Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 19-23 октомври

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 19-23 октомври

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 19 октомври – 23 октомври  2020 г,  включително:

 

Община Банкя  

На 19.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Банкя,  Общ. Столична:   54.277  ,  Вилна Зона Витошица  Бунгало, ПИ 54.384, Къща, Вила,  Махала Витковица  Клон Б Ст.21, Клон А Ст.6, УПИ VII-411, Кв.15,  Клон Б Ст.2, Клон А Ст.1, Клон А Ст.21, Клон Б Ст.5, Вила, Клон А Ст.19, Клон А Ст.14, Клон Б Ст.1, Клон А Ст.22, Помпа, Клон А Ст,  Клон А Ст.15, Клон Б Ст.3, Клон Б Ст.6, Клон А Ст.3, Клон А Ст.25,  Махала Радово  УПИ 14-240 Кв.17,  Махала Щетница  355,  Местност Витошица  Имот 54.515,  ПИ 37280.2133.120

На 19.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Клисура,  Общ. Столична:   2-ра   2, 1, Вила,  4-та   Вила, 20, 3, 18, 4, 10, 6, 16, 1 А, 12, 14, 2, 8,  5-та   21, 6, 1, 2, 13,  6-та   4, 2, 5, 14, 21,  7-ма   1, 3, 6, 10, 3а, 5, 22, 4, 14, 7, 8,  8-ма   1а, 12, 7, 15, 19а, 21, 2, 14, 6, 23, 14а, 17, 10, 1, 19, 13, 5, 16, 21а, 20а,  VI-264, Кв.27  ,  XXXVI-499 Ul=25  ,  Балканска  31, 35, 37, 39, 16, 22, 20, 39а, 51, 27, 43, 41, 24, 53, 25а, 29, 35а, 33, 47, 18, 55, 64, 23, 2а, 3а, 13, 10, 4, 5, 14, 14а, 14в, 4а, 6, 2, 2 Овчарник, 7 Сграда За Търговия Към ТП УПИ VІІІ Кв. 3, 15, 8, 3, 21, 1а, 17, 19, 11, 1, 1б, 12а, Над 39,  Варна  132,  Вилна Зона Витошица  ,  М. Загряна  ,  Манастирска  ,  Махала Витковица  Вила,  Махала Клисурска  УПИ XXXI-189 Кв.25, Клисура Форта, Клисура Форта Помпи, Манастир Света Петка, Помпа,  Махала Плоча  Вила,  Махала Радово  ТКЗС, Вила, Вила, Клон А Ст.14, Клон А Ст.13, Клон А Ст.3, Строителство, Клон А Ст.11, Клон В Ст.3, Клон Б Ст.10, Клон Б Ст.2, Клон А Ст.4, Клон В Ст.14, Клон В Ст.7, Клон В Ст.2, Клон Б Ст.4, Клон В Ст.21, Клон В Ст.4, Клон А Ст.10, Клон В Ст.8, Клон А Ст.2, Клон В Ст.9, Клон А Ст.6, Клон В Ст.22, Клон А Ст.20, Клон В Ст.29-30, Къща, Клон В Ст.1, Клон В Ст.44, Клон В Ст.10,  Махала Щетница  Строеж, Вила, Къща, В.З.Щетеница,  Панорама  11,  Парцел 010005 М.Лаловец  ,  Радова Махала  ,  Старо Село  4, 12, 8, 5, 2, Вила, 9, ТКЗС, 3а, 3, 7, 6, Вила,    О УПИ 10-255 Кв. 27, 1 УПИ ІІІ 79 Кв.5

Община Витоша  

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Княжево:   Ал.Стамболийски  26,  Дамяница  2а, 2, 2в, 7, 3а, 5, 5а, 1, 3,  Евлия Челеби/Мара Петлякова  60, 66, 68,  Кореняците/Дим.Пъшков/  24, 30, 20а, 38, 32, 28, 34а, 26, 34б, 20, 22, 40,  Лазарополе/Партизанска Пъте  1,  Полк.Стойно Бачийски/Филип  13, 20, 19, 19а, 12а, 16а, 15, 21, 14, 22, 12,  Русокастро/Ген.Д.Гръбчев/  4а, 1, 2, 4, 5, 3, 3а,  Седянка  4, 6, 2, 1

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила,  В.З.Приплат, М.Герена  ,  Вилна Зона Приплат  V-30,  Горелица  УПИ 694 -М.Горелица,  Калдъръмче  11, 9,  Местност Герена  Вила, Манастир,  Местност Кладенеца  В.З.Приплат,  Местност Св.Петка  №27,  Пернишко Шосе  Над Шосето,  Приплат  До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р-т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54,  УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат  ,  УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат  ,  УПИ XXV-26,  Кв.3  ,  Чехълче  5

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Княжево:   713-та /Витоша/  7, 4, 8, 10,  717-та /Витоша/  18а, 24, 18, 16,  719-та /Витоша/  19, 17а, 11а, 36, 20, 32, 35,  722-ра /Витоша/  11, 1, 2 Княжево, 3, 4,  724-та /Витоша/  Вила,  781-ва /Витоша/  12, 3, 10, 1,  XVIII-63, Кв.40  Ул.Николай Державин №12,  Акад. Михаил Арнаудов  56, 66,  Ардино  7, 1, 2,  Багра  6а, 11, 6, 15, 8а, 1, 17а, 5, 3, 13, 8, 7, 9, 19, 21, 17, 4, 2, 15а,  Виден Табаков  5,  Витошко Цвете/Княжево/  9, 13 В.З Килиите,  Д-Р Д.Съселов  4,  Детелина  ,  Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите, 3 М. Килиите,  Ела/Стоян Стойков/  8, 5, 7, 1, 9, 4, 2, 8а, 3, 11, 1а,  Елша  22, 8, 19, 2, 7, 6, 24, 16, 11, 13, 20, 4, 14, 5, 9, 26, 21, 1, 10, 12, 15, 18, 11а, 3, 17, 13а, 12б,  Калинка  2,  Люти Дол  7а, 41,  Медвен/Маргарита Георгиева/  9, 5,  Панорамен Път  2 Бар Шишарка,  Полско Цвете  54, 50, 107, 73, 36, 33, 48, 66, 50а, 70, 63, 46д, 52, 22, 76, 27а, 44, 62, 10а, 40, 101, 65, 24, 24а, 46, 21, 53, Вила, 61, 67, 75, 78, 48a, 71, 16, 29а, 95, 68,  Проф.Николай Державин  3, 18, 2, 17, 26, 22, 6, 11, 1, 8, 17а, 24, 4, 3а, 10, 14, 16, 11а, 13, 5а, 5,  Синята Скала  64, 56, 80, 53, 32, 55, 21, 3, 52, 38, 60, 49, 82, 62, 64д, 60б, 56б, 57, 64г, 31,  УПИ Xii-1126,  Кв. 63  ,  Утринна Роса  10, 6, 4, 12,  Цар Борис Iii/Девети Септ.  409а, 409б,  Църквище  27, 9, 11, 16а, №31, 29, 21, 35, 19, 23, 30, 31, 16, 15, 18, 13, 25, 24, 33, 14, 20, 22,  Явор/Малчика/  2,  Явор/Цв.Божков/  10, 3, 2, 5, 1, 10а, 8, 6,    5, 7, 3 Ул.Детелина, 11, 16

На 19.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   10-та  /Кв.Симеоново/  ,  Местн.Офелиите  Хижа &Quot;Офелийте&Quot;,  Офeлиите  ,  Парк Витоша  Златните Мостове, 1, Хижа Витоша,  Планина Витоша  ,  Симеоново  Борова Гора, Х.Планин.Песен

На 20.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бояна:   Белите Брези  23, 5, 11, 19, 17, 9, 15, 7, 3,  Бояна  1 Пушкин,  Боянско Езеро  1-3,  Василашко Езеро  4, 1, 5,  Воденичница /Ал.Пушкин/  1, 5, 3, 9, 1 А, 7,  Ела/Стоян Стойков/  1,  Елите  1,  Живата Вода  3,  Каменно Здание  2,  Поп Евстати Витошки /Бр.Бък  Бояна, 38, 32, 40, 30, 36, 38 А,  Ралевица  3, 7, 6, 5, 11, №9, № 11,  Сборище

На 20.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Борис Димовски  12, 10,  Иван Сусанин  61, 66, 63

На 20.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Княжево:   718-та /Витоша/  1,  718-та /Витоша/   1,  719-та /Витоша/ .  ,  Жеравна/Никола Парапунов/   12,  21,  Изгрев   6,  Калинка   13,  Коприва   7,  Марта   1,  7а,  9,  10,  Роза   10а,  Синята Скала   13,  112,  Смрика   16

На 20.10.2020 г. /09:31 - 16:30 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   Буката  6, 5, 2, 4, 1, 3,  Венец  15, 4а, 8, 12, 16, 14, 12, 5, 6а, 13, 6, 1, 8, 7, 17, 19, 9, 11, 18, 10,  Витошки Езера  2, 2а,  Каменица  20, 18, 28, 35, 27, 37, 12, 29, 26, 30, 13, 15, 17, 16, 33, 21, 14, 31, 24, 25, 23, 28а, 19, 22,  Китка  1а, 5, Китка/Д.Пасков, 10, 9, 2а, 4, 7, 8, 6, 2, 1, 3, 11,  Крайречна  14, 17, 12, 15а, 14а, 10,  М-Т Кв.Симеоново  УПИ Iii-Озеленяване,  Кв.12,  Момина Сълза / Кв.Симеоново  12, 9, 15, До Фурната/Помещение В Тп 42-169/, 10, 1, 5, 17, 15а, 12а, 14, 8а, 7, 16, 8, 19,  Панорама  7,  Проф. Димитър Пасков  №9,  Симеоново  УПИ Xiv-649,  Кв.30,  Симеоновско Шосе  205-207 Сграда 2, 205-207 Сграда 1, 326,  Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/  168, 180, Т/П, 217, 174, 176а, 211, 213, 215, 1, 170, 215а, 205, 176, 166 Т Вент,  219а, 170, 318, 201, 219, 203, 166,  УПИ I-, Кв.34  ,  Шумако / Симеоново  6, 2, 4, 1,    7

На 21.10.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  М. Бункера:   1-ва   1 В.С.Дупките КТП-2,  В.З. Дупките  35, УПИ 23, 25 Жил.Сграда,  М.Дупките-Сухата Река ПИ 412  Къща №24,  Малинова Долина  ,  Местност Дупките  2

На 21.10.2020 г. /08:46 - 16:16 ч./ -  Парк Витоша - Общ.Витоша:   55419.6701.413  ,  В.З. Дупките  2 Строеж, 35, Вила, 74 М.Камбаните, 2 Ктп 3, 2 Ктп 5, Селище Вилич, М.Камбаните, София Вилидж, 2 Ктп 4, 35, Ктп 4 М.Камбаните,  Малинова Долина  Камбаните Паркинг,  Местност Дупките  Пи 413

На 21.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Борис Димовски  8, №8, 10б, 10,  Манастирски Ливади-Запад  УПИ I 1741, Кв.37, Упи1-1741 Кв.37, Апартамент, УПИ 1 1741 Кв.37, УПИ 1 Кв.37, УПИ І 1741 Кв.37, Упи1-1741 Кв.37 Ап.8, УПИ I 1741 Кв.37, 3 УПИ I 1741 Кв.37, УПИ 1 1741 Кв 37, УПИ І 1741,  Кв.37

На 21.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Княжево:   695-та /Витоша/   18,  Войводина Могила   134,  166,  Люти Дол   13а,  Цар Борис III/Девети Септ.   390,  402,  404,  414,  446,  Цар Борис III/Девети Септ.  368, 1, 376, 378, 398, 390а, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380а, 366, 372, 370, 364, 390,  Църквище   11,  15

На 21.10.2020 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Кв. Бъкстон:   Бъкстон   До Бл. 4

На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Манаст.Ливади-Запад:   Мур  21, 23, 21,  Пирин  №61,  Родопски Извор  62в

На 22.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  В.З.Симеоново-Драгалевци:   186/В.З.Малинова Долина/  138,  196/В.З.Малинова Долина/  4а,  I-1401,  Кв. 1,  Малинова Долина  ,  Малинова Долина  1 7

На 22.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Княжево:   600-На/Витоша/   2,  689-та /Витоша/ Борика 7  ,  Мала Курия   4,  21,  35,  Местност Герена,  Местност Черния Кос  Фургон,  Местност Черния Кос,  Поибрене  6 До Алекс. Мост,  Поибрене 10,  6  ,  Св.Лука/723-та /  4, 4а, 2, 1, 3, 6, 8,  Св.Лука/723-та /   2,  6,  Цар Борис III/Девети Септ.   521,  461,  491,  463,  Цар Борис Iii/Девети Септ. Ъгъла С  ,  Чаладинка 22

На 23.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  В.З.Малинова Долина Общ. Витоша:   Малинова Долина  УПИ Xviii-474,  483,  Кв.5,  София Парк  122, 136, 140, 123, 138, 139, 122, 124, 142, 132, 134, 123, 141, 137

На 23.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Бъкстон:   Мур  20в В, 20/В, 20б Б, 20а А, 20 В В, 20б, 20б В, 20а, 20в, 20/В В

Община Връбница  

На 21.10.2020 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Жк.Обеля - Ii:   13-та /Обеля/  20а, 35, 33, 24, 33а, 27, 20, 31, 18,  15-та /Обеля/  5, 7, 10, 23 УПИ Хх-1751, 1752, Кв.5, 8, 3, Упи-22-21-5,  Илия Георгов  5,  Обеля  20 Ул.13,  Обеля 2  210, 1 210, С/У 211, 211

На 20.10.2020 г. /09:31 - 16:16 ч./ -  Мрамор,  Общ. Столична:   Васил Левски/Мраморско Шосе  58, 41, 39, 58 Павилион, 35 Р-Н Връбница, 35, 41 Бивше Ткзс - Складова База, 51, В Стопански Двор,  М.Магараница, Пи 49206.2667.36  ,  Руйни Води  Склад За Хранителни Стоки,  УПИ Viii-655, 656  ,    Марекс 2 Оод Строеж

Община Възраждане  

На 23.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ.Възраждане:   Ix-5 Кв.219  ,  Александър Стамболийски  108-21, 114-28, 108-28, 114-30, 108-17, 108-4, 114-22, 108-18, 114-13, 114-1 №114-116, 108-12, 108-27, 114-34, 114-10, 114-26, 114-3, 108-9, 108-34, 108-19, 114-11, 108-8, 108-5, 114 2, 114-19, 108-23, 114-37, 114-33, 108-35, 114-14, 108-30, 114-18, 104, 108-7, 114-32, 114-12, 108-2, 108-20, 108, 108-10, 108-25, 114-17, 114-35, 108-6, 114-2, 114-4, 114-9, 108-26, 114-25, 114-1, 108-36, 114-5, 114, 108-32, 114-20, 114-24, 108-31, 114-23, 108-13, 114-21, 114-36, 108-11, 114-7, 108-22, 114-6, 108-33, 104, 114-8, 114-16, 108-24, 108-29, 108-15, 114-31, 108-14, 102, 114-27, 108-16,  Българска Морава/Жеко Димит  38, 42, 63, 61, 71, 65,  Младост 1а  562,  Отец Паисий  46, 29

Община Изгрев  

На 20.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Апостол Карамитев  11

На 21.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Апостол Карамитев  11,  Константин Попрусинов 1  1

На 22.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Апостол Карамитев  11,  Константин Попрусинов 1  1,  Константин Попрусинов 1  1

На 23.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Дианабад:   Константин Попрусинов 1  1

Община Илинден  

На 21.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Света Троица:   Света Троица/Вълчо Иванов/  317 А ;317 Б ;317 В ;317 Г ;317 Е ;317 Ж ;317а В ;317а Г ;317а Д

На 22.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Илинден Общ.Илинден:   Света Троица/Вълчо Иванов/  317 А ;317 Б ;317 В ;317 Г ;317 Е ;317 Ж ;317а В ;317а Г ;317а Д

На 23.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Илинден Общ.Илинден:   Света Троица/Вълчо Иванов/  128 А ;128 Б ;128 В ;129/130 ;129-130 Г ;132 А ;132 В ;132 Г ;134 А ;135 А ;135 Ж ;138 А ;145 В ;145 ;145 Е ;145а Б ;145а В ;145б А ;145б Г ;145в В ;203 А ;203 Б

На 24.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Илинден Общ.Илинден:   Света Троица/Вълчо Иванов/  131а А ;131в Б ;14 А ;14 Б ;14 В ;146 В ;147 А ;148 Б ;15 А ;16 Б ;16 А ;172 В ;172 Б ;173 Б ;174 Д ;202 Б ;297 ;298 ;299 ;303б В ;303б Г ;304 Б ;306 Б ;306 В ;308 В ;311 А ;311 ;313 Б ;323 ;323 А

Община Искър  

На 20.10.2020 г. /08:16 - 12:00 ч./ -  Кв. Гара Искър:   Гара Искър  Подлеза

На 20.10.2020 г. /08:46 - 12:00 ч./ -  Кв. Гара Искър:   Подпоручик Йордан Тодоров  6

На 20.10.2020 г. /08:01 - 12:00 ч./ -  Кв. Гара Искър:   Поручик Неделчо Бончев/Искъ  7

Община Красно Село  

На 20.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Жк.Лагера:   Акад.Иван Евстратиев Гешов   2-4,  Гоце Делчев/Жк Емил Марков/  Бл.114, 4, 3, 108а, 6, 253, 261, 257а,  Деян Белишки   17, 30,  Лагера  Бл.23, 62, 38, 57,  Луи Айер/Никола Каменов/   8, 15, 19, 21, 134, 143,  Околовръстен Път   79,  Пиърс Омахони/Ева Волицер/   6, 7-9, 16,  Риккардо Ваккарини   1, 2, 5, 7, 10а, 10б,  Хайдушка Поляна   Бл.84,  Цар Борис Iii/Девети Септ.  100, 116

На 21.10.2020 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Жк.Лагера:   Акад.Иван Евстратиев Гешов  32, 24, 18, 20, 24-26, 26, 28-30, 22, 34,  Пиърс Омахони  7,  Пиърс Омахони/Ева Волицер/  2, 16, 10-14, 7-9, 5, 10-14 Б, 3, 6, 1, 8, 1 Коми

На 21.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Жк.Красно Село:   Белите Брези   Бл.2, 3, 7, 12, 1721, 25, 35,  Битоля   2-4,  Ворино/Ат.Дамянов/   19;57, 58,  Гребенец   8,  Кюстендил/Атанас Ненов/   21, 23а,  Нишава/Георги Аврамов/   1-3, 17, 50, 61,  Природа   3-5, 6-8, 19,  Родопски Извор  1, 30-32, 45, 59, 26,  Хиподрума   Бл.132, 139а,  Цар Борис Iii/Девети Септ.  59,  Ястребец  9, 11, 16, 20, 26

На 23.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Жк.Лагера:   Баба Илийца  Бл.1, 2, 3, 42, 80б,  Гебедже  3, 5,  Житница   3, 5, 7, 8, 11-29,  Каварна   №2, 4-8, 9,  Лагера  Бл.42,  Луи Айер/Никола Каменов/   63, 67, 80,  Манастирски Ливади  Бл.86, 89б, 114,  Мичман Тодор Саев/496/  1, 2, 13,  Мотописта   240, 242,  Христо Матов/Дочо Михайлов/   1, 3,  Цар Борис Iii/Девети Септ.   66, 74-76, 110, 112, 124

Община Кремиковци  

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 20.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Бухово:   1 Май  1, 22,  Брегалница  13, 5, 11,  Бухово  1 21,  Детелина  1, 4, 5, 6, Тп До Бл.15а,  Младежка Искра  6,  Младежка/Комсомолска/  6 Лекарски Кабинети,  Никола Бонев  20,  Никола Бонев  49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом,  Трети Март/9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17,  Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5,  Шейново /Кремиковци/  7,  Шипка  8

На 21.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./   На 22.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  Жк.Ботунец І Част:   Ботунец 1  ,  Ботунец 2  ,  Българка /Ботунец 1/  2,  В.Николов /Ботунец 1/  8, 3, 5, 6, 10,  Васил Левски /Ботунец 1/  15, 4, 11, 19, 10, 25, 13, 21, 18, 23, 9, 24, 17,  Витиня  17,  Витиня /Ботунец 1/  17, 18, 20 Гараж, 20,  Зорница /Ботунец 1/  4, 1, 1 На Площада, 2,  Извор /Ботунец 1/  13, 2, 5, 11, 7, 28, 12, 1, 10, 3, 4, 9, 26, 6, 24, 16, 20, 22, 8,  Искър /Ботунец 1/  8, 1, 12, 18, 16, 14, 4, 6, 10,  Мусала /Ботунец 1/  9, 4а, 2, 12, 8, 3, 7, 6, 10, 17,  Надежда /Ботунец 1/  5, 2а, 3, 2,  Свобода /Ботунец 1/  9,  Ст.Костов /Ботунец 1/  18, 20а, 16, 22, 16а, 20, 2,  Тракийска Могила /Ботунец 1/  7,  УПИ I-145а,  Кв.18  ,  Шопска /Ботунец 1/  7, 11, 13, 4, 3

На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 23.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Бухово:   1 Май  1, 22,  Брегалница  13, 5, 11,  Бухово  1 21,  Детелина  1, 4, 5, 6, Тп До Бл.15а,  Младежка Искра  6,  Младежка/Комсомолска/  6 Лекарски Кабинети,  Никола Бонев  49, 21, 20а, 14а, 22а, 21а, 15а, 16а, 16а, Кафе-Аперитив До Културния Дом,  Никола Бонев  20,  Трети Март/9 Септември/  12, 22, 16, 20, 23, 11, 9, 25, 4, 10, 17, 13, 34, 28, 15, 18, 24, 6, 32, 21, 31, 26, 14, 8, 17,  Шейново  2, 1, 6, 4, 3, 5,  Шейново /Кремиковци/  7,  Шипка  8

На 22.10.2020 г. /10:01 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:16 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/  19, 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27,  29204.7604.17  ,  XX-300, Кв.32  Временно Строителство,  Александър Стамболийски  1, 15,  Бене Цендин/Мургаш/  63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4,  Благой Тодоров/9 Септември/  1 Къща,  Васил Левски  2, 19, 8, 16а, 25, 16,  Ген.Николай Желявски/1 Май/  30, 6, 10,  Герена/Иван Шонев/  14,  Кирил И Методий  4, 11, 12, 23, 8,  Местност Добри Дол  2 Вила,  Местност Лозята  ,  Никола Петков/Карло Шабанск  4, 12а, 22, 28, 26,  Пи -098018  ,  ПИ № 72  ,  Стара Планина  11, 6,  Стефан Караджа  4,  Стоян Мечката  4 Къща, 2, 6,  Стоян Мисирски  14,  Тодораки Пешев/Христо Ботев  1,  Тоне Крайчев  13, 1,  УПИ III -283 Кв.20  ,    В.З.Лозята

Община Лозенец  

На 20.10.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Плана Планина  2 Вх.А

На 21.10.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Жк.Лозенец:   Червена Стена  36

На 21.10.2020 г. /12:01 - 17:00 ч./ -  Жк.Лозенец:   Елин Пелин  1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37.Орлово Гнездо 2-4

На 24.10.2020 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Кв. Хладилника:   Люба Величкова/497-ма /  34,  Сребърна/Първомайска/  21 В ТП, 21,  Шаварски Път  115

Община Младост  

На 19.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Младост 4  Д-Р Атанас Москов 40 ;Александър Малинов 79а, 79б ;Александър Малинов 85, 87, 89 ;Александър Малинов 91

На 19.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:  Ж.К Младост 4 Бл.409 Вх.7

На 20.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   351б ;Младост 3 352 А, Б, В ;Младост 3 354 1, 2, 3, 4, 5, 6

На 20.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Мусагеница:   Симеоновско Шосе  83 Вх.А, В

На 20.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:  Ж.К Младост 4 Бл.411 Вх.4

На 21.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Младост 3 356 ;Младост 3 358 ;Младост 3 362 ;Младост 3 364 ;Младост 3 365 ;Младост 3 366 ;Младост 3 367 ;Младост 3 369 ;Младост 3 371 ;Младост 3 373 ;Младост 3 374 ;Младост 3 375

На 21.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Мусагеница:   Симеоновско Шосе  Номер 83 Вх.А, В

На 21.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кв. Горубляне:   Горубляне  Младост 1 Авто Парк,  Гродно  15, 11, 6, 8, 12, 5, 2, 3, 9, 14, 17, 4, 1, 13, 10, 7, 16, 18,  Дружба 2  Пи № 1422 Кв.9,  Искърско Шосе  2,  Павел Красов / Горубляне  7, 6, 4, 28, 30, 16, 8, 24, 18, 2, 17, 19, 5а, 15, 32, 10, 12, 34, 13, 5, 21, 3, 20, 9, 26, 14, 11,  Пловдивско Шосе  29, 46, 38, 50, 40, 54, 42, 33,  Поручик Мороз  4, 2, 6, 2 А,  Преслав / Горубляне  15, 28, 8, 21, 10, 14, 5, 6, 13, 9, 2, 17, 22, 3, 24, 25, 20, 4, 18, 12, 23, 1, 19, 7, 30, 26, 11, 16,  Ремсиста  15,  Роса /Горубляне  2, 4, 1, 6,  Самоковско Шосе  27, 29,  УПИ Xv-2567, Kb 9  ,  Цариградско Шосе/Тракия/  9, 1, 34, 33, 19 Автосервиз, 120, След Ул.Димитър Пешев, След Ул.Д.Пешев, 29,  Цариградско Шосе/Тракия/  154,  Шиндра  1

На 21.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:  Ж.К Младост 4 Бл.438 Вх.Б, В И Г

На 22.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Кв. Горубляне:   Самоковско Шосе  Сервиз

На 22.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 3:   Младост 3  Младост 3 377 ;Младост 3 387 1, 2, 3, 4,

На 22.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Ж.К Младост 4 Бл.438 Вх.Д

На 23.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Младост 4 401 1, 7, 6 ;Младост 4 403 1, 3, 4, 5, 6, 7 ;Младост 4 404 1, 2 ;Младост 4 405 2, 3, 4, 5, 6

На 23.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Жк.Младост 4:   Ж.К Младост 4 Бл.438 Вх.Е

Община Надежда  

На 21.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 22.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 23.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Надежда Част Ііі:   Надежда 3  328

На 21.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Надежда Част Іі:   Надежда 2  270а Вх-А

На 22.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Надежда Част Іі:   Надежда 2  270а Вх-Б

На 23.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Надежда Част Іі:   Надежда 2  247 Вх-А

Община Нови Искър  

На 20.10.2020 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Войнеговци:   11884.5615.182  ,  11884.5615.678  ,  В.З. Войнеговци  Стопански Двор,  Вършец/Костадин Такев/  16,  Детски Свят  Детска Градина № 37, 9, 3,  Камъкът  13, 5, 16, 14, 9,  Реката/Димитър Иванов/  7, 3, 4б, 4, 2а, 9, 2, 4а, 1, 1а, 11,  Росица  ъгъла с Ул. Камъка, 4, 2, 2а, 4а, О УПИ 2/212 Кв.475,  Русалка/Радой Спасов/  8,  Стара Планина/Венче Найдено  4, С/У Ткзс, Двора На Ткзс, 6, 2, 1а, 2б, 1, 3, Стопански Двор, 10,  Фенера/Александър Николов/  13, 17, 6, 2, 7а, 5, 3, 19, 2а, 11, 21, 8, 9, 4, 1, 13а, 1а, 12, 7,  Черноморец/Младен Пеев/  12, 13

На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Локорско:   Околовръстен Път  1 Разклона За Локорско,    Разсадник

На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Чепинци,  Общ. Столична:   32-ра   ,  XVI-58,  Кв.90  ,  Дол  1,  Железничарска/Реката/  15, 17, 23, 6, 18, 9, 13, 1, УПИ XXII-36, 5, 20, 21, 2, 11, 16, 10,  Зора  46, 50, 34, 48, 32, 36,  Кв.Локорско, ПИ №589, К.Л.Б-10-7-В  ,  Кооператор  1, 3,  Манастирска/Чавдарци/  25,  Мургаш  9,  Незабравка  1,  ПИ 160034  ,  Радост  12,  Ридо/Животновъд/  9, 8, 17, 10а, 7, 3, 5, 18, 14, 16, 5а, 12, 13, 6,  Светльовци/Михаил Светлов/  44,  Ст.Планина УПИ 12-1101 Кв.113  ,  Стара Ливада  4, 15, 11, 3, 4а, 6, 1, 17, 20, 5, 8, 9, 19, 2, 10, 13,  Стара Планина  65,  Стара Планина/Милчо Иванов/  61, 67, 73, Стоп.Двор, Двора на Бившето ТКЗС, 72, 77, 68, 75, 45, 55, Склад За Строителни Материали, 47, 65, 71, Стоп. Двор, 62, 64а М.Стопански Двор, 59, 68а, 64 -Стопански Двор, 69, 26, 60, 70, 57, 63а, 63,  Стопански Двор  Чепинци,  УПИ XI-1101  Кв.113  ,  Училищна  15,  Хризантема  5, 9а, 7, 2, Гарата, 1, Старата Гара,  Чепинско Шосе  О Стоп.Двор,  Читалищна/Тодор Пецов/  27, 23

На 24.10.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Нови Искър:   Теменуга  Бетонов Възел

Община Овча Купел  

На 23.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Жк.Овча Купел ІІ:   Западен Парк/Христо Михайло  30а,  Обиколна  111,  Овча Купел  30а,  Овча Купел 2  Търг.Център, 2 27, До Бл.30, Търг.Център, 28, Търг. Център Кафе1, Търговски Център-Овча Купел 2, Тц Пред Бл.32, 27, Търг. Център Кафе3, Тц, 26, 27, 30а-Видео, Магазин 4, 30а, Тц-До Бл.32, м/у Бл.31 И Бл.33, Търг.Център 2,  Президент Линкълн  80

На 19.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кв. Горна Баня:   Вечерница  21,  Горска Теменуга/Ник.Петрини   9,  29,  33,  37,  Ела/Стоян Стойков/   7,  9,  13а,  Искра   9, 11,  Капина   4,  28,  Никола Петков/П.Напетов/   9,  Смрика  14,  Смрика   8,  Средорек   4,  6,  Явор/Цв.Божков/   16

На 20.10.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./   На 22.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Жк.Овча Купел ІІ:   Овча Купел  1 40,  Овча Купел 1  Паркинг До Бл.42,  Овча Купел 2  41а, 40, 41, 42, Подз. Метр, с/у Бл.42-Стр.Табло, 41

На 20.10.2020 г. /10:01 - 16:30 ч./   На 21.10.2020 г. /10:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Овча Купел ІІ:   Овча Купел  До Бл.1,  Овча Купел 2  6а Партер, 5 5, 1, 5, 6а, 1а, 6

На 23.10.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Жк.Овча Купел ІІ:   Овча Купел 2  Гараж,  320,  35,  509,  41,  39,  409,  43,  404,  54,  11а,  11,  12а ; Феникс  15

Община Панчарево  

На 20.10.2020 г. /08:46 - 16:00 ч./ -  Бистрица,  Общ. Столична:   04234.6924.16  ,  Бистришка Четворка/68-ма /  ,  Бистришко Шосе  Пи 04234.6941.43  ,  М.Бялата Кал В.З Бункера

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:   22472  ,  Албена/41-ва /  4, 6, 8,  Ален Мак  33 Вод Помпа, 4,  Бреза  Вила, 22, Къща, Кв46 УПИ I-246, 21, 23,  Върба  1, 2а, 10,  Гергана/36-та /  4а, 2, 4, 10, 5, 3, 12,  Градина  8, 5, 2, 9, 20, 16, 7, 14, 6, 12, 3, 4, 6а, 1, 23, 19, 25, 32, 22, 15, 21, 38, Фургон, 13, 44, 48, 34, 29 Вила, 33, 40, 31, 28, 27, 30,  Детелина  ,  Диляна  26, 5, 16, 18, 32, 23, 30, 45, 34, 24, 13, 28а, 15, 7а, 39, 49, 4, 25, 47, 35, 8, 2, 37, 10, 27, 9, 6, 28, 7, 31, 12, 29, 41, 43, 18 ул.Явор 7, 20, 14, 11, 19, 3, 21, 29а, 33, 1,  Димитър Вучков  22, 17, 11, 9, 15, 25, 17а, 20, Къща, Барака, 19, 16, Вила, 23,  Дълга Поляна  10а, Вила, 2, 21, 16, 8, 9, 39, 45, Къща, 5, 42, 37, 18, 28, 35, 11, 49, 17, 46, 13, 43, 31, 47, 1, 41, 43а, 20, 40, 44, 27, 48, 38, 23, 12а, 6, 12, 25, 19, 34,  Еделвайс  7, 9-А, 6, 9, 8а,  Здравец  3, 21, 38, 48, 47, 40, 27, 37, 33, 31, 45, 43, 39, 30, 42а, 35, 42, 25, 28, 26, 46, 44, 34, 41, 32, 29, 32а,  Иглика  1, 7, 2, 5, 9, 8, 3, 15, 6, 11,  Извор  3, 12, 9, 1, 4, 8, 6,  Кап. Петко Войвода  29, 1, 11а, 7, 11, 5,  Люляк  4, 8, 10, 2, 6,  Роза  1, 4, 8, 2, 4а, 5, 3, 6, 8 Бс 2081, 7, 9,  Самоковско Шосе  ,  Ул. Диляна V-305.308 Кв.52  ,  ул.Диляна УПИ 305, 307,  Кв.52  ,  УПИ I 205,  Кв. 9  ,  Хвойна  3, 15б, 13, 4, 15, 17а, 5, 2, 7, 21, 6, 1, 9, 22, 17, 8, 11,  Череша  1, 4, 2а, 6, 2, 5,  Явор  5, 5а, 7, Къща,  Ясен  2, 12, 6, 4,    Д Пасарел, Д.Пасарел

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Горубляне

На 19.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:   М-Т Летелица  Пи 22472.7415.56,  Местност Кръсни Поток  ,  Ренов Дол  ,  Язовир Искър  Местност Сеята

На 19.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   9271  ,  Пи000733, Яз.Искър, М.Коеджик

На 20.10.2020 г. /09:01 - 13:00 ч./ -  Лозен,  Общ. Столична:   Враня  Враня Триъгълника Ул.1,  Манастир Св.Ап.Петър И Павел  ,  Стопански Двор Долни Лозен

На 23.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   38-ма  В.З.Беликата  ,  55419.6708.3174  М.Беликата,  XVI-358  М.Беликата,  І - 817,  Кв.24а  ,  Акация  13,  Акация/В.З.Беликата/  10, 18, 9, 1 В.З Беликата -Панчарево Ул.Ака,  Беликата  ,  Беликата  Кв.35 УПИ V-468, Кв. 11 Парцел 11 Имот 153, ПИ  501, УПИ VI-4 Кв.19, Кв. 13 Парцел 16 Имот 167, УПИ 19-452 Кв 33, УПИ ХІ-444 Кв. 33, 2, Вила, УПИ X- 379 Кв.26,  Божур/В.З.Беликата/  8,  Вилна Зона Беликата  Ул. Беликата До Новия Вец, УПИ VІ -306 Кв.21, УПИ ІІІ-538, Кв.37, УПИ XIII-166 Кв.14, УПИ ХІІ-460, УПИ 30-491 Кв. 34, УПИ ХVІІ-332, УПИ Х-478,  Кв.34, Акация №5а, УПИ IV-344 Кв.22, Панчарево В.З.Беликата Упи-Vі-, Кв 14 П-Л 5, Кв УПИ Хпи- 405, Упи10-428  Кв. 32, Парцел 9 Кв. 24, УПИ 7-416 Кв 30, Кв 34 УПИ 16-Снс, УПИ VІІІ - 566 Кв. 31, УПИ 5-345 Кв 22, УПИ Vі-159 Кв.14- Ул Нарцис, Кв 33 УПИ 3-451, Кв 27 УПИ ІІ, УПИ ІІІ 386 Кв.24, УПИ VІІІ-378 Кв.26, УПИ V-415  Кв 30, УПИ 11-424 Кв.30, УПИ Іх - 378 Кв. 76, УПИ ХVІІ-401 Кв.27, Кв.21 Парцел 26-325, УПИ  ХVІІІ  - 407 Кв.29, УПИ 6-416 Кв 30, Кв 33 УПИ 21-454, УПИ IV-461 Кв.33, УПИ V-432 Кв.34, УПИ ІІІ -339 Кв.20, УПИ VІІІ  -183 Кв.12, Кв 33 УПИ 1-567, Кв 32 УПИ 4-431, В УПИ-ХХV Имот.№324 К21, УПИ Х.Іі-168кв. 13 Кв.Панчарев, УПИ 616 Кв 31, В 23 УПИ VІІ - 353 /Вила/, УПИ 404-13 Кв 27, УПИ ХХVІ-492 Кв.34, УПИ  VІІІ  -183 Кв.12, УПИ Iv-157 Кв.14, УПИ ІІІ-643, Кв.32, УПИ ХІІ,  Кв.27, УПИ ХІХ -205 Кв.15, УПИ 2-155 Кв 14, УПИ 5-451 Кв.33, УПИ ІІ-470 Кв.34, УПИ XIII Кв.13, Кв 30 УПИ 10-423, УПИ Хv - 406 Кв. 27, УПИ V-337,  Кв.20, УПИ 14-329, 1, Кв 21 УПИ 18-333, УПИ Хv Кв.34, Вила,  Липа/В.З.Беликата/  5, 1,  Люляк/30-та /  3,  Мак/В.З.Беликата/  ,  Морава/В.З.Беликата/  8,  Нарцис/В.З.Беликата/  26,  Полски Хвощ  3,  София, Р-Н Панчарево, Упихіі-541, 663 Кв.13  ,  Топола/В.З.Беликата/  15,    № .

Община Подуяне  

На 19.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Левски В:   Левски Зона В Бл.18 Вх.Б  ,  Левски Зона В Бл.19 Вх.Б

На 20.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Левски В:   Левски Зона В Бл.20 Вх.В

На 20.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кв. Левски:   Проф.Беньо Цонев 2

На 22.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.189 Вх.А, Б

На 23.10.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.188 Вх.А, В  ,  Хаджи Димитър Бл.189 Вх.В, Г

На 24.10.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Жк.Хаджи Димитър:   Хаджи Димитър Бл.188 Вх.Б, Г

Община Сердика  

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  40, 47, 55, 55 Кметство, 47, 60, 48, 56, 46, 52, 49, 58, 52 Кв.Бенковски, 45

На 19.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./   На 20.10.2020 г. /09:16 - 16:16 ч./ -  Жк.Банишора:   Vi-1032, 1032 Кв.50  ,  Ген. Столетов  23

На 20.10.2020 г. /09:01 - 13:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Бенковски  Поп Георги Величков 24, Крушица 2а, Веле Митрев 2, Поп Георги Величков 11, Календерска 16, Веле Митрев 10, 18 Ул.Веле Митрев, Зеленска 10, Веле Митрев 5а, Календерска 10а, Веле Митрев 15, Веле Митрев 14, Поп Георги Величков 15, Поп Георги Величков 22, Крушица 4, Поп Георги Величков 30, Поп Георги Величков 26, Зеленска 17, Зеленска 6, Календерска 15б, Календерска 18а, Поп Георги Величков 13, Веле Митрев 17, Зеленска 4а Водна Помпа, Веле Митрев 1, Поп Георги Величков, Календерска 15а, Календерска 10, Веле Митрев, Веле Митрев 13а, Веле Митрев 6, Зеленска 6а, Календерска 11, Крушица 2, Веле Митрев 6а, Поп Г3орги Величков 13, Веле Митрев 5, Календерска 13, Календерска 15г, Календерска 15в, Веле Митрев 18, Крешица 3, Поп Георги Величков13, Крушица 7а, Зеленска 5, Веле Митрев 13, Поп Георги Величков 14, Лазар Михайлов 60, Партиз.Кладенче 17, Зеленска 4, Поп Георги Величков 17, Ул.Веле Митрев 15, Веле Митрев 9, Поп Георги Величков 18, Зеленска 3, Веле Митрев 12, Поп Георги Величков 26а, Партиз.Кладенче 16, Календерска 14, Крушица 6, Поп Георги Величков 16, Зеленска 1, Веле Митрев 7, Поп Георги Величков 28, Парт.Кладенче 30, Поп Георги Величков 21, Веле Митрев 8, Поп Георги Величков 23, Веле Митрев 4, Календерска 15, Крушица 5, Зеленска 8,  Бенковски,  Ул. Зеленска 8,  УПИ Xvi-718  8,  Биримирци  Кметство,  Зеленска  3, 1,  Календерска  16, 17,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  40, 47, 55, 55 Кметство, 47, 60, 48, 56, 46, 52, 49, 58, 52 Кв.Бенковски, 45,  Поп Георги Величков  20, 19

На 20.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  104, 92, 98, 85, 99, 94а, 108, 106, 100, 97, 87, 91, 110, 89, 102, 97 Кв.Бенковски, 93, 103, 95

На 21.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Жк.Банишора:   Банишора  28, 29, 29, Тп До Бл.29, 26,  28, 28, 27, 26, 28а,  Ген. Столетов  37, 41, 47, 37, 49,  Иван Тургенев  27

На 21.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  70, 57 Кв.Бенковски, 65, 1 До Битовия Комбинат, 71, 46, 37

На 21.10.2020 г. /09:30 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Бенковски  Парцел 108 Кн.89 Развъдник, 3,  Лазар Михайлов/Хр.Манов/  119, 109,  Напредък  30, 9, 20, 11, 7, УПИ ХХХІІІ- 949, 14, 3, 8, 4, 1, 10, 5, 24, 6, 26, 7а,  Родна Песен  20,  Родно Село  3, 6,  Родолюбие  20, 1, 7, 16, 6, 9а, 5, 2, 16а, 18, 11, 3, 4, 9, 14,  Яшарица  15, 33, 27, 18, 37, 35, 12, 23, 20, 10, 31, 19, 25, 17, 22, 16, 29

На 22.10.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150, 127, 148, 121, 130, 125, 136, 145, 128, 133, 124, 117, 113, 105а, 146, 132, 131, 109, 114, 112, 139, 120, 137, 138, 107, 123, 151, 129, 142, 126, 122, 113-А, 118, 116, 115, 119-А, 144, 114-А, 143, 111, 134

На 22.10.2020 г. /09:31 - 15:16 ч./ -  Кв. Орландовци:   250-та /Сердика/  4, 3, 8б, 8, 2, 8а, 6, 1, 5, 1а, 10, 3а,  251-ва /Сердика/  3, 2, 5 Склад И Офис, 12, 13, 4, 1,  252-ра/Сердика/  2,  Гъдуларче  14, 2, 16, 1, 7, 12, 8, 6, 116, 2-А, 10, 9, 4, 18, 3,  Димитър Гущанов/Ат.Ванцети/  11, 13, 9, 24а, 22, 26, 15а, 20, 5,  Железопътна/23-ти Януари/  99, 65, 101, 61 Склад.Помещ,  59, 64а, 60, 58а, 75а, 64, 97б, 56, 75, 62, 63а, 54, 71а, 60а, 73, 97, 57, 97а, 52, 69а, 58, 63б, 63, 67а, 69, 71, 103, 67, 61,  Мара Бунева/Социалистическа  49, 90а, 59-2, 59-3, 90 19, 59-1, 59, 51, 57, 73, 59-4,  Одеса  16, 2, 18, 3, 20, 13, 14а, 7, 14, 2б, 6-А, 11, 4, 8, 11а, 1-А, 6, 15, 2-А, 1а, 22, 12, 9, 10, 5,  Орландовци  11 Ул.Петър Величков,  Петър Б.Величков  2, 9, 6а, 7, 4, 4а, 3, 6, 2б, 1, 11, 8, 2а,  Русалка  1а, 1,  София  13, 33, 41а, 42, 68, 38, 70, 22, 40, 15, 43, 42а, 37, 35, 45, 57, 15а, 41б, 24, 57а, 70а, 11,  Тайга  12,  Тангра/Червена Звезда/  3, 8, 4а, 10а, 11, 2, 4, 10, 9, 7, 11б, 11а, 1а, 6, 13, 5, 14

На 23.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Кв. Бенковски:   Лазар Михайлов/Хр.Манов/  90-А, 90, 80, 70, 70д, 74в, 76, 86, 82, 78, 84, 83, 81, 74, 88

На 23.10.2020 г. /09:31 - 15:16 ч./ -  Кв. Орландовци:   Железопътна/23-ти Януари/  32а, 28а, 50, 46, 28, 42, 26а УПИ І Кв.37, 42а, 34, 26б, 22а, 1, 32, 36, 30, 38, 44, 40, 48,  Мара Бунева/Социалистическа  47,  Подем  17, 22, 21, 24, 20, 22-А, 19,  Русалка  13, 2, 7а, 5, 3-А, 8, 5-А, 4, 3, 10, 6, 9, 16, 12, 7, 14, 7-А, 9-А

Община Слатина  

За Периода 23-24.10.2020 г. /18:01 - 20:00 ч./ -  София:   ул.Хайделбер  15

На 19.10.2020 г. /09:31 - 10:30 ч./ -  София:   Люлин 6  Блок 620а Вх.А

На 19.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 20.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 21.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  София:   1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 20.10.2020 г. /08:46 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Боян Магесник/Свилен Русев/  28, 26, 30

На 21.10.2020 г. /08:16 - 16:30 ч./ -  София:   В.З.Врана  Дворец Врана

На 21.10.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Кадин Връх  6а, 1, 3, 11, 5,  УПИ II, Кв.106.Идент.68134.702.66

На 21.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Гълъбец  18-22, 26а, 24 Строит.Табло, 28, 16, 26,  Добромирка  5, 8, 10, 7, 9,  Кутловица  11, 19, 11-13, 9,  Ситняково/Хр.Кабакчиев/  21,  Юндола  3-5

На 21.10.2020 г. /09:16 - 16:30 ч./ -  София:   Голяма Могила Тричкова Могила

На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Гео Милев:   Акад.Георги Бончев  Бл.2 Вх.Б

На 22.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Кв. Редута:   Велчо Атанасов  №5, 6, 12,  Юндола  22

На 22.10.2020 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:   Ул.Ген.Иван Колев 14 Г

Община Средец  

На 19.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Жк.Яворов:   Яворов/Ленин/  9

На 24.10.2020 г. /09:01 - 13:00 ч./ -  Център - София Общ.Средец:   Дякон Игнатий/Васил Левски/  3,  Славянска  1

Община Студентски Град  

На 20.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студентски Град:   Проф. Христо Данов  11, 13, 15,  Проф.Христо Вакарелски  13 Вх.А И Б

На 21.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студентски Град:   Проф. Христо Данов  11, 13, 15,  Проф. Христо Данов  13, 15, 11,  Проф.Георги Брадистилов  4,  Проф.Георги Брадистилов  4, 6,  Ул Едуард Генов  2а

На 22.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студентски Град:   21 Ви Век   54,  Борис Стефанов  35 Вх.А, 15,  Проф. Христо Данов  11, 13, 15,  Проф. Христо Данов  13, 15, 11,  Проф.Георги Брадистилов  4, 6

На 23.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студентски Град:   21 Ви Век   54,  Борис Стефанов  35 Вх.А, 15,  Проф.Георги Брадистилов  4, 6,  Проф.Христо Вакарелски  13 Вх.А И Б

 

Община Триадица  

На 22.10.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  Жк.Гоце Делчев:   Борово   Бл.222, 218, 214, 217, 223, 226, 224,  Боянски Водопад  106, 104,  Бъкстон   Бл.6,  Гоце Делчев/Емил Марков/   9, 15,  Красно Село   Бл.17, 11, 76, 10, 9, 14а, 12а, 14, 16, 18,  Манастирски Ливади  Бл.11, 73,  Родопски Извор  56, 234,  Света Марина/Бандера/   48, 52,  Солун   Бл.20, 59

На 23.10.2020 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Център - София Общ. Триадица:   Хан Аспарух  2

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Как смятате, че трябва да е таксуването след въвеждането на новата тикет-система в София?
  • На разстояние (36%, 86 Гласове)
  • На време (16%, 38 Гласове)
  • И двете (разстояние и време) (18%, 44 Гласове)
  • Сега си е добре, да остане фиксирана цената (26%, 61 Гласове)
  • Не мога да преценя (4%, 9 Гласове)
Общо гласували: 238 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Умът ти е като някое дистанционно, винаги липсва, когато ти трябва.

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Спират водата в Орландовци и Изток...

Планови ремонти на „Софийска вода“ в сряда, 28 октомври, ще наложат спирането на водата в някои столични рай...

Прочети още keyboard_arrow_right