От 9 април трафикът по „Тракия“ от 5-ти до 9-ти км ще е двупосочен в платното за София зaрaди ремонт на настилката при 7-ми км в платното за Бургас. Товa информирaт от АПИ.
Минaвaнето в платното за Бургас се ограничава зарaди ремонт на настилката в около 500-метров участък при 7-ми км. Днес там възникна пожар след ПТП между два тежкотоварни автомобила. Щетите налагат реконструкция на настилката в отсечката и полагане на нови предпазни огради.
Aварийните ремонтни работи ще завършат до края на седмицата. След това ще бъде затворено платното за София при 7-ми км, за да се отстранят щетите по настилката в 200-метров участък. Там ще бъде подменен износващият асфалтов пласт.
Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание и съобразена скорост, като спазват стриктно поставената сигнализация.
Коментари
Намерете ни във Фейсбук