Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 14 - 18 септември 2020 г.

Планирани прекъсвания на тока в столицата за периода 14 - 18 септември 2020

Снимка: Столица.bg

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 14 септември – 18 септември 2020 г, включително:

София-Град  
Община Банкя  
На 14.09.2020 г. /09:01 - 15:16 ч. / - Банкя, Общ. Столична: 1-ва 17 Кв.134, Xi-236 Кв.1356 Варна 4, гр. Банкя УПИ ХХХ-2457 Кв.134 , Знеполе УПИ XXVI-1966 Кв.135 02659.2198.28, Кв.Св.Стефан УПИ ІХ-1966, Кв.134, УПИ ХІ-1966, Кв.135, УПИ ХІ-1966, Кв.134, Лом 6, 22, 16, 20, 2, 8, УПИ III-2046 , УПИ XXVII 1966 Кв 135 , УПИ XXVIII-29, Кв.134, 02659.2198.2509 , УПИ-III-2044, Кв.135
На 14.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - Кв.Градоман - Банкя: 13-та 4, 6а, 6, 8, 2, с/у Кв. 45, 16-та 2, 13, 8, 17, 11, 6, 12, в.з.Градоман ПИ Пл.№84, 1, 20, Над Черквата Посл. Стълб, 16, 21, 7, 18-та 5, 8, 10, 8 Вила, Арбанаси/Възход/ 3, Кв.Градоман ПИ 018071, 22, 7, 19, 15, 18, 21, 8, 11, 23, 6, 4, 13, 9, 17, Бизовица 16 В.З. Градоман, 2, в.з. Градоман Вила, ул.17 До Центъра, Градоман УПИ ХХІ-543, Кв6 , Детелина 3, 1, Кокиче 6, 2, 1, Митрополит Панарет 12, Мусала/15-та / 1, 6, 15, 9, 16, 8, 17, 3, 19, 4, 14, 13, 5, 7, 12, ПИ 02659.2190.567 , УПИ Іх-208, Кв.9 , Цар Симеон 173, 194, 163, 186а, 91, 192, 169, 171, 155, 198, 157, 200, 165, 175, 196, 161, 190, 159, 167, М. Бизовица
На 18.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - Банкя, Общ. Столична: III-258, Кв.75 , Априлци 5, Балчик 1, 4, Варна 16а, 45а, 28, 35, 12, 11, 19, 68, 8, 36, 6а, 29, 17, 18, 41, 21, 6, 27, 39, 52а, 42, 9, 43, 14, 30, 34, 54а, 15, 32, 45, 24, 16, 37, 4, 13, 26, 31, 33, 20, 27-29, 7, 10, 47, 25, 44, Вердикалска Река 5, 33, 37, 34, 35, 20, 28, 37а, Москва 28, 22, 19а, 36 Къща, 35, 26а, 40а, 25, 24, 30, 27, 23, 38, 26, 40, 19, 33, 34, 27в, 31, 29, 21, 21а, 32, Несебър 1, 6, №1, 2а, 2, 4а, 2б, 4, Пейо Яворов 27, 4, Поморие 3, 6, 2, 1, 2а, 4, Синеморец 1, 12, 11, 7, 16, 4, Созопол 7, 9, 5, 3, 1, Стефан Стамболов/Будишин/ 52, 35, 72, 74, 56, 49, 60а, 51а, 76, 47, 58, 78, 64, 27а, 48, 70, 68, 50, 37, 46, 55, 66, 44, 27, 33, 52а, 31, 53, 51, 62, 74а, 39, 43, 45, 22, 60, Тутракан Вр.Стр.Т-Ло, 5

Община Витоша  
За Периода 14-18.09.2020 г. /08:16 - 17:30 ч. / - Владая: Клетка на Теленор
На 14.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - в.з.Беловодски път: Бойна Слава /615/ 21, Върба /704-та / 6, 4, Дъбова Гора Стр.табло, Иван Багрянов 12, Карамфил 22
На 14.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 16.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - Владая: 22-ра , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Асанова Чешма Вила, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, в.з.Приплат, М.Герена , Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, Малка Поляна 1, 5, Местност Герена Вила, Манастир, Местност Кладенеца В.З.Приплат, Местност Св.Петка №27, Пернишко шосе Над Шосето, Приплат До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, Ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат , УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат , УПИ XXV-26, Кв.3 , Чаладинка 24, Чехълче 5
На 14.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 16.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 17.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 18.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / - Владая: Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Калиница 5, 3, 4, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 14.09.2020 г. /09:31 - 16:16 ч. / - Кв. Драгалевци: Боянска /Драгалевци/ 7, Околовръстен Път 106 Витоша-ВЕЦ Симеоново
На 14.09.2020 г. /10:01 - 16:30 ч. ; 10:01 - 15:00 ч. / - Владая: 22-ра 1
На 14.09.2020 г. /10:31 - 12:16 ч. / - В.З.Беловодски Път: Цар Борис III/Девети Септ. 269, 271
На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - В.З.Симеоново-Драгалевци: 410/Драгалевци/ Ул.410/Ул.509, Драгалевци Кв.61, Илинден/Драгалевци/ 15б, 15а, 15г, 15в, 13, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/ Вила, 24
На 16.09.2020 г. /08:46 - 16:16 ч. / - В.З.Симеоново-Драгалевци: 1-ва УПИ ІІІ -1763 Кв 146 Мк. Вада, 1654, 2159 , Акад.Петър Динеков/445-та / 17, 6 Кв.144 Под Стадиона, Кв.147/, Бяла Мура В.З. Киноцентъра-І Част, Веселие/Драгалевци/ 1 Под Стадиона, Драгалевци Под Стадиона, Кв.149 Имот VІІ-1273/, Под Стадиона / Кв.47/, Кв.147 П-Л - ІІ/, Под Стадиона Драгалевци/, П-Л ХХV - 1459 Кв.147/, Къпинка 18в, 6в, 18а, 18б, 6а, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/ 2б, УПИ VІ-1171, Кв.149, Черни Връх Зад м-н Фантастико на бул..Черни.Връх
На 16.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч. / - в.з.Симеоново-Драгалевци: Еловица /Кв. Драгалевци/ 23, УПИ V-891, Кв.125 , Х-1055, Кв.124 Драгалевци-разширение Север
На 17.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 18.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - Владая: 22-ра , Академик Петко Стайнов 19, 12, 21, 23, 14, 9, 13, 15, 17, 1, 16, 8, 4, 22, 5, 2, 10, 20, 18, Асанова Чешма Вила, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, В.З.Приплат, М.Герена , Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Калдъръмче 11, 9, Малка Поляна 1, 5, Местност Герена Вила, Манастир, Местност Кладенеца В.З.Приплат, Местност Св.Петка №27, Пернишко шосе над шосето, Приплат 33, 21, 7, 11а, 15, 19, 17, 30, 27, 20, 12, 6, 5, 10, 34, 2, 26, 2 Пр, 28, 9, 14, 32, 35, 11, 31, 22, 13, 24, 9а, 8, 25, 4, 3, 29, 15а, Приплат До Бълг.Пиво, 22, Моста С Панели, Р Т Соф Пиво, С Двата Бора, 55 2 Пр, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 Пр, Къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 Пр, Пос В Дясно, 54, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3, Тополите 12, 8, 5, 13, 1, 6, 7, 10, 9, 15, 16, 17, 3, 4, УПИ VIII, Кв.21, В.З Приплат , УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат , УПИ Xxv-26, Кв.3 , Чаладинка 24, Чехълче 5
На 18.09.2020 г. /09:01 - 12:16 ч. / - Кв. Княжево: Ал.Стамболийски , Д-Р Д.Съселов 2, 2а, Кв.Княжево УПИ I Кв.45 Парк Княжевска Градина, Цар Борис III 359, Цар Борис III/Девети Септ. 389, 365, 383, 387, 361, 395, 401, 369, 361 Княжево, 393, 409 А, 1, 403, 379, 399, 359, 385, 367, 377, 391, 405, 397, 375, 401а

Община Връбница  
На 16.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - Кв. Модерно Предградие: Старата Църква/Йордан М.Пет 23, 7
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - Волуяк: Гара Волуяк Производствен Цех, Упи-I-2028, Кв.91а, Детелина 18 Волуяк До Плодохранилището
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - Връбница, 1 И 2: Васил Левски/Мраморско Шосе Им.113013
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - Житен, Общ. Столична: 20-та , Акация/10та/ 16, 2, 11, УПИ 9-118, Кв.4, 10, 14, 3, 6, 13, 5, 12, 7, 8, 4, Божур/18-та/ 17, 19, 4, 3, 15, 1, 8, 12, 13, 5, 11, 7, 6, 9, Бор/23та/ 6, 8, 2, 12, До Черквата, 5, 10, 3, Бреза/4-та/ 3, 1, 4, 6, Доброславски път/9-та/ 2, 10, 10а, 13, 3, 1, 11, 4, Житница/Пролетарска Победа/ 14, 1а, 27, 2г, Църква, Поща, В Кметството, 21, 11, 23, 7, 29, 6, 9, 19, 13, 20 Общ. Нови Искър, 4, 33, 5, 16, 26, 1, 24, 2в, 2а, 28, 3, 8, 17, 15, 2б, 25, 2, 12, 14а, 10, Калоян/2ра/ 9, 10, 4а, 4, 15, 7, 12, 16, 3, 17, 24, 14, 22, 18, 2, 13, 6, 11, 1, 8, 5, Кокиче/12та/ 12, 5, 10, 4, 9, 3, 2, 1, 6, 8, Крива Река/16та/ 3, 5, 1, Курило , Лале/13та/ 1, 6, 13, 3, 4, Липа/11та/ 2, 1, 5, 7, 3, 11, 4, 8, 15а, 15, Люляк/Комсомолска/ Фургон, 11, 2, 8, 490, До Номер 9, 7, 12, 9, 21, 35, 4, и ул. Стубела, 3, 10, 26, Надежда/Юрий Гагарин/ 2, 9, 1а, 3, 8, 5, 7, 16, 7а, 6, 1, 14, 20, 18, 8а Фургон, 12, 13, 22, 13, Отец Паисий/7-ма/ 6, 4, 2, 7, 5, 9, 11, 3, Равнище/14та/ 16, Стубел/17та/ И ул. Надежда 22, 5, 4, 1, 2, 3, 21 Бивш Фбж-Витоша, УПИ ІІІ - 14, Кв.3, 7, 12, 19, 9, 10, 14, 16, 23, 17, 21, 13, Теменуга/5та/ 3, 4, 2, 6, 8, Търговска/Йорданка Николова 1, 3, 6, 2, 8, 4, Хан Аспарух/8ма/ 14, 16, 3, 12, 10, 4, 8, 2, 5, 9, 6, 7, 1, 18
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - жк Обеля - II: 49206.2685.29 , Ломско шосе 248, 252, 250, 254а, 256, 164, ЕТ Веселин Павлов-Астарта 21, Околовръстен Път 651г, Свобода/11-та/ 8, 22
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - Мрамор, Общ. Столична: 3-ти март/Септември/ 2, 4, 3, 11, Строеж, 5, 10, 8, 7a, 6, 12, 7, 3, 9, 1, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, 18, 12, 11, 16, 10, 17, 15, 13, 10а, 14, 4, 7, 6, 3, 9, 8, 9 р-н Връбница, 2, 5, 1, Александър Стамболийски 27, 21, 25, 22, 23, 19, 17, 24, 29, 30, 3, 2, 1, 6, 4, 3а, 15, 16, 13, 20, 18, 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Блато/21/ 6, 4, 2, 8, 26, 16, 20, 25 р-н Връбница, 12, 28, 10, 30, 21, 24, 14, 22, 18, Васил Левски , Васил Левски/Мраморско шосе 58, 41, 39, 58 Павилион, 35 р-н Връбница, 35, 41 Бивше Ткзс - Складова База, 51, В Стопански Двор, 88, 19, 26а, 28, Поща, 30, 24, 17 р-н Връбница, 15, 26, 22, 34, 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, 6, 9, 18 Р-Н Връбница, 13, 1, 2, 12, 4, 7, 14, 20, 9а, 11, 10, Върба/9/ 3, 11, 9, 1, 14, 16, Еделвайс/2/ 9а, 6, 2б, 7, О, 2, 8, Емилиян Станев/22/ 4, 10, 9, 1, 7, 11, 2, 6, 13, 5, Захари Зограф 9, 28, Захари Стоянов 5, 7, 13, 46, 32, 48, 29, 39, 36, 19, 41, 30, 18, 5, 17, 42, 40, 14, 28, 12, 31, 38, 11, 26, 16, 21, 44, 33, 35, 22, 8, 24, 37, 9, 20, 10, 15, 23, 56, 25, 9а, 4, 3, 6, 2, 1, Ивайло 1, 2, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, 41, 19, 45, 28, 43, 23, 49, 24, 47, 4, 13, 15, 14, 55, 21, 27, 3, 31, 19, 26, 6, 39, 25, 53, 10, 37, 23, 4, 57, 61, 22, 35, 33, 20, 12, 36, 59, 24, Йордан Йовков/24/ 8, 16, 3, 5, 6, 12, 11, 4, 10, 2, 14, Кладанчето 2, 1, 2б, 3, 4, 6, Коста Спасов 1, 5, 6, 2, 4, Ломско Шосе , Любен Каравелов 31, 2а, 11, 23, 2б, 9, 19, 14, 36, 28, 17, 27, 1, 29, 34, 2, 6, 22, 16, 25, 8, 31, 33, 3, 20, 21, 4, 10, 24, 7, 1, М.Магараница, ПИ 49206.2667.36 , Магараница 3, Майски ден/27/ 1 Здравна служба, 3, 7, 5, Мичур 45, 42, 47, 44, 27, 6, 21, 19а, 34, 31а, 56б, 48, 52, 56, 31б, 58, 19, 46, 37, 40, 38, 30, 31, 23, 28, 62, 54, 43, 35, 25, 39, 33, 29, 7а, 22, 5, 9, 13, 7, 12, 15, 10, 9б, 3, 26, 8, 1, 24, 6, 11, 16, 4, 2, 14, 20, 18, 88, 76, 81, 84a, 80, 25, 55, 51, 72, 86, 78, 68, 68a, 49, 53, 41, 17, Мичур /УПИ V, Кв.24/ 38, Мичур, УПИ I-611, Кв.23 , Момина Сълза/13/ 11, 2, 20, 19, 22, 24, 26, 7, 5, 15, 10, 6, 1, 16, 2, 3, 13, 11, 9, 18, 3a, 14, 8, 4, 12, Нарцис/19/ 14, 3, 29, 16, 11, 2, 33, 5, 4, 7, 10, 12, 1, 16а, 35, 6, 50, 20, 17, 3а, 24, 22, 8, 15, 27, 25, 13, 31, 18, Орхидея/8/ 1, 8, 2, 5, 3, 7, 4, Папрат 20, 19, 15, 22, 20а, 17, 6, 13, 7, 2, 8, 12, 1, 10, 11, 3, 5, 9, 18, 4, Пенчо Славейков 4, 1, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, 12, 23, 8, 17, 10, 18, 16, 19, 1a, 2, 22, 1, 15, 13, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росица 16, 14, 18, 4, 8, 6, 13, 12а, 19, 9, 10, 12, 3, 2, 5, Росна Китка/31/ 27, 4, 26, 9, 11, 25, УПИ І-10714 Кв.14а, 25а, 12, 5, 18, 20, 15, 22, 10, 13, 3, 2, 17, 63, 27, Руйни Води Склад За Хранителни Стоки, Св.Св.Кирил И Методий 9, 1, В Двора На Бившето Ткзс, 27, 23, 11, 17, 3, 14, 7, 33, 28, 25, 18а, 27, 8, 9, 4, 20, 12, 2, 31, 29, 5, 1, 19, 13, 45, 24, 17а, 18, 32, 24б, 22, 16, 24а, 6, 15, 10, 21, 22б, ул.Боро 10, УПИ VIII-655, 656 , УПИ XXII-925, Кв.9 , УПИ- Мрамор , Хайдутин/11/ 16, 5, 11, 9, 7, 14, 18, 6, 1, 2, 3, 4, Христо Ботев/Алексей Гнилич 7, 8, 1, 12, 5a, 5, 4, 26, 6, 17, 13, 2, 11, 19а, 28, 19, 3, 9, Чичовци/26/ 1, 6, 4, 2, 8, 3, Явор/12/ 12, 1, 5, 4, 2, 13, 11, 6, 3, 10, 16, 14, 7, 8, 9, Марекс 2 Оод Строеж
На 17.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / На 18.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - Кв. Модерно Предградие: Антон Кецкаров 42

Община Възраждане  
На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - Център - София Общ.Възраждане: Александър Стамболийски 143, 143а
На 17.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - жк Зона Б-19: Димитър Петков 72, 72, 78, 66, Пиротска/Трети Април/ 147, 145, 149, 135, 139, 143, 137, Тодор Александров/Н.Цанов/ 1, Царибродска/Никола Шопов/ 73, 76, 78
Община Изгрев  
На 15.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. / - жк Изток: Константин Щъркелов/Младежк 13

Община Илинден  
На 16.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 18.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - жк Захарна Фабрика: Захарна Фабрика 130, 128, Сливница 130, 128, 1

Община Красна Поляна  
На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / - жк Западен Парк: Александър Стамболийски 1, 6, 12, Булина Ливада/Р.Петков/ До 12, Вардар/Яне Сандански/ Стамболийски До Вагона, Западен Парк/Христо Михайло 39, 38, с/у 42, 40, 12, 1 Срещу Бл.12, 42, До Бл.28, 27, Суходолска 3, 2 До Бл.12
На 14.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / - жк Западен Парк: Западен Парк/Христо Михайло 25, 13, 28, 26, 24, 30, 14, 12, 29
На 16.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч. / - жк Западен Парк: Западен Парк/Христо Михайло 120, 122, 11, 121, Перуника , 1
На 17.09.2020 г. /08:46 - 16:30 ч. / - жк Западен Парк: Вардар 51, Вардар/Яне Сандански/ Павилиони, Западен Парк 1, Западен Парк/Христо Михайло 9, М/У 5 И 6, 125, 124, Кафе, Пав.Посл.Спирка Тр 10, 5, До 6, 8, с/у 124, 6, До Бл.1, 7, Павилион, Красна Поляна I Част 9, Суходолска 2 м-у Бл.5 И Бл.6, 2 До Бл. 5
На 18.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / - жк Западен Парк: Западен Парк/Христо Михайло 113, 1 2, 2, 4, 3, Суходолска 1, 13, 3, 2 До Бл.4

Община Красно Село  
На 18.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч. / - жк Красно Село: 415-та 19, 30, 31, 49, Гоце Делчев/Емил Марков/ Бл.255, 243, 245, 246, 253, 254, 257, 108а, 114, Григор Чешмеджиев/415/ 17, Деян Белишки 17, 30, 40-42, 52, 58, Костенски Водопад 47, 59, 65, Луи Айер/Никола Каменов/ 8, 15, 19, 21, 255, 256а

Община Кремиковци  
На 18.09.2020 г. /13:01 - 15:00 ч. / - Кв. Враждебна: Враждебна ТП, Кокиче /Челопечене/ 2 Бензиностанция, Кремиковско Шосе 15, 15 Ферма Враждебна, 15 Инд.Зона, 15 Ферма Левски, 5 Тп, Стопански Двор Ткзс Левски, Челопеченско Шосе 37, 36, Чепинско шосе
На 18.09.2020 г. /13:01 - 15:00 ч. / - Кв. Кремиковци: Отец Паисий 47
На 18.09.2020 г. /13:01 - 15:00 ч. / - Кв. Челопечене: Враждебна УПИ Х-509 Кв.1, Кремиковско Шосе 60, Чепинско Шосе 129

Община Лозенец  
На 15.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. / - жк Лозенец: Болград 5, Бреза 6, Бунтовник 18, 40, 44, 50, 54-56, Бурел/Цона Петкова/ 47, 72а, Вежен 7, 11, 15, Вискяр Планина 6, 11а, 12-14, Голо Бърдо 3, 6, 6а, 16-20, 17, 22, 26, 35, Горски Пътник 1-3, 5-7, 9, 10, 13, 19, 21, 25, 26, 48, 50, 55а
На 16.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. / - жк Лозенец: Гребен Планина 13, 14, Джеймс Баучер/Антон Иванов 79, 91, 93, 95-97, Бл.114, 116, Димитър Манов 1а, 10, 18, 28, Димитър Търкаланов/Кап.Д.Сп 1а, 9, 12, 19, Димитър Хаджикоцев 3-5, 6, 10, 19, 24, 27, 29, 47, 51, 59, 60, 64, 65, 66, 75, 77, 78, 88-90, Бл.222 Вх.Б
На 16.09.2020 г. /09:01 - 14:00 ч. / - жк Лозенец: Вискяр Планина 5, 6, 2, 4, Голо Бърдо №3 , 10, 13, 15, 17 И 22, Джеймс Баучер/Антон Иванов 71, 71 Оф.1, 73, Кап. Тодор Ночев 2, Любата 33 , 3а, 4-6, 7-9, 10, 11 И 13 , Люботрън/Ангел Гергов/ 17, Тодор Ночев 1, 4, 6, 8
На 17.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. / - жк Лозенец: Д-Р Стефан Сарафов 7, Елин Връх/Димитър Стоянов/ 2, 12, 2а, 48 Вх.В, Златен Рог 16, 22, Зорница 1, Йоан Екзарх 7, 14а, 22, 23, Калиакра 5, 7, 27, 29, Кап. Андреев 2, 9, 12, 20, 29, 31, Кишинев 1, 2, 3, 10, 14, 16а, 18

Община Люлин  
На 14.09.2020 г. /09:16 - 16:00 ч. / - жк Люлин -IX: Беравица 36, 34, Иван Бойчев 17, 17 Люлин 9, 17 Ж.К.Люлин 9
На 14.09.2020 г. /09:16 - 16:16 ч. / - жк Люлин -IX: Люлин 906, Люлин 9 919, 906п, До 919, До Бл.914, 906 П, 906
На 14.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - жк Люлин - VII: Люлин 7 720 Вх.А
На 15.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - жк Люлин - VII: Люлин 7 720 Вх.А ;725 ;712 ;707

Община Младост  
На 14.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. / - жк Младост 1: 30а -А, 30а-Б; Младост 1 122 А, Б 123 А, Б, 129 А, Б ;128 А, Б , 127 А , 126 А, Б , 125 А, Б , 124 В, Г, Д ;Младост 1 31 А, Б, В, Г, Д ;Младост 1 32 ;, Младост 1 Блок 6 Вх Д
На 15.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. / - жк Младост 2: Блок 281 Вх. 2
На 15.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. / - жк Полигона: Кв. Полигона Местност Полигона 4 А, В ;Местност Полигона 5 А, В, Г , 6 Г; Местност Полигона 8; Местност Полигона 10 ;Местност Полигона 11 ;Кв. Полигона 55 А
На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 16.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / - Кв. Горубляне: Околовръстен Път 86, Самоковско Шосе 89, 83 А, 69, 79, 81, 93, 83, 66, 91, 91 А
На 15.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч. / - жк Младост 2: бл. 215, ТП До Бл.215
На 16.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. / - жк Младост 1: бл.49 ;Младост 1 бл.50 ;Младост 1 бл.41, 33 ; Младост 1 10 ;Андрей Сахаров ;Младост 1 69 ;Младост 1 44 ;Младост 1 66 ;Младост 1 67 ;Младост 1 52 ;Младост 1 54 В
На 16.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. / - жк Младост 2: Младост 2 Блок 208 Вход А, Б и В
На 16.09.2020 г. /09:16 - 16:30 ч. / - жк Младост 2: Младост 2 214 Партер-Поща, 214
На 17.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. / - жк Младост 3: Младост 3 Блок 368 Вх. А , Б , В, Г и Д
На 18.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. / - жк Младост 2: Младост 2 Блок 241 Вх. 2, 304 и 5

Община Надежда  
На 14.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - жк Надежда Част ІІІ: Надежда 3 326 Вх-Б
На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - жк Надежда Част ІV: Надежда 4 424
На 15.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - жк Надежда Част ІІІ: Надежда 3 326 Вх-В
На 16.09.2020 г. /09:01 - 15:46 ч. / - жк Надежда Част ІІ: Екзарх Стефан/Георги Костов 96а, 87, 91, 89, 98, 94, 97, 96, 95, 92, 93, Илинденско Въстание 11, Йосиф Хербст/206-та Надежда 5, 7, 8, 1, 6а, Ломско Шосе 140, 124, 122, 142, 132, 136, 126, 134, 138, 118, 128, 144, 120, 130, 146, Митрополит Авксентий Велешк 85, 83, Надежда 2 262, 262, 261, 262, До Бл 262, ул. Екзарх Стефан/Ул. Чудомир УПИ Хі-44, Христо Силянов/Бородински Б 55, 51, 49, 47 Пазара, 63, 61, Чудомир Хр.Стоки, 53, 65, Чудомир, 53 Къща, Пазара, 55, 47, Пазара, 63 Маг.1/1, 59, Чудомир/Народен Страж/ 1 Надежда 2, 4, 14, 5, 18, 5, 16, 8, 16, 6, Пазара, 12, 15, 8а, 9, 13, 93 Пица, 7, 25, 2, 11
На 16.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - жк Надежда Част ІІІ: Надежда 3 326 Вх-Г
На 17.09.2020 г. /09:01 - 15:46 ч. / - жк Надежда Част ІV: Днепър 71, 30, Надежда 4 417, , 422, 422 - г. 6, 421, Пазар, 417, 422 - Гараж, 416, 422-Гар.5, Къща До Ф.Видира, 422, 1 До Бл.422, 422-Гараж 1, Търговска 5 Надежда 4, , 6, 3, Христо Силянов/Бородински Б До 422, 28 До Пазар Оряхово
На 17.09.2020 г. /09:30 - 15:30 ч. / - жк Надежда Част І: Надежда 1 108 Вх-А
На 18.09.2020 г. /09:01 - 15:46 ч. / - жк Надежда Част І: Надежда 1 156, 155, Шиваш.Ат 156

Община Нови Искър  
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - Доброславци: ПИ 124024
На 15.09.2020 г. /13:00 - 14:00 ч. / - Нови Искър: Кременица/Работническа/ 18
На 15.09.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. / - Световрачене: Войнишки Път 1, 1а, Кокиче 1, 4, 3, М. Могилата ЖП Прелез, ПИ 65601.5463.4, Софийска/Иван Парев/ 70 Слкад Метали, 70 Склад, 57, 60 Общ. Нови Искър, 67а, 47, 65, 53, 55, 67, 49 Нови Искър, 61, 51, 63, 49, 69, Тракийска Могила 2, 7а, 5, 13, 3, 16, 18, 14, 9, 1, 2а, 11в, 4, 6, 1
На 15.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / - Негован: Донкова 8, 12, 7, 3а, 6, 5, 10, Извора №9, 8, 4, 2, 6, 1, 5, 7, 11, 3, 9, 3а, Искърска 11, 13, 14, 12, Могилата 7, 2, 6, 8, 13, 9, 11, 1, Нагорна , Нов Живот 27, Стоян Тодоров 1, 6, 21, 7, 13, 12, 23 Строителство На Жил. Сграда, 2, 3, 10, 8, 23, 11, 9, 15, 5, 14, 7а, 4
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - Мировяне: Ален Мак 3, 4, Леденика УПИ № 564011, 2а, 1, 3, 7, Имот 709, 9, 4, 2, 5, Мировско Шосе 55, 44, 32, 37, 42 Сладкарска Работилница, 36, 42, 40, 34, 38, Планинец 8, 2, 10, 13, 4, 3, 9, 12, 11, 7а, 9а, 7, 6, 5, 1, Радецки 7а, 5, 7, 1, 3, 3а, Сини Вир 15, Топола 27, 25, 10, 5а, 12, 32, 13, Т.Лесимпекс Еоод - Ферма
На 16.09.2020 г. /14:01 - 16:30 ч. / - Нови Искър: Васил Левски/Мраморско Шосе 3
На 17.09.2020 г. /09:15 - 12:15 ч. / - Подгумер: 317 , 57011.5520.23 , Акация 3а, 3, 6, 7, 2, 8, 6а, 9, Брезите 2б, Бреста 3, 7, 5, 1, 4, В.З.Хумни Дол, Инд.57011.5986.8 , Вилна Зона Подгумер Клон Б Ст.30, Клон Б Ст.40, До Тп, Клон 2 Ст.15а-3, Клон Б Ст.66, Клон Б Ст.24, Клон Б Ст.32, Клон 2 Ст.43, Клон Б Ст.63, Клон 3 Ст.6, Клон Б Ст.26, Клон 1 Ст.5, Клон Б Ст.31, Клон Б Ст.69, Вилна Зона Хумни Дол с/у №8, Враняк 1, 3, 4, 6, Върбите/Трайко Иванов/ 3, 2а, 2б, 1, Гниляне , Зора/Партизанска/ 4, 6, 2, 1, УПИ _V-179 Кв.26 Р-Н Нови Искър, Изгрев/Петър Георгиев/ 5, 1а, 9, 4, 1, 7, 6, 3, Капина Вилна Сграда, Къси Дол/Никола Владимиров/ 2, 4, 3, 9, 1, 8, Лилячето 11, 9, В УПИ V-397, Кв.23а, 4, Люляк/Комсомолска/ 3, М.Подгумер / Ограда , Младост Стопанска Постройка, Мургаш 1, Муртеница , Св.Димитър/Борис Марков/ М/У Лудницата И Вз, 35, 17, 33, 9, 65, 11, 21, С/У61, 8, 1, 51, 47, 3, 2а, 13, 6, ПИ 004015, 57, №20, 28, 37, 7, 23, 63, 41, 16, 49, 5, 55, 25, 14, 24, 26, 45, 58, ПИ 004015, 12, 15, 18, 53, 20, Стара Планина/Л.Панчев/ 16, 78, 84, 6, 78а, 7б, 8, 12, 14, 15, 22, 70, 9, 7, 2, 72, 3, 55, 82, 18, 23в, 27 На Площада, 64, 44, 23, 24, 46, 6а, 21-51, 11, 19, 47, 5, 68, 7а, 74, 10, №62, 76, 39, Татар Махала/Веселин Младен 3, 1, 2, Тракийска Могила/4-та / 14, Ул.Люляче УПИ Хvііі, Кв.23
На 17.09.2020 г. /13:01 - 16:00 ч. / - Чепинци, Общ. Столична: Ангел Илчов-Гело , Възрожденска/Дойчин Манолов 37, 46, 32, 6, 10, 4, 51, 2, 61, 42, 54а, 39, 52, 65, 67, 34, 68, 57, 11, 5, 5а, 54, 41а, 43а, 50, 36, 7, 40, 41, Vii-835, 33, 55, 31, 9, 35, 38, 43, 8, 44, 12, 53, 56, 49, 63, 59, 47, 43б, Генади Никифоров 1, 6, 2, 8, 7, 10, Георги Никифоров 65, 67а, 52, 63, 62, 59, 4, 42, 46, 44, 54, 3, 67, 61, 56, 48, 2, 50, 5, Герена 5, 3, 7, 12, 10, 1, Долец 2, 25, 7, 14, 3, 10, 6, 12, 9, 16, 5, Изгрев 4, 2, 1, 3, Комитин Петре/Пролет/ 28, 17, 6, 21, 3, 19, 9, 5, 22, 27, 23, 14, 18, 24, 16, 12, 10а, 25, 2, 1, 20, 11, 29, 4, 10, 13, 26, Манастирска/Чавдарци/ 11, 20, 10а, 22, 5, 13а, 27, 18, 21, 17, 9, 25, 33, 10, 16, 29 УПИ 19-695 Кв. 12, 14, 23, 12, 31, 19, Надежда 7, 3, 1, 4, 5, 2, С.Ленково, Светлина 6, 21, 15, 3, 10, 5, 8, 12, 11, 4, 7, 13, 17, 9, 14, Светльовци/Михаил Светлов/ 1, 16, 12, 10, 18, 8, Спортист 1, 3, Стара Планина/Милчо Иванов/ 8, Читалищна/Тодор Пецов/ 12, 14, 1

Община Овча Купел  
На 14.09.2020 г. /09:01 - 12:16 ч. / - Кв. Горна Баня: 646-та /Овча Купел/ 32, 28, 33, 26, 13, 41, 13, 31, 24, 35, 752-ра /Овча Купел/ 15, Диамант/Горна Баня/ 24, 19, УПИ Xvi-408 Кв.81, Димитър Шишманов/446-та / 20, ПИ 251, К.Л.420, М.Киселица , Роза 36, УПИ Ххvіі-3, Кв.93, М.Горна Баня , УПИ- I-542, Кв 90а

Община Панчарево  
На 14.09.2020 г. /08:46 - 18:30 ч. / - Лозен, Общ. Столична: 44063.6201.33 М.Садина
На 14.09.2020 г. /11:00 - 16:30 ч. / - Лозен, Общ. Столична: Самоковски Път/78/ Ам Тракия С.Лозен
На 14.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 16.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 17.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 18.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / - Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472.7415.56, Местност Кръсни Поток , Ренов Дол , Язовир Искър Местност Сеята
На 14.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 16.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 17.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 18.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / - Панчарево: 9271 , Пи000733, Яз.Искър, М.Коеджик
На 15.09.2020 г. /08:46 - 18:30 ч. / - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/ 1, Акация/43/ , Блазна , Бор/47/ 1, Малина/15-та / 1, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36
На 16.09.2020 г. /08:31 - 18:30 ч. / На 17.09.2020 г. /08:31 - 18:30 ч. / На 18.09.2020 г. /08:31 - 18:30 ч. / - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/
На 16.09.2020 г. /09:01 - 13:00 ч. / - В.З.Косанин Дол: Касанин Дол 0 Апаратна Камера Злия Камък
На 16.09.2020 г. /09:01 - 18:30 ч. / На 17.09.2020 г. /09:01 - 18:30 ч. / На 18.09.2020 г. /09:01 - 18:30 ч. / - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/ 1, Блазна , Бор/47/ 1, Малина/15-та / 1, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36

Община Подуяне  
На 14.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч. / - жк Левски В: Левски Зона В Бл.9 Вх.Б
На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / - Кв. Левски: Баба Тонка 22-24, 28а, 23, 25, 22, 30, 21, 16б, 26, 28, Ботевградско Шосе/Мизия/ Зелена Система-Обект №3, 229, 231, Кв. 305, Ген. Инзов 3, 1, 2, 8, 7а, 7, 5, 6, 5а, 6а, 3а, 1а, 4, 4а, Григорий Цамблак 23, Дряновски Манастир 22, 20, 21, 24 №24 Кв.Левски, 24, 23, Иван Добровски 8, Йосиф Соколски 1, 3а, 3, 2, 5, 7, 4, 12, 6, 10, Летоструй 116, 129, 116 4, 114, Поп Грую 24, Саранци 3, 10, 14, 5, 4, 7, 12, 6а, 8, 9, 6, 9а, 2, Станислав Доспевски 30, 32-9, 19, 28, 31, 24, 29, 32, 26, 23, 19а, 21, 27, 25
На 15.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч. / - жк Левски В: Левски Зона В Бл.9 Вх.В
На 16.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - жк Сухата Река: Ботевградско Шосе/Мизия/ 4, 4, 3, Момина Клисура 2, Сухата Река 3
На 16.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч. / - жк Левски В: Левски Зона В Бл.4 Вх.Б
На 17.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - жк Левски Г: Поручик Георги Кюмюрджиев 16, Поручик Неделчо Бончев/Искър 10, УПИ VI -69, 220, 221 Кв. 25
На 17.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч. / - жк Левски В: Левски Зона В Бл.4 Вх.Г
На 18.09.2020 г. /09:30 - 15:00 ч. / - жк Левски В: Левски Зона В Бл.4 Вх.Д
На 19.09.2020 г. /09:00 - 14:00 ч. / - жк Левски Г: Левски Зона В Бл.5 Вх.Б, В

Община Слатина  
На 14.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 16.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 17.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / На 18.09.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. / - София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър
За Периода 14-18.09.2020 г. /08:31 - 17:00 ч. / На 18.09.2020 г. /08:31 - 17:00 ч. / - София: Местност Черния Кос 10, Кв.5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв.5, XV-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Цар Борис III/Девети Септ. 509
На 14.09.2020 г. /09:00 - 11:30 ч. / - София: 684-та /Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, Кв.9, 689-та /Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та /Витоша/ 8, 18, 26, 14, Xv-731 За Жс , М. Мала Кория Кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория Ул.684 -Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / Ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, Кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория Местност Черния Кос 10, Кв.5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв.5, Xv-93 Кв.4 №68134.1897.93.2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, УПИ VIII- 365, Кв. 5 , УПИ VІІ-404, Кв.2 , УПИ Хv-399 Кв.3 М.Мала Кория , Цар Борис III/Девети Септ. 509
На 14.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 16.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 17.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - София: Батарея М.Прогоно- Имот 296, Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Враждебна , Враждебна Батарея 44 66 57 21 33 24 25 69 107 78 77 , Офелиите /Владая/
На 14.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 16.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 17.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / На 18.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч. / - София: Офелиите /Владая/ 1, 14, 16
На 15.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / На 18.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч. / - София: Батарея М.Прогоно- Имот 296, Войнишко Въстание 2, 35 ул. Превалски Езера, Враждебна Батарея 44 66 57 21 33 24 25 69 107 78 77 , Враждебна , Офелиите /Владая/
На 17.09.2020 г. /08:46 - 16:16 ч. / - София: Драгалевци 1-ва
На 18.09.2020 г. /14:00 - 17:30 ч. / - София: 684-та /Витоша/ 20, 1, 5, 3, 4, УПИ XII-421, Кв.9, 689-та /Витоша/ 26а М.Мала Кория, 2, 11, УПИ XIII-402, 18, 16, 26, 10, 14, 28, 12, 28г, 15, 695-та /Витоша/ 8, 18, 26, 14, Xv-731 За Жс , М. Мала Кория Кв.5 УПИ 9-365, М.Мала Кория Ул.684 -Мала Курия 56, 33, 43а, 37а, 26, 25, 43, 14, 34, 29а, Вила, 20, 31, 4 / ул.684 №2/, 27, 4, 54, 64, 32, 38, 35, 3, 39, 58, 40, 10а, 84, 49, 18, 41, 36, 29, 30, 22, 42, 62, Кв.3, 50, 70, 66, Местн.Мала Кория УПИ VIII- 365, Кв. 5 , УПИ VІІ-404, Кв.2 , УПИ ХV-399 Кв.3 М.Мала Кория

Община Триадица  
На 14.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. / - жк Южен Парк: Арсеналски/Владо Георгиев/ 5, 9, 15, 17, 25, 81, 91-95, 97-103, 105, 121, Балша/Д-Р Минчо Нейчев/ 8, 10, 23, Бл.44 Вх.А, Банат/Курск/ 17, 24-26, 31, 34, Бисер 1, 2, Богатица/Йордан Стоянов/ 22, 26, 30
На 14.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч. / - жк Стрелбище: Александър Македонски 12, Бадемова Гора 5, 9, Балша/Д-Р Минчо Нейчев/ 6, България 34, 111, Деде Агач 11а, 26, Енос 7, 9, 11, 17-19, Майор Първан Тошев 8, 10, 15, 17-9, 21-23, 24, 25, Мила Родина 20, 30, 34, 36, Стрелбище 2б, 7, 16а, Твърдишки Проход 9, 21, 27, Хайдушка Гора 110, Червена Роза 36, 38-40
На 15.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч. / - жк Гоце Делчев: Боянски Водопад 101, 103, Луи Айер/Никола Каменов/ 77, 82, Манастирски Ливади 30, 86, Шарл Шампо/407 И 414/ 16-20, 18, 22-26, 86, 112
На 16.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч. / - Кв.Манаст.Ливади - Изток: Манастирски Ливади Бл.111 Вх.А, Б, В, 89б
На 17.09.2020 г. /09:01 - 13:00 ч. / - жк Стрелбище: Бадемова Гора 20а Медицински Център
На 17.09.2020 г. /09:31 - 16:30 ч. / - Кв. Кръстова Вада: Околовръстен Път 44
На 17.09.2020 г. /10:00 - 16:16 ч. / - Кв.Манаст.Ливади - Изток: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл.261 Вх.Б.В, Манастирски Ливади Бл.135 Вх.А, Б
На 18.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч. / - Ж.К. Южен Парк: Кишинев 6, 7, Кожух Планина 1, 3, 7, 15, 21, Козяк 1, 4, 9, 17, 19, 21, 25, 28, 27-29, 31, 33-35.

Времето в София

Въздухът в София

Присъединете се
към нашата общност
във Вайбър

viber-button

Анкета

Ще пуснете ли детето/децата си на детска градина?
  • Да, веднага. (38%, 86 Гласове)
  • Да, но когато видя как се спазват мерките. (13%, 28 Гласове)
  • Не, още има Covid-19 (21%, 47 Гласове)
  • Не, имам възможност да работя от вкъщи. (12%, 26 Гласове)
  • Нямам дете/деца (17%, 37 Гласове)
Общо гласували: 224 Обратно към гласуване

Фиксинг на БНБ

  • EUR
    1.95583
  • GBP
    2.19386
  • USD
    1.72594
  • CAD
    1.30991
  • CHF
    1.72731
  • JPY
    1.51968
Реклама

Виц на седмицата Виж Още

Защо в София пукат гумите на варненци?

Защото им се диша свеж морски въздух.

Късмет на деня

Обърнете повече внимание на вътрешната красота днес – кожен салон, затоплящи се седалки, климатроник …

Коментари

Реклама

Последни

Реклама

Виж също

close

Част от Панчарево остава без вода...

Планови ремонти на „Софийска вода“ във сряда, 23 септември, ще наложат спирането на водоподаването в част от...

Прочети още keyboard_arrow_right