв. „Горна баня“ ул. „Николай Хрелков“ ъгъла с бул. „Никола Петков“. Заради превключване на уличен водопровод на ул. „Чавдар Мутафов“ кв. „Витоша“ , от 10:00 до 22:00 часа ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на ул.“Данаил Крапчев“ №10, ул. „Иван Пейчев“ №1, №2, №4, №10 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се осигури вода с водоноска на ул.“Иван Пейчев“

comment 0
visibility 2610
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 18-22 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 18 ноември - 22 ноември  2019 г, включително: ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   Община БАНКЯ   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  11-та Парка, Ix кв.43а, Александър Стамболийски 3, 1, Иван Вазов до ТП - Банята, до Банята, 1, Кафене, 4, до Банята-Търг.Обект, 2, 4а, Княз Борис I/Д.Благоев/ 4 УПИ IХ, кв.43а, Пл.Божур, 4 Пазара - Фото, 2, 4 ъгъл ул.Х.Димитър 7-Търг.Обект, 4, 4 Търговски Обект, 6, 7, 2б, Майор Коста Паница/Толбухин 1 до Банята, 1, Трапезица 1, 2, УПИ I-За Парк кв.82, УПИ II-2419, Цар Симеон 1 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Майор Юрий Гагарин 36 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Александър Стамболийски 55а, 61/63, 56, 29, 55б, 57, 35, 94, 59, 61, 27а, 54, 51, 31а, 68в, №94а, 17, 48, 43, 65а, 86, 76, 41, 90, 54а, 37а, 58, 56а, 49, 92, 31, 60а, 27, 43а, 39, 63, 49а, 84, 45, 94а, 68б, 68, 72, 70, 50, 88, 80, 25, 55, 68д, 68а, 66, 37, 52а, 47, 53, 100, 60, 68г, 88а, 52, 78, Георги Бенковски 15а, 7, 3, 1, 37, 5, 16, 6, 9, 22, 10, 23, 15, 20, 24, 1а, 21, 18, 1б, 2, 34, 33, 32, 28, 4, 1в, 19, 25, 19а, 27, 11, 14, 29, 30, 13, Искър 4, Родина 29а, 2, 19в, Слънчева Скала 8, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/ 84, УПИ ХІІІ-442 кв.78 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 31 Община ВИТОША   На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 273а, 285, 275, 279б, 297б Двуетажна Пристройка На 18.11.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ -  София:  Бела Дона 10, 12, 7, Ваклинец 25, Глухарче 18, 16, 14, 10, 22, 12, 7, 8, 9, 5, 20, 11, 13, 9а, Деян Горинов 1а, 2, 1, 5, 3, 6, 4, Драгалевци ул. Папрат № 16, Карнобатски Проход 3, Карнобатски Проход/Папрат, 2а, ТП До, 4, 5, 1, 2, 6а, Маестро Георги Атанасов 27, 21, 18, 23а, 20, 23, 14, 25а, 25, Папрат 10, 31, 37, 25, 37а, 35, 16, 18, 14а, 27, 14, 33, 22, 29, 10а, 8, 39, 12, УПИ ХVIII-369, кв.36 Драгалевци На 18.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 19.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./ -  София:  740-та/Овча Купел/, 741-ва/Овча Купел/ 6, 3, 742-ра/Овча Купел/ 3, 14, 1, 16, 12, Белите Борове 1, 3, Вз Горна Баня XV-1327 кв.51а, Войнишко Въстание 15, 11а, 17, 18, 11, 16, 9а, 7, 9, 12а, Лебед/Кв.Горна Баня/ 4, Люлинско Поточе 31, Маджарица 5, 6, 11, 20, 19, 4, 21, 2, 3, и ул.742, 17, 12, 1, 23, 15, Поглед 20, 18, 15, 23, 25, 21, 28, 22, 9, 32, 19, 1, 34, 16, 11, 14а, 12, 13, 20а, 30, 27, 27а, 36, 4, 3, 1, 10, 6, 12, Равнище/Кънчо Стоилов/ 65, 64, 69, 73, 62, 69а, 2, Св.Крал/Кирковска Трибуна/ 2 На 18.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  Божур 2, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая, Горелица, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ XX-331, кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/ На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:  Ix, кв.5 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Планинец 1, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание Поща, 63, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, М.Владая кв.75 кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 кв.33, УПИ V-986 кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Божур 2, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, УПИ VII-353, кв.53, ул. Малина, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИ VІІІ-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-ра, II-3477, кв.916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 до Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 18.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Войводина Могила  95, 99, 99а, Евлия Челеби/Мара Петлякова 42, 58, Княжевска/Валентин Андреев/  №48, Цар Борис III/Девети Септ. 260, 264а На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:  Димитър Яблански 22, 24, 18, 22, 20, 15, 15, 15, 15, Лозенец ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, ул.Марин Тодоров, Д.Яблански и Ради Радев, Марин Тодоров 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, 15 Ж, Ради Радев 18, 18 В, 18, 18а, 18б, 18 В, 18 В, 18 В, 18б, 18а, 18, 18 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Боянска /Драгалевци/ 8, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Голи Връх 4, 2, 3, 6, 5, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Комините 9, 7, 13, 5, 8, 9б, 9а, 6, 5, 1, 4, 11, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Лешникова Гора 37, 27, 40, 23, 42а, 27а, 33а, 31а, 42б, 32, 48, 46, 44, 50, 42, 29, 27а, 33, 34, 40, 25, 31, 35, 38, 36, 39, Мавровец 7, 30, 7, ул. Лешникова Гора, 34, 32, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Мащерка 34, 23, 20, 19, 15, 31, 28, 40, 28, 29, 14а, 13, 38, 22, 20а, 42, 36, 24, 32, 30, 28а, 19а, 21, 25, 27, 17, 44, 26, 22, 16, 14, 18, 24, 22а, 11, Нарцис/Методи К.Димитров/ 13, 3а, 12, 18, 17, 19, 3 А, 16, 22, 8, 26, 13 А, 10, 6, 6-А, 20, 6, 14 А, 4, 15, 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветана Табакова 8, 8, 2, 12, 6, 1, 3, 4, 10, 5, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Чемшир /Драгалевци/ 27, 37, 33, 26, 26, 29 къща, 29, 31, 31, Черешов Цвят 1, 6, 14, 13, 4, 11, 7, 10, 8, 12, 9, 15 На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва 5 ул. Цар Крум, 1-ва ТП Кайлъка М. Владая, 721-ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-ра/Витоша/ 2а, 777-ма 8, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, М-Т кв.Драгалевци УПИ XIV-126 кв.52, Мащерка 14, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 къща, 461, 451, ъгъла С ул.Колобрене, 443, местност 10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 19.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Доброволец  20, Капка 5, Полк.Стойно Бачийски/Филип  50, Поточе 14, Сърнела/Паскал Иванов/ 1, 8 На 20.11.2019 г. /08:30 - 17:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:15 - 17:15 ч./ -  София:  684-та/Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, кв.9, 689-та/Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та/Витоша/ 8, 18, 26, 14, XV-731 За Жс, М. Мала Кория кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория ул.684 -, Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория, УПИ VIII- 365, кв. 5, УПИ Vіі-404, кв.2, УПИ ХV-399 кв.3 М.Мала Кория На 20.11.2019 г. /08:45 - 17:30 ч./   На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 18а, 24, 18, 16, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 722-ра/Витоша/ 11, 1, 2 Княжево, 3, 4, 724-та/Витоша/ Вила, 781-ва/Витоша/ 12, 3, 10, 1, 781-ва/Витоша/ 5, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов 56, 66, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Виден Табаков 5, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 9, 13 В.З Килиите, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Детелина, Детелина/Княжево/ Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Люти Дол 7а, 41, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Полско Цвете 54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68, Синята Скала 64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Утринна Роса 10, 6, 4, 12, Христо Патрев 2, 4, 4а, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17, Църквище 27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  5, 7, 3 ул.Детелина, 11, 16 На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:45 ч./ -  София:  1-ва ул.Симеоновска 16, 10-та /Кв.Симеоново/ 3, 14, 8, 2а, 10, 7, 9, 2, 12, 4, 6, 11-та /Кв.Симеоново/ 5, 13-та /Кв.Симеоново/ 2, 3, 8, 12, 1, 4, 5, 6, 14-та /Кв.Симеоново/ 3 Сладкарска Раб, 19, 22, 15б, 20, 16-та /Кв.Симеоново/ 10, 4 ул. Боян Ничев 4, 15, 12, 17а, 11, 6, 9, 17, 14, № 13, 16, 17-та /Кв.Симеоново/ 4, 8, 2, 6а, 6, 5, 3, 20-та /Кв.Симеоново/ 8, 6, 10, 4, 5, 21-ва /Кв.Симеоново/ 5, 22/Кв.Симеоново/ 31, 29, 27, 6-та /Кв.Симеоново/ 10а, 7-ма /Кв.Симеоново/ 6, 9-та /Кв.Симеоново/ 17, 24, 32, 14, 17а, 8, 33, 2 Трафопост 9, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Сим.-Драг.Упи XII-1199, Драгалевци Вила, Дядо Йоцо 5-А, Жасмин 18, 26, Златен Век 30, 39, 11, 43, 4, 21, 12, 19, 20, 15, 26, 23, 28, 18, 13а, 35, 41, 13, 31, 22, 2, 10, Никола Пиколо 4а, Проф. Боян Ничев 3, Симеоново 3а ул.21, 6 ул.21, Симеоновска 23, 22, 28, 27, 19, 15, 18, 24, 18а, 29, 17, 14а, 16, 20, 26, 14, 25, 15а, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 22, 140, УПИ XV-738, 737, кв.25 На 20.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Княжевска/Валентин Андреев/  48, Полк.Стойно Бачийски/Филип 60, Поточе 9а, 19, 28, Росянка/710-та/  1, Сърнела/Паскал Иванов/ 46 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  601-ва 2, 724-та 15а, 10, 9, 17, Вила, 11, 19, 25, 14, 12, 15, 724-та/Витоша/ Вила, 8, 11а, С/У № 9, 15, 12, 4, 3, 9, 3а, Люти Дол 28а, 24, 35, 19, 26, 37, 14а, 39, 10, 36, 19а, 10б Вила, 31, 32, 9, 23а, 23, 29, 36а, 34, 11, Вила, 33, 16, 13, 12, 14, 15, 7, 8, 25, 38, 13а, 30, 27а, 35а, 27, 22, 10а, 17, 21, 30а, 18, 28, 20, Полско Цвете кв.7 Парцел 642, Смесна Китка 32, 12 На 21.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Буря  28, Дивна  5, Ирис/Мара Апостолова/  16, Никола Петков/П.Напетов/ 15, 33, 37а, 47, Цар Борис III/Девети Септ. 188, 216 На 22.11.2019 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  София:  местност Черния Кос 10, кв.5, 70, 6, УПИ Vіі-81, кв.5, XV-93 кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  603-та/Витоша/ 1, 3, 4, 6, 10, 8, 2, 7-ма/Драгалевци/ 9, 714-та/Витоша/ 2, 10, 8, 1, 2а, 8а, 715-та 1, 4, 3, 717-та/Витоша/ 6, 3а, 3, 1а, 19, 2, 5, 9, 7, 4, 1, 15, 719-та/Витоша/ 14а, 22а, 17, 35, 31, 13, 14, 1, 781-ва/Витоша/ 5, III- 37, кв. 34 Войводина Могила, Акад. Михаил Арнаудов Кв, 21, Бойница 3, Витошки Извори 10, Кв 21 УПИ, 7, 4, 8, 3, Витошко Цвете/Княжево/ 6, Войводина Могила 96, 121, 100, 92, 102, 88, 104, 94а, 117, 106б, 94, 98, 90, 113, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци, Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора ул. Горска Поляна, 15, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Полк.Стойно Бачийски/Филип 75а, 75, Синята Скала 48, 28, 30, 21, 23, 6а, 22, 15а, 26, 84, 35, 24, 15, 7, 13а, 31, 53, 38, 16, 29, 40, 1, 36, 3, 4, 13, 44, 21а, 50, 49, 20, 6, 38 Княжево, 45, 14, 11, 8, 12, 32, 2, 41, Христо Патрев 2, 4, 4а, Цар Борис III/Девети Септ. 431, 419, 413, 326, 328, 417, 322, 421, 411, 415, 324, 425, 427, 431 А, Цар Борис III/Девети Септ. 316 А, 320, 314 А, 316, 312, 314, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Лъвски Рид 10 6, 6 4, Лъвски Рид 12, 6, 10 6, Ап.43-47, 10 6, 12 7, 12 7, Базова Станция 0698 Мур, 10, 12 Гар.3, Манастирски Ливади-Запад 6 На 22.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бяло Поле  8, 8 Г, 31, Василашко Езеро  60, Вихрен/Петър Тонев/  50, Иван Сусанин  42а, 62а, 66, Ралевица 81 Община ВРЪБНИЦА   На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Доброславци:  ПИ 124024 На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Мировяне:  Ален Мак 3, 4, Леденика УПИ № 564011, 2а, 1, 3, 7, Имот 709, 9, 4, 2, 5, Мировско Шосе 55, 44, 32, 37, 42 Сладкарска Работилница, 36, 42, 40, 34, 38, Планинец 8, 2, 10, 13, 4, 3, 9, 12, 11, 7а, 9а, 7, 6, 5, 1, Радецки 7а, 5, 7, 1, 3, 3а, Сини Вир 15, Топола 27, 25, 10, 5а, 12, 32, 13 На 19.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Т.Лесимпекс Еоод - Ферма На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Владимир Зограф Паметници, Връбница-1 до Бл.520, Гробищен Парк УПИ VIII кв.2, Надежда 5 520, Гробищен Парк- Бак. Ф-Ка, 503, 504, Северен Парк-Гробищен Парк, Тишина Бакърена Ф-Ка ПИ /1681, П-Л №1762.1766 Бакърена Ф-Ка, Бак.Ф-Ка ул.Тишина П-Л1747, Гп Бакърена Фабрика, Гробищен Парк, ул.Тишина, УПИ І-1729, кв.3, Хан Кубрат 67, 71, 69 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 23.11.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, кв.194, 3 Община ИЗГРЕВ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дианабад Блок 30 Община ИСКЪР   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1 65, 67, 65, 66 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гара Искър, Дружба до П/Ст София Изток, Дружба Бл.190, Дружба 1 191, 190, до 190, 192, Изток, Цариградско Шосе/Тракия/ На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 107, Дружба 1 107, 112, до Бл109, 106, 119, до Бл.107 Вх.А, 111, Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 2 Блок 524вх Б, 218 Вх.Г, 219вх А Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28, Тумба 23, 37, 17, 21 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  300-та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315-та/Красна Поляна/ 18, 60а, 321-ва/Красна Поляна/ №12, 323-та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 68134.1109.1532, Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Мирни Дни 6 А, 12, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, кв.100, Тумба 23, 37, 17, 21 На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  315 А /Красна Поляна/ 9, 315-та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 322-ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 Община КРАСНО СЕЛО   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  419-та  1, 2, 9, 10, 21б, 11, 15, 17, 18, 18а, 19, 20а, 8, 20, 24, 25, 29, 23, Боговец/Ивайло Виденов/ 1, 13, Йордан Бакалов-Стубел/419/  16а, 25, Лагера 34, 35, 47, 48, 49, 55, 13, 14, 39, Мокренски Проход  3, Околовръстен път  69, Пиърс Омахони/Ева Волицер/  6, 16, Смолянска  2, 18, 18-22, 30-34, Тодор Джебаров/417/  77, Цар Борис III/Девети Септ. 30, 59, 49 На 19.11.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София:  Дамян Груев/Ген.Христо Миха 20 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Звъника  7-9, Нишава/Георги Аврамов/  45, 55-57, Омайниче  4-12, Пирински Извор  25 А, 40, Проф.Д-Р Димитър Атанасов 18-20, 32, Смилица  9а, 16, Хиподрума Бл.138, 106, 101, 102, 104, 111, 105, 23, 31, 32, 142, 18, 140, Юнак  128, 129 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези Бл.2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 12, 18, Битоля 2-4, Гребенец 1, 4, 6, 10, Искърски Пролом 2, 14-16, Кюстендил/Атанас Ненов/  21, 56, Нишава/Георги Аврамов/ Бл.133, 134, 6, 59, 61, 17, Цар Борис III/Девети Септ. 59 На 20.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Борово 1 228, 39, 228, 228а, 41, 50, 235, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко 15, Ж.К. Борово Бл.228 А,, Красно Село кв.Борово 37, 41, 39, Родопски Извор 30-32, 235, Солун 74, Топли Дол 2г, 2г, ул. Борово  37, 39, 41,, ул. Солун  74, ул.Топли Дол  №2г На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баница  2, Ген. Тотлебен  89-93, 43-45, 33, 49, Гоце Делчев/Емил Марков/  53-55, Даскал Манол 7-11, Дойран 2, 9, 9-11, Княгиня Клементина/Д.Милано  24, 24а, Константин Иречек  1, 9, 19, 50, 6, Кюстендил/Атанас Ненов/  51, Лерин  14, 21, 51, Нишава/Георги Аврамов/  44, 34, Пенчо Славейков 15а, Прага  24, 38, Св.Георги Софийски/Георги С 3, 4, 24, 30, 32, 34, 3а, Свети Иван Рилски 20, 46, 60, Тунджа  18 На 21.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Ворино/Ат.Дамянов/  6, 8, 9, 10, 11, Гоце Делчев 15, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  5, 7, 9-11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, Сладкарница &Quot;Неделя&Quot;, Кюстендил/Атанас Ненов/ 63, 54, 58, Хайдушка Гора 4, 7, 5, 3, Царево Село 1, 1 Гараж 1 На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези  Бл.25, 27, 29, 30, 31, 32, 26, Борово 228а, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  8, 10, Голо Бърдо  Бл.6, 8, Горски пътник  10, 24, 30, 42, 44, Джеймс Баучер/Антон Иванов  103, Козяк 30, Родопски Извор 53-57, 235, 43, Славище  8, Хан Паган  1, 3, Ястребец  25, 26, 9 На 22.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 и 16, Кюстендил/Атанас Ненов/ 66, Хубча 10, 1, 2, 9, 3, 5, 6, 7а, 11, Цар Борис III 113, 115 и 117; Община КРЕМИКОВЦИ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.19 Вх.А, Б, Бл.20 Вх.А, Б На 19.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.24 Вх.А, Б, Бл.25 Вх.А, Б На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 1, 15, 11, 19, 1, 18, 10, 13, 17, 16, 8, 14, Андрей Стоичков 5, 24, 20, 3, 14, 23, 18, 12, 8, 2, 4, 19, 14а, 6, 10, 16, 25, 11, 22, 22а, 21, 13, 15, 27, Болнична 12, 2, 4, 16, 14, 6, 10, 8, Бухово 14а, Васил Левски 9, 2, 13, 10, 16, 3, 7, 1, 12, 4, 5, 17, 6, 15, 20, 14, 8, 21, 19, 11, Данаил Бенев 3, 6, 2, 5, 8, 1, Захари Попов 2, 1, 4, 8, 3, 5, Кирил и Методий 5, 4, 1, 7, 1а, 2, 3, 6, Лазар Пешев 8, 2, 5, 6, Никола Бонев 30, 19/Кафе Аперитив, 17а, 13а, 26 Битов Комбинат, 19а, 18, 16, 18а, 24, 14а, до Бл.18, 22, 13, 34, на Спирката до Културния Дом, 30, 32, 40 Водна Помпа, 36, 17, 40 А Водна Помпа, Росни Ливади 5, Сан Стефано/23 Септември/ 8, 12, 3, 2, 4, 5, 1, 7, 1а, 34, 28, 11, 18, 18а, 30, 10, 26, Стефан Витков 23, 24а, 19, 27, 2, 16, 22, 8, 21, 14, 26, 6, 29, 11а УПИ IV-391, 12, 11, 13, 5, 17, 34, 4, 28, 30, 7, 3, 25, 24, 32, 10, 1, Стоян Илиев 5, 1, 6, 4, 2, 3, Христо Ботев 20, 19, 24, 22, 18, Черница 1 На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  местност Стария Мост 16, Никола Бонев 19 На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бухово:  1 Май 9, 3, 8а, 2, 4, 5, 1, 6, 7, 1, Атанас Спасов 8, 10, 1, 3, 5, 12, 14, 2, 4, Борча 1, Бухово 1, Васил Левски 25, 32, 29, 23, 16, 27, Витоша 9, 13, 3, 6, 2, 8, 7, 10, 5, 15, 4а, 4, 11, Георги Раковски Черквата, 3, 10, 22, 16, 7, 11, 1, 12, 18, 20, 5, 14, Гороцвет 13, 13а, 20, 8, 15, 4, 7, 18, 14, 9, 6, 12, 17, 22, 2, 1, 11, 10, 16, Данаил Бенев 9, 7, 12, 10, Дядо Милотин 5, 7, 3, 9, 1, Захари Попов 36, 44, 29, 33, 34, 46, 38, 16, 42, 10, 24, 28, 19, 30, 25, 26, 12, 11, Ектте 07140, 27, 9, 31, 32, 20, 13, 40, 24 С/У Стопанския Двор, 15, 23, 17, 18, Здравец 4, 2, 1, Иглика 3, 8, 2, 4, 5, 6, Камъка 4, 1, 6, 3, Никола Бонев 20, 12, на Площада, до Черквата, 8, 10, Рила 1, 11, 7, 3, 9, 2, Средо Бърдо ПИ 07140.8092.13, 5, 3, 1, 6, 4, Стара Планина 6а, 1, 7, 2, 4, 6, Стефан Витков 2, Стефан Караджа 18, 15, 4, 19, 3, 17, 6, 9, 7, 11, 1, 8, 23, 12, 2, 13, Теменужка 5, 6, 2, Христо Ботев 4, 2, 2а, 11, 13, 7, 8, 5, 12, 8а, 3, 6, 10, 17, Чучура 6, 4, 8, Шумни Дол 2, 5, 6, 1 На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Никола Бонев,  7 На 22.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботунец 1 Бл.22 Вх.А, Б, Бл.23 Вх.А, Б Община ЛОЗЕНЕЦ   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:45 - 16:45 ч./ -  София:  68134.1972.1566, М. Драгалевци 68134.1972.2907, Околовръстен път Имот1415, 1 Симеоново, Меб.Маг, 187, Имот 1317, Симеоново ПИ 904, К.Л.684, 702, Симеоновско Шосе 146, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 142 Кръстовище Окол.Път, 150 УПИ-ІІІ-1307-2044-1947 кв.10а, Околовръстев път, С.Шосе-Околов.Път/, 144, 86б, 140, 94, Им.1439 За периода 20-21.11.2019 г. /17:00 - 00:30 ч./ -  София:  Джеймс Баучер/Антон Иванов 2, Димитър Димов  13, 15 107 Оу Хан Крум, Йоан Екзарх 48, 50.52.54.45 63 На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Проф. Петър Шапкарев, Сашо Николов-Сладура/483-та, Черни Връх На 18.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ V-2227, кв.80, Черни Връх 157, 161 А, 157б Chemco Grup ; Строителен Магазин Boro На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе 102в Сграда 9, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 115, 104б, 106, 1113а, 102, 106б, 108, 106б къща 20, 102в, 106б, 198, 113, 113а, 198 На 19.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Академик Петър Динеков  11, Димитър .Шишманов  2, Яна Язова  5, 7 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-та На 21.11.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:  Св.Наум/Трайчо Костов/ 70, 70а, 72, Хр.Стоки На 21.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 159 Затворен Комплекс (Бизнес Център), Ник Мар Община ЛЮЛИН   На 20.11.2019 г. /09:30 - 12:45 ч./ -  София:  391-ва/Люлин/ до 32, 32а, 34, 32, Люлин 6, Люлин 7 731, 732, 737, до 724, 736, до 731, С/У 737, Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/ 57 На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 1 004, 010, Автосервиз Община МЛАДОСТ   На 18.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1 На 18.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38, I-635, кв.38 На 18.11.2019 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  София:  I-635, кв.38 На 19.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 1, Александър Малинов №51 Вх 3 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-та/Младост 4/, Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76 На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  X-159.2548, В.З.Косанин Дол УПИ XXXV-608.2202 кв.6, Вилна Зона Косанин Дол УПИ V-141, кв.40а, Есенни Мотиви 11, ПИ 04234.6915.2730 На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  XVII-2912, кв.10а, Xx-2298, Косанин Дол, В.З.Касанин Дол, УПИ Х-148, кв.39, В.З.Косанин Дол, Забел 13, Косанин Дол ПИ 55419.6704.2078, Местн.Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 2205 кв.10 Р-Н Панчарево, УПИ9-158 кв. 40, УПИ 16-155 кв.39, 11 Сграда 1, УПИ 6-3005 кв.39, кв.40а, ул. Забел 11, ПИ 2888, 11 Сграда №1, 11 Сграда 1, 12 Сграда 2, 12 Сграда №2, местност Ширините 7 къща 1, 10 Пл№2145, 6, 7 къща 9, 7, 7 къща 2, 7 къща 10, 5, П2816 Кв465, 27, 31, 2, 3, 3, 1, 1а, 4, 1б, 1, 11 Сграда 1, Ширините На 20.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила На 20.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Д-Р София Аврамова 3 511, 3, Младост 1а 510а, 511, 510а/Н.Тяло, ТПс/У 511 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:45 ч./ -  KosanIn Dol:  3 2 На 21.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 1а 507, 515, 512, 513 На 21.11.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София:  Самоковско Шосе 2 На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Малинов №51 Вх 5, Александър Малинов №51 Вх 6 Община НАДЕЖДА   На 18.11.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София:  Гуслари/Торпедо/ 54, Лев Толстой 35, Толстой 35, 1 39 На 19.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Рожен 78 Община ОБОРИЩЕ   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Бяло Море 25, Ген. Данаил Николаев/Цвятко 20, 22 /Бяло Море/, 20, 20 8гараж, Искър 100, 83, 81, 98, 96, Майор Агов 9, Петра 19, 11-13, 6-8 Гараж 3, 6-8 Гаражи 1 и 2, 6-8 Гараж 9, 6-8 Ателие 2, 10 Гараж 1, 6-8 Гараж 4, 10, Офис, 6-8 Бистро, 10, 6-8 Гараж 5, 6-8 Офис 4, 6-8 Ателие 1, 6-8 Офис 3, 10 Гараж 3, 6-8 Гараж 6, 6-8 Гараж 8, Чумерна/Коста Янков/ 5 На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 13 На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Оборище 103 Вх.Б На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дунав 31 На 22.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Ген. Данаил Николаев/Цвятко 18, 18а, 18б, Петра 12, 19, 14, 17, Цар Симеон 31 Ателие 3, 31 Гараж 1, 31 Гараж 2, 31 Гараж 3, 31 Ателие 1, 31 Офис, 31 Гараж 4, 31 Магазин 3, 31 Ателие 4, 31 Ателие 5, 31 Офис 5, 31, 31 Ателие 2, 31 Аптека Община ОВЧА КУПЕЛ   На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино:  Малобучински път/Ман.Дол/ 73, Милин Камък/В.З.Симоница/, Разсадника/В.З.Ман.Дол/ 4, Рила 21 На 18.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва М.Шевовица ул.Малина, Бор кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В.З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, УПИ Ііі-19, Кв 1, М.Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв.7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, до Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица Им.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, местност Суходол път За Банкя до Язовира, до Болницата, 26, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Овча Купел М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица, Разсадника, Суходол кв.Манилов Дол 16-18, Суходолски път Вила, УПИ VIII-13, кв.7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв.3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица,  М. Манилов Дол На 19.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 136в, 138, 136, 136б На 20.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  В.З. Люлин  Р- Овча Купел, 111-та/Младост/ 99, VII-263, XVI-190, XVII-191.Mr 68134.4324.191 М.Люлин, В.З. Люлин кв.8, УПИ ХVі-108 кв.14, кв.10 П-Л 71, кв.7 П-Л 3-15, кв.20, кв.14, кв.4 П-Л 207, кв.18, УПИ Хі-246 кв.2, ул.Калина, кв.17, М.Бонсови Поляни, кв.9 П-Л 12-17, кв.12 П-Л 14, кв.14 П-Л 24, кв.9, кв.14 П-Л 2, Вила, кв. 13, кв.11 ул.Калина, ПИ 68134.1897.510, кв.3, кв.6 П-Л 35, кв.10, В.З.Люлин УПИ-Ххііі-219 кв.4, В.З.Люлин, УПИ V -1075, Кв 10, Вз.Люлин УПИ III-171 кв.11, Георги Бенковски 6, Люлин кв. 1, Люлинска Скала 3, Местн.В.З Люлин, Местн.В.З Люлин, УПИ III-340, кв.9, местност Бонсови Поляни кв.19 Вз Люлин, кв.21 В.З. Люлин, Червена Роза 10, кв.21-7, кв.6, кв.4 П-Л Vіі, В.З.Люлин, кв.10, Кърлежа, Герена 7, кв.19, кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, Временна Постройка, кв.14, кв.21, УПИ IV-234 кв.3, кв.4, Вила, Т.Ливад, кв.9 Вз Люлин, кв.18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ II-176 кв.11, кв.18, Урал 19-Г.Б, ул.63, кв.7 П-Л 146, кв.15, УПИ 8-229, кв.17, УПИ XIx-226 кв.4, Луд Гидия, кв.7, кв.4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, кв.6 П-Л 11, Барака, Вз Люлин, УПИ V-233, кв.9, кв.13, кв.Кърлежа, УПИ Ix-58 кв.18, кв.12 Вз Люлин, кв.60 Вз Люлин, кв.21 Вз Люлин, П-Л 1-339, кв.6 Вз Люлин, УПИ XI кв.6 П-Л №181, кв.40, 57 Бенковски, кв.2, УПИ VII-196 кв.17, кв.3 П-Л Vі, Кюпо, Бл.Кърлежа, кв.3, П-Л 7, кв.1, кв.8, Овча Купел Вз.Люлин УПИ Хі -249, ПИ 1898.28, М.В.З.Леските, Пъстроцветна 14, УПИ 13-251, 252, кв.1, УПИ Ііі-170, кв.15 М.В.З.Люлин На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а кв.62, 2, 737-ма 1, 8, 2, 6, 750-та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9 На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  местност Суходол Серумен Институт, до Болницата, Болница За Наркомани, Суходол База Люлин На 21.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Бойчо Огнянов 1а, 14, 16а, 1в, Драгоман 10 Община ПАНЧАРЕВО   На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Градище Вила На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околовръстен път На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Кокаляне:  37914.6848.1617, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Болницата 1, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Грамада 5, 11, 10, 12, Димитър Благоев 39, 38, 26, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Петров Кладенец 21, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13 На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Панчарево:  55419.6707.1414, 55419.6717.1680, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Ружа/В.З.Градище/, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Топола/В.З.Беликата/, УПИ ІV-1216, кв.15 М.Дебело Гуно, Явор/6-та/ 10, 3 На 18.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.Път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.2637, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6708.3174 М.Беликата, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Божур/В.З.Беликата/ 8, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVіі-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ Vііі -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ Vіі - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ Vііі -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ Хіі, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ Іі-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детски Град Вила, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Полски Хвощ 3, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ 15, Хіх-299, Явор/6-та/ къща, Ягода/В.З.Беликата/ 43,  № . На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ XX-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв.13, Урвич 4 На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6950.3084, В.З Градище На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Герман:  Зона За Отдих На 18.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  Мекстн.Бялата Нива На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Ветрената Мелница 6, Вилна Зона Косанин Дол 1, Есенни Мотиви 4 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  XXXII-3174 кв. 42а Косанин Дол, В.З Косанин Дол УПИ Хіх-2197 кв.41, В.З.Косанин Дол, Вилна Зона Градище, Касанин Дол УПИ Vі-2064 кв.42а, Косанин Дол Идент.04234.6915.2031.1, местност Косанин Дол Офис и Сервизна База, кв.41 УПИ 14-2219, 999, УПИ ХХХVІІ-2198 кв.6 На 19.11.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София:  местност Косанин Дол Вила На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  22472, Албена/41-ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина, Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, ул. Диляна V-305.308 кв.52, ул.Диляна УПИ 305, 307, кв.52, УПИ I 205, кв. 9, Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  04234.6914.10, XVI-681, кв.1 В.З.Косанин Дол, В.З. Косанин Дол 9, Вилна Зона Косанин Дол X-430, кв.4, 100, Горно Ливаде /В.З. Косанин Дол/ 15, Попов Извор 33, 27 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  В.З Косанин Дол УПИ І-122 кв.14, Вилна Зона Градище къща, Вила, Детски Град, Касанин Дол 2, Косана 2, Косана УПИ III-159 39, Косанин Дол УПИ III, местност Косанин Дол къща, 999, Строителство, 18, Барака, УПИ ХХІ -185 Кв 21, 1, Имот 00017, Кл.А Ст.33, УПИ IX-151 кв.39, местност Ширините, Сини Връх 7, УПИ XIX-1 кв.6 На 21.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  В.З.Косанин Дол, УПИ ХХІІ-201, кв.21, Вз Косанин Дол УПИ ХХХVІІІ-398 кв.2, местност Косанин Дол Вила, Търново 15,  Пречиствателно Съоражение На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кокаляне:  004053, 37914.6848.1617, 37914.6848.2637, 37914.6848.3100 В.З Бяла Нива, Александър Генков/Г.Панков/ С/У Овчарника, 15, 20, 20а, 14, 17, 6а, 8, 18, 26, 22а, 7, 10, 22, 16, 24, 19, 12, 13, Поделение 26480, 14, 1, 3, 4, 2, Болницата 1, Болницата, Бор М Спас ПИ 2223, УПИ 998 кв.22, Валозите 1 А, 11, 5, 1, 9, 7, Васил Левски/Лиляна Димитро 44, 32, 35, 2а, 5 А, 1 А, 3, 1, 6, 7, 2, 1а, 4, 1а, 14, 13а, 10, 21, 19, 23, 6, 12, 13, 9, 12 А, Ведена 21, 13, 15, 8, 1, 3, 9, 17, 4, 13а, 7а, 19, 6, 7, 11, 12, 5, 2, Вец Кокаляне Вила, 4, Вила, 1, 3, 2, Вилна Зона Батиница ПИ 55419.6710.2827, Вила, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3101, Вилна Зона Бяла Нива ПИ 37914.6848.3072, Вилна Зона Китката Пл.№1017, кв.21, Кл.А Ст.13, къща, Вила, Ген.Кирил Ботев/Александър 4, 2, 4а, 1в, Грамада 5, 11, 10, 12, Грамада 6, 8, 9, 7, 7а, 3, 1, Димитър Благоев 39, 38, 26, Димитър Благоев 2, 30, 22, 10, Държов Дол 19, Ела 16, 13, 15, 10, 17, 12, Ела 13, 16, Здравец 6, 2, 4, Зора 10а, 10, 5, 15, 21, ул Чуката 2 Вз Кокалянски Ханч, 11, 2, 1, 16, 8, Иван Шишман 8, 30, 9, 36, 24, 29, 19, 18, 5, 2, 32, 28, 26, 10, 11, 34, 6, 16, 15, 1, 17, Изгрев 3, УПИ VII-155, Кв 17, 1, 3, 2, Искър 2, 57, 75 А, 54, 71, 72, 63 А, 69, 69 А, 58, 79, 61, 73, 63, 77, 67, 48, 65, 59, 50, 56, 3, 21а, №8, 49а, 22, 19, 26, 22а, 45, 37, 21, 39г, 36, 38, 16, 23, 31а, 15, 30, 39а, 14, 28, 25, 17, 57, 46, 40, 24, 47, 18, 49, и ул.Шишман, 26а, 27, 44, 39, 13, 6, 8, 10, №8, 1, 14, 7, 4, 16, 5, 5 А, 12, Кокалянски Ханчета, Кръстан Младенов 14, 4, 3, 8, 6, 1, 12, 20, 7, 5, 9, 15а, 22, 11, 18, 15, 13, 20а, 16, 2, Латинка 7, 15, 4, 12а, 20а, 9, 27, 8а, 12, 22, 11, 13, 3, М.Шабадина, 17, 1, 7, 10, 2, Лъката 16, 20, 18, 21, 17а, 11а, 19, 14, Лъката 5, 17, 18, 19, 31, Люляците 2, 3, 4, 1, 2б, М. Бяла Нива ПИ 1773, М.Овнарница, Малчика 8, 9, 4, 2, 5, 10, 6, 1, 7, Местн.Свлачището УПИ 3-954 Кв 40, Михово Блато 11, 15, 7, 8, 5, 13, Оптичен Шкаф, 3, 1, Могилата 13, 4, 3, 1, 9, Околовръстна 3, 5, 1, 7, 21, 25, 2, 15, 36, 5, 11, 19, 3, 13, 12, Орниче 1, 13, 6, 2, 14, 12, 10, 4, 8, 16, Петров Кладенец 21, Петров Кладенец 20, 11, Петър Берон 21, 27, 18, 25, 23, 20, 18, 12, 15, 6 А, 11, 17, 19, 9, 5 А, 2, 10, 16, 13, 5, 14, 1, 9, ПИ 1834 М. Бялата Нива, Пролет 3б, 18, 4, 10, 2, 6а, 12, 23а, 15, 7, 14, 16, 20, 8, 9, 1, 5, 3, 3а, Ралица 9, 4, 12, 8, 6, Родолюбие 1, 26, 30, 2, Роза 12, Роса 8, 6, 7, 1, 9, 11, 4, УПИ2-983 кв.40, 15а, УПИ XI-112, 5, 11, Самоковско Шосе 18, 34 Б, 32 А, Кафене, 34 А, 30б, 30, 36, 20, 26, 32, 34, 28, Св.Св.Кирил и Методий/Симео 20-3, 20-14, 20-10, 1, 8, 9, 5, 4, 20-12, 2, Слатин Дол 11, 6, 18, 9-11, 5, 4, 12, 8, 30, 7, 1а, Старата Чешма/Вис.Круша/ 8, 18, 1, къща, 7, 6, 20, 12, 5, 11, 3, 4, 16, 9, 14, 13, 10, Стефан Караджа/Лазар Симов/ 15, 17-15, 17, 4, 17-3, 2, 17-4, 17-1, 17-2, Тодорини Кукли 10, 16, 7, 4, 13а, 152, 13, 11, 2, 6, 12, 9, 17, 14, 15, Тополите 16, 6, 24, 8, 22, 5, 9, 23, 2а, 2, 13, 15, 19, 29, 12, 21, 4, 32, 3, 10, 27, 17, 26, 14, 11, 18, 7, 30, 18а, 25, Трудолюбие 1, 2, 3, УПИ Ix-1173, 2011 кв.25, Урвич 25, 11, 9, 21, 6, Старата Чешма, 13, 35, 27, 19, 3, 17, 7а, 20, 4, 2, 10, 24, 14, 26, 12, 5, 29, 31, 16, 23, 1, 18, 28, 22, Вила, Цар Иван Асен II/Петър Янев 63, 35, 36, 33, 10, 32, 14, 4, 27, 45, 12, 51, 39, 3, 18, 20, 41, 6, 53, 40, 24, УПИ 2804, къща, 13, Цар Иван Асен II/Петър Янев 16, 29, 2, 19, 24, 6, 15, ПИ 2399, 12, 7, 9, 4, 14, 14-16, 13, 11, 5, 1, 17, 5, Цар Калоян/Любен Янков/ 12, 4, 3, 6, 8, 1, 10, 2, Явор На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Панчарево:  38-ма В.З.Беликата, 55419.6707.1414, 55419.6708.3174 М.Беликата, 55419.6717.1680, XVI-358 М.Беликата, Акация/В.З.Беликата/ ПИ 55419.6708.639, Акация/В.З.Беликата/ 10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево ул.Ака, Александър Стамболийски 8, 17, 10, 11, 9, 13, 15, 19, 10а, Батийница/24-та/ 16, и Люляк, 8, Батийница/24-та/ ПИ 1572, Беликата 6, 15, 10, 19, 17, 1, 51, 3, 13, 8, 4, 2, 17-А, 45, 5, 9, 7, къща, Беликата Вила, 10, 1, кв.35 УПИ V-468, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ 501, УПИ VI-4 кв.19, кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ Хі-444 кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 кв.26, Беликата УПИ XxI-485 Кв 485, Божур/В.З.Беликата/ 8, Борова Гора/10-та/ 8, 11, 2, 13, 9, 4 Дебело Гуно, Бяла Нива, Васил Левски/9 Септември/ 1, 6-А, 6, Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Беликата УПИ Хііі-672, кв.6, УПИ Vііі- 268 Кв 9, УПИ 7-288 Кв 17, Кв 1 УПИ 3-3, Кв 10 УПИ 9-270, УПИ 19-16 кв. 1, УПИ Xx-245 кв.16, Вила, 1, УПИ Vі-228 кв.16, 2, УПИ Хі- 255, кв.18, Кв 18 УПИ 12-256, къща, УПИ Vііі - 271, УПИ III-3 кв.1, Вила №7, УПИ ХVі - 239 кв.16, При Казана, УПИ 5-201 кв. 15, УПИ Іі - 78 кв. 9, Кв5 УПИ 3-64, УПИ XVI-282 кв.10, УПИ Ххіі-590 кв.16, П-Л 4980 Кв 9, УПИ ХіV-85 кв.9, Кв 16 УПИ 15-238, Кв 1 Парцел 22, Кв 6 УПИ Vі -70 УПИ-Хіх-95 УПИ, УПИ 8 Кв 3, ПИ 55419.6708.281.1 ул. Невен 19, кв.1 УПИ Хіі-11, кв.16 УПИ XI- 235, УПИ 25-240 кв. 16, Кв 6 УПИ 21-97, Кв 10, Парцел І, Имот 278, Парцел XV-14 кв. 1, ул. Беликата до Новия Вец, УПИ Vі -306 кв.21, УПИ Ііі-538, кв.37, УПИ XIII-166 кв.14, УПИ Хіі-460, УПИ 30-491 кв. 34, УПИ ХVіі-332, УПИ Х-478, кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 кв.22, Панчарево В.З.Беликата УПИ-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, УПИ10-428 кв. 32, Парцел 9 кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ Vііі - 566 кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 кв.14- ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ Іі, УПИ Ііі 386 кв.24, УПИ Vііі-378 кв.26, УПИ V-415 Кв 30, УПИ 11-424 кв.30, УПИ Іх - 378 кв. 76, УПИ ХVІІ-401 кв.27, кв.21 Парцел 26-325, УПИ ХVііі - 407 кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 кв.33, УПИ V-432 кв.34, УПИ Ііі -339 кв.20, УПИ VІІІ -183 кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХхV Имот.№324 К21, УПИ Х.ІІ-168кв. 13 кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ   - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХхVі-492 кв.34, УПИ VІІІ -183 кв.12, УПИ IV-157 кв.14, УПИ Ііі-643, кв.32, УПИ ХІІ, кв.27, УПИ Хіх -205 кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 кв.33, УПИ ІІ-470 кв.34, УПИ XIII кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ ХV - 406 кв. 27, УПИ V-337, кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ ХV кв.34, Вила, Вилна Зона Градище къща, Вила, 2 Вила, Вила, УПИ Ix-1014 Кв:3, ПИ 2970, къща, 15 къща, къща, Вила, Вила, Вилна Зона Градище ПИ 04234.6950.550, ул.1- Ва -- 10, ПИ 1965, 22, ул6 УПИ Хит4097, 11, 24, къща, Вила, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, 5, 17 Вила, 28, УПИ XxxV-745, кв.2, 45, Вилна Зона Ловджийска Чешма Вила, Дебело Гуно ТП Кл.1 Ст.2, УПИ І-2187 Кв 9, ТП Гробища, Стълб 4, Вила, Вила, Деница/В.З.Градище/ 6, Деница/В.З.Градище/ 26, 14, 9, 22, Детелина/31-ва/ 5, 11, 9 М-Ст Дебело Гуно УПИ2-2379, Детски Град, Детски Град Вила, Държов Дол П-Л 16 86/, Вила, ПИ 55419.6717.3000 М. Бяла Нива, Еделвайс/5-та/ 3, Зорница/В.З.Градище/ 26, 30, Калина/3-та/ 1 Деб.Гуно, 9, 2, 5 М. Дебело Гуна, кв.Кокаляне, Косанин Дол, Курията 19, Латинка/4-та/ 18, 12, 1, 10, 16, Липа/В.З.Беликата/ 5, 1, Ловджийска Чешма 58а, 23, 54, 1, Люляк/30-та/ и Еделвайс, 33, 5, 38, 41, Люляк/30-та/ 3, Мак/В.З.Беликата/, Мест. Падинето ПИ 1689, местност Граовище ПИ 55419.6709.211, местност Косанин Дол, местност Косанин Дол УПИ 19-308 Кв29, Младежка/В.З.Градище/ 2, 10, 31, 9, 5, Вила, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/ 8, Нарцис/В.З.Беликата/ 26, Невен/В.З.Беликата/ 22, 69, Незабравка/В.З.Градище/ 15, 23 Вила, Петър Менджийски 12, 1, 7, 2, 3-А, 16, 8, 12-А, 4, 11, 6, 5, 14, 9, 10, 3, 2а, Полски Хвощ 3, Ралица/В.З.Градище/ 24, 6, Роза/В.З.Беликата/ 5, Ружа/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/ 3, Синигер/В.З.Беликата/ 12, Сълзица/В.З.Градище/ 18, Теменуга/2-ра/ 11 Вила, 18, 3, 16, 12 М.Дебело Гуно, 15, УПИ V-1411, 2, 8, Тинтява/В.З.Градище/ 9, Тинтява/В.З.Градище/ 13, Топола/В.З.Беликата/ На 22.11.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  София:  І - 817, кв.24а, Акация 13, Беликата, В.З. Косанин Дол УПИ Xx-305, Ген. Кирил Ботев 2, Ген. Паренсов 30а, Искър 33, 22а, Майстор Мил.Радомирец/667/, местност Косанин Дол Вила, Вила, Вила, местност Косанин Дол Вила, Ралица 10, София, Р-Н Панчарево, УПИ ХІІ-541, 663 кв.13, Урвич 4, Цар Иван Асен II 53, 28,  Панч Бистр.път, Панч Стоп.Двор, Панч Бистр.Път Община ПОДУЯНЕ   На 19.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Клисура 2-4 Община СЕРДИКА   На 20.11.2019 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София:  XlIII-412 кв.2, Илиянци ПИ 807, кв.2, М.Нпз-Илиянци-Изт, УПИ VІ, кв.2, М.Нпз Илиянци-Изток, Илиянци/Лиляна Димитрова/ 94, Нпз Илиянци-Изток, НПЗ Илиянци/Изток ПИ1229 Кв2, УПИ VI 264 кв.2, УПИ ХХV-1166 На 20.11.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 114б Община СЛАТИНА   На 21.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  403/Драгалевци/ 3 Под Плажа, 420-та/Триядица/ 7, 421-ва/Триядица/ 10, 505/Драгалевци/ 16, 506/Драгалевци/ 5а, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/ 1а Вила, 508/Драгалевци/ 34, 18, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2а, 2, 4, 7а, 5, 8, 12, 6, 4а, 9, 6а, 11, 16, 1, 10, 14, 9а, 3, 7, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/ 2, 3, 4, 2, 11, 12, 10, 15, 8, 6, Акад.Стоян Аргиров/502/ 8-10, 1, 8, кв.225 П-Л 12-1087, Вила, 6, В.З. Симеоново - Драгалевци 1 на ул.506а, 5а на ул.506а, 1а ХVіі-757, Вз Симеоново-Драгалевци II Част УПИ XVII-788 Кв 61, Драгалевци 4 ул.501, Могилата Вила, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 22, 11, 5а, 20, 13, 8, 10, 12, 19, 6, 18, 1, Дясно, кв.21 П-Л 1 755, 17, 14, ъгъла ул.502, 16, 15, Павел Дованлийски 2, 2а, 13, 5, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/ 26, 22, 20, 31, 25, 21, 29, 19, 17, 23, 26а, 24, 4, 30, 8, 33, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 32, 34, 16, 38, 12, 26, 20, 24а, 14, 22, 18, Сава Доброплодни/421/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 5, 4, 2а, 8, 10, 2, 3, 6, 9, 7, Симеоново 10 ул.502, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/ 10а, 9, 10, 2, 8а, 17, 11, 18, 15, 22, 20, 13а, 5, 13, 3, 16, 4, 8, 7, 17, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ 11, 9, 10, 15, 3, 12, 7а, 7, 6, 13, 8, 1 На 20.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Гео Милев, Голаш 13, 16, Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 79, 71, до Блок 63, 63 3, 63, 55, 79, 63 На 22.11.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  София:  Ситняково/Хр.Кабакчиев/ 39а На 20.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Цариградско Шосе Бл.103 На 21.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.251а Вх.А Община СРЕДЕЦ   На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Любен Каравелов 27 На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Уйлям Гладстон/Вл.Поптомов/ 51 На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Цар Иван Асен II 21 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  187-ма кв.Мал.Долина/Младос 20, 201/В.З.Малинова Долина/ 6-та Вила, 17, 31, 15, 19, 11, 3а, 25, 5, 17, 49, 12б, 27, Вила 17, 31, ъгъл ул.204, Вила, 16, 12, 14, 202/В.З.Малинова Долина/ ъгъл ул.205, 3, 6, 2, 4, 23, 11, ъгъл ул.204, 1, 203-та ъгъла ул.202, Строеж, 204-та 2, 204/В.З.Малинова Долина/ 16, 2, 18, 10, 17, 8, 4а, 2а, 854, 15, 205/В.З.Малинова Долина/ 9, 5, 3, 15, 25, 10, 6, 7, 38а, Пл.623 К.Л.739 Стр.Т, 38, 13, 16, 29, 19, 18, 1, 42, 11, 48, 46, 206/В.З.Малинова Долина/ 6, 8, 2, 4, 1, Последна Вила, Арх. Георги Фингов 10, Арх. Иван Данчов 4, Арх. Станчо Белковски 15, Арх. Станчо Белковски/205-та/ 23 Петте Ореха, Бистришко Шосе 68, Валозите, 52, 62, 60а, 50, 60, 54, 59, 55, Вила, 35, 67, 47, 57, 56, 58, Бистришко Шосе и ул. 203, В. М. Долина УПИ V-460 кв. 15, В.З.Малинова Долина-IIa УПИ XVI-194 Кв 6, Малинова Долина Именица Парцел 3044, Вила, В.З.Малинова Долина Ііч, Валозите В.З.Зл.Рибка, 2 Валозите, кв.15 Парцел VI-460, В.З.Малинова Долина Іі- А Ч, Валозите, В.З.Златна Рибка, ул.201 В.З. Бункера Р-Н Витоша ул.204, УПИ І-896 кв.15,  13 На 18.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.11.2019 г. /07:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 19.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./   На 20.11.2019 г. /07:45 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, Р-Н Витоша, В.З. Малинова Долина-Бункера 1, София Парк 67, Уо, 16, 60, 55, 11 11, 64, Паркинг/12-Р Къщи, 66, 56, 57, 65, 59, 10, 9, 14, 54 54, 18, 68, 61, 13 13, 15, 62, 63, 58, 9, 12 12 Община ТРИАДИЦА   На 18.11.2019 г. /08:15 - 15:00 ч./ -  София:  Княз Борис I  52, 54, 56, 60, 60а, 62;, Патриарх Евтимий 86, 88, 59, 61, Хан Аспарух 19, 21а, 15, 21б, 8, 10, 12, 16, 29, Цар Самуил 4, 7, 5, 3, 2, 4, 4а На 18.11.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:  Гет Сервиз; Бул. Черни Връх № 65; Гет Хотел и  Градина, Кръстова Вада УПИ VII-458, 459, кв.42, Светослав Минков 7, Черни Връх 69, 67, 105, 85 Импас На 18.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Площад България 1 1414 Ндк Подлез  Ресторант - Пицария &Quot;Кривото&Quot; На 19.11.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ №33 33а  18, 20, Емилиан Станев  57а, Ивайло Петров 6, 1 Жилищна Сграда Б На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  2-За Дет.Градина кв.35, Борис Руменов/482-ра/, Джон Атанасов/487-ма/, местност Кръстова Вада, Проф. Петър Шапкарев, Филип Кутев, Черни Връх На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-та/, Аспарух Лешников/484-та/, Борис Руменов/482-ра/, Ген. Иван Колев/489/, местност Кръстова Вада, Сашо Николов-Сладура/483-та, Флора Кънева, Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец /, Черни Връх На 21.11.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Борис Руменов  №10 Вх. А, Б;, ул. Хага  №5 Вх. А, Б, В На 22.11.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:  ул. Флора Кънева  52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115, А, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190, 142 На 22.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Черни Връх 71 А, 71а, 73 На 22.11.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:  М.Кръстова Вада УПИ III кв.128, Черни Връх 147    

comment 0
visibility 818
вода

Люлин 5, Лозенец и Горна баня остават без вода

Планирани ремонти на „Софийска вода“ на 14 ноември, четвъртък, ще наложат временно спиране на водата в някои столични квартали. Зарди изграждане на уличен водопровод на бул. „Д-р Петър Дертлиев“ жк. „Люлин“ 5, от 09:00 до 21:00 ч. ще спре водоподаването на живеещи в района на: бл. 546 А, бл. 546 Б, бл. 546 В, бл. 561, бл. 562, бл. 563, бл. 564, бл. 565 Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска при бл. 546В ъгъла с бл. 565. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Горски пътник“ жк. „Лозенец“, от 10:00 до 18:30 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на ул. „Горски пътник“ от бул. „Черни връх“ до ул. „Милевска планина“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул. „Горски пътник“ ъгъла с ул. „Милевска планина“. Заради изграждане на сградно водопроводно отклонение на ул. „Обзор“ кв. „Горна баня“, от 10:00 до 13:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на ул. „Обзор“ от №12 до №34. Ако ремонтните дейности се проточат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Обзор“ ъгъла с ул. 647.

comment 0
visibility 277
скъсани кабели

Близо 3500 без ток в Горна баня и Суходол заради скъсани от строители кабели

Близо 3500 клиенти от Горна баня и Суходол са били тази сутрин без ток заради скъсани кабели. Причината за аварията  се оказали несъобразени изкопни работи на строителни фирми. Скъсани са два кабела 20 киловолта на ЧЕЗ Разпределение. Заради инцидента за общо 90 минути е било прекъснато електрозахранването на абонатите.    ЧЕЗ Разпределение България призовава фирмите да координират с компанията поне две седмици предварително къде и кога ще извършват изкопни дейности.   

comment 0
visibility 1032
Йорданка Фандъкова на проверка на обект в зона 2

Преработват проектите на пл. "Ал. Невски" и Западен парк

Реконструкцията на плодащ "Александър Невски" ще започне през пролетта. Няма да допусна компромис с качеството, заяви кметът на София Йорданка Фандъкова в интервю пред БНТ, тази сутрин. "Препроектирането се изпълнява в момента, но през зимата няма как да започнат строителните работи. Няма да допусна да се правят компромиси с качеството на пл. "Александър Невски". При всички случаи реконструкция, в която настоях да се запази историческия вид на пространството, да се запазят паветата, да се предвидят подходящи осветителни тела, които не са високите мачти, предвидени предварително в проекта, тези промени вече са факт и са направени. Другите изменения се правят, а те са по отношение на отводняването. Ще се работи напролет и през лятото, когато времето позволява", коментира Йорданка Фандъкова.  Тя обясни, че няма да се затваря изцяло движението по време на реконструкцията. Строителните дейности ще се извършват поетапно. "Поучихме се от грешките, в желанието ни много бързо направим всичко. По-добре е да се работи поетапно. В същото време започнахме да подготвяме исканията за промените, както бях обещала, за носенето на професионална отговорност на проектанти, надзорници и изпълнители". Проектант на пл. "Александър Невски" и на ул. "Граф Игнатиев" е арх. Иво Панталеев от АДА. Той стана известен с водната стена на пл. "Гарибалди", която беше наречена от гражданите "кучешка тоалетна", "надгробна площа" и след седмица бе премахната по настояване на кмета Йорданка Фандъкова и граждани. Столичният кмет каза, че препроектиране се прави и на Западен парк, чийто ремонт е на път да се превърне в исторически след почти година и половина забавяне. "Там също се наложи преработване на проекта. Хората трябва да знаят, че наистина се налагат сериозни законодателни промени, защото ние месеци наред преговаряхме с проектанта за преработка на проекта, който имаше сериозни пропуски. И едва към лятото трябваше да се съгласи, защото той носи авторските права. Ако ние прекратим договора, авторските права остават при него и ние не можем да променим проекта. Това е един омагьосан кръг, от който хората не се интересуват и не би трябвало, защото за тях са важни резултатите. Но точно това беше поводът ние да подготвим искането за тези промени. Затова аз лично ще настоявам за тях и да се случат в много кратки срокове, за да може да отпушим този процес и той да върви по-добре като организация и качество. А и всеки - проектанти, надзорници и изпълнители, да знае, че когато работят с публични средства в града, те трябва да носят не само финансовата отговорност, която носят и аз налагам много сериозни санкции, но и професионалната си отговорност, и да отговарят с името си затова", каза Йорданка Фандъкова.

comment 0
visibility 433
вода

Спират водата по Околовръстното и в кв. Витоша

Планови ремонтни дейности по водопроводната мрежа на „Софийска вода“ на 13 ноември, сряда, ще наложат спирането на водата в някои столични райони. Заради извършване на строително-монтажни работи на Пречиствателна станция за питейни води „Бистрица“, от 12:00 до 20:00 ч. ще спре водата на живеещите в района на: Южна част на бул. „Околовръстен път“ между пътя за лифт „Симеоново“ до бул. „Симеоновско шосе“; Южна част на бул. „Околовръстен път“ между бул. „Черни връх“ до бул. „България“ - бензиностанция „Шел“, база на „Волф“, Езиково училище и частна детска градина „ЕСПА“; ЖСК „Малинова долина“ кв. „Витоша“ – карето между: бул. „Симеоновско шосе“, ул. „Проф. Васил Арнаудов“, ул. „Проф. Георги Манев“ и бул. „Околовръстен път“, в което влизат комплекси: „Макси“, „Преслав“ и „Градина“; кв. „Мирчо Драганов“ - карето между: бул. „Черни връх“ от №91 до №151, ул. „Димитър Манев“, ул. „ген. Иван Колев“ и бул. „Околовръстен път“; кв. „Манастирски ливади изток“ – карето между ул. „Луи Айер“, ул. „Шарл Шампо“, бул. „Околовръстен път“ и ул. „Йордан Бакалов Стубел“;   Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода  с водоноски на адрес: ЖСК „Малинова долина“ - пред бл.29 от 00:00ч. на 14.11.2019г. кв. „Манастирски ливади-изток“ - ул. „Луи Айер“, колелото на автобуса от 00:00ч. на 14.11.2018г

comment 0
visibility 279
вода

Кремиковци, Сеславци и Долни Богров остават без вода

Планови ремонти по мрежата на „Софийска вода“ ще наложат спирането на водата на 12 ноември, вторник, в някои столични райони. Зарди ремонт на водопроводно съоръжение в кв. „Кремиковци“, от 10:00 до 16:00 ч. ще спре водатат на живеещите в района на: кв. „Кремиковци“, кв. „Сеславци“, с. Желява, с. Яна Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска пред затвор „Кремиковци“. Заради изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. 16 -та с. Долни Богров, от 9:00  до 21:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на с. Долни Богров. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на ул.1-ва №35. Заради ремонт на уличен водопровод на бул. „Цариградско шосе“ вилна зона „Врана-Лозен-Триъгълника“, от 09:00 до 21:00 ч. ще бъде спряно водоподаването на живеещите в района на: ул. „Стар лозенски път“, бул. „Цариградско шосе“ от № 164  до № 268 бул. „Цариградско шосе“ от № 361 до  № 433 „Институт по генетика  на растенията“ на ул. „Околовръстен път“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде осигурена вода с водоноска на ул. „Стара планина“ ъгъла с ул. „Пирин“.    

comment 0
visibility 390
ЧЕЗ

Несъобразени изкопни работи оставиха 4000 домакинства в "Надежда" без ток

Токът на 4000 домакинства и фирми от "Надежда" е бил спрян тази сутрин заради несъобразени изкопни работи на строители. Машините на фирмата са скъсали кабел 20 kV, собственост на ЧЕЗ Разпределение България.      Екипи на компанията са работили максимално експедитивно и са отстранили повредата. И са върнали съоръженията към нормален режим на работа, съобщават от ЧЕЗ.   От там отново напомнят на фирмите да координират с  компанията поне две седмици предварително къде и кога ще извършват изкопни дейности.     

comment 0
visibility 853
ЧЕЗ

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 11-15 ноември

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 11 ноември - 15 ноември  2019 г, включително: София-град Община БАНКЯ   На 11.11.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Вършец 8, Пейо Яворов 10, 27а, 23, 16, 2, 21, 15, 25а, 17, 5, 7, 9, 23а, 4, 21а, 9а, 13, 8, 12, 19, 25, 11, 3, Стефан Стамболов/Будишин/ 38, 40, 34, 21, 38б, 19, 19а, 15, 17, 29, 28а, 32, 27, 30, 23, 25а, 13, 25, 23а, 40а, Хисаря 2 На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Иван Вазов 8, 6, 14, 7, 7а, Рила 3, 10, 10а, 14, 22, 6, 12, ПИ 1568 Кв. 119, 8, 5, 4, 8а, 3а, Сливница 25, 21, 17а, 19, 13, 17, 23, С/У 25, 15, Средна Гора 10, 11, 25, 13, 21, 19, 16, 5, 12, 25а, 27, 4, 8, 1, 15, 9, 7, Цар Симеон След Мо, Шипка 4а, 2, 1, 8, 4, 7, 6в, 6 Строеж, 3 На 11.11.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София:  Сливница Община ВИТОША   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая:  22-Ра , 22-Ра , 22-Ра , VIII-1004aкв.33 , Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Алеко Константинов/К.Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К.Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М.Владая Кв.75 Кв.75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ Ііі-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв.33 , УПИ V-986 Кв.51 , Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая:  22-Ра , II-3477, Кв.916 , Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владая:  Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Алеко Константинов/К.Димитр 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Владая , Горелица , Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Слънчев Залез 4, 2, 3, Спортист 7, 9, 3, 2, 5, 11 УПИ Xx-331, Кв.21, 1, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, Чаладинка 24 На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Княжево:  Ал.Стамболийски На 11.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва 5 Ул. Цар Крум, 1-Ва Тп Кайлъка М. Владая, 600-На/Витоша/ 2, 2а, 3, 601-Ва 1, 2а, 8, 3, 4, 6, 2, 721-Ва/Витоша/ 6, 5, 1, 4, 14, 10, 12, 8, 722-Ра/Витоша/ 2а, 777-Ма 8, Александровска/Ил.Манов/ , Войводина Могила 162, 160, 166, Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Звездица/Георги К.Дим./ 1, 3, Здравец 1, 2а, 4, 3а, 5, 3, 2, Здравец Трафопост /Ул.Кайлъка, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Княжевска/Валентин Андреев/ 25, Крайречна 12, 14, 16, 18, Лешникова Гора 3, 18, 26, 16, 1, 19, 28, 8, 5, 7, 24, 11а, 6, 23а, 7а, 16а, 11, 17б, 3а, 10, 21а, 20, 9, 13, 30, 4, 2, 21, 12, /Мащерка, 17, 15а, 14, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Люти Дол 1, 5, 3, 4 Фургон, 1а, 4, 6, 7а, М-Т Кв.Драгалевци УПИ XIV-126 Кв.52, Мала Курия Бул.Цар Борис III, 2, Мащерка 14, местност  Черния Кос Фургон, Поибрене 3, 8, 12, 7, 2, 1а, 10, 2а, 5а, 1, 9, 5, 6, 11, Поибрене 6 До Алекс. Мост, Полк.Стойно Бачийски/Филип 125, Св.Лука/723-Та/ 4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8, Хан Крум 4, 1, 3, 2, 1а, 8, 6, 10, Хан Крум/Драгалевци/ 1, 4, 2, 3, Цар Борис III 428г, Цар Борис III 359, Цар Борис III , Цар Борис III/Девети Септ. 412, 414, 434в, 430, 517, 430а, 519, 420, 410, 515, 468, 404а, 446, 434, 406, 474, 444, 511, 438, 513, Черения Кос/Долната, 404, 434а, 440а, 454, местност  10км. №23, 436, 432в, 466, 426а, 428а, местност  10км № 23 Челен Кос, 523, 422, 458, 432а, 521, 402, 442, 464, 428в, 464а, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290, Цар Борис III/Девети Септ. местност  10км. №1, Вилна Зона Княжево, 493, местност  10км.№3, 481, 493а, местност  10км. №8, местност  10км. №18, 477, местност  10км №2а, 489, местност  10км., 475, 491, местност  10км, местност  10км. №3, 467, 485, 479, 471, 483, 473, местност  10км №3, 469, Цар Борис III/Девети Септ. 430, Цар Борис III/Девети Септ. 475, 441, 463, 455, 453, 455а, 465, 447, 461 Къща, 461, 451, Ъгъла С Ул.Колобрене, 443, местност  10 Км, 439, 463а, 459, 445, 451 А, Цветарска 25, 21, Църквище 5а, 10, 5, 7, 1, 2а, 4, 14, 7 Княжево УПИVііі-647, 8, 10а, 7а, 1а, 2 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Ангел Букурещлиев 14, 1а, 6, 12, 3, 7, 10, 5, 8, 5а, 1, 2, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Горска Поляна 2а, 4, 2, 4а, 3, 7, 5, 1, Драгалевци , Драган Цанков 4, 5, 3, 8, 1, 6, Калина Малина/Павел Лилов/ 6, 2, 5, 7, 4, 1, Крайречна 12, Крайречна /Драгалевци/ 12, Лазар Михайлов/Хр.Манов/ 2, Лешникова Гора Ул. Горска Поляна, 15, Маестро Георги Атанасов 24, 22, 33, 22а, 29, 31, Малина / Драгалевци 1, 1а, 6, 4, 9, Маргаритка 7, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Папрат 41, 18, Христина Морфова 1, 17, 6, 4а, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 10, 8, 2, 7, 11, Цветарска 3, 5, 10, 21, 8 А, 13, 11, 2, 2а, 7, 19, 6, 15, 9, 12, 8 Б, 4, 1, 17 На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бай Михал  17, Братя Бъкстон  56, Воденичница /Ал.Пушкин/  59, Камчатка  6 А, Кота 1050  7, 9, Симеон Радев/Кирил Янев/ 83, 86 На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Братя Бъкстон 11, Бъкстон 11, 12, 19, 24, 26, 28, Саша Попов 21, 29, 20, Секвоя 28, 37, 39, УПИ VII-701, Кв.6 На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Суворов 70, 72, 147, 96, 86, 76а, 74, 78а, 90, 94, 78б, 80, 84б, 82, 84а, 98, 78, Кота 1050 31а 136 ;, Никола Петков/П.Напетов/  26, 28, 32, 49, Преки Път/Димитър Монов/ 21-23 На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Грамос  8, Еровете 6, 16, Камен Дял  12, Никола Петков/П.Напетов/ 10, Преки Път/Димитър Монов/ 75,  76, Райска Градина/Аврора/  30 На 11.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ж.К.Братя Бъкстон Бл.8, Ул.Ген .Суворов  14а, 16, 18 На 12.11.2019 Г. /10:15 - 16:15 Ч./ -  София:  Иван Сусанин 66, Пирин 56, Родопски Извор 66а На 11.11.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:  Местн.Офелиите Хижа Офелийте, Офeлиите , Парк Витоша , Парк Витоша 1, Парк Витоша Хижа Витоша, Парк Витоша , Планина Витоша На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Офелиите /Владая/ На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Парк Витоша На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Цар Борис III/Девети Септ. 284, 302, 314, 314а, 334, 348, 367, 372, 403, 415, 441, 443 Община ВРЪБНИЦА   На 11.11.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  3-Ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27 На 12.11.2019 г. /08:00 - 11:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:  Ул.Боро 10 На 12.11.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  София:  3020-Та/Връбница/ 34 Община ВЪЗРАЖДАНЕ   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Алдомировска/Димитър Баковс 117, 115, 119, 144 Ъгъла С Позитано, 121, Александър Стамболийски 163, 159, 155, 155, 157, 161, 163, Инж.Иван Иванов 41, 17, 17а, 19, 23-25, 27, 11, Позитано 136, Сердика 1 Баталова Воденица На 16.11.2019 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 15, Между Лавеле и Витоша,  Пл.Св.Неделя 4 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Георг Вашингтон 4, Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. 21, 19, 23, Пиротска/Трети Април/ 9, 5, 2, 9 Малък Цум, 14а, 7, 12, 9 Облекло, 10, 14, 1, 7 УПИ X, Кв.194, 3 Община ИЛИНДЕН   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  III Кв.41 , Алея на Усл. УПИ II , Виктор Павлов 129, Алея на Услугите, Виктор Павлов УПИ II Кв.41 , Илинден Бл.129/130, 129/130, Разсадника 129-130, Света Троица/Вълчо Иванов/ 129-130, 1 129, 130, 1 129\130, 1 129/130 На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Илинден 134, 131а, Разсадника 131а, 131б, Света Троица/Вълчо Иванов/ 134, 134, 131а, 131б, О До134 Община ИСКЪР   На 14.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  11-Ти Август 40, Александър Малинов , Дружба 124, Дружба 1 123, Тп М/У 123-124, 80, Тп М/У Бл.123 и 124, 123 - Източна Страна, 80, До 124, 123, 124, Дружба 2 252, Младост 1а 555, Младост 3 363, Младост 4 До 433, Тирана 21 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Димитър Миленков На 12.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 186, Дружба 1 46, 43, 186, 186 Ул.5019, 187 На 12.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Дружба До 108 У Ще, Дружба 1 90, 127, До 92 На 13.11.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Дружба 1 99, 105, 105, 99, 66, Жк.Дружба 1 УПИ Іі, Кв.59 Клуб До 108 Соу Община КРАСНА ПОЛЯНА   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  300-Та/Красна Поляна/ 10, 7, 11, 3, 12, 5, 9, 301-Ва А/Красна Поляна/ 6, 5, 4, 301-Ва/Красна Поляна/ 1, 10, 7, 8, 14, 12, 4, 5, 14, 2, 5а, 1, 1а, 6, 3, 16, 302-Ра/Красна Поляна/ 10, 2, 4, О, 12, 6, 303-Та/Красна Поляна/ 4, 7, 2, 16, 12, 1а, 8, 1, 14, 3, 14 А, 6, 304-Та/Красна Поляна/ 21, 11, 19, 5, 10, 9, 1, №1, 13, 2 А, 3, 4, 17, 6, 305-Та/Красна Поляна/ 4, 16, 8, 8, 4, 6, 11, 10 А, 14, 7, 1, 9, 7а, 18, 4а, 3, 10, 20, 5, 5, 2, 306-Та/Красна Поляна/ 12, 18, 9, 10, 14, 2, 4, 3, 7, 6, 16, 5, 315 А /Красна Поляна/ 9, 315-Та/Красна Поляна/ 18, 60а, 315-Та/Красна Поляна/ 5, 6а, 12, 9, 3, 1, 11, 8, 4, 2, 14, 12, 316-Та/Красна Поляна/ 2, 1, 4, 321-Ва/Красна Поляна/ №12, 322-Ра/Красна Поляна/ 5, 4, 6, 4, 2, 1, 323-Та/Красна Поляна/ 1, 1а, №1, 323-Та/Красна Поляна/ 4, 14, 16, 12, 1, 8, 6, 2, 10, 68134.1109.1532 , Банско 44, 37, 40, 39а, 39, 33, 40, Възкресение/Стоян Лепоев/ 126, 122, 155, 118, 140, 146, 151, 153, 130 А, 130а, 151, 134, 149, 130, 116, 124, 155, 142, 132, 20, 136, 126, 138, 120, 151, Възкресение/Стоян Лепоев/ 155, 153, Гайтанци 3, 7, 1, 11, 6, 13, 5, Друган 19, 3, 1, 6, 15, 18, 16, 12, 3, 7, 4, 11, 17, 13, 2, 3а, 14, 10, 9, 5, 4, 8, 14а, Илинден 57, 62, 64, 63, 61, Метал 10, №10, Метохия 18, 9, 18, 12, 33, 2, 16, 7, 13, 13, 31, 14, 20, 21, 11, 27, 7 А, 3, 11, 6, 17, 10, 5, 17, 1, 6, 25, 8, 31, 29, 16, 2 А, 2, 21, 11, 23, 16, 15, 19, 25, 16, 23, 12, 22, Метохия 28, 38, 37 А, 42, 43, 44, 30, 37, 50, 26, 40, 40, 46, 41, 24, 48, 31, 39, 34, 51, 36, 35, 33, 27, 32, Мирни Дни 6 А, 12, Мирни Дни 10, 7, 8, 2, 9, 1, 9, 3, 5, 1, 12, 4, 7, 6, Найчо Цанов 209, 64, Нов Живот 11, 8, 5, 29, 3, 2, 4, 10 А, 10, 1, 9, 9 А, 6, 25, 7, Нов Живот 17, 15, 20, 13, 22, 12, 21, 27, 35, 14, 6, 35, 30, 19, 4, 25, 38, 24, 26, 18, 33, 27, 29, 22, 10, 31, 33, Павел Шатев/Докер/ 35, 42, 27, 33, 50, 21, 39, 37, 27, 41, 34, 29, 40, 29а, 46, 23, 25, 31, 36, 48, 38, 23, ПИ 736, Кв.100 , Света Троица/Вълчо Иванов/ , Тумба 23, 37, 17, 21, Тумба 36, 47, 55, 57, 55, 63, 61, 41, 38, 37, 63, 59, 31, 42, 39, 46, 45, 37, 44, 32, 40, 43, 48, 49, 28, 40, 53, 51, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Стамболийски 186 11, 186 М-У Бл.11 и Бл.12, Илинден 16, 12, 15, 14, 11, 13, Съборна 2а, 2 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Възкресение/Стоян Лепоев/ 64, 62, Красна Поляна I Част 20, 20а, 22, Красна Поляна II Част 233, Методи Кусевич 2, 1, Радичевци 5 Община КРАСНО СЕЛО   На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Акад.Иван Евстратиев Гешов  100, Бурел/Цона Петкова/  41, 42-44, 56, Григор Начевич 3, 7, Котленски Проход  20, Мила Родина  18, 20-22, Нишава/Георги Аврамов/  159, 163, Стрелбище  7, 4б, 7а, 12а, 128, 4а, 16а, 17а, 13а, Хайдушка Гора  147, Церова Гора 4 На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баба Илийца  37, 37а, Бузлуджа  51, Владайска/Димо Хаджидимов/  99-101, 103, 42, 46, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  67, 101, 150, 3, Добрич/Димитър Дончев/  2, Метличина Поляна/Васил Ленк  15, 48-50, Найден Геров  6, Тунджа  25, 40, Феликс Каниц  52, Цар Асен  64, 69, 70, 71, 72, Цар Борис III/Девети Септ. 19б 19, 3, 23, Шандор Петьофи  59 На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Балша/Д-Р Минчо Нейчев/  35, 14, 38, Витоша 111, 115, 117, 121, 129, 192, Димитър Манов  74, 25а, 27а, Йордан Йовков  9, Краище/Тодор Атанасов/  21, 3, 16, 37, Михаил Буботинов  32, 5, Стефан Малинов  2, Ярослав Вешин  16, 42, 46, 68 На 15.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Завалска Китка 12, Княгиня Клементина/Д.Милано 34 Ателие 5, 34 На 14.11.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:  Карпати № 6, 8, 10 Община КРЕМИКОВЦИ   На 12.11.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  1-ВА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ П-Л 2/2, 20, 19, 18, 14А, 17, 21А, 21, 16, 14, 22, 2-РА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 45, 3-ТА /НОВА ВРАЖДЕБНА/ 11, 44А, 13, 44, 8, 8 ВОДНА ПОМПА, 5, 9, 6, 7, 10, 4, 3, 1, 41229.269.213 , БАТАРЕЯ 84А, 62А, 62, 76, 65, 79, 68А, 68, 66, ЗАД ЧЕРНО КАФЕ, 72, 69, 70, 84, 76В, 76А, 63, 76А ЛЯТНА КУХНЯ и ЧАСТ ОТ КЪЩА, 69А, 74, 89, 61, 75, 77, 73, 76Б, ЗАД КАФЕТО, 64, 71, 67, 77Б, 78, БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ/МИЗИЯ/ 256, ВРАЖДЕБНА 1, М.НОВА махала, ПИ 68134.8592.32, 46 М.НОВА махала - СКЛАДОВЕ, УПИ 1-79, КВ.2в, ПИ 165052, 3 УЛ.3-ТА, местност  СТАРИЯ МОСТ НОВА махала П.Л 356, НОВА махала 4А, ПИ 68134.854.5. На 15.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Балкан 12 На 13.11.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  София:  Враждебна Фургон, Кремиковци До Авт. Маргел, М. Япаджа , махала Япаджа 27, 18, 13, 37, 16, 15, 17, 26, 20, Търговия, 16а, Вила, 19, 24, 31, 30, 22, 21, 25, 12, Парцел 262, 29, 14, 23, 24а, 25а, УПИ XIV-209 , Кв.2 , Челопешко Шосе Ъгъла С Ул.Япаджа, Япаджа Община ЛОЗЕНЕЦ   На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ул. Арарат  №8, 10; Ресторант Делвите, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /  № 3 Вх. А, Б, В; 5, 8, 10, 19, 19а, 21, 21а; На 12.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Асен Разцветников/431-Ва/ 24, 28а, 28 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Банат/Курск/  17, 19, Данаил Дечев  7, Димитър Търкаланов/Кап.Д.Сп 12, Кишинев 8-10, 3, 1, Козяк 4, 15, 13, 21, 41, 1, 3, 21а, 37, Орел  1-3, Ран Босилек/461-Ва/ 3, 7, Рилски Езера  1-3, 24, 26, 23, Руй Планина 12, 4, Сребърна/Първомайска/ 1, Страцин  5, 11, 15, Христо Ценов  10, Черни Връх  50, 51д, 59, 84 На 11.11.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  София:  Георги Райчев/434-Та/ 11 На 15.11.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София:  Сашо Николов-Сладура/483-Та  24 Община ЛЮЛИН   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Мир Хиподрума, Б - Хиподрума, До Хиподрума, А - Хиподрума, Стефан Стамболов/Будишин/ 187, 208 На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Иваняне:  Пи:32216.2325.102, М. Завойте На 13.11.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Люлин 3 Тц На 13.11.2019 г. /14:15 - 16:30 ч./ -  София:  Люлин 7 49 Ул. Царица Йоана На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Филиповци Ул.Банско Шосе №13, Шосе Банкя Имот №008030 Склад, 23, 13 Община МЛАДОСТ   На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Кула:  VI-056013, 056014 Кв.56 На 12.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  406-Та/Младост 4/ , Младост 4 479, Последна Спирка на Автобусите, Последна Спирка на Автобуси 76 На 14.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:  4-390 392 Кв. 35 М. Жг Камбаните , Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 1а Блок 555 Вх А, Б и В На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арх. Богдан Томалевски 10, Младост 4 Тп До Бл.602, 602, М.Камбаните На 15.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  В.З. МАЛИНОВА ДОЛИНА - ОК.ПЪТ УПИ XL-862 КВ.7, МАЛИНОВА ДОЛИНА КВ.4, III-2800 , СОФИЯ ПАРК 16 З, 16А, Бл.16В, Бл.16В, БЛ.16Д 16Д, 16 З, 16 Б На 11.11.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1 Блок 3 Вх 7, 8 и 10 На 13.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 523 Вх 1 и 6 На 15.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 536 Вх 1 и 2 На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  МЛАДОСТ 1А Блок 551 На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 4 474, До 474 Община НАДЕЖДА   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Болярска/Ст.Пешев/ 49, 27, 45, №53, Панега 19, Чепеларе 26 На 14.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  НАДЕЖДА 1 319вх-А, Б, З, К, , Бл.322 Вх-Б, Д, Е, Бл.335 Вх-А, В На 15.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Триъгълника:  Лок Депо Надежда Тп 31-457а , Лок Депо Тп 31-457б , Лок Депо Тп 31-902 , Пилотно Осветление Тп 31-909 Община НОВИ ИСКЪР   На 11.11.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  МИРОВЯНЕ:  48393.4989.570 , АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ/ВАСИЛ на 11, ВАСИЛ ЛЕВСКИ /АСЕН БЕЛЕВ/ 7, 9, 1, 14, 4, 5, 3, 11, ВИШНОВСКА 4, ИГЛИКА 11, 8, 5, 3, 13, 1, 6, 12, 2, КАНАЛА 1, 3, КАПТАЖА 17, 6, 4, 2, 13, КОЗЛОДУЙСКИ БРЯГ 6, 5, 17, 2, 19, 11, 1, 10, 13, 9, 15, 8, 3, ЛЕДЕНИКА 2, ЛЕЯРНА 4, 6, 3, 2А, 8, 1, ЛЮБИМЕЦ 1, МИРОВСКО ШОСЕ 21, 2, 21А, МОМИНА СЪЛЗА/ПАРТИЗАН/ 9, ОРЛИН 29, 25, 28, 11, 10А, 21, 23, 17, 33, 7, 1, 16, 22, 18, 10, 3, 14, 9, 20, 13, 32, 15, 12, 31, 19, 5, 27, ПАРАШУТИСТ 19, 37, ПЕРУНИКА/1 МАЙ/ 20, 8Б, 18, 16 КЪЩА, 2, 24, 22, 1, 28, 12, 14, 18а, 6, 10, 4, 8, СПОРТИСТ 31, ХРИСТО БОТЕВ/КАПИТАН ГАСТЕЛ 14, 1, 10, ДО КМЕТСТВОТО, 6, 4, 12, 2, 16, 8, 14А, ЧАВДАР ВОЙВОДА/ЧАВДАР/ 2, 1, 1 ЧИТАЛИЩЕ-ХРИСТО БОТЕВ, ЯСТРЕБ 12., 13, 3, 2, 14, 12, 11, 10, 4, 16, 7, 8, 7А, 5 На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мировяне:  Алеко Константинов/Васил на 17, 25, 15, 23, 27а, 33а, 6, 19, 31, 27, 29, 14, 12, 35, 4, 1, 2, 21, 7, 5, 10, 13, 9, 3, 8, Блато 2а, 1б, 8, 4, 1а, 1, 6, 3, Васил Левски /Асен Белев/ 3а, Вишновска № 1, 3, 2, Еделвайс/Стефан Черкезов/ 3, 1, Иван Вазов/Восток/ 4, 7, 6, 2, 9, 5, 3, Иглика 13, Каптажа 17а, 1, 3, 5, 13, 7, 2, 4а, 7а, 12, 9, М.Долно Ливаге ПИ 48393.5009.11 , Малуша 2, 4, 6, Месембрия 2, 6, 8, 10, 4, 7, 9, 5, 1, 12, Минзухар 2, 6, 5, 1, 3, 4, 8, 3a, 3а, Мировско Шосе 15, 1, 17, 9, 13, 11, 18, 4, 22а, 24, 3а, 6, 16, 14а, ПИ 48393, 50103, 36, 8, 11б, 28, 20, 2, 10, 14, 11а, Стр. Табло, 17а, 5, 3, 9а, 7, 22, 5а, 26, 12, Мировско Шосе Пи.48393, 4997, 992 , Момина Сълза/Партизан/ 1, 3, 5, 2, 7, 6, 4, Парашутист 44а, 21, 7, 7а, 40, 3, 22, 19, 15, 11, 16, 1, 28, 44, 24, 20а, 4, 10, 17, 30, 50, 38, 8, 2, 18, 14, 32, 34, 46, 42, 23, 13, 12, 6, 28а, Петко Каравелов/Пионер/ 12, 3, 8, 14, 6, 10а, 16, 5, 7, 10, 18, 4, Планинец 8, 5а, Първенец 10, Спортист 17б, 18, 6, 22, 12, 13, 9, 16, 4, 17, 14, 24, 10, 3, 11, 16а, 7, 5, 2, 20, 8, УПИ I-850, Кв. 54а , УПИ ІV-807, 808 , Хвойна 5, 2, 3, 4, 6, 1, Чавдар Войвода/Чавдар/ 6, 12, 15, 5, 8, 3, 3а, 20, 7, 19а, 29, 31, 28, 21, 30, 18, 11, 4, 35, 26, 13, 24, 33, 32, 23, 16, 19, 10, 27, 22, 25, 9, 17, 34 На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Околвръстен Път До С. Мировяне , Околовръстен Път / Требич 606 Община ОБОРИЩЕ   На 13.11.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:  Евлоги и Христо Георгиеви 86, 90, 100, 102, 104, 92, 96, 94, 88, Мърфи 16, 15, 5, 8, 4, 12, 18, 22, 7, 14, 20, 13, 10, 1, 9, Мърфи 13, Оборище 73, 71, Оборище 42, Проф.Джовани Горини 5, 1, 3, 7, Русалка 6, 11, 15, 13, 17, Русалка 2, 1, Франсис Де Пресансе/Патрис 2, 6, 4, 8 На 16.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Московска 3, 3 Маг. Община ОВЧА КУПЕЛ   На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  646-Та/Овча Купел/ 3, 5, 4, 5 А, 4 А, 1, 7, 1а Кв.62, 2, 737-Ма 1, 8, 2, 6, 750-Та/Овча Купел/ 2, Венец 6, 1а, 8, 4, 2, Вечерница 12, 10, 21, 9а, 14, 8а, 8, 4, 11, 1, 6, 9, Гладиола 5, Здравец 1, 4, 7, 5, 3, 2, 9, 6, Каменица 24, 15, Обзор 20, 15, 14, 22, 23, 16, 8, 8а, 19, 13, 21, 6, Ул.646, 12 /Ул. Роза, Р-Н Овча Купел, 10а, Отдих 14, 21, 9а, 19, 16, 15, 7, 23, 11, 17, 9 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  663-Та/Овча Купел/ 4б, 672-Ра/Овча Купел/ 1, 3 А, 5, 3, 7, 5 А, 7 А, 9, Бойчо Огнянов 2, 1б, 16, 22, 15 Б, 3, 1, 20, 10, 15, 8, 15 А, 3 А, 6, 18, 5, 1а, 12, Буземска 2, Драгоман 11, 4, 12 А, 9 А, 7, 12, 6, 16, 5, 9, 1, 14, 2, 3, 18, 10, Земеделска/Яташка/ 2, Крушовски Връх 9, 19, 5, 2, 14, 11, 1, 23, 1 Срещу Адреса, 7, 8, 11а, 3а, 3, 6, 12, Лечебен Извор 1, Любляна/Й.Вишевградски/ 8, 6, 12, 15, 2, 9, Кв 37а Упи Xv-1198, 8 Общи Нужди, 4, 2 А, Момина Баня 4, 1 А, 2, 1, Момкова Баня 4, 5 Б, 5 А, Народно Хоро 5, 8, 6, 4, 6а, 4 Упи Хі-309 Кв.13б, 4а, 3, 1, 2, Овча Купел 10, 3 1, 43, 6, 39, 6 1, 35а, 35, 12, 43а, 29, 6 1, 1, 37, 25, 8, 17-19, 12а На 13.11.2019 Г. /08:30 - 12:15 Ч./ -  София:  Враждебна Стопански Двор, Ткзс Стоп.Двор, М. Япаджа , Махала Япаджа Местност  Япаджа На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:  Ул.Братя Прошек И Ул.761 Община Панчарево   На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Упи Xi 2528. Кв. 44 На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Герман:  Пи 14831.6540, 2730 , 14831 М.Терасите, 14831.6501.21027 , 14831.6507.14 Вр.За Стр., 14831.6507.168 , 14831.6507.235 , 14831.6507.243 М.Терасите, Божур/Ален Мак/ 18, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/ 30, 49, 20, 22, 26а, 43а, 51 Упи 8-256, Кв.41, 47, 18, 43, 45, 24, 28, 26, 39, 41, 16, В.З. Терасите 999, В.Пеева/27-Ма/ 16, Вилна Зона Лозето , Герман , Градина/21-Ва/ 20, Упи X 814 Кв:34а, 31, 37, 28, 29, 33, 20а, 26, 37а, 35а, 22, 31а, 35, Дружба/23-Та/ 24, 11, 22, 17, 15, 13, 20, Емилиян Станев/18-Та/ 7, 5, 12, Идентификатор 14831.6507.31 М.Терасите, М. Смереката, 14831.6541.60 , М.Смреката , М.Терасите , М.Терасите Пи 14831.6508.208 , Мест. Терасите Ул. Втора, Местност  Зимника Пи 241, Местност  Смреката 11, Незабравка/22-Ра/ 11, 14, 5 А, 6, 4, 5, 10, 16, 7, 9а, 3, 9, 8, Пи С Идентификатор 14831.6507.269 , Терасите , Хан Аспарух/29-Та/ Строеж, 23, 38, 21, 12, 14, 25а, 15, 5, 27, 35, 19, Упи Іv-852 Кв 31а, 18, 37, Кв 31а Упи V-681, 3а, 36, 29, 33, 13, 6, 9, 7, 3, 25, 17, Хан Крум/31-Ва/ 25а, 25, Цар Симеон Велики/Митко Пал 14 На 13.11.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  22472 , Албена/41-Ва/ 4, 6, 8, Бреза Вила, 22, Къща, Кв46 Упи I-246, 21, 23, Върба 1, 2а, 10, Гергана/36-Та/ 4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12, Градина 8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, Детелина , Диляна 26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 Ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1, Димитър Вучков 22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, Къща, Барака, 19, 16, Вила, 23, Дълга Поляна 10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, Къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34, Иглика 1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11, Извор 3, 12, 9, 1, 4, 8, 6, Кап. Петко Войвода 29, 1, 11а, 7, 11, 5, Люляк 4, 8, 10, 2, 6, Роза 1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9, Ул. Диляна V-305.308 Кв.52 , Ул.Диляна Упи 305, 307, Кв.52 , Упи I 205, Кв. 9 , Хвойна 3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11, Череша 1, 4, 2а, 6, 2, 5, Явор 5, 5а, 7, Къща, Ясен 2, 12, 6, 4 На 14.11.2019 Г. /08:00 - 17:00 Ч./ -  Долни Пасарел:  Вилна Зона Пасарелско Езеро Кв.3 Кв.3, П-Л І-32, Кв.3, Упи Iii-73, Кв.6 На 11.11.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Железница, Общ. Столична:  М.Чемерник На 12.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кокаляне:  Вец Кокаляне Старата Вец Кокаляне, Вила, Юзината На 13.11.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Панчарево:  Косанин Дол Упи X-2307, Кв.44 На 14.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 15.11.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:  1-Ва В.З.Терасите Пи347-Герман, Незабравка 14,  Вз Терасите Кл. А Ст. 29 с.Герман На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  УПИ VII-50 Кв. 49 Община ПОДУЯНЕ   На 14.11.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ботевградско Шосе 229 , Дунавски Лебед 19 На 13.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.104 Вх.Б На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.А На 12.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:  Момина Клисура Бл.105 Вх.Б Община СЕРДИКА   На 13.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА 16-Вх-А, Б, Бл.20, Бл.40 На 15.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  СОФИЯ:  БАНИШОРА Бл.22 Вх-А, Бл.24 Вх-А, Б, , Бл.28 Вх-А, Б На 11.11.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Клокотница 29, Христо Ботев 131 Община СЛАТИНА   На 15.11.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София:  Шипченски Проход Бл.249 Община СРЕДЕЦ   На 11.11.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:  Д-Р Г.Вълкович 2 Община СТУДЕНТСКИ ГРАД   На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  СОФИЯ:  68134.1604.4167 , АНДРЕЙ ЛЯПЧЕВ/УНИВЕРСИАДА/ 2, 10 2, 12, 1, 10, 12 1, 4, 6 1, ДЪРВЕНИЦА 3, 2, 3-ГАРАЖ 2, 1-МАГАЗИН 1, 1, 3-ОН, 1-ГАРАЖ 4, 26, ЖЕКО ВОЙВОДА 21, 21А, ЗЕЛЕНА ПОЛЯНА 4, 9, 3, 14, УПИ III-1657, КВ.9а, М.Дървеница, 8, 30, М.ДЪРВЕНИЦА ПИ 68134.1604.2163 , ПРОФ.ЦВЕТАН ЛАЗАРОВ/МОМ.ЧЕШ 35 На 11.11.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Малинова Долина 1, София Парк 87, 89, 88, 83, 82, 80, Уо, 74, 81, 85, 84, 86, 74, 75, 76 На 12.11.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина В.З. Малинова Долина-Бункера 1, В.З. Малинова Долин- Бункера 1, София Парк Ао, 103, 100, 94, 105, 96, 97, 102, Уо, 2, 2 105, 104, 105, 102, 95 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Приятели 1, София Парк Паркинг/12-Р Къщи, 37, 32, Парково Осветление Кв.12, 34, 31, 16е, Парково Осветление Кв.12, 16 Ж, 29, 28, 30, Уо Касета 3, 38, 42, 39, 27, - 40, Бл.16д 16д, 43, 33, 35, 36, 41, Гараж, УПИ Хі-1427, 1136, Кв.7 , Хіі-789 36 На 13.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 14.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  София Парк 1 1, 158, 7 7, 157, 3 3, 152, 161, 5 5, 150, 4 4, 6 6, 159, 160, 155, 2 2 На 13.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.11.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  София Парк 77, 70, 93, 92, ул.72, 69, 91, 78, 90, 71 - 71, 79 Община ТРИАДИЦА   На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  София:  Бул.Черни Връх Комплекс Тюлип. , Димитър Манчев 1б 2, 1в F, 1в 3, 1г 4, 1а 1, 1в 3, 1г 4 На 12.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Асен Йорданов  №63, 64, 66, 68, 70, 72, 74; ,  Ул. Борис Руменов  № 12, 14, Строежи, Ул. Аспарух Лешников  № 2, 4, 1, 3, 3а, 5;, Ул. Сашо Николов(Сладура)  № 1, 5, 7-9, 11, 13, 15, 19, 23, 2, Хага №4, 6, 8, 10; На 14.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-Ва , X-442 , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Ген. Иван Колев/489/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Димитър Дюлгеров , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , Кръстова Вада , УПИ VIII-222 , УПИ XII-505, 508, 509, Кв.30 , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх На 13.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , IV 1039, 1085, 1086 Кв.55 , Ix-1308, Кв.55а , Акад.Вера Мутафчиева , Акад.Иван Буреш , Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Георги Янакиев , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Манфред Вьорнер/495/ , местност  Кръстова Вада , Мичман Тодор Саев/496/ , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Флора Кънева , Хага /М. Кръстова Вада П-Н Лозенец / , Черни Връх На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  493-Та , V-1145, 111, 1071, Кв.3 , V-1186, Кв.15 , VI-1125 , X-838, Кв 101, Ме Кръстова Вада , Акад.Вера Мутафчиева , Асен Йорданов/486-Та/ , Ген. Иван Колев/489/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , местност  Кръстова Вада , Сребърна/Първомайска/ , УПИ IV-1434, Кв.41 , УПИ Ііі-1426, Кв.54 , Черни Връх На 12.11.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Адриана Будевска  2, 3-5, 7, Александър Македонски  2, 4, 12, Бурел/Цона Петкова/  54, Витоша  146б, Д-Р Стефан Сарафов  1, 72, Енос  6, 9, 11, 17-19, 5, Майор Първан Тошев  18, 18-20, 22-24, Милосърдна  12, Никола Славков  11, 33, Орфано  4, Петко Ю.Тодоров/Мл.Проход/ 20, Порто Лагос  8 На 12.11.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Акад.Вера Мутафчиева 6, Витоша 18, 24, 16, 18б, Емилиян Станев/490/  №2 Бл. 3, Бл.4, Бл.5 На 11.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Акад.Иван Буреш , Асен Найденов/493/ , Гатьо Шишков/492-Ра/ , Димитър Манчев , Емилиян Станев/490/ , Люба Величкова/497-Ма/ , Нелсън Мандела , Никола Крушкин-Чолака/494-Т , Сребърна/Първомайска/ , УПИ I-272, Кв.21 , УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , УПИ V-2227, Кв.80 , Флора Кънева , Черни Връх На 15.11.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Арарат , Асен Йорданов/486-Та/ , Джон Атанасов/487-Ма/ , Емилиян Станев/490/ , Иван Андонов/491-Ва/ , М. Кръстова Вада УПИ III-461 , местност  Кръстова Вада , Проф.Георги Йолов , Черни Връх На 15.11.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  София:  Асен Йорданов/486-Та/ 61, 60, 61 Он Вх.А, Сашо Николов-Сладура/483-Та 6а На 14.11.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  София:  Ген. Иван Колев/489/ 24а 1, 24г 4, 24в 3, 24б 2 На 13.11.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ул. Кръстова Вада 999с/У Тп , Автосервиз Max Gear :  , Ул. Флора Кънева 52 Сервиз 52 Сервиз, Черни Връх 115, 190б, 178 А, 172, 113, 115 А, 115-Б, 192, 115 В, 117, 192 А, 123, 186, 103 Sof 0818, 115 , 115 Къща и Офиси ,   115 Бл. А, Б и В Автомивка Автосервиз , Гумаджия , Автоморга ,  190 и 7 Броя Къщи 119 149а, 180, 178, 198, 119, 182, 115а, 190а, 115в, 190 На 14.11.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:  УПИ IV-1511, Кв.122, М.Кръстова Вада , Флора Кънева 45а, 43 На 13.11.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:  Черни Връх  75

comment 0
visibility 254
вода

Спират временно водата в Малинова долина

Планирани ремонти на „Софийска вода“ в сряда, 06 ноември, ще наложат спирането на водата в столичния квартал Малинова долина. Заради монтаж на спирателни кранове под резервоар „Колежа“, от 10:00  до 22:00 ч. ще бъде спряна водата на живеещите в района на кв. „Малинова долина“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще бъде доставена вода с водоноска на бул.“Св. Климент Охридски“ъгъла с ул. 5; бул. „Св. Климент Охридски“ №68.

comment 0
visibility 295
ремонти

Затварят улица "Дунав" заради пробив на топлопровод

Заради пробив на главен топлопровод утре 06.11.2019 г. се налагат изкопни работи на ул. „Дунав“. Заради аварията улицата ще бъде затворена в отсечката от  ул. „Московска“ до ул. „Врабча“, съобщават от Столична община.  Ще се работи до завършване на обекта.    В момента се извършват изкопни работи в централна градска част на ул. „Гурко“ в посока ул. „Раковски“.    

comment 0
visibility 378
вода

Част от Банишора остава без вода

Планови ремонти на „Софийска вода“ във вторник, 05 ноември, ще наложи спирането на водата в части на столицата. Заради подмяна на спирателен кран на ул. „Беласица“ жк. „Банишора“, от 09:30  до 18:30 ч. ще спре водата на живеещите в района на: ул. „Струга“, ул. „Странджа“, ул. „Опълченска“, бул. „Княгиня Мария Луиза“. Ако ремонтните дейности продължат повече от 12 часа, ще се достави вода с водоноска на ул.“Опълченска“ до бл. 54.