Второто полувреме на ЦСКА София - Етър ще се играе утре на "Армията"

Снимка: sportal.bg

Футболният мач ЦСКА София - Етър, Велико Търново, от 18-ия кръг на efbet Лига, на стадион "Българска армия" бе прекратен заради снега. След първото полувреме, при резултат 0:0, делегатът и съдиите решиха мачът да се доиграе утре.

Второто полувреме ще двата отбора ще играят в неделя от 17.30 часа на "Армията", предаде sportal.bg.

Причините бяха обилният снеговалеж и тежкият терен, които представляваха риск за здравето на състезателите и затрудняваха работата на съдиите.

За отлагането на мача допринесе освен лошите метеорологични условия, така и слабата организация на домакините, които не вложиха усилия да почистят игрището.

Главният съдия Кристиян Колев да изрази мнение, че теренът е опасен за здравето на състезателите и е по-добре срещата да бъде прекратена. От Етър обаче бяха категорични, че искат мачът да се доиграе днес, но желанието им не бе удовбетворено, след като от ЦСКА поискаха прекратяване.